Table tennis results
TT-Cup. Poland
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Jakub Nowak – Bartosz Fraczek | 2:3 (11:4,9:11,10:12,15:13,7:11) |
00:30 | Jakub Nowak – Bartosz Sowa | 3:1 (15:13,8:11,11:3,11:9) |
01:15 | Blazej Szczepanek – Bartosz Fraczek | 2:3 (11:7,11:9,7:11,9:11,4:11) |
01:45 | Piotr Stepinski – Blazej Warpas | 3:0 (11:9,15:13,11:8) |
02:15 | Filip Kociuba – Dawid Stapor | 1:3 (11:13,8:11,11:7,4:11) |
02:45 | Sylwester Wloszek – Blazej Warpas | 1:3 (12:10,6:11,8:11,6:11) |
03:15 | Piotr Stepinski – Filip Kociuba | 3:2 (7:11,11:5,8:11,12:10,11:3) |
03:45 | Sylwester Wloszek – Dawid Stapor | 0:3 (10:12,5:11,8:11) |
04:15 | Filip Kociuba – Blazej Warpas | 1:3 (11:6,9:11,8:11,12:14) |
04:45 | Sylwester Wloszek – Filip Kociuba | 3:0 (11:9,15:13,11:7) |
05:15 | Piotr Stepinski – Dawid Stapor | 0:3 (11:13,5:11,7:11) |
05:45 | Sylwester Wloszek – Piotr Stepinski | 0:3 (5:11,7:11,6:11) |
06:15 | Dawid Stapor – Blazej Warpas | 3:1 (11:8,8:11,11:6,11:3) |
07:00 | Blazej Warpas – Sylwester Wloszek | 3:1 (11:13,11:8,16:14,11:9) |
07:30 | Dawid Stapor – Piotr Stepinski | 3:1 (12:10,7:11,12:10,11:9) |
07:45 | Marek Chybinski – Piotr Krukar | 3:2 (7:11,13:11,6:11,11:4,11:7) |
08:15 | Maciej Kolek – Marcel Mroczka | 3:2 (11:7,11:9,8:11,9:11,11:2) |
08:45 | Michal Lysakowski – Piotr Krukar | 3:0 (12:10,11:5,11:6) |
09:15 | Marek Chybinski – Marcel Mroczka | 3:0 (11:6,11:5,11:5) |
09:45 | Adam Kasperski – Michal Lysakowski | 0:3 (6:11,2:11,4:11) |
10:15 | Maciej Kolek – Adam Kasperski | 3:0 (11:6,11:3,11:4) |
10:45 | Marek Chybinski – Michal Lysakowski | 3:0 (11:8,12:10,12:10) |
11:30 | Adam Kasperski – Marcel Mroczka | 1:3 (11:8,5:11,5:11,8:11) |
11:45 | Maciej Kolek – Piotr Krukar | 3:2 (11:8,14:12,7:11,9:11,11:7) |
12:15 | Marek Chybinski – Adam Kasperski | 3:0 (11:5,13:11,11:8) |
12:45 | Maciej Kolek – Michal Lysakowski | 1:3 (11:5,5:11,9:11,10:12) |
13:15 | Marcel Mroczka – Piotr Krukar | 1:3 (10:12,11:8,11:13,8:11) |
13:45 | Marek Chybinski – Maciej Kolek | 3:2 (4:11,11:8,9:11,13:11,11:4) |
14:15 | Adam Kasperski – Piotr Krukar | 3:2 (11:6,11:9,11:13,7:11,11:7) |
14:45 | Michal Lysakowski – Marcel Mroczka | 3:0 (11:8,11:7,11:7) |
15:00 | Piotr Kedzierski – Gracjan Rokita | 2:3 (11:8,7:11,5:11,11:9,4:11) |
15:15 | Marcel Mroczka – Adam Kasperski | 3:2 (11:8,9:11,11:5,7:11,11:7) |
15:45 | Maciej Kolek – Piotr Krukar | 2:3 (11:6,7:11,11:5,10:12,9:11) |
16:00 | Bronislaw Kurzak – Gracjan Rokita | 2:3 (10:12,11:5,11:6,7:11,9:11) |
16:30 | Marek Chybinski – Michal Lysakowski | 3:0 (11:5,11:8,11:6) |
17:00 | Michal Szostak – Bronislaw Kurzak | 3:2 (11:9,15:13,4:11,8:11,11:8) |
17:00 | Lukasz Oracz – Blazej Szczepanek | 2:3 (6:11,8:11,11:7,11:8,11:13) |
17:15 | Jakub Nowak – Damian Bucko | 3:1 (11:5,11:6,11:13,11:9) |
17:30 | Darek Kleczko – Michal Szostak | 1:3 (8:11,6:11,11:9,6:11) |
18:00 | Piotr Kedzierski – Bronislaw Kurzak | 3:1 (11:6,10:12,11:4,11:5) |
18:00 | Bartosz Matachowski – Blazej Szczepanek | 2:3 (11:5,4:11,11:8,9:11,4:11) |
18:30 | Lukasz Oracz – Damian Bucko | 1:3 (11:2,9:11,8:11,9:11) |
19:00 | Kacper Slawinski – Bartosz Matachowski | 0:3 (8:11,12:14,11:13) |
19:00 | Darek Kleczko – Gracjan Rokita | 1:3 (3:11,11:8,8:11,10:12) |
19:30 | Jakub Nowak – Kacper Slawinski | 2:3 (11:8,7:11,11:6,9:11,7:11) |
19:30 | Piotr Kedzierski – Michal Szostak | 2:3 (5:11,11:6,11:3,7:11,11:13) |
20:00 | Lukasz Oracz – Bartosz Matachowski | 3:1 (7:11,11:7,11:8,11:6) |
20:00 | Darek Kleczko – Bronislaw Kurzak | 1:3 (11:9,3:11,10:12,2:11) |
20:30 | Kacper Slawinski – Damian Bucko | 1:3 (11:6,8:11,11:13,8:11) |
21:00 | Jakub Nowak – Blazej Szczepanek | 3:1 (11:6,9:11,13:11,11:7) |
21:00 | Piotr Kedzierski – Darek Kleczko | 0:3 (9:11,6:11,7:11) |
21:15 | Michal Szostak – Gracjan Rokita | 1:3 (11:6,10:12,10:12,9:11) |
21:30 | Lukasz Oracz – Kacper Slawinski | 3:0 (11:9,11:9,11:3) |
22:00 | Jakub Nowak – Bartosz Matachowski | 3:2 (11:9,9:11,11:7,7:11,11:9) |
22:30 | Damian Bucko – Blazej Szczepanek | 3:1 (11:9,6:11,11:5,12:10) |
22:30 | Darek Kleczko – Piotr Kedzierski | 1:3 (4:11,8:11,11:5,6:11) |
23:00 | Lukasz Oracz – Jakub Nowak | 2:3 (11:4,5:11,11:4,5:11,8:11) |
23:00 | Michal Szostak – Bronislaw Kurzak | 1:3 (5:11,11:6,9:11,11:13) |
23:30 | Kacper Slawinski – Blazej Szczepanek | 3:0 (11:5,14:12,11:9) |
Setka Cup. Czech Republic
Setka Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Dmitry Ignatiev – Evgeniy Ilyukhin | 0:3 (5:11,7:11,3:11) |
00:15 | Anatoly Ilin – Dmitry Evlakhin | 1:3 (6:11,12:14,11:7,6:11) |
00:15 | Vladimir Kasatkin – Vjacheslav Chernov | 0:3 (2:11,7:11,6:11) |
00:30 | Roman Zelensky – Nikita Mareev | 3:1 (11:9,9:11,11:8,11:2) |
00:45 | Aleksandr Alekseyev – Alexander Krotkov | 3:2 (11:6,5:11,11:7,6:11,11:7) |
01:00 | Oleg Zyuganov – Dmitry Ignatiev | 3:0 (11:6,11:8,11:8) |
01:00 | Evgeniy Ilyukhin – Vladimir Eremin | 1:3 (5:11,8:11,11:3,9:11) |
01:15 | Evgeny Anisimov – Vladimir Kasatkin | 3:0 (11:6,11:9,11:5) |
01:15 | Dmitry Ignatiev – Anatoly Ilin | 1:3 (11:7,4:11,7:11,4:11) |
01:15 | Nikita Mareev – Pavel Semenov | 1:3 (11:9,5:11,3:11,6:11) |
01:45 | Alexander Krotkov – Vjacheslav Chernov | 1:3 (3:11,2:11,11:9,11:13) |
01:45 | Roman Zelensky – Dmitry Ignatiev | 1:3 (6:11,11:5,3:11,7:11) |
01:45 | Vladimir Eremin – Dmitry Evlakhin | 3:1 (8:11,11:7,11:7,12:10) |
02:00 | Aleksandr Alekseyev – Vladimir Kasatkin | 3:1 (11:8,13:11,9:11,11:8) |
02:15 | Evgeniy Ilyukhin – Anatoly Ilin | 2:3 (9:11,11:9,6:11,11:7,8:11) |
02:15 | Pavel Semenov – Oleg Zyuganov | 3:2 (11:7,5:11,9:11,11:8,11:5) |
02:45 | Vjacheslav Chernov – Evgeny Anisimov | 2:3 (11:5,4:11,10:12,11:8,6:11) |
03:00 | Pavel Semenov – Roman Zelensky | 1:3 (7:11,11:7,8:11,7:11) |
03:00 | Dmitry Evlakhin – Dmitry Ignatiev | 2:3 (11:8,7:11,8:11,11:7,10:12) |
03:15 | Vladimir Kasatkin – Alexander Krotkov | 3:1 (11:7,8:11,11:3,11:4) |
03:15 | Roman Zelensky – Pavel Semenov | 3:0 (11:6,11:9,11:6) |
03:30 | Anatoly Ilin – Vladimir Eremin | 3:1 (12:10,7:11,11:4,11:6) |
03:30 | Vjacheslav Chernov – Aleksandr Alekseyev | 3:1 (9:11,11:8,11:9,11:2) |
03:45 | Oleg Zyuganov – Dmitry Ignatiev | 2:3 (4:11,11:8,9:11,11:6,9:11) |
03:45 | Dmitry Evlakhin – Evgeniy Ilyukhin | 3:2 (11:9,14:12,7:11,11:13,11:9) |
04:15 | Alexander Krotkov – Evgeny Anisimov | 3:1 (11:5,7:11,11:9,11:5) |
04:30 | Vladimir Eremin – Dmitry Ignatiev | 2:3 (16:14,12:10,3:11,10:12,9:11) |
04:30 | Evgeny Anisimov – Alexander Krotkov | 0:3 (8:11,12:14,9:11) |
05:00 | Vjacheslav Chernov – Aleksandr Alekseyev | 2:3 (11:9,7:11,13:11,5:11,2:11) |
05:15 | Dmitry Evlakhin – Dmitry Ignatiev | 3:0 (12:10,11:7,11:8) |
05:30 | Anatoly Ilin – Vladimir Eremin | 0:3 (9:11,6:11,5:11) |
07:30 | Eduard Tsvetkov – Mikhail Smirnov | 2:3 (6:11,11:7,13:11,7:11,8:11) |
07:30 | Yuriy Gavrilov – Sergey Simonov | 3:0 (11:9,11:4,13:11) |
07:30 | Sergey Morozov – Andrei Molodykh | 3:0 (11:9,11:9,11:8) |
07:45 | Sergey Konstantinov – Igor Sergeevich | 3:1 (11:9,6:11,13:11,11:8) |
08:00 | Gennady Karpovkin – Andrey Khanevsky | 3:0 (12:10,11:7,15:13) |
08:00 | Victor Rakhmanovsky – Maxim Smyshnikov | 3:1 (11:8,12:10,6:11,11:6) |
08:00 | Ivan Lednev – Sergey Martyukhin | 3:1 (11:3,11:6,10:12,11:4) |
08:30 | Mikhail Smirnov – Sergey Konstantinov | 3:2 (11:9,6:11,9:11,11:8,11:9) |
08:30 | Andrei Molodykh – Ivan Lednev | 0:3 (9:11,8:11,8:11) |
08:30 | Evgeny Voronkov – Oleg Manuylov | 3:2 (11:6,6:11,11:7,7:11,13:11) |
08:30 | Sergey Simonov – Victor Rakhmanovsky | 3:2 (11:7,6:11,6:11,11:8,11:8) |
09:00 | Andrey Khanevsky – Evgeny Voronkov | 1:3 (11:8,10:12,6:11,9:11) |
09:00 | Igor Sergeevich – Eduard Tsvetkov | 3:2 (11:8,6:11,11:8,8:11,11:4) |
09:15 | Sergey Martyukhin – Sergey Morozov | 3:2 (4:11,11:9,9:11,11:8,11:5) |
09:15 | Eduard Tsvetkov – Sergey Konstantinov | 3:0 (11:6,11:7,11:3) |
09:15 | Maxim Smyshnikov – Yuriy Gavrilov | 1:3 (9:11,11:9,9:11,9:11) |
09:30 | Oleg Manuylov – Gennady Karpovkin | 1:3 (12:10,7:11,13:15,8:11) |
09:30 | Yuriy Gavrilov – Victor Rakhmanovsky | 3:0 (11:7,11:5,11:7) |
09:45 | Sergey Morozov – Ivan Lednev | 1:3 (8:11,11:9,8:11,9:11) |
09:45 | Gennady Karpovkin – Evgeny Voronkov | 3:1 (9:11,11:8,11:8,11:5) |
09:50 | Mikhail Smirnov – Igor Sergeevich | 0:3 (9:11,4:11,7:11) |
10:00 | Sergey Simonov – Maxim Smyshnikov | 2:3 (8:11,2:11,11:6,11:7,4:11) |
10:00 | Andrei Molodykh – Sergey Martyukhin | 3:2 (10:12,8:11,11:8,11:6,11:3) |
10:15 | Eduard Tsvetkov – Sergey Konstantinov | 3:0 (11:7,12:10,11:2) |
10:15 | Andrey Khanevsky – Oleg Manuylov | 3:2 (8:11,12:10,11:7,10:12,11:7) |
10:30 | Maxim Smyshnikov – Sergey Simonov | 3:1 (11:7,14:16,11:8,11:7) |
10:45 | Sergey Martyukhin – Andrei Molodykh | 3:1 (11:9,11:5,7:11,11:7) |
10:45 | Igor Sergeevich – Mikhail Smirnov | 2:3 (9:11,12:10,8:11,11:6,11:13) |
11:00 | Yuriy Gavrilov – Victor Rakhmanovsky | 3:1 (13:15,11:6,11:7,11:6) |
11:00 | Andrey Khanevsky – Oleg Manuylov | 3:2 (7:11,8:11,11:3,11:4,11:3) |
11:15 | Ivan Lednev – Sergey Morozov | 0:3 (10:12,10:12,4:11) |
11:30 | Dmitry Kustov – Sergey Plishchenko | 3:1 (11:7,11:9,9:11,11:5) |
11:30 | Gennady Karpovkin – Evgeny Voronkov | 1:3 (9:11,9:11,11:6,8:11) |
11:45 | Igor Abelmasov – Igor Minchenkov | 1:3 (10:12,11:8,4:11,9:11) |
11:45 | Viacheslav Tsvetkov – Sergey Khomutov | 1:3 (11:9,12:14,10:12,6:11) |
12:00 | Dmitry Petrochenko – Nikita Shchavelev | 3:2 (5:11,4:11,11:4,11:8,11:9) |
12:00 | Iurii Fedotov – Sergey Burov | 3:2 (11:13,11:7,12:10,14:16,13:11) |
12:00 | Tyinchtyik Turabekov – Mikhail Margolin | 2:3 (10:12,6:11,11:6,11:9,9:11) |
12:15 | Pavel Semeshin – Sergey Martyukhin | 3:0 (11:8,11:9,11:8) |
12:30 | Timofey Razinkov – Ivan Bukhtiyarov | 2:3 (11:8,8:11,7:11,11:9,11:13) |
12:30 | Sergey Plishchenko – Tyinchtyik Turabekov | 3:2 (4:11,5:11,11:6,11:9,15:13) |
12:30 | Sergey Khomutov – Pavel Semeshin | 2:3 (3:11,11:8,11:5,11:13,10:12) |
12:45 | Igor Minchenkov – Iurii Fedotov | 3:1 (11:7,5:11,11:7,11:1) |
13:00 | Mikhail Margolin – Dmitry Kustov | 1:3 (7:11,13:11,11:13,6:11) |
13:00 | Sergey Burov – Igor Abelmasov | 2:3 (7:11,11:1,11:8,8:11,6:11) |
13:00 | Nikita Shchavelev – Timofey Razinkov | 2:3 (11:8,12:14,11:6,4:11,3:11) |
13:15 | Sergey Martyukhin – Viacheslav Tsvetkov | 3:2 (8:11,11:8,8:11,11:8,11:9) |
13:30 | Ivan Bukhtiyarov – Dmitry Petrochenko | 1:3 (11:13,10:12,11:3,7:11) |
13:30 | Dmitry Kustov – Tyinchtyik Turabekov | 3:0 (11:9,11:7,11:9) |
13:45 | Igor Abelmasov – Iurii Fedotov | 1:3 (13:11,6:11,10:12,5:11) |
13:45 | Sergey Plishchenko – Mikhail Margolin | 1:3 (3:11,11:9,8:11,1:11) |
13:45 | Dmitry Petrochenko – Timofey Razinkov | 2:3 (11:9,3:11,11:9,9:11,6:11) |
14:00 | Igor Minchenkov – Sergey Burov | 1:3 (4:11,6:11,11:4,2:11) |
14:00 | Viacheslav Tsvetkov – Pavel Semeshin | 3:1 (11:9,11:8,6:11,11:4) |
14:15 | Sergey Plishchenko – Tyinchtyik Turabekov | 1:3 (11:7,7:11,8:11,10:12) |
14:15 | Sergey Khomutov – Sergey Martyukhin | 3:1 (11:8,7:11,11:6,11:8) |
14:30 | Nikita Shchavelev – Ivan Bukhtiyarov | 0:3 (5:11,4:11,8:11) |
14:30 | Sergey Burov – Igor Abelmasov | 0:3 (6:11,11:13,5:11) |
14:45 | Dmitry Kustov – Mikhail Margolin | 0:3 (4:11,9:11,8:11) |
15:00 | Ivan Bukhtiyarov – Nikita Shchavelev | 2:3 (11:6,11:8,8:11,6:11,5:11) |
15:00 | Igor Minchenkov – Iurii Fedotov | 3:1 (11:4,8:11,11:7,11:3) |
15:15 | Viacheslav Tsvetkov – Sergey Martyukhin | 1:3 (11:8,8:11,6:11,6:11) |
15:30 | Dmitry Petrochenko – Timofey Razinkov | 0:3 (6:11,7:11,6:11) |
15:30 | Maksim Chechulin – Artem Troshkin | 1:3 (14:12,6:11,8:11,5:11) |
15:45 | Vitaly Bazilevsky – Andrei Ermolaev | 3:1 (11:5,10:12,11:6,12:10) |
15:45 | Sergey Khomutov – Pavel Semeshin | 0:3 (10:12,7:11,11:13) |
15:45 | Andrey Yankovsky – Sergey Kulikov | 3:1 (13:11,10:12,12:10,11:8) |
15:45 | Aleksey Bashkirov – Aleksandr Merezhko | 3:2 (7:11,9:11,12:10,11:7,11:8) |
16:00 | Maksim Afanasev A. – Oleg Butorin | 3:2 (9:11,11:9,10:12,11:9,11:8) |
16:15 | Alexey Konobeev – Andrey Matonin | 0:3 (7:11,5:11,12:14) |
16:15 | Evgeny Baryshnikov – Mikhail Mukhamedzhanov | 2:3 (11:7,11:7,8:11,5:11,9:11) |
16:30 | Artem Troshkin – Aleksey Bashkirov | 0:3 (7:11,12:14,2:11) |
16:45 | Aleksandr Merezhko – Maksim Chechulin | 3:2 (5:11,11:9,11:7,15:17,11:6) |
16:45 | Dmitry Ermolov – Denis Molodtsov | 2:3 (13:11,12:10,6:11,8:11,9:11) |
16:45 | Sergey Kulikov – Alexey Konobeev | 3:0 (11:6,12:10,11:8) |
16:45 | Andrei Ermolaev – Maksim Afanasev A. | 3:2 (11:8,10:12,11:9,12:14,11:9) |
17:15 | Oleg Butorin – Vitaly Bazilevsky | 3:1 (14:12,13:11,10:12,11:6) |
17:15 | Mikhail Mukhamedzhanov – Dmitry Ermolov | 2:3 (11:8,7:11,11:8,4:11,6:11) |
17:15 | Andrey Matonin – Andrey Yankovsky | 3:2 (6:11,6:11,11:8,11:9,11:3) |
17:30 | Maksim Chechulin – Aleksey Bashkirov | 3:2 (13:11,11:7,5:11,12:14,11:7) |
17:45 | Andrey Yankovsky – Alexey Konobeev | 2:3 (7:11,12:10,7:11,11:8,8:11) |
17:45 | Vitaly Bazilevsky – Maksim Afanasev A. | 3:2 (7:11,13:15,11:4,11:8,11:8) |
17:45 | Denis Molodtsov – Evgeny Baryshnikov | 3:2 (7:11,2:11,11:8,11:9,11:9) |
18:15 | Evgeny Baryshnikov – Dmitry Ermolov | 1:3 (7:11,3:11,11:5,6:11) |
18:15 | Andrei Ermolaev – Oleg Butorin | 1:3 (12:10,7:11,8:11,8:11) |
18:15 | Artem Troshkin – Aleksandr Merezhko | 1:3 (8:11,3:11,11:8,7:11) |
18:30 | Sergey Kulikov – Andrey Matonin | 3:0 (12:10,11:8,11:5) |
18:30 | Maksim Chechulin – Artem Troshkin | 3:0 (12:10,11:8,11:7) |
18:45 | Mikhail Mukhamedzhanov – Denis Molodtsov | 3:1 (11:8,11:7,9:11,11:4) |
18:45 | Aleksey Bashkirov – Aleksandr Merezhko | 2:3 (11:3,13:11,8:11,7:11,6:11) |
18:45 | Maksim Afanasev A. – Andrei Ermolaev | 3:2 (13:11,7:11,11:9,8:11,11:7) |
18:45 | Andrey Yankovsky – Alexey Konobeev | 1:3 (7:11,11:7,9:11,7:11) |
19:15 | Oleg Butorin – Vitaly Bazilevsky | 3:0 (11:6,11:6,11:5) |
19:15 | Sergey Kulikov – Andrey Matonin | 3:2 (8:11,11:6,11:6,6:11,11:7) |
19:15 | Mikhail Sverdlov – Alexander Kruglov | 1:3 (6:11,11:5,7:11,7:11) |
19:15 | Denis Molodtsov – Evgeny Baryshnikov | 3:0 (11:7,11:5,11:8) |
19:30 | Dmitry Ermolov – Mikhail Mukhamedzhanov | 3:1 (10:12,11:5,11:9,11:9) |
19:30 | Maksim Lomakin – Alexey Ivanov O. | 3:2 (3:11,12:10,11:6,7:11,11:4) |
19:45 | Ivan Stepanov – Evgeniy Akulenko | 1:3 (3:11,10:12,13:11,7:11) |
19:45 | Evgeniy Danilov – Andrei Molodykh | 1:3 (8:11,5:11,11:8,8:11) |
19:45 | Alexey Zhelubenkov – Alexey Innazarov | 3:0 (11:6,11:6,14:12) |
20:00 | Evgeniy Ilyukhin – Dmitry Ignatiev | 2:3 (11:6,12:10,10:12,5:11,8:11) |
20:15 | Nikita Sukharnikov – Anton Boev | 3:0 (11:7,11:9,11:5) |
20:15 | Alexander Kruglov – Ivan Stepanov | 3:1 (12:10,8:11,13:11,11:6) |
20:30 | Sergey Lanin – Evgenii Plotnikov | 3:1 (18:20,11:8,11:8,11:7) |
20:30 | Vladimir Eremin – Igor Zemit | 3:2 (7:11,11:8,11:13,11:7,11:7) |
20:30 | Alexey Ivanov O. – Nikita Sukharnikov | 1:3 (5:11,9:11,11:9,7:11) |
20:30 | Eduard Golovachev – Evgeny Kupryakov | 2:3 (11:9,2:11,8:11,14:12,6:11) |
20:45 | Evgeniy Akulenko – Mikhail Sverdlov | 3:1 (11:6,11:6,2:11,11:6) |
21:00 | Andrei Molodykh – Sergey Lanin | 0:3 (8:11,9:11,9:11) |
21:00 | Dmitry Ignatiev – Vladimir Eremin | 0:3 (9:11,6:11,6:11) |
21:00 | Alexey Innazarov – Eduard Golovachev | 3:0 (11:7,11:9,11:8) |
21:00 | Anton Boev – Maksim Lomakin | 3:2 (4:11,11:9,11:5,8:11,11:9) |
21:15 | Igor Zemit – Evgeniy Ilyukhin | 0:3 (6:11,9:11,8:11) |
21:15 | Mikhail Sverdlov – Ivan Stepanov | 3:2 (11:13,13:11,12:10,6:11,11:9) |
21:30 | Evgenii Plotnikov – Evgeniy Danilov | 3:0 (11:5,11:9,11:7) |
21:30 | Evgeniy Ilyukhin – Vladimir Eremin | 1:3 (9:11,11:7,9:11,9:11) |
21:30 | Evgeny Kupryakov – Alexey Zhelubenkov | 3:0 (11:9,16:14,11:5) |
21:45 | Evgeniy Danilov – Sergey Lanin | 2:3 (11:7,9:11,7:11,12:10,10:12) |
21:45 | Maksim Lomakin – Nikita Sukharnikov | 0:3 (8:11,6:11,7:11) |
22:00 | Alexey Zhelubenkov – Eduard Golovachev | 3:2 (11:8,8:11,6:11,11:9,11:8) |
22:00 | Alexander Kruglov – Evgeniy Akulenko | 3:2 (8:11,11:9,9:11,11:6,11:5) |
22:00 | Dmitry Ignatiev – Igor Zemit | 3:1 (11:6,11:9,7:11,11:4) |
22:15 | Alexey Ivanov O. – Anton Boev | 3:0 (14:12,11:4,12:10) |
22:30 | Andrei Molodykh – Evgenii Plotnikov | 3:1 (11:8,11:7,8:11,12:10) |
22:30 | Evgeniy Ilyukhin – Igor Zemit | 3:0 (11:8,11:3,12:10) |
22:30 | Alexey Innazarov – Evgeny Kupryakov | 3:2 (6:11,11:3,11:7,4:11,11:8) |
22:30 | Mikhail Sverdlov – Ivan Stepanov | 3:0 (12:10,11:5,12:10) |
22:30 | Maksim Lomakin – Anton Boev | 1:3 (15:13,9:11,7:11,10:12) |
22:45 | Evgenii Plotnikov – Evgeniy Danilov | 2:3 (11:6,18:16,10:12,8:11,7:11) |
