Table tennis results
Win Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Nikolay Gulevsky – Victor Vakhrushev | 0:3 (9:11,10:12,8:11) |
00:15 | Vladimir Boycuk – Pulat Vaniev | 3:0 (11:4,11:3,12:10) |
00:30 | Roman Chuyko – Sergey Kireev | 0:3 (10:12,10:12,2:11) |
00:45 | Andrey Nepochatov – Vladimir Boycuk | 0:3 (8:11,4:11,1:11) |
01:00 | Nikolay Gulevsky – Roman Chuyko | 0:3 (10:12,3:11,8:11) |
01:15 | Oleg Shapovalov – Pulat Vaniev | 0:3 (9:11,4:11,4:11) |
01:45 | Victor Vakhrushev – Sergey Kireev | 3:1 (12:10,11:6,9:11,12:10) |
02:00 | Pulat Vaniev – Andrey Nepochatov | 3:0 (11:8,11:7,11:8) |
02:15 | Sergey Kireev – Nikolay Gulevsky | 2:3 (11:8,9:11,11:8,5:11,10:12) |
02:30 | Oleg Shapovalov – Vladimir Boycuk | 2:3 (11:5,14:12,9:11,9:11,2:11) |
03:00 | Victor Vakhrushev – Roman Chuyko | 3:1 (7:11,14:12,12:10,11:3) |
03:15 | Oleg Shapovalov – Andrey Nepochatov | 3:0 (13:11,11:7,11:8) |
03:30 | Victor Vakhrushev – Nikolay Gulevsky | 3:1 (11:9,8:11,11:5,11:6) |
03:45 | Pulat Vaniev – Vladimir Boycuk | 3:1 (4:11,11:7,11:7,11:6) |
04:00 | Sergey Kireev – Roman Chuyko | 2:3 (13:11,8:11,6:11,11:8,8:11) |
04:15 | Vladimir Boycuk – Andrey Nepochatov | 3:1 (11:3,9:11,11:4,11:2) |
04:45 | Roman Chuyko – Nikolay Gulevsky | 3:0 (11:5,11:4,11:6) |
05:00 | Pulat Vaniev – Oleg Shapovalov | 0:3 (6:11,3:11,11:13) |
05:15 | Sergey Kireev – Victor Vakhrushev | 1:3 (4:11,11:5,11:13,6:11) |
08:45 | Aleksandr Oplachko – Artem Khimenko | 0:3 (13:15,8:11,3:11) |
08:45 | Nikita Trofimov – Sergei Zemyancev | 1:3 (11:3,8:11,12:14,9:11) |
09:15 | Ruslan Gimadeev – Alexey Goloveshkin | 3:0 (11:8,11:8,11:5) |
09:15 | Vladimir Belobrov – Alexander Naida | 3:1 (6:11,12:10,11:8,11:5) |
09:15 | Denys Scherbak – Konstantin Kirsanov | 3:1 (11:7,14:12,10:12,13:11) |
09:30 | Vladimir Serikov – Gleb Zotov | 3:0 (11:9,11:6,11:5) |
09:45 | Aleksandr Oplachko – Alexander Naida | 1:3 (11:5,3:11,5:11,9:11) |
09:45 | Petr Kolesnik – Yuriy Medvedev | 2:3 (11:9,11:4,7:11,9:11,10:12) |
09:45 | Nikita Trofimov – Konstantin Kirsanov | 2:3 (10:12,11:8,11:3,4:11,8:11) |
10:00 | Sergey Miroshnichenko – Dmitriy Aseev | 0:3 (7:11,4:11,6:11) |
10:15 | Vladimir Belobrov – Artem Khimenko | 0:3 (7:11,4:11,5:11) |
10:15 | Ruslan Lazebny – Vitaliy Khorolsky | 3:2 (12:10,11:5,12:14,5:11,11:5) |
10:15 | Denys Scherbak – Sergei Zemyancev | 3:0 (11:8,11:7,11:4) |
10:30 | Vladimir Serikov – Dmitriy Aseev | 1:3 (12:10,6:11,4:11,9:11) |
10:30 | Ruslan Gimadeev – Yuriy Medvedev | 3:1 (7:11,11:8,11:2,12:10) |
10:45 | Nikita Trofimov – Denys Scherbak | 1:3 (11:13,11:6,10:12,8:11) |
10:45 | Aleksandr Oplachko – Vladimir Belobrov | 1:3 (11:9,3:11,7:11,9:11) |
10:45 | Evgeny Nechitaylo – Sergey Kalenik | 2:3 (7:11,8:11,11:5,11:7,11:13) |
11:00 | Petr Kolesnik – Alexey Goloveshkin | 0:3 (8:11,6:11,4:11) |
11:00 | Sergey Miroshnichenko – Gleb Zotov | 1:3 (9:11,11:6,6:11,5:11) |
11:15 | Ruslan Lazebny – Sergey Kalenik | 0:3 (8:11,8:11,3:11) |
11:15 | Konstantin Kirsanov – Sergei Zemyancev | 2:3 (11:5,8:11,8:11,11:7,10:12) |
11:15 | Alexander Naida – Artem Khimenko | 2:3 (12:10,11:6,6:11,4:11,6:11) |
11:15 | Ruslan Gimadeev – Petr Kolesnik | 3:1 (14:16,11:8,11:8,13:11) |
11:30 | Vladimir Serikov – Sergey Miroshnichenko | 2:3 (8:11,11:7,7:11,11:5,8:11) |
11:45 | Yuriy Medvedev – Alexey Goloveshkin | 3:0 (11:6,11:3,11:5) |
11:45 | Artem Khimenko – Aleksandr Oplachko | 3:2 (8:11,14:12,11:5,7:11,11:8) |
11:45 | Evgeny Nechitaylo – Vitaliy Khorolsky | 3:2 (11:5,7:11,5:11,11:7,11:9) |
11:45 | Sergei Zemyancev – Nikita Trofimov | 0:3 (5:11,8:11,12:14) |
12:00 | Dmitriy Aseev – Gleb Zotov | 3:2 (9:11,11:3,11:4,8:11,11:7) |
12:15 | Ruslan Lazebny – Evgeny Nechitaylo | 3:1 (11:7,8:11,11:9,13:11) |
12:15 | Alexander Naida – Vladimir Belobrov | 2:3 (8:11,9:11,11:8,11:3,8:11) |
12:15 | Alexey Goloveshkin – Ruslan Gimadeev | 2:3 (12:10,11:1,6:11,4:11,3:11) |
12:15 | Konstantin Kirsanov – Denys Scherbak | 2:3 (11:13,11:5,10:12,11:8,15:17) |
12:30 | Gleb Zotov – Vladimir Serikov | 3:0 (11:8,11:4,11:6) |
12:45 | Yuriy Medvedev – Petr Kolesnik | 2:3 (10:12,7:11,11:9,11:9,2:11) |
12:45 | Sergey Kalenik – Vitaliy Khorolsky | 3:1 (11:5,8:11,11:3,11:7) |
12:45 | Alexander Naida – Aleksandr Oplachko | 1:3 (9:11,9:11,11:9,8:11) |
13:00 | Konstantin Kirsanov – Nikita Trofimov | 3:0 (11:8,11:7,11:9) |
13:00 | Dmitriy Aseev – Sergey Miroshnichenko | 3:1 (7:11,11:3,11:3,11:9) |
13:15 | Sergei Zemyancev – Denys Scherbak | 3:2 (11:7,7:11,11:3,8:11,11:8) |
13:15 | Vitaliy Khorolsky – Ruslan Lazebny | 3:0 (11:3,11:4,11:2) |
13:15 | Artem Khimenko – Vladimir Belobrov | 0:3 (11:13,6:11,4:11) |
13:30 | Dmitriy Aseev – Vladimir Serikov | 3:0 (11:8,11:7,11:3) |
13:30 | Yuriy Medvedev – Ruslan Gimadeev | 0:3 (8:11,8:11,7:11) |
13:45 | Alexey Goloveshkin – Petr Kolesnik | 3:0 (11:5,12:10,11:7) |
13:45 | Denys Scherbak – Nikita Trofimov | 2:3 (6:11,11:8,11:9,11:13,9:11) |
13:45 | Vladimir Belobrov – Aleksandr Oplachko | 3:1 (11:7,11:6,8:11,11:5) |
13:45 | Sergey Kalenik – Evgeny Nechitaylo | 3:2 (6:11,11:4,10:12,11:8,11:2) |
14:00 | Gleb Zotov – Sergey Miroshnichenko | 2:3 (9:11,8:11,11:8,11:8,4:11) |
14:15 | Sergei Zemyancev – Konstantin Kirsanov | 0:3 (4:11,1:11,5:11) |
14:15 | Sergey Kalenik – Ruslan Lazebny | 2:3 (11:9,6:11,11:9,7:11,6:11) |
14:15 | Petr Kolesnik – Ruslan Gimadeev | 3:1 (11:4,11:8,13:15,11:9) |
14:15 | Artem Khimenko – Alexander Naida | 3:0 (13:11,11:6,12:10) |
14:30 | Sergey Miroshnichenko – Vladimir Serikov | 3:2 (11:9,8:11,9:11,11:9,11:9) |
14:45 | Alexey Goloveshkin – Yuriy Medvedev | 1:3 (5:11,11:3,7:11,7:11) |
14:45 | Vitaliy Khorolsky – Evgeny Nechitaylo | 2:3 (11:3,7:11,11:8,9:11,10:12) |
15:00 | Gleb Zotov – Dmitriy Aseev | 0:3 (10:12,4:11,8:11) |
15:15 | Evgeny Nechitaylo – Ruslan Lazebny | 3:2 (9:11,11:5,7:11,11:6,11:9) |
15:15 | Roman Derypaska – Sergiy Baranovskyi | 3:1 (11:8,10:12,11:9,11:6) |
15:15 | Anton Popov – Roman Cherevko | 3:2 (11:8,11:7,7:11,10:12,11:8) |
15:30 | Vitaly Krohmal – Andrei Grabsky | 0:3 (8:11,8:11,6:11) |
15:30 | Artyom Maximenko – Sergei Kovalenko L. | 1:3 (6:11,11:8,9:11,9:11) |
15:45 | Nazar Tretyak – Nikita Zavada | 3:2 (11:7,9:11,12:10,11:13,12:10) |
15:45 | Evgenii Kibka – Oleksii Gorbanenko | 0:3 (7:11,8:11,5:11) |
15:45 | Aleksandr Skripnik – Artem Vakylin | 1:3 (5:11,8:11,13:11,9:11) |
15:45 | Vitaliy Khorolsky – Sergey Kalenik | 3:1 (11:8,11:7,4:11,11:8) |
16:00 | Kirill Deynega – Maksym Deynega | 2:3 (11:13,13:11,9:11,11:9,10:12) |
16:00 | Vadim Smetenko – Aleksandr Averyanov | 3:0 (11:4,11:7,11:7) |
16:15 | Roman Gnoyevoy – Anton Ryabuhin | 3:1 (8:11,11:6,11:9,11:6) |
16:15 | Oleksii Gorbanenko – Nazar Tretyak | 3:2 (6:11,12:10,10:12,11:6,11:5) |
16:15 | Roman Cherevko – Nikita Zavada | 0:3 (3:11,7:11,12:14) |
16:30 | Roman Tsubera – Denys Nemchenko | 1:3 (8:11,11:8,9:11,5:11) |
16:30 | Sergei Kovalenko L. – Maksym Deynega | 3:1 (11:9,11:9,6:11,11:5) |
16:30 | Aleksandr Averyanov – Kirill Deynega | 2:3 (7:11,7:11,14:12,12:10,8:11) |
16:45 | Sergiy Baranovskyi – Evgenii Kibka | 3:1 (12:10,10:12,11:8,11:9) |
16:45 | Aleksandr Skripnik – Anton Ryabuhin | 3:1 (19:17,11:8,7:11,11:2) |
16:45 | Anton Popov – Roman Derypaska | 3:1 (14:12,11:3,8:11,11:5) |
17:00 | Artyom Maximenko – Vitaly Krohmal | 3:1 (11:6,10:12,11:7,11:8) |
17:00 | Igor Sukovaty – Artur Elhov | 3:2 (8:11,11:6,9:11,11:7,11:7) |
17:00 | Andrei Grabsky – Vadim Smetenko | 3:0 (11:7,11:9,11:6) |
17:15 | Roman Derypaska – Roman Cherevko | 1:3 (11:6,8:11,9:11,3:11) |
17:15 | Evgenii Kibka – Anton Popov | 3:1 (13:11,11:6,7:11,11:6) |
17:15 | Roman Gnoyevoy – Artem Vakylin | 3:1 (11:9,12:10,4:11,11:4) |
17:30 | Aleksandr Averyanov – Vitaly Krohmal | 1:3 (9:11,11:5,8:11,9:11) |
17:30 | Vadim Smetenko – Artyom Maximenko | 1:3 (13:11,2:11,9:11,2:11) |
17:45 | Roman Tsubera – Artur Elhov | 0:3 (4:11,7:11,8:11) |
17:45 | Nazar Tretyak – Sergiy Baranovskyi | 3:1 (13:11,8:11,11:9,11:7) |
17:45 | Nikita Zavada – Oleksii Gorbanenko | 3:1 (8:11,12:10,11:6,15:13) |
17:45 | Aleksandr Skripnik – Roman Gnoyevoy | 3:1 (11:8,4:11,11:7,11:6) |
18:00 | Maksym Deynega – Aleksandr Averyanov | 3:0 (11:8,11:9,11:9) |
