Table tennis results
TSC Pro.
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Alena Chendey – Artem Zubakhin | 1:3 (8:11,11:9,8:11,5:11) |
00:18 | Maria Vinogradova – Maksim Melnikov | 2:3 (7:11,11:5,8:11,11:6,9:11) |
00:44 | Alena Chendey – Maria Vinogradova | 3:1 (14:16,11:9,11:9,11:4) |
01:12 | Maksim Melnikov – Artem Zubakhin | 3:2 (11:6,4:11,13:11,6:11,11:8) |
01:35 | Alena Chendey – Maksim Melnikov | 3:1 (11:2,11:4,11:13,11:4) |
02:06 | Maria Vinogradova – Artem Zubakhin | 1:3 (8:11,11:6,5:11,4:11) |
02:33 | Maksim Melnikov – Maria Vinogradova | 1:3 (7:11,11:6,4:11,5:11) |
03:51 | Igor Razumov – Dmitry Kamilovskiy | 3:0 (22:20,11:7,11:6) |
04:24 | Dmitriy Bobkov – Kirill Zagylyaev | 3:1 (7:11,11:6,11:8,11:7) |
04:48 | Igor Razumov – Dmitriy Bobkov | 1:3 (11:13,11:9,4:11,8:11) |
04:55 | Kirill Zagylyaev – Dmitry Kamilovskiy | 3:1 (11:8,11:9,9:11,12:10) |
05:42 | Igor Razumov – Kirill Zagylyaev | 1:3 (11:6,8:11,7:11,5:11) |
05:50 | Dmitriy Bobkov – Dmitry Kamilovskiy | 3:0 (11:7,11:6,11:3) |
06:14 | Dmitry Kamilovskiy – Igor Razumov | 1:3 (11:7,7:11,9:11,11:13) |
06:15 | Kirill Zagylyaev – Dmitriy Bobkov | 3:0 (11:5,11:5,11:6) |
16:00 | Daniil Subbota – Kirill Zagylyaev | 3:1 (11:9,9:11,11:9,11:9) |
16:28 | Ivan Orlov – Evgeniy Boyarkin | 3:0 (11:9,11:7,11:5) |
16:51 | Daniil Subbota – Evgeniy Boyarkin | 3:0 (11:8,11:8,11:7) |
17:10 | Ivan Orlov – Kirill Zagylyaev | 0:3 (9:11,7:11,7:11) |
17:26 | Daniil Subbota – Ivan Orlov | 2:3 (11:8,11:7,10:12,7:11,2:11) |
17:59 | Evgeniy Boyarkin – Kirill Zagylyaev | 1:3 (4:11,6:11,12:10,6:11) |
18:20 | Evgeniy Boyarkin – Ivan Orlov | 0:3 (6:11,9:11,7:11) |
18:44 | Kirill Zagylyaev – Daniil Subbota | 3:1 (11:8,11:9,3:11,12:10) |
20:00 | Andrey Sukhov – Artem Dolotov | 0:3 (7:11,5:11,8:11) |
20:14 | Aleksandr Denisevich – Irina Savina | 3:2 (7:11,11:7,11:9,9:11,11:7) |
20:39 | Andrey Sukhov – Aleksandr Denisevich | 3:2 (14:12,9:11,11:6,5:11,11:8) |
21:11 | Irina Savina – Artem Dolotov | 0:3 (11:13,8:11,7:11) |
21:27 | Andrey Sukhov – Irina Savina | 1:3 (5:11,12:10,3:11,7:11) |
21:49 | Artem Dolotov – Aleksandr Denisevich | 3:1 (2:11,12:10,11:9,11:8) |
22:09 | Irina Savina – Andrey Sukhov | 3:0 (11:4,11:7,11:3) |
22:28 | Aleksandr Denisevich – Artem Dolotov | 2:3 (7:11,11:8,11:7,4:11,4:11) |
Winners CUP
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Richard Vyborny – Jaromir Zlamal | 3:0 (11:3,11:9,11:6) |
00:15 | Tadeas Zika – Josef Medek | 0:3 (7:11,8:11,9:11) |
00:45 | Josef Medek – Tadeas Zika | 3:1 (7:11,11:7,12:10,11:6) |
10:15 | Martin Huk – Jakub Jenicek | 0:3 (9:11,7:11,10:12) |
10:45 | Michal Regner – Martin Huk | 1:3 (5:11,8:11,13:11,7:11) |
12:15 | Michal Regner – Jakub Jenicek | 2:3 (8:11,11:6,8:11,11:4,9:11) |
14:00 | Jakub Jenicek – Tibor Batthyany | 3:1 (10:12,11:4,11:8,11:5) |
14:15 | Tomas Kindl – Tomas Holik | 1:3 (8:11,11:9,10:12,7:11) |
15:00 | Tibor Batthyany – Tomas Kindl | 0:3 (6:11,15:17,9:11) |
15:15 | Tomas Holik – Jakub Jenicek | 0:3 (9:11,8:11,8:11) |
15:45 | Jakub Jenicek – Tomas Kindl | 3:1 (11:7,16:18,11:7,11:9) |
16:15 | Tibor Batthyany – Tomas Holik | 0:3 (5:11,8:11,14:16) |
16:45 | Tomas Kindl – Tibor Batthyany | 3:2 (11:9,2:11,13:11,11:13,11:3) |
17:15 | Jakub Jenicek – Tomas Holik | 2:3 (8:11,11:5,11:9,7:11,5:11) |
19:15 | Martin Protiva – Roland Balog | 0:3 (8:11,8:11,11:13) |
21:45 | Matous Klimenta – Josef Obeslo Jr. | 1:3 (10:12,9:11,11:5,9:11) |
22:15 | Daniel Brumlich – Josef Silhan | 3:1 (9:11,11:8,11:6,14:12) |
22:45 | Josef Obeslo Jr. – Daniel Brumlich | 3:2 (8:11,8:11,11:4,11:6,11:6) |
23:15 | Josef Silhan – Matous Klimenta | 1:3 (7:11,9:11,11:9,4:11) |
23:45 | Matous Klimenta – Daniel Brumlich | 0:3 (5:11,9:11,12:14) |
Pro Spin Series. League A
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Maxim Smyshnikov – Nikita Pikulskiy | 1:4 (16:18,11:9,4:11,8:11,8:11) |
00:35 | Nikita Pikulskiy – Alexey Shilo | 4:2 (9:11,11:8,13:11,11:9,5:11,11:9) |
01:10 | Maxim Smyshnikov – Andrey Dlugokanskiy | 4:2 (9:11,11:7,9:11,11:9,11:8,11:9) |
01:50 | Andrey Dlugokanskiy – Maxim Smyshnikov | 2:4 (11:7,11:8,9:11,12:14,8:11,8:11) |
02:30 | Alexey Shilo – Nikita Pikulskiy | 4:3 (8:11,11:6,9:11,11:6,11:7,16:18,11:3) |
03:10 | Nikita Pikulskiy – Maxim Smyshnikov | 4:1 (11:7,11:6,11:9,8:11,11:7) |
03:40 | Anastasia Ignatova – Andrey Dlugokanskiy | 4:2 (11:9,8:11,11:9,11:9,9:11,12:10) |
04:20 | Nikita Pikulskiy – Anastasia Ignatova | 2:4 (3:11,11:9,11:6,8:11,8:11,10:12) |
05:00 | Maxim Smyshnikov – Andrey Dlugokanskiy | 2:4 (8:11,11:8,5:11,12:14,11:8,5:11) |
05:35 | Andrey Dlugokanskiy – Nikita Pikulskiy | 4:2 (11:8,11:8,9:11,9:11,11:7,13:11) |
06:15 | Anastasia Ignatova – Maxim Smyshnikov | 1:4 (11:13,7:11,14:12,10:12,6:11) |
06:40 | Maxim Smyshnikov – Nikita Pikulskiy | 1:4 (8:11,11:7,10:12,7:11,6:11) |
07:25 | Andrey Dlugokanskiy – Anastasia Ignatova | 4:1 (11:9,11:8,7:11,11:8,11:7) |
08:00 | Arthur Mukomelov – Konstantin Ivanov | 3:4 (11:8,11:13,11:8,7:11,11:9,6:11,4:11) |
08:36 | Daniil Poltev – Vladimir Tkachenko | 1:4 (11:7,8:11,5:11,8:11,7:11) |
09:45 | Vladimir Tkachenko – Arthur Mukomelov | 3:4 (11:7,7:11,12:10,4:11,11:8,10:12,11:13) |
10:22 | Daniil Poltev – Konstantin Ivanov | 2:4 (11:6,7:11,9:11,11:6,8:11,5:11) |
10:55 | Konstantin Ivanov – Vladimir Tkachenko | 0:4 (7:11,9:11,4:11,6:11) |
11:20 | Arthur Mukomelov – Daniil Poltev | 4:1 (11:5,11:6,11:13,11:7,11:7) |
11:30 | Konstantin Ivanov – Daniil Poltev | 4:2 (11:8,5:11,11:8,14:12,7:11,11:5) |
12:15 | Arthur Mukomelov – Vladimir Tkachenko | 4:1 (12:10,11:7,11:5,5:11,11:7) |
22:05 | Roman Korolev – Daniil Poltev | 3:4 (11:9,8:11,8:11,11:1,8:11,14:12,6:11) |
22:45 | Darion Gruzdov – Dmitriy Masliy | 4:1 (11:8,12:10,5:11,11:8,13:11) |
23:20 | Dmitriy Masliy – Roman Korolev | 4:1 (11:8,4:11,11:9,11:8,11:6) |
23:55 | Daniil Poltev – Darion Gruzdov | 2:4 (9:11,11:9,3:11,11:9,9:11,5:11) |
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Gennadiy Nevezhin – Vasiliy Filatov | 3:4 (10:12,9:11,11:5,5:11,11:4,11:9,10:12) |
00:06 | Stanislav Oshkin – Alexander Elinson | 2:4 (3:11,12:10,11:5,9:11,8:11,6:11) |
00:18 | Marat Samerhanov – Dmitriy Fominikh | 3:1 (7:11,11:3,11:2,11:7) |
00:38 | Stanislav Oshkin – Grigorii Solovov | 1:4 (3:11,7:11,4:11,11:6,4:11) |
00:46 | Gennadiy Nevezhin – Artur Toporkov | 3:4 (11:4,8:11,8:11,8:11,11:9,14:12,2:11) |
00:50 | Konstantin Pogodin – Evgeniy Ogay | 3:2 (12:10,9:11,10:12,11:9,13:11) |
00:59 | Alexey Semikov – Alexander Elinson | 2:4 (4:11,7:11,6:11,11:8,12:10,7:11) |
01:35 | Andrey Nikolaev – Ayrat Mangushev | 4:0 (11:4,11:5,11:7,12:10) |
01:35 | Vasiliy Filatov – Nikita Butvina | 4:1 (7:11,11:9,11:3,11:7,11:6) |
01:56 | Alexey Yanshaev – Matvey Tkachev | 4:3 (9:11,11:9,8:11,15:13,12:14,11:4,11:5) |
02:15 | Ravil Bikmurzin – Konstantyn Baibekov | 1:3 (11:9,1:11,9:11,12:14) |
02:50 | Gennady Tishkin – Yury Maskaikin | 3:2 (11:5,8:11,11:6,8:11,11:8) |
02:50 | Ayrat Mangushev – Alexey Yanshaev | 4:3 (4:11,11:8,4:11,11:6,7:11,15:13,11:9) |
03:20 | Konstantyn Baibekov – Gennady Tishkin | 0:3 (8:11,9:11,13:15) |
03:30 | Matvey Tkachev – Andrey Nikolaev | 1:4 (7:11,9:11,11:9,7:11,9:11) |
03:56 | Yury Maskaikin – Ravil Bikmurzin | 0:3 (3:11,9:11,6:11) |
04:00 | Andrey Nikolaev – Alexey Yanshaev | 4:3 (11:7,9:11,11:6,6:11,11:8,6:11,11:7) |
04:17 | Ravil Bikmurzin – Gennady Tishkin | 3:0 (11:7,11:6,11:6) |
04:35 | Konstantyn Baibekov – Yury Maskaikin | 3:0 (15:13,11:3,11:7) |
04:36 | Ayrat Mangushev – Matvey Tkachev | 3:4 (2:11,11:7,11:8,7:11,12:14,11:8,4:11) |
05:05 | Ravil Bikmurzin – Yury Maskaikin | 3:1 (6:11,11:1,11:9,11:3) |
05:28 | Gennady Tishkin – Konstantyn Baibekov | 3:1 (6:11,14:12,11:9,12:10) |
05:28 | Ayrat Mangushev – Andrey Nikolaev | 1:4 (6:11,9:11,11:9,10:12,8:11) |
05:52 | Matvey Tkachev – Alexey Yanshaev | 2:4 (12:10,9:11,10:12,9:11,11:7,7:11) |
06:00 | Yury Maskaikin – Konstantyn Baibekov | 0:3 (3:11,4:11,4:11) |
06:20 | Gennady Tishkin – Ravil Bikmurzin | 1:3 (7:11,7:11,11:5,5:11) |
06:27 | Matvey Tkachev – Ayrat Mangushev | 4:2 (11:5,11:7,11:9,11:13,5:11,11:8) |
07:04 | Gennady Emelyanov – Vladimir Shirokov | 0:4 (7:11,9:11,6:11,6:11) |
07:04 | Alexey Yanshaev – Andrey Nikolaev | 4:1 (11:9,11:3,8:11,11:7,11:8) |
07:22 | Ivan Grishunin – Alisher Karimjanov | 4:2 (9:11,6:11,11:5,11:3,11:6,11:9) |
08:00 | Svyatoslav Urazov – Nikita Butvina | 4:1 (11:6,11:4,11:8,4:11,11:7) |
08:25 | Vladimir Shirokov – Ivan Grishunin | 4:2 (10:12,11:8,11:9,6:11,11:4,11:4) |
08:30 | Vasiliy Filatov – Denis Medvedev | 4:3 (10:12,9:11,11:7,11:5,11:9,11:13,11:7) |
08:34 | Alexandr Sazonov – Maxim Schinov | 4:3 (12:10,11:7,5:11,7:11,7:11,11:6,11:8) |
09:40 | Alisher Karimjanov – Gennady Emelyanov | 4:2 (11:4,11:13,12:10,9:11,11:4,11:8) |
09:52 | Denis Medvedev – Svyatoslav Urazov | 3:4 (11:5,9:11,5:11,11:7,11:8,4:11,4:11) |
10:10 | Gennady Emelyanov – Ivan Grishunin | 1:4 (11:8,9:11,8:11,9:11,8:11) |
10:20 | Svyatoslav Urazov – Vasiliy Filatov | 4:1 (8:11,11:9,11:9,11:8,11:7) |
10:40 | Vladimir Shirokov – Alisher Karimjanov | 3:4 (4:11,9:11,11:9,10:12,11:9,11:6,7:11) |
10:51 | Denis Medvedev – Vasiliy Filatov | 1:4 (6:11,3:11,6:11,11:9,6:11) |
