Table tennis results
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | David Prusa – Jaromir Zlamal | 3:1 (11:6,6:11,12:10,11:5) |
00:36 | Krystof Prida – Miroslav Stepka | 3:2 (8:11,9:11,11:5,11:8,11:9) |
01:15 | Miroslav Stepka – David Prusa | 1:3 (5:11,6:11,11:8,11:13) |
01:45 | Krystof Prida – Jaromir Zlamal | 2:3 (11:13,11:5,11:8,9:11,9:11) |
10:00 | Petr Dvorak – Vaclav Ezr | 3:2 (9:11,11:5,11:7,6:11,11:7) |
10:30 | Jan Krames – Matey Zaboj | 1:3 (9:11,11:2,11:13,8:11) |
11:00 | Petr Dvorak – Matey Zaboj | 3:2 (11:7,7:11,11:7,11:13,11:6) |
12:00 | Petr Dvorak – Jan Krames | 2:3 (1:11,10:12,11:8,11:9,6:11) |
12:30 | Matey Zaboj – Vaclav Ezr | 3:1 (11:6,9:11,11:7,21:19) |
13:45 | Matey Zaboj – Petr Dvorak | 3:2 (14:12,12:10,8:11,9:11,13:11) |
14:15 | Jonas Kulveit – Artur Akopyan | 3:0 (11:4,12:10,11:9) |
14:45 | Miroslav Brozek – Tomas Kanka | 3:1 (5:11,11:9,11:7,11:8) |
15:00 | Jonas Kulveit – Tomas Kanka | 3:0 (13:11,11:5,11:7) |
15:30 | Miroslav Brozek – Artur Akopyan | 1:3 (10:12,10:12,11:9,7:11) |
16:00 | Jonas Kulveit – Miroslav Brozek | 0:3 (9:11,9:11,6:11) |
16:15 | Tomas Kanka – Artur Akopyan | 3:2 (7:11,11:3,9:11,11:1,11:3) |
17:00 | Artur Akopyan – Tomas Kanka | 0:3 (5:11,9:11,8:11) |
17:30 | Miroslav Brozek – Jonas Kulveit | 3:0 (12:10,11:6,11:8) |
17:45 | Miloslav Kuba – Matej Beran | 0:3 (10:12,9:11,7:11) |
18:30 | Maxim Suvorov – Filip Nemec | 0:3 (4:11,7:11,10:12) |
18:45 | Miloslav Kuba – Filip Nemec | 1:3 (4:11,10:12,12:10,9:11) |
19:15 | Maxim Suvorov – Matej Beran | 2:3 (11:9,11:9,10:12,9:11,9:11) |
19:45 | Miloslav Kuba – Maxim Suvorov | 3:1 (8:11,11:9,11:7,11:3) |
20:30 | Filip Nemec – Matej Beran | 2:3 (4:11,1:11,11:6,12:10,10:12) |
21:15 | Maxim Suvorov – Miloslav Kuba | 0:3 (9:11,3:11,11:13) |
21:30 | Matej Beran – Filip Nemec | 1:3 (4:11,11:13,11:4,10:12) |
22:00 | Petr Dvorak – Petr Dvorak | 3:2 (11:9,13:11,7:11,7:11,11:5) |
22:30 | Libor Vaculovic – Jan Krames | 0:3 (11:13,9:11,5:11) |
23:30 | Libor Vaculovic – Petr Dvorak | 3:0 (12:10,11:8,11:7) |
Pro League
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Evgeny Kalashnikov – Artem Tsitselsky | 2:3 (5:11,10:12,16:14,11:5,7:11) |
00:00 | Nikolay Zhurba – Roman Pavlenko | 3:2 (11:7,8:11,11:8,7:11,11:7) |
00:15 | Tyinchtyik Turabekov – Timofey Shatilov | 3:1 (10:12,15:13,11:8,11:6) |
00:15 | Miroslav Minkov – Oleg Kutuzov | 3:1 (11:4,11:6,9:11,11:9) |
00:45 | Sergey Ogay – Nikolay Zhurba | 3:0 (12:10,11:7,11:9) |
00:45 | Aleksandr Golyshev – Andrey Kirilenko | 3:2 (9:11,7:11,11:3,11:4,11:7) |
00:45 | Mikhail Cheklin – Denis Molodtsov | 1:3 (7:11,9:11,11:8,10:12) |
01:00 | Alik Girevenkov – Evgeny Kalashnikov | 2:3 (8:11,11:8,7:11,11:6,10:12) |
01:15 | Timofey Shatilov – Roman Pavlenko | 3:1 (11:5,11:7,7:11,11:7) |
01:15 | Valery Sidorin – Miroslav Minkov | 3:1 (9:11,12:10,11:7,11:9) |
01:45 | Andrey Kirilenko – Artem Tsitselsky | 1:3 (8:11,9:11,20:18,7:11) |
01:45 | Tyinchtyik Turabekov – Nikolay Zhurba | 2:3 (11:13,11:5,9:11,14:12,6:11) |
01:45 | Denis Molodtsov – Oleg Kutuzov | 1:3 (11:7,4:11,4:11,9:11) |
02:15 | Aleksandr Golyshev – Evgeny Kalashnikov | 1:3 (11:8,5:11,11:13,7:11) |
02:15 | Mikhail Cheklin – Miroslav Minkov | 3:1 (11:9,6:11,12:10,11:0) |
02:30 | Roman Pavlenko – Sergey Ogay | 1:3 (9:11,11:8,10:12,6:11) |
02:45 | Nikolay Zhurba – Timofey Shatilov | 3:0 (11:5,11:8,11:5) |
02:45 | Oleg Kutuzov – Valery Sidorin | 3:0 (12:10,11:6,11:3) |
02:45 | Artem Tsitselsky – Alik Girevenkov | 0:3 (8:11,6:11,9:11) |
03:00 | Miroslav Minkov – Denis Molodtsov | 1:3 (5:11,11:7,7:11,9:11) |
03:15 | Evgeny Kalashnikov – Andrey Kirilenko | 3:0 (11:2,11:7,11:6) |
03:15 | Roman Pavlenko – Tyinchtyik Turabekov | 3:0 (11:8,11:9,11:4) |
03:30 | Oleg Kutuzov – Mikhail Cheklin | 1:3 (11:9,7:11,7:11,5:11) |
03:45 | Artem Tsitselsky – Aleksandr Golyshev | 1:3 (9:11,13:11,9:11,8:11) |
03:45 | Timofey Shatilov – Sergey Ogay | 2:3 (11:4,7:11,8:11,11:6,11:13) |
04:15 | Denis Molodtsov – Valery Sidorin | 0:3 (7:11,9:11,8:11) |
04:15 | Andrey Kirilenko – Alik Girevenkov | 1:3 (10:12,11:7,9:11,5:11) |
04:45 | Alik Girevenkov – Artem Tsitselsky | 3:1 (9:11,11:8,11:9,11:4) |
05:15 | Evgeny Kalashnikov – Aleksandr Golyshev | 3:1 (11:8,11:9,8:11,11:9) |
05:15 | Valery Sidorin – Oleg Kutuzov | 3:2 (6:11,14:12,10:12,11:8,11:7) |
07:15 | Igor Meteleshko – Andrey Zabrodin | 1:3 (11:9,8:11,10:12,8:11) |
07:30 | Dmitriy Kolesnikov – Vitaly Bazilevsky | 2:3 (11:13,11:6,8:11,13:11,6:11) |
07:45 | Igor Sergeevich – Sergey Ovechkin | 0:3 (10:12,7:11,4:11) |
07:45 | Roman Alov – Ivan Iskenderov | 3:0 (11:1,11:9,11:7) |
08:00 | Evgeny Makarenkov – Oleg Kharlakin | 3:1 (6:11,17:15,11:7,11:9) |
08:15 | Aleksandr Klavdenkov – Ivan Tolmachev | 1:3 (1:11,8:11,12:10,8:11) |
08:15 | Andrey Zabrodin – Igor Sergeevich | 1:3 (9:11,4:11,11:3,7:11) |
08:30 | Vitaly Bazilevsky – Aleksandr Klavdenkov | 3:2 (13:11,15:17,11:7,11:13,11:5) |
08:45 | Ivan Iskenderov – Evgeny Makarenkov | 0:3 (7:11,7:11,6:11) |
08:45 | Sergey Ovechkin – Igor Meteleshko | 3:1 (11:6,9:11,11:4,13:11) |
09:00 | Oleg Kharlakin – Roman Alov | 1:3 (6:11,13:11,6:11,4:11) |
09:15 | Igor Meteleshko – Igor Sergeevich | 3:0 (11:7,11:6,11:7) |
09:15 | Ivan Tolmachev – Dmitriy Kolesnikov | 3:2 (14:12,3:11,11:9,7:11,11:9) |
09:30 | Roman Alov – Evgeny Makarenkov | 1:3 (9:11,3:11,11:8,4:11) |
09:45 | Andrey Zabrodin – Sergey Ovechkin | 3:1 (11:9,11:6,11:13,11:9) |
09:45 | Dmitriy Kolesnikov – Aleksandr Klavdenkov | 2:3 (4:11,11:5,11:9,8:11,7:11) |
10:00 | Ivan Iskenderov – Oleg Kharlakin | 2:3 (4:11,13:11,12:10,7:11,7:11) |
10:15 | Vitaly Bazilevsky – Ivan Tolmachev | 3:2 (10:12,11:5,11:13,11:7,11:8) |
10:45 | Oleg Kharlakin – Ivan Iskenderov | 3:1 (11:7,5:11,11:7,11:6) |
10:45 | Sergey Ovechkin – Andrey Zabrodin | 0:3 (8:11,7:11,8:11) |
10:45 | Aleksandr Klavdenkov – Dmitriy Kolesnikov | 3:2 (11:9,8:11,11:9,9:11,11:7) |
11:15 | Kirill Malahov – Vladislav Rachkov | 3:0 (11:1,11:6,11:9) |
11:15 | Evgeny Makarenkov – Roman Alov | 3:0 (11:7,11:4,11:9) |
11:30 | Timofey Razinkov – Sergey Nikulin | 2:3 (8:11,11:9,8:11,11:8,9:11) |
11:30 | Nikita Sukharnikov – Sergey Martyukhin | 1:3 (14:12,10:12,3:11,9:11) |
11:45 | Maksim Dukhin – Aleksey Kazakov | 1:3 (11:7,4:11,6:11,10:12) |
12:00 | Ilya Novikov – Aleksey Lobanov | 3:0 (11:6,11:7,11:8) |
12:15 | Dmitry Petrochenko – Alexey Yanshaev | 3:1 (11:6,11:5,9:11,11:8) |
12:30 | Aleksey Kazakov – Kirill Malahov | 0:3 (8:11,8:11,4:11) |
12:30 | Sergey Martyukhin – Ilya Novikov | 1:3 (5:11,10:12,11:9,9:11) |
12:30 | Sergey Nikulin – Dmitry Petrochenko | 3:1 (11:6,11:6,3:11,11:9) |
13:00 | Aleksey Lobanov – Nikita Sukharnikov | 3:1 (11:9,11:8,10:12,12:10) |
13:00 | Kirill Malahov – Maksim Dukhin | 1:3 (6:11,12:10,6:11,9:11) |
13:00 | Alexey Yanshaev – Timofey Razinkov | 3:1 (11:9,7:11,11:8,11:8) |
13:30 | Timofey Razinkov – Dmitry Petrochenko | 1:3 (5:11,11:7,13:15,8:11) |
13:45 | Nikita Sukharnikov – Ilya Novikov | 3:0 (11:3,11:9,11:4) |
14:00 | Sergey Martyukhin – Aleksey Lobanov | 3:1 (11:5,8:11,11:8,11:5) |
14:00 | Sergey Nikulin – Alexey Yanshaev | 1:3 (12:14,8:11,11:5,11:13) |
14:30 | Nikita Sukharnikov – Aleksey Lobanov | 3:2 (6:11,11:7,11:8,6:11,11:7) |
14:45 | Sergey Nikulin – Timofey Razinkov | 3:1 (8:11,11:5,11:9,11:6) |
15:15 | Evgeny Anisimov – Vladimir Zubkov | 3:1 (11:6,11:4,5:11,11:4) |
15:30 | Igor Abelmasov – Pavel Medvedev | 0:3 (9:11,7:11,3:11) |
15:45 | Konstantin Simonov – Evgeniy Madan | 3:1 (12:10,6:11,11:8,11:9) |
15:45 | Mikhail Sverdlov – Gennady Karpovkin | 3:1 (11:6,9:11,11:5,11:8) |
16:00 | Alexander Frolov G. – Miroslav Minkov | 3:1 (9:11,11:6,11:5,11:5) |
16:15 | Alexander Vorozheykin – Oleg Belugin | 3:2 (7:11,10:12,11:9,11:8,11:8) |
16:30 | Pavel Medvedev – Alexander Frolov G. | 3:0 (12:10,11:8,11:5) |
16:30 | Vladimir Zubkov – Mikhail Sverdlov | 2:3 (10:12,7:11,12:10,11:5,16:18) |
16:45 | Evgeniy Madan – Alexander Vorozheykin | 2:3 (11:7,11:7,10:12,9:11,7:11) |
17:00 | Miroslav Minkov – Igor Abelmasov | 2:3 (3:11,5:11,12:10,11:8,6:11) |
17:15 | Gennady Karpovkin – Evgeny Anisimov | 3:1 (11:4,3:11,11:6,12:10) |
17:15 | Oleg Belugin – Konstantin Simonov | 3:2 (10:12,11:8,9:11,11:3,11:3) |
17:30 | Evgeny Anisimov – Mikhail Sverdlov | 1:3 (5:11,8:11,11:5,4:11) |
17:30 | Igor Abelmasov – Alexander Frolov G. | 2:3 (11:9,9:11,11:5,9:11,6:11) |
17:45 | Konstantin Simonov – Alexander Vorozheykin | 3:0 (15:13,11:6,11:7) |
18:00 | Vladimir Zubkov – Gennady Karpovkin | 0:3 (9:11,5:11,7:11) |
18:00 | Evgeniy Madan – Oleg Belugin | 2:3 (4:11,11:3,6:11,11:7,6:11) |
18:15 | Pavel Medvedev – Miroslav Minkov | 3:1 (11:13,11:3,11:8,11:4) |
18:30 | Alexander Vorozheykin – Evgeniy Madan | 3:2 (11:3,11:9,9:11,10:12,11:9) |
18:45 | Igor Abelmasov – Miroslav Minkov | 1:3 (12:10,8:11,4:11,7:11) |
19:15 | Konstantin Simonov – Oleg Belugin | 1:3 (11:9,5:11,11:13,4:11) |
19:30 | Anton Gerasimov – Sergey Kuzmin | 1:3 (8:11,10:12,11:6,12:14) |
19:30 | Daniil Mikheev A. – Anton Sirotkin | 3:1 (9:11,11:7,11:4,11:8) |
19:30 | Anton Yudin – Ivan Soldatov | 0:3 (8:11,12:14,8:11) |
20:00 | Ivan Moshkov – Sergey Nikulin | 3:2 (11:7,7:11,11:8,7:11,11:9) |
20:00 | Andrey Sadkov – Vjacheslav Chernov | 2:3 (5:11,3:11,11:6,11:8,12:14) |
20:00 | Artem Tsitselsky – Andrey Prokhorov | 3:0 (12:10,11:8,11:4) |
20:30 | Ivan Soldatov – Ivan Moshkov | 3:1 (12:10,8:11,13:11,11:8) |
20:30 | Anton Sirotkin – Artem Tsitselsky | 1:3 (6:11,11:8,2:11,6:11) |
20:30 | Sergey Kuzmin – Andrey Sadkov | 3:0 (11:6,11:5,11:5) |
21:00 | Vjacheslav Chernov – Anton Gerasimov | 3:2 (11:8,6:11,11:9,9:11,11:6) |
21:00 | Sergey Nikulin – Anton Yudin | 3:2 (11:4,11:8,10:12,4:11,11:7) |
21:00 | Andrey Prokhorov – Daniil Mikheev A. | 3:2 (11:5,11:9,9:11,5:11,12:10) |
21:30 | Anton Gerasimov – Andrey Sadkov | 3:0 (11:4,11:4,11:7) |
21:45 | Anton Yudin – Ivan Moshkov | 1:3 (14:12,6:11,9:11,2:11) |
21:45 | Sergey Kuzmin – Vjacheslav Chernov | 2:3 (11:8,11:8,11:13,8:11,9:11) |
21:45 | Daniil Mikheev A. – Artem Tsitselsky | 1:3 (5:11,11:4,9:11,7:11) |
22:00 | Ivan Soldatov – Sergey Nikulin | 3:2 (9:11,7:11,12:10,11:8,11:7) |
22:15 | Anton Sirotkin – Andrey Prokhorov | 1:3 (8:11,9:11,11:4,4:11) |
22:45 | Vjacheslav Chernov – Sergey Kuzmin | 3:0 (11:7,11:7,11:8) |
23:15 | Timofey Shatilov – Nikolay Zhurba | 1:3 (7:11,5:11,11:7,7:11) |
23:45 | Roman Pavlenko – Sergey Martyukhin | 3:0 (11:2,11:6,13:11) |
23:45 | Yuriy Merkushin – Valery Ivanov | 0:3 (5:11,5:11,7:11) |
Armenia. ITT Cup. Group C
Win Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Nikita Rubtcov – Oleg Chetverikov | 3:1 (11:5,7:11,11:3,11:5) |
00:15 | Sergey Vavreniuk – Vitaliy Khorolsky | 0:3 (9:11,8:11,9:11) |
00:30 | Yan Krol – Nikolay Ozhiganov | 3:0 (11:7,11:5,11:3) |
00:45 | Ruslan Lazebny – Sergey Vavreniuk | 1:3 (6:11,11:9,7:11,3:11) |
01:00 | Nikita Rubtcov – Yan Krol | 3:1 (11:6,9:11,11:9,11:9) |
01:15 | Uriy Novikov – Vitaliy Khorolsky | 0:3 (6:11,5:11,9:11) |
01:45 | Oleg Chetverikov – Nikolay Ozhiganov | 3:1 (9:11,11:5,11:7,11:5) |
02:00 | Vitaliy Khorolsky – Ruslan Lazebny | 2:3 (11:4,3:11,17:15,6:11,4:11) |
02:15 | Nikolay Ozhiganov – Nikita Rubtcov | 2:3 (6:11,11:8,12:10,10:12,8:11) |
02:30 | Uriy Novikov – Sergey Vavreniuk | 3:0 (11:5,11:5,11:8) |
02:45 | Oleg Chetverikov – Yan Krol | 3:0 (11:7,11:7,11:6) |
03:00 | Uriy Novikov – Ruslan Lazebny | 3:2 (11:6,9:11,11:4,9:11,12:10) |
03:30 | Oleg Chetverikov – Nikita Rubtcov | 0:3 (8:11,9:11,9:11) |
03:45 | Vitaliy Khorolsky – Sergey Vavreniuk | 1:3 (11:9,7:11,6:11,9:11) |
04:00 | Nikolay Ozhiganov – Yan Krol | 3:1 (10:12,11:8,11:9,11:8) |
04:15 | Sergey Vavreniuk – Ruslan Lazebny | 3:0 (11:9,11:7,13:11) |
04:30 | Yan Krol – Nikita Rubtcov | 3:2 (8:11,11:5,6:11,11:4,11:5) |