18:00 | Kirill Deynega – Andrei Grabsky | 3:0 (14:12,11:7,13:11) |
18:00 | Igor Sukovaty – Denys Nemchenko | 3:0 (11:9,11:8,11:5) |
18:15 | Anton Ryabuhin – Artem Vakylin | 0:3 (12:14,11:13,6:11) |
18:15 | Sergiy Baranovskyi – Nikita Zavada | 3:1 (11:9,11:6,10:12,11:9) |
18:15 | Roman Cherevko – Oleksii Gorbanenko | 3:1 (11:7,11:9,2:11,11:6) |
18:30 | Sergei Kovalenko L. – Aleksandr Averyanov | 3:0 (11:4,13:11,11:7) |
18:30 | Roman Tsubera – Igor Sukovaty | 3:1 (11:6,6:11,11:6,11:9) |
18:30 | Maksym Deynega – Vadim Smetenko | 3:1 (10:12,11:9,11:4,11:4) |
18:45 | Roman Derypaska – Evgenii Kibka | 0:3 (7:11,10:12,8:11) |
18:45 | Anton Popov – Nazar Tretyak | 0:3 (8:11,5:11,3:11) |
19:00 | Artem Vakylin – Aleksandr Skripnik | 3:0 (11:8,11:4,12:10) |
19:00 | Artur Elhov – Denys Nemchenko | 2:3 (11:13,11:8,6:11,12:10,7:11) |
19:00 | Artyom Maximenko – Kirill Deynega | 2:3 (9:11,11:7,11:6,9:11,7:11) |
19:00 | Vitaly Krohmal – Vadim Smetenko | 1:3 (11:9,9:11,9:11,4:11) |
19:15 | Anton Ryabuhin – Roman Gnoyevoy | 2:3 (9:11,11:5,4:11,11:8,8:11) |
19:15 | Evgenii Kibka – Roman Cherevko | 3:1 (12:10,6:11,11:9,11:8) |
19:15 | Nazar Tretyak – Roman Derypaska | 3:1 (11:6,9:11,11:3,11:4) |
19:30 | Denys Nemchenko – Roman Tsubera | 3:1 (12:10,14:12,8:11,11:3) |
19:30 | Kirill Deynega – Vitaly Krohmal | 1:3 (9:11,20:18,8:11,10:12) |
19:30 | Vadim Smetenko – Sergei Kovalenko L. | 3:0 (11:6,11:3,11:7) |
19:45 | Anton Ryabuhin – Aleksandr Skripnik | 1:3 (11:8,10:12,4:11,9:11) |
19:45 | Oleksii Gorbanenko – Sergiy Baranovskyi | 2:3 (11:6,9:11,11:13,11:6,7:11) |
19:45 | Nikita Zavada – Anton Popov | 3:1 (11:6,11:7,9:11,11:9) |
20:00 | Artur Elhov – Igor Sukovaty | 0:3 (5:11,6:11,10:12) |
20:00 | Maksym Deynega – Artyom Maximenko | 1:3 (9:11,11:4,9:11,10:12) |
20:00 | Aleksandr Averyanov – Andrei Grabsky | 0:3 (5:11,4:11,9:11) |
20:15 | Anton Popov – Oleksii Gorbanenko | 1:3 (7:11,9:11,14:12,11:13) |
20:15 | Artem Vakylin – Roman Gnoyevoy | 3:0 (12:10,11:9,11:7) |
20:15 | Roman Cherevko – Sergiy Baranovskyi | 2:3 (12:10,6:11,6:11,11:7,6:11) |
20:30 | Artyom Maximenko – Aleksandr Averyanov | 3:0 (11:9,11:4,11:9) |
20:30 | Sergei Kovalenko L. – Andrei Grabsky | 3:1 (11:7,6:11,11:4,11:5) |
20:30 | Artur Elhov – Roman Tsubera | 3:0 (13:11,11:6,11:6) |
20:45 | Evgenii Kibka – Nazar Tretyak | 2:3 (11:6,7:11,6:11,11:9,6:11) |
20:45 | Roman Gnoyevoy – Aleksandr Skripnik | 0:3 (9:11,9:11,4:11) |
20:45 | Roman Derypaska – Nikita Zavada | 1:3 (11:9,9:11,8:11,10:12) |
21:00 | Denys Nemchenko – Igor Sukovaty | 2:3 (11:13,13:11,11:9,8:11,12:14) |
21:00 | Vadim Smetenko – Kirill Deynega | 2:3 (11:5,16:14,9:11,5:11,9:11) |
21:00 | Vitaly Krohmal – Maksym Deynega | 2:3 (15:13,11:6,6:11,11:13,7:11) |
21:15 | Nikita Zavada – Evgenii Kibka | 1:3 (8:11,11:7,5:11,9:11) |
21:15 | Artem Vakylin – Anton Ryabuhin | 3:0 (11:8,11:7,11:5) |
21:15 | Nazar Tretyak – Roman Cherevko | 2:3 (4:11,8:11,11:8,12:10,9:11) |
21:30 | Andrei Grabsky – Maksym Deynega | 1:3 (11:13,11:8,4:11,12:14) |
21:45 | Igor Sukovaty – Roman Tsubera | 3:0 (13:11,11:7,11:6) |
21:45 | Kirill Deynega – Sergei Kovalenko L. | 3:0 (11:3,15:13,13:11) |
21:45 | Sergiy Baranovskyi – Anton Popov | 3:1 (12:10,6:11,11:4,11:7) |
21:45 | Oleksii Gorbanenko – Roman Derypaska | 3:0 (20:18,13:11,11:9) |
22:00 | Andrei Grabsky – Artyom Maximenko | 3:1 (11:6,8:11,11:9,11:4) |
22:00 | Vitaly Krohmal – Sergei Kovalenko L. | 0:3 (6:11,2:11,6:11) |
22:00 | Denys Nemchenko – Artur Elhov | 3:1 (11:7,5:11,13:11,11:3) |
22:30 | Dmitry Ptitsyn – Evgeniy Kovorotushin | 3:1 (11:6,9:11,11:5,12:10) |
22:45 | Denis Ivchenko – Maxim Butkov | 2:3 (11:8,11:8,8:11,5:11,11:13) |
23:00 | Dmitry Kushko – Jan Zaharov | 3:1 (8:11,11:8,11:7,11:6) |
23:30 | Pavel Plyushch – Maxim Butkov | 3:2 (7:11,11:9,11:6,6:11,13:11) |
23:45 | Dmitry Ptitsyn – Jan Zaharov | 3:1 (9:11,11:6,11:5,11:7) |
Setka Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Anna Lapa – Nadezhda Garmash | 1:3 (6:11,11:8,7:11,12:14) |
00:15 | Roksolana Kurdova – Julia Trigub | 0:3 (6:11,8:11,8:11) |
09:15 | Irina Tyutyunnik – Tetyana Mudrak | 1:3 (9:11,11:9,7:11,5:11) |
09:45 | Nadezhda Kovtun – Karina Zharkova | 0:3 (8:11,5:11,12:14) |
09:45 | Marina Povaliaeva – Nadezhda Garmash | 0:3 (11:13,8:11,11:13) |
10:15 | Evgeniya Severina – Julia Trigub | 3:1 (3:11,11:8,11:6,11:6) |
10:15 | Irina Tyutyunnik – Karina Zharkova | 0:3 (9:11,4:11,8:11) |
10:45 | Anna Lapa – Roksolana Kurdova | 1:3 (10:12,4:11,11:7,9:11) |
10:45 | Nadezhda Kovtun – Tetyana Mudrak | 3:1 (11:7,11:1,6:11,11:8) |
11:15 | Marina Povaliaeva – Julia Trigub | 2:3 (11:5,8:11,11:6,4:11,8:11) |
11:15 | Irina Tyutyunnik – Nadezhda Kovtun | 3:2 (4:11,11:9,11:8,11:13,11:7) |
11:45 | Roksolana Kurdova – Nadezhda Garmash | 3:0 (11:7,11:7,11:3) |
11:45 | Karina Zharkova – Tetyana Mudrak | 3:2 (11:6,7:11,11:8,10:12,11:9) |
12:15 | Nadezhda Kovtun – Irina Tyutyunnik | 3:2 (11:9,11:13,12:10,5:11,11:1) |
12:15 | Evgeniya Severina – Anna Lapa | 0:3 (7:11,7:11,11:13) |
12:45 | Marina Povaliaeva – Roksolana Kurdova | 1:3 (9:11,11:6,9:11,9:11) |
13:00 | Tetyana Mudrak – Karina Zharkova | 0:3 (8:11,9:11,5:11) |
13:15 | Anna Lapa – Julia Trigub | 2:3 (12:10,4:11,13:11,6:11,5:11) |
13:15 | Tetyana Mudrak – Nadezhda Kovtun | 3:1 (11:1,9:11,11:7,11:3) |
13:45 | Evgeniya Severina – Nadezhda Garmash | 3:2 (11:9,10:12,8:11,11:9,11:7) |
13:45 | Karina Zharkova – Irina Tyutyunnik | 2:3 (11:8,7:11,9:11,11:6,3:11) |
14:15 | Marina Povaliaeva – Anna Lapa | 0:3 (8:11,7:11,10:12) |
14:15 | Tetyana Mudrak – Irina Tyutyunnik | 2:3 (6:11,13:11,3:11,11:5,4:11) |
14:45 | Karina Zharkova – Nadezhda Kovtun | 3:0 (11:5,11:8,11:5) |
14:45 | Evgeniya Severina – Roksolana Kurdova | 2:3 (4:11,11:4,9:11,11:6,1:11) |
15:15 | Julia Trigub – Nadezhda Garmash | 2:3 (11:5,8:11,11:7,8:11,8:11) |
15:45 | Marina Povaliaeva – Evgeniya Severina | 2:3 (11:9,8:11,6:11,11:3,7:11) |
16:15 | Natalia Konovalova – Anastasia Degteva | 3:0 (11:9,11:4,11:9) |
16:30 | Oksana Kregul – Yulia Khilinska | 1:3 (5:11,11:9,6:11,6:11) |
17:00 | Liudmila Koudrei – Yaroslava Pachich | 3:2 (3:11,11:7,11:8,6:11,11:9) |
17:00 | Marina Slashova – Anyuta Mulyarchuk | 3:0 (11:8,11:9,11:9) |
17:30 | Dina Tishchenko – Yulia Khilinska | 3:2 (12:14,11:9,11:6,4:11,11:8) |
17:30 | Olga Kostyuk – Anastasia Degteva | 3:1 (11:8,11:9,6:11,11:4) |
17:45 | Natalia Konovalova – Marina Slashova | 3:1 (11:5,11:4,3:11,11:4) |
18:00 | Oksana Kregul – Liudmila Koudrei | 1:3 (11:4,7:11,9:11,3:11) |
18:30 | Dina Tishchenko – Yaroslava Pachich | 0:3 (9:11,7:11,9:11) |
18:30 | Olga Kostyuk – Anyuta Mulyarchuk | 0:3 (6:11,6:11,7:11) |
19:00 | Marina Slashova – Anastasia Degteva | 3:0 (11:1,11:4,11:8) |
19:00 | Liudmila Koudrei – Yulia Khilinska | 2:3 (9:11,3:11,11:8,11:7,8:11) |
19:15 | Natalia Konovalova – Anyuta Mulyarchuk | 3:0 (11:7,11:5,11:2) |
19:30 | Oksana Kregul – Yaroslava Pachich | 1:3 (12:10,8:11,5:11,8:11) |
19:45 | Olga Kostyuk – Marina Slashova | 3:2 (7:11,6:11,11:9,11:3,13:11) |
20:00 | Dina Tishchenko – Liudmila Koudrei | 3:1 (4:11,14:12,11:9,11:5) |
20:30 | Anyuta Mulyarchuk – Anastasia Degteva | 2:3 (7:11,11:6,11:7,9:11,6:11) |
20:30 | Yaroslava Pachich – Yulia Khilinska | 1:3 (4:11,11:9,8:11,6:11) |
21:00 | Olga Kostyuk – Natalia Konovalova | 1:3 (11:8,8:11,8:11,10:12) |
21:00 | Dina Tishchenko – Oksana Kregul | 3:0 (11:8,12:10,11:9) |
22:00 | Natalia Konovalova – Olga Kostyuk | 3:0 (17:15,12:10,11:9) |
Pro League
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Miroslav Minkov – Nikolay Tarasenkov | 2:3 (6:11,11:6,8:11,18:16,7:11) |
00:15 | Timofey Yusipov – Vladimir Safonov | 3:1 (8:11,13:11,11:8,11:6) |
00:15 | Roman Pavlenko – Eugene Glazun | 3:2 (11:5,9:11,9:11,11:7,11:9) |
00:30 | Valery Ivanov – Andrey Kirilenko | 2:3 (7:11,11:9,7:11,11:9,4:11) |
00:30 | Alexander Petrov – Roman Pavlenko | 1:3 (11:7,4:11,5:11,2:11) |
00:45 | Anatoly Ilin – Evgeniy Ilyukhin | 3:1 (5:11,11:8,11:8,12:10) |
01:00 | Vladimir Safonov – Dmitry Petrochenko | 3:2 (13:15,11:9,14:12,4:11,11:8) |
01:00 | Nikolay Zhurba – Eugene Glazun | 2:3 (11:7,4:11,11:8,2:11,4:11) |
01:15 | Pavel Semeshin – Miroslav Minkov | 0:3 (5:11,9:11,9:11) |