11:10 | Svyatoslav Urazov – Denis Medvedev | 1:4 (11:9,7:11,7:11,12:14,9:11) |
11:20 | Vladimir Shirokov – Gennady Emelyanov | 4:3 (11:9,11:5,8:11,11:8,9:11,6:11,11:8) |
11:34 | Vasiliy Filatov – Svyatoslav Urazov | 3:4 (8:11,13:15,13:15,12:10,11:6,11:6,2:11) |
11:55 | Alisher Karimjanov – Ivan Grishunin | 0:4 (11:13,7:11,8:11,6:11) |
12:15 | Svyatoslav Urazov – Vasiliy Filatov | 4:2 (7:11,7:11,11:4,11:8,11:9,11:5) |
12:23 | Gennady Emelyanov – Alisher Karimjanov | 2:4 (11:7,10:12,11:13,6:11,11:6,9:11) |
12:58 | Ivan Grishunin – Vladimir Shirokov | 4:0 (11:8,11:7,11:5,11:6) |
13:08 | Pavel Malakhov – Gennadiy Nevezhin | 4:2 (11:9,11:9,11:7,7:11,10:12,11:4) |
13:39 | Maxim Schinov – Alexandr Sazonov | 0:4 (10:12,7:11,9:11,5:11) |
13:53 | Artur Toporkov – Pavel Malakhov | 4:2 (12:10,7:11,8:11,11:5,11:6,11:9) |
14:00 | Grigorii Solovov – Sergey Morozov | 2:4 (11:13,11:8,11:8,8:11,8:11,6:11) |
14:33 | Alexander Elinson – Ildar Khairullin | 4:2 (12:10,8:11,7:11,11:6,11:9,11:6) |
14:37 | Gennadiy Nevezhin – Artur Toporkov | 2:4 (11:8,8:11,9:11,11:9,11:13,9:11) |
15:02 | Sergey Morozov – Alexander Elinson | 1:4 (4:11,7:11,7:11,11:7,6:11) |
15:05 | Nikita Kotlyarov – Nikita Ivanov | 4:1 (11:7,6:11,11:9,11:9,16:14) |
15:32 | Ildar Khairullin – Grigorii Solovov | 1:4 (6:11,9:11,11:9,1:11,7:11) |
15:45 | Gennadiy Nevezhin – Pavel Malakhov | 2:4 (11:5,8:11,10:12,4:11,11:7,4:11) |
16:04 | Grigorii Solovov – Alexander Elinson | 4:0 (11:4,11:7,11:7,11:6) |
16:27 | Sergey Morozov – Ildar Khairullin | 4:2 (6:11,9:11,11:6,11:8,15:13,11:5) |
16:28 | Pavel Malakhov – Artur Toporkov | 4:0 (11:6,11:4,13:11,11:4) |
17:01 | Grigorii Solovov – Ildar Khairullin | 4:0 (11:9,11:4,11:7,11:5) |
17:04 | Artur Toporkov – Gennadiy Nevezhin | 2:4 (5:11,11:13,11:6,8:11,11:9,7:11) |
17:19 | Alexander Elinson – Sergey Morozov | 2:4 (8:11,11:8,11:2,12:14,8:11,12:14) |
17:56 | Ildar Khairullin – Alexander Elinson | 4:3 (7:11,11:8,7:11,1:11,11:7,11:5,11:7) |
18:03 | Artur Toporkov – Pavel Malakhov | 4:1 (11:1,11:8,10:12,11:6,11:9) |
18:33 | Sergey Morozov – Grigorii Solovov | 2:4 (14:12,8:11,12:10,9:11,6:11,3:11) |
18:56 | Ilia Fominikh – Sergey Yacenko | 3:4 (12:10,8:11,11:13,9:11,13:11,11:5,9:11) |
19:42 | Kirill Abramov – Denis Medvedev | 4:2 (11:6,5:11,11:9,10:12,11:9,11:9) |
20:05 | Nikita Poteryakhin – Dmitriy Tsibikdorzhiev | 4:0 (11:2,11:2,11:7,11:5) |
20:14 | Sergey Yacenko – Kirill Abramov | 3:4 (9:11,7:11,11:9,7:11,11:8,14:12,3:11) |
20:21 | Arkady Efimov – Mikhail Gasparyan | 1:4 (11:9,4:11,4:11,7:11,9:11) |
20:33 | Timur Mamazakirov – Stanislav Oshkin | 4:3 (6:11,11:8,9:11,8:11,11:9,11:7,11:7) |
21:01 | Denis Medvedev – Ilia Fominikh | 2:4 (11:13,11:9,11:13,11:8,5:11,9:11) |
21:17 | Dmitriy Tsibikdorzhiev – Timur Mamazakirov | 2:4 (6:11,3:11,7:11,11:9,11:9,6:11) |
21:43 | Ilia Fominikh – Kirill Abramov | 4:1 (11:7,11:9,8:11,11:9,11:4) |
21:50 | Stanislav Oshkin – Nikita Poteryakhin | 4:3 (11:6,9:11,15:13,11:4,6:11,7:11,11:6) |
22:20 | Sergey Yacenko – Denis Medvedev | 4:1 (11:6,9:11,11:5,11:8,11:7) |
22:36 | Nikita Poteryakhin – Timur Mamazakirov | 2:4 (7:11,11:7,11:9,7:11,9:11,4:11) |
22:50 | Ilia Fominikh – Denis Medvedev | 4:2 (11:13,9:11,11:5,11:6,11:2,11:6) |
23:12 | Dmitriy Tsibikdorzhiev – Stanislav Oshkin | 0:4 (7:11,7:11,2:11,8:11) |
23:28 | Kirill Abramov – Sergey Yacenko | 4:1 (11:8,8:11,11:9,11:4,11:5) |
23:40 | Timur Mamazakirov – Dmitriy Tsibikdorzhiev | 3:4 (12:14,11:9,9:11,11:5,9:11,11:7,9:11) |
Win Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Aleksandr Cherkas – Vladimir Naumovich | 2:3 (5:11,11:8,11:7,7:11,9:11) |
00:15 | Victor Sharpay – Egor Gotsulyak | 3:1 (11:8,11:3,11:13,11:6) |
00:30 | Yuriy Maleev – Igor Budyak | 3:1 (6:11,11:6,11:6,16:14) |
00:45 | Oleg Shapovalov – Victor Sharpay | 3:0 (11:9,11:6,11:9) |
01:00 | Aleksandr Cherkas – Yuriy Maleev | 3:0 (11:6,11:3,11:3) |
01:30 | Vladimir Naumovich – Igor Budyak | 1:3 (8:11,12:10,8:11,8:11) |
01:30 | Vyacheslav Zubko – Egor Gotsulyak | 1:3 (6:11,10:12,12:10,8:11) |
02:00 | Egor Gotsulyak – Oleg Shapovalov | 2:3 (11:4,6:11,11:8,13:15,7:11) |
02:15 | Igor Budyak – Aleksandr Cherkas | 0:3 (6:11,8:11,6:11) |
02:30 | Vyacheslav Zubko – Victor Sharpay | 2:3 (8:11,9:11,11:4,11:7,6:11) |
02:45 | Vladimir Naumovich – Yuriy Maleev | 3:2 (6:11,11:7,8:11,11:3,11:8) |
03:15 | Vladimir Naumovich – Aleksandr Cherkas | 3:0 (11:9,11:3,11:7) |
03:15 | Vyacheslav Zubko – Oleg Shapovalov | 3:2 (5:11,11:2,11:9,6:11,11:4) |
03:45 | Egor Gotsulyak – Victor Sharpay | 2:3 (11:9,7:11,12:10,7:11,13:15) |
04:00 | Igor Budyak – Yuriy Maleev | 3:2 (11:6,3:11,9:11,11:7,11:6) |
04:15 | Victor Sharpay – Oleg Shapovalov | 1:3 (11:9,6:11,8:11,9:11) |
04:30 | Yuriy Maleev – Aleksandr Cherkas | 0:3 (5:11,11:13,9:11) |
05:00 | Igor Budyak – Vladimir Naumovich | 3:1 (11:7,7:11,11:5,11:1) |
05:00 | Egor Gotsulyak – Vyacheslav Zubko | 3:0 (11:9,11:7,11:8) |
08:45 | Konstantin Kirsanov – Anton Popov | 3:1 (11:4,11:9,5:11,11:2) |
08:45 | Vitaly Krohmal – Kirill Ivchenko | 0:3 (6:11,11:13,6:11) |
09:15 | Vadim Grushko – Denis Ivchenko | 1:3 (9:11,11:13,11:8,9:11) |
09:15 | Vladimir Boycuk – Yury Rybakov | 3:1 (9:11,11:9,13:11,15:13) |
09:15 | Andrey Fedorchenko – Anton Popov | 1:3 (7:11,12:10,5:11,7:11) |
09:15 | Dmitry Ptitsyn – Dmitry Kushko | 0:3 (9:11,5:11,3:11) |
09:45 | Andrey Fedorchenko – Konstantin Kirsanov | 2:3 (8:11,11:9,11:13,11:8,7:11) |
09:45 | Roman Pavlyuk – Yury Komendant | 0:3 (5:11,5:11,9:11) |
09:45 | Rafikov Rafael – Daniel Lukander | 0:3 (7:11,9:11,5:11) |
09:45 | Vitaly Krohmal – Denis Ivchenko | 3:0 (11:6,11:9,12:10) |
10:15 | Vladimir Boycuk – Daniel Lukander | 3:0 (11:7,11:4,11:7) |
10:15 | Dmitry Ptitsyn – Yury Komendant | 3:1 (5:11,11:9,11:9,11:4) |
10:15 | Vadim Grushko – Kirill Ivchenko | 3:0 (11:6,11:7,11:9) |
10:30 | Vitaliy Sazhnev – Anton Popov | 3:2 (11:7,1:11,11:8,5:11,11:8) |
10:45 | Sergey Miroshnichenko – Vladimir Serikov | 3:1 (9:11,11:8,14:12,11:5) |
10:45 | Vitaliy Sazhnev – Andrey Fedorchenko | 3:0 (11:9,11:8,11:4) |
10:45 | Roman Pavlyuk – Dmitry Kushko | 0:3 (7:11,7:11,7:11) |
10:45 | Rafikov Rafael – Yury Rybakov | 3:2 (11:8,8:11,11:4,3:11,11:9) |
10:45 | Vitaly Krohmal – Vadim Grushko | 3:2 (11:9,8:11,8:11,11:8,11:9) |
11:15 | Dmitry Ptitsyn – Roman Pavlyuk | 3:2 (8:11,11:6,11:6,3:11,11:5) |
11:15 | Vladimir Boycuk – Rafikov Rafael | 1:3 (11:9,5:11,9:11,7:11) |
11:15 | Anton Popov – Konstantin Kirsanov | 2:3 (11:9,8:11,11:9,6:11,8:11) |
11:30 | Denis Ivchenko – Kirill Ivchenko | 3:2 (9:11,10:12,11:8,12:10,11:6) |
11:45 | Yury Komendant – Dmitry Kushko | 0:3 (8:11,8:11,4:11) |
11:45 | Sergey Miroshnichenko – Gleb Zotov | 1:3 (11:8,8:11,7:11,10:12) |
11:45 | Daniel Lukander – Yury Rybakov | 1:3 (11:7,7:11,4:11,7:11) |
12:00 | Kirill Ivchenko – Vitaly Krohmal | 2:3 (11:5,5:11,11:6,4:11,5:11) |
12:00 | Konstantin Kirsanov – Vitaliy Sazhnev | 3:0 (11:6,13:11,11:6) |
12:15 | Denis Ivchenko – Vadim Grushko | 0:3 (12:14,8:11,10:12) |
12:15 | Anton Popov – Andrey Fedorchenko | 2:3 (6:11,11:9,11:7,8:11,9:11) |
12:15 | Yury Rybakov – Vladimir Boycuk | 1:3 (7:11,5:11,11:4,8:11) |
12:15 | Dmitry Kushko – Dmitry Ptitsyn | 3:1 (14:12,8:11,11:6,11:9) |
12:45 | Denis Ivchenko – Vitaly Krohmal | 3:0 (11:6,11:9,11:8) |
12:45 | Anton Popov – Vitaliy Sazhnev | 2:3 (7:11,9:11,11:7,12:10,11:13) |
12:45 | Yury Komendant – Roman Pavlyuk | 3:0 (11:8,11:7,11:6) |
12:45 | Daniel Lukander – Rafikov Rafael | 3:2 (4:11,11:9,13:11,8:11,11:9) |
12:45 | Vladimir Serikov – Gleb Zotov | 2:3 (7:11,11:7,10:12,11:8,11:13) |
13:15 | Kirill Ivchenko – Vadim Grushko | 1:3 (4:11,6:11,12:10,6:11) |
13:15 | Daniel Lukander – Vladimir Boycuk | 3:0 (11:9,11:7,11:9) |
13:15 | Konstantin Kirsanov – Andrey Fedorchenko | 3:2 (9:11,9:11,11:5,11:3,11:6) |
13:15 | Yury Komendant – Dmitry Ptitsyn | 3:1 (7:11,11:9,11:8,11:9) |
13:45 | Dmitry Kushko – Roman Pavlyuk | 2:3 (9:11,11:8,11:7,7:11,11:13) |
13:45 | Yury Rybakov – Rafikov Rafael | 0:3 (12:14,12:14,7:11) |
13:45 | Vadim Grushko – Vitaly Krohmal | 2:3 (11:4,11:8,5:11,5:11,6:11) |
13:45 | Vladimir Serikov – Sergey Miroshnichenko | 3:1 (9:11,11:7,11:8,11:7) |
14:00 | Vitaliy Sazhnev – Konstantin Kirsanov | 0:3 (7:11,3:11,6:11) |
14:15 | Kirill Ivchenko – Denis Ivchenko | 3:1 (11:9,8:11,11:4,13:11) |
14:15 | Roman Pavlyuk – Dmitry Ptitsyn | 3:0 (11:3,11:5,12:10) |
14:15 | Andrey Fedorchenko – Vitaliy Sazhnev | 2:3 (11:4,11:9,7:11,8:11,8:11) |
14:15 | Rafikov Rafael – Vladimir Boycuk | 3:1 (11:7,14:12,6:11,11:7) |
14:45 | Gleb Zotov – Sergey Miroshnichenko | 3:1 (11:7,8:11,11:8,11:6) |
14:45 | Dmitry Kushko – Yury Komendant | 3:1 (10:12,13:11,11:5,11:8) |
14:45 | Yury Rybakov – Daniel Lukander | 2:3 (10:12,11:4,6:11,11:2,4:11) |
15:15 | Vladimir Gainyuk – Nikolay Ozhiganov | 1:3 (11:8,9:11,4:11,6:11) |
15:15 | Sergey Pisklov – Marat Chukanov | 3:2 (2:11,11:5,7:11,11:9,11:5) |
15:30 | Oleg Saenko – Sergei Rubtsov | 1:3 (4:11,11:9,6:11,4:11) |
15:30 | Oleg Stasevski – Elshad Yunusov | 3:1 (14:12,15:13,9:11,12:10) |
15:45 | Vladislav Kovalenko – Nikolay Gulevsky | 1:3 (9:11,11:8,7:11,7:11) |
15:45 | Vitaliy Gusev – Alexander Chilikin | 3:1 (11:9,11:7,11:13,11:4) |