04:45 | Vitaliy Khorolsky – Uriy Novikov | 0:3 (3:11,10:12,3:11) |
05:15 | Nikolay Ozhiganov – Oleg Chetverikov | 1:3 (9:11,11:6,4:11,10:12) |
08:45 | Evgenii Kibka – Nikita Zavada | 0:3 (12:14,4:11,8:11) |
08:45 | Vladimir Samoylov – Mikhail Oprysk | 1:3 (11:8,5:11,8:11,5:11) |
09:15 | Vitaly Krohmal – Gleb Morgun | 3:0 (11:9,11:4,11:9) |
09:15 | Kirill Ivchenko – Roman Chuyko | 2:3 (11:8,11:4,3:11,8:11,3:11) |
09:15 | Nikolay Shalgorodsky – Vyacheslav Panin | 3:0 (12:10,11:8,11:7) |
09:30 | Victor Sharpay – Yuriy Bratukhin | 0:3 (2:11,9:11,8:11) |
09:45 | Evgenii Kibka – Nazar Tretyak | 1:3 (11:5,9:11,3:11,7:11) |
09:45 | Vladimir Samoylov – Roman Chuyko | 0:3 (6:11,6:11,10:12) |
09:45 | Sergei Kovalenko L. – Gleb Morgun | 2:3 (11:6,12:14,11:6,9:11,8:11) |
09:45 | Evgeny Treshchev – Sergey Krivoshey | 3:0 (11:7,11:3,11:8) |
10:00 | Valentin Tarasenko – Vyacheslav Zubko | 1:3 (12:10,4:11,9:11,11:13) |
10:15 | Vitaly Krohmal – Sergey Kalenik | 0:3 (11:13,10:12,1:11) |
10:15 | Oleg Pavliuk – Artem Vakylin | 3:1 (11:8,9:11,11:8,12:10) |
10:15 | Nikolay Shalgorodsky – Sergey Krivoshey | 1:3 (4:11,9:11,11:9,9:11) |
10:15 | Kirill Ivchenko – Mikhail Oprysk | 3:0 (11:5,11:9,11:7) |
10:30 | Victor Sharpay – Vyacheslav Zubko | 2:3 (11:8,7:11,11:7,8:11,5:11) |
10:45 | Sergei Kovalenko L. – Sergey Kalenik | 2:3 (11:8,7:11,8:11,11:8,7:11) |
10:45 | Vladimir Samoylov – Kirill Ivchenko | 3:1 (11:9,5:11,11:8,11:8) |
10:45 | Gleb Zotov – Dmitriy Aseev | 3:0 (11:7,11:9,11:6) |
11:00 | Evgeny Treshchev – Vyacheslav Panin | 3:1 (9:11,11:6,11:8,11:5) |
11:00 | Valentin Tarasenko – Yuriy Bratukhin | 2:3 (9:11,11:6,2:11,11:7,4:11) |
11:15 | Nikolay Shalgorodsky – Evgeny Treshchev | 2:3 (11:9,7:11,9:11,11:2,8:11) |
11:15 | Nazar Tretyak – Nikita Zavada | 1:3 (9:11,11:9,10:12,6:11) |
11:15 | Vitaly Krohmal – Sergei Kovalenko L. | 1:3 (8:11,7:11,11:5,4:11) |
11:15 | Roman Chuyko – Mikhail Oprysk | 3:1 (11:3,9:11,11:2,11:9) |
11:15 | Oleg Pavliuk – Dmitriy Aseev | 0:3 (4:11,3:11,8:11) |
11:30 | Victor Sharpay – Valentin Tarasenko | 3:0 (11:3,11:8,11:6) |
11:45 | Nikita Zavada – Evgenii Kibka | 1:3 (12:14,11:1,10:12,10:12) |
11:45 | Sergey Krivoshey – Vyacheslav Panin | 3:0 (11:8,13:11,11:6) |
11:45 | Gleb Zotov – Artem Vakylin | 3:1 (11:8,8:11,14:12,12:10) |
11:45 | Sergey Kalenik – Gleb Morgun | 3:0 (11:9,11:5,11:8) |
11:45 | Mikhail Oprysk – Vladimir Samoylov | 3:0 (11:6,11:7,11:5) |
12:00 | Vyacheslav Zubko – Yuriy Bratukhin | 3:0 (11:8,11:8,11:7) |
12:15 | Vyacheslav Panin – Nikolay Shalgorodsky | 3:1 (11:5,5:11,11:6,11:3) |
12:15 | Gleb Morgun – Vitaly Krohmal | 2:3 (12:10,11:8,8:11,9:11,8:11) |
12:15 | Oleg Pavliuk – Gleb Zotov | 1:3 (6:11,7:11,11:7,10:12) |
12:15 | Roman Chuyko – Kirill Ivchenko | 3:2 (11:4,9:11,11:4,9:11,11:8) |
12:30 | Yuriy Bratukhin – Victor Sharpay | 1:3 (4:11,7:11,12:10,6:11) |
12:45 | Sergey Krivoshey – Evgeny Treshchev | 0:3 (10:12,3:11,8:11) |
12:45 | Nazar Tretyak – Evgenii Kibka | 1:3 (8:11,9:11,11:8,7:11) |
12:45 | Dmitriy Aseev – Artem Vakylin | 2:3 (9:11,3:11,11:9,11:9,11:13) |
12:45 | Roman Chuyko – Vladimir Samoylov | 3:1 (9:11,11:5,11:5,11:4) |
13:00 | Sergey Kalenik – Sergei Kovalenko L. | 3:0 (11:5,11:8,11:7) |
13:00 | Vyacheslav Zubko – Valentin Tarasenko | 2:3 (11:5,11:7,5:11,12:14,15:17) |
13:15 | Sergey Krivoshey – Nikolay Shalgorodsky | 0:3 (9:11,5:11,4:11) |
13:15 | Artem Vakylin – Oleg Pavliuk | 0:3 (10:12,8:11,9:11) |
13:15 | Sergey Kalenik – Vitaly Krohmal | 3:1 (5:11,11:5,11:6,11:9) |
13:15 | Mikhail Oprysk – Kirill Ivchenko | 1:3 (6:11,11:6,9:11,6:11) |
13:45 | Dmitriy Aseev – Gleb Zotov | 1:3 (11:6,6:11,9:11,11:13) |
13:45 | Vyacheslav Zubko – Victor Sharpay | 3:0 (11:4,11:9,11:8) |
13:45 | Vyacheslav Panin – Evgeny Treshchev | 0:3 (8:11,7:11,4:11) |
13:45 | Kirill Ivchenko – Vladimir Samoylov | 3:0 (11:5,11:8,11:6) |
13:45 | Gleb Morgun – Sergei Kovalenko L. | 2:3 (4:11,5:11,11:8,11:9,9:11) |
14:00 | Yuriy Bratukhin – Valentin Tarasenko | 3:2 (8:11,11:3,9:11,11:7,11:8) |
14:15 | Sergei Kovalenko L. – Vitaly Krohmal | 1:3 (7:11,7:11,11:4,3:11) |
14:15 | Dmitriy Aseev – Oleg Pavliuk | 1:3 (11:8,12:14,7:11,4:11) |
14:15 | Mikhail Oprysk – Roman Chuyko | 3:1 (11:8,11:5,4:11,12:10) |
14:15 | Evgeny Treshchev – Nikolay Shalgorodsky | 3:1 (11:9,11:3,8:11,12:10) |
14:15 | Nikita Zavada – Nazar Tretyak | 2:3 (14:12,9:11,13:11,4:11,6:11) |
14:30 | Valentin Tarasenko – Victor Sharpay | 2:3 (11:7,7:11,8:11,11:5,7:11) |
14:45 | Gleb Zotov – Oleg Pavliuk | 3:2 (10:12,11:7,7:11,11:8,11:8) |
14:45 | Vyacheslav Panin – Sergey Krivoshey | 3:0 (11:6,11:8,11:7) |
14:45 | Gleb Morgun – Sergey Kalenik | 1:3 (6:11,11:7,9:11,9:11) |
15:00 | Yuriy Bratukhin – Vyacheslav Zubko | 3:2 (5:11,9:11,11:9,11:8,11:6) |
15:15 | Sergiy Baranovskyi – Roman Derypaska | 1:3 (9:11,12:10,2:11,4:11) |
15:15 | Artem Vakylin – Gleb Zotov | 2:3 (12:10,11:5,7:11,4:11,6:11) |
15:15 | Anton Popov – Vladimir Burylov | 1:3 (9:11,7:11,11:6,6:11) |
15:30 | Yury Kievsky – Daniel Lukander | 3:2 (2:11,11:4,10:12,11:4,11:6) |
15:30 | Vladyslav Demchenko – Anton Starsky | 2:3 (8:11,11:9,8:11,11:3,8:11) |
15:45 | Artem Vakylin – Dmitriy Aseev | 3:1 (11:2,11:8,4:11,11:6) |
15:45 | Roman Cherevko – Andrey Fedorchenko | 2:3 (3:11,11:4,12:10,10:12,7:11) |
15:45 | Vladimir Serikov – Artem Khimenko | 1:3 (8:11,11:9,8:11,5:11) |
16:00 | Dmitry Kushko – Valentin Gedz | 3:1 (11:6,11:7,8:11,11:3) |
16:00 | Valerii Kidalov – Alexey Gutnichenko | 2:3 (11:6,6:11,5:11,12:10,7:11) |
16:15 | Roman Derypaska – Andrey Fedorchenko | 3:0 (11:8,12:10,11:7) |
16:15 | Artem Khimenko – Roman Cherevko | 0:3 (11:13,10:12,11:13) |
16:30 | Artur Elhov – Artyom Maximenko | 3:2 (11:6,12:10,7:11,9:11,11:8) |
16:30 | Anton Starsky – Alexey Gutnichenko | 3:1 (11:9,12:10,2:11,11:8) |
16:45 | Vladimir Burylov – Vladimir Serikov | 1:3 (11:8,6:11,7:11,7:11) |
16:45 | Valentin Gedz – Valerii Kidalov | 2:3 (14:12,11:6,5:11,6:11,19:21) |
16:45 | Sergiy Baranovskyi – Anton Popov | 1:3 (8:11,11:8,6:11,7:11) |
17:00 | Aleksandr Skripnik – Yuriy Parahailo | 3:1 (8:11,11:8,11:8,11:6) |
17:00 | Daniel Lukander – Dmitry Kushko | 0:3 (6:11,4:11,4:11) |
17:15 | Anton Popov – Roman Derypaska | 2:3 (13:11,8:11,13:15,11:6,9:11) |
17:15 | Vladyslav Demchenko – Yury Kievsky | 1:3 (11:7,3:11,7:11,8:11) |
17:15 | Vladimir Serikov – Sergiy Baranovskyi | 0:3 (3:11,9:11,8:11) |
17:30 | Yury Kievsky – Anton Starsky | 3:0 (11:7,11:7,11:3) |
17:30 | Artur Elhov – Yuriy Parahailo | 3:2 (13:11,10:12,12:10,9:11,11:8) |
17:45 | Dmitry Kushko – Vladyslav Demchenko | 3:1 (11:5,5:11,11:4,11:9) |
17:45 | Roman Cherevko – Vladimir Burylov | 3:0 (11:8,11:7,13:11) |
17:45 | Andrey Fedorchenko – Artem Khimenko | 0:3 (7:11,11:13,6:11) |
18:00 | Alexey Gutnichenko – Valentin Gedz | 3:1 (11:9,9:11,14:12,11:2) |
18:00 | Valerii Kidalov – Daniel Lukander | 3:0 (11:5,11:8,11:8) |
18:15 | Roman Derypaska – Artem Khimenko | 3:1 (11:6,6:11,11:8,11:4) |
18:15 | Aleksandr Skripnik – Artyom Maximenko | 1:3 (12:14,11:9,11:13,4:11) |
18:15 | Vladimir Burylov – Andrey Fedorchenko | 3:2 (12:10,8:11,11:9,9:11,12:10) |
18:30 | Daniel Lukander – Alexey Gutnichenko | 0:3 (8:11,3:11,6:11) |
18:30 | Anton Starsky – Valentin Gedz | 1:3 (10:12,11:7,4:11,6:11) |
18:45 | Anton Popov – Vladimir Serikov | 3:0 (11:7,11:8,11:9) |
18:45 | Artur Elhov – Aleksandr Skripnik | 3:1 (11:7,11:13,11:7,11:9) |
18:45 | Sergiy Baranovskyi – Roman Cherevko | 3:2 (11:5,9:11,11:4,4:11,11:9) |
19:00 | Vladyslav Demchenko – Valerii Kidalov | 0:3 (9:11,9:11,7:11) |
19:00 | Yuriy Parahailo – Artyom Maximenko | 3:0 (11:9,11:8,11:2) |
19:15 | Yury Kievsky – Dmitry Kushko | 3:2 (8:11,11:6,9:11,11:2,11:7) |
19:15 | Roman Cherevko – Anton Popov | 3:1 (11:9,11:5,10:12,11:8) |
19:15 | Vladimir Serikov – Roman Derypaska | 3:2 (11:9,5:11,11:8,8:11,15:13) |
19:30 | Artyom Maximenko – Artur Elhov | 3:0 (13:11,11:6,11:9) |
19:30 | Valerii Kidalov – Yury Kievsky | 3:0 (11:7,11:2,11:8) |
19:30 | Dmitry Kushko – Anton Starsky | 3:2 (11:5,9:11,10:12,11:7,11:1) |
19:45 | Andrey Fedorchenko – Sergiy Baranovskyi | 3:2 (9:11,11:9,12:10,9:11,11:8) |
19:45 | Artem Khimenko – Vladimir Burylov | 3:2 (7:11,13:11,10:12,11:6,11:8) |
20:00 | Yuriy Parahailo – Aleksandr Skripnik | 1:3 (7:11,5:11,11:8,12:14) |
20:00 | Alexey Gutnichenko – Vladyslav Demchenko | 1:3 (7:11,14:12,9:11,7:11) |
20:00 | Valentin Gedz – Daniel Lukander | 3:2 (11:9,9:11,11:6,7:11,11:8) |
20:15 | Sergiy Baranovskyi – Artem Khimenko | 3:0 (11:8,11:5,11:6) |
20:15 | Roman Derypaska – Vladimir Burylov | 3:2 (3:11,11:7,8:11,11:6,11:9) |
20:30 | Yuriy Parahailo – Artur Elhov | 3:2 (13:11,11:9,6:11,9:11,11:2) |
20:30 | Anton Starsky – Daniel Lukander | 0:3 (5:11,6:11,10:12) |
20:45 | Vladyslav Demchenko – Valentin Gedz | 3:0 (11:8,13:11,11:9) |
20:45 | Vladimir Serikov – Roman Cherevko | 1:3 (7:11,6:11,12:10,5:11) |
20:45 | Anton Popov – Andrey Fedorchenko | 3:2 (7:11,8:11,11:9,11:8,11:8) |
21:00 | Artyom Maximenko – Aleksandr Skripnik | 3:1 (11:8,6:11,13:11,11:9) |
21:00 | Yury Kievsky – Alexey Gutnichenko | 3:2 (8:11,11:2,11:4,11:13,11:6) |
21:15 | Dmitry Kushko – Valerii Kidalov | 2:3 (6:11,7:11,15:13,11:9,5:11) |
21:15 | Andrey Fedorchenko – Vladimir Serikov | 0:3 (9:11,9:11,9:11) |
21:15 | Roman Cherevko – Roman Derypaska | 3:1 (12:10,11:7,8:11,13:11) |
21:30 | Valerii Kidalov – Anton Starsky | 3:1 (11:8,6:11,11:9,11:7) |
21:30 | Aleksandr Skripnik – Artur Elhov | 0:3 (6:11,8:11,6:11) |
21:45 | Alexey Gutnichenko – Dmitry Kushko | 2:3 (10:12,11:9,9:11,11:6,6:11) |
21:45 | Vladimir Burylov – Sergiy Baranovskyi | 1:3 (9:11,10:12,11:9,12:14) |
21:45 | Artem Khimenko – Anton Popov | 1:3 (8:11,11:7,3:11,8:11) |
22:00 | Daniel Lukander – Vladyslav Demchenko | 3:2 (11:5,14:16,11:9,9:11,11:4) |
22:00 | Artyom Maximenko – Yuriy Parahailo | 0:3 (6:11,6:11,10:12) |
22:00 | Valentin Gedz – Yury Kievsky | 3:1 (12:10,11:9,10:12,12:10) |
22:30 | Oleg Shapovalov – Yury Rybakov | 2:3 (9:11,11:8,8:11,11:9,6:11) |
22:45 | Vitaliy Gusev – Yan Krol | 3:0 (11:4,11:6,11:5) |
23:00 | Andrey Nepochatov – Vladimir Boycuk | 3:1 (11:6,11:8,6:11,11:9) |
23:15 | Sergey Kharchenko – Vladislav Kovalenko | 3:0 (11:2,11:6,11:5) |
23:45 | Oleg Shapovalov – Vladimir Boycuk | 0:3 (8:11,8:11,4:11) |
Mini Table Tennis
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:04 | Vitaly Baydin – Artem Zubakhin | 3:4 (6:11,11:8,11:13,3:11,11:8,15:13,8:11) |
00:53 | Artem Zubakhin – Sergey Kazakov | 4:0 (11:8,11:9,11:8,11:5) |
01:23 | Sergey Kazakov – Artem Zubakhin | 1:4 (7:11,11:8,10:12,8:11,8:11) |
07:00 | Maxim Knyazkin – Alexey Abramov | 2:4 (11:8,14:16,9:11,11:5,4:11,6:11) |
07:26 | Kirill Fedorenko – Ildar Abubakirov | 1:4 (7:11,8:11,14:16,11:7,8:11) |
07:51 | Alexey Abramov – Kirill Fedorenko | 4:1 (11:8,11:8,8:11,11:6,12:10) |
08:16 | Maxim Knyazkin – Ildar Abubakirov | 4:3 (8:11,8:11,13:11,12:10,9:11,11:9,11:6) |
08:53 | Kirill Fedorenko – Maxim Knyazkin | 2:4 (11:9,5:11,8:11,11:13,13:11,9:11) |
09:29 | Alexey Abramov – Ildar Abubakirov | 1:4 (10:12,11:5,6:11,6:11,8:11) |
09:56 | Ildar Abubakirov – Kirill Fedorenko | 4:3 (11:6,11:7,11:7,7:11,6:11,6:11,11:2) |
10:23 | Alexey Abramov – Maxim Knyazkin | 0:4 (5:11,6:11,7:11,6:11) |
10:42 | Kirill Fedorenko – Alexey Abramov | 4:3 (12:14,11:8,9:11,11:7,5:11,11:8,14:12) |
11:15 | Ildar Abubakirov – Maxim Knyazkin | 4:3 (11:7,11:8,5:11,6:11,9:11,11:7,11:4) |
17:00 | Kirill Fedorenko – Alexey Abramov | 3:4 (8:11,6:11,11:9,11:5,8:11,13:11,8:11) |
17:27 | Ildar Abubakirov – Kirill Fedorenko | 4:3 (7:11,11:6,11:8,9:11,11:5,10:12,13:11) |
19:14 | Ildar Abubakirov – Alexey Abramov | 0:4 (8:11,8:11,6:11,6:11) |
