Table tennis results
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Josef Silhan – Martin Bittner | 3:1 (11:8,11:7,4:11,11:7) |
08:45 | Vladimir Havlicek – Matyas Navedla | 3:0 (11:5,11:7,11:4) |
09:15 | Josef Belovsky – Jiri Pozarsky | 0:3 (10:12,7:11,10:12) |
09:45 | Matyas Navedla – Josef Belovsky | 3:1 (5:11,11:6,11:8,11:6) |
10:15 | Jiri Pozarsky – Vladimir Havlicek | 1:3 (7:11,11:13,13:11,4:11) |
10:45 | Vladimir Havlicek – Josef Belovsky | 3:1 (9:11,11:7,13:11,12:10) |
11:15 | Matyas Navedla – Jiri Pozarsky | 3:1 (11:4,5:11,14:12,11:6) |
12:00 | Jiri Pozarsky – Josef Belovsky | 3:0 (12:10,11:8,11:4) |
12:45 | Jan Berger – Milan Urban | 2:3 (11:7,12:14,11:9,5:11,9:11) |
13:30 | Vlastimil Pecka – Rotislav Hasmanda | 1:3 (10:12,11:7,6:11,8:11) |
14:00 | Milan Urban – Vlastimil Pecka | 3:1 (11:7,4:11,11:3,16:14) |
14:15 | Rotislav Hasmanda – Jan Berger | 2:3 (8:11,9:11,11:5,11:7,6:11) |
15:00 | Jan Berger – Vlastimil Pecka | 2:3 (16:18,11:5,11:9,6:11,8:11) |
15:45 | Milan Urban – Rotislav Hasmanda | 3:1 (11:6,11:13,11:9,15:13) |
16:15 | Rotislav Hasmanda – Vlastimil Pecka | 3:1 (7:11,11:3,11:9,11:3) |
16:30 | Milan Urban – Jan Berger | 3:2 (11:8,10:12,11:8,7:11,12:10) |
17:15 | Roman Polovka – Roman Zigo | 3:2 (11:3,8:11,11:8,6:11,11:3) |
17:45 | Ondrej Pastorek – Kamil Gruda | 0:3 (5:11,13:15,3:11) |
18:00 | Roman Zigo – Ondrej Pastorek | 0:3 (3:11,2:11,7:11) |
18:15 | Kamil Gruda – Roman Polovka | 2:3 (10:12,11:6,11:9,8:11,10:12) |
19:00 | Roman Polovka – Ondrej Pastorek | 0:3 (9:11,6:11,4:11) |
19:15 | Roman Zigo – Kamil Gruda | 0:3 (1:11,5:11,5:11) |
20:15 | Kamil Gruda – Ondrej Pastorek | 3:2 (6:11,11:9,11:9,6:11,13:11) |
21:00 | Matej Perny – Tomas Kindl | 3:1 (11:8,9:11,11:2,11:7) |
21:30 | Frantisek Pusch – Jiri Louda | 1:3 (13:11,5:11,12:14,9:11) |
21:45 | Tomas Kindl – Frantisek Pusch | 1:3 (12:14,8:11,11:7,4:11) |
22:15 | Jiri Louda – Matej Perny | 3:2 (12:10,9:11,6:11,11:8,11:7) |
22:45 | Matej Perny – Frantisek Pusch | 3:1 (11:7,6:11,11:8,11:5) |
23:15 | Tomas Kindl – Jiri Louda | 1:3 (11:9,8:11,7:11,4:11) |
23:45 | Frantisek Pusch – Tomas Kindl | 3:1 (12:10,11:6,6:11,13:11) |
Czech Republic. TT Star Series
Win Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Oleg Kovalenko – Yuriy Maleev | 0:3 (2:11,2:11,5:11) |
00:30 | Vladimir Naumovich – Aleksandr Cherkas | 0:3 (8:11,1:11,6:11) |
00:30 | Valerii Kidalov – Dmitry Yurkov | 0:3 (12:14,6:11,9:11) |
01:00 | Dmitry Yurkov – Dmitry Ptitsyn | 3:0 (11:6,11:4,11:8) |
01:15 | Aleksandr Cherkas – Oleg Kovalenko | 3:1 (7:11,11:9,11:6,11:6) |
01:30 | Valerii Kidalov – Vladyslav Demchenko | 3:1 (12:10,11:7,8:11,11:9) |
01:45 | Vladimir Naumovich – Yuriy Maleev | 3:2 (3:11,11:5,11:6,8:11,11:4) |
02:15 | Vladimir Naumovich – Oleg Kovalenko | 3:0 (11:7,11:7,11:5) |
02:15 | Valerii Kidalov – Dmitry Ptitsyn | 1:3 (3:11,7:11,11:5,11:13) |
02:45 | Vladyslav Demchenko – Dmitry Ptitsyn | 3:0 (11:7,11:6,11:7) |
03:00 | Aleksandr Cherkas – Yuriy Maleev | 2:3 (7:11,4:11,11:6,11:9,2:11) |
03:15 | Dmitry Yurkov – Vladyslav Demchenko | 3:1 (14:12,7:11,11:9,11:7) |
03:30 | Yuriy Maleev – Oleg Kovalenko | 1:3 (9:11,9:11,12:10,5:11) |
04:00 | Dmitry Yurkov – Valerii Kidalov | 3:1 (11:6,11:9,9:11,11:5) |
04:00 | Oleg Kovalenko – Aleksandr Cherkas | 3:1 (8:11,11:5,11:5,11:7) |
07:45 | Andrey Fedorchenko – Anton Popov | 2:3 (8:11,12:10,11:9,10:12,7:11) |
07:45 | Aleksandr Paniotov – Mikhail Oprysk | 3:1 (11:9,11:6,15:17,11:9) |
08:15 | Evgeny Treshchev – Nikolay Shalgorodsky | 2:3 (11:13,11:13,12:10,12:10,9:11) |
08:15 | Sergey Krivoshey – Oleg Shapovalov | 1:3 (4:11,9:11,11:9,7:11) |
08:15 | Kirill Ivchenko – Denis Ivchenko | 3:2 (11:6,13:11,5:11,6:11,11:3) |
08:15 | Konstantin Kirsanov – Andrey Fedorchenko | 1:3 (4:11,11:8,9:11,8:11) |
08:45 | Vladimir Dyakov – Andriy Gerashchenko | 1:3 (6:11,8:11,11:9,14:16) |
08:45 | Aleksandr Paniotov – Denis Ivchenko | 2:3 (9:11,13:11,9:11,11:6,10:12) |
08:45 | Anton Yolkin – Anton Popov | 3:0 (11:3,11:8,14:12) |
09:00 | Valentin Gedz – Yury Kievsky | 1:3 (11:9,6:11,6:11,7:11) |
09:15 | Aleksandr Ivashkin – Sergey Miroshnichenko | 1:3 (6:11,13:11,8:11,8:11) |
09:15 | Evgeny Treshchev – Yury Kievsky | 3:2 (12:10,9:11,8:11,12:10,11:9) |
09:15 | Konstantin Kirsanov – Anton Popov | 0:3 (14:16,10:12,9:11) |
09:15 | Sergey Krivoshey – Andriy Gerashchenko | 3:0 (12:10,11:7,11:4) |
09:30 | Kirill Ivchenko – Mikhail Oprysk | 2:3 (7:11,11:4,11:7,8:11,11:13) |
09:45 | Valentin Gedz – Nikolay Shalgorodsky | 3:1 (11:9,10:12,11:2,11:5) |
09:45 | Anton Yolkin – Konstantin Kirsanov | 3:1 (3:11,11:6,12:10,11:8) |
09:45 | Vladimir Dyakov – Oleg Shapovalov | 1:3 (7:11,10:12,11:7,8:11) |
09:45 | Sergey Miroshnichenko – Evgenii Kibka | 2:3 (11:9,11:7,9:11,8:11,12:14) |
10:00 | Aleksandr Paniotov – Kirill Ivchenko | 3:2 (11:3,9:11,11:4,6:11,12:10) |
10:15 | Anton Popov – Andrey Fedorchenko | 1:3 (6:11,11:13,11:9,5:11) |
10:15 | Evgeny Treshchev – Valentin Gedz | 3:0 (12:10,11:4,15:13) |
10:15 | Sergey Krivoshey – Vladimir Dyakov | 3:0 (12:10,11:7,13:11) |
10:30 | Denis Ivchenko – Mikhail Oprysk | 3:1 (10:12,11:8,11:6,13:11) |
10:30 | Aleksandr Ivashkin – Evgenii Kibka | 3:1 (11:9,11:5,10:12,11:6) |
10:45 | Mikhail Oprysk – Aleksandr Paniotov | 2:3 (4:11,11:7,4:11,11:8,14:16) |
10:45 | Yury Kievsky – Nikolay Shalgorodsky | 3:0 (15:13,11:5,11:5) |
10:45 | Andrey Fedorchenko – Anton Yolkin | 3:0 (13:11,11:8,11:8) |
10:45 | Andriy Gerashchenko – Oleg Shapovalov | 0:3 (7:11,9:11,4:11) |
10:45 | Sergey Miroshnichenko – Dmitriy Aseev | 3:1 (11:3,11:5,14:16,11:2) |
11:15 | Aleksandr Ivashkin – Dmitriy Aseev | 0:3 (10:12,9:11,4:11) |
11:15 | Anton Popov – Konstantin Kirsanov | 3:2 (9:11,11:2,16:14,6:11,11:4) |
11:15 | Nikolay Shalgorodsky – Evgeny Treshchev | 3:1 (11:8,9:11,11:4,11:5) |
11:15 | Oleg Shapovalov – Sergey Krivoshey | 3:1 (11:8,5:11,17:15,11:9) |
11:30 | Denis Ivchenko – Kirill Ivchenko | 3:1 (11:7,7:11,15:13,11:6) |
11:45 | Evgenii Kibka – Dmitriy Aseev | 0:3 (3:11,7:11,5:11) |
11:45 | Yury Kievsky – Valentin Gedz | 3:1 (11:5,8:11,11:9,11:5) |
11:45 | Denis Ivchenko – Aleksandr Paniotov | 3:0 (11:3,11:5,11:3) |
12:00 | Andriy Gerashchenko – Vladimir Dyakov | 1:3 (10:12,1:11,11:8,9:11) |
12:00 | Anton Popov – Anton Yolkin | 3:2 (11:4,5:11,11:7,8:11,11:2) |
12:15 | Mikhail Oprysk – Kirill Ivchenko | 3:1 (11:8,9:11,12:10,11:9) |
12:15 | Yury Kievsky – Evgeny Treshchev | 2:3 (11:9,6:11,11:7,9:11,8:11) |
12:15 | Dmitriy Aseev – Aleksandr Ivashkin | 0:3 (5:11,3:11,5:11) |
12:15 | Andriy Gerashchenko – Sergey Krivoshey | 3:2 (11:9,11:4,9:11,11:13,11:9) |
12:15 | Andrey Fedorchenko – Konstantin Kirsanov | 1:3 (6:11,11:6,6:11,9:11) |
12:45 | Kirill Ivchenko – Aleksandr Paniotov | 3:2 (11:9,11:3,9:11,7:11,11:7) |
12:45 | Konstantin Kirsanov – Anton Yolkin | 3:1 (12:10,11:8,5:11,11:7) |
12:45 | Evgenii Kibka – Sergey Miroshnichenko | 3:0 (11:7,12:10,11:9) |
12:45 | Nikolay Shalgorodsky – Valentin Gedz | 0:3 (7:11,6:11,9:11) |
13:00 | Oleg Shapovalov – Vladimir Dyakov | 3:0 (12:10,11:3,16:14) |
13:15 | Anton Yolkin – Andrey Fedorchenko | 1:3 (11:9,5:11,10:12,5:11) |
13:15 | Sergey Miroshnichenko – Aleksandr Ivashkin | 3:1 (11:8,11:5,10:12,11:5) |
13:15 | Valentin Gedz – Evgeny Treshchev | 3:1 (11:6,11:7,8:11,11:8) |
13:15 | Vladimir Dyakov – Sergey Krivoshey | 3:2 (11:8,9:11,6:11,11:4,11:6) |
13:15 | Mikhail Oprysk – Denis Ivchenko | 0:3 (8:11,9:11,10:12) |
13:45 | Nikolay Shalgorodsky – Yury Kievsky | 0:3 (8:11,1:11,4:11) |
13:45 | Dmitriy Aseev – Sergey Miroshnichenko | 3:2 (11:4,7:11,4:11,11:6,12:10) |
14:00 | Oleg Shapovalov – Andriy Gerashchenko | 1:3 (8:11,5:11,11:3,8:11) |
14:15 | Evgenii Kibka – Aleksandr Ivashkin | 3:0 (11:9,11:7,11:9) |
14:15 | Aleksandr Cherkas – Sergey Pisklov | 3:1 (8:11,11:9,11:8,11:8) |
14:15 | Igor Chernetsky – Vadim Misevra | 1:3 (8:11,6:11,11:8,8:11) |
14:30 | Igor Akimov – Jan Zaharov | 3:2 (9:11,11:6,12:10,7:11,14:12) |
14:30 | Sergei Rubtsov – Petr Kolesnik | 3:1 (11:7,12:14,11:8,11:8) |
14:45 | Dmitriy Aseev – Evgenii Kibka | 3:1 (11:2,8:11,11:9,11:5) |
14:45 | Victor Sharpay – Vladimir Surzhik | 1:3 (7:11,11:13,11:9,9:11) |
14:45 | Vadim Parhomenko – Armen Magakyan | 1:3 (11:13,8:11,11:9,10:12) |
14:45 | Vitaly Strelets – Yuriy Bratukhin | 3:0 (11:9,11:8,12:10) |
15:00 | Igor Akimov – Alexey Goloveshkin | 1:3 (11:6,6:11,8:11,8:11) |
15:00 | Sergei Rubtsov – Jan Zaharov | 2:3 (10:12,4:11,11:9,11:4,8:11) |
15:15 | Vladimir Surzhik – Vadim Parhomenko | 3:0 (11:9,11:6,11:8) |
15:15 | Vladimir Pasternak – Yury Rybakov | 3:1 (7:11,11:3,11:7,11:9) |
15:15 | Vadim Misevra – Armen Magakyan | 3:0 (11:2,11:8,11:9) |
15:30 | Mikhail Varchenko – Aleksandr Skripnik | 3:2 (12:10,7:11,11:7,2:11,13:11) |
15:45 | Igor Chernetsky – Aleksandr Cherkas | 3:1 (8:11,11:9,11:5,11:4) |
15:45 | Jan Zaharov – Alexei Rodin | 0:3 (9:11,6:11,8:11) |
15:45 | Alexey Goloveshkin – Yuriy Medvedev | 2:3 (6:11,11:9,8:11,15:13,8:11) |
15:45 | Sergey Pisklov – Victor Sharpay | 3:2 (9:11,11:9,9:11,14:12,11:3) |
15:45 | Vitaly Strelets – Yury Rybakov | 3:1 (12:10,11:9,8:11,11:7) |
16:00 | Petr Kolesnik – Bogdan Doroshenko | 2:3 (5:11,11:7,11:7,8:11,8:11) |
16:15 | Igor Akimov – Sergei Rubtsov | 2:3 (5:11,14:12,11:1,9:11,8:11) |
16:15 | Victor Sharpay – Igor Chernetsky | 2:3 (11:9,11:4,10:12,8:11,7:11) |
16:15 | Igor Kozhenkov – Artyom Maximenko | 0:3 (5:11,2:11,7:11) |
16:15 | Vladimir Pasternak – Yuriy Bratukhin | 3:0 (12:10,11:7,11:7) |
16:30 | Yuriy Medvedev – Alexei Rodin | 3:2 (11:7,6:11,6:11,12:10,11:2) |
16:30 | Aleksandr Cherkas – Vadim Misevra | 0:3 (8:11,7:11,4:11) |
16:30 | Mikhail Varchenko – Artyom Maximenko | 3:1 (13:11,17:15,5:11,11:8) |
16:45 | Vadim Parhomenko – Sergey Pisklov | 0:3 (6:11,3:11,5:11) |
16:45 | Vitaly Strelets – Vladimir Pasternak | 1:3 (8:11,1:11,11:6,11:13) |
16:45 | Armen Magakyan – Vladimir Surzhik | 1:3 (11:9,2:11,3:11,7:11) |
16:45 | Bogdan Doroshenko – Igor Akimov | 0:3 (7:11,9:11,4:11) |
17:00 | Igor Kozhenkov – Aleksandr Skripnik | 1:3 (10:12,4:11,11:6,8:11) |
17:15 | Alexei Rodin – Alexey Goloveshkin | 3:2 (11:4,5:11,2:11,11:9,11:5) |
17:15 | Yuriy Medvedev – Petr Kolesnik | 3:1 (11:8,11:3,7:11,11:9) |
17:15 | Sergey Pisklov – Armen Magakyan | 3:1 (11:9,9:11,11:5,11:8) |
17:15 | Vadim Misevra – Vladimir Surzhik | 3:0 (11:6,11:7,11:8) |
17:15 | Yury Rybakov – Yuriy Bratukhin | 2:3 (12:10,7:11,11:8,4:11,8:11) |
17:30 | Mikhail Varchenko – Igor Kozhenkov | 3:1 (11:7,7:11,11:6,11:7) |
17:45 | Aleksandr Cherkas – Victor Sharpay | 2:3 (11:6,11:8,7:11,1:11,6:11) |
17:45 | Petr Kolesnik – Alexei Rodin | 3:0 (11:9,11:6,13:11) |
17:45 | Jan Zaharov – Alexey Goloveshkin | 3:2 (7:11,8:11,11:9,11:9,12:10) |
17:45 | Igor Chernetsky – Vadim Parhomenko | 3:0 (11:4,11:3,11:5) |
17:45 | Yuriy Bratukhin – Vitaly Strelets | 3:0 (11:5,11:5,11:4) |
18:00 | Artyom Maximenko – Aleksandr Skripnik | 3:1 (11:3,10:12,11:5,11:8) |
18:15 | Vladimir Pasternak – Vitaly Strelets | 3:0 (11:8,11:8,11:9) |
18:15 | Sergey Pisklov – Igor Chernetsky | 2:3 (9:11,10:12,11:7,15:13,5:11) |
18:15 | Sergei Rubtsov – Bogdan Doroshenko | 2:3 (13:15,12:10,10:12,11:1,7:11) |
18:15 | Vadim Parhomenko – Aleksandr Cherkas | 1:3 (11:9,9:11,9:11,1:11) |
18:30 | Aleksandr Skripnik – Mikhail Varchenko | 0:3 (6:11,7:11,6:11) |
18:30 | Igor Akimov – Yuriy Medvedev | 0:3 (7:11,7:11,8:11) |
18:45 | Yury Rybakov – Vitaly Strelets | 3:2 (11:7,8:11,11:8,11:13,11:4) |
18:45 | Yuriy Medvedev – Sergei Rubtsov | 3:0 (11:9,11:6,11:8) |
18:45 | Bogdan Doroshenko – Jan Zaharov | 3:2 (5:11,6:11,11:9,14:12,12:10) |
18:45 | Vladimir Surzhik – Sergey Pisklov | 3:1 (11:6,9:11,11:5,11:7) |
