Table tennis results
Brazil. Challenge Sao Paulo
Win Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Oleh Lutsyshyn – Alexey Gutnichenko | 3:1 (11:6,11:8,5:11,11:6) |
00:00 | Dmitry Neborak – Igor Akimov | 0:3 (3:11,8:11,1:11) |
00:15 | Alexander Sulim – Dmitry Yurkov | 2:3 (3:11,11:8,11:9,2:11,5:11) |
00:15 | Alexey Goloveshkin – Sergey Korobeinik | 3:1 (8:11,11:9,11:4,11:6) |
00:15 | Sergey Cheryavsky – Alexey Metla | 2:3 (7:11,12:10,7:11,16:14,10:12) |
00:30 | Anatoliy Nazarov – Dmitry Zaporozhets | 3:2 (12:10,4:11,11:5,4:11,11:4) |
00:45 | Vladimir Panasenko – Oleg Andreev | 3:1 (11:7,12:10,7:11,11:9) |
00:45 | Sergey Korobeinik – Dmitry Neborak | 3:1 (11:9,11:6,7:11,11:5) |
01:00 | Anatoliy Nazarov – Alexey Gutnichenko | 3:2 (11:9,6:11,6:11,11:7,13:11) |
01:00 | Sergey Cheryavsky – Sergey Vavreniuk | 3:1 (11:7,11:5,5:11,11:6) |
01:15 | Dmitry Batyuk – Alexander Pogonov | 3:0 (11:9,11:6,13:11) |
01:15 | Zakhar Tulyagin – Alexey Metla | 2:3 (10:12,11:2,15:13,5:11,8:11) |
01:15 | Alexey Goloveshkin – Igor Akimov | 1:3 (12:10,6:11,9:11,5:11) |
01:30 | Oleh Lutsyshyn – Dmitry Zaporozhets | 1:3 (9:11,11:13,11:2,4:11) |
01:45 | Alexey Metla – Sergey Vavreniuk | 3:1 (12:10,7:11,11:8,11:9) |
01:45 | Alexey Goloveshkin – Dmitry Neborak | 3:0 (11:4,11:5,11:5) |
01:45 | Yan Krol – Ivan Fashchevskiy | 3:2 (8:11,11:6,11:8,9:11,11:8) |
02:00 | Dmitry Zaporozhets – Alexey Gutnichenko | 0:3 (10:12,5:11,6:11) |
02:15 | Zakhar Tulyagin – Sergey Cheryavsky | 3:2 (12:10,5:11,12:10,4:11,15:13) |
02:15 | Dmitry Batyuk – Ivan Fashchevskiy | 2:3 (11:6,11:6,6:11,7:11,3:11) |
02:15 | Sergey Korobeinik – Igor Akimov | 3:1 (11:8,8:11,16:14,11:8) |
02:30 | Oleh Lutsyshyn – Anatoliy Nazarov | 3:2 (11:13,11:8,11:7,5:11,11:7) |
02:45 | Yan Krol – Alexander Pogonov | 3:0 (11:9,11:8,11:4) |
02:45 | Igor Akimov – Dmitry Neborak | 3:1 (11:6,11:7,8:11,12:10) |
03:15 | Sergey Korobeinik – Alexey Goloveshkin | 3:1 (6:11,11:7,11:9,11:5) |
03:15 | Dmitry Batyuk – Yan Krol | 3:2 (11:6,10:12,9:11,11:8,11:2) |
03:45 | Ivan Fashchevskiy – Alexander Pogonov | 2:3 (3:11,11:8,11:8,9:11,9:11) |
04:15 | Alexander Pogonov – Dmitry Batyuk | 3:0 (11:8,11:5,11:5) |
04:45 | Ivan Fashchevskiy – Yan Krol | 3:1 (11:9,11:9,2:11,11:9) |
05:15 | Ivan Fashchevskiy – Dmitry Batyuk | 3:0 (11:9,11:8,11:7) |
05:45 | Alexander Pogonov – Yan Krol | 3:0 (11:9,11:6,11:3) |
06:15 | Yan Krol – Dmitry Batyuk | 1:3 (9:11,13:11,9:11,6:11) |
06:45 | Alexander Pogonov – Ivan Fashchevskiy | 3:1 (11:4,11:8,6:11,11:8) |
07:15 | Vitaliy Khamurda – Alexei Rodin | 3:2 (11:6,11:5,7:11,9:11,11:8) |
07:15 | Victor Sharpay – Andrey Burdakov | 3:1 (11:8,12:10,10:12,11:7) |
07:45 | Bogdan Doroshenko – Valeriy Tatarinov | 0:3 (14:16,9:11,9:11) |
07:45 | Jan Zaharov – Pavel Plyushch | 1:3 (11:6,10:12,7:11,10:12) |
07:45 | Aleksandr Horoshko – Taras Mukha | 2:3 (5:11,4:11,11:9,16:14,6:11) |
08:00 | Alexander Zhuravlev – Aleksandr Storozhenko | 2:3 (15:13,2:11,9:11,11:6,5:11) |
08:15 | Victor Sharpay – Taras Mukha | 3:0 (11:4,11:8,11:6) |
08:15 | Andrei Grabsky – Vladimir Samoylov | 3:0 (14:12,11:7,11:6) |
08:15 | Vitaliy Khamurda – Pavel Plyushch | 1:3 (11:13,9:11,11:6,6:11) |
08:45 | Andrey Regush – Alexey Zayets | 3:0 (11:8,11:8,11:9) |
08:45 | Aleksandr Horoshko – Andrey Burdakov | 3:1 (12:10,11:5,8:11,11:8) |
08:45 | Jan Zaharov – Alexei Rodin | 0:3 (9:11,6:11,5:11) |
08:45 | Bogdan Doroshenko – Vladimir Samoylov | 3:0 (11:4,13:11,11:5) |
09:00 | Alexander Zhuravlev – Alexey Zayets | 0:3 (4:11,6:11,3:11) |
09:15 | Victor Sharpay – Aleksandr Horoshko | 1:3 (9:11,11:6,7:11,8:11) |
09:15 | Vitaliy Khamurda – Jan Zaharov | 1:3 (11:3,11:13,7:11,8:11) |
09:15 | Andrei Grabsky – Valeriy Tatarinov | 1:3 (8:11,11:8,13:15,6:11) |
09:30 | Andrey Regush – Aleksandr Storozhenko | 0:3 (9:11,9:11,5:11) |
09:45 | Pavel Plyushch – Alexei Rodin | 0:3 (6:11,6:11,7:11) |
09:45 | Taras Mukha – Andrey Burdakov | 1:3 (3:11,12:10,5:11,6:11) |
09:45 | Bogdan Doroshenko – Andrei Grabsky | 2:3 (15:17,11:8,11:6,10:12,9:11) |
10:00 | Alexander Zhuravlev – Andrey Regush | 3:0 (11:9,11:6,11:7) |
10:15 | Vladimir Samoylov – Valeriy Tatarinov | 0:3 (6:11,8:11,7:11) |
10:15 | Andrey Burdakov – Victor Sharpay | 3:1 (11:8,5:11,11:9,11:8) |
10:15 | Alexei Rodin – Vitaliy Khamurda | 3:2 (8:11,3:11,11:5,11:9,11:5) |
10:30 | Alexey Zayets – Aleksandr Storozhenko | 2:3 (11:6,9:11,3:11,16:14,8:11) |
10:45 | Taras Mukha – Aleksandr Horoshko | 3:0 (11:5,11:5,11:7) |
10:45 | Valeriy Tatarinov – Bogdan Doroshenko | 3:0 (11:6,11:8,11:9) |
10:45 | Pavel Plyushch – Jan Zaharov | 3:1 (5:11,11:6,11:7,12:10) |
11:15 | Taras Mukha – Victor Sharpay | 3:0 (11:4,11:8,11:8) |
11:15 | Aleksandr Storozhenko – Alexander Zhuravlev | 3:2 (11:9,11:6,9:11,10:12,11:9) |
11:15 | Vladimir Samoylov – Andrei Grabsky | 2:3 (11:13,12:10,8:11,11:9,10:12) |
11:15 | Pavel Plyushch – Vitaliy Khamurda | 1:3 (12:10,9:11,7:11,7:11) |
11:45 | Alexey Zayets – Andrey Regush | 2:3 (11:9,11:13,11:6,4:11,7:11) |
11:45 | Alexei Rodin – Jan Zaharov | 1:3 (11:8,6:11,9:11,5:11) |
11:45 | Andrey Burdakov – Aleksandr Horoshko | 3:0 (11:3,11:6,11:5) |
11:45 | Vladimir Samoylov – Bogdan Doroshenko | 3:0 (11:6,11:5,12:10) |
12:15 | Valeriy Tatarinov – Andrei Grabsky | 3:1 (11:9,11:6,10:12,11:8) |
12:15 | Aleksandr Horoshko – Victor Sharpay | 3:0 (11:6,11:5,11:6) |
12:15 | Alexey Zayets – Alexander Zhuravlev | 2:3 (5:11,11:6,6:11,11:2,4:11) |
12:15 | Jan Zaharov – Vitaliy Khamurda | 0:3 (9:11,4:11,9:11) |
12:30 | Aleksandr Storozhenko – Andrey Regush | 3:2 (11:9,7:11,11:9,9:11,11:7) |
12:45 | Alexei Rodin – Pavel Plyushch | 0:3 (3:11,3:11,2:11) |
12:45 | Andrey Burdakov – Taras Mukha | 1:3 (11:2,8:11,3:11,6:11) |
12:45 | Andrei Grabsky – Bogdan Doroshenko | 3:1 (13:11,6:11,14:12,11:9) |
13:15 | Valeriy Tatarinov – Vladimir Samoylov | 3:0 (13:11,11:1,11:7) |
13:15 | Vladimir Panasenko – Sergey Ermoshin | 3:1 (15:13,11:13,15:13,13:11) |
13:15 | Andrey Regush – Alexander Zhuravlev | 3:2 (11:7,8:11,11:9,9:11,11:3) |
13:15 | Alexander Sulim – Alexey Goloveshkin | 2:3 (11:9,7:11,9:11,11:9,5:11) |
13:30 | Aleksandr Storozhenko – Alexey Zayets | 3:0 (11:8,11:2,13:11) |
13:45 | Oleg Andreev – Sergey Korobeinik | 1:3 (11:7,9:11,7:11,9:11) |
14:00 | Dmitry Yurkov – Alexander Lushnya | 3:2 (12:10,4:11,11:4,3:11,13:11) |
14:15 | Alexander Sulim – Alexander Lushnya | 0:3 (5:11,9:11,6:11) |
14:15 | Vladimir Panasenko – Sergey Korobeinik | 0:3 (8:11,4:11,6:11) |
14:15 | Aleksandr Ivashkin – Nikolay Galynsky | 1:3 (11:9,6:11,8:11,6:11) |
14:30 | Alexey Gutnichenko – Yuriy Volkov | 3:2 (9:11,11:8,5:11,11:9,11:3) |
14:45 | Oleg Andreev – Sergey Ermoshin | 3:1 (11:8,9:11,11:5,11:6) |
14:45 | Dmitry Yurkov – Alexey Goloveshkin | 3:0 (11:5,11:9,11:8) |
14:45 | Vadim Griban – Nikolay Galynsky | 1:3 (8:11,9:11,11:7,1:11) |
15:15 | Aleksandr Ivashkin – Genadi Yurchenko | 1:3 (7:11,8:11,11:7,10:12) |
15:45 | Alexey Gutnichenko – Dmitry Zaporozhets | 0:3 (8:11,5:11,5:11) |
15:45 | Vadim Griban – Genadi Yurchenko | 3:1 (8:11,11:4,12:10,11:8) |
15:45 | Alexander Lushnya – Alexey Goloveshkin | 3:2 (8:11,11:2,16:18,11:9,11:5) |
16:00 | Sergey Korobeinik – Sergey Ermoshin | 3:1 (9:11,11:6,11:8,11:5) |
16:00 | Anatoliy Nazarov – Yuriy Volkov | 1:3 (3:11,11:5,7:11,10:12) |
16:15 | Sergey Ermoshin – Vladimir Panasenko | 3:2 (11:6,12:10,8:11,8:11,11:7) |
16:15 | Aleksandr Ivashkin – Vadim Griban | 2:3 (6:11,12:10,10:12,11:8,6:11) |
16:30 | Alexey Goloveshkin – Alexander Sulim | 1:3 (11:5,6:11,11:13,9:11) |
16:30 | Alexey Gutnichenko – Anatoliy Nazarov | 2:3 (7:11,11:8,11:6,11:13,7:11) |
16:45 | Sergey Korobeinik – Oleg Andreev | 3:2 (9:11,11:6,8:11,11:9,11:6) |
16:45 | Genadi Yurchenko – Nikolay Galynsky | 3:2 (5:11,3:11,12:10,11:8,11:6) |
17:00 | Alexander Lushnya – Dmitry Yurkov | 3:1 (11:8,10:12,11:8,11:4) |
17:00 | Dmitry Zaporozhets – Yuriy Volkov | 3:1 (12:10,3:11,11:3,11:8) |
17:15 | Sergey Korobeinik – Vladimir Panasenko | 2:3 (11:8,11:5,5:11,6:11,4:11) |
17:15 | Nikolay Galynsky – Aleksandr Ivashkin | 2:3 (5:11,11:8,6:11,11:7,4:11) |
17:15 | Alexey Goloveshkin – Alexander Lushnya | 2:3 (7:11,11:9,11:4,8:11,9:11) |
17:30 | Yuriy Volkov – Alexey Gutnichenko | 2:3 (1:11,11:7,11:9,9:11,13:15) |
17:45 | Sergey Ermoshin – Oleg Andreev | 3:1 (11:13,11:8,11:9,11:8) |
17:45 | Alexey Goloveshkin – Dmitry Yurkov | 3:2 (4:11,11:8,11:5,4:11,11:9) |
17:45 | Genadi Yurchenko – Vadim Griban | 2:3 (11:3,8:11,4:11,11:8,10:12) |
18:15 | Dmitry Zaporozhets – Anatoliy Nazarov | 0:3 (2:11,8:11,9:11) |
18:15 | Genadi Yurchenko – Aleksandr Ivashkin | 1:3 (11:7,8:11,1:11,10:12) |
18:15 | Oleg Andreev – Vladimir Panasenko | 3:1 (11:9,9:11,11:8,11:6) |
18:15 | Dmitry Yurkov – Alexander Sulim | 3:0 (11:6,11:9,11:5) |
18:45 | Alexander Lushnya – Alexander Sulim | 3:1 (11:13,11:3,13:11,11:5) |
18:45 | Nikolay Galynsky – Vadim Griban | 3:0 (11:9,11:7,11:6) |
18:45 | Sergey Ermoshin – Sergey Korobeinik | 2:3 (7:11,11:3,7:11,11:4,10:12) |
19:00 | Yuriy Volkov – Anatoliy Nazarov | 3:0 (11:8,15:13,11:3) |
19:15 | Vjacheslav Yarovoy – Artyom Maximenko | 3:1 (11:6,12:10,9:11,11:9) |
19:15 | Vadim Griban – Aleksandr Ivashkin | 3:0 (11:8,11:7,11:3) |
19:45 | Nikolay Galynsky – Genadi Yurchenko | 3:0 (11:8,11:2,11:9) |
19:45 | Anton Yolkin – Evgeny Krivorotyko | 3:1 (11:9,16:14,6:11,11:9) |
20:00 | Yuriy Volkov – Dmitry Zaporozhets | 3:2 (12:14,8:11,11:5,11:5,12:10) |
20:15 | Vjacheslav Yarovoy – Evgeny Krivorotyko | 0:3 (5:11,7:11,8:11) |
20:45 | Bogdan Panchenko – Alexey Metla | 1:3 (11:4,6:11,9:11,10:12) |
20:45 | Anton Yolkin – Artyom Maximenko | 3:1 (11:7,8:11,11:8,14:12) |
21:00 | Andrey Matkovsky – Alexey Shelest | 3:2 (5:11,11:8,11:7,8:11,11:6) |
21:15 | Vjacheslav Yarovoy – Anton Yolkin | 3:2 (11:7,4:11,11:8,8:11,11:3) |
21:15 | Dmitry Kuzmenko – Petr Pidleteichuk | 3:1 (6:11,11:6,11:5,13:11) |
21:45 | Roman Shtukovany – Sergey Udovichenko | 1:3 (7:11,11:8,4:11,7:11) |
21:45 | Bogdan Panchenko – Petr Pidleteichuk | 1:3 (11:7,7:11,7:11,7:11) |
21:45 | Rodion Pirvelli – Vitaliy Khorolsky | 3:1 (11:9,12:10,9:11,11:6) |
21:45 | Evgeny Krivorotyko – Artyom Maximenko | 2:3 (7:11,11:6,3:11,11:7,6:11) |
22:00 | Andrey Matkovsky – Sergey Udovichenko | 1:3 (16:18,8:11,12:10,5:11) |
22:15 | Artyom Maximenko – Vjacheslav Yarovoy | 3:0 (11:4,11:4,11:7) |
22:15 | Ruslan Lazebny – Vyacheslav Kovalenko | 3:2 (2:11,7:11,11:7,12:10,11:9) |
22:15 | Dmitry Kuzmenko – Alexey Metla | 1:3 (6:11,7:11,12:10,5:11) |
22:30 | Roman Shtukovany – Alexey Shelest | 1:3 (4:11,11:8,8:11,5:11) |
22:45 | Evgeny Krivorotyko – Anton Yolkin | 0:3 (9:11,8:11,6:11) |
22:45 | Bogdan Panchenko – Dmitry Kuzmenko | 1:3 (11:13,11:7,0:11,7:11) |
22:45 | Rodion Pirvelli – Vyacheslav Kovalenko | 3:2 (11:8,10:12,11:8,8:11,11:8) |
23:00 | Andrey Matkovsky – Roman Shtukovany | 0:3 (7:11,4:11,8:11) |
23:15 | Ruslan Lazebny – Vitaliy Khorolsky | 3:0 (11:6,13:11,11:3) |
23:15 | Evgeny Krivorotyko – Vjacheslav Yarovoy | 3:2 (11:9,4:11,11:5,10:12,13:11) |
23:15 | Petr Pidleteichuk – Alexey Metla | 2:3 (9:11,11:9,16:18,11:8,9:11) |
23:30 | Sergey Udovichenko – Alexey Shelest | 2:3 (5:11,11:3,12:10,7:11,6:11) |
23:45 | Rodion Pirvelli – Ruslan Lazebny | 2:3 (3:11,11:7,11:7,8:11,9:11) |
23:45 | Alexey Metla – Bogdan Panchenko | 3:0 (11:6,11:9,11:7) |
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Dmitry Ignatiev – Sergey Lopatin | 0:3 (6:11,7:11,8:11) |
00:00 | Evgeny Anisimov – Sergey Myagkov | 3:0 (11:8,11:8,11:7) |
00:00 | Mikhail Reznikov – Victor Kalachev | 0:3 (7:11,7:11,7:11) |
00:15 | Alexei Vlasov – Evgeniy Ilyukhin | 1:3 (7:11,6:11,11:9,8:11) |
00:30 | Alexander Ivanov – Aleksandr Fedorov | 3:0 (11:7,15:13,11:9) |
00:30 | Nikolay Zhurba – Andrey Pravednov | 3:2 (11:9,11:8,6:11,10:12,11:9) |
00:45 | Anatoly Ilin – Mikhail Reznikov | 2:3 (8:11,11:6,8:11,11:6,9:11) |
01:00 | Aleksey Kazakov – Evgeny Anisimov | 3:2 (11:3,13:15,11:9,15:17,12:10) |
01:15 | Yuriy Merkushin – Dmitry Ignatiev | 3:2 (7:11,11:8,3:11,14:12,11:5) |
01:15 | Evgeniy Ilyukhin – Victor Kalachev | 2:3 (12:10,11:13,11:9,8:11,7:11) |
01:30 | Andrey Pravednov – Sergey Lopatin | 0:3 (8:11,6:11,9:11) |
01:45 | Aleksandr Fedorov – Sergey Myagkov | 1:3 (4:11,9:11,11:9,9:11) |
02:00 | Alexei Vlasov – Mikhail Reznikov | 1:3 (11:13,9:11,11:9,2:11) |
02:00 | Nikolay Zhurba – Dmitry Ignatiev | 0:3 (9:11,8:11,5:11) |
02:15 | Alexander Ivanov – Evgeny Anisimov | 3:1 (12:10,6:11,11:1,11:2) |
02:15 | Victor Kalachev – Anatoly Ilin | 2:3 (11:8,5:11,9:11,11:8,7:11) |
02:30 | Sergey Lopatin – Yuriy Merkushin | 2:3 (4:11,11:9,12:10,6:11,7:11) |
02:45 | Sergey Myagkov – Aleksey Kazakov | 3:1 (9:11,13:11,11:4,11:6) |
03:00 | Dmitry Ignatiev – Andrey Pravednov | 1:3 (6:11,7:11,11:3,4:11) |
03:00 | Mikhail Reznikov – Evgeniy Ilyukhin | 2:3 (11:8,11:13,11:4,5:11,1:11) |
03:15 | Evgeny Anisimov – Aleksandr Fedorov | 3:0 (11:6,11:9,11:7) |
03:30 | Victor Kalachev – Alexei Vlasov | 3:1 (11:7,11:9,9:11,11:7) |
03:30 | Sergey Myagkov – Alexander Ivanov | 1:3 (6:11,6:11,14:12,4:11) |
03:30 | Sergey Lopatin – Nikolay Zhurba | 2:3 (13:11,11:5,8:11,8:11,7:11) |
04:00 | Aleksandr Fedorov – Aleksey Kazakov | 1:3 (13:15,12:10,4:11,3:11) |
04:00 | Andrey Pravednov – Yuriy Merkushin | 2:3 (6:11,11:2,11:9,6:11,7:11) |
04:00 | Evgeniy Ilyukhin – Anatoly Ilin | 3:2 (11:9,10:12,8:11,12:10,11:9) |
05:00 | Aleksey Kazakov – Alexander Ivanov | 3:2 (6:11,11:2,11:8,5:11,11:4) |
05:00 | Yuriy Merkushin – Sergey Lopatin | 0:3 (7:11,6:11,8:11) |
05:15 | Victor Kalachev – Evgeniy Ilyukhin | 3:0 (11:5,11:9,11:5) |
07:15 | Vladimir Zhigalov – Nikolay Pashkov | 2:3 (12:14,9:11,11:9,11:6,6:11) |
07:30 | Sergey Lanovenko – Egor Markelov | 1:3 (8:11,11:13,11:8,9:11) |
07:30 | Victor Rakhmanovsky – Maxim Malyshev | 3:1 (11:8,7:11,11:7,11:6) |
07:45 | Dmitry Tunitsin – Viacheslav Tsvetkov | 3:1 (11:3,9:11,11:4,11:5) |
08:00 | Igor Sergeevich – Vladimir Pustoselov | 2:3 (11:6,7:11,11:6,5:11,6:11) |
08:00 | Mikhail Cheklin – Nikita Sukharnikov | 3:0 (11:6,14:12,11:8) |
08:00 | Vladimir Eremin – Gennady Karpovkin | 3:1 (7:11,11:8,11:9,12:10) |
08:15 | Vladimir Safonov – Yaroslav Troyanov | 3:2 (11:3,7:11,9:11,13:11,11:9) |
08:15 | Nikolay Pashkov – Igor Sergeevich | 3:1 (13:15,11:5,11:7,11:9) |
08:30 | Egor Markelov – Vladimir Eremin | 2:3 (11:8,8:11,6:11,11:5,5:11) |
08:30 | Maxim Malyshev – Mikhail Cheklin | 3:2 (6:11,11:8,10:12,11:8,11:9) |
09:00 | Vladimir Pustoselov – Vladimir Zhigalov | 2:3 (11:9,11:7,8:11,10:12,9:11) |
09:00 | Nikita Sukharnikov – Victor Rakhmanovsky | 0:3 (4:11,4:11,5:11) |
09:00 | Gennady Karpovkin – Sergey Lanovenko | 3:2 (12:10,9:11,8:11,11:3,11:6) |
09:00 | Viacheslav Tsvetkov – Vladimir Safonov | 3:2 (10:12,14:12,10:12,11:6,11:4) |
09:15 | Vladimir Zhigalov – Igor Sergeevich | 3:1 (12:10,7:11,11:4,12:10) |
09:30 | Sergey Lanovenko – Vladimir Eremin | 3:0 (13:11,15:13,11:4) |
09:30 | Yaroslav Troyanov – Dmitry Tunitsin | 0:3 (7:11,12:14,8:11) |
09:30 | Victor Rakhmanovsky – Mikhail Cheklin | 2:3 (11:9,8:11,11:13,13:11,9:11) |
09:45 | Nikolay Pashkov – Vladimir Pustoselov | 0:3 (8:11,9:11,9:11) |
10:00 | Dmitry Tunitsin – Vladimir Safonov | 3:0 (11:8,11:8,13:11) |
10:00 | Egor Markelov – Gennady Karpovkin | 3:0 (11:8,11:9,11:8) |
10:15 | Maxim Malyshev – Nikita Sukharnikov | 3:0 (11:7,11:9,11:7) |
10:15 | Viacheslav Tsvetkov – Yaroslav Troyanov | 0:3 (7:11,5:11,6:11) |
10:30 | Sergey Lanovenko – Gennady Karpovkin | 3:2 (11:9,6:11,11:4,8:11,11:8) |
10:45 | Vladimir Safonov – Viacheslav Tsvetkov | 0:3 (8:11,8:11,8:11) |
11:15 | Dmitriy Kugurushev – Alexander Skrebnev | 2:3 (11:8,5:11,11:8,5:11,5:11) |
11:15 | Dmitry Tunitsin – Yaroslav Troyanov | 2:3 (11:9,10:12,11:5,11:13,5:11) |
11:30 | Victor Kalachev – Fedor Chernoskulov | 3:0 (11:4,11:7,11:8) |
11:45 | Vitaly Demchenko – Oleg Pronin | 3:0 (11:5,11:6,11:3) |
11:45 | Maksim Lobanov – Armen Pomazkov | 2:3 (11:6,8:11,11:9,5:11,7:11) |
12:00 | Vladimir Zhigalov – Oleg Belugin | 3:1 (11:4,11:2,3:11,11:4) |
12:00 | Aleksandr Fedorov – Konstantin Bystrushkin | 1:3 (6:11,11:5,6:11,7:11) |
12:00 | Andrey Shmakov – Dmitry Bogdanov | 0:3 (5:11,10:12,10:12) |
12:15 | Alexander Skrebnev – Maksim Lobanov | 1:3 (11:2,8:11,7:11,6:11) |
12:30 | Andrey Khanevsky – Aleksei Kostarev | 3:1 (11:7,11:4,5:11,11:8) |
12:30 | Oleg Pronin – Andrey Shmakov | 2:3 (9:11,11:9,11:7,10:12,15:17) |
12:30 | Fedor Chernoskulov – Aleksandr Fedorov | 3:2 (7:11,11:9,12:10,11:13,11:7) |
