PRO - free until 20.03.2022 23:59 (UTC+03:00)
На сайте ведутся работы
PRO-account from 3€

Table tennis results

TSC Pro

Time Players Score
00:00 Evgeniy Dobronravin – Alexander Sokov 4:2 (10:12,11:9,6:11,11:4,11:9,11:7)
00:00 Evgeniy Dobronravin – Alexander Sokov 4:2 (10:12,11:9,6:11,11:4,11:9,11:7)
00:30 Artem Makarychev – Andrey Ivanov 2:4 (5:11,9:11,11:9,6:11,11:9,6:11)
00:30 Artem Makarychev – Andrey Ivanov 2:4 (5:11,9:11,11:9,6:11,11:9,6:11)
01:00 Evgeniy Dobronravin – Artem Makarychev 4:1 (11:6,11:8,4:11,11:6,11:3)
01:00 Evgeniy Dobronravin – Artem Makarychev 4:1 (11:6,11:8,4:11,11:6,11:3)
01:30 Andrey Ivanov – Alexander Sokov 1:4 (8:11,11:5,9:11,12:14,6:11)
01:30 Andrey Ivanov – Alexander Sokov 1:4 (8:11,11:5,9:11,12:14,6:11)
02:00 Evgeniy Dobronravin – Andrey Ivanov 3:4 (7:11,11:8,11:3,10:12,9:11,11:6,6:11)
02:00 Evgeniy Dobronravin – Andrey Ivanov 3:4 (7:11,11:8,11:3,10:12,9:11,11:6,6:11)
02:30 Artem Makarychev – Alexander Sokov 4:3 (12:14,11:6,8:11,11:8,6:11,11:9,11:8)
02:30 Artem Makarychev – Alexander Sokov 4:3 (12:14,11:6,8:11,11:8,6:11,11:9,11:8)
03:00 Andrey Ivanov – Evgeniy Dobronravin 4:1 (11:8,11:6,9:11,11:7,11:7)
03:00 Andrey Ivanov – Evgeniy Dobronravin 4:1 (11:8,11:6,9:11,11:7,11:7)
03:30 Alexander Sokov – Artem Makarychev 4:1 (11:9,11:8,11:7,6:11,11:7)
03:30 Alexander Sokov – Artem Makarychev 4:1 (11:9,11:8,11:7,6:11,11:7)
03:56 Vitaly Khomutetskiy – Denis Rumyantsev 2:4 (8:11,7:11,11:5,9:11,11:9,7:11)
03:56 Vitaly Khomutetskiy – Denis Rumyantsev 2:4 (8:11,7:11,11:5,9:11,11:9,7:11)
04:00 Kirill Fedorenko – Dmitriy Petukhov 1:4 (9:11,10:12,11:4,5:11,9:11)
04:00 Kirill Fedorenko – Dmitriy Petukhov 1:4 (9:11,10:12,11:4,5:11,9:11)
04:27 Alina Khomutetskaya – Pavel Karmanov 3:4 (11:5,6:11,12:10,2:11,11:7,8:11,9:11)
04:27 Alina Khomutetskaya – Pavel Karmanov 3:4 (11:5,6:11,12:10,2:11,11:7,8:11,9:11)
04:31 Dmitrii Spiridonov – Maxim Parinos 4:2 (12:10,7:11,11:7,11:9,4:11,11:7)
04:31 Dmitrii Spiridonov – Maxim Parinos 4:2 (12:10,7:11,11:7,11:9,4:11,11:7)
05:00 Kirill Fedorenko – Dmitrii Spiridonov 1:4 (8:11,11:8,8:11,5:11,10:12)
05:00 Kirill Fedorenko – Dmitrii Spiridonov 1:4 (8:11,11:8,8:11,5:11,10:12)
05:01 Vitaly Khomutetskiy – Alina Khomutetskaya 2:4 (7:11,6:11,11:9,14:12,10:12,7:11)
05:01 Vitaly Khomutetskiy – Alina Khomutetskaya 2:4 (7:11,6:11,11:9,14:12,10:12,7:11)
05:30 Maxim Parinos – Dmitriy Petukhov 4:3 (11:5,4:11,11:9,11:7,6:11,10:12,11:8)
05:30 Maxim Parinos – Dmitriy Petukhov 4:3 (11:5,4:11,11:9,11:7,6:11,10:12,11:8)
05:31 Pavel Karmanov – Denis Rumyantsev 1:4 (11:13,11:5,9:11,8:11,7:11)
05:31 Pavel Karmanov – Denis Rumyantsev 1:4 (11:13,11:5,9:11,8:11,7:11)
06:00 Kirill Fedorenko – Maxim Parinos 2:4 (6:11,11:7,4:11,11:9,7:11,4:11)
06:00 Kirill Fedorenko – Maxim Parinos 2:4 (6:11,11:7,4:11,11:9,7:11,4:11)
06:02 Vitaly Khomutetskiy – Pavel Karmanov 4:2 (8:11,13:11,11:9,7:11,11:9,11:7)
06:02 Vitaly Khomutetskiy – Pavel Karmanov 4:2 (8:11,13:11,11:9,7:11,11:9,11:7)
06:30 Dmitrii Spiridonov – Dmitriy Petukhov 2:4 (4:11,11:8,6:11,11:7,5:11,9:11)
06:30 Dmitrii Spiridonov – Dmitriy Petukhov 2:4 (4:11,11:8,6:11,11:7,5:11,9:11)
06:40 Alina Khomutetskaya – Denis Rumyantsev 4:1 (11:9,2:11,11:6,11:9,11:4)
06:40 Alina Khomutetskaya – Denis Rumyantsev 4:1 (11:9,2:11,11:6,11:9,11:4)
07:00 Maxim Parinos – Dmitrii Spiridonov 4:1 (11:4,11:8,6:11,11:6,11:6)
07:00 Maxim Parinos – Dmitrii Spiridonov 4:1 (11:4,11:8,6:11,11:6,11:6)
07:11 Denis Rumyantsev – Alina Khomutetskaya 2:4 (10:12,11:5,11:8,8:11,8:11,6:11)
07:11 Denis Rumyantsev – Alina Khomutetskaya 2:4 (10:12,11:5,11:8,8:11,8:11,6:11)
07:30 Dmitriy Petukhov – Kirill Fedorenko 2:4 (11:6,7:11,7:11,7:11,11:8,8:11)
07:30 Dmitriy Petukhov – Kirill Fedorenko 2:4 (11:6,7:11,7:11,7:11,11:8,8:11)
08:00 Vasily Deryugin – Artem Zubakhin 4:2 (14:12,5:11,15:13,5:11,11:7,11:8)
08:00 Vasily Deryugin – Artem Zubakhin 4:2 (14:12,5:11,15:13,5:11,11:7,11:8)
08:05 Oleg Volgunov – Vitaly Khomutetskiy 4:2 (12:14,11:7,4:11,11:8,11:9,11:7)
08:05 Oleg Volgunov – Vitaly Khomutetskiy 4:2 (12:14,11:7,4:11,11:8,11:9,11:7)
08:10 Pavel Karmanov – Denis Rumyantsev 1:4 (3:11,11:8,8:11,7:11,8:11)
08:10 Pavel Karmanov – Denis Rumyantsev 1:4 (3:11,11:8,8:11,7:11,8:11)
08:21 Alina Kutuzova – Alexey Baranov 2:4 (11:9,8:11,7:11,11:2,8:11,9:11)
08:21 Alina Kutuzova – Alexey Baranov 2:4 (11:9,8:11,7:11,11:2,8:11,9:11)
08:30 Roman Sosnovskih – Vladislav Kanin 1:4 (11:6,10:12,20:22,8:11,9:11)
08:30 Roman Sosnovskih – Vladislav Kanin 1:4 (11:6,10:12,20:22,8:11,9:11)
08:34 Maxim Pishchansky – Andrey Dubrovsky 4:3 (11:7,11:5,7:11,7:11,11:8,3:11,11:8)
08:34 Maxim Pishchansky – Andrey Dubrovsky 4:3 (11:7,11:5,7:11,7:11,11:8,3:11,11:8)
08:55 Pavel Karmanov – Alina Kutuzova 3:4 (7:11,11:4,11:9,8:11,10:12,11:8,6:11)
08:55 Pavel Karmanov – Alina Kutuzova 3:4 (7:11,11:4,11:9,8:11,10:12,11:8,6:11)
09:00 Oleg Volgunov – Roman Sosnovskih 0:4 (8:11,9:11,5:11,7:11)
09:00 Oleg Volgunov – Roman Sosnovskih 0:4 (8:11,9:11,5:11,7:11)
09:08 Vasily Deryugin – Maxim Pishchansky 1:4 (7:11,11:4,6:11,9:11,8:11)
09:08 Vasily Deryugin – Maxim Pishchansky 1:4 (7:11,11:4,6:11,9:11,8:11)
09:25 Alexey Baranov – Denis Rumyantsev 4:1 (11:7,11:8,11:1,6:11,11:6)
09:25 Alexey Baranov – Denis Rumyantsev 4:1 (11:7,11:8,11:1,6:11,11:6)
09:30 Vladislav Kanin – Vitaly Khomutetskiy 2:4 (9:11,5:11,11:9,11:5,7:11,7:11)
09:30 Vladislav Kanin – Vitaly Khomutetskiy 2:4 (9:11,5:11,11:9,11:5,7:11,7:11)
09:42 Andrey Dubrovsky – Artem Zubakhin 4:1 (10:12,11:5,11:6,11:6,11:7)
09:42 Andrey Dubrovsky – Artem Zubakhin 4:1 (10:12,11:5,11:6,11:6,11:7)
10:00 Oleg Volgunov – Vladislav Kanin 4:2 (9:11,11:9,6:11,11:9,11:1,11:5)
10:00 Oleg Volgunov – Vladislav Kanin 4:2 (9:11,11:9,6:11,11:9,11:1,11:5)
10:06 Pavel Karmanov – Alexey Baranov 2:4 (7:11,11:9,8:11,11:7,8:11,6:11)
10:06 Pavel Karmanov – Alexey Baranov 2:4 (7:11,11:9,8:11,11:7,8:11,6:11)
10:16 Vasily Deryugin – Andrey Dubrovsky 2:4 (9:11,11:8,11:8,4:11,6:11,7:11)
10:16 Vasily Deryugin – Andrey Dubrovsky 2:4 (9:11,11:8,11:8,4:11,6:11,7:11)
10:30 Roman Sosnovskih – Vitaly Khomutetskiy 3:4 (8:11,11:9,11:5,8:11,8:11,11:8,8:11)
10:30 Roman Sosnovskih – Vitaly Khomutetskiy 3:4 (8:11,11:9,11:5,8:11,8:11,11:8,8:11)
10:38 Alina Kutuzova – Denis Rumyantsev 4:3 (11:8,11:9,4:11,11:8,6:11,4:11,11:9)
10:38 Alina Kutuzova – Denis Rumyantsev 4:3 (11:8,11:9,4:11,11:8,6:11,4:11,11:9)
10:50 Maxim Pishchansky – Artem Zubakhin 2:4 (12:10,4:11,11:6,8:11,6:11,9:11)
10:50 Maxim Pishchansky – Artem Zubakhin 2:4 (12:10,4:11,11:6,8:11,6:11,9:11)
11:00 Vitaly Khomutetskiy – Oleg Volgunov 4:2 (11:3,8:11,11:9,9:11,11:8,11:6)
11:00 Vitaly Khomutetskiy – Oleg Volgunov 4:2 (11:3,8:11,11:9,9:11,11:8,11:6)
11:10 Alexey Baranov – Alina Kutuzova 1:4 (11:7,6:11,5:11,7:11,3:11)
11:10 Alexey Baranov – Alina Kutuzova 1:4 (11:7,6:11,5:11,7:11,3:11)
11:24 Andrey Dubrovsky – Maxim Pishchansky 4:1 (11:8,11:9,11:13,11:5,11:5)
11:24 Andrey Dubrovsky – Maxim Pishchansky 4:1 (11:8,11:9,11:13,11:5,11:5)
11:25 Vladislav Kanin – Roman Sosnovskih 1:4 (11:13,6:11,11:6,4:11,13:15)
11:25 Vladislav Kanin – Roman Sosnovskih 1:4 (11:13,6:11,11:6,4:11,13:15)
12:00 Alexander Sokov – Artem Zubakhin 2:4 (8:11,11:9,4:11,11:6,3:11,6:11)
12:00 Vasily Deryugin – Rudolf Komisarov 2:4 (10:12,11:7,13:15,11:6,10:12,7:11)
12:00 Vasily Deryugin – Rudolf Komisarov 2:4 (10:12,11:7,13:15,11:6,10:12,7:11)
12:00 Alexander Sokov – Artem Zubakhin 2:4 (8:11,11:9,4:11,11:6,3:11,6:11)
12:05 Karina Komissarova – Andrey Semenov V 4:3 (7:11,12:14,11:8,8:11,13:11,12:10,14:12)
12:05 Karina Komissarova – Andrey Semenov V 4:3 (7:11,12:14,11:8,8:11,13:11,12:10,14:12)
12:30 Alexey Brednev – Victoria Vorobyova 4:2 (9:11,11:9,11:8,11:8,6:11,11:5)
12:30 Alexey Brednev – Victoria Vorobyova 4:2 (9:11,11:9,11:8,11:8,6:11,11:5)
12:34 Ilya Ulchenko – Vitaly Khomutetskiy 4:2 (11:9,13:11,6:11,11:5,9:11,11:6)
12:34 Ilya Ulchenko – Vitaly Khomutetskiy 4:2 (11:9,13:11,6:11,11:5,9:11,11:6)
12:43 Andrey Dubrovsky – Nikolay Brednev 2:4 (6:11,7:11,11:4,9:11,11:9,6:11)
12:43 Andrey Dubrovsky – Nikolay Brednev 2:4 (6:11,7:11,11:4,9:11,11:9,6:11)
12:57 Vasily Deryugin – Andrey Dubrovsky 3:4 (11:6,6:11,5:11,11:7,11:8,7:11,3:11)
12:57 Vasily Deryugin – Andrey Dubrovsky 3:4 (11:6,6:11,5:11,11:7,11:8,7:11,3:11)
13:00 Karina Komissarova – Alexey Brednev 4:3 (14:12,6:11,11:9,8:11,8:11,11:9,11:3)
13:00 Karina Komissarova – Alexey Brednev 4:3 (14:12,6:11,11:9,8:11,8:11,11:9,11:3)
13:08 Alexander Sokov – Ilya Ulchenko 3:4 (6:11,11:7,5:11,11:6,6:11,11:6,7:11)
13:08 Alexander Sokov – Ilya Ulchenko 3:4 (6:11,11:7,5:11,11:6,6:11,11:6,7:11)
13:21 Nikolay Brednev – Rudolf Komisarov 0:4 (8:11,10:12,8:11,4:11)
13:21 Nikolay Brednev – Rudolf Komisarov 0:4 (8:11,10:12,8:11,4:11)
13:30 Victoria Vorobyova – Andrey Semenov V 4:1 (7:11,14:12,11:5,13:11,11:9)
13:30 Victoria Vorobyova – Andrey Semenov V 4:1 (7:11,14:12,11:5,13:11,11:9)
13:42 Vitaly Khomutetskiy – Artem Zubakhin 2:4 (9:11,7:11,11:8,9:11,11:6,6:11)
13:42 Vitaly Khomutetskiy – Artem Zubakhin 2:4 (9:11,7:11,11:8,9:11,11:6,6:11)
14:00 Karina Komissarova – Victoria Vorobyova 4:2 (11:5,11:5,11:9,7:11,9:11,11:7)
14:00 Karina Komissarova – Victoria Vorobyova 4:2 (11:5,11:5,11:9,7:11,9:11,11:7)
14:03 Vasily Deryugin – Nikolay Brednev 3:4 (5:11,12:14,13:11,11:5,11:8,5:11,6:11)
14:03 Vasily Deryugin – Nikolay Brednev 3:4 (5:11,12:14,13:11,11:5,11:8,5:11,6:11)
14:16 Alexander Sokov – Vitaly Khomutetskiy 4:1 (11:6,4:11,11:7,11:8,11:7)
14:16 Alexander Sokov – Vitaly Khomutetskiy 4:1 (11:6,4:11,11:7,11:8,11:7)
14:30 Alexey Brednev – Andrey Semenov V 4:2 (17:15,9:11,10:12,12:10,12:10,12:10)
14:30 Alexey Brednev – Andrey Semenov V 4:2 (17:15,9:11,10:12,12:10,12:10,12:10)
14:34 Andrey Dubrovsky – Rudolf Komisarov 4:1 (11:5,11:7,3:11,11:7,11:7)
14:34 Andrey Dubrovsky – Rudolf Komisarov 4:1 (11:5,11:7,3:11,11:7,11:7)
14:50 Ilya Ulchenko – Artem Zubakhin 2:4 (8:11,11:7,6:11,11:6,4:11,6:11)
14:50 Ilya Ulchenko – Artem Zubakhin 2:4 (8:11,11:7,6:11,11:6,4:11,6:11)
15:00 Alexey Brednev – Karina Komissarova 4:0 (11:6,11:6,11:5,11:4)
15:00 Alexey Brednev – Karina Komissarova 4:0 (11:6,11:6,11:5,11:4)
15:07 Rudolf Komisarov – Andrey Dubrovsky 1:4 (11:9,5:11,7:11,7:11,9:11)
15:07 Rudolf Komisarov – Andrey Dubrovsky 1:4 (11:9,5:11,7:11,7:11,9:11)
15:24 Artem Zubakhin – Ilya Ulchenko 4:1 (4:11,11:7,11:6,11:5,11:9)
15:24 Artem Zubakhin – Ilya Ulchenko 4:1 (4:11,11:7,11:6,11:5,11:9)
15:25 Andrey Semenov V – Victoria Vorobyova 1:4 (11:5,6:11,9:11,8:11,10:12)
15:25 Andrey Semenov V – Victoria Vorobyova 1:4 (11:5,6:11,9:11,8:11,10:12)
15:54 Kirill Neustroev – Mikhail Olehov 4:0 (17:15,13:11,11:9,12:10)
15:54 Kirill Neustroev – Mikhail Olehov 4:0 (17:15,13:11,11:9,12:10)
15:54 Dmitry Kamilovskiy – Dmitrii Spiridonov 4:3 (12:10,13:11,5:11,11:8,4:11,10:12,11:7)
15:54 Dmitry Kamilovskiy – Dmitrii Spiridonov 4:3 (12:10,13:11,5:11,11:8,4:11,10:12,11:7)
15:54 Kristina Shabashkina – Kirill Fedorenko 4:1 (11:7,7:11,13:11,11:7,11:8)
15:54 Kristina Shabashkina – Kirill Fedorenko 4:1 (11:7,7:11,13:11,11:7,11:8)
16:00 Dmitriy Petukhov – Maxim Parinos 4:1 (11:9,11:9,3:11,11:9,11:8)
16:00 Dmitriy Petukhov – Maxim Parinos 4:1 (11:9,11:9,3:11,11:9,11:8)
16:00 Kirill Neustroev – Dmitriy Petukhov 4:1 (8:11,12:10,11:9,11:9,11:6)
16:00 Kirill Neustroev – Dmitriy Petukhov 4:1 (8:11,12:10,11:9,11:9,11:6)
16:00 Maxim Parinos – Mikhail Olehov 4:2 (16:14,11:9,7:11,5:11,11:9,12:10)
16:00 Maxim Parinos – Mikhail Olehov 4:2 (16:14,11:9,7:11,5:11,11:9,12:10)
16:00 Kirill Neustroev – Maxim Parinos 3:4 (7:11,9:11,11:6,6:11,11:9,11:8,9:11)
16:00 Kirill Neustroev – Maxim Parinos 3:4 (7:11,9:11,11:6,6:11,11:9,11:8,9:11)
16:00 Dmitriy Petukhov – Mikhail Olehov 3:4 (11:8,9:11,11:5,9:11,8:11,11:9,9:11)
16:00 Dmitriy Petukhov – Mikhail Olehov 3:4 (11:8,9:11,11:5,9:11,8:11,11:9,9:11)
16:01 Victor Yaichkov – Evgeniy Ivanov 4:2 (6:11,11:9,11:8,8:11,11:9,11:6)
16:01 Victor Yaichkov – Evgeniy Ivanov 4:2 (6:11,11:9,11:8,8:11,11:9,11:6)
16:01 Dmitry Kamilovskiy – Victor Yaichkov 4:2 (5:11,8:11,11:5,11:9,11:9,11:9)
16:01 Dmitry Kamilovskiy – Victor Yaichkov 4:2 (5:11,8:11,11:5,11:9,11:9,11:9)
16:01 Evgeniy Ivanov – Dmitrii Spiridonov 1:4 (11:8,9:11,9:11,7:11,5:11)
16:01 Evgeniy Ivanov – Dmitrii Spiridonov 1:4 (11:8,9:11,9:11,7:11,5:11)
16:01 Dmitry Kamilovskiy – Evgeniy Ivanov 0:4 (8:11,7:11,10:12,9:11)
16:01 Dmitry Kamilovskiy – Evgeniy Ivanov 0:4 (8:11,7:11,10:12,9:11)
16:01 Victor Yaichkov – Dmitrii Spiridonov 4:3 (11:5,5:11,4:11,11:9,11:6,11:13,11:7)
16:01 Victor Yaichkov – Dmitrii Spiridonov 4:3 (11:5,5:11,4:11,11:9,11:6,11:13,11:7)
16:01 Daria Matveychuk – Alexander Korshunov 1:4 (7:11,11:9,7:11,5:11,4:11)
16:01 Daria Matveychuk – Alexander Korshunov 1:4 (7:11,11:9,7:11,5:11,4:11)
16:02 Kristina Shabashkina – Daria Matveychuk 3:4 (11:7,8:11,7:11,11:4,11:7,9:11,8:11)
16:02 Kristina Shabashkina – Daria Matveychuk 3:4 (11:7,8:11,7:11,11:4,11:7,9:11,8:11)
16:02 Alexander Korshunov – Kirill Fedorenko 4:2 (11:5,8:11,14:16,11:7,12:10,11:4)
16:02 Alexander Korshunov – Kirill Fedorenko 4:2 (11:5,8:11,14:16,11:7,12:10,11:4)
16:02 Kristina Shabashkina – Alexander Korshunov 3:4 (11:3,6:11,14:12,9:11,11:5,9:11,4:11)
16:02 Kristina Shabashkina – Alexander Korshunov 3:4 (11:3,6:11,14:12,9:11,11:5,9:11,4:11)
16:02 Daria Matveychuk – Kirill Fedorenko 4:1 (11:4,8:11,13:11,11:5,11:9)
16:02 Daria Matveychuk – Kirill Fedorenko 4:1 (11:4,8:11,13:11,11:5,11:9)
18:56 Maxim Parinos – Kirill Neustroev 4:2 (11:5,11:3,11:5,10:12,9:11,11:7)
18:56 Maxim Parinos – Kirill Neustroev 4:2 (11:5,11:3,11:5,10:12,9:11,11:7)
18:56 Mikhail Olehov – Dmitriy Petukhov 4:1 (11:9,11:9,6:11,11:9,13:11)
18:56 Mikhail Olehov – Dmitriy Petukhov 4:1 (11:9,11:9,6:11,11:9,13:11)
19:07 Victor Yaichkov – Dmitry Kamilovskiy 4:1 (11:7,11:8,9:11,11:7,11:7)
19:07 Victor Yaichkov – Dmitry Kamilovskiy 4:1 (11:7,11:8,9:11,11:7,11:7)
19:07 Alexander Korshunov – Daria Matveychuk 4:2 (11:6,11:9,10:12,11:9,11:13,11:9)
19:07 Alexander Korshunov – Daria Matveychuk 4:2 (11:6,11:9,10:12,11:9,11:13,11:9)
19:30 Vyacheslav Korolev – Oleg Aliev 2:4 (6:11,7:11,11:5,10:12,11:4,8:11)
19:30 Vyacheslav Korolev – Oleg Aliev 2:4 (6:11,7:11,11:5,10:12,11:4,8:11)
19:30 Andrey Ivanov – Oleg Akhmaev 4:2 (9:11,12:10,11:7,5:11,11:5,11:6)
19:30 Andrey Ivanov – Oleg Akhmaev 4:2 (9:11,12:10,11:7,5:11,11:5,11:6)
19:30 Vyacheslav Korolev – Andrey Ivanov 4:3 (8:11,11:8,11:8,12:14,11:9,6:11,11:4)
19:30 Vyacheslav Korolev – Andrey Ivanov 4:3 (8:11,11:8,11:8,12:14,11:9,6:11,11:4)
19:30 Oleg Akhmaev – Oleg Aliev 0:4 (7:11,10:12,8:11,10:12)
19:30 Oleg Akhmaev – Oleg Aliev 0:4 (7:11,10:12,8:11,10:12)
19:30 Vyacheslav Korolev – Oleg Akhmaev 4:2 (11:8,11:6,7:11,12:10,5:11,11:9)
19:30 Vyacheslav Korolev – Oleg Akhmaev 4:2 (11:8,11:6,7:11,12:10,5:11,11:9)
19:30 Andrey Ivanov – Oleg Aliev 1:4 (6:11,11:8,8:11,5:11,8:11)
19:30 Andrey Ivanov – Oleg Aliev 1:4 (6:11,11:8,8:11,5:11,8:11)