18:45 | Armen Magakyan – Igor Chernetsky | 3:2 (4:11,16:14,5:11,12:10,14:12) |
19:00 | Artyom Maximenko – Igor Kozhenkov | 2:3 (8:11,12:10,11:9,7:11,7:11) |
19:15 | Yuriy Bratukhin – Vladimir Pasternak | 3:2 (11:5,11:5,12:14,9:11,11:4) |
19:15 | Alexey Goloveshkin – Petr Kolesnik | 3:0 (11:7,11:9,11:7) |
19:15 | Alexei Rodin – Igor Akimov | 3:2 (11:9,9:11,11:13,11:7,12:10) |
19:15 | Igor Chernetsky – Vladimir Surzhik | 3:0 (11:2,11:7,11:3) |
19:30 | Vadim Misevra – Sergey Pisklov | 1:3 (8:11,11:9,5:11,6:11) |
19:30 | Bogdan Doroshenko – Alexey Goloveshkin | 0:3 (9:11,7:11,5:11) |
19:30 | Artyom Maximenko – Mikhail Varchenko | 2:3 (11:13,11:7,6:11,20:18,5:11) |
19:45 | Victor Sharpay – Vadim Parhomenko | 1:3 (11:4,6:11,8:11,5:11) |
19:45 | Aleksandr Cherkas – Armen Magakyan | 3:1 (11:7,11:9,7:11,11:5) |
19:45 | Yury Rybakov – Vladimir Pasternak | 3:0 (13:11,11:8,11:8) |
20:00 | Jan Zaharov – Petr Kolesnik | 3:0 (11:4,19:17,11:5) |
20:00 | Bogdan Doroshenko – Yuriy Medvedev | 3:2 (6:11,4:11,11:9,11:7,11:7) |
20:15 | Sergei Rubtsov – Alexei Rodin | 1:3 (11:8,4:11,7:11,11:13) |
20:15 | Armen Magakyan – Victor Sharpay | 2:3 (11:7,7:11,7:11,11:3,11:13) |
20:15 | Vadim Parhomenko – Vadim Misevra | 0:3 (9:11,3:11,6:11) |
20:15 | Aleksandr Skripnik – Igor Kozhenkov | 3:1 (11:9,8:11,11:7,11:8) |
20:15 | Yuriy Bratukhin – Yury Rybakov | 3:1 (11:9,11:8,8:11,11:9) |
20:30 | Igor Kozhenkov – Mikhail Varchenko | 3:1 (8:11,11:9,11:7,11:7) |
20:45 | Vladimir Surzhik – Aleksandr Cherkas | 3:1 (11:3,6:11,11:3,11:3) |
20:45 | Yuriy Medvedev – Jan Zaharov | 3:2 (11:9,8:11,12:10,8:11,11:6) |
20:45 | Alexei Rodin – Bogdan Doroshenko | 3:1 (8:11,11:2,11:5,13:11) |
20:45 | Victor Sharpay – Vadim Misevra | 0:3 (9:11,9:11,7:11) |
21:00 | Aleksandr Skripnik – Artyom Maximenko | 0:3 (6:11,8:11,8:11) |
21:15 | Petr Kolesnik – Igor Akimov | 0:3 (5:11,8:11,1:11) |
21:30 | Alexey Goloveshkin – Sergei Rubtsov | 3:1 (11:7,8:11,11:6,11:8) |
21:30 | Sergey Kalenik – Vadim Smetenko | 3:0 (17:15,11:8,11:8) |
21:45 | Vladislav Kovalenko – Vitaliy Gusev | 0:3 (6:11,4:11,8:11) |
22:00 | Sergey Vavreniuk – Ruslan Lazebny | 3:0 (11:9,11:9,11:9) |
22:15 | Sergey Kireev – Vladimir Gainyuk | 3:0 (13:11,14:12,11:5) |
22:45 | Sergey Kalenik – Ruslan Lazebny | 3:2 (11:6,11:8,8:11,8:11,11:9) |
23:00 | Vladislav Kovalenko – Vladimir Gainyuk | 2:3 (5:11,11:9,12:10,6:11,4:11) |
23:15 | Sergey Vavreniuk – Vadim Smetenko | 3:0 (11:6,11:8,11:9) |
23:30 | Sergey Kireev – Vitaliy Gusev | 1:3 (6:11,7:11,11:6,8:11) |
23:45 | Sergey Kalenik – Sergey Vavreniuk | 0:3 (13:15,8:11,5:11) |
Pro League
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Nikolay Zhurba – Aleksandr Volkov | 3:2 (4:11,12:10,8:11,11:6,11:8) |
00:00 | Oleg Pronin – Oleg Kutuzov | 1:3 (12:10,5:11,6:11,6:11) |
00:30 | Nikita Sukharnikov – Zhargal Tsybikov | 1:3 (11:6,11:13,6:11,5:11) |
00:30 | Mikhail Cheklin – Anatoly Ilin | 3:0 (11:9,11:9,11:9) |
00:45 | Ivan Soldatov – Sergey Martyukhin | 3:1 (11:9,6:11,12:10,12:10) |
01:00 | Dmitry Evlakhin – Oleg Pronin | 3:2 (11:2,11:6,12:14,7:11,11:7) |
01:00 | Vladislav Chahur – Evgeniy Ilyukhin | 1:3 (9:11,8:11,11:5,8:11) |
01:15 | Yuriy Merkushin – Nikolay Zhurba | 0:3 (8:11,5:11,6:11) |
01:30 | Zhargal Tsybikov – Victor Kalachev | 3:2 (10:12,12:14,11:5,11:5,11:2) |
01:30 | Sergey Martyukhin – Aleksandr Volkov | 3:2 (11:13,11:9,11:5,7:11,13:11) |
01:45 | Anatoly Ilin – Oleg Kutuzov | 3:1 (11:7,11:6,8:11,11:5) |
02:00 | Nikita Sukharnikov – Evgeniy Ilyukhin | 1:3 (9:11,12:14,11:4,1:11) |
02:00 | Mikhail Cheklin – Oleg Pronin | 3:0 (11:4,12:10,11:8) |
02:15 | Ivan Soldatov – Nikolay Zhurba | 3:0 (14:12,11:9,15:13) |
02:30 | Oleg Kutuzov – Dmitry Evlakhin | 3:0 (11:7,11:6,11:9) |
02:30 | Victor Kalachev – Vladislav Chahur | 0:3 (6:11,9:11,9:11) |
02:45 | Evgeniy Ilyukhin – Zhargal Tsybikov | 3:1 (11:8,12:10,7:11,11:6) |
02:45 | Aleksandr Volkov – Yuriy Merkushin | 3:1 (11:6,11:7,9:11,11:7) |
03:00 | Oleg Pronin – Anatoly Ilin | 1:3 (11:13,2:11,11:9,9:11) |
03:15 | Nikolay Zhurba – Sergey Martyukhin | 2:3 (7:11,11:9,11:5,4:11,7:11) |
03:15 | Victor Kalachev – Nikita Sukharnikov | 3:1 (8:11,12:10,12:10,12:10) |
03:30 | Oleg Kutuzov – Mikhail Cheklin | 2:3 (4:11,2:11,11:9,11:7,6:11) |
03:45 | Aleksandr Volkov – Ivan Soldatov | 3:2 (11:6,6:11,11:9,8:11,13:11) |
03:45 | Zhargal Tsybikov – Vladislav Chahur | 3:0 (11:6,11:8,11:8) |
04:00 | Anatoly Ilin – Dmitry Evlakhin | 2:3 (8:11,11:6,12:14,11:7,7:11) |
04:15 | Sergey Martyukhin – Yuriy Merkushin | 3:1 (12:10,11:5,8:11,11:8) |
04:45 | Oleg Kutuzov – Anatoly Ilin | 0:3 (5:11,8:11,7:11) |
05:15 | Mikhail Cheklin – Dmitry Evlakhin | 0:3 (6:11,10:12,7:11) |
07:15 | Igor Sergeevich – Oleg Belugin | 1:3 (6:11,5:11,11:8,2:11) |
07:30 | Aleksey Lobanov – Tyinchtyik Turabekov | 1:3 (8:11,9:11,12:10,9:11) |
07:45 | Mikhail Chernyavskiy – Gennady Karpovkin | 3:2 (11:7,7:11,11:6,3:11,12:10) |
07:45 | Eduard Tsvetkov – Vladimir Sinkovskiy | 3:0 (11:4,11:9,11:8) |
08:00 | Kim Sen Ir – Ivan Pandur | 1:3 (11:6,10:12,7:11,4:11) |
08:15 | Denis Sayanov – Ilya Novikov | 3:1 (11:7,11:8,5:11,12:10) |
08:15 | Oleg Belugin – Mikhail Chernyavskiy | 1:3 (7:11,11:5,6:11,4:11) |
08:30 | Tyinchtyik Turabekov – Denis Sayanov | 2:3 (11:8,17:15,9:11,8:11,9:11) |
08:30 | Vladimir Sinkovskiy – Kim Sen Ir | 0:3 (9:11,4:11,12:14) |
08:45 | Gennady Karpovkin – Igor Sergeevich | 3:1 (11:13,11:7,11:8,11:9) |
09:00 | Ivan Pandur – Eduard Tsvetkov | 0:3 (5:11,9:11,6:11) |
09:15 | Ilya Novikov – Aleksey Lobanov | 3:2 (11:7,9:11,11:3,8:11,11:4) |
09:15 | Igor Sergeevich – Mikhail Chernyavskiy | 0:3 (5:11,4:11,13:15) |
09:30 | Eduard Tsvetkov – Kim Sen Ir | 0:3 (6:11,12:14,10:12) |
09:45 | Oleg Belugin – Gennady Karpovkin | 1:3 (11:13,11:4,4:11,8:11) |
09:45 | Aleksey Lobanov – Denis Sayanov | 2:3 (11:8,7:11,4:11,11:8,7:11) |
10:00 | Vladimir Sinkovskiy – Ivan Pandur | 1:3 (11:4,9:11,10:12,12:14) |
10:15 | Tyinchtyik Turabekov – Ilya Novikov | 2:3 (11:7,7:11,11:9,9:11,9:11) |
10:30 | Oleg Belugin – Igor Sergeevich | 3:2 (4:11,11:8,11:8,5:11,11:9) |
10:45 | Ivan Pandur – Vladimir Sinkovskiy | 3:0 (11:8,11:7,11:7) |
10:45 | Tyinchtyik Turabekov – Aleksey Lobanov | 3:0 (11:9,16:14,11:9) |
11:00 | Kim Sen Ir – Eduard Tsvetkov | 0:3 (4:11,5:11,10:12) |
11:15 | Alexander Petrov – Sergey Martyukhin | 0:3 (5:11,4:11,9:11) |
11:45 | Maxim Ilyichev – Yaroslav Troyanov | 1:3 (11:5,7:11,12:14,9:11) |
11:45 | Dmitri Popov S. – Anton Mohnachev | 3:0 (11:3,11:7,11:9) |
12:00 | Aleksandr Alekseyev – Sergey Myagkov | 3:1 (11:9,9:11,11:5,11:8) |
12:15 | Sergey Martyukhin – Maxim Ilyichev | 1:3 (11:5,9:11,9:11,6:11) |
12:30 | Anton Mohnachev – Aleksandr Alekseyev | 3:0 (11:7,11:9,11:4) |
12:45 | Yaroslav Troyanov – Alexander Petrov | 3:2 (11:5,7:11,15:17,11:9,11:9) |
13:00 | Sergey Myagkov – Dmitri Popov S. | 0:3 (3:11,2:11,1:11) |
13:30 | Alexander Petrov – Maxim Ilyichev | 3:0 (11:6,11:9,11:9) |
13:30 | Dmitri Popov S. – Aleksandr Alekseyev | 2:3 (11:5,7:11,11:5,9:11,9:11) |
14:00 | Sergey Martyukhin – Yaroslav Troyanov | 0:3 (7:11,9:11,10:12) |
14:00 | Anton Mohnachev – Sergey Myagkov | 1:3 (6:11,8:11,11:4,8:11) |
15:15 | Oleg Manuylov – Maxim Mameka | 3:1 (11:9,11:8,7:11,11:7) |
15:45 | Andrey Yakovlev – Sergey Muslikov | 0:3 (8:11,3:11,5:11) |
15:45 | Vladimir Zhigalov – Konstantin Simonov | 0:3 (8:11,6:11,5:11) |
16:00 | Vladimir Nemashkalo – Sergey Kulikov | 1:3 (4:11,8:11,11:9,7:11) |
16:00 | Maxim Mameka – Vladimir Zhigalov | 2:3 (11:4,7:11,7:11,11:4,9:11) |
16:30 | Sergey Muslikov – Vladimir Nemashkalo | 0:3 (8:11,18:20,5:11) |
16:30 | Konstantin Simonov – Oleg Manuylov | 3:1 (11:5,11:13,11:6,11:6) |
17:00 | Sergey Kulikov – Andrey Yakovlev | 2:3 (5:11,6:11,11:7,11:9,10:12) |
17:00 | Oleg Manuylov – Vladimir Zhigalov | 2:3 (11:9,8:11,11:5,3:11,4:11) |
17:30 | Maxim Mameka – Konstantin Simonov | 1:3 (11:13,9:11,11:9,3:11) |
17:30 | Andrey Yakovlev – Vladimir Nemashkalo | 3:0 (11:8,19:17,11:8) |
18:00 | Sergey Muslikov – Sergey Kulikov | 3:2 (7:11,9:11,11:8,11:8,11:9) |
18:30 | Konstantin Simonov – Vladimir Zhigalov | 3:0 (12:10,11:6,11:8) |
18:30 | Sergey Kulikov – Vladimir Nemashkalo | 3:1 (8:11,11:5,11:8,11:2) |
19:00 | Sergey Muslikov – Andrey Yakovlev | 3:2 (8:11,7:11,11:1,11:3,16:14) |
19:30 | Artem Slashchev – Alexey Uvarov | 2:3 (11:6,7:11,11:8,9:11,9:11) |
19:30 | Semyon Korolev – Vladimir Petrov | 2:3 (11:13,11:9,9:11,11:9,10:12) |
20:15 | Vitaly Demchenko – Denis Molodtsov | 3:2 (11:9,11:8,9:11,7:11,11:9) |
20:15 | Alexey Innazarov – Pavel Pinkovsky | 3:2 (11:9,7:11,11:2,6:11,11:9) |
20:30 | Vladimir Kasatkin – Aleksandr Alekseyev | 2:3 (8:11,4:11,11:8,11:9,5:11) |
21:00 | Vladimir Petrov – Alexey Innazarov | 3:2 (9:11,10:12,11:6,11:9,11:5) |
21:00 | Vladimir Mishakin – Georgy Bardyshev | 2:3 (11:7,6:11,9:11,12:10,5:11) |
21:00 | Alexey Uvarov – Vitaly Demchenko | 1:3 (8:11,10:12,11:7,9:11) |
21:30 | Aleksandr Alekseyev – Vladimir Mishakin | 0:3 (9:11,8:11,6:11) |
21:30 | Pavel Pinkovsky – Semyon Korolev | 3:0 (11:9,11:9,11:6) |
21:30 | Denis Molodtsov – Artem Slashchev | 3:0 (11:4,12:10,11:5) |
21:45 | Semyon Korolev – Alexey Innazarov | 3:1 (11:2,7:11,11:7,11:2) |
21:45 | Artem Slashchev – Vitaly Demchenko | 2:3 (3:11,11:7,11:7,9:11,6:11) |
21:45 | Georgy Bardyshev – Vladimir Kasatkin | 3:0 (11:8,11:8,11:8) |
22:00 | Aleksandr Alekseyev – Georgy Bardyshev | 0:3 (4:11,5:11,7:11) |
22:15 | Alexey Uvarov – Denis Molodtsov | 3:1 (14:12,8:11,12:10,13:11) |
22:15 | Vladimir Kasatkin – Vladimir Mishakin | 3:0 (11:7,11:8,11:7) |
22:15 | Vladimir Petrov – Pavel Pinkovsky | 1:3 (5:11,7:11,11:5,9:11) |
22:45 | Alexey Innazarov – Semyon Korolev | 3:0 (11:7,11:5,11:4) |
23:00 | Pavel Pinkovsky – Vladimir Petrov | 3:0 (11:3,11:5,11:6) |
23:00 | Georgy Bardyshev – Vladimir Mishakin | 3:0 (11:5,11:8,11:9) |
23:15 | Evgeniy Ilyukhin – Roman Pavlenko | 3:2 (9:11,11:7,9:11,11:4,12:10) |
23:15 | Vitaly Demchenko – Alexey Uvarov | 3:1 (11:7,5:11,11:4,11:8) |
23:30 | Sergey Martyukhin – Ivan Soldatov | 1:3 (8:11,12:10,9:11,7:11) |
23:30 | Dmitriy Balakin – Valery Sidorin | 1:3 (10:12,8:11,11:7,11:13) |
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Milos Frydl – Miloslav Kuba | 2:3 (12:10,11:9,7:11,13:15,5:11) |
00:30 | Martin Prusa – Martin Juhasz | 1:3 (7:11,11:4,3:11,9:11) |
08:45 | Vaclav Coubal – Jaroslav Puk | 3:2 (6:11,7:11,11:8,11:9,11:9) |
09:15 | Vaclav Hejda Jr. – Petr Fiser | 3:1 (11:9,5:11,11:3,11:7) |
09:45 | Vaclav Coubal – Petr Fiser | 3:2 (11:7,6:11,11:7,8:11,11:7) |
10:15 | Vaclav Hejda Jr. – Jaroslav Puk | 3:2 (7:11,7:11,13:11,11:4,11:6) |
10:45 | Vaclav Coubal – Vaclav Hejda Jr. | 3:1 (11:9,11:7,4:11,11:5) |
11:15 | Petr Fiser – Jaroslav Puk | 1:3 (9:11,7:11,11:5,6:11) |
12:00 | Vaclav Hejda Jr. – Vaclav Coubal | 3:0 (11:7,11:7,13:11) |
12:30 | Jaroslav Puk – Petr Fiser | 3:1 (8:11,11:7,11:5,11:8) |
12:45 | Matej Mezera – Petr Kubat | 3:1 (11:6,6:11,11:9,11:9) |
13:15 | Jonas Kulveit – Ondrej Malecek | 1:3 (5:11,6:11,11:7,11:13) |
13:45 | Matej Mezera – Ondrej Malecek | 2:3 (11:4,8:11,11:5,11:13,6:11) |
14:15 | Jonas Kulveit – Petr Kubat | 3:2 (11:8,10:12,11:7,5:11,11:8) |
15:00 | Matej Mezera – Jonas Kulveit | 1:3 (8:11,10:12,11:4,3:11) |
15:15 | Ondrej Malecek – Petr Kubat | 1:3 (8:11,11:6,4:11,12:14) |
16:00 | Petr Kubat – Matej Mezera | 0:3 (7:11,3:11,0:11) |
16:15 | Ondrej Malecek – Jonas Kulveit | 1:3 (5:11,5:11,11:4,9:11) |
16:45 | Lukas Mayer – Michal Raska | 0:3 (10:12,6:11,10:12) |
17:15 | Dominik Marasek – Adam Pasek | 3:0 (11:9,11:3,11:6) |
17:45 | Lukas Mayer – Adam Pasek | 3:2 (11:7,7:11,7:11,11:9,11:7) |
18:15 | Dominik Marasek – Michal Raska | 3:0 (11:2,13:11,11:6) |