23:00 | Alexey Innazarov – Eduard Golovachev | 3:0 (11:7,11:9,11:8) |
23:00 | Vladimir Eremin – Dmitry Ignatiev | 3:2 (8:11,11:7,8:11,11:9,11:7) |
23:00 | Alexander Kruglov – Evgeniy Akulenko | 2:3 (10:12,10:12,15:13,11:2,5:11) |
23:15 | Evgeny Kupryakov – Alexey Zhelubenkov | 0:3 (7:11,8:11,10:12) |
23:15 | Nikita Sukharnikov – Alexey Ivanov O. | 3:2 (12:10,7:11,11:2,5:11,11:4) |
23:30 | Sergey Lanin – Andrei Molodykh | 1:3 (8:11,6:11,11:8,8:11) |
23:30 | Dmitry Ignatiev – Petr Polyakov | 1:3 (4:11,12:10,10:12,5:11) |
23:45 | Mikhail Reznikov – Tyinchtyik Turabekov | 1:3 (1:11,11:5,5:11,6:11) |
23:45 | Dmitry Ermolov – Pavel Fursov | 0:3 (7:11,6:11,7:11) |
Masters. Super League
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Gheorghe Radu – Ion Toderas | 3:0 (11:6,11:6,11:8) |
00:30 | Yurii Sharapanovsky – Serhey Zop | 3:2 (11:9,8:11,11:7,9:11,13:11) |
01:00 | Gheorghe Radu – Yurii Sharapanovsky | 2:3 (9:11,11:6,11:8,10:12,2:11) |
01:30 | Ion Toderas – Serhey Zop | 1:3 (6:11,11:7,8:11,9:11) |
02:05 | Ion Toderas – Gheorghe Radu | 2:3 (11:0,9:11,11:4,8:11,6:11) |
02:35 | Serhey Zop – Yurii Sharapanovsky | 3:1 (11:8,13:11,11:13,11:4) |
03:00 | Ilarion Mokryak – Ilarion Mokryak | 3:2 (11:7,5:11,11:5,3:11,14:12) |
03:30 | Vitaly Pleskach – Vyacheslav Mutu | 3:0 (11:5,11:9,11:8) |
04:00 | Ilarion Mokryak – Vyacheslav Mutu | 1:3 (11:7,3:11,9:11,8:11) |
04:30 | Vitaly Pleskach – Ilarion Mokryak | 3:0 (11:8,11:9,11:8) |
05:00 | Ilarion Mokryak – Vitaly Pleskach | 0:3 (9:11,7:11,8:11) |
05:30 | Vyacheslav Mutu – Ilarion Mokryak | 0:3 (9:11,10:12,9:11) |
06:00 | Vyacheslav Mutu – Ilarion Mokryak | 3:2 (12:10,8:11,9:11,11:7,11:8) |
06:30 | Ilarion Mokryak – Vitaly Pleskach | 2:3 (11:8,11:9,6:11,6:11,7:11) |
15:00 | Serhei Timpu – Ivan Boyan | 3:2 (9:11,5:11,11:7,12:10,11:9) |
15:30 | Igor Mihalachi – Victor Tihoniuc | 0:3 (1:11,6:11,8:11) |
16:00 | Serhei Timpu – Victor Tihoniuc | 0:3 (2:11,5:11,7:11) |
16:30 | Igor Mihalachi – Ivan Boyan | 3:2 (9:11,11:8,7:11,11:7,12:10) |
17:30 | Victor Tihoniuc – Ivan Boyan | 3:0 (12:10,11:4,12:10) |
18:00 | Ivan Boyan – Igor Mihalachi | 2:3 (1:11,11:8,11:7,6:11,8:11) |
19:00 | Petru Bulat – Yurii Kovik | 3:1 (11:9,11:13,12:10,11:9) |
20:00 | Petru Bulat – Serhey Sivovol | 0:3 (9:11,8:11,10:12) |
20:30 | Andrei Calmis – Yurii Kovik | 3:2 (11:8,5:11,11:9,6:11,11:8) |
21:00 | Petru Bulat – Andrei Calmis | 3:1 (11:9,5:11,11:7,12:10) |
21:30 | Serhey Sivovol – Yurii Kovik | 2:3 (11:8,9:11,7:11,11:3,4:11) |
22:05 | Yurii Kovik – Andrei Calmis | 3:1 (11:9,3:11,11:7,11:3) |
22:35 | Serhey Sivovol – Petru Bulat | 3:1 (11:4,10:12,11:4,14:12) |
23:00 | Grigoriy Kraynyukov – Paniivan Hennadii | 1:3 (12:10,9:11,9:11,9:11) |
23:30 | Ihor Kovik – Anatoli Mitul | 1:3 (10:12,10:12,11:2,11:13) |
Czech Republic. TT Star Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Tadeas Zika – Denis Hofman | 3:0 (11:6,11:9,12:10) |
00:00 | Martin Stefek – Rostislav Klyuchuk | 0:3 (3:11,6:11,9:11) |
00:00 | Jaroslav Strnad 1964 – Lubor Sulava | 0:3 (6:11,10:12,5:11) |
00:15 | Jiri Louda – Vladimir Jelinek | 3:2 (13:11,11:4,9:11,8:11,11:9) |
00:15 | David Kacirek – Michal Herna | 3:0 (11:6,11:8,11:9) |
00:15 | Tomas Turek – Kamil Kleprlik | 2:3 (11:8,6:11,7:11,11:4,9:11) |
00:30 | Tomas Donat – Rotislav Hasmanda | 1:3 (8:11,9:11,11:8,7:11) |
01:00 | Jan Svoboda – Tomas Dousa | 0:3 (6:11,8:11,9:11) |
01:00 | Tomas Turek – Michal Zahradka | 3:1 (11:7,9:11,11:6,11:4) |
01:15 | Vladimir Postelt – Miroslav Adamec | 0:3 (7:11,7:11,6:11) |
01:15 | Matous Klimenta – Jan Mechel Jr. | 3:2 (5:11,9:11,11:8,14:12,11:8) |
01:45 | Tomas Dousa – Ondrej Kucirek | 2:3 (11:9,7:11,11:13,11:9,7:11) |
02:00 | Michal Zahradka – Martin Huk | 3:1 (13:11,8:11,12:10,11:8) |
02:15 | Jan Svoboda – Vladimir Postelt | 3:0 (11:8,11:8,11:8) |
02:30 | Tomas Turek – Matous Klimenta | 2:3 (11:7,8:11,9:11,12:10,10:12) |
02:45 | Ondrej Kucirek – Miroslav Adamec | 1:3 (8:11,11:9,8:11,7:11) |
03:00 | Martin Huk – Jan Mechel Jr. | 3:1 (11:7,7:11,11:9,12:10) |
03:15 | Michal Zahradka – Matous Klimenta | 1:3 (13:15,11:8,8:11,10:12) |
03:15 | Tomas Dousa – Vladimir Postelt | 3:0 (11:6,11:9,11:8) |
03:45 | Miroslav Adamec – Jan Svoboda | 3:0 (11:4,11:7,11:8) |
03:45 | Jan Mechel Jr. – Tomas Turek | 2:3 (9:11,10:12,14:12,13:11,8:11) |
04:15 | Matous Klimenta – Martin Huk | 3:1 (11:3,12:10,9:11,11:2) |
04:30 | Vladimir Postelt – Ondrej Kucirek | 3:0 (12:10,11:6,11:6) |
04:45 | Jan Mechel Jr. – Michal Zahradka | 1:3 (9:11,11:8,8:11,2:11) |
04:45 | Miroslav Adamec – Tomas Dousa | 3:1 (6:11,11:6,13:11,11:9) |
05:15 | Martin Huk – Tomas Turek | 3:1 (11:9,12:10,9:11,13:11) |
05:30 | Ondrej Kucirek – Jan Svoboda | 3:2 (9:11,11:9,8:11,11:6,11:8) |
05:45 | Michal Zahradka – Martin Huk | 3:2 (8:11,11:8,11:6,8:11,11:7) |
06:15 | Matous Klimenta – Tomas Turek | 3:1 (11:8,8:11,11:7,11:9) |
06:15 | Miroslav Adamec – Tomas Dousa | 2:3 (12:10,8:11,9:11,14:12,7:11) |
09:00 | Radim Sindelar – Jiri Babinek | 3:0 (11:5,11:6,11:9) |
09:00 | Jan Steffan – Ladislav Havel 1956 | 1:3 (10:12,11:5,7:11,3:11) |
09:00 | Lubomir Navrat – Svatoslav Stempen | 3:1 (11:4,11:9,10:12,11:8) |
09:00 | Jiri Svec – Cesta Havrda | 3:1 (11:7,9:11,11:6,12:10) |
09:15 | Jaromir Kanok – Michal Syroha | 1:3 (6:11,12:10,2:11,7:11) |
09:15 | Zdenek Kasinski – Jan Pleskot | 3:1 (11:5,11:8,6:11,11:9) |
09:30 | Tomas Ogrocki – Adam Strelec | 3:1 (11:9,12:14,11:8,11:7) |
09:30 | Jakub Joksch – Stanislav Hudec | 3:1 (11:8,11:7,9:11,11:4) |
10:00 | Ladislav Havel 1956 – Zdenek Kasinski | 3:2 (5:11,11:6,3:11,11:6,11:5) |
10:00 | Svatoslav Stempen – Tomas Ogrocki | 3:1 (8:11,11:8,11:7,11:6) |
10:00 | Jiri Babinek – Jakub Joksch | 1:3 (7:11,7:11,11:8,10:12) |
10:00 | Cesta Havrda – Jaromir Kanok | 1:3 (5:11,11:9,7:11,4:11) |
10:15 | Stanislav Hudec – Radim Sindelar | 3:0 (11:4,11:8,11:9) |
10:30 | Adam Strelec – Lubomir Navrat | 1:3 (12:14,11:13,11:6,9:11) |
10:30 | Jan Pleskot – Jan Steffan | 1:3 (6:11,11:7,7:11,7:11) |
10:30 | Michal Syroha – Jiri Svec | 3:2 (16:14,7:11,8:11,11:6,11:6) |
10:45 | Jan Steffan – Zdenek Kasinski | 3:0 (11:4,11:7,14:12) |
10:45 | Radim Sindelar – Jakub Joksch | 1:3 (10:12,10:12,11:9,9:11) |
11:00 | Lubomir Navrat – Tomas Ogrocki | 3:2 (9:11,5:11,11:5,11:8,11:7) |
11:00 | Jiri Svec – Jaromir Kanok | 3:0 (11:2,11:6,13:11) |
11:30 | Ladislav Havel 1956 – Jan Pleskot | 3:0 (11:9,11:4,11:7) |
11:30 | Jiri Babinek – Stanislav Hudec | 3:0 (13:11,11:9,12:10) |
11:30 | Svatoslav Stempen – Adam Strelec | 3:1 (11:6,6:11,11:7,19:17) |
11:30 | Cesta Havrda – Michal Syroha | 3:2 (11:4,13:11,9:11,6:11,11:4) |
11:45 | Stanislav Hudec – Jiri Babinek | 0:3 (9:11,2:11,8:11) |
11:45 | Tomas Ogrocki – Adam Strelec | 3:1 (11:6,11:9,10:12,13:11) |
11:45 | Zdenek Kasinski – Jan Pleskot | 2:3 (11:4,11:13,11:8,6:11,7:11) |
12:00 | Cesta Havrda – Jaromir Kanok | 2:3 (9:11,7:11,25:23,11:7,10:12) |
12:30 | Lubomir Navrat – Svatoslav Stempen | 3:0 (11:6,11:9,11:5) |
12:30 | Ladislav Havel 1956 – Jan Steffan | 3:1 (11:8,5:11,11:6,11:5) |
12:30 | Jakub Joksch – Radim Sindelar | 3:1 (11:6,5:11,11:9,11:6) |
12:30 | Jiri Svec – Michal Syroha | 1:3 (3:11,9:11,11:9,4:11) |
12:45 | Tomas Donat – Rotislav Hasmanda | 3:0 (11:7,11:2,11:9) |
12:45 | Pavel Chvatal – Radek Vosyka | 3:1 (6:11,11:8,11:8,11:7) |
13:00 | Miroslav Svedik – Frantisek Just | 2:3 (11:6,7:11,5:11,11:6,5:11) |
13:00 | Lukas Kantor – Yaroslav Neuwirth Jr. | 3:2 (8:11,6:11,14:12,11:5,11:7) |
13:15 | Remigiusz Glowacz – Simon Kadavy | 3:0 (11:9,11:8,11:6) |
13:15 | Jan Cernoch – Tomas Tecl | 1:3 (11:4,8:11,3:11,8:11) |
13:15 | Jiri Skalicky – Lukas Malek | 1:3 (6:11,11:8,9:11,9:11) |
13:15 | Marek Volny – Martin Lorenc | 3:1 (11:6,9:11,11:6,11:9) |
13:45 | Frantisek Just – Remigiusz Glowacz | 3:0 (11:9,11:5,11:9) |
13:45 | Rotislav Hasmanda – Jiri Skalicky | 3:0 (11:5,11:8,11:9) |
14:00 | Yaroslav Neuwirth Jr. – Marek Volny | 3:0 (11:4,12:10,11:3) |
14:00 | Radek Vosyka – Jan Cernoch | 3:2 (11:5,8:11,11:9,7:11,12:10) |
14:15 | Martin Lorenc – Lukas Kantor | 3:1 (12:10,6:11,11:6,11:4) |
14:15 | Simon Kadavy – Miroslav Svedik | 3:0 (11:8,11:5,11:3) |
14:30 | Lukas Malek – Tomas Donat | 3:1 (7:11,11:5,11:5,11:4) |
14:30 | Tomas Tecl – Pavel Chvatal | 3:0 (11:6,11:5,11:6) |
14:45 | Lukas Kantor – Marek Volny | 3:2 (11:4,11:4,6:11,1:11,11:5) |
15:00 | Miroslav Svedik – Remigiusz Glowacz | 3:0 (11:8,11:6,11:3) |
15:00 | Tomas Donat – Jiri Skalicky | 3:0 (11:9,11:3,11:5) |
15:00 | Pavel Chvatal – Jan Cernoch | 3:2 (11:8,9:11,9:11,11:9,14:12) |
15:15 | Yaroslav Neuwirth Jr. – Martin Lorenc | 1:3 (3:11,10:12,11:8,1:11) |
15:30 | Radek Vosyka – Tomas Tecl | 2:3 (9:11,9:11,11:7,11:3,5:11) |
15:30 | Rotislav Hasmanda – Lukas Malek | 3:0 (11:7,11:8,11:9) |
15:30 | Frantisek Just – Simon Kadavy | 2:3 (14:12,6:11,11:4,7:11,8:11) |
15:45 | Lukas Malek – Jiri Skalicky | 3:0 (11:5,11:5,11:4) |
15:45 | Yaroslav Neuwirth Jr. – Marek Volny | 3:1 (15:13,11:5,9:11,11:4) |
16:00 | Miroslav Svedik – Remigiusz Glowacz | 3:0 (11:5,11:3,13:11) |
16:00 | Radek Vosyka – Jan Cernoch | 3:1 (11:6,9:11,11:9,12:10) |
16:15 | Martin Lorenc – Lukas Kantor | 0:3 (9:11,10:12,9:11) |
16:15 | Frantisek Just – Simon Kadavy | 3:1 (11:7,11:6,2:11,15:13) |
16:15 | Tomas Tecl – Pavel Chvatal | 2:3 (11:8,6:11,5:11,11:9,9:11) |
16:30 | Tomas Donat – Rotislav Hasmanda | 3:1 (8:11,11:7,11:5,11:3) |
16:45 | Rostislav Klyuchuk – Ondrej Svacha | 3:2 (11:5,6:11,11:6,6:11,11:8) |
16:45 | Martin Cvecek – Bohumil Duben | 2:3 (11:5,11:8,7:11,10:12,9:11) |
16:45 | Kamil Novak – Jakub Stolfa | 1:3 (12:10,8:11,10:12,8:11) |
16:45 | Ales Rusnak – Jan Dzida | 0:3 (3:11,12:14,9:11) |
17:15 | Tomas Postelt – Vojtech Koubek | 3:2 (8:11,11:7,12:10,8:11,14:12) |
17:15 | Filip Sikora – Rostislav Niezgoda | 0:3 (5:11,3:11,11:13) |
17:30 | Martin Sobisek – Remigiusz Glowacz | 2:3 (11:7,4:11,11:7,5:11,6:11) |
17:30 | Jiri Hiblbauer – Ales Krejci | 0:3 (8:11,4:11,16:18) |
18:00 | Jakub Stolfa – Martin Sobisek | 2:3 (9:11,11:7,11:7,11:13,6:11) |
18:00 | Ondrej Svacha – Tomas Postelt | 3:2 (11:9,11:7,5:11,5:11,11:5) |
18:00 | Bohumil Duben – Jiri Hiblbauer | 3:2 (11:6,4:11,11:9,5:11,11:9) |
18:00 | Jan Dzida – Filip Sikora | 1:3 (7:11,6:11,11:8,5:11) |
18:15 | Ales Krejci – Martin Cvecek | 0:3 (9:11,12:14,2:11) |
18:15 | Vojtech Koubek – Rostislav Klyuchuk | 1:3 (6:11,8:11,12:10,9:11) |
18:30 | Rostislav Niezgoda – Ales Rusnak | 3:0 (11:6,14:12,11:8) |
18:30 | Remigiusz Glowacz – Kamil Novak | 0:3 (9:11,5:11,8:11) |
18:45 | Ales Rusnak – Filip Sikora | 0:3 (6:11,3:11,7:11) |
18:45 | Kamil Novak – Martin Sobisek | 1:3 (11:5,9:11,10:12,8:11) |
18:45 | Martin Cvecek – Jiri Hiblbauer | 2:3 (8:11,7:11,11:9,11:7,7:11) |
19:00 | Rostislav Klyuchuk – Tomas Postelt | 2:3 (3:11,11:13,11:5,11:9,11:13) |
19:15 | Jan Dzida – Rostislav Niezgoda | 1:3 (11:9,8:11,7:11,7:11) |
19:30 | Bohumil Duben – Ales Krejci | 1:3 (6:11,11:4,8:11,9:11) |
19:30 | Jakub Stolfa – Remigiusz Glowacz | 0:3 (3:11,8:11,5:11) |
19:30 | Ondrej Svacha – Vojtech Koubek | 3:1 (13:15,11:8,15:13,11:8) |
19:45 | Jan Dzida – Ales Rusnak | 3:1 (6:11,11:9,13:11,11:6) |
19:45 | Kamil Novak – Jakub Stolfa | 1:3 (6:11,11:6,7:11,9:11) |
20:00 | Martin Cvecek – Jiri Hiblbauer | 3:2 (9:11,8:11,12:10,11:3,12:10) |
20:00 | Tomas Postelt – Vojtech Koubek | 3:1 (8:11,11:5,11:6,11:8) |
20:15 | Rostislav Klyuchuk – Ondrej Svacha | 3:0 (11:9,11:6,12:10) |
20:15 | Martin Sobisek – Remigiusz Glowacz | 1:3 (11:13,3:11,11:9,6:11) |
20:15 | Rostislav Niezgoda – Filip Sikora | 2:3 (4:11,11:4,10:12,11:5,4:11) |
20:30 | Bohumil Duben – Ales Krejci | 1:3 (11:13,11:9,4:11,4:11) |
20:45 | Vladimir Kubat – Miroslav Klimenta | 2:3 (11:7,5:11,11:8,7:11,7:11) |
20:45 | Martin Bittner – Jiri Louda | 3:0 (15:13,11:3,13:11) |
21:00 | Tomas Janata – Simon Kadavy | 1:3 (11:9,10:12,6:11,6:11) |
21:00 | Jiri Skouhoutil – Martin Zizka | 3:1 (7:11,11:6,11:2,11:9) |
21:15 | Michael Sedlacek – Stanislav Mazanek | 1:3 (11:9,7:11,8:11,6:11) |
21:15 | Rostislav Klyuchuk – Dominik Kuzma | 3:1 (11:9,7:11,11:7,11:8) |
21:15 | Martin Sobisek – Jakub Stolfa | 3:2 (11:5,4:11,11:9,10:12,11:7) |
21:30 | Ludek Pelikan – Miroslav Necas | 3:1 (11:4,11:8,10:12,11:6) |
21:45 | Miroslav Klimenta – Michael Sedlacek | 2:3 (5:11,11:9,11:8,11:13,10:12) |
21:45 | Martin Zizka – Ludek Pelikan | 3:0 (11:8,14:12,11:9) |
22:00 | Simon Kadavy – Martin Sobisek | 1:3 (6:11,11:9,9:11,8:11) |
22:00 | Jiri Louda – Rostislav Klyuchuk | 0:3 (2:11,7:11,10:12) |
22:15 | Jakub Stolfa – Tomas Janata | 3:0 (11:9,11:5,11:9) |
22:15 | Miroslav Necas – Jiri Skouhoutil | 0:3 (3:11,5:11,6:11) |
22:15 | Dominik Kuzma – Martin Bittner | 1:3 (8:11,6:11,11:7,3:11) |
22:30 | Stanislav Mazanek – Vladimir Kubat | 3:2 (10:12,10:12,11:6,12:10,11:7) |
22:45 | Tomas Janata – Martin Sobisek | 3:1 (6:11,11:5,11:6,11:9) |
23:00 | Martin Bittner – Rostislav Klyuchuk | 1:3 (10:12,12:10,9:11,19:21) |
23:00 | Vladimir Kubat – Michael Sedlacek | 3:0 (11:9,11:5,11:9) |
23:00 | Jiri Skouhoutil – Ludek Pelikan | 3:2 (18:16,11:8,15:17,5:11,11:9) |
23:30 | Simon Kadavy – Jakub Stolfa | 1:3 (9:11,12:10,4:11,5:11) |
23:30 | Jiri Louda – Dominik Kuzma | 3:0 (11:4,11:3,11:9) |
23:30 | Martin Zizka – Miroslav Necas | 3:0 (12:10,11:6,11:9) |
23:30 | Miroslav Klimenta – Stanislav Mazanek | 3:1 (11:4,11:9,8:11,11:6) |
23:45 | Simon Kadavy – Tomas Janata | 3:0 (11:4,11:8,11:5) |
23:45 | Vladimir Kubat – Michael Sedlacek | 3:0 (11:8,11:8,11:6) |
23:45 | Ludek Pelikan – Miroslav Necas | 1:3 (11:9,4:11,8:11,9:11) |
Armenia. ITT Cup. Group C
TSC Pro
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Victor Yaichkov – Evgeniy Dobronravin | 0:4 (7:11,8:11,7:11,4:11) |
00:00 | Vladimir Kryukov – Sergey Klyukin | 2:4 (8:11,10:12,11:9,11:7,9:11,5:11) |
00:00 | Dmitry Sokolov – Alexander Kamanov | 1:4 (9:11,11:6,7:11,8:11,10:12) |
00:16 | Artem Zubakhin – Alexander Pekhterev | 4:1 (11:6,11:9,7:11,12:10,11:8) |
00:18 | Dmitry Kamilovskiy – Maxim Smirnov | 3:4 (5:11,11:9,11:5,11:6,7:11,3:11,3:11) |
00:19 | Roman Molchanov – Maria Vinogradova A. | 2:4 (9:11,11:8,11:6,5:11,8:11,9:11) |
00:40 | Victor Yaichkov – Artem Zubakhin | 1:4 (9:11,8:11,9:11,11:7,8:11) |
00:40 | Vladimir Kryukov – Dmitry Kamilovskiy | 1:4 (7:11,11:6,11:13,8:11,8:11) |
00:41 | Dmitry Sokolov – Roman Molchanov | 4:1 (11:9,11:8,8:11,11:7,16:14) |
01:09 | Alexander Pekhterev – Evgeniy Dobronravin | 4:2 (11:7,11:7,6:11,16:14,9:11,11:9) |
01:10 | Maxim Smirnov – Sergey Klyukin | 2:4 (8:11,8:11,11:8,12:14,11:7,6:11) |
01:10 | Maria Vinogradova A. – Alexander Kamanov | 4:1 (11:5,9:11,11:9,11:3,11:7) |
01:37 | Victor Yaichkov – Alexander Pekhterev | 2:4 (4:11,6:11,11:8,11:13,11:8,4:11) |
01:37 | Vladimir Kryukov – Maxim Smirnov | 2:4 (8:11,10:12,11:6,10:12,11:6,8:11) |
01:37 | Dmitry Sokolov – Maria Vinogradova A. | 4:3 (5:11,11:8,4:11,11:9,11:7,5:11,11:3) |
02:26 | Roman Molchanov – Alexander Kamanov | 3:4 (8:11,5:11,11:6,11:8,7:11,11:8,5:11) |
02:30 | Artem Zubakhin – Evgeniy Dobronravin | 2:4 (8:11,15:13,9:11,6:11,11:6,6:11) |
02:32 | Dmitry Kamilovskiy – Sergey Klyukin | 4:2 (12:14,11:9,11:8,7:11,11:8,11:8) |
02:47 | Alexander Kamanov – Dmitry Sokolov | 2:4 (13:11,8:11,7:11,11:8,8:11,8:11) |
02:54 | Evgeniy Dobronravin – Artem Zubakhin | 4:2 (11:5,10:12,11:8,11:7,6:11,11:9) |
02:54 | Sergey Klyukin – Dmitry Kamilovskiy | 4:1 (11:6,12:10,7:11,11:5,11:6) |
02:56 | Maria Vinogradova A. – Roman Molchanov | 4:2 (11:7,6:11,11:8,11:8,10:12,11:9) |
04:00 | Maria Vinogradova A. – Roman Molchanov | 4:2 (11:8,11:5,7:11,12:10,6:11,11:4) |
04:00 | Komron Salimov – Artem Zubakhin | 4:3 (11:9,10:12,11:6,9:11,3:11,11:5,12:10) |
04:09 | Dmitriy Petukhov – Denis Rumyantsev | 1:4 (11:9,9:11,6:11,7:11,4:11) |
04:10 | Sergey Klyukin – Alexander Pekhterev | 4:3 (11:7,8:11,8:11,11:7,13:15,11:5,11:7) |
04:48 | Maria Vinogradova A. – Dmitriy Petukhov | 4:2 (9:11,11:5,11:5,10:12,11:6,11:5) |
04:48 | Komron Salimov – Sergey Klyukin | 4:3 (7:11,12:10,6:11,11:8,8:11,11:8,11:8) |
05:08 | Denis Rumyantsev – Roman Molchanov | 4:1 (7:11,11:7,11:5,11:9,11:7) |
05:09 | Alexander Pekhterev – Artem Zubakhin | 4:2 (11:4,9:11,11:9,11:6,6:11,11:6) |
06:02 | Komron Salimov – Alexander Pekhterev | 4:1 (13:15,11:7,11:6,11:7,11:3) |
06:03 | Maria Vinogradova A. – Denis Rumyantsev | 4:2 (11:5,11:7,9:11,11:5,8:11,11:5) |
06:19 | Dmitriy Petukhov – Roman Molchanov | 3:4 (3:11,9:11,8:11,11:5,11:9,11:8,5:11) |
