PRO - free until 20.03.2022 23:59 (UTC+03:00)
На сайте ведутся работы
PRO-account from 3€

Table tennis results

Armenia. ITT Cup. Group B

Time Players Score
00:00 Aleksander Cichocki – Sebastian Kurzeja 4:1 (11:2,11:9,11:7,3:11,11:4)
00:00 Aleksander Cichocki – Sebastian Kurzeja 4:1 (11:2,11:9,11:7,3:11,11:4)
00:25 Piotr Michalski – Mateusz Rutkowski 4:2 (7:11,9:11,11:6,11:8,12:10,11:9)
00:25 Piotr Michalski – Mateusz Rutkowski 4:2 (7:11,9:11,11:6,11:8,12:10,11:9)
00:30 Artur Slomka – Jakub Majewski 4:3 (9:11,15:17,14:12,7:11,11:5,13:11,11:8)
00:30 Artur Slomka – Jakub Majewski 4:3 (9:11,15:17,14:12,7:11,11:5,13:11,11:8)
00:32 Filip Gajewski – Michal Wojewodka 1:4 (6:11,6:11,14:12,9:11,6:11)
00:32 Filip Gajewski – Michal Wojewodka 1:4 (6:11,6:11,14:12,9:11,6:11)
01:00 Mateusz Rutkowski – Lukasz Grzyb 4:1 (11:9,11:9,11:7,8:11,11:9)
01:00 Michal Gabryelczyk – Piotr Wisniewski 3:4 (11:5,8:11,4:11,11:8,4:11,11:3,7:11)
01:00 Mateusz Rutkowski – Lukasz Grzyb 4:1 (11:9,11:9,11:7,8:11,11:9)
01:00 Michal Gabryelczyk – Piotr Wisniewski 3:4 (11:5,8:11,4:11,11:8,4:11,11:3,7:11)
01:03 Aleksander Cichocki – Michal Wojewodka 3:4 (4:11,9:11,11:8,7:11,11:9,11:5,4:11)
01:03 Aleksander Cichocki – Michal Wojewodka 3:4 (4:11,9:11,11:8,7:11,11:9,11:5,4:11)
01:25 Piotr Michalski – Kamil Sitek 0:4 (10:12,6:11,9:11,11:13)
01:25 Piotr Michalski – Kamil Sitek 0:4 (10:12,6:11,9:11,11:13)
01:30 Marcin Grzyb – Lukasz Drzewiecki 2:4 (11:9,11:13,12:10,7:11,3:11,12:14)
01:30 Marcin Grzyb – Lukasz Drzewiecki 2:4 (11:9,11:13,12:10,7:11,3:11,12:14)
01:31 Jakub Kobos – Tomasz Pawlowski 0:4 (6:11,10:12,6:11,10:12)
01:31 Jakub Kobos – Tomasz Pawlowski 0:4 (6:11,10:12,6:11,10:12)
01:48 Filip Gajewski – Sebastian Kurzeja 4:1 (11:5,7:11,11:4,11:7,11:8)
01:48 Filip Gajewski – Sebastian Kurzeja 4:1 (11:5,7:11,11:4,11:7,11:8)
01:50 Ivan Manchak – Mateusz Szczepanski 0:4 (5:11,10:12,8:11,7:11)
01:50 Ivan Manchak – Mateusz Szczepanski 0:4 (5:11,10:12,8:11,7:11)
01:53 Jakub Kobos – Piotr Wisniewski 4:3 (9:11,11:7,11:8,6:11,8:11,11:8,11:5)
01:53 Jakub Kobos – Piotr Wisniewski 4:3 (9:11,11:7,11:8,6:11,8:11,11:8,11:5)
02:15 Marcin Grzyb – Jakub Majewski 2:4 (11:9,6:11,11:9,8:11,5:11,9:11)
02:15 Marcin Grzyb – Jakub Majewski 2:4 (11:9,6:11,11:9,8:11,5:11,9:11)
02:18 Aleksander Cichocki – Filip Gajewski 4:3 (11:7,8:11,7:11,11:4,8:11,11:6,11:9)
02:18 Aleksander Cichocki – Filip Gajewski 4:3 (11:7,8:11,7:11,11:4,8:11,11:6,11:9)
02:19 Szymon Rybarczyk – Mateusz Perzanowski 4:2 (11:13,11:9,11:3,6:11,11:6,11:7)
02:19 Szymon Rybarczyk – Mateusz Perzanowski 4:2 (11:13,11:9,11:3,6:11,11:6,11:7)
02:27 Michal Gabryelczyk – Tomasz Pawlowski 2:4 (7:11,11:8,11:6,7:11,7:11,8:11)
02:27 Michal Gabryelczyk – Tomasz Pawlowski 2:4 (7:11,11:8,11:6,7:11,7:11,8:11)
02:50 Artur Slomka – Lukasz Drzewiecki 1:4 (8:11,11:9,8:11,6:11,3:11)
02:50 Artur Slomka – Lukasz Drzewiecki 1:4 (8:11,11:9,8:11,6:11,3:11)
02:51 Jakub Kobos – Michal Gabryelczyk 4:3 (8:11,11:7,9:11,11:8,8:11,12:10,11:7)
02:51 Jakub Kobos – Michal Gabryelczyk 4:3 (8:11,11:7,9:11,11:8,8:11,12:10,11:7)
02:58 Ivan Manchak – Mateusz Perzanowski 2:4 (13:15,11:9,7:11,8:11,12:10,7:11)
02:58 Ivan Manchak – Mateusz Perzanowski 2:4 (13:15,11:9,7:11,8:11,12:10,7:11)
03:07 Michal Wojewodka – Sebastian Kurzeja 4:1 (11:6,11:5,5:11,11:4,11:5)
03:07 Michal Wojewodka – Sebastian Kurzeja 4:1 (11:6,11:5,5:11,11:4,11:5)
03:20 Krzysztof Kaminski – Przemyslaw Nowak 2:4 (4:11,7:11,11:6,10:12,12:10,11:13)
03:20 Krzysztof Kaminski – Przemyslaw Nowak 2:4 (4:11,7:11,11:6,10:12,12:10,11:13)
03:22 Piotr Wisniewski – Tomasz Pawlowski 4:3 (11:9,8:11,9:11,11:9,11:7,4:11,14:12)
03:22 Piotr Wisniewski – Tomasz Pawlowski 4:3 (11:9,8:11,9:11,11:9,11:7,4:11,14:12)
03:24 Szymon Rybarczyk – Mateusz Szczepanski 4:3 (6:11,6:11,11:7,11:9,11:9,11:13,11:9)
03:24 Szymon Rybarczyk – Mateusz Szczepanski 4:3 (6:11,6:11,11:7,11:9,11:9,11:13,11:9)
03:31 Filip Gajewski – Aleksander Cichocki 4:1 (11:9,11:9,5:11,11:4,11:8)
03:31 Filip Gajewski – Aleksander Cichocki 4:1 (11:9,11:9,5:11,11:4,11:8)
03:50 Marcin Borucki – Patryk Kwiatkowski 0:4 (6:11,7:11,8:11,9:11)
03:50 Marcin Borucki – Patryk Kwiatkowski 0:4 (6:11,7:11,8:11,9:11)
03:55 Tomasz Pawlowski – Michal Gabryelczyk 4:2 (8:11,11:4,10:12,12:10,11:7,12:10)
03:55 Tomasz Pawlowski – Michal Gabryelczyk 4:2 (8:11,11:4,10:12,12:10,11:7,12:10)
04:05 Ivan Manchak – Szymon Rybarczyk 3:4 (11:9,7:11,13:11,11:6,5:11,3:11,5:11)
04:05 Ivan Manchak – Szymon Rybarczyk 3:4 (11:9,7:11,13:11,11:6,5:11,3:11,5:11)
04:09 Sebastian Kurzeja – Michal Wojewodka 0:4 (6:11,6:11,9:11,8:11)
04:09 Sebastian Kurzeja – Michal Wojewodka 0:4 (6:11,6:11,9:11,8:11)
04:25 Krzysztof Kaminski – Patryk Kwiatkowski 4:2 (7:11,11:6,11:7,12:10,9:11,11:6)
04:25 Krzysztof Kaminski – Patryk Kwiatkowski 4:2 (7:11,11:6,11:7,12:10,9:11,11:6)
04:29 Piotr Wisniewski – Jakub Kobos 3:4 (6:11,8:11,11:8,11:7,11:6,5:11,10:12)
04:29 Piotr Wisniewski – Jakub Kobos 3:4 (6:11,8:11,11:8,11:7,11:6,5:11,10:12)
04:32 Sebastian Kurzeja – Aleksander Cichocki 3:4 (11:9,11:9,12:10,9:11,6:11,7:11,6:11)
04:32 Sebastian Kurzeja – Aleksander Cichocki 3:4 (11:9,11:9,12:10,9:11,6:11,7:11,6:11)
04:44 Mateusz Perzanowski – Mateusz Szczepanski 4:2 (4:11,11:9,10:12,11:8,12:10,11:5)
04:44 Mateusz Perzanowski – Mateusz Szczepanski 4:2 (4:11,11:9,10:12,11:8,12:10,11:5)
04:58 Piotr Wisniewski – Michal Gabryelczyk 2:4 (11:7,8:11,6:11,7:11,11:9,11:13)
04:58 Piotr Wisniewski – Michal Gabryelczyk 2:4 (11:7,8:11,6:11,7:11,11:9,11:13)
04:59 Marcin Borucki – Przemyslaw Nowak 0:4 (10:12,9:11,7:11,8:11)
04:59 Marcin Borucki – Przemyslaw Nowak 0:4 (10:12,9:11,7:11,8:11)
05:15 Szymon Rybarczyk – Ivan Manchak 4:2 (8:11,11:5,11:5,7:11,11:5,11:7)
05:15 Szymon Rybarczyk – Ivan Manchak 4:2 (8:11,11:5,11:5,7:11,11:5,11:7)
05:26 Michal Wojewodka – Filip Gajewski 4:1 (11:9,13:11,7:11,11:9,11:8)
05:26 Krzysztof Kaminski – Marcin Borucki 4:3 (5:11,11:7,9:11,11:8,8:11,11:1,11:9)
05:26 Krzysztof Kaminski – Marcin Borucki 4:3 (5:11,11:7,9:11,11:8,8:11,11:1,11:9)
05:26 Michal Wojewodka – Filip Gajewski 4:1 (11:9,13:11,7:11,11:9,11:8)
05:30 Tomasz Pawlowski – Jakub Kobos 1:4 (3:11,9:11,11:7,7:11,13:15)
05:30 Tomasz Pawlowski – Jakub Kobos 1:4 (3:11,9:11,11:7,7:11,13:15)
05:50 Mateusz Szczepanski – Mateusz Perzanowski 4:1 (11:2,13:15,11:9,11:4,11:2)
05:50 Jacek Koziarski – Robert Baran 4:1 (11:13,11:9,11:7,11:7,11:3)
05:50 Jacek Koziarski – Robert Baran 4:1 (11:13,11:9,11:7,11:7,11:3)
05:50 Mateusz Szczepanski – Mateusz Perzanowski 4:1 (11:2,13:15,11:9,11:4,11:2)
06:08 Patryk Kwiatkowski – Przemyslaw Nowak 4:3 (9:11,11:7,11:8,11:6,6:11,10:12,11:7)
06:08 Patryk Kwiatkowski – Przemyslaw Nowak 4:3 (9:11,11:7,11:8,11:6,6:11,10:12,11:7)
06:11 Mateusz Perzanowski – Ivan Manchak 4:1 (11:8,10:12,11:9,11:3,11:7)
06:11 Mateusz Perzanowski – Ivan Manchak 4:1 (11:8,10:12,11:9,11:3,11:7)
06:37 Krzysztof Placek – Piotr Michalczuk 4:1 (12:10,11:3,11:6,8:11,12:10)
06:37 Krzysztof Placek – Piotr Michalczuk 4:1 (12:10,11:3,11:6,8:11,12:10)
06:46 Mateusz Szczepanski – Szymon Rybarczyk 4:3 (13:15,11:6,8:11,11:7,4:11,11:9,12:10)
06:46 Mateusz Szczepanski – Szymon Rybarczyk 4:3 (13:15,11:6,8:11,11:7,4:11,11:9,12:10)
06:56 Przemyslaw Nowak – Marcin Borucki 4:0 (11:5,11:8,11:5,11:5)
06:56 Przemyslaw Nowak – Marcin Borucki 4:0 (11:5,11:8,11:5,11:5)
07:00 Grzegorz Plawski – Ruslan Burmakin 1:4 (11:7,5:11,5:11,3:11,6:11)
07:00 Grzegorz Plawski – Ruslan Burmakin 1:4 (11:7,5:11,5:11,3:11,6:11)
07:02 Jacek Koziarski – Piotr Michalczuk 4:1 (11:6,4:11,11:8,11:8,11:9)
07:02 Jacek Koziarski – Piotr Michalczuk 4:1 (11:6,4:11,11:8,11:8,11:9)
07:19 Juan Arias – Kamil Okonek 2:4 (12:14,9:11,2:11,14:12,11:7,6:11)
07:19 Juan Arias – Kamil Okonek 2:4 (12:14,9:11,2:11,14:12,11:7,6:11)
07:22 Patryk Kwiatkowski – Krzysztof Kaminski 2:4 (5:11,5:11,4:11,11:8,11:9,11:13)
07:22 Patryk Kwiatkowski – Krzysztof Kaminski 2:4 (5:11,5:11,4:11,11:8,11:9,11:13)
07:30 Krzysztof Placek – Robert Baran 2:4 (8:11,11:6,11:2,6:11,9:11,7:11)
07:30 Krzysztof Placek – Robert Baran 2:4 (8:11,11:6,11:2,6:11,9:11,7:11)
07:50 Dominik Kluczewski – Pawel Brylak 2:4 (5:11,9:11,7:11,11:6,11:8,6:11)
07:50 Grzegorz Plawski – Kamil Okonek 4:1 (11:9,11:6,11:8,6:11,16:14)
07:50 Dominik Kluczewski – Pawel Brylak 2:4 (5:11,9:11,7:11,11:6,11:8,6:11)
07:50 Grzegorz Plawski – Kamil Okonek 4:1 (11:9,11:6,11:8,6:11,16:14)
08:02 Jacek Koziarski – Krzysztof Placek 4:2 (7:11,12:10,13:11,13:15,11:6,11:7)
08:02 Jacek Koziarski – Krzysztof Placek 4:2 (7:11,12:10,13:11,13:15,11:6,11:7)
08:05 Patryk Kwiatkowski – Marcin Borucki 4:0 (11:4,11:8,11:9,11:4)
08:05 Patryk Kwiatkowski – Marcin Borucki 4:0 (11:4,11:8,11:9,11:4)
08:18 Juan Arias – Ruslan Burmakin 3:4 (11:8,11:4,4:11,9:11,9:11,11:9,9:11)
08:18 Juan Arias – Ruslan Burmakin 3:4 (11:8,11:4,4:11,9:11,9:11,11:9,9:11)
08:30 Przemyslaw Nowak – Krzysztof Kaminski 2:4 (11:7,8:11,3:11,13:11,8:11,6:11)
08:30 Przemyslaw Nowak – Krzysztof Kaminski 2:4 (11:7,8:11,3:11,13:11,8:11,6:11)
08:38 Kamil Rogowski – Maksymilian Nawarski 2:4 (9:11,9:11,11:6,9:11,11:7,5:11)
08:38 Kamil Rogowski – Maksymilian Nawarski 2:4 (9:11,9:11,11:6,9:11,11:7,5:11)
08:40 Piotr Michalczuk – Robert Baran 0:4 (8:11,5:11,7:11,8:11)
08:40 Piotr Michalczuk – Robert Baran 0:4 (8:11,5:11,7:11,8:11)
08:50 Dominik Krzyska – Mateusz Krawczyk 4:2 (11:2,11:8,6:11,12:10,5:11,11:5)
08:51 Grzegorz Plawski – Juan Arias 1:4 (7:11,6:11,7:11,11:4,10:12)
09:05 Damian Rybak – Robert Czernecki 2:4 (9:11,5:11,11:6,5:11,11:5,12:14)
09:06 Piotr Michalczuk – Jacek Koziarski 4:1 (13:11,9:11,11:5,11:6,11:9)
09:06 Dominik Kluczewski – Maksymilian Nawarski 2:4 (11:4,11:4,4:11,9:11,3:11,6:11)
09:20 Kamil Okonek – Ruslan Burmakin 2:4 (9:11,4:11,11:6,11:2,9:11,7:11)
09:30 Dawid Balcerzak – Adrian Gizinski 2:4 (8:11,9:11,11:7,10:12,11:5,6:11)
09:35 Robert Baran – Krzysztof Placek 4:1 (15:13,11:8,11:7,10:12,11:7)
09:36 Kamil Rogowski – Pawel Brylak 3:4 (7:11,11:8,11:8,10:12,9:11,11:8,4:11)
09:40 Maciej Brodzki – Piotr Stepinski 4:3 (7:11,4:11,11:3,9:11,11:9,11:9,12:10)
09:50 Ruslan Burmakin – Grzegorz Plawski 4:2 (9:11,11:9,12:10,11:4,11:13,11:7)
10:00 Mateusz Krawczyk – Dawid Balcerzak 4:2 (11:7,9:11,8:11,12:10,11:9,11:9)
10:12 Krzysztof Placek – Jacek Koziarski 2:4 (11:9,9:11,5:11,11:7,10:12,14:16)
10:18 Dominik Kluczewski – Kamil Rogowski 3:4 (5:11,7:11,11:6,11:9,9:11,11:6,11:13)
10:20 Damian Rybak – Piotr Stepinski 1:4 (9:11,11:5,14:16,8:11,6:11)
10:23 Kamil Okonek – Juan Arias 4:0 (11:2,11:9,11:9,11:1)
10:25 Adrian Gizinski – Dominik Krzyska 1:4 (9:11,8:11,11:9,3:11,8:11)
10:42 Juan Arias – Grzegorz Plawski 3:4 (11:9,9:11,9:11,11:5,10:12,11:9,8:11)
10:48 Robert Baran – Piotr Michalczuk 4:2 (8:11,21:19,11:5,11:7,5:11,11:4)
11:00 Maksymilian Nawarski – Pawel Brylak 4:1 (11:9,11:5,11:8,7:11,11:9)
11:00 Dominik Krzyska – Dawid Balcerzak 4:1 (11:8,11:2,12:10,7:11,11:7)
11:00 Maciej Brodzki – Robert Czernecki 0:4 (2:11,7:11,8:11,8:11)
11:20 Ruslan Burmakin – Kamil Okonek 2:4 (11:8,12:14,6:11,6:11,11:8,5:11)
11:20 Mateusz Krawczyk – Adrian Gizinski 4:1 (9:11,11:4,11:7,11:7,12:10)
11:30 Damian Rybak – Maciej Brodzki 4:2 (11:4,11:3,8:11,11:3,7:11,11:7)
11:45 Dawid Balcerzak – Dominik Krzyska 4:2 (11:5,11:13,11:8,11:9,11:13,11:4)
12:00 Maksymilian Nawarski – Dominik Kluczewski 4:1 (12:10,9:11,11:2,11:8,11:9)
12:00 Piotr Nastalek – Artur Slomka 4:1 (11:7,11:6,11:8,4:11,11:5)
12:02 Pawel Brylak – Kamil Rogowski 4:1 (13:11,11:7,4:11,11:9,11:7)
12:05 Piotr Stepinski – Robert Czernecki 4:1 (11:1,11:7,11:4,4:11,12:10)
12:25 Adrian Gizinski – Mateusz Krawczyk 3:4 (14:12,12:10,3:11,2:11,10:12,11:9,16:18)
12:30 Marcin Trochim – Marian Wardzynski 4:0 (11:3,11:6,11:3,11:6)
12:35 Piotr Stepinski – Maciej Brodzki 3:4 (11:9,11:9,11:9,14:16,3:11,8:11,8:11)
12:36 Kamil Rogowski – Dominik Kluczewski 3:4 (4:11,5:11,11:8,11:7,11:8,9:11,4:11)
12:45 Piotr Nastalek – Marian Wardzynski 1:4 (11:4,3:11,7:11,3:11,0:11)
13:00 Jakub Majewski – Tomasz Slomka 1:4 (9:11,11:7,8:11,8:11,13:15)
13:10 Dominik Krzyska – Adrian Gizinski 4:2 (12:10,7:11,11:2,8:11,11:8,11:6)
13:18 Pawel Brylak – Maksymilian Nawarski 4:2 (11:4,11:5,11:6,9:11,6:11,11:7)
13:28 Marcin Trochim – Artur Slomka 3:4 (11:8,9:11,10:12,11:2,12:10,9:11,9:11)
13:30 Robert Czernecki – Damian Rybak 4:1 (11:4,11:7,9:11,12:10,11:3)
13:31 Michal Wojewodka – Rafal Walaszczyk 4:3 (11:9,11:8,9:11,15:17,11:5,9:11,12:10)
13:45 Dawid Balcerzak – Mateusz Krawczyk 4:1 (7:11,11:7,11:8,11:9,15:13)
13:55 Piotr Stepinski – Damian Rybak 1:4 (8:11,5:11,11:6,8:11,5:11)
14:00 Aleksander Cichocki – Michal Markowski 2:4 (11:2,5:11,7:11,6:11,11:9,7:11)
14:08 Piotr Nastalek – Marcin Trochim 0:4 (3:11,8:11,6:11,8:11)
14:12 Jakub Majewski – Rafal Walaszczyk 1:4 (3:11,9:11,8:11,11:6,6:11)
14:30 Robert Czernecki – Maciej Brodzki 4:0 (11:8,11:7,11:2,11:6)
14:30 Antoni Buchalski – Filip Gajewski 1:4 (11:9,7:11,8:11,9:11,2:11)
14:34 Michal Wojewodka – Tomasz Slomka 4:1 (12:10,8:11,12:10,11:5,11:2)
14:40 Marian Wardzynski – Artur Slomka 4:3 (11:8,12:10,11:7,9:11,6:11,6:11,11:7)
15:00 Aleksander Cichocki – Filip Gajewski 1:4 (4:11,11:6,8:11,9:11,9:11)
15:01 Jakub Majewski – Michal Wojewodka 0:4 (9:11,3:11,7:11,11:13)
15:23 Marcin Trochim – Piotr Nastalek 4:3 (9:11,7:11,8:11,11:7,11:3,11:7,11:7)
15:25 Rafal Walaszczyk – Tomasz Slomka 1:4 (11:6,9:11,4:11,7:11,5:11)
15:33 Antoni Buchalski – Michal Markowski 4:0 (11:9,11:8,11:9,11:9)
15:52 Michal Wojewodka – Jakub Majewski 4:0 (11:4,11:8,11:8,11:9)
15:55 Aleksander Cichocki – Antoni Buchalski 4:1 (11:7,11:4,8:11,12:10,11:8)
16:10 Artur Slomka – Marian Wardzynski 4:2 (11:6,4:11,11:5,9:11,11:5,11:3)
16:19 Tomasz Slomka – Rafal Walaszczyk 4:0 (11:8,11:5,13:11,11:7)
16:28 Filip Gajewski – Michal Markowski 4:1 (11:7,11:5,11:7,7:11,11:6)
16:45 Rafal Walaszczyk – Jakub Majewski 3:4 (11:6,9:11,12:10,9:11,7:11,11:5,9:11)
16:50 Marian Wardzynski – Piotr Nastalek 4:0 (11:5,11:4,11:8,11:8)
16:56 Antoni Buchalski – Aleksander Cichocki 0:4 (7:11,6:11,3:11,4:11)
17:10 Artur Slomka – Marcin Trochim 2:4 (11:8,6:11,13:15,3:11,11:8,4:11)
17:21 Tomasz Slomka – Michal Wojewodka 3:4 (11:8,10:12,10:12,11:9,8:11,11:5,8:11)
17:25 Pawel Galecki – Piotr Sudol 4:1 (6:11,11:4,11:7,11:8,11:9)
17:25 Michal Markowski – Filip Gajewski 1:4 (11:9,4:11,2:11,8:11,7:11)
17:55 Filip Kostecki – Marcin Grzyb 2:4 (6:11,11:7,11:5,13:15,6:11,7:11)
17:55 Michal Markowski – Antoni Buchalski 4:2 (12:14,11:9,11:8,9:11,16:14,11:7)
18:00 Krzysztof Lubin – Kamil Rogowski 1:4 (7:11,6:11,5:11,11:8,4:11)
18:25 Piotr Sudol – Krzysztof Lubin 4:1 (12:10,11:7,11:8,6:11,11:6)
18:26 Krzysztof Wroniewski – Lukasz Drzewiecki 2:4 (8:11,8:11,11:8,9:11,11:6,7:11)
18:35 Filip Gajewski – Aleksander Cichocki 4:1 (9:11,11:8,11:3,13:11,13:11)
18:55 Filip Kostecki – Lukasz Drzewiecki 4:0 (11:9,12:10,11:9,11:9)
19:00 Kamil Rogowski – Pawel Galecki 4:2 (8:11,10:12,11:4,11:8,11:9,12:10)
19:00 Mateusz Ponikowski – Piotr Sekala 2:4 (6:11,11:5,11:6,6:11,6:11,12:14)
19:21 Krzysztof Wroniewski – Marcin Grzyb 2:4 (7:11,11:8,9:11,7:11,11:8,2:11)
19:28 Pawel Galecki – Krzysztof Lubin 1:4 (12:10,9:11,15:17,9:11,8:11)
19:30 Krzysztof Szulc – Mariusz Wolowiecki 3:4 (12:10,11:8,7:11,8:11,11:5,8:11,6:11)
19:58 Filip Kostecki – Krzysztof Wroniewski 4:3 (11:8,11:9,4:11,4:11,12:10,3:11,11:6)
20:00 Jacek Wieczerzak – Valentyn Petruchok 4:2 (3:11,10:12,11:6,11:4,11:8,11:7)
20:05 Piotr Sudol – Kamil Rogowski 2:4 (8:11,8:11,11:2,8:11,11:8,7:11)
20:10 Mateusz Ponikowski – Mariusz Wolowiecki 4:1 (11:7,6:11,11:8,13:11,11:7)
20:20 Dominik Rutkowski – Mykhailo Liaskin 3:4 (6:11,11:6,14:12,11:9,6:11,9:11,12:14)
20:29 Lukasz Drzewiecki – Marcin Grzyb 2:4 (6:11,11:6,6:11,9:11,11:9,15:17)
20:30 Ryszard Berka – Sebastian Kurzeja 3:4 (11:9,11:9,4:11,11:9,8:11,9:11,5:11)
20:35 Krzysztof Szulc – Piotr Sekala 2:4 (4:11,11:8,11:9,8:11,10:12,7:11)
20:38 Kamil Rogowski – Krzysztof Lubin 2:4 (11:5,11:13,11:8,10:12,9:11,9:11)
21:00 Adrian Kubel – Tomasz Walkiewicz 2:4 (11:8,11:3,4:11,6:11,7:11,9:11)
21:05 Marcin Grzyb – Krzysztof Wroniewski 3:4 (11:7,12:14,5:11,12:10,11:8,6:11,7:11)
21:07 Piotr Sudol – Pawel Galecki 3:4 (11:8,9:11,9:11,8:11,11:7,11:7,8:11)
21:10 Mateusz Ponikowski – Krzysztof Szulc 4:3 (11:9,8:11,9:11,11:5,7:11,11:8,11:9)
21:18 Jacek Wieczerzak – Sebastian Kurzeja 4:3 (12:10,11:6,6:11,3:11,3:11,11:7,11:9)
21:45 Mariusz Wolowiecki – Piotr Sekala 2:4 (5:11,7:11,6:11,12:10,11:8,9:11)
21:50 Adrian Kubel – Mykhailo Liaskin 2:4 (11:8,8:11,9:11,11:9,2:11,7:11)
21:52 Lukasz Drzewiecki – Filip Kostecki 4:1 (11:7,6:11,11:8,11:8,11:6)
21:53 Kamil Rogowski – Piotr Sudol 4:3 (9:11,11:9,11:3,12:10,10:12,9:11,11:7)
22:06 Ryszard Berka – Valentyn Petruchok 3:4 (9:11,11:6,11:8,11:5,9:11,7:11,9:11)
22:18 Marcin Grzyb – Filip Kostecki 4:3 (11:7,7:11,8:11,11:5,9:11,11:9,11:6)
22:18 Piotr Sekala – Krzysztof Szulc 2:4 (11:6,8:11,9:11,4:11,12:10,7:11)
22:25 Krzysztof Lubin – Pawel Galecki 1:4 (11:5,7:11,5:11,7:11,7:11)
22:30 Dominik Rutkowski – Tomasz Walkiewicz 3:4 (5:11,11:9,6:11,11:6,5:11,11:4,10:12)
22:52 Jacek Wieczerzak – Ryszard Berka 2:4 (11:8,8:11,6:11,11:9,5:11,11:13)
22:55 Mariusz Wolowiecki – Mateusz Ponikowski 4:3 (11:9,11:6,11:7,8:11,10:12,9:11,11:8)
22:59 Lukasz Drzewiecki – Krzysztof Wroniewski 4:3 (9:11,11:8,11:6,8:11,11:6,9:11,11:3)
23:10 Adrian Kubel – Dominik Rutkowski 3:4 (7:11,11:7,11:9,10:12,11:9,10:12,7:11)
23:30 Piotr Sekala – Mateusz Ponikowski 3:4 (6:11,11:9,11:9,4:11,7:11,11:7,5:11)
23:36 Sebastian Kurzeja – Valentyn Petruchok 4:0 (12:10,11:7,11:5,11:8)
23:45 Mykhailo Liaskin – Tomasz Walkiewicz 4:2 (5:11,12:10,13:11,6:11,11:8,11:5)