18:45 | Lukas Mayer – Dominik Marasek | 0:3 (7:11,6:11,9:11) |
19:15 | Adam Pasek – Michal Raska | 2:3 (12:14,11:8,11:8,6:11,6:11) |
20:00 | Adam Pasek – Lukas Mayer | 1:3 (9:11,6:11,14:12,6:11) |
20:30 | Michal Raska – Dominik Marasek | 2:3 (9:11,11:6,12:10,5:11,12:14) |
21:15 | Tomas Vorisek – Libor Vaculovic | 3:0 (12:10,11:6,11:2) |
21:45 | Petr Silhan – Martin Stusek | 2:3 (10:12,11:6,11:7,5:11,6:11) |
22:15 | Tomas Vorisek – Martin Stusek | 1:3 (5:11,11:9,4:11,8:11) |
22:45 | Petr Silhan – Libor Vaculovic | 3:2 (11:6,7:11,9:11,11:8,11:7) |
23:30 | Tomas Vorisek – Petr Silhan | 3:2 (11:9,7:11,6:11,11:6,11:8) |
TT-Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Anatoliy Chaplyanka – Ivan Fashchevskiy | 1:3 (8:11,6:11,11:9,10:12) |
00:00 | Igor Demchuk – Aleksandr Medvedev | 1:3 (8:11,11:8,11:13,3:11) |
00:15 | Alexander Yarovoy – Sergey Gilitukha | 1:3 (5:11,7:11,11:4,2:11) |
00:30 | Igor Matsegora – Viktor Bosak | 1:3 (3:11,11:6,5:11,6:11) |
00:45 | Alexander Yarovoy – Ivan Fashchevskiy | 1:3 (11:6,8:11,4:11,9:11) |
01:00 | Igor Vatsyn – Igor Demchuk | 2:3 (11:7,4:11,8:11,12:10,9:11) |
01:00 | Nazar Gaieviy – Andrey Zenyuk | 1:3 (10:12,16:18,11:7,11:13) |
01:15 | Anatoliy Chaplyanka – Sergey Gilitukha | 3:2 (11:7,7:11,12:10,7:11,11:8) |
01:30 | Sergey Rutskiy – Vasily Smyk | 3:2 (13:15,8:11,11:9,11:7,11:4) |
01:45 | Alexander Yarovoy – Anatoliy Chaplyanka | 1:3 (11:7,12:14,9:11,7:11) |
01:45 | Igor Matsegora – Aleksandr Medvedev | 3:0 (11:7,11:7,11:6) |
02:00 | Igor Demchuk – Viktor Bosak | 3:2 (11:6,5:11,12:10,8:11,12:10) |
02:00 | Lubomir Sheshurak – Andrey Zenyuk | 2:3 (11:6,11:13,9:11,11:5,6:11) |
02:30 | Nazar Gaieviy – Sergey Rutskiy | 1:3 (7:11,8:11,11:4,12:14) |
02:30 | Ivan Fashchevskiy – Sergey Gilitukha | 3:2 (5:11,11:5,11:13,11:7,11:7) |
02:45 | Igor Matsegora – Igor Demchuk | 2:3 (8:11,13:11,11:8,5:11,10:12) |
03:00 | Lubomir Sheshurak – Vasily Smyk | 3:2 (6:11,11:7,11:7,7:11,11:4) |
03:15 | Igor Vatsyn – Aleksandr Medvedev | 3:1 (12:10,8:11,11:8,11:7) |
03:30 | Sergey Rutskiy – Andrey Zenyuk | 1:3 (8:11,7:11,11:9,6:11) |
03:30 | Igor Matsegora – Igor Vatsyn | 0:3 (4:11,13:15,5:11) |
04:00 | Aleksandr Medvedev – Viktor Bosak | 3:1 (11:9,11:8,6:11,11:8) |
04:00 | Lubomir Sheshurak – Sergey Rutskiy | 2:3 (11:7,8:11,5:11,11:9,7:11) |
04:15 | Nazar Gaieviy – Vasily Smyk | 3:0 (11:8,11:1,11:6) |
04:45 | Lubomir Sheshurak – Nazar Gaieviy | 3:1 (7:11,11:8,12:10,11:8) |
05:15 | Vasily Smyk – Andrey Zenyuk | 1:3 (11:7,8:11,8:11,5:11) |
05:15 | Igor Demchuk – Igor Vatsyn | 1:3 (11:7,7:11,5:11,9:11) |
06:15 | Andrey Zenyuk – Sergey Rutskiy | 3:1 (11:6,6:11,11:6,11:4) |
07:45 | Denys Nemchenko – Yuri Sandulenko | 3:0 (12:10,11:6,11:9) |
07:45 | Andrey Kurtenko – Dmitry Krishtal | 2:3 (11:3,7:11,11:3,7:11,5:11) |
08:15 | Andrey Zaytsev – Dmitry Prilepa | 3:1 (11:5,3:11,11:4,11:9) |
08:15 | Anton Veliev – Sergiy Skachenko | 3:2 (11:8,12:14,6:11,15:13,11:8) |
08:30 | Anatoly Gritchenko – Oleg Mikluha | 3:2 (6:11,11:5,6:11,11:5,11:8) |
08:30 | Yuriy Volkov – Sergey Gergelyuk | 3:2 (11:9,10:12,11:9,12:14,11:9) |
08:45 | Ludek Stoces – Alex Gaponov | 0:3 (4:11,8:11,6:11) |
08:45 | Dmitriy Baystryuchenko – Dmitry Krishtal | 1:3 (9:11,11:9,10:12,10:12) |
08:45 | Alexander Zhuravlev – Oleg Stasevski | 3:1 (11:6,11:9,5:11,11:8) |
08:45 | Yuri Prokhoruk – Valentin Bondar | 0:3 (6:11,7:11,6:11) |
08:45 | Valentin Unchik – Alexander Seluchenko | 3:2 (14:12,5:11,11:7,13:15,11:6) |
09:00 | Anton Myrza – Yuriy Volkov | 2:3 (11:8,11:7,11:13,7:11,10:12) |
09:00 | Vjacheslav Yarovoy – Yuri Sandulenko | 0:3 (6:11,9:11,8:11) |
09:00 | Maxim Naumchuk – Anatoly Gritchenko | 3:1 (11:4,11:7,8:11,14:12) |
09:15 | Igor Maksimchuk – Sergey Polyakov | 0:3 (7:11,9:11,2:11) |
09:15 | Nazari Kovalchuck – Andrew Gordiy | 3:0 (11:5,11:5,11:9) |
09:15 | Denys Nemchenko – Anton Veliev | 3:1 (12:10,11:9,9:11,11:9) |
09:15 | Oleg Formaziuk – Maxim Skhabovsky | 2:3 (11:5,9:11,11:8,11:13,8:11) |
09:30 | Andrey Kurtenko – Andrey Zaytsev | 2:3 (11:8,11:8,8:11,10:12,14:16) |
09:30 | Valerii Melnik – Mykyta Ruban | 3:2 (11:7,8:11,11:9,5:11,13:11) |
09:30 | Aleksandr Melnikov – Oleg Mikluha | 0:3 (8:11,5:11,8:11) |
09:30 | Anatoly Zapletnyuk – Sergey Gergelyuk | 0:3 (5:11,10:12,9:11) |
09:45 | Pavel Pyasta – Oleg Stasevski | 1:3 (5:11,11:9,7:11,10:12) |
09:45 | Vasily Verbyaniy – Alex Gaponov | 1:3 (6:11,13:11,9:11,6:11) |
10:00 | Dmitry Neborak – Alexander Seluchenko | 1:3 (5:11,8:11,11:8,7:11) |
10:00 | Dmitriy Baystryuchenko – Dmitry Prilepa | 0:3 (7:11,7:11,2:11) |
10:00 | Viktor Kotov – Valentin Bondar | 0:3 (4:11,7:11,9:11) |
10:00 | Anatoly Zapletnyuk – Yuriy Volkov | 3:0 (11:8,12:10,13:11) |
10:00 | Vjacheslav Yarovoy – Sergiy Skachenko | 0:3 (6:11,10:12,5:11) |
10:15 | Aleksandr Melnikov – Anatoly Gritchenko | 2:3 (11:8,5:11,7:11,11:4,7:11) |
10:15 | Ludek Stoces – Nazari Kovalchuck | 3:2 (7:11,11:7,11:4,9:11,11:8) |
10:30 | Alexander Zhuravlev – Igor Maksimchuk | 3:0 (11:7,13:11,12:10) |
10:30 | Andrey Zaytsev – Dmitry Krishtal | 2:3 (8:11,11:6,9:11,11:8,7:11) |
10:30 | Anton Veliev – Yuri Sandulenko | 0:3 (9:11,7:11,7:11) |
10:30 | Yuri Prokhoruk – Oleg Formaziuk | 2:3 (11:4,9:11,7:11,11:6,10:12) |
10:30 | Valentin Unchik – Valerii Melnik | 3:1 (13:11,11:7,11:13,11:7) |
10:45 | Anton Myrza – Sergey Gergelyuk | 3:1 (11:6,11:6,6:11,11:9) |
10:45 | Maxim Naumchuk – Oleg Mikluha | 3:0 (11:4,12:10,11:7) |
11:00 | Vasily Verbyaniy – Andrew Gordiy | 3:0 (11:6,12:10,11:8) |
11:00 | Vjacheslav Yarovoy – Anton Veliev | 3:2 (9:11,11:8,10:12,11:6,11:7) |
11:00 | Viktor Kotov – Maxim Skhabovsky | 1:3 (5:11,10:12,11:2,7:11) |
11:00 | Pavel Pyasta – Sergey Polyakov | 3:2 (11:8,11:7,6:11,10:12,11:9) |
11:15 | Aleksandr Melnikov – Maxim Naumchuk | 2:3 (14:12,9:11,11:9,14:16,9:11) |
11:15 | Anatoly Zapletnyuk – Anton Myrza | 2:3 (11:7,10:12,11:8,8:11,5:11) |
11:15 | Dmitriy Baystryuchenko – Andrey Zaytsev | 2:3 (11:7,5:11,9:11,11:9,6:11) |
11:15 | Dmitry Neborak – Mykyta Ruban | 3:0 (11:5,11:8,11:6) |
11:30 | Nazari Kovalchuck – Alex Gaponov | 3:1 (11:6,6:11,11:3,11:6) |
11:30 | Igor Maksimchuk – Oleg Stasevski | 3:1 (4:11,11:8,11:3,11:6) |
11:30 | Oleg Formaziuk – Valentin Bondar | 3:2 (11:9,9:11,10:12,14:12,11:8) |
11:45 | Sergey Gergelyuk – Yuriy Volkov | 3:2 (9:11,13:11,8:11,11:7,11:2) |
11:45 | Valerii Melnik – Alexander Seluchenko | 1:3 (11:2,6:11,7:11,9:11) |
11:45 | Denys Nemchenko – Sergiy Skachenko | 2:3 (10:12,11:5,11:8,4:11,5:11) |
12:00 | Oleg Mikluha – Anatoly Gritchenko | 3:1 (11:4,15:13,6:11,11:8) |
12:00 | Andrey Kurtenko – Dmitry Prilepa | 0:3 (8:11,8:11,6:11) |
12:00 | Vasily Verbyaniy – Nazari Kovalchuck | 0:3 (6:11,7:11,5:11) |
12:00 | Viktor Kotov – Oleg Formaziuk | 1:3 (6:11,10:12,11:9,8:11) |
12:15 | Pavel Pyasta – Igor Maksimchuk | 3:1 (8:11,12:10,13:11,11:6) |
12:15 | Dmitry Neborak – Valerii Melnik | 2:3 (11:8,11:8,12:14,2:11,10:12) |
12:15 | Vjacheslav Yarovoy – Denys Nemchenko | 3:1 (12:10,14:12,8:11,11:9) |
12:35 | Dmitriy Baystryuchenko – Andrey Kurtenko | 3:0 (11:9,13:11,11:7) |
12:45 | Valentin Unchik – Mykyta Ruban | 2:3 (11:7,1:11,4:11,11:8,9:11) |
12:45 | Sergiy Skachenko – Yuri Sandulenko | 3:0 (11:9,11:7,11:7) |
12:45 | Ludek Stoces – Andrew Gordiy | 3:2 (11:13,14:12,13:11,10:12,11:3) |
12:45 | Yuri Prokhoruk – Maxim Skhabovsky | 0:3 (7:11,9:11,8:11) |
12:45 | Alexander Zhuravlev – Sergey Polyakov | 3:2 (4:11,9:11,11:6,11:6,11:7) |
13:00 | Dmitry Prilepa – Dmitry Krishtal | 3:2 (9:11,11:8,7:11,11:7,11:6) |
13:15 | Viktor Kotov – Yuri Prokhoruk | 0:3 (3:11,6:11,3:11) |
13:15 | Vasily Verbyaniy – Ludek Stoces | 3:2 (10:12,9:11,11:4,11:6,11:9) |
13:30 | Pavel Pyasta – Alexander Zhuravlev | 1:3 (11:8,6:11,9:11,7:11) |
13:30 | Yuri Sandulenko – Vjacheslav Yarovoy | 3:0 (11:6,11:5,11:8) |
13:30 | Dmitry Neborak – Valentin Unchik | 2:3 (7:11,8:11,11:8,11:9,6:11) |
13:45 | Dmitry Prilepa – Dmitriy Baystryuchenko | 3:1 (12:10,6:11,11:7,11:4) |
14:00 | Andrew Gordiy – Alex Gaponov | 0:3 (9:11,9:11,5:11) |
14:00 | Sergey Polyakov – Oleg Stasevski | 0:3 (9:11,9:11,6:11) |
14:00 | Sergiy Skachenko – Denys Nemchenko | 2:3 (7:11,11:4,5:11,11:9,10:12) |
14:00 | Mykyta Ruban – Alexander Seluchenko | 3:2 (12:10,6:11,11:9,11:13,11:6) |
14:45 | Mykyta Ruban – Valerii Melnik | 3:0 (11:9,11:4,11:8) |
15:15 | Evgenii Gudimenko – Sergey Ilyushchenko | 3:0 (11:8,11:6,11:7) |
15:45 | Evgeny Fafley – Ivan Sinitsky | 3:1 (18:16,11:8,10:12,11:9) |
15:45 | Vladimir Korobko – Mikhail Presnyakov | 2:3 (11:4,11:5,8:11,6:11,9:11) |
16:00 | Artem Nesterenko – Evgenii Gudimenko | 1:3 (7:11,11:8,7:11,10:12) |
16:00 | Vadym Nechyporuk – Sergei Berezinsky | 3:0 (11:5,11:9,11:9) |
16:15 | Vasily Aksyonin – Sergey Maximiv | 0:3 (9:11,8:11,3:11) |
16:15 | Vitaliy Khamurda – Dmitrii Derevinskii | 1:3 (11:7,5:11,7:11,9:11) |
16:30 | Andrey Isaev – Sergey Ilyushchenko | 0:3 (11:13,5:11,7:11) |
16:45 | Andrey Kotik – Vadym Nechyporuk | 3:2 (11:13,11:7,11:7,6:11,11:6) |
16:45 | Ivan Timchishin – Ivan Sinitsky | 3:2 (11:8,8:11,11:9,6:11,11:6) |
16:45 | Pavel Plyushch – Mikhail Presnyakov | 0:3 (6:11,4:11,4:11) |
17:00 | Andrey Isaev – Evgenii Gudimenko | 3:0 (11:8,11:9,11:9) |
17:15 | Dmitry Vakhta – Sergei Berezinsky | 0:3 (6:11,9:11,12:14) |
17:30 | Vladimir Korobko – Vitaliy Khamurda | 0:3 (8:11,5:11,10:12) |
17:30 | Evgeny Fafley – Vasily Aksyonin | 3:1 (9:11,11:8,13:11,11:7) |
17:45 | Artem Nesterenko – Sergey Ilyushchenko | 3:2 (9:11,12:10,6:11,11:9,11:5) |
17:45 | Dmitry Vakhta – Vadym Nechyporuk | 3:1 (11:8,6:11,12:10,11:7) |
18:00 | Pavel Plyushch – Dmitrii Derevinskii | 3:1 (7:11,11:9,11:9,11:8) |
18:00 | Ivan Timchishin – Sergey Maximiv | 0:3 (7:11,10:12,5:11) |
18:15 | Andrey Isaev – Artem Nesterenko | 2:3 (6:11,11:3,11:6,10:12,11:13) |
18:30 | Andrey Kotik – Sergei Berezinsky | 3:1 (11:7,11:4,8:11,11:8) |
18:30 | Vitaliy Khamurda – Mikhail Presnyakov | 3:2 (4:11,11:7,11:8,5:11,11:5) |
18:45 | Vasily Aksyonin – Ivan Sinitsky | 0:3 (6:11,11:13,5:11) |
18:45 | Sergey Ilyushchenko – Evgenii Gudimenko | 3:2 (11:5,11:9,7:11,12:14,11:8) |
19:00 | Dmitry Vakhta – Andrey Kotik | 3:0 (11:8,11:7,11:6) |
19:00 | Ivan Timchishin – Vasily Aksyonin | 1:3 (11:4,4:11,6:11,9:11) |
19:15 | Pavel Plyushch – Vitaliy Khamurda | 1:3 (9:11,11:5,11:13,5:11) |
19:45 | Vladimir Korobko – Dmitrii Derevinskii | 3:2 (11:7,4:11,10:12,11:9,11:7) |
19:45 | Evgeny Fafley – Sergey Maximiv | 0:3 (9:11,6:11,3:11) |
19:45 | Sergei Berezinsky – Vadym Nechyporuk | 1:3 (10:12,7:11,11:5,11:13) |
20:00 | Alexander Kovalev – Denis Kebalo | 3:2 (7:11,11:9,11:8,10:12,12:10) |
20:00 | Igor Sukovaty – Mikhail Sinyavsky | 3:1 (11:9,11:6,9:11,14:12) |
20:30 | Pavel Plyushch – Vladimir Korobko | 3:1 (9:11,11:7,14:12,11:9) |
20:30 | Ivan Timchishin – Evgeny Fafley | 3:1 (8:11,11:8,11:6,11:3) |
20:30 | Dmitriy Alekseenko – Mikhail Sinyavsky | 3:1 (1:11,11:3,11:4,11:3) |
20:45 | Igor Sukovaty – Alexander Kovalev | 2:3 (11:7,5:11,9:11,11:5,7:11) |
21:00 | Dmitrii Derevinskii – Mikhail Presnyakov | 3:0 (11:4,11:8,11:7) |
21:00 | Sergey Maximiv – Ivan Sinitsky | 2:3 (11:4,9:11,14:16,11:9,9:11) |
21:00 | Dmitriy Alekseenko – Denis Kebalo | 1:3 (11:9,9:11,10:12,9:11) |
21:15 | Alexander Kovalev – Mikhail Sinyavsky | 3:1 (14:12,5:11,13:11,11:5) |
21:30 | Mikhail Presnyakov – Pavel Plyushch | 0:3 (7:11,8:11,11:13) |
21:45 | Dmitriy Alekseenko – Alexander Kovalev | 2:3 (8:11,11:7,6:11,11:6,7:11) |
21:45 | Igor Sukovaty – Denis Kebalo | 0:3 (7:11,8:11,9:11) |
22:15 | Denis Kebalo – Mikhail Sinyavsky | 3:0 (11:9,11:7,11:5) |
22:15 | Sergey Maximiv – Ivan Timchishin | 3:2 (3:11,11:4,11:9,12:14,11:7) |
