PRO - free until 20.03.2022 23:59 (UTC+03:00)
На сайте ведутся работы
PRO-account from 3€

Table tennis results

Armenia. ITT Cup. Group A

Time Players Score
00:00 Alexander Seluchenko – Roman Zholubak 2:3 (12:10,5:11,11:6,1:11,9:11)
00:15 Tomas Hlavacek – Alexander Buberenko 2:3 (10:12,11:8,11:8,7:11,5:11)
00:20 Vadim Ishhuk – Mikhail Sokur 1:3 (10:12,12:10,5:11,6:11)
00:30 Denis Pesternikov – Ihor Emets 1:3 (8:11,11:4,8:11,12:14)
00:30 Valeriy Merzlikin – Oleh Kuzyshyn 3:2 (11:4,4:11,7:11,11:9,15:13)
01:00 Andrii Homylko – Grigorii Kulishov 1:3 (5:11,11:8,8:11,2:11)
01:00 Andrey Baklykov – Nazar Gritsienko 3:2 (11:7,12:10,9:11,9:11,14:12)
01:20 Valeriy Merzlikin – Mikhail Sokur 3:2 (6:11,11:9,11:13,11:2,13:11)
01:25 Oleksandr Borysiuk – Aleksey Krutko 1:3 (11:9,7:11,5:11,12:14)
01:30 Alexander Seluchenko – Ihor Emets 1:3 (9:11,10:12,11:6,9:11)
01:35 Serhii Chuliukov – Mykola Polysynskyi 1:3 (15:13,11:13,9:11,11:13)
01:45 Konstantin Klimenko – Vadim Ishhuk 3:0 (11:4,11:5,11:9)
01:55 Alexander Seluchenko – Alexandr Tuzhilin 3:1 (11:7,6:11,11:8,11:9)
02:00 Nazar Gritsienko – Roman Zholubak 3:0 (11:8,13:11,11:6)
02:00 Ruslan Yaremenko – Oleh Napirko 3:0 (11:2,11:7,12:10)
02:25 Evgeniy Pismenny – Eugene Masko 2:3 (13:15,9:11,11:4,11:7,5:11)
02:30 Denis Pesternikov – Andrey Baklykov 1:3 (11:9,9:11,10:12,7:11)
02:35 Andrii Homylko – Mykola Polysynskyi 0:3 (7:11,10:12,6:11)
02:55 Oleksandr Borysiuk – Alexandr Tuzhilin 1:3 (4:11,11:9,3:11,6:11)
03:00 Oleh Napirko – Grigorii Kulishov 0:3 (6:11,8:11,9:11)
03:00 Alexander Seluchenko – Nazar Gritsienko 3:0 (11:6,11:9,11:7)
03:30 Eugene Masko – Aleksey Krutko 3:2 (9:11,11:9,11:7,10:12,13:11)
03:30 Andrey Baklykov – Ihor Emets 3:2 (6:11,4:11,11:4,11:7,11:9)
03:30 Serhii Chuliukov – Ruslan Yaremenko 1:3 (7:11,11:2,11:13,9:11)
04:00 Denis Pesternikov – Roman Zholubak 1:3 (11:7,8:11,8:11,9:11)
04:00 Alexander Seluchenko – Evgeniy Pismenny 3:2 (10:12,10:12,11:9,14:12,11:8)
04:05 Andrii Homylko – Oleh Napirko 3:0 (11:7,12:10,11:5)
04:30 Ruslan Yaremenko – Mykola Polysynskyi 3:0 (11:5,13:11,11:6)
04:30 Oleksandr Borysiuk – Eugene Masko 3:1 (11:8,11:7,8:11,11:7)
04:30 Alexander Seluchenko – Andrey Baklykov 3:1 (11:6,9:11,11:7,11:7)
04:55 Evgeniy Pismenny – Alexandr Tuzhilin 2:3 (7:11,11:6,8:11,11:5,8:11)
05:00 Denis Pesternikov – Nazar Gritsienko 3:0 (11:1,11:8,11:7)
05:05 Serhii Chuliukov – Grigorii Kulishov 3:2 (9:11,11:8,11:7,9:11,11:8)
05:15 Alexander Seluchenko – Aleksey Krutko 3:0 (11:5,12:10,11:7)
05:30 Ihor Emets – Roman Zholubak 1:3 (10:12,15:13,3:11,2:11)
05:30 Andrii Homylko – Ruslan Yaremenko 3:2 (11:7,11:13,11:8,9:11,11:8)
05:45 Oleksandr Borysiuk – Evgeniy Pismenny 3:0 (11:9,11:5,11:8)
06:00 Alexander Seluchenko – Denis Pesternikov 3:1 (3:11,11:7,11:8,11:6)
06:05 Serhii Chuliukov – Oleh Napirko 3:1 (11:5,10:12,11:7,11:9)
06:25 Alexander Seluchenko – Eugene Masko 3:0 (11:7,11:4,11:2)
06:30 Mykola Polysynskyi – Grigorii Kulishov 3:1 (2:11,12:10,15:13,11:7)
06:30 Andrey Baklykov – Roman Zholubak 0:3 (2:11,11:13,7:11)
07:00 Alexandr Tuzhilin – Aleksey Krutko 3:1 (11:8,11:7,9:11,11:3)
07:00 Nazar Gritsienko – Ihor Emets 0:3 (8:11,5:11,8:11)
07:05 Andrii Homylko – Serhii Chuliukov 3:0 (11:6,11:4,11:7)
07:30 Oleksandr Borysiuk – Alexander Seluchenko 0:3 (3:11,6:11,8:11)
07:35 Ruslan Yaremenko – Grigorii Kulishov 1:3 (11:8,3:11,8:11,9:11)
08:00 Evgeniy Pismenny – Aleksey Krutko 1:3 (11:9,9:11,4:11,6:11)
08:00 Oleh Napirko – Mykola Polysynskyi 0:3 (2:11,5:11,8:11)
08:15 Nikolay Tresсhetka – Alexander Likhitsky 0:3 (6:11,5:11,10:12)
08:15 Viktor Zyakun – Alexander Liman 3:2 (4:11,11:2,13:11,4:11,11:6)
08:25 Eugene Masko – Alexandr Tuzhilin 0:3 (6:11,15:17,13:15)
08:35 Kirill Yurchenko – Oleksandr Didukh 1:3 (7:11,11:5,6:11,7:11)
08:45 Ivan Krivoi – Nikolay Kulynych 0:3 (4:11,3:11,7:11)
09:00 Sergey Pryadko – Igor Torgachov 1:3 (6:11,11:7,4:11,7:11)
09:00 Yuriy Urezchenko – Oleksandr Borysiuk 3:0 (11:5,11:6,11:8)
09:05 Oleg Bindas – Oleg Ponomarenko 0:3 (9:11,6:11,9:11)
09:05 Stefan Jakimenko – Vitaliy Lyevshyn 0:3 (8:11,16:18,7:11)
09:15 Anatolii Nikolenko – Stepan Grigorenko 0:3 (5:11,9:11,5:11)
09:15 Roman Zaporozhets – Sergey Maluk 0:3 (5:11,5:11,9:11)
09:15 Alexander Badanin – Evgenii Gudimenko 3:2 (11:8,8:11,11:8,12:14,13:11)
09:30 Nazar Danilyuk – Anton Molochko 3:0 (11:8,11:8,11:8)
09:30 Sergei Semenec – Dmitry Kunchurov 2:3 (9:11,11:9,11:9,8:11,2:11)
09:45 Nikolay Tresсhetka – Nikolay Kulynych 0:3 (3:11,10:12,3:11)
09:45 Viktor Zyakun – Igor Torgachov 3:1 (11:8,11:7,2:11,11:9)
09:50 Valeriy Merzlikin – Mikhail Sokur 3:2 (8:11,11:6,10:12,11:9,11:3)
10:00 Yuriy Urezchenko – Evgenii Gudimenko 1:3 (10:12,6:11,11:5,5:11)
10:05 Kirill Yurchenko – Vitaliy Lyevshyn 0:3 (4:11,6:11,3:11)
10:05 Kirill Yurchenko – Anton Molochko 0:3 (10:12,5:11,5:11)
10:15 Vadim Ishhuk – Oleh Kuzyshyn 3:1 (9:11,12:10,11:6,11:4)
10:15 Stepan Grigorenko – Alexander Likhitsky 3:2 (4:11,11:7,11:7,10:12,11:8)
10:30 Alexander Badanin – Oleksandr Borysiuk 1:3 (11:4,7:11,9:11,7:11)
10:30 Sergey Maluk – Alexander Liman 3:2 (11:6,9:11,11:8,2:11,11:6)
10:35 Anton Molochko – Oleksandr Didukh 2:3 (11:8,8:11,18:16,9:11,9:11)
10:35 Oleg Bindas – Dmitry Kunchurov 2:3 (5:11,15:13,11:13,11:9,9:11)
10:45 Dmitrii Derevinskii – Anatoliy Nazarov 3:1 (9:11,13:11,14:12,11:8)
10:55 Ivan Krivoi – Anatolii Nikolenko 3:1 (11:6,8:11,11:7,11:9)
11:00 Sergey Pryadko – Roman Zaporozhets 0:3 (3:11,9:11,6:11)
11:00 Yuriy Urezchenko – Alexander Badanin 3:1 (9:11,11:2,11:9,11:9)
11:05 Stefan Jakimenko – Nazar Danilyuk 0:3 (8:11,5:11,10:12)
11:05 Anton Molochko – Oleg Ponomarenko 3:2 (2:11,5:11,11:9,11:9,14:12)
11:15 Valeriy Merzlikin – Oleh Kuzyshyn 3:1 (5:11,11:8,11:7,11:5)
11:15 Nikolay Tresсhetka – Stepan Grigorenko 3:0 (11:6,11:5,11:9)
11:15 Viktor Zyakun – Sergey Maluk 0:3 (8:11,7:11,5:11)
11:15 Evgenii Gudimenko – Oleksandr Borysiuk 1:3 (8:11,11:4,9:11,8:11)
11:35 Sergei Semenec – Kirill Yurchenko 3:2 (9:11,11:4,6:11,11:5,11:8)
11:35 Kirill Yurchenko – Anton Molochko 0:3 (3:11,8:11,10:12)
11:45 Anatoliy Nazarov – Mikhail Sokur 1:3 (7:11,9:11,11:5,8:11)
11:45 Roman Zaporozhets – Igor Torgachov 3:0 (11:1,11:7,11:9)
11:45 Alexander Badanin – Yuriy Urezchenko 3:1 (7:11,11:6,11:5,12:10)
11:55 Anatolii Nikolenko – Nikolay Kulynych 2:3 (9:11,11:6,11:8,5:11,5:11)
12:00 Oleg Bindas – Anton Molochko 0:3 (8:11,6:11,9:11)
12:05 Nazar Danilyuk – Vitaliy Lyevshyn 1:3 (4:11,4:11,17:15,4:11)
12:15 Vadim Ishhuk – Dmitrii Derevinskii 3:1 (9:11,12:10,11:7,11:8)
12:25 Ivan Krivoi – Alexander Likhitsky 3:0 (13:11,11:8,11:5)
12:30 Oleksandr Borysiuk – Evgenii Gudimenko 0:3 (7:11,9:11,5:11)
12:30 Sergey Pryadko – Alexander Liman 1:3 (7:11,11:8,7:11,6:11)
12:35 Stefan Jakimenko – Oleksandr Didukh 3:1 (6:11,11:9,11:4,11:6)
12:35 Kirill Yurchenko – Dmitry Kunchurov 3:1 (11:4,11:8,7:11,11:5)
12:45 Nikolay Tresсhetka – Anatolii Nikolenko 0:3 (6:11,3:11,7:11)
12:45 Valeriy Merzlikin – Anatoliy Nazarov 3:1 (11:6,6:11,11:9,11:5)
13:00 Oleksandr Borysiuk – Alexander Badanin 3:2 (8:11,11:7,11:2,4:11,11:8)
13:00 Sergei Semenec – Oleg Ponomarenko 3:0 (11:2,11:6,11:7)
13:00 Viktor Zyakun – Roman Zaporozhets 3:2 (10:12,10:12,11:4,11:9,11:7)
13:00 Kirill Yurchenko – Nazar Danilyuk 3:0 (11:9,11:3,13:11)
13:20 Dmitrii Derevinskii – Oleh Kuzyshyn 2:3 (13:11,11:9,9:11,10:12,8:11)
13:25 Ivan Krivoi – Stepan Grigorenko 3:0 (11:9,11:9,11:5)
13:30 Sergey Pryadko – Sergey Maluk 0:3 (7:11,8:11,6:11)
13:30 Evgenii Gudimenko – Yuriy Urezchenko 3:0 (11:7,13:11,12:10)
13:30 Stefan Jakimenko – Anton Molochko 2:3 (7:11,8:11,11:7,11:5,9:11)
13:35 Oleg Bindas – Kirill Yurchenko 3:2 (9:11,13:11,11:1,9:11,11:5)
13:45 Nikolay Kulynych – Alexander Likhitsky 2:3 (12:10,7:11,7:11,11:6,4:11)
13:45 Vadim Ishhuk – Mikhail Sokur 3:2 (11:7,5:11,15:13,7:11,11:7)
14:00 Vitaliy Lyevshyn – Oleksandr Didukh 3:0 (11:9,11:9,11:8)
14:00 Oleksandr Borysiuk – Yuriy Urezchenko 0:3 (7:11,6:11,6:11)
14:00 Igor Torgachov – Alexander Liman 0:3 (7:11,4:11,9:11)
14:05 Sergei Semenec – Anton Molochko 3:0 (12:10,11:5,11:7)
14:15 Valeriy Merzlikin – Dmitrii Derevinskii 3:2 (4:11,7:11,11:4,11:6,11:2)
14:25 Nikolay Tresсhetka – Ivan Krivoi 3:2 (11:9,6:11,11:9,9:11,11:9)
14:30 Viktor Zyakun – Sergey Pryadko 3:0 (11:8,11:7,11:7)
14:30 Evgenii Gudimenko – Alexander Badanin 1:3 (11:4,3:11,6:11,9:11)
14:30 Dmitry Kunchurov – Oleg Ponomarenko 2:3 (11:3,11:9,8:11,8:11,3:11)
14:40 Andrey Lushchik – Sergey Skhabitskiy 3:2 (11:7,11:9,6:11,7:11,11:7)
14:45 Vadim Ishhuk – Anatoliy Nazarov 2:3 (11:6,12:14,12:14,11:5,8:11)
14:55 Anatolii Nikolenko – Alexander Likhitsky 2:3 (11:9,11:5,5:11,7:11,8:11)
15:00 Roman Zaporozhets – Alexander Liman 1:3 (3:11,11:3,5:11,4:11)
15:00 Nazar Danilyuk – Oleksandr Didukh 0:3 (7:11,10:12,5:11)
15:05 Oleg Bindas – Sergei Semenec 2:3 (11:8,6:11,11:5,8:11,5:11)
15:10 Nikolay Kulynych – Oleh Martynenko 2:3 (8:11,11:9,11:7,13:15,10:12)
15:20 Oleh Kuzyshyn – Mikhail Sokur 3:2 (8:11,11:6,5:11,11:4,11:7)
15:25 Stepan Grigorenko – Nikolay Kulynych 0:3 (4:11,7:11,8:11)
15:30 Sergey Maluk – Igor Torgachov 3:0 (11:3,11:6,11:4)
15:30 Anton Molochko – Vitaliy Lyevshyn 3:2 (11:9,7:11,6:11,11:7,11:8)
15:35 Kirill Yurchenko – Oleg Ponomarenko 3:1 (18:20,11:9,11:5,12:10)
15:40 Oleksandr Timofeev 1968 – Valeriy Kolesnikov 1:3 (11:8,6:11,9:11,8:11)
15:45 Maxim Gubenko – Bogdan Panchenko L. 3:0 (11:9,11:4,11:6)
15:50 Valeriy Merzlikin – Vadim Ishhuk 1:3 (7:11,8:11,11:8,4:11)
15:55 Sergey Prus – Dmitriy Belanchik 3:0 (11:5,11:7,11:8)
16:00 Andrey Lushchik – Oleh Martynenko 0:3 (2:11,2:11,4:11)
16:00 Sergey Buluy – Vasyl Moshovskyi 3:2 (7:11,11:7,10:12,11:3,11:6)
16:05 Anton Molochko – Dmitry Kunchurov 0:3 (4:11,10:12,7:11)
16:15 Ihor Emets – Alexander Seluchenko 3:1 (11:7,13:11,8:11,11:3)
16:15 Sergey Aristarkhov – Serhii Chuhai 0:3 (8:11,8:11,6:11)
16:20 Dmitrii Derevinskii – Mikhail Sokur 0:3 (9:11,7:11,8:11)
16:25 Ruslan Serhyenko – Denis Mykytuk 3:2 (11:9,6:11,11:5,8:11,11:7)
16:30 Dmitriy Baystryuchenko – Roman Goroh 3:2 (11:7,13:11,6:11,8:11,11:9)
16:30 Valeriy Kolesnikov – Sergey Skhabitskiy 3:2 (8:11,13:11,2:11,11:8,11:7)
16:35 Denis Pesternikov – Andrey Baklykov 3:1 (11:7,11:5,9:11,11:6)
16:35 Oleksandr Borysiuk – Alexandr Tuzhilin 1:3 (9:11,10:12,12:10,9:11)
16:45 Alexander Badanin – Bogdan Panchenko L. 0:3 (10:12,8:11,6:11)
16:45 Eduard Shimansky – Yuriy Parahailo 3:1 (11:5,11:9,10:12,15:13)
16:45 Anatoliy Nazarov – Oleh Kuzyshyn 2:3 (8:11,7:11,11:7,11:8,8:11)
17:00 Roman Zholubak – Nazar Gritsienko 3:1 (11:2,8:11,11:9,11:8)
17:00 Alexander Seluchenko – Aleksey Krutko 3:1 (11:5,6:11,16:14,14:12)
17:00 Sergey Buluy – Roman Goroh 3:1 (11:7,11:13,13:11,11:7)
17:10 Nikolay Kulynych – Oleksandr Timofeev 1968 2:3 (10:12,10:12,11:6,11:9,9:11)
17:15 Mykola Slozka – Anton Yakovenko 2:3 (7:11,8:11,11:8,11:6,8:11)
17:15 Sergey Prus – Denis Mykytuk 3:1 (7:11,11:8,11:6,11:9)
17:15 Maxim Gubenko – Sergey Aristarkhov 2:3 (12:14,11:6,11:9,9:11,7:11)
17:30 Eugene Masko – Evgeniy Pismenny 1:3 (5:11,11:8,8:11,1:11)
17:30 Dmitriy Baystryuchenko – Vasyl Moshovskyi 0:3 (9:11,8:11,6:11)
17:30 Ihor Emets – Andrey Baklykov 3:2 (11:3,8:11,11:5,4:11,11:8)
17:30 Andrey Lushchik – Valeriy Kolesnikov 3:2 (11:5,11:7,4:11,6:11,13:11)
17:45 Martin Bouska – Roman Goroh 3:0 (11:6,12:10,11:3)
17:45 Sergey Buluy – Dmitriy Baystryuchenko 0:3 (6:11,8:11,7:11)
17:45 Oleksandr Borysiuk – Aleksey Krutko 3:1 (11:8,11:6,11:13,13:11)
17:55 Yuriy Parahailo – Dmitriy Belanchik 1:3 (8:11,3:11,15:13,6:11)
18:00 Alexander Badanin – Serhii Chuhai 3:1 (11:8,11:9,8:11,11:8)
18:05 Nazar Gritsienko – Alexander Seluchenko 0:3 (4:11,11:13,6:11)
18:10 Oleksandr Timofeev 1968 – Oleh Martynenko 1:3 (8:11,11:13,11:4,9:11)
18:15 Roman Goroh – Vasyl Moshovskyi 3:2 (11:3,6:11,11:6,4:11,11:8)
18:15 Mikhail Potapov – Vladimir Gainyuk 1:3 (8:11,6:11,11:9,14:16)
18:25 Ruslan Serhyenko – Eduard Shimansky 3:0 (11:9,11:6,11:3)
18:30 Sergey Aristarkhov – Bogdan Panchenko L. 1:3 (11:4,8:11,8:11,8:11)
18:35 Denis Pesternikov – Roman Zholubak 3:1 (10:12,11:5,11:6,11:7)
18:40 Nikolay Kulynych – Sergey Skhabitskiy 3:0 (11:6,11:8,11:7)
18:45 Sergey Prus – Yuriy Parahailo 3:0 (13:11,11:8,11:5)
18:45 Maxim Gubenko – Serhii Chuhai 0:3 (10:12,6:11,5:11)
18:45 Evgeniy Pismenny – Alexandr Tuzhilin 1:3 (11:5,8:11,9:11,5:11)
18:45 Alexander Seluchenko – Lukas Rulc 2:3 (11:8,8:11,3:11,11:6,8:11)
18:50 Aleksandr Ivchuk – Evgenii Gudimenko 3:1 (11:7,11:8,8:11,11:7)
18:55 Mykola Slozka – Roman Goroh 1:3 (3:11,11:7,7:11,8:11)
19:00 Dmitriy Baystryuchenko – Sergey Buluy 3:1 (11:7,10:12,11:8,11:8)
19:05 Ihor Emets – Nazar Gritsienko 2:3 (7:11,7:11,12:10,11:8,3:11)
19:05 Alexander Seluchenko – Eugene Masko 2:3 (9:11,11:7,8:11,11:5,9:11)
19:10 Valeriu Ciugureanu – Ivan Boyan 3:0 (11:7,11:2,11:4)
19:10 Andrey Lushchik – Oleksandr Timofeev 1968 1:3 (11:6,9:11,3:11,4:11)
19:20 Aleksandr Ivchuk – Artem Chepurnoy 0:3 (6:11,5:11,8:11)
19:25 Vladimir Gainyuk – Anton Yakovenko 3:1 (4:11,11:4,12:10,12:10)
19:25 Eduard Shimansky – Denis Mykytuk 3:0 (11:7,11:3,11:9)
19:30 Pavel Fencl – Pavel Babenko 0:3 (10:12,9:11,10:12)
19:30 Roman Zholubak – Andrey Baklykov 3:2 (9:11,11:7,9:11,11:6,11:7)
19:30 Alexander Badanin – Sergey Aristarkhov 1:3 (11:5,13:15,10:12,12:14)
19:30 Vasyl Moshovskyi – Roman Goroh 3:2 (7:11,7:11,11:4,11:9,11:6)
19:35 Oleksandr Borysiuk – Evgeniy Pismenny 2:3 (11:7,7:11,11:6,7:11,12:14)
19:40 Nikolay Kulynych – Valeriy Kolesnikov 3:2 (11:9,11:8,9:11,9:11,14:12)
19:45 Ruslan Serhyenko – Dmitriy Belanchik 3:1 (11:6,11:9,7:11,12:10)
19:45 Vasyl Moshovskyi – Dmitriy Baystryuchenko 0:3 (5:11,6:11,7:11)
19:45 Martin Bouska – Mikhail Potapov 1:3 (9:11,11:9,4:11,5:11)
20:00 Ivan Dubchak – Iliya Sulima 1:3 (10:12,5:11,12:10,7:11)
20:00 Serhii Chuhai – Bogdan Panchenko L. 3:1 (11:8,11:9,4:11,13:11)
20:05 Denis Pesternikov – Alexander Seluchenko 0:3 (7:11,10:12,9:11)
20:15 Oleh Martynenko – Sergey Skhabitskiy 1:3 (6:11,11:8,3:11,5:11)
20:15 Jan Rochowanski – Alexander Seluchenko 0:3 (8:11,9:11,7:11)
20:15 Sergey Prus – Eduard Shimansky 0:3 (7:11,6:11,10:12)
20:15 Aleksandr Ivchuk – Artem Chepurnoy 3:2 (6:11,8:11,13:11,11:8,11:7)
20:25 Mykola Slozka – Vladimir Gainyuk 0:3 (7:11,8:11,6:11)
20:30 Ivan Dubchak – Cristian Bambuleac 0:3 (1:11,8:11,7:11)
20:30 Roman Goroh – Sergey Buluy 3:1 (11:8,11:8,6:11,11:6)
20:30 Alexander Badanin – Maxim Gubenko 3:2 (11:7,11:7,8:11,8:11,11:8)
20:30 Eugene Masko – Aleksey Krutko 2:3 (11:9,13:15,6:11,11:6,9:11)
20:30 Andrey Lushchik – Nikolay Kulynych 3:2 (9:11,12:10,4:11,11:7,11:8)