15:45 | Gleb Zotov – Vladimir Serikov | 3:1 (11:9,10:12,11:6,11:9) |
16:00 | Alexei Rodin – Oleg Saenko | 0:3 (4:11,4:11,9:11) |
16:00 | Alexander Alistratov – Oleg Stasevski | 3:1 (11:13,11:4,12:10,11:5) |
16:15 | Alexander Chilikin – Vladislav Kovalenko | 0:3 (8:11,8:11,8:11) |
16:15 | Nikolay Ozhiganov – Nikolay Gulevsky | 3:1 (11:4,11:13,11:8,11:6) |
16:30 | Alexander Alistratov – Yuriy Medvedev | 3:0 (11:9,11:9,11:5) |
16:30 | Sergei Rubtsov – Alexei Rodin | 1:3 (11:5,10:12,1:11,6:11) |
16:30 | Yuriy Parahailo – Artur Elhov | 1:3 (10:12,10:12,14:12,5:11) |
16:45 | Marat Chukanov – Vitaliy Gusev | 3:1 (7:11,12:10,11:8,11:5) |
16:45 | Vladimir Gainyuk – Sergey Pisklov | 2:3 (14:12,6:11,11:9,7:11,3:11) |
17:00 | Mikhail Varchenko – Denys Nemchenko | 3:1 (11:7,11:5,11:13,11:6) |
17:00 | Oleg Saenko – Oleg Stasevski | 0:3 (8:11,2:11,7:11) |
17:00 | Yuriy Medvedev – Elshad Yunusov | 3:1 (11:9,4:11,11:8,11:5) |
17:15 | Sergey Pisklov – Nikolay Ozhiganov | 1:3 (8:11,11:7,9:11,6:11) |
17:15 | Vitaliy Gusev – Vladimir Gainyuk | 0:3 (4:11,8:11,8:11) |
17:30 | Aleksandr Horoshko – Oleg Saenko | 0:3 (9:11,4:11,9:11) |
17:30 | Yuriy Parahailo – Denys Nemchenko | 0:3 (8:11,16:18,17:19) |
17:30 | Oleg Stasevski – Sergei Rubtsov | 3:1 (11:4,11:7,9:11,11:8) |
17:45 | Vladislav Kovalenko – Marat Chukanov | 2:3 (4:11,11:9,10:12,12:10,6:11) |
17:45 | Nikolay Gulevsky – Alexander Chilikin | 3:2 (10:12,11:2,12:10,11:13,11:8) |
18:00 | Elshad Yunusov – Aleksandr Horoshko | 3:2 (11:5,8:11,6:11,11:4,11:2) |
18:00 | Alexei Rodin – Alexander Alistratov | 2:3 (9:11,6:11,11:8,12:10,9:11) |
18:00 | Mikhail Varchenko – Artur Elhov | 3:0 (11:9,11:6,11:7) |
18:15 | Nikolay Ozhiganov – Alexander Chilikin | 3:2 (11:2,10:12,12:14,11:6,11:6) |
18:30 | Marat Chukanov – Nikolay Gulevsky | 3:2 (6:11,5:11,11:9,11:7,11:8) |
18:30 | Yuriy Parahailo – Mikhail Varchenko | 1:3 (11:6,9:11,8:11,7:11) |
18:30 | Sergei Rubtsov – Alexander Alistratov | 2:3 (8:11,8:11,11:7,11:8,4:11) |
18:45 | Elshad Yunusov – Alexei Rodin | 3:2 (7:11,11:9,11:7,8:11,14:12) |
19:00 | Oleg Saenko – Yuriy Medvedev | 1:3 (11:2,9:11,6:11,6:11) |
19:00 | Vladimir Gainyuk – Vladislav Kovalenko | 3:0 (11:7,11:4,11:9) |
19:00 | Denys Nemchenko – Artur Elhov | 3:1 (11:7,11:5,10:12,11:7) |
19:00 | Sergey Pisklov – Vitaliy Gusev | 2:3 (14:12,6:11,6:11,11:9,7:11) |
19:15 | Vitaliy Gusev – Nikolay Ozhiganov | 3:2 (11:9,5:11,7:11,12:10,11:4) |
19:15 | Oleg Stasevski – Aleksandr Horoshko | 2:3 (11:8,7:11,11:9,6:11,11:13) |
19:30 | Artur Elhov – Yuriy Parahailo | 3:1 (11:6,7:11,12:10,14:12) |
19:30 | Vladislav Kovalenko – Sergey Pisklov | 2:3 (11:7,3:11,11:8,9:11,9:11) |
19:30 | Aleksandr Horoshko – Sergei Rubtsov | 1:3 (11:5,8:11,10:12,8:11) |
19:45 | Alexander Chilikin – Marat Chukanov | 3:0 (11:9,12:10,11:6) |
19:45 | Yuriy Medvedev – Oleg Stasevski | 3:2 (11:5,8:11,11:8,10:12,13:11) |
19:45 | Nikolay Gulevsky – Vladimir Gainyuk | 3:1 (11:4,11:8,3:11,11:3) |
20:00 | Denys Nemchenko – Mikhail Varchenko | 1:3 (6:11,7:11,11:8,1:11) |
20:15 | Nikolay Ozhiganov – Marat Chukanov | 3:2 (12:10,16:18,6:11,11:9,11:7) |
20:15 | Yuriy Medvedev – Alexei Rodin | 2:3 (11:9,11:2,8:11,7:11,5:11) |
20:15 | Vladimir Gainyuk – Alexander Chilikin | 3:0 (11:5,11:4,11:9) |
20:30 | Alexander Alistratov – Elshad Yunusov | 3:1 (11:6,11:8,9:11,11:7) |
20:30 | Denys Nemchenko – Yuriy Parahailo | 1:3 (8:11,7:11,11:7,7:11) |
20:45 | Vitaliy Gusev – Vladislav Kovalenko | 1:3 (8:11,11:9,10:12,7:11) |
21:00 | Artur Elhov – Mikhail Varchenko | 3:2 (9:11,12:10,8:11,11:6,11:2) |
21:00 | Sergey Pisklov – Nikolay Gulevsky | 2:3 (11:9,8:11,11:9,7:11,7:11) |
21:00 | Oleg Saenko – Alexander Alistratov | 0:3 (7:11,9:11,5:11) |
21:15 | Sergei Rubtsov – Elshad Yunusov | 0:3 (8:11,5:11,6:11) |
21:15 | Nikolay Gulevsky – Vitaliy Gusev | 3:2 (12:10,3:11,8:11,11:9,11:9) |
21:15 | Aleksandr Horoshko – Yuriy Medvedev | 0:3 (2:11,5:11,9:11) |
21:30 | Mikhail Varchenko – Yuriy Parahailo | 2:3 (11:5,11:9,9:11,8:11,9:11) |
21:30 | Oleg Stasevski – Alexei Rodin | 0:3 (8:11,8:11,7:11) |
21:30 | Vladislav Kovalenko – Nikolay Ozhiganov | 0:3 (8:11,9:11,12:14) |
21:45 | Alexander Chilikin – Sergey Pisklov | 0:3 (8:11,3:11,3:11) |
22:00 | Yuriy Medvedev – Sergei Rubtsov | 3:0 (11:3,11:9,11:5) |
22:00 | Alexei Rodin – Aleksandr Horoshko | 1:3 (9:11,11:6,9:11,10:12) |
22:00 | Marat Chukanov – Vladimir Gainyuk | 1:3 (7:11,7:11,11:6,8:11) |
22:15 | Artur Elhov – Denys Nemchenko | 1:3 (9:11,6:11,11:9,6:11) |
22:15 | Aleksandr Horoshko – Alexander Alistratov | 3:1 (10:12,11:8,13:11,11:8) |
22:30 | Vitaliy Khorolsky – Ruslan Lazebny | 3:0 (11:7,11:4,11:5) |
22:30 | Elshad Yunusov – Oleg Saenko | 3:2 (11:8,9:11,5:11,11:8,11:8) |
22:45 | Aleksandr Cherkas – Oleg Kovalenko | 3:0 (11:5,11:9,11:8) |
23:00 | Sergey Vavreniuk – Sergey Kalenik | 1:3 (9:11,7:11,11:9,4:11) |
23:55 | Vitaliy Khorolsky – Sergey Kalenik | 3:2 (11:9,2:11,11:7,10:12,11:6) |
Pro League
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Oleg Kutuzov – Evgeniy Ilyukhin | 1:3 (6:11,5:11,11:8,9:11) |
00:00 | Aleksandr Volkov – Dmitry Petrochenko | 3:0 (11:5,11:5,11:8) |
00:15 | Tyinchtyik Turabekov – Alexander Serebrennikov | 3:2 (8:11,11:8,11:13,11:7,12:10) |
00:30 | Miroslav Minkov – Vladislav Chahur | 3:0 (12:10,11:5,13:11) |
00:30 | Vladimir Safonov – Ivan Soldatov | 1:3 (7:11,11:13,12:10,11:13) |
01:00 | Roman Pavlenko – Nikolay Zhurba | 3:0 (12:10,11:6,11:7) |
01:00 | Konstantin Churin – Oleg Kutuzov | 3:0 (11:8,11:6,11:4) |
01:15 | Evgeny Kalashnikov – Aleksandr Volkov | 1:3 (9:11,10:12,13:11,5:11) |
01:30 | Vladislav Chahur – Evgeniy Ilyukhin | 2:3 (11:3,6:11,11:5,14:16,12:14) |
01:30 | Alexander Serebrennikov – Zhargal Tsybikov | 3:1 (11:5,11:6,9:11,11:9) |
01:45 | Ivan Soldatov – Dmitry Petrochenko | 1:3 (12:10,11:13,7:11,14:16) |
01:45 | Tyinchtyik Turabekov – Nikolay Zhurba | 3:2 (5:11,11:6,13:11,6:11,13:11) |
02:15 | Vladimir Safonov – Aleksandr Volkov | 1:3 (11:8,3:11,7:11,6:11) |
02:15 | Miroslav Minkov – Oleg Kutuzov | 1:3 (11:9,11:13,7:11,8:11) |
02:30 | Dmitry Petrochenko – Evgeny Kalashnikov | 3:0 (11:6,12:10,11:6) |
02:30 | Zhargal Tsybikov – Roman Pavlenko | 0:3 (3:11,2:11,9:11) |
02:30 | Evgeniy Ilyukhin – Konstantin Churin | 2:3 (11:3,8:11,7:11,11:8,8:11) |
02:45 | Nikolay Zhurba – Alexander Serebrennikov | 3:2 (11:7,8:11,8:11,11:7,12:10) |
03:00 | Aleksandr Volkov – Ivan Soldatov | 0:3 (10:12,7:11,8:11) |
03:15 | Oleg Kutuzov – Vladislav Chahur | 3:2 (11:7,8:11,10:12,11:5,12:10) |
03:30 | Dmitry Petrochenko – Vladimir Safonov | 3:2 (11:3,8:11,11:8,7:11,11:9) |
03:30 | Zhargal Tsybikov – Tyinchtyik Turabekov | 3:2 (12:10,8:11,9:11,11:8,11:3) |
03:45 | Alexander Serebrennikov – Roman Pavlenko | 0:3 (9:11,7:11,10:12) |
03:45 | Evgeniy Ilyukhin – Miroslav Minkov | 2:3 (11:6,11:9,9:11,10:12,1:11) |
04:00 | Ivan Soldatov – Evgeny Kalashnikov | 3:2 (9:11,11:9,11:9,10:12,11:3) |
04:00 | Vladislav Chahur – Konstantin Churin | 1:3 (13:11,4:11,3:11,7:11) |
04:45 | Roman Pavlenko – Tyinchtyik Turabekov | 3:0 (11:6,11:9,11:4) |
04:45 | Evgeniy Ilyukhin – Oleg Kutuzov | 3:2 (11:4,5:11,11:7,6:11,11:7) |
05:00 | Konstantin Churin – Miroslav Minkov | 2:3 (11:13,11:9,12:14,11:9,10:12) |
05:15 | Ivan Soldatov – Aleksandr Volkov | 3:1 (11:6,12:10,7:11,11:8) |
07:15 | Mikhail Chernyavskiy – Oleg Belugin | 3:1 (11:4,15:13,10:12,11:7) |
07:30 | Oleg Nikiforov – Sergey Khomutov | 3:1 (11:8,12:10,6:11,11:8) |
07:30 | Daniil Mikheev A. – Artem Troshkin | 0:3 (3:11,8:11,7:11) |
07:45 | Oleg Shagarov – Alexander Kolmin | 2:3 (14:12,8:11,11:5,8:11,2:11) |
08:00 | Viacheslav Tsvetkov – Igor Poletaev | 0:3 (6:11,8:11,7:11) |
08:00 | Aleksandr Gribkov – Vitaly Bazilevsky | 1:3 (11:9,9:11,10:12,2:11) |
08:30 | Sergey Khomutov – Viacheslav Tsvetkov | 2:3 (13:15,11:7,11:6,8:11,8:11) |
08:30 | Artem Troshkin – Aleksandr Gribkov | 1:3 (10:12,11:7,9:11,5:11) |
08:30 | Oleg Belugin – Oleg Shagarov | 3:0 (11:8,11:8,11:9) |
08:45 | Alexander Kolmin – Mikhail Chernyavskiy | 1:3 (4:11,4:11,11:7,9:11) |
09:00 | Vitaly Bazilevsky – Daniil Mikheev A. | 2:3 (11:6,5:11,7:11,11:9,8:11) |
09:15 | Mikhail Chernyavskiy – Oleg Shagarov | 2:3 (8:11,11:9,10:12,11:6,14:16) |
09:15 | Igor Poletaev – Oleg Nikiforov | 3:1 (11:7,11:13,11:7,13:11) |
09:30 | Oleg Nikiforov – Viacheslav Tsvetkov | 1:3 (6:11,9:11,11:9,7:11) |
09:45 | Daniil Mikheev A. – Aleksandr Gribkov | 2:3 (11:9,8:11,16:14,11:13,10:12) |
10:00 | Oleg Belugin – Alexander Kolmin | 0:3 (4:11,5:11,6:11) |
10:00 | Sergey Khomutov – Igor Poletaev | 3:0 (11:8,11:6,12:10) |
10:15 | Artem Troshkin – Vitaly Bazilevsky | 0:3 (4:11,6:11,4:11) |
10:30 | Sergey Khomutov – Oleg Nikiforov | 2:3 (10:12,11:6,12:14,12:10,3:11) |
10:30 | Oleg Shagarov – Oleg Belugin | 2:3 (10:12,11:7,11:9,8:11,11:13) |
10:45 | Mikhail Chernyavskiy – Alexander Kolmin | 0:3 (9:11,4:11,9:11) |
11:15 | Vitaly Bazilevsky – Aleksandr Gribkov | 3:0 (11:4,11:6,11:6) |
11:15 | Igor Poletaev – Viacheslav Tsvetkov | 2:3 (11:6,3:11,9:11,11:6,6:11) |
11:30 | Roman Kobytov – Ilya Korogodskyi | 3:0 (11:9,11:6,12:10) |
11:45 | Pavel Medvedev – Vladimir Nemashkalo | 3:0 (11:6,11:3,11:8) |
11:45 | Konstantin Simonov – Oleg Manuylov | 0:3 (5:11,8:11,10:12) |
