Table tennis results
TSC Pro
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Milan Regner – Petr Sudek | 1:3 (9:11,11:8,7:11,3:11) |
00:15 | Jiri Svec – Tomas Andrle | 3:2 (11:6,11:6,3:11,6:11,13:11) |
08:45 | Tomas Holik – Petr Anton | 3:0 (11:4,11:3,11:7) |
09:15 | Lukas Adamec – Radim Pavelka | 3:0 (11:9,11:7,11:9) |
09:45 | Petr Anton – Lukas Adamec | 3:1 (10:12,11:6,14:12,14:12) |
10:15 | Radim Pavelka – Tomas Holik | 2:3 (10:12,11:7,8:11,11:9,9:11) |
10:45 | Tomas Holik – Lukas Adamec | 3:2 (11:6,11:9,7:11,6:11,11:9) |
11:30 | Petr Anton – Radim Pavelka | 3:0 (11:6,11:9,12:10) |
13:00 | Daniel Salomon – Radek Rose | 3:0 (11:6,11:6,11:8) |
13:15 | Lukas Jindrak – Jiri Louda | 3:0 (11:5,11:7,11:7) |
13:45 | Radek Rose – Lukas Jindrak | 3:1 (11:7,8:11,11:6,11:2) |
14:15 | Jiri Louda – Daniel Salomon | 2:3 (6:11,11:5,7:11,11:4,9:11) |
14:45 | Daniel Salomon – Lukas Jindrak | 3:2 (7:11,11:6,5:11,11:9,11:6) |
15:15 | Radek Rose – Jiri Louda | 3:0 (11:7,13:11,11:7) |
16:45 | Petr Silhan – Josef Medek | 3:1 (10:12,11:7,11:2,11:4) |
17:15 | Jakub Boruvka – Tadeas Zika | 1:3 (9:11,6:11,13:11,12:14) |
18:00 | Josef Medek – Jakub Boruvka | 3:2 (4:11,6:11,22:20,11:6,11:4) |
18:45 | Tadeas Zika – Petr Silhan | 2:3 (10:12,7:11,11:8,11:8,2:11) |
19:30 | Petr Silhan – Jakub Boruvka | 1:3 (10:12,13:11,7:11,4:11) |
20:00 | Josef Medek – Tadeas Zika | 3:2 (4:11,11:7,11:8,4:11,11:8) |
20:45 | Tadeas Zika – Jakub Boruvka | 2:3 (10:12,11:7,7:11,11:8,11:13) |
21:30 | Patrik Pycha – Jiri Veselka | 3:0 (11:4,11:5,11:9) |
22:00 | Milan Kolar – Rotislav Hasmanda | 1:3 (11:5,9:11,12:14,5:11) |
22:30 | Jiri Veselka – Milan Kolar | 1:3 (10:12,12:10,13:15,10:12) |
23:00 | Rotislav Hasmanda – Patrik Pycha | 3:0 (12:10,11:1,11:5) |
23:15 | Patrik Pycha – Milan Kolar | 2:3 (10:12,11:4,7:11,11:5,5:11) |
Armenia. ITT Cup. Group B
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Borys Kostuk – Andriy Kovrikov | 0:3 (9:11,4:11,6:11) |
00:00 | Aleksandr Ivchuk – Leonid Ivanov | 3:2 (4:11,11:6,11:4,6:11,11:2) |
00:15 | Alexander Lysenko – Dmytro Rehotun | 3:0 (11:9,11:9,11:5) |
00:30 | Alexander Budnikov – Vadim Ishhuk | 1:3 (8:11,11:6,14:16,7:11) |
00:30 | Pavel Fencl – Maksim Marchuk | 1:3 (9:11,9:11,11:5,6:11) |
00:45 | Aleksandr Gomilko – Vladimir Belobrov | 3:2 (6:11,11:9,7:11,11:5,11:6) |
01:05 | Alexander Mishchenko – Sergey Sokolov | 3:2 (9:11,11:2,11:2,6:11,11:9) |
01:15 | Sergey Bondarenko – Maxim Tytskyi | 1:3 (7:11,9:11,11:4,8:11) |
01:30 | Borys Kostuk – Maksim Marchuk | 3:1 (11:5,11:6,8:11,11:5) |
01:45 | Alexander Lysenko – Vladimir Belobrov | 0:3 (6:11,7:11,8:11) |
02:00 | Sergey Sokolov – Andriy Kovrikov | 1:3 (4:11,11:7,7:11,3:11) |
02:15 | Maxim Tytskyi – Dmytro Rehotun | 3:1 (12:10,15:13,9:11,13:11) |
02:30 | Pavel Fencl – Alexander Mishchenko | 1:3 (8:11,11:9,9:11,8:11) |
02:45 | Aleksandr Gomilko – Sergey Bondarenko | 3:2 (11:7,4:11,11:9,8:11,11:9) |
03:00 | Borys Kostuk – Sergey Sokolov | 2:3 (4:11,12:10,11:7,9:11,9:11) |
03:15 | Alexander Lysenko – Maxim Tytskyi | 0:3 (5:11,6:11,4:11) |
03:30 | Alexander Mishchenko – Maksim Marchuk | 3:1 (11:4,11:7,11:13,11:6) |
03:45 | Sergey Bondarenko – Vladimir Belobrov | 3:0 (11:2,11:7,11:8) |
04:00 | Pavel Fencl – Andriy Kovrikov | 0:3 (11:13,9:11,8:11) |
04:15 | Aleksandr Gomilko – Dmytro Rehotun | 3:2 (11:4,9:11,4:11,11:5,11:6) |
04:30 | Borys Kostuk – Alexander Mishchenko | 3:2 (5:11,11:8,6:11,11:6,11:8) |
04:45 | Alexander Lysenko – Sergey Bondarenko | 3:2 (12:14,6:11,11:9,12:10,11:7) |
05:00 | Pavel Fencl – Sergey Sokolov | 2:3 (8:11,11:3,5:11,11:4,7:11) |
05:15 | Aleksandr Gomilko – Maxim Tytskyi | 1:3 (11:8,5:11,9:11,4:11) |
05:30 | Maksim Marchuk – Andriy Kovrikov | 1:3 (11:8,8:11,7:11,7:11) |
05:45 | Vladimir Belobrov – Dmytro Rehotun | 3:2 (10:12,5:11,11:2,11:6,12:10) |
06:00 | Borys Kostuk – Pavel Fencl | 1:3 (13:15,4:11,11:6,6:11) |
06:30 | Alexander Mishchenko – Andriy Kovrikov | 3:1 (11:5,11:7,7:11,11:6) |
06:30 | Alexander Lysenko – Aleksandr Gomilko | 1:3 (11:9,5:11,4:11,11:13) |
07:00 | Sergey Sokolov – Maksim Marchuk | 3:1 (3:11,11:9,11:7,11:9) |
07:00 | Sergey Bondarenko – Dmytro Rehotun | 3:1 (11:5,11:9,9:11,12:10) |
07:15 | Maxim Tytskyi – Vladimir Belobrov | 3:1 (11:9,11:8,9:11,11:4) |
07:45 | Stefan Jakimenko – Oleg Karpenko | 3:2 (12:10,9:11,11:9,6:11,11:9) |
07:45 | Rodion Kapinus – Vladyslav Mischenko | 3:0 (11:8,11:6,13:11) |
08:00 | Ryslan Solomko – Igor Shindel | 3:0 (13:11,11:7,12:10) |
08:15 | Stanislav Nikolenko – Sergey Rak | 1:3 (11:6,6:11,8:11,8:11) |
08:30 | Vitaliy Vasko – Vitalii Mukhin | 3:0 (11:9,11:9,12:10) |
08:35 | Yuri Kurischenko – Andriy Dombrovskiy | 3:1 (6:11,11:4,11:9,11:6) |
08:45 | Leonid Ivanov – Aleksandr Ivchuk | 0:3 (5:11,4:11,14:16) |
08:45 | Dmitry Kuzmenko – Vladyslav Mischenko | 3:0 (11:7,11:7,11:3) |
08:45 | Valery Pechenyuk – Stepan Grigorenko | 0:3 (5:11,3:11,8:11) |
09:00 | Yevhen Kyi – Oleksiy Shindel | 2:3 (11:8,10:12,11:7,5:11,6:11) |
09:00 | Roman Makarenko – Alexander Maselsky | 3:0 (11:9,11:9,11:5) |
09:15 | Rodion Kapinus – Stanislav Nikolenko | 2:3 (11:7,7:11,12:10,6:11,8:11) |
09:15 | Stefan Jakimenko – Vitalii Mukhin | 1:3 (9:11,11:13,11:7,2:11) |
09:15 | Vadim Ishhuk – Alexander Budnikov | 3:1 (11:4,11:7,9:11,13:11) |
09:25 | Konstantin Moroz – Sergey Tkachev | 1:3 (11:13,11:9,9:11,9:11) |
09:30 | Ryslan Solomko – Andriy Dombrovskiy | 2:3 (6:11,9:11,11:6,12:10,6:11) |
09:45 | Andrey Sklyarenko – Aleksandr Ivchuk | 3:2 (11:3,7:11,9:11,11:7,11:9) |
09:45 | Dmitry Kuzmenko – Sergey Rak | 3:1 (12:10,6:11,12:10,13:11) |
09:45 | Stepan Grigorenko – Oleg Karpenko | 0:3 (3:11,6:11,10:12) |
09:45 | Serhii Chelpanov – Oleksiy Shindel | 3:1 (8:11,11:3,11:9,11:5) |
10:00 | Alexander Maselsky – Igor Shindel | 1:3 (3:11,11:7,8:11,9:11) |
10:15 | Leonid Ivanov – Vadim Ishhuk | 3:0 (11:9,11:3,11:6) |
10:15 | Stanislav Nikolenko – Vladyslav Mischenko | 3:1 (11:5,11:6,9:11,11:9) |
10:25 | Yevhen Kyi – Konstantin Moroz | 3:2 (6:11,11:9,11:9,6:11,11:5) |
10:30 | Rodion Kapinus – Sergey Rak | 0:3 (8:11,10:12,7:11) |
10:30 | Vitaliy Vasko – Valery Pechenyuk | 1:3 (11:13,11:7,4:11,8:11) |
10:30 | Andrey Sklyarenko – Alexander Budnikov | 3:0 (11:5,11:8,12:10) |
10:35 | Yuri Kurischenko – Roman Makarenko | 0:3 (4:11,6:11,9:11) |
10:45 | Serhii Chelpanov – Sergey Tkachev | 3:1 (11:8,12:10,8:11,11:5) |
10:45 | Stefan Jakimenko – Stepan Grigorenko | 3:1 (7:11,14:12,11:8,12:10) |
11:00 | Ryslan Solomko – Alexander Maselsky | 2:3 (9:11,8:11,17:15,11:9,9:11) |
11:00 | Vadim Ishhuk – Aleksandr Ivchuk | 3:1 (11:7,11:5,11:13,12:10) |
11:00 | Dmitry Kuzmenko – Stanislav Nikolenko | 0:3 (10:12,5:11,8:11) |
11:15 | Valery Pechenyuk – Vitalii Mukhin | 1:3 (11:13,9:11,11:7,3:11) |
11:25 | Konstantin Moroz – Oleksiy Shindel | 1:3 (11:5,6:11,3:11,8:11) |
11:30 | Roman Makarenko – Andriy Dombrovskiy | 3:2 (10:12,5:11,11:8,12:10,13:11) |
11:30 | Sergey Rak – Vladyslav Mischenko | 2:3 (11:8,11:4,6:11,1:11,8:11) |
11:45 | Yevhen Kyi – Sergey Tkachev | 3:1 (6:11,11:9,11:6,11:7) |
11:50 | Leonid Ivanov – Alexander Budnikov | 3:0 (11:2,11:5,11:9) |
12:00 | Vitaliy Vasko – Oleg Karpenko | 1:3 (6:11,4:11,11:7,13:15) |
12:00 | Dmitry Kuzmenko – Rodion Kapinus | 2:3 (9:11,12:14,13:11,11:5,6:11) |
12:05 | Yuri Kurischenko – Igor Shindel | 3:2 (10:12,11:7,8:11,11:7,11:9) |
12:15 | Andrey Sklyarenko – Vadim Ishhuk | 1:3 (3:11,11:6,9:11,3:11) |
12:25 | Serhii Chelpanov – Konstantin Moroz | 3:1 (11:7,8:11,11:6,11:9) |
12:30 | Ryslan Solomko – Roman Makarenko | 3:2 (11:6,8:11,11:9,4:11,11:5) |
12:30 | Stefan Jakimenko – Valery Pechenyuk | 2:3 (9:11,8:11,11:7,11:7,7:11) |
12:45 | Alexander Budnikov – Aleksandr Ivchuk | 1:3 (9:11,11:5,11:13,7:11) |
12:45 | Sergey Tkachev – Oleksiy Shindel | 0:3 (9:11,9:11,3:11) |
13:00 | Sergey Rak – Stanislav Nikolenko | 3:0 (11:4,13:11,11:2) |
13:00 | Vitaliy Vasko – Stepan Grigorenko | 3:1 (11:9,4:11,11:4,11:9) |
13:05 | Yuri Kurischenko – Alexander Maselsky | 3:2 (11:7,11:6,5:11,9:11,12:10) |
13:15 | Serhii Chelpanov – Yevhen Kyi | 0:3 (6:11,1:11,9:11) |
13:15 | Andrey Sklyarenko – Leonid Ivanov | 3:1 (11:6,8:11,11:8,11:7) |
13:15 | Rodion Kapinus – Dmitry Kuzmenko | 1:3 (9:11,11:13,11:7,6:11) |
13:30 | Vitalii Mukhin – Oleg Karpenko | 0:3 (10:12,7:11,6:11) |
13:30 | Andriy Dombrovskiy – Igor Shindel | 3:0 (11:3,11:5,12:10) |
13:45 | Sergey Tkachev – Serhii Chelpanov | 3:1 (5:11,11:8,11:3,11:5) |
14:00 | Stefan Jakimenko – Vitaliy Vasko | 3:0 (11:3,11:9,11:7) |
14:05 | Ryslan Solomko – Yuri Kurischenko | 2:3 (11:9,9:11,5:11,11:5,5:11) |
14:15 | Vadim Ishhuk – Andrey Sklyarenko | 0:3 (9:11,8:11,8:11) |
14:30 | Oleksiy Shindel – Yevhen Kyi | 3:2 (7:11,11:9,11:9,8:11,11:8) |
14:30 | Valery Pechenyuk – Oleg Karpenko | 0:3 (3:11,9:11,9:11) |
14:30 | Roman Makarenko – Igor Shindel | 0:3 (2:11,4:11,4:11) |
14:45 | Stepan Grigorenko – Vitalii Mukhin | 1:3 (12:14,3:11,11:1,8:11) |
15:00 | Alexander Maselsky – Andriy Dombrovskiy | 3:2 (11:8,13:11,9:11,3:11,11:8) |
15:30 | Oleg Filenko – Mykhaylo Mosuk | 3:1 (9:11,12:10,11:8,11:6) |
15:30 | Evgeniy Bielokon – Sergey Kuprikov | 1:3 (10:12,11:9,7:11,8:11) |
16:00 | Evgeniy Ivanov – Oleg Obrazkov | 3:0 (20:18,11:3,11:4) |
16:10 | Ivan Omelchuk – Vladyslav Ratushniak | 1:3 (8:11,10:12,11:6,9:11) |
16:15 | Andrei Novikov – Roman Yushko | 3:2 (2:11,11:5,8:11,11:5,11:7) |
16:30 | Kirill Yurchenko – Mykhaylo Mosuk | 0:3 (3:11,9:11,8:11) |
16:45 | Alexander Lushnya – Alexander Lysenko | 3:1 (11:6,11:8,6:11,12:10) |
16:45 | Evgeniy Bielokon – Oleg Obrazkov | 3:0 (11:8,11:9,11:4) |
17:15 | Roman Gnoyevoy – Yuri Kolesnik | 3:2 (11:9,15:17,11:6,5:11,11:7) |
17:15 | Roman Yushko – Sergey Kuprikov | 3:2 (11:8,11:8,9:11,9:11,11:4) |
17:15 | Oleg Filenko – Ivan Omelchuk | 3:0 (11:1,11:9,11:6) |
17:40 | Kirill Yurchenko – Vladyslav Ratushniak | 2:3 (11:3,11:7,7:11,6:11,5:11) |
17:45 | Aleksandr Gomilko – Alexander Lysenko | 2:3 (7:11,11:6,11:8,1:11,1:11) |
18:00 | Evgeniy Ivanov – Andrei Novikov | 3:2 (11:7,8:11,11:6,5:11,11:7) |
18:10 | Ivan Omelchuk – Mykhaylo Mosuk | 3:0 (11:7,11:5,11:7) |
18:15 | Evgeniy Bielokon – Roman Yushko | 1:3 (11:8,8:11,9:11,6:11) |
18:15 | Yuri Kolesnik – Vladimir Belobrov | 1:3 (11:9,6:11,8:11,12:14) |
18:30 | Tomas Vorisek – Jan Holan | 1:3 (14:12,9:11,9:11,5:11) |
18:40 | Oleg Filenko – Vladyslav Ratushniak | 0:3 (10:12,9:11,7:11) |
18:45 | Andrei Novikov – Oleg Obrazkov | 3:1 (11:4,10:12,11:8,11:8) |
18:45 | Alexander Lushnya – Roman Gnoyevoy | 3:1 (11:7,11:6,5:11,11:4) |
19:10 | Kirill Yurchenko – Ivan Omelchuk | 1:3 (11:7,13:15,9:11,6:11) |
19:15 | Aleksandr Gomilko – Yuri Kolesnik | 3:1 (11:6,11:9,7:11,11:5) |
19:20 | Roman Zholubak – Vladimir Chernobab | 3:1 (9:11,11:7,11:9,11:7) |
19:30 | Evgeniy Ivanov – Sergey Kuprikov | 3:0 (11:8,11:9,11:8) |
19:45 | Sergey Smirnov – Andriy Kovrikov | 3:1 (8:11,11:6,11:9,11:5) |
19:45 | Roman Gnoyevoy – Alexander Lysenko | 2:3 (11:8,3:11,7:11,11:8,6:11) |
19:45 | Vladyslav Ratushniak – Mykhaylo Mosuk | 3:0 (11:3,11:3,11:9) |
20:00 | Evgeniy Bielokon – Andrei Novikov | 2:3 (6:11,7:11,11:5,11:8,8:11) |
20:00 | Kirill Yurchenko – Oleg Filenko | 1:3 (11:6,4:11,5:11,7:11) |
20:15 | Alexander Lushnya – Vladimir Belobrov | 0:3 (7:11,7:11,5:11) |
20:20 | Roman Malinka – Vladimir Chernobab | 3:2 (8:11,10:12,11:9,11:8,11:4) |
20:30 | Evgeniy Ivanov – Roman Yushko | 3:1 (11:6,8:11,16:14,11:7) |
20:45 | Aleksandr Gomilko – Roman Gnoyevoy | 3:2 (8:11,9:11,11:7,11:8,11:8) |
20:50 | Roman Zholubak – Sergey Smirnov | 3:1 (11:5,11:13,11:8,11:7) |
21:00 | Mykhaylo Mosuk – Ivan Omelchuk | 3:2 (12:10,10:12,7:11,11:8,11:8) |
21:15 | Vladyslav Ratushniak – Oleg Filenko | 3:1 (11:6,5:11,11:7,11:5) |
21:15 | Alexander Lushnya – Yuri Kolesnik | 3:1 (11:7,6:11,13:11,11:8) |
21:20 | Roman Malinka – Andriy Kovrikov | 2:3 (8:11,11:4,6:11,11:8,6:11) |
21:30 | Sergey Smirnov – Vladimir Chernobab | 3:0 (11:5,11:7,11:4) |
21:30 | Evgeniy Bielokon – Evgeniy Ivanov | 1:3 (5:11,12:10,8:11,8:11) |
21:45 | Andrei Novikov – Sergey Kuprikov | 3:1 (9:11,11:3,11:7,11:7) |
22:15 | Aleksandr Gomilko – Alexander Lushnya | 3:2 (11:6,4:11,13:15,11:9,11:9) |
22:20 | Roman Zholubak – Andriy Kovrikov | 3:0 (11:7,11:6,13:11) |
