Table tennis results
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Vojtech Grubr – Milan Obertik | 0:3 (6:11,3:11,7:11) |
00:20 | Vojtech Grubr – Otmar Kaloc | 1:3 (9:11,11:8,11:13,13:15) |
00:45 | Milan Obertik – Jan Krames Sr | 2:3 (11:4,9:11,11:8,7:11,3:11) |
09:00 | Jaromir Radous – Filip Vesely | 1:3 (10:12,4:11,11:3,11:13) |
09:45 | Martin Vana – Jan Herink | 3:2 (11:9,11:7,10:12,5:11,11:4) |
10:00 | Jaromir Radous – Jan Herink | 1:3 (8:11,9:11,11:7,12:14) |
10:45 | Martin Vana – Filip Vesely | 3:1 (11:7,1:11,11:8,11:4) |
11:15 | Jaromir Radous – Martin Vana | 2:3 (11:3,11:9,8:11,9:11,8:11) |
11:45 | Jan Herink – Filip Vesely | 2:3 (11:6,9:11,8:11,11:7,6:11) |
12:15 | Jan Herink – Jaromir Radous | 2:3 (11:8,4:11,11:9,6:11,5:11) |
13:30 | Matej Mezera – Miroslav Hrncal | 3:2 (11:7,8:11,6:11,11:8,13:11) |
14:15 | Martin Bruk – Miroslav Hrncal | 2:3 (11:9,4:11,11:5,9:11,1:11) |
14:45 | Matej Mezera – Matyas Navedla | 3:0 (11:5,11:3,11:6) |
15:15 | Martin Bruk – Matej Mezera | 0:3 (6:11,7:11,6:11) |
15:45 | Miroslav Hrncal – Matyas Navedla | 3:2 (3:11,11:4,9:11,11:8,11:6) |
16:30 | Matyas Navedla – Martin Bruk | 3:1 (11:6,13:11,7:11,14:12) |
16:45 | Miroslav Hrncal – Matej Mezera | 1:3 (14:12,9:11,7:11,9:11) |
17:15 | Alexander Mishchenko – Antonin Pospisil | 1:3 (8:11,5:11,11:6,6:11) |
17:30 | Oleh Plyska – Zdenek Petran | 3:1 (11:5,11:6,8:11,11:5) |
18:00 | Alexander Mishchenko – Zdenek Petran | 3:2 (11:8,9:11,9:11,11:7,12:10) |
18:45 | Oleh Plyska – Antonin Pospisil | 1:3 (8:11,11:5,8:11,4:11) |
19:00 | Alexander Mishchenko – Oleh Plyska | 3:1 (8:11,11:9,11:5,11:8) |
19:30 | Zdenek Petran – Antonin Pospisil | 1:3 (11:13,13:11,8:11,9:11) |
20:15 | Zdenek Petran – Oleh Plyska | 1:3 (11:7,6:11,9:11,8:11) |
20:45 | Antonin Pospisil – Alexander Mishchenko | 1:3 (9:11,11:13,12:10,9:11) |
21:00 | Petr Provaznik – Tomas Hucko | 1:3 (7:11,11:7,8:11,7:11) |
21:30 | Premysl Rucky – Ludek Stoces | 3:1 (11:7,6:11,11:8,11:5) |
22:15 | Petr Provaznik – Ludek Stoces | 3:1 (11:6,11:8,9:11,12:10) |
22:45 | Premysl Rucky – Tomas Hucko | 3:2 (10:12,9:11,11:8,20:18,11:1) |
23:15 | Petr Provaznik – Premysl Rucky | 2:3 (15:13,8:11,12:10,5:11,10:12) |
23:45 | Ludek Stoces – Tomas Hucko | 3:2 (11:13,11:3,8:11,11:9,11:7) |
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Mikhail Dmitriev – Ildar Khairullin | 2:4 (10:12,9:11,11:6,9:11,11:7,7:11) |
00:00 | Boguslaw Tymejczyk – Pawel Batruk | 4:2 (11:9,16:18,1:11,11:9,11:6,12:10) |
00:01 | Evgeniy Stytsyun – Dmitry Shikunov | 4:3 (11:3,11:9,7:11,11:6,4:11,11:13,11:8) |
00:04 | Pawel Piszczatowski – Adam Rakowski | 3:4 (9:11,7:11,7:11,11:6,11:6,11:8,9:11) |
00:12 | Stanislav Oshkin – Bulat Latipov | 4:0 (12:10,11:6,11:3,11:1) |
00:16 | Maksim Busov – Vitaly Sizonenko | 3:4 (10:12,11:7,6:11,5:11,11:4,11:2,8:11) |
00:20 | Igor Shkrobot – Herbert Pyantkovsky | 4:1 (11:7,11:8,9:11,11:8,12:10) |
00:24 | Maksim Tkachenko – Sergey Cherednichenko | 4:1 (11:2,6:11,12:10,13:11,12:10) |
00:30 | Matvey Tkachev – Dmitriy Kolesnikov An | 4:3 (11:7,8:11,11:8,9:11,8:11,13:11,11:8) |
00:31 | Pavel Pavlov – Marat Mukambetov | 3:4 (2:11,11:9,11:8,1:11,11:9,4:11,6:11) |
00:35 | Krzysztof Szwemin – Adrian Kucharzyk | 1:4 (11:9,10:12,9:11,7:11,5:11) |
00:35 | Nikolay Slastihin – Yuriy Lobovikov | 4:3 (9:11,11:4,11:3,9:11,11:6,11:13,11:2) |
00:41 | Egor Dolinsky – Kirill Abramov | 3:4 (11:9,6:11,12:10,10:12,8:11,11:6,6:11) |
00:50 | Stanislav Kotikov – Herbert Pyantkovsky | 3:4 (11:8,13:11,3:11,11:9,7:11,9:11,6:11) |
00:52 | Maksim Busov – Yuri Sinyavsky | 4:1 (12:10,9:11,11:8,11:9,11:9) |
00:54 | Pawel Piszczatowski – Mateusz Repke | 4:3 (11:8,13:11,7:11,7:11,11:8,10:12,11:9) |
00:56 | Nikita Butvina – Evgeniy Petrov | 4:1 (11:8,11:9,11:5,7:11,11:8) |
00:56 | Andrey Popov An – Dmitry Tatarenko | 3:4 (12:10,12:10,5:11,7:11,7:11,11:7,6:11) |
01:00 | Alexander Rakovich – Dmitry Matveenko | 4:3 (12:10,8:11,11:8,8:11,3:11,11:6,11:7) |
01:05 | Pawel Batruk – Boguslaw Tymejczyk | 4:2 (12:14,12:10,3:11,15:13,11:7,11:6) |
01:15 | Aleksandr Emelyanov S. – Denis Oleinikov | 3:4 (11:9,6:11,11:7,8:11,11:7,7:11,9:11) |
01:22 | Bulat Latipov – Egor Dolinsky | 3:4 (11:6,11:13,9:11,11:3,11:9,7:11,8:11) |
01:30 | Igor Shkrobot – Evgenii Sabinskii | 4:3 (7:11,7:11,11:9,14:12,9:11,11:7,11:8) |
01:30 | Vitaly Sizonenko – Yuri Pashkovsky | 2:4 (9:11,12:10,11:4,5:11,8:11,5:11) |
01:36 | Yurii Murashko – Kirill Motuz | 4:1 (11:8,11:9,6:11,11:9,11:8) |
01:37 | Dmitry Shikunov – Andrey Popov An | 0:4 (10:12,6:11,8:11,3:11) |
01:37 | Adam Rakowski – Cezary Krawczyk | 4:1 (11:8,11:7,11:9,9:11,11:7) |
01:45 | Boguslaw Tymejczyk – Krzysztof Szwemin | 4:3 (10:12,11:7,4:11,11:9,11:1,9:11,11:8) |
01:50 | Nikita Novikov – Denis Dinislamov | 4:3 (11:5,11:8,15:17,8:11,11:1,9:11,11:6) |
01:55 | Yuriy Lobovikov – Aleksandr Emelyanov S. | 1:4 (11:8,7:11,9:11,9:11,7:11) |
01:59 | Alexander Rakovich – Kirill Motuz | 4:2 (7:11,11:7,11:7,11:13,11:8,12:10) |
02:00 | Nikita Belous – Yuri Dmitriev | 4:3 (11:6,6:11,11:3,4:11,5:11,11:9,13:11) |
02:05 | Dmitry Tatarenko – Evgeniy Stytsyun | 1:4 (7:11,6:11,9:11,11:9,12:14) |
02:05 | Alexander Kavrigo – Nikolai Kozlenko | 3:4 (8:11,11:5,11:5,15:13,9:11,5:11,4:11) |
02:09 | Kirill Abramov – Stanislav Oshkin | 4:1 (11:7,7:11,11:7,11:5,11:7) |
02:25 | Pawel Batruk – Adrian Kucharzyk | 1:4 (9:11,6:11,13:11,7:11,3:11) |
02:32 | Evgeniy Stytsyun – Andrey Popov An | 4:0 (11:9,11:8,11:7,11:7) |
02:35 | Denis Oleinikov – Nikolay Slastihin | 2:4 (11:9,4:11,11:6,9:11,8:11,6:11) |
02:35 | Andrey Nikolaev – Alexander Sagitov | 4:3 (7:11,11:8,11:7,11:9,8:11,8:11,11:4) |
02:36 | Yurii Murashko – Dmitry Matveenko | 3:4 (11:8,10:12,10:12,11:3,7:11,12:10,7:11) |
02:39 | Igor Egorov V. – Nikita Novikov | 4:2 (10:12,11:8,11:9,7:11,11:9,11:9) |
02:51 | Dmitry Berlin – Nikita Korik | 1:4 (9:11,4:11,8:11,11:6,10:12) |
02:55 | Dmitry Shikunov – Dmitry Tatarenko | 0:4 (7:11,8:11,7:11,10:12) |
03:00 | Alexander Lukashevich – Maksim Liakhov | 4:2 (7:11,11:4,11:9,7:11,11:5,11:5) |
03:00 | Lev Aydakov – Igor Egorov V. | 4:3 (11:8,6:11,9:11,13:11,6:11,11:9,11:9) |
03:08 | Yuri Dmitriev – Andrey Nikolaev | 1:4 (6:11,5:11,11:7,5:11,6:11) |
03:10 | Alexander Rakovich – Yurii Murashko | 4:3 (11:9,11:8,4:11,11:7,8:11,10:12,11:7) |
03:15 | Dmitry Shikunov – Evgeniy Stytsyun | 1:4 (8:11,8:11,7:11,11:6,3:11) |
03:16 | Denis Dinislamov – Danil Khramukhin | 4:3 (11:13,11:9,14:12,10:12,11:9,6:11,11:7) |
03:24 | Alexander Kavrigo – Nikita Korik | 4:3 (11:6,11:1,7:11,9:11,11:7,4:11,11:8) |
03:28 | Vladimir Dubovik – Pavel Pulnyi | 2:4 (8:11,11:6,8:11,3:11,11:7,9:11) |
03:32 | Alexander Sagitov – Nikita Belous | 4:1 (11:7,11:5,7:11,11:9,11:4) |
03:40 | Alexander Boriskin – Dmitriy Smirnov | 1:4 (7:11,8:11,11:8,8:11,2:11) |
03:45 | Dmitry Tatarenko – Andrey Popov An | 4:0 (11:7,11:5,11:4,12:10) |
03:55 | Kirill Motuz – Dmitry Matveenko | 4:0 (12:10,11:8,11:7,15:13) |
03:55 | Nikita Belous – Andrey Nikolaev | 3:4 (12:10,13:11,11:5,5:11,8:11,1:11,4:11) |
03:56 | Dmitry Berlin – Nikolai Kozlenko | 1:4 (4:11,6:11,10:12,11:9,9:11) |
04:01 | Danil Khramukhin – Nikita Novikov | 0:4 (8:11,10:12,9:11,5:11) |
04:02 | Alexander Lukashevich – Pavel Pulnyi | 4:1 (11:9,11:8,11:8,2:11,11:6) |
04:05 | Igor Egorov V. – Alexander Boriskin | 3:4 (11:9,3:11,6:11,7:11,11:8,11:9,5:11) |
04:10 | Andrey Popov An – Dmitry Shikunov | 4:2 (12:14,11:9,11:9,11:5,7:11,12:10) |
04:12 | Dmitry Matveenko – Alexander Rakovich | 4:1 (6:11,11:8,11:3,11:7,11:7) |
04:30 | Yuri Dmitriev – Alexander Sagitov | 0:4 (12:14,7:11,5:11,10:12) |
04:30 | Alexander Kavrigo – Dmitry Berlin | 1:4 (7:11,10:12,12:10,7:11,6:11) |
04:30 | Igor Egorov V. – Denis Dinislamov | 1:4 (11:9,7:11,8:11,8:11,9:11) |
04:31 | Vladimir Dubovik – Maksim Liakhov | 4:1 (9:11,15:13,13:11,15:13,11:5) |
04:42 | Kirill Motuz – Yurii Murashko | 4:3 (9:11,12:10,11:5,3:11,11:8,13:15,11:2) |
04:44 | Dmitriy Smirnov – Lev Aydakov | 4:2 (11:3,13:15,10:12,11:8,11:6,11:9) |
04:50 | Andrey Nikolaev – Yuri Dmitriev | 4:3 (16:14,9:11,7:11,11:7,11:9,4:11,13:11) |
05:01 | Danil Khramukhin – Denis Dinislamov | 4:0 (11:7,11:5,11:5,11:7) |
05:03 | Alexander Lukashevich – Vladimir Dubovik | 4:1 (6:11,11:9,11:7,11:6,13:11) |
05:05 | Nikita Korik – Nikolai Kozlenko | 1:4 (3:11,10:12,4:11,11:6,9:11) |
05:05 | Evgeniy Stytsyun – Dmitry Tatarenko | 4:3 (8:11,11:6,8:11,9:11,11:8,16:14,11:8) |
05:15 | Lev Aydakov – Alexander Boriskin | 3:4 (11:5,12:14,7:11,11:7,11:9,7:11,11:13) |
05:15 | Yurii Murashko – Alexander Rakovich | 2:4 (6:11,11:8,2:11,9:11,11:9,8:11) |
05:23 | Nikolai Kozlenko – Dmitry Berlin | 2:4 (7:11,11:7,11:7,8:11,6:11,8:11) |
05:34 | Pavel Pulnyi – Maksim Liakhov | 4:3 (11:2,11:6,6:11,7:11,11:6,7:11,12:10) |
05:36 | Nikita Belous – Alexander Sagitov | 2:4 (9:11,11:8,6:11,11:7,4:11,4:11) |
05:43 | Nikita Novikov – Igor Egorov V. | 4:1 (11:4,9:11,11:7,11:7,11:6) |
05:48 | Dmitry Matveenko – Kirill Motuz | 4:1 (11:6,9:11,11:7,12:10,11:8) |
05:52 | Adam Molenda – Jacek But | 0:4 (7:11,5:11,5:11,7:11) |
05:56 | Igor Egorov V. – Dmitriy Smirnov | 0:4 (8:11,9:11,8:11,11:13) |
06:00 | Grigory Grulev – Alexander Kasnitsky | 4:1 (11:8,16:14,9:11,11:9,11:6) |
06:00 | Vitaly Nizavets – Timofey Radchenko | 1:4 (11:7,9:11,6:11,9:11,8:11) |
06:04 | Yuri Dmitriev – Nikita Belous | 0:4 (8:11,8:11,8:11,8:11) |
06:10 | Maksim Liakhov – Alexander Lukashevich | 1:4 (11:9,7:11,8:11,7:11,9:11) |
06:10 | Dmitry Panasenko – Nikita Busov | 1:4 (8:11,6:11,5:11,11:6,5:11) |
06:11 | Denis Dinislamov – Igor Egorov V. | 2:4 (8:11,8:11,11:6,9:11,11:6,6:11) |
06:13 | Nikita Korik – Alexander Kavrigo | 4:3 (14:12,8:11,11:3,11:5,9:11,6:11,12:10) |
06:18 | Alexander Boriskin – Lev Aydakov | 4:3 (6:11,11:5,11:7,4:11,11:13,12:10,11:8) |
06:27 | Alexander Sagitov – Andrey Nikolaev | 4:0 (11:8,11:8,12:10,11:8) |
06:31 | Pavel Pulnyi – Vladimir Dubovik | 4:0 (11:4,11:4,11:6,11:8) |
06:34 | Evgeny Byryanov – Eduard Mozhaev | 4:0 (11:8,11:5,11:9,13:11) |
06:45 | Vitaly Nizavets – Nikita Busov | 4:0 (11:7,14:12,11:3,12:10) |
06:49 | Nikolai Kozlenko – Alexander Kavrigo | 4:2 (11:4,10:12,12:10,6:11,11:9,14:12) |
06:50 | Nikita Moskovkin – Vladimir Shirokov | 3:4 (11:5,11:6,16:14,7:11,10:12,10:12,6:11) |
06:55 | Maksim Liakhov – Vladimir Dubovik | 1:4 (7:11,8:11,11:9,8:11,7:11) |
06:59 | Dmitriy Smirnov – Igor Egorov V. | 3:4 (11:3,12:10,3:11,9:11,4:11,11:5,7:11) |
07:00 | Sergei Shanko – Vyacheslav Malofeev | 3:4 (11:6,11:7,4:11,7:11,11:3,12:14,11:13) |
07:00 | Nikita Novikov – Danil Khramukhin | 4:1 (11:5,11:6,13:11,7:11,11:7) |
07:00 | Stanislav Dalida – Viktor Lyashenko | 4:2 (6:11,11:7,4:11,11:4,11:9,13:11) |
07:01 | Alexander Kasnitsky – Evgeny Byryanov | 4:3 (8:11,11:9,16:14,12:10,7:11,7:11,11:8) |
07:20 | Dmitry Panasenko – Timofey Radchenko | 3:4 (11:8,6:11,8:11,5:11,11:8,11:9,6:11) |
07:23 | Bartlomiej Bloch – Mateusz Perzanowski | 4:0 (11:8,11:4,11:7,11:5) |
07:25 | Pavel Pulnyi – Alexander Lukashevich | 2:4 (7:11,9:11,11:5,6:11,11:7,5:11) |
07:25 | Eduard Mozhaev – Grigory Grulev | 4:2 (8:11,11:8,11:4,11:7,9:11,14:12) |
07:29 | Nikita Korik – Dmitry Berlin | 4:2 (11:6,11:2,9:11,12:10,5:11,11:6) |
07:30 | Dmitry Orel – Viktor Skvortsov | 4:1 (11:5,11:5,9:11,11:7,11:8) |
07:35 | Vitaly Nizavets – Dmitry Panasenko | 4:1 (11:4,11:7,11:9,10:12,11:8) |
07:37 | Lev Aydakov – Dmitriy Smirnov | 3:4 (11:9,4:11,14:16,12:14,11:3,11:8,15:17) |
07:45 | Alexander Svidersky – Vladislav Misyukevich | 4:1 (7:11,11:8,11:9,11:8,11:6) |
07:45 | Victor Rakhmanov – Alexandr Shirshov | 4:0 (11:9,11:6,11:5,11:8) |
07:45 | Adam Molenda – Mateusz Perzanowski | 4:2 (4:11,8:11,11:9,11:2,14:12,11:7) |
07:50 | Alexander Belkin – Piotr Michalski M. | 4:3 (11:13,7:11,11:5,11:6,12:10,8:11,11:6) |
07:50 | Andrey Sirozh – Andrzej Prusinowski | 4:3 (8:11,12:14,14:12,11:4,11:9,6:11,11:4) |
08:00 | Alexey Yanshaev – Pavel Mukhin | 4:3 (11:9,7:11,4:11,11:7,10:12,11:9,11:7) |
08:00 | Shamil Hayrullin – Nabijon Gafurov | 4:2 (9:11,12:10,11:9,6:11,11:4,11:4) |
08:05 | Viktor Lyashenko – Dmitry Orel | 3:4 (6:11,9:11,13:11,11:6,11:5,4:11,9:11) |
08:10 | Sergei Shanko – Vladislav Misyukevich | 0:4 (7:11,13:15,7:11,5:11) |
08:15 | Alexander Boriskin – Igor Egorov V. | 1:4 (5:11,5:11,7:11,13:11,7:11) |
08:16 | Bartlomiej Bloch – Jacek But | 4:2 (7:11,11:8,14:16,11:9,11:4,11:6) |
08:20 | Vladimir Shirokov – Victor Rakhmanov | 4:3 (11:8,12:14,11:4,8:11,8:11,11:5,11:9) |
08:22 | Grigory Grulev – Evgeny Byryanov | 4:0 (11:7,13:11,11:9,11:1) |
08:28 | Nikita Busov – Timofey Radchenko | 2:4 (11:7,12:10,12:14,4:11,2:11,8:11) |
08:34 | Roman Romanov – Igor Tyukhlov | 4:2 (11:7,12:14,11:7,10:12,12:10,15:13) |
08:40 | Alexander Svidersky – Vyacheslav Malofeev | 3:4 (11:8,7:11,11:3,4:11,6:11,11:7,5:11) |
08:40 | Kacper Pyra – Piotr Jaroszewski | 4:0 (11:6,11:7,11:7,11:3) |
08:47 | Alexander Kasnitsky – Eduard Mozhaev | 0:4 (4:11,11:13,6:11,7:11) |
08:50 | Viktor Skvortsov – Stanislav Dalida | 2:4 (11:13,11:9,7:11,11:6,9:11,8:11) |
08:50 | Mikhail Ivanov – Pavel Kudryashov | 1:4 (7:11,7:11,12:10,7:11,8:11) |
08:55 | Vladislav Svidersky – Ivan Patsyna | 4:1 (11:7,11:9,9:11,11:7,11:4) |
08:55 | Adam Molenda – Bartlomiej Bloch | 0:4 (8:11,5:11,10:12,10:12) |
08:59 | Timofey Radchenko – Dmitry Panasenko | 4:1 (11:9,11:9,11:6,8:11,11:4) |
09:00 | Pawel Zinczak – Przemyslaw Andrzejewski | 2:4 (6:11,12:10,7:11,11:7,5:11,8:11) |
09:00 | Andrei Tsiarokhin – Wojciech Gronowski | 4:2 (11:8,9:11,7:11,11:6,11:8,11:7) |
09:00 | Gennady Shamkolovich – Sergey Shpak | 3:4 (9:11,7:11,11:8,11:7,8:11,11:5,8:11) |
09:05 | Alexander Belkin – Piotr Jaroszewski | 4:2 (11:4,11:9,6:11,11:7,5:11,11:8) |
09:05 | Alexandr Shirshov – Nikita Moskovkin | 4:3 (11:6,11:5,11:2,5:11,9:11,5:11,11:6) |
09:10 | Eduard Mozhaev – Evgeny Byryanov | 4:0 (11:9,11:4,11:5,11:6) |
09:10 | Denis Medvedev – Dinar Yusupov | 4:1 (5:11,11:5,11:8,11:6,11:8) |
09:15 | Andrey Sirozh – Ivan Patsyna | 4:2 (7:11,15:13,11:6,8:11,11:5,11:9) |
09:15 | Vladislav Misyukevich – Vyacheslav Malofeev | 1:4 (9:11,5:11,8:11,11:9,11:13) |
09:16 | Pavel Mukhin – Roman Romanov | 0:4 (5:11,9:11,3:11,9:11) |
09:20 | Mateusz Perzanowski – Jacek But | 3:4 (6:11,12:10,11:7,6:11,11:7,2:11,7:11) |
09:30 | Nikita Busov – Vitaly Nizavets | 4:3 (11:6,11:8,11:7,3:11,9:11,9:11,11:8) |
09:30 | Alexander Drozdov – Denis Stefanenkov | 0:4 (6:11,8:11,5:11,6:11) |
09:30 | Boguslaw Tymejczyk – Michal Olejnik | 2:4 (11:6,15:13,11:13,8:11,6:11,3:11) |
09:31 | Stanislav Dalida – Dmitry Orel | 4:1 (11:5,8:11,11:9,11:5,11:7) |
09:34 | Alexander Kasnitsky – Grigory Grulev | 1:4 (4:11,8:11,5:11,14:12,9:11) |
09:35 | Jakub Gierach – Przemyslaw Walaszek | 4:2 (8:11,11:4,8:11,11:6,11:2,11:6) |
09:40 | Dawid Papuga – Evgenii Khotian | 1:4 (5:11,11:6,11:13,14:16,6:11) |
09:40 | Kacper Pyra – Piotr Michalski M. | 4:1 (11:8,6:11,11:8,11:7,11:9) |
09:40 | Miguel Angel Tortosa Rueda – Alberto Gil Cano | 4:1 (11:8,8:11,11:7,11:5,11:7) |
09:40 | Igor Tyukhlov – Alexey Yanshaev | 2:4 (11:6,11:9,8:11,9:11,9:11,6:11) |
09:45 | Vladislav Misyukevich – Alexander Svidersky | 1:4 (11:6,2:11,3:11,5:11,8:11) |
09:48 | Vladislav Svidersky – Andrzej Prusinowski | 0:4 (8:11,12:14,8:11,8:11) |
09:50 | Pavel Kudryashov – Alexander Drozdov | 4:1 (11:7,11:9,8:11,11:7,11:9) |
09:54 | Nabijon Gafurov – Denis Medvedev | 2:4 (7:11,11:6,8:11,11:9,7:11,10:12) |
09:55 | Nikita Moskovkin – Victor Rakhmanov | 3:4 (11:5,9:11,11:6,5:11,7:11,13:11,6:11) |
09:57 | Mateusz Perzanowski – Bartlomiej Bloch | 3:4 (4:11,11:7,6:11,11:8,11:7,2:11,8:11) |
10:00 | Andrey Perekrestenko – Valery Gurevich | 1:4 (11:8,4:11,7:11,7:11,5:11) |
10:01 | Andrei Tsiarokhin – Przemyslaw Walaszek | 4:1 (11:5,11:7,11:6,10:12,11:6) |
10:03 | Dmitry Panasenko – Vitaly Nizavets | 3:4 (11:6,4:11,6:11,4:11,14:12,11:7,6:11) |
10:04 | Przemyslaw Andrzejewski – Boguslaw Tymejczyk | 1:4 (5:11,2:11,11:13,11:9,8:11) |
10:05 | Evgeny Byryanov – Alexander Kasnitsky | 2:4 (8:11,11:8,4:11,11:9,12:14,9:11) |
10:05 | Viktor Lyashenko – Viktor Skvortsov | 4:3 (11:8,9:11,11:9,3:11,8:11,11:6,11:9) |
10:05 | Alexander Belkin – Kacper Pyra | 4:3 (7:11,11:9,3:11,6:11,12:10,11:6,11:4) |
10:08 | Julian Cruz – Antonio Garrido Ropero | 3:4 (7:11,7:11,11:8,7:11,11:6,11:5,8:11) |
10:10 | Gennady Shamkolovich – Evgenii Khotian | 2:4 (6:11,6:11,11:4,8:11,11:5,6:11) |
10:10 | Vyacheslav Malofeev – Alexander Svidersky | 4:1 (11:2,11:8,11:8,3:11,16:14) |
10:12 | Andrey Sirozh – Vladislav Svidersky | 4:1 (11:13,11:5,11:8,11:6,11:7) |
10:14 | Alexey Yanshaev – Roman Romanov | 4:3 (13:11,11:6,7:11,5:11,11:13,11:6,13:11) |
10:25 | Dmitriy Gorodkov – Roman Shepelev | 2:4 (11:6,7:11,7:11,10:12,11:9,6:11) |
10:25 | Dinar Yusupov – Shamil Hayrullin | 4:1 (11:9,11:6,11:9,8:11,11:2) |
10:26 | Denis Stefanenkov – Mikhail Ivanov | 4:3 (11:9,7:11,11:5,7:11,11:5,10:12,11:7) |
10:31 | Jakub Gierach – Wojciech Gronowski | 2:4 (7:11,6:11,17:15,18:16,5:11,7:11) |
10:33 | Timofey Radchenko – Nikita Busov | 4:2 (11:5,11:1,9:11,7:11,15:13,11:6) |
10:35 | Ivan Patsyna – Andrzej Prusinowski | 2:4 (11:9,11:6,10:12,9:11,4:11,3:11) |
10:35 | Vladimir Shirokov – Alexandr Shirshov | 4:0 (11:3,11:9,11:2,11:7) |
10:36 | Michal Olejnik – Pawel Zinczak | 4:1 (11:4,13:11,7:11,11:4,11:9) |
10:40 | Dawid Papuga – Sergey Shpak | 1:4 (11:4,9:11,5:11,7:11,10:12) |
10:40 | Jacek But – Adam Molenda | 4:1 (8:11,11:3,11:1,15:13,11:1) |
