Table tennis results
Setka Cup
Masters. Poland
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Grzegorz Plawski – Marcin Witucki | 4:0 (11:2,11:6,11:8,11:7) |
00:00 | Mateusz Gaciarski – Dawid Bialecki | 4:1 (11:8,13:11,8:11,12:10,11:9) |
00:00 | Rafal Zglinski – Rafal Zglinski | 3:4 (11:8,9:11,11:6,7:11,12:10,7:11,7:11) |
00:22 | Przemyslaw Swiatek – Boguslaw Tymejczyk | 4:1 (11:8,11:9,11:5,6:11,12:10) |
00:26 | Jakub Wojdat – Dawid Bialecki | 0:4 (12:14,5:11,6:11,6:11) |
00:44 | Grzegorz Plawski – Boguslaw Tymejczyk | 4:3 (6:11,11:7,11:7,10:12,11:7,5:11,11:7) |
00:50 | Rafal Zglinski – Mateusz Cichorski | 2:4 (16:14,11:6,10:12,8:11,13:15,9:11) |
00:55 | Wiktor Szczygiel – Mateusz Gaciarski | 1:4 (9:11,11:8,6:11,7:11,11:13) |
01:10 | Blazej Podolski – Piotr Karpienia | 4:0 (11:3,11:5,11:2,11:5) |
01:18 | Przemyslaw Swiatek – Marcin Witucki | 3:4 (11:9,11:9,11:7,11:13,5:11,11:13,6:11) |
01:30 | Gabriel Arcangel Viloria – Mateusz Swiderski | 4:1 (11:7,11:8,5:11,12:10,11:9) |
01:37 | Rafal Zglinski – Jakub Majewski | 2:4 (7:11,7:11,12:10,4:11,11:9,6:11) |
01:53 | Blazej Podolski – Mateusz Swiderski | 1:4 (11:3,6:11,8:11,8:11,7:11) |
01:58 | Grzegorz Plawski – Przemyslaw Swiatek | 2:4 (8:11,9:11,7:11,11:6,12:10,8:11) |
02:00 | Marek Krymski – Piotr Michalski M. | 4:0 (11:9,11:7,11:5,11:7) |
02:16 | Rafal Zglinski – Rafal Zglinski | 2:4 (8:11,9:11,6:11,11:7,12:10,9:11) |
02:20 | Gabriel Arcangel Viloria – Piotr Karpienia | 4:0 (11:4,11:3,11:4,11:8) |
02:22 | Mateusz Szczepanski – Norbert Zielony | 4:3 (11:6,11:6,8:11,3:11,11:8,4:11,11:9) |
02:29 | Boguslaw Tymejczyk – Marcin Witucki | 1:4 (11:4,10:12,7:11,3:11,5:11) |
02:37 | Blazej Podolski – Gabriel Arcangel Viloria | 2:4 (6:11,11:9,11:9,6:11,8:11,11:13) |
02:53 | Boguslaw Tymejczyk – Przemyslaw Swiatek | 3:4 (11:6,12:14,11:3,12:10,5:11,9:11,5:11) |
02:59 | Marek Krymski – Norbert Zielony | 4:2 (9:11,11:9,13:11,11:9,8:11,11:9) |
03:02 | Mateusz Cichorski – Jakub Majewski | 4:1 (11:6,10:12,11:6,11:9,11:8) |
03:14 | Mateusz Swiderski – Piotr Karpienia | 4:3 (8:11,11:4,11:8,11:6,9:11,7:11,12:10) |
03:26 | Marcin Witucki – Grzegorz Plawski | 4:2 (11:5,10:12,8:11,11:7,11:6,11:7) |
03:36 | Mateusz Szczepanski – Piotr Michalski M. | 4:2 (11:5,11:4,6:11,11:2,7:11,12:10) |
03:48 | Piotr Karpienia – Gabriel Arcangel Viloria | 1:4 (7:11,12:14,11:8,8:11,4:11) |
04:01 | Boguslaw Tymejczyk – Grzegorz Plawski | 0:4 (6:11,8:11,11:13,8:11) |
04:02 | Marek Krymski – Mateusz Szczepanski | 0:4 (10:12,7:11,9:11,6:11) |
04:24 | Marcin Witucki – Przemyslaw Swiatek | 4:0 (11:9,11:6,11:6,11:9) |
04:25 | Mateusz Swiderski – Blazej Podolski | 4:0 (11:5,11:5,14:12,13:11) |
04:26 | Norbert Zielony – Piotr Michalski M. | 2:4 (8:11,9:11,12:10,11:6,8:11,10:12) |
04:46 | Piotr Karpienia – Blazej Podolski | 4:1 (11:8,11:7,6:11,11:9,11:7) |
04:56 | Norbert Zielony – Mateusz Szczepanski | 1:4 (6:11,9:11,6:11,11:9,7:11) |
05:15 | Mateusz Swiderski – Gabriel Arcangel Viloria | 4:3 (6:11,11:3,11:8,11:7,8:11,10:12,11:9) |
05:35 | Piotr Michalski M. – Marek Krymski | 2:4 (11:9,7:11,11:6,6:11,8:11,5:11) |
05:59 | Piotr Michalski M. – Norbert Zielony | 2:4 (11:4,8:11,9:11,11:6,8:11,9:11) |
06:00 | Michal Zylinski – Aleksander Majchrzak | 1:4 (11:8,10:12,7:11,8:11,11:13) |
06:30 | Marek Borowski – Mateusz Ponikowski | 4:1 (11:9,11:9,7:11,11:8,11:8) |
06:34 | Mateusz Szczepanski – Marek Krymski | 4:2 (11:8,3:11,5:11,11:7,11:4,13:11) |
06:57 | Michal Zylinski – Mateusz Ponikowski | 4:2 (5:11,6:11,11:9,11:7,11:9,11:6) |
07:00 | Jacek Koziarski – Maksymilian Nawarski | 3:4 (7:11,11:4,7:11,11:6,13:15,11:9,10:12) |
07:33 | Marek Borowski – Aleksander Majchrzak | 4:3 (11:9,11:7,11:13,13:15,11:4,2:11,11:6) |
07:40 | Piotr Jaroszewski – Lukasz Madej | 4:3 (6:11,8:11,12:10,11:6,11:4,6:11,11:8) |
08:00 | Jakub Szczypek – Rafal Kujawa | 4:0 (11:8,12:10,11:6,11:5) |
08:10 | Jacek Koziarski – Lukasz Madej | 4:2 (5:11,11:5,6:11,11:2,11:7,11:6) |
08:12 | Michal Zylinski – Marek Borowski | 4:2 (8:11,15:13,8:11,11:4,11:9,11:6) |
08:22 | Juan Arias – Marcin Blachnik | 2:4 (11:5,9:11,8:11,11:6,6:11,9:11) |
08:45 | Piotr Jaroszewski – Maksymilian Nawarski | 4:2 (11:9,10:12,8:11,11:3,13:11,12:10) |
08:51 | Mateusz Ponikowski – Aleksander Majchrzak | 2:4 (11:7,11:5,10:12,6:11,4:11,10:12) |
08:55 | Jakub Szczypek – Marcin Blachnik | 0:4 (3:11,6:11,8:11,8:11) |
09:01 | Dawid Papuga – Tomasz Wojewodzki | 4:3 (11:6,9:11,11:5,11:8,9:11,5:11,11:4) |
09:15 | Jacek Koziarski – Piotr Jaroszewski | 4:0 (11:8,13:11,12:10,11:4) |
09:26 | Marek Borowski – Michal Zylinski | 3:4 (10:12,11:9,11:5,11:7,6:11,3:11,4:11) |
09:28 | Juan Arias – Rafal Kujawa | 2:4 (11:7,14:16,10:12,11:9,3:11,2:11) |
09:39 | Boguslaw Tymejczyk – Pawel Jaskolski | 0:4 (5:11,8:11,12:14,11:13) |
09:45 | Lukasz Madej – Maksymilian Nawarski | 2:4 (9:11,11:7,13:11,7:11,9:11,6:11) |
10:00 | Jakub Szczypek – Juan Arias | 4:1 (14:12,7:11,11:6,11:4,11:2) |
10:11 | Dawid Papuga – Pawel Jaskolski | 4:1 (11:9,11:6,11:4,3:11,11:5) |
10:11 | Aleksander Majchrzak – Mateusz Ponikowski | 1:4 (3:11,10:12,11:9,11:13,7:11) |
10:15 | Lukasz Madej – Jacek Koziarski | 1:4 (11:13,11:7,2:11,10:12,7:11) |
10:27 | Marcin Blachnik – Rafal Kujawa | 4:2 (11:8,11:7,8:11,9:11,11:6,11:9) |
10:39 | Boguslaw Tymejczyk – Tomasz Wojewodzki | 3:4 (6:11,11:9,11:8,7:11,10:12,11:8,9:11) |
10:41 | Aleksander Majchrzak – Marek Borowski | 2:4 (14:12,14:16,9:11,11:5,7:11,5:11) |
10:45 | Maksymilian Nawarski – Piotr Jaroszewski | 3:4 (7:11,12:10,11:6,7:11,5:11,12:10,7:11) |
11:03 | Marcin Blachnik – Juan Arias | 4:3 (11:5,5:11,11:6,13:11,7:11,15:17,11:3) |
11:19 | Dawid Papuga – Boguslaw Tymejczyk | 4:2 (11:7,9:11,11:6,11:4,8:11,11:4) |
11:25 | Mateusz Ponikowski – Michal Zylinski | 2:4 (11:7,11:3,3:11,8:11,9:11,9:11) |
11:35 | Maksymilian Nawarski – Lukasz Madej | 2:4 (5:11,14:12,7:11,6:11,11:4,5:11) |
11:53 | Rafal Kujawa – Jakub Szczypek | 1:4 (3:11,2:11,8:11,11:6,6:11) |
11:59 | Pawel Jaskolski – Tomasz Wojewodzki | 0:4 (6:11,9:11,7:11,4:11) |
12:00 | Piotr Jaroszewski – Jacek Koziarski | 2:4 (7:11,9:11,11:6,7:11,11:7,10:12) |
12:00 | Adam Klosinski – Michal Wojewodka | 4:3 (11:7,11:7,14:16,11:9,14:16,4:11,11:9) |
12:19 | Rafal Kujawa – Juan Arias | 4:2 (11:9,2:11,11:8,11:6,7:11,11:4) |
12:23 | Boguslaw Tymejczyk – Dawid Papuga | 3:4 (8:11,11:7,11:6,6:11,11:5,3:11,9:11) |
12:49 | Marcin Blachnik – Jakub Szczypek | 1:4 (5:11,8:11,11:9,4:11,8:11) |
12:50 | Igor Franc – Michal Markowski | 0:4 (7:11,9:11,7:11,6:11) |
13:00 | Dawid Bialecki – Wiktor Szczygiel | 2:4 (11:1,11:8,3:11,6:11,8:11,7:11) |
13:11 | Adam Klosinski – Michal Markowski | 4:3 (11:6,11:1,10:12,6:11,11:6,10:12,11:4) |
13:11 | Tomasz Wojewodzki – Pawel Jaskolski | 4:0 (11:8,11:7,11:9,11:7) |
13:33 | Mateusz Gaciarski – Mateusz Szczepanski | 2:4 (4:11,11:6,11:7,11:13,9:11,6:11) |
13:39 | Pawel Jaskolski – Boguslaw Tymejczyk | 4:0 (11:8,13:11,11:4,11:8) |
13:47 | Igor Franc – Michal Wojewodka | 1:4 (7:11,11:13,11:8,1:11,6:11) |
14:00 | Artur Stanisz – Przemyslaw Januszko | 4:1 (11:8,17:15,11:8,4:11,11:8) |
14:07 | Tomasz Wojewodzki – Dawid Papuga | 4:3 (11:7,11:7,6:11,9:11,4:11,13:11,19:17) |
14:10 | Adam Klosinski – Igor Franc | 4:0 (11:9,11:5,11:3,11:5) |
14:10 | Dawid Bialecki – Mateusz Szczepanski | 4:2 (11:8,11:8,10:12,5:11,11:2,11:8) |
14:30 | Marcin Galazka – Mateusz Cichorski | 2:4 (6:11,11:8,5:11,11:7,6:11,9:11) |
14:34 | Michal Markowski – Michal Wojewodka | 1:4 (11:9,12:14,4:11,4:11,3:11) |
14:41 | Mateusz Gaciarski – Wiktor Szczygiel | 4:1 (11:8,3:11,11:6,11:9,11:3) |
14:56 | Artur Stanisz – Mateusz Cichorski | 4:0 (11:7,12:10,11:6,16:14) |
15:00 | Jakub Warpas – Mariusz Saluda | 2:4 (7:11,11:8,8:11,11:8,9:11,9:11) |
15:05 | Dawid Bialecki – Mateusz Gaciarski | 2:4 (3:11,7:11,11:7,10:12,11:8,7:11) |
15:08 | Igor Franc – Adam Klosinski | 0:4 (3:11,1:11,5:11,3:11) |
15:20 | Marcin Galazka – Przemyslaw Januszko | 4:1 (12:10,7:11,11:4,13:11,11:5) |
15:30 | Michal Wojewodka – Michal Markowski | 4:1 (16:14,11:6,11:8,7:11,11:8) |
15:35 | Piotr Sekala – Przemyslaw Salacinski | 4:2 (11:6,11:5,11:6,6:11,8:11,11:6) |
15:38 | Mateusz Szczepanski – Wiktor Szczygiel | 1:4 (14:16,11:13,5:11,11:4,9:11) |
15:43 | Artur Stanisz – Marcin Galazka | 4:1 (12:10,12:10,12:10,5:11,11:9) |
16:05 | Michal Markowski – Igor Franc | 4:0 (11:5,11:3,11:1,11:4) |
16:05 | Jakub Warpas – Przemyslaw Salacinski | 4:0 (11:8,12:10,11:5,11:9) |
16:11 | Mateusz Szczepanski – Mateusz Gaciarski | 4:0 (13:11,11:8,11:6,11:9) |
16:13 | Mateusz Cichorski – Przemyslaw Januszko | 1:4 (11:7,6:11,5:11,9:11,6:11) |
16:24 | Michal Wojewodka – Adam Klosinski | 1:4 (4:11,7:11,8:11,11:4,8:11) |
16:30 | Piotr Sekala – Mariusz Saluda | 2:4 (9:11,8:11,11:8,6:11,11:7,3:11) |
16:40 | Mateusz Cichorski – Artur Stanisz | 2:4 (7:11,12:14,11:9,7:11,11:8,8:11) |
16:47 | Wiktor Szczygiel – Dawid Bialecki | 2:4 (7:11,11:4,11:6,5:11,7:11,12:14) |
17:00 | Jakub Warpas – Piotr Sekala | 2:4 (8:11,5:11,8:11,11:8,11:8,10:12) |
17:13 | Wiktor Szczygiel – Mateusz Gaciarski | 0:4 (7:11,3:11,9:11,9:11) |
17:17 | Przemyslaw Januszko – Marcin Galazka | 0:4 (7:11,6:11,10:12,7:11) |
17:30 | Jaroslaw Drozdowski – Mariusz Janiszewski | 1:4 (7:11,11:7,5:11,9:11,8:11) |
17:33 | Przemyslaw Januszko – Mateusz Cichorski | 4:2 (9:11,11:8,5:11,11:4,11:8,11:5) |
17:35 | Przemyslaw Salacinski – Mariusz Saluda | 3:4 (16:14,8:11,9:11,6:11,11:5,12:10,15:17) |
17:46 | Mateusz Szczepanski – Dawid Bialecki | 2:4 (9:11,11:7,8:11,4:11,11:8,8:11) |
17:57 | Ireneusz Lanser – Tomasz Bednarski | 2:4 (9:11,11:8,8:11,11:4,7:11,6:11) |
18:00 | Marcin Galazka – Artur Stanisz | 4:3 (11:9,9:11,11:1,5:11,11:7,3:11,11:3) |
18:00 | Kamil Dziadek – Tomasz Tomaszuk | 3:4 (13:11,16:18,9:11,11:8,13:11,1:11,8:11) |
18:10 | Piotr Sekala – Jakub Warpas | 3:4 (5:11,10:12,11:9,11:7,16:14,6:11,7:11) |
18:30 | Mariusz Janiszewski – Ireneusz Lanser | 4:2 (11:6,5:11,7:11,11:9,11:8,11:8) |
18:35 | Lukasz Grzyb – Michal Korycki | 4:3 (7:11,9:11,9:11,11:7,11:7,11:7,11:5) |
18:59 | Tomasz Bednarski – Jaroslaw Drozdowski | 4:1 (11:4,14:16,11:6,11:4,12:10) |
19:00 | Mariusz Saluda – Przemyslaw Salacinski | 2:4 (11:3,5:11,11:5,19:21,7:11,7:11) |
19:10 | Kamil Dziadek – Michal Korycki | 4:0 (11:8,11:3,11:7,11:5) |
19:25 | Jaroslaw Drozdowski – Ireneusz Lanser | 3:4 (9:11,11:4,9:11,11:5,10:12,11:9,6:11) |
19:30 | Mariusz Saluda – Piotr Sekala | 4:3 (11:7,8:11,10:12,6:11,11:5,12:10,14:12) |
19:33 | Lukasz Grzyb – Tomasz Tomaszuk | 3:4 (11:9,20:22,11:9,6:11,11:4,5:11,10:12) |
19:55 | Kamil Dziadek – Lukasz Grzyb | 4:2 (11:8,11:3,8:11,11:9,10:12,11:8) |
19:58 | Mariusz Janiszewski – Tomasz Bednarski | 1:4 (11:13,12:10,2:11,8:11,11:13) |
20:00 | Jacek Madej – Robert Niewiadomski | 2:4 (10:12,5:11,10:12,11:2,11:6,8:11) |
20:15 | Przemyslaw Salacinski – Jakub Warpas | 3:4 (11:9,4:11,10:12,11:9,6:11,11:7,13:15) |
20:29 | Jaroslaw Drozdowski – Tomasz Bednarski | 2:4 (7:11,5:11,4:11,11:8,11:8,6:11) |
20:37 | Marcin Galazka – Mateusz Kozanowski | 4:3 (11:13,11:6,6:11,11:3,13:11,8:11,11:6) |
20:56 | Ireneusz Lanser – Mariusz Janiszewski | 4:2 (11:13,11:8,5:11,12:10,11:5,11:8) |
20:58 | Grzegorz Plawski – Pawel Batruk | 4:1 (11:8,10:12,11:5,11:8,11:5) |
21:12 | Tomasz Tomaszuk – Kamil Dziadek | 3:4 (8:11,7:11,11:9,15:13,11:13,11:8,10:12) |
21:13 | Jacek Madej – Mateusz Kozanowski | 4:1 (13:11,11:6,4:11,11:5,11:6) |
21:20 | Mariusz Janiszewski – Jaroslaw Drozdowski | 0:4 (6:11,5:11,6:11,8:11) |
21:22 | Przemyslaw Swiatek – Boguslaw Tymejczyk | 1:4 (7:11,4:11,13:15,11:3,9:11) |
21:44 | Marcin Galazka – Robert Niewiadomski | 4:3 (11:13,11:5,9:11,11:9,11:5,8:11,11:8) |
21:45 | Grzegorz Plawski – Boguslaw Tymejczyk | 4:3 (3:11,11:8,5:11,10:12,11:7,11:8,11:8) |
21:47 | Tomasz Bednarski – Ireneusz Lanser | 4:1 (11:6,11:8,8:11,11:7,11:8) |
21:53 | Lukasz Grzyb – Kamil Dziadek | 1:4 (6:11,6:11,9:11,11:4,3:11) |
22:16 | Przemyslaw Swiatek – Pawel Batruk | 2:4 (6:11,11:8,3:11,13:11,7:11,1:11) |
22:22 | Tomasz Tomaszuk – Lukasz Grzyb | 4:3 (11:7,7:11,11:9,7:11,11:13,11:5,11:5) |
22:29 | Jacek Madej – Marcin Galazka | 0:4 (6:11,6:11,9:11,7:11) |
22:46 | Grzegorz Plawski – Przemyslaw Swiatek | 3:4 (10:12,2:11,11:5,6:11,11:9,11:9,10:12) |
22:54 | Mateusz Kozanowski – Robert Niewiadomski | 4:3 (11:9,11:7,5:11,13:11,5:11,6:11,11:6) |
22:58 | Kamil Dziadek – Tomasz Tomaszuk | 4:0 (11:9,11:5,11:9,12:10) |
23:24 | Boguslaw Tymejczyk – Pawel Batruk | 0:4 (12:14,2:11,6:11,3:11) |
23:34 | Marcin Galazka – Jacek Madej | 4:2 (9:11,11:8,11:9,11:9,9:11,11:9) |
23:43 | Przemyslaw Swiatek – Grzegorz Plawski | 0:4 (5:11,6:11,6:11,12:14) |
Armenia. ITT Cup. Group B
Pro League
TT-Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Adam Kral – Adam Kral | 0:3 (11:13,7:11,9:11) |
00:15 | Jakub Rolik – Marek Teiml | 0:3 (2:11,8:11,7:11) |
00:25 | Maxim Suvorov – Filip Nemec | 3:2 (4:11,11:7,11:9,3:11,13:11) |
00:30 | Jaroslav Brynych – Marek Dlask | 2:3 (4:11,11:9,8:11,11:2,5:11) |
01:00 | Adam Kral – Adam Kral | 0:3 (7:11,7:11,8:11) |
01:00 | Vladimir Libovicky – Ales Zacharda | 1:3 (11:7,10:12,7:11,6:11) |
01:15 | Filip Nemec – Jachym Zacharda | 1:3 (11:6,9:11,5:11,8:11) |
01:30 | Vaclav Nadvornik – Maxim Suvorov | 3:2 (11:3,9:11,11:9,9:11,11:6) |
09:00 | Jan Spiegel – David Mutl | 2:3 (8:11,11:5,15:13,7:11,9:11) |
09:50 | Vojtech Hruska – Zdenek Bulin | 3:2 (11:8,9:11,9:11,11:8,11:9) |
09:55 | Zdenek Dusek – Jan Slavicek | 0:3 (5:11,8:11,7:11) |
10:15 | Jan Trefny – Ondrej Knazik | 2:3 (11:8,11:9,2:11,5:11,5:11) |
10:15 | Jan Spiegel – Zdenek Bulin | 3:1 (6:11,11:4,11:7,11:9) |
10:50 | David Mutl – Vojtech Hruska | 2:3 (7:11,6:11,11:9,11:7,8:11) |
10:55 | Zdenek Dusek – Ondrej Knazik | 1:3 (4:11,2:11,11:7,3:11) |
11:15 | Jan Slavicek – Jan Trefny | 2:3 (1:11,6:11,13:11,11:9,9:11) |
11:20 | Jan Spiegel – Vojtech Hruska | 3:0 (11:6,11:1,14:12) |
11:45 | Zdenek Dusek – Jan Trefny | 1:3 (11:8,6:11,8:11,7:11) |
11:50 | Zdenek Bulin – David Mutl | 3:2 (3:11,11:6,8:11,11:5,11:6) |
12:15 | Ondrej Knazik – Jan Slavicek | 3:1 (11:7,14:16,11:5,11:8) |
12:45 | Jan Slavicek – Zdenek Dusek | 3:1 (11:2,11:6,10:12,11:3) |
13:00 | Jan Spiegel – Vojtech Hruska | 0:3 (9:11,3:11,8:11) |
13:15 | Ondrej Knazik – Jan Trefny | 3:1 (7:11,11:7,11:6,11:3) |
13:15 | Jakub Rolik – Tomas Rein | 0:3 (6:11,10:12,10:12) |
13:30 | Vladimir Libovicky – Adam Kosacky | 0:3 (9:11,7:11,4:11) |
13:55 | Radek Muller – Jan Trefny | 2:3 (7:11,3:11,11:7,12:10,10:12) |
14:00 | Jakub Rolik – Adam Kosacky | 3:2 (10:12,7:11,15:13,11:7,11:8) |
14:25 | Bohuslav Budik – Ondrej Knazik | 2:3 (2:11,11:9,11:5,6:11,9:11) |
14:45 | Radek Muller – Ondrej Knazik | 3:0 (11:6,12:10,13:11) |
14:50 | Tomas Rein – Vladimir Libovicky | 1:3 (11:3,9:11,9:11,4:11) |
15:00 | Jakub Rolik – Vladimir Libovicky | 3:1 (11:7,11:8,3:11,11:8) |
15:25 | Jan Trefny – Bohuslav Budik | 1:3 (11:8,11:13,9:11,5:11) |
15:50 | Adam Kosacky – Tomas Rein | 1:3 (14:12,3:11,8:11,8:11) |
15:55 | Radek Muller – Bohuslav Budik | 2:3 (11:9,9:11,11:9,9:11,8:11) |
16:15 | Adam Kosacky – Vladimir Libovicky | 3:1 (11:9,11:4,8:11,11:5) |
16:25 | Ondrej Knazik – Jan Trefny | 1:3 (11:9,9:11,8:11,6:11) |
16:45 | Tomas Rein – Jakub Rolik | 3:1 (11:4,8:11,11:6,11:2) |
17:00 | Radek Muller – Ondrej Knazik | 2:3 (11:7,8:11,8:11,11:5,7:11) |
17:15 | Radek Zeman – Jaroslav Sprongl | 3:0 (11:6,11:7,11:4) |
17:30 | Bohuslav Budik – Jan Trefny | 2:3 (4:11,11:9,6:11,11:9,5:11) |
17:30 | Jonas Kulveit – Adam Kral | 3:1 (1:11,11:1,11:5,11:7) |
17:45 | Vladimir Svoboda – David Nosek | 1:3 (1:11,8:11,12:10,7:11) |
17:55 | Marek Kulisek – Marek Teiml | 3:2 (6:11,7:11,11:8,14:12,11:4) |
18:10 | Martin Vodnansky – Josef Pistora | 2:3 (15:13,7:11,11:4,3:11,7:11) |