22:45 | Roman Gnoyevoy – Vladimir Belobrov | 1:3 (11:9,4:11,11:13,9:11) |
22:50 | Roman Malinka – Sergey Smirnov | 2:3 (9:11,11:9,4:11,11:9,6:11) |
23:00 | Andriy Kovrikov – Vladimir Chernobab | 3:2 (11:13,12:14,11:9,11:6,12:10) |
23:15 | Yuri Kolesnik – Alexander Lysenko | 1:3 (13:15,6:11,12:10,11:13) |
23:50 | Roman Malinka – Roman Zholubak | 3:1 (11:4,11:7,2:11,11:6) |
Pro League. Czech Republic
Win Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Nikolay Gulevsky – Valentin Polusmuak | 1:3 (11:9,9:11,7:11,8:11) |
00:00 | Dmitry Ptitsyn – Evgeniy Kovorotushin | 3:2 (11:7,10:12,13:11,10:12,11:5) |
00:30 | Dmitry Kushko – Ivan Fashchevskiy | 2:3 (10:12,5:11,11:5,11:6,6:11) |
00:45 | Sergey Kharchenko – Zakhar Tulyagin | 1:3 (10:12,9:11,11:9,1:11) |
01:00 | Ivan Fashchevskiy – Dmitry Ptitsyn | 3:1 (12:10,11:9,7:11,11:9) |
01:15 | Zakhar Tulyagin – Nikolay Gulevsky | 3:0 (12:10,11:4,11:5) |
01:30 | Dmitry Kushko – Evgeniy Kovorotushin | 3:1 (11:6,9:11,11:7,11:4) |
01:45 | Sergey Kharchenko – Valentin Polusmuak | 2:3 (11:9,11:9,8:11,7:11,5:11) |
02:15 | Dmitry Kushko – Dmitry Ptitsyn | 3:0 (11:3,12:10,11:2) |
02:30 | Sergey Kharchenko – Nikolay Gulevsky | 2:3 (10:12,11:7,11:7,3:11,6:11) |
02:45 | Ivan Fashchevskiy – Evgeniy Kovorotushin | 1:3 (8:11,11:9,5:11,8:11) |
03:00 | Zakhar Tulyagin – Valentin Polusmuak | 3:0 (13:11,11:9,11:6) |
03:15 | Evgeniy Kovorotushin – Dmitry Ptitsyn | 2:3 (9:11,11:2,11:4,8:11,9:11) |
03:30 | Valentin Polusmuak – Nikolay Gulevsky | 3:2 (2:11,11:7,18:16,7:11,11:4) |
04:00 | Ivan Fashchevskiy – Dmitry Kushko | 3:2 (8:11,11:8,12:10,6:11,11:7) |
04:15 | Nikolay Gulevsky – Zakhar Tulyagin | 1:3 (1:11,12:10,8:11,12:14) |
07:45 | Alexander Braslavets – Aliafsar Yunusova | 3:2 (10:12,11:8,6:11,11:6,11:9) |
08:15 | Genadi Yurchenko – Roman Tsubera | 3:0 (14:12,11:8,11:9) |
08:15 | Oleg Andreev – Alexei Rodin | 0:3 (8:11,10:12,7:11) |
08:15 | Bogdan Oleksenko – Vadim Grushko | 3:1 (8:11,11:8,11:6,11:9) |
08:45 | Pavel Cherednichenko – Petr Kolesnik | 1:3 (11:8,8:11,8:11,7:11) |
08:45 | Myhailo Andreev – Mikhail Varchenko | 0:3 (5:11,9:11,9:11) |
08:45 | Alexander Braslavets – Vadim Grushko | 3:1 (11:13,11:9,11:8,11:8) |
09:00 | Ruslan Gimadeev – Dmitry Neborak | 2:3 (11:8,9:11,11:7,3:11,9:11) |
09:15 | Oleg Andreev – Petr Kolesnik | 1:3 (8:11,11:5,6:11,3:11) |
09:15 | Bogdan Oleksenko – Aliafsar Yunusova | 0:3 (6:11,13:15,10:12) |
09:15 | Aleksandr Ivashkin – Vladimir Serikov | 3:0 (11:6,11:4,11:8) |
09:15 | Genadi Yurchenko – Mikhail Varchenko | 1:3 (12:14,12:14,11:8,6:11) |
09:45 | Alexander Braslavets – Bogdan Oleksenko | 1:3 (5:11,11:13,11:8,10:12) |
09:45 | Myhailo Andreev – Roman Tsubera | 0:3 (9:11,8:11,6:11) |
09:45 | Artem Vakylin – Dmitriy Aseev | 3:1 (12:10,5:11,11:9,11:9) |
09:45 | Pavel Cherednichenko – Alexei Rodin | 2:3 (11:9,11:7,10:12,10:12,3:11) |
10:00 | Ruslan Gimadeev – Sergei Rubtsov | 3:1 (11:8,11:9,8:11,11:6) |
10:15 | Vadim Grushko – Aliafsar Yunusova | 3:1 (11:7,12:14,11:5,11:6) |
10:15 | Genadi Yurchenko – Myhailo Andreev | 2:3 (11:9,10:12,3:11,11:5,6:11) |
10:15 | Aleksandr Ivashkin – Dmitriy Aseev | 1:3 (8:11,11:8,13:15,1:11) |
10:30 | Oleg Andreev – Pavel Cherednichenko | 0:3 (7:11,5:11,4:11) |
10:45 | Artem Vakylin – Vladimir Serikov | 3:0 (11:5,11:4,12:10) |
10:45 | Petr Kolesnik – Alexei Rodin | 3:2 (9:11,13:11,11:3,3:11,12:10) |
10:45 | Aliafsar Yunusova – Alexander Braslavets | 3:2 (8:11,12:10,7:11,11:5,11:6) |
11:00 | Dmitry Neborak – Sergei Rubtsov | 3:1 (11:8,6:11,13:11,11:7) |
11:00 | Mikhail Varchenko – Roman Tsubera | 1:3 (10:12,3:11,11:7,6:11) |
11:15 | Aleksandr Ivashkin – Artem Vakylin | 0:3 (8:11,9:11,8:11) |
11:15 | Roman Tsubera – Genadi Yurchenko | 1:3 (11:5,10:12,10:12,8:11) |
11:15 | Vadim Grushko – Bogdan Oleksenko | 3:2 (5:11,11:4,13:11,5:11,11:7) |
11:30 | Alexei Rodin – Oleg Andreev | 3:1 (2:11,11:7,11:8,13:11) |
11:45 | Dmitriy Aseev – Vladimir Serikov | 3:0 (11:3,11:8,11:6) |
11:45 | Mikhail Varchenko – Myhailo Andreev | 1:3 (4:11,12:14,11:9,7:11) |
11:45 | Vadim Grushko – Alexander Braslavets | 0:3 (8:11,14:16,3:11) |
12:00 | Petr Kolesnik – Pavel Cherednichenko | 3:0 (11:6,11:9,11:7) |
12:00 | Dmitry Neborak – Ruslan Gimadeev | 1:3 (11:5,8:11,5:11,6:11) |
12:15 | Vladimir Serikov – Aleksandr Ivashkin | 3:0 (11:6,12:10,11:6) |
12:15 | Aliafsar Yunusova – Bogdan Oleksenko | 3:2 (12:10,11:7,5:11,7:11,13:11) |
12:15 | Mikhail Varchenko – Genadi Yurchenko | 3:1 (14:12,11:13,11:4,11:8) |
12:15 | Petr Kolesnik – Oleg Andreev | 3:2 (6:11,5:11,11:4,11:8,11:8) |
12:45 | Bogdan Oleksenko – Alexander Braslavets | 3:1 (12:10,8:11,12:10,11:9) |
12:45 | Roman Tsubera – Myhailo Andreev | 3:1 (6:11,12:10,11:9,12:10) |
12:45 | Dmitriy Aseev – Artem Vakylin | 3:1 (11:9,11:9,3:11,11:9) |
13:00 | Alexei Rodin – Pavel Cherednichenko | 3:2 (11:9,11:7,9:11,10:12,11:9) |
13:15 | Aliafsar Yunusova – Vadim Grushko | 3:1 (11:5,11:9,10:12,11:9) |
13:15 | Myhailo Andreev – Genadi Yurchenko | 2:3 (11:5,8:11,9:11,14:12,7:11) |
13:15 | Dmitriy Aseev – Aleksandr Ivashkin | 3:1 (11:5,11:7,9:11,11:5) |
13:30 | Pavel Cherednichenko – Oleg Andreev | 3:1 (11:6,5:11,11:5,11:4) |
13:30 | Sergei Rubtsov – Ruslan Gimadeev | 2:3 (6:11,8:11,11:6,14:12,6:11) |
13:45 | Roman Tsubera – Mikhail Varchenko | 0:3 (5:11,6:11,9:11) |
13:45 | Vladimir Serikov – Artem Vakylin | 3:0 (11:8,11:4,12:10) |
14:00 | Sergei Rubtsov – Dmitry Neborak | 2:3 (11:4,13:11,7:11,8:11,9:11) |
14:00 | Alexei Rodin – Petr Kolesnik | 3:0 (11:6,11:8,11:8) |
14:15 | Sergey Ponomarenko – Andrey Fedorchenko | 3:2 (11:4,8:11,6:11,13:11,12:10) |
14:15 | Mykhaylo Zholubak – Nikita Trofimov | 3:2 (10:12,11:7,8:11,11:8,11:9) |
14:15 | Artem Vakylin – Aleksandr Ivashkin | 3:2 (12:14,11:6,10:12,11:8,11:5) |
14:30 | Artem Solomennik – Andrei Grabsky | 3:1 (11:7,11:4,8:11,11:3) |
14:30 | Mikhail Presnyakov – Alexander Sulim | 2:3 (11:8,7:11,7:11,11:6,11:13) |
14:45 | Vladimir Serikov – Dmitriy Aseev | 0:3 (7:11,6:11,9:11) |
14:45 | Denis Vakulenko – Anton Yolkin | 3:1 (13:11,12:10,9:11,11:3) |
14:45 | Aleksandr Mashtakov – Oleg Saenko | 3:1 (8:11,11:8,11:4,11:2) |
15:00 | Sergey Zavinsky – Aleksandr Averyanov | 3:1 (11:7,8:11,13:11,11:6) |
15:00 | Roman Derypaska – Anton Popov | 3:0 (11:6,11:7,11:6) |
15:00 | Kirill Deynega – Maksym Deynega | 3:1 (12:10,11:9,7:11,22:20) |
15:15 | Anton Yolkin – Roman Derypaska | 2:3 (11:2,4:11,9:11,12:10,12:14) |
15:15 | Dmitry Ptitsyn – Dmitriy Gnesniy | 3:1 (5:11,11:9,14:12,11:6) |
15:15 | Andrey Fedorchenko – Anton Popov | 1:3 (11:5,6:11,4:11,6:11) |
15:30 | Artem Doroshenko – Dmitriy Shukin | 1:3 (10:12,6:11,11:5,3:11) |
15:30 | Aleksandr Averyanov – Kirill Deynega | 2:3 (12:10,8:11,11:6,10:12,8:11) |
15:30 | Andrei Grabsky – Maksym Deynega | 1:3 (6:11,9:11,11:4,6:11) |
15:45 | Aleksandr Mashtakov – Dmitriy Gnesniy | 3:1 (14:12,11:7,3:11,11:7) |
15:45 | Nikita Trofimov – Denis Vakulenko | 3:2 (8:11,11:5,3:11,11:7,13:11) |
16:00 | Sergey Ponomarenko – Mykhaylo Zholubak | 3:1 (11:5,2:11,11:9,11:5) |
16:00 | Dmitriy Baystryuchenko – Artem Zezyulin | 3:1 (11:4,11:1,7:11,11:9) |
16:00 | Alexander Sulim – Sergey Zavinsky | 3:0 (11:5,11:6,14:12) |
16:00 | Artem Solomennik – Mikhail Presnyakov | 3:0 (11:8,11:5,11:6) |
16:15 | Mykhaylo Zholubak – Andrey Fedorchenko | 3:0 (11:8,11:6,11:3) |
16:15 | Denis Vakulenko – Sergey Ponomarenko | 2:3 (10:12,11:9,12:10,7:11,6:11) |
16:15 | Dmitry Ptitsyn – Oleg Saenko | 3:2 (7:11,7:11,11:5,11:6,11:7) |
16:30 | Aleksandr Averyanov – Mikhail Presnyakov | 3:0 (12:10,11:9,11:3) |
16:30 | Sergey Zavinsky – Artem Solomennik | 1:3 (12:10,14:16,10:12,7:11) |
16:30 | Artem Doroshenko – Artem Zezyulin | 3:2 (11:6,10:12,11:6,11:13,11:6) |
16:45 | Aleksandr Mashtakov – Dmitry Ptitsyn | 3:1 (6:11,11:8,11:6,11:3) |
16:45 | Roman Derypaska – Nikita Trofimov | 1:3 (8:11,6:11,11:5,5:11) |
16:45 | Anton Popov – Anton Yolkin | 0:3 (7:11,9:11,8:11) |
17:00 | Kirill Deynega – Alexander Sulim | 2:3 (6:11,11:9,11:4,6:11,4:11) |
17:00 | Maksym Deynega – Aleksandr Averyanov | 3:2 (10:12,10:12,11:9,11:3,12:10) |
17:00 | Dmitriy Baystryuchenko – Dmitriy Shukin | 3:1 (12:10,11:9,8:11,11:9) |
17:15 | Nikita Trofimov – Sergey Ponomarenko | 3:0 (11:6,11:9,11:6) |
17:15 | Andrey Fedorchenko – Anton Yolkin | 3:1 (11:9,7:11,11:6,12:10) |
17:15 | Dmitriy Gnesniy – Oleg Saenko | 3:0 (11:8,12:10,11:4) |
17:30 | Andrei Grabsky – Aleksandr Averyanov | 3:0 (11:8,11:9,11:6) |
17:30 | Alexander Sulim – Maksym Deynega | 3:2 (14:12,8:11,8:11,11:8,11:8) |
17:30 | Artem Doroshenko – Dmitriy Baystryuchenko | 1:3 (10:12,5:11,14:12,6:11) |
17:45 | Oleg Saenko – Aleksandr Mashtakov | 3:2 (11:5,7:11,10:12,11:1,14:12) |
17:45 | Sergey Ponomarenko – Roman Derypaska | 3:1 (11:6,11:6,8:11,11:5) |
17:45 | Mykhaylo Zholubak – Denis Vakulenko | 3:1 (11:8,13:11,6:11,11:8) |
18:00 | Mikhail Presnyakov – Sergey Zavinsky | 1:3 (11:9,8:11,6:11,9:11) |
18:00 | Artem Solomennik – Kirill Deynega | 1:3 (8:11,10:12,12:10,10:12) |
18:00 | Artem Zezyulin – Dmitriy Shukin | 3:1 (9:11,11:7,11:7,11:3) |
18:15 | Denis Vakulenko – Andrey Fedorchenko | 3:1 (11:13,11:6,11:4,11:9) |
18:15 | Roman Derypaska – Mykhaylo Zholubak | 3:0 (11:9,11:3,11:6) |
18:30 | Dmitriy Gnesniy – Dmitry Ptitsyn | 1:3 (11:6,9:11,10:12,4:11) |
18:30 | Kirill Deynega – Mikhail Presnyakov | 3:0 (11:7,11:7,11:8) |
18:30 | Dmitriy Shukin – Artem Doroshenko | 1:3 (11:9,10:12,6:11,14:16) |
18:30 | Sergey Zavinsky – Andrei Grabsky | 3:0 (11:9,12:10,11:9) |
18:45 | Anton Popov – Sergey Ponomarenko | 0:3 (6:11,10:12,7:11) |
18:45 | Anton Yolkin – Nikita Trofimov | 0:3 (6:11,9:11,9:11) |
18:45 | Dmitriy Gnesniy – Aleksandr Mashtakov | 2:3 (9:11,11:7,7:11,11:8,6:11) |
19:00 | Aleksandr Averyanov – Alexander Sulim | 0:3 (6:11,7:11,6:11) |
19:00 | Maksym Deynega – Artem Solomennik | 3:2 (8:11,16:14,8:11,11:8,11:7) |
19:00 | Artem Zezyulin – Dmitriy Baystryuchenko | 3:2 (11:8,9:11,11:3,4:11,11:6) |
19:15 | Andrey Fedorchenko – Nikita Trofimov | 3:2 (8:11,11:1,11:7,8:11,11:8) |
19:15 | Sergey Ponomarenko – Anton Yolkin | 2:3 (11:9,11:8,8:11,6:11,4:11) |
19:30 | Andrei Grabsky – Alexander Sulim | 3:1 (11:7,11:6,7:11,12:10) |
19:30 | Artem Solomennik – Aleksandr Averyanov | 3:0 (11:6,11:9,11:8) |
19:30 | Oleg Saenko – Dmitry Ptitsyn | 3:1 (11:7,7:11,11:7,11:8) |
19:30 | Artem Zezyulin – Artem Doroshenko | 2:3 (9:11,6:11,11:9,11:4,12:14) |
19:45 | Mykhaylo Zholubak – Anton Popov | 3:2 (9:11,9:11,11:5,11:6,11:8) |
19:45 | Dmitry Ptitsyn – Aleksandr Mashtakov | 1:3 (11:9,8:11,2:11,9:11) |
19:45 | Denis Vakulenko – Roman Derypaska | 0:3 (7:11,7:11,9:11) |
20:00 | Dmitriy Shukin – Dmitriy Baystryuchenko | 1:3 (10:12,13:11,6:11,8:11) |
20:00 | Mikhail Presnyakov – Maksym Deynega | 1:3 (7:11,12:10,5:11,10:12) |
20:00 | Sergey Zavinsky – Kirill Deynega | 0:3 (9:11,8:11,7:11) |
20:15 | Anton Popov – Denis Vakulenko | 3:1 (6:11,11:8,12:10,11:9) |
20:15 | Oleg Saenko – Dmitriy Gnesniy | 3:1 (12:10,12:10,10:12,11:8) |
20:30 | Kirill Deynega – Andrei Grabsky | 3:2 (11:4,10:12,7:11,11:7,11:9) |
20:30 | Roman Derypaska – Andrey Fedorchenko | 3:1 (11:9,10:12,11:2,11:9) |
20:30 | Maksym Deynega – Sergey Zavinsky | 2:3 (11:4,10:12,8:11,12:10,10:12) |
20:30 | Dmitriy Baystryuchenko – Artem Doroshenko | 3:2 (11:5,7:11,11:1,7:11,11:4) |
20:45 | Anton Yolkin – Mykhaylo Zholubak | 2:3 (11:8,5:11,11:4,6:11,2:11) |
20:45 | Nikita Trofimov – Anton Popov | 3:0 (12:10,11:9,15:13) |
21:00 | Dmitriy Shukin – Artem Zezyulin | 3:2 (11:8,8:11,11:9,9:11,11:9) |
21:00 | Mikhail Presnyakov – Andrei Grabsky | 0:3 (3:11,7:11,12:14) |
21:00 | Alexander Sulim – Artem Solomennik | 2:3 (11:7,6:11,4:11,11:9,6:11) |
21:30 | Ruslan Lazebny – Sergey Kalenik | 3:1 (5:11,11:7,11:6,13:11) |
21:45 | Yan Krol – Vitaliy Gusev | 3:1 (11:2,10:12,11:4,11:7) |
22:00 | Evgeny Nechitaylo – Vitaliy Khorolsky | 1:3 (11:13,11:9,9:11,10:12) |
22:15 | Vladimir Gainyuk – Sergey Pisklov | 2:3 (10:12,12:10,11:8,10:12,8:11) |
22:45 | Ruslan Lazebny – Vitaliy Khorolsky | 0:3 (8:11,9:11,9:11) |
23:00 | Yan Krol – Sergey Pisklov | 3:0 (11:7,11:6,11:9) |
23:15 | Evgeny Nechitaylo – Sergey Kalenik | 3:0 (11:9,11:8,11:3) |
23:30 | Vladimir Gainyuk – Vitaliy Gusev | 2:3 (11:9,3:11,11:5,3:11,15:17) |
23:45 | Ruslan Lazebny – Evgeny Nechitaylo | 0:3 (7:11,4:11,10:12) |