10:40 | Piotr Jaroszewski – Piotr Michalski M. | 4:0 (11:8,11:8,11:7,11:6) |
10:42 | Grigory Grulev – Eduard Mozhaev | 4:3 (4:11,6:11,12:10,11:8,9:11,11:8,11:7) |
10:43 | Alberto Gil Cano – Julian Cruz | 4:0 (14:12,11:5,11:6,11:9) |
10:45 | Stanislav Dalida – Viktor Skvortsov | 0:4 (3:11,5:11,7:11,8:11) |
10:52 | Shamil Hayrullin – Denis Medvedev | 4:0 (11:6,11:9,11:4,11:7) |
10:58 | Valery Gurevich – Dmitriy Gorodkov | 2:4 (4:11,8:11,10:12,11:8,11:6,10:12) |
11:00 | Pawel Zinczak – Boguslaw Tymejczyk | 0:4 (11:13,3:11,4:11,8:11) |
11:00 | Mikhail Ivanov – Alexander Drozdov | 4:1 (11:8,9:11,11:8,12:10,11:4) |
11:05 | Piotr Michalski M. – Alexander Belkin | 1:4 (11:7,10:12,9:11,6:11,6:11) |
11:05 | Vladimir Shirokov – Nikita Moskovkin | 4:1 (11:13,11:8,11:4,11:2,11:4) |
11:05 | Mateusz Perzanowski – Adam Molenda | 4:3 (11:6,3:11,11:9,11:9,8:11,6:11,11:4) |
11:05 | Pavel Mukhin – Igor Tyukhlov | 4:3 (9:11,11:8,8:11,11:4,11:5,9:11,14:12) |
11:05 | Ivan Patsyna – Andrey Sirozh | 2:4 (11:7,11:4,11:13,6:11,11:13,3:11) |
11:05 | Andrei Tsiarokhin – Jakub Gierach | 3:4 (8:11,11:9,11:13,11:8,9:11,11:7,6:11) |
11:10 | Gennady Shamkolovich – Dawid Papuga | 4:0 (11:6,11:4,11:9,11:3) |
11:11 | Dmitry Orel – Viktor Lyashenko | 4:1 (11:9,7:11,11:9,15:13,11:7) |
11:13 | Antonio Garrido Ropero – Miguel Angel Tortosa Rueda | 2:4 (5:11,10:12,13:11,4:11,11:8,5:11) |
11:18 | Nabijon Gafurov – Dinar Yusupov | 4:0 (11:9,11:7,11:4,11:9) |
11:25 | Przemyslaw Andrzejewski – Michal Olejnik | 2:4 (6:11,5:11,11:5,11:2,7:11,5:11) |
11:26 | Pavel Kudryashov – Denis Stefanenkov | 1:4 (10:12,5:11,9:11,11:6,9:11) |
11:30 | Evgenii Khotian – Sergey Shpak | 2:4 (9:11,11:5,11:9,8:11,7:11,3:11) |
11:31 | Piotr Jaroszewski – Kacper Pyra | 0:4 (9:11,10:12,8:11,6:11) |
11:40 | Andrzej Prusinowski – Vladislav Svidersky | 4:0 (11:7,11:2,11:7,11:8) |
11:40 | Alexandr Shirshov – Victor Rakhmanov | 1:4 (19:17,9:11,5:11,4:11,9:11) |
11:41 | Roman Shepelev – Andrey Perekrestenko | 4:2 (11:9,15:13,9:11,11:7,3:11,11:7) |
11:42 | Shamil Hayrullin – Dinar Yusupov | 0:4 (9:11,9:11,8:11,4:11) |
11:47 | Miguel Angel Tortosa Rueda – Julian Cruz | 4:3 (8:11,12:10,11:6,6:11,11:6,6:11,11:7) |
11:50 | Viktor Lyashenko – Stanislav Dalida | 1:4 (8:11,9:11,9:11,11:5,9:11) |
11:50 | Jakub Chmielowski – Wieslaw Chabraszewski | 0:4 (3:11,2:11,8:11,9:11) |
11:50 | Andrey Krasnov – Kirill Metlushko | 4:1 (11:5,11:13,12:10,12:10,11:7) |
11:51 | Alexey Yanshaev – Igor Tyukhlov | 4:3 (7:11,9:11,11:9,11:7,11:13,11:6,11:4) |
11:52 | Denis Stefanenkov – Alexander Drozdov | 4:2 (11:4,11:8,5:11,10:12,11:3,11:7) |
11:55 | Jacek But – Bartlomiej Bloch | 4:3 (9:11,15:13,5:11,11:5,11:6,8:11,11:4) |
11:55 | Pawel Zinczak – Michal Olejnik | 4:3 (9:11,4:11,6:11,11:3,11:4,11:6,11:8) |
11:55 | Przemyslaw Walaszek – Wojciech Gronowski | 4:3 (11:8,17:19,11:4,11:13,10:12,11:8,11:8) |
12:00 | Piotr Michalski M. – Piotr Jaroszewski | 0:4 (10:12,7:11,8:11,9:11) |
12:00 | Ivan Patsyna – Vladislav Svidersky | 1:4 (11:6,8:11,7:11,7:11,6:11) |
12:00 | Vladislav Kunitsyn – Vasily Tulchinsky | 2:4 (9:11,6:11,5:11,15:13,12:10,9:11) |
12:10 | Sergey Shpak – Dawid Papuga | 4:2 (11:9,7:11,11:7,11:8,9:11,11:4) |
12:10 | Andrey Perekrestenko – Dmitriy Gorodkov | 2:4 (8:11,11:7,12:10,4:11,5:11,5:11) |
12:10 | Antonio Gonzalez Gutierrez – Jose Miguel Galindo Doblas | 2:4 (11:4,11:6,5:11,8:11,6:11,5:11) |
12:11 | Denis Medvedev – Nabijon Gafurov | 4:0 (11:8,11:9,11:5,11:6) |
12:18 | Viktor Skvortsov – Dmitry Orel | 1:4 (6:11,8:11,11:8,13:15,3:11) |
12:20 | Nikita Moskovkin – Alexandr Shirshov | 2:4 (11:7,5:11,8:11,4:11,12:10,7:11) |
12:25 | Andrzej Prusinowski – Andrey Sirozh | 3:4 (6:11,9:11,11:9,11:6,7:11,11:6,7:11) |
12:27 | Kacper Pyra – Alexander Belkin | 3:4 (8:11,11:8,7:11,11:4,8:11,11:5,7:11) |
12:28 | Alberto Gil Cano – Antonio Garrido Ropero | 3:4 (11:7,12:10,7:11,11:9,9:11,6:11,9:11) |
12:29 | Nabijon Gafurov – Shamil Hayrullin | 1:4 (8:11,4:11,4:11,11:4,7:11) |
12:30 | Boguslaw Tymejczyk – Przemyslaw Andrzejewski | 4:1 (11:6,11:3,9:11,11:5,11:9) |
12:30 | Jakub Lamperski – Kamil Urbanowicz | 2:4 (7:11,11:6,7:11,11:8,7:11,15:17) |
12:32 | Artem Meleshko – Kirill Goncharov | 4:3 (11:8,11:8,8:11,11:9,8:11,9:11,11:2) |
12:32 | Przemyslaw Walaszek – Andrei Tsiarokhin | 1:4 (11:3,4:11,5:11,1:11,9:11) |
12:33 | Vladislav Milinka – Kirill Taran | 4:1 (9:11,11:9,11:7,11:6,11:3) |
12:35 | Roman Romanov – Pavel Mukhin | 1:4 (11:5,8:11,7:11,9:11,6:11) |
12:35 | Pavel Kudryashov – Mikhail Ivanov | 4:3 (11:5,9:11,7:11,11:8,11:7,1:11,11:8) |
12:43 | Jesus Mayo Baeza – Antonio Cisneros Fernandez | 0:4 (4:11,10:12,10:12,8:11) |
12:45 | Evgenii Khotian – Gennady Shamkolovich | 3:4 (12:10,8:11,11:9,9:11,5:11,11:9,8:11) |
12:45 | Valery Gurevich – Roman Shepelev | 3:4 (11:9,8:11,10:12,11:4,11:8,6:11,10:12) |
12:50 | Artem Poduporin – Pavel Potrepko | 4:2 (11:9,6:11,14:12,7:11,11:8,11:4) |
12:57 | Dinar Yusupov – Denis Medvedev | 3:4 (16:14,8:11,5:11,11:7,11:9,8:11,9:11) |
13:00 | Michal Olejnik – Przemyslaw Andrzejewski | 4:1 (11:7,12:10,6:11,11:6,11:5) |
13:00 | Kirill Abramov – Pavel Pavlov | 2:4 (8:11,2:11,11:8,9:11,12:10,6:11) |
13:00 | Wojciech Gronowski – Jakub Gierach | 1:4 (11:9,9:11,6:11,12:14,4:11) |
13:00 | Kirill Shurapov – Piotr Sekala | 2:4 (11:4,5:11,10:12,11:9,8:11,7:11) |
13:03 | Jakub Chmielowski – Kamil Urbanowicz | 1:4 (4:11,5:11,9:11,11:2,9:11) |
13:05 | Vasily Tulchinsky – Vladislav Milinka | 1:4 (7:11,5:11,3:11,11:7,9:11) |
13:05 | Jose Miguel Galindo Doblas – Jesus Mayo Baeza | 4:1 (5:11,13:11,11:6,11:9,11:4) |
13:07 | Igor Tyukhlov – Roman Romanov | 2:4 (8:11,11:9,7:11,11:13,12:10,3:11) |
13:07 | Andrey Krasnov – Kirill Goncharov | 4:3 (11:4,11:9,10:12,8:11,6:11,11:9,11:9) |
13:10 | Victor Rakhmanov – Vladimir Shirokov | 4:2 (11:7,9:11,11:8,11:7,9:11,12:10) |
13:10 | Julian Cruz – Miguel Angel Tortosa Rueda | 4:1 (11:5,11:5,11:6,7:11,11:7) |
13:10 | Alexander Vasiliev – Ivan Patsyna | 2:4 (7:11,5:11,7:11,11:5,11:8,7:11) |
13:20 | Evgenii Khotian – Dawid Papuga | 4:0 (11:4,12:10,11:7,11:9) |
13:20 | Alexander Drozdov – Mikhail Ivanov | 3:4 (7:11,11:9,7:11,9:11,11:5,17:15,8:11) |
13:28 | Boguslaw Tymejczyk – Pawel Zinczak | 4:1 (11:2,11:8,11:6,7:11,11:4) |
13:28 | Jakub Lamperski – Wieslaw Chabraszewski | 2:4 (6:11,11:9,11:8,6:11,6:11,9:11) |
13:29 | Artur Toporkov – Marat Mukambetov | 3:4 (8:11,11:8,6:11,11:3,9:11,11:7,8:11) |
13:32 | Wojciech Gronowski – Przemyslaw Walaszek | 4:2 (14:16,8:11,11:7,11:6,11:4,11:7) |
13:33 | Andrey Perekrestenko – Roman Shepelev | 1:4 (4:11,6:11,11:9,10:12,6:11) |
13:35 | Maksymilian Nawarski – Marcin Olszewski | 4:0 (11:5,11:4,11:7,12:10) |
13:35 | Kirill Taran – Vladislav Kunitsyn | 1:4 (11:3,13:15,9:11,7:11,7:11) |
13:37 | Antonio Garrido Ropero – Alberto Gil Cano | 3:4 (5:11,6:11,11:5,12:10,16:14,8:11,4:11) |
13:38 | Antonio Cisneros Fernandez – Antonio Gonzalez Gutierrez | 2:4 (8:11,6:11,11:9,11:7,6:11,9:11) |
13:42 | Artem Meleshko – Kirill Metlushko | 4:2 (12:10,11:7,8:11,5:11,11:8,11:6) |
13:45 | Pavel Mukhin – Alexey Yanshaev | 2:4 (8:11,11:8,4:11,4:11,11:4,9:11) |
13:50 | Sergey Shpak – Gennady Shamkolovich | 0:4 (5:11,14:16,9:11,8:11) |
13:57 | Artem Poduporin – Ivan Patsyna | 1:4 (11:9,1:11,9:11,6:11,5:11) |
13:57 | Kirill Shurapov – Marcin Olszewski | 4:2 (7:11,7:11,13:11,11:2,13:11,11:5) |
13:57 | Dmitriy Gorodkov – Valery Gurevich | 4:3 (5:11,11:5,11:13,8:11,11:7,11:3,11:8) |
14:00 | Vladimir Shirokov – Pawel Galecki | 1:4 (3:11,9:11,11:6,5:11,6:11) |
14:00 | Dmitriy Fomin – Dmitry Lutovinov | 4:1 (9:11,12:10,11:5,14:12,11:8) |
14:00 | Jakub Gierach – Andrei Tsiarokhin | 0:4 (6:11,8:11,9:11,7:11) |
14:01 | Aleksey Novik – Maksym Kolos | 4:1 (11:9,11:5,11:7,10:12,13:11) |
14:05 | Vladislav Kunitsyn – Vladislav Milinka | 1:4 (9:11,6:11,10:12,11:7,4:11) |
14:07 | Jakub Chmielowski – Jakub Lamperski | 3:4 (9:11,11:4,11:5,9:11,6:11,11:6,8:11) |
14:10 | Denis Stefanenkov – Pavel Kudryashov | 4:2 (11:9,11:6,8:11,13:11,4:11,11:6) |
14:12 | Antonio Gonzalez Gutierrez – Jesus Mayo Baeza | 4:2 (11:9,11:7,11:5,11:13,6:11,11:8) |
14:12 | Pavel Pavlov – Artur Toporkov | 0:4 (9:11,9:11,4:11,18:20) |
14:15 | Alexander Vasiliev – Pavel Potrepko | 4:2 (11:5,7:11,12:10,6:11,11:8,11:9) |
14:17 | Miguel Angel Tortosa Rueda – Antonio Garrido Ropero | 1:4 (15:13,7:11,4:11,16:18,7:11) |
14:17 | Andrey Krasnov – Artem Meleshko | 3:4 (11:8,11:9,5:11,8:11,11:5,6:11,4:11) |
14:21 | Krzysztof Ruszczynski – Marian Wardzynski | 4:0 (11:8,11:7,11:8,13:11) |
14:25 | Ildar Khairullin – Andrey Sirotkin | 4:2 (11:8,4:11,11:8,11:5,4:11,11:7) |
14:29 | Maksymilian Nawarski – Piotr Sekala | 4:2 (5:11,11:6,13:11,11:5,5:11,11:4) |
14:31 | Denis Asanov – Evgeny Kishkel | 3:4 (8:11,11:5,11:8,11:13,7:11,11:6,7:11) |
14:39 | Vasily Tulchinsky – Kirill Taran | 4:1 (9:11,11:5,11:2,11:7,12:10) |
14:43 | Valery Gurevich – Andrey Perekrestenko | 4:1 (11:6,7:11,11:6,11:5,11:3) |
14:44 | Marat Mukambetov – Kirill Abramov | 2:4 (11:8,8:11,11:7,9:11,8:11,7:11) |
14:45 | Kamil Urbanowicz – Wieslaw Chabraszewski | 4:1 (11:9,11:5,11:7,7:11,11:8) |
14:46 | Vladimir Shirokov – Marian Wardzynski | 2:4 (6:11,12:10,8:11,13:11,4:11,9:11) |
14:48 | Jose Miguel Galindo Doblas – Antonio Cisneros Fernandez | 4:1 (11:5,11:2,11:9,11:13,11:5) |
14:50 | Julian Cruz – Alberto Gil Cano | 4:1 (14:12,11:7,11:7,7:11,11:6) |
14:50 | Pavel Malakhov – Mukhammed Akhmedzhanov | 1:4 (5:11,11:9,2:11,5:11,5:11) |
14:50 | Artem Poduporin – Alexander Vasiliev | 3:4 (8:11,12:10,10:12,11:6,11:6,9:11,7:11) |
15:00 | Kasper Tarnacki – Norbert Zielony | 2:4 (3:11,6:11,4:11,11:8,11:7,6:11) |
15:00 | Kirill Shurapov – Maksymilian Nawarski | 2:4 (11:6,3:11,11:7,8:11,9:11,7:11) |
15:00 | Valery But-Gusaim – Yuri Moroz | 3:4 (12:14,4:11,11:6,11:8,11:6,6:11,8:11) |
15:00 | Dmitry Lutovinov – Ildar Khairullin | 3:4 (7:11,11:5,10:12,11:13,11:5,11:6,11:13) |
15:01 | Maxim Semizorov – Alexey Dolgov | 4:2 (11:5,7:11,11:8,11:8,11:13,11:5) |
15:01 | Kirill Goncharov – Kirill Metlushko | 4:3 (6:11,11:2,13:11,5:11,5:11,11:8,11:7) |
15:10 | Roman Shepelev – Dmitriy Gorodkov | 1:4 (8:11,11:5,5:11,9:11,3:11) |
15:10 | Dzhamshed Khasanov – Andrey Dergunov | 1:4 (7:11,12:10,7:11,10:12,6:11) |
15:10 | Kirill Taran – Vladislav Milinka | 4:3 (11:8,6:11,6:11,13:11,11:9,2:11,11:6) |
15:11 | Aleksey Novik – Evgeny Kishkel | 3:4 (3:11,11:7,11:8,11:6,7:11,7:11,9:11) |
15:20 | Kamil Urbanowicz – Jakub Chmielowski | 1:4 (11:5,8:11,8:11,5:11,10:12) |
15:20 | Kirill Abramov – Artur Toporkov | 4:3 (11:13,11:5,8:11,6:11,11:6,12:10,12:10) |
15:23 | Antonio Gonzalez Gutierrez – Antonio Cisneros Fernandez | 2:4 (9:11,6:11,11:5,7:11,11:6,9:11) |
15:26 | Edison Rodriguez – Edison Rodriguez | 3:4 (11:9,4:11,10:12,11:7,11:13,12:10,10:12) |
15:28 | Mariusz Saluda – Mateusz Burakowski | 3:4 (11:5,9:11,7:11,11:2,13:11,8:11,7:11) |
15:31 | Krzysztof Ruszczynski – Pawel Galecki | 1:4 (8:11,9:11,12:10,7:11,8:11) |
15:33 | Ivan Patsyna – Pavel Potrepko | 2:4 (6:11,5:11,12:10,14:12,9:11,9:11) |
15:33 | Mikhail Davydov – Alexandr Shirshov | 3:4 (10:12,8:11,11:9,11:6,8:11,11:8,15:17) |
15:35 | Marcin Olszewski – Piotr Sekala | 2:4 (11:2,9:11,1:11,11:7,8:11,5:11) |
15:35 | Kirill Metlushko – Artem Meleshko | 2:4 (10:12,11:9,4:11,11:8,10:12,11:13) |
15:37 | Vasily Vasin – Maksim Busov | 2:4 (6:11,12:14,9:11,13:11,11:7,8:11) |
15:45 | Andrey Sirotkin – Dmitriy Fomin | 1:4 (5:11,7:11,9:11,11:8,7:11) |
15:45 | Wieslaw Chabraszewski – Jakub Lamperski | 1:4 (7:11,6:11,10:12,11:7,10:12) |
15:51 | Denis Asanov – Maksym Kolos | 1:4 (6:11,11:5,9:11,8:11,9:11) |
15:55 | Vasily Tulchinsky – Vladislav Kunitsyn | 1:4 (11:6,5:11,6:11,10:12,7:11) |
15:57 | Jesus Mayo Baeza – Jose Miguel Galindo Doblas | 4:1 (11:8,11:9,1:11,11:8,13:11) |
15:58 | Mukhammed Akhmedzhanov – Dzhamshed Khasanov | 4:3 (11:7,11:4,5:11,11:8,7:11,17:19,11:7) |
16:01 | Vladimir Shirokov – Krzysztof Ruszczynski | 4:3 (11:4,12:10,19:17,8:11,9:11,3:11,13:11) |
16:05 | Kasper Tarnacki – Mateusz Burakowski | 4:2 (11:7,11:0,12:14,5:11,14:12,11:7) |
16:06 | Pavel Pavlov – Marat Mukambetov | 1:4 (8:11,11:13,2:11,12:10,5:11) |
16:10 | Marcin Olszewski – Maksymilian Nawarski | 4:1 (11:8,8:11,11:3,11:4,11:7) |
16:15 | Dmitriy Fomin – Ildar Khairullin | 4:1 (12:10,11:8,12:10,8:11,11:6) |
16:15 | Valery But-Gusaim – Maksim Busov | 4:3 (11:9,4:11,11:7,12:10,7:11,9:11,11:7) |
16:19 | Alexey Dolgov – Mikhail Davydov | 3:4 (6:11,9:11,11:5,12:10,10:11,11:9,6:11) |
16:19 | Kirill Goncharov – Andrey Krasnov | 2:4 (11:9,10:12,4:11,9:11,11:8,6:11) |
16:19 | Aleksey Novik – Denis Asanov | 4:3 (10:12,12:10,12:14,11:5,11:5,7:11,11:6) |
16:20 | Ivan Patsyna – Artem Poduporin | 4:0 (11:6,11:7,13:11,11:8) |
16:20 | Jose Miguel Galindo Doblas – Antonio Gonzalez Gutierrez | 4:3 (11:3,9:11,11:3,10:12,7:11,11:6,11:2) |
16:23 | Wieslaw Chabraszewski – Kamil Urbanowicz | 3:4 (13:11,6:11,11:8,10:12,12:10,11:13,10:12) |
16:30 | Vladislav Milinka – Vasily Tulchinsky | 4:3 (11:6,3:11,6:11,10:12,12:10,11:5,11:9) |
16:30 | Fernando Utrilla Caballero – Miguel Rodriguez Moreno | 3:4 (16:14,7:11,9:11,14:16,11:9,11:6,9:11) |
16:31 | Jakub Perek – Jacek Nowokunski | 2:4 (12:10,10:12,6:11,9:11,11:8,11:13) |
16:34 | Artur Toporkov – Kirill Abramov | 4:0 (12:10,11:7,11:2,11:6) |
16:35 | Piotr Sekala – Kirill Shurapov | 4:0 (11:7,11:7,11:9,11:9) |
16:38 | Mariusz Saluda – Norbert Zielony | 4:2 (11:7,8:11,6:11,13:11,12:10,11:9) |
16:40 | Andrey Dergunov – Pavel Malakhov | 3:4 (5:11,12:10,7:11,11:8,7:11,12:10,7:11) |
16:40 | Pavel Potrepko – Alexander Vasiliev | 2:4 (11:9,11:8,9:11,7:11,7:11,9:11) |
16:45 | Dmitry Lutovinov – Andrey Sirotkin | 2:4 (9:11,10:12,7:11,11:4,11:9,6:11) |
16:49 | Kirill Metlushko – Kirill Goncharov | 4:2 (11:8,6:11,8:11,11:5,11:4,11:5) |
16:55 | Vasily Vasin – Yuri Moroz | 4:0 (11:5,11:4,11:8,11:7) |
16:57 | Alexandr Shirshov – Maxim Semizorov | 4:3 (11:6,9:11,11:5,11:8,3:11,8:11,11:3) |
16:57 | Marat Mukambetov – Pavel Pavlov | 1:4 (10:12,7:11,7:11,11:7,4:11) |
16:58 | Antonio Cisneros Fernandez – Jesus Mayo Baeza | 3:4 (9:11,5:11,11:9,8:11,12:10,11:8,9:11) |
17:00 | Bartosz Dobrowolanski – Dawid Kosinski | 4:3 (11:6,11:8,9:11,11:7,6:11,7:11,12:10) |
17:03 | Maksymilian Nawarski – Kirill Shurapov | 1:4 (10:12,11:5,4:11,7:11,6:11) |
17:04 | Marian Wardzynski – Pawel Galecki | 0:4 (6:11,9:11,4:11,4:11) |
17:07 | Evgeny Kishkel – Maksym Kolos | 2:4 (11:9,6:11,7:11,13:11,12:14,6:11) |
17:13 | Edison Rodriguez – Fernando Utrilla Caballero | 4:1 (11:9,11:9,11:5,4:11,11:6) |
17:14 | Kasper Tarnacki – Mariusz Saluda | 4:3 (11:7,11:13,11:9,9:11,10:12,11:5,12:10) |
17:15 | Pavel Potrepko – Artem Poduporin | 4:3 (9:11,11:7,11:4,11:7,4:11,13:15,11:4) |
17:15 | Vladislav Kunitsyn – Kirill Taran | 4:1 (6:11,12:10,11:2,11:7,11:8) |
17:15 | Valery But-Gusaim – Vasily Vasin | 3:4 (11:9,5:11,11:6,4:11,11:8,10:12,9:11) |
17:18 | Jakub Lamperski – Jakub Chmielowski | 4:3 (13:11,11:13,11:7,7:11,8:11,11:9,11:9) |
17:20 | Artem Meleshko – Andrey Krasnov | 4:3 (10:12,11:9,15:17,16:14,9:11,12:10,14:12) |
17:22 | Pavel Malakhov – Dzhamshed Khasanov | 4:0 (11:9,11:4,12:10,11:8) |
17:23 | Kirill Abramov – Marat Mukambetov | 4:2 (11:8,9:11,11:9,12:10,7:11,11:4) |
17:25 | Dmitry Lutovinov – Dmitriy Fomin | 1:4 (11:13,4:11,11:6,8:11,9:11) |
17:30 | Krzysztof Ruszczynski – Vladimir Shirokov | 4:0 (11:9,11:6,11:5,11:9) |
17:33 | Piotr Sekala – Marcin Olszewski | 2:4 (12:10,11:3,8:11,7:11,10:12,10:12) |
17:33 | Maxim Semizorov – Mikhail Davydov | 4:3 (11:13,11:8,5:11,11:6,12:10,8:11,13:11) |
17:43 | Miguel Rodriguez Moreno – Edison Rodriguez | 2:4 (7:11,11:9,11:9,10:12,2:11,5:11) |
17:45 | Denis Asanov – Aleksey Novik | 0:4 (8:11,10:12,5:11,12:14) |
17:46 | Mukhammed Akhmedzhanov – Andrey Dergunov | 4:1 (8:11,11:6,11:5,11:9,12:10) |
17:50 | Ivan Patsyna – Alexander Vasiliev | 1:4 (11:7,8:11,7:11,9:11,5:11) |
17:50 | Damian Rybak – Piotr Michalski | 0:4 (6:11,10:12,6:11,7:11) |
17:55 | Mateusz Burakowski – Norbert Zielony | 0:4 (4:11,6:11,8:11,6:11) |
17:55 | Maksim Busov – Yuri Moroz | 3:4 (11:5,4:11,11:6,11:4,9:11,8:11,11:13) |
17:58 | Artur Toporkov – Pavel Pavlov | 3:4 (11:7,11:13,7:11,11:7,11:8,7:11,7:11) |
18:00 | Andrey Sirotkin – Ildar Khairullin | 1:4 (8:11,11:6,8:11,8:11,12:14) |
18:00 | Arsen Platonov – Maksim Tkachenko | 3:4 (11:7,11:8,8:11,8:11,11:3,8:11,9:11) |
18:08 | Dawid Kosinski – Jakub Perek | 4:1 (13:11,11:9,13:11,7:11,12:10) |
18:08 | Eduardo Guzman Guzman – Cristian Carmona Cantalejo | 1:4 (9:11,10:12,4:11,11:9,10:12) |
18:11 | Maksym Kolos – Evgeny Kishkel | 4:3 (9:11,8:11,11:9,13:11,3:11,11:9,11:7) |
18:15 | Alexey Dolgov – Alexandr Shirshov | 3:4 (11:7,8:11,10:12,11:8,10:12,11:6,6:11) |
18:18 | Vitaly Shaban – Vyacheslav Belokon | 4:0 (11:5,11:7,11:9,11:5) |
18:18 | Mariusz Saluda – Kasper Tarnacki | 2:4 (11:9,13:15,11:7,10:12,9:11,5:11) |
18:20 | Edison Rodriguez – Fernando Utrilla Caballero | 4:1 (11:9,7:11,11:2,11:6,11:6) |
18:20 | Dzhamshed Khasanov – Mukhammed Akhmedzhanov | 4:1 (11:4,11:9,7:11,11:7,11:7) |
18:27 | Jakub Kuzmicz – Karol Struczewski | 4:3 (11:5,6:11,11:8,11:7,6:11,2:11,11:8) |
18:34 | Jacek Nowokunski – Bartosz Dobrowolanski | 4:2 (11:5,6:11,9:11,11:9,11:7,11:7) |
18:35 | Vasily Vasin – Valery But-Gusaim | 4:0 (11:7,11:8,11:7,13:11) |
18:35 | Andrey Sirotkin – Dmitry Lutovinov | 4:0 (11:9,11:9,11:4,15:13) |
18:36 | Evgeniy Petrov – Andrey Zhuzhnev | 4:2 (11:8,8:11,6:11,11:6,11:5,11:6) |