Armenia. ITT Cup. Group B. Women

Time Players Score
00:00 Vitaliy Zharskiy – Vadim Ishhuk 3:2 (11:13,12:10,11:8,8:11,11:7)
00:00 Sergey Khandetsky – Evgeniy Pismenny 3:2 (11:8,7:11,11:6,11:13,11:8)
00:25 Matus Zelinka – Andriy Kovrikov 0:3 (7:11,6:11,10:12)
00:30 Eugene Masko – Yan Krol 3:0 (11:9,11:9,15:13)
00:30 Oleksandr Timofeev 1968 – Sergei Berezinsky 2:3 (11:9,12:10,8:11,6:11,9:11)
00:55 Alexander Shishman – Artem Chepurnoy 0:3 (12:14,9:11,12:14)
01:00 Vadim Ishhuk – Roman Konkulovskyi 0:3 (6:11,5:11,7:11)
01:05 Vitalii Kyilo – Aleksandr Gomilko 2:3 (4:11,11:6,11:6,10:12,6:11)
01:25 Ruslan Serhyenko – Roman Reznichenko 3:1 (11:9,4:11,11:3,11:3)
01:30 Orest Gura – Vitaliy Zharskiy 1:3 (8:11,11:5,8:11,7:11)
01:35 Sergey Khandetsky – Yan Krol 1:3 (10:12,11:9,1:11,5:11)
01:45 Matus Zelinka – Artem Chepurnoy 0:3 (8:11,4:11,8:11)
01:45 Martin Bruk – Tomas Hucko 2:3 (11:3,9:11,11:7,4:11,9:11)
02:00 Oleksandr Timofeev 1968 – Vadim Ishhuk 0:3 (4:11,3:11,4:11)
02:00 Aleksandr Gomilko – Evgeniy Pismenny 2:3 (11:5,9:11,10:12,11:9,5:11)
02:25 Roman Reznichenko – Andriy Kovrikov 2:3 (8:11,11:9,4:11,14:12,4:11)
02:30 Vitaliy Zharskiy – Sergei Berezinsky 3:2 (4:11,11:13,11:8,11:7,16:14)
02:35 Eugene Masko – Vitalii Kyilo 1:3 (8:11,9:11,11:9,6:11)
02:55 Alexander Shishman – Ruslan Serhyenko 3:1 (8:11,11:7,11:6,11:7)
03:00 Orest Gura – Roman Konkulovskyi 3:2 (8:11,11:7,12:14,11:4,11:5)
03:05 Sergey Khandetsky – Aleksandr Gomilko 1:3 (11:13,9:11,11:7,6:11)
03:25 Matus Zelinka – Roman Reznichenko 2:3 (11:8,4:11,11:9,11:13,9:11)
03:30 Oleksandr Timofeev 1968 – Vitaliy Zharskiy 3:2 (11:7,11:7,7:11,9:11,11:8)
03:55 Ruslan Serhyenko – Artem Chepurnoy 3:2 (11:8,11:9,10:12,10:12,11:9)
04:00 Orest Gura – Vadim Ishhuk 0:3 (4:11,3:11,8:11)
04:00 Eugene Masko – Evgeniy Pismenny 3:0 (11:4,11:5,12:10)
04:25 Alexander Shishman – Andriy Kovrikov 1:3 (8:11,11:6,9:11,6:11)
04:30 Sergei Berezinsky – Roman Konkulovskyi 0:3 (7:11,6:11,8:11)
04:35 Sergey Khandetsky – Vitalii Kyilo 2:3 (2:11,7:11,13:11,11:9,7:11)
04:45 Matus Zelinka – Ruslan Serhyenko 1:3 (7:11,11:9,4:11,2:11)
05:00 Oleksandr Timofeev 1968 – Orest Gura 3:2 (11:8,5:11,11:8,6:11,11:8)
05:15 Eugene Masko – Aleksandr Gomilko 1:3 (11:5,3:11,8:11,7:11)
05:25 Alexander Shishman – Roman Reznichenko 3:0 (12:10,11:2,11:4)
05:30 Vitaliy Zharskiy – Roman Konkulovskyi 0:3 (9:11,9:11,4:11)
05:35 Yan Krol – Evgeniy Pismenny 3:2 (11:9,9:11,7:11,11:8,11:5)
05:55 Artem Chepurnoy – Andriy Kovrikov 0:3 (9:11,7:11,6:11)
06:00 Vadim Ishhuk – Sergei Berezinsky 1:3 (8:11,13:11,9:11,5:11)
06:05 Sergey Khandetsky – Eugene Masko 1:3 (11:4,2:11,8:11,11:13)
06:25 Matus Zelinka – Alexander Shishman 2:3 (11:7,6:11,9:11,11:6,12:14)
06:35 Vitalii Kyilo – Evgeniy Pismenny 3:2 (11:6,11:8,9:11,7:11,11:5)
06:55 Ruslan Serhyenko – Andriy Kovrikov 3:0 (13:11,11:3,11:7)
07:05 Aleksandr Gomilko – Yan Krol 1:3 (12:10,5:11,2:11,17:19)
07:15 Roman Reznichenko – Artem Chepurnoy 3:0 (11:4,11:9,11:8)
07:25 Roman Oliynyk – Pavel Chyzh 3:2 (11:4,9:11,11:4,10:12,13:11)
07:30 Alexander Zaykun – Igor Torgachov 3:2 (11:9,9:11,9:11,11:9,11:8)
07:35 Michael Kistechko – Andrey Zenyuk 3:1 (11:6,11:6,8:11,11:5)
07:55 Rostyslav Fylypiv – Roman Bigun 3:2 (11:9,10:12,11:3,10:12,11:5)
08:00 Roman Zaporozhets – Sergey Miroshnichenko 0:3 (5:11,9:11,2:11)
08:05 Oleg Pavliuk – Alexander Zhurba 3:0 (11:9,13:11,11:2)
08:05 Sergey Rak – Vladimir Plishilo 3:2 (11:8,11:13,6:11,11:7,11:7)
08:25 Roman Oliynyk – Dmytro Shchegelskyi 1:3 (11:7,9:11,5:11,8:11)
08:30 Alexander Liman – Roman Cherevko 1:3 (9:11,9:11,11:8,8:11)
08:35 Andrey Dacenko – Dmitry Neborak 3:0 (11:6,11:5,11:8)
08:35 Denis Pesternikov – Dmitry Zenyuk 3:1 (11:5,12:10,9:11,11:8)
08:45 Alexander Bondarchuk – Roman Zholubak 0:3 (8:11,9:11,2:11)
08:55 Roman Oliynyk – Roman Bigun 3:1 (11:4,12:14,11:8,11:9)
09:00 Alexander Zaykun – Sergey Miroshnichenko 2:3 (3:11,11:8,11:6,7:11,8:11)
09:05 Michael Kistechko – Vladimir Plishilo 3:0 (11:8,11:5,13:11)
09:25 Dmytro Shchegelskyi – Pavel Chyzh 3:2 (11:6,6:11,11:8,5:11,11:7)
09:30 Roman Cherevko – Igor Torgachov 3:1 (8:11,11:4,11:3,11:7)
09:35 Oleg Pavliuk – Dmitry Neborak 2:3 (7:11,11:7,11:7,7:11,6:11)
09:35 Dmitry Zenyuk – Andrey Zenyuk 3:2 (12:10,10:12,13:11,13:15,11:7)
09:55 Rostyslav Fylypiv – Roman Oliynyk 2:3 (6:11,11:6,4:11,11:5,10:12)
10:00 Roman Zaporozhets – Alexander Liman 3:1 (11:8,11:4,7:11,11:5)
10:05 Sergey Rak – Denis Pesternikov 1:3 (11:5,4:11,4:11,5:11)
10:05 Roman Zholubak – Alexander Zhurba 0:3 (9:11,4:11,8:11)
10:25 Roman Oliynyk – Dmytro Shchegelskyi 3:0 (11:6,11:8,11:8)
10:30 Alexander Zaykun – Roman Cherevko 2:3 (5:11,5:11,11:8,11:4,12:14)
10:30 Andrey Dacenko – Alexander Bondarchuk 0:3 (6:11,7:11,4:11)
10:35 Michael Kistechko – Dmitry Zenyuk 3:2 (11:8,14:16,10:12,11:6,11:7)
10:55 Roman Oliynyk – Roman Bigun 2:3 (11:8,5:11,11:9,7:11,5:11)
11:00 Alexander Liman – Sergey Miroshnichenko 3:1 (11:13,11:9,11:3,14:12)
11:05 Denis Pesternikov – Vladimir Plishilo 3:0 (11:6,11:5,11:6)
11:05 Oleg Pavliuk – Roman Zholubak 1:3 (13:11,10:12,6:11,9:11)
11:25 Rostyslav Fylypiv – Pavel Chyzh 1:3 (6:11,7:11,11:9,11:13)
11:30 Roman Zaporozhets – Igor Torgachov 3:0 (11:6,13:11,12:10)
11:30 Alexander Bondarchuk – Dmitry Neborak 1:3 (4:11,11:4,3:11,11:13)
11:35 Sergey Rak – Andrey Zenyuk 0:3 (2:11,12:14,4:11)
11:55 Roman Oliynyk – Roman Oliynyk 0:3 (5:11,5:11,6:11)
12:00 Alexander Zaykun – Alexander Liman 2:3 (3:11,9:11,11:9,12:10,7:11)
12:00 Andrey Dacenko – Alexander Zhurba 1:3 (9:11,8:11,11:9,8:11)
12:05 Michael Kistechko – Denis Pesternikov 3:2 (11:7,11:4,8:11,2:11,11:6)
12:15 Rostyslav Fylypiv – Dmytro Shchegelskyi 3:1 (11:7,11:7,7:11,11:6)
12:15 Martin Vorel – Josef Pavelka 3:2 (11:5,11:6,5:11,7:11,11:6)
12:30 Roman Zaporozhets – Roman Cherevko 2:3 (8:11,4:11,11:7,11:9,8:11)
12:30 Oleg Pavliuk – Alexander Bondarchuk 1:3 (9:11,3:11,11:9,10:12)
12:30 Sergey Rak – Dmitry Zenyuk 3:2 (17:15,6:11,12:14,13:11,11:9)
12:45 David Chmelik – Josef Pavelka 1:3 (5:11,4:11,11:6,8:11)
12:45 Roman Bigun – Pavel Chyzh 0:3 (8:11,8:11,11:13)
13:00 Sergey Miroshnichenko – Igor Torgachov 3:2 (12:14,11:6,11:8,8:11,11:4)
13:05 Andrey Dacenko – Roman Zholubak 3:2 (11:7,9:11,12:10,6:11,17:15)
13:05 Vladimir Plishilo – Andrey Zenyuk 1:3 (11:5,8:11,8:11,9:11)
13:15 Roman Oliynyk – Rostyslav Fylypiv 3:2 (6:11,13:11,9:11,11:9,11:9)
13:30 Alexander Zaykun – Roman Zaporozhets 3:2 (1:11,11:7,8:11,11:7,11:8)
13:35 Dmitry Neborak – Alexander Zhurba 3:1 (11:6,13:11,7:11,11:8)
13:40 Alexandr Mytsyk – Dmitry Kuzmenko 3:0 (11:3,11:8,15:13)
13:55 Roman Oliynyk – Pavel Chyzh 1:3 (13:15,11:3,6:11,7:11)
14:00 Michael Kistechko – Sergey Rak 3:2 (8:11,11:9,9:11,11:8,11:6)
14:00 Alexander Liman – Igor Torgachov 3:0 (12:10,11:6,11:6)
14:05 Oleg Pavliuk – Andrey Dacenko 3:2 (8:11,11:6,11:9,10:12,11:7)
14:05 Denis Pesternikov – Andrey Zenyuk 3:0 (11:6,11:8,11:6)
14:10 Vasily Smyk – Daniil Gabrelian 0:3 (7:11,7:11,5:11)
14:15 Josef Pavelka – Alan Sys 1:3 (6:11,8:11,11:9,9:11)
14:25 Dmytro Shchegelskyi – Roman Bigun 2:3 (7:11,12:10,12:14,11:6,11:13)
14:30 Roman Cherevko – Sergey Miroshnichenko 1:3 (4:11,2:11,11:7,7:11)
14:35 Alexander Bondarchuk – Alexander Zhurba 0:3 (5:11,4:11,4:11)
14:35 Dmitry Zenyuk – Vladimir Plishilo 3:1 (11:4,11:4,10:12,11:4)
14:40 Vadim Ishhuk – Dmitry Zaporozhets 1:3 (8:11,13:11,11:13,9:11)
14:55 Alexander Buberenko – Vladyslav Kovalchuk 2:3 (11:6,9:11,8:11,12:10,8:11)
15:00 Andrew Vasilets – Ivan Pitsko 3:0 (11:7,11:9,11:4)
15:05 Valeriy Vlasenko – Roman Konkulovskyi 3:1 (11:8,9:11,11:9,11:9)
15:05 Roman Zholubak – Dmitry Neborak 3:2 (13:11,11:9,8:11,7:11,11:8)
15:10 Alexandr Mytsyk – Daniil Gabrelian 1:3 (11:5,9:11,10:12,8:11)
15:25 Oleh Stopin – Oleg Savenkov 0:3 (4:11,8:11,9:11)
15:30 Vladimir Tatarnikov – Dmitry Zaporozhets 0:3 (9:11,5:11,7:11)
15:35 Vitaliy Zharskiy – Sergei Berezinsky 0:3 (11:13,6:11,3:11)
15:40 Dmitry Zaporozhets – Dmitry Kuzmenko 2:3 (13:11,8:11,11:8,6:11,9:11)
15:45 Tomas Hucko – Martin Bruk 2:3 (3:11,8:11,13:11,11:9,8:11)
15:55 Alexander Zaykun – Mikhail Sinyavsky 0:3 (5:11,6:11,7:11)
16:00 Andrey Lushchik – Ivan Pitsko 3:1 (11:7,11:4,6:11,11:5)
16:05 Orest Gura – Vadim Ishhuk 3:0 (12:10,11:7,11:4)
16:10 Vasily Smyk – Vadim Ishhuk 3:1 (9:11,11:8,11:6,11:7)
16:15 Frantisek Schmidtmayer – Petr Abraham 3:1 (11:5,11:4,7:11,11:9)
16:25 Aleksandr Kovalchuk Gr. – Artem Trofimchuk 3:1 (11:5,8:11,11:5,11:5)
16:30 Alexander Buberenko – Oleg Savenkov 0:3 (6:11,9:11,7:11)
16:30 Andrew Vasilets – Vladimir Tatarnikov 3:1 (11:9,6:11,12:10,12:10)
16:35 Valeriy Vlasenko – Sergei Berezinsky 1:3 (3:11,4:11,11:9,5:11)
16:40 Alexandr Mytsyk – Dmitry Zaporozhets 2:3 (11:4,12:10,9:11,5:11,6:11)
16:55 Mikhail Sinyavsky – Vladyslav Kovalchuk 0:3 (4:11,10:12,5:11)
16:55 Anton Molochko – Igor Shindel 3:2 (11:5,9:11,10:12,11:9,11:8)
17:00 Andrey Lushchik – Dmitry Zaporozhets 2:3 (3:11,16:14,11:7,4:11,9:11)
17:05 Vadim Ishhuk – Roman Konkulovskyi 3:2 (11:9,11:3,9:11,7:11,11:8)
17:10 Vadim Ishhuk – Daniil Gabrelian 2:3 (9:11,9:11,11:6,11:7,10:12)
17:25 Sergey Khandetsky – Dmytro Rehotun 3:1 (9:11,11:5,11:3,12:10)
17:25 Oleh Stopin – Alexander Zaykun 3:2 (9:11,9:11,11:9,11:5,11:9)
17:30 Vladimir Tatarnikov – Ivan Pitsko 3:2 (7:11,2:11,11:4,11:7,12:10)
17:35 Vitaliy Zharskiy – Orest Gura 3:1 (10:12,11:9,11:7,14:12)
17:40 Vasily Smyk – Dmitry Kuzmenko 1:3 (8:11,7:11,11:5,7:11)
17:50 Vladimir Melnikov – Eduard Populovsky 1:3 (11:4,5:11,13:15,6:11)
17:55 Aleksandr Kovalchuk Gr. – Igor Shindel 3:1 (11:5,11:6,8:11,11:9)
17:55 Alexander Buberenko – Mikhail Sinyavsky 3:2 (11:7,11:4,9:11,8:11,14:12)
18:05 Valeriy Vlasenko – Vadim Ishhuk 0:3 (9:11,3:11,7:11)
18:10 Alexandr Mytsyk – Vadim Ishhuk 3:0 (11:7,11:5,11:4)
18:15 Dmytro Rehotun – Artem Trofimchuk 3:2 (7:11,12:10,12:10,5:11,11:6)
18:20 Ihor Emets – Dmitry Patalakha 1:3 (9:11,11:7,3:11,8:11)
18:25 Alexander Zaykun – Oleg Savenkov 1:3 (4:11,9:11,12:10,9:11)
18:30 Andrew Vasilets – Dmitry Zaporozhets 3:1 (9:11,12:10,11:9,11:8)
18:30 Andrey Lushchik – Vladimir Tatarnikov 1:3 (9:11,8:11,12:10,4:11)
18:35 Orest Gura – Sergei Berezinsky 2:3 (9:11,11:5,11:5,3:11,9:11)
18:40 Vasily Smyk – Dmitry Zaporozhets 3:2 (8:11,11:8,11:2,8:11,12:10)
18:50 Vasily Smyk – Alexandr Mytsyk 2:3 (11:13,11:9,6:11,12:10,15:17)
18:55 Anton Molochko – Sergey Khandetsky 0:3 (8:11,7:11,6:11)
18:55 Oleh Stopin – Vladyslav Kovalchuk 3:0 (11:6,11:5,11:7)
19:00 Dmitry Zaporozhets – Ivan Pitsko 3:1 (11:7,11:4,8:11,11:1)
19:05 Vitaliy Zharskiy – Roman Konkulovskyi 3:0 (11:8,14:12,11:9)
19:10 Daniil Gabrelian – Dmitry Kuzmenko 3:2 (13:11,10:12,16:14,9:11,11:2)
19:15 Vladimir Melnikov – Dmitry Patalakha 3:1 (15:13,3:11,13:11,11:7)
19:25 Alexander Buberenko – Alexander Zaykun 1:3 (4:11,12:10,10:12,9:11)
19:25 Aleksandr Kovalchuk Gr. – Dmytro Rehotun 3:1 (11:5,2:11,11:4,11:7)
19:30 Andrey Lushchik – Andrew Vasilets 3:1 (11:8,7:11,11:9,13:11)
19:35 Valeriy Vlasenko – Orest Gura 0:3 (10:12,7:11,6:11)
19:40 Alexandr Mytsyk – Vasily Smyk 3:0 (11:5,11:8,11:7)
19:50 Alexandr Mytsyk – Eduard Populovsky 1:3 (11:4,6:11,4:11,13:15)
19:55 Sergey Khandetsky – Igor Shindel 3:1 (11:3,12:10,8:11,11:5)
19:55 Oleh Stopin – Mikhail Sinyavsky 3:1 (11:4,11:5,8:11,13:11)
20:00 Vladimir Tatarnikov – Andrey Lushchik 1:3 (11:7,7:11,10:12,8:11)
20:00 Vadim Ishhuk – Dmitry Kuzmenko 0:3 (7:11,9:11,9:11)
20:00 Vitaliy Zharskiy – Vadim Ishhuk 1:3 (11:3,7:11,9:11,5:11)
20:15 Oleg Savenkov – Vladyslav Kovalchuk 3:2 (12:10,4:11,11:6,4:11,12:10)
20:20 Ihor Emets – Vasily Smyk 3:0 (12:10,11:4,11:9)
20:25 Anton Molochko – Artem Trofimchuk 1:3 (6:11,7:11,11:9,8:11)
20:30 Dmitry Zaporozhets – Andrew Vasilets 3:0 (11:7,11:8,12:10)
20:35 Sergei Berezinsky – Roman Konkulovskyi 0:3 (10:12,7:11,8:11)
20:40 Dmitry Zaporozhets – Daniil Gabrelian 3:0 (11:6,11:5,11:3)
20:50 Vladimir Melnikov – Alexandr Mytsyk 2:3 (10:12,11:9,9:11,12:10,4:11)
20:55 Alexander Buberenko – Oleh Stopin 1:3 (13:15,11:9,10:12,12:14)
20:55 Aleksandr Kovalchuk Gr. – Sergey Khandetsky 3:1 (11:4,6:11,11:6,11:5)
21:00 Valeriy Vlasenko – Vitaliy Zharskiy 3:2 (11:9,11:9,4:11,9:11,12:10)
21:15 Vasily Smyk – Dmitry Patalakha 0:3 (6:11,8:11,3:11)
21:15 Anton Molochko – Dmytro Rehotun 3:1 (11:9,10:12,12:10,11:5)
21:25 Alexander Zaykun – Vladyslav Kovalchuk 0:3 (5:11,8:11,7:11)
21:30 Orest Gura – Roman Konkulovskyi 2:3 (7:11,11:8,13:11,8:11,9:11)
21:45 Mikhail Sinyavsky – Oleg Savenkov 2:3 (11:2,9:11,10:12,11:8,5:11)
21:45 Igor Shindel – Artem Trofimchuk 2:3 (13:11,13:11,11:13,2:11,14:16)
21:50 Ihor Emets – Eduard Populovsky 3:2 (11:9,10:12,2:11,11:9,13:11)
22:05 Vadim Ishhuk – Sergei Berezinsky 3:1 (11:4,9:11,11:8,11:6)
22:20 Vladimir Melnikov – Vasily Smyk 3:2 (5:11,11:5,10:12,11:7,17:15)
22:25 Aleksandr Kovalchuk Gr. – Anton Molochko 3:1 (12:10,11:5,5:11,12:10)
22:50 Ihor Emets – Alexandr Mytsyk 3:2 (6:11,11:9,3:11,11:8,20:18)
22:55 Sergey Khandetsky – Artem Trofimchuk 3:2 (9:11,8:11,12:10,14:12,11:3)
23:00 Ivan Pitsko – Denis Mykytuk 0:3 (6:11,7:11,4:11)
23:15 Dmytro Rehotun – Igor Shindel 0:3 (4:11,7:11,8:11)
23:20 Dmitry Patalakha – Eduard Populovsky 2:3 (8:11,11:7,11:9,10:12,10:12)
23:30 Vasyl Matviichuk – Alexander Budnikov 1:3 (11:9,6:11,8:11,8:11)
23:45 Vladimir Melnikov – Ihor Emets 3:2 (11:6,11:9,10:12,3:11,11:8)

