Table tennis results
TSC Pro.
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Anna Brednikova – Artem Mironov | 2:4 (13:15,11:7,11:13,11:8,11:13,8:11) |
00:00 | Dmitriy Bobkov – Valeriya Morozova | 4:1 (12:10,11:9,7:11,11:4,11:6) |
00:26 | Komron Salimov – Dmitry Kamilovskiy | 4:3 (9:11,15:13,15:13,9:11,11:6,7:11,11:8) |
00:34 | Dmitry Karasev – Vladislav Baranov | 4:2 (11:7,8:11,11:5,9:11,11:6,11:9) |
00:34 | Daniil Mikheev A. – Maxim Smirnov | 2:4 (9:11,11:6,11:9,8:11,9:11,6:11) |
00:58 | Sergey Klyukin – Komron Salimov | 2:4 (9:11,11:9,10:12,11:7,11:13,11:13) |
01:08 | Anna Brednikova – Dmitry Karasev | 1:4 (8:11,11:9,9:11,11:13,9:11) |
01:08 | Dmitriy Bobkov – Daniil Mikheev A. | 4:3 (17:15,9:11,2:11,17:15,11:13,11:9,11:8) |
01:32 | Dmitry Kamilovskiy – Evgeniy Dobronravin | 4:1 (11:5,11:6,10:12,13:11,17:15) |
01:42 | Vladislav Baranov – Artem Mironov | 3:4 (11:5,11:7,9:11,9:11,9:11,11:5,6:11) |
01:42 | Maxim Smirnov – Valeriya Morozova | 1:4 (6:11,4:11,8:11,11:8,5:11) |
02:01 | Sergey Klyukin – Dmitry Kamilovskiy | 4:0 (11:6,11:7,12:10,11:3) |
02:16 | Dmitriy Bobkov – Maxim Smirnov | 4:0 (11:2,11:8,11:8,11:8) |
02:16 | Anna Brednikova – Vladislav Baranov | 4:2 (7:11,9:11,15:13,11:7,11:7,11:7) |
02:28 | Komron Salimov – Evgeniy Dobronravin | 2:4 (11:8,5:11,7:11,7:11,12:10,3:11) |
02:50 | Daniil Mikheev A. – Valeriya Morozova | 1:4 (11:13,11:6,7:11,10:12,5:11) |
02:50 | Dmitry Karasev – Artem Mironov | 4:1 (13:11,12:10,11:7,4:11,11:8) |
03:13 | Komron Salimov – Sergey Klyukin | 1:4 (9:11,6:11,11:6,4:11,8:11) |
03:24 | Valeriya Morozova – Dmitriy Bobkov | 4:2 (11:6,11:5,7:11,5:11,11:5,11:5) |
03:24 | Artem Mironov – Dmitry Karasev | 4:2 (7:11,11:9,11:8,6:11,11:6,11:8) |
03:40 | Pavel Karmanov – Denis Rumyantsev | 3:4 (11:9,6:11,11:9,11:9,8:11,7:11,4:11) |
04:05 | Sergey Klyukin – Komron Salimov | 2:4 (10:12,16:14,9:11,11:6,9:11,8:11) |
04:34 | Maxim Abakumov – Alexander Belikov | 4:0 (11:9,11:8,11:6,11:7) |
04:34 | Kristina Frolova – Aleksandr Panchenko | 4:1 (11:8,11:7,8:11,11:9,11:8) |
04:52 | Pavel Karmanov – Maxim Abakumov | 4:3 (11:2,14:12,8:11,9:11,11:9,7:11,12:10) |
05:08 | Sergey Klyukin – Kristina Frolova | 3:4 (11:9,4:11,11:5,8:11,12:10,8:11,5:11) |
05:38 | Alexander Belikov – Denis Rumyantsev | 1:4 (9:11,12:10,8:11,5:11,7:11) |