22:15 | Dmitriy Alekseenko – Igor Sukovaty | 3:0 (14:12,11:8,11:7) |
22:30 | Andrey Kotik – Dmitry Vakhta | 3:0 (12:10,11:7,11:6) |
23:15 | Ivan Fashchevskiy – Dmitry Prokopenko | 0:3 (5:11,10:12,7:11) |
23:30 | Bogdan Stasiuk – Volodymyr Tuchkevych | 3:2 (5:11,11:8,7:11,11:7,14:12) |
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:02 | Konstantyn Baibekov – Yury Maskaikin | 0:3 (5:11,5:11,8:11) |
00:06 | Sergey Varfolomeev S. – Alexandr Shirshov | 3:4 (9:11,11:8,6:11,11:8,10:12,11:6,8:11) |
00:20 | Ravil Bikmurzin – Gennady Tishkin | 3:1 (9:11,11:7,11:9,11:9) |
01:00 | Dmitry Petruk – Mikhail Butylev | 0:4 (8:11,12:14,8:11,6:11) |
01:06 | Stanislav Oshkin – Timur Mamazakirov | 0:4 (5:11,7:11,7:11,9:11) |
01:10 | Alexey Yanshaev – Matvey Tkachev | 4:1 (4:11,14:12,11:9,11:4,11:9) |
01:35 | Sergey Varfolomeev S. – Stanislav Oshkin | 4:1 (9:11,11:8,11:8,11:7,11:4) |
01:47 | Aleksandr Klavdenkov – Igor Egorov V. | 2:4 (11:4,7:11,13:15,12:10,9:11,7:11) |
02:03 | Timur Mamazakirov – Alexandr Shirshov | 0:4 (8:11,9:11,10:12,12:14) |
02:25 | Matvey Tkachev – Aleksandr Klavdenkov | 2:4 (11:5,10:12,11:9,5:11,5:11,6:11) |
02:47 | Mikhail Butylev – Dmitry Petruk | 4:0 (11:1,11:4,14:12,11:5) |
02:51 | Oleg Nikiforov – Aleksandr Lebedenko | 4:0 (11:6,11:7,11:5,11:5) |
03:01 | Igor Egorov V. – Alexey Yanshaev | 4:1 (11:8,11:9,12:10,8:11,11:8) |
03:12 | Andrey Nikolaev – Oleg Nikiforov | 2:4 (4:11,14:12,11:3,6:11,7:11,8:11) |
03:27 | Alexey Yanshaev – Aleksandr Klavdenkov | 4:1 (12:10,11:4,11:7,8:11,12:10) |
03:47 | Aleksandr Lebedenko – Andrey Nikolaev | 4:3 (7:11,5:11,9:11,11:8,14:12,11:9,11:8) |
04:02 | Matvey Tkachev – Igor Egorov V. | 0:4 (8:11,7:11,9:11,9:11) |
04:30 | Igor Egorov V. – Matvey Tkachev | 4:1 (8:11,14:12,11:6,12:10,11:8) |
04:30 | Aleksandr Lebedenko – Oleg Nikiforov | 1:4 (5:11,8:11,5:11,13:11,6:11) |
04:56 | Oleg Nikiforov – Andrey Nikolaev | 4:0 (11:8,11:4,12:10,11:9) |
04:56 | Aleksandr Klavdenkov – Alexey Yanshaev | 4:0 (11:9,11:5,11:8,11:6) |
05:20 | Andrey Nikolaev – Aleksandr Lebedenko | 4:3 (14:12,11:7,3:11,17:19,11:5,9:11,11:7) |
05:23 | Matvey Tkachev – Alexey Yanshaev | 2:4 (8:11,11:7,7:11,12:14,11:7,10:12) |
06:00 | Dmitry Mikhalenko – Evgeny Kosyanenko | 4:0 (11:7,11:9,11:4,11:9) |
06:03 | Igor Egorov V. – Aleksandr Klavdenkov | 3:4 (7:11,11:9,10:12,11:6,7:11,11:8,3:11) |
06:12 | Andrey Nikolaev – Oleg Nikiforov | 1:4 (6:11,5:11,11:4,5:11,8:11) |
06:19 | Ilya Mukhortov – Dmitry Mikhalenko | 4:3 (19:17,8:11,16:14,7:11,7:11,15:13,11:9) |
06:57 | Vladimir Shirokov – Ildar Khairullin | 0:4 (8:11,15:17,7:11,8:11) |
07:03 | Evgeny Kosyanenko – Ilya Mukhortov | 3:4 (10:12,11:8,9:11,8:11,11:6,11:9,9:11) |
07:20 | Sergey Morozov – Alexey Yamankin | 4:1 (11:8,11:8,8:11,11:9,11:9) |
07:43 | Evgeny Kosyanenko – Dmitry Mikhalenko | 1:4 (11:8,13:15,8:11,9:11,3:11) |
07:48 | Ildar Khairullin – Sergey Morozov | 4:3 (11:5,16:14,7:11,13:11,12:14,3:11,11:5) |
07:55 | Nikolay Slastihin – Alexandr Shirshov | 3:4 (9:11,11:7,7:11,11:6,8:11,11:4,10:12) |
08:00 | Alisher Karimjanov – Victor Rakhmanov | 1:4 (11:5,5:11,2:11,7:11,20:22) |
08:07 | Dmitry Mikhalenko – Ilya Mukhortov | 4:2 (11:6,11:7,12:10,10:12,4:11,12:10) |
08:31 | Alexey Yamankin – Vladimir Shirokov | 4:0 (11:8,11:7,11:9,11:6) |
08:32 | Arkady Efimov – Nikolay Gerasimov | 4:2 (13:11,11:9,11:9,9:11,5:11,11:3) |
08:33 | Gleb Radionov – Alisher Karimjanov | 4:2 (9:11,7:11,11:8,12:10,11:8,11:4) |
08:40 | Ilya Mukhortov – Evgeny Kosyanenko | 4:2 (8:11,11:6,11:9,16:14,5:11,11:9) |
08:52 | Vladimir Shirokov – Sergey Morozov | 4:0 (11:7,11:4,11:7,11:5) |
09:08 | Alexandr Shirshov – Arkady Efimov | 2:4 (8:11,8:11,6:11,14:12,11:9,7:11) |
09:16 | Victor Rakhmanov – Gleb Radionov | 4:3 (11:8,9:11,12:10,8:11,3:11,11:4,11:8) |
09:17 | Ilya Mukhortov – Dmitry Mikhalenko | 4:1 (11:8,11:9,4:11,11:5,11:8) |
09:19 | Ildar Khairullin – Alexey Yamankin | 2:4 (11:9,11:8,11:13,10:12,10:12,6:11) |
09:46 | Nikolay Gerasimov – Nikolay Slastihin | 4:1 (11:7,7:11,11:4,11:6,11:8) |
09:54 | Ildar Khairullin – Vladimir Shirokov | 0:4 (8:11,7:11,5:11,2:11) |
10:02 | Victor Rakhmanov – Alisher Karimjanov | 2:4 (11:7,14:12,9:11,6:11,8:11,5:11) |
10:17 | Alexey Yamankin – Sergey Morozov | 4:0 (11:9,11:8,11:4,11:9) |
10:34 | Nikolay Slastihin – Arkady Efimov | 1:4 (11:8,7:11,3:11,5:11,9:11) |
10:42 | Sergey Morozov – Ildar Khairullin | 4:3 (11:8,5:11,11:6,4:11,9:11,11:9,11:8) |
10:46 | Alisher Karimjanov – Gleb Radionov | 4:1 (7:11,11:9,11:7,11:9,11:9) |
11:01 | Alexandr Shirshov – Nikolay Gerasimov | 4:3 (11:7,6:11,6:11,11:8,11:5,9:11,11:8) |
11:24 | Vladimir Shirokov – Alexey Yamankin | 4:0 (11:7,11:8,11:6,11:9) |
11:26 | Gleb Radionov – Victor Rakhmanov | 4:2 (8:11,1:11,11:6,13:11,12:10,11:6) |
11:40 | Arkady Efimov – Nikolay Slastihin | 4:3 (11:9,8:11,11:4,11:7,8:11,9:11,11:4) |
12:11 | Victor Rakhmanov – Gleb Radionov | 4:2 (11:7,7:11,11:6,11:3,17:19,11:3) |
12:20 | Nikolay Gerasimov – Alexandr Shirshov | 2:4 (10:12,11:5,11:7,9:11,10:12,7:11) |
12:51 | Nikolay Slastihin – Nikolay Gerasimov | 0:4 (5:11,10:12,6:11,11:13) |
13:00 | Roman Berezin – Kirill Abramov | 3:4 (11:3,5:11,11:7,7:11,6:11,11:5,10:12) |
13:00 | Timur Mamazakirov – Nikolai Goltyapin | 2:4 (11:8,11:3,8:11,12:14,8:11,4:11) |
13:15 | Arkady Efimov – Alexandr Shirshov | 4:2 (11:7,11:2,11:8,6:11,9:11,11:8) |
13:40 | Sergey Varfolomeev S. – Matvey Panafutin | 4:0 (11:6,11:7,11:4,11:5) |
13:45 | Maxim Schinov – Bogdan Tikhonov | 3:4 (9:11,11:8,4:11,11:7,11:6,5:11,9:11) |
13:56 | Nikolai Goltyapin – Sergey Varfolomeev S. | 0:4 (8:11,8:11,6:11,8:11) |
13:59 | Alexander Savelyev – Alexei Britvin | 4:3 (11:7,8:11,11:8,6:11,7:11,11:7,11:4) |
14:00 | Andrey Popov – Denis Gavrilov | 3:4 (9:11,8:11,9:11,11:8,11:8,11:8,8:11) |
14:11 | Matvey Panafutin – Timur Mamazakirov | 1:4 (8:11,11:9,5:11,4:11,7:11) |
14:30 | Kirill Abramov – Maxim Schinov | 3:4 (7:11,11:4,11:5,11:13,12:10,4:11,6:11) |
14:46 | Timur Mamazakirov – Sergey Varfolomeev S. | 3:4 (2:11,11:7,13:11,9:11,10:12,11:9,7:11) |
14:47 | Alexander Voloshin – Alexander Savelyev | 4:3 (5:11,7:11,11:9,11:9,11:13,11:9,11:8) |
14:50 | Michael Efimov – Anton Kotov | 4:1 (8:11,11:4,11:6,11:8,11:5) |
15:18 | Bogdan Tikhonov – Roman Berezin | 4:1 (13:11,11:1,11:7,7:11,11:8) |
15:30 | Denis Gavrilov – Michael Efimov | 3:4 (11:3,9:11,5:11,11:6,8:11,11:5,6:11) |
15:32 | Nikolai Goltyapin – Matvey Panafutin | 0:4 (5:11,13:15,7:11,8:11) |
15:35 | Alexei Britvin – Alexander Voloshin | 4:1 (11:7,11:5,11:6,7:11,17:15) |
15:50 | Roman Berezin – Maxim Schinov | 4:2 (11:7,11:6,6:11,10:12,11:8,11:8) |
15:56 | Sergey Varfolomeev S. – Nikolai Goltyapin | 4:2 (11:5,9:11,11:7,11:8,10:12,11:7) |
16:17 | Alexei Britvin – Alexander Savelyev | 4:2 (11:6,8:11,5:11,11:6,11:9,11:7) |
16:21 | Anton Kotov – Andrey Popov | 4:2 (11:8,12:10,9:11,9:11,11:3,11:9) |
16:30 | Kirill Abramov – Bogdan Tikhonov | 2:4 (11:9,8:11,8:11,6:11,14:12,6:11) |
16:30 | Timur Mamazakirov – Matvey Panafutin | 4:2 (11:8,8:11,11:9,11:5,10:12,11:7) |
16:58 | Alexander Savelyev – Alexander Voloshin | 4:3 (9:11,11:8,11:9,5:11,11:4,8:11,11:2) |
17:00 | Andrey Popov – Michael Efimov | 4:2 (11:8,11:6,16:14,9:11,8:11,11:9) |
17:01 | Matvey Panafutin – Nikolai Goltyapin | 4:1 (11:9,11:5,11:8,5:11,11:7) |
17:10 | Roman Berezin – Bogdan Tikhonov | 3:4 (11:7,4:11,13:11,7:11,6:11,13:11,10:12) |
17:30 | Sergey Varfolomeev S. – Timur Mamazakirov | 4:3 (9:11,10:12,7:11,11:9,11:8,11:7,11:9) |
17:38 | Alexander Voloshin – Alexei Britvin | 2:4 (11:5,10:12,8:11,7:11,11:8,6:11) |
17:45 | Denis Gavrilov – Anton Kotov | 4:3 (11:6,11:7,7:11,13:11,8:11,6:11,13:11) |
18:06 | Maxim Schinov – Kirill Abramov | 0:4 (3:11,3:11,6:11,9:11) |
18:20 | Alexander Savelyev – Alexei Britvin | 0:4 (8:11,2:11,11:13,4:11) |
18:30 | Maxim Schinov – Roman Berezin | 2:4 (9:11,11:8,7:11,11:8,10:12,6:11) |
18:45 | Anton Kotov – Denis Gavrilov | 4:2 (7:11,11:6,11:6,2:11,11:5,11:2) |
19:08 | Bogdan Tikhonov – Kirill Abramov | 4:1 (14:16,11:6,12:10,13:11,11:8) |
19:25 | Michael Efimov – Andrey Popov | 3:4 (11:4,10:12,11:1,11:6,2:11,8:11,8:11) |
19:45 | Stanislav Oshkin – Ilnur Dinmukhametov | 0:4 (9:11,8:11,8:11,8:11) |
19:55 | Semen Melkuev – Alexei Pashin | 2:4 (11:8,9:11,10:12,6:11,11:6,9:11) |
20:00 | Konstantyn Baibekov – Vladimir Yashanov | 0:3 (7:11,7:11,7:11) |
20:15 | Yury Maskaikin – Ravil Bikmurzin | 1:3 (1:11,13:11,7:11,9:11) |
20:16 | Michael Efimov – Denis Gavrilov | 4:1 (11:9,11:2,11:1,7:11,11:5) |
20:20 | Denis Medvedev – Alexandr Shirshov | 1:4 (6:11,11:9,8:11,6:11,7:11) |
20:39 | Vladimir Yashanov – Yury Maskaikin | 3:0 (11:9,11:8,13:11) |
20:46 | Evgeny Gruzdov – Ivan Talamanov | 2:4 (12:14,11:9,7:11,6:11,11:9,8:11) |
20:49 | Andrey Popov – Anton Kotov | 4:1 (11:6,2:11,11:6,11:7,11:6) |
20:53 | Ilnur Dinmukhametov – Denis Medvedev | 1:4 (8:11,8:11,8:11,11:9,9:11) |
21:02 | Ravil Bikmurzin – Konstantyn Baibekov | 2:3 (11:6,12:10,8:11,7:11,8:11) |
21:15 | Igor Elistratov – Svyatoslav Urazov | 4:1 (11:8,11:6,11:7,8:11,11:3) |
21:20 | Alexei Pashin – Evgeny Gruzdov | 1:4 (11:13,10:12,11:5,9:11,7:11) |
21:27 | Konstantyn Baibekov – Yury Maskaikin | 2:3 (6:11,11:7,5:11,11:2,8:11) |
21:28 | Alexandr Shirshov – Stanislav Oshkin | 4:3 (11:8,8:11,11:5,11:13,11:4,8:11,11:4) |
21:36 | Yury Maskaikin – Vladimir Yashanov | 1:3 (6:11,8:11,11:8,7:11) |
21:45 | Vasiliy Filatov – Igor Elistratov | 3:4 (5:11,6:11,11:9,10:12,11:7,13:11,11:13) |
21:55 | Ivan Talamanov – Semen Melkuev | 4:1 (11:9,11:9,9:11,11:7,11:9) |
22:16 | Vladimir Yashanov – Ravil Bikmurzin | 2:3 (9:11,13:11,6:11,11:6,7:11) |
22:22 | Stanislav Oshkin – Denis Medvedev | 1:4 (8:11,7:11,11:6,4:11,7:11) |
22:28 | Semen Melkuev – Evgeny Gruzdov | 3:4 (11:7,9:11,11:6,9:11,11:6,5:11,9:11) |
22:33 | Svyatoslav Urazov – Vasiliy Filatov | 3:4 (11:4,12:10,11:8,10:12,4:11,5:11,8:11) |
22:50 | Ilnur Dinmukhametov – Alexandr Shirshov | 4:1 (11:8,5:11,11:6,16:14,11:5) |
23:10 | Alexei Pashin – Ivan Talamanov | 4:1 (11:4,4:11,11:7,12:10,12:10) |
23:13 | Konstantyn Baibekov – Ravil Bikmurzin | 2:3 (11:9,9:11,8:11,11:6,3:11) |
23:15 | Svyatoslav Urazov – Igor Elistratov | 4:2 (11:2,14:12,11:8,9:11,4:11,11:4) |
23:35 | Ilnur Dinmukhametov – Stanislav Oshkin | 4:2 (11:7,5:11,10:12,12:10,14:12,11:8) |
23:40 | Evgeny Gruzdov – Semen Melkuev | 1:4 (5:11,12:10,5:11,12:14,7:11) |
23:48 | Yury Maskaikin – Konstantyn Baibekov | 0:3 (6:11,5:11,5:11) |
23:55 | Igor Elistratov – Vasiliy Filatov | 3:4 (15:13,6:11,8:11,9:11,11:5,11:8,4:11) |
CTT 21. World Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:05 | Patrick Franziska – Kirill Skachkov | 2:4 (6:11,7:11,11:8,11:8,5:11,6:11) |
00:50 | Simon Gauzy – Hugo Calderano | 4:3 (6:11,14:12,11:6,4:11,11:7,7:11,11:8) |
01:45 | Dimitrij Ovtcharov – Mattias Falck | 0:4 (6:11,8:11,7:11,3:11) |
02:15 | Jon Persson – Dimitrij Ovtcharov | 3:4 (9:11,14:12,4:11,11:9,12:14,11:8,5:11) |
03:15 | Mattias Falck – Simon Gauzy | 4:3 (11:7,11:7,10:12,11:4,9:11,9:11,11:7) |
04:10 | Hugo Calderano – Patrick Franziska | 4:1 (7:11,11:5,15:13,11:5,11:9) |
04:50 | Kirill Skachkov – Zhendong Fan | 3:4 (11:9,11:7,9:11,9:11,11:9,4:11,9:11) |
05:45 | Kirill Skachkov – Jon Persson | 4:3 (6:11,11:0,11:7,11:9,7:11,13:15,11:4) |
06:40 | Zhendong Fan – Hugo Calderano | 4:2 (12:10,3:11,9:11,11:8,11:9,11:7) |
07:25 | Patrick Franziska – Mattias Falck | 4:2 (11:7,9:11,11:7,14:12,4:11,11:6) |
08:15 | Simon Gauzy – Dimitrij Ovtcharov | 1:4 (8:11,11:6,9:11,9:11,5:11) |
08:55 | Jon Persson – Simon Gauzy | 4:2 (9:11,11:3,11:8,11:2,4:11,11:8) |
09:40 | Dimitrij Ovtcharov – Patrick Franziska | 4:1 (11:9,8:11,11:4,11:9,11:3) |