19:31 Dmitry Kamilovskiy – Rudolf Komisarov 3:4 (11:5,10:12,8:11,11:8,11:3,4:11,11:13)
19:31 Dmitry Kamilovskiy – Rudolf Komisarov 3:4 (11:5,10:12,8:11,11:8,11:3,4:11,11:13)
19:31 Artem Makarychev – Dmitriy Petukhov 2:4 (8:11,8:11,11:8,3:11,11:5,5:11)
19:31 Artem Makarychev – Dmitriy Petukhov 2:4 (8:11,8:11,11:8,3:11,11:5,5:11)
19:32 Dmitry Kamilovskiy – Artem Makarychev 4:2 (9:11,13:15,11:5,11:8,11:7,11:7)
19:32 Dmitry Kamilovskiy – Artem Makarychev 4:2 (9:11,13:15,11:5,11:8,11:7,11:7)
19:32 Dmitriy Petukhov – Rudolf Komisarov 4:2 (11:7,9:11,11:6,11:6,8:11,11:8)
19:32 Dmitriy Petukhov – Rudolf Komisarov 4:2 (11:7,9:11,11:6,11:6,8:11,11:8)
19:32 Dmitry Kamilovskiy – Dmitriy Petukhov 4:0 (11:9,11:8,12:10,11:8)
19:32 Dmitry Kamilovskiy – Dmitriy Petukhov 4:0 (11:9,11:8,12:10,11:8)
19:32 Artem Makarychev – Rudolf Komisarov 4:1 (9:11,11:7,11:7,12:10,11:8)
19:32 Artem Makarychev – Rudolf Komisarov 4:1 (9:11,11:7,11:7,12:10,11:8)
19:34 Maksim Malyush – Maxim Smirnov 2:4 (5:11,12:10,7:11,6:11,11:9,9:11)
19:34 Maksim Malyush – Maxim Smirnov 2:4 (5:11,12:10,7:11,6:11,11:9,9:11)
19:34 Andrey Koksharov – Anna Boiko 2:4 (4:11,11:8,6:11,11:6,2:11,4:11)
19:34 Andrey Koksharov – Anna Boiko 2:4 (4:11,11:8,6:11,11:6,2:11,4:11)
19:34 Maksim Malyush – Andrey Koksharov 3:4 (11:8,10:12,11:4,11:8,10:12,6:11,8:11)
19:34 Maksim Malyush – Andrey Koksharov 3:4 (11:8,10:12,11:4,11:8,10:12,6:11,8:11)
19:34 Anna Boiko – Maxim Smirnov 2:4 (11:6,3:11,7:11,10:12,11:7,5:11)
19:34 Anna Boiko – Maxim Smirnov 2:4 (11:6,3:11,7:11,10:12,11:7,5:11)
19:34 Maksim Malyush – Anna Boiko 0:4 (5:11,5:11,7:11,6:11)
19:34 Maksim Malyush – Anna Boiko 0:4 (5:11,5:11,7:11,6:11)
19:34 Andrey Koksharov – Maxim Smirnov 1:4 (11:8,5:11,6:11,7:11,9:11)
19:34 Andrey Koksharov – Maxim Smirnov 1:4 (11:8,5:11,6:11,7:11,9:11)
22:47 Oleg Aliev – Vyacheslav Korolev 4:2 (11:6,10:12,11:8,11:8,5:11,11:9)
22:47 Oleg Aliev – Vyacheslav Korolev 4:2 (11:6,10:12,11:8,11:8,5:11,11:9)
22:47 Oleg Akhmaev – Andrey Ivanov 1:4 (11:3,5:11,8:11,8:11,9:11)
22:47 Oleg Akhmaev – Andrey Ivanov 1:4 (11:3,5:11,8:11,8:11,9:11)
22:52 Dmitriy Petukhov – Dmitry Kamilovskiy 2:4 (11:6,9:11,3:11,11:5,6:11,8:11)
22:52 Dmitriy Petukhov – Dmitry Kamilovskiy 2:4 (11:6,9:11,3:11,11:5,6:11,8:11)
22:52 Maxim Smirnov – Anna Boiko 1:4 (10:12,12:10,9:11,8:11,5:11)
22:52 Maxim Smirnov – Anna Boiko 1:4 (10:12,12:10,9:11,8:11,5:11)

Setka Cup. Czech Republic

Time Players Score
00:00 Tomas Hlavacek – Vladimir Burylov 3:2 (11:7,14:12,11:13,3:11,11:8)
00:30 Martin Bouska – Martin Bouska 3:2 (11:7,9:11,7:11,11:7,11:9)
01:15 Jan Herink – Aleksandr Duhovenko 2:3 (11:6,12:10,7:11,8:11,9:11)
01:45 Martin Melisek – Aleksandr Duhovenko 3:2 (4:11,11:9,9:11,11:8,11:4)
02:15 Jan Herink – Roman Durovic 1:3 (11:6,7:11,6:11,7:11)
02:45 Martin Melisek – Jan Herink 2:3 (11:9,11:8,5:11,7:11,9:11)
03:45 Aleksandr Duhovenko – Jan Herink 2:3 (11:8,3:11,11:9,9:11,6:11)
08:45 Lukas Veigl – Andrei Derevyanko 2:3 (8:11,13:11,11:9,9:11,7:11)
09:15 Miloslav Ullman – Jaroslav Glogar 0:3 (9:11,11:13,9:11)
09:30 Lukas Veigl – Jaroslav Glogar 0:3 (8:11,3:11,9:11)
10:00 Miloslav Ullman – Andrei Derevyanko 3:2 (11:5,8:11,6:11,11:5,11:9)
10:45 Lukas Veigl – Miloslav Ullman 3:2 (9:11,11:9,8:11,11:4,11:6)
11:15 Jaroslav Glogar – Andrei Derevyanko 2:3 (9:11,8:11,11:9,11:6,2:11)
11:45 Miloslav Ullman – Lukas Veigl 3:1 (16:14,11:8,11:13,11:8)
12:15 Andrei Derevyanko – Jaroslav Glogar 2:3 (12:10,8:11,11:7,9:11,10:12)
12:45 Vit Kilian – Jaroslav Puk 0:3 (8:11,4:11,9:11)
13:15 Antonin Pospisil – Ondrej Chadima 2:3 (8:11,12:10,11:8,3:11,6:11)
13:45 Vit Kilian – Ondrej Chadima 2:3 (8:11,11:7,11:7,7:11,1:11)
14:15 Antonin Pospisil – Jaroslav Puk 3:1 (12:10,8:11,11:8,11:8)
14:45 Vit Kilian – Antonin Pospisil 1:3 (13:11,7:11,11:13,11:13)
15:15 Ondrej Chadima – Jaroslav Puk 0:3 (12:14,7:11,11:13)
15:45 Ondrej Chadima – Vit Kilian 3:2 (11:8,12:10,7:11,7:11,11:8)
16:15 Jaroslav Puk – Antonin Pospisil 3:1 (11:7,12:14,11:9,11:5)
16:45 Premysl Rucky – Vlastimil Honemann 3:2 (9:11,11:3,11:7,11:13,11:9)
17:15 Petr Provaznik – Pavel Hala 1:3 (9:11,9:11,12:10,10:12)
17:45 Premysl Rucky – Pavel Hala 3:2 (11:9,10:12,11:5,6:11,11:6)
18:15 Petr Provaznik – Vlastimil Honemann 3:0 (11:3,11:8,11:8)
18:45 Premysl Rucky – Petr Provaznik 1:3 (2:11,5:11,11:7,5:11)
20:00 Vlastimil Honemann – Premysl Rucky 3:2 (3:11,11:8,2:11,11:6,11:8)
20:30 Pavel Hala – Petr Provaznik 3:2 (9:11,4:11,11:7,13:11,11:9)
22:00 Krystof Balak – Ivan Kozachuk 2:3 (11:8,11:5,8:11,9:11,7:11)
22:45 Krystof Balak – Michael Kistechko 3:1 (11:8,11:8,12:14,11:9)
23:15 Ivan Kozachuk – Tomas Stejskal 3:2 (3:11,11:4,6:11,11:7,11:9)
23:45 Tomas Stejskal – Michael Kistechko 3:2 (7:11,13:11,11:8,9:11,12:10)

TT-Cup. Czech Republic

Time Players Score
00:00 Tomas Krejci – David Bochnak 3:1 (11:5,11:8,9:11,11:9)
00:15 Vlastimil Kocvara – Petr Semrad 1:3 (2:11,9:11,11:9,7:11)
00:25 Petr Dvorak – Martin Stusek 1:3 (11:8,7:11,9:11,4:11)
00:30 Zdenek Dusek – David Bochnak 3:2 (11:9,10:12,12:10,9:11,13:11)
00:50 Ivo Hladik – Jakub Rolik 1:3 (16:14,10:12,6:11,8:11)
00:55 Vaclav Podrazil – Martin Stusek 3:2 (8:11,13:11,11:6,5:11,11:8)
01:15 Tomas Barsa – Tomas Krejci 3:2 (9:11,11:6,11:2,7:11,11:8)
01:15 Ivo Hladik – Vlastimil Kocvara 2:3 (2:11,11:9,11:9,6:11,8:11)
01:25 Tomas Cerveny – Petr Dvorak 3:1 (5:11,11:7,11:8,11:5)
01:45 Zdenek Dusek – David Bochnak 0:3 (11:13,9:11,9:11)
01:50 Petr Semrad – Jakub Rolik 2:3 (9:11,11:7,13:15,11:4,9:11)
02:00 Petr Dvorak – Vaclav Podrazil 0:3 (9:11,9:11,9:11)
02:15 Tomas Krejci – Tomas Barsa 2:3 (11:6,9:11,2:11,11:8,8:11)
02:30 Martin Stusek – Tomas Cerveny 3:1 (11:7,11:9,6:11,12:10)
10:15 Simon Matousch – Jakub Rolik 3:2 (12:10,10:12,5:11,13:11,11:3)
10:45 Petr Libovicky – Vaclav Nykl 0:3 (8:11,9:11,3:11)
10:55 Jachym Sebl – Bohuslav Budik 2:3 (9:11,5:11,11:6,12:10,7:11)
11:15 Simon Matousch – Vaclav Nykl 1:3 (2:11,11:9,7:11,6:11)
11:15 Radek Muller – Jan Trefny 1:3 (8:11,11:6,9:11,13:15)
11:50 Jakub Rolik – Petr Libovicky 3:0 (11:7,11:6,11:4)
11:55 Jachym Sebl – Jan Trefny 1:3 (6:11,11:7,12:14,11:13)
12:15 Simon Matousch – Petr Libovicky 3:0 (12:10,11:4,11:3)
12:25 Bohuslav Budik – Radek Muller 3:1 (7:11,11:7,11:5,11:4)
12:45 Jachym Sebl – Radek Muller 3:2 (11:5,11:8,2:11,9:11,11:8)
12:50 Vaclav Nykl – Jakub Rolik 1:3 (11:8,11:13,9:11,10:12)
13:15 Simon Matousch – Petr Libovicky 2:3 (5:11,13:11,8:11,11:6,8:11)
13:25 Jan Trefny – Bohuslav Budik 2:3 (11:7,13:11,5:11,10:12,3:11)
13:45 Jakub Rolik – Vaclav Nykl 3:2 (11:7,7:11,12:10,2:11,11:2)
14:00 Jachym Sebl – Radek Muller 3:0 (11:7,11:7,11:7)
14:20 Pavel Cibik – Zdenek Dusek 3:1 (12:10,10:12,11:9,11:8)
14:35 Bohuslav Budik – Jan Trefny 3:1 (11:7,15:13,4:11,11:5)
14:50 Jan Eibich – Daniel Zelezny 3:1 (11:7,12:10,9:11,11:7)
14:55 Stanislav Dolejsi – Filip Kopecky 3:1 (11:8,11:8,11:13,11:4)
15:20 Pavel Cibik – Daniel Zelezny 3:0 (11:8,11:8,11:9)
15:25 Jan Simecek – Robert Jamrich 0:3 (7:11,8:11,6:11)
15:45 Stanislav Dolejsi – Robert Jamrich 3:0 (12:10,11:8,11:6)
15:50 Zdenek Dusek – Jan Eibich 3:2 (11:8,8:11,16:14,5:11,11:7)
16:15 Filip Kopecky – Jan Simecek 3:0 (11:6,11:4,11:6)
16:20 Pavel Cibik – Jan Eibich 0:3 (8:11,9:11,9:11)
16:45 Daniel Zelezny – Zdenek Dusek 1:3 (8:11,13:15,11:7,3:11)
16:55 Stanislav Dolejsi – Jan Simecek 3:0 (11:4,11:6,15:13)
17:15 Robert Jamrich – Filip Kopecky 1:3 (7:11,11:9,3:11,13:15)
17:55 Jan Eibich – Zdenek Dusek 3:2 (6:11,10:12,11:5,11:5,11:9)
18:00 Robert Jamrich – Jan Simecek 2:3 (5:11,13:11,8:11,11:6,5:11)
18:20 Petr Litomisky – Lubos Cermak 0:3 (9:11,9:11,5:11)
18:30 Stanislav Dolejsi – Filip Kopecky 1:3 (14:12,9:11,10:12,8:11)
19:00 Martin Sulc – Vit Karasek 1:3 (11:13,11:8,7:11,8:11)
19:15 Petr Litomisky – Jiri Cermak 3:0 (13:11,12:10,11:9)
19:15 Lukas Soucek – David Jicha 3:2 (18:16,4:11,7:11,11:2,11:7)
19:40 Vaclav Hejda Jr. – Vit Karasek 3:1 (12:10,10:12,11:5,11:5)
19:50 Lubos Cermak – David Nosek 0:3 (7:11,7:11,9:11)
19:55 Filip Cernota – David Jicha 2:3 (5:11,13:11,11:3,4:11,6:11)
20:00 Petr Vanek – Martin Sulc 3:2 (11:13,3:11,11:8,11:2,11:9)
20:20 Petr Litomisky – David Nosek 2:3 (12:10,12:10,6:11,5:11,12:14)
20:25 Tomas Vorisek – Lukas Soucek 1:3 (3:11,12:14,11:7,9:11)
20:40 Vaclav Hejda Jr. – Martin Sulc 3:0 (13:11,11:5,11:2)
20:50 Jiri Cermak – Lubos Cermak 3:2 (10:12,7:11,11:6,11:6,11:7)
20:55 Filip Cernota – Lukas Soucek 1:3 (12:14,11:9,6:11,10:12)
21:00 Vit Karasek – Petr Vanek 3:1 (11:8,11:9,10:12,14:12)
21:25 David Jicha – Tomas Vorisek 3:0 (14:12,11:9,11:7)
21:30 Petr Litomisky – Jiri Cermak 0:3 (10:12,8:11,9:11)
21:45 Petr Vanek – Martin Sulc 1:3 (9:11,5:11,11:3,6:11)
22:00 Tomas Vorisek – Filip Cernota 2:3 (15:13,11:9,3:11,5:11,8:11)
22:00 David Nosek – Lubos Cermak 3:2 (7:11,11:7,11:6,3:11,11:4)
22:15 Vaclav Hejda Jr. – Vit Karasek 3:0 (11:8,11:9,17:15)
22:15 Lukas Soucek – David Jicha 1:3 (11:4,8:11,5:11,8:11)
22:20 Tomas Krejci – Stepan Koci 2:3 (14:12,9:11,8:11,11:9,3:11)
22:30 Lukas Vich – Zbynek Vyskocil 1:3 (10:12,11:8,13:15,8:11)
22:45 Vaclav Podrazil – Petr Dvorak 1:3 (11:5,3:11,20:22,6:11)
22:45 Jiri Vorac – Vojtech Waldhauser 2:3 (13:11,11:3,4:11,4:11,5:11)
23:00 Jaroslav Brynych – Jakub Mach 0:3 (5:11,8:11,8:11)
23:15 Martin Stusek – Tomas Cerveny 3:2 (11:7,5:11,9:11,12:10,11:9)
23:20 Tomas Krejci – Vojtech Waldhauser 3:2 (11:9,8:11,3:11,11:7,12:10)
23:30 Lukas Vich – Jakub Mach 3:1 (7:11,11:9,11:8,11:9)
23:45 Stepan Koci – Jiri Vorac 3:0 (11:8,11:9,11:6)
23:55 Vaclav Podrazil – Tomas Cerveny 3:0 (11:5,12:10,11:4)

Armenia. ITT Cup. Group B

Time Players Score
00:00 Ararat Petrosyan – Jon Mirzoyan 1:3 (11:8,7:11,7:11,7:11)
00:00 Samvel Parsadanyan – Ararat Smoyan 3:0 (11:5,11:5,11:6)
00:20 Ararat Smoyan – Vahe Hambardzumyan 3:2 (9:11,12:10,11:8,9:11,11:2)
00:20 Arayik Firyan – Leonid Avanesyan 3:1 (11:5,7:11,11:8,11:3)
00:40 Ararat Smoyan – Vahe Hambardzumyan 1:3 (5:11,11:7,8:11,9:11)
00:40 Samvel Parsadanyan – Jon Mirzoyan 3:2 (10:12,11:8,11:4,6:11,11:9)
01:00 Ararat Smoyan – Arayik Firyan 0:3 (9:11,7:11,5:11)
01:00 Ararat Petrosyan – Leonid Avanesyan 0:3 (5:11,6:11,4:11)
01:20 Jon Mirzoyan – Leonid Avanesyan 3:1 (7:11,11:7,11:9,11:8)
01:20 Samvel Parsadanyan – Vahe Hambardzumyan 3:2 (8:11,11:3,6:11,11:5,11:9)
01:40 Ararat Petrosyan – Ararat Smoyan 0:3 (3:11,6:11,7:11)
01:40 Ararat Smoyan – Arayik Firyan 0:3 (10:12,7:11,8:11)
02:00 Samvel Parsadanyan – Leonid Avanesyan 3:2 (12:10,9:11,11:6,8:11,11:6)
02:20 Jon Mirzoyan – Ararat Smoyan 3:0 (12:10,11:9,11:7)
02:20 Ararat Smoyan – Ararat Petrosyan 3:2 (9:11,6:11,12:10,11:4,11:7)
02:40 Leonid Avanesyan – Ararat Smoyan 0:3 (10:12,8:11,9:11)
02:40 Samvel Parsadanyan – Arayik Firyan 2:3 (11:1,11:9,6:11,6:11,5:11)
03:00 Vahe Hambardzumyan – Ararat Petrosyan 3:2 (9:11,11:9,6:11,11:7,11:7)
03:00 Jon Mirzoyan – Ararat Smoyan 3:1 (9:11,11:9,11:6,12:10)
03:20 Arayik Firyan – Ararat Petrosyan 3:0 (11:8,11:6,11:9)
03:20 Samvel Parsadanyan – Ararat Smoyan 3:0 (11:5,11:5,11:9)
20:20 Vardges Saroyan – Sergey Dallaqyan 3:0 (11:4,11:5,11:6)
20:20 Davit Mirzoyan – Ishkhan Avetisyan 3:0 (11:6,11:7,11:8)
20:40 Arayik Firyan – Narek Dekermenjyan 0:3 (8:11,2:11,6:11)
20:40 Narek Dekermenjyan – Ishkhan Avetisyan 3:0 (11:8,12:10,11:7)
21:00 Vardges Saroyan – Arayik Firyan 3:0 (11:4,11:9,11:6)
21:00 Davit Mirzoyan – Narek Dekermenjyan 3:0 (11:7,11:6,11:9)
21:20 Narek Dekermenjyan – Sergey Dallaqyan 0:3 (8:11,6:11,3:11)
21:20 Ishkhan Avetisyan – Narek Dekermenjyan 3:1 (11:8,11:9,10:12,13:11)
21:40 Davit Mirzoyan – Vardges Saroyan 0:3 (4:11,7:11,6:11)
21:40 Narek Dekermenjyan – Narek Dekermenjyan 3:0 (11:6,11:2,11:9)
22:00 Ishkhan Avetisyan – Vardges Saroyan 0:3 (8:11,7:11,5:11)
22:00 Sergey Dallaqyan – Arayik Firyan 3:0 (11:3,11:6,11:9)
22:20 Narek Dekermenjyan – Vardges Saroyan 0:3 (7:11,6:11,7:11)
22:20 Narek Dekermenjyan – Arayik Firyan 3:0 (11:9,11:8,11:5)
22:40 Sergey Dallaqyan – Davit Mirzoyan 3:1 (11:9,11:8,10:12,11:9)
22:40 Narek Dekermenjyan – Vardges Saroyan 1:3 (12:10,7:11,3:11,10:12)
23:00 Arayik Firyan – Davit Mirzoyan 0:3 (7:11,9:11,6:11)
23:00 Sergey Dallaqyan – Ishkhan Avetisyan 3:1 (8:11,11:8,11:6,11:7)
23:20 Arayik Firyan – Ishkhan Avetisyan 2:3 (11:7,11:8,9:11,9:11,8:11)
23:20 Narek Dekermenjyan – Davit Mirzoyan 1:3 (10:12,11:9,11:13,9:11)
23:40 Narek Dekermenjyan – Sergey Dallaqyan 0:3 (4:11,8:11,5:11)
23:40 Ishkhan Avetisyan – Davit Mirzoyan 1:3 (3:11,11:8,12:14,10:12)

Setka Cup. Moldova

Time Players Score
00:00 Ilya Uzun – Vitaly Pleskach 3:0 (11:8,11:7,11:8)
00:30 Paniivan Hennadii – Roman Turcanu 3:2 (7:11,11:8,11:9,8:11,11:4)
01:00 Ilya Uzun – Roman Turcanu 0:3 (7:11,11:13,7:11)
01:30 Paniivan Hennadii – Vitaly Pleskach 3:1 (11:9,9:11,11:5,12:10)
02:00 Ilya Uzun – Paniivan Hennadii 3:2 (10:12,11:6,11:7,2:11,13:11)
02:30 Roman Turcanu – Vitaly Pleskach 3:1 (11:6,6:11,11:1,12:10)
03:00 Vitaly Pleskach – Ilya Uzun 3:1 (7:11,11:3,12:10,12:10)
03:30 Roman Turcanu – Paniivan Hennadii 1:3 (11:8,6:11,6:11,6:11)
04:00 Vitaly Pleskach – Leonid Kalev 1:3 (9:11,11:9,10:12,6:11)
04:30 Timofey Mitul – Dumitru Butnaru 0:3 (5:11,1:11,7:11)
05:00 Vitaly Pleskach – Dumitru Butnaru 1:3 (12:10,8:11,7:11,6:11)
05:30 Timofey Mitul – Leonid Kalev 3:1 (11:6,11:4,9:11,11:9)
07:05 Leonid Kalev – Vitaly Pleskach 3:2 (12:10,7:11,11:6,9:11,11:4)
16:00 Aurel Meriacri – Yurii Sharapanovsky 2:3 (8:11,9:11,13:11,11:6,9:11)
16:30 Oleg Bucos – Aleksey Titov 0:3 (8:11,7:11,7:11)
17:00 Aurel Meriacri – Aleksey Titov 1:3 (7:11,11:4,9:11,10:12)
17:30 Oleg Bucos – Yurii Sharapanovsky 3:1 (13:11,7:11,11:8,13:11)
18:00 Aurel Meriacri – Oleg Bucos 3:2 (8:11,11:7,11:7,8:11,11:8)
18:30 Aleksey Titov – Yurii Sharapanovsky 3:0 (11:4,11:7,11:5)
19:00 Yurii Sharapanovsky – Aurel Meriacri 1:3 (8:11,9:11,12:10,9:11)
19:30 Aleksey Titov – Oleg Bucos 3:0 (11:4,11:7,11:9)
20:30 Serhey Shkepu – Daniel Belibov 3:1 (11:8,7:11,11:9,11:7)
21:30 Serhey Shkepu – Oleg Dobrzhinsky 3:1 (11:6,9:11,11:8,11:5)
22:30 Daniel Belibov – Oleg Dobrzhinsky 3:2 (9:11,11:9,7:11,12:10,11:7)
23:10 Serhey Shkepu – Adrian Vyrlan 3:2 (6:11,9:11,11:7,11:9,11:8)
23:40 Oleg Dobrzhinsky – Daniel Belibov 3:0 (11:9,11:6,11:8)

Masters

Time Players Score
00:03 Vladyslav Zabolotsky – Alexander Durovich 4:1 (8:11,12:10,12:10,11:5,12:10)
00:03 Vladyslav Zabolotsky – Alexander Durovich 4:1 (8:11,12:10,12:10,11:5,12:10)
00:04 Igor Egorov V. – Alexander Elinson 4:1 (11:9,8:11,11:5,11:1,11:3)
00:04 Igor Egorov V. – Alexander Elinson 4:1 (11:9,8:11,11:5,11:1,11:3)
00:04 Andrey Dergunov – Maksim Kiselev 0:4 (8:11,15:17,8:11,3:11)
00:04 Andrey Dergunov – Maksim Kiselev 0:4 (8:11,15:17,8:11,3:11)
00:05 Ivan Pishcheiko – Daniil Myslyvets 4:2 (11:8,11:9,8:11,7:11,11:9,11:5)
00:05 Ivan Pishcheiko – Daniil Myslyvets 4:2 (11:8,11:9,8:11,7:11,11:9,11:5)
00:05 Dmitry Salyagutdinov – Egor Ananiev 3:4 (13:11,6:11,11:6,7:11,8:11,11:7,9:11)
00:05 Dmitry Salyagutdinov – Egor Ananiev 3:4 (13:11,6:11,11:6,7:11,8:11,11:7,9:11)
