Table tennis results
Setka Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Aleksandr Gomilko – Alexander Buberenko | 3:2 (13:11,4:11,12:14,11:8,11:9) |
00:00 | Ludek Stoces – Oleg Bindas | 3:1 (5:11,11:7,11:5,11:8) |
00:30 | Yaroslav Makovka – Sergey Levyn | 3:0 (13:11,11:9,13:11) |
00:30 | Denis Pesternikov – Nazar Danilyuk | 1:3 (5:11,15:13,7:11,9:11) |
00:45 | Vitaliy Gusev – Lukasz Provaznik | 3:0 (11:7,11:4,11:6) |
00:45 | Dmytro Rehotun – Victor Evtodiy | 3:1 (8:11,11:8,11:9,11:9) |
01:00 | Ryslan Solomko – Dmitry Lazuryk | 3:1 (8:11,11:7,11:6,12:10) |
01:00 | Artem Chepurnoy – Aleksandr Kovalchuk Gr. | 3:1 (11:8,11:9,6:11,11:5) |
01:00 | Ludek Stoces – Sergey Miroshnichenko | 3:1 (9:11,11:5,11:6,11:5) |
01:30 | Artem Trofimchuk – Yuri Kurischenko | 3:2 (11:5,11:5,5:11,9:11,15:13) |
01:30 | Aleksandr Gomilko – Victor Evtodiy | 1:3 (3:11,7:11,11:2,8:11) |
01:30 | Nazar Danilyuk – Oleg Bindas | 3:2 (8:11,1:11,11:6,11:8,11:3) |
02:00 | Dmitry Lazuryk – Alexander Buberenko | 2:3 (11:7,11:7,3:11,4:11,4:11) |
02:00 | Denis Pesternikov – Sergey Miroshnichenko | 1:3 (13:15,12:10,7:11,8:11) |
02:00 | Yaroslav Makovka – Aleksandr Kovalchuk Gr. | 2:3 (16:14,1:11,11:7,6:11,7:11) |
02:30 | Ludek Stoces – Nazar Danilyuk | 1:3 (4:11,11:13,11:8,9:11) |
02:30 | Dmytro Rehotun – Ryslan Solomko | 0:3 (7:11,8:11,7:11) |
02:30 | Yuri Kurischenko – Sergey Levyn | 2:3 (11:4,11:8,10:12,9:11,10:12) |
03:00 | Artem Chepurnoy – Artem Trofimchuk | 3:1 (11:7,11:6,3:11,11:8) |
03:00 | Sergey Miroshnichenko – Oleg Bindas | 1:3 (11:6,5:11,5:11,9:11) |
03:00 | Aleksandr Gomilko – Dmitry Lazuryk | 2:3 (11:8,9:11,6:11,11:8,6:11) |
03:30 | Yaroslav Makovka – Yuri Kurischenko | 1:3 (11:8,8:11,7:11,5:11) |
03:30 | Ryslan Solomko – Victor Evtodiy | 3:1 (12:10,9:11,11:8,11:5) |
03:30 | Ludek Stoces – Denis Pesternikov | 3:1 (8:11,11:4,11:7,11:8) |
04:00 | Sergey Miroshnichenko – Denis Pesternikov | 3:2 (9:11,19:17,7:11,11:6,12:10) |
04:00 | Artem Trofimchuk – Aleksandr Kovalchuk Gr. | 3:2 (11:8,5:11,11:8,7:11,14:12) |
04:00 | Dmytro Rehotun – Alexander Buberenko | 2:3 (7:11,11:8,12:10,6:11,5:11) |
04:30 | Artem Chepurnoy – Sergey Levyn | 3:1 (8:11,11:9,11:3,11:9) |
04:30 | Aleksandr Gomilko – Ryslan Solomko | 1:3 (8:11,8:11,11:5,5:11) |
04:30 | Nazar Danilyuk – Ludek Stoces | 3:2 (10:12,13:11,12:10,10:12,12:10) |
05:00 | Dmytro Rehotun – Dmitry Lazuryk | 3:1 (11:6,11:4,5:11,11:8) |
05:00 | Yaroslav Makovka – Artem Trofimchuk | 0:3 (2:11,7:11,2:11) |
05:30 | Victor Evtodiy – Alexander Buberenko | 2:3 (8:11,8:11,13:11,12:10,8:11) |
05:30 | Artem Chepurnoy – Yuri Kurischenko | 1:3 (11:7,6:11,7:11,10:12) |
06:00 | Aleksandr Kovalchuk Gr. – Sergey Levyn | 3:0 (11:8,11:9,11:9) |
06:05 | Aleksandr Gomilko – Dmytro Rehotun | 2:3 (11:6,7:11,6:11,16:14,7:11) |
06:30 | Yaroslav Makovka – Artem Chepurnoy | 0:3 (8:11,3:11,9:11) |
06:45 | Artem Trofimchuk – Sergey Levyn | 0:3 (5:11,6:11,7:11) |
06:45 | Ryslan Solomko – Alexander Buberenko | 0:3 (8:11,8:11,6:11) |
07:00 | Dmitry Lazuryk – Victor Evtodiy | 3:2 (6:11,11:8,8:11,11:9,14:12) |
07:00 | Roman Boklag – Dmitry Kunchurov | 0:3 (12:14,9:11,6:11) |
07:15 | Vladimir Okopnyy – Mikhail Vivatenko | 1:3 (11:7,8:11,11:13,1:11) |
07:15 | Yuri Kurischenko – Aleksandr Kovalchuk Gr. | 1:3 (10:12,12:10,7:11,10:12) |
07:15 | Bohdan Plakhtiy – Ihor Dubyna | 3:1 (14:12,10:12,11:7,11:5) |
07:30 | Roman Zaporozhets – Viktor Zyakun | 1:3 (8:11,9:11,12:10,6:11) |
07:45 | Andrii Dudka – Oleksii Kulbach | 0:3 (8:11,8:11,9:11) |
07:45 | Jaroslav Tebenko – Yury Kolos | 3:2 (11:6,10:12,11:9,9:11,11:5) |
08:00 | Sergey Maluk – Dmitry Kunchurov | 1:3 (9:11,11:4,6:11,8:11) |
08:00 | Vladimir Chernobab – Roman Cherevko | 1:3 (6:11,6:11,11:5,12:14) |
08:15 | Oleg Krupyy – Mykhail Senyk | 2:3 (11:9,6:11,8:11,11:7,7:11) |
08:15 | Vladimir Korobko – Andrey Guchok | 3:2 (8:11,2:11,11:7,11:3,11:9) |
08:30 | Evgeniy Gonchar – Vadym Bochkovskiy | 3:1 (12:10,11:13,11:5,11:8) |
08:30 | Roman Boklag – Roman Zaporozhets | 1:3 (6:11,9:11,14:12,8:11) |
08:45 | Sergey Maluk – Viktor Zyakun | 3:2 (2:11,11:9,7:11,11:9,11:2) |
08:45 | Vladimir Okopnyy – Yury Kolos | 0:3 (9:11,5:11,10:12) |
08:45 | Bohdan Plakhtiy – Oleksii Kulbach | 3:1 (11:9,11:8,7:11,11:5) |
09:00 | Sergey Sokolovsky – Andrey Peretyatko | 3:0 (11:7,11:8,11:5) |
09:15 | Andrey Guchok – Mikhail Vivatenko | 2:3 (12:10,4:11,4:11,11:5,5:11) |
09:15 | Mykhail Senyk – Ihor Dubyna | 0:3 (6:11,6:11,7:11) |
09:30 | Roman Zaporozhets – Dmitry Kunchurov | 2:3 (8:11,9:11,12:10,11:9,7:11) |
09:30 | Vladimir Chernobab – Vadym Bochkovskiy | 3:1 (11:9,11:6,7:11,11:9) |
09:45 | Andrii Dudka – Oleg Krupyy | 0:3 (5:11,12:14,9:11) |
09:45 | Jaroslav Tebenko – Vladimir Korobko | 1:3 (11:9,7:11,9:11,10:12) |
10:00 | Roman Boklag – Viktor Zyakun | 0:3 (5:11,9:11,12:14) |
10:00 | Andrey Peretyatko – Roman Cherevko | 2:3 (11:8,7:11,11:9,7:11,3:11) |
10:15 | Bohdan Plakhtiy – Mykhail Senyk | 2:3 (6:11,11:4,11:7,8:11,7:11) |
10:30 | Vladimir Okopnyy – Andrey Guchok | 2:3 (8:11,11:6,11:5,9:11,10:12) |
10:30 | Sergey Maluk – Roman Zaporozhets | 0:3 (9:11,9:11,6:11) |
10:30 | Evgeniy Gonchar – Sergey Sokolovsky | 0:3 (9:11,6:11,10:12) |
10:45 | Vladimir Korobko – Yury Kolos | 3:0 (11:4,11:2,12:10) |
10:45 | Oleg Krupyy – Oleksii Kulbach | 3:0 (11:4,11:6,11:4) |
11:00 | Vladimir Chernobab – Andrey Peretyatko | 1:3 (11:8,12:14,8:11,5:11) |
11:00 | Viktor Zyakun – Dmitry Kunchurov | 3:2 (7:11,11:8,9:11,11:7,11:9) |
11:15 | Jaroslav Tebenko – Mikhail Vivatenko | 2:3 (7:11,11:8,1:11,11:6,7:11) |
11:15 | Andrii Dudka – Ihor Dubyna | 0:3 (7:11,8:11,5:11) |
11:30 | Sergey Sokolovsky – Vadym Bochkovskiy | 3:2 (11:5,11:13,11:4,9:11,11:8) |
11:30 | Bohdan Plakhtiy – Oleg Krupyy | 3:1 (11:5,11:8,10:12,11:6) |
11:30 | Sergey Maluk – Roman Boklag | 0:3 (10:12,6:11,6:11) |
11:45 | Vladimir Okopnyy – Vladimir Korobko | 3:0 (11:4,11:8,11:7) |
12:00 | Evgeniy Gonchar – Roman Cherevko | 1:3 (11:8,7:11,7:11,4:11) |
12:00 | Roman Zaporozhets – Roman Boklag | 2:3 (11:7,13:11,9:11,6:11,10:12) |
12:15 | Andrii Dudka – Mykhail Senyk | 0:3 (8:11,5:11,2:11) |
12:15 | Jaroslav Tebenko – Andrey Guchok | 1:3 (9:11,11:7,12:14,9:11) |
12:30 | Vladimir Chernobab – Sergey Sokolovsky | 0:3 (8:11,5:11,6:11) |
12:30 | Dmitry Kunchurov – Viktor Zyakun | 3:2 (4:11,12:10,11:9,8:11,11:9) |
12:45 | Oleksii Kulbach – Ihor Dubyna | 3:1 (11:5,6:11,11:3,11:9) |
12:45 | Yury Kolos – Mikhail Vivatenko | 0:3 (3:11,9:11,5:11) |
13:00 | Dmitry Kuzmenko – Aleksandr Syksa | 3:1 (11:6,11:13,11:5,11:5) |
13:00 | Sergey Dovzhenko – Vadim Reva | 3:1 (11:7,11:7,5:11,11:7) |
13:00 | Evgeniy Gonchar – Andrey Peretyatko | 1:3 (15:13,9:11,10:12,7:11) |
13:15 | Vladimir Okopnyy – Jaroslav Tebenko | 2:3 (11:7,5:11,3:11,11:8,5:11) |
13:15 | Bohdan Plakhtiy – Andrii Dudka | 1:3 (8:11,11:5,12:14,10:12) |
13:15 | Filip Vesely – Martin Bruk | 3:1 (11:9,12:10,7:11,11:8) |
13:30 | Vadym Bochkovskiy – Roman Cherevko | 0:3 (4:11,6:11,6:11) |
13:30 | Andrey Lushchik – Vasily Kondratenko | 3:0 (11:6,18:16,11:5) |
13:30 | Bogdan Panchenko – Alexander Zaytsev | 0:3 (5:11,8:11,5:11) |
13:30 | Sergey Burdelny – Sergey Solomko | 1:3 (11:9,8:11,8:11,7:11) |
13:45 | Oleg Krupyy – Ihor Dubyna | 2:3 (3:11,12:10,11:7,9:11,10:12) |
13:45 | Vladimir Korobko – Mikhail Vivatenko | 3:1 (4:11,11:4,11:8,11:7) |
14:00 | Vladimir Chernobab – Evgeniy Gonchar | 1:3 (11:8,4:11,8:11,12:14) |
14:00 | Vitaly Novikov – Andrey Dekhtiarenko | 3:0 (11:8,11:3,12:10) |
14:00 | Michael Kistechko – Yaroslav Kovshun | 0:3 (5:11,4:11,8:11) |
14:00 | Yaroslav Makovka – Dmitriy Arzanov | 3:2 (7:11,11:6,4:11,11:8,12:10) |
14:15 | Miroslav Kleman – Kristian Varga | 0:3 (5:11,9:11,2:11) |
14:15 | Andrey Guchok – Yury Kolos | 1:3 (10:12,8:11,11:8,10:12) |
14:15 | Mykhail Senyk – Oleksii Kulbach | 3:1 (7:11,11:6,11:3,11:5) |
14:15 | Filip Vesely – Stepan Remunda | 3:1 (11:6,11:9,9:11,11:5) |
14:30 | Sergey Sokolovsky – Roman Cherevko | 3:0 (11:7,11:4,11:3) |
14:30 | Sergey Dovzhenko – Sergey Solomko | 3:2 (11:9,11:5,2:11,10:12,11:7) |
14:30 | Dmitry Kuzmenko – Alexander Zaytsev | 1:3 (7:11,9:11,13:11,7:11) |
14:30 | Victor Bereza – Eduard Populovsky | 3:0 (11:8,12:10,11:8) |
14:45 | Peter Stracar – Dusan Zelman | 1:3 (11:2,8:11,9:11,7:11) |
14:45 | Sergey Miroshnichenko – Nazar Danilyuk | 2:3 (6:11,13:11,5:11,11:8,7:11) |
15:00 | Andrey Peretyatko – Vadym Bochkovskiy | 1:3 (10:12,7:11,11:6,8:11) |
15:00 | Dmitriy Arzanov – Aleksandr Syksa | 3:1 (11:7,11:13,12:10,12:10) |
15:00 | Andrey Lushchik – Andrey Dekhtiarenko | 3:1 (11:8,11:4,6:11,11:6) |
15:00 | Yaroslav Kovshun – Vadim Reva | 1:3 (11:9,6:11,2:11,6:11) |
15:15 | Bogdan Gavrilyuk – Oleg Bindas | 0:3 (5:11,4:11,3:11) |
15:30 | Bogdan Panchenko – Yaroslav Makovka | 1:3 (8:11,9:11,11:6,9:11) |
15:30 | Eduard Populovsky – Vasily Kondratenko | 1:3 (11:9,7:11,5:11,9:11) |
15:30 | Sergey Burdelny – Vadim Reva | 3:1 (11:2,9:11,11:5,13:11) |
15:35 | Sergey Burdelny – Michael Kistechko | 3:1 (8:11,11:5,11:4,11:8) |
15:45 | Michael Kistechko – Ludek Stoces | 2:3 (9:11,10:12,11:9,12:10,10:12) |
16:00 | Sergey Dovzhenko – Yaroslav Kovshun | 1:3 (11:8,7:11,7:11,11:13) |
16:00 | Alexander Buberenko – Ryslan Solomko | 0:3 (8:11,6:11,3:11) |
16:00 | Dmitry Kuzmenko – Dmitriy Arzanov | 3:0 (11:7,11:8,11:8) |
16:15 | Vitaly Novikov – Victor Bereza | 3:0 (11:6,11:7,11:6) |
16:30 | Victor Evtodiy – Dmitry Lazuryk | 1:3 (4:11,11:9,5:11,6:11) |
16:30 | Michael Kistechko – Sergey Solomko | 1:3 (7:11,11:9,7:11,9:11) |
16:30 | Yaroslav Makovka – Alexander Zaytsev | 0:3 (9:11,8:11,3:11) |
16:30 | Andrey Lushchik – Eduard Populovsky | 2:3 (12:10,5:11,10:12,11:5,6:11) |
17:00 | Bogdan Panchenko – Aleksandr Syksa | 1:3 (11:9,11:13,6:11,4:11) |
17:15 | Victor Bereza – Andrey Dekhtiarenko | 2:3 (11:4,8:11,11:6,6:11,7:11) |
17:15 | Sergey Levyn – Artem Trofimchuk | 3:2 (9:11,6:11,13:11,11:5,11:8) |
17:15 | Bogdan Gavrilyuk – Michael Kistechko | 2:3 (8:11,11:8,7:11,11:6,6:11) |
17:30 | Dmitry Kuzmenko – Yaroslav Makovka | 0:3 (6:11,6:11,9:11) |
17:30 | Vitaly Novikov – Vasily Kondratenko | 2:3 (5:11,12:10,11:4,9:11,9:11) |
17:30 | Victor Evtodiy – Ryslan Solomko | 3:2 (11:8,8:11,8:11,12:10,11:8) |
17:30 | Sergey Dovzhenko – Michael Kistechko | 3:2 (11:7,11:6,6:11,8:11,11:5) |
17:45 | Ludek Stoces – Dominik Horak | 1:3 (4:11,11:7,13:15,5:11) |
18:00 | Alexander Buberenko – Dmitry Lazuryk | 3:0 (11:7,11:7,13:11) |
18:00 | Andrey Lushchik – Victor Bereza | 3:2 (11:9,8:11,12:10,5:11,11:7) |
18:00 | Sergey Miroshnichenko – Ludek Stoces | 0:3 (8:11,7:11,10:12) |
18:00 | Bogdan Panchenko – Dmitriy Arzanov | 3:0 (11:9,11:9,11:8) |
18:00 | Sergey Burdelny – Yaroslav Kovshun | 3:2 (13:15,12:10,11:7,6:11,11:8) |
18:15 | Michael Kistechko – Oleg Bindas | 1:3 (7:11,6:11,11:9,7:11) |
18:30 | Alexander Zaytsev – Aleksandr Syksa | 3:0 (11:5,11:6,11:3) |
18:30 | Vitaly Novikov – Eduard Populovsky | 2:3 (7:11,11:7,11:9,7:11,8:11) |
18:30 | Sergey Solomko – Vadim Reva | 0:3 (10:12,3:11,10:12) |
18:45 | Bogdan Gavrilyuk – Nazar Danilyuk | 3:1 (9:11,11:5,13:11,11:9) |
19:00 | Sergey Dovzhenko – Sergey Burdelny | 3:0 (12:10,11:5,11:4) |
19:00 | Dmitry Kuzmenko – Bogdan Panchenko | 3:2 (11:8,7:11,11:8,8:11,11:6) |
19:15 | Sergey Miroshnichenko – Michael Kistechko | 0:3 (7:11,4:11,13:15) |
19:15 | Andrey Dekhtiarenko – Vasily Kondratenko | 0:3 (9:11,5:11,6:11) |
19:15 | Ludek Stoces – Ludek Stoces | 3:0 (11:5,11:6,12:10) |
19:30 | Yaroslav Makovka – Aleksandr Syksa | 1:3 (11:3,8:11,8:11,6:11) |
19:30 | Michael Kistechko – Vadim Reva | 0:3 (2:11,6:11,11:13) |
19:40 | Andrey Lushchik – Vitaly Novikov | 1:3 (12:10,2:11,7:11,3:11) |
19:45 | Bogdan Gavrilyuk – Ludek Stoces | 0:3 (4:11,10:12,11:13) |
19:45 | Sergey Levyn – Aleksandr Kovalchuk Gr. | 2:3 (8:11,8:11,11:8,12:10,5:11) |
20:00 | Victor Evtodiy – Aleksandr Gomilko | 0:3 (10:12,7:11,9:11) |
20:00 | Yaroslav Kovshun – Sergey Solomko | 3:0 (11:6,11:3,11:3) |
20:00 | Dmitriy Arzanov – Alexander Zaytsev | 3:1 (7:11,12:10,11:6,11:9) |
20:15 | Oleg Bindas – Nazar Danilyuk | 0:3 (5:11,8:11,11:13) |
20:15 | Victor Bereza – Vasily Kondratenko | 1:3 (7:11,11:7,8:11,8:11) |
20:30 | Eduard Populovsky – Andrey Dekhtiarenko | 3:1 (11:7,8:11,11:4,11:9) |
20:45 | Sergey Miroshnichenko – Bogdan Gavrilyuk | 1:3 (10:12,11:3,9:11,9:11) |
21:00 | Dmitry Lazuryk – Aleksandr Gomilko | 2:3 (7:11,7:11,11:5,11:4,6:11) |
21:15 | Michael Kistechko – Nazar Danilyuk | 1:3 (9:11,11:4,7:11,7:11) |
21:15 | Jan Hruska – Pavel Moulis | 3:2 (11:13,11:9,9:11,11:3,11:8) |
21:45 | Aleksandr Kovalchuk Gr. – Yuri Kurischenko | 1:3 (7:11,5:11,11:8,6:11) |
21:45 | Jiri Cermak – Miroslav Sersen | 3:2 (8:11,5:11,11:2,13:11,11:7) |
22:15 | Jan Hruska – Miroslav Sersen | 3:1 (11:6,11:8,8:11,11:9) |
23:00 | Sergey Levyn – Yuri Kurischenko | 1:3 (11:8,3:11,9:11,11:13) |
23:00 | Jan Hruska – Jiri Cermak | 1:3 (11:9,10:12,3:11,9:11) |
23:00 | Oleh Martynenko – Mykyta Smyrnov | 3:1 (11:5,11:7,8:11,11:9) |
23:30 | Alexander Govorunets – Anton Shipilov | 3:1 (11:6,11:6,8:11,14:12) |
Armenia. ITT Cup. Group B
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Vaclav Nohejl – Roman Polovka | 3:2 (14:12,7:11,11:7,8:11,11:7) |
00:00 | Josef Medek – Marek Zaskodny | 3:2 (11:8,7:11,11:9,7:11,11:7) |
00:15 | Petr Masa – Ales Krejci | 1:3 (15:13,3:11,8:11,6:11) |
00:15 | Ladislav Vosyka – Daniel Krupa | 0:3 (4:11,9:11,7:11) |
00:30 | Tadeas Zika – Tomas Postelt | 3:0 (11:4,12:10,11:8) |
00:30 | Jan Potensky – Jiri Hyrsl | 1:3 (11:5,6:11,6:11,7:11) |
00:45 | Radek Rose – Jiri Nesnera | 3:2 (8:11,11:6,11:3,10:12,11:4) |
00:45 | Ladislav Havel – Pavel Vilhelm | 3:2 (7:11,13:11,9:11,11:8,11:5) |
01:15 | Karel Brozhik – Jiri Ruzicka | 2:3 (11:3,13:11,4:11,9:11,5:11) |
01:15 | Zdenek Bron – Marek Placek | 1:3 (7:11,16:14,8:11,11:13) |
01:45 | Jiri Nesnera – Michal Zahradka | 2:3 (10:12,11:6,9:11,11:9,9:11) |
01:45 | Pavel Vilhelm – Jaroslav Strnad 1964 | 2:3 (12:14,4:11,11:8,13:11,3:11) |
02:15 | Radek Rose – Karel Brozhik | 3:2 (11:8,7:11,8:11,11:4,11:8) |
02:15 | Ladislav Havel – Zdenek Bron | 3:1 (8:11,14:12,11:8,11:5) |