Pro Spin Series. Women

Time Players Score
00:00 Leonid Avanesyan – Ishkhan Avetisyan 0:3 (9:11,6:11,3:11)
00:00 Leonid Avanesyan – Jon Mirzoyan 0:3 (9:11,6:11,3:11)
00:00 Khachik Tsaturyan – Arayik Firyan 3:2 (11:9,4:11,11:7,8:11,11:8)
00:20 Ashot Kirakosyan – Ararat Smoyan 3:2 (5:11,11:8,11:8,9:11,11:5)
00:20 Samvel Parsadanyan – Ararat Petrosyan 3:2 (11:7,11:6,8:11,9:11,11:8)
00:40 Khachik Tsaturyan – Jon Mirzoyan 2:3 (10:12,11:6,6:11,11:3,8:11)
00:40 Arayik Firyan – Ararat Smoyan 3:1 (7:11,11:8,11:9,11:7)
01:00 Leonid Avanesyan – Ararat Petrosyan 3:2 (8:11,9:11,11:8,11:4,11:8)
01:20 Jon Mirzoyan – Ararat Petrosyan 3:1 (11:9,8:11,11:6,11:8)
01:40 Khachik Tsaturyan – Ararat Smoyan 2:3 (6:11,10:12,13:11,11:8,7:11)
01:40 Arayik Firyan – Samvel Parsadanyan 1:3 (8:11,8:11,13:11,12:14)
01:50 Leonid Avanesyan – Ashot Kirakosyan 3:0 (11:6,11:4,11:7)
02:00 Ararat Smoyan – Samvel Parsadanyan 2:3 (4:11,11:8,11:8,4:11,9:11)
02:20 Ishkhan Avetisyan – Ashot Kirakosyan
02:20 Jon Mirzoyan – Ashot Kirakosyan 3:2 (11:9,8:11,11:8,10:12,12:10)
02:35 Khachik Tsaturyan – Ararat Petrosyan 2:3 (11:8,5:11,11:6,10:12,11:13)
02:40 Ararat Petrosyan – Ashot Kirakosyan 0:3 (4:11,6:11,11:13)
02:40 Khachik Tsaturyan – Samvel Parsadanyan 3:1 (11:6,7:11,19:17,11:3)
02:55 Arayik Firyan – Leonid Avanesyan 3:0 (11:5,12:10,12:10)
03:20 Khachik Tsaturyan – Ashot Kirakosyan 0:3 (10:12,5:11,8:11)
03:20 Samvel Parsadanyan – Leonid Avanesyan 3:2 (8:11,11:8,11:3,6:11,11:7)
03:35 Jon Mirzoyan – Arayik Firyan 3:1 (13:11,11:8,8:11,11:5)
03:45 Ararat Smoyan – Leonid Avanesyan 0:3 (8:11,7:11,1:11)
16:00 Davit Vardanyan – Narek Stepanyan 1:3 (10:12,11:7,6:11,8:11)
16:00 Vardges Saroyan – Jon Mirzoyan 3:2 (11:8,13:15,11:4,10:12,11:8)
16:20 Mesrop Ghukasyan – Narek Stepanyan 0:3 (7:11,5:11,8:11)
16:20 Sergey Dallaqyan – Davit Mirzoyan 3:2 (12:10,11:13,8:11,11:6,13:11)
16:40 Vardges Saroyan – Sergey Dallaqyan 3:0 (11:2,11:7,11:8)
16:40 Davit Vardanyan – Davit Mirzoyan 3:0 (11:7,11:8,11:7)
17:00 Narek Stepanyan – Davit Mirzoyan 3:0 (11:6,11:5,11:8)
17:00 Mesrop Ghukasyan – Jon Mirzoyan 3:0 (11:2,11:9,11:7)
17:20 Davit Vardanyan – Vardges Saroyan 2:3 (11:7,11:8,9:11,9:11,11:13)
17:20 Mesrop Ghukasyan – Davit Mirzoyan 3:0 (11:5,11:5,11:4)
17:40 Jon Mirzoyan – Sergey Dallaqyan 1:3 (11:6,9:11,4:11,11:13)
17:40 Narek Stepanyan – Vardges Saroyan 2:3 (12:10,11:8,9:11,8:11,9:11)
18:00 Mesrop Ghukasyan – Sergey Dallaqyan 3:1 (11:4,10:12,11:4,11:5)
18:10 Davit Mirzoyan – Vardges Saroyan 0:3 (8:11,8:11,6:11)
18:20 Mesrop Ghukasyan – Vardges Saroyan 1:3 (8:11,8:11,11:8,4:11)
18:20 Jon Mirzoyan – Davit Vardanyan 0:3 (4:11,5:11,6:11)
18:40 Sergey Dallaqyan – Davit Vardanyan 0:3 (5:11,8:11,9:11)
18:40 Jon Mirzoyan – Narek Stepanyan 0:3 (4:11,6:11,5:11)
19:00 Mesrop Ghukasyan – Davit Vardanyan 3:1 (11:6,12:10,8:11,11:9)
19:20 Narek Stepanyan – Davit Vardanyan 0:3 (9:11,10:12,4:11)
19:20 Davit Mirzoyan – Jon Mirzoyan 0:3 (6:11,8:11,5:11)

TT-Cup. Czech Republic

Time Players Score
00:00 Petr Vicherek – Ales Rusnak 1:3 (5:11,11:8,8:11,5:11)
00:00 Marek Zaskodny – Jiri Plachy 2:3 (11:13,11:9,6:11,11:7,9:11)
00:15 Miroslav Janca – Rene Kowal 1:3 (13:11,7:11,7:11,6:11)
00:15 Marek Cejka – Zdenek Nevrtal 3:0 (11:5,11:9,11:5)
00:15 Ondrej Novak – Jan Kanera 3:0 (11:8,11:9,11:7)
00:30 Jan Svoboda – Marek Sedlak Sr. 2:3 (11:13,11:5,7:11,11:9,10:12)
00:45 Tomas Franek – Tomas Regner 3:2 (8:11,12:10,11:9,8:11,11:7)
01:00 Tomas Barta – Petr Vicherek 0:3 (3:11,9:11,9:11)
01:30 Dominik Kuzma – Robin Pacha 0:3 (9:11,6:11,5:11)
01:30 Lubor Sulava – Robert Koczy 0:3 (5:11,5:11,6:11)
02:00 Petr Vicherek – Radek Bartunek 3:1 (4:11,11:9,11:7,11:8)
02:00 Tomas Regner – Jiri Louda 1:3 (6:11,11:5,9:11,2:11)
02:30 Tomas Franek – Dominik Kuzma 3:0 (11:6,11:6,11:7)
02:30 Tomas Barta – Lubor Sulava 3:0 (11:5,11:4,11:8)
02:45 Jiri Louda – Robin Pacha 3:1 (11:7,6:11,11:9,11:9)
02:45 Radek Bartunek – Robert Koczy 3:1 (11:6,11:4,11:13,11:8)
03:15 Petr Vicherek – Lubor Sulava 0:3 (11:13,4:11,5:11)
03:15 Tomas Regner – Dominik Kuzma 3:1 (12:10,15:13,13:15,11:5)
04:00 Robert Koczy – Tomas Barta 0:3 (14:16,5:11,10:12)
04:00 Robin Pacha – Tomas Franek 2:3 (11:8,12:10,4:11,9:11,5:11)
04:30 Lubor Sulava – Radek Bartunek 1:3 (7:11,7:11,11:5,8:11)
04:30 Dominik Kuzma – Jiri Louda 2:3 (11:5,15:13,7:11,7:11,9:11)
05:00 Robert Koczy – Jaroslav Strnad 3:2 (7:11,11:3,11:6,7:11,11:4)
05:00 Robin Pacha – Tomas Regner 3:1 (24:22,12:10,10:12,11:4)
05:30 Jiri Louda – Tomas Franek 1:3 (3:11,11:9,8:11,5:11)
05:30 Radek Bartunek – Tomas Barta 2:3 (11:7,7:11,6:11,11:7,5:11)
06:00 Robin Pacha – Tomas Regner 3:1 (11:5,6:11,11:6,11:9)
06:15 Petr Vicherek – Robert Koczy 2:3 (6:11,11:13,12:10,11:7,10:12)
06:30 Tomas Franek – Jiri Louda 3:1 (11:8,11:2,5:11,11:4)
06:30 Tomas Barta – Radek Bartunek 2:3 (8:11,11:4,5:11,11:6,8:11)
08:45 Adolf Huttl – Dusan Stusek 3:0 (11:7,11:9,11:7)
08:45 Ondrej Svacha – Zbynek Pagac 0:3 (8:11,9:11,8:11)
08:45 Jaroslav Martinek – Jaroslav Hons 0:3 (7:11,8:11,11:13)
09:00 Vlastimil Pecka – Tomas Andrle 2:3 (12:10,8:11,11:8,9:11,7:11)
09:15 Tomas Regner – Vladimir Kubat 1:3 (11:8,7:11,7:11,10:12)
09:15 Radim Uhlar – Radim Urbaniec 0:3 (7:11,8:11,11:13)
09:15 Tomas Janata – Lukas Malek 3:1 (11:2,11:4,4:11,11:6)
09:15 Vladimir Krejci – Petr Novak 3:0 (12:10,11:9,15:13)
09:45 Dusan Stusek – Vladimir Krejci 0:3 (8:11,11:13,5:11)
09:45 Tomas Andrle – Tomas Janata 0:3 (7:11,4:11,8:11)
09:45 Zbynek Pagac – Radim Uhlar 0:3 (2:11,12:14,10:12)
09:45 Jaroslav Hons – Tomas Regner 1:3 (13:15,11:8,5:11,9:11)
10:30 Petr Novak – Adolf Huttl 3:2 (12:10,8:11,11:5,4:11,12:10)
10:30 Vladimir Kubat – Jaroslav Martinek 3:1 (11:3,11:7,6:11,11:7)
10:30 Lukas Malek – Vlastimil Pecka 3:1 (15:17,11:5,11:6,11:8)
10:30 Radim Urbaniec – Ondrej Svacha 3:2 (8:11,11:9,11:7,2:11,14:12)
10:45 Ondrej Svacha – Radim Uhlar 0:3 (9:11,10:12,4:11)
10:45 Jaroslav Martinek – Tomas Regner 3:1 (6:11,11:3,11:7,11:6)
10:45 Vlastimil Pecka – Tomas Janata 3:1 (11:7,7:11,11:7,11:8)
10:45 Adolf Huttl – Vladimir Krejci 3:2 (7:11,11:5,7:11,11:6,12:10)
11:30 Dusan Stusek – Petr Novak 3:0 (11:9,12:10,11:9)
11:30 Jaroslav Hons – Vladimir Kubat 3:1 (11:7,6:11,11:6,11:9)
11:30 Tomas Andrle – Lukas Malek 3:2 (11:5,6:11,14:16,11:8,11:8)
11:30 Zbynek Pagac – Radim Urbaniec 3:2 (15:13,11:9,6:11,2:11,11:9)
11:45 Tomas Regner – Jaroslav Martinek 1:3 (8:11,11:8,5:11,9:11)
12:00 Zbynek Pagac – Ondrej Svacha 3:2 (9:11,11:8,9:11,11:7,11:6)
12:00 Lukas Malek – Vlastimil Pecka 2:3 (11:4,11:5,3:11,7:11,6:11)
12:15 Radim Urbaniec – Radim Uhlar 0:3 (5:11,5:11,15:17)
12:30 Tomas Janata – Tomas Andrle 3:0 (11:6,11:7,11:5)
12:30 Vladimir Krejci – Adolf Huttl 1:3 (16:18,11:8,5:11,7:11)
12:30 Jaroslav Hons – Vladimir Kubat 2:3 (9:11,7:11,11:4,11:1,10:12)
13:00 Petr Jakes – Karel Pesek 3:1 (5:11,11:2,11:8,11:2)
13:00 Matej Perny – Michal Syroha 3:1 (11:5,7:11,11:8,11:7)
13:00 Radek Rose – Lukas Malek 3:2 (11:8,15:17,13:11,6:11,11:4)
13:00 Frantisek Chaloupka – Kamil Kleprlik 3:1 (11:6,12:10,8:11,11:6)
13:15 Filip Sikora – Pavel Sprynar 3:0 (11:9,11:8,11:8)
13:15 Vladimir Stanek – Jiri Beranek 3:0 (11:1,11:2,12:10)
13:15 Borek Moravec – Martin Huk 3:0 (11:3,11:5,11:5)
13:30 Lukas Jindrak – Robin Pacha 3:1 (13:11,5:11,13:11,11:4)
13:45 Michal Syroha – Filip Sikora 0:3 (6:11,5:11,8:11)
13:45 Karel Pesek – Vladimir Stanek 2:3 (11:6,11:2,11:13,5:11,5:11)
13:45 Lukas Malek – Lukas Jindrak 2:3 (11:7,11:7,7:11,7:11,7:11)
13:45 Kamil Kleprlik – Borek Moravec 0:3 (7:11,2:11,10:12)
14:15 Pavel Sprynar – Matej Perny 0:3 (10:12,8:11,1:11)
14:15 Martin Huk – Frantisek Chaloupka 0:3 (5:11,2:11,4:11)
14:15 Jiri Beranek – Petr Jakes 2:3 (7:11,12:10,11:5,6:11,7:11)
14:30 Robin Pacha – Radek Rose 2:3 (6:11,11:8,11:9,9:11,7:11)
14:45 Matej Perny – Filip Sikora 0:3 (10:12,10:12,13:15)
14:45 Petr Jakes – Vladimir Stanek 3:2 (13:11,4:11,6:11,11:8,12:10)
14:45 Frantisek Chaloupka – Borek Moravec 3:2 (4:11,11:9,8:11,11:8,11:8)
15:00 Radek Rose – Lukas Jindrak 1:3 (2:11,11:13,12:10,6:11)
15:15 Michal Syroha – Pavel Sprynar 2:3 (8:11,7:11,11:5,11:9,13:15)
15:15 Karel Pesek – Jiri Beranek 2:3 (11:9,4:11,11:9,7:11,10:12)
15:30 Kamil Kleprlik – Martin Huk 3:2 (11:8,11:8,3:11,6:11,13:11)
15:30 Lukas Malek – Robin Pacha 3:1 (17:19,11:6,11:7,11:6)
16:00 Pavel Sprynar – Michal Syroha 2:3 (10:12,11:4,11:13,11:3,8:11)
16:00 Jiri Beranek – Karel Pesek 1:3 (9:11,11:2,7:11,12:14)
16:15 Petr Jakes – Vladimir Stanek 1:3 (11:4,7:11,13:15,5:11)
16:15 Filip Sikora – Matej Perny 2:3 (8:11,8:11,11:7,11:7,10:12)
16:30 Lukas Jindrak – Radek Rose 2:3 (8:11,13:11,8:11,11:8,9:11)
16:30 Frantisek Chaloupka – Borek Moravec 3:2 (11:4,4:11,11:8,3:11,11:6)
16:45 Marek Cejka – Martin Cvecek 0:3 (10:12,9:11,7:11)
16:45 Jaroslav Prokupek – Frantisek Briza 3:1 (4:11,11:7,11:4,11:9)
16:45 Jan Dzida – Filip Sikora 2:3 (13:11,7:11,11:7,12:14,10:12)
17:00 Denis Hofman – Ondrej Svacha 2:3 (9:11,11:9,11:8,6:11,6:11)
17:15 Lukas Malek – Martin Sobisek 2:3 (7:11,11:1,5:11,11:6,8:11)
17:15 Jiri Plachy – Ladislav Janousek 3:2 (9:11,11:9,4:11,11:5,12:10)
17:15 Jaroslav Kepka Sr. – Martin Zizka 1:3 (6:11,6:11,11:8,9:11)
17:30 Filip Sikora – Pavel Wawrosz 2:3 (13:11,11:8,3:11,8:11,5:11)
17:45 Martin Cvecek – Jaroslav Kepka Sr. 3:2 (11:2,6:11,11:7,7:11,15:13)
17:45 Frantisek Briza – Jiri Plachy 3:0 (12:10,11:5,11:9)
18:00 Filip Sikora – Filip Sikora 1:3 (3:11,5:11,11:9,3:11)
18:00 Ondrej Svacha – Lukas Malek 3:2 (8:11,11:9,11:5,5:11,11:9)
18:15 Martin Zizka – Marek Cejka 0:3 (7:11,6:11,11:13)
18:15 Ladislav Janousek – Jaroslav Prokupek 3:0 (11:8,11:3,12:10)
18:30 Pavel Wawrosz – Jan Dzida 1:3 (12:10,3:11,5:11,8:11)
18:30 Martin Sobisek – Denis Hofman 1:3 (9:11,11:4,12:14,8:11)
18:45 Denis Hofman – Lukas Malek 3:1 (11:8,6:11,13:11,11:7)
18:45 Jaroslav Prokupek – Jiri Plachy 3:1 (7:11,11:8,11:3,11:6)
18:45 Marek Cejka – Jaroslav Kepka Sr. 0:3 (5:11,7:11,3:11)
18:45 Jan Dzida – Filip Sikora 3:1 (13:11,15:13,5:11,11:6)
19:15 Ondrej Svacha – Martin Sobisek 3:2 (11:7,11:5,11:13,9:11,11:8)
19:30 Frantisek Briza – Ladislav Janousek 3:0 (11:6,11:8,11:6)
19:30 Martin Cvecek – Martin Zizka 3:0 (11:9,11:3,11:5)
19:30 Filip Sikora – Pavel Wawrosz 1:3 (8:11,11:7,8:11,9:11)
19:45 Marek Cejka – Martin Zizka 3:1 (11:7,11:6,9:11,11:6)
19:45 Ladislav Janousek – Jiri Plachy 0:3 (8:11,8:11,8:11)
20:00 Filip Sikora – Filip Sikora 0:3 (5:11,13:15,8:11)
20:00 Martin Sobisek – Lukas Malek 0:3 (11:13,5:11,12:14)
20:15 Ondrej Svacha – Denis Hofman 3:1 (11:8,15:13,5:11,11:6)
20:15 Jan Dzida – Pavel Wawrosz 1:3 (6:11,15:13,6:11,6:11)
20:15 Frantisek Briza – Jaroslav Prokupek 3:2 (7:11,13:11,4:11,11:9,11:6)
20:15 Martin Cvecek – Jaroslav Kepka Sr. 3:2 (6:11,11:4,9:11,11:5,11:6)
20:45 Jan Vidourek – Jiri Vanous 3:2 (11:9,6:11,9:11,11:9,11:9)
20:45 Roman Buric – Pavel Berdych 1:3 (11:6,10:12,11:13,9:11)
20:45 Jiri Louda – Ladislav Janousek 3:0 (11:6,11:9,11:9)
20:45 Karel Hons – Josef Rossler 3:2 (12:10,11:9,7:11,13:15,11:7)
21:15 Rotislav Hasmanda – Jan Blazek 3:1 (11:9,11:8,9:11,11:3)
21:15 Marek Sedlak Sr. – Martin Sobisek 3:1 (1:11,11:8,12:10,11:1)
21:15 Matej Pycha – Vrba Jindrich 3:2 (12:10,8:11,11:9,9:11,11:9)
21:30 Miroslav Necas – Vaclav Svoboda 3:2 (7:11,11:3,6:11,11:9,11:7)
22:00 Jiri Vanous – Rotislav Hasmanda 3:0 (11:4,12:10,11:6)
22:00 Pavel Berdych – Matej Pycha 0:3 (5:11,9:11,8:11)
22:00 Ladislav Janousek – Marek Sedlak Sr. 3:2 (4:11,11:9,3:11,11:2,11:9)
22:00 Josef Rossler – Miroslav Necas 2:3 (11:6,12:14,1:11,11:7,9:11)
22:15 Jan Blazek – Jan Vidourek 1:3 (8:11,11:8,5:11,6:11)
22:15 Vrba Jindrich – Roman Buric 1:3 (9:11,11:6,12:14,5:11)
22:15 Martin Sobisek – Jiri Louda 3:1 (8:11,11:6,11:8,11:5)
22:30 Vaclav Svoboda – Karel Hons 3:1 (6:11,14:12,11:3,14:12)
22:45 Jan Vidourek – Rotislav Hasmanda 3:2 (11:7,10:12,9:11,11:8,11:5)
22:45 Jiri Louda – Marek Sedlak Sr. 3:2 (8:11,3:11,11:8,11:4,11:6)
22:45 Roman Buric – Matej Pycha 3:2 (5:11,11:8,11:7,10:12,11:9)
23:00 Karel Hons – Miroslav Necas 2:3 (11:8,8:11,8:11,13:11,7:11)
23:15 Jiri Vanous – Jan Blazek 3:1 (11:5,11:9,7:11,11:9)
23:15 Pavel Berdych – Vrba Jindrich 3:1 (5:11,11:9,11:6,11:8)
23:15 Ladislav Janousek – Martin Sobisek 2:3 (12:14,11:4,11:5,1:11,5:11)
23:30 Josef Rossler – Vaclav Svoboda 1:3 (6:11,11:6,6:11,7:11)
23:45 Karel Hons – Josef Rossler 1:3 (9:11,9:11,11:8,10:12)