18:40 | Vitaly Shaban – Vladimir Bielokon | 4:2 (6:11,11:9,11:3,8:11,11:4,11:5) |
18:40 | Chen Ji Min – Agustin Olmos | 3:4 (9:11,12:10,11:13,8:11,12:10,11:9,8:11) |
18:40 | Pawel Galecki – Marian Wardzynski | 3:4 (11:7,12:10,11:7,6:11,5:11,7:11,8:11) |
18:43 | Edison Rodriguez – Miguel Rodriguez Moreno | 4:1 (13:11,11:8,6:11,11:5,11:5) |
18:43 | Pawel Galecki – Vladimir Shirokov | 4:0 (11:6,11:9,13:11,11:6) |
18:46 | Pavel Malakhov – Andrey Dergunov | 4:3 (9:11,11:13,12:10,7:11,11:5,11:3,11:8) |
18:51 | Evgeny Kishkel – Denis Asanov | 4:1 (6:11,11:6,11:4,11:9,11:4) |
18:55 | Norbert Zielony – Mateusz Burakowski | 4:0 (11:6,11:6,11:6,11:7) |
18:59 | Mikhail Davydov – Maxim Semizorov | 1:4 (11:7,9:11,4:11,7:11,8:11) |
19:00 | Ildar Khairullin – Dmitriy Fomin | 4:1 (11:3,11:8,13:11,8:11,11:7) |
19:00 | Vitaliy Jishkevich – Dmitry Mikhalchuk | 2:4 (11:9,10:12,9:11,11:7,10:12,5:11) |
19:00 | Maksim Tkachenko – Evgeniy Petrov | 2:4 (7:11,11:8,11:8,6:11,3:11,5:11) |
19:03 | Yuri Moroz – Maksim Busov | 2:4 (11:9,10:12,11:8,6:11,2:11,9:11) |
19:05 | Damian Rybak – Karol Struczewski | 2:4 (4:11,9:11,7:11,11:2,11:9,9:11) |
19:05 | Sergei Sofronov – Oleg Shilo | 0:4 (7:11,9:11,7:11,18:20) |
19:10 | Bartosz Dobrowolanski – Jakub Perek | 1:4 (5:11,10:12,8:11,11:5,8:11) |
19:12 | Marian Wardzynski – Krzysztof Ruszczynski | 4:2 (9:11,11:8,9:11,11:6,11:8,11:6) |
19:13 | Vladimir Bielokon – Vyacheslav Belokon | 4:2 (11:8,11:9,5:11,5:11,11:9,11:7) |
19:15 | Edison Rodriguez – Miguel Rodriguez Moreno | 4:1 (11:7,11:4,6:11,11:3,11:4) |
19:19 | Maksym Kolos – Aleksey Novik | 2:4 (11:8,11:6,11:13,8:11,10:12,8:11) |
19:20 | Mateusz Burakowski – Mariusz Saluda | 4:3 (11:3,11:5,9:11,6:11,10:12,11:9,11:5) |
19:22 | Eduardo Guzman Guzman – Chen Ji Min | 4:3 (9:11,11:13,11:9,11:9,9:11,11:6,11:7) |
19:25 | Alexandr Shirshov – Alexey Dolgov | 4:0 (12:10,11:5,11:3,11:4) |
19:28 | Andrey Dergunov – Mukhammed Akhmedzhanov | 2:4 (8:11,11:8,9:11,7:11,11:9,2:11) |
19:32 | Dmitry Marychev – Matvey Golovko | 3:4 (11:5,5:11,9:11,14:12,12:10,6:11,7:11) |
19:36 | Dawid Kosinski – Jacek Nowokunski | 4:3 (6:11,11:9,13:11,9:11,11:7,13:15,11:7) |
19:36 | Jakub Kuzmicz – Piotr Michalski | 4:1 (16:14,11:6,6:11,11:8,11:8) |
19:37 | Yuri Moroz – Valery But-Gusaim | 2:4 (5:11,11:4,7:11,11:6,7:11,6:11) |
19:38 | Maxim Schinov – Anton Oleksyuk | 4:3 (11:7,5:11,12:10,5:11,8:11,11:6,11:5) |
19:40 | Fernando Utrilla Caballero – Edison Rodriguez | 4:1 (11:8,11:6,4:11,11:8,14:12) |
19:42 | Andrey Zhuzhnev – Arsen Platonov | 4:3 (11:6,9:11,11:8,6:11,11:8,7:11,11:9) |
19:49 | Mikhail Davydov – Alexey Dolgov | 3:4 (11:4,11:6,10:12,10:12,8:11,11:3,9:11) |
19:50 | Vyacheslav Belokon – Vitaly Shaban | 2:4 (8:11,11:6,11:8,4:11,13:15,5:11) |
19:55 | Norbert Zielony – Kasper Tarnacki | 4:3 (11:2,4:11,11:7,2:11,11:8,10:12,11:6) |
19:59 | Cristian Carmona Cantalejo – Agustin Olmos | 4:2 (5:11,11:7,15:13,11:9,8:11,11:8) |
20:00 | Mikhail Kylabysov – Victor Kiselev | 0:4 (9:11,9:11,4:11,6:11) |
20:00 | Vitaly Sizonenko – Sergei Rovdo | 4:1 (6:11,11:9,11:7,11:5,11:4) |
20:00 | Dmitriy Gorbunov – Artem Yakovlev | 2:4 (4:11,11:4,14:12,7:11,4:11,5:11) |
20:00 | Jasur Hudayberdiev – Ivan Karpov | 2:4 (12:10,8:11,9:11,11:9,9:11,8:11) |
20:07 | Dzhamshed Khasanov – Pavel Malakhov | 3:4 (11:5,9:11,11:8,11:13,2:11,11:5,7:11) |
20:08 | Maksim Busov – Vasily Vasin | 1:4 (11:9,2:11,8:11,6:11,6:11) |
20:10 | Vitaliy Jishkevich – Matvey Golovko | 3:4 (12:10,6:11,9:11,11:4,11:5,7:11,9:11) |
20:10 | Adrian Kucharzyk – Pawel Batruk | 4:1 (9:11,11:5,12:10,11:2,11:9) |
20:10 | Damian Rybak – Jakub Kuzmicz | 4:3 (11:9,6:11,11:6,6:11,11:9,6:11,11:7) |
20:10 | Dmitri Davidov – Pavel Sorogovets | 3:4 (8:11,12:10,11:7,8:11,9:11,11:9,10:12) |
20:10 | Nikolay Slastihin – Denis Oleinikov | 2:4 (11:9,11:13,12:10,12:14,5:11,10:12) |
20:12 | Miguel Rodriguez Moreno – Edison Rodriguez | 4:2 (12:10,5:11,11:6,11:8,9:11,11:7) |
20:14 | Oleg Shilo – Maxim Schinov | 4:3 (11:6,0:11,8:11,10:12,11:8,11:6,11:6) |
20:15 | Arsen Platonov – Evgeniy Petrov | 1:4 (11:13,11:5,2:11,4:11,6:11) |
20:18 | Bartosz Dobrowolanski – Jacek Nowokunski | 4:1 (11:9,10:12,11:9,13:11,11:7) |
20:20 | Aleksandr Lebedenko – Sergei Shmelyov | 3:4 (6:11,11:9,11:7,8:11,8:11,13:11,11:13) |
20:23 | Maxim Semizorov – Alexandr Shirshov | 2:4 (6:11,11:4,6:11,11:6,5:11,8:11) |
20:28 | Vladimir Bielokon – Vitaly Shaban | 2:4 (7:11,7:11,11:8,6:11,11:7,9:11) |
20:30 | Chen Ji Min – Cristian Carmona Cantalejo | 3:4 (8:11,10:12,11:13,11:8,12:10,12:10,10:12) |
20:37 | Aleksander Banachowicz – Grzegorz Plawski | 3:4 (11:9,11:8,10:12,1:11,13:11,12:14,10:12) |
20:40 | Maksim Tkachenko – Andrey Zhuzhnev | 1:4 (6:11,6:11,7:11,11:6,10:12) |
20:42 | Fernando Utrilla Caballero – Edison Rodriguez | 0:4 (11:13,10:12,2:11,7:11) |
20:46 | Jakub Perek – Dawid Kosinski | 1:4 (12:10,4:11,14:16,2:11,9:11) |
20:48 | Dmitry Marychev – Dmitry Mikhalchuk | 0:4 (4:11,14:16,6:11,7:11) |
20:54 | Karol Struczewski – Piotr Michalski | 4:1 (13:11,9:11,12:10,11:5,11:6) |
20:57 | Anton Oleksyuk – Sergei Sofronov | 4:0 (11:6,11:7,11:8,11:8) |
20:58 | Vitaly Sizonenko – Pavel Sorogovets | 4:2 (11:5,11:8,11:13,11:5,12:14,11:4) |
21:00 | Sergei Dovgalev – Igor Shkrobot | 1:4 (11:7,11:13,7:11,14:16,7:11) |
21:00 | Michal Wolny – Mariusz Soliwoda | 4:1 (11:9,13:11,11:5,8:11,13:11) |
21:01 | Artem Yakovlev – Nikolay Slastihin | 1:4 (6:11,7:11,7:11,11:8,3:11) |
21:03 | Victor Kiselev – Aleksandr Lebedenko | 4:3 (6:11,11:13,11:6,11:8,10:12,11:5,11:8) |
21:07 | Vyacheslav Belokon – Vladimir Bielokon | 4:2 (6:11,5:11,11:6,11:8,11:5,11:4) |
21:08 | Vitaliy Jishkevich – Dmitry Marychev | 4:2 (12:10,11:5,12:10,10:12,8:11,11:2) |
21:09 | Evgeniy Petrov – Arsen Platonov | 4:1 (4:11,11:2,11:4,11:5,11:7) |
21:12 | Jacek Nowokunski – Jakub Perek | 1:4 (12:10,12:14,6:11,9:11,6:11) |
21:12 | Eduardo Guzman Guzman – Agustin Olmos | 4:3 (11:5,9:11,8:11,8:11,11:4,11:9,11:8) |
21:18 | Adrian Kucharzyk – Grzegorz Plawski | 1:4 (5:11,9:11,11:7,7:11,5:11) |
21:20 | Sergei Sofronov – Maxim Schinov | 3:4 (11:8,8:11,11:8,9:11,11:7,10:12,3:11) |
21:27 | Herbert Pyantkovsky – Dmitry Rublevsky | 3:4 (6:11,9:11,11:8,11:4,8:11,11:6,9:11) |
21:27 | Karol Struczewski – Damian Rybak | 2:4 (11:9,2:11,6:11,2:11,11:8,14:16) |
21:28 | Denis Oleinikov – Dmitriy Gorbunov | 1:4 (10:12,6:11,4:11,11:9,10:12) |
21:28 | Marcin Kacperczyk – Marcin Mariusz Trochim | 2:4 (5:11,11:9,5:11,11:8,7:11,10:12) |
21:30 | Andrey Zhuzhnev – Maksim Tkachenko | 0:4 (5:11,9:11,9:11,4:11) |
21:35 | Dinar Yusupov – Denis Medvedev | 4:2 (7:11,12:10,11:4,11:5,3:11,11:9) |
21:36 | Dawid Kosinski – Bartosz Dobrowolanski | 2:4 (6:11,11:9,5:11,9:11,11:8,9:11) |
21:38 | Dmitri Davidov – Sergei Rovdo | 3:4 (13:11,9:11,8:11,3:11,11:7,12:10,8:11) |
21:39 | Sergei Shmelyov – Mikhail Kylabysov | 4:3 (8:11,11:3,4:11,11:7,4:11,11:9,11:5) |
21:42 | Vitaly Shaban – Vladimir Bielokon | 4:2 (3:11,11:5,11:2,8:11,11:3,11:4) |
21:45 | Aleksander Banachowicz – Pawel Batruk | 4:0 (11:6,11:7,11:6,11:5) |
21:45 | Matvey Golovko – Dmitry Mikhalchuk | 4:3 (9:11,9:11,12:14,11:7,11:6,11:3,11:7) |
21:47 | Chen Ji Min – Cristian Carmona Cantalejo | 4:2 (11:9,18:16,8:11,11:9,9:11,12:10) |
21:57 | Dmitriy Gorbunov – Nikolay Slastihin | 4:3 (11:6,11:7,8:11,11:4,10:12,8:11,11:5) |
22:00 | Ivan Karpov – Dinar Yusupov | 0:4 (7:11,10:12,12:14,6:11) |
22:00 | Arsen Platonov – Andrey Zhuzhnev | 2:4 (8:11,9:11,11:9,3:11,11:5,12:14) |
22:01 | Piotr Michalski – Jakub Kuzmicz | 1:4 (8:11,11:6,5:11,7:11,7:11) |
22:04 | Michal Wolny – Marcin Mariusz Trochim | 1:4 (3:11,4:11,5:11,11:9,4:11) |
22:05 | Adrian Kucharzyk – Aleksander Banachowicz | 2:4 (11:7,4:11,7:11,5:11,11:7,9:11) |
22:05 | Sergei Dovgalev – Dmitry Rublevsky | 4:3 (7:11,11:8,12:14,7:11,18:16,11:7,11:8) |
22:09 | Oleg Shilo – Anton Oleksyuk | 4:3 (11:5,11:7,6:11,12:14,11:5,12:14,11:4) |
22:15 | Vitaly Sizonenko – Dmitri Davidov | 4:1 (10:12,11:3,11:9,14:12,12:10) |
22:15 | Mikhail Kylabysov – Aleksandr Lebedenko | 4:0 (11:8,11:5,11:6,13:11) |
22:20 | Matvey Golovko – Dmitry Marychev | 4:1 (11:6,6:11,11:5,11:2,11:2) |
22:23 | Eduardo Guzman Guzman – Agustin Olmos | 4:0 (11:7,11:6,16:14,12:10) |
22:24 | Artem Yakovlev – Denis Oleinikov | 4:0 (13:11,11:9,12:10,12:10) |
22:25 | Denis Medvedev – Jasur Hudayberdiev | 4:1 (11:5,10:12,11:8,11:8,11:8) |
22:31 | Evgeniy Petrov – Maksim Tkachenko | 4:0 (12:10,11:4,11:6,11:8) |
22:35 | Marcin Kacperczyk – Mariusz Soliwoda | 1:4 (14:12,3:11,5:11,2:11,9:11) |
22:36 | Grzegorz Plawski – Pawel Batruk | 4:1 (11:9,8:11,11:6,11:9,11:7) |
22:38 | Victor Kiselev – Sergei Shmelyov | 3:4 (9:11,11:6,4:11,11:3,11:7,6:11,3:11) |
22:44 | Oleg Shilo – Sergei Sofronov | 4:1 (11:1,11:3,11:7,4:11,11:6) |
22:45 | Pavel Sorogovets – Sergei Rovdo | 1:4 (8:11,6:11,8:11,13:11,6:11) |
22:48 | Jakub Kuzmicz – Damian Rybak | 4:2 (9:11,16:14,11:9,11:8,10:12,11:9) |
22:48 | Dmitry Mikhalchuk – Vitaliy Jishkevich | 4:3 (11:8,11:1,13:11,10:12,2:11,8:11,11:8) |
22:52 | Cristian Carmona Cantalejo – Agustin Olmos | 1:4 (11:5,9:11,4:11,5:11,9:11) |
22:53 | Dmitriy Gorbunov – Denis Oleinikov | 4:2 (15:13,11:6,3:11,9:11,11:8,11:4) |
22:54 | Herbert Pyantkovsky – Igor Shkrobot | 3:4 (11:8,7:11,9:11,6:11,12:10,12:10,4:11) |
22:55 | Jasur Hudayberdiev – Dinar Yusupov | 1:4 (6:11,11:5,3:11,7:11,10:12) |
23:04 | Aleksander Banachowicz – Adrian Kucharzyk | 4:1 (11:5,11:9,4:11,11:6,11:6) |
23:04 | Michal Wolny – Marcin Kacperczyk | 2:4 (11:9,7:11,5:11,3:11,11:8,8:11) |
23:10 | Dmitri Davidov – Vitaly Sizonenko | 2:4 (7:11,11:9,5:11,11:9,1:11,6:11) |
23:15 | Eduardo Guzman Guzman – Chen Ji Min | 3:4 (11:8,7:11,9:11,11:6,11:6,3:11,8:11) |
23:15 | Anton Oleksyuk – Maxim Schinov | 2:4 (1:11,10:12,11:5,12:10,11:13,9:11) |
23:15 | Sergei Shmelyov – Aleksandr Lebedenko | 4:3 (11:6,11:2,9:11,11:5,7:11,9:11,11:6) |
23:22 | Ivan Karpov – Denis Medvedev | 4:2 (3:11,11:8,7:11,11:8,11:7,11:7) |
23:23 | Dmitry Marychev – Vitaliy Jishkevich | 2:4 (9:11,9:11,6:11,11:7,16:14,7:11) |
23:28 | Pawel Batruk – Grzegorz Plawski | 3:4 (11:8,13:11,7:11,13:11,4:11,6:11,8:11) |
23:31 | Nikolay Slastihin – Artem Yakovlev | 4:0 (12:10,11:9,11:9,11:5) |
23:34 | Sergei Dovgalev – Herbert Pyantkovsky | 4:3 (14:12,12:10,7:11,7:11,9:11,11:9,11:7) |
23:45 | Marcin Mariusz Trochim – Mariusz Soliwoda | 4:3 (4:11,10:12,11:8,6:11,11:6,15:13,11:8) |
23:46 | Sergei Rovdo – Pavel Sorogovets | 4:2 (10:12,5:11,11:7,11:4,11:7,11:8) |
23:49 | Sergei Sofronov – Anton Oleksyuk | 3:4 (8:11,11:7,6:11,6:11,11:7,14:12,7:11) |
23:55 | Dinar Yusupov – Jasur Hudayberdiev | 4:2 (11:7,12:10,8:11,7:11,11:6,11:9) |
23:57 | Denis Oleinikov – Artem Yakovlev | 2:4 (8:11,11:2,2:11,11:9,9:11,8:11) |
23:59 | Victor Kiselev – Mikhail Kylabysov | 4:1 (9:11,11:7,11:4,11:8,12:10) |
Setka Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Denis Pesternikov – Oleh Napirko | 3:1 (11:6,8:11,11:6,11:5) |
00:00 | Vladimir Gainyuk – Martin Vana | 0:3 (5:11,7:11,9:11) |
00:15 | Anatoliy Nazarov – Aleksandr Strutinskiy | 3:0 (11:9,11:3,11:7) |
00:25 | Valerii Melnik – Eugene Masko | 1:3 (9:11,8:11,11:9,8:11) |
00:30 | Evgeniy Bielokon – Dmitriy Kim | 0:3 (8:11,8:11,10:12) |
00:30 | Sergey Rak – Andrey Baklykov | 0:3 (16:18,5:11,6:11) |
00:50 | Vadim Ishhuk – Dmitry Zaporozhets | 2:3 (2:11,11:9,3:11,11:7,4:11) |
00:55 | Aleksey Krutko – Yevgeniy Sokoltsov | 3:2 (11:8,8:11,6:11,11:5,11:8) |
01:00 | Oleh Napirko – Alexander Seluchenko | 3:0 (11:9,11:7,11:5) |
01:00 | Yaroslav Stepanchuk – Konstantin Kovalchuk | 3:2 (11:8,12:10,9:11,9:11,11:4) |
01:15 | Martin Vana – Evgeniy Pismenny | 3:0 (11:7,11:7,11:6) |
01:30 | Vladimir Gainyuk – Dmitriy Kim | 3:1 (11:6,11:7,6:11,11:8) |
01:30 | Ivan Kozachuk – Denis Pesternikov | 1:3 (11:7,7:11,3:11,10:12) |
01:55 | Valerii Melnik – Yevgeniy Sokoltsov | 3:1 (11:3,7:11,11:9,12:10) |
02:00 | Sergey Rak – Oleh Napirko | 3:2 (9:11,16:14,11:9,10:12,12:10) |
02:05 | Konstantin Kovalchuk – Martin Vana | 2:3 (3:11,12:10,7:11,11:8,11:13) |
02:25 | Evgeniy Pismenny – Eugene Masko | 2:3 (9:11,11:4,9:11,11:8,5:11) |
02:30 | Denis Pesternikov – Andrey Baklykov | 2:3 (9:11,11:8,5:11,12:10,5:11) |
02:35 | Evgeniy Bielokon – Yaroslav Stepanchuk | 3:2 (11:2,5:11,6:11,11:6,11:6) |
03:00 | Aleksey Krutko – Martin Vana | 1:3 (8:11,7:11,11:9,9:11) |
03:00 | Ivan Kozachuk – Alexander Seluchenko | 1:3 (11:9,7:11,2:11,4:11) |
03:05 | Vladimir Gainyuk – Konstantin Kovalchuk | 0:3 (7:11,6:11,8:11) |
03:15 | Valerii Melnik – Evgeniy Pismenny | 2:3 (7:11,11:13,11:5,11:7,10:12) |
03:30 | Sergey Rak – Denis Pesternikov | 0:3 (6:11,4:11,2:11) |
03:35 | Yaroslav Stepanchuk – Dmitriy Kim | 3:1 (11:6,8:11,11:1,11:5) |
03:55 | Martin Vana – Yevgeniy Sokoltsov | 1:3 (11:9,11:13,8:11,18:20) |
04:00 | Ivan Kozachuk – Oleh Napirko | 3:1 (11:4,11:4,12:14,14:12) |
04:05 | Evgeniy Bielokon – Martin Vana | 0:3 (6:11,5:11,9:11) |
04:25 | Aleksey Krutko – Eugene Masko | 2:3 (11:7,6:11,9:11,11:9,9:11) |
04:30 | Vladimir Gainyuk – Yaroslav Stepanchuk | 0:3 (7:11,5:11,4:11) |
04:30 | Andrey Baklykov – Alexander Seluchenko | 2:3 (8:11,8:11,11:7,11:8,9:11) |
04:45 | Sergey Rak – Ivan Kozachuk | 0:3 (10:12,7:11,8:11) |
04:55 | Valerii Melnik – Martin Vana | 0:3 (10:12,10:12,8:11) |
05:00 | Evgeniy Bielokon – Konstantin Kovalchuk | 2:3 (9:11,11:5,8:11,12:10,8:11) |
05:25 | Aleksey Krutko – Evgeniy Pismenny | 3:0 (11:9,15:13,11:7) |
05:30 | Denis Pesternikov – Alexander Seluchenko | 3:2 (11:7,11:5,10:12,9:11,11:7) |
05:35 | Dmitriy Kim – Martin Vana | 1:3 (6:11,2:11,11:5,8:11) |
05:55 | Yevgeniy Sokoltsov – Eugene Masko | 0:3 (4:11,11:13,7:11) |
06:00 | Oleh Napirko – Andrey Baklykov | 3:0 (11:9,11:9,12:10) |
06:05 | Vladimir Gainyuk – Evgeniy Bielokon | 2:3 (7:11,11:9,7:11,11:7,10:12) |
06:30 | Valerii Melnik – Aleksey Krutko | 1:3 (8:11,11:4,9:11,6:11) |
06:35 | Yaroslav Stepanchuk – Martin Vana | 1:3 (8:11,8:11,11:6,9:11) |
06:55 | Martin Vana – Eugene Masko | 3:0 (11:7,11:7,11:5) |
07:05 | Konstantin Kovalchuk – Dmitriy Kim | 1:3 (5:11,11:9,7:11,7:11) |
07:15 | Mykhailo Hlaholev – Oleh Martynenko | 3:2 (9:11,11:9,11:9,9:11,11:4) |
07:15 | Evgeniy Pismenny – Yevgeniy Sokoltsov | 2:3 (5:11,7:11,11:9,11:6,13:15) |
07:30 | Viktor Zyakun – Maksim Baranov | 2:3 (7:11,12:10,7:11,11:5,9:11) |
07:30 | Andrey Grebenyuk – Vasily Verbyaniy | 3:2 (4:11,11:5,4:11,11:8,11:8) |
07:45 | Roman Zaporozhets – Dmitry Kunchurov | 3:0 (13:11,11:2,11:3) |
07:45 | Bohdan Plakhtiy – Yaroslav Kovshun | 0:3 (6:11,8:11,7:11) |
07:45 | Vitalii Mukhin – Sergey Kijlo | 3:2 (15:13,12:10,8:11,10:12,12:10) |
08:05 | Vitalii Mukhin – Michael Kistechko | 2:3 (9:11,9:11,11:7,11:5,9:11) |
08:05 | Andrey Peretyatko – Nazar Danilyuk | 0:3 (5:11,8:11,6:11) |
08:25 | Nikolay Kulynych – Ivan Efimenko | 0:3 (6:11,11:13,7:11) |
08:30 | Nicholai Antikuz – Oleg Kurilenko | 1:3 (11:9,10:12,5:11,4:11) |
08:30 | Sergey Balabey – Igor Mirifyanskiy | 3:1 (6:11,11:8,11:8,11:9) |
08:35 | Roman Pavlyuk – Sergey Solomko | 3:0 (11:4,11:7,11:8) |
08:35 | Ludek Stoces – Anton Molochko | 1:3 (12:14,11:13,11:7,8:11) |
08:50 | Orest Gura – Vadim Ishhuk | 3:2 (11:7,11:9,7:11,10:12,11:9) |
08:55 | Mykhailo Hlaholev – Yaroslav Kovshun | 3:2 (7:11,11:6,14:12,6:11,11:7) |
09:00 | Vitalii Mukhin – Igor Mirifyanskiy | 3:1 (11:9,11:9,9:11,11:5) |
09:00 | Viktor Zyakun – Dmitry Kunchurov | 3:2 (1:11,8:11,11:9,14:12,11:3) |
09:05 | Andrey Grebenyuk – Nazar Danilyuk | 1:3 (13:11,9:11,7:11,9:11) |
09:05 | Mikhail Urban – Dmitry Zaporozhets | 0:3 (8:11,9:11,8:11) |
09:20 | Bogdan Panchenko – Anatoliy Nazarov | 3:2 (1:11,11:8,16:14,7:11,11:3) |
09:25 | Ivan Efimenko – Oleh Martynenko | 3:2 (3:11,11:9,11:6,8:11,14:12) |
09:30 | Oleg Kurilenko – Maksim Baranov | 2:3 (14:12,12:10,4:11,7:11,10:12) |
09:30 | Sergey Balabey – Sergey Kijlo | 3:2 (7:11,11:7,9:11,12:10,17:15) |
09:35 | Vitalii Mukhin – Sergey Solomko | 2:3 (11:8,5:11,7:11,11:3,8:11) |
09:35 | Anton Molochko – Vasily Verbyaniy | 3:2 (15:13,8:11,11:5,8:11,11:1) |
09:50 | Dmitry Zaporozhets – Gregory Kuzmenko | 3:1 (11:7,11:4,2:11,11:8) |
09:55 | Bohdan Plakhtiy – Nikolay Kulynych | 1:3 (11:9,10:12,5:11,8:11) |
10:00 | Vitalii Mukhin – Sergey Balabey | 0:3 (9:11,7:11,7:11) |
10:00 | Roman Zaporozhets – Nicholai Antikuz | 3:0 (11:8,12:10,11:3) |
10:05 | Dmitry Zaporozhets – Michael Kistechko | 1:3 (11:7,9:11,8:11,7:11) |
10:05 | Andrey Peretyatko – Ludek Stoces | 0:3 (11:13,6:11,8:11) |
10:20 | Orest Gura – Anatoliy Nazarov | 0:3 (7:11,4:11,6:11) |
10:25 | Mykhailo Hlaholev – Ivan Efimenko | 2:3 (11:7,11:7,9:11,7:11,11:13) |
10:30 | Viktor Zyakun – Oleg Kurilenko | 1:3 (11:9,6:11,1:11,7:11) |
10:30 | Igor Mirifyanskiy – Sergey Kijlo | 0:3 (11:13,11:13,8:11) |
10:35 | Andrey Grebenyuk – Anton Molochko | 3:1 (9:11,11:9,11:7,11:8) |
10:35 | Roman Pavlyuk – Mikhail Urban | 3:0 (11:9,13:11,11:6) |
10:50 | Gregory Kuzmenko – Vadim Ishhuk | 3:0 (11:9,11:7,16:14) |
10:55 | Nikolay Kulynych – Yaroslav Kovshun | 1:3 (3:11,12:14,11:5,9:11) |
11:00 | Nicholai Antikuz – Dmitry Kunchurov | 2:3 (11:4,11:8,4:11,9:11,7:11) |
11:00 | Sergey Balabey – Vitalii Mukhin | 2:3 (11:9,8:11,11:8,9:11,12:14) |
11:05 | Vitalii Mukhin – Dmitry Zaporozhets | 3:1 (11:8,6:11,11:7,11:7) |
11:05 | Ludek Stoces – Nazar Danilyuk | 2:3 (7:11,11:9,6:11,17:15,7:11) |
11:20 | Bogdan Panchenko – Dmitry Zaporozhets | 1:3 (2:11,11:6,7:11,9:11) |