18:20 | Radek Zeman – David Nosek | 2:3 (10:12,9:11,11:5,11:4,4:11) |
18:25 | Vaclav Nadvornik – Vaclav Hejda Sr | 3:2 (9:11,11:8,5:11,15:13,12:10) |
18:40 | Jonas Kulveit – Josef Pistora | 0:3 (7:11,10:12,8:11) |
18:45 | Jaroslav Sprongl – Vladimir Svoboda | 2:3 (4:11,11:5,11:8,8:11,3:11) |
18:45 | Marek Kulisek – Vaclav Hejda Sr | 1:3 (6:11,6:11,11:9,5:11) |
19:10 | Adam Kral – Martin Vodnansky | 3:0 (11:3,11:7,11:7) |
19:15 | Radek Zeman – Vladimir Svoboda | 1:3 (5:11,5:11,12:10,7:11) |
19:25 | Marek Teiml – Vaclav Nadvornik | 3:1 (5:11,11:5,11:8,11:9) |
19:40 | Jonas Kulveit – Martin Vodnansky | 3:0 (11:1,11:8,11:1) |
19:45 | Marek Kulisek – Vaclav Nadvornik | 2:3 (11:6,11:13,6:11,11:5,12:14) |
19:50 | David Nosek – Jaroslav Sprongl | 3:1 (11:6,9:11,11:8,11:7) |
20:00 | Josef Pistora – Adam Kral | 0:3 (6:11,9:11,6:11) |
20:15 | Radek Zeman – Jaroslav Sprongl | 3:2 (9:11,8:11,11:9,12:10,13:11) |
20:15 | Vaclav Hejda Sr – Marek Teiml | 1:3 (7:11,11:9,6:11,10:12) |
20:45 | Adam Kral – Josef Pistora | 3:2 (11:2,11:6,6:11,7:11,11:5) |
20:45 | David Nosek – Vladimir Svoboda | 3:2 (14:12,11:4,4:11,7:11,12:10) |
21:00 | Vaclav Hejda Sr – Marek Kulisek | 2:3 (11:6,9:11,11:7,8:11,6:11) |
21:20 | Jaroslav Brynych – Marek Dlask | 0:3 (8:11,11:13,8:11) |
21:25 | Marek Teiml – Vaclav Nadvornik | 3:1 (11:6,11:9,4:11,12:10) |
21:30 | Jan Hrncir – Martin Kocvara | 0:3 (7:11,8:11,7:11) |
21:45 | Michal Nemec – Adam Kral | 3:2 (7:11,11:6,5:11,11:8,11:8) |
21:55 | Jachym Sebl – Zdenek Muhlhauser | 3:1 (11:7,11:8,7:11,11:7) |
22:00 | David Nosek – Marek Teiml | 3:2 (10:12,7:11,11:7,11:8,11:7) |
22:15 | Daniel Vojna – Vojtech Koutnik | 3:1 (11:9,8:11,12:10,11:7) |
22:15 | Jaroslav Brynych – Adam Kral | 1:3 (5:11,5:11,11:5,5:11) |
22:40 | Jan Hrncir – Marek Teiml | 0:3 (9:11,4:11,4:11) |
22:50 | Marek Dlask – Michal Nemec | 3:1 (11:8,11:9,4:11,11:9) |
22:55 | Jachym Sebl – Vojtech Koutnik | 0:3 (6:11,9:11,16:18) |
23:00 | Martin Kocvara – David Nosek | 0:3 (8:11,8:11,4:11) |
23:20 | Jaroslav Brynych – Michal Nemec | 3:0 (11:7,11:5,11:8) |
23:25 | Zdenek Muhlhauser – Daniel Vojna | 3:2 (11:7,6:11,5:11,13:11,13:11) |
23:30 | Jan Hrncir – David Nosek | 3:1 (11:9,6:11,11:7,11:7) |
23:45 | Adam Kral – Marek Dlask | 3:2 (11:6,11:8,14:16,5:11,11:6) |
23:55 | Jachym Sebl – Daniel Vojna | 3:1 (11:9,2:11,11:7,11:7) |
Setka Cup. Moldova
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Ivan Dubchak – Yurii Kovik | 1:3 (10:12,11:9,8:11,10:12) |
00:15 | Vyacheslav Mutu – Serghei Mirciu | 3:1 (11:6,8:11,11:5,12:10) |
00:30 | Iliya Sulima – Cristian Bambuleac | 3:2 (11:3,9:11,13:11,8:11,12:10) |
00:45 | Ilarion Mokryak – Vitaly Pleskach | 1:3 (5:11,11:7,12:14,9:11) |
01:00 | Ivan Dubchak – Iliya Sulima | 3:2 (12:14,12:10,11:4,10:12,11:6) |
01:25 | Ilarion Mokryak – Serghei Mirciu | 2:3 (11:6,7:11,11:2,7:11,6:11) |
01:30 | Yurii Kovik – Cristian Bambuleac | 3:0 (11:8,11:5,11:7) |
01:55 | Vitaly Pleskach – Vyacheslav Mutu | 3:0 (11:4,11:6,13:11) |
02:00 | Cristian Bambuleac – Iliya Sulima | 1:3 (9:11,9:11,11:8,3:11) |
02:30 | Yurii Kovik – Ivan Dubchak | 3:2 (11:5,11:7,6:11,11:13,11:6) |
03:00 | Fiodor Ghimp – Dmitry Kulagin | 3:2 (8:11,11:8,11:4,9:11,11:9) |
03:30 | Veaceslav Sirbu – Dumitru Butnaru | 3:0 (12:10,11:7,11:5) |
04:00 | Fiodor Ghimp – Dumitru Butnaru | 3:0 (14:12,11:6,11:7) |
04:30 | Veaceslav Sirbu – Dmitry Kulagin | 3:1 (6:11,11:4,12:10,11:4) |
05:00 | Fiodor Ghimp – Veaceslav Sirbu | 3:2 (11:8,9:11,11:6,9:11,11:5) |
05:30 | Dumitru Butnaru – Dmitry Kulagin | 1:3 (11:13,11:3,7:11,9:11) |
06:05 | Veaceslav Sirbu – Fiodor Ghimp | 2:3 (8:11,11:7,11:9,9:11,7:11) |
06:35 | Dmitry Kulagin – Dumitru Butnaru | 3:1 (11:7,5:11,12:10,11:4) |
15:00 | Serghei Mirciu – Vyacheslav Mutu | 3:2 (6:11,11:7,3:11,13:11,11:7) |
15:30 | Vyacheslav Mutu – Ilarion Mokryak | 3:2 (8:11,11:6,11:2,4:11,12:10) |
16:00 | Serghei Mirciu – Ilarion Mokryak | 3:1 (7:11,11:7,14:12,17:15) |
16:30 | Vyacheslav Mutu – Vyacheslav Mutu | 3:2 (12:10,12:14,13:11,6:11,11:9) |
17:00 | Serghei Mirciu – Vyacheslav Mutu | 3:1 (11:7,11:4,7:11,13:11) |
17:30 | Ilarion Mokryak – Vyacheslav Mutu | 1:3 (3:11,13:11,3:11,8:11) |
18:00 | Vyacheslav Mutu – Serghei Mirciu | 2:3 (14:12,11:9,6:11,10:12,3:11) |
18:15 | Vadim Burucenco – Oleg Bucos | 3:2 (11:6,11:13,4:11,11:5,11:8) |
18:30 | Vyacheslav Mutu – Ilarion Mokryak | 3:2 (11:5,3:11,11:6,7:11,11:9) |
18:45 | Yurii Sharapanovsky – Serghei Maftei | 3:1 (11:13,11:6,11:6,11:8) |
19:00 | Victor Turcan – Ilya Uzun | 0:3 (8:11,6:11,10:12) |
19:15 | Vadim Burucenco – Serghei Maftei | 3:0 (11:7,11:8,11:8) |
19:30 | Denis Krymsky – Maksim Unguryan | 1:3 (6:11,11:5,6:11,8:11) |
19:45 | Yurii Sharapanovsky – Oleg Bucos | 0:3 (8:11,5:11,8:11) |
20:00 | Victor Turcan – Maksim Unguryan | 1:3 (10:12,9:11,11:7,8:11) |
20:15 | Vadim Burucenco – Yurii Sharapanovsky | 3:0 (11:9,11:6,12:10) |
20:30 | Denis Krymsky – Ilya Uzun | 0:3 (10:12,10:12,5:11) |
20:45 | Serghei Maftei – Oleg Bucos | 3:0 (11:9,11:7,11:3) |
21:00 | Victor Turcan – Denis Krymsky | 2:3 (6:11,10:12,11:6,11:6,10:12) |
21:15 | Oleg Bucos – Yurii Sharapanovsky | 3:0 (11:6,11:5,11:9) |
21:30 | Maksim Unguryan – Ilya Uzun | 1:3 (12:10,8:11,8:11,9:11) |
21:45 | Serghei Maftei – Vadim Burucenco | 3:2 (11:7,13:11,8:11,7:11,11:9) |
22:10 | Denis Krymsky – Victor Turcan | 2:3 (9:11,11:9,8:11,11:6,10:12) |
22:15 | Leonid Kalev – Sergiu Barancean | 3:2 (7:11,8:11,11:7,11:6,13:11) |
22:40 | Ilya Uzun – Maksim Unguryan | 2:3 (12:10,12:10,9:11,7:11,7:11) |
22:45 | Vadim Urechean – Mihail Copusciu | 2:3 (11:5,9:11,9:11,11:8,8:11) |
23:00 | Serhey Shkepu – Evgheni Cilcic | 2:3 (5:11,8:11,11:6,11:6,5:11) |
23:15 | Leonid Kalev – Mihail Copusciu | 3:0 (11:5,11:3,11:8) |
23:30 | Igor Choklya – Serhey Zop | 3:2 (11:9,11:6,9:11,10:12,11:3) |
23:45 | Vadim Urechean – Sergiu Barancean | 2:3 (10:12,11:7,11:5,4:11,6:11) |
TT-Cup. Poland
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Andrzej Krezel – Grzegorz Mucha | 2:3 (11:13,11:3,4:11,11:2,6:11) |
00:30 | Blazej Gola – Andrzej Krezel | 1:3 (5:11,4:11,11:9,4:11) |
01:30 | Krzysztof Zapala – Michal Szostak | 3:0 (12:10,11:3,11:6) |
02:00 | Emil Michalski – Jerzy Kuzmicz | 3:1 (11:9,9:11,13:11,11:6) |
02:15 | Piotr Morawski – Lukasz Buklat | 0:3 (9:11,8:11,5:11) |
02:45 | Mateusz Mleczko – Jerzy Kuzmicz | 1:3 (7:11,13:11,8:11,6:11) |
03:15 | Emil Michalski – Piotr Morawski | 0:3 (7:11,8:11,8:11) |
03:45 | Mateusz Mleczko – Lukasz Buklat | 0:3 (5:11,8:11,7:11) |
04:30 | Piotr Morawski – Jerzy Kuzmicz | 0:3 (7:11,7:11,8:11) |
04:45 | Mateusz Mleczko – Piotr Morawski | 1:3 (11:13,4:11,12:10,5:11) |
05:15 | Emil Michalski – Lukasz Buklat | 3:1 (12:10,11:9,5:11,11:8) |
05:45 | Mateusz Mleczko – Emil Michalski | 1:3 (12:10,7:11,4:11,10:12) |
06:15 | Lukasz Buklat – Jerzy Kuzmicz | 2:3 (11:5,8:11,5:11,11:7,7:11) |
07:00 | Lukasz Buklat – Piotr Morawski | 3:2 (4:11,11:4,11:13,11:5,11:9) |
07:30 | Emil Michalski – Jerzy Kuzmicz | 1:3 (9:11,9:11,11:8,7:11) |
08:00 | Michal Szostak – Bartlomiej Mrugala | 2:3 (11:7,11:6,12:14,8:11,8:11) |
08:30 | Jan Masternak – Damian Bucko | 3:2 (11:5,14:12,8:11,10:12,11:9) |
09:00 | Dawid Pelczar – Rafal Stapor | 0:3 (9:11,7:11,7:11) |
09:00 | Michal Lysakowski – Adam Gdula | 3:0 (11:8,11:7,11:9) |
09:30 | Michal Szostak – Damian Bucko | 0:3 (4:11,3:11,5:11) |
09:30 | Maciej Kolek – Pawel Gola | 3:2 (11:8,11:8,8:11,3:11,15:13) |
10:00 | Rafal Stapor – Bartlomiej Mrugala | 3:0 (11:5,11:5,11:4) |
10:05 | Michal Lysakowski – Pawel Gola | 2:3 (11:8,11:9,5:11,3:11,6:11) |
10:30 | Jan Masternak – Dawid Pelczar | 2:3 (4:11,11:5,6:11,13:11,7:11) |
10:35 | Adam Gdula – Maciej Kolek | 3:2 (6:11,11:8,11:7,10:12,11:7) |
11:00 | Michal Szostak – Rafal Stapor | 2:3 (11:5,11:3,6:11,7:11,9:11) |
11:00 | Michal Lysakowski – Maciej Kolek | 1:3 (9:11,8:11,11:5,8:11) |
11:30 | Dawid Pelczar – Damian Bucko | 3:1 (11:5,11:7,11:13,12:10) |
11:35 | Pawel Gola – Adam Gdula | 1:3 (11:4,8:11,7:11,7:11) |
12:00 | Pawel Gola – Michal Lysakowski | 3:0 (12:10,11:7,11:3) |
12:00 | Jan Masternak – Bartlomiej Mrugala | 3:2 (9:11,12:10,11:9,9:11,11:0) |
12:30 | Michal Szostak – Dawid Pelczar | 0:3 (7:11,7:11,3:11) |
12:45 | Adam Gdula – Maciej Kolek | 3:0 (11:9,11:9,11:6) |
12:45 | Jan Masternak – Rafal Stapor | 0:3 (9:11,10:12,9:11) |
13:30 | Damian Bucko – Bartlomiej Mrugala | 3:0 (11:6,16:14,11:7) |
14:00 | Michal Szostak – Jan Masternak | 2:3 (11:1,4:11,5:11,11:8,7:11) |
14:30 | Dawid Pelczar – Bartlomiej Mrugala | 3:0 (11:6,11:4,11:5) |
15:00 | Rafal Stapor – Damian Bucko | 3:1 (5:11,11:7,11:4,11:6) |
15:30 | Bartlomiej Mrugala – Michal Szostak | 3:0 (11:9,11:4,11:3) |
15:30 | Franciszek Jastrzebowski – Tomasz Witkowski | 1:3 (5:11,11:3,4:11,11:13) |
16:00 | Jan Masternak – Damian Bucko | 1:3 (4:11,8:11,12:10,8:11) |
16:00 | Jan Molenda – Tomasz Witkowski | 3:1 (11:8,11:6,6:11,11:7) |
16:30 | Rafal Stapor – Dawid Pelczar | 3:1 (12:10,11:9,7:11,11:8) |
16:30 | Mateusz Michta – Denys Kovtanyuk | 2:3 (11:8,5:11,11:6,8:11,8:11) |
17:00 | Michal Szostak – Gracjan Rokita | 3:2 (11:7,9:11,11:8,9:11,11:4) |
17:00 | Tomasz Stachera – Mateusz Michta | 1:3 (9:11,8:11,11:6,4:11) |
17:15 | Bartosz Matachowski – Grzegorz Mucha | 0:3 (8:11,9:11,9:11) |
17:30 | Franciszek Jastrzebowski – Tomasz Stachera | 1:3 (11:8,8:11,9:11,3:11) |
17:45 | Michal Szostak – Grzegorz Mucha | 1:3 (10:12,6:11,11:7,10:12) |
18:00 | Jan Molenda – Mateusz Michta | 1:3 (11:13,11:7,8:11,9:11) |
18:15 | Michal Bracha – Gracjan Rokita | 3:2 (6:11,11:7,11:6,9:11,11:4) |
18:30 | Tomasz Stachera – Tomasz Witkowski | 3:2 (8:11,16:14,6:11,11:7,11:5) |
18:45 | Rafal Ucinski – Michal Bracha | 1:3 (11:7,8:11,9:11,11:13) |
19:30 | Jan Molenda – Tomasz Stachera | 1:3 (7:11,11:8,6:11,8:11) |
19:45 | Michal Szostak – Michal Bracha | 0:3 (5:11,7:11,7:11) |
19:45 | Franciszek Jastrzebowski – Mateusz Michta | 3:2 (6:11,3:11,11:4,11:3,11:8) |
20:15 | Rafal Ucinski – Grzegorz Mucha | 1:3 (6:11,8:11,11:4,5:11) |
20:45 | Jan Molenda – Franciszek Jastrzebowski | 3:1 (14:12,7:11,11:8,12:10) |
21:00 | Bartosz Matachowski – Gracjan Rokita | 1:3 (9:11,12:14,17:15,6:11) |
21:15 | Michal Szostak – Rafal Ucinski | 1:3 (11:8,9:11,10:12,5:11) |
21:30 | Tomasz Stachera – Denys Kovtanyuk | 1:3 (7:11,7:11,11:9,14:16) |
22:00 | Bartosz Matachowski – Michal Bracha | 1:3 (5:11,10:12,11:9,6:11) |
22:00 | Mateusz Michta – Tomasz Witkowski | 0:3 (6:11,11:13,5:11) |
22:30 | Mateusz Michta – Franciszek Jastrzebowski | 3:0 (11:8,11:7,11:7) |
22:30 | Grzegorz Mucha – Gracjan Rokita | 1:3 (13:11,9:11,10:12,9:11) |
22:45 | Michal Szostak – Bartosz Matachowski | 3:2 (5:11,8:11,11:1,11:6,11:8) |
23:05 | Jan Molenda – Tomasz Witkowski | 3:1 (9:11,11:6,11:8,12:10) |
23:15 | Rafal Ucinski – Gracjan Rokita | 2:3 (6:11,11:4,7:11,11:6,9:11) |
23:45 | Michal Bracha – Grzegorz Mucha | 3:1 (14:12,5:11,12:10,11:6) |
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Milan Vrabec – Miroslav Klimenta | 2:3 (4:11,11:9,5:11,11:4,6:11) |
00:00 | Ladislav Svanda – Roman Laznicka | 3:1 (11:9,12:10,3:11,11:5) |
00:00 | Martin Sychra – Vaclav Hruska Sr. | 1:3 (12:10,4:11,6:11,9:11) |
00:00 | Petr Vicherek – Martin Biolek | 3:1 (11:9,6:11,11:6,11:9) |
00:15 | Pavel Stuchlik – Frantisek Trojan | 3:2 (11:3,6:11,6:11,11:9,11:3) |
00:15 | Mihail Trinta – Miroslav Barta | 3:2 (11:2,5:11,7:11,11:8,11:5) |
00:15 | Stepan Vyskocil – Miroslav Cyrus | 3:2 (9:11,11:5,6:11,11:7,14:12) |
00:30 | Rostislav Niezgoda – Martin Biolek | 0:3 (9:11,8:11,8:11) |
00:45 | Petr Vicherek – Pavel Wawrosz | 2:3 (11:9,6:11,14:12,9:11,11:13) |
01:00 | Denis Hofman – Martin Sobisek | 3:1 (11:6,11:13,11:7,11:4) |
01:00 | Jiri Plachy – Frantisek Briza | 0:3 (9:11,8:11,8:11) |
01:15 | Roman Hudeczek – Michal Regner | 3:1 (11:7,6:11,11:9,11:7) |
01:15 | Vladimir Cermak – Tomas Janata | 3:1 (11:7,11:9,6:11,11:5) |
02:00 | Martin Sobisek – Michal Janik | 2:3 (7:11,11:5,6:11,11:6,9:11) |
02:00 | Frantisek Briza – Daniel Kouble | 0:3 (9:11,12:14,9:11) |
02:30 | Denis Hofman – Roman Hudeczek | 0:3 (8:11,10:12,9:11) |
02:30 | Jiri Plachy – Vladimir Cermak | 3:2 (11:7,9:11,8:11,11:4,11:7) |
03:00 | Michal Janik – Michal Regner | 1:3 (7:11,14:12,7:11,10:12) |
03:00 | Daniel Kouble – Tomas Janata | 1:3 (9:11,11:7,7:11,2:11) |
03:15 | Martin Sobisek – Roman Hudeczek | 0:3 (6:11,4:11,6:11) |
03:15 | Frantisek Briza – Vladimir Cermak | 1:3 (9:11,11:4,10:12,8:11) |
04:00 | Tomas Janata – Jiri Plachy | 3:2 (10:12,14:12,11:9,5:11,12:10) |
04:00 | Michal Regner – Denis Hofman | 2:3 (11:6,4:11,11:2,7:11,7:11) |
04:15 | Roman Hudeczek – Michal Janik | 3:0 (11:5,11:4,12:10) |
04:15 | Vladimir Cermak – Daniel Kouble | 3:0 (11:8,11:7,17:15) |
04:45 | Tomas Janata – Frantisek Briza | 1:3 (10:12,10:12,11:7,9:11) |
04:45 | Michal Regner – Martin Sobisek | 3:1 (11:8,8:11,11:9,12:10) |
05:15 | Michal Janik – Denis Hofman | 1:3 (7:11,11:9,5:11,4:11) |
05:15 | Daniel Kouble – Jiri Plachy | 2:3 (11:6,11:5,7:11,9:11,8:11) |
06:00 | Michal Regner – Michal Janik | 3:1 (11:8,5:11,11:3,11:1) |
06:00 | Jiri Plachy – Frantisek Briza | 3:1 (11:2,11:8,11:13,11:6) |
06:15 | Roman Hudeczek – Denis Hofman | 2:3 (8:11,11:9,7:11,11:9,6:11) |
06:30 | Vladimir Cermak – Tomas Janata | 0:3 (6:11,4:11,6:11) |
08:45 | Svatoslav Stempen – Adolf Huttl | 3:2 (6:11,9:11,11:6,11:9,11:7) |
09:00 | Petr Vicherek – Jiri Vesely Sr. | 3:0 (12:10,11:8,11:4) |
09:00 | Milan Kolar – Vladimir Havlicek | 3:0 (11:7,11:4,11:8) |
09:00 | Jaroslav Bresky – Julius Lazar | 3:2 (11:9,8:11,7:11,11:8,11:7) |
09:15 | Radek Limbursky – Jiri Neuman | 1:3 (6:11,14:12,4:11,5:11) |
09:15 | Marek Kostal – Josef Belovsky | 3:0 (11:7,11:5,11:8) |
09:15 | Jiri Stach – Vlastimil Pszczolka | 3:2 (11:9,7:11,16:14,6:11,11:7) |
09:30 | Dalibor Kolek – Jaroslav Prokupek | 1:3 (11:6,13:15,5:11,11:13) |
10:00 | Adolf Huttl – Jiri Stach | 2:3 (11:6,5:11,11:4,8:11,7:11) |
10:00 | Jiri Vesely Sr. – Radek Limbursky | 3:2 (6:11,11:8,7:11,11:6,12:10) |
10:00 | Vladimir Havlicek – Marek Kostal | 3:2 (12:10,19:17,7:11,4:11,11:4) |
10:00 | Julius Lazar – Dalibor Kolek | 0:3 (9:11,7:11,7:11) |
10:30 | Jiri Neuman – Petr Vicherek | 3:0 (13:11,11:7,11:9) |
10:30 | Jaroslav Prokupek – Jaroslav Bresky | 0:3 (7:11,9:11,2:11) |
10:30 | Vlastimil Pszczolka – Svatoslav Stempen | 3:0 (11:9,11:8,11:7) |
10:30 | Josef Belovsky – Milan Kolar | 1:3 (8:11,11:6,7:11,5:11) |
11:00 | Jaroslav Bresky – Dalibor Kolek | 3:2 (12:10,11:7,4:11,8:11,12:10) |
11:00 | Milan Kolar – Marek Kostal | 1:3 (9:11,11:7,13:15,5:11) |
11:00 | Petr Vicherek – Radek Limbursky | 0:3 (10:12,10:12,9:11) |
11:00 | Svatoslav Stempen – Jiri Stach | 3:0 (11:9,11:7,11:9) |
11:30 | Adolf Huttl – Vlastimil Pszczolka | 1:3 (11:7,9:11,9:11,6:11) |
11:30 | Julius Lazar – Jaroslav Prokupek | 3:2 (8:11,7:11,11:6,11:9,11:5) |
11:30 | Jiri Vesely Sr. – Jiri Neuman | 0:3 (4:11,7:11,6:11) |
11:30 | Vladimir Havlicek – Josef Belovsky | 3:0 (11:6,11:6,11:6) |
11:45 | Jiri Stach – Adolf Huttl | 2:3 (5:11,8:11,11:6,11:7,4:11) |
11:45 | Petr Vicherek – Jiri Vesely Sr. | 1:3 (11:8,2:11,10:12,9:11) |
12:00 | Jaroslav Prokupek – Julius Lazar | 2:3 (11:7,12:10,5:11,9:11,6:11) |
12:15 | Vlastimil Pszczolka – Svatoslav Stempen | 3:0 (11:7,11:6,12:10) |
12:15 | Jaroslav Bresky – Dalibor Kolek | 3:2 (11:8,11:7,6:11,4:11,11:4) |
12:15 | Marek Kostal – Milan Kolar | 3:2 (11:9,11:13,11:4,6:11,11:8) |
12:15 | Jiri Neuman – Radek Limbursky | 2:3 (8:11,9:11,11:7,12:10,10:12) |
12:45 | Antonin Kosprd – Petr Wejwoda | 3:2 (11:6,6:11,4:11,11:6,15:13) |
12:45 | Jiri Ruzicka – Michal Zahradka | 1:3 (4:11,7:11,11:4,11:13) |
13:00 | Martin Huk – Vrtal Aldrich | 0:3 (6:11,9:11,5:11) |