Masters. Spain

Time Players Score
00:00 Jacek Lyzwinski – Fabian Sikora 0:3 (5:11,8:11,7:11)
00:30 Krzysztof Zapala – Jacek Lyzwinski 3:1 (11:8,13:11,8:11,11:9)
01:00 Michal Szostak – Fabian Sikora 3:1 (11:8,10:12,11:8,11:5)
01:30 Jakub Nowak – Damian Dabrowski 1:3 (11:6,3:11,5:11,5:11)
01:45 Marek Pyzik – Albert Misztal 1:3 (11:8,4:11,5:11,10:12)
02:15 Dariusz Zoladek – Cezary Krawczyk 0:3 (8:11,7:11,10:12)
02:45 Krzysztof Witerski – Albert Misztal 0:3 (7:11,7:11,7:11)
03:15 Marek Pyzik – Dariusz Zoladek 2:3 (12:14,11:6,6:11,11:8,7:11)
03:45 Krzysztof Witerski – Cezary Krawczyk 2:3 (11:9,11:6,7:11,9:11,6:11)
04:30 Dariusz Zoladek – Albert Misztal 0:3 (2:11,6:11,4:11)
04:45 Krzysztof Witerski – Dariusz Zoladek 3:2 (11:7,4:11,7:11,11:5,11:6)
05:15 Marek Pyzik – Cezary Krawczyk 0:3 (8:11,6:11,9:11)
05:45 Krzysztof Witerski – Marek Pyzik 3:0 (11:5,12:10,11:5)
06:15 Cezary Krawczyk – Albert Misztal 1:3 (11:7,3:11,5:11,4:11)
07:00 Krzysztof Witerski – Dariusz Zoladek 3:1 (8:11,11:9,14:12,11:5)
07:15 Albert Misztal – Cezary Krawczyk 1:3 (6:11,8:11,11:8,10:12)
07:45 Grzegorz Jez – Ryszard Partyka 2:3 (11:7,6:11,5:11,11:7,11:13)
08:30 Adrian Gadawski – Artur Stoszko 3:0 (11:6,11:6,11:9)
08:45 Grzegorz Mucha – Jan Molenda 3:2 (5:11,11:13,11:3,11:6,12:10)
09:00 Bronislaw Kurzak – Jakub Skorupa 2:3 (11:9,6:11,8:11,11:5,5:11)
09:30 Grzegorz Jez – Artur Stoszko 3:0 (11:5,11:8,11:7)
09:30 Tomasz Witkowski – Karol Prokop 3:0 (12:10,11:6,11:5)
09:45 Jan Molenda – Ryszard Partyka 3:0 (11:8,11:3,11:7)
10:05 Bronislaw Kurzak – Karol Prokop 3:0 (11:4,11:5,11:8)
10:15 Adrian Gadawski – Grzegorz Mucha 3:2 (10:12,13:11,11:6,5:11,11:7)
10:30 Jakub Skorupa – Tomasz Witkowski 2:3 (9:11,11:8,11:4,3:11,5:11)
10:45 Grzegorz Jez – Jan Molenda 2:3 (5:11,11:6,9:11,11:2,8:11)
11:05 Bronislaw Kurzak – Tomasz Witkowski 1:3 (5:11,9:11,11:6,7:11)
11:30 Grzegorz Mucha – Artur Stoszko 1:3 (11:7,8:11,6:11,9:11)
11:30 Karol Prokop – Jakub Skorupa 0:3 (13:15,7:11,6:11)
11:45 Bronislaw Kurzak – Karol Prokop 3:1 (6:11,12:10,11:8,11:9)
12:00 Adrian Gadawski – Ryszard Partyka 1:3 (11:5,8:11,8:11,11:13)
12:30 Grzegorz Jez – Grzegorz Mucha 3:1 (14:12,11:5,10:12,11:9)
12:30 Tomasz Witkowski – Jakub Skorupa 1:3 (11:9,8:11,5:11,10:12)
13:00 Adrian Gadawski – Jan Molenda 1:3 (12:10,8:11,9:11,6:11)
13:30 Artur Stoszko – Ryszard Partyka 1:3 (8:11,6:11,11:3,7:11)
14:00 Grzegorz Jez – Adrian Gadawski 3:2 (10:12,11:9,5:11,16:14,12:10)
14:30 Grzegorz Mucha – Ryszard Partyka 2:3 (7:11,11:7,11:6,9:11,8:11)
15:00 Michal Szostak – Damian Dabrowski 3:1 (8:11,11:9,12:10,11:9)
15:00 Jan Molenda – Artur Stoszko 1:3 (11:5,7:11,9:11,5:11)
15:35 Rafal Ucinski – Fabian Sikora 1:3 (10:12,6:11,11:2,9:11)
16:00 Jakub Nowak – Damian Dabrowski 3:0 (11:9,11:4,11:8)
16:00 Grzegorz Jez – Adrian Gadawski 3:2 (7:11,11:9,5:11,12:10,11:9)
16:30 Michal Szostak – Fabian Sikora 3:1 (11:9,11:8,8:11,11:1)
16:30 Ryszard Partyka – Jan Molenda 1:3 (6:11,11:13,11:9,7:11)
17:00 Adrian Piegza – Rafal Stapor 3:0 (11:8,11:9,11:7)
17:05 Damian Bucko – Jakub Nowak 1:3 (4:11,15:13,4:11,9:11)
17:15 Eryk Skura – Bartlomiej Molka 0:3 (9:11,11:13,8:11)
17:35 Rafal Ucinski – Damian Bucko 1:3 (6:11,12:10,9:11,7:11)
17:45 Milosz Kukawka – Sylwester Wloszek 0:3 (8:11,7:11,8:11)
18:00 Michal Szostak – Jakub Nowak 3:0 (11:2,11:5,13:11)
18:30 Adrian Piegza – Bartlomiej Molka 3:1 (16:18,11:8,11:8,11:6)
18:35 Damian Bucko – Fabian Sikora 3:1 (8:11,11:6,12:10,11:7)
19:00 Rafal Ucinski – Damian Dabrowski 0:3 (4:11,10:12,9:11)
19:00 Sylwester Wloszek – Rafal Stapor 3:1 (4:11,11:6,11:9,11:8)
19:30 Eryk Skura – Milosz Kukawka 0:3 (2:11,9:11,6:11)
19:35 Michal Szostak – Damian Bucko 3:2 (11:8,14:12,7:11,9:11,11:8)
19:45 Adrian Piegza – Sylwester Wloszek 0:3 (7:11,8:11,8:11)
20:00 Rafal Ucinski – Jakub Nowak 3:2 (4:11,11:9,8:11,11:8,11:6)
20:15 Milosz Kukawka – Bartlomiej Molka 3:0 (11:5,11:8,11:6)
20:30 Fabian Sikora – Damian Dabrowski 1:3 (11:9,12:14,6:11,7:11)
20:45 Eryk Skura – Rafal Stapor 1:3 (11:6,6:11,9:11,11:13)
21:00 Michal Szostak – Rafal Ucinski 3:1 (11:4,11:5,5:11,11:9)
21:15 Adrian Piegza – Milosz Kukawka 2:3 (11:9,8:11,8:11,12:10,7:11)
21:30 Damian Bucko – Damian Dabrowski 3:2 (11:9,9:11,11:2,6:11,11:9)
21:45 Eryk Skura – Sylwester Wloszek 0:3 (8:11,7:11,8:11)
22:00 Jakub Nowak – Fabian Sikora 2:3 (8:11,11:7,11:8,14:16,4:11)
22:30 Damian Dabrowski – Rafal Ucinski 3:1 (11:4,10:12,11:5,12:10)
22:30 Bartlomiej Molka – Rafal Stapor 3:1 (11:6,8:11,11:6,11:9)
22:45 Adrian Piegza – Eryk Skura 1:3 (16:14,3:11,5:11,9:11)
23:00 Jakub Nowak – Fabian Sikora 3:1 (7:11,11:8,11:8,11:6)
23:15 Milosz Kukawka – Rafal Stapor 2:3 (11:6,6:11,11:9,5:11,9:11)
23:30 Michal Szostak – Damian Bucko 1:3 (9:11,8:11,11:8,10:12)
23:45 Sylwester Wloszek – Bartlomiej Molka 0:3 (6:11,8:11,8:11)

TSC Pro

Time Players Score
00:00 Evgheni Cilcic – Veaceslav Sirbu 0:3 (9:11,8:11,9:11)
00:30 Serhey Zop – Aurel Meriacri 3:1 (11:4,11:4,3:11,11:3)
01:00 Evgheni Cilcic – Serhey Zop 3:1 (11:6,7:11,12:10,11:4)
01:30 Veaceslav Sirbu – Aurel Meriacri 1:3 (10:12,11:6,10:12,7:11)
02:10 Aurel Meriacri – Serhey Zop 2:3 (11:9,3:11,11:6,9:11,3:11)
02:40 Veaceslav Sirbu – Evgheni Cilcic 2:3 (11:6,11:4,11:13,6:11,7:11)
03:00 Timofey Mitul – Victor Gammer 0:3 (7:11,9:11,9:11)
03:30 Alexei Rotari – Dumitru Butnaru 2:3 (11:9,3:11,11:9,6:11,7:11)
04:00 Timofey Mitul – Dumitru Butnaru 2:3 (3:11,7:11,11:4,11:5,7:11)
04:30 Alexei Rotari – Victor Gammer 3:2 (11:7,12:10,11:13,11:13,11:5)
05:00 Timofey Mitul – Alexei Rotari 1:3 (8:11,8:11,12:10,1:11)
05:30 Dumitru Butnaru – Victor Gammer 1:3 (7:11,8:11,12:10,6:11)
06:05 Dumitru Butnaru – Timofey Mitul 3:1 (6:11,11:6,13:11,11:8)
06:35 Victor Gammer – Alexei Rotari 3:0 (11:6,11:5,11:7)
15:00 Serhey Sivovol – Evghenii Boico 2:3 (11:9,9:11,11:9,10:12,18:20)
15:30 Nykolai Uzun – Iliya Sulima 3:1 (11:8,11:9,6:11,11:5)
16:00 Serhey Sivovol – Iliya Sulima 3:0 (13:11,11:9,11:8)
16:30 Nykolai Uzun – Evghenii Boico 3:0 (11:7,11:4,11:9)
17:00 Serhey Sivovol – Nykolai Uzun 3:1 (12:10,9:11,11:8,11:8)
17:30 Iliya Sulima – Evghenii Boico 0:3 (13:15,7:11,8:11)
18:00 Nykolai Uzun – Serhey Sivovol 3:1 (11:9,11:6,9:11,11:8)
18:30 Evghenii Boico – Iliya Sulima 3:2 (5:11,13:11,9:11,11:8,11:8)
19:00 Serhey Mischenko – Ruslan Pashkevich 3:1 (7:11,11:6,11:4,14:12)
19:30 Ihor Kovik – Ruslan Pashkevich 2:3 (11:9,7:11,9:11,11:3,5:11)
20:00 Serhey Mischenko – Ruslan Pashkevich 2:3 (11:8,8:11,11:4,7:11,8:11)
20:30 Ihor Kovik – Ruslan Pashkevich 3:1 (11:4,8:11,11:6,11:5)
21:00 Serhey Mischenko – Ihor Kovik 3:1 (11:9,10:12,11:6,11:6)
21:30 Ruslan Pashkevich – Ruslan Pashkevich 2:3 (11:8,9:11,5:11,11:8,7:11)
22:10 Ruslan Pashkevich – Ihor Kovik 3:1 (3:11,11:8,12:10,11:9)
22:40 Ruslan Pashkevich – Serhey Mischenko 1:3 (9:11,10:12,11:8,6:11)
23:00 Veaceslav Sirbu – Dmitry Kulagin 3:0 (11:6,11:8,11:8)
23:30 Cristian Bambuleac – Ion Toderas 1:3 (11:8,8:11,5:11,14:16)

Setka Cup. Women

Time Players Score
00:00 Anna Miklukha – Roksolana Budnik 1:3 (11:6,15:17,6:11,7:11)
00:50 Veronica Andryuschenko – Iryna Aseeva 3:0 (12:10,11:5,11:4)
08:50 Veronica Andryuschenko – Elena Pentuk 0:3 (8:11,3:11,5:11)
09:20 Iryna Aseeva – Svetlana Ureneva 0:3 (8:11,3:11,5:11)
09:45 Alina Kurtenko – Roksolana Budnik 3:2 (9:11,11:5,11:7,5:11,11:4)
10:20 Veronica Andryuschenko – Svetlana Ureneva 3:2 (11:7,5:11,11:7,5:11,11:9)
10:50 Roksolana Budnik – Elena Pentuk 2:3 (11:4,5:11,13:11,0:11,1:11)
11:20 Iryna Aseeva – Alina Kurtenko 3:2 (3:11,9:11,11:6,11:7,11:9)
11:50 Veronica Andryuschenko – Roksolana Budnik 1:3 (4:11,9:11,11:5,8:11)
12:20 Alina Kurtenko – Svetlana Ureneva 2:3 (11:8,1:11,9:11,11:6,9:11)
12:50 Iryna Aseeva – Elena Pentuk 1:3 (8:11,11:8,9:11,7:11)
13:20 Veronica Andryuschenko – Alina Kurtenko 3:0 (11:9,11:8,11:6)
13:50 Iryna Aseeva – Roksolana Budnik 2:3 (3:11,0:11,11:7,11:9,9:11)
14:15 Svetlana Ureneva – Elena Pentuk 2:3 (9:11,11:8,11:9,6:11,6:11)
14:45 Veronica Andryuschenko – Iryna Aseeva 0:3 (10:12,10:12,11:13)
15:15 Alina Kurtenko – Elena Pentuk 1:3 (4:11,11:7,5:11,7:11)
15:35 Anna Lapa – Aleksandra Ivchenko 1:3 (12:10,8:11,2:11,10:12)
15:50 Roksolana Budnik – Svetlana Ureneva 3:1 (13:11,12:10,4:11,11:7)
16:05 Anastasia Gordinskaya – Alina Man 3:0 (11:6,12:10,11:5)
17:05 Anna Lapa – Alina Man 3:1 (8:11,12:10,11:4,11:7)
17:35 Anastasia Volgina – Aleksandra Ivchenko 3:2 (11:8,8:11,11:9,8:11,13:11)
18:15 Anastasia Gordinskaya – Margarita Gordiets 0:3 (8:11,4:11,9:11)
18:35 Anna Lapa – Anastasia Volgina 2:3 (11:7,11:4,9:11,9:11,8:11)
19:00 Margarita Gordiets – Alina Man 3:2 (8:11,12:10,6:11,11:7,11:7)
19:35 Anastasia Gordinskaya – Aleksandra Ivchenko 0:3 (8:11,8:11,8:11)
20:00 Anna Lapa – Margarita Gordiets 0:3 (5:11,8:11,8:11)
20:35 Anastasia Gordinskaya – Anastasia Volgina 0:3 (8:11,6:11,8:11)
21:05 Alina Man – Aleksandra Ivchenko 2:3 (12:14,11:7,6:11,11:2,8:11)
21:30 Anna Lapa – Anastasia Gordinskaya 0:3 (7:11,7:11,3:11)
22:05 Margarita Gordiets – Aleksandra Ivchenko 3:2 (11:5,10:12,2:11,11:9,11:8)
22:30 Anastasia Volgina – Alina Man 3:1 (11:7,8:11,11:4,11:6)