06:19 | Sergey Klyukin – Artem Zubakhin | 4:1 (10:12,11:8,11:8,11:9,11:8) |
06:50 | Sergey Klyukin – Komron Salimov | 4:2 (11:13,11:5,13:11,11:7,7:11,11:8) |
07:00 | Denis Rumyantsev – Maria Vinogradova A. | 1:4 (11:13,7:11,11:9,6:11,8:11) |
07:00 | Artem Zubakhin – Alexander Pekhterev | 4:1 (11:8,11:6,7:11,11:9,11:7) |
08:00 | Daniil Subbota – Ilya Lazukin | 3:4 (6:11,11:7,10:12,11:5,11:5,9:11,7:11) |
08:00 | Valeria Galushina – Stanislav Nosov | 1:4 (9:11,6:11,4:11,11:9,4:11) |
08:05 | Mikhail Olehov – Yekaterina Golubeva | 4:1 (14:16,11:6,11:6,11:8,11:9) |
08:05 | Olga Dubrovskaya – Vasily Deryugin | 4:1 (11:7,11:9,9:11,11:5,11:8) |
08:30 | Victoria Boykova – Pavel Karmanov | 0:4 (6:11,8:11,7:11,8:11) |
08:30 | Irina Makhova – Victoria Vorobyova | 4:0 (11:7,11:7,11:7,11:7) |
08:34 | Nikolay Brednev – Alberto Perez Perez | 2:4 (12:14,8:11,13:11,11:5,7:11,9:11) |
08:35 | Kirill Zagylyaev – Victor Yaichkov | 4:2 (6:11,11:5,6:11,11:7,11:5,11:9) |
09:00 | Mikhail Olehov – Victoria Boykova | 4:2 (14:12,11:7,3:11,11:7,6:11,11:5) |
09:00 | Valeria Galushina – Irina Makhova | 2:4 (6:11,8:11,7:11,12:10,11:9,6:11) |
09:05 | Daniil Subbota – Kirill Zagylyaev | 4:2 (11:8,11:7,9:11,11:9,10:12,11:5) |
09:10 | Olga Dubrovskaya – Nikolay Brednev | 2:4 (11:8,8:11,4:11,10:12,11:9,10:12) |
09:30 | Pavel Karmanov – Yekaterina Golubeva | 4:2 (6:11,11:4,11:5,12:10,8:11,11:4) |
09:35 | Victoria Vorobyova – Stanislav Nosov | 4:2 (12:10,8:11,11:7,11:9,9:11,11:9) |
09:35 | Victor Yaichkov – Ilya Lazukin | 4:2 (21:19,11:7,11:4,9:11,9:11,11:5) |
09:50 | Alberto Perez Perez – Vasily Deryugin | 4:2 (7:11,11:5,11:7,8:11,11:8,11:7) |
10:00 | Mikhail Olehov – Pavel Karmanov | 4:3 (7:11,11:7,10:12,11:9,11:9,7:11,11:5) |
10:10 | Daniil Subbota – Victor Yaichkov | 4:1 (12:10,5:11,13:11,11:4,11:7) |
10:10 | Valeria Galushina – Victoria Vorobyova | 2:4 (7:11,11:13,2:11,12:10,11:8,3:11) |
10:16 | Olga Dubrovskaya – Alberto Perez Perez | 1:4 (9:11,8:11,12:10,10:12,9:11) |
10:30 | Victoria Boykova – Yekaterina Golubeva | 2:4 (7:11,7:11,11:7,11:6,7:11,5:11) |
10:45 | Irina Makhova – Stanislav Nosov | 2:4 (7:11,9:11,7:11,11:8,12:10,10:12) |
10:45 | Kirill Zagylyaev – Ilya Lazukin | 1:4 (7:11,6:11,11:4,7:11,3:11) |
10:50 | Nikolay Brednev – Vasily Deryugin | 4:1 (11:7,5:11,11:9,11:8,12:10) |
11:00 | Pavel Karmanov – Mikhail Olehov | 4:2 (12:10,11:7,7:11,7:11,11:9,12:10) |
11:20 | Stanislav Nosov – Irina Makhova | 1:4 (7:11,9:11,8:11,11:9,5:11) |
11:20 | Ilya Lazukin – Daniil Subbota | 4:2 (11:13,11:9,6:11,11:2,11:8,11:8) |
11:24 | Alberto Perez Perez – Nikolay Brednev | 0:4 (4:11,13:15,12:14,8:11) |
11:30 | Yekaterina Golubeva – Victoria Boykova | 1:4 (8:11,11:7,7:11,6:11,6:11) |
12:00 | Kristina Shabashkina – Mikhail Olehov | 4:1 (11:4,8:11,11:5,11:7,11:6) |
12:00 | Dmitrii Spiridonov – Vasily Deryugin | 2:4 (9:11,11:8,5:11,12:10,6:11,9:11) |
12:00 | Maxim Pishchansky – Rudolf Komisarov | 4:3 (4:11,11:9,11:6,6:11,6:11,12:10,11:9) |
12:00 | Alexander Dorensky – Alexander Kamanov | 2:4 (9:11,11:5,11:6,9:11,9:11,9:11) |
12:30 | Alexander Korshunov – Kirill Fedorenko | 2:4 (5:11,11:8,11:7,9:11,6:11,8:11) |
12:34 | Yekaterina Golubeva – Dmitry Sokolov | 1:4 (4:11,12:14,11:9,6:11,8:11) |
12:35 | Komron Salimov – Alexey Oborin | 4:1 (13:11,11:8,9:11,11:7,11:9) |
12:35 | Kirill Zagylyaev – Nikolay Brednev | 4:3 (9:11,11:8,14:12,11:6,6:11,8:11,11:3) |
13:00 | Alexander Dorensky – Alexander Korshunov | 4:2 (11:7,8:11,11:7,11:2,10:12,12:10) |
13:00 | Dmitrii Spiridonov – Komron Salimov | 1:4 (7:11,11:8,8:11,7:11,9:11) |
13:05 | Maxim Pishchansky – Kirill Zagylyaev | 0:4 (6:11,8:11,9:11,9:11) |
13:08 | Kristina Shabashkina – Yekaterina Golubeva | 2:4 (8:11,11:13,11:6,11:3,5:11,7:11) |
13:30 | Kirill Fedorenko – Alexander Kamanov | 1:4 (8:11,11:8,6:11,10:12,11:13) |
13:35 | Nikolay Brednev – Rudolf Komisarov | 4:2 (9:11,11:8,11:8,4:11,11:6,13:11) |
13:35 | Alexey Oborin – Vasily Deryugin | 2:4 (6:11,7:11,11:6,7:11,11:9,9:11) |
13:42 | Dmitry Sokolov – Mikhail Olehov | 3:4 (10:12,8:11,11:13,11:9,11:7,11:7,3:11) |
14:00 | Alexander Dorensky – Kirill Fedorenko | 2:4 (5:11,13:11,12:10,5:11,3:11,7:11) |
14:09 | Kristina Shabashkina – Dmitry Sokolov | 3:4 (11:8,9:11,11:6,8:11,11:7,8:11,9:11) |
14:10 | Dmitrii Spiridonov – Alexey Oborin | 2:4 (11:7,11:8,6:11,7:11,10:12,6:11) |
14:10 | Maxim Pishchansky – Nikolay Brednev | 3:4 (10:12,11:5,12:10,5:11,9:11,11:8,7:11) |
14:11 | Alexander Korshunov – Alexander Kamanov | 2:4 (11:8,10:12,11:5,18:20,8:11,12:14) |
14:15 | Vasily Deryugin – Komron Salimov | 2:4 (3:11,7:11,11:8,11:6,6:11,9:11) |
14:43 | Yekaterina Golubeva – Mikhail Olehov | 4:3 (11:8,5:11,11:13,13:11,11:7,9:11,11:8) |
14:45 | Komron Salimov – Vasily Deryugin | 3:4 (11:7,7:11,10:12,6:11,11:6,11:7,11:13) |
14:55 | Kirill Zagylyaev – Rudolf Komisarov | 1:4 (6:11,8:11,7:11,11:5,11:13) |
15:02 | Alexander Kamanov – Kirill Fedorenko | 4:0 (11:8,11:9,11:6,11:7) |
15:18 | Dmitry Sokolov – Yekaterina Golubeva | 0:4 (6:11,6:11,7:11,11:13) |
15:20 | Nikolay Brednev – Kirill Zagylyaev | 4:1 (11:8,11:5,9:11,11:8,11:3) |
15:23 | Alexander Korshunov – Alexander Dorensky | 1:4 (12:14,8:11,11:7,9:11,7:11) |
16:00 | Mikhail Katanov – Artem Zubakhin | 2:4 (11:7,8:11,13:11,4:11,6:11,11:13) |
16:00 | Victoria Boykova – Dmitriy Petukhov | 0:4 (7:11,8:11,6:11,6:11) |
16:00 | Anna Boiko – Victor Yaichkov | 4:3 (11:7,6:11,11:9,9:11,7:11,11:8,12:10) |
16:30 | Andrey Sukhov – Alexander Dorensky | 2:4 (7:11,4:11,7:11,11:9,11:9,7:11) |
16:30 | Vadim Semenov – Evgeniy Ivanov | 2:4 (8:11,11:7,11:5,8:11,4:11,9:11) |
16:30 | Yekaterina Golubeva – Ilya Lazukin | 1:4 (9:11,9:11,11:3,8:11,13:15) |
17:00 | Mikhail Katanov – Yekaterina Golubeva | 4:0 (13:11,11:6,11:5,11:7) |
17:00 | Victoria Boykova – Andrey Sukhov | 3:4 (11:9,7:11,5:11,5:11,11:5,11:8,8:11) |
17:00 | Anna Boiko – Vadim Semenov | 4:0 (11:8,11:5,11:8,11:6) |
17:30 | Evgeniy Ivanov – Victor Yaichkov | 3:4 (5:11,11:7,11:7,6:11,11:7,5:11,8:11) |
17:30 | Alexander Dorensky – Dmitriy Petukhov | 4:3 (6:11,8:11,11:8,16:14,11:5,7:11,13:11) |
17:30 | Ilya Lazukin – Artem Zubakhin | 3:4 (8:11,11:4,11:8,4:11,11:6,7:11,9:11) |
18:00 | Anna Boiko – Evgeniy Ivanov | 2:4 (5:11,11:13,11:4,11:8,8:11,8:11) |
18:00 | Mikhail Katanov – Ilya Lazukin | 4:2 (11:5,8:11,11:5,11:6,5:11,11:8) |
18:10 | Victoria Boykova – Alexander Dorensky | 4:2 (8:11,11:6,6:11,11:7,11:8,11:9) |
18:30 | Vadim Semenov – Victor Yaichkov | 1:4 (7:11,3:11,5:11,11:9,10:12) |
18:45 | Yekaterina Golubeva – Artem Zubakhin | 4:1 (11:9,11:6,12:14,11:7,11:7) |
18:45 | Andrey Sukhov – Dmitriy Petukhov | 2:4 (3:11,9:11,11:9,11:4,2:11,7:11) |
19:00 | Victor Yaichkov – Evgeniy Ivanov | 4:2 (9:11,11:8,11:8,11:9,11:13,11:7) |
19:15 | Dmitriy Petukhov – Alexander Dorensky | 1:4 (6:11,10:12,11:9,6:11,8:11) |
19:20 | Artem Zubakhin – Mikhail Katanov | 4:1 (11:9,4:11,13:11,11:6,11:5) |
19:30 | Vadim Semenov – Anna Boiko | 4:1 (11:8,11:7,4:11,11:8,11:7) |
20:00 | Oleg Akhmaev – Andrey Goptsev | 2:4 (7:11,4:11,11:8,8:11,11:5,4:11) |
20:00 | Andrey Alexeev – Vladislav Baranov | 3:4 (3:11,11:5,5:11,11:8,12:10,10:12,6:11) |
20:00 | Alexander Sokov – Yekaterina Golubeva | 3:4 (11:7,5:11,6:11,12:10,6:11,13:11,7:11) |
20:05 | Dmitry Kamilovskiy – Igor Razumov | 1:4 (9:11,4:11,13:11,9:11,8:11) |
20:30 | Daniil Mikheev A. – Victor Yaichkov | 2:4 (11:8,4:11,11:7,5:11,8:11,6:11) |
20:30 | Artem Dolotov – Alexey Brednev | 1:4 (7:11,6:11,8:11,11:8,10:12) |
20:35 | Maksim Malyush – Anna Boiko | 1:4 (9:11,8:11,9:11,11:9,10:12) |
20:40 | Ilya Ulchenko – Vadim Semenov | 4:1 (11:9,11:7,2:11,11:8,11:9) |
21:00 | Andrey Alexeev – Maksim Malyush | 1:4 (5:11,7:11,11:9,4:11,9:11) |
21:00 | Oleg Akhmaev – Artem Dolotov | 4:3 (11:9,9:11,11:7,11:7,4:11,2:11,11:9) |
21:00 | Dmitry Kamilovskiy – Daniil Mikheev A. | 4:3 (13:11,10:12,7:11,10:12,11:9,11:5,12:10) |
21:00 | Alexander Sokov – Ilya Ulchenko | 3:4 (10:12,8:11,7:11,11:4,11:9,11:7,6:11) |
21:30 | Alexey Brednev – Andrey Goptsev | 3:4 (9:11,10:12,11:8,11:7,10:12,11:8,11:13) |
21:30 | Anna Boiko – Vladislav Baranov | 2:4 (11:8,6:11,9:11,5:11,11:6,7:11) |
21:30 | Vadim Semenov – Yekaterina Golubeva | 2:4 (11:7,9:11,10:12,9:11,11:9,9:11) |
21:30 | Victor Yaichkov – Igor Razumov | 4:3 (11:6,8:11,11:9,11:6,14:16,9:11,11:6) |
22:00 | Dmitry Kamilovskiy – Victor Yaichkov | 1:4 (11:7,7:11,8:11,4:11,7:11) |
22:00 | Andrey Alexeev – Anna Boiko | 2:4 (11:9,9:11,7:11,5:11,11:8,5:11) |
22:10 | Oleg Akhmaev – Alexey Brednev | 0:4 (4:11,8:11,8:11,12:14) |
22:10 | Alexander Sokov – Vadim Semenov | 1:4 (4:11,6:11,11:8,5:11,6:11) |
22:30 | Daniil Mikheev A. – Igor Razumov | 4:1 (14:12,11:6,11:7,8:11,11:5) |
22:45 | Ilya Ulchenko – Yekaterina Golubeva | 1:4 (11:8,9:11,3:11,5:11,7:11) |
22:45 | Artem Dolotov – Andrey Goptsev | 2:4 (9:11,11:9,7:11,11:13,11:8,12:14) |
22:45 | Maksim Malyush – Vladislav Baranov | 4:2 (4:11,5:11,11:7,13:11,11:9,11:7) |
23:00 | Igor Razumov – Victor Yaichkov | 1:4 (8:11,5:11,8:11,11:6,7:11) |
23:15 | Yekaterina Golubeva – Ilya Ulchenko | 4:1 (11:7,11:7,9:11,11:6,11:8) |
23:20 | Vladislav Baranov – Anna Boiko | 4:0 (12:10,11:6,11:9,11:9) |
23:25 | Daniil Mikheev A. – Dmitry Kamilovskiy | 4:1 (11:6,11:8,11:8,9:11,11:6) |
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Aleksey Novik – Iaroslav Borkovskii | 4:0 (11:8,11:6,11:3,11:5) |
00:00 | Yuriy Lobovikov – Sergey Cherednichenko | 4:0 (13:11,11:9,11:5,11:8) |
00:02 | Andrzej Prusinowski – Alexander Olkhovik | 4:3 (9:11,6:11,12:14,11:4,11:8,11:6,11:9) |
00:05 | Michal Zylinski – Miroslaw Podstawka | 1:4 (10:12,6:11,11:5,7:11,5:11) |
00:17 | Hubert Bodzon – Dawid Bialecki | 1:4 (8:11,11:1,10:12,12:14,6:11) |
00:20 | Dmitriy Smirnov – Alexander Boriskin | 3:4 (11:6,11:4,6:11,11:6,8:11,9:11,8:11) |
00:20 | Artyom Pavlenkov – Roman Kharitonenko | 4:1 (11:5,13:11,11:8,9:11,13:11) |
00:25 | Konstantin Morozov – Ildar Khairullin | 1:4 (6:11,9:11,11:6,17:19,10:12) |
00:26 | Arsen Platonov – Pavel Meleshko | 4:1 (11:4,13:11,4:11,11:6,11:9) |
00:30 | Dmitry Rublevsky – Dmitri Davidov | 4:1 (11:9,12:14,11:9,11:2,11:6) |
00:31 | Mikhail Leonov – Victor Rakhmanov | 4:0 (11:7,11:4,11:9,11:5) |
00:35 | Karol Struczewski – Dzmitry Starykevich | 4:3 (6:11,11:6,11:5,11:8,6:11,10:12,11:7) |
00:35 | Artem Yakovlev – Denis Oleinikov | 0:4 (6:11,8:11,5:11,9:11) |
00:45 | Aleksey Novik – Roman Kharitonenko | 1:4 (9:11,9:11,14:12,10:12,8:11) |
00:47 | Krzysztof Szwemin – Adam Molenda | 3:4 (6:11,12:10,8:11,11:4,10:12,12:10,6:11) |
00:50 | Sergey Cherednichenko – Arsen Platonov | 2:4 (4:11,8:11,8:11,11:8,12:10,1:11) |
00:50 | Kirill Nazarov – Maksim Isupov | 3:4 (6:11,11:8,6:11,11:8,8:11,11:5,7:11) |
00:53 | Shamil Hayrullin – Maksim Kovrizhnikov | 3:4 (3:11,9:11,12:10,11:9,11:9,3:11,5:11) |
00:55 | Kirill Metlushko – Vitaly Sizonenko | 1:4 (9:11,9:11,3:11,11:6,8:11) |
00:55 | Andrey Filippov – Konstantin Morozov | 4:2 (15:13,6:11,10:12,12:10,11:8,11:8) |
00:57 | Aleksandr Emelyanov S. – Vladislav Kovalev | 0:4 (7:11,9:11,7:11,8:11) |
01:00 | Yurii Murashko – Yuri Nevar | 4:1 (9:11,11:9,11:6,17:15,11:8) |
01:00 | Dmitriy Fominikh – Dmitriy Smirnov | 3:4 (1:11,11:9,6:11,11:7,8:11,14:12,6:11) |
01:12 | Artyom Pavlenkov – Iaroslav Borkovskii | 4:1 (11:13,11:7,11:6,11:5,11:3) |
01:20 | Pavel Meleshko – Yuriy Lobovikov | 0:4 (9:11,6:11,1:11,5:11) |
01:25 | Miroslaw Podstawka – Michal Zylinski | 4:1 (7:11,11:4,11:9,11:9,14:12) |
01:25 | Kirill Metlushko – Dmitri Davidov | 4:0 (11:8,11:9,12:10,11:5) |
01:30 | Ivan Zelenev – Ildar Khairullin | 1:4 (12:10,5:11,11:13,7:11,7:11) |
01:35 | Kirill Motuz – Ruslan Tyunis | 2:4 (11:9,13:11,7:11,5:11,6:11,11:13) |
01:35 | Aleksandr Lebedenko – Vladislav Bushkov | 4:1 (8:11,11:4,11:9,11:5,11:9) |
01:36 | Aleksey Novik – Artyom Pavlenkov | 4:3 (8:11,11:9,10:12,11:9,7:11,11:4,11:5) |
01:36 | Victor Rakhmanov – Shamil Hayrullin | 4:0 (11:5,11:5,11:7,11:6) |
01:39 | Yuriy Lobovikov – Arsen Platonov | 4:3 (6:11,2:11,11:6,10:12,11:9,11:8,11:8) |
01:45 | Dmitry Rublevsky – Vitaly Sizonenko | 4:1 (11:9,9:11,11:8,11:4,12:10) |
01:45 | Danil Khramukhin – Alexander Boriskin | 4:1 (12:14,11:6,11:5,11:4,11:5) |
01:50 | Andrey Nikonchuk – Igor Ogievich | 1:4 (3:11,11:6,5:11,9:11,3:11) |
01:55 | Michal Zylinski – Dzmitry Starykevich | 1:4 (6:11,11:7,9:11,6:11,10:12) |
01:58 | Maksim Isupov – Aleksandr Lebedenko | 1:4 (7:11,7:11,11:13,11:7,8:11) |
02:00 | Dmitriy Kolesnikov An – Alexander Sagitov | 3:4 (8:11,11:9,11:6,11:6,8:11,5:11,8:11) |
02:03 | Maksim Kovrizhnikov – Mikhail Leonov | 3:4 (12:14,11:9,11:5,11:5,6:11,8:11,12:14) |
02:05 | Yurii Murashko – Ruslan Tyunis | 0:4 (8:11,9:11,8:11,9:11) |
02:07 | Roman Kharitonenko – Iaroslav Borkovskii | 3:4 (12:10,6:11,11:5,11:13,4:11,11:9,8:11) |
02:10 | Valentin Bas – Ivan Patsyna | 4:1 (11:6,11:9,16:14,9:11,11:9) |
02:15 | Sergey Cherednichenko – Pavel Meleshko | 4:2 (4:11,6:11,11:6,11:9,11:4,15:13) |
02:23 | Kirill Motuz – Yuri Nevar | 3:4 (5:11,13:11,11:7,11:8,7:11,8:11,4:11) |
02:25 | Miroslaw Podstawka – Karol Struczewski | 4:1 (11:2,4:11,11:9,13:11,11:8) |
02:28 | Vladislav Bushkov – Kirill Nazarov | 4:1 (12:10,11:5,7:11,11:7,11:9) |
02:32 | Alex Kuznetsov P. – Yuri Dmitriev | 0:4 (4:11,6:11,9:11,9:11) |
02:46 | Iaroslav Borkovskii – Artyom Pavlenkov | 0:4 (6:11,10:12,6:11,6:11) |
02:50 | Yuriy Lobovikov – Pavel Meleshko | 4:0 (11:9,11:3,12:10,11:5) |
02:53 | Alexander Sagitov – Alex Kuznetsov P. | 2:4 (7:11,7:11,10:12,11:7,11:9,6:11) |
02:58 | Andrey Nikonchuk – Ivan Patsyna | 2:4 (8:11,11:9,7:11,11:9,8:11,4:11) |
03:00 | Kirill Nazarov – Aleksandr Lebedenko | 4:0 (11:4,11:9,11:6,11:8) |
03:00 | Artem Poduporin – Samvel Gyurjyan | 3:4 (11:7,9:11,8:11,11:7,13:11,5:11,7:11) |
03:00 | Igor Egorov V. – Igor Egorov V. | 4:3 (8:11,9:11,11:7,12:10,5:11,11:5,11:6) |
03:04 | Roman Kharitonenko – Aleksey Novik | 4:2 (11:5,12:10,5:11,11:8,7:11,11:5) |
03:13 | Yurii Murashko – Kirill Motuz | 4:2 (8:11,11:9,11:8,10:12,11:7,12:10) |
03:15 | Arsen Platonov – Sergey Cherednichenko | 4:0 (14:12,11:8,12:10,11:7) |
03:18 | Yuri Dmitriev – Dmitriy Kolesnikov An | 4:0 (11:6,11:9,11:7,12:10) |
03:19 | Maksim Isupov – Vladislav Bushkov | 1:4 (5:11,11:6,4:11,1:11,9:11) |
03:30 | Valentin Bas – Igor Ogievich | 4:0 (11:9,11:3,11:4,11:9) |
03:33 | Nikita Novikov – Alexey Demidov | 2:4 (9:11,12:10,11:8,12:14,9:11,5:11) |
03:35 | Iaroslav Borkovskii – Aleksey Novik | 3:4 (11:8,3:11,11:7,5:11,12:10,10:12,3:11) |
03:40 | Aleksandr Lebedenko – Kirill Nazarov | 4:2 (12:14,11:7,11:7,6:11,13:11,11:3) |
03:42 | Pavel Meleshko – Sergey Cherednichenko | 0:4 (9:11,4:11,7:11,3:11) |
03:45 | Dmitriy Kolesnikov An – Alex Kuznetsov P. | 2:4 (11:8,8:11,5:11,9:11,11:9,6:11) |
03:46 | Oleg Zahozhii – Artem Meleshko | 3:4 (9:11,7:11,6:11,11:9,11:5,11:9,7:11) |
03:50 | Ruslan Tyunis – Yuri Nevar | 0:4 (6:11,7:11,14:16,10:12) |
03:52 | Andrey Nikonchuk – Valentin Bas | 2:4 (11:5,11:7,5:11,7:11,9:11,8:11) |
04:09 | Arsen Platonov – Yuriy Lobovikov | 4:3 (11:8,9:11,11:3,11:13,10:12,11:4,11:9) |
04:10 | Alexander Sagitov – Yuri Dmitriev | 2:4 (13:11,10:12,8:11,11:2,5:11,7:11) |
04:14 | Roman Kharitonenko – Artyom Pavlenkov | 4:3 (9:11,11:5,12:10,12:14,4:11,11:5,12:10) |
04:15 | Vladislav Bushkov – Maksim Isupov | 4:1 (11:9,11:3,9:11,11:3,11:5) |
04:16 | Igor Egorov V. – Nikita Novikov | 4:3 (11:6,8:11,7:11,9:11,13:11,12:10,11:8) |
04:17 | Artem Poduporin – Artem Meleshko | 4:2 (11:9,7:11,11:8,11:5,9:11,11:9) |
04:20 | Yuri Nevar – Kirill Motuz | 4:3 (11:5,11:8,8:11,9:11,8:11,11:8,11:8) |
04:24 | Ivan Patsyna – Igor Ogievich | 4:3 (11:8,9:11,11:7,7:11,9:11,11:8,11:9) |
04:37 | Maksim Isupov – Kirill Nazarov | 4:3 (11:2,10:12,11:9,11:5,9:11,8:11,11:2) |
04:44 | Dmitriy Kolesnikov An – Yuri Dmitriev | 4:3 (7:11,8:11,12:10,12:10,7:11,11:4,11:9) |
04:53 | Oleg Zahozhii – Samvel Gyurjyan | 1:4 (5:11,4:11,11:9,7:11,9:11) |
05:00 | Alexey Demidov – Igor Egorov V. | 4:0 (11:5,11:6,11:7,11:9) |
05:01 | Valentin Bas – Andrey Nikonchuk | 4:2 (8:11,11:9,9:11,11:2,11:7,11:3) |
05:10 | Vladislav Bushkov – Aleksandr Lebedenko | 3:4 (11:9,11:13,11:6,9:11,11:4,8:11,7:11) |
05:12 | Ruslan Tyunis – Yurii Murashko | 3:4 (11:7,7:11,11:13,8:11,12:10,12:10,11:13) |
05:15 | Artem Poduporin – Oleg Zahozhii | 4:1 (5:11,11:5,11:7,11:6,11:5) |
05:16 | Igor Egorov V. – Nikita Novikov | 4:1 (11:3,9:11,11:4,11:8,11:9) |
05:23 | Alex Kuznetsov P. – Alexander Sagitov | 2:4 (4:11,9:11,11:5,3:11,11:9,9:11) |