10:15 | Mattias Falck – Zhendong Fan | 1:4 (7:11,6:11,11:2,5:11,8:11) |
10:50 | Hugo Calderano – Kirill Skachkov | 4:3 (11:6,10:12,8:11,12:10,2:11,11:9,11:7) |
11:45 | Hugo Calderano – Jon Persson | 2:4 (11:6,7:11,12:10,10:12,9:11,10:12) |
12:35 | Mattias Falck – Kirill Skachkov | 3:4 (11:7,6:11,5:11,11:6,11:5,2:11,5:11) |
13:25 | Dimitrij Ovtcharov – Zhendong Fan | 4:1 (11:9,11:9,6:11,12:10,11:8) |
14:05 | Simon Gauzy – Patrick Franziska | 1:4 (11:8,10:12,4:11,9:11,7:11) |
14:45 | Jon Persson – Patrick Franziska | 1:4 (15:17,9:11,11:7,8:11,4:11) |
15:30 | Zhendong Fan – Simon Gauzy | 4:1 (11:7,12:10,3:11,11:8,11:7) |
16:10 | Kirill Skachkov – Dimitrij Ovtcharov | 3:4 (11:4,2:11,11:7,7:11,11:9,9:11,10:12) |
17:05 | Hugo Calderano – Mattias Falck | 4:1 (14:12,11:4,12:10,7:11,11:8) |
17:45 | Mattias Falck – Jon Persson | 4:0 (11:5,11:9,11:5,13:11) |
18:20 | Dimitrij Ovtcharov – Hugo Calderano | 0:4 (12:14,9:11,11:13,7:11) |
19:00 | Simon Gauzy – Kirill Skachkov | 4:1 (12:10,11:7,11:8,4:11,11:4) |
19:40 | Patrick Franziska – Zhendong Fan | 4:3 (7:11,11:9,11:3,8:11,13:11,3:11,11:1) |
20:30 | Jon Persson – Zhendong Fan | 0:4 (3:11,8:11,5:11,10:12) |
21:00 | Kirill Skachkov – Patrick Franziska | 1:4 (11:13,11:13,11:5,9:11,11:13) |
21:45 | Hugo Calderano – Simon Gauzy | 4:2 (11:6,11:3,11:7,8:11,9:11,11:9) |
22:30 | Mattias Falck – Dimitrij Ovtcharov | 2:4 (11:8,9:11,9:11,10:12,11:9,7:11) |
23:20 | Dimitrij Ovtcharov – Jon Persson | 4:3 (11:3,11:9,6:11,4:11,9:11,11:6,11:9) |
PRO League. Russia
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:11 | Evgeny Kaverin – Ivan Karpov | 3:1 (11:3,7:11,11:7,11:9) |
00:30 | Oleg Dygai – Evgeny Kaverin | 0:3 (9:11,11:13,3:11) |
00:48 | Emil Gilmutdinov – Ivan Karpov | 1:3 (11:6,10:12,9:11,8:11) |
01:11 | Evgeny Kaverin – Emil Gilmutdinov | 3:2 (11:7,11:9,7:11,8:11,11:8) |
01:39 | Oleg Dygai – Ivan Karpov | 2:3 (11:3,6:11,13:11,10:12,3:11) |
02:10 | Evgeny Kaverin – Oleg Dygai | 3:1 (11:3,7:11,11:7,11:4) |
02:27 | Ivan Karpov – Emil Gilmutdinov | 3:1 (11:6,5:11,11:8,11:5) |
02:51 | Oleg Dygai – Emil Gilmutdinov | 3:1 (15:17,15:13,11:3,12:10) |
03:17 | Ivan Karpov – Evgeny Kaverin | 3:0 (14:12,11:8,14:12) |
03:40 | Vladimir Mikhalin – Alexander Shalaev | 0:3 (6:11,4:11,7:11) |
03:50 | Alexey Dosov – Vladimir Mikhalin | 3:0 (11:3,11:8,11:4) |
04:07 | Alexander Shalaev – Alexey Dosov | 3:1 (11:13,11:9,11:6,11:9) |
04:39 | Alexander Shalaev – Vladimir Mikhalin | 3:1 (7:11,11:8,11:5,11:4) |
05:05 | Vladimir Mikhalin – Alexey Dosov | 1:3 (4:11,11:8,13:15,9:11) |
05:30 | Alexey Dosov – Alexander Shalaev | 1:3 (4:11,11:5,3:11,7:11) |
05:50 | Alexander Shalaev – Alexey Dosov | 3:2 (11:5,11:5,7:11,9:11,11:9) |
06:32 | Denis Yakovlev – Sergey Chernikov | 3:0 (11:9,11:8,11:9) |
06:55 | Evgeny Sluchevskiy – Damir Nuriev | 2:3 (7:11,12:10,12:14,11:8,7:11) |
07:32 | Sergey Chernikov – Evgeny Sluchevskiy | 0:3 (7:11,12:14,8:11) |
07:52 | Denis Yakovlev – Damir Nuriev | 1:3 (11:9,9:11,10:12,8:11) |
08:25 | Evgeny Sluchevskiy – Denis Yakovlev | 3:2 (11:4,9:11,9:11,11:9,11:7) |
09:10 | Sergey Chernikov – Damir Nuriev | 1:3 (5:11,6:11,11:6,5:11) |
09:35 | Damir Nuriev – Sergey Chernikov | 3:2 (11:13,11:9,11:9,9:11,11:7) |
10:08 | Denis Yakovlev – Evgeny Sluchevskiy | 1:3 (4:11,11:3,9:11,13:15) |
10:37 | Sergey Chernikov – Denis Yakovlev | 0:3 (9:11,11:13,14:16) |
11:02 | Damir Nuriev – Evgeny Sluchevskiy | 3:2 (11:9,11:8,6:11,6:11,11:8) |
11:32 | Andrey Zhurov – Nikolay Mirgiev | 2:3 (11:4,6:11,6:11,11:8,4:11) |
11:50 | Ilya Denisov – Igor Egorov V. | 0:3 (6:11,10:12,9:11) |
12:08 | Eldiyarbek Gaipov – Andrey Kondrashkin | 3:2 (4:11,11:6,13:11,8:11,11:8) |
12:17 | Andrey Matyunov – Alexander Boriskin | 3:0 (11:3,11:7,11:5) |
12:31 | Igor Egorov V. – Andrey Matyunov | 1:3 (7:11,15:13,5:11,8:11) |
12:34 | Nikolay Mirgiev – Eldiyarbek Gaipov | 1:3 (11:8,8:11,7:11,6:11) |
12:57 | Ilya Denisov – Alexander Boriskin | 3:1 (11:7,11:7,5:11,14:12) |
12:57 | Andrey Zhurov – Andrey Kondrashkin | 0:3 (5:11,8:11,8:11) |
13:14 | Eldiyarbek Gaipov – Andrey Zhurov | 0:3 (7:11,3:11,2:11) |
13:19 | Andrey Matyunov – Ilya Denisov | 3:2 (4:11,11:5,11:9,6:11,11:4) |
13:27 | Nikolay Mirgiev – Andrey Kondrashkin | 3:2 (11:7,11:8,5:11,9:11,11:3) |
13:44 | Igor Egorov V. – Alexander Boriskin | 3:2 (10:12,16:14,5:11,14:12,11:6) |
13:57 | Andrey Zhurov – Eldiyarbek Gaipov | 3:2 (11:8,8:11,11:9,6:11,11:8) |
14:27 | Andrey Kondrashkin – Nikolay Mirgiev | 3:2 (12:10,11:8,7:11,9:11,12:10) |
14:29 | Alexander Boriskin – Andrey Matyunov | 2:3 (11:8,7:11,11:9,6:11,8:11) |
14:59 | Igor Egorov V. – Ilya Denisov | 3:1 (11:7,8:11,11:7,11:6) |
15:03 | Eldiyarbek Gaipov – Nikolay Mirgiev | 1:3 (6:11,4:11,15:13,9:11) |
15:21 | Alexander Boriskin – Ilya Denisov | 3:2 (7:11,11:5,4:11,11:8,11:9) |
15:30 | Andrey Kondrashkin – Andrey Zhurov | 2:3 (9:11,8:11,11:3,11:2,9:11) |
15:47 | Andrey Matyunov – Igor Egorov V. | 3:0 (11:9,11:5,11:6) |
16:06 | Ilya Konashkov – Danil Khramukhin | 3:1 (11:7,9:11,11:8,11:6) |
16:33 | Daniil Mikheev – Ilya Konashkov | 1:3 (13:11,5:11,5:11,7:11) |
17:01 | Danil Khramukhin – Daniil Mikheev | 1:3 (12:10,3:11,9:11,9:11) |
17:20 | Danil Khramukhin – Ilya Konashkov | 1:3 (11:5,6:11,7:11,6:11) |
17:41 | Ilya Konashkov – Daniil Mikheev | 3:1 (8:11,11:6,11:9,11:3) |
17:55 | Ilya Konashkov – Danil Khramukhin | 2:3 (11:6,9:11,11:2,13:15,6:11) |
18:00 | Daniil Mikheev – Danil Khramukhin | 0:3 (11:13,7:11,8:11) |
19:30 | Sergey Samoiliuk – Vladimir Mikhalin | 3:0 (11:8,11:7,11:6) |
19:50 | Alexey Dosov – Sergey Samoiliuk | 0:3 (2:11,8:11,8:11) |
20:35 | Sergey Samoiliuk – Alexander Shalaev | 0:3 (3:11,10:12,9:11) |
21:17 | Alexey Dosov – Alexander Shalaev | 2:3 (9:11,11:8,11:9,10:12,9:11) |
21:55 | Vladimir Mikhalin – Sergey Samoiliuk | 0:3 (5:11,5:11,4:11) |
22:11 | Vladimir Mikhalin – Alexey Dosov | 3:2 (7:11,11:9,11:9,13:15,11:7) |
22:40 | Alexander Loos – Ivan Karpov | 3:2 (7:11,6:11,11:7,11:9,11:4) |
22:50 | Alexander Shalaev – Sergey Samoiliuk | 2:3 (13:11,8:11,11:8,7:11,10:12) |
23:30 | Emil Gilmutdinov – Oleg Dygai | 3:0 (11:3,11:8,11:5) |
Setka Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Oleg Kolywai – Eugene Skorobogaty | 3:2 (11:7,9:11,10:12,11:9,11:6) |
00:15 | Vitalii Kyilo – Grigorii Kulishov | 3:2 (11:6,11:6,4:11,10:12,11:7) |
00:45 | Egor Kovpak – Dmitriy Pereyaslovsky | 2:3 (5:11,7:11,11:2,11:9,4:11) |
00:45 | Sergey Sokolov – Andrey Romanenko | 2:3 (11:7,5:11,7:11,11:7,3:11) |
01:15 | Pavel Hahamidi – Borys Kostuk | 2:3 (9:11,9:11,11:4,11:5,8:11) |
01:55 | Vitalii Kyilo – Andrey Romanenko | 1:3 (8:11,6:11,11:9,8:11) |
02:15 | Borys Kostuk – Grigorii Kulishov | 2:3 (11:6,11:5,12:14,7:11,9:11) |
02:55 | Sergey Sokolov – Pavel Hahamidi | 0:3 (5:11,9:11,9:11) |
03:25 | Vitalii Kyilo – Borys Kostuk | 3:0 (12:10,11:6,11:7) |
03:55 | Pavel Hahamidi – Andrey Romanenko | 0:3 (5:11,9:11,10:12) |
04:15 | Sergey Sokolov – Grigorii Kulishov | 3:2 (11:5,6:11,13:11,7:11,11:9) |
04:45 | Vitalii Kyilo – Pavel Hahamidi | 0:3 (4:11,7:11,10:12) |
05:15 | Sergey Sokolov – Borys Kostuk | 3:1 (11:6,9:11,11:4,12:10) |
05:45 | Andrey Romanenko – Grigorii Kulishov | 2:3 (11:8,8:11,7:11,11:9,8:11) |
06:15 | Vitalii Kyilo – Sergey Sokolov | 2:3 (6:11,11:9,9:11,11:5,7:11) |
06:45 | Pavel Hahamidi – Grigorii Kulishov | 3:2 (11:8,5:11,9:11,11:6,12:10) |
07:15 | Borys Kostuk – Andrey Romanenko | 3:2 (11:6,10:12,13:11,8:11,11:7) |
07:45 | Oleh Martynenko – Yuriy Parahailo | 3:0 (11:9,11:7,11:4) |
08:00 | Eugene Hurtak – Igor Kovalenko | 0:3 (9:11,5:11,5:11) |
08:00 | Sergey Solomko – Mikhail Urban | 0:3 (7:11,9:11,8:11) |
08:00 | Vadym Bochkovskiy – Andriy Lukackyi | 3:2 (11:8,6:11,3:11,11:8,11:8) |
08:15 | Vladimir Okopnyy – Lukasz Provaznik | 1:3 (7:11,11:13,11:5,11:13) |
08:30 | Dmytro Tsurkalenko – Sergey Bohach | 3:2 (11:7,11:9,2:11,5:11,11:5) |
08:30 | Michael Kistechko – Sergey Burdelny | 3:1 (7:11,18:16,11:6,11:6) |
08:30 | Andriy Kovrikov – Vladimir Chernobab | 0:3 (10:12,5:11,4:11) |
08:45 | Vladimir Plishilo – Vitaliy Sydorenko | 3:2 (9:11,5:11,13:11,11:5,11:7) |
08:45 | Dmitriy Pereyaslovsky – Suren Vlasyan | 0:3 (5:11,5:11,8:11) |
08:45 | Vladimir Melnikov – Vladimir Korobko | 3:1 (11:9,13:11,5:11,11:7) |
09:00 | Yaroslav Kovshun – Igor Kundeus | 0:3 (9:11,7:11,9:11) |
09:00 | Aleksandr Gress – Valerii Danchenko | 3:2 (11:8,6:11,9:11,11:6,11:9) |
09:00 | Evgeniy Gonchar – Yuriy Parahailo | 3:1 (11:9,8:11,11:6,13:11) |
09:00 | Vadim Reva – Valeriy Kolesnikov | 1:3 (10:12,11:4,10:12,8:11) |
09:15 | Vadym Bochkovskiy – Vladimir Chernobab | 3:2 (4:11,11:6,9:11,11:6,11:8) |
09:15 | Gennady Portnov – Vladimir Tymchenko | 3:0 (11:9,11:7,11:3) |
09:15 | Mykhailo Hlaholev – Igor Petrivskyi | 3:2 (11:8,9:11,12:10,6:11,11:6) |
09:15 | Egor Kovpak – Oleg Kolywai | 3:0 (11:6,11:6,11:8) |
09:15 | Oleh Martynenko – Lukasz Provaznik | 2:3 (13:15,10:12,11:7,11:5,8:11) |
09:30 | Sergey Solomko – Sergey Burdelny | 3:1 (11:1,5:11,11:2,11:2) |
09:30 | Eugene Hurtak – Sergey Bohach | 3:1 (9:11,13:11,11:9,11:7) |
09:45 | Ruslan Tolstykh – Vladimir Kanishchuk | 0:3 (12:14,6:11,8:11) |
09:45 | Eugene Skorobogaty – Suren Vlasyan | 3:1 (7:11,11:6,11:7,11:8) |
09:45 | Yuriy Parahailo – Andriy Lukackyi | 2:3 (11:8,7:11,9:11,12:10,7:11) |
09:50 | Vladimir Korobko – Yuriy Parahailo | 3:0 (11:4,11:2,11:9) |
10:00 | Valeriy Kolesnikov – Mikhail Urban | 2:3 (11:13,11:4,11:6,5:11,10:12) |
10:00 | Valerii Danchenko – Igor Kovalenko | 3:1 (16:14,8:11,11:9,11:6) |
10:00 | Vasyl Moshovskyi – Maksim Baday | 0:3 (10:12,10:12,9:11) |
10:15 | Dmitriy Pereyaslovsky – Egor Kovpak | 1:3 (11:6,7:11,3:11,9:11) |
10:15 | Vladimir Plishilo – Vladimir Tymchenko | 0:3 (8:11,4:11,8:11) |
10:15 | Vladimir Okopnyy – Vladimir Melnikov | 1:3 (8:11,11:7,6:11,10:12) |
10:15 | Yaroslav Kovshun – Igor Petrivskyi | 3:0 (11:5,11:7,11:4) |
10:30 | Michael Kistechko – Vadim Reva | 2:3 (11:8,4:11,11:6,9:11,6:11) |
10:30 | Dmytro Tsurkalenko – Aleksandr Gress | 3:0 (11:7,11:9,11:4) |
10:30 | Andriy Kovrikov – Evgeniy Gonchar | 2:3 (12:14,12:10,11:4,10:12,8:11) |
10:45 | Vladimir Kanishchuk – Vitaliy Sydorenko | 0:3 (7:11,6:11,3:11) |
10:45 | Eugene Skorobogaty – Oleg Kolywai | 1:3 (11:6,3:11,10:12,4:11) |
10:50 | Oleh Martynenko – Vladimir Korobko | 1:3 (9:11,11:6,8:11,4:11) |
11:00 | Vadym Bochkovskiy – Yuriy Parahailo | 1:3 (11:7,9:11,9:11,9:11) |
11:00 | Maksim Baday – Igor Kundeus | 3:0 (11:8,11:2,11:9) |
11:00 | Eugene Hurtak – Valerii Danchenko | 3:2 (3:11,16:14,8:11,11:9,11:8) |
11:00 | Sergey Solomko – Valeriy Kolesnikov | 3:0 (11:1,11:7,11:8) |
11:15 | Gennady Portnov – Ruslan Tolstykh | 3:1 (13:11,12:14,11:4,11:7) |
11:15 | Egor Kovpak – Suren Vlasyan | 2:3 (3:11,6:11,11:9,11:3,7:11) |
11:15 | Mykhailo Hlaholev – Vasyl Moshovskyi | 0:3 (7:11,4:11,9:11) |
11:20 | Vladimir Melnikov – Lukasz Provaznik | 2:3 (7:11,5:11,11:5,11:5,10:12) |
11:30 | Vadim Reva – Sergey Burdelny | 3:1 (11:9,12:10,9:11,11:7) |
11:30 | Evgeniy Gonchar – Vladimir Chernobab | 0:3 (10:12,9:11,7:11) |
11:30 | Aleksandr Gress – Sergey Bohach | 3:0 (11:9,11:7,12:10) |
11:45 | Vladimir Plishilo – Vladimir Kanishchuk | 3:2 (11:6,5:11,12:10,10:12,11:9) |
11:45 | Andriy Kovrikov – Andriy Lukackyi | 0:3 (3:11,5:11,6:11) |
11:50 | Dmitriy Pereyaslovsky – Oleg Kolywai | 3:2 (12:10,11:4,3:11,2:11,11:3) |
11:50 | Vladimir Okopnyy – Yuriy Parahailo | 3:1 (11:2,15:17,11:2,12:10) |
12:00 | Michael Kistechko – Mikhail Urban | 2:3 (12:10,7:11,10:12,11:3,9:11) |
12:00 | Yaroslav Kovshun – Maksim Baday | 0:3 (3:11,7:11,4:11) |
12:00 | Dmytro Tsurkalenko – Igor Kovalenko | 3:0 (11:2,11:7,11:7) |
12:15 | Ruslan Tolstykh – Vladimir Tymchenko | 3:0 (11:9,11:6,11:4) |