12:00 | Igor Minchenkov – Andrey Prokhorov | 3:0 (11:7,11:6,11:7) |
12:00 | Anton Mohnachev – Anton Gerasimov | 3:1 (11:6,9:11,11:7,11:9) |
12:15 | Ilya Korogodskyi – Igor Minchenkov | 2:3 (11:6,9:11,11:7,11:13,9:11) |
12:15 | Maxim Mameka – Gennady Karpovkin | 3:2 (12:10,11:6,3:11,8:11,13:11) |
12:30 | Vladimir Nemashkalo – Anton Mohnachev | 2:3 (11:9,9:11,7:11,11:9,7:11) |
12:45 | Oleg Manuylov – Maxim Mameka | 1:3 (6:11,4:11,11:5,5:11) |
13:00 | Andrey Prokhorov – Roman Kobytov | 1:3 (7:11,6:11,12:10,11:13) |
13:15 | Gennady Karpovkin – Konstantin Simonov | 3:1 (7:11,12:10,11:7,11:9) |
13:15 | Roman Kobytov – Igor Minchenkov | 3:0 (14:12,11:8,11:6) |
13:15 | Anton Gerasimov – Pavel Medvedev | 3:2 (11:8,11:9,8:11,7:11,16:14) |
13:45 | Konstantin Simonov – Maxim Mameka | 1:3 (6:11,13:11,7:11,2:11) |
13:45 | Pavel Medvedev – Anton Mohnachev | 3:1 (13:11,11:9,11:13,14:12) |
14:00 | Ilya Korogodskyi – Andrey Prokhorov | 3:1 (11:5,11:13,13:11,12:10) |
14:15 | Oleg Manuylov – Gennady Karpovkin | 2:3 (5:11,7:11,13:11,11:9,4:11) |
14:15 | Vladimir Nemashkalo – Anton Gerasimov | 1:3 (11:9,9:11,8:11,6:11) |
14:30 | Anton Gerasimov – Vladimir Nemashkalo | 3:1 (11:4,9:11,11:9,11:7) |
14:45 | Oleg Manuylov – Konstantin Simonov | 2:3 (11:9,5:11,11:9,6:11,7:11) |
15:30 | Sergey Kuzmin – Sergey Muslikov | 3:0 (11:7,11:8,11:8) |
15:45 | Konstantin Bystrushkin – Aleksandr Alekseyev | 3:1 (11:6,5:11,11:6,11:4) |
15:45 | Igor Ramensky – Aleksandr Golyshev | 0:3 (6:11,5:11,4:11) |
16:00 | Evgeny Kharchenko – Maxim Davydov | 1:3 (11:3,7:11,9:11,7:11) |
16:15 | Sergey Muslikov – Konstantin Bystrushkin | 0:3 (6:11,7:11,4:11) |
16:30 | Aleksandr Golyshev – Evgeny Kharchenko | 3:2 (11:6,11:7,7:11,9:11,11:6) |
16:45 | Aleksandr Alekseyev – Sergey Kuzmin | 2:3 (11:9,7:11,11:7,7:11,4:11) |
17:00 | Maxim Davydov – Igor Ramensky | 3:1 (11:6,11:8,6:11,11:6) |
17:15 | Sergey Kuzmin – Konstantin Bystrushkin | 3:0 (11:7,11:2,11:4) |
17:30 | Igor Ramensky – Evgeny Kharchenko | 0:3 (10:12,10:12,9:11) |
17:45 | Sergey Muslikov – Aleksandr Alekseyev | 0:3 (9:11,9:11,6:11) |
18:00 | Aleksandr Golyshev – Maxim Davydov | 3:1 (11:8,11:3,9:11,11:8) |
18:15 | Aleksandr Alekseyev – Sergey Muslikov | 3:1 (11:5,3:11,11:6,11:7) |
18:30 | Evgeny Kharchenko – Igor Ramensky | 3:2 (11:7,6:11,12:10,7:11,11:5) |
19:30 | Egor Mishutin – Michael Minchenkov | 3:0 (11:7,11:8,11:9) |
19:30 | Stanislav Kaplan – Alexey Innazarov | 3:1 (9:11,11:9,11:9,11:5) |
19:30 | Sergey Burov – Dmitriy Balakin | 3:0 (11:8,11:2,11:8) |
19:45 | Igor Zemit – Oleg Pronin | 2:3 (10:12,6:11,12:10,11:9,8:11) |
20:00 | Pavel Pinkovsky – Vladimir Petrov | 3:1 (4:11,11:6,11:6,11:9) |
20:00 | Aleksandr Klavdenkov – Mikhail Andrusenko | 3:2 (11:6,14:12,4:11,9:11,11:5) |
20:30 | Dmitriy Balakin – Igor Zemit | 3:0 (11:8,11:7,11:7) |
20:30 | Alexey Innazarov – Pavel Pinkovsky | 1:3 (5:11,9:11,11:9,7:11) |
20:45 | Oleg Pronin – Sergey Burov | 2:3 (11:9,1:11,11:8,6:11,12:14) |
20:45 | Michael Minchenkov – Aleksandr Klavdenkov | 3:1 (11:9,5:11,11:4,11:8) |
21:00 | Vladimir Petrov – Stanislav Kaplan | 2:3 (13:11,11:6,8:11,6:11,8:11) |
21:15 | Sergey Burov – Igor Zemit | 1:3 (10:12,5:11,11:9,7:11) |
21:15 | Mikhail Andrusenko – Egor Mishutin | 3:2 (9:11,13:11,11:8,7:11,11:6) |
21:30 | Egor Mishutin – Aleksandr Klavdenkov | 3:2 (7:11,15:13,8:11,11:5,11:6) |
21:45 | Dmitriy Balakin – Oleg Pronin | 1:3 (4:11,9:11,11:7,4:11) |
21:45 | Stanislav Kaplan – Pavel Pinkovsky | 3:1 (11:6,11:5,9:11,19:17) |
22:15 | Alexey Innazarov – Vladimir Petrov | 2:3 (13:15,11:6,3:11,11:7,7:11) |
22:15 | Michael Minchenkov – Mikhail Andrusenko | 3:0 (11:8,12:10,11:3) |
22:15 | Igor Zemit – Dmitriy Balakin | 0:3 (9:11,8:11,7:11) |
22:45 | Vladimir Petrov – Alexey Innazarov | 2:3 (11:4,10:12,11:7,3:11,7:11) |
23:30 | Pavel Semeshin – Miroslav Minkov | 3:1 (10:12,14:12,11:3,11:3) |
23:30 | Dmitry Ignatiev – Andrey Pravednov | 2:3 (11:13,10:12,11:9,11:8,6:11) |
23:45 | Aleksandr Volkov – Valery Ivanov | 2:3 (11:7,6:11,7:11,11:8,5:11) |
Armenia. ITT Cup. Group A
PRO League. Russia. Women
Setka Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Evgeni Gasan – Ruslan Khripun | 3:0 (12:10,11:7,11:5) |
00:45 | Fedor Balbas – Maxim Mrykh | 3:0 (11:7,11:6,11:2) |
01:15 | Andrey Sklyarenko – Ruslan Khripun | 3:1 (11:4,8:11,11:8,11:7) |
01:45 | Igor Trydukh – Evgeni Gasan | 3:0 (11:9,16:14,11:7) |
08:45 | Vadym Vasiuk – Oleg Bileckyi | 3:2 (12:10,12:10,6:11,9:11,11:7) |
08:45 | Anatoliy Dulich – Sergey Kuninec | 0:3 (9:11,4:11,5:11) |
09:00 | Vitaly Obukhov – Yaroslav Kovshun | 3:2 (11:7,11:5,7:11,8:11,11:8) |
09:15 | Leonid Dinaburg – Victor Pakhnyuk | 0:3 (11:13,8:11,9:11) |
09:15 | Vladimir Gera – Vladimir Okopnyy | 1:3 (11:9,8:11,4:11,10:12) |
09:30 | Anatoliu Levshin – Nikolay Korniyenko | 0:3 (9:11,6:11,4:11) |
09:30 | Vadim Semenenko – Sergei Semenec | 2:3 (8:11,9:11,12:10,11:8,11:13) |
09:30 | Ruslan Tolstykh – Konstantin Kovalchuk | 0:3 (5:11,10:12,7:11) |
09:45 | Aleksandr Paniotov – Alexander Sulim | 0:3 (8:11,6:11,8:11) |
09:45 | Sergey Solomko – Sergey Burdelny | 0:3 (9:11,6:11,6:11) |
09:45 | Maksim Baday – Sergey Kuninec | 3:0 (11:3,11:5,11:4) |
10:00 | Vadym Bochkovskiy – Oleg Bileckyi | 1:3 (5:11,8:11,12:10,9:11) |
10:00 | Igor Trydukh – Aleksandr Kolbasenko | 3:2 (7:11,9:11,11:4,11:3,11:9) |
10:00 | Valery Onikienko – Gennady Portnov | 3:0 (11:8,11:9,11:9) |
10:15 | Sergey Dyachenko – Roman Makarenko | 2:3 (11:8,11:6,6:11,15:17,4:11) |
10:15 | Anatoliy Dulich – Vladimir Gera | 2:3 (11:9,12:14,11:3,7:11,6:11) |
10:15 | Oleg Gubanishchev – Mikhail Urban | 3:0 (11:7,11:8,11:7) |
10:19 | Andrey Podolyan – Dmitry Kunchurov | 2:3 (6:11,11:7,11:9,8:11,10:12) |
10:30 | Vadym Vasiuk – Anatoliu Levshin | 1:3 (11:9,5:11,4:11,7:11) |
10:45 | Leonid Dinaburg – Sergey Burdelny | 0:3 (6:11,9:11,8:11) |
10:45 | Vitaly Vetrov – Igor Rubanka | 3:2 (11:7,8:11,11:5,8:11,11:5) |
10:45 | Yaroslav Makovka – Alexander Sulim | 3:0 (11:9,12:10,11:3) |
10:45 | Maksim Baday – Vladimir Okopnyy | 2:3 (11:8,11:5,5:11,7:11,9:11) |
10:45 | Vitaly Obukhov – Sergei Semenec | 1:3 (7:11,7:11,11:9,8:11) |
11:00 | Gennady Portnov – Vladimir Tymchenko | 3:0 (11:7,11:6,11:4) |
11:00 | Vadym Bochkovskiy – Nikolay Korniyenko | 3:2 (13:15,11:5,6:11,11:9,11:8) |
11:00 | Dmitry Kunchurov – Yaroslav Kovshun | 1:3 (6:11,11:7,9:11,9:11) |
11:15 | Mikhail Urban – Victor Pakhnyuk | 2:3 (3:11,7:11,11:7,11:9,10:12) |
11:15 | Anatoliu Levshin – Oleg Bileckyi | 3:1 (8:11,11:7,11:7,11:8) |
11:15 | Evgeni Gasan – Aleksandr Kolbasenko | 3:0 (11:9,11:3,11:8) |
11:25 | Aleksandr Paniotov – Sergey Dyachenko | 2:3 (11:5,8:11,9:11,11:7,8:11) |
11:30 | Ruslan Tolstykh – Valery Onikienko | 0:3 (8:11,4:11,7:11) |
11:30 | Vladimir Gera – Sergey Kuninec | 0:3 (15:17,9:11,5:11) |
11:30 | Igor Rubanka – Ruslan Khripun | 3:2 (12:14,11:13,11:5,11:2,18:16) |
11:30 | Vadim Semenenko – Andrey Podolyan | 3:0 (13:11,11:5,16:14) |
11:45 | Sergey Solomko – Oleg Gubanishchev | 1:3 (11:6,9:11,5:11,7:11) |
11:45 | Anatoliy Dulich – Vladimir Okopnyy | 2:3 (11:3,11:13,7:11,11:9,5:11) |
11:45 | Yaroslav Makovka – Roman Makarenko | 0:3 (17:19,7:11,5:11) |
12:00 | Vitaly Obukhov – Dmitry Kunchurov | 0:3 (11:13,7:11,9:11) |
12:00 | Vadym Vasiuk – Nikolay Korniyenko | 3:0 (11:7,11:7,11:6) |
12:15 | Igor Trydukh – Vitaly Vetrov | 1:3 (3:11,11:9,9:11,2:11) |
12:15 | Maksim Baday – Vladimir Gera | 2:3 (11:8,7:11,6:11,11:6,10:12) |
12:15 | Sergey Dyachenko – Alexander Sulim | 2:3 (11:8,10:12,11:8,8:11,7:11) |
12:15 | Leonid Dinaburg – Mikhail Urban | 3:0 (11:8,11:2,11:8) |
12:30 | Valery Onikienko – Konstantin Kovalchuk | 3:0 (11:6,11:8,12:10) |
12:30 | Vadym Bochkovskiy – Anatoliu Levshin | 2:3 (11:13,11:7,11:6,11:13,9:11) |
12:30 | Andrey Podolyan – Sergei Semenec | 3:2 (8:11,11:8,8:11,11:7,11:8) |
12:45 | Evgeni Gasan – Igor Rubanka | 2:3 (5:11,8:11,11:4,11:9,10:12) |
12:45 | Aleksandr Paniotov – Roman Makarenko | 3:0 (11:6,11:8,11:9) |
12:45 | Oleg Gubanishchev – Sergey Burdelny | 3:0 (12:10,11:7,11:7) |
13:00 | Nikolay Korniyenko – Oleg Bileckyi | 1:3 (11:13,11:6,6:11,6:11) |
13:00 | Vladimir Okopnyy – Sergey Kuninec | 3:1 (11:9,1:11,11:6,11:7) |
13:00 | Vadim Semenenko – Yaroslav Kovshun | 3:2 (11:7,11:13,8:11,11:2,11:7) |
13:00 | Sergey Solomko – Victor Pakhnyuk | 0:3 (9:11,7:11,6:11) |
13:00 | Ruslan Tolstykh – Vladimir Tymchenko | 1:3 (9:11,11:13,11:8,8:11) |
13:15 | Maksim Baday – Anatoliy Dulich | 3:2 (14:12,10:12,11:3,4:11,11:6) |
13:15 | Vitaly Vetrov – Aleksandr Kolbasenko | 0:3 (8:11,6:11,11:13) |
13:15 | Yaroslav Makovka – Sergey Dyachenko | 0:3 (9:11,14:16,11:13) |
13:30 | Leonid Dinaburg – Oleg Gubanishchev | 2:3 (8:11,10:12,11:8,11:5,7:11) |
13:30 | Vitaly Obukhov – Andrey Podolyan | 0:3 (7:11,7:11,7:11) |
13:30 | Vadym Bochkovskiy – Vadym Vasiuk | 2:3 (11:6,10:12,8:11,11:8,7:11) |
13:45 | Igor Trydukh – Ruslan Khripun | 2:3 (11:7,11:4,8:11,10:12,9:11) |
13:45 | Roman Makarenko – Alexander Sulim | 3:1 (11:6,6:11,11:4,11:6) |
13:45 | Ruslan Tolstykh – Gennady Portnov | 3:2 (11:6,11:8,8:11,8:11,11:7) |
14:00 | Sergey Solomko – Mikhail Urban | 0:3 (9:11,10:12,6:11) |
14:00 | Sergey Kuninec – Vladimir Gera | 3:0 (11:9,11:2,12:10) |