20:35 Ihor Emets – Roman Zholubak 3:2 (11:8,2:11,4:11,13:11,11:8)
20:50 Pavel Babenko – Evgenii Gudimenko 0:3 (8:11,7:11,7:11)
20:55 Ruslan Serhyenko – Yuriy Parahailo 3:1 (11:8,10:12,11:5,11:5)
20:55 Mikhail Potapov – Roman Goroh 3:2 (9:11,9:11,11:9,11:5,11:5)
21:00 Vasyl Moshovskyi – Sergey Buluy 1:3 (11:3,4:11,12:14,7:11)
21:00 Vasyl Matviichuk – Serhii Chuhai 3:1 (11:8,11:5,3:11,11:3)
21:05 Denis Pesternikov – Nazar Gritsienko 0:3 (8:11,8:11,8:11)
21:10 Oleksandr Timofeev 1968 – Sergey Skhabitskiy 2:3 (6:11,6:11,11:6,12:10,4:11)
21:15 Alexander Seluchenko – Alexandr Tuzhilin 2:3 (12:10,7:11,8:11,11:6,4:11)
21:15 Andrey Baklykov – Alexander Seluchenko 3:0 (14:12,11:8,11:7)
21:20 Aleksandr Ivchuk – Pavel Fencl 3:2 (8:11,11:13,11:8,12:10,11:9)
21:25 Denis Mykytuk – Dmitriy Belanchik 3:1 (11:13,11:4,11:8,11:8)
21:25 Martin Bouska – Anton Yakovenko 2:3 (6:11,13:11,11:9,10:12,7:11)
21:30 Roman Goroh – Dmitriy Baystryuchenko 3:0 (14:12,11:3,11:9)
22:00 Sergey Aristarkhov – Alexander Badanin 2:3 (7:11,6:11,14:12,11:3,7:11)
22:00 Valeriy Kolesnikov – Oleh Martynenko 0:3 (4:11,9:11,3:11)
22:05 Ihor Emets – Denis Pesternikov 0:3 (3:11,9:11,9:11)
22:15 Mykola Slozka – Mikhail Potapov 3:0 (11:4,11:9,11:4)
22:15 Sergey Prus – Ruslan Serhyenko 1:3 (11:8,4:11,9:11,5:11)
22:15 Oleksandr Borysiuk – Eugene Masko 2:3 (11:9,4:11,11:9,5:11,6:11)
22:15 Aleksandr Ivchuk – Pavel Babenko 1:3 (6:11,4:11,11:9,8:11)
22:20 Pavel Fencl – Artem Chepurnoy 2:3 (11:7,8:11,11:7,10:12,8:11)
22:25 Martin Bouska – Vladimir Gainyuk 1:3 (11:3,8:11,4:11,5:11)
22:30 Alexander Seluchenko – Evgeniy Pismenny 3:1 (11:4,11:7,6:11,11:8)
22:30 Eduard Shimansky – Dmitriy Belanchik 3:1 (12:10,12:10,10:12,11:5)
22:35 Roman Zholubak – Alexander Seluchenko 3:2 (8:11,12:10,9:11,11:8,11:6)
22:45 Aleksey Krutko – Alexandr Tuzhilin 0:3 (6:11,11:13,18:20)
22:50 Aleksandr Ivchuk – Evgenii Gudimenko 3:1 (11:8,9:11,11:9,11:8)
22:55 Roman Goroh – Anton Yakovenko 2:3 (7:11,12:10,8:11,11:3,7:11)
22:55 Yuriy Parahailo – Denis Mykytuk 2:3 (11:13,6:11,11:8,12:10,4:11)
23:05 Nazar Gritsienko – Andrey Baklykov 3:0 (11:7,11:7,11:8)
23:15 Oleksandr Borysiuk – Alexander Seluchenko 3:2 (11:7,11:5,8:11,12:14,12:10)
23:15 Mykola Slozka – Martin Bouska 2:3 (5:11,9:11,12:10,11:7,10:12)
23:20 Aleksandr Ivchuk – Pavel Fencl 1:3 (11:3,15:17,10:12,7:11)
23:45 Aleksandr Ivchuk – Pavel Babenko 3:2 (4:11,11:8,12:14,11:8,11:7)
23:45 Mikhail Potapov – Anton Yakovenko 3:2 (8:11,11:3,11:4,10:12,11:4)
23:45 Eugene Masko – Alexandr Tuzhilin 1:3 (6:11,11:9,3:11,6:11)

Pro League. Czech Republic

Time Players Score
00:00 Dmitry Shikunov – Pavel Sergeev 1:4 (11:8,1:11,10:12,6:11,5:11)
00:00 Dmitry Shikunov – Pavel Sergeev 1:4 (11:8,1:11,10:12,6:11,5:11)
00:01 Alexander Kulagin – Steeve Delaune 4:2 (11:6,12:10,7:11,12:10,12:14,11:9)
00:01 Alexander Kulagin – Steeve Delaune 4:2 (11:6,12:10,7:11,12:10,12:14,11:9)
00:10 Maciej Jar – Adam Rakowski 4:3 (9:11,6:11,11:8,12:10,7:11,12:10,11:0)
00:10 Evgeniy Stytsyun – Oleg Shepitko 2:4 (12:10,2:11,13:15,6:11,11:8,7:11)
00:10 Maciej Jar – Adam Rakowski 4:3 (9:11,6:11,11:8,12:10,7:11,12:10,11:0)
00:10 Evgeniy Stytsyun – Oleg Shepitko 2:4 (12:10,2:11,13:15,6:11,11:8,7:11)
00:14 Yuri Dmitriev – Ildar Khairullin 2:4 (14:12,8:11,8:11,11:9,11:13,10:12)
00:14 Yuri Dmitriev – Ildar Khairullin 2:4 (14:12,8:11,8:11,11:9,11:13,10:12)
00:18 Andrey Nikolaev – Denis Shpadaruk 4:3 (10:12,9:11,5:11,12:10,11:8,11:8,14:12)
00:18 Andrey Nikolaev – Denis Shpadaruk 4:3 (10:12,9:11,5:11,12:10,11:8,11:8,14:12)
00:20 Ivan Patsyna – Kirill Taran 3:4 (11:9,11:6,10:12,9:11,7:11,12:10,8:11)
00:20 Ivan Patsyna – Kirill Taran 3:4 (11:9,11:6,10:12,9:11,7:11,12:10,8:11)
00:22 Igor Shkrobot – Vasily Vasin 2:4 (7:11,7:11,11:8,5:11,12:10,2:11)
00:22 Igor Shkrobot – Vasily Vasin 2:4 (7:11,7:11,11:8,5:11,12:10,2:11)
00:23 Aleksandr Emelyanov S. – Nikolay Slastihin 1:4 (12:14,13:11,7:11,5:11,6:11)
00:23 Aleksandr Emelyanov S. – Nikolay Slastihin 1:4 (12:14,13:11,7:11,5:11,6:11)
00:30 Pavel Skrobot – Kirill Metlushko 4:2 (11:5,8:11,11:9,8:11,11:5,11:7)
00:30 Pavel Skrobot – Kirill Metlushko 4:2 (11:5,8:11,11:9,8:11,11:5,11:7)
00:32 Alexander Shalaev – Artur Toporkov 4:3 (10:12,11:6,7:11,11:9,8:11,11:2,12:10)
00:32 Alexander Shalaev – Artur Toporkov 4:3 (10:12,11:6,7:11,11:9,8:11,11:2,12:10)
00:42 Dmitry Rublevsky – Miguel Rodriguez Moreno 0:4 (7:11,7:11,8:11,11:13)
00:42 Serhio Duarte Batista – Gennadiy Cheptsov 2:4 (11:2,11:7,7:11,6:11,5:11,11:13)
00:42 Serhio Duarte Batista – Gennadiy Cheptsov 2:4 (11:2,11:7,7:11,6:11,5:11,11:13)
00:42 Dmitry Rublevsky – Miguel Rodriguez Moreno 0:4 (7:11,7:11,8:11,11:13)
00:45 Yuri Dmitriev – Nikolay Budeev 3:4 (6:11,7:11,11:6,1:11,12:10,13:11,3:11)
00:45 Yuri Dmitriev – Nikolay Budeev 3:4 (6:11,7:11,11:6,1:11,12:10,13:11,3:11)
00:50 Timofey Berezin – Dmitriy Gorodkov 2:4 (12:10,13:15,6:11,11:9,8:11,5:11)
00:50 Valentin Zhivolkovsky – Dzmitry Starykevich 3:4 (6:11,6:11,12:10,11:5,7:11,11:7,6:11)
00:50 Timofey Berezin – Dmitriy Gorodkov 2:4 (12:10,13:15,6:11,11:9,8:11,5:11)
00:50 Valentin Zhivolkovsky – Dzmitry Starykevich 3:4 (6:11,6:11,12:10,11:5,7:11,11:7,6:11)
00:51 Artem Yakovlev – Alexandr Shirshov 4:2 (11:7,11:5,3:11,11:8,8:11,11:8)
00:51 Artem Yakovlev – Alexandr Shirshov 4:2 (11:7,11:5,3:11,11:8,8:11,11:8)
00:53 Egor Vlasenko – Maxim Boboryko 1:4 (11:8,8:11,6:11,12:14,7:11)
00:53 Egor Vlasenko – Maxim Boboryko 1:4 (11:8,8:11,6:11,12:14,7:11)
01:00 Dmitry Berlin – Pawel Breiko 1:4 (5:11,9:11,5:11,12:10,6:11)
01:00 Dmitry Berlin – Pawel Breiko 1:4 (5:11,9:11,5:11,12:10,6:11)
01:07 Pavel Sergeev – Evgeniy Stytsyun 3:4 (7:11,8:11,11:9,9:11,11:5,11:7,7:11)
01:07 Pavel Sergeev – Evgeniy Stytsyun 3:4 (7:11,8:11,11:9,9:11,11:5,11:7,7:11)
01:10 Dmitry Rublevsky – Alexey Burov 1:4 (7:11,11:8,7:11,11:13,7:11)
01:10 Denis Shpadaruk – Vladislav Milinka 4:2 (11:8,11:6,13:11,9:11,8:11,11:6)
01:10 Denis Shpadaruk – Vladislav Milinka 4:2 (11:8,11:6,13:11,9:11,8:11,11:6)
01:10 Dmitry Rublevsky – Alexey Burov 1:4 (7:11,11:8,7:11,11:13,7:11)
01:14 Steeve Delaune – Serhio Duarte Batista 1:4 (2:11,12:14,11:7,2:11,1:11)
01:14 Steeve Delaune – Serhio Duarte Batista 1:4 (2:11,12:14,11:7,2:11,1:11)
01:17 Vladimir Mikhalin – Ivan Karpov 4:2 (14:12,11:8,9:11,11:5,8:11,11:7)
01:17 Vladimir Mikhalin – Ivan Karpov 4:2 (14:12,11:8,9:11,11:5,8:11,11:7)
01:21 Egor Vlasenko – Adam Rakowski 4:2 (8:11,11:5,11:5,6:11,11:2,11:2)
01:21 Egor Vlasenko – Adam Rakowski 4:2 (8:11,11:5,11:5,6:11,11:2,11:2)
01:23 Alexandr Shirshov – Aleksandr Emelyanov S. 4:0 (11:9,11:8,11:9,12:10)
01:23 Alexandr Shirshov – Aleksandr Emelyanov S. 4:0 (11:9,11:8,11:9,12:10)
01:25 Ildar Khairullin – Kirill Klepikov 1:4 (4:11,4:11,2:11,12:10,9:11)
01:25 Ildar Khairullin – Kirill Klepikov 1:4 (4:11,4:11,2:11,12:10,9:11)
01:32 Alexey Demidov – Alexander Kulagin 2:4 (14:16,6:11,12:10,11:8,7:11,7:11)
01:32 Alexey Demidov – Alexander Kulagin 2:4 (14:16,6:11,12:10,11:8,7:11,7:11)
01:38 Dmitry Ivashko – Iaroslav Borkovskii 1:4 (5:11,5:11,11:4,8:11,5:11)
01:38 Dmitry Ivashko – Iaroslav Borkovskii 1:4 (5:11,5:11,11:4,8:11,5:11)
01:40 Miguel Rodriguez Moreno – Anatoly Sviridenko 4:3 (13:11,9:11,5:11,11:8,5:11,11:7,11:9)
01:40 Miguel Rodriguez Moreno – Anatoly Sviridenko 4:3 (13:11,9:11,5:11,11:8,5:11,11:7,11:9)
01:41 Nikolay Slastihin – Artem Yakovlev 4:0 (11:9,11:8,11:3,11:6)
01:41 Oleg Shepitko – Dmitry Shikunov 4:2 (11:9,11:6,7:11,11:8,5:11,11:8)
01:41 Nikolay Slastihin – Artem Yakovlev 4:0 (11:9,11:8,11:3,11:6)
01:41 Oleg Shepitko – Dmitry Shikunov 4:2 (11:9,11:6,7:11,11:8,5:11,11:8)
01:42 Valentin Zhivolkovsky – Marcin Witucki 4:1 (11:6,12:10,11:7,8:11,11:9)
01:42 Valentin Zhivolkovsky – Marcin Witucki 4:1 (11:6,12:10,11:7,8:11,11:9)
01:42 Gennadiy Cheptsov – Alexander Kulagin 4:0 (11:8,11:9,11:8,11:7)
01:42 Gennadiy Cheptsov – Alexander Kulagin 4:0 (11:8,11:9,11:8,11:7)
01:48 Maxim Boboryko – Maciej Jar 4:3 (12:10,9:11,11:5,9:11,5:11,12:10,11:8)
01:48 Alexandr Shirshov – Andrey Nikolaev 1:4 (11:7,8:11,8:11,5:11,9:11)
01:48 Alexandr Shirshov – Andrey Nikolaev 1:4 (11:7,8:11,8:11,5:11,9:11)
01:48 Maxim Boboryko – Maciej Jar 4:3 (12:10,9:11,11:5,9:11,5:11,12:10,11:8)
01:52 Artur Toporkov – Ivan Karpov 2:4 (11:9,7:11,4:11,12:10,7:11,10:12)
01:52 Artur Toporkov – Ivan Karpov 2:4 (11:9,7:11,4:11,12:10,7:11,10:12)
01:59 Dmitry Berlin – Iaroslav Borkovskii 0:4 (7:11,7:11,7:11,6:11)
01:59 Dmitry Berlin – Iaroslav Borkovskii 0:4 (7:11,7:11,7:11,6:11)
02:00 Alexander Rakovich – Yuri Nevar 4:1 (11:6,5:11,11:5,11:4,11:4)
02:00 Alexander Rakovich – Yuri Nevar 4:1 (11:6,5:11,11:5,11:4,11:4)
02:03 Alexander Kulagin – Serhio Duarte Batista 4:0 (11:7,11:7,11:6,11:5)
02:03 Alexander Kulagin – Serhio Duarte Batista 4:0 (11:7,11:7,11:6,11:5)
02:05 Dmitriy Gorodkov – Alexey Demidov 1:4 (11:5,6:11,9:11,9:11,8:11)
02:05 Dmitriy Gorodkov – Alexey Demidov 1:4 (11:5,6:11,9:11,9:11,8:11)
02:14 Lech Kolakowski – Dzmitry Starykevich 4:0 (11:8,11:4,11:6,11:6)
02:14 Ilya Melikhov – Anton Pantushin 1:4 (8:11,10:12,14:12,8:11,9:11)
02:14 Lech Kolakowski – Dzmitry Starykevich 4:0 (11:8,11:4,11:6,11:6)
02:14 Ilya Melikhov – Anton Pantushin 1:4 (8:11,10:12,14:12,8:11,9:11)
02:15 Dmitry Shikunov – Evgeniy Stytsyun 4:3 (9:11,11:9,11:6,5:11,16:14,7:11,11:8)
02:15 Dmitry Shikunov – Evgeniy Stytsyun 4:3 (9:11,11:9,11:6,5:11,16:14,7:11,11:8)
02:23 Dmitry Ivashko – Pawel Breiko 4:0 (11:4,11:6,13:11,11:6)
02:23 Dmitry Ivashko – Pawel Breiko 4:0 (11:4,11:6,13:11,11:6)
02:25 Steeve Delaune – Gennadiy Cheptsov 4:3 (12:10,11:9,11:9,7:11,6:11,6:11,11:9)
02:25 Steeve Delaune – Gennadiy Cheptsov 4:3 (12:10,11:9,11:9,7:11,6:11,6:11,11:9)
02:26 Gennady Shamkolovich – Karol Struczewski 2:4 (5:11,11:3,11:7,8:11,10:12,10:12)
02:26 Gennady Shamkolovich – Karol Struczewski 2:4 (5:11,11:3,11:7,8:11,10:12,10:12)
02:30 Vladimir Mikhalin – Alexander Shalaev 0:4 (8:11,10:12,6:11,5:11)
02:30 Vladimir Mikhalin – Alexander Shalaev 0:4 (8:11,10:12,6:11,5:11)
02:37 Alexander Kulagin – Timofey Berezin 3:4 (7:11,11:3,4:11,5:11,11:6,13:11,7:11)
02:37 Alexander Kulagin – Timofey Berezin 3:4 (7:11,11:3,4:11,5:11,11:6,13:11,7:11)
02:42 Dmitry Berlin – Dmitry Ivashko 4:1 (14:12,6:11,11:9,11:8,11:6)
02:42 Dmitry Berlin – Dmitry Ivashko 4:1 (14:12,6:11,11:9,11:8,11:6)
02:45 Egor Ananiev – Yuri Polyakov 4:3 (6:11,11:7,11:4,11:3,6:11,8:11,11:7)
02:45 Egor Ananiev – Yuri Polyakov 4:3 (6:11,11:7,11:4,11:3,6:11,8:11,11:7)
02:50 Dmitriy Smirnov – Alexander Boriskin 4:1 (11:9,13:11,10:12,11:5,11:9)
02:50 Dmitriy Smirnov – Alexander Boriskin 4:1 (11:9,13:11,10:12,11:5,11:9)
02:55 Pavel Sergeev – Oleg Shepitko 3:4 (5:11,11:6,8:11,11:8,10:12,11:7,7:11)
02:55 Pavel Sergeev – Oleg Shepitko 3:4 (5:11,11:6,8:11,11:8,10:12,11:7,7:11)
03:00 Alexander Svidersky – Roman Kharitonenko 4:1 (11:7,7:11,11:5,11:3,11:6)
03:00 Alexander Rakovich – Karol Struczewski 3:4 (11:9,6:11,8:11,9:11,11:8,11:9,8:11)
03:00 Alexander Svidersky – Roman Kharitonenko 4:1 (11:7,7:11,11:5,11:3,11:6)
03:00 Alexander Rakovich – Karol Struczewski 3:4 (11:9,6:11,8:11,9:11,11:8,11:9,8:11)
03:04 Timofey Berezin – Alexey Demidov 4:3 (10:12,11:2,11:6,11:9,6:11,3:11,11:7)
03:04 Timofey Berezin – Alexey Demidov 4:3 (10:12,11:2,11:6,11:9,6:11,3:11,11:7)
03:05 Steeve Delaune – Alexander Kulagin 4:2 (8:11,11:9,11:2,8:11,11:8,11:9)
03:05 Steeve Delaune – Alexander Kulagin 4:2 (8:11,11:9,11:2,8:11,11:8,11:9)
03:17 Iaroslav Borkovskii – Pawel Breiko 4:1 (11:6,5:11,12:10,11:4,11:8)
03:17 Iaroslav Borkovskii – Pawel Breiko 4:1 (11:6,5:11,12:10,11:4,11:8)
03:23 Anton Pantushin – Egor Ananiev 4:2 (8:11,17:15,13:11,11:4,6:11,11:8)
03:23 Anton Pantushin – Egor Ananiev 4:2 (8:11,17:15,13:11,11:4,6:11,11:8)
03:24 Vladislav Misyukevich – Kirill Kazanin 4:1 (13:11,11:4,11:9,7:11,11:6)
03:24 Vladislav Misyukevich – Kirill Kazanin 4:1 (13:11,11:4,11:9,7:11,11:6)
03:31 Igor Egorov V. – Denis Dinislamov 4:0 (11:7,11:9,11:7,11:8)
03:31 Igor Egorov V. – Denis Dinislamov 4:0 (11:7,11:9,11:7,11:8)
03:35 Gennadiy Cheptsov – Serhio Duarte Batista 3:4 (7:11,11:8,6:11,15:17,11:9,11:7,9:11)
03:35 Gennadiy Cheptsov – Serhio Duarte Batista 3:4 (7:11,11:8,6:11,15:17,11:9,11:7,9:11)
03:37 Dmitriy Gorodkov – Alexander Kulagin 4:3 (11:8,4:11,5:11,11:9,7:11,11:4,11:9)
03:37 Gennady Shamkolovich – Yuri Nevar 4:2 (11:7,8:11,11:5,11:8,3:11,12:10)
03:37 Gennady Shamkolovich – Yuri Nevar 4:2 (11:7,8:11,11:5,11:8,3:11,12:10)
03:37 Dmitriy Gorodkov – Alexander Kulagin 4:3 (11:8,4:11,5:11,11:9,7:11,11:4,11:9)
03:38 Iaroslav Borkovskii – Dmitry Berlin 4:0 (11:6,11:4,11:6,11:7)
03:38 Dmitry Shikunov – Oleg Shepitko 4:3 (8:11,11:7,9:11,11:7,4:11,11:5,12:10)
03:38 Iaroslav Borkovskii – Dmitry Berlin 4:0 (11:6,11:4,11:6,11:7)
03:38 Dmitry Shikunov – Oleg Shepitko 4:3 (8:11,11:7,9:11,11:7,4:11,11:5,12:10)
03:54 Alexander Svidersky – Kirill Kazanin 4:0 (11:9,11:4,11:4,11:7)
03:54 Alexander Svidersky – Kirill Kazanin 4:0 (11:9,11:4,11:4,11:7)
03:59 Alexander Boriskin – Igor Egorov V. 0:4 (9:11,8:11,3:11,9:11)
03:59 Alexander Boriskin – Igor Egorov V. 0:4 (9:11,8:11,3:11,9:11)
04:00 Yuri Polyakov – Ilya Melikhov 2:4 (7:11,8:11,11:7,11:4,5:11,6:11)
04:00 Yuri Polyakov – Ilya Melikhov 2:4 (7:11,8:11,11:7,11:4,5:11,6:11)
04:03 Pawel Breiko – Dmitry Ivashko 4:3 (7:11,11:6,2:11,9:11,11:6,11:7,11:9)
04:03 Pawel Breiko – Dmitry Ivashko 4:3 (7:11,11:6,2:11,9:11,11:6,11:7,11:9)
04:06 Alexey Demidov – Timofey Berezin 3:4 (6:11,11:8,3:11,11:13,12:10,11:7,7:11)
04:06 Alexey Demidov – Timofey Berezin 3:4 (6:11,11:8,3:11,11:13,12:10,11:7,7:11)
04:15 Alexander Kulagin – Gennadiy Cheptsov 4:3 (13:11,3:11,9:11,4:11,11:9,11:4,11:6)
04:15 Alexander Kulagin – Gennadiy Cheptsov 4:3 (13:11,3:11,9:11,4:11,11:9,11:4,11:6)
04:16 Alexander Rakovich – Gennady Shamkolovich 4:1 (11:4,11:7,11:4,9:11,11:4)
04:16 Alexander Rakovich – Gennady Shamkolovich 4:1 (11:4,11:7,11:4,9:11,11:4)
04:20 Vladislav Misyukevich – Roman Kharitonenko 4:0 (11:9,11:8,11:4,11:4)
04:20 Vladislav Misyukevich – Roman Kharitonenko 4:0 (11:9,11:8,11:4,11:4)
04:22 Evgeniy Stytsyun – Pavel Sergeev 4:1 (11:3,8:11,11:7,11:9,11:7)
04:22 Evgeniy Stytsyun – Pavel Sergeev 4:1 (11:3,8:11,11:7,11:9,11:7)
04:25 Denis Dinislamov – Dmitriy Smirnov 2:4 (7:11,7:11,12:10,7:11,12:10,7:11)
04:25 Denis Dinislamov – Dmitriy Smirnov 2:4 (7:11,7:11,12:10,7:11,12:10,7:11)
04:29 Ilya Melikhov – Egor Ananiev 4:3 (11:8,3:11,12:10,9:11,5:11,11:8,12:10)
04:29 Ilya Melikhov – Egor Ananiev 4:3 (11:8,3:11,12:10,9:11,5:11,11:8,12:10)
04:34 Dmitry Ivashko – Dmitry Berlin 4:3 (11:7,11:9,4:11,10:12,5:11,11:3,11:9)