02:45 | Jaroslav Strnad 1964 – Marek Placek | 1:3 (12:10,4:11,10:12,6:11) |
02:45 | Michal Zahradka – Jiri Ruzicka | 3:2 (9:11,11:9,11:7,6:11,11:6) |
03:15 | Pavel Vilhelm – Zdenek Bron | 1:3 (11:5,10:12,9:11,5:11) |
03:30 | Jiri Nesnera – Karel Brozhik | 3:2 (11:9,6:11,11:8,7:11,11:7) |
03:45 | Jiri Ruzicka – Radek Rose | 3:1 (11:8,11:7,6:11,14:12) |
03:45 | Marek Placek – Ladislav Havel | 2:3 (8:11,11:2,11:6,11:13,8:11) |
04:15 | Zdenek Bron – Jaroslav Strnad 1964 | 2:3 (11:8,0:11,9:11,11:5,9:11) |
04:30 | Karel Brozhik – Michal Zahradka | 1:3 (9:11,11:9,5:11,5:11) |
04:45 | Jiri Ruzicka – Jiri Nesnera | 3:1 (11:7,11:7,7:11,11:8) |
04:45 | Marek Placek – Pavel Vilhelm | 2:3 (4:11,11:8,7:11,11:6,10:12) |
05:15 | Michal Zahradka – Radek Rose | 1:3 (5:11,7:11,12:10,3:11) |
05:15 | Jaroslav Strnad 1964 – Ladislav Havel | 0:3 (7:11,7:11,6:11) |
06:00 | Jaroslav Strnad 1964 – Pavel Vilhelm | 1:3 (11:13,11:4,9:11,8:11) |
06:00 | Michal Zahradka – Jiri Nesnera | 1:3 (11:4,9:11,4:11,9:11) |
06:15 | Ladislav Havel – Marek Placek | 2:3 (11:9,11:5,7:11,8:11,6:11) |
08:45 | David Stusek – Filip Valek | 1:3 (11:9,6:11,6:11,9:11) |
08:45 | Miroslav Adamec – Mikulas Leopold | 3:0 (12:10,11:7,11:8) |
08:45 | Josef Kutifel – Matous Klimenta | 3:0 (11:7,11:5,14:12) |
09:00 | Stanislav Hudec – Stanislav Kafka | 1:3 (11:9,8:11,8:11,9:11) |
09:15 | Erik Mares – Viktor Skokan | 3:1 (8:11,11:6,11:5,11:9) |
09:15 | Jiri Moravek – Zdenek Kasinski | 1:3 (11:4,3:11,9:11,7:11) |
09:15 | Jiri Skalicky – Jan Herold | 3:0 (11:7,11:5,11:8) |
09:30 | Petr Zivny – Josef Koutnik | 3:0 (11:6,11:3,11:9) |
09:45 | Matous Klimenta – Erik Mares | 0:3 (6:11,9:11,6:11) |
09:45 | Mikulas Leopold – Jiri Moravek | 3:1 (12:10,10:12,12:10,11:8) |
09:45 | Filip Valek – Jiri Skalicky | 3:0 (12:10,13:11,11:9) |
10:00 | Stanislav Kafka – Petr Zivny | 2:3 (11:8,6:11,11:8,8:11,9:11) |
10:15 | Viktor Skokan – Josef Kutifel | 3:1 (11:5,11:9,8:11,11:6) |
10:15 | Jan Herold – David Stusek | 1:3 (2:11,10:12,11:6,8:11) |
10:15 | Zdenek Kasinski – Miroslav Adamec | 2:3 (11:5,6:11,11:8,5:11,10:12) |
10:30 | Josef Koutnik – Stanislav Hudec | 3:1 (10:12,11:5,11:8,12:10) |
10:45 | Miroslav Adamec – Jiri Moravek | 1:3 (10:12,11:8,2:11,9:11) |
10:45 | Josef Kutifel – Erik Mares | 1:3 (11:8,5:11,6:11,4:11) |
10:45 | David Stusek – Jiri Skalicky | 2:3 (11:6,12:10,9:11,4:11,4:11) |
11:00 | Stanislav Hudec – Petr Zivny | 2:3 (9:11,14:12,6:11,12:10,9:11) |
11:15 | Filip Valek – Jan Herold | 2:3 (7:11,11:7,11:9,8:11,9:11) |
11:15 | Mikulas Leopold – Zdenek Kasinski | 2:3 (8:11,7:11,11:7,11:8,4:11) |
11:15 | Matous Klimenta – Viktor Skokan | 1:3 (8:11,7:11,11:5,6:11) |
11:30 | Stanislav Kafka – Josef Koutnik | 3:2 (11:9,8:11,13:11,10:12,12:10) |
11:45 | Jiri Moravek – Mikulas Leopold | 3:1 (11:6,11:4,11:13,11:8) |
12:00 | David Stusek – Jan Herold | 3:0 (11:7,11:6,11:9) |
12:30 | Petr Zivny – Stanislav Kafka | 3:2 (7:11,11:5,11:5,10:12,11:4) |
12:45 | Filip Picka – Miroslav Malek | 2:3 (9:11,9:11,11:6,11:2,12:14) |
12:45 | Lukas Jindrak – Josef Obeslo Jr. | 3:2 (11:5,11:7,5:11,4:11,11:8) |
12:45 | Jan Przybyla – Lubomir Navrat | 2:3 (8:11,11:9,11:9,13:15,6:11) |
12:45 | Radim Uhlar – Kamil Novak | 3:2 (9:11,1:11,11:5,11:6,11:8) |
13:15 | Vojtech Konvicka – Tomas Ogrocki | 3:2 (10:12,11:7,9:11,11:7,11:3) |
13:15 | Miloslav Dvorak – Petr Svoboda | 3:1 (11:7,11:3,4:11,11:2) |
13:15 | Jan Kanera – Viktor Skokan | 3:2 (11:8,11:8,9:11,10:12,11:4) |
13:15 | Jan Jablonovsky – Julius Lazar | 1:3 (11:8,6:11,7:11,6:11) |
13:45 | Kamil Novak – Jan Jablonovsky | 3:0 (11:4,11:5,11:6) |
13:45 | Josef Obeslo Jr. – Jan Kanera | 3:2 (4:11,11:6,11:9,4:11,11:6) |
13:45 | Lubomir Navrat – Vojtech Konvicka | 0:3 (5:11,5:11,8:11) |
13:45 | Miroslav Malek – Miloslav Dvorak | 3:1 (11:9,11:5,10:12,11:8) |
14:15 | Petr Svoboda – Filip Picka | 2:3 (9:11,1:11,11:8,11:6,6:11) |
14:15 | Viktor Skokan – Lukas Jindrak | 1:3 (7:11,11:6,7:11,9:11) |
14:15 | Tomas Ogrocki – Jan Przybyla | 2:3 (9:11,11:6,9:11,11:9,12:14) |
14:15 | Julius Lazar – Radim Uhlar | 3:1 (14:12,11:5,10:12,11:2) |
14:45 | Filip Picka – Miloslav Dvorak | 3:1 (11:9,11:7,6:11,11:3) |
14:45 | Lukas Jindrak – Jan Kanera | 3:1 (11:13,12:10,11:0,11:9) |
14:45 | Jan Przybyla – Vojtech Konvicka | 1:3 (11:13,10:12,11:9,7:11) |
15:00 | Radim Uhlar – Jan Jablonovsky | 3:0 (11:5,11:7,11:9) |
15:15 | Miroslav Malek – Petr Svoboda | 3:2 (11:9,7:11,7:11,11:6,11:3) |
15:15 | Josef Obeslo Jr. – Viktor Skokan | 3:1 (11:13,11:8,13:11,16:14) |
15:15 | Lubomir Navrat – Tomas Ogrocki | 3:2 (3:11,13:15,11:5,11:7,11:9) |
15:30 | Kamil Novak – Julius Lazar | 3:2 (12:10,13:11,1:11,7:11,11:8) |
16:00 | Jan Przybyla – Tomas Ogrocki | 1:3 (8:11,11:6,4:11,6:11) |
16:15 | Miroslav Malek – Filip Picka | 1:3 (8:11,9:11,12:10,5:11) |
16:15 | Julius Lazar – Kamil Novak | 3:2 (9:11,7:11,11:6,11:5,11:4) |
16:15 | Vojtech Konvicka – Lubomir Navrat | 1:3 (12:14,11:5,5:11,4:11) |
16:45 | David Mutl – Stefan Samko | 1:3 (7:11,8:11,11:7,6:11) |
16:45 | Tomas Andrle – Radim Uhlar | 0:3 (11:13,7:11,7:11) |
16:45 | Josef Toth – Vojtech Konvicka | 1:3 (14:12,12:14,8:11,9:11) |
17:00 | Michal Zobac – Martin Mastera | 3:0 (11:8,11:8,11:6) |
17:15 | Daniel Tuma – Jan Jablonovsky | 0:3 (8:11,5:11,4:11) |
17:15 | Miroslav Barta – Pavel Marx | 3:0 (11:5,11:7,11:7) |
17:15 | Dominik Lengal – Jiri Babinek | 3:1 (11:5,8:11,11:6,11:6) |
17:15 | Jiri Foltynek – Alois Kanak | 2:3 (11:6,10:12,8:11,11:4,8:11) |
17:45 | Stefan Samko – Miroslav Barta | 1:3 (11:9,4:11,8:11,2:11) |
17:45 | Radim Uhlar – Daniel Tuma | 3:1 (11:6,12:10,9:11,11:3) |
17:45 | Vojtech Konvicka – Jiri Foltynek | 3:0 (11:4,14:12,11:8) |
17:45 | Martin Mastera – Dominik Lengal | 1:3 (7:11,12:10,6:11,7:11) |
18:15 | Jan Jablonovsky – Tomas Andrle | 3:1 (9:11,11:7,12:10,11:5) |
18:15 | Alois Kanak – Josef Toth | 0:3 (9:11,6:11,10:12) |
18:15 | Pavel Marx – David Mutl | 0:3 (9:11,9:11,7:11) |
18:30 | Jiri Babinek – Michal Zobac | 0:3 (6:11,9:11,3:11) |
18:45 | David Mutl – Miroslav Barta | 3:0 (11:6,12:10,11:8) |
18:45 | Michal Zobac – Dominik Lengal | 0:3 (8:11,9:11,8:11) |
18:45 | Josef Toth – Jiri Foltynek | 0:3 (6:11,8:11,8:11) |
19:00 | Tomas Andrle – Daniel Tuma | 3:0 (11:7,12:10,11:8) |
19:15 | Martin Mastera – Jiri Babinek | 3:1 (7:11,11:9,12:10,12:10) |
19:15 | Vojtech Konvicka – Alois Kanak | 3:1 (11:8,11:9,9:11,11:5) |
19:15 | Stefan Samko – Pavel Marx | 3:2 (9:11,11:6,7:11,11:9,12:10) |
19:45 | Josef Toth – Alois Kanak | 3:1 (11:8,11:7,6:11,11:6) |
20:15 | Dominik Lengal – Michal Zobac | 2:3 (13:11,5:11,12:10,6:11,6:11) |
20:45 | Milan Smesny – Milan Vrabec | 0:3 (5:11,7:11,9:11) |
20:45 | Ladislav Vosyka – Zbynek Pagac | 3:0 (11:5,11:4,16:14) |
20:45 | Jan Jirek – Martin Mastera | 3:0 (11:7,13:11,11:9) |
20:45 | Jiri Plachy – Roman Polovka | 3:0 (11:6,11:5,11:4) |
21:15 | Dalibor Velky Jr. – Petr Jochym | 1:3 (11:13,3:11,11:7,8:11) |
21:15 | Jiri Hyrsl – Marek Placek | 1:3 (8:11,11:9,2:11,8:11) |
21:15 | Leos Havrda – Pavel Sprynar | 3:2 (9:11,11:6,11:6,7:11,11:4) |
21:45 | Zbynek Pagac – Dalibor Velky Jr. | 0:3 (5:11,8:11,7:11) |
21:45 | Milan Vrabec – Leos Havrda | 1:3 (5:11,11:7,11:13,4:11) |
21:45 | Roman Polovka – Jiri Hyrsl | 3:2 (5:11,11:9,9:11,12:10,11:5) |
22:15 | Jiri Babinek – Jan Jirek | 0:3 (11:13,9:11,5:11) |
22:15 | Marek Placek – Jiri Plachy | 3:1 (11:9,5:11,11:9,11:7) |
22:15 | Pavel Sprynar – Milan Smesny | 2:3 (5:11,5:11,11:5,15:13,4:11) |
22:15 | Petr Jochym – Ladislav Vosyka | 2:3 (11:9,8:11,11:13,11:5,6:11) |
22:45 | Jan Jirek – Dominik Lengal | 1:3 (6:11,6:11,14:12,6:11) |
22:45 | Jiri Plachy – Jiri Hyrsl | 3:2 (11:4,9:11,10:12,11:7,11:5) |
22:45 | Ladislav Vosyka – Dalibor Velky Jr. | 1:3 (9:11,11:6,5:11,7:11) |
22:45 | Milan Smesny – Leos Havrda | 3:2 (12:10,8:11,5:11,11:9,11:5) |
23:15 | Zbynek Pagac – Petr Jochym | 1:3 (7:11,11:13,11:4,3:11) |
23:15 | Roman Polovka – Marek Placek | 1:3 (5:11,11:2,3:11,9:11) |
23:30 | Milan Vrabec – Pavel Sprynar | 3:2 (11:4,5:11,11:7,10:12,11:6) |
Czech Republic. TT Star Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Edgar Matinyan – Jon Mirzoyan | 0:3 (3:11,3:11,5:11) |
00:20 | Narek Ghazaryan – Robert Avagyan | 3:1 (9:11,11:8,11:5,11:7) |
00:40 | Edgar Aghumyan – Nerses Mazmanyan | 3:0 (11:8,11:5,11:9) |
01:00 | Edgar Matinyan – Robert Avagyan | 3:0 (13:11,17:15,11:9) |
01:20 | Jon Mirzoyan – Nerses Mazmanyan | 3:1 (9:11,11:4,11:5,11:5) |
01:40 | Narek Ghazaryan – Edgar Aghumyan | 3:0 (11:6,12:10,11:5) |
02:00 | Edgar Matinyan – Nerses Mazmanyan | 1:3 (11:8,2:11,8:11,6:11) |
02:20 | Robert Avagyan – Edgar Aghumyan | 0:3 (3:11,7:11,3:11) |
02:40 | Jon Mirzoyan – Narek Ghazaryan | 2:3 (9:11,11:8,11:2,9:11,9:11) |
03:00 | Edgar Matinyan – Edgar Aghumyan | 0:3 (6:11,10:12,2:11) |
03:20 | Nerses Mazmanyan – Narek Ghazaryan | 1:3 (8:11,11:8,7:11,8:11) |
04:20 | Robert Avagyan – Jon Mirzoyan | 0:3 (7:11,5:11,7:11) |
04:40 | Edgar Matinyan – Narek Ghazaryan | 0:3 (4:11,9:11,11:13) |
05:00 | Edgar Aghumyan – Jon Mirzoyan | 0:3 (4:11,7:11,12:14) |
05:20 | Nerses Mazmanyan – Robert Avagyan | 3:0 (11:3,12:10,14:12) |
05:40 | Jon Mirzoyan – Edgar Matinyan | 3:0 (11:4,11:8,11:6) |
06:00 | Robert Avagyan – Narek Ghazaryan | 1:3 (7:11,5:11,13:11,8:11) |
06:20 | Nerses Mazmanyan – Edgar Aghumyan | 3:1 (11:13,13:11,11:8,11:2) |
06:40 | Robert Avagyan – Edgar Matinyan | 1:3 (9:11,11:6,6:11,8:11) |
07:00 | Nerses Mazmanyan – Jon Mirzoyan | 2:3 (7:11,11:8,12:10,5:11,4:11) |
07:20 | Edgar Aghumyan – Narek Ghazaryan | 3:2 (13:11,6:11,12:10,5:11,11:9) |
07:40 | Nerses Mazmanyan – Edgar Matinyan | 3:0 (14:12,11:3,11:9) |
CTT 21. World Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Tomokazu Harimoto – Robert Gardos | 4:0 (11:6,11:9,11:8,11:5) |
00:15 | Ma Long – Ma Long | 2:4 (9:11,10:12,15:13,6:11,11:2,7:11) |
00:30 | Hugo Calderano – Hugo Calderano | 4:3 (11:5,11:8,4:11,11:9,6:11,4:11,11:6) |
01:00 | Patrick Franziska – Quadri Aruna | 4:2 (9:11,11:9,11:4,13:11,10:12,11:7) |
01:15 | Zhendong Fan – Ma Long | 4:0 (11:4,11:3,14:12,11:9) |
01:55 | Hugo Calderano – Patrick Franziska | 4:1 (11:7,12:10,11:6,4:11,11:5) |
02:05 | Ma Long – Hugo Calderano | 4:1 (11:5,6:11,11:7,13:11,11:6) |
02:40 | Robert Gardos – Ma Long | 4:3 (8:11,8:11,5:11,11:7,11:8,11:9,13:11) |
03:15 | Kanak Jha – Tomokazu Harimoto | 2:4 (8:11,7:11,11:8,11:7,7:11,10:12) |
04:05 | Ma Long – Hugo Calderano | 1:4 (7:11,11:2,13:15,9:11,8:11) |
04:50 | Tomokazu Harimoto – Liam Pitchford | 4:2 (11:5,11:9,14:12,9:11,6:11,13:11) |
05:35 | Tomokazu Harimoto – Ma Long | 4:2 (11:8,11:13,11:6,11:9,8:11,13:11) |
06:10 | Ma Long – Kanak Jha | 4:1 (8:11,11:7,13:11,13:11,11:9) |
06:55 | Hugo Calderano – Robert Gardos | 1:4 (0:11,11:6,7:11,2:11,8:11) |
07:30 | Patrick Franziska – Ma Long | 0:4 (9:11,6:11,3:11,6:11) |
08:05 | Zhendong Fan – Hugo Calderano | 4:2 (8:11,8:11,11:6,11:5,11:8,11:9) |
08:30 | Ma Long – Quadri Aruna | 4:0 (11:7,17:15,11:7,11:9) |
09:20 | Ma Long – Zhendong Fan | 2:4 (9:11,11:8,11:8,11:13,6:11,6:11) |
09:45 | Robert Gardos – Patrick Franziska | 4:3 (11:9,11:6,8:11,11:9,4:11,6:11,11:8) |
10:30 | Kanak Jha – Hugo Calderano | 2:4 (11:3,11:8,7:11,8:11,2:11,5:11) |
11:15 | Ma Long – Ma Long | 3:4 (11:5,11:6,9:11,11:9,6:11,3:11,11:13) |
11:55 | Tomokazu Harimoto – Tomokazu Harimoto | 4:2 (13:11,10:12,12:10,11:9,8:11,11:2) |
12:40 | Liam Pitchford – Hugo Calderano | 1:4 (5:11,11:7,7:11,10:12,6:11) |
13:35 | Tomokazu Harimoto – Ma Long | 1:4 (6:11,10:12,9:11,11:6,9:11) |
14:00 | Ma Long – Hugo Calderano | 4:1 (11:9,11:8,11:13,11:9,11:5) |
14:35 | Kanak Jha – Patrick Franziska | 1:4 (7:11,11:6,9:11,8:11,4:11) |
15:15 | Robert Gardos – Zhendong Fan | 1:4 (11:7,5:11,5:11,6:11,6:11) |
15:45 | Ma Long – Ma Long | 4:0 (11:9,11:9,13:11,11:2) |
16:20 | Hugo Calderano – Quadri Aruna | 4:1 (7:11,11:7,11:6,11:9,11:7) |
17:00 | Ma Long – Robert Gardos | 4:2 (3:11,11:4,11:9,8:11,11:8,12:10) |
17:20 | Zhendong Fan – Kanak Jha | 4:2 (9:11,11:8,11:7,11:7,8:11,11:2) |
18:00 | Patrick Franziska – Ma Long | 3:4 (11:6,11:5,11:7,12:14,6:11,0:11,6:11) |
18:40 | Hugo Calderano – Tomokazu Harimoto | 2:4 (6:11,6:11,11:7,11:7,5:11,9:11) |
19:30 | Ma Long – Liam Pitchford | 4:2 (10:12,11:4,4:11,11:6,12:10,12:10) |
20:10 | Tomokazu Harimoto – Hugo Calderano | 2:4 (11:4,7:11,3:11,8:11,11:9,4:11) |
21:00 | Liam Pitchford – Hugo Calderano | 3:4 (12:10,11:7,11:6,3:11,8:11,7:11,7:11) |
21:30 | Tomokazu Harimoto – Patrick Franziska | 1:4 (8:11,10:12,11:6,8:11,9:11) |
22:15 | Ma Long – Zhendong Fan | 2:4 (11:5,11:13,5:11,11:6,8:11,7:11) |
22:50 | Kanak Jha – Ma Long | 4:2 (11:9,9:11,11:8,8:11,11:6,11:8) |
23:35 | Robert Gardos – Quadri Aruna | 0:4 (7:11,6:11,4:11,5:11) |
Czech Republic. ITT Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Tomas Vorisek – Vaclav Ezr | 3:0 (11:7,11:7,11:4) |
00:30 | Martin Stusek – Matej Stach | 3:1 (12:10,8:11,11:8,11:9) |
01:40 | Matej Stach – Martin Stusek | 3:0 (11:7,11:8,11:9) |
10:00 | Petr Kubat – Lukas Adamec | 3:2 (11:8,8:11,11:9,7:11,11:5) |
10:31 | Petr Semrad – Zdenek Zahradka | 3:2 (11:8,6:11,9:11,11:8,11:9) |
11:00 | Lukas Adamec – Zdenek Zahradka | 2:3 (12:10,5:11,11:7,4:11,8:11) |
11:30 | Petr Kubat – Petr Semrad | 2:3 (11:8,7:11,8:11,11:8,2:11) |
12:00 | Petr Semrad – Lukas Adamec | 3:0 (13:11,11:5,11:5) |
12:30 | Zdenek Zahradka – Petr Kubat | 2:3 (9:11,8:11,11:5,11:9,8:11) |
13:10 | Zdenek Zahradka – Lukas Adamec | 2:3 (11:6,11:8,10:12,11:13,9:11) |
13:40 | Petr Semrad – Petr Kubat | 0:3 (9:11,9:11,9:11) |
14:00 | Tomas Malek – Horst Bauer | 3:1 (5:11,11:9,11:5,11:5) |
14:30 | Tomas Havlicek – Vaclav Podrazil | 3:1 (11:5,11:7,0:11,11:4) |
15:00 | Horst Bauer – Vaclav Podrazil | 0:3 (10:12,6:11,5:11) |
15:30 | Tomas Malek – Tomas Havlicek | 0:3 (9:11,9:11,11:13) |
16:00 | Tomas Havlicek – Horst Bauer | 3:0 (11:5,13:11,11:7) |
16:30 | Vaclav Podrazil – Tomas Malek | 2:3 (9:11,8:11,11:7,11:5,6:11) |
17:10 | Vaclav Podrazil – Horst Bauer | 1:3 (7:11,5:11,11:8,8:11) |
17:40 | Tomas Havlicek – Tomas Malek | 3:2 (14:12,5:11,11:7,7:11,12:10) |
Pro League
TSC Pro.