11:25 | Bohdan Plakhtiy – Oleh Martynenko | 3:0 (11:4,11:8,11:7) |
11:30 | Sergey Kijlo – Igor Mirifyanskiy | 2:3 (9:11,12:10,6:11,11:4,9:11) |
11:30 | Roman Zaporozhets – Maksim Baranov | 2:3 (5:11,7:11,11:6,11:9,5:11) |
11:35 | Andrey Peretyatko – Vasily Verbyaniy | 3:1 (11:5,11:5,8:11,11:8) |
11:35 | Mikhail Urban – Sergey Solomko | 3:1 (11:7,7:11,11:7,13:11) |
11:45 | Orest Gura – Gregory Kuzmenko | 3:2 (11:4,11:13,11:8,8:11,11:7) |
11:55 | Mykhailo Hlaholev – Nikolay Kulynych | 3:0 (11:7,11:6,11:6) |
12:00 | Viktor Zyakun – Nicholai Antikuz | 3:2 (15:17,11:13,11:9,11:5,11:8) |
12:00 | Sergey Kijlo – Sergey Balabey | 3:1 (11:6,8:11,11:4,11:6) |
12:05 | Roman Pavlyuk – Michael Kistechko | 0:3 (9:11,7:11,12:14) |
12:05 | Andrey Grebenyuk – Ludek Stoces | 3:0 (13:11,11:2,13:11) |
12:20 | Dmitry Zaporozhets – Anatoliy Nazarov | 1:3 (11:8,9:11,8:11,6:11) |
12:25 | Bohdan Plakhtiy – Ivan Efimenko | 0:3 (8:11,8:11,7:11) |
12:30 | Roman Zaporozhets – Oleg Kurilenko | 3:1 (3:11,11:8,11:5,11:5) |
12:30 | Igor Mirifyanskiy – Vitalii Mukhin | 3:1 (11:8,11:6,11:13,11:4) |
12:35 | Vitalii Mukhin – Mikhail Urban | 0:3 (9:11,7:11,8:11) |
12:35 | Andrey Peretyatko – Anton Molochko | 3:1 (11:6,11:9,10:12,11:6) |
12:50 | Bogdan Panchenko – Vadim Ishhuk | 3:2 (9:11,11:7,9:11,11:6,15:13) |
12:55 | Yaroslav Kovshun – Oleh Martynenko | 1:3 (9:11,5:11,11:6,5:11) |
13:00 | Filip Vesely – Martin Vana | 3:0 (11:5,11:6,11:9) |
13:00 | Sergey Kijlo – Vitalii Mukhin | 3:1 (11:7,11:3,7:11,11:8) |
13:00 | Dmitry Kunchurov – Maksim Baranov | 1:3 (10:12,5:11,11:9,9:11) |
13:05 | Nazar Danilyuk – Vasily Verbyaniy | 3:0 (11:4,11:7,11:6) |
13:05 | Roman Pavlyuk – Dmitry Zaporozhets | 0:3 (10:12,9:11,7:11) |
13:15 | Martin Bruk – Matyas Navedla | 0:3 (7:11,10:12,1:11) |
13:20 | Orest Gura – Dmitry Zaporozhets | 3:0 (11:5,11:9,11:8) |
13:25 | Mykhailo Hlaholev – Bohdan Plakhtiy | 2:3 (11:5,11:7,15:17,11:13,11:13) |
13:30 | Igor Mirifyanskiy – Sergey Balabey | 3:1 (13:11,6:11,11:4,11:1) |
13:30 | Viktor Zyakun – Roman Zaporozhets | 1:3 (12:10,9:11,7:11,10:12) |
13:35 | Sergey Solomko – Michael Kistechko | 0:3 (8:11,9:11,8:11) |
13:35 | Andrey Grebenyuk – Andrey Peretyatko | 3:1 (12:10,11:8,7:11,11:9) |
13:50 | Bogdan Panchenko – Gregory Kuzmenko | 3:2 (11:4,11:9,4:11,10:12,11:3) |
13:55 | Nikolay Kulynych – Oleh Martynenko | 0:3 (9:11,9:11,9:11) |
14:00 | Nicholai Antikuz – Maksim Baranov | 0:3 (6:11,9:11,8:11) |
14:05 | Vitalii Mukhin – Roman Pavlyuk | 3:2 (8:11,11:5,11:4,5:11,11:9) |
14:05 | Ludek Stoces – Vasily Verbyaniy | 3:2 (3:11,11:9,12:14,11:9,11:1) |
14:20 | Anatoliy Nazarov – Vadim Ishhuk | 3:2 (8:11,11:6,4:11,11:9,11:7) |
14:25 | Ivan Efimenko – Yaroslav Kovshun | 3:0 (11:2,11:9,11:9) |
14:30 | Oleg Kurilenko – Dmitry Kunchurov | 2:3 (13:11,11:3,7:11,8:11,10:12) |
14:35 | Anton Molochko – Nazar Danilyuk | 1:3 (5:11,4:11,22:20,3:11) |
14:35 | Mikhail Urban – Michael Kistechko | 2:3 (7:11,11:5,11:7,5:11,7:11) |
14:50 | Orest Gura – Bogdan Panchenko | 3:2 (7:11,11:7,8:11,11:7,11:6) |
14:55 | Oleh Hudyma – Vasyl Moshovskyi | 3:0 (11:3,11:5,14:12) |
15:00 | Evgenii Gudimenko – Andrey Sklyarenko | 2:3 (9:11,11:4,9:11,11:9,8:11) |
15:05 | Dmitry Zaporozhets – Sergey Solomko | 3:2 (11:7,9:11,5:11,11:6,15:13) |
15:05 | Michael Kistechko – Oleh Napirko | 3:0 (11:7,12:10,11:8) |
15:20 | Dmitry Zaporozhets – Vadim Ishhuk | 2:3 (3:11,11:4,7:11,11:6,8:11) |
15:25 | Anatoliy Dulich – Vasyl Matviichuk | 2:3 (10:12,8:11,11:6,12:10,7:11) |
15:30 | Dmitry Neborak – Dmitry Prokopenko | 2:3 (10:12,11:6,11:5,9:11,6:11) |
15:35 | Martin Vana – Eugene Masko | 3:2 (6:11,9:11,11:7,11:9,11:6) |
15:35 | Denis Pesternikov – Andrey Baklykov | 3:1 (8:11,12:10,11:7,11:6) |
15:50 | Gregory Kuzmenko – Anatoliy Nazarov | 3:1 (12:10,6:11,11:7,11:7) |
15:55 | Maksim Baday – Oleg Chulanov | 1:3 (6:11,6:11,11:8,6:11) |
16:00 | Evgenii Gudimenko – Dmitry Prokopenko | 1:3 (9:11,11:5,7:11,8:11) |
16:05 | Valerii Melnik – Evgeniy Pismenny | 3:2 (11:6,8:11,13:11,10:12,11:7) |
16:05 | Bogdan Gavrilyuk – Alexander Seluchenko | 2:3 (6:11,11:1,11:7,6:11,8:11) |
16:25 | Oleh Hudyma – Vasyl Matviichuk | 1:3 (11:5,6:11,10:12,7:11) |
16:25 | Konstantin Grinenko – Valentin Lobas | 1:3 (3:11,11:9,8:11,5:11) |
16:30 | Dmitry Neborak – Andrey Sklyarenko | 2:3 (11:2,2:11,13:15,11:9,14:16) |
16:35 | Yevgeniy Sokoltsov – Aleksey Krutko | 3:1 (11:9,11:9,10:12,11:3) |
16:35 | Michael Kistechko – Andrey Baklykov | 3:0 (15:13,11:7,11:5) |
16:55 | Dmitrii Derevinskii – Vitaliy Khamurda | 1:3 (8:11,1:11,11:5,7:11) |
16:55 | Oleg Chulanov – Vasyl Moshovskyi | 3:2 (6:11,12:10,5:11,11:7,11:6) |
17:00 | Evgenii Gudimenko – Dmitry Neborak | 3:0 (12:10,15:13,13:11) |
17:05 | Martin Vana – Evgeniy Pismenny | 3:0 (11:8,11:4,11:8) |
17:05 | Alexander Seluchenko – Oleh Napirko | 3:1 (12:10,11:6,6:11,12:10) |
17:15 | Dmitry Prokopenko – Andrey Sklyarenko | 3:1 (11:7,11:3,10:12,13:11) |
17:15 | Aleksey Krutko – Eugene Masko | 2:3 (11:6,7:11,11:13,11:8,7:11) |
17:25 | Aleksandr Gomilko – Mikhail Dyachenko | 3:0 (13:11,11:5,11:8) |
17:25 | Anatoliy Dulich – Maksim Baday | 3:0 (11:9,11:9,11:8) |
17:35 | Denis Pesternikov – Bogdan Gavrilyuk | 3:2 (4:11,3:11,11:9,11:9,11:5) |
17:50 | Aleksandr Kolbasenko – Yuriy Parahailo | 0:3 (10:12,11:13,7:11) |
17:55 | Oleh Hudyma – Oleg Chulanov | 3:1 (11:8,11:8,9:11,11:5) |
17:55 | Konstantin Grinenko – Vitaliy Khamurda | 0:3 (9:11,7:11,12:14) |
18:00 | Dmitry Neborak – Evgenii Gudimenko | 2:3 (7:11,11:9,11:4,8:11,12:14) |
18:05 | Valerii Melnik – Yevgeniy Sokoltsov | 1:3 (3:11,11:8,5:11,7:11) |
18:05 | Michael Kistechko – Alexander Seluchenko | 3:2 (11:6,9:11,11:6,10:12,13:11) |
18:20 | Evgenii Gudimenko – Artem Chepurnoy | 3:0 (11:6,11:7,11:3) |
18:25 | Maksim Baday – Vasyl Matviichuk | 3:1 (11:8,11:9,5:11,11:6) |
18:25 | Mikhail Dyachenko – Valentin Lobas | 1:3 (8:11,9:11,11:7,5:11) |
18:30 | Andrey Sklyarenko – Dmitry Prokopenko | 2:3 (11:6,5:11,11:7,5:11,9:11) |
18:35 | Martin Vana – Aleksey Krutko | 3:1 (11:7,11:8,7:11,11:5) |
18:35 | Bogdan Gavrilyuk – Andrey Baklykov | 2:3 (7:11,11:9,11:7,10:12,5:11) |
18:50 | Aleksandr Ivchuk – Alexander Seluchenko | 0:3 (7:11,8:11,3:11) |
18:55 | Anatoliy Dulich – Vasyl Moshovskyi | 1:3 (11:7,8:11,6:11,8:11) |
18:55 | Dmitrii Derevinskii – Aleksandr Gomilko | 2:3 (11:4,6:11,4:11,13:11,7:11) |
19:00 | Andrey Sklyarenko – Dmitry Neborak | 1:3 (10:12,11:8,10:12,7:11) |
19:05 | Denis Pesternikov – Oleh Napirko | 3:0 (11:9,11:4,11:6) |
19:05 | Yevgeniy Sokoltsov – Evgeniy Pismenny | 1:3 (8:11,11:7,3:11,7:11) |
19:20 | Aleksandr Kolbasenko – Artem Chepurnoy | 0:3 (8:11,6:11,3:11) |
19:25 | Oleh Hudyma – Maksim Baday | 3:2 (5:11,11:5,11:4,7:11,11:6) |
19:25 | Konstantin Grinenko – Mikhail Dyachenko | 0:3 (14:16,5:11,9:11) |
19:30 | Dmitry Prokopenko – Evgenii Gudimenko | 3:2 (6:11,10:12,11:6,11:6,11:6) |
19:35 | Valerii Melnik – Eugene Masko | 3:0 (11:7,11:6,11:8) |
19:35 | Michael Kistechko – Bogdan Gavrilyuk | 3:0 (15:13,11:5,11:8) |
19:45 | Anatoliy Dulich – Oleg Chulanov | 0:3 (9:11,7:11,12:14) |
19:50 | Alexander Seluchenko – Yuriy Parahailo | 3:1 (11:8,8:11,11:9,11:9) |
19:55 | Aleksandr Gomilko – Vitaliy Khamurda | 2:3 (5:11,11:9,7:11,13:11,6:11) |
20:00 | Martin Vana – Yevgeniy Sokoltsov | 3:0 (11:3,11:8,11:9) |
20:00 | Denis Pesternikov – Alexander Seluchenko | 1:3 (8:11,11:6,3:11,7:11) |
20:00 | Andrey Sklyarenko – Evgenii Gudimenko | 0:3 (8:11,5:11,8:11) |
20:20 | Evgenii Gudimenko – Aleksandr Ivchuk | 3:1 (11:8,11:7,7:11,11:9) |
20:25 | Vasyl Matviichuk – Vasyl Moshovskyi | 1:3 (7:11,11:13,12:10,6:11) |
20:25 | Dmitrii Derevinskii – Valentin Lobas | 1:3 (9:11,14:12,10:12,8:11) |
20:30 | Dmitry Prokopenko – Dmitry Neborak | 3:0 (11:5,11:6,11:8) |
20:35 | Valerii Melnik – Aleksey Krutko | 3:0 (11:7,11:9,11:7) |
20:35 | Andrey Baklykov – Oleh Napirko | 2:3 (11:7,11:3,3:11,9:11,9:11) |
20:50 | Aleksandr Kolbasenko – Alexander Seluchenko | 3:2 (11:4,5:11,6:11,14:12,12:10) |
20:55 | Oleh Hudyma – Anatoliy Dulich | 3:0 (11:8,11:8,11:8) |
20:55 | Konstantin Grinenko – Aleksandr Gomilko | 1:3 (11:13,11:6,4:11,5:11) |
21:00 | Michael Kistechko – Denis Pesternikov | 3:1 (11:7,14:12,7:11,12:10) |
21:05 | Evgeniy Pismenny – Eugene Masko | 2:3 (11:7,11:13,11:8,8:11,7:11) |
21:15 | Aleksandr Ivchuk – Artem Chepurnoy | 0:3 (7:11,12:14,12:14) |
21:25 | Maksim Baday – Vasyl Moshovskyi | 1:3 (10:12,14:12,6:11,4:11) |
21:25 | Dmitrii Derevinskii – Mikhail Dyachenko | 1:3 (3:11,6:11,11:6,8:11) |
21:30 | Bogdan Gavrilyuk – Oleh Napirko | 1:3 (11:8,2:11,6:11,12:14) |
21:35 | Martin Vana – Valerii Melnik | 0:3 (8:11,10:12,9:11) |
21:45 | Oleg Chulanov – Vasyl Matviichuk | 3:1 (5:11,11:5,11:5,11:8) |
21:50 | Evgenii Gudimenko – Yuriy Parahailo | 3:0 (11:6,11:6,11:9) |
21:55 | Vitaliy Khamurda – Valentin Lobas | 1:3 (11:8,6:11,9:11,9:11) |
22:05 | Yevgeniy Sokoltsov – Eugene Masko | 3:1 (15:13,10:12,11:7,16:14) |
22:05 | Alexander Seluchenko – Andrey Baklykov | 3:1 (14:12,4:11,12:10,15:13) |
22:20 | Aleksandr Kolbasenko – Aleksandr Ivchuk | 1:3 (11:9,7:11,7:11,8:11) |
22:25 | Konstantin Grinenko – Dmitrii Derevinskii | 3:1 (12:14,11:9,12:10,11:4) |
22:35 | Aleksey Krutko – Evgeniy Pismenny | 1:3 (3:11,15:13,9:11,5:11) |
22:45 | Aleksandr Gomilko – Valentin Lobas | 1:3 (11:13,3:11,11:4,7:11) |
22:50 | Evgenii Gudimenko – Alexander Seluchenko | 3:1 (11:8,13:11,5:11,11:9) |
23:00 | Vasily Smyk – Maksim Baranov | 3:2 (8:11,11:7,5:11,16:14,11:9) |
23:15 | Artem Chepurnoy – Yuriy Parahailo | 2:3 (11:9,10:12,11:9,5:11,7:11) |
23:25 | Mikhail Dyachenko – Vitaliy Khamurda | 0:3 (7:11,9:11,8:11) |
23:30 | Oleh Martynenko – Volodymyr Kaidakov | 3:1 (4:11,11:6,11:8,11:8) |
23:45 | Mikhail Vivatenko – Mykyta Smyrnov | 1:3 (11:8,7:11,7:11,5:11) |
23:50 | Aleksandr Kolbasenko – Evgenii Gudimenko | 0:3 (10:12,8:11,6:11) |
TT-Cup. Poland
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Gracjan Rokita – Fabian Sikora | 1:3 (3:11,9:11,11:9,7:11) |
00:45 | Piotr Kedzierski – Darek Kleczko | 1:3 (7:11,7:11,13:11,8:11) |
01:00 | Rafal Ucinski – Damian Bucko | 3:2 (11:6,11:6,6:11,6:11,11:9) |
01:00 | Michal Natkaniec – Gracjan Rokita | 2:3 (5:11,11:7,9:11,11:5,7:11) |
01:30 | Michal Bracha – Marcin Stepien | 0:3 (7:11,5:11,6:11) |
01:30 | Fabian Sikora – Bartlomiej Molka | 3:0 (11:8,11:3,11:8) |
01:45 | Arkadiusz Wiekiera – Krzysztof Gola | 3:1 (11:5,11:7,7:11,11:7) |
02:30 | Albert Misztal – Mateusz Mleczko | 1:3 (7:11,11:2,4:11,6:11) |
02:45 | Adrian Wiechec – Krzysztof Gola | 3:1 (11:7,11:9,7:11,11:9) |
03:15 | Arkadiusz Wiekiera – Albert Misztal | 3:2 (11:9,11:7,10:12,8:11,11:8) |
04:00 | Adrian Wiechec – Mateusz Mleczko | 1:3 (9:11,11:9,10:12,2:11) |
04:15 | Albert Misztal – Krzysztof Gola | 3:0 (11:9,11:3,11:8) |
04:45 | Adrian Wiechec – Albert Misztal | 2:3 (8:11,11:9,5:11,11:9,6:11) |
05:30 | Arkadiusz Wiekiera – Mateusz Mleczko | 3:0 (11:8,11:6,13:11) |
06:00 | Adrian Wiechec – Arkadiusz Wiekiera | 0:3 (9:11,7:11,9:11) |
06:15 | Mateusz Mleczko – Krzysztof Gola | 3:0 (11:4,11:3,11:1) |
06:45 | Albert Misztal – Adrian Wiechec | 3:2 (13:11,5:11,6:11,11:6,11:7) |
07:15 | Arkadiusz Wiekiera – Mateusz Mleczko | 1:3 (12:10,10:12,9:11,2:11) |
07:45 | Michal Lysakowski – Sylwester Wloszek | 3:0 (11:3,11:3,11:2) |
08:00 | Bartlomiej Molka – Darek Kleczko | 0:3 (9:11,10:12,6:11) |
08:15 | Emil Nowak – Kayque Valois | 3:2 (5:11,11:3,5:11,11:9,11:8) |
08:45 | Filip Kociuba – Sylwester Wloszek | 3:1 (5:11,11:4,11:5,13:11) |
09:00 | Bronislaw Kurzak – Darek Kleczko | 1:3 (6:11,11:7,7:11,8:11) |
09:15 | Michal Lysakowski – Kayque Valois | 3:0 (13:11,11:4,11:8) |
09:45 | Adam Gdula – Filip Kociuba | 3:0 (11:7,12:10,11:7) |
10:00 | Marek Pyzik – Bronislaw Kurzak | 3:2 (10:12,11:7,11:5,5:11,11:7) |
10:15 | Emil Nowak – Adam Gdula | 2:3 (11:8,11:9,7:11,8:11,8:11) |
10:15 | Adrian Gadawski – Marek Pyzik | 3:0 (11:3,11:7,13:11) |
10:45 | Bartlomiej Molka – Bronislaw Kurzak | 3:1 (15:13,11:7,14:16,11:4) |
10:45 | Michal Lysakowski – Filip Kociuba | 2:3 (12:10,11:8,5:11,3:11,10:12) |
11:30 | Adam Gdula – Kayque Valois | 3:2 (11:7,6:11,13:15,11:9,12:10) |
12:00 | Emil Nowak – Sylwester Wloszek | 3:0 (11:5,11:5,11:7) |
12:00 | Adrian Gadawski – Darek Kleczko | 1:3 (8:11,11:6,6:11,14:16) |
12:30 | Michal Lysakowski – Adam Gdula | 0:3 (5:11,8:11,5:11) |
12:30 | Bartlomiej Molka – Marek Pyzik | 3:0 (12:10,11:6,11:7) |
12:45 | Emil Nowak – Filip Kociuba | 3:0 (13:11,11:2,11:7) |
12:45 | Adrian Gadawski – Bronislaw Kurzak | 3:2 (5:11,10:12,11:4,11:8,11:4) |
13:15 | Kayque Valois – Sylwester Wloszek | 3:1 (12:10,7:11,13:11,11:7) |
13:45 | Bartlomiej Molka – Adrian Gadawski | 3:1 (11:8,11:7,8:11,11:5) |
13:45 | Michal Lysakowski – Emil Nowak | 1:3 (10:12,8:11,11:6,5:11) |
14:15 | Adam Gdula – Sylwester Wloszek | 3:1 (11:6,11:6,10:12,12:10) |
14:15 | Marek Pyzik – Darek Kleczko | 3:1 (11:8,9:11,14:12,11:9) |
15:00 | Filip Kociuba – Kayque Valois | 3:2 (11:3,11:13,7:11,11:5,11:7) |
15:30 | Marek Pyzik – Bronislaw Kurzak | 0:3 (7:11,6:11,7:11) |
15:45 | Kayque Valois – Sylwester Wloszek | 3:2 (13:11,9:11,8:11,14:12,11:9) |
16:15 | Darek Kleczko – Bartlomiej Molka | 0:3 (5:11,9:11,2:11) |
16:30 | Filip Kociuba – Michal Lysakowski | 1:3 (11:9,6:11,10:12,10:12) |
17:00 | Gracjan Rokita – Fabian Sikora | 2:3 (11:7,13:15,11:9,10:12,7:11) |
17:00 | Adam Gdula – Emil Nowak | 3:0 (11:8,11:3,11:6) |
17:30 | Karol Guzy – Piotr Zwolinski | 1:3 (4:11,11:4,14:16,10:12) |
17:45 | Bartosz Matachowski – Rafal Skotniczny | 0:3 (7:11,6:11,8:11) |
17:45 | Piotr Kedzierski – Fabian Sikora | 0:3 (8:11,7:11,8:11) |
18:00 | Damian Bucko – Marcin Stepien | 2:3 (11:7,6:11,11:8,8:11,1:11) |
18:15 | Gracjan Rokita – Piotr Zwolinski | 3:2 (3:11,11:6,11:9,16:18,11:5) |
18:45 | Krzysztof Zapala – Damian Bucko | 0:3 (9:11,7:11,12:14) |
19:00 | Hubert Dwojak – Piotr Kedzierski | 3:0 (12:10,12:10,12:10) |
19:15 | Bartosz Matachowski – Krzysztof Zapala | 3:2 (9:11,9:11,11:7,11:7,14:12) |
19:15 | Karol Guzy – Hubert Dwojak | 3:2 (11:8,9:11,11:9,14:16,11:8) |
20:00 | Gracjan Rokita – Piotr Kedzierski | 1:3 (3:11,8:11,12:10,6:11) |
20:15 | Krzysztof Zapala – Rafal Skotniczny | 1:3 (8:11,6:11,13:11,8:11) |
20:15 | Hubert Dwojak – Piotr Zwolinski | 2:3 (6:11,11:8,11:9,5:11,8:11) |
20:45 | Bartosz Matachowski – Marcin Stepien | 3:1 (11:13,11:5,11:9,11:7) |
21:00 | Karol Guzy – Fabian Sikora | 2:3 (11:8,5:11,14:12,9:11,12:14) |
21:30 | Gracjan Rokita – Hubert Dwojak | 3:2 (8:11,11:9,16:18,11:4,11:6) |
22:00 | Karol Guzy – Piotr Kedzierski | 3:1 (8:11,11:8,11:4,11:4) |
22:00 | Bartosz Matachowski – Damian Bucko | 3:2 (11:8,11:8,8:11,8:11,11:8) |
22:30 | Rafal Skotniczny – Marcin Stepien | 2:3 (5:11,11:3,11:8,10:12,5:11) |
22:30 | Piotr Zwolinski – Fabian Sikora | 3:2 (8:11,11:5,11:8,9:11,11:4) |
23:00 | Gracjan Rokita – Karol Guzy | 2:3 (13:11,8:11,11:9,9:11,9:11) |
23:30 | Hubert Dwojak – Fabian Sikora | 1:3 (11:6,8:11,7:11,1:11) |
23:30 | Krzysztof Zapala – Marcin Stepien | 0:3 (4:11,2:11,7:11) |
23:45 | Piotr Kedzierski – Piotr Zwolinski | 2:3 (7:11,11:5,7:11,12:10,8:11) |
23:45 | Damian Bucko – Rafal Skotniczny | 1:3 (7:11,7:11,12:10,13:15) |
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Dominik Muller – Ladislav Svanda | 3:0 (11:9,11:9,11:9) |
00:00 | Jiri Stach – Jemelka Libor | 3:2 (11:7,4:11,9:11,11:9,11:9) |
00:15 | Mikhail Vavrecka – Svatoslav Stempen | 1:3 (11:13,8:11,11:8,10:12) |
00:15 | Jan Jirek – Jan Benes Jr. | 3:0 (11:7,11:3,11:4) |
00:15 | Jan Kanera – Vojtech Koubek | 3:2 (7:11,11:7,15:13,7:11,11:2) |
00:15 | Radek Rose – Matous Klimenta | 2:3 (14:12,7:11,11:6,7:11,10:12) |
00:45 | Miroslav Adamec – Milan Smrcek | 3:2 (5:11,9:11,11:9,11:7,11:8) |
01:00 | Jaroslav Bresky – Pavel Fojt | 3:0 (11:6,11:9,12:10) |
01:30 | Ondrej Kucirek – Michal Sklenar | 3:0 (11:6,11:8,11:5) |
01:30 | Ladislav Zatecka – Frantisek Briza | 3:2 (6:11,11:5,7:11,11:5,11:7) |
02:00 | Pavel Fojt – Vladimir Milata Jr. | 3:2 (11:9,10:12,9:11,12:10,11:9) |
02:00 | Milan Smrcek – Jan Varcl-Junior | 1:3 (7:11,11:3,7:11,7:11) |
02:15 | Jaroslav Bresky – Ladislav Zatecka | 3:0 (11:3,11:8,11:6) |
02:30 | Miroslav Adamec – Ondrej Kucirek | 3:0 (11:5,11:5,13:11) |
02:45 | Vladimir Milata Jr. – Frantisek Briza | 2:3 (5:11,11:9,11:2,6:11,6:11) |
02:45 | Jan Varcl-Junior – Michal Sklenar | 1:3 (11:8,9:11,10:12,10:12) |
03:15 | Milan Smrcek – Ondrej Kucirek | 3:2 (11:8,5:11,11:6,5:11,11:5) |
03:30 | Pavel Fojt – Ladislav Zatecka | 0:3 (8:11,8:11,7:11) |
04:00 | Frantisek Briza – Jaroslav Bresky | 0:3 (9:11,11:13,7:11) |
04:00 | Michal Sklenar – Miroslav Adamec | 2:3 (11:9,5:11,11:9,8:11,5:11) |
04:15 | Ladislav Zatecka – Vladimir Milata Jr. | 3:1 (7:11,11:9,11:8,11:5) |
04:30 | Ondrej Kucirek – Jan Varcl-Junior | 3:1 (11:4,11:7,3:11,12:10) |
04:45 | Frantisek Briza – Pavel Fojt | 3:1 (7:11,11:7,11:8,11:9) |
04:45 | Michal Sklenar – Milan Smrcek | 0:3 (17:19,4:11,5:11) |
05:15 | Jan Varcl-Junior – Miroslav Adamec | 3:1 (11:6,11:2,9:11,11:9) |
05:30 | Vladimir Milata Jr. – Jaroslav Bresky | 1:3 (11:8,15:17,10:12,2:11) |
06:00 | Frantisek Briza – Pavel Fojt | 0:3 (7:11,8:11,6:11) |
06:00 | Ondrej Kucirek – Jan Varcl-Junior | 1:3 (6:11,5:11,11:9,10:12) |
06:15 | Miroslav Adamec – Milan Smrcek | 3:1 (11:8,5:11,11:9,11:8) |
06:15 | Jaroslav Bresky – Ladislav Zatecka | 3:0 (11:8,11:9,13:11) |
08:45 | Stanislav Hudec – Pavel Chvatal | 3:1 (9:11,11:8,11:8,13:11) |