Czech Republic. TT Star Series

Time Players Score
00:10 Egor Dolinsky – Alexander Nekrasov 2:4 (11:8,6:11,11:9,3:11,7:11,8:11)
00:10 Egor Dolinsky – Alexander Nekrasov 2:4 (11:8,6:11,11:9,3:11,7:11,8:11)
00:15 Alexander Sagitov – Matvey Tkachev 2:4 (2:11,13:11,11:4,8:11,5:11,5:11)
00:15 Alexander Sagitov – Matvey Tkachev 2:4 (2:11,13:11,11:4,8:11,5:11,5:11)
00:20 Vladislav Kunitsyn – Alexandr Shirshov 0:4 (7:11,8:11,3:11,8:11)
00:20 Vladislav Kunitsyn – Alexandr Shirshov 0:4 (7:11,8:11,3:11,8:11)
00:37 Pavel Galanov – Evgeny Medvedev 2:4 (11:6,13:11,0:11,10:12,5:11,8:11)
00:37 Pavel Galanov – Evgeny Medvedev 2:4 (11:6,13:11,0:11,10:12,5:11,8:11)
00:39 Vladimir Shirokov – Denis Oleinikov 2:4 (14:12,5:11,11:8,6:11,7:11,5:11)
00:39 Vladimir Shirokov – Denis Oleinikov 2:4 (14:12,5:11,11:8,6:11,7:11,5:11)
00:44 Alexander Elinson – Konstantin Sergeev 3:4 (2:11,11:8,8:11,11:6,8:11,11:7,8:11)
00:44 Alexander Elinson – Konstantin Sergeev 3:4 (2:11,11:8,8:11,11:6,8:11,11:7,8:11)
00:50 Pavel Meleshko – Evgeniy Elizarov 2:4 (11:6,11:6,7:11,3:11,10:12,4:11)
00:50 Pavel Meleshko – Evgeniy Elizarov 2:4 (11:6,11:6,7:11,3:11,10:12,4:11)
01:00 Lev Aydakov – Danil Khramukhin 1:4 (11:8,3:11,5:11,7:11,8:11)
01:00 Lev Aydakov – Danil Khramukhin 1:4 (11:8,3:11,5:11,7:11,8:11)
01:15 Alexander Nekrasov – Pavel Galanov 1:4 (11:5,8:11,7:11,7:11,8:11)
01:15 Alexander Nekrasov – Pavel Galanov 1:4 (11:5,8:11,7:11,7:11,8:11)
01:16 Vladimir Shirokov – Artyom Surin 1:4 (7:11,13:11,7:11,3:11,3:11)
01:16 Vladimir Shirokov – Artyom Surin 1:4 (7:11,13:11,7:11,3:11,3:11)
01:24 Alexander Nekrasov – Denis Dinislamov 1:4 (7:11,11:8,16:18,9:11,6:11)
01:24 Alexander Nekrasov – Denis Dinislamov 1:4 (7:11,11:8,16:18,9:11,6:11)
01:42 Alexander Elinson – Vladislav Kunitsyn 4:0 (11:2,11:1,11:4,11:3)
01:42 Alexander Elinson – Vladislav Kunitsyn 4:0 (11:2,11:1,11:4,11:3)
01:43 Denis Oleinikov – Alexander Olonov 2:4 (8:11,8:11,11:8,11:9,6:11,6:11)
01:43 Denis Oleinikov – Alexander Olonov 2:4 (8:11,8:11,11:8,11:9,6:11,6:11)
01:45 Evgeny Medvedev – Egor Dolinsky 4:1 (7:11,11:9,11:4,13:11,11:7)
01:45 Evgeny Medvedev – Egor Dolinsky 4:1 (7:11,11:9,11:4,13:11,11:7)
02:06 Konstantin Sergeev – Alexandr Shirshov 2:4 (11:8,7:11,13:15,6:11,11:3,8:11)
02:06 Konstantin Sergeev – Alexandr Shirshov 2:4 (11:8,7:11,13:15,6:11,11:3,8:11)
02:07 Danil Khramukhin – Alexander Nekrasov 4:0 (11:8,11:6,11:9,11:4)
02:07 Danil Khramukhin – Alexander Nekrasov 4:0 (11:8,11:6,11:9,11:4)
02:16 Egor Dolinsky – Pavel Galanov 4:1 (12:10,11:4,11:8,5:11,11:8)
02:16 Egor Dolinsky – Pavel Galanov 4:1 (12:10,11:4,11:8,5:11,11:8)
02:28 Denis Dinislamov – Lev Aydakov 1:4 (9:11,11:8,10:12,8:11,6:11)
02:28 Denis Dinislamov – Lev Aydakov 1:4 (9:11,11:8,10:12,8:11,6:11)
02:48 Alexander Nekrasov – Evgeny Medvedev 4:0 (11:5,11:7,11:8,11:4)
02:48 Alexander Nekrasov – Evgeny Medvedev 4:0 (11:5,11:7,11:8,11:4)
03:00 Vasiliy Nyrkov – Aleksey Uezdin 4:2 (10:12,11:8,13:11,7:11,11:6,11:9)
03:00 Vasiliy Nyrkov – Aleksey Uezdin 4:2 (10:12,11:8,13:11,7:11,11:6,11:9)
03:07 Lev Aydakov – Alexander Nekrasov 3:4 (8:11,11:9,11:8,11:9,10:12,6:11,10:12)
03:07 Lev Aydakov – Alexander Nekrasov 3:4 (8:11,11:9,11:8,11:9,10:12,6:11,10:12)
03:10 Alexander Nekrasov – Egor Dolinsky 4:2 (9:11,11:8,11:9,14:12,7:11,11:8)
03:10 Alexander Nekrasov – Egor Dolinsky 4:2 (9:11,11:8,11:9,14:12,7:11,11:8)
03:40 Danil Khramukhin – Denis Dinislamov 4:0 (11:8,11:8,11:5,11:6)
03:40 Evgeny Myaksinyaev – Alexander Boriskin 3:4 (11:3,5:11,11:6,11:9,9:11,10:12,17:19)
03:40 Danil Khramukhin – Denis Dinislamov 4:0 (11:8,11:8,11:5,11:6)
03:40 Evgeny Myaksinyaev – Alexander Boriskin 3:4 (11:3,5:11,11:6,11:9,9:11,10:12,17:19)
03:55 Evgeny Medvedev – Pavel Galanov 0:4 (6:11,5:11,7:11,9:11)
03:55 Evgeny Medvedev – Pavel Galanov 0:4 (6:11,5:11,7:11,9:11)
04:05 Alexander Nekrasov – Danil Khramukhin 3:4 (11:5,12:10,7:11,11:7,10:12,5:11,5:11)
04:05 Alexander Nekrasov – Danil Khramukhin 3:4 (11:5,12:10,7:11,11:7,10:12,5:11,5:11)
04:09 Aleksey Uezdin – Evgeny Myaksinyaev 1:4 (3:11,7:11,13:11,9:11,9:11)
04:09 Aleksey Uezdin – Evgeny Myaksinyaev 1:4 (3:11,7:11,13:11,9:11,9:11)
04:21 Evgeny Medvedev – Egor Dolinsky 4:1 (8:11,11:6,12:10,11:4,11:4)
04:38 Alexander Boriskin – Vasiliy Nyrkov 4:3 (7:11,11:7,12:10,8:11,11:6,19:21,11:7)
04:38 Alexander Boriskin – Vasiliy Nyrkov 4:3 (7:11,11:7,12:10,8:11,11:6,19:21,11:7)
04:44 Lev Aydakov – Denis Dinislamov 4:0 (15:13,11:6,11:4,11:9)
04:44 Lev Aydakov – Denis Dinislamov 4:0 (15:13,11:6,11:4,11:9)
04:50 Pavel Galanov – Alexander Nekrasov 4:3 (11:13,7:11,11:5,11:8,8:11,11:9,11:9)
04:50 Pavel Galanov – Alexander Nekrasov 4:3 (11:13,7:11,11:5,11:8,8:11,11:9,11:9)
05:15 Vasiliy Nyrkov – Evgeny Myaksinyaev 1:4 (9:11,11:6,5:11,6:11,6:11)
05:15 Vasiliy Nyrkov – Evgeny Myaksinyaev 1:4 (9:11,11:6,5:11,6:11,6:11)
05:20 Danil Khramukhin – Lev Aydakov 4:2 (13:11,13:15,11:3,9:11,12:10,11:7)
05:20 Danil Khramukhin – Lev Aydakov 4:2 (13:11,13:15,11:3,9:11,12:10,11:7)
05:50 Aleksey Uezdin – Alexander Boriskin 3:4 (7:11,4:11,11:7,11:6,11:9,7:11,9:11)
05:50 Evgeny Tuev – Alexander Krapivnitsky 4:2 (11:9,11:8,11:8,2:11,10:12,11:9)
05:50 Evgeny Tuev – Alexander Krapivnitsky 4:2 (11:9,11:8,11:8,2:11,10:12,11:9)
05:50 Aleksey Uezdin – Alexander Boriskin 3:4 (7:11,4:11,11:7,11:6,11:9,7:11,9:11)
05:50 Denis Dinislamov – Alexander Nekrasov 4:1 (7:11,11:9,12:10,11:3,11:4)
05:50 Denis Dinislamov – Alexander Nekrasov 4:1 (7:11,11:9,12:10,11:3,11:4)
06:22 Evgeny Myaksinyaev – Vasiliy Nyrkov 3:4 (6:11,6:11,9:11,11:5,11:7,11:9,8:11)
06:22 Evgeny Myaksinyaev – Vasiliy Nyrkov 3:4 (6:11,6:11,9:11,11:5,11:7,11:9,8:11)
06:38 Mikhail Rosly – Ivan Leonov 3:4 (11:6,11:9,7:11,10:12,11:5,9:11,12:14)
06:38 Mikhail Rosly – Ivan Leonov 3:4 (11:6,11:9,7:11,10:12,11:5,9:11,12:14)
06:50 Alexandr Shirshov – Maksim Kovrizhnikov 3:4 (9:11,11:6,9:11,6:11,11:5,11:7,8:11)
06:50 Alexandr Shirshov – Maksim Kovrizhnikov 3:4 (9:11,11:6,9:11,6:11,11:5,11:7,8:11)
07:00 Mikhail Golubtsov – Anatoly Panov 4:2 (13:11,7:11,11:7,7:11,11:9,11:7)
07:00 Evgeny Toropov – Artyom Rodin 1:4 (9:11,6:11,6:11,11:3,6:11)
07:00 Mikhail Golubtsov – Anatoly Panov 4:2 (13:11,7:11,11:7,7:11,11:9,11:7)
07:00 Evgeny Toropov – Artyom Rodin 1:4 (9:11,6:11,6:11,11:3,6:11)
07:10 Alexander Boriskin – Aleksey Uezdin 4:0 (11:7,11:9,11:6,15:13)
07:10 Alexander Boriskin – Aleksey Uezdin 4:0 (11:7,11:9,11:6,15:13)
07:22 Alexander Krapivnitsky – Mikhail Rosly 4:3 (11:9,7:11,13:11,9:11,9:11,11:7,11:7)
07:22 Alexander Krapivnitsky – Mikhail Rosly 4:3 (11:9,7:11,13:11,9:11,9:11,11:7,11:7)
07:27 Evgeny Myaksinyaev – Aleksey Uezdin 1:4 (8:11,11:9,7:11,2:11,8:11)
07:27 Evgeny Myaksinyaev – Aleksey Uezdin 1:4 (8:11,11:9,7:11,2:11,8:11)
07:30 Oleg Dobrovolsky – Dmitry Yurochkin 4:3 (14:12,9:11,11:8,13:11,9:11,6:11,11:6)
07:30 Oleg Dobrovolsky – Dmitry Yurochkin 4:3 (14:12,9:11,11:8,13:11,9:11,6:11,11:6)
08:00 Maxim Tauberger – Alexander Titov 4:2 (11:13,11:8,11:5,7:11,11:4,15:13)
08:00 Anton Kharitonov – Nikita Ivanovsky 0:4 (9:11,10:12,7:11,6:11)
08:00 Maxim Tauberger – Alexander Titov 4:2 (11:13,11:8,11:5,7:11,11:4,15:13)
08:00 Anton Kharitonov – Nikita Ivanovsky 0:4 (9:11,10:12,7:11,6:11)
08:02 Vasiliy Nyrkov – Alexander Boriskin 3:4 (7:11,11:5,5:11,11:9,11:2,6:11,6:11)
08:02 Vasiliy Nyrkov – Alexander Boriskin 3:4 (7:11,11:5,5:11,11:9,11:2,6:11,6:11)
08:10 Anatoly Panov – Oleg Dobrovolsky 4:2 (11:9,10:12,3:11,11:7,11:7,11:5)
08:10 Anatoly Panov – Oleg Dobrovolsky 4:2 (11:9,10:12,3:11,11:7,11:7,11:5)
08:11 Maksim Kovrizhnikov – Evgeny Toropov 3:4 (11:8,11:6,13:11,8:11,7:11,5:11,8:11)
08:11 Ivan Leonov – Evgeny Tuev 4:3 (5:11,11:5,6:11,11:6,8:11,11:7,11:6)
08:11 Maksim Kovrizhnikov – Evgeny Toropov 3:4 (11:8,11:6,13:11,8:11,7:11,5:11,8:11)
08:11 Ivan Leonov – Evgeny Tuev 4:3 (5:11,11:5,6:11,11:6,8:11,11:7,11:6)
08:19 Alexey Shestov – Sergey Sidorov 0:4 (8:11,8:11,8:11,9:11)
08:19 Alexey Shestov – Sergey Sidorov 0:4 (8:11,8:11,8:11,9:11)
08:35 Roman Andreev – Sergey Popov 1:4 (11:5,9:11,9:11,10:12,9:11)
08:46 Evgeny Tuev – Mikhail Rosly 4:2 (8:11,11:8,7:11,17:15,11:4,11:9)
08:47 Nikita Ivanovsky – Alexey Shestov 4:2 (8:11,12:10,8:11,11:8,11:3,11:7)
08:50 Andrey Dergunov – Miron Vasilev 1:4 (11:2,9:11,9:11,4:11,10:12)
08:53 Artyom Rodin – Alexandr Shirshov 3:4 (7:11,10:12,5:11,11:9,11:6,11:4,7:11)
08:55 Dmitry Yurochkin – Mikhail Golubtsov 1:4 (5:11,6:11,11:6,14:16,4:11)
09:00 Yuri Polyakov – Stanislav Dalida 4:1 (6:11,11:9,11:7,12:10,11:6)
09:05 Alexander Titov – Roman Andreev 4:3 (11:8,9:11,7:11,11:7,11:9,11:13,14:12)
09:15 Sergey Sidorov – Anton Kharitonov 4:2 (11:4,11:6,11:8,6:11,4:11,11:9)
09:20 Alexander Krapivnitsky – Ivan Leonov 1:4 (11:3,6:11,5:11,7:11,4:11)
09:25 Mikhail Golubtsov – Oleg Dobrovolsky 3:4 (4:11,15:13,10:12,11:4,11:9,5:11,10:12)
09:27 Dmitry Uzhevsky – Valery Gurevich 0:4 (5:11,6:11,9:11,9:11)
09:30 Daniil Fedorov – Bogdan Tikhonov 4:2 (11:8,7:11,11:9,11:9,9:11,11:8)
09:45 Alexandr Shirshov – Evgeny Toropov 2:4 (9:11,11:4,8:11,8:11,11:4,4:11)
09:50 Sergey Popov – Maxim Tauberger 1:4 (9:11,4:11,11:7,5:11,9:11)
09:50 Ivan Leonov – Mikhail Rosly 4:2 (11:7,7:11,11:2,11:7,7:11,11:6)
09:50 Stanislav Dalida – Dmitry Uzhevsky 4:3 (8:11,7:11,11:5,6:11,11:7,11:7,12:10)
09:51 Anton Kharitonov – Alexey Shestov 4:0 (13:11,11:9,11:8,14:12)
09:58 Miron Vasilev – Daniil Fedorov 4:2 (11:13,11:9,11:5,11:9,9:11,11:9)
10:00 Alexander Dmitriev – Vladyslav Antonov 3:4 (11:7,7:11,11:9,12:10,6:11,7:11,8:11)
10:00 Anatoly Panov – Dmitry Yurochkin 1:4 (8:11,13:11,8:11,8:11,7:11)
10:10 Maxim Tauberger – Roman Andreev 4:3 (11:6,11:8,11:9,4:11,10:12,8:11,11:9)
10:15 Nikita Ivanovsky – Sergey Sidorov 4:3 (4:11,11:9,4:11,11:6,11:2,7:11,12:10)
10:24 Alexander Krapivnitsky – Evgeny Tuev 4:1 (11:7,11:8,6:11,11:6,11:5)
10:26 Maksim Kovrizhnikov – Artyom Rodin 4:3 (6:11,8:11,11:5,11:8,11:8,6:11,11:4)
10:28 Valery Gurevich – Yuri Polyakov 3:4 (6:11,11:5,7:11,11:1,8:11,11:8,9:11)
10:35 Bogdan Tikhonov – Andrey Dergunov 2:4 (11:8,7:11,13:11,5:11,8:11,5:11)
10:35 Evgeny Dylykov – Roman Romanov 4:3 (9:11,7:11,11:9,10:12,11:6,14:12,11:6)
10:45 Anatoly Panov – Mikhail Golubtsov 4:2 (11:7,10:12,11:6,4:11,11:5,11:8)
10:50 Alexander Titov – Sergey Popov 4:1 (13:11,11:0,14:12,11:13,11:9)
10:52 Alexey Shestov – Nikita Ivanovsky 0:4 (8:11,3:11,6:11,8:11)
10:56 Mikhail Rosly – Evgeny Tuev 4:3 (6:11,11:4,11:8,10:12,11:7,11:13,11:8)
11:05 Maksim Kovrizhnikov – Alexandr Shirshov 4:1 (11:2,9:11,11:7,11:8,11:4)
11:06 Yuri Polyakov – Dmitry Uzhevsky 4:3 (11:8,6:11,7:11,11:8,9:11,11:3,11:2)
11:10 Andrey Dergunov – Daniil Fedorov 2:4 (11:8,11:9,8:11,8:11,7:11,8:11)
11:20 Vladyslav Antonov – Evgeny Dylykov 1:4 (11:8,4:11,3:11,1:11,5:11)
11:20 Dmitry Yurochkin – Oleg Dobrovolsky 4:2 (11:5,10:12,8:11,11:8,12:10,11:7)
11:25 Anton Kharitonov – Sergey Sidorov 0:4 (6:11,8:11,8:11,7:11)
11:30 Roman Andreev – Maxim Tauberger 2:4 (14:16,9:11,11:7,11:6,9:11,9:11)
11:38 Stanislav Dalida – Valery Gurevich 1:4 (14:16,11:6,4:11,10:12,3:11)
11:43 Artyom Rodin – Evgeny Toropov 4:3 (11:7,9:11,11:2,11:7,11:13,3:11,14:12)
11:44 Alexey Shestov – Anton Kharitonov 1:4 (2:11,5:11,11:9,2:11,7:11)
11:45 Miron Vasilev – Bogdan Tikhonov 1:4 (7:11,11:7,7:11,6:11,8:11)
11:45 Roman Romanov – Alexander Dmitriev 2:4 (5:11,11:5,9:11,11:6,7:11,8:11)
11:49 Ivan Leonov – Alexander Krapivnitsky 4:2 (11:7,7:11,8:11,11:2,11:9,11:5)
11:50 Andrey Zhuzhnev – Alexander Chernov 2:4 (10:12,9:11,11:8,11:9,5:11,8:11)
11:55 Oleg Dobrovolsky – Mikhail Golubtsov 2:4 (11:9,11:6,5:11,2:11,5:11,9:11)
12:06 Sergey Sidorov – Nikita Ivanovsky 4:3 (11:8,14:12,7:11,5:11,11:8,6:11,11:8)
12:10 Sergey Popov – Alexander Titov 2:4 (8:11,10:12,11:7,5:11,11:9,3:11)
12:10 Sergey Popov – Roman Andreev 0:0 (0:2)
12:10 Dmitry Uzhevsky – Yuri Polyakov 3:4 (13:15,11:8,9:11,11:4,11:7,9:11,6:11)
12:15 Daniil Fedorov – Andrey Dergunov 4:0 (11:7,11:8,11:9,11:7)
12:22 Evgeny Toropov – Alexandr Shirshov 1:4 (11:5,9:11,6:11,13:15,7:11)
12:25 Alexander Dmitriev – Evgeny Dylykov 1:4 (11:8,5:11,8:11,9:11,6:11)
12:30 Dmitry Yurochkin – Anatoly Panov 4:3 (12:10,11:3,10:12,4:11,14:16,11:7,12:10)
12:30 Grigory Grulev – Sergey Sidorov 3:4 (12:10,6:11,9:11,11:8,5:11,11:6,8:11)
12:35 Islam Chegaduev – Matvey Ryazantsev 4:2 (9:11,11:8,11:9,12:10,2:11,12:10)
12:40 Bogdan Tikhonov – Miron Vasilev 3:4 (9:11,11:4,11:7,8:11,11:6,9:11,7:11)
12:47 Valery Gurevich – Stanislav Dalida 3:4 (8:11,11:8,9:11,11:7,11:6,9:11,8:11)
12:50 Sergey Popov – Roman Andreev 2:4 (6:11,11:4,11:9,11:13,10:12,8:11)
12:55 Vladyslav Antonov – Roman Romanov 2:4 (7:11,7:11,11:7,7:11,13:11,4:11)
13:00 Artyom Rodin – Maksim Kovrizhnikov 2:4 (6:11,11:6,8:11,10:12,11:7,5:11)
13:00 Ivan Grishunin – Kirill Abramov 4:3 (13:15,11:8,11:8,8:11,11:8,9:11,11:8)
13:08 Alexander Chernov – Islam Chegaduev 3:4 (11:13,11:9,11:7,11:6,4:11,9:11,7:11)
13:10 Alexandr Bugaev – Pavel Meleshko 3:4 (8:11,11:9,11:8,7:11,1:11,11:9,6:11)
13:15 Andrey Dergunov – Bogdan Tikhonov 2:4 (11:7,5:11,11:9,9:11,6:11,6:11)
13:25 Alexander Titov – Maxim Tauberger 4:2 (11:6,10:12,8:11,13:11,12:10,11:7)
13:28 Valery Gurevich – Dmitry Uzhevsky 4:1 (11:5,12:10,11:9,9:11,11:5)
13:34 Dmitry Borisov – Eduard Mozhaev 4:1 (11:9,11:5,4:11,11:4,11:9)
13:35 Evgeny Dylykov – Vladyslav Antonov 4:1 (11:9,4:11,11:6,11:8,13:11)
13:40 Vyacheslav Ivanov – Ivan Karpov 4:3 (7:11,11:7,7:11,11:6,8:11,11:6,11:5)
13:54 Matvey Ryazantsev – Andrey Zhuzhnev 4:2 (11:2,11:7,8:11,9:11,11:4,13:11)
13:54 Stanislav Dalida – Yuri Polyakov 4:1 (11:5,9:11,11:9,14:12,11:8)
13:55 Daniil Fedorov – Miron Vasilev 2:4 (11:13,11:7,11:9,10:12,4:11,4:11)
13:56 Viktor Skvortsov – Eugene Luppa 4:2 (12:10,13:11,10:12,10:12,11:5,11:7)
14:00 Nikolay Klyushnikov – Ivan Rodionov 0:4 (1:11,6:11,10:12,3:11)
14:00 Dmitry Sidorov – Dmitry Borisov 2:4 (13:11,11:9,5:11,10:12,8:11,6:11)
14:05 Alexander Dmitriev – Roman Romanov 2:4 (5:11,7:11,11:8,11:8,7:11,6:11)
14:07 Dmitriy Fomin – Vladimir Mikhalin 3:4 (10:12,11:7,11:4,6:11,12:10,4:11,6:11)
14:15 Kirill Abramov – Vyacheslav Ivanov 1:4 (8:11,9:11,11:4,5:11,7:11)
14:22 Evgeny Klyuev – Alex Kuznetsov 3:4 (9:11,11:13,11:6,11:4,11:7,6:11,10:12)
14:32 Andrey Zhuzhnev – Islam Chegaduev 4:2 (13:11,11:7,11:4,4:11,4:11,11:7)
14:37 Pavel Meleshko – Viktor Skvortsov 2:4 (7:11,5:11,11:2,11:5,3:11,10:12)
14:38 Eduard Mozhaev – Grigory Grulev 3:4 (11:8,3:11,7:11,8:11,11:4,13:11,9:11)
14:44 Ivan Karpov – Ivan Grishunin 1:4 (3:11,9:11,7:11,11:8,7:11)
14:45 Vladyslav Antonov – Alexander Dmitriev 4:2 (11:6,11:8,5:11,6:11,11:6,11:5)
14:49 Alexander Andryushchenko – Dmitry Lutovinov 4:0 (11:6,11:9,12:10,11:4)
14:50 Dzhamshed Khasanov – Mikhail Ivanov 4:3 (11:5,10:12,8:11,11:1,3:11,11:6,11:8)
14:59 Ivan Rodionov – Evgeny Klyuev 4:0 (11:8,11:9,11:6,11:7)
15:05 Ivan Grishunin – Vyacheslav Ivanov 3:4 (8:11,8:11,8:11,11:3,11:9,11:9,1:11)
15:12 Vladimir Mikhalin – Alexander Andryushchenko 2:4 (6:11,8:11,10:12,11:5,11:5,7:11)
15:12 Alexander Chernov – Matvey Ryazantsev 4:2 (11:7,11:3,7:11,11:9,9:11,11:8)
15:12 Eugene Luppa – Alexandr Bugaev 4:1 (12:10,8:11,11:8,11:5,11:7)
15:14 Grigory Grulev – Dmitry Borisov 3:4 (8:11,11:9,11:4,6:11,7:11,12:10,9:11)
15:20 Roman Romanov – Evgeny Dylykov 2:4 (10:12,5:11,11:13,11:8,11:8,9:11)
15:24 Alex Kuznetsov – Nikolay Klyushnikov 4:0 (11:7,11:7,12:10,15:13)
15:35 Mikhail Rozhkov – Matvey Ryazantsev 4:2 (12:10,11:6,10:12,11:9,9:11,11:3)
15:37 Dmitry Lutovinov – Dmitriy Fomin 4:3 (11:3,11:3,3:11,9:11,11:6,12:14,11:8)
15:41 Kirill Abramov – Ivan Karpov 1:4 (8:11,10:12,6:11,11:8,9:11)
15:44 Alexandr Bugaev – Viktor Skvortsov 4:3 (8:11,11:6,7:11,11:4,8:11,11:4,11:9)
15:47 Alexander Chernov – Andrey Zhuzhnev 3:4 (6:11,5:11,11:7,11:4,7:11,11:5,8:11)
15:48 Nikolay Klyushnikov – Evgeny Klyuev 0:4 (8:11,11:13,8:11,3:11)
15:56 Dmitry Sidorov – Eduard Mozhaev 3:4 (10:12,11:6,11:6,3:11,4:11,11:4,11:13)
16:05 Mikhail Ivanov – Mikhail Rozhkov 4:2 (11:9,11:9,7:11,12:10,5:11,11:9)
16:10 Ivan Rodionov – Alex Kuznetsov 4:2 (11:13,11:6,8:11,11:7,11:5,11:2)
16:11 Vyacheslav Ivanov – Kirill Abramov 4:3 (11:4,7:11,9:11,12:14,11:9,11:7,11:9)
16:24 Dmitriy Fomin – Alexander Andryushchenko 3:4 (11:8,10:12,7:11,11:5,10:12,11:6,7:11)
16:30 Pavel Meleshko – Eugene Luppa 1:4 (11:8,3:11,12:14,10:12,9:11)
16:33 Matvey Ryazantsev – Islam Chegaduev 3:4 (3:11,3:11,3:11,11:6,11:9,11:6,12:14)
16:35 Eduard Mozhaev – Dmitry Borisov 2:4 (5:11,11:7,12:10,3:11,2:11,4:11)
16:45 Matvey Ryazantsev – Dzhamshed Khasanov 2:4 (5:11,7:11,11:8,11:5,5:11,5:11)
16:48 Evgeny Klyuev – Alex Kuznetsov 4:0 (11:4,11:9,11:9,11:8)
16:52 Vladimir Mikhalin – Dmitry Lutovinov 4:1 (11:5,11:8,11:5,11:13,11:5)
16:57 Ivan Grishunin – Ivan Karpov 1:4 (13:11,7:11,4:11,6:11,10:12)
17:02 Dmitry Sidorov – Grigory Grulev 4:3 (11:7,3:11,7:11,8:11,11:7,11:9,14:12)
17:05 Dzhamshed Khasanov – Mikhail Rozhkov 4:1 (12:10,11:5,11:7,3:11,11:4)
17:05 Viktor Skvortsov – Pavel Meleshko 1:4 (8:11,6:11,9:11,11:8,14:16)
17:11 Evgeny Klyuev – Ivan Rodionov 1:4 (12:14,7:11,5:11,11:5,12:14)
17:12 Matvey Ryazantsev – Alexander Chernov 2:4 (11:6,9:11,4:11,11:8,8:11,9:11)
17:24 Dmitriy Fomin – Alexander Andryushchenko 0:4 (6:11,8:11,5:11,7:11)
17:25 Kirill Abramov – Ivan Grishunin 1:4 (7:11,5:11,8:11,13:11,8:11)
17:28 Grigory Grulev – Eduard Mozhaev 4:2 (11:4,11:4,10:12,11:5,9:11,11:5)
17:35 Mikhail Ivanov – Matvey Ryazantsev 4:1 (11:7,11:6,11:3,11:13,13:11)
17:38 Vladimir Mikhalin – Dmitry Lutovinov 4:1 (1:11,11:8,11:9,11:8,11:5)
17:41 Alexandr Bugaev – Eugene Luppa 3:4 (11:8,10:12,6:11,6:11,11:4,11:3,10:12)
17:49 Islam Chegaduev – Andrey Zhuzhnev 0:4 (4:11,8:11,6:11,9:11)
17:51 Ivan Karpov – Vyacheslav Ivanov 4:3 (9:11,11:1,11:2,11:6,6:11,9:11,11:7)
18:00 Dzhamshed Khasanov – Matvey Ryazantsev 4:1 (11:5,11:4,11:5,8:11,11:7)
18:02 Nikita Moskovkin – Artyom Surin 3:4 (9:11,11:4,11:7,9:11,10:12,11:4,8:11)
18:13 Dmitry Lutovinov – Dmitriy Fomin 0:4 (5:11,8:11,8:11,3:11)
18:19 Dmitry Borisov – Dmitry Sidorov 3:4 (8:11,11:6,8:11,12:10,13:11,6:11,6:11)
18:25 Mikhail Rozhkov – Mikhail Ivanov 4:3 (8:11,11:3,6:11,11:7,11:6,10:12,11:8)
18:26 Viktor Skvortsov – Alexandr Bugaev 4:1 (11:5,7:11,11:5,11:7,13:11)
18:30 Alex Kuznetsov – Maxim Boboryko 4:3 (3:11,11:9,4:11,11:8,14:12,8:11,11:6)
18:30 Vyacheslav Karpenko – Maxim Schinov 3:4 (8:11,3:11,11:9,11:5,11:3,9:11,2:11)
18:36 Vladimir Mikhalin – Alexander Andryushchenko 1:4 (11:7,6:11,5:11,7:11,5:11)
18:40 Vladimir Shirokov – Alexander Olonov 4:0 (11:3,11:2,11:7,11:7)
18:57 Grigorii Solovov – Bulat Tsyrenzhapov 1:4 (7:11,9:11,12:10,8:11,3:11)
19:00 Artyom Surin – Vladimir Shirokov 4:2 (12:10,6:11,7:11,11:9,11:5,11:3)
19:03 Eugene Luppa – Pavel Meleshko 2:4 (9:11,13:15,9:11,11:9,12:10,6:11)
19:05 Matvey Ryazantsev – Mikhail Ivanov 1:4 (9:11,9:11,11:9,5:11,9:11)
19:30 Mikhail Rozhkov – Dzhamshed Khasanov 4:2 (11:9,12:10,8:11,6:11,11:6,11:4)
19:30 Alexander Olonov – Nikita Moskovkin 2:4 (9:11,11:2,4:11,3:11,11:9,10:12)
19:31 Bair Danzanov – Alexander Drozdov 2:4 (11:7,7:11,11:6,8:11,6:11,1:11)
19:39 Kirill Taran – Dmitry Orel 4:0 (12:10,11:9,11:6,11:3)
19:50 Maxim Boboryko – Vyacheslav Karpenko 1:4 (9:11,11:13,5:11,11:7,5:11)
19:50 Anatoly Gorelkin – Alexey Demidov 4:3 (11:5,11:7,11:13,11:5,9:11,5:11,11:8)
19:55 Bulat Tsyrenzhapov – Bair Danzanov 4:3 (4:11,11:9,12:10,7:11,11:8,4:11,11:6)
19:59 Emil Nasyrov – Alexander Shchelkunov 4:2 (11:9,12:10,6:11,7:11,11:8,11:8)
20:00 Nikita Moskovkin – Vladimir Shirokov 4:1 (11:7,12:10,12:10,9:11,11:7)
20:05 Vasily Tulchinsky – Sergey Cherednichenko 4:0 (11:8,11:8,11:6,11:7)
20:25 Maxim Schinov – Alex Kuznetsov 1:4 (5:11,9:11,11:6,4:11,12:14)
20:28 Georgy Olgin – Anton Pantushin 4:2 (6:11,11:8,11:6,11:6,6:11,11:4)
20:33 Artyom Surin – Alexander Olonov 4:0 (11:9,11:9,15:13,11:9)
20:35 Danil Khramukhin – Igor Egorov V. 4:1 (11:8,11:5,11:5,9:11,11:8)
20:36 Dmitry Orel – Vasily Tulchinsky 0:4 (3:11,5:11,8:11,4:11)
20:37 Alexander Drozdov – Grigorii Solovov 0:4 (10:12,8:11,12:14,8:11)
20:50 Stanislav Leonovich – Alexander Chernoknizhnikov 4:2 (2:11,11:4,12:10,7:11,11:8,11:4)
20:56 Alexander Shchelkunov – Georgy Olgin 4:1 (11:5,11:6,9:11,11:6,11:1)
20:57 Grigorii Solovov – Bair Danzanov 1:4 (7:11,3:11,7:11,11:5,6:11)
20:58 Alex Kuznetsov – Vyacheslav Karpenko 3:4 (11:9,11:8,6:11,11:3,3:11,6:11,3:11)
21:00 Alexey Demidov – Danil Khramukhin 4:1 (11:6,9:11,11:5,11:9,12:10)
21:00 Alexander Sagitov – Kirill Klepikov 4:1 (11:9,9:11,11:4,11:7,11:8)
21:00 Sergey Cherednichenko – Kirill Taran 2:4 (8:11,11:8,6:11,11:4,7:11,11:13)
21:06 Vladimir Shirokov – Nikita Moskovkin 2:4 (11:7,9:11,8:11,13:15,11:5,9:11)
21:10 Alexander Nekrasov – Denis Oleinikov 4:1 (12:10,13:15,11:6,11:3,11:7)
21:17 Anton Pantushin – Emil Nasyrov 4:2 (6:11,7:11,11:4,11:5,11:9,11:8)
21:22 Matvey Tkachev – Mikhail Kylabysov 3:4 (11:2,10:12,16:14,11:6,5:11,8:11,11:13)
21:25 Bulat Tsyrenzhapov – Alexander Drozdov 3:4 (7:11,17:15,9:11,11:5,7:11,11:9,11:13)
21:32 Igor Egorov V. – Anatoly Gorelkin 1:4 (3:11,8:11,9:11,12:10,9:11)
21:35 Maxim Boboryko – Maxim Schinov 2:4 (10:12,14:12,12:10,12:14,9:11,9:11)
21:40 Kirill Klepikov – Matvey Tkachev 1:4 (10:12,15:13,5:11,6:11,8:11)
21:41 Kirill Taran – Vasily Tulchinsky 4:3 (11:5,11:7,8:11,11:9,10:12,8:11,11:2)
21:43 Alexander Olonov – Artyom Surin 2:4 (9:11,7:11,7:11,13:11,12:10,6:11)
21:46 Emil Nasyrov – Georgy Olgin 4:2 (12:10,11:3,6:11,7:11,11:5,11:4)
21:56 Anatoly Gorelkin – Danil Khramukhin 4:1 (11:8,11:6,11:6,6:11,11:7)
21:56 Alexander Chernoknizhnikov – Alexander Nekrasov 2:4 (7:11,11:8,11:9,12:14,8:11,9:11)
22:12 Alexander Shchelkunov – Anton Pantushin 4:3 (9:11,11:7,6:11,6:11,11:4,11:7,12:10)
22:15 Bulat Tsyrenzhapov – Grigorii Solovov 4:2 (11:7,12:10,6:11,8:11,11:7,11:5)
22:20 Vyacheslav Karpenko – Maxim Boboryko 4:1 (7:11,11:8,11:7,11:4,11:8)
22:24 Alexey Demidov – Igor Egorov V. 4:3 (10:12,6:11,11:9,11:9,11:6,6:11,11:6)
22:27 Dmitry Orel – Sergey Cherednichenko 4:2 (11:7,7:11,5:11,11:9,11:5,11:7)
22:30 Mikhail Kylabysov – Alexander Sagitov 4:3 (11:7,5:11,9:11,12:10,9:11,11:6,11:9)
22:30 Alexander Olonov – Vladimir Shirokov 0:4 (11:13,6:11,9:11,9:11)
22:31 Denis Oleinikov – Stanislav Leonovich 3:4 (8:11,6:11,11:8,2:11,11:9,12:10,10:12)
22:48 Georgy Olgin – Alexander Shchelkunov 1:4 (7:11,7:11,7:11,11:9,5:11)
22:50 Alexander Sagitov – Matvey Tkachev 4:3 (4:11,11:9,11:8,4:11,11:7,5:11,11:6)
22:52 Artyom Surin – Nikita Moskovkin 2:4 (11:5,7:11,10:12,11:9,3:11,8:11)
22:55 Alexander Drozdov – Bair Danzanov 1:4 (7:11,11:8,5:11,4:11,10:12)
22:58 Alex Kuznetsov – Maxim Schinov 4:3 (9:11,11:6,10:12,14:12,5:11,11:8,11:6)
23:03 Anatoly Gorelkin – Igor Egorov V. 4:1 (12:10,8:11,11:8,11:2,11:9)
23:09 Kirill Taran – Sergey Cherednichenko 4:1 (11:4,11:4,6:11,11:9,11:9)
23:10 Stanislav Leonovich – Alexander Nekrasov 3:4 (7:11,11:6,6:11,11:5,8:11,11:9,9:11)
23:10 Emil Nasyrov – Anton Pantushin 4:0 (11:6,11:1,11:5,11:6)
23:17 Grigorii Solovov – Alexander Drozdov 2:4 (5:11,9:11,11:5,11:13,11:4,7:11)
23:27 Anton Pantushin – Georgy Olgin 2:4 (11:6,11:6,6:11,8:11,15:17,8:11)
23:30 Kirill Klepikov – Mikhail Kylabysov 3:4 (6:11,2:11,10:12,11:9,11:9,11:9,6:11)
23:32 Danil Khramukhin – Alexey Demidov 2:4 (9:11,12:10,13:11,6:11,4:11,3:11)
23:40 Maxim Schinov – Maxim Boboryko 3:4 (11:8,11:9,9:11,12:10,5:11,7:11,6:11)
23:45 Bair Danzanov – Bulat Tsyrenzhapov 3:4 (12:10,6:11,7:11,11:7,11:3,10:12,9:11)
23:46 Vasily Tulchinsky – Dmitry Orel 4:3 (11:9,6:11,8:11,8:11,11:5,11:7,11:6)
23:51 Alexander Chernoknizhnikov – Denis Oleinikov 4:0 (11:6,11:3,16:14,11:7)