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:05 | Sergei Mikhailov – Mikhail Fedotov | 4:2 (8:11,11:8,11:6,9:11,11:8,11:6) |
00:05 | Vasily Deryugin – Artem Zubakhin | 4:1 (7:11,11:8,11:7,11:9,11:7) |
00:34 | Vladimir Kryukov – Bogdan Timoshin | 4:3 (12:10,8:11,12:10,13:11,8:11,9:11,11:6) |
00:34 | Komron Salimov – Mikhail Katanov | 4:2 (11:9,13:11,4:11,6:11,12:10,11:5) |
01:08 | Vasily Deryugin – Vladimir Kryukov | 4:2 (11:9,9:11,11:5,11:8,11:13,11:9) |
01:08 | Sergei Mikhailov – Komron Salimov | 1:4 (7:11,6:11,11:7,8:11,6:11) |
01:42 | Mikhail Katanov – Mikhail Fedotov | 4:2 (11:5,6:11,11:9,11:3,4:11,11:6) |
01:42 | Bogdan Timoshin – Artem Zubakhin | 4:1 (11:8,11:9,9:11,11:7,11:9) |
02:16 | Sergei Mikhailov – Mikhail Katanov | 4:1 (12:10,11:7,7:11,11:6,12:10) |
02:16 | Vasily Deryugin – Bogdan Timoshin | 4:1 (8:11,11:8,11:9,11:5,11:6) |
02:50 | Komron Salimov – Mikhail Fedotov | 0:4 (8:11,8:11,4:11,9:11) |
02:50 | Vladimir Kryukov – Artem Zubakhin | 4:0 (11:7,11:9,11:5,11:8) |
03:24 | Komron Salimov – Sergei Mikhailov | 1:4 (6:11,5:11,11:7,6:11,4:11) |
03:24 | Vladimir Kryukov – Vasily Deryugin | 4:1 (11:8,11:6,11:8,5:11,11:9) |
04:05 | Evgeniy Dobronravin – Artem Frolenkov | 4:2 (11:7,11:3,4:11,10:12,11:5,11:6) |
04:34 | Alexander Pekhterev – Kristina Frolova | 3:4 (8:11,11:6,7:11,8:11,11:5,11:8,4:11) |
05:08 | Evgeniy Dobronravin – Alexander Pekhterev | 1:4 (8:11,11:6,7:11,8:11,9:11) |
05:42 | Kristina Frolova – Artem Frolenkov | 1:4 (6:11,11:7,5:11,8:11,7:11) |
06:16 | Evgeniy Dobronravin – Kristina Frolova | 1:4 (8:11,11:9,6:11,8:11,10:12) |
06:50 | Alexander Pekhterev – Artem Frolenkov | 4:1 (11:9,11:8,6:11,11:7,11:6) |
07:14 | Kristina Frolova – Alexander Pekhterev | 0:4 (7:11,6:11,5:11,6:11) |
08:00 | Olga Dubrovskaya – Alberto Perez Perez | 4:2 (15:13,12:10,11:6,9:11,3:11,11:7) |
08:35 | Alexander Pekhterev – Victor Yaichkov | 4:2 (9:11,11:9,11:9,9:11,11:5,11:2) |
09:00 | Olga Dubrovskaya – Alexander Pekhterev | 4:1 (7:11,11:7,12:10,11:7,11:3) |
09:34 | Victor Yaichkov – Alberto Perez Perez | 4:1 (12:10,10:12,11:8,11:2,11:9) |
10:06 | Olga Dubrovskaya – Victor Yaichkov | 3:4 (10:12,11:7,14:16,11:6,11:8,7:11,8:11) |
10:45 | Alexander Pekhterev – Alberto Perez Perez | 4:1 (11:5,11:7,11:5,6:11,11:7) |
11:16 | Victor Yaichkov – Olga Dubrovskaya | 4:1 (11:9,7:11,11:9,11:9,11:8) |
12:00 | Valery Kasimtsev – Artem Frolenkov | 4:1 (11:9,11:8,7:11,11:8,11:7) |
12:25 | Sergei Mikhailov – Victor Yaichkov | 2:4 (11:8,5:11,11:6,8:11,3:11,5:11) |
13:00 | Valery Kasimtsev – Sergei Mikhailov | 0:4 (9:11,10:12,3:11,9:11) |
13:30 | Victor Yaichkov – Artem Frolenkov | 4:1 (9:11,13:11,11:8,11:9,11:5) |
14:06 | Valery Kasimtsev – Victor Yaichkov | 2:4 (7:11,11:7,9:11,6:11,11:9,2:11) |
14:31 | Sergei Mikhailov – Artem Frolenkov | 4:1 (7:11,11:6,11:7,11:9,11:8) |
15:17 | Victor Yaichkov – Sergei Mikhailov | 1:4 (6:11,11:9,6:11,7:11,10:12) |
16:00 | Artem Zubakhin – Komron Salimov | 1:4 (6:11,11:9,8:11,5:11,7:11) |
16:05 | Alexander Kamanov – Alexey Romashov | 4:1 (11:4,10:12,11:6,11:8,11:5) |
16:30 | Artem Zubakhin – Yekaterina Golubeva | 4:1 (11:3,11:6,6:11,11:7,11:8) |
16:30 | Victor Yaichkov – Andrey Dubrovsky | 4:2 (11:9,10:12,11:7,11:6,5:11,11:6) |
16:45 | Alexander Kamanov – Artem Zubakhin | 2:4 (11:9,5:11,11:9,7:11,5:11,10:12) |
16:57 | Artem Zubakhin – Victor Yaichkov | 0:4 (8:11,8:11,8:11,9:11) |
17:30 | Yekaterina Golubeva – Alexey Romashov | 4:2 (9:11,11:6,11:6,8:11,11:7,13:11) |
17:30 | Andrey Dubrovsky – Komron Salimov | 1:4 (9:11,11:7,6:11,8:11,6:11) |
18:00 | Artem Zubakhin – Andrey Dubrovsky | 4:2 (11:9,7:11,6:11,11:6,11:7,11:9) |
18:05 | Alexander Kamanov – Yekaterina Golubeva | 1:4 (8:11,11:5,8:11,10:12,7:11) |
18:35 | Artem Zubakhin – Alexey Romashov | 2:4 (11:8,8:11,10:12,2:11,11:9,9:11) |
18:38 | Victor Yaichkov – Komron Salimov | 1:4 (6:11,8:11,11:6,7:11,8:11) |
19:07 | Komron Salimov – Victor Yaichkov | 0:4 (7:11,7:11,7:11,5:11) |
19:13 | Yekaterina Golubeva – Artem Zubakhin | 0:4 (10:12,7:11,7:11,5:11) |
20:00 | Denis Rumyantsev – Alina Dzugulova | 3:4 (6:11,9:11,11:9,11:8,11:9,7:11,8:11) |
20:05 | Andrey Dubrovsky – Artem Zubakhin | 4:3 (11:8,8:11,11:5,6:11,11:7,8:11,11:7) |
20:27 | Maxim Abakumov – Alexander Belikov | 2:4 (5:11,11:9,9:11,7:11,12:10,9:11) |
20:34 | Aleksey Sobolev – Evgeniy Dobronravin | 1:4 (9:11,9:11,11:8,5:11,9:11) |
21:00 | Denis Rumyantsev – Maxim Abakumov | 4:1 (11:7,11:8,7:11,11:4,11:5) |
21:08 | Andrey Dubrovsky – Aleksey Sobolev | 2:4 (9:11,11:7,8:11,7:11,11:9,7:11) |
21:30 | Alexander Belikov – Alina Dzugulova | 4:0 (11:6,11:9,11:6,11:4) |
21:42 | Evgeniy Dobronravin – Artem Zubakhin | 1:4 (9:11,11:9,7:11,7:11,7:11) |
22:00 | Denis Rumyantsev – Alexander Belikov | 4:3 (6:11,11:7,6:11,11:9,9:11,11:2,12:10) |
22:16 | Andrey Dubrovsky – Evgeniy Dobronravin | 2:4 (7:11,6:11,11:6,11:4,5:11,6:11) |
22:44 | Maxim Abakumov – Alina Dzugulova | 4:2 (9:11,11:4,9:11,11:4,11:7,11:9) |
22:50 | Aleksey Sobolev – Artem Zubakhin | 4:0 (11:3,11:7,11:7,11:9) |
23:03 | Evgeniy Dobronravin – Aleksey Sobolev | 1:4 (6:11,11:6,8:11,5:11,9:11) |
23:15 | Alexander Belikov – Denis Rumyantsev | 4:2 (9:11,11:7,13:11,12:10,9:11,11:7) |
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:09 | Arseniy Chernyakevich – Vitaliy Jishkevich | 3:4 (7:11,11:8,11:9,13:11,8:11,6:11,9:11) |
00:10 | Sean Malakhov – Dmitriy Barsukov | 4:0 (11:7,11:6,12:10,11:9) |
00:10 | Maxim Schinov – Svyatoslav Urazov | 1:4 (3:11,5:11,11:9,6:11,6:11) |
00:15 | Pavel Pulnyi – Kutbidillo Teshaboev | 4:2 (11:8,11:9,11:9,7:11,5:11,11:8) |
00:18 | Vasily Petrenko – Ilya Yurusov | 3:4 (11:6,9:11,6:11,11:6,11:8,7:11,7:11) |
00:20 | Alexander Vasiliev – Valery Tochkin | 4:1 (4:11,11:6,11:8,11:8,11:8) |
00:28 | Nikolay Slastihin – Alexandr Sazonov | 4:0 (11:5,11:7,11:8,11:4) |
00:30 | Alexandr Shirshov – Evgeny Mitrik | 4:3 (13:11,11:6,13:15,8:11,13:11,4:11,11:3) |
00:32 | Sergey Kolesnikov – Evgeny Permyakov E. | 4:1 (11:6,11:5,4:11,11:7,11:9) |
00:45 | Sergei Vyrko – Valery Tochkin | 4:2 (5:11,6:11,11:9,11:9,11:6,11:7) |
00:46 | Yuriy Lobovikov – Nikolay Gerasimov | 4:3 (11:6,4:11,11:8,11:7,6:11,2:11,11:6) |
00:50 | Andrey Sirozh – Vasily Petrenko | 2:4 (6:11,10:12,11:3,10:12,11:8,5:11) |
00:52 | Dmitry Marychev – Igor Ogievich | 2:4 (17:15,7:11,3:11,11:7,7:11,4:11) |
00:55 | Alexey Bulkin – Sergey Kolesnikov | 2:4 (11:9,5:11,12:10,10:12,7:11,4:11) |
01:01 | Kirill Nazarov – Andrey Nikolaev | 2:4 (8:11,11:9,11:4,7:11,7:11,7:11) |
01:10 | Evgeny Mitrik – Dmitriy Barsukov | 1:4 (11:5,8:11,7:11,15:17,13:15) |
01:11 | Kutbidillo Teshaboev – Pavel Pulnyi | 4:1 (11:6,11:8,11:9,5:11,11:6) |
01:15 | Alexander Vasiliev – Vitaly Khoroshko | 4:2 (11:8,11:3,2:11,11:4,4:11,11:5) |
01:19 | Denis Shpadaruk – Ilya Yurusov | 2:4 (8:11,4:11,11:7,9:11,11:3,8:11) |
01:29 | Alexey Yanshaev – Matvey Tkachev | 4:3 (11:9,10:12,11:6,17:15,8:11,11:13,11:9) |
01:30 | Evgeny Permyakov E. – Veaceslav Kuzlyakin | 2:4 (11:9,9:11,6:11,6:11,11:8,8:11) |
01:31 | Dmitry Marychev – Vitaliy Jishkevich | 2:4 (11:8,6:11,8:11,9:11,11:6,3:11) |
01:44 | Alexandr Shirshov – Sean Malakhov | 2:4 (10:12,8:11,11:8,11:9,6:11,7:11) |
01:45 | Maxim Schinov – Pavel Pulnyi | 4:1 (11:7,11:6,9:11,13:11,11:6) |
01:55 | Vasily Petrenko – Andrey Sirozh | 4:2 (11:9,9:11,11:9,11:7,5:11,11:4) |
02:00 | Dmitriy Fomin – Roman Golushchenko | 2:4 (9:11,12:10,5:11,8:11,11:7,2:11) |
02:05 | Veaceslav Kuzlyakin – Sergey Kolesnikov | 2:4 (11:7,10:12,7:11,4:11,11:8,11:13) |
02:05 | Igor Ogievich – Arseniy Chernyakevich | 4:2 (8:11,3:11,11:3,11:6,15:13,11:5) |
02:07 | Svyatoslav Urazov – Kutbidillo Teshaboev | 1:4 (11:7,7:11,6:11,5:11,6:11) |
02:12 | Andrey Nikolaev – Alexey Yanshaev | 4:3 (11:6,8:11,12:10,8:11,6:11,11:6,12:10) |
02:28 | Ilya Yurusov – Denis Shpadaruk | 2:4 (3:11,5:11,4:11,11:3,11:9,4:11) |
02:28 | Alexander Sagitov – Nikita Belous | 4:2 (12:10,7:11,12:10,12:10,13:15,11:8) |
02:35 | Konstantyn Baibekov – Sergey Ivliev | 0:3 (11:13,5:11,8:11) |
02:37 | Dmitry Marychev – Arseniy Chernyakevich | 3:4 (12:10,12:10,11:8,9:11,10:12,9:11,5:11) |
02:37 | Alexey Bulkin – Evgeny Permyakov E. | 4:3 (11:3,11:5,9:11,5:11,11:8,7:11,13:11) |
02:53 | Matvey Tkachev – Kirill Nazarov | 4:3 (11:6,8:11,11:4,11:8,9:11,5:11,15:13) |
02:58 | Ilya Yurusov – Andrey Sirozh | 2:4 (10:12,11:8,3:11,11:6,4:11,6:11) |
03:02 | Roman Golushchenko – Alexander Sagitov | 4:2 (7:11,9:11,11:4,11:9,11:6,16:14) |
03:10 | Alexey Bulkin – Veaceslav Kuzlyakin | 0:4 (6:11,9:11,8:11,3:11) |
03:15 | Igor Ogievich – Vitaliy Jishkevich | 2:4 (11:8,8:11,9:11,5:11,11:8,4:11) |
03:20 | Ravil Bikmurzin – Vladimir Yashanov | 3:1 (11:6,8:11,11:5,11:2) |
03:27 | Denis Shpadaruk – Vasily Petrenko | 2:4 (11:9,11:9,4:11,11:13,10:12,9:11) |
03:28 | Kirill Nazarov – Alexey Yanshaev | 3:4 (3:11,8:11,11:9,7:11,12:10,11:7,6:11) |
03:36 | Evgeny Permyakov E. – Sergey Kolesnikov | 2:4 (8:11,11:6,9:11,11:9,8:11,10:12) |
03:45 | Nikita Belous – Dmitriy Fomin | 4:2 (11:9,9:11,11:3,11:6,8:11,11:6) |
04:00 | Vladimir Yashanov – Konstantyn Baibekov | 3:2 (10:12,11:4,11:6,9:11,11:9) |
04:00 | Sergey Ivliev – Ravil Bikmurzin | 0:3 (9:11,8:11,8:11) |
04:06 | Andrey Nikolaev – Matvey Tkachev | 4:2 (9:11,6:11,11:3,11:9,11:8,11:5) |
04:10 | Evgeny Permyakov E. – Alexey Bulkin | 4:0 (11:4,13:11,11:5,11:3) |
04:10 | Dmitriy Fomin – Alexander Sagitov | 1:4 (9:11,12:14,11:6,7:11,6:11) |
04:32 | Konstantyn Baibekov – Ravil Bikmurzin | 3:2 (6:11,11:5,5:11,11:5,11:5) |
04:35 | Sergey Kolesnikov – Veaceslav Kuzlyakin | 1:4 (13:15,9:11,9:11,11:8,9:11) |
04:35 | Roman Golushchenko – Nikita Belous | 4:3 (9:11,5:11,7:11,21:19,11:8,11:7,16:14) |
04:39 | Andrey Nikolaev – Kirill Nazarov | 4:1 (11:5,9:11,11:4,11:4,14:12) |
05:04 | Sergey Ivliev – Vladimir Yashanov | 3:1 (11:8,10:12,11:6,11:9) |
05:07 | Matvey Tkachev – Alexey Yanshaev | 3:4 (9:11,11:1,9:11,11:9,11:8,4:11,12:14) |
05:15 | Alexander Krapivnitsky – Mikhail Rosly | 2:4 (5:11,15:13,4:11,5:11,11:7,9:11) |
05:20 | Roman Golushchenko – Dmitriy Fomin | 1:4 (6:11,11:5,13:15,8:11,10:12) |
05:32 | Vladimir Yashanov – Ravil Bikmurzin | 1:3 (12:14,8:11,11:9,4:11) |
05:48 | Kirill Nazarov – Matvey Tkachev | 1:4 (9:11,6:11,5:11,17:15,11:13) |
05:50 | Nikita Belous – Alexander Sagitov | 1:4 (11:5,9:11,4:11,7:11,13:15) |
05:55 | Sergey Ivliev – Konstantyn Baibekov | 1:2 (5:11,9:11,11:6,5:10) (Отказ Сергей Ивлиев (Рос)) |
06:00 | Evgeny Pavlov – Dmitry Mikhalenko | 4:2 (11:9,9:11,14:12,13:15,12:10,11:7) |
06:15 | Nikita Belous – Roman Golushchenko | 3:4 (12:10,11:8,7:11,11:2,13:15,6:11,8:11) |
06:25 | Alexey Yanshaev – Andrey Nikolaev | 1:4 (11:9,12:14,9:11,9:11,6:11) |
06:30 | Ravil Bikmurzin – Konstantyn Baibekov | 3:2 (11:8,15:13,6:11,9:11,11:5) |
06:40 | Mikhail Rosly – Evgeny Pavlov | 3:4 (11:9,6:11,4:11,12:10,8:11,13:11,6:11) |
06:50 | Alexander Sagitov – Dmitriy Fomin | 3:4 (11:9,2:11,11:6,9:11,6:11,11:8,7:11) |
06:57 | Pavel Skrobot – Sergey Yatskevich | 2:4 (8:11,6:11,11:8,11:9,8:11,3:11) |
07:00 | Danil Khramukhin – Dmitriy Fominikh | 4:1 (11:2,11:6,13:15,12:10,11:9) |
07:21 | Dmitry Mikhalenko – Alexander Krapivnitsky | 2:4 (6:11,3:11,12:10,6:11,11:5,6:11) |
07:26 | Igor Egorov V. – Mirlanbek Mirzabaev | 4:1 (11:9,12:10,6:11,11:9,11:8) |
07:26 | Ruslan Tylindus – Sergey Shirkin | 1:4 (11:5,5:11,12:14,2:11,7:11) |
07:54 | Alexander Krapivnitsky – Evgeny Pavlov | 1:4 (12:14,11:7,5:11,7:11,7:11) |
07:55 | Pavel Skrobot – Sergey Shirkin | 3:4 (6:11,7:11,11:9,11:4,11:9,5:11,8:11) |
07:55 | Dmitriy Fominikh – Igor Egorov V. | 4:3 (11:9,13:11,11:8,9:11,8:11,6:11,11:6) |
08:00 | Vasily Tulchinsky – Pavel Mukhin | 4:3 (11:4,11:9,2:11,11:6,8:11,9:11,11:6) |
08:00 | Alexey Dolgov S. – Mikhail Davydov | 2:4 (5:11,8:11,5:11,12:10,11:9,4:11) |
08:00 | Andrey Terekhin – Mikhail Tsyganovsky | 4:1 (7:11,11:8,11:5,11:6,11:9) |
08:25 | Mirlanbek Mirzabaev – Danil Khramukhin | 3:4 (11:13,9:11,11:6,11:3,6:11,12:10,11:13) |
08:28 | Mikhail Rosly – Dmitry Mikhalenko | 4:3 (8:11,9:11,11:4,11:7,17:19,11:6,17:15) |
08:29 | Heorhi Kunats – Gleb Shamruk | 4:2 (12:10,11:8,8:11,11:8,6:11,14:12) |
08:35 | Ruslan Tylindus – Sergey Yatskevich | 2:4 (10:12,8:11,11:4,7:11,11:7,4:11) |
08:37 | Oleg Bayramov – Ilya Vakulenko | 4:3 (11:4,9:11,5:11,13:11,11:8,5:11,15:13) |
08:39 | Anatoly Romanov – Ivan Doronin | 4:2 (9:11,11:2,11:8,11:7,2:11,11:8) |
09:00 | Aleksandr Khanin – Vadim Yaroshenko | 4:0 (11:8,11:7,11:6,11:5) |
09:00 | Timur Mamazakirov – Vadim Evlampiev G. | 3:4 (5:11,12:14,7:11,11:9,14:12,11:5,2:11) |
09:06 | Pavel Skrobot – Ruslan Tylindus | 2:4 (7:11,11:13,11:4,11:9,10:12,8:11) |
09:08 | Danil Khramukhin – Igor Egorov V. | 4:0 (11:8,11:3,12:10,11:9) |