04:34 Dmitry Ivashko – Dmitry Berlin 4:3 (11:7,11:9,4:11,10:12,5:11,11:3,11:9)
04:37 Alexander Svidersky – Vladislav Misyukevich 1:4 (3:11,12:10,7:11,3:11,7:11)
04:37 Alexander Svidersky – Vladislav Misyukevich 1:4 (3:11,12:10,7:11,3:11,7:11)
04:42 Karol Struczewski – Yuri Nevar 1:4 (12:10,7:11,8:11,5:11,11:13)
04:42 Karol Struczewski – Yuri Nevar 1:4 (12:10,7:11,8:11,5:11,11:13)
04:44 Alexander Kulagin – Dmitriy Gorodkov 2:4 (3:11,11:9,11:9,8:11,10:12,10:12)
04:44 Alexander Kulagin – Dmitriy Gorodkov 2:4 (3:11,11:9,11:9,8:11,10:12,10:12)
04:50 Oleg Shepitko – Pavel Sergeev 3:4 (11:9,2:11,9:11,9:11,11:9,12:10,5:11)
04:50 Oleg Shepitko – Pavel Sergeev 3:4 (11:9,2:11,9:11,9:11,11:9,12:10,5:11)
04:55 Serhio Duarte Batista – Steeve Delaune 4:3 (9:11,12:10,6:11,11:4,11:7,6:11,11:9)
04:55 Serhio Duarte Batista – Steeve Delaune 4:3 (9:11,12:10,6:11,11:4,11:7,6:11,11:9)
05:03 Dmitriy Smirnov – Igor Egorov V. 4:3 (13:11,4:11,11:8,11:4,8:11,8:11,11:3)
05:03 Kirill Kazanin – Roman Kharitonenko 4:2 (7:11,11:9,11:6,8:11,11:8,11:7)
05:03 Kirill Kazanin – Roman Kharitonenko 4:2 (7:11,11:9,11:6,8:11,11:8,11:7)
05:03 Dmitriy Smirnov – Igor Egorov V. 4:3 (13:11,4:11,11:8,11:4,8:11,8:11,11:3)
05:10 Anton Pantushin – Yuri Polyakov 4:0 (11:7,11:1,11:5,12:10)
05:10 Anton Pantushin – Yuri Polyakov 4:0 (11:7,11:1,11:5,12:10)
05:15 Alexander Kulagin – Alexey Demidov 4:2 (11:9,11:7,12:14,11:6,9:11,11:8)
05:15 Alexander Kulagin – Alexey Demidov 4:2 (11:9,11:7,12:14,11:6,9:11,11:8)
05:16 Gennady Shamkolovich – Alexander Rakovich 1:4 (7:11,8:11,7:11,11:9,9:11)
05:16 Gennady Shamkolovich – Alexander Rakovich 1:4 (7:11,8:11,7:11,11:9,9:11)
05:25 Pawel Breiko – Iaroslav Borkovskii 0:4 (9:11,6:11,3:11,7:11)
05:25 Pawel Breiko – Iaroslav Borkovskii 0:4 (9:11,6:11,3:11,7:11)
05:32 Egor Ananiev – Ilya Melikhov 1:4 (7:11,3:11,11:4,11:13,12:14)
05:32 Egor Ananiev – Ilya Melikhov 1:4 (7:11,3:11,11:4,11:13,12:14)
05:34 Evgeniy Stytsyun – Dmitry Shikunov 4:2 (11:6,3:11,11:8,11:9,12:14,11:9)
05:34 Evgeniy Stytsyun – Dmitry Shikunov 4:2 (11:6,3:11,11:8,11:9,12:14,11:9)
05:37 Roman Kharitonenko – Vladislav Misyukevich 2:4 (9:11,9:11,11:2,11:9,10:12,4:11)
05:37 Roman Kharitonenko – Vladislav Misyukevich 2:4 (9:11,9:11,11:2,11:9,10:12,4:11)
05:41 Alexander Boriskin – Denis Dinislamov 4:2 (11:9,11:13,12:10,12:10,7:11,11:6)
05:41 Alexander Boriskin – Denis Dinislamov 4:2 (11:9,11:13,12:10,12:10,7:11,11:6)
05:45 Yuri Nevar – Karol Struczewski 2:4 (11:3,5:11,8:11,7:11,15:13,9:11)
05:45 Yuri Nevar – Karol Struczewski 2:4 (11:3,5:11,8:11,7:11,15:13,9:11)
05:47 Dmitriy Gorodkov – Timofey Berezin 0:4 (10:12,6:11,8:11,11:13)
05:47 Dmitriy Gorodkov – Timofey Berezin 0:4 (10:12,6:11,8:11,11:13)
06:00 Juan Arias – Ivan Patsyna 4:3 (5:11,11:7,11:9,11:5,6:11,8:11,12:10)
06:00 Juan Arias – Ivan Patsyna 4:3 (5:11,11:7,11:9,11:5,6:11,8:11,12:10)
06:00 Mikhail Butylev – Daniil Tolyzin 4:3 (11:4,13:15,11:8,9:11,11:2,7:11,11:7)
06:00 Mikhail Butylev – Daniil Tolyzin 4:3 (11:4,13:15,11:8,9:11,11:2,7:11,11:7)
06:05 Yuri Polyakov – Anton Pantushin 1:4 (5:11,12:10,6:11,7:11,8:11)
06:05 Yuri Polyakov – Anton Pantushin 1:4 (5:11,12:10,6:11,7:11,8:11)
06:10 Kirill Kazanin – Alexander Svidersky 4:3 (8:11,6:11,11:5,11:8,11:7,3:11,11:9)
06:10 Kirill Kazanin – Alexander Svidersky 4:3 (8:11,6:11,11:5,11:8,11:7,3:11,11:9)
06:11 Diego Jassan – Maksymilian Nawarski 1:4 (11:13,6:11,4:11,11:8,6:11)
06:11 Diego Jassan – Maksymilian Nawarski 1:4 (11:13,6:11,4:11,11:8,6:11)
06:23 Yuri Nevar – Gennady Shamkolovich 4:1 (11:8,5:11,11:3,11:8,12:10)
06:23 Yuri Nevar – Gennady Shamkolovich 4:1 (11:8,5:11,11:3,11:8,12:10)
06:27 Dmitriy Smirnov – Denis Dinislamov 3:4 (11:8,9:11,11:6,4:11,11:8,7:11,8:11)
06:27 Dmitriy Smirnov – Denis Dinislamov 3:4 (11:8,9:11,11:6,4:11,11:8,7:11,8:11)
06:40 Daniil Batyuta – Dmitry Matveenko 1:4 (4:11,7:11,11:7,6:11,7:11)
06:40 Daniil Batyuta – Dmitry Matveenko 1:4 (4:11,7:11,11:7,6:11,7:11)
06:41 Yuri Polyakov – Egor Ananiev 4:1 (5:11,11:6,11:7,11:8,11:5)
06:41 Justyn Milewski – Lukasz Madej 4:3 (15:13,11:7,6:11,5:11,10:12,11:8,11:7)
06:41 Yuri Polyakov – Egor Ananiev 4:1 (5:11,11:6,11:7,11:8,11:5)
06:41 Justyn Milewski – Lukasz Madej 4:3 (15:13,11:7,6:11,5:11,10:12,11:8,11:7)
06:42 Ivan Leonov – Chen Qixue 4:2 (11:5,11:5,11:5,8:11,12:14,11:5)
06:42 Ivan Leonov – Chen Qixue 4:2 (11:5,11:5,11:5,8:11,12:14,11:5)
06:50 Roman Kharitonenko – Alexander Svidersky 0:4 (4:11,7:11,4:11,10:12)
06:50 Roman Kharitonenko – Alexander Svidersky 0:4 (4:11,7:11,4:11,10:12)
06:58 Aleksandr Trusov – Sergey Belikov 4:1 (17:15,13:15,11:8,11:6,11:6)
06:58 Aleksandr Trusov – Sergey Belikov 4:1 (17:15,13:15,11:8,11:6,11:6)
07:00 Viktor Skvortsov – Dmitriy Terekhov 4:1 (11:4,11:7,9:11,11:4,11:7)
07:00 Egor Dolinsky – Vladimir Shirokov 1:4 (5:11,7:11,11:6,6:11,7:11)
07:00 Bartlomiej Bloch – Valery Gurevich 2:4 (11:9,11:7,6:11,10:12,9:11,8:11)
07:00 Viktor Skvortsov – Dmitriy Terekhov 4:1 (11:4,11:7,9:11,11:4,11:7)
07:00 Egor Dolinsky – Vladimir Shirokov 1:4 (5:11,7:11,11:6,6:11,7:11)
07:00 Bartlomiej Bloch – Valery Gurevich 2:4 (11:9,11:7,6:11,10:12,9:11,8:11)
07:04 Karol Struczewski – Alexander Rakovich 4:0 (11:6,11:7,12:10,11:9)
07:04 Karol Struczewski – Alexander Rakovich 4:0 (11:6,11:7,12:10,11:9)
07:08 Anton Pantushin – Ilya Melikhov 4:3 (11:6,11:13,11:13,8:11,11:8,11:8,11:6)
07:08 Anton Pantushin – Ilya Melikhov 4:3 (11:6,11:13,11:13,8:11,11:8,11:8,11:6)
07:12 Daniil Tolyzin – Ivan Leonov 4:2 (11:5,11:5,11:5,5:11,2:11,11:8)
07:12 Daniil Tolyzin – Ivan Leonov 4:2 (11:5,11:5,11:5,5:11,2:11,11:8)
07:15 Juan Arias – Dmitry Matveenko 0:4 (7:11,8:11,9:11,9:11)
07:15 Diego Jassan – Lukasz Madej 4:1 (8:11,16:14,15:13,11:5,11:6)
07:15 Diego Jassan – Lukasz Madej 4:1 (8:11,16:14,15:13,11:5,11:6)
07:15 Juan Arias – Dmitry Matveenko 0:4 (7:11,8:11,9:11,9:11)
07:16 Kirill Kazanin – Vladislav Misyukevich 3:4 (8:11,8:11,12:10,11:4,11:8,9:11,10:12)
07:16 Kirill Kazanin – Vladislav Misyukevich 3:4 (8:11,8:11,12:10,11:4,11:8,9:11,10:12)
07:22 Igor Egorov V. – Alexander Boriskin 4:2 (7:11,11:7,11:3,11:8,10:12,11:6)
07:22 Igor Egorov V. – Alexander Boriskin 4:2 (7:11,11:7,11:3,11:8,10:12,11:6)
07:25 Maksim Kovrizhnikov – Norbert Zielony 3:4 (9:11,11:7,11:8,9:11,8:11,11:7,9:11)
07:25 Maksim Kovrizhnikov – Norbert Zielony 3:4 (9:11,11:7,11:8,9:11,8:11,11:7,9:11)
07:30 Damian Szajewski – Dawid Bialecki 4:1 (11:6,5:11,11:6,13:11,12:10)
07:30 Andrey Moroz – Eugene Luppa 4:3 (11:5,13:15,11:8,13:11,3:11,8:11,11:4)
07:30 Damian Szajewski – Dawid Bialecki 4:1 (11:6,5:11,11:6,13:11,12:10)
07:30 Andrey Moroz – Eugene Luppa 4:3 (11:5,13:15,11:8,13:11,3:11,8:11,11:4)
07:32 Damian Rybak – Maxim Makas 3:4 (11:9,11:8,12:10,8:11,7:11,10:12,4:11)
07:32 Damian Rybak – Maxim Makas 3:4 (11:9,11:8,12:10,8:11,7:11,10:12,4:11)
07:40 Daniil Batyuta – Ivan Patsyna 3:4 (10:12,8:11,11:9,9:11,11:6,11:7,9:11)
07:40 Daniil Batyuta – Ivan Patsyna 3:4 (10:12,8:11,11:9,9:11,11:6,11:7,9:11)
07:42 Chen Qixue – Mikhail Butylev 1:4 (10:12,5:11,7:11,14:12,7:11)
07:42 Chen Qixue – Mikhail Butylev 1:4 (10:12,5:11,7:11,14:12,7:11)
07:45 Justyn Milewski – Maksymilian Nawarski 1:4 (5:11,12:14,13:11,7:11,9:11)
07:45 Justyn Milewski – Maksymilian Nawarski 1:4 (5:11,12:14,13:11,7:11,9:11)
07:52 Alexander Boriskin – Dmitriy Smirnov 4:1 (11:9,15:13,11:4,8:11,11:7)
07:52 Alexander Boriskin – Dmitriy Smirnov 4:1 (11:9,15:13,11:4,8:11,11:7)
08:00 Bartlomiej Bloch – Dawid Bialecki 1:4 (11:9,6:11,6:11,9:11,10:12)
08:00 Anton Kozlov – Dmitry Mikhalenko 0:4 (5:11,9:11,9:11,8:11)
08:00 Dmitriy Rudov – Lukasz Kalinowski 0:4 (10:12,8:11,7:11,9:11)
08:00 Dmitriy Rudov – Lukasz Kalinowski 0:4 (10:12,8:11,7:11,9:11)
08:00 Bartlomiej Bloch – Dawid Bialecki 1:4 (11:9,6:11,6:11,9:11,10:12)
08:00 Anton Kozlov – Dmitry Mikhalenko 0:4 (5:11,9:11,9:11,8:11)
08:05 Dmitriy Terekhov – Andrey Moroz 1:4 (4:11,10:12,11:6,9:11,5:11)
08:05 Dmitriy Terekhov – Andrey Moroz 1:4 (4:11,10:12,11:6,9:11,5:11)
08:10 Ivan Saponenko – Matvey Zhdanyuk 4:3 (10:12,11:9,6:11,7:11,11:8,11:3,11:2)
08:10 Vladimir Shirokov – Maksim Kovrizhnikov 4:0 (11:9,11:3,11:9,12:10)
08:10 Vladimir Shirokov – Maksim Kovrizhnikov 4:0 (11:9,11:3,11:9,12:10)
08:10 Ivan Saponenko – Matvey Zhdanyuk 4:3 (10:12,11:9,6:11,7:11,11:8,11:3,11:2)
08:13 Mikhail Butylev – Ivan Leonov 2:4 (9:11,4:11,6:11,11:8,13:11,6:11)
08:13 Mikhail Butylev – Ivan Leonov 2:4 (9:11,4:11,6:11,11:8,13:11,6:11)
08:15 Diego Jassan – Justyn Milewski 1:4 (6:11,3:11,11:8,7:11,10:12)
08:15 Diego Jassan – Justyn Milewski 1:4 (6:11,3:11,11:8,7:11,10:12)
08:16 Juan Arias – Daniil Batyuta 4:1 (11:7,7:11,11:8,11:7,12:10)
08:16 Juan Arias – Daniil Batyuta 4:1 (11:7,7:11,11:8,11:7,12:10)
08:17 Aleksandr Trusov – Maxim Makas 1:4 (9:11,11:9,4:11,4:11,7:11)
08:17 Aleksandr Trusov – Maxim Makas 1:4 (9:11,11:9,4:11,4:11,7:11)
08:22 Denis Dinislamov – Igor Egorov V. 1:4 (7:11,13:11,9:11,10:12,3:11)
08:22 Denis Dinislamov – Igor Egorov V. 1:4 (7:11,13:11,9:11,10:12,3:11)
08:30 Damian Szajewski – Valery Gurevich 1:4 (3:11,4:11,5:11,11:6,7:11)
08:30 Damian Szajewski – Valery Gurevich 1:4 (3:11,4:11,5:11,11:6,7:11)
08:33 Kacper Pyra – Kayque Valois 0:4 (8:11,3:11,9:11,5:11)
08:33 Kacper Pyra – Kayque Valois 0:4 (8:11,3:11,9:11,5:11)
08:37 Norbert Zielony – Egor Dolinsky 4:2 (6:11,13:11,8:11,11:5,11:6,11:8)
08:37 Norbert Zielony – Egor Dolinsky 4:2 (6:11,13:11,8:11,11:5,11:6,11:8)
08:40 Eugene Luppa – Viktor Skvortsov 1:4 (11:8,9:11,5:11,7:11,4:11)
08:40 Eugene Luppa – Viktor Skvortsov 1:4 (11:8,9:11,5:11,7:11,4:11)
08:42 Damian Rybak – Sergey Belikov 1:4 (4:11,4:11,13:11,5:11,2:11)
08:42 Damian Rybak – Sergey Belikov 1:4 (4:11,4:11,13:11,5:11,2:11)
08:43 Dmitry Matveenko – Ivan Patsyna 4:2 (11:9,11:8,6:11,11:9,7:11,11:7)
08:43 Lukasz Madej – Maksymilian Nawarski 1:4 (10:12,8:11,11:9,1:11,7:11)
08:43 Lukasz Madej – Maksymilian Nawarski 1:4 (10:12,8:11,11:9,1:11,7:11)
08:43 Dmitry Matveenko – Ivan Patsyna 4:2 (11:9,11:8,6:11,11:9,7:11,11:7)
08:47 Daniil Tolyzin – Chen Qixue 4:1 (8:11,16:14,12:10,11:5,11:9)
08:47 Daniil Tolyzin – Chen Qixue 4:1 (8:11,16:14,12:10,11:5,11:9)
08:50 Andrey Dergunov – Dmitry Borisov 2:4 (6:11,11:6,9:11,11:8,8:11,9:11)
08:50 Patryk Bednarz – Piotr Michalski M. 4:2 (11:5,11:6,12:10,9:11,8:11,11:9)
08:50 Patryk Bednarz – Piotr Michalski M. 4:2 (11:5,11:6,12:10,9:11,8:11,11:9)
08:50 Andrey Dergunov – Dmitry Borisov 2:4 (6:11,11:6,9:11,11:8,8:11,9:11)
08:50 Anton Kozlov – Matvey Zhdanyuk 4:3 (8:11,5:11,11:7,11:8,11:5,6:11,11:8)
08:50 Anton Kozlov – Matvey Zhdanyuk 4:3 (8:11,5:11,11:7,11:8,11:5,6:11,11:8)
08:55 Bartlomiej Bloch – Damian Szajewski 3:4 (12:10,11:5,11:7,7:11,9:11,9:11,6:11)
08:55 Bartlomiej Bloch – Damian Szajewski 3:4 (12:10,11:5,11:7,7:11,9:11,9:11,6:11)
08:56 Dmitriy Rudov – Kayque Valois 0:4 (11:13,7:11,10:12,12:14)
08:56 Dmitriy Rudov – Kayque Valois 0:4 (11:13,7:11,10:12,12:14)
08:58 Alexander Zavatsky – Sergey Shpak 3:4 (11:7,11:9,3:11,9:11,6:11,12:10,5:11)
08:58 Alexander Zavatsky – Sergey Shpak 3:4 (11:7,11:9,3:11,9:11,6:11,12:10,5:11)
09:00 Damian Rybak – Robert Czernecki 4:2 (11:7,11:7,6:11,11:6,7:11,11:2)
09:00 Leszek Kucyrka – Wojciech Kuc 4:1 (12:14,11:6,11:7,11:8,11:5)
09:00 Leszek Kucyrka – Wojciech Kuc 4:1 (12:14,11:6,11:7,11:8,11:5)
09:00 Damian Rybak – Robert Czernecki 4:2 (11:7,11:7,6:11,11:6,7:11,11:2)
09:10 Egor Dolinsky – Maksim Kovrizhnikov 2:4 (2:11,8:11,11:6,11:6,2:11,3:11)
09:10 Viktor Skvortsov – Andrey Moroz 1:4 (6:11,9:11,10:12,11:1,6:11)
09:10 Viktor Skvortsov – Andrey Moroz 1:4 (6:11,9:11,10:12,11:1,6:11)
09:10 Egor Dolinsky – Maksim Kovrizhnikov 2:4 (2:11,8:11,11:6,11:6,2:11,3:11)
09:10 Aleksandr Trusov – Damian Rybak 4:1 (11:8,11:5,7:11,11:7,11:6)
09:10 Aleksandr Trusov – Damian Rybak 4:1 (11:8,11:5,7:11,11:7,11:6)
09:11 Justyn Milewski – Diego Jassan 4:1 (11:8,13:11,7:11,11:8,11:1)
09:11 Justyn Milewski – Diego Jassan 4:1 (11:8,13:11,7:11,11:8,11:1)
09:19 Dmitry Matveenko – Daniil Batyuta 4:3 (7:11,10:12,11:4,11:7,7:11,11:8,11:6)
09:19 Dmitry Matveenko – Daniil Batyuta 4:3 (7:11,10:12,11:4,11:7,7:11,11:8,11:6)
09:22 Pawel Reichelt – Krzysztof Wasielewski 3:4 (9:11,8:11,11:9,11:8,7:11,11:8,4:11)
09:22 Pawel Reichelt – Krzysztof Wasielewski 3:4 (9:11,8:11,11:9,11:8,7:11,11:8,4:11)
09:22 Ivan Leonov – Mikhail Butylev 0:4 (4:11,6:11,3:11,7:11)
09:22 Ivan Leonov – Mikhail Butylev 0:4 (4:11,6:11,3:11,7:11)
09:24 Kacper Pyra – Lukasz Kalinowski 1:4 (4:11,11:8,10:12,8:11,9:11)
09:24 Kacper Pyra – Lukasz Kalinowski 1:4 (4:11,11:8,10:12,8:11,9:11)
09:28 Ivan Saponenko – Dmitry Mikhalenko 0:4 (9:11,8:11,11:13,9:11)
09:28 Ivan Saponenko – Dmitry Mikhalenko 0:4 (9:11,8:11,11:13,9:11)
09:30 Bogdan Tikhonov – Dmitry Mikhalenko 0:4 (11:13,2:11,12:14,6:11)
09:30 Bogdan Tikhonov – Dmitry Mikhalenko 0:4 (11:13,2:11,12:14,6:11)
09:34 Alexander Zavatsky – Danila Yakimets 4:2 (6:11,8:11,11:5,11:5,11:8,14:12)
09:34 Alexander Zavatsky – Danila Yakimets 4:2 (6:11,8:11,11:5,11:5,11:8,14:12)
09:38 Vladimir Shirokov – Norbert Zielony 2:4 (8:11,11:6,9:11,11:13,11:4,9:11)
09:38 Dawid Bialecki – Valery Gurevich 4:2 (11:5,4:11,11:6,7:11,11:7,11:5)
09:38 Vladimir Shirokov – Norbert Zielony 2:4 (8:11,11:6,9:11,11:13,11:4,9:11)
09:38 Dawid Bialecki – Valery Gurevich 4:2 (11:5,4:11,11:6,7:11,11:7,11:5)
09:39 Przemyslaw Salacinski – Przemyslaw Walaszek 1:4 (10:12,2:11,11:8,12:14,7:11)
09:39 Przemyslaw Salacinski – Przemyslaw Walaszek 1:4 (10:12,2:11,11:8,12:14,7:11)
09:40 Maksymilian Nawarski – Lukasz Madej 4:2 (11:8,13:11,8:11,11:4,6:11,11:2)
09:40 Maksymilian Nawarski – Lukasz Madej 4:2 (11:8,13:11,8:11,11:4,6:11,11:2)
09:40 Alberto Perez Perez – Filip Pawelec 3:4 (11:3,8:11,12:14,8:11,11:3,11:6,8:11)
09:40 Alberto Perez Perez – Filip Pawelec 3:4 (11:3,8:11,12:14,8:11,11:3,11:6,8:11)
09:45 Dmitriy Terekhov – Eugene Luppa 4:2 (11:7,11:13,11:3,11:8,4:11,11:7)
09:45 Dmitriy Terekhov – Eugene Luppa 4:2 (11:7,11:13,11:3,11:8,4:11,11:7)
09:45 Chen Qixue – Daniil Tolyzin 4:2 (11:6,5:11,8:11,11:8,12:10,11:9)
09:45 Chen Qixue – Daniil Tolyzin 4:2 (11:6,5:11,8:11,11:8,12:10,11:9)
09:46 Anton Kozlov – Ivan Saponenko 4:2 (11:9,3:11,11:13,11:8,11:8,11:9)
09:46 Anton Kozlov – Ivan Saponenko 4:2 (11:9,3:11,11:13,11:8,11:8,11:9)
09:47 Maxim Makas – Sergey Belikov 4:0 (11:8,11:3,11:7,11:8)
09:47 Maxim Makas – Sergey Belikov 4:0 (11:8,11:3,11:7,11:8)
09:53 Ivan Patsyna – Juan Arias 2:4 (11:9,7:11,12:10,6:11,4:11,7:11)
09:53 Ivan Patsyna – Juan Arias 2:4 (11:9,7:11,12:10,6:11,4:11,7:11)
09:56 Dmitry Borisov – Bogdan Tikhonov 2:4 (6:11,11:7,11:4,10:12,4:11,7:11)