12:45 | Oleg Belugin – Andrey Khanevsky | 0:3 (4:11,9:11,9:11) |
12:45 | Armen Pomazkov – Dmitriy Kugurushev | 3:0 (11:9,11:6,12:10) |
13:00 | Dmitry Bogdanov – Vitaly Demchenko | 0:3 (9:11,9:11,6:11) |
13:15 | Konstantin Bystrushkin – Victor Kalachev | 3:0 (11:6,11:4,11:7) |
13:15 | Dmitriy Kugurushev – Maksim Lobanov | 1:3 (12:10,7:11,10:12,5:11) |
13:30 | Aleksei Kostarev – Vladimir Zhigalov | 1:3 (7:11,6:11,11:5,9:11) |
13:30 | Victor Kalachev – Aleksandr Fedorov | 3:0 (11:1,11:9,11:9) |
13:45 | Vitaly Demchenko – Andrey Shmakov | 0:3 (12:14,9:11,7:11) |
13:45 | Alexander Skrebnev – Armen Pomazkov | 1:3 (9:11,3:11,11:7,7:11) |
14:00 | Vladimir Zhigalov – Andrey Khanevsky | 3:2 (6:11,4:11,11:7,11:9,11:5) |
14:00 | Oleg Pronin – Dmitry Bogdanov | 0:3 (8:11,6:11,5:11) |
14:00 | Fedor Chernoskulov – Konstantin Bystrushkin | 2:3 (10:12,11:2,11:9,7:11,11:13) |
14:15 | Alexander Skrebnev – Dmitriy Kugurushev | 2:3 (8:11,11:6,11:8,9:11,7:11) |
14:30 | Oleg Belugin – Aleksei Kostarev | 3:1 (11:8,11:8,8:11,11:9) |
14:30 | Andrey Shmakov – Oleg Pronin | 1:3 (5:11,7:11,12:10,5:11) |
15:00 | Vitaly Demchenko – Dmitry Bogdanov | 3:1 (12:10,11:5,16:18,11:4) |
15:00 | Armen Pomazkov – Maksim Lobanov | 3:1 (4:11,11:6,11:9,11:8) |
15:30 | Igor Rokhlin – Andrey Yakovlev | 2:3 (7:11,11:8,11:4,6:11,8:11) |
15:45 | Oleg Moshnikov – Sergey Lanin | 3:2 (6:11,11:8,11:8,6:11,11:5) |
15:45 | Sergey Khomutov – Vitaly Bazilevsky | 3:0 (11:4,11:9,11:1) |
15:45 | Timofey Razinkov – Daniil Mikheev A. | 2:3 (11:6,12:10,10:12,8:11,9:11) |
16:00 | Evgeny Voronkov – Anton Bolokhov | 2:3 (7:11,7:11,11:7,11:4,7:11) |
16:00 | Vadim Pryakhin – Ivan Stepanov | 3:2 (11:5,6:11,12:10,8:11,11:5) |
16:15 | Yaroslav Troyanov – Dmitry Petrochenko | 1:3 (5:11,3:11,11:6,8:11) |
16:30 | Kirill Serov – Vladislav Shelipov | 2:3 (11:9,7:11,10:12,11:9,5:11) |
16:30 | Vitaly Bazilevsky – Yaroslav Troyanov | 2:3 (9:11,12:10,11:7,7:11,8:11) |
16:30 | Sergey Lanin – Evgeny Voronkov | 2:3 (9:11,11:8,9:11,11:5,8:11) |
16:30 | Andrey Yakovlev – Vadim Pryakhin | 1:3 (12:10,9:11,14:16,3:11) |
17:00 | Ivan Stepanov – Igor Rokhlin | 0:3 (4:11,8:11,6:11) |
17:00 | Dmitry Petrochenko – Sergey Khomutov | 3:2 (7:11,11:5,13:15,11:8,11:7) |
17:00 | Daniil Mikheev A. – Kirill Serov | 3:2 (9:11,11:5,13:15,12:10,11:7) |
17:15 | Anton Bolokhov – Oleg Moshnikov | 3:0 (11:4,11:9,11:4) |
17:30 | Oleg Moshnikov – Evgeny Voronkov | 2:3 (11:13,11:1,6:11,11:5,8:11) |
17:30 | Igor Rokhlin – Vadim Pryakhin | 1:3 (12:10,9:11,6:11,2:11) |
17:45 | Andrey Yakovlev – Ivan Stepanov | 3:0 (11:9,11:7,11:6) |
17:45 | Vladislav Shelipov – Timofey Razinkov | 1:3 (8:11,3:11,11:9,9:11) |
17:45 | Sergey Khomutov – Yaroslav Troyanov | 2:3 (11:8,10:12,8:11,11:6,11:13) |
18:00 | Sergey Lanin – Anton Bolokhov | 3:2 (12:10,11:7,10:12,5:11,11:5) |
18:15 | Igor Rokhlin – Ivan Stepanov | 3:1 (11:13,11:5,11:7,11:6) |
18:15 | Timofey Razinkov – Kirill Serov | 3:1 (11:4,11:6,8:11,11:2) |
18:30 | Vitaly Bazilevsky – Dmitry Petrochenko | 2:3 (5:11,7:11,11:6,11:6,4:11) |
18:30 | Sergey Lanin – Oleg Moshnikov | 2:3 (9:11,11:8,6:11,11:9,12:14) |
18:39 | Daniil Mikheev A. – Vladislav Shelipov | 2:3 (5:11,9:11,11:8,11:1,7:11) |
19:00 | Vladislav Shelipov – Kirill Serov | 3:1 (11:4,6:11,16:14,11:6) |
19:00 | Vadim Pryakhin – Andrey Yakovlev | 3:1 (11:4,4:11,11:6,11:7) |
19:15 | Anton Bolokhov – Evgeny Voronkov | 3:2 (6:11,11:8,11:6,4:11,11:5) |
19:15 | Andrey Zabrodin – Grigory Taranov | 3:2 (9:11,11:6,7:11,11:8,11:2) |
19:30 | Dmitry Petrochenko – Yaroslav Troyanov | 2:3 (11:7,9:11,11:7,9:11,9:11) |
19:30 | Pavel Lukyanov – Alexey Zhelubenkov | 3:0 (11:3,13:11,11:7) |
19:45 | Andrey Lisov – Sergey Morozov | 2:3 (13:11,7:11,11:8,6:11,7:11) |
20:00 | Oleg Kharlakin – Sergey Puzyrev | 0:3 (7:11,9:11,9:11) |
20:00 | Sergey Nikulin – Alik Girevenkov | 2:3 (11:7,7:11,15:13,10:12,7:11) |
20:00 | Anton Sokolov – Alexander Chentsov | 3:2 (7:11,11:6,11:8,9:11,13:11) |
20:15 | Pavel Semeshin – Maksim Afanasev | 3:2 (11:6,13:11,5:11,10:12,11:8) |
20:15 | Grigory Taranov – Oleg Kharlakin | 2:3 (11:6,10:12,4:11,11:8,8:11) |
20:30 | Vladimir Marshalov – Ivan Soldatov | 0:3 (9:11,7:11,5:11) |
20:45 | Alexey Zhelubenkov – Anton Sokolov | 2:3 (11:13,8:11,11:6,12:10,10:12) |
20:45 | Sergey Puzyrev – Andrey Zabrodin | 2:3 (9:11,11:5,6:11,11:7,8:11) |
21:00 | Alik Girevenkov – Vladimir Marshalov | 3:0 (11:7,11:5,11:6) |
21:00 | Sergey Morozov – Pavel Semeshin | 1:3 (8:11,17:15,8:11,10:12) |
21:15 | Ivan Soldatov – Sergey Nikulin | 2:3 (4:11,11:8,9:11,11:4,11:13) |
21:30 | Alexander Chentsov – Pavel Lukyanov | 3:2 (11:3,10:12,14:12,9:11,11:9) |
21:30 | Maksim Afanasev – Andrey Lisov | 3:2 (11:5,9:11,11:1,9:11,15:13) |
21:30 | Andrey Zabrodin – Oleg Kharlakin | 1:3 (11:7,7:11,11:13,6:11) |
21:45 | Sergey Nikulin – Vladimir Marshalov | 3:1 (13:11,11:9,7:11,11:9) |
21:45 | Grigory Taranov – Sergey Puzyrev | 3:1 (9:11,11:4,11:9,13:11) |
22:00 | Andrey Lisov – Pavel Semeshin | 1:3 (13:11,6:11,8:11,9:11) |
22:00 | Pavel Lukyanov – Anton Sokolov | 2:3 (11:8,12:10,10:12,9:11,8:11) |
22:15 | Alik Girevenkov – Ivan Soldatov | 3:2 (9:11,12:10,11:9,6:11,13:11) |
22:15 | Sergey Morozov – Maksim Afanasev | 3:1 (7:11,16:14,11:6,13:11) |
22:45 | Alexey Zhelubenkov – Alexander Chentsov | 3:2 (9:11,11:7,13:11,12:14,12:10) |
22:45 | Ivan Soldatov – Vladimir Marshalov | 3:2 (8:11,11:9,11:9,6:11,17:15) |
23:15 | Pavel Semeshin – Sergey Morozov | 2:3 (9:11,11:7,11:8,9:11,11:13) |
23:15 | Dmitry Tikhnenko – Alexander Karyukhin | 2:3 (6:11,8:11,11:9,11:7,10:12) |
23:15 | Alexander Chentsov – Alexey Zhelubenkov | 3:1 (11:4,13:15,13:11,11:8) |
23:30 | Alik Girevenkov – Sergey Nikulin | 3:2 (11:9,11:4,10:12,6:11,11:4) |
Masters. Belarus
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | David Sarganek – Jakub Stusek | 2:3 (9:11,7:11,11:3,11:9,11:13) |
00:00 | Roman Polovka – Julius Legen | 3:0 (11:8,11:4,11:1) |
00:00 | Rostislav Klyuchuk – Martin Bittner | 2:3 (16:14,8:11,4:11,11:9,7:11) |
00:15 | Ales Krejci – Petr Masa | 3:0 (11:7,11:8,11:5) |
00:15 | Jaroslav Strnad 1964 – Frantisek Trojan | 3:0 (11:9,11:9,11:6) |
00:30 | Martin Kowalik – Jiri Louda | 3:0 (12:10,11:3,11:8) |
00:30 | Petr Vicherek – Marek Zaskodny | 1:3 (6:11,11:0,3:11,8:11) |
00:45 | Antonin Belonoznik – Tomas Holik | 1:3 (11:13,11:5,9:11,4:11) |
00:45 | Zdenek Osmera – Karel Brozhik | 3:0 (11:9,11:7,13:11) |
01:15 | Martin Huk – Ondrej Svacha | 3:0 (11:7,13:11,12:10) |
01:15 | Petr Oliver Korp – Robin Pacha | 3:1 (11:8,12:10,5:11,11:5) |
01:45 | Karel Brozhik – Jan Varcl-Junior | 1:3 (12:10,8:11,4:11,7:11) |
01:45 | Tomas Holik – Rostislav Klyuchuk | 3:0 (11:6,14:12,11:6) |
02:15 | Zdenek Osmera – Martin Huk | 2:3 (4:11,11:9,11:9,7:11,4:11) |
02:15 | Antonin Belonoznik – Petr Oliver Korp | 3:1 (11:8,9:11,11:6,11:3) |
02:45 | Jan Varcl-Junior – Ondrej Svacha | 1:3 (9:11,11:4,9:11,6:11) |
02:45 | Rostislav Klyuchuk – Robin Pacha | 3:0 (14:12,11:4,11:7) |
03:15 | Tomas Holik – Petr Oliver Korp | 3:1 (6:11,11:9,11:9,11:2) |
03:15 | Karel Brozhik – Martin Huk | 2:3 (11:9,7:11,11:8,8:11,4:11) |
03:45 | Robin Pacha – Antonin Belonoznik | 0:3 (10:12,4:11,9:11) |
03:45 | Ondrej Svacha – Zdenek Osmera | 2:3 (11:9,1:11,11:7,4:11,9:11) |
04:15 | Martin Huk – Jan Varcl-Junior | 2:3 (3:11,11:9,11:9,4:11,6:11) |
04:15 | Petr Oliver Korp – Rostislav Klyuchuk | 2:3 (10:12,11:9,7:11,11:9,5:11) |
04:45 | Robin Pacha – Tomas Holik | 1:3 (15:13,8:11,9:11,2:11) |
04:45 | Ondrej Svacha – Karel Brozhik | 3:2 (11:6,11:8,4:11,7:11,11:8) |
05:15 | Jan Varcl-Junior – Zdenek Osmera | 3:0 (11:5,13:11,11:6) |
05:15 | Rostislav Klyuchuk – Antonin Belonoznik | 3:1 (11:8,11:7,7:11,11:6) |
05:45 | Zdenek Osmera – Ondrej Svacha | 3:2 (11:7,11:5,6:11,7:11,11:3) |
08:45 | Milan Smrcek – Petr Sudek | 3:1 (11:4,7:11,11:4,11:5) |
08:45 | Ivo Palmi – Jiri Motak | 1:3 (5:11,4:11,12:10,6:11) |
08:45 | Jiri Machart – Jan Manhal Jr. | 0:3 (8:11,7:11,9:11) |
08:45 | Rotislav Hasmanda – Jiri Pozarsky | 3:2 (9:11,11:4,11:5,7:11,19:17) |
09:15 | Jan Lovl – Vit Salanda | 3:0 (11:6,11:9,11:5) |
09:15 | Milan Zika – Alois Kanak | 2:3 (3:11,11:9,7:11,11:5,7:11) |
09:15 | Jakub Stolfa – Jan Varcl-Junior | 3:1 (11:7,11:6,9:11,11:4) |
09:30 | Jan Jablonovsky – Daniel Tuma | 2:3 (11:5,13:15,11:13,11:5,9:11) |
09:45 | Petr Sudek – Jakub Stolfa | 0:3 (10:12,10:12,6:11) |
09:45 | Jan Manhal Jr. – Jan Lovl | 3:2 (5:11,12:14,11:4,11:7,11:5) |
09:45 | Jiri Motak – Milan Zika | 3:1 (5:11,11:7,11:9,14:12) |
10:00 | Jiri Pozarsky – Jan Jablonovsky | 3:0 (11:6,11:7,11:8) |
10:15 | Vit Salanda – Jiri Machart | 3:0 (13:11,13:11,11:7) |
10:15 | Alois Kanak – Ivo Palmi | 1:3 (5:11,11:3,9:11,7:11) |
10:15 | Daniel Tuma – Rotislav Hasmanda | 1:3 (7:11,11:8,8:11,9:11) |
10:15 | Jan Varcl-Junior – Milan Smrcek | 1:3 (12:10,8:11,9:11,7:11) |
10:45 | Jiri Machart – Jan Lovl | 3:0 (11:9,11:8,12:10) |
10:45 | Milan Smrcek – Jakub Stolfa | 0:3 (7:11,5:11,15:17) |
10:45 | Rotislav Hasmanda – Jan Jablonovsky | 3:2 (11:3,11:9,6:11,7:11,11:7) |
10:45 | Ivo Palmi – Milan Zika | 3:2 (11:5,11:9,8:11,9:11,11:6) |
11:15 | Petr Sudek – Jan Varcl-Junior | 3:0 (11:9,11:9,11:8) |
11:15 | Jiri Motak – Alois Kanak | 3:0 (11:8,11:3,11:8) |
11:15 | Jan Manhal Jr. – Vit Salanda | 3:2 (11:7,7:11,9:11,11:4,11:3) |
11:30 | Jiri Pozarsky – Daniel Tuma | 3:0 (11:3,11:2,11:4) |
11:45 | Daniel Tuma – Jan Jablonovsky | 0:3 (8:11,9:11,6:11) |
11:45 | Alois Kanak – Milan Zika | 2:3 (11:9,8:11,11:8,9:11,5:11) |
12:15 | Jakub Stolfa – Milan Smrcek | 2:3 (11:13,15:13,11:6,9:11,8:11) |
12:15 | Jiri Motak – Ivo Palmi | 0:3 (6:11,9:11,4:11) |
12:45 | Tomas Varnushka – Josef Belovsky | 3:2 (11:5,6:11,7:11,11:9,12:10) |
12:45 | Josef Koutnik – Jan Vidourek | 3:2 (7:11,11:8,7:11,11:9,11:9) |
12:45 | Petr Jochym – Radomir Vavrecka | 3:0 (11:9,11:9,11:5) |
13:00 | Jiri Vojtech – Vladimir Havlicek | 3:2 (11:9,9:11,14:12,9:11,11:7) |
13:15 | Daniel Tuma – Jakub Stolfa | 1:3 (6:11,11:8,5:11,8:11) |
13:15 | Jan Lovl – Jan Manhal Jr. | 0:3 (5:11,6:11,6:11) |
13:15 | Adolf Huttl – Zdenek Nikl | 3:1 (11:9,11:3,11:13,11:5) |
13:30 | Jan Cernoch – Vladislav Hampejs | 2:3 (11:5,3:11,11:4,9:11,14:16) |
13:45 | Radomir Vavrecka – Adolf Huttl | 0:3 (5:11,7:11,7:11) |
13:45 | Jan Vidourek – Jan Lovl | 1:3 (12:10,8:11,9:11,7:11) |
13:45 | Josef Belovsky – Daniel Tuma | 3:1 (8:11,11:5,11:6,11:7) |
14:00 | Vladimir Havlicek – Jan Cernoch | 1:3 (8:11,10:12,11:8,13:15) |
14:15 | Jakub Stolfa – Tomas Varnushka | 3:2 (6:11,11:9,11:9,5:11,11:4) |
14:15 | Zdenek Nikl – Petr Jochym | 2:3 (7:11,11:6,11:9,5:11,11:13) |
14:15 | Jan Manhal Jr. – Josef Koutnik | 3:0 (11:8,11:3,11:7) |
14:30 | Vladislav Hampejs – Jiri Vojtech | 3:1 (11:7,9:11,11:4,11:8) |
14:45 | Josef Koutnik – Jan Lovl | 3:0 (11:2,11:4,11:8) |
14:45 | Tomas Varnushka – Daniel Tuma | 3:1 (10:12,11:6,11:9,11:7) |
14:45 | Petr Jochym – Adolf Huttl | 3:0 (11:6,11:4,11:5) |
15:00 | Jiri Vojtech – Jan Cernoch | 3:2 (11:8,6:11,16:14,9:11,11:6) |
15:15 | Radomir Vavrecka – Zdenek Nikl | 1:3 (11:3,10:12,10:12,6:11) |
15:15 | Jan Vidourek – Jan Manhal Jr. | 3:1 (13:11,7:11,12:10,11:9) |
15:15 | Josef Belovsky – Jakub Stolfa | 3:1 (11:4,9:11,12:10,11:9) |
15:30 | Vladimir Havlicek – Vladislav Hampejs | 3:2 (5:11,11:6,12:10,7:11,11:6) |
15:45 | Zdenek Nikl – Radomir Vavrecka | 3:2 (8:11,7:11,11:9,11:5,11:5) |
16:00 | Jan Cernoch – Vladimir Havlicek | 3:0 (11:4,11:6,11:9) |
16:00 | Jakub Stolfa – Daniel Tuma | 3:2 (11:9,9:11,8:11,11:7,11:5) |
16:30 | Josef Belovsky – Tomas Varnushka | 3:0 (12:10,11:5,16:14) |
16:45 | Ondrej Paril – Petr Svoboda | 0:3 (6:11,5:11,8:11) |
16:45 | Otto Jarkovsky – Stefan Samko | 3:1 (11:7,11:8,12:14,11:7) |
16:45 | Jan Kanera – Michal Jezek | 3:2 (11:5,9:11,13:11,11:13,11:8) |
16:45 | Patrik Sturma – Patrik Pycha | 2:3 (13:15,11:7,4:11,11:5,9:11) |
17:15 | Josef Silhan – Josef Obeslo Jr. | 3:1 (11:1,3:11,11:8,11:7) |
17:15 | Vasil Stempak – Jan Kasal | 3:0 (11:7,12:10,11:7) |
17:15 | Tomas Nohejl – Lubor Sulava | 3:1 (12:10,6:11,11:7,11:8) |
17:15 | Martin Mastera – Martin Kucera | 1:3 (4:11,11:9,9:11,6:11) |
17:45 | Patrik Pycha – Vasil Stempak | 2:3 (5:11,11:4,12:14,11:9,12:14) |
17:45 | Stefan Samko – Tomas Nohejl | 3:1 (9:11,12:10,12:10,12:10) |
17:45 | Michal Jezek – Josef Silhan | 0:3 (9:11,9:11,11:13) |
17:45 | Petr Svoboda – Martin Mastera | 3:2 (8:11,12:10,11:7,5:11,11:7) |
18:15 | Jan Kasal – Patrik Sturma | 1:3 (9:11,2:11,11:7,8:11) |
18:15 | Lubor Sulava – Otto Jarkovsky | 1:3 (11:5,5:11,8:11,9:11) |
18:15 | Josef Obeslo Jr. – Jan Kanera | 3:2 (5:11,12:10,11:8,3:11,11:9) |
18:30 | Martin Kucera – Ondrej Paril | 2:3 (8:11,14:12,5:11,11:7,5:11) |
18:45 | Patrik Sturma – Vasil Stempak | 3:0 (11:5,11:7,11:7) |
18:45 | Otto Jarkovsky – Tomas Nohejl | 2:3 (6:11,13:11,11:7,8:11,6:11) |
18:45 | Ondrej Paril – Martin Mastera | 3:0 (11:8,13:11,11:9) |
19:00 | Jan Kanera – Josef Silhan | 3:1 (11:4,11:4,7:11,11:7) |
19:15 | Stefan Samko – Lubor Sulava | 3:1 (11:5,11:8,9:11,11:7) |
19:15 | Michal Jezek – Josef Obeslo Jr. | 3:0 (11:9,11:9,11:2) |
19:15 | Patrik Pycha – Jan Kasal | 1:3 (11:8,7:11,8:11,8:11) |
19:15 | Petr Svoboda – Martin Kucera | 3:0 (11:8,11:5,11:8) |
19:45 | Martin Kucera – Martin Mastera | 3:1 (11:9,6:11,11:2,11:7) |
20:15 | Petr Svoboda – Ondrej Paril | 3:2 (13:11,10:12,13:11,5:11,13:11) |
20:45 | Milan Smesny – Roman Polovka | 3:1 (11:5,7:11,11:8,11:4) |
21:00 | Stepan Vyskocil – Marek Blejchar | 3:0 (11:4,11:5,11:6) |
21:00 | Vojtech Konvicka – Jiri Vanous | 2:3 (6:11,7:11,11:6,11:6,8:11) |
21:00 | Rostislav Klyuchuk – Daniel Lieskovsky | 0:3 (4:11,9:11,13:15) |
21:15 | Miroslav Malek – Jan Kabelka | 1:3 (10:12,9:11,13:11,8:11) |
21:15 | Petr Chlad – Karel Baros | 2:3 (8:11,11:6,11:9,8:11,3:11) |
21:15 | Miroslav Barta – Stefan Samko | 2:3 (8:11,5:11,11:8,11:5,6:11) |
21:15 | Patrik Pycha – Vladislav Hampejs | 3:2 (9:11,8:11,11:5,13:11,11:5) |
21:45 | Daniel Lieskovsky – Patrik Pycha | 0:3 (12:14,5:11,3:11) |
21:45 | Jiri Vanous – Petr Chlad | 3:2 (5:11,11:5,2:11,11:9,11:6) |
21:45 | Marek Blejchar – Miroslav Malek | 2:3 (11:9,3:11,11:7,11:13,9:11) |
22:00 | Roman Polovka – Miroslav Barta | 1:3 (11:7,7:11,8:11,9:11) |
22:15 | Vladislav Hampejs – Rostislav Klyuchuk | 3:0 (11:5,11:6,11:4) |
22:15 | Karel Baros – Vojtech Konvicka | 3:1 (11:2,6:11,11:5,12:10) |
22:15 | Stefan Samko – Milan Smesny | 1:3 (10:12,11:9,4:11,4:11) |
22:30 | Jan Kabelka – Stepan Vyskocil | 3:1 (11:9,5:11,11:8,11:9) |
22:45 | Rostislav Klyuchuk – Patrik Pycha | 0:3 (2:11,7:11,8:11) |
22:45 | Stepan Vyskocil – Miroslav Malek | 3:0 (11:4,11:5,11:8) |
22:45 | Vojtech Konvicka – Petr Chlad | 3:0 (12:10,11:6,11:3) |
22:45 | Milan Smesny – Miroslav Barta | 1:3 (11:4,7:11,6:11,5:11) |
23:15 | Jiri Vanous – Karel Baros | 1:3 (11:9,6:11,5:11,9:11) |
23:15 | Roman Polovka – Stefan Samko | 3:0 (11:2,11:6,13:11) |
23:15 | Marek Blejchar – Jan Kabelka | 3:1 (11:6,14:16,11:8,11:8) |
23:15 | Daniel Lieskovsky – Vladislav Hampejs | 3:2 (8:11,12:10,11:6,6:11,11:7) |
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Alexander Vinokurov – Vasiliy Filatov | 1:4 (8:11,8:11,6:11,11:6,4:11) |
00:00 | Mikhail Ivanov – Daniil Tolyzin | 4:1 (11:5,9:11,11:8,11:4,11:1) |
00:10 | Oleg Astashevich – Pavel Potrepko | 4:1 (6:11,11:7,11:9,13:11,15:13) |
00:15 | Andrei Yakushev – Viktor Minin | 4:0 (11:8,11:0,13:11,11:6) |
00:20 | Sergei Volkov – Aleksandr Nagorny | 2:4 (11:9,12:14,11:7,8:11,9:11,5:11) |
00:25 | Igor Egorov V. – Evgeny Pavlov | 4:0 (11:4,11:7,11:6,11:8) |
00:30 | Evgeny Gruzdov – Alexander Vinokurov | 3:4 (6:11,11:3,11:9,2:11,7:11,13:11,7:11) |
00:31 | Victor Rakhmanov – Timur Mamazakirov | 4:0 (11:7,11:5,11:4,11:6) |
00:32 | Andrey Sirotkin – Yuri Dmitriev | 2:4 (12:10,16:18,14:16,11:5,10:12,8:11) |
00:35 | Alexander Dmitriev – Alexander Sagitov | 4:1 (11:7,5:11,12:10,11:8,11:9) |
00:35 | Sergei Shanko – Andrey Kulakov | 3:4 (11:8,9:11,11:2,9:11,11:8,6:11,10:12) |
00:35 | Pavel Skrobot – Alexander Kolosov | 4:1 (11:7,11:6,10:12,13:11,11:8) |
00:43 | Ilya Yurusov – Vitaliy Jishkevich | 1:4 (8:11,7:11,3:11,11:9,7:11) |
00:53 | Daniil Tolyzin – Igor Egorov V. | 3:4 (9:11,11:6,11:7,11:5,4:11,5:11,6:11) |
00:53 | Timur Mamazakirov – Ivan Grishunin | 2:4 (11:7,5:11,10:12,8:11,13:11,8:11) |
01:00 | Andrey Tristen – Oleg Zahozhii | 4:2 (11:2,11:6,6:11,8:11,11:4,11:9) |
01:00 | Ravil Bikmurzin – Konstantyn Baibekov | 3:1 (12:10,8:11,11:7,12:10) |