05:42 | Aleksandr Panchenko – Komron Salimov | 4:2 (7:11,11:9,7:11,11:9,11:6,11:7) |
05:59 | Pavel Karmanov – Alexander Belikov | 2:4 (9:11,4:11,11:7,8:11,11:8,5:11) |
06:16 | Sergey Klyukin – Aleksandr Panchenko | 4:1 (8:11,11:7,11:8,11:8,11:8) |
06:35 | Maxim Abakumov – Denis Rumyantsev | 3:4 (11:8,10:12,11:7,6:11,11:5,8:11,12:14) |
06:50 | Kristina Frolova – Komron Salimov | 0:4 (8:11,8:11,9:11,9:11) |
07:14 | Denis Rumyantsev – Maxim Abakumov | 4:0 (11:8,11:9,11:4,11:8) |
07:20 | Komron Salimov – Kristina Frolova | 4:3 (11:9,5:11,7:11,11:5,11:6,8:11,11:9) |
07:55 | Kirill Zagylyaev – Vasily Deryugin | 2:4 (11:7,6:11,8:11,11:6,5:11,8:11) |
08:00 | Dmitry Karasev – Alberto Perez Perez | 1:4 (5:11,6:11,11:8,7:11,9:11) |
08:00 | Vyacheslav Korolev – Andrey Semenov V | 4:2 (7:11,11:2,9:11,11:4,11:5,11:6) |
08:00 | Alexander Belikov – Vitaly Khomutetskiy | 2:4 (11:5,6:11,9:11,9:11,11:3,5:11) |
08:23 | Irina Savina – Vyacheslav Korolev | 3:4 (11:9,12:10,7:11,6:11,4:11,11:5,5:11) |
08:29 | Yekaterina Golubeva – Rudolf Komisarov | 4:1 (5:11,11:8,11:4,11:6,11:8) |
08:30 | Kristina Shabashkina – Tatiana Malkova | 4:1 (11:9,6:11,11:6,12:10,13:11) |
08:34 | Ilya Ulchenko – Valery Kasimtsev | 4:2 (11:6,11:9,4:11,11:9,2:11,11:6) |
08:53 | Kirill Zagylyaev – Yekaterina Golubeva | 0:4 (4:11,12:14,6:11,11:13) |
08:54 | Alexander Belikov – Irina Savina | 2:4 (4:11,11:13,11:9,11:8,9:11,3:11) |
09:00 | Vyacheslav Korolev – Kristina Shabashkina | 3:4 (6:11,2:11,13:11,5:11,11:3,11:7,7:11) |
09:08 | Dmitry Karasev – Ilya Ulchenko | 2:4 (11:13,11:5,1:11,11:13,11:9,8:11) |
09:29 | Rudolf Komisarov – Vasily Deryugin | 3:4 (13:11,11:8,8:11,8:11,7:11,11:9,8:11) |
09:32 | Vyacheslav Korolev – Vitaly Khomutetskiy | 4:0 (11:8,11:9,13:11,11:4) |
09:35 | Tatiana Malkova – Andrey Semenov V | 4:1 (11:7,11:6,12:10,7:11,15:13) |
09:42 | Valery Kasimtsev – Alberto Perez Perez | 4:1 (11:7,11:9,10:12,11:8,11:8) |
09:56 | Alexander Belikov – Vyacheslav Korolev | 4:3 (3:11,13:11,11:8,6:11,8:11,11:5,11:9) |
10:05 | Vyacheslav Korolev – Tatiana Malkova | 4:2 (11:7,5:11,12:10,11:8,5:11,11:8) |
10:08 | Kirill Zagylyaev – Rudolf Komisarov | 4:2 (11:2,5:11,11:6,11:5,10:12,11:6) |
10:16 | Dmitry Karasev – Valery Kasimtsev | 4:2 (12:10,7:11,11:4,11:9,9:11,11:4) |
10:37 | Yekaterina Golubeva – Vasily Deryugin | 4:2 (11:8,7:11,7:11,11:9,11:5,11:6) |