05:34 | Igor Ogievich – Ivan Patsyna | 2:4 (9:11,13:11,6:11,7:11,11:4,10:12) |
05:39 | Ruslan Tyunis – Kirill Motuz | 4:0 (11:4,11:4,11:5,11:9) |
05:41 | Artem Meleshko – Samvel Gyurjyan | 1:4 (1:11,8:11,11:9,4:11,7:11) |
05:53 | Yuri Dmitriev – Alex Kuznetsov P. | 2:4 (11:9,4:11,12:10,5:11,3:11,11:13) |
05:54 | Igor Egorov V. – Alexey Demidov | 4:0 (11:9,11:8,11:8,11:9) |
06:00 | Alexander Svidersky – Timur Metelsky | 4:1 (8:11,11:9,11:7,11:9,11:5) |
06:00 | Anton Zheleznov – Muhridin Abdunazarov | 3:4 (11:2,11:7,6:11,3:11,10:12,11:8,4:11) |
06:05 | Samvel Gyurjyan – Oleg Zahozhii | 4:0 (11:6,11:4,11:9,12:10) |
06:06 | Igor Ogievich – Andrey Nikonchuk | 2:4 (11:8,11:5,16:18,7:11,4:11,8:11) |
06:14 | Yuri Nevar – Yurii Murashko | 2:4 (8:11,5:11,6:11,11:9,11:8,11:13) |
06:15 | Alexander Sagitov – Dmitriy Kolesnikov An | 4:1 (11:9,11:8,13:11,6:11,11:9) |
06:18 | Nikita Novikov – Igor Egorov V. | 0:4 (7:11,3:11,6:11,9:11) |
06:26 | Artem Meleshko – Artem Poduporin | 4:3 (11:7,11:7,9:11,11:7,7:11,8:11,11:6) |
06:30 | Evgeny Zhdanyuk – Evgeny Kishkel | 4:3 (9:11,11:9,9:11,11:9,11:8,6:11,11:7) |
06:32 | Pavel Sergeev – Mikhail Leonov Vas. | 4:0 (11:6,11:5,11:8,11:9) |
06:40 | Igor Egorov V. – Alexey Demidov | 2:4 (8:11,11:5,8:11,12:14,11:8,11:13) |
06:43 | Ivan Patsyna – Valentin Bas | 4:3 (11:9,13:11,11:9,8:11,11:13,5:11,11:7) |
06:50 | Vladimir Mikhalin – Alexander Shalaev | 4:2 (5:11,7:11,11:6,11:5,11:6,11:7) |
06:50 | Igor Khoroshko – Shamil Hayrullin | 4:0 (11:8,11:8,14:12,11:4) |
06:57 | Muhridin Abdunazarov – Pavel Sergeev | 1:4 (10:12,11:6,9:11,2:11,4:11) |
07:00 | Valery Khanko – Pavel Lobkov | 3:4 (7:11,5:11,4:11,11:7,11:7,11:5,8:11) |
07:00 | Adrian Gizinski – Piotr Jaroszewski | 1:4 (7:11,12:10,4:11,4:11,9:11) |
07:04 | Oleg Zahozhii – Artem Poduporin | 0:4 (9:11,2:11,2:11,9:11) |
07:05 | Alexander Svidersky – Evgeny Kishkel | 1:4 (1:11,9:11,8:11,11:9,4:11) |
07:19 | Nikita Novikov – Igor Egorov V. | 3:4 (11:8,8:11,5:11,11:5,9:11,13:11,9:11) |
07:26 | Samvel Gyurjyan – Artem Meleshko | 4:2 (11:5,16:14,10:12,11:2,9:11,11:7) |
07:27 | Vladimir Shirokov – Lukasz Bednarek | 4:1 (11:5,13:11,7:11,11:5,11:4) |
07:29 | Mikhail Leonov Vas. – Anton Zheleznov | 3:4 (4:11,9:11,12:10,12:10,6:11,11:8,10:12) |
07:30 | Denis Asanov – Dmitry Berlin | 4:1 (11:6,11:4,11:8,8:11,11:5) |
07:32 | Jasur Hudayberdiev – Maxim Boboryko | 1:4 (6:11,10:12,12:10,10:12,6:11) |
07:34 | Viktor Lyashenko – Dmitry Orel | 0:4 (5:11,9:11,8:11,7:11) |
07:35 | Evgeny Zhdanyuk – Timur Metelsky | 3:4 (11:9,12:10,9:11,11:13,7:11,11:9,5:11) |
07:50 | Igor Tyukhlov – Rauf Huseynov | 3:4 (9:11,11:8,12:14,11:5,12:10,7:11,7:11) |
07:53 | Adrian Gizinski – Lukasz Bednarek | 3:4 (11:4,5:11,11:7,11:13,6:11,11:9,9:11) |
07:55 | Valery Khanko – Dmitry Berlin | 4:1 (19:17,11:6,11:8,13:15,11:8) |
07:57 | Shamil Hayrullin – Viktor Lyashenko | 4:3 (10:12,7:11,11:5,11:6,11:6,9:11,11:5) |
08:00 | Valentin Zhivolkovsky – Kirill Kazanin | 4:3 (11:7,8:11,11:9,8:11,15:13,5:11,11:7) |
08:00 | Viktor Skvortsov – Ivan Zelenev | 2:4 (11:7,5:11,11:7,9:11,10:12,9:11) |
08:00 | Jakub Chmielowski – Wojciech Gronowski | 3:4 (8:11,11:9,8:11,9:11,11:8,11:5,9:11) |
08:05 | Alexander Shalaev – Jasur Hudayberdiev | 4:3 (12:14,13:11,11:9,7:11,11:8,8:11,14:12) |
08:06 | Alexey Demidov – Igor Egorov V. | 3:4 (11:6,11:7,11:6,8:11,6:11,14:16,7:11) |
08:10 | Anton Zheleznov – Pavel Sergeev | 4:3 (11:7,11:6,8:11,12:10,13:15,4:11,11:9) |
08:10 | Alexander Svidersky – Evgeny Zhdanyuk | 3:4 (4:11,10:12,13:11,11:4,5:11,11:1,6:11) |
08:28 | Vladimir Shirokov – Piotr Jaroszewski | 4:1 (9:11,11:2,11:8,11:6,11:9) |
08:35 | Dmitry Orel – Igor Khoroshko | 1:4 (11:5,13:15,10:12,11:13,9:11) |
08:37 | Igor Sidorenko – Evgeny Mitrik | 2:4 (11:9,8:11,7:11,11:9,2:11,4:11) |
08:40 | Ivan Pishcheiko – Sergei Gavrilov | 4:2 (6:11,11:6,8:11,11:9,11:5,11:4) |
08:40 | Vyacheslav Korolev – Daniil Urodov | 4:0 (11:9,11:6,11:7,11:5) |
08:45 | Denis Asanov – Pavel Lobkov | 2:4 (3:11,7:11,11:9,11:9,2:11,5:11) |
08:47 | Maxim Boboryko – Vladimir Mikhalin | 1:4 (4:11,8:11,11:13,12:10,8:11) |
08:50 | Evgeniy Elizarov – Andrey Dergunov | 0:4 (5:11,7:11,7:11,5:11) |
08:52 | Maksymilian Alot – Wojciech Gronowski | 3:4 (5:11,12:10,9:11,8:11,11:9,15:13,11:13) |
08:52 | Muhridin Abdunazarov – Mikhail Leonov Vas. | 4:2 (10:12,11:3,9:11,11:5,11:8,11:8) |
08:54 | Adrian Gizinski – Vladimir Shirokov | 4:0 (11:8,11:6,11:9,20:18) |
08:55 | Evgeny Kishkel – Timur Metelsky | 1:4 (12:10,8:11,7:11,8:11,8:11) |
09:00 | Pawel Mazuryk – Maciej Wegorowski | 1:4 (8:11,9:11,8:11,11:9,7:11) |
09:00 | Andrey Popov – Pavel Platonov | 0:4 (1:11,5:11,9:11,9:11) |
09:00 | Ivan Zelenev – Vyacheslav Korolev | 4:1 (11:6,11:13,12:10,11:3,11:9) |
09:00 | Roman Romanov – Yuriy Shashelev | 4:2 (11:5,11:7,11:6,9:11,9:11,11:6) |
09:00 | Artur Bialek – Przemyslaw Walaszek | 3:4 (3:11,11:7,11:8,12:14,14:12,9:11,8:11) |
09:05 | Jakub Chmielowski – Maksymilian Alot | 3:4 (8:11,11:7,5:11,12:10,7:11,11:3,11:13) |
09:10 | Vadim Yaroshenko – Uladzislau Rukliatsou | 4:1 (12:10,12:10,7:11,11:9,12:10) |
09:10 | Rauf Huseynov – Igor Sidorenko | 2:4 (11:9,9:11,10:12,11:7,7:11,9:11) |
09:10 | Nabijon Gafurov – Bogdan Tikhonov | 4:1 (11:5,12:10,9:11,11:8,11:8) |
09:15 | Valentin Zhivolkovsky – Sergei Gavrilov | 4:3 (11:9,4:11,11:6,6:11,14:12,5:11,11:5) |
09:15 | Valery Khanko – Denis Asanov | 3:4 (11:4,11:8,7:11,4:11,11:13,11:5,6:11) |
09:16 | Vladimir Mikhalin – Jasur Hudayberdiev | 3:4 (12:10,11:5,10:12,4:11,10:12,11:9,9:11) |
09:17 | Igor Khoroshko – Viktor Lyashenko | 1:4 (9:11,11:7,8:11,6:11,9:11) |
09:24 | Lukasz Bednarek – Piotr Jaroszewski | 2:4 (8:11,5:11,11:5,11:6,8:11,6:11) |
09:25 | Evgeny Zhdanyuk – Alexander Svidersky | 1:4 (8:11,4:11,11:5,6:11,12:14) |
09:25 | Daniil Urodov – Viktor Skvortsov | 2:4 (5:11,11:9,12:10,9:11,7:11,6:11) |
09:28 | Mikhail Leonov Vas. – Pavel Sergeev | 2:4 (10:12,3:11,4:11,15:13,11:6,2:11) |
09:30 | Mateusz Kukkuk – Adrian Kucharzyk | 4:2 (11:5,11:8,11:9,5:11,7:11,11:9) |
09:30 | Maxim Semizorov – Lukasz Tkaczyk | 4:0 (11:6,11:6,11:5,11:5) |
09:40 | Michal Galas – Michal Korycki | 0:4 (10:12,9:11,9:11,4:11) |
09:40 | Alberto Gil Cano – Daniel Gonzalez Cantalejo | 3:4 (15:13,11:7,10:12,8:11,6:11,11:8,10:12) |
09:47 | Evgeny Mitrik – Igor Tyukhlov | 4:2 (12:10,9:11,7:11,11:2,11:9,11:8) |
09:50 | Dmitry Berlin – Pavel Lobkov | 4:2 (12:10,11:7,8:11,11:6,6:11,11:8) |
09:51 | Andrey Dergunov – Nabijon Gafurov | 4:1 (11:7,11:7,11:5,8:11,11:9) |
09:55 | Viktor Skvortsov – Vyacheslav Korolev | 2:4 (9:11,11:6,4:11,10:12,12:10,7:11) |
09:55 | Andrey Popov – Uladzislau Rukliatsou | 4:1 (11:8,9:11,12:10,12:10,11:5) |
09:55 | Shamil Hayrullin – Dmitry Orel | 4:3 (8:11,11:7,13:11,7:11,13:11,9:11,11:8) |
09:59 | Vladimir Shirokov – Adrian Gizinski | 4:0 (11:5,12:10,11:2,11:8) |
10:00 | Maciej Wegorowski – Mateusz Kukkuk | 1:4 (9:11,7:11,11:6,8:11,9:11) |
10:00 | Timur Metelsky – Evgeny Kishkel | 2:4 (12:14,11:4,8:11,9:11,11:8,7:11) |
10:00 | Yuriy Shashelev – Maxim Semizorov | 2:4 (11:8,5:11,12:10,5:11,9:11,4:11) |
10:02 | Ivan Pishcheiko – Kirill Kazanin | 1:4 (11:9,6:11,7:11,7:11,7:11) |
10:04 | Muhridin Abdunazarov – Anton Zheleznov | 3:4 (9:11,1:11,11:5,11:9,11:2,9:11,7:11) |
10:06 | Alexander Shalaev – Maxim Boboryko | 2:4 (12:10,5:11,11:7,10:12,3:11,4:11) |
10:10 | Wojciech Gronowski – Jakub Chmielowski | 4:2 (7:11,12:10,4:11,11:6,11:7,13:11) |
10:11 | Dmitry Berlin – Denis Asanov | 3:4 (7:11,11:8,11:7,10:12,3:11,11:8,10:12) |
10:13 | Andrey Sirozh – Alexander Vanagel | 4:2 (10:12,11:6,11:7,4:11,13:11,11:7) |
10:17 | Antonio Garrido Ropero – Miguel Angel Tortosa Rueda | 4:3 (6:11,11:4,6:11,13:11,7:11,11:9,11:5) |
10:18 | Igor Tyukhlov – Igor Sidorenko | 4:3 (9:11,11:5,13:11,11:9,9:11,11:13,11:6) |
10:19 | Bogdan Tikhonov – Evgeniy Elizarov | 1:4 (12:14,5:11,3:11,12:10,9:11) |
10:23 | Piotr Jaroszewski – Lukasz Bednarek | 4:3 (11:9,9:11,12:10,6:11,11:8,8:11,11:9) |
10:25 | Adrian Kucharzyk – Pawel Mazuryk | 2:4 (11:5,7:11,11:9,7:11,5:11,11:13) |
10:25 | Vadim Yaroshenko – Pavel Platonov | 4:3 (2:11,5:11,11:8,12:10,17:19,11:5,11:8) |
10:29 | Valentin Zhivolkovsky – Ivan Pishcheiko | 1:4 (7:11,11:8,7:11,4:11,6:11) |
10:35 | Ivan Zelenev – Daniil Urodov | 0:4 (8:11,7:11,5:11,7:11) |
10:35 | Michal Galas – Przemyslaw Walaszek | 4:1 (11:9,12:10,11:8,5:11,13:11) |
10:35 | Timur Metelsky – Evgeny Zhdanyuk | 3:4 (7:11,13:11,11:8,6:11,11:9,6:11,6:11) |
10:35 | Lukasz Tkaczyk – Roman Romanov | 4:3 (11:8,8:11,11:8,6:11,8:11,11:7,11:8) |
10:37 | Alexander Shalaev – Vladimir Mikhalin | 0:4 (6:11,2:11,4:11,2:11) |
10:37 | Artur Bialek – Michal Korycki | 1:4 (7:11,6:11,11:9,9:11,4:11) |
10:40 | Mikhail Leonov Vas. – Muhridin Abdunazarov | 4:2 (9:11,11:4,11:8,11:6,7:11,11:7) |
10:44 | Viktor Lyashenko – Igor Khoroshko | 1:4 (6:11,4:11,11:9,4:11,9:11) |
10:48 | Maksymilian Alot – Jakub Chmielowski | 3:4 (11:8,6:11,11:8,4:11,7:11,11:9,8:11) |
10:50 | Daniil Urodov – Vyacheslav Korolev | 3:4 (12:10,9:11,11:5,5:11,11:3,9:11,7:11) |
10:55 | Daniel Gonzalez Cantalejo – Antonio Garrido Ropero | 4:2 (11:7,11:7,6:11,8:11,11:4,11:7) |
10:55 | Evgeniy Elizarov – Nabijon Gafurov | 3:4 (10:12,13:11,11:6,8:11,9:11,11:8,7:11) |
10:57 | Sergei Gavrilov – Kirill Kazanin | 4:1 (11:7,11:9,9:11,11:6,11:7) |
11:00 | Maxim Boboryko – Jasur Hudayberdiev | 4:1 (11:13,11:9,11:6,11:4,11:7) |
11:00 | Pawel Mazuryk – Mateusz Kukkuk | 4:1 (11:7,11:8,11:7,7:11,12:10) |
11:05 | Rauf Huseynov – Evgeny Mitrik | 1:4 (11:8,8:11,3:11,9:11,9:11) |
11:05 | Andrey Popov – Vadim Yaroshenko | 0:4 (3:11,4:11,8:11,5:11) |
11:05 | Artur Bialek – Michal Galas | 0:4 (7:11,5:11,7:11,9:11) |
11:05 | Lukasz Bednarek – Adrian Gizinski | 4:2 (15:13,11:1,10:12,12:10,1:11,11:6) |
11:10 | Pavel Lobkov – Valery Khanko | 1:4 (11:6,9:11,9:11,6:11,8:11) |
11:11 | Evgeny Kishkel – Alexander Svidersky | 4:2 (11:9,7:11,11:9,5:11,12:10,12:10) |
11:15 | Pavel Sergeev – Anton Zheleznov | 3:4 (8:11,7:11,8:11,11:8,11:9,11:7,6:11) |
11:15 | Dmitry Orel – Shamil Hayrullin | 4:3 (4:11,11:5,12:10,7:11,11:3,9:11,11:9) |
11:22 | Wojciech Gronowski – Maksymilian Alot | 2:4 (12:10,8:11,8:11,11:6,11:13,8:11) |
11:24 | Roman Romanov – Maxim Semizorov | 2:4 (8:11,7:11,7:11,11:3,11:3,3:11) |
11:28 | Miguel Angel Tortosa Rueda – Alberto Gil Cano | 4:2 (6:11,11:3,11:8,11:4,2:11,12:10) |
11:28 | Kirill Kazanin – Ivan Pishcheiko | 2:4 (7:11,11:8,5:11,8:11,11:7,8:11) |
11:30 | Jasur Hudayberdiev – Alexander Shalaev | 4:0 (11:8,11:8,11:9,11:7) |
11:30 | Uladzislau Rukliatsou – Pavel Platonov | 4:2 (11:9,7:11,13:11,6:11,11:8,11:5) |
11:30 | Michal Korycki – Przemyslaw Walaszek | 4:1 (2:11,11:3,11:9,11:6,11:7) |
11:30 | Maciej Wegorowski – Adrian Kucharzyk | 1:4 (9:11,11:8,10:12,7:11,4:11) |
11:30 | Ivan Zelenev – Viktor Skvortsov | 4:2 (11:5,8:11,11:7,11:5,4:11,11:2) |
11:31 | Evgeny Mitrik – Rauf Huseynov | 4:2 (11:9,5:11,11:6,4:11,11:7,11:9) |
11:39 | Andrey Dergunov – Bogdan Tikhonov | 4:0 (11:7,13:11,11:9,11:7) |
11:40 | Pavel Lobkov – Dmitry Berlin | 1:4 (8:11,9:11,11:9,4:11,8:11) |
11:40 | Piotr Jaroszewski – Vladimir Shirokov | 3:4 (6:11,11:8,11:9,11:8,9:11,5:11,8:11) |
11:51 | Michal Korycki – Artur Bialek | 4:1 (11:6,11:7,11:8,8:11,13:11) |
11:53 | Vladimir Mikhalin – Maxim Boboryko | 1:4 (7:11,11:13,11:9,2:11,3:11) |
11:55 | Maksymilian Alot – Wojciech Gronowski | 1:4 (9:11,11:8,6:11,9:11,5:11) |
11:59 | Maciej Wegorowski – Pawel Mazuryk | 4:3 (11:8,4:11,11:13,11:7,11:5,6:11,11:5) |
12:00 | Alberto Gil Cano – Antonio Garrido Ropero | 4:3 (11:5,11:8,12:10,11:13,3:11,16:18,11:9) |
12:00 | Viktor Skvortsov – Daniil Urodov | 3:4 (6:11,12:10,4:11,9:11,11:6,11:8,8:11) |
12:00 | Nabijon Gafurov – Evgeniy Elizarov | 1:4 (8:11,6:11,8:11,11:9,8:11) |
12:00 | Anton Karpenko – Alexander Sagitov | 4:2 (11:8,10:12,9:11,11:5,11:9,11:7) |
12:00 | Artur Slomka – Piotr Sudol | 1:4 (11:13,9:11,5:11,11:8,7:11) |
12:00 | Yuriy Shashelev – Lukasz Tkaczyk | 1:4 (4:11,8:11,5:11,11:6,10:12) |
12:01 | Sergei Gavrilov – Valentin Zhivolkovsky | 4:2 (13:11,11:13,11:5,13:11,9:11,11:9) |
12:05 | Viktor Lyashenko – Shamil Hayrullin | 4:2 (7:11,11:7,11:9,4:11,11:7,15:13) |
12:06 | Igor Sidorenko – Igor Tyukhlov | 2:4 (12:10,8:11,6:11,11:3,6:11,8:11) |
12:10 | Igor Shkrobot – Antonio Cisneros Fernandez | 4:1 (11:4,11:8,5:11,11:7,14:12) |
12:10 | Przemyslaw Walaszek – Michal Korycki | 1:4 (9:11,5:11,14:12,5:11,7:11) |
12:12 | Vadim Yaroshenko – Andrey Popov | 1:4 (4:11,8:11,3:11,12:10,1:11) |
12:13 | Denis Asanov – Valery Khanko | 4:1 (11:7,11:6,6:11,11:6,11:7) |
12:28 | Jakub Warpas – Pawel Brylak | 1:4 (12:10,10:12,7:11,8:11,7:11) |
12:30 | Przemyslaw Walaszek – Michal Galas | 4:0 (11:6,11:3,13:11,11:8) |
12:30 | Andrey Lobanov – Vitaly Shaban | 1:4 (9:11,9:11,7:11,11:8,6:11) |
12:30 | Maxim Semizorov – Yuriy Shashelev | 3:4 (4:11,6:11,11:1,11:6,11:2,7:11,9:11) |
12:31 | Pavel Platonov – Uladzislau Rukliatsou | 4:1 (6:11,11:4,11:8,11:7,11:7) |
12:31 | Bogdan Tikhonov – Andrey Dergunov | 4:1 (9:11,13:11,11:3,11:6,11:7) |
12:35 | Kirill Taran – Vasily Tulchinsky | 3:4 (10:12,8:11,10:12,11:9,11:4,11:8,4:11) |
12:36 | Miguel Tortosa Murciano – Serhio Duarte Batista | 4:3 (11:5,10:12,12:10,3:11,7:11,11:7,11:7) |
12:38 | Adrian Kucharzyk – Mateusz Kukkuk | 4:2 (6:11,11:8,11:7,6:11,11:3,12:10) |
12:41 | Vyacheslav Korolev – Ivan Zelenev | 4:3 (4:11,17:15,2:11,5:11,11:5,11:1,11:5) |
12:43 | Igor Sidorenko – Rauf Huseynov | 1:4 (11:6,10:12,12:14,9:11,11:13) |
12:45 | Daniel Gonzalez Cantalejo – Miguel Angel Tortosa Rueda | 0:4 (7:11,8:11,6:11,11:13) |
12:45 | Kirill Kazanin – Valentin Zhivolkovsky | 4:2 (11:8,11:3,2:11,11:9,8:11,11:5) |
12:45 | Igor Khoroshko – Dmitry Orel | 0:4 (8:11,7:11,10:12,11:13) |
12:50 | Alexander Blinets – Matvey Golovko | 3:4 (11:5,9:11,8:11,9:11,11:5,11:5,12:14) |
12:50 | Alexey Yamankin – Alexander Shalaev | 1:4 (7:11,15:17,13:11,7:11,7:11) |
12:50 | Michal Galas – Artur Bialek | 4:0 (11:8,11:6,11:6,11:7) |
12:57 | Artur Slomka – Pawel Brylak | 3:4 (8:11,3:11,15:13,11:5,5:11,11:7,11:13) |
13:00 | Uladzislau Rukliatsou – Vadim Yaroshenko | 4:0 (11:4,11:5,11:3,11:4) |
13:00 | Nabijon Gafurov – Andrey Dergunov | 2:4 (6:11,7:11,11:7,7:11,11:8,6:11) |
13:00 | Adam Klosinski – Pawel Galecki | 4:2 (11:5,9:11,9:11,11:7,11:4,11:8) |
13:00 | Andrey Sirozh – Vitaly Shaban | 3:4 (5:11,11:5,4:11,11:7,11:5,10:12,10:12) |
13:00 | Roman Romanov – Lukasz Tkaczyk | 4:2 (11:9,8:11,11:8,9:11,11:5,11:8) |
13:10 | Mateusz Kukkuk – Pawel Mazuryk | 3:4 (6:11,13:11,14:12,7:11,13:11,6:11,4:11) |
13:12 | Antonio Cisneros Fernandez – Miguel Tortosa Murciano | 4:2 (10:12,11:4,8:11,11:6,11:4,12:10) |
13:15 | Daniel Gonzalez Cantalejo – Alberto Gil Cano | 1:4 (10:12,12:10,12:14,7:11,9:11) |
13:16 | Igor Tyukhlov – Evgeny Mitrik | 4:2 (11:9,11:8,12:10,3:11,4:11,11:4) |
13:18 | Alexander Sagitov – Kirill Taran | 0:4 (5:11,7:11,5:11,8:11) |
13:20 | Pavel Platonov – Andrey Popov | 3:4 (11:8,11:7,7:11,3:11,11:5,7:11,12:14) |
13:23 | Sergei Gavrilov – Ivan Pishcheiko | 3:4 (11:8,11:9,11:6,9:11,7:11,7:11,13:15) |
13:28 | Igor Franc – Mateusz Niedzielski | 3:4 (11:9,8:11,9:11,5:11,11:8,11:6,10:12) |
13:30 | Grigorii Solovov – Pavel Pavlov | 0:4 (7:11,9:11,2:11,6:11) |
13:30 | Maxim Evitch – Dmitry Rublevsky | 4:2 (11:8,7:11,8:11,11:5,13:11,11:5) |
13:36 | Evgeniy Elizarov – Bogdan Tikhonov | 3:4 (8:11,11:9,11:9,11:3,9:11,7:11,7:11) |
13:37 | Vasily Tulchinsky – Anton Karpenko | 1:4 (11:9,5:11,6:11,6:11,4:11) |
13:39 | Jakub Warpas – Piotr Sudol | 0:4 (9:11,7:11,4:11,10:12) |
13:43 | Andrey Lobanov – Alexander Vanagel | 4:2 (11:6,7:11,12:14,11:5,11:2,11:9) |
13:48 | Serhio Duarte Batista – Igor Shkrobot | 4:2 (11:5,6:11,11:9,7:11,11:8,12:10) |
13:48 | Lukasz Tkaczyk – Maxim Semizorov | 4:3 (11:6,11:8,9:11,5:11,5:11,11:9,11:4) |
13:50 | Alexander Shalaev – Grigorii Solovov | 4:0 (11:5,11:6,11:9,11:6) |
13:50 | Nikita Ivanov – Sergey Samoiliuk | 4:2 (8:11,11:8,9:11,11:9,11:4,11:5) |
13:51 | Adrian Kucharzyk – Maciej Wegorowski | 4:2 (11:7,7:11,11:9,10:12,11:9,11:9) |
14:00 | Miguel Angel Tortosa Rueda – Antonio Garrido Ropero | 1:4 (11:7,8:11,8:11,10:12,7:11) |
14:00 | Alexander Blinets – Dmitry Rublevsky | 4:0 (11:6,14:12,11:7,11:8) |
14:00 | Aliaksandr Kviatkouski – Milosz Paczkiewicz | 4:2 (11:7,12:10,13:11,9:11,9:11,11:5) |
14:00 | Alexander Kulagin – Evgeny Klyuev | 3:4 (12:10,3:11,9:11,7:11,11:6,11:9,9:11) |