12:15 | Oleh Martynenko – Vladimir Melnikov | 3:1 (9:11,11:7,11:4,11:4) |
12:15 | Vadym Bochkovskiy – Evgeniy Gonchar | 3:2 (6:11,11:9,11:9,4:11,11:6) |
12:15 | Vasyl Moshovskyi – Igor Petrivskyi | 2:3 (11:5,11:7,8:11,8:11,7:11) |
12:15 | Eugene Skorobogaty – Egor Kovpak | 3:1 (11:8,12:10,6:11,11:7) |
12:30 | Eugene Hurtak – Aleksandr Gress | 2:3 (6:11,15:17,11:2,11:8,9:11) |
12:45 | Andriy Kovrikov – Yuriy Parahailo | 3:0 (11:9,11:5,14:12) |
12:45 | Mykhailo Hlaholev – Igor Kundeus | 1:3 (8:11,11:7,5:11,6:11) |
12:45 | Sergey Solomko – Vadim Reva | 0:3 (7:11,8:11,10:12) |
12:45 | Gennady Portnov – Vitaliy Sydorenko | 3:1 (5:11,15:13,11:8,11:5) |
12:50 | Vladimir Okopnyy – Vladimir Korobko | 1:3 (11:7,7:11,7:11,5:11) |
12:50 | Oleg Kolywai – Suren Vlasyan | 2:3 (12:14,5:11,16:14,11:8,8:11) |
13:00 | Dmytro Tsurkalenko – Valerii Danchenko | 3:2 (11:7,13:15,1:11,11:8,11:8) |
13:00 | Lukasz Provaznik – Yuriy Parahailo | 3:0 (11:4,11:3,11:9) |
13:00 | Michael Kistechko – Valeriy Kolesnikov | 0:3 (4:11,8:11,5:11) |
13:15 | Vladimir Plishilo – Ruslan Tolstykh | 2:3 (11:9,11:6,7:11,8:11,12:14) |
13:15 | Vladimir Chernobab – Andriy Lukackyi | 2:3 (6:11,11:4,12:10,4:11,10:12) |
13:15 | Yaroslav Kovshun – Vasyl Moshovskyi | 3:2 (11:5,14:16,5:11,11:7,12:10) |
13:20 | Eugene Skorobogaty – Dmitriy Pereyaslovsky | 3:1 (6:11,11:6,11:5,11:6) |
13:30 | Sergey Bohach – Igor Kovalenko | 3:2 (11:13,9:11,11:9,11:4,11:7) |
13:30 | Oleh Martynenko – Vladimir Okopnyy | 1:3 (8:11,11:5,9:11,7:11) |
13:30 | Sergey Burdelny – Mikhail Urban | 1:3 (11:9,7:11,7:11,8:11) |
13:45 | Mykhailo Hlaholev – Maksim Baday | 0:3 (5:11,8:11,4:11) |
13:45 | Gennady Portnov – Vladimir Kanishchuk | 3:1 (11:8,11:2,8:11,11:6) |
14:00 | Vadym Bochkovskiy – Andriy Kovrikov | 0:3 (5:11,7:11,8:11) |
14:00 | Vladimir Melnikov – Yuriy Parahailo | 0:3 (5:11,8:11,7:11) |
14:00 | Sergey Solomko – Michael Kistechko | 0:3 (8:11,7:11,4:11) |
14:00 | Eugene Hurtak – Dmytro Tsurkalenko | 3:0 (11:2,12:10,11:9) |
14:15 | Igor Petrivskyi – Igor Kundeus | 2:3 (3:11,6:11,11:5,11:6,9:11) |
14:15 | Evgeniy Gonchar – Andriy Lukackyi | 3:0 (14:12,11:5,11:6) |
14:15 | Vladimir Tymchenko – Vitaliy Sydorenko | 2:3 (11:1,11:9,9:11,8:11,5:11) |
14:30 | Suren Vlasyan – Eugene Skorobogaty | 2:3 (11:6,11:8,8:11,7:11,9:11) |
14:30 | Aleksandr Gress – Igor Kovalenko | 3:2 (11:7,7:11,7:11,14:12,12:10) |
14:30 | Vadim Reva – Mikhail Urban | 2:3 (9:11,11:8,7:11,11:7,11:13) |
14:45 | Vladimir Plishilo – Gennady Portnov | 3:0 (11:8,11:7,11:6) |
14:45 | Yuriy Parahailo – Vladimir Chernobab | 1:3 (9:11,11:9,9:11,6:11) |
14:45 | Vladimir Korobko – Lukasz Provaznik | 0:3 (10:12,8:11,6:11) |
14:45 | Yaroslav Kovshun – Mykhailo Hlaholev | 3:0 (11:4,13:11,11:5) |
15:00 | Valerii Danchenko – Sergey Bohach | 3:1 (8:11,11:6,11:9,11:7) |
15:15 | Yevhen Kyi – Aleksandr Kovalchuk | 0:3 (5:11,10:12,4:11) |
15:15 | Sergey Kuninec – Taras Gil | 3:1 (11:8,11:9,7:11,11:7) |
15:15 | Vasyl Moshovskyi – Igor Kundeus | 3:1 (11:2,6:11,11:2,11:3) |
15:15 | Ruslan Tolstykh – Vitaliy Sydorenko | 3:1 (11:6,11:8,8:11,11:7) |
15:15 | Andrey Sklyarenko – Igor Trydukh | 3:0 (11:5,11:9,11:9) |
15:15 | Valeriy Kolesnikov – Sergey Burdelny | 3:1 (12:10,11:9,9:11,11:5) |
15:40 | Nazar Kasianyk – Gregory Kuzmenko | 2:3 (2:11,11:7,11:8,9:11,8:11) |
15:45 | Orest Gura – Maxim Mrykh | 3:0 (11:3,12:10,11:3) |
15:45 | Igor Kvak – Oleksandr Kalynevych | 3:2 (11:9,11:6,6:11,4:11,11:6) |
15:45 | Maksim Baday – Igor Petrivskyi | 3:1 (11:9,8:11,11:6,11:3) |
15:45 | Sergey Tkachev – Aleksandr Duhovenko | 1:3 (11:5,6:11,9:11,9:11) |
15:45 | Alexander Grigoriev – Igor Gacenko | 3:0 (11:5,11:8,11:9) |
15:45 | Vladimir Kanishchuk – Vladimir Tymchenko | 3:2 (11:6,9:11,11:4,9:11,13:11) |
16:00 | Ihor Emets – Valerii Davydov | 3:2 (11:7,7:11,7:11,11:6,11:3) |
16:00 | Roman Cherevko – Valentin Lobas | 2:3 (8:11,5:11,11:5,11:6,5:11) |
16:15 | Sergey Ponomarev – Jaroslav Tebenko | 3:1 (11:8,11:8,7:11,11:9) |
16:15 | Aleksandr Grishchenko – Igor Trydukh | 3:0 (11:4,11:7,12:10) |
16:15 | Artem Chepurnoy – Aleksandr Kovalchuk | 1:3 (9:11,4:11,11:9,8:11) |
16:30 | Armen Antonyan – Gregory Kuzmenko | 2:3 (5:11,11:8,11:9,9:11,8:11) |
16:30 | Andrey Tyunik – Igor Gacenko | 0:3 (5:11,5:11,2:11) |
16:45 | Andrey Sklyarenko – Orest Gura | 0:3 (2:11,10:12,10:12) |
16:45 | Yevhen Kyi – Sergey Tkachev | 0:3 (8:11,9:11,11:13) |
16:45 | Sergey Kuninec – Oleksandr Kalynevych | 2:3 (8:11,7:11,11:8,11:9,7:11) |
17:00 | Nazar Kasianyk – Roman Cherevko | 3:2 (8:11,11:6,11:4,9:11,11:8) |
17:00 | Alexander Grigoriev – Ihor Emets | 3:0 (11:8,11:6,11:5) |
17:15 | Aleksandr Grishchenko – Maxim Mrykh | 3:0 (11:5,11:9,14:12) |
17:15 | Sergey Sokolov – Vitalii Kyilo | 3:0 (11:8,11:8,11:9) |
17:15 | Artem Chepurnoy – Aleksandr Duhovenko | 1:3 (5:11,11:9,6:11,8:11) |
17:15 | Jaroslav Tebenko – Taras Gil | 0:3 (9:11,8:11,8:11) |
17:30 | Armen Antonyan – Valentin Lobas | 3:1 (11:5,11:2,7:11,13:11) |
17:45 | Andrey Matushenko – Andriy Dombrovskiy | 3:1 (9:11,11:7,11:6,11:9) |
17:45 | Orest Gura – Igor Trydukh | 1:3 (9:11,7:11,14:12,9:11) |
17:45 | Igor Kvak – Sergey Ponomarev | 3:2 (11:6,8:11,11:6,6:11,11:8) |
17:45 | Sergey Tkachev – Aleksandr Kovalchuk | 3:0 (14:12,13:11,11:5) |
18:00 | Sergey Kuninec – Jaroslav Tebenko | 3:2 (10:12,11:6,11:5,10:12,11:4) |
18:00 | Ihor Emets – Igor Gacenko | 3:0 (11:7,11:9,11:6) |
18:00 | Roman Cherevko – Gregory Kuzmenko | 2:3 (11:3,11:8,7:11,5:11,6:11) |
18:15 | Yevhen Kyi – Aleksandr Duhovenko | 0:3 (5:11,11:13,8:11) |
18:15 | Vladyslav Batenko – Vladislav Kurchickiy | 3:0 (11:6,12:10,11:5) |
18:30 | Nazar Kasianyk – Valentin Lobas | 3:2 (11:13,11:6,8:11,11:5,11:6) |
18:30 | Andrey Sklyarenko – Maxim Mrykh | 3:0 (16:14,11:7,11:3) |
18:45 | Sergey Ponomarev – Oleksandr Kalynevych | 1:3 (11:6,7:11,5:11,4:11) |
18:45 | Artem Chepurnoy – Sergey Tkachev | 3:2 (6:11,8:11,13:11,11:6,11:8) |
18:45 | Aleksandr Grishchenko – Orest Gura | 3:0 (11:6,11:9,11:3) |
18:45 | Alexander Grigoriev – Valerii Davydov | 0:3 (7:11,8:11,7:11) |
18:45 | Artem Yurkov – Dmitry Lazuryk | 3:1 (11:9,11:6,6:11,11:5) |
18:45 | Borys Kostuk – Sergey Sokolov | 3:2 (11:8,11:6,8:11,6:11,11:4) |
19:00 | Igor Kvak – Taras Gil | 2:3 (11:5,7:11,11:4,10:12,8:11) |
19:00 | Armen Antonyan – Roman Cherevko | 0:3 (6:11,8:11,10:12) |
19:15 | Andrey Matushenko – Vladislav Kurchickiy | 3:2 (9:11,11:7,11:5,8:11,11:7) |
19:15 | Maxim Mrykh – Igor Trydukh | 3:0 (11:9,12:10,11:4) |
19:25 | Pavel Hahamidi – Vitalii Kyilo | 3:2 (10:12,11:7,11:4,11:13,11:4) |
19:30 | Sergey Kuninec – Sergey Ponomarev | 2:3 (11:6,4:11,6:11,11:9,10:12) |
19:30 | Aleksandr Duhovenko – Aleksandr Kovalchuk | 3:0 (11:5,12:10,11:4) |
19:30 | Valentin Lobas – Gregory Kuzmenko | 0:3 (11:13,6:11,12:14) |
19:45 | Aleksandr Grishchenko – Andrey Sklyarenko | 1:3 (10:12,11:8,6:11,10:12) |
19:45 | Artem Chepurnoy – Yevhen Kyi | 2:3 (10:12,11:7,11:9,11:13,4:11) |
19:45 | Valerii Davydov – Igor Gacenko | 2:3 (11:4,6:11,6:11,11:8,11:13) |
19:50 | Dmitry Lazuryk – Andriy Dombrovskiy | 3:2 (11:7,11:4,6:11,11:13,11:4) |
20:00 | Armen Antonyan – Nazar Kasianyk | 3:1 (11:7,12:10,12:14,11:8) |
20:15 | Igor Kvak – Jaroslav Tebenko | 1:3 (2:11,11:9,8:11,8:11) |
20:15 | Vladyslav Batenko – Artem Yurkov | 3:1 (11:9,6:11,11:9,11:4) |
20:30 | Valentin Lobas – Nazar Kasianyk | 2:3 (9:11,8:11,11:8,11:7,3:11) |
20:30 | Maxim Mrykh – Orest Gura | 2:3 (11:7,5:11,11:9,5:11,4:11) |
20:45 | Pavel Hahamidi – Sergey Sokolov | 3:2 (11:9,9:11,2:11,11:7,12:10) |
20:45 | Andrey Matushenko – Dmitry Lazuryk | 3:1 (11:4,8:11,11:9,12:10) |
20:45 | Igor Gacenko – Valerii Davydov | 1:3 (11:13,11:8,7:11,10:12) |
20:45 | Aleksandr Kovalchuk – Yevhen Kyi | 2:3 (12:10,11:1,8:11,6:11,9:11) |
20:50 | Oleksandr Kalynevych – Taras Gil | 1:3 (11:8,3:11,6:11,9:11) |
21:00 | Gregory Kuzmenko – Armen Antonyan | 1:3 (11:13,6:11,11:6,3:11) |
21:00 | Artem Yurkov – Vladislav Kurchickiy | 1:3 (9:11,5:11,11:4,8:11) |
21:00 | Andrey Sklyarenko – Aleksandr Grishchenko | 3:2 (8:11,3:11,11:6,12:10,11:8) |
21:15 | Borys Kostuk – Vitalii Kyilo | 2:3 (7:11,11:6,11:8,4:11,8:11) |
21:15 | Ihor Emets – Alexander Grigoriev | 1:3 (4:11,2:11,11:8,10:12) |
21:15 | Aleksandr Duhovenko – Sergey Tkachev | 3:0 (11:5,13:11,11:5) |
21:15 | Sergey Kuninec – Igor Kvak | 1:3 (8:11,9:11,11:5,13:15) |
21:45 | Grigorii Kulishov – Andrey Romanenko | 2:3 (9:11,11:9,11:8,8:11,7:11) |
21:45 | Vladyslav Batenko – Andriy Dombrovskiy | 3:1 (15:13,13:11,8:11,11:9) |
21:50 | Sergey Ponomarev – Taras Gil | 1:3 (11:5,10:12,12:14,2:11) |
22:15 | Andrey Matushenko – Artem Yurkov | 1:3 (4:11,9:11,11:9,8:11) |
22:20 | Jaroslav Tebenko – Oleksandr Kalynevych | 3:2 (11:9,4:11,11:9,8:11,11:4) |
22:45 | Vladyslav Batenko – Dmitry Lazuryk | 3:0 (11:8,11:7,14:12) |
23:15 | Vladislav Kurchickiy – Andriy Dombrovskiy | 3:1 (11:7,12:10,9:11,11:7) |
23:45 | Andrey Matushenko – Vladyslav Batenko | 1:3 (9:11,8:11,11:7,10:12) |
UFO Cup. League B
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Vitaly Pronin – Oleg Lunin | 3:0 (11:6,11:7,11:9) |
Masters. Mixed
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Alina Vasilyeva – Roman Raev | 4:2 (9:11,4:11,11:4,12:10,11:8,15:13) |
00:52 | Elizaveta Belyaeva – Roman Raev | 4:2 (14:12,10:12,12:10,11:7,2:11,11:8) |
00:54 | Alina Vasilyeva – Vladimir Solovev | 4:2 (11:6,12:14,11:8,11:9,8:11,11:9) |
07:30 | Dmitriy Fomin – Diana Merkulova | 1:4 (12:14,7:11,8:11,11:5,11:13) |
07:57 | Elena Litvinenko – Nikita Belous | 1:4 (8:11,11:5,10:12,7:11,6:11) |
08:36 | Nikita Belous – Diana Merkulova | 4:1 (11:8,11:9,11:7,8:11,11:7) |
09:06 | Dmitriy Fomin – Elena Litvinenko | 4:3 (12:10,10:12,7:11,11:8,13:11,8:11,12:10) |
09:58 | Diana Merkulova – Dmitriy Fomin | 4:2 (11:13,6:11,11:8,11:6,11:7,11:9) |
10:36 | Nikita Belous – Elena Litvinenko | 4:0 (11:8,11:6,11:9,11:7) |
11:07 | Elena Litvinenko – Dmitriy Fomin | 2:4 (8:11,7:11,11:4,7:11,11:9,5:11) |
11:47 | Diana Merkulova – Nikita Belous | 4:2 (10:12,11:4,12:10,11:9,3:11,11:3) |
12:21 | Dmitriy Fomin – Elena Litvinenko | 4:1 (11:7,6:11,11:6,11:6,11:7) |
12:54 | Nikita Belous – Diana Merkulova | 2:4 (7:11,11:8,4:11,8:11,11:7,11:13) |
14:00 | Nikita Ivanov – Olga Vishniakova | 3:4 (11:13,9:11,11:8,11:13,11:8,14:12,6:11) |
14:50 | Maria Vinogradova – Alexander Filippov | 4:1 (11:7,8:11,11:7,11:7,11:5) |
15:15 | Alexander Filippov – Olga Vishniakova | 2:4 (11:6,7:11,9:11,11:6,9:11,13:15) |
15:55 | Nikita Ivanov – Maria Vinogradova | 4:2 (13:11,7:11,11:4,11:9,8:11,11:9) |
16:28 | Olga Vishniakova – Nikita Ivanov | 4:0 (12:10,11:8,11:6,11:9) |
16:55 | Alexander Filippov – Maria Vinogradova | 1:4 (4:11,11:9,7:11,8:11,8:11) |
17:25 | Maria Vinogradova – Nikita Ivanov | 1:4 (6:11,10:12,12:10,8:11,2:11) |
17:59 | Olga Vishniakova – Alexander Filippov | 4:2 (11:8,9:11,12:10,8:11,15:13,11:9) |
18:50 | Alexander Filippov – Maria Vinogradova | 2:4 (8:11,11:9,11:4,6:11,11:13,6:11) |
19:20 | Olga Vishniakova – Nikita Ivanov | 4:3 (11:9,11:9,11:8,12:14,5:11,7:11,11:8) |
20:11 | Ivan Minin – Anastasia Kostenevich | 4:2 (5:11,7:11,11:8,11:7,11:5,11:8) |
20:55 | Zoya Uhova – Mikhail Dmitriev | 3:4 (11:6,9:11,11:6,8:11,11:13,11:3,12:14) |
21:33 | Mikhail Dmitriev – Anastasia Kostenevich | 0:4 (4:11,8:11,11:13,8:11) |
21:55 | Ivan Minin – Zoya Uhova | 4:1 (9:11,11:6,11:2,11:6,13:11) |
22:27 | Anastasia Kostenevich – Ivan Minin | 1:4 (6:11,5:11,6:11,11:4,9:11) |
22:51 | Mikhail Dmitriev – Zoya Uhova | 4:1 (11:4,10:12,11:9,11:7,11:5) |
23:19 | Zoya Uhova – Ivan Minin | 4:0 (11:6,11:8,11:8,11:8) |
23:43 | Anastasia Kostenevich – Mikhail Dmitriev | 0:4 (12:14,6:11,9:11,5:11) |
TSC Pro.