09:10 | Andrey Terekhin – Gleb Shamruk | 4:3 (11:4,11:7,8:11,11:3,11:13,8:11,11:8) |
09:12 | Mikhail Rosly – Alexander Krapivnitsky | 4:0 (11:7,11:4,11:6,11:4) |
09:14 | Mikhail Davydov – Anatoly Romanov | 4:0 (12:10,11:5,11:8,11:5) |
09:21 | Pavel Mukhin – Oleg Bayramov | 3:4 (5:11,11:7,8:11,11:9,11:4,19:21,10:12) |
09:25 | Aleksandr Khanin – Andrey Milovanov | 4:1 (13:11,11:6,4:11,11:4,11:5) |
09:34 | Dmitry Mikhalenko – Evgeny Pavlov | 1:4 (7:11,7:11,9:11,11:7,5:11) |
09:35 | Dmitriy Fominikh – Mirlanbek Mirzabaev | 2:4 (13:15,4:11,11:4,10:12,11:9,7:11) |
09:45 | Ivan Doronin – Alexey Dolgov S. | 2:4 (9:11,5:11,11:9,5:11,11:7,5:11) |
09:47 | Anton Sentyabov – Sergei Shmelyov | 4:3 (11:9,11:5,8:11,4:11,4:11,11:7,11:4) |
09:50 | Sergey Shirkin – Sergey Yatskevich | 3:4 (11:9,10:12,11:7,8:11,11:7,5:11,3:11) |
09:55 | Andrey Milovanov – Vadim Yaroshenko | 4:2 (11:1,3:11,8:11,11:6,11:9,11:3) |
09:55 | Heorhi Kunats – Mikhail Tsyganovsky | 0:4 (13:15,10:12,3:11,7:11) |
10:04 | Alexander Krapivnitsky – Dmitry Mikhalenko | 4:2 (11:5,11:13,11:6,11:4,9:11,11:4) |
10:05 | Ilya Vakulenko – Vasily Tulchinsky | 4:1 (12:10,9:11,11:8,11:6,11:2) |
10:08 | Dmitriy Fominikh – Danil Khramukhin | 1:4 (7:11,9:11,7:11,11:6,8:11) |
10:09 | Igor Ukhin – Dmitriy Gorbunov | 4:1 (11:4,11:5,11:7,10:12,11:6) |
10:15 | Alexey Dolgov S. – Anatoly Romanov | 1:4 (11:9,2:11,5:11,7:11,5:11) |
10:19 | Andrey Terekhin – Heorhi Kunats | 4:1 (11:7,11:3,7:11,11:9,11:3) |
10:28 | Sergey Yatskevich – Pavel Skrobot | 4:1 (8:11,11:8,11:7,11:7,13:11) |
10:29 | Vadim Yaroshenko – Aleksandr Khanin | 1:4 (2:11,3:11,11:6,10:12,5:11) |
10:30 | Alexander Lazarev – Artem Yakovlev | 4:2 (11:4,11:13,12:10,11:4,8:11,11:3) |
10:34 | Vadim Evlampiev G. – Anton Sentyabov | 4:3 (9:11,5:11,4:11,12:10,11:9,11:9,11:4) |
10:38 | Evgeny Pavlov – Mikhail Rosly | 4:2 (11:7,11:5,11:6,4:11,4:11,11:7) |
10:39 | Vasily Tulchinsky – Oleg Bayramov | 4:1 (15:13,6:11,11:7,11:6,14:12) |
10:42 | Mikhail Davydov – Ivan Doronin | 0:4 (5:11,7:11,3:11,7:11) |
10:45 | Mirlanbek Mirzabaev – Igor Egorov V. | 2:4 (11:7,11:9,8:11,7:11,6:11,5:11) |
10:48 | Gleb Shamruk – Mikhail Tsyganovsky | 4:3 (9:11,12:10,8:11,11:7,6:11,11:9,11:5) |
10:57 | Andrey Milovanov – Aleksandr Khanin | 3:4 (7:11,11:3,6:11,11:7,11:6,8:11,4:11) |
10:59 | Ruslan Tylindus – Pavel Skrobot | 2:4 (11:7,3:11,4:11,11:7,6:11,8:11) |
11:00 | Sergey Shirkin – Ruslan Tylindus | 4:1 (11:13,11:6,11:8,11:5,11:9) |
11:03 | Dmitriy Gorbunov – Alexander Lazarev | 3:4 (8:11,7:11,9:11,11:3,11:9,11:9,6:11) |
11:06 | Mikhail Davydov – Alexey Dolgov S. | 4:1 (5:11,11:5,11:4,11:6,11:5) |
11:12 | Pavel Mukhin – Ilya Vakulenko | 4:3 (11:5,11:5,8:11,11:5,8:11,8:11,11:9) |
11:13 | Mirlanbek Mirzabaev – Dmitriy Fominikh | 4:1 (11:6,11:8,7:11,11:8,11:4) |
11:19 | Sergei Shmelyov – Timur Mamazakirov | 2:4 (11:5,9:11,10:12,11:5,5:11,9:11) |
11:33 | Ivan Doronin – Anatoly Romanov | 4:3 (7:11,11:9,11:6,11:9,5:11,8:11,11:9) |
11:33 | Heorhi Kunats – Andrey Terekhin | 1:4 (14:12,3:11,9:11,3:11,7:11) |
11:39 | Artem Yakovlev – Igor Ukhin | 0:4 (12:14,5:11,4:11,10:12) |
11:40 | Igor Egorov V. – Danil Khramukhin | 4:0 (11:5,11:7,11:8,13:11) |
11:40 | Vadim Yaroshenko – Andrey Milovanov | 4:2 (2:11,11:8,8:11,11:5,11:6,11:5) |
11:57 | Pavel Mukhin – Vasily Tulchinsky | 2:4 (7:11,11:9,11:5,11:13,9:11,6:11) |
12:00 | Igor Ukhin – Alexander Lazarev | 2:4 (8:11,10:12,11:7,8:11,11:5,9:11) |
12:00 | Alexey Yamankin – Mikhail Leonov | 2:4 (4:11,9:11,11:6,11:5,6:11,4:11) |
12:00 | Timur Mamazakirov – Anton Sentyabov | 2:4 (4:11,11:9,11:9,8:11,8:11,9:11) |
12:00 | Mikhail Tsyganovsky – Gleb Shamruk | 4:1 (7:11,11:8,11:6,11:8,13:11) |
12:08 | Sergey Yatskevich – Sergey Shirkin | 4:3 (9:11,9:11,11:9,10:12,11:6,11:4,12:10) |
12:15 | Aleksandr Khanin – Andrey Milovanov | 4:3 (11:6,6:11,11:8,5:11,7:11,11:8,11:8) |
12:17 | Anatoly Romanov – Alexey Dolgov S. | 4:3 (11:5,11:7,11:6,8:11,12:14,9:11,13:11) |
12:29 | Jasur Hudayberdiev – Denis Oleinikov | 4:2 (6:11,11:4,13:11,8:11,11:8,11:8) |
12:30 | Dmitriy Gorbunov – Artem Yakovlev | 4:3 (9:11,11:8,11:7,5:11,4:11,12:10,15:13) |
12:35 | Ilya Vakulenko – Oleg Bayramov | 1:4 (4:11,3:11,11:7,8:11,8:11) |
12:40 | Vadim Evlampiev G. – Sergei Shmelyov | 4:2 (8:11,11:8,8:11,11:9,11:3,14:12) |
12:40 | Gleb Shamruk – Heorhi Kunats | 4:2 (13:11,11:6,11:9,10:12,8:11,11:6) |
12:50 | Denis Medvedev – Stanislav Leonovich | 1:4 (7:11,13:11,6:11,13:15,6:11) |
13:00 | Ilya Vakulenko – Pavel Mukhin | 4:0 (12:10,11:4,11:2,11:9) |
13:01 | Ivan Doronin – Mikhail Davydov | 2:4 (12:10,11:8,7:11,8:11,5:11,4:11) |
13:04 | Mikhail Leonov – Jasur Hudayberdiev | 4:1 (11:8,11:9,11:9,10:12,11:6) |
13:10 | Artem Yakovlev – Alexander Lazarev | 4:2 (12:10,11:7,9:11,11:7,11:13,13:11) |
13:15 | Mikhail Tsyganovsky – Andrey Terekhin | 3:4 (5:11,11:8,6:11,11:6,4:11,11:8,3:11) |
13:23 | Oleg Bayramov – Vasily Tulchinsky | 2:4 (11:7,11:4,2:11,12:14,4:11,5:11) |
13:27 | Bogdan Tikhonov – Denis Medvedev | 2:4 (6:11,5:11,9:11,13:11,11:8,5:11) |
13:27 | Anton Sentyabov – Timur Mamazakirov | 4:2 (11:4,11:1,7:11,11:8,9:11,12:10) |
13:38 | Denis Oleinikov – Alexey Yamankin | 2:4 (11:4,10:12,9:11,11:8,9:11,13:15) |
13:53 | Dmitriy Gorbunov – Igor Ukhin | 3:4 (11:9,6:11,10:12,11:13,11:6,11:7,4:11) |
13:55 | Stanislav Leonovich – Bogdan Tikhonov | 4:1 (11:6,11:9,11:8,11:13,12:10) |
13:57 | Vladimir Bielokon – Samvel Gyurjyan | 4:1 (11:3,11:7,11:7,8:11,11:8) |
14:01 | Artyom Surin – Yuri Dmitriev | 4:2 (11:8,11:8,8:11,7:11,11:6,13:11) |
14:03 | Sergei Shmelyov – Vadim Evlampiev G. | 0:4 (6:11,3:11,5:11,9:11) |
14:05 | Alexei Britvin – Yuri Nozdrunov | 4:0 (11:3,11:7,12:10,11:7) |
14:15 | Alexey Yamankin – Jasur Hudayberdiev | 2:4 (11:6,6:11,14:12,8:11,8:11,9:11) |
14:27 | Stanislav Leonovich – Denis Medvedev | 4:0 (11:9,11:9,11:8,11:6) |
14:30 | Vyacheslav Belokon – Ivan Patsyna | 4:1 (11:8,11:2,9:11,12:10,11:8) |
14:33 | Alexander Lazarev – Dmitriy Gorbunov | 2:4 (8:11,8:11,8:11,11:9,12:10,10:12) |
14:34 | Timur Mamazakirov – Sergei Shmelyov | 3:4 (9:11,11:8,10:12,11:5,3:11,11:9,5:11) |
14:35 | Alexander Sagitov – Yuriy Shashelev | 0:4 (3:11,6:11,2:11,6:11) |
14:35 | Evgeny Gruzdov – Alexei Britvin | 4:2 (6:11,11:9,11:3,4:11,11:9,11:8) |
14:50 | Andrey Sirozh – Konstantin Chizhonok | 4:1 (11:3,15:13,11:4,11:13,11:9) |
14:55 | Mikhail Leonov – Denis Oleinikov | 3:4 (6:11,10:12,11:7,11:8,11:13,11:4,8:11) |
14:55 | Yuri Dmitriev – Alexander Sagitov | 4:1 (5:11,13:11,11:5,11:6,11:6) |
14:55 | Denis Medvedev – Bogdan Tikhonov | 4:0 (11:6,14:12,11:6,11:4) |
15:00 | Konstantin Morozov – Aleksandr Mamaev | 2:4 (4:11,5:11,11:7,14:12,8:11,8:11) |
15:00 | Igor Ukhin – Artem Yakovlev | 2:4 (9:11,13:11,11:7,12:14,11:13,3:11) |
15:00 | Andrey Popov – Svyatoslav Urazov | 2:4 (8:11,11:9,15:13,8:11,7:11,9:11) |
15:02 | Vladimir Bielokon – Ivan Patsyna | 4:3 (12:10,4:11,11:3,9:11,4:11,13:11,11:6) |
15:15 | Yuri Nozdrunov – Evgeny Gruzdov | 4:2 (11:5,11:8,10:12,5:11,11:1,11:8) |
15:15 | Bogdan Tikhonov – Stanislav Leonovich | 4:1 (11:8,11:9,6:11,11:8,11:9) |
15:17 | Yuriy Shashelev – Artyom Surin | 3:4 (7:11,12:10,11:4,10:12,5:11,12:10,9:11) |
15:19 | Anton Sentyabov – Vadim Evlampiev G. | 0:4 (8:11,8:11,11:13,10:12) |
15:25 | Denis Shpadaruk – Dmitry Fedoseev | 3:4 (11:8,11:9,11:8,9:11,7:11,6:11,4:11) |
15:30 | Sergey Kolychev – Alexander Kulagin | 4:3 (11:8,9:11,10:12,11:6,7:11,11:8,11:5) |
15:42 | Jasur Hudayberdiev – Alexey Yamankin | 3:4 (12:10,11:5,8:11,9:11,6:11,11:8,8:11) |
15:43 | Denis Medvedev – Stanislav Leonovich | 4:2 (5:11,11:7,2:11,11:7,11:4,11:7) |
15:45 | Yuri Nozdrunov – Alexei Britvin | 0:4 (10:12,6:11,7:11,7:11) |
15:45 | Vyacheslav Belokon – Samvel Gyurjyan | 4:0 (11:9,11:5,17:15,11:8) |
15:59 | Artyom Surin – Alexander Sagitov | 2:4 (9:11,9:11,11:9,3:11,11:6,11:13) |
16:00 | Ivan Patsyna – Oles Novikov | 1:4 (11:5,17:19,3:11,11:13,9:11) |
16:02 | Andrey Sirozh – Dmitry Fedoseev | 4:1 (11:9,6:11,11:8,11:8,11:2) |
16:05 | Aleksandr Mamaev – Sergey Kolychev | 1:4 (7:11,8:11,11:8,4:11,7:11) |
16:15 | Vladimir Bielokon – Vyacheslav Belokon | 0:4 (4:11,5:11,5:11,7:11) |
16:20 | Alexei Britvin – Evgeny Gruzdov | 1:4 (11:7,8:11,3:11,7:11,4:11) |
16:22 | Svyatoslav Urazov – Pavel Pulnyi | 1:4 (11:7,9:11,6:11,6:11,6:11) |
16:22 | Denis Oleinikov – Mikhail Leonov | 1:4 (11:8,8:11,9:11,8:11,6:11) |
16:30 | Alexander Kulagin – Konstantin Morozov | 0:4 (8:11,3:11,6:11,8:11) |
16:30 | Igor Ogievich – Oleg Astashevich | 4:0 (12:10,11:9,11:8,11:9) |
16:33 | Yuri Dmitriev – Yuriy Shashelev | 4:2 (5:11,11:5,11:5,11:4,7:11,15:13) |
16:33 | Denis Shpadaruk – Konstantin Chizhonok | 4:2 (14:16,11:2,11:9,11:9,6:11,11:9) |
16:35 | Ivan Patsyna – Samvel Gyurjyan | 4:2 (9:11,11:6,11:5,11:7,5:11,11:7) |
16:45 | Evgeny Gruzdov – Yuri Nozdrunov | 4:2 (11:8,11:9,11:7,7:11,11:13,11:8) |
16:50 | Ivan Patsyna – Oleg Astashevich | 1:4 (11:13,9:11,8:11,11:6,9:11) |
16:50 | Konstantin Morozov – Sergey Kolychev | 2:4 (11:7,9:11,5:11,4:11,11:8,7:11) |
16:53 | Kutbidillo Teshaboev – Andrey Popov | 3:4 (11:9,10:12,10:12,11:9,9:11,12:10,7:11) |
16:54 | Denis Oleinikov – Jasur Hudayberdiev | 4:3 (9:11,12:14,11:9,11:3,6:11,15:13,11:8) |
17:05 | Samvel Gyurjyan – Vyacheslav Belokon | 4:3 (11:8,9:11,5:11,11:4,9:11,11:9,11:9) |
17:07 | Alexander Sagitov – Yuri Dmitriev | 4:3 (9:11,12:10,11:5,6:11,12:10,7:11,11:9) |
17:08 | Andrey Sirozh – Denis Shpadaruk | 4:3 (12:10,11:9,11:13,9:11,11:8,13:15,11:1) |
17:20 | Igor Ogievich – Oles Novikov | 1:4 (8:11,11:8,9:11,3:11,4:11) |
17:22 | Aleksandr Mamaev – Alexander Kulagin | 2:4 (10:12,11:8,9:11,7:11,11:6,12:14) |
17:25 | Evgeny Gruzdov – Alexei Britvin | 4:2 (14:16,11:8,11:7,11:3,9:11,11:6) |
17:31 | Andrey Popov – Pavel Pulnyi | 2:4 (8:11,4:11,7:11,11:7,11:8,9:11) |
17:40 | Ivan Patsyna – Igor Ogievich | 4:0 (11:6,11:7,11:7,11:8) |
17:42 | Mikhail Leonov – Alexey Yamankin | 1:4 (7:11,4:11,7:11,11:8,12:14) |
17:45 | Ivan Patsyna – Vladimir Bielokon | 1:4 (7:11,11:7,7:11,7:11,8:11) |
17:45 | Artyom Surin – Yuriy Shashelev | 2:4 (8:11,9:11,6:11,11:5,11:8,5:11) |
17:57 | Alexander Kulagin – Sergey Kolychev | 4:3 (11:9,9:11,6:11,5:11,11:7,11:6,11:8) |
17:59 | Dmitry Fedoseev – Konstantin Chizhonok | 0:4 (9:11,9:11,9:11,10:12) |
18:05 | Oleg Astashevich – Oles Novikov | 1:4 (3:11,9:11,11:6,4:11,10:12) |
18:15 | Ivan Patsyna – Vyacheslav Belokon | 2:4 (6:11,11:1,5:11,8:11,11:9,5:11) |
18:15 | Svyatoslav Urazov – Kutbidillo Teshaboev | 4:2 (12:10,8:11,11:6,6:11,11:5,11:6) |
18:19 | Yuri Dmitriev – Artyom Surin | 1:4 (9:11,12:10,9:11,8:11,11:13) |
18:20 | Maxim Schinov – Dzhamshed Khasanov | 1:4 (11:8,6:11,6:11,8:11,8:11) |
18:25 | Dmitry Fedoseev – Andrey Sirozh | 0:4 (9:11,8:11,6:11,11:13) |
18:30 | Igor Ogievich – Ivan Patsyna | 4:2 (11:2,11:5,11:7,5:11,11:13,11:3) |
18:36 | Aleksandr Mamaev – Konstantin Morozov | 0:4 (12:14,7:11,6:11,8:11) |
18:48 | Evgeniy Elizarov – Maxim Schinov | 1:4 (8:11,4:11,9:11,11:2,6:11) |
18:50 | Konstantin Chizhonok – Denis Shpadaruk | 4:2 (11:6,11:9,6:11,11:7,2:11,11:4) |
18:51 | Yuriy Shashelev – Alexander Sagitov | 3:4 (11:7,11:4,11:2,6:11,4:11,7:11,11:13) |
18:55 | Samvel Gyurjyan – Vladimir Bielokon | 0:4 (5:11,5:11,4:11,9:11) |
19:00 | Oles Novikov – Oleg Astashevich | 4:2 (8:11,11:9,8:11,11:7,11:6,11:9) |
19:00 | Sergey Kolychev – Aleksandr Mamaev | 3:4 (8:11,8:11,11:4,7:11,11:9,11:9,14:16) |
19:01 | Aleksandr Lebedenko – Evgeniy Vorfolomeev | 4:1 (14:12,11:3,6:11,11:7,11:8) |
19:16 | Dzhamshed Khasanov – Evgeniy Elizarov | 4:2 (9:11,11:8,11:7,11:9,12:14,12:10) |
19:18 | Svyatoslav Urazov – Andrey Popov | 1:4 (9:11,6:11,11:13,16:14,6:11) |
19:23 | Kirill Nazarov – Matvey Tkachev | 4:2 (10:12,7:11,11:9,11:5,11:5,11:6) |
19:24 | Dmitry Fedoseev – Denis Shpadaruk | 4:3 (7:11,11:9,11:8,3:11,11:8,11:13,11:7) |
19:30 | Oleg Astashevich – Ivan Patsyna | 1:4 (13:11,10:12,5:11,6:11,12:14) |
19:41 | Konstantin Morozov – Alexander Kulagin | 4:0 (14:12,11:8,11:9,11:9) |
19:49 | Pavel Pulnyi – Svyatoslav Urazov | 4:3 (5:11,11:5,11:5,2:11,11:7,7:11,11:5) |
19:55 | Evgeniy Vorfolomeev – Kirill Nazarov | 4:2 (11:5,10:12,10:12,11:7,11:9,14:12) |
20:00 | Valery Tochkin – Sergei Dovgalev | 4:2 (12:10,7:11,11:8,9:11,11:5,11:6) |
20:00 | Oles Novikov – Igor Ogievich | 2:4 (9:11,12:10,4:11,4:11,11:9,9:11) |
20:00 | Vasily Shtundyk – Stanislav Lykov | 4:0 (11:8,11:6,11:8,11:7) |
20:00 | Alexander Elinson – Vasily Tulchinsky | 2:4 (10:12,9:11,11:2,13:11,6:11,10:12) |
20:10 | Konstantin Chizhonok – Andrey Sirozh | 4:3 (11:8,11:8,13:11,3:11,4:11,6:11,11:6) |
20:10 | Dzhamshed Khasanov – Maxim Schinov | 2:4 (11:9,9:11,9:11,9:11,11:7,5:11) |
20:18 | Evgeny Klyuev – Sergey Voronin | 4:1 (11:9,13:11,5:11,11:9,11:1) |