Masters. Russia
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Sergey Nikulin – Vladimir Safonov | 3:1 (12:10,11:6,10:12,11:7) |
00:00 | Artem Suntsov – Oleg Kutuzov | 3:2 (11:7,17:19,11:8,12:14,11:9) |
00:00 | Alexander Fedosov – Roman Pavlenko | 2:3 (9:11,14:12,9:11,12:10,6:11) |
00:30 | Artem Tsitselsky – Alik Girevenkov | 1:3 (7:11,11:7,13:15,7:11) |
00:30 | Sergey Ogay – Alexander Serebrennikov | 2:3 (10:12,2:11,11:9,12:10,6:11) |
00:45 | Anton Gerasimov – Nikita Sadovskiy | 3:1 (7:11,11:8,11:3,11:3) |
01:00 | Sergey Martyukhin – Sergey Nikulin | 0:3 (6:11,8:11,8:11) |
01:00 | Alexei Vlasov – Artem Suntsov | 2:3 (6:11,5:11,11:3,11:4,3:11) |
01:15 | Tyinchtyik Turabekov – Alexander Fedosov | 3:1 (11:4,6:11,11:7,11:8) |
01:30 | Alik Girevenkov – Vladimir Safonov | 1:3 (11:13,8:11,11:6,9:11) |
01:30 | Alexander Serebrennikov – Roman Pavlenko | 0:3 (10:12,5:11,8:11) |
01:45 | Nikita Sadovskiy – Oleg Kutuzov | 3:1 (11:8,11:5,5:11,11:7) |
01:45 | Sergey Ogay – Alexander Fedosov | 3:2 (3:11,10:12,11:8,13:11,13:11) |
02:00 | Anton Gerasimov – Artem Suntsov | 2:3 (11:4,2:11,5:11,11:8,5:11) |
02:00 | Artem Tsitselsky – Sergey Nikulin | 0:3 (4:11,2:11,2:11) |
02:30 | Vladimir Safonov – Sergey Martyukhin | 2:3 (7:11,11:9,11:8,7:11,10:12) |
02:30 | Oleg Kutuzov – Alexei Vlasov | 0:3 (6:11,5:11,8:11) |
02:45 | Roman Pavlenko – Tyinchtyik Turabekov | 3:2 (12:10,7:11,11:3,9:11,13:11) |
03:00 | Alexander Fedosov – Alexander Serebrennikov | 0:3 (17:19,7:11,5:11) |
03:00 | Artem Suntsov – Nikita Sadovskiy | 2:3 (11:8,4:11,11:5,2:11,10:12) |
03:15 | Sergey Nikulin – Alik Girevenkov | 3:2 (11:8,11:5,5:11,8:11,11:6) |
03:30 | Oleg Kutuzov – Anton Gerasimov | 3:2 (7:11,6:11,11:6,11:0,11:8) |
03:30 | Vladimir Safonov – Artem Tsitselsky | 0:3 (9:11,5:11,9:11) |
03:45 | Roman Pavlenko – Sergey Ogay | 2:3 (9:11,9:11,11:8,11:6,7:11) |
04:00 | Alik Girevenkov – Sergey Martyukhin | 3:0 (11:9,11:6,12:10) |
04:00 | Nikita Sadovskiy – Alexei Vlasov | 3:2 (7:11,11:4,13:15,11:9,11:4) |
04:15 | Alexander Serebrennikov – Tyinchtyik Turabekov | 3:0 (14:12,12:10,11:4) |
04:45 | Sergey Martyukhin – Vladimir Safonov | 3:0 (11:8,11:4,11:7) |
04:45 | Anton Gerasimov – Alexei Vlasov | 3:1 (11:9,11:9,12:14,11:9) |
04:45 | Sergey Ogay – Tyinchtyik Turabekov | 3:2 (8:11,11:3,11:5,3:11,11:4) |
05:15 | Roman Pavlenko – Alexander Serebrennikov | 3:0 (11:8,11:9,11:7) |
07:15 | Taras Kononenko – Oleg Belugin | 2:3 (11:9,11:7,3:11,2:11,7:11) |
07:30 | Roman Alov – Igor Meteleshko | 3:0 (11:9,11:2,11:4) |
07:30 | Dmitriy Kolesnikov – Vitaly Bazilevsky | 0:3 (10:12,8:11,6:11) |
07:45 | Mikhail Chernyavskiy – Alexander Vorozheykin | 3:0 (11:9,15:13,11:9) |
08:00 | Anatoly Trushkin – Ivan Tolmachev | 3:0 (11:2,11:4,11:8) |
08:00 | Oleg Kharlakin – Alexnader Savynski | 0:3 (6:11,7:11,9:11) |
08:15 | Oleg Belugin – Mikhail Chernyavskiy | 1:3 (3:11,4:11,11:5,7:11) |
08:30 | Vitaly Bazilevsky – Anatoly Trushkin | 3:1 (11:5,9:11,11:9,11:6) |
08:30 | Igor Meteleshko – Oleg Kharlakin | 1:3 (6:11,7:11,12:10,7:11) |
08:45 | Alexander Vorozheykin – Taras Kononenko | 2:3 (9:11,12:10,11:7,3:11,5:11) |
09:00 | Alexnader Savynski – Roman Alov | 3:1 (11:3,12:14,11:7,11:5) |
09:00 | Ivan Tolmachev – Dmitriy Kolesnikov | 2:3 (11:6,6:11,11:8,9:11,7:11) |
09:15 | Taras Kononenko – Mikhail Chernyavskiy | 3:2 (9:11,11:4,8:11,12:10,11:6) |
09:30 | Roman Alov – Oleg Kharlakin | 2:3 (11:9,7:11,1:11,11:6,7:11) |
09:30 | Dmitriy Kolesnikov – Anatoly Trushkin | 2:3 (11:9,3:11,11:8,7:11,14:16) |
09:45 | Oleg Belugin – Alexander Vorozheykin | 2:3 (12:10,10:12,11:7,2:11,7:11) |
10:00 | Vitaly Bazilevsky – Ivan Tolmachev | 3:1 (11:9,12:10,14:16,11:6) |
10:00 | Igor Meteleshko – Alexnader Savynski | 1:3 (6:11,8:11,11:8,4:11) |
10:45 | Mikhail Chernyavskiy – Taras Kononenko | 3:1 (12:10,7:11,11:9,11:6) |
10:45 | Dmitriy Kolesnikov – Ivan Tolmachev | 1:3 (11:5,13:15,8:11,10:12) |
11:00 | Alexnader Savynski – Oleg Kharlakin | 3:1 (11:8,11:7,6:11,11:7) |
11:15 | Sergey Maksakov – Dmitriy Balakin | 1:3 (5:11,11:6,8:11,7:11) |
11:30 | Vladislav Chahur – Aleksandr Tretyakov | 3:0 (11:5,11:9,11:7) |
11:45 | Ivan Kirpitnyov – Georgiy Evglevskiy | 1:3 (11:8,10:12,12:14,8:11) |
11:45 | Alex Kuznetsov – Mikhail Cheklin | 1:3 (13:15,10:12,11:5,5:11) |
12:00 | Igor Kovalev – Ilya Novikov | 2:3 (9:11,6:11,12:10,11:9,7:11) |
12:00 | Aleksandr Vaschenko – Evgeny Kupryakov | 3:2 (11:7,14:12,8:11,8:11,12:10) |
12:15 | Dmitriy Balakin – Alex Kuznetsov | 3:2 (8:11,11:7,5:11,11:7,11:4) |
12:45 | Georgiy Evglevskiy – Aleksandr Vaschenko | 3:0 (11:9,11:9,11:4) |
12:45 | Aleksandr Tretyakov – Igor Kovalev | 2:3 (13:15,6:11,12:10,11:8,10:12) |
13:00 | Mikhail Cheklin – Sergey Maksakov | 3:2 (6:11,9:11,11:3,11:6,11:6) |
13:00 | Ilya Novikov – Vladislav Chahur | 1:3 (9:11,13:11,4:11,8:11) |
13:00 | Evgeny Kupryakov – Ivan Kirpitnyov | 3:1 (11:4,8:11,11:6,11:1) |
13:15 | Sergey Maksakov – Alex Kuznetsov | 0:3 (11:13,4:11,5:11) |
13:30 | Ivan Kirpitnyov – Aleksandr Vaschenko | 3:2 (4:11,3:11,12:10,12:10,11:1) |
13:45 | Vladislav Chahur – Igor Kovalev | 0:3 (3:11,8:11,2:11) |
13:45 | Dmitriy Balakin – Mikhail Cheklin | 3:1 (11:9,9:11,11:7,13:11) |
14:00 | Aleksandr Tretyakov – Ilya Novikov | 2:3 (5:11,11:9,8:11,13:11,6:11) |
14:00 | Georgiy Evglevskiy – Evgeny Kupryakov | 3:1 (10:12,11:8,15:13,11:9) |
14:15 | Alex Kuznetsov – Sergey Maksakov | 3:0 (11:2,11:5,11:6) |
14:45 | Aleksandr Vaschenko – Ivan Kirpitnyov | 3:1 (11:9,11:9,6:11,11:7) |
15:15 | Vladimir Selkin – Sergey Muslikov | 0:3 (7:11,9:11,9:11) |
15:30 | Pavel Pinkovsky – Vladimir Petrov | 2:3 (11:8,7:11,11:8,6:11,7:11) |
15:45 | Anton Yudin – Sergey Khomutov | 1:3 (7:11,8:11,11:3,4:11) |
15:45 | Vladimir Nemashkalo – Andrey Zabrodin | 2:3 (11:5,11:8,6:11,5:11,10:12) |
16:00 | Vladislav Fedorov – Alexey Innazarov | 3:0 (11:6,13:11,11:7) |
16:15 | Sergey Muslikov – Vladimir Nemashkalo | 3:1 (11:9,7:11,11:9,11:3) |
16:15 | Eduard Golovachev – Artem Arutiunyan | 1:3 (12:10,8:11,10:12,6:11) |
16:30 | Sergey Khomutov – Eduard Golovachev | 3:2 (11:9,5:11,6:11,11:9,11:9) |
16:30 | Vladimir Petrov – Vladislav Fedorov | 3:1 (12:10,11:9,9:11,11:9) |
16:45 | Andrey Zabrodin – Vladimir Selkin | 1:3 (8:11,11:5,6:11,6:11) |
17:00 | Alexey Innazarov – Pavel Pinkovsky | 1:3 (7:11,9:11,11:8,10:12) |
17:15 | Artem Arutiunyan – Anton Yudin | 3:0 (11:4,11:8,11:7) |
17:15 | Vladimir Selkin – Vladimir Nemashkalo | 3:1 (12:14,12:10,11:7,11:8) |
17:30 | Pavel Pinkovsky – Vladislav Fedorov | 3:2 (9:11,12:10,6:11,11:6,11:7) |
17:30 | Anton Yudin – Eduard Golovachev | 3:2 (11:7,11:6,7:11,8:11,14:12) |
17:45 | Sergey Muslikov – Andrey Zabrodin | 3:1 (11:4,13:11,6:11,11:6) |
18:00 | Sergey Khomutov – Artem Arutiunyan | 2:3 (13:15,11:13,11:2,11:6,7:11) |
18:00 | Vladimir Petrov – Alexey Innazarov | 3:2 (5:11,8:11,11:2,11:8,11:6) |
18:30 | Andrey Zabrodin – Vladimir Nemashkalo | 3:1 (11:8,9:11,11:8,12:10) |
19:00 | Vladimir Petrov – Pavel Pinkovsky | 3:0 (11:8,11:6,11:4) |
19:00 | Sergey Muslikov – Vladimir Selkin | 2:3 (11:7,9:11,11:5,7:11,7:11) |
19:15 | Artem Arutiunyan – Sergey Khomutov | 3:1 (12:10,9:11,11:6,11:2) |
19:30 | Igor Ramensky – Nikita Sadovskiy | 0:3 (6:11,6:11,11:13) |
19:30 | Sergey Burov – Oleg Pronin | 1:3 (6:11,4:11,11:4,6:11) |
19:30 | Egor Markelov – Dmitry Petrochenko | 3:1 (4:11,11:9,11:7,11:5) |
19:45 | Konstantin Bystrushkin – Artem Slashchev | 3:0 (12:10,11:8,11:4) |
20:00 | Egor Mishutin – Vladimir Marshalov | 2:3 (18:16,11:9,7:11,6:11,9:11) |
20:00 | Alexey Uvarov – Artem Suntsov | 0:3 (7:11,4:11,10:12) |
20:15 | Oleg Pronin – Konstantin Bystrushkin | 1:3 (8:11,11:5,9:11,3:11) |
20:30 | Nikita Sadovskiy – Alexey Uvarov | 2:3 (10:12,11:9,11:3,6:11,10:12) |
20:45 | Dmitry Petrochenko – Egor Mishutin | 1:3 (7:11,12:10,9:11,7:11) |
20:45 | Artem Slashchev – Sergey Burov | 2:3 (11:9,11:8,3:11,9:11,8:11) |
21:00 | Vladimir Marshalov – Egor Markelov | 3:2 (11:3,10:12,8:11,11:8,13:11) |
21:15 | Artem Suntsov – Igor Ramensky | 0:3 (12:14,9:11,9:11) |
21:30 | Sergey Burov – Konstantin Bystrushkin | 3:1 (11:3,11:7,9:11,11:8) |
21:30 | Egor Markelov – Egor Mishutin | 3:0 (11:7,11:7,13:11) |
21:30 | Igor Ramensky – Alexey Uvarov | 1:3 (4:11,11:5,8:11,6:11) |
21:45 | Oleg Pronin – Artem Slashchev | 2:3 (11:9,8:11,11:8,6:11,9:11) |
22:00 | Dmitry Petrochenko – Vladimir Marshalov | 3:2 (11:7,11:13,11:5,2:11,11:8) |
22:15 | Nikita Sadovskiy – Artem Suntsov | 0:3 (5:11,9:11,10:12) |
22:30 | Nikita Sadovskiy – Igor Ramensky | 2:3 (7:11,8:11,11:7,11:7,14:16) |
22:30 | Egor Mishutin – Dmitry Petrochenko | 3:2 (8:11,5:11,12:10,11:8,11:7) |
23:00 | Artem Suntsov – Alexey Uvarov | 0:3 (4:11,9:11,4:11) |
23:00 | Egor Markelov – Vladimir Marshalov | 1:3 (11:7,7:11,9:11,10:12) |
23:00 | Konstantin Bystrushkin – Sergey Burov | 2:3 (8:11,9:11,13:11,11:8,8:11) |
23:15 | Sergey Martyukhin – Pavel Semeshin | 3:0 (11:8,12:10,11:5) |
23:30 | Oleg Kutuzov – Mikhail Cheklin | 3:0 (12:10,11:9,11:7) |
23:45 | Oleg Shagarov – Roman Pavlenko | 2:3 (13:15,12:10,7:11,11:4,12:14) |
23:45 | Tyinchtyik Turabekov – Alexander Serebrennikov | 0:3 (7:11,4:11,5:11) |
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Ondrej Mezera – Viktor Kucala | 1:3 (10:12,7:11,11:9,7:11) |
00:15 | Frantisek Korenek – Jan Krames | 0:3 (6:11,2:11,5:11) |
08:45 | Michal Vavra – Jaromir Zlamal | 0:3 (7:11,10:12,10:12) |
09:15 | David Prusa – Tomas Vorisek | 3:0 (11:6,16:14,12:10) |
09:45 | Michal Vavra – Tomas Vorisek | 3:0 (11:4,13:11,11:7) |
10:15 | David Prusa – Jaromir Zlamal | 2:3 (5:11,11:7,11:9,7:11,10:12) |
10:45 | Michal Vavra – David Prusa | 3:0 (11:4,14:12,11:3) |
11:15 | Tomas Vorisek – Jaromir Zlamal | 1:3 (5:11,11:4,5:11,3:11) |
11:45 | Tomas Vorisek – David Prusa | 3:2 (11:8,7:11,11:6,6:11,15:13) |
12:15 | Jaromir Zlamal – Michal Vavra | 3:1 (12:10,11:5,8:11,11:8) |
13:00 | David Bochnak – Maxim Suvorov | 3:2 (7:11,11:8,10:12,11:9,11:4) |
13:30 | Rostislav Klyuchuk – Robert Jamrich | 2:3 (11:8,6:11,7:11,11:6,5:11) |
14:00 | David Bochnak – Robert Jamrich | 3:2 (12:14,11:5,11:9,9:11,13:11) |
14:30 | Rostislav Klyuchuk – Maxim Suvorov | 2:3 (11:9,11:8,4:11,6:11,8:11) |
15:00 | David Bochnak – Rostislav Klyuchuk | 3:2 (11:5,11:8,10:12,6:11,11:5) |
15:30 | Robert Jamrich – Maxim Suvorov | 3:2 (9:11,12:10,12:10,9:11,12:10) |
16:15 | Maxim Suvorov – Rostislav Klyuchuk | 2:3 (11:9,9:11,5:11,11:5,9:11) |
16:45 | Robert Jamrich – David Bochnak | 3:0 (11:6,11:9,12:10) |
17:30 | Tomas Vorisek – Michal Vavra | 1:3 (11:9,9:11,11:13,6:11) |
19:30 | Michal Vavra – Jan Holan | 2:3 (12:10,9:11,8:11,11:9,6:11) |
22:15 | Vaclav Nykl – Maxim Suvorov | 2:3 (11:7,10:12,11:7,7:11,8:11) |
23:15 | Vaclav Nykl – Robert Jamrich | 3:0 (11:5,11:7,11:5) |
23:30 | David Bochnak – Vaclav Nykl | 3:2 (6:11,11:5,5:11,11:4,11:5) |
23:45 | Maxim Suvorov – Robert Jamrich | 1:3 (11:9,8:11,8:11,5:11) |
PRO League. Russia. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:05 | Julia Filatova – Kira Azyrkina | 3:1 (11:7,11:4,11:13,11:4) |
00:31 | Julia Filatova – Polina Nogina | 1:3 (11:9,5:11,9:11,9:11) |
07:00 | Anastasia Baydina – Anastasia Ignatova | 0:3 (11:13,9:11,9:11) |
07:22 | Irina Sharyi – Anastasia Baydina | 2:3 (14:16,11:4,16:14,9:11,7:11) |
08:00 | Anastasia Ignatova – Irina Sharyi | 3:2 (6:11,11:3,13:15,11:7,11:6) |
08:33 | Anastasia Ignatova – Anastasia Baydina | 3:1 (11:5,11:3,8:11,12:10) |
09:03 | Anastasia Baydina – Irina Sharyi | 1:3 (7:11,8:11,11:4,6:11) |
09:28 | Irina Sharyi – Anastasia Ignatova | 3:0 (11:9,11:7,11:9) |
09:53 | Anastasia Ignatova – Irina Sharyi | 2:3 (12:10,11:8,7:11,8:11,9:11) |
17:21 | Anastasiya Sharyi – Anastasia Baydina | 2:3 (8:11,11:7,11:6,8:11,7:11) |
20:07 | Irina Sharyi – Anastasia Baydina | 3:1 (12:10,12:10,8:11,11:9) |
22:00 | Ekaterina Nemova – Kira Azyrkina | 0:3 (10:12,7:11,8:11) |
22:18 | Julia Filatova – Olga Nelyubina | 3:2 (6:11,11:8,6:11,11:6,11:8) |
22:52 | Kira Azyrkina – Julia Filatova | 3:0 (11:5,11:8,11:9) |
23:12 | Ekaterina Nemova – Olga Nelyubina | 1:3 (6:11,13:11,8:11,8:11) |
23:34 | Julia Filatova – Ekaterina Nemova | 3:1 (11:9,11:3,8:11,14:12) |
23:59 | Kira Azyrkina – Olga Nelyubina | 3:2 (10:12,11:7,11:13,11:8,11:9) |
PRO League. Russia