13:00 | Gunar Krauter – Marek Placek | 3:2 (12:10,9:11,9:11,11:9,11:6) |
13:30 | Zbynek Pagac – Radim Urbaniec | 2:3 (8:11,8:11,11:9,12:10,11:13) |
13:30 | Rostislav Klyuchuk – Jan Mechel Jr. | 3:1 (11:13,12:10,11:6,12:10) |
13:30 | Michal Drastich – Adolf Huttl | 3:2 (8:11,5:11,12:10,11:7,11:7) |
13:30 | Jan Briska – Ladislav Janousek | 2:3 (11:7,9:11,11:8,9:11,3:11) |
13:45 | Jan Mechel Jr. – Jiri Ruzicka | 3:0 (11:4,11:6,11:9) |
13:45 | Marek Placek – Jan Briska | 0:3 (7:11,8:11,11:13) |
13:45 | Petr Wejwoda – Michal Drastich | 2:3 (9:11,11:6,5:11,11:6,7:11) |
14:00 | Vrtal Aldrich – Zbynek Pagac | 3:2 (7:11,6:11,11:7,11:5,14:12) |
14:30 | Michal Zahradka – Rostislav Klyuchuk | 2:3 (11:9,10:12,6:11,11:4,6:11) |
14:30 | Radim Urbaniec – Martin Huk | 3:0 (11:3,11:7,13:11) |
14:30 | Ladislav Janousek – Gunar Krauter | 3:1 (9:11,13:11,11:5,11:5) |
14:30 | Adolf Huttl – Antonin Kosprd | 2:3 (9:11,11:6,15:13,9:11,5:11) |
14:45 | Gunar Krauter – Jan Briska | 2:3 (16:18,11:5,12:10,7:11,5:11) |
15:00 | Rostislav Klyuchuk – Jiri Ruzicka | 3:1 (9:11,13:11,13:11,11:7) |
15:00 | Antonin Kosprd – Michal Drastich | 1:3 (4:11,5:11,11:6,9:11) |
15:00 | Martin Huk – Zbynek Pagac | 3:1 (11:7,11:7,9:11,11:8) |
15:15 | Marek Placek – Ladislav Janousek | 0:3 (8:11,11:13,8:11) |
15:15 | Petr Wejwoda – Adolf Huttl | 2:3 (5:11,11:6,12:10,13:15,7:11) |
15:30 | Jan Mechel Jr. – Michal Zahradka | 3:1 (8:11,11:7,16:14,14:12) |
15:30 | Vrtal Aldrich – Radim Urbaniec | 3:2 (9:11,8:11,11:8,11:2,11:3) |
15:45 | Gunar Krauter – Marek Placek | 1:3 (8:11,11:7,8:11,10:12) |
16:00 | Martin Huk – Zbynek Pagac | 1:3 (9:11,11:9,8:11,10:12) |
16:00 | Michal Zahradka – Jiri Ruzicka | 3:2 (11:9,9:11,11:8,7:11,11:9) |
16:00 | Adolf Huttl – Petr Wejwoda | 3:1 (6:11,11:9,11:7,11:9) |
16:15 | Ladislav Janousek – Jan Briska | 1:3 (12:10,8:11,10:12,8:11) |
16:15 | Rostislav Klyuchuk – Jan Mechel Jr. | 3:2 (6:11,8:11,11:9,11:8,12:10) |
16:15 | Vrtal Aldrich – Radim Urbaniec | 2:3 (5:11,11:8,6:11,12:10,11:13) |
16:15 | Michal Drastich – Antonin Kosprd | 3:2 (11:6,1:11,6:11,11:4,12:10) |
16:45 | Vladan Brom – Jan Manhal Jr. | 3:2 (11:8,6:11,9:11,11:5,11:5) |
16:45 | Marek Zaskodny – Denis Hofman | 3:1 (11:4,13:11,7:11,11:6) |
16:45 | Jiri Ruzicka – Michal Janik | 1:3 (6:11,11:7,5:11,7:11) |
17:00 | Rene Kowal – Radomir Revay | 2:3 (11:13,13:11,7:11,11:7,9:11) |
17:30 | Marek Fabini – Vitezslav Malina | 3:0 (11:5,16:14,11:7) |
17:30 | Matous Klimenta – Rostislav Klyuchuk | 1:3 (6:11,12:10,6:11,6:11) |
17:30 | Jiri Nesnera – Miroslav Tuma | 3:1 (5:11,12:10,12:10,11:9) |
17:30 | Jonas Rak – Antonin Baros | 1:3 (8:11,10:12,11:3,6:11) |
17:45 | Jan Manhal Jr. – Marek Fabini | 0:3 (7:11,7:11,8:11) |
17:45 | Michal Janik – Jiri Nesnera | 3:2 (11:4,6:11,12:14,11:8,11:5) |
17:45 | Denis Hofman – Matous Klimenta | 2:3 (8:11,5:11,11:6,14:12,9:11) |
18:00 | Radomir Revay – Jonas Rak | 2:3 (6:11,11:8,6:11,11:7,10:12) |
18:15 | Rostislav Klyuchuk – Marek Zaskodny | 3:2 (15:13,11:8,10:12,10:12,13:11) |
18:15 | Vitezslav Malina – Vladan Brom | 1:3 (5:11,11:7,5:11,7:11) |
18:15 | Miroslav Tuma – Jiri Ruzicka | 3:1 (11:7,11:9,4:11,11:6) |
18:30 | Antonin Baros – Rene Kowal | 1:3 (11:9,4:11,5:11,6:11) |
19:00 | Vladan Brom – Marek Fabini | 3:0 (11:7,12:10,11:9) |
19:00 | Rene Kowal – Jonas Rak | 3:1 (11:8,8:11,11:3,11:6) |
19:00 | Jiri Ruzicka – Jiri Nesnera | 3:1 (11:5,7:11,11:5,11:9) |
19:00 | Marek Zaskodny – Matous Klimenta | 2:3 (2:11,11:9,5:11,11:2,12:14) |
19:15 | Michal Janik – Miroslav Tuma | 3:1 (3:11,11:5,11:8,12:10) |
19:15 | Denis Hofman – Rostislav Klyuchuk | 3:0 (11:9,12:10,11:8) |
19:15 | Radomir Revay – Antonin Baros | 3:1 (11:7,11:5,9:11,11:6) |
19:15 | Jan Manhal Jr. – Vitezslav Malina | 3:2 (11:7,9:11,11:7,6:11,13:11) |
19:45 | Miroslav Tuma – Jiri Ruzicka | 3:0 (14:12,11:9,11:7) |
19:45 | Marek Zaskodny – Denis Hofman | 3:1 (11:1,6:11,11:4,11:5) |
19:45 | Antonin Baros – Jonas Rak | 2:3 (6:11,8:11,11:8,11:9,3:11) |
20:00 | Jan Manhal Jr. – Vitezslav Malina | 3:2 (11:7,9:11,11:9,7:11,11:8) |
20:15 | Rene Kowal – Radomir Revay | 3:2 (13:15,9:11,11:4,12:10,11:9) |
20:15 | Michal Janik – Jiri Nesnera | 3:1 (5:11,11:7,11:9,12:10) |
20:15 | Matous Klimenta – Rostislav Klyuchuk | 3:1 (10:12,11:7,11:4,11:8) |
20:30 | Vladan Brom – Marek Fabini | 1:3 (11:13,11:8,9:11,4:11) |
20:45 | Marek Sedlak Sr. – Jakub Hradecky | 3:0 (11:7,12:10,11:6) |
20:45 | Martin Biolek – Petr Svec | 3:0 (11:8,11:5,11:6) |
20:45 | Michal Varecka – Milan Kolar | 2:3 (14:12,13:11,2:11,17:19,6:11) |
21:00 | Borek Moravec – Tadeas Zika | 3:0 (12:10,11:7,11:5) |
21:15 | Radim Pavelka – Roman Hudeczek | 2:3 (4:11,14:12,11:9,8:11,9:11) |
21:15 | Marek Roh – Martin Cvecek | 3:0 (12:10,11:6,11:3) |
21:15 | Daniel Kouble – Milan Urban | 1:3 (11:8,9:11,3:11,4:11) |
21:30 | Martin Sychra – Miroslav Barta | 1:3 (6:11,8:11,11:9,9:11) |
22:00 | Petr Svec – Marek Roh | 2:3 (7:11,11:5,10:12,11:4,8:11) |
22:00 | Tadeas Zika – Radim Pavelka | 2:3 (11:7,8:11,11:5,5:11,10:12) |
22:00 | Milan Kolar – Martin Sychra | 3:1 (11:7,11:5,11:13,11:5) |
22:00 | Jakub Hradecky – Daniel Kouble | 3:2 (7:11,11:6,9:11,11:9,11:7) |
22:30 | Milan Urban – Marek Sedlak Sr. | 2:3 (11:6,12:10,7:11,8:11,5:11) |
22:30 | Roman Hudeczek – Borek Moravec | 3:2 (11:6,5:11,13:11,4:11,11:5) |
22:30 | Martin Cvecek – Martin Biolek | 1:3 (3:11,7:11,11:5,5:11) |
22:30 | Miroslav Barta – Michal Varecka | 2:3 (7:11,11:8,8:11,11:9,7:11) |
22:45 | Martin Biolek – Marek Roh | 3:2 (11:8,4:11,9:11,13:11,11:9) |
22:45 | Michal Varecka – Martin Sychra | 1:3 (8:11,7:11,11:6,9:11) |
22:45 | Borek Moravec – Radim Pavelka | 1:3 (9:11,3:11,11:3,9:11) |
22:45 | Marek Sedlak Sr. – Daniel Kouble | 3:0 (11:7,11:8,11:1) |
23:15 | Petr Svec – Martin Cvecek | 1:3 (9:11,4:11,11:5,7:11) |
23:15 | Tadeas Zika – Roman Hudeczek | 3:1 (9:11,11:4,11:6,11:7) |
23:30 | Jakub Hradecky – Milan Urban | 0:3 (8:11,6:11,2:11) |
23:30 | Milan Kolar – Miroslav Barta | 3:1 (11:8,7:11,11:4,11:4) |
23:45 | Jakub Hradecky – Daniel Kouble | 3:0 (11:5,11:9,11:7) |
23:45 | Martin Cvecek – Petr Svec | 3:0 (11:3,11:5,11:6) |
23:45 | Mikhail Vavrecka – Martin Sychra | 1:3 (7:11,10:12,13:11,13:15) |
23:45 | Borek Moravec – Tadeas Zika | 1:3 (6:11,9:11,11:6,10:12) |
Czech Republic. TT Star Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | David Prusa – Martin Olejnik | 1:3 (8:11,8:11,11:9,4:11) |
00:30 | Petr David – Daniel Kosiba | 1:3 (10:12,11:8,8:11,6:11) |
09:00 | Tomas Konecny – Tomas Konecny | 1:3 (9:11,11:8,7:11,15:17) |
09:30 | Hampus Soderlund – Laurens Devos | 0:3 (12:14,12:14,12:14) |
10:00 | David Reitspies – Alvaro Gainza | 3:0 (11:6,11:8,11:6) |
10:30 | Barry Berben – Dmitrij Prokopcov | 1:3 (11:6,6:11,8:11,9:11) |
11:00 | Tomas Konecny – Laurens Devos | 2:3 (11:8,10:12,11:5,2:11,6:11) |
11:30 | Hampus Soderlund – David Reitspies | 1:3 (5:11,11:7,8:11,7:11) |
12:00 | Barry Berben – Tomas Konecny | 0:3 (11:13,8:11,12:14) |
12:30 | Alvaro Gainza – Dmitrij Prokopcov | 1:3 (5:11,3:11,11:6,10:12) |
13:00 | Tomas Konecny – David Reitspies | 3:0 (11:5,11:7,11:6) |
13:30 | Barry Berben – Laurens Devos | 3:2 (11:6,7:11,5:11,11:9,11:8) |
14:00 | Tomas Konecny – Dmitrij Prokopcov | 0:3 (5:11,12:14,11:13) |
14:15 | Hampus Soderlund – Alvaro Gainza | 3:0 (11:2,11:6,11:8) |
14:55 | David Reitspies – Hampus Soderlund | 1:3 (6:11,7:11,11:7,2:11) |
15:15 | Laurens Devos – Tomas Konecny | 3:0 (11:8,11:5,11:3) |
15:45 | David Reitspies – Tomas Konecny | 2:3 (7:11,10:12,12:10,11:9,8:11) |
16:30 | Hampus Soderlund – Laurens Devos | 0:3 (13:15,8:11,9:11) |
17:00 | Mike Hollo – Martin Olejnik | 1:3 (11:7,5:11,5:11,4:11) |
17:30 | Miguel Nunez – Petr David | 2:3 (14:12,4:11,6:11,11:7,4:11) |
18:15 | David Prusa – Daniel Kosiba | 3:1 (12:10,8:11,11:8,12:10) |
18:30 | Jakub Kleprlik – Martin Olejnik | 1:3 (11:6,11:13,10:12,11:13) |
19:30 | Mike Hollo – Petr David | 1:3 (3:11,5:11,11:6,5:11) |
19:30 | Miguel Nunez – David Prusa | 3:2 (5:11,7:11,15:13,11:7,11:4) |
20:30 | Jakub Kleprlik – Martin Olejnik | 3:1 (11:5,9:11,11:8,11:8) |
20:45 | Daniel Kosiba – Martin Olejnik | 2:3 (11:6,8:11,11:7,10:12,9:11) |
21:30 | Mike Hollo – David Prusa | 3:1 (11:7,11:5,15:17,11:8) |
22:00 | Jakub Kleprlik – Petr David | 0:3 (7:11,8:11,13:15) |
22:30 | Miguel Nunez – Daniel Kosiba | 3:1 (8:11,11:4,13:11,11:7) |
22:30 | Martin Olejnik – Martin Olejnik | 0:3 (6:11,8:11,8:11) |
23:30 | Martin Olejnik – Martin Olejnik | 3:1 (13:11,11:6,7:11,11:6) |
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Jan Vasek – Petr Orlowski | 1:3 (6:11,11:8,10:12,6:11) |
08:15 | Lukas Rulc – Ondrej Mezera | 3:1 (12:10,8:11,11:8,11:8) |
08:15 | Michal Makara – Ondrej Mezera | |
08:45 | Miloslav Ullman – Dominik Horak | 2:3 (11:6,6:11,11:13,11:6,6:11) |
09:00 | Michal Makara – Ondrej Malecek | 2:3 (11:9,11:6,5:11,8:11,7:11) |
09:15 | Lukas Rulc – Dominik Horak | 2:3 (8:11,11:9,9:11,11:7,7:11) |
09:30 | Michal Makara – Ondrej Malecek | 1:3 (11:13,11:6,5:11,4:11) |
10:00 | Miloslav Ullman – Ondrej Mezera | 3:1 (11:5,12:10,8:11,11:7) |
10:00 | Michal Makara – Ondrej Mezera | 2:3 (6:11,11:5,5:11,11:9,9:11) |
10:15 | Lukas Rulc – Miloslav Ullman | 2:3 (11:7,11:8,9:11,3:11,10:12) |
10:30 | Michal Makara – Michal Makara | 3:1 (11:8,9:11,11:8,11:8) |
10:45 | Ondrej Malecek – Ondrej Mezera | 1:3 (6:11,7:11,11:4,6:11) |
10:45 | Dominik Horak – Ondrej Mezera | 3:2 (11:6,11:9,10:12,9:11,11:9) |
11:30 | Ondrej Mezera – Lukas Rulc | 2:3 (14:12,9:11,11:8,7:11,7:11) |
11:30 | Ondrej Mezera – Michal Makara | 3:2 (6:11,11:7,9:11,11:6,12:10) |
12:00 | Dominik Horak – Miloslav Ullman | 2:3 (6:11,11:9,11:6,9:11,10:12) |
12:00 | Ondrej Malecek – Michal Makara | 3:2 (5:11,10:12,12:10,11:6,12:10) |
12:15 | Jan Blazek – Martin Sramek | 3:0 (11:9,11:3,11:4) |
12:15 | Matej Mezera – Martin Drabek | 2:3 (11:5,12:14,11:8,3:11,7:11) |
12:45 | Vojtech Soukup – Martin Obraz | 0:3 (11:13,9:11,9:11) |
13:00 | Jakub Dufek – Zdenek Kindl | 3:2 (7:11,11:8,16:14,4:11,11:3) |
13:15 | Jan Blazek – Martin Obraz | 1:3 (4:11,11:7,12:14,8:11) |
13:30 | Matej Mezera – Zdenek Kindl | 2:3 (11:13,11:7,11:13,11:9,3:11) |
13:45 | Vojtech Soukup – Martin Sramek | 0:3 (7:11,7:11,7:11) |
14:00 | Jakub Dufek – Martin Drabek | 2:3 (11:7,10:12,2:11,11:9,13:15) |
14:00 | Jan Blazek – Vojtech Soukup | 2:3 (8:11,6:11,11:9,11:5,7:11) |
14:30 | Matej Mezera – Jakub Dufek | 0:3 (4:11,9:11,4:11) |
14:45 | Martin Obraz – Martin Sramek | 3:1 (11:8,11:9,10:12,11:4) |
14:45 | Zdenek Kindl – Martin Drabek | 2:3 (5:11,6:11,11:3,11:8,6:11) |
15:15 | Martin Sramek – Vojtech Soukup | 2:3 (12:10,3:11,11:6,5:11,7:11) |
15:45 | Zdenek Kindl – Matej Mezera | 1:3 (14:12,8:11,6:11,7:11) |
16:00 | Martin Drabek – Jakub Dufek | 0:3 (10:12,6:11,8:11) |
16:00 | Martin Obraz – Jan Blazek | 2:3 (12:14,11:9,8:11,11:8,8:11) |
16:15 | Adam Pavlik – Evzen Ondracek | 3:1 (11:9,12:14,11:7,11:7) |
17:00 | Viktor Slyozka – Libor Stacho | 3:0 (11:6,13:11,11:9) |
17:15 | Adam Pavlik – Libor Stacho | 3:1 (11:13,11:8,11:9,11:6) |
18:00 | Adam Pavlik – Viktor Slyozka | 3:0 (11:7,11:5,11:7) |
18:30 | Libor Stacho – Evzen Ondracek | 1:3 (6:11,4:11,11:3,8:11) |
19:15 | Viktor Slyozka – Adam Pavlik | 1:3 (8:11,11:7,6:11,6:11) |
19:45 | Evzen Ondracek – Libor Stacho | 1:3 (12:10,6:11,6:11,5:11) |
20:15 | Ondrej Mirovsky – Petr Fiser | 1:3 (11:13,11:13,11:9,3:11) |
20:30 | Tomas Hucko – Zdenek Kindl | 3:2 (8:11,14:12,10:12,11:2,12:10) |
20:45 | Ladislav Tuma – Petr Orlowski | 3:2 (6:11,11:9,7:11,11:8,11:7) |
21:00 | Vlastimil Honemann – Ludek Stoces | 0:3 (7:11,11:13,7:11) |
21:15 | Ondrej Mirovsky – Petr Orlowski | 1:3 (11:8,4:11,7:11,5:11) |
21:30 | Tomas Hucko – Ludek Stoces | 1:3 (8:11,10:12,11:8,7:11) |
21:45 | Ladislav Tuma – Petr Fiser | 2:3 (10:12,11:8,11:8,4:11,10:12) |
22:00 | Vlastimil Honemann – Zdenek Kindl | 3:2 (9:11,11:9,10:12,11:5,11:7) |
22:15 | Ondrej Mirovsky – Ladislav Tuma | 0:3 (9:11,8:11,7:11) |
22:30 | Tomas Hucko – Vlastimil Honemann | 3:1 (11:8,5:11,12:10,11:6) |
22:45 | Petr Orlowski – Petr Fiser | 3:2 (9:11,11:8,6:11,11:9,11:8) |
23:00 | Martin Bruk – Zdenek Kindl | |
23:00 | Ludek Stoces – Zdenek Kindl | 3:0 (11:9,11:9,11:9) |
23:30 | Ladislav Tuma – Ondrej Mirovsky | 3:1 (11:9,13:11,9:11,11:8) |
23:30 | Zdenek Kindl – Vlastimil Honemann | 3:1 (11:9,6:11,11:6,11:8) |
23:45 | Petr Fiser – Petr Orlowski | 0:3 (7:11,9:11,4:11) |
23:45 | Ludek Stoces – Tomas Hucko | 3:1 (11:9,11:8,7:11,11:7) |
CTT 21. World Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Patrick Franziska – Xu Xin | 3:4 (12:10,9:11,5:11,7:11,11:5,11:5,10:12) |
00:30 | Jon Persson – Simon Gauzy | 3:4 (7:11,14:12,11:8,8:11,6:11,11:8,8:11) |
00:50 | Hugo Calderano – Dimitrij Ovtcharov | 1:4 (11:8,11:13,5:11,10:12,4:11) |
01:25 | Tomokazu Harimoto – Mattias Falck | 2:4 (5:11,6:11,5:11,12:10,12:10,4:11) |
01:40 | Liam Pitchford – Xu Xin | 0:4 (6:11,3:11,9:11,9:11) |
02:10 | Kanak Jha – Liam Pitchford | 2:4 (11:8,10:12,10:12,11:9,8:11,8:11) |
02:25 | Ma Long – Quadri Aruna | 4:3 (8:11,9:11,12:10,8:11,11:8,11:6,11:8) |
03:10 | Xu Xin – Kanak Jha | 2:4 (11:4,7:11,7:11,6:11,11:5,6:11) |
03:25 | Mattias Falck – Liam Pitchford | 2:4 (6:11,9:11,11:5,11:7,7:11,3:11) |
03:50 | Dimitrij Ovtcharov – Tomokazu Harimoto | 0:4 (6:11,9:11,9:11,8:11) |
04:05 | Simon Gauzy – Hugo Calderano | 0:4 (4:11,4:11,4:11,7:11) |
04:20 | Patrick Franziska – Jon Persson | 4:0 (11:7,11:5,11:9,11:9) |
04:30 | Xu Xin – Kirill Skachkov | 4:1 (11:5,11:9,11:7,11:13,11:6) |
05:00 | Hugo Calderano – Patrick Franziska | 4:1 (8:11,11:4,11:9,11:8,12:10) |
05:15 | Tomokazu Harimoto – Simon Gauzy | 4:0 (11:9,11:9,11:5,11:7) |
05:40 | Liam Pitchford – Dimitrij Ovtcharov | 1:4 (2:11,11:5,8:11,4:11,7:11) |
05:50 | Kanak Jha – Mattias Falck | 3:4 (11:2,7:11,7:11,11:7,13:11,10:12,9:11) |
06:15 | Ma Long – Xu Xin | 3:4 (14:16,11:8,11:7,10:12,9:11,13:11,7:11) |
06:40 | Quadri Aruna – Liam Pitchford | 4:1 (12:10,11:5,14:12,9:11,11:1) |
07:25 | Mattias Falck – Ma Long | 4:3 (12:10,11:9,7:11,11:8,5:11,7:11,11:7) |
07:40 | Dimitrij Ovtcharov – Kanak Jha | 4:0 (11:7,11:9,11:7,11:7) |
08:10 | Simon Gauzy – Liam Pitchford | 4:0 (13:11,11:1,11:6,11:6) |
08:20 | Patrick Franziska – Tomokazu Harimoto | 4:1 (11:8,11:8,5:11,11:8,11:9) |
08:40 | Xu Xin – Hugo Calderano | 4:0 (13:11,11:6,11:8,11:8) |
08:55 | Kirill Skachkov – Jon Persson | 0:4 (7:11,6:11,9:11,8:11) |
09:25 | Tomokazu Harimoto – Xu Xin | 1:4 (11:8,6:11,7:11,8:11,9:11) |
09:35 | Liam Pitchford – Patrick Franziska | 3:4 (8:11,9:11,11:8,11:3,5:11,11:7,10:12) |
10:00 | Kanak Jha – Simon Gauzy | 2:4 (11:7,5:11,7:11,8:11,11:8,8:11) |
10:25 | Ma Long – Dimitrij Ovtcharov | 1:4 (6:11,9:11,13:11,11:13,8:11) |
10:45 | Quadri Aruna – Mattias Falck | 4:2 (9:11,11:9,5:11,13:11,11:8,14:12) |
11:05 | Liam Pitchford – Xu Xin | 2:4 (8:11,16:14,9:11,11:6,12:14,5:11) |
11:45 | Quadri Aruna – Dimitrij Ovtcharov | 4:2 (11:5,8:11,17:15,11:7,7:11,11:8) |
11:55 | Ma Long – Simon Gauzy | 4:1 (11:4,11:2,12:10,8:11,11:8) |
12:30 | Kanak Jha – Patrick Franziska | 1:4 (3:11,9:11,3:11,11:6,6:11) |
12:45 | Liam Pitchford – Xu Xin | 2:4 (12:10,9:11,8:11,10:12,11:4,8:11) |
13:05 | Tomokazu Harimoto – Kirill Skachkov | 4:0 (12:10,11:4,11:9,11:3) |
13:30 | Hugo Calderano – Jon Persson | 4:0 (12:10,11:7,13:11,11:7) |
13:55 | Kirill Skachkov – Liam Pitchford | 0:4 (9:11,7:11,4:11,7:11) |
14:10 | Xu Xin – Kanak Jha | 4:2 (11:7,6:11,11:8,9:11,11:4,11:9) |
14:25 | Patrick Franziska – Ma Long | 0:4 (8:11,7:11,8:11,9:11) |
14:50 | Simon Gauzy – Quadri Aruna | 3:4 (7:11,11:9,11:9,13:11,9:11,8:11,9:11) |
15:00 | Dimitrij Ovtcharov – Liam Pitchford | 0:4 (8:11,10:12,11:13,5:11) |
15:35 | Mattias Falck – Xu Xin | 4:3 (3:11,11:5,8:11,11:7,11:7,9:11,11:7) |