Masters. Belarus

Time Players Score
00:13 Igor Shkrobot – Yaroslav Starichenok 4:3 (6:11,11:7,9:11,11:7,16:18,14:12,11:9)
00:13 Igor Shkrobot – Yaroslav Starichenok 4:3 (6:11,11:7,9:11,11:7,16:18,14:12,11:9)
00:14 Ivan Pishcheiko – Aleksandr Dementev 4:0 (11:7,11:6,11:8,11:9)
00:14 Ivan Pishcheiko – Aleksandr Dementev 4:0 (11:7,11:6,11:8,11:9)
00:30 Vladislav Svidersky – Vasily Petrenko 4:1 (11:4,6:11,14:12,11:6,11:9)
00:30 Vladislav Svidersky – Vasily Petrenko 4:1 (11:4,6:11,14:12,11:6,11:9)
00:35 Vasily Petrenko – Alexander Vasiliev 4:3 (8:11,11:13,5:11,11:4,11:4,11:7,11:9)
00:35 Vasily Petrenko – Alexander Vasiliev 4:3 (8:11,11:13,5:11,11:4,11:4,11:7,11:9)
00:45 Sergei Akulich – Stanislav Kotikov 4:3 (8:11,13:11,6:11,11:9,12:10,6:11,14:12)
00:45 Sergei Akulich – Stanislav Kotikov 4:3 (8:11,13:11,6:11,11:9,12:10,6:11,14:12)
00:51 Yuri Sinyavsky – Anatoly Sviridenko 4:1 (11:9,10:12,11:8,11:3,12:10)
00:51 Yuri Sinyavsky – Anatoly Sviridenko 4:1 (11:9,10:12,11:8,11:3,12:10)
00:55 Konstantin Chizhonok – Alexey Zhurkevich 1:4 (11:9,10:12,4:11,8:11,7:11)
00:55 Konstantin Chizhonok – Alexey Zhurkevich 1:4 (11:9,10:12,4:11,8:11,7:11)
01:15 Alexander Rakovich – Sergei Korevko 2:4 (11:9,8:11,9:11,11:7,7:11,10:12)
01:15 Alexander Rakovich – Sergei Korevko 2:4 (11:9,8:11,9:11,11:7,7:11,10:12)
01:21 Aleksandr Dementev – Anatoly Sviridenko 4:2 (11:8,8:11,10:12,11:8,11:7,11:9)
01:21 Aleksandr Dementev – Anatoly Sviridenko 4:2 (11:8,8:11,10:12,11:8,11:7,11:9)
01:34 Igor Shkrobot – Stanislav Kotikov 1:4 (11:9,5:11,9:11,7:11,10:12)
01:34 Igor Shkrobot – Stanislav Kotikov 1:4 (11:9,5:11,9:11,7:11,10:12)
01:53 Dmitry Ivashko – Kazimir Kvyatkovskiy 1:4 (9:11,7:11,11:8,10:12,6:11)
01:53 Dmitry Ivashko – Kazimir Kvyatkovskiy 1:4 (9:11,7:11,11:8,10:12,6:11)
02:00 Matvey Kuryanovich – Andrey Sirozh 4:1 (11:4,11:7,11:4,5:11,11:9)
02:00 Matvey Kuryanovich – Andrey Sirozh 4:1 (11:4,11:7,11:4,5:11,11:9)
02:01 Yuri Sinyavsky – Ivan Pishcheiko 4:1 (11:9,13:11,11:7,9:11,11:6)
02:01 Yuri Sinyavsky – Ivan Pishcheiko 4:1 (11:9,13:11,11:7,9:11,11:6)
02:04 Sergei Akulich – Yaroslav Starichenok 4:1 (11:7,6:11,11:6,12:10,11:7)
02:04 Sergei Akulich – Yaroslav Starichenok 4:1 (11:7,6:11,11:6,12:10,11:7)
02:18 Alexander Rakovich – Kazimir Kvyatkovskiy 0:4 (3:11,6:11,2:11,7:11)
02:18 Alexander Rakovich – Kazimir Kvyatkovskiy 0:4 (3:11,6:11,2:11,7:11)
02:26 Danil Lopatkin – Andrey Borodich 4:3 (6:11,11:7,12:10,8:11,6:11,14:12,11:5)
02:26 Danil Lopatkin – Andrey Borodich 4:3 (6:11,11:7,12:10,8:11,6:11,14:12,11:5)
02:33 Igor Shkrobot – Sergei Akulich 4:2 (12:10,10:12,9:11,11:5,15:13,11:8)
02:33 Igor Shkrobot – Sergei Akulich 4:2 (12:10,10:12,9:11,11:5,15:13,11:8)
02:40 Dmitry Ivashko – Sergei Korevko 0:4 (9:11,8:11,7:11,5:11)
02:40 Dmitry Ivashko – Sergei Korevko 0:4 (9:11,8:11,7:11,5:11)
03:00 Andrey Moiseev – Sergei Dovgalev 1:4 (6:11,7:11,9:11,11:7,7:11)
03:00 Andrey Moiseev – Sergei Dovgalev 1:4 (6:11,7:11,9:11,11:7,7:11)
03:06 Alexander Rakovich – Dmitry Ivashko 4:0 (12:10,11:7,11:6,11:8)
03:06 Alexander Rakovich – Dmitry Ivashko 4:0 (12:10,11:7,11:6,11:8)
03:10 Matvey Kuryanovich – Andrey Borodich 4:3 (13:15,11:4,12:14,13:15,11:8,11:7,11:4)
03:10 Stanislav Kotikov – Yaroslav Starichenok 2:4 (8:11,11:2,9:11,6:11,11:6,9:11)
03:10 Stanislav Kotikov – Yaroslav Starichenok 2:4 (8:11,11:2,9:11,6:11,11:6,9:11)
03:10 Matvey Kuryanovich – Andrey Borodich 4:3 (13:15,11:4,12:14,13:15,11:8,11:7,11:4)
03:28 Vladimir Kovalevich – Oleg Zahozhii 4:3 (5:11,11:9,11:8,6:11,12:10,4:11,11:6)
03:28 Vladimir Kovalevich – Oleg Zahozhii 4:3 (5:11,11:9,11:8,6:11,12:10,4:11,11:6)
03:31 Kazimir Kvyatkovskiy – Sergei Korevko 1:4 (9:11,11:13,6:11,11:4,5:11)
03:31 Kazimir Kvyatkovskiy – Sergei Korevko 1:4 (9:11,11:13,6:11,11:4,5:11)
03:45 Yaroslav Starichenok – Sergei Akulich 1:4 (8:11,12:14,8:11,11:7,9:11)
03:45 Yaroslav Starichenok – Sergei Akulich 1:4 (8:11,12:14,8:11,11:7,9:11)
03:52 Danil Lopatkin – Andrey Sirozh 0:4 (5:11,6:11,9:11,5:11)
03:52 Danil Lopatkin – Andrey Sirozh 0:4 (5:11,6:11,9:11,5:11)
04:00 Sergei Korevko – Dmitry Ivashko 4:2 (11:4,8:11,9:11,11:6,11:5,11:5)
04:00 Sergei Korevko – Dmitry Ivashko 4:2 (11:4,8:11,9:11,11:6,11:5,11:5)
04:08 Andrey Moiseev – Oleg Zahozhii 3:4 (10:12,11:6,9:11,11:9,11:3,5:11,4:11)
04:08 Andrey Moiseev – Oleg Zahozhii 3:4 (10:12,11:6,9:11,11:9,11:3,5:11,4:11)
04:15 Matvey Kuryanovich – Danil Lopatkin 0:4 (5:11,10:12,9:11,8:11)
04:15 Stanislav Kotikov – Igor Shkrobot 4:1 (11:6,11:9,9:11,11:6,11:9)
04:15 Matvey Kuryanovich – Danil Lopatkin 0:4 (5:11,10:12,9:11,8:11)
04:15 Stanislav Kotikov – Igor Shkrobot 4:1 (11:6,11:9,9:11,11:6,11:9)
04:35 Andrey Borodich – Andrey Sirozh 3:4 (4:11,11:9,9:11,13:11,11:8,17:19,5:11)
04:35 Andrey Borodich – Andrey Sirozh 3:4 (4:11,11:9,9:11,13:11,11:8,17:19,5:11)
04:37 Kazimir Kvyatkovskiy – Alexander Rakovich 4:3 (11:8,5:11,12:10,5:11,9:11,11:7,11:6)
04:37 Kazimir Kvyatkovskiy – Alexander Rakovich 4:3 (11:8,5:11,12:10,5:11,9:11,11:7,11:6)
04:40 Yaroslav Starichenok – Igor Shkrobot 4:0 (11:8,11:8,11:8,11:7)
04:40 Yaroslav Starichenok – Igor Shkrobot 4:0 (11:8,11:8,11:8,11:7)
04:45 Vladimir Kovalevich – Sergei Dovgalev 1:4 (3:11,9:11,3:11,11:7,7:11)
04:45 Vladimir Kovalevich – Sergei Dovgalev 1:4 (3:11,9:11,3:11,11:7,7:11)
05:05 Stanislav Kotikov – Sergei Akulich 4:2 (14:12,4:11,11:8,12:10,5:11,11:9)
05:05 Stanislav Kotikov – Sergei Akulich 4:2 (14:12,4:11,11:8,12:10,5:11,11:9)
05:09 Dmitry Ivashko – Alexander Rakovich 4:1 (6:11,11:7,11:9,11:8,11:2)
05:09 Dmitry Ivashko – Alexander Rakovich 4:1 (6:11,11:7,11:9,11:8,11:2)
05:13 Andrey Moiseev – Vladimir Kovalevich 4:1 (15:17,11:8,11:6,11:8,11:8)
05:13 Andrey Moiseev – Vladimir Kovalevich 4:1 (15:17,11:8,11:6,11:8,11:8)
05:22 Danil Lopatkin – Matvey Kuryanovich 4:1 (11:9,11:9,11:3,2:11,11:9)
05:22 Danil Lopatkin – Matvey Kuryanovich 4:1 (11:9,11:9,11:3,2:11,11:9)
05:40 Sergei Korevko – Kazimir Kvyatkovskiy 3:4 (11:9,7:11,8:11,11:9,7:11,11:2,8:11)
05:40 Sergei Korevko – Kazimir Kvyatkovskiy 3:4 (11:9,7:11,8:11,11:9,7:11,11:2,8:11)
05:45 Andrey Sirozh – Andrey Borodich 3:4 (11:5,5:11,11:7,11:5,7:11,13:15,10:12)
05:45 Andrey Sirozh – Andrey Borodich 3:4 (11:5,5:11,11:7,11:5,7:11,13:15,10:12)
05:47 Oleg Zahozhii – Sergei Dovgalev 3:4 (5:11,11:5,11:6,9:11,11:8,6:11,4:11)
05:47 Oleg Zahozhii – Sergei Dovgalev 3:4 (5:11,11:5,11:6,9:11,11:8,6:11,4:11)
06:00 Samvel Gyurjyan – Ruslan Tylindus 4:3 (7:11,11:8,11:9,5:11,12:10,10:12,11:9)
06:00 Samvel Gyurjyan – Ruslan Tylindus 4:3 (7:11,11:8,11:9,5:11,12:10,10:12,11:9)
06:22 Sergei Dovgalev – Vladimir Kovalevich 4:1 (11:4,8:11,11:0,11:3,11:7)
06:22 Sergei Dovgalev – Vladimir Kovalevich 4:1 (11:4,8:11,11:0,11:3,11:7)
06:27 Andrey Sirozh – Alexey Khartanovich
06:29 Andrey Sirozh – Matvey Kuryanovich 4:2 (9:11,11:5,11:5,11:8,8:11,11:9)
06:29 Andrey Sirozh – Matvey Kuryanovich 4:2 (9:11,11:5,11:5,11:8,8:11,11:9)
06:38 Roman Kharitonenko – Kazimir Kvyatkovskiy 4:2 (11:13,11:2,14:12,13:11,6:11,11:9)
06:38 Roman Kharitonenko – Kazimir Kvyatkovskiy 4:2 (11:13,11:2,14:12,13:11,6:11,11:9)
06:53 Oleg Zahozhii – Andrey Moiseev 4:2 (11:4,8:11,7:11,12:10,11:9,11:8)
06:53 Oleg Zahozhii – Andrey Moiseev 4:2 (11:4,8:11,7:11,12:10,11:9,11:8)
07:00 Andrey Gulevich – Anton Mezhevich 4:1 (7:11,11:4,12:10,11:2,11:7)
07:00 Andrey Gulevich – Anton Mezhevich 4:1 (7:11,11:4,12:10,11:2,11:7)
07:06 Andrey Borodich – Danil Lopatkin 4:1 (11:6,11:8,7:11,11:9,16:14)
07:06 Andrey Borodich – Danil Lopatkin 4:1 (11:6,11:8,7:11,11:9,16:14)
07:16 Samvel Gyurjyan – Kazimir Kvyatkovskiy 4:3 (4:11,6:11,13:15,11:4,11:9,11:7,11:5)
07:16 Samvel Gyurjyan – Kazimir Kvyatkovskiy 4:3 (4:11,6:11,13:15,11:4,11:9,11:7,11:5)
07:25 Vladimir Kovalevich – Andrey Moiseev 4:0 (11:6,12:10,11:6,12:10)
07:25 Vladimir Kovalevich – Andrey Moiseev 4:0 (11:6,12:10,11:6,12:10)
07:30 Ivan Kasperovich – Nikolai Borisevich 4:0 (11:8,11:6,11:8,14:12)
07:30 Ivan Kasperovich – Nikolai Borisevich 4:0 (11:8,11:6,11:8,14:12)
07:56 Sergei Dovgalev – Oleg Zahozhii 4:0 (11:7,11:6,11:8,11:9)
07:56 Sergei Dovgalev – Oleg Zahozhii 4:0 (11:7,11:6,11:8,11:9)
07:57 Andrey Gulevich – Nikolai Borisevich 4:0 (11:1,11:6,11:7,11:5)
07:57 Andrey Gulevich – Nikolai Borisevich 4:0 (11:1,11:6,11:7,11:5)
07:58 Roman Kharitonenko – Ruslan Tylindus 4:0 (11:7,11:6,11:5,11:9)
07:58 Roman Kharitonenko – Ruslan Tylindus 4:0 (11:7,11:6,11:5,11:9)
08:00 Vladimir Shmulyavtsov – Maksim Liakhov 1:4 (11:8,9:11,6:11,6:11,7:11)
08:00 Vladimir Shmulyavtsov – Maksim Liakhov 1:4 (11:8,9:11,6:11,6:11,7:11)
08:20 Samvel Gyurjyan – Roman Kharitonenko 4:2 (3:11,1:11,13:11,11:9,11:5,11:7)
08:20 Ivan Kasperovich – Anton Mezhevich 3:4 (8:11,9:11,11:9,11:6,11:8,8:11,10:12)
08:20 Ivan Kasperovich – Anton Mezhevich 3:4 (8:11,9:11,11:9,11:6,11:8,8:11,10:12)
08:20 Samvel Gyurjyan – Roman Kharitonenko 4:2 (3:11,1:11,13:11,11:9,11:5,11:7)
08:23 Aleksandr Trusov – Vladimir Kovalevich 4:2 (2:11,11:6,11:4,6:11,11:9,11:8)
08:23 Aleksandr Trusov – Vladimir Kovalevich 4:2 (2:11,11:6,11:4,6:11,11:9,11:8)
08:51 Kazimir Kvyatkovskiy – Ruslan Tylindus 4:1 (11:13,11:9,11:6,14:12,11:9)
08:56 Vladimir Shmulyavtsov – Vladimir Kovalevich 4:3 (4:11,11:9,4:11,11:6,1:11,11:9,11:7)
09:00 Vadim Osadchiy – Matvey Golovko 0:4 (5:11,6:11,7:11,5:11)
09:00 Vadim Osadchiy – Matvey Golovko 0:4 (5:11,6:11,7:11,5:11)
09:05 Andrey Gulevich – Ivan Kasperovich 1:4 (5:11,11:4,4:11,7:11,6:11)
09:15 Ivan Saponenko – Evgeny Kroshinskiy 4:0 (11:5,11:8,11:5,11:5)
09:29 Ruslan Tylindus – Samvel Gyurjyan 2:4 (13:11,5:11,9:11,5:11,12:10,7:11)
09:35 Vadim Osadchiy – Evgeny Kroshinskiy 4:1 (11:7,11:9,11:3,9:11,11:4)
09:35 Nikolai Borisevich – Anton Mezhevich 4:0 (11:9,14:12,11:6,11:7)
09:40 Aleksandr Trusov – Maksim Liakhov 4:3 (11:9,9:11,11:13,7:11,11:8,11:6,11:7)
10:00 Nikolai Borisevich – Ivan Kasperovich 3:4 (4:11,7:11,11:5,9:11,11:7,11:8,13:15)
10:00 Ivan Saponenko – Matvey Golovko 4:3 (12:10,6:11,11:5,9:11,9:11,13:11,11:9)
10:10 Kazimir Kvyatkovskiy – Roman Kharitonenko 3:4 (11:8,5:11,6:11,7:11,12:10,11:9,8:11)
10:22 Vladimir Shmulyavtsov – Aleksandr Trusov 4:3 (11:8,11:8,11:7,9:11,7:11,6:11,11:9)
10:27 Anton Mezhevich – Andrey Gulevich 2:4 (8:11,11:6,7:11,6:11,11:8,8:11)
10:40 Vadim Osadchiy – Ivan Saponenko 1:4 (4:11,11:13,7:11,11:9,14:16)
10:54 Ruslan Tylindus – Kazimir Kvyatkovskiy 4:3 (8:11,11:7,5:11,11:7,11:7,6:11,11:7)
11:07 Vladimir Kovalevich – Maksim Liakhov 3:4 (7:11,11:9,11:5,13:11,4:11,8:11,7:11)
11:15 Evgeny Kroshinskiy – Matvey Golovko 2:4 (8:11,11:8,7:11,11:9,10:12,7:11)
11:40 Anton Mezhevich – Nikolai Borisevich 0:4 (7:11,4:11,7:11,8:11)
11:42 Roman Kharitonenko – Samvel Gyurjyan 4:2 (11:2,11:6,9:11,8:11,11:9,11:6)
11:45 Evgeny Kroshinskiy – Ivan Saponenko 3:4 (11:5,9:11,11:8,11:5,3:11,10:12,10:12)
11:45 Aleksandr Trusov – Vladimir Shmulyavtsov 0:4 (8:11,5:11,6:11,12:14)
12:05 Ivan Kasperovich – Andrey Gulevich 3:4 (11:9,11:7,7:11,11:8,6:11,5:11,9:11)
12:08 Maksim Liakhov – Vladimir Kovalevich 4:3 (10:12,11:4,11:2,12:10,5:11,10:12,14:12)
12:12 Vitaly Sizonenko – Pavel Tsybulko 1:4 (6:11,9:11,11:7,9:11,7:11)
12:25 Matvey Golovko – Vadim Osadchiy 4:2 (10:12,12:10,11:6,11:6,7:11,11:3)
12:43 Vladislav Misyukevich – Denis Voinov 4:2 (11:7,9:11,8:11,11:8,12:10,11:5)
12:50 Evgeny Kroshinskiy – Vadim Osadchiy 0:4 (2:11,5:11,6:11,9:11)
12:52 Vladimir Kovalevich – Aleksandr Trusov 4:1 (11:9,11:9,11:7,9:11,13:11)
13:00 Alexander Blinets – Nikita Busov 2:4 (7:11,6:11,15:13,11:7,7:11,9:11)
13:10 Matvey Golovko – Ivan Saponenko 4:2 (6:11,2:11,11:8,11:8,11:7,11:9)
13:14 Vitaly Sizonenko – Denis Voinov 4:2 (12:10,4:11,11:7,11:6,8:11,11:5)
13:23 Maksim Liakhov – Vladimir Shmulyavtsov 4:1 (11:9,5:11,11:9,13:11,11:3)
13:30 Dmitry Panasenko – Egor Vlasenko 4:2 (9:11,11:8,11:3,12:10,2:11,11:7)
13:48 Vladislav Misyukevich – Pavel Tsybulko 4:2 (11:9,11:8,11:7,5:11,9:11,11:1)
13:50 Anton Lazarevskii – Timofey Radchenko 3:4 (11:7,5:11,14:12,9:11,14:12,6:11,9:11)
14:10 Alexander Blinets – Egor Vlasenko 4:3 (6:11,11:6,15:17,11:9,5:11,11:8,11:6)
14:20 Vitaly Sizonenko – Vladislav Misyukevich 0:4 (6:11,7:11,9:11,5:11)
14:36 Gleb Voishnis – Dmitry Mikhalchuk 4:3 (11:6,9:11,12:10,5:11,14:12,3:11,11:5)
14:38 Denis Voinov – Pavel Tsybulko 4:0 (11:8,11:6,11:3,11:9)
14:53 Dmitry Panasenko – Nikita Busov 3:4 (13:11,4:11,11:9,5:11,7:11,11:6,9:11)
15:00 Andrey Moiseev – Sergey Shirkin 4:2 (9:11,11:8,11:9,11:6,9:11,13:11)
15:06 Vladislav Misyukevich – Vitaly Sizonenko 3:4 (10:12,9:11,11:8,12:10,4:11,11:8,9:11)
15:12 Anton Lazarevskii – Dmitry Mikhalchuk 4:1 (11:7,11:7,11:9,5:11,11:8)
15:35 Alexander Blinets – Dmitry Panasenko 4:3 (6:11,3:11,11:9,9:11,11:8,11:7,14:12)
15:37 Gleb Voishnis – Timofey Radchenko 4:1 (11:8,11:9,8:11,11:6,11:8)
15:40 Alexander Petrov – Aleksandr Shchadko 3:4 (9:11,12:10,7:11,11:7,8:11,16:14,6:11)
15:44 Pavel Tsybulko – Denis Voinov 1:4 (5:11,7:11,11:2,8:11,4:11)
16:02 Anton Lazarevskii – Gleb Voishnis 4:3 (12:10,7:11,11:9,6:11,11:9,9:11,11:8)
16:10 Egor Vlasenko – Nikita Busov 4:2 (9:11,11:6,9:11,11:5,11:4,11:8)
16:14 Pavel Tsybulko – Vladislav Misyukevich 1:4 (9:11,12:10,7:11,10:12,2:11)
16:27 Andrey Moiseev – Aleksandr Shchadko 3:4 (8:11,14:12,11:5,11:8,9:11,6:11,8:11)
16:40 Dmitry Mikhalchuk – Timofey Radchenko 3:4 (11:6,7:11,8:11,11:5,14:16,11:5,7:11)
16:41 Dmitry Panasenko – Alexander Blinets 4:1 (11:5,11:6,8:11,11:4,11:4)
16:42 Denis Voinov – Vitaly Sizonenko 4:1 (11:8,9:11,15:13,11:8,11:9)
17:13 Nikita Busov – Egor Vlasenko 3:4 (11:8,15:13,11:8,7:11,8:11,2:11,9:11)
17:17 Dmitry Mikhalchuk – Gleb Voishnis 3:4 (5:11,8:11,11:3,11:9,9:11,15:13,8:11)
17:18 Alexander Petrov – Sergey Shirkin 1:4 (6:11,5:11,10:12,11:8,5:11)
17:48 Andrey Moiseev – Alexander Petrov 4:1 (9:11,11:5,12:10,11:7,11:9)
17:54 Timofey Radchenko – Anton Lazarevskii 1:4 (3:11,8:11,4:11,11:8,9:11)
18:00 Aleksey Novik – Kirill Goncharov 3:4 (9:11,11:7,11:9,11:7,4:11,4:11,15:17)
18:10 Nikita Busov – Alexander Blinets 3:4 (11:4,9:11,11:7,7:11,7:11,11:7,7:11)
18:17 Timofey Radchenko – Dmitry Mikhalchuk 4:3 (8:11,11:7,11:8,11:6,8:11,10:12,11:6)
18:30 Andrey Borodich – Igor Zharkevich 4:2 (9:11,11:8,14:12,6:11,11:8,11:7)
18:31 Aleksandr Shchadko – Sergey Shirkin 0:4 (6:11,7:11,10:12,8:11)
18:50 Egor Vlasenko – Dmitry Panasenko 4:3 (8:11,9:11,11:3,11:7,11:9,9:11,11:8)
18:53 Gleb Voishnis – Anton Lazarevskii 1:4 (11:9,7:11,5:11,8:11,5:11)
18:57 Alexander Petrov – Andrey Moiseev 1:4 (8:11,7:11,5:11,11:9,8:11)
19:10 Aleksey Novik – Igor Zharkevich 4:3 (8:11,10:12,11:5,11:6,11:6,9:11,11:5)
19:32 Alexey Gutnik – Matvey Kuryanovich 1:4 (11:4,4:11,7:11,8:11,9:11)
19:36 Sergey Shirkin – Aleksandr Shchadko 1:4 (2:11,12:10,8:11,7:11,5:11)
19:50 Andrey Borodich – Kirill Goncharov 2:4 (6:11,5:11,11:5,11:4,7:11,8:11)
19:57 Andrey Lazarchik – Anton Mezhevich 4:3 (10:12,9:11,10:12,12:10,11:2,12:10,15:13)
20:00 Vasily Petrenko – Konstantin Chizhonok 4:3 (11:9,7:11,11:5,7:11,4:11,11:9,11:9)
20:04 Sergey Shirkin – Alexander Petrov 4:0 (11:4,11:6,11:5,11:7)
20:15 Aleksey Novik – Kirill Goncharov
20:15 Aleksey Novik – Andrey Borodich 4:2 (11:6,8:11,3:11,11:3,11:7,11:6)
20:20 Alexey Gutnik – Anton Mezhevich 2:4 (13:15,13:15,11:7,9:11,11:8,8:11)
20:28 Aleksandr Shchadko – Andrey Moiseev 1:4 (4:11,12:14,4:11,11:9,7:11)
20:38 Vitalii Koloskov – Igor Klochko 4:3 (6:11,11:9,11:7,11:5,6:11,10:12,11:5)
20:50 Igor Zharkevich – Kirill Goncharov 1:4 (4:11,5:11,11:9,7:11,6:11)
20:50 Artem Meleshko – Yuri Sinyavsky 3:4 (11:7,11:7,4:11,8:11,11:5,7:11,8:11)
21:00 Andrey Lazarchik – Matvey Kuryanovich 3:4 (3:11,12:14,11:8,11:8,11:7,6:11,8:11)
21:15 Andrey Borodich – Aleksey Novik 3:4 (12:14,8:11,11:2,18:16,11:5,9:11,9:11)
21:18 Vasily Petrenko – Igor Klochko 2:4 (11:8,9:11,6:11,11:9,6:11,9:11)
21:45 Alexey Gutnik – Andrey Lazarchik 4:1 (11:7,10:12,11:7,11:8,11:8)
21:49 Vitalii Koloskov – Konstantin Chizhonok 4:2 (11:5,12:10,9:11,11:8,9:11,11:7)
21:54 Anatoly Sviridenko – Ivan Pishcheiko 4:2 (11:8,11:6,11:6,9:11,9:11,11:2)
21:55 Kirill Goncharov – Igor Zharkevich 0:4 (7:11,5:11,5:11,7:11)
22:16 Kirill Goncharov – Andrey Borodich 4:2 (11:7,11:7,8:11,11:8,13:15,11:2)
22:20 Anton Mezhevich – Matvey Kuryanovich 0:4 (2:11,8:11,9:11,11:13)
22:22 Vasily Petrenko – Vitalii Koloskov 4:2 (7:11,11:8,11:7,11:9,3:11,11:5)
22:23 Artem Meleshko – Ivan Pishcheiko 1:4 (7:11,11:9,6:11,1:11,2:11)
22:50 Igor Zharkevich – Aleksey Novik 3:4 (11:9,6:11,12:10,8:11,11:8,9:11,9:11)
22:50 Andrey Lazarchik – Alexey Gutnik 3:4 (11:6,6:11,11:8,11:8,7:11,9:11,10:12)
22:51 Igor Klochko – Konstantin Chizhonok 4:2 (6:11,8:11,11:8,11:8,11:6,11:9)
22:52 Anatoly Sviridenko – Yuri Sinyavsky 2:4 (6:11,5:11,11:9,13:11,8:11,5:11)
23:10 Matvey Kuryanovich – Anton Mezhevich 4:2 (11:5,11:1,9:11,11:9,11:13,11:7)
23:28 Vitalii Koloskov – Vasily Petrenko 4:2 (11:9,3:11,11:7,6:11,11:8,11:6)
23:30 Artem Meleshko – Anatoly Sviridenko 2:4 (5:11,9:11,16:14,9:11,11:9,9:11)
23:58 Konstantin Chizhonok – Igor Klochko 4:0 (12:10,11:5,11:5,11:7)