14:08 | Artur Slomka – Jakub Warpas | 3:4 (1:11,8:11,6:11,13:11,11:4,11:6,9:11) |
14:08 | Kirill Taran – Anton Karpenko | 4:1 (4:11,11:6,11:9,11:9,11:6) |
14:08 | Adam Klosinski – Mateusz Niedzielski | 4:3 (4:11,5:11,11:5,11:9,11:7,13:15,12:10) |
14:11 | Andrey Sirozh – Andrey Lobanov | 3:4 (7:11,11:6,13:11,5:11,2:11,11:4,12:14) |
14:15 | Pavel Pavlov – Alexey Yamankin | 4:1 (11:7,8:11,19:17,11:8,11:7) |
14:15 | Maksim Busov – Alexander Vasiliev | 4:3 (13:11,7:11,12:14,11:6,11:6,8:11,14:12) |
14:20 | Miguel Angel Tortosa Rueda – Daniel Gonzalez Cantalejo | 1:4 (11:4,6:11,8:11,5:11,6:11) |
14:20 | Yuriy Shashelev – Roman Romanov | 2:4 (11:7,5:11,7:11,12:10,10:12,3:11) |
14:23 | Igor Shkrobot – Miguel Tortosa Murciano | 4:1 (11:3,13:15,11:4,11:8,11:7) |
14:25 | Maxim Evitch – Matvey Golovko | 4:1 (11:7,7:11,11:7,11:6,11:6) |
14:33 | Alexander Savelyev – Alexander Mitrofanov | 0:4 (9:11,10:12,15:17,15:17) |
14:35 | Alexander Sagitov – Vasily Tulchinsky | 4:2 (5:11,11:6,10:12,11:5,11:9,11:8) |
14:44 | Pawel Brylak – Piotr Sudol | 3:4 (9:11,14:12,12:10,6:11,11:1,7:11,4:11) |
14:45 | Diego Jassan – Jaroslaw Zoladkowski | 4:1 (11:6,5:11,12:10,11:9,11:8) |
14:45 | Alexey Yamankin – Grigorii Solovov | 4:2 (7:11,13:11,6:11,11:6,11:8,11:3) |
14:45 | Grigory Tikhomirov – Anton Kharitonov | 0:4 (5:11,12:14,7:11,11:13) |
14:49 | Vitaly Shaban – Alexander Vanagel | 4:1 (11:6,11:9,6:11,11:8,11:8) |
14:50 | Mikhail Pratskevich – Igor Klochko | 1:4 (5:11,8:11,6:11,11:7,9:11) |
14:50 | Alexander Blinets – Maxim Evitch | 3:4 (11:13,7:11,14:12,11:9,7:11,12:10,8:11) |
14:50 | Daniil Sokolov – Igor Elistratov | 2:4 (11:6,6:11,8:11,11:7,8:11,9:11) |
14:52 | Igor Franc – Pawel Galecki | 4:3 (11:8,11:8,7:11,11:7,9:11,14:16,11:4) |
14:56 | Antonio Garrido Ropero – Alberto Gil Cano | 1:4 (9:11,6:11,5:11,11:9,6:11) |
15:00 | Mariusz Saluda – Piotr Michalski M. | 4:1 (7:11,11:8,11:5,11:8,12:10) |
15:00 | Antonio Cisneros Fernandez – Serhio Duarte Batista | 1:4 (6:11,12:10,9:11,5:11,6:11) |
15:02 | Sergey Samoiliuk – Alexander Savelyev | 4:1 (11:6,11:4,11:13,11:2,11:9) |
15:05 | Andrey Tristen – Kirill Goncharov | 4:0 (11:5,12:10,11:6,11:5) |
15:05 | Evgeny Klyuev – Grigory Tikhomirov | 4:1 (11:6,10:12,11:9,11:5,12:10) |
15:10 | Mikhail Reutov – Norbert Zielony | 2:4 (15:17,8:11,7:11,12:10,12:10,9:11) |
15:12 | Aliaksandr Kviatkouski – Jaroslaw Zoladkowski | 4:0 (11:6,11:8,11:8,11:8) |
15:14 | Kirill Taran – Alexander Sagitov | 4:2 (11:6,7:11,14:12,14:12,4:11,11:3) |
15:15 | Andrey Lobanov – Andrey Sirozh | 4:2 (11:6,11:2,8:11,11:5,7:11,11:6) |
15:20 | Alexander Shalaev – Pavel Pavlov | 3:4 (11:4,10:12,13:11,11:13,11:8,3:11,9:11) |
15:22 | Miguel Tortosa Murciano – Igor Shkrobot | 4:3 (11:8,11:5,11:13,16:14,6:11,9:11,11:9) |
15:26 | Denis Shpadaruk – Andrzej Prusinowski | 4:3 (4:11,11:5,12:14,7:11,11:7,11:8,14:12) |
15:28 | Alexander Vasiliev – Kirill Goncharov | 4:2 (11:9,9:11,12:10,6:11,11:3,11:4) |
15:30 | Svyatoslav Urazov – Maksim Kiselev | 1:4 (11:2,8:11,8:11,5:11,9:11) |
15:30 | Alexander Mitrofanov – Nikita Ivanov | 4:3 (4:11,8:11,11:8,11:7,6:11,15:13,11:8) |
15:30 | Piotr Sudol – Artur Slomka | 4:2 (5:11,11:3,11:9,9:11,11:7,11:8) |
15:30 | Adam Klosinski – Igor Franc | 4:1 (11:5,11:3,7:11,11:6,11:4) |
15:35 | Anton Kharitonov – Alexander Kulagin | 1:4 (12:10,8:11,7:11,7:11,10:12) |
15:35 | Dmitry Rublevsky – Matvey Golovko | 4:3 (11:2,5:11,9:11,11:6,11:9,7:11,12:10) |
15:40 | Alejandro Merino Pena – Zijie Ye | 2:4 (11:8,9:11,7:11,6:11,13:11,9:11) |
15:40 | Alexander Vanagel – Vitaly Shaban | 2:4 (10:12,11:7,11:13,11:7,2:11,8:11) |
15:40 | Diego Jassan – Milosz Paczkiewicz | 3:4 (9:11,11:1,11:3,11:5,7:11,4:11,10:12) |
15:54 | Anton Karpenko – Vasily Tulchinsky | 4:1 (11:6,9:11,11:2,11:8,11:9) |
15:55 | Igor Elistratov – Svyatoslav Urazov | 3:4 (3:11,12:10,11:8,11:13,6:11,11:8,8:11) |
15:57 | Maksim Busov – Andrey Tristen | 4:0 (11:7,11:5,11:7,13:11) |
15:58 | Mateusz Niedzielski – Pawel Galecki | 4:2 (8:11,11:5,12:14,11:6,11:5,11:6) |
16:00 | Pavel Pavlov – Grigorii Solovov | 4:1 (4:11,16:14,11:7,11:6,11:2) |
16:05 | Serhio Duarte Batista – Antonio Cisneros Fernandez | 4:1 (11:7,11:5,11:6,9:11,12:10) |
16:07 | Mariusz Saluda – Norbert Zielony | 3:4 (11:9,11:4,1:11,9:11,8:11,11:9,6:11) |
16:08 | Pawel Brylak – Jakub Warpas | 0:4 (5:11,6:11,6:11,8:11) |
16:08 | Nikita Ivanov – Alexander Savelyev | 4:1 (11:5,11:8,11:7,5:11,11:9) |
16:09 | Alexander Kulagin – Grigory Tikhomirov | 4:3 (12:10,4:11,11:5,15:17,7:11,11:8,11:7) |
16:10 | Jorge Lucena Nunez – Edison Rodriguez | 3:4 (5:11,8:11,11:6,11:9,11:8,5:11,9:11) |
16:10 | Dmitry Rublevsky – Maxim Evitch | 3:4 (11:8,7:11,11:7,9:11,11:3,7:11,10:12) |
16:11 | Mikhail Pratskevich – Andrzej Prusinowski | 4:2 (11:9,11:7,11:8,12:14,4:11,11:9) |
16:15 | Alexander Vanagel – Andrey Sirozh | 1:4 (2:11,16:18,6:11,11:7,9:11) |
16:20 | Aliaksandr Kviatkouski – Diego Jassan | 4:1 (11:7,11:9,11:7,6:11,14:12) |
16:22 | Alexander Sagitov – Vasily Tulchinsky | 4:2 (8:11,2:11,11:5,11:3,14:12,11:5) |
16:25 | Alexander Shalaev – Alexey Yamankin | 4:1 (11:6,12:10,11:3,8:11,11:6) |
16:25 | Alexander Vasiliev – Andrey Tristen | 4:2 (8:11,9:11,11:6,11:4,11:5,11:6) |
16:31 | Antonio Cisneros Fernandez – Igor Shkrobot | 4:0 (11:6,11:6,11:8,11:8) |
16:32 | Pawel Brylak – Artur Slomka | 3:4 (4:11,9:11,11:6,13:11,11:3,10:12,9:11) |
16:33 | Pawel Galecki – Adam Klosinski | 1:4 (6:11,11:7,8:11,6:11,7:11) |
16:37 | Sergey Samoiliuk – Alexander Mitrofanov | 4:2 (11:3,8:11,11:9,11:4,6:11,11:7) |
16:40 | Maksim Kiselev – Daniil Sokolov | 4:0 (11:9,11:7,11:3,11:3) |
16:42 | Evgeny Klyuev – Anton Kharitonov | 4:3 (7:11,11:13,6:11,11:8,12:10,11:8,11:5) |
16:44 | Vitaly Shaban – Andrey Lobanov | 2:4 (11:9,11:7,6:11,12:14,7:11,10:12) |
16:45 | Zijie Ye – Jorge Lucena Nunez | 1:4 (9:11,6:11,5:11,11:9,5:11) |
16:46 | Mikhail Reutov – Piotr Michalski M. | 1:4 (6:11,11:9,3:11,7:11,8:11) |
16:50 | Grigorii Solovov – Alexey Yamankin | 4:2 (12:10,6:11,12:10,6:11,11:4,11:4) |
16:51 | Denis Shpadaruk – Igor Klochko | 4:1 (6:11,11:4,11:0,11:4,11:2) |
16:52 | Jaroslaw Zoladkowski – Milosz Paczkiewicz | 1:4 (7:11,11:2,5:11,6:11,8:11) |
16:55 | Matvey Golovko – Alexander Blinets | 4:3 (11:7,11:5,9:11,11:9,7:11,6:11,11:8) |
16:55 | Daniil Sokolov – Svyatoslav Urazov | 1:4 (9:11,11:2,3:11,4:11,8:11) |
17:00 | Bartosz Galamaga – Pawel Wojciechowski | 3:4 (6:11,11:8,9:11,8:11,13:11,12:10,8:11) |
17:00 | Serhio Duarte Batista – Miguel Tortosa Murciano | 4:1 (11:4,12:10,11:4,2:11,11:8) |
17:00 | Maksim Busov – Kirill Goncharov | 1:4 (6:11,11:9,9:11,7:11,7:11) |
17:01 | Mateusz Niedzielski – Igor Franc | 4:2 (11:6,12:10,11:13,11:9,10:12,11:4) |
17:05 | Alexander Savelyev – Nikita Ivanov | 1:4 (11:2,9:11,5:11,10:12,4:11) |
17:11 | Mikhail Pratskevich – Denis Shpadaruk | 4:2 (11:7,11:7,11:8,9:11,12:14,11:8) |
17:13 | Mariusz Saluda – Mikhail Reutov | 2:4 (12:14,11:2,12:10,8:11,11:13,2:11) |
17:14 | Piotr Sudol – Jakub Warpas | 4:0 (11:2,12:10,11:5,11:6) |
17:20 | Edison Rodriguez – Alejandro Merino Pena | 4:1 (10:12,12:10,11:4,12:10,11:7) |
17:20 | Igor Elistratov – Maksim Kiselev | 3:4 (11:9,7:11,6:11,11:8,11:9,7:11,3:11) |
17:23 | Kirill Goncharov – Alexander Vasiliev | 4:3 (11:7,11:4,5:11,5:11,8:11,11:5,12:10) |
17:25 | Pavel Pavlov – Alexander Shalaev | 1:4 (12:14,6:11,11:3,3:11,6:11) |
17:25 | Jaroslaw Zoladkowski – Aliaksandr Kviatkouski | 4:1 (11:6,11:6,11:4,5:11,11:7) |
17:25 | Dmitry Rublevsky – Alexander Blinets | 2:4 (6:11,9:11,11:7,11:7,9:11,8:11) |
17:30 | Alexander Mitrofanov – Sergey Samoiliuk | 4:3 (4:11,11:8,8:11,11:6,13:15,11:4,11:7) |
17:35 | Grigory Tikhomirov – Evgeny Klyuev | 1:4 (6:11,9:11,6:11,12:10,6:11) |
17:36 | Krzysztof Wasielewski – Andrzej Mozol | 1:4 (4:11,9:11,12:14,11:9,9:11) |
17:38 | Pawel Galecki – Igor Franc | 2:4 (11:9,11:4,10:12,10:12,6:11,8:11) |
17:50 | Oleg Shilo – Alexander Titov | 1:4 (3:11,11:5,1:11,8:11,8:11) |
17:50 | Alejandro Merino Pena – Jorge Lucena Nunez | 4:2 (11:9,4:11,11:7,11:9,7:11,11:9) |
17:50 | Andrzej Prusinowski – Igor Klochko | 3:4 (7:11,11:13,11:8,11:9,11:8,9:11,13:15) |
17:55 | Matvey Golovko – Maxim Evitch | 3:4 (7:11,12:10,9:11,6:11,14:12,12:10,9:11) |
17:57 | Norbert Zielony – Piotr Michalski M. | 1:4 (7:11,11:5,6:11,3:11,8:11) |
17:58 | Milosz Paczkiewicz – Diego Jassan | 1:4 (8:11,8:11,11:9,5:11,1:11) |
18:00 | Danil Khramukhin – Igor Egorov V. | 4:2 (12:10,7:11,11:9,9:11,11:4,11:9) |
18:00 | Konstantin Anikeev – Yuri Fedortsov | 4:2 (11:7,13:11,18:20,8:11,11:6,11:9) |
18:00 | Svyatoslav Urazov – Igor Elistratov | 1:4 (6:11,13:11,10:12,4:11,7:11) |
18:01 | Pawel Wojciechowski – Krzysztof Wasielewski | 4:1 (11:9,11:3,11:5,6:11,11:9) |
18:05 | Alexander Savelyev – Sergey Samoiliuk | 4:3 (5:11,11:5,11:9,11:6,8:11,9:11,11:7) |
18:07 | Alexander Kulagin – Anton Kharitonov | 2:4 (9:11,5:11,9:11,11:6,13:11,8:11) |
18:10 | Cristian Carmona Cantalejo – Julian Cruz | 4:2 (5:11,4:11,11:9,11:6,11:6,11:9) |
18:14 | Mateusz Niedzielski – Adam Klosinski | 4:3 (7:11,11:7,12:10,9:11,11:6,14:16,11:7) |
18:22 | Piotr Michalski M. – Mikhail Reutov | 4:1 (11:9,12:10,5:11,11:4,11:9) |
18:25 | Alexander Oleksyuk – Anton Oleksyuk | 0:4 (7:11,6:11,5:11,6:11) |
18:28 | Andrzej Mozol – Bartosz Galamaga | 4:3 (7:11,11:7,11:9,10:12,11:3,8:11,13:11) |
18:30 | Alexander Titov – Alexander Oleksyuk | 4:2 (1:11,11:13,11:3,11:5,11:7,11:5) |
18:31 | Igor Egorov V. – Danil Khramukhin | 4:3 (6:11,11:9,9:11,11:8,7:11,11:9,11:6) |
18:32 | Andrey Tristen – Alexander Vasiliev | 2:4 (11:13,11:9,10:12,6:11,11:7,6:11) |
18:34 | Ivan Kasperovich – Pavel Tsybulko | 3:4 (11:7,8:11,4:11,11:9,11:6,6:11,12:14) |
18:35 | Milosz Paczkiewicz – Aliaksandr Kviatkouski | 0:4 (5:11,12:14,9:11,8:11) |
18:35 | Zijie Ye – Edison Rodriguez | 4:2 (15:13,7:11,8:11,11:5,11:7,11:6) |
18:35 | Maksim Kiselev – Igor Elistratov | 4:0 (12:10,11:8,11:7,11:9) |
18:35 | Andrzej Prusinowski – Denis Shpadaruk | 0:4 (5:11,7:11,12:14,4:11) |
18:40 | Nikita Ivanov – Alexander Mitrofanov | 4:3 (11:8,9:11,11:8,4:11,11:9,8:11,11:7) |
18:42 | Edison Rodriguez – Cristian Carmona Cantalejo | 2:4 (3:11,4:11,11:6,8:11,11:9,5:11) |
18:45 | Grigory Tikhomirov – Alexander Kulagin | 2:4 (11:9,4:11,9:11,12:10,2:11,7:11) |
18:50 | Boris Alekseev – Artyom Surin | 4:1 (8:11,11:9,11:6,12:10,11:6) |
18:50 | Vladyslav Zabolotsky – Pavel Skrobot | 1:4 (8:11,11:13,3:11,13:11,10:12) |
18:59 | Norbert Zielony – Mariusz Saluda | 4:3 (13:11,11:8,8:11,5:11,11:7,11:13,11:7) |
19:00 | Valery Kataev – Artem Yakovlev | 3:4 (3:11,11:5,11:13,9:11,13:11,11:9,8:11) |
19:02 | Bartosz Galamaga – Krzysztof Wasielewski | 4:2 (12:10,11:7,4:11,9:11,11:8,11:5) |
19:02 | Igor Klochko – Mikhail Pratskevich | 3:4 (9:11,11:5,11:3,11:13,11:8,6:11,7:11) |
19:08 | Jaroslaw Zoladkowski – Diego Jassan | 4:1 (11:9,5:11,11:4,11:5,11:6) |
19:10 | Jorge Lucena Nunez – Zijie Ye | 4:0 (11:7,11:4,11:5,12:10) |
19:10 | Konstantin Anikeev – Pavel Tsybulko | 4:2 (11:6,8:11,7:11,11:9,11:7,11:8) |
19:10 | Anton Kharitonov – Evgeny Klyuev | 1:4 (9:11,9:11,7:11,11:6,8:11) |
19:10 | Karol Matyjek – Mateusz Gielazyn | 4:3 (8:11,11:7,12:10,11:7,4:11,5:11,11:7) |
19:15 | Maksim Busov – Kirill Goncharov | 1:4 (7:11,11:9,6:11,7:11,10:12) |
19:15 | Julian Cruz – Edison Rodriguez | 4:3 (11:4,8:11,11:4,17:15,12:14,10:12,11:8) |
19:15 | Igor Egorov V. – Igor Egorov V. | 1:4 (8:11,12:10,4:11,8:11,7:11) |
19:20 | Anton Oleksyuk – Oleg Shilo | 4:3 (11:5,7:11,11:9,10:12,7:11,11:3,11:8) |
19:27 | Dmitry Pozdnyakov – Nikita Busov | 3:4 (10:12,3:11,12:10,11:4,11:9,3:11,4:11) |
19:30 | Aleksandr Lebedenko – Sergei Shmelyov | 4:1 (11:2,11:6,11:8,6:11,11:8) |
19:32 | Pawel Wojciechowski – Andrzej Mozol | 4:1 (11:7,9:11,11:7,11:8,13:11) |
19:40 | Alejandro Merino Pena – Edison Rodriguez | 4:1 (4:11,14:12,11:8,11:8,11:9) |
19:40 | Mikhail Reutov – Mariusz Saluda | 3:4 (11:8,11:9,9:11,8:11,10:12,11:5,10:12) |
19:43 | Ivan Kasperovich – Yuri Fedortsov | 4:1 (5:11,11:8,11:7,11:5,11:2) |
19:43 | Danil Khramukhin – Danil Khramukhin | 3:4 (11:6,7:11,11:7,7:11,4:11,12:10,4:11) |
19:45 | Igor Klochko – Andrzej Prusinowski | 4:3 (6:11,5:11,11:6,12:10,12:10,3:11,11:7) |
19:50 | Krystian Lukaszewski – Shamil Hayrullin | 0:4 (7:11,8:11,4:11,4:11) |
19:52 | Andrey Zhuzhnev – Dmitry Osipov | 3:4 (10:12,8:11,11:9,11:6,11:9,6:11,8:11) |
19:54 | Artyom Surin – Aleksandr Lebedenko | 4:2 (11:9,10:12,6:11,11:3,11:8,11:5) |
19:55 | Julian Cruz – Cristian Carmona Cantalejo | 2:4 (5:11,11:4,9:11,12:14,11:4,8:11) |
19:58 | Oleg Shilo – Alexander Oleksyuk | 4:2 (11:5,6:11,11:8,8:11,11:8,11:8) |
20:00 | Dmitriy Kolesnikov – Islam Chegaduev | 0:4 (6:11,9:11,8:11,4:11) |
20:00 | Alexey Zhukovsky – Valery Bykh | 4:1 (11:8,11:3,11:6,8:11,11:5) |
20:00 | Justyn Milewski – Piotr Sekala | 0:4 (9:11,8:11,9:11,6:11) |
20:00 | Vladyslav Zabolotsky – Nikita Busov | 0:4 (7:11,4:11,9:11,7:11) |
20:00 | Krzysztof Wasielewski – Pawel Wojciechowski | 3:4 (3:11,11:7,7:11,11:5,8:11,14:12,7:11) |
20:02 | Konstantin Pogodin – Alexander Boriskin | 4:3 (11:5,10:12,12:10,11:7,8:11,5:11,15:13) |
20:05 | Konstantin Anikeev – Ivan Kasperovich | 3:4 (2:11,12:10,9:11,12:10,11:7,7:11,11:13) |
20:10 | Edison Rodriguez – Zijie Ye | 1:4 (5:11,9:11,11:9,7:11,11:13) |
20:10 | Alex Kuznetsov P. – Evgeniy Petrov | 2:4 (11:9,8:11,3:11,9:11,11:9,4:11) |
20:10 | Karol Matyjek – Shamil Hayrullin | 3:4 (8:11,11:9,11:8,8:11,5:11,11:8,9:11) |
20:20 | Dmitry Ivashko – Evgeniy Starovoitov | 4:1 (10:12,11:8,14:12,11:5,11:3) |
20:20 | Sergei Shmelyov – Boris Alekseev | 0:4 (8:11,9:11,10:12,5:11) |
20:21 | Filip Kujawa – Krystian Marek | 4:3 (11:7,8:11,8:11,11:9,8:11,12:10,11:5) |
20:22 | Dmitry Pozdnyakov – Pavel Skrobot | 4:1 (11:9,6:11,14:12,11:7,11:4) |
20:25 | Denis Shpadaruk – Mikhail Pratskevich | 3:4 (1:11,9:11,11:8,11:7,9:11,11:9,5:11) |
20:27 | Danil Khramukhin – Igor Egorov V. | 4:1 (11:8,13:11,11:7,3:11,12:10) |
20:30 | Artem Yakovlev – Andrey Zhuzhnev | 4:1 (11:4,11:6,6:11,11:6,11:9) |
20:30 | Cristian Carmona Cantalejo – Edison Rodriguez | 3:4 (11:3,11:7,8:11,5:11,6:11,11:7,9:11) |
20:34 | Alexander Titov – Anton Oleksyuk | 4:0 (12:10,11:2,11:8,11:9) |
20:35 | Piotr Michalski M. – Norbert Zielony | 0:4 (5:11,10:12,3:11,9:11) |
20:40 | Jorge Lucena Nunez – Alejandro Merino Pena | 4:2 (9:11,11:9,12:10,11:9,7:11,11:4) |
20:45 | Alexey Zhukovsky – Evgeniy Starovoitov | 4:0 (11:5,11:7,11:4,11:0) |
20:45 | Bartosz Galamaga – Andrzej Mozol | 3:4 (7:11,7:11,11:3,6:11,11:8,12:10,7:11) |
20:46 | Dmitriy Fominikh – Dmitriy Smirnov | 4:2 (11:6,11:8,8:11,11:9,9:11,11:5) |
20:47 | Krystian Lukaszewski – Mateusz Gielazyn | 3:4 (11:9,9:11,11:5,12:10,9:11,11:13,10:12) |
20:50 | Boris Alekseev – Aleksandr Lebedenko | 4:0 (11:5,11:7,16:14,12:10) |
20:50 | Vladyslav Zabolotsky – Dmitry Pozdnyakov | 4:3 (8:11,10:12,11:5,12:10,11:6,9:11,11:8) |
20:50 | Alisher Karimjanov – Anton Sentyabov | 2:4 (6:11,11:9,6:11,11:8,8:11,9:11) |
20:50 | Anatoly Sviridenko – Denis Khvesenya | 4:2 (5:11,14:12,11:9,11:13,11:5,11:8) |
20:50 | Dmitry Ivashko – Valery Bykh | 3:4 (11:9,8:11,11:2,11:8,8:11,10:12,9:11) |
20:52 | Pavel Tsybulko – Yuri Fedortsov | 4:2 (11:8,9:11,16:14,11:9,8:11,11:8) |
20:55 | Islam Chegaduev – Alex Kuznetsov P. | 3:4 (5:11,11:3,8:11,6:11,12:10,11:5,5:11) |
21:00 | Justyn Milewski – Krystian Marek | 4:1 (8:11,11:5,11:5,11:7,11:5) |
21:00 | Dmitry Osipov – Valery Kataev | 2:4 (10:12,5:11,11:9,11:8,6:11,9:11) |
21:00 | Alexander Oleksyuk – Alexander Titov | 2:4 (6:11,8:11,6:11,11:7,11:6,8:11) |
21:00 | Konstantin Morozov – Ildar Khairullin | 4:3 (6:11,7:11,11:6,11:9,12:14,11:8,11:4) |
21:00 | Igor Egorov V. – Danil Khramukhin | 1:4 (5:11,6:11,9:11,11:5,4:11) |
21:00 | Dominik Maciag – Adam Rakowski | 1:4 (1:11,13:11,7:11,5:11,5:11) |
21:05 | Edison Rodriguez – Julian Cruz | 4:3 (12:10,11:4,12:14,7:11,9:11,11:9,12:10) |
21:15 | Krzysztof Wasielewski – Bartosz Galamaga | 4:3 (7:11,5:11,14:12,10:12,11:9,11:7,11:3) |
21:17 | Artyom Surin – Sergei Shmelyov | 1:4 (8:11,9:11,11:6,5:11,13:15) |
21:23 | Filip Kujawa – Piotr Sekala | 1:4 (11:9,10:12,7:11,5:11,6:11) |
21:23 | Yuri Fedortsov – Konstantin Anikeev | 4:2 (11:5,11:9,16:14,7:11,6:11,12:10) |
21:24 | Lukasz Kalinowski – Lukasz Madej | 4:1 (13:11,11:5,11:8,3:11,11:7) |
21:25 | Alexander Boriskin – Dmitriy Fominikh | 4:1 (12:10,9:11,11:5,11:6,12:10) |
21:25 | Karol Matyjek – Krystian Lukaszewski | 4:3 (9:11,7:11,11:7,8:11,11:7,11:3,11:9) |