01:15 | Eugene Glazun – Alexander Petrov | 2:3 (10:12,14:16,11:1,11:9,8:11) |
01:30 | Evgeniy Ilyukhin – Nikolay Tarasenkov | 1:3 (11:9,8:11,6:11,13:15) |
01:45 | Timofey Yusipov – Valery Ivanov | 3:0 (11:9,11:7,11:7) |
02:00 | Dmitry Petrochenko – Andrey Kirilenko | 0:3 (9:11,9:11,4:11) |
02:00 | Roman Pavlenko – Nikolay Zhurba | 3:1 (11:6,11:6,6:11,11:8) |
02:15 | Vladimir Safonov – Valery Ivanov | 2:3 (9:11,11:9,11:4,8:11,7:11) |
02:15 | Anatoly Ilin – Miroslav Minkov | 1:3 (11:8,6:11,8:11,9:11) |
02:30 | Nikolay Zhurba – Alexander Petrov | 0:3 (6:11,8:11,8:11) |
02:45 | Andrey Kirilenko – Timofey Yusipov | 0:3 (6:11,10:12,8:11) |
02:45 | Eugene Glazun – Nikolay Zhurba | 3:0 (11:7,11:6,11:6) |
02:45 | Nikolay Tarasenkov – Pavel Semeshin | 2:3 (11:9,4:11,12:10,6:11,5:11) |
03:00 | Valery Ivanov – Dmitry Petrochenko | 0:3 (10:12,8:11,9:11) |
03:15 | Roman Pavlenko – Alexander Petrov | 3:1 (5:11,11:3,11:5,11:8) |
03:15 | Miroslav Minkov – Evgeniy Ilyukhin | 0:3 (10:12,8:11,8:11) |
03:30 | Nikolay Tarasenkov – Anatoly Ilin | 3:1 (11:3,3:11,11:7,16:14) |
03:30 | Andrey Kirilenko – Vladimir Safonov | 3:1 (11:4,11:8,2:11,11:8) |
04:00 | Evgeniy Ilyukhin – Pavel Semeshin | 2:3 (9:11,11:9,7:11,11:3,6:11) |
04:00 | Dmitry Petrochenko – Timofey Yusipov | 1:3 (10:12,11:8,9:11,8:11) |
05:00 | Timofey Yusipov – Andrey Kirilenko | 2:3 (11:13,11:8,7:11,11:9,10:12) |
07:30 | Vladimir Staroverov – Sergey Muslikov | 3:0 (11:2,11:9,11:3) |
07:30 | Alexander Kononenko – Andrey Duka | 3:2 (11:7,9:11,9:11,11:8,11:8) |
07:30 | Konstantin Olshakov – Igor Poletaev | 3:0 (11:8,11:9,11:7) |
08:00 | Igor Minchenkov – Ivan Iskenderov | 0:3 (5:11,7:11,6:11) |
08:00 | Albert Bogomolov – Aleksandr Merezhko | 3:1 (2:11,11:9,11:5,11:6) |
08:00 | Artem Arutiunyan – Sergey Khomutov | 2:3 (6:11,4:11,11:8,11:3,4:11) |
08:15 | Andrey Duka – Albert Bogomolov | 3:0 (11:6,11:8,11:8) |
08:30 | Sergey Muslikov – Igor Minchenkov | 3:1 (12:14,11:9,11:7,11:9) |
08:30 | Igor Poletaev – Artem Arutiunyan | 3:2 (11:4,3:11,9:11,11:5,11:7) |
08:45 | Aleksandr Merezhko – Alexander Kononenko | 3:0 (11:5,11:6,11:8) |
09:00 | Sergey Khomutov – Konstantin Olshakov | 2:3 (4:11,11:8,13:11,12:14,5:11) |
09:15 | Alexander Kononenko – Albert Bogomolov | 3:1 (11:9,9:11,13:11,11:9) |
09:15 | Ivan Iskenderov – Vladimir Staroverov | 1:3 (8:11,9:11,11:5,9:11) |
09:30 | Vladimir Staroverov – Igor Minchenkov | 3:1 (11:7,11:5,8:11,11:6) |
09:45 | Andrey Duka – Aleksandr Merezhko | 3:0 (11:9,11:9,11:8) |
09:45 | Konstantin Olshakov – Artem Arutiunyan | 3:0 (11:9,11:9,11:4) |
10:00 | Sergey Muslikov – Ivan Iskenderov | 3:1 (8:11,12:10,11:9,11:4) |
10:15 | Igor Poletaev – Sergey Khomutov | 3:1 (11:7,12:14,14:12,11:4) |
10:15 | Aleksandr Merezhko – Albert Bogomolov | 3:0 (11:2,11:8,11:5) |
10:45 | Ivan Iskenderov – Igor Minchenkov | 3:1 (11:8,11:6,7:11,11:4) |
10:45 | Andrey Duka – Alexander Kononenko | 0:3 (10:12,5:11,16:18) |
10:45 | Sergey Khomutov – Artem Arutiunyan | 1:3 (11:8,9:11,9:11,4:11) |
11:15 | Alexander Ekzhanov – Anton Gerasimov | 0:3 (7:11,6:11,9:11) |
11:45 | Vladislav Chahur – Kirill Malahov | 3:0 (11:5,11:9,14:12) |
11:45 | Alexandr Shirshov – Ivan Kirpitnyov | 3:2 (11:9,10:12,11:13,11:2,11:6) |
11:45 | Roman Kobytov – Andrey Zolotov | 1:3 (7:11,11:9,8:11,6:11) |
12:00 | Alik Girevenkov – Andrey Chumikov | 1:3 (7:11,6:11,11:8,9:11) |
12:15 | Alexey Innazarov – Vladimir Petrov | 0:3 (9:11,10:12,12:14) |
12:15 | Anton Gerasimov – Vladislav Chahur | 0:3 (9:11,4:11,9:11) |
12:30 | Andrey Zolotov – Alik Girevenkov | 3:1 (11:7,5:11,11:5,11:6) |
12:45 | Ivan Kirpitnyov – Alexey Innazarov | 3:2 (11:6,12:14,11:13,11:7,11:7) |
12:45 | Kirill Malahov – Alexander Ekzhanov | 3:1 (11:4,11:8,7:11,11:4) |
13:00 | Andrey Chumikov – Roman Kobytov | 2:3 (4:11,11:6,6:11,11:7,12:14) |
13:15 | Vladimir Petrov – Alexandr Shirshov | 1:3 (4:11,12:10,6:11,9:11) |
13:15 | Alexander Ekzhanov – Vladislav Chahur | 3:2 (11:7,7:11,3:11,13:11,11:2) |
13:45 | Roman Kobytov – Alik Girevenkov | 3:1 (11:9,9:11,11:9,11:7) |
13:45 | Anton Gerasimov – Kirill Malahov | 2:3 (11:8,6:11,2:11,11:6,5:11) |
13:45 | Alexandr Shirshov – Alexey Innazarov | 3:1 (11:4,13:11,10:12,11:9) |
14:00 | Andrey Zolotov – Andrey Chumikov | 1:3 (11:7,7:11,6:11,6:11) |
14:15 | Anton Gerasimov – Alexander Ekzhanov | 3:0 (11:4,11:9,11:6) |
14:30 | Ivan Kirpitnyov – Vladimir Petrov | 1:3 (12:10,10:12,7:11,9:11) |
15:15 | Andrey Chumikov – Andrey Zolotov | 0:3 (8:11,6:11,8:11) |
15:30 | Alexandr Shirshov – Vladimir Petrov | 3:2 (7:11,8:11,11:7,11:5,11:7) |
15:30 | Alexander Frolov G. – Evgeniy Tyurin | 3:1 (11:7,11:13,11:5,11:6) |
15:30 | Dmitry Tikhnenko – Mikhail Sverdlov | 3:2 (8:11,8:11,11:4,11:8,11:9) |
16:00 | Ivan Nirkov – Igor Matveev | 1:3 (8:11,11:7,6:11,5:11) |
16:00 | Aleksandr Poprocky – Sergey Muslikov | 3:0 (11:9,11:2,16:14) |
16:00 | Zhargal Tsybikov – Kirill Serov | 0:3 (6:11,9:11,7:11) |
16:30 | Evgeniy Tyurin – Zhargal Tsybikov | 1:3 (11:13,6:11,11:6,10:12) |
16:30 | Fedor Panfilov – George Vakhnin | 2:3 (6:11,11:6,7:11,13:11,6:11) |
16:30 | Mikhail Sverdlov – Aleksandr Poprocky | 0:3 (7:11,7:11,7:11) |
17:00 | Sergey Muslikov – Dmitry Tikhnenko | 1:3 (19:17,7:11,5:11,4:11) |
17:00 | Igor Matveev – Fedor Panfilov | 2:3 (8:11,11:7,8:11,11:8,8:11) |
17:00 | Kirill Serov – Alexander Frolov G. | 3:2 (11:13,11:7,11:6,9:11,11:5) |
17:30 | Dmitry Tikhnenko – Aleksandr Poprocky | 3:2 (11:6,11:6,5:11,9:11,11:7) |
17:45 | Alexander Frolov G. – Zhargal Tsybikov | 1:3 (11:4,6:11,12:14,4:11) |
17:45 | George Vakhnin – Ivan Nirkov | 3:2 (8:11,11:7,6:11,16:14,11:8) |
17:45 | Mikhail Sverdlov – Sergey Muslikov | 0:3 (7:11,1:11,14:16) |
18:00 | Evgeniy Tyurin – Kirill Serov | 3:2 (11:4,9:11,11:8,4:11,11:6) |
18:15 | Ivan Nirkov – Fedor Panfilov | 3:1 (11:7,11:3,5:11,11:7) |
18:15 | Sergey Muslikov – Mikhail Sverdlov | 3:1 (9:11,11:6,11:8,13:11) |
18:30 | Igor Matveev – George Vakhnin | 0:3 (4:11,10:12,4:11) |
19:00 | Fedor Panfilov – Igor Matveev | 3:0 (11:5,11:7,11:6) |
19:15 | Kirill Serov – Zhargal Tsybikov | 0:3 (8:11,10:12,5:11) |
19:30 | Dmitry Bogatov – Oleg Pronin | 1:3 (5:11,11:3,6:11,7:11) |
19:30 | Mikhail Andrusenko – Egor Mishutin | 3:0 (11:5,12:10,11:4) |
19:45 | Alexander Monakov – Dmitry Fedorov | 3:2 (11:2,11:6,9:11,6:11,11:7) |
20:00 | Dmitriy Balakin – Vladimir Beliakov | 3:1 (7:11,11:4,11:9,11:8) |
20:00 | Aleksandr Klavdenkov – Aleksandr Gribkov | 0:3 (5:11,6:11,9:11) |
20:00 | Mikhail Reznikov – Dmitry Merzlikin | 3:2 (8:11,11:5,9:11,11:8,11:6) |
20:30 | Oleg Pronin – Dmitriy Balakin | 1:3 (13:11,6:11,8:11,4:11) |
20:30 | Egor Mishutin – Aleksandr Klavdenkov | 0:3 (7:11,4:11,6:11) |
20:45 | Dmitry Fedorov – Mikhail Reznikov | 2:3 (2:11,11:3,12:10,6:11,8:11) |
21:00 | Aleksandr Gribkov – Mikhail Andrusenko | 3:2 (13:11,9:11,9:11,11:6,12:10) |
21:00 | Dmitry Merzlikin – Alexander Monakov | 1:3 (13:11,9:11,9:11,6:11) |
21:00 | Vladimir Beliakov – Dmitry Bogatov | 3:2 (11:7,7:11,12:10,6:11,11:7) |
21:30 | Alexander Monakov – Mikhail Reznikov | 2:3 (9:11,11:7,11:7,7:11,8:11) |
21:30 | Mikhail Andrusenko – Aleksandr Klavdenkov | 3:1 (11:13,11:4,11:8,11:9) |
21:45 | Dmitry Bogatov – Dmitriy Balakin | 2:3 (11:7,3:11,13:11,17:19,7:11) |
22:00 | Dmitry Fedorov – Dmitry Merzlikin | 2:3 (7:11,11:4,15:13,7:11,3:11) |
22:00 | Egor Mishutin – Aleksandr Gribkov | 3:2 (8:11,12:10,7:11,11:7,13:11) |
22:30 | Oleg Pronin – Vladimir Beliakov | 2:3 (11:6,11:4,9:11,7:11,9:11) |
22:45 | Aleksandr Klavdenkov – Egor Mishutin | 3:1 (11:5,11:3,12:14,11:9) |
22:45 | Dmitry Merzlikin – Dmitry Fedorov | 1:3 (8:11,8:11,13:11,9:11) |
23:00 | Mikhail Reznikov – Alexander Monakov | 2:3 (5:11,11:7,7:11,11:6,3:11) |
23:00 | Oleg Pronin – Dmitry Bogatov | 3:0 (11:5,11:1,12:10) |
23:00 | Mikhail Andrusenko – Aleksandr Gribkov | 3:1 (12:14,15:13,12:10,12:10) |
23:15 | Alexander Frolov G. – Alexander Serebrennikov | 1:3 (11:13,11:9,6:11,6:11) |
23:30 | Konstantin Churin – Mikhail Cheklin | 3:2 (9:11,5:11,11:9,11:4,11:8) |
23:30 | Roman Kobytov – Andrey Kirilenko | 3:0 (11:9,11:6,11:8) |
TT-Cup
Armenia. ITT Cup. Group C
TSC Pro.