10:40 | Kristina Shabashkina – Andrey Semenov V | 2:4 (11:6,8:11,11:8,6:11,8:11,7:11) |
10:41 | Irina Savina – Vitaly Khomutetskiy | 1:4 (11:8,7:11,5:11,7:11,5:11) |
10:50 | Ilya Ulchenko – Alberto Perez Perez | 0:4 (6:11,7:11,6:11,5:11) |
11:05 | Vitaly Khomutetskiy – Vyacheslav Korolev | 4:3 (11:7,7:11,12:10,5:11,9:11,11:8,11:8) |
11:14 | Vasily Deryugin – Yekaterina Golubeva | 2:4 (6:11,11:8,11:7,9:11,10:12,4:11) |
11:15 | Kristina Shabashkina – Vyacheslav Korolev | 0:4 (7:11,6:11,9:11,8:11) |
11:24 | Alberto Perez Perez – Ilya Ulchenko | 4:2 (11:3,9:11,11:7,11:4,6:11,11:5) |
11:45 | Vlada Voronina – Kirill Zagylyaev | 4:3 (12:14,3:11,11:7,9:11,11:8,14:12,11:6) |
11:49 | Olga Dubrovskaya – Anna Brednikova | 1:4 (7:11,9:11,8:11,11:8,9:11) |
12:00 | Alexander Kopanskov – Roman Molchanov | 2:4 (9:11,8:11,11:9,7:11,11:5,8:11) |
12:00 | Vasily Deryugin – Igor Razumov | 1:4 (9:11,7:11,11:13,11:9,11:13) |
12:24 | Ilya Ulchenko – Valery Kasimtsev | 4:2 (9:11,11:8,11:9,11:5,9:11,11:4) |
12:33 | Daniil Mikheev A. – Dmitriy Bobkov | 2:4 (11:7,11:5,9:11,9:11,16:18,5:11) |
12:34 | Irina Savina – Denis Rumyantsev | 4:2 (12:10,11:5,4:11,9:11,11:7,11:5) |
12:40 | Andrey Dubrovsky – Aleksandr Panchenko | 4:1 (11:8,12:10,7:11,11:7,11:7) |
12:56 | Olga Dubrovskaya – Ilya Ulchenko | 1:4 (6:11,8:11,11:5,8:11,9:11) |
13:00 | Vlada Voronina – Daniil Mikheev A. | 4:3 (6:11,11:8,6:11,6:11,11:8,12:10,11:5) |
13:00 | Vasily Deryugin – Andrey Dubrovsky | 4:3 (6:11,11:8,11:8,9:11,11:8,7:11,12:10) |
13:08 | Alexander Kopanskov – Irina Savina | 1:4 (5:11,11:8,7:11,5:11,9:11) |
13:26 | Valery Kasimtsev – Anna Brednikova | 3:4 (11:8,6:11,6:11,11:8,6:11,11:8,11:13) |
13:35 | Aleksandr Panchenko – Igor Razumov | 2:4 (11:8,8:11,9:11,11:7,9:11,7:11) |
13:40 | Dmitriy Bobkov – Kirill Zagylyaev | 3:4 (7:11,11:5,8:11,11:7,5:11,11:4,8:11) |
13:42 | Denis Rumyantsev – Roman Molchanov | 2:4 (10:12,4:11,7:11,11:5,11:8,10:12) |
14:03 | Vlada Voronina – Dmitriy Bobkov | 2:4 (8:11,11:9,3:11,6:11,11:1,6:11) |
14:05 | Vasily Deryugin – Aleksandr Panchenko | 2:4 (6:11,12:10,7:11,11:8,8:11,10:12) |
14:06 | Olga Dubrovskaya – Valery Kasimtsev | 4:0 (11:5,11:6,11:7,11:7) |
14:16 | Alexander Kopanskov – Denis Rumyantsev | 1:4 (11:4,5:11,7:11,7:11,10:12) |
14:29 | Ilya Ulchenko – Anna Brednikova | 1:4 (8:11,8:11,9:11,12:10,8:11) |