21:30 | Andrey Filippov – Valeriy Gorelov | 1:4 (9:11,6:11,2:11,12:10,7:11) |
21:30 | Nikita Busov – Pavel Skrobot | 1:4 (12:14,11:8,8:11,7:11,7:11) |
21:32 | Igor Egorov V. – Danil Khramukhin | 3:4 (8:11,10:12,11:3,7:11,11:8,11:5,8:11) |
21:35 | Oleg Shilo – Anton Oleksyuk | 1:4 (6:11,11:7,8:11,8:11,9:11) |
21:35 | Alexey Zhukovsky – Dmitry Ivashko | 1:4 (10:12,12:10,8:11,6:11,13:15) |
21:36 | Stanislav Oshkin – Shamil Hayrullin | 4:2 (12:10,10:12,8:11,11:8,12:10,11:9) |
21:36 | Vladimir Dubovik – Evgenii Sabinskii | 1:4 (9:11,8:11,11:8,9:11,6:11) |
21:40 | Valery Kataev – Andrey Zhuzhnev | 4:1 (11:3,11:5,7:11,11:4,12:10) |
21:41 | Evgeniy Petrov – Dmitriy Kolesnikov An | 4:2 (11:9,13:11,8:11,5:11,11:6,11:9) |
21:45 | Andrzej Mozol – Pawel Wojciechowski | 1:4 (6:11,11:8,4:11,8:11,9:11) |
21:50 | Dominik Maciag – Lukasz Madej | 4:1 (7:11,11:6,11:6,11:3,11:1) |
21:52 | Dmitriy Smirnov – Konstantin Pogodin | 4:1 (15:13,11:7,11:8,8:11,11:4) |
21:52 | Boris Alekseev – Sergei Shmelyov | 4:1 (11:4,11:3,13:11,6:11,15:13) |
21:53 | Justyn Milewski – Filip Kujawa | 0:4 (3:11,6:11,4:11,3:11) |
21:55 | Ildar Khairullin – Andrey Filippov | 3:4 (7:11,8:11,11:5,11:6,6:11,11:6,8:11) |
21:55 | Edison Rodriguez – Cristian Carmona Cantalejo | 4:2 (7:11,14:12,11:9,11:13,11:5,11:4) |
22:00 | Pavel Skrobot – Vladyslav Zabolotsky | 2:4 (10:12,11:5,9:11,11:7,11:13,9:11) |
22:00 | Anton Sentyabov – Stanislav Oshkin | 2:4 (11:13,11:9,7:11,11:2,10:12,1:11) |
22:02 | Anatoly Sviridenko – Evgenii Sabinskii | 1:4 (10:12,11:8,6:11,9:11,8:11) |
22:03 | Pavel Tsybulko – Ivan Kasperovich | 4:2 (11:7,11:8,11:6,8:11,8:11,11:6) |
22:03 | Shamil Hayrullin – Mateusz Gielazyn | 2:4 (7:11,6:11,16:14,11:7,10:12,9:11) |
22:05 | Alexander Oleksyuk – Oleg Shilo | 0:4 (6:11,5:11,7:11,8:11) |
22:05 | Evgeniy Starovoitov – Valery Bykh | 2:4 (9:11,11:7,6:11,11:5,10:12,5:11) |
22:08 | Artem Yakovlev – Dmitry Osipov | 1:4 (9:11,11:9,6:11,4:11,6:11) |
22:15 | Lukasz Kalinowski – Adam Rakowski | 4:1 (11:6,11:8,8:11,13:11,11:9) |
22:15 | Danil Khramukhin – Igor Egorov V. | 1:4 (16:18,8:11,6:11,11:0,3:11) |
22:15 | Valeriy Gorelov – Konstantin Morozov | 4:0 (11:7,11:8,11:5,11:8) |
22:17 | Krystian Marek – Piotr Sekala | 2:4 (15:13,9:11,11:13,15:17,11:9,9:11) |
22:18 | Konstantin Pogodin – Dmitriy Fominikh | 4:2 (11:5,11:8,9:11,9:11,11:6,11:9) |
22:20 | Aleksandr Lebedenko – Artyom Surin | 4:1 (5:11,11:6,11:2,11:5,11:7) |
22:30 | Evgeniy Starovoitov – Dmitry Ivashko | 1:4 (6:11,11:3,5:11,8:11,8:11) |
22:32 | Vladimir Dubovik – Denis Khvesenya | 0:4 (9:11,5:11,6:11,6:11) |
22:33 | Ivan Kasperovich – Konstantin Anikeev | 4:1 (11:8,8:11,11:7,11:3,11:0) |
22:35 | Nikita Busov – Dmitry Pozdnyakov | 3:4 (11:8,11:8,11:9,2:11,4:11,8:11,1:11) |
22:38 | Anton Oleksyuk – Alexander Titov | 4:3 (10:12,11:6,3:11,12:10,12:10,7:11,11:8) |
22:40 | Mateusz Gielazyn – Krystian Lukaszewski | 4:3 (11:2,11:9,6:11,11:13,11:13,11:8,11:8) |
22:40 | Konstantin Morozov – Andrey Filippov | 4:3 (6:11,12:10,11:6,12:14,8:11,11:5,11:8) |
22:40 | Andrey Zhuzhnev – Valery Kataev | 3:4 (11:9,4:11,11:7,8:11,16:14,5:11,9:11) |
22:40 | Shamil Hayrullin – Alisher Karimjanov | 4:3 (11:8,11:13,11:8,4:11,9:11,11:9,11:8) |
22:46 | Dominik Maciag – Lukasz Kalinowski | 3:4 (8:11,8:11,16:18,12:10,11:8,11:2,9:11) |
22:51 | Sergei Shmelyov – Artyom Surin | 2:4 (14:12,2:11,9:11,11:13,11:6,8:11) |
22:52 | Anatoly Sviridenko – Vladimir Dubovik | 3:4 (6:11,11:9,1:11,11:4,11:4,9:11,7:11) |
22:52 | Islam Chegaduev – Evgeniy Petrov | 4:2 (11:8,10:12,11:9,11:8,10:12,11:7) |
22:53 | Igor Egorov V. – Danil Khramukhin | 3:4 (11:5,11:13,11:13,11:6,11:4,7:11,8:11) |
22:58 | Filip Kujawa – Justyn Milewski | 4:0 (11:6,11:6,11:8,11:8) |
23:00 | Alexander Boriskin – Dmitriy Smirnov | 4:1 (11:9,11:9,12:10,7:11,11:6) |
23:00 | Valery Bykh – Alexey Zhukovsky | 3:4 (6:11,4:11,11:7,11:9,5:11,11:7,8:11) |
23:04 | Yuri Fedortsov – Pavel Tsybulko | 3:4 (4:11,11:8,7:11,12:10,8:11,11:8,8:11) |
23:10 | Ildar Khairullin – Valeriy Gorelov | 1:4 (11:8,5:11,9:11,7:11,7:11) |
23:12 | Pavel Skrobot – Nikita Busov | 1:4 (11:7,7:11,6:11,6:11,5:11) |
23:12 | Shamil Hayrullin – Karol Matyjek | 3:4 (8:11,11:9,6:11,11:9,6:11,11:9,9:11) |
23:30 | Valery Bykh – Evgeniy Starovoitov | 4:0 (11:9,11:5,14:12,11:4) |
Masters. Russia
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Robert Gardos – Tomokazu Harimoto | 4:3 (8:11,11:9,11:6,7:11,11:9,7:11,11:8) |
00:25 | Ma Long – Ma Long | 2:4 (7:11,6:11,11:5,8:11,11:7,6:11) |
00:50 | Hugo Calderano – Zhendong Fan | 4:2 (7:11,11:1,9:11,11:5,11:6,14:12) |
01:05 | Jon Persson – Kirill Skachkov | 4:3 (2:11,11:13,11:9,11:9,6:11,11:6,12:10) |
01:45 | Zhendong Fan – Ma Long | 4:1 (12:10,11:7,11:13,11:7,11:4) |
01:55 | Ma Long – Robert Gardos | 4:3 (11:8,10:12,6:11,11:9,7:11,11:5,11:6) |
02:25 | Tomokazu Harimoto – Kanak Jha | 4:3 (6:11,4:11,11:7,11:13,11:8,11:6,12:10) |
02:45 | Dimitrij Ovtcharov – Ma Long | 4:3 (10:12,11:9,11:5,13:15,6:11,11:3,11:6) |
03:15 | Mattias Falck – Tomokazu Harimoto | 4:3 (11:9,11:7,7:11,11:6,4:11,10:12,11:8) |
03:35 | Xu Xin – Liam Pitchford | 4:1 (11:6,9:11,11:8,11:7,11:6) |
04:10 | Dimitrij Ovtcharov – Tomokazu Harimoto | 2:4 (11:4,6:11,11:9,6:11,7:11,8:11) |
04:20 | Tomokazu Harimoto – Ma Long | 2:4 (9:11,4:11,4:11,11:2,11:9,5:11) |
04:50 | Ma Long – Kanak Jha | 4:1 (11:8,11:9,6:11,11:9,11:4) |
05:05 | Zhendong Fan – Robert Gardos | 2:4 (11:5,11:2,9:11,6:11,10:12,6:11) |
05:25 | Kirill Skachkov – Ma Long | 3:4 (11:8,6:11,11:7,5:11,11:8,7:11,3:11) |
05:45 | Jon Persson – Hugo Calderano | 3:4 (6:11,11:9,11:6,7:11,9:11,11:7,5:11) |
06:25 | Robert Gardos – Kirill Skachkov | 4:0 (11:4,11:8,11:7,11:4) |
06:35 | Kanak Jha – Zhendong Fan | 4:0 (17:15,11:9,11:9,13:11) |
06:55 | Ma Long – Ma Long | 4:2 (11:6,11:9,10:12,11:3,3:11,11:5) |
07:10 | Tomokazu Harimoto – Tomokazu Harimoto | 3:4 (11:7,11:6,8:11,11:7,9:11,3:11,5:11) |
07:35 | Liam Pitchford – Dimitrij Ovtcharov | 1:4 (8:11,0:11,9:11,11:9,6:11) |
08:00 | Xu Xin – Mattias Falck | 2:4 (11:7,6:11,6:11,11:8,3:11,7:11) |
08:20 | Tomokazu Harimoto – Liam Pitchford | 4:2 (6:11,6:11,11:9,11:6,11:6,11:8) |
08:40 | Ma Long – Tomokazu Harimoto | 2:4 (9:11,9:11,11:8,11:7,8:11,4:11) |
09:00 | Zhendong Fan – Ma Long | 4:1 (11:6,11:7,10:12,11:8,11:4) |
09:25 | Kirill Skachkov – Kanak Jha | 3:4 (10:12,11:3,11:4,8:11,5:11,11:7,5:11) |
09:35 | Jon Persson – Robert Gardos | 4:2 (12:10,11:8,8:11,12:14,11:6,11:4) |
10:15 | Hugo Calderano – Ma Long | 3:4 (11:8,12:10,6:11,11:6,9:11,8:11,10:12) |
10:35 | Kanak Jha – Jon Persson | 4:3 (11:8,8:11,11:5,11:7,9:11,8:11,11:7) |
11:10 | Ma Long – Kirill Skachkov | 4:2 (11:7,11:2,7:11,8:11,11:2,11:9) |
11:25 | Tomokazu Harimoto – Zhendong Fan | 1:4 (13:11,11:13,10:12,3:11,5:11) |
11:50 | Liam Pitchford – Ma Long | 2:4 (11:7,3:11,9:11,11:6,10:12,7:11) |
12:05 | Xu Xin – Tomokazu Harimoto | 4:1 (11:9,7:11,11:6,11:4,11:9) |
12:35 | Mattias Falck – Dimitrij Ovtcharov | 3:4 (11:8,11:7,9:11,7:11,6:11,11:6,7:11) |
12:55 | Ma Long – Xu Xin | 4:3 (11:4,7:11,9:11,11:4,4:11,11:3,13:11) |
13:25 | Zhendong Fan – Liam Pitchford | 4:0 (12:10,11:5,11:5,11:3) |
13:40 | Kirill Skachkov – Tomokazu Harimoto | 2:4 (11:8,5:11,7:11,7:11,11:9,5:11) |
13:55 | Jon Persson – Ma Long | 0:4 (5:11,5:11,6:11,8:11) |
14:25 | Hugo Calderano – Kanak Jha | 4:3 (11:3,7:11,11:3,7:11,11:7,9:11,11:6) |
14:35 | Ma Long – Robert Gardos | 2:4 (7:11,8:11,11:9,11:6,9:11,9:11) |
15:20 | Ma Long – Hugo Calderano | 4:3 (5:11,14:12,11:5,8:11,11:7,9:11,11:7) |
15:30 | Tomokazu Harimoto – Jon Persson | 4:1 (11:8,12:10,9:11,11:5,11:6) |
16:10 | Liam Pitchford – Kirill Skachkov | 4:0 (14:12,12:10,11:6,11:7) |
16:25 | Xu Xin – Zhendong Fan | 4:0 (11:5,11:1,11:9,11:7) |
16:45 | Mattias Falck – Ma Long | 4:2 (11:9,11:7,2:11,3:11,11:9,11:8) |
17:00 | Dimitrij Ovtcharov – Tomokazu Harimoto | 4:3 (14:12,11:6,11:7,9:11,7:11,9:11,11:5) |
17:35 | Zhendong Fan – Mattias Falck | 2:4 (8:11,11:4,11:13,11:9,6:11,8:11) |
17:50 | Kirill Skachkov – Xu Xin | 2:4 (6:11,12:10,10:12,11:7,3:11,4:11) |
18:20 | Jon Persson – Liam Pitchford | 1:4 (11:13,12:14,6:11,11:8,6:11) |
18:35 | Hugo Calderano – Tomokazu Harimoto | 2:4 (11:7,5:11,14:16,11:8,8:11,10:12) |
19:00 | Ma Long – Ma Long | 4:2 (11:5,10:12,11:8,9:11,11:8,11:7) |
19:25 | Robert Gardos – Kanak Jha | 4:2 (11:9,11:9,10:12,8:11,11:9,12:10) |
19:55 | Tomokazu Harimoto – Ma Long | 2:4 (11:9,8:11,10:12,11:9,10:12,10:12) |
20:15 | Liam Pitchford – Hugo Calderano | 3:4 (11:8,12:14,9:11,7:11,11:6,12:10,7:11) |
20:45 | Xu Xin – Jon Persson | 4:2 (7:11,8:11,11:8,11:7,11:6,11:8) |
21:10 | Mattias Falck – Kirill Skachkov | 4:1 (11:7,11:8,11:8,4:11,11:6) |
21:30 | Dimitrij Ovtcharov – Zhendong Fan | 4:2 (11:9,10:12,5:11,11:8,11:5,11:8) |
21:45 | Tomokazu Harimoto – Ma Long | 4:0 (11:9,13:11,11:6,11:8) |
22:20 | Kirill Skachkov – Dimitrij Ovtcharov | 0:4 (7:11,6:11,10:12,9:11) |
22:35 | Jon Persson – Mattias Falck | 2:4 (10:12,11:8,11:8,7:11,3:11,6:11) |
22:50 | Hugo Calderano – Xu Xin | 2:4 (5:11,4:11,11:9,11:8,6:11,4:11) |
23:20 | Ma Long – Liam Pitchford | 4:2 (11:9,9:11,6:11,11:8,11:4,11:8) |
23:30 | Robert Gardos – Tomokazu Harimoto | 2:4 (9:11,9:11,11:8,7:11,11:2,9:11) |
TT-Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:10 | Martin Hargas – Adam Kosacky | 3:1 (11:8,7:11,11:5,11:8) |
00:15 | Roman Urban – Tomas Cerveny Jr. | 0:3 (3:11,6:11,7:11) |
00:25 | Jaromir Zlamal – Tomas Vorisek | 3:2 (4:11,8:11,11:8,13:11,14:12) |
00:45 | Martin Hargas – Adam Kosacky | 3:1 (9:11,11:6,11:4,11:4) |
00:45 | Jan Eibich – Petr Vrastil | 3:0 (11:9,11:8,15:13) |
01:00 | Martin Filipek – Vaclav Hejda Jr. | 2:3 (9:11,6:11,11:8,12:10,9:11) |
01:30 | Jan Urbanek – Filip Cernota | 3:0 (11:2,11:2,11:8) |
09:15 | Pavel Papirnik – Marek Kulisek | 0:3 (6:11,13:15,12:14) |
09:45 | Viktor Skokan – Ondrej Fiklik | 1:3 (5:11,10:12,12:10,6:11) |
09:50 | Stanislav Dolejsi – Jonas Kulveit | 3:0 (11:5,11:8,11:6) |
10:15 | Marek Fabini – Robert Jamrich | 2:3 (5:11,8:11,11:6,11:6,6:11) |
10:20 | Pavel Papirnik – Jonas Kulveit | 2:3 (11:6,8:11,11:5,9:11,9:11) |
10:45 | Viktor Skokan – Robert Jamrich | 1:3 (4:11,11:8,6:11,9:11) |
10:50 | Marek Kulisek – Stanislav Dolejsi | 3:2 (11:6,6:11,11:13,11:8,11:9) |
11:15 | Ondrej Fiklik – Marek Fabini | 2:3 (8:11,11:5,8:11,11:5,8:11) |
11:20 | Pavel Papirnik – Stanislav Dolejsi | 0:3 (13:15,8:11,3:11) |
11:45 | Viktor Skokan – Marek Fabini | 1:3 (9:11,11:3,8:11,11:13) |
11:50 | Jonas Kulveit – Marek Kulisek | 2:3 (7:11,11:8,3:11,13:11,7:11) |
12:15 | Robert Jamrich – Ondrej Fiklik | 0:3 (7:11,11:13,8:11) |
12:30 | Jonas Kulveit – Pavel Papirnik | 3:0 (11:9,11:7,13:11) |
12:45 | Robert Jamrich – Viktor Skokan | 3:1 (11:9,12:10,4:11,12:10) |
12:50 | Marek Kulisek – Stanislav Dolejsi | 3:2 (11:4,10:12,7:11,11:9,11:8) |
13:15 | Ondrej Fiklik – Marek Fabini | 1:3 (3:11,12:10,2:11,14:16) |
13:20 | Vojtech Waldhauser – Martin Prusa | 3:1 (16:14,5:11,11:4,11:5) |
13:45 | Petr Kotrbaty – Maxim Suvorov | 1:3 (2:11,1:11,11:8,7:11) |
13:50 | Roman Pokorny – Bohuslav Budik | 1:3 (11:8,8:11,10:12,9:11) |
14:15 | Marek Kulisek – Ondrej Fiklik | 0:3 (5:11,9:11,11:13) |
14:20 | Vojtech Waldhauser – Bohuslav Budik | 0:3 (9:11,14:16,11:13) |
14:45 | Martin Prusa – Roman Pokorny | 3:1 (8:11,11:6,11:5,11:9) |
14:55 | Petr Kotrbaty – Ondrej Fiklik | 1:3 (10:12,9:11,11:9,15:17) |
15:15 | Maxim Suvorov – Marek Kulisek | 1:3 (10:12,5:11,11:5,7:11) |
15:20 | Vojtech Waldhauser – Roman Pokorny | 3:2 (7:11,11:8,13:11,8:11,11:9) |
15:50 | Bohuslav Budik – Martin Prusa | 1:3 (8:11,11:13,12:10,7:11) |
15:55 | Petr Kotrbaty – Marek Kulisek | 3:1 (8:11,11:6,11:4,11:6) |
16:15 | Vojtech Waldhauser – Roman Pokorny | 3:0 (11:5,11:9,11:3) |
16:25 | Ondrej Fiklik – Maxim Suvorov | 3:1 (11:5,11:8,6:11,11:5) |
16:45 | Petr Kotrbaty – Marek Kulisek | 3:1 (11:4,5:11,17:15,11:6) |
16:50 | Bohuslav Budik – Martin Prusa | 0:3 (9:11,8:11,8:11) |
17:20 | Vlastimil Kocvara – Vladimir Libovicky | 2:3 (11:9,11:9,7:11,4:11,6:11) |
17:25 | Ondrej Fiklik – Maxim Suvorov | 1:3 (6:11,11:6,9:11,2:11) |
17:40 | Martin Filipek – Zdenek Zahradka | 3:1 (11:9,7:11,11:7,12:10) |
17:50 | Mikulas Chaloupka – Karel Kastner | 3:1 (8:11,12:10,12:10,11:6) |
17:55 | Vojtech Strouhal – Filip Strejc | 1:3 (6:11,7:11,11:7,9:11) |
18:10 | Vaclav Hejda Jr. – Adam Martin Rek | 3:0 (11:9,11:8,11:6) |
18:15 | Vlastimil Kocvara – Karel Kastner | 3:2 (11:8,4:11,11:8,6:11,11:6) |
18:25 | Petr Dvorak – Matej Urbanek | 0:3 (5:11,10:12,8:11) |
18:40 | Martin Filipek – Adam Martin Rek | 2:3 (9:11,15:13,11:9,7:11,7:11) |
18:50 | Vladimir Libovicky – Mikulas Chaloupka | 3:0 (11:9,11:5,11:8) |
18:55 | Vojtech Strouhal – Matej Urbanek | 3:1 (11:5,11:9,11:13,11:8) |
19:10 | Zdenek Zahradka – Vaclav Hejda Jr. | 2:3 (5:11,8:11,11:8,11:9,8:11) |
19:20 | Vlastimil Kocvara – Mikulas Chaloupka | 0:3 (8:11,10:12,6:11) |
19:25 | Filip Strejc – Petr Dvorak | 2:3 (12:10,9:11,9:11,11:7,8:11) |
19:30 | Martin Filipek – Vaclav Hejda Jr. | 3:1 (10:12,11:6,11:7,11:9) |
19:50 | Karel Kastner – Vladimir Libovicky | 2:3 (4:11,5:11,11:4,11:9,8:11) |
19:55 | Vojtech Strouhal – Petr Dvorak | 3:0 (14:12,11:4,11:7) |
20:00 | Adam Martin Rek – Zdenek Zahradka | 1:3 (10:12,11:8,4:11,8:11) |
20:15 | Vlastimil Kocvara – Karel Kastner | 3:2 (8:11,11:13,11:8,11:6,11:9) |
20:15 | Matej Urbanek – Filip Strejc | 2:3 (14:12,11:8,7:11,10:12,9:11) |
20:45 | Vladimir Libovicky – Mikulas Chaloupka | 2:3 (7:11,11:9,3:11,11:9,6:11) |
21:00 | Matej Urbanek – Petr Dvorak | 3:0 (11:4,11:7,11:4) |
21:00 | Martin Filipek – Vaclav Hejda Jr. | 2:3 (11:7,5:11,11:8,9:11,7:11) |
21:15 | Filip Strejc – Vojtech Strouhal | 2:3 (6:11,11:8,12:10,6:11,10:12) |
21:20 | Zdenek Dusek – Pavel Cibik | 3:0 (11:8,11:6,11:6) |
21:45 | Filip Cernota – Tomas Vorisek | 3:1 (11:8,16:14,5:11,11:6) |
21:50 | Jachym Sebl – Jaroslav Brynych | 3:2 (11:3,10:12,4:11,11:8,11:7) |
22:20 | Zdenek Dusek – Jaroslav Brynych | 3:2 (1:11,11:7,11:3,7:11,11:8) |
22:25 | Krystof Prida – Jaromir Zlamal | 2:3 (11:8,6:11,11:7,4:11,4:11) |
22:50 | Pavel Cibik – Jachym Sebl | 3:1 (11:4,11:8,7:11,11:5) |
22:55 | Filip Cernota – Jaromir Zlamal | 3:1 (10:12,11:8,11:6,11:9) |
23:20 | Zdenek Dusek – Jachym Sebl | 0:3 (9:11,4:11,8:11) |
23:25 | Tomas Vorisek – Krystof Prida | 1:3 (5:11,11:9,3:11,10:12) |
23:50 | Jaroslav Brynych – Pavel Cibik | 3:1 (11:6,8:11,11:7,13:11) |
23:55 | Filip Cernota – Krystof Prida | 2:3 (12:10,10:12,11:7,7:11,8:11) |
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:20 | Kirill Kuzmichyov – Daniil Poltev | 4:0 (11:9,11:7,11:8,11:7) |
00:20 | Andrey Rekhtin – Konstantin Pushkar | 0:4 (5:11,9:11,16:18,10:12) |
00:25 | Boris Smirnov – Andrey Moshkutelo | 4:1 (16:14,9:11,13:11,11:3,13:11) |
01:00 | Anton Masliy – Alexander Mikhaylyuchenko | 4:0 (11:8,13:11,11:8,11:5) |
01:00 | Anton Orbakas – Kirill Mikhalenko | 4:2 (11:8,5:11,11:6,7:11,12:10,12:10) |
01:00 | Dmitry Zhivotov – Yuri Bannikov | 4:3 (11:8,11:9,4:11,4:11,8:11,11:8,11:8) |
01:50 | Andrey Moshkutelo – Anton Masliy | 4:2 (12:10,11:9,9:11,11:5,9:11,11:5) |
02:10 | Andrey Rekhtin – Anton Orbakas | 1:4 (12:10,10:12,5:11,10:12,6:11) |
02:10 | Kirill Kuzmichyov – Dmitry Zhivotov | 4:1 (11:6,9:11,11:4,11:8,11:6) |
02:30 | Alexander Mikhaylyuchenko – Boris Smirnov | 4:2 (6:11,13:11,4:11,11:7,11:6,11:5) |
02:50 | Danil Pylnik – Daniil Poltev | 4:2 (8:11,11:7,5:11,12:10,12:10,13:11) |
02:50 | Kirill Mikhalenko – Dmitry Polyakov | 2:4 (7:11,12:10,7:11,11:6,8:11,5:11) |
03:20 | Anton Masliy – Andrey Moshkutelo | 1:4 (6:11,10:12,11:8,8:11,9:11) |
03:30 | Dmitry Polyakov – Anton Orbakas | 2:4 (11:9,5:11,13:11,8:11,7:11,8:11) |
03:35 | Daniil Poltev – Dmitry Zhivotov | 4:3 (8:11,11:5,11:8,9:11,11:7,9:11,11:4) |
03:55 | Boris Smirnov – Alexander Mikhaylyuchenko | 4:1 (11:6,11:4,11:7,5:11,12:10) |
04:20 | Danil Pylnik – Kirill Kuzmichyov | 0:4 (7:11,9:11,6:11,8:11) |
04:20 | Kirill Mikhalenko – Andrey Rekhtin | 4:2 (11:9,11:7,5:11,6:11,11:6,11:8) |
04:55 | Anton Orbakas – Kirill Mikhalenko | 4:1 (11:6,11:9,11:6,5:11,11:4) |
04:55 | Dmitry Zhivotov – Danil Pylnik | 2:4 (11:9,11:8,5:11,8:11,6:11,7:11) |
05:10 | Sergey Gubanov – Denis Bahtin | 3:4 (9:11,11:9,13:11,8:11,13:15,11:8,7:11) |
05:40 | Kirill Kuzmichyov – Daniil Poltev | 4:3 (5:11,11:6,7:11,11:9,11:9,9:11,11:6) |
05:40 | Andrey Rekhtin – Dmitry Polyakov | 3:4 (8:11,7:11,11:7,10:12,11:9,11:5,7:11) |