00:07 Maxim Chernov – Nikolay Budeev 3:4 (13:11,1:11,6:11,11:9,11:7,7:11,8:11)
00:07 Maxim Chernov – Nikolay Budeev 3:4 (13:11,1:11,6:11,11:9,11:7,7:11,8:11)
00:10 Daniel Toledo Gutierrez – Ivan Perez Martin 2:4 (10:12,5:11,11:8,11:8,9:11,6:11)
00:10 Daniel Toledo Gutierrez – Ivan Perez Martin 2:4 (10:12,5:11,11:8,11:8,9:11,6:11)
00:11 Mandar Hardikar – Jakub Chmielowski 4:2 (12:10,13:11,7:11,7:11,11:8,11:8)
00:11 Mandar Hardikar – Jakub Chmielowski 4:2 (12:10,13:11,7:11,7:11,11:8,11:8)
00:17 Vladimir Bielokon – Denis Shpadaruk 4:3 (4:11,8:11,11:6,11:3,11:6,8:11,11:9)
00:17 Vladimir Bielokon – Denis Shpadaruk 4:3 (4:11,8:11,11:6,11:3,11:6,8:11,11:9)
00:20 Nikita Moskovkin – Mikhail Leonov 4:3 (11:8,6:11,5:11,11:9,12:10,6:11,11:3)
00:20 Nikita Moskovkin – Mikhail Leonov 4:3 (11:8,6:11,5:11,11:9,12:10,6:11,11:3)
00:22 Kamil Baranowski – Lukasz Gregorczyk 4:2 (18:16,12:14,3:11,12:10,12:10,11:8)
00:22 Kamil Baranowski – Lukasz Gregorczyk 4:2 (18:16,12:14,3:11,12:10,12:10,11:8)
00:30 Vitaly Nizavets – Vasily Vasin 2:4 (7:11,10:12,11:8,13:11,10:12,7:11)
00:30 Julian Cruz – Cristian Carmona Cantalejo 2:4 (9:11,11:6,11:2,6:11,7:11,9:11)
00:30 Julian Cruz – Cristian Carmona Cantalejo 2:4 (9:11,11:6,11:2,6:11,7:11,9:11)
00:30 Vitaly Nizavets – Vasily Vasin 2:4 (7:11,10:12,11:8,13:11,10:12,7:11)
00:32 Pavel Meleshko – Artyom Rodin 2:4 (11:7,12:10,8:11,10:12,10:12,9:11)
00:32 Pavel Meleshko – Artyom Rodin 2:4 (11:7,12:10,8:11,10:12,10:12,9:11)
00:35 Nikita Poteryakhin – Alexander Elinson 4:0 (11:5,11:4,11:4,11:8)
00:35 Nikita Poteryakhin – Alexander Elinson 4:0 (11:5,11:4,11:4,11:8)
00:40 Wojciech Urban – Antoni Zglinski 4:2 (11:8,4:11,11:6,11:5,8:11,11:8)
00:40 Wojciech Urban – Antoni Zglinski 4:2 (11:8,4:11,11:6,11:5,8:11,11:8)
00:45 Antonio Gonzalez Gutierrez – Serhio Duarte Batista 4:3 (11:9,9:11,11:6,8:11,11:9,9:11,12:10)
00:45 Yaroslav Starichenok – Sergei Akulich 4:2 (11:6,13:11,11:9,7:11,7:11,11:3)
00:45 Dmitriy Kolesnikov An – Matvey Tkachev 0:4 (5:11,7:11,11:13,4:11)
00:45 Alexander Chernov – Maksim Tkachenko 4:2 (11:8,11:9,12:14,10:12,12:10,11:5)
00:45 Dmitriy Kolesnikov An – Matvey Tkachev 0:4 (5:11,7:11,11:13,4:11)
00:45 Antonio Gonzalez Gutierrez – Serhio Duarte Batista 4:3 (11:9,9:11,11:6,8:11,11:9,9:11,12:10)
00:45 Yaroslav Starichenok – Sergei Akulich 4:2 (11:6,13:11,11:9,7:11,7:11,11:3)
00:45 Alexander Chernov – Maksim Tkachenko 4:2 (11:8,11:9,12:14,10:12,12:10,11:5)
00:50 Alexandr Shirshov – Daniil Rozhkov 2:4 (9:11,6:11,5:11,11:9,12:10,5:11)
00:50 Efim Efimov – Dmitry Salyagutdinov 4:2 (11:9,10:12,11:7,13:11,3:11,11:7)
00:50 Efim Efimov – Dmitry Salyagutdinov 4:2 (11:9,10:12,11:7,13:11,3:11,11:7)
00:50 Alexandr Shirshov – Daniil Rozhkov 2:4 (9:11,6:11,5:11,11:9,12:10,5:11)
00:51 Denis Shpadaruk – Artem Leonenkov 4:1 (11:4,11:9,11:4,7:11,14:12)
00:51 Denis Shpadaruk – Artem Leonenkov 4:1 (11:4,11:9,11:4,7:11,14:12)
00:55 Aleksey Novik – Alexander Lukashevich 2:4 (5:11,10:12,11:6,12:10,8:11,7:11)
00:55 Aleksey Novik – Alexander Lukashevich 2:4 (5:11,10:12,11:6,12:10,8:11,7:11)
00:55 Kamil Baranowski – Maciej Sepczynski 4:3 (11:9,9:11,9:11,11:1,12:10,8:11,11:8)
00:55 Kamil Baranowski – Maciej Sepczynski 4:3 (11:9,9:11,9:11,11:1,12:10,8:11,11:8)
00:57 Alexander Olonov – Dmitry Orel 4:3 (12:14,7:11,11:13,11:9,11:9,11:8,11:4)
00:57 Alexander Olonov – Dmitry Orel 4:3 (12:14,7:11,11:13,11:9,11:9,11:8,11:4)
00:59 Denis Oleinikov – Igor Egorov V. 3:4 (11:2,9:11,11:6,11:7,7:11,9:11,9:11)
00:59 Denis Oleinikov – Igor Egorov V. 3:4 (11:2,9:11,11:6,11:7,7:11,9:11,9:11)
01:00 Danil Lopatkin – Iaroslav Borkovskii 4:1 (14:12,11:7,11:9,10:12,11:5)
01:00 Danil Lopatkin – Iaroslav Borkovskii 4:1 (14:12,11:7,11:9,10:12,11:5)
01:04 Dmitry Marychev – Andrey Krasnov 4:3 (7:11,11:9,11:9,3:11,8:11,11:4,11:8)
01:04 Dmitry Marychev – Andrey Krasnov 4:3 (7:11,11:9,11:9,3:11,8:11,11:4,11:8)
01:15 Pawel Misiarz – Antoni Zglinski 3:4 (7:11,11:8,8:11,11:3,7:11,11:4,11:13)
01:15 Pawel Misiarz – Antoni Zglinski 3:4 (7:11,11:8,8:11,11:3,7:11,11:4,11:13)
01:21 Valery Kataev – Dmitriy Terekhov 0:4 (8:11,8:11,9:11,2:11)
01:21 Vladimir Bielokon – Andrey Sirozh 1:4 (5:11,11:9,7:11,8:11,2:11)
01:21 Valery Kataev – Dmitriy Terekhov 0:4 (8:11,8:11,9:11,2:11)
01:21 Vladimir Bielokon – Andrey Sirozh 1:4 (5:11,11:9,7:11,8:11,2:11)
01:27 Dmitry Uzhevsky – Kirill Taran 4:1 (11:7,11:8,11:8,4:11,12:10)
01:27 Dmitry Uzhevsky – Kirill Taran 4:1 (11:7,11:8,11:8,4:11,12:10)
01:29 Roman Kharitonenko – Alexander Vasiliev 4:2 (13:11,11:5,8:11,11:9,11:13,11:9)
01:29 Roman Kharitonenko – Alexander Vasiliev 4:2 (13:11,11:5,8:11,11:9,11:13,11:9)
01:30 Ivan Perez Martin – Antonio Gonzalez Gutierrez 1:4 (8:11,5:11,7:11,11:9,8:11)
01:30 Ivan Perez Martin – Antonio Gonzalez Gutierrez 1:4 (8:11,5:11,7:11,11:9,8:11)
01:30 Tagir Batandaev – Egor Ananiev 4:3 (11:8,7:11,5:11,9:11,11:5,11:9,11:7)
01:30 Tagir Batandaev – Egor Ananiev 4:3 (11:8,7:11,5:11,9:11,11:5,11:9,11:7)
01:30 Tomasz Rakowski – Egor Ananiev
01:34 Lukasz Gregorczyk – Grzegorz Plawski 4:2 (11:5,6:11,11:4,11:13,11:8,11:9)
01:34 Lukasz Gregorczyk – Grzegorz Plawski 4:2 (11:5,6:11,11:4,11:13,11:8,11:9)
01:42 Pavel Meleshko – Valery Kataev 4:1 (12:10,11:6,11:6,7:11,11:7)
01:42 Alexander Kulagin – Alexey Semikov 0:4 (5:11,8:11,5:11,4:11)
01:42 Alexander Kulagin – Alexey Semikov 0:4 (5:11,8:11,5:11,4:11)
01:42 Pavel Meleshko – Valery Kataev 4:1 (12:10,11:6,11:6,7:11,11:7)
01:50 Wojciech Urban – Piotr Bardon 0:4 (9:11,16:18,4:11,7:11)
01:50 Wojciech Urban – Piotr Bardon 0:4 (9:11,16:18,4:11,7:11)
01:51 Vladimir Bielokon – Artem Leonenkov 4:3 (11:8,11:8,11:8,8:11,2:11,7:11,15:13)
01:51 Vladimir Bielokon – Artem Leonenkov 4:3 (11:8,11:8,11:8,8:11,2:11,7:11,15:13)
01:52 Dmitry Orel – Mikhail Leonov 3:4 (11:5,11:5,7:11,7:11,11:4,6:11,13:15)
01:52 Dmitry Orel – Mikhail Leonov 3:4 (11:5,11:5,7:11,7:11,11:4,6:11,13:15)
01:56 Maksim Tkachenko – Dmitry Uzhevsky 0:4 (8:11,7:11,5:11,7:11)
01:56 Maksim Tkachenko – Dmitry Uzhevsky 0:4 (8:11,7:11,5:11,7:11)
01:58 Daniil Rozhkov – Alexander Kulagin 4:2 (11:2,11:4,9:11,11:5,17:19,12:10)
01:58 Daniil Rozhkov – Alexander Kulagin 4:2 (11:2,11:4,9:11,11:5,17:19,12:10)
02:00 Alexander Kavrigo – Sergey Belikov 2:4 (8:11,11:9,9:11,11:6,9:11,6:11)
02:00 Alexander Kavrigo – Sergey Belikov 2:4 (8:11,11:9,9:11,11:6,9:11,6:11)
02:05 Serhio Duarte Batista – Daniel Toledo Gutierrez 3:4 (10:12,11:9,11:4,7:11,11:8,4:11,5:11)
02:05 Serhio Duarte Batista – Daniel Toledo Gutierrez 3:4 (10:12,11:9,11:4,7:11,11:8,4:11,5:11)
02:08 Grzegorz Plawski – Maciej Sepczynski 3:4 (13:11,11:6,12:14,11:7,3:11,5:11,6:11)
02:08 Grzegorz Plawski – Maciej Sepczynski 3:4 (13:11,11:6,12:14,11:7,3:11,5:11,6:11)
02:20 Danil Lopatkin – Alexander Vasiliev 4:3 (11:13,2:11,11:7,12:10,11:6,8:11,11:8)
02:20 Danil Lopatkin – Alexander Vasiliev 4:3 (11:13,2:11,11:7,12:10,11:6,8:11,11:8)
02:24 Nikita Korik – Timofey Radchenko 4:0 (11:8,13:11,13:11,11:6)
02:24 Nikita Korik – Timofey Radchenko 4:0 (11:8,13:11,13:11,11:6)
02:25 Kirill Taran – Alexander Chernov 2:4 (2:11,11:9,11:8,3:11,7:11,5:11)
02:25 Kirill Taran – Alexander Chernov 2:4 (2:11,11:9,11:8,3:11,7:11,5:11)
02:28 Dmitriy Terekhov – Artyom Rodin 4:1 (11:8,3:11,11:7,11:5,11:9)
02:28 Dmitriy Terekhov – Artyom Rodin 4:1 (11:8,3:11,11:7,11:5,11:9)
02:31 Denis Shpadaruk – Andrey Sirozh 4:3 (8:11,11:5,14:12,7:11,11:7,4:11,12:10)
02:31 Denis Shpadaruk – Andrey Sirozh 4:3 (8:11,11:5,14:12,7:11,11:7,4:11,12:10)
02:32 Alexey Semikov – Alexandr Shirshov 3:4 (2:11,11:4,6:11,11:8,2:11,11:5,10:12)
02:32 Alexey Semikov – Alexandr Shirshov 3:4 (2:11,11:4,6:11,11:8,2:11,11:5,10:12)
02:36 Vyacheslav Malofeev – Kazimir Kvyatkovskiy 4:3 (11:9,3:11,3:11,11:7,11:9,9:11,11:9)
02:36 Vyacheslav Malofeev – Kazimir Kvyatkovskiy 4:3 (11:9,3:11,3:11,11:7,11:9,9:11,11:9)
02:40 Daniel Toledo Gutierrez – Antonio Gonzalez Gutierrez 4:3 (7:11,10:12,11:8,11:9,12:10,3:11,11:5)
02:40 Daniel Toledo Gutierrez – Antonio Gonzalez Gutierrez 4:3 (7:11,10:12,11:8,11:9,12:10,3:11,11:5)
02:43 Roman Kharitonenko – Iaroslav Borkovskii 4:3 (11:5,6:11,11:8,9:11,7:11,12:10,11:4)
02:43 Roman Kharitonenko – Iaroslav Borkovskii 4:3 (11:5,6:11,11:8,9:11,7:11,12:10,11:4)
02:47 Nikita Moskovkin – Alexander Olonov 4:1 (11:5,11:7,11:8,8:11,11:8)
02:47 Nikita Moskovkin – Alexander Olonov 4:1 (11:5,11:7,11:8,8:11,11:8)
02:50 Aleksey Novik – Timofey Radchenko 4:2 (8:11,11:6,9:11,12:10,11:5,11:3)
02:50 Aleksey Novik – Timofey Radchenko 4:2 (8:11,11:6,9:11,12:10,11:5,11:3)
02:52 Alexander Chernov – Dmitry Uzhevsky 4:1 (6:11,11:5,11:7,11:9,12:10)
02:52 Alexander Chernov – Dmitry Uzhevsky 4:1 (6:11,11:5,11:7,11:9,12:10)
02:55 Lukasz Gregorczyk – Kamil Baranowski 3:4 (11:5,8:11,14:12,3:11,11:7,10:12,5:11)
02:55 Lukasz Gregorczyk – Kamil Baranowski 3:4 (11:5,8:11,14:12,3:11,11:7,10:12,5:11)
03:00 Timofey Berezin – Danil Khramukhin 3:4 (13:11,8:11,5:11,11:4,15:17,11:9,6:11)
03:00 Timofey Berezin – Danil Khramukhin 3:4 (13:11,8:11,5:11,11:4,15:17,11:9,6:11)
03:15 Valery Bykh – Ruslan Tylindus 4:1 (11:7,9:11,11:6,14:12,11:9)
03:15 Alexander Kavrigo – Kazimir Kvyatkovskiy 4:3 (13:15,11:8,11:13,11:4,2:11,11:9,11:9)
03:15 Alexander Kavrigo – Kazimir Kvyatkovskiy 4:3 (13:15,11:8,11:13,11:4,2:11,11:9,11:9)
03:15 Valery Bykh – Ruslan Tylindus 4:1 (11:7,9:11,11:6,14:12,11:9)
03:16 Danil Lopatkin – Roman Kharitonenko 0:4 (7:11,6:11,7:11,9:11)
03:16 Danil Lopatkin – Roman Kharitonenko 0:4 (7:11,6:11,7:11,9:11)
03:17 Alexandr Shirshov – Alexander Kulagin 4:2 (11:6,12:14,6:11,11:5,11:9,11:5)
03:17 Alexandr Shirshov – Alexander Kulagin 4:2 (11:6,12:14,6:11,11:5,11:9,11:5)
03:21 Ivan Perez Martin – Serhio Duarte Batista 4:1 (11:6,13:11,6:11,11:9,11:5)
03:21 Ivan Perez Martin – Serhio Duarte Batista 4:1 (11:6,13:11,6:11,11:9,11:5)
03:25 Maksim Tkachenko – Kirill Taran 1:4 (9:11,8:11,7:11,11:6,9:11)
03:25 Maksim Tkachenko – Kirill Taran 1:4 (9:11,8:11,7:11,11:6,9:11)
03:27 Nikita Korik – Alexander Lukashevich 4:2 (6:11,9:11,11:6,11:4,11:9,11:6)
03:27 Nikita Korik – Alexander Lukashevich 4:2 (6:11,9:11,11:6,11:4,11:9,11:6)
03:35 Kamil Wojtynski – Krzysztof Lesiewicz 4:0 (11:6,11:8,15:13,11:5)
03:35 Kamil Wojtynski – Krzysztof Lesiewicz 4:0 (11:6,11:8,15:13,11:5)
03:40 Alexander Vasiliev – Iaroslav Borkovskii 3:4 (11:9,3:11,10:12,8:11,11:9,11:8,6:11)
03:40 Alexander Vasiliev – Iaroslav Borkovskii 3:4 (11:9,3:11,10:12,8:11,11:9,11:8,6:11)
03:50 Egor Bardin – Denis Dinislamov 4:3 (12:10,8:11,11:4,9:11,9:11,11:5,11:7)
03:50 Egor Bardin – Denis Dinislamov 4:3 (12:10,8:11,11:4,9:11,9:11,11:5,11:7)
03:52 Aleksey Novik – Nikita Korik 2:4 (8:11,5:11,11:4,11:9,5:11,4:11)
03:52 Aleksey Novik – Nikita Korik 2:4 (8:11,5:11,11:4,11:9,5:11,4:11)
03:53 Vyacheslav Malofeev – Sergey Belikov 4:1 (8:11,11:5,11:4,11:4,11:3)
03:53 Vyacheslav Malofeev – Sergey Belikov 4:1 (8:11,11:5,11:4,11:4,11:3)
03:55 Serhio Duarte Batista – Antonio Gonzalez Gutierrez 4:1 (11:9,13:11,11:6,10:12,11:8)
03:55 Alexey Shchiryakov – Pavel Tsybulko 4:3 (11:5,11:5,10:12,11:13,11:5,9:11,11:6)
03:55 Maksim Tkachenko – Alexander Chernov 3:4 (10:12,13:11,11:7,11:2,9:11,10:12,7:11)
03:55 Maksim Tkachenko – Alexander Chernov 3:4 (10:12,13:11,11:7,11:2,9:11,10:12,7:11)
03:55 Alexey Shchiryakov – Pavel Tsybulko 4:3 (11:5,11:5,10:12,11:13,11:5,9:11,11:6)
03:55 Serhio Duarte Batista – Antonio Gonzalez Gutierrez 4:1 (11:9,13:11,11:6,10:12,11:8)
03:58 Daniil Rozhkov – Alexey Semikov 4:2 (11:8,11:6,6:11,11:9,5:11,11:9)
03:58 Daniil Rozhkov – Alexey Semikov 4:2 (11:8,11:6,6:11,11:9,5:11,11:9)
04:03 Blazej Podolski – Marcin Kacperczyk 1:4 (7:11,6:11,12:10,10:12,9:11)
04:03 Blazej Podolski – Marcin Kacperczyk 1:4 (7:11,6:11,12:10,10:12,9:11)
04:15 Alexander Vasiliev – Roman Kharitonenko 3:4 (12:10,9:11,7:11,11:5,9:11,11:7,5:11)
04:15 Alexander Vasiliev – Roman Kharitonenko 3:4 (12:10,9:11,7:11,11:5,9:11,11:7,5:11)
04:18 Alexander Kavrigo – Vyacheslav Malofeev 4:1 (16:14,10:12,11:4,11:4,11:9)
04:18 Alexander Kavrigo – Vyacheslav Malofeev 4:1 (16:14,10:12,11:4,11:4,11:9)
04:20 Timofey Radchenko – Alexander Lukashevich 4:2 (11:9,11:5,6:11,11:6,5:11,11:3)
04:20 Timofey Radchenko – Alexander Lukashevich 4:2 (11:9,11:5,6:11,11:6,5:11,11:3)
04:25 Alexander Kulagin – Daniil Rozhkov 2:4 (10:12,11:7,8:11,11:9,7:11,6:11)
04:25 Alexander Kulagin – Daniil Rozhkov 2:4 (10:12,11:7,8:11,11:9,7:11,6:11)
04:28 Ivan Perez Martin – Daniel Toledo Gutierrez 1:4 (5:11,7:11,10:12,11:8,9:11)
04:28 Ivan Perez Martin – Daniel Toledo Gutierrez 1:4 (5:11,7:11,10:12,11:8,9:11)
04:32 Danil Khramukhin – Egor Bardin 2:4 (6:11,8:11,3:11,11:9,11:9,8:11)
04:32 Danil Khramukhin – Egor Bardin 2:4 (6:11,8:11,3:11,11:9,11:9,8:11)
04:33 Valery Bykh – Pavel Tsybulko 3:4 (11:8,9:11,4:11,7:11,11:4,11:4,9:11)
04:33 Kamil Wojtynski – Marcin Kacperczyk 4:1 (11:4,11:6,8:11,14:12,11:9)
04:33 Kamil Wojtynski – Marcin Kacperczyk 4:1 (11:4,11:6,8:11,14:12,11:9)
04:33 Valery Bykh – Pavel Tsybulko 3:4 (11:8,9:11,4:11,7:11,11:4,11:4,9:11)
04:49 Kirill Taran – Dmitry Uzhevsky 0:4 (2:11,5:11,11:13,9:11)
04:49 Kirill Taran – Dmitry Uzhevsky 0:4 (2:11,5:11,11:13,9:11)
04:52 Iaroslav Borkovskii – Danil Lopatkin 2:4 (11:7,11:6,6:11,8:11,9:11,9:11)
04:52 Kazimir Kvyatkovskiy – Sergey Belikov 4:2 (11:5,11:7,7:11,11:6,12:14,11:8)
04:52 Timofey Radchenko – Nikita Korik 0:4 (5:11,10:12,8:11,10:12)
04:52 Iaroslav Borkovskii – Danil Lopatkin 2:4 (11:7,11:6,6:11,8:11,9:11,9:11)
04:52 Timofey Radchenko – Nikita Korik 0:4 (5:11,10:12,8:11,10:12)
04:52 Kazimir Kvyatkovskiy – Sergey Belikov 4:2 (11:5,11:7,7:11,11:6,12:14,11:8)
04:58 Alexandr Shirshov – Alexey Semikov 0:4 (8:11,10:12,9:11,8:11)
04:58 Alexandr Shirshov – Alexey Semikov 0:4 (8:11,10:12,9:11,8:11)
04:59 Antonio Gonzalez Gutierrez – Ivan Perez Martin 4:2 (11:9,5:11,3:11,11:9,11:9,11:8)
04:59 Antonio Gonzalez Gutierrez – Ivan Perez Martin 4:2 (11:9,5:11,3:11,11:9,11:9,11:8)
05:07 Blazej Podolski – Krzysztof Lesiewicz 4:1 (11:8,6:11,11:5,11:9,13:11)
05:07 Blazej Podolski – Krzysztof Lesiewicz 4:1 (11:8,6:11,11:5,11:9,13:11)
05:09 Denis Dinislamov – Timofey Berezin 0:4 (9:11,6:11,1:11,5:11)
05:09 Denis Dinislamov – Timofey Berezin 0:4 (9:11,6:11,1:11,5:11)
05:14 Kirill Taran – Maksim Tkachenko 4:2 (2:11,11:5,10:12,12:10,11:5,11:6)
05:14 Kirill Taran – Maksim Tkachenko 4:2 (2:11,11:5,10:12,12:10,11:5,11:6)
05:15 Alexander Lukashevich – Aleksey Novik 0:4 (6:11,4:11,6:11,5:11)
05:15 Alexey Shchiryakov – Ruslan Tylindus 4:2 (11:2,11:5,9:11,8:11,11:5,11:8)
05:15 Alexander Lukashevich – Aleksey Novik 0:4 (6:11,4:11,6:11,5:11)
05:15 Alexey Shchiryakov – Ruslan Tylindus 4:2 (11:2,11:5,9:11,8:11,11:5,11:8)
05:23 Iaroslav Borkovskii – Alexander Vasiliev 4:1 (11:3,11:8,11:9,7:11,11:3)
05:23 Iaroslav Borkovskii – Alexander Vasiliev 4:1 (11:3,11:8,11:9,7:11,11:3)
05:23 Sergey Belikov – Alexander Kavrigo 4:2 (11:9,11:7,11:9,9:11,6:11,11:5)
05:23 Sergey Belikov – Alexander Kavrigo 4:2 (11:9,11:7,11:9,9:11,6:11,11:5)
05:25 Alexander Kulagin – Alexandr Shirshov 4:3 (13:15,11:9,11:8,9:11,11:7,4:11,11:7)