09:56 Dmitry Borisov – Bogdan Tikhonov 2:4 (6:11,11:7,11:4,10:12,4:11,7:11)
10:00 Alexander Khristoforov – Anatoly Romanov 3:4 (11:5,5:11,11:5,7:11,2:11,11:4,9:11)
10:00 Pawel Reichelt – Wojciech Kuc 4:3 (11:2,12:10,8:11,11:8,8:11,8:11,11:8)
10:00 Dmitriy Rudov – Kacper Pyra 4:3 (11:13,11:5,11:9,6:11,11:6,2:11,11:4)
10:00 Dmitriy Rudov – Kacper Pyra 4:3 (11:13,11:5,11:9,6:11,11:6,2:11,11:4)
10:00 Pawel Reichelt – Wojciech Kuc 4:3 (11:2,12:10,8:11,11:8,8:11,8:11,11:8)
10:00 Alexander Khristoforov – Anatoly Romanov 3:4 (11:5,5:11,11:5,7:11,2:11,11:4,9:11)
10:04 Danila Yakimets – Sergey Shpak 1:4 (5:11,9:11,11:13,11:9,9:11)
10:04 Danila Yakimets – Sergey Shpak 1:4 (5:11,9:11,11:13,11:9,9:11)
10:08 Damian Rybak – Przemyslaw Walaszek 2:4 (6:11,11:5,8:11,15:13,4:11,9:11)
10:08 Damian Rybak – Przemyslaw Walaszek 2:4 (6:11,11:5,8:11,15:13,4:11,9:11)
10:10 Lukasz Madej – Diego Jassan 4:1 (7:11,11:4,16:14,11:5,11:3)
10:10 Lukasz Madej – Diego Jassan 4:1 (7:11,11:4,16:14,11:5,11:3)
10:10 Piotr Michalski M. – Alberto Perez Perez 4:3 (7:11,8:11,11:8,9:11,13:11,11:9,12:10)
10:10 Piotr Michalski M. – Alberto Perez Perez 4:3 (7:11,8:11,11:8,9:11,13:11,11:9,12:10)
10:10 Maxim Makas – Damian Rybak 4:1 (11:6,11:6,5:11,11:6,11:9)
10:10 Maxim Makas – Damian Rybak 4:1 (11:6,11:6,5:11,11:6,11:9)
10:12 Egor Dolinsky – Norbert Zielony 4:0 (16:14,12:10,11:9,11:6)
10:12 Egor Dolinsky – Norbert Zielony 4:0 (16:14,12:10,11:9,11:6)
10:15 Eugene Luppa – Andrey Moroz 3:4 (11:9,11:5,7:11,11:3,10:12,2:11,3:11)
10:15 Eugene Luppa – Andrey Moroz 3:4 (11:9,11:5,7:11,11:3,10:12,2:11,3:11)
10:17 Valery Gurevich – Bartlomiej Bloch 4:1 (13:11,17:15,8:11,13:11,11:6)
10:17 Valery Gurevich – Bartlomiej Bloch 4:1 (13:11,17:15,8:11,13:11,11:6)
10:22 Matvey Zhdanyuk – Dmitry Mikhalenko 2:4 (9:11,11:5,12:14,8:11,12:10,9:11)
10:22 Matvey Zhdanyuk – Dmitry Mikhalenko 2:4 (9:11,11:5,12:14,8:11,12:10,9:11)
10:25 Ivan Patsyna – Daniil Batyuta 4:3 (6:11,11:9,10:12,11:7,15:13,7:11,15:13)
10:25 Ivan Patsyna – Daniil Batyuta 4:3 (6:11,11:9,10:12,11:7,15:13,7:11,15:13)
10:25 Ivan Leonov – Daniil Tolyzin 4:1 (11:1,11:6,11:7,3:11,11:3)
10:25 Ivan Leonov – Daniil Tolyzin 4:1 (11:1,11:6,11:7,3:11,11:3)
10:28 Dmitry Mikhalenko – Andrey Dergunov 4:2 (11:5,7:11,11:5,13:11,6:11,11:3)
10:28 Dmitry Mikhalenko – Andrey Dergunov 4:2 (11:5,7:11,11:5,13:11,6:11,11:3)
10:32 Sergey Shpak – Alexander Zavatsky 2:4 (9:11,12:10,9:11,8:11,11:7,8:11)
10:32 Sergey Shpak – Alexander Zavatsky 2:4 (9:11,12:10,9:11,8:11,11:7,8:11)
10:35 Maksymilian Nawarski – Justyn Milewski 4:2 (11:9,11:13,9:11,11:8,11:5,11:4)
10:35 Maksymilian Nawarski – Justyn Milewski 4:2 (11:9,11:13,9:11,11:8,11:5,11:4)
10:37 Maksim Kovrizhnikov – Vladimir Shirokov 0:4 (3:11,9:11,6:11,8:11)
10:37 Maksim Kovrizhnikov – Vladimir Shirokov 0:4 (3:11,9:11,6:11,8:11)
10:38 Krzysztof Wasielewski – Leszek Kucyrka 2:4 (11:6,3:11,6:11,8:11,11:6,4:11)
10:38 Dmitry Panasenko – Semen Efremov 4:3 (9:11,11:8,12:14,11:9,13:15,11:8,11:8)
10:38 Krzysztof Wasielewski – Leszek Kucyrka 2:4 (11:6,3:11,6:11,8:11,11:6,4:11)
10:38 Dmitry Panasenko – Semen Efremov 4:3 (9:11,11:8,12:14,11:9,13:15,11:8,11:8)
10:42 Sergey Belikov – Aleksandr Trusov 4:2 (8:11,11:7,6:11,11:8,11:8,11:9)
10:42 Sergey Belikov – Aleksandr Trusov 4:2 (8:11,11:7,6:11,11:8,11:8,11:9)
10:44 Przemyslaw Salacinski – Robert Czernecki 4:1 (11:6,9:11,11:5,11:8,11:4)
10:44 Przemyslaw Salacinski – Robert Czernecki 4:1 (11:6,9:11,11:5,11:8,11:4)
10:45 Evgeniy Petrov – Mario Hernandez Doblado 1:4 (12:10,7:11,5:11,5:11,6:11)
10:45 Evgeniy Petrov – Mario Hernandez Doblado 1:4 (12:10,7:11,5:11,5:11,6:11)
10:46 Kayque Valois – Lukasz Kalinowski 4:0 (12:10,11:8,11:6,13:11)
10:46 Kayque Valois – Lukasz Kalinowski 4:0 (12:10,11:8,11:6,13:11)
10:47 Mikhail Butylev – Chen Qixue 4:2 (11:3,7:11,11:7,13:15,12:10,11:4)
10:47 Mikhail Butylev – Chen Qixue 4:2 (11:3,7:11,11:7,13:15,12:10,11:4)
10:49 Damian Szajewski – Dawid Bialecki 4:2 (11:9,11:2,9:11,11:13,11:8,11:5)
10:49 Damian Szajewski – Dawid Bialecki 4:2 (11:9,11:2,9:11,11:13,11:8,11:5)
10:55 Dmitriy Terekhov – Viktor Skvortsov 2:4 (11:9,11:4,7:11,6:11,7:11,4:11)
10:55 Dmitriy Terekhov – Viktor Skvortsov 2:4 (11:9,11:4,7:11,6:11,7:11,4:11)
10:55 Ivan Saponenko – Anton Kozlov 3:4 (12:14,6:11,11:4,11:9,17:15,3:11,6:11)
10:55 Ivan Saponenko – Anton Kozlov 3:4 (12:14,6:11,11:4,11:9,17:15,3:11,6:11)
10:58 Andrey Dergunov – Bogdan Tikhonov 2:4 (8:11,11:8,11:8,5:11,11:13,3:11)
10:58 Andrey Dergunov – Bogdan Tikhonov 2:4 (8:11,11:8,11:8,5:11,11:13,3:11)
11:00 Leszek Kucyrka – Pawel Reichelt 4:1 (8:11,11:8,11:5,11:5,11:8)
11:00 Leszek Kucyrka – Pawel Reichelt 4:1 (8:11,11:8,11:5,11:5,11:8)
11:06 Edison Rodriguez – Chen Jie 4:2 (11:8,11:9,12:10,6:11,7:11,11:3)
11:06 Edison Rodriguez – Chen Jie 4:2 (11:8,11:9,12:10,6:11,7:11,11:3)
11:07 Norbert Zielony – Maksim Kovrizhnikov 4:1 (6:11,11:6,11:3,11:7,11:8)
11:07 Norbert Zielony – Maksim Kovrizhnikov 4:1 (6:11,11:6,11:3,11:7,11:8)
11:08 Danila Yakimets – Alexander Zavatsky 1:4 (10:12,15:13,6:11,3:11,7:11)
11:08 Danila Yakimets – Alexander Zavatsky 1:4 (10:12,15:13,6:11,3:11,7:11)
11:09 Damian Rybak – Przemyslaw Salacinski 3:4 (11:8,11:4,6:11,6:11,12:14,11:8,11:13)
11:09 Damian Rybak – Przemyslaw Salacinski 3:4 (11:8,11:4,6:11,6:11,12:14,11:8,11:13)
11:14 Filip Pawelec – Patryk Bednarz 2:4 (7:11,11:9,11:4,2:11,5:11,11:13)
11:14 Filip Pawelec – Patryk Bednarz 2:4 (7:11,11:9,11:4,2:11,5:11,11:13)
11:15 Dmitry Matveenko – Juan Arias 4:2 (11:5,12:10,10:12,11:7,7:11,11:4)
11:15 Dmitry Matveenko – Juan Arias 4:2 (11:5,12:10,10:12,11:7,7:11,11:4)
11:15 Damian Rybak – Aleksandr Trusov 4:1 (11:9,11:5,7:11,11:7,11:7)
11:15 Damian Rybak – Aleksandr Trusov 4:1 (11:9,11:5,7:11,11:7,11:7)
11:19 Wojciech Kuc – Krzysztof Wasielewski 1:4 (10:12,7:11,11:7,6:11,10:12)
11:19 Wojciech Kuc – Krzysztof Wasielewski 1:4 (10:12,7:11,11:7,6:11,10:12)
11:20 Kayque Valois – Kacper Pyra 4:3 (12:14,11:9,7:11,11:5,14:12,9:11,11:7)
11:20 Kayque Valois – Kacper Pyra 4:3 (12:14,11:9,7:11,11:5,14:12,9:11,11:7)
11:25 Anatoly Romanov – Dmitry Panasenko 4:3 (11:8,11:9,7:11,11:8,8:11,8:11,11:8)
11:25 Anatoly Romanov – Dmitry Panasenko 4:3 (11:8,11:9,7:11,11:8,8:11,8:11,11:8)
11:30 Vladimir Shirokov – Egor Dolinsky 4:2 (7:11,11:8,9:11,12:10,11:6,11:9)
11:30 Vladimir Shirokov – Egor Dolinsky 4:2 (7:11,11:8,9:11,12:10,11:6,11:9)
11:32 Dmitry Borisov – Dmitry Mikhalenko 4:0 (11:5,13:11,11:3,11:9)
11:32 Dmitry Borisov – Dmitry Mikhalenko 4:0 (11:5,13:11,11:3,11:9)
11:34 Sergey Shpak – Danila Yakimets 4:2 (11:8,11:5,4:11,11:13,11:7,11:9)
11:34 Sergey Shpak – Danila Yakimets 4:2 (11:8,11:5,4:11,11:13,11:7,11:9)
11:34 Dmitry Mikhalenko – Matvey Zhdanyuk 4:2 (11:4,8:11,11:8,11:7,8:11,11:5)
11:34 Dmitry Mikhalenko – Matvey Zhdanyuk 4:2 (11:4,8:11,11:8,11:7,8:11,11:5)
11:35 Eugene Luppa – Dmitriy Terekhov 4:3 (8:11,11:3,11:7,9:11,8:11,11:6,11:7)
11:35 Eugene Luppa – Dmitriy Terekhov 4:3 (8:11,11:3,11:7,9:11,8:11,11:6,11:7)
11:35 Damian Szajewski – Bartlomiej Bloch 4:0 (11:5,11:5,11:5,11:5)
11:35 Damian Szajewski – Bartlomiej Bloch 4:0 (11:5,11:5,11:5,11:5)
11:40 Mario Hernandez Doblado – Edison Rodriguez 4:3 (2:11,9:11,11:5,11:8,4:11,14:12,11:5)
11:40 Mario Hernandez Doblado – Edison Rodriguez 4:3 (2:11,9:11,11:5,11:8,4:11,14:12,11:5)
11:44 Patryk Bednarz – Alberto Perez Perez 1:4 (14:12,8:11,5:11,7:11,1:11)
11:44 Patryk Bednarz – Alberto Perez Perez 1:4 (14:12,8:11,5:11,7:11,1:11)
11:47 Wojciech Kuc – Leszek Kucyrka 4:1 (11:9,5:11,11:7,11:7,11:9)
11:47 Wojciech Kuc – Leszek Kucyrka 4:1 (11:9,5:11,11:7,11:7,11:9)
11:48 Przemyslaw Walaszek – Robert Czernecki 4:1 (11:7,11:6,11:8,9:11,11:9)
11:48 Przemyslaw Walaszek – Robert Czernecki 4:1 (11:7,11:6,11:8,9:11,11:9)
11:50 Arkadiusz Switala – Robert Baran 4:2 (11:4,11:5,9:11,6:11,11:8,11:7)
11:50 Grigory Grulev – Dmitry Borisov 2:4 (8:11,6:11,11:9,11:7,15:17,9:11)
11:50 Grigory Grulev – Dmitry Borisov 2:4 (8:11,6:11,11:9,11:7,15:17,9:11)
11:50 Arkadiusz Switala – Robert Baran 4:2 (11:4,11:5,9:11,6:11,11:8,11:7)
11:53 Sergey Belikov – Maxim Makas 4:2 (7:11,11:7,12:10,11:9,10:12,11:8)
11:53 Sergey Belikov – Maxim Makas 4:2 (7:11,11:7,12:10,11:9,10:12,11:8)
11:55 Valery Gurevich – Dawid Bialecki 4:0 (12:10,11:6,11:5,11:9)
11:55 Valery Gurevich – Dawid Bialecki 4:0 (12:10,11:6,11:5,11:9)
12:00 Artem Meleshko – Pavel Pavlov 4:3 (11:5,7:11,5:11,11:4,11:7,15:17,15:13)
12:00 Artem Meleshko – Pavel Pavlov 4:3 (11:5,7:11,5:11,11:4,11:7,15:17,15:13)
12:02 Dmitry Borisov – Andrey Dergunov 3:4 (8:11,11:8,11:8,9:11,11:13,11:7,12:14)
12:02 Dmitry Borisov – Andrey Dergunov 3:4 (8:11,11:8,11:8,9:11,11:13,11:7,12:14)
12:06 Matvey Zhdanyuk – Ivan Saponenko 4:3 (15:13,11:8,11:4,9:11,11:13,4:11,11:7)
12:06 Matvey Zhdanyuk – Ivan Saponenko 4:3 (15:13,11:8,11:4,9:11,11:13,4:11,11:7)
12:08 Andrey Moroz – Viktor Skvortsov 1:4 (11:8,7:11,4:11,3:11,7:11)
12:08 Andrey Moroz – Viktor Skvortsov 1:4 (11:8,7:11,4:11,3:11,7:11)
12:10 Alberto Gil Cano – Piotr Bardon 1:4 (9:11,11:8,7:11,6:11,8:11)
12:10 Krzysztof Wasielewski – Pawel Reichelt 4:3 (10:12,11:7,10:12,11:7,6:11,11:5,11:6)
12:10 Krzysztof Wasielewski – Pawel Reichelt 4:3 (10:12,11:7,10:12,11:7,6:11,11:5,11:6)
12:10 Alberto Gil Cano – Piotr Bardon 1:4 (9:11,11:8,7:11,6:11,8:11)
12:11 Piotr Michalski M. – Filip Pawelec 4:0 (11:7,11:2,11:8,12:10)
12:11 Piotr Michalski M. – Filip Pawelec 4:0 (11:7,11:2,11:8,12:10)
12:12 Alexander Zavatsky – Sergey Shpak 0:4 (5:11,8:11,5:11,12:14)
12:12 Semen Efremov – Alexander Khristoforov 4:1 (11:4,11:13,11:5,11:6,11:8)
12:12 Semen Efremov – Alexander Khristoforov 4:1 (11:4,11:13,11:5,11:6,11:8)
12:12 Alexander Zavatsky – Sergey Shpak 0:4 (5:11,8:11,5:11,12:14)
12:18 Przemyslaw Salacinski – Damian Rybak 1:4 (5:11,9:11,8:11,11:9,5:11)
12:18 Przemyslaw Salacinski – Damian Rybak 1:4 (5:11,9:11,8:11,11:9,5:11)
12:20 Lukasz Kalinowski – Dmitriy Rudov 4:1 (10:12,11:8,11:7,11:3,11:7)
12:20 Lukasz Kalinowski – Dmitriy Rudov 4:1 (10:12,11:8,11:7,11:3,11:7)
12:25 Chen Jie – Evgeniy Petrov 4:1 (18:16,14:12,11:13,11:8,11:6)
12:25 Chen Jie – Evgeniy Petrov 4:1 (18:16,14:12,11:13,11:8,11:6)
12:30 Vladimir Shmelyov – Oleg Bozhko 2:4 (8:11,6:11,16:14,11:8,9:11,11:13)
12:30 Vladimir Shmelyov – Oleg Bozhko 2:4 (8:11,6:11,16:14,11:8,9:11,11:13)
12:31 Alberto Perez Perez – Patryk Bednarz 4:0 (11:8,11:8,11:9,11:6)
12:31 Alberto Perez Perez – Patryk Bednarz 4:0 (11:8,11:8,11:9,11:6)
12:35 Krzysztof Ruszczynski – Mateusz Gaciarski 2:4 (12:10,4:11,7:11,2:11,13:11,7:11)
12:35 Krzysztof Ruszczynski – Mateusz Gaciarski 2:4 (12:10,4:11,7:11,2:11,13:11,7:11)
12:36 Julian Cruz – Victor Mayo Baeza 4:0 (11:2,11:8,11:6,11:4)
12:36 Julian Cruz – Victor Mayo Baeza 4:0 (11:2,11:8,11:6,11:4)
12:42 Dmitry Mikhalenko – Anton Kozlov 4:2 (8:11,11:6,10:12,11:6,11:6,12:10)
12:42 Dmitry Mikhalenko – Anton Kozlov 4:2 (8:11,11:6,10:12,11:6,11:6,12:10)
12:43 Pawel Reichelt – Leszek Kucyrka 4:0 (12:10,11:7,11:6,11:5)
12:43 Alexander Khristoforov – Dmitry Panasenko 4:1 (11:3,11:5,8:11,11:5,11:8)
12:43 Alexander Khristoforov – Dmitry Panasenko 4:1 (11:3,11:5,8:11,11:5,11:8)
12:43 Pawel Reichelt – Leszek Kucyrka 4:0 (12:10,11:7,11:6,11:5)
12:46 Artem Poduporin – Mandar Hardikar 3:4 (11:5,9:11,11:8,8:11,9:11,11:3,9:11)
12:46 Artem Poduporin – Mandar Hardikar 3:4 (11:5,9:11,11:8,8:11,9:11,11:3,9:11)
12:48 Robert Czernecki – Przemyslaw Walaszek 1:4 (11:8,10:12,7:11,11:13,4:11)
12:48 Robert Czernecki – Przemyslaw Walaszek 1:4 (11:8,10:12,7:11,11:13,4:11)
12:49 Filip Pawelec – Piotr Michalski M. 1:4 (5:11,12:10,3:11,7:11,7:11)
12:49 Filip Pawelec – Piotr Michalski M. 1:4 (5:11,12:10,3:11,7:11,7:11)
12:50 Alexander Vanagel – Maksim Liakhov 2:4 (11:2,13:15,10:12,8:11,11:7,10:12)
12:50 Dmitry Mikhalenko – Bogdan Tikhonov 1:4 (11:13,7:11,11:8,6:11,7:11)
12:50 Kacper Pyra – Dmitriy Rudov 0:4 (10:12,7:11,2:11,11:13)
12:50 Alexander Vanagel – Maksim Liakhov 2:4 (11:2,13:15,10:12,8:11,11:7,10:12)
12:50 Vasily Tulchinsky – Pavel Meleshko 4:3 (8:11,13:15,11:8,12:10,8:11,15:13,11:6)
12:50 Kacper Pyra – Dmitriy Rudov 0:4 (10:12,7:11,2:11,11:13)
12:50 Dmitry Mikhalenko – Bogdan Tikhonov 1:4 (11:13,7:11,11:8,6:11,7:11)
12:58 Maciej Jar – Piotr Jaroszewski 3:4 (13:11,11:9,6:11,14:16,5:11,11:9,8:11)
12:58 Maciej Jar – Piotr Jaroszewski 3:4 (13:11,11:9,6:11,14:16,5:11,11:9,8:11)
12:59 Evgeniy Petrov – Edison Rodriguez 4:3 (9:11,4:11,11:7,11:8,7:11,11:6,11:8)
12:59 Piotr Bardon – Julian Cruz 4:1 (11:8,10:12,11:9,11:9,11:8)
12:59 Evgeniy Petrov – Edison Rodriguez 4:3 (9:11,4:11,11:7,11:8,7:11,11:6,11:8)
12:59 Piotr Bardon – Julian Cruz 4:1 (11:8,10:12,11:9,11:9,11:8)
13:00 Artem Leonenkov – Andrey Nikolaev 4:0 (11:9,11:4,11:8,11:9)
13:00 Krzysztof Wasielewski – Wojciech Kuc 4:0 (11:9,11:7,11:7,11:6)
13:00 Vasily Tulchinsky – Pavel Meleshko 4:3 (8:11,13:15,11:8,12:10,8:11,15:13,11:6)
13:00 Artem Leonenkov – Andrey Nikolaev 4:0 (11:9,11:4,11:8,11:9)
13:00 Krzysztof Wasielewski – Wojciech Kuc 4:0 (11:9,11:7,11:7,11:6)
13:10 Dmitry Borisov – Vladimir Shmelyov 2:4 (11:4,7:11,9:11,11:13,11:4,5:11)
13:10 Dmitry Borisov – Vladimir Shmelyov 2:4 (11:4,7:11,9:11,11:13,11:4,5:11)
13:13 Anatoly Romanov – Semen Efremov 4:2 (11:7,5:11,12:10,11:3,6:11,11:4)
13:13 Anatoly Romanov – Semen Efremov 4:2 (11:7,5:11,12:10,11:3,6:11,11:4)
13:15 Patryk Bednarz – Filip Pawelec 4:1 (11:8,4:11,11:1,11:9,11:8)
13:15 Patryk Bednarz – Filip Pawelec 4:1 (11:8,4:11,11:1,11:9,11:8)
13:17 Robert Czernecki – Przemyslaw Salacinski 4:1 (11:4,11:2,9:11,11:9,11:9)
13:17 Robert Czernecki – Przemyslaw Salacinski 4:1 (11:4,11:2,9:11,11:9,11:9)
13:18 Artem Meleshko – Mandar Hardikar 4:2 (4:11,7:11,11:3,11:4,11:6,11:6)
13:18 Artem Meleshko – Mandar Hardikar 4:2 (4:11,7:11,11:3,11:4,11:6,11:6)
13:20 Denis Shpadaruk – Alexandr Shirshov 2:4 (11:8,7:11,11:4,10:12,9:11,10:12)
13:20 Denis Shpadaruk – Alexandr Shirshov 2:4 (11:8,7:11,11:4,10:12,9:11,10:12)
13:21 Arkadiusz Switala – Mateusz Gaciarski 4:1 (8:11,11:5,11:7,12:10,11:2)
13:21 Arkadiusz Switala – Mateusz Gaciarski 4:1 (8:11,11:5,11:7,12:10,11:2)
13:26 Lukasz Kalinowski – Kayque Valois 3:4 (11:7,11:7,4:11,6:11,11:5,5:11,7:11)
13:26 Lukasz Kalinowski – Kayque Valois 3:4 (11:7,11:7,4:11,6:11,11:5,5:11,7:11)
13:28 Mario Hernandez Doblado – Chen Jie 3:4 (11:4,10:12,11:9,12:10,3:11,7:11,12:14)
13:28 Mario Hernandez Doblado – Chen Jie 3:4 (11:4,10:12,11:9,12:10,3:11,7:11,12:14)
13:30 Dmitry Mikhalenko – Dmitry Borisov 2:4 (3:11,8:11,14:12,11:13,11:9,3:11)
13:30 Dmitry Mikhalenko – Dmitry Borisov 2:4 (3:11,8:11,14:12,11:13,11:9,3:11)