05:55 | Stanislav Pavlina – Gennady Veitas | 1:4 (5:11,11:8,5:11,6:11,11:13) |
06:20 | Andrey Rekhtin – Kirill Mikhalenko | 4:3 (11:6,12:10,7:11,10:12,8:11,11:4,11:5) |
06:25 | Dmitry Zhivotov – Daniil Poltev | 4:3 (5:11,11:7,9:11,11:13,11:5,11:7,11:7) |
06:35 | Sergey Gubanov – Stanislav Pavlina | 4:3 (11:9,7:11,11:13,8:11,11:8,11:3,11:9) |
06:55 | Anton Orbakas – Dmitry Polyakov | 4:0 (11:7,11:9,11:8,11:8) |
07:05 | Kirill Kuzmichyov – Danil Pylnik | 4:1 (11:5,5:11,14:12,11:4,11:7) |
07:20 | Denis Bahtin – Gennady Veitas | 0:4 (9:11,5:11,9:11,8:11) |
07:50 | Gennady Veitas – Sergey Gubanov | 4:0 (13:11,11:5,11:7,11:9) |
08:00 | Sergey Dema – Vladimir Tkachenko | 4:2 (4:11,11:8,11:6,6:11,13:11,11:6) |
08:00 | Sergey Pavlina – Maxim Vasin | 4:1 (11:8,11:9,7:11,11:8,11:8) |
08:15 | Stanislav Pavlina – Denis Bahtin | 0:4 (5:11,4:11,8:11,8:11) |
08:40 | Arthur Mukomelov – Mikhail Oleinik | 4:1 (11:5,8:11,11:9,11:9,11:5) |
08:40 | Vladimir Kucherenko – Alexei Kaulik | 2:4 (11:13,11:8,7:11,11:7,10:12,8:11) |
08:55 | Stanislav Pavlina – Sergey Gubanov | 1:4 (10:12,5:11,11:7,4:11,5:11) |
09:05 | Sergey Dema – Arthur Mukomelov | 0:4 (6:11,5:11,7:11,9:11) |
09:25 | Sergey Pavlina – Vladimir Kucherenko | 4:1 (11:5,10:12,11:5,11:5,11:2) |
09:35 | Gennady Veitas – Denis Bahtin | 4:2 (6:11,11:7,4:11,11:5,11:8,11:6) |
09:40 | Vladimir Tkachenko – Mikhail Oleinik | 4:1 (11:9,11:6,7:11,11:4,11:5) |
10:05 | Maxim Vasin – Alexei Kaulik | 1:4 (7:11,11:7,4:11,9:11,14:16) |
10:15 | Mikhail Oleinik – Sergey Dema | 4:1 (11:9,9:11,11:9,11:3,11:9) |
10:40 | Alexei Kaulik – Sergey Pavlina | 3:4 (11:8,3:11,11:7,2:11,12:10,6:11,4:11) |
10:45 | Arthur Mukomelov – Vladimir Tkachenko | 0:4 (4:11,9:11,3:11,6:11) |
11:00 | Denis Bahtin – Alexey Zaitsev | 4:1 (9:11,11:8,12:10,11:7,11:7) |
11:30 | Sergey Dema – Mikhail Oleinik | 4:3 (5:11,11:9,11:9,4:11,11:7,6:11,11:9) |
11:35 | Gennady Veitas – Stanislav Pavlina | 4:1 (11:4,7:11,13:11,11:9,11:6) |
11:50 | Vladimir Kucherenko – Maxim Vasin | 4:2 (11:9,8:11,11:9,6:11,11:9,11:7) |
12:15 | Stanislav Pavlina – Alexey Zaitsev | 1:4 (11:9,8:11,11:13,5:11,7:11) |
12:30 | Vladimir Tkachenko – Arthur Mukomelov | 4:3 (13:11,13:11,5:11,8:11,11:5,8:11,11:4) |
12:30 | Maxim Vasin – Vladimir Kucherenko | 4:0 (11:9,11:5,11:7,11:9) |
12:55 | Gennady Veitas – Denis Bahtin | 4:3 (11:7,11:13,11:9,11:6,9:11,6:11,11:9) |
12:55 | Sergey Pavlina – Alexei Kaulik | 4:0 (11:8,11:8,14:12,11:8) |
13:40 | Alexey Zaitsev – Gennady Veitas | 2:4 (5:11,9:11,11:9,10:12,11:7,10:12) |
14:10 | Maxim Vasin – Sergey Pavlina | 2:4 (5:11,9:11,11:5,11:6,9:11,9:11) |
14:10 | Vladimir Tkachenko – Sergey Dema | 4:2 (11:8,9:11,12:10,6:11,11:7,11:4) |
14:20 | Denis Bahtin – Stanislav Pavlina | 1:4 (8:11,9:11,5:11,11:9,7:11) |
14:50 | Mikhail Oleinik – Kirill Kuzmichyov | 1:4 (9:11,8:11,9:11,11:7,12:14) |
14:50 | Vladislav Sorbalo – Vladimir Kucherenko | 4:1 (8:11,11:6,11:6,11:9,11:6) |
15:05 | Alexey Zaitsev – Denis Bahtin | 4:2 (11:4,5:11,11:8,6:11,11:9,11:6) |
15:25 | Vladimir Kucherenko – Sergey Pavlina | 0:4 (7:11,2:11,8:11,5:11) |
15:30 | Kirill Kuzmichyov – Sergey Dema | 4:3 (12:10,11:6,8:11,11:5,9:11,5:11,11:9) |
15:40 | Stanislav Pavlina – Gennady Veitas | 1:4 (7:11,6:11,8:11,11:9,6:11) |
16:05 | Vladislav Sorbalo – Maxim Vasin | 4:2 (12:10,6:11,7:11,11:6,11:5,11:7) |
16:10 | Mikhail Oleinik – Vladimir Tkachenko | 0:4 (6:11,7:11,5:11,10:12) |
16:45 | Sergey Dema – Mikhail Oleinik | 0:4 (6:11,11:13,9:11,9:11) |
16:45 | Sergey Pavlina – Vladislav Sorbalo | 0:4 (9:11,8:11,9:11,11:13) |
17:00 | Vladimir Antonenko – Boris Smirnov | 4:2 (6:11,8:11,11:8,11:5,11:6,11:5) |
17:30 | Vladimir Tkachenko – Kirill Kuzmichyov | 4:2 (11:5,12:10,11:13,10:12,11:7,11:5) |
17:30 | Maxim Vasin – Vladimir Kucherenko | 2:4 (7:11,11:9,13:11,8:11,8:11,8:11) |
17:35 | Sergey Golovin – Grigory Sludenko | 4:3 (11:8,11:9,9:11,9:11,11:8,10:12,11:9) |
18:15 | Mikhail Oleinik – Sergey Dema | 4:3 (7:11,11:9,11:7,6:11,5:11,11:8,11:5) |
18:15 | Vladislav Sorbalo – Sergey Pavlina | 1:4 (10:12,8:11,11:5,9:11,9:11) |
18:20 | Vladimir Antonenko – Sergey Golovin | 4:0 (11:9,11:4,11:9,12:10) |
18:55 | Vladimir Kucherenko – Maxim Vasin | 3:4 (11:9,8:11,11:9,8:11,11:5,8:11,4:11) |
18:55 | Boris Smirnov – Grigory Sludenko | 1:4 (5:11,6:11,7:11,11:9,6:11) |
18:55 | Kirill Kuzmichyov – Vladimir Tkachenko | 4:0 (11:8,11:9,13:11,11:9) |
19:40 | Grigory Sludenko – Vladimir Antonenko | 4:3 (11:9,12:14,9:11,11:7,11:5,14:16,12:10) |
20:00 | Kirill Kuzmichyov – Andrey Dlugokanskiy | 0:4 (5:11,12:14,14:16,10:12) |
20:00 | Vladimir Kucherenko – Dmitry Polyakov | 3:4 (15:13,10:12,6:11,11:7,6:11,11:7,7:11) |
20:30 | Sergey Golovin – Boris Smirnov | 2:4 (9:11,11:9,6:11,11:5,7:11,10:12) |
20:40 | Dmitry Zhivotov – Danil Pylnik | 2:4 (11:9,7:11,12:10,6:11,11:13,4:11) |
20:40 | Igor Shinkar – Anton Olhovoi | 2:4 (11:7,5:11,11:7,9:11,6:11,4:11) |
21:20 | Vladimir Kucherenko – Igor Shinkar | 2:4 (6:11,11:8,9:11,5:11,11:7,8:11) |
21:20 | Boris Smirnov – Sergey Golovin | 0:4 (9:11,9:11,8:11,5:11) |
21:20 | Kirill Kuzmichyov – Dmitry Zhivotov | 4:0 (11:9,11:7,11:9,11:8) |
22:00 | Dmitry Polyakov – Anton Olhovoi | 4:3 (6:11,5:11,12:10,8:11,11:7,11:8,11:9) |
22:00 | Vladimir Antonenko – Grigory Sludenko | 1:4 (11:9,6:11,5:11,7:11,12:14) |
22:00 | Andrey Dlugokanskiy – Danil Pylnik | 4:2 (11:6,7:11,11:8,7:11,11:5,11:9) |
22:45 | Anton Olhovoi – Vladimir Kucherenko | 2:4 (11:6,4:11,8:11,8:11,11:7,9:11) |
22:45 | Danil Pylnik – Kirill Kuzmichyov | 3:4 (11:9,13:11,6:11,11:7,9:11,7:11,16:18) |
23:00 | Georgy Sitsky – Vladimir Antonenko | 3:4 (11:7,8:11,9:11,11:9,6:11,11:8,9:11) |
23:30 | Igor Shinkar – Dmitry Polyakov | 4:3 (12:14,11:9,11:5,11:4,8:11,7:11,11:8) |
23:35 | Dmitry Zhivotov – Andrey Dlugokanskiy | 2:4 (11:7,8:11,13:11,8:11,7:11,9:11) |
23:50 | Grigory Sludenko – Sergey Golovin | 4:2 (7:11,11:6,10:12,11:7,11:4,11:6) |
Masters. Russia. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:20 | Anastasia Ignatova – Oksana Sorbalo | 4:2 (8:11,11:9,11:7,11:5,8:11,11:6) |
01:00 | Tatyana Smolyaninova – Anastasia Ignatova | 2:4 (8:11,7:11,12:10,5:11,11:9,6:11) |
01:45 | Oksana Sorbalo – Valeria Drobitkova | 4:3 (8:11,11:6,7:11,8:11,11:7,12:10,11:7) |
02:25 | Tatyana Smolyaninova – Valeria Drobitkova | 2:4 (8:11,11:9,6:11,8:11,11:7,5:11) |
03:10 | Oksana Sorbalo – Anastasia Ignatova | 1:4 (9:11,10:12,7:11,11:9,6:11) |
04:10 | Elizabeth Garkushina – Alexandra Yakubova | 4:3 (11:9,12:10,5:11,9:11,11:9,7:11,11:7) |
04:50 | Elizabeth Garkushina – Valeria Drobitkova | 4:1 (11:7,11:9,6:11,11:8,11:7) |
05:30 | Elizabeth Garkushina – Elizabeth Garkushina | 4:2 (11:9,7:11,11:6,8:11,11:4,11:8) |
06:15 | Alexandra Yakubova – Valeria Drobitkova | 4:1 (13:11,9:11,11:7,11:6,11:7) |
07:00 | Valeria Drobitkova – Elizabeth Garkushina | 3:4 (6:11,11:9,8:11,7:11,11:9,11:7,5:11) |
07:50 | Elizabeth Garkushina – Alexandra Yakubova | 4:1 (11:8,10:12,13:11,11:6,11:9) |
08:15 | Valeria Drobitkova – Alexandra Yakubova | 4:2 (11:7,11:8,6:11,5:11,11:9,11:7) |
08:50 | Elizabeth Garkushina – Elizabeth Garkushina | 4:1 (11:9,10:12,11:9,11:6,11:9) |
10:00 | Alexandra Yakubova – Elizabeth Garkushina | 1:4 (9:11,7:11,11:9,8:11,9:11) |
10:45 | Anna Sashkova – Elizabeth Garkushina | 0:4 (8:11,10:12,9:11,11:13) |
11:30 | Elizabeth Garkushina – Elizabeth Garkushina | 1:4 (7:11,11:13,11:9,7:11,5:11) |
12:10 | Anna Sashkova – Alexandra Yakubova | 4:2 (11:5,6:11,7:11,11:7,11:7,11:5) |
12:55 | Elizabeth Garkushina – Anna Sashkova | 2:4 (9:11,11:7,13:11,10:12,8:11,6:11) |
13:40 | Alexandra Yakubova – Elizabeth Garkushina | 0:4 (5:11,5:11,5:11,4:11) |
14:15 | Alexandra Yakubova – Anna Sashkova | 4:3 (10:12,11:6,11:8,5:11,11:6,9:11,11:9) |
15:00 | Elizabeth Garkushina – Elizabeth Garkushina | 4:3 (11:8,11:9,11:13,11:5,9:11,6:11,11:5) |
15:33 | Anastasia Ignatova – Tatyana Smolyaninova | 4:2 (11:5,11:6,13:11,9:11,7:11,11:5) |
15:33 | Tatyana Smolyaninova – Valeria Drobitkova | 2:4 (6:11,9:11,15:13,7:11,11:8,6:11) |
16:05 | Anastasia Ignatova – Alexandra Martirosova | 4:2 (11:6,9:11,11:5,7:11,11:4,11:8) |
18:15 | Alexandra Martirosova – Valeria Drobitkova | 0:4 (7:11,10:12,9:11,8:11) |
18:55 | Valeria Drobitkova – Anastasia Ignatova | 1:4 (9:11,6:11,10:12,11:8,9:11) |
19:40 | Tatyana Smolyaninova – Alexandra Martirosova | 1:4 (14:12,9:11,8:11,8:11,7:11) |
20:20 | Alexandra Martirosova – Tatyana Smolyaninova | 4:2 (9:11,11:6,13:11,11:9,7:11,12:10) |
21:00 | Anastasia Ignatova – Valeria Drobitkova | 4:0 (11:8,11:7,11:9,11:9) |
22:00 | Alexandra Martirosova – Anastasia Ignatova | 2:4 (9:11,8:11,11:6,7:11,11:9,8:11) |
22:45 | Valeria Drobitkova – Tatyana Smolyaninova | 4:1 (12:10,11:9,7:11,11:8,11:6) |
23:30 | Tatyana Smolyaninova – Anastasia Ignatova | 1:4 (8:11,6:11,11:9,7:11,5:11) |
Armenia. ITT Cup. Group C. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:25 | Martin Stehlik – Alexander Mishchenko | 3:1 (9:11,13:11,11:4,11:4) |
00:45 | Karel Polak – Marek Dlask | 3:1 (8:11,11:8,13:11,11:6) |
10:00 | Otmar Kaloc – Adam Lukas | 3:2 (11:13,3:11,11:5,11:9,11:7) |
10:30 | Josef Chalupa – Adam Lukas | 3:1 (4:11,11:3,11:7,11:9) |
11:15 | Josef Chalupa – Otmar Kaloc | 0:3 (7:11,11:13,7:11) |
12:15 | Otmar Kaloc – Josef Chalupa | 3:2 (4:11,11:5,12:14,11:7,11:7) |
13:15 | Jaromir Radous – Jan Botka | 3:1 (11:8,11:8,6:11,11:2) |
13:45 | Jan Herink – Pavel Hala | 3:2 (4:11,11:9,7:11,13:11,11:8) |
14:15 | Jaromir Radous – Pavel Hala | 0:3 (8:11,5:11,9:11) |
14:45 | Jan Herink – Jan Botka | 3:0 (11:7,14:12,11:8) |
15:00 | Jaromir Radous – Jan Herink | 1:3 (7:11,11:13,11:5,8:11) |
15:45 | Pavel Hala – Jan Botka | 3:0 (11:7,11:4,13:11) |
16:15 | Jan Botka – Jaromir Radous | 1:3 (11:9,11:13,6:11,2:11) |
16:45 | Pavel Hala – Jan Herink | 3:1 (11:2,11:4,7:11,11:7) |
17:15 | Otmar Kaloc – Josef Zabransky | 3:0 (11:7,11:8,11:8) |
17:45 | Martin Bouska – Vaclav Podrazil | 3:1 (11:9,11:6,4:11,11:9) |
18:15 | Otmar Kaloc – Vaclav Podrazil | 0:3 (6:11,10:12,5:11) |
18:45 | Martin Bouska – Josef Zabransky | 3:1 (8:11,11:7,11:8,12:10) |
19:15 | Otmar Kaloc – Martin Bouska | 1:3 (6:11,11:9,7:11,6:11) |
19:45 | Vaclav Podrazil – Josef Zabransky | 3:0 (11:9,11:3,11:8) |
20:15 | Josef Zabransky – Otmar Kaloc | 1:3 (11:9,8:11,9:11,9:11) |
20:45 | Vaclav Podrazil – Martin Bouska | 2:3 (5:11,11:9,9:11,12:10,5:11) |
21:15 | David Sabuka – Jakub Nemecek Sr. | 1:3 (11:9,9:11,9:11,2:11) |
21:30 | Ladislav Tuma – Ondrej Mirovsky | 0:3 (9:11,5:11,5:11) |
22:00 | David Sabuka – Ondrej Mirovsky | 2:3 (13:11,11:7,9:11,10:12,6:11) |
22:45 | Ladislav Tuma – Jakub Nemecek Sr. | 2:3 (11:7,10:12,11:9,6:11,9:11) |
23:15 | David Sabuka – Ladislav Tuma | 3:1 (10:12,11:8,11:9,11:5) |
23:30 | Ondrej Mirovsky – Jakub Nemecek Sr. | 3:2 (8:11,7:11,13:11,13:11,12:10) |
Masters. China. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
01:30 | Brad Robbins – Jensen Feng | 3:1 (11:9,12:10,8:11,11:9) |
02:30 | Brad Robbins – Abhishek Dhawan | 3:2 (7:11,11:8,11:8,9:11,11:7) |
03:00 | Jensen Feng – Ibrahim Mugren | 3:1 (9:11,11:6,11:6,14:12) |
03:30 | Brad Robbins – Ibrahim Mugren | 3:1 (11:7,11:5,13:15,11:5) |
04:00 | Ibrahim Mugren – Abhishek Dhawan | 0:3 (8:11,9:11,4:11) |
04:30 | Abhishek Dhawan – Ibrahim Mugren | 3:0 (11:8,11:8,11:5) |
05:00 | Brad Robbins – Jensen Feng | 3:1 (11:9,11:6,8:11,11:9) |
Armenia. ITT Cup. Group B
Time | Players | Score |
---|---|---|
04:20 | Davit Mirzoyan – Sergey Avanesyan | 0:3 (8:11,9:11,7:11) |
04:20 | Ishkhan Avetisyan – Ararat Smoyan | 1:3 (11:13,6:11,14:12,4:11) |
04:40 | Davit Vardanyan – Ararat Smoyan | 3:0 (11:3,11:8,11:8) |
04:40 | Jon Mirzoyan – Ararat Petrosyan | 1:3 (11:8,5:11,8:11,10:12) |
05:00 | Davit Mirzoyan – Jon Mirzoyan | 3:0 (11:7,12:10,14:12) |
05:00 | Ishkhan Avetisyan – Ararat Petrosyan | 3:1 (11:7,6:11,11:7,11:7) |
05:20 | Davit Vardanyan – Sergey Avanesyan | 3:0 (11:8,11:3,11:2) |
05:20 | Ararat Smoyan – Ararat Petrosyan | 3:2 (19:21,11:6,5:11,11:7,11:6) |
05:40 | Davit Vardanyan – Ararat Petrosyan | 3:0 (11:6,11:8,11:7) |
05:40 | Ishkhan Avetisyan – Davit Mirzoyan | 3:2 (12:10,6:11,10:12,13:11,11:7) |
06:00 | Ararat Smoyan – Davit Mirzoyan | 0:3 (4:11,3:11,6:11) |
06:05 | Sergey Avanesyan – Jon Mirzoyan | 3:0 (11:9,11:2,21:19) |
06:20 | Davit Vardanyan – Jon Mirzoyan | 3:0 (11:8,11:8,11:7) |
06:20 | Ararat Petrosyan – Davit Mirzoyan | 2:3 (11:5,9:11,11:5,7:11,8:11) |
06:40 | Davit Vardanyan – Davit Mirzoyan | 3:0 (11:5,11:7,11:7) |
06:40 | Sergey Avanesyan – Ishkhan Avetisyan | 3:0 (12:10,11:5,11:8) |
07:00 | Sergey Avanesyan – Ararat Smoyan | 3:0 (11:4,11:4,11:6) |
07:00 | Jon Mirzoyan – Ishkhan Avetisyan | 0:3 (8:11,11:13,7:11) |
07:20 | Jon Mirzoyan – Ararat Smoyan | 3:0 (11:1,11:6,11:7) |
07:20 | Davit Vardanyan – Ishkhan Avetisyan | 3:1 (11:8,11:6,13:15,12:10) |
07:40 | Ararat Petrosyan – Sergey Avanesyan | 1:3 (11:5,5:11,7:11,8:11) |
16:00 | Vardges Saroyan – Davit Mirzoyan | 0:3 (10:12,7:11,8:11) |
16:20 | Vahe Hambardzumyan – Arayik Firyan | 3:1 (9:11,11:8,13:11,11:8) |
16:40 | Sergey Dallaqyan – Ararat Smoyan | 1:3 (11:7,7:11,10:12,7:11) |
17:00 | Vardges Saroyan – Arayik Firyan | 3:0 (11:5,12:10,11:6) |
17:20 | Davit Mirzoyan – Ararat Smoyan | 3:1 (11:7,11:6,4:11,11:7) |
17:40 | Vahe Hambardzumyan – Sergey Dallaqyan | 2:3 (9:11,9:11,14:12,11:7,9:11) |
18:00 | Vardges Saroyan – Ararat Smoyan | 1:3 (7:11,12:10,7:11,4:11) |
18:20 | Arayik Firyan – Sergey Dallaqyan | 0:3 (10:12,8:11,7:11) |
18:40 | Davit Mirzoyan – Vahe Hambardzumyan | 3:0 (11:9,12:10,11:5) |
19:00 | Vardges Saroyan – Sergey Dallaqyan | 2:3 (13:11,7:11,11:9,0:11,8:11) |
19:20 | Ararat Smoyan – Vahe Hambardzumyan | 1:3 (12:14,9:11,11:8,9:11) |
20:20 | Arayik Firyan – Davit Mirzoyan | 1:3 (11:8,7:11,9:11,5:11) |
20:40 | Vardges Saroyan – Vahe Hambardzumyan | 3:0 (11:5,11:9,11:8) |
21:00 | Sergey Dallaqyan – Davit Mirzoyan | 1:3 (11:9,9:11,4:11,9:11) |
21:20 | Ararat Smoyan – Arayik Firyan | 3:0 (11:7,11:5,11:4) |
21:40 | Davit Mirzoyan – Vardges Saroyan | 3:2 (7:11,12:10,11:3,8:11,11:8) |
22:00 | Arayik Firyan – Vahe Hambardzumyan | 1:3 (9:11,11:8,6:11,13:15) |
22:20 | Ararat Smoyan – Sergey Dallaqyan | 3:2 (8:11,11:13,11:8,12:10,11:9) |
22:40 | Arayik Firyan – Vardges Saroyan | 1:3 (10:12,11:8,7:11,8:11) |
23:00 | Ararat Smoyan – Davit Mirzoyan | 2:3 (11:9,11:7,5:11,9:11,11:13) |
23:20 | Sergey Dallaqyan – Vahe Hambardzumyan | 3:1 (10:12,11:9,11:5,11:8) |
23:40 | Ararat Smoyan – Vardges Saroyan | 3:0 (11:5,11:8,11:3) |
India. ITT Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:30 | Hemant – Chand | 3:0 (11:7,11:6,11:7) |
07:40 | Ihubuing Haikube – Karan Jha | 3:0 (11:6,14:12,11:6) |
08:00 | Ashwani – Chand | 3:1 (11:5,9:11,11:6,11:6) |
08:30 | Ahmed Zaffer – Pankaj Kr. Pankaj | 0:3 (8:11,8:11,8:11) |
09:00 | Shubham Balhara – Hemant | 0:3 (4:11,8:11,2:11) |
09:10 | Ashwani – Jai Mekhahlawat | 3:0 (12:10,11:5,11:8) |
09:30 | Ihubuing Haikube – Pankaj Kr. Pankaj | 1:3 (3:11,13:11,10:12,9:11) |
09:40 | Darshan – Ahmed Zaffer | 0:3 (5:11,10:12,10:12) |
10:00 | Jai Mekhahlawat – Hemant | 3:1 (8:11,11:5,11:5,11:4) |
10:10 | Ashwani – Pankaj Kr. Pankaj | 2:3 (13:11,5:11,8:11,11:5,6:11) |
10:30 | Ihubuing Haikube – Ahmed Zaffer | 3:1 (11:8,7:11,11:8,11:5) |
11:10 | Shubham Balhara – Jai Mekhahlawat | 1:3 (7:11,10:12,11:3,9:11) |
12:40 | Pankaj Kr. Pankaj – Jai Mekhahlawat | 0:3 (8:11,6:11,5:11) |
13:00 | Vikas Rathi – Darshan | 3:0 (15:13,12:10,11:9) |
13:10 | Karan Jha – Lubhit Saini | 0:3 (8:11,4:11,6:11) |
13:40 | Vikas Rathi – Jai Mekhahlawat | 2:3 (11:8,4:11,7:11,11:9,9:11) |
14:00 | Chand – Shubham Balhara | 3:0 (11:4,11:7,11:7) |
14:30 | Vikas Rathi – Pankaj Kr. Pankaj | 1:3 (5:11,11:6,8:11,6:11) |
15:00 | Jai Mekhahlawat – Anshu | 0:3 (9:11,8:11,8:11) |
15:10 | Shubham Balhara – Lubhit Saini | 0:3 (3:11,4:11,4:11) |
15:40 | Chand – Darshan | 3:2 (7:11,11:6,9:11,11:6,11:6) |
Armenia. ITT Cup. Group A
Pro Spin Series. Women
Setka Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:05 | Anna Miklukha – Victoria Kurtenko | 2:3 (7:11,11:6,11:7,8:11,4:11) |
08:35 | Olga Melnik – Iryna Aseeva | 3:2 (11:8,14:12,8:11,7:11,11:6) |
09:05 | Olga Ureneva – Jana Mihailik | 1:3 (11:13,6:11,12:10,7:11) |
09:35 | Anna Miklukha – Iryna Aseeva | 3:2 (11:2,11:6,8:11,7:11,11:9) |
10:05 | Jana Mihailik – Victoria Kurtenko | 0:3 (4:11,5:11,5:11) |
10:30 | Olga Melnik – Olga Ureneva | 3:1 (9:11,11:4,11:6,11:7) |
11:05 | Anna Miklukha – Jana Mihailik | 3:0 (11:7,11:6,11:4) |