08:45 | Rostislav Klyuchuk – Michal Regner | 1:3 (6:11,10:12,12:10,8:11) |
08:45 | Daniel Branny – Richard Skacelik | 3:1 (11:6,3:11,11:5,11:8) |
08:45 | Lubor Sulava – Jiri Svec | 3:2 (4:11,8:11,11:8,13:11,13:11) |
09:15 | Petr Oliver Korp – Tomas Holik | 1:3 (13:15,11:5,5:11,6:11) |
09:15 | Michal Raska – Radim Uhlar | 1:3 (11:5,6:11,6:11,7:11) |
09:30 | Martin Holub – Josef Koutnik | 3:2 (8:11,17:15,6:11,11:8,11:2) |
09:30 | Jan Pleskot – Jan Kabelka | 1:3 (11:9,10:12,8:11,9:11) |
09:45 | Michal Regner – Petr Oliver Korp | 3:0 (11:6,11:2,11:6) |
09:45 | Richard Skacelik – Michal Raska | 2:3 (8:11,11:4,11:7,5:11,8:11) |
09:45 | Pavel Chvatal – Martin Holub | 2:3 (11:6,7:11,11:3,8:11,7:11) |
09:45 | Jiri Svec – Jan Pleskot | 3:2 (8:11,14:16,11:7,13:11,11:6) |
10:15 | Tomas Holik – Rostislav Klyuchuk | 3:0 (16:14,11:9,13:11) |
10:30 | Jan Kabelka – Lubor Sulava | 0:3 (10:12,9:11,10:12) |
10:30 | Josef Koutnik – Stanislav Hudec | 0:3 (3:11,7:11,8:11) |
10:30 | Radim Uhlar – Daniel Branny | 3:1 (11:8,8:11,11:7,11:6) |
10:45 | Lubor Sulava – Jan Pleskot | 3:2 (3:11,2:11,11:8,11:5,11:7) |
10:45 | Stanislav Hudec – Martin Holub | 3:0 (11:9,11:8,11:1) |
10:45 | Rostislav Klyuchuk – Petr Oliver Korp | 3:1 (11:9,8:11,11:7,11:9) |
11:00 | Daniel Branny – Michal Raska | 3:2 (11:9,7:11,11:7,9:11,11:4) |
11:15 | Richard Skacelik – Radim Uhlar | 2:3 (3:11,10:12,11:9,11:5,6:11) |
11:15 | Michal Regner – Tomas Holik | 3:0 (11:8,11:8,11:6) |
11:15 | Jiri Svec – Jan Kabelka | 3:2 (7:11,8:11,11:7,11:9,11:3) |
11:30 | Pavel Chvatal – Josef Koutnik | 3:2 (8:11,11:9,11:3,5:11,11:6) |
11:45 | Rostislav Klyuchuk – Petr Oliver Korp | 3:2 (10:12,11:7,5:11,11:5,11:9) |
12:00 | Michal Raska – Richard Skacelik | 3:2 (11:9,5:11,11:9,8:11,11:7) |
12:00 | Jan Kabelka – Jan Pleskot | 1:3 (11:5,7:11,6:11,4:11) |
12:15 | Radim Uhlar – Daniel Branny | 1:3 (9:11,14:16,13:11,10:12) |
12:15 | Michal Regner – Tomas Holik | 3:1 (11:3,7:11,11:9,11:9) |
12:15 | Lubor Sulava – Jiri Svec | 2:3 (7:11,3:11,14:12,11:5,3:11) |
12:30 | Stanislav Hudec – Martin Holub | 3:0 (11:7,11:5,13:11) |
12:45 | Martin Cvecek – Jan Manhal Sr | 3:2 (11:13,11:4,12:10,7:11,11:6) |
12:45 | Josef Grill – Milan Regner | 3:2 (11:4,11:7,7:11,11:13,11:5) |
12:45 | Frantisek Just – Miroslav Svedik | 2:3 (11:2,6:11,11:7,10:12,9:11) |
13:00 | Jaromir Kanok – Adam Vitasek | 3:2 (5:11,11:4,5:11,11:7,11:2) |
13:15 | Ales Krejci – Tomas Brezna | 2:3 (11:13,11:7,10:12,11:6,8:11) |
13:30 | Vladimir Postelt – Jiri Pozarsky | 1:3 (8:11,13:11,5:11,8:11) |
13:30 | Vasil Stempak – Alois Kanak | 3:2 (11:4,11:6,13:15,8:11,11:6) |
13:30 | Lukas Malek – Mihail Trinta | 3:2 (9:11,11:8,9:11,11:6,11:8) |
13:45 | Miroslav Svedik – Vladimir Postelt | 3:2 (11:3,11:9,8:11,8:11,11:6) |
14:00 | Adam Vitasek – Vasil Stempak | 3:0 (11:9,11:3,11:9) |
14:00 | Milan Regner – Lukas Malek | 3:1 (11:6,11:7,6:11,11:5) |
14:00 | Jan Manhal Sr – Ales Krejci | 0:3 (10:12,10:12,7:11) |
14:15 | Mihail Trinta – Josef Grill | 1:3 (7:11,11:8,7:11,6:11) |
14:15 | Alois Kanak – Jaromir Kanok | 0:3 (8:11,7:11,8:11) |
14:15 | Jiri Pozarsky – Frantisek Just | 3:0 (11:8,11:8,11:6) |
14:30 | Tomas Brezna – Martin Cvecek | 1:3 (5:11,7:11,11:4,12:14) |
14:45 | Martin Cvecek – Ales Krejci | 3:1 (11:9,11:13,11:7,11:5) |
14:45 | Frantisek Just – Vladimir Postelt | 3:1 (11:2,11:1,5:11,11:7) |
14:45 | Jaromir Kanok – Vasil Stempak | 0:3 (9:11,8:11,6:11) |
15:00 | Josef Grill – Lukas Malek | 1:3 (8:11,11:3,9:11,4:11) |
15:15 | Miroslav Svedik – Jiri Pozarsky | 1:3 (11:8,5:11,5:11,9:11) |
15:15 | Jan Manhal Sr – Tomas Brezna | 3:1 (11:5,11:9,8:11,11:8) |
15:30 | Adam Vitasek – Alois Kanak | 3:1 (11:9,11:8,10:12,11:7) |
15:30 | Milan Regner – Mihail Trinta | 2:3 (3:11,4:11,12:10,11:3,4:11) |
15:45 | Frantisek Just – Vladimir Postelt | 3:0 (11:6,11:4,12:10) |
15:45 | Jaromir Kanok – Alois Kanak | 1:3 (8:11,10:12,14:12,11:13) |
16:15 | Adam Vitasek – Vasil Stempak | 3:1 (11:9,2:11,11:6,11:7) |
16:15 | Jiri Pozarsky – Miroslav Svedik | 2:3 (11:4,6:11,11:5,7:11,6:11) |
16:15 | Martin Cvecek – Ales Krejci | 1:3 (8:11,11:8,8:11,8:11) |
16:15 | Josef Grill – Lukas Malek | 2:3 (13:11,3:11,11:9,7:11,8:11) |
16:45 | Marek Placek – Zdenek Kasinski | 3:2 (11:6,11:9,10:12,7:11,15:13) |
16:45 | Vitezslav Malina – Lubomir Vana | 0:3 (10:12,8:11,8:11) |
16:45 | Petr Vicherek – Ondrej Paril | 3:1 (8:11,11:9,11:3,11:9) |
17:00 | Kamil Novak – Radim Pavelka | 0:3 (8:11,9:11,9:11) |
17:15 | Jiri Graf – Petr Svoboda | 3:2 (9:11,11:8,11:8,8:11,11:9) |
17:15 | Miloslav Dvorak – Jan Vaclavek | 3:2 (11:8,12:14,8:11,11:6,11:6) |
17:15 | Vaclav Hruska Sr. – Jan Steffan | 3:2 (11:3,8:11,10:12,11:8,11:4) |
17:30 | Ladislav Janousek – Radim Uhlar | 3:1 (14:12,11:8,11:13,11:9) |
17:45 | Radim Pavelka – Ladislav Janousek | 3:2 (4:11,5:11,11:7,12:10,17:15) |
17:45 | Ondrej Paril – Jiri Graf | 3:1 (11:8,11:9,10:12,11:9) |
17:45 | Zdenek Kasinski – Vaclav Hruska Sr. | 3:0 (11:4,11:9,11:8) |
18:00 | Lubomir Vana – Miloslav Dvorak | 3:1 (9:11,13:11,11:9,12:10) |
18:15 | Jan Steffan – Marek Placek | 1:3 (11:13,13:15,11:5,9:11) |
18:15 | Jan Vaclavek – Vitezslav Malina | 0:3 (7:11,7:11,8:11) |
18:30 | Petr Svoboda – Petr Vicherek | 1:3 (7:11,12:14,11:2,9:11) |
18:30 | Radim Uhlar – Kamil Novak | 3:0 (11:6,11:9,11:5) |
18:45 | Kamil Novak – Ladislav Janousek | 3:1 (11:4,8:11,11:8,11:6) |
18:45 | Petr Vicherek – Jiri Graf | 2:3 (11:6,7:11,11:13,11:2,9:11) |
18:45 | Vitezslav Malina – Miloslav Dvorak | 3:1 (11:8,5:11,11:6,11:6) |
19:00 | Marek Placek – Vaclav Hruska Sr. | 2:3 (12:14,11:9,9:11,11:3,8:11) |
19:15 | Lubomir Vana – Jan Vaclavek | 3:0 (11:9,11:9,11:8) |
19:15 | Ondrej Paril – Petr Svoboda | 3:1 (10:12,11:4,11:8,11:7) |
19:15 | Zdenek Kasinski – Jan Steffan | 2:3 (11:9,10:12,11:7,8:11,9:11) |
19:30 | Radim Pavelka – Radim Uhlar | 2:3 (8:11,8:11,11:7,11:9,3:11) |
19:45 | Jiri Graf – Petr Svoboda | 0:3 (6:11,7:11,7:11) |
19:45 | Miloslav Dvorak – Jan Vaclavek | 3:1 (7:11,11:8,11:6,11:4) |
20:00 | Ladislav Janousek – Kamil Novak | 2:3 (7:11,11:8,9:11,12:10,9:11) |
20:15 | Marek Placek – Vaclav Hruska Sr. | 3:0 (11:7,11:8,11:8) |
20:15 | Lubomir Vana – Vitezslav Malina | 1:3 (8:11,11:8,1:11,8:11) |
20:15 | Petr Vicherek – Ondrej Paril | 3:1 (11:13,11:8,11:2,11:5) |
20:15 | Radim Pavelka – Radim Uhlar | 3:0 (12:10,11:8,11:8) |
20:45 | Ivo Kolacek – Ludek Pelikan | 3:1 (11:6,11:8,3:11,11:7) |
20:50 | Tomas Postelt – Josef Medek | 3:1 (11:9,11:2,7:11,11:9) |
21:00 | Marek Sedlak Sr. – Daniel Branny | 3:1 (11:4,6:11,11:4,12:10) |
21:00 | Marek Zaskodny – Radim Urbaniec | 1:3 (9:11,8:11,20:18,6:11) |
21:15 | Martin Sochor – Miroslav Cinibulk | 0:3 (6:11,8:11,8:11) |
21:15 | Erik Mares – Jan Zajicek | 3:1 (11:9,5:11,14:12,11:9) |
21:15 | Ales Berbr – David Stusek | 1:3 (11:7,8:11,8:11,8:11) |
21:30 | Matyas Rojka – Tomas Ranecky | 2:3 (11:8,11:3,8:11,4:11,7:11) |
21:45 | Ludek Pelikan – Matyas Rojka | 0:3 (6:11,10:12,9:11) |
21:45 | Daniel Branny – Martin Sochor | 3:2 (9:11,12:10,6:11,11:8,11:8) |
22:00 | Josef Medek – Erik Mares | 1:3 (7:11,7:11,11:4,9:11) |
22:00 | Radim Urbaniec – Ales Berbr | 1:3 (8:11,9:11,13:11,1:11) |
22:15 | Miroslav Cinibulk – Marek Sedlak Sr. | 3:2 (11:6,11:4,6:11,14:16,11:6) |
22:15 | Tomas Ranecky – Ivo Kolacek | 2:3 (15:13,1:11,11:8,9:11,4:11) |
22:15 | Jan Zajicek – Tomas Postelt | 3:1 (13:11,11:7,10:12,11:9) |
22:30 | David Stusek – Marek Zaskodny | 0:3 (7:11,5:11,9:11) |
22:45 | Ivo Kolacek – Matyas Rojka | 1:3 (12:10,11:13,5:11,6:11) |
22:45 | Tomas Postelt – Erik Mares | 0:3 (10:12,8:11,8:11) |
22:45 | Marek Sedlak Sr. – Martin Sochor | 3:1 (11:7,10:12,11:7,11:8) |
23:00 | Marek Zaskodny – Ales Berbr | 3:1 (9:11,11:5,11:5,11:6) |
23:15 | Ludek Pelikan – Tomas Ranecky | 3:1 (11:6,11:6,7:11,11:6) |
23:30 | Radim Urbaniec – David Stusek | 1:3 (8:11,7:11,11:6,7:11) |
23:30 | Daniel Branny – Miroslav Cinibulk | 1:3 (9:11,5:11,11:9,10:12) |
23:30 | Josef Medek – Jan Zajicek | 1:3 (10:12,8:11,13:11,9:11) |
23:45 | Daniel Branny – Martin Sochor | 2:3 (11:8,9:11,11:5,10:12,4:11) |
23:45 | Ales Berbr – Radim Urbaniec | 3:2 (9:11,12:10,11:5,5:11,12:10) |
Masters. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Alina Oboznaya – Elizabeth Gubich | 4:2 (11:9,11:7,11:7,11:13,6:11,13:11) |
00:27 | Anna Drobot – Anna Odrova | 4:0 (11:6,11:6,11:3,11:9) |
00:50 | Alina Oboznaya – Anna Odrova | 4:3 (6:11,11:3,8:11,11:3,13:15,11:7,11:9) |
01:26 | Anna Drobot – Elizabeth Gubich | 4:1 (11:9,11:5,13:15,11:9,11:5) |
01:53 | Alina Oboznaya – Anna Drobot | 2:4 (11:9,8:11,11:5,9:11,6:11,18:20) |
02:23 | Anna Odrova – Elizabeth Gubich | 0:4 (7:11,6:11,7:11,7:11) |
02:43 | Anna Odrova – Anna Drobot | 0:4 (6:11,11:13,8:11,7:11) |
03:05 | Elizabeth Gubich – Alina Oboznaya | 1:4 (9:11,6:11,6:11,11:7,10:12) |
03:35 | Elizabeth Gubich – Anna Odrova | 3:4 (10:12,9:11,9:11,13:11,11:6,11:4,13:15) |
04:15 | Anna Drobot – Alina Oboznaya | 4:3 (11:7,11:6,11:3,7:11,5:11,9:11,12:10) |
12:50 | Maria Syropova – Svetlana Chernukha | 0:4 (5:11,5:11,6:11,7:11) |
13:26 | Anastasia Beshten – Victoria Shhinova | 4:2 (11:7,11:8,6:11,13:11,9:11,11:4) |
14:03 | Svetlana Chernukha – Anastasia Beshten | 0:4 (4:11,6:11,9:11,8:11) |
14:27 | Victoria Shhinova – Maria Syropova | 4:0 (13:11,11:8,11:6,13:11) |
14:30 | Liubov Pinturia – Elena Ivanova | 4:2 (11:7,11:9,11:3,8:11,10:12,11:6) |
14:54 | Maria Syropova – Anastasia Beshten | 4:3 (11:4,12:14,11:13,11:5,11:5,5:11,11:8) |
14:55 | Diana Loginova – Anastasia Golubeva | 2:4 (7:11,11:7,8:11,8:11,11:9,6:11) |
15:32 | Elena Ivanova – Diana Loginova | 4:3 (11:4,1:11,13:11,11:5,3:11,8:11,12:10) |
15:42 | Svetlana Chernukha – Victoria Shhinova | 4:2 (11:7,9:11,11:5,11:6,10:12,12:10) |
15:50 | Julia Guseva – Volha Lazarkova | 2:4 (11:6,9:11,8:11,9:11,11:6,9:11) |
16:16 | Anastasia Golubeva – Liubov Pinturia | 4:1 (11:8,10:12,11:6,13:11,11:8) |
16:18 | Anastasia Beshten – Maria Syropova | 4:3 (5:11,5:11,11:7,11:3,12:10,6:11,11:7) |
16:30 | Veronika Melkueva – Anastasia Kostenevich | 4:2 (9:11,11:7,11:8,7:11,11:9,11:1) |
16:47 | Liubov Pinturia – Diana Loginova | 4:1 (11:4,9:11,11:7,11:8,11:9) |
17:00 | Victoria Shhinova – Svetlana Chernukha | 3:4 (11:6,9:11,11:4,7:11,15:13,13:15,7:11) |
17:07 | Volha Lazarkova – Veronika Melkueva | 0:4 (11:13,9:11,8:11,9:11) |
17:12 | Elena Ivanova – Anastasia Golubeva | 2:4 (8:11,11:9,7:11,5:11,12:10,8:11) |
17:28 | Anastasia Kostenevich – Julia Guseva | 4:0 (13:11,11:7,11:3,11:5) |
17:48 | Julia Guseva – Veronika Melkueva | 3:4 (11:8,9:11,5:11,11:6,8:11,11:7,11:13) |
17:51 | Maria Syropova – Victoria Shhinova | 2:4 (9:11,3:11,11:8,16:14,5:11,8:11) |
17:55 | Anastasia Golubeva – Diana Loginova | 2:4 (7:11,9:11,11:5,9:11,11:3,4:11) |
18:28 | Anna Lukasik – Weronika Pelc | 2:4 (5:11,12:10,11:7,5:11,7:11,7:11) |
18:28 | Volha Lazarkova – Anastasia Kostenevich | 1:4 (11:4,5:11,8:11,3:11,9:11) |
18:30 | Elena Ivanova – Liubov Pinturia | 3:4 (11:5,16:14,7:11,11:3,8:11,4:11,6:11) |
18:35 | Anastasia Beshten – Svetlana Chernukha | 4:2 (11:9,3:11,7:11,11:4,11:6,11:2) |
18:58 | Veronika Melkueva – Julia Guseva | 1:4 (9:11,8:11,11:5,14:16,6:11) |
19:06 | Anastasia Golubeva – Elena Ivanova | 1:4 (4:11,11:8,7:11,7:11,9:11) |
19:28 | Anastasia Kostenevich – Volha Lazarkova | 4:2 (10:12,11:7,3:11,11:6,11:4,11:8) |
19:30 | Diana Loginova – Liubov Pinturia | 4:2 (14:12,2:11,11:8,11:6,7:11,11:9) |
19:35 | Aleksandra Jarkowska – Marharyta Kulnis | 2:4 (11:7,15:13,7:11,7:11,6:11,9:11) |
20:03 | Veronika Melkueva – Volha Lazarkova | 2:4 (11:9,8:11,11:7,6:11,7:11,5:11) |
20:10 | Anna Lukasik – Marharyta Kulnis | 4:3 (4:11,1:11,11:6,11:5,11:13,11:6,11:8) |
20:33 | Julia Guseva – Anastasia Kostenevich | 0:4 (13:15,7:11,8:11,4:11) |
20:45 | Aleksandra Jarkowska – Weronika Pelc | 4:2 (12:10,11:6,11:13,11:3,13:15,11:4) |
21:00 | Lada Terehova – Elizabeth Ziegeman | 1:4 (9:11,13:11,4:11,11:13,7:11) |
21:22 | Anna Lukasik – Aleksandra Jarkowska | 3:4 (2:11,11:7,11:5,8:11,11:4,7:11,5:11) |
21:24 | Yulia Bakhareva – Nelli Sinitskaya | 4:3 (7:11,11:6,8:11,11:6,8:11,11:9,11:7) |
21:55 | Marharyta Kulnis – Weronika Pelc | 3:4 (6:11,11:7,11:6,4:11,10:12,11:8,7:11) |
21:56 | Elizabeth Ziegeman – Yulia Bakhareva | 4:2 (8:11,11:8,11:9,11:4,7:11,11:9) |
22:28 | Nelli Sinitskaya – Lada Terehova | 4:2 (10:12,11:4,11:8,11:6,9:11,11:7) |
22:40 | Aleksandra Jarkowska – Anna Lukasik | 3:4 (11:6,11:4,10:12,6:11,7:11,11:2,9:11) |
22:55 | Lada Terehova – Yulia Bakhareva | 4:2 (11:8,11:8,5:11,5:11,11:6,11:5) |
23:18 | Weronika Pelc – Marharyta Kulnis | 4:3 (12:10,6:11,3:11,11:5,6:11,11:9,11:8) |
23:21 | Elizabeth Ziegeman – Nelli Sinitskaya | 4:2 (11:8,11:8,3:11,11:7,9:11,12:10) |
23:51 | Elizabeth Ziegeman – Lada Terehova | 4:1 (11:4,8:11,11:5,11:9,11:9) |
Setka Cup. Moldova
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Dmitriy Gribkov – Leonid Kalev | 3:2 (4:11,12:10,12:10,7:11,12:10) |
00:30 | Vadim Urechean – Dumitru Butnaru | 3:2 (8:11,11:6,11:7,6:11,11:6) |
01:00 | Dmitriy Gribkov – Vadim Urechean | 3:1 (12:10,12:10,3:11,13:11) |
01:30 | Leonid Kalev – Dumitru Butnaru | 3:2 (13:11,14:16,8:11,11:4,11:5) |
02:10 | Vadim Urechean – Dmitriy Gribkov | 3:0 (11:4,11:6,11:9) |
02:40 | Dumitru Butnaru – Leonid Kalev | 3:1 (11:9,12:10,4:11,11:6) |
03:00 | Sergiu Barancean – Veaceslav Sirbu | 3:2 (8:11,11:2,11:9,7:11,12:10) |
03:30 | Vitaly Pleskach – Timofey Mitul | 3:2 (9:11,6:11,11:7,11:2,11:7) |
04:00 | Sergiu Barancean – Timofey Mitul | 2:3 (5:11,11:6,11:4,11:13,9:11) |
04:30 | Vitaly Pleskach – Veaceslav Sirbu | 2:3 (7:11,13:11,4:11,11:9,8:11) |
05:00 | Sergiu Barancean – Vitaly Pleskach | 1:3 (5:11,11:13,11:4,9:11) |
05:30 | Timofey Mitul – Veaceslav Sirbu | 0:3 (9:11,9:11,9:11) |
06:00 | Timofey Mitul – Sergiu Barancean | 3:2 (5:11,13:11,11:8,7:11,11:5) |
06:30 | Veaceslav Sirbu – Vitaly Pleskach | 3:2 (11:5,8:11,12:14,11:9,11:9) |
15:00 | Ilarion Mokryak – Victor Tihoniuc | 3:2 (11:4,5:11,7:11,11:4,11:3) |
15:30 | Nicolae Salaru – Ilarion Mokryak | 3:1 (11:8,11:9,9:11,11:3) |
16:00 | Ilarion Mokryak – Ilarion Mokryak | 3:0 (11:5,11:9,11:9) |
16:30 | Nicolae Salaru – Victor Tihoniuc | 3:1 (11:7,6:11,11:8,11:5) |
17:00 | Ilarion Mokryak – Nicolae Salaru | 3:2 (11:9,4:11,5:11,11:6,11:5) |
17:30 | Ilarion Mokryak – Victor Tihoniuc | 3:0 (11:9,11:6,11:8) |
18:00 | Nicolae Salaru – Ilarion Mokryak | 3:0 (11:8,11:6,11:8) |
18:30 | Victor Tihoniuc – Ilarion Mokryak | 0:3 (7:11,8:11,7:11) |
19:00 | Serhey Shkepu – Maksim Unguryan | 3:0 (11:7,11:7,11:8) |
19:30 | Adrian Vyrlan – Vladimir Semipeadnii | 1:3 (7:11,11:9,7:11,9:11) |
20:00 | Serhey Shkepu – Vladimir Semipeadnii | 3:1 (11:7,9:11,11:5,11:6) |
20:30 | Adrian Vyrlan – Maksim Unguryan | 3:2 (11:8,7:11,10:12,11:9,11:8) |
21:00 | Serhey Shkepu – Adrian Vyrlan | 1:3 (11:8,6:11,8:11,10:12) |
21:30 | Vladimir Semipeadnii – Maksim Unguryan | 3:0 (11:6,11:9,11:9) |
22:10 | Adrian Vyrlan – Serhey Shkepu | 3:1 (11:8,11:8,8:11,11:4) |
23:00 | Grigoriy Kraynyukov – Victor Gammer | 3:1 (11:8,7:11,11:7,11:9) |
23:30 | Ilya Uzun – Paniivan Hennadii | 3:2 (11:8,11:8,9:11,7:11,11:9) |
Armenia. ITT Cup. Group B
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Davit Mirzoyan – Jon Mirzoyan | 3:2 (8:11,8:11,11:9,11:3,12:10) |
00:00 | Sergey Avanesyan – Ishkhan Avetisyan | 3:1 (8:11,11:6,11:9,11:9) |
00:20 | Davit Vardanyan – Jon Mirzoyan | 3:1 (11:7,8:11,11:8,12:10) |
00:20 | Narek Dekermenjyan – Narek Stepanyan | 0:3 (10:12,11:13,9:11) |
00:40 | Davit Mirzoyan – Narek Stepanyan | 3:0 (11:9,15:13,12:10) |
00:40 | Sergey Avanesyan – Narek Dekermenjyan | 3:0 (11:7,11:7,11:9) |
01:00 | Davit Vardanyan – Ishkhan Avetisyan | 3:1 (11:4,5:11,11:7,12:10) |
01:00 | Jon Mirzoyan – Narek Stepanyan | 0:3 (10:12,10:12,11:13) |
01:20 | Davit Vardanyan – Narek Stepanyan | 3:2 (12:10,8:11,8:11,11:8,12:10) |
01:20 | Davit Mirzoyan – Sergey Avanesyan | 3:2 (11:8,6:11,11:13,12:10,11:9) |
01:40 | Narek Dekermenjyan – Ishkhan Avetisyan | 1:3 (8:11,11:13,11:8,6:11) |
01:45 | Jon Mirzoyan – Sergey Avanesyan | 0:3 (10:12,7:11,6:11) |
02:00 | Narek Stepanyan – Sergey Avanesyan | 3:1 (11:6,6:11,11:8,14:12) |
02:00 | Davit Vardanyan – Narek Dekermenjyan | 3:0 (11:3,11:3,11:7) |
02:20 | Ishkhan Avetisyan – Davit Mirzoyan | 0:3 (6:11,4:11,7:11) |
02:20 | Davit Vardanyan – Sergey Avanesyan | 3:1 (5:11,11:9,11:6,11:4) |
02:40 | Narek Dekermenjyan – Davit Mirzoyan | 3:2 (11:9,9:11,11:7,9:11,14:12) |
02:40 | Ishkhan Avetisyan – Jon Mirzoyan | 2:3 (11:6,9:11,11:9,9:11,11:13) |
03:00 | Narek Dekermenjyan – Jon Mirzoyan | 3:0 (11:4,11:4,11:4) |
03:00 | Davit Vardanyan – Davit Mirzoyan | 2:3 (9:11,11:9,12:10,10:12,6:11) |
03:20 | Jon Mirzoyan – Davit Mirzoyan | 0:3 (8:11,2:11,7:11) |
03:20 | Narek Stepanyan – Ishkhan Avetisyan | 3:2 (13:11,8:11,11:8,2:11,13:11) |
TSC Pro
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Vladimir Kryukov – Dmitry Kamilovskiy | 2:4 (11:9,7:11,9:11,13:15,11:7,9:11) |
00:00 | Maksim Malyush – Vyacheslav Korolev | 2:4 (13:15,11:7,4:11,8:11,11:9,8:11) |
00:28 | Ilya Ulchenko – Alexander Belikov | 3:4 (10:12,4:11,17:15,11:6,6:11,11:5,4:11) |
00:36 | Komron Salimov – Sergey Klyukin | 2:4 (6:11,7:11,11:8,4:11,11:9,4:11) |
01:01 | Maksim Malyush – Ilya Ulchenko | 2:4 (11:9,11:13,5:11,8:11,11:9,8:11) |
01:08 | Vladimir Kryukov – Komron Salimov | 4:3 (11:5,5:11,9:11,7:11,11:9,11:8,11:5) |
01:16 | Alexander Belikov – Vyacheslav Korolev | 3:4 (5:11,8:11,11:7,11:7,11:8,2:11,7:11) |