13:30 Vladislav Svidersky – Denis Shpadaruk 2:4 (8:11,4:11,11:9,7:11,11:9,8:11)
13:30 Vladislav Svidersky – Denis Shpadaruk 2:4 (8:11,4:11,11:9,7:11,11:9,8:11)
13:35 Victor Mayo Baeza – Alberto Gil Cano 2:4 (6:11,12:10,7:11,6:11,13:11,2:11)
13:35 Victor Mayo Baeza – Alberto Gil Cano 2:4 (6:11,12:10,7:11,6:11,13:11,2:11)
13:35 Alberto Perez Perez – Piotr Michalski M. 4:2 (11:2,11:7,8:11,11:5,5:11,11:7)
13:35 Alberto Perez Perez – Piotr Michalski M. 4:2 (11:2,11:7,8:11,11:5,5:11,11:7)
13:42 Oleg Bozhko – Grigory Grulev 1:4 (5:11,11:13,8:11,11:5,10:12)
13:42 Valery Gurevich – Mariusz Olczak 1:4 (11:13,11:9,12:14,11:13,10:12)
13:42 Oleg Bozhko – Grigory Grulev 1:4 (5:11,11:13,8:11,11:5,10:12)
13:42 Valery Gurevich – Mariusz Olczak 1:4 (11:13,11:9,12:14,11:13,10:12)
13:45 Przemyslaw Walaszek – Damian Rybak 2:4 (11:9,9:11,12:10,5:11,9:11,8:11)
13:45 Przemyslaw Walaszek – Damian Rybak 2:4 (11:9,9:11,12:10,5:11,9:11,8:11)
13:47 Vladislav Kunitsyn – Alexey Semikov 1:4 (4:11,8:11,12:10,8:11,10:12)
13:47 Vladislav Kunitsyn – Alexey Semikov 1:4 (4:11,8:11,12:10,8:11,10:12)
13:48 Artem Poduporin – Pavel Pavlov 4:2 (8:11,12:10,8:11,11:7,11:6,11:6)
13:48 Artem Poduporin – Pavel Pavlov 4:2 (8:11,12:10,8:11,11:7,11:6,11:6)
13:56 Dmitry Panasenko – Anatoly Romanov 4:1 (12:10,5:11,13:11,11:7,11:9)
13:56 Krzysztof Ruszczynski – Robert Baran 0:4 (6:11,4:11,8:11,5:11)
13:56 Krzysztof Ruszczynski – Robert Baran 0:4 (6:11,4:11,8:11,5:11)
13:56 Dmitry Panasenko – Anatoly Romanov 4:1 (12:10,5:11,13:11,11:7,11:9)
13:58 Alexander Vanagel – Denis Shpadaruk 1:4 (11:4,5:11,8:11,7:11,8:11)
13:58 Alexander Vanagel – Denis Shpadaruk 1:4 (11:4,5:11,8:11,7:11,8:11)
14:00 Sergey Sidorov – Kirill Metlushko 4:3 (11:8,7:11,11:9,8:11,6:11,11:9,11:7)
14:00 Vladislav Ivanov D. – Valeriy Gorelov 3:4 (8:11,11:8,5:11,12:10,4:11,11:9,9:11)
14:00 Nikita Ivanovsky – Alexander Elinson 4:3 (4:11,4:11,11:5,11:8,11:9,3:11,11:7)
14:00 Vladislav Ivanov D. – Valeriy Gorelov 3:4 (8:11,11:8,5:11,12:10,4:11,11:9,9:11)
14:00 Sergey Sidorov – Kirill Metlushko 4:3 (11:8,7:11,11:9,8:11,6:11,11:9,11:7)
14:00 Nikita Ivanovsky – Alexander Elinson 4:3 (4:11,4:11,11:5,11:8,11:9,3:11,11:7)
14:07 Alberto Gil Cano – Julian Cruz 4:1 (15:13,12:14,12:10,11:9,11:4)
14:07 Alberto Gil Cano – Julian Cruz 4:1 (15:13,12:14,12:10,11:9,11:4)
14:10 Andrey Nikolaev – Denis Shpadaruk 2:4 (16:14,1:11,2:11,11:5,7:11,9:11)
14:10 Pavel Meleshko – Tomasz Trzaskowski 2:4 (12:14,13:11,7:11,11:5,7:11,8:11)
14:10 Andrey Nikolaev – Denis Shpadaruk 2:4 (16:14,1:11,2:11,11:5,7:11,9:11)
14:10 Pavel Meleshko – Tomasz Trzaskowski 2:4 (12:14,13:11,7:11,11:5,7:11,8:11)
14:12 Grigory Grulev – Vladimir Shmelyov 2:4 (11:7,11:6,6:11,7:11,7:11,9:11)
14:12 Grigory Grulev – Vladimir Shmelyov 2:4 (11:7,11:6,6:11,7:11,7:11,9:11)
14:15 Pavel Meleshko – Vladislav Kunitsyn 4:1 (11:8,11:8,11:7,6:11,11:9)
14:15 Pavel Meleshko – Vladislav Kunitsyn 4:1 (11:8,11:8,11:7,6:11,11:9)
14:16 Bogdan Tikhonov – Andrey Dergunov 4:1 (11:4,11:8,13:11,7:11,12:10)
14:16 Bogdan Tikhonov – Andrey Dergunov 4:1 (11:4,11:8,13:11,7:11,12:10)
14:18 Chen Jie – Edison Rodriguez 1:4 (6:11,9:11,11:8,10:12,4:11)
14:18 Arkadiusz Switala – Krzysztof Ruszczynski 0:4 (11:13,3:11,6:11,5:11)
14:18 Arkadiusz Switala – Krzysztof Ruszczynski 0:4 (11:13,3:11,6:11,5:11)
14:18 Chen Jie – Edison Rodriguez 1:4 (6:11,9:11,11:8,10:12,4:11)
14:20 Artem Meleshko – Artem Poduporin 1:4 (8:11,13:11,9:11,10:12,8:11)
14:20 Maciej Jar – Mariusz Olczak 4:3 (11:7,11:13,11:8,8:11,2:11,11:8,12:10)
14:20 Maciej Jar – Mariusz Olczak 4:3 (11:7,11:13,11:8,8:11,2:11,11:8,12:10)
14:20 Artem Meleshko – Artem Poduporin 1:4 (8:11,13:11,9:11,10:12,8:11)
14:23 Vladislav Svidersky – Maksim Liakhov 4:3 (5:11,9:11,11:6,8:11,11:7,11:7,11:9)
14:23 Vladislav Svidersky – Maksim Liakhov 4:3 (5:11,9:11,11:6,8:11,11:7,11:7,11:9)
14:30 Alexander Khristoforov – Semen Efremov 1:4 (6:11,9:11,6:11,11:5,7:11)
14:30 Alexander Khristoforov – Semen Efremov 1:4 (6:11,9:11,6:11,11:5,7:11)
14:32 Nikita Belous – Petr Chugunov 2:4 (11:3,9:11,9:11,8:11,13:11,8:11)
14:32 Nikita Belous – Petr Chugunov 2:4 (11:3,9:11,9:11,8:11,13:11,8:11)
14:39 Alexander Kiryakov – Valeriy Gorelov 2:4 (8:11,11:6,6:11,4:11,11:7,5:11)
14:39 Alexander Kiryakov – Valeriy Gorelov 2:4 (8:11,11:6,6:11,4:11,11:7,5:11)
14:43 Mateusz Gaciarski – Robert Baran 4:2 (11:9,11:4,8:11,11:6,6:11,12:10)
14:43 Mateusz Gaciarski – Robert Baran 4:2 (11:9,11:4,8:11,11:6,6:11,12:10)
14:45 Valery But-Gusaim – Pavel Pavlov 2:4 (6:11,12:10,8:11,13:15,11:7,9:11)
14:45 Piotr Bardon – Victor Mayo Baeza 4:2 (11:6,11:5,8:11,11:6,8:11,11:7)
14:45 Alexey Semikov – Vasily Tulchinsky 4:0 (12:10,11:4,11:5,11:7)
14:45 Alexandr Shirshov – Artem Leonenkov 2:4 (11:13,11:9,13:15,11:4,4:11,5:11)
14:45 Piotr Bardon – Victor Mayo Baeza 4:2 (11:6,11:5,8:11,11:6,8:11,11:7)
14:45 Alexey Semikov – Vasily Tulchinsky 4:0 (12:10,11:4,11:5,11:7)
14:45 Valery But-Gusaim – Pavel Pavlov 2:4 (6:11,12:10,8:11,13:15,11:7,9:11)
14:45 Alexandr Shirshov – Artem Leonenkov 2:4 (11:13,11:9,13:15,11:4,4:11,5:11)
14:48 Mario Hernandez Doblado – Evgeniy Petrov 4:0 (11:8,11:5,11:8,11:8)
14:48 Mario Hernandez Doblado – Evgeniy Petrov 4:0 (11:8,11:5,11:8,11:8)
14:50 Dmitry Borisov – Oleg Bozhko 4:1 (8:11,11:8,11:8,11:5,11:8)
14:50 Dmitry Borisov – Oleg Bozhko 4:1 (8:11,11:8,11:8,11:5,11:8)
14:54 Mandar Hardikar – Pavel Pavlov 1:4 (6:11,11:9,7:11,2:11,8:11)
14:54 Marcin Olszewski – Piotr Sekala 0:4 (8:11,8:11,6:11,6:11)
14:54 Mandar Hardikar – Pavel Pavlov 1:4 (6:11,11:9,7:11,2:11,8:11)
14:54 Marcin Olszewski – Piotr Sekala 0:4 (8:11,8:11,6:11,6:11)
14:55 Alexander Vanagel – Vladislav Svidersky 4:3 (9:11,11:13,11:3,11:6,11:6,6:11,11:6)
14:55 Alexander Vanagel – Vladislav Svidersky 4:3 (9:11,11:13,11:3,11:6,11:6,6:11,11:6)
15:00 Alexander Prokopenko – Ruslan Tyunis 2:4 (5:11,9:11,6:11,11:6,12:10,7:11)
15:00 Artur Toporkov – Alexander Shalaev 4:2 (11:8,12:10,9:11,10:12,11:5,11:9)
15:00 Adam Klosinski – Pawel Galecki 4:2 (11:5,9:11,11:4,7:11,16:14,11:8)
15:00 Adam Klosinski – Pawel Galecki 4:2 (11:5,9:11,11:4,7:11,16:14,11:8)
15:00 Alexander Prokopenko – Ruslan Tyunis 2:4 (5:11,9:11,6:11,11:6,12:10,7:11)
15:00 Artur Toporkov – Alexander Shalaev 4:2 (11:8,12:10,9:11,10:12,11:5,11:9)
15:05 Valery Gurevich – Piotr Jaroszewski 1:4 (9:11,7:11,19:17,10:12,5:11)
15:05 Valery Gurevich – Piotr Jaroszewski 1:4 (9:11,7:11,19:17,10:12,5:11)
15:06 Anatoly Romanov – Alexander Khristoforov 4:1 (12:10,11:5,5:11,11:5,11:2)
15:06 Anatoly Romanov – Alexander Khristoforov 4:1 (12:10,11:5,5:11,11:5,11:2)
15:07 Vasily Tulchinsky – Vladislav Kunitsyn 3:4 (11:8,8:11,11:8,11:8,7:11,10:12,4:11)
15:07 Vasily Tulchinsky – Vladislav Kunitsyn 3:4 (11:8,8:11,11:8,11:8,7:11,10:12,4:11)
15:08 Valeriy Gorelov – Nikita Belous 4:2 (11:9,4:11,6:11,11:7,11:6,11:4)
15:08 Valeriy Gorelov – Nikita Belous 4:2 (11:9,4:11,6:11,11:7,11:6,11:4)
15:13 Evgeniy Petrov – Chen Jie 4:1 (11:8,13:11,11:4,6:11,11:9)
15:13 Evgeniy Petrov – Chen Jie 4:1 (11:8,13:11,11:4,6:11,11:9)
15:14 Alexander Elinson – Alexander Kiryakov 1:4 (6:11,11:5,6:11,6:11,6:11)
15:14 Alexander Elinson – Alexander Kiryakov 1:4 (6:11,11:5,6:11,6:11,6:11)
15:15 Julian Cruz – Alberto Gil Cano 1:4 (8:11,9:11,15:17,12:10,10:12)
15:15 Pavel Meleshko – Piotr Sekala 1:4 (8:11,6:11,11:9,5:11,9:11)
15:15 Pavel Meleshko – Piotr Sekala 1:4 (8:11,6:11,11:9,5:11,9:11)
15:15 Julian Cruz – Alberto Gil Cano 1:4 (8:11,9:11,15:17,12:10,10:12)
15:18 Mandar Hardikar – Artem Poduporin 4:0 (11:7,11:7,11:6,11:4)
15:18 Mandar Hardikar – Artem Poduporin 4:0 (11:7,11:7,11:6,11:4)
15:20 Sergey Sidorov – Pavel Pavlov 4:3 (16:14,7:11,11:7,14:12,3:11,4:11,13:11)
15:20 Sergey Sidorov – Pavel Pavlov 4:3 (16:14,7:11,11:7,14:12,3:11,4:11,13:11)
15:25 Vladimir Shmelyov – Grigory Grulev 1:4 (11:8,8:11,10:12,12:14,8:11)
15:25 Vladimir Shmelyov – Grigory Grulev 1:4 (11:8,8:11,10:12,12:14,8:11)
15:25 Mateusz Gaciarski – Krzysztof Ruszczynski 4:3 (11:7,10:12,12:10,7:11,11:9,7:11,11:7)
15:25 Mateusz Gaciarski – Krzysztof Ruszczynski 4:3 (11:7,10:12,12:10,7:11,11:9,7:11,11:7)
15:27 Denis Shpadaruk – Maksim Liakhov 3:4 (11:8,5:11,11:8,7:11,8:11,11:5,7:11)
15:27 Denis Shpadaruk – Maksim Liakhov 3:4 (11:8,5:11,11:8,7:11,8:11,11:5,7:11)
15:29 Aliaksandr Kviatkouski – Kamil Rogowski 4:3 (11:7,11:5,10:12,6:11,8:11,11:5,11:8)
15:29 Aliaksandr Kviatkouski – Kamil Rogowski 4:3 (11:7,11:5,10:12,6:11,8:11,11:5,11:8)
15:30 Artem Leonenkov – Denis Shpadaruk 2:4 (4:11,11:5,9:11,11:8,10:12,8:11)
15:30 Artem Leonenkov – Denis Shpadaruk 2:4 (4:11,11:5,9:11,11:8,10:12,8:11)
15:34 Petr Chugunov – Vladislav Ivanov D. 3:4 (11:9,9:11,7:11,11:13,11:4,11:3,5:11)
15:34 Petr Chugunov – Vladislav Ivanov D. 3:4 (11:9,9:11,7:11,11:13,11:4,11:3,5:11)
15:35 Maciej Jar – Valery Gurevich 4:0 (11:9,11:6,11:7,11:4)
15:35 Maciej Jar – Valery Gurevich 4:0 (11:9,11:6,11:7,11:4)
15:36 Aleksandr Shchadko – Egor Kravchuk 3:4 (11:6,12:10,6:11,9:11,10:12,11:9,9:11)
15:36 Aleksandr Shchadko – Egor Kravchuk 3:4 (11:6,12:10,6:11,9:11,10:12,11:9,9:11)
15:36 Semen Efremov – Dmitry Panasenko 3:4 (11:8,11:7,4:11,9:11,4:11,11:9,7:11)
15:36 Semen Efremov – Dmitry Panasenko 3:4 (11:8,11:7,4:11,9:11,4:11,11:9,7:11)
15:38 Pavel Pavlov – Artem Meleshko 4:3 (8:11,11:7,11:8,11:8,10:12,9:11,11:8)
15:38 Pavel Pavlov – Artem Meleshko 4:3 (8:11,11:7,11:8,11:8,10:12,9:11,11:8)
15:43 Vladimir Mikhalin – Grigorii Solovov 3:4 (11:9,13:11,5:11,7:11,11:5,5:11,6:11)
15:43 Vladimir Mikhalin – Grigorii Solovov 3:4 (11:9,13:11,5:11,7:11,11:5,5:11,6:11)
15:44 Valeriy Gorelov – Nikita Ivanovsky 3:4 (5:11,5:11,11:7,5:11,11:5,11:5,6:11)
15:44 Valeriy Gorelov – Nikita Ivanovsky 3:4 (5:11,5:11,11:7,5:11,11:5,11:5,6:11)
15:46 Marcin Olszewski – Tomasz Trzaskowski 3:4 (7:11,11:8,6:11,11:6,7:11,11:2,6:11)
15:46 Marcin Olszewski – Tomasz Trzaskowski 3:4 (7:11,11:8,6:11,11:6,7:11,11:2,6:11)
15:48 Edison Rodriguez – Mario Hernandez Doblado 3:4 (2:11,7:11,11:9,11:8,7:11,13:11,7:11)
15:48 Edison Rodriguez – Mario Hernandez Doblado 3:4 (2:11,7:11,11:9,11:8,7:11,13:11,7:11)
15:50 Pavel Meleshko – Alexey Semikov 3:4 (7:11,11:6,3:11,11:2,7:11,11:9,4:11)
15:50 Victor Mayo Baeza – Piotr Bardon 4:2 (7:11,11:9,11:8,11:6,2:11,11:9)
15:50 Pavel Meleshko – Alexey Semikov 3:4 (7:11,11:6,3:11,11:2,7:11,11:9,4:11)
15:50 Victor Mayo Baeza – Piotr Bardon 4:2 (7:11,11:9,11:8,11:6,2:11,11:9)
16:00 Mariusz Olczak – Piotr Jaroszewski 0:4 (8:11,5:11,7:11,11:13)
16:00 Mariusz Olczak – Piotr Jaroszewski 0:4 (8:11,5:11,7:11,11:13)
16:01 Oleg Bozhko – Dmitry Borisov 4:1 (7:11,11:6,13:11,11:7,11:9)
16:01 Oleg Bozhko – Dmitry Borisov 4:1 (7:11,11:6,13:11,11:7,11:9)
16:01 Denis Shpadaruk – Alexander Vanagel 4:1 (11:9,11:8,2:11,11:7,11:6)
16:01 Denis Shpadaruk – Alexander Vanagel 4:1 (11:9,11:8,2:11,11:7,11:6)
16:02 Valery But-Gusaim – Kirill Metlushko 3:4 (7:11,9:11,9:11,11:7,11:9,13:11,4:11)
16:02 Valery But-Gusaim – Kirill Metlushko 3:4 (7:11,9:11,9:11,11:7,11:9,13:11,4:11)
16:05 Adam Klosinski – Kamil Rogowski 3:4 (6:11,7:11,11:3,11:9,13:11,7:11,9:11)
16:05 Andrey Nikolaev – Alexandr Shirshov 4:3 (10:12,11:7,2:11,11:6,9:11,11:6,11:6)
16:05 Andrey Nikolaev – Alexandr Shirshov 4:3 (10:12,11:7,2:11,11:6,9:11,11:6,11:6)
16:05 Adam Klosinski – Kamil Rogowski 3:4 (6:11,7:11,11:3,11:9,13:11,7:11,9:11)
16:12 Vladislav Ivanov D. – Nikita Belous 4:1 (11:8,7:11,11:8,11:7,11:6)
16:12 Vladislav Ivanov D. – Nikita Belous 4:1 (11:8,7:11,11:8,11:7,11:6)
16:15 Pavel Meleshko – Marcin Olszewski 4:2 (11:5,7:11,4:11,11:7,11:8,11:8)
16:15 Pavel Meleshko – Marcin Olszewski 4:2 (11:5,7:11,4:11,11:7,11:8,11:8)
16:17 Alexander Shalaev – Vladimir Mikhalin 1:4 (5:11,12:14,13:11,9:11,13:15)
16:17 Alexander Shalaev – Vladimir Mikhalin 1:4 (5:11,12:14,13:11,9:11,13:15)
16:17 Piotr Jaroszewski – Valery Gurevich 4:1 (5:11,11:4,11:9,11:5,11:5)
16:17 Piotr Jaroszewski – Valery Gurevich 4:1 (5:11,11:4,11:9,11:5,11:5)
16:20 Alexander Prokopenko – Egor Kravchuk 2:4 (8:11,9:11,8:11,11:9,11:8,8:11)
16:20 Roman Romanov – Mandar Hardikar 4:1 (11:5,14:12,12:10,10:12,11:6)
16:20 Alexander Prokopenko – Egor Kravchuk 2:4 (8:11,9:11,8:11,11:9,11:8,8:11)
16:20 Roman Romanov – Mandar Hardikar 4:1 (11:5,14:12,12:10,10:12,11:6)
16:21 Julian Cruz – Piotr Bardon 0:4 (9:11,5:11,7:11,7:11)
16:21 Julian Cruz – Piotr Bardon 0:4 (9:11,5:11,7:11,7:11)
16:22 Nikita Ivanovsky – Alexander Kiryakov 3:4 (11:8,11:3,7:11,7:11,15:13,8:11,6:11)
16:22 Nikita Ivanovsky – Alexander Kiryakov 3:4 (11:8,11:3,7:11,7:11,15:13,8:11,6:11)
16:23 Robert Baran – Arkadiusz Switala 4:1 (11:6,13:11,11:8,2:11,11:6)
16:23 Robert Baran – Arkadiusz Switala 4:1 (11:6,13:11,11:8,2:11,11:6)
16:25 Artem Poduporin – Artem Meleshko 1:4 (2:11,11:8,5:11,7:11,6:11)
16:25 Artem Poduporin – Artem Meleshko 1:4 (2:11,11:8,5:11,7:11,6:11)
16:30 Alexey Semikov – Vladislav Kunitsyn 4:3 (11:7,10:12,11:7,4:11,11:9,4:11,11:7)
16:30 Alexey Semikov – Vladislav Kunitsyn 4:3 (11:7,10:12,11:7,4:11,11:9,4:11,11:7)
16:34 Maksim Liakhov – Vladislav Svidersky 3:4 (11:7,7:11,4:11,11:7,7:11,11:8,7:11)
16:34 Maksim Liakhov – Vladislav Svidersky 3:4 (11:7,7:11,4:11,11:7,7:11,11:8,7:11)
16:38 Valeriy Gorelov – Petr Chugunov 2:4 (7:11,5:11,11:7,14:12,3:11,9:11)
16:38 Valeriy Gorelov – Petr Chugunov 2:4 (7:11,5:11,11:7,14:12,3:11,9:11)
16:39 Vladimir Shmelyov – Dmitry Borisov 3:4 (11:13,11:9,9:11,11:9,11:9,6:11,8:11)
16:39 Vladimir Shmelyov – Dmitry Borisov 3:4 (11:13,11:9,9:11,11:9,11:9,6:11,8:11)
16:40 Jose Miguel Galindo Doblas – Andrey Tristen 4:1 (5:11,21:19,11:3,11:4,11:7)
16:40 Jose Miguel Galindo Doblas – Andrey Tristen 4:1 (5:11,21:19,11:3,11:4,11:7)
16:45 Sergey Sidorov – Valery But-Gusaim 2:4 (14:12,9:11,11:9,5:11,8:11,7:11)
16:45 Sergey Sidorov – Valery But-Gusaim 2:4 (14:12,9:11,11:9,5:11,8:11,7:11)
16:47 Aliaksandr Kviatkouski – Pawel Galecki 4:2 (11:1,9:11,8:11,11:9,11:3,11:6)
16:47 Aliaksandr Kviatkouski – Pawel Galecki 4:2 (11:1,9:11,8:11,11:9,11:3,11:6)
16:50 Alberto Gil Cano – Victor Mayo Baeza 4:1 (11:9,11:6,11:5,8:11,13:11)
16:50 Piotr Sekala – Tomasz Trzaskowski 2:4 (7:11,9:11,11:8,9:11,11:4,7:11)
16:50 Alberto Gil Cano – Victor Mayo Baeza 4:1 (11:9,11:6,11:5,8:11,13:11)
16:50 Piotr Sekala – Tomasz Trzaskowski 2:4 (7:11,9:11,11:8,9:11,11:4,7:11)
16:55 Krzysztof Ruszczynski – Arkadiusz Switala 4:3 (11:1,11:6,8:11,11:6,9:11,8:11,13:11)
16:55 Pavel Pavlov – Mandar Hardikar 4:1 (11:7,3:11,11:4,11:4,11:7)
16:55 Krzysztof Ruszczynski – Arkadiusz Switala 4:3 (11:1,11:6,8:11,11:6,9:11,8:11,13:11)