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Anna Boiko – Ilya Shalaev | 3:2 (11:9,5:11,6:11,11:4,12:10) |
00:30 | Victor Yaichkov – Igor Razumov | 3:2 (9:11,11:6,10:12,11:7,11:8) |
00:55 | Anna Boiko – Victor Yaichkov | 0:3 (9:11,10:12,8:11) |
01:20 | Igor Razumov – Ilya Shalaev | 2:3 (11:6,12:14,11:8,8:11,12:14) |
02:00 | Anna Boiko – Igor Razumov | 3:2 (10:12,6:11,11:7,11:9,11:9) |
02:25 | Victor Yaichkov – Ilya Shalaev | 3:1 (11:5,11:5,9:11,11:4) |
02:55 | Ilya Shalaev – Igor Razumov | 3:2 (6:11,11:8,11:9,9:11,11:8) |
03:05 | Mikhail Katanov – Aleksandr Panchenko | 2:3 (11:5,6:11,11:8,9:11,7:11) |
03:25 | Victor Yaichkov – Anna Boiko | 3:2 (12:14,11:6,11:5,8:11,11:5) |
04:30 | Mikhail Katanov – Dmitry Kamilovskiy | 2:3 (9:11,11:9,11:9,7:11,8:11) |
05:00 | Mikhail Katanov – Mikhail Katanov | 3:0 (11:4,11:9,11:8) |
05:20 | Dmitry Kamilovskiy – Aleksandr Panchenko | 3:2 (11:9,9:11,12:10,5:11,11:3) |
06:00 | Mikhail Katanov – Dmitry Kamilovskiy | 1:3 (9:11,7:11,12:10,8:11) |
06:30 | Mikhail Katanov – Aleksandr Panchenko | 0:3 (8:11,10:12,7:11) |
06:55 | Mikhail Katanov – Mikhail Katanov | 0:3 (9:11,7:11,2:11) |
07:20 | Aleksandr Panchenko – Dmitry Kamilovskiy | 0:3 (8:11,9:11,9:11) |
15:36 | Andrey Goptsev – Aleksey Umnikov | 2:3 (11:7,11:8,9:11,9:11,6:11) |
16:30 | Irina Makhova – Kristina Shabashkina | 3:2 (11:7,1:11,13:11,7:11,11:8) |
16:53 | Andrey Goptsev – Kristina Shabashkina | 3:2 (11:7,12:10,11:13,8:11,11:7) |
17:46 | Irina Makhova – Aleksey Umnikov | 1:3 (7:11,10:12,12:10,6:11) |
18:11 | Irina Makhova – Andrey Goptsev | 2:3 (7:11,7:11,11:6,11:7,13:15) |
18:43 | Aleksey Umnikov – Kristina Shabashkina | 3:1 (11:9,11:8,10:12,11:9) |
19:04 | Kristina Shabashkina – Irina Makhova | 3:1 (11:4,4:11,11:8,11:7) |
19:13 | Aleksey Umnikov – Andrey Goptsev | 3:1 (11:2,12:10,7:11,11:3) |
19:41 | Daniil Kretov – Alexander Kopanskov | 2:3 (11:4,4:11,11:5,4:11,3:11) |
20:22 | Anastasia Manakova – Aleksandr Denisevich | 3:0 (11:3,11:5,11:8) |
20:36 | Daniil Kretov – Anastasia Manakova | 0:3 (11:13,9:11,13:15) |
20:55 | Aleksandr Denisevich – Alexander Kopanskov | 0:3 (9:11,8:11,8:11) |
21:21 | Daniil Kretov – Aleksandr Denisevich | 3:1 (11:7,13:11,8:11,11:6) |
21:45 | Anastasia Manakova – Alexander Kopanskov | 1:3 (11:7,11:13,8:11,12:14) |
22:06 | Aleksandr Denisevich – Daniil Kretov | 1:3 (6:11,13:11,7:11,5:11) |
22:28 | Alexander Kopanskov – Anastasia Manakova | 2:3 (11:5,9:11,4:11,15:13,4:11) |
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:04 | Ildar Khairullin – Maksim Isupov | 4:3 (11:8,12:10,4:11,8:11,14:16,11:7,11:9) |
00:05 | Pavel Malakhov – Alexander Kruglov | 3:4 (11:8,11:8,10:12,6:11,9:11,11:9,8:11) |
00:15 | Dmitriy Fominikh – Konstantin Pogodin | 4:3 (9:11,10:12,8:11,11:7,13:11,11:3,11:4) |
00:48 | Aleksandr Lebedenko – Sergey Morozov | 4:3 (11:6,11:9,6:11,11:6,7:11,8:11,11:4) |
01:00 | Evgeniy Ogay – Konstantin Pogodin | 3:4 (11:9,3:11,8:11,11:9,8:11,12:10,8:11) |
01:02 | Semen Shevnin – Pavel Malakhov | 3:4 (9:11,11:1,7:11,5:11,11:9,11:4,7:11) |
01:30 | Ivan Grishunin – Vladimir Shirokov | 4:3 (6:11,12:10,11:5,11:5,9:11,6:11,12:10) |
01:40 | Alexander Kruglov – Alexey Popov | 4:3 (9:11,9:11,11:8,8:11,17:15,11:3,13:11) |
02:00 | Mirlanbek Mirzabaev – Dmitriy Fominikh | 3:4 (7:11,12:10,11:5,6:11,11:9,5:11,6:11) |
02:20 | Kirill Abramov – Alisher Karimjanov | 2:4 (11:4,9:11,11:6,7:11,3:11,8:11) |
02:50 | Ayrat Mangushev – Alexey Yanshaev | 0:4 (7:11,1:11,4:11,7:11) |
02:53 | Vladimir Shirokov – Kirill Abramov | 4:2 (11:9,8:11,11:8,11:7,7:11,11:5) |
03:11 | Andrey Nikolaev – Alexey Demidov | 1:4 (11:13,9:11,11:9,7:11,10:12) |
03:30 | Alisher Karimjanov – Ivan Grishunin | 1:4 (13:15,7:11,11:3,9:11,8:11) |
03:45 | Alexey Yanshaev – Andrey Nikolaev | 2:4 (13:11,9:11,9:11,12:14,12:10,13:15) |
04:00 | Ivan Grishunin – Kirill Abramov | 3:4 (11:5,5:11,11:9,11:9,5:11,6:11,7:11) |
04:25 | Alexey Demidov – Ayrat Mangushev | 0:4 (9:11,9:11,7:11,10:12) |
04:46 | Vladimir Shirokov – Alisher Karimjanov | 0:4 (5:11,7:11,9:11,8:11) |
04:46 | Ayrat Mangushev – Andrey Nikolaev | 4:3 (11:7,11:7,9:11,9:11,8:11,12:10,11:7) |
05:10 | Vladimir Shirokov – Ivan Grishunin | 4:2 (13:15,18:16,11:8,7:11,11:9,11:7) |
05:28 | Alexey Yanshaev – Alexey Demidov | 4:0 (11:4,11:8,11:8,11:8) |
05:55 | Andrey Nikolaev – Ayrat Mangushev | 2:4 (9:11,13:11,7:11,10:12,11:7,9:11) |
06:10 | Alisher Karimjanov – Kirill Abramov | 4:1 (11:6,11:9,8:11,11:4,11:6) |
06:30 | Alexey Demidov – Alexey Yanshaev | 2:4 (11:7,9:11,12:14,12:10,7:11,5:11) |
06:40 | Kirill Abramov – Ivan Grishunin | 4:0 (11:9,11:5,11:7,11:7) |
07:00 | Alisher Karimjanov – Vladimir Shirokov | 4:1 (11:7,4:11,11:3,11:9,11:4) |
07:00 | Alexey Demidov – Andrey Nikolaev | 4:1 (11:6,6:11,11:3,13:11,11:9) |
07:30 | Alexey Yanshaev – Ayrat Mangushev | 4:2 (11:7,12:14,11:6,11:7,10:12,12:10) |
07:33 | Dmitriy Tsibikdorzhiev – Gennady Emelyanov | 1:4 (6:11,3:11,11:7,2:11,11:13) |
08:00 | Stanislav Oshkin – Timur Mamazakirov | 4:2 (11:3,5:11,11:5,6:11,11:5,11:9) |
08:02 | Konstantin Chernov – Maxim Bokov | 1:4 (8:11,5:11,11:5,13:15,5:11) |
08:30 | Gennady Emelyanov – Stanislav Oshkin | 4:1 (11:2,11:6,11:4,8:11,11:5) |
08:34 | Andrey Popov – Vasiliy Filatov | 4:3 (9:11,14:12,6:11,11:9,8:11,12:10,11:6) |
08:55 | Timur Mamazakirov – Dmitriy Tsibikdorzhiev | 4:2 (9:11,11:6,11:5,6:11,11:6,11:5) |
09:23 | Dmitriy Tsibikdorzhiev – Stanislav Oshkin | 3:4 (11:8,8:11,19:17,9:11,11:8,9:11,6:11) |
09:24 | Maxim Bokov – Andrey Popov | 4:0 (11:6,11:7,12:10,12:10) |
09:57 | Vasiliy Filatov – Konstantin Chernov | 1:4 (9:11,11:3,6:11,7:11,8:11) |
10:05 | Gennady Emelyanov – Timur Mamazakirov | 4:2 (11:2,5:11,11:6,6:11,11:4,13:11) |
10:29 | Konstantin Chernov – Andrey Popov | 1:4 (13:15,11:7,9:11,6:11,7:11) |
10:44 | Gennady Emelyanov – Dmitriy Tsibikdorzhiev | 4:2 (13:15,11:8,11:4,11:9,9:11,11:8) |
11:01 | Maxim Bokov – Vasiliy Filatov | 4:3 (4:11,11:6,1:11,9:11,11:6,11:2,13:11) |
11:45 | Andrey Popov – Konstantin Chernov | 2:4 (9:11,1:11,11:6,4:11,11:4,11:13) |
12:33 | Vasiliy Filatov – Maxim Bokov | 3:4 (15:13,11:13,5:11,9:11,14:12,11:9,7:11) |
12:37 | Timur Mamazakirov – Stanislav Oshkin | 4:3 (6:11,3:11,11:6,11:8,11:7,8:11,11:4) |
12:54 | Sergey Morozov – Ildar Khairullin | 4:3 (8:11,8:11,15:13,11:7,5:11,11:5,14:12) |
13:20 | Stanislav Oshkin – Dmitriy Tsibikdorzhiev | 4:1 (11:4,10:12,11:6,11:5,12:10) |
13:22 | Vasiliy Filatov – Andrey Popov | 2:4 (11:7,10:12,6:11,14:12,9:11,9:11) |
13:37 | Aleksandr Lebedenko – Nikita Moskovkin | 4:1 (11:6,3:11,13:11,11:8,11:7) |
13:48 | Timur Mamazakirov – Gennady Emelyanov | 4:2 (11:7,6:11,11:7,9:11,11:8,11:7) |
13:59 | Maxim Bokov – Konstantin Chernov | 4:1 (11:8,11:6,11:7,9:11,11:3) |
14:05 | Ildar Khairullin – Aleksandr Lebedenko | 3:4 (11:13,8:11,11:5,8:11,11:4,12:10,9:11) |
14:14 | Ilia Fominikh – Pavel Malakhov | 4:3 (3:11,12:10,8:11,11:9,8:11,11:6,14:12) |
14:21 | Artur Toporkov – Alexey Silantiev | 4:2 (8:11,3:11,11:8,11:7,11:8,11:7) |
14:50 | Nikita Moskovkin – Sergey Morozov | 1:4 (9:11,11:7,7:11,7:11,9:11) |
15:15 | Sergey Morozov – Aleksandr Lebedenko | 4:3 (3:11,11:9,9:11,11:9,11:9,6:11,11:8) |
15:27 | Sergey Morozov – Nikita Moskovkin | 4:2 (11:7,11:6,11:9,10:12,8:11,11:7) |
15:55 | Ildar Khairullin – Nikita Moskovkin | 4:3 (11:9,8:11,6:11,7:11,12:10,11:8,11:6) |
15:55 | Alexey Silantiev – Ilia Fominikh | 4:2 (13:11,9:11,11:6,7:11,20:18,11:8) |
16:43 | Pavel Malakhov – Artur Toporkov | 4:0 (14:12,11:7,13:11,11:7) |
17:55 | Alexey Silantiev – Pavel Malakhov | 1:4 (8:11,11:6,4:11,10:12,10:12) |
17:56 | Artur Toporkov – Ilia Fominikh | 4:0 (11:9,11:8,11:9,11:8) |