19:42 | Kirill Fedorenko – Alexey Abramov | 4:1 (11:7,14:12,7:11,11:9,11:8) |
21:58 | Denis Tebenkov – Maksim Kovrizhnikov | 2:4 (10:12,11:6,7:11,11:6,11:13,9:11) |
22:28 | Artem Zubakhin – Denis Tebenkov | 2:4 (11:9,8:11,11:5,9:11,10:12,13:15) |
22:58 | Maksim Kovrizhnikov – Artem Zubakhin | 4:2 (7:11,12:10,11:9,11:8,8:11,11:9) |
23:35 | Maksim Kovrizhnikov – Denis Tebenkov | 2:4 (9:11,11:6,10:12,6:11,11:8,12:14) |
Masters. Mixed
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:05 | Zoya Uhova – Andrey Pozhidaev | 2:4 (11:8,6:11,8:11,9:11,11:8,12:14) |
00:45 | Anastasia Kostenevich – Andrey Pozhidaev | 2:4 (12:14,11:3,4:11,14:12,8:11,11:13) |
01:17 | Ivan Minin – Zoya Uhova | 2:4 (11:8,10:12,9:11,7:11,11:8,9:11) |
08:00 | Nazar Tersenov – Anastasia Shevtcova | 0:4 (7:11,7:11,6:11,5:11) |
08:24 | Elena Ivanova – Leonid Samohotov | 4:1 (11:3,11:7,11:6,8:11,11:9) |
08:51 | Leonid Samohotov – Anastasia Shevtcova | 0:4 (10:12,8:11,5:11,5:11) |
09:17 | Nazar Tersenov – Elena Ivanova | 4:2 (11:8,7:11,11:9,9:11,11:7,11:5) |
09:54 | Anastasia Shevtcova – Nazar Tersenov | 1:4 (7:11,13:11,5:11,8:11,4:11) |
10:27 | Leonid Samohotov – Elena Ivanova | 2:4 (12:10,12:14,9:11,5:11,11:5,5:11) |
11:14 | Elena Ivanova – Nazar Tersenov | 3:4 (11:9,12:10,7:11,11:8,10:12,9:11,9:11) |
12:06 | Anastasia Shevtcova – Leonid Samohotov | 1:4 (5:11,11:8,11:13,11:13,8:11) |
12:42 | Leonid Samohotov – Anastasia Shevtcova | 4:1 (11:6,11:5,9:11,11:5,11:9) |
13:10 | Nazar Tersenov – Elena Ivanova | 4:3 (4:11,11:4,11:6,7:11,5:11,11:9,11:6) |
14:00 | Aleksandr Emelyanov S. – Elizaveta Khoroshilova | 1:4 (19:17,6:11,7:11,9:11,5:11) |
14:33 | Anastasia Golubeva – Evgeniy Manakov | 4:1 (12:10,9:11,11:4,11:7,11:8) |
15:08 | Evgeniy Manakov – Elizaveta Khoroshilova | 4:0 (11:8,11:6,11:4,11:8) |
15:34 | Aleksandr Emelyanov S. – Anastasia Golubeva | 0:4 (8:11,4:11,13:15,10:12) |
16:05 | Elizaveta Khoroshilova – Aleksandr Emelyanov S. | 4:2 (11:5,11:2,11:13,11:5,7:11,11:5) |
16:44 | Evgeniy Manakov – Anastasia Golubeva | 2:4 (8:11,8:11,11:9,11:6,7:11,5:11) |
17:29 | Anastasia Golubeva – Aleksandr Emelyanov S. | 4:2 (11:5,11:9,9:11,7:11,11:8,11:7) |
18:20 | Elizaveta Khoroshilova – Evgeniy Manakov | 1:4 (8:11,8:11,8:11,11:2,3:11) |
18:51 | Aleksandr Emelyanov S. – Elizaveta Khoroshilova | 1:4 (9:11,8:11,5:11,12:10,7:11) |
19:04 | Stanislav Oshkin – Anastasiya Libatskaya | 4:1 (11:8,11:7,7:11,11:5,11:8) |
19:20 | Anastasia Golubeva – Evgeniy Manakov | 4:2 (11:5,7:11,7:11,11:8,11:9,11:9) |
19:34 | Anna Kondratova – Vladislav Kovalev | 3:4 (3:11,11:3,11:6,4:11,4:11,11:8,5:11) |
20:12 | Vladislav Kovalev – Anastasiya Libatskaya | 4:2 (9:11,16:14,5:11,13:11,11:7,11:4) |
20:58 | Stanislav Oshkin – Anna Kondratova | 4:1 (11:4,12:10,16:14,6:11,11:8) |
21:25 | Vladislav Kovalev – Anna Kondratova | 4:2 (11:13,11:9,11:4,4:11,11:5,11:6) |
21:32 | Anastasiya Libatskaya – Stanislav Oshkin | 3:4 (11:13,11:9,9:11,11:9,11:9,8:11,1:11) |
22:53 | Anna Kondratova – Stanislav Oshkin | 1:4 (7:11,11:7,10:12,8:11,8:11) |
23:25 | Anastasiya Libatskaya – Vladislav Kovalev | 2:4 (5:11,9:11,13:11,6:11,11:5,4:11) |
PRO League. Russia. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:08 | Daria Sosnina – Alina Ilyunina | 2:3 (11:9,11:13,11:7,5:11,14:16) |
00:48 | Alina Ilyunina – Victoria Shirolapova | 2:3 (13:15,11:6,13:11,5:11,8:11) |
01:25 | Alina Ilyunina – Daria Sosnina | 3:1 (11:8,7:11,11:3,11:9) |
07:02 | Alexandra Matrizaeva – Valeriya Morozova | 3:1 (4:11,11:9,11:7,11:8) |
07:27 | Ekaterina Nalbantova – Alexandra Matrizaeva | 3:2 (11:3,10:12,11:8,11:13,11:7) |
07:55 | Valeriya Morozova – Ekaterina Nalbantova | 3:1 (11:1,10:12,11:7,11:9) |
08:15 | Valeriya Morozova – Alexandra Matrizaeva | 3:2 (12:10,4:11,11:4,8:11,11:4) |
08:40 | Alexandra Matrizaeva – Ekaterina Nalbantova | 3:2 (11:6,7:11,11:6,9:11,11:5) |
09:13 | Ekaterina Nalbantova – Valeriya Morozova | 3:1 (11:7,11:6,8:11,11:9) |
09:43 | Ekaterina Nalbantova – Alexandra Matrizaeva | 2:3 (7:11,11:9,13:11,5:11,9:11) |
17:00 | Valeriya Morozova – Mariya Rakova | 3:1 (8:11,11:6,11:7,11:5) |
17:47 | Mariya Rakova – Ekaterina Nalbantova | 2:3 (5:11,6:11,11:7,11:9,8:11) |
18:14 | Mariya Rakova – Valeriya Morozova | 2:3 (11:7,10:12,11:9,7:11,8:11) |
19:00 | Ekaterina Nalbantova – Mariya Rakova | 2:3 (11:9,7:11,11:5,8:11,5:11) |
19:27 | Ekaterina Nalbantova – Valeriya Morozova | 3:0 (11:9,11:7,11:5) |
21:55 | Alina Ilyunina – Ekaterina Nemova | 2:3 (8:11,10:12,11:7,11:9,11:13) |
22:30 | Daria Sosnina – Kira Azyrkina | 3:2 (9:11,9:11,11:7,11:5,11:6) |
22:59 | Ekaterina Nemova – Daria Sosnina | 1:3 (7:11,7:11,12:10,7:11) |
23:18 | Alina Ilyunina – Kira Azyrkina | 3:2 (8:11,11:6,8:11,11:7,11:9) |
TT-Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Yaroslav Vorsulyak – Stepan Nykyforuk | 2:3 (11:6,6:11,11:5,9:11,8:11) |
01:00 | Eduard Populovsky – Evgeny Fafley | 3:1 (11:9,11:9,8:11,11:4) |
01:15 | Peter Celik – Yaroslav Vorsulyak | 3:1 (11:8,9:11,14:12,11:9) |
02:00 | Eduard Populovsky – Stepan Nykyforuk | 3:2 (8:11,11:6,11:5,8:11,11:3) |
02:30 | Yaroslav Vorsulyak – Evgeny Fafley | 1:3 (9:11,6:11,11:6,5:11) |
03:00 | Eduard Populovsky – Yaroslav Vorsulyak | 0:3 (8:11,6:11,10:12) |
03:30 | Peter Celik – Stepan Nykyforuk | 0:3 (8:11,5:11,7:11) |
03:45 | Eduard Populovsky – Peter Celik | 0:3 (6:11,2:11,5:11) |
04:15 | Stepan Nykyforuk – Evgeny Fafley | 3:1 (11:9,9:11,11:7,12:10) |
04:45 | Peter Celik – Eduard Populovsky | 3:2 (12:10,11:9,10:12,7:11,11:7) |
08:45 | Vasily Shepel – Yuriy Volkov | 3:0 (11:3,11:6,11:4) |
08:45 | Anatoliy Yakovenko – Maksim Ovcharenko | 3:1 (11:7,11:6,10:12,11:4) |
09:15 | Alexander Kovalev – Igor Sukovaty | 3:1 (16:14,8:11,11:8,14:12) |
09:30 | Anatoliy Nazarov – Nikolay Bondarenko | 1:3 (6:11,11:9,4:11,6:11) |
09:30 | Anton Myrza – Vyacheslav Sereda | 3:0 (16:14,11:8,11:7) |
09:30 | Pavel Chyzh – Andrey Karpenko | 3:1 (11:4,11:8,10:12,11:8) |
09:45 | Sergey Cibulin – Mykyta Ruban | 3:2 (9:11,11:8,8:11,11:7,12:10) |
09:45 | Nikolay Tovkach – Volodymyr Tuchkevych | 3:1 (11:8,13:11,5:11,13:11) |
10:00 | Andrey Troyan – Artem Nesterenko | 3:0 (11:3,12:10,11:8) |
10:00 | Sergey Aristarkhov – Yuriy Volkov | 0:3 (9:11,9:11,10:12) |
10:00 | Vladimir Tsyganenko – Nikita Korbut | 2:3 (5:11,11:6,11:6,10:12,9:11) |
10:00 | Dmitriy Alekseenko – Maksim Ovcharenko | 0:3 (7:11,7:11,4:11) |
10:15 | Andrew Tsikhotsky – Andrey Krysak | 3:2 (6:11,9:11,11:3,11:5,11:5) |
10:15 | Arthur Moryak – Igor Syniavskyi M. | 0:3 (10:12,8:11,6:11) |
10:15 | Anatoliy Yakovenko – Alexander Kovalev | 1:3 (11:8,6:11,7:11,9:11) |
10:30 | Vasily Shepel – Anatoliy Nazarov | 2:3 (13:11,14:12,1:11,9:11,6:11) |
10:30 | Pavel Chyzh – Artem Nesterenko | 1:3 (3:11,11:13,11:5,6:11) |
10:30 | Valerii Melnik – Alexander Seluchenko | 1:3 (11:5,10:12,10:12,7:11) |
10:45 | Anton Myrza – Nikita Korbut | 1:3 (9:11,6:11,17:15,10:12) |
10:45 | Alexander Levchenko – Vasily Ludchak | 3:2 (12:14,9:11,12:10,11:1,13:11) |
10:45 | Aleksandr Kostiuk – Volodymyr Tuchkevych | 3:2 (8:11,11:8,13:11,12:14,11:8) |
11:00 | Valentin Unchik – Mykyta Ruban | 2:3 (11:7,9:11,11:3,10:12,10:12) |
11:00 | Dmitriy Alekseenko – Igor Sukovaty | 3:1 (11:6,8:11,11:6,11:8) |
11:15 | Vladimir Tsyganenko – Vyacheslav Sereda | 0:3 (6:11,6:11,8:11) |
11:15 | Sergey Aristarkhov – Nikolay Bondarenko | 3:1 (11:7,5:11,12:10,11:7) |
11:15 | Andrey Troyan – Andrey Karpenko | 3:1 (11:6,11:13,11:5,11:6) |
11:30 | Alexander Kovalev – Maksim Ovcharenko | 3:0 (11:6,12:10,11:7) |
11:30 | Nikolay Tovkach – Andrew Tsikhotsky | 2:3 (16:18,8:11,11:6,12:10,8:11) |
11:40 | Sergey Cibulin – Valerii Melnik | 1:3 (6:11,4:11,15:13,7:11) |
11:45 | Anatoliy Nazarov – Yuriy Volkov | 1:3 (5:11,11:5,6:11,5:11) |
11:45 | Anton Myrza – Vladimir Tsyganenko | 3:2 (12:10,15:13,4:11,10:12,11:7) |
11:45 | Pavel Chyzh – Andrey Troyan | 3:1 (11:9,11:6,11:13,11:9) |
12:00 | Aleksandr Kostiuk – Andrey Krysak | 0:3 (9:11,8:11,8:11) |
12:00 | Dmitriy Alekseenko – Alexander Kovalev | 0:3 (10:12,6:11,7:11) |
12:00 | Alexander Levchenko – Igor Syniavskyi M. | 3:1 (6:11,13:11,15:13,11:7) |
12:15 | Valentin Unchik – Alexander Seluchenko | 0:3 (11:13,9:11,10:12) |
12:15 | Sergey Aristarkhov – Anatoliy Nazarov | 3:0 (11:8,11:9,11:6) |
12:15 | Artem Nesterenko – Andrey Karpenko | 3:1 (14:12,8:11,11:5,11:9) |
12:30 | Nikita Korbut – Vyacheslav Sereda | 1:3 (12:10,9:11,8:11,1:11) |
12:30 | Arthur Moryak – Vasily Ludchak | 1:3 (11:6,8:11,11:13,8:11) |
12:30 | Andrew Tsikhotsky – Volodymyr Tuchkevych | 0:3 (6:11,10:12,11:13) |
12:45 | Anatoliy Yakovenko – Igor Sukovaty | 1:3 (11:8,6:11,7:11,11:13) |
12:45 | Valerii Melnik – Mykyta Ruban | 3:0 (11:6,11:8,11:8) |
12:45 | Vasily Shepel – Nikolay Bondarenko | 2:3 (2:11,10:12,11:8,16:14,11:13) |
13:00 | Vladimir Tsyganenko – Anton Myrza | 2:3 (11:6,11:9,9:11,9:11,11:13) |
13:00 | Andrey Troyan – Pavel Chyzh | 3:0 (11:6,11:3,11:6) |
13:00 | Alexander Levchenko – Arthur Moryak | 3:1 (7:11,11:5,12:10,11:2) |
13:15 | Aleksandr Kostiuk – Andrew Tsikhotsky | 3:2 (12:10,8:11,11:9,9:11,11:6) |
13:15 | Dmitriy Alekseenko – Anatoliy Yakovenko | 3:1 (9:11,11:8,11:9,11:8) |
13:15 | Valentin Unchik – Valerii Melnik | 3:2 (4:11,8:11,11:6,11:9,11:6) |
13:30 | Sergey Aristarkhov – Vasily Shepel | 3:2 (10:12,11:7,7:11,11:5,11:6) |
13:45 | Igor Sukovaty – Maksim Ovcharenko | 0:3 (9:11,7:11,8:11) |
13:45 | Nikolay Tovkach – Andrey Krysak | 3:0 (11:6,11:7,11:3) |
13:45 | Sergey Cibulin – Alexander Seluchenko | 1:3 (9:11,7:11,15:13,8:11) |
14:10 | Nikolay Bondarenko – Yuriy Volkov | 3:2 (8:11,11:4,13:11,11:13,12:10) |
14:15 | Aleksandr Kostiuk – Nikolay Tovkach | 2:3 (13:11,8:11,7:11,11:8,8:11) |
14:15 | Valentin Unchik – Sergey Cibulin | 3:2 (9:11,8:11,11:5,11:7,11:8) |
14:45 | Igor Syniavskyi M. – Vasily Ludchak | 1:3 (7:11,11:1,5:11,9:11) |
14:45 | Nikita Korbut – Anton Myrza | 0:3 (7:11,9:11,13:15) |
14:47 | Yuriy Volkov – Anatoliy Nazarov | 3:1 (11:4,11:5,12:14,11:2) |
14:55 | Artem Nesterenko – Pavel Chyzh | 2:3 (11:9,11:13,5:11,11:7,7:11) |
15:00 | Andrey Krysak – Volodymyr Tuchkevych | 2:3 (8:11,8:11,11:7,11:6,12:14) |
15:00 | Alexander Seluchenko – Mykyta Ruban | 2:3 (11:7,6:11,10:12,11:7,5:11) |
15:30 | Volodymyr Tuchkevych – Andrew Tsikhotsky | 3:2 (15:13,7:11,11:6,11:13,11:9) |
15:30 | Vasily Ludchak – Igor Syniavskyi M. | 3:0 (11:7,11:9,11:8) |
15:45 | Andrey Karpenko – Pavel Chyzh | 1:3 (6:11,11:8,6:11,4:11) |
16:00 | Nikolay Tovkach – Aleksandr Kostiuk | 3:2 (4:11,9:11,11:7,11:5,11:2) |
16:00 | Vyacheslav Sereda – Anton Myrza | 2:3 (9:11,6:11,11:6,11:5,9:11) |
16:00 | Alexander Seluchenko – Valerii Melnik | 3:0 (14:12,11:6,14:12) |
16:30 | Andrey Isaev – Roman Shtukovany | 3:2 (6:11,11:5,7:11,11:8,11:9) |
16:30 | Vladislav Ivanchatenko – Sergey Matvienko | 3:2 (16:18,11:8,8:11,11:6,11:9) |
16:45 | Vladimir Korobko – Vadim Smetenko | 3:1 (12:10,10:12,13:11,11:4) |
16:45 | Vladimir Ivasiv – Sergey Maximiv | 1:3 (11:7,6:11,12:14,8:11) |
17:00 | Aleksandr Leonenko – Vladimir Varchenko | 3:0 (11:9,14:12,11:8) |
17:00 | Sergey Gergelyuk – Egor Ryadinsky | 0:3 (6:11,4:11,7:11) |
17:00 | Andrey Baklykov – Vadym Nechyporuk | 3:2 (11:9,7:11,12:10,7:11,11:8) |
17:15 | Peter Celik – Igor Petrishin | 3:1 (3:11,11:8,11:5,12:10) |
17:15 | Eduard Rubtcov – Sergiy Skachenko | 3:0 (11:7,11:5,11:7) |
17:30 | Mikhail Sinyavsky – Denis Vakulenko | 1:3 (9:11,13:11,3:11,7:11) |
17:30 | Dmitrii Derevinskii – Vitaliy Khamurda | 3:2 (11:5,3:11,5:11,11:4,11:7) |
17:45 | Andrey Kotik – Oleh Napirko | 2:3 (12:14,11:5,12:10,4:11,9:11) |
17:45 | Adam Krasutskiy – Sergey Matvienko | 1:3 (11:5,9:11,10:12,8:11) |
17:45 | Yehor Miniailo – Roman Shtukovany | 1:3 (8:11,3:11,11:7,10:12) |