Pro Spin Series. League A
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:08 | Anton Orbakas – Dmitry Zhivotov | 3:4 (8:11,7:11,11:9,11:9,6:11,11:8,6:11) |
01:08 | Dmitry Zhivotov – Oleg Nazarenko | 4:2 (11:8,11:8,10:12,11:3,10:12,11:5) |
01:40 | Anton Olhovoi – Anton Orbakas | 4:2 (11:9,10:12,11:13,11:4,12:10,11:8) |
02:20 | Anton Orbakas – Oleg Nazarenko | 4:2 (9:11,11:7,12:10,8:11,11:9,11:4) |
02:51 | Anton Olhovoi – Dmitry Zhivotov | 1:4 (7:11,8:11,7:11,11:7,7:11) |
03:20 | Anton Orbakas – Oleg Nazarenko | 1:4 (8:11,12:14,11:7,5:11,6:11) |
03:45 | Anton Olhovoi – Dmitry Zhivotov | 0:4 (4:11,10:12,7:11,8:11) |
04:10 | Oleg Nazarenko – Anton Olhovoi | 4:3 (9:11,11:6,6:11,8:11,11:7,11:7,11:7) |
04:45 | Dmitry Zhivotov – Anton Orbakas | 4:1 (13:15,11:7,11:7,11:8,11:5) |
05:15 | Oleg Nazarenko – Dmitry Zhivotov | 1:4 (9:11,7:11,9:11,11:8,6:11) |
05:41 | Anton Orbakas – Anton Olhovoi | 4:1 (10:12,12:10,11:8,11:7,11:6) |
06:17 | Anton Olhovoi – Anton Orbakas | 4:3 (11:8,9:11,4:11,11:6,11:7,8:11,11:7) |
07:00 | Dmitry Zhivotov – Oleg Nazarenko | 2:4 (11:9,10:12,11:6,7:11,6:11,8:11) |
20:00 | Oleg Nazarenko – Anton Orbakas | 4:3 (9:11,9:11,11:5,7:11,11:8,11:9,11:8) |
20:55 | Vladimir Tkachenko – Pavel Mitin | 4:3 (11:7,6:11,5:11,11:9,12:10,8:11,11:6) |
21:40 | Pavel Mitin – Oleg Nazarenko | 4:1 (10:12,11:7,14:12,11:3,12:10) |
22:15 | Anton Orbakas – Vladimir Tkachenko | 2:4 (7:11,11:8,9:11,11:7,4:11,6:11) |
23:05 | Vladimir Tkachenko – Oleg Nazarenko | 4:1 (13:11,9:11,11:7,11:4,11:5) |
23:40 | Pavel Mitin – Anton Orbakas | 4:1 (6:11,14:12,13:11,11:9,11:4) |
Pro Spin Series. League B
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:10 | Timur Shirokih – Grigory Sludenko | 0:4 (4:11,9:11,6:11,12:14) |
00:35 | Konstantin Ivanov – Igor Fokin | 1:4 (6:11,7:11,9:11,11:7,8:11) |
01:10 | Konstantin Ivanov – Grigory Sludenko | 2:4 (9:11,11:6,5:11,11:7,6:11,5:11) |
01:47 | Igor Fokin – Timur Shirokih | 4:2 (11:6,9:11,11:8,6:11,11:7,11:6) |
02:55 | Grigory Sludenko – Igor Fokin | 4:2 (11:8,11:6,8:11,11:7,5:11,11:4) |
03:25 | Timur Shirokih – Konstantin Ivanov | 2:4 (5:11,7:11,9:11,11:7,11:6,6:11) |
04:00 | Igor Fokin – Timur Shirokih | 4:3 (11:5,9:11,9:11,11:9,12:14,11:7,15:13) |
04:40 | Konstantin Ivanov – Grigory Sludenko | 2:4 (11:8,11:5,9:11,10:12,9:11,5:11) |
05:10 | Grigory Sludenko – Timur Shirokih | 3:4 (9:11,11:13,11:9,11:9,11:6,8:11,5:11) |
05:55 | Igor Fokin – Konstantin Ivanov | 3:4 (6:11,12:14,11:7,11:8,11:6,7:11,6:11) |
06:30 | Timur Shirokih – Igor Fokin | 1:4 (9:11,7:11,12:10,9:11,10:12) |
06:55 | Grigory Sludenko – Konstantin Ivanov | 4:1 (9:11,11:5,11:6,11:3,11:9) |
20:00 | Vladimir Kasperovich – Dmitry Schepetnev | 3:4 (11:7,11:13,11:7,7:11,7:11,11:8,7:11) |
20:45 | Anatoly Gorelkin – Nikolay Koval | 4:2 (11:5,12:10,7:11,13:15,11:2,11:4) |
21:30 | Dmitry Schepetnev – Anatoly Gorelkin | 2:4 (12:14,9:11,5:11,11:7,11:7,10:12) |
22:15 | Nikolay Koval – Vladimir Kasperovich | 3:4 (12:10,6:11,11:8,5:11,9:11,11:9,9:11) |
23:00 | Vladimir Kasperovich – Anatoly Gorelkin | 4:2 (8:11,11:5,8:11,12:10,11:7,11:7) |
23:40 | Nikolay Koval – Dmitry Schepetnev | 1:4 (11:9,9:11,7:11,9:11,5:11) |
Czech Republic. ITT Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:10 | Matej Fausek – Erik Mares | 1:3 (3:11,11:5,10:12,8:11) |
00:40 | Daniel Brumlich – Matey Zaboj | 2:3 (11:4,4:11,11:6,10:12,9:11) |
09:00 | Petr Kubat – Frantisek Korenek | 1:3 (8:11,9:11,11:3,6:11) |
09:30 | Petr Priscak – Martin Prusa | 0:3 (10:12,8:11,9:11) |
10:00 | Frantisek Korenek – Martin Prusa | 3:2 (8:11,11:7,11:8,6:11,11:6) |
10:30 | Petr Kubat – Petr Priscak | 3:0 (11:4,11:5,11:7) |
11:00 | Petr Priscak – Frantisek Korenek | 0:3 (4:11,6:11,4:11) |
11:30 | Martin Prusa – Petr Kubat | 0:3 (9:11,8:11,4:11) |
12:10 | Martin Prusa – Petr Priscak | 3:2 (11:8,10:12,8:11,11:4,11:7) |
12:40 | Frantisek Korenek – Petr Kubat | 2:3 (8:11,6:11,15:13,12:10,6:11) |
13:00 | Matey Zaboj – Petr Krahulec | 1:3 (11:13,3:11,11:9,8:11) |
13:30 | Petr Dvorak – Matej Fausek | 3:1 (11:8,5:11,12:10,11:4) |
14:00 | Petr Krahulec – Matej Fausek | 3:1 (12:10,10:12,11:7,11:5) |
14:30 | Matey Zaboj – Petr Dvorak | 1:3 (11:3,7:11,8:11,8:11) |
15:00 | Petr Dvorak – Petr Krahulec | 3:0 (11:9,11:2,11:9) |
15:30 | Matej Fausek – Matey Zaboj | 3:2 (2:11,5:11,11:7,11:6,11:8) |
17:00 | Sebastian Ghariani – Josef Ruzicka | 3:0 (11:3,11:7,11:5) |
17:30 | Dominik Pasek – Petr Kubat | 3:0 (12:10,12:10,11:7) |
18:00 | Josef Ruzicka – Petr Kubat | 3:1 (11:3,14:12,3:11,11:8) |
18:30 | Sebastian Ghariani – Dominik Pasek | 1:3 (11:13,11:4,6:11,1:11) |
19:00 | Dominik Pasek – Josef Ruzicka | 3:0 (11:8,13:11,11:9) |
19:30 | Petr Kubat – Sebastian Ghariani | 0:3 (4:11,5:11,8:11) |
20:40 | Dominik Pasek – Sebastian Ghariani | 3:0 (13:11,11:9,11:8) |
21:00 | Jiri Plachy – Tomas Hlavsa | 2:3 (12:10,6:11,5:11,11:6,5:11) |
21:30 | Adam Khalaila – Marek Kulisek | 3:1 (11:6,15:13,7:11,11:7) |
22:00 | Tomas Hlavsa – Marek Kulisek | 3:1 (10:12,11:7,11:8,11:6) |
22:30 | Jiri Plachy – Adam Khalaila | 3:1 (11:6,11:7,7:11,14:12) |
23:00 | Adam Khalaila – Tomas Hlavsa | 3:1 (9:11,11:7,11:7,11:7) |
23:30 | Marek Kulisek – Jiri Plachy | 2:3 (12:10,10:12,11:8,9:11,8:11) |
Masters. Mixed
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:11 | Anatoly Sokolov – Natalia Kontsunteylo | 3:4 (12:14,11:9,8:11,11:6,11:6,3:11,10:12) |
00:49 | Daria Puito – Arkady Efimov | 4:0 (11:7,11:7,11:5,11:6) |
07:28 | Igor Sidorenko – Olga Gorshkaleva | 4:1 (11:6,12:10,9:11,11:8,11:9) |
08:05 | Anna Fischenko – Ivan Minin | 4:3 (5:11,10:12,7:11,11:6,11:6,11:5,11:7) |
08:52 | Ivan Minin – Olga Gorshkaleva | 4:1 (11:9,11:7,8:11,11:5,11:6) |
09:22 | Igor Sidorenko – Anna Fischenko | 0:4 (8:11,10:12,8:11,8:11) |
09:53 | Olga Gorshkaleva – Igor Sidorenko | 1:4 (5:11,7:11,11:9,9:11,7:11) |
10:29 | Ivan Minin – Anna Fischenko | 4:2 (11:8,12:10,4:11,7:11,12:10,12:10) |
11:12 | Anna Fischenko – Igor Sidorenko | 4:3 (6:11,11:5,6:11,11:9,11:8,9:11,11:7) |
12:02 | Olga Gorshkaleva – Ivan Minin | 2:4 (12:10,4:11,11:9,9:11,8:11,6:11) |
12:45 | Igor Sidorenko – Olga Gorshkaleva | 4:1 (11:6,10:12,11:3,14:12,11:8) |
13:23 | Anna Fischenko – Ivan Minin | 4:0 (11:8,11:9,13:11,13:11) |
13:53 | Nikolay Gerasimov – Elizaveta Khoroshilova | 1:4 (7:11,2:11,13:11,9:11,6:11) |
14:20 | Viktoria Li – Dmitriy Gorbunov | 0:4 (6:11,9:11,8:11,6:11) |
14:41 | Dmitriy Gorbunov – Elizaveta Khoroshilova | 4:1 (11:8,13:11,9:11,11:5,12:10) |
15:09 | Nikolay Gerasimov – Viktoria Li | 0:4 (10:12,8:11,13:15,8:11) |
15:34 | Elizaveta Khoroshilova – Nikolay Gerasimov | 4:3 (11:9,3:11,11:7,5:11,11:9,13:15,11:7) |
16:06 | Dmitriy Gorbunov – Viktoria Li | 4:0 (11:9,11:6,11:6,11:6) |
16:37 | Viktoria Li – Nikolay Gerasimov | 4:0 (11:8,12:10,11:6,11:7) |
16:56 | Elizaveta Khoroshilova – Dmitriy Gorbunov | 3:4 (12:14,11:8,9:11,9:11,11:5,12:10,8:11) |
17:35 | Viktoria Li – Nikolay Gerasimov | 4:2 (9:11,11:8,11:8,6:11,11:6,11:5) |
18:13 | Elizaveta Khoroshilova – Dmitriy Gorbunov | 0:4 (14:16,15:17,7:11,10:12) |
20:00 | Vladimir Solovev – Ksenia Bykova | 4:2 (11:8,10:12,11:6,4:11,11:9,11:5) |
20:26 | Yulia Bakhareva – Nikita Belous | 3:4 (5:11,10:12,11:8,11:5,11:4,7:11,9:11) |
21:02 | Nikita Belous – Ksenia Bykova | 4:0 (11:8,17:15,11:6,11:7) |
21:27 | Vladimir Solovev – Yulia Bakhareva | 0:4 (8:11,9:11,8:11,9:11) |
21:51 | Ksenia Bykova – Vladimir Solovev | 4:1 (3:11,11:8,11:6,11:7,11:7) |
22:15 | Nikita Belous – Yulia Bakhareva | 4:0 (11:5,11:9,11:7,11:6) |
22:34 | Yulia Bakhareva – Vladimir Solovev | 3:4 (11:9,11:7,8:11,6:11,11:3,9:11,7:11) |
23:13 | Ksenia Bykova – Nikita Belous | 4:3 (11:6,10:12,11:9,12:14,7:11,12:10,11:5) |
23:55 | Vladimir Solovev – Yulia Bakhareva | 4:3 (9:11,12:10,15:13,9:11,7:11,11:6,11:8) |
TT-Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Maxim Skhabovsky – Oleg Formaziuk | 3:1 (11:9,8:11,11:7,12:10) |
00:15 | Aleksandr Lysak – Andrey Chupovsky | 3:2 (11:9,13:11,7:11,4:11,11:7) |
00:45 | Pavel Vasilchuk – Michael Kistechko | 3:1 (11:13,11:1,12:10,14:12) |
00:45 | Yuri Prokhoruk – Alexander Tulenin | 0:3 (9:11,6:11,4:11) |
01:00 | Viktor Trachuk – Maxim Skhabovsky | 3:0 (11:7,12:10,11:4) |
01:30 | Andrey Chupovsky – Andrey Movin | 3:1 (9:11,11:7,11:2,11:9) |
01:30 | Yuri Prokhoruk – Oleg Formaziuk | 3:1 (11:8,8:11,11:5,11:4) |
01:45 | Pavel Vasilchuk – Andrey Chupovsky | 3:2 (7:11,11:5,6:11,11:4,11:6) |
02:00 | Maxim Skhabovsky – Alexander Tulenin | 1:3 (11:4,7:11,5:11,8:11) |
02:15 | Aleksandr Lysak – Michael Kistechko | 0:3 (8:11,11:13,2:11) |
02:30 | Yuri Prokhoruk – Maxim Skhabovsky | 2:3 (9:11,11:7,11:7,10:12,5:11) |
02:45 | Pavel Vasilchuk – Aleksandr Lysak | 3:1 (11:3,7:11,11:5,11:7) |
03:15 | Michael Kistechko – Andrey Movin | 3:0 (12:10,12:10,16:14) |
03:15 | Viktor Trachuk – Oleg Formaziuk | 3:0 (14:12,12:10,12:10) |
03:30 | Yuri Prokhoruk – Viktor Trachuk | 0:3 (9:11,4:11,6:11) |
04:00 | Oleg Formaziuk – Alexander Tulenin | 0:3 (11:13,9:11,2:11) |
04:30 | Maxim Skhabovsky – Yuri Prokhoruk | 3:2 (5:11,11:9,6:11,11:7,13:11) |
05:15 | Alexander Tulenin – Viktor Trachuk | 1:3 (7:11,11:8,20:22,11:13) |
07:45 | Bogdan Zaika – Stanislav Kharenko | 3:2 (11:9,11:6,9:11,10:12,11:7) |
07:45 | Dmitry Prilepa – Evgenii Gudimenko | 1:3 (7:11,8:11,11:8,7:11) |
08:15 | Sergey Aristarkhov – Alexey Lukianov | 3:1 (11:7,9:11,11:9,11:8) |
08:15 | Dmitry Krishtal – Maksym Kolos | 3:0 (13:11,11:9,11:8) |
08:30 | Vadim Shvidkiy – Ilya Semeniuk | 2:3 (12:10,11:6,9:11,7:11,5:11) |
08:45 | Aleksandr Shitka – Nikolay Bondarenko | 3:2 (11:9,4:11,8:11,11:7,12:10) |
08:45 | Andrey Khvysiuk – Dmytro Lohosha | 3:2 (10:12,11:7,16:14,2:11,11:8) |
09:00 | Vitaly Maruschak – Pavel Zaderei | 3:2 (11:7,9:11,8:11,11:9,11:9) |
09:00 | Aleksandr Zhukovskij – Nikolay Litvinenko-Sharaev | 3:2 (11:8,12:10,3:11,7:11,11:3) |
09:00 | Andrey Kurtenko – Evgenii Gudimenko | 3:1 (8:11,12:10,11:5,11:9) |
09:15 | Pavel Chyzh – Oleg Gavrilyuk | 3:2 (12:10,9:11,5:11,12:10,13:11) |
09:30 | Alex Gaponov – Valentyn Korovychenko | 1:3 (7:11,10:12,11:9,11:13) |
09:30 | Bogdan Zaika – Alexey Lukianov | 3:1 (11:9,10:12,11:6,12:10) |
09:30 | Dmitry Prilepa – Dmitry Krishtal | 0:3 (7:11,4:11,8:11) |
09:45 | Aleksandr Medvedev – Dmytro Lohosha | 3:2 (12:10,9:11,7:11,11:8,11:9) |
09:45 | Grigoriy Oliynik – Sergey Krivoshey | 0:3 (0:11,10:12,6:11) |
09:45 | Roman Demchuk – Alex Romaniv | 2:3 (12:10,11:6,7:11,7:11,6:11) |
09:45 | Vadim Shvidkiy – Pavel Zaderei | 3:2 (11:7,14:16,11:5,8:11,11:6) |
10:00 | Eugene Masko – Dmitriy Dubrovin | 1:3 (12:10,8:11,7:11,9:11) |
10:00 | Nikolay Bondarenko – Stanislav Kharenko | 3:0 (11:6,11:5,11:3) |
10:00 | Andrey Kurtenko – Maksym Kolos | 1:3 (9:11,10:12,11:1,8:11) |
10:15 | Vasyl Pleshkan – Sergey Krivoshey | 3:2 (13:11,10:12,4:11,11:7,11:8) |
10:15 | Vitaly Maruschak – Ilya Semeniuk | 1:3 (11:9,7:11,7:11,8:11) |
10:15 | Andrey Khvysiuk – Pavel Chyzh | 3:0 (12:10,11:9,11:4) |
10:30 | Sergey Aristarkhov – Aleksandr Shitka | 3:1 (11:1,10:12,11:9,11:9) |
10:30 | Grigoriy Oliynik – Roman Demchuk | 3:0 (11:5,12:10,11:3) |
10:40 | Aleksandr Zhukovskij – Valentyn Korovychenko | 3:2 (6:11,11:6,5:11,11:5,11:5) |
10:45 | Dmitry Krishtal – Evgenii Gudimenko | 1:3 (11:8,9:11,8:11,9:11) |
10:45 | Aleksandr Medvedev – Oleg Gavrilyuk | 3:0 (11:7,11:8,11:9) |
10:45 | Vadim Shvidkiy – Vitaly Maruschak | 1:3 (8:11,12:14,11:7,5:11) |
11:00 | Vasyl Pleshkan – Alex Romaniv | 3:2 (11:6,9:11,11:9,6:11,11:9) |
11:15 | Bogdan Zaika – Nikolay Bondarenko | 3:1 (11:7,7:11,11:6,11:8) |
11:15 | Andrey Kurtenko – Dmitry Krishtal | 3:1 (6:11,11:4,11:7,11:5) |
11:15 | Dmitriy Dubrovin – Nikolay Litvinenko-Sharaev | 3:1 (9:11,11:8,17:15,11:9) |
11:30 | Roman Demchuk – Sergey Krivoshey | 2:3 (11:9,11:8,7:11,7:11,5:11) |
11:30 | Pavel Zaderei – Ilya Semeniuk | 3:0 (14:12,11:6,11:4) |
11:30 | Pavel Chyzh – Dmytro Lohosha | 0:3 (4:11,9:11,9:11) |
11:45 | Aleksandr Shitka – Alexey Lukianov | 2:3 (11:8,10:12,6:11,13:11,8:11) |
11:45 | Dmitry Prilepa – Maksym Kolos | 3:1 (11:2,12:14,11:6,11:3) |
11:45 | Alex Gaponov – Eugene Masko | 1:3 (3:11,11:4,6:11,4:11) |
12:00 | Aleksandr Medvedev – Pavel Chyzh | 1:3 (9:11,11:8,4:11,8:11) |
12:00 | Vitaly Maruschak – Vadim Shvidkiy | 3:0 (17:15,11:8,11:9) |