05:25 Alexander Kulagin – Alexandr Shirshov 4:3 (13:15,11:9,11:8,9:11,11:7,4:11,11:7)
05:29 Timofey Berezin – Egor Bardin 1:4 (9:11,15:13,5:11,9:11,5:11)
05:29 Timofey Berezin – Egor Bardin 1:4 (9:11,15:13,5:11,9:11,5:11)
05:32 Kamil Wojtynski – Blazej Podolski 4:0 (11:7,14:12,12:10,11:5)
05:32 Kamil Wojtynski – Blazej Podolski 4:0 (11:7,14:12,12:10,11:5)
05:36 Alexander Lukashevich – Timofey Radchenko 1:4 (11:9,6:11,9:11,3:11,7:11)
05:36 Alexander Lukashevich – Timofey Radchenko 1:4 (11:9,6:11,9:11,3:11,7:11)
05:41 Daniel Toledo Gutierrez – Serhio Duarte Batista 1:4 (9:11,4:11,11:4,4:11,7:11)
05:41 Daniel Toledo Gutierrez – Serhio Duarte Batista 1:4 (9:11,4:11,11:4,4:11,7:11)
05:50 Roman Kharitonenko – Danil Lopatkin 2:4 (7:11,6:11,11:6,7:11,11:9,10:12)
05:50 Roman Kharitonenko – Danil Lopatkin 2:4 (7:11,6:11,11:6,7:11,11:9,10:12)
05:52 Valery Bykh – Alexey Shchiryakov 0:4 (14:16,7:11,3:11,9:11)
05:52 Valery Bykh – Alexey Shchiryakov 0:4 (14:16,7:11,3:11,9:11)
05:54 Andrzej Mozol – Piotr Michalski M. 1:4 (11:9,5:11,3:11,7:11,8:11)
05:54 Andrzej Mozol – Piotr Michalski M. 1:4 (11:9,5:11,3:11,7:11,8:11)
05:56 Marcin Kacperczyk – Krzysztof Lesiewicz 0:4 (3:11,8:11,6:11,9:11)
05:56 Marcin Kacperczyk – Krzysztof Lesiewicz 0:4 (3:11,8:11,6:11,9:11)
05:57 Dmitry Uzhevsky – Alexander Chernov 4:3 (11:7,11:9,5:11,7:11,7:11,11:5,11:8)
05:57 Dmitry Uzhevsky – Alexander Chernov 4:3 (11:7,11:9,5:11,7:11,7:11,11:5,11:8)
06:03 Danil Khramukhin – Denis Dinislamov 4:0 (14:12,11:5,11:8,11:8)
06:03 Danil Khramukhin – Denis Dinislamov 4:0 (14:12,11:5,11:8,11:8)
06:08 Nikita Korik – Aleksey Novik 4:2 (11:6,1:11,11:13,11:9,11:8,14:12)
06:08 Nikita Korik – Aleksey Novik 4:2 (11:6,1:11,11:13,11:9,11:8,14:12)
06:09 Kazimir Kvyatkovskiy – Vyacheslav Malofeev 3:4 (11:4,6:11,7:11,9:11,12:10,11:8,3:11)
06:09 Kazimir Kvyatkovskiy – Vyacheslav Malofeev 3:4 (11:4,6:11,7:11,9:11,12:10,11:8,3:11)
06:18 Alexey Semikov – Daniil Rozhkov 1:4 (8:11,8:11,12:10,6:11,8:11)
06:18 Alexey Semikov – Daniil Rozhkov 1:4 (8:11,8:11,12:10,6:11,8:11)
06:20 Marcin Kacperczyk – Kamil Wojtynski 3:4 (11:8,11:7,5:11,11:8,6:11,6:11,4:11)
06:20 Marcin Kacperczyk – Kamil Wojtynski 3:4 (11:8,11:7,5:11,11:8,6:11,6:11,4:11)
06:20 Marcin Blachnik – Patryk Bednarz 3:4 (12:10,11:9,8:11,9:11,8:11,13:11,11:13)
06:20 Marcin Blachnik – Patryk Bednarz 3:4 (12:10,11:9,8:11,9:11,8:11,13:11,11:13)
06:26 Pavel Tsybulko – Ruslan Tylindus 4:1 (11:6,11:9,11:9,10:12,12:10)
06:26 Pavel Tsybulko – Ruslan Tylindus 4:1 (11:6,11:9,11:9,10:12,12:10)
06:29 Denis Dinislamov – Egor Bardin 1:4 (6:11,8:11,8:11,11:9,3:11)
06:29 Denis Dinislamov – Egor Bardin 1:4 (6:11,8:11,8:11,11:9,3:11)
06:39 Sergei Demidovich – Nikolai Brui 3:4 (10:12,6:11,16:14,8:11,11:5,14:12,12:14)
06:39 Sergei Demidovich – Nikolai Brui 3:4 (10:12,6:11,16:14,8:11,11:5,14:12,12:14)
06:45 Kazimir Kvyatkovskiy – Alexander Kavrigo 2:4 (4:11,9:11,11:9,11:3,12:14,9:11)
06:45 Kazimir Kvyatkovskiy – Alexander Kavrigo 2:4 (4:11,9:11,11:9,11:3,12:14,9:11)
06:50 Anton Sentyabov – Alexey Yamankin 1:4 (11:3,4:11,9:11,3:11,9:11)
06:50 Anton Sentyabov – Alexey Yamankin 1:4 (11:3,4:11,9:11,3:11,9:11)
06:55 Ruslan Tylindus – Alexey Shchiryakov 0:4 (13:15,8:11,7:11,1:11)
06:55 Ruslan Tylindus – Alexey Shchiryakov 0:4 (13:15,8:11,7:11,1:11)
07:00 Filip Kostecki – Norbert Zielony 3:4 (11:9,4:11,9:11,11:7,5:11,13:11,10:12)
07:00 Islam Chegaduev – Pavel Meleshko 4:3 (11:5,8:11,11:7,9:11,5:11,11:3,11:4)
07:00 Alexander Yaskevich – Dmitry Panasenko 4:2 (11:9,10:12,11:9,11:9,7:11,11:6)
07:00 Alexander Yaskevich – Dmitry Panasenko 4:2 (11:9,10:12,11:9,11:9,7:11,11:6)
07:00 Islam Chegaduev – Pavel Meleshko 4:3 (11:5,8:11,11:7,9:11,5:11,11:3,11:4)
07:00 Filip Kostecki – Norbert Zielony 3:4 (11:9,4:11,9:11,11:7,5:11,13:11,10:12)
07:06 Krzysztof Lesiewicz – Blazej Podolski 4:3 (6:11,10:12,6:11,11:7,11:9,11:8,11:9)
07:06 Krzysztof Lesiewicz – Blazej Podolski 4:3 (6:11,10:12,6:11,11:7,11:9,11:8,11:9)
07:10 Alisher Karimjanov – Grigorii Solovov 4:2 (10:12,11:5,7:11,11:9,13:11,11:7)
07:10 Alisher Karimjanov – Grigorii Solovov 4:2 (10:12,11:5,7:11,11:9,13:11,11:7)
07:10 Andrzej Mozol – Patryk Bednarz 1:4 (6:11,12:10,7:11,9:11,10:12)
07:10 Andrzej Mozol – Patryk Bednarz 1:4 (6:11,12:10,7:11,9:11,10:12)
07:16 Danil Khramukhin – Timofey Berezin 4:1 (7:11,11:9,11:8,13:11,11:6)
07:16 Danil Khramukhin – Timofey Berezin 4:1 (7:11,11:9,11:8,13:11,11:6)
07:22 Sergey Belikov – Vyacheslav Malofeev 4:0 (11:8,11:3,11:8,13:11)
07:22 Sergey Belikov – Vyacheslav Malofeev 4:0 (11:8,11:3,11:8,13:11)
07:30 Anton Tyurikov – Valery Khanko 4:2 (11:9,4:11,11:4,11:8,6:11,11:9)
07:30 Anton Tyurikov – Valery Khanko 4:2 (11:9,4:11,11:4,11:8,6:11,11:9)
07:31 Timofey Radchenko – Igor Shkrobot 2:4 (8:11,11:6,5:11,1:11,11:8,8:11)
07:31 Timofey Radchenko – Igor Shkrobot 2:4 (8:11,11:6,5:11,1:11,11:8,8:11)
07:32 Pavel Tsybulko – Valery Bykh 4:3 (9:11,12:10,11:6,5:11,11:5,10:12,11:5)
07:32 Pavel Tsybulko – Valery Bykh 4:3 (9:11,12:10,11:6,5:11,11:5,10:12,11:5)
07:35 Sergey Cherednichenko – Evgeniy Petrov 4:3 (11:9,5:11,13:11,8:11,11:6,9:11,11:9)
07:35 Sergey Cherednichenko – Evgeniy Petrov 4:3 (11:9,5:11,13:11,8:11,11:6,9:11,11:9)
07:39 Jan Ogrodnik – Mikhail Chubai 2:4 (8:11,12:10,11:8,10:12,5:11,7:11)
07:39 Jan Ogrodnik – Mikhail Chubai 2:4 (8:11,12:10,11:8,10:12,5:11,7:11)
07:40 Timofey Berezin – Denis Dinislamov 1:4 (9:11,2:11,11:6,9:11,6:11)
07:40 Timofey Berezin – Denis Dinislamov 1:4 (9:11,2:11,11:6,9:11,6:11)
07:40 Marcin Blachnik – Piotr Michalski M. 4:2 (11:8,11:7,4:11,11:9,7:11,12:10)
07:40 Marcin Blachnik – Piotr Michalski M. 4:2 (11:8,11:7,4:11,11:9,7:11,12:10)
07:45 Marcin Kacperczyk – Blazej Podolski 4:1 (6:11,12:10,11:5,11:9,11:8)
07:45 Marcin Kacperczyk – Blazej Podolski 4:1 (6:11,12:10,11:5,11:9,11:8)
07:54 Alexey Yamankin – Alisher Karimjanov 2:4 (11:9,12:14,11:4,13:15,4:11,9:11)
07:54 Alexey Yamankin – Alisher Karimjanov 2:4 (11:9,12:14,11:4,13:15,4:11,9:11)
07:55 Vladimir Mikhalin – Nikita Ivanovsky 1:4 (11:3,7:11,12:14,6:11,10:12)
07:55 Vladimir Mikhalin – Nikita Ivanovsky 1:4 (11:3,7:11,12:14,6:11,10:12)
07:59 Sergei Demidovich – Igor Shkrobot 3:4 (7:11,11:13,7:11,11:9,11:7,12:10,8:11)
07:59 Sergei Demidovich – Igor Shkrobot 3:4 (7:11,11:13,7:11,11:9,11:7,12:10,8:11)
08:00 Dmitriy Gorodkov – Aleksei Sklemin 2:4 (6:11,11:9,11:8,8:11,6:11,7:11)
08:00 Diego Jassan – Mateusz Kukkuk 2:4 (11:8,8:11,8:11,9:11,11:7,10:12)
08:00 Valentin Bas – Matvey Zhdanyuk 4:0 (11:5,11:7,11:6,11:5)
08:00 Valentin Bas – Matvey Zhdanyuk 4:0 (11:5,11:7,11:6,11:5)
08:00 Dmitriy Gorodkov – Aleksei Sklemin 2:4 (6:11,11:9,11:8,8:11,6:11,7:11)
08:00 Diego Jassan – Mateusz Kukkuk 2:4 (11:8,8:11,8:11,9:11,11:7,10:12)
08:05 Alexander Yaskevich – Valery Khanko 4:3 (1:11,4:11,11:7,10:12,11:3,11:7,11:9)
08:05 Alexander Yaskevich – Valery Khanko 4:3 (1:11,4:11,11:7,10:12,11:3,11:7,11:9)
08:11 Filip Kostecki – Mikhail Chubai 2:4 (6:11,11:6,11:8,9:11,9:11,8:11)
08:11 Filip Kostecki – Mikhail Chubai 2:4 (6:11,11:6,11:8,9:11,9:11,8:11)
08:11 Grigorii Solovov – Anton Sentyabov 4:0 (13:11,11:7,11:7,11:5)
08:11 Grigorii Solovov – Anton Sentyabov 4:0 (13:11,11:7,11:7,11:5)
08:12 Ruslan Tylindus – Valery Bykh 1:4 (4:11,7:11,15:17,11:7,2:11)
08:12 Ruslan Tylindus – Valery Bykh 1:4 (4:11,7:11,15:17,11:7,2:11)
08:17 Egor Bardin – Danil Khramukhin 1:4 (11:6,5:11,11:13,4:11,6:11)
08:17 Egor Bardin – Danil Khramukhin 1:4 (11:6,5:11,11:13,4:11,6:11)
08:18 Pavel Meleshko – Sergey Cherednichenko 0:4 (1:11,3:11,4:11,6:11)
08:18 Pavel Meleshko – Sergey Cherednichenko 0:4 (1:11,3:11,4:11,6:11)
08:19 Krzysztof Lesiewicz – Kamil Wojtynski 4:2 (10:12,11:7,11:6,11:6,9:11,12:10)
08:19 Krzysztof Lesiewicz – Kamil Wojtynski 4:2 (10:12,11:7,11:6,11:6,9:11,12:10)
08:20 Andrzej Mozol – Marcin Blachnik 1:4 (7:11,8:11,14:16,11:6,10:12)
08:20 Andrzej Mozol – Marcin Blachnik 1:4 (7:11,8:11,14:16,11:6,10:12)
08:25 Timofey Radchenko – Alexander Dyatel 3:4 (11:9,6:11,11:5,9:11,6:11,11:6,11:13)
08:25 Timofey Radchenko – Alexander Dyatel 3:4 (11:9,6:11,11:5,9:11,6:11,11:6,11:13)
08:29 Gleb Radionov – Petr Chugunov 4:0 (11:6,11:3,11:6,11:5)
08:29 Gleb Radionov – Petr Chugunov 4:0 (11:6,11:3,11:6,11:5)
08:30 Alexey Burov – Andrey Spiridonov 2:4 (7:11,3:11,5:11,11:7,11:5,4:11)
08:30 Alexey Burov – Andrey Spiridonov 2:4 (7:11,3:11,5:11,11:7,11:5,4:11)
08:33 Timofey Radchenko – Nikolai Brui 3:4 (11:6,4:11,10:12,11:9,11:9,10:12,10:12)
08:33 Timofey Radchenko – Nikolai Brui 3:4 (11:6,4:11,10:12,11:9,11:9,10:12,10:12)
08:37 Dmitriy Rudov – Filip Pawelec 4:1 (11:7,11:7,11:9,6:11,11:7)
08:37 Dmitriy Rudov – Filip Pawelec 4:1 (11:7,11:7,11:9,6:11,11:7)
08:40 Evgeniy Petrov – Islam Chegaduev 4:3 (8:11,12:10,5:11,11:8,8:11,11:8,11:8)
08:40 Evgeniy Petrov – Islam Chegaduev 4:3 (8:11,12:10,5:11,11:8,8:11,11:8,11:8)
08:40 Anton Tyurikov – Dmitry Panasenko 3:4 (11:1,11:4,10:12,11:4,8:11,10:12,10:12)
08:40 Anton Tyurikov – Dmitry Panasenko 3:4 (11:1,11:4,10:12,11:4,8:11,10:12,10:12)
08:45 Jan Ogrodnik – Norbert Zielony 4:0 (11:8,11:6,11:2,11:9)
08:45 Jan Ogrodnik – Norbert Zielony 4:0 (11:8,11:6,11:2,11:9)
08:50 Pavel Tsybulko – Alexey Shchiryakov 4:1 (7:11,11:8,11:8,11:7,11:9)
08:50 Pavel Tsybulko – Alexey Shchiryakov 4:1 (7:11,11:8,11:8,11:7,11:9)
08:50 Aleksei Sklemin – Gleb Radionov 4:1 (11:6,11:4,13:11,6:11,11:7)
08:50 Aleksei Sklemin – Gleb Radionov 4:1 (11:6,11:4,13:11,6:11,11:7)
08:50 Patryk Bednarz – Piotr Michalski M. 4:2 (12:10,11:7,8:11,13:15,11:9,12:10)
08:50 Patryk Bednarz – Piotr Michalski M. 4:2 (12:10,11:7,8:11,13:15,11:9,12:10)
08:57 Anton Sentyabov – Alisher Karimjanov 4:2 (11:7,3:11,11:8,8:11,11:4,11:9)
08:57 Anton Sentyabov – Alisher Karimjanov 4:2 (11:7,3:11,11:8,8:11,11:4,11:9)
08:57 Nikita Ivanovsky – Alexey Burov 4:3 (1:11,1:11,4:11,11:7,11:8,11:8,11:8)
08:57 Nikita Ivanovsky – Alexey Burov 4:3 (1:11,1:11,4:11,11:7,11:8,11:8,11:8)
09:00 Mateusz Kukkuk – Pawel Mazuryk 3:4 (8:11,11:6,9:11,7:11,11:8,11:6,5:11)
09:00 Alexey Popov – Bogdan Tikhonov 2:4 (6:11,7:11,7:11,11:4,11:5,4:11)
09:00 Mateusz Kukkuk – Pawel Mazuryk 3:4 (8:11,11:6,9:11,7:11,11:8,11:6,5:11)
09:00 Alexey Popov – Bogdan Tikhonov 2:4 (6:11,7:11,7:11,11:4,11:5,4:11)
09:01 Damian Antczak – Tomasz Trzaskowski 4:0 (11:4,11:5,11:3,11:8)
09:01 Damian Antczak – Tomasz Trzaskowski 4:0 (11:4,11:5,11:3,11:8)
09:03 Alexander Pitimirov – Ivan Doronin 4:3 (6:11,11:8,10:12,11:13,11:7,13:11,11:6)
09:03 Alexander Pitimirov – Ivan Doronin 4:3 (6:11,11:8,10:12,11:13,11:7,13:11,11:6)
09:04 Valentin Bas – Alexander Dyatel 2:4 (6:11,13:11,11:6,8:11,6:11,1:11)
09:04 Valentin Bas – Alexander Dyatel 2:4 (6:11,13:11,11:6,8:11,6:11,1:11)
09:05 Diego Jassan – Filip Pawelec 4:1 (11:8,8:11,11:6,12:10,11:9)
09:05 Diego Jassan – Filip Pawelec 4:1 (11:8,8:11,11:6,12:10,11:9)
09:06 Filip Kostecki – Jan Ogrodnik 0:4 (6:11,6:11,9:11,8:11)
09:06 Filip Kostecki – Jan Ogrodnik 0:4 (6:11,6:11,9:11,8:11)
09:10 Islam Chegaduev – Sergey Cherednichenko 1:4 (11:8,9:11,4:11,7:11,12:14)
09:10 Islam Chegaduev – Sergey Cherednichenko 1:4 (11:8,9:11,4:11,7:11,12:14)
09:13 Petr Chugunov – Dmitriy Gorodkov 1:4 (11:9,4:11,4:11,8:11,7:11)
09:13 Petr Chugunov – Dmitriy Gorodkov 1:4 (11:9,4:11,4:11,8:11,7:11)
09:15 Alexander Yaskevich – Anton Tyurikov 4:0 (11:7,11:6,11:4,11:7)
09:15 Alexander Yaskevich – Anton Tyurikov 4:0 (11:7,11:6,11:4,11:7)
09:23 Jakub Lamperski – Rafal Kujawa 4:3 (11:7,5:11,8:11,11:7,3:11,11:7,11:8)
09:23 Jakub Lamperski – Rafal Kujawa 4:3 (11:7,5:11,8:11,11:7,3:11,11:7,11:8)
09:24 Patryk Bednarz – Andrzej Mozol 4:0 (11:9,11:3,11:5,11:5)
09:24 Patryk Bednarz – Andrzej Mozol 4:0 (11:9,11:3,11:5,11:5)
09:25 Ivan Kasperovich – Ivan Patsyna 4:3 (6:11,11:7,11:8,11:8,8:11,7:11,11:9)
09:25 Sergei Demidovich – Timofey Radchenko 1:4 (8:11,8:11,11:8,9:11,8:11)
09:25 Ivan Kasperovich – Ivan Patsyna 4:3 (6:11,11:7,11:8,11:8,8:11,7:11,11:9)
09:25 Sergei Demidovich – Timofey Radchenko 1:4 (8:11,8:11,11:8,9:11,8:11)
09:29 Mikhail Chubai – Norbert Zielony 4:0 (11:4,11:8,15:13,11:6)
09:29 Mikhail Chubai – Norbert Zielony 4:0 (11:4,11:8,15:13,11:6)
09:33 Dmitriy Rudov – Mateusz Kukkuk 4:3 (11:6,8:11,11:13,11:7,11:7,5:11,11:9)
09:33 Dmitriy Rudov – Mateusz Kukkuk 4:3 (11:6,8:11,11:13,11:7,11:7,5:11,11:9)
09:34 Alexey Yamankin – Grigorii Solovov 2:4 (5:11,15:13,14:12,7:11,6:11,7:11)
09:34 Alexey Yamankin – Grigorii Solovov 2:4 (5:11,15:13,14:12,7:11,6:11,7:11)
09:35 Adrian Kucharzyk – Boguslaw Tymejczyk 4:2 (14:12,9:11,11:5,16:14,4:11,11:8)
09:35 Pavel Pavlov – Denis Medvedev 3:4 (5:11,10:12,11:6,11:6,4:11,11:9,10:12)
09:35 Pavel Pavlov – Denis Medvedev 3:4 (5:11,10:12,11:6,11:6,4:11,11:9,10:12)
09:35 Adrian Kucharzyk – Boguslaw Tymejczyk 4:2 (14:12,9:11,11:5,16:14,4:11,11:8)
09:38 Valery Khanko – Dmitry Panasenko 2:4 (7:11,10:12,13:11,6:11,11:6,6:11)
09:38 Valery Khanko – Dmitry Panasenko 2:4 (7:11,10:12,13:11,6:11,11:6,6:11)
09:39 Dmitriy Gorodkov – Gleb Radionov 4:0 (11:6,11:7,11:9,11:6)
09:39 Dmitriy Gorodkov – Gleb Radionov 4:0 (11:6,11:7,11:9,11:6)
09:40 Timofey Radchenko – Matvey Zhdanyuk 4:2 (11:8,12:10,7:11,11:13,11:5,11:9)
09:40 Timofey Radchenko – Matvey Zhdanyuk 4:2 (11:8,12:10,7:11,11:13,11:5,11:9)
09:43 Igor Tyukhlov – Andrey Sirotkin 1:4 (8:11,7:11,7:11,11:4,8:11)
09:43 Igor Tyukhlov – Andrey Sirotkin 1:4 (8:11,7:11,7:11,11:4,8:11)
09:45 Pavel Meleshko – Evgeniy Petrov 2:4 (11:8,2:11,6:11,8:11,11:9,6:11)
09:45 Pavel Meleshko – Evgeniy Petrov 2:4 (11:8,2:11,6:11,8:11,11:9,6:11)
09:53 Mikhail Chubai – Filip Kostecki 2:4 (6:11,11:6,5:11,7:11,11:7,7:11)
09:53 Mikhail Chubai – Filip Kostecki 2:4 (6:11,11:6,5:11,7:11,11:7,7:11)
09:57 Damian Antczak – Rafal Kujawa 4:0 (11:8,11:7,11:2,11:4)
09:57 Damian Antczak – Rafal Kujawa 4:0 (11:8,11:7,11:2,11:4)
09:59 Vadim Guzarevich – Vitaly Nizavets 3:4 (9:11,11:7,15:13,19:17,8:11,4:11,5:11)
09:59 Vadim Guzarevich – Vitaly Nizavets 3:4 (9:11,11:7,15:13,19:17,8:11,4:11,5:11)
09:59 Aleksei Sklemin – Petr Chugunov 4:3 (11:9,12:10,9:11,5:11,9:11,11:9,11:7)
09:59 Aleksei Sklemin – Petr Chugunov 4:3 (11:9,12:10,9:11,5:11,9:11,11:9,11:7)
10:00 Anton Sentyabov – Grigorii Solovov 0:4 (3:11,5:11,6:11,7:11)
10:00 Anton Sentyabov – Grigorii Solovov 0:4 (3:11,5:11,6:11,7:11)
10:00 Piotr Michalski M. – Marcin Blachnik 4:0 (11:3,11:8,11:7,11:8)
10:00 Piotr Michalski M. – Marcin Blachnik 4:0 (11:3,11:8,11:7,11:8)
10:03 Igor Shkrobot – Nikolai Brui 4:3 (8:11,11:7,11:9,13:11,3:11,7:11,11:7)
10:03 Igor Shkrobot – Nikolai Brui 4:3 (8:11,11:7,11:9,13:11,3:11,7:11,11:7)
10:04 Vladimir Mikhalin – Alexey Burov 4:3 (11:13,0:11,11:9,5:11,11:5,11:9,11:8)
10:04 Vladimir Mikhalin – Alexey Burov 4:3 (11:13,0:11,11:9,5:11,11:5,11:9,11:8)
10:05 Pawel Mazuryk – Adrian Kucharzyk 4:2 (11:8,11:9,11:13,11:7,11:13,11:7)
10:05 Pawel Mazuryk – Adrian Kucharzyk 4:2 (11:8,11:9,11:13,11:7,11:13,11:7)
10:10 Bogdan Tikhonov – Pavel Pavlov 4:1 (11:0,11:9,8:11,11:7,11:3)