01:01 | Yury Maskaikin – Gennady Tishkin | 3:1 (11:8,11:4,4:11,16:14) |
01:04 | Konstantyn Baibekov – Gennady Tishkin | 3:2 (8:11,7:11,11:9,11:7,11:7) |
01:05 | Yury Maskaikin – Konstantyn Baibekov | 0:3 (4:11,7:11,9:11) |
01:06 | Konstantyn Baibekov – Ravil Bikmurzin | 2:3 (11:7,15:17,7:11,11:3,9:11) |
01:08 | Pavel Potrepko – Oleg Astashevich | 3:4 (7:11,7:11,11:7,11:7,7:11,11:5,3:11) |
01:10 | Vasiliy Filatov – Ivan Talamanov | 1:4 (5:11,10:12,9:11,11:8,5:11) |
01:15 | Viktor Minin – Andrei Yakushev | 1:4 (8:11,7:11,11:8,7:11,8:11) |
01:20 | Andrey Sirotkin – Matvey Tkachev | 1:4 (8:11,6:11,11:5,9:11,11:13) |
01:30 | Dmitrii Sorgovitskii – Kirill Goncharov | 2:4 (13:11,11:7,8:11,9:11,11:13,15:17) |
01:33 | Evgeny Pavlov – Mikhail Ivanov | 1:4 (3:11,11:7,7:11,6:11,2:11) |
01:35 | Victor Rakhmanov – Maksim Kovrizhnikov | 4:2 (11:4,11:9,7:11,11:3,7:11,15:13) |
01:45 | Alexander Sagitov – Viktor Minin | 0:4 (4:11,5:11,5:11,4:11) |
01:45 | Pavel Potrepko – Ilya Yurusov | 4:3 (11:5,14:12,9:11,11:5,4:11,5:11,11:8) |
01:52 | Yuri Dmitriev – Dmitriy Fomin | 4:3 (10:12,7:11,14:12,11:6,11:7,6:11,11:6) |
01:52 | Konstantyn Baibekov – Yury Maskaikin | 3:2 (10:12,11:8,10:12,15:13,11:4) |
02:00 | Mikhail Ivanov – Igor Egorov V. | 3:4 (8:11,6:11,11:6,9:11,11:5,11:6,7:11) |
02:00 | Evgeny Mitrik – Dmitri Popov S. | 4:2 (11:7,11:8,13:11,8:11,8:11,11:9) |
02:03 | Andrey Tristen – Kirill Goncharov | 3:4 (11:4,8:11,9:11,11:4,8:11,11:7,12:14) |
02:14 | Maksim Kovrizhnikov – Timur Mamazakirov | 4:2 (13:11,7:11,11:9,7:11,14:12,11:3) |
02:15 | Alexander Dmitriev – Andrei Yakushev | 2:4 (5:11,14:12,5:11,11:6,11:13,8:11) |
02:17 | Oleg Astashevich – Vitaliy Jishkevich | 1:4 (9:11,9:11,11:8,3:11,9:11) |
02:34 | Gennady Tishkin – Ravil Bikmurzin | 3:1 (11:8,7:11,11:9,13:11) |
02:34 | Yuriy Shashelev – Farezjon Rakhmonov | 0:4 (8:11,5:11,8:11,4:11) |
02:34 | Daniil Tolyzin – Evgeny Pavlov | 4:0 (14:12,11:6,11:8,11:5) |
02:35 | Dmitrii Sorgovitskii – Oleg Zahozhii | 4:1 (11:9,11:4,4:11,11:7,11:8) |
02:40 | Ivan Grishunin – Victor Rakhmanov | 0:4 (5:11,2:11,2:11,8:11) |
02:54 | Dmitri Popov S. – Yuriy Shashelev | 0:4 (7:11,4:11,8:11,8:11) |
02:55 | Ravil Bikmurzin – Yury Maskaikin | 3:2 (6:11,1:11,12:10,11:6,11:5) |
02:58 | Andrey Tristen – Dmitrii Sorgovitskii | 4:3 (11:8,9:11,11:6,11:13,10:12,11:8,11:8) |
03:00 | Artyom Shishkin – Dmitriy Rudov | 3:4 (11:7,7:11,6:11,12:10,7:11,11:8,4:11) |
03:08 | Daniil Tolyzin – Mikhail Ivanov | 4:3 (11:6,11:9,12:14,11:9,6:11,2:11,12:10) |
03:16 | Farezjon Rakhmonov – Evgeny Mitrik | 3:4 (11:9,6:11,7:11,9:11,11:6,11:8,7:11) |
03:20 | Konstantin Pogodin – Igor Egorov V. | 3:4 (9:11,11:8,5:11,11:9,12:10,7:11,8:11) |
03:35 | Kirill Goncharov – Oleg Zahozhii | 4:2 (11:9,9:11,11:6,11:9,9:11,13:11) |
03:46 | Vladyslav Zabolotsky – Dmitry Matveenko | 2:4 (4:11,11:6,18:20,8:11,11:6,9:11) |
03:53 | Evgeny Pavlov – Igor Egorov V. | 1:4 (13:11,11:13,8:11,3:11,8:11) |
03:54 | Evgeny Mitrik – Yuriy Shashelev | 3:4 (11:8,7:11,11:9,8:11,10:12,11:8,5:11) |
03:56 | Ravil Bikmurzin – Gennady Tishkin | 3:1 (11:7,11:4,5:11,11:8) |
03:58 | Dmitriy Fominikh – Mirlanbek Mirzabaev | 4:3 (11:4,4:11,6:11,11:1,14:12,11:13,12:10) |
04:00 | Alexey Demidov – Andrey Nikolaev | 3:4 (8:11,6:11,13:11,11:8,3:11,11:6,10:12) |
04:03 | Dmitrii Sorgovitskii – Andrey Tristen | 1:4 (2:11,9:11,9:11,11:8,7:11) |
04:26 | Artyom Shishkin – Dmitry Matveenko | 0:4 (13:15,9:11,9:11,10:12) |
04:30 | Oleg Zahozhii – Kirill Goncharov | 1:4 (8:11,14:12,4:11,10:12,6:11) |
04:31 | Mikhail Ivanov – Evgeny Pavlov | 1:4 (7:11,10:12,8:11,11:3,8:11) |
04:37 | Igor Egorov V. – Dmitriy Fominikh | 1:4 (7:11,11:3,8:11,15:17,11:13) |
04:42 | Evgeniy Vorfolomeev – Alexey Demidov | 2:4 (4:11,15:13,5:11,11:3,9:11,6:11) |
04:44 | Dmitri Popov S. – Farezjon Rakhmonov | 2:4 (6:11,7:11,11:7,11:9,6:11,6:11) |
04:44 | Gennady Tishkin – Yury Maskaikin | 3:1 (11:6,11:8,9:11,15:13) |
04:54 | Oleg Zahozhii – Dmitrii Sorgovitskii | 1:4 (6:11,7:11,10:12,11:7,6:11) |
04:58 | Vladyslav Zabolotsky – Dmitriy Rudov | 2:4 (11:7,6:11,7:11,4:11,11:6,8:11) |
05:07 | Igor Egorov V. – Daniil Tolyzin | 4:2 (11:6,11:13,11:9,11:9,8:11,11:9) |
05:10 | Mirlanbek Mirzabaev – Konstantin Pogodin | 4:3 (12:14,11:4,5:11,11:8,11:7,5:11,11:6) |
05:14 | Yuriy Shashelev – Evgeny Mitrik | 0:4 (10:12,7:11,10:12,9:11) |
05:16 | Andrey Nikolaev – Evgeniy Vorfolomeev | 1:4 (9:11,11:4,9:11,4:11,7:11) |
05:17 | Kirill Goncharov – Andrey Tristen | 1:4 (7:11,11:8,8:11,6:11,10:12) |
05:33 | Artyom Shishkin – Vladyslav Zabolotsky | 3:4 (11:13,9:11,12:14,11:8,11:9,12:10,7:11) |
05:44 | Farezjon Rakhmonov – Dmitri Popov S. | 4:2 (11:3,11:7,7:11,11:5,6:11,11:7) |
05:46 | Konstantin Pogodin – Dmitriy Fominikh | 3:4 (2:11,12:10,11:8,11:6,5:11,7:11,6:11) |
05:48 | Andrey Nikolaev – Alexey Demidov | 3:4 (11:4,11:9,7:11,11:8,1:11,9:11,7:11) |
06:00 | Oleg Bozhko – Dmitry Mikhalenko | 4:1 (12:10,8:11,11:4,11:9,11:6) |
06:00 | Denis Zhurenko – Nikita Novikov | 3:4 (8:11,11:6,3:11,11:9,11:8,8:11,8:11) |
06:12 | Yuriy Shashelev – Dmitri Popov S. | 4:0 (12:10,11:6,11:6,11:9) |
06:17 | Dmitry Matveenko – Dmitriy Rudov | 2:4 (6:11,3:11,10:12,11:4,11:7,4:11) |
06:25 | Igor Egorov V. – Mirlanbek Mirzabaev | 3:4 (5:11,7:11,11:6,10:12,11:7,11:9,7:11) |
06:34 | Alexey Demidov – Evgeniy Vorfolomeev | 4:1 (9:11,11:8,12:10,11:6,11:9) |
06:34 | Evgeny Mitrik – Farezjon Rakhmonov | 4:1 (11:9,11:4,7:11,11:4,12:10) |
06:40 | Mikhail Rosly – Alexander Krapivnitsky | 3:4 (10:12,11:5,9:11,11:6,11:13,11:4,10:12) |
06:42 | Danil Khramukhin – Denis Dinislamov | 4:3 (11:2,9:11,11:13,11:6,7:11,11:8,11:5) |
06:55 | Dmitriy Rudov – Artyom Shishkin | 4:1 (6:11,11:6,11:8,11:7,11:9) |
07:00 | Aliaksandr Kviatkouski – Nikolay Ermolovich | 4:1 (9:11,11:9,11:8,11:5,11:2) |
07:00 | Alisher Karimjanov – Denis Medvedev | 3:4 (11:13,11:7,6:11,11:7,9:11,11:5,10:12) |
07:03 | Dmitriy Fominikh – Konstantin Pogodin | 4:0 (11:7,11:8,11:8,11:6) |
07:05 | Evgeniy Vorfolomeev – Andrey Nikolaev | 4:1 (11:9,11:7,11:6,5:11,11:5) |
07:20 | Dmitry Mikhalenko – Mikhail Rosly | 2:4 (10:12,11:9,10:12,16:14,6:11,14:16) |
07:24 | Mirlanbek Mirzabaev – Igor Egorov V. | 1:4 (8:11,9:11,12:10,11:13,10:12) |
07:25 | Dmitry Matveenko – Vladyslav Zabolotsky | 4:2 (8:11,2:11,11:2,13:11,15:13,11:7) |
07:26 | Nikita Novikov – Danil Khramukhin | 3:4 (11:2,15:17,11:9,13:11,9:11,10:12,8:11) |
07:30 | Denis Shpadaruk – Konstantin Chizhonok | 2:4 (8:11,11:1,9:11,11:8,10:12,11:13) |
07:40 | Evgeniy Vorfolomeev – Alexey Demidov | 1:4 (10:12,5:11,14:12,3:11,4:11) |
07:50 | Boris Alekseev – Ivan Karpov | 0:4 (2:11,11:13,7:11,13:15) |
07:56 | Konstantin Pogodin – Mirlanbek Mirzabaev | 4:2 (11:9,11:9,8:11,12:10,9:11,11:9) |
07:58 | Alexander Krapivnitsky – Oleg Bozhko | 4:2 (9:11,11:7,8:11,11:8,11:3,11:4) |
08:00 | Vladimir Bobrovnikov – Igor Tyukhlov | 4:1 (9:11,11:3,11:8,11:3,15:13) |
08:00 | Andrey Chizhevsky – Ivan Patsyna | 4:1 (11:5,11:6,4:11,11:6,11:7) |
08:00 | Pavel Kudryashov – Anton Kharitonov | 3:4 (11:7,9:11,11:9,11:13,8:11,11:8,6:11) |
08:03 | Vladyslav Zabolotsky – Artyom Shishkin | 3:4 (11:7,8:11,9:11,11:9,7:11,11:1,15:17) |
08:05 | Aliaksandr Kviatkouski – Konstantin Chizhonok | 4:1 (11:6,9:11,11:8,11:9,11:3) |
08:15 | Denis Medvedev – Boris Alekseev | 0:4 (6:11,8:11,3:11,3:11) |
08:18 | Denis Dinislamov – Denis Zhurenko | 4:3 (9:11,5:11,11:4,11:9,12:14,11:4,11:9) |
08:24 | Ilya Vakulenko – Pavel Mukhin | 4:3 (11:6,2:11,13:11,9:11,3:11,13:11,11:9) |
08:26 | Demyan Fedorov – Dmitriy Kolesnikov | 4:2 (11:5,7:11,11:5,12:10,6:11,11:7) |
08:30 | Dmitriy Fominikh – Igor Egorov V. | 0:4 (9:11,7:11,9:11,4:11) |
08:35 | Oleg Bozhko – Mikhail Rosly | 1:4 (3:11,8:11,5:11,13:11,10:12) |
08:35 | Semen Efremov – Yuri Oberemok | 4:2 (16:14,11:1,5:11,7:11,11:6,11:8) |
08:37 | Ivan Karpov – Alisher Karimjanov | 4:1 (11:8,6:11,11:9,11:5,11:6) |
08:40 | Dmitriy Rudov – Dmitry Matveenko | 4:1 (7:11,11:6,11:9,11:5,11:8) |
08:40 | Denis Shpadaruk – Nikolay Ermolovich | 4:1 (11:3,15:13,7:11,11:6,11:9) |
08:54 | Andrey Chizhevsky – Dmitriy Kolesnikov | 4:2 (6:11,8:11,11:5,11:7,11:9,14:12) |
09:00 | Igor Elistratov – Svyatoslav Urazov | 4:0 (12:10,11:5,11:8,11:7) |
09:04 | Alisher Karimjanov – Boris Alekseev | 4:2 (11:6,7:11,11:8,11:5,6:11,11:7) |
09:05 | Igor Tyukhlov – Ilya Vakulenko | 2:4 (17:15,11:2,9:11,12:14,5:11,7:11) |
09:08 | Denis Zhurenko – Danil Khramukhin | 4:1 (11:4,11:9,11:9,8:11,14:12) |
09:08 | Dmitry Mikhalenko – Alexander Krapivnitsky | 3:4 (4:11,8:11,16:14,7:11,13:11,11:9,9:11) |
09:14 | Valentin Zhivolkovsky – Sergei Gavrilov | 0:4 (8:11,7:11,4:11,3:11) |
09:14 | Anton Kharitonov – Semen Efremov | 1:4 (12:10,11:13,7:11,7:11,4:11) |
09:20 | Aliaksandr Kviatkouski – Denis Shpadaruk | 2:4 (9:11,11:9,5:11,11:6,7:11,14:16) |
09:24 | Egor Ovchinnikov – Igor Elistratov | 3:4 (11:8,10:12,11:5,8:11,9:11,11:6,5:11) |
09:29 | Demyan Fedorov – Ivan Patsyna | 4:2 (6:11,11:6,8:11,11:6,11:6,11:9) |
09:40 | Nikita Novikov – Denis Dinislamov | 4:0 (11:8,11:8,11:9,11:5) |
09:40 | Matvey Zhdanyuk – Nikolai Brui | 3:4 (11:9,7:11,12:10,11:3,4:11,12:14,13:15) |
09:41 | Denis Medvedev – Ivan Karpov | 1:4 (9:11,4:11,11:3,7:11,6:11) |
09:48 | Pavel Mukhin – Vladimir Bobrovnikov | 4:3 (9:11,11:6,11:6,12:14,11:5,10:12,11:9) |
09:52 | Yuri Oberemok – Pavel Kudryashov | 4:0 (11:5,11:6,11:3,12:10) |
09:54 | Mikhail Rosly – Oleg Bozhko | 4:1 (11:7,8:11,11:7,11:6,11:7) |
09:55 | Konstantin Chizhonok – Nikolay Ermolovich | 4:2 (9:11,11:4,11:13,11:2,11:7,11:9) |
09:58 | Bogdan Tikhonov – Denis Stefanenkov | 4:1 (11:4,6:11,11:8,11:9,11:5) |
10:02 | Andrey Chizhevsky – Demyan Fedorov | 4:3 (4:11,10:12,11:3,9:11,11:5,13:11,11:5) |
10:05 | Danil Khramukhin – Denis Zhurenko | 4:2 (11:7,5:11,13:11,9:11,11:7,11:8) |
10:07 | Boris Alekseev – Alisher Karimjanov | 4:1 (11:9,11:8,11:5,7:11,11:7) |
10:14 | Svyatoslav Urazov – Egor Ovchinnikov | 3:4 (11:8,7:11,11:8,9:11,6:11,11:7,5:11) |
10:15 | Pavel Kudryashov – Semen Efremov | 0:4 (9:11,7:11,8:11,8:11) |
10:24 | Alexander Krapivnitsky – Dmitry Mikhalenko | 4:1 (11:8,11:7,11:8,9:11,11:7) |
10:24 | Vladimir Bobrovnikov – Ilya Vakulenko | 4:0 (11:5,13:11,11:5,11:8) |
10:24 | Valentin Zhivolkovsky – Nikolai Brui | 4:3 (6:11,5:11,11:9,13:11,6:11,11:6,11:5) |
10:35 | Nikolay Ermolovich – Aliaksandr Kviatkouski | 4:2 (11:8,11:3,4:11,5:11,11:7,11:9) |
10:39 | Ivan Karpov – Denis Medvedev | 4:0 (12:10,11:8,11:8,11:9) |
10:43 | Dmitriy Kolesnikov – Ivan Patsyna | 4:1 (11:9,11:13,11:6,11:6,11:8) |
10:43 | Denis Dinislamov – Nikita Novikov | 1:4 (11:3,6:11,8:11,6:11,13:15) |
10:44 | Anton Kharitonov – Yuri Oberemok | 4:3 (11:3,7:11,12:10,11:8,11:13,9:11,11:8) |
10:50 | Dmitry Mikhalenko – Oleg Bozhko | 2:4 (11:8,12:10,4:11,8:11,9:11,9:11) |
10:52 | Igor Tyukhlov – Pavel Mukhin | 2:4 (9:11,11:13,11:6,11:6,12:14,8:11) |
10:55 | Svyatoslav Urazov – Igor Elistratov | 3:4 (8:11,11:8,11:4,11:9,7:11,3:11,6:11) |
10:58 | Denis Stefanenkov – Matvey Tkachev | 2:4 (9:11,12:10,8:11,10:12,11:8,13:15) |
11:04 | Denis Medvedev – Alisher Karimjanov | 0:4 (5:11,11:13,7:11,5:11) |
11:05 | Konstantin Chizhonok – Denis Shpadaruk | 4:1 (11:6,11:8,5:11,11:9,12:10) |
11:09 | Matvey Zhdanyuk – Sergei Gavrilov | 4:1 (9:11,11:9,13:11,16:14,11:8) |
11:10 | Ivan Patsyna – Andrey Chizhevsky | 1:4 (6:11,4:11,8:11,11:4,6:11) |
11:20 | Danil Khramukhin – Denis Novikov | 4:2 (12:10,9:11,10:12,11:0,11:5,11:8) |
11:25 | Matvey Tkachev – Valery Gurevich | 4:1 (9:11,11:4,11:7,11:7,12:10) |
11:30 | Igor Tyukhlov – Vladimir Bobrovnikov | 1:4 (5:11,8:11,4:11,11:9,8:11) |
11:30 | Semen Efremov – Pavel Kudryashov | 4:3 (11:9,11:9,5:11,11:5,12:14,13:15,11:6) |
11:31 | Ivan Karpov – Boris Alekseev | 2:4 (11:8,11:7,5:11,9:11,9:11,7:11) |
11:33 | Alexander Krapivnitsky – Mikhail Rosly | 0:4 (4:11,6:11,6:11,10:12) |
11:35 | Igor Elistratov – Egor Ovchinnikov | 4:2 (8:11,11:5,11:9,11:5,7:11,11:4) |
11:37 | Dmitriy Kolesnikov – Demyan Fedorov | 1:4 (11:4,10:12,8:11,7:11,7:11) |
11:40 | Denis Shpadaruk – Aliaksandr Kviatkouski | 4:0 (11:2,11:7,11:8,11:7) |
11:40 | Valery Gurevich – Bogdan Tikhonov | 3:4 (1:11,15:13,11:9,11:9,5:11,8:11,5:11) |
11:42 | Valentin Zhivolkovsky – Matvey Zhdanyuk | 2:4 (6:11,5:11,11:8,7:11,11:3,7:11) |
11:58 | Pavel Mukhin – Ilya Vakulenko | 0:0 (2:1) |
11:58 | Denis Zhurenko – Denis Dinislamov | 4:1 (11:7,5:11,11:8,11:9,11:5) |
12:05 | Ivan Patsyna – Dmitriy Kolesnikov | 3:4 (11:6,11:9,9:11,11:6,9:11,4:11,4:11) |
12:05 | Nikolay Ermolovich – Konstantin Chizhonok | 3:4 (11:5,5:11,14:12,7:11,11:2,6:11,10:12) |
12:10 | Vladimir Bobrovnikov – Pavel Mukhin | 4:2 (11:6,4:11,11:8,11:9,8:11,11:3) |
12:13 | Nikolai Brui – Sergei Gavrilov | 0:4 (5:11,5:11,5:11,8:11) |
12:14 | Egor Ovchinnikov – Svyatoslav Urazov | 4:1 (11:4,7:11,11:9,11:5,11:5) |
12:21 | Yuri Oberemok – Anton Kharitonov | 4:0 (16:14,11:6,11:9,12:10) |
12:25 | Bogdan Tikhonov – Matvey Tkachev | 4:1 (11:5,11:7,7:11,11:6,11:9) |
12:35 | Ivan Grishunin – Maksim Kovrizhnikov | 3:4 (8:11,9:11,11:6,6:11,11:4,11:5,2:11) |
12:40 | Matvey Zhdanyuk – Valentin Zhivolkovsky | 4:2 (9:11,11:3,11:2,4:11,12:10,11:8) |
12:42 | Demyan Fedorov – Andrey Chizhevsky | 3:4 (17:19,11:7,11:5,7:11,3:11,11:4,7:11) |
12:43 | Egor Ovchinnikov – Igor Elistratov | 4:0 (11:2,13:11,11:8,11:7) |
12:57 | Anton Kharitonov – Pavel Kudryashov | 4:0 (12:10,11:9,11:8,13:11) |
12:58 | Denis Stefanenkov – Valery Gurevich | 1:4 (8:11,7:11,6:11,12:10,4:11) |
13:00 | Bogdan Tikhonov – Sergey Varfolomeev S. | 1:4 (8:11,6:11,8:11,11:3,7:11) |
13:00 | Aleksandr Trusov – Dmitry Karpovich | 3:4 (11:9,11:6,8:11,11:5,7:11,7:11,8:11) |
13:16 | Sergei Gavrilov – Nikolai Brui | 4:0 (11:4,15:13,11:3,11:4) |
13:21 | Daniil Fedorov – Bulat Latipov | 0:4 (9:11,9:11,6:11,8:11) |
13:23 | Yuri Oberemok – Semen Efremov | 4:1 (9:11,11:1,11:7,11:8,11:3) |
13:30 | Denis Stefanenkov – Bogdan Tikhonov | 1:4 (11:9,3:11,5:11,8:11,10:12) |
13:31 | Maksim Kovrizhnikov – Victor Rakhmanov | 0:4 (9:11,9:11,12:14,4:11) |
13:38 | Ivan Rozhkov – Denis Asanov | 1:4 (11:13,9:11,5:11,11:6,8:11) |
13:42 | Nikolai Brui – Valentin Zhivolkovsky | 3:4 (11:9,6:11,11:8,5:11,11:8,15:17,9:11) |
13:45 | Sergey Varfolomeev S. – Daniil Fedorov | 1:4 (12:14,10:12,7:11,11:9,6:11) |
13:58 | Valery Gurevich – Matvey Tkachev | 0:4 (7:11,4:11,7:11,5:11) |
14:00 | Alexey Evtyushin – Roman Kharitonenko | 4:2 (7:11,12:10,12:10,7:11,11:8,11:7) |
14:00 | Alexandr Sazonov – Evgeniy Manakov | 4:0 (11:3,11:7,11:4,11:9) |
14:03 | Valeriy Gorelov – Vladislav Osokin | 1:4 (10:12,10:12,8:11,13:11,13:15) |
14:04 | Timur Mamazakirov – Ivan Grishunin | 4:1 (11:9,11:5,10:12,11:3,12:10) |
14:05 | Aleksandr Trusov – Denis Asanov | 1:4 (8:11,7:11,11:4,9:11,8:11) |
14:14 | Bulat Latipov – Bogdan Tikhonov | 2:4 (11:7,11:8,8:11,9:11,11:13,11:13) |
14:21 | Izzatillo Teshaboev – Artem Yakovlev | 4:2 (11:7,7:11,7:11,11:9,12:10,11:4) |
14:26 | Valery Gurevich – Denis Stefanenkov | 1:4 (11:13,9:11,11:1,9:11,3:11) |
14:29 | Dmitrii Volkov – Egor Kashutchik | 3:4 (14:12,7:11,11:7,5:11,11:8,6:11,5:11) |
14:30 | Yuri Dmitriev – Alexander Dmitriev | 2:4 (12:10,9:11,5:11,11:7,7:11,9:11) |
14:31 | Ivan Grishunin – Victor Rakhmanov | 4:2 (11:5,11:9,4:11,11:9,5:11,11:1) |
14:33 | Sergei Gavrilov – Matvey Zhdanyuk | 4:0 (11:7,11:7,12:10,11:6) |
14:35 | Ivan Rozhkov – Dmitry Karpovich | 1:4 (11:7,7:11,6:11,9:11,7:11) |
14:50 | Bogdan Tikhonov – Daniil Fedorov | 3:4 (7:11,11:9,7:11,11:9,5:11,11:8,10:12) |
14:55 | Evgeniy Manakov – Izzatillo Teshaboev | 2:4 (7:11,3:11,8:11,11:8,11:4,3:11) |
14:55 | Matvey Tkachev – Bogdan Tikhonov | 1:4 (4:11,12:10,6:11,5:11,7:11) |
15:00 | Alexander Olonov – Marat Sultanov | 4:1 (3:11,11:8,12:10,11:5,12:10) |
15:00 | Aleksandr Trusov – Ivan Rozhkov | 4:1 (8:11,11:8,12:10,11:8,11:8) |
15:02 | Alexander Vanagel – Sergey Yutsky | 4:2 (11:9,11:8,11:8,8:11,10:12,12:10) |
15:07 | Alexey Evtyushin – Egor Kashutchik | 2:4 (8:11,11:8,11:7,7:11,8:11,10:12) |
15:08 | Vladislav Osokin – Yuri Dmitriev | 4:2 (12:10,10:12,6:11,11:6,11:2,11:9) |
15:08 | Maksim Kovrizhnikov – Timur Mamazakirov | 4:2 (9:11,4:11,11:3,11:8,11:2,12:10) |
15:08 | Alexander Sagitov – Andrei Yakushev | 2:4 (12:10,11:4,19:21,7:11,5:11,9:11) |
15:24 | Sergey Varfolomeev S. – Bulat Latipov | 2:4 (14:12,11:8,4:11,9:11,10:12,4:11) |
15:26 | Artem Yakovlev – Alexandr Sazonov | 4:2 (8:11,3:11,15:13,11:7,11:7,11:4) |
15:28 | Daniil Sokolov – Andrey Popov | 3:4 (12:10,3:11,11:9,4:11,12:10,7:11,3:11) |