12:15 | Vasyl Pleshkan – Roman Demchuk | 0:3 (7:11,9:11,7:11) |
12:15 | Aleksandr Zhukovskij – Dmitriy Dubrovin | 3:0 (11:8,11:6,11:5) |
12:15 | Sergey Aristarkhov – Stanislav Kharenko | 3:2 (12:10,9:11,11:5,8:11,11:0) |
12:15 | Andrey Kurtenko – Dmitry Prilepa | 3:0 (11:6,11:2,11:4) |
12:30 | Andrey Khvysiuk – Oleg Gavrilyuk | 3:0 (11:9,11:9,11:3) |
12:45 | Grigoriy Oliynik – Alex Romaniv | 3:0 (11:5,11:8,11:7) |
13:00 | Eugene Masko – Valentyn Korovychenko | 1:3 (12:10,6:11,5:11,4:11) |
13:00 | Bogdan Zaika – Aleksandr Shitka | 0:3 (8:11,7:11,6:11) |
13:00 | Maksym Kolos – Evgenii Gudimenko | 2:3 (11:8,8:11,11:9,4:11,8:11) |
13:15 | Vasyl Pleshkan – Grigoriy Oliynik | 3:0 (13:11,11:8,11:5) |
13:15 | Aleksandr Medvedev – Andrey Khvysiuk | 3:0 (13:11,11:5,11:7) |
13:30 | Sergey Aristarkhov – Nikolay Bondarenko | 2:3 (11:7,7:11,11:9,9:11,10:12) |
13:30 | Alex Gaponov – Nikolay Litvinenko-Sharaev | 1:3 (1:11,4:11,11:8,7:11) |
13:40 | Dmitry Krishtal – Dmitry Prilepa | 2:3 (11:2,9:11,13:11,15:17,9:11) |
13:45 | Alex Romaniv – Sergey Krivoshey | 3:2 (5:11,17:15,12:10,9:11,12:10) |
13:45 | Oleg Gavrilyuk – Dmytro Lohosha | 3:0 (11:6,11:8,13:11) |
13:45 | Pavel Zaderei – Vadim Shvidkiy | 3:1 (11:3,10:12,11:6,11:8) |
14:00 | Aleksandr Zhukovskij – Eugene Masko | 3:2 (11:13,11:4,11:7,8:11,11:5) |
14:15 | Alexey Lukianov – Stanislav Kharenko | 3:2 (8:11,11:13,12:10,11:3,11:6) |
14:45 | Alex Gaponov – Dmitriy Dubrovin | 0:3 (4:11,7:11,6:11) |
14:45 | Bogdan Zaika – Sergey Aristarkhov | 3:0 (11:6,11:6,11:6) |
15:00 | Ilya Semeniuk – Vadim Shvidkiy | 3:2 (11:13,11:7,11:9,3:11,11:5) |
15:15 | Valentyn Korovychenko – Nikolay Litvinenko-Sharaev | 2:3 (4:11,11:9,13:11,3:11,4:11) |
15:30 | Andrey Baklykov – Alexander Tkachenko | 3:1 (11:8,8:11,11:7,11:6) |
15:30 | Oleksandr Staryi – Dmitry Kunchurov | 3:2 (11:13,6:11,11:6,11:7,11:8) |
15:30 | Aleksandr Shitka – Stanislav Kharenko | 3:1 (11:5,11:7,10:12,11:4) |
15:30 | Serhey Dibrova – Evgeniy Omitsinskiy | 3:2 (2:11,11:9,6:11,11:3,11:9) |
15:45 | Nikolay Bondarenko – Alexey Lukianov | 3:1 (22:20,9:11,11:7,11:5) |
15:45 | Aleksandr Zhukovskij – Alex Gaponov | 2:3 (11:6,13:11,5:11,4:11,8:11) |
16:00 | Nikita Korbut – Adam Krasutskiy | 3:0 (20:18,11:4,13:11) |
16:00 | Vadym Nechyporuk – Oleh Napirko | 1:3 (6:11,11:6,2:11,7:11) |
16:15 | Evgenii Gudimenko – Vladislav Wan | 1:3 (11:9,11:13,5:11,9:11) |
16:15 | Eugene Masko – Nikolay Litvinenko-Sharaev | 2:3 (11:9,11:9,6:11,10:12,1:11) |
16:30 | Vladimir Maksiuta – Alexander Tkachenko | 3:2 (11:7,8:11,7:11,11:6,11:5) |
16:45 | Sergey Zazimko – Evgeniy Omitsinskiy | 3:0 (11:9,11:9,11:5) |
16:45 | Aleksandr Kasatyi – Dmitry Kunchurov | 3:2 (10:12,11:8,6:11,11:8,11:7) |
16:45 | Dmitriy Dubrovin – Valentyn Korovychenko | 2:3 (11:7,9:11,9:11,11:9,6:11) |
16:45 | Andrey Kotik – David Simonchuk | 3:2 (11:13,11:6,9:11,11:5,11:7) |
17:15 | Nikolay Bondarenko – Aleksandr Shitka | 3:2 (11:9,11:6,7:11,6:11,11:9) |
17:15 | Serhey Dibrova – Nikita Korbut | 3:2 (9:11,6:11,11:6,11:9,11:6) |
17:30 | Dmitry Vakhta – Oleh Napirko | 2:3 (8:11,7:11,12:10,11:7,8:11) |
17:30 | Oleksandr Staryi – Evgenii Gudimenko | 1:3 (5:11,6:11,11:9,8:11) |
17:45 | Eugene Masko – Alex Gaponov | 2:3 (11:8,5:11,11:8,8:11,13:15) |
17:45 | Vladimir Maksiuta – Anatoliu Levshin | 0:3 (7:11,8:11,6:11) |
17:45 | Sergey Zazimko – Adam Krasutskiy | 1:3 (11:4,9:11,10:12,7:11) |
18:00 | Vadym Nechyporuk – Andrey Kotik | 3:2 (11:7,11:6,9:11,8:11,11:5) |
18:00 | Aleksandr Kasatyi – Vladislav Wan | 0:3 (7:11,2:11,7:11) |
18:15 | Sergey Kijlo – Maxim Zhuravlev | 2:3 (11:7,11:13,11:6,7:11,11:13) |
18:15 | Vitalii Mukhin – Volodymyr Kaidakov | 1:3 (10:12,12:10,7:11,8:11) |
18:30 | Evgenii Gudimenko – Dmitry Kunchurov | 3:2 (11:9,13:11,11:13,8:11,11:9) |
18:30 | Dmitry Vakhta – David Simonchuk | 3:0 (11:4,11:5,11:7) |
18:30 | Nikita Korbut – Evgeniy Omitsinskiy | 3:0 (11:9,11:5,11:3) |
18:45 | Vitalii Mukhin – Maxim Zhuravlev | 0:3 (7:11,11:13,2:11) |
18:45 | Nikolai Zakladny – Oleksandr Brezickyi | 3:0 (13:11,11:7,11:6) |
19:00 | Sergey Zazimko – Nikita Korbut | 3:2 (7:11,6:11,12:10,11:8,12:10) |
19:00 | Andrey Kotik – Oleh Napirko | 3:2 (11:6,11:6,4:11,6:11,11:4) |
19:15 | Aleksandr Kasatyi – Evgenii Gudimenko | 1:3 (3:11,5:11,11:6,5:11) |
19:15 | Oleksandr Brezickyi – Volodymyr Kaidakov | 0:3 (3:11,6:11,8:11) |
19:15 | Sergey Kijlo – Nikolai Zakladny | 3:0 (12:10,11:4,11:4) |
19:30 | Andrey Baklykov – Anatoliu Levshin | 1:3 (11:8,7:11,7:11,2:11) |
19:30 | Serhey Dibrova – Adam Krasutskiy | 2:3 (6:11,5:11,11:4,11:8,12:14) |
19:45 | Dmitry Vakhta – Andrey Kotik | 0:3 (7:11,10:12,9:11) |
19:45 | Oleksandr Staryi – Vladislav Wan | 0:3 (7:11,6:11,3:11) |
20:00 | Vitalii Mukhin – Oleksandr Brezickyi | 3:2 (11:8,11:7,7:11,6:11,11:5) |
20:00 | Nikolai Zakladny – Maxim Zhuravlev | 2:3 (6:11,11:2,16:18,11:7,3:11) |
20:00 | Vladimir Maksiuta – Andrey Baklykov | 3:0 (11:9,11:7,11:8) |
20:15 | Aleksandr Kasatyi – Oleksandr Staryi | 3:1 (11:5,10:12,11:9,11:7) |
20:15 | Vadym Nechyporuk – David Simonchuk | 3:0 (11:6,12:10,11:2) |
20:15 | Sergey Zazimko – Serhey Dibrova | 1:3 (11:5,6:11,4:11,9:11) |
20:30 | Sergey Kijlo – Volodymyr Kaidakov | 1:3 (7:11,8:11,11:9,9:11) |
20:30 | Vitalii Mukhin – Nikolai Zakladny | 3:1 (11:9,7:11,11:8,11:9) |
20:30 | Anatoliu Levshin – Alexander Tkachenko | 3:1 (7:11,11:8,11:8,11:8) |
20:45 | Adam Krasutskiy – Evgeniy Omitsinskiy | 3:0 (16:14,11:3,11:7) |
20:45 | Vladislav Wan – Dmitry Kunchurov | 0:3 (7:11,10:12,8:11) |
21:00 | Dmitry Vakhta – Vadym Nechyporuk | 0:3 (8:11,7:11,8:11) |
21:00 | Maxim Zhuravlev – Volodymyr Kaidakov | 3:2 (11:6,19:17,8:11,4:11,11:8) |
21:15 | David Simonchuk – Oleh Napirko | 3:1 (11:7,11:8,5:11,11:9) |
21:15 | Sergey Kijlo – Oleksandr Brezickyi | 3:1 (11:4,11:4,9:11,11:6) |
21:45 | Vitalii Mukhin – Sergey Kijlo | 3:2 (8:11,11:5,5:11,11:9,14:12) |
21:45 | Nikolai Zakladny – Volodymyr Kaidakov | 1:3 (11:3,4:11,9:11,5:11) |
22:00 | Adam Krasutskiy – Serhey Dibrova | 3:2 (9:11,5:11,11:6,11:8,11:3) |
22:00 | Anatoliu Levshin – Vladimir Maksiuta | 3:1 (11:4,7:11,11:3,11:7) |
22:10 | Oleh Napirko – Dmitry Vakhta | 3:2 (11:7,9:11,6:11,11:6,11:9) |
22:15 | Vladislav Wan – Evgenii Gudimenko | 3:0 (11:5,11:4,11:6) |
22:15 | Oleksandr Brezickyi – Maxim Zhuravlev | 3:1 (8:11,11:8,11:2,11:4) |
23:00 | Alexander Govorunets – Vadim Tokar | 3:1 (11:9,11:9,3:11,11:9) |
23:15 | Andrey Zenyuk – Alexander Govorunets | 0:3 (3:11,11:13,5:11) |
23:30 | Aleksandr Mikhalus – Oleg Formaziuk | 3:1 (11:3,11:6,7:11,11:9) |
23:45 | Lubomir Sheshurak – Vadim Tokar | 1:3 (9:11,17:15,4:11,8:11) |
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:18 | Stanislav Oshkin – Vladimir Shirokov | 2:4 (11:6,4:11,7:11,11:8,2:11,8:11) |
00:28 | Alexey Popov – Sergey Yacenko | 4:2 (7:11,11:7,12:10,11:6,6:11,11:7) |
00:57 | Ivan Grishunin – Nikolai Goltyapin | 2:4 (11:8,9:11,5:11,11:5,7:11,3:11) |
01:10 | Mikhail Butylev – Vasily Pak | 4:3 (7:11,11:7,11:6,9:11,11:6,7:11,11:7) |
01:13 | Oleg Nikiforov – Andrey Nikolaev | 2:4 (11:5,11:7,13:15,9:11,12:14,6:11) |
01:27 | Vladimir Shirokov – Ivan Grishunin | 0:4 (5:11,9:11,6:11,7:11) |
01:52 | Ivan Leonov – Mikhail Butylev | 0:4 (7:11,9:11,8:11,9:11) |
01:54 | Maksim Isupov – Oleg Nikiforov | 4:2 (11:3,13:11,11:7,8:11,7:11,11:7) |
01:56 | Stanislav Oshkin – Nikolai Goltyapin | 4:2 (5:11,11:9,11:8,13:11,11:13,11:6) |
02:00 | Vladimir Mihaylov – Igor Egorov V. | 4:1 (11:7,11:1,11:4,6:11,11:7) |
02:14 | Vasily Pak – Ivan Leonov | 4:1 (11:13,11:7,13:11,11:8,11:7) |
02:25 | Alexey Yanshaev – Maksim Somsin | 3:4 (11:6,8:11,9:11,8:11,11:7,11:7,5:11) |
02:30 | Andrey Nikolaev – Maksim Isupov | 4:2 (11:6,11:6,6:11,7:11,11:9,13:11) |
02:45 | Vasily Pak – Mikhail Butylev | 4:2 (10:12,5:11,11:9,11:8,11:3,11:8) |
02:49 | Nikolai Goltyapin – Vladimir Shirokov | 3:4 (11:8,11:4,15:13,4:11,8:11,4:11,5:11) |
03:09 | Igor Egorov V. – Alexey Yanshaev | 2:4 (7:11,6:11,11:6,11:9,9:11,2:11) |
03:10 | Andrey Nikolaev – Oleg Nikiforov | 3:4 (7:11,11:9,11:9,4:11,9:11,11:8,4:11) |
03:22 | Mikhail Butylev – Ivan Leonov | 2:4 (6:11,9:11,6:11,11:7,11:2,9:11) |
03:35 | Ivan Grishunin – Stanislav Oshkin | 4:3 (11:7,13:11,10:12,9:11,11:9,6:11,11:5) |
03:40 | Maksim Somsin – Vladimir Mihaylov | 2:4 (11:8,6:11,5:11,9:11,12:10,7:11) |
03:47 | Oleg Nikiforov – Maksim Isupov | 4:3 (6:11,11:9,12:10,7:11,14:12,8:11,11:5) |
03:54 | Ivan Leonov – Vasily Pak | 2:4 (12:10,11:13,10:12,7:11,15:13,5:11) |
04:16 | Vladimir Mihaylov – Alexey Yanshaev | 2:4 (11:3,7:11,7:11,11:6,8:11,8:11) |
04:43 | Maksim Isupov – Andrey Nikolaev | 2:4 (11:3,8:11,11:6,4:11,7:11,8:11) |
04:44 | Mikhail Butylev – Vasily Pak | 4:3 (8:11,11:9,7:11,11:13,11:5,11:3,11:8) |
04:45 | Igor Egorov V. – Maksim Somsin | 4:1 (12:10,11:5,5:11,11:6,11:8) |
05:21 | Oleg Nikiforov – Andrey Nikolaev | 3:4 (8:11,11:8,6:11,11:7,5:11,13:11,12:14) |
05:25 | Maksim Somsin – Alexey Yanshaev | 1:4 (11:9,7:11,13:15,4:11,6:11) |
06:00 | Alexander Krapivnitsky – Dmitry Almazov | 1:4 (7:11,6:11,10:12,11:5,8:11) |
06:05 | Igor Egorov V. – Vladimir Mihaylov | 4:2 (11:4,11:9,11:5,6:11,6:11,13:11) |
06:44 | Vladimir Mihaylov – Maksim Somsin | 4:1 (11:8,9:11,11:7,11:6,11:7) |
06:55 | Mikhail Leonov – Timur Mamazakirov | 4:0 (11:4,13:11,11:5,11:8) |
07:12 | Alexey Yanshaev – Igor Egorov V. | 2:4 (5:11,11:9,3:11,11:9,8:11,9:11) |
07:33 | Asilbek Suynaliyev – Sergey Morozov | 0:4 (13:15,10:12,10:12,8:11) |
07:44 | Andrey Udartsev – Alexander Krapivnitsky | 4:2 (8:11,12:10,11:13,11:6,15:13,12:10) |
08:00 | Vladimir Yashanov – Sergey Ivliev | 3:1 (11:7,13:11,9:11,11:8) |
08:00 | Svyatoslav Urazov – Mukhammed Akhmedzhanov | 0:4 (9:11,6:11,4:11,3:11) |
08:01 | Timur Mamazakirov – Asilbek Suynaliyev | 4:2 (4:11,7:11,11:6,11:6,13:11,11:9) |
08:05 | Mikhail Gasparyan – Valeriy Gorelov | 4:1 (8:11,11:9,11:8,11:8,11:7) |
08:26 | Vladimir Tuzin – Ravil Bikmurzin | 3:0 (11:8,11:8,14:12) |
08:26 | Dmitry Almazov – Andrey Udartsev | 4:1 (11:6,9:11,11:5,11:2,11:6) |
08:27 | Michael Efimov – Svyatoslav Urazov | 2:4 (11:8,11:7,10:12,6:11,7:11,9:11) |
08:28 | Sergey Morozov – Mikhail Leonov | 4:3 (14:16,13:11,8:11,11:9,4:11,12:10,12:10) |
08:35 | Alexander Lazarev – Aleksandr Chernikov | 4:1 (11:6,7:11,11:9,11:5,11:7) |
08:44 | Sergey Ivliev – Vladimir Tuzin | 0:3 (7:11,7:11,6:11) |
09:07 | Ravil Bikmurzin – Vladimir Yashanov | 3:2 (11:8,8:11,11:8,10:12,15:13) |
09:08 | Valeriy Gorelov – Alexander Lazarev | 1:4 (10:12,9:11,8:11,11:8,6:11) |
09:09 | Mukhammed Akhmedzhanov – Michael Efimov | 4:3 (10:12,4:11,14:12,11:1,11:13,11:7,11:6) |
09:11 | Mikhail Leonov – Asilbek Suynaliyev | 4:3 (11:7,11:8,8:11,11:9,9:11,10:12,11:6) |
09:30 | Andrey Udartsev – Dmitry Almazov | 1:4 (15:13,9:11,6:11,8:11,6:11) |
09:33 | Aleksandr Chernikov – Mikhail Gasparyan | 4:0 (12:10,11:8,11:2,15:13) |
09:37 | Vladimir Yashanov – Vladimir Tuzin | 0:3 (8:11,7:11,8:11) |
09:50 | Timur Mamazakirov – Sergey Morozov | 4:3 (10:12,11:13,8:11,11:5,16:14,11:4,11:9) |
09:55 | Mukhammed Akhmedzhanov – Svyatoslav Urazov | 2:4 (7:11,8:11,11:3,7:11,11:8,9:11) |
09:57 | Sergey Ivliev – Ravil Bikmurzin | 2:3 (11:5,11:4,8:11,5:11,5:11) |
10:04 | Mikhail Gasparyan – Alexander Lazarev | 2:4 (12:10,6:11,7:11,11:4,6:11,3:11) |
10:21 | Vladimir Tuzin – Sergey Ivliev | 1:3 (12:14,11:7,8:11,9:11) |
10:35 | Asilbek Suynaliyev – Mikhail Leonov | 1:4 (11:8,2:11,10:12,3:11,8:11) |
10:36 | Svyatoslav Urazov – Michael Efimov | 4:0 (11:7,12:10,11:4,11:2) |
10:37 | Valeriy Gorelov – Aleksandr Chernikov | 2:4 (6:11,11:8,5:11,5:11,11:6,5:11) |
10:52 | Vladimir Yashanov – Ravil Bikmurzin | 1:3 (14:12,9:11,5:11,6:11) |
10:54 | Andrey Udartsev – Alexander Krapivnitsky | 4:2 (11:8,9:11,11:5,7:11,11:7,12:10) |
11:05 | Sergey Morozov – Timur Mamazakirov | 3:4 (11:6,11:13,11:7,7:11,7:11,11:3,6:11) |
11:05 | Michael Efimov – Mukhammed Akhmedzhanov | 2:4 (11:4,11:6,7:11,9:11,16:18,8:11) |
11:12 | Alexander Lazarev – Valeriy Gorelov | 4:2 (4:11,11:6,11:9,6:11,11:5,11:8) |
11:13 | Vladimir Tuzin – Vladimir Yashanov | 2:3 (9:11,11:7,11:6,8:11,7:11) |
11:41 | Ravil Bikmurzin – Sergey Ivliev | 2:3 (11:9,11:13,11:7,6:11,9:11) |
11:42 | Mikhail Gasparyan – Aleksandr Chernikov | 3:4 (3:11,11:5,5:11,11:9,6:11,14:12,6:11) |