10:10 Bogdan Tikhonov – Pavel Pavlov 4:1 (11:0,11:9,8:11,11:7,11:3)
10:12 Marcin Blachnik – Andrzej Mozol 4:2 (10:12,11:6,11:7,5:11,11:9,11:0)
10:12 Marcin Blachnik – Andrzej Mozol 4:2 (10:12,11:6,11:7,5:11,11:9,11:0)
10:13 Valery Khanko – Alexander Yaskevich 2:4 (12:10,9:11,6:11,11:4,8:11,6:11)
10:13 Valery Khanko – Alexander Yaskevich 2:4 (12:10,9:11,6:11,11:4,8:11,6:11)
10:13 Diego Jassan – Dmitriy Rudov 4:3 (5:11,11:7,13:11,11:6,8:11,7:11,11:5)
10:13 Diego Jassan – Dmitriy Rudov 4:3 (5:11,11:7,13:11,11:6,8:11,7:11,11:5)
10:14 Valentin Bas – Timofey Radchenko 2:4 (4:11,11:13,3:11,11:6,15:13,7:11)
10:14 Valentin Bas – Timofey Radchenko 2:4 (4:11,11:13,3:11,11:6,15:13,7:11)
10:23 Jakub Lamperski – Tomasz Trzaskowski 3:4 (8:11,11:13,11:8,9:11,11:5,11:7,14:16)
10:23 Jakub Lamperski – Tomasz Trzaskowski 3:4 (8:11,11:13,11:8,9:11,11:5,11:7,14:16)
10:27 Ivan Doronin – Igor Tyukhlov 4:1 (12:10,11:4,8:11,11:3,16:14)
10:27 Ivan Doronin – Igor Tyukhlov 4:1 (12:10,11:4,8:11,11:3,16:14)
10:28 Norbert Zielony – Jan Ogrodnik 3:4 (11:2,11:3,7:11,5:11,11:4,6:11,3:11)
10:28 Norbert Zielony – Jan Ogrodnik 3:4 (11:2,11:3,7:11,5:11,11:4,6:11,3:11)
10:30 Sergey Cherednichenko – Pavel Meleshko 4:3 (8:11,6:11,11:8,11:5,11:4,6:11,11:5)
10:30 Sergey Cherednichenko – Pavel Meleshko 4:3 (8:11,6:11,11:8,11:5,11:4,6:11,11:5)
10:35 Boguslaw Tymejczyk – Mateusz Kukkuk 4:3 (11:6,11:8,8:11,14:12,8:11,11:13,11:7)
10:35 Denis Medvedev – Alexey Popov 4:1 (14:12,9:11,11:9,11:9,11:8)
10:35 Boguslaw Tymejczyk – Mateusz Kukkuk 4:3 (11:6,11:8,8:11,14:12,8:11,11:13,11:7)
10:35 Denis Medvedev – Alexey Popov 4:1 (14:12,9:11,11:9,11:9,11:8)
10:38 Gleb Radionov – Dmitriy Gorodkov 4:2 (16:14,5:11,11:8,14:16,11:5,11:6)
10:38 Gleb Radionov – Dmitriy Gorodkov 4:2 (16:14,5:11,11:8,14:16,11:5,11:6)
10:40 Chen Ji Min – Ricardo Avila Gonzalez 3:4 (9:11,11:6,7:11,11:3,11:7,6:11,8:11)
10:40 Chen Ji Min – Ricardo Avila Gonzalez 3:4 (9:11,11:6,7:11,11:3,11:7,6:11,8:11)
10:40 Alisher Karimjanov – Alexey Yamankin 2:4 (11:8,9:11,15:13,8:11,12:14,10:12)
10:40 Alisher Karimjanov – Alexey Yamankin 2:4 (11:8,9:11,15:13,8:11,12:14,10:12)
10:43 Ivan Kasperovich – Vitaly Nizavets 4:2 (4:11,11:7,12:10,7:11,11:5,11:6)
10:43 Ivan Kasperovich – Vitaly Nizavets 4:2 (4:11,11:7,12:10,7:11,11:5,11:6)
10:45 Piotr Michalski M. – Patryk Bednarz 2:4 (5:11,8:11,11:5,11:5,4:11,5:11)
10:45 Piotr Michalski M. – Patryk Bednarz 2:4 (5:11,8:11,11:5,11:5,4:11,5:11)
10:46 Alexander Dyatel – Matvey Zhdanyuk 4:3 (11:9,8:11,10:12,11:6,11:6,9:11,12:10)
10:46 Alexander Dyatel – Matvey Zhdanyuk 4:3 (11:9,8:11,10:12,11:6,11:6,9:11,12:10)
10:46 Dmitry Panasenko – Anton Tyurikov 1:4 (11:5,9:11,5:11,5:11,5:11)
10:46 Dmitry Panasenko – Anton Tyurikov 1:4 (11:5,9:11,5:11,5:11,5:11)
10:47 Igor Shkrobot – Sergei Demidovich 4:2 (11:5,5:11,11:9,4:11,11:8,11:5)
10:47 Igor Shkrobot – Sergei Demidovich 4:2 (11:5,5:11,11:9,4:11,11:8,11:5)
10:48 Filip Pawelec – Mateusz Kukkuk 3:4 (6:11,11:7,10:12,11:5,11:7,6:11,8:11)
10:48 Filip Pawelec – Mateusz Kukkuk 3:4 (6:11,11:7,10:12,11:5,11:7,6:11,8:11)
10:57 Andrey Sirotkin – Alexander Pitimirov 2:4 (11:9,11:9,6:11,8:11,7:11,9:11)
10:57 Andrey Sirotkin – Alexander Pitimirov 2:4 (11:9,11:9,6:11,8:11,7:11,9:11)
10:59 Norbert Zielony – Mikhail Chubai 2:4 (11:7,11:7,9:11,5:11,11:13,6:11)
10:59 Norbert Zielony – Mikhail Chubai 2:4 (11:7,11:7,9:11,5:11,11:13,6:11)
11:05 Alexey Burov – Nikita Ivanovsky 2:4 (8:11,5:11,11:9,11:3,5:11,5:11)
11:05 Alexey Burov – Nikita Ivanovsky 2:4 (8:11,5:11,11:9,11:3,5:11,5:11)
11:07 Damian Antczak – Jakub Lamperski 4:2 (11:5,12:10,7:11,8:11,11:4,11:8)
11:07 Damian Antczak – Jakub Lamperski 4:2 (11:5,12:10,7:11,8:11,11:4,11:8)
11:10 Islam Chegaduev – Evgeniy Petrov 0:4 (7:11,6:11,7:11,7:11)
11:10 Islam Chegaduev – Evgeniy Petrov 0:4 (7:11,6:11,7:11,7:11)
11:11 Dmitry Panasenko – Valery Khanko 4:2 (6:11,9:11,12:10,11:5,11:4,11:8)
11:11 Dmitry Panasenko – Valery Khanko 4:2 (6:11,9:11,12:10,11:5,11:4,11:8)
11:14 Mario Hidalgo Gutierrez – Alejandro Merino Pena 1:4 (4:11,5:11,11:8,8:11,8:11)
11:14 Mario Hidalgo Gutierrez – Alejandro Merino Pena 1:4 (4:11,5:11,11:8,8:11,8:11)
11:15 Nikolai Brui – Timofey Radchenko 4:1 (7:11,11:8,11:6,11:3,11:9)
11:15 Nikolai Brui – Timofey Radchenko 4:1 (7:11,11:8,11:6,11:3,11:9)
11:15 Alisher Karimjanov – Anton Sentyabov 4:1 (11:3,14:12,11:9,4:11,11:6)
11:15 Alisher Karimjanov – Anton Sentyabov 4:1 (11:3,14:12,11:9,4:11,11:6)
11:17 Petr Chugunov – Aleksei Sklemin 1:4 (7:11,9:11,11:6,3:11,8:11)
11:17 Petr Chugunov – Aleksei Sklemin 1:4 (7:11,9:11,11:6,3:11,8:11)
11:18 Vadim Guzarevich – Ivan Patsyna 4:3 (11:13,11:7,12:10,11:2,4:11,9:11,12:10)
11:18 Vadim Guzarevich – Ivan Patsyna 4:3 (11:13,11:7,12:10,11:2,4:11,9:11,12:10)
11:20 Alexey Popov – Pavel Pavlov 4:3 (7:11,11:7,11:9,11:6,8:11,7:11,11:3)
11:20 Alexey Popov – Pavel Pavlov 4:3 (7:11,11:7,11:9,11:6,8:11,7:11,11:3)
11:20 Mateusz Kukkuk – Adrian Kucharzyk 4:2 (11:8,8:11,9:11,11:8,11:6,11:6)
11:20 Mateusz Kukkuk – Adrian Kucharzyk 4:2 (11:8,8:11,9:11,11:8,11:6,11:6)
11:28 Timofey Radchenko – Valentin Bas 4:2 (9:11,11:5,11:7,11:6,3:11,11:5)
11:28 Timofey Radchenko – Valentin Bas 4:2 (9:11,11:5,11:7,11:6,3:11,11:5)
11:28 Vladimir Mikhalin – Andrey Spiridonov 3:4 (6:11,7:11,11:9,4:11,11:8,11:8,3:11)
11:28 Vladimir Mikhalin – Andrey Spiridonov 3:4 (6:11,7:11,11:9,4:11,11:8,11:8,3:11)
11:35 Pavel Meleshko – Islam Chegaduev 4:3 (11:6,12:10,11:13,11:3,8:11,8:11,11:6)
11:35 Pavel Meleshko – Islam Chegaduev 4:3 (11:6,12:10,11:13,11:3,8:11,8:11,11:6)
11:36 Filip Pawelec – Dmitriy Rudov 4:1 (11:5,11:9,17:15,8:11,12:10)
11:36 Filip Pawelec – Dmitriy Rudov 4:1 (11:5,11:9,17:15,8:11,12:10)
11:37 Jan Ogrodnik – Filip Kostecki 1:4 (11:4,7:11,6:11,4:11,8:11)
11:37 Jan Ogrodnik – Filip Kostecki 1:4 (11:4,7:11,6:11,4:11,8:11)
11:39 Rafal Kujawa – Tomasz Trzaskowski 2:4 (8:11,11:13,13:15,11:5,11:6,7:11)
11:39 Alexander Pitimirov – Igor Tyukhlov 4:3 (11:2,7:11,5:11,11:8,11:9,4:11,11:5)
11:39 Alexander Pitimirov – Igor Tyukhlov 4:3 (11:2,7:11,5:11,11:8,11:9,4:11,11:5)
11:39 Rafal Kujawa – Tomasz Trzaskowski 2:4 (8:11,11:13,13:15,11:5,11:6,7:11)
11:40 Grigorii Solovov – Alexey Yamankin 4:2 (11:6,7:11,7:11,11:4,11:2,11:6)
11:40 Grigorii Solovov – Alexey Yamankin 4:2 (11:6,7:11,7:11,11:4,11:2,11:6)
11:42 Ricardo Avila Gonzalez – Mario Hidalgo Gutierrez 4:1 (12:10,7:11,11:9,11:9,11:8)
11:42 Ricardo Avila Gonzalez – Mario Hidalgo Gutierrez 4:1 (12:10,7:11,11:9,11:9,11:8)
11:42 Dmitriy Gorodkov – Petr Chugunov 4:0 (13:11,11:6,11:5,11:7)
11:42 Dmitriy Gorodkov – Petr Chugunov 4:0 (13:11,11:6,11:5,11:7)
11:44 Anton Tyurikov – Alexander Yaskevich 3:4 (6:11,9:11,11:3,13:11,7:11,11:6,5:11)
11:44 Anton Tyurikov – Alexander Yaskevich 3:4 (6:11,9:11,11:3,13:11,7:11,11:6,5:11)
11:50 Pawel Mazuryk – Boguslaw Tymejczyk 4:1 (11:8,5:11,11:7,11:6,12:10)
11:50 Dmitry Mikhalenko – Dmitry Borisov 3:4 (5:11,12:10,3:11,11:5,10:12,13:11,5:11)
11:50 Dmitry Mikhalenko – Dmitry Borisov 3:4 (5:11,12:10,3:11,11:5,10:12,13:11,5:11)
11:50 Pawel Mazuryk – Boguslaw Tymejczyk 4:1 (11:8,5:11,11:7,11:6,12:10)
11:51 Timofey Radchenko – Sergei Demidovich 3:4 (12:10,6:11,6:11,11:4,11:6,10:12,4:11)
11:51 Timofey Radchenko – Sergei Demidovich 3:4 (12:10,6:11,6:11,11:4,11:6,10:12,4:11)
11:59 Ivan Kasperovich – Vadim Guzarevich 1:4 (1:11,8:11,8:11,11:9,8:11)
11:59 Ivan Kasperovich – Vadim Guzarevich 1:4 (1:11,8:11,8:11,11:9,8:11)
12:00 Vladimir Mikhalin – Maxim Boboryko 4:2 (11:4,10:12,11:8,11:4,4:11,12:10)
12:00 Bogdan Tikhonov – Denis Medvedev 4:1 (11:7,9:11,11:8,13:11,13:11)
12:00 Damian Rybak – Przemyslaw Walaszek 4:1 (11:7,11:6,11:8,9:11,13:11)
12:00 Damian Rybak – Przemyslaw Walaszek 4:1 (11:7,11:6,11:8,9:11,13:11)
12:00 Bogdan Tikhonov – Denis Medvedev 4:1 (11:7,9:11,11:8,13:11,13:11)
12:00 Vladimir Mikhalin – Maxim Boboryko 4:2 (11:4,10:12,11:8,11:4,4:11,12:10)
12:02 Matvey Zhdanyuk – Alexander Dyatel 2:4 (11:8,6:11,9:11,7:11,11:7,4:11)
12:02 Matvey Zhdanyuk – Alexander Dyatel 2:4 (11:8,6:11,9:11,7:11,11:7,4:11)
12:03 Gleb Radionov – Aleksei Sklemin 0:4 (9:11,4:11,4:11,3:11)
12:03 Gleb Radionov – Aleksei Sklemin 0:4 (9:11,4:11,4:11,3:11)
12:09 Nikolai Brui – Igor Shkrobot 1:4 (8:11,11:13,4:11,12:10,5:11)
12:09 Nikolai Brui – Igor Shkrobot 1:4 (8:11,11:13,4:11,12:10,5:11)
12:10 Nelson Villanueva Morales – Marcos Sanchez Espinosa 4:3 (12:10,11:9,6:11,10:12,11:6,10:12,11:9)
12:10 Evgeniy Petrov – Sergey Cherednichenko 4:2 (8:11,11:5,11:5,11:4,3:11,11:9)
12:10 Nelson Villanueva Morales – Marcos Sanchez Espinosa 4:3 (12:10,11:9,6:11,10:12,11:6,10:12,11:9)
12:10 Evgeniy Petrov – Sergey Cherednichenko 4:2 (8:11,11:5,11:5,11:4,3:11,11:9)
12:13 Mateusz Kukkuk – Diego Jassan 2:4 (13:11,7:11,15:13,7:11,7:11,6:11)
12:13 Mateusz Kukkuk – Diego Jassan 2:4 (13:11,7:11,15:13,7:11,7:11,6:11)
12:15 Alejandro Merino Pena – Chen Ji Min 4:3 (11:9,6:11,4:11,11:7,7:11,11:1,11:9)
12:15 Ivan Doronin – Andrey Sirotkin 4:3 (10:12,11:1,8:11,11:5,11:8,4:11,11:6)
12:15 Alejandro Merino Pena – Chen Ji Min 4:3 (11:9,6:11,4:11,11:7,7:11,11:1,11:9)
12:15 Ivan Doronin – Andrey Sirotkin 4:3 (10:12,11:1,8:11,11:5,11:8,4:11,11:6)
12:17 Rafal Kujawa – Damian Antczak 2:4 (9:11,11:7,7:11,5:11,13:11,6:11)
12:17 Rafal Kujawa – Damian Antczak 2:4 (9:11,11:7,7:11,5:11,13:11,6:11)
12:19 Alexey Burov – Vladimir Mikhalin 3:4 (9:11,11:8,11:8,7:11,8:11,11:7,4:11)
12:19 Alexey Burov – Vladimir Mikhalin 3:4 (9:11,11:8,11:8,7:11,8:11,11:7,4:11)
12:20 Boguslaw Tymejczyk – Pawel Mazuryk 4:3 (9:11,11:7,8:11,11:5,12:10,9:11,11:7)
12:20 Boguslaw Tymejczyk – Pawel Mazuryk 4:3 (9:11,11:7,8:11,11:5,12:10,9:11,11:7)
12:25 Maksymilian Alot – Mandar Hardikar 2:4 (12:14,11:8,4:11,10:12,11:8,4:11)
12:25 Maksymilian Alot – Mandar Hardikar 2:4 (12:14,11:8,4:11,10:12,11:8,4:11)
12:29 Vitaly Nizavets – Ivan Patsyna 2:4 (9:11,12:10,11:9,8:11,5:11,7:11)
12:29 Vitaly Nizavets – Ivan Patsyna 2:4 (9:11,12:10,11:9,8:11,5:11,7:11)
12:30 Evgeny Shumeiko – Eduard Mozhaev 1:4 (5:11,11:7,5:11,9:11,6:11)
12:30 Evgeny Shumeiko – Eduard Mozhaev 1:4 (5:11,11:7,5:11,9:11,6:11)
12:33 Egor Dolinsky – Pavel Galanov 4:3 (9:11,11:8,6:11,10:12,11:9,11:8,11:6)
12:33 Egor Dolinsky – Pavel Galanov 4:3 (9:11,11:8,6:11,10:12,11:9,11:8,11:6)
12:35 Pavel Pavlov – Bogdan Tikhonov 4:1 (11:9,4:11,12:10,12:10,11:7)
12:35 Matvey Zhdanyuk – Valentin Bas 3:4 (7:11,9:11,9:11,13:11,11:5,11:8,8:11)
12:35 Matvey Zhdanyuk – Valentin Bas 3:4 (7:11,9:11,9:11,13:11,11:5,11:8,8:11)
12:35 Pavel Pavlov – Bogdan Tikhonov 4:1 (11:9,4:11,12:10,12:10,11:7)
12:49 Igor Tyukhlov – Alexander Pitimirov 3:4 (7:11,11:5,6:11,11:5,6:11,11:8,5:11)
12:49 Igor Tyukhlov – Alexander Pitimirov 3:4 (7:11,11:5,6:11,11:5,6:11,11:8,5:11)
12:50 Alexander Elinson – Sergey Tarasov 4:1 (11:4,11:13,11:5,11:8,13:11)
12:50 Ivan Grishunin – Alexander Nekrasov 2:4 (11:7,9:11,10:12,11:9,10:12,8:11)
12:50 Alexander Elinson – Sergey Tarasov 4:1 (11:4,11:13,11:5,11:8,13:11)
12:50 Ivan Grishunin – Alexander Nekrasov 2:4 (11:7,9:11,10:12,11:9,10:12,8:11)
12:52 Chen Ji Min – Mario Hidalgo Gutierrez 4:0 (12:10,11:6,11:7,11:7)
12:52 Chen Ji Min – Mario Hidalgo Gutierrez 4:0 (12:10,11:6,11:7,11:7)
12:55 Andrey Spiridonov – Nikita Ivanovsky 4:0 (14:12,12:10,11:8,11:7)
12:55 Emiliano Riofrio – Jesus Pena Hernandez 1:4 (8:11,7:11,11:9,10:12,8:11)
12:55 Emiliano Riofrio – Jesus Pena Hernandez 1:4 (8:11,7:11,11:9,10:12,8:11)
12:55 Andrey Spiridonov – Nikita Ivanovsky 4:0 (14:12,12:10,11:8,11:7)
12:57 Tomasz Trzaskowski – Jakub Lamperski 2:4 (10:12,15:17,11:3,11:6,8:11,7:11)
12:57 Tomasz Trzaskowski – Jakub Lamperski 2:4 (10:12,15:17,11:3,11:6,8:11,7:11)
12:58 Mateusz Kukkuk – Dmitriy Rudov 3:4 (6:11,7:11,11:5,11:8,12:10,1:11,10:12)
12:58 Mateusz Kukkuk – Dmitriy Rudov 3:4 (6:11,7:11,11:5,11:8,12:10,1:11,10:12)
13:00 Alexander Belkin – Daniil Batyuta 4:1 (7:11,11:7,11:7,11:8,11:9)
13:00 Alexander Vasiliev – Artem Meleshko 4:2 (11:9,13:15,11:6,11:6,6:11,11:9)
13:00 Abhishek Yadav – Jakub Chojnacki 4:2 (10:12,11:9,12:10,11:7,7:11,11:9)
13:00 Adrian Kucharzyk – Mateusz Kukkuk 4:1 (8:11,11:7,11:2,11:6,13:11)
13:00 Alexey Popov – Denis Medvedev 3:4 (12:14,8:11,9:11,11:5,11:9,11:9,9:11)
13:00 Adrian Kucharzyk – Mateusz Kukkuk 4:1 (8:11,11:7,11:2,11:6,13:11)
13:00 Abhishek Yadav – Jakub Chojnacki 4:2 (10:12,11:9,12:10,11:7,7:11,11:9)
13:00 Alexander Belkin – Daniil Batyuta 4:1 (7:11,11:7,11:7,11:8,11:9)
13:00 Alexander Vasiliev – Artem Meleshko 4:2 (11:9,13:15,11:6,11:6,6:11,11:9)
13:00 Alexey Popov – Denis Medvedev 3:4 (12:14,8:11,9:11,11:5,11:9,11:9,9:11)
13:02 Dmitry Borisov – Evgeny Shumeiko 4:1 (11:4,11:7,7:11,11:4,11:4)
13:02 Dmitry Borisov – Evgeny Shumeiko 4:1 (11:4,11:7,7:11,11:4,11:4)
13:03 Damian Rybak – Mandar Hardikar 2:4 (13:11,4:11,5:11,11:4,7:11,9:11)
13:03 Vitaly Nizavets – Vadim Guzarevich 3:4 (10:12,9:11,11:9,13:11,11:7,5:11,8:11)
13:03 Vitaly Nizavets – Vadim Guzarevich 3:4 (10:12,9:11,11:9,13:11,11:7,5:11,8:11)
13:03 Damian Rybak – Mandar Hardikar 2:4 (13:11,4:11,5:11,11:4,7:11,9:11)
13:10 Vladimir Mikhalin – Nabijon Gafurov 4:1 (7:11,11:4,11:8,11:2,11:4)
13:10 Vladimir Mikhalin – Nabijon Gafurov 4:1 (7:11,11:4,11:8,11:2,11:4)
13:15 Alexander Dyatel – Timofey Radchenko 2:4 (6:11,11:3,7:11,11:8,2:11,6:11)
13:15 Alexander Dyatel – Timofey Radchenko 2:4 (6:11,11:3,7:11,11:8,2:11,6:11)
13:18 Ricardo Avila Gonzalez – Alejandro Merino Pena 4:2 (11:7,5:11,11:7,9:11,11:3,11:4)
13:18 Ricardo Avila Gonzalez – Alejandro Merino Pena 4:2 (11:7,5:11,11:7,9:11,11:3,11:4)
13:20 Oleg Shilo – Maxim Schinov 3:4 (4:11,11:7,10:12,7:11,11:9,11:9,8:11)
13:20 Marcos Sanchez Espinosa – Emiliano Riofrio 4:2 (11:7,12:10,9:11,11:8,9:11,11:7)
13:20 Maxim Boboryko – Egor Dolinsky 1:4 (7:11,6:11,6:11,11:9,9:11)
13:20 Maxim Boboryko – Egor Dolinsky 1:4 (7:11,6:11,6:11,11:9,9:11)
13:20 Oleg Shilo – Maxim Schinov 3:4 (4:11,11:7,10:12,7:11,11:9,11:9,8:11)
13:20 Marcos Sanchez Espinosa – Emiliano Riofrio 4:2 (11:7,12:10,9:11,11:8,9:11,11:7)
13:25 Pawel Mazuryk – Mateusz Kukkuk 4:3 (11:7,11:7,10:12,9:11,11:6,11:13,11:5)
13:25 Tomasz Trzaskowski – Rafal Kujawa 4:3 (11:8,11:9,6:11,11:5,5:11,8:11,11:7)
13:25 Pawel Mazuryk – Mateusz Kukkuk 4:3 (11:7,11:7,10:12,9:11,11:6,11:13,11:5)
13:25 Tomasz Trzaskowski – Rafal Kujawa 4:3 (11:8,11:9,6:11,11:5,5:11,8:11,11:7)
13:29 Andrey Sirotkin – Ivan Doronin 4:1 (11:7,7:11,11:4,11:5,11:4)
13:29 Andrey Sirotkin – Ivan Doronin 4:1 (11:7,7:11,11:4,11:5,11:4)
13:30 Filip Kujawa – Jakub Chmielowski 2:4 (3:11,11:6,11:8,8:11,9:11,5:11)
13:30 Filip Kujawa – Jakub Chmielowski 2:4 (3:11,11:6,11:8,8:11,9:11,5:11)
13:32 Denis Voinov – Kirill Goncharov 2:4 (11:6,7:11,11:8,5:11,6:11,8:11)
13:32 Denis Voinov – Kirill Goncharov 2:4 (11:6,7:11,11:8,5:11,6:11,8:11)
13:35 Eduard Mozhaev – Dmitry Mikhalenko 2:4 (9:11,8:11,11:9,5:11,11:9,7:11)
13:35 Eduard Mozhaev – Dmitry Mikhalenko 2:4 (9:11,8:11,11:9,5:11,11:9,7:11)
13:40 Pawel Breiko – Andrey Krasnov 4:1 (9:11,11:5,11:8,11:6,11:7)