14:39 | Daniil Mikheev A. – Kirill Zagylyaev | 0:4 (9:11,5:11,9:11,8:11) |
14:40 | Andrey Dubrovsky – Igor Razumov | 4:1 (11:7,9:11,11:8,12:10,11:4) |
14:50 | Irina Savina – Roman Molchanov | 0:4 (2:11,6:11,7:11,6:11) |
15:04 | Kirill Zagylyaev – Dmitriy Bobkov | 3:4 (9:11,4:11,11:6,11:5,5:11,11:8,4:11) |
15:08 | Anna Brednikova – Ilya Ulchenko | 1:4 (8:11,6:11,7:11,11:4,10:12) |
15:10 | Igor Razumov – Andrey Dubrovsky | 0:4 (9:11,8:11,9:11,7:11) |
15:22 | Mikhail Katanov – Ivan Vasiliev | 4:2 (11:8,9:11,11:6,11:6,7:11,11:7) |
15:24 | Roman Molchanov – Irina Savina | 4:1 (11:5,11:7,8:11,11:6,11:8) |
16:00 | Dmitry Sokolov – Pavel Karmanov | 4:1 (11:8,11:7,5:11,11:8,11:7) |
16:00 | Alena Chendey – Artem Zubakhin | 4:1 (11:9,11:9,11:5,7:11,13:11) |
16:25 | Alberto Perez Perez – Dmitrii Spiridonov | 2:4 (7:11,9:11,11:7,6:11,11:6,8:11) |
16:30 | Alexander Kamanov – Andrey Sukhov | 4:3 (11:7,8:11,9:11,11:3,11:6,3:11,11:8) |
16:32 | Roman Molchanov – Aleksandr Denisevich | 4:2 (11:7,11:7,6:11,12:10,9:11,11:5) |
16:54 | Mikhail Katanov – Alberto Perez Perez | 4:1 (4:11,11:8,11:9,11:6,11:5) |
17:05 | Dmitry Sokolov – Roman Molchanov | 4:3 (6:11,11:8,7:11,12:10,14:12,6:11,11:9) |
17:08 | Alena Chendey – Alexander Kamanov | 4:1 (11:8,9:11,11:8,11:7,11:6) |
17:17 | Dmitrii Spiridonov – Ivan Vasiliev | 0:4 (7:11,7:11,4:11,7:11) |
17:30 | Andrey Sukhov – Artem Zubakhin | 3:4 (6:11,12:10,11:3,7:11,12:10,6:11,7:11) |
17:42 | Aleksandr Denisevich – Pavel Karmanov | 4:1 (11:3,11:9,11:5,8:11,11:7) |
17:54 | Mikhail Katanov – Dmitrii Spiridonov | 4:2 (11:4,11:8,9:11,11:5,6:11,11:6) |
18:06 | Dmitry Sokolov – Aleksandr Denisevich | 1:4 (6:11,9:11,11:6,4:11,9:11) |
18:17 | Alena Chendey – Andrey Sukhov | 4:3 (11:8,5:11,11:6,11:9,9:11,9:11,11:7) |
18:37 | Alberto Perez Perez – Ivan Vasiliev | 1:4 (9:11,8:11,10:12,11:6,10:12) |
18:44 | Roman Molchanov – Pavel Karmanov | 4:2 (11:8,11:8,11:7,4:11,7:11,11:8) |
18:50 | Alexander Kamanov – Artem Zubakhin | 4:1 (9:11,11:6,11:6,11:9,11:6) |
19:11 | Ivan Vasiliev – Mikhail Katanov | 4:2 (12:10,4:11,7:11,11:6,11:8,11:6) |
19:22 | Aleksandr Denisevich – Roman Molchanov | 4:1 (4:11,11:9,11:4,11:9,11:8) |
19:24 | Alexander Kamanov – Alena Chendey | 1:4 (9:11,8:11,12:10,7:11,9:11) |
19:57 | Rudolf Komisarov – Ilya Smirnov | 1:4 (7:11,11:9,7:11,12:14,7:11) |