14:00 | Vadim Semenenko – Dmitry Kunchurov | 3:0 (12:10,11:6,11:7) |
14:15 | Yaroslav Makovka – Aleksandr Paniotov | 3:0 (11:8,11:6,11:9) |
14:15 | Oleg Bileckyi – Vadym Bochkovskiy | 3:2 (6:11,11:8,2:11,11:6,12:10) |
14:30 | Sergey Burdelny – Victor Pakhnyuk | 1:3 (5:11,6:11,11:6,6:11) |
14:30 | Sergei Semenec – Yaroslav Kovshun | 2:3 (5:11,11:5,12:10,2:11,9:11) |
14:30 | Konstantin Kovalchuk – Vladimir Tymchenko | 3:0 (11:9,11:8,11:4) |
14:30 | Evgeni Gasan – Vitaly Vetrov | 3:1 (10:12,11:7,11:3,11:6) |
14:30 | Vladimir Okopnyy – Maksim Baday | 2:3 (7:11,12:10,11:7,8:11,7:11) |
14:45 | Anatoliu Levshin – Vadym Vasiuk | 3:0 (11:4,12:10,11:5) |
14:45 | Igor Trydukh – Igor Rubanka | 0:3 (1:11,6:11,1:11) |
15:00 | Leonid Dinaburg – Sergey Solomko | 3:2 (8:11,11:8,11:6,10:12,12:10) |
15:00 | Vitaly Obukhov – Vadim Semenenko | 3:1 (3:11,11:5,11:7,11:9) |
15:00 | Roman Makarenko – Sergey Dyachenko | 2:3 (9:11,5:11,11:3,11:7,12:14) |
15:15 | Aleksandr Kolbasenko – Ruslan Khripun | 3:1 (11:8,11:9,4:11,11:3) |
15:15 | Valery Onikienko – Vladimir Tymchenko | 3:2 (11:8,9:11,14:16,11:8,11:9) |
15:30 | Andrey Podolyan – Yaroslav Kovshun | 1:3 (11:7,7:11,4:11,5:11) |
15:30 | Oleg Gubanishchev – Victor Pakhnyuk | 2:3 (11:8,11:13,5:11,11:9,4:11) |
15:45 | Evgeni Gasan – Igor Trydukh | 3:0 (11:9,11:9,11:7) |
16:00 | Dmitry Kunchurov – Sergei Semenec | 3:1 (11:4,8:11,11:8,11:8) |
16:00 | Gennady Portnov – Konstantin Kovalchuk | 0:3 (6:11,8:11,5:11) |
16:00 | Mikhail Urban – Sergey Burdelny | 3:1 (11:8,5:11,11:8,11:8) |
16:15 | Igor Petrivskyi – Oleksii Hordiichuk | 3:0 (11:4,11:8,11:7) |
16:15 | Vitaly Vetrov – Ruslan Khripun | 0:3 (5:11,9:11,7:11) |
16:30 | Alexander Grishin – Vladimir Myrzak | 0:3 (10:12,8:11,7:11) |
16:30 | Orest Gura – Dmitriy Pereyaslovsky | 0:3 (7:11,8:11,6:11) |
16:45 | Roman Cherevko – Ivan Udovenko | 3:1 (6:11,11:5,11:8,11:3) |
16:45 | Igor Rubanka – Aleksandr Kolbasenko | 0:3 (5:11,15:17,7:11) |
16:45 | Oleksandr Borysiuk – Bogdan Gavrilyuk | 3:0 (11:8,11:9,11:9) |
16:45 | Vsevolod Heresko – Yuriy Reva | 3:0 (11:6,11:6,13:11) |
17:00 | Ivan Krivoi – Igor Gacenko | 3:1 (9:11,11:9,11:9,11:9) |
17:15 | Stepan Borovets – Gleb Parfenjuk | 2:3 (12:10,3:11,11:7,8:11,5:11) |
17:15 | Egor Kovpak – Yaroslav Tkachenko | 3:2 (7:11,11:7,13:11,8:11,15:13) |
17:15 | Sergey Sokolov – Igor Oranskiy | 0:3 (8:11,9:11,8:11) |
17:15 | Valeriy Kolesnikov – Nazar Semenenko | 3:0 (11:9,11:5,11:7) |
17:30 | Georgiy Poturidis – Vladyslav Pavliuk | 0:3 (8:11,9:11,8:11) |
17:30 | Andriy Sidoruk – Armen Antonyan | 2:3 (13:11,11:5,6:11,10:12,10:12) |
17:45 | Igor Petrivskyi – Yuriy Reva | 1:3 (8:11,7:11,11:8,6:11) |
17:45 | Maxim Balakirev – Vladislav Litvinov | 2:3 (12:10,11:9,7:11,8:11,5:11) |
18:00 | Alexander Grishin – Igor Gacenko | 3:2 (7:11,11:8,6:11,11:8,11:6) |
18:00 | Orest Gura – Bogdan Gavrilyuk | 3:1 (9:11,11:4,11:8,11:4) |
18:15 | Sergey Khandetsky – Sergey Pitsyk | 3:0 (11:5,11:5,11:9) |
18:15 | Roman Cherevko – Nazar Semenenko | 3:2 (11:6,7:11,6:11,11:9,17:15) |
18:15 | Gleb Parfenjuk – Oleksii Hordiichuk | 3:0 (11:6,11:5,11:8) |
18:30 | Vladyslav Pavliuk – Vladimir Myrzak | 3:0 (11:9,11:7,11:8) |
18:30 | Yaroslav Tkachenko – Dmitriy Pereyaslovsky | 3:1 (9:11,11:2,11:4,11:8) |
18:45 | Sergey Sokolov – Vladislav Litvinov | 1:3 (13:11,11:13,10:12,4:11) |
18:45 | Oleksandr Borysiuk – Egor Kovpak | 2:3 (11:5,9:11,12:10,9:11,5:11) |
18:45 | Armen Antonyan – Ivan Udovenko | 3:1 (11:1,11:9,6:11,11:7) |
18:45 | Vsevolod Heresko – Stepan Borovets | 1:3 (5:11,11:13,11:7,7:11) |
19:00 | Ivan Krivoi – Georgiy Poturidis | 3:0 (11:9,11:9,11:6) |
19:15 | Sergey Pitsyk – Igor Oranskiy | 2:3 (13:11,8:11,5:11,11:9,6:11) |
19:15 | Orest Gura – Yaroslav Tkachenko | 3:0 (11:9,11:5,18:16) |
19:15 | Igor Petrivskyi – Gleb Parfenjuk | 3:1 (2:11,12:10,11:8,11:8) |
19:15 | Valeriy Kolesnikov – Andriy Sidoruk | 0:3 (6:11,6:11,7:11) |
19:30 | Roman Cherevko – Armen Antonyan | 3:0 (12:10,11:8,11:1) |
19:30 | Alexander Grishin – Vladyslav Pavliuk | 1:3 (15:13,9:11,7:11,9:11) |
19:45 | Maxim Balakirev – Sergey Khandetsky | 2:3 (11:1,6:11,11:7,7:11,10:12) |
20:00 | Andriy Sidoruk – Nazar Semenenko | 3:0 (12:10,11:5,13:11) |
20:00 | Georgiy Poturidis – Igor Gacenko | 1:3 (11:8,5:11,12:14,9:11) |
20:00 | Egor Kovpak – Bogdan Gavrilyuk | 3:0 (11:2,11:7,11:9) |
20:00 | Valeriy Vlasenko – Artem Yurkov | 3:0 (11:8,11:7,11:7) |
20:15 | Vsevolod Heresko – Oleksii Hordiichuk | 1:3 (8:11,7:11,11:8,7:11) |
20:15 | Sergey Sokolov – Sergey Pitsyk | 2:3 (8:11,11:8,11:8,7:11,5:11) |
20:15 | Oleksandr Borysiuk – Dmitriy Pereyaslovsky | 1:3 (6:11,11:13,11:8,8:11) |
20:30 | Ivan Krivoi – Vladimir Myrzak | 3:0 (11:8,11:7,11:6) |
20:30 | Vladislav Kurchickiy – Mikhail Teteruk | 3:1 (8:11,11:9,11:9,11:8) |
20:45 | Valeriy Kolesnikov – Ivan Udovenko | 0:3 (4:11,7:11,9:11) |
20:45 | Sergey Khandetsky – Vladislav Litvinov | 3:2 (8:11,4:11,11:9,11:7,11:6) |
21:00 | Alexander Grishin – Georgiy Poturidis | 3:1 (11:8,7:11,11:8,11:4) |
21:00 | Orest Gura – Egor Kovpak | 3:2 (8:11,6:11,14:12,11:8,11:4) |
21:00 | Oleksandr Zaporozhets – Artem Yurkov | 3:0 (11:1,12:10,11:5) |
21:15 | Roman Cherevko – Andriy Sidoruk | 3:0 (11:8,11:9,11:9) |
21:15 | Maxim Balakirev – Igor Oranskiy | 2:3 (12:14,13:11,7:11,11:9,7:11) |
21:15 | Vsevolod Heresko – Gleb Parfenjuk | 1:3 (7:11,3:11,11:8,4:11) |
21:15 | Oleksandr Borysiuk – Yaroslav Tkachenko | 3:2 (11:6,8:11,11:4,7:11,11:9) |
21:30 | Valeriy Vlasenko – Vladislav Kurchickiy | 2:3 (10:12,12:10,11:9,10:12,9:11) |
21:30 | Ivan Krivoi – Vladyslav Pavliuk | 3:1 (7:11,13:11,11:4,11:6) |
21:45 | Sergey Sokolov – Sergey Khandetsky | 2:3 (11:8,11:9,9:11,6:11,9:11) |
21:45 | Valeriy Kolesnikov – Armen Antonyan | 0:3 (9:11,10:12,8:11) |
21:45 | Yuriy Reva – Oleksii Hordiichuk | 3:0 (11:6,11:7,11:8) |
21:45 | Bogdan Gavrilyuk – Dmitriy Pereyaslovsky | 2:3 (5:11,11:4,11:5,5:11,12:14) |
22:00 | Oleksandr Zaporozhets – Mikhail Teteruk | 3:1 (11:7,14:12,7:11,11:5) |
22:00 | Igor Gacenko – Vladimir Myrzak | 0:3 (4:11,7:11,12:14) |
22:15 | Igor Petrivskyi – Vsevolod Heresko | 3:0 (11:5,11:6,11:5) |
22:15 | Maxim Balakirev – Sergey Pitsyk | 2:3 (11:9,8:11,4:11,11:5,9:11) |
22:15 | Nazar Semenenko – Ivan Udovenko | 3:0 (11:6,11:6,11:7) |
22:15 | Orest Gura – Oleksandr Borysiuk | 3:1 (6:11,17:15,11:8,11:8) |
22:30 | Vladislav Kurchickiy – Artem Yurkov | 3:1 (9:11,11:6,11:5,11:4) |
22:30 | Alexander Grishin – Ivan Krivoi | 1:3 (11:9,5:11,4:11,4:11) |
22:45 | Roman Cherevko – Valeriy Kolesnikov | 3:1 (14:16,11:7,11:5,11:6) |
22:45 | Egor Kovpak – Dmitriy Pereyaslovsky | 3:2 (9:11,12:14,11:7,15:13,11:9) |
22:45 | Vladislav Litvinov – Igor Oranskiy | 3:2 (11:9,14:16,15:13,6:11,11:6) |
23:00 | Valeriy Vlasenko – Mikhail Teteruk | 3:1 (12:10,9:11,11:8,11:8) |
23:00 | Georgiy Poturidis – Vladimir Myrzak | 2:3 (9:11,8:11,13:11,12:10,4:11) |
23:15 | Andriy Sidoruk – Ivan Udovenko | 0:3 (8:11,12:14,3:11) |
23:15 | Sergey Sokolov – Maxim Balakirev | 2:3 (11:7,11:7,10:12,8:11,11:13) |
23:15 | Gleb Parfenjuk – Yuriy Reva | 2:3 (9:11,11:8,5:11,11:8,9:11) |
23:15 | Yaroslav Tkachenko – Bogdan Gavrilyuk | 3:0 (14:12,13:11,11:9) |
23:30 | Vladyslav Pavliuk – Igor Gacenko | 3:2 (12:10,11:9,3:11,10:12,11:8) |
23:45 | Armen Antonyan – Nazar Semenenko | 0:3 (9:11,11:13,6:11) |
23:45 | Oleksandr Zaporozhets – Vladislav Kurchickiy | 3:1 (11:6,12:10,8:11,11:4) |
23:45 | Sergey Khandetsky – Igor Oranskiy | 0:3 (4:11,4:11,13:15) |
PRO League. Russia
TT-Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:30 | Ivan Fashchevskiy – Vitaliy Solovey | 0:3 (2:11,9:11,10:12) |
00:30 | Sergey Lugovskiy – Ilya Semeniuk | 3:1 (11:7,11:6,3:11,11:4) |
00:45 | Kirill Egorov – Ivan Fashchevskiy | 1:3 (9:11,11:4,9:11,10:12) |
01:00 | Roman Rybachuk – Sergei Berezinsky | 3:1 (11:8,9:11,12:10,11:6) |
01:30 | Igor Kuznetsov – Vitaliy Solovey | 3:1 (4:11,11:6,11:7,11:7) |
01:30 | Andrey Lushchik – Ilya Semeniuk | 1:3 (6:11,13:15,11:3,5:11) |
02:00 | Igor Kuznetsov – Ivan Fashchevskiy | 2:3 (11:9,6:11,7:11,11:6,16:18) |
02:15 | Sergey Lugovskiy – Roman Rybachuk | 3:2 (12:10,7:11,11:9,8:11,11:9) |
02:15 | Yaroslav Vorsulyak – Roman Vakarash | 3:2 (12:10,11:9,7:11,10:12,11:9) |
02:30 | Kirill Egorov – Vitaliy Solovey | 3:2 (8:11,12:10,12:10,4:11,11:9) |
02:45 | Andrey Lushchik – Sergei Berezinsky | 2:3 (10:12,11:7,8:11,11:2,6:11) |
02:45 | Vladimir Ivasiv – Stepan Nykyforuk | 0:3 (3:11,3:11,7:11) |
03:00 | Igor Kuznetsov – Kirill Egorov | 2:3 (11:7,6:11,9:11,12:10,6:11) |
03:00 | Peter Celik – Roman Vakarash | 3:1 (11:7,10:12,12:10,11:8) |
03:15 | Roman Rybachuk – Ilya Semeniuk | 0:3 (8:11,11:13,9:11) |
03:30 | Yaroslav Vorsulyak – Vladimir Ivasiv | 3:1 (11:9,11:6,3:11,11:5) |
03:45 | Andrey Lushchik – Roman Rybachuk | 3:0 (12:10,11:7,11:8) |
04:00 | Peter Celik – Stepan Nykyforuk | 2:3 (11:5,7:11,12:10,5:11,6:11) |
04:15 | Sergey Lugovskiy – Sergei Berezinsky | 2:3 (3:11,5:11,11:8,11:4,6:11) |
04:30 | Vladimir Ivasiv – Roman Vakarash | 3:1 (11:9,11:3,5:11,11:5) |
04:45 | Andrey Lushchik – Sergey Lugovskiy | 3:0 (11:9,11:6,11:7) |
05:00 | Peter Celik – Vladimir Ivasiv | 2:3 (11:5,3:11,4:11,11:8,7:11) |