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Kirill Zagylyaev – Alexandr Burdin | 0:3 (8:11,6:11,7:11) |
00:39 | Bogdan Timoshin – Kirill Zagylyaev | 3:0 (12:10,11:8,11:8) |
01:02 | Alexandr Burdin – Dmitriy Bobkov | 0:3 (6:11,2:11,6:11) |
01:37 | Bogdan Timoshin – Alexandr Burdin | 2:3 (5:11,4:11,11:9,11:4,6:11) |
01:54 | Kirill Zagylyaev – Dmitriy Bobkov | 3:1 (8:11,12:10,11:5,11:9) |
02:46 | Kirill Zagylyaev – Bogdan Timoshin | 3:0 (11:6,11:5,11:9) |
03:08 | Dmitriy Bobkov – Alexandr Burdin | 2:3 (11:5,11:8,9:11,6:11,8:11) |
03:12 | Mikhail Katanov – Aleksandr Panchenko | 0:3 (4:11,6:11,5:11) |
04:08 | Igor Razumov – Dmitry Kamilovskiy | 3:1 (11:9,9:11,11:8,11:8) |
04:20 | Mikhail Katanov – Igor Razumov | 0:3 (4:11,9:11,11:13) |
05:15 | Dmitry Kamilovskiy – Aleksandr Panchenko | 2:3 (9:11,15:13,7:11,13:11,10:12) |
05:31 | Mikhail Katanov – Dmitry Kamilovskiy | 1:3 (8:11,11:8,9:11,8:11) |
05:53 | Igor Razumov – Aleksandr Panchenko | 3:1 (12:10,11:5,9:11,11:6) |
06:16 | Dmitry Kamilovskiy – Mikhail Katanov | 0:3 (6:11,6:11,5:11) |
07:12 | Aleksandr Panchenko – Igor Razumov | 1:3 (11:6,7:11,8:11,8:11) |
15:57 | Anna Boiko – Victor Yaichkov | 2:3 (9:11,11:3,9:11,11:8,6:11) |
16:26 | Mikhail Fedotov – Sergey Klyukin | 1:3 (7:11,13:11,5:11,7:11) |
17:05 | Anna Boiko – Sergey Klyukin | 3:1 (12:10,11:5,9:11,11:9) |
17:07 | Mikhail Fedotov – Victor Yaichkov | 2:3 (11:7,11:7,6:11,9:11,6:11) |
17:33 | Anna Boiko – Mikhail Fedotov | 3:1 (11:8,9:11,11:3,11:5) |
18:01 | Sergey Klyukin – Victor Yaichkov | 1:3 (11:5,9:11,7:11,11:13) |
18:19 | Sergey Klyukin – Mikhail Fedotov | 1:3 (8:11,9:11,14:12,5:11) |
18:44 | Victor Yaichkov – Anna Boiko | 3:0 (11:6,12:10,11:8) |
19:47 | Daniil Subbota – Dmitriy Bobkov | 1:3 (4:11,9:11,12:10,1:11) |
20:16 | Evgeniy Boyarkin – Alexandr Burdin | 3:2 (14:12,13:11,7:11,8:11,11:8) |
21:00 | Daniil Subbota – Evgeniy Boyarkin | 3:0 (11:6,11:6,11:8) |
21:11 | Daniil Subbota – Alexandr Burdin | 1:3 (4:11,9:11,11:7,8:11) |
21:38 | Alexandr Burdin – Dmitriy Bobkov | 3:2 (11:7,8:11,11:5,8:11,11:7) |
22:00 | Evgeniy Boyarkin – Dmitriy Bobkov | 0:3 (6:11,8:11,10:12) |
22:25 | Evgeniy Boyarkin – Daniil Subbota | 3:1 (14:12,8:11,11:6,11:7) |
22:49 | Dmitriy Bobkov – Alexandr Burdin | 0:3 (7:11,5:11,5:11) |
PRO League. Russia. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:30 | Alena Zapolskikh – Victoria Shirolapova | 1:3 (6:11,7:11,11:9,5:11) |
02:00 | Kira Toyisheva – Alina Ilyunina | 3:2 (9:11,11:7,11:9,5:11,11:7) |
02:29 | Kira Azyrkina – Kira Toyisheva | 2:3 (14:12,11:9,6:11,8:11,4:11) |
03:00 | Alina Ilyunina – Kira Azyrkina | 1:3 (7:11,10:12,11:9,7:11) |
03:28 | Alina Ilyunina – Kira Toyisheva | 2:3 (12:10,11:9,5:11,8:11,8:11) |
03:58 | Kira Toyisheva – Kira Azyrkina | 3:1 (11:6,11:13,11:3,11:9) |
04:20 | Kira Azyrkina – Alina Ilyunina | 0:3 (6:11,5:11,5:11) |
04:41 | Kira Toyisheva – Alina Ilyunina | 3:1 (13:11,3:11,11:9,11:3) |
06:55 | Natalia Ermakova – Irina Sharyi | 0:3 (8:11,9:11,8:11) |
07:10 | Alsu Galeeva – Anastasiya Sharyi | 3:0 (11:6,13:11,11:6) |
07:35 | Irina Sharyi – Alsu Galeeva | 3:1 (14:12,11:3,10:12,11:8) |
08:07 | Natalia Ermakova – Anastasiya Sharyi | 1:3 (9:11,13:11,3:11,12:14) |
08:36 | Alsu Galeeva – Natalia Ermakova | 2:3 (10:12,11:6,11:8,12:14,8:11) |
09:23 | Irina Sharyi – Anastasiya Sharyi | 3:1 (12:10,11:7,12:14,11:9) |
09:51 | Irina Sharyi – Natalia Ermakova | 3:0 (11:5,11:6,11:7) |
10:11 | Anastasiya Sharyi – Alsu Galeeva | 1:3 (13:15,11:7,9:11,9:11) |
10:41 | Anastasiya Sharyi – Natalia Ermakova | 3:1 (11:9,11:6,6:11,12:10) |
11:10 | Alsu Galeeva – Irina Sharyi | 3:1 (11:8,11:4,8:11,11:6) |
17:00 | Anastasiya Sharyi – Galina Chimina | 1:3 (12:10,9:11,4:11,7:11) |
17:23 | Irina Sharyi – Natalia Ermakova | 3:2 (11:8,9:11,11:6,5:11,11:8) |
17:57 | Galina Chimina – Irina Sharyi | 3:1 (11:7,9:11,11:4,11:6) |
18:21 | Anastasiya Sharyi – Natalia Ermakova | 2:3 (8:11,11:8,6:11,11:5,3:11) |
19:21 | Galina Chimina – Natalia Ermakova | 3:2 (11:6,8:11,9:11,11:7,11:5) |
20:02 | Irina Sharyi – Galina Chimina | 3:1 (8:11,11:8,11:7,11:8) |
20:24 | Natalia Ermakova – Anastasiya Sharyi | 2:3 (9:11,11:4,9:11,11:7,7:11) |
21:05 | Natalia Ermakova – Galina Chimina | 3:0 (11:9,11:9,14:12) |
21:35 | Anastasiya Sharyi – Irina Sharyi | 2:3 (8:11,11:9,8:11,11:7,10:12) |
22:10 | Olga Nelyubina – Kira Azyrkina | 3:1 (11:7,8:11,12:10,11:8) |
22:32 | Daria Sosnina – Olga Nelyubina | 2:3 (8:11,10:12,11:7,11:8,8:11) |
23:02 | Kira Azyrkina – Daria Sosnina | 3:1 (12:10,7:11,11:7,11:8) |
23:24 | Kira Azyrkina – Olga Nelyubina | 0:3 (9:11,6:11,7:11) |
23:45 | Olga Nelyubina – Daria Sosnina | 1:3 (11:7,6:11,8:11,8:11) |
Pro Spin Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:30 | Igor Fokin – Alexei Kaulik | 2:4 (9:11,10:12,12:10,8:11,11:7,6:11) |
00:30 | Dmitriy Masliy – Nikolay Kiriy | 4:1 (9:11,11:5,11:8,11:8,11:7) |
01:05 | Vladimir Kucherenko – Timur Shirokih | 1:4 (1:11,11:7,18:20,10:12,10:12) |
01:05 | Igor Ovcharenko – Dmitry Zhivotov | 1:4 (9:11,9:11,5:11,11:6,4:11) |
02:15 | Timur Shirokih – Igor Fokin | 0:4 (9:11,7:11,9:11,8:11) |
02:15 | Daniil Poltev – Dmitry Zhivotov | 3:4 (5:11,14:16,11:7,6:11,13:11,11:6,4:11) |
02:45 | Boris Smirnov – Grigory Sludenko | 1:4 (8:11,11:9,5:11,7:11,7:11) |
03:00 | Dmitriy Masliy – Anatoly Gorelkin | 2:4 (6:11,5:11,11:7,9:11,16:14,5:11) |
03:30 | Igor Fokin – Grigory Sludenko | 2:4 (8:11,18:16,9:11,8:11,11:9,9:11) |
03:40 | Anatoly Gorelkin – Daniil Poltev | 2:4 (11:6,12:14,6:11,9:11,11:3,6:11) |
04:10 | Boris Smirnov – Timur Shirokih | 4:2 (11:6,7:11,11:4,11:9,9:11,11:9) |
04:20 | Dmitry Zhivotov – Dmitriy Masliy | 4:1 (11:6,7:11,11:4,11:7,11:6) |
04:50 | Igor Fokin – Boris Smirnov | 2:4 (9:11,5:11,7:11,11:7,11:8,9:11) |
05:00 | Dmitriy Masliy – Daniil Poltev | 3:4 (8:11,11:5,8:11,9:11,11:3,11:8,6:11) |
05:25 | Timur Shirokih – Grigory Sludenko | 1:4 (11:5,8:11,6:11,8:11,5:11) |
05:30 | Dmitry Zhivotov – Anatoly Gorelkin | 4:1 (11:8,8:11,11:9,11:7,11:5) |
06:17 | Igor Fokin – Timur Shirokih | 2:4 (11:6,7:11,4:11,11:5,10:12,12:14) |
06:17 | Anatoly Gorelkin – Dmitriy Masliy | 4:1 (11:9,11:9,12:10,5:11,11:6) |
06:55 | Dmitry Zhivotov – Daniil Poltev | 4:3 (7:11,5:11,11:8,11:8,2:11,11:7,11:4) |
06:55 | Grigory Sludenko – Boris Smirnov | 4:3 (10:12,11:6,8:11,10:12,11:3,11:7,11:7) |
08:05 | Stanislav Filimonov – Nikolay Koval | 2:4 (11:8,9:11,9:11,9:11,11:6,13:15) |
08:05 | Alexey Shilo – Nikita Pikulskiy | 4:0 (11:7,11:7,11:5,11:5) |
08:40 | Daniil Poltev – Arthur Mukomelov | 4:3 (8:11,11:7,11:5,11:8,9:11,9:11,11:7) |
08:45 | Andrey Subbotin – Alexey Zaitsev | 4:1 (11:9,11:8,6:11,11:9,11:8) |
09:25 | Arthur Mukomelov – Alexey Shilo | 2:4 (14:16,7:11,9:11,11:9,13:11,9:11) |
09:25 | Alexey Zaitsev – Stanislav Filimonov | 4:2 (12:10,6:11,11:8,7:11,11:8,11:6) |
10:05 | Nikita Pikulskiy – Daniil Poltev | 4:1 (11:8,12:10,11:7,10:12,11:6) |
10:08 | Nikolay Koval – Andrey Subbotin | 2:4 (5:11,11:6,9:11,4:11,11:5,7:11) |
10:40 | Alexander Zaytsev – Nikolay Koval | 1:4 (8:11,8:11,9:11,11:9,9:11) |
10:45 | Daniil Poltev – Alexey Shilo | 1:4 (8:11,5:11,11:9,6:11,7:11) |
11:25 | Andrey Subbotin – Stanislav Filimonov | 2:4 (11:5,6:11,11:9,10:12,6:11,10:12) |
11:25 | Arthur Mukomelov – Nikita Pikulskiy | 1:4 (9:11,8:11,11:9,3:11,10:12) |
12:30 | Stanislav Filimonov – Alexey Zaitsev | 1:4 (11:9,9:11,6:11,10:12,8:11) |
12:30 | Arthur Mukomelov – Daniil Poltev | 1:4 (12:14,7:11,11:7,5:11,14:16) |
13:05 | Nikita Pikulskiy – Alexey Shilo | 1:4 (11:5,13:15,6:11,9:11,6:11) |
13:10 | Andrey Subbotin – Nikolay Koval | 2:4 (8:11,11:4,8:11,11:9,7:11,9:11) |
14:10 | Arthur Mukomelov – Anton Olhovoi | 4:3 (11:7,7:11,11:5,7:11,11:9,6:11,11:8) |
14:12 | Eduard Prokhasko – Stanislav Filimonov | 4:3 (11:6,7:11,10:12,11:7,14:12,6:11,11:5) |
14:55 | Nikita Pikulskiy – Alexey Shilo | 4:1 (11:9,8:11,11:5,11:3,12:10) |
14:55 | Leonid Pankov – Andrey Subbotin | 4:1 (9:11,11:5,11:8,11:6,11:9) |
15:30 | Alexey Shilo – Arthur Mukomelov | 1:4 (10:12,8:11,11:9,10:12,5:11) |
15:30 | Stanislav Filimonov – Leonid Pankov | 1:4 (6:11,9:11,11:4,9:11,10:12) |
16:15 | Anton Olhovoi – Nikita Pikulskiy | 0:4 (7:11,10:12,6:11,7:11) |
16:15 | Andrey Subbotin – Eduard Prokhasko | 2:4 (7:11,11:9,5:11,11:9,5:11,9:11) |
16:55 | Stanislav Filimonov – Andrey Subbotin | 3:4 (9:11,8:11,8:11,13:11,11:7,11:8,5:11) |
16:55 | Alexey Shilo – Anton Olhovoi | 4:0 (12:10,11:8,12:10,11:5) |
17:40 | Nikita Pikulskiy – Arthur Mukomelov | 4:2 (11:6,11:9,7:11,4:11,11:5,11:3) |
17:50 | Eduard Prokhasko – Leonid Pankov | 4:3 (12:14,11:9,9:11,5:11,11:8,11:7,11:3) |
18:20 | Anton Olhovoi – Alexey Shilo | 0:4 (8:11,5:11,9:11,9:11) |
18:50 | Andrey Subbotin – Stanislav Filimonov | 1:4 (11:8,9:11,8:11,4:11,5:11) |
19:00 | Arthur Mukomelov – Nikita Pikulskiy | 1:4 (9:11,5:11,7:11,11:7,9:11) |
19:25 | Leonid Pankov – Eduard Prokhasko | 1:4 (9:11,8:11,11:4,9:11,9:11) |
20:10 | Alexander Mikhaylyuchenko – Vasily Nazarenko | 4:3 (11:8,8:11,10:12,11:5,11:9,9:11,11:8) |
20:10 | Vladimir Tkachenko – Anton Olhovoi | 2:4 (6:11,8:11,11:5,7:11,11:3,7:11) |
20:55 | Sergey Gruzdov – Vladimir Kasperovich | 1:4 (9:11,11:5,10:12,10:12,7:11) |
20:55 | Konstantin Ivanov – Dmitriy Masliy | 4:2 (16:14,9:11,5:11,11:7,11:8,11:8) |
21:30 | Vladimir Kasperovich – Alexander Mikhaylyuchenko | 3:4 (11:8,10:12,3:11,8:11,12:10,11:8,4:11) |
21:55 | Anton Olhovoi – Konstantin Ivanov | 1:4 (11:8,5:11,6:11,9:11,9:11) |
22:15 | Vasily Nazarenko – Sergey Gruzdov | 1:4 (13:11,5:11,4:11,3:11,4:11) |
22:25 | Dmitriy Masliy – Vladimir Tkachenko | 1:4 (15:13,7:11,7:11,9:11,8:11) |
23:00 | Vladimir Kasperovich – Vasily Nazarenko | 4:1 (11:7,4:11,12:10,11:7,11:8) |
23:05 | Anton Olhovoi – Dmitriy Masliy | 4:1 (11:6,11:9,9:11,11:9,11:8) |
23:45 | Sergey Gruzdov – Alexander Mikhaylyuchenko | 4:1 (11:6,6:11,11:9,11:8,11:2) |
23:45 | Konstantin Ivanov – Vladimir Tkachenko | 2:4 (6:11,3:11,11:6,10:12,11:7,10:12) |
Mini Table Tennis
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:31 | Egor Dolinsky – Sergey Chernikov | 4:0 (13:11,11:9,11:8,11:9) |
00:55 | Kirill Fedorenko – Nikita Novikov | 4:0 (11:8,18:16,11:8,12:10) |
01:25 | Nikita Novikov – Kirill Fedorenko | 3:4 (11:6,11:13,11:9,11:8,2:11,6:11,7:11) |
02:00 | Sergey Chernikov – Egor Dolinsky | 1:4 (8:11,11:3,12:14,11:13,7:11) |
02:23 | Nikita Novikov – Sergey Chernikov | 0:4 (4:11,4:11,7:11,6:11) |
02:38 | Egor Dolinsky – Kirill Fedorenko | 4:0 (11:4,11:6,11:3,11:8) |
06:58 | Maxim Knyazkin – Vitaliy Grubov | 2:4 (3:11,7:11,11:9,12:10,4:11,8:11) |
07:36 | Vasiliy Nyrkov – Dmitry Karasev | 4:1 (11:9,7:11,11:7,13:11,11:9) |
08:03 | Vitaliy Grubov – Vasiliy Nyrkov | 4:3 (11:5,13:11,10:12,12:14,11:6,11:13,11:3) |
08:44 | Maxim Knyazkin – Dmitry Karasev | 4:0 (11:5,18:16,11:7,11:5) |
09:07 | Vasiliy Nyrkov – Maxim Knyazkin | 1:4 (7:11,11:9,9:11,5:11,9:11) |
09:34 | Vitaliy Grubov – Dmitry Karasev | 3:4 (6:11,9:11,5:11,12:10,14:12,11:5,6:11) |
10:23 | Dmitry Karasev – Vitaliy Grubov | 4:0 (11:5,11:4,11:6,11:5) |
10:41 | Maxim Knyazkin – Vasiliy Nyrkov | 4:1 (11:6,5:11,11:6,11:5,12:10) |
11:06 | Vasiliy Nyrkov – Vitaliy Grubov | 1:4 (7:11,11:9,6:11,7:11,7:11) |
11:31 | Dmitry Karasev – Maxim Knyazkin | 4:1 (4:11,11:8,12:10,11:4,11:8) |
16:00 | Evgeny Sluchevskiy – Maxim Knyazkin | 3:4 (11:4,5:11,4:11,11:9,11:5,10:12,9:11) |
16:38 | Damir Nuriev – Nikolay Mirgiev | 4:2 (6:11,6:11,11:6,11:8,11:6,11:8) |
17:12 | Maxim Knyazkin – Damir Nuriev | 0:4 (6:11,4:11,8:11,10:12) |
17:38 | Evgeny Sluchevskiy – Nikolay Mirgiev | 4:3 (12:10,14:12,6:11,4:11,11:9,4:11,11:6) |
18:15 | Damir Nuriev – Evgeny Sluchevskiy | 2:4 (6:11,6:11,9:11,11:7,11:9,6:11) |