18:08 | Aleksandr Lebedenko – Ildar Khairullin | 1:4 (5:11,9:11,10:12,11:8,4:11) |
18:31 | Alexey Silantiev – Artur Toporkov | 4:3 (8:11,11:4,11:8,14:12,6:11,13:15,11:9) |
18:31 | Pavel Malakhov – Ilia Fominikh | 4:1 (11:6,11:5,11:9,9:11,11:9) |
18:40 | Nikita Moskovkin – Aleksandr Lebedenko | 2:4 (11:7,4:11,7:11,11:9,6:11,9:11) |
19:08 | Ildar Khairullin – Sergey Morozov | 1:4 (11:13,13:15,10:12,13:11,5:11) |
19:20 | Ilia Fominikh – Artur Toporkov | 2:4 (6:11,11:8,10:12,10:12,14:12,9:11) |
19:22 | Pavel Malakhov – Alexey Silantiev | 2:4 (7:11,11:4,12:10,7:11,9:11,4:11) |
20:00 | Svyatoslav Urazov – Alexander Kruglov | 4:1 (11:9,11:7,8:11,11:6,11:6) |
20:05 | Nikolai Goltyapin – Grigorii Solovov | 4:0 (16:14,11:8,11:4,11:9) |
20:24 | Ivan Grishunin – Valery Khen | 4:2 (11:7,8:11,11:5,7:11,11:6,13:11) |
20:35 | Alexey Popov – Semen Shevnin | 3:4 (8:11,11:8,8:11,6:11,11:7,11:7,6:11) |
20:44 | Alisher Karimjanov – Maxim Boboryko | 4:3 (4:11,7:11,12:14,11:8,11:8,11:6,11:8) |
20:58 | Grigorii Solovov – Ivan Grishunin | 1:4 (8:11,8:11,7:11,11:8,7:11) |
21:30 | Valery Khen – Nikolai Goltyapin | 1:4 (11:9,10:12,4:11,8:11,5:11) |
21:35 | Alexander Kruglov – Alexey Popov | 1:4 (8:11,18:16,7:11,4:11,2:11) |
21:58 | Nikolai Goltyapin – Ivan Grishunin | 4:0 (11:9,11:8,11:3,11:2) |
21:58 | Maxim Boboryko – Vladimir Shirokov | 4:1 (11:4,5:11,13:11,11:7,11:6) |
22:15 | Semen Shevnin – Svyatoslav Urazov | 4:1 (11:4,6:11,14:12,11:9,11:9) |
22:22 | Grigorii Solovov – Valery Khen | 3:4 (11:13,10:12,13:11,11:3,9:11,13:11,9:11) |
22:45 | Svyatoslav Urazov – Alexey Popov | 3:4 (6:11,11:9,11:6,7:11,2:11,11:6,10:12) |
22:50 | Kirill Abramov – Maxim Boboryko | 4:2 (15:13,5:11,9:11,11:9,15:13,11:5) |
23:16 | Grigorii Solovov – Nikolai Goltyapin | 4:1 (12:10,11:1,9:11,11:8,11:7) |
23:25 | Alexander Kruglov – Semen Shevnin | 1:4 (7:11,11:13,3:11,11:8,4:11) |
23:45 | Valery Khen – Ivan Grishunin | 1:4 (4:11,5:11,11:6,5:11,8:11) |
Pro Spin Series. League A
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:10 | Anton Olhovoi – Oleg Nazarenko | 4:3 (11:6,11:8,10:12,11:13,11:5,7:11,11:8) |
01:00 | Oleg Nazarenko – Vladimir Tkachenko | 2:4 (11:13,11:7,4:11,9:11,11:9,12:14) |
01:35 | Anton Olhovoi – Ivan Tolmachev | 4:1 (11:7,9:11,11:9,11:7,11:4) |
02:05 | Ivan Tolmachev – Oleg Nazarenko | 4:1 (11:8,16:14,11:3,6:11,11:9) |
02:25 | Anton Olhovoi – Vladimir Tkachenko | 4:2 (7:11,11:5,11:7,4:11,11:6,11:3) |
03:10 | Anton Olhovoi – Vladimir Tkachenko | 4:2 (11:9,11:5,11:9,8:11,9:11,11:5) |
03:45 | Dmitriy Masliy – Oleg Nazarenko | 2:4 (10:12,5:11,4:11,12:10,11:7,12:14) |
04:20 | Vladimir Tkachenko – Dmitriy Masliy | 0:4 (8:11,9:11,7:11,10:12) |
04:45 | Oleg Nazarenko – Anton Olhovoi | 2:4 (11:3,11:8,9:11,7:11,3:11,9:11) |
05:15 | Vladimir Tkachenko – Oleg Nazarenko | 2:4 (9:11,9:11,12:10,11:9,6:11,8:11) |
05:50 | Anton Olhovoi – Dmitriy Masliy | 0:4 (9:11,10:12,5:11,9:11) |
06:25 | Vladimir Tkachenko – Anton Olhovoi | 1:4 (8:11,6:11,9:11,12:10,8:11) |
07:00 | Oleg Nazarenko – Dmitriy Masliy | 1:4 (8:11,7:11,11:5,4:11,7:11) |
22:00 | Vladimir Tkachenko – Anton Olhovoi | 2:4 (4:11,12:10,8:11,12:10,7:11,9:11) |
22:45 | Ivan Tolmachev – Dmitriy Masliy | 1:4 (9:11,8:11,11:7,4:11,7:11) |
23:20 | Dmitriy Masliy – Vladimir Tkachenko | 1:4 (9:11,9:11,11:7,9:11,4:11) |
23:55 | Anton Olhovoi – Ivan Tolmachev | 2:4 (13:11,8:11,8:11,8:11,11:7,16:18) |
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Galina Penno – Liubov Tikhonova | 4:3 (11:7,12:10,3:11,12:14,8:11,11:7,11:8) |
01:00 | Anna Lodygina – Galina Penno | 4:1 (11:7,13:15,11:7,11:8,11:6) |
01:30 | Elena Ivanova V – Liubov Tikhonova | 4:1 (11:4,12:10,11:9,5:11,11:2) |
02:05 | Liubov Tikhonova – Elena Ivanova V | 0:4 (4:11,3:11,7:11,6:11) |
02:20 | Galina Penno – Anna Lodygina | 1:4 (10:12,6:11,8:11,15:13,6:11) |
03:10 | Anna Lodygina – Elena Ivanova V | 3:4 (9:11,11:4,11:8,9:11,5:11,11:9,10:12) |
03:50 | Elena Ivanova V – Galina Penno | 4:1 (11:6,11:6,8:11,11:8,11:5) |
04:20 | Galina Penno – Elena Ivanova V | 4:0 (14:12,11:9,11:7,11:9) |
04:45 | Anna Lodygina – Elena Ivanova V | 0:4 (7:11,4:11,8:11,5:11) |
05:10 | Galina Penno – Anna Lodygina | 2:4 (11:9,6:11,6:11,11:9,5:11,10:12) |
05:50 | Elena Ivanova V – Elena Ivanova V | 0:4 (6:11,9:11,10:12,8:11) |
06:15 | Elena Ivanova V – Anna Lodygina | 2:4 (5:11,11:7,11:4,8:11,4:11,8:11) |
06:50 | Galina Penno – Elena Ivanova V | 1:4 (11:9,7:11,11:13,8:11,5:11) |
UFO Cup. League A
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Evgeniy Geshele – Artyom Surin | 1:3 (8:11,11:9,10:12,5:11) |
Setka Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Yuri Bondarenko – Nazar Kasianyk | 2:3 (12:14,11:6,11:9,2:11,6:11) |
00:50 | Bohdan Plakhtiy – Victor Bereza | 3:1 (4:11,11:9,11:6,11:8) |
01:15 | Yuri Bondarenko – Victor Bereza | 1:3 (12:14,11:4,4:11,7:11) |
01:45 | Bohdan Plakhtiy – Nazar Kasianyk | 2:3 (11:6,11:6,8:11,8:11,12:14) |
02:35 | Yevhen Kyi – Sergey Dyachenko | 3:2 (10:12,5:11,12:10,11:4,11:5) |
02:45 | Aleksandr Duhovenko – Aleksandr Kovalchuk | 3:0 (11:7,12:10,11:9) |
03:00 | Aleksandr Paniotov – Alexander Sulim | 2:3 (13:11,6:11,8:11,11:3,7:11) |
03:15 | Aleksey Grimovskiy – Igor Shindel | 3:0 (11:6,11:4,11:8) |
03:35 | Yaroslav Makovka – Sergey Dyachenko | 3:0 (11:8,11:5,11:4) |
03:45 | Yevhen Kyi – Aleksandr Paniotov | 3:0 (11:4,13:11,11:4) |
03:45 | Artem Yurkov – Aleksandr Kovalchuk | 0:3 (9:11,8:11,6:11) |
04:15 | Yaroslav Makovka – Alexander Sulim | 3:1 (11:4,10:12,15:13,12:10) |
04:15 | Aleksandr Duhovenko – Aleksey Grimovskiy | 3:0 (12:10,11:5,11:2) |
04:45 | Artem Yurkov – Igor Shindel | 3:1 (11:2,11:5,10:12,11:8) |
05:05 | Aleksandr Paniotov – Sergey Dyachenko | 0:3 (6:11,8:11,8:11) |
05:15 | Yevhen Kyi – Alexander Sulim | 3:1 (9:11,11:6,11:8,11:4) |
05:15 | Aleksey Grimovskiy – Aleksandr Kovalchuk | 3:0 (11:9,11:4,11:5) |
05:45 | Aleksandr Duhovenko – Igor Shindel | 3:0 (11:9,11:7,11:2) |
06:00 | Yaroslav Makovka – Aleksandr Paniotov | 3:1 (10:12,11:6,11:3,11:9) |
06:15 | Artem Yurkov – Aleksey Grimovskiy | 3:0 (11:5,11:8,11:6) |
06:30 | Alexander Sulim – Sergey Dyachenko | 2:3 (7:11,9:11,11:9,12:10,7:11) |
06:45 | Igor Shindel – Aleksandr Kovalchuk | 3:2 (12:10,8:11,15:13,6:11,11:7) |
07:00 | Yaroslav Makovka – Yevhen Kyi | 2:3 (11:6,9:11,11:7,6:11,6:11) |
07:15 | Artem Yurkov – Aleksandr Duhovenko | 2:3 (11:7,11:6,4:11,11:13,10:12) |
07:30 | Sergey Dyachenko – Alexander Sulim | 3:2 (11:7,5:11,11:6,8:11,11:5) |
08:00 | Yevhen Kyi – Yaroslav Makovka | 3:2 (9:11,11:5,12:14,11:3,11:4) |
08:30 | Aleksandr Duhovenko – Artem Yurkov | 3:1 (11:6,11:3,8:11,11:8) |
08:45 | Ivan Kovalik – Stepan Borovets | 1:3 (7:11,1:11,11:5,5:11) |
09:00 | Ivan Struk – Roman Zholubak | 1:3 (6:11,4:11,13:11,3:11) |
09:00 | Vitaly Vetrov – Evgeniy Gefter | 0:3 (9:11,9:11,6:11) |
09:00 | Evgeniy Bielokon – Vitaliy Sydorenko | 3:2 (11:8,6:11,14:12,4:11,11:9) |
09:30 | Alexey Degtyarev – Vladimir Chernobab | 3:1 (11:7,4:11,11:7,11:7) |
09:30 | Anatoliy Nazarov – Bogdan Panchenko | 3:1 (9:11,12:10,11:9,11:8) |
09:45 | Victor Bereza – Nazar Kasianyk | 3:0 (11:2,11:3,11:1) |
09:45 | Igor Madai – Igor Petrivskyi | 0:3 (8:11,5:11,9:11) |
10:00 | Yaroslav Strelnik – Evgeniy Gefter | 3:2 (10:12,11:7,2:11,11:2,11:7) |
10:00 | Nikolay Korniyenko – Vadym Vasiuk | 3:0 (11:8,11:9,14:12) |
10:00 | Valeriy Kolesnikov – Roman Cherevko | 1:3 (11:9,19:21,8:11,5:11) |
10:00 | Vladimir Vasyukov – Dmitry Ciklauri | 3:1 (8:11,13:11,11:3,11:9) |
10:15 | Ivan Kovalik – Bogdan Pirtyk | 3:0 (13:11,11:9,11:7) |
10:30 | Vitaly Vetrov – Anatoliy Nazarov | 1:3 (11:7,7:11,5:11,9:11) |
10:30 | Evgeniy Bielokon – Gennady Portnov | 3:0 (13:11,11:4,11:8) |