16:55 Pavel Pavlov – Mandar Hardikar 4:1 (11:7,3:11,11:4,11:4,11:7)
16:57 Damian Rybak – Alexey Yanshaev 4:3 (7:11,13:11,12:10,12:10,6:11,12:14,11:9)
16:57 Damian Rybak – Alexey Yanshaev 4:3 (7:11,13:11,12:10,12:10,6:11,12:14,11:9)
16:57 Mariusz Olczak – Maciej Jar 4:2 (12:10,9:11,11:8,6:11,12:10,13:11)
16:57 Mariusz Olczak – Maciej Jar 4:2 (12:10,9:11,11:8,6:11,12:10,13:11)
16:58 Aleksandr Shchadko – Ruslan Tyunis 1:4 (10:12,10:12,11:13,11:9,3:11)
16:58 Aleksandr Shchadko – Ruslan Tyunis 1:4 (10:12,10:12,11:13,11:9,3:11)
17:00 Grigorii Solovov – Artur Toporkov 4:1 (11:7,11:8,8:11,11:8,11:6)
17:00 Andrey Nikolaev – Artem Leonenkov 4:0 (11:9,11:6,11:3,11:9)
17:00 Grigorii Solovov – Artur Toporkov 4:1 (11:7,11:8,8:11,11:8,11:6)
17:00 Andrey Nikolaev – Artem Leonenkov 4:0 (11:9,11:6,11:3,11:9)
17:02 Alexander Elinson – Valeriy Gorelov 1:4 (8:11,14:12,5:11,7:11,6:11)
17:02 Alexander Elinson – Valeriy Gorelov 1:4 (8:11,14:12,5:11,7:11,6:11)
17:03 Maksim Liakhov – Alexander Vanagel 2:4 (9:11,11:7,6:11,11:13,11:9,5:11)
17:03 Maksim Liakhov – Alexander Vanagel 2:4 (9:11,11:7,6:11,11:13,11:9,5:11)
17:10 Denis Baykhanov – Jesus Mayo Baeza 4:3 (6:11,8:11,11:5,11:13,11:5,11:6,11:6)
17:10 Denis Baykhanov – Jesus Mayo Baeza 4:3 (6:11,8:11,11:5,11:13,11:5,11:6,11:6)
17:12 Petr Chugunov – Nikita Belous 3:4 (11:7,8:11,11:9,9:11,5:11,11:9,10:12)
17:12 Petr Chugunov – Nikita Belous 3:4 (11:7,8:11,11:9,9:11,5:11,11:9,10:12)
17:15 Pavel Meleshko – Vasily Tulchinsky 4:1 (11:7,11:6,11:5,4:11,11:9)
17:15 Pavel Meleshko – Vasily Tulchinsky 4:1 (11:7,11:6,11:5,4:11,11:9)
17:17 Adam Klosinski – Aliaksandr Kviatkouski 1:4 (10:12,7:11,11:8,7:11,6:11)
17:17 Adam Klosinski – Aliaksandr Kviatkouski 1:4 (10:12,7:11,11:8,7:11,6:11)
17:20 Grigory Grulev – Oleg Bozhko 2:4 (6:11,11:9,5:11,1:11,11:9,5:11)
17:20 Alexandr Shirshov – Denis Shpadaruk 2:4 (5:11,3:11,9:11,11:4,12:10,7:11)
17:20 Alexandr Shirshov – Denis Shpadaruk 2:4 (5:11,3:11,9:11,11:4,12:10,7:11)
17:20 Grigory Grulev – Oleg Bozhko 2:4 (6:11,11:9,5:11,1:11,11:9,5:11)
17:24 Tomasz Trzaskowski – Marcin Olszewski 2:4 (11:5,11:13,7:11,14:12,3:11,5:11)
17:24 Tomasz Trzaskowski – Marcin Olszewski 2:4 (11:5,11:13,7:11,14:12,3:11,5:11)
17:25 Pavel Pavlov – Kirill Metlushko 2:4 (6:11,5:11,11:6,11:9,8:11,7:11)
17:25 Pavel Pavlov – Kirill Metlushko 2:4 (6:11,5:11,11:6,11:9,8:11,7:11)
17:26 Artur Toporkov – Vladimir Mikhalin 4:2 (6:11,9:11,11:8,11:5,12:10,11:7)
17:26 Artur Toporkov – Vladimir Mikhalin 4:2 (6:11,9:11,11:8,11:5,12:10,11:7)
17:28 Alexander Prokopenko – Aleksandr Shchadko 4:1 (12:10,11:4,11:7,8:11,11:8)
17:28 Alexander Prokopenko – Aleksandr Shchadko 4:1 (12:10,11:4,11:7,8:11,11:8)
17:30 Krzysztof Szwemin – Maksim Busov 4:0 (11:6,11:5,11:4,11:3)
17:30 Krzysztof Szwemin – Maksim Busov 4:0 (11:6,11:5,11:4,11:3)
17:35 Valery Gurevich – Maciej Jar 2:4 (11:5,6:11,7:11,8:11,11:9,8:11)
17:35 Mandar Hardikar – Damian Rybak 2:4 (9:11,12:10,6:11,5:11,11:6,5:11)
17:35 Valery Gurevich – Maciej Jar 2:4 (11:5,6:11,7:11,8:11,11:9,8:11)
17:35 Mandar Hardikar – Damian Rybak 2:4 (9:11,12:10,6:11,5:11,11:6,5:11)
17:36 Denis Shpadaruk – Vladislav Svidersky 4:3 (11:9,11:4,2:11,11:13,11:13,11:7,11:5)
17:36 Denis Shpadaruk – Vladislav Svidersky 4:3 (11:9,11:4,2:11,11:13,11:13,11:7,11:5)
17:41 Alexander Kiryakov – Nikita Ivanovsky 4:0 (11:6,11:6,11:4,11:6)
17:41 Alexander Kiryakov – Nikita Ivanovsky 4:0 (11:6,11:6,11:4,11:6)
17:42 Vladislav Kunitsyn – Vasily Tulchinsky 4:1 (9:11,11:6,11:2,11:8,11:5)
17:42 Vladislav Kunitsyn – Vasily Tulchinsky 4:1 (9:11,11:6,11:2,11:8,11:5)
17:44 Andrey Tristen – Denis Baykhanov 4:2 (11:9,11:9,9:11,16:14,9:11,11:7)
17:44 Andrey Tristen – Denis Baykhanov 4:2 (11:9,11:9,9:11,16:14,9:11,11:7)
17:47 Robert Balachowski – Marcin Wieczorkiewicz 1:4 (7:11,8:11,10:12,11:6,7:11)
17:47 Robert Baran – Mateusz Gaciarski 4:3 (11:6,11:9,8:11,11:9,8:11,9:11,11:5)
17:47 Kamil Rogowski – Pawel Galecki 4:3 (7:11,8:11,11:6,9:11,12:10,11:6,11:6)
17:47 Kamil Rogowski – Pawel Galecki 4:3 (7:11,8:11,11:6,9:11,12:10,11:6,11:6)
17:47 Robert Balachowski – Marcin Wieczorkiewicz 1:4 (7:11,8:11,10:12,11:6,7:11)
17:47 Robert Baran – Mateusz Gaciarski 4:3 (11:6,11:9,8:11,11:9,8:11,9:11,11:5)
17:50 Andrey Gulevsky – Anton Oleksyuk 4:1 (13:11,11:9,11:5,4:11,11:9)
17:50 Andrey Gulevsky – Anton Oleksyuk 4:1 (13:11,11:9,11:5,4:11,11:9)
17:53 Piotr Sekala – Pavel Meleshko 1:4 (11:7,8:11,10:12,10:12,5:11)
17:53 Piotr Sekala – Pavel Meleshko 1:4 (11:7,8:11,10:12,10:12,5:11)
18:00 Valeriy Gorelov – Vladislav Ivanov D. 0:4 (10:12,7:11,9:11,7:11)
18:00 Ayrat Abulaev – Igor Egorov V. 3:4 (7:11,12:10,8:11,12:10,11:8,9:11,6:11)
18:00 Kirill Metlushko – Valery But-Gusaim 4:2 (11:5,11:8,11:5,10:12,8:11,11:8)
18:00 Artyom Pavlenkov – Ivan Pishcheiko 1:4 (7:11,7:11,7:11,11:7,9:11)
18:00 Kirill Metlushko – Valery But-Gusaim 4:2 (11:5,11:8,11:5,10:12,8:11,11:8)
18:00 Valeriy Gorelov – Vladislav Ivanov D. 0:4 (10:12,7:11,9:11,7:11)
18:00 Ayrat Abulaev – Igor Egorov V. 3:4 (7:11,12:10,8:11,12:10,11:8,9:11,6:11)
18:00 Artyom Pavlenkov – Ivan Pishcheiko 1:4 (7:11,7:11,7:11,11:7,9:11)
18:02 Valeriy Gorelov – Alexander Elinson 4:1 (9:11,12:10,14:12,11:6,13:11)
18:02 Valeriy Gorelov – Alexander Elinson 4:1 (9:11,12:10,14:12,11:6,13:11)
18:05 Artem Leonenkov – Alexandr Shirshov 4:1 (11:6,11:8,7:11,11:5,11:8)
18:05 Alexey Yanshaev – Roman Romanov 4:3 (11:4,11:13,10:12,12:10,13:11,8:11,12:10)
18:05 Alexey Yanshaev – Roman Romanov 4:3 (11:4,11:13,10:12,12:10,13:11,8:11,12:10)
18:05 Artem Leonenkov – Alexandr Shirshov 4:1 (11:6,11:8,7:11,11:5,11:8)
18:06 Alexander Shalaev – Grigorii Solovov 4:1 (10:12,11:8,11:9,11:8,11:5)
18:06 Alexander Shalaev – Grigorii Solovov 4:1 (10:12,11:8,11:9,11:8,11:5)
18:10 Egor Kravchuk – Ruslan Tyunis 1:4 (11:9,6:11,10:12,9:11,7:11)
18:10 Denis Khvesenya – Dmitri Davidov 4:1 (12:14,12:10,12:10,11:6,11:6)
18:10 Egor Kravchuk – Ruslan Tyunis 1:4 (11:9,6:11,10:12,9:11,7:11)
18:10 Denis Khvesenya – Dmitri Davidov 4:1 (12:14,12:10,12:10,11:6,11:6)
18:10 Piotr Jaroszewski – Mariusz Olczak 4:1 (6:11,11:7,11:9,11:9,11:9)
18:10 Piotr Jaroszewski – Mariusz Olczak 4:1 (6:11,11:7,11:9,11:9,11:9)
18:14 Alexey Semikov – Pavel Meleshko 4:3 (5:11,11:9,6:11,11:8,9:11,11:6,11:4)
18:14 Alexey Semikov – Pavel Meleshko 4:3 (5:11,11:9,6:11,11:8,9:11,11:6,11:4)
18:16 Maksim Busov – Robert Balachowski 4:2 (4:11,12:10,11:9,11:9,4:11,12:10)
18:16 Maksim Busov – Robert Balachowski 4:2 (4:11,12:10,11:9,11:9,4:11,12:10)
18:23 Dmitry Matveenko – Alexander Oleksyuk 4:0 (11:9,11:9,11:9,11:7)
18:23 Pawel Galecki – Aliaksandr Kviatkouski 3:4 (11:6,9:11,11:8,7:11,14:12,3:11,9:11)
18:23 Pawel Galecki – Aliaksandr Kviatkouski 3:4 (11:6,9:11,11:8,7:11,14:12,3:11,9:11)
18:23 Dmitry Matveenko – Alexander Oleksyuk 4:0 (11:9,11:9,11:9,11:7)
18:24 Petr Chugunov – Valeriy Gorelov 0:4 (10:12,8:11,7:11,5:11)
18:24 Petr Chugunov – Valeriy Gorelov 0:4 (10:12,8:11,7:11,5:11)
18:25 Tomasz Trzaskowski – Piotr Sekala 4:1 (11:9,11:6,11:7,5:11,11:9)
18:25 Jesus Mayo Baeza – Jose Miguel Galindo Doblas 2:4 (4:11,11:7,9:11,4:11,12:10,10:12)
18:25 Jesus Mayo Baeza – Jose Miguel Galindo Doblas 2:4 (4:11,11:7,9:11,4:11,12:10,10:12)
18:25 Tomasz Trzaskowski – Piotr Sekala 4:1 (11:9,11:6,11:7,5:11,11:9)
18:33 Vladimir Mikhalin – Artur Toporkov 4:1 (12:10,11:6,11:8,6:11,11:2)
18:33 Vladimir Mikhalin – Artur Toporkov 4:1 (12:10,11:6,11:8,6:11,11:2)
18:35 Alexander Boriskin – Denis Dinislamov 1:4 (6:11,9:11,11:9,9:11,9:11)
18:36 Pavel Pavlov – Sergey Sidorov 4:2 (9:11,11:8,11:3,13:11,6:11,11:8)
18:36 Pavel Pavlov – Sergey Sidorov 4:2 (9:11,11:8,11:3,13:11,6:11,11:8)
18:40 Denis Shpadaruk – Andrey Nikolaev 4:0 (13:11,11:2,11:9,11:6)
18:40 Ruslan Tyunis – Aleksandr Shchadko 4:2 (9:11,11:8,5:11,13:11,11:8,11:9)
18:40 Denis Shpadaruk – Andrey Nikolaev 4:0 (13:11,11:2,11:9,11:6)
18:40 Ruslan Tyunis – Aleksandr Shchadko 4:2 (9:11,11:8,5:11,13:11,11:8,11:9)
18:46 Roman Romanov – Damian Rybak 4:1 (11:6,11:5,11:7,3:11,11:9)
18:46 Marcin Wieczorkiewicz – Krzysztof Szwemin 1:4 (11:8,12:14,8:11,8:11,8:11)
18:46 Marcin Wieczorkiewicz – Krzysztof Szwemin 1:4 (11:8,12:14,8:11,8:11,8:11)
18:46 Roman Romanov – Damian Rybak 4:1 (11:6,11:5,11:7,3:11,11:9)
18:47 Alexander Elinson – Nikita Ivanovsky 4:1 (11:7,11:5,11:4,8:11,11:7)
18:47 Alexander Elinson – Nikita Ivanovsky 4:1 (11:7,11:5,11:4,8:11,11:7)
18:48 Nikita Belous – Vladislav Ivanov D. 4:2 (11:7,10:12,11:5,6:11,12:10,11:8)
18:48 Nikita Belous – Vladislav Ivanov D. 4:2 (11:7,10:12,11:5,6:11,12:10,11:8)
18:50 Marcin Olszewski – Pavel Meleshko 4:2 (7:11,11:9,6:11,11:3,11:8,11:7)
18:50 Anton Oleksyuk – Dmitry Matveenko 1:4 (5:11,7:11,11:7,10:12,6:11)
18:50 Pavel Malakhov – Sergei Demidovich 2:4 (6:11,11:8,9:11,9:11,11:9,8:11)
18:50 Pavel Malakhov – Sergei Demidovich 2:4 (6:11,11:8,9:11,9:11,11:9,8:11)
18:50 Anton Oleksyuk – Dmitry Matveenko 1:4 (5:11,7:11,11:7,10:12,6:11)
18:50 Marcin Olszewski – Pavel Meleshko 4:2 (7:11,11:9,6:11,11:3,11:8,11:7)
18:55 Artyom Pavlenkov – Dmitri Davidov 1:4 (8:11,8:11,11:5,8:11,9:11)
18:55 Artyom Pavlenkov – Dmitri Davidov 1:4 (8:11,8:11,11:5,8:11,9:11)
18:57 Jose Miguel Galindo Doblas – Denis Baykhanov 3:4 (11:5,1:11,7:11,14:16,11:5,11:8,9:11)
18:57 Jose Miguel Galindo Doblas – Denis Baykhanov 3:4 (11:5,1:11,7:11,14:16,11:5,11:8,9:11)
19:00 Anton Kozlov – Tagir Batandaev 4:0 (11:3,11:5,11:7,11:3)
19:00 Alexey Zhurkevich – Dmitry Matveenko 4:2 (11:4,4:11,11:4,11:5,7:11,11:6)
19:00 Kirill Shurapov – Artem Leonenkov 3:4 (7:11,11:13,11:8,11:8,12:10,8:11,9:11)
19:00 Alexey Zhurkevich – Dmitry Matveenko 4:2 (11:4,4:11,11:4,11:5,7:11,11:6)
19:00 Anton Kozlov – Tagir Batandaev 4:0 (11:3,11:5,11:7,11:3)
19:00 Kirill Shurapov – Artem Leonenkov 3:4 (7:11,11:13,11:8,11:8,12:10,8:11,9:11)
19:06 Grigorii Solovov – Alexander Shalaev 3:4 (10:12,11:6,11:9,13:15,5:11,13:11,9:11)
19:06 Grigorii Solovov – Alexander Shalaev 3:4 (10:12,11:6,11:9,13:15,5:11,13:11,9:11)
19:07 Kamil Rogowski – Adam Klosinski 4:0 (11:7,11:5,11:6,11:7)
19:07 Kamil Rogowski – Adam Klosinski 4:0 (11:7,11:5,11:6,11:7)
19:07 Igor Egorov V. – Alexander Boriskin 4:2 (5:11,11:9,13:11,5:11,11:5,11:9)
19:07 Igor Egorov V. – Alexander Boriskin 4:2 (5:11,11:9,13:11,5:11,11:5,11:9)
19:08 David Muriel Blanco – Jaime Galeano Alvarado 4:2 (8:11,11:2,7:11,11:4,11:8,11:3)
19:08 David Muriel Blanco – Jaime Galeano Alvarado 4:2 (8:11,11:2,7:11,11:4,11:8,11:3)
19:10 Valery But-Gusaim – Sergey Sidorov 2:4 (9:11,9:11,6:11,11:6,11:5,4:11)
19:10 Valery But-Gusaim – Sergey Sidorov 2:4 (9:11,9:11,6:11,11:6,11:5,4:11)
19:14 Mandar Hardikar – Alexey Yanshaev 4:0 (11:4,11:7,12:10,11:7)
19:14 Mandar Hardikar – Alexey Yanshaev 4:0 (11:4,11:7,12:10,11:7)
19:15 Vyacheslav Gagal – Ivan Patsyna 3:4 (13:11,6:11,11:5,16:18,8:11,11:8,6:11)
19:15 Vyacheslav Gagal – Ivan Patsyna 3:4 (13:11,6:11,11:5,16:18,8:11,11:8,6:11)
19:17 Alexander Oleksyuk – Andrey Gulevsky 2:4 (13:11,4:11,11:4,4:11,9:11,5:11)
19:17 Alexander Oleksyuk – Andrey Gulevsky 2:4 (13:11,4:11,11:4,4:11,9:11,5:11)
19:20 Denis Khvesenya – Ivan Pishcheiko 4:3 (4:11,4:11,11:3,11:7,11:8,10:12,13:11)
19:20 Krzysztof Szwemin – Robert Balachowski 4:1 (11:4,8:11,14:12,11:1,13:11)
19:20 Denis Khvesenya – Ivan Pishcheiko 4:3 (4:11,4:11,11:3,11:7,11:8,10:12,13:11)
19:20 Krzysztof Szwemin – Robert Balachowski 4:1 (11:4,8:11,14:12,11:1,13:11)
19:22 Egor Kravchuk – Alexander Prokopenko 4:2 (11:7,6:11,6:11,11:5,11:8,11:6)
19:22 Egor Kravchuk – Alexander Prokopenko 4:2 (11:7,6:11,6:11,11:5,11:8,11:6)
19:25 Vladimir Korshkov – Vladislav Moroz 4:1 (9:11,11:3,11:7,11:8,14:12)
19:25 Valeriy Gorelov – Alexander Kiryakov 4:1 (11:9,11:7,11:9,8:11,11:5)
19:25 Vladimir Korshkov – Vladislav Moroz 4:1 (9:11,11:3,11:7,11:8,14:12)
19:25 Valeriy Gorelov – Alexander Kiryakov 4:1 (11:9,11:7,11:9,8:11,11:5)
19:30 Pawel Galecki – Adam Klosinski 0:4 (5:11,9:11,8:11,8:11)
19:30 Pawel Galecki – Adam Klosinski 0:4 (5:11,9:11,8:11,8:11)
19:33 Andrey Tristen – Jesus Mayo Baeza 1:4 (16:18,5:11,7:11,11:6,9:11)
19:33 Andrey Tristen – Jesus Mayo Baeza 1:4 (16:18,5:11,7:11,11:6,9:11)
19:35 Alexander Nekrasov – Pawel Ciolkowski 1:4 (8:11,9:11,11:9,16:18,9:11)
19:35 Artem Leonenkov – Artur Sawoch 1:4 (8:11,11:6,8:11,9:11,4:11)
19:35 Alexander Nekrasov – Pawel Ciolkowski 1:4 (8:11,9:11,11:9,16:18,9:11)
19:35 Artem Leonenkov – Artur Sawoch 1:4 (8:11,11:6,8:11,9:11,4:11)
19:36 Roman Romanov – Alexey Yanshaev 4:0 (11:8,11:4,11:5,11:8)
19:36 Roman Romanov – Alexey Yanshaev 4:0 (11:8,11:4,11:5,11:8)
19:39 Juan Arias – Antonio Garrido Ropero 4:3 (5:11,11:6,11:6,11:7,11:13,7:11,11:7)
19:39 Juan Arias – Antonio Garrido Ropero 4:3 (5:11,11:6,11:6,11:7,11:13,7:11,11:7)
19:43 Denis Dinislamov – Ayrat Abulaev 3:4 (8:11,9:11,11:8,13:15,11:4,11:9,3:11)
19:43 Denis Dinislamov – Ayrat Abulaev 3:4 (8:11,9:11,11:8,13:15,11:4,11:9,3:11)
19:47 Kirill Metlushko – Pavel Pavlov 4:2 (11:9,7:11,11:7,11:6,8:11,11:6)
19:47 Kirill Metlushko – Pavel Pavlov 4:2 (11:9,7:11,11:7,11:6,8:11,11:6)
19:48 Artur Toporkov – Grigorii Solovov 4:2 (14:12,11:9,10:12,11:9,7:11,11:6)
19:48 Artur Toporkov – Grigorii Solovov 4:2 (14:12,11:9,10:12,11:9,7:11,11:6)
19:50 Maksim Busov – Marcin Wieczorkiewicz 1:4 (11:7,8:11,6:11,7:11,4:11)
19:50 Nikita Moskovkin – Efim Efimov 1:4 (2:11,10:12,7:11,11:8,5:11)
19:50 Nikita Moskovkin – Efim Efimov 1:4 (2:11,10:12,7:11,11:8,5:11)
19:50 Andrey Gulevsky – Dmitry Matveenko 0:4 (7:11,2:11,10:12,3:11)
19:50 Andrey Gulevsky – Dmitry Matveenko 0:4 (7:11,2:11,10:12,3:11)
19:50 Maksim Busov – Marcin Wieczorkiewicz 1:4 (11:7,8:11,6:11,7:11,4:11)
19:54 Aleksandr Shchadko – Alexander Prokopenko 2:4 (12:10,11:6,7:11,5:11,7:11,8:11)
19:54 Aleksandr Shchadko – Alexander Prokopenko 2:4 (12:10,11:6,7:11,5:11,7:11,8:11)
19:55 Kamil Rogowski – Aliaksandr Kviatkouski 4:3 (11:5,7:11,9:11,11:7,7:11,11:4,11:2)
19:55 Alexey Zhurkevich – Vladislav Moroz 4:1 (11:4,9:11,11:5,11:7,11:7)
19:55 Kamil Rogowski – Aliaksandr Kviatkouski 4:3 (11:5,7:11,9:11,11:7,7:11,11:4,11:2)
19:55 Alexey Zhurkevich – Vladislav Moroz 4:1 (11:4,9:11,11:5,11:7,11:7)
19:58 Artyom Pavlenkov – Denis Khvesenya 3:4 (11:9,8:11,11:5,7:11,11:13,11:8,5:11)
19:58 Artyom Pavlenkov – Denis Khvesenya 3:4 (11:9,8:11,11:5,7:11,11:13,11:8,5:11)
20:00 Kacper Pyra – Bartosz Rzepczynski 1:4 (9:11,11:5,7:11,7:11,7:11)
20:00 Sergei Demidovich – Artem Leonenkov 1:4 (9:11,7:11,9:11,11:4,7:11)
20:00 Sergei Demidovich – Artem Leonenkov 1:4 (9:11,7:11,9:11,11:4,7:11)
20:00 Kacper Pyra – Bartosz Rzepczynski 1:4 (9:11,11:5,7:11,7:11,7:11)
20:00 Jesus Mayo Baeza – Denis Baykhanov 1:4 (10:12,9:11,7:11,11:7,8:11)