20:25 | Pavel Sorogovets – Sergei Volkov | 4:2 (11:6,9:11,9:11,12:10,11:5,15:13) |
20:29 | Matvey Tkachev – Aleksandr Lebedenko | 0:4 (9:11,8:11,8:11,9:11) |
20:30 | Andrey Popov – Kutbidillo Teshaboev | 4:1 (11:8,10:12,11:8,11:4,11:7) |
20:43 | Maxim Schinov – Evgeniy Elizarov | 4:3 (5:11,12:10,6:11,11:2,11:6,6:11,11:9) |
20:44 | Stanislav Lykov – Evgeny Klyuev | 1:4 (5:11,8:11,9:11,11:6,10:12) |
20:49 | Aleksandr Lebedenko – Kirill Nazarov | 2:4 (11:5,9:11,11:7,9:11,3:11,4:11) |
20:55 | Konstantin Sergeev – Alexander Elinson | 4:1 (13:11,11:8,11:7,5:11,11:7) |
21:00 | Grigorii Solovov – Anton Sentyabov | 4:2 (11:7,2:11,8:11,11:7,11:2,11:9) |
21:01 | Valeriy Gorelov – Hickmatillo Gofurov | 4:3 (12:10,11:8,8:11,5:11,11:8,10:12,11:3) |
21:05 | Valery Tochkin – Sergei Volkov | 4:1 (11:5,5:11,12:10,11:8,11:6) |
21:10 | Sergey Voronin – Vasily Shtundyk | 4:3 (8:11,11:7,7:11,6:11,11:6,13:11,11:9) |
21:23 | Evgeniy Vorfolomeev – Matvey Tkachev | 4:3 (11:7,9:11,10:12,13:11,11:7,8:11,13:11) |
21:23 | Vadim Evlampiev G. – Timur Mamazakirov | 2:4 (11:3,11:5,10:12,10:12,9:11,7:11) |
21:30 | Evgeniy Elizarov – Dzhamshed Khasanov | 1:4 (11:6,7:11,9:11,12:14,10:12) |
21:35 | Pavel Sorogovets – Sergei Dovgalev | 2:4 (5:11,11:6,5:11,11:5,5:11,7:11) |
21:39 | Khozhiakhmat Khozhimirzaev – Matvey Tkachev | 4:2 (11:8,6:11,8:11,11:9,11:8,11:9) |
21:45 | Vasily Tulchinsky – Konstantin Sergeev | 1:4 (6:11,11:3,4:11,5:11,4:11) |
21:50 | Vasily Shtundyk – Evgeny Klyuev | 4:2 (11:7,5:11,11:6,11:8,6:11,11:9) |
21:55 | Valery Tochkin – Pavel Sorogovets | 4:1 (11:5,11:5,7:11,11:9,11:4) |
21:59 | Aleksandr Lebedenko – Matvey Tkachev | 2:4 (8:11,13:11,1:11,3:11,11:8,5:11) |
22:00 | Maxim Schinov – Dzhamshed Khasanov | 1:4 (9:11,11:6,5:11,6:11,8:11) |
22:00 | Valentin Zhivolkovsky – Sergey Klimovich | 0:4 (9:11,4:11,8:11,6:11) |
22:10 | Vasily Tulchinsky – Alexander Elinson | 4:1 (13:11,8:11,11:5,11:7,11:6) |
22:10 | Anton Sentyabov – Vadim Evlampiev G. | 0:4 (6:11,9:11,5:11,4:11) |
22:15 | Hickmatillo Gofurov – Khozhiakhmat Khozhimirzaev | 4:1 (11:8,9:11,11:5,14:12,13:11) |
22:17 | Stanislav Lykov – Sergey Voronin | 2:4 (11:6,1:11,5:11,8:11,11:7,3:11) |
22:20 | Vitaly Khoroshko – Sergei Vyrko | 4:0 (11:8,11:8,11:5,11:7) |
22:25 | Sergei Volkov – Sergei Dovgalev | 4:0 (13:11,15:13,11:8,11:9) |
22:33 | Kirill Nazarov – Evgeniy Vorfolomeev | 3:4 (10:12,11:8,6:11,11:9,6:11,11:5,4:11) |
22:35 | Timur Mamazakirov – Grigorii Solovov | 2:4 (11:7,9:11,11:9,9:11,10:12,7:11) |
22:44 | Stanislav Lykov – Vasily Shtundyk | 0:4 (6:11,6:11,8:11,8:11) |
22:45 | Matvey Tkachev – Valeriy Gorelov | 4:1 (11:8,4:11,11:7,12:10,11:7) |
22:45 | Valentin Zhivolkovsky – Sergei Vyrko | 0:4 (10:12,3:11,3:11,9:11) |
22:50 | Alexander Elinson – Konstantin Sergeev | 4:0 (13:11,11:9,11:5,11:5) |
22:55 | Sergei Dovgalev – Valery Tochkin | 4:3 (11:7,8:11,7:11,11:9,11:4,9:11,12:10) |
23:00 | Aleksey Radionov – Oleg Rud | 1:4 (9:11,7:11,9:11,14:12,11:13) |
23:05 | Vitaly Khoroshko – Sergey Klimovich | 4:1 (11:7,13:11,6:11,11:7,11:6) |
23:06 | Sergey Voronin – Evgeny Klyuev | 4:0 (12:10,11:5,11:8,11:3) |
23:07 | Kirill Nazarov – Aleksandr Lebedenko | 4:1 (11:5,11:9,11:8,6:11,11:5) |
23:12 | Grigorii Solovov – Vadim Evlampiev G. | 3:4 (11:7,10:12,3:11,7:11,11:7,12:10,4:11) |
23:15 | Valeriy Gorelov – Khozhiakhmat Khozhimirzaev | 3:4 (16:14,11:8,11:5,7:11,3:11,6:11,8:11) |
23:25 | Konstantin Sergeev – Vasily Tulchinsky | 4:2 (11:9,6:11,11:9,7:11,11:5,11:5) |
23:28 | Evgeny Klyuev – Stanislav Lykov | 4:3 (9:11,6:11,11:8,14:12,11:9,9:11,11:4) |
23:31 | Matvey Tkachev – Evgeniy Vorfolomeev | 4:2 (11:9,8:11,11:9,11:7,8:11,11:4) |
23:35 | Evgeny Zhdanyuk – Evgeny Kishkel | 4:1 (11:9,11:3,10:12,13:11,11:4) |
23:35 | Sergei Volkov – Pavel Sorogovets | 2:4 (11:9,9:11,9:11,11:6,7:11,8:11) |
23:35 | Valentin Zhivolkovsky – Vitaly Khoroshko | 4:2 (5:11,11:7,3:11,11:9,11:8,11:6) |
23:54 | Anton Sentyabov – Timur Mamazakirov | 1:4 (11:7,5:11,6:11,12:14,10:12) |
23:55 | Hickmatillo Gofurov – Matvey Tkachev | 1:4 (10:12,12:10,4:11,8:11,5:11) |
Pro Spin Series. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Alexandra Martirosova – Nadezhda Medvedeva | 4:2 (6:11,11:9,11:7,7:11,13:11,11:9) |
01:05 | Nadezhda Medvedeva – Oksana Sorbalo | 4:1 (11:7,8:11,12:10,11:6,12:10) |
01:45 | Anna Sashkova – Alexandra Martirosova | 1:4 (8:11,11:8,7:11,8:11,5:11) |
02:25 | Anna Sashkova – Oksana Sorbalo | 4:2 (11:4,11:7,11:13,11:7,8:11,11:6) |
03:00 | Nadezhda Medvedeva – Alexandra Martirosova | 0:4 (6:11,8:11,9:11,6:11) |
04:10 | Tatiana Pylnik – Alena Ohremyuk | 2:4 (4:11,11:8,10:12,11:8,9:11,6:11) |
04:50 | Alexandra Yakubova – Ekaterina Zyablova | 3:4 (11:8,9:11,11:7,6:11,11:8,7:11,9:11) |
05:35 | Ekaterina Zyablova – Tatiana Pylnik | 1:4 (7:11,11:9,8:11,6:11,7:11) |
06:15 | Alexandra Yakubova – Alena Ohremyuk | 3:4 (11:7,10:12,14:16,15:17,11:6,12:10,7:11) |
07:00 | Tatiana Pylnik – Alexandra Yakubova | 2:4 (16:14,9:11,11:8,7:11,9:11,10:12) |
07:50 | Alena Ohremyuk – Ekaterina Zyablova | 4:1 (8:11,13:11,11:9,11:8,11:8) |
08:30 | Ekaterina Zyablova – Alexandra Yakubova | 1:4 (8:11,11:7,7:11,6:11,8:11) |
09:05 | Alena Ohremyuk – Tatiana Pylnik | 1:4 (6:11,6:11,11:8,10:12,9:11) |
10:00 | Alena Ohremyuk – Tatiana Pylnik | 4:1 (15:13,11:9,10:12,11:8,12:10) |
10:45 | Anna Lodygina – Ekaterina Zyablova | 3:4 (11:9,7:11,11:6,9:11,11:7,10:12,9:11) |
11:30 | Tatiana Pylnik – Anna Lodygina | 1:4 (10:12,6:11,11:7,7:11,9:11) |
12:05 | Alena Ohremyuk – Ekaterina Zyablova | 1:4 (11:8,6:11,9:11,9:11,10:12) |
12:40 | Ekaterina Zyablova – Tatiana Pylnik | 4:2 (9:11,11:7,11:8,10:12,11:6,11:5) |
13:05 | Anna Lodygina – Alena Ohremyuk | 4:3 (11:5,11:6,8:11,8:11,11:9,7:11,15:13) |
13:55 | Tatiana Pylnik – Alena Ohremyuk | 2:4 (7:11,9:11,12:10,5:11,11:7,9:11) |
14:30 | Ekaterina Zyablova – Anna Lodygina | 3:4 (7:11,9:11,11:8,9:11,11:8,11:9,8:11) |
16:00 | Alexandra Martirosova – Nadezhda Medvedeva | 4:2 (11:9,11:6,11:8,7:11,9:11,11:6) |
16:45 | Iryna Bric – Irina Naumova | 0:4 (9:11,6:11,9:11,9:11) |
17:25 | Irina Naumova – Alexandra Martirosova | 3:4 (5:11,7:11,11:5,6:11,11:7,11:9,5:11) |
18:10 | Iryna Bric – Nadezhda Medvedeva | 1:4 (11:8,5:11,6:11,7:11,9:11) |
18:55 | Alexandra Martirosova – Iryna Bric | 4:3 (10:12,12:10,11:5,8:11,11:8,8:11,11:8) |
19:45 | Nadezhda Medvedeva – Irina Naumova | 4:2 (8:11,11:5,11:6,11:8,9:11,11:6) |
20:30 | Irina Naumova – Iryna Bric | 4:3 (8:11,11:9,6:11,11:6,11:4,2:11,11:8) |
20:55 | Nadezhda Medvedeva – Alexandra Martirosova | 4:2 (5:11,11:7,5:11,11:7,11:8,11:9) |
22:00 | Alexandra Martirosova – Nadezhda Medvedeva | 4:1 (11:6,7:11,13:11,11:7,12:10) |
22:45 | Irina Naumova – Iryna Bric | 3:4 (9:11,11:3,9:11,11:2,11:4,9:11,7:11) |
23:20 | Irina Naumova – Alexandra Martirosova | 1:4 (10:12,11:8,7:11,6:11,4:11) |
Brazil. Challenge Sao Paulo
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Julio Silva – Luciano Junior | 1:3 (11:7,12:14,11:13,2:11) |
01:00 | Fernando Santos – Antonio Neto | 3:0 (11:9,11:6,11:8) |
01:15 | Fernando Santos – Luciano Junior | 3:2 (8:11,5:11,11:6,13:11,11:9) |
01:45 | Anghaldo Silva – Luciano Junior | 3:1 (5:11,11:7,11:9,11:7) |
01:45 | Julio Silva – Fernando Santos | 2:3 (10:12,8:11,11:9,12:10,11:13) |
03:00 | Anghaldo Silva – Fernando Santos | 1:3 (10:12,9:11,11:7,7:11) |
03:15 | Marco Cruz – Luciano Junior | 3:0 (11:5,11:7,11:2) |
03:30 | Ricardo Mendez – Julio Nogueira | 3:1 (11:9,11:9,11:13,11:7) |
04:00 | Nelson Azuma – Luciano Junior | 3:0 (11:7,11:9,11:2) |
04:00 | Fernando Santos – Marco Cruz | 0:3 (16:18,10:12,9:11) |
04:15 | Antonio Neto – Luciano Junior | 3:0 (11:9,11:7,11:9) |
04:30 | Nelson Azuma – Fernando Santos | 3:1 (11:8,11:7,7:11,12:10) |
05:00 | Antonio Neto – Julio Silva | 2:3 (8:11,6:11,12:10,11:8,9:11) |
05:30 | Ricardo Mendez – Fernando Santos | 1:3 (7:11,12:10,10:12,10:12) |
23:45 | Fabio Mizutani – Andre Cruz | 3:0 (11:3,11:1,11:8) |
Win Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Vjacheslav Yarovoy – Alexander Naida | 3:2 (1:11,8:11,11:6,11:8,11:9) |
00:15 | Evgeny Krivorotyko – Anton Yolkin | 3:1 (11:6,9:11,11:7,11:2) |
00:15 | Valeriy Tatarinov – Genadi Yurchenko | 1:3 (7:11,11:9,5:11,4:11) |
00:15 | Aleksandr Storozhenko – Roman Shtukovany | 3:2 (10:12,11:5,11:8,5:11,18:16) |
00:45 | Aleksandr Ivashkin – Konstantin Kirsanov | 2:3 (11:9,5:11,5:11,11:8,9:11) |
00:45 | Eugene Goloborodko – Sergey Udovichenko | 0:3 (6:11,6:11,11:13) |
00:45 | Valeriy Tatarinov – Vadim Griban | 0:3 (12:14,10:12,8:11) |
01:00 | Alexander Naida – Rodion Pirvelli | 0:3 (11:13,12:14,7:11) |
01:00 | Eugene Goloborodko – Roman Shtukovany | 2:3 (8:11,11:6,11:6,6:11,11:13) |
01:15 | Nikolay Galynsky – Genadi Yurchenko | 3:0 (11:7,12:10,12:10) |
01:15 | Vjacheslav Yarovoy – Pavel Plyushch | 1:3 (11:8,10:12,9:11,9:11) |
01:15 | Victor Sharpay – Vladyslav Demchenko | 3:1 (11:9,11:9,10:12,11:7) |
01:30 | Aleksandr Storozhenko – Sergey Udovichenko | 1:3 (7:11,9:11,11:1,7:11) |
01:45 | Genadi Yurchenko – Vadim Griban | 1:3 (6:11,12:10,6:11,6:11) |
01:45 | Vjacheslav Yarovoy – Rodion Pirvelli | 3:0 (11:2,11:7,11:6) |
01:45 | Andrey Burdakov – Sergey Kireev | 2:3 (11:8,11:9,3:11,1:11,7:11) |
02:00 | Sergey Udovichenko – Roman Shtukovany | 3:1 (11:9,11:4,5:11,11:7) |
02:15 | Victor Sharpay – Sergey Kireev | 2:3 (13:11,8:11,12:10,9:11,8:11) |
02:15 | Nikolay Galynsky – Valeriy Tatarinov | 3:2 (9:11,11:8,12:10,7:11,12:10) |
02:15 | Alexander Naida – Pavel Plyushch | 2:3 (11:7,4:11,12:10,8:11,8:11) |
02:30 | Aleksandr Storozhenko – Eugene Goloborodko | 3:2 (11:8,11:8,7:11,8:11,11:6) |
03:00 | Andrey Burdakov – Vladyslav Demchenko | 3:2 (5:11,11:4,7:11,11:4,14:12) |
03:00 | Pavel Plyushch – Rodion Pirvelli | 2:3 (11:7,2:11,12:10,9:11,7:11) |
03:30 | Victor Sharpay – Andrey Burdakov | 3:1 (10:12,11:9,11:8,11:4) |
03:30 | Alexander Naida – Vjacheslav Yarovoy | 0:3 (9:11,10:12,6:11) |
03:45 | Sergey Kireev – Vladyslav Demchenko | 0:3 (4:11,6:11,9:11) |
04:15 | Vladyslav Demchenko – Victor Sharpay | 3:1 (8:11,11:7,11:8,11:8) |
04:45 | Sergey Kireev – Andrey Burdakov | 3:0 (12:10,11:4,11:9) |
05:15 | Sergey Kireev – Victor Sharpay | 2:3 (9:11,11:8,8:11,11:6,9:11) |
05:45 | Vladyslav Demchenko – Andrey Burdakov | 2:3 (11:7,8:11,11:5,4:11,7:11) |
06:15 | Andrey Burdakov – Victor Sharpay | 1:3 (12:14,13:11,9:11,4:11) |
06:45 | Vladyslav Demchenko – Sergey Kireev | 2:3 (3:11,3:11,11:7,11:4,7:11) |
07:15 | Alexander Lushnya – Dmitrii Derevinskii | 1:3 (6:11,9:11,15:13,9:11) |
07:15 | Taras Mukha – Sergey Ermoshin | 1:3 (9:11,11:8,15:17,5:11) |
07:45 | Andrei Grabsky – Ruslan Lazebny | 2:3 (6:11,14:12,9:11,11:4,8:11) |
07:45 | Aleksandr Horoshko – Oleg Andreev | 0:3 (5:11,3:11,7:11) |
07:45 | Sergey Korobeinik – Alexei Rodin | 1:3 (9:11,11:7,10:12,9:11) |
08:00 | Oleh Lutsyshyn – Sergey Lizogub | 3:0 (11:9,11:7,11:7) |
08:15 | Alexander Lushnya – Alexei Rodin | 3:2 (11:4,10:12,6:11,11:9,11:4) |
08:15 | Taras Mukha – Oleg Andreev | 1:3 (3:11,7:11,11:7,8:11) |
08:15 | Nikita Mikhailenko – Vitaliy Khorolsky | 3:2 (8:11,11:2,11:5,5:11,13:11) |
08:30 | Oleksandr Khlustov – Ihor Kuzmenko | 3:1 (11:8,12:10,6:11,11:7) |
08:45 | Andrei Grabsky – Vitaliy Khorolsky | 3:0 (11:8,11:5,17:15) |
08:45 | Sergey Korobeinik – Dmitrii Derevinskii | 2:3 (11:9,6:11,6:11,11:6,6:11) |
08:45 | Aleksandr Horoshko – Sergey Ermoshin | 3:0 (11:3,11:7,11:7) |
09:00 | Oleh Lutsyshyn – Ihor Kuzmenko | 3:1 (13:11,11:9,7:11,11:9) |
09:15 | Taras Mukha – Aleksandr Horoshko | 0:3 (5:11,9:11,7:11) |
09:15 | Alexander Lushnya – Sergey Korobeinik | 3:2 (12:10,11:9,10:12,10:12,11:7) |
09:30 | Oleksandr Khlustov – Sergey Lizogub | 3:0 (11:5,11:4,11:8) |
09:45 | Alexei Rodin – Dmitrii Derevinskii | 0:3 (9:11,10:12,7:11) |
09:45 | Oleg Andreev – Sergey Ermoshin | 3:2 (7:11,11:4,11:9,4:11,17:15) |
10:00 | Andrei Grabsky – Nikita Mikhailenko | 3:2 (11:8,7:11,5:11,11:3,12:10) |
10:00 | Oleh Lutsyshyn – Oleksandr Khlustov | 2:3 (11:2,7:11,11:9,8:11,9:11) |
10:15 | Dmitrii Derevinskii – Alexander Lushnya | 1:3 (6:11,11:9,8:11,13:15) |
10:15 | Sergey Ermoshin – Taras Mukha | 2:3 (6:11,8:11,11:6,11:6,8:11) |
10:15 | Vitaliy Khorolsky – Ruslan Lazebny | 1:3 (4:11,8:11,11:9,8:11) |
10:30 | Ihor Kuzmenko – Sergey Lizogub | 1:3 (7:11,11:7,6:11,6:11) |
10:45 | Ruslan Lazebny – Andrei Grabsky | 3:2 (11:7,12:10,6:11,8:11,11:9) |
10:45 | Oleg Andreev – Aleksandr Horoshko | 3:1 (11:8,13:11,4:11,11:4) |
10:45 | Alexei Rodin – Sergey Korobeinik | 3:1 (14:12,11:9,12:14,11:8) |
11:00 | Sergey Lizogub – Oleh Lutsyshyn | 3:1 (11:7,11:8,7:11,11:3) |
11:15 | Alexei Rodin – Alexander Lushnya | 1:3 (10:12,4:11,11:4,6:11) |