15:35 | Denis Asanov – Dmitry Karpovich | 4:0 (11:5,11:3,11:4,14:12) |
15:38 | Ivan Patsyna – Roman Bestaev | 3:4 (9:11,11:8,11:6,7:11,9:11,11:9,7:11) |
15:40 | Alexander Dmitriev – Valeriy Gorelov | 4:1 (11:9,10:12,11:5,11:8,11:5) |
15:44 | Timur Mamazakirov – Victor Rakhmanov | 2:4 (17:15,8:11,2:11,17:19,11:5,8:11) |
15:47 | Dmitrii Volkov – Roman Kharitonenko | 4:1 (11:9,10:12,11:9,12:10,11:5) |
15:55 | Andrey Filippov – Alexander Dmitriev | 0:4 (6:11,9:11,8:11,4:11) |
15:55 | Daniil Fedorov – Bogdan Tikhonov | 4:1 (11:8,11:6,11:5,7:11,11:4) |
15:57 | Denis Asanov – Ivan Rozhkov | 4:1 (9:11,11:5,11:7,11:4,11:5) |
16:00 | Konstantin Morozov – Georgy Olgin | 4:2 (7:11,13:11,1:11,11:5,11:9,11:9) |
16:01 | Marat Sultanov – Daniil Sokolov | 2:4 (7:11,11:3,7:11,8:11,11:5,21:23) |
16:05 | Alexandr Sazonov – Izzatillo Teshaboev | 4:1 (11:5,14:12,11:9,11:13,11:6) |
16:12 | Alexander Vanagel – Roman Bestaev | 2:4 (7:11,8:11,7:11,11:9,11:5,7:11) |
16:13 | Alexey Evtyushin – Dmitrii Volkov | 4:2 (11:5,6:11,12:10,11:8,9:11,11:9) |
16:15 | Andrei Yakushev – Andrey Filippov | 0:4 (9:11,9:11,5:11,5:11) |
16:20 | Yuri Dmitriev – Valeriy Gorelov | 4:2 (11:9,11:8,11:13,12:10,4:11,11:8) |
16:20 | Bulat Latipov – Sergey Varfolomeev S. | 4:2 (9:11,11:13,11:2,11:4,11:8,11:3) |
16:23 | Dmitry Karpovich – Aleksandr Trusov | 0:4 (6:11,8:11,2:11,8:11) |
16:30 | Anton Fomchenko – Evgeny Klyuev | 4:1 (12:10,11:8,9:11,11:9,11:8) |
16:32 | Evgeniy Manakov – Artem Yakovlev | 3:4 (5:11,11:6,11:9,11:7,3:11,9:11,10:12) |
16:40 | Alexander Dmitriev – Alexander Sagitov | 0:4 (6:11,6:11,7:11,9:11) |
16:40 | Andrey Popov – Alexander Olonov | 4:3 (4:11,11:9,11:7,9:11,12:10,5:11,12:10) |
16:43 | Ivan Patsyna – Sergey Yutsky | 0:4 (11:13,8:11,5:11,7:11) |
16:45 | Dmitry Karpovich – Ivan Rozhkov | 1:4 (11:6,6:11,3:11,8:11,8:11) |
16:49 | Vladislav Osokin – Alexander Dmitriev | 4:3 (13:11,3:11,11:9,9:11,11:5,13:15,11:4) |
16:50 | Sergey Varfolomeev S. – Bogdan Tikhonov | 2:4 (11:6,10:12,11:5,7:11,6:11,11:13) |
16:51 | Egor Kashutchik – Roman Kharitonenko | 4:3 (8:11,11:6,12:10,11:7,11:13,9:11,11:9) |
16:53 | Victor Rakhmanov – Maksim Kovrizhnikov | 4:3 (11:7,12:10,5:11,7:11,6:11,13:11,11:8) |
17:00 | Alexander Sagitov – Andrey Filippov | 4:2 (4:11,11:4,9:11,11:9,11:6,17:15) |
17:01 | Georgy Olgin – Anton Fomchenko | 4:1 (11:13,12:10,11:5,11:9,11:5) |
17:08 | Alexander Vanagel – Ivan Patsyna | 4:1 (12:10,11:6,11:9,4:11,11:5) |
17:12 | Denis Asanov – Aleksandr Trusov | 4:0 (12:10,11:7,12:10,11:9) |
17:17 | Bulat Latipov – Daniil Fedorov | 2:4 (11:9,11:8,4:11,12:14,7:11,8:11) |
17:20 | Evgeniy Manakov – Alexandr Sazonov | 2:4 (4:11,9:11,6:11,11:4,12:10,3:11) |
17:25 | Alexander Olonov – Daniil Sokolov | 4:1 (11:3,11:7,7:11,11:4,11:6) |
17:28 | Dmitrii Volkov – Alexey Evtyushin | 1:4 (8:11,11:6,7:11,8:11,10:12) |
17:32 | Evgeny Klyuev – Konstantin Morozov | 0:4 (8:11,7:11,4:11,7:11) |
17:34 | Roman Bestaev – Sergey Yutsky | 4:2 (11:9,10:12,12:10,11:6,10:12,11:9) |
17:36 | Vladislav Osokin – Valeriy Gorelov | 4:1 (11:13,11:1,11:7,11:6,12:10) |
17:40 | Andrei Yakushev – Alexander Dmitriev | 3:4 (9:11,8:11,11:8,11:9,6:11,11:6,6:11) |
17:47 | Marat Sultanov – Andrey Popov | 2:4 (6:11,11:7,4:11,11:9,8:11,11:13) |
17:54 | Konstantin Morozov – Anton Fomchenko | 4:1 (11:7,9:11,11:4,11:9,11:8) |
17:55 | Artem Yakovlev – Izzatillo Teshaboev | 4:3 (6:11,11:9,14:16,2:11,11:4,11:9,11:5) |
17:58 | Yuri Dmitriev – Alexander Dmitriev | 4:3 (13:11,5:11,9:11,11:8,3:11,11:5,11:4) |
18:00 | Kirill Abramov – Denis Medvedev | 4:1 (11:5,11:7,12:10,7:11,19:17) |
18:00 | Roman Kharitonenko – Egor Kashutchik | 3:4 (11:5,11:9,7:11,2:11,11:9,5:11,9:11) |
18:13 | Roman Bestaev – Ivan Patsyna | 4:1 (4:11,11:6,11:5,11:4,11:9) |
18:22 | Daniil Sokolov – Alexander Olonov | 1:4 (7:11,8:11,9:11,11:3,6:11) |
18:22 | Georgy Olgin – Evgeny Klyuev | 1:4 (4:11,6:11,5:11,12:10,6:11) |
18:30 | Evgeniy Elizarov – Andrey Dergunov | 3:4 (11:5,16:14,9:11,5:11,11:5,9:11,12:14) |
18:32 | Andrey Filippov – Alexander Sagitov | 2:4 (11:7,11:8,9:11,5:11,7:11,4:11) |
18:35 | Izzatillo Teshaboev – Evgeniy Manakov | 1:4 (7:11,11:3,9:11,10:12,13:15) |
18:36 | Roman Kharitonenko – Dmitrii Volkov | 2:4 (11:4,9:11,6:11,11:6,8:11,9:11) |
18:40 | Sergey Yutsky – Alexander Vanagel | 3:4 (4:11,5:11,12:10,9:11,11:8,11:9,3:11) |
18:46 | Andrey Popov – Marat Sultanov | 4:1 (11:9,2:11,11:5,11:7,11:7) |
18:50 | Valeriy Gorelov – Alexander Dmitriev | 4:1 (11:7,7:11,11:3,15:13,11:9) |
18:53 | Denis Medvedev – Evgeniy Elizarov | 0:4 (14:16,8:11,9:11,5:11) |
18:56 | Konstantin Morozov – Evgeny Klyuev | 4:0 (11:6,11:8,11:9,11:6) |
19:00 | Dinar Yusupov – Sergey Yacenko | 4:1 (2:11,11:5,11:5,11:2,11:8) |
19:00 | Arseniy Chernyakevich – Oleg Astashevich | 2:4 (5:11,10:12,11:6,11:7,4:11,8:11) |
19:02 | Alexander Dmitriev – Andrei Yakushev | 0:4 (7:11,4:11,10:12,6:11) |
19:09 | Egor Kashutchik – Alexey Evtyushin | 1:4 (12:10,8:11,5:11,4:11,7:11) |
19:10 | Alexandr Sazonov – Artem Yakovlev | 4:3 (8:11,11:7,11:7,9:11,8:11,11:4,11:7) |
19:15 | Daniil Sokolov – Marat Sultanov | 4:2 (15:17,11:8,11:8,9:11,11:7,11:8) |
19:17 | Anton Fomchenko – Georgy Olgin | 1:4 (5:11,11:9,10:12,13:15,11:13) |
19:19 | Sergey Yutsky – Ivan Patsyna | 4:0 (13:11,11:4,11:3,11:7) |
19:20 | Pavel Malakhov – Jasur Hudayberdiev | 2:4 (9:11,13:15,6:11,11:6,13:11,7:11) |
19:20 | Yuri Dmitriev – Vladislav Osokin | 4:3 (11:8,11:8,17:15,10:12,11:13,5:11,11:6) |
19:27 | Vitaliy Jishkevich – Nikolay Averkiyev | 4:3 (12:10,11:9,7:11,5:11,7:11,11:8,11:9) |
19:40 | Alexander Dmitriev – Andrey Filippov | 4:2 (11:8,11:6,7:11,12:10,10:12,11:7) |
19:42 | Roman Bestaev – Alexander Vanagel | 2:4 (10:12,13:11,9:11,8:11,12:10,10:12) |
19:45 | Andrey Dergunov – Kirill Abramov | 4:2 (12:10,8:11,11:4,11:5,9:11,11:7) |
19:50 | Alexander Olonov – Andrey Popov | 4:3 (10:12,8:11,11:7,12:10,13:11,7:11,13:11) |
19:56 | Evgeny Klyuev – Anton Fomchenko | 2:4 (12:14,7:11,12:10,11:13,11:8,8:11) |
20:00 | Sergey Yacenko – Pavel Malakhov | 1:4 (8:11,13:11,10:12,5:11,6:11) |
20:00 | Alexei Britvin – Evgeny Gruzdov | 3:4 (11:6,9:11,7:11,11:8,9:11,11:5,9:11) |
20:01 | Anton Panasyuk – Sergei Vyrko | 4:0 (11:8,11:9,11:6,11:8) |
20:11 | Arseniy Chernyakevich – Nikolay Averkiyev | 4:1 (11:9,11:9,7:11,11:9,11:2) |
20:16 | Andrei Yakushev – Alexander Sagitov | 1:4 (6:11,5:11,8:11,11:8,7:11) |
20:16 | Dmitri Popov S. – Alexey Dolgov | 2:4 (5:11,4:11,11:8,11:9,5:11,10:12) |
20:20 | Kirill Abramov – Evgeniy Elizarov | 1:4 (11:8,9:11,7:11,7:11,7:11) |
20:23 | Arthur Gaiduchenya – Valery Tochkin | 4:3 (4:11,12:10,8:11,11:3,11:7,7:11,11:3) |
20:25 | Jasur Hudayberdiev – Dinar Yusupov | 0:4 (7:11,8:11,8:11,10:12) |
20:33 | Alexander Vinokurov – Daniil Fedorov | 2:4 (9:11,11:7,12:14,11:7,9:11,8:11) |
20:38 | Georgy Olgin – Konstantin Morozov | 4:2 (7:11,6:11,11:6,11:8,11:8,11:0) |
20:41 | Vitaliy Jishkevich – Oleg Astashevich | 4:2 (11:8,11:4,11:6,7:11,7:11,11:5) |
20:45 | Dmitriy Fomin – Farezjon Rakhmonov | 1:4 (11:7,4:11,5:11,5:11,4:11) |
20:50 | Dinar Yusupov – Pavel Malakhov | 4:1 (11:6,11:6,8:11,11:6,11:5) |
20:53 | Dmitry Marychev – Igor Ogievich | 2:4 (5:11,9:11,13:11,11:7,6:11,9:11) |
20:55 | Denis Medvedev – Andrey Dergunov | 2:4 (5:11,9:11,6:11,12:10,14:12,3:11) |
20:57 | Anton Panasyuk – Valery Tochkin | 2:4 (4:11,11:1,11:5,8:11,4:11,14:16) |
21:01 | Salavat Abulaev – Andrey Nikolaev | 4:3 (11:8,3:11,8:11,12:10,5:11,11:5,11:9) |
21:05 | Leonid Samohotov – Nikolay Gerasimov | 4:3 (10:12,11:5,11:8,8:11,9:11,11:9,11:3) |
21:08 | Alexey Dolgov – Dmitriy Fomin | 1:4 (8:11,11:7,7:11,6:11,6:11) |
21:12 | Dmitri Popov S. – Farezjon Rakhmonov | 0:4 (9:11,7:11,6:11,11:13) |
21:14 | Arseniy Chernyakevich – Vitaliy Jishkevich | 3:4 (11:8,6:11,8:11,11:8,11:8,4:11,12:14) |
21:15 | Evgeny Gruzdov – Alexander Vinokurov | 4:2 (5:11,11:7,11:8,11:8,5:11,11:7) |
21:15 | Sergey Yacenko – Jasur Hudayberdiev | 2:4 (11:8,11:8,11:13,6:11,10:12,12:14) |
21:25 | Evgeniy Elizarov – Kirill Abramov | 4:3 (11:9,4:11,7:11,12:10,11:6,5:11,11:8) |
21:29 | Arthur Gaiduchenya – Sergei Vyrko | 4:1 (1:11,11:4,12:10,11:2,11:9) |
21:33 | Farezjon Rakhmonov – Dmitri Popov S. | 4:2 (11:4,11:5,7:11,9:11,11:6,11:5) |
21:33 | Evgeny Voevodin – Igor Lysyuk | 1:4 (11:8,8:11,6:11,4:11,6:11) |
21:35 | Evgeniy Vorfolomeev – Sergei Shmelyov | 4:1 (11:9,11:8,4:11,11:8,11:9) |
21:45 | Khozhiakhmat Khozhimirzaev – Nikolay Slastihin | 4:2 (8:11,11:5,11:9,5:11,11:7,11:9) |
21:47 | Daniil Fedorov – Alexei Britvin | 2:4 (9:11,11:5,8:11,11:9,2:11,8:11) |
21:50 | Sergey Yacenko – Dinar Yusupov | 0:4 (9:11,7:11,11:13,8:11) |
21:59 | Dmitry Marychev – Igor Lysyuk | 4:2 (6:11,7:11,11:5,12:10,11:9,11:5) |
22:02 | Nikolay Averkiyev – Oleg Astashevich | 4:1 (11:8,14:12,7:11,11:5,11:7) |
22:04 | Dmitri Popov S. – Dmitriy Fomin | 2:4 (9:11,5:11,11:5,7:11,11:4,7:11) |
22:10 | Andrey Dergunov – Denis Medvedev | 4:0 (11:9,11:8,11:7,13:11) |
22:15 | Jasur Hudayberdiev – Pavel Malakhov | 1:4 (11:9,5:11,9:11,9:11,10:12) |
22:20 | Nikolay Slastihin – Leonid Samohotov | 3:4 (9:11,6:11,11:8,14:12,2:11,11:8,8:11) |
22:28 | Alexei Britvin – Alexander Vinokurov | 0:4 (5:11,6:11,2:11,3:11) |
22:29 | Valery Tochkin – Sergei Vyrko | 4:0 (11:9,11:2,11:9,12:10) |
22:31 | Alexey Dolgov – Farezjon Rakhmonov | 4:3 (6:11,11:9,11:9,11:8,6:11,4:11,11:7) |
22:35 | Denis Medvedev – Kirill Abramov | 4:0 (11:7,11:9,12:10,12:10) |
22:37 | Oleg Astashevich – Vitaliy Jishkevich | 1:4 (11:5,11:13,6:11,10:12,5:11) |
22:40 | Evgeny Voevodin – Igor Ogievich | 0:4 (9:11,9:11,9:11,6:11) |
22:45 | Jasur Hudayberdiev – Sergey Yacenko | 4:3 (11:5,10:12,11:6,11:4,9:11,8:11,11:6) |
22:51 | Salavat Abulaev – Evgeniy Vorfolomeev | 4:0 (11:8,11:2,11:9,11:9) |
22:53 | Arthur Gaiduchenya – Anton Panasyuk | 0:4 (8:11,6:11,6:11,9:11) |
22:54 | Evgeny Gruzdov – Daniil Fedorov | 4:1 (6:11,11:9,11:6,11:6,11:9) |
22:55 | Andrey Dergunov – Evgeniy Elizarov | 4:1 (11:4,5:11,11:7,11:9,11:7) |
23:00 | Nikolay Gerasimov – Khozhiakhmat Khozhimirzaev | 4:1 (9:11,11:6,12:10,11:7,11:4) |
23:04 | Dmitry Marychev – Evgeny Voevodin | 4:2 (11:6,11:7,9:11,11:7,8:11,11:6) |
23:06 | Andrey Nikolaev – Sergei Shmelyov | 0:4 (5:11,7:11,9:11,6:11) |
23:15 | Nikolay Averkiyev – Arseniy Chernyakevich | 4:2 (11:7,9:11,12:10,7:11,11:4,13:11) |
23:19 | Sergei Vyrko – Valery Tochkin | 1:4 (4:11,14:16,4:11,11:5,13:15) |
23:21 | Alexander Vinokurov – Alexei Britvin | 4:2 (11:6,11:7,9:11,11:5,8:11,11:3) |
23:25 | Pavel Malakhov – Dinar Yusupov | 1:4 (7:11,6:11,11:8,7:11,11:13) |
23:26 | Evgeniy Vorfolomeev – Salavat Abulaev | 1:4 (11:8,6:11,7:11,13:15,7:11) |
23:30 | Khozhiakhmat Khozhimirzaev – Leonid Samohotov | 4:2 (8:11,11:5,8:11,11:4,11:6,12:10) |
23:40 | Igor Lysyuk – Igor Ogievich | 4:2 (8:11,3:11,11:5,13:11,11:8,11:6) |
23:41 | Dmitriy Fomin – Alexey Dolgov | 3:4 (7:11,8:11,11:6,8:11,11:7,12:10,9:11) |
23:47 | Oleg Astashevich – Arseniy Chernyakevich | 4:2 (12:10,12:10,5:11,11:5,9:11,11:3) |
CTT 21. World Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Dmitry Kuzmenko – Lukasz Provaznik | 3:0 (11:8,11:4,14:12) |
00:05 | Grigorii Kulishov – Vitalii Kyilo | 1:3 (5:11,8:11,11:7,9:11) |
00:15 | Aleksandr Duhovenko – Artem Yurkov | 3:0 (11:5,11:7,11:5) |
00:15 | Anton Shipilov – Eduard Rubtcov | 2:3 (11:6,7:11,11:7,6:11,9:11) |
00:30 | Spartak Abalmaz – Mykhailo Hlaholev | 0:3 (13:15,5:11,6:11) |
00:45 | Serhii Chelpanov – Sergey Tkachev | 0:3 (9:11,9:11,4:11) |
01:00 | Dmitry Kuzmenko – Alexander Govorunets | 0:3 (9:11,6:11,8:11) |
01:05 | Sergey Sokolov – Vitalii Kyilo | 3:1 (9:11,12:10,11:9,11:4) |
01:15 | Yuriy Parahailo – Aleksey Grimovskiy | 2:3 (11:13,11:8,11:7,9:11,6:11) |
01:30 | Grigorii Kulishov – Spartak Abalmaz | 3:0 (14:12,11:8,11:7) |
01:30 | Eduard Rubtcov – Lukasz Provaznik | 3:1 (11:6,11:8,9:11,11:5) |
01:45 | Aleksandr Duhovenko – Sergey Tkachev | 3:1 (11:4,11:6,9:11,11:7) |
02:00 | Anton Shipilov – Alexander Govorunets | 1:3 (11:8,6:11,10:12,12:14) |
02:00 | Sergey Sokolov – Mykhailo Hlaholev | 1:3 (13:11,8:11,7:11,10:12) |
02:15 | Dmitry Kuzmenko – Eduard Rubtcov | 0:3 (8:11,9:11,9:11) |
02:15 | Aleksey Grimovskiy – Artem Yurkov | 2:3 (8:11,11:8,4:11,11:7,7:11) |
02:35 | Spartak Abalmaz – Vitalii Kyilo | 3:2 (12:14,10:12,11:7,11:8,11:5) |
02:45 | Serhii Chelpanov – Yuriy Parahailo | 2:3 (8:11,11:9,18:16,7:11,11:13) |
03:00 | Grigorii Kulishov – Mykhailo Hlaholev | 1:3 (12:10,9:11,9:11,8:11) |
03:00 | Alexander Govorunets – Lukasz Provaznik | 3:2 (9:11,11:8,13:11,5:11,11:9) |
03:15 | Aleksandr Duhovenko – Aleksey Grimovskiy | 3:1 (8:11,11:8,11:7,11:8) |
03:30 | Sergey Sokolov – Spartak Abalmaz | 2:3 (10:12,11:5,11:2,8:11,5:11) |
03:30 | Dmitry Kuzmenko – Anton Shipilov | 3:1 (11:9,12:10,10:12,11:9) |
03:45 | Yuriy Parahailo – Sergey Tkachev | 3:0 (12:10,11:9,11:7) |
04:05 | Mykhailo Hlaholev – Vitalii Kyilo | 0:3 (7:11,6:11,9:11) |
04:15 | Alexander Govorunets – Eduard Rubtcov | 3:0 (11:1,11:4,11:4) |
04:15 | Serhii Chelpanov – Artem Yurkov | 3:1 (11:4,9:11,11:8,11:8) |
04:15 | Anton Shipilov – Dmitry Kuzmenko | 3:1 (8:11,11:9,14:12,16:14) |
04:30 | Sergey Sokolov – Grigorii Kulishov | 3:1 (11:9,9:11,11:9,14:12) |
04:45 | Aleksandr Duhovenko – Yuriy Parahailo | 3:0 (11:9,11:8,11:9) |
05:00 | Mykhailo Hlaholev – Spartak Abalmaz | 2:3 (7:11,11:9,11:5,5:11,9:11) |
05:15 | Serhii Chelpanov – Aleksey Grimovskiy | 0:3 (8:11,7:11,4:11) |
05:40 | Vitalii Kyilo – Sergey Sokolov | 0:3 (7:11,5:11,9:11) |
05:45 | Sergey Tkachev – Artem Yurkov | 3:2 (5:11,11:9,9:11,11:4,11:8) |
06:15 | Aleksandr Duhovenko – Serhii Chelpanov | 3:1 (8:11,14:12,11:7,11:5) |
06:45 | Yuriy Parahailo – Artem Yurkov | 3:1 (8:11,11:5,13:11,11:8) |
07:15 | Aleksey Grimovskiy – Sergey Tkachev | 3:0 (11:8,13:11,11:5) |
07:20 | Vitaliy Khamurda – Vasily Aksyonin | 3:2 (11:8,12:14,11:9,9:11,12:10) |
07:25 | Anatoliy Dulich – Roman Torba | 0:3 (3:11,5:11,8:11) |
07:30 | Orest Gura – Andrey Kurtenko | 2:3 (11:7,11:9,8:11,9:11,5:11) |
07:55 | Sergey Rak – Valeriy Vlasenko | 3:1 (13:11,16:14,8:11,11:4) |
08:00 | Alexander Budnikov – Yury Kolos | 3:0 (11:4,11:8,13:11) |
08:00 | Yaroslav Kovalev – Viktor Leonov | 0:3 (13:15,8:11,6:11) |
08:00 | Yaroslav Tkachenko – Eugene Skorobogaty | 3:1 (11:8,10:12,11:6,11:9) |
08:00 | Vladyslav Mischenko – Oles Kotsyumbas | 3:2 (11:7,4:11,6:11,11:7,11:3) |
08:20 | Peter Celik – Vasily Aksyonin | 3:2 (11:3,6:11,9:11,11:6,11:8) |
08:30 | Konstantin Grinenko – Roman Torba | 0:3 (3:11,6:11,6:11) |
08:30 | Aleksandr Strutinskiy – Evgeni Gasan | 0:3 (10:12,5:11,9:11) |
08:30 | Sergey Skripnik – Bogdan Panchenko | 3:1 (6:11,11:4,11:6,11:8) |
08:35 | Alexey Korobov – Ruslan Yaremenko | 0:3 (6:11,4:11,3:11) |
08:45 | Eugene Hurtak – Vadim Reva | 3:0 (11:8,11:3,11:7) |
08:45 | Vitaliy Khamurda – Alexander Budnikov | 3:0 (11:5,11:6,17:15) |
09:00 | Orest Gura – Eugene Skorobogaty | 3:0 (13:11,11:6,11:7) |
09:00 | Anatoliy Dulich – Sergey Rak | 3:2 (11:4,12:14,6:11,11:6,11:6) |
09:00 | Pavel Moulis – Oleksandr Borysiuk | 2:3 (11:6,11:7,6:11,8:11,7:11) |
09:00 | Pavel Fencl – Pavel Fencl | 1:3 (11:7,6:11,9:11,5:11) |
09:15 | Peter Celik – Yury Kolos | 3:1 (11:7,11:4,8:11,11:7) |
09:15 | Gennady Buyanover – Sergey Bohach | 3:2 (6:11,11:4,11:3,8:11,11:7) |
09:30 | Yaroslav Kovalev – Ruslan Yaremenko | 1:3 (8:11,9:11,11:9,7:11) |
09:30 | Vladyslav Mischenko – Bogdan Panchenko | 2:3 (7:11,11:9,12:10,8:11,6:11) |
09:30 | Evgeni Gasan – Andrey Kurtenko | 3:0 (11:9,11:9,11:8) |
09:30 | Konstantin Grinenko – Valeriy Vlasenko | 3:0 (11:7,11:7,11:6) |
09:45 | Andrey Sydorenko 1979 – Valentyn Chumak | 3:0 (11:6,11:7,11:8) |
09:45 | Alexander Budnikov – Vasily Aksyonin | 2:3 (6:11,7:11,12:10,11:8,9:11) |
09:55 | Sergey Rak – Roman Torba | 2:3 (11:9,11:7,7:11,9:11,10:12) |
10:00 | Yaroslav Tkachenko – Aleksandr Strutinskiy | 3:2 (6:11,11:2,11:6,9:11,11:9) |
10:00 | Pavel Fencl – Viktor Leonov | 2:3 (14:16,8:11,11:8,11:9,8:11) |
10:00 | Oleksandr Borysiuk – Oles Kotsyumbas | 1:3 (4:11,12:10,7:11,4:11) |
10:15 | Vitaliy Khamurda – Yury Kolos | 1:3 (8:11,2:11,11:8,9:11) |
10:15 | Eugene Hurtak – Sergey Bohach | 0:3 (2:11,12:14,10:12) |
10:30 | Sergey Skripnik – Pavel Moulis | 2:3 (9:11,11:9,14:12,10:12,8:11) |
10:30 | Anatoliy Dulich – Valeriy Vlasenko | 2:3 (13:11,7:11,9:11,12:10,10:12) |
10:30 | Orest Gura – Evgeni Gasan | 3:1 (11:9,3:11,11:5,11:4) |
10:35 | Alexey Korobov – Pavel Fencl | 2:3 (8:11,11:8,12:10,8:11,11:13) |