17:45 | Alexey Tkachuk – Sergey Maximiv | 0:3 (3:11,9:11,5:11) |
18:00 | Denis Vakulenko – Sergiy Skachenko | 3:2 (9:11,11:8,11:8,9:11,11:8) |
18:00 | Pavel Plyushch – Vadim Smetenko | 3:1 (8:11,11:9,11:9,11:5) |
18:00 | Mikhail Sinyavsky – Eduard Rubtcov | 3:0 (11:5,11:7,11:9) |
18:15 | Andrey Isaev – Aleksandr Leonenko | 2:3 (16:14,11:8,9:11,3:11,7:11) |
18:15 | Vladislav Ivanchatenko – Sergey Gergelyuk | 3:1 (11:6,12:10,10:12,11:8) |
18:30 | Vladimir Korobko – Dmitrii Derevinskii | 3:0 (11:8,11:9,11:5) |
18:30 | Vladimir Ivasiv – Peter Celik | 3:1 (11:13,17:15,11:6,11:5) |
18:30 | Denis Vakulenko – Eduard Rubtcov | 3:2 (9:11,11:9,7:11,11:6,11:6) |
18:30 | Dmitry Vakhta – Vadym Nechyporuk | 3:2 (12:10,7:11,11:8,11:13,11:6) |
18:45 | Adam Krasutskiy – Egor Ryadinsky | 1:3 (8:11,9:11,11:9,7:11) |
18:45 | Mikhail Sinyavsky – Sergiy Skachenko | 2:3 (12:14,11:8,12:10,9:11,10:12) |
19:00 | Yehor Miniailo – Vladimir Varchenko | 3:1 (11:6,11:9,10:12,11:6) |
19:00 | Pavel Plyushch – Vitaliy Khamurda | 3:2 (11:9,11:8,6:11,9:11,11:8) |
19:00 | Andrey Baklykov – Andrey Kotik | 0:3 (9:11,5:11,8:11) |
19:00 | Alexey Tkachuk – Igor Petrishin | 2:3 (8:11,8:11,11:9,11:7,9:11) |
19:30 | Peter Celik – Sergey Maximiv | 1:3 (9:11,6:11,11:7,9:11) |
19:30 | Dmitry Vakhta – Oleh Napirko | 3:1 (11:6,10:12,11:7,11:7) |
19:30 | Dmitrii Derevinskii – Vadim Smetenko | 1:3 (8:11,14:12,5:11,8:11) |
19:30 | Sergey Gergelyuk – Sergey Matvienko | 0:3 (2:11,8:11,9:11) |
19:30 | Aleksandr Leonenko – Roman Shtukovany | 0:3 (8:11,5:11,9:11) |
19:45 | Adam Krasutskiy – Sergey Gergelyuk | 1:3 (13:11,11:13,7:11,6:11) |
20:00 | Alexey Tkachuk – Peter Celik | 3:1 (11:4,6:11,11:9,11:8) |
20:00 | Andrey Kotik – Vadym Nechyporuk | 1:3 (11:8,9:11,5:11,7:11) |
20:00 | Yehor Miniailo – Aleksandr Leonenko | 1:3 (12:10,9:11,6:11,6:11) |
20:15 | Pavel Plyushch – Dmitrii Derevinskii | 3:1 (11:9,7:11,11:6,11:8) |
20:30 | Vladislav Ivanchatenko – Egor Ryadinsky | 3:0 (11:9,11:7,11:9) |
20:30 | Andrey Isaev – Vladimir Varchenko | 3:2 (11:8,11:4,7:11,6:11,11:8) |
20:45 | Vladimir Ivasiv – Igor Petrishin | 3:1 (4:11,11:8,11:9,11:8) |
20:45 | Dmitry Vakhta – Andrey Kotik | 2:3 (4:11,9:11,11:4,11:7,11:13) |
20:45 | Vladimir Korobko – Vitaliy Khamurda | 3:0 (11:8,11:5,12:10) |
21:00 | Oleksandr Brezickyi – Vladislav Volokhov | 2:3 (10:12,11:5,11:6,9:11,5:11) |
21:00 | Adam Krasutskiy – Vladislav Ivanchatenko | 1:3 (5:11,12:10,7:11,10:12) |
21:00 | Yehor Miniailo – Andrey Isaev | 2:3 (11:4,5:11,13:11,10:12,9:11) |
21:00 | Dmitry Prokopenko – Volodymyr Kaidakov | 3:0 (15:13,11:9,11:3) |
21:15 | Andrey Baklykov – Oleh Napirko | 2:3 (9:11,11:13,13:11,11:9,11:13) |
21:15 | Alexey Tkachuk – Vladimir Ivasiv | 1:3 (6:11,6:11,11:7,10:12) |
21:30 | Egor Ryadinsky – Sergey Matvienko | 2:3 (14:12,9:11,11:6,8:11,10:12) |
21:30 | Oleksandr Brezickyi – Dmitry Prokopenko | 1:3 (7:11,7:11,12:10,8:11) |
21:30 | Vitalii Mukhin – Vladislav Volokhov | 2:3 (11:13,11:5,6:11,11:9,8:11) |
21:30 | Pavel Plyushch – Vladimir Korobko | 3:1 (11:8,5:11,11:8,11:9) |
21:45 | Igor Petrishin – Sergey Maximiv | 0:3 (3:11,9:11,8:11) |
21:45 | Vladimir Varchenko – Roman Shtukovany | 1:3 (11:9,6:11,13:15,5:11) |
22:00 | Vitalii Mukhin – Volodymyr Kaidakov | 2:3 (12:10,5:11,12:10,11:13,6:11) |
22:00 | Dmitry Vakhta – Andrey Baklykov | 3:2 (7:11,14:12,8:11,11:3,11:6) |
22:00 | Dmitry Prokopenko – Vladislav Volokhov | 3:0 (11:7,11:3,12:10) |
22:00 | Vitaliy Khamurda – Vadim Smetenko | 2:3 (11:5,7:11,11:6,10:12,7:11) |
22:15 | Aleksandr Leonenko – Yehor Miniailo | 0:3 (11:13,5:11,4:11) |
22:30 | Egor Ryadinsky – Sergey Gergelyuk | 3:2 (12:10,11:4,7:11,1:11,11:8) |
22:30 | Vadim Smetenko – Dmitrii Derevinskii | 3:0 (13:11,11:8,11:4) |
22:30 | Oleh Napirko – Vadym Nechyporuk | 3:1 (12:10,11:7,10:12,12:10) |
22:45 | Roman Shtukovany – Andrey Isaev | 3:2 (11:6,6:11,11:9,14:16,11:3) |
22:45 | Vitalii Mukhin – Dmitry Prokopenko | 3:2 (6:11,11:4,10:12,11:5,11:7) |
22:45 | Oleksandr Brezickyi – Volodymyr Kaidakov | 0:3 (4:11,3:11,5:11) |
23:15 | Sergey Maximiv – Vladimir Ivasiv | 3:1 (11:8,7:11,11:5,11:4) |
23:15 | Andrey Kotik – Andrey Baklykov | 1:3 (9:11,9:11,11:9,6:11) |
23:15 | Volodymyr Kaidakov – Vladislav Volokhov | 3:2 (11:8,11:13,10:12,11:3,11:6) |
23:15 | Vitalii Mukhin – Oleksandr Brezickyi | 3:2 (2:11,2:11,14:12,14:12,11:5) |
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Robert Jamrich – Jan Mechel Jr. | 1:3 (8:11,9:11,11:9,8:11) |
00:45 | Robert Jamrich – Josef Silhan | 3:1 (11:8,3:11,11:4,11:9) |
01:15 | Daniel Brumlich – Jan Mechel Jr. | 3:1 (8:11,11:9,11:6,11:7) |
09:45 | Milan Smrcek – Jiri Svec | 3:2 (11:9,9:11,9:11,11:7,11:7) |
10:30 | Zdenek Kasinski – Ondrej Kucirek | 3:2 (11:7,6:11,11:6,6:11,13:11) |
10:45 | Jiri Svec – Zdenek Kasinski | 3:2 (12:10,9:11,10:12,11:4,11:8) |
11:15 | Ondrej Kucirek – Milan Smrcek | 1:3 (8:11,13:11,2:11,4:11) |
11:45 | Milan Smrcek – Zdenek Kasinski | 3:2 (11:5,11:8,7:11,7:11,11:3) |
12:15 | Jiri Svec – Ondrej Kucirek | 2:3 (11:8,11:2,6:11,8:11,6:11) |
13:45 | Miroslav Cinibulk – Vojtech Waldhauser | 3:0 (11:4,12:10,11:8) |
14:15 | Miroslav Svedik – Milan Urban | 1:3 (11:8,9:11,2:11,11:13) |
14:45 | Vojtech Waldhauser – Miroslav Svedik | 0:3 (5:11,8:11,4:11) |
15:15 | Milan Urban – Miroslav Cinibulk | 3:2 (3:11,9:11,11:9,11:9,11:6) |
15:45 | Miroslav Cinibulk – Miroslav Svedik | 0:3 (7:11,9:11,7:11) |
16:15 | Vojtech Waldhauser – Milan Urban | 2:3 (9:11,13:11,9:11,13:11,10:12) |
17:30 | Milan Urban – Miroslav Svedik | 2:3 (11:7,3:11,11:5,6:11,10:12) |
18:30 | Martin Protiva – Daniel Brumlich | 3:0 (12:10,11:7,11:5) |
19:15 | Daniel Brumlich – Marek Zaskodny | 3:1 (11:6,13:11,5:11,11:7) |
19:45 | Marek Zaskodny – Martin Protiva | 0:3 (8:11,3:11,4:11) |
21:45 | Josef Silhan – Josef Obeslo Jr. | 2:3 (11:8,9:11,11:8,7:11,10:12) |
22:30 | Jan Svoboda – Jan Mechel Jr. | 2:3 (11:2,7:11,8:11,12:10,7:11) |
22:45 | Josef Obeslo Jr. – Jan Svoboda | 3:0 (11:7,11:5,11:5) |
23:15 | Jan Mechel Jr. – Josef Silhan | 1:3 (9:11,7:11,11:9,10:12) |
23:45 | Josef Silhan – Jan Svoboda | 3:2 (3:11,14:12,8:11,11:9,11:2) |
TSC Pro.
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:19 | Alexander Sokov – Anna Boiko | 2:3 (11:7,12:10,10:12,6:11,12:14) |
00:52 | Vladislav Baranov – Alexander Sokov | 3:2 (11:8,12:10,6:11,7:11,11:5) |
01:19 | Anna Boiko – Denis Rumyantsev | 1:3 (13:11,5:11,6:11,9:11) |
01:44 | Vladislav Baranov – Anna Boiko | 3:1 (10:12,11:7,12:10,11:5) |
02:17 | Alexander Sokov – Denis Rumyantsev | 3:1 (13:15,11:5,12:10,11:8) |
02:44 | Anna Boiko – Alexander Sokov | 3:0 (13:11,11:7,11:8) |
03:13 | Denis Rumyantsev – Vladislav Baranov | 0:3 (2:11,6:11,5:11) |
03:33 | Igor Razumov – Aleksandr Panchenko | 3:1 (11:13,11:5,11:6,11:9) |
04:34 | Kirill Zagylyaev – Victor Yaichkov | 2:3 (11:13,11:7,8:11,11:4,13:15) |
05:01 | Igor Razumov – Kirill Zagylyaev | 3:0 (11:8,15:13,11:9) |
05:22 | Victor Yaichkov – Aleksandr Panchenko | 3:0 (11:8,11:7,12:10) |
05:54 | Igor Razumov – Victor Yaichkov | 3:0 (12:10,14:12,11:2) |
06:13 | Kirill Zagylyaev – Aleksandr Panchenko | 3:1 (6:11,11:5,11:6,11:5) |
06:46 | Aleksandr Panchenko – Kirill Zagylyaev | 2:3 (11:9,11:7,5:11,7:11,8:11) |
07:19 | Victor Yaichkov – Igor Razumov | 3:0 (12:10,14:12,11:6) |
15:28 | Victor Yaichkov – Sergey Klyukin | 0:3 (9:11,10:12,9:11) |
16:18 | Andrey Dubrovsky – Andrey Alexeev | 3:0 (11:8,11:3,11:7) |
16:35 | Victor Yaichkov – Andrey Alexeev | 3:0 (11:6,19:17,11:6) |
16:59 | Andrey Dubrovsky – Sergey Klyukin | 3:2 (11:9,11:7,6:11,5:11,11:7) |
17:26 | Victor Yaichkov – Andrey Dubrovsky | 3:1 (7:11,11:6,11:9,11:7) |
17:46 | Andrey Alexeev – Sergey Klyukin | 2:3 (8:11,11:9,11:6,9:11,6:11) |
18:14 | Andrey Alexeev – Victor Yaichkov | 0:3 (9:11,6:11,4:11) |
18:36 | Sergey Klyukin – Andrey Dubrovsky | 0:3 (4:11,6:11,10:12) |
19:18 | Dmitry Kalinnikov – Andrey Sukhov | 3:1 (12:10,4:11,11:7,14:12) |
20:34 | Vladimir Zakharov – Yekaterina Golubeva | 1:3 (12:14,11:5,9:11,10:12) |
20:54 | Dmitry Kalinnikov – Vladimir Zakharov | 3:0 (12:10,11:9,11:7) |
21:13 | Yekaterina Golubeva – Andrey Sukhov | 3:2 (10:12,11:6,7:11,11:3,12:10) |
21:44 | Dmitry Kalinnikov – Yekaterina Golubeva | 3:1 (11:7,12:10,7:11,11:8) |
22:06 | Vladimir Zakharov – Andrey Sukhov | 3:1 (11:9,13:15,11:8,11:9) |
22:33 | Andrey Sukhov – Vladimir Zakharov | 3:1 (7:11,11:4,11:8,12:10) |
23:03 | Yekaterina Golubeva – Dmitry Kalinnikov | 3:1 (13:11,10:12,11:3,11:9) |
PRO League. Russia
Setka Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:20 | Andrey Melchenko – Nazar Kasianyk | 3:0 (11:5,11:9,13:11) |
00:25 | Yuri Kolesnik – Sergey Dyachenko | 2:3 (11:9,6:11,11:4,9:11,9:11) |
00:45 | Yury Kolos – Ivan Udovenko | 3:2 (5:11,12:14,11:8,11:7,13:11) |
01:15 | Pavel Volkov – Roman Kuvayev | 3:1 (7:11,11:6,11:6,11:4) |
01:30 | Nazar Kasianyk – Oleksandr Borysiuk | 0:3 (9:11,4:11,9:11) |
01:45 | Artem Lisechko – Mykola Polysynskyi | 0:3 (5:11,12:14,8:11) |
02:05 | Andrey Melchenko – Yury Kolos | 2:3 (3:11,9:11,11:4,11:9,7:11) |
02:15 | Anatoly Romanyuk – Ruslan Onyschenko | 0:3 (8:11,9:11,10:12) |
02:45 | Pavel Volkov – Mykola Polysynskyi | 0:3 (7:11,2:11,6:11) |
03:15 | Ruslan Onyschenko – Roman Kuvayev | 1:3 (14:12,10:12,14:16,7:11) |
03:45 | Artem Lisechko – Anatoly Romanyuk | 1:3 (5:11,11:8,10:12,1:11) |
04:15 | Pavel Volkov – Ruslan Onyschenko | 2:3 (11:5,11:13,14:12,8:11,7:11) |
04:45 | Anatoly Romanyuk – Mykola Polysynskyi | 2:3 (11:5,8:11,11:9,4:11,7:11) |
05:15 | Artem Lisechko – Roman Kuvayev | 0:3 (11:13,10:12,18:20) |
05:45 | Pavel Volkov – Anatoly Romanyuk | 0:3 (8:11,7:11,2:11) |
06:15 | Artem Lisechko – Ruslan Onyschenko | 3:2 (11:3,8:11,11:9,9:11,11:8) |
06:45 | Mykola Polysynskyi – Roman Kuvayev | 0:3 (11:13,8:11,8:11) |
07:15 | Pavel Volkov – Artem Lisechko | 3:1 (11:4,13:11,5:11,11:9) |
07:45 | Anatoly Romanyuk – Roman Kuvayev | 3:2 (12:14,11:4,11:7,4:11,11:2) |
08:15 | Ruslan Onyschenko – Mykola Polysynskyi | 3:1 (11:5,9:11,11:6,11:7) |
08:45 | Andriy Lukackyi – Roman Malinka | 3:1 (7:11,11:8,11:5,11:7) |
08:45 | Mykhaylo Zholubak – Ivan Omelchuk | 3:1 (11:6,9:11,11:9,11:7) |
09:00 | Roman Gnoyevoy – Roman Makarenko | 1:3 (2:11,11:6,11:13,4:11) |
09:10 | Sergey Yacenko – Oleg Urenev | 3:0 (11:3,11:4,11:5) |
09:15 | Pavel Moulis – Roman Zholubak | 3:0 (11:6,11:6,11:5) |
09:20 | Mykhaylo Mosuk – Vladyslav Ratushniak | 0:3 (1:11,6:11,4:11) |
09:30 | Yuri Kolesnik – Andriy Dombrovskiy | 3:2 (11:8,11:5,9:11,13:15,11:5) |
09:40 | Vitalii Mukhin – Marat Yakubov | 3:2 (11:6,13:11,3:11,8:11,11:7) |
09:45 | Kirill Yurchenko – Oleg Filenko | 0:3 (4:11,11:13,1:11) |
09:45 | Vitaliy Sydorenko – Konstantin Kovalchuk | 3:0 (11:9,11:4,11:4) |
09:45 | Vladimir Chernobab – Roman Malinka | 1:3 (5:11,11:9,2:11,5:11) |
09:45 | Sergey Solomko – Viktor Chyzh | 1:3 (9:11,11:9,8:11,9:11) |
10:00 | Serhii Chelpanov – Yaroslav Makovka | 1:3 (13:11,8:11,6:11,10:12) |
10:10 | Stefan Jakimenko – Oleg Urenev | 3:2 (3:11,11:7,10:12,11:7,11:8) |
10:15 | Gennady Portnov – Ruslan Tolstykh | 3:0 (13:11,11:4,11:8) |
10:15 | Andriy Lukackyi – Pavel Moulis | 3:2 (8:11,14:12,11:9,7:11,11:9) |
10:15 | Viktor Volkovsky – Konstantin Klimenko | 3:0 (11:8,14:12,11:7) |
10:20 | Mykhaylo Zholubak – Vladyslav Ratushniak | 0:3 (7:11,7:11,5:11) |
10:30 | Roman Gnoyevoy – Andriy Dombrovskiy | 3:1 (14:12,7:11,11:9,11:9) |
10:45 | Sergey Yacenko – Vitalii Mukhin | 1:3 (11:13,13:15,11:6,7:11) |
10:45 | Oleg Filenko – Ivan Omelchuk | 3:2 (4:11,11:8,9:11,11:9,11:7) |
10:55 | Oleg Krasno – Andrii Homylko | 1:3 (6:11,12:10,6:11,5:11) |
11:00 | Vladimir Chernobab – Roman Zholubak | 1:3 (3:11,8:11,14:12,6:11) |
11:00 | Stefan Jakimenko – Marat Yakubov | 2:3 (7:11,13:11,9:11,11:9,7:11) |