15:55 | Liam Pitchford – Simon Gauzy | 4:2 (11:7,11:7,6:11,9:11,11:7,11:9) |
16:25 | Quadri Aruna – Patrick Franziska | 3:4 (11:5,11:7,2:11,9:11,5:11,11:9,6:11) |
16:40 | Ma Long – Xu Xin | 4:3 (10:12,7:11,11:7,11:6,5:11,11:9,12:10) |
17:15 | Kanak Jha – Kirill Skachkov | 2:4 (9:11,8:11,11:9,11:6,5:11,8:11) |
17:30 | Liam Pitchford – Jon Persson | 4:1 (13:11,6:11,11:3,11:9,11:7) |
18:00 | Tomokazu Harimoto – Hugo Calderano | 4:1 (11:7,12:10,11:5,5:11,11:6) |
18:20 | Jon Persson – Kanak Jha | 4:3 (7:11,11:2,9:11,11:7,11:9,10:12,11:8) |
18:35 | Kirill Skachkov – Ma Long | 1:4 (9:11,6:11,11:5,9:11,7:11) |
19:10 | Xu Xin – Quadri Aruna | 4:2 (8:11,12:10,4:11,12:10,13:11,11:7) |
19:20 | Patrick Franziska – Liam Pitchford | 3:4 (9:11,13:11,7:11,4:11,11:6,13:11,10:12) |
19:55 | Simon Gauzy – Xu Xin | 1:4 (13:15,8:11,11:4,9:11,9:11) |
20:15 | Dimitrij Ovtcharov – Mattias Falck | 4:2 (9:11,15:13,11:9,11:4,8:11,11:6) |
20:45 | Xu Xin – Patrick Franziska | 4:0 (11:1,11:5,11:7,11:7) |
21:00 | Liam Pitchford – Xu Xin | 2:4 (8:11,13:15,11:4,11:9,7:11,10:12) |
21:10 | Quadri Aruna – Kirill Skachkov | 4:0 (11:5,11:6,11:6,11:9) |
21:40 | Ma Long – Jon Persson | 4:2 (11:3,11:8,5:11,10:12,11:7,11:5) |
21:55 | Kanak Jha – Hugo Calderano | 2:4 (11:4,6:11,12:10,10:12,6:11,5:11) |
22:20 | Liam Pitchford – Tomokazu Harimoto | 0:4 (8:11,7:11,10:12,7:11) |
22:50 | Hugo Calderano – Ma Long | 1:4 (11:7,14:16,9:11,4:11,12:14) |
23:00 | Jon Persson – Quadri Aruna | 0:4 (9:11,7:11,1:11,6:11) |
23:30 | Kirill Skachkov – Liam Pitchford | 1:4 (4:11,8:11,11:7,6:11,3:11) |
23:45 | Xu Xin – Xu Xin | 4:2 (11:7,11:7,7:11,12:14,11:9,11:6) |
Masters. Russia
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:01 | Dmitry Yurochkin – Danil Khramukhin | 2:4 (11:6,14:16,3:11,11:8,7:11,10:12) |
00:06 | Sergey Varfolomeev S. – Daniil Rozhkov | 4:3 (9:11,11:8,2:11,3:11,11:8,11:3,11:3) |
00:16 | Yuri Polyakov – Egor Ananiev | 3:4 (11:6,9:11,9:11,11:9,7:11,14:12,7:11) |
00:25 | Dmitriy Barsukov – Vladimir Popov | 1:4 (6:11,11:7,10:12,10:12,5:11) |
00:32 | Mikhail Golubtsov – Oleg Dobrovolsky | 1:4 (5:11,10:12,11:6,7:11,12:14) |
00:40 | Alexander Olonov – Bogdan Tikhonov | 2:4 (5:11,11:8,11:9,12:14,8:11,7:11) |
00:42 | Daniil Rozhkov – Denis Oleinikov | 4:2 (11:13,11:4,11:8,8:11,11:7,11:7) |
00:50 | Alexey Popov – Konstantin Morozov | 3:4 (11:9,11:13,7:11,11:4,7:11,11:9,6:11) |
00:58 | Danil Khramukhin – Mikhail Golubtsov | 3:4 (3:11,9:11,16:14,8:11,11:7,11:9,11:13) |
01:00 | Dmitry Uzhevsky – Sergei Chebykin | 4:2 (11:9,4:11,4:11,11:6,11:1,11:5) |
01:01 | Alexander Olonov – Alexander Kulagin | 3:4 (11:8,3:11,9:11,11:5,8:11,11:3,7:11) |
01:12 | Semen Mashkin – Alexander Olonov | 1:4 (11:13,10:12,13:11,8:11,9:11) |
01:18 | Sergey Varfolomeev S. – Pavel Galanov | 3:4 (10:12,11:7,8:11,6:11,13:11,11:9,4:11) |
01:30 | Yuri Polyakov – Sergei Chebykin | 3:4 (5:11,11:6,5:11,11:9,8:11,11:6,9:11) |
01:34 | Artem Muravyev – Sergei Chebykin | 4:2 (11:9,9:11,11:4,11:3,4:11,11:3) |
01:43 | Ilya Semerkin – Bogdan Tikhonov | 2:4 (3:11,8:11,11:7,5:11,11:1,9:11) |
01:45 | Oleg Dobrovolsky – Dmitry Yurochkin | 3:4 (20:18,4:11,13:11,10:12,11:9,8:11,9:11) |
02:03 | Alexander Kulagin – Artem Muravyev | 4:0 (11:8,11:9,11:7,11:7) |
02:16 | Egor Ananiev – Dmitry Uzhevsky | 4:2 (11:7,12:10,11:8,9:11,9:11,11:7) |
02:20 | Sergei Chebykin – Alexander Olonov | 3:4 (9:11,12:10,11:9,9:11,9:11,11:8,8:11) |
02:25 | Dmitry Yurochkin – Mikhail Golubtsov | 4:3 (11:8,5:11,10:12,11:5,8:11,11:9,12:10) |
02:59 | Alexander Olonov – Artem Muravyev | 4:1 (8:11,11:8,11:8,12:10,11:9) |
03:00 | Vasiliy Nyrkov – Dmitriy Smirnov | 4:3 (12:14,12:10,5:11,11:8,11:7,8:11,12:10) |
03:05 | Danil Khramukhin – Oleg Dobrovolsky | 0:4 (5:11,7:11,6:11,7:11) |
03:30 | Mikhail Golubtsov – Danil Khramukhin | |
03:32 | Mikhail Golubtsov – Dmitry Yurochkin | 4:3 (11:7,8:11,11:5,5:11,10:12,11:3,13:11) |
03:34 | Alexander Kulagin – Sergei Chebykin | 3:4 (8:11,11:9,11:8,6:11,8:11,11:6,9:11) |
03:39 | Igor Egorov V. – Dmitriy Fominikh | 4:3 (13:11,7:11,9:11,13:11,11:9,9:11,11:8) |
04:10 | Artem Muravyev – Alexander Kulagin | 0:4 (3:11,6:11,5:11,7:11) |
04:12 | Oleg Dobrovolsky – Danil Khramukhin | 4:3 (9:11,11:9,13:15,13:11,9:11,12:10,11:6) |
04:21 | Dmitriy Smirnov – Igor Egorov V. | 4:1 (5:11,11:6,11:8,11:9,11:6) |
04:38 | Alexander Olonov – Sergei Chebykin | 3:4 (11:5,3:11,11:7,7:11,4:11,11:3,8:11) |
04:50 | Dmitriy Fominikh – Vasiliy Nyrkov | 3:4 (11:8,11:2,7:11,11:2,10:12,9:11,10:12) |
04:56 | Danil Khramukhin – Dmitry Yurochkin | 1:4 (8:11,8:11,11:6,9:11,11:13) |
05:12 | Artem Muravyev – Alexander Olonov | 0:4 (5:11,3:11,5:11,5:11) |
05:25 | Vasiliy Nyrkov – Igor Egorov V. | 1:4 (7:11,9:11,5:11,11:7,5:11) |
05:33 | Oleg Dobrovolsky – Mikhail Golubtsov | 1:4 (9:11,12:10,4:11,8:11,8:11) |
05:37 | Sergei Chebykin – Alexander Kulagin | 4:2 (11:5,11:7,3:11,11:13,11:9,11:6) |
05:51 | Dmitriy Smirnov – Dmitriy Fominikh | 4:1 (11:4,11:6,9:11,11:9,14:12) |
06:18 | Igor Egorov V. – Vasiliy Nyrkov | 4:3 (3:11,7:11,11:5,11:5,8:11,11:2,11:7) |
06:50 | Dmitry Goldstein – Alexey Semikov | 1:4 (6:11,2:11,6:11,13:11,7:11) |
06:58 | Dmitriy Fominikh – Dmitriy Smirnov | 1:4 (5:11,8:11,9:11,13:11,4:11) |
07:10 | Egor Bardin – Danil Khramukhin | 1:4 (8:11,8:11,13:11,11:13,7:11) |
07:24 | Vasiliy Nyrkov – Dmitriy Fominikh | 1:4 (9:11,5:11,6:11,11:4,3:11) |
07:51 | Alexey Semikov – Egor Bardin | 4:2 (11:6,9:11,11:3,4:11,11:7,13:11) |
07:51 | Igor Egorov V. – Dmitriy Smirnov | 4:3 (11:13,11:8,9:11,11:7,9:11,11:8,12:10) |
08:00 | Ivan Minin – Dmitry Lutovinov | 4:2 (11:5,6:11,11:8,11:4,7:11,11:5) |
08:19 | Danil Khramukhin – Dmitry Goldstein | 3:4 (10:12,5:11,18:16,12:10,6:11,11:4,6:11) |
08:40 | Dmitry Kolosov – Maxim Chernov | 1:4 (11:7,8:11,9:11,7:11,9:11) |
08:50 | Dondok Ayurov – Mikhail Rozhkov | 3:4 (7:11,11:2,3:11,11:5,7:11,11:8,8:11) |
09:01 | Dmitry Goldstein – Egor Bardin | 4:0 (11:6,11:5,11:9,11:7) |
09:10 | Dmitry Lutovinov – Dmitry Kolosov | 0:4 (3:11,7:11,5:11,4:11) |
09:27 | Alexey Semikov – Danil Khramukhin | 3:4 (6:11,7:11,7:11,11:5,11:2,16:14,8:11) |
09:34 | Maxim Chernov – Ivan Minin | 4:2 (11:6,14:12,11:9,7:11,9:11,11:7) |
09:40 | Dzhamshed Khasanov – Mikhail Ivanov | 3:4 (11:9,4:11,14:12,5:11,11:6,11:13,1:11) |
09:57 | Egor Bardin – Alexey Semikov | 2:4 (11:9,7:11,7:11,5:11,13:11,8:11) |
10:00 | Pavel Kudryashov – Semen Efremov | 2:4 (7:11,11:8,8:11,11:9,10:12,9:11) |
10:10 | Ivan Minin – Dmitry Kolosov | 2:4 (13:11,11:8,9:11,7:11,11:13,6:11) |
10:10 | Mikhail Rozhkov – Dzhamshed Khasanov | 0:4 (3:11,5:11,6:11,8:11) |
10:17 | Arsen Platonov – Alexander Titov | 4:2 (7:11,11:3,11:5,6:11,11:8,11:9) |
10:28 | Dmitry Goldstein – Danil Khramukhin | 4:3 (15:13,11:9,7:11,11:13,11:6,9:11,11:4) |
10:35 | Alexander Drozdov – Sergey Sidorov | 1:4 (5:11,2:11,4:11,11:9,4:11) |
10:40 | Mikhail Ivanov – Dondok Ayurov | 3:4 (11:1,5:11,13:15,7:11,11:7,11:5,7:11) |
10:47 | Alexander Titov – Dzhamshed Khasanov | 3:4 (11:5,11:9,6:11,4:11,9:11,11:3,9:11) |
10:48 | Dmitry Lutovinov – Maxim Chernov | 2:4 (9:11,11:4,8:11,3:11,11:7,8:11) |
11:00 | Semen Efremov – Alexander Drozdov | 1:4 (4:11,7:11,8:11,11:3,10:12) |
11:05 | Dondok Ayurov – Dzhamshed Khasanov | 4:2 (11:8,5:11,4:11,11:2,12:10,11:7) |
11:13 | Danil Khramukhin – Egor Bardin | 4:1 (11:6,11:9,6:11,12:10,12:10) |
11:24 | Dmitry Kolosov – Ivan Minin | 1:4 (7:11,6:11,11:7,9:11,4:11) |
11:25 | Dmitry Uzhevsky – Arsen Platonov | 2:4 (8:11,9:11,11:13,11:6,11:9,7:11) |
11:28 | Sergey Sidorov – Pavel Kudryashov | 2:4 (8:11,11:7,9:11,11:9,10:12,9:11) |
11:40 | Mikhail Rozhkov – Mikhail Ivanov | 4:1 (11:4,5:11,11:6,11:6,11:6) |
11:44 | Alexey Semikov – Dmitry Goldstein | 4:3 (11:3,11:8,11:5,7:11,6:11,8:11,12:10) |
11:56 | Maxim Chernov – Dmitry Lutovinov | 4:1 (10:12,11:7,11:5,11:6,13:11) |
11:57 | Alexander Titov – Arsen Platonov | 4:1 (8:11,11:8,11:4,11:9,11:7) |
12:00 | Dmitry Uzhevsky – Petr Chugunov | 2:4 (12:10,7:11,11:5,10:12,5:11,7:11) |
12:00 | Nabijon Gafurov – Viktor Skvortsov | 3:4 (7:11,9:11,11:1,11:7,11:7,2:11,10:12) |
12:05 | Dondok Ayurov – Mikhail Ivanov | 0:4 (9:11,3:11,6:11,5:11) |
12:08 | Pavel Kudryashov – Alexander Drozdov | 4:3 (11:8,5:11,11:7,9:11,12:10,8:11,11:9) |
12:25 | Dzhamshed Khasanov – Mikhail Rozhkov | 4:0 (12:10,11:7,11:7,11:9) |
12:26 | Dzhamshed Khasanov – Dmitry Uzhevsky | 0:4 (7:11,8:11,3:11,9:11) |
12:30 | Alexander Kasnitsky – Alexey Tolkachev | 3:4 (7:11,9:11,11:9,8:11,11:8,11:7,8:11) |
12:30 | Dmitry Kolosov – Dmitry Lutovinov | 3:4 (7:11,11:9,9:11,11:4,9:11,12:10,6:11) |
12:35 | Aleksandr Lebedenko – Vasily Tulchinsky | 4:2 (11:13,11:9,11:9,10:12,11:6,11:2) |
12:45 | Mikhail Rozhkov – Dondok Ayurov | 4:1 (6:11,11:5,11:9,12:10,12:10) |
12:46 | Arsen Platonov – Dzhamshed Khasanov | 4:2 (4:11,2:11,11:7,11:7,12:10,11:6) |
12:47 | Semen Efremov – Sergey Sidorov | 3:4 (11:9,6:11,11:7,11:6,6:11,10:12,9:11) |
12:50 | Evgeny Pavlov – Alexander Chernov | 2:4 (6:11,14:12,10:12,11:6,7:11,4:11) |
12:50 | Semen Mashkin – Mikhail Davydov | 4:3 (11:7,11:4,8:11,11:3,4:11,7:11,11:4) |
13:06 | Dmitry Uzhevsky – Alexander Titov | 4:3 (11:13,11:9,10:12,12:10,9:11,11:9,11:8) |
13:07 | Viktor Skvortsov – Aleksandr Lebedenko | 4:3 (6:11,13:11,8:11,11:7,4:11,11:9,11:4) |
13:09 | Petr Chugunov – Alexander Kasnitsky | 4:1 (12:10,11:6,11:9,4:11,11:8) |
13:11 | Ivan Minin – Maxim Chernov | 1:4 (11:7,11:13,10:12,4:11,5:11) |
13:15 | Mikhail Ivanov – Dzhamshed Khasanov | 3:4 (11:9,5:11,8:11,11:4,11:8,8:11,11:13) |
13:35 | Alexey Tolkachev – Dmitry Uzhevsky | 3:4 (9:11,11:8,8:11,10:12,11:8,11:9,7:11) |
13:35 | Vladislav Bushkov – Vladislav Kunitsyn | 4:3 (11:13,5:11,11:5,11:8,11:4,9:11,11:5) |
13:36 | Emil Nasyrov – Andrei Yakushev | 4:2 (9:11,7:11,11:4,11:9,16:14,11:6) |
13:37 | Alexander Drozdov – Pavel Kudryashov | 1:4 (8:11,11:6,4:11,5:11,9:11) |
13:55 | Vasily Tulchinsky – Nabijon Gafurov | 2:4 (8:11,6:11,4:11,11:6,11:8,7:11) |
14:00 | Dmitriy Barsukov – Alexander Elinson | 1:4 (11:7,2:11,8:11,6:11,2:11) |
14:00 | Dmitriy Barsukov – Efim Efimov | 4:3 (15:13,8:11,8:11,11:2,7:11,14:12,11:3) |
14:02 | Sergey Sidorov – Semen Efremov | 4:3 (7:11,11:9,8:11,11:4,12:14,11:7,11:9) |
14:07 | Mikhail Davydov – Emil Nasyrov | 4:0 (11:7,11:5,11:6,11:5) |
14:10 | Dmitry Uzhevsky – Alexander Kasnitsky | 3:4 (11:13,11:9,6:11,10:12,11:2,11:8,8:11) |
14:11 | Alexander Chernov – Vladislav Bushkov | 4:2 (13:11,5:11,14:12,11:8,6:11,11:5) |
14:25 | Nabijon Gafurov – Aleksandr Lebedenko | 4:2 (8:11,11:4,11:2,11:7,10:12,11:7) |
14:29 | Andrei Yakushev – Semen Mashkin | 3:4 (9:11,10:12,11:7,11:9,7:11,13:11,6:11) |
14:30 | Ilya Vakulenko – Valeriy Gorelov | 4:1 (11:8,11:13,11:6,11:5,11:8) |
14:35 | Dmitriy Gorodkov – Egor Ananiev | 1:4 (9:11,16:18,12:14,11:9,6:11) |
14:48 | Vladislav Kunitsyn – Evgeny Pavlov | 0:4 (5:11,8:11,7:11,3:11) |
14:50 | Petr Chugunov – Alexey Tolkachev | 4:2 (9:11,5:11,11:1,11:9,11:7,11:5) |
14:53 | Alexander Drozdov – Semen Efremov | 1:4 (4:11,5:11,6:11,11:6,9:11) |
15:00 | Viktor Skvortsov – Vasily Tulchinsky | 4:1 (8:11,11:9,11:4,11:4,11:4) |
15:00 | Dmitriy Fomin – Maxim Semizorov | 4:2 (8:11,11:9,11:8,9:11,18:16,11:8) |
15:00 | Mikhail Butylev – Alexander Olonov | 1:4 (8:11,11:9,8:11,13:15,4:11) |
15:02 | Alexander Elinson – Ilya Vakulenko | 4:3 (9:11,11:8,11:9,8:11,11:9,10:12,11:3) |
15:10 | Efim Efimov – Dmitriy Gorodkov | 2:4 (5:11,3:11,11:5,11:7,4:11,9:11) |
15:10 | Bogdan Tikhonov – Bair Danzanov | 4:2 (11:2,11:7,8:11,11:9,6:11,11:5) |
15:14 | Evgeny Pavlov – Vladislav Bushkov | 4:0 (16:14,11:9,11:8,11:9) |
15:15 | Semen Mashkin – Emil Nasyrov | 4:3 (9:11,8:11,11:9,11:9,9:11,12:10,11:8) |
15:22 | Alexander Kasnitsky – Petr Chugunov | 2:4 (4:11,6:11,11:7,2:11,12:10,7:11) |
15:25 | Pavel Kudryashov – Sergey Sidorov | 1:4 (2:11,12:10,8:11,3:11,6:11) |
15:30 | Aleksandr Lebedenko – Nabijon Gafurov | 3:4 (9:11,11:9,11:7,11:5,11:13,5:11,4:11) |
15:33 | Pavel Mukhin – Alexey Popov | 4:2 (11:5,11:8,11:9,10:12,12:14,11:8) |
15:35 | Egor Ananiev – Dmitriy Barsukov | 4:3 (11:8,8:11,6:11,13:11,11:7,9:11,13:11) |
15:43 | Alexander Chernov – Vladislav Kunitsyn | 4:2 (11:8,11:9,7:11,11:8,10:12,11:7) |
15:52 | Dmitry Uzhevsky – Alexey Tolkachev | 4:2 (12:14,11:7,8:11,11:3,12:10,11:7) |
15:53 | Valeriy Gorelov – Dmitriy Barsukov | 1:4 (4:11,7:11,16:14,8:11,5:11) |
16:00 | Alexander Khristoforov – Alexander Titov | 1:4 (12:14,9:11,11:7,4:11,3:11) |
16:02 | Mikhail Davydov – Andrei Yakushev | 2:4 (7:11,11:6,11:7,9:11,5:11,7:11) |
16:03 | Alexander Olonov – Bogdan Tikhonov | 0:4 (11:13,8:11,11:13,8:11) |
16:10 | Vasily Tulchinsky – Viktor Skvortsov | 4:0 (11:9,11:6,11:6,11:1) |
16:10 | Maxim Semizorov – Pavel Mukhin | 0:4 (7:11,6:11,6:11,8:11) |
16:18 | Vladislav Bushkov – Evgeny Pavlov | 1:4 (10:12,9:11,11:9,5:11,8:11) |
16:20 | Dmitriy Barsukov – Dmitriy Gorodkov | 4:1 (11:8,15:13,11:13,11:6,13:11) |
16:25 | Dmitriy Barsukov – Ilya Vakulenko | 4:1 (5:11,11:6,11:6,11:8,11:6) |
16:30 | Bair Danzanov – Mikhail Butylev | 3:4 (11:6,11:9,8:11,9:11,4:11,12:10,4:11) |
16:30 | Alexey Popov – Dmitriy Fomin | 2:4 (11:9,9:11,11:7,5:11,2:11,10:12) |
16:30 | Alexey Tolkachev – Alexander Kasnitsky | 2:4 (6:11,11:7,7:11,10:12,11:9,7:11) |
16:35 | Alexander Titov – Alexander Dzhanmukhamedov | 4:1 (11:3,11:5,9:11,11:6,11:9) |
16:35 | Emil Nasyrov – Semen Mashkin | 4:1 (8:11,12:10,11:9,11:8,12:10) |
16:35 | Aleksandr Lebedenko – Viktor Skvortsov | 4:3 (11:8,9:11,7:11,2:11,11:9,11:5,11:8) |
16:45 | Efim Efimov – Egor Ananiev | 4:1 (11:7,7:11,11:9,11:7,11:9) |
16:52 | Alexander Elinson – Valeriy Gorelov | 2:4 (7:11,7:11,11:9,8:11,11:9,9:11) |
16:53 | Vladislav Kunitsyn – Alexander Chernov | 4:3 (10:12,11:9,9:11,11:8,11:9,5:11,11:8) |
16:59 | Dmitriy Fomin – Pavel Mukhin | 1:4 (11:7,6:11,5:11,5:11,12:14) |
17:02 | Alexander Titov – Alexander Titov | 1:4 (3:11,11:4,11:13,6:11,4:11) |
17:05 | Petr Chugunov – Dmitry Uzhevsky | 4:0 (11:7,13:11,12:10,11:7) |
17:05 | Andrei Yakushev – Mikhail Davydov | 2:4 (11:8,10:12,4:11,9:11,11:8,4:11) |
17:08 | Mikhail Butylev – Bogdan Tikhonov | 0:4 (7:11,8:11,8:11,6:11) |
17:10 | Dmitriy Gorodkov – Dmitriy Barsukov | 3:4 (11:8,6:11,5:11,11:7,5:11,11:9,9:11) |
17:20 | Nabijon Gafurov – Vasily Tulchinsky | 3:4 (8:11,11:2,5:11,11:8,5:11,11:8,9:11) |
17:26 | Maxim Semizorov – Alexey Popov | 4:1 (6:11,11:8,11:1,13:11,11:7) |
17:28 | Alexander Dzhanmukhamedov – Alexander Khristoforov | 0:4 (8:11,5:11,12:14,10:12) |
17:30 | Ilya Vakulenko – Dmitriy Barsukov | 1:4 (11:3,7:11,7:11,6:11,3:11) |
17:33 | Alexander Olonov – Bair Danzanov | 4:3 (11:8,9:11,14:12,5:11,11:5,10:12,11:7) |
17:40 | Semen Mashkin – Andrei Yakushev | 4:2 (14:12,2:11,5:11,11:5,11:9,11:5) |
17:43 | Vladislav Bushkov – Alexander Chernov | 1:4 (4:11,12:10,9:11,5:11,9:11) |
17:50 | Dmitry Osipov – Islam Chegaduev | 4:2 (6:11,11:9,11:6,11:9,6:11,11:6) |
17:50 | Egor Ananiev – Efim Efimov | 4:3 (10:12,8:11,11:9,11:5,12:10,6:11,13:11) |
17:55 | Alexey Popov – Pavel Mukhin | 2:4 (12:10,7:11,5:11,9:11,13:11,7:11) |
18:00 | Valeriy Gorelov – Alexander Elinson | 4:3 (9:11,11:9,9:11,12:10,8:11,11:3,11:2) |
18:00 | Alexander Khristoforov – Alexander Titov | 0:4 (6:11,8:11,7:11,7:11) |
18:10 | Bair Danzanov – Bogdan Tikhonov | 2:4 (11:13,11:7,11:4,8:11,8:11,8:11) |
18:10 | Evgeny Pavlov – Vladislav Kunitsyn | 4:3 (11:9,11:3,8:11,6:11,8:11,11:4,11:2) |
18:20 | Mikhail Davydov – Emil Nasyrov | 4:1 (13:11,11:4,7:11,11:6,13:11) |
18:30 | Alexander Titov – Alexander Dzhanmukhamedov | 4:3 (7:11,6:11,12:10,10:12,11:3,11:5,12:10) |
18:33 | Maxim Semizorov – Dmitriy Fomin | 4:1 (9:11,11:7,11:7,11:9,11:3) |
18:35 | Dmitriy Gorodkov – Efim Efimov | 1:4 (11:9,10:12,8:11,11:13,5:11) |