11:15 | Vitaliy Khorolsky – Nikita Mikhailenko | 2:3 (8:11,13:11,11:9,11:13,7:11) |
11:30 | Ihor Kuzmenko – Oleksandr Khlustov | 2:3 (7:11,11:8,8:11,11:1,8:11) |
11:30 | Oleg Andreev – Taras Mukha | 3:0 (11:3,11:2,13:11) |
11:45 | Vitaliy Khorolsky – Andrei Grabsky | 1:3 (11:8,6:11,6:11,8:11) |
11:45 | Sergey Ermoshin – Aleksandr Horoshko | 2:3 (3:11,6:11,11:8,11:6,6:11) |
11:45 | Dmitrii Derevinskii – Sergey Korobeinik | 1:3 (15:13,8:11,9:11,6:11) |
12:00 | Ihor Kuzmenko – Oleh Lutsyshyn | 2:3 (7:11,11:9,11:7,4:11,3:11) |
12:15 | Aleksandr Horoshko – Taras Mukha | 3:1 (12:10,14:12,6:11,11:9) |
12:15 | Ruslan Lazebny – Nikita Mikhailenko | 3:1 (11:9,2:11,14:12,11:9) |
12:15 | Sergey Korobeinik – Alexander Lushnya | 1:3 (6:11,12:10,9:11,6:11) |
12:30 | Sergey Lizogub – Oleksandr Khlustov | 3:0 (11:1,11:4,11:8) |
12:45 | Nikita Mikhailenko – Andrei Grabsky | 3:2 (6:11,11:9,11:9,7:11,11:5) |
12:45 | Dmitrii Derevinskii – Alexei Rodin | 3:0 (11:6,11:6,11:9) |
12:45 | Sergey Ermoshin – Oleg Andreev | 3:2 (9:11,11:8,3:11,11:6,11:7) |
13:00 | Oleksandr Khlustov – Oleh Lutsyshyn | 0:3 (5:11,7:11,6:11) |
13:15 | Ruslan Lazebny – Vitaliy Khorolsky | 0:3 (2:11,9:11,12:14) |
13:15 | Vladimir Boycuk – Anton Yakovenko | 1:3 (7:11,11:6,7:11,5:11) |
13:30 | Anton Ryabuhin – Anton Yolkin | 3:0 (11:8,11:6,11:8) |
13:30 | Sergey Lizogub – Ihor Kuzmenko | 3:0 (11:7,11:9,11:8) |
13:45 | Konstantin Kirsanov – Evgeny Krivorotyko | 3:0 (11:4,11:9,11:6) |
13:45 | Evgeniy Romanyuk – Vladyslav Pavlovskyi | 3:0 (11:5,11:7,11:7) |
14:15 | Anton Ryabuhin – Evgeny Krivorotyko | 1:3 (7:11,11:5,7:11,9:11) |
14:15 | Vladimir Boycuk – Vladyslav Pavlovskyi | 3:0 (11:5,11:6,11:6) |
14:15 | Alex Gaponov – Andriy Zvinko | 2:3 (9:11,9:11,11:9,11:9,10:12) |
14:30 | Nikolay Belia – Alexey Gutnichenko | 1:3 (11:5,3:11,11:13,10:12) |
14:45 | Evgeniy Romanyuk – Anton Yakovenko | 3:1 (11:6,4:11,11:4,11:5) |
14:45 | Konstantin Kirsanov – Anton Yolkin | 0:3 (2:11,3:11,3:11) |
15:15 | Anton Ryabuhin – Konstantin Kirsanov | 3:0 (11:7,11:8,11:9) |
15:15 | Vladimir Boycuk – Evgeniy Romanyuk | 3:2 (11:8,11:9,5:11,5:11,11:8) |
15:45 | Vladyslav Pavlovskyi – Anton Yakovenko | 2:3 (11:7,7:11,11:4,9:11,9:11) |
15:45 | Vadim Griban – Nikolay Galynsky | 3:0 (11:6,11:8,11:6) |
16:00 | Alex Gaponov – Nikolay Galynsky | 3:2 (11:4,8:11,11:3,10:12,12:10) |
16:15 | Anton Yolkin – Anton Ryabuhin | 3:0 (11:4,11:5,11:7) |
16:15 | Anton Yakovenko – Vladimir Boycuk | 1:3 (6:11,11:8,5:11,7:11) |
16:15 | Vadim Griban – Andriy Zvinko | 3:1 (6:11,13:11,11:6,11:7) |
16:45 | Alex Gaponov – Vadim Griban | 2:3 (7:11,11:4,11:7,4:11,8:11) |
16:45 | Evgeny Krivorotyko – Konstantin Kirsanov | 2:3 (13:11,13:11,6:11,8:11,11:13) |
17:00 | Yaroslav Sidorenko – Sergey Pisklov | 3:2 (12:10,14:12,6:11,9:11,14:12) |
17:00 | Vladyslav Pavlovskyi – Evgeniy Romanyuk | 0:3 (4:11,7:11,7:11) |
17:00 | Nikolay Galynsky – Andriy Zvinko | 3:0 (11:6,11:8,13:11) |
17:15 | Vladyslav Pavlovskyi – Vladimir Boycuk | 2:3 (11:13,6:11,13:11,12:10,5:11) |
17:15 | Andriy Zvinko – Alex Gaponov | 3:0 (12:10,11:5,12:10) |
17:30 | Nikolay Belia – Sergey Pisklov | 3:0 (11:5,11:8,11:9) |
17:30 | Evgeny Krivorotyko – Anton Ryabuhin | 3:1 (7:11,11:8,11:7,11:9) |
17:45 | Nikolay Galynsky – Vadim Griban | 3:1 (11:9,7:11,11:4,11:8) |
17:45 | Anton Yolkin – Konstantin Kirsanov | 1:3 (9:11,11:4,9:11,9:11) |
17:45 | Yaroslav Sidorenko – Alexey Gutnichenko | 3:1 (11:9,11:9,8:11,11:5) |
18:00 | Anton Yakovenko – Evgeniy Romanyuk | 0:3 (8:11,10:12,5:11) |
18:00 | Nikolay Belia – Yaroslav Sidorenko | 2:3 (11:4,10:12,11:7,7:11,8:11) |
18:15 | Evgeniy Romanyuk – Vladimir Boycuk | 3:1 (11:5,7:11,11:2,11:8) |
18:15 | Nikolay Galynsky – Alex Gaponov | 3:2 (9:11,11:8,11:9,8:11,11:1) |
18:15 | Konstantin Kirsanov – Anton Ryabuhin | 3:0 (11:6,11:8,15:13) |
18:45 | Sergey Pisklov – Alexey Gutnichenko | 3:0 (11:5,11:8,11:9) |
18:45 | Anton Yakovenko – Vladyslav Pavlovskyi | 3:2 (12:10,9:11,11:7,10:12,11:9) |
18:45 | Anton Yolkin – Evgeny Krivorotyko | 3:0 (11:6,12:10,11:5) |
19:00 | Andriy Zvinko – Vadim Griban | 1:3 (10:12,6:11,11:7,12:14) |
19:00 | Alexey Gutnichenko – Nikolay Belia | 3:1 (8:11,11:2,11:5,11:5) |
19:15 | Sergey Pisklov – Yaroslav Sidorenko | 3:1 (14:12,4:11,11:8,12:10) |
19:30 | Vadim Griban – Alex Gaponov | 1:3 (11:6,8:11,12:14,5:11) |
19:45 | Rodion Pirvelli – Pavel Plyushch | 2:3 (8:11,11:6,7:11,11:9,7:11) |
19:45 | Sergey Pisklov – Nikolay Belia | 2:3 (11:9,11:7,6:11,9:11,7:11) |
19:45 | Andriy Zvinko – Nikolay Galynsky | 3:2 (11:7,11:4,7:11,11:13,11:8) |
20:15 | Alexey Gutnichenko – Yaroslav Sidorenko | 1:3 (5:11,9:11,11:7,10:12) |
20:30 | Yaroslav Sidorenko – Nikolay Belia | 3:0 (11:8,11:4,11:8) |
20:30 | Vjacheslav Yarovoy – Roman Chuyko | 3:2 (11:13,14:16,11:9,11:5,11:7) |
20:45 | Aleksandr Storozhenko – Andrey Regush | 3:1 (11:7,10:12,11:8,11:3) |
20:45 | Alexey Gutnichenko – Sergey Pisklov | 1:3 (7:11,11:8,7:11,6:11) |
21:00 | Roman Shtukovany – Pavel Chyzh | 3:2 (7:11,11:5,11:13,11:9,11:4) |
21:00 | Rodion Pirvelli – Roman Chuyko | 1:3 (3:11,11:9,4:11,6:11) |
21:15 | Sergey Udovichenko – Alexey Shelest | 2:3 (12:10,5:11,11:8,7:11,8:11) |
21:30 | Alexander Zhuravlev – Eugene Goloborodko | 3:1 (11:7,7:11,11:9,11:9) |
21:45 | Igor Akimov – Yan Krol | 3:1 (11:8,11:7,9:11,11:5) |
21:45 | Pavel Plyushch – Roman Chuyko | 0:3 (6:11,4:11,6:11) |
22:00 | Aleksandr Storozhenko – Alexey Shelest | 3:2 (4:11,5:11,11:9,11:9,11:3) |
22:00 | Roman Shtukovany – Eugene Goloborodko | 2:3 (8:11,11:9,7:11,11:8,4:11) |
22:15 | Dmitry Ptitsyn – Mykhaylo Myronchenko | 1:3 (11:8,9:11,7:11,10:12) |
22:15 | Sergey Udovichenko – Andrey Regush | 3:0 (11:9,12:10,11:6) |
22:15 | Roman Chuyko – Vjacheslav Yarovoy | 1:3 (3:11,11:6,7:11,7:11) |
22:30 | Alexander Zhuravlev – Pavel Chyzh | 0:3 (6:11,9:11,7:11) |
22:45 | Igor Akimov – Mykhaylo Myronchenko | 2:3 (7:11,11:7,7:11,13:11,5:11) |
23:00 | Roman Shtukovany – Alexander Zhuravlev | 0:3 (3:11,4:11,8:11) |
23:15 | Pavel Plyushch – Vjacheslav Yarovoy | 0:3 (1:11,7:11,9:11) |
23:15 | Dmitry Ptitsyn – Yan Krol | 0:3 (4:11,11:13,5:11) |
23:30 | Eugene Goloborodko – Pavel Chyzh | 3:1 (11:8,12:10,7:11,11:7) |
23:30 | Alexey Shelest – Andrey Regush | 1:3 (11:5,4:11,6:11,6:11) |
23:45 | Roman Chuyko – Rodion Pirvelli | 2:3 (8:11,9:11,11:8,11:8,9:11) |
23:45 | Igor Akimov – Dmitry Ptitsyn | 1:3 (7:11,11:9,6:11,9:11) |
23:45 | Andrey Regush – Aleksandr Storozhenko | 3:2 (11:9,11:13,11:9,7:11,12:10) |
TT-Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Petr Kotrbaty – Ondrej Fiklik | 2:3 (11:6,7:11,7:11,12:10,5:11) |
00:45 | Petr Moravec – Marek Kulisek | 3:1 (11:8,11:3,10:12,13:11) |
09:15 | Josef Ruzicka – Marek Kulisek | 3:0 (11:6,11:9,11:4) |
09:45 | Marek Fabini – Josef Ruzicka | 3:1 (11:6,9:11,11:7,12:10) |
10:15 | Ondrej Fiklik – Marek Kulisek | 0:3 (4:11,6:11,5:11) |
10:50 | Ondrej Fiklik – Josef Ruzicka | 0:3 (3:11,6:11,6:11) |
11:15 | Marek Fabini – Marek Kulisek | 1:3 (9:11,11:9,5:11,4:11) |
11:50 | Ondrej Fiklik – Marek Fabini | 0:3 (9:11,8:11,5:11) |
12:15 | Marek Kulisek – Ondrej Fiklik | 3:1 (11:6,11:5,8:11,11:7) |
12:45 | Josef Ruzicka – Marek Fabini | 3:2 (11:7,11:6,12:14,12:14,11:5) |
13:15 | Jonas Kulveit – Roman Pokorny | 0:3 (10:12,7:11,9:11) |
13:45 | David Jicha – Jonas Kulveit | 3:2 (10:12,11:7,11:4,3:11,11:8) |
14:15 | Jan Spiegel – Roman Pokorny | 3:1 (11:4,9:11,11:5,11:6) |
14:45 | Jan Spiegel – Jonas Kulveit | 3:0 (11:8,13:11,11:7) |
15:15 | David Jicha – Roman Pokorny | 3:0 (11:5,11:7,11:7) |
15:45 | Jan Spiegel – David Jicha | 3:1 (11:7,11:8,8:11,11:6) |
16:30 | Roman Pokorny – Jonas Kulveit | 3:1 (11:1,11:6,8:11,11:8) |
17:15 | Filip Nemec – Jan Spiegel | 3:1 (11:9,6:11,12:10,12:10) |
17:45 | Roman Pokorny – Filip Nemec | 3:0 (11:5,11:8,11:2) |
18:45 | David Jicha – Filip Nemec | 3:0 (11:7,11:5,11:5) |
19:15 | Roman Pokorny – Jan Spiegel | 2:3 (12:10,11:2,7:11,3:11,9:11) |
21:15 | Pavel Vyvial – Ctibor Zaplatilek | 0:3 (4:11,7:11,5:11) |
21:45 | Ondrej Fiklik – Pavel Vyvial | 2:3 (11:9,8:11,7:11,11:6,9:11) |
22:15 | Dominik Pasek – Ctibor Zaplatilek | 1:3 (13:11,7:11,9:11,7:11) |
22:45 | Dominik Pasek – Pavel Vyvial | 3:1 (11:4,12:10,17:19,11:9) |
23:15 | Ondrej Fiklik – Ctibor Zaplatilek | 3:2 (11:6,12:10,9:11,8:11,12:10) |
23:45 | Dominik Pasek – Ondrej Fiklik | 1:3 (5:11,11:6,10:12,1:11) |
TT-Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Anatoly Zapletnyuk – Bogdan Zdrobilko | 1:3 (5:11,8:11,11:8,9:11) |
00:45 | Volodymyr Tuchkevych – Igor Demchuk | 3:1 (12:10,8:11,11:9,11:5) |
01:15 | Anatoly Zapletnyuk – Volodymyr Tuchkevych | 3:2 (12:10,4:11,12:10,8:11,11:9) |
01:45 | Igor Demchuk – Bogdan Zdrobilko | 1:3 (4:11,9:11,11:9,6:11) |
02:15 | Anatoly Zapletnyuk – Igor Demchuk | 1:3 (9:11,8:11,11:9,2:11) |
02:45 | Volodymyr Tuchkevych – Bogdan Zdrobilko | 1:3 (6:11,2:11,14:12,7:11) |
04:15 | Volodymyr Tuchkevych – Anatoly Zapletnyuk | 2:3 (11:6,11:9,7:11,7:11,10:12) |
07:45 | Oleg Stasevski – Petr Kolesnik | 3:2 (11:5,11:9,6:11,2:11,11:7) |
07:45 | Nikita Trofimov – Aleksey Krutko | 0:3 (8:11,4:11,12:14) |
08:15 | Igor Kuznetsov – Artem Borisov | 1:3 (8:11,11:9,7:11,7:11) |
08:15 | Sergiy Boyko – Denys Scherbak | 2:3 (9:11,9:11,11:8,12:10,3:11) |
08:30 | Anatoliu Levshin – Nazari Kovalchuck | 1:3 (6:11,11:6,5:11,4:11) |
08:45 | Sergey Kijlo – Alexander Yarovoy | 1:3 (10:12,7:11,11:8,8:11) |
08:45 | Alexander Seluchenko – Evgeniy Pismenny | 1:3 (2:11,8:11,11:9,7:11) |
08:55 | Yuri Teterya – Nikolay Litvinenko-Sharaev | 3:1 (11:6,11:9,9:11,11:5) |
09:00 | David Simonchuk – Yury Schepanskyi | 3:1 (5:11,11:9,12:10,11:7) |
09:00 | Vasily Aksyonin – Artem Trofimchuk | 1:3 (9:11,11:4,5:11,7:11) |
09:15 | Nikita Trofimov – Denys Scherbak | 2:3 (9:11,11:6,5:11,11:7,9:11) |
09:15 | Oleg Stasevski – Artem Borisov | 3:2 (12:10,9:11,13:11,15:17,11:7) |
09:30 | Dmitriy Dubrovin – Yuri Teterya | 0:3 (7:11,5:11,8:11) |
09:30 | Andrey Baklykov – Nazari Kovalchuck | 0:3 (6:11,8:11,9:11) |
09:30 | Yaroslav Vorsulyak – Dmitriy Kalinyuk | 1:3 (6:11,11:6,7:11,1:11) |
09:45 | Evgeniy Pismenny – Aleksey Krutko | 3:2 (10:12,11:2,13:11,12:14,11:8) |
10:00 | Igor Solomianyi – Artem Trofimchuk | 3:1 (5:11,11:6,11:8,11:4) |
10:00 | Alexander Yarovoy – Petr Kolesnik | 3:0 (11:1,11:9,11:8) |
10:05 | Sergey Filatov – Nikolay Litvinenko-Sharaev | 1:3 (11:9,8:11,2:11,9:11) |
10:05 | Anatoliu Levshin – David Simonchuk | 2:3 (11:7,7:11,13:11,11:13,7:11) |
10:15 | Sergiy Boyko – Alexander Seluchenko | 1:3 (11:5,11:13,11:13,9:11) |
10:15 | Igor Kuznetsov – Sergey Kijlo | 2:3 (8:11,8:11,11:9,11:7,7:11) |
10:30 | Sergey Filatov – Yuri Teterya | 1:3 (6:11,9:11,12:10,9:11) |
10:30 | Andrey Baklykov – Yury Schepanskyi | 2:3 (11:9,13:11,4:11,9:11,11:13) |
10:30 | Vasily Aksyonin – Yaroslav Vorsulyak | 3:1 (11:8,4:11,11:7,11:6) |
10:45 | Nikita Trofimov – Evgeniy Pismenny | 3:0 (11:5,11:8,11:7) |
10:45 | Oleg Stasevski – Alexander Yarovoy | 0:3 (7:11,8:11,10:12) |
11:00 | Igor Solomianyi – Dmitriy Kalinyuk | 0:3 (7:11,4:11,8:11) |
11:00 | David Simonchuk – Nazari Kovalchuck | 0:3 (11:13,11:13,8:11) |
11:15 | Dmitriy Dubrovin – Nikolay Litvinenko-Sharaev | 3:1 (11:6,4:11,11:9,11:3) |
11:15 | Alexander Seluchenko – Denys Scherbak | 3:0 (11:8,11:3,19:17) |
11:15 | Sergey Kijlo – Artem Borisov | 0:3 (8:11,12:14,8:11) |
11:30 | Yaroslav Vorsulyak – Artem Trofimchuk | 3:2 (11:6,9:11,11:8,10:12,12:10) |
11:35 | Andrey Baklykov – David Simonchuk | 2:3 (18:16,1:11,5:11,11:4,9:11) |
11:45 | Igor Kuznetsov – Petr Kolesnik | 1:3 (13:15,8:11,11:7,9:11) |
11:45 | Sergiy Boyko – Aleksey Krutko | 3:0 (11:8,11:8,11:4) |
11:50 | Sergey Filatov – Dmitriy Dubrovin | 3:0 (11:9,11:7,11:3) |
12:00 | Igor Solomianyi – Yaroslav Vorsulyak | 2:3 (11:9,11:3,7:11,9:11,2:11) |
12:00 | Alfonso Almagro – Francisco Molina | 3:0 (11:6,11:9,11:8) |
12:00 | Anatoliu Levshin – Yury Schepanskyi | 0:3 (9:11,7:11,9:11) |
12:15 | Oleg Stasevski – Sergey Kijlo | 3:0 (11:7,11:7,11:3) |
12:15 | Nikita Trofimov – Alexander Seluchenko | 3:2 (8:11,11:9,9:11,11:7,11:8) |
12:30 | Vasily Aksyonin – Dmitriy Kalinyuk | 3:0 (11:8,11:7,11:9) |
12:30 | Andrey Baklykov – Anatoliu Levshin | 2:3 (9:11,3:11,11:9,11:6,6:11) |
12:45 | Igor Kuznetsov – Alexander Yarovoy | 0:3 (6:11,8:11,12:14) |
12:45 | Sergiy Boyko – Evgeniy Pismenny | 3:1 (16:14,11:2,10:12,11:5) |
13:00 | Igor Solomianyi – Vasily Aksyonin | 3:0 (11:7,11:9,11:7) |
13:05 | Yury Schepanskyi – Nazari Kovalchuck | 3:1 (11:7,8:11,11:9,11:4) |
13:15 | Denys Scherbak – Aleksey Krutko | 3:0 (11:7,11:3,11:8) |
13:15 | Artem Borisov – Petr Kolesnik | 3:1 (7:11,11:7,11:9,11:5) |
13:30 | David Simonchuk – Anatoliu Levshin | 2:3 (10:12,10:12,11:4,11:8,8:11) |