20:00 | Vladislav Baranov – Vitaly Khomutetskiy | 1:4 (7:11,10:12,11:5,9:11,8:11) |
20:00 | Dmitry Kamilovskiy – Dmitriy Bobkov | 4:3 (11:5,11:8,8:11,11:3,6:11,8:11,11:8) |
20:07 | Kristina Frolova – Victor Yaichkov | 4:3 (11:8,11:13,11:8,5:11,7:11,11:8,11:8) |
20:09 | Mikhail Fedotov – Valeriya Morozova | 2:4 (8:11,11:6,12:10,7:11,8:11,3:11) |
20:24 | Andrey Alexeev – Dmitrii Spiridonov | 4:1 (11:7,11:9,11:8,7:11,11:6) |
20:34 | Maxim Smirnov – Igor Razumov | 4:3 (12:14,6:11,11:5,11:8,11:3,4:11,11:3) |
20:37 | Alberto Perez Perez – Olga Dubrovskaya | 4:1 (11:9,9:11,11:9,11:8,11:9) |
20:54 | Rudolf Komisarov – Mikhail Fedotov | 3:4 (11:3,3:11,11:3,7:11,11:8,7:11,6:11) |
20:59 | Kristina Frolova – Alberto Perez Perez | 1:4 (11:13,8:11,11:6,9:11,11:13) |
20:59 | Vladislav Baranov – Andrey Alexeev | 1:4 (11:4,8:11,8:11,7:11,6:11) |
21:07 | Dmitry Kamilovskiy – Maxim Smirnov | 2:4 (5:11,8:11,11:7,11:8,5:11,8:11) |
21:25 | Valeriya Morozova – Ilya Smirnov | 2:4 (13:11,8:11,11:3,8:11,5:11,7:11) |
21:34 | Olga Dubrovskaya – Victor Yaichkov | 2:4 (14:16,4:11,9:11,13:11,11:6,4:11) |
21:35 | Igor Razumov – Dmitriy Bobkov | 2:4 (10:12,8:11,11:7,11:7,10:12,8:11) |
21:37 | Dmitrii Spiridonov – Vitaly Khomutetskiy | 4:2 (11:4,11:8,5:11,7:11,11:9,11:7) |
21:46 | Vladislav Baranov – Dmitrii Spiridonov | 2:4 (6:11,11:5,9:11,9:11,11:6,10:12) |
21:46 | Andrey Alexeev – Vitaly Khomutetskiy | 4:2 (12:10,9:11,9:11,11:8,11:9,11:9) |
21:46 | Dmitrii Spiridonov – Andrey Alexeev | 4:1 (11:7,11:5,11:6,10:12,12:10) |
22:02 | Rudolf Komisarov – Valeriya Morozova | 1:4 (6:11,11:7,6:11,3:11,5:11) |
22:08 | Kristina Frolova – Olga Dubrovskaya | 4:0 (11:8,11:7,11:9,11:9) |
22:11 | Dmitry Kamilovskiy – Igor Razumov | 4:0 (11:4,11:5,15:13,11:9) |
22:29 | Alberto Perez Perez – Victor Yaichkov | 0:4 (17:19,4:11,6:11,8:11) |
22:29 | Mikhail Fedotov – Ilya Smirnov | 1:4 (9:11,12:10,10:12,8:11,6:11) |
22:38 | Maxim Smirnov – Dmitriy Bobkov | 1:4 (11:8,8:11,5:11,6:11,6:11) |
23:07 | Victor Yaichkov – Kristina Frolova | 4:2 (8:11,11:3,11:8,11:3,7:11,11:6) |
23:10 | Ilya Smirnov – Valeriya Morozova | 1:4 (8:11,7:11,9:11,11:6,4:11) |
23:13 | Maxim Smirnov – Dmitry Kamilovskiy | 4:3 (7:11,11:8,11:5,7:11,8:11,11:5,11:9) |
23:40 | Sergey Klyukin – Mikhail Fedotov | 4:1 (11:8,11:8,12:10,7:11,11:9) |