11:35 | Olga Ureneva – Iryna Aseeva | 1:3 (11:8,8:11,7:11,4:11) |
12:05 | Olga Melnik – Victoria Kurtenko | 3:0 (11:3,13:11,11:4) |
12:35 | Anna Miklukha – Olga Ureneva | 1:3 (8:11,4:11,11:4,9:11) |
13:05 | Olga Melnik – Jana Mihailik | 3:1 (11:8,11:13,11:7,13:11) |
13:35 | Iryna Aseeva – Victoria Kurtenko | 3:2 (9:11,11:8,6:11,11:6,11:7) |
14:05 | Anna Miklukha – Olga Melnik | 3:2 (12:10,11:8,7:11,11:13,11:9) |
14:35 | Olga Ureneva – Victoria Kurtenko | 3:1 (7:11,13:11,13:11,11:6) |
14:55 | Anastasia Degteva – Irina Vasiv | 3:1 (6:11,11:8,11:8,11:7) |
15:05 | Jana Mihailik – Iryna Aseeva | 1:3 (11:9,8:11,1:11,14:16) |
15:15 | Anastasiia Buryh – Anastasiia Baryliak | 3:0 (11:8,11:7,11:7) |
15:55 | Anna Golyak – Galina Burtseva | 3:2 (7:11,11:6,8:11,11:5,13:11) |
16:25 | Anastasia Degteva – Anastasiia Baryliak | 1:3 (10:12,3:11,11:9,9:11) |
16:45 | Galina Burtseva – Irina Vasiv | 1:3 (12:10,8:11,8:11,8:11) |
17:25 | Anastasiia Buryh – Anna Golyak | 3:1 (11:6,8:11,12:10,13:11) |
17:55 | Anastasia Degteva – Galina Burtseva | 3:1 (11:7,6:11,11:4,11:7) |
18:25 | Anna Golyak – Anastasiia Baryliak | 2:3 (11:9,5:11,4:11,11:5,9:11) |
18:45 | Anastasiia Buryh – Irina Vasiv | 3:0 (11:8,11:7,11:5) |
19:25 | Anastasia Degteva – Anna Golyak | 3:1 (11:6,12:10,4:11,11:9) |
19:55 | Anastasiia Buryh – Galina Burtseva | 2:3 (11:6,9:11,11:9,8:11,7:11) |
20:25 | Anastasiia Baryliak – Irina Vasiv | 3:0 (11:1,14:12,11:7) |
20:55 | Anastasia Degteva – Anastasiia Buryh | 3:2 (10:12,5:11,12:10,11:7,14:12) |
21:25 | Anna Golyak – Irina Vasiv | 3:2 (14:12,13:11,10:12,11:13,14:12) |
21:55 | Galina Burtseva – Anastasiia Baryliak | 1:3 (11:13,8:11,11:6,8:11) |
TT-Cup. Spain
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Raymon Abellan – Raul Moreno | 2:3 (2:11,7:11,11:9,11:8,7:11) |
09:45 | Juan C. Pomares – Jose Rosas | 3:1 (11:4,6:11,13:11,11:5) |
10:00 | Raymon Abellan – Jose Rosas | 3:0 (11:9,11:8,11:4) |
10:30 | Raul Moreno – Juan C. Pomares | 3:1 (8:11,11:9,12:10,11:9) |
11:00 | Raymon Abellan – Juan C. Pomares | 1:3 (12:10,11:13,11:13,4:11) |
11:30 | Jose Rosas – Raul Moreno | 1:3 (11:9,7:11,8:11,8:11) |
12:00 | Raymon Abellan – Jose Rosas | 3:0 (12:10,11:4,11:7) |
12:30 | Raul Moreno – Juan C. Pomares | 2:3 (11:7,10:12,15:13,10:12,3:11) |
17:00 | Miguel Chamorro – Moises Alvarez | 1:3 (13:11,3:11,7:11,1:11) |
17:30 | Libre Sancho – Eduardo Gonzalez | 3:1 (13:11,6:11,12:10,11:6) |
18:00 | Jesus Cantero – Moises Alvarez | 3:1 (9:11,11:7,11:6,11:9) |
18:30 | Miguel Chamorro – Libre Sancho | 3:1 (6:11,11:7,11:7,11:6) |
19:00 | Jesus Cantero – Eduardo Gonzalez | 0:3 (9:11,5:11,7:11) |
19:30 | Libre Sancho – Moises Alvarez | 3:2 (9:11,8:11,14:12,11:7,12:10) |
20:00 | Jesus Cantero – Libre Sancho | 3:0 (11:9,11:4,12:10) |
20:30 | Miguel Chamorro – Eduardo Gonzalez | 0:3 (10:12,9:11,10:12) |
21:00 | Jesus Cantero – Miguel Chamorro | 3:0 (11:9,11:3,12:10) |
21:30 | Eduardo Gonzalez – Moises Alvarez | 3:1 (11:7,12:10,6:11,11:7) |
22:15 | Libre Sancho – Moises Alvarez | 1:3 (7:11,3:11,11:9,6:11) |
22:30 | Eduardo Gonzalez – Jesus Cantero | 0:3 (9:11,8:11,6:11) |
Masters. China
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Tomas Konecny – Aly Ghallab | 3:1 (11:8,12:10,9:11,12:10) |
09:35 | Kamil Nalepa – Alfredas Udra | 3:0 (11:8,11:8,11:4) |
10:00 | Florian Bluhm – Jakub Seibert | 1:3 (9:11,11:7,6:11,12:14) |
10:45 | Michal Bankosz – Viktor Brodd | 3:2 (11:8,11:7,8:11,9:11,11:9) |
11:15 | Tomas Konecny – Alfredas Udra | 3:0 (12:10,11:8,11:9) |
11:45 | Kamil Nalepa – Florian Bluhm | 3:0 (11:5,11:9,11:6) |
12:15 | Michal Bankosz – Aly Ghallab | 3:1 (13:11,11:9,8:11,11:5) |
12:45 | Jakub Seibert – Viktor Brodd | 0:3 (8:11,4:11,9:11) |
13:15 | Tomas Konecny – Florian Bluhm | 3:1 (11:7,11:8,10:12,11:9) |
13:45 | Michal Bankosz – Alfredas Udra | 3:2 (12:10,9:11,11:7,10:12,12:10) |
14:45 | Kamil Nalepa – Jakub Seibert | 3:0 (11:7,11:8,12:10) |
15:30 | Tomas Konecny – Michal Bankosz | 0:3 (8:11,9:11,10:12) |
16:00 | Viktor Brodd – Kamil Nalepa | 3:0 (11:6,11:5,12:10) |
16:45 | Michal Bankosz – Viktor Brodd | 1:3 (7:11,12:10,8:11,7:11) |
Masters. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:50 | Elena Ivanova – Anastasia Golubeva | 2:4 (9:11,5:11,11:9,6:11,11:5,6:11) |
10:32 | Anastasia Shevtcova – Ksenia Nikitina | 3:4 (6:11,15:13,4:11,11:8,11:4,7:11,9:11) |
11:15 | Anastasia Golubeva – Anastasia Shevtcova | 2:4 (6:11,8:11,11:7,11:9,6:11,7:11) |
11:49 | Ksenia Nikitina – Elena Ivanova | 4:0 (11:8,11:8,11:7,13:11) |
12:15 | Elena Ivanova – Anastasia Shevtcova | 3:4 (11:8,10:12,10:12,11:13,11:6,11:8,9:11) |
12:58 | Anastasia Golubeva – Ksenia Nikitina | 3:4 (11:8,9:11,11:5,12:14,11:5,11:13,10:12) |
13:12 | Ekaterina Nalbantova – Kira Sedykh | 4:3 (11:9,11:7,11:9,6:11,9:11,3:11,13:11) |
13:50 | Elena Ivanova – Ksenia Nikitina | 1:4 (8:11,4:11,11:9,4:11,5:11) |
13:59 | Maria Syropova – Anastasia Samoiluk | 1:4 (11:8,9:11,9:11,7:11,12:14) |
14:15 | Anastasia Shevtcova – Anastasia Golubeva | 2:4 (3:11,11:9,8:11,11:8,8:11,8:11) |
14:39 | Kira Sedykh – Maria Syropova | 4:0 (11:3,11:4,11:1,11:6) |
14:54 | Anastasia Shevtcova – Elena Ivanova | 2:4 (7:11,7:11,11:7,11:5,7:11,6:11) |
15:07 | Anastasia Samoiluk – Ekaterina Nalbantova | 0:4 (4:11,9:11,10:12,7:11) |
15:20 | Aleksandra Shaposhnikova – Maya Burova | 4:1 (11:7,8:11,11:7,11:9,14:12) |
15:20 | Ksenia Nikitina – Anastasia Golubeva | 3:4 (4:11,11:7,11:6,2:11,8:11,11:5,8:11) |
15:29 | Ekaterina Nalbantova – Maria Syropova | 4:2 (11:7,4:11,8:11,12:10,11:7,11:8) |
15:57 | Anastasia Prokhorova – Tatiana Burikova | 3:4 (7:11,11:9,11:13,11:7,11:5,4:11,6:11) |
16:00 | Ekaterina Shevtsova – Veronika Melkueva | 3:4 (11:7,10:12,11:9,5:11,10:12,11:9,5:11) |
16:03 | Kira Sedykh – Anastasia Samoiluk | 2:4 (9:11,7:11,11:5,4:11,11:8,10:12) |
16:28 | Maya Burova – Anastasia Prokhorova | 1:4 (10:12,4:11,10:12,11:2,6:11) |
16:43 | Maria Syropova – Ekaterina Nalbantova | 4:2 (13:11,5:11,11:7,12:10,7:11,11:6) |
16:48 | Tatiana Burikova – Aleksandra Shaposhnikova | 2:4 (7:11,6:11,12:10,11:13,11:8,6:11) |
16:50 | Maria Maslova – Zoya Uhova | 1:4 (10:12,11:5,10:12,7:11,8:11) |
17:20 | Aleksandra Shaposhnikova – Anastasia Prokhorova | 4:1 (11:3,11:3,7:11,11:7,11:4) |
17:21 | Anastasia Samoiluk – Kira Sedykh | 4:2 (11:5,11:9,9:11,11:5,6:11,12:10) |
17:23 | Veronika Melkueva – Maria Maslova | 1:4 (7:11,11:9,5:11,7:11,10:12) |
17:43 | Maya Burova – Tatiana Burikova | 3:4 (11:5,11:13,7:11,11:8,10:12,11:7,8:11) |
17:50 | Zoya Uhova – Ekaterina Shevtsova | 4:3 (11:7,5:11,11:3,11:7,6:11,5:11,11:6) |
17:50 | Aleksandra Jarkowska – Paulina Stachecka | 2:4 (10:12,12:14,8:11,11:9,11:6,8:11) |
18:01 | Kira Sedykh – Ekaterina Nalbantova | 1:4 (4:11,11:7,3:11,5:11,7:11) |
18:24 | Anastasia Samoiluk – Maria Syropova | 4:0 (11:5,11:6,11:7,12:10) |
18:27 | Ekaterina Shevtsova – Maria Maslova | 2:4 (11:7,7:11,11:9,1:11,2:11,4:11) |
18:27 | Maya Burova – Aleksandra Shaposhnikova | 2:4 (7:11,7:11,5:11,11:9,15:13,9:11) |
18:38 | Dominika Gilewska – Julia Tomecka | 1:4 (11:9,8:11,9:11,9:11,8:11) |
18:55 | Veronika Melkueva – Zoya Uhova | 4:1 (13:11,11:5,11:4,8:11,12:10) |
19:01 | Tatiana Burikova – Anastasia Prokhorova | 1:4 (12:10,3:11,7:11,7:11,8:11) |
19:08 | Aleksandra Jarkowska – Julia Tomecka | 1:4 (11:9,8:11,10:12,4:11,12:14) |
19:24 | Tatiana Burikova – Maya Burova | 3:4 (11:9,11:7,11:13,7:11,7:11,11:6,7:11) |
19:28 | Maria Maslova – Ekaterina Shevtsova | 4:1 (12:10,11:4,11:6,8:11,12:10) |
19:44 | Dominika Gilewska – Paulina Stachecka | 4:1 (11:7,4:11,11:7,11:5,11:7) |
19:53 | Zoya Uhova – Veronika Melkueva | 4:3 (9:11,11:6,11:9,8:11,12:14,12:10,11:5) |
20:02 | Anastasia Prokhorova – Aleksandra Shaposhnikova | 1:4 (9:11,8:11,10:12,11:9,2:11) |
20:07 | Aleksandra Jarkowska – Dominika Gilewska | 4:3 (11:13,1:11,11:6,11:7,11:4,9:11,13:11) |
20:43 | Veronika Melkueva – Ekaterina Shevtsova | 1:4 (8:11,14:12,9:11,4:11,6:11) |
20:45 | Julia Tomecka – Paulina Stachecka | 0:4 (5:11,5:11,7:11,9:11) |
21:06 | Paulina Stachecka – Aleksandra Jarkowska | 4:1 (11:8,11:7,5:11,11:7,11:4) |
21:13 | Zoya Uhova – Maria Maslova | 3:4 (11:3,11:6,5:11,8:11,11:9,4:11,9:11) |
21:35 | Julia Tomecka – Dominika Gilewska | 2:4 (3:11,8:11,11:5,14:12,8:11,8:11) |
22:06 | Julia Tomecka – Aleksandra Jarkowska | 1:4 (8:11,14:12,4:11,9:11,9:11) |
22:42 | Paulina Stachecka – Dominika Gilewska | 4:2 (11:13,11:7,11:8,11:9,6:11,11:7) |
International Tournament. Olomouc. Mixed
Time | Players | Score |
---|---|---|
11:00 | Yu-Jhun Li – Xin Ru Wong | 3:0 (12:10,11:4,11:6) |
11:00 | Pauline Chasselin – Zhuojia He | 1:3 (12:10,7:11,6:11,3:11) |
11:00 | Barbora Balazova/Hana Matelova – Tatiana Kukulkova/Finn Luu | 3:0 (11:7,11:7,11:6) |
11:00 | Aidos Kenzhigulov – Alexandre Cassin | 1:3 (5:11,11:9,4:11,7:11) |
11:00 | Jian Zeng – Adam Stalzer | 3:0 (11:6,11:8,11:6) |
11:00 | Xia Lian Ni – Katarzyna Wegrzyn/Maciej Kubik | 3:2 (11:7,11:7,9:11,6:11,14:12) |
11:15 | Katerina Tomanovska – Cedric Meissner/Eduard Ionescu | 3:1 (11:9,11:6,8:11,11:6) |
11:35 | Dimitrije Levajac – Miyu Nagasaki/Nayeong Kim | 0:3 (6:11,6:11,4:11) |
International Tournament. Olomouc. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
11:15 | Ilona Sztwiertnia – Natalia Bajor/Tatiana Kukulkova | 1:3 (10:12,12:10,7:11,4:11) |
11:30 | Hana Goda – Audrey Zarif | 3:2 (11:9,11:7,8:11,13:15,13:11) |
11:30 | Moe Nomura – Hsing-Yin Liu | 3:0 (11:3,19:17,11:5) |
11:30 | Karoline Mischek – Zdena Blaskova/Linda Zaderova | 2:3 (11:9,11:13,9:11,11:8,7:11) |
12:00 | Mateja Jeger – Yangchen Wu | 1:3 (11:9,4:11,8:11,10:12) |
12:00 | Tania Plaian – Jana Vasendova | 3:2 (4:11,11:9,11:8,12:14,11:6) |
12:00 | Archana Girish Kamath – Zuzanna Wielgos | 2:3 (8:11,11:6,6:11,11:4,7:11) |
12:00 | Hayeong Kim – Paulina Vega | 3:1 (11:6,9:11,11:5,11:5) |
12:15 | Yi-Hua Huang – Anna Wegrzyn | 1:3 (11:5,10:12,9:11,7:11) |
12:30 | Huang Hsin – Haruna Ojio | 0:3 (6:11,4:11,5:11) |
12:30 | Magdalena Sikorska – Amelie Solja | 3:1 (11:4,11:8,8:11,11:4) |
12:30 | Sabine Winter/Xiaona Shan – Anna Hursey/Liam Pitchford | 3:2 (11:9,11:8,1:11,7:11,11:3) |
12:30 | Yashaswini Ghorpade – Hyobin Yoon | 3:2 (13:15,5:11,11:4,11:4,11:4) |
12:30 | Sofia Xuan Zhang – Maria Xiao | 2:3 (8:11,12:10,11:4,8:11,9:11) |
12:45 | Solomiya Brateyko – Melanie Diaz | 3:0 (11:6,11:7,11:9) |
13:00 | Yi Chen – Stephanie Loeuillette | 3:0 (11:4,11:7,11:1) |
13:15 | Chantal Mantz – Ivana Malobabic | 2:3 (5:11,11:8,9:11,12:10,7:11) |
13:15 | Hana Arapovic – Andreea Dragoman/Elizabeta Samara | 0:3 (9:11,8:11,4:11) |
13:15 | Ana Tofant – Franziska Schreiner | 2:3 (11:7,9:11,12:10,6:11,4:11) |
14:00 | Yu-Wen Huang – Nicole Arlia | 3:0 (11:3,11:8,12:10) |
14:00 | Sabina Surjan – Tatiana Kukulkova/Finn Luu | 3:0 (11:8,11:9,11:9) |
14:15 | Ying-Chen Chen – Fei Qi | 2:3 (7:11,11:8,6:11,11:9,10:12) |
14:15 | Zhuojia He – Christina Kallberg/Linda Bergstrom | 3:0 (11:7,11:3,11:3) |
14:30 | Yu-Jhun Li – Rachel Moret | 3:1 (5:11,11:7,12:10,12:10) |
14:30 | Helena Sommerova – Xia Lian Ni | 0:3 (7:11,4:11,7:11) |
14:30 | Hanna Haponova – Pauline Chasselin | 3:2 (11:6,5:11,11:2,6:11,12:10) |
14:30 | Miyu Nagasaki/Nayeong Kim – Barbora Balazova/Hana Matelova | 3:0 (12:10,11:6,11:7) |
14:45 | Katerina Tomanovska – Tung-Chuan Chien | 0:3 (5:11,10:12,9:11) |
15:00 | Nayeong Kim – Izabela Lupulesku | 3:0 (11:8,13:11,14:12) |
15:00 | Jian Zeng – Giorgia Piccolin | 3:2 (11:4,11:2,12:14,8:11,11:6) |
15:00 | Yuan Wan – Elena Zaharia | 2:3 (8:11,6:11,15:13,11:7,9:11) |
15:15 | Byeolnim Kim/Nayeong Kim – Xin Ru Wong | 3:1 (13:11,11:5,7:11,11:4) |
Setka Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
13:15 | Koit Karjus – Heino Laidmaa | 0:3 (5:11,10:12,6:11) |
13:45 | Mart Martin – Madis Vaarpu | 3:2 (11:9,9:11,11:5,7:11,11:6) |
14:00 | Koit Karjus – Madis Vaarpu | 3:2 (9:11,11:8,8:11,11:8,11:2) |
14:45 | Heino Laidmaa – Mart Martin | 3:2 (11:2,7:11,7:11,11:4,11:2) |
15:15 | Koit Karjus – Mart Martin | 3:1 (11:8,11:3,8:11,11:6) |
15:30 | Madis Vaarpu – Heino Laidmaa | 1:3 (9:11,11:6,7:11,9:11) |
16:00 | Mart Martin – Madis Vaarpu | 3:2 (7:11,11:9,6:11,11:6,11:6) |
16:30 | Heino Laidmaa – Koit Karjus | 3:0 (11:6,11:7,11:9) |
18:15 | Sander Taaber – Markus-Oliver Annuk | 3:1 (11:5,11:13,12:10,11:5) |
18:30 | Dmitryi Krasnov – Le Liu | 3:2 (13:11,5:11,8:11,11:6,11:6) |
19:15 | Sander Taaber – Le Liu | 3:2 (13:11,11:8,8:11,6:11,11:7) |
19:45 | Markus-Oliver Annuk – Dmitryi Krasnov | 0:3 (6:11,7:11,5:11) |
20:15 | Sander Taaber – Dmitryi Krasnov | 3:2 (8:11,8:11,11:9,11:3,11:7) |
20:30 | Le Liu – Markus-Oliver Annuk | 3:2 (8:11,11:9,8:11,11:9,11:9) |
21:15 | Le Liu – Markus-Oliver Annuk | 0:3 (8:11,6:11,10:12) |
21:45 | Sander Taaber – Dmitryi Krasnov | 3:2 (4:11,11:6,8:11,11:9,11:2) |
International Tournament. Olomouc. Doubles
Time | Players | Score |
---|---|---|
13:15 | Guankai Niu – Bastien Rembert | 3:2 (4:11,11:8,11:6,4:11,11:1) |
13:30 | Zihao Zhao – Jiri Martinko | 3:1 (11:3,11:7,15:17,11:7) |
13:33 | Kai Zhou – Martin Allegro | 3:1 (11:6,5:11,11:6,11:2) |
13:45 | David Szantosi – Simon Belik | 3:0 (11:4,11:3,11:6) |
13:45 | Adam Stalzer – Tzu-Yi Yang | 1:3 (11:7,5:11,9:11,4:11) |
13:45 | Andrei Putuntica – Cedric Nuytinck/Jakub Dyjas | 3:2 (11:6,12:14,13:11,4:11,11:8) |
14:00 | Lubomir Pistej – Yong Izaac Quek | 2:3 (5:11,12:10,8:11,12:10,6:11) |
14:15 | Park Gyeongtae – Wang-Wei Peng | 1:3 (8:11,11:8,6:11,9:11) |
League Pro. Minsk
International Tournament. Olomouc
Time | Players | Score |
---|---|---|
16:45 | Martin Allegro – Darius Movileanu | 3:1 (9:11,11:9,11:7,11:5) |
16:45 | Angel Naranjo – Vladislav Ursu | 0:3 (3:11,7:11,2:11) |
16:45 | Jakub Dyjas – Linwei Sai | 2:3 (9:11,11:7,8:11,11:3,7:11) |
17:00 | Tomokazu Harimoto – Joe Seyfried | 3:0 (11:7,11:8,11:8) |
17:00 | Hyeonggyu Woo – Cheng-Jui Kao/Chuang Chih-Yuan | 1:3 (10:12,3:11,14:12,9:11) |
17:00 | Tom Jarvis – Mihai Bobocica | 1:3 (11:6,12:14,7:11,9:11) |
17:00 | Park Gyeongtae – Steffen Mengel | 3:1 (12:10,4:11,11:8,11:7) |
17:15 | Zihao Zhao – Yen-Chun Lin | 3:0 (11:5,14:12,11:9) |
17:30 | Yong Izaac Quek – Daniele Pinto | 3:2 (11:8,7:11,10:12,11:5,13:11) |
17:35 | David Reitspies – Lilian Bardet | 0:3 (9:11,7:11,9:11) |
17:35 | Guankai Niu – Iulian Chirita | 3:0 (11:8,11:7,13:11) |
17:35 | Cedric Nuytinck/Jakub Dyjas – Pavel Sirucek | 3:0 (11:5,11:7,11:4) |
18:00 | Vincent Picard – Joao Geraldo | 2:3 (5:11,12:14,13:11,11:9,4:11) |
18:10 | Anders Lind – Tomas Polansky | 3:0 (13:11,12:10,11:9) |
18:10 | Samuel Walker – Andrei Istrate | 3:1 (11:6,11:9,9:11,11:9) |
18:10 | Cedric Nuytinck/Jakub Dyjas – Tzu-Yi Yang | 2:3 (6:11,10:12,11:9,11:9,5:11) |
18:10 | Dimitrije Levajac – Tomas Martinko | 2:3 (9:11,14:12,6:11,11:8,10:12) |
18:15 | Wang-Wei Peng – Chen Yuanyu | 3:1 (11:8,7:11,11:9,12:10) |
18:45 | Maciej Kubik/Milosz Redzimski – Robert Gardos | 3:2 (8:11,13:11,6:11,11:5,12:10) |
18:45 | Cedric Meissner/Eduard Ionescu – Joao Monteiro | 2:3 (10:12,6:11,11:9,11:9,7:11) |
18:45 | Andreas Levenko – Jiri Martinko | 2:3 (7:11,12:10,11:8,7:11,8:11) |
18:45 | Niagol Stoyanov – Kristian Karlsson/Christina Kallberg | 1:3 (2:11,11:7,7:11,7:11) |
18:45 | Yu-An Chang – Simon Belik | 3:1 (11:6,8:11,11:5,11:9) |
18:45 | Beixun Zeng – Bastien Rembert | 3:1 (7:11,11:9,14:12,11:8) |
20:30 | Zhe Yu Clarence Chew – Alexandre Cassin | 0:3 (9:11,8:11,4:11) |
20:30 | Esteban Dorr – Lubomir Pistej | 3:0 (11:4,11:3,11:7) |
20:45 | Kai Zhou – Mahdi Ahmadian | 3:0 (11:5,11:2,11:5) |
20:45 | Baldwin Ho Wah Chan – Paul Drinkhall | 3:0 (11:8,11:9,15:13) |
20:45 | Jules Rolland – Tamas Lakatos | 3:1 (11:6,11:8,2:11,11:7) |
21:05 | Jakub Zelinka – David Serdaroglu | 3:1 (11:9,11:8,7:11,11:5) |
21:05 | Chen Chien-An – Zheng Sun | 0:3 (5:11,10:12,8:11) |
21:15 | Yew En Koen Pang – Andrea Puppo | 3:1 (11:6,8:11,11:5,11:7) |
International Tournament. Olomouc. Women. Doubles
Time | Players | Score |
---|---|---|
19:15 | Chantal Mantz – Hayeong Kim | 3:2 (10:12,11:5,9:11,11:8,11:5) |
19:30 | Hsing-Yin Liu – Yi Chen | 0:3 (8:11,9:11,9:11) |
19:30 | Barbora Balazova/Hana Matelova – Zdena Blaskova/Linda Zaderova | 1:3 (8:11,8:11,11:8,8:11) |
19:45 | Yu-Wen Huang – Byeolnim Kim/Nayeong Kim | 1:3 (12:14,5:11,11:6,9:11) |
19:55 | Anna Hursey/Liam Pitchford – Natalia Bajor/Tatiana Kukulkova | 3:0 (11:9,11:8,11:7) |
19:55 | Ivana Malobabic – Helena Sommerova | 3:1 (11:8,11:7,7:11,11:7) |