10:45 | Valentyn Chumak – Vadim Reva | 2:3 (7:11,11:7,5:11,11:8,11:13) |
10:50 | Peter Celik – Alexander Budnikov | 3:1 (12:10,8:11,12:10,11:4) |
11:00 | Konstantin Grinenko – Sergey Rak | 0:3 (9:11,3:11,9:11) |
11:00 | Vladyslav Mischenko – Oleksandr Borysiuk | 0:3 (10:12,3:11,9:11) |
11:00 | Yaroslav Kovalev – Pavel Fencl | 0:3 (3:11,6:11,5:11) |
11:00 | Aleksandr Strutinskiy – Eugene Skorobogaty | 2:3 (13:15,11:8,11:7,8:11,11:13) |
11:15 | Gennady Buyanover – Andrey Sydorenko 1979 | 0:3 (6:11,9:11,8:11) |
11:15 | Yury Kolos – Vasily Aksyonin | 3:0 (11:4,11:7,11:7) |
11:30 | Valeriy Vlasenko – Roman Torba | 1:3 (6:11,11:8,3:11,9:11) |
11:30 | Pavel Moulis – Bogdan Panchenko | 3:0 (11:8,11:8,11:7) |
11:30 | Pavel Fencl – Ruslan Yaremenko | 2:3 (7:11,11:6,9:11,11:7,9:11) |
11:30 | Yaroslav Tkachenko – Andrey Kurtenko | 1:3 (6:11,5:11,11:2,3:11) |
11:45 | Peter Celik – Vitaliy Khamurda | 3:1 (11:7,11:9,9:11,12:10) |
11:45 | Eugene Hurtak – Valentyn Chumak | 0:3 (6:11,9:11,8:11) |
11:45 | Konstantin Grinenko – Anatoliy Dulich | 3:1 (12:14,11:9,11:5,11:5) |
12:00 | Orest Gura – Aleksandr Strutinskiy | 3:1 (8:11,11:8,11:2,11:9) |
12:00 | Sergey Skripnik – Oles Kotsyumbas | 2:3 (11:8,10:12,11:5,8:11,6:11) |
12:05 | Alexey Korobov – Viktor Leonov | 1:3 (2:11,4:11,11:9,7:11) |
12:15 | Vasily Aksyonin – Vitaliy Khamurda | 3:0 (12:10,11:6,11:6) |
12:15 | Andrey Sydorenko 1979 – Sergey Bohach | 3:0 (11:8,11:7,11:6) |
12:30 | Vladyslav Mischenko – Pavel Moulis | 3:1 (12:10,11:8,7:11,11:4) |
12:30 | Yaroslav Kovalev – Pavel Fencl | 1:3 (7:11,11:5,9:11,6:11) |
12:30 | Yaroslav Tkachenko – Evgeni Gasan | 3:2 (11:6,9:11,13:11,5:11,11:5) |
12:30 | Roman Torba – Sergey Rak | 3:2 (6:11,11:6,6:11,11:9,12:10) |
12:45 | Gennady Buyanover – Vadim Reva | 0:3 (8:11,7:11,8:11) |
12:45 | Yury Kolos – Peter Celik | 3:2 (8:11,11:9,7:11,11:5,11:6) |
13:00 | Valeriy Vlasenko – Konstantin Grinenko | 1:3 (11:9,3:11,6:11,7:11) |
13:00 | Vitalii Mukhin – Sergei Semenec | 3:0 (11:9,11:8,11:6) |
13:00 | Sergey Skripnik – Oleksandr Borysiuk | 3:2 (7:11,10:12,11:9,11:3,11:3) |
13:00 | Eugene Skorobogaty – Andrey Kurtenko | 3:1 (5:11,11:6,14:12,11:6) |
13:05 | Alexey Korobov – Pavel Fencl | 3:2 (11:7,9:11,11:4,8:11,11:2) |
13:15 | Eugene Hurtak – Andrey Sydorenko 1979 | 0:3 (6:11,3:11,7:11) |
13:30 | Yaroslav Kovshun – Vadim Reva | 3:0 (11:7,11:2,11:7) |
13:30 | Bogdan Panchenko – Oles Kotsyumbas | 1:3 (12:10,8:11,6:11,7:11) |
13:30 | Oleg Karpenko – Anatoly Minenko | 2:3 (18:16,11:6,7:11,8:11,8:11) |
13:30 | Ruslan Yaremenko – Viktor Leonov | 3:2 (12:14,12:10,11:8,7:11,11:6) |
13:30 | Orest Gura – Yaroslav Tkachenko | 2:3 (10:12,11:6,11:9,11:13,9:11) |
13:45 | Gennady Buyanover – Valentyn Chumak | 0:3 (4:11,10:12,10:12) |
14:00 | Sergey Skhabitskiy – Vitaly Novikov | 0:3 (7:11,3:11,9:11) |
14:00 | Vladyslav Mischenko – Sergey Skripnik | 3:2 (11:6,11:8,8:11,4:11,14:12) |
14:00 | Arsenyi Lobanov – Michael Kistechko | 0:3 (7:11,9:11,8:11) |
14:00 | Aleksandr Strutinskiy – Andrey Kurtenko | 2:3 (11:7,5:11,11:5,6:11,12:14) |
14:05 | Yaroslav Kovalev – Alexey Korobov | 3:1 (5:11,11:4,11:9,11:9) |
14:15 | Sergey Bohach – Vadim Reva | 2:3 (11:6,11:4,4:11,6:11,8:11) |
14:30 | Pavel Moulis – Oles Kotsyumbas | 3:0 (11:9,11:8,13:11) |
14:30 | Evgeni Gasan – Eugene Skorobogaty | 2:3 (6:11,11:4,11:5,7:11,8:11) |
14:30 | Vitalii Mukhin – Anatoly Minenko | 2:3 (7:11,13:11,11:9,10:12,9:11) |
14:30 | Pavel Fencl – Viktor Leonov | 0:3 (13:15,8:11,8:11) |
14:45 | Eugene Hurtak – Gennady Buyanover | 0:3 (9:11,11:13,10:12) |
14:45 | Alexander Gordiychuk – Eduard Rubtcov | 3:0 (11:5,11:4,11:7) |
14:45 | Andrey Kurtenko – Sergey Miroshnichenko | 0:3 (3:11,14:16,8:11) |
15:00 | Roman Zholubak – Evgeniy Gonchar | 1:3 (6:11,8:11,11:9,9:11) |
15:00 | Oleksandr Borysiuk – Bogdan Panchenko | 0:3 (10:12,7:11,11:13) |
15:00 | Pavel Fencl – Ruslan Yaremenko | 1:3 (12:10,6:11,11:13,8:11) |
15:00 | Michael Kistechko – Sergei Semenec | 3:2 (11:4,9:11,6:11,11:6,11:9) |
15:00 | Yaroslav Kovshun – Vitaly Novikov | 1:3 (10:12,11:9,8:11,9:11) |
15:15 | Bogdan Nazar – Vasyl Lutskyi | 2:3 (7:11,8:11,11:6,11:5,5:11) |
15:15 | Andrey Sydorenko 1979 – Vadim Reva | 2:3 (10:12,11:6,5:11,13:11,11:13) |
15:30 | Oleg Karpenko – Arsenyi Lobanov | 3:0 (11:9,11:9,11:4) |
15:30 | Aleksey Krutko – Alexander Zhurba | 0:3 (7:11,7:11,10:12) |
15:30 | Dmytro Rehotun – Pavel Plakushch | 0:3 (7:11,9:11,6:11) |
15:30 | Dmitriy Hairov – Vadim Reva | 3:2 (7:11,6:11,16:14,11:9,13:11) |
15:45 | Nikolay Kulynych – Ivan Motrunych | 3:1 (11:6,9:11,11:7,11:7) |
16:00 | Valentyn Chumak – Sergey Bohach | 2:3 (11:7,9:11,7:11,11:9,4:11) |
16:00 | Vitalii Mukhin – Michael Kistechko | 3:0 (11:5,11:4,11:6) |
16:00 | Sergey Khandetsky – Vladimir Belobrov | 0:3 (6:11,8:11,8:11) |
16:00 | Vadym Bochkovskiy – Evgeniy Gonchar | 2:3 (3:11,10:12,12:10,11:6,6:11) |
16:15 | Sergey Skhabitskiy – Sergey Dovzhenko | 3:2 (7:11,11:7,11:8,6:11,11:7) |
16:15 | Yaroslav Makovka – Yuri Kurischenko | 3:2 (4:11,7:11,11:8,11:8,11:6) |
16:15 | Andrey Kurtenko – Vasyl Lutskyi | 1:3 (4:11,11:8,5:11,7:11) |
16:15 | Alexander Gordiychuk – Anton Shipilov | 1:3 (11:7,10:12,7:11,3:11) |
16:30 | Roman Zholubak – Aleksey Krutko | 0:3 (4:11,5:11,1:11) |
16:30 | Arsenyi Lobanov – Anatoly Minenko | 3:2 (4:11,11:9,11:5,9:11,11:6) |
16:30 | Yuri Kolesnik – Alexander Buberenko | 1:3 (8:11,5:11,11:6,7:11) |
16:45 | Yaroslav Kovshun – Dmitriy Hairov | 3:0 (11:5,11:7,11:6) |
16:45 | Ivan Motrunych – Sergey Miroshnichenko | 0:3 (5:11,5:11,4:11) |
16:45 | Roman Gnoyevoy – Aleksandr Kovalchuk Gr. | 1:3 (9:11,2:11,11:9,4:11) |
16:45 | Vadym Bochkovskiy – Alexander Zhurba | 1:3 (10:12,5:11,11:9,18:20) |
16:45 | Alexander Govorunets – Dmitry Kuzmenko | 3:2 (11:9,4:11,5:11,11:6,11:6) |
17:00 | Oleg Karpenko – Sergei Semenec | 2:3 (11:7,11:5,9:11,8:11,7:11) |
17:00 | Sergey Dovzhenko – Vitaly Novikov | 2:3 (8:11,11:4,4:11,11:9,7:11) |
17:00 | Dmytro Rehotun – Vladimir Belobrov | 3:2 (8:11,11:6,11:9,12:14,11:7) |
17:15 | Aleksandr Kovalchuk – Sergey Levyn | 3:2 (10:12,13:11,11:9,6:11,11:8) |
17:15 | Bogdan Nazar – Nikolay Kulynych | 1:3 (7:11,13:11,10:12,8:11) |
17:30 | Vitalii Mukhin – Arsenyi Lobanov | 0:3 (4:11,9:11,8:11) |
17:30 | Aleksey Krutko – Evgeniy Gonchar | 1:3 (9:11,11:5,7:11,18:20) |
17:30 | Alexander Buberenko – Pavel Plakushch | 1:3 (11:8,6:11,4:11,9:11) |
17:45 | Sergey Skhabitskiy – Vadim Reva | 1:3 (8:11,11:9,5:11,7:11) |
17:45 | Andrey Kurtenko – Ivan Motrunych | 2:3 (6:11,11:7,10:12,11:8,9:11) |
17:45 | Alexander Gordiychuk – Dmitry Kuzmenko | 3:0 (11:7,11:5,12:10) |
17:45 | Yaroslav Makovka – Aleksandr Kovalchuk Gr. | 1:3 (5:11,8:11,11:6,4:11) |
18:00 | Sergey Khandetsky – Yuri Kolesnik | 1:3 (9:11,7:11,11:7,7:11) |
18:00 | Yaroslav Kovshun – Sergey Dovzhenko | 0:3 (8:11,10:12,6:11) |
18:00 | Roman Zholubak – Alexander Zhurba | 0:3 (6:11,5:11,5:11) |
18:00 | Oleg Karpenko – Michael Kistechko | 3:2 (8:11,11:7,9:11,11:7,11:8) |
18:15 | Nikolay Kulynych – Vasyl Lutskyi | 3:1 (3:11,11:5,11:5,11:9) |
18:15 | Sergey Levyn – Yuri Kurischenko | 3:1 (11:13,11:6,11:7,11:9) |
18:15 | Alexander Govorunets – Anton Shipilov | 1:3 (5:11,10:12,11:9,5:11) |
18:30 | Vadym Bochkovskiy – Aleksey Krutko | 3:2 (8:11,9:11,11:6,11:8,11:7) |
18:30 | Dmytro Rehotun – Alexander Buberenko | 3:0 (16:14,11:6,11:7) |
18:30 | Sergey Skhabitskiy – Dmitriy Hairov | 3:2 (6:11,3:11,11:7,11:8,15:13) |
18:45 | Anatoly Minenko – Sergei Semenec | 3:0 (11:9,11:5,11:6) |
18:45 | Roman Gnoyevoy – Aleksandr Kovalchuk | 3:0 (11:7,16:14,11:8) |
18:45 | Bogdan Nazar – Sergey Miroshnichenko | 3:1 (4:11,11:6,11:7,11:6) |
19:00 | Alexander Zhurba – Evgeniy Gonchar | 0:3 (9:11,5:11,9:11) |
19:00 | Vitalii Mukhin – Oleg Karpenko | 3:1 (11:9,6:11,11:9,11:6) |
19:00 | Yuri Kolesnik – Vladimir Belobrov | 3:1 (12:10,12:10,10:12,11:4) |
19:00 | Vitaly Novikov – Vadim Reva | 3:0 (11:6,11:5,11:6) |
19:15 | Andrey Kurtenko – Nikolay Kulynych | 1:3 (7:11,12:10,7:11,4:11) |
19:15 | Alexander Govorunets – Alexander Gordiychuk | 0:3 (9:11,12:14,5:11) |
19:15 | Yaroslav Makovka – Sergey Levyn | 2:3 (12:10,6:11,14:12,6:11,9:11) |
19:30 | Sergey Khandetsky – Pavel Plakushch | 1:3 (7:11,11:7,10:12,6:11) |
19:30 | Vadym Bochkovskiy – Roman Zholubak | 3:2 (11:9,8:11,11:7,8:11,11:9) |
19:30 | Pavel Fencl – David Sabuka | 3:1 (11:9,7:11,12:10,11:8) |
19:30 | Yaroslav Kovshun – Sergey Skhabitskiy | 3:0 (11:4,11:6,11:6) |
19:30 | Arsenyi Lobanov – Sergei Semenec | 2:3 (13:11,5:11,11:9,8:11,12:14) |
19:45 | Bogdan Nazar – Ivan Motrunych | 0:3 (6:11,9:11,9:11) |
19:45 | Aleksandr Kovalchuk – Aleksandr Kovalchuk Gr. | 3:0 (11:9,12:10,11:7) |
20:00 | Evgeniy Gonchar – Alexander Zhurba | 0:3 (9:11,7:11,2:11) |
20:00 | Dmytro Rehotun – Yuri Kolesnik | 3:2 (8:11,4:11,11:6,11:8,11:7) |
20:00 | Sergey Dovzhenko – Vadim Reva | 0:3 (3:11,14:16,4:11) |
20:00 | Michael Kistechko – Anatoly Minenko | 3:2 (11:5,8:11,8:11,12:10,11:8) |
20:15 | Pavel Fencl – Yuriy Reva | 3:0 (11:9,13:11,11:9) |
20:15 | Vasyl Lutskyi – Sergey Miroshnichenko | 1:3 (18:16,8:11,6:11,4:11) |
20:15 | Aleksey Krutko – Vadym Bochkovskiy | 3:2 (11:5,2:11,12:10,7:11,13:11) |
20:15 | Anton Shipilov – Alexander Gordiychuk | 3:2 (7:11,4:11,11:5,11:6,11:7) |
20:15 | Roman Gnoyevoy – Yuri Kurischenko | 3:2 (12:10,14:12,12:14,6:11,11:9) |
20:30 | Sergey Khandetsky – Alexander Buberenko | 3:1 (15:13,11:9,9:11,11:6) |
20:30 | Dmitriy Hairov – Vitaly Novikov | 1:3 (8:11,11:5,9:11,4:11) |
20:45 | Yaroslav Makovka – Aleksandr Kovalchuk | 3:0 (11:5,11:4,14:12) |
20:45 | David Sabuka – Lukasz Provaznik | 3:0 (11:9,11:7,11:7) |
20:45 | Andrey Kurtenko – Bogdan Nazar | 0:3 (3:11,4:11,6:11) |
21:00 | Vladimir Belobrov – Pavel Plakushch | 3:2 (10:12,6:11,11:9,11:9,11:8) |
21:15 | Roman Gnoyevoy – Sergey Levyn | 0:3 (7:11,4:11,5:11) |
21:15 | Nikolay Kulynych – Sergey Miroshnichenko | 0:3 (8:11,6:11,9:11) |
21:15 | Jan Satrapa – Martin Stehlik | 1:3 (8:11,11:13,15:13,8:11) |
21:30 | Dmytro Rehotun – Sergey Khandetsky | 0:3 (9:11,7:11,8:11) |
21:45 | Ivan Motrunych – Vasyl Lutskyi | 0:3 (5:11,8:11,13:15) |
21:45 | Aleksandr Kovalchuk Gr. – Yuri Kurischenko | 3:1 (11:2,9:11,11:9,14:12) |
22:00 | Jan Satrapa – Milan Cuba | 2:3 (8:11,11:4,11:6,9:11,11:13) |
22:05 | Yuri Kolesnik – Pavel Plakushch | 0:3 (5:11,6:11,9:11) |
22:15 | Yaroslav Makovka – Roman Gnoyevoy | 3:0 (12:10,12:10,13:11) |
22:30 | Alexander Buberenko – Vladimir Belobrov | 1:3 (11:7,11:13,7:11,4:11) |
22:45 | Aleksandr Kovalchuk – Yuri Kurischenko | 2:3 (11:7,6:11,11:3,5:11,9:11) |
22:45 | Pavel Moulis – Martin Stehlik | 2:3 (11:7,11:8,6:11,6:11,8:11) |
23:00 | Vitaliy Lyevshyn – Fedir Chashchin | 3:1 (8:11,11:7,11:5,14:12) |
23:15 | Sergey Levyn – Aleksandr Kovalchuk Gr. | 0:3 (7:11,5:11,8:11) |
23:15 | Jan Satrapa – Pavel Moulis | 2:3 (9:11,11:7,6:11,11:7,9:11) |
23:15 | Alexander Shishman – Nazar Danilyuk | 3:2 (11:7,9:11,6:11,11:4,11:9) |
23:45 | Milan Cuba – Martin Stehlik | 2:3 (11:9,7:11,11:5,7:11,7:11) |
Armenia. ITT Cup. Group B
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Dionis Lipkan – Serhey Shkepu | 2:3 (11:8,6:11,10:12,12:10,7:11) |
00:30 | Vasile Harea – Sergey Kucherovskiy | 3:1 (7:11,11:7,11:8,11:8) |
01:00 | Dionis Lipkan – Vasile Harea | 1:3 (6:11,11:9,3:11,7:11) |
01:30 | Serhey Shkepu – Sergey Kucherovskiy | 3:0 (11:7,12:10,13:11) |
02:00 | Sergey Kucherovskiy – Dionis Lipkan | 2:3 (11:6,11:9,8:11,9:11,9:11) |
02:30 | Serhey Shkepu – Vasile Harea | 0:3 (5:11,2:11,7:11) |
03:00 | Leonid Kalev – Aurel Meriacri | 1:3 (10:12,11:9,8:11,10:12) |
03:30 | Fiodor Ghimp – Serhey Zop | 3:1 (5:11,11:7,12:10,11:8) |
04:00 | Leonid Kalev – Serhey Zop | 1:3 (5:11,7:11,11:8,8:11) |
04:30 | Fiodor Ghimp – Aurel Meriacri | 3:0 (11:4,11:5,11:8) |
05:00 | Leonid Kalev – Fiodor Ghimp | 1:3 (10:12,11:7,8:11,5:11) |
05:30 | Serhey Zop – Aurel Meriacri | 1:3 (9:11,9:11,13:11,11:13) |
06:05 | Serhey Zop – Leonid Kalev | 2:3 (7:11,9:11,11:5,12:10,9:11) |
06:35 | Aurel Meriacri – Fiodor Ghimp | 2:3 (11:4,7:11,4:11,11:6,8:11) |
15:00 | Victor Tihoniuc – Valeriu Stajilov | 3:0 (11:6,11:8,11:9) |
15:30 | Ivan Boyan – Valeriu Ciugureanu | 3:2 (3:11,6:11,11:7,11:6,15:13) |
16:00 | Victor Tihoniuc – Valeriu Ciugureanu | 1:3 (8:11,11:4,8:11,8:11) |
16:30 | Ivan Boyan – Valeriu Stajilov | 2:3 (11:9,4:11,11:9,7:11,5:11) |
17:00 | Victor Tihoniuc – Ivan Boyan | 0:3 (7:11,7:11,9:11) |
17:30 | Valeriu Ciugureanu – Valeriu Stajilov | 2:3 (11:13,11:7,8:11,11:8,9:11) |
18:10 | Valeriu Ciugureanu – Victor Tihoniuc | 3:0 (11:7,11:9,11:9) |
18:40 | Valeriu Stajilov – Ivan Boyan | 3:1 (11:8,11:5,8:11,11:3) |
19:00 | Andrei Calmis – Serghei Maftei | 3:0 (11:7,11:5,15:13) |
19:30 | Alexandru Misurov – Victor Gammer | 1:3 (7:11,11:8,10:12,4:11) |
20:00 | Andrei Calmis – Victor Gammer | 2:3 (5:11,8:11,11:4,11:7,4:11) |
20:30 | Alexandru Misurov – Serghei Maftei | 3:0 (11:9,11:5,11:5) |
21:00 | Andrei Calmis – Alexandru Misurov | 3:0 (11:5,11:7,11:8) |
21:30 | Victor Gammer – Serghei Maftei | 2:3 (2:11,11:7,9:11,11:9,7:11) |
22:05 | Serghei Maftei – Alexandru Misurov | 3:0 (11:5,11:3,11:6) |
23:00 | Serhey Mischenko – Oleg Dobrzhinsky | 1:3 (6:11,11:7,8:11,16:18) |
23:30 | Nykolai Uzun – Bogdan Didenco | 2:3 (6:11,11:13,12:10,11:8,8:11) |
Pro League
Armenia. ITT Cup. Group C
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Hayk Kujoyan – Arman Sahakyan | 3:0 (11:8,11:7,13:11) |
00:20 | Arman Sahakyan – Nerses Mazmanyan | 3:0 (11:6,11:7,11:9) |
01:00 | Hayk Kujoyan – Nerses Mazmanyan | 3:0 (11:5,11:9,11:9) |
01:20 | Arman Sahakyan – Narek Dekermenjyan | 3:1 (5:11,11:3,11:7,11:6) |
01:40 | Nerses Mazmanyan – Zaven Nersisyan | 3:0 (11:6,12:10,11:7) |
02:00 | Hayk Kujoyan – Narek Dekermenjyan | 3:0 (11:7,12:10,11:6) |
03:00 | Hayk Kujoyan – Zaven Nersisyan | 3:0 (11:3,12:10,11:2) |
03:20 | Narek Dekermenjyan – Nerses Mazmanyan | 3:1 (11:6,11:4,7:11,11:7) |
04:20 | Nerses Mazmanyan – Arman Sahakyan | 0:3 (8:11,5:11,8:11) |
05:00 | Zaven Nersisyan – Arman Sahakyan | 0:3 (9:11,5:11,2:11) |
05:40 | Arman Sahakyan – Hayk Kujoyan | 1:3 (2:11,6:11,11:7,6:11) |
06:20 | Narek Dekermenjyan – Zaven Nersisyan | 3:0 (11:6,11:9,11:6) |
06:40 | Nerses Mazmanyan – Hayk Kujoyan | 0:3 (1:11,7:11,8:11) |
07:00 | Narek Dekermenjyan – Arman Sahakyan | 3:2 (7:11,10:12,11:7,11:9,11:5) |
07:40 | Narek Dekermenjyan – Hayk Kujoyan | 1:3 (11:2,9:11,4:11,6:11) |
Czech Republic. ITT Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Martin Juhasz – Jachym Sebl | 2:3 (13:11,11:9,7:11,2:11,13:15) |
00:30 | Marek Hluchy – Martin Hargas | 0:3 (6:11,6:11,7:11) |
01:10 | Marek Hluchy – Martin Juhasz | 0:3 (8:11,7:11,5:11) |
01:40 | Martin Hargas – Jachym Sebl | 3:2 (6:11,11:9,7:11,11:6,11:1) |
10:00 | Dominik Maruniak – Pavel Papirnik | 3:1 (4:11,11:8,11:7,11:8) |
10:30 | David Bochnak – Vaclav Hejda Sr | 3:2 (11:9,11:9,8:11,3:11,11:1) |
11:00 | Pavel Papirnik – Vaclav Hejda Sr | 3:0 (11:6,11:8,13:11) |
11:30 | Dominik Maruniak – David Bochnak | 0:3 (9:11,8:11,7:11) |
12:00 | David Bochnak – Pavel Papirnik | 3:2 (11:8,12:10,5:11,9:11,13:11) |
12:30 | Vaclav Hejda Sr – Dominik Maruniak | 0:3 (9:11,2:11,7:11) |
13:40 | David Bochnak – Dominik Maruniak | 3:0 (12:10,11:9,11:7) |
14:00 | Ales Langer – Petr Semrad | 3:0 (12:10,11:9,11:6) |
14:30 | Vaclav Hejda Jr. – Vojtech Koutnik | 1:3 (13:15,11:9,9:11,2:11) |
15:00 | Petr Semrad – Vojtech Koutnik | 1:3 (13:11,5:11,5:11,11:13) |
15:30 | Ales Langer – Vaclav Hejda Jr. | 3:1 (11:7,9:11,11:6,11:8) |
16:00 | Vaclav Hejda Jr. – Petr Semrad | 0:3 (7:11,4:11,11:13) |
16:30 | Vojtech Koutnik – Ales Langer | 3:2 (14:16,11:9,13:11,4:11,11:7) |
17:10 | Petr Semrad – Vaclav Hejda Jr. | 3:0 (11:6,11:5,13:11) |
18:00 | Vaclav Podrazil – David Bochnak | 1:3 (11:13,11:8,9:11,4:11) |
18:30 | David Jicha – Jan Kocab | 3:1 (7:11,11:8,11:6,11:5) |
19:00 | David Bochnak – Jan Kocab | 1:3 (9:11,11:5,3:11,4:11) |
19:30 | Vaclav Podrazil – David Jicha | 3:0 (11:6,11:9,11:1) |
20:00 | David Jicha – David Bochnak | 3:1 (11:8,7:11,11:3,11:6) |
20:30 | Jan Kocab – Vaclav Podrazil | 0:3 (7:11,5:11,13:15) |
22:00 | Jachym Sebl – Lukas Adamec | 2:3 (11:5,6:11,9:11,11:5,9:11) |
22:30 | Vojtech Waldhauser – Petr Priscak | 3:2 (9:11,11:5,6:11,11:3,12:10) |
23:00 | Lukas Adamec – Petr Priscak | 1:3 (11:5,8:11,3:11,7:11) |
23:30 | Jachym Sebl – Vojtech Waldhauser | 2:3 (7:11,8:11,11:9,11:8,9:11) |
TSC Pro.