Win Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Alexey Shelest – Alexander Zhuravlev | 0:3 (9:11,5:11,18:20) |
00:15 | Genadi Yurchenko – Nikolay Galynsky | 3:1 (12:10,11:9,9:11,11:9) |
00:15 | Dmitry Yurkov – Alexey Goloveshkin | 3:2 (11:6,11:6,8:11,5:11,11:9) |
00:30 | Aleksandr Storozhenko – Pavel Chyzh | 3:1 (11:9,11:8,5:11,11:7) |
00:30 | Roman Chuyko – Ruslan Lazebny | 2:3 (11:4,6:11,10:12,11:8,6:11) |
00:45 | Dmitry Batyuk – Yan Krol | 3:1 (14:12,11:8,7:11,11:8) |
00:45 | Ruslan Lazebny – Vjacheslav Yarovoy | 3:0 (11:9,11:5,11:8) |
01:00 | Genadi Yurchenko – Valeriy Tatarinov | 3:1 (11:6,8:11,15:13,11:8) |
01:00 | Aleksandr Storozhenko – Alexander Zhuravlev | 1:3 (9:11,10:12,11:7,11:13) |
01:15 | Vitaliy Solovey – Igor Akimov | 0:3 (8:11,9:11,9:11) |
01:15 | Lubomir Sheshurak – Nikolay Galynsky | 3:0 (11:7,11:7,11:9) |
01:15 | Roman Chuyko – Rodion Pirvelli | 3:2 (11:9,5:11,7:11,11:6,11:8) |
01:30 | Alexey Shelest – Pavel Chyzh | 1:3 (7:11,12:10,5:11,7:11) |
01:45 | Roman Chuyko – Vjacheslav Yarovoy | 2:3 (7:11,11:7,11:8,3:11,5:11) |
01:45 | Sergey Kireev – Ivan Fashchevskiy | 2:3 (7:11,11:4,6:11,15:13,13:15) |
01:45 | Nikolay Galynsky – Valeriy Tatarinov | 3:1 (13:11,11:8,12:14,11:5) |
02:00 | Pavel Chyzh – Alexander Zhuravlev | 3:0 (11:3,11:4,11:6) |
02:15 | Lubomir Sheshurak – Genadi Yurchenko | 3:0 (12:10,12:10,11:7) |
02:15 | Ruslan Lazebny – Rodion Pirvelli | 3:2 (7:11,8:11,11:5,11:9,11:9) |
02:30 | Alexey Shelest – Aleksandr Storozhenko | 3:0 (11:8,11:7,11:6) |
02:30 | Vitaliy Solovey – Ivan Fashchevskiy | 3:2 (9:11,17:15,4:11,11:6,12:10) |
02:45 | Rodion Pirvelli – Vjacheslav Yarovoy | 3:0 (12:10,11:9,11:9) |
02:45 | Sergey Kireev – Igor Akimov | 3:1 (11:7,6:11,11:8,11:8) |
03:15 | Ruslan Lazebny – Roman Chuyko | 3:1 (7:11,11:6,11:6,13:11) |
03:15 | Vitaliy Solovey – Sergey Kireev | 0:3 (5:11,5:11,6:11) |
03:45 | Ivan Fashchevskiy – Igor Akimov | 0:3 (5:11,5:11,7:11) |
04:15 | Igor Akimov – Vitaliy Solovey | 3:2 (8:11,11:8,5:11,11:8,11:4) |
04:45 | Ivan Fashchevskiy – Sergey Kireev | 3:1 (11:6,13:11,5:11,11:6) |
05:15 | Ivan Fashchevskiy – Vitaliy Solovey | 3:1 (11:9,12:14,12:10,11:6) |
05:45 | Igor Akimov – Sergey Kireev | 1:3 (11:7,9:11,8:11,4:11) |
06:15 | Sergey Kireev – Vitaliy Solovey | 3:0 (11:4,11:2,11:8) |
06:45 | Igor Akimov – Ivan Fashchevskiy | 3:2 (11:7,7:11,10:12,11:9,11:7) |