10:30 | Ivan Struk – Vladimir Chernobab | 1:3 (11:5,6:11,4:11,9:11) |
10:45 | Evgeniy Pismenny – Nazar Kasianyk | 3:1 (11:7,6:11,11:2,11:4) |
10:45 | Igor Petrivskyi – Stepan Borovets | 3:1 (11:6,11:8,7:11,11:6) |
11:00 | Yaroslav Strelnik – Bogdan Panchenko | 3:0 (13:11,11:4,11:9) |
11:00 | Victor Bereza – Valeriy Kolesnikov | 0:3 (9:11,14:16,6:11) |
11:00 | Dmitry Ciklauri – Vitaliy Sydorenko | 3:0 (11:8,11:3,11:4) |
11:00 | Vadym Vasiuk – Roman Zholubak | 1:3 (5:11,11:4,10:12,6:11) |
11:15 | Dmytro Kozak – Igor Madai | 1:3 (11:8,9:11,12:14,8:11) |
11:30 | Evgeniy Pismenny – Roman Cherevko | 1:3 (8:11,11:8,9:11,10:12) |
11:30 | Anatoliy Nazarov – Evgeniy Gefter | 3:1 (11:1,11:6,7:11,11:8) |
11:30 | Alexey Korobov – Vladimir Vasyukov | 3:2 (7:11,11:8,8:11,11:8,11:7) |
11:30 | Alexey Degtyarev – Nikolay Korniyenko | 3:1 (8:11,13:11,11:6,16:14) |
11:45 | Ivan Kovalik – Igor Petrivskyi | 0:3 (10:12,9:11,8:11) |
12:00 | Vitaly Vetrov – Bogdan Panchenko | 3:0 (11:9,12:10,11:9) |
12:00 | Evgeniy Bielokon – Dmitry Ciklauri | 3:0 (12:10,11:9,12:10) |
12:00 | Ivan Struk – Vadym Vasiuk | 2:3 (11:3,6:11,7:11,11:6,9:11) |
12:15 | Valeriy Kolesnikov – Nazar Kasianyk | 3:0 (11:5,11:5,11:3) |
12:15 | Igor Madai – Bogdan Pirtyk | 1:3 (11:8,6:11,8:11,3:11) |
12:30 | Nikolay Korniyenko – Vladimir Chernobab | 2:3 (10:12,14:12,7:11,11:9,6:11) |
12:30 | Yaroslav Strelnik – Anatoliy Nazarov | 3:2 (12:14,7:11,11:7,12:10,13:11) |
12:30 | Vladimir Vasyukov – Gennady Portnov | 3:1 (3:11,11:5,12:10,17:15) |
12:45 | Dmytro Kozak – Stepan Borovets | 3:0 (11:6,11:5,11:8) |
12:45 | Victor Bereza – Roman Cherevko | 1:3 (11:8,7:11,8:11,7:11) |
13:00 | Bogdan Panchenko – Evgeniy Gefter | 3:2 (12:10,10:12,15:13,7:11,11:7) |
13:00 | Evgeniy Pismenny – Valeriy Kolesnikov | 0:3 (5:11,5:11,6:11) |
13:00 | Alexey Degtyarev – Roman Zholubak | 2:3 (11:9,13:11,5:11,2:11,6:11) |
13:00 | Alexey Korobov – Vitaliy Sydorenko | 2:3 (11:7,9:11,11:4,7:11,4:11) |
13:15 | Ivan Kovalik – Igor Madai | 3:1 (11:8,5:11,11:9,11:9) |
13:30 | Yaroslav Strelnik – Vitaly Vetrov | 1:3 (8:11,6:11,11:6,7:11) |
13:30 | Ivan Struk – Nikolay Korniyenko | 3:2 (6:11,11:6,12:10,3:11,11:1) |
13:30 | Evgeniy Bielokon – Vladimir Vasyukov | 3:2 (6:11,9:11,11:6,11:7,11:8) |
13:45 | Roman Cherevko – Nazar Kasianyk | 3:1 (11:6,11:3,9:11,11:5) |
13:45 | Dmytro Kozak – Igor Petrivskyi | 0:3 (9:11,8:11,10:12) |
14:00 | Alexey Degtyarev – Vadym Vasiuk | 3:0 (13:11,11:6,11:8) |
14:00 | Alexey Korobov – Dmitry Ciklauri | 3:2 (11:6,11:5,8:11,11:13,12:10) |
14:15 | Evgeniy Pismenny – Victor Bereza | 3:1 (11:9,6:11,11:7,11:9) |
14:15 | Bogdan Pirtyk – Stepan Borovets | 1:3 (9:11,11:7,11:13,6:11) |
14:30 | Vladimir Chernobab – Roman Zholubak | 0:3 (6:11,3:11,9:11) |
14:30 | Gennady Portnov – Vitaliy Sydorenko | 0:3 (9:11,6:11,2:11) |
14:45 | Ivan Kovalik – Dmytro Kozak | 3:0 (13:11,11:9,11:9) |
14:45 | Evgeniy Bielokon – Alexey Korobov | 3:1 (9:11,11:8,11:6,11:8) |
15:00 | Roman Cherevko – Valeriy Kolesnikov | 3:1 (5:11,11:5,11:9,11:7) |
15:00 | Ivan Struk – Alexey Degtyarev | 0:3 (9:11,8:11,4:11) |
15:15 | Vladimir Vasyukov – Vitaliy Sydorenko | 1:3 (7:11,13:11,6:11,7:11) |
15:15 | Igor Madai – Stepan Borovets | 0:3 (9:11,6:11,10:12) |
15:30 | Nikolay Korniyenko – Roman Zholubak | 0:3 (4:11,9:11,8:11) |
15:45 | Igor Petrivskyi – Bogdan Pirtyk | 3:0 (11:9,11:5,11:5) |
16:00 | Vadym Vasiuk – Vladimir Chernobab | 0:3 (10:12,6:11,7:11) |
16:00 | Dmitry Ciklauri – Gennady Portnov | 1:3 (6:11,11:7,9:11,6:11) |
16:15 | Sergey Rak – Eugene Trunov | 1:3 (13:15,11:5,8:11,6:11) |
16:30 | Sergey Krivoshey – Eugene Hurtak | 1:3 (5:11,11:8,7:11,2:11) |
16:30 | Valentin Lobas – Maxim Mrykh | 2:3 (9:11,11:7,9:11,11:9,5:11) |
16:45 | Dmitry Kuzmenko – Alexander Gordiychuk | 3:1 (8:11,11:8,11:9,11:8) |
17:00 | Aleksandr Kolbasenko – Aleksandr Ivchuk | 1:3 (13:11,9:11,8:11,7:11) |
17:15 | Yevhen Kyi – Artem Yurkov | 3:2 (11:8,3:11,8:11,11:1,11:6) |
17:15 | Anatoliy Dulich – Stanislav Nikolenko | 0:3 (1:11,7:11,8:11) |
17:15 | Eduard Sotnikov – Aleksandr Gress | 0:3 (8:11,9:11,15:17) |
17:30 | Borys Kostuk – Maxim Mrykh | 3:0 (11:9,12:10,11:6) |
17:30 | Andrey Sydorenko – Vadim Reva | 3:1 (11:13,11:7,11:5,11:6) |
17:45 | Igor Shindel – Aleksey Grimovskiy | 0:3 (6:11,8:11,7:11) |
17:45 | Sergey Rak – Alexander Gordiychuk | 2:3 (7:11,11:9,11:8,5:11,9:11) |
18:00 | Valentin Lobas – Aleksandr Kolbasenko | 3:0 (11:6,11:6,11:5) |
18:00 | Sergey Krivoshey – Aleksandr Gress | 2:3 (11:7,4:11,12:10,6:11,9:11) |
18:15 | Sergey Tkachev – Aleksandr Kovalchuk | 3:2 (13:11,15:13,10:12,8:11,11:7) |
18:30 | Borys Kostuk – Aleksandr Ivchuk | 2:3 (11:7,11:6,9:11,4:11,6:11) |
18:30 | Stanislav Nikolenko – Eugene Trunov | 2:3 (11:4,11:8,9:11,2:11,7:11) |
18:30 | Vadim Reva – Eugene Hurtak | 3:0 (11:6,11:4,11:5) |
18:45 | Dmitry Kuzmenko – Anatoliy Dulich | 3:0 (11:7,11:3,11:6) |
18:45 | Yevhen Kyi – Aleksey Grimovskiy | 2:3 (3:11,12:10,6:11,11:7,7:11) |
19:00 | Aleksandr Kolbasenko – Maxim Mrykh | 3:1 (9:11,11:9,11:7,11:9) |
19:00 | Eduard Sotnikov – Andrey Sydorenko | 0:3 (9:11,11:13,6:11) |
19:15 | Sergey Rak – Stanislav Nikolenko | 2:3 (3:11,11:9,2:11,11:6,9:11) |
19:15 | Aleksandr Kovalchuk – Artem Yurkov | 2:3 (21:19,6:11,11:7,11:13,4:11) |
19:30 | Sergey Krivoshey – Vadim Reva | 2:3 (11:13,13:11,8:11,11:9,7:11) |
19:45 | Valentin Lobas – Aleksandr Ivchuk | 3:1 (3:11,11:8,11:4,11:7) |
19:45 | Anatoliy Dulich – Alexander Gordiychuk | 0:3 (5:11,8:11,4:11) |
19:45 | Igor Shindel – Sergey Tkachev | 1:3 (5:11,6:11,11:7,9:11) |
20:00 | Andrey Sydorenko – Aleksandr Gress | 3:2 (12:14,4:11,15:13,14:12,11:8) |
20:15 | Borys Kostuk – Aleksandr Kolbasenko | 2:3 (11:2,6:11,2:11,11:8,7:11) |
20:15 | Dmitry Kuzmenko – Eugene Trunov | 1:3 (6:11,17:15,7:11,5:11) |
20:15 | Yevhen Kyi – Aleksandr Kovalchuk | 1:3 (8:11,8:11,17:15,6:11) |
20:15 | Bohdan Plakhtiy – Vladimir Kazmirchuk | 3:1 (11:5,11:9,9:11,11:8) |
20:30 | Eduard Sotnikov – Eugene Hurtak | 0:3 (4:11,4:11,5:11) |
20:45 | Serhey Dibrova – Eduard Populovsky | 2:3 (11:8,11:13,6:11,11:7,6:11) |
20:45 | Aleksandr Ivchuk – Maxim Mrykh | 2:3 (9:11,11:9,11:8,7:11,6:11) |
20:45 | Sergey Krivoshey – Andrey Sydorenko | 0:3 (9:11,11:13,10:12) |
20:45 | Sergey Tkachev – Aleksey Grimovskiy | 2:3 (7:11,5:11,11:4,12:10,5:11) |
21:15 | Aleksandr Lymarenko – Vladimir Kazmirchuk | 1:3 (12:14,11:6,7:11,12:14) |
21:15 | Borys Kostuk – Valentin Lobas | 3:1 (11:2,4:11,11:5,11:9) |
21:15 | Dmitry Kuzmenko – Stanislav Nikolenko | 2:3 (11:4,11:7,6:11,9:11,8:11) |
21:15 | Igor Shindel – Artem Yurkov | 2:3 (11:9,7:11,7:11,11:6,5:11) |
21:30 | Eduard Sotnikov – Vadim Reva | 1:3 (6:11,4:11,11:9,6:11) |
21:45 | Aleksandr Gress – Eugene Hurtak | 3:0 (11:3,11:5,11:7) |
21:45 | Aleksandr Ivchuk – Aleksandr Kolbasenko | 3:2 (11:5,11:6,8:11,3:11,11:9) |
21:45 | Bohdan Plakhtiy – Serhey Dibrova | 3:1 (11:9,11:3,4:11,11:6) |
21:45 | Yevhen Kyi – Sergey Tkachev | 2:3 (7:11,11:7,11:9,5:11,5:11) |
22:00 | Alexander Gordiychuk – Eugene Trunov | 3:0 (11:8,11:2,11:2) |
22:15 | Sergey Rak – Dmitry Kuzmenko | 1:3 (11:7,4:11,8:11,6:11) |
22:15 | Sergey Krivoshey – Eduard Sotnikov | 1:3 (5:11,9:11,11:8,9:11) |
22:15 | Aleksandr Lymarenko – Eduard Populovsky | 1:3 (8:11,11:8,9:11,10:12) |
22:45 | Andrey Sydorenko – Eugene Hurtak | 0:3 (9:11,5:11,11:13) |
22:45 | Aleksey Grimovskiy – Artem Yurkov | 1:3 (8:11,11:2,6:11,9:11) |
22:45 | Serhey Dibrova – Vladimir Kazmirchuk | 2:3 (6:11,11:8,7:11,13:11,11:13) |
23:15 | Yevhen Kyi – Igor Shindel | 3:1 (11:5,6:11,11:9,11:7) |
23:15 | Stanislav Nikolenko – Alexander Gordiychuk | 2:3 (11:9,4:11,12:10,5:11,8:11) |
23:15 | Vadim Reva – Aleksandr Gress | 0:3 (4:11,7:11,3:11) |