13:40 Maksymilian Alot – Przemyslaw Walaszek 4:2 (11:6,8:11,7:11,11:3,11:8,11:9)
13:40 Maksymilian Alot – Przemyslaw Walaszek 4:2 (11:6,8:11,7:11,11:3,11:8,11:9)
13:40 Pawel Breiko – Andrey Krasnov 4:1 (9:11,11:5,11:8,11:6,11:7)
13:42 Filip Pawelec – Diego Jassan 1:4 (11:3,3:11,8:11,3:11,5:11)
13:42 Filip Pawelec – Diego Jassan 1:4 (11:3,3:11,8:11,3:11,5:11)
13:45 Pavel Galanov – Vladimir Mikhalin 1:4 (11:6,6:11,8:11,5:11,7:11)
13:45 Pavel Galanov – Vladimir Mikhalin 1:4 (11:6,6:11,8:11,5:11,7:11)
13:47 Ivan Patsyna – Ivan Kasperovich 4:0 (11:9,11:8,15:13,11:8)
13:47 Ivan Patsyna – Ivan Kasperovich 4:0 (11:9,11:8,15:13,11:8)
13:50 Alexander Nekrasov – Vladimir Mikhalin 2:4 (10:12,7:11,8:11,11:9,11:7,4:11)
13:50 Sergey Tarasov – Oleg Shilo 2:4 (10:12,11:8,6:11,4:11,12:10,7:11)
13:50 Sergey Tarasov – Oleg Shilo 2:4 (10:12,11:8,6:11,4:11,12:10,7:11)
13:50 Alexander Nekrasov – Vladimir Mikhalin 2:4 (10:12,7:11,8:11,11:9,11:7,4:11)
13:51 Mario Hidalgo Gutierrez – Ricardo Avila Gonzalez 4:2 (12:10,11:7,3:11,11:6,4:11,11:6)
13:51 Mario Hidalgo Gutierrez – Ricardo Avila Gonzalez 4:2 (12:10,11:7,3:11,11:6,4:11,11:6)
13:58 Abhishek Yadav – Jakub Chmielowski 4:1 (12:10,10:12,11:9,11:7,11:7)
13:58 Abhishek Yadav – Jakub Chmielowski 4:1 (12:10,10:12,11:9,11:7,11:7)
13:59 Igor Tyukhlov – Ivan Doronin 4:3 (2:11,9:11,6:11,11:6,11:7,11:7,13:11)
13:59 Igor Tyukhlov – Ivan Doronin 4:3 (2:11,9:11,6:11,11:6,11:7,11:7,13:11)
13:59 Alexander Belkin – Kirill Goncharov 2:4 (11:9,8:11,5:11,9:11,11:8,7:11)
13:59 Alexander Belkin – Kirill Goncharov 2:4 (11:9,8:11,5:11,9:11,11:8,7:11)
14:00 Andrey Sirozh – Mikhail Pratskevich 4:2 (11:2,11:8,6:11,9:11,11:9,11:6)
14:00 Yuriy Shashelev – Semen Efremov 4:2 (10:12,12:10,5:11,11:4,11:9,11:5)
14:00 Boguslaw Tymejczyk – Adrian Kucharzyk 3:4 (9:11,8:11,11:5,11:7,14:12,6:11,11:13)
14:00 Jesus Pena Hernandez – Nelson Villanueva Morales 4:2 (11:8,11:5,9:11,11:9,8:11,11:7)
14:00 Efim Efimov – Dmitry Salyagutdinov 1:4 (10:12,6:11,9:11,11:6,5:11)
14:00 Jesus Pena Hernandez – Nelson Villanueva Morales 4:2 (11:8,11:5,9:11,11:9,8:11,11:7)
14:00 Bogdan Tikhonov – Alexey Popov 4:3 (8:11,11:9,15:13,11:5,8:11,7:11,11:8)
14:00 Boguslaw Tymejczyk – Adrian Kucharzyk 3:4 (9:11,8:11,11:5,11:7,14:12,6:11,11:13)
14:00 Yuriy Shashelev – Semen Efremov 4:2 (10:12,12:10,5:11,11:4,11:9,11:5)
14:00 Andrey Sirozh – Mikhail Pratskevich 4:2 (11:2,11:8,6:11,9:11,11:9,11:6)
14:00 Bogdan Tikhonov – Alexey Popov 4:3 (8:11,11:9,15:13,11:5,8:11,7:11,11:8)
14:00 Efim Efimov – Dmitry Salyagutdinov 1:4 (10:12,6:11,9:11,11:6,5:11)
14:05 Alexander Vasiliev – Andrey Krasnov 4:2 (11:3,3:11,9:11,11:5,11:6,11:4)
14:05 Dmitry Mikhalenko – Evgeny Shumeiko 4:0 (11:2,11:3,11:4,11:5)
14:05 Alexander Vasiliev – Andrey Krasnov 4:2 (11:3,3:11,9:11,11:5,11:6,11:4)
14:05 Adam Klosinski – Pawel Galecki 4:3 (11:7,9:11,11:7,13:15,8:11,11:7,11:7)
14:05 Adam Klosinski – Pawel Galecki 4:3 (11:7,9:11,11:7,13:15,8:11,11:7,11:7)
14:05 Dmitry Mikhalenko – Evgeny Shumeiko 4:0 (11:2,11:3,11:4,11:5)
14:07 Jakub Lamperski – Damian Antczak 0:4 (5:11,2:11,14:16,5:11)
14:07 Jakub Lamperski – Damian Antczak 0:4 (5:11,2:11,14:16,5:11)
14:08 Damian Rybak – Maksymilian Alot 0:4 (5:11,11:13,5:11,10:12)
14:08 Damian Rybak – Maksymilian Alot 0:4 (5:11,11:13,5:11,10:12)
14:13 Vitaly Nizavets – Ivan Kasperovich 3:4 (3:11,11:9,11:4,3:11,6:11,11:9,9:11)
14:13 Vitaly Nizavets – Ivan Kasperovich 3:4 (3:11,11:9,11:4,3:11,6:11,11:9,9:11)
14:19 Vladimir Mikhalin – Egor Dolinsky 4:1 (11:9,11:1,11:8,8:11,11:8)
14:19 Vladimir Mikhalin – Egor Dolinsky 4:1 (11:9,11:1,11:8,8:11,11:8)
14:26 Filip Kujawa – Jakub Chojnacki 4:1 (8:11,11:8,11:5,11:8,11:7)
14:26 Filip Kujawa – Jakub Chojnacki 4:1 (8:11,11:8,11:5,11:8,11:7)
14:27 Chen Ji Min – Alejandro Merino Pena 4:2 (11:9,6:11,11:3,12:10,10:12,11:9)
14:27 Chen Ji Min – Alejandro Merino Pena 4:2 (11:9,6:11,11:3,12:10,10:12,11:9)
14:28 Dmitry Borisov – Eduard Mozhaev 4:3 (7:11,11:9,7:11,11:2,4:11,11:3,11:9)
14:28 Dmitry Borisov – Eduard Mozhaev 4:3 (7:11,11:9,7:11,11:2,4:11,11:3,11:9)
14:30 Mandar Hardikar – Przemyslaw Walaszek 1:4 (8:11,11:7,8:11,11:13,5:11)
14:30 Maxim Schinov – Alexander Elinson 4:3 (13:11,11:7,15:13,4:11,6:11,5:11,11:7)
14:30 Denis Voinov – Daniil Batyuta 1:4 (11:5,5:11,13:15,7:11,8:11)
14:30 Pawel Breiko – Artem Meleshko 4:2 (9:11,11:7,11:7,11:6,11:13,11:4)
14:30 Tagir Batandaev – Egor Ananiev 4:1 (11:6,11:9,11:6,6:11,11:6)
14:30 Mandar Hardikar – Przemyslaw Walaszek 1:4 (8:11,11:7,8:11,11:13,5:11)
14:30 Pawel Breiko – Artem Meleshko 4:2 (9:11,11:7,11:7,11:6,11:13,11:4)
14:30 Tagir Batandaev – Egor Ananiev 4:1 (11:6,11:9,11:6,6:11,11:6)
14:30 Denis Voinov – Daniil Batyuta 1:4 (11:5,5:11,13:15,7:11,8:11)
14:30 Maxim Schinov – Alexander Elinson 4:3 (13:11,11:7,15:13,4:11,6:11,5:11,11:7)
14:32 Nabijon Gafurov – Ivan Grishunin 3:4 (10:12,7:11,5:11,11:9,11:7,12:10,4:11)
14:32 Nabijon Gafurov – Ivan Grishunin 3:4 (10:12,7:11,5:11,11:9,11:7,12:10,4:11)
14:33 Nelson Villanueva Morales – Emiliano Riofrio 1:4 (8:11,12:10,15:17,9:11,8:11)
14:33 Nelson Villanueva Morales – Emiliano Riofrio 1:4 (8:11,12:10,15:17,9:11,8:11)
14:35 Kirill Shurapov – Maksim Liakhov 3:4 (10:12,11:4,13:15,11:6,11:9,8:11,7:11)
14:35 Kirill Shurapov – Maksim Liakhov 3:4 (10:12,11:4,13:15,11:6,11:9,8:11,7:11)
14:39 Alexander Pitimirov – Andrey Sirotkin 2:4 (7:11,10:12,9:11,11:8,11:9,7:11)
14:39 Alexander Pitimirov – Andrey Sirotkin 2:4 (7:11,10:12,9:11,11:8,11:9,7:11)
14:40 Dmitriy Terekhov – Roman Romanov 2:4 (7:11,4:11,5:11,11:7,11:5,6:11)
14:40 Dmitriy Terekhov – Roman Romanov 2:4 (7:11,4:11,5:11,11:7,11:5,6:11)
14:49 Ivan Patsyna – Vadim Guzarevich 4:3 (11:6,2:11,11:7,6:11,9:11,11:4,11:7)
14:49 Aliaksandr Kviatkouski – Lukasz Kalinowski 2:4 (5:11,4:11,11:8,9:11,11:7,8:11)
14:49 Aliaksandr Kviatkouski – Lukasz Kalinowski 2:4 (5:11,4:11,11:8,9:11,11:7,8:11)
14:49 Ivan Patsyna – Vadim Guzarevich 4:3 (11:6,2:11,11:7,6:11,9:11,11:4,11:7)
14:50 Ivan Grishunin – Vladimir Mikhalin 4:3 (11:7,7:11,5:11,1:11,11:2,11:5,11:8)
14:50 Ivan Grishunin – Vladimir Mikhalin 4:3 (11:7,7:11,5:11,1:11,11:2,11:5,11:8)
14:50 Abhishek Yadav – Filip Kujawa 4:1 (6:11,16:14,14:12,11:6,11:4)
14:50 Abhishek Yadav – Filip Kujawa 4:1 (6:11,16:14,14:12,11:6,11:4)
14:58 Alejandro Merino Pena – Ricardo Avila Gonzalez 4:2 (6:11,11:7,11:3,11:6,8:11,11:6)
14:58 Maxim Boboryko – Pavel Galanov 4:2 (11:9,13:11,5:11,16:14,9:11,11:4)
14:58 Maxim Boboryko – Pavel Galanov 4:2 (11:9,13:11,5:11,16:14,9:11,11:4)
14:58 Alejandro Merino Pena – Ricardo Avila Gonzalez 4:2 (6:11,11:7,11:3,11:6,8:11,11:6)
14:59 Denis Medvedev – Pavel Pavlov 3:4 (5:11,11:8,3:11,12:10,7:11,11:9,4:11)
14:59 Denis Medvedev – Pavel Pavlov 3:4 (5:11,11:8,3:11,12:10,7:11,11:9,4:11)
14:59 Kirill Goncharov – Daniil Batyuta 0:4 (2:11,7:11,6:11,5:11)
14:59 Kirill Goncharov – Daniil Batyuta 0:4 (2:11,7:11,6:11,5:11)
15:00 Dawid Bialecki – Tomasz Wojewodzki 4:3 (9:11,11:6,6:11,8:11,14:12,11:6,12:10)
15:00 Mukhammed Akhmedzhanov – Svyatoslav Urazov 0:4 (4:11,4:11,14:16,9:11)
15:00 Mukhammed Akhmedzhanov – Svyatoslav Urazov 0:4 (4:11,4:11,14:16,9:11)
15:00 Dawid Bialecki – Tomasz Wojewodzki 4:3 (9:11,11:6,6:11,8:11,14:12,11:6,12:10)
15:02 Alexander Belkin – Denis Voinov 4:1 (9:11,11:4,11:4,11:5,11:9)
15:02 Alexander Belkin – Denis Voinov 4:1 (9:11,11:4,11:4,11:5,11:9)
15:03 Maksymilian Alot – Damian Rybak 1:4 (11:9,4:11,9:11,8:11,9:11)
15:03 Maksymilian Alot – Damian Rybak 1:4 (11:9,4:11,9:11,8:11,9:11)
15:05 Dmitry Salyagutdinov – Tagir Batandaev 2:4 (11:13,11:9,11:3,5:11,9:11,2:11)
15:05 Marcos Sanchez Espinosa – Jesus Pena Hernandez 4:1 (11:6,10:12,11:9,13:11,11:9)
15:05 Marcos Sanchez Espinosa – Jesus Pena Hernandez 4:1 (11:6,10:12,11:9,13:11,11:9)
15:05 Dmitry Salyagutdinov – Tagir Batandaev 2:4 (11:13,11:9,11:3,5:11,9:11,2:11)
15:10 Evgeny Shumeiko – Dmitry Borisov 2:4 (11:9,8:11,8:11,8:11,11:9,7:11)
15:10 Alexander Vasiliev – Pawel Breiko 2:4 (11:6,5:11,7:11,12:10,8:11,8:11)
15:10 Alexander Elinson – Oleg Shilo 1:4 (3:11,11:9,8:11,8:11,14:16)
15:10 Evgeny Shumeiko – Dmitry Borisov 2:4 (11:9,8:11,8:11,8:11,11:9,7:11)
15:10 Alexander Vasiliev – Pawel Breiko 2:4 (11:6,5:11,7:11,12:10,8:11,8:11)
15:10 Alexander Elinson – Oleg Shilo 1:4 (3:11,11:9,8:11,8:11,14:16)
15:15 Semen Efremov – Dmitriy Terekhov 4:2 (11:2,8:11,10:12,11:8,11:5,11:7)
15:15 Semen Efremov – Dmitriy Terekhov 4:2 (11:2,8:11,10:12,11:8,11:5,11:7)
15:16 Andrey Sirozh – Maksim Liakhov 4:1 (11:3,9:11,11:9,11:6,11:9)
15:16 Andrey Sirozh – Maksim Liakhov 4:1 (11:3,9:11,11:9,11:6,11:9)
15:19 Adam Klosinski – Lukasz Kalinowski 0:4 (11:13,7:11,6:11,8:11)
15:19 Adam Klosinski – Lukasz Kalinowski 0:4 (11:13,7:11,6:11,8:11)
15:23 Maksim Kiselev – Nikita Yarushin 0:4 (12:14,8:11,10:12,12:14)
15:23 Maksim Kiselev – Nikita Yarushin 0:4 (12:14,8:11,10:12,12:14)
15:25 Jakub Chmielowski – Jakub Chojnacki 4:0 (11:5,12:10,14:12,11:5)
15:25 Jakub Chmielowski – Jakub Chojnacki 4:0 (11:5,12:10,14:12,11:5)
15:27 Alexander Prokopenko – Maksym Kolos 4:2 (4:11,12:10,11:9,11:8,6:11,11:9)
15:27 Alexander Prokopenko – Maksym Kolos 4:2 (4:11,12:10,11:9,11:8,6:11,11:9)
15:29 Denis Voinov – Alexander Belkin 0:4 (5:11,6:11,7:11,6:11)
15:29 Denis Voinov – Alexander Belkin 0:4 (5:11,6:11,7:11,6:11)
15:30 Przemyslaw Walaszek – Mandar Hardikar 4:1 (8:11,11:5,11:3,11:8,11:8)
15:30 Przemyslaw Walaszek – Mandar Hardikar 4:1 (8:11,11:5,11:3,11:8,11:8)
15:32 Mario Hidalgo Gutierrez – Chen Ji Min 4:1 (3:11,12:10,11:9,11:9,11:7)
15:32 Mario Hidalgo Gutierrez – Chen Ji Min 4:1 (3:11,12:10,11:9,11:9,11:7)
15:35 Marcos Sanchez Espinosa – Nelson Villanueva Morales 4:2 (11:6,10:12,11:9,11:9,7:11,11:8)
15:35 Marcos Sanchez Espinosa – Nelson Villanueva Morales 4:2 (11:6,10:12,11:9,11:9,7:11,11:8)
15:37 Marcin Morawski – Pawel Jaskolski 0:4 (5:11,7:11,9:11,8:11)
15:37 Alexander Nekrasov – Nabijon Gafurov 4:3 (10:12,9:11,11:5,11:5,4:11,11:5,11:9)
15:37 Marcin Morawski – Pawel Jaskolski 0:4 (5:11,7:11,9:11,8:11)
15:37 Alexander Nekrasov – Nabijon Gafurov 4:3 (10:12,9:11,11:5,11:5,4:11,11:5,11:9)
15:38 Egor Ananiev – Efim Efimov 4:3 (11:6,15:17,8:11,11:7,11:8,7:11,11:9)
15:38 Egor Ananiev – Efim Efimov 4:3 (11:6,15:17,8:11,11:7,11:8,7:11,11:9)
15:39 Dmitry Mikhalenko – Eduard Mozhaev 4:3 (4:11,9:11,11:9,6:11,11:5,11:1,11:6)
15:39 Dmitry Mikhalenko – Eduard Mozhaev 4:3 (4:11,9:11,11:9,6:11,11:5,11:1,11:6)
15:39 Jakub Chojnacki – Abhishek Yadav 4:2 (8:11,11:9,12:10,11:13,11:7,12:10)
15:39 Jakub Chojnacki – Abhishek Yadav 4:2 (8:11,11:9,12:10,11:13,11:7,12:10)
15:43 Vladimir Mikhalin – Pavel Galanov 4:3 (8:11,11:6,11:8,2:11,8:11,11:9,11:3)
15:43 Vladimir Mikhalin – Pavel Galanov 4:3 (8:11,11:6,11:8,2:11,8:11,11:9,11:3)
15:47 Aliaksandr Kviatkouski – Pawel Galecki 4:1 (11:9,11:6,11:4,10:12,11:3)
15:47 Aliaksandr Kviatkouski – Pawel Galecki 4:1 (11:9,11:6,11:4,10:12,11:3)
15:47 Adam Klosinski – Aliaksandr Kviatkouski 4:3 (11:5,7:11,15:13,11:8,6:11,14:16,11:9)
15:47 Adam Klosinski – Aliaksandr Kviatkouski 4:3 (11:5,7:11,15:13,11:8,6:11,14:16,11:9)
15:50 Andrey Krasnov – Artem Meleshko 2:4 (11:8,7:11,9:11,11:4,5:11,5:11)
15:50 Kirill Shurapov – Mikhail Pratskevich 3:4 (13:11,11:4,11:8,9:11,7:11,9:11,3:11)
15:50 Kirill Shurapov – Mikhail Pratskevich 3:4 (13:11,11:4,11:8,9:11,7:11,9:11,3:11)
15:50 Andrey Krasnov – Artem Meleshko 2:4 (11:8,7:11,9:11,11:4,5:11,5:11)
15:52 Svyatoslav Urazov – Maksim Kiselev 2:4 (7:11,9:11,11:9,9:11,11:9,5:11)
15:52 Svyatoslav Urazov – Maksim Kiselev 2:4 (7:11,9:11,11:9,9:11,11:9,5:11)
15:53 Roman Romanov – Yuriy Shashelev 3:4 (13:11,8:11,6:11,11:6,12:14,11:4,9:11)
15:53 Roman Romanov – Yuriy Shashelev 3:4 (13:11,8:11,6:11,11:6,12:14,11:4,9:11)
15:59 Sergey Tarasov – Maxim Schinov 1:4 (7:11,11:9,8:11,10:12,8:11)
15:59 Sergey Tarasov – Maxim Schinov 1:4 (7:11,11:9,8:11,10:12,8:11)
16:00 Evgeny Klyuev – Alexander Khristoforov 4:0 (11:6,11:5,11:5,11:9)
16:00 Dawid Bialecki – Pawel Jaskolski 4:2 (11:5,11:5,6:11,11:3,5:11,11:4)
16:00 Dawid Bialecki – Pawel Jaskolski 4:2 (11:5,11:5,6:11,11:3,5:11,11:4)
16:00 Evgeny Klyuev – Alexander Khristoforov 4:0 (11:6,11:5,11:5,11:9)
16:03 Mandar Hardikar – Maksymilian Alot 4:2 (11:2,11:8,8:11,6:11,11:3,11:5)
16:03 Mandar Hardikar – Maksymilian Alot 4:2 (11:2,11:8,8:11,6:11,11:3,11:5)
16:06 Evgenii Khotian – Michail Ognev 4:0 (11:7,11:8,11:6,11:9)
16:06 Evgenii Khotian – Michail Ognev 4:0 (11:7,11:8,11:6,11:9)
16:10 Alexey Yamankin – Alexander Titov 4:3 (13:15,6:11,12:10,11:4,9:11,11:9,11:9)
16:10 Alexey Yamankin – Alexander Titov 4:3 (13:15,6:11,12:10,11:4,9:11,11:9,11:9)
16:14 Nabijon Gafurov – Vladimir Mikhalin 2:4 (11:13,6:11,5:11,12:10,11:5,8:11)
16:14 Nabijon Gafurov – Vladimir Mikhalin 2:4 (11:13,6:11,5:11,12:10,11:5,8:11)
16:15 Daniil Batyuta – Kirill Goncharov 4:1 (5:11,11:6,11:7,11:9,11:4)
16:15 Efim Efimov – Tagir Batandaev 1:4 (7:11,3:11,11:8,6:11,5:11)
16:15 Eduard Mozhaev – Evgeny Shumeiko 4:1 (11:3,11:5,8:11,14:12,12:10)
16:15 Daniil Batyuta – Kirill Goncharov 4:1 (5:11,11:6,11:7,11:9,11:4)
16:15 Jesus Pena Hernandez – Emiliano Riofrio 0:4 (9:11,8:11,7:11,10:12)
16:15 Efim Efimov – Tagir Batandaev 1:4 (7:11,3:11,11:8,6:11,5:11)
16:15 Eduard Mozhaev – Evgeny Shumeiko 4:1 (11:3,11:5,8:11,14:12,12:10)
16:15 Jesus Pena Hernandez – Emiliano Riofrio 0:4 (9:11,8:11,7:11,10:12)
16:20 Jakub Chmielowski – Filip Kujawa 1:4 (7:11,11:13,10:12,11:8,4:11)
16:20 Jakub Chmielowski – Filip Kujawa 1:4 (7:11,11:13,10:12,11:8,4:11)
16:23 Egor Dolinsky – Maxim Boboryko 1:4 (6:11,12:10,6:11,5:11,6:11)
16:23 Egor Dolinsky – Maxim Boboryko 1:4 (6:11,12:10,6:11,5:11,6:11)
16:30 Yuriy Shashelev – Dmitriy Terekhov 4:2 (9:11,11:8,11:3,10:12,11:7,11:9)
16:30 Andrey Krasnov – Pawel Breiko 4:1 (11:6,11:9,6:11,11:9,11:7)
16:30 Andrey Sirozh – Kirill Shurapov 2:4 (11:9,5:11,9:11,9:11,11:4,12:14)
16:30 Ivan Grishunin – Alexander Nekrasov 1:4 (9:11,9:11,13:11,11:13,9:11)
16:30 Ivan Grishunin – Alexander Nekrasov 1:4 (9:11,9:11,13:11,11:13,9:11)
16:30 Andrey Sirozh – Kirill Shurapov 2:4 (11:9,5:11,9:11,9:11,11:4,12:14)
16:30 Andrey Krasnov – Pawel Breiko 4:1 (11:6,11:9,6:11,11:9,11:7)
16:30 Yuriy Shashelev – Dmitriy Terekhov 4:2 (9:11,11:8,11:3,10:12,11:7,11:9)
16:31 Przemyslaw Walaszek – Damian Rybak 4:2 (11:9,11:5,6:11,11:2,4:11,11:5)
16:31 Przemyslaw Walaszek – Damian Rybak 4:2 (11:9,11:5,6:11,11:2,4:11,11:5)
16:32 Alexander Prokopenko – Michail Ognev 1:4 (6:11,7:11,13:11,9:11,6:11)
16:32 Marcin Morawski – Tomasz Wojewodzki 4:1 (10:12,11:6,11:5,12:10,11:8)
16:32 Alexander Prokopenko – Michail Ognev 1:4 (6:11,7:11,13:11,9:11,6:11)
16:32 Marcin Morawski – Tomasz Wojewodzki 4:1 (10:12,11:6,11:5,12:10,11:8)
16:33 Oleg Shilo – Alexander Elinson 4:1 (11:8,11:9,11:6,9:11,11:6)
16:33 Dmitry Salyagutdinov – Egor Ananiev 3:4 (11:6,9:11,11:6,8:11,9:11,11:6,9:11)
16:33 Nikita Yarushin – Mukhammed Akhmedzhanov 2:4 (11:8,9:11,12:10,9:11,15:17,9:11)
16:33 Dmitry Salyagutdinov – Egor Ananiev 3:4 (11:6,9:11,11:6,8:11,9:11,11:6,9:11)