18:38 | Maxim Boboryko – Pavel Khripunenko | 2:4 (11:7,11:8,11:13,7:11,10:12,7:11) |
18:47 | Alexander Olonov – Mikhail Butylev | 4:2 (11:7,11:7,11:8,9:11,10:12,11:8) |
18:50 | Kirill Taran – Islam Chegaduev | 4:2 (11:5,11:7,11:9,8:11,6:11,11:4) |
18:50 | Andrey Dergunov – Evgeniy Elizarov | 0:4 (15:17,6:11,11:13,6:11) |
18:55 | Ilya Vakulenko – Alexander Elinson | 4:2 (11:5,11:8,4:11,11:13,11:5,11:5) |
19:03 | Dmitriy Fomin – Alexey Popov | 1:4 (7:11,8:11,9:11,11:9,7:11) |
19:05 | Dmitriy Barsukov – Egor Ananiev | 0:4 (6:11,7:11,7:11,6:11) |
19:10 | Alexander Dzhanmukhamedov – Alexander Titov | 1:4 (11:13,5:11,6:11,11:6,7:11) |
19:10 | Artyom Surin – Daniil Sokolov | 2:4 (5:11,9:11,11:8,3:11,11:9,7:11) |
19:10 | Ilya Semerkin – Aleksandr Volkov | 3:4 (9:11,11:13,8:11,11:4,11:9,11:9,7:11) |
19:14 | Islam Chegaduev – Maxim Boboryko | 0:4 (9:11,9:11,9:11,7:11) |
19:20 | Mikhail Butylev – Bair Danzanov | 4:0 (11:6,11:5,11:5,11:9) |
19:33 | Pavel Mukhin – Maxim Semizorov | 3:4 (11:6,11:9,10:12,6:11,12:10,9:11,10:12) |
19:40 | Dmitriy Barsukov – Valeriy Gorelov | 4:1 (8:11,12:10,11:2,11:7,11:8) |
19:42 | Bogdan Tikhonov – Alexander Olonov | 4:0 (11:9,11:9,12:10,11:4) |
19:42 | Alexander Titov – Alexander Khristoforov | 3:4 (13:11,6:11,6:11,11:9,9:11,12:10,6:11) |
19:44 | Pavel Khripunenko – Dmitry Osipov | 2:4 (11:6,7:11,10:12,11:9,11:13,9:11) |
19:50 | Ivan Nikulin – Daniil Fedorov | 4:0 (11:8,11:5,11:7,12:10) |
19:50 | Sergei Shmelyov – Maksim Kovrizhnikov | 4:2 (11:3,11:7,7:11,6:11,14:12,11:7) |
20:05 | Evgeniy Elizarov – Ilya Semerkin | 4:2 (11:9,11:6,11:6,4:11,9:11,11:9) |
20:05 | Islam Chegaduev – Artyom Surin | 3:4 (11:7,12:10,9:11,8:11,11:1,7:11,7:11) |
20:19 | Dmitry Osipov – Maxim Boboryko | 4:2 (11:7,5:11,11:7,11:9,6:11,11:4) |
20:33 | Aleksandr Volkov – Andrey Dergunov | 4:3 (11:7,11:8,7:11,6:11,11:4,8:11,11:7) |
20:35 | Alexander Dzhanmukhamedov – Alexander Titov | 4:2 (5:11,11:4,9:11,11:6,11:6,11:9) |
20:38 | Dmitry Orel – Eugene Luppa | 1:4 (5:11,6:11,11:13,11:7,8:11) |
20:42 | Vladimir Shirokov – Daniil Rozhkov | 4:3 (5:11,13:11,7:11,12:10,11:6,10:12,11:9) |
20:47 | Daniil Sokolov – Kirill Taran | 4:0 (11:5,12:10,11:8,11:7) |
20:50 | Kirill Abramov – Maxim Boboryko | 2:4 (10:12,3:11,9:11,11:5,11:9,5:11) |
20:57 | Islam Chegaduev – Pavel Khripunenko | 0:4 (11:13,9:11,8:11,8:11) |
21:00 | Kirill Klepikov – Mikhail Leonov | 4:3 (11:8,11:4,11:13,8:11,11:9,11:13,11:8) |
21:08 | Andrey Dergunov – Ilya Semerkin | 4:2 (11:6,12:10,9:11,11:7,4:11,11:5) |
21:10 | Alexander Titov – Alexander Khristoforov | 4:0 (11:9,12:10,11:9,11:5) |
21:10 | Kirill Taran – Artyom Surin | 3:4 (8:11,12:10,11:7,8:11,11:7,8:11,9:11) |
21:16 | Daniil Fedorov – Dmitry Orel | 4:1 (4:11,11:8,11:7,11:8,13:11) |
21:24 | Islam Chegaduev – Dmitry Osipov | 2:4 (13:15,9:11,11:9,12:10,5:11,6:11) |
21:25 | Maksim Kovrizhnikov – Vladimir Shirokov | 0:4 (6:11,5:11,10:12,6:11) |
21:32 | Pavel Galanov – Sergey Varfolomeev S. | 3:4 (11:8,5:11,8:11,12:10,5:11,11:9,9:11) |
21:33 | Andrey Dergunov – Arsentiy Turubanov | 2:4 (11:7,11:5,6:11,8:11,9:11,5:11) |
21:35 | Evgeniy Elizarov – Aleksandr Volkov | 4:3 (12:10,9:11,11:6,12:10,8:11,4:11,11:4) |
21:48 | Eugene Luppa – Ivan Nikulin | 2:4 (11:8,5:11,8:11,11:4,8:11,4:11) |
21:52 | Islam Chegaduev – Daniil Sokolov | 0:4 (6:11,3:11,5:11,4:11) |
21:52 | Daniil Rozhkov – Sergei Shmelyov | 4:1 (6:11,11:8,11:7,11:7,11:5) |
22:04 | Pavel Khripunenko – Maxim Boboryko | 4:1 (11:7,13:11,11:5,3:11,11:6) |
22:08 | Ilya Semerkin – Evgeniy Elizarov | 4:2 (11:7,9:11,11:9,11:8,10:12,13:11) |
22:10 | Mikhail Leonov – Andrey Dergunov | 4:2 (8:11,7:11,11:9,13:11,11:4,11:5) |
22:12 | Maxim Boboryko – Pavel Galanov | 0:4 (9:11,9:11,5:11,11:13) |
22:12 | Artyom Surin – Kirill Taran | 4:1 (11:2,4:11,11:9,11:7,11:2) |
22:20 | Ivan Nikulin – Dmitry Orel | 4:2 (10:12,11:9,13:11,11:5,9:11,11:5) |
22:21 | Sergei Shmelyov – Vladimir Shirokov | 3:4 (11:7,11:9,8:11,10:12,11:9,11:13,4:11) |
22:34 | Maxim Boboryko – Islam Chegaduev | 4:2 (11:9,11:9,11:7,5:11,5:11,11:9) |
22:37 | Sergey Varfolomeev S. – Kirill Abramov | 4:1 (11:9,11:2,15:13,4:11,11:6) |
22:40 | Daniil Sokolov – Islam Chegaduev | 4:0 (11:2,11:8,11:4,11:4) |
22:47 | Arsentiy Turubanov – Kirill Klepikov | 4:3 (8:11,11:5,3:11,12:10,12:14,11:8,11:7) |
22:50 | Andrey Dergunov – Aleksandr Volkov | 4:2 (11:6,11:7,7:11,11:6,5:11,11:9) |
22:55 | Islam Chegaduev – Kirill Taran | 3:4 (11:8,10:12,11:5,4:11,11:6,10:12,9:11) |
23:02 | Kirill Abramov – Pavel Galanov | 4:0 (11:9,11:4,11:7,11:7) |
23:03 | Daniil Fedorov – Eugene Luppa | 4:2 (9:11,13:15,11:9,11:8,11:6,11:6) |
23:11 | Maksim Kovrizhnikov – Daniil Rozhkov | 4:0 (11:4,11:9,11:6,11:9) |
23:15 | Ilya Semerkin – Andrey Dergunov | 1:4 (8:11,11:9,8:11,10:12,8:11) |
23:16 | Aleksandr Volkov – Evgeniy Elizarov | 0:4 (14:16,9:11,4:11,8:11) |
23:20 | Dmitry Osipov – Pavel Khripunenko | 2:4 (8:11,11:9,11:9,8:11,7:11,4:11) |
23:21 | Kirill Klepikov – Andrey Dergunov | 3:4 (11:8,9:11,11:9,11:13,14:12,12:14,9:11) |
23:23 | Maxim Boboryko – Sergey Varfolomeev S. | 4:2 (11:5,8:11,11:8,4:11,11:8,11:8) |
23:34 | Vladimir Shirokov – Maksim Kovrizhnikov | 4:1 (8:11,11:9,11:4,11:5,11:6) |
23:37 | Daniil Sokolov – Artyom Surin | 4:3 (8:11,12:14,11:6,11:4,11:7,9:11,11:8) |
23:40 | Dmitry Orel – Ivan Nikulin | 4:3 (11:9,9:11,4:11,13:11,9:11,11:8,11:1) |
23:55 | Sergey Varfolomeev S. – Pavel Galanov | 2:4 (10:12,11:6,5:11,3:11,11:8,7:11) |
23:59 | Sergei Shmelyov – Daniil Rozhkov | 2:4 (11:9,6:11,11:6,15:17,9:11,8:11) |
Masters. Belarus
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:01 | Alexander Dyatel – Vladimir Dubovik | 3:4 (11:9,12:14,6:11,9:11,11:9,12:10,9:11) |
00:05 | Herbert Pyantkovsky – Artyom Pavlenkov | 4:2 (11:9,3:11,3:11,11:8,11:9,11:7) |
00:20 | Nikolai Borisevich – Aleksandr Mechnyy | 4:1 (11:7,11:6,11:7,6:11,11:2) |
00:41 | Vladislav Artiukhevich – Dmitri Davidov | 4:0 (11:4,13:11,11:8,11:6) |
00:45 | Ivan Kasperovich – Vyacheslav Malofeev | 1:4 (5:11,6:11,11:6,9:11,7:11) |
00:50 | Aleksey Novik – Artem Kunashko | 4:2 (11:6,11:4,7:11,11:5,6:11,11:5) |
01:06 | Maksim Busov – Dmitri Davidov | 4:3 (11:13,12:10,7:11,11:8,11:4,6:11,11:4) |
01:25 | Alexander Dyatel – Artem Kunashko | 1:4 (10:12,8:11,11:4,8:11,10:12) |
01:41 | Vladislav Artiukhevich – Vitaly Sizonenko | 4:2 (11:6,11:8,11:4,8:11,5:11,11:9) |
01:58 | Aleksey Novik – Vladimir Dubovik | 4:1 (8:11,11:3,11:8,11:9,11:9) |
02:00 | Daniil Myslyvets – Vasily Vasin | 4:2 (11:8,8:11,11:9,11:3,9:11,11:8) |
02:25 | Alexander Dyatel – Aleksey Novik | 2:4 (7:11,5:11,11:6,9:11,11:8,5:11) |
02:38 | Oleg Zahozhii – Ruslan Tyunis | 4:2 (11:8,9:11,9:11,11:9,11:8,11:7) |
03:00 | Dmitry Matveenko – Roman Kharitonenko | 4:3 (8:11,12:10,14:16,11:7,11:7,5:11,14:12) |
03:05 | Artem Kunashko – Vladimir Dubovik | 2:4 (7:11,11:7,4:11,5:11,11:8,5:11) |
03:12 | Daniil Myslyvets – Ruslan Tyunis | 4:2 (11:8,11:6,18:16,7:11,7:11,12:10) |
03:30 | Anton Mezhevich – Kirill Kazanin | 1:4 (10:12,5:11,8:11,11:6,6:11) |
03:35 | Aleksey Novik – Alexander Dyatel | 4:1 (11:5,11:5,11:8,6:11,11:8) |
03:46 | Oleg Zahozhii – Vasily Vasin | 4:0 (11:3,11:8,11:8,11:5) |
04:09 | Daniil Myslyvets – Oleg Zahozhii | 4:3 (6:11,11:5,11:9,11:2,9:11,10:12,11:5) |
04:10 | Dmitry Matveenko – Kirill Kazanin | 3:4 (9:11,11:8,11:2,11:5,3:11,7:11,3:11) |
04:10 | Vladimir Dubovik – Artem Kunashko | 3:4 (11:5,11:5,4:11,5:11,12:10,10:12,10:12) |
04:44 | Ruslan Tyunis – Vasily Vasin | 3:4 (11:8,11:4,7:11,13:11,7:11,12:14,14:16) |
04:46 | Vladimir Dubovik – Alexander Dyatel | 4:2 (11:9,5:11,9:11,11:9,12:10,12:10) |
04:48 | Anton Mezhevich – Roman Kharitonenko | 0:4 (6:11,12:14,3:11,8:11) |
05:10 | Dmitry Matveenko – Anton Mezhevich | 1:4 (11:6,11:13,6:11,9:11,8:11) |
05:21 | Gleb Voishnis – Kirill Goncharov | 3:4 (11:6,5:11,7:11,5:11,11:6,11:5,8:11) |
05:26 | Artem Kunashko – Aleksey Novik | 2:4 (11:9,11:6,11:13,11:13,7:11,7:11) |
05:28 | Ruslan Tyunis – Daniil Myslyvets | 4:2 (11:9,11:7,5:11,11:8,6:11,11:8) |
05:36 | Kirill Kazanin – Roman Kharitonenko | 3:4 (12:10,9:11,4:11,11:5,11:8,4:11,7:11) |
06:07 | Vasily Vasin – Oleg Zahozhii | 2:4 (11:9,11:5,8:11,7:11,9:11,7:11) |
06:12 | Gleb Voishnis – Ivan Patsyna | 4:1 (11:4,11:7,7:11,11:6,11:8) |
06:22 | Roman Kharitonenko – Anton Mezhevich | 3:4 (11:13,11:8,12:10,10:12,4:11,11:4,6:11) |
06:32 | Dmitry Panasenko – Kirill Goncharov | 3:4 (11:3,11:7,12:10,5:11,10:12,9:11,9:11) |
06:41 | Vasily Vasin – Daniil Myslyvets | 3:4 (11:4,11:4,8:11,6:11,13:11,3:11,9:11) |
06:58 | Kirill Kazanin – Dmitry Matveenko | 0:4 (9:11,5:11,10:12,6:11) |
07:00 | Aleksandr Trusov – Danila Yakimets | 4:0 (11:2,11:5,11:4,12:10) |
07:21 | Ruslan Tyunis – Oleg Zahozhii | 3:4 (11:13,5:11,11:9,13:11,12:10,12:14,9:11) |
07:22 | Aleksandr Trusov – Vladyslav Zabolotsky | 1:4 (11:9,10:12,4:11,7:11,10:12) |
07:25 | Roman Kharitonenko – Kirill Kazanin | 0:4 (11:13,6:11,11:13,6:11) |
07:36 | Dmitry Panasenko – Ivan Patsyna | 2:4 (11:5,11:6,8:11,8:11,9:11,8:11) |
07:53 | Aleksandr Trusov – Vladyslav Zabolotsky | 3:4 (11:0,2:11,11:7,5:11,8:11,11:8,8:11) |
08:00 | Anton Tyurikov – Evgeny Zhdanyuk | 4:2 (9:11,11:9,11:8,11:9,9:11,11:3) |
08:00 | Anton Mezhevich – Dmitry Matveenko | 1:4 (6:11,5:11,11:6,10:12,6:11) |
08:10 | Gleb Voishnis – Dmitry Panasenko | 4:3 (11:8,3:11,11:8,7:11,5:11,11:9,11:9) |
08:32 | Viktor Barashko – Dmitry Ivashko | 4:2 (13:11,7:11,6:11,11:3,11:4,12:10) |
08:38 | Aleksandr Trusov – Danila Yakimets | 2:4 (9:11,11:13,11:4,11:7,5:11,7:11) |
08:50 | Kirill Goncharov – Ivan Patsyna | 4:2 (9:11,11:5,7:11,11:7,11:5,12:10) |
09:01 | Alexander Vanagel – Vladimir Yakovuk | 1:4 (11:4,8:11,7:11,7:11,9:11) |
09:13 | Aleksandr Trusov – Aleksandr Trusov | 0:4 (5:11,6:11,6:11,9:11) |
09:19 | Anton Tyurikov – Dmitry Ivashko | 4:3 (11:8,13:11,4:11,8:11,11:8,6:11,11:4) |
09:22 | Kirill Goncharov – Dmitry Panasenko | 2:4 (11:9,1:11,12:10,4:11,9:11,7:11) |
09:29 | Andrey Sirozh – Mikhail Pratskevich | 4:2 (11:6,3:11,8:11,11:9,11:9,12:10) |
09:40 | Vladyslav Zabolotsky – Danila Yakimets | 4:3 (7:11,16:14,7:11,13:11,11:6,10:12,11:9) |
09:50 | Ivan Patsyna – Gleb Voishnis | 4:3 (11:6,11:8,5:11,5:11,5:11,11:7,11:8) |
10:04 | Viktor Barashko – Evgeny Zhdanyuk | 4:1 (11:6,11:1,11:4,9:11,11:7) |
10:07 | Alexander Vanagel – Mikhail Pratskevich | 4:1 (5:11,11:7,11:5,11:9,11:9) |
10:24 | Kirill Goncharov – Gleb Voishnis | 2:4 (8:11,7:11,11:9,7:11,11:9,5:11) |
10:29 | Aleksandr Trusov – Aleksandr Trusov | 4:3 (6:11,11:4,12:10,14:16,9:11,11:6,11:5) |
10:31 | Andrey Sirozh – Vladimir Yakovuk | 2:4 (5:11,11:3,7:11,6:11,11:9,6:11) |
10:34 | Anton Tyurikov – Viktor Barashko | 4:3 (7:11,5:11,14:12,9:11,11:9,11:9,11:3) |
10:52 | Ivan Patsyna – Dmitry Panasenko | 4:1 (11:8,11:4,11:7,10:12,13:11) |
11:01 | Alexander Vanagel – Andrey Sirozh | 4:2 (6:11,11:5,9:11,11:7,11:5,11:5) |
11:15 | Danila Yakimets – Vladyslav Zabolotsky | 4:3 (6:11,11:6,11:13,9:11,11:9,11:5,13:11) |
11:21 | Dmitry Ivashko – Evgeny Zhdanyuk | 0:4 (10:12,6:11,6:11,6:11) |
11:31 | Mikhail Pratskevich – Vladimir Yakovuk | 3:4 (11:3,9:11,11:8,8:11,10:12,11:6,7:11) |
11:49 | Dmitry Ivashko – Anton Tyurikov | 3:4 (12:10,7:11,7:11,11:7,6:11,12:10,8:11) |
12:00 | Alexey Zhurkevich – Timofey Radchenko | 4:1 (11:4,11:4,9:11,11:7,11:4) |
12:08 | Vladyslav Zabolotsky – Aleksandr Trusov | 1:4 (13:15,4:11,10:12,11:8,7:11) |
12:17 | Andrey Sirozh – Alexander Vanagel | 4:3 (4:11,11:4,11:7,11:8,5:11,5:11,11:8) |
12:25 | Vladislav Svidersky – Michail Ognev | 4:0 (11:8,11:9,11:8,11:3) |
12:35 | Evgeny Zhdanyuk – Viktor Barashko | 4:1 (11:8,8:11,11:6,12:10,11:8) |
12:40 | Danila Yakimets – Aleksandr Trusov | 4:3 (8:11,11:8,11:4,7:11,11:9,9:11,11:5) |
12:45 | Alexey Zhurkevich – Michail Ognev | 4:3 (10:12,11:4,11:5,11:13,11:4,6:11,11:7) |
12:51 | Vladimir Yakovuk – Mikhail Pratskevich | 4:3 (7:11,12:10,11:4,6:11,12:14,11:5,11:7) |
13:06 | Dmitry Ivashko – Viktor Barashko | 0:4 (1:11,4:11,3:11,2:11) |
13:20 | Vladislav Svidersky – Timofey Radchenko | 4:2 (11:5,8:11,11:6,11:9,8:11,11:5) |
13:28 | Evgeny Zhdanyuk – Anton Tyurikov | 3:4 (8:11,5:11,11:7,4:11,12:10,11:9,9:11) |
13:31 | Mikhail Pratskevich – Alexander Vanagel | 4:3 (11:5,8:11,5:11,5:11,11:9,11:8,11:8) |
13:45 | Alexey Zhurkevich – Vladislav Svidersky | 3:4 (11:2,11:8,5:11,6:11,11:4,5:11,5:11) |
14:05 | Anton Lazarevskii – Igor Shkrobot | 4:1 (5:11,12:10,11:8,11:4,11:6) |
14:11 | Vladimir Yakovuk – Andrey Sirozh | 4:3 (9:11,13:11,7:11,12:10,11:8,4:11,11:5) |
14:20 | Michail Ognev – Timofey Radchenko | 0:4 (6:11,5:11,6:11,10:12) |
14:33 | Ivan Patsyna – Ivan Saponenko | 4:2 (11:9,11:9,8:11,7:11,11:9,11:6) |
14:45 | Michail Ognev – Vladislav Svidersky | 2:4 (11:9,13:15,12:10,12:14,3:11,10:12) |
15:00 | Aleksandr Shchadko – Samvel Gyurjyan | 2:4 (11:9,8:11,9:11,12:10,5:11,9:11) |
15:07 | Anton Lazarevskii – Ivan Saponenko | 4:2 (11:9,5:11,11:7,13:11,10:12,11:6) |
15:20 | Timofey Radchenko – Alexey Zhurkevich | 1:4 (10:12,3:11,11:8,9:11,11:13) |
15:37 | Ivan Patsyna – Igor Shkrobot | 4:2 (11:9,10:12,12:10,6:11,11:9,11:6) |
15:44 | Nikita Korik – Daniil Starina | 0:4 (3:11,6:11,6:11,6:11) |
15:50 | Timofey Radchenko – Michail Ognev | 4:2 (11:7,11:6,9:11,0:11,11:9,11:2) |
16:01 | Aleksandr Shchadko – Daniil Starina | 3:4 (13:11,12:10,11:7,8:11,8:11,9:11,6:11) |
16:10 | Anton Lazarevskii – Ivan Patsyna | 4:1 (11:1,11:8,11:8,11:13,11:7) |
16:20 | Vladislav Svidersky – Alexey Zhurkevich | 4:3 (12:10,12:14,11:5,12:10,7:11,9:11,11:7) |
16:40 | Ivan Saponenko – Igor Shkrobot | 4:1 (8:11,11:8,11:4,14:12,11:9) |
16:40 | Nikita Korik – Samvel Gyurjyan | 3:4 (11:4,11:5,11:7,10:12,9:11,10:12,10:12) |
17:07 | Igor Shkrobot – Anton Lazarevskii | 4:1 (12:10,11:9,11:7,6:11,11:8) |
17:30 | Aleksandr Shchadko – Nikita Korik | 0:4 (4:11,8:11,7:11,1:11) |
17:37 | Ivan Saponenko – Ivan Patsyna | 4:2 (11:4,4:11,11:8,6:11,11:7,11:9) |
17:46 | Daniil Starina – Samvel Gyurjyan | 4:0 (11:7,11:8,11:6,11:2) |
18:00 | Alexander Blinets – Artyom Pavlenkov | 1:4 (6:11,9:11,9:11,11:4,8:11) |
18:04 | Daniil Starina – Aleksandr Shchadko | 3:4 (8:11,15:13,11:13,11:6,10:12,11:9,5:11) |
18:07 | Ivan Patsyna – Anton Lazarevskii | 2:4 (11:9,6:11,9:11,8:11,11:6,9:11) |
18:26 | Alexander Vasiliev – Andrey Krasnov | 2:4 (5:11,10:12,11:8,11:9,8:11,11:13) |
18:40 | Igor Shkrobot – Ivan Saponenko | 4:1 (11:6,11:4,11:9,9:11,11:4) |
18:46 | Samvel Gyurjyan – Nikita Korik | 3:4 (3:11,6:11,5:11,12:10,13:11,11:8,9:11) |
18:50 | Andrey Borodich – Yuri Fedortsov | 3:4 (11:13,11:9,6:11,11:4,11:7,7:11,9:11) |
19:00 | Vasily Vasin – Dmitriy Rudov | 1:4 (9:11,11:8,9:11,13:15,8:11) |
19:04 | Alexander Blinets – Andrey Krasnov | 1:4 (5:11,5:11,7:11,12:10,4:11) |
19:25 | Samvel Gyurjyan – Daniil Starina | 1:4 (7:11,5:11,7:11,12:10,5:11) |
19:34 | Alexander Vasiliev – Artyom Pavlenkov | 2:4 (6:11,10:12,10:12,11:9,11:9,10:12) |
19:35 | Vitaliy Jishkevich – Dmitry Mikhalchuk | 2:4 (11:8,11:4,9:11,7:11,5:11,5:11) |
19:55 | Nikita Korik – Aleksandr Shchadko | 1:4 (6:11,8:11,9:11,11:4,3:11) |
20:00 | Vitaly Sizonenko – Sergei Demidovich | 2:4 (11:6,13:11,8:11,9:11,5:11,7:11) |
20:08 | Vasily Vasin – Dmitry Mikhalchuk | 3:4 (8:11,8:11,11:13,15:13,11:8,12:10,12:14) |
20:14 | Alexander Blinets – Alexander Vasiliev | 3:4 (5:11,10:12,10:12,11:9,11:9,11:9,7:11) |
20:34 | Dmitri Davidov – Vladislav Artiukhevich | 2:4 (6:11,12:10,11:7,6:11,3:11,4:11) |
20:54 | Andrey Krasnov – Artyom Pavlenkov | 0:4 (4:11,7:11,9:11,10:12) |
20:54 | Vitaliy Jishkevich – Dmitriy Rudov | 1:4 (4:11,6:11,11:8,3:11,6:11) |
21:05 | Vitaly Sizonenko – Vladislav Artiukhevich | 4:1 (3:11,11:8,11:8,11:8,11:7) |