11:42 | Svyatoslav Urazov – Mukhammed Akhmedzhanov | 2:4 (7:11,8:11,2:11,11:9,11:9,11:13) |
11:45 | Sergey Morozov – Asilbek Suynaliyev | 4:3 (12:10,11:3,11:3,3:11,13:15,10:12,11:8) |
12:27 | Timur Mamazakirov – Mikhail Leonov | 4:0 (11:5,11:7,11:4,11:7) |
12:37 | Valeriy Gorelov – Mikhail Gasparyan | 4:1 (13:11,11:8,17:15,8:11,12:10) |
13:03 | Vladislav Milinka – Roman Berezin | 1:4 (7:11,11:3,2:11,9:11,8:11) |
13:18 | Aleksandr Chernikov – Alexander Lazarev | 4:0 (11:8,11:5,11:8,11:7) |
13:27 | Maxim Boboryko – Bogdan Tikhonov | 4:1 (11:7,11:6,15:13,9:11,11:5) |
13:55 | Roman Berezin – Maxim Boboryko | 0:4 (10:12,6:11,6:11,5:11) |
13:57 | Evgeny Dylykov – Yuri Dmitriev | 4:1 (11:5,11:9,7:11,11:9,13:11) |
14:00 | Evgeniy Ogay – Dmitriy Fominikh | 4:2 (8:11,5:11,11:6,11:6,11:3,11:9) |
14:23 | Bogdan Tikhonov – Vladislav Milinka | 1:4 (5:11,13:11,7:11,5:11,13:15) |
14:31 | Ilya Stepanov – Konstantin Pogodin | 3:4 (8:11,8:11,8:11,11:4,13:11,12:10,5:11) |
14:33 | Evgeniy Muhin – Evgeny Dylykov | 2:4 (9:11,9:11,13:15,11:6,15:13,7:11) |
14:45 | Vladislav Milinka – Maxim Boboryko | 2:4 (11:4,10:12,9:11,5:11,11:7,10:12) |
15:12 | Yuri Dmitriev – Evgeniy Muhin | 2:4 (6:11,9:11,11:9,5:11,11:2,4:11) |
15:17 | Dmitriy Fominikh – Ilya Stepanov | 2:4 (7:11,4:11,11:6,4:11,11:6,9:11) |
15:19 | Roman Berezin – Bogdan Tikhonov | 4:2 (11:6,11:9,11:8,9:11,8:11,11:4) |
15:41 | Yuri Dmitriev – Evgeny Dylykov | 0:4 (4:11,5:11,12:14,11:13) |
15:49 | Konstantin Pogodin – Evgeniy Ogay | 4:3 (20:22,11:7,11:9,7:11,11:4,10:12,18:16) |
15:55 | Bogdan Tikhonov – Maxim Boboryko | 0:4 (3:11,7:11,6:11,10:12) |
16:08 | Evgeny Dylykov – Evgeniy Muhin | 4:2 (11:13,11:7,4:11,11:4,11:5,11:6) |
16:15 | Roman Berezin – Vladislav Milinka | 4:2 (12:10,11:6,11:13,7:11,15:13,11:3) |
16:40 | Evgeniy Muhin – Yuri Dmitriev | 2:4 (11:9,7:11,9:11,11:6,15:17,9:11) |
16:46 | Evgeniy Ogay – Ilya Stepanov | 4:2 (11:9,7:11,12:14,12:10,11:8,11:6) |
16:49 | Vladislav Milinka – Bogdan Tikhonov | 3:4 (11:5,11:9,6:11,9:11,11:7,6:11,10:12) |
17:19 | Maxim Boboryko – Roman Berezin | 4:2 (11:7,5:11,11:7,5:11,11:3,11:7) |
17:22 | Evgeniy Muhin – Evgeny Dylykov | 4:0 (11:8,11:4,11:8,11:5) |
17:26 | Dmitriy Fominikh – Konstantin Pogodin | 4:3 (6:11,11:6,11:4,6:11,5:11,15:13,11:9) |
18:05 | Dmitriy Fominikh – Evgeniy Ogay | 2:4 (8:11,8:11,7:11,11:9,11:8,9:11) |
18:47 | Konstantin Pogodin – Ilya Stepanov | 1:4 (9:11,6:11,12:10,8:11,6:11) |
19:03 | Sergey Yacenko – Alexey Popov | 4:0 (11:4,11:6,12:10,11:5) |
19:17 | Konstantin Pogodin – Dmitriy Fominikh | 2:4 (6:11,10:12,11:8,11:9,5:11,7:11) |
19:31 | Igor Elistratov – Michael Efimov | 1:4 (6:11,11:7,9:11,10:12,7:11) |
19:59 | Stepan Pokatov – Nikita Ivanov | 4:3 (11:4,0:11,6:11,11:9,5:11,11:9,11:4) |
20:00 | Nikolai Goltyapin – Stanislav Oshkin | 4:2 (9:11,11:8,11:6,5:11,11:5,11:7) |
20:00 | Ilya Stepanov – Evgeniy Ogay | 2:4 (8:11,11:7,9:11,9:11,11:6,6:11) |
20:01 | Alexey Popov – Igor Elistratov | 4:2 (11:9,11:9,4:11,8:11,11:3,11:8) |
20:33 | Alexei Pashin – Alexei Britvin | 2:4 (11:9,7:11,6:11,11:9,11:13,6:11) |
20:40 | Ivan Grishunin – Vladimir Shirokov | 2:4 (11:7,11:5,5:11,1:11,10:12,10:12) |
20:45 | Michael Efimov – Sergey Yacenko | 4:3 (10:12,11:8,11:6,2:11,13:11,4:11,11:7) |
20:50 | Aleksandr Lebedenko – Oleg Nikiforov | 1:4 (6:11,10:12,9:11,11:7,8:11) |
21:10 | Stanislav Oshkin – Ivan Grishunin | 2:4 (8:11,11:5,9:11,9:11,11:9,7:11) |
21:16 | Nikita Ivanov – Alexei Pashin | 1:4 (7:11,5:11,8:11,11:5,12:14) |
21:20 | Alexander Chernov – Asilbek Suynaliyev | 1:4 (9:11,13:15,6:11,11:6,7:11) |
21:26 | Sergey Yacenko – Igor Elistratov | 4:0 (12:10,11:9,12:10,11:7) |
21:45 | Oleg Nikiforov – Alexander Chernov | 2:4 (6:11,3:11,11:8,11:9,10:12,11:13) |
21:48 | Alexei Britvin – Stepan Pokatov | 4:0 (11:9,11:7,11:1,11:4) |
21:48 | Vladimir Shirokov – Nikolai Goltyapin | 4:0 (11:4,11:8,11:9,11:8) |
21:52 | Alexey Popov – Michael Efimov | 4:3 (11:8,7:11,11:3,8:11,11:5,7:11,12:10) |
21:54 | Igor Elistratov – Sergey Yacenko | 4:0 (11:8,11:8,11:9,12:10) |
22:10 | Nikolai Goltyapin – Ivan Grishunin | 3:4 (8:11,11:8,6:11,12:10,11:3,9:11,12:14) |
22:11 | Stepan Pokatov – Alexei Pashin | 2:4 (11:9,9:11,8:11,10:12,11:4,7:11) |
22:18 | Asilbek Suynaliyev – Aleksandr Lebedenko | 4:2 (10:12,11:6,11:5,11:9,8:11,11:8) |
22:54 | Nikita Ivanov – Alexei Britvin | 4:3 (11:8,8:11,11:9,10:12,7:11,11:6,11:6) |
22:55 | Aleksandr Lebedenko – Alexander Chernov | 2:4 (8:11,7:11,11:9,9:11,11:4,3:11) |
23:10 | Ivan Grishunin – Nikolai Goltyapin | 0:4 (7:11,7:11,9:11,10:12) |
23:17 | Michael Efimov – Alexey Popov | 4:3 (5:11,13:11,9:11,12:14,11:8,12:10,11:6) |
23:25 | Oleg Nikiforov – Asilbek Suynaliyev | 4:2 (11:9,8:11,9:11,11:7,11:9,11:7) |
23:27 | Vladimir Shirokov – Stanislav Oshkin | 4:2 (8:11,11:8,11:8,11:3,6:11,11:4) |
23:35 | Stepan Pokatov – Alexei Britvin | 2:4 (9:11,12:10,11:13,7:11,11:6,8:11) |
23:55 | Ivan Grishunin – Stanislav Oshkin | 4:0 (11:5,11:8,11:7,11:6) |
TSC Pro.
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:21 | Rudolf Komisarov – Victor Yaichkov | 3:2 (6:11,11:8,11:9,10:12,12:10) |
00:51 | Valeriya Morozova – Rudolf Komisarov | 0:3 (12:14,9:11,8:11) |
01:07 | Victor Yaichkov – Dmitrii Spiridonov | 3:1 (11:7,11:9,7:11,11:9) |
01:26 | Valeriya Morozova – Victor Yaichkov | 3:2 (11:8,11:9,12:14,10:12,13:11) |
01:53 | Rudolf Komisarov – Dmitrii Spiridonov | 3:1 (4:11,11:7,11:7,11:8) |
02:17 | Dmitrii Spiridonov – Valeriya Morozova | 3:2 (6:11,11:9,6:11,11:3,11:4) |
02:41 | Victor Yaichkov – Rudolf Komisarov | 3:2 (9:11,11:6,10:12,11:8,11:7) |
03:43 | Denis Rumyantsev – Vladislav Baranov | 1:3 (6:11,7:11,11:7,6:11) |
04:16 | Maria Vinogradova A. – Alexander Sokov | 2:3 (10:12,11:6,15:13,9:11,5:11) |
04:44 | Denis Rumyantsev – Maria Vinogradova A. | 1:3 (7:11,11:13,11:6,10:12) |
05:07 | Alexander Sokov – Vladislav Baranov | 3:0 (11:4,13:11,11:6) |
05:21 | Denis Rumyantsev – Alexander Sokov | 0:3 (4:11,5:11,4:11) |
05:31 | Maria Vinogradova A. – Vladislav Baranov | 0:3 (8:11,8:11,11:13) |
05:50 | Maria Vinogradova A. – Denis Rumyantsev | 3:1 (11:9,8:11,11:9,11:7) |
06:13 | Vladislav Baranov – Alexander Sokov | 3:0 (11:7,11:5,11:8) |
15:32 | Yekaterina Golubeva – Alexey Brednev | 3:1 (8:11,11:6,11:9,11:3) |
16:03 | Aleksey Umnikov – Alexander Rumyantsev | 3:2 (8:11,10:12,11:9,11:6,11:6) |
16:52 | Yekaterina Golubeva – Alexander Rumyantsev | 3:2 (13:11,12:10,14:16,6:11,11:9) |
17:18 | Aleksey Umnikov – Alexey Brednev | 2:3 (11:4,6:11,11:7,9:11,3:11) |
17:38 | Yekaterina Golubeva – Aleksey Umnikov | 1:3 (4:11,9:11,11:3,6:11) |
18:02 | Alexander Rumyantsev – Alexey Brednev | 0:3 (6:11,8:11,4:11) |
18:18 | Alexander Rumyantsev – Yekaterina Golubeva | 2:3 (2:11,11:6,8:11,11:9,10:12) |
18:47 | Alexey Brednev – Aleksey Umnikov | 0:3 (5:11,4:11,3:11) |
19:39 | Alina Dzugulova – Nikita Stulov | 1:3 (11:3,9:11,6:11,11:13) |
20:19 | Ivan Vasiliev – Irina Savina | 3:1 (8:11,16:14,11:9,11:3) |
20:41 | Alina Dzugulova – Ivan Vasiliev | 2:3 (10:12,11:5,8:11,11:9,8:11) |
21:07 | Irina Savina – Nikita Stulov | 3:0 (11:9,11:2,11:8) |
21:22 | Alina Dzugulova – Irina Savina | 1:3 (11:9,13:15,2:11,9:11) |
21:48 | Ivan Vasiliev – Nikita Stulov | 3:1 (11:5,12:14,12:10,11:6) |
22:09 | Nikita Stulov – Alina Dzugulova | 1:3 (8:11,4:11,14:12,8:11) |
22:30 | Irina Savina – Ivan Vasiliev | 1:3 (11:7,5:11,4:11,7:11) |
23:45 | Alena Chendey – Denis Rumyantsev | 3:2 (13:11,11:9,8:11,8:11,11:9) |
Mini Table Tennis
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:30 | Artem Zubakhin – Vyacheslav Kalitin | 4:2 (11:6,5:11,11:8,4:11,11:8,11:4) |
07:04 | Andrey Nyrkov – Bulat Tsyrenzhapov | 2:4 (6:11,6:11,3:11,11:7,11:6,6:11) |
07:31 | Kirill Fedorenko – Andrey Matyunov | 3:4 (11:7,11:8,4:11,11:9,8:11,5:11,8:11) |
08:03 | Bulat Tsyrenzhapov – Kirill Fedorenko | 0:4 (5:11,6:11,8:11,10:12) |
08:28 | Andrey Nyrkov – Andrey Matyunov | 2:4 (11:9,7:11,9:11,14:12,8:11,8:11) |
08:55 | Kirill Fedorenko – Andrey Nyrkov | 4:2 (9:11,12:10,11:7,9:11,11:8,11:6) |
09:22 | Bulat Tsyrenzhapov – Andrey Matyunov | 4:2 (8:11,11:7,11:9,6:11,11:8,11:7) |
09:53 | Andrey Nyrkov – Kirill Fedorenko | 2:4 (6:11,10:12,11:8,11:7,9:11,9:11) |
10:18 | Andrey Matyunov – Bulat Tsyrenzhapov | 3:4 (12:10,11:4,11:8,10:12,7:11,8:11,8:11) |
10:23 | Andrey Matyunov – Andrey Nyrkov | 4:3 (11:8,9:11,11:6,11:6,8:11,14:16,13:11) |
11:30 | Kirill Fedorenko – Bulat Tsyrenzhapov | 4:2 (10:12,11:3,11:7,6:11,11:5,12:10) |
16:00 | Aleksandr Emelyanov V. – Alberto Perez Perez | 4:2 (9:11,11:5,11:6,8:11,11:6,11:5) |
16:29 | Vasiliy Nyrkov – Nikolay Mirgiev | 2:4 (9:11,3:11,11:9,4:11,12:10,8:11) |
16:55 | Alberto Perez Perez – Vasiliy Nyrkov | 1:4 (6:11,11:8,9:11,8:11,6:11) |
17:14 | Aleksandr Emelyanov V. – Nikolay Mirgiev | 1:4 (11:9,8:11,9:11,7:11,5:11) |
17:48 | Vasiliy Nyrkov – Aleksandr Emelyanov V. | 4:1 (11:6,7:11,11:6,11:8,11:7) |
18:15 | Alberto Perez Perez – Nikolay Mirgiev | 0:4 (9:11,5:11,8:11,6:11) |
18:32 | Aleksandr Emelyanov V. – Vasiliy Nyrkov | 4:3 (11:7,8:11,6:11,11:8,5:11,11:9,11:7) |
19:06 | Nikolay Mirgiev – Alberto Perez Perez | 2:4 (9:11,10:12,5:11,11:7,11:9,6:11) |
19:45 | Nikolay Mirgiev – Vasiliy Nyrkov | 4:3 (9:11,7:11,11:6,6:11,12:10,11:7,11:6) |
20:27 | Alberto Perez Perez – Aleksandr Emelyanov V. | 2:4 (13:11,8:11,11:9,4:11,12:14,6:11) |
21:04 | Artem Zubakhin – Dmitriy Karabut | 2:4 (13:11,6:11,4:11,8:11,11:9,7:11) |
21:34 | Ivan Gvozdev – Artem Zubakhin | 4:1 (6:11,11:5,16:14,11:6,11:7) |
22:05 | Dmitriy Karabut – Ivan Gvozdev | 4:1 (5:11,12:10,11:8,11:6,11:8) |
22:29 | Dmitriy Karabut – Artem Zubakhin | 4:3 (11:8,12:10,7:11,11:6,6:11,8:11,11:6) |
23:03 | Artem Zubakhin – Ivan Gvozdev | 4:2 (11:6,7:11,11:4,12:10,9:11,11:8) |
23:44 | Ivan Gvozdev – Dmitriy Karabut | 3:4 (7:11,11:9,8:11,12:10,8:11,11:9,6:11) |
TT-Cup. Poland
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:35 | Simon Gauzy – Kirill Skachkov | 4:2 (11:5,11:9,3:11,2:11,11:5,11:7) |
01:15 | Patrick Franziska – Zhendong Fan | 1:4 (8:11,8:11,11:9,8:11,9:11) |
01:55 | Jon Persson – Zhendong Fan | 4:2 (11:5,10:12,11:9,12:10,9:11,11:9) |
02:45 | Kirill Skachkov – Patrick Franziska | 4:1 (11:7,11:9,11:9,8:11,11:8) |
03:25 | Xu Xin – Simon Gauzy | 3:4 (11:8,9:11,11:9,5:11,14:12,9:11,6:11) |
04:25 | Mattias Falck – Dimitrij Ovtcharov | 2:4 (7:11,12:14,4:11,11:9,11:7,9:11) |
05:15 | Dimitrij Ovtcharov – Jon Persson | 4:3 (7:11,10:12,11:7,11:4,9:11,11:8,11:8) |
06:10 | Simon Gauzy – Mattias Falck | 1:4 (6:11,11:8,6:11,7:11,8:11) |
06:50 | Patrick Franziska – Xu Xin | 2:4 (11:13,11:8,11:13,6:11,11:9,10:12) |
07:40 | Zhendong Fan – Kirill Skachkov | 4:0 (11:9,11:6,13:11,11:7) |
08:15 | Jon Persson – Kirill Skachkov | 4:3 (11:8,5:11,9:11,6:11,11:7,11:2,11:9) |
09:05 | Xu Xin – Zhendong Fan | 3:4 (11:9,8:11,5:11,11:6,11:6,10:12,8:11) |
10:00 | Mattias Falck – Patrick Franziska | 4:3 (8:11,11:7,11:5,9:11,12:10,11:13,11:8) |
11:00 | Dimitrij Ovtcharov – Simon Gauzy | 4:3 (12:10,13:11,11:13,5:11,8:11,12:10,12:10) |
12:00 | Simon Gauzy – Jon Persson | 4:2 (11:5,11:9,8:11,11:9,9:11,13:11) |
12:50 | Patrick Franziska – Dimitrij Ovtcharov | 4:3 (13:11,9:11,10:12,8:11,11:6,11:4,11:7) |
13:45 | Zhendong Fan – Mattias Falck | 4:3 (11:8,11:7,6:11,9:11,7:11,11:8,11:8) |
14:40 | Kirill Skachkov – Xu Xin | 1:4 (9:11,14:12,16:18,1:11,9:11) |
15:25 | Jon Persson – Xu Xin | 2:4 (12:10,5:11,4:11,5:11,11:7,3:11) |
16:10 | Kirill Skachkov – Mattias Falck | 4:3 (13:11,11:8,5:11,11:9,6:11,1:11,11:8) |
17:05 | Zhendong Fan – Dimitrij Ovtcharov | 4:3 (11:7,3:11,9:11,11:8,12:10,8:11,12:10) |
18:00 | Patrick Franziska – Simon Gauzy | 1:4 (11:6,5:11,3:11,9:11,7:11) |
18:35 | Patrick Franziska – Jon Persson | 1:4 (9:11,8:11,11:3,8:11,6:11) |
19:15 | Simon Gauzy – Zhendong Fan | 0:4 (6:11,3:11,3:11,6:11) |
19:45 | Dimitrij Ovtcharov – Kirill Skachkov | 2:4 (13:11,8:11,4:11,11:7,7:11,4:11) |
20:30 | Mattias Falck – Xu Xin | 4:3 (11:5,8:11,9:11,11:7,11:6,9:11,11:9) |
21:25 | Jon Persson – Mattias Falck | 3:4 (13:11,11:4,7:11,3:11,7:11,11:9,2:11) |
22:15 | Xu Xin – Dimitrij Ovtcharov | 4:1 (9:11,11:8,11:7,11:4,12:10) |
22:55 | Kirill Skachkov – Simon Gauzy | 3:4 (8:11,11:5,8:11,11:6,6:11,12:10,4:11) |