01:42 | Sergey Klyukin – Dmitry Kamilovskiy | 0:4 (9:11,7:11,5:11,8:11) |
01:45 | Maksim Malyush – Alexander Belikov | 1:4 (6:11,11:8,8:11,9:11,7:11) |
02:05 | Vladimir Kryukov – Sergey Klyukin | 1:4 (10:12,8:11,11:5,9:11,9:11) |
02:19 | Ilya Ulchenko – Vyacheslav Korolev | 3:4 (5:11,11:6,14:12,8:11,3:11,11:9,10:12) |
02:43 | Komron Salimov – Dmitry Kamilovskiy | 3:4 (12:10,5:11,3:11,8:11,22:20,14:12,5:11) |
02:56 | Vyacheslav Korolev – Alexander Belikov | 1:4 (7:11,8:11,11:8,6:11,4:11) |
03:13 | Ilya Ulchenko – Maksim Malyush | 1:4 (11:9,9:11,4:11,3:11,2:11) |
03:24 | Dmitry Kamilovskiy – Sergey Klyukin | 1:4 (11:8,8:11,6:11,5:11,8:11) |
03:45 | Denis Rumyantsev – Maria Vinogradova A. | 0:4 (9:11,9:11,12:14,8:11) |
04:00 | Artem Zubakhin – Evgeniy Dobronravin | 4:1 (6:11,11:6,11:8,15:13,11:8) |
04:18 | Alina Khomutetskaya – Pavel Karmanov | 4:1 (11:7,11:8,6:11,11:9,11:8) |
04:36 | Maxim Pishchansky – Komron Salimov | 0:4 (9:11,8:11,9:11,6:11) |
04:42 | Denis Rumyantsev – Alina Khomutetskaya | 2:4 (11:5,12:10,8:11,4:11,2:11,1:11) |
05:08 | Artem Zubakhin – Maxim Pishchansky | 3:4 (11:5,3:11,11:8,11:8,5:11,7:11,5:11) |
05:12 | Pavel Karmanov – Maria Vinogradova A. | 4:3 (11:9,12:10,4:11,4:11,3:11,11:7,11:5) |
05:57 | Denis Rumyantsev – Pavel Karmanov | 4:3 (11:4,11:6,16:18,7:11,13:15,11:6,12:10) |
06:00 | Komron Salimov – Evgeniy Dobronravin | 4:3 (11:5,11:8,11:7,6:11,6:11,6:11,11:7) |
06:10 | Alina Khomutetskaya – Maria Vinogradova A. | 1:4 (9:11,11:7,9:11,4:11,8:11) |
06:18 | Artem Zubakhin – Komron Salimov | 1:4 (8:11,8:11,6:11,11:5,9:11) |
06:49 | Maria Vinogradova A. – Alina Khomutetskaya | 4:2 (8:11,11:9,1:11,11:9,11:3,11:7) |
06:50 | Maxim Pishchansky – Evgeniy Dobronravin | 4:3 (13:15,12:10,5:11,3:11,11:9,12:10,11:8) |
07:08 | Pavel Karmanov – Denis Rumyantsev | 1:4 (8:11,5:11,8:11,11:6,9:11) |
07:30 | Komron Salimov – Maxim Pishchansky | 2:4 (7:11,11:13,11:4,12:10,4:11,9:11) |
08:05 | Alexander Kamanov – Roman Molchanov | 2:4 (7:11,11:7,13:11,6:11,9:11,8:11) |
08:05 | Dmitriy Bobkov – Rudolf Komisarov | 1:4 (8:11,11:13,11:9,8:11,9:11) |
08:10 | Daniil Samukhin – Oleg Aliev | 4:1 (11:7,11:13,11:5,11:5,14:12) |
08:30 | Nikolay Brednev – Vasily Deryugin | 2:4 (9:11,11:7,12:10,9:11,5:11,11:13) |
08:31 | Alina Dzugulova – Denis Rumyantsev | 4:1 (10:12,12:10,11:5,11:9,11:7) |
08:35 | Yekaterina Golubeva – Anton Reshetnikov | 3:4 (11:7,3:11,8:11,12:10,11:4,7:11,5:11) |
09:00 | Dmitriy Bobkov – Nikolay Brednev | 2:4 (9:11,11:6,10:12,11:7,8:11,9:11) |
09:08 | Alexander Kamanov – Alina Dzugulova | 4:2 (11:8,5:11,11:8,8:11,11:8,11:9) |
09:10 | Daniil Samukhin – Yekaterina Golubeva | 1:4 (9:11,8:11,11:2,10:12,8:11) |
09:30 | Vasily Deryugin – Rudolf Komisarov | 4:1 (5:11,11:8,11:7,11:9,11:9) |
09:40 | Anton Reshetnikov – Oleg Aliev | 4:1 (11:4,11:8,11:6,9:11,11:4) |
09:42 | Denis Rumyantsev – Roman Molchanov | 2:4 (8:11,12:10,9:11,8:11,11:7,8:11) |
10:00 | Dmitriy Bobkov – Vasily Deryugin | 4:1 (11:7,12:10,11:9,6:11,11:9) |
10:15 | Daniil Samukhin – Anton Reshetnikov | 4:3 (11:6,11:8,2:11,11:4,11:13,9:11,11:8) |
10:16 | Alexander Kamanov – Denis Rumyantsev | 4:2 (5:11,11:7,9:11,11:8,11:4,11:7) |
10:30 | Nikolay Brednev – Rudolf Komisarov | 2:4 (12:14,14:12,9:11,11:4,9:11,11:13) |
10:50 | Alina Dzugulova – Roman Molchanov | 4:1 (11:8,14:12,8:11,11:5,11:8) |
10:50 | Yekaterina Golubeva – Oleg Aliev | 4:3 (12:10,3:11,11:8,11:13,9:11,11:8,11:6) |
11:00 | Rudolf Komisarov – Nikolay Brednev | 2:4 (11:7,9:11,10:12,14:12,7:11,3:11) |
11:20 | Roman Molchanov – Alina Dzugulova | 2:4 (11:6,9:11,3:11,8:11,11:5,9:11) |
11:25 | Anton Reshetnikov – Yekaterina Golubeva | 4:2 (9:11,10:12,11:3,11:7,11:5,11:6) |
11:30 | Vasily Deryugin – Dmitriy Bobkov | 0:4 (6:11,7:11,7:11,9:11) |
12:05 | Alina Dzugulova – Roman Molchanov | 2:4 (4:11,6:11,8:11,11:9,11:9,6:11) |
12:05 | Maria Vinogradova A. – Dmitrii Spiridonov | 2:4 (11:9,10:12,7:11,7:11,11:8,8:11) |
12:10 | Artem Makarychev – Vasily Deryugin | 1:4 (6:11,8:11,11:8,12:14,6:11) |
12:30 | Alberto Perez Perez – Anna Boiko | 4:1 (11:5,11:5,11:8,9:11,11:8) |
12:34 | Vitaly Khomutetskiy – Alexander Kopanskov | 2:4 (6:11,11:9,8:11,10:12,11:5,9:11) |
12:35 | Aleksandr Panchenko – Rudolf Komisarov | 4:2 (11:5,6:11,11:5,11:9,10:12,12:10) |
13:00 | Maria Vinogradova A. – Alberto Perez Perez | 4:2 (9:11,11:7,7:11,11:9,11:8,11:7) |
13:08 | Artem Makarychev – Aleksandr Panchenko | 1:4 (11:6,10:12,6:11,4:11,9:11) |
13:08 | Alina Dzugulova – Vitaly Khomutetskiy | 4:2 (5:11,11:5,7:11,11:8,11:4,11:9) |
13:30 | Anna Boiko – Dmitrii Spiridonov | 4:2 (11:4,6:11,11:9,11:7,6:11,11:8) |
13:40 | Rudolf Komisarov – Vasily Deryugin | 4:2 (11:8,8:11,11:9,7:11,11:8,11:9) |
13:42 | Alexander Kopanskov – Roman Molchanov | 1:4 (8:11,9:11,11:9,8:11,7:11) |
14:00 | Maria Vinogradova A. – Anna Boiko | 4:3 (11:8,11:8,7:11,7:11,11:8,3:11,11:5) |
14:15 | Artem Makarychev – Rudolf Komisarov | 4:2 (11:8,6:11,7:11,11:9,11:9,11:5) |
14:16 | Alina Dzugulova – Alexander Kopanskov | 4:2 (11:8,9:11,10:12,11:8,11:7,11:9) |
14:30 | Alberto Perez Perez – Dmitrii Spiridonov | 1:4 (6:11,8:11,11:7,4:11,6:11) |
14:50 | Vitaly Khomutetskiy – Roman Molchanov | 4:1 (11:9,7:11,12:10,11:9,12:10) |
14:50 | Aleksandr Panchenko – Vasily Deryugin | 4:2 (9:11,5:11,11:6,11:9,11:8,12:10) |
15:00 | Dmitrii Spiridonov – Maria Vinogradova A. | 2:4 (10:12,11:13,12:10,8:11,11:7,4:11) |
15:20 | Aleksandr Panchenko – Artem Makarychev | 4:1 (11:5,7:11,11:8,11:7,11:8) |
15:20 | Roman Molchanov – Alina Dzugulova | 2:4 (12:14,7:11,11:5,6:11,11:8,5:11) |
15:30 | Anna Boiko – Alberto Perez Perez | 1:4 (10:12,11:13,14:12,9:11,7:11) |
16:00 | Alberto Perez Perez – Andrey Alexeev | 4:2 (11:13,11:8,12:10,10:12,11:6,11:9) |
16:04 | Aleksandr Panchenko – Artem Zubakhin | 2:4 (8:11,11:7,8:11,11:6,7:11,7:11) |
16:08 | Artem Makarychev – Victor Yaichkov | 4:2 (9:11,9:11,11:5,11:8,14:12,11:7) |
16:09 | Aleksandr Panchenko – Artem Makarychev | 1:4 (8:11,13:11,6:11,7:11,9:11) |
16:11 | Kirill Neustroev – Vladimir Funtikov | 4:2 (11:6,8:11,11:7,13:11,6:11,11:7) |
16:13 | Kristina Shabashkina – Artem Zubakhin | 4:2 (7:11,12:10,11:4,11:8,6:11,11:3) |
16:45 | Dmitrii Spiridonov – Evgeniy Ivanov | 2:4 (11:8,12:14,12:10,5:11,10:12,11:13) |
16:51 | Kirill Neustroev – Kristina Shabashkina | 4:2 (12:10,14:12,6:11,9:11,12:10,11:6) |
17:15 | Alberto Perez Perez – Dmitrii Spiridonov | 4:1 (11:3,11:9,7:11,11:7,11:8) |
17:30 | Artem Zubakhin – Vladimir Funtikov | 1:4 (4:11,8:11,6:11,11:8,9:11) |
17:35 | Victor Yaichkov – Artem Zubakhin | 4:3 (6:11,8:11,11:9,12:14,11:6,11:9,11:8) |
17:40 | Evgeniy Ivanov – Andrey Alexeev | 4:3 (11:7,11:8,9:11,9:11,9:11,11:8,14:12) |
17:55 | Kirill Neustroev – Artem Zubakhin | 4:2 (11:5,7:11,11:8,11:9,8:11,11:9) |
18:15 | Aleksandr Panchenko – Victor Yaichkov | 4:2 (11:2,11:9,11:5,5:11,4:11,11:5) |
18:22 | Alberto Perez Perez – Evgeniy Ivanov | 4:1 (11:7,9:11,11:8,11:9,11:5) |
18:30 | Kristina Shabashkina – Vladimir Funtikov | 4:1 (4:11,11:7,11:6,11:7,11:9) |
18:45 | Artem Makarychev – Artem Zubakhin | 1:4 (9:11,11:6,8:11,9:11,8:11) |
18:50 | Dmitrii Spiridonov – Andrey Alexeev | 4:2 (11:8,11:9,11:9,7:11,8:11,11:6) |
18:55 | Kristina Shabashkina – Kirill Neustroev | 2:4 (12:14,9:11,9:11,11:8,11:7,5:11) |
19:20 | Artem Zubakhin – Artem Makarychev | 2:4 (7:11,8:11,7:11,11:7,11:6,6:11) |
19:20 | Evgeniy Ivanov – Alberto Perez Perez | 4:3 (11:5,7:11,11:6,7:11,11:8,4:11,11:7) |
19:30 | Vladimir Funtikov – Artem Zubakhin | 4:3 (11:9,8:11,11:2,8:11,11:2,10:12,13:11) |
20:00 | Maksim Malyush – Vladislav Baranov | 4:1 (11:5,11:9,11:6,7:11,11:4) |
20:00 | Dmitriy Bobkov – Vladimir Kryukov | 3:4 (9:11,12:10,8:11,15:13,11:9,5:11,6:11) |
20:00 | Vyacheslav Korolev – Artem Zubakhin | 4:2 (11:6,9:11,11:8,11:6,6:11,12:10) |
20:30 | Alexey Oborin – Ilya Ulchenko | 2:4 (6:11,10:12,10:12,11:4,11:8,10:12) |
20:35 | Nikolay Brednev – Alexander Belikov | 4:2 (9:11,11:5,12:10,12:10,9:11,11:8) |
20:44 | Daniil Mikheev A. – Dmitry Kamilovskiy | 4:2 (9:11,11:7,9:11,11:7,11:6,11:5) |
21:00 | Maksim Malyush – Alexey Oborin | 4:2 (11:9,11:9,11:3,6:11,5:11,11:7) |
21:05 | Vyacheslav Korolev – Nikolay Brednev | 4:2 (11:8,11:6,7:11,11:5,4:11,11:6) |
21:09 | Dmitriy Bobkov – Daniil Mikheev A. | 3:4 (8:11,8:11,11:8,11:8,8:11,11:7,9:11) |
21:30 | Ilya Ulchenko – Vladislav Baranov | 4:2 (11:9,11:7,12:10,6:11,6:11,11:6) |
21:40 | Alexander Belikov – Artem Zubakhin | 4:1 (11:6,11:8,4:11,11:9,11:7) |
21:40 | Dmitry Kamilovskiy – Vladimir Kryukov | 2:4 (14:12,5:11,8:11,8:11,11:9,5:11) |
22:00 | Maksim Malyush – Ilya Ulchenko | 2:4 (11:9,8:11,7:11,7:11,11:9,4:11) |
22:10 | Vyacheslav Korolev – Alexander Belikov | 2:4 (11:6,6:11,9:11,12:10,9:11,9:11) |
22:15 | Dmitriy Bobkov – Dmitry Kamilovskiy | 4:2 (10:12,11:6,8:11,11:7,11:5,11:4) |
22:30 | Alexey Oborin – Vladislav Baranov | 4:1 (11:8,11:8,11:6,9:11,11:5) |
22:50 | Daniil Mikheev A. – Vladimir Kryukov | 4:1 (9:11,11:9,16:14,11:9,11:6) |
22:50 | Nikolay Brednev – Artem Zubakhin | 4:2 (11:6,12:10,7:11,12:14,11:5,11:8) |
22:55 | Ilya Ulchenko – Maksim Malyush | 4:2 (12:10,11:13,11:8,11:9,6:11,11:9) |
23:20 | Vladimir Kryukov – Daniil Mikheev A. | 4:2 (11:8,11:8,7:11,11:7,12:14,15:13) |
23:20 | Alexander Belikov – Vyacheslav Korolev | 3:4 (8:11,11:7,8:11,11:8,11:6,7:11,4:11) |
23:30 | Vladislav Baranov – Alexey Oborin | 2:4 (9:11,10:12,9:11,11:9,12:10,6:11) |
TT-Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Jiri Cermak – Filip Musil | 3:2 (2:11,11:8,11:6,12:14,11:9) |
00:15 | Zbynek Vyskocil – Zdenek Dusek | 3:1 (11:5,11:9,10:12,11:9) |
00:25 | Martin Stusek – Tomas Vorisek | 3:0 (11:9,14:12,11:5) |
00:45 | Filip Musil – Martin Topol | 1:3 (8:11,9:11,11:5,7:11) |
00:45 | Lukas Vich – Pavel Cibik | 2:3 (9:11,12:10,11:8,9:11,7:11) |
01:00 | Jiri Celler – Jiri Cermak | 3:2 (7:11,11:7,11:5,9:11,11:3) |
01:25 | Jaromir Zlamal – Filip Cernota | 2:3 (11:4,11:8,8:11,11:13,6:11) |
09:00 | Josef Ruzicka – Jakub Jenicek | 1:3 (9:11,7:11,11:9,10:12) |
09:45 | Ondrej Fiklik – Jan Hrncir | 2:3 (11:8,11:1,5:11,12:14,9:11) |
09:50 | Pavel Vyvial – David Mutl | 3:0 (11:4,11:6,11:6) |
10:15 | Viktor Skokan – Vojtech Kosak | 3:1 (5:11,11:8,11:5,11:2) |
10:20 | Josef Ruzicka – David Mutl | 3:0 (11:4,19:17,11:7) |
10:50 | Jakub Jenicek – Pavel Vyvial | 3:2 (11:13,11:9,7:11,11:5,12:10) |
10:55 | Ondrej Fiklik – Vojtech Kosak | 3:1 (11:8,11:4,9:11,11:6) |
11:15 | Josef Ruzicka – Pavel Vyvial | 3:1 (7:11,11:9,12:10,11:8) |
11:25 | Jan Hrncir – Viktor Skokan | 3:1 (11:7,6:11,11:8,11:8) |
11:50 | David Mutl – Jakub Jenicek | 1:3 (7:11,8:11,11:8,10:12) |
11:55 | Ondrej Fiklik – Viktor Skokan | 1:3 (11:8,1:11,7:11,9:11) |
12:15 | Pavel Vyvial – David Mutl | 2:3 (11:9,6:11,11:9,5:11,11:13) |
12:15 | Vojtech Kosak – Jan Hrncir | 1:3 (11:8,11:13,5:11,7:11) |
12:45 | Jakub Jenicek – Josef Ruzicka | 3:0 (11:4,11:9,11:8) |
13:00 | Ondrej Fiklik – Vojtech Kosak | 3:1 (11:7,11:6,7:11,11:5) |
13:15 | Vladimir Libovicky – Vojtech Antos | 3:0 (11:6,11:8,11:5) |
13:30 | Jan Hrncir – Viktor Skokan | 2:3 (10:12,11:9,7:11,11:8,12:14) |
13:45 | Vojtech Leska – Martin Novak | 2:3 (11:5,11:8,8:11,4:11,6:11) |
13:55 | Robert Jamrich – Marek Fabini | 1:3 (4:11,11:9,9:11,8:11) |
14:15 | Viktor Skokan – David Bochnak | 0:3 (4:11,4:11,9:11) |
14:20 | Vladimir Libovicky – Martin Novak | 1:3 (11:5,7:11,9:11,9:11) |
14:45 | Vojtech Antos – Vojtech Leska | 3:2 (16:14,6:11,11:3,8:11,11:3) |
14:45 | Robert Jamrich – David Bochnak | 1:3 (5:11,7:11,11:6,11:13) |
15:20 | Vladimir Libovicky – Vojtech Leska | 2:3 (8:11,13:11,11:4,8:11,9:11) |
15:25 | Marek Fabini – Viktor Skokan | 2:3 (8:11,13:11,9:11,11:8,2:11) |
15:50 | Martin Novak – Vojtech Antos | 3:2 (18:16,13:15,5:11,11:5,11:9) |
15:55 | Robert Jamrich – Viktor Skokan | 0:3 (4:11,9:11,10:12) |
16:15 | David Bochnak – Marek Fabini | 2:3 (11:8,11:13,4:11,11:7,4:11) |
16:30 | Vojtech Leska – Vojtech Antos | 0:3 (6:11,6:11,8:11) |
16:45 | Martin Novak – Vladimir Libovicky | 0:3 (4:11,6:11,5:11) |
17:20 | Roman Urban – Zdenek Frys | 3:0 (11:9,17:15,11:3) |
17:30 | Viktor Skokan – Robert Jamrich | 0:3 (6:11,3:11,5:11) |
17:40 | Lukas Vich – Tomas Barsa | 3:2 (4:11,11:2,11:5,11:13,11:7) |
17:45 | David Bochnak – Marek Fabini | 2:3 (10:12,11:3,11:4,7:11,8:11) |
17:50 | Pavel Vyvial – Petr Vrastil | 0:3 (8:11,10:12,5:11) |
17:55 | Jan Spiegel – Ondrej Fiklik | 1:3 (10:12,10:12,12:10,2:11) |
18:10 | Martin Topol – Jiri Cermak | 1:3 (11:13,11:13,11:5,10:12) |
18:15 | Roman Urban – Petr Vrastil | 3:0 (11:8,11:7,11:9) |
18:25 | Marek Kulisek – Jan Benak | 1:3 (12:14,11:7,3:11,7:11) |
18:40 | Lukas Vich – Jiri Cermak | 3:2 (5:11,7:11,11:6,11:6,11:5) |
18:50 | Zdenek Frys – Pavel Vyvial | 3:2 (9:11,6:11,13:11,11:3,11:6) |
18:55 | Jan Spiegel – Jan Benak | 0:3 (12:14,8:11,11:13) |
19:10 | Tomas Barsa – Martin Topol | 3:1 (11:6,7:11,11:4,11:9) |
19:20 | Roman Urban – Pavel Vyvial | 2:3 (5:11,10:12,11:6,11:5,5:11) |
19:25 | Ondrej Fiklik – Marek Kulisek | 3:0 (11:9,11:9,11:7) |
19:30 | Lukas Vich – Martin Topol | 3:0 (13:11,16:14,11:9) |
19:50 | Petr Vrastil – Zdenek Frys | 3:1 (11:7,8:11,11:6,11:7) |
19:55 | Jan Spiegel – Marek Kulisek | 0:3 (8:11,7:11,10:12) |
20:10 | Jiri Cermak – Tomas Barsa | 3:1 (11:13,11:8,13:11,11:8) |
20:25 | Jan Benak – Ondrej Fiklik | 3:0 (11:4,11:5,11:9) |
20:30 | Zdenek Frys – Pavel Vyvial | 3:1 (13:11,11:8,5:11,11:9) |
20:45 | Roman Urban – Petr Vrastil | 3:0 (11:6,11:9,11:8) |
20:45 | Marek Kulisek – Jan Spiegel | 0:3 (4:11,3:11,8:11) |
20:45 | Tomas Barsa – Martin Topol | 3:1 (11:4,10:12,11:8,11:5) |
21:00 | Lukas Vich – Jiri Cermak | 3:0 (11:7,11:4,11:7) |
21:15 | Jan Benak – Ondrej Fiklik | 1:3 (11:3,11:13,8:11,7:11) |
21:20 | Zdenek Dusek – Zbynek Vyskocil | 0:3 (6:11,4:11,8:11) |
21:40 | Tomas Krejci – Martin Juhasz | 3:0 (11:5,11:9,11:9) |
21:50 | Pavel Cibik – Martin Lepka | 0:3 (10:12,8:11,9:11) |
21:55 | Krystof Prida – Filip Cernota | 3:2 (14:12,3:11,8:11,11:9,11:8) |
22:10 | Martin Boltik – Petr Priscak | 0:3 (5:11,6:11,13:15) |
22:20 | Zdenek Dusek – Martin Lepka | 1:3 (4:11,7:11,11:7,8:11) |
22:25 | Tomas Vorisek – Jaromir Zlamal | 0:3 (9:11,7:11,5:11) |
22:30 | Tomas Krejci – Petr Priscak | 3:1 (8:11,11:9,13:11,11:9) |
22:50 | Zbynek Vyskocil – Pavel Cibik | 3:1 (11:9,10:12,12:10,11:7) |
22:55 | Krystof Prida – Jaromir Zlamal | 3:0 (12:10,12:10,11:8) |
23:00 | Martin Juhasz – Martin Boltik | 3:1 (8:11,11:7,11:4,11:6) |
23:20 | Zdenek Dusek – Pavel Cibik | 0:3 (6:11,7:11,8:11) |
23:25 | Filip Cernota – Tomas Vorisek | 3:1 (11:8,11:9,6:11,11:8) |
23:40 | Tomas Krejci – Martin Boltik | 3:0 (11:6,11:9,11:9) |
23:50 | Martin Lepka – Zbynek Vyskocil | 3:2 (9:11,11:8,12:10,6:11,11:8) |
23:55 | Krystof Prida – Tomas Vorisek | 0:3 (11:13,4:11,8:11) |
CTT 21. World Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:05 | Ma Long – Liam Pitchford | 4:1 (11:9,7:11,11:8,11:3,11:8) |
00:40 | Robert Gardos – Tomokazu Harimoto | 4:0 (11:9,12:10,11:7,11:9) |
00:55 | Kanak Jha – Ma Long | 4:3 (13:11,12:10,4:11,11:8,5:11,8:11,11:8) |
01:20 | Liam Pitchford – Robert Gardos | 4:2 (6:11,11:8,12:10,11:8,10:12,11:9) |
01:50 | Hugo Calderano – Ma Long | 4:0 (11:9,11:3,11:7,11:9) |
02:05 | Tomokazu Harimoto – Hugo Calderano | 3:4 (11:7,11:9,11:9,4:11,7:11,6:11,8:11) |
02:20 | Ma Long – Quadri Aruna | 4:3 (4:11,11:5,11:9,6:11,6:11,11:6,11:9) |
02:55 | Hugo Calderano – Ma Long | 4:1 (15:13,11:9,11:4,6:11,11:9) |
03:15 | Patrick Franziska – Zhendong Fan | 2:4 (6:11,5:11,5:11,11:6,11:6,2:11) |
03:45 | Quadri Aruna – Hugo Calderano | 4:3 (11:7,4:11,7:11,11:9,8:11,11:5,12:10) |
04:00 | Hugo Calderano – Ma Long | 4:0 (11:3,11:4,11:7,11:9) |
04:30 | Ma Long – Tomokazu Harimoto | 1:4 (5:11,9:11,8:11,11:3,4:11) |
04:40 | Robert Gardos – Hugo Calderano | 1:4 (8:11,4:11,8:11,11:5,6:11) |
05:05 | Kanak Jha – Liam Pitchford | 1:4 (9:11,12:10,10:12,9:11,6:11) |
05:20 | Ma Long – Tomokazu Harimoto | 1:4 (5:11,11:6,7:11,8:11,8:11) |
05:55 | Hugo Calderano – Kanak Jha | 4:2 (8:11,11:1,7:11,11:7,11:8,11:7) |
06:05 | Tomokazu Harimoto – Robert Gardos | 4:2 (11:8,11:4,8:11,12:10,8:11,11:6) |
06:35 | Ma Long – Ma Long | 4:3 (13:11,6:11,11:5,8:11,11:8,7:11,11:7) |
06:50 | Hugo Calderano – Hugo Calderano | 0:4 (9:11,9:11,8:11,7:11) |
07:20 | Patrick Franziska – Quadri Aruna | 4:2 (6:11,11:6,11:6,12:10,11:13,11:6) |
07:30 | Zhendong Fan – Ma Long | 4:2 (11:4,12:14,11:8,9:11,15:13,11:6) |
08:15 | Hugo Calderano – Patrick Franziska | 4:2 (8:11,11:9,8:11,11:8,11:4,11:9) |
08:30 | Ma Long – Hugo Calderano | 4:2 (11:6,6:11,12:10,9:11,11:1,11:9) |
09:00 | Robert Gardos – Ma Long | 0:4 (7:11,7:11,10:12,6:11) |
09:15 | Kanak Jha – Tomokazu Harimoto | 2:4 (11:5,10:12,2:11,8:11,11:5,10:12) |
09:30 | Ma Long – Hugo Calderano | 4:3 (11:9,11:8,8:11,5:11,15:13,7:11,11:6) |
10:00 | Tomokazu Harimoto – Liam Pitchford | 4:2 (11:6,8:11,9:11,11:9,12:10,11:9) |
10:30 | Tomokazu Harimoto – Ma Long | 1:4 (5:11,11:6,6:11,5:11,7:11) |
10:45 | Ma Long – Kanak Jha | 4:1 (11:8,11:6,8:11,11:5,11:5) |
11:05 | Hugo Calderano – Robert Gardos | 4:1 (12:10,6:11,11:8,11:6,11:9) |
11:20 | Patrick Franziska – Ma Long | 4:1 (11:5,11:7,7:11,11:9,11:6) |
11:45 | Zhendong Fan – Hugo Calderano | 0:4 (7:11,9:11,6:11,7:11) |
11:55 | Ma Long – Quadri Aruna | 0:4 (9:11,8:11,9:11,6:11) |
12:25 | Ma Long – Zhendong Fan | 0:4 (5:11,8:11,8:11,2:11) |