13:30 | Dmitriy Kalinyuk – Artem Trofimchuk | 0:3 (7:11,9:11,7:11) |
13:45 | Oleg Stasevski – Igor Kuznetsov | 2:3 (12:10,11:5,6:11,10:12,5:11) |
13:45 | Nikita Trofimov – Sergiy Boyko | 1:3 (7:11,9:11,11:3,6:11) |
13:45 | Jesus Gonzalez – Manuel Lopez | 2:3 (11:5,6:11,7:11,11:8,9:11) |
14:00 | Nazari Kovalchuck – Yury Schepanskyi | 3:0 (11:7,11:1,11:9) |
14:15 | Ilya Udod – Nazar Gaieviy | 2:3 (4:11,7:11,11:5,11:8,6:11) |
14:15 | Alexander Seluchenko – Aleksey Krutko | 3:1 (11:4,11:5,8:11,11:7) |
14:30 | Sergey Kijlo – Petr Kolesnik | 2:3 (11:9,4:11,9:11,11:9,7:11) |
14:30 | Artem Trofimchuk – Igor Solomianyi | 3:1 (4:11,11:7,11:6,11:9) |
14:45 | Alexander Yarovoy – Artem Borisov | 2:3 (7:11,11:6,7:11,11:1,8:11) |
14:45 | Andrey Zenyuk – Vasily Smyk | 1:3 (8:11,6:11,11:6,6:11) |
14:45 | Evgeniy Pismenny – Denys Scherbak | 0:3 (7:11,7:11,7:11) |
15:00 | Evgenii Gudimenko – Anton Myrza | 3:2 (11:4,5:11,8:11,11:7,13:11) |
15:15 | Sergey Rutskiy – Nazar Gaieviy | 1:3 (11:6,9:11,7:11,2:11) |
15:30 | Eduard Populovsky – Igor Piskorskiy | 0:3 (8:11,9:11,10:12) |
15:30 | Sergey Kijlo – Igor Kuznetsov | 3:1 (8:11,11:8,11:2,11:7) |
15:45 | Andrew Tsikhotsky – Andrey Lushchik | 0:3 (9:11,10:12,5:11) |
15:45 | Sergiy Boyko – Nikita Trofimov | 3:0 (11:8,11:8,11:7) |
15:45 | Ilya Udod – Andrey Zenyuk | 0:3 (5:11,9:11,7:11) |
16:00 | Alex Romaniv – Anton Myrza | 1:3 (6:11,11:7,8:11,9:11) |
16:15 | Denys Scherbak – Alexander Seluchenko | 0:3 (5:11,6:11,2:11) |
16:15 | Sergey Rutskiy – Vasily Smyk | 3:1 (14:12,7:11,11:8,11:6) |
16:15 | Andrey Kaptanovskiy – Andrew Tsikhotsky | 3:2 (11:9,6:11,11:6,8:11,11:7) |
16:15 | Artem Borisov – Alexander Yarovoy | 0:3 (9:11,10:12,8:11) |
16:30 | Evgenii Gudimenko – Eduard Populovsky | 3:0 (11:9,11:6,11:9) |
16:45 | Andrey Kurtenko – Dmitriy Baystryuchenko | 0:3 (12:14,9:11,7:11) |
16:45 | Andrey Zenyuk – Nazar Gaieviy | 3:2 (11:8,8:11,6:11,11:7,11:7) |
16:45 | Dmitry Krishtal – Dmitriy Lebed | 3:2 (9:11,11:9,5:11,11:6,11:5) |
16:45 | Roman Vashchuk – Andrey Lushchik | 1:3 (14:16,7:11,11:9,7:11) |
17:00 | Alex Romaniv – Igor Piskorskiy | 0:3 (9:11,10:12,9:11) |
17:15 | Roman Vashchuk – Andrew Tsikhotsky | 1:3 (13:11,8:11,7:11,8:11) |
17:15 | Sergey Rutskiy – Andrey Zenyuk | 0:3 (5:11,10:12,13:15) |
17:15 | Evgenii Gudimenko – Andrei Vinohodov | 3:1 (9:11,11:7,11:6,11:3) |
17:15 | Andrey Kurtenko – Dmitriy Lebed | 1:3 (6:11,11:5,7:11,11:13) |
17:30 | Andrei Vinohodov – Dmitriy Baystryuchenko | 2:3 (14:12,9:11,9:11,11:8,9:11) |
17:30 | Eduard Populovsky – Anton Myrza | 1:3 (11:13,11:5,2:11,7:11) |
17:45 | Ilya Udod – Vasily Smyk | 1:3 (11:8,6:11,7:11,7:11) |
17:45 | Andrey Kaptanovskiy – Andrey Lushchik | 3:1 (6:11,11:8,13:11,11:8) |
17:45 | Dmitry Krishtal – Evgenii Gudimenko | 3:2 (13:11,8:11,11:7,6:11,12:10) |
18:00 | Alex Romaniv – Eduard Populovsky | 1:3 (9:11,11:8,8:11,6:11) |
18:15 | Roman Vashchuk – Andrey Kaptanovskiy | 3:2 (11:6,3:11,16:14,6:11,11:9) |
18:15 | Evgenii Gudimenko – Dmitriy Lebed | 3:2 (11:7,11:13,11:5,9:11,11:4) |
18:15 | Andrey Kurtenko – Andrei Vinohodov | 1:3 (8:11,11:7,11:13,9:11) |
18:15 | David Jicha – Jan Spiegel | 1:3 (11:6,16:18,5:11,4:11) |
18:30 | Evgenii Gudimenko – Igor Piskorskiy | 3:0 (11:4,11:8,11:9) |
18:30 | Sergey Rutskiy – Ilya Udod | 2:3 (9:11,5:11,11:7,11:8,10:12) |
18:45 | Andrey Kurtenko – Evgenii Gudimenko | 0:3 (8:11,8:11,8:11) |
18:45 | Dmitry Krishtal – Dmitriy Baystryuchenko | 1:3 (9:11,12:10,14:16,5:11) |
19:00 | Alex Romaniv – Evgenii Gudimenko | 2:3 (11:5,8:11,5:11,11:4,10:12) |
19:00 | Andrey Lushchik – Andrew Tsikhotsky | 1:3 (11:8,7:11,7:11,8:11) |
19:00 | Vasily Smyk – Nazar Gaieviy | 1:3 (11:7,4:11,10:12,5:11) |
19:15 | Dmitriy Lebed – Dmitriy Baystryuchenko | 3:1 (11:5,8:11,11:5,11:9) |
19:20 | Dmitry Krishtal – Andrei Vinohodov | 2:3 (11:9,10:12,6:11,11:9,5:11) |
19:30 | Vasily Smyk – Ilya Udod | 0:3 (8:11,9:11,10:12) |
19:40 | Igor Piskorskiy – Anton Myrza | 1:3 (11:9,10:12,7:11,10:12) |
19:45 | Andrey Kurtenko – Dmitry Krishtal | 3:1 (4:11,11:9,11:7,11:9) |
19:45 | Evgenii Gudimenko – Dmitriy Baystryuchenko | 0:3 (6:11,9:11,9:11) |
20:10 | Igor Piskorskiy – Eduard Populovsky | 3:0 (11:2,11:6,11:4) |
20:15 | Andrei Vinohodov – Dmitriy Lebed | 1:3 (7:11,5:11,11:9,7:11) |
21:15 | Andrey Kaptanovskiy – Roman Vashchuk | 3:2 (11:7,6:11,11:6,4:11,11:7) |
23:15 | Bogdan Zdrobilko – Volodymyr Tuchkevych | 3:2 (11:8,7:11,11:9,6:11,16:14) |
23:45 | Igor Demchuk – Anatoly Zapletnyuk | 3:2 (11:9,11:8,8:11,7:11,11:5) |
Pro Spin Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:20 | Dmitry Zhivotov – Alexey Shilo | 2:4 (5:11,11:6,7:11,11:7,8:11,2:11) |
00:25 | Yuri Gromyak – Dmitriy Masliy | 1:4 (11:8,4:11,11:13,8:11,6:11) |
00:35 | Anton Olhovoi – Gennady Veitas | 4:1 (11:7,11:8,5:11,11:6,11:6) |
01:00 | Igor Fokin – Denis Filatov | 3:4 (11:9,5:11,11:8,10:12,11:7,8:11,5:11) |
01:00 | Alexei Kaulik – Sergey Pavlina | 3:4 (5:11,10:12,8:11,11:8,11:8,11:5,4:11) |
01:20 | Dmitry Polyakov – Grigory Sludenko | 1:4 (8:11,10:12,7:11,11:8,11:13) |
01:55 | Grigory Sludenko – Anton Olhovoi | 4:1 (10:12,11:7,11:6,11:6,11:8) |
02:10 | Denis Filatov – Dmitriy Masliy | 2:4 (11:6,11:5,10:12,10:12,9:11,9:11) |
02:10 | Alexei Kaulik – Sergey Pavlina | 4:3 (6:11,11:9,11:7,8:11,11:9,9:11,11:9) |
02:35 | Gennady Veitas – Dmitry Polyakov | 2:4 (7:11,11:8,9:11,7:11,11:5,6:11) |
02:50 | Igor Fokin – Yuri Gromyak | 2:4 (11:9,10:12,7:11,11:9,7:11,6:11) |
03:00 | Dmitry Zhivotov – Alexey Shilo | 2:4 (8:11,11:7,12:14,7:11,11:8,2:11) |
03:20 | Gennady Veitas – Anton Olhovoi | 4:1 (6:11,11:8,11:6,11:9,11:9) |
03:30 | Dmitriy Masliy – Igor Fokin | 4:2 (13:11,11:9,8:11,11:8,10:12,11:4) |
03:40 | Sergey Pavlina – Dmitry Zhivotov | 4:0 (11:8,11:4,11:9,11:8) |
03:55 | Grigory Sludenko – Dmitry Polyakov | 4:2 (10:12,8:11,11:4,11:7,11:7,12:10) |
04:15 | Denis Filatov – Yuri Gromyak | 4:3 (11:5,11:8,5:11,11:7,9:11,13:15,11:4) |
04:15 | Alexei Kaulik – Alexey Shilo | 4:0 (11:4,11:3,11:8,11:5) |
05:00 | Alexey Shilo – Sergey Pavlina | 1:4 (4:11,7:11,11:8,6:11,5:11) |
05:00 | Yuri Gromyak – Dmitriy Masliy | 1:4 (11:6,5:11,7:11,9:11,6:11) |
05:10 | Alexei Kaulik – Andrey Subbotin | 4:2 (6:11,11:7,11:5,6:11,11:7,14:12) |
05:30 | Dmitry Zhivotov – Alexei Kaulik | 1:4 (7:11,6:11,8:11,12:10,3:11) |
05:35 | Igor Fokin – Denis Filatov | 2:4 (7:11,4:11,11:8,11:9,9:11,5:11) |
05:50 | Denis Bahtin – Daniel Gruzdov | 4:3 (11:8,11:6,8:11,8:11,7:11,11:9,11:6) |
06:20 | Alexey Shilo – Dmitry Zhivotov | 1:4 (8:11,11:9,11:13,5:11,7:11) |
06:20 | Yuri Gromyak – Igor Fokin | 3:4 (11:6,7:11,10:12,5:11,11:8,11:9,6:11) |
06:35 | Daniel Gruzdov – Alexei Kaulik | 4:0 (12:10,11:8,11:9,11:8) |
06:55 | Dmitriy Masliy – Denis Filatov | 4:1 (11:9,11:8,9:11,11:7,11:4) |
06:55 | Sergey Pavlina – Alexei Kaulik | 2:4 (11:6,5:11,11:4,11:13,9:11,8:11) |
07:10 | Denis Bahtin – Andrey Subbotin | 3:4 (7:11,6:11,11:8,4:11,11:8,11:9,5:11) |
07:55 | Alexei Kaulik – Denis Bahtin | 4:2 (11:8,7:11,11:6,10:12,11:8,11:4) |
08:10 | Artem Kachalov – Igor Ovcharenko | 3:4 (7:11,11:8,11:9,12:14,14:12,3:11,8:11) |
08:10 | Sergey Gubanov – Alexander Ivanenko | 4:3 (11:7,9:11,10:12,11:3,8:11,11:6,11:8) |
08:35 | Andrey Subbotin – Daniel Gruzdov | 1:4 (11:6,9:11,11:13,9:11,10:12) |
09:00 | Daniil Poltev – Vladimir Tkachenko | 0:4 (12:14,9:11,9:11,9:11) |
09:00 | Leonid Pankov – Darion Gruzdov | 4:1 (11:6,11:13,11:4,13:11,13:11) |
09:20 | Andrey Subbotin – Denis Bahtin | 4:1 (11:9,13:11,11:9,8:11,11:7) |
09:40 | Vladimir Tkachenko – Artem Kachalov | 4:1 (11:13,12:10,11:8,11:8,11:9) |
10:00 | Darion Gruzdov – Sergey Gubanov | 1:4 (11:13,14:12,5:11,8:11,9:11) |
10:00 | Alexei Kaulik – Daniel Gruzdov | 4:3 (9:11,6:11,11:6,11:9,11:7,6:11,11:9) |
10:25 | Daniil Poltev – Igor Ovcharenko | 3:4 (11:9,7:11,11:9,12:14,9:11,11:8,6:11) |
10:35 | Leonid Pankov – Alexander Ivanenko | 4:1 (11:6,11:7,12:10,8:11,11:4) |
11:10 | Andrey Subbotin – Alexei Kaulik | 3:4 (11:8,14:16,15:13,13:11,9:11,9:11,8:11) |
11:15 | Sergey Gubanov – Leonid Pankov | 1:4 (8:11,6:11,10:12,11:6,9:11) |
11:15 | Artem Kachalov – Daniil Poltev | 4:1 (10:12,11:6,11:9,12:10,11:6) |
11:55 | Alexander Ivanenko – Darion Gruzdov | 4:1 (12:10,13:11,10:12,12:10,11:4) |
11:55 | Igor Ovcharenko – Vladimir Tkachenko | 4:3 (15:13,11:9,9:11,6:11,11:4,8:11,11:6) |
11:55 | Daniel Gruzdov – Denis Bahtin | 4:1 (11:6,11:7,12:10,5:11,11:3) |
12:30 | Alexei Kaulik – Daniel Gruzdov | 2:4 (11:5,6:11,9:11,11:3,5:11,10:12) |
12:40 | Darion Gruzdov – Alexander Ivanenko | 4:2 (15:13,9:11,11:8,11:7,8:11,11:9) |
12:50 | Daniil Poltev – Artem Kachalov | 4:1 (11:6,8:11,12:10,11:5,13:11) |
13:05 | Andrey Subbotin – Denis Bahtin | 3:4 (11:6,14:16,7:11,12:10,8:11,11:8,6:11) |
13:15 | Leonid Pankov – Sergey Gubanov | 1:4 (12:14,5:11,11:8,11:13,9:11) |
13:20 | Vladimir Tkachenko – Igor Ovcharenko | 0:4 (4:11,8:11,9:11,9:11) |
13:55 | Denis Bahtin – Alexei Kaulik | 4:3 (11:9,9:11,11:9,11:5,8:11,7:11,11:7) |
14:10 | Alexey Shilo – Dmirty Katin | 4:1 (11:8,11:7,8:11,11:5,11:9) |
14:20 | Igor Ovcharenko – Artem Kachalov | 4:2 (11:8,8:11,11:5,9:11,11:9,11:6) |
14:35 | Daniel Gruzdov – Andrey Subbotin | 4:1 (11:6,11:7,11:8,5:11,11:4) |
14:50 | Dmitry Zhivotov – Anastasia Ignatova | 2:4 (8:11,11:6,11:4,9:11,5:11,9:11) |
15:00 | Vladimir Tkachenko – Daniil Poltev | 1:4 (13:11,9:11,6:11,7:11,9:11) |
15:30 | Anastasia Ignatova – Alexey Shilo | 2:4 (9:11,7:11,11:8,6:11,11:6,6:11) |
15:40 | Artem Kachalov – Vladimir Tkachenko | 4:2 (9:11,11:8,6:11,11:9,14:12,11:6) |
15:45 | Alexei Kaulik – Andrey Subbotin | 2:4 (11:9,11:8,10:12,5:11,11:13,9:11) |
16:10 | Dmitry Zhivotov – Dmirty Katin | 4:2 (12:10,9:11,11:7,12:14,11:5,11:8) |
16:20 | Denis Bahtin – Daniel Gruzdov | 0:4 (9:11,8:11,8:11,5:11) |
16:25 | Igor Ovcharenko – Daniil Poltev | 2:4 (9:11,12:10,9:11,11:4,9:11,7:11) |
16:55 | Alexey Shilo – Dmitry Zhivotov | 4:1 (11:7,11:7,8:11,11:6,11:9) |
17:00 | Vladimir Kucherenko – Mikhail Oleinik | 3:4 (11:13,11:3,9:11,11:5,11:5,8:11,10:12) |
17:05 | Daniil Poltev – Artem Kachalov | 1:4 (11:9,7:11,10:12,7:11,8:11) |
17:35 | Dmirty Katin – Anastasia Ignatova | 2:4 (8:11,11:7,6:11,11:9,10:12,8:11) |
17:40 | Grigory Sludenko – Andrei Lizogubov | 4:3 (9:11,11:6,14:16,11:8,11:9,4:11,11:7) |
17:40 | Vladimir Tkachenko – Igor Ovcharenko | 4:0 (11:6,11:8,11:8,12:10) |
18:07 | Igor Ovcharenko – Vladimir Tkachenko | 4:1 (7:11,11:9,14:12,11:5,13:11) |
18:20 | Dmirty Katin – Dmitry Zhivotov | 1:4 (11:8,7:11,11:13,6:11,8:11) |
18:30 | Andrei Lizogubov – Vladimir Kucherenko | 4:1 (11:7,5:11,11:5,11:2,11:5) |
19:00 | Alexey Shilo – Anastasia Ignatova | 1:4 (6:11,11:8,10:12,5:11,8:11) |
19:00 | Artem Kachalov – Daniil Poltev | 2:4 (9:11,11:8,12:10,7:11,9:11,9:11) |
19:05 | Grigory Sludenko – Mikhail Oleinik | 4:0 (11:8,11:8,11:7,11:9) |
19:50 | Vladimir Kucherenko – Grigory Sludenko | 2:4 (11:4,6:11,8:11,13:15,11:8,7:11) |
20:00 | Alexander Mikhaylyuchenko – Vasily Nazarenko | 1:4 (12:10,8:11,9:11,7:11,5:11) |
20:00 | Nikita Gubanov – Dmitry Zhivotov | 4:1 (15:17,11:6,13:11,11:7,11:7) |
20:35 | Mikhail Oleinik – Andrei Lizogubov | 4:3 (11:9,11:5,7:11,11:6,8:11,9:11,11:9) |
20:45 | Maxim Vasin – Andrey Dlugokanskiy | 4:3 (11:6,11:5,8:11,11:7,9:11,9:11,11:5) |
20:45 | Vladimir Vakulenko – Alexander Ivanenko | 1:4 (11:8,6:11,9:11,10:12,8:11) |
21:20 | Vladimir Kucherenko – Andrei Lizogubov | 3:4 (10:12,8:11,15:13,9:11,11:5,11:6,4:11) |
21:30 | Andrey Dlugokanskiy – Nikita Gubanov | 4:1 (11:7,8:11,11:8,13:11,11:6) |
21:30 | Alexander Ivanenko – Alexander Mikhaylyuchenko | 3:4 (11:6,11:9,5:11,11:6,5:11,6:11,6:11) |
22:10 | Mikhail Oleinik – Grigory Sludenko | 0:4 (7:11,9:11,10:12,8:11) |
22:10 | Vladimir Vakulenko – Vasily Nazarenko | 4:2 (11:4,8:11,11:5,11:9,4:11,11:7) |
22:10 | Maxim Vasin – Dmitry Zhivotov | 4:3 (11:6,8:11,11:8,11:7,8:11,11:13,11:7) |
22:50 | Alexander Mikhaylyuchenko – Vladimir Vakulenko | 0:4 (7:11,8:11,9:11,12:14) |
22:55 | Nikita Gubanov – Maxim Vasin | 1:4 (8:11,5:11,11:8,6:11,7:11) |
23:00 | Mikhail Oleinik – Vladimir Kucherenko | 4:1 (6:11,11:9,11:7,11:8,13:11) |
23:35 | Dmitry Zhivotov – Andrey Dlugokanskiy | 4:2 (11:8,12:10,9:11,11:8,7:11,11:7) |
23:35 | Andrei Lizogubov – Grigory Sludenko | 4:2 (11:5,12:10,11:8,10:12,4:11,11:9) |
23:35 | Vasily Nazarenko – Alexander Ivanenko | 4:1 (11:6,8:11,12:10,11:7,11:8) |
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:20 | Marek Dlask – Vaclav Coubal | 3:2 (7:11,11:5,11:7,7:11,11:7) |
08:45 | Peter Stracar – Kristian Varga | 3:2 (7:11,11:13,11:6,11:8,13:11) |
09:15 | Frantisek Schmidtmayer – Josef Pavelka | 3:1 (11:9,7:11,11:5,11:4) |
09:45 | Jaroslav Sprongl – Antonin Pospisil | 2:3 (11:7,7:11,11:9,5:11,9:11) |