20:00 Artem Lobovikov – Kirill Klepikov 4:3 (10:12,5:11,11:9,11:9,7:11,11:5,12:10)
20:00 Damian Rybak – Mandar Hardikar 2:4 (3:11,12:10,6:11,11:5,8:11,7:11)
20:00 Tagir Batandaev – Vyacheslav Gagal 4:2 (13:11,5:11,11:7,11:8,4:11,11:8)
20:00 Tagir Batandaev – Vyacheslav Gagal 4:2 (13:11,5:11,11:7,11:8,4:11,11:8)
20:00 Damian Rybak – Mandar Hardikar 2:4 (3:11,12:10,6:11,11:5,8:11,7:11)
20:00 Jesus Mayo Baeza – Denis Baykhanov 1:4 (10:12,9:11,7:11,11:7,8:11)
20:00 Artem Lobovikov – Kirill Klepikov 4:3 (10:12,5:11,11:9,11:9,7:11,11:5,12:10)
20:05 Kirill Shurapov – Pawel Ciolkowski 4:3 (3:11,14:12,6:11,11:8,13:11,6:11,11:8)
20:05 Kirill Shurapov – Pawel Ciolkowski 4:3 (3:11,14:12,6:11,11:8,13:11,6:11,11:8)
20:10 Jaime Galeano Alvarado – Juan Arias 4:2 (11:8,4:11,11:9,11:9,6:11,12:10)
20:10 Jaime Galeano Alvarado – Juan Arias 4:2 (11:8,4:11,11:9,11:9,6:11,12:10)
20:15 Anton Oleksyuk – Alexander Oleksyuk 0:4 (5:11,4:11,8:11,9:11)
20:15 Anton Oleksyuk – Alexander Oleksyuk 0:4 (5:11,4:11,8:11,9:11)
20:20 Vladimir Korshkov – Dmitry Matveenko 0:4 (8:11,8:11,7:11,5:11)
20:20 Vladimir Korshkov – Dmitry Matveenko 0:4 (8:11,8:11,7:11,5:11)
20:20 Robert Balachowski – Krzysztof Szwemin 4:2 (11:9,10:12,6:11,11:9,11:8,11:6)
20:20 Robert Balachowski – Krzysztof Szwemin 4:2 (11:9,10:12,6:11,11:9,11:8,11:6)
20:25 Anatoly Sviridenko – Pavel Skrobot 2:4 (4:11,11:8,6:11,10:12,13:11,7:11)
20:25 Ayrat Abulaev – Alexander Boriskin 4:2 (11:8,11:4,5:11,8:11,11:9,11:6)
20:25 Artur Sawoch – Pavel Malakhov 1:4 (5:11,9:11,9:11,11:6,7:11)
20:25 Ayrat Abulaev – Alexander Boriskin 4:2 (11:8,11:4,5:11,8:11,11:9,11:6)
20:25 Anatoly Sviridenko – Pavel Skrobot 2:4 (4:11,11:8,6:11,10:12,13:11,7:11)
20:25 Artur Sawoch – Pavel Malakhov 1:4 (5:11,9:11,9:11,11:6,7:11)
20:27 Victor Rakhmanov – Norbert Zielony 2:4 (8:11,11:13,11:9,3:11,11:9,6:11)
20:27 Victor Rakhmanov – Norbert Zielony 2:4 (8:11,11:13,11:9,3:11,11:9,6:11)
20:29 Grzegorz Kaszuba – Jakub Wojdat 1:4 (5:11,12:10,5:11,7:11,10:12)
20:29 Grzegorz Kaszuba – Jakub Wojdat 1:4 (5:11,12:10,5:11,7:11,10:12)
20:32 Andrey Tristen – Jose Miguel Galindo Doblas 0:4 (6:11,11:13,13:15,10:12)
20:32 Andrey Tristen – Jose Miguel Galindo Doblas 0:4 (6:11,11:13,13:15,10:12)
20:33 Dmitri Davidov – Ivan Pishcheiko 1:4 (7:11,9:11,6:11,11:7,6:11)
20:33 Dmitri Davidov – Ivan Pishcheiko 1:4 (7:11,9:11,6:11,11:7,6:11)
20:33 Ivan Patsyna – Anton Kozlov 2:4 (3:11,13:15,8:11,12:10,11:7,7:11)
20:33 Ivan Patsyna – Anton Kozlov 2:4 (3:11,13:15,8:11,12:10,11:7,7:11)
20:35 Nikolay Gerasimov – Nikolay Budeev 0:4 (8:11,11:13,4:11,6:11)
20:35 Vladimir Mikhalin – Alexander Shalaev 4:2 (6:11,12:10,3:11,11:3,11:8,11:3)
20:35 Nikolay Gerasimov – Nikolay Budeev 0:4 (8:11,11:13,4:11,6:11)
20:36 Ruslan Tyunis – Egor Kravchuk 3:4 (11:8,12:14,10:12,15:13,8:11,11:5,13:15)
20:36 Ruslan Tyunis – Egor Kravchuk 3:4 (11:8,12:14,10:12,15:13,8:11,11:5,13:15)
20:37 Alexey Yanshaev – Damian Rybak 4:3 (9:11,12:10,9:11,11:5,10:12,11:7,11:7)
20:37 Alexey Yanshaev – Damian Rybak 4:3 (9:11,12:10,9:11,11:5,10:12,11:7,11:7)
20:40 Dmitry Matveenko – Anton Oleksyuk 0:4 (6:11,8:11,2:11,8:11)
20:40 Alexander Nekrasov – Artem Leonenkov 0:4 (6:11,7:11,8:11,8:11)
20:40 Dmitry Matveenko – Anton Oleksyuk 0:4 (6:11,8:11,2:11,8:11)
20:40 Alexander Nekrasov – Artem Leonenkov 0:4 (6:11,7:11,8:11,8:11)
20:45 Alexey Zhurkevich – Vladimir Korshkov 4:0 (16:14,11:5,11:2,11:9)
20:45 Alexey Zhurkevich – Vladimir Korshkov 4:0 (16:14,11:5,11:2,11:9)
20:47 Antonio Garrido Ropero – David Muriel Blanco 2:4 (6:11,13:11,7:11,8:11,11:7,2:11)
20:47 Antonio Garrido Ropero – David Muriel Blanco 2:4 (6:11,13:11,7:11,8:11,11:7,2:11)
20:50 Mikhail Chubai – Shamil Hayrullin 4:3 (8:11,11:6,11:7,6:11,7:11,11:2,11:8)
20:50 Mikhail Chubai – Shamil Hayrullin 4:3 (8:11,11:6,11:7,6:11,7:11,11:2,11:8)
20:52 Igor Egorov V. – Denis Dinislamov 1:4 (12:10,4:11,6:11,7:11,8:11)
20:55 Pavel Malakhov – Artem Leonenkov 4:2 (11:8,13:11,11:2,5:11,9:11,11:9)
20:55 Marcin Wieczorkiewicz – Maksim Busov 4:2 (7:11,11:6,11:6,11:9,9:11,11:6)
20:55 Kacper Pyra – Jakub Wojdat 0:4 (5:11,8:11,4:11,9:11)
20:55 Dawid Wajda – Kirill Shurapov 4:2 (8:11,11:5,11:3,12:10,9:11,11:8)
20:55 Kirill Klepikov – Nikolay Gerasimov 4:3 (11:9,8:11,6:11,11:7,5:11,11:9,11:7)
20:55 Dawid Wajda – Kirill Shurapov 4:2 (8:11,11:5,11:3,12:10,9:11,11:8)
20:55 Pavel Malakhov – Artem Leonenkov 4:2 (11:8,13:11,11:2,5:11,9:11,11:9)
20:55 Kacper Pyra – Jakub Wojdat 0:4 (5:11,8:11,4:11,9:11)
20:55 Kirill Klepikov – Nikolay Gerasimov 4:3 (11:9,8:11,6:11,11:7,5:11,11:9,11:7)
20:55 Marcin Wieczorkiewicz – Maksim Busov 4:2 (7:11,11:6,11:6,11:9,9:11,11:6)
21:00 Kirill Shurapov – Alexander Nekrasov 4:3 (11:9,8:11,2:11,11:7,11:3,12:14,11:7)
21:00 Piotr Strojwas – Aleksandr Emelyanov S. 4:1 (11:5,12:10,8:11,11:5,13:11)
21:00 Jakub Lamperski – Pawel Piszczatowski 4:1 (11:6,11:6,11:7,6:11,11:7)
21:00 Efim Efimov – Victor Rakhmanov 4:2 (11:6,12:10,11:7,2:11,7:11,11:8)
21:00 Piotr Strojwas – Aleksandr Emelyanov S. 4:1 (11:5,12:10,8:11,11:5,13:11)
21:00 Efim Efimov – Victor Rakhmanov 4:2 (11:6,12:10,11:7,2:11,7:11,11:8)
21:00 Kirill Shurapov – Alexander Nekrasov 4:3 (11:9,8:11,2:11,11:7,11:3,12:14,11:7)
21:00 Jakub Lamperski – Pawel Piszczatowski 4:1 (11:6,11:6,11:7,6:11,11:7)
21:03 Denis Khvesenya – Artyom Pavlenkov 2:4 (10:12,11:9,7:11,6:11,12:10,7:11)
21:03 Denis Khvesenya – Artyom Pavlenkov 2:4 (10:12,11:9,7:11,6:11,12:10,7:11)
21:04 Jesus Mayo Baeza – Andrey Tristen 4:0 (13:11,11:8,11:4,12:10)
21:04 Jesus Mayo Baeza – Andrey Tristen 4:0 (13:11,11:8,11:4,12:10)
21:05 Andrey Gulevsky – Alexander Oleksyuk 0:4 (2:11,5:11,8:11,9:11)
21:05 Andrey Gulevsky – Alexander Oleksyuk 0:4 (2:11,5:11,8:11,9:11)
21:10 Vladislav Moroz – Dmitry Matveenko 4:3 (11:4,7:11,12:10,8:11,10:12,12:10,11:7)
21:10 Vladislav Moroz – Dmitry Matveenko 4:3 (11:4,7:11,12:10,8:11,10:12,12:10,11:7)
21:15 Anton Kozlov – Vyacheslav Gagal 4:2 (5:11,11:4,11:4,12:14,11:7,11:8)
21:15 Grzegorz Kaszuba – Bartosz Rzepczynski 3:4 (11:8,11:8,11:9,9:11,6:11,3:11,4:11)
21:15 Grzegorz Kaszuba – Bartosz Rzepczynski 3:4 (11:8,11:8,11:9,9:11,6:11,3:11,4:11)
21:15 Anton Kozlov – Vyacheslav Gagal 4:2 (5:11,11:4,11:4,12:14,11:7,11:8)
21:17 Mandar Hardikar – Roman Romanov 0:4 (8:11,4:11,9:11,9:11)
21:17 Mandar Hardikar – Roman Romanov 0:4 (8:11,4:11,9:11,9:11)
21:21 David Muriel Blanco – Juan Arias 3:4 (11:8,4:11,8:11,11:7,10:12,11:4,10:12)
21:21 David Muriel Blanco – Juan Arias 3:4 (11:8,4:11,8:11,11:7,10:12,11:4,10:12)
21:22 Maksim Busov – Krzysztof Szwemin 4:1 (11:6,11:8,11:13,11:9,11:3)
21:22 Maksim Busov – Krzysztof Szwemin 4:1 (11:6,11:8,11:13,11:9,11:3)
21:23 Bartosz Lebrecht – Krystian Marek 4:0 (11:5,11:6,11:8,12:10)
21:23 Bartosz Lebrecht – Krystian Marek 4:0 (11:5,11:6,11:8,12:10)
21:25 Denis Dinislamov – Alexander Boriskin 4:1 (11:8,11:6,11:8,6:11,11:7)
21:25 Denis Dinislamov – Alexander Boriskin 4:1 (11:8,11:6,11:8,6:11,11:7)
21:30 Nikolay Budeev – Artem Lobovikov 3:4 (11:13,11:9,8:11,11:5,9:11,11:7,8:11)
21:30 Dmitry Matveenko – Andrey Gulevsky 4:3 (8:11,11:9,6:11,11:9,9:11,11:2,11:6)
21:30 Nikolay Slastihin – Dmitry Orel 2:4 (20:18,3:11,8:11,11:8,7:11,6:11)
21:30 Nikolay Slastihin – Dmitry Orel 2:4 (20:18,3:11,8:11,11:8,7:11,6:11)
21:30 Dmitry Matveenko – Andrey Gulevsky 4:3 (8:11,11:9,6:11,11:9,9:11,11:2,11:6)
21:30 Nikolay Budeev – Artem Lobovikov 3:4 (11:13,11:9,8:11,11:5,9:11,11:7,8:11)
21:32 Denis Baykhanov – Jose Miguel Galindo Doblas 1:4 (5:11,11:6,7:11,10:12,9:11)
21:32 Valery Badalyan – Stanislav Kotikov 4:1 (13:11,11:2,11:13,11:8,11:9)
21:32 Denis Baykhanov – Jose Miguel Galindo Doblas 1:4 (5:11,11:6,7:11,10:12,9:11)
21:32 Valery Badalyan – Stanislav Kotikov 4:1 (13:11,11:2,11:13,11:8,11:9)
21:33 Ivan Pishcheiko – Dmitri Davidov 2:4 (11:9,7:11,12:10,10:12,11:13,7:11)
21:33 Ivan Pishcheiko – Dmitri Davidov 2:4 (11:9,7:11,12:10,10:12,11:13,7:11)
21:35 Pawel Ciolkowski – Artem Leonenkov 0:4 (7:11,9:11,10:12,8:11)
21:35 Sergei Demidovich – Artur Sawoch 4:2 (11:6,8:11,11:8,13:11,10:12,11:7)
21:35 Anatoly Sviridenko – Kirill Shurapov 4:0 (11:7,12:10,12:10,11:3)
21:35 Pawel Ciolkowski – Artem Leonenkov 0:4 (7:11,9:11,10:12,8:11)
21:35 Anatoly Sviridenko – Kirill Shurapov 4:0 (11:7,12:10,12:10,11:3)
21:35 Sergei Demidovich – Artur Sawoch 4:2 (11:6,8:11,11:8,13:11,10:12,11:7)
21:37 Norbert Zielony – Nikita Moskovkin 4:2 (4:11,11:8,11:7,9:11,11:6,11:7)
21:37 Norbert Zielony – Nikita Moskovkin 4:2 (4:11,11:8,11:7,9:11,11:6,11:7)
21:45 Alexander Pitimirov – Dmitry Borisov 4:2 (11:9,11:8,8:11,6:11,11:7,11:4)
21:45 Vladimir Korshkov – Alexey Zhurkevich 1:4 (10:12,8:11,12:10,6:11,6:11)
21:45 Tagir Batandaev – Ivan Patsyna 4:0 (11:8,11:5,11:5,11:6)
21:45 Jakub Lamperski – Krystian Marek 4:0 (11:6,11:7,12:10,11:5)
21:45 Jakub Lamperski – Krystian Marek 4:0 (11:6,11:7,12:10,11:5)
21:45 Tagir Batandaev – Ivan Patsyna 4:0 (11:8,11:5,11:5,11:6)
21:45 Alexander Pitimirov – Dmitry Borisov 4:2 (11:9,11:8,8:11,6:11,11:7,11:4)
21:45 Vladimir Korshkov – Alexey Zhurkevich 1:4 (10:12,8:11,12:10,6:11,6:11)
21:48 Marcin Wieczorkiewicz – Robert Balachowski 0:4 (10:12,10:12,10:12,8:11)
21:48 Marcin Wieczorkiewicz – Robert Balachowski 0:4 (10:12,10:12,10:12,8:11)
21:52 Kacper Pyra – Grzegorz Kaszuba 1:4 (10:12,9:11,8:11,13:11,9:11)
21:52 Kacper Pyra – Grzegorz Kaszuba 1:4 (10:12,9:11,8:11,13:11,9:11)
21:55 Dawid Wajda – Pavel Skrobot 2:4 (11:5,11:13,6:11,11:7,5:11,3:11)
21:55 Dawid Wajda – Pavel Skrobot 2:4 (11:5,11:13,6:11,11:7,5:11,3:11)
22:00 Artem Leonenkov – Alexander Nekrasov 4:2 (2:11,11:8,6:11,11:2,11:6,11:6)
22:00 Artem Leonenkov – Alexander Nekrasov 4:2 (2:11,11:8,6:11,11:2,11:6,11:6)
22:02 Igor Egorov V. – Ayrat Abulaev 4:0 (11:7,12:10,11:9,12:10)
22:02 Jaime Galeano Alvarado – Antonio Garrido Ropero 1:4 (6:11,8:11,3:11,11:9,9:11)
22:02 Igor Egorov V. – Ayrat Abulaev 4:0 (11:7,12:10,11:9,12:10)
22:02 Jaime Galeano Alvarado – Antonio Garrido Ropero 1:4 (6:11,8:11,3:11,11:9,9:11)
22:03 Nikita Moskovkin – Victor Rakhmanov 4:2 (11:8,9:11,11:4,13:15,11:9,11:4)
22:03 Nikita Moskovkin – Victor Rakhmanov 4:2 (11:8,9:11,11:4,13:15,11:9,11:4)
22:04 Vasily Vasin – Igor Shkrobot 2:4 (11:13,11:5,9:11,7:11,11:9,9:11)
22:04 Vasily Vasin – Igor Shkrobot 2:4 (11:13,11:5,9:11,7:11,11:9,9:11)
22:05 Shamil Hayrullin – Alexander Pitimirov 4:0 (11:4,11:4,11:9,11:9)
22:05 Artem Leonenkov – Pavel Malakhov 3:4 (10:12,8:11,11:8,11:7,5:11,12:10,6:11)
22:05 Bartosz Lebrecht – Pawel Piszczatowski 1:4 (11:5,14:16,8:11,8:11,10:12)
22:05 Shamil Hayrullin – Alexander Pitimirov 4:0 (11:4,11:4,11:9,11:9)
22:05 Artem Leonenkov – Pavel Malakhov 3:4 (10:12,8:11,11:8,11:7,5:11,12:10,6:11)
22:05 Bartosz Lebrecht – Pawel Piszczatowski 1:4 (11:5,14:16,8:11,8:11,10:12)
22:09 Vyacheslav Gagal – Anton Kozlov 4:2 (5:11,11:5,11:8,11:8,7:11,11:4)
22:09 Vyacheslav Gagal – Anton Kozlov 4:2 (5:11,11:5,11:8,11:8,7:11,11:4)
22:10 Alexander Oleksyuk – Anton Oleksyuk 1:4 (11:7,4:11,11:13,8:11,9:11)
22:10 Aleksandr Emelyanov S. – Nikolay Slastihin 1:4 (9:11,6:11,12:10,6:11,6:11)
22:10 Artem Lobovikov – Nikolay Gerasimov 2:4 (13:11,7:11,7:11,9:11,11:8,7:11)
22:10 Alexander Oleksyuk – Anton Oleksyuk 1:4 (11:7,4:11,11:13,8:11,9:11)
22:10 Aleksandr Emelyanov S. – Nikolay Slastihin 1:4 (9:11,6:11,12:10,6:11,6:11)
22:10 Artem Lobovikov – Nikolay Gerasimov 2:4 (13:11,7:11,7:11,9:11,11:8,7:11)
22:11 Ivan Pishcheiko – Denis Khvesenya 0:4 (10:12,5:11,6:11,11:13)
22:11 Ivan Pishcheiko – Denis Khvesenya 0:4 (10:12,5:11,6:11,11:13)
22:20 Dmitry Matveenko – Vladislav Moroz 2:4 (5:11,11:4,7:11,12:10,5:11,5:11)
22:20 Dmitry Matveenko – Vladislav Moroz 2:4 (5:11,11:4,7:11,12:10,5:11,5:11)
22:22 Alexander Boriskin – Ayrat Abulaev 0:4 (6:11,8:11,7:11,6:11)
22:22 Alexander Boriskin – Ayrat Abulaev 0:4 (6:11,8:11,7:11,6:11)
22:23 Jakub Wojdat – Bartosz Rzepczynski 4:3 (11:7,5:11,11:8,14:12,8:11,10:12,11:9)
22:23 Jakub Wojdat – Bartosz Rzepczynski 4:3 (11:7,5:11,11:8,14:12,8:11,10:12,11:9)
22:25 Anatoly Sviridenko – Dawid Wajda 4:2 (7:11,7:11,11:7,11:7,11:6,11:7)
22:25 Anatoly Sviridenko – Dawid Wajda 4:2 (7:11,7:11,11:7,11:7,11:6,11:7)
22:30 Pawel Ciolkowski – Kirill Shurapov 0:4 (9:11,5:11,10:12,8:11)
22:30 Valery Badalyan – Igor Shkrobot 4:1 (9:11,11:7,11:0,11:9,12:10)
22:30 Pawel Ciolkowski – Kirill Shurapov 0:4 (9:11,5:11,10:12,8:11)
22:31 Antonio Garrido Ropero – Juan Arias 4:0 (11:9,11:9,11:6,11:6)
22:31 Antonio Garrido Ropero – Juan Arias 4:0 (11:9,11:9,11:6,11:6)
22:32 Dmitri Davidov – Artyom Pavlenkov 3:4 (11:8,4:11,11:4,5:11,11:3,8:11,4:11)
22:32 Dmitri Davidov – Artyom Pavlenkov 3:4 (11:8,4:11,11:4,5:11,11:3,8:11,4:11)
22:37 Dmitry Orel – Piotr Strojwas 2:4 (9:11,6:11,9:11,11:8,11:6,10:12)
22:37 Ivan Patsyna – Tagir Batandaev 1:4 (13:15,7:11,7:11,11:4,5:11)
22:37 Dmitry Orel – Piotr Strojwas 2:4 (9:11,6:11,9:11,11:8,11:6,10:12)
22:40 Dmitry Borisov – Mikhail Chubai 4:1 (11:7,9:11,11:6,11:9,11:7)
22:40 Efim Efimov – Norbert Zielony 1:4 (5:11,11:6,5:11,10:12,5:11)
22:40 Jakub Lamperski – Bartosz Lebrecht 4:2 (11:8,8:11,9:11,11:6,11:6,11:8)
22:40 Dmitry Borisov – Mikhail Chubai 4:1 (11:7,9:11,11:6,11:9,11:7)
22:45 Artur Sawoch – Sergei Demidovich 3:4 (11:4,10:12,8:11,11:7,9:11,11:3,5:11)
22:45 Kirill Klepikov – Nikolay Budeev 0:4 (9:11,4:11,8:11,7:11)
22:45 Artur Sawoch – Sergei Demidovich 3:4 (11:4,10:12,8:11,11:7,9:11,11:3,5:11)
22:47 Denis Dinislamov – Igor Egorov V. 1:4 (7:11,6:11,11:6,10:12,5:11)
22:50 Dmitry Matveenko – Vladimir Korshkov 2:4 (11:9,13:15,6:11,7:11,11:6,6:11)
22:50 Pawel Ciolkowski – Alexander Nekrasov 4:2 (5:11,15:17,11:7,11:8,14:12,12:10)
22:50 Dmitry Matveenko – Vladimir Korshkov 2:4 (11:9,13:15,6:11,7:11,11:6,6:11)
22:51 Jaime Galeano Alvarado – David Muriel Blanco 4:1 (11:4,6:11,11:7,19:17,14:12)
22:51 Jaime Galeano Alvarado – David Muriel Blanco 4:1 (11:4,6:11,11:7,19:17,14:12)
23:00 Vasily Vasin – Stanislav Kotikov 4:1 (11:6,11:8,5:11,11:9,11:6)
23:00 Vasily Vasin – Stanislav Kotikov 4:1 (11:6,11:8,5:11,11:9,11:6)
23:01 Mikhail Chubai – Alexander Pitimirov 4:2 (11:7,5:11,11:7,12:10,4:11,11:5)
23:03 Jakub Wojdat – Kacper Pyra 4:1 (11:5,7:11,11:6,11:9,11:3)
23:03 Jakub Wojdat – Kacper Pyra 4:1 (11:5,7:11,11:6,11:9,11:3)
23:05 Anton Kozlov – Ivan Patsyna 4:3 (13:11,4:11,7:11,11:5,5:11,11:4,11:4)
23:05 Norbert Zielony – Victor Rakhmanov 4:1 (11:9,9:11,11:7,11:8,11:6)
23:05 Kirill Shurapov – Pavel Skrobot 3:4 (10:12,11:3,11:7,5:11,8:11,11:8,10:12)
23:10 Nikolay Gerasimov – Artem Lobovikov 1:4 (10:12,7:11,11:8,10:12,10:12)