05:15 | Sergei Berezinsky – Ilya Semeniuk | 3:0 (11:5,13:11,11:6) |
05:30 | Yaroslav Vorsulyak – Stepan Nykyforuk | 3:0 (11:7,11:3,11:5) |
05:45 | Ilya Semeniuk – Sergey Lugovskiy | 3:0 (11:8,11:8,11:5) |
06:00 | Peter Celik – Yaroslav Vorsulyak | 0:3 (6:11,8:11,7:11) |
06:15 | Sergei Berezinsky – Andrey Lushchik | 1:3 (8:11,11:6,8:11,9:11) |
06:30 | Stepan Nykyforuk – Roman Vakarash | 3:2 (11:4,11:8,9:11,6:11,11:5) |
07:00 | Vladimir Ivasiv – Peter Celik | 3:0 (12:10,13:11,11:3) |
08:45 | Denis Kebalo – Denys Scherbak | 0:3 (4:11,9:11,11:13) |
08:45 | Alexander Yarovoy – Vladislav Volokhov | 3:0 (11:7,11:7,11:9) |
09:15 | Anton Ryabuhin – Alexander Kovalev | 3:0 (11:8,11:7,11:8) |
09:15 | Constantin Makarchuk – Pavel Vasilchuk | 3:0 (11:8,11:3,11:6) |
09:30 | Nikolay Uchen – Yury Kolos | 3:2 (11:5,6:11,11:5,7:11,11:8) |
09:30 | Mykola Serediuk – Tkachenko | 3:2 (9:11,11:8,10:12,11:8,11:2) |
09:40 | Mykola Serediuk – Pavel Chyzh | 3:2 (9:11,11:8,10:12,11:8,11:2) |
09:45 | Alexey Gamyanin – Valeriy Palamarchuk | 0:3 (6:11,4:11,9:11) |
09:45 | Andrey Baklykov – Denys Scherbak | 2:3 (16:14,4:11,7:11,11:9,10:12) |
09:45 | Vasily Smyk – Petr Pidleteichuk | 3:0 (11:8,13:11,11:4) |
09:45 | Evgenii Kibka – Valentin Unchik | 3:2 (11:9,9:11,7:11,11:9,11:9) |
10:00 | Bogdan Zaika – Sergey Aristarkhov | 3:0 (11:6,11:8,11:7) |
10:00 | Anatoliy Nazarov – Artem Nesterenko | 1:3 (9:11,11:5,9:11,8:11) |
10:15 | Sergey Zazimko – Zakhar Tulyagin | 1:3 (8:11,3:11,11:6,4:11) |
10:15 | Denis Kebalo – Anton Ryabuhin | 0:3 (13:15,9:11,11:13) |
10:15 | Pavel Pyasta – Bogdan Omelchuk | 3:1 (6:11,11:7,11:5,11:2) |
10:15 | Oleh Martynenko – Andrey Zenyuk | 3:0 (11:8,11:8,11:4) |
10:30 | Dmitry Zaporozhets – Pavel Chyzh | 2:3 (11:8,9:11,6:11,11:7,13:15) |
10:30 | Alexander Yarovoy – Pavel Vasilchuk | 3:0 (11:4,12:10,11:4) |
10:30 | Valerii Melnik – Evgenii Kibka | 3:0 (11:4,11:7,11:8) |
10:45 | Sergey Gergelyuk – Yury Kolos | 1:3 (5:11,6:11,11:6,11:13) |
10:45 | Sergey Maximiv – Petr Pidleteichuk | 3:0 (11:7,11:9,11:5) |
11:00 | Andrey Baklykov – Alexander Kovalev | 1:3 (13:11,8:11,8:11,9:11) |
11:00 | Sergey Aristarkhov – Vladislav Volokhov | 0:3 (5:11,6:11,4:11) |
11:00 | Sergey Cibulin – Valentin Unchik | 1:3 (8:11,11:6,7:11,9:11) |
11:00 | Oleg Moshinsky – Valeriy Palamarchuk | 1:3 (9:11,10:12,11:5,8:11) |
11:15 | Vasily Smyk – Oleh Martynenko | 3:2 (14:12,6:11,9:11,11:5,11:9) |
11:15 | Mykola Serediuk – Anatoliy Nazarov | 1:3 (14:12,9:11,13:15,11:13) |
11:15 | Nikolay Uchen – Sergey Zazimko | 2:3 (11:8,7:11,7:11,11:6,7:11) |
11:30 | Constantin Makarchuk – Bogdan Zaika | 3:1 (7:11,11:5,11:5,11:8) |
11:30 | Sergey Cibulin – Evgenii Kibka | 1:3 (8:11,11:4,9:11,8:11) |
11:30 | Alexey Gamyanin – Pavel Pyasta | 2:3 (11:7,8:11,11:6,8:11,12:14) |
11:30 | Anton Ryabuhin – Denys Scherbak | 3:2 (14:16,13:11,4:11,11:6,11:2) |
11:45 | Dmitry Zaporozhets – Artem Nesterenko | 3:1 (11:9,11:9,10:12,11:8) |
11:45 | Sergey Gergelyuk – Zakhar Tulyagin | 2:3 (9:11,11:7,7:11,11:9,10:12) |
12:00 | Oleg Moshinsky – Bogdan Omelchuk | 1:3 (3:11,8:11,12:10,9:11) |
12:00 | Sergey Maximiv – Andrey Zenyuk | 0:3 (4:11,6:11,5:11) |
12:15 | Andrey Baklykov – Anton Ryabuhin | 2:3 (5:11,11:4,11:2,12:14,8:11) |
12:15 | Alexander Yarovoy – Sergey Aristarkhov | 3:1 (11:3,13:11,10:12,11:9) |
12:15 | Anatoliy Nazarov – Pavel Chyzh | 3:2 (7:11,11:8,1:11,11:6,12:10) |
12:15 | Valerii Melnik – Valentin Unchik | 2:3 (11:7,8:11,9:11,11:8,8:11) |
12:30 | Pavel Pyasta – Valeriy Palamarchuk | 0:3 (8:11,6:11,5:11) |
12:30 | Oleh Martynenko – Petr Pidleteichuk | 3:1 (10:12,11:8,11:7,12:10) |
12:30 | Sergey Zazimko – Yury Kolos | 3:1 (11:8,11:5,5:11,13:11) |
12:45 | Sergey Cibulin – Valerii Melnik | 3:1 (11:9,11:7,6:11,14:12) |
12:45 | Bogdan Zaika – Pavel Vasilchuk | 3:0 (11:5,11:9,11:7) |
12:45 | Denis Kebalo – Alexander Kovalev | 3:1 (13:11,9:11,11:6,15:13) |
13:00 | Sergey Gergelyuk – Sergey Zazimko | 3:1 (11:8,5:11,11:8,11:4) |
13:00 | Dmitry Zaporozhets – Anatoliy Nazarov | 3:2 (11:8,11:6,7:11,9:11,13:11) |
13:00 | Sergey Maximiv – Oleh Martynenko | 2:3 (11:7,6:11,11:8,5:11,7:11) |
13:15 | Oleg Moshinsky – Pavel Pyasta | 0:3 (6:11,8:11,10:12) |
13:15 | Andrey Baklykov – Denis Kebalo | 2:3 (11:7,12:10,8:11,8:11,13:15) |
13:30 | Constantin Makarchuk – Vladislav Volokhov | 0:3 (10:12,8:11,9:11) |
13:30 | Nikolay Uchen – Zakhar Tulyagin | 1:3 (5:11,7:11,11:5,6:11) |
13:45 | Alexey Gamyanin – Bogdan Omelchuk | 3:1 (4:11,11:3,11:8,12:10) |
13:45 | Mykola Serediuk – Artem Nesterenko | 1:3 (7:11,7:11,11:9,9:11) |
13:45 | Alexander Kovalev – Denys Scherbak | 0:3 (6:11,10:12,7:11) |
13:45 | Vasily Smyk – Andrey Zenyuk | 2:3 (5:11,11:7,13:11,5:11,1:11) |
14:00 | Alexander Yarovoy – Bogdan Zaika | 3:0 (11:7,11:4,11:6) |
14:15 | Oleg Moshinsky – Alexey Gamyanin | 2:3 (11:6,9:11,7:11,12:10,7:11) |
14:15 | Dmitry Zaporozhets – Mykola Serediuk | 3:2 (11:5,3:11,7:11,11:6,12:10) |
14:15 | Sergey Gergelyuk – Nikolay Uchen | 3:1 (11:8,11:5,7:11,11:5) |
14:15 | Sergey Maximiv – Vasily Smyk | 1:3 (8:11,11:9,6:11,10:12) |
14:45 | Artem Nesterenko – Pavel Chyzh | 2:3 (6:11,4:11,14:12,11:4,9:11) |
14:45 | Zakhar Tulyagin – Yury Kolos | 3:1 (8:11,11:9,13:11,11:8) |
14:45 | Constantin Makarchuk – Sergey Aristarkhov | 3:1 (12:14,11:9,11:9,11:5) |
15:00 | Bogdan Omelchuk – Valeriy Palamarchuk | 2:3 (12:10,4:11,4:11,11:9,8:11) |
15:00 | Andrey Zenyuk – Petr Pidleteichuk | 3:0 (11:7,11:8,11:8) |
15:15 | Andrey Zenyuk – Sergey Maximiv | 3:2 (11:9,11:13,11:6,1:11,11:5) |
15:15 | Alexander Yarovoy – Constantin Makarchuk | 3:2 (8:11,3:11,14:12,11:8,11:6) |
15:30 | Sergey Zazimko – Nikolay Uchen | 3:1 (11:8,8:11,11:8,11:2) |
15:30 | Pavel Chyzh – Anatoliy Nazarov | 2:3 (15:13,11:13,11:6,5:11,5:11) |
15:45 | Bogdan Zaika – Vladislav Volokhov | 1:3 (4:11,6:11,11:5,8:11) |
16:00 | Oleh Martynenko – Vasily Smyk | 3:0 (11:6,11:3,13:11) |
16:00 | Zakhar Tulyagin – Sergey Gergelyuk | 3:0 (11:5,11:8,11:7) |
16:15 | Valeriy Palamarchuk – Pavel Pyasta | 3:2 (7:11,15:17,11:7,13:11,11:7) |
16:30 | Vitaly Protopopov – Anatoly Zapletnyuk | 1:3 (8:11,9:11,12:10,9:11) |
16:30 | Timur Kozenkov – Andrew Tsikhotsky | 1:3 (8:11,8:11,11:6,7:11) |
16:30 | Oleg Kuravsky – Dmitriy Kalinyuk | 1:3 (9:11,5:11,11:6,8:11) |
16:45 | Sergey Kubrak – Alexander Zhuravlev | 3:0 (11:5,12:10,11:9) |
17:00 | Andrey Isaev – Andrey Troyan | 2:3 (12:14,10:12,11:5,11:9,10:12) |
17:00 | Vladislav Ivanchatenko – Andrey Scherinsky | 2:3 (8:11,11:8,7:11,11:9,10:12) |
17:15 | Vitaliy Khamurda – Sergey Kubrak | 3:2 (4:11,6:11,11:9,11:7,11:3) |
17:15 | Alexander Levchenko – Ivan Sinitsky | 2:3 (11:8,5:11,11:13,13:11,13:15) |
17:45 | Mikhail Vivatenko – Dmitriy Kalinyuk | 1:3 (10:12,7:11,11:8,8:11) |
17:45 | Anatolii Nikolenko – Andrew Tsikhotsky | 3:2 (11:8,11:6,3:11,5:11,11:9) |
18:00 | Pavel Plyushch – Alexander Zhuravlev | 3:0 (12:10,11:8,12:10) |
18:00 | Sergey Aristarkhov – Anatoly Zapletnyuk | 3:1 (11:3,11:6,12:14,11:4) |
18:15 | Oleg Kuravsky – Alexander Levchenko | 1:3 (9:11,7:11,11:2,6:11) |
18:15 | Timur Kozenkov – Vladislav Ivanchatenko | 0:3 (9:11,8:11,6:11) |
18:15 | Vitaly Protopopov – Andrey Isaev | 2:3 (11:7,6:11,11:4,8:11,7:11) |
18:15 | Vitaly Pinchuk – Samvel Melkumyan | 1:3 (14:12,8:11,8:11,9:11) |
18:30 | Pavel Plyushch – Sergey Kubrak | 3:0 (11:6,11:8,11:3) |
18:45 | Aleksandr Kostiuk – Igor Matsegora | 0:3 (4:11,8:11,10:12) |
18:45 | Anatolii Nikolenko – Andrey Scherinsky | 1:3 (6:11,9:11,11:9,7:11) |
18:45 | Sergey Aristarkhov – Andrey Troyan | 3:1 (13:11,11:5,5:11,11:7) |
19:00 | Mikhail Vivatenko – Ivan Sinitsky | 2:3 (8:11,6:11,13:11,11:7,8:11) |
19:15 | Vladislav Ivanchatenko – Andrew Tsikhotsky | 3:2 (11:9,12:10,12:14,7:11,11:7) |
19:15 | Vitaliy Khamurda – Alexander Zhuravlev | 3:0 (11:8,11:8,11:7) |
19:30 | Volodymyr Tuchkevych – Samvel Melkumyan | 3:1 (11:7,11:4,7:11,11:8) |
19:30 | Alexander Levchenko – Dmitriy Kalinyuk | 1:3 (4:11,8:11,12:10,8:11) |
19:30 | Andrey Isaev – Anatoly Zapletnyuk | 2:3 (11:13,11:5,11:6,4:11,6:11) |
19:45 | Pavel Plyushch – Vitaliy Khamurda | 0:3 (5:11,11:13,10:12) |
20:00 | Vitaly Pinchuk – Aleksandr Kostiuk | 3:2 (7:11,9:11,11:7,11:5,11:4) |
20:00 | Sergey Aristarkhov – Andrey Isaev | 3:0 (11:7,11:8,11:1) |
20:00 | Anatolii Nikolenko – Vladislav Ivanchatenko | 1:3 (6:11,11:8,7:11,8:11) |
20:00 | Mikhail Vivatenko – Alexander Levchenko | 1:3 (11:7,8:11,6:11,3:11) |
20:30 | Vitaly Protopopov – Andrey Troyan | 3:2 (8:11,11:5,5:11,11:8,12:10) |
20:30 | Timur Kozenkov – Andrey Scherinsky | 3:0 (11:9,11:8,12:10) |
20:30 | Volodymyr Tuchkevych – Igor Matsegora | 3:1 (11:7,8:11,11:8,11:7) |
20:45 | Oleg Kuravsky – Ivan Sinitsky | 0:3 (7:11,7:11,6:11) |
20:45 | Sergiy Skachenko – Maksim Laevskii | 2:3 (11:9,11:8,9:11,7:11,7:11) |
21:00 | Aleksandr Kostiuk – Samvel Melkumyan | 3:0 (11:9,11:5,11:6) |
21:00 | Sergey Aristarkhov – Vitaly Protopopov | 3:2 (11:6,11:13,5:11,11:9,12:10) |
21:00 | Valeriy Tatarinov – Vjacheslav Yarovoy | 3:2 (11:4,8:11,13:15,11:8,11:9) |
21:15 | Anatolii Nikolenko – Timur Kozenkov | 3:0 (11:9,11:7,11:8) |
21:15 | Mikhail Vivatenko – Oleg Kuravsky | 2:3 (12:10,12:14,11:8,6:11,7:11) |