07:15 | Victor Sharpay – Dmitry Neborak | 3:1 (11:5,11:5,9:11,11:5) |
07:15 | Evgeniy Romanyuk – Vadim Misevra | 3:1 (11:2,11:7,7:11,11:6) |
07:45 | Vladimir Tymchenko – Mikhail Stiranets | 0:3 (7:11,7:11,8:11) |
07:45 | Sergey Zavinsky – Alexey Metla | 0:3 (11:13,8:11,10:12) |
07:45 | Andrey Burdakov – Oleg Andreev | 3:2 (8:11,12:10,7:11,11:7,14:12) |
08:00 | Oleh Lutsyshyn – Sergey Lizogub | 3:2 (9:11,11:8,11:7,8:11,12:10) |
08:15 | Igor Trydukh – Bogdan Panchenko | 3:0 (11:9,11:4,11:6) |
08:15 | Evgeniy Romanyuk – Mikhail Stiranets | 3:2 (11:9,11:8,9:11,7:11,11:5) |
08:30 | Victor Sharpay – Oleg Andreev | 1:3 (5:11,11:5,8:11,7:11) |
08:30 | Dmitry Zaporozhets – Yuriy Volkov | 3:2 (5:11,11:8,11:6,5:11,12:10) |
08:45 | Vladimir Tymchenko – Vadim Misevra | 0:3 (8:11,10:12,8:11) |
08:45 | Sergey Zavinsky – Bogdan Panchenko | 3:1 (8:11,11:4,11:8,13:11) |
08:45 | Andrey Burdakov – Dmitry Neborak | 3:1 (14:12,11:4,7:11,11:7) |
09:00 | Oleh Lutsyshyn – Yuriy Volkov | 0:3 (10:12,10:12,5:11) |
09:15 | Evgeniy Romanyuk – Vladimir Tymchenko | 3:0 (11:6,11:3,11:8) |
09:15 | Victor Sharpay – Andrey Burdakov | 3:0 (11:7,11:6,12:10) |
09:15 | Igor Trydukh – Alexey Metla | 3:1 (10:12,11:9,11:7,11:7) |
09:30 | Dmitry Zaporozhets – Sergey Lizogub | 3:1 (11:9,11:9,5:11,11:7) |
09:45 | Mikhail Stiranets – Vadim Misevra | 3:1 (11:13,11:5,11:6,11:8) |
09:45 | Sergey Zavinsky – Igor Trydukh | 0:3 (7:11,6:11,7:11) |
09:45 | Oleg Andreev – Dmitry Neborak | 2:3 (11:3,5:11,11:8,4:11,5:11) |
10:00 | Oleh Lutsyshyn – Dmitry Zaporozhets | 3:2 (11:8,17:15,9:11,4:11,11:8) |
10:15 | Dmitry Neborak – Victor Sharpay | 3:0 (11:8,12:10,11:8) |
10:15 | Vadim Misevra – Evgeniy Romanyuk | 1:3 (12:14,7:11,11:8,8:11) |
10:15 | Bogdan Panchenko – Alexey Metla | 1:3 (8:11,7:11,11:7,4:11) |
10:45 | Mikhail Stiranets – Vladimir Tymchenko | 3:1 (11:7,7:11,11:3,11:7) |
10:45 | Oleg Andreev – Andrey Burdakov | 3:0 (11:7,11:7,11:4) |
10:45 | Alexey Metla – Sergey Zavinsky | 3:2 (11:13,12:10,8:11,11:7,12:10) |
10:45 | Yuriy Volkov – Sergey Lizogub | 1:3 (11:7,8:11,10:12,3:11) |
11:00 | Sergey Lizogub – Oleh Lutsyshyn | 2:3 (14:16,11:9,5:11,13:11,4:11) |
11:15 | Mikhail Stiranets – Evgeniy Romanyuk | 2:3 (9:11,11:2,11:6,12:14,4:11) |
11:30 | Oleg Andreev – Victor Sharpay | 3:2 (6:11,11:4,11:7,4:11