23:15 | Bohdan Plakhtiy – Eduard Populovsky | 3:1 (8:11,11:4,11:8,11:2) |
23:45 | Sergey Tkachev – Artem Yurkov | 2:3 (12:10,10:12,7:11,11:5,7:11) |
23:45 | Aleksandr Lymarenko – Serhey Dibrova | 3:2 (11:13,11:8,6:11,11:3,11:9) |
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Martin Huk – Karel Brozhik | 3:1 (5:11,11:9,11:5,11:9) |
00:45 | Karel Brozhik – Martin Huk | 3:1 (15:13,8:11,11:5,11:8) |
01:15 | Josef Obeslo Jr. – Josef Silhan | 3:1 (11:5,9:11,11:6,11:8) |
09:45 | Jan Kanera – Petr Bradac | 3:2 (11:7,8:11,13:11,6:11,11:7) |
11:30 | Erik Mares – Jan Kanera | 0:3 (4:11,2:11,9:11) |
12:15 | Petr Bradac – Erik Mares | 3:1 (7:11,11:7,11:5,11:5) |
14:00 | Martin Protiva – Lubos Protiva | 2:3 (12:10,9:11,11:3,3:11,8:11) |
15:00 | Lubos Protiva – Jan Varcl-Junior | 3:0 (11:7,11:7,13:11) |
16:00 | Martin Protiva – Jan Varcl-Junior | 3:2 (11:8,14:12,6:11,3:11,11:3) |
17:30 | Lubos Protiva – Martin Protiva | 3:2 (8:11,11:6,13:11,9:11,14:12) |
18:00 | Jiri Vojtech – Petr Anton | 0:3 (5:11,3:11,7:11) |
18:15 | Jiri Veselka – Vlastimil Pecka | 2:3 (13:11,10:12,10:12,11:7,7:11) |
19:00 | Petr Anton – Jiri Veselka | 3:0 (11:9,11:9,11:2) |
19:15 | Vlastimil Pecka – Jiri Vojtech | 2:3 (7:11,11:8,11:8,10:12,3:11) |
20:00 | Jiri Vojtech – Jiri Veselka | 3:2 (7:11,11:8,12:14,11:4,11:9) |
20:30 | Petr Anton – Vlastimil Pecka | 3:0 (15:13,11:7,11:7) |
21:00 | Vlastimil Pecka – Jiri Veselka | 2:3 (6:11,8:11,11:4,11:1,8:11) |
21:30 | Petr Anton – Jiri Vojtech | 3:2 (11:6,10:12,11:7,8:11,11:6) |
22:00 | Radek Rose – Pavel Gireth | 3:0 (11:4,11:6,11:5) |
22:15 | Josef Obeslo Jr. – Martin Bittner | 1:3 (7:11,15:13,7:11,10:12) |
22:45 | Pavel Gireth – Josef Obeslo Jr. | 3:0 (11:2,13:11,11:8) |
23:15 | Martin Bittner – Radek Rose | 3:1 (7:11,11:6,11:2,11:5) |
23:45 | Radek Rose – Josef Obeslo Jr. | 1:3 (11:9,6:11,9:11,7:11) |
Armenia. ITT Cup. Group A
PRO League. Russia
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:23 | Andrey Grishin – Artem Zubakhin | 1:3 (13:11,7:11,10:12,5:11) |
00:52 | Boris Alekseev – Andrey Grishin | 1:3 (6:11,6:11,11:9,11:13) |
01:17 | Artem Zubakhin – Vitaly Baydin | 2:3 (11:5,11:5,9:11,4:11,7:11) |
01:51 | Artem Zubakhin – Boris Alekseev | 1:3 (10:12,7:11,11:4,14:16) |
02:17 | Andrey Grishin – Vitaly Baydin | 0:3 (5:11,5:11,7:11) |
06:00 | Kirill Fedorenko – Chingiz Gafiatulin | 3:2 (9:11,14:12,11:7,10:12,11:7) |
06:30 | Aleksandr Emelyanov V. – Vyacheslav Pavlinov | 1:3 (8:11,6:11,13:11,10:12) |
06:56 | Chingiz Gafiatulin – Aleksandr Emelyanov V. | 2:3 (10:12,11:6,3:11,17:15,9:11) |
07:26 | Kirill Fedorenko – Vyacheslav Pavlinov | 3:2 (11:5,13:11,6:11,7:11,11:7) |
07:52 | Aleksandr Emelyanov V. – Kirill Fedorenko | 1:3 (9:11,11:9,5:11,7:11) |
08:14 | Chingiz Gafiatulin – Vyacheslav Pavlinov | 2:3 (8:11,11:8,11:5,9:11,11:13) |
08:43 | Chingiz Gafiatulin – Kirill Fedorenko | 1:3 (9:11,11:6,6:11,9:11) |
09:05 | Vyacheslav Pavlinov – Aleksandr Emelyanov V. | 0:3 (9:11,6:11,10:12) |
09:22 | Vyacheslav Pavlinov – Chingiz Gafiatulin | 3:1 (11:3,8:11,11:7,11:8) |
09:41 | Kirill Fedorenko – Aleksandr Emelyanov V. | 3:1 (11:8,8:11,13:11,11:7) |
10:05 | Andrey Zhurov – Andrey Kondrashkin | 3:1 (11:8,9:11,11:7,11:8) |
10:37 | Ilya Denisov – Andrey Nyrkov | 3:0 (11:9,12:10,11:8) |
10:55 | Andrey Kondrashkin – Ilya Denisov | 1:3 (4:11,10:12,13:11,9:11) |
11:10 | Andrey Zhurov – Andrey Nyrkov | 0:3 (4:11,6:11,11:13) |
11:30 | Ilya Denisov – Andrey Zhurov | 0:3 (6:11,9:11,7:11) |
11:43 | Andrey Kondrashkin – Andrey Nyrkov | 2:3 (12:10,6:11,11:8,2:11,9:11) |
12:15 | Andrey Zhurov – Ilya Denisov | 3:2 (12:10,9:11,8:11,11:5,11:9) |
12:43 | Andrey Nyrkov – Andrey Kondrashkin | 3:1 (11:7,8:11,11:6,11:3) |
13:05 | Ilya Denisov – Andrey Kondrashkin | 1:3 (15:13,9:11,6:11,9:11) |
13:25 | Andrey Nyrkov – Andrey Zhurov | 2:3 (11:13,10:12,14:12,11:8,8:11) |
14:00 | Vitaly Baydin – Artur Shpotya | 3:0 (11:5,11:8,11:3) |
14:23 | Alexey Parfyonov – Andrey Romanov | 2:3 (11:9,9:11,14:12,7:11,9:11) |
14:51 | Artur Shpotya – Alexey Parfyonov | 1:3 (7:11,7:11,11:7,9:11) |
15:21 | Vitaly Baydin – Andrey Romanov | 0:3 (7:11,8:11,5:11) |
15:43 | Alexey Parfyonov – Vitaly Baydin | 1:3 (8:11,11:6,6:11,9:11) |
16:10 | Artur Shpotya – Andrey Romanov | 3:2 (11:8,10:12,8:11,11:4,11:4) |
16:42 | Vitaly Baydin – Alexey Parfyonov | 1:3 (5:11,5:11,11:9,11:13) |
17:48 | Andrey Romanov – Artur Shpotya | 0:3 (5:11,6:11,1:11) |
18:01 | Andrey Romanov – Vitaly Baydin | 0:3 (5:11,6:11,9:11) |
18:19 | Alexey Parfyonov – Artur Shpotya | 3:0 (11:9,11:6,11:8) |
18:44 | Maksim Kovrizhnikov – Boris Alekseev | 3:2 (12:14,11:6,11:5,9:11,11:4) |
19:11 | Andrey Grishin – Daniil Rozhkov | 3:1 (11:8,11:8,8:11,11:7) |
19:35 | Boris Alekseev – Andrey Grishin | 3:2 (10:12,2:11,11:8,11:6,11:7) |
20:05 | Maksim Kovrizhnikov – Daniil Rozhkov | 1:3 (11:4,9:11,6:11,11:13) |
20:28 | Andrey Grishin – Maksim Kovrizhnikov | 1:3 (7:11,12:10,9:11,9:11) |
20:53 | Boris Alekseev – Daniil Rozhkov | 2:3 (11:8,9:11,7:11,11:6,5:11) |
21:25 | Daniil Rozhkov – Andrey Grishin | 2:3 (13:15,9:11,11:8,17:15,6:11) |
22:02 | Boris Alekseev – Maksim Kovrizhnikov | 1:3 (11:7,6:11,8:11,8:11) |
22:25 | Daniil Rozhkov – Boris Alekseev | 2:3 (8:11,8:11,11:9,11:7,7:11) |
22:45 | Maksim Kovrizhnikov – Andrey Grishin | 3:1 (11:6,6:11,11:8,11:8) |
23:00 | Daniil Fedorov – Damdin Damdinov | 0:3 (8:11,12:14,9:11) |
23:20 | Vyacheslav Gorbunov – Vladimir Mikhalin | 3:1 (11:4,11:5,8:11,13:11) |
UFO Cup. League B
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:50 | Aleksandr Bolotin – Maxim Kulinchenko | 3:1 (11:5,11:8,10:12,11:5) |
01:17 | Ivan Dragunov – Oleg Lunin | 3:2 (11:9,8:11,8:11,11:8,11:6) |
01:53 | Aleksandr Bolotin – Ivan Dragunov | 2:3 (12:10,4:11,11:1,5:11,10:12) |
02:22 | Maxim Kulinchenko – Oleg Lunin | 3:2 (11:6,9:11,11:8,9:11,11:8) |
02:50 | Aleksandr Bolotin – Oleg Lunin | 0:3 (8:11,6:11,7:11) |
03:07 | Ivan Dragunov – Maxim Kulinchenko | 2:3 (7:11,8:11,12:10,11:9,8:11) |
03:42 | Oleg Lunin – Aleksandr Bolotin | 2:3 (9:11,11:8,12:10,9:11,7:11) |
04:12 | Maxim Kulinchenko – Ivan Dragunov | 3:2 (11:5,7:11,11:13,11:7,11:8) |
TT-Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
02:15 | Tatiana Tatjanina – Natalia Khmelevskaia | 1:3 (11:9,10:12,4:11,2:11) |
02:30 | Galina Telnaya – Tatiana Tatjanina | 0:3 (5:11,4:11,5:11) |
03:00 | Iryna Aseeva – Natalia Khmelevskaia | 3:2 (6:11,11:7,7:11,11:5,11:7) |
03:30 | Iryna Aseeva – Tatiana Tatjanina | 2:3 (11:8,7:11,11:8,6:11,7:11) |
04:15 | Galina Telnaya – Natalia Khmelevskaia | 1:3 (11:6,5:11,6:11,9:11) |
04:45 | Iryna Aseeva – Galina Telnaya | 3:1 (11:7,9:11,15:13,11:6) |
05:00 | Natalia Khmelevskaia – Tatiana Tatjanina | 2:3 (11:7,11:7,7:11,9:11,3:11) |
09:30 | Alina Kurtenko – Veronika Gud | 1:3 (11:9,7:11,9:11,10:12) |
10:15 | Iolanta Yevtodii – Alina Kurtenko | 2:3 (10:12,11:9,6:11,11:3,6:11) |
10:45 | Maria Kurischenko – Veronika Gud | 1:3 (9:11,12:10,4:11,9:11) |
11:15 | Maria Kurischenko – Alina Kurtenko | 2:3 (7:11,7:11,11:5,11:8,10:12) |
12:00 | Iolanta Yevtodii – Veronika Gud | 2:3 (11:8,13:15,6:11,11:9,8:11) |
12:30 | Maria Kurischenko – Iolanta Yevtodii | 3:0 (11:9,13:11,11:9) |
13:00 | Veronika Gud – Alina Kurtenko | 3:0 (11:6,11:5,11:5) |
23:45 | Galina Telnaya – Iryna Aseeva | 1:3 (11:4,5:11,13:15,10:12) |
UFO Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
04:50 | Elizaveta Nikanorova – Daria Shulgina | 3:2 (11:7,4:11,11:3,8:11,14:12) |
05:17 | Olesja Troickaya – Anastasia Korablina | 3:2 (11:7,9:11,7:11,11:4,11:8) |
05:42 | Elizaveta Nikanorova – Olesja Troickaya | 2:3 (8:11,11:7,11:13,11:6,6:11) |
06:10 | Daria Shulgina – Anastasia Korablina | 3:1 (11:13,11:4,14:12,11:7) |