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:05 | Daniil Mikheev A. – Maxim Smirnov | 2:4 (8:11,11:5,11:13,11:8,12:14,9:11) |
00:05 | Victor Yaichkov – Alexander Pekhterev | 4:1 (11:7,11:8,8:11,11:5,11:9) |
00:26 | Maksim Malyush – Dmitrii Spiridonov | 2:4 (11:7,12:14,9:11,11:9,7:11,7:11) |
00:34 | Dmitry Kamilovskiy – Komron Salimov | 3:4 (10:12,12:10,10:12,6:11,11:6,11:9,6:11) |
00:34 | Evgeniy Dobronravin – Mikhail Katanov | 2:4 (8:11,6:11,7:11,11:4,11:9,8:11) |
00:58 | Artem Mironov – Maksim Malyush | 4:2 (5:11,11:9,11:7,12:10,7:11,12:10) |
01:08 | Daniil Mikheev A. – Dmitry Kamilovskiy | 1:4 (7:11,11:9,8:11,7:11,9:11) |
01:08 | Victor Yaichkov – Evgeniy Dobronravin | 4:1 (9:11,11:8,11:8,11:9,11:8) |
01:31 | Dmitrii Spiridonov – Dmitry Karasev | 4:1 (13:11,11:9,3:11,11:8,11:8) |
01:42 | Komron Salimov – Maxim Smirnov | 4:0 (11:9,11:7,11:9,11:9) |
01:42 | Mikhail Katanov – Alexander Pekhterev | 0:4 (8:11,9:11,6:11,5:11) |
02:00 | Artem Mironov – Dmitrii Spiridonov | 1:4 (6:11,11:8,13:15,8:11,8:11) |
02:16 | Daniil Mikheev A. – Komron Salimov | 2:4 (4:11,9:11,8:11,18:16,11:6,12:14) |
02:16 | Victor Yaichkov – Mikhail Katanov | 4:2 (8:11,12:10,11:8,11:8,11:13,11:9) |
02:34 | Maksim Malyush – Dmitry Karasev | 2:4 (11:7,6:11,10:12,8:11,11:8,8:11) |
02:50 | Dmitry Kamilovskiy – Maxim Smirnov | 1:4 (4:11,6:11,11:9,9:11,7:11) |
02:50 | Evgeniy Dobronravin – Alexander Pekhterev | 2:4 (7:11,11:4,7:11,11:8,6:11,7:11) |
03:13 | Dmitry Karasev – Dmitrii Spiridonov | 4:1 (11:6,13:11,11:6,5:11,11:7) |
03:24 | Maxim Smirnov – Komron Salimov | 1:4 (13:15,10:12,11:9,13:15,11:13) |
03:24 | Alexander Pekhterev – Victor Yaichkov | 2:4 (7:11,11:8,9:11,16:14,8:11,7:11) |
03:41 | Roman Molchanov – Dmitry Sokolov | 4:2 (11:5,11:6,8:11,9:11,11:5,11:5) |
04:05 | Alexander Pekhterev – Ivan Vasiliev | 2:4 (6:11,11:6,8:11,9:11,11:5,9:11) |
04:34 | Anna Brednikova – Komron Salimov | 4:3 (11:7,7:11,9:11,11:8,14:12,8:11,11:9) |
04:34 | Maria Vinogradova A. – Alexander Belikov | 4:0 (11:9,11:7,11:9,11:6) |
04:50 | Roman Molchanov – Maria Vinogradova A. | 1:4 (8:11,11:8,9:11,6:11,10:12) |
05:08 | Alexander Pekhterev – Anna Brednikova | 1:4 (6:11,5:11,11:8,8:11,6:11) |
05:27 | Alexander Belikov – Dmitry Sokolov | 1:4 (9:11,9:11,5:11,11:9,5:11) |
05:42 | Komron Salimov – Ivan Vasiliev | 4:0 (11:8,11:8,11:8,11:6) |
06:01 | Roman Molchanov – Alexander Belikov | 2:4 (6:11,11:7,6:11,11:5,9:11,7:11) |
06:16 | Alexander Pekhterev – Komron Salimov | 1:4 (7:11,11:9,8:11,5:11,8:11) |
06:35 | Maria Vinogradova A. – Dmitry Sokolov | 1:4 (10:12,11:7,8:11,5:11,9:11) |
06:50 | Anna Brednikova – Ivan Vasiliev | 2:4 (6:11,11:7,8:11,9:11,11:5,9:11) |
07:10 | Dmitry Sokolov – Maria Vinogradova A. | 2:4 (9:11,9:11,11:7,5:11,11:4,6:11) |
07:20 | Komron Salimov – Anna Brednikova | 1:4 (12:14,9:11,6:11,11:6,5:11) |
07:44 | Denis Rumyantsev – Oleg Denisevich | 4:2 (8:11,11:7,8:11,12:10,11:7,11:4) |
07:58 | Alexander Belikov – Kristina Frolova | 2:4 (7:11,9:11,11:6,4:11,11:7,7:11) |
08:00 | Andrey Dubrovsky – Kirill Zagylyaev | 4:1 (11:5,11:7,8:11,11:9,11:8) |
08:00 | Alexander Kamanov – Andrey Ivanov | 2:4 (8:11,11:6,7:11,11:9,9:11,4:11) |
08:26 | Pavel Karmanov – Maxim Abakumov | 4:3 (9:11,9:11,11:9,5:11,11:7,11:5,11:6) |
08:32 | Alexander Sokov – Dmitrii Spiridonov | 1:4 (8:11,8:11,11:7,6:11,8:11) |
08:34 | Alina Kutuzova – Olga Dubrovskaya | 4:2 (11:9,11:8,8:11,5:11,12:10,11:6) |
08:35 | Oleg Aliev – Victoria Boykova | 2:4 (11:6,11:9,4:11,10:12,6:11,5:11) |
08:54 | Alexander Belikov – Alexander Sokov | 2:4 (4:11,8:11,9:11,11:8,11:9,6:11) |
08:58 | Denis Rumyantsev – Pavel Karmanov | 2:4 (5:11,7:11,13:11,7:11,11:8,6:11) |
09:00 | Alexander Kamanov – Oleg Aliev | 2:4 (11:6,2:11,11:3,12:14,7:11,9:11) |
09:08 | Andrey Dubrovsky – Alina Kutuzova | 4:2 (11:7,10:12,11:8,12:10,8:11,11:6) |
09:32 | Dmitrii Spiridonov – Kristina Frolova | 4:2 (11:9,11:6,8:11,11:6,6:11,11:8) |
09:33 | Maxim Abakumov – Oleg Denisevich | 4:2 (4:11,11:9,11:13,11:9,13:11,11:9) |
09:35 | Victoria Boykova – Andrey Ivanov | 0:4 (14:16,5:11,10:12,8:11) |
09:42 | Olga Dubrovskaya – Kirill Zagylyaev | 1:4 (8:11,8:11,7:11,11:8,9:11) |
10:05 | Alexander Kamanov – Victoria Boykova | 1:4 (5:11,5:11,11:5,4:11,4:11) |
10:05 | Alexander Belikov – Dmitrii Spiridonov | 0:4 (5:11,7:11,6:11,5:11) |
10:08 | Denis Rumyantsev – Maxim Abakumov | 3:4 (11:6,11:8,7:11,11:6,10:12,8:11,7:11) |
10:16 | Andrey Dubrovsky – Olga Dubrovskaya | 3:4 (13:11,5:11,11:7,7:11,7:11,11:9,6:11) |
10:20 | Alexander Sokov – Kristina Frolova | 4:2 (6:11,10:12,11:6,11:5,11:7,11:7) |
10:40 | Oleg Aliev – Andrey Ivanov | 4:1 (11:9,10:12,11:6,11:9,11:9) |
10:46 | Pavel Karmanov – Oleg Denisevich | 4:3 (13:15,11:5,11:7,13:11,8:11,9:11,11:8) |
10:50 | Alina Kutuzova – Kirill Zagylyaev | 0:4 (10:12,5:11,11:13,4:11) |
11:12 | Dmitrii Spiridonov – Alexander Sokov | 2:4 (7:11,11:5,11:9,8:11,8:11,9:11) |
11:15 | Andrey Ivanov – Oleg Aliev | 2:4 (10:12,11:6,11:5,8:11,6:11,8:11) |
11:20 | Maxim Abakumov – Pavel Karmanov | 2:4 (8:11,11:4,11:9,3:11,3:11,5:11) |
11:24 | Kirill Zagylyaev – Andrey Dubrovsky | 1:4 (6:11,4:11,11:8,10:12,4:11) |
11:48 | Denis Rumyantsev – Pavel Karmanov | 4:2 (11:5,11:8,7:11,11:3,4:11,11:8) |
11:49 | Kirill Zagylyaev – Mikhail Katanov | 0:4 (7:11,7:11,9:11,8:11) |
12:00 | Rudolf Komisarov – Valeriya Morozova | 0:4 (10:12,11:13,7:11,5:11) |
12:00 | Anna Brednikova – Alberto Perez Perez | 2:4 (11:6,5:11,8:11,11:7,6:11,7:11) |
12:19 | Igor Razumov – Daniil Mikheev A. | 4:3 (16:14,11:9,8:11,11:8,6:11,9:11,11:9) |
12:24 | Irina Savina – Alexander Kopanskov | 4:2 (7:11,6:11,11:8,11:3,11:9,11:4) |
12:30 | Dmitrii Spiridonov – Alexander Sokov | 1:4 (4:11,9:11,11:6,7:11,7:11) |
12:34 | Komron Salimov – Andrey Dubrovsky | 4:2 (7:11,11:9,11:6,4:11,11:8,11:9) |
12:58 | Denis Rumyantsev – Irina Savina | 4:1 (11:6,11:6,11:9,6:11,11:6) |
13:00 | Anna Brednikova – Dmitrii Spiridonov | 4:0 (11:6,11:8,11:7,13:11) |
13:00 | Kirill Zagylyaev – Igor Razumov | 0:4 (9:11,5:11,8:11,9:11) |
13:08 | Rudolf Komisarov – Komron Salimov | 1:4 (11:9,6:11,11:13,9:11,8:11) |
13:26 | Alexander Kopanskov – Pavel Karmanov | 4:1 (11:8,11:8,11:9,7:11,11:8) |
13:27 | Daniil Mikheev A. – Mikhail Katanov | 2:4 (14:16,12:10,11:9,9:11,4:11,6:11) |
13:35 | Alexander Sokov – Alberto Perez Perez | 4:2 (8:11,6:11,11:7,11:5,11:9,11:6) |
13:42 | Andrey Dubrovsky – Valeriya Morozova | 4:1 (11:6,11:5,13:11,6:11,14:12) |
14:00 | Denis Rumyantsev – Alexander Kopanskov | 3:4 (9:11,9:11,11:4,8:11,11:5,11:7,10:12) |
14:05 | Anna Brednikova – Alexander Sokov | 4:3 (6:11,11:9,11:8,5:11,6:11,11:3,11:7) |
14:05 | Kirill Zagylyaev – Daniil Mikheev A. | 1:4 (7:11,6:11,11:8,10:12,10:12) |
14:16 | Rudolf Komisarov – Andrey Dubrovsky | 2:4 (7:11,11:9,13:15,11:8,9:11,6:11) |
14:34 | Igor Razumov – Mikhail Katanov | 1:4 (9:11,11:8,9:11,6:11,9:11) |
14:37 | Irina Savina – Pavel Karmanov | 4:2 (11:5,5:11,13:11,10:12,11:7,11:7) |
14:40 | Dmitrii Spiridonov – Alberto Perez Perez | 1:4 (5:11,8:11,6:11,11:7,6:11) |
14:50 | Komron Salimov – Valeriya Morozova | 4:1 (11:5,5:11,11:9,11:8,11:9) |
15:01 | Mikhail Katanov – Igor Razumov | 4:2 (11:8,9:11,11:8,11:9,8:11,11:7) |
15:13 | Alexander Kopanskov – Denis Rumyantsev | 4:2 (11:9,13:11,10:12,9:11,11:9,11:9) |
15:15 | Alberto Perez Perez – Alexander Sokov | 4:1 (11:5,11:7,6:11,11:3,11:7) |
15:20 | Andrey Dubrovsky – Komron Salimov | 4:1 (11:6,11:5,8:11,11:6,11:6) |
15:39 | Anna Boiko – Alberto Perez Perez | 1:4 (7:11,8:11,11:8,5:11,6:11) |
16:00 | Igor Razumov – Mikhail Katanov | 3:4 (9:11,9:11,11:8,11:9,7:11,11:8,7:11) |
16:05 | Maria Vinogradova A. – Roman Molchanov | 2:4 (15:13,5:11,5:11,11:6,8:11,4:11) |
16:23 | Ilya Ulchenko – Ivan Vasiliev | 3:4 (13:11,11:7,5:11,9:11,11:6,6:11,9:11) |
16:34 | Dmitry Kamilovskiy – Yekaterina Golubeva | 4:0 (11:9,11:6,11:7,11:7) |
16:34 | Alexander Kopanskov – Aleksandr Denisevich | 2:4 (7:11,9:11,11:5,11:9,9:11,9:11) |
16:58 | Anna Boiko – Ilya Ulchenko | 1:4 (11:5,8:11,5:11,6:11,9:11) |
17:00 | Igor Razumov – Dmitry Kamilovskiy | 1:4 (7:11,11:7,9:11,8:11,6:11) |
17:08 | Maria Vinogradova A. – Alexander Kopanskov | 1:4 (6:11,11:5,9:11,8:11,6:11) |
17:22 | Ivan Vasiliev – Alberto Perez Perez | 2:4 (8:11,12:10,10:12,5:11,12:10,6:11) |
17:30 | Yekaterina Golubeva – Mikhail Katanov | 2:4 (6:11,11:5,7:11,9:11,12:10,7:11) |
17:42 | Aleksandr Denisevich – Roman Molchanov | 4:3 (7:11,11:7,2:11,7:11,15:13,11:7,17:15) |
18:06 | Anna Boiko – Ivan Vasiliev | 4:2 (14:12,10:12,11:5,13:11,4:11,11:4) |
18:10 | Igor Razumov – Yekaterina Golubeva | 1:4 (11:9,7:11,10:12,7:11,4:11) |
18:16 | Maria Vinogradova A. – Aleksandr Denisevich | 4:1 (11:3,6:11,12:10,11:9,11:5) |
18:37 | Ilya Ulchenko – Alberto Perez Perez | 2:4 (11:3,7:11,11:6,7:11,8:11,8:11) |
18:40 | Dmitry Kamilovskiy – Mikhail Katanov | 2:4 (6:11,11:8,4:11,11:9,3:11,7:11) |
18:50 | Alexander Kopanskov – Roman Molchanov | 4:2 (7:11,11:8,12:10,9:11,11:8,11:7) |
19:10 | Alberto Perez Perez – Ilya Ulchenko | 4:2 (11:9,11:5,2:11,11:7,8:11,11:5) |
19:15 | Mikhail Katanov – Dmitry Kamilovskiy | 4:2 (11:5,4:11,6:11,11:9,11:8,11:5) |
19:24 | Aleksandr Denisevich – Alexander Kopanskov | 0:4 (8:11,8:11,8:11,9:11) |
19:47 | Mikhail Katanov – Mikhail Fedotov | 2:4 (9:11,8:11,11:4,7:11,11:6,9:11) |
20:05 | Anna Boiko – Vladislav Baranov | 2:4 (7:11,11:6,8:11,11:4,7:11,9:11) |
20:05 | Anton Reshetnikov – Oleg Aliev | 3:4 (11:6,6:11,11:8,11:7,7:11,6:11,8:11) |
20:05 | Olga Dubrovskaya – Rudolf Komisarov | 4:1 (11:6,11:7,10:12,11:8,11:8) |
20:24 | Maxim Smirnov – Dmitry Kamilovskiy | 4:2 (11:5,7:11,11:8,12:10,7:11,11:7) |
20:34 | Dmitry Kamilovskiy – Mikhail Katanov | 2:4 (10:12,7:11,11:8,7:11,11:8,8:11) |
20:34 | Maksim Malyush – Ilya Ulchenko | 4:1 (14:12,8:11,11:7,11:6,11:6) |
20:34 | Andrey Goptsev – Eduard Boykov | 1:4 (10:12,2:11,8:11,11:8,8:11) |
20:52 | Mikhail Katanov – Maxim Smirnov | 4:2 (9:11,11:7,7:11,11:5,11:7,11:3) |
20:58 | Vladislav Baranov – Maksim Malyush | 2:4 (11:7,8:11,9:11,11:7,6:11,7:11) |
21:08 | Anton Reshetnikov – Andrey Goptsev | 1:4 (7:11,8:11,3:11,11:8,8:11) |
21:08 | Olga Dubrovskaya – Dmitry Kamilovskiy | 4:3 (11:6,11:9,8:11,8:11,8:11,11:7,11:8) |
21:08 | Anna Boiko – Maksim Malyush | 4:1 (11:5,11:13,11:6,12:10,11:6) |
21:23 | Dmitry Kamilovskiy – Mikhail Fedotov | 2:4 (4:11,11:2,7:11,5:11,12:10,6:11) |
21:35 | Eduard Boykov – Oleg Aliev | 4:2 (11:9,9:11,11:2,11:7,8:11,11:9) |
21:42 | Mikhail Katanov – Rudolf Komisarov | 2:4 (6:11,7:11,11:5,5:11,11:5,6:11) |
21:42 | Ilya Ulchenko – Vladislav Baranov | 3:4 (7:11,6:11,11:6,11:9,11:8,6:11,5:11) |
22:04 | Mikhail Katanov – Dmitry Kamilovskiy | 1:4 (9:11,5:11,9:11,11:8,9:11) |
22:08 | Anton Reshetnikov – Eduard Boykov | 1:4 (5:11,11:7,7:11,11:13,5:11) |
22:16 | Anna Boiko – Ilya Ulchenko | 0:4 (10:12,6:11,6:11,7:11) |
22:16 | Olga Dubrovskaya – Mikhail Katanov | 4:2 (11:6,10:12,11:8,11:9,8:11,11:8) |
22:36 | Maxim Smirnov – Mikhail Fedotov | 4:0 (11:5,11:8,11:5,13:11) |
22:40 | Andrey Goptsev – Oleg Aliev | 4:0 (11:3,11:4,11:8,11:7) |
22:50 | Dmitry Kamilovskiy – Rudolf Komisarov | 4:0 (11:8,11:8,11:7,11:5) |
22:50 | Maksim Malyush – Vladislav Baranov | 4:1 (9:11,11:9,11:8,11:9,11:6) |
23:06 | Mikhail Fedotov – Maxim Smirnov | 1:4 (10:12,5:11,11:4,4:11,9:11) |
23:15 | Eduard Boykov – Andrey Goptsev | 4:3 (4:11,11:8,8:11,11:5,8:11,11:7,11:8) |
23:24 | Dmitry Kamilovskiy – Olga Dubrovskaya | 2:4 (8:11,11:5,8:11,9:11,11:8,9:11) |
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:05 | Elizabeth Garkushina – Anastasia Ignatova | 1:4 (9:11,8:11,12:10,8:11,3:11) |
00:50 | Anastasia Ignatova – Tatyana Smolyaninova | 4:0 (11:6,11:9,11:7,11:5) |
01:45 | Anna Lodygina – Elizabeth Garkushina | 4:2 (14:12,11:7,12:10,10:12,8:11,12:10) |
02:25 | Anna Lodygina – Elizabeth Garkushina | 4:2 (11:9,11:9,8:11,6:11,11:9,12:10) |
03:05 | Anastasia Ignatova – Tatyana Smolyaninova | 4:0 (11:6,11:7,11:9,11:4) |
04:10 | Kristina Kazantseva – Mariya Rakova | 4:1 (11:8,11:8,11:9,10:12,11:4) |
04:50 | Alexandra Matrizaeva – Anastasia Ignatova | 4:2 (11:9,11:9,8:11,6:11,11:8,11:5) |
05:35 | Anastasia Ignatova – Kristina Kazantseva | 3:4 (12:10,11:7,11:8,5:11,7:11,6:11,5:11) |
06:15 | Alexandra Matrizaeva – Mariya Rakova | 4:1 (11:5,11:9,11:8,10:12,11:6) |
07:00 | Kristina Kazantseva – Alexandra Matrizaeva | 4:2 (11:9,11:8,7:11,11:9,6:11,12:10) |
07:45 | Mariya Rakova – Anastasia Ignatova | 4:2 (13:11,8:11,8:11,11:9,11:7,11:4) |
08:30 | Anastasia Ignatova – Mariya Rakova | 4:1 (13:11,4:11,11:8,11:7,11:5) |
09:00 | Alexandra Matrizaeva – Kristina Kazantseva | 4:1 (11:7,4:11,11:9,11:8,11:6) |
10:00 | Mariya Rakova – Kristina Kazantseva | 1:4 (5:11,9:11,9:11,14:12,9:11) |
10:45 | Anastasia Ignatova – Alexandra Matrizaeva | 4:1 (9:11,11:8,11:9,11:7,11:5) |
11:30 | Kristina Kazantseva – Anastasia Ignatova | 4:2 (11:8,11:8,9:11,6:11,11:8,11:5) |
12:20 | Mariya Rakova – Alexandra Matrizaeva | 1:4 (10:12,6:11,6:11,11:9,7:11) |
13:05 | Alexandra Matrizaeva – Kristina Kazantseva | 1:4 (4:11,11:9,8:11,8:11,10:12) |
13:35 | Anastasia Ignatova – Mariya Rakova | 4:1 (11:8,11:9,11:5,11:13,12:10) |
14:10 | Alexandra Matrizaeva – Mariya Rakova | 4:2 (11:8,11:5,11:6,9:11,10:12,11:5) |
14:45 | Anastasia Ignatova – Kristina Kazantseva | 4:2 (8:11,10:12,11:7,11:8,11:9,12:10) |
16:00 | Tatyana Smolyaninova – Elizabeth Garkushina | 1:4 (9:11,13:11,7:11,8:11,5:11) |
16:40 | Oksana Sorbalo – Maria Negulyaeva | 0:4 (7:11,7:11,8:11,6:11) |
17:25 | Maria Negulyaeva – Tatyana Smolyaninova | 4:2 (10:12,8:11,11:5,11:6,11:7,11:5) |
18:15 | Oksana Sorbalo – Elizabeth Garkushina | 4:2 (11:6,7:11,10:12,11:9,11:3,12:10) |
19:00 | Tatyana Smolyaninova – Oksana Sorbalo | 2:4 (12:10,4:11,10:12,14:12,10:12,5:11) |
19:45 | Elizabeth Garkushina – Maria Negulyaeva | 1:4 (12:10,6:11,7:11,3:11,5:11) |
20:20 | Elizabeth Garkushina – Tatyana Smolyaninova | 1:4 (6:11,9:11,11:6,7:11,8:11) |
21:00 | Maria Negulyaeva – Oksana Sorbalo | 4:2 (11:9,11:9,11:6,8:11,4:11,11:6) |
22:00 | Elizabeth Garkushina – Tatyana Smolyaninova | 4:1 (11:8,7:11,11:9,11:8,14:12) |
22:45 | Maria Negulyaeva – Oksana Sorbalo | 2:4 (12:10,8:11,11:7,8:11,6:11,11:13) |
23:25 | Tatyana Smolyaninova – Maria Negulyaeva | 0:4 (6:11,7:11,10:12,5:11) |
Setka Cup. Moldova
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Miloslav Ullman – Josef Chalupa | 1:3 (16:14,8:11,9:11,11:13) |
00:45 | Maxim Suvorov – Pavel Fencl | 3:0 (11:9,11:9,11:7) |
09:00 | Stepan Remunda – Petr Abraham | 1:3 (11:6,6:11,4:11,9:11) |
09:30 | Frantisek Schmidtmayer – Jiri Mlejnek | 2:3 (10:12,11:9,11:5,4:11,6:11) |
10:15 | Stepan Remunda – Jiri Mlejnek | 0:3 (9:11,4:11,7:11) |
10:30 | Frantisek Schmidtmayer – Petr Abraham | 0:3 (5:11,7:11,5:11) |
11:30 | Jiri Mlejnek – Petr Abraham | 1:3 (6:11,11:6,3:11,11:13) |
12:15 | Petr Abraham – Jiri Mlejnek | 3:1 (12:10,11:7,11:13,12:10) |
13:15 | Antonin Jaros – Dominik Horak | 3:2 (7:11,11:5,10:12,11:6,11:5) |
13:45 | Daniel Salomon – Miroslav Hrncal | 3:1 (6:11,18:16,12:10,11:5) |
14:15 | Antonin Jaros – Miroslav Hrncal | 2:3 (6:11,11:5,10:12,11:6,10:12) |
14:45 | Daniel Salomon – Dominik Horak | 1:3 (6:11,17:15,8:11,2:11) |
15:15 | Antonin Jaros – Daniel Salomon | 3:1 (11:3,11:8,7:11,11:9) |
15:45 | Miroslav Hrncal – Dominik Horak | 3:2 (4:11,11:7,18:16,9:11,11:9) |
16:30 | Dominik Horak – Daniel Salomon | 3:2 (7:11,11:5,6:11,11:3,11:4) |
16:45 | Miroslav Hrncal – Antonin Jaros | 1:3 (11:9,6:11,3:11,8:11) |
17:15 | Yuriy Reva – David Sabuka | 1:3 (6:11,11:6,9:11,3:11) |
17:45 | Lukasz Provaznik – Pavel Fencl | 3:2 (5:11,6:11,11:5,11:8,11:8) |
18:15 | Yuriy Reva – Pavel Fencl | 3:1 (3:11,16:14,11:9,11:7) |
18:30 | Lukasz Provaznik – David Sabuka | 3:0 (11:5,11:9,11:8) |
19:00 | Yuriy Reva – Lukasz Provaznik | 1:3 (14:12,4:11,3:11,7:11) |
21:45 | Pavel Moulis – Milan Cuba | 0:3 (5:11,6:11,5:11) |
Masters. Russia
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:25 | Leonid Pankov – Vladimir Vakulenko | 4:1 (11:8,11:3,5:11,11:9,11:9) |
00:30 | Dmitry Polyakov – Anton Olhovoi | 2:4 (8:11,7:11,11:9,10:12,11:9,6:11) |
00:30 | Dmirty Katin – Nikita Gubanov | 3:4 (5:11,7:11,11:9,11:4,7:11,12:10,7:11) |
01:05 | Arthur Mukomelov – Arthur Mukomelov | 1:4 (7:11,9:11,11:5,10:12,9:11) |
01:10 | Konstantin Ivanov – Vladimir Tkachenko | 2:4 (5:11,6:11,11:7,6:11,11:6,8:11) |
01:15 | Alexander Mikhaylyuchenko – Alexey Shilo | 4:1 (11:8,9:11,11:7,11:6,11:5) |
01:50 | Arthur Mukomelov – Leonid Pankov | 4:2 (3:11,8:11,11:9,11:7,13:11,11:8) |
02:10 | Anton Olhovoi – Vladimir Tkachenko | 1:4 (7:11,11:6,12:14,9:11,10:12) |
02:10 | Nikita Gubanov – Alexey Shilo | 1:4 (5:11,6:11,11:8,9:11,7:11) |
02:30 | Vladimir Vakulenko – Arthur Mukomelov | 1:4 (8:11,11:9,7:11,8:11,10:12) |
02:50 | Alexander Mikhaylyuchenko – Dmirty Katin | 4:1 (11:8,12:10,7:11,11:5,11:7) |
02:50 | Dmitry Polyakov – Konstantin Ivanov | 2:4 (11:9,12:10,3:11,11:13,9:11,10:12) |
03:20 | Arthur Mukomelov – Vladimir Vakulenko | 4:3 (10:12,11:6,7:11,11:6,11:8,9:11,11:9) |