11:00 | Yaroslav Makovka – Roman Makarenko | 2:3 (7:11,11:2,11:8,7:11,9:11) |
11:15 | Sergey Solomko – Viktor Volkovsky | 0:3 (4:11,6:11,5:11) |
11:15 | Vitaliy Sydorenko – Ruslan Tolstykh | 2:3 (9:11,9:11,11:4,11:7,9:11) |
11:15 | Pavel Moulis – Roman Malinka | 3:0 (11:6,11:4,11:7) |
11:30 | Jan Krames – Vaclav Ezr | 3:1 (11:7,5:11,11:9,12:10) |
11:30 | Yuri Kolesnik – Serhii Chelpanov | 3:2 (11:5,11:8,9:11,6:11,11:6) |
11:30 | Mykhaylo Mosuk – Kirill Yurchenko | 1:3 (12:14,4:11,13:11,6:11) |
11:40 | Vitalii Mukhin – Oleg Urenev | 1:3 (11:8,7:11,6:11,6:11) |
11:45 | Andrii Homylko – Konstantin Kovalchuk | 2:3 (13:11,3:11,11:7,3:11,12:14) |
11:45 | Andriy Lukackyi – Roman Zholubak | 0:3 (1:11,5:11,8:11) |
11:50 | Mykhaylo Zholubak – Oleg Filenko | 1:3 (4:11,7:11,11:9,7:11) |
12:00 | Roman Gnoyevoy – Yaroslav Makovka | 0:3 (5:11,8:11,3:11) |
12:00 | Sergey Yacenko – Marat Yakubov | 2:3 (11:8,2:11,11:4,9:11,10:12) |
12:15 | Gennady Portnov – Oleg Krasno | 3:2 (9:11,11:5,11:7,13:15,11:3) |
12:15 | Vladimir Chernobab – Pavel Moulis | 2:3 (5:11,6:11,16:14,11:5,6:11) |
12:20 | Kirill Yurchenko – Vladyslav Ratushniak | 1:3 (4:11,11:3,6:11,12:14) |
12:20 | Viktor Volkovsky – Viktor Chyzh | 2:3 (6:11,7:11,11:7,11:4,9:11) |
12:30 | Serhii Chelpanov – Andriy Dombrovskiy | 3:2 (7:11,14:12,12:10,7:11,11:9) |
12:30 | Stefan Jakimenko – Vitalii Mukhin | 0:3 (11:13,7:11,8:11) |
12:45 | Mykhaylo Mosuk – Ivan Omelchuk | 0:3 (2:11,5:11,5:11) |
12:45 | Vitaliy Sydorenko – Andrii Homylko | 2:3 (11:8,5:11,6:11,11:7,18:20) |
12:45 | Sergey Solomko – Konstantin Klimenko | 3:2 (9:11,11:9,11:7,6:11,11:9) |
13:00 | Roman Zholubak – Roman Malinka | 3:0 (11:8,11:1,11:2) |
13:00 | Yuri Kolesnik – Roman Makarenko | 3:0 (11:2,11:8,11:8) |
13:10 | Marat Yakubov – Oleg Urenev | 3:1 (11:4,11:7,6:11,11:6) |
13:15 | Vaclav Ezr – Jan Krames | 1:3 (8:11,11:8,7:11,8:11) |
13:15 | Mykhaylo Zholubak – Kirill Yurchenko | 3:1 (11:8,11:5,14:16,11:8) |
13:15 | Vladimir Chernobab – Andriy Lukackyi | 3:2 (7:11,11:6,8:11,11:5,11:5) |
13:30 | Roman Gnoyevoy – Serhii Chelpanov | 0:3 (8:11,8:11,4:11) |
13:30 | Oleg Krasno – Ruslan Tolstykh | 3:2 (11:6,8:11,11:6,3:11,11:9) |
13:40 | Stefan Jakimenko – Sergey Yacenko | 3:1 (6:11,11:9,11:5,11:5) |
13:45 | Mykhaylo Mosuk – Oleg Filenko | 2:3 (11:8,6:11,11:9,7:11,3:11) |
13:45 | Konstantin Klimenko – Viktor Chyzh | 3:0 (11:9,11:6,11:9) |
13:45 | Gennady Portnov – Konstantin Kovalchuk | 3:2 (11:2,11:3,6:11,9:11,11:7) |
14:00 | Yuri Kolesnik – Yaroslav Makovka | 1:3 (10:12,11:2,6:11,6:11) |
14:15 | Marat Yakubov – Vitalii Mukhin | 2:3 (11:4,6:11,11:7,2:11,8:11) |
14:15 | Roman Zholubak – Pavel Moulis | 3:1 (11:9,9:11,11:2,11:4) |
14:15 | Konstantin Klimenko – Sergey Solomko | 3:0 (11:9,11:9,11:7) |
14:15 | Vitaliy Sydorenko – Oleg Krasno | 3:0 (14:12,11:9,11:7) |
14:20 | Vladyslav Ratushniak – Ivan Omelchuk | 3:1 (11:9,2:11,11:4,11:3) |
14:30 | Andriy Dombrovskiy – Roman Makarenko | 3:1 (12:10,10:12,11:9,11:2) |
14:40 | Sergey Yacenko – Stefan Jakimenko | 2:3 (9:11,12:10,5:11,11:6,8:11) |
14:45 | Viktor Chyzh – Viktor Volkovsky | 3:1 (11:7,10:12,11:9,11:7) |
14:45 | Gennady Portnov – Andrii Homylko | 3:0 (13:11,11:7,11:9) |
14:45 | Roman Malinka – Andriy Lukackyi | 0:3 (5:11,7:11,6:11) |
14:50 | Mykhaylo Zholubak – Mykhaylo Mosuk | 3:1 (8:11,11:6,11:4,11:4) |
15:00 | Roman Gnoyevoy – Yuri Kolesnik | 3:1 (6:11,11:7,11:8,11:9) |
15:15 | Ruslan Tolstykh – Konstantin Kovalchuk | 3:1 (11:6,9:11,11:7,11:7) |
15:15 | Kirill Yurchenko – Ivan Omelchuk | 3:2 (11:9,7:11,11:9,7:11,11:8) |
15:30 | Serhii Chelpanov – Roman Makarenko | 2:3 (7:11,11:7,11:13,12:10,9:11) |
15:45 | Vitaliy Sydorenko – Gennady Portnov | 3:0 (11:3,11:9,11:7) |
15:50 | Oleg Filenko – Vladyslav Ratushniak | 2:3 (11:5,8:11,6:11,11:6,8:11) |
16:00 | Yaroslav Makovka – Andriy Dombrovskiy | 2:3 (6:11,11:7,9:11,11:3,9:11) |
16:15 | Oleg Krasno – Konstantin Kovalchuk | 3:1 (9:11,11:4,11:4,11:8) |
16:30 | Lukasz Provaznik – Igor Kvak | 3:0 (11:8,11:3,12:10) |
16:40 | Yury Kolos – Nazar Kasianyk | 0:3 (10:12,9:11,4:11) |
16:45 | Igor Gudushin – Valerii Davydov | 3:0 (13:11,11:3,11:6) |
16:45 | Sergey Kuninec – Aleksandr Syksa | 3:1 (11:9,11:6,8:11,11:5) |
16:45 | Andrii Homylko – Ruslan Tolstykh | 1:3 (8:11,4:11,11:8,8:11) |
17:00 | Mykola Polysynskyi – Anatoly Romanyuk | 3:0 (13:11,11:9,11:8) |
17:10 | Oleh Martynenko – Vladislav Mahotin | 2:3 (12:10,11:8,9:11,8:11,4:11) |
17:15 | Pavel Volkov – Yevgeniy Sokoltsov | 2:3 (11:6,7:11,11:7,6:11,8:11) |
17:15 | Vitalii Kyilo – Borys Kostuk | 3:1 (10:12,15:13,11:2,11:7) |
17:15 | Oleh Hudyma – Maksim Baday | 2:3 (9:11,12:10,8:11,11:6,10:12) |
17:15 | Oleksandr Durduka – Oleg Ilyin | 3:2 (11:6,11:7,5:11,6:11,11:8) |
17:30 | Bohdan Plakhtiy – Nazar Kasianyk | 1:3 (9:11,9:11,11:8,9:11) |
17:45 | Pavel Fencl – Grigorii Kulishov | 3:1 (6:11,11:7,11:7,11:8) |
17:45 | Sergei Trushkovskyi – Valerii Davydov | 2:3 (11:6,10:12,12:10,7:11,9:11) |
18:00 | Lukasz Provaznik – Aleksandr Syksa | 2:3 (7:11,11:4,11:9,9:11,4:11) |
18:00 | Yury Kolos – Oleh Martynenko | 3:2 (7:11,10:12,11:7,11:7,11:3) |
18:15 | Maksim Marchuk – Pavel Hahamidi | 3:2 (3:11,8:11,11:7,12:10,11:3) |
18:15 | Yevgeniy Sokoltsov – Mykola Polysynskyi | 2:3 (11:9,6:11,11:3,4:11,5:11) |
18:15 | Igor Gudushin – Oleksandr Durduka | 3:0 (11:3,11:8,11:1) |
18:30 | Bohdan Plakhtiy – Vladislav Mahotin | 1:3 (12:14,8:11,11:9,8:11) |
18:30 | Maksim Baday – Igor Kvak | 2:3 (11:8,11:8,10:12,8:11,5:11) |
18:45 | Sergei Trushkovskyi – Oleg Ilyin | 3:0 (11:8,11:8,13:11) |
18:45 | Mykola Polysynskyi – Pavel Volkov | 3:0 (11:7,11:8,11:9) |
18:45 | Vitalii Kyilo – Grigorii Kulishov | 2:3 (10:12,5:11,11:9,11:8,6:11) |
19:10 | Oleh Martynenko – Nazar Kasianyk | 3:2 (11:7,10:12,8:11,11:7,13:11) |
19:15 | Oleksandr Durduka – Valerii Davydov | 1:3 (5:11,11:9,8:11,9:11) |
19:15 | Artem Lisechko – Yevgeniy Sokoltsov | 0:3 (6:11,6:11,9:11) |
19:15 | Pavel Hahamidi – Borys Kostuk | 3:0 (11:3,11:5,11:6) |
19:15 | Sergey Kuninec – Oleh Hudyma | 3:1 (9:11,11:7,12:10,13:11) |
19:30 | Igor Gudushin – Oleg Ilyin | 3:2 (19:17,11:6,8:11,11:13,11:9) |
19:40 | Yury Kolos – Vladislav Mahotin | 1:3 (11:9,9:11,3:11,9:11) |
19:45 | Pavel Fencl – Maksim Marchuk | 1:3 (8:11,7:11,11:8,8:11) |
19:45 | Lukasz Provaznik – Maksim Baday | 0:3 (7:11,8:11,11:13) |
20:00 | Sergei Trushkovskyi – Oleksandr Durduka | 3:2 (9:11,3:11,11:9,12:10,11:4) |
20:10 | Bohdan Plakhtiy – Oleh Martynenko | 2:3 (2:11,11:4,11:7,5:11,8:11) |
20:15 | Vitalii Kyilo – Pavel Hahamidi | 2:3 (3:11,8:11,11:8,11:7,9:11) |
20:15 | Oleh Hudyma – Aleksandr Syksa | 3:2 (17:15,11:8,8:11,8:11,11:9) |
20:15 | Alexandr Tuzhilin – Ivan Udovenko | 1:3 (5:11,7:11,15:13,6:11) |
20:30 | Oleg Ilyin – Valerii Davydov | 3:0 (11:1,11:9,16:14) |
20:30 | Vladislav Mahotin – Nazar Kasianyk | 2:3 (19:17,11:7,8:11,9:11,7:11) |
20:30 | Mykola Polysynskyi – Mykola Polysynskyi | 2:3 (8:11,11:9,8:11,11:3,3:11) |
20:45 | Sergey Kuninec – Igor Kvak | 1:3 (11:4,7:11,9:11,11:13) |
20:45 | Maksim Marchuk – Grigorii Kulishov | 3:2 (11:9,11:8,5:11,11:13,11:8) |
20:50 | Aleksandr Ivchuk – Sergey Mischenko | 3:0 (14:12,11:7,11:8) |
21:00 | Artem Lisechko – Pavel Volkov | 0:3 (8:11,11:13,4:11) |
21:00 | Bohdan Plakhtiy – Yury Kolos | 1:3 (11:9,8:11,4:11,2:11) |
21:00 | Sergei Trushkovskyi – Igor Gudushin | 1:3 (8:11,13:11,7:11,6:11) |
21:15 | Lukasz Provaznik – Oleh Hudyma | 3:2 (7:11,7:11,11:7,11:9,11:9) |
21:15 | Pavel Fencl – Borys Kostuk | 0:3 (7:11,9:11,14:16) |
21:15 | Ruslan Khripun – Ivan Udovenko | 3:2 (11:9,4:11,11:1,10:12,11:9) |
21:30 | Sergey Kuninec – Maksim Baday | 3:1 (11:8,12:14,11:5,11:4) |
21:30 | Mykola Polysynskyi – Yevgeniy Sokoltsov | 0:3 (6:11,10:12,9:11) |
21:45 | Vitalii Kyilo – Maksim Marchuk | 1:3 (7:11,9:11,11:9,4:11) |
21:45 | Alexandr Tuzhilin – Aleksandr Ivchuk | 1:3 (6:11,12:10,4:11,4:11) |
21:45 | Nazar Kasianyk – Vladislav Mahotin | 2:3 (11:7,7:11,11:7,3:11,6:11) |
21:45 | Oleksandr Durduka – Sergei Trushkovskyi | 2:3 (11:8,7:11,11:7,7:11,8:11) |
22:00 | Aleksandr Syksa – Igor Kvak | 3:1 (11:9,9:11,14:12,11:7) |
22:15 | Pavel Fencl – Pavel Hahamidi | 3:1 (7:11,11:7,11:9,13:11) |
22:15 | Valerii Davydov – Igor Gudushin | 3:1 (12:10,14:12,9:11,11:5) |
22:15 | Oleh Martynenko – Yury Kolos | 2:3 (4:11,10:12,11:7,11:8,7:11) |
22:20 | Ruslan Khripun – Sergey Mischenko | 0:3 (7:11,9:11,2:11) |
22:35 | Artem Lisechko – Mykola Polysynskyi | 3:0 (11:8,11:8,11:5) |
22:45 | Lukasz Provaznik – Sergey Kuninec | 1:3 (10:12,11:6,7:11,4:11) |
22:45 | Aleksandr Ivchuk – Ivan Udovenko | 3:2 (11:8,7:11,4:11,11:2,11:6) |
22:45 | Grigorii Kulishov – Borys Kostuk | 3:2 (11:6,7:11,11:5,9:11,11:9) |
23:00 | Oleh Hudyma – Igor Kvak | 1:3 (5:11,9:11,11:9,8:11) |
23:15 | Vitalii Kyilo – Pavel Fencl | 0:3 (9:11,10:12,2:11) |
23:20 | Alexandr Tuzhilin – Sergey Mischenko | 3:2 (8:11,9:11,13:11,11:9,12:10) |
23:20 | Maksim Baday – Aleksandr Syksa | 3:0 (11:8,11:7,11:9) |
23:30 | Yevgeniy Sokoltsov – Anatoly Romanyuk | 3:1 (7:11,11:6,12:10,11:8) |
23:45 | Maksim Marchuk – Borys Kostuk | 2:3 (9:11,11:4,4:11,12:10,5:11) |
23:45 | Ruslan Khripun – Aleksandr Ivchuk | 3:1 (6:11,11:3,11:9,11:9) |
Pro Spin Series. League A
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:30 | Alexei Kaulik – Roman Korolev | 4:1 (11:6,8:11,11:5,11:5,11:8) |
01:00 | Nikita Gubanov – Ilya Borodin | 4:2 (11:7,8:11,13:11,11:9,9:11,11:4) |
01:40 | Ilya Borodin – Nikita Gubanov | 4:1 (11:8,8:11,11:4,11:9,11:6) |
02:10 | Roman Korolev – Alexei Kaulik | 3:4 (1:11,9:11,3:11,11:9,11:9,11:8,9:11) |
03:00 | Roman Korolev – Ilya Borodin | 1:4 (7:11,7:11,8:11,12:10,11:13) |
03:30 | Alexei Kaulik – Nikita Gubanov | 4:1 (11:4,14:12,13:11,10:12,11:3) |
04:05 | Ilya Borodin – Alexei Kaulik | 1:4 (5:11,11:7,5:11,9:11,6:11) |
04:40 | Nikita Gubanov – Roman Korolev | 4:2 (11:7,9:11,11:8,13:11,7:11,11:7) |
05:15 | Roman Korolev – Alexei Kaulik | 0:4 (6:11,7:11,9:11,3:11) |
05:40 | Ilya Borodin – Nikita Gubanov | 1:4 (11:9,9:11,5:11,8:11,7:11) |
06:15 | Ilya Borodin – Roman Korolev | 2:4 (9:11,11:4,5:11,9:11,12:10,6:11) |
06:40 | Nikita Gubanov – Alexei Kaulik | 1:4 (7:11,4:11,6:11,11:5,10:12) |
08:00 | Arthur Mukomelov – Daniil Poltev | 4:2 (11:8,11:5,11:6,8:11,11:13,11:4) |
08:35 | Vladimir Kucherenko – Vladimir Tkachenko | 4:3 (11:4,11:5,6:11,14:12,6:11,6:11,11:6) |
09:15 | Vladimir Tkachenko – Arthur Mukomelov | 3:4 (7:11,7:11,18:20,11:7,11:7,11:4,5:11) |
09:55 | Daniil Poltev – Vladimir Kucherenko | 2:4 (11:6,7:11,8:11,5:11,11:7,9:11) |
10:20 | Vladimir Kucherenko – Arthur Mukomelov | 2:4 (9:11,11:8,6:11,12:10,11:13,6:11) |
11:00 | Vladimir Tkachenko – Daniil Poltev | 4:1 (11:8,11:6,8:11,11:9,11:9) |
11:30 | Daniil Poltev – Vladimir Tkachenko | 4:1 (12:10,5:11,11:5,13:11,11:7) |
12:00 | Arthur Mukomelov – Vladimir Kucherenko | 1:4 (9:11,5:11,7:11,11:6,10:12) |
22:05 | Artem Kachalov – Alexey Shilo | 1:4 (5:11,8:11,11:9,8:11,6:11) |
22:30 | Vladimir Kucherenko – Dmitriy Masliy | 4:2 (11:8,13:11,8:11,12:10,11:13,11:5) |
23:15 | Alexey Shilo – Vladimir Kucherenko | 4:3 (11:9,9:11,11:7,12:14,11:9,7:11,11:1) |
23:55 | Dmitriy Masliy – Artem Kachalov | 4:2 (11:5,11:7,9:11,9:11,11:8,11:7) |
Pro Spin Series. League B
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:30 | Alexander Zaytsev – Vasily Nazarenko | 4:0 (14:12,11:8,11:4,11:6) |
00:55 | Vasily Nazarenko – Daniel Gruzdov | 1:4 (8:11,11:5,6:11,4:11,10:12) |
01:20 | Alexander Mikhaylyuchenko – Alexander Zaytsev | 1:4 (6:11,7:11,12:10,5:11,5:11) |
01:50 | Daniel Gruzdov – Vasily Nazarenko | 4:0 (12:10,11:7,11:8,11:6) |
02:15 | Alexander Zaytsev – Alexander Mikhaylyuchenko | 4:2 (9:11,11:8,12:14,11:6,11:8,11:8) |