21:30 | Vjacheslav Yarovoy – Maksim Laevskii | 3:1 (11:7,10:12,12:10,11:3) |
21:30 | Valeriy Tatarinov – Sergiy Skachenko | 3:1 (11:9,11:8,6:11,12:10) |
21:45 | Volodymyr Tuchkevych – Aleksandr Kostiuk | 2:3 (11:6,11:8,9:11,9:11,9:11) |
21:45 | Andrey Troyan – Anatoly Zapletnyuk | 0:3 (12:14,6:11,9:11) |
21:45 | Andrey Scherinsky – Andrew Tsikhotsky | 3:0 (11:9,12:10,11:5) |
21:45 | Ivan Sinitsky – Dmitriy Kalinyuk | 2:3 (11:8,10:12,11:7,9:11,9:11) |
22:00 | Valeriy Tatarinov – Maksim Laevskii | 1:3 (9:11,11:9,5:11,4:11) |
22:00 | Vjacheslav Yarovoy – Sergiy Skachenko | 3:1 (11:9,11:5,9:11,11:6) |
22:15 | Vitaly Pinchuk – Igor Matsegora | 0:3 (9:11,7:11,9:11) |
22:15 | Andrey Isaev – Vitaly Protopopov | 1:3 (9:11,6:11,14:12,7:11) |
22:30 | Alexander Levchenko – Oleg Kuravsky | 0:3 (1:11,2:11,3:11) |
23:00 | Andrey Scherinsky – Vladislav Ivanchatenko | 3:0 (11:5,11:8,11:5) |
23:00 | Dmitriy Kalinyuk – Ivan Sinitsky | 2:3 (11:4,9:11,11:9,11:13,2:11) |
23:00 | Volodymyr Tuchkevych – Vitaly Pinchuk | 0:3 (4:11,5:11,2:11) |
23:30 | Igor Matsegora – Samvel Melkumyan | 0:3 (7:11,6:11,9:11) |
Pro Spin Series. League B
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:30 | Dmirty Katin – Timur Shirokih | 4:3 (11:9,11:5,11:13,12:10,4:11,11:13,11:4) |
01:15 | Grigory Sludenko – Alexander Mikhaylyuchenko | 3:4 (11:13,11:6,11:7,6:11,6:11,11:7,9:11) |
01:50 | Alexander Mikhaylyuchenko – Grigory Sludenko | 2:4 (9:11,13:11,13:15,11:6,5:11,10:12) |
02:30 | Timur Shirokih – Dmirty Katin | 4:0 (11:7,14:12,11:8,11:8) |
03:10 | Dmirty Katin – Alexander Mikhaylyuchenko | 4:1 (11:9,12:14,11:9,11:4,11:7) |
03:40 | Timur Shirokih – Grigory Sludenko | 4:2 (9:11,11:2,16:14,11:6,9:11,11:6) |
04:20 | Alexander Mikhaylyuchenko – Timur Shirokih | 1:4 (9:11,11:9,5:11,6:11,6:11) |
05:00 | Dmirty Katin – Grigory Sludenko | 4:3 (11:5,6:11,12:10,7:11,9:11,11:9,11:5) |
05:40 | Timur Shirokih – Dmirty Katin | 4:2 (9:11,11:8,11:6,11:4,12:14,11:7) |
06:14 | Alexander Mikhaylyuchenko – Grigory Sludenko | 1:4 (7:11,7:11,11:13,11:8,9:11) |
06:50 | Grigory Sludenko – Alexander Mikhaylyuchenko | 4:2 (2:11,11:5,12:10,11:7,11:13,11:8) |
07:20 | Dmirty Katin – Timur Shirokih | 4:3 (11:6,9:11,6:11,6:11,11:7,11:4,11:5) |
08:07 | Dmirty Katin – Vasily Ratushniak | 4:2 (11:9,11:5,10:12,7:11,11:8,11:7) |
08:33 | Alexander Mikhaylyuchenko – Nikolay Koval | 3:4 (12:10,5:11,8:11,11:9,4:11,11:7,11:13) |
09:40 | Nikolay Koval – Vasily Ratushniak | 1:4 (5:11,9:11,10:12,11:8,9:11) |
10:15 | Alexander Mikhaylyuchenko – Dmirty Katin | 4:3 (5:11,4:11,11:8,11:7,7:11,12:10,11:9) |
10:40 | Dmirty Katin – Nikolay Koval | 4:1 (12:10,11:7,8:11,11:7,13:11) |
11:20 | Vasily Ratushniak – Alexander Mikhaylyuchenko | 4:3 (11:7,11:5,11:7,9:11,9:11,10:12,11:8) |
11:58 | Nikolay Koval – Alexander Mikhaylyuchenko | 2:4 (6:11,11:13,11:8,11:8,9:11,10:12) |
12:30 | Vasily Ratushniak – Dmirty Katin | 1:4 (12:14,11:8,12:14,7:11,7:11) |
Masters. Mixed
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:35 | Mikhail Gasparyan – Daria Puito | 4:1 (11:3,11:9,6:11,11:5,11:3) |
01:02 | Veronika Melkueva – Arkady Efimov | 4:0 (11:8,11:6,11:9,11:7) |
01:29 | Arkady Efimov – Daria Puito | 0:4 (4:11,7:11,6:11,8:11) |
01:50 | Mikhail Gasparyan – Veronika Melkueva | 4:1 (11:4,8:11,11:9,11:7,11:9) |
09:47 | Anastasia Shevtcova – Alexandr Sazonov | 1:4 (7:11,8:11,5:11,11:7,7:11) |
10:16 | Maxim Schinov – Elena Ivanova | 4:1 (11:3,11:7,11:9,10:12,11:9) |
10:46 | Elena Ivanova – Alexandr Sazonov | 1:4 (12:14,5:11,5:11,11:9,5:11) |
11:15 | Anastasia Shevtcova – Maxim Schinov | 4:3 (9:11,12:14,11:3,2:11,11:9,11:7,11:8) |
12:05 | Alexandr Sazonov – Elena Ivanova | 4:1 (11:8,11:7,14:12,4:11,11:3) |
12:30 | Maxim Schinov – Anastasia Shevtcova | 4:0 (11:4,11:9,11:9,11:5) |
15:39 | Maria Vinogradova – Nikita Kotlyarov | 1:4 (8:11,11:6,5:11,7:11,7:11) |
16:07 | Nikita Ivanov – Olga Shishmareva | 4:1 (11:8,8:11,11:3,13:11,11:9) |
16:45 | Olga Shishmareva – Nikita Kotlyarov | 4:0 (11:5,12:10,12:10,15:13) |
17:15 | Maria Vinogradova – Nikita Ivanov | 2:4 (11:8,10:12,8:11,11:13,11:3,11:13) |
18:07 | Nikita Kotlyarov – Olga Shishmareva | 1:1 (5:11,10:9) |
18:30 | Nikita Ivanov – Maria Vinogradova | 0:4 (8:11,3:11,9:11,6:11) |
18:55 | Nikita Kotlyarov – Maria Vinogradova | 4:1 (11:8,4:11,11:7,11:9,11:8) |
20:53 | Veronika Melkueva – Arkady Efimov | 1:4 (6:11,10:12,12:10,4:11,7:11) |
21:22 | Mikhail Gasparyan – Daria Puito | 4:1 (10:12,11:9,12:10,11:9,11:7) |
22:01 | Daria Puito – Arkady Efimov | 4:0 (11:8,11:7,11:6,11:4) |
22:25 | Veronika Melkueva – Mikhail Gasparyan | 2:4 (12:10,11:6,3:11,8:11,8:11,6:11) |
23:10 | Arkady Efimov – Daria Puito | 3:4 (6:11,11:8,6:11,7:11,11:2,11:5,12:14) |
23:40 | Mikhail Gasparyan – Veronika Melkueva | 4:1 (11:6,11:7,11:8,7:11,11:5) |
UFO Cup. League A
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:45 | Artyom Surin – Vitaly Pronin | 3:1 (11:4,3:11,11:6,11:5) |
01:10 | Dmitry Kulinchenko – Maxim Kulinchenko | 2:3 (11:2,5:11,11:8,9:11,6:11) |
01:35 | Artyom Surin – Dmitry Kulinchenko | 2:3 (7:11,12:10,11:5,8:11,11:13) |
02:16 | Vitaly Pronin – Maxim Kulinchenko | 2:3 (11:5,8:11,2:11,11:9,2:11) |
02:39 | Artyom Surin – Maxim Kulinchenko | 1:3 (8:11,11:4,6:11,8:11) |
03:07 | Dmitry Kulinchenko – Vitaly Pronin | 3:2 (13:11,11:9,5:11,10:12,11:6) |
03:34 | Artyom Surin – Vitaly Pronin | 3:1 (11:13,11:5,12:10,11:6) |
03:59 | Maxim Kulinchenko – Dmitry Kulinchenko | 2:3 (4:11,11:8,6:11,11:5,4:11) |
21:00 | Alexey Astafiev – Dmitry Titov A. | 3:1 (11:2,14:12,8:11,11:4) |
21:25 | Evgeniy Geshele – Kirill Kim | 2:3 (10:12,11:9,12:10,8:11,6:11) |
21:51 | Alexey Astafiev – Evgeniy Geshele | 3:1 (17:15,5:11,11:8,11:8) |
22:15 | Dmitry Titov A. – Kirill Kim | 0:3 (8:11,9:11,9:11) |
22:40 | Alexey Astafiev – Kirill Kim | 2:3 (9:11,10:12,11:7,11:7,8:11) |
23:06 | Evgeniy Geshele – Dmitry Titov A. | 0:3 (6:11,8:11,9:11) |
23:30 | Dmitry Titov A. – Evgeniy Geshele | 1:3 (9:11,11:8,7:11,7:11) |
23:42 | Kirill Kim – Alexey Astafiev | 1:3 (5:11,11:4,8:11,12:14) |
Setka Cup. Women
UFO Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
04:30 | Elizaveta Nikanorova – Anastasia Korablina | 3:1 (11:4,8:11,11:6,11:8) |
04:55 | Olga Belikova – Iryna Bayanova | 3:1 (11:8,11:7,8:11,11:6) |
05:20 | Elizaveta Nikanorova – Olga Belikova | 3:1 (11:6,8:11,12:10,11:7) |
05:45 | Anastasia Korablina – Iryna Bayanova | 3:2 (4:11,11:2,11:4,9:11,11:8) |
06:14 | Elizaveta Nikanorova – Iryna Bayanova | 2:3 (11:9,6:11,9:11,12:10,8:11) |
06:40 | Olga Belikova – Anastasia Korablina | 3:0 (11:8,12:10,11:8) |
07:02 | Anastasia Korablina – Iryna Bayanova | 3:0 (11:6,11:8,11:8) |
07:19 | Elizaveta Nikanorova – Olga Belikova | 1:3 (9:11,11:8,6:11,6:11) |
Mini Table Tennis
Time | Players | Score |
---|---|---|
06:59 | Dmitri Popov S. – Maxim Knyazkin | 4:1 (10:12,11:6,11:8,13:11,11:7) |
07:30 | Vasiliy Nyrkov – Oleg Kosyh | 2:4 (13:11,9:11,8:11,4:11,11:8,8:11) |
07:56 | Maxim Knyazkin – Vasiliy Nyrkov | 4:0 (11:2,11:6,11:6,11:6) |
08:12 | Dmitri Popov S. – Oleg Kosyh | 4:2 (3:11,11:8,11:5,8:11,11:5,11:4) |
08:38 | Vasiliy Nyrkov – Dmitri Popov S. | 1:4 (5:11,4:11,11:9,8:11,10:12) |
09:42 | Maxim Knyazkin – Oleg Kosyh | 4:0 (11:7,11:9,11:8,11:7) |
10:02 | Dmitri Popov S. – Vasiliy Nyrkov | 4:1 (8:11,11:6,11:6,11:7,11:9) |
10:24 | Oleg Kosyh – Maxim Knyazkin | 0:4 (4:11,7:11,9:11,11:13) |
10:44 | Oleg Kosyh – Vasiliy Nyrkov | 4:2 (8:11,4:11,14:12,11:5,11:9,11:7) |
11:15 | Maxim Knyazkin – Dmitri Popov S. | 1:4 (8:11,5:11,11:9,4:11,2:11) |
21:00 | Damdin Damdinov – Sergei Shmelyov | 1:4 (3:11,9:11,6:11,11:6,10:12) |
21:22 | Alexander Shalaev – Damdin Damdinov | 4:2 (9:11,11:6,11:6,11:6,7:11,11:7) |
21:50 | Sergei Shmelyov – Alexander Shalaev | 2:4 (9:11,12:14,11:1,11:7,1:11,8:11) |
22:20 | Sergei Shmelyov – Damdin Damdinov | 3:4 (9:11,11:5,9:11,6:11,11:9,11:6,9:11) |
22:55 | Damdin Damdinov – Alexander Shalaev | 4:3 (4:11,14:12,8:11,11:6,11:4,2:11,11:6) |
23:28 | Alexander Shalaev – Sergei Shmelyov | 4:2 (14:12,11:7,7:11,14:16,11:8,11:8) |
Masters. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:58 | Elena Ivanova – Anastasia Shevtcova | 1:4 (11:7,10:12,7:11,9:11,8:11) |
12:56 | Anastasia Shevtcova – Elena Ivanova | 4:2 (11:5,8:11,11:8,11:7,9:11,11:3) |
14:17 | Olga Shishmareva – Maria Vinogradova | 4:3 (8:11,11:5,11:9,11:8,7:11,5:11,11:7) |
19:58 | Daria Puito – Veronika Melkueva | 4:0 (11:5,11:6,11:4,11:9) |
Armenia. ITT Cup. Group B
Armenia. ITT Cup. Group B. Women
Win Cup. Women
Czech Republic. TT Star Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:45 | Antonin Gavlas – Ondrej Bajger | 3:2 (6:11,6:11,11:4,11:7,11:3) |
10:30 | Thomas Tregler – Petr David | 1:3 (5:11,4:11,14:12,7:11) |
11:00 | Dmitrij Prokopcov – Bohuslav Koszyk | 3:2 (11:2,8:11,11:7,1:11,11:3) |
11:45 | Miroslav Horejsi – Miroslav Horejsi | 3:1 (11:7,7:11,11:6,11:8) |
12:30 | Antonin Gavlas – Petr David | 3:2 (3:11,11:5,8:11,11:2,11:3) |
13:00 | Thomas Tregler – Dmitrij Prokopcov | 3:1 (12:10,5:11,11:9,11:5) |
13:15 | Miroslav Horejsi – Ondrej Bajger | 3:1 (11:8,3:11,11:7,14:12) |
13:45 | Bohuslav Koszyk – Miroslav Horejsi | 1:3 (1:11,11:8,3:11,3:11) |