03:30 | Nikita Gubanov – Alexander Mikhaylyuchenko | 0:4 (5:11,6:11,8:11,9:11) |
03:45 | Vladimir Tkachenko – Dmitry Polyakov | 4:3 (7:11,6:11,11:8,11:9,7:11,11:6,11:9) |
04:05 | Leonid Pankov – Arthur Mukomelov | 4:3 (11:13,11:13,5:11,11:7,11:6,11:5,12:10) |
04:15 | Alexey Shilo – Dmirty Katin | 4:2 (11:6,11:7,5:11,11:4,8:11,11:4) |
04:30 | Anton Olhovoi – Konstantin Ivanov | 2:4 (9:11,11:7,5:11,9:11,11:5,6:11) |
05:00 | Dmirty Katin – Nikita Gubanov | 4:2 (7:11,11:8,11:6,7:11,12:10,11:6) |
05:10 | Konstantin Ivanov – Vladimir Tkachenko | 1:4 (11:8,7:11,7:11,6:11,8:11) |
05:10 | Georgy Sitsky – Alexey Zaitsev | 4:1 (11:7,6:11,12:10,11:7,11:6) |
05:40 | Alexander Mikhaylyuchenko – Alexey Shilo | 4:2 (12:10,11:13,12:14,11:7,11:9,11:9) |
05:45 | Dmitry Polyakov – Anton Olhovoi | 4:3 (11:13,6:11,13:11,7:11,12:10,14:12,11:7) |
05:50 | Andrey Rekhtin – Arthur Mukomelov | 4:1 (11:8,11:7,14:12,7:11,12:10) |
06:25 | Nikita Gubanov – Dmirty Katin | 4:2 (14:12,11:7,6:11,10:12,11:6,11:7) |
06:30 | Arthur Mukomelov – Georgy Sitsky | 3:4 (11:9,11:8,7:11,9:11,3:11,11:9,5:11) |
06:40 | Anton Olhovoi – Dmitry Polyakov | 4:2 (11:8,18:16,9:11,11:6,10:12,11:7) |
07:00 | Alexey Shilo – Alexander Mikhaylyuchenko | 0:4 (8:11,8:11,6:11,10:12) |
07:10 | Andrey Rekhtin – Alexey Zaitsev | 4:2 (11:8,9:11,11:8,6:11,11:5,11:4) |
07:16 | Vladimir Tkachenko – Konstantin Ivanov | 4:0 (11:9,11:7,11:6,11:8) |
07:55 | Georgy Sitsky – Andrey Rekhtin | 4:2 (14:12,9:11,11:7,11:9,6:11,11:4) |
08:10 | Vladimir Tkachenko – Oleg Tretyakov | 1:4 (9:11,11:8,9:11,8:11,10:12) |
08:10 | Sergey Pavlina – Nikita Pikulskiy | 4:2 (11:5,7:11,8:11,11:7,13:11,11:8) |
08:40 | Alexey Zaitsev – Arthur Mukomelov | 1:4 (11:8,8:11,10:12,9:11,7:11) |
08:55 | Daniil Poltev – Alexey Shilo | 1:4 (11:8,9:11,9:11,3:11,7:11) |
08:55 | Ilya Borodin – Vladislav Sorbalo | 1:4 (11:13,5:11,11:8,6:11,8:11) |
09:25 | Arthur Mukomelov – Alexey Zaitsev | 4:1 (5:11,11:9,11:6,11:9,11:8) |
09:30 | Alexey Shilo – Vladimir Tkachenko | 4:1 (8:11,11:9,11:5,11:8,11:4) |
09:30 | Vladislav Sorbalo – Sergey Pavlina | 4:1 (11:5,6:11,11:8,11:9,11:7) |
10:00 | Andrey Rekhtin – Georgy Sitsky | 0:4 (11:13,10:12,8:11,9:11) |
10:05 | Ilya Borodin – Nikita Pikulskiy | 3:4 (11:4,10:12,11:6,4:11,11:8,8:11,8:11) |
10:05 | Daniil Poltev – Oleg Tretyakov | 4:3 (11:8,6:11,11:13,11:7,10:12,11:8,11:5) |
10:50 | Sergey Pavlina – Ilya Borodin | 4:1 (14:12,11:8,9:11,11:5,11:7) |
11:00 | Alexey Zaitsev – Georgy Sitsky | 4:1 (11:6,10:12,11:7,12:10,11:8) |
11:05 | Vladimir Tkachenko – Daniil Poltev | 0:4 (8:11,5:11,9:11,7:11) |
11:30 | Nikita Pikulskiy – Vladislav Sorbalo | 1:4 (12:10,10:12,6:11,5:11,6:11) |
11:35 | Oleg Tretyakov – Alexey Shilo | 1:4 (10:12,7:11,3:11,12:10,6:11) |
11:45 | Arthur Mukomelov – Eduard Prokhasko | 4:2 (11:6,7:11,12:10,11:8,5:11,11:5) |
12:10 | Oleg Tretyakov – Vladimir Tkachenko | 1:4 (9:11,6:11,11:5,11:13,10:12) |
12:15 | Nikita Pikulskiy – Ilya Borodin | 1:4 (6:11,9:11,11:6,9:11,6:11) |
12:25 | Georgy Sitsky – Arthur Mukomelov | 1:4 (4:11,13:15,11:13,13:11,11:13) |
12:55 | Alexey Shilo – Daniil Poltev | 4:0 (12:10,11:4,12:10,11:9) |
12:55 | Sergey Pavlina – Vladislav Sorbalo | 1:4 (9:11,6:11,11:9,6:11,6:11) |
13:10 | Alexey Zaitsev – Eduard Prokhasko | 3:4 (11:7,4:11,12:10,11:9,5:11,7:11,4:11) |
14:00 | Nikita Pikulskiy – Sergey Pavlina | 1:4 (11:9,8:11,7:11,6:11,7:11) |
14:00 | Oleg Tretyakov – Vladimir Tkachenko | 4:2 (8:11,9:11,12:10,12:10,11:5,11:6) |
14:30 | Arthur Mukomelov – Alexey Zaitsev | 2:4 (11:9,8:11,4:11,9:11,12:10,11:13) |
14:40 | Vladislav Sorbalo – Ilya Borodin | 4:1 (11:5,11:6,9:11,11:3,11:6) |
14:45 | Alexander Mikhaylyuchenko – Daniil Poltev | 4:1 (12:10,6:11,14:12,11:8,12:10) |
14:55 | Eduard Prokhasko – Georgy Sitsky | 1:4 (11:7,8:11,6:11,9:11,9:11) |
15:15 | Georgy Sitsky – Eduard Prokhasko | 2:4 (11:6,10:12,11:8,7:11,5:11,13:15) |
15:20 | Vladimir Tkachenko – Alexander Mikhaylyuchenko | 4:0 (11:7,11:9,12:10,13:11) |
15:20 | Sergey Pavlina – Vladislav Sorbalo | 2:4 (6:11,9:11,11:9,11:8,5:11,9:11) |
15:55 | Alexey Zaitsev – Arthur Mukomelov | 4:3 (11:8,7:11,11:9,11:8,10:12,6:11,11:8) |
16:00 | Nikita Pikulskiy – Ilya Borodin | 4:0 (11:5,11:6,11:5,11:4) |
16:00 | Oleg Tretyakov – Daniil Poltev | 4:2 (4:11,5:11,11:9,11:9,11:9,12:10) |
16:40 | Ilya Borodin – Sergey Pavlina | 3:4 (4:11,5:11,13:11,5:11,11:9,11:6,3:11) |
16:45 | Daniil Poltev – Vladimir Tkachenko | 4:2 (7:11,5:11,12:10,11:7,11:9,11:7) |
17:00 | Arthur Mukomelov – Vladimir Vakulenko | 1:4 (9:11,6:11,6:11,12:10,6:11) |
17:25 | Vladislav Sorbalo – Nikita Pikulskiy | 4:2 (11:7,11:7,6:11,11:5,10:12,11:7) |
17:30 | Alexander Mikhaylyuchenko – Oleg Tretyakov | 4:0 (11:9,19:17,11:8,11:9) |
17:45 | Arthur Mukomelov – Grigory Sludenko | 0:4 (7:11,8:11,12:14,10:12) |
18:15 | Ilya Borodin – Nikita Pikulskiy | 1:4 (9:11,9:11,5:11,11:6,7:11) |
18:15 | Vladimir Tkachenko – Daniil Poltev | 4:1 (8:11,11:7,11:8,12:10,11:6) |
18:20 | Grigory Sludenko – Arthur Mukomelov | 4:1 (9:11,11:8,11:5,11:5,11:9) |
18:55 | Oleg Tretyakov – Alexander Mikhaylyuchenko | 0:4 (6:11,8:11,7:11,9:11) |
18:55 | Vladislav Sorbalo – Sergey Pavlina | 4:2 (11:4,8:11,11:3,9:11,11:2,11:1) |
19:00 | Arthur Mukomelov – Vladimir Vakulenko | 2:4 (11:7,9:11,10:12,11:9,11:13,6:11) |
19:50 | Arthur Mukomelov – Arthur Mukomelov | 4:2 (7:11,14:12,12:10,11:7,6:11,11:8) |
20:00 | Denis Filatov – Igor Fokin | 2:4 (11:6,8:11,10:12,4:11,11:9,7:11) |
20:00 | Dmitriy Masliy – Nikita Gubanov | 2:4 (8:11,11:8,8:11,6:11,11:7,3:11) |
20:35 | Vladimir Vakulenko – Grigory Sludenko | 3:4 (11:7,4:11,5:11,11:4,7:11,11:6,6:11) |
20:45 | Mikhail Oleinik – Sergey Dema | 4:3 (9:11,11:8,11:8,8:11,11:7,7:11,11:9) |
20:45 | Dmirty Katin – Dmitriy Masliy | 4:3 (6:11,11:9,11:7,7:11,12:10,5:11,11:9) |
21:20 | Arthur Mukomelov – Arthur Mukomelov | 4:3 (11:4,6:11,11:9,12:10,7:11,10:12,11:3) |
21:30 | Sergey Dema – Denis Filatov | 0:4 (9:11,9:11,9:11,9:11) |
21:30 | Alexander Mikhaylyuchenko – Nikita Gubanov | 4:3 (11:9,8:11,11:4,11:4,6:11,8:11,11:6) |
22:00 | Grigory Sludenko – Vladimir Vakulenko | 4:2 (11:4,11:3,13:15,12:14,11:7,12:10) |
22:15 | Mikhail Oleinik – Igor Fokin | 4:2 (11:6,9:11,11:8,5:11,13:11,12:10) |
22:15 | Dmirty Katin – Alexander Mikhaylyuchenko | 0:4 (3:11,11:13,10:12,6:11) |
23:00 | Vladimir Vakulenko – Arthur Mukomelov | 4:1 (11:7,6:11,11:9,11:8,11:6) |
23:00 | Nikita Gubanov – Dmirty Katin | 4:1 (11:5,11:13,11:8,11:6,11:6) |
23:00 | Denis Filatov – Mikhail Oleinik | 4:1 (11:8,9:11,11:8,11:7,11:8) |
23:40 | Dmitriy Masliy – Alexander Mikhaylyuchenko | 0:4 (7:11,8:11,9:11,9:11) |
23:40 | Igor Fokin – Sergey Dema | 4:2 (7:11,6:11,11:8,11:4,11:8,11:8) |
23:40 | Grigory Sludenko – Arthur Mukomelov | 4:2 (11:8,7:11,11:9,15:13,3:11,11:7) |
TT-Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:30 | Martin Stusek – Tomas Vorisek | 3:1 (11:8,10:12,11:8,11:8) |
09:15 | Artjom Hiisku – Sergei Danilov | 2:3 (8:11,11:8,8:11,11:5,7:11) |
10:00 | Mateusz Selerski – Pawel Gola | 3:0 (11:6,11:2,11:6) |
13:45 | Le Liu – Marko Viidas | 1:3 (5:11,5:11,11:6,11:13) |
19:30 | Meelis Apsolon – Oliver Ollman | 3:0 (11:5,14:12,13:11) |
20:00 | Johannes Kant – Valerii Ignatev | 2:3 (11:9,11:8,6:11,7:11,9:11) |
20:30 | Meelis Apsolon – Johannes Kant | 2:3 (16:14,11:7,6:11,5:11,11:13) |
21:15 | Valerii Ignatev – Oliver Ollman | 3:0 (14:12,11:9,11:7) |
Setka Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:30 | Simon Gauzy – Ma Long | 3:4 (9:11,11:5,11:3,11:7,6:11,6:11,7:11) |
00:45 | Jon Persson – Kanak Jha | 4:0 (11:3,11:4,13:11,11:9) |
01:25 | Ma Long – Zhendong Fan | 4:0 (11:5,13:11,11:9,11:6) |
01:40 | Liam Pitchford – Zhendong Fan | 1:4 (7:11,4:11,7:11,15:13,2:11) |
01:55 | Quadri Aruna – Kirill Skachkov | 4:3 (11:7,6:11,12:10,2:11,11:6,4:11,11:7) |
02:15 | Ma Long – Jon Persson | 4:2 (11:4,6:11,11:5,11:4,10:12,11:9) |
02:45 | Kanak Jha – Hugo Calderano | 2:4 (9:11,5:11,2:11,11:8,11:6,5:11) |
02:55 | Robert Gardos – Tomokazu Harimoto | 2:4 (11:9,10:12,11:7,10:12,10:12,4:11) |
03:35 | Hugo Calderano – Ma Long | 2:4 (11:9,9:11,10:12,12:14,13:11,8:11) |
03:45 | Jon Persson – Quadri Aruna | 1:4 (8:11,10:12,9:11,11:8,14:16) |
04:25 | Kirill Skachkov – Liam Pitchford | 0:4 (7:11,8:11,9:11,4:11) |
04:40 | Zhendong Fan – Ma Long | 4:2 (3:11,12:10,11:8,11:7,6:11,11:6) |
04:55 | Zhendong Fan – Kanak Jha | 0:4 (3:11,6:11,9:11,14:16) |
05:20 | Simon Gauzy – Jon Persson | 4:0 (11:8,11:5,11:3,11:8) |
05:40 | Kanak Jha – Zhendong Fan | 4:0 (12:10,11:4,11:7,11:9) |
05:55 | Ma Long – Kirill Skachkov | 1:4 (9:11,11:5,9:11,7:11,7:11) |
06:10 | Liam Pitchford – Jon Persson | 1:4 (6:11,8:11,12:10,7:11,6:11) |
06:30 | Quadri Aruna – Hugo Calderano | 3:4 (11:13,11:9,11:8,9:11,8:11,11:9,6:11) |
06:45 | Ma Long – Tomokazu Harimoto | 1:4 (11:8,10:12,7:11,8:11,9:11) |
07:25 | Kanak Jha – Robert Gardos | 4:0 (11:7,12:10,14:12,15:13) |
07:50 | Tomokazu Harimoto – Quadri Aruna | 4:0 (11:8,11:5,11:8,11:9) |
08:00 | Hugo Calderano – Liam Pitchford | 1:4 (8:11,8:11,6:11,13:11,9:11) |
08:20 | Jon Persson – Ma Long | 3:4 (4:11,11:8,12:10,11:13,6:11,12:10,4:11) |
08:40 | Kirill Skachkov – Kanak Jha | 0:4 (8:11,9:11,6:11,4:11) |
09:10 | Zhendong Fan – Jon Persson | 4:1 (11:7,7:11,11:2,11:8,11:9) |
09:20 | Zhendong Fan – Simon Gauzy | 1:4 (8:11,3:11,11:8,5:11,10:12) |
09:55 | Jon Persson – Kirill Skachkov | 4:2 (11:8,13:11,11:13,11:9,8:11,11:5) |
10:05 | Kanak Jha – Jon Persson | 4:0 (11:7,12:10,11:5,12:10) |
10:40 | Ma Long – Hugo Calderano | 4:1 (9:11,11:9,11:7,11:7,11:9) |
10:55 | Liam Pitchford – Tomokazu Harimoto | 0:4 (5:11,4:11,5:11,7:11) |
11:20 | Quadri Aruna – Robert Gardos | 2:4 (11:9,6:11,14:12,5:11,3:11,9:11) |
11:30 | Ma Long – Kanak Jha | 4:1 (12:10,11:6,11:7,8:11,11:7) |
12:10 | Robert Gardos – Liam Pitchford | 1:4 (6:11,6:11,9:11,13:11,1:11) |
12:25 | Tomokazu Harimoto – Ma Long | 4:0 (11:9,15:13,11:8,11:9) |
12:45 | Hugo Calderano – Kanak Jha | 4:2 (11:3,6:11,11:5,7:11,11:5,11:5) |
13:00 | Jon Persson – Jon Persson | 3:4 (11:7,4:11,6:11,10:12,14:12,11:8,9:11) |
13:25 | Kirill Skachkov – Simon Gauzy | 1:4 (11:7,9:11,5:11,5:11,6:11) |
13:55 | Zhendong Fan – Zhendong Fan | 3:4 (11:9,10:12,21:19,9:11,11:7,9:11,9:11) |
14:15 | Simon Gauzy – Jon Persson | 3:4 (11:8,9:11,10:12,11:6,7:11,11:9,7:11) |
14:55 | Jon Persson – Hugo Calderano | 4:2 (12:10,11:8,13:15,9:11,11:4,11:6) |
15:05 | Kanak Jha – Tomokazu Harimoto | 3:4 (11:6,9:11,9:11,11:8,7:11,11:7,9:11) |
15:40 | Ma Long – Robert Gardos | 4:0 (11:4,12:10,11:9,11:7) |
15:55 | Liam Pitchford – Kanak Jha | 4:3 (4:11,4:11,11:7,13:11,11:9,12:14,11:9) |
16:10 | Quadri Aruna – Ma Long | 3:4 (11:6,11:8,5:11,5:11,11:6,12:14,11:13) |
17:00 | Kanak Jha – Ma Long | 0:4 (6:11,6:11,9:11,8:11) |
17:10 | Robert Gardos – Kanak Jha | 0:4 (8:11,6:11,8:11,10:12) |
17:30 | Tomokazu Harimoto – Jon Persson | 3:4 (11:7,11:13,11:8,7:11,12:10,9:11,10:12) |
17:40 | Hugo Calderano – Simon Gauzy | 4:1 (11:8,11:4,2:11,11:4,11:6) |
18:10 | Jon Persson – Zhendong Fan | 2:4 (11:5,6:11,7:11,11:7,6:11,4:11) |
18:25 | Kirill Skachkov – Zhendong Fan | 1:4 (11:7,3:11,9:11,4:11,6:11) |
19:00 | Zhendong Fan – Hugo Calderano | 1:4 (8:11,11:8,7:11,4:11,9:11) |
19:15 | Simon Gauzy – Tomokazu Harimoto | 4:1 (11:9,13:15,11:4,11:9,11:6) |
19:35 | Jon Persson – Robert Gardos | 3:4 (7:11,11:9,11:9,13:11,9:11,4:11,5:11) |
19:55 | Kanak Jha – Kanak Jha | 4:3 (11:9,7:11,11:8,11:2,9:11,4:11,11:7) |
20:25 | Ma Long – Ma Long | 4:2 (8:11,11:7,11:6,7:11,11:8,11:9) |
20:45 | Liam Pitchford – Quadri Aruna | 4:2 (9:11,11:9,11:7,8:11,11:9,11:8) |
21:20 | Ma Long – Kanak Jha | 3:4 (11:5,10:12,11:8,5:11,6:11,12:10,11:13) |
21:30 | Kanak Jha – Jon Persson | 4:2 (10:12,11:4,11:9,4:11,11:9,11:7) |
22:10 | Robert Gardos – Simon Gauzy | 4:0 (11:5,12:10,12:10,11:8) |
22:25 | Tomokazu Harimoto – Zhendong Fan | 4:1 (8:11,11:6,11:8,11:5,11:9) |
22:40 | Hugo Calderano – Zhendong Fan | 1:4 (3:11,11:3,6:11,8:11,8:11) |
23:00 | Jon Persson – Kirill Skachkov | 4:2 (5:11,11:7,11:6,6:11,11:7,11:5) |
23:25 | Zhendong Fan – Tomokazu Harimoto | 4:0 (11:8,11:6,12:10,11:7) |
League Pro. Minsk
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:30 | Alexander Vasiliev – Maxim Evitch | 2:3 (11:9,11:7,8:11,7:11,4:11) |
07:45 | Kirill Kazanin – Daniil Devyatnikov | 3:1 (11:8,11:9,7:11,17:15) |
08:30 | Andrei Smirnov – Fedor Yakovlev | 0:3 (7:11,8:11,6:11) |
08:45 | Daniil Devyatnikov – Andrei Smirnov | 3:0 (11:7,11:1,11:8) |
09:15 | Fedor Yakovlev – Kirill Kazanin | 0:3 (10:12,7:11,9:11) |
09:45 | Kirill Kazanin – Andrei Smirnov | 0:3 (11:13,3:11,6:11) |
10:15 | Daniil Devyatnikov – Fedor Yakovlev | 3:1 (7:11,11:4,11:9,11:9) |
10:45 | Fedor Yakovlev – Andrei Smirnov | 3:1 (11:8,7:11,11:6,11:9) |
11:15 | Daniil Devyatnikov – Kirill Kazanin | 3:0 (11:1,11:6,12:10) |
11:45 | Vadim Drobniy – Valery Bykh | 3:1 (12:10,17:15,4:11,11:4) |
12:30 | Sergei Komsa – Evgenii Mutianko | 3:1 (11:8,9:11,12:10,11:6) |
13:00 | Valery Bykh – Sergei Komsa | 3:1 (5:11,11:8,11:7,13:11) |
13:30 | Evgenii Mutianko – Vadim Drobniy | 1:3 (11:8,6:11,8:11,7:11) |
14:00 | Vadim Drobniy – Sergei Komsa | 0:3 (8:11,7:11,10:12) |
14:30 | Valery Bykh – Evgenii Mutianko | 1:3 (9:11,6:11,11:1,6:11) |
15:15 | Sergei Komsa – Vadim Drobniy | 3:2 (8:11,10:12,11:2,11:9,11:7) |
16:00 | Aleksandr Rondalev – Petr Kernoga | 1:3 (11:9,5:11,7:11,5:11) |
16:30 | Igor Klochko – Michail Ognev | 0:3 (3:11,9:11,7:11) |
16:45 | Petr Kernoga – Igor Klochko | 1:3 (7:11,12:10,10:12,8:11) |
17:15 | Michail Ognev – Aleksandr Rondalev | 0:3 (10:12,3:11,7:11) |
17:45 | Aleksandr Rondalev – Igor Klochko | 3:0 (11:4,11:8,14:12) |
18:15 | Petr Kernoga – Michail Ognev | 2:3 (11:7,2:11,11:6,5:11,8:11) |
19:15 | Aleksandr Rondalev – Michail Ognev | 3:0 (11:4,14:12,11:9) |
20:00 | Igor Martychan – Sergei Akulich | 2:3 (9:11,11:9,11:9,1:11,8:11) |
20:30 | Kirill Skochelenkov – Valentin Ranchenko | 0:3 (6:11,9:11,11:13) |
21:00 | Sergei Akulich – Kirill Skochelenkov | 3:2 (3:11,11:6,11:6,9:11,11:9) |
21:30 | Valentin Ranchenko – Igor Martychan | 1:3 (11:3,7:11,1:11,10:12) |
21:45 | Igor Martychan – Kirill Skochelenkov | 0:3 (10:12,5:11,9:11) |
22:15 | Sergei Akulich – Valentin Ranchenko | 1:3 (6:11,11:8,8:11,8:11) |
23:00 | Kirill Skochelenkov – Igor Martychan | 3:1 (11:7,9:11,11:9,11:4) |
23:15 | Valentin Ranchenko – Sergei Akulich | 2:3 (10:12,7:11,11:6,11:3,10:12) |
Slovakia. ITT Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:40 | Stefan Danisek – Zachar Michal | 3:2 (11:8,6:11,10:12,11:8,11:6) |
09:00 | Marian Kapusta – Ferdinand Straka | 3:1 (11:8,11:9,6:11,11:9) |
09:30 | Fedor Kallay – Bohuslav Tiso Sr. | 3:1 (11:9,4:11,11:5,11:7) |
10:00 | Ferdinand Straka – Bohuslav Tiso Sr. | 3:1 (11:6,11:13,11:7,11:9) |
10:30 | Marian Kapusta – Fedor Kallay | 3:0 (11:6,11:5,11:4) |
11:00 | Fedor Kallay – Ferdinand Straka | 0:3 (8:11,11:13,8:11) |
11:30 | Bohuslav Tiso Sr. – Marian Kapusta | 0:3 (6:11,6:11,9:11) |
13:00 | Lubomir Cvenga – Ladislav Janos | 0:3 (5:11,5:11,11:13) |
13:30 | Michal Mikus – Stefan Danisek | 0:3 (4:11,8:11,9:11) |
14:00 | Ladislav Janos – Stefan Danisek | 2:3 (4:11,14:12,10:12,11:6,10:12) |
14:30 | Lubomir Cvenga – Michal Mikus | 0:3 (5:11,8:11,4:11) |
15:00 | Michal Mikus – Ladislav Janos | 2:3 (6:11,6:11,11:5,11:8,7:11) |
15:30 | Stefan Danisek – Lubomir Cvenga | 3:0 (11:6,11:6,11:6) |
16:10 | Michal Mikus – Lubomir Cvenga | 3:1 (8:11,11:9,11:6,11:7) |
16:40 | Stefan Danisek – Ladislav Janos | 2:3 (3:11,11:5,11:5,6:11,5:11) |
17:00 | Peter Holecko – Lukas Rosincin | 3:2 (5:11,11:7,14:16,13:11,12:10) |
17:30 | Viliam Ukrop – Karol Martinek | 3:2 (5:11,11:9,11:8,9:11,11:7) |
18:00 | Lukas Rosincin – Karol Martinek | 1:3 (11:5,15:17,4:11,2:11) |
18:30 | Peter Holecko – Viliam Ukrop | 3:2 (18:16,11:5,5:11,7:11,11:8) |
19:00 | Viliam Ukrop – Lukas Rosincin | 3:2 (9:11,11:7,9:11,11:3,11:7) |
19:30 | Karol Martinek – Peter Holecko | 0:3 (9:11,10:12,9:11) |
20:10 | Karol Martinek – Lukas Rosincin | 3:0 (12:10,11:3,11:5) |
21:00 | Peter Krajci – Robert Valuch Sr. | 1:3 (10:12,2:11,11:8,4:11) |
21:30 | Matus Diko – Samuel Martinka | 3:1 (8:11,11:7,11:8,12:10) |
22:00 | Robert Valuch Sr. – Samuel Martinka | 3:2 (12:10,8:11,11:2,7:11,11:6) |
22:30 | Peter Krajci – Matus Diko | 3:1 (7:11,11:4,11:3,11:7) |
23:00 | Matus Diko – Robert Valuch Sr. | 3:2 (12:10,11:8,8:11,9:11,11:8) |
23:30 | Samuel Martinka – Peter Krajci | 1:3 (10:12,12:10,5:11,3:11) |
CTT 21. World Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:45 | Jaromir Zlamal – Krystof Prida | 3:1 (11:8,7:11,11:3,11:7) |
09:15 | Jakub Jares – Vojtech Hruska | 2:3 (11:4,11:8,8:11,9:11,7:11) |
09:45 | Jan Zalesky – Jakub Jares | 2:3 (8:11,11:4,11:8,7:11,7:11) |
10:15 | Pavel Vilhelm – Vojtech Hruska | 3:2 (11:7,8:11,11:7,7:11,11:7) |
10:45 | Pavel Vilhelm – Jakub Jares | 3:2 (11:7,12:10,6:11,5:11,11:7) |
11:15 | Jan Zalesky – Vojtech Hruska | 3:0 (11:8,11:7,11:9) |
11:45 | Pavel Vilhelm – Jan Zalesky | 2:3 (7:11,11:13,11:7,11:6,10:12) |
12:30 | Vojtech Hruska – Jakub Jares | 3:0 (17:15,11:2,11:8) |