23:50 | Zhendong Fan – Patrick Franziska | 4:2 (11:4,11:9,8:11,15:13,4:11,13:11) |
Win Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:45 | Alina Stefanuk – Alina Man | 0:3 (8:11,9:11,7:11) |
08:15 | Olga Stefanuk – Olesya Lifanova | 3:0 (11:7,11:5,11:6) |
08:45 | Alina Stefanuk – Olesya Lifanova | 0:3 (8:11,7:11,9:11) |
09:15 | Olga Stefanuk – Alina Man | 3:0 (11:7,11:8,11:7) |
09:45 | Alina Stefanuk – Olga Stefanuk | 0:3 (5:11,11:13,8:11) |
10:15 | Olesya Lifanova – Alina Man | 1:3 (9:11,8:11,11:9,1:11) |
10:45 | Alina Man – Alina Stefanuk | 3:2 (8:11,11:4,11:8,6:11,15:13) |
11:15 | Olesya Lifanova – Olga Stefanuk | 3:0 (11:7,11:6,12:10) |
11:45 | Olesya Lifanova – Alina Stefanuk | 3:0 (11:5,11:9,11:6) |
12:15 | Alina Man – Olga Stefanuk | 2:3 (13:11,5:11,3:11,11:7,3:11) |
12:45 | Olga Stefanuk – Alina Stefanuk | 3:0 (12:10,11:6,11:5) |
13:15 | Alina Man – Olesya Lifanova | 3:0 (13:11,11:6,11:7) |
Models
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:55 | Kitniss – Milena | 1:3 (5:11,14:12,4:11,4:11) |
08:11 | Shanya – Princess | 1:3 (8:11,4:11,11:7,5:11) |
08:27 | Milena – Princess | 1:3 (4:11,13:11,9:11,5:11) |
08:57 | Kitniss – Shanya | 1:3 (5:11,8:11,11:9,7:11) |
09:02 | Milena – Shanya | 3:2 (5:11,8:11,11:4,11:8,11:3) |
09:18 | Kitniss – Princess | 0:3 (3:11,4:11,5:11) |
09:31 | Shanya – Kitniss | 3:1 (11:3,10:12,11:7,11:7) |
09:46 | Princess – Milena | 3:1 (11:4,11:5,6:11,11:8) |
11:55 | Maracuja – Mafia | 3:1 (11:7,11:7,8:11,11:8) |
12:08 | Nata Tsunami – Akira | 3:1 (11:6,9:11,11:9,11:9) |
12:27 | Mafia – Akira | 1:3 (4:11,11:6,8:11,10:12) |
12:42 | Maracuja – Nata Tsunami | 1:3 (5:11,11:7,11:13,5:11) |
12:59 | Maracuja – Akira | 1:3 (5:11,13:11,7:11,7:11) |
13:14 | Mafia – Nata Tsunami | 2:3 (11:5,11:4,7:11,8:11,9:11) |
13:33 | Mafia – Maracuja | 3:0 (11:6,11:6,11:5) |
13:48 | Akira – Nata Tsunami | 3:2 (11:6,6:11,11:8,9:11,13:11) |
16:47 | Lime Crime – Saenochka | 3:1 (8:11,11:9,11:5,11:7) |
17:03 | Molly – Miss Kris | 1:3 (9:11,8:11,12:10,9:11) |
17:20 | Lime Crime – Molly | 3:1 (11:8,5:11,11:5,11:6) |
17:31 | Saenochka – Miss Kris | 2:3 (7:11,11:8,11:8,6:11,7:11) |
17:50 | Lime Crime – Miss Kris | 3:2 (11:4,6:11,11:8,9:11,12:10) |
18:10 | Molly – Saenochka | 3:0 (11:6,11:7,11:9) |
18:26 | Miss Kris – Lime Crime | 3:2 (8:11,11:7,5:11,11:8,11:8) |
18:45 | Saenochka – Molly | 2:3 (5:11,15:13,11:7,9:11,7:11) |
Setka Cup
Armenia. ITT Cup. Group B. Women
Masters. China
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:00 | Dina Tishchenko – Liudmila Koudrei | 3:2 (9:11,2:11,11:3,11:9,11:6) |
08:15 | Olena Petlenko – Margarita Saltanovskaya | 3:1 (11:3,8:11,11:8,11:8) |
08:30 | Martha Malyuta – Victoria Anarmetova | 0:3 (4:11,10:12,5:11) |
08:45 | Dianna Dushina – Ekaterina Somova | 1:3 (12:10,2:11,6:11,8:11) |
09:00 | Oksana Kregul – Regina Rudzei | 3:0 (11:4,11:7,11:4) |
09:15 | Olga Kurpa – Lilia Andreeva | 1:3 (8:11,7:11,12:10,8:11) |
09:30 | Dina Tishchenko – Victoria Anarmetova | 3:1 (11:9,9:11,11:8,11:9) |
09:45 | Olena Petlenko – Ekaterina Somova | 2:3 (9:11,11:4,12:10,8:11,6:11) |
10:00 | Regina Rudzei – Liudmila Koudrei | 3:1 (11:8,11:9,3:11,11:8) |
10:15 | Lilia Andreeva – Margarita Saltanovskaya | 3:0 (11:8,12:10,11:6) |
10:30 | Martha Malyuta – Oksana Kregul | 3:2 (6:11,12:10,3:11,15:13,11:3) |
10:45 | Dianna Dushina – Olga Kurpa | 2:3 (11:6,9:11,11:9,4:11,7:11) |
11:00 | Dina Tishchenko – Regina Rudzei | 3:0 (11:6,11:8,11:8) |
11:15 | Olena Petlenko – Lilia Andreeva | 2:3 (11:8,9:11,8:11,12:10,9:11) |
11:30 | Oksana Kregul – Victoria Anarmetova | 0:3 (3:11,15:17,4:11) |
11:45 | Olga Kurpa – Ekaterina Somova | 3:2 (9:11,8:11,11:6,11:9,11:8) |
12:00 | Dianna Dushina – Margarita Saltanovskaya | 1:3 (7:11,11:8,8:11,9:11) |
12:10 | Martha Malyuta – Liudmila Koudrei | 3:2 (5:11,9:11,11:6,11:7,11:6) |
12:30 | Dina Tishchenko – Oksana Kregul | 3:0 (11:8,11:5,11:9) |
12:30 | Olena Petlenko – Olga Kurpa | 3:0 (11:2,11:6,11:6) |
13:10 | Martha Malyuta – Regina Rudzei | 0:3 (4:11,8:11,5:11) |
13:15 | Dianna Dushina – Lilia Andreeva | 1:3 (11:9,10:12,7:11,8:11) |
13:30 | Ekaterina Somova – Margarita Saltanovskaya | 3:1 (5:11,11:5,11:9,12:10) |
13:40 | Victoria Anarmetova – Liudmila Koudrei | 3:0 (18:16,11:8,11:9) |
14:00 | Olena Petlenko – Dianna Dushina | 3:1 (9:11,11:7,11:7,11:6) |
14:10 | Dina Tishchenko – Martha Malyuta | 3:0 (11:4,11:6,11:0) |
14:30 | Olga Kurpa – Margarita Saltanovskaya | 0:3 (4:11,3:11,5:11) |
14:40 | Oksana Kregul – Liudmila Koudrei | 3:1 (11:8,11:7,8:11,11:8) |
15:10 | Regina Rudzei – Victoria Anarmetova | 2:3 (9:11,11:9,5:11,11:7,6:11) |
15:15 | Victoria Okhnych – Anna Golyak | 3:1 (10:12,11:7,11:7,11:7) |
15:15 | Lilia Andreeva – Ekaterina Somova | 0:3 (5:11,8:11,5:11) |
15:30 | Alina Bohdanova – Oleksandra Tsiupko | 2:3 (11:5,5:11,10:12,11:8,3:11) |
15:45 | Tatiana Shvorak – Anastasia Degteva | 2:3 (11:9,10:12,8:11,11:9,8:11) |
15:45 | Yaroslava Pachich – Yulia Khilinska | 3:1 (11:9,11:9,8:11,11:4) |
15:45 | Jana Mihailik – Anastasia Medvetskaya | 0:3 (4:11,6:11,8:11) |
16:15 | Anna Golyak – Halyna Zhyhailo | 1:3 (10:12,6:11,11:6,7:11) |
16:15 | Irina Tyutyunnik – Angela Gassan | 2:3 (12:10,6:11,4:11,11:2,11:13) |
16:30 | Svetlana Ureneva – Oleksandra Tsiupko | 1:3 (10:12,11:9,6:11,5:11) |
16:45 | Yaroslava Pachich – Angela Gassan | 3:2 (11:9,4:11,14:12,11:13,11:8) |
16:45 | Victoria Okhnych – Anastasia Degteva | 1:3 (7:11,3:11,11:8,10:12) |
16:45 | Alina Bohdanova – Jana Mihailik | 1:3 (8:11,11:6,6:11,4:11) |
17:15 | Irina Tyutyunnik – Yulia Khilinska | 2:3 (11:7,15:13,11:13,8:11,11:13) |
17:15 | Halyna Zhyhailo – Anna Golyak | 3:0 (11:8,11:4,11:9) |
17:30 | Svetlana Ureneva – Anastasia Medvetskaya | 2:3 (11:7,11:13,11:8,7:11,6:11) |
17:45 | Yaroslava Pachich – Irina Tyutyunnik | 3:2 (10:12,9:11,11:6,11:7,11:3) |
17:45 | Tatiana Shvorak – Anna Golyak | 2:3 (11:2,11:8,7:11,9:11,8:11) |
18:00 | Jana Mihailik – Oleksandra Tsiupko | 2:3 (11:6,9:11,6:11,11:9,9:11) |
18:20 | Victoria Okhnych – Halyna Zhyhailo | 3:2 (5:11,11:7,5:11,11:8,11:6) |
18:30 | Alina Bohdanova – Anastasia Medvetskaya | 3:1 (8:11,12:10,11:5,11:8) |
18:30 | Angela Gassan – Yulia Khilinska | 3:0 (11:7,11:7,11:6) |
18:30 | Irina Tyutyunnik – Yaroslava Pachich | 3:1 (11:4,11:5,4:11,11:8) |
18:45 | Anna Golyak – Anastasia Degteva | 1:3 (10:12,11:7,8:11,5:11) |
19:00 | Svetlana Ureneva – Jana Mihailik | 3:0 (11:6,11:8,11:5) |
19:15 | Tatiana Shvorak – Anna Golyak | 3:2 (10:12,11:9,5:11,11:7,12:10) |
19:15 | Yulia Khilinska – Angela Gassan | 3:1 (11:6,11:8,10:12,12:10) |
19:30 | Anastasia Medvetskaya – Oleksandra Tsiupko | 3:0 (11:9,11:9,11:9) |
19:45 | Victoria Okhnych – Anna Golyak | 3:1 (5:11,11:4,11:8,11:7) |
19:45 | Yulia Khilinska – Irina Tyutyunnik | 2:3 (11:4,9:11,11:6,10:12,3:11) |
20:00 | Angela Gassan – Yaroslava Pachich | 3:1 (11:9,7:11,11:3,12:10) |
20:00 | Svetlana Ureneva – Alina Bohdanova | 2:3 (11:9,11:9,9:11,9:11,8:11) |
20:15 | Tatiana Shvorak – Halyna Zhyhailo | 3:1 (11:7,8:11,11:6,11:7) |
20:30 | Yulia Khilinska – Yaroslava Pachich | 2:3 (11:8,11:4,8:11,9:11,5:11) |
20:45 | Oleksandra Tsiupko – Anastasia Medvetskaya | 3:0 (11:5,11:6,13:11) |
20:45 | Anastasia Degteva – Anna Golyak | 3:0 (11:7,11:9,11:9) |
21:00 | Angela Gassan – Irina Tyutyunnik | 3:1 (11:5,10:12,11:8,11:8) |
21:15 | Victoria Okhnych – Tatiana Shvorak | 3:1 (8:11,11:8,11:7,11:9) |
21:15 | Alina Bohdanova – Svetlana Ureneva | 0:3 (7:11,8:11,10:12) |
21:45 | Anna Golyak – Anna Golyak | 0:3 (5:11,7:11,3:11) |
22:15 | Halyna Zhyhailo – Anastasia Degteva | 0:3 (5:11,9:11,6:11) |
TT-Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:30 | Karina Zavinovska – Tatiana Tatjanina | 0:3 (8:11,3:11,4:11) |
09:00 | Victoria Kurtenko – Galina Telnaya | 3:1 (17:19,11:8,11:4,11:3) |
09:45 | Veronica Andryuschenko – Tatiana Tatjanina | 1:3 (11:6,7:11,8:11,5:11) |
10:15 | Karina Zavinovska – Victoria Kurtenko | 2:3 (4:11,11:8,11:9,5:11,3:11) |
10:45 | Veronica Andryuschenko – Galina Telnaya | 3:0 (11:4,11:4,11:7) |
11:15 | Victoria Kurtenko – Tatiana Tatjanina | 3:1 (11:6,11:7,9:11,11:0) |
12:00 | Veronica Andryuschenko – Victoria Kurtenko | 3:2 (9:11,11:13,11:8,15:13,11:7) |
12:45 | Karina Zavinovska – Galina Telnaya | 3:1 (12:10,11:9,10:12,11:9) |
13:15 | Veronica Andryuschenko – Karina Zavinovska | 3:0 (11:9,11:4,11:9) |
13:45 | Galina Telnaya – Tatiana Tatjanina | 1:3 (13:11,6:11,6:11,11:13) |
Winners League
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:45 | Vladimir Kolomiets – Alexander Liman | 0:3 (6:11,9:11,4:11) |
08:45 | Alexander Zaytsev – Oleg Ponomarenko | 3:0 (11:6,11:5,11:8) |
09:00 | Evgeniy Yakymchuk – Andrey Troyan | 1:3 (8:11,11:4,7:11,10:12) |
09:00 | Sergey Osipov – Ruslan Poserbak | 3:1 (11:4,11:8,11:13,11:9) |
09:00 | Stanislav Ishhuk – Aleksandr Kotsiura | 0:3 (6:11,11:13,6:11) |
09:00 | Alexey Zayets – Oleg Kasyan | 3:0 (13:11,16:14,11:9) |
09:00 | Alexander Lipeiko – Vitaly Yatsina | 3:1 (11:9,8:11,11:2,11:9) |
09:15 | Vladimir Melnikov – Rostyslav Fylypiv | 0:3 (6:11,6:11,6:11) |
09:15 | Alexander Zaytsev P. – Sergey Pryadko | 0:3 (2:11,8:11,9:11) |
09:30 | Vasily Smyk – Dmitry Zaporozhets | 2:3 (11:8,11:7,4:11,10:12,9:11) |
09:30 | Evgeniy Mulyukin – Yaroslav Voytenko | 3:1 (7:11,11:9,11:9,11:7) |
09:30 | Yuri Ivanov – Gennady Lysenko | 0:3 (10:12,11:13,6:11) |
09:30 | Igor Garbuz – Alexander Vakula | 2:3 (9:11,7:11,11:9,12:10,8:11) |
09:30 | Evgeny Anischenko – Andrey Kharitonenko | 1:3 (11:4,8:11,7:11,4:11) |
09:45 | Alexander Zaytsev – Rostyslav Fylypiv | 3:1 (11:9,15:13,7:11,11:5) |
09:45 | Vladimir Kolomiets – Sergey Pryadko | 3:2 (11:9,9:11,11:6,9:11,12:10) |
10:00 | Stanislav Ishhuk – Andrey Kharitonenko | 1:3 (8:11,11:7,10:12,8:11) |
10:00 | Alexey Zayets – Yaroslav Voytenko | 3:2 (12:14,9:11,14:12,11:6,11:9) |
10:00 | Sergey Osipov – Gennady Lysenko | 0:3 (7:11,4:11,8:11) |
10:15 | Evgeniy Yakymchuk – Dmitry Zaporozhets | 3:2 (5:11,2:11,11:6,11:9,11:7) |
10:15 | Alexander Lipeiko – Alexander Vakula | 3:2 (8:11,11:6,11:5,8:11,11:3) |
10:15 | Oleg Ponomarenko – Vladimir Melnikov | 3:1 (7:11,11:9,11:8,11:5) |
10:15 | Alexander Liman – Alexander Zaytsev P. | 3:1 (9:11,11:6,11:8,11:8) |
10:30 | Aleksandr Kotsiura – Evgeny Anischenko | 1:3 (10:12,4:11,11:9,6:11) |
10:30 | Andrey Troyan – Vasily Smyk | 3:0 (11:8,11:5,11:9) |
10:30 | Oleg Kasyan – Evgeniy Mulyukin | 3:2 (13:11,11:13,9:11,11:9,11:9) |
10:30 | Ruslan Poserbak – Yuri Ivanov | 3:2 (11:13,11:3,11:9,9:11,13:11) |
10:45 | Vitaly Yatsina – Igor Garbuz | 2:3 (11:6,11:9,6:11,9:11,2:11) |
10:45 | Alexander Zaytsev – Vladimir Melnikov | 1:3 (7:11,11:8,9:11,6:11) |
10:45 | Vladimir Kolomiets – Alexander Zaytsev P. | 2:3 (11:6,9:11,11:5,5:11,2:11) |
11:00 | Alexander Lipeiko – Igor Garbuz | 3:1 (11:8,12:10,4:11,11:2) |
11:00 | Alexey Zayets – Evgeniy Mulyukin | 3:2 (11:9,9:11,11:8,4:11,11:8) |
11:00 | Evgeniy Yakymchuk – Vasily Smyk | 3:1 (11:9,6:11,11:4,11:9) |
11:00 | Stanislav Ishhuk – Evgeny Anischenko | 1:3 (11:5,7:11,9:11,10:12) |
11:00 | Sergey Osipov – Yuri Ivanov | 2:3 (11:9,11:5,8:11,5:11,9:11) |
11:15 | Sergey Pryadko – Alexander Liman | 0:3 (3:11,8:11,5:11) |
11:15 | Rostyslav Fylypiv – Oleg Ponomarenko | 2:3 (11:5,7:11,11:4,8:11,7:11) |
11:30 | Andrey Kharitonenko – Aleksandr Kotsiura | 1:3 (9:11,7:11,11:7,4:11) |
11:30 | Alexander Vakula – Vitaly Yatsina | 3:0 (11:6,11:8,11:3) |
11:30 | Yaroslav Voytenko – Oleg Kasyan | 3:2 (4:11,14:12,5:11,11:7,11:7) |
11:30 | Dmitry Zaporozhets – Andrey Troyan | 3:0 (13:11,11:8,11:9) |
11:30 | Gennady Lysenko – Ruslan Poserbak | 3:1 (9:11,11:9,11:4,11:5) |
11:45 | Oleg Ponomarenko – Alexander Zaytsev | 3:0 (11:5,11:6,11:3) |
11:45 | Alexander Liman – Vladimir Kolomiets | 0:3 (9:11,5:11,7:11) |
12:00 | Ruslan Poserbak – Sergey Osipov | 3:0 (11:5,11:8,11:6) |
12:00 | Vitaly Yatsina – Alexander Lipeiko | 0:3 (7:11,5:11,7:11) |
12:00 | Andrey Troyan – Evgeniy Yakymchuk | 2:3 (9:11,4:11,11:8,11:8,4:11) |
12:00 | Oleg Kasyan – Alexey Zayets | 1:3 (8:11,10:12,11:7,8:11) |
12:00 | Aleksandr Kotsiura – Stanislav Ishhuk | 3:1 (11:2,6:11,17:15,11:8) |
12:15 | Rostyslav Fylypiv – Vladimir Melnikov | 2:3 (11:7,11:9,8:11,10:12,13:15) |
12:15 | Sergey Pryadko – Alexander Zaytsev P. | 3:0 (11:7,11:9,13:11) |