12:35 | Robert Gardos – Patrick Franziska | 4:3 (11:7,7:11,7:11,9:11,11:6,12:10,11:8) |
12:55 | Kanak Jha – Hugo Calderano | 4:2 (2:11,11:4,11:9,11:3,9:11,11:7) |
13:25 | Ma Long – Ma Long | 4:3 (12:10,11:9,12:10,9:11,9:11,10:12,11:3) |
13:40 | Tomokazu Harimoto – Tomokazu Harimoto | 4:3 (11:8,2:11,11:8,13:11,8:11,12:14,11:6) |
14:20 | Liam Pitchford – Hugo Calderano | 2:4 (11:9,10:12,8:11,11:9,10:12,7:11) |
14:45 | Tomokazu Harimoto – Ma Long | 1:4 (9:11,11:7,7:11,7:11,6:11) |
15:05 | Ma Long – Hugo Calderano | 4:3 (12:10,3:11,11:6,11:8,6:11,4:11,12:10) |
15:20 | Kanak Jha – Patrick Franziska | 3:4 (10:12,9:11,5:11,11:6,11:9,11:6,8:11) |
15:55 | Robert Gardos – Zhendong Fan | 2:4 (11:6,11:8,6:11,9:11,8:11,6:11) |
16:10 | Ma Long – Ma Long | 4:3 (11:6,11:8,7:11,7:11,9:11,11:5,11:4) |
16:40 | Hugo Calderano – Quadri Aruna | 4:2 (11:9,6:11,11:8,11:6,10:12,12:10) |
17:10 | Ma Long – Robert Gardos | 3:4 (4:11,11:8,8:11,11:8,11:9,4:11,10:12) |
17:25 | Zhendong Fan – Kanak Jha | 4:3 (11:9,12:14,5:11,11:4,11:8,8:11,11:6) |
18:00 | Patrick Franziska – Ma Long | 1:4 (11:6,9:11,4:11,8:11,7:11) |
18:15 | Hugo Calderano – Tomokazu Harimoto | 3:4 (8:11,11:8,11:6,11:7,6:11,8:11,3:11) |
18:35 | Ma Long – Liam Pitchford | 3:4 (11:13,11:13,12:10,6:11,19:17,11:7,9:11) |
19:05 | Tomokazu Harimoto – Hugo Calderano | 2:4 (9:11,7:11,7:11,11:8,11:5,14:16) |
19:45 | Liam Pitchford – Hugo Calderano | 4:2 (13:11,5:11,11:6,11:4,10:12,12:10) |
20:00 | Tomokazu Harimoto – Patrick Franziska | 4:1 (11:4,11:8,11:7,6:11,11:5) |
20:30 | Ma Long – Zhendong Fan | 1:4 (10:12,8:11,11:7,7:11,5:11) |
20:45 | Kanak Jha – Ma Long | 4:0 (11:6,13:11,11:7,11:7) |
21:05 | Robert Gardos – Quadri Aruna | 4:2 (7:11,11:9,11:9,5:11,11:3,11:4) |
21:15 | Ma Long – Hugo Calderano | 0:4 (12:14,9:11,7:11,1:11) |
21:55 | Quadri Aruna – Kanak Jha | 4:0 (11:8,11:6,11:8,11:6) |
22:05 | Ma Long – Ma Long | 2:4 (14:12,12:10,6:11,8:11,9:11,8:11) |
22:25 | Zhendong Fan – Tomokazu Harimoto | 3:4 (11:9,11:6,9:11,9:11,13:11,11:13,12:14) |
22:50 | Patrick Franziska – Liam Pitchford | 4:3 (8:11,12:10,11:7,9:11,11:8,10:12,11:8) |
23:25 | Hugo Calderano – Hugo Calderano | 4:2 (11:8,11:8,11:6,10:12,8:11,11:9) |
23:45 | Ma Long – Tomokazu Harimoto | 4:3 (9:11,11:8,11:7,6:11,6:11,11:9,11:6) |
Pro Spin Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Evgeny Proskurin – Nikita Pikulskiy | 4:0 (11:8,12:10,11:9,11:8) |
00:15 | Konstantin Pushkar – Anton Orbakas | 4:1 (12:10,11:7,8:11,11:7,11:9) |
00:20 | Vladimir Kasperovich – Alexander Mikhaylyuchenko | 4:1 (11:9,11:6,8:11,11:7,11:8) |
00:55 | Igor Ovcharenko – Igor Shinkar | 2:4 (5:11,8:11,4:11,11:4,11:7,5:11) |
00:55 | Dmitriy Masliy – Yuri Bannikov | 2:4 (8:11,3:11,3:11,12:10,13:11,9:11) |
00:55 | Daniel Gruzdov – Georgy Sitsky | 4:3 (12:14,9:11,10:12,11:3,13:11,11:9,11:7) |
01:50 | Alexander Mikhaylyuchenko – Daniel Gruzdov | 1:4 (3:11,8:11,6:11,11:8,8:11) |
02:10 | Arkady Chesnokov – Andrey Rekhtin | 0:4 (5:11,10:12,7:11,8:11) |
02:10 | Arthur Mukomelov – Andrey Dlugokanskiy | 2:4 (11:7,11:13,8:11,11:9,3:11,3:11) |
02:30 | Georgy Sitsky – Vladimir Kasperovich | 2:4 (12:10,9:11,5:11,11:7,6:11,6:11) |
02:50 | Danil Pylnik – Timur Mahnev | 2:4 (5:11,11:13,8:11,11:8,12:10,10:12) |
02:50 | Anton Olhovoi – Darion Gruzdov | 2:4 (6:11,11:7,11:7,6:11,8:11,3:11) |
03:20 | Alexander Mikhaylyuchenko – Georgy Sitsky | 2:4 (8:11,13:11,11:6,8:11,9:11,12:14) |
03:35 | Arkady Chesnokov – Anton Olhovoi | 4:1 (13:11,11:8,8:11,11:7,13:11) |
03:35 | Arthur Mukomelov – Danil Pylnik | 1:4 (10:12,11:3,8:11,8:11,5:11) |
04:00 | Vladimir Kasperovich – Daniel Gruzdov | 3:4 (3:11,11:6,6:11,8:11,14:12,11:5,5:11) |
04:20 | Andrey Dlugokanskiy – Timur Mahnev | 4:2 (11:8,11:9,11:7,7:11,8:11,12:10) |
04:20 | Andrey Rekhtin – Darion Gruzdov | 0:4 (7:11,11:13,12:14,10:12) |
05:00 | Darion Gruzdov – Arkady Chesnokov | 4:3 (10:12,10:12,11:6,11:7,5:11,11:7,11:9) |
05:00 | Timur Mahnev – Arthur Mukomelov | 4:1 (5:11,11:9,11:3,11:8,11:7) |
05:10 | Alexander Ivanenko – Alexey Zaitsev | 4:1 (12:10,7:11,11:8,14:12,11:9) |
05:30 | Danil Pylnik – Andrey Dlugokanskiy | 4:1 (11:7,6:11,11:9,11:8,11:8) |
05:40 | Anton Olhovoi – Andrey Rekhtin | 1:4 (7:11,5:11,11:7,10:12,8:11) |
05:55 | Andrey Subbotin – Sergey Gubanov | 1:4 (11:9,8:11,10:12,7:11,9:11) |
06:20 | Andrey Dlugokanskiy – Danil Pylnik | 3:4 (11:8,7:11,11:7,9:11,11:6,7:11,4:11) |
06:20 | Anton Olhovoi – Arkady Chesnokov | 4:2 (11:6,11:13,11:9,10:12,11:7,11:6) |
06:30 | Alexander Ivanenko – Andrey Subbotin | 3:4 (6:11,11:8,9:11,8:11,11:7,11:4,8:11) |
06:55 | Arthur Mukomelov – Timur Mahnev | 4:3 (10:12,7:11,11:6,11:9,8:11,11:7,15:13) |
07:05 | Darion Gruzdov – Andrey Rekhtin | 0:4 (11:13,6:11,8:11,10:12) |
07:15 | Alexey Zaitsev – Sergey Gubanov | 0:4 (8:11,9:11,8:11,6:11) |
07:50 | Sergey Gubanov – Alexander Ivanenko | 3:4 (11:8,9:11,7:11,11:8,11:8,4:11,5:11) |
07:58 | Oleg Mozgovenko – Konstantin Ivanov | 2:4 (5:11,11:8,10:12,7:11,11:5,9:11) |
07:58 | Evgeny Proskurin – Maxim Vasin | 3:4 (8:11,8:11,11:6,11:7,9:11,11:8,4:11) |
08:30 | Andrey Subbotin – Alexey Zaitsev | 2:4 (8:11,9:11,11:7,11:9,7:11,8:11) |
08:36 | Dmirty Katin – Vladimir Tkachenko | 2:4 (11:8,10:12,12:10,7:11,8:11,5:11) |
08:40 | Yuri Bannikov – Daniil Poltev | 1:4 (8:11,11:7,4:11,9:11,7:11) |
09:15 | Alexey Zaitsev – Andrey Subbotin | 1:4 (13:11,6:11,7:11,8:11,11:13) |
09:18 | Evgeny Proskurin – Yuri Bannikov | 1:4 (11:9,9:11,8:11,7:11,4:11) |
09:26 | Oleg Mozgovenko – Dmirty Katin | 0:4 (10:12,6:11,8:11,11:13) |
09:50 | Alexander Ivanenko – Sergey Gubanov | 0:4 (6:11,10:12,9:11,8:11) |
09:56 | Maxim Vasin – Daniil Poltev | 4:2 (11:8,12:10,15:13,10:12,10:12,11:2) |
10:00 | Konstantin Ivanov – Vladimir Tkachenko | 1:4 (3:11,9:11,11:7,5:11,8:11) |
10:32 | Vladimir Tkachenko – Oleg Mozgovenko | 4:1 (11:8,10:12,11:7,11:7,13:11) |
10:50 | Daniil Poltev – Evgeny Proskurin | 4:1 (11:5,4:11,11:3,11:4,11:7) |
11:00 | Stanislav Pavlina – Alexander Ivanenko | 1:4 (8:11,12:10,6:11,7:11,8:11) |
11:08 | Dmirty Katin – Konstantin Ivanov | 4:3 (11:9,11:8,7:11,7:11,14:16,11:5,11:4) |
11:24 | Yuri Bannikov – Maxim Vasin | 2:4 (11:9,11:9,6:11,5:11,6:11,8:11) |
11:40 | Sergey Gubanov – Andrey Subbotin | 2:4 (10:12,14:12,11:8,7:11,7:11,5:11) |
12:08 | Konstantin Ivanov – Oleg Mozgovenko | 2:4 (15:13,6:11,8:11,11:5,6:11,9:11) |
12:10 | Yuri Bannikov – Evgeny Proskurin | 1:4 (9:11,11:7,9:11,7:11,9:11) |
12:20 | Andrey Subbotin – Alexander Ivanenko | 3:4 (7:11,12:10,11:9,8:11,6:11,11:7,8:11) |
12:46 | Daniil Poltev – Maxim Vasin | 4:3 (8:11,11:9,11:7,9:11,5:11,11:4,13:11) |
12:54 | Vladimir Tkachenko – Dmirty Katin | 0:4 (8:11,9:11,9:11,10:12) |
13:05 | Sergey Gubanov – Stanislav Pavlina | 4:3 (7:11,11:4,9:11,11:9,8:11,11:8,11:7) |
13:50 | Alexander Ivanenko – Sergey Gubanov | 2:4 (9:11,11:4,11:8,7:11,8:11,9:11) |
14:00 | Igor Fokin – Igor Ovcharenko | 0:4 (6:11,9:11,7:11,8:11) |
14:05 | Nikita Pikulskiy – Danil Pylnik | 3:4 (11:8,8:11,11:7,6:11,12:10,10:12,13:15) |
14:40 | Stanislav Pavlina – Andrey Subbotin | 4:0 (11:8,11:9,11:7,12:10) |
14:40 | Yuri Gromyak – Oleksandr Khudenko | 4:3 (6:11,5:11,6:11,12:10,11:9,11:6,13:11) |
14:55 | Maxim Vasin – Arthur Mukomelov | 4:2 (6:11,11:13,11:4,11:5,11:4,11:9) |
15:20 | Igor Fokin – Yuri Gromyak | 4:1 (9:11,12:10,11:6,11:9,11:6) |
15:20 | Sergey Gubanov – Alexander Ivanenko | 4:2 (11:6,9:11,7:11,13:11,11:4,11:8) |
15:25 | Nikita Pikulskiy – Maxim Vasin | 3:4 (9:11,9:11,11:13,11:6,11:5,11:6,3:11) |
16:00 | Andrey Subbotin – Stanislav Pavlina | 4:1 (11:2,11:7,11:8,6:11,11:6) |
16:00 | Igor Ovcharenko – Oleksandr Khudenko | 4:1 (11:9,11:6,5:11,11:9,13:11) |
16:10 | Danil Pylnik – Arthur Mukomelov | 4:2 (11:8,9:11,7:11,11:6,11:4,11:6) |
16:40 | Oleksandr Khudenko – Igor Fokin | 4:2 (11:6,9:11,14:12,9:11,11:5,11:8) |
16:45 | Arthur Mukomelov – Nikita Pikulskiy | 4:1 (11:4,8:11,13:11,11:6,11:7) |
17:10 | Anton Falat – Stanislav Pavlina | 4:1 (11:8,11:13,11:6,11:9,11:5) |
17:20 | Maxim Vasin – Danil Pylnik | 3:4 (11:6,11:6,5:11,11:4,9:11,8:11,7:11) |
17:20 | Yuri Gromyak – Igor Ovcharenko | 3:4 (5:11,9:11,9:11,11:8,11:9,11:6,11:13) |
17:50 | Vladimir Antonenko – Grigory Sludenko | 0:4 (5:11,7:11,8:11,6:11) |
18:20 | Nikita Pikulskiy – Arthur Mukomelov | 3:4 (11:9,13:15,12:10,12:14,11:4,6:11,6:11) |
18:20 | Yuri Gromyak – Igor Fokin | 2:4 (11:7,7:11,6:11,11:9,6:11,7:11) |
18:20 | Anton Falat – Vladimir Antonenko | 4:3 (11:3,6:11,10:12,11:9,11:7,9:11,11:5) |
19:00 | Oleksandr Khudenko – Igor Ovcharenko | 4:1 (11:8,11:6,9:11,11:6,11:7) |
19:05 | Stanislav Pavlina – Grigory Sludenko | 1:4 (9:11,8:11,7:11,11:9,5:11) |
19:05 | Danil Pylnik – Maxim Vasin | 1:4 (8:11,6:11,11:7,7:11,9:11) |
19:45 | Grigory Sludenko – Anton Falat | 4:2 (12:10,11:9,11:7,7:11,7:11,11:8) |
20:00 | Darion Gruzdov – Timur Mahnev | 4:0 (11:7,11:4,11:9,11:1) |
20:00 | Oleg Mozgovenko – Dmirty Katin | 4:3 (11:8,9:11,9:11,5:11,11:4,11:6,11:7) |
20:30 | Vladimir Antonenko – Stanislav Pavlina | 2:4 (11:9,8:11,11:7,9:11,8:11,7:11) |
20:40 | Andrey Dlugokanskiy – Daniil Poltev | 4:1 (11:9,7:11,11:9,11:8,11:6) |
20:45 | Dmitry Polyakov – Anton Olhovoi | 0:4 (8:11,8:11,6:11,9:11) |
21:20 | Darion Gruzdov – Andrey Dlugokanskiy | 4:2 (12:10,9:11,6:11,13:11,11:5,11:5) |
21:20 | Oleg Mozgovenko – Dmitry Polyakov | 1:4 (8:11,11:9,8:11,6:11,13:15) |
21:20 | Stanislav Pavlina – Vladimir Antonenko | 1:4 (11:8,8:11,11:13,4:11,8:11) |
22:00 | Dmirty Katin – Anton Olhovoi | 4:0 (11:8,11:9,11:5,11:9) |
22:00 | Timur Mahnev – Daniil Poltev | 4:2 (8:11,11:6,11:8,5:11,12:10,11:9) |
22:00 | Anton Falat – Grigory Sludenko | 1:4 (7:11,9:11,9:11,11:8,11:13) |
22:45 | Daniil Poltev – Darion Gruzdov | 3:4 (11:6,12:10,11:2,10:12,10:12,5:11,4:11) |
22:45 | Anton Olhovoi – Oleg Mozgovenko | 4:2 (11:6,11:7,11:13,9:11,11:8,11:7) |
23:00 | Eduard Prokhasko – Anton Falat | 2:4 (11:7,5:11,11:6,9:11,9:11,7:11) |
23:30 | Dmitry Polyakov – Dmirty Katin | 4:3 (11:9,15:13,5:11,4:11,6:11,11:8,11:8) |
23:40 | Grigory Sludenko – Vladimir Antonenko | 2:4 (8:11,11:5,7:11,10:12,11:6,10:12) |
23:40 | Andrey Dlugokanskiy – Timur Mahnev | 4:1 (12:10,4:11,11:7,12:10,13:11) |
Pro League
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Dmitry Kustov – Nikolay Tarasenkov | 2:3 (9:11,11:8,5:11,11:9,7:11) |
00:15 | Andrey Borisov – Alexander Kolmin | 2:3 (10:12,11:8,4:11,11:8,10:12) |
00:30 | Aleksandr Fedorov – Victor Kalachev | 0:3 (2:11,10:12,5:11) |
00:45 | Vladimir Klimentev – Yuri Lbov | 2:3 (9:11,11:8,5:11,11:3,2:11) |
00:45 | Vladimir Eremin – Evgeniy Ilyukhin | 3:1 (11:9,9:11,11:4,11:9) |
01:00 | Oleg Zyuganov – Konstantin Bystrushkin | 3:2 (4:11,8:11,11:7,11:6,11:9) |
01:00 | Sergey Lanovenko – Andrey Borisov | 3:2 (11:6,7:11,8:11,11:4,13:11) |
01:15 | Anatoly Ilin – Dmitry Kustov | 0:3 (8:11,12:14,9:11) |
01:30 | Victor Kalachev – Oleg Popov | 3:1 (11:7,5:11,12:10,11:9) |
01:30 | Yuri Lbov – Alexander Kolmin | 3:1 (11:8,8:11,11:6,11:5) |
01:45 | Evgeniy Ilyukhin – Nikolay Tarasenkov | 1:3 (11:5,8:11,6:11,8:11) |
02:00 | Vladimir Klimentev – Andrey Borisov | 1:3 (6:11,11:7,1:11,7:11) |
02:00 | Aleksandr Fedorov – Konstantin Bystrushkin | 1:3 (8:11,6:11,12:10,4:11) |
02:15 | Vladimir Eremin – Dmitry Kustov | 3:0 (11:5,11:2,11:5) |
02:15 | Oleg Popov – Oleg Zyuganov | 0:3 (6:11,8:11,7:11) |
02:30 | Alexander Kolmin – Sergey Lanovenko | 1:3 (5:11,8:11,11:9,6:11) |
02:45 | Nikolay Tarasenkov – Anatoly Ilin | 0:3 (9:11,8:11,10:12) |
02:45 | Konstantin Bystrushkin – Victor Kalachev | 3:0 (11:7,11:4,11:9) |
03:00 | Dmitry Kustov – Evgeniy Ilyukhin | 3:0 (11:7,11:5,11:8) |
03:00 | Andrey Borisov – Yuri Lbov | 3:2 (12:14,14:12,13:11,6:11,11:8) |
03:15 | Oleg Popov – Aleksandr Fedorov | 2:3 (14:16,11:9,10:12,13:11,8:11) |
03:30 | Nikolay Tarasenkov – Vladimir Eremin | 0:3 (10:12,9:11,7:11) |
03:45 | Alexander Kolmin – Vladimir Klimentev | 2:3 (11:9,3:11,13:11,3:11,7:11) |
04:00 | Victor Kalachev – Oleg Zyuganov | 3:2 (11:8,8:11,8:11,11:8,11:9) |
04:00 | Evgeniy Ilyukhin – Anatoly Ilin | 1:3 (11:7,9:11,9:11,5:11) |
04:15 | Yuri Lbov – Sergey Lanovenko | 2:3 (4:11,11:7,9:11,11:3,7:11) |
04:45 | Victor Kalachev – Aleksandr Fedorov | 3:1 (11:4,11:5,8:11,11:4) |
04:45 | Andrey Borisov – Vladimir Klimentev | 2:3 (9:11,8:11,11:9,11:7,7:11) |
04:45 | Anatoly Ilin – Nikolay Tarasenkov | 3:1 (11:4,7:11,11:2,11:7) |
05:00 | Oleg Zyuganov – Konstantin Bystrushkin | 3:0 (11:5,11:7,11:9) |
05:15 | Vladimir Eremin – Dmitry Kustov | 2:3 (11:7,7:11,11:8,8:11,10:12) |
05:15 | Sergey Lanovenko – Yuri Lbov | 2:3 (11:8,11:7,9:11,8:11,10:12) |
07:30 | Igor Meteleshko – Vladimir Pustoselov | 0:3 (10:12,8:11,6:11) |
07:30 | Alexey Denisov – Sergey Gushchin | 3:0 (11:2,11:6,11:3) |
07:30 | Mikhail Smirnov – Mikhail Cheklin | 3:0 (12:10,11:7,11:9) |
07:45 | Nikita Sadovskiy – Victor Rakhmanovsky | 3:1 (6:11,11:3,11:6,11:9) |
08:00 | Gennady Karpovkin – Oleg Manuylov | 3:1 (11:4,9:11,11:9,11:8) |
08:00 | Aleksandr Gusev – Andrey Shmakov | 3:2 (11:6,11:13,11:7,6:11,11:8) |
08:15 | Eduard Tsvetkov – Valery Zanev | 3:1 (11:3,11:6,5:11,11:9) |
08:15 | Vladimir Pustoselov – Gennady Karpovkin | 3:0 (11:3,11:8,11:8) |
08:30 | Mikhail Cheklin – Eduard Tsvetkov | 1:3 (11:9,9:11,7:11,3:11) |
08:30 | Vladimir Marshalov – Evgeny Kalashnikov | 3:1 (11:6,10:12,11:9,11:7) |
08:30 | Sergey Gushchin – Aleksandr Gusev | 3:0 (11:4,11:4,11:8) |
09:00 | Oleg Manuylov – Igor Meteleshko | 3:2 (11:9,12:10,9:11,6:11,11:6) |
09:00 | Valery Zanev – Mikhail Smirnov | 0:3 (6:11,6:11,3:11) |
09:00 | Victor Rakhmanovsky – Vladimir Marshalov | 0:3 (10:12,9:11,9:11) |
09:00 | Andrey Shmakov – Alexey Denisov | 3:1 (11:7,11:9,9:11,11:9) |
09:15 | Evgeny Kalashnikov – Nikita Sadovskiy | 3:1 (9:11,11:7,13:11,11:6) |
09:30 | Igor Meteleshko – Gennady Karpovkin | 2:3 (6:11,5:11,16:14,11:8,14:16) |
09:30 | Mikhail Smirnov – Eduard Tsvetkov | 2:3 (6:11,7:11,11:8,11:5,11:13) |
09:30 | Alexey Denisov – Aleksandr Gusev | 3:1 (10:12,11:7,12:10,11:8) |
09:45 | Vladimir Pustoselov – Oleg Manuylov | 3:2 (11:8,8:11,8:11,11:7,11:8) |
09:45 | Nikita Sadovskiy – Vladimir Marshalov | 3:0 (11:5,12:10,11:7) |
10:00 | Sergey Gushchin – Andrey Shmakov | 1:3 (11:9,9:11,7:11,4:11) |
10:00 | Mikhail Cheklin – Valery Zanev | 1:3 (8:11,8:11,11:9,9:11) |
10:15 | Victor Rakhmanovsky – Evgeny Kalashnikov | 0:3 (9:11,10:12,8:11) |
10:30 | Sergey Gushchin – Aleksandr Gusev | 3:1 (11:5,10:12,11:7,11:9) |
10:30 | Valery Zanev – Mikhail Cheklin | 2:3 (11:13,11:4,13:11,6:11,6:11) |
10:30 | Oleg Manuylov – Igor Meteleshko | 3:1 (11:7,11:9,9:11,11:6) |
10:45 | Vladimir Pustoselov – Gennady Karpovkin | 1:3 (10:12,4:11,11:9,6:11) |
10:45 | Vladimir Marshalov – Victor Rakhmanovsky | 1:3 (9:11,15:13,3:11,9:11) |
11:00 | Andrey Shmakov – Alexey Denisov | 3:0 (11:2,11:5,11:4) |
11:00 | Eduard Tsvetkov – Mikhail Smirnov | 3:2 (8:11,8:11,11:4,11:1,13:11) |
11:15 | Gennadi Kalinnikov – Oleg Shagarov | 1:3 (11:8,10:12,9:11,6:11) |
11:15 | Nikita Sadovskiy – Evgeny Kalashnikov | 3:1 (13:11,11:5,9:11,11:5) |
11:30 | Alexnader Savynski – Sergey Muslikov | 0:3 (10:12,4:11,9:11) |
11:45 | Iurii Krivenkii – Yuri Lbov | 3:0 (11:8,11:5,11:9) |
11:45 | Dmitry Evlakhin – Kirill Serov | 3:1 (10:12,11:6,11:8,11:6) |
11:45 | Artem Troshkin – Viacheslav Seleznev | 3:1 (11:7,11:6,13:15,11:8) |
12:00 | Igor Zemit – Sergey Kulikov | 3:1 (11:6,5:11,11:6,11:9) |
12:00 | Maxim Mameka – Anton Skoblov | 3:2 (11:9,9:11,11:8,4:11,11:5) |
12:15 | Sergey Lopatin – Alexander Chuliukov | 3:0 (11:8,11:8,11:7) |
12:15 | Oleg Shagarov – Dmitry Evlakhin | 2:3 (11:7,4:11,11:5,9:11,8:11) |
12:30 | Yuri Lbov – Maxim Mameka | 0:3 (9:11,7:11,7:11) |
12:45 | Sergey Muslikov – Igor Zemit | 2:3 (4:11,11:8,12:10,6:11,9:11) |
12:45 | Viacheslav Seleznev – Sergey Lopatin | 2:3 (8:11,13:11,5:11,13:11,4:11) |
12:45 | Kirill Serov – Gennadi Kalinnikov | 2:3 (5:11,11:6,11:9,8:11,5:11) |
13:00 | Anton Skoblov – Iurii Krivenkii | 0:3 (3:11,6:11,8:11) |
13:15 | Sergey Kulikov – Alexnader Savynski | 3:0 (11:9,13:11,11:5) |
13:15 | Gennadi Kalinnikov – Dmitry Evlakhin | 3:2 (9:11,11:5,8:11,11:9,11:8) |
13:30 | Iurii Krivenkii – Maxim Mameka | 0:3 (6:11,10:12,9:11) |
13:30 | Alexander Chuliukov – Artem Troshkin | 3:1 (11:8,13:11,4:11,11:8) |
13:30 | Alexnader Savynski – Igor Zemit | 1:3 (11:13,7:11,11:6,7:11) |
13:45 | Oleg Shagarov – Kirill Serov | 1:3 (11:5,8:11,5:11,9:11) |
14:00 | Yuri Lbov – Anton Skoblov | 1:3 (10:12,10:12,11:8,9:11) |
14:00 | Artem Troshkin – Sergey Lopatin | 2:3 (11:4,4:11,6:11,11:8,9:11) |
14:00 | Sergey Muslikov – Sergey Kulikov | 2:3 (14:12,6:11,11:8,14:16,7:11) |
14:30 | Viacheslav Seleznev – Alexander Chuliukov | 0:3 (10:12,6:11,5:11) |
14:30 | Anton Skoblov – Yuri Lbov | 2:3 (9:11,9:11,11:8,11:9,6:11) |
14:45 | Sergey Muslikov – Alexnader Savynski | 3:0 (11:9,11:6,11:2) |
14:45 | Artem Troshkin – Viacheslav Seleznev | 3:2 (3:11,13:11,7:11,11:9,11:9) |
14:45 | Dmitry Evlakhin – Gennadi Kalinnikov | 3:2 (8:11,11:6,11:8,5:11,11:8) |
15:00 | Maxim Mameka – Iurii Krivenkii | 1:3 (7:11,12:10,8:11,5:11) |
15:15 | Igor Zemit – Sergey Kulikov | 3:1 (11:5,4:11,11:3,14:12) |
15:15 | Damir Bedretdinov – Alexander Kolmin | 3:1 (11:7,11:9,9:11,11:4) |
15:30 | Sergey Lopatin – Alexander Chuliukov | 1:3 (11:4,6:11,3:11,3:11) |
15:30 | Alexander Krotkov – Roman Alov | 0:3 (6:11,10:12,5:11) |
15:30 | Sergey Nikulin – Sergey Morozov | 1:3 (11:8,9:11,7:11,15:17) |
16:00 | Dmitry Bogdanov – Aleksey Kazakov | 1:3 (14:16,7:11,11:9,9:11) |