21:19 | Artyom Pavlenkov – Alexander Blinets | 2:4 (4:11,11:6,11:7,7:11,9:11,6:11) |
21:21 | Vasily Vasin – Vitaliy Jishkevich | 1:4 (11:9,4:11,8:11,9:11,5:11) |
21:32 | Dmitri Davidov – Sergei Demidovich | 1:4 (5:11,11:9,11:13,8:11,11:13) |
21:35 | Danil Lopatkin – Yuri Pashkovsky | 4:3 (8:11,12:10,8:11,11:9,11:9,12:14,11:8) |
21:35 | Andrey Borodich – Yuri Pashkovsky | 3:4 (3:11,11:9,5:11,10:12,11:7,13:11,7:11) |
21:53 | Dmitry Mikhalchuk – Dmitriy Rudov | 4:2 (5:11,9:11,11:8,11:9,11:9,11:5) |
21:55 | Andrey Krasnov – Alexander Vasiliev | 3:4 (11:6,11:4,8:11,4:11,11:8,3:11,8:11) |
22:02 | Vitaly Sizonenko – Dmitri Davidov | 4:3 (11:8,9:11,11:8,9:11,6:11,11:9,11:6) |
22:25 | Dmitry Mikhalchuk – Vasily Vasin | 4:0 (11:4,11:7,16:14,11:7) |
22:35 | Artyom Pavlenkov – Andrey Krasnov | 4:1 (11:9,11:6,11:8,10:12,12:10) |
22:38 | Vladislav Artiukhevich – Sergei Demidovich | 2:4 (10:12,9:11,11:9,12:10,12:14,6:11) |
22:50 | Dmitriy Rudov – Vitaliy Jishkevich | 4:1 (11:9,13:11,11:8,3:11,11:9) |
22:59 | Danil Lopatkin – Yuri Fedortsov | 1:4 (11:9,8:11,10:12,10:12,8:11) |
23:08 | Alexander Vasiliev – Alexander Blinets | 3:4 (9:11,10:12,11:5,7:11,11:8,11:4,5:11) |
23:18 | Sergei Demidovich – Dmitri Davidov | 4:2 (12:10,11:9,10:12,11:9,5:11,11:6) |
23:21 | Vitaliy Jishkevich – Vasily Vasin | 1:4 (7:11,11:3,11:13,8:11,10:12) |
23:26 | Andrey Borodich – Danil Lopatkin | 2:4 (13:11,8:11,8:11,11:7,8:11,5:11) |
23:50 | Vladislav Artiukhevich – Vitaly Sizonenko | 1:4 (4:11,8:11,13:15,11:4,11:13) |
23:57 | Dmitriy Rudov – Dmitry Mikhalchuk | 4:3 (11:9,6:11,8:11,11:5,6:11,11:4,11:4) |
23:59 | Yuri Pashkovsky – Yuri Fedortsov | 4:1 (11:4,3:11,11:7,12:10,13:11) |
Masters. Spain
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:05 | Serhio Duarte Batista – Ivan Campana Gomez | 4:0 (11:5,11:9,11:7,11:4) |
00:32 | Ivan Perez Martin – Juan Francisko Castillo | 3:4 (11:13,11:4,10:12,13:11,10:12,11:8,5:11) |
00:37 | Zijie Ye – Francisco Jose Ruiz Rodriguez | 4:1 (11:7,11:6,12:10,5:11,14:12) |
01:10 | Jose Guzman Munoz – Zijie Ye | 2:4 (7:11,11:7,5:11,9:11,11:9,9:11) |
01:58 | Francisco Jose Ruiz Rodriguez – Jorge Lucena Nunez | 4:3 (5:11,11:5,11:8,9:11,11:3,8:11,11:6) |
02:34 | Jorge Lucena Nunez – Zijie Ye | 4:1 (12:10,6:11,11:8,12:10,11:9) |
03:20 | Jose Guzman Munoz – Francisco Jose Ruiz Rodriguez | 3:4 (11:8,8:11,10:12,6:11,11:9,11:9,5:11) |
04:05 | Jose Guzman Munoz – Jorge Lucena Nunez | 4:0 (11:9,11:8,11:9,11:3) |
04:37 | Francisco Jose Ruiz Rodriguez – Zijie Ye | 4:2 (11:8,5:11,11:7,9:11,12:10,11:9) |
05:17 | Zijie Ye – Jorge Lucena Nunez | 4:0 (11:8,11:2,11:8,12:10) |
05:42 | Francisco Jose Ruiz Rodriguez – Jose Guzman Munoz | 4:3 (11:9,11:3,12:10,10:12,3:11,5:11,13:11) |
09:40 | Marcos San Martin – Fabian Albornoz | 3:4 (11:9,5:11,11:5,11:9,6:11,15:17,11:13) |
10:22 | Matias Albornoz – Emiliano Riofrio | 3:4 (9:11,11:8,11:8,10:12,11:7,8:11,6:11) |
11:10 | Joaquin Garcia Dominguez – Nicolas Tortosa Jimenez | 4:1 (11:3,11:7,11:5,7:11,11:7) |
11:10 | Fabian Albornoz – Matias Albornoz | 4:2 (4:11,4:11,11:7,11:5,11:9,11:7) |
11:35 | Antonio Gonzalez Gutierrez – Jesus Mayo Baeza | 3:4 (11:7,6:11,10:12,11:9,11:9,7:11,10:12) |
11:50 | Emiliano Riofrio – Marcos San Martin | 1:4 (11:13,8:11,9:11,13:11,10:12) |
12:25 | Nicolas Tortosa Jimenez – Antonio Gonzalez Gutierrez | 1:4 (4:11,7:11,14:12,8:11,9:11) |
12:28 | Marcos San Martin – Matias Albornoz | 2:4 (11:6,11:8,4:11,7:11,11:13,10:12) |
13:00 | Jesus Mayo Baeza – Joaquin Garcia Dominguez | 1:4 (8:11,9:11,7:11,12:10,5:11) |
13:11 | Fabian Albornoz – Emiliano Riofrio | 2:4 (11:3,9:11,11:8,6:11,7:11,9:11) |
13:27 | Nicolas Tortosa Jimenez – Jesus Mayo Baeza | 4:3 (11:5,6:11,8:11,13:11,11:8,8:11,12:10) |
13:28 | Joaquin Garcia Dominguez – Antonio Gonzalez Gutierrez | 2:4 (12:10,11:6,7:11,7:11,5:11,7:11) |
13:49 | Matias Albornoz – Fabian Albornoz | 4:1 (14:12,11:4,11:3,6:11,11:8) |
14:21 | Marcos San Martin – Emiliano Riofrio | 4:0 (13:11,12:10,13:11,11:8) |
14:50 | Antonio Gonzalez Gutierrez – Nicolas Tortosa Jimenez | 3:4 (11:13,11:7,11:9,8:11,3:11,11:5,8:11) |
14:55 | Emiliano Riofrio – Fabian Albornoz | 4:1 (11:6,9:11,11:7,11:8,11:8) |
15:24 | Matias Albornoz – Marcos San Martin | 2:4 (10:12,7:11,5:11,11:4,11:5,9:11) |
15:32 | Joaquin Garcia Dominguez – Jesus Mayo Baeza | 0:4 (9:11,10:12,9:11,8:11) |
16:04 | Antonio Gonzalez Gutierrez – Joaquin Garcia Dominguez | 4:3 (11:7,7:11,11:7,7:11,11:2,7:11,15:13) |
16:40 | Alejandro Merino Pena – Miguel Rodriguez Moreno | 4:3 (11:6,10:12,6:11,11:6,12:10,9:11,11:7) |
16:42 | Jesus Mayo Baeza – Nicolas Tortosa Jimenez | 3:4 (11:9,13:11,12:10,8:11,6:11,9:11,8:11) |
17:05 | Jose Guzman Munoz – Fernando Utrilla Caballero | 2:4 (3:11,9:11,11:4,4:11,11:4,9:11) |
17:49 | Miguel Rodriguez Moreno – Jose Guzman Munoz | 4:1 (11:9,11:4,11:7,7:11,12:10) |
18:25 | Fernando Utrilla Caballero – Alejandro Merino Pena | 4:3 (7:11,11:7,11:13,11:5,11:6,9:11,13:11) |
18:40 | Daniel Gonzalez Cantalejo – Marcos San Martin | 3:4 (14:12,3:11,8:11,11:6,11:9,9:11,7:11) |
19:08 | Alejandro Merino Pena – Jose Guzman Munoz | 0:4 (6:11,7:11,8:11,6:11) |
19:15 | Adrian Caballo – David Ruiz Biasi | 0:4 (8:11,8:11,9:11,9:11) |
19:34 | Miguel Rodriguez Moreno – Fernando Utrilla Caballero | 1:4 (7:11,9:11,2:11,11:8,5:11) |
19:40 | Marcos San Martin – Adrian Caballo | 1:4 (9:11,6:11,9:11,11:4,7:11) |
20:07 | Alejandro Merino Pena – Fernando Utrilla Caballero | 4:2 (11:6,11:9,7:11,12:14,11:9,11:7) |
20:15 | David Ruiz Biasi – Daniel Gonzalez Cantalejo | 3:4 (11:6,11:9,6:11,7:11,11:5,6:11,8:11) |
20:43 | Jose Guzman Munoz – Miguel Rodriguez Moreno | 1:4 (14:12,7:11,8:11,6:11,17:19) |
21:00 | Daniel Gonzalez Cantalejo – Adrian Caballo | 2:4 (11:8,7:11,10:12,7:11,11:6,7:11) |
21:25 | Fernando Utrilla Caballero – Jose Guzman Munoz | 3:4 (9:11,11:7,11:8,9:11,11:8,8:11,9:11) |
21:43 | Marcos San Martin – David Ruiz Biasi | 4:2 (11:6,5:11,11:7,11:5,7:11,12:10) |
22:10 | Miguel Rodriguez Moreno – Alejandro Merino Pena | 4:2 (8:11,11:8,11:13,11:6,11:7,11:9) |
22:12 | Marcos San Martin – Daniel Gonzalez Cantalejo | 4:1 (9:11,11:9,11:4,11:8,14:12) |
22:55 | David Ruiz Biasi – Adrian Caballo | 2:4 (11:9,5:11,11:7,7:11,6:11,5:11) |
23:25 | David Ruiz Biasi – Daniel Gonzalez Cantalejo | 1:4 (11:6,9:11,13:15,10:12,7:11) |
23:40 | Ji Jie Chen – Eduardo Guzman Guzman | 4:2 (11:7,11:8,6:11,11:8,9:11,11:7) |
23:58 | Adrian Caballo – Marcos San Martin | 2:4 (9:11,4:11,11:8,9:11,11:8,8:11) |
Pro Spin Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:10 | Andrey Moshkutelo – Gennady Veitas | 4:2 (8:11,11:7,11:7,9:11,11:9,11:7) |
00:20 | Kirill Kuzmichyov – Yuriy Solovey | 3:4 (7:11,11:6,6:11,11:8,7:11,11:4,10:12) |
00:50 | Denis Filatov – Arthur Mukomelov | 3:4 (11:7,11:13,14:16,9:11,11:6,11:7,8:11) |
00:55 | Sergey Korpich – Vladimir Antonenko | 4:2 (11:6,7:11,5:11,11:5,12:10,11:8) |
01:00 | Grigory Sludenko – Yuriy Solovey | 4:3 (5:11,10:12,11:9,11:8,5:11,11:6,11:4) |
01:50 | Vladimir Antonenko – Andrey Moshkutelo | 3:4 (9:11,11:8,7:11,11:9,7:11,14:12,6:11) |
02:05 | Arthur Mukomelov – Timur Mahnev | 1:4 (8:11,6:11,11:7,9:11,5:11) |
02:05 | Grigory Sludenko – Daniel Gruzdov | 4:3 (11:6,11:8,7:11,11:6,8:11,9:11,11:6) |
02:30 | Gennady Veitas – Sergey Korpich | 4:2 (11:8,10:12,11:4,13:11,6:11,11:5) |
02:45 | Denis Filatov – Andrei Lizogubov | 4:3 (11:8,9:11,11:8,11:7,10:12,6:11,11:6) |
02:45 | Pavel Mitin – Yuriy Solovey | 4:1 (11:7,11:6,11:8,10:12,11:8) |
03:05 | Vladimir Antonenko – Andrey Moshkutelo | 4:2 (13:11,8:11,6:11,11:4,11:8,11:8) |
03:30 | Andrei Lizogubov – Timur Mahnev | 1:4 (7:11,7:11,11:5,10:12,3:11) |
03:30 | Yuriy Solovey – Daniel Gruzdov | 4:0 (11:8,11:8,11:6,11:9) |
03:40 | Gennady Veitas – Sergey Korpich | 4:3 (11:8,7:11,11:5,9:11,11:8,6:11,11:8) |
04:05 | Denis Filatov – Arthur Mukomelov | 4:1 (11:8,9:11,11:6,11:8,11:7) |
04:05 | Pavel Mitin – Grigory Sludenko | 4:2 (11:9,9:11,11:4,11:13,11:5,11:9) |
04:20 | Gennady Veitas – Vladimir Antonenko | 4:1 (11:8,12:10,9:11,11:6,11:7) |
04:35 | Timur Mahnev – Denis Filatov | 2:4 (8:11,7:11,9:11,11:6,11:7,8:11) |
04:45 | Daniel Gruzdov – Pavel Mitin | 4:1 (11:9,9:11,11:5,11:8,11:6) |
05:05 | Anton Olhovoi – Dmitriy Aleshkin | 4:2 (11:4,11:7,5:11,11:7,8:11,11:9) |
05:19 | Grigory Sludenko – Yuriy Solovey | 1:4 (10:12,11:6,12:14,8:11,3:11) |
05:25 | Arthur Mukomelov – Andrei Lizogubov | 4:2 (7:11,11:6,11:8,5:11,12:10,11:8) |
05:45 | Kirill Mikhalenko – Oleg Tretyakov | 1:4 (6:11,8:11,11:9,6:11,7:11) |
05:55 | Andrei Lizogubov – Denis Filatov | 4:3 (11:7,8:11,12:10,11:9,7:11,6:11,11:5) |
06:00 | Pavel Mitin – Daniel Gruzdov | 0:4 (8:11,7:11,10:12,7:11) |
06:25 | Anton Olhovoi – Kirill Mikhalenko | 4:3 (11:5,11:9,8:11,9:11,11:5,7:11,11:8) |
06:32 | Yuriy Solovey – Grigory Sludenko | 4:3 (11:9,4:11,11:6,7:11,11:8,5:11,11:6) |
06:36 | Timur Mahnev – Arthur Mukomelov | 4:1 (11:9,11:8,9:11,11:8,11:7) |
07:05 | Timur Mahnev – Andrei Lizogubov | 2:4 (5:11,11:4,10:12,11:5,6:11,8:11) |
07:08 | Daniel Gruzdov – Yuriy Solovey | 4:1 (6:11,11:5,12:10,11:7,11:5) |
07:13 | Dmitriy Aleshkin – Oleg Tretyakov | 3:4 (7:11,11:8,6:11,11:9,4:11,12:10,6:11) |
07:55 | Oleg Tretyakov – Anton Olhovoi | 4:1 (5:11,11:8,11:6,14:12,11:4) |
08:00 | Anastasia Ignatova – Alexei Kaulik | 4:3 (6:11,11:7,11:9,7:11,11:9,7:11,11:9) |
08:00 | Andrey Rekhtin – Yuri Gromyak | 4:1 (11:9,5:11,14:12,11:6,11:8) |
08:30 | Igor Fokin – Konstantin Pushkar | 4:3 (11:9,6:11,11:8,7:11,11:6,10:12,11:6) |
08:30 | Kirill Mikhalenko – Dmitriy Aleshkin | 4:3 (11:6,7:11,11:4,11:7,3:11,6:11,11:7) |
08:45 | Vladislav Sorbalo – Sergey Pavlina | 3:4 (8:11,9:11,7:11,11:7,12:10,11:5,5:11) |
09:05 | Oleg Tretyakov – Dmitriy Aleshkin | 1:4 (11:5,9:11,6:11,8:11,6:11) |
09:05 | Andrey Rekhtin – Igor Fokin | 1:4 (10:12,11:5,7:11,8:11,7:11) |
09:25 | Anastasia Ignatova – Vladislav Sorbalo | 4:1 (5:11,11:7,11:8,11:8,11:8) |
09:35 | Kirill Mikhalenko – Anton Olhovoi | 2:4 (11:8,3:11,8:11,11:9,4:11,9:11) |
09:35 | Yuri Gromyak – Konstantin Pushkar | 4:3 (10:12,5:11,11:6,11:8,10:12,11:9,11:9) |
10:00 | Alexei Kaulik – Sergey Pavlina | 4:2 (8:11,12:10,14:12,10:12,11:9,11:7) |
10:10 | Dmitriy Aleshkin – Anton Olhovoi | 4:2 (5:11,11:7,6:11,11:4,11:7,11:8) |
10:15 | Konstantin Pushkar – Andrey Rekhtin | 4:3 (14:12,9:11,8:11,7:11,11:5,11:4,11:6) |
10:40 | Sergey Pavlina – Anastasia Ignatova | 4:3 (1:11,11:1,9:11,12:10,1:11,12:10,12:10) |
10:55 | Igor Fokin – Yuri Gromyak | 2:4 (11:9,8:11,11:6,8:11,6:11,8:11) |
11:00 | Dmitriy Aleshkin – Anton Olhovoi | 4:1 (4:11,11:9,11:5,11:9,14:12) |
11:25 | Vladislav Sorbalo – Alexei Kaulik | 4:0 (11:6,11:9,11:7,11:9) |
11:35 | Oleg Tretyakov – Konstantin Ivanov | 4:0 (11:7,11:9,14:12,11:9) |
11:45 | Yuri Gromyak – Andrey Rekhtin | 4:1 (13:11,11:6,11:4,8:11,11:8) |
11:55 | Sergey Pavlina – Alexei Kaulik | 4:1 (11:7,11:8,8:11,11:7,11:6) |
12:10 | Konstantin Ivanov – Anton Olhovoi | 3:4 (7:11,5:11,11:7,11:8,11:6,10:12,8:11) |
12:25 | Konstantin Pushkar – Igor Fokin | 4:2 (11:9,7:11,4:11,11:6,12:10,11:9) |
12:25 | Vladislav Sorbalo – Anastasia Ignatova | 1:4 (11:13,13:11,9:11,6:11,6:11) |
12:55 | Oleg Tretyakov – Dmitriy Aleshkin | 2:4 (7:11,11:5,11:3,6:11,8:11,9:11) |
13:00 | Anastasia Ignatova – Sergey Pavlina | 4:2 (11:9,11:8,12:14,9:11,11:5,11:4) |
13:00 | Konstantin Pushkar – Yuri Gromyak | 3:4 (11:6,12:10,8:11,4:11,11:9,8:11,9:11) |
13:35 | Anton Olhovoi – Oleg Tretyakov | 4:3 (11:4,12:10,8:11,7:11,5:11,11:7,13:11) |
14:00 | Alexei Kaulik – Anastasia Ignatova | 1:4 (11:9,8:11,4:11,3:11,6:11) |
14:00 | Danil Pylnik – Dmitry Zhivotov | 2:4 (8:11,11:9,11:8,3:11,10:12,6:11) |
14:15 | Dmitriy Aleshkin – Konstantin Ivanov | 1:4 (12:14,9:11,5:11,11:6,3:11) |
14:30 | Sergey Pavlina – Vladislav Sorbalo | 4:2 (11:8,9:11,5:11,11:8,11:6,11:9) |
14:35 | Anton Orbakas – Kristina Kazantseva | 4:2 (11:7,5:11,4:11,11:7,11:9,11:9) |
14:50 | Konstantin Ivanov – Dmitriy Aleshkin | 4:2 (5:11,11:2,14:12,5:11,11:7,11:8) |
15:10 | Danil Pylnik – Anton Orbakas | 0:4 (7:11,12:14,10:12,9:11) |
15:10 | Vladislav Sorbalo – Anastasia Ignatova | 4:3 (8:11,11:8,8:11,9:11,11:5,11:6,11:9) |
15:25 | Oleg Tretyakov – Anton Olhovoi | 4:1 (11:6,7:11,11:7,11:9,13:11) |
15:45 | Dmitry Zhivotov – Kristina Kazantseva | 4:1 (12:10,11:13,11:7,12:10,13:11) |
15:45 | Sergey Pavlina – Alexei Kaulik | 4:0 (11:7,11:9,11:7,11:7) |
16:00 | Konstantin Ivanov – Oleg Tretyakov | 4:2 (11:7,12:14,11:3,11:9,7:11,11:6) |
16:15 | Kristina Kazantseva – Danil Pylnik | 4:2 (11:7,6:11,11:4,12:10,6:11,11:9) |
16:25 | Anastasia Ignatova – Sergey Pavlina | 4:3 (11:9,9:11,7:11,9:11,11:8,11:5,11:8) |
16:55 | Anton Orbakas – Dmitry Zhivotov | 3:4 (6:11,9:11,11:5,11:9,11:7,6:11,4:11) |
17:00 | Andrey Rekhtin – Igor Fokin | 2:4 (8:11,5:11,11:8,10:12,11:9,8:11) |
17:10 | Alexei Kaulik – Vladislav Sorbalo | 4:0 (11:6,11:7,11:9,11:9) |
17:50 | Yuri Gromyak – Konstantin Ivanov | 4:2 (5:11,11:8,10:12,12:10,11:7,11:8) |
17:50 | Anastasia Ignatova – Vladislav Sorbalo | 2:4 (9:11,11:13,11:8,9:11,11:9,9:11) |
17:55 | Dmitry Zhivotov – Danil Pylnik | 3:4 (7:11,11:8,12:10,4:11,7:11,11:9,5:11) |
18:25 | Andrey Rekhtin – Yuri Gromyak | 4:0 (21:19,11:7,11:6,11:7) |
18:30 | Alexei Kaulik – Sergey Pavlina | 4:0 (11:8,11:4,11:7,11:9) |
18:30 | Kristina Kazantseva – Anton Orbakas | 4:0 (11:9,11:8,11:6,11:3) |
19:00 | Danil Pylnik – Kristina Kazantseva | 4:3 (7:11,11:6,6:11,11:9,12:10,6:11,11:5) |
19:00 | Igor Fokin – Konstantin Ivanov | 2:4 (5:11,7:11,11:6,11:13,11:8,6:11) |
19:00 | Vladislav Sorbalo – Alexei Kaulik | 1:4 (9:11,11:5,5:11,9:11,9:11) |
19:25 | Konstantin Ivanov – Andrey Rekhtin | 4:3 (10:12,12:10,11:6,6:11,11:6,7:11,11:4) |
19:46 | Dmitriy Masliy – Vladimir Kasperovich | 3:4 (9:11,6:11,11:7,11:9,4:11,11:8,8:11) |
20:00 | Pavel Mitin – Vladimir Kucherenko | 3:4 (4:11,13:11,8:11,13:11,10:12,17:15,5:11) |
20:00 | Andrey Dlugokanskiy – Alexander Mikhaylyuchenko | 2:4 (14:12,14:16,11:9,10:12,4:11,6:11) |
20:10 | Yuri Gromyak – Igor Fokin | 0:4 (8:11,5:11,9:11,9:11) |
20:40 | Konstantin Ivanov – Yuri Gromyak | 2:4 (11:6,7:11,11:8,8:11,9:11,3:11) |
20:50 | Daniel Gruzdov – Kirill Kuzmichyov | 4:2 (11:3,6:11,11:7,6:11,11:8,11:8) |
21:20 | Igor Fokin – Andrey Rekhtin | 4:1 (7:11,11:6,11:5,11:9,11:6) |
21:25 | Pavel Mitin – Daniel Gruzdov | 4:1 (11:6,12:10,11:13,11:8,11:5) |
21:25 | Andrey Dlugokanskiy – Dmitriy Masliy | 4:0 (11:7,11:8,11:8,11:9) |
21:55 | Yuri Gromyak – Igor Fokin | 4:2 (8:11,11:3,11:8,6:11,11:7,11:5) |
22:00 | Alexander Mikhaylyuchenko – Vladimir Kasperovich | 4:2 (11:9,9:11,11:6,9:11,11:5,11:6) |
22:00 | Vladimir Kucherenko – Kirill Kuzmichyov | 2:4 (11:7,9:11,12:10,11:13,11:13,9:11) |
22:40 | Vladimir Kasperovich – Andrey Dlugokanskiy | 4:1 (11:8,11:4,6:11,11:7,11:5) |
22:45 | Kirill Kuzmichyov – Pavel Mitin | 3:4 (11:9,11:7,7:11,4:11,9:11,11:5,10:12) |
23:05 | Igor Shinkar – Konstantin Pushkar | 2:4 (6:11,11:8,7:11,11:9,7:11,6:11) |
23:10 | Dmitriy Masliy – Alexander Mikhaylyuchenko | 1:4 (10:12,9:11,11:6,5:11,6:11) |
23:20 | Daniel Gruzdov – Vladimir Kucherenko | 0:4 (8:11,5:11,7:11,11:13) |
23:45 | Darion Gruzdov – Dmitry Polyakov | 4:2 (11:7,6:11,11:8,11:9,12:14,11:5) |
23:50 | Alexander Mikhaylyuchenko – Dmitriy Masliy | 4:3 (7:11,11:6,9:11,11:4,10:12,13:11,11:7) |
23:50 | Kirill Kuzmichyov – Vladimir Kucherenko | 4:2 (7:11,11:3,9:11,11:9,13:11,11:4) |
Masters. Russia. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:12 | Nadezhda Sologub – Anastasia Samoiluk | 1:4 (11:13,5:11,11:9,8:11,8:11) |
Masters. Portugal
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:16 | Rui Caldas – Daniel Goncalves | 4:2 (11:9,11:8,6:11,11:4,8:11,11:8) |
00:56 | Daniel Goncalves – Francisco Ramalho | 2:4 (11:13,10:12,11:9,11:5,10:12,12:14) |