10:15 | Frantisek Schmidtmayer – Antonin Pospisil | 2:3 (9:11,10:12,11:5,11:6,7:11) |
10:45 | Jaroslav Sprongl – Josef Pavelka | 3:1 (12:10,11:6,6:11,13:11) |
11:15 | Frantisek Schmidtmayer – Jaroslav Sprongl | 3:0 (12:10,11:9,11:9) |
11:30 | Antonin Pospisil – Josef Pavelka | 3:2 (9:11,10:12,11:7,11:9,11:9) |
12:30 | Josef Pavelka – Jaroslav Sprongl | 1:3 (11:5,5:11,8:11,9:11) |
12:45 | Antonin Pospisil – Frantisek Schmidtmayer | 0:3 (8:11,7:11,3:11) |
12:45 | Dusan Zelman – Kristian Varga | 2:3 (12:10,3:11,7:11,11:6,7:11) |
13:45 | Petr Abraham – Stepan Remunda | 3:1 (11:8,6:11,13:11,15:13) |
14:45 | Petr Abraham – Martin Bruk | 2:3 (12:10,9:11,11:9,5:11,3:11) |
15:15 | Filip Vesely – Petr Abraham | 3:2 (7:11,8:11,11:4,11:7,11:4) |
15:45 | Stepan Remunda – Martin Bruk | 0:3 (9:11,10:12,9:11) |
16:15 | Stepan Remunda – Petr Abraham | 2:3 (3:11,11:8,9:11,11:7,10:12) |
16:45 | Martin Bruk – Filip Vesely | 0:3 (9:11,4:11,8:11) |
17:15 | Ludek Stoces – Tomas Barsa | 1:3 (11:9,9:11,6:11,8:11) |
18:15 | Ludek Stoces – Dominik Horak | 0:3 (3:11,4:11,7:11) |
18:45 | Ludek Stoces – Tomas Barsa | 3:2 (7:11,11:7,11:8,9:11,11:3) |
19:45 | Dominik Horak – Tomas Barsa | 3:0 (11:5,11:8,11:8) |
20:15 | Tomas Barsa – Ludek Stoces | 1:3 (7:11,11:7,7:11,9:11) |
20:45 | Dominik Horak – Ludek Stoces | 3:1 (11:5,11:3,6:11,11:4) |
22:30 | Jiri Cermak – Pavel Moulis | 3:0 (11:8,12:10,11:9) |
23:45 | Miroslav Sersen – Pavel Moulis | 1:3 (9:11,11:9,4:11,3:11) |
League Pro. Minsk
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:45 | Vitaly Vinnik – Fedor Yakovlev | 3:2 (4:11,11:8,11:9,10:12,11:8) |
08:15 | Kirill Kazanin – Nikolai Ageev | 1:3 (8:11,9:11,11:8,9:11) |
08:45 | Fedor Yakovlev – Kirill Kazanin | 3:1 (7:11,11:7,11:7,11:6) |
09:15 | Nikolai Ageev – Vitaly Vinnik | 3:0 (11:8,11:6,11:9) |
09:45 | Vitaly Vinnik – Kirill Kazanin | 3:1 (6:11,11:6,11:9,11:3) |
10:15 | Fedor Yakovlev – Nikolai Ageev | 1:3 (9:11,5:11,11:9,6:11) |
11:45 | Maksim Drobot – Artem Naumenko | 2:3 (11:7,11:7,8:11,15:17,9:11) |
12:30 | Sergei Kurilchik – Alexander Vanagel | 3:2 (8:11,11:9,8:11,11:3,11:6) |
13:00 | Artem Naumenko – Sergei Kurilchik | 1:3 (6:11,11:6,4:11,11:13) |
13:30 | Alexander Vanagel – Maksim Drobot | 3:2 (11:5,8:11,3:11,11:6,11:7) |
14:00 | Maksim Drobot – Sergei Kurilchik | 1:3 (13:11,6:11,9:11,4:11) |
14:30 | Artem Naumenko – Alexander Vanagel | 0:3 (10:12,5:11,5:11) |
15:00 | Artem Naumenko – Maksim Drobot | 3:2 (8:11,9:11,11:7,11:9,11:6) |
16:00 | Andrey Chernoy – Vyacheslav Melnikov | 0:3 (9:11,7:11,12:14) |
16:15 | Vadim Beloded – Alexey Kuchuk | 3:1 (11:5,11:7,10:12,11:7) |
16:45 | Vyacheslav Melnikov – Vadim Beloded | 1:3 (7:11,12:10,4:11,12:14) |
17:30 | Alexey Kuchuk – Andrey Chernoy | 2:3 (12:10,4:11,11:13,13:11,13:15) |
18:15 | Andrey Chernoy – Vadim Beloded | 0:3 (10:12,3:11,9:11) |
18:30 | Vyacheslav Melnikov – Alexey Kuchuk | 2:3 (11:7,11:7,5:11,9:11,6:11) |
19:30 | Vadim Beloded – Vyacheslav Melnikov | 3:1 (11:9,18:16,9:11,11:6) |
20:15 | Alexander Logunov – Vadim Nekhvedovich | 3:1 (11:2,6:11,11:7,11:6) |
20:45 | Andrey Yatsevsky – Yuri Pashkovsky | 0:3 (8:11,5:11,4:11) |
21:00 | Vadim Nekhvedovich – Andrey Yatsevsky | 3:2 (11:8,11:3,7:11,9:11,11:9) |
21:30 | Yuri Pashkovsky – Alexander Logunov | 3:1 (11:8,15:13,9:11,11:3) |
22:00 | Alexander Logunov – Andrey Yatsevsky | 3:0 (11:8,11:4,13:11) |
22:30 | Vadim Nekhvedovich – Yuri Pashkovsky | 3:2 (9:11,8:11,13:11,11:9,11:4) |
Armenia. ITT Cup. Group A. Women
VR League
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:00 | Deposha – BigSamBY | 4:1 (11:5,11:13,11:3,11:5,11:2) |
08:31 | Vegas – Dava | 4:0 (12:10,11:5,11:8,11:5) |
09:16 | Woody – JenShen | 0:4 (3:11,9:11,3:11,4:11) |
09:33 | Suba – Gorec | 0:4 (6:11,11:13,5:11,6:11) |
09:55 | BigSamBY – Dava | 3:4 (11:7,11:6,11:9,2:11,4:11,10:12,6:11) |
10:23 | Woody – Suba | 0:4 (9:11,8:11,8:11,2:11) |
10:44 | BigSamBY – Woody | 4:2 (11:9,11:5,9:11,11:8,9:11,13:11) |
11:13 | Deposha – Vegas | 3:4 (11:13,8:11,14:12,11:9,11:6,7:11,9:11) |
11:51 | JenShen – Gorec | 1:4 (11:7,6:11,5:11,13:15,2:11) |
12:21 | Dava – Deposha | 4:2 (8:11,11:5,4:11,11:9,11:1,11:7) |
12:55 | Suba – JenShen | 1:4 (6:11,9:11,11:9,10:12,3:11) |
13:21 | Deposha – Suba | 4:0 (12:10,11:8,13:11,11:8) |
13:43 | Vegas – Gorec | 4:1 (11:7,11:7,11:9,7:11,11:3) |
14:10 | Dava – JenShen | 4:0 (11:8,11:7,11:6,14:12) |
14:30 | Gorec – Dava | 1:4 (14:16,5:11,8:11,11:8,11:13) |
14:55 | Dava – Vegas | 4:2 (4:11,11:5,11:13,11:4,11:4,11:7) |
15:32 | BigSamBY – Vegas | 1:4 (5:11,9:11,11:7,3:11,9:11) |
15:48 | Dava – Voodoo | 2:4 (8:11,11:8,11:2,9:11,11:13,3:11) |
16:53 | Razor – JenShen | 1:4 (7:11,11:6,9:11,9:11,9:11) |
17:33 | Suba – Razor | 4:1 (11:8,11:8,9:11,11:7,11:6) |
17:54 | BigSamBY – Rain | 4:0 (11:4,12:10,11:4,11:2) |
18:10 | Vegas – Voodoo | 3:4 (17:15,7:11,11:8,11:7,3:11,7:11,3:11) |
19:13 | Dava – Vegas | 4:3 (12:10,11:9,4:11,11:7,8:11,7:11,11:5) |
19:42 | Suba – Woody | 3:3 (10:12,8:11,7:11,11:2,11:5,15:13,11:7) |
20:06 | Vegas – Woody | 4:1 (11:5,13:15,11:6,11:3,11:5) |
20:22 | Voodoo – JenShen | 4:2 (11:13,11:7,7:11,12:10,11:4,15:13) |
20:50 | Dava – Suba | 4:1 (11:7,11:4,9:11,11:4,11:8) |
21:09 | JenShen – Dava | 1:4 (14:12,9:11,3:11,7:11,4:11) |
21:30 | Voodoo – Dava | 1:4 (9:11,11:9,8:11,13:15,6:11) |
Armenia. ITT Cup. Group C. Women
Setka Cup. Women
Setka Cup. Moldova
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:20 | Yurii Sharapanovsky – Petru Bulat | 2:3 (11:13,11:5,6:11,11:2,8:11) |
08:50 | Oleh Danilov – Serhey Shkepu | 1:3 (6:11,10:12,11:7,11:13) |
09:20 | Vladymyr Pyshchanskyi – Igor Cioclea M. | 0:3 (11:13,12:14,9:11) |
09:50 | Yurii Sharapanovsky – Serhey Shkepu | 3:1 (7:11,11:6,11:8,11:7) |
10:20 | Igor Cioclea M. – Petru Bulat | 2:3 (9:11,11:8,5:11,11:4,5:11) |
10:50 | Oleh Danilov – Vladymyr Pyshchanskyi | 0:3 (10:12,7:11,3:11) |
11:20 | Yurii Sharapanovsky – Igor Cioclea M. | 0:3 (7:11,7:11,3:11) |
11:50 | Vladymyr Pyshchanskyi – Serhey Shkepu | 0:3 (11:13,7:11,9:11) |
12:20 | Oleh Danilov – Petru Bulat | 0:3 (5:11,8:11,4:11) |
12:50 | Yurii Sharapanovsky – Vladymyr Pyshchanskyi | 1:3 (12:10,8:11,10:12,12:14) |
13:20 | Oleh Danilov – Igor Cioclea M. | 1:3 (11:9,8:11,7:11,9:11) |
13:50 | Serhey Shkepu – Petru Bulat | 1:3 (7:11,11:5,7:11,4:11) |
14:20 | Yurii Sharapanovsky – Oleh Danilov | 3:1 (8:11,11:7,11:7,11:8) |
14:50 | Vladymyr Pyshchanskyi – Petru Bulat | 0:3 (3:11,10:12,5:11) |
15:20 | Igor Cioclea M. – Serhey Shkepu | 2:3 (3:11,12:10,7:11,11:7,7:11) |
15:50 | Veniamin Dubrovin – Vasile Harea | 2:3 (8:11,11:8,4:11,11:9,7:11) |
16:20 | Stepan Mul – Ivan Danilov | 3:1 (7:11,11:7,13:11,11:5) |
16:50 | Veniamin Dubrovin – Ivan Danilov | 1:3 (14:12,8:11,6:11,8:11) |
17:20 | Stepan Mul – Vasile Harea | 3:0 (11:9,11:1,11:6) |
17:50 | Veniamin Dubrovin – Stepan Mul | 1:3 (9:11,5:11,11:7,5:11) |
18:20 | Ivan Danilov – Vasile Harea | 3:1 (3:11,11:7,11:6,11:5) |
18:50 | Vasile Harea – Veniamin Dubrovin | 2:3 (11:9,8:11,11:8,7:11,9:11) |
19:20 | Ivan Danilov – Stepan Mul | 1:3 (4:11,11:9,8:11,7:11) |
20:00 | Maksim Unguryan – Dionis Lipkan | 2:3 (11:9,9:11,8:11,11:7,1:11) |
20:30 | Serhey Shkepu – Adrian Vyrlan | 3:1 (5:11,11:4,16:14,12:10) |
21:30 | Serhey Shkepu – Dionis Lipkan | 3:0 (11:4,11:9,11:9) |
22:00 | Maksim Unguryan – Serhey Shkepu | 1:3 (9:11,6:11,11:7,9:11) |
22:30 | Adrian Vyrlan – Dionis Lipkan | 2:3 (11:9,11:8,7:11,11:13,11:13) |
23:10 | Adrian Vyrlan – Maksim Unguryan | 3:0 (11:6,11:5,11:4) |
23:40 | Dionis Lipkan – Serhey Shkepu | 3:0 (11:8,11:8,11:5) |
Czech Republic. TT Star Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:45 | Igor Ni – Tibor Spanik | 1:2 (8:11,4:11,11:4,9:8) (Отказ Тибор Спаник (Свк)) |
09:30 | Patrik Klos – Miroslav Sklensky | 2:3 (11:6,11:9,9:11,7:11,11:13) |
10:30 | Josef Braun – Thomas Koldas | 1:3 (9:11,11:7,10:12,4:11) |
11:00 | David Prusa – Krystof Prida | 3:2 (10:12,11:6,4:11,11:3,15:13) |
11:30 | Igor Ni – Miroslav Sklensky | 1:3 (10:12,12:10,5:11,12:14) |
12:15 | Patrik Klos – Josef Braun | 3:2 (9:11,9:11,11:8,11:5,11:4) |
12:45 | David Prusa – Tibor Spanik | 3:1 (11:7,11:13,11:3,11:7) |
13:15 | Thomas Koldas – Krystof Prida | 3:0 (11:9,15:13,13:11) |
13:45 | Igor Ni – Josef Braun | 2:3 (8:11,11:9,11:9,8:11,7:11) |
14:45 | David Prusa – Miroslav Sklensky | 3:1 (12:10,11:7,12:14,11:9) |
15:15 | Tibor Spanik – Krystof Prida | 3:0 (11:5,11:5,11:3) |
15:30 | Patrik Klos – Thomas Koldas | 1:3 (11:8,3:11,8:11,7:11) |
17:00 | Miroslav Sklensky – Thomas Koldas | 2:3 (11:4,6:11,7:11,11:7,6:11) |
TT-Cup. Spain
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Juan Garcia L. – Manuel Lopez | 3:2 (11:8,4:11,9:11,11:7,11:9) |
09:30 | Francisco Molina – Jesus Gonzalez | 3:0 (11:8,11:4,11:9) |
10:30 | Juan Garcia L. – Francisco Molina | 0:3 (10:12,11:13,1:11) |
11:00 | Alfonso Almagro – Jesus Gonzalez | 2:3 (12:10,11:9,9:11,7:11,4:11) |
11:30 | Francisco Molina – Manuel Lopez | 1:3 (6:11,11:9,13:15,3:11) |
12:30 | Juan Garcia L. – Jesus Gonzalez | 1:3 (14:16,4:11,11:5,7:11) |
13:00 | Alfonso Almagro – Juan Garcia L. | 0:3 (8:11,3:11,8:11) |
14:15 | Jesus Gonzalez – Manuel Lopez | 1:3 (5:11,14:12,8:11,7:11) |
14:45 | Alfonso Almagro – Francisco Molina | 3:2 (11:6,9:11,6:11,11:7,11:6) |
Masters. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Ksenia Nikitina – Anna Karpova | 4:1 (11:5,14:12,11:7,9:11,11:7) |
09:31 | Valeria Safina – Anastasia Golubeva | 4:1 (11:7,7:11,11:9,11:7,11:3) |
10:03 | Anna Karpova – Valeria Safina | 1:4 (4:11,11:9,6:11,4:11,9:11) |
10:35 | Anastasia Golubeva – Ksenia Nikitina | 0:4 (8:11,2:11,6:11,4:11) |
10:53 | Ksenia Nikitina – Valeria Safina | 4:0 (11:7,11:8,11:8,11:8) |
11:15 | Anna Karpova – Anastasia Golubeva | 0:4 (9:11,7:11,10:12,6:11) |
11:38 | Anastasia Golubeva – Valeria Safina | 1:4 (6:11,9:11,11:5,2:11,6:11) |
12:18 | Valeria Safina – Ksenia Nikitina | 4:1 (9:11,11:7,11:8,12:10,11:8) |
15:55 | Anastasiya Levina – Tatiana Burikova | 0:4 (6:11,9:11,6:11,8:11) |
16:17 | Maya Burova – Irina Sergeeva | 4:2 (11:5,4:11,14:12,5:11,13:11,11:9) |
16:48 | Tatiana Burikova – Maya Burova | 3:4 (5:11,11:13,11:7,11:8,11:7,7:11,8:11) |
17:37 | Irina Sergeeva – Anastasiya Levina | 4:2 (12:10,8:11,11:9,14:16,11:8,11:8) |
18:12 | Anastasiya Levina – Maya Burova | 3:4 (8:11,10:12,12:10,9:11,11:9,11:9,7:11) |
18:55 | Tatiana Burikova – Irina Sergeeva | 4:3 (10:12,9:11,11:8,12:10,10:12,11:7,11:6) |
19:33 | Maya Burova – Anastasiya Levina | 4:1 (10:12,11:9,11:6,11:5,11:6) |
20:17 | Irina Sergeeva – Tatiana Burikova | 4:3 (2:11,11:4,11:6,11:9,8:11,7:11,11:5) |
20:52 | Tatiana Burikova – Anastasiya Levina | 4:1 (11:8,14:12,11:9,6:11,11:9) |
21:23 | Irina Sergeeva – Maya Burova | 4:2 (11:8,11:6,15:13,6:11,7:11,11:6) |
Setka Cup. Slovakia
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:15 | Dusan Zelman – Miroslav Kleman | 3:0 (11:6,11:7,12:10) |
09:45 | Marcel Tokar – Emil Stehlik | 3:1 (11:8,11:8,8:11,12:10) |
10:15 | Peter Stracar – Miroslav Kleman | 1:3 (8:11,13:11,10:12,6:11) |
10:45 | Emil Stehlik – Kristian Varga | 3:1 (11:7,9:11,11:6,11:6) |
11:15 | Dusan Zelman – Marcel Tokar | 0:3 (7:11,11:13,11:13) |
11:45 | Peter Stracar – Emil Stehlik | 1:3 (16:14,7:11,2:11,9:11) |
12:15 | Marcel Tokar – Miroslav Kleman | 3:1 (11:5,8:11,11:8,11:5) |
13:15 | Peter Stracar – Marcel Tokar | 1:3 (7:11,15:13,11:13,4:11) |
13:45 | Dusan Zelman – Emil Stehlik | 2:3 (5:11,7:11,11:5,11:1,9:11) |
15:15 | Marcel Tokar – Kristian Varga | 0:3 (4:11,4:11,10:12) |
15:45 | Emil Stehlik – Miroslav Kleman | 3:0 (11:7,11:6,11:2) |
International Tournament. Otocec. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
13:00 | Yuxuan Qin – Miwa Harimoto | 4:0 (11:8,11:4,11:6,11:8) |
13:45 | Hayeong Kim – Miu Hirano | 3:4 (3:11,11:9,5:11,11:5,1:11,11:3,6:11) |
17:00 | Natalia Bajor/Tatiana Kukulkova – Man Kuai | 1:4 (8:11,6:11,2:11,11:3,3:11) |
17:45 | Haruna Ojio – Zion Lee | 4:1 (11:9,10:12,11:4,11:3,11:3) |
International Tournament. Otocec
Time | Players | Score |
---|---|---|
15:00 | Woojin Jang – Maciej Kubik/Milosz Redzimski | 4:1 (9:11,11:9,12:10,12:10,11:5) |
15:45 | Marek Badowski – Joao Monteiro | 3:3 (11:8,10:12,11:7,11:5,7:11,7:11,10:9) (Отказ Марек Бадовски (Пол)) |
18:30 | Jaehyun An – Lin Shidong | 1:4 (7:11,3:11,5:11,11:8,10:12) |
19:15 | Peng Xiang – Cho Seungmin | 4:0 (11:7,12:10,11:3,11:9) |
Armenia. ITT Cup. Group B. Women
TT-Cup. USA
Time | Players | Score |
---|---|---|
23:00 | Rana Gaurang – Jain Sanjay | 3:2 (11:13,11:5,7:11,11:9,11:4) |
23:30 | Rana Gaurang – Ark Ouyang | 0:3 (5:11,9:11,11:13) |
23:45 | Ark Ouyang – Jain Sanjay | 3:0 (11:6,11:6,11:5) |