16:33 Oleg Shilo – Alexander Elinson 4:1 (11:8,11:9,11:6,9:11,11:6)
16:33 Nikita Yarushin – Mukhammed Akhmedzhanov 2:4 (11:8,9:11,12:10,9:11,15:17,9:11)
16:39 Kirill Goncharov – Denis Voinov 4:1 (11:7,10:12,11:8,11:8,11:0)
16:39 Kirill Goncharov – Denis Voinov 4:1 (11:7,10:12,11:8,11:8,11:0)
16:40 Nelson Villanueva Morales – Jesus Pena Hernandez 4:3 (11:7,8:11,8:11,7:11,11:6,11:8,11:8)
16:40 Eduardo Perez Moya – Joaquin Garcia Dominguez 3:4 (11:13,11:8,6:11,11:13,11:7,11:7,3:11)
16:40 Eduardo Perez Moya – Joaquin Garcia Dominguez 3:4 (11:13,11:8,6:11,11:13,11:7,11:7,3:11)
16:40 Nelson Villanueva Morales – Jesus Pena Hernandez 4:3 (11:7,8:11,8:11,7:11,11:6,11:8,11:8)
16:45 Dmitry Borisov – Dmitry Mikhalenko 2:4 (6:11,7:11,12:10,4:11,11:9,7:11)
16:45 Dmitry Borisov – Dmitry Mikhalenko 2:4 (6:11,7:11,12:10,4:11,11:9,7:11)
16:50 Jakub Chmielowski – Abhishek Yadav 3:4 (10:12,11:13,11:9,4:11,11:7,11:4,4:11)
16:50 Jakub Chmielowski – Abhishek Yadav 3:4 (10:12,11:13,11:9,4:11,11:7,11:4,4:11)
16:51 Lukasz Kalinowski – Pawel Galecki 4:2 (7:11,11:5,8:11,11:8,11:5,11:7)
16:51 Lukasz Kalinowski – Pawel Galecki 4:2 (7:11,11:5,8:11,11:8,11:5,11:7)
16:54 Pavel Galanov – Egor Dolinsky 3:4 (8:11,11:6,3:11,11:4,11:8,6:11,6:11)
16:54 Pavel Galanov – Egor Dolinsky 3:4 (8:11,11:6,3:11,11:4,11:8,6:11,6:11)
16:55 Maxim Schinov – Sergey Tarasov 4:0 (12:10,11:9,11:8,11:3)
16:55 Maxim Schinov – Sergey Tarasov 4:0 (12:10,11:9,11:8,11:3)
17:00 Dawid Bialecki – Marcin Morawski 4:2 (11:8,5:11,11:3,4:11,11:5,12:10)
17:00 Artem Meleshko – Alexander Vasiliev 4:3 (11:3,10:12,12:10,5:11,8:11,11:6,11:9)
17:00 Dawid Bialecki – Marcin Morawski 4:2 (11:8,5:11,11:3,4:11,11:5,12:10)
17:00 Artem Meleshko – Alexander Vasiliev 4:3 (11:3,10:12,12:10,5:11,8:11,11:6,11:9)
17:03 Evgenii Khotian – Maksym Kolos 4:1 (13:11,11:8,7:11,17:15,11:6)
17:03 Evgenii Khotian – Maksym Kolos 4:1 (13:11,11:8,7:11,17:15,11:6)
17:06 Semen Efremov – Roman Romanov 3:4 (9:11,11:8,10:12,13:11,5:11,11:6,9:11)
17:06 Semen Efremov – Roman Romanov 3:4 (9:11,11:8,10:12,13:11,5:11,11:6,9:11)
17:10 Maksim Liakhov – Mikhail Pratskevich 1:4 (3:11,6:11,7:11,11:8,3:11)
17:10 Daniil Batyuta – Alexander Belkin 3:4 (11:8,8:11,12:10,2:11,11:8,7:11,12:14)
17:10 Alexander Khristoforov – Alexey Yamankin 2:4 (7:11,8:11,11:8,8:11,14:12,7:11)
17:10 Maksim Liakhov – Mikhail Pratskevich 1:4 (3:11,6:11,7:11,11:8,3:11)
17:10 Alexander Khristoforov – Alexey Yamankin 2:4 (7:11,8:11,11:8,8:11,14:12,7:11)
17:10 Daniil Batyuta – Alexander Belkin 3:4 (11:8,8:11,12:10,2:11,11:8,7:11,12:14)
17:17 Antonio Cisneros Fernandez – Jose Torres Escolano 3:4 (10:12,11:8,11:9,5:11,11:7,9:11,7:11)
17:17 Mukhammed Akhmedzhanov – Maksim Kiselev 4:0 (11:4,12:10,11:8,11:7)
17:17 Emiliano Riofrio – Marcos Sanchez Espinosa 2:4 (11:7,12:14,8:11,11:13,11:8,9:11)
17:17 Mukhammed Akhmedzhanov – Maksim Kiselev 4:0 (11:4,12:10,11:8,11:7)
17:17 Emiliano Riofrio – Marcos Sanchez Espinosa 2:4 (11:7,12:14,8:11,11:13,11:8,9:11)
17:17 Antonio Cisneros Fernandez – Jose Torres Escolano 3:4 (10:12,11:8,11:9,5:11,11:7,9:11,7:11)
17:19 Aliaksandr Kviatkouski – Adam Klosinski 4:1 (6:11,14:12,11:6,11:5,11:5)
17:19 Aliaksandr Kviatkouski – Adam Klosinski 4:1 (6:11,14:12,11:6,11:5,11:5)
17:22 Tagir Batandaev – Efim Efimov 4:0 (11:4,11:4,11:2,11:7)
17:22 Tagir Batandaev – Efim Efimov 4:0 (11:4,11:4,11:2,11:7)
17:25 Sergey Tarasov – Alexander Elinson 1:4 (8:11,11:7,6:11,8:11,6:11)
17:25 Ivan Grishunin – Nabijon Gafurov 4:2 (11:5,11:5,8:11,11:7,7:11,11:5)
17:25 Ivan Grishunin – Nabijon Gafurov 4:2 (11:5,11:5,8:11,11:7,7:11,11:5)
17:25 Sergey Tarasov – Alexander Elinson 1:4 (8:11,11:7,6:11,8:11,6:11)
17:30 Mateusz Stanczuk – Jakub Wojewoda 4:2 (13:11,8:11,11:9,9:11,11:6,11:8)
17:30 Mateusz Stanczuk – Jakub Wojewoda 4:2 (13:11,8:11,11:9,9:11,11:6,11:8)
17:30 Jakub Chojnacki – Filip Kujawa 0:4 (4:11,10:12,8:11,1:11)
17:30 Jakub Chojnacki – Filip Kujawa 0:4 (4:11,10:12,8:11,1:11)
17:34 Alexander Prokopenko – Evgenii Khotian 4:0 (11:6,11:8,11:4,12:10)
17:34 Alexander Prokopenko – Evgenii Khotian 4:0 (11:6,11:8,11:4,12:10)
17:35 Maksim Liakhov – Andrey Sirozh 0:4 (9:11,7:11,11:13,10:12)
17:35 Maxim Boboryko – Vladimir Mikhalin 3:4 (8:11,11:6,11:4,8:11,8:11,12:10,7:11)
17:35 Maksim Liakhov – Andrey Sirozh 0:4 (9:11,7:11,11:13,10:12)
17:35 Maxim Boboryko – Vladimir Mikhalin 3:4 (8:11,11:6,11:4,8:11,8:11,12:10,7:11)
17:36 Pawel Jaskolski – Tomasz Wojewodzki 1:4 (7:11,9:11,11:4,6:11,7:11)
17:36 Pawel Jaskolski – Tomasz Wojewodzki 1:4 (7:11,9:11,11:4,6:11,7:11)
17:38 Egor Ananiev – Dmitry Salyagutdinov 4:2 (5:11,11:7,12:10,11:8,7:11,11:6)
17:38 Egor Ananiev – Dmitry Salyagutdinov 4:2 (5:11,11:7,12:10,11:8,7:11,11:6)
17:43 Svyatoslav Urazov – Nikita Yarushin 0:4 (6:11,5:11,6:11,6:11)
17:43 Svyatoslav Urazov – Nikita Yarushin 0:4 (6:11,5:11,6:11,6:11)
17:45 Maxim Schinov – Oleg Shilo 0:4 (5:11,7:11,4:11,10:12)
17:45 Maxim Schinov – Oleg Shilo 0:4 (5:11,7:11,4:11,10:12)
17:45 Pawel Breiko – Alexander Vasiliev 3:4 (8:11,2:11,6:11,16:14,12:10,11:9,3:11)
17:45 Pawel Breiko – Alexander Vasiliev 3:4 (8:11,2:11,6:11,16:14,12:10,11:9,3:11)
17:51 Pawel Galecki – Lukasz Kalinowski 4:2 (8:11,9:11,11:5,11:8,11:8,11:5)
17:51 Pawel Galecki – Lukasz Kalinowski 4:2 (8:11,9:11,11:5,11:8,11:8,11:5)
17:52 Joaquin Garcia Dominguez – Antonio Cisneros Fernandez 3:4 (14:12,11:6,7:11,8:11,13:11,5:11,8:11)
17:52 Alexander Titov – Evgeny Klyuev 3:4 (11:5,11:5,7:11,4:11,9:11,11:9,2:11)
17:52 Joaquin Garcia Dominguez – Antonio Cisneros Fernandez 3:4 (14:12,11:6,7:11,8:11,13:11,5:11,8:11)
17:52 Alexander Titov – Evgeny Klyuev 3:4 (11:5,11:5,7:11,4:11,9:11,11:9,2:11)
17:57 Vladimir Mikhalin – Alexander Nekrasov 3:4 (11:8,6:11,11:8,5:11,11:3,3:11,7:11)
17:57 Vladimir Mikhalin – Alexander Nekrasov 3:4 (11:8,6:11,11:8,5:11,11:3,3:11,7:11)
18:00 Valery Bykh – Evgeny Kroshinskiy 4:0 (11:7,11:4,11:8,11:5)
18:00 Dmitriy Terekhov – Yuriy Shashelev 4:1 (11:6,11:9,15:13,5:11,11:6)
18:00 Kirill Taran – Pavel Galanov 2:4 (6:11,11:8,5:11,9:11,16:14,9:11)
18:00 Grzegorz Plawski – Pawel Stopinski 1:4 (11:9,5:11,7:11,6:11,9:11)
18:00 Dmitriy Terekhov – Yuriy Shashelev 4:1 (11:6,11:9,15:13,5:11,11:6)
18:00 Kirill Taran – Pavel Galanov 2:4 (6:11,11:8,5:11,9:11,16:14,9:11)
18:00 Grzegorz Plawski – Pawel Stopinski 1:4 (11:9,5:11,7:11,6:11,9:11)
18:00 Valery Bykh – Evgeny Kroshinskiy 4:0 (11:7,11:4,11:8,11:5)
18:02 Aleksander Cisakowski – Filip Cisakowski 3:4 (3:11,11:8,11:9,5:11,11:7,6:11,1:11)
18:02 Michail Ognev – Maksym Kolos 4:1 (8:11,11:8,11:7,12:10,11:7)
18:02 Aleksander Cisakowski – Filip Cisakowski 3:4 (3:11,11:8,11:9,5:11,11:7,6:11,1:11)
18:02 Michail Ognev – Maksym Kolos 4:1 (8:11,11:8,11:7,12:10,11:7)
18:02 Mikhail Pratskevich – Kirill Shurapov 4:2 (11:5,13:11,14:16,11:8,6:11,11:4)
18:02 Mikhail Pratskevich – Kirill Shurapov 4:2 (11:5,13:11,14:16,11:8,6:11,11:4)
18:03 Marcin Morawski – Dawid Bialecki 0:4 (4:11,11:13,11:13,9:11)
18:03 Marcin Morawski – Dawid Bialecki 0:4 (4:11,11:13,11:13,9:11)
18:07 Nikita Yarushin – Maksim Kiselev 4:1 (11:5,8:11,11:3,11:4,11:4)
18:07 Nikita Yarushin – Maksim Kiselev 4:1 (11:5,8:11,11:3,11:4,11:4)
18:13 Dmitry Salyagutdinov – Efim Efimov 3:4 (11:7,11:3,9:11,7:11,11:5,8:11,7:11)
18:13 Dmitry Salyagutdinov – Efim Efimov 3:4 (11:7,11:3,9:11,7:11,11:5,8:11,7:11)
18:20 Andrey Krasnov – Vladimir Korshkov 4:1 (11:9,11:2,15:13,10:12,11:9)
18:20 Lukasz Kalinowski – Adam Klosinski 0:4 (7:11,7:11,8:11,8:11)
18:20 Andrey Krasnov – Vladimir Korshkov 4:1 (11:9,11:2,15:13,10:12,11:9)
18:20 Lukasz Kalinowski – Adam Klosinski 0:4 (7:11,7:11,8:11,8:11)
18:25 Evgeny Klyuev – Alexey Yamankin 4:0 (11:3,11:7,11:2,12:10)
18:25 Roman Romanov – Semen Efremov 2:4 (8:11,5:11,11:5,7:11,11:8,2:11)
18:25 Roman Romanov – Semen Efremov 2:4 (8:11,5:11,11:5,7:11,11:8,2:11)
18:25 Evgeny Klyuev – Alexey Yamankin 4:0 (11:3,11:7,11:2,12:10)
18:27 Hubert Bodzon – Kamil Baranowski 1:4 (4:11,8:11,7:11,11:4,5:11)
18:27 Hubert Bodzon – Kamil Baranowski 1:4 (4:11,8:11,7:11,11:4,5:11)
18:30 Artem Meleshko – Andrey Krasnov 4:3 (9:11,6:11,11:8,11:3,11:4,5:11,11:8)
18:30 Jose Torres Escolano – Eduardo Perez Moya 3:4 (11:9,5:11,11:8,7:11,8:11,11:5,11:13)
18:30 Jakub Wojewoda – Aleksander Cisakowski 4:2 (10:12,11:5,11:6,10:12,12:10,11:5)
18:30 Jakub Wojewoda – Aleksander Cisakowski 4:2 (10:12,11:5,11:6,10:12,12:10,11:5)
18:30 Artem Meleshko – Andrey Krasnov 4:3 (9:11,6:11,11:8,11:3,11:4,5:11,11:8)
18:30 Jose Torres Escolano – Eduardo Perez Moya 3:4 (11:9,5:11,11:8,7:11,8:11,11:5,11:13)
18:32 Tomasz Wojewodzki – Pawel Jaskolski 0:4 (8:11,7:11,2:11,4:11)
18:32 Tomasz Wojewodzki – Pawel Jaskolski 0:4 (8:11,7:11,2:11,4:11)
18:34 Vladyslav Zabolotsky – Sergei Akulich 4:3 (9:11,11:7,11:7,6:11,11:9,7:11,11:8)
18:34 Vladyslav Zabolotsky – Sergei Akulich 4:3 (9:11,11:7,11:7,6:11,11:9,7:11,11:8)
18:34 Maksym Kolos – Alexander Prokopenko 4:0 (11:6,11:9,11:5,11:6)
18:34 Maksym Kolos – Alexander Prokopenko 4:0 (11:6,11:9,11:5,11:6)
18:35 Svyatoslav Urazov – Mukhammed Akhmedzhanov 1:4 (14:12,7:11,5:11,11:13,6:11)
18:35 Svyatoslav Urazov – Mukhammed Akhmedzhanov 1:4 (14:12,7:11,5:11,11:13,6:11)
18:37 Nikita Butvina – Andrey Zhuzhnev 4:0 (17:15,14:12,11:8,11:8)
18:37 Nikita Butvina – Andrey Zhuzhnev 4:0 (17:15,14:12,11:8,11:8)
18:44 Maksim Liakhov – Kirill Shurapov 1:4 (12:10,6:11,9:11,7:11,9:11)
18:44 Maksim Liakhov – Kirill Shurapov 1:4 (12:10,6:11,9:11,7:11,9:11)
18:49 Pawel Galecki – Aliaksandr Kviatkouski 4:3 (9:11,11:6,17:15,5:11,10:12,11:6,12:10)
18:49 Pawel Galecki – Aliaksandr Kviatkouski 4:3 (9:11,11:6,17:15,5:11,10:12,11:6,12:10)
18:50 Mikhail Rozhkov – Dzhamshed Khasanov 3:4 (11:7,13:11,11:7,7:11,7:11,5:11,9:11)
18:50 Alexander Khristoforov – Alexander Titov 0:4 (7:11,6:11,8:11,6:11)
18:50 Mikhail Rozhkov – Dzhamshed Khasanov 3:4 (11:7,13:11,11:7,7:11,7:11,5:11,9:11)
18:50 Egor Ananiev – Tagir Batandaev 1:4 (4:11,7:11,11:4,9:11,3:11)
18:50 Egor Ananiev – Tagir Batandaev 1:4 (4:11,7:11,11:4,9:11,3:11)
18:50 Alexander Khristoforov – Alexander Titov 0:4 (7:11,6:11,8:11,6:11)
18:51 Grzegorz Plawski – Kamil Baranowski 4:3 (9:11,11:8,11:7,9:11,11:8,9:11,11:6)
18:51 Grzegorz Plawski – Kamil Baranowski 4:3 (9:11,11:8,11:7,9:11,11:8,9:11,11:6)
18:52 Tomasz Wojewodzki – Marcin Morawski 4:1 (11:5,11:6,8:11,11:4,11:8)
18:52 Tomasz Wojewodzki – Marcin Morawski 4:1 (11:5,11:6,8:11,11:4,11:8)
18:56 Valery Bykh – Vladimir Korshkov 4:2 (11:6,11:8,11:13,3:11,11:8,11:9)
18:56 Valery Bykh – Vladimir Korshkov 4:2 (11:6,11:8,11:13,3:11,11:8,11:9)
19:00 Viktor Skvortsov – Valery Kataev 4:0 (12:10,11:5,11:5,11:6)
19:00 Viktor Skvortsov – Valery Kataev 4:0 (12:10,11:5,11:5,11:6)
19:03 Maksim Kiselev – Svyatoslav Urazov 4:1 (11:9,11:7,12:10,8:11,11:7)
19:03 Filip Cisakowski – Mateusz Stanczuk 4:1 (11:7,14:12,9:11,11:9,11:6)
19:03 Maksim Kiselev – Svyatoslav Urazov 4:1 (11:9,11:7,12:10,8:11,11:7)
19:03 Filip Cisakowski – Mateusz Stanczuk 4:1 (11:7,14:12,9:11,11:9,11:6)
19:04 Michail Ognev – Evgenii Khotian 3:4 (11:7,11:8,7:11,12:10,4:11,6:11,9:11)
19:04 Michail Ognev – Evgenii Khotian 3:4 (11:7,11:8,7:11,12:10,4:11,6:11,9:11)
19:05 Yuriy Shashelev – Roman Romanov 2:4 (2:11,11:9,11:9,9:11,6:11,10:12)
19:05 Yuriy Shashelev – Roman Romanov 2:4 (2:11,11:9,11:9,9:11,6:11,10:12)
19:05 Michail Ognev – Alexander Prokopenko 1:4 (11:3,4:11,8:11,9:11,6:11)
19:05 Michail Ognev – Alexander Prokopenko 1:4 (11:3,4:11,8:11,9:11,6:11)
19:07 Pavel Galanov – Nikita Butvina 0:4 (8:11,5:11,6:11,7:11)
19:07 Pavel Galanov – Nikita Butvina 0:4 (8:11,5:11,6:11,7:11)
19:10 Jorge Lucena Nunez – Maksim Larin 2:4 (5:11,11:6,9:11,11:13,12:10,3:11)
19:10 Eduardo Perez Moya – Antonio Cisneros Fernandez 3:4 (11:9,11:5,5:11,8:11,12:14,13:11,1:11)
19:10 Eduardo Perez Moya – Antonio Cisneros Fernandez 3:4 (11:9,11:5,5:11,8:11,12:14,13:11,1:11)
19:10 Alexander Lukashevich – Stanislav Kotikov 0:4 (2:11,13:15,6:11,10:12)
19:10 Jorge Lucena Nunez – Maksim Larin 2:4 (5:11,11:6,9:11,11:13,12:10,3:11)
19:10 Alexander Lukashevich – Stanislav Kotikov 0:4 (2:11,13:15,6:11,10:12)
19:15 Alexander Khristoforov – Evgeny Klyuev 0:4 (6:11,7:11,9:11,8:11)
19:15 Mikhail Pratskevich – Andrey Sirozh 2:4 (11:8,8:11,4:11,11:7,10:12,14:16)
19:15 Alexander Khristoforov – Evgeny Klyuev 0:4 (6:11,7:11,9:11,8:11)
19:15 Mikhail Pratskevich – Andrey Sirozh 2:4 (11:8,8:11,4:11,11:7,10:12,14:16)
19:22 Pawel Jaskolski – Dawid Bialecki 1:4 (11:4,4:11,6:11,12:14,3:11)
19:22 Pawel Jaskolski – Dawid Bialecki 1:4 (11:4,4:11,6:11,12:14,3:11)
19:25 Mateusz Stanczuk – Aleksander Cisakowski 2:4 (11:7,4:11,9:11,11:7,8:11,5:11)
19:25 Mateusz Stanczuk – Aleksander Cisakowski 2:4 (11:7,4:11,9:11,11:7,8:11,5:11)
19:27 Artyom Rodin – Dmitry Orel 4:2 (11:6,9:11,11:5,5:11,15:13,16:14)
19:27 Artyom Rodin – Dmitry Orel 4:2 (11:6,9:11,11:5,5:11,15:13,16:14)
19:30 Andrey Krasnov – Evgeny Kroshinskiy 4:3 (7:11,11:9,11:5,2:11,10:12,11:8,11:4)
19:30 Andrey Krasnov – Evgeny Kroshinskiy 4:3 (7:11,11:9,11:5,2:11,10:12,11:8,11:4)
19:31 Hubert Bodzon – Pawel Stopinski 0:4 (6:11,1:11,3:11,6:11)
19:31 Hubert Bodzon – Pawel Stopinski 0:4 (6:11,1:11,3:11,6:11)
19:35 Andrey Zhuzhnev – Kirill Taran 1:4 (9:11,11:7,10:12,9:11,10:12)
19:35 Mukhammed Akhmedzhanov – Nikita Yarushin 4:3 (11:8,11:8,4:11,9:11,11:9,5:11,11:9)
19:35 Andrey Zhuzhnev – Kirill Taran 1:4 (9:11,11:7,10:12,9:11,10:12)
19:35 Mukhammed Akhmedzhanov – Nikita Yarushin 4:3 (11:8,11:8,4:11,9:11,11:9,5:11,11:9)
19:36 Evgeniy Elizarov – Andrey Dergunov 4:1 (2:11,11:7,12:10,11:4,11:2)
19:36 Evgeniy Elizarov – Andrey Dergunov 4:1 (2:11,11:7,12:10,11:4,11:2)
19:40 Cristian Carmona Cantalejo – Antonio Garrido Ropero 2:4 (11:9,8:11,8:11,12:10,9:11,7:11)
19:40 Alexander Titov – Alexey Yamankin 3:4 (11:6,12:10,10:12,11:7,8:11,2:11,8:11)
19:40 Alexander Titov – Alexey Yamankin 3:4 (11:6,12:10,10:12,11:7,8:11,2:11,8:11)
19:40 Cristian Carmona Cantalejo – Antonio Garrido Ropero 2:4 (11:9,8:11,8:11,12:10,9:11,7:11)
19:45 Dmitriy Terekhov – Semen Efremov 0:4 (9:11,7:11,9:11,0:11)
19:45 Dmitriy Terekhov – Semen Efremov 0:4 (9:11,7:11,9:11,0:11)
19:47 Grzegorz Plawski – Hubert Bodzon 3:4 (12:14,11:7,4:11,11:9,11:8,8:11,9:11)
19:47 Grzegorz Plawski – Hubert Bodzon 3:4 (12:14,11:7,4:11,11:9,11:8,8:11,9:11)
19:50 Timofey Berezin – Danil Khramukhin 2:4 (11:4,12:10,8:11,3:11,8:11,5:11)
19:51 Jakub Wojewoda – Filip Cisakowski 4:1 (11:5,10:12,11:4,11:9,11:5)
19:51 Jakub Wojewoda – Filip Cisakowski 4:1 (11:5,10:12,11:4,11:9,11:5)
19:52 Joaquin Garcia Dominguez – Jose Torres Escolano 1:4 (3:11,11:3,7:11,8:11,5:11)
19:52 Joaquin Garcia Dominguez – Jose Torres Escolano 1:4 (3:11,11:3,7:11,8:11,5:11)
19:58 Vasily Shtundyk – Dmitriy Kolesnikov An 2:4 (7:11,11:5,11:6,11:13,8:11,6:11)
19:58 Vasily Shtundyk – Dmitriy Kolesnikov An 2:4 (7:11,11:5,11:6,11:13,8:11,6:11)
19:59 Dzhamshed Khasanov – Evgeniy Elizarov 3:4 (14:16,11:7,11:9,8:11,5:11,11:7,9:11)