23:15 Krystian Marek – Pawel Piszczatowski 1:4 (5:11,7:11,6:11,11:9,4:11)
23:20 Piotr Strojwas – Nikolay Slastihin 0:4 (1:11,8:11,16:18,4:11)
23:23 Juan Arias – David Muriel Blanco 1:4 (3:11,12:10,4:11,5:11,9:11)
23:25 Bartosz Rzepczynski – Grzegorz Kaszuba 4:0 (12:10,11:7,11:8,11:3)
23:25 Vladislav Moroz – Alexey Zhurkevich 4:3 (7:11,11:9,11:6,2:11,11:7,6:11,11:6)
23:25 Artur Sawoch – Artem Leonenkov 1:4 (7:11,9:11,3:11,11:6,5:11)
23:30 Valery Badalyan – Vasily Vasin 4:1 (9:11,11:9,14:12,11:6,11:7)
23:30 Artem Leonenkov – Kirill Shurapov 2:4 (10:12,6:11,12:10,7:11,11:8,8:11)
23:37 Vyacheslav Gagal – Tagir Batandaev 1:4 (6:11,5:11,5:11,11:8,2:11)
23:37 Shamil Hayrullin – Dmitry Borisov 4:3 (4:11,11:7,11:8,9:11,12:10,5:11,11:8)
23:38 Efim Efimov – Nikita Moskovkin 0:4 (11:13,6:11,9:11,4:11)
23:40 Nikolay Budeev – Kirill Klepikov 1:4 (11:8,8:11,9:11,8:11,12:14)
23:43 Krystian Marek – Jakub Lamperski 4:1 (11:2,11:8,5:11,11:7,11:9)
23:45 Dawid Wajda – Anatoly Sviridenko 0:4 (3:11,9:11,2:11,5:11)
23:48 Grzegorz Kaszuba – Kacper Pyra 4:1 (11:7,11:7,9:11,12:10,11:9)
23:51 Antonio Garrido Ropero – Jaime Galeano Alvarado 4:1 (2:11,11:9,12:10,13:11,11:9)
23:55 Sergei Demidovich – Pavel Malakhov 4:2 (11:8,12:14,11:8,11:7,12:14,11:6)
23:55 Aleksandr Emelyanov S. – Dmitry Orel 2:4 (6:11,6:11,8:11,11:8,11:7,12:14)
23:59 Victor Rakhmanov – Efim Efimov 4:3 (11:8,9:11,11:8,10:12,12:10,4:11,11:8)

TT-Cup. Czech Republic

Time Players Score
00:00 Daniel Kubos – Adam Vitasek 0:3 (9:11,7:11,8:11)
00:00 Michal Cada – Radek Sedlacek 3:1 (5:11,11:6,11:3,11:5)
00:00 Ondrej Pastorek – Tomas Janata 3:1 (11:8,13:11,4:11,11:9)
00:00 Martin Huk – Rostislav Klyuchuk 2:3 (7:11,11:6,11:8,5:11,9:11)
00:15 Martin Zizka – Jaroslav Wasserbauer 3:0 (11:6,11:7,16:14)
00:15 Lukas Krok – Martin Mastera 1:3 (3:11,10:12,11:8,9:11)
00:30 Tomas Navrat – Ondrej Homola 3:0 (11:5,11:1,11:5)
00:30 Ondrej Svacha – Tomas Turek 0:3 (8:11,3:11,8:11)
00:45 Michal Cada – Radek Sedlacek 1:3 (12:10,9:11,4:11,8:11)
00:45 Martin Mastera – Lukas Krok 3:1 (11:7,11:6,7:11,11:6)
00:45 Martin Huk – Tomas Turek 2:3 (11:4,10:12,12:10,7:11,11:13)
01:15 Martin Zizka – Jaroslav Wasserbauer 3:0 (11:4,11:4,12:10)
01:15 Rostislav Klyuchuk – Ondrej Svacha 1:3 (10:12,11:8,5:11,5:11)
01:15 Adam Vitasek – Daniel Kubos 2:3 (11:8,11:13,11:8,10:12,5:11)
01:15 Ondrej Pastorek – Tomas Janata 0:3 (5:11,12:14,9:11)
01:45 Jan Pleskot – Jiri Zuzanek 2:3 (7:11,6:11,11:8,11:7,6:11)
01:45 Ondrej Paril – Mihail Trinta 2:3 (11:4,8:11,11:9,9:11,9:11)
02:15 Tomas Fisar – Rotislav Hasmanda 3:2 (6:11,11:2,5:11,11:4,11:9)
02:30 Dominik Kuzma – Martin Sobisek 1:3 (9:11,7:11,11:6,4:11)
02:45 Jiri Zuzanek – Vladimir Cermak 3:2 (11:7,11:7,8:11,4:11,11:7)
02:45 Mihail Trinta – Tomas Dousa 3:0 (11:9,11:5,12:10)
03:15 Ondrej Paril – Tomas Fisar 3:1 (13:11,9:11,11:7,11:9)
03:30 Jan Pleskot – Dominik Kuzma 2:3 (11:3,11:9,9:11,9:11,10:12)
03:45 Tomas Dousa – Rotislav Hasmanda 1:3 (5:11,11:6,6:11,8:11)
04:00 Vladimir Cermak – Martin Sobisek 3:0 (12:10,11:9,11:3)
04:15 Mihail Trinta – Tomas Fisar 1:3 (8:11,11:8,8:11,10:12)
04:30 Jiri Zuzanek – Dominik Kuzma 1:3 (7:11,12:14,11:8,5:11)
04:50 Rotislav Hasmanda – Ondrej Paril 3:1 (11:4,11:1,8:11,11:9)
05:00 Martin Sobisek – Jan Pleskot 3:0 (11:6,11:8,14:12)
05:15 Tomas Fisar – Tomas Dousa 0:3 (2:11,5:11,8:11)
05:15 Dominik Kuzma – Vladimir Cermak 3:2 (11:6,6:11,11:9,8:11,13:11)
05:45 Rotislav Hasmanda – Mihail Trinta 3:0 (11:5,11:8,11:7)
06:00 Martin Sobisek – Jiri Zuzanek 3:2 (10:12,11:4,7:11,12:10,11:5)
06:15 Vladimir Cermak – Jan Pleskot 2:3 (6:11,12:10,11:5,10:12,3:11)
06:20 Tomas Dousa – Ondrej Paril 3:0 (11:9,13:11,13:11)
06:45 Mihail Trinta – Tomas Fisar 2:3 (8:11,9:11,11:8,12:10,7:11)
07:00 Jiri Zuzanek – Vladimir Cermak 2:3 (11:8,8:11,11:8,8:11,9:11)
07:15 Rotislav Hasmanda – Tomas Dousa 3:0 (11:4,11:7,11:4)
07:30 Dominik Kuzma – Martin Sobisek 3:1 (4:11,11:8,11:9,13:11)
09:45 Milan Bezdicek – Vrtal Aldrich 0:3 (10:12,8:11,4:11)
09:45 Vladimir Kubat – Jan Sucharda 3:0 (14:12,11:6,11:2)
09:45 Jiri Svec – Miloslav Lubas 2:3 (11:8,7:11,7:11,11:9,7:11)
10:00 Josef Vanek – Miroslav Malek 3:1 (11:1,8:11,11:3,11:5)
10:15 Vaclav Pulkrabek – Kamil Gavelcik 3:0 (11:8,11:6,11:8)
10:30 Yaroslav Neuwirth Jr. – Zdenek Zikmunda 3:1 (11:7,11:13,14:12,11:9)
10:30 Tadeas Zika – Roman Hudeczek 3:1 (11:8,11:8,9:11,13:11)
10:30 Vitezslav Sochurek – Pavel Marx 2:3 (9:11,11:9,8:11,11:2,5:11)
10:45 Miloslav Lubas – Vitezslav Sochurek 1:3 (1:11,13:15,11:9,7:11)
10:45 Jan Sucharda – Vaclav Pulkrabek 2:3 (11:13,7:11,11:7,12:10,9:11)
10:45 Vrtal Aldrich – Tadeas Zika 0:3 (6:11,6:11,8:11)
11:00 Miroslav Malek – Yaroslav Neuwirth Jr. 0:3 (7:11,6:11,8:11)
11:15 Pavel Marx – Jiri Svec 2:3 (11:8,15:17,11:8,5:11,10:12)
11:15 Roman Hudeczek – Milan Bezdicek 0:3 (8:11,7:11,6:11)
11:30 Kamil Gavelcik – Vladimir Kubat 2:3 (12:10,13:11,5:11,7:11,7:11)
11:30 Zdenek Zikmunda – Josef Vanek 0:3 (9:11,6:11,9:11)
11:45 Josef Vanek – Yaroslav Neuwirth Jr. 3:0 (11:8,11:9,12:10)
11:45 Milan Bezdicek – Tadeas Zika 3:2 (7:11,12:10,3:11,11:8,11:7)
12:00 Vladimir Kubat – Vaclav Pulkrabek 3:0 (11:4,11:9,11:7)
12:00 Jiri Svec – Vitezslav Sochurek 2:3 (11:9,10:12,11:13,11:8,5:11)
12:15 Miroslav Malek – Zdenek Zikmunda 2:3 (3:11,5:11,11:6,11:9,9:11)
12:15 Jan Sucharda – Kamil Gavelcik 1:3 (11:9,8:11,10:12,9:11)
12:15 Vrtal Aldrich – Roman Hudeczek 2:3 (12:14,13:11,4:11,11:6,5:11)
12:30 Miloslav Lubas – Pavel Marx 0:3 (8:11,9:11,7:11)
12:45 Zdenek Zikmunda – Miroslav Malek 3:0 (14:12,12:10,11:9)
12:45 Kamil Gavelcik – Jan Sucharda 3:1 (11:9,11:6,10:12,11:4)
12:45 Jiri Svec – Miloslav Lubas 2:3 (11:9,8:11,12:10,11:13,9:11)
13:00 Vrtal Aldrich – Roman Hudeczek 3:2 (6:11,11:2,11:4,8:11,12:10)
13:15 Josef Vanek – Yaroslav Neuwirth Jr. 3:1 (11:13,11:4,13:11,11:4)
13:15 Vladimir Kubat – Vaclav Pulkrabek 3:1 (11:9,7:11,11:7,11:5)
13:30 Tadeas Zika – Milan Bezdicek 3:1 (11:8,11:5,8:11,11:9)
13:30 Pavel Marx – Vitezslav Sochurek 3:1 (5:11,11:7,11:4,11:7)
13:45 Marek Wiederlechner – Ondrej Mista 0:3 (8:11,8:11,6:11)
13:45 Jiri Pozarsky – Radim Pavelka 1:3 (6:11,13:15,11:7,7:11)
13:45 Zdenek Balusek – Petr Jochym 1:3 (12:10,11:13,9:11,4:11)
13:45 Vladimir Milata Jr. – Jaroslav Novotny 0:3 (11:13,5:11,4:11)
14:15 Vladimir Havlicek – Jiri Plachy 3:1 (6:11,11:8,11:2,11:8)
14:30 Petr Pesout – Michal Drastich 3:0 (11:9,12:10,11:7)
14:30 Robert Koczy – Vladimir Havlicek 3:1 (6:11,11:7,11:3,11:6)
14:30 Tomas Varnushka – Jaroslav Prokupek 1:3 (7:11,11:7,7:11,16:18)
14:45 Ondrej Mista – Petr Pesout 0:3 (6:11,3:11,11:13)
14:45 Petr Jochym – Robert Koczy 3:1 (12:10,11:3,4:11,11:7)
14:45 Jaroslav Novotny – Vladimir Havlicek 1:3 (7:11,7:11,12:10,7:11)
14:45 Radim Pavelka – Tomas Varnushka 1:3 (1:11,8:11,11:7,8:11)
15:15 Michal Drastich – Marek Wiederlechner 3:0 (11:3,11:6,11:7)
15:15 Jiri Plachy – Vladimir Milata Jr. 2:3 (11:9,9:11,11:9,6:11,6:11)
15:30 Vladimir Havlicek – Zdenek Balusek 3:0 (11:9,11:4,11:6)
15:30 Jaroslav Prokupek – Jiri Pozarsky 1:3 (3:11,11:7,3:11,9:11)
15:45 Marek Wiederlechner – Petr Pesout 1:3 (11:7,6:11,7:11,6:11)
15:45 Zdenek Balusek – Robert Koczy 3:0 (12:10,13:11,11:7)
15:45 Jiri Pozarsky – Tomas Varnushka 1:3 (2:11,11:7,7:11,12:14)
15:45 Vladimir Milata Jr. – Vladimir Havlicek 2:3 (11:9,7:11,12:14,11:6,4:11)
16:15 Radim Pavelka – Jaroslav Prokupek 3:0 (11:7,13:11,12:10)
16:15 Ondrej Mista – Michal Drastich 1:3 (7:11,6:11,11:8,4:11)
16:15 Petr Jochym – Vladimir Havlicek 2:3 (9:11,4:11,11:7,11:6,6:11)
16:15 Jaroslav Novotny – Jiri Plachy 2:3 (9:11,14:12,11:9,8:11,8:11)
16:45 Zdenek Balusek – Robert Koczy 2:3 (8:11,6:11,11:5,11:6,9:11)
16:45 Ondrej Mista – Marek Wiederlechner 3:1 (11:7,11:8,9:11,11:4)
16:45 Jiri Pozarsky – Jaroslav Prokupek 0:3 (6:11,3:11,9:11)
17:00 Jiri Plachy – Vladimir Milata Jr. 3:1 (9:11,12:10,11:3,11:8)
17:15 Petr Jochym – Vladimir Havlicek 3:1 (11:8,11:6,1:11,11:8)
17:15 Petr Pesout – Michal Drastich 3:1 (8:11,11:8,14:12,11:4)
17:15 Radim Pavelka – Tomas Varnushka 2:3 (11:8,11:9,5:11,10:12,5:11)
17:30 Vladimir Havlicek – Jaroslav Novotny 3:1 (11:9,9:11,11:6,12:10)
17:45 Josef Rossler – Petr Svoboda 3:0 (11:4,11:6,11:4)
17:45 Milan Klement – Ales Krejci 2:3 (11:6,5:11,10:12,11:9,9:11)
18:00 Jan Manhal Jr. – Tomas Trnka 0:3 (11:13,11:13,8:11)
18:00 Ondrej Svacha – Jiri Vorac 2:3 (11:8,3:11,9:11,11:5,6:11)
18:15 Jan Vaclavek – Ivo Kolacek 3:1 (7:11,11:8,11:6,11:8)
18:15 Lukas Rygl – Ales Bayer 1:3 (8:11,11:5,12:14,4:11)
18:15 Petr Sudek – Martin Pavliska 3:0 (12:10,11:7,11:8)
18:15 Jiri Ruzicka – Tomas Turek 2:3 (10:12,11:9,4:11,11:7,9:11)
18:45 Petr Svoboda – Jan Vaclavek 1:3 (5:11,8:11,11:9,3:11)
18:45 Jiri Vorac – Jiri Ruzicka 3:2 (11:6,9:11,6:11,11:8,12:10)
19:00 Ales Krejci – Lukas Rygl 0:3 (9:11,7:11,5:11)
19:00 Tomas Trnka – Petr Sudek 3:1 (9:11,11:7,11:4,12:10)
19:15 Tomas Turek – Ondrej Svacha 3:1 (11:13,11:9,11:5,11:8)
19:15 Martin Pavliska – Jan Manhal Jr. 1:3 (11:6,6:11,9:11,8:11)
19:15 Ales Bayer – Milan Klement 3:1 (11:13,11:8,11:8,13:11)
19:30 Ivo Kolacek – Josef Rossler 3:1 (12:10,11:7,6:11,11:6)
19:45 Ondrej Svacha – Jiri Ruzicka 3:0 (11:8,12:10,13:11)
19:45 Jan Manhal Jr. – Petr Sudek 3:2 (15:13,5:11,9:11,11:8,11:7)
20:00 Milan Klement – Lukas Rygl 2:3 (6:11,6:11,13:11,18:16,8:11)
20:00 Josef Rossler – Jan Vaclavek 3:2 (8:11,11:9,11:4,5:11,11:8)
20:30 Tomas Trnka – Martin Pavliska 0:3 (7:11,7:11,7:11)
20:30 Petr Svoboda – Ivo Kolacek 3:1 (11:6,7:11,12:10,11:7)
20:30 Ales Krejci – Ales Bayer 0:3 (2:11,7:11,9:11)
20:30 Jiri Vorac – Tomas Turek 3:0 (16:14,14:12,11:7)
20:45 Petr Sudek – Martin Pavliska 3:1 (11:4,8:11,11:8,11:7)
20:45 Ondrej Svacha – Jiri Ruzicka 1:3 (6:11,12:10,6:11,8:11)
20:45 Ales Krejci – Milan Klement 3:0 (11:4,11:7,11:8)
21:00 Ivo Kolacek – Petr Svoboda 1:3 (10:12,5:11,11:5,5:11)
21:15 Jiri Vorac – Tomas Turek 1:3 (11:2,9:11,7:11,5:11)
21:15 Ales Bayer – Lukas Rygl 1:3 (10:12,13:11,6:11,11:13)
21:15 Jan Vaclavek – Josef Rossler 3:2 (8:11,9:11,11:7,11:7,11:8)
21:15 Tomas Trnka – Jan Manhal Jr. 2:3 (11:5,9:11,4:11,11:7,9:11)
21:45 Rostislav Klyuchuk – Jan Vidourek 2:3 (11:7,9:11,13:15,13:11,7:11)
21:45 Lukas Boruvka – Erik Mares 3:0 (11:8,11:6,12:10)
22:00 Alexander Hejduk – Simon Kadavy 0:3 (10:12,10:12,12:14)
22:00 Martin Biolek – Radomir Revay 3:2 (11:9,11:3,3:11,7:11,11:1)
22:15 Patrik Pycha – Martin Sochor 3:0 (11:4,12:10,11:4)
22:15 Josef Medek – Jan Zajicek 3:0 (11:7,11:7,11:7)
22:30 Kamil Knybel – Rene Kowal 3:2 (11:7,6:11,7:11,11:7,11:8)
22:30 Vladimir Havlicek – Milan Cakovsky Sr. 1:3 (2:11,11:13,11:8,6:11)
22:45 Erik Mares – Josef Medek 3:0 (11:8,11:7,11:7)
22:45 Jan Vidourek – Vladimir Havlicek 3:1 (11:9,11:9,8:11,11:4)
23:00 Radomir Revay – Kamil Knybel 3:1 (7:11,11:5,11:8,11:6)
23:00 Simon Kadavy – Patrik Pycha 3:0 (11:7,11:6,11:7)
23:15 Milan Cakovsky Sr. – Rostislav Klyuchuk 3:0 (13:11,13:11,11:6)
23:15 Martin Sochor – Alexander Hejduk 0:3 (5:11,9:11,7:11)
23:15 Jan Zajicek – Lukas Boruvka 3:1 (6:11,11:5,11:9,11:9)
23:15 Rene Kowal – Martin Biolek 2:3 (6:11,12:14,12:10,11:5,7:11)
23:45 Rostislav Klyuchuk – Vladimir Havlicek 2:3 (4:11,7:11,12:10,11:3,14:16)
23:45 Lukas Boruvka – Josef Medek 1:3 (11:5,12:14,11:13,7:11)

Setka Cup. Moldova

Time Players Score
00:00 Yuri Yurchenko – Dumitru Butnaru 0:3 (6:11,10:12,5:11)
00:30 Yuri Yurchenko – Leonid Kalev 3:2 (11:5,5:11,11:7,9:11,11:3)
01:00 Yuri Yurchenko – Leonid Kalev 3:1 (7:11,11:9,12:10,11:7)
02:00 Yuri Yurchenko – Yuri Yurchenko 3:2 (5:11,12:10,6:11,11:7,13:11)
02:30 Leonid Kalev – Dumitru Butnaru 0:3 (3:11,1:11,10:12)
03:05 Leonid Kalev – Yuri Yurchenko 3:1 (9:11,11:6,11:3,11:7)
03:35 Dumitru Butnaru – Yuri Yurchenko 3:0 (11:8,11:4,12:10)
04:00 Vadim Urechean – Vyacheslav Mutu 3:0 (11:5,11:1,11:6)
04:30 Ilarion Mokryak – Serghei Mirciu 3:0 (11:8,11:7,12:10)
06:00 Vadim Urechean – Ilarion Mokryak 3:1 (11:8,6:11,11:3,11:9)
06:30 Serghei Mirciu – Vyacheslav Mutu 2:3 (11:8,7:11,11:2,7:11,7:11)
07:10 Ilarion Mokryak – Vadim Urechean 2:3 (7:11,11:8,11:9,11:13,9:11)
07:40 Vyacheslav Mutu – Serghei Mirciu 1:3 (5:11,11:5,2:11,10:12)
16:00 Nicolae Salaru – Valeriu Ciugureanu 3:1 (12:10,7:11,12:10,15:13)
16:30 Ivan Boyan – Ilarion Mokryak 3:1 (11:8,11:8,7:11,12:10)
17:00 Nicolae Salaru – Ilarion Mokryak 0:3 (10:12,8:11,8:11)
17:30 Ivan Boyan – Valeriu Ciugureanu 3:2 (13:15,11:9,5:11,15:13,11:3)
18:00 Nicolae Salaru – Ivan Boyan 3:0 (11:8,11:9,11:8)
18:30 Ilarion Mokryak – Valeriu Ciugureanu 3:1 (7:11,11:7,11:5,11:8)
19:40 Ilarion Mokryak – Nicolae Salaru 3:1 (11:8,12:10,8:11,11:4)
21:00 Ivan Dubchak – Cristian Bambuleac 1:3 (6:11,9:11,11:7,6:11)
21:30 Ivan Dubchak – Iliya Sulima 3:1 (11:8,13:11,8:11,13:11)
22:00 Ivan Dubchak – Ivan Dubchak 3:1 (7:11,11:5,12:10,11:9)
22:30 Cristian Bambuleac – Iliya Sulima 3:2 (3:11,13:11,11:7,7:11,11:8)
23:10 Ivan Dubchak – Ivan Dubchak 2:3 (11:5,7:11,11:4,9:11,3:11)
23:40 Iliya Sulima – Cristian Bambuleac 3:1 (11:6,8:11,11:5,11:9)

Setka Cup

Time Players Score
00:00 Sergey Klyukin – Artem Zubakhin 4:1 (7:11,11:8,11:8,11:7,11:5)
00:00 Sergey Klyukin – Artem Zubakhin 4:1 (7:11,11:8,11:8,11:7,11:5)
00:23 Dmitry Kamilovskiy – Alexander Pekhterev 4:2 (11:9,11:7,9:11,13:11,9:11,11:8)
00:23 Dmitry Kamilovskiy – Alexander Pekhterev 4:2 (11:9,11:7,9:11,13:11,9:11,11:8)
00:54 Sergey Klyukin – Dmitry Kamilovskiy 4:3 (9:11,11:5,11:5,7:11,11:6,8:11,11:4)
00:54 Sergey Klyukin – Dmitry Kamilovskiy 4:3 (9:11,11:5,11:5,7:11,11:6,8:11,11:4)
01:20 Alexander Pekhterev – Artem Zubakhin 1:4 (8:11,4:11,15:13,6:11,7:11)
01:20 Alexander Pekhterev – Artem Zubakhin 1:4 (8:11,4:11,15:13,6:11,7:11)
01:51 Sergey Klyukin – Alexander Pekhterev 2:4 (11:9,8:11,11:4,7:11,6:11,8:11)
01:51 Sergey Klyukin – Alexander Pekhterev 2:4 (11:9,8:11,11:4,7:11,6:11,8:11)
02:21 Dmitry Kamilovskiy – Artem Zubakhin 4:2 (7:11,11:6,7:11,11:7,11:7,11:5)
02:21 Dmitry Kamilovskiy – Artem Zubakhin 4:2 (7:11,11:6,7:11,11:7,11:7,11:5)
02:43 Dmitry Kamilovskiy – Sergey Klyukin 1:4 (7:11,7:11,11:8,9:11,6:11)
02:43 Dmitry Kamilovskiy – Sergey Klyukin 1:4 (7:11,7:11,11:8,9:11,6:11)
03:10 Artem Zubakhin – Alexander Pekhterev 2:4 (11:7,5:11,13:11,7:11,9:11,5:11)
03:10 Artem Zubakhin – Alexander Pekhterev 2:4 (11:7,5:11,13:11,7:11,9:11,5:11)
03:38 Komron Salimov – Alexander Sokov 4:2 (14:12,13:11,11:8,7:11,10:12,11:5)
03:38 Komron Salimov – Alexander Sokov 4:2 (14:12,13:11,11:8,7:11,10:12,11:5)
03:54 Daria Matveychuk – Alexander Kamanov 1:4 (6:11,3:11,12:10,8:11,4:11)
03:54 Daria Matveychuk – Alexander Kamanov 1:4 (6:11,3:11,12:10,8:11,4:11)
04:23