Challenger

Time Players Score
00:15 Kirill Skachkov – Zhendong Fan 0:4 (4:11,6:11,10:12,9:11)
00:25 Tomokazu Harimoto – Kirill Skachkov 4:2 (11:2,9:11,11:9,7:11,11:8,11:3)
00:45 Hugo Calderano – Jon Persson 4:1 (11:1,12:10,8:11,11:4,11:8)
01:15 Kirill Skachkov – Kirill Skachkov 4:3 (7:11,11:7,8:11,9:11,13:11,11:9,11:3)
01:25 Zhendong Fan – Xu Xin 4:1 (11:6,7:11,11:6,12:10,11:9)
02:05 Patrick Franziska – Quadri Aruna 1:4 (2:11,5:11,7:11,13:11,10:12)
02:15 Simon Gauzy – Quadri Aruna 4:0 (11:6,11:6,12:10,11:7)
02:40 Dimitrij Ovtcharov – Liam Pitchford 4:2 (5:11,11:3,11:4,4:11,12:10,11:7)
02:50 Mattias Falck – Xu Xin 4:1 (11:3,23:21,16:14,5:11,11:4)
03:30 Liam Pitchford – Simon Gauzy 4:2 (8:11,8:11,11:8,11:9,11:8,11:6)
03:40 Quadri Aruna – Patrick Franziska 4:2 (9:11,11:7,8:11,11:8,11:5,11:9)
04:15 Quadri Aruna – Zhendong Fan 4:3 (12:10,2:11,11:9,8:11,11:2,1:11,11:6)
04:30 Xu Xin – Kirill Skachkov 4:2 (11:7,6:11,11:5,4:11,11:9,11:7)
05:00 Kirill Skachkov – Jon Persson 0:4 (3:11,2:11,2:11,9:11)
05:10 Tomokazu Harimoto – Hugo Calderano 4:2 (11:7,5:11,11:4,13:11,7:11,11:9)
05:35 Jon Persson – Xu Xin 1:4 (7:11,11:9,7:11,7:11,7:11)
05:55 Kirill Skachkov – Quadri Aruna 0:4 (7:11,3:11,11:13,7:11)
06:10 Zhendong Fan – Quadri Aruna 4:1 (12:10,12:10,9:11,11:4,11:9)
06:25 Patrick Franziska – Liam Pitchford 4:3 (11:9,11:8,11:8,13:15,10:12,5:11,12:10)
06:50 Simon Gauzy – Xu Xin 0:4 (5:11,6:11,5:11,8:11)
07:20 Dimitrij Ovtcharov – Mattias Falck 4:1 (11:7,14:16,11:5,11:8,12:10)
07:40 Xu Xin – Patrick Franziska 4:1 (8:11,12:10,13:11,11:5,11:7)
08:00 Liam Pitchford – Zhendong Fan 4:3 (11:7,12:14,9:11,11:6,11:3,7:11,11:8)
08:20 Quadri Aruna – Kirill Skachkov 4:1 (11:7,11:6,11:7,10:12,11:5)
08:50 Quadri Aruna – Jon Persson 4:0 (11:5,11:5,11:6,11:6)
09:00 Xu Xin – Hugo Calderano 4:2 (4:11,11:9,11:8,12:10,12:14,14:12)
09:15 Kirill Skachkov – Tomokazu Harimoto 1:4 (4:11,7:11,12:10,7:11,6:11)
09:55 Hugo Calderano – Quadri Aruna 4:2 (7:11,9:11,11:5,11:6,11:7,11:3)
10:05 Jon Persson – Quadri Aruna 2:4 (4:11,7:11,11:4,11:7,7:11,6:11)
10:35 Kirill Skachkov – Liam Pitchford 4:2 (6:11,11:7,12:10,11:13,11:8,11:8)
10:45 Zhendong Fan – Xu Xin 2:4 (7:11,11:5,8:11,7:11,11:7,5:11)
11:20 Patrick Franziska – Mattias Falck 3:4 (10:12,9:11,11:9,11:9,11:6,10:12,9:11)
11:30 Simon Gauzy – Dimitrij Ovtcharov 3:4 (13:11,3:11,11:8,11:6,8:11,6:11,9:11)
12:20 Mattias Falck – Zhendong Fan 1:4 (7:11,11:13,14:12,12:14,3:11)
12:30 Xu Xin – Kirill Skachkov 4:1 (8:11,11:8,13:11,12:10,11:0)
13:00 Liam Pitchford – Jon Persson 4:1 (11:5,10:12,11:6,11:6,11:4)
13:15 Quadri Aruna – Hugo Calderano 4:3 (11:7,9:11,12:10,5:11,11:5,9:11,11:4)
13:35 Quadri Aruna – Tomokazu Harimoto 4:2 (11:9,11:6,6:11,11:7,7:11,11:7)
14:05 Xu Xin – Kirill Skachkov 4:2 (2:11,9:11,11:8,11:5,11:6,11:6)
14:30 Tomokazu Harimoto – Quadri Aruna 4:2 (11:6,8:11,11:9,8:11,11:4,11:7)
14:45 Hugo Calderano – Liam Pitchford 4:1 (10:12,11:6,11:7,11:7,11:8)
15:15 Jon Persson – Xu Xin 1:4 (5:11,11:7,6:11,4:11,10:12)
15:30 Kirill Skachkov – Mattias Falck 4:2 (11:8,11:13,11:8,11:7,11:13,11:8)
15:50 Zhendong Fan – Dimitrij Ovtcharov 4:3 (11:7,8:11,11:8,11:8,8:11,16:18,11:9)
16:15 Patrick Franziska – Simon Gauzy 3:4 (12:10,11:7,11:9,8:11,5:11,10:12,6:11)
17:00 Dimitrij Ovtcharov – Kirill Skachkov 4:0 (11:4,11:8,11:7,11:9)
17:15 Mattias Falck – Jon Persson 4:2 (11:5,5:11,7:11,11:5,11:3,11:8)
17:35 Xu Xin – Hugo Calderano 4:2 (11:7,11:3,12:14,11:8,9:11,11:5)
17:55 Liam Pitchford – Tomokazu Harimoto 4:1 (11:8,11:7,7:11,11:8,11:5)
18:20 Quadri Aruna – Kirill Skachkov 2:4 (8:11,11:9,11:6,6:11,10:12,11:13)
18:30 Quadri Aruna – Xu Xin 4:1 (11:7,11:9,12:14,11:5,11:6)
19:15 Kirill Skachkov – Liam Pitchford 1:4 (11:6,4:11,10:12,5:11,6:11)
19:25 Tomokazu Harimoto – Xu Xin 3:4 (7:11,6:11,8:11,11:7,11:5,11:7,5:11)
19:50 Hugo Calderano – Mattias Falck 1:4 (9:11,12:14,6:11,11:9,7:11)
20:15 Jon Persson – Dimitrij Ovtcharov 1:4 (8:11,11:4,5:11,6:11,12:14)
20:30 Kirill Skachkov – Simon Gauzy 1:4 (7:11,11:9,5:11,4:11,9:11)
20:50 Zhendong Fan – Patrick Franziska 2:4 (12:10,10:12,4:11,7:11,11:5,6:11)
21:15 Simon Gauzy – Jon Persson 3:4 (11:6,5:11,10:12,9:11,14:12,11:6,8:11)
21:35 Dimitrij Ovtcharov – Hugo Calderano 4:0 (11:8,12:10,14:12,11:6)
22:10 Mattias Falck – Tomokazu Harimoto 2:4 (8:11,11:6,7:11,5:11,12:10,6:11)
22:25 Xu Xin – Kirill Skachkov 4:0 (11:6,13:11,11:7,11:7)
22:55 Liam Pitchford – Xu Xin 3:4 (11:9,12:10,5:11,6:11,11:7,3:11,4:11)
23:05 Quadri Aruna – Quadri Aruna 0:4 (7:11,10:12,8:11,3:11)
23:45 Xu Xin – Xu Xin 2:4 (11:9,0:11,9:11,5:11,11:4,4:11)

Masters. Poland. Women

Time Players Score
00:15 Tomas Hucko – Josef Pavelka 3:1 (11:7,11:8,8:11,11:9)
00:45 Martin Bruk – Josef Pavelka 1:3 (11:6,7:11,8:11,7:11)
01:15 Tomas Hucko – Miroslav Hajek 2:3 (11:9,11:3,10:12,8:11,5:11)
02:15 Josef Pavelka – Miroslav Hajek 3:1 (11:8,8:11,11:8,11:5)
03:00 Miroslav Hajek – Martin Bruk 3:1 (10:12,11:4,17:15,11:4)
03:30 Josef Pavelka – Tomas Hucko 3:0 (11:5,11:8,12:10)
07:45 Lukas Rulc – Stepan Rejent 3:1 (7:11,11:4,11:8,11:7)
08:15 Jan Krames Sr – Pavel Fencl 3:2 (11:3,9:11,3:11,11:6,11:9)
08:45 Lukas Rulc – Pavel Fencl 3:2 (11:3,9:11,5:11,11:9,11:3)
09:15 Jan Krames Sr – Stepan Rejent 3:1 (12:10,8:11,12:10,11:8)
09:45 Lukas Rulc – Jan Krames Sr 1:3 (11:6,3:11,6:11,8:11)
10:15 Pavel Fencl – Stepan Rejent 2:3 (13:11,11:13,11:9,4:11,9:11)
11:00 Jan Krames Sr – Lukas Rulc 2:3 (9:11,13:11,5:11,11:5,2:11)
11:30 Stepan Rejent – Pavel Fencl 3:2 (6:11,11:9,4:11,11:2,11:7)
11:45 David Chmelik – Alan Sys 1:3 (12:14,11:6,5:11,5:11)
12:45 David Chmelik – Josef Pavelka 1:3 (5:11,4:11,11:6,8:11)
13:15 Martin Vorel – Alan Sys 3:2 (16:14,11:6,9:11,7:11,11:5)
13:45 David Chmelik – Martin Vorel 2:3 (7:11,8:11,11:9,12:10,8:11)
14:45 Josef Pavelka – David Chmelik 1:3 (11:4,9:11,10:12,8:11)
15:15 Alan Sys – Martin Vorel 3:1 (11:9,11:8,8:11,11:6)
16:45 Tomas Hucko – Petr Abraham 3:1 (11:9,11:5,9:11,11:6)
17:15 Frantisek Schmidtmayer – Martin Bruk 0:3 (8:11,9:11,8:11)
17:45 Tomas Hucko – Frantisek Schmidtmayer 3:2 (11:5,5:11,5:11,11:3,11:4)
18:15 Petr Abraham – Martin Bruk 0:3 (8:11,6:11,3:11)
19:00 Petr Abraham – Frantisek Schmidtmayer 1:3 (8:11,11:9,6:11,7:11)
19:15 Martin Bruk – Tomas Hucko 2:3 (9:11,14:12,11:9,3:11,4:11)
19:45 Viktor Kucala – Ondrej Karpisek 3:2 (9:11,9:11,11:9,11:9,11:8)
20:15 Petr Kotrbacek – Ales Brandtl Jr. 1:3 (8:11,11:2,9:11,6:11)
20:45 Viktor Kucala – Ales Brandtl Jr. 2:3 (11:6,9:11,11:8,7:11,3:11)
21:15 Petr Kotrbacek – Ondrej Karpisek 3:2 (11:3,6:11,9:11,11:3,11:9)
21:45 Viktor Kucala – Petr Kotrbacek 0:3 (6:11,8:11,7:11)
22:15 Ales Brandtl Jr. – Ondrej Karpisek 2:3 (2:11,6:11,11:7,11:9,9:11)
23:00 Ondrej Karpisek – Viktor Kucala 3:0 (11:9,11:6,11:9)
23:15 Ales Brandtl Jr. – Petr Kotrbacek 3:1 (7:11,11:4,11:9,11:9)
23:45 Milan Cuba – Martin Stehlik 2:3 (9:11,11:8,7:11,11:7,6:11)