19:59 Dzhamshed Khasanov – Evgeniy Elizarov 3:4 (14:16,11:7,11:9,8:11,5:11,11:7,9:11)
20:00 Denis Khvesenya – Yuri Sinyavsky 2:4 (8:11,4:11,8:11,12:10,11:7,6:11)
20:00 Denis Khvesenya – Yuri Sinyavsky 2:4 (8:11,4:11,8:11,12:10,11:7,6:11)
20:01 Kirill Taran – Nikita Butvina 3:4 (11:7,8:11,13:11,6:11,7:11,11:5,6:11)
20:01 Kirill Taran – Nikita Butvina 3:4 (11:7,8:11,13:11,6:11,7:11,11:5,6:11)
20:08 Valery Bykh – Andrey Krasnov 4:2 (5:11,11:9,2:11,11:6,11:6,11:6)
20:08 Valery Bykh – Andrey Krasnov 4:2 (5:11,11:9,2:11,11:6,11:6,11:6)
20:09 Alexander Lukashevich – Sergei Akulich 4:3 (7:11,6:11,12:10,11:8,18:16,5:11,11:8)
20:09 Alexander Lukashevich – Sergei Akulich 4:3 (7:11,6:11,12:10,11:8,18:16,5:11,11:8)
20:15 Maksym Kolos – Evgenii Khotian 1:4 (4:11,12:10,7:11,8:11,15:17)
20:15 Maksym Kolos – Evgenii Khotian 1:4 (4:11,12:10,7:11,8:11,15:17)
20:16 Jakub Wojewoda – Mateusz Stanczuk 2:4 (11:9,8:11,12:10,5:11,10:12,12:14)
20:16 Jakub Wojewoda – Mateusz Stanczuk 2:4 (11:9,8:11,12:10,5:11,10:12,12:14)
20:17 Maksim Larin – Cristian Carmona Cantalejo 3:4 (9:11,11:8,9:11,11:7,11:4,10:12,8:11)
20:17 Maksim Larin – Cristian Carmona Cantalejo 3:4 (9:11,11:8,9:11,11:7,11:4,10:12,8:11)
20:18 Antonio Cisneros Fernandez – Eduardo Perez Moya 2:4 (12:10,11:9,6:11,7:11,9:11,2:11)
20:18 Antonio Cisneros Fernandez – Eduardo Perez Moya 2:4 (12:10,11:9,6:11,7:11,9:11,2:11)
20:27 Kamil Baranowski – Pawel Stopinski 4:1 (13:11,9:11,11:6,11:4,11:9)
20:27 Kamil Baranowski – Pawel Stopinski 4:1 (13:11,9:11,11:6,11:4,11:9)
20:30 Valery Kataev – Artyom Rodin 1:4 (3:11,8:11,10:12,11:9,6:11)
20:30 Alexander Titov – Alexander Khristoforov 4:0 (11:8,11:8,13:11,11:4)
20:30 Valery Kataev – Artyom Rodin 1:4 (3:11,8:11,10:12,11:9,6:11)
20:30 Alexander Titov – Alexander Khristoforov 4:0 (11:8,11:8,13:11,11:4)
20:31 Ivan Pishcheiko – Yurii Murashko 4:1 (13:11,9:11,11:7,14:12,11:1)
20:31 Ivan Pishcheiko – Yurii Murashko 4:1 (13:11,9:11,11:7,14:12,11:1)
20:32 Konstantin Morozov – Alexander Elinson 4:0 (14:12,11:3,11:7,11:6)
20:32 Konstantin Morozov – Alexander Elinson 4:0 (14:12,11:3,11:7,11:6)
20:35 Alexey Demidov – Alexey Semikov 1:4 (11:6,9:11,5:11,9:11,7:11)
20:35 Alexey Demidov – Alexey Semikov 1:4 (11:6,9:11,5:11,9:11,7:11)
20:36 Vladimir Korshkov – Evgeny Kroshinskiy 3:4 (11:8,11:7,8:11,11:7,9:11,9:11,3:11)
20:36 Vladimir Korshkov – Evgeny Kroshinskiy 3:4 (11:8,11:7,8:11,11:7,9:11,9:11,3:11)
20:45 Andrey Dergunov – Mikhail Rozhkov 1:4 (4:11,13:11,5:11,2:11,12:14)
20:45 Andrey Dergunov – Mikhail Rozhkov 1:4 (4:11,13:11,5:11,2:11,12:14)
20:47 Filip Cisakowski – Aleksander Cisakowski 1:4 (7:11,11:13,11:7,8:11,9:11)
20:47 Filip Cisakowski – Aleksander Cisakowski 1:4 (7:11,11:13,11:7,8:11,9:11)
20:50 Vladyslav Zabolotsky – Stanislav Kotikov 1:4 (10:12,11:13,11:9,11:13,10:12)
20:50 Vladyslav Zabolotsky – Stanislav Kotikov 1:4 (10:12,11:13,11:9,11:13,10:12)
20:53 Pavel Galanov – Andrey Zhuzhnev 3:4 (7:11,11:5,11:8,8:11,11:9,11:13,9:11)
20:53 Pavel Galanov – Andrey Zhuzhnev 3:4 (7:11,11:5,11:8,8:11,11:9,11:13,9:11)
20:54 Jose Torres Escolano – Joaquin Garcia Dominguez 2:4 (9:11,11:6,9:11,11:6,8:11,10:12)
20:54 Jose Torres Escolano – Joaquin Garcia Dominguez 2:4 (9:11,11:6,9:11,11:6,8:11,10:12)
20:57 Kamil Baranowski – Hubert Bodzon 4:3 (11:8,10:12,10:12,11:7,9:11,12:10,11:8)
20:57 Kamil Baranowski – Hubert Bodzon 4:3 (11:8,10:12,10:12,11:7,9:11,12:10,11:8)
21:00 Mikhail Leonov – Alexander Olonov 4:2 (7:11,9:11,11:8,12:10,11:7,11:4)
21:00 Antoni Zglinski – Wojciech Urban 4:3 (12:10,10:12,11:8,11:13,6:11,12:10,11:5)
21:00 Alexey Yamankin – Evgeny Klyuev 2:4 (11:9,4:11,13:11,9:11,7:11,8:11)
21:00 Dmitry Orel – Viktor Skvortsov 2:4 (11:7,11:7,13:15,6:11,8:11,6:11)
21:00 Antonio Garrido Ropero – Jorge Lucena Nunez 4:1 (11:5,11:6,11:9,4:11,12:10)
21:00 Alexander Rakovich – Nikolai Borisevich 2:4 (7:11,6:11,12:10,11:6,9:11,11:13)
21:00 Alexander Elinson – Vasily Shtundyk 4:0 (11:2,11:4,17:15,12:10)
21:00 Antoni Zglinski – Wojciech Urban 4:3 (12:10,10:12,11:8,11:13,6:11,12:10,11:5)
21:00 Dmitry Orel – Viktor Skvortsov 2:4 (11:7,11:7,13:15,6:11,8:11,6:11)
21:00 Alexander Elinson – Vasily Shtundyk 4:0 (11:2,11:4,17:15,12:10)
21:00 Alexander Rakovich – Nikolai Borisevich 2:4 (7:11,6:11,12:10,11:6,9:11,11:13)
21:00 Mikhail Leonov – Alexander Olonov 4:2 (7:11,9:11,11:8,12:10,11:7,11:4)
21:00 Alexey Yamankin – Evgeny Klyuev 2:4 (11:9,4:11,13:11,9:11,7:11,8:11)
21:00 Antonio Garrido Ropero – Jorge Lucena Nunez 4:1 (11:5,11:6,11:9,4:11,12:10)
21:01 Danil Khramukhin – Alexey Demidov 0:4 (12:14,7:11,3:11,10:12)
21:01 Danil Khramukhin – Alexey Demidov 0:4 (12:14,7:11,3:11,10:12)
21:04 Denis Khvesenya – Yurii Murashko 4:3 (11:8,11:8,7:11,11:9,4:11,12:14,11:9)
21:04 Denis Khvesenya – Yurii Murashko 4:3 (11:8,11:8,7:11,11:9,4:11,12:14,11:9)
21:13 Mikhail Rozhkov – Evgeniy Elizarov 4:2 (11:7,7:11,11:4,6:11,11:4,11:9)
21:13 Mikhail Rozhkov – Evgeniy Elizarov 4:2 (11:7,7:11,11:4,6:11,11:4,11:9)
21:15 Filip Cisakowski – Jakub Wojewoda 1:4 (11:5,7:11,6:11,9:11,9:11)
21:15 Filip Cisakowski – Jakub Wojewoda 1:4 (11:5,7:11,6:11,9:11,9:11)
21:19 Vladimir Korshkov – Valery Bykh 0:4 (10:12,11:13,8:11,8:11)
21:19 Vladimir Korshkov – Valery Bykh 0:4 (10:12,11:13,8:11,8:11)
21:22 Jose Torres Escolano – Antonio Cisneros Fernandez 4:1 (11:7,11:8,11:13,11:5,11:8)
21:22 Jose Torres Escolano – Antonio Cisneros Fernandez 4:1 (11:7,11:8,11:13,11:5,11:8)
21:25 Jorge Lucena Nunez – Cristian Carmona Cantalejo 4:2 (11:5,11:13,11:9,8:11,13:11,11:3)
21:25 Alexander Lukashevich – Vladyslav Zabolotsky 2:4 (11:5,7:11,11:13,10:12,11:6,7:11)
21:25 Jorge Lucena Nunez – Cristian Carmona Cantalejo 4:2 (11:5,11:13,11:9,8:11,13:11,11:3)
21:25 Alexander Lukashevich – Vladyslav Zabolotsky 2:4 (11:5,7:11,11:13,10:12,11:6,7:11)
21:27 Alexander Svidersky – Aleksandr Dementev 1:4 (7:11,9:11,12:10,1:11,5:11)
21:27 Alexander Svidersky – Aleksandr Dementev 1:4 (7:11,9:11,12:10,1:11,5:11)
21:27 Alexey Semikov – Timofey Berezin 4:1 (11:7,11:5,11:6,9:11,11:7)
21:27 Alexey Semikov – Timofey Berezin 4:1 (11:7,11:5,11:6,9:11,11:7)
21:30 Andrey Zhuzhnev – Nikita Butvina 2:4 (16:18,11:8,8:11,1:11,11:6,6:11)
21:30 Andrey Zhuzhnev – Nikita Butvina 2:4 (16:18,11:8,8:11,1:11,11:6,6:11)
21:32 Dmitriy Kolesnikov An – Konstantin Morozov 2:4 (9:11,11:4,8:11,9:11,11:6,8:11)
21:32 Dmitriy Kolesnikov An – Konstantin Morozov 2:4 (9:11,11:4,8:11,9:11,11:6,8:11)
21:34 Jasur Hudayberdiev – Nikita Moskovkin 4:2 (11:8,8:11,10:12,11:6,11:5,11:8)
21:34 Jasur Hudayberdiev – Nikita Moskovkin 4:2 (11:8,8:11,10:12,11:6,11:5,11:8)
21:35 Pawel Stopinski – Grzegorz Plawski 4:2 (11:9,12:14,12:10,11:13,11:3,11:4)
21:35 Pawel Stopinski – Grzegorz Plawski 4:2 (11:9,12:14,12:10,11:13,11:3,11:4)
21:37 Krzysztof Wroniewski – Piotr Bardon 2:4 (6:11,6:11,5:11,11:4,11:7,10:12)
21:37 Jakub Warpas – Piotr Sekala 4:1 (11:5,10:12,11:7,11:8,11:8)
21:37 Jakub Warpas – Piotr Sekala 4:1 (11:5,10:12,11:7,11:8,11:8)
21:37 Krzysztof Wroniewski – Piotr Bardon 2:4 (6:11,6:11,5:11,11:4,11:7,10:12)
21:40 Aleksander Cisakowski – Mateusz Stanczuk 1:4 (11:4,6:11,10:12,8:11,11:13)
21:40 Aleksander Cisakowski – Mateusz Stanczuk 1:4 (11:4,6:11,10:12,8:11,11:13)
21:42 Viktor Skvortsov – Artyom Rodin 4:0 (11:9,11:9,11:2,11:7)
21:42 Viktor Skvortsov – Artyom Rodin 4:0 (11:9,11:9,11:2,11:7)
21:46 Ivan Pishcheiko – Yuri Sinyavsky 1:4 (11:6,10:12,9:11,9:11,8:11)
21:46 Ivan Pishcheiko – Yuri Sinyavsky 1:4 (11:6,10:12,9:11,9:11,8:11)
21:47 Dzhamshed Khasanov – Andrey Dergunov 4:2 (11:8,11:7,7:11,11:8,8:11,11:6)
21:47 Evgeny Kroshinskiy – Andrey Krasnov 4:3 (11:6,5:11,11:8,11:5,5:11,2:11,11:7)
21:47 Dzhamshed Khasanov – Andrey Dergunov 4:2 (11:8,11:7,7:11,11:8,8:11,11:6)
21:47 Evgeny Kroshinskiy – Andrey Krasnov 4:3 (11:6,5:11,11:8,11:5,5:11,2:11,11:7)
21:50 Alexander Rakovich – Aleksandr Dementev 1:4 (5:11,12:10,5:11,3:11,7:11)
21:50 Alexander Rakovich – Aleksandr Dementev 1:4 (5:11,12:10,5:11,3:11,7:11)
21:51 Timofey Berezin – Alexey Demidov 1:4 (11:7,3:11,11:13,9:11,9:11)
21:51 Timofey Berezin – Alexey Demidov 1:4 (11:7,3:11,11:13,9:11,9:11)
21:52 Joaquin Garcia Dominguez – Eduardo Perez Moya 3:4 (7:11,11:5,5:11,9:11,12:10,13:11,4:11)
21:52 Joaquin Garcia Dominguez – Eduardo Perez Moya 3:4 (7:11,11:5,5:11,9:11,12:10,13:11,4:11)
21:56 Sergei Akulich – Stanislav Kotikov 1:4 (8:11,11:7,7:11,9:11,8:11)
21:56 Bartosz Lebrecht – Jakub Warpas 0:4 (7:11,8:11,6:11,9:11)
21:56 Sergei Akulich – Stanislav Kotikov 1:4 (8:11,11:7,7:11,9:11,8:11)
21:56 Bartosz Lebrecht – Jakub Warpas 0:4 (7:11,8:11,6:11,9:11)
22:01 Maksim Larin – Antonio Garrido Ropero 4:2 (13:11,11:2,12:14,11:6,9:11,11:2)
22:01 Maksim Larin – Antonio Garrido Ropero 4:2 (13:11,11:2,12:14,11:6,9:11,11:2)
22:03 Alexander Olonov – Jasur Hudayberdiev 4:2 (14:12,12:10,15:13,8:11,9:11,11:8)
22:03 Alexander Olonov – Jasur Hudayberdiev 4:2 (14:12,12:10,15:13,8:11,9:11,11:8)
22:05 Konstantin Morozov – Vasily Shtundyk 4:0 (11:7,11:6,11:1,11:4)
22:05 Konstantin Morozov – Vasily Shtundyk 4:0 (11:7,11:6,11:1,11:4)
22:08 Pavel Galanov – Kirill Taran 1:4 (11:6,10:12,3:11,9:11,12:14)
22:08 Pavel Galanov – Kirill Taran 1:4 (11:6,10:12,3:11,9:11,12:14)
22:11 Hubert Bodzon – Grzegorz Plawski 4:1 (8:11,13:11,11:8,11:3,11:5)
22:11 Hubert Bodzon – Grzegorz Plawski 4:1 (8:11,13:11,11:8,11:3,11:5)
22:13 Mikhail Rozhkov – Andrey Dergunov 4:1 (11:9,11:6,11:13,11:9,11:1)
22:13 Mikhail Rozhkov – Andrey Dergunov 4:1 (11:9,11:6,11:13,11:9,11:1)
22:14 Alexander Svidersky – Nikolai Borisevich 4:2 (11:4,7:11,5:11,11:8,11:8,13:11)
22:14 Alexander Svidersky – Nikolai Borisevich 4:2 (11:4,7:11,5:11,11:8,11:8,13:11)
22:16 Antoni Zglinski – Piotr Bardon 2:4 (10:12,4:11,12:10,11:8,3:11,6:11)
22:16 Antoni Zglinski – Piotr Bardon 2:4 (10:12,4:11,12:10,11:8,3:11,6:11)
22:18 Valery Kataev – Dmitry Orel 2:4 (9:11,5:11,11:6,8:11,13:11,4:11)
22:18 Valery Kataev – Dmitry Orel 2:4 (9:11,5:11,11:6,8:11,13:11,4:11)
22:21 Danil Khramukhin – Alexey Semikov 4:2 (7:11,7:11,11:8,11:9,11:9,12:10)
22:21 Tyberiusz Krolewicz – Piotr Sekala 1:4 (10:12,7:11,10:12,11:8,6:11)
22:21 Denis Khvesenya – Ivan Pishcheiko 0:4 (4:11,4:11,8:11,10:12)
22:21 Danil Khramukhin – Alexey Semikov 4:2 (7:11,7:11,11:8,11:9,11:9,12:10)
22:21 Denis Khvesenya – Ivan Pishcheiko 0:4 (4:11,4:11,8:11,10:12)
22:21 Tyberiusz Krolewicz – Piotr Sekala 1:4 (10:12,7:11,10:12,11:8,6:11)
22:24 Vladyslav Zabolotsky – Alexander Lukashevich 4:0 (11:8,11:8,11:9,11:8)
22:24 Vladyslav Zabolotsky – Alexander Lukashevich 4:0 (11:8,11:8,11:9,11:8)
22:25 Dmitriy Kolesnikov An – Alexander Elinson 0:4 (12:14,7:11,8:11,8:11)
22:25 Vladimir Korshkov – Andrey Krasnov 0:4 (8:11,5:11,8:11,5:11)
22:25 Vladimir Korshkov – Andrey Krasnov 0:4 (8:11,5:11,8:11,5:11)
22:25 Dmitriy Kolesnikov An – Alexander Elinson 0:4 (12:14,7:11,8:11,8:11)
22:34 Maksim Larin – Jorge Lucena Nunez 2:4 (6:11,9:11,11:6,14:12,8:11,9:11)
22:34 Maksim Larin – Jorge Lucena Nunez 2:4 (6:11,9:11,11:6,14:12,8:11,9:11)
22:40 Andrey Zhuzhnev – Pavel Galanov 3:4 (5:11,9:11,14:12,11:9,13:15,11:9,3:11)
22:40 Andrey Zhuzhnev – Pavel Galanov 3:4 (5:11,9:11,14:12,11:9,13:15,11:9,3:11)
22:41 Pawel Stopinski – Kamil Baranowski 0:4 (11:13,9:11,6:11,9:11)
22:41 Pawel Stopinski – Kamil Baranowski 0:4 (11:13,9:11,6:11,9:11)
22:45 Evgeniy Elizarov – Dzhamshed Khasanov 3:4 (16:14,9:11,11:13,11:7,11:7,6:11,5:11)
22:45 Nikita Moskovkin – Mikhail Leonov 3:4 (6:11,5:11,11:9,11:7,2:11,11:5,6:11)
22:45 Nikita Moskovkin – Mikhail Leonov 3:4 (6:11,5:11,11:9,11:7,2:11,11:5,6:11)
22:45 Evgeniy Elizarov – Dzhamshed Khasanov 3:4 (16:14,9:11,11:13,11:7,11:7,6:11,5:11)
22:46 Yurii Murashko – Yuri Sinyavsky 2:4 (3:11,9:11,7:11,11:8,12:10,5:11)
22:46 Yurii Murashko – Yuri Sinyavsky 2:4 (3:11,9:11,7:11,11:8,12:10,5:11)
22:47 Stanislav Kotikov – Sergei Akulich 4:1 (10:12,11:4,11:2,11:5,11:8)
22:47 Evgeny Kroshinskiy – Valery Bykh 1:4 (3:11,5:11,7:11,11:7,7:11)
22:47 Evgeny Kroshinskiy – Valery Bykh 1:4 (3:11,5:11,7:11,11:7,7:11)
22:47 Stanislav Kotikov – Sergei Akulich 4:1 (10:12,11:4,11:2,11:5,11:8)
22:48 Alexander Rakovich – Alexander Svidersky 1:4 (8:11,11:3,6:11,6:11,5:11)
22:48 Alexander Rakovich – Alexander Svidersky 1:4 (8:11,11:3,6:11,6:11,5:11)
22:50 Tyberiusz Krolewicz – Jakub Warpas 2:4 (7:11,13:11,7:11,9:11,11:7,8:11)
22:50 Tyberiusz Krolewicz – Jakub Warpas 2:4 (7:11,13:11,7:11,9:11,11:7,8:11)
22:51 Timofey Berezin – Alexey Semikov 0:4 (5:11,9:11,8:11,8:11)
22:51 Timofey Berezin – Alexey Semikov 0:4 (5:11,9:11,8:11,8:11)
22:57 Vasily Shtundyk – Konstantin Morozov 1:4 (11:9,8:11,10:12,12:14,7:11)
22:57 Vasily Shtundyk – Konstantin Morozov 1:4 (11:9,8:11,10:12,12:14,7:11)
22:59 Krzysztof Wroniewski – Wojciech Urban 3:4 (11:5,13:11,7:11,12:10,8:11,6:11,10:12)
22:59 Krzysztof Wroniewski – Wojciech Urban 3:4 (11:5,13:11,7:11,12:10,8:11,6:11,10:12)
23:00 Valery Kataev – Viktor Skvortsov 2:4 (4:11,5:11,11:5,11:9,2:11,10:12)
23:00 Valery Kataev – Viktor Skvortsov 2:4 (4:11,5:11,11:5,11:9,2:11,10:12)
23:09 Aleksandr Dementev – Nikolai Borisevich 0:4 (5:11,9:11,5:11,8:11)
23:09 Aleksandr Dementev – Nikolai Borisevich 0:4 (5:11,9:11,5:11,8:11)
23:10 Antonio Garrido Ropero – Cristian Carmona Cantalejo 4:3 (6:11,5:11,11:7,11:13,11:6,11:9,11:5)
23:10 Antonio Garrido Ropero – Cristian Carmona Cantalejo 4:3 (6:11,5:11,11:7,11:13,11:6,11:9,11:5)
23:15 Alexey Demidov – Danil Khramukhin 4:1 (4:11,11:8,11:9,11:7,11:7)
23:15 Sergei Akulich – Alexander Lukashevich 4:2 (11:4,11:8,9:11,11:8,8:11,13:11)
23:15 Sergei Akulich – Alexander Lukashevich 4:2 (11:4,11:8,9:11,11:8,8:11,13:11)
23:15 Alexey Demidov – Danil Khramukhin 4:1 (4:11,11:8,11:9,11:7,11:7)
23:16 Mikhail Leonov – Jasur Hudayberdiev 4:1 (11:9,11:9,4:11,11:8,11:7)
23:16 Mikhail Leonov – Jasur Hudayberdiev 4:1 (11:9,11:9,4:11,11:8,11:7)
23:20 Andrey Dergunov – Evgeniy Elizarov 4:2 (8:11,8:11,11:9,11:4,11:5,11:4)
23:20 Andrey Dergunov – Evgeniy Elizarov 4:2 (8:11,8:11,11:9,11:4,11:5,11:4)
23:21 Dmitriy Kolesnikov An – Alexander Elinson 4:2 (12:10,8:11,9:11,12:10,11:8,11:7)
23:23 Piotr Sekala – Bartosz Lebrecht 4:1 (11:5,6:11,14:12,11:6,11:4)
23:23 Ivan Pishcheiko – Denis Khvesenya 4:2 (11:8,11:7,12:10,9:11,8:11,15:13)
23:23 Piotr Sekala – Bartosz Lebrecht 4:1 (11:5,6:11,14:12,11:6,11:4)
23:23 Ivan Pishcheiko – Denis Khvesenya 4:2 (11:8,11:7,12:10,9:11,8:11,15:13)
23:26 Nikita Butvina – Kirill Taran 1:4 (7:11,4:11,11:9,11:13,8:11)
23:26 Nikita Butvina – Kirill Taran 1:4 (7:11,4:11,11:9,11:13,8:11)
23:29 Nikolai Borisevich – Alexander Rakovich 4:0 (11:8,11:6,14:12,11:2)
23:29 Nikolai Borisevich – Alexander Rakovich 4:0 (11:8,11:6,14:12,11:2)
23:41 Danil Khramukhin – Timofey Berezin 4:3 (10:12,9:11,7:11,11:6,13:11,11:9,11:7)
23:41 Danil Khramukhin – Timofey Berezin 4:3 (10:12,9:11,7:11,11:6,13:11,11:9,11:7)
23:44 Antoni Zglinski – Krzysztof Wroniewski 2:4 (11:9,11:9,8:11,14:16,5:11,6:11)
23:44 Antoni Zglinski – Krzysztof Wroniewski 2:4 (11:9,11:9,8:11,14:16,5:11,6:11)
23:45