01:53 | Rui Caldas – Pedro Freitas | 2:4 (8:11,5:11,11:6,7:11,11:2,9:11) |
02:29 | Daniel Goncalves – Rui Caldas | 3:4 (10:12,5:11,11:7,8:11,11:9,11:6,8:11) |
03:08 | Francisco Ramalho – Pedro Freitas | 3:4 (5:11,13:15,14:12,11:8,11:5,7:11,13:15) |
15:00 | Alexandr Sazonenko – Pedro Freitas | 0:4 (7:11,7:11,7:11,6:11) |
15:27 | Deo Mourad – Sergio Rampazzo | 4:0 (11:9,11:5,11:5,14:12) |
15:50 | Pedro Freitas – Deo Mourad | 3:4 (7:11,11:9,12:10,9:11,11:9,7:11,8:11) |
16:35 | Sergio Rampazzo – Alexandr Sazonenko | 3:4 (9:11,8:11,8:11,11:8,11:7,11:6,10:12) |
17:27 | Alexandr Sazonenko – Deo Mourad | 1:4 (11:7,5:11,12:14,6:11,4:11) |
18:12 | Pedro Freitas – Sergio Rampazzo | 0:4 (5:11,7:11,6:11,5:11) |
18:33 | Deo Mourad – Alexandr Sazonenko | 4:2 (11:6,9:11,11:8,11:7,6:11,11:8) |
19:20 | Sergio Rampazzo – Pedro Freitas | 4:0 (11:8,11:8,11:5,11:7) |
19:43 | Pedro Freitas – Alexandr Sazonenko | 4:1 (6:11,11:9,14:12,11:7,11:9) |
20:27 | Sergio Rampazzo – Deo Mourad | 3:4 (11:8,10:12,12:10,3:11,6:11,11:9,6:11) |
Pro Spin Series. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:20 | Oksana Sorbalo – Alexandra Martirosova | 1:4 (6:11,11:5,8:11,11:13,8:11) |
00:55 | Maria Negulyaeva – Anna Vinitskaya | 4:1 (11:8,11:9,8:11,12:10,11:9) |
01:50 | Alexandra Martirosova – Oksana Sorbalo | 4:3 (11:8,5:11,11:7,9:11,11:5,7:11,11:9) |
02:25 | Anna Vinitskaya – Maria Negulyaeva | 4:2 (11:9,7:11,4:11,12:10,11:9,11:8) |
03:00 | Anna Vinitskaya – Alexandra Martirosova | 4:3 (8:11,7:11,12:14,11:7,11:3,11:9,11:5) |
04:00 | Anna Lodygina – Elizabeth Garkushina | 4:2 (7:11,11:7,5:11,11:4,11:9,11:8) |
04:40 | Valeria Drobitkova – Elena Ivanova V | 4:1 (11:7,11:3,10:12,11:8,11:8) |
05:20 | Anna Lodygina – Valeria Drobitkova | 2:4 (5:11,11:8,3:11,11:9,6:11,6:11) |
05:55 | Elizabeth Garkushina – Elena Ivanova V | 4:2 (12:10,6:11,11:7,4:11,11:9,11:7) |
06:34 | Elena Ivanova V – Anna Lodygina | 3:4 (11:6,9:11,8:11,5:11,11:7,11:3,6:11) |
07:14 | Valeria Drobitkova – Elizabeth Garkushina | 4:0 (13:11,11:8,11:9,11:7) |
07:55 | Elena Ivanova V – Valeria Drobitkova | 3:4 (10:12,3:11,11:8,11:9,5:11,11:6,7:11) |
08:35 | Elizabeth Garkushina – Anna Lodygina | 4:3 (11:8,4:11,11:6,10:12,11:7,6:11,11:7) |
09:10 | Elizabeth Garkushina – Valeria Drobitkova | 4:1 (11:5,9:11,11:4,11:8,11:8) |
10:00 | Elizabeth Garkushina – Anna Lodygina | 3:4 (11:7,12:14,5:11,11:3,9:11,11:5,7:11) |
10:40 | Elena Ivanova V – Valeria Drobitkova | 4:3 (11:5,9:11,11:8,6:11,11:3,7:11,11:9) |
11:25 | Valeria Drobitkova – Anna Lodygina | 2:4 (11:4,11:8,6:11,9:11,9:11,5:11) |
12:00 | Elena Ivanova V – Elizabeth Garkushina | 4:3 (11:8,4:11,11:9,8:11,12:10,8:11,11:5) |
12:35 | Anna Lodygina – Elena Ivanova V | 0:4 (4:11,9:11,7:11,6:11) |
13:05 | Elizabeth Garkushina – Valeria Drobitkova | 2:4 (11:5,8:11,11:13,4:11,11:7,7:11) |
13:40 | Elizabeth Garkushina – Elena Ivanova V | 3:4 (11:4,8:11,9:11,11:5,11:13,11:3,8:11) |
14:20 | Anna Lodygina – Valeria Drobitkova | 4:2 (11:8,6:11,4:11,11:9,11:5,11:8) |
14:55 | Elena Ivanova V – Anna Lodygina | 0:4 (8:11,10:12,6:11,9:11) |
16:00 | Tatiana Pylnik – Iryna Bric | 4:2 (11:9,11:8,6:11,8:11,11:7,11:8) |
16:35 | Iryna Bric – Anastasiya Kolesnikova | 4:0 (11:6,11:7,11:9,12:10) |
17:05 | Tatiana Pylnik – Iryna Bric | 3:4 (9:11,8:11,11:5,11:8,6:11,11:4,5:11) |
17:50 | Iryna Bric – Anastasiya Kolesnikova | 4:3 (11:7,11:8,6:11,11:9,8:11,8:11,11:6) |
18:30 | Anastasiya Kolesnikova – Tatiana Pylnik | 4:1 (12:10,11:5,6:11,11:7,11:4) |
19:00 | Iryna Bric – Iryna Bric | 4:1 (12:10,11:6,7:11,12:10,11:5) |
19:25 | Iryna Bric – Iryna Bric | 2:4 (11:9,8:11,11:6,6:11,7:11,5:11) |
20:20 | Tatiana Pylnik – Anastasiya Kolesnikova | 1:4 (8:11,7:11,11:5,5:11,7:11) |
20:55 | Anastasiya Kolesnikova – Iryna Bric | 0:4 (7:11,10:12,8:11,6:11) |
22:00 | Iryna Bric – Tatiana Pylnik | 4:2 (11:5,11:8,9:11,12:10,9:11,11:7) |
22:40 | Neonila Popova – Iryna Bric | 4:1 (11:8,11:6,11:8,9:11,11:6) |
23:12 | Iryna Bric – Tatiana Pylnik | 1:4 (7:11,11:8,9:11,8:11,4:11) |
23:45 | Neonila Popova – Iryna Bric | 4:1 (12:10,11:9,14:12,5:11,11:9) |
Masters. Poland. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:22 | Mariola Pietrzak – Renata Szulecka | 3:4 (11:2,8:11,4:11,11:7,11:7,5:11,9:11) |
09:00 | Karyna Lvova – Karolina Ligocka | 1:4 (8:11,9:11,19:17,2:11,7:11) |
09:25 | Dorota Gadomska – Oliwia Bedzik | 0:4 (5:11,9:11,7:11,6:11) |
09:47 | Karolina Ligocka – Dorota Gadomska | 4:1 (9:11,14:12,11:3,11:7,11:5) |
10:15 | Oliwia Bedzik – Karyna Lvova | 4:1 (18:16,10:12,11:7,11:7,11:4) |
10:42 | Karyna Lvova – Dorota Gadomska | 3:4 (13:15,11:8,11:13,11:8,5:11,14:12,11:13) |
11:25 | Karolina Ligocka – Oliwia Bedzik | 4:1 (11:5,5:11,11:9,11:8,11:9) |
11:30 | Oliwia Bedzik – Dorota Gadomska | 4:3 (11:13,8:11,11:4,7:11,11:5,11:8,11:5) |
11:50 | Karolina Ligocka – Karyna Lvova | 3:4 (11:3,13:11,10:12,7:11,12:10,8:11,9:11) |
13:09 | Dorota Gadomska – Karolina Ligocka | 4:2 (11:9,10:12,11:5,13:11,3:11,11:9) |
13:45 | Karyna Lvova – Oliwia Bedzik | 4:3 (7:11,11:4,11:9,9:11,12:10,10:12,11:9) |
TSC Pro
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:30 | Dmitry Kamilovskiy – Sergey Klyukin | 3:4 (10:12,8:11,11:7,8:11,11:8,11:8,5:11) |
01:04 | Vladimir Kryukov – Igor Borisov | 4:1 (11:9,11:7,11:9,9:11,11:4) |
01:38 | Dmitry Kamilovskiy – Vladimir Kryukov | 4:2 (11:8,6:11,9:11,11:9,12:10,11:7) |
02:12 | Igor Borisov – Sergey Klyukin | 2:4 (10:12,12:14,11:9,7:11,11:7,4:11) |
02:46 | Dmitry Kamilovskiy – Igor Borisov | 0:4 (6:11,4:11,8:11,9:11) |
03:20 | Vladimir Kryukov – Sergey Klyukin | 4:2 (10:12,11:9,13:11,6:11,11:9,12:10) |
03:35 | Vladimir Kryukov – Vyacheslav Korolev | 3:4 (11:5,11:5,9:11,9:11,11:8,8:11,10:12) |
03:54 | Sergey Klyukin – Vladimir Kryukov | 4:1 (11:4,11:4,12:14,12:10,11:7) |
04:30 | Victor Yaichkov – Maria Vinogradova A. | 4:2 (11:9,11:4,11:7,7:11,6:11,11:6) |
04:37 | Maria Vinogradova A. – Sergey Klyukin | 4:2 (8:11,11:7,4:11,11:9,11:7,11:7) |
04:58 | Vladimir Kryukov – Maria Vinogradova A. | 4:1 (12:10,12:10,11:9,6:11,11:9) |
05:04 | Evgeniy Dobronravin – Maria Vinogradova A. | 0:4 (8:11,7:11,4:11,7:11) |
05:24 | Victor Yaichkov – Evgeniy Dobronravin | 2:4 (11:8,3:11,11:6,7:11,9:11,12:14) |
05:29 | Vladimir Kryukov – Sergey Klyukin | 4:1 (11:9,9:11,11:9,11:7,11:6) |
05:35 | Sergey Klyukin – Vyacheslav Korolev | 4:2 (6:11,11:8,12:10,11:6,7:11,11:8) |
06:12 | Maria Vinogradova A. – Maria Vinogradova A. | 1:4 (7:11,13:11,11:13,6:11,9:11) |
06:35 | Maria Vinogradova A. – Vyacheslav Korolev | 2:4 (5:11,11:9,9:11,6:11,11:9,8:11) |
06:46 | Victor Yaichkov – Maria Vinogradova A. | 4:2 (11:7,8:11,14:12,11:2,4:11,11:8) |
07:10 | Vyacheslav Korolev – Vladimir Kryukov | 1:4 (11:7,9:11,8:11,8:11,6:11) |
07:20 | Evgeniy Dobronravin – Maria Vinogradova A. | 3:4 (13:11,5:11,7:11,11:9,11:8,5:11,7:11) |
07:54 | Maria Vinogradova A. – Victor Yaichkov | 1:4 (7:11,8:11,11:7,6:11,5:11) |
08:04 | Nikita Buralkov – Irina Makhova | 4:0 (13:11,11:5,11:7,12:10) |
08:05 | Vasily Deryugin – Victor Yaichkov | 4:3 (9:11,8:11,11:9,10:12,14:12,11:7,12:10) |
08:27 | Alexey Baranov – Andrey Semenov V | 4:1 (9:11,11:9,11:8,11:9,12:10) |
08:30 | Mikhail Katanov – Vyacheslav Korolev | 4:3 (11:9,8:11,11:8,7:11,11:9,11:13,11:7) |
08:34 | Maria Vinogradova A. – Alina Kutuzova | 4:2 (11:4,11:6,9:11,5:11,11:8,11:8) |
08:51 | Nikita Buralkov – Alexey Baranov | 2:4 (14:12,8:11,10:12,9:11,11:8,10:12) |
09:04 | Maxim Pishchansky – Andrey Dubrovsky | 4:2 (12:10,11:9,4:11,11:6,6:11,11:7) |
09:08 | Vasily Deryugin – Maria Vinogradova A. | 1:4 (9:11,12:14,11:8,15:17,8:11) |
09:24 | Andrey Semenov V – Irina Makhova | 4:2 (11:3,11:7,11:8,3:11,9:11,13:11) |
09:38 | Mikhail Katanov – Maxim Pishchansky | 4:1 (11:8,11:8,11:6,3:11,11:7) |
09:42 | Alina Kutuzova – Victor Yaichkov | 0:4 (9:11,6:11,9:11,8:11) |
10:08 | Nikita Buralkov – Andrey Semenov V | 4:2 (11:8,7:11,11:8,10:12,11:7,11:9) |
10:12 | Andrey Dubrovsky – Vyacheslav Korolev | 4:2 (9:11,15:13,12:10,6:11,11:6,11:5) |
10:16 | Vasily Deryugin – Alina Kutuzova | 2:4 (11:9,7:11,10:12,9:11,11:9,5:11) |
10:29 | Alexey Baranov – Irina Makhova | 4:3 (11:6,10:12,11:7,10:12,11:7,8:11,12:10) |
10:46 | Mikhail Katanov – Andrey Dubrovsky | 4:2 (11:9,11:8,7:11,11:6,5:11,16:14) |
10:50 | Maria Vinogradova A. – Victor Yaichkov | 2:4 (10:12,8:11,11:8,11:9,5:11,6:11) |
11:11 | Alexey Baranov – Nikita Buralkov | 2:4 (4:11,5:11,8:11,11:6,11:6,10:12) |
11:20 | Maxim Pishchansky – Vyacheslav Korolev | 0:4 (8:11,4:11,4:11,12:14) |
11:24 | Victor Yaichkov – Maria Vinogradova A. | 1:4 (9:11,7:11,11:6,7:11,8:11) |
11:54 | Maxim Pishchansky – Mikhail Katanov | 1:4 (13:11,2:11,9:11,7:11,5:11) |
12:00 | Alena Chendey – Vitaly Khomutetskiy | 4:0 (11:8,11:6,11:9,11:6) |
12:05 | Dmitriy Bobkov – Maxim Pishchansky | 1:4 (10:12,4:11,10:12,11:1,8:11) |
12:24 | Ilya Ulchenko – Dmitrii Spiridonov | 4:3 (6:11,13:15,11:9,11:9,12:10,10:12,11:8) |
12:30 | Artem Zubakhin – Rudolf Komisarov | 4:2 (11:8,15:13,9:11,7:11,11:5,11:8) |
12:34 | Mikhail Katanov – Andrey Dubrovsky | 2:4 (9:11,11:7,11:7,7:11,5:11,14:16) |
12:55 | Alena Chendey – Ilya Ulchenko | 3:4 (6:11,11:6,11:9,11:8,10:12,9:11,6:11) |
13:04 | Vasily Deryugin – Konstantin Malyushev | 2:4 (11:7,6:11,5:11,7:11,11:6,8:11) |
13:08 | Dmitriy Bobkov – Mikhail Katanov | 1:4 (14:12,5:11,13:15,11:13,8:11) |
13:26 | Dmitrii Spiridonov – Vitaly Khomutetskiy | 2:4 (11:8,11:8,11:13,9:11,11:13,9:11) |
13:38 | Artem Zubakhin – Vasily Deryugin | 2:4 (14:12,8:11,10:12,11:9,10:12,8:11) |
13:42 | Andrey Dubrovsky – Maxim Pishchansky | 3:4 (11:4,10:12,10:12,11:7,11:7,9:11,12:14) |
14:00 | Alena Chendey – Dmitrii Spiridonov | 4:1 (11:9,11:9,11:7,7:11,11:7) |
14:09 | Konstantin Malyushev – Rudolf Komisarov | 4:2 (11:9,9:11,11:7,8:11,11:9,11:8) |
14:16 | Dmitriy Bobkov – Andrey Dubrovsky | 4:3 (11:8,5:11,11:4,11:7,8:11,9:11,11:6) |
14:34 | Ilya Ulchenko – Vitaly Khomutetskiy | 4:1 (11:4,11:9,9:11,11:7,11:3) |
14:46 | Artem Zubakhin – Konstantin Malyushev | 4:1 (11:9,11:4,4:11,11:6,11:8) |
14:50 | Mikhail Katanov – Maxim Pishchansky | 2:4 (11:6,5:11,11:7,9:11,7:11,3:11) |
15:09 | Ilya Ulchenko – Alena Chendey | 4:3 (8:11,6:11,11:6,11:8,12:10,6:11,11:8) |
15:20 | Vasily Deryugin – Rudolf Komisarov | 2:4 (11:9,9:11,12:10,9:11,8:11,6:11) |
15:24 | Maxim Pishchansky – Andrey Dubrovsky | 1:4 (5:11,17:15,2:11,5:11,8:11) |
15:54 | Konstantin Malyushev – Artem Zubakhin | 4:1 (14:12,11:8,10:12,11:8,11:7) |
16:00 | Yekaterina Golubeva – Victor Yaichkov | 4:0 (11:2,11:7,11:5,11:9) |
16:10 | Maria Vinogradova A. – Igor Razumov | 3:4 (11:8,11:9,12:10,9:11,5:11,5:11,2:11) |
16:14 | Konstantin Malyushev – Artem Zubakhin | 4:1 (11:8,11:8,9:11,11:6,11:7) |
16:15 | Dmitry Kamilovskiy – Vladimir Kryukov | 2:4 (7:11,8:11,8:11,11:8,11:7,5:11) |
16:30 | Vitaly Khomutetskiy – Maxim Parinos | 2:4 (7:11,11:4,8:11,3:11,11:9,7:11) |
16:35 | Kirill Neustroev – Ilya Ulchenko | 1:4 (9:11,11:5,7:11,2:11,1:11) |
16:40 | Yekaterina Golubeva – Dmitry Kamilovskiy | 4:1 (11:2,11:5,11:6,9:11,11:9) |
16:40 | Maria Vinogradova A. – Konstantin Malyushev | 4:1 (11:7,11:6,11:8,5:11,11:4) |
17:05 | Vitaly Khomutetskiy – Kirill Neustroev | 3:4 (11:1,7:11,5:11,11:9,7:11,12:10,8:11) |
17:07 | Vladimir Kryukov – Victor Yaichkov | 4:2 (11:9,11:7,12:10,10:12,8:11,11:7) |
17:10 | Artem Zubakhin – Igor Razumov | 2:4 (8:11,6:11,6:11,11:9,11:8,6:11) |
17:49 | Ilya Ulchenko – Maxim Parinos | 2:4 (11:9,6:11,11:7,6:11,3:11,3:11) |
17:51 | Yekaterina Golubeva – Vladimir Kryukov | 2:4 (9:11,6:11,7:11,11:6,11:9,9:11) |
17:53 | Maria Vinogradova A. – Artem Zubakhin | 2:4 (13:11,9:11,13:11,6:11,8:11,10:12) |
18:20 | Vitaly Khomutetskiy – Ilya Ulchenko | 4:0 (11:9,11:6,11:6,11:8) |
18:22 | Dmitry Kamilovskiy – Victor Yaichkov | 4:2 (11:7,8:11,11:5,11:13,11:8,11:9) |
18:26 | Konstantin Malyushev – Igor Razumov | 0:4 (13:15,13:15,8:11,12:14) |
18:47 | Kirill Neustroev – Maxim Parinos | 1:4 (9:11,8:11,11:7,11:13,5:11) |
18:51 | Vladimir Kryukov – Yekaterina Golubeva | 4:3 (10:12,11:6,11:4,12:10,8:11,10:12,11:9) |
18:53 | Igor Razumov – Maria Vinogradova A. | 3:4 (11:6,7:11,11:6,7:11,14:12,2:11,9:11) |
19:16 | Maxim Parinos – Kirill Neustroev | 2:4 (9:11,6:11,5:11,11:9,11:6,9:11) |
20:05 | Moisey Mukhin – Anton Reshetnikov | 4:0 (11:8,11:8,11:8,11:7) |
20:10 | Dmitry Kamilovskiy – Sergey Klyukin | 3:4 (6:11,10:12,11:6,4:11,11:4,11:7,5:11) |
20:21 | Artem Dolotov – Lev Deryugin | 4:2 (11:7,7:11,8:11,11:7,12:10,11:5) |
20:25 | Igor Razumov – Yekaterina Golubeva | 0:4 (6:11,12:14,5:11,7:11) |
20:30 | Evgeniy Ivanov – Olga Dubrovskaya | 4:2 (6:11,11:7,11:8,9:11,11:5,13:11) |
20:35 | Maksim Malyush – Vyacheslav Korolev | 2:4 (7:11,9:11,11:8,9:11,11:7,3:11) |
20:37 | Moisey Mukhin – Artem Dolotov | 4:3 (11:6,6:11,4:11,11:8,6:11,11:5,11:8) |
20:38 | Dmitry Kamilovskiy – Igor Razumov | 4:2 (18:20,11:9,11:7,7:11,11:9,11:7) |
21:05 | Evgeniy Ivanov – Maksim Malyush | 2:4 (11:9,10:12,11:8,10:12,7:11,9:11) |
21:06 | Lev Deryugin – Anton Reshetnikov | 1:4 (6:11,12:10,8:11,2:11,7:11) |
21:08 | Yekaterina Golubeva – Sergey Klyukin | 4:2 (4:11,11:9,11:8,5:11,11:8,11:7) |
21:39 | Vyacheslav Korolev – Olga Dubrovskaya | 2:4 (11:8,8:11,8:11,9:11,11:5,9:11) |
21:40 | Moisey Mukhin – Lev Deryugin | 2:4 (3:11,9:11,7:11,11:4,11:7,9:11) |
21:43 | Dmitry Kamilovskiy – Yekaterina Golubeva | 1:4 (9:11,5:11,1:11,11:8,7:11) |
22:12 | Evgeniy Ivanov – Vyacheslav Korolev | 1:4 (9:11,6:11,11:5,6:11,6:11) |
22:14 | Artem Dolotov – Anton Reshetnikov | 2:4 (6:11,10:12,11:7,5:11,11:6,5:11) |
22:15 | Igor Razumov – Sergey Klyukin | 1:4 (6:11,6:11,6:11,11:9,4:11) |
22:52 | Maksim Malyush – Olga Dubrovskaya | 2:4 (8:11,12:10,4:11,6:11,11:7,5:11) |
22:55 | Anton Reshetnikov – Moisey Mukhin | 4:2 (11:8,12:10,11:8,7:11,11:13,12:10) |
22:57 | Sergey Klyukin – Yekaterina Golubeva | 2:4 (5:11,6:11,8:11,11:9,11:9,4:11) |
23:23 | Olga Dubrovskaya – Vyacheslav Korolev | 1:4 (10:12,5:11,5:11,11:8,4:11) |
TT-Cup. USA
Time | Players | Score |
---|---|---|
01:30 | Rich Dewitt – Jain Sanjay | 3:0 (11:5,11:8,11:8) |
02:00 | Jain Sanjay – Jain Sanjay | 0:3 (11:13,4:11,15:17) |
02:30 | Rich Dewitt – Jain Sanjay | 2:3 (11:6,9:11,11:3,6:11,6:11) |
03:00 | Zhang Benji – Jain Sanjay | 1:3 (4:11,11:6,10:12,8:11) |
03:30 | Rich Dewitt – Zhang Benji | 3:0 (11:4,11:8,11:6) |
04:00 | Jain Sanjay – Zhang Benji | 3:1 (7:11,11:7,11:6,11:3) |
04:30 | Jain Sanjay – Zhang Benji | 3:1 (9:11,11:9,11:6,12:10) |
05:00 | Jain Sanjay – Rich Dewitt | 0:3 (10:12,9:11,8:11) |
Armenia. ITT Cup. Group C
Time | Players | Score |
---|---|---|
04:00 | Hakob Gazaryan – Arman Sahakyan | 3:0 (11:3,11:2,11:5) |
04:00 | Artur Mkoyan – Ashot Kirakosyan | 1:3 (6:11,5:11,12:10,8:11) |
04:40 | Artur Mkoyan – Hakob Gazaryan | 3:2 (13:11,11:6,7:11,5:11,11:8) |
04:40 | Ashot Kirakosyan – Arman Sahakyan | 3:1 (11:6,9:11,11:9,11:9) |
05:20 | Arman Sahakyan – Artur Mkoyan | 2:3 (2:11,14:12,11:7,2:11,9:11) |
05:20 | Ashot Kirakosyan – Hakob Gazaryan | 3:2 (11:5,9:11,11:6,7:11,11:6) |
06:00 | Artur Mkoyan – Ashot Kirakosyan | 1:3 (7:11,12:10,8:11,5:11) |
06:00 | Arman Sahakyan – Hakob Gazaryan | 0:3 (1:11,5:11,7:11) |
06:40 | Arman Sahakyan – Ashot Kirakosyan | 1:3 (9:11,4:11,12:10,7:11) |
06:40 | Hakob Gazaryan – Artur Mkoyan | 3:1 (11:9,11:3,9:11,11:9) |
07:20 | Hakob Gazaryan – Ashot Kirakosyan | 1:3 (11:8,10:12,9:11,8:11) |
07:20 | Artur Mkoyan – Arman Sahakyan | 3:2 (4:11,8:11,11:6,11:7,15:13) |
International Tournament. Taiyuan. Mixed
Time | Players | Score |
---|---|---|
05:45 | Fei Xue/Xunyao Shi – Peter Scheuer/Javen Choong | 3:1 (7:11,11:8,11:6,11:0) |
05:45 | Wing Lam Ng – Yidi Wang | 0:3 (5:11,6:11,6:11) |