Pro Spin Series

Time Players Score
00:15 Nikita Mareev – Dmitriy Kugurushev 3:1 (11:6,11:8,6:11,11:6)
00:15 Roman Zelensky – Vladimir Kasatkin 0:3 (9:11,10:12,8:11)
00:15 Evgeniy Ilyukhin – Igor Rokhlin 3:0 (11:6,14:12,11:6)
00:30 Mikhail Taltykin – Robert Aghababyan 3:0 (11:2,11:6,11:2)
00:30 Dmitry Tikhnenko – Pavel Fursov 3:0 (11:9,11:9,11:7)
00:45 Igor Minchenkov – Alexander Ivanov 3:0 (11:8,11:5,17:15)
01:00 Evgeny Anisimov – Roman Zelensky 3:0 (11:6,11:3,11:5)
01:00 Vladimir Nemashkalo – Nikita Mareev 2:3 (4:11,12:10,11:4,6:11,9:11)
01:00 Dmitry Evlakhin – Evgeniy Ilyukhin 1:3 (10:12,13:11,7:11,8:11)
01:30 Robert Aghababyan – Dmitriy Kugurushev 1:3 (6:11,11:8,9:11,7:11)
01:30 Alexander Ivanov – Igor Rokhlin 0:3 (9:11,5:11,7:11)
01:30 Pavel Fursov – Vladimir Kasatkin 2:3 (11:4,7:11,6:11,12:10,6:11)
02:00 Dmitry Tikhnenko – Roman Zelensky 3:0 (11:8,11:9,11:6)
02:00 Igor Minchenkov – Evgeniy Ilyukhin 3:0 (11:9,11:4,11:5)
02:15 Mikhail Taltykin – Nikita Mareev 3:1 (11:9,11:9,9:11,12:10)
02:30 Dmitriy Kugurushev – Vladimir Nemashkalo 1:3 (11:8,3:11,10:12,6:11)
02:30 Vladimir Kasatkin – Evgeny Anisimov 3:1 (9:11,11:9,12:10,11:7)
02:30 Igor Rokhlin – Dmitry Evlakhin 3:0 (11:5,11:6,11:6)
03:00 Roman Zelensky – Pavel Fursov 1:3 (4:11,11:5,4:11,9:11)
03:00 Nikita Mareev – Robert Aghababyan 0:3 (14:16,6:11,6:11)
03:00 Evgeniy Ilyukhin – Alexander Ivanov 2:3 (13:15,13:11,11:6,5:11,8:11)
03:15 Vladimir Kasatkin – Dmitry Tikhnenko 3:0 (11:5,11:6,11:8)
03:30 Dmitriy Kugurushev – Mikhail Taltykin 2:3 (7:11,11:3,6:11,11:8,9:11)
03:45 Pavel Fursov – Evgeny Anisimov 1:3 (6:11,11:6,9:11,5:11)
03:45 Igor Rokhlin – Igor Minchenkov 2:3 (13:11,11:8,5:11,10:12,5:11)
04:00 Robert Aghababyan – Vladimir Nemashkalo 1:3 (11:13,11:9,4:11,7:11)
04:15 Alexander Ivanov – Dmitry Evlakhin 1:3 (11:9,3:11,10:12,9:11)
04:30 Evgeny Anisimov – Pavel Fursov 3:0 (11:8,14:12,11:6)
05:00 Nikita Mareev – Dmitriy Kugurushev 3:2 (1:11,5:11,11:8,11:4,11:6)
05:15 Evgeniy Ilyukhin – Dmitry Evlakhin 3:0 (11:9,12:10,11:9)
05:30 Vladimir Kasatkin – Dmitry Tikhnenko 0:3 (10:12,3:11,10:12)
05:45 Mikhail Taltykin – Vladimir Nemashkalo 0:3 (6:11,3:11,6:11)
05:45 Igor Minchenkov – Igor Rokhlin 3:1 (11:9,8:11,11:4,11:7)
07:15 Yuri Dvornichenko – Valery Zanev 3:0 (11:8,11:4,11:5)
07:30 Gennadiy Nevezhin – Evgeniy Akulenko 3:1 (11:4,11:5,6:11,11:5)
07:45 Victor Kalachev – Sergey Konstantinov 3:2 (9:11,11:6,11:7,7:11,12:10)
07:45 Igor Minchenkov – Roman Atonov 3:0 (11:5,11:7,11:8)
07:45 Denis Lebedev – Eduard Golovachev 2:3 (9:11,11:8,12:14,11:7,8:11)
08:15 Evgeny Kruchkov – Dmitry Petrochenko 3:1 (11:3,6:11,11:8,11:7)
08:15 Vjacheslav Chernov – Sergey Maksakov 1:3 (4:11,3:11,11:6,8:11)
08:15 Semyon Korolev – Alexey Konobeev 2:3 (5:11,11:9,8:11,11:6,9:11)
08:15 Valery Zanev – Victor Kalachev 3:2 (4:11,11:9,11:8,7:11,12:10)
08:30 Eduard Golovachev – Evgeny Kruchkov 0:3 (12:14,8:11,11:13)
08:30 Evgeniy Akulenko – Semyon Korolev 3:2 (11:6,8:11,9:11,11:7,11:7)
08:45 Roman Atonov – Vjacheslav Chernov 3:2 (4:11,11:8,9:11,11:7,11:9)
09:00 Vladimir Zhigalov – Yuri Dvornichenko
09:00 Sergey Konstantinov – Yuri Dvornichenko 2:3 (5:11,11:9,11:6,7:11,3:11)
09:00 Dmitry Petrochenko – Denis Lebedev 0:3 (8:11,8:11,9:11)
09:00 Alexey Konobeev – Gennadiy Nevezhin 2:3 (11:9,7:11,3:11,11:9,6:11)
09:30 Gennadiy Nevezhin – Semyon Korolev 3:0 (11:9,11:2,11:8)
09:30 Denis Lebedev – Evgeny Kruchkov 3:2 (12:14,11:13,11:9,11:8,11:8)
09:30 Sergey Maksakov – Igor Minchenkov 1:3 (6:11,11:5,11:13,3:11)
09:30 Yuri Dvornichenko – Victor Kalachev 0:3 (5:11,9:11,8:11)
10:00 Valery Zanev – Sergey Konstantinov 3:2 (9:11,11:7,7:11,11:2,11:2)
10:00 Igor Minchenkov – Vjacheslav Chernov 2:3 (10:12,11:7,4:11,11:9,10:12)
10:00 Valery Zanev – Vladimir Zhigalov
10:15 Evgeniy Akulenko – Alexey Konobeev 2:3 (11:8,9:11,8:11,11:8,9:11)
10:15 Eduard Golovachev – Dmitry Petrochenko 3:1 (11:7,11:1,10:12,12:10)
10:30 Roman Atonov – Sergey Maksakov 2:3 (8:11,11:6,7:11,11:6,3:11)
10:45 Evgeniy Akulenko – Semyon Korolev 3:1 (11:7,11:9,9:11,11:4)
10:45 Vjacheslav Chernov – Roman Atonov 3:0 (14:12,11:3,11:7)
11:00 Victor Kalachev – Yuri Dvornichenko 3:1 (11:7,9:11,11:5,11:9)
11:00 Evgeny Kruchkov – Denis Lebedev 3:0 (11:9,12:10,14:12)
11:00 Gennadiy Nevezhin – Alexey Konobeev 3:1 (10:12,11:8,11:9,11:4)
11:15 Igor Minchenkov – Sergey Maksakov 3:0 (11:4,11:7,11:9)
11:30 Alexey Innazarov – Maksim Sorokin 1:3 (11:4,6:11,9:11,6:11)
11:30 Stanislav Andreev – Artem Chernov 3:1 (15:13,3:11,11:7,12:10)
11:30 Ernist Murzakmatov – Alexnader Savynski 1:3 (8:11,7:11,11:8,7:11)
11:45 Anton Sirotkin – Dmitry Kustov 3:1 (11:3,12:14,11:3,11:6)
12:00 Sergey Lanin – Konstantin Kochetkov 1:3 (6:11,5:11,11:4,12:14)
12:00 Konstantin Bystrushkin – Artem Troshkin 1:3 (8:11,11:6,8:11,5:11)
12:00 Alexander Ekzhanov – Mikhail Melnikov 1:3 (6:11,13:11,6:11,9:11)
12:00 Nikita Lyfenko – Dmitry Krivonos 2:3 (8:11,11:6,11:8,6:11,8:11)
12:15 Michail Alexandrovsky – Igor Kovalev 3:1 (11:9,11:4,4:11,11:9)
12:30 Evgeny Kruchkov – Ivan Soldatov 0:3 (7:11,7:11,8:11)
12:30 Artem Chernov – Alexander Ekzhanov 3:2 (11:9,9:11,5:11,11:4,11:8)
12:45 Dmitry Kustov – Michail Alexandrovsky 3:0 (11:6,11:5,11:6)
12:45 Maksim Sorokin – Sergey Lanin 3:2 (4:11,11:8,14:12,8:11,11:7)
12:45 Alexnader Savynski – Konstantin Bystrushkin 2:3 (3:11,9:11,11:9,11:7,11:13)
12:45 Dmitry Krivonos – Evgeny Kruchkov 2:3 (11:2,8:11,11:6,7:11,9:11)
13:00 Mikhail Melnikov – Stanislav Andreev 2:3 (11:5,9:11,12:10,7:11,5:11)
13:15 Artem Troshkin – Ernist Murzakmatov 3:2 (6:11,4:11,11:9,11:5,11:3)
13:15 Konstantin Kochetkov – Alexey Innazarov 1:3 (6:11,11:5,7:11,3:11)
13:15 Igor Kovalev – Anton Sirotkin 0:3 (7:11,7:11,6:11)
13:30 Ivan Soldatov – Nikita Lyfenko 2:3 (11:5,12:10,9:11,8:11,4:11)
13:30 Stanislav Andreev – Alexander Ekzhanov 3:2 (11:9,10:12,11:7,8:11,12:10)
13:35 Ernist Murzakmatov – Konstantin Bystrushkin 3:0 (11:4,11:8,11:9)
13:45 Anton Sirotkin – Michail Alexandrovsky 3:1 (11:7,6:11,11:7,13:11)
13:45 Alexey Innazarov – Sergey Lanin 3:2 (11:3,11:9,10:12,8:11,16:14)
14:00 Artem Chernov – Mikhail Melnikov 3:2 (11:6,11:8,9:11,11:13,12:10)
14:00 Nikita Lyfenko – Evgeny Kruchkov 0:3 (7:11,5:11,8:11)
14:15 Dmitry Kustov – Igor Kovalev 1:3 (9:11,11:9,9:11,7:11)
14:15 Dmitry Krivonos – Ivan Soldatov 1:3 (6:11,11:6,10:12,6:11)
14:15 Alexnader Savynski – Artem Troshkin 2:3 (8:11,11:5,6:11,11:4,10:12)
14:15 Maksim Sorokin – Konstantin Kochetkov 3:1 (11:8,9:11,11:9,11:4)
14:30 Mikhail Melnikov – Alexander Ekzhanov 2:3 (12:10,11:7,10:12,6:11,8:11)
14:30 Ernist Murzakmatov – Konstantin Bystrushkin 3:0 (11:8,11:9,16:14)
14:45 Igor Kovalev – Michail Alexandrovsky 0:3 (11:13,9:11,6:11)
14:45 Konstantin Kochetkov – Sergey Lanin 3:2 (11:7,12:14,12:10,7:11,11:7)
15:00 Artem Troshkin – Alexnader Savynski 3:1 (11:7,11:6,6:11,11:2)
15:00 Dmitry Krivonos – Nikita Lyfenko 2:3 (11:8,8:11,9:11,11:4,9:11)
15:15 Anton Sirotkin – Dmitry Kustov 3:0 (11:6,11:9,11:8)
15:15 Stanislav Andreev – Artem Chernov 1:3 (11:13,11:6,11:13,12:14)
15:15 Ivan Soldatov – Evgeny Kruchkov 3:1 (8:11,11:9,11:9,11:6)
15:30 Maksim Sorokin – Alexey Innazarov 3:0 (11:6,11:2,11:2)
15:30 Vladimir Beliakov – Dmitry Tunitsin 3:2 (11:9,11:8,7:11,10:12,11:7)
15:45 Dmitry Tunitsin – Andrey Lavrov 2:3 (11:9,11:8,8:11,7:11,7:11)
15:45 Andrey Shmakov – Igor Rokhlin 3:0 (11:4,11:9,11:9)
15:45 Evgeny Voronkov – Oleg Manuylov 2:3 (14:12,11:6,6:11,9:11,9:11)
16:00 Roman Bortnikov – Nikita Bespalov 3:0 (11:9,11:4,11:7)
16:15 Sergey Lopatin – Evgeniy Ilyukhin 3:1 (3:11,11:8,11:6,11:3)
16:15 Igor Meteleshko – Oleg Orlov 3:1 (7:11,11:5,11:3,11:9)
16:15 Andrey Lisov – Maksim Lobanov 1:3 (6:11,9:11,11:9,9:11)
16:15 Vladimir Kasatkin – Ilia Plevako 0:3 (12:14,6:11,18:20)
16:30 Alexander Kiselyov – Evgenii Plotnikov 3:0 (11:3,11:7,12:10)
16:45 Oleg Manuylov – Igor Meteleshko 3:1 (11:6,9:11,11:2,11:7)
16:45 Andrey Lavrov – Alexander Kiselyov 3:0 (11:6,12:10,11:7)
16:45 Nikita Bespalov – Andrey Lisov 1:3 (11:8,9:11,5:11,8:11)
16:45 Igor Rokhlin – Sergey Lopatin 3:1 (11:6,8:11,11:9,11:7)
17:00 Oleg Orlov – Evgeny Voronkov 3:0 (11:4,11:2,11:5)
17:00 Dmitry Tunitsin – Vladimir Kasatkin 3:0 (13:11,11:8,11:9)
17:15 Ilia Plevako – Vladimir Beliakov 2:3 (11:1,11:13,12:10,9:11,7:11)
17:15 Evgenii Plotnikov – Dmitry Tunitsin 3:1 (11:8,3:11,11:8,11:8)
17:15 Evgeny Voronkov – Igor Meteleshko 0:3 (9:11,7:11,7:11)
17:15 Evgeniy Ilyukhin – Andrey Shmakov 3:0 (11:9,12:10,11:8)
17:15 Maksim Lobanov – Roman Bortnikov 3:1 (11:8,3:11,11:5,11:5)
17:30 Roman Bortnikov – Andrey Lisov 2:3 (11:7,8:11,11:5,7:11,10:12)
17:45 Oleg Manuylov – Oleg Orlov 2:3 (11:9,3:11,9:11,11:7,8:11)
17:45 Andrey Shmakov – Sergey Lopatin 1:3 (7:11,7:11,12:10,5:11)
17:45 Dmitry Tunitsin – Alexander Kiselyov 3:0 (11:7,11:6,11:5)
18:00 Vladimir Beliakov – Vladimir Kasatkin 3:1 (11:13,11:8,12:10,11:6)
18:15 Nikita Bespalov – Maksim Lobanov 3:1 (8:11,11:8,11:8,11:9)
18:15 Igor Rokhlin – Evgeniy Ilyukhin 2:3 (12:10,1:11,8:11,11:4,13:15)
18:30 Andrey Lavrov – Evgenii Plotnikov 3:2 (11:7,11:7,9:11,6:11,11:7)
18:30 Dmitry Tunitsin – Ilia Plevako 0:3 (6:11,4:11,7:11)
18:30 Oleg Orlov – Evgeny Voronkov 2:3 (4:11,3:11,11:9,13:11,10:12)
18:45 Roman Bortnikov – Nikita Bespalov 3:2 (11:8,7:11,5:11,11:7,11:7)
19:00 Igor Rokhlin – Andrey Shmakov 0:3 (9:11,8:11,8:11)
19:00 Evgenii Plotnikov – Alexander Kiselyov 2:3 (9:11,12:10,12:10,6:11,5:11)
19:00 Oleg Manuylov – Igor Meteleshko 1:3 (11:9,9:11,6:11,4:11)
19:00 Dmitry Tunitsin – Vladimir Kasatkin 3:2 (11:5,9:11,4:11,11:9,11:8)
19:15 Maksim Lobanov – Andrey Lisov 3:0 (11:6,11:7,11:7)
19:30 Kyrill Puzankov – Rostislav Salkin 2:3 (11:6,8:11,11:5,7:11,4:11)
19:30 Andrey Lavrov – Dmitry Tunitsin 3:0 (14:12,11:9,11:5)
19:30 Sergey Lopatin – Evgeniy Ilyukhin 3:0 (11:7,11:5,11:7)
19:30 Vladimir Beliakov – Ilia Plevako 3:0 (11:6,11:7,12:10)
19:30 Oleg Pronin – Robert Aghababyan 3:2 (11:8,11:9,7:11,6:11,11:5)
19:45 Vitaly Demchenko – Vladimir Slesarev 3:0 (11:5,11:5,11:7)
19:45 Oleg Manuylov – Timur Molchanov 2:3 (11:8,11:8,8:11,7:11,10:12)
20:00 Eduard Golovachev – Andrey Artemov 0:3 (6:11,9:11,10:12)
20:00 Artem Poidashev – Vladimir Nemashkalo 1:3 (8:11,7:11,11:4,7:11)
20:05 Dmitry Bogatov – Dmitry Petrochenko 1:3 (9:11,12:10,8:11,11:13)
20:05 Gleb Stashkovskiy – Alexander Frolov I. 0:3 (7:11,9:11,8:11)
20:15 Vasily Rudenko – Aleksey Kazakov 1:3 (11:8,7:11,8:11,7:11)
20:30 Rostislav Salkin – Gleb Stashkovskiy 3:1 (11:3,11:9,9:11,11:6)
20:30 Stepan Kutepov – Ivan Moshkov 3:1 (12:14,11:6,11:6,11:8)
20:30 Stepan Kutepov – Nikita Sukharnikov
20:30 Robert Aghababyan – Artem Poidashev 3:2 (11:6,5:11,11:6,9:11,11:7)
20:35 Andrey Artemov – Dmitry Bogatov 3:2 (11:7,10:12,11:7,13:15,12:10)
21:00 Timur Molchanov – Stepan Kutepov 1:3 (11:4,5:11,6:11,7:11)
21:00 Vladimir Slesarev – Vasily Rudenko 2:3 (11:6,12:10,8:11,8:11,10:12)
21:00 Vladimir Nemashkalo – Oleg Pronin 2:3 (9:11,15:13,8:11,11:2,10:12)
21:05 Dmitry Petrochenko – Eduard Golovachev 1:3 (11:7,9:11,6:11,8:11)
21:05 Alexander Frolov I. – Kyrill Puzankov 0:3 (11:13,9:11,9:11)
21:15 Ivan Moshkov – Oleg Manuylov 3:0 (11:4,11:8,11:4)
21:30 Oleg Pronin – Artem Poidashev 3:0 (11:7,11:6,11:8)
21:30 Aleksey Kazakov – Vitaly Demchenko 1:3 (9:11,6:11,11:8,9:11)
21:30 Kyrill Puzankov – Gleb Stashkovskiy 3:0 (11:4,11:9,11:9)
21:35 Eduard Golovachev – Dmitry Bogatov 3:2 (11:9,3:11,10:12,11:4,11:3)
21:45 Robert Aghababyan – Vladimir Nemashkalo 3:1 (13:11,11:7,9:11,11:5)
21:50 Oleg Manuylov – Stepan Kutepov 0:3 (10:12,9:11,8:11)
22:00 Vitaly Demchenko – Vasily Rudenko 2:3 (5:11,11:9,10:12,11:4,8:11)
22:05 Rostislav Salkin – Alexander Frolov I. 0:3 (7:11,5:11,9:11)
22:05 Andrey Artemov – Dmitry Petrochenko 3:2 (11:8,11:8,6:11,9:11,13:11)
22:15 Timur Molchanov – Ivan Moshkov 1:3 (9:11,11:6,7:11,8:11)
22:30 Rostislav Salkin – Gleb Stashkovskiy 3:1 (7:11,11:9,11:9,11:5)
22:30 Vladimir Slesarev – Aleksey Kazakov 3:0 (11:7,11:6,11:5)
22:30 Vladimir Nemashkalo – Artem Poidashev 2:3 (11:4,12:14,11:7,9:11,9:11)
22:45 Dmitry Petrochenko – Dmitry Bogatov 3:1 (11:5,7:11,11:8,11:3)
23:00 Oleg Pronin – Robert Aghababyan 3:1 (11:7,10:12,11:1,11:9)
23:00 Timur Molchanov – Oleg Manuylov 2:3 (11:7,3:11,8:11,11:8,5:11)
23:00 Andrey Artemov – Eduard Golovachev 2:3 (7:11,11:8,11:1,9:11,5:11)
23:00 Kyrill Puzankov – Alexander Frolov I. 2:3 (7:11,11:9,8:11,13:11,3:11)
23:30 Ivan Soldatov – Nikita Lyfenko 3:0 (11:5,11:7,11:6)
23:30 Vitaly Demchenko – Vasily Rudenko 1:3 (11:8,6:11,9:11,10:12)
23:30 Stepan Kutepov – Ivan Moshkov 3:2 (15:13,3:11,6:11,12:10,11:3)
23:30 Vjacheslav Chernov – Pavel Fursov 3:2 (5:11,10:12,11:9,11:7,11:7)
23:30 Igor Mihaylov – Vladimir Slesarev 0:3 (8:11,6:11,9:11)
23:50 Maxim Mameka – Dmitriy Balakin 3:1 (11:9,11:7,7:11,11:4)

TT-Cup. Poland

Time Players Score
00:15 Stepan Koci – Ondrej Knazik 3:1 (6:11,11:5,11:7,13:11)
00:25 Adam Kosacky – Jan Hendrych 3:2 (8:11,11:7,5:11,11:4,11:5)
00:45 Vojteh Shanc – Zdenek Dusek 2:3 (5:11,4:11,11:7,12:10,5:11)
01:15 Zdenek Muhlhauser – Filip Nemec 3:1 (11:7,11:8,8:11,11:6)
09:20 Adam Kosacky – Jaroslav Sprongl 3:0 (11:6,11:5,11:7)
09:45 Zdenek Bron – Jiri Medlin 1:3 (7:11,14:12,4:11,10:12)
09:55 Ondrej Knazik – Bohuslav Budik 1:3 (11:4,8:11,6:11,8:11)