12:30 | Dmitry Zaporozhets – Vasily Smyk | 1:3 (10:12,9:11,11:9,9:11) |
12:30 | Alexander Vakula – Igor Garbuz | 3:1 (11:7,8:11,11:8,11:7) |
12:30 | Andrey Kharitonenko – Evgeny Anischenko | 3:1 (11:8,11:9,7:11,14:12) |
12:30 | Gennady Lysenko – Yuri Ivanov | 3:0 (13:11,11:5,11:8) |
12:30 | Yaroslav Voytenko – Evgeniy Mulyukin | 2:3 (11:9,10:12,7:11,13:11,7:11) |
12:45 | Sergey Pryadko – Vladimir Kolomiets | 3:0 (11:9,12:10,11:7) |
13:00 | Gennady Lysenko – Sergey Osipov | 0:3 (3:11,8:11,6:11) |
13:00 | Dmitry Zaporozhets – Evgeniy Yakymchuk | 2:3 (11:8,11:8,8:11,6:11,7:11) |
13:00 | Alexander Vakula – Alexander Lipeiko | 1:3 (10:12,11:7,5:11,8:11) |
13:00 | Rostyslav Fylypiv – Alexander Zaytsev | 2:3 (11:9,9:11,11:9,4:11,3:11) |
13:00 | Andrey Kharitonenko – Stanislav Ishhuk | 2:3 (8:11,11:9,11:8,10:12,10:12) |
13:15 | Alexander Zaytsev P. – Alexander Liman | 1:3 (7:11,11:9,1:11,8:11) |
13:15 | Yaroslav Voytenko – Alexey Zayets | 3:1 (11:4,11:7,8:11,11:6) |
13:15 | Vladimir Melnikov – Oleg Ponomarenko | 3:2 (9:11,11:6,11:7,9:11,12:10) |
13:30 | Igor Garbuz – Vitaly Yatsina | 3:0 (11:7,11:9,11:3) |
13:30 | Evgeniy Mulyukin – Oleg Kasyan | 3:1 (8:11,11:8,11:7,11:7) |
13:30 | Yuri Ivanov – Ruslan Poserbak | 3:2 (10:12,14:12,8:11,13:11,11:7) |
13:45 | Vasily Smyk – Andrey Troyan | 1:3 (7:11,11:7,5:11,7:11) |
13:45 | Alexander Zaytsev P. – Vladimir Kolomiets | 3:1 (11:6,4:11,14:12,11:8) |
13:45 | Evgeny Anischenko – Aleksandr Kotsiura | 1:3 (3:11,11:9,6:11,3:11) |
14:00 | Evgeny Anischenko – Stanislav Ishhuk | 3:1 (11:6,15:13,11:13,11:9) |
14:00 | Evgeniy Mulyukin – Alexey Zayets | 3:2 (10:12,11:8,11:8,7:11,11:7) |
14:00 | Igor Garbuz – Alexander Lipeiko | 0:3 (7:11,8:11,6:11) |
14:00 | Vladimir Melnikov – Alexander Zaytsev | 3:2 (8:11,11:5,6:11,11:7,12:10) |
14:00 | Vasily Smyk – Evgeniy Yakymchuk | 1:3 (2:11,0:11,11:9,4:11) |
14:15 | Alexander Liman – Sergey Pryadko | 2:3 (11:7,11:9,7:11,6:11,12:14) |
14:15 | Yuri Ivanov – Sergey Osipov | 3:2 (8:11,7:11,13:11,11:5,11:7) |
14:30 | Oleg Kasyan – Yaroslav Voytenko | 1:3 (11:5,6:11,10:12,9:11) |
14:30 | Oleg Ponomarenko – Rostyslav Fylypiv | 0:3 (9:11,8:11,3:11) |
14:30 | Andrey Troyan – Dmitry Zaporozhets | 3:1 (3:11,14:12,11:7,11:8) |
14:30 | Vitaly Yatsina – Alexander Vakula | 0:3 (4:11,11:13,2:11) |
14:30 | Ruslan Poserbak – Gennady Lysenko | 1:3 (12:14,14:12,6:11,7:11) |
14:45 | Vladimir Melnikov – Dmitry Kunchurov | 3:0 (11:6,11:5,12:10) |
14:45 | Stepan Grigorenko – Aleksandr Skripnik | 3:1 (7:11,11:7,11:6,11:4) |
14:45 | Aleksandr Kotsiura – Andrey Kharitonenko | 2:3 (12:10,12:10,9:11,3:11,6:11) |
15:00 | Dmitry Kokosha – Andrey Gnatyuk | 3:2 (11:7,9:11,11:8,5:11,11:9) |
15:00 | Vitaliy Zharskiy – Andrey Khapko | 3:2 (11:8,11:1,9:11,8:11,11:2) |
15:00 | Artem Semenenko – Eugene Goloborodko | 3:0 (16:14,11:9,12:10) |
15:00 | Vitaliy Makhno – Sergei Kovalenko | 3:1 (18:16,7:11,11:9,11:7) |
15:15 | Rostyslav Fylypiv – Mikhail Sinyavsky | 3:1 (12:10,10:12,11:4,11:6) |
15:15 | Alexander Zhurba – Andrey Zaytsev | 3:0 (11:3,11:9,11:6) |
15:15 | Oleg Bindas – Aleksandr Leonenko | 1:3 (7:11,9:11,11:7,2:11) |
15:30 | Vasily Soroka – Sergey Khandetsky | 3:0 (11:8,11:6,11:8) |
15:30 | Denys Nesterchuk – Roman Shtukovany | 3:1 (11:13,11:6,11:8,11:5) |
15:30 | Bogdan Gusak – Serhii Levytskyi | 3:0 (11:7,11:7,11:7) |
15:30 | Suren Vlasyan – Denis Konovalov | 1:3 (2:11,11:8,11:13,2:11) |
15:30 | Andrey Sokolov – Dmirty Shulyak | 0:3 (4:11,5:11,8:11) |
15:45 | Vladimir Melnikov – Mikhail Sinyavsky | 3:2 (7:11,11:4,11:4,11:13,11:8) |
15:45 | Stepan Grigorenko – Andrey Zaytsev | 3:1 (6:11,11:6,11:7,11:9) |
16:00 | Vitaliy Zharskiy – Denis Konovalov | 3:2 (13:11,9:11,11:9,8:11,11:9) |
16:00 | Artem Semenenko – Serhii Levytskyi | 3:0 (13:11,11:6,15:13) |
16:00 | Vitaliy Makhno – Dmirty Shulyak | 2:3 (11:8,7:11,11:2,11:13,9:11) |
16:00 | Oleg Bindas – Roman Shtukovany | 2:3 (5:11,11:6,11:9,9:11,8:11) |
16:00 | Dmitry Kokosha – Sergey Khandetsky | 3:1 (11:9,6:11,11:4,11:7) |
16:15 | Dmitry Kunchurov – Rostyslav Fylypiv | 3:0 (11:5,11:3,11:8) |
16:15 | Aleksandr Skripnik – Alexander Zhurba | 1:3 (8:11,14:12,6:11,5:11) |
16:30 | Andrey Gnatyuk – Vasily Soroka | 0:3 (7:11,10:12,11:13) |
16:30 | Aleksandr Leonenko – Denys Nesterchuk | 3:2 (9:11,6:11,12:10,11:6,11:6) |
16:30 | Eugene Goloborodko – Bogdan Gusak | 0:3 (4:11,10:12,9:11) |
16:30 | Andrey Khapko – Suren Vlasyan | 3:1 (4:11,11:6,11:6,11:9) |
16:45 | Sergei Kovalenko – Andrey Sokolov | 3:1 (11:9,11:4,7:11,11:9) |
16:45 | Stepan Grigorenko – Alexander Zhurba | 1:3 (5:11,11:8,5:11,5:11) |
17:00 | Artem Semenenko – Bogdan Gusak | 3:2 (11:13,11:7,11:6,8:11,11:9) |
17:00 | Vitaliy Makhno – Andrey Sokolov | 3:0 (11:8,11:7,11:7) |
17:00 | Dmitry Kokosha – Vasily Soroka | 3:0 (11:6,11:3,11:6) |
17:00 | Vitaliy Zharskiy – Suren Vlasyan | 3:0 (11:7,12:10,11:5) |
17:15 | Mikhail Sinyavsky – Dmitry Kunchurov | 2:3 (5:11,11:8,11:7,7:11,4:11) |
17:15 | Oleg Bindas – Denys Nesterchuk | 0:3 (7:11,9:11,8:11) |
17:15 | Andrey Zaytsev – Aleksandr Skripnik | 1:3 (12:10,5:11,4:11,5:11) |
17:30 | Sergey Khandetsky – Andrey Gnatyuk | 3:2 (11:7,11:8,3:11,4:11,11:9) |
17:30 | Roman Shtukovany – Aleksandr Leonenko | 3:2 (6:11,11:9,11:6,5:11,11:9) |
17:30 | Denis Konovalov – Andrey Khapko | 3:2 (16:14,7:11,13:11,9:11,11:8) |
17:30 | Dmirty Shulyak – Sergei Kovalenko | 3:2 (14:12,11:7,9:11,13:15,11:6) |
17:45 | Serhii Levytskyi – Eugene Goloborodko | 2:3 (11:4,8:11,11:6,8:11,8:11) |
17:45 | Dmitry Kunchurov – Vladimir Melnikov | 3:0 (11:6,11:3,11:6) |
17:45 | Aleksandr Skripnik – Stepan Grigorenko | 1:3 (11:5,13:15,11:13,5:11) |
18:00 | Andrey Khapko – Vitaliy Zharskiy | 2:3 (11:9,6:11,2:11,11:7,7:11) |
18:00 | Andrey Gnatyuk – Dmitry Kokosha | 1:3 (11:6,9:11,1:11,10:12) |
18:00 | Eugene Goloborodko – Artem Semenenko | 2:3 (7:11,8:11,11:3,11:9,8:11) |
18:15 | Mikhail Sinyavsky – Rostyslav Fylypiv | 1:3 (11:9,9:11,3:11,13:15) |
18:15 | Andrey Zaytsev – Alexander Zhurba | 1:3 (9:11,9:11,11:9,3:11) |
18:15 | Aleksandr Leonenko – Oleg Bindas | 3:2 (15:13,9:11,4:11,11:4,15:13) |
18:15 | Sergei Kovalenko – Vitaliy Makhno | 2:3 (7:11,11:6,11:8,3:11,6:11) |
18:30 | Dmirty Shulyak – Andrey Sokolov | 3:0 (11:7,11:8,12:10) |
18:30 | Serhii Levytskyi – Bogdan Gusak | 3:1 (11:9,7:11,11:9,11:9) |
18:30 | Sergey Khandetsky – Vasily Soroka | 3:2 (11:9,11:8,9:11,2:11,11:8) |
18:30 | Denis Konovalov – Suren Vlasyan | 3:2 (9:11,11:4,11:7,6:11,12:10) |
18:45 | Andrey Zaytsev – Stepan Grigorenko | 1:3 (10:12,11:9,4:11,8:11) |
18:45 | Roman Shtukovany – Denys Nesterchuk | 3:2 (11:1,10:12,9:11,11:8,12:10) |
18:45 | Mikhail Sinyavsky – Vladimir Melnikov | 0:3 (4:11,4:11,7:11) |
19:00 | Serhii Levytskyi – Artem Semenenko | 3:1 (11:8,10:12,11:7,11:3) |
19:00 | Sergey Khandetsky – Dmitry Kokosha | 1:3 (11:5,9:11,17:19,8:11) |
19:00 | Roman Shtukovany – Oleg Bindas | 3:2 (6:11,11:8,10:12,12:10,11:8) |
19:00 | Dmirty Shulyak – Vitaliy Makhno | 3:1 (11:9,8:11,11:7,11:7) |
19:00 | Denis Konovalov – Vitaliy Zharskiy | 2:3 (11:7,11:7,4:11,8:11,9:11) |
19:15 | Alexander Zhurba – Aleksandr Skripnik | 3:1 (11:9,12:10,6:11,11:7) |
19:15 | Rostyslav Fylypiv – Dmitry Kunchurov | 3:2 (6:11,14:12,11:9,2:11,11:5) |
19:30 | Andrey Sokolov – Sergei Kovalenko | 3:0 (11:6,11:8,13:11) |
19:30 | Vasily Soroka – Andrey Gnatyuk | 0:3 (10:12,10:12,9:11) |
19:30 | Suren Vlasyan – Andrey Khapko | 3:2 (7:11,13:11,11:9,1:11,11:6) |
19:30 | Denys Nesterchuk – Aleksandr Leonenko | 3:1 (10:12,11:7,12:10,11:8) |
19:30 | Bogdan Gusak – Eugene Goloborodko | 3:0 (11:9,11:9,11:6) |
19:45 | Alexander Zhurba – Stepan Grigorenko | 3:1 (11:8,11:13,11:6,11:9) |
20:00 | Bogdan Gusak – Artem Semenenko | 3:0 (12:10,11:5,11:5) |
20:00 | Andrey Sokolov – Vitaliy Makhno | 3:1 (11:5,11:8,4:11,11:9) |
20:00 | Suren Vlasyan – Vitaliy Zharskiy | 0:3 (12:14,9:11,4:11) |
20:00 | Denys Nesterchuk – Oleg Bindas | 3:0 (11:9,11:3,15:13) |
20:00 | Vasily Soroka – Dmitry Kokosha | 1:3 (13:11,5:11,10:12,5:11) |
20:15 | Dmitry Kunchurov – Mikhail Sinyavsky | 3:1 (8:11,12:10,11:9,11:8) |
20:15 | Aleksandr Skripnik – Andrey Zaytsev | 3:0 (11:6,11:7,12:10) |
20:30 | Andrey Khapko – Denis Konovalov | 3:1 (11:8,9:11,11:9,11:5) |
20:30 | Aleksandr Leonenko – Roman Shtukovany | 3:0 (15:13,11:8,13:11) |
20:30 | Eugene Goloborodko – Serhii Levytskyi | 0:3 (9:11,9:11,6:11) |
20:30 | Andrey Gnatyuk – Sergey Khandetsky | 3:0 (11:6,11:9,14:12) |
20:30 | Sergei Kovalenko – Dmirty Shulyak | 0:3 (9:11,8:11,11:13) |
Winners League. Models
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:15 | Kena James – Lolli Pop | 2:3 (8:11,11:6,8:11,15:13,8:11) |
09:45 | Jane Soul – Ann Fox | 2:3 (11:6,9:11,7:11,11:7,4:11) |
10:15 | Kena James – Ann Fox | 1:3 (8:11,11:5,11:13,9:11) |
10:45 | Lolli Pop – Jane Soul | 3:1 (11:5,11:9,6:11,11:8) |
11:15 | Kena James – Jane Soul | 3:2 (11:9,6:11,11:8,5:11,11:4) |
11:45 | Ann Fox – Lolli Pop | 2:3 (11:5,11:13,12:10,14:16,5:11) |
12:15 | Lolli Pop – Kena James | 3:2 (6:11,13:11,11:4,7:11,11:5) |
12:45 | Ann Fox – Jane Soul | 1:3 (5:11,7:11,11:6,7:11) |
13:15 | Ann Fox – Kena James | 1:3 (11:9,8:11,7:11,8:11) |
13:45 | Jane Soul – Lolli Pop | 3:1 (11:5,8:11,11:3,11:8) |
14:15 | Jane Soul – Kena James | 3:1 (11:6,6:11,12:10,11:7) |
14:45 | Lolli Pop – Ann Fox | 3:2 (11:4,7:11,11:7,6:11,11:5) |
15:15 | Lexis Lore – Anisa Kate | 3:1 (11:7,13:15,11:5,11:5) |
15:45 | Ali Love – Nata Mils | 1:3 (11:8,7:11,4:11,9:11) |
16:15 | Lexis Lore – Nata Mils | 3:2 (11:5,7:11,11:5,6:11,11:4) |
16:45 | Anisa Kate – Ali Love | 1:3 (9:11,11:5,10:12,8:11) |
17:15 | Lexis Lore – Ali Love | 3:2 (10:12,10:12,11:8,11:4,11:9) |
17:45 | Nata Mils – Anisa Kate | 3:1 (4:11,11:5,11:7,12:10) |
18:15 | Anisa Kate – Lexis Lore | 3:2 (16:14,8:11,11:6,10:12,11:9) |
19:00 | Nata Mils – Ali Love | 3:1 (11:2,11:8,8:11,11:5) |
19:15 | Nata Mils – Lexis Lore | 2:3 (11:6,7:11,2:11,12:10,8:11) |
19:45 | Ali Love – Anisa Kate | 3:1 (11:6,6:11,11:9,11:3) |
20:15 | Ali Love – Lexis Lore | 0:3 (10:12,10:12,4:11) |
20:45 | Anisa Kate – Nata Mils | 3:1 (11:4,10:12,11:9,11:6) |
Russian Team Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:00 | Bogdan Timoshin – Evgeniy Petrov | 1:3 (10:11,11:7,2:11,8:11) |
10:30 | Daniil Mikheev A. – Dmitry Schepetnev | 3:0 (11:10,11:10,11:7) |
10:45 | Alexandr Shirshov – Alexey Perfelyev | 1:3 (3:11,10:11,11:9,10:11) |
11:15 | Daniil Mikheev A. – Evgeniy Petrov | 3:1 (9:11,11:3,11:10,11:6) |
11:45 | Bogdan Timoshin – Dmitry Schepetnev | 3:2 (7:11,11:6,5:11,11:8,7:6) |
12:45 | Kraskovskii Aleksandr – Ramis Tuychiev | 0:3 (9:11,9:11,5:11) |
13:15 | Alexander Voloshin – Serafim Orlov | 1:3 (11:6,7:11,3:11,8:11) |
13:45 | Arseniy Popkov – Ilya Zhidkov | 3:2 (11:9,11:10,7:11,7:11,7:5) |
14:15 | Alexander Voloshin – Ramis Tuychiev | 3:0 (11:10,11:8,11:4) |
14:30 | Kraskovskii Aleksandr – Serafim Orlov | 1:3 (8:11,9:11,11:6,5:11) |
16:00 | Vasiliy Filatov – Evgeniy Petrov | 2:3 (5:11,11:6,11:10,3:11,6:7) |
16:30 | Ilya Igoshin – Alexey Perfelyev | 1:3 (11:8,7:11,10:11,6:11) |
16:45 | Konstantin Malyushev – Dmitry Schepetnev | 0:3 (10:11,10:11,6:11) |
16:45 | Temirlan Kim – Nikolay Nasonov | 3:1 (11:8,2:11,11:10,11:10) |
Masters. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
13:00 | Daria Chernova/Svetlana Kudryashova – Elena Abaimova | 4:1 (11:6,4:11,11:3,11:6,11:8) |
13:24 | Ekaterina Guseva – Liubov Tentser | 1:4 (11:6,7:11,7:11,8:11,7:11) |
14:01 | Elena Abaimova – Ekaterina Guseva | 4:3 (6:11,10:12,11:7,11:9,11:5,7:11,11:7) |
14:39 | Liubov Tentser – Daria Chernova/Svetlana Kudryashova | 3:4 (11:5,9:11,11:9,11:2,8:11,4:11,4:11) |
15:13 | Daria Chernova/Svetlana Kudryashova – Ekaterina Guseva | 3:4 (11:7,9:11,9:11,11:4,11:7,9:11,11:13) |
15:57 | Elena Abaimova – Liubov Tentser | 4:0 (11:8,11:8,11:2,11:6) |
16:35 | Daria Chernova/Svetlana Kudryashova – Liubov Tentser | 4:2 (11:7,11:6,3:11,12:10,11:13,14:12) |
17:11 | Ekaterina Guseva – Elena Abaimova | 4:3 (6:11,10:12,11:9,11:9,9:11,11:7,11:7) |
17:56 | Liubov Tentser – Elena Abaimova | 2:4 (5:11,4:11,12:10,11:7,7:11,7:11) |
18:38 | Ekaterina Guseva – Daria Chernova/Svetlana Kudryashova | 4:2 (11:7,8:11,13:11,6:11,11:9,11:5) |