06:36 | Elizaveta Nikanorova – Anastasia Korablina | 1:3 (10:12,11:7,10:12,8:11) |
06:57 | Olesja Troickaya – Daria Shulgina | 2:3 (8:11,9:11,11:3,11:9,13:15) |
07:29 | Anastasia Korablina – Elizaveta Nikanorova | 0:3 (5:11,9:11,5:11) |
07:44 | Daria Shulgina – Olesja Troickaya | 3:2 (8:11,11:5,16:14,7:11,11:8) |
PRO League. Russia. Women
Mini Table Tennis
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:02 | Alexander Kulagin A. – Maxim Knyazkin | 1:4 (12:10,2:11,6:11,6:11,4:11) |
07:25 | Dmitri Popov S. – Alexander Kulagin A. | 4:3 (13:11,8:11,8:11,11:4,11:9,4:11,11:8) |
08:00 | Maxim Knyazkin – Dmitri Popov S. | 1:4 (11:9,7:11,10:12,9:11,5:11) |
08:21 | Maxim Knyazkin – Alexander Kulagin A. | 4:3 (10:12,11:6,10:12,11:4,13:11,6:11,11:6) |
09:05 | Alexander Kulagin A. – Dmitri Popov S. | 4:3 (8:11,11:13,11:6,11:8,3:11,13:11,11:7) |
09:38 | Dmitri Popov S. – Maxim Knyazkin | 1:4 (8:11,6:11,8:11,11:9,10:12) |
10:05 | Maxim Knyazkin – Dmitri Popov S. | 4:0 (11:3,11:8,11:6,11:5) |
20:35 | Ildar Abubakirov – Alexander Kulagin A. | 4:2 (8:11,5:11,11:7,11:6,14:12,11:2) |
21:04 | Maxim Knyazkin – Ildar Abubakirov | 2:4 (10:12,9:11,11:8,10:12,11:6,9:11) |
22:01 | Alexander Kulagin A. – Ildar Abubakirov | 3:4 (11:6,8:11,11:8,2:11,6:11,11:7,7:11) |
22:32 | Ildar Abubakirov – Maxim Knyazkin | 0:4 (7:11,9:11,7:11,3:11) |
22:56 | Maxim Knyazkin – Ildar Abubakirov | 1:4 (9:11,11:7,9:11,7:11,9:11) |
Armenia. ITT Cup. Group B
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:00 | Ruben Galoyan – Mushegh Nazaryan | 1:3 (10:12,8:11,12:10,9:11) |
08:15 | Davit Avakimyan – Eduard Antonyan | 0:3 (6:11,5:11,8:11) |
08:30 | Davit Vardanyan – Narek Nikoghosyan | 3:1 (12:10,6:11,11:8,11:8) |
09:00 | Karen Papyan – Davit Avakimyan | 3:2 (11:5,3:11,12:14,11:7,11:7) |
09:20 | Ruben Galoyan – Narek Nikoghosyan | 1:3 (11:9,5:11,10:12,12:14) |
09:30 | Davit Avakimyan – Mushegh Nazaryan | 1:3 (11:9,5:11,11:13,10:12) |
10:00 | Karen Papyan – Eduard Antonyan | 3:1 (11:8,6:11,11:9,11:9) |
10:20 | Mushegh Nazaryan – Narek Nikoghosyan | 0:3 (5:11,7:11,3:11) |
10:40 | Ruben Galoyan – Davit Avakimyan | 1:3 (7:11,2:11,11:8,6:11) |
11:00 | Karen Papyan – Narek Nikoghosyan | 3:0 (11:6,11:5,13:11) |
11:20 | Eduard Antonyan – Davit Vardanyan | 1:3 (8:11,9:11,12:10,7:11) |
12:20 | Mushegh Nazaryan – Davit Avakimyan | 1:3 (4:11,11:6,6:11,9:11) |
12:30 | Karen Papyan – Davit Vardanyan | 3:1 (11:8,11:8,10:12,11:8) |
13:00 | Narek Nikoghosyan – Davit Avakimyan | 3:0 (11:8,11:3,12:10) |
13:15 | Eduard Antonyan – Ruben Galoyan | 3:2 (12:10,10:12,9:11,13:11,11:8) |
13:40 | Karen Papyan – Mushegh Nazaryan | 3:1 (11:8,9:11,11:7,11:8) |
14:00 | Davit Vardanyan – Ruben Galoyan | 3:1 (13:11,11:7,9:11,11:5) |
14:20 | Eduard Antonyan – Mushegh Nazaryan | 3:0 (11:8,11:2,11:5) |
14:30 | Karen Papyan – Ruben Galoyan | 3:0 (11:4,11:7,11:8) |
15:00 | Davit Vardanyan – Mushegh Nazaryan | 3:0 (11:9,13:11,11:8) |
15:20 | Narek Nikoghosyan – Eduard Antonyan | 1:3 (11:7,9:11,8:11,10:12) |
15:40 | Mushegh Nazaryan – Ruben Galoyan | 3:1 (11:13,11:8,11:6,12:10) |
Armenia. ITT Cup. Group B. Women
Win Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:15 | Julia Emelianenko – Olga Stefanuk | 0:3 (6:11,2:11,2:11) |
09:45 | Elena Taranik – Tatiana Bairak | 0:3 (10:12,6:11,4:11) |
10:15 | Julia Emelianenko – Tatiana Bairak | 3:1 (14:12,8:11,11:5,11:3) |
10:45 | Elena Taranik – Olga Stefanuk | 2:3 (10:12,11:9,8:11,11:8,7:11) |
11:30 | Julia Emelianenko – Elena Taranik | 3:2 (9:11,2:11,11:7,11:3,11:2) |
11:45 | Tatiana Bairak – Olga Stefanuk | 3:0 (11:8,11:9,11:4) |
12:15 | Olga Stefanuk – Julia Emelianenko | 3:1 (11:1,11:6,8:11,11:8) |
12:45 | Tatiana Bairak – Elena Taranik | 2:3 (11:5,3:11,9:11,11:8,5:11) |
13:30 | Tatiana Bairak – Julia Emelianenko | 0:3 (9:11,2:11,5:11) |
13:45 | Olga Stefanuk – Elena Taranik | 3:1 (12:10,12:10,8:11,11:8) |
14:30 | Elena Taranik – Julia Emelianenko | 3:2 (11:6,9:11,11:7,12:14,11:5) |
14:45 | Olga Stefanuk – Tatiana Bairak | 3:2 (7:11,11:5,11:7,13:15,11:8) |
Winners CUP. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:45 | Julia Palazhchenko – Tatiana Hasyul | 3:0 (11:5,11:7,11:4) |
10:15 | Nadezhda Zhukova – Anastasia Lushchyk | 3:1 (5:11,12:10,11:6,11:5) |
10:45 | Anastasia Lushchyk – Julia Palazhchenko | 0:3 (3:11,6:11,6:11) |
11:15 | Tatiana Hasyul – Nadezhda Zhukova | 0:3 (6:11,7:11,4:11) |
11:45 | Julia Palazhchenko – Nadezhda Zhukova | 1:3 (8:11,11:8,16:18,2:11) |
12:15 | Anastasia Lushchyk – Tatiana Hasyul | 0:3 (5:11,9:11,7:11) |
12:45 | Tatiana Hasyul – Julia Palazhchenko | 3:2 (11:4,8:11,9:11,11:8,11:4) |
13:15 | Anastasia Lushchyk – Nadezhda Zhukova | 1:3 (3:11,11:9,5:11,7:11) |
13:45 | Julia Palazhchenko – Anastasia Lushchyk | 3:1 (11:4,9:11,11:5,11:4) |
14:15 | Nadezhda Zhukova – Tatiana Hasyul | 0:3 (7:11,8:11,9:11) |
14:45 | Nadezhda Zhukova – Julia Palazhchenko | 3:2 (10:12,10:12,11:4,11:3,11:8) |
15:15 | Tatiana Hasyul – Anastasia Lushchyk | 3:2 (11:9,5:11,10:12,11:6,11:2) |
Winners CUP
Master Tour. Saint Petersburg. 7Х7. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:45 | Yulia Bakhareva – Ksenia Oleynikova | 4:2 (1:7,7:4,7:1,7:2,6:7,7:6) |
11:00 | Ksenia Bykova – Alina Vasilyeva | 0:4 (3:7,2:7,5:7,4:7) |
11:45 | Ksenia Bykova – Ksenia Oleynikova | 2:4 (6:7,4:7,7:3,7:4,1:7,6:7) |
12:15 | Alina Vasilyeva – Yulia Bakhareva | 4:0 (7:0,7:4,7:6,7:3) |
14:30 | Alina Vasilyeva – Frida Khazanovich | 0:4 (4:7,5:7,2:7,6:7) |
14:45 | Yulia Bakhareva – Ksenia Bykova | 4:0 (7:4,7:6,7:4,7:5) |
15:15 | Frida Khazanovich – Ksenia Oleynikova | 4:0 (7:4,7:2,7:0,7:5) |
16:45 | Yulia Bakhareva – Alina Vasilyeva | 1:4 (3:7,7:6,1:7,2:7,1:7) |
Master Tour. 7X7. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
13:15 | Ksenia Oleynikova – Alina Vasilyeva | 2:4 (7:4,6:7,6:7,3:7,7:3,1:7) |
13:40 | Frida Khazanovich – Ksenia Bykova | 4:3 (7:3,5:7,5:7,7:3,7:6,6:7,7:1) |
16:10 | Frida Khazanovich – Yulia Bakhareva | 4:1 (7:4,7:3,7:6,6:7,7:6) |
World Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
14:45 | Ethan Walsh – Vlad Farcas | 2:1 (15:14,13:15,15:11) |
15:45 | Bryan Aiglemont – Alfredas Udra | 2:1 (15:11,14:15,15:10) |
16:30 | Jason Sugrue – Matt Ware | 0:2 (12:15,12:15) |
16:45 | Kristof Zakar – Eugeniu Milchin | 0:2 (13:15,12:15) |
17:15 | Tomas Mikutis – Oriol Monzo | 2:1 (11:15,15:12,15:14) |
17:45 | Filip Szymański – Javier Benito | 0:2 (11:15,13:15) |
18:15 | Marc Duran – Mikulas Leopold | 2:0 (15:14,15:7) |
18:30 | Tomas Sadilek – Lucian Filimon | 0:2 (14:15,8:15) |
20:15 | Andrew Baggaley – Ethan Walsh | 3:0 (15:11,15:8,15:6) |
21:15 | Sabine Winter/Xiaona Shan – Bryan Aiglemont | 3:2 (11:15,15:14,15:14,10:15,15:10) |
22:15 | Gavin Rumgay – Matt Ware | 3:2 (11:15,14:15,15:3,15:12,15:14) |
23:15 | Maxim Shmyrev – Eugeniu Milchin | 0:3 (7:15,12:15,14:15) |
Armenia. ITT Cup. Group C. Women
France. Pro A. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
20:15 | Szandra Pergel – Roza Soposki | 3:0 (11:6,11:6,11:4) |
Germany. Bundesliga
Time | Players | Score |
---|---|---|
21:00 | Hugo Calderano – Christian Pletea | 3:1 (11:2,2:11,11:5,11:6) |
21:15 | Simon Gauzy – Ioannis Sgouropoulos | 3:0 (11:7,11:6,11:5) |
21:45 | Samuel Kulczycki – Aleksandar Karakasevic | 3:2 (8:11,11:8,10:12,11:7,11:7) |
Pro Spin Series. League B
Time | Players | Score |
---|---|---|
22:00 | Igor Fokin – Oleg Tretyakov | 3:4 (9:11,11:9,7:11,4:11,11:9,11:5,11:13) |
22:45 | Konstantin Pushkar – Timur Mahnev | 3:4 (11:6,9:11,8:11,8:11,11:8,11:8,9:11) |
23:20 | Oleg Tretyakov – Konstantin Pushkar | 2:4 (5:11,11:6,11:6,12:14,6:11,9:11) |
23:55 | Timur Mahnev – Igor Fokin | 4:2 (7:11,15:13,11:7,11:8,6:11,11:9) |