18:45 | Maxim Knyazkin – Nikolay Mirgiev | 4:3 (13:11,12:14,10:12,2:11,11:7,11:4,11:5) |
19:32 | Nikolay Mirgiev – Damir Nuriev | 1:4 (11:5,4:11,9:11,11:13,6:11) |
20:05 | Maxim Knyazkin – Evgeny Sluchevskiy | 1:4 (12:10,10:12,7:11,11:13,5:11) |
20:37 | Nikolay Mirgiev – Maxim Knyazkin | 3:4 (11:8,7:11,11:9,11:9,7:11,7:11,9:11) |
21:22 | Evgeny Sluchevskiy – Damir Nuriev | 4:3 (11:5,13:11,4:11,11:5,9:11,9:11,13:11) |
22:07 | Artem Zubakhin – Evgeny Kaverin | 4:0 (11:6,11:4,11:5,11:5) |
22:31 | Vitaly Panov – Artem Zubakhin | 1:4 (11:6,6:11,8:11,5:11,6:11) |
23:11 | Evgeny Kaverin – Vitaly Panov | 4:3 (11:4,7:11,6:11,6:11,11:8,11:5,11:4) |
UFO Cup. League A
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:45 | Stanislav Varchenko – Evgeniy Geshele | 3:1 (6:11,11:8,12:10,11:9) |
01:11 | Alexey Astafiev – Artyom Surin | 3:1 (4:11,11:8,11:5,12:10) |
01:36 | Stanislav Varchenko – Alexey Astafiev | 3:2 (11:4,12:14,7:11,14:12,11:6) |
02:08 | Evgeniy Geshele – Artyom Surin | 0:3 (8:11,10:12,7:11) |
02:30 | Stanislav Varchenko – Artyom Surin | 3:2 (7:11,11:9,12:14,11:9,14:12) |
03:05 | Alexey Astafiev – Evgeniy Geshele | 1:3 (6:11,11:7,9:11,9:11) |
03:25 | Alexey Astafiev – Evgeniy Geshele | 3:2 (11:8,11:7,11:13,10:12,11:8) |
03:47 | Stanislav Varchenko – Artyom Surin | 3:2 (6:11,8:11,11:5,12:10,11:9) |
21:00 | Dmitry Kulinchenko – Kirill Kim | 3:2 (11:9,11:9,7:11,6:11,13:11) |
21:30 | Artyom Surin – Maxim Kulinchenko | 3:1 (11:6,11:8,10:12,11:6) |
21:58 | Dmitry Kulinchenko – Artyom Surin | 3:2 (6:11,8:11,20:18,11:8,11:8) |
23:45 | Kirill Kim – Maxim Kulinchenko | 3:2 (3:11,11:2,3:11,11:3,11:8) |
UFO Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
04:30 | Olesja Troickaya – Daria Shulgina | 3:2 (11:5,11:7,9:11,6:11,11:2) |
04:55 | Olga Belikova – Maria Zolototrubova | 3:2 (14:12,6:11,13:15,11:9,11:5) |
05:32 | Olesja Troickaya – Olga Belikova | 3:1 (11:8,9:11,11:6,11:5) |
05:55 | Daria Shulgina – Maria Zolototrubova | 3:1 (11:8,11:7,7:11,11:7) |
06:20 | Olesja Troickaya – Maria Zolototrubova | 0:3 (8:11,9:11,12:14) |
06:42 | Olga Belikova – Daria Shulgina | 3:1 (11:7,12:10,6:11,11:6) |
07:05 | Daria Shulgina – Maria Zolototrubova | 1:3 (13:11,9:11,8:11,7:11) |
07:35 | Olesja Troickaya – Olga Belikova | 3:0 (11:6,11:5,11:5) |
Armenia. ITT Cup. Group A
Armenia. ITT Cup. Group A. Women
Up Challenger
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:00 | Maxim Mrykh – Dmitriy Arzanov | 3:1 (11:5,11:7,9:11,11:8) |
08:30 | Vladimir Sedin – Dmitry Kuzmenko | 3:1 (11:6,11:7,5:11,16:14) |
09:00 | Alexander Zaytsev – Dmitriy Arzanov | 1:3 (11:9,5:11,10:12,3:11) |
09:30 | Maxim Mrykh – Vladimir Sedin | 0:3 (7:11,6:11,4:11) |
10:00 | Alexander Zaytsev – Dmitry Kuzmenko | 2:3 (7:11,3:11,15:13,11:6,9:11) |
10:30 | Vladimir Sedin – Dmitriy Arzanov | 2:3 (7:11,11:3,6:11,11:9,9:11) |
11:00 | Maxim Mrykh – Dmitry Kuzmenko | 3:1 (11:3,7:11,15:13,11:6) |
11:30 | Alexander Zaytsev – Vladimir Sedin | 1:3 (6:11,16:14,4:11,6:11) |
12:00 | Dmitry Kuzmenko – Dmitriy Arzanov | 3:2 (12:10,7:11,11:6,8:11,11:6) |
12:30 | Alexander Zaytsev – Maxim Mrykh | 3:2 (7:11,11:7,7:11,11:7,11:7) |
13:00 | Vladimir Sedin – Maxim Mrykh | 3:0 (11:9,11:7,11:8) |
13:30 | Dmitriy Arzanov – Dmitry Kuzmenko | 2:3 (11:5,9:11,3:11,11:5,9:11) |
Setka Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:10 | Victoria Guseva – Anastasia Dudnik | 3:1 (11:9,11:6,12:14,11:9) |
08:30 | Natalia Shekotihina – Anastasia Moskalyuk | 3:2 (3:11,6:11,11:6,11:3,11:9) |
09:10 | Alisa Dubrova – Anastasia Dudnik | 0:3 (12:14,13:15,9:11) |
09:30 | Victoria Guseva – Natalia Shekotihina | 1:3 (7:11,9:11,11:6,11:13) |
10:00 | Alisa Dubrova – Anastasia Moskalyuk | 3:2 (11:5,11:9,10:12,6:11,11:4) |
10:30 | Natalia Shekotihina – Anastasia Dudnik | 2:3 (11:5,12:10,2:11,8:11,8:11) |
11:00 | Victoria Guseva – Anastasia Moskalyuk | 3:2 (11:7,7:11,13:11,5:11,11:9) |
11:30 | Alisa Dubrova – Natalia Shekotihina | 0:3 (7:11,11:13,9:11) |
12:00 | Anastasia Moskalyuk – Anastasia Dudnik | 1:3 (4:11,6:11,11:9,9:11) |
12:30 | Alisa Dubrova – Victoria Guseva | 2:3 (8:11,4:11,11:7,11:9,9:11) |
13:00 | Anastasia Dudnik – Alisa Dubrova | 3:0 (11:5,11:6,11:5) |
13:30 | Natalia Shekotihina – Victoria Guseva | 3:0 (11:6,11:9,11:8) |
Models
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:20 | Lana – Avrora | 0:3 (6:11,7:11,12:14) |
08:23 | Nata Tsunami – Alicia | 3:2 (11:9,7:11,13:15,11:7,11:5) |
08:42 | Avrora – Alicia | 3:2 (11:8,9:11,15:17,11:9,12:10) |
09:03 | Lana – Nata Tsunami | 3:2 (11:9,5:11,11:9,8:11,13:11) |
09:22 | Lana – Alicia | 1:3 (9:11,10:12,11:8,11:13) |
09:40 | Nata Tsunami – Avrora | 3:1 (11:5,7:11,11:6,11:6) |
09:55 | Alicia – Lana | 3:2 (7:11,10:12,11:8,11:6,11:9) |
10:15 | Avrora – Nata Tsunami | 3:1 (11:7,10:12,11:4,11:8) |
10:30 | Sweet angel – Shanya | 2:3 (11:5,6:11,10:12,12:10,6:11) |
11:12 | Salamandra – Sweet angel | 3:1 (11:8,11:9,6:11,12:10) |
11:50 | Salamandra – Shanya | 1:3 (5:11,9:11,11:9,9:11) |
12:06 | Sweet angel – Salamandra | 3:0 (11:6,13:11,11:9) |
12:20 | Shanya – Sweet angel | 2:3 (16:18,7:11,12:10,11:7,8:11) |
12:40 | Shanya – Salamandra | 1:3 (10:12,7:11,11:5,8:11) |
12:57 | Sweet angel – Shanya | 3:2 (11:8,11:3,6:11,7:11,11:7) |
14:06 | Black lady – Miss Kris | 2:3 (11:8,5:11,15:13,9:11,9:11) |
14:28 | Saenochka – Mari kiss | 1:3 (11:13,11:9,4:11,10:12) |
14:48 | Miss Kris – Mari kiss | 0:3 (11:13,9:11,9:11) |
14:58 | Black lady – Saenochka | 1:3 (11:7,6:11,9:11,8:11) |
15:18 | Black lady – Mari kiss | 3:2 (11:7,11:9,4:11,4:11,12:10) |
15:40 | Miss Kris – Saenochka | 2:3 (4:11,7:11,11:6,11:6,8:11) |
15:58 | Miss Kris – Black lady | 3:2 (7:11,11:9,5:11,12:10,11:8) |
16:16 | Mari kiss – Saenochka | 3:1 (5:11,11:7,11:5,11:6) |
17:20 | Toxic – Dream | 3:2 (16:18,14:12,11:5,8:11,11:9) |
17:45 | Lady Mary – Tigrica | 3:1 (11:6,11:8,10:12,11:9) |
17:58 | Dream – Tigrica | 1:3 (10:12,11:3,11:13,10:12) |
18:13 | Toxic – Lady Mary | 3:2 (11:5,9:11,11:13,11:9,11:9) |
18:32 | Toxic – Tigrica | 3:1 (6:11,11:7,11:4,11:8) |
18:45 | Dream – Lady Mary | 1:3 (10:12,11:9,9:11,3:11) |
19:00 | Tigrica – Dream | 2:3 (11:8,11:7,5:11,13:15,11:13) |
19:20 | Lady Mary – Toxic | 0:3 (4:11,8:11,8:11) |
Win Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:30 | Elena Taranik – Victoria Zaytseva | 3:2 (11:7,11:1,9:11,9:11,11:9) |
09:15 | Nadezhda But – Julia Orobinskaya | 3:1 (16:14,9:11,11:9,11:9) |
09:45 | Elena Taranik – Julia Orobinskaya | 1:3 (9:11,10:12,12:10,10:12) |
10:00 | Nadezhda But – Victoria Zaytseva | 3:0 (11:2,11:3,11:4) |
10:30 | Elena Taranik – Nadezhda But | 1:3 (8:11,9:11,11:6,6:11) |
11:00 | Julia Orobinskaya – Victoria Zaytseva | 2:3 (11:13,11:7,6:11,11:8,7:11) |
11:45 | Victoria Zaytseva – Elena Taranik | 3:1 (14:12,11:4,8:11,11:9) |
12:15 | Julia Orobinskaya – Nadezhda But | 3:0 (13:11,11:2,11:8) |
12:30 | Julia Orobinskaya – Elena Taranik | 2:3 (7:11,11:7,8:11,11:4,7:11) |
13:00 | Victoria Zaytseva – Nadezhda But | 2:3 (7:11,7:11,11:6,11:8,6:11) |
13:45 | Nadezhda But – Elena Taranik | 0:3 (11:13,7:11,8:11) |
14:00 | Victoria Zaytseva – Julia Orobinskaya | 2:3 (11:6,4:11,11:9,4:11,10:12) |
Winners League
Czech Republic. TT Star Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Martin Sip – Jiri Martinko | 0:3 (5:11,9:11,4:11) |
09:15 | Ondrej Bajger – Jiri Vrablik | 2:3 (11:9,11:8,8:11,10:12,5:11) |
10:00 | David Reitspies – Jakub Seibert | 3:1 (11:9,10:12,11:9,11:4) |
10:45 | Dmitrij Prokopcov – David Prusa | 3:0 (11:9,11:6,11:6) |
11:15 | Martin Sip – Jiri Vrablik | 0:3 (3:11,4:11,4:11) |
11:30 | Ondrej Bajger – David Reitspies | 1:3 (15:17,4:11,11:9,5:11) |
12:10 | Dmitrij Prokopcov – Jiri Martinko | 3:2 (6:11,13:11,6:11,11:9,11:7) |
12:45 | Jakub Seibert – David Prusa | 3:1 (11:3,10:12,16:14,11:6) |
13:15 | Martin Sip – David Reitspies | 1:3 (5:11,11:6,2:11,5:11) |
13:45 | Dmitrij Prokopcov – Jiri Vrablik | 3:2 (11:9,8:11,12:10,5:11,11:8) |
14:15 | Jiri Martinko – David Prusa | 3:0 (11:7,11:4,11:2) |
14:45 | Ondrej Bajger – Jakub Seibert | 3:1 (11:13,12:10,11:5,12:10) |
15:15 | Jiri Vrablik – Jiri Martinko | 2:3 (12:10,6:11,13:11,5:11,10:12) |
15:45 | David Reitspies – Dmitrij Prokopcov | 3:0 (12:10,11:8,11:6) |
16:15 | Jiri Vrablik – Dmitrij Prokopcov | 3:2 (4:11,11:8,3:11,11:6,11:6) |
16:45 | Jiri Martinko – David Reitspies | 0:3 (11:13,8:11,6:11) |
Challenger
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:45 | Dauud Cheaib – Andrey Semenov | 3:0 (11:6,14:12,11:3) |
10:30 | Liang Qiu – Josip Huzjak | 1:3 (9:11,11:8,8:11,6:11) |
11:15 | Alexander Valuch – Dennis Klein | 0:3 (4:11,7:11,7:11) |
11:45 | Christopher Ligocki – Andrey Semenov | 0:3 (3:11,4:11,5:11) |
12:30 | Henning Zeptner – Dennis Klein | 0:3 (9:11,4:11,5:11) |
13:15 | Dauud Cheaib – Alexander Valuch | 3:0 (11:8,11:6,11:5) |
13:45 | Liang Qiu – Henning Zeptner | 3:1 (7:11,11:4,11:8,11:3) |
14:30 | Christopher Ligocki – Josip Huzjak | 1:3 (11:7,12:14,6:11,5:11) |
15:30 | Dennis Klein – Josip Huzjak | 3:0 (11:6,11:6,11:9) |
16:45 | Josip Huzjak – Andrey Semenov | 1:3 (10:12,1:11,11:5,10:12) |
17:30 | Dennis Klein – Dauud Cheaib | 3:0 (11:9,11:4,11:6) |
Sweden. Pro Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
11:00 | Martin Buch – Mathieu De Saintilian | 1:3 (9:11,9:11,11:8,4:11) |
11:30 | Casper Strindberg – Daniel Lindso | 3:1 (10:12,11:7,11:4,11:8) |
12:00 | Simon Berglund – Amirreza Abbasi | 3:2 (8:11,11:7,11:6,10:12,11:9) |
13:00 | Jonatan McDonald – Anton Anderson | 3:2 (11:9,11:8,9:11,11:13,11:6) |
13:30 | Martin Buch – Daniel Lindso | 3:1 (11:5,11:7,9:11,11:2) |
14:00 | Casper Strindberg – Amirreza Abbasi | 0:3 (2:11,10:12,5:11) |
14:30 | Jonatan McDonald – Mathieu De Saintilian | 0:3 (8:11,7:11,5:11) |
15:00 | Simon Berglund – Anton Anderson | 3:1 (11:8,11:13,11:4,11:9) |
15:30 | Martin Buch – Amirreza Abbasi | 3:0 (12:10,11:6,11:8) |
16:00 | Jonatan McDonald – Daniel Lindso | 3:1 (10:12,11:9,11:7,11:3) |
16:15 | Casper Strindberg – Anton Anderson | 1:3 (11:7,14:16,8:11,5:11) |
17:00 | Simon Berglund – Mathieu De Saintilian | 3:0 (11:9,11:3,11:9) |
TT-Cup. Women
Armenia. ITT Cup. Group B
Time | Players | Score |
---|---|---|
16:00 | Avet Vasilyan – Narek Stepanyan | 3:1 (11:3,9:11,11:9,11:8) |
16:20 | Ernest Apriyan – Rafik Hovhannisyan | 1:3 (11:6,9:11,9:11,8:11) |
16:40 | Avet Vasilyan – Ruben Gaybakyan | 3:1 (6:11,11:7,11:8,11:6) |
17:00 | Ernest Apriyan – Narek Stepanyan | 3:0 (12:10,11:9,11:6) |
17:20 | Rafik Hovhannisyan – Ruben Gaybakyan | 2:3 (11:8,1:11,11:8,8:11,2:11) |
17:40 | Avet Vasilyan – Ernest Apriyan | 3:2 (11:5,5:11,11:3,13:15,11:9) |
18:00 | Ruben Gaybakyan – Narek Stepanyan | 3:0 (11:3,11:2,11:5) |
18:20 | Avet Vasilyan – Rafik Hovhannisyan | 2:3 (10:12,11:8,10:12,11:6,6:11) |
18:40 | Ernest Apriyan – Ruben Gaybakyan | 0:3 (5:11,6:11,3:11) |
19:00 | Rafik Hovhannisyan – Narek Stepanyan | 3:2 (8:11,6:11,11:4,11:9,11:8) |
19:20 | Ruben Gaybakyan – Avet Vasilyan | 3:1 (11:8,11:7,6:11,11:7) |
20:20 | Narek Stepanyan – Ernest Apriyan | 3:1 (11:6,10:12,14:12,11:8) |
20:40 | Ruben Gaybakyan – Rafik Hovhannisyan | 1:3 (6:11,8:11,11:7,6:11) |
21:00 | Narek Stepanyan – Avet Vasilyan | 1:3 (9:11,11:6,9:11,11:13) |
21:20 | Rafik Hovhannisyan – Ernest Apriyan | 3:0 (11:2,13:11,11:1) |
21:40 | Narek Stepanyan – Ruben Gaybakyan | 0:3 (1:11,12:14,4:11) |
22:00 | Rafik Hovhannisyan – Avet Vasilyan | 2:3 (11:9,11:9,7:11,13:15,6:11) |
22:20 | Ruben Gaybakyan – Ernest Apriyan | 3:0 (11:8,11:6,11:8) |
22:40 | Narek Stepanyan – Rafik Hovhannisyan | 0:3 (8:11,7:11,7:11) |
23:00 | Ernest Apriyan – Avet Vasilyan | 3:0 (12:10,11:7,11:9) |