03:00 | Nikolay Koval – Daniel Gruzdov | 1:4 (7:11,12:10,9:11,9:11,8:11) |
03:35 | Alexander Mikhaylyuchenko – Vasily Nazarenko | 4:3 (11:8,9:11,12:14,11:5,14:12,9:11,11:4) |
04:25 | Daniel Gruzdov – Alexander Mikhaylyuchenko | 0:4 (11:13,6:11,8:11,7:11) |
04:50 | Vasily Nazarenko – Nikolay Koval | 2:4 (11:7,8:11,11:9,8:11,7:11,7:11) |
05:20 | Nikolay Koval – Alexander Mikhaylyuchenko | 4:1 (13:11,8:11,11:7,11:5,11:8) |
05:45 | Daniel Gruzdov – Vasily Nazarenko | 2:4 (7:11,9:11,11:9,8:11,12:10,11:13) |
06:20 | Vasily Nazarenko – Daniel Gruzdov | 1:4 (8:11,6:11,7:11,11:7,9:11) |
06:45 | Alexander Mikhaylyuchenko – Nikolay Koval | 1:4 (6:11,8:11,4:11,11:8,9:11) |
08:00 | Vasily Ratushniak – Grigory Sludenko | 4:1 (9:11,11:3,11:8,12:10,11:6) |
08:25 | Pavel Mitin – Nikita Pikulskiy | 4:1 (9:11,12:10,11:7,11:6,11:9) |
09:05 | Grigory Sludenko – Pavel Mitin | 3:4 (6:11,11:9,11:8,5:11,9:11,11:6,8:11) |
10:00 | Nikita Pikulskiy – Vasily Ratushniak | 4:1 (11:7,11:8,11:5,8:11,11:5) |
10:35 | Grigory Sludenko – Nikita Pikulskiy | 4:1 (9:11,11:7,11:6,14:12,11:9) |
11:10 | Vasily Ratushniak – Pavel Mitin | 0:4 (3:11,9:11,3:11,9:11) |
11:30 | Vasily Ratushniak – Nikita Pikulskiy | 1:4 (8:11,11:8,9:11,7:11,10:12) |
12:00 | Pavel Mitin – Grigory Sludenko | 4:1 (9:11,11:5,11:8,11:8,11:4) |
22:05 | Igor Fokin – Timur Shirokih | 2:4 (10:12,13:11,15:17,5:11,12:10,9:11) |
22:45 | Pavel Mitin – Darion Gruzdov | 4:1 (13:15,11:5,11:8,11:9,11:7) |
23:15 | Timur Shirokih – Pavel Mitin | 0:4 (7:11,7:11,13:15,5:11) |
23:45 | Darion Gruzdov – Igor Fokin | 2:4 (7:11,6:11,7:11,11:9,11:3,6:11) |
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
01:00 | Aleksandr Lebedenko – Ildar Khairullin | 4:3 (2:11,8:11,11:7,5:11,11:6,11:7,11:5) |
01:27 | Nikita Moskovkin – Alexey Demidov | 4:2 (11:4,11:9,9:11,9:11,11:7,11:3) |
02:01 | Ildar Khairullin – Nikita Moskovkin | 3:4 (11:9,11:9,5:11,5:11,10:12,14:12,8:11) |
02:39 | Alexey Demidov – Aleksandr Lebedenko | 4:3 (11:3,9:11,11:4,7:11,8:11,11:8,12:10) |
03:03 | Dmitriy Obryadov – Andrey Nikolaev | 3:4 (8:11,16:18,11:7,6:11,11:7,11:7,6:11) |
03:15 | Aleksandr Lebedenko – Nikita Moskovkin | 4:3 (11:5,12:10,10:12,11:6,8:11,6:11,11:8) |
03:39 | Igor Egorov V. – Dmitriy Obryadov | 3:4 (11:13,11:9,11:9,8:11,11:7,9:11,4:11) |
03:57 | Ildar Khairullin – Alexey Demidov | 4:2 (11:3,9:11,13:11,11:7,15:17,11:5) |
04:14 | Andrey Nikolaev – Igor Egorov V. | 3:4 (8:11,1:11,11:3,6:11,11:7,11:9,4:11) |
04:37 | Alexey Demidov – Nikita Moskovkin | 1:4 (10:12,4:11,5:11,11:7,9:11) |
04:37 | Andrey Nikolaev – Dmitriy Obryadov | 4:3 (6:11,11:4,11:13,8:11,11:4,11:8,11:8) |
05:03 | Ildar Khairullin – Aleksandr Lebedenko | 4:2 (9:11,9:11,12:10,11:6,11:8,11:9) |
05:11 | Dmitriy Obryadov – Igor Egorov V. | 2:4 (11:6,12:14,8:11,11:5,7:11,6:11) |
05:33 | Aleksandr Lebedenko – Alexey Demidov | 4:2 (11:5,11:5,13:15,10:12,11:8,14:12) |
05:39 | Igor Egorov V. – Andrey Nikolaev | 4:0 (11:1,11:7,11:6,11:9) |
06:08 | Andrey Nikolaev – Igor Egorov V. | 4:3 (11:8,8:11,11:8,9:11,11:7,4:11,11:8) |
06:11 | Nikita Moskovkin – Ildar Khairullin | 1:4 (8:11,7:11,11:7,9:11,4:11) |
07:08 | Ivan Grishunin – Stanislav Oshkin | 1:4 (11:6,4:11,7:11,10:12,4:11) |
07:35 | Vladislav Kovalev – Timur Mamazakirov | 2:4 (11:13,8:11,11:6,11:4,8:11,7:11) |
07:54 | Svyatoslav Urazov – Anton Kotov | 4:2 (14:12,10:12,10:12,11:6,11:8,11:6) |
08:10 | Timur Mamazakirov – Ivan Grishunin | 4:2 (8:11,12:10,5:11,11:5,12:10,11:9) |
08:38 | Ivan Nikulin – Igor Elistratov | 3:4 (11:3,11:6,4:11,12:10,2:11,9:11,9:11) |
08:46 | Stanislav Oshkin – Vladislav Kovalev | 4:2 (11:9,8:11,11:9,6:11,14:12,11:8) |
09:25 | Anton Kotov – Ivan Nikulin | 4:1 (11:2,11:9,11:8,7:11,11:6) |
09:25 | Vladislav Kovalev – Ivan Grishunin | 3:4 (9:11,11:4,11:3,12:10,4:11,12:14,9:11) |
09:59 | Igor Elistratov – Svyatoslav Urazov | 0:4 (9:11,7:11,11:13,10:12) |
10:10 | Timur Mamazakirov – Stanislav Oshkin | 4:2 (11:9,4:11,3:11,11:7,11:5,11:7) |
10:20 | Svyatoslav Urazov – Ivan Nikulin | 4:2 (11:7,9:11,11:7,4:11,11:9,11:9) |
10:48 | Timur Mamazakirov – Vladislav Kovalev | 0:4 (8:11,9:11,7:11,8:11) |
10:55 | Anton Kotov – Igor Elistratov | 4:0 (11:4,11:4,11:7,11:7) |
11:10 | Stanislav Oshkin – Ivan Grishunin | 1:4 (6:11,6:11,10:12,11:7,11:13) |
11:19 | Ivan Nikulin – Svyatoslav Urazov | 1:4 (9:11,11:7,3:11,9:11,8:11) |
11:40 | Stanislav Oshkin – Timur Mamazakirov | 4:3 (11:5,6:11,11:6,7:11,8:11,11:9,11:6) |
11:49 | Igor Elistratov – Anton Kotov | 0:4 (6:11,4:11,6:11,6:11) |
12:09 | Igor Elistratov – Ivan Nikulin | 4:2 (11:5,11:7,9:11,12:10,7:11,11:5) |
12:16 | Ivan Grishunin – Vladislav Kovalev | 2:4 (15:13,5:11,5:11,8:11,11:6,8:11) |
12:57 | Anton Kotov – Svyatoslav Urazov | 4:2 (11:6,7:11,11:7,6:11,11:7,11:9) |
13:10 | Sergey Yacenko – Bogdan Tikhonov | 4:2 (11:9,8:11,11:9,4:11,12:10,11:7) |
13:40 | Kyrill Puzankov – Andrey Dergunov | 2:4 (12:14,8:11,10:12,11:6,11:6,8:11) |
13:58 | Gleb Ivanov – Vasiliy Filatov | 1:4 (8:11,9:11,11:9,3:11,4:11) |
14:10 | Bogdan Tikhonov – Kyrill Puzankov | 4:3 (11:7,4:11,8:11,8:11,12:10,11:8,11:5) |
14:30 | Alexey Popov – Kyrill Puzankov | 2:4 (9:11,11:5,6:11,8:11,13:11,5:11) |
14:40 | Andrey Dergunov – Sergey Yacenko | 2:4 (11:8,11:8,1:11,2:11,8:11,6:11) |
15:10 | Sergey Yacenko – Kyrill Puzankov | 4:1 (11:6,11:6,10:12,11:4,11:6) |
15:17 | Vasiliy Filatov – Alexey Popov | 4:1 (11:2,6:11,11:7,11:6,12:10) |
15:30 | Bogdan Tikhonov – Andrey Dergunov | 4:3 (5:11,11:6,8:11,6:11,11:8,11:4,11:8) |
15:55 | Kyrill Puzankov – Gleb Ivanov | 4:1 (11:5,11:9,6:11,11:7,11:6) |
16:05 | Kyrill Puzankov – Sergey Yacenko | 4:1 (11:8,11:6,11:9,10:12,11:7) |
16:25 | Andrey Dergunov – Bogdan Tikhonov | 0:4 (9:11,11:13,7:11,7:11) |
16:30 | Gleb Ivanov – Alexey Popov | 3:4 (8:11,11:9,11:8,10:12,9:11,11:4,11:13) |
16:55 | Sergey Yacenko – Andrey Dergunov | 1:4 (8:11,11:13,7:11,11:4,7:11) |
17:20 | Kyrill Puzankov – Bogdan Tikhonov | 0:4 (9:11,9:11,6:11,8:11) |
17:25 | Vasiliy Filatov – Kyrill Puzankov | 4:1 (11:7,7:11,11:7,13:11,11:8) |
17:57 | Vasiliy Filatov – Gleb Ivanov | 4:0 (11:6,11:5,11:6,11:7) |
18:27 | Kyrill Puzankov – Alexey Popov | 4:0 (11:6,11:9,11:8,16:14) |
19:10 | Alexey Popov – Gleb Ivanov | 4:3 (8:11,4:11,11:9,7:11,11:4,11:5,11:9) |
19:55 | Evgeny Gruzdov – Alexander Vinokurov | 0:4 (4:11,2:11,6:11,9:11) |
20:05 | Kyrill Puzankov – Vasiliy Filatov | 3:4 (11:7,13:11,11:9,5:11,3:11,3:11,7:11) |
20:30 | Semen Melkuev – Ivan Talamanov | 4:3 (11:6,12:10,9:11,9:11,5:11,11:6,11:8) |
20:58 | Asilbek Suynaliyev – Vladislav Bushkov | 0:4 (7:11,6:11,9:11,6:11) |
21:14 | Alexander Vinokurov – Semen Melkuev | 4:2 (11:6,15:13,20:18,7:11,8:11,11:9) |
21:28 | Alexey Yamankin – Sergey Liyaskin | 2:4 (7:11,8:11,13:15,11:6,11:8,7:11) |
22:05 | Vladislav Bushkov – Alexey Yamankin | 4:0 (11:6,11:4,11:9,11:4) |
22:14 | Ivan Talamanov – Evgeny Gruzdov | 4:3 (11:13,5:11,11:9,9:11,11:8,11:7,11:7) |
22:30 | Sergey Liyaskin – Asilbek Suynaliyev | 2:4 (10:12,11:7,6:11,12:10,5:11,14:16) |
22:53 | Evgeny Gruzdov – Semen Melkuev | 3:4 (2:11,12:10,8:11,11:4,12:10,6:11,9:11) |
23:14 | Asilbek Suynaliyev – Alexey Yamankin | 4:1 (14:12,5:11,11:5,11:5,11:8) |
23:35 | Alexander Vinokurov – Ivan Talamanov | 1:4 (9:11,8:11,11:8,3:11,9:11) |
23:46 | Vladislav Bushkov – Sergey Liyaskin | 4:1 (11:9,9:11,11:9,13:11,12:10) |
Armenia. ITT Cup. Group A
Armenia. ITT Cup. Group A. Women
Setka Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Anastasia Degteva – Olga Kostyuk | 3:1 (13:15,11:4,11:7,11:9) |
09:30 | Marina Slashova – Olga Pancyshyn | 0:3 (4:11,14:16,7:11) |
10:15 | Tamara Kravchuk – Olga Kostyuk | 3:2 (7:11,7:11,11:5,11:8,11:8) |
10:30 | Anastasia Degteva – Marina Slashova | 0:3 (5:11,9:11,3:11) |
11:00 | Tamara Kravchuk – Olga Pancyshyn | 3:0 (11:6,12:10,12:10) |
11:30 | Marina Slashova – Olga Kostyuk | 3:2 (11:9,5:11,11:6,10:12,11:6) |
12:00 | Anastasia Degteva – Olga Pancyshyn | 3:1 (11:9,13:11,12:14,11:9) |
12:30 | Tamara Kravchuk – Marina Slashova | 2:3 (14:12,6:11,11:9,7:11,9:11) |
13:15 | Olga Pancyshyn – Olga Kostyuk | 3:0 (12:10,11:8,11:6) |
13:30 | Tamara Kravchuk – Anastasia Degteva | 1:3 (11:9,8:11,7:11,7:11) |
14:15 | Olga Pancyshyn – Tamara Kravchuk | 3:2 (4:11,10:12,11:9,11:8,11:6) |
14:45 | Marina Slashova – Anastasia Degteva | 1:3 (12:10,2:11,9:11,7:11) |
16:30 | Anastasiya Kozak – Oleksandra Tsiupko | 1:3 (6:11,6:11,11:9,11:13) |
17:00 | Nadezhda Garmash – Jana Mihailik | 1:3 (4:11,11:7,7:11,3:11) |
17:30 | Svetlana Ureneva – Oleksandra Tsiupko | 3:0 (11:3,11:3,11:9) |
18:00 | Anastasiya Kozak – Nadezhda Garmash | 1:3 (11:13,11:9,7:11,7:11) |
18:30 | Svetlana Ureneva – Jana Mihailik | 3:2 (8:11,11:6,7:11,11:9,13:11) |
19:00 | Nadezhda Garmash – Oleksandra Tsiupko | 0:3 (8:11,6:11,7:11) |
19:30 | Anastasiya Kozak – Jana Mihailik | 0:3 (7:11,6:11,3:11) |
20:00 | Svetlana Ureneva – Nadezhda Garmash | 0:3 (4:11,6:11,9:11) |
20:30 | Jana Mihailik – Oleksandra Tsiupko | 3:2 (11:6,8:11,12:10,9:11,11:2) |
21:00 | Svetlana Ureneva – Anastasiya Kozak | 3:0 (16:14,11:4,11:7) |
21:30 | Oleksandra Tsiupko – Nadezhda Garmash | 3:1 (12:10,11:6,9:11,14:12) |
22:00 | Jana Mihailik – Svetlana Ureneva | 0:3 (7:11,4:11,2:11) |
TT-Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:45 | Iryna Aseeva – Tatiana Tatjanina | 3:2 (6:11,11:7,9:11,11:7,11:9) |
10:30 | Natalia Khmelevskaia – Iryna Aseeva | 3:1 (11:7,11:9,5:11,11:9) |
11:00 | Ulyana Palamarchuk – Tatiana Tatjanina | 0:3 (9:11,8:11,4:11) |
11:30 | Ulyana Palamarchuk – Iryna Aseeva | 0:3 (7:11,6:11,7:11) |
12:15 | Natalia Khmelevskaia – Tatiana Tatjanina | 3:0 (11:6,12:10,13:11) |
12:45 | Ulyana Palamarchuk – Natalia Khmelevskaia | 1:3 (7:11,6:11,11:7,5:11) |
14:00 | Natalia Khmelevskaia – Ulyana Palamarchuk | 3:1 (6:11,11:9,11:7,11:6) |
15:00 | Iryna Aseeva – Ulyana Palamarchuk | 3:1 (13:11,11:5,11:13,11:5) |
16:15 | Iryna Aseeva – Natalia Khmelevskaia | 3:1 (11:7,9:11,11:9,11:7) |
Winners League
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:00 | Ilya Semeniuk – Anar Aliev | 3:2 (9:11,9:11,11:5,11:5,12:10) |
10:00 | Artem Semenenko – Aleksandr Storozhenko | 1:3 (9:11,6:11,11:8,8:11) |
10:00 | Gennady Lysenko – Maxim Sapun | 3:1 (11:5,11:1,7:11,12:10) |
10:00 | Alexander Vakula – Sergey Govorunets | 3:0 (11:9,11:6,11:1) |
10:00 | Igor Pochep – Nikita Frolov | 1:3 (5:11,11:7,10:12,9:11) |
10:30 | Alexander Lipeiko – Sergey Lysenko | 3:0 (11:9,11:4,11:6) |
10:30 | Sergey Lizogub – Stanislav Ishhuk | 3:1 (11:9,8:11,11:4,11:5) |
10:30 | Dmitry Zaporozhets – Vitaliy Krivenko | 0:3 (9:11,9:11,9:11) |
10:30 | Yuri Ivanov – Oleg Avramenko | 3:1 (13:11,10:12,11:7,11:8) |
10:45 | Stanislav Stelmashchuk – Sergey Zazimko | 1:3 (11:9,7:11,8:11,5:11) |
11:00 | Sergey Lysenko – Alexander Vakula | 2:3 (5:11,12:10,11:9,3:11,5:11) |
11:00 | Vitaliy Krivenko – Ilya Semeniuk | 3:1 (11:9,7:11,11:9,11:9) |
11:00 | Sergey Zazimko – Artem Semenenko | 3:0 (11:9,11:8,11:9) |
11:00 | Oleg Avramenko – Gennady Lysenko | 0:3 (8:11,7:11,6:11) |
11:00 | Stanislav Ishhuk – Igor Pochep | 2:3 (7:11,11:3,10:12,11:9,7:11) |
11:30 | Nikita Frolov – Sergey Lizogub | 1:3 (5:11,8:11,11:7,7:11) |
11:30 | Anar Aliev – Dmitry Zaporozhets | 2:3 (9:11,11:9,4:11,11:7,7:11) |
11:30 | Sergey Govorunets – Alexander Lipeiko | 1:3 (6:11,12:14,11:8,7:11) |
11:30 | Aleksandr Storozhenko – Stanislav Stelmashchuk | 3:1 (11:6,9:11,11:9,11:9) |
11:30 | Maxim Sapun – Yuri Ivanov | 3:0 (11:6,11:9,11:2) |
11:45 | Maxim Mrykh – Dmitry Kuzmenko | 3:1 (12:10,11:8,9:11,11:6) |
11:45 | Vladimir Tikhonov – Gennadiy Dobrovolskiy | 1:3 (5:11,9:11,11:5,9:11) |
11:45 | Oleg Kapelyuha – Dmitry Prilepa | 2:3 (9:11,12:10,11:8,9:11,4:11) |
11:45 | Nikolay Gladky – Alekandr Yalovoi | 3:1 (11:8,10:12,11:5,11:3) |