12:45 | Jan Zalesky – Pavel Vilhelm | 3:0 (14:12,11:7,11:6) |
13:00 | Petr Semrad – Gustav Lomsky | 3:2 (12:10,3:11,11:7,6:11,13:11) |
13:30 | Jan Zalesky – Petr Semrad | 3:1 (11:7,8:11,13:11,11:8) |
14:00 | Pavel Vilhelm – Gustav Lomsky | 1:3 (1:11,6:11,11:8,13:15) |
14:30 | Pavel Vilhelm – Petr Semrad | 1:3 (8:11,11:8,6:11,9:11) |
15:00 | Jan Zalesky – Gustav Lomsky | 0:3 (5:11,8:11,7:11) |
16:45 | Gustav Lomsky – Petr Semrad | 2:3 (10:12,11:6,12:10,9:11,7:11) |
17:15 | Petr Dvorak – Vaclav Ezr | 2:3 (6:11,11:8,4:11,11:8,10:12) |
17:45 | Frantisek Camr – Petr Dvorak | 3:1 (11:5,11:7,9:11,11:8) |
18:00 | Vladimir Hnilica – Vaclav Ezr | 3:2 (11:4,2:11,11:9,13:15,11:9) |
18:45 | Vladimir Hnilica – Petr Dvorak | 3:1 (6:11,11:7,11:1,11:1) |
19:15 | Frantisek Camr – Vaclav Ezr | 2:3 (12:10,8:11,11:3,3:11,11:13) |
19:45 | Vladimir Hnilica – Frantisek Camr | 0:3 (9:11,9:11,8:11) |
21:45 | Martin Prusa – Tomas Rudolf | 3:2 (5:11,14:12,11:8,9:11,11:8) |
22:15 | Zdenek Zahradka – Zdenek Muhlhauser | 2:3 (9:11,11:6,11:8,4:11,15:17) |
22:45 | Zdenek Zahradka – Tomas Rudolf | 1:3 (12:10,11:13,8:11,2:11) |
23:15 | Martin Prusa – Zdenek Muhlhauser | 2:3 (4:11,11:5,11:7,10:12,9:11) |
23:45 | Zdenek Zahradka – Martin Prusa | 1:3 (5:11,11:5,9:11,9:11) |
Pro Spin Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
01:05 | Harpreet Singh – Danyal Hassan | 2:3 (11:9,10:12,3:11,11:4,8:11) |
01:30 | Danyal Hassan – Chang Lu Hsu | 3:0 (11:4,11:2,11:9) |
01:37 | Harpreet Singh – Semen Kotlyarevsky | 3:2 (9:11,9:11,11:6,14:12,13:11) |
02:00 | Harpreet Singh – Chang Lu Hsu | 3:1 (11:1,11:5,7:11,11:6) |
02:14 | Danyal Hassan – Semen Kotlyarevsky | 3:1 (12:10,11:2,8:11,11:5) |
02:35 | Danyal Hassan – Harpreet Singh | 3:2 (11:8,10:12,8:11,11:6,11:5) |
02:35 | Semen Kotlyarevsky – Chang Lu Hsu | 3:1 (12:14,11:5,11:7,11:8) |
03:00 | Artur Cohen – Praj Gandhi | 2:3 (13:11,6:11,11:8,8:11,4:11) |
03:09 | Alex Averin – Igor Shulkin | 3:1 (12:10,5:11,11:7,11:1) |
03:39 | Alex Averin – Artur Cohen | 3:0 (11:7,12:10,12:10) |
03:42 | Igor Shulkin – Praj Gandhi | 3:2 (10:12,11:7,7:11,11:9,11:5) |
04:05 | Igor Shulkin – Artur Cohen | 3:0 (11:4,11:3,11:4) |
04:15 | Alex Averin – Praj Gandhi | 3:2 (11:7,12:10,7:11,9:11,11:8) |
04:55 | Praj Gandhi – Artur Cohen | 2:3 (8:11,11:6,5:11,11:9,6:11) |
VR League
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:00 | Barbar – Rain | 1:4 (8:11,2:11,10:12,12:10,9:11) |
08:17 | Kecha – Frozik | 4:1 (10:12,11:1,11:8,11:5,11:6) |
08:37 | Pucha – Bolviz | 0:4 (3:11,7:11,6:11,8:11) |
08:53 | Woody – Noon | 4:0 (11:3,11:9,11:7,11:7) |
09:05 | Barbar – Frozik | 4:0 (11:4,11:6,11:8,11:8) |
09:26 | Pucha – Noon | 3:4 (8:11,11:9,11:5,3:11,6:11,11:9,12:14) |
09:47 | Frozik – Pucha | 0:4 (9:11,3:11,6:11,8:11) |
10:03 | Rain – Kecha | 0:4 (12:14,7:11,6:11,9:11) |
10:23 | Bolviz – Woody | 4:0 (11:7,11:5,11:8,11:6) |
10:35 | Rain – Barbar | 4:0 (12:10,11:6,11:5,11:5) |
10:51 | Noon – Woody | 4:3 (2:11,8:11,3:11,11:7,11:1,11:7,11:6) |
11:10 | Barbar – Woody | 4:2 (11:9,2:11,9:11,11:4,11:8,11:5) |
11:29 | Kecha – Bolviz | 1:4 (7:11,9:11,7:11,13:11,10:12) |
11:47 | Rain – Noon | 0:4 (6:11,9:11,8:11,5:11) |
12:03 | Kecha – Noon | 0:4 (9:11,8:11,21:23,3:11) |
12:19 | Bolviz – Noon | 4:0 (11:8,11:5,11:7,11:7) |
14:30 | Pluto – Voodoo | 4:1 (11:7,12:14,11:4,11:8,13:11) |
14:50 | Dava – Leki | 2:4 (11:9,13:11,10:12,6:11,11:13,9:11) |
15:10 | Vacok – Deadstep | 1:4 (10:12,5:11,11:7,7:11,14:16) |
15:30 | Dyak – Bolviz | 4:3 (11:6,11:5,9:11,4:11,14:12,4:11,11:7) |
15:55 | Voodoo – Dava | 4:2 (6:11,11:4,13:11,11:9,7:11,11:9) |
16:10 | Vacok – Bolviz | 3:4 (11:7,10:12,14:12,9:11,12:10,2:11,7:11) |
16:35 | Dava – Vacok | 4:3 (7:11,12:10,14:12,11:5,10:12,8:11,11:9) |
16:52 | Pluto – Leki | 4:2 (12:10,11:7,5:11,4:11,11:9,12:10) |
17:20 | Deadstep – Dyak | 4:0 (11:3,11:7,12:10,11:6) |
17:35 | Voodoo – Leki | 3:4 (11:4,11:4,6:11,11:13,7:11,11:8,11:13) |
18:00 | Bolviz – Dyak | 4:1 (11:3,11:3,9:11,11:6,11:9) |
18:15 | Voodoo – Dyak | 4:1 (11:6,11:9,8:11,12:10,11:7) |
18:30 | Pluto – Deadstep | 4:1 (6:11,11:7,11:4,11:9,11:6) |
18:50 | Leki – Bolviz | 4:0 (11:4,20:18,15:13,11:8) |
19:05 | Deadstep – Leki | 4:3 (6:11,11:9,10:12,11:5,6:11,12:10,12:10) |
19:30 | Deadstep – Pluto | 3:4 (8:11,11:3,11:13,11:13,11:5,11:2,6:11) |
Armenia. ITT Cup. Group A
Top Shot Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:04 | Alina Garshina – Maria Zolototrubova | 2:4 (8:11,11:8,9:11,11:9,10:12,11:13) |
08:35 | Elizaveta Nikanorova – Olga Belikova | 4:2 (11:4,8:11,11:6,5:11,14:12,11:9) |
09:10 | Elizaveta Nikanorova – Maria Zolototrubova | 4:1 (12:10,11:3,15:17,11:5,11:9) |
09:37 | Alina Garshina – Olga Belikova | 4:1 (12:10,11:8,11:9,7:11,11:5) |
10:06 | Olga Belikova – Maria Zolototrubova | 4:2 (11:7,11:9,9:11,8:11,11:7,19:17) |
10:43 | Elizaveta Nikanorova – Alina Garshina | 4:0 (12:10,11:8,11:9,11:9) |
TSC Pro
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:30 | Mateusz Selerski – Jakub Lamperski | 3:0 (11:8,11:5,11:3) |
08:45 | Patryk Bozek – Pawel Gola | 3:2 (11:8,9:11,8:11,11:5,11:8) |
09:15 | Pawel Gasiorski – Damian Selerski | 3:0 (11:3,11:6,11:6) |
10:15 | Damian Selerski – Jakub Lamperski | 3:1 (12:10,11:5,5:11,11:8) |
10:45 | Patryk Bozek – Pawel Gasiorski | 0:3 (3:11,7:11,3:11) |
11:30 | Mateusz Selerski – Damian Selerski | 3:1 (11:13,11:5,11:8,11:7) |
11:45 | Pawel Gasiorski – Pawel Gola | 3:1 (11:8,11:9,8:11,11:4) |
12:15 | Patryk Bozek – Jakub Lamperski | 3:2 (11:13,11:6,11:7,11:13,11:7) |
13:00 | Mateusz Selerski – Pawel Gasiorski | 3:0 (11:6,12:10,11:9) |
13:15 | Patryk Bozek – Damian Selerski | 3:0 (11:5,11:8,11:8) |
13:45 | Pawel Gola – Jakub Lamperski | 1:3 (11:5,6:11,9:11,7:11) |
14:15 | Mateusz Selerski – Patryk Bozek | 3:2 (3:11,7:11,12:10,11:8,11:3) |
14:45 | Pawel Gasiorski – Jakub Lamperski | 2:3 (9:11,11:7,11:4,6:11,4:11) |
15:15 | Damian Selerski – Pawel Gola | 3:1 (11:9,12:14,11:7,11:4) |
16:00 | Jakub Lamperski – Pawel Gola | 3:1 (4:11,14:12,11:7,11:7) |
Bulgaria. ITT Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:30 | Dimitar Hadjiivanov – Georgi Gogov | 1:3 (6:11,14:12,6:11,6:11) |
09:00 | Alexandar Markov – Dimitar Hadjiivanov | 2:3 (7:11,11:9,7:11,11:8,3:11) |
10:30 | Alexandar Markov – Georgi Gogov | 2:3 (3:11,12:10,12:14,11:9,1:11) |
11:00 | Georgi Gogov – Dimitar Hadjiivanov | 3:0 (11:1,11:9,11:9) |
12:00 | Dimitar Hadjiivanov – Alexandar Markov | 3:1 (1:11,11:9,11:6,12:10) |
13:00 | Georgi Gogov – Alexandar Markov | 3:0 (11:7,11:8,11:4) |
TT Cup. Estonia
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:45 | Sergei Danilov – Kuido Poder | 3:0 (11:7,11:8,11:6) |
09:45 | Aleksei Nikonorov – Kuido Poder | 3:2 (6:11,11:1,9:11,11:8,11:4) |
10:15 | Aleksei Nikonorov – Sergei Danilov | 1:3 (11:3,10:12,7:11,8:11) |
10:45 | Artjom Hiisku – Kuido Poder | 3:0 (11:7,15:13,11:6) |
11:15 | Aleksei Nikonorov – Artjom Hiisku | 3:0 (11:5,17:15,11:3) |
12:00 | Sergei Danilov – Aleksei Nikonorov | 3:1 (11:7,8:11,11:7,12:10) |
13:15 | Marko Viidas – Heino Kruusement | 3:2 (9:11,11:7,14:16,11:3,11:7) |
14:15 | Lauri Ulla – Heino Kruusement | 0:3 (7:11,5:11,6:11) |
14:30 | Lauri Ulla – Marko Viidas | 0:3 (12:14,8:11,8:11) |
15:15 | Le Liu – Heino Kruusement | 1:3 (8:11,10:12,11:6,9:11) |
15:30 | Lauri Ulla – Le Liu | 0:3 (7:11,6:11,4:11) |
16:15 | Le Liu – Lauri Ulla | 3:0 (11:8,11:5,11:9) |
18:00 | Oliver Ollman – Valerii Ignatev | 0:3 (9:11,9:11,8:11) |
18:30 | Johannes Kant – Oliver Ollman | 3:0 (11:5,11:4,11:4) |
19:00 | Meelis Apsolon – Valerii Ignatev | 3:1 (11:3,11:3,7:11,11:4) |
Setka Cup. Slovakia
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:45 | Marko Jozef – David Mikus | 1:3 (0:11,11:9,7:11,6:11) |
09:00 | Denis Bazany – Radoslav Figura | 3:1 (11:8,11:6,8:11,11:5) |
09:30 | Samuel Madzo – Roman Cechvala | 1:3 (0:11,11:8,5:11,9:11) |
10:15 | Marko Jozef – Radoslav Figura | 1:3 (11:6,13:15,9:11,7:11) |
10:30 | Roman Cechvala – David Mikus | 3:1 (11:5,4:11,11:4,11:3) |
11:15 | Denis Bazany – Samuel Madzo | 2:3 (11:8,2:11,8:11,11:1,5:11) |
11:45 | Marko Jozef – Roman Cechvala | 1:3 (9:11,10:12,11:6,5:11) |
12:15 | Samuel Madzo – Radoslav Figura | 3:0 (11:8,11:8,11:9) |
12:45 | Denis Bazany – David Mikus | 0:3 (4:11,6:11,3:11) |
13:15 | Marko Jozef – Samuel Madzo | 3:1 (11:8,9:11,11:6,11:1) |
13:45 | Denis Bazany – Roman Cechvala | 3:1 (6:11,11:8,11:6,11:8) |
14:15 | Radoslav Figura – David Mikus | 2:3 (11:5,7:11,11:8,9:11,9:11) |
14:45 | Marko Jozef – Denis Bazany | 3:1 (11:6,9:11,11:8,11:7) |
15:15 | Samuel Madzo – David Mikus | 0:3 (9:11,8:11,4:11) |
15:45 | Roman Cechvala – Radoslav Figura | 3:0 (11:8,11:6,11:9) |
Ukraine. PingPongPoint
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Ivan Hromjak – Arthur Moryak | 2:3 (11:6,8:11,11:3,1:11,12:14) |
09:30 | Bogdan Fedenko – Igor Krivoshey | 2:3 (11:7,13:11,6:11,8:11,5:11) |
10:00 | Ivan Hromjak – Igor Krivoshey | 3:1 (11:9,9:11,12:10,11:6) |
10:30 | Bogdan Fedenko – Arthur Moryak | 1:3 (9:11,10:12,14:12,1:11) |
11:00 | Ivan Hromjak – Bogdan Fedenko | 3:0 (11:6,12:10,11:7) |
11:30 | Igor Krivoshey – Arthur Moryak | 0:3 (6:11,3:11,5:11) |
Masters. Super League
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Youssef Abdelaziz – Petr Husnik | 3:1 (11:9,10:12,11:5,11:3) |
09:35 | Mohamed Shouman – Jan Valenta | 3:0 (11:6,11:9,13:11) |
10:00 | Ondrej Kveton – Michal Benes | 1:3 (10:12,11:9,9:11,4:11) |
10:45 | Yannick Vostes – Amirreza Abbasi | 0:3 (6:11,12:14,9:11) |
11:15 | Youssef Abdelaziz – Mohamed Shouman | 3:2 (11:3,8:11,11:6,4:11,11:6) |
11:45 | Ondrej Kveton – Jan Valenta | 1:3 (11:7,5:11,10:12,5:11) |
12:15 | Amirreza Abbasi – Petr Husnik | 3:0 (11:8,11:5,11:5) |
12:45 | Yannick Vostes – Michal Benes | 3:0 (11:7,11:3,11:5) |
13:00 | Youssef Abdelaziz – Ondrej Kveton | 3:0 (11:4,11:3,11:3) |
13:16 | Mohamed Shouman – Petr Husnik | 3:0 (11:7,11:7,11:4) |
13:30 | Yannick Vostes – Jan Valenta | 3:1 (11:7,9:11,11:8,11:9) |
14:00 | Amirreza Abbasi – Michal Benes | 3:0 (11:7,11:7,11:8) |
14:15 | Mohamed Shouman – Ondrej Kveton | 3:1 (11:7,11:3,9:11,11:5) |
14:45 | Youssef Abdelaziz – Yannick Vostes | 3:2 (11:7,5:11,3:11,11:5,13:11) |
15:30 | Michal Benes – Petr Husnik | 3:0 (12:10,11:2,13:11) |
15:45 | Amirreza Abbasi – Jan Valenta | 3:2 (11:7,11:13,11:5,8:11,11:8) |
Masters. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Regina Kim – Anastasia Shevtcova | 3:4 (11:7,9:11,14:12,11:9,9:11,9:11,11:13) |
09:45 | Viktoria Li – Anastasia Golubeva | 2:4 (8:11,7:11,5:11,11:6,11:6,9:11) |
10:20 | Anastasia Shevtcova – Viktoria Li | 1:4 (9:11,7:11,11:8,4:11,7:11) |
10:50 | Anastasia Golubeva – Regina Kim | 2:4 (11:5,8:11,4:11,11:4,8:11,10:12) |
11:25 | Regina Kim – Viktoria Li | 3:4 (9:11,11:13,11:8,12:10,5:11,11:8,9:11) |
12:05 | Anastasia Shevtcova – Anastasia Golubeva | 4:2 (11:7,6:11,6:11,11:8,11:5,11:9) |
12:42 | Anastasia Golubeva – Viktoria Li | 2:4 (4:11,11:6,4:11,9:11,11:9,5:11) |
13:20 | Anastasia Shevtcova – Regina Kim | 2:4 (9:11,12:10,9:11,21:23,12:10,5:11) |
14:00 | Anastasia Golubeva – Anastasia Shevtcova | 1:4 (8:11,12:10,8:11,8:11,10:12) |
14:30 | Viktoria Li – Regina Kim | 2:4 (8:11,11:7,5:11,4:11,11:6,9:11) |
European Championships
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:45 | Bence Majoros – Kwan Kit Ho/Siu Hang Lam | 1:4 (8:11,8:11,13:15,11:7,9:11) |
10:45 | Benedikt Duda – Cedric Nuytinck/Jakub Dyjas | 4:3 (11:4,11:13,11:8,11:9,9:11,6:11,11:7) |
11:00 | Ioannis Sgouropoulos – Dang Qiu | 0:4 (8:11,9:11,4:11,5:11) |
11:00 | Kanak Jha – Milosz Redzimski | 4:2 (11:6,7:11,11:4,11:8,10:12,11:7) |
11:45 | Tiago Apolonia – Liam Pitchford | 4:2 (11:8,11:9,9:11,7:11,11:9,11:2) |
11:50 | Zhendong Fan – Jakub Dyjas | 4:1 (6:11,11:7,11:8,11:9,11:9) |
11:50 | Felix Lebrun – Kristian Karlsson/Christina Kallberg | 1:4 (4:11,11:6,7:11,8:11,6:11) |
12:00 | Cedric Nuytinck/Jakub Dyjas – Alexis Lebrun/Felix Lebrun | 0:4 (4:11,8:11,7:11,4:11) |
12:40 | Yaroslav Zhmudenko – Jon Persson | 1:4 (2:11,14:12,9:11,8:11,6:11) |
12:45 | Dimitrije Levajac – Marcos Freitas | 0:4 (5:11,4:11,8:11,7:11) |
12:45 | Jon Persson – Csaba Andras | 4:0 (11:5,11:7,11:8,11:8) |
12:45 | Truls Moregard – Joao Geraldo | 4:0 (11:7,11:8,11:7,11:3) |
13:15 | Timo Boll – Mihai Bobocica | 4:0 (13:11,11:3,11:1,11:2) |
13:15 | Yang Wang – Andrej Gacina | 4:1 (13:11,11:5,12:10,2:11,11:7) |
13:30 | Adrien Rassenfosse/Martin Allegro – Tomislav Pucar | 3:4 (11:5,10:12,5:11,6:11,11:6,12:10,8:11) |
13:30 | Filip Zeljko – Darko Jorgic | 2:4 (11:13,5:11,12:14,11:9,11:7,9:11) |
16:45 | Zhendong Fan – Tiago Apolonia | 2:4 (8:11,11:9,11:5,5:11,8:11,8:11) |
17:00 | Alexis Lebrun/Felix Lebrun – Kristian Karlsson/Christina Kallberg | 2:4 (13:15,14:16,11:7,13:11,7:11,6:11) |
17:00 | Kanak Jha – Kwan Kit Ho/Siu Hang Lam | 4:1 (9:11,11:7,11:8,14:12,11:6) |
17:15 | Benedikt Duda – Dang Qiu | 1:4 (7:11,7:11,11:8,9:11,11:13) |
17:45 | Jon Persson – Marcos Freitas | 4:3 (11:8,8:11,11:7,11:13,11:9,10:12,11:5) |
18:00 | Timo Boll – Yang Wang | 4:0 (11:1,11:8,11:6,11:9) |
18:00 | Truls Moregard – Jon Persson | 4:1 (10:12,11:8,11:4,11:6,12:10) |
18:15 | Tomislav Pucar – Darko Jorgic | 1:4 (5:11,11:13,11:8,9:11,7:11) |
Top Shot Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
12:31 | Kirill Kim – Aleksandr Bolotin | 3:4 (12:14,11:8,8:11,11:7,6:11,11:9,10:12) |
13:12 | Artyom Surin – Dmitry Kulinchenko | 4:3 (4:11,13:11,8:11,11:9,11:9,6:11,11:7) |
13:55 | Artyom Surin – Aleksandr Bolotin | 4:1 (11:7,12:14,11:9,11:8,11:8) |
14:31 | Kirill Kim – Dmitry Kulinchenko | 0:4 (8:11,5:11,10:12,6:11) |
14:53 | Dmitry Kulinchenko – Aleksandr Bolotin | 1:4 (13:15,7:11,11:7,9:11,6:11) |
15:31 | Artyom Surin – Kirill Kim | 0:4 (7:11,5:11,4:11,7:11) |
16:00 | Dmitry Dantsov – Oleg Lunin | 3:4 (11:8,11:3,8:11,4:11,11:7,8:11,8:11) |
16:37 | Evgeniy Geshele – Yuri Zaika | 4:1 (15:13,11:9,13:11,10:12,11:6) |
17:08 | Evgeniy Geshele – Oleg Lunin | 4:1 (8:11,13:11,14:12,11:8,11:7) |
17:38 | Dmitry Dantsov – Yuri Zaika | 4:0 (11:7,11:3,11:9,11:6) |
18:00 | Yuri Zaika – Oleg Lunin | 2:4 (3:11,11:9,12:10,9:11,7:11,3:11) |
18:32 | Evgeniy Geshele – Dmitry Dantsov | 1:4 (9:11,4:11,11:5,8:11,13:15) |
European Championships. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
15:00 | Bernadette Szocs/Ovidiu Ionescu – Xia Lian Ni | 4:3 (0:11,16:18,9:11,11:8,11:8,11:7,16:14) |
15:15 | Ying Han – Sabine Winter/Xiaona Shan | 0:0 (0:1) (Отказ Инь Хан (Гер)) |
15:15 | Natalia Partyka – Sofia Polcanova | 2:4 (10:12,11:6,7:11,11:6,11:13,7:11) |
15:15 | Tatiana Kukulkova/Finn Luu – Giorgia Piccolin | 1:4 (7:11,10:12,3:11,11:9,2:11) |
16:00 | Jieni Shao – Sabina Surjan | 4:2 (11:8,9:11,11:7,7:11,14:12,12:10) |
16:00 | Andreea Dragoman/Elizabeta Samara – Nina Mittelham | 2:4 (7:11,11:5,7:11,10:12,11:2,7:11) |
16:00 | Yidi Wang – Margaryta Pesotska | 4:3 (11:7,13:11,7:11,7:11,6:11,11:5,11:9) |
16:15 | Xiaona Shan – Elizabeta Samara | 4:0 (11:7,11:5,11:9,11:9) |
19:00 | Bernadette Szocs/Ovidiu Ionescu – Sofia Polcanova | 2:4 (6:11,11:4,8:11,6:11,11:6,5:11) |
19:15 | Sabine Winter/Xiaona Shan – Giorgia Piccolin | 4:0 (11:9,11:8,11:7,11:6) |
20:00 | Xiaona Shan – Jieni Shao | 4:3 (9:11,14:12,11:6,10:12,11:8,9:11,11:8) |
20:00 | Yidi Wang – Nina Mittelham | 3:4 (11:13,11:5,11:5,7:11,11:8,9:11,6:11) |
Armenia. ITT Cup. Group B. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
16:00 | Hermine Vardanyan – Maria Khachatryan | 1:3 (4:11,13:11,2:11,10:12) |
16:20 | Emilia Papikyan – Mane Ghazaryan | 3:0 (11:4,11:9,11:6) |
16:40 | Asya Poghosyan – Yana Petrosyan | 3:2 (11:4,11:13,9:11,11:5,12:10) |
17:00 | Milena Gazaryan – Maria Khachatryan | 1:3 (11:7,4:11,10:12,4:11) |
17:20 | Hermine Vardanyan – Yana Petrosyan | 3:1 (11:3,6:11,11:8,12:10) |
17:40 | Emilia Papikyan – Asya Poghosyan | 3:2 (11:6,10:12,9:11,11:8,11:9) |
18:00 | Milena Gazaryan – Mane Ghazaryan | 1:3 (10:12,11:9,9:11,9:11) |
18:20 | Maria Khachatryan – Yana Petrosyan | 3:2 (11:7,8:11,10:12,12:10,13:11) |
18:40 | Hermine Vardanyan – Emilia Papikyan | 2:3 (11:5,12:10,9:11,9:11,9:11) |
19:00 | Milena Gazaryan – Yana Petrosyan | 3:0 (12:10,11:8,11:7) |
19:40 | Mane Ghazaryan – Asya Poghosyan | 3:0 (11:5,11:6,11:7) |
20:20 | Maria Khachatryan – Emilia Papikyan | 3:0 (11:9,11:6,12:10) |
20:40 | Milena Gazaryan – Asya Poghosyan | 2:3 (5:11,11:9,11:9,10:12,5:11) |
21:00 | Yana Petrosyan – Emilia Papikyan | 0:3 (2:11,7:11,13:15) |
21:20 | Mane Ghazaryan – Hermine Vardanyan | 2:3 (12:10,11:8,5:11,6:11,6:11) |
21:40 | Milena Gazaryan – Emilia Papikyan | 2:3 (4:11,10:12,11:8,12:10,6:11) |
22:00 | Asya Poghosyan – Hermine Vardanyan | 3:1 (11:6,11:6,9:11,11:9) |
22:20 | Mane Ghazaryan – Maria Khachatryan | 3:1 (11:13,11:8,15:13,12:10) |
22:40 | Milena Gazaryan – Hermine Vardanyan | 0:3 (5:11,5:11,5:11) |
23:00 | Asya Poghosyan – Maria Khachatryan | 1:3 (4:11,14:12,5:11,9:11) |
23:20 | Yana Petrosyan – Mane Ghazaryan | 0:3 (7:11,7:11,7:11) |
23:40 | Maria Khachatryan – Hermine Vardanyan | 3:0 (15:13,11:9,11:3) |