16:00 | Andrei Molodykh – Igor Matveev | 3:0 (11:6,11:6,11:4) |
16:00 | Oleg Orlov – Nikita Mareev | 1:3 (12:14,11:9,4:11,9:11) |
16:00 | Sergey Puzyrev – Igor Minchenkov | 3:2 (13:11,11:9,9:11,6:11,11:7) |
16:15 | Alexander Kolmin – Oleg Orlov | 3:1 (2:11,13:11,11:5,12:10) |
16:30 | Sergey Morozov – Andrei Molodykh | 3:0 (11:8,11:5,11:5) |
16:30 | Maxim Mameka – Dmitriy Balakin | 1:3 (7:11,11:5,10:12,11:13) |
16:45 | Roman Alov – Dmitry Bogdanov | 2:3 (12:10,5:11,6:11,11:6,6:11) |
16:45 | Igor Minchenkov – Maxim Mameka | 3:0 (12:10,11:5,11:7) |
16:45 | Nikita Mareev – Damir Bedretdinov | 3:2 (11:8,9:11,7:11,11:8,11:3) |
17:00 | Igor Matveev – Sergey Nikulin | 3:0 (11:9,11:3,11:7) |
17:15 | Aleksey Kazakov – Alexander Krotkov | 3:0 (11:8,11:8,11:3) |
17:15 | Damir Bedretdinov – Oleg Orlov | 3:0 (11:5,11:6,11:4) |
17:15 | Dmitriy Balakin – Sergey Puzyrev | 3:2 (11:4,5:11,8:11,11:4,11:6) |
17:30 | Sergey Nikulin – Andrei Molodykh | 3:0 (17:15,11:9,11:4) |
17:30 | Alexander Krotkov – Dmitry Bogdanov | 0:3 (14:16,9:11,7:11) |
17:45 | Alexander Kolmin – Nikita Mareev | 3:2 (11:7,11:8,9:11,9:11,11:4) |
17:45 | Sergey Puzyrev – Maxim Mameka | 2:3 (12:10,6:11,9:11,11:9,8:11) |
18:00 | Sergey Morozov – Igor Matveev | 0:3 (7:11,7:11,10:12) |
18:00 | Roman Alov – Aleksey Kazakov | 3:2 (6:11,8:11,11:7,11:7,11:7) |
18:30 | Igor Minchenkov – Dmitriy Balakin | 3:1 (11:6,11:7,10:12,13:11) |
18:30 | Alexander Kolmin – Oleg Orlov | 2:3 (9:11,13:15,14:12,11:7,8:11) |
18:45 | Sergey Nikulin – Andrei Molodykh | 3:0 (11:1,11:4,11:9) |
18:45 | Dmitry Bogdanov – Alexander Krotkov | 3:0 (11:5,11:6,11:5) |
19:00 | Igor Matveev – Sergey Morozov | 3:1 (11:0,6:11,11:4,11:9) |
19:00 | Sergey Puzyrev – Maxim Mameka | 3:0 (11:5,13:11,14:12) |
19:00 | Aleksey Kazakov – Roman Alov | 0:3 (3:11,7:11,5:11) |
19:15 | Igor Minchenkov – Dmitriy Balakin | 1:3 (4:11,7:11,11:8,5:11) |
19:15 | Damir Bedretdinov – Nikita Mareev | 1:3 (7:11,11:7,7:11,9:11) |
19:30 | Alik Girevenkov – Victor Vlasov | 1:3 (7:11,7:11,11:9,10:12) |
19:30 | Andrey Prokhorov – Anatoly Ilin | 2:3 (11:9,10:12,11:8,5:11,8:11) |
19:45 | Alexey Innazarov – Alexander Rakhmatov | 0:3 (2:11,12:14,10:12) |
19:45 | Vitaly Bazilevsky – Dmitry Petrochenko | 0:3 (8:11,6:11,8:11) |
19:45 | Ilya Izvolsky – Artem Poidashev | 3:0 (11:4,11:3,11:7) |
20:00 | Pavel Pinkovsky – Evgeny Kupryakov | 3:0 (11:9,11:8,11:9) |
20:00 | Andrey Yankovsky – Ivan Stepanov | 2:3 (8:11,11:2,12:14,11:7,8:11) |
20:15 | Anton Vashkov – Timur Molchanov | 1:3 (5:11,11:8,7:11,4:11) |
20:15 | Alexandr Zhelubenkov – Valery Zanev | 3:0 (11:1,11:8,11:8) |
20:30 | Denis Lebedev – Artem Tsitselsky | 3:1 (11:9,11:5,8:11,11:8) |
20:30 | Victor Vlasov – Andrey Yankovsky | 3:2 (10:12,11:4,11:7,6:11,11:3) |
20:30 | Anatoly Ilin – Anton Vashkov | 3:0 (12:10,11:4,11:7) |
20:45 | Alexander Rakhmatov – Pavel Pinkovsky | 3:2 (11:7,5:11,11:7,3:11,11:7) |
20:45 | Artem Poidashev – Alexandr Zhelubenkov | 3:1 (5:11,11:8,11:8,11:9) |
20:45 | Dmitry Petrochenko – Denis Lebedev | 3:1 (8:11,11:5,11:9,11:8) |
21:00 | Timur Molchanov – Andrey Prokhorov | 3:1 (11:7,11:4,9:11,11:9) |
21:00 | Evgeny Kupryakov – Alexey Innazarov | 3:1 (7:11,14:12,12:10,11:2) |
21:00 | Ivan Stepanov – Alik Girevenkov | 2:3 (11:6,11:7,9:11,9:11,5:11) |
21:15 | Artem Tsitselsky – Vitaly Bazilevsky | 0:3 (7:11,10:12,6:11) |
21:15 | Valery Zanev – Ilya Izvolsky | 3:1 (11:8,11:13,11:9,11:5) |
21:30 | Alik Girevenkov – Andrey Yankovsky | 2:3 (12:10,8:11,11:2,6:11,7:11) |
21:35 | Andrey Prokhorov – Anton Vashkov | 3:2 (11:7,11:4,8:11,7:11,11:8) |
21:45 | Alexey Innazarov – Pavel Pinkovsky | 1:3 (13:11,8:11,10:12,8:11) |
21:45 | Ilya Izvolsky – Alexandr Zhelubenkov | 2:3 (8:11,18:16,11:3,3:11,8:11) |
22:00 | Vitaly Bazilevsky – Denis Lebedev | 3:2 (11:9,11:7,5:11,3:11,11:9) |
22:00 | Victor Vlasov – Ivan Stepanov | 0:3 (6:11,10:12,4:11) |
22:00 | Anatoly Ilin – Timur Molchanov | 3:2 (8:11,11:7,11:7,5:11,11:6) |
22:15 | Alexander Rakhmatov – Evgeny Kupryakov | 3:1 (13:11,11:2,8:11,11:9) |
22:15 | Dmitry Petrochenko – Artem Tsitselsky | 3:0 (11:3,11:7,11:4) |
22:15 | Artem Poidashev – Valery Zanev | 1:3 (9:11,11:8,5:11,7:11) |
22:30 | Andrey Yankovsky – Alik Girevenkov | 0:3 (5:11,7:11,5:11) |
22:45 | Evgeny Kupryakov – Alexey Innazarov | 3:0 (11:4,11:7,11:9) |
22:45 | Ilya Izvolsky – Artem Poidashev | 0:3 (9:11,8:11,5:11) |
22:45 | Andrey Prokhorov – Anton Vashkov | 3:1 (3:11,11:8,11:4,11:5) |
22:45 | Denis Lebedev – Artem Tsitselsky | 3:2 (11:4,11:9,6:11,6:11,11:5) |
22:45 | Ivan Stepanov – Victor Vlasov | 3:2 (11:8,11:13,6:11,11:9,11:7) |
23:00 | Anatoly Ilin – Timur Molchanov | 3:1 (11:9,9:11,11:6,11:6) |
23:00 | Alexander Rakhmatov – Pavel Pinkovsky | 3:0 (11:9,15:13,11:8) |
23:15 | Dmitry Petrochenko – Vitaly Bazilevsky | 1:3 (11:4,9:11,8:11,10:12) |
23:15 | Alexandr Zhelubenkov – Valery Zanev | 3:2 (13:11,10:12,11:9,6:11,11:6) |
23:30 | Alexey Denisov – Sergey Maksakov | 3:1 (6:11,11:9,11:9,11:7) |
23:30 | Sergey Nikulin – Ivan Soldatov | 2:3 (11:9,13:15,8:11,13:11,8:11) |
23:45 | Vasily Rudenko – Roman Nikitin | 3:2 (8:11,11:7,3:11,11:6,11:7) |
23:50 | Victor Kalachev – Andrey Potapkov | 1:3 (9:11,12:10,10:12,5:11) |
Pro Spin Series. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Elena Ivanova V – Nadezhda Medvedeva | 4:1 (11:9,7:11,11:6,12:10,12:10) |
00:55 | Anna Vinitskaya – Elena Ivanova V | 4:2 (12:10,11:7,5:11,8:11,11:6,11:5) |
01:45 | Nadezhda Medvedeva – Maria Negulyaeva | 4:3 (8:11,9:11,11:6,7:11,11:7,11:8,11:6) |
02:25 | Maria Negulyaeva – Elena Ivanova V | 4:0 (11:9,11:7,11:8,11:8) |
02:50 | Anna Vinitskaya – Nadezhda Medvedeva | 4:2 (11:8,9:11,11:6,7:11,11:9,11:8) |
04:10 | Laura Lisman – Tatiana Pylnik | 1:4 (8:11,11:9,9:11,5:11,6:11) |
04:50 | Irina Naumova – Liubov Tikhonova | 4:3 (10:12,11:9,7:11,11:9,9:11,11:7,11:5) |
05:35 | Laura Lisman – Irina Naumova | 1:4 (16:14,8:11,5:11,7:11,6:11) |
06:15 | Tatiana Pylnik – Liubov Tikhonova | 0:4 (5:11,7:11,6:11,9:11) |
06:50 | Liubov Tikhonova – Laura Lisman | 3:4 (11:8,11:7,8:11,9:11,7:11,11:6,6:11) |
07:30 | Irina Naumova – Tatiana Pylnik | 2:4 (12:10,9:11,8:11,11:7,10:12,6:11) |
08:15 | Laura Lisman – Liubov Tikhonova | 4:2 (4:11,10:12,11:9,11:9,11:7,11:7) |
08:50 | Tatiana Pylnik – Irina Naumova | 1:4 (8:11,7:11,11:9,5:11,6:11) |
10:00 | Tatiana Pylnik – Anna Sashkova | 2:4 (6:11,7:11,11:9,11:8,6:11,9:11) |
10:45 | Liubov Tikhonova – Irina Naumova | 2:4 (5:11,11:6,14:16,6:11,11:6,9:11) |
11:20 | Irina Naumova – Anna Sashkova | 4:2 (11:8,5:11,11:9,11:8,6:11,11:4) |
11:55 | Liubov Tikhonova – Tatiana Pylnik | 4:0 (11:7,11:8,11:8,11:5) |
12:20 | Anna Sashkova – Liubov Tikhonova | 4:0 (11:9,11:6,11:8,11:6) |
12:50 | Tatiana Pylnik – Irina Naumova | 3:4 (11:6,13:11,9:11,6:11,8:11,11:7,9:11) |
13:40 | Tatiana Pylnik – Liubov Tikhonova | 1:4 (6:11,7:11,13:11,8:11,10:12) |
14:15 | Anna Sashkova – Irina Naumova | 3:4 (11:8,9:11,11:5,7:11,10:12,11:6,7:11) |
16:00 | Tatyana Smolyaninova – Alexandra Yakubova | 4:1 (11:9,14:12,7:11,11:8,11:6) |
16:40 | Anastasia Ignatova – Alexandra Martirosova | 4:3 (8:11,6:11,11:4,11:9,11:7,9:11,11:8) |
17:25 | Tatyana Smolyaninova – Anastasia Ignatova | 0:4 (8:11,8:11,10:12,9:11) |
18:20 | Alexandra Yakubova – Alexandra Martirosova | 4:2 (11:8,7:11,11:5,9:11,11:6,11:8) |
19:00 | Alexandra Martirosova – Tatyana Smolyaninova | 4:2 (11:8,9:11,11:5,7:11,12:10,11:5) |
19:40 | Anastasia Ignatova – Alexandra Yakubova | 4:1 (11:9,11:7,6:11,11:9,11:5) |
20:20 | Alexandra Martirosova – Alexandra Yakubova | 4:0 (11:9,11:6,11:8,12:10) |
21:00 | Anastasia Ignatova – Tatyana Smolyaninova | 1:4 (10:12,11:6,7:11,9:11,9:11) |
22:00 | Alexandra Yakubova – Tatyana Smolyaninova | 1:4 (11:9,8:11,7:11,11:13,7:11) |
22:45 | Alexandra Martirosova – Anastasia Ignatova | 4:3 (7:11,11:8,6:11,5:11,12:10,11:6,12:10) |
23:30 | Anastasia Ignatova – Tatyana Smolyaninova | 4:1 (11:7,13:11,11:8,9:11,11:5) |
Czech Republic. TT Star Series
League Pro. Minsk
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:45 | Denis Andreev – Gennady Levin | 3:2 (11:6,11:1,9:11,8:11,11:7) |
08:15 | Igor Zhelobkovich – Yuri Zakharov | 3:2 (1:11,12:10,15:17,11:5,11:8) |
09:00 | Gennady Levin – Igor Zhelobkovich | 0:3 (7:11,7:11,9:11) |
09:15 | Yuri Zakharov – Denis Andreev | 0:3 (6:11,8:11,9:11) |
09:45 | Denis Andreev – Igor Zhelobkovich | 3:2 (11:9,4:11,11:6,8:11,11:4) |
10:15 | Gennady Levin – Yuri Zakharov | 1:3 (1:11,2:11,11:9,1:11) |
10:45 | Yuri Zakharov – Gennady Levin | 3:2 (14:12,7:11,7:11,15:13,11:3) |
11:15 | Denis Andreev – Igor Zhelobkovich | 3:2 (12:14,8:11,11:5,11:9,11:9) |
12:00 | Vitaly Lyalkov – Vitaly Lyalkov | 3:2 (8:11,16:14,11:13,11:8,11:4) |
12:30 | Alexander Dekhtyarenko – Sergey Kuznetsov T. | 3:2 (11:7,9:11,4:11,11:8,12:10) |
13:00 | Vitaly Lyalkov – Alexander Dekhtyarenko | 3:2 (9:11,11:5,11:9,9:11,11:7) |
13:30 | Sergey Kuznetsov T. – Vitaly Lyalkov | 2:3 (12:10,11:7,10:12,4:11,6:11) |
14:00 | Vitaly Lyalkov – Alexander Dekhtyarenko | 3:0 (11:8,11:9,11:6) |
14:30 | Vitaly Lyalkov – Sergey Kuznetsov T. | 3:0 (11:5,11:8,11:8) |
14:45 | Alexander Dekhtyarenko – Sergey Kuznetsov T. | 1:3 (11:9,11:13,9:11,6:11) |
15:15 | Vitaly Lyalkov – Vitaly Lyalkov | 2:3 (11:5,6:11,3:11,11:8,4:11) |
15:45 | Andrey Pontus – Petr Kernoga | 1:3 (12:14,9:11,11:7,10:12) |
16:15 | Andrey Khrameev – Aleksandr Osadchii | 2:3 (6:11,11:8,11:6,3:11,7:11) |
17:00 | Petr Kernoga – Andrey Khrameev | 3:0 (11:7,12:10,11:5) |
17:15 | Aleksandr Osadchii – Andrey Pontus | 3:0 (11:7,11:7,11:6) |
17:45 | Andrey Pontus – Andrey Khrameev | 3:1 (11:7,11:8,9:11,13:11) |
18:15 | Petr Kernoga – Aleksandr Osadchii | 0:3 (8:11,5:11,10:12) |
18:45 | Andrey Pontus – Andrey Khrameev | 1:3 (9:11,5:11,11:5,9:11) |
19:15 | Aleksandr Osadchii – Petr Kernoga | 2:3 (11:6,9:11,6:11,12:10,10:12) |
20:00 | Alexander Dekhtyarenko – Dmitriy Romanenko | 3:0 (11:6,11:8,11:6) |
20:15 | Yuriy Bokovoy – Sergei Gus | 3:1 (11:7,11:9,8:11,11:8) |
20:45 | Dmitriy Romanenko – Yuriy Bokovoy | 3:2 (8:11,11:8,4:11,11:8,13:11) |
21:15 | Sergei Gus – Alexander Dekhtyarenko | 2:3 (11:6,8:11,11:3,9:11,10:12) |
21:45 | Alexander Dekhtyarenko – Yuriy Bokovoy | 3:1 (11:9,9:11,11:9,12:10) |
22:15 | Dmitriy Romanenko – Sergei Gus | 3:2 (5:11,11:2,11:9,8:11,13:11) |
23:00 | Yuriy Bokovoy – Sergei Gus | 0:3 (6:11,5:11,8:11) |
23:15 | Alexander Dekhtyarenko – Dmitriy Romanenko | 1:3 (9:11,11:4,6:11,7:11) |
Armenia. ITT Cup. Group A
TT Cup. Estonia
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:45 | Martin Pakk – Vincent Oberle | 0:3 (9:11,4:11,8:11) |
09:15 | Yevhenii Cherkashyn – Madis Vaarpu | 3:1 (11:6,6:11,11:3,11:6) |
09:30 | Martin Pakk – Madis Vaarpu | 1:3 (11:13,12:14,11:8,9:11) |
10:00 | Vincent Oberle – Yevhenii Cherkashyn | 2:3 (6:11,6:11,11:9,11:9,7:11) |
10:45 | Martin Pakk – Yevhenii Cherkashyn | 0:3 (8:11,8:11,7:11) |
11:15 | Madis Vaarpu – Vincent Oberle | 1:3 (11:5,5:11,7:11,9:11) |
11:45 | Madis Vaarpu – Martin Pakk | 1:3 (1:11,9:11,11:9,4:11) |
12:15 | Yevhenii Cherkashyn – Vincent Oberle | 3:0 (11:9,11:8,11:4) |
18:15 | Dmitryi Krasnov – Philip Kharchenko | 0:3 (5:11,4:11,8:11) |
18:30 | Allan Salla – Dmitri Kuznetsov | 3:1 (11:7,10:12,11:6,11:6) |
19:15 | Dmitryi Krasnov – Dmitri Kuznetsov | 0:3 (6:11,9:11,8:11) |
19:30 | Philip Kharchenko – Allan Salla | 0:3 (3:11,9:11,5:11) |
20:00 | Dmitryi Krasnov – Allan Salla | 1:3 (5:11,8:11,11:8,4:11) |
20:30 | Dmitri Kuznetsov – Philip Kharchenko | 2:3 (11:6,3:11,8:11,11:5,3:11) |
21:15 | Dmitri Kuznetsov – Dmitryi Krasnov | 3:2 (11:6,6:11,6:11,11:7,11:7) |
21:30 | Allan Salla – Philip Kharchenko | 3:2 (11:8,11:6,11:13,9:11,11:2) |
Asian Games. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | China (Women) – Japan (Women) | 1:0 (3:0) |
Czech Republic. TT Star Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Sourav Saha – Michal Benes | 2:3 (11:9,11:6,7:11,7:11,10:12) |
09:45 | Frantisek Onderka – Taehyun Kim | 2:3 (11:9,11:8,9:11,9:11,10:12) |
10:30 | Daniele Pinto – Dmitrij Prokopcov | 2:3 (11:6,11:13,9:11,11:9,5:11) |
11:15 | Roman Rezetka – Filip Zeljko | 3:2 (10:12,11:8,11:7,3:11,11:7) |
12:15 | Sourav Saha – Taehyun Kim | 1:3 (11:3,8:11,3:11,6:11) |
12:35 | Frantisek Onderka – Daniele Pinto | 1:3 (3:11,11:8,8:11,9:11) |
13:05 | Roman Rezetka – Michal Benes | 1:3 (9:11,8:11,11:6,6:11) |
13:45 | Dmitrij Prokopcov – Filip Zeljko | 3:0 (11:9,11:8,11:9) |
14:01 | Sourav Saha – Daniele Pinto | 1:3 (11:6,11:13,9:11,8:11) |
14:30 | Roman Rezetka – Taehyun Kim | 0:3 (6:11,4:11,7:11) |
14:45 | Michal Benes – Filip Zeljko | 3:2 (14:12,7:11,7:11,11:9,11:6) |
15:30 | Frantisek Onderka – Dmitrij Prokopcov | 1:3 (8:11,7:11,11:6,7:11) |
16:00 | Michal Benes – Daniele Pinto | 0:3 (9:11,11:13,5:11) |
16:30 | Taehyun Kim – Dmitrij Prokopcov | 3:0 (11:9,11:8,11:5) |
17:00 | Michal Benes – Dmitrij Prokopcov | 3:1 (5:11,11:9,11:6,14:12) |
17:15 | Daniele Pinto – Taehyun Kim | 0:3 (5:11,4:11,5:11) |
TT-Cup. Spain
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Sebastian Rodriguez – Juan Lara | 1:3 (7:11,11:9,8:11,11:13) |
09:30 | Juan Cayuela – Leoncio Fernandez | 2:3 (11:8,9:11,9:11,11:9,9:11) |
10:00 | Pedro J. Rocamora – Juan Lara | 1:3 (4:11,6:11,11:8,12:14) |
10:30 | Sebastian Rodriguez – Juan Cayuela | 1:3 (13:15,5:11,11:4,10:12) |
11:00 | Pedro J. Rocamora – Leoncio Fernandez | 3:1 (9:11,11:8,11:6,11:4) |
11:30 | Juan Cayuela – Juan Lara | 1:3 (8:11,11:9,5:11,7:11) |
12:00 | Pedro J. Rocamora – Juan Cayuela | 3:0 (11:8,11:5,11:6) |
12:30 | Sebastian Rodriguez – Leoncio Fernandez | 3:1 (10:12,11:3,11:7,11:6) |
13:00 | Pedro J. Rocamora – Sebastian Rodriguez | 3:1 (11:9,7:11,12:10,11:6) |
13:30 | Leoncio Fernandez – Juan Lara | 3:2 (6:11,11:5,6:11,11:4,11:7) |
14:00 | Leoncio Fernandez – Juan Cayuela | 3:2 (12:10,8:11,6:11,11:6,11:8) |
14:30 | Juan Lara – Pedro J. Rocamora | 3:1 (6:11,11:6,11:7,11:9) |
17:00 | Pablo Garcia – Jose M. Ibarra | 0:3 (8:11,9:11,8:11) |
17:30 | Alejandro Martinez – Alvaro Palazon | 0:3 (7:11,8:11,7:11) |
18:00 | Pedro Sanchez – Jose M. Ibarra | 3:1 (11:6,11:13,11:3,11:2) |
18:30 | Pablo Garcia – Alejandro Martinez | 3:1 (6:11,11:9,13:11,11:5) |
19:00 | Pedro Sanchez – Alvaro Palazon | 2:3 (10:12,16:14,13:15,11:7,7:11) |
19:30 | Alejandro Martinez – Jose M. Ibarra | 0:3 (7:11,8:11,7:11) |
20:00 | Pedro Sanchez – Alejandro Martinez | 3:0 (11:2,11:8,11:3) |
20:30 | Pablo Garcia – Alvaro Palazon | 3:2 (10:12,11:8,7:11,11:9,11:7) |
Challenger
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:15 | Eusebio Vos – Guilherme Teodoro | 0:3 (8:11,7:11,6:11) |
10:00 | Dauud Cheaib – Marius Henninger | 3:1 (15:13,11:7,9:11,11:5) |
10:45 | Jeromy Loffler – Armin Alicic | 3:0 (11:4,11:6,11:5) |
11:15 | Hannes Hoermann – Marius Henninger | 1:3 (11:7,3:11,11:13,14:16) |
12:00 | Alexander Valuch – Dauud Cheaib | 0:3 (3:11,7:11,5:11) |
12:30 | Eusebio Vos – Hannes Hoermann | 3:1 (11:7,11:6,9:11,11:5) |
13:15 | Jeromy Loffler – Guilherme Teodoro | 1:3 (12:10,7:11,10:12,4:11) |
14:15 | Guilherme Teodoro – Alexander Valuch | 3:1 (11:5,11:5,6:11,11:8) |
14:45 | Dauud Cheaib – Jeromy Loffler | 2:3 (5:11,11:3,11:8,6:11,10:12) |
15:45 | Alexander Valuch – Dauud Cheaib | 1:3 (3:11,4:11,13:11,6:11) |
16:15 | Guilherme Teodoro – Jeromy Loffler | 3:0 (11:4,11:5,11:5) |
Russian Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:45 | Yana Noskova – Vlada Voronina | 2:3 (11:8,2:11,11:6,11:13,14:16) |
11:45 | Yulia Prokhorova – Elizabeth Abraamian | 2:3 (5:11,11:9,2:11,11:4,7:11) |
12:15 | Margarita Fetukhina – Daria Chernova/Svetlana Kudryashova | 1:3 (7:11,8:11,12:10,3:11) |
Setka Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
13:30 | Olga Melnik – Oleksandra Tsiupko | 2:3 (12:10,6:11,9:11,11:5,9:11) |
14:00 | Olga Ureneva – Iryna Aseeva | 2:3 (8:11,11:8,9:11,14:12,2:11) |
14:40 | Victoria Kurtenko – Nadezhda Garmash | 2:3 (11:5,5:11,4:11,11:5,6:11) |
15:10 | Olga Melnik – Iryna Aseeva | 0:3 (10:12,11:13,5:11) |
15:30 | Nadezhda Garmash – Oleksandra Tsiupko | 0:3 (8:11,7:11,3:11) |
15:45 | Olga Ureneva – Victoria Kurtenko | 2:3 (11:7,11:1,12:14,6:11,10:12) |
16:40 | Olga Melnik – Nadezhda Garmash | 2:3 (8:11,3:11,11:9,11:6,4:11) |
17:10 | Victoria Kurtenko – Iryna Aseeva | 3:0 (15:13,11:5,11:4) |
17:40 | Olga Ureneva – Oleksandra Tsiupko | 2:3 (5:11,11:9,14:12,8:11,8:11) |
18:10 | Olga Melnik – Victoria Kurtenko | 3:0 (11:8,11:7,11:7) |
18:40 | Olga Ureneva – Nadezhda Garmash | 2:3 (6:11,13:11,11:6,6:11,8:11) |
19:10 | Iryna Aseeva – Oleksandra Tsiupko | 3:2 (9:11,11:9,3:11,11:9,11:6) |
19:40 | Olga Melnik – Olga Ureneva | 3:0 (11:7,11:8,11:3) |
20:10 | Victoria Kurtenko – Oleksandra Tsiupko | 3:0 (15:13,11:6,11:7) |
20:40 | Nadezhda Garmash – Iryna Aseeva | 3:2 (9:11,11:7,11:9,6:11,11:8) |
Russian Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
14:00 | Ma Long – Alexander Shibaev | 3:1 (11:7,9:11,15:13,11:6) |
15:15 | Moscow – Orenburg Oblast | 2:3 (7:11,14:12,9:11,13:11,8:11) |
Asian Games
Time | Players | Score |
---|---|---|
14:00 | China – South Korea | 1:0 (3:0) |
Armenia. ITT Cup. Group A. Women
Polish Championship. Superliga
Time | Players | Score |
---|---|---|
19:00 | Takuya Jin – Jakub Dyjas | 3:0 (11:5,11:8,11:7) |
19:30 | Milosz Redzimski – Jonathan Groth | 3:0 (11:9,11:9,11:9) |
20:15 | Panagiotis Gionis – Konishi Kaii | 3:2 (13:15,12:14,11:7,11:9,6:4) |