12:00 | Artem Semenenko – Stanislav Stelmashchuk | 3:1 (8:11,11:7,11:3,11:6) |
12:00 | Gennady Lysenko – Yuri Ivanov | 3:2 (13:15,11:6,11:9,6:11,11:7) |
12:00 | Igor Pochep – Sergey Lizogub | 0:3 (5:11,8:11,6:11) |
12:00 | Alexander Vakula – Alexander Lipeiko | 0:3 (9:11,6:11,7:11) |
12:15 | Ilya Semeniuk – Dmitry Zaporozhets | 3:1 (11:7,6:11,11:5,11:4) |
12:15 | Oleg Kurilenko – Aleksandr Syksa | 1:3 (9:11,9:11,11:1,9:11) |
12:15 | Vitaliy Klimenko – Alexander Levitsky | 2:3 (11:4,4:11,11:9,8:11,5:11) |
12:15 | Alexander Vatyuk – Oleg Shvygar | 3:1 (11:8,11:7,5:11,11:9) |
12:30 | Oleg Avramenko – Maxim Sapun | 0:3 (6:11,9:11,5:11) |
12:30 | Bogdan Panchenko – Vladimir Sedin | 3:0 (11:8,13:11,11:4) |
12:30 | Sergey Lysenko – Sergey Govorunets | 2:3 (11:4,11:5,9:11,5:11,7:11) |
12:30 | Sergey Zazimko – Aleksandr Storozhenko | 1:3 (11:6,9:11,21:23,10:12) |
12:30 | Stanislav Ishhuk – Nikita Frolov | 1:3 (11:4,9:11,16:18,3:11) |
12:30 | Vitaliy Krivenko – Anar Aliev | 3:1 (11:5,9:11,11:3,11:4) |
12:45 | Nikolay Gladky – Alexander Levitsky | 2:3 (11:6,5:11,7:11,11:8,6:11) |
12:45 | Oleg Kapelyuha – Vladimir Sedin | 3:1 (9:11,11:4,11:9,12:10) |
12:45 | Maxim Mrykh – Aleksandr Syksa | 2:3 (12:10,6:11,11:9,7:11,1:11) |
12:45 | Vladimir Tikhonov – Oleg Shvygar | 0:3 (10:12,7:11,8:11) |
13:00 | Nikita Frolov – Igor Pochep | 1:3 (9:11,11:8,9:11,9:11) |
13:00 | Sergey Govorunets – Alexander Vakula | 1:3 (9:11,9:11,11:9,7:11) |
13:00 | Maxim Sapun – Gennady Lysenko | 3:1 (4:11,11:8,17:15,12:10) |
13:00 | Anar Aliev – Ilya Semeniuk | 1:3 (11:9,7:11,4:11,8:11) |
13:15 | Dmitry Prilepa – Bogdan Panchenko | 2:3 (11:4,4:11,11:9,7:11,8:11) |
13:15 | Alekandr Yalovoi – Vitaliy Klimenko | 3:0 (11:9,11:7,14:12) |
13:15 | Aleksandr Storozhenko – Artem Semenenko | 2:3 (11:8,4:11,11:9,10:12,2:11) |
13:15 | Gennadiy Dobrovolskiy – Alexander Vatyuk | 0:3 (10:12,8:11,8:11) |
13:30 | Dmitry Kuzmenko – Oleg Kurilenko | 0:3 (8:11,9:11,9:11) |
13:30 | Stanislav Ishhuk – Sergey Lizogub | 1:3 (7:11,6:11,12:10,6:11) |
13:30 | Oleg Avramenko – Yuri Ivanov | 2:3 (7:11,11:8,7:11,12:10,7:11) |
13:30 | Sergey Lysenko – Alexander Lipeiko | 1:3 (5:11,11:6,9:11,7:11) |
13:30 | Vitaliy Krivenko – Dmitry Zaporozhets | 3:2 (11:9,11:7,7:11,8:11,11:9) |
13:45 | Maxim Mrykh – Oleg Kurilenko | 2:3 (9:11,11:8,11:5,8:11,7:11) |
13:45 | Oleg Kapelyuha – Bogdan Panchenko | 3:1 (9:11,11:7,11:6,11:7) |
13:45 | Vladimir Tikhonov – Alexander Vatyuk | 0:3 (2:11,7:11,5:11) |
13:45 | Nikolay Gladky – Vitaliy Klimenko | 3:1 (8:11,11:1,11:9,11:5) |
13:45 | Sergey Zazimko – Stanislav Stelmashchuk | 2:3 (6:11,11:8,8:11,11:3,9:11) |
14:00 | Igor Pochep – Stanislav Ishhuk | 3:1 (11:9,11:9,8:11,11:8) |
14:00 | Gennady Lysenko – Oleg Avramenko | 3:0 (11:4,11:7,11:7) |
14:00 | Alexander Vakula – Sergey Lysenko | 3:0 (11:8,11:5,12:10) |
14:15 | Alexander Levitsky – Alekandr Yalovoi | 3:1 (11:3,12:10,3:11,11:9) |
14:15 | Vladimir Sedin – Dmitry Prilepa | 3:1 (6:11,11:6,11:7,11:3) |
14:15 | Artem Semenenko – Sergey Zazimko | 0:3 (1:11,7:11,4:11) |
14:15 | Oleg Shvygar – Gennadiy Dobrovolskiy | 3:2 (5:11,11:5,7:11,11:3,12:10) |
14:15 | Aleksandr Syksa – Dmitry Kuzmenko | 3:0 (11:7,11:4,11:8) |
14:15 | Ilya Semeniuk – Vitaliy Krivenko | 2:3 (6:11,11:6,5:11,11:5,11:13) |
14:30 | Yuri Ivanov – Maxim Sapun | 2:3 (11:8,11:13,11:5,7:11,10:12) |
14:30 | Sergey Lizogub – Nikita Frolov | 0:3 (9:11,7:11,6:11) |
14:30 | Alexander Lipeiko – Sergey Govorunets | 3:0 (11:8,13:11,11:6) |
14:30 | Stanislav Stelmashchuk – Aleksandr Storozhenko | 2:3 (11:13,11:9,12:14,11:7,7:11) |
14:30 | Dmitry Zaporozhets – Anar Aliev | 1:3 (8:11,10:12,11:3,7:11) |
14:45 | Gennadiy Dobrovolskiy – Vladimir Tikhonov | 3:1 (12:10,11:3,11:13,11:6) |
14:45 | Dmitry Kuzmenko – Maxim Mrykh | 3:1 (5:11,11:8,12:10,11:9) |
14:45 | Dmitry Prilepa – Oleg Kapelyuha | 0:3 (7:11,8:11,7:11) |
14:45 | Alekandr Yalovoi – Nikolay Gladky | 3:2 (11:7,5:11,11:7,9:11,11:8) |
15:00 | Alexander Lipeiko – Alexander Vakula | 3:0 (11:7,11:8,11:8) |
15:00 | Yuri Ivanov – Gennady Lysenko | 3:0 (11:6,12:10,11:9) |
15:00 | Dmitry Zaporozhets – Ilya Semeniuk | 2:3 (11:7,12:10,8:11,7:11,12:14) |
15:00 | Sergey Lizogub – Igor Pochep | 3:1 (11:7,11:13,11:8,11:9) |
15:15 | Oleg Shvygar – Alexander Vatyuk | 3:0 (11:6,11:7,11:5) |
15:15 | Stanislav Stelmashchuk – Artem Semenenko | 1:3 (7:11,2:11,11:5,4:11) |
15:15 | Alexander Levitsky – Vitaliy Klimenko | 0:3 (5:11,6:11,17:19) |
15:15 | Aleksandr Syksa – Oleg Kurilenko | 1:3 (11:6,7:11,9:11,11:13) |
15:15 | Vladimir Sedin – Bogdan Panchenko | 3:0 (11:9,11:4,11:4) |
15:30 | Nikita Frolov – Stanislav Ishhuk | 2:3 (4:11,11:5,11:4,6:11,9:11) |
15:30 | Sergey Govorunets – Sergey Lysenko | 2:3 (6:11,11:8,11:13,11:6,5:11) |
15:30 | Maxim Sapun – Oleg Avramenko | 0:3 (8:11,13:15,6:11) |
15:45 | Vladimir Sedin – Oleg Kapelyuha | 2:3 (9:11,11:9,5:11,14:12,16:18) |
15:45 | Aleksandr Syksa – Maxim Mrykh | 3:1 (11:8,11:9,7:11,11:7) |
15:45 | Aleksandr Storozhenko – Sergey Zazimko | 0:3 (6:11,4:11,8:11) |
15:45 | Alexander Levitsky – Nikolay Gladky | 3:2 (7:11,11:6,7:11,11:7,11:2) |
15:45 | Anar Aliev – Vitaliy Krivenko | 3:1 (18:16,10:12,11:3,11:4) |
15:45 | Oleg Shvygar – Vladimir Tikhonov | 3:0 (11:8,11:9,11:8) |
16:00 | Igor Chernyak – Vasily Soroka | 3:0 (11:4,11:6,11:8) |
16:00 | Andrey Kaptanovskiy – Dmitry Zaporozhets | 2:3 (10:12,9:11,11:4,11:5,5:11) |
16:00 | Alexander Blashkun – Vladimir Tatarnikov | 2:3 (11:6,4:11,11:9,5:11,7:11) |
16:00 | Petr Zarovniy – Denis Konovalov | 3:0 (11:9,11:7,12:10) |
16:00 | Andrey Scherinsky – Alexander Bondarchuk | 0:3 (8:11,8:11,3:11) |
16:15 | Vitaliy Klimenko – Alekandr Yalovoi | 1:3 (6:11,7:11,11:9,9:11) |
16:15 | Oleg Kurilenko – Dmitry Kuzmenko | 0:3 (7:11,6:11,8:11) |
16:15 | Alexander Vatyuk – Gennadiy Dobrovolskiy | 3:1 (10:12,11:4,11:7,11:5) |
16:30 | Daniil Bakaleiko – Oleg Oleinik | 0:3 (2:11,9:11,10:12) |
16:30 | Aleksey Molochko – Andrey Gnatyuk | 2:3 (12:14,4:11,11:3,11:9,6:11) |
16:30 | Sergey Khandetsky – Taras Truten | 3:2 (11:6,5:11,8:11,12:10,11:4) |
16:30 | Yuriy Volkov – Eugene Goloborodko | 0:3 (7:11,10:12,6:11) |
16:30 | Anatolii Kozachenko – Sergey Cheryavsky | 3:2 (11:6,9:11,11:9,8:11,11:4) |
16:30 | Bogdan Panchenko – Dmitry Prilepa | 1:3 (7:11,7:11,11:7,5:11) |
16:45 | Bogdan Panchenko – Oleg Kapelyuha | 2:3 (5:11,4:11,11:7,11:6,9:11) |
16:45 | Alexander Vatyuk – Vladimir Tikhonov | 1:3 (10:12,11:8,11:13,9:11) |
16:45 | Vitaliy Klimenko – Nikolay Gladky | 3:2 (11:8,8:11,6:11,11:8,11:5) |
16:45 | Oleg Kurilenko – Maxim Mrykh | 3:2 (11:8,13:11,5:11,8:11,14:12) |
17:00 | Sergey Cheryavsky – Andrey Scherinsky | 1:3 (9:11,11:8,8:11,5:11) |
17:00 | Andrey Gnatyuk – Igor Chernyak | 3:2 (11:9,11:9,11:13,7:11,11:6) |
17:00 | Taras Truten – Alexander Blashkun | 0:3 (10:12,11:13,6:11) |
17:00 | Oleg Oleinik – Petr Zarovniy | 2:3 (5:11,10:12,11:6,13:11,6:11) |
17:00 | Eugene Goloborodko – Andrey Kaptanovskiy | 2:3 (11:8,6:11,6:11,13:11,9:11) |
17:15 | Gennadiy Dobrovolskiy – Oleg Shvygar | 1:3 (11:7,8:11,8:11,5:11) |
17:15 | Dmitry Prilepa – Vladimir Sedin | 2:3 (7:11,11:9,4:11,11:9,4:11) |
17:15 | Alekandr Yalovoi – Alexander Levitsky | 3:1 (7:11,11:7,15:13,11:5) |
17:30 | Vasily Soroka – Aleksey Molochko | 1:3 (8:11,11:8,8:11,12:14) |
17:30 | Dmitry Zaporozhets – Yuriy Volkov | 1:3 (9:11,11:8,6:11,2:11) |
17:30 | Vladimir Tatarnikov – Sergey Khandetsky | 2:3 (11:9,9:11,6:11,11:7,5:11) |
17:30 | Dmitry Kuzmenko – Aleksandr Syksa | 1:3 (8:11,11:7,8:11,7:11) |
17:30 | Alexander Bondarchuk – Anatolii Kozachenko | 0:3 (8:11,10:12,8:11) |
17:45 | Andrey Dacenko – Stepan Grigorenko | 3:1 (6:11,11:9,11:9,11:3) |
17:45 | Vladimir Kolomiets – Sergey Pryadko | 3:0 (11:5,11:7,11:8) |
17:45 | Denis Konovalov – Daniil Bakaleiko | 3:2 (13:11,7:11,10:12,11:9,13:11) |
18:00 | Petr Zarovniy – Daniil Bakaleiko | 1:3 (7:11,10:12,11:4,3:11) |
18:00 | Alexander Blashkun – Sergey Khandetsky | 2:3 (5:11,11:6,12:10,4:11,9:11) |
18:00 | Igor Chernyak – Aleksey Molochko | 3:1 (3:11,11:7,11:9,11:8) |
18:00 | Andrey Kaptanovskiy – Yuriy Volkov | 2:3 (7:11,11:5,11:13,11:7,7:11) |
18:00 | Andrey Scherinsky – Anatolii Kozachenko | 3:2 (12:10,11:6,9:11,6:11,17:15) |
18:15 | Alexey Nadporozhsky – Viktor Zyakun | 3:1 (11:6,11:9,8:11,12:10) |
18:15 | Andrey Pereyaslov – Maksim Baranov | 1:3 (9:11,5:11,11:5,8:11) |
18:15 | Roman Ryumin – Valeriy Spichak | 0:3 (5:11,6:11,7:11) |
18:15 | Dmitriy Kondoruk – Valery Naku | 1:3 (8:11,11:8,1:11,7:11) |
18:15 | Valentin Krapivtsev – Roman Bambutsa | 2:3 (11:7,11:13,9:11,14:12,8:11) |
18:30 | Taras Truten – Vladimir Tatarnikov | 3:0 (14:12,11:6,19:17) |
18:30 | Eugene Goloborodko – Dmitry Zaporozhets | 0:3 (7:11,7:11,9:11) |
18:30 | Oleg Oleinik – Denis Konovalov | 2:3 (11:8,11:9,7:11,7:11,5:11) |
18:30 | Andrey Gnatyuk – Vasily Soroka | 3:1 (6:11,11:9,12:10,11:6) |
18:45 | Andrey Dacenko – Maksim Baranov | 3:1 (11:4,14:12,8:11,11:8) |
18:45 | Yuri Prokopenko V. – Sergey Kijlo | 2:3 (12:10,7:11,4:11,11:9,13:15) |
18:45 | Vladimir Kolomiets – Viktor Zyakun | 3:2 (11:4,8:11,6:11,11:8,16:14) |
19:00 | Sergey Cheryavsky – Alexander Bondarchuk | 2:3 (11:9,11:9,9:11,5:11,7:11) |
19:00 | Vasily Soroka – Igor Chernyak | 0:3 (8:11,6:11,5:11) |
19:00 | Vladimir Tatarnikov – Alexander Blashkun | 3:1 (5:11,11:8,11:5,11:9) |
19:00 | Dmitry Zaporozhets – Andrey Kaptanovskiy | 3:0 (11:9,11:5,11:2) |
19:00 | Denis Konovalov – Petr Zarovniy | 3:2 (11:5,11:6,6:11,3:11,11:8) |
19:15 | Dmitriy Kondoruk – Sergey Kijlo | 3:1 (11:9,11:13,11:0,11:5) |
19:15 | Alexander Bondarchuk – Andrey Scherinsky | 3:0 (11:8,11:5,11:9) |
19:15 | Stepan Grigorenko – Andrey Pereyaslov | 3:1 (10:12,11:9,11:7,11:7) |
19:30 | Andrey Gnatyuk – Aleksey Molochko | 1:3 (11:7,9:11,9:11,6:11) |
19:30 | Oleg Oleinik – Daniil Bakaleiko | 0:3 (9:11,7:11,10:12) |
19:30 | Sergey Pryadko – Alexey Nadporozhsky | 1:3 (9:11,12:10,8:11,7:11) |
19:30 | Sergey Cheryavsky – Anatolii Kozachenko | 1:3 (6:11,7:11,11:7,3:11) |
19:30 | Eugene Goloborodko – Yuriy Volkov | 2:3 (6:11,4:11,11:8,11:7,4:11) |
19:30 | Taras Truten – Sergey Khandetsky | 3:2 (11:4,6:11,5:11,11:1,17:15) |
19:45 | Valeriy Spichak – Yuri Tytsky | 3:0 (11:4,11:4,11:2) |
19:45 | Valery Naku – Yuri Prokopenko V. | 3:2 (7:11,3:11,11:8,14:12,11:4) |
19:45 | Andrey Dacenko – Andrey Pereyaslov | 3:1 (11:6,13:11,12:14,11:7) |
19:45 | Vladimir Kolomiets – Alexey Nadporozhsky | 0:3 (6:11,7:11,7:11) |
20:00 | Petr Zarovniy – Oleg Oleinik | 3:0 (11:9,11:6,12:10) |
20:00 | Roman Bambutsa – Andrey Romanenko | 1:3 (11:8,10:12,12:14,4:11) |
20:00 | Andrey Kaptanovskiy – Eugene Goloborodko | 3:1 (11:6,8:11,11:7,12:10) |
20:00 | Igor Chernyak – Andrey Gnatyuk | 3:0 (11:2,11:7,11:6) |
20:00 | Andrey Scherinsky – Sergey Cheryavsky | 3:2 (13:15,9:11,12:10,11:9,13:11) |
20:15 | Dmitriy Kondoruk – Yuri Prokopenko V. | 0:3 (2:11,5:11,7:11) |
20:15 | Valentin Krapivtsev – Andrey Romanenko | 0:3 (8:11,7:11,9:11) |
20:15 | Alexander Blashkun – Taras Truten | 1:3 (8:11,15:13,7:11,5:11) |
20:15 | Viktor Zyakun – Sergey Pryadko | 1:3 (3:11,13:11,6:11,5:11) |
20:15 | Maksim Baranov – Stepan Grigorenko | 2:3 (11:8,11:6,8:11,9:11,8:11) |
20:15 | Roman Ryumin – Yuri Tytsky | 2:3 (6:11,11:8,11:5,7:11,5:11) |
20:30 | Sergey Khandetsky – Vladimir Tatarnikov | 3:1 (11:5,11:2,8:11,11:8) |
20:30 | Daniil Bakaleiko – Denis Konovalov | 3:0 (13:11,11:5,14:12) |
20:30 | Yuriy Volkov – Dmitry Zaporozhets | 3:1 (9:11,11:4,11:5,11:4) |
20:30 | Aleksey Molochko – Vasily Soroka | 1:3 (6:11,8:11,11:9,12:14) |
20:45 | Sergey Kijlo – Valery Naku | 0:3 (11:13,7:11,8:11) |
20:45 | Stepan Grigorenko – Andrey Dacenko | 1:3 (11:7,6:11,11:13,5:11) |