05:45 | Karen Lyne/Chang Li Sian Alice – Hoi Kem Doo/Chun Ting Wong | 1:3 (5:11,9:11,11:7,7:11) |
06:15 | Baldwin Ho Wah Chan/Yiu Kwan To – Wang Tianyi/Dingshuo Liu | 0:3 (8:11,7:11,6:11) |
06:15 | Yixuan Feng/Chen Yuanyu – Xin Ru Wong/Yew En Koen Pang | 2:3 (7:11,15:13,11:4,11:13,7:11) |
06:15 | Licen Yuan/Chen – Miwa Harimoto | 3:1 (11:7,11:7,6:11,11:9) |
06:45 | Lin Shidong/Man Kuai – Qihao Zhou | 3:1 (12:10,11:6,4:11,11:9) |
Setka Cup. Moldova
Time | Players | Score |
---|---|---|
06:30 | Divyanshu Lingwal – Chand Chand | 3:1 (11:9,9:11,11:5,12:10) |
07:00 | Pankaj Kumar Pankaj – Jatin Jatin | 3:1 (11:6,15:13,10:12,11:9) |
07:30 | Jatin Jatin – Kartik Bhandula | 3:2 (5:11,11:8,11:9,8:11,12:10) |
08:00 | Divyanshu Lingwal – Jatin Jatin | 3:0 (11:5,11:7,11:6) |
08:30 | Kartik Bhandula – Chand Chand | 1:3 (11:7,9:11,8:11,6:11) |
09:00 | Pankaj Kumar Pankaj – Jatin Jatin | 3:1 (7:11,11:5,11:4,12:10) |
09:30 | Divyanshu Lingwal – Kartik Bhandula | 3:0 (11:5,11:8,11:9) |
10:00 | Jatin Jatin – Jatin Jatin | 2:3 (8:11,7:11,11:8,11:8,10:12) |
10:30 | Pankaj Kumar Pankaj – Chand Chand | 3:1 (11:0,9:11,11:8,11:9) |
11:00 | Divyanshu Lingwal – Jatin Jatin | 3:1 (13:11,11:13,11:6,11:8) |
11:30 | Pankaj Kumar Pankaj – Kartik Bhandula | 3:1 (12:14,11:6,11:8,11:7) |
12:00 | Jatin Jatin – Chand Chand | 2:3 (17:15,12:14,13:11,7:11,8:11) |
12:30 | Divyanshu Lingwal – Pankaj Kumar Pankaj | 2:3 (11:9,11:9,5:11,7:11,7:11) |
13:00 | Jatin Jatin – Chand Chand | 2:3 (7:11,7:11,12:10,15:13,5:11) |
13:30 | Kartik Bhandula – Jatin Jatin | 1:3 (11:9,7:11,13:15,8:11) |
South American Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:00 | Hanzhang Liu – Jianwei Kan | 2:4 (12:10,11:7,6:11,8:11,8:11,9:11) |
07:30 | Zheng Li – Qingxin Kong | 3:4 (11:2,7:11,9:11,10:12,11:8,11:5,8:11) |
08:10 | Jianwei Kan – Zheng Li | 4:2 (7:11,11:9,7:11,11:9,13:11,11:8) |
08:50 | Qingxin Kong – Hanzhang Liu | 0:4 (7:11,9:11,6:11,5:11) |
09:15 | Hanzhang Liu – Zheng Li | 1:4 (11:4,7:11,5:11,7:11,4:11) |
09:45 | Jianwei Kan – Qingxin Kong | 4:0 (11:8,11:6,11:5,11:8) |
10:15 | Zheng Li – Hanzhang Liu | 1:4 (8:11,10:12,6:11,12:10,9:11) |
10:45 | Qingxin Kong – Jianwei Kan | 3:4 (11:9,11:8,14:12,7:11,7:11,9:11,9:11) |
11:30 | Qingxin Kong – Zheng Li | 1:4 (12:14,6:11,11:5,4:11,5:11) |
12:05 | Jianwei Kan – Hanzhang Liu | 3:4 (8:11,13:11,7:11,17:15,9:11,11:6,8:11) |
13:00 | Yunguang Wu – Bo Wang | 4:0 (11:9,11:9,16:14,12:10) |
13:25 | Wei Sheng – Zhe Li | 1:4 (9:11,7:11,7:11,11:9,4:11) |
13:55 | Bo Wang – Wei Sheng | 2:4 (11:7,7:11,12:14,11:7,8:11,7:11) |
14:33 | Zhe Li – Yunguang Wu | 1:4 (2:11,11:13,12:10,8:11,3:11) |
15:00 | Yunguang Wu – Wei Sheng | 4:1 (12:14,12:10,15:13,11:8,12:10) |
15:40 | Bo Wang – Zhe Li | 4:1 (11:6,11:8,8:11,11:8,11:7) |
16:15 | Wei Sheng – Yunguang Wu | 2:4 (11:6,8:11,5:11,11:9,8:11,5:11) |
16:50 | Zhe Li – Bo Wang | 4:1 (11:6,7:11,15:13,11:4,11:9) |
17:25 | Wei Sheng – Bo Wang | 1:4 (7:11,11:4,7:11,11:13,2:11) |
17:55 | Yunguang Wu – Zhe Li | 4:1 (11:4,11:4,11:6,11:13,11:9) |
Masters. China
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:00 | Yi Chen/Man Kuai – Yee Lok Lam | 3:1 (8:11,11:5,11:3,11:8) |
07:10 | Yi Xu – Swastika Ghosh | 3:1 (11:5,7:11,11:5,11:8) |
08:15 | Li – Yangzi Liu | 3:0 (11:9,11:8,11:8) |
09:00 | Miyuu Kihara – Lee Ho Ching/Chengzhu Zhu | 3:2 (12:10,8:11,11:13,11:7,11:9) |
09:15 | Tatiana Kukulkova – Mima Ito | 1:3 (6:11,12:14,11:5,6:11) |
09:45 | Shuhan Fan – Hina Hayata | 3:0 (11:8,11:4,11:9) |
10:00 | Yu-Jhun Li – Karen Lyne/Chang Li Sian Alice | 3:0 (11:5,11:9,11:4) |
10:30 | Xin Ru Wong/Yew En Koen Pang – Miwa Harimoto | 0:3 (9:11,7:11,4:11) |
12:45 | Miwa Harimoto – Liu Weishan | 3:0 (11:4,11:9,11:9) |
13:43 | Yidi Wang – Yi-Ju Wang | 3:0 (11:6,11:5,11:9) |
14:45 | Wing Lam Ng – Jingyi Zhou | 3:2 (8:11,8:11,11:8,14:12,11:8) |
14:45 | Qian Tianyi – Daeun Lee | 3:0 (11:7,11:4,13:11) |
14:45 | Xunyao Shi – Hoi Kem Doo/Chun Ting Wong | 3:0 (12:10,15:13,11:8) |
15:20 | Yuxuan Qin – Feier Han | 3:1 (17:15,9:11,11:1,11:9) |
15:20 | Jihee Jeon – Yiyun Yang | 2:3 (11:3,4:11,11:6,8:11,6:11) |
15:45 | Man Kuai – Xingtong Chen | 1:3 (10:12,10:12,11:8,12:14) |
International Tournament. Taiyuan
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:15 | Daeseong Cho – Fei Xue/Xunyao Shi | 3:1 (11:9,11:9,4:11,11:7) |
07:30 | Hiroto Shinozuka/Shunsuke Togami – Lee Sang Su | 1:3 (9:11,8:11,11:7,9:11) |
07:45 | Zhe Yu Clarence Chew – Chuang Chih-Yuan | 0:3 (13:15,13:15,9:11) |
07:45 | Cheng-Jui Kao/Chuang Chih-Yuan – Kai Zhou | 3:1 (11:6,11:4,10:12,11:7) |
08:15 | Man Ho Kwan – Jing-Kai Hung/Yan Jun Li | 3:1 (11:8,12:10,5:11,13:11) |
08:15 | Yingbin Xu/Licen Yuan – Siu Hang Lam | 2:3 (11:3,11:13,11:9,14:16,10:12) |
08:55 | Yong Izaac Quek – Yew En Koen Pang | 1:3 (8:11,11:13,11:9,8:11) |
09:00 | Jingkun Liang – Dingshuo Liu | 3:0 (11:9,11:6,12:10) |
12:45 | Sora Matsushima – Yan-Cheng Huang | 3:1 (16:18,11:5,11:9,11:8) |
13:00 | Licen Yuan/Chen – Jinbao Ma | 2:3 (8:11,9:11,11:4,11:5,4:11) |
13:35 | Lee Sang Su/Junsung Oh – Peng Xiang | 3:2 (11:3,4:11,5:11,11:8,13:11) |
13:35 | Mizuki Oikawa – Lin Shidong/Man Kuai | 1:3 (5:11,10:12,11:9,5:11) |
14:10 | Baldwin Ho Wah Chan/Yiu Kwan To – Qihao Zhou | 1:3 (6:11,11:8,7:11,9:11) |
14:10 | Chun Ting Wong – Lin Gaoyuan | 3:1 (13:11,8:11,11:9,11:7) |
14:10 | Yiu Kwan To – Youzheng Huang | 2:3 (11:6,11:8,6:11,5:11,12:14) |
15:20 | Cho Seungmin – Alexis Lebrun/Simon Gauzy | 2:3 (7:11,11:9,4:11,12:10,11:13) |
Armenia. ITT Cup. Group A
Setka Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:05 | Jana Mihailik – Alina Kurtenko | 2:3 (11:8,11:2,8:11,8:11,7:11) |
08:30 | Iryna Aseeva – Veronica Andryuschenko | 1:3 (9:11,12:10,6:11,13:15) |
09:05 | Olga Ureneva – Elena Pentuk | 0:3 (7:11,9:11,8:11) |
09:35 | Jana Mihailik – Veronica Andryuschenko | 3:1 (8:11,11:9,11:2,11:6) |
10:05 | Elena Pentuk – Alina Kurtenko | 3:0 (11:6,12:10,11:3) |
10:35 | Iryna Aseeva – Olga Ureneva | 3:2 (12:10,9:11,8:11,11:8,11:9) |
11:05 | Jana Mihailik – Elena Pentuk | 2:3 (8:11,11:3,9:11,11:5,6:11) |
11:35 | Olga Ureneva – Veronica Andryuschenko | 0:3 (4:11,8:11,3:11) |
12:05 | Iryna Aseeva – Alina Kurtenko | 3:1 (7:11,11:8,11:7,11:4) |
12:35 | Jana Mihailik – Olga Ureneva | 2:3 (9:11,11:8,11:9,8:11,5:11) |
13:05 | Iryna Aseeva – Elena Pentuk | 3:2 (4:11,11:4,12:14,15:13,12:10) |
13:45 | Veronica Andryuschenko – Alina Kurtenko | 0:3 (8:11,5:11,5:11) |
14:05 | Jana Mihailik – Iryna Aseeva | 2:3 (8:11,11:9,11:8,8:11,8:11) |
14:30 | Olga Ureneva – Alina Kurtenko | 2:3 (12:10,4:11,8:11,11:9,7:11) |
15:00 | Elena Pentuk – Veronica Andryuschenko | 3:2 (12:10,11:7,5:11,10:12,12:10) |
League Pro. Minsk
TT Cup. Estonia
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:30 | Taimo Jullinen – Eduard Pukkonen | 2:3 (6:11,11:2,12:10,9:11,7:11) |
09:00 | Johannes Kant – Dmitri Famin | 3:2 (7:11,12:10,12:10,9:11,11:3) |
09:30 | Taimo Jullinen – Dmitri Famin | 2:3 (6:11,11:8,7:11,11:6,7:11) |
10:00 | Eduard Pukkonen – Johannes Kant | 2:3 (11:8,9:11,5:11,12:10,7:11) |
10:30 | Taimo Jullinen – Johannes Kant | 3:2 (7:11,12:10,8:11,11:5,11:7) |
11:15 | Dmitri Famin – Eduard Pukkonen | 3:1 (11:5,15:17,11:6,11:7) |
11:30 | Eduard Pukkonen – Taimo Jullinen | 2:3 (13:15,9:11,11:7,11:8,10:12) |
12:15 | Johannes Kant – Dmitri Famin | 3:1 (14:12,11:5,4:11,11:4) |
TT-Cup. Spain
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Manuel Coro – Pablo Garcia | 3:1 (12:10,9:11,12:10,11:5) |
09:30 | Stefan Ahlstrom – Jose A. Tejuelo | 3:0 (11:6,11:7,11:6) |
10:00 | Manuel Coro – Jose A. Tejuelo | 3:0 (11:5,11:8,11:7) |
10:30 | Pablo Garcia – Stefan Ahlstrom | 3:2 (12:10,11:8,9:11,10:12,11:9) |
11:00 | Manuel Coro – Stefan Ahlstrom | 1:3 (11:9,12:14,1:11,6:11) |
11:30 | Jose A. Tejuelo – Pablo Garcia | 3:2 (11:8,12:14,7:11,11:8,11:8) |
12:15 | Jose A. Tejuelo – Pablo Garcia | 0:3 (7:11,5:11,8:11) |
12:45 | Stefan Ahlstrom – Manuel Coro | 0:3 (10:12,4:11,10:12) |
17:00 | Alejandro Martinez – Juan A. Sanchez | 0:3 (8:11,11:13,13:15) |
17:30 | Leon Jose Garcia – Francisco Cascales | 3:2 (9:11,11:8,11:7,6:11,11:6) |
18:00 | Alejandro Martinez – Francisco Cascales | 1:3 (7:11,8:11,12:10,6:11) |
18:30 | Juan A. Sanchez – Leon Jose Garcia | 2:3 (13:15,14:12,10:12,11:3,5:11) |
19:00 | Alejandro Martinez – Leon Jose Garcia | 3:2 (5:11,4:11,11:9,11:8,11:9) |
19:30 | Francisco Cascales – Juan A. Sanchez | 1:3 (8:11,10:12,12:10,7:11) |
20:00 | Francisco Cascales – Alejandro Martinez | 2:3 (11:8,4:11,11:6,9:11,7:11) |
20:30 | Leon Jose Garcia – Juan A. Sanchez | 3:2 (9:11,11:7,11:9,11:13,12:10) |
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Alexander Titov – Dmitry Uzhevsky | 1:4 (11:9,13:15,4:11,5:11,11:13) |
09:31 | Dzhamshed Khasanov – Arsen Platonov | 2:4 (11:9,13:11,9:11,7:11,2:11,8:11) |
09:57 | Dmitry Uzhevsky – Dzhamshed Khasanov | 4:0 (11:5,13:11,11:9,11:7) |
Challenger
International Tournament. Taiyuan. Doubles
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:30 | Kwan Kit Ho/Siu Hang Lam – Cheng-Jui Kao/Chuang Chih-Yuan | 3:1 (11:8,5:11,14:12,11:4) |
10:00 | Jinbao Ma – Josh Shao Han Chua/Zhe Yu Clarence Chew | 2:3 (11:8,9:11,11:7,8:11,7:11) |
10:05 | Daeseong Cho – Baldwin Ho Wah Chan/Yiu Kwan To | 1:3 (8:11,13:15,11:8,8:11) |
10:40 | Peter Scheuer/Javen Choong – Wang Chuqin | 0:3 (5:11,11:13,7:11) |
15:45 | Man Ho Kwan – Jing-Kai Hung/Yan Jun Li | 0:3 (7:11,7:11,7:11) |
16:30 | Youzheng Huang – Yong Izaac Quek | 1:3 (11:4,8:11,5:11,11:13) |
Russia Team Championship. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:00 | Anna Ryazanova – Maria Maksimova | 3:1 (11:8,11:9,8:11,11:9) |
10:00 | Yizhen Sun – Ekaterina Zironova | 3:2 (11:8,8:11,11:4,10:11,7:1) |
10:30 | Liubov Tentser – Maria Panfilova | 0:3 (8:11,8:11,10:11) |
10:30 | Vlada Voronina – Bine Jean | 0:3 (8:11,5:11,5:11) |
11:30 | Anna Ryazanova – Maria Panfilova | 1:3 (11:6,4:11,6:11,9:11) |
11:30 | Yizhen Sun – Bine Jean | 1:3 (5:11,11:10,9:11,7:11) |
12:15 | Vlada Voronina – Ekaterina Zironova | 0:3 (8:11,10:11,10:11) |
12:15 | Minyang Sun – Yulia Prokhorova | 3:0 (11:7,11:5,11:9) |
13:00 | Elizabeth Abraamian – Margarita Fetukhina | 3:2 (8:11,8:11,11:3,11:6,7:6) |
14:00 | Elizabeth Abraamian – Olga Kulikova | 3:2 (11:6,9:11,11:6,10:11,7:5) |
Masters. Super League
Time | Players | Score |
---|---|---|
13:16 | Vadim Yaroshenko – Pavel Platonov | 2:4 (9:11,12:10,4:11,8:11,12:10,10:12) |
13:58 | Uladzislau Rukliatsou – Mikhail Tsyganovsky | 4:0 (11:3,11:5,11:4,11:4) |
14:16 | Vadim Yaroshenko – Mikhail Tsyganovsky | 4:1 (9:11,11:6,11:3,11:6,11:3) |
14:42 | Uladzislau Rukliatsou – Pavel Platonov | 0:4 (4:11,9:11,7:11,10:12) |
15:03 | Vadim Yaroshenko – Uladzislau Rukliatsou | 1:4 (11:13,2:11,11:7,9:11,8:11) |
15:30 | Mikhail Tsyganovsky – Pavel Platonov | 1:4 (10:12,4:11,9:11,11:9,8:11) |
15:57 | Uladzislau Rukliatsou – Vadim Yaroshenko | 0:4 (4:11,3:11,7:11,9:11) |
16:18 | Pavel Platonov – Mikhail Tsyganovsky | 4:1 (11:6,7:11,11:8,11:6,13:11) |
16:45 | Mikhail Tsyganovsky – Uladzislau Rukliatsou | 2:4 (5:11,8:11,2:11,11:6,13:11,7:11) |
17:18 | Pavel Platonov – Vadim Yaroshenko | 4:0 (11:6,11:4,11:6,11:8) |
Russian Team Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
15:30 | Aleksandr Tyutryumov – Chenhao Xu | 1:3 (11:10,10:11,8:11,7:11) |
16:00 | Danila Travin – Kirill Skachkov | 1:3 (5:11,11:8,8:11,9:11) |
17:15 | Quadri Aruna – Damir Ahmetsafin | 3:0 (11:4,11:10,11:6) |
17:15 | Danila Travin – Kirill Skachkov | 0:3 (7:11,6:11,3:11) |
17:45 | Yang Wang – Vildan Gadiev | 0:3 (10:11,9:11,7:11) |
18:00 | Lev Volin – Lev Katsman | 1:3 (11:3,5:11,7:11,7:11) |
18:15 | Maksim Grebnev – Maksim Kaburkin | 3:1 (8:11,11:10,11:7,11:8) |
18:45 | Yang Wang – Damir Ahmetsafin | 3:1 (11:5,11:6,9:11,11:4) |
Armenia. ITT Cup. Group A. Women
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
18:45 | Kristian Karlsson/Christina Kallberg – Tzu-Yi Yang/Yi-Hsin Feng | 3:0 (11:2,11:2,11:4) |
19:00 | Selena Selvakumar/Harmeet Desai – Arantxa Cossio Aceves | 2:3 (4:11,11:9,11:1,5:11,4:11) |
19:00 | Tomokazu Harimoto – Diya Parag Chitale/Manush Utpalbhai Shah | 3:1 (9:11,11:6,11:5,11:4) |
19:00 | Miyu Nagasaki – Laura Watanabe | 3:1 (11:2,11:5,7:11,11:2) |
19:15 | Barbora Balazova – Bruna Takahashi | 2:3 (11:13,11:2,11:7,6:11,6:11) |
19:20 | Guilherme Teodoro – Jonghoon Lim/Yubin Shin | 1:3 (11:7,4:11,5:11,3:11) |
19:30 | Guilherme Teodoro – Oceane Guisnel | 2:3 (11:6,11:7,7:11,6:11,8:11) |
19:35 | Karina Ayumi Senaga Shiray – Alvaro Robles/Maria Xiao | 1:3 (6:11,7:11,11:7,5:11) |
Germany. Bundesliga
Time | Players | Score |
---|---|---|
19:45 | Dang Qiu – Bastian Steger | 3:2 (10:12,12:10,7:11,11:8,11:9) |
19:45 | Mattias Falck – Patrick Franziska | 1:3 (4:11,11:6,8:11,14:16) |
20:45 | Marcelo Aguirre – Darko Jorgic/Tomislav Pucar | 2:3 (11:8,11:7,6:11,7:11,9:11) |
20:45 | Anton Kallberg/Kristian Karlsson – Jin Ueda | 3:1 (11:8,12:10,8:11,11:8) |
21:30 | Jinbao Ma – Yuto Muramatsu | 0:3 (9:11,7:11,7:11) |
21:45 | Timo Boll – Filip Zeljko | 3:0 (13:11,11:4,11:8) |
International Tournament. Rio de Janeiro
Time | Players | Score |
---|---|---|
20:00 | Brian Afanador – Matteo Mutti | 3:2 (12:10,11:7,13:15,10:12,11:6) |
20:00 | Edward Ly – Jonghoon Lim | 3:0 (11:6,11:6,11:6) |
20:30 | Eric Jouti – Ricardo Walther | 3:2 (11:9,4:11,11:7,9:11,11:8) |
20:45 | Jules Rolland – Harmeet Desai | 3:0 (11:9,11:6,11:5) |
21:10 | Luka Mladenovic – Marcos Madrid | 3:0 (18:16,11:8,16:14) |
21:20 | Jaehyun An – Joao Monteiro | 3:1 (11:5,10:12,11:5,11:9) |
21:45 | Jonghoon Lim/Yubin Shin – Junsung Oh | 3:2 (8:11,8:11,11:8,11:6,11:4) |
21:55 | Leonardo Kenzo Iizuka – Guilherme Teodoro | 3:1 (10:12,11:8,16:14,11:7) |
International Tournament. Rio de Janeiro. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
20:10 | Hyowon Suh – Jieni Shao | 3:0 (11:2,11:6,11:4) |
20:10 | Hsien-Tzu Cheng – Hitomi Sato/Honoka Hashimoto | 0:3 (8:11,5:11,6:11) |
20:30 | Yubin Shin – Franziska Schreiner | 0:3 (3:11,10:12,12:14) |
20:45 | Honoka Hashimoto – Nayeong Kim | 3:0 (11:4,11:5,11:3) |
22:30 | Yu Fu – Jia Nan Yuan | 0:3 (6:11,7:11,9:11) |
22:30 | Barbora Balazova – Sibel Altinkaya | 0:3 (6:11,8:11,7:11) |
23:05 | Sabine Winter – Eunhye Lee | 3:2 (12:10,11:7,9:11,7:11,11:7) |
23:15 | Xiaona Shan – Bruna Alexandre | 3:2 (7:11,14:12,11:7,12:14,11:7) |
23:45 | Miyu Nagasaki – Karina Ayumi Senaga Shiray | 3:0 (11:4,11:3,11:7) |
23:45 | Sakura Mori – Adriana Diaz | 3:0 (11:5,11:7,11:7) |
International Tournament. Rio de Janeiro. Women. Doubles
Time | Players | Score |
---|---|---|
21:15 | Beatriz Fiore/Lana Kano – Bruna Takahashi | 0:3 (5:11,9:11,8:11) |
21:20 | Miyu Nagasaki – Sabine Winter | 1:3 (11:7,10:12,6:11,6:11) |
21:45 | Karina Ayumi Senaga Shiray – Karina Ayumi Senaga Shiray | 1:3 (8:11,11:8,5:11,7:11) |
21:45 | Camille Lutz/Audrey Zarif – Tung-Chuan Chien/Hsien-Tzu Cheng | 0:3 (10:12,6:11,8:11) |
21:55 | Camille Lutz/Audrey Zarif – Tung-Chuan Chien/Hsien-Tzu Cheng | |
21:55 | Lutz/Lutz – Tung-Chuan Chien/Hsien-Tzu Cheng |
International Tournament. Rio de Janeiro. Doubles
Time | Players | Score |
---|---|---|
22:15 | Vitor Ishiy – Tzu-Yi Yang/Yi-Hsin Feng | 3:0 (11:7,11:5,11:9) |
22:30 | Joon Shim/Henrique Noguti – Manav Vikash Thakkar/Manush Utpalbhai Shah | 1:3 (11:7,5:11,2:11,10:12) |
22:45 | Andrea Puppo/Matteo Mutti – Jules Rolland | 0:3 (8:11,4:11,8:11) |
22:45 | Kim Iwasaki/Hamilton Yamane – Allan Sarmento/Thiago Pradella | 3:2 (11:9,7:11,6:11,11:8,11:7) |
23:45 | Lucas Romanski/Felipe Doti – Abigail Menezes/Nicolas Nishimura | 3:2 (11:4,13:11,10:12,7:11,18:16) |
23:45 | Thibault Poret – Jules Rolland/Lilian Bardet | 3:2 (11:8,6:11,9:11,13:11,11:7) |