14:15 | Antonin Gavlas – Dmitrij Prokopcov | 1:3 (5:11,7:11,11:8,4:11) |
14:45 | Miroslav Horejsi – Petr David | 3:1 (11:9,8:11,11:3,11:5) |
15:15 | Ondrej Bajger – Miroslav Horejsi | 0:3 (7:11,7:11,9:11) |
15:45 | Thomas Tregler – Bohuslav Koszyk | 3:0 (11:6,11:1,11:5) |
16:45 | Miroslav Horejsi – Miroslav Horejsi | 3:1 (11:6,11:9,9:11,11:9) |
17:30 | Dmitrij Prokopcov – Miroslav Horejsi | 2:3 (11:6,13:11,8:11,3:11,7:11) |
18:00 | Thomas Tregler – Miroslav Horejsi | 2:3 (11:8,11:4,8:11,10:12,7:11) |
Corona Home Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:00 | Oleg Kurilenko – Aleksandr Storozhenko | 3:1 (11:5,11:9,11:13,11:7) |
10:20 | Volodymyr Kaidakov – Aleksandr Syksa | 3:0 (11:5,13:11,11:8) |
10:35 | Aleksandr Syksa – Oleg Kurilenko | 3:2 (12:14,12:10,15:13,8:11,11:8) |
10:55 | Aleksandr Storozhenko – Volodymyr Kaidakov | 2:3 (7:11,7:11,11:5,13:11,6:11) |
11:10 | Oleg Kurilenko – Volodymyr Kaidakov | 2:3 (2:11,11:6,4:11,11:7,10:12) |
11:30 | Aleksandr Syksa – Aleksandr Storozhenko | 3:2 (16:14,15:13,6:11,6:11,11:5) |
14:00 | Volodymyr Kaidakov – Alexander Zaykun | 3:0 (15:13,11:8,11:9) |
14:20 | Aleksandr Syksa – Vladimir Sedin | 0:3 (7:11,8:11,8:11) |
14:35 | Vladimir Sedin – Volodymyr Kaidakov | 0:3 (7:11,7:11,8:11) |
14:55 | Alexander Zaykun – Aleksandr Syksa | 3:2 (6:11,11:9,5:11,11:8,13:11) |
15:30 | Vladimir Sedin – Alexander Zaykun | 3:0 (11:4,11:6,12:10) |
Master Tour. Saint Petersburg
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:15 | Andrey Pozhidaev – Aleksandr Mlinarzh | 3:0 (11:6,11:5,11:9) |
10:45 | Yuri Polyakov – Denis Oleinikov | 2:3 (12:10,11:8,5:11,6:11,1:11) |
11:15 | Igor Tyukhlov – Eugene Puksant | 3:2 (5:11,11:8,11:7,9:11,11:8) |
11:45 | Andrey Pozhidaev – Denis Oleinikov | 0:3 (5:11,8:11,6:11) |
12:15 | Eugene Puksant – Aleksandr Mlinarzh | 3:1 (9:11,11:9,11:8,11:7) |
13:30 | Eugene Puksant – Andrey Pozhidaev | 3:2 (2:11,11:8,11:7,6:11,14:12) |
14:15 | Igor Tyukhlov – Denis Oleinikov | 3:2 (8:11,11:3,9:11,11:9,11:6) |
15:00 | Kirill Solokhin – Pavel Ryazantsev | 3:0 (11:7,11:6,11:5) |
15:30 | Roman Boykiy – Vladislav Troshin | 1:3 (7:11,13:11,9:11,7:11) |
16:00 | Igor Lazer – Alexey Chernyshev | 3:0 (11:5,11:1,11:8) |
16:30 | Kirill Solokhin – Vladislav Troshin | 3:1 (10:12,11:9,11:9,11:9) |
17:00 | Alexey Chernyshev – Pavel Ryazantsev | 3:2 (6:11,11:5,11:4,6:11,11:9) |
17:30 | Roman Boykiy – Igor Lazer | 3:2 (7:11,11:7,11:5,6:11,11:9) |
18:30 | Pavel Ryazantsev – Vladislav Troshin | 0:3 (8:11,4:11,8:11) |
19:00 | Alexey Chernyshev – Kirill Solokhin | 1:3 (7:11,7:11,12:10,7:11) |
Challenger
Time | Players | Score |
---|---|---|
11:00 | Dennis Klein – Fedor Kuzmin | 1:3 (11:9,15:17,6:11,11:13) |
11:45 | Liang Qiu – Francisco Sanchi | 0:3 (5:11,11:13,10:12) |
12:15 | Evgueni Chtchetinine – Florian Bluhm | 2:3 (8:11,11:7,7:11,11:6,6:11) |
13:00 | Dauud Cheaib – Fedor Kuzmin | 3:1 (11:6,8:11,14:12,11:6) |
13:30 | Juan Perez – Florian Bluhm | 0:3 (4:11,5:11,7:11) |
14:00 | Dennis Klein – Evgueni Chtchetinine | 1:3 (8:11,9:11,11:4,0:11) |
14:45 | Liang Qiu – Juan Perez | 3:2 (11:3,11:7,8:11,13:15,11:7) |
15:30 | Dauud Cheaib – Francisco Sanchi | 3:0 (11:6,11:9,11:4) |
16:30 | Dauud Cheaib – Evgueni Chtchetinine | 3:0 (11:6,11:5,11:2) |
17:00 | Florian Bluhm – Fedor Kuzmin | 3:1 (11:9,8:11,11:9,11:8) |
18:00 | Dauud Cheaib – Florian Bluhm | 3:1 (11:8,8:11,14:12,11:8) |
Master Tour
Time | Players | Score |
---|---|---|
12:45 | Yuri Polyakov – Igor Tyukhlov | 0:3 (3:11,9:11,9:11) |
13:15 | Aleksandr Mlinarzh – Yuri Polyakov | 1:3 (13:11,8:11,8:11,8:11) |
Hungarian Championship. Trophy
Time | Players | Score |
---|---|---|
14:30 | Janos Nemeth – Domonkos Baranyai | 3:2 (7:11,11:6,9:11,11:9,11:7) |
16:15 | Krisztian Nagy – Daniel Lung | 3:1 (11:3,10:12,11:7,11:8) |
17:00 | Gabor Bohm – Krisztian Nagy | 2:3 (17:15,9:11,8:11,14:12,12:14) |
Pro League. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
15:30 | Anastasia Golubeva – Natalia Malinina | 2:3 (9:11,11:7,7:11,11:3,6:11) |
16:00 | Viktoriia Kandybina – Anna Kondratova | 3:0 (11:9,11:5,11:7) |
16:30 | Natalia Malinina – Viktoriia Kandybina | 3:2 (8:11,11:9,7:11,11:8,11:3) |
17:00 | Anna Kondratova – Anastasia Golubeva | 3:1 (12:10,7:11,11:9,11:2) |
17:30 | Anastasia Golubeva – Viktoriia Kandybina | 3:1 (11:8,11:9,8:11,13:11) |
18:00 | Natalia Malinina – Anna Kondratova | 3:0 (11:7,11:5,11:7) |
18:30 | Anastasia Golubeva – Anna Kondratova | 2:3 (15:13,14:12,7:11,8:11,9:11) |
Czech Republic. TT Star Series
Armenia. ITT Cup. Group C. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
16:00 | Yana Petrosyan – Asya Poghosyan | 2:3 (3:11,11:3,6:11,15:13,4:11) |
16:20 | Valentina Asoyan – Asya Poghosyan | 3:1 (11:9,7:11,12:10,17:15) |
16:40 | Pertchuhi Papazyan – Mane Maralovyan | 3:0 (11:5,11:6,12:10) |
17:00 | Yana Petrosyan – Asya Poghosyan | 1:3 (8:11,11:8,7:11,9:11) |
17:20 | Asya Poghosyan – Mane Maralovyan | 3:2 (8:11,12:10,7:11,11:3,11:5) |
17:40 | Valentina Asoyan – Pertchuhi Papazyan | 3:2 (14:16,11:7,11:5,6:11,11:8) |
18:00 | Yana Petrosyan – Mane Maralovyan | 3:0 (11:9,11:9,11:4) |
18:20 | Asya Poghosyan – Pertchuhi Papazyan | 3:2 (6:11,11:4,11:4,10:12,11:9) |
18:40 | Asya Poghosyan – Valentina Asoyan | 0:3 (8:11,5:11,4:11) |
19:00 | Yana Petrosyan – Pertchuhi Papazyan | 3:0 (11:5,19:17,11:5) |
19:20 | Mane Maralovyan – Valentina Asoyan | 0:3 (8:11,6:11,3:11) |
20:20 | Asya Poghosyan – Asya Poghosyan | 3:0 (11:4,11:8,11:7) |
20:40 | Yana Petrosyan – Valentina Asoyan | 1:3 (13:15,8:11,11:5,4:11) |
21:00 | Pertchuhi Papazyan – Asya Poghosyan | 3:2 (7:11,11:3,11:9,9:11,11:5) |
21:20 | Mane Maralovyan – Asya Poghosyan | 0:3 (9:11,5:11,3:11) |
21:40 | Asya Poghosyan – Yana Petrosyan | 2:3 (11:8,13:15,11:7,6:11,9:11) |
22:00 | Asya Poghosyan – Valentina Asoyan | 3:1 (11:7,11:4,9:11,11:4) |
22:20 | Mane Maralovyan – Pertchuhi Papazyan | 2:3 (11:6,12:10,6:11,5:11,5:11) |
22:40 | Asya Poghosyan – Yana Petrosyan | 3:2 (11:4,6:11,11:6,5:11,11:6) |
23:00 | Mane Maralovyan – Asya Poghosyan | 3:1 (12:10,13:15,11:9,11:9) |
23:20 | Pertchuhi Papazyan – Valentina Asoyan | 0:3 (3:11,7:11,5:11) |
23:40 | Mane Maralovyan – Yana Petrosyan | 3:0 (15:13,11:8,11:9) |
TT-Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
17:30 | Olga Melnik – Iryna Aseeva | 0:3 (1:11,8:11,7:11) |
17:30 | Natalia Khmelevskaia – Tatiana Tatjanina | 3:1 (11:8,11:8,7:11,12:10) |
18:00 | Ulyana Palamarchuk – Iryna Aseeva | 2:3 (11:9,5:11,11:3,2:11,6:11) |
18:15 | Olga Melnik – Natalia Khmelevskaia | 0:3 (8:11,6:11,10:12) |
18:30 | Natalia Khmelevskaia – Iryna Aseeva | 0:3 (7:11,8:11,9:11) |
18:30 | Ulyana Palamarchuk – Tatiana Tatjanina | 2:3 (5:11,11:5,11:13,11:8,6:11) |
19:15 | Olga Melnik – Tatiana Tatjanina | 0:3 (9:11,9:11,5:11) |
19:15 | Ulyana Palamarchuk – Natalia Khmelevskaia | 0:3 (6:11,6:11,8:11) |
19:45 | Tatiana Tatjanina – Iryna Aseeva | 3:2 (11:7,1:11,7:11,11:8,11:6) |
19:45 | Ulyana Palamarchuk – Olga Melnik | 3:2 (11:6,11:5,6:11,2:11,11:1) |
20:30 | Iryna Aseeva – Tatiana Tatjanina | 3:1 (11:9,7:11,11:9,11:4) |
20:30 | Natalia Khmelevskaia – Ulyana Palamarchuk | 3:0 (11:6,11:4,12:10) |
Polish Championship. Superliga
Time | Players | Score |
---|---|---|
20:00 | Viacheslav Burov – Piotr Michalski | 3:0 (11:6,11:4,11:7) |
20:15 | Patryk Jendrzejewski – Aleksandr Khanin | 2:3 (11:9,4:11,11:9,4:11,11:13) |
21:00 | Artur Grela – Wang Zengyi | 0:3 (10:12,8:11,7:11) |
21:15 | Viacheslav Burov – Aleksandr Khanin | 1:2 (4:11,11:8,7:11) |
Germany. Bundesliga
Time | Players | Score |
---|---|---|
20:45 | Tomokazu Harimoto – Kilian Ort | 0:3 (9:11,7:11,9:11) |
20:45 | Ovidiu Ionescu – Aleksandar Karakasevic | 3:0 (11:7,11:6,11:7) |
21:00 | Shang Kun – Dang Qiu | 2:3 (9:11,11:6,3:11,14:12,8:11) |
21:15 | Cedric Nuytinck/Jakub Dyjas – Christian Pletea | 3:0 (11:8,12:10,15:13) |
21:30 | Hunor Szocs – Hugo Calderano | 0:3 (6:11,7:11,4:11) |
21:45 | Steffen Mengel – Robin Devos | 3:1 (11:7,9:11,11:8,11:6) |
21:45 | Benedikt Duda – Kristian Karlsson/Christina Kallberg | 0:3 (9:11,8:11,5:11) |
21:45 | Patrick Franziska – Xi Wang | 3:0 (11:8,11:6,11:2) |
22:00 | Kirill Gerassimenko – Hugo Calderano | 2:3 (9:11,12:10,8:11,11:9,5:11) |
22:00 | Ruwen Filus – Abdel-Kader Salifou | 3:1 (6:11,11:3,11:3,11:7) |
22:15 | Alvaro Robles – Timo Boll | 1:3 (5:11,9:11,11:6,4:11) |
22:15 | Darko Jorgic – Deni Kozul | 3:1 (11:6,7:11,11:9,11:5) |
22:30 | Tomokazu Harimoto – Bastian Steger | 1:3 (11:7,14:16,9:11,4:11) |
22:45 | Tomokazu Harimoto – Hugo Calderano | 3:0 (11:8,11:9,12:10) |
22:45 | Panagiotis Gionis – Anton Kallberg/Kristian Karlsson | 0:3 (5:11,5:11,6:11) |
Pro Spin Series. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
22:05 | Anna Lodygina – Elena Ivanova V | 2:4 (11:7,7:11,5:11,11:9,8:11,8:11) |
22:45 | Neonila Popova – Svetlana Logvinova | 3:4 (8:11,11:9,11:7,8:11,11:9,8:11,11:13) |
23:30 | Elena Ivanova V – Neonila Popova | 4:1 (11:9,13:15,11:4,11:9,11:4) |
France. Pro A. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
23:00 | Linda Bergstrom – Minhyung Jee | 1:3 (11:6,5:11,3:11,8:11) |
23:30 | Dora Madarasz/Nandor Ecseki – Rachel Moret | 3:0 (12:10,11:6,11:6) |