20:45 | Philip Poltavetc – Roman Bambutsa | 2:3 (11:7,9:11,8:11,11:5,9:11) |
20:45 | Anatolii Kozachenko – Alexander Bondarchuk | 2:3 (6:11,11:8,10:12,11:9,12:14) |
20:45 | Sergey Pryadko – Vladimir Kolomiets | 3:1 (9:11,11:4,11:6,11:8) |
21:00 | Yuriy Volkov – Andrey Kaptanovskiy | 3:0 (11:9,11:3,11:5) |
21:00 | Daniil Bakaleiko – Petr Zarovniy | 0:3 (7:11,8:11,5:11) |
21:00 | Sergey Nedotopa – Valeriy Spichak | 0:3 (9:11,6:11,6:11) |
21:00 | Sergey Khandetsky – Alexander Blashkun | 3:1 (11:8,11:13,11:8,11:7) |
21:00 | Aleksey Molochko – Igor Chernyak | 3:2 (6:11,13:11,4:11,11:7,11:9) |
21:15 | Anatolii Kozachenko – Andrey Scherinsky | 3:0 (11:8,13:11,11:9) |
21:15 | Valery Naku – Dmitriy Kondoruk | 3:0 (11:9,11:7,11:8) |
21:15 | Roman Bambutsa – Valentin Krapivtsev | 3:1 (11:6,11:8,9:11,11:8) |
21:15 | Maksim Baranov – Andrey Pereyaslov | 3:1 (11:7,9:11,11:6,11:9) |
21:15 | Viktor Zyakun – Alexey Nadporozhsky | 1:3 (5:11,4:11,11:9,5:11) |
21:15 | Valeriy Spichak – Roman Ryumin | 3:2 (6:11,11:6,10:12,11:6,11:5) |
21:30 | Vladimir Tatarnikov – Taras Truten | 0:3 (5:11,8:11,9:11) |
21:30 | Dmitry Zaporozhets – Eugene Goloborodko | 2:3 (9:11,11:7,11:4,3:11,9:11) |
21:30 | Denis Konovalov – Oleg Oleinik | 1:3 (5:11,13:11,12:14,8:11) |
21:45 | Maksim Baranov – Andrey Dacenko | 3:1 (8:11,11:9,11:5,17:15) |
21:45 | Alexander Bondarchuk – Sergey Cheryavsky | 3:0 (11:6,11:3,11:9) |
21:45 | Philip Poltavetc – Andrey Romanenko | 0:3 (5:11,10:12,12:14) |
21:45 | Sergey Kijlo – Yuri Prokopenko V. | 2:3 (11:8,18:20,11:4,9:11,9:11) |
21:45 | Vasily Soroka – Andrey Gnatyuk | 3:1 (8:11,11:9,11:7,11:8) |
21:45 | Viktor Zyakun – Vladimir Kolomiets | 2:3 (11:9,11:9,7:11,10:12,5:11) |
22:00 | Sergey Nedotopa – Yuri Tytsky | 3:2 (4:11,11:7,11:9,10:12,11:9) |
22:15 | Philip Poltavetc – Valentin Krapivtsev | 2:3 (10:12,11:8,11:4,7:11,7:11) |
22:30 | Sergey Kijlo – Dmitriy Kondoruk | 3:0 (11:4,11:6,12:10) |
22:30 | Sergey Nedotopa – Roman Ryumin | 3:0 (11:4,11:5,11:9) |
22:30 | Andrey Pereyaslov – Stepan Grigorenko | 2:3 (7:11,14:12,10:12,11:6,10:12) |
22:30 | Alexey Nadporozhsky – Sergey Pryadko | 3:1 (11:7,11:8,9:11,14:12) |
22:45 | Yuri Tytsky – Valeriy Spichak | 0:3 (8:11,8:11,5:11) |
22:45 | Yuri Prokopenko V. – Valery Naku | 2:3 (10:12,12:10,11:8,7:11,8:11) |
22:45 | Alexey Nadporozhsky – Vladimir Kolomiets | 3:0 (11:7,11:2,11:5) |
22:45 | Andrey Romanenko – Roman Bambutsa | 3:0 (13:11,18:16,11:7) |
23:00 | Andrey Pereyaslov – Andrey Dacenko | 3:2 (11:9,4:11,11:8,4:11,11:8) |
23:15 | Andrey Romanenko – Valentin Krapivtsev | 3:2 (11:9,10:12,11:6,8:11,11:9) |
23:15 | Yuri Tytsky – Roman Ryumin | 3:1 (11:6,5:11,11:9,12:10) |
23:15 | Sergey Pryadko – Viktor Zyakun | 2:3 (9:11,7:11,11:7,11:8,10:12) |
23:15 | Stepan Grigorenko – Maksim Baranov | 0:3 (5:11,8:11,10:12) |
23:30 | Yuri Prokopenko V. – Dmitriy Kondoruk | 3:1 (11:8,11:7,11:13,11:5) |
23:45 | Valery Naku – Sergey Kijlo | 1:3 (11:8,9:11,5:11,7:11) |
Czech Republic. TT Star Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:00 | Oleksandr Timofeev – Adam Stalzer | 3:1 (11:7,11:6,4:11,11:7) |
10:35 | Antonin Gavlas – Tomas Martinko | 1:3 (7:11,11:9,1:11,9:11) |
11:10 | Tomas Konecny – Michal Benes | 3:1 (11:4,8:11,13:11,11:6) |
11:40 | Jakub Kaucky – Martin Olejnik | 1:3 (4:11,11:8,9:11,11:13) |
12:15 | Oleksandr Timofeev – Antonin Gavlas | 1:3 (11:8,7:11,10:12,6:11) |
12:30 | Tomas Konecny – Tomas Martinko | 3:1 (11:6,9:11,11:5,11:4) |
13:00 | Martin Olejnik – Adam Stalzer | 3:0 (11:6,11:6,11:7) |
13:15 | Jakub Kaucky – Michal Benes | 0:3 (6:11,2:11,6:11) |
13:30 | Oleksandr Timofeev – Tomas Konecny | 0:3 (8:11,4:11,3:11) |
14:00 | Antonin Gavlas – Adam Stalzer | 3:0 (11:9,14:12,11:9) |
14:15 | Jakub Kaucky – Tomas Martinko | 0:3 (9:11,4:11,7:11) |
14:30 | Martin Olejnik – Michal Benes | 1:3 (4:11,5:11,11:9,6:11) |
15:00 | Antonin Gavlas – Tomas Konecny | 2:3 (9:11,14:12,11:4,6:11,6:11) |
15:30 | Oleksandr Timofeev – Jakub Kaucky | 3:1 (7:11,11:6,11:4,11:5) |
16:00 | Michal Benes – Adam Stalzer | 3:1 (11:7,11:6,7:11,11:6) |
16:20 | Martin Olejnik – Tomas Martinko | 2:3 (11:4,12:14,7:11,11:8,5:11) |
Winners League. Models
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:15 | Viva Diva – Jane Soul | 0:3 (6:11,9:11,7:11) |
10:45 | Fire Baby – Ann Fox | 2:3 (11:8,8:11,7:11,11:9,6:11) |
11:15 | Ann Fox – Viva Diva | 3:1 (11:8,7:11,11:8,11:9) |
11:45 | Jane Soul – Fire Baby | 3:2 (9:11,7:11,11:5,13:11,11:6) |
12:15 | Viva Diva – Fire Baby | 2:3 (11:9,8:11,11:5,7:11,8:11) |
12:45 | Ann Fox – Jane Soul | 3:1 (12:14,11:8,12:10,15:13) |
13:15 | Jane Soul – Viva Diva | 3:1 (4:11,11:4,11:7,11:7) |
13:45 | Ann Fox – Fire Baby | 3:0 (11:6,11:9,11:5) |
14:15 | Viva Diva – Ann Fox | 2:3 (11:4,6:11,9:11,15:13,6:11) |
14:45 | Fire Baby – Jane Soul | 1:3 (4:11,7:11,11:8,10:12) |
15:15 | Fire Baby – Viva Diva | 3:0 (11:9,13:11,11:8) |
15:45 | Jane Soul – Ann Fox | 3:2 (11:5,9:11,11:3,5:11,12:10) |
16:15 | Karolina Swets – Nata Mils | 3:1 (11:7,11:7,9:11,11:6) |
16:45 | Kena James – Kate Di | 3:1 (11:3,9:11,11:9,11:7) |
17:15 | Kate Di – Karolina Swets | 2:3 (8:11,4:11,11:8,11:9,7:11) |
17:45 | Nata Mils – Kena James | 1:3 (6:11,11:9,9:11,3:11) |
18:15 | Karolina Swets – Kena James | 3:2 (11:4,11:8,8:11,9:11,11:6) |
18:45 | Kate Di – Nata Mils | 1:3 (6:11,2:11,11:8,7:11) |
19:15 | Nata Mils – Karolina Swets | 0:3 (10:12,11:13,5:11) |
19:45 | Kate Di – Kena James | 1:3 (13:11,6:11,6:11,4:11) |
20:15 | Karolina Swets – Kate Di | 3:2 (8:11,11:7,11:9,9:11,13:11) |
20:45 | Kena James – Nata Mils | 3:1 (11:1,8:11,11:8,11:7) |
21:15 | Kena James – Karolina Swets | 1:3 (7:11,6:11,11:9,5:11) |
21:45 | Nata Mils – Kate Di | 3:1 (11:5,8:11,13:11,11:9) |
Challenger
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:30 | Andrey Semenov – Fedor Kuzmin | 2:3 (12:14,12:10,8:11,11:9,3:11) |
11:00 | Evgueni Chtchetinine – Florian Bluhm | 3:2 (12:10,9:11,11:9,5:11,11:7) |
11:45 | Peter Hribar – Dennis Klein | 2:3 (12:10,5:11,6:11,11:4,4:11) |
12:30 | Francisco Sanchi – Miguel Chamorro | 3:1 (11:3,7:11,11:9,11:5) |
13:10 | Andrey Semenov – Evgueni Chtchetinine | 1:3 (3:11,9:11,11:6,4:11) |
13:45 | Peter Hribar – Florian Bluhm | 0:3 (7:11,5:11,9:11) |
14:15 | Francisco Sanchi – Dennis Klein | 3:0 (11:7,11:9,11:9) |
15:00 | Miguel Chamorro – Fedor Kuzmin | 0:3 (8:11,9:11,6:11) |
15:30 | Andrey Semenov – Peter Hribar | 3:0 (11:9,11:8,11:9) |
16:15 | Evgueni Chtchetinine – Fedor Kuzmin | 3:2 (11:8,10:12,12:10,5:11,11:7) |
18:00 | Miguel Chamorro – Dennis Klein | 0:3 (8:11,10:12,6:11) |
18:30 | Francisco Sanchi – Florian Bluhm | 2:3 (6:11,12:14,12:10,11:4,6:11) |
19:15 | Evgueni Chtchetinine – Peter Hribar | 3:0 (21:19,11:2,11:6) |
19:45 | Dennis Klein – Fedor Kuzmin | 3:2 (6:11,11:6,11:7,5:11,11:9) |
20:30 | Miguel Chamorro – Florian Bluhm | 0:3 (6:11,9:11,4:11) |
21:15 | Andrey Semenov – Francisco Sanchi | 3:2 (6:11,8:11,11:2,11:6,11:9) |
21:45 | Peter Hribar – Fedor Kuzmin | 0:3 (7:11,6:11,12:14) |
22:30 | Andrey Semenov – Miguel Chamorro | 3:1 (4:11,11:7,11:9,11:9) |
23:00 | Dennis Klein – Florian Bluhm | 3:2 (10:12,11:7,7:11,11:8,12:10) |
Winners League. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
11:45 | Svitlana Babushkina – Veronica Andryuschenko | 0:3 (8:11,10:12,8:11) |
12:15 | Ekaterina Voroncova – Galina Telnaya | 0:3 (2:11,4:11,5:11) |
12:45 | Svitlana Babushkina – Galina Telnaya | 0:3 (9:11,6:11,9:11) |
13:15 | Veronica Andryuschenko – Ekaterina Voroncova | 3:0 (11:9,12:10,14:12) |
13:45 | Svitlana Babushkina – Ekaterina Voroncova | 0:3 (10:12,6:11,5:11) |
14:15 | Galina Telnaya – Veronica Andryuschenko | 3:0 (11:4,11:4,11:6) |
14:45 | Veronica Andryuschenko – Svitlana Babushkina | 3:0 (11:9,13:11,12:10) |
15:15 | Galina Telnaya – Ekaterina Voroncova | 3:0 (11:7,13:11,11:5) |
15:45 | Galina Telnaya – Svitlana Babushkina | 3:0 (11:6,12:10,11:8) |
16:15 | Ekaterina Voroncova – Veronica Andryuschenko | 0:3 (8:11,7:11,9:11) |
16:45 | Ekaterina Voroncova – Svitlana Babushkina | 1:3 (13:11,4:11,3:11,11:13) |
17:15 | Veronica Andryuschenko – Galina Telnaya | 0:3 (8:11,10:12,4:11) |
Hungarian Championship. Trophy
Time | Players | Score |
---|---|---|
12:30 | Zsolt Szarka – Norbert Bedo | 2:3 (8:11,9:11,11:2,13:11,6:11) |
13:00 | Balazs Fixl – Balint Krebs | 0:3 (11:13,9:11,8:11) |
14:00 | Janos Kaiser – Zsolt Szarka | 3:2 (9:11,11:5,11:13,11:7,11:7) |
14:30 | Balint Krebs – Daniel Lung | 2:3 (3:11,6:11,11:5,11:4,6:11) |
15:00 | Norbert Bedo – Mate Moricz | 0:3 (4:11,7:11,9:11) |
16:00 | Balint Krebs – Janos Kaiser | 3:0 (11:4,12:10,11:9) |
16:30 | Mate Moricz – Zsolt Szarka | 3:0 (11:2,11:6,11:6) |
Armenia. ITT Cup. Group B
Time | Players | Score |
---|---|---|
15:45 | Rafik Hovhannisyan – Narek Stepanyan | 3:0 (11:7,11:2,11:2) |
16:20 | Ruben Galoyan – Eduard Antonyan | 0:3 (7:11,2:11,4:11) |
16:40 | Rafik Hovhannisyan – Eduard Antonyan | 1:3 (11:9,4:11,9:11,6:11) |
17:00 | Ruben Galoyan – Narek Stepanyan | 0:3 (4:11,6:11,9:11) |
17:20 | Rafik Hovhannisyan – Ruben Galoyan | 3:0 (11:5,11:1,11:2) |
17:40 | Eduard Antonyan – Narek Stepanyan | 3:0 (11:1,12:10,11:7) |
18:00 | Narek Stepanyan – Rafik Hovhannisyan | 1:3 (7:11,12:10,4:11,3:11) |
18:20 | Eduard Antonyan – Ruben Galoyan | 3:0 (11:6,11:2,11:5) |
18:40 | Eduard Antonyan – Rafik Hovhannisyan | 3:2 (4:11,11:5,13:11,7:11,11:9) |
19:05 | Narek Stepanyan – Ruben Galoyan | 3:0 (11:6,11:5,13:11) |
19:20 | Ruben Galoyan – Rafik Hovhannisyan | 0:3 (6:11,3:11,8:11) |
20:20 | Narek Stepanyan – Eduard Antonyan | 0:3 (7:11,5:11,8:11) |
Win Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
15:45 | Elena Taranik – Nadezhda But | 2:3 (8:11,11:8,8:11,13:11,4:11) |
16:15 | Victoria Zaytseva – Nadezhda But | 0:3 (10:12,9:11,6:11) |
16:45 | Elena Taranik – Julia Orobinskaya | 2:3 (11:4,9:11,11:7,6:11,2:11) |
17:15 | Victoria Zaytseva – Julia Orobinskaya | 2:3 (12:10,9:11,9:11,11:5,11:13) |
18:00 | Elena Taranik – Victoria Zaytseva | 3:1 (11:5,11:9,8:11,11:9) |
18:30 | Julia Orobinskaya – Nadezhda But | 2:3 (8:11,12:10,9:11,11:6,7:11) |
19:00 | Nadezhda But – Elena Taranik | 3:2 (16:14,7:11,9:11,11:9,11:5) |
19:30 | Julia Orobinskaya – Victoria Zaytseva | 3:1 (11:9,8:11,11:9,11:8) |
20:00 | Julia Orobinskaya – Elena Taranik | 3:0 (15:13,11:9,12:10) |
20:15 | Nadezhda But – Victoria Zaytseva | 1:3 (11:8,2:11,5:11,3:11) |
20:45 | Victoria Zaytseva – Elena Taranik | 2:3 (8:11,11:8,5:11,12:10,7:11) |
21:30 | Nadezhda But – Julia Orobinskaya | 0:3 (7:11,5:11,8:11) |
Armenia. ITT Cup. Group B. Women
Polish Championship. Superliga
Time | Players | Score |
---|---|---|
20:00 | Aleksandr Khanin – Jakub Dyjas | 0:3 (5:11,4:11,4:11) |
20:30 | Piotr Michalski – Jiri Vrablik | 0:3 (5:11,6:11,7:11) |
UFO Cup. League A
Time | Players | Score |
---|---|---|
20:55 | Alexey Astafiev – Dmitry Dantsov | 3:1 (11:13,11:7,11:6,13:11) |
21:25 | Kirill Kim – Ivan Dragunov | 3:2 (12:10,9:11,11:6,13:15,11:8) |
21:29 | Alexey Astafiev – Kirill Kim | 3:1 (11:7,18:16,9:11,11:9) |
22:06 | Dmitry Dantsov – Ivan Dragunov | 3:1 (11:8,9:11,11:6,12:10) |
22:37 | Alexey Astafiev – Ivan Dragunov | 1:3 (9:11,11:9,12:14,9:11) |
23:14 | Kirill Kim – Dmitry Dantsov | 3:2 (11:8,8:11,11:9,8:11,11:6) |
23:51 | Dmitry Dantsov – Ivan Dragunov | 3:2 (7:11,12:14,11:7,11:7,13:11) |
Germany. Bundesliga
Time | Players | Score |
---|---|---|
21:15 | Kirill Gerassimenko – Ioannis Sgouropoulos | 3:1 (11:13,11:6,11:7,11:9) |
21:30 | Marcelo Aguirre – Christian Pletea | 3:2 (11:13,14:12,5:11,11:5,11:7) |
22:15 | Hunor Szocs – Robin Devos | 2:3 (11:13,11:8,14:12,6:11,9:11) |
23:15 | Kirill Gerassimenko – Christian Pletea | 3:1 (11:5,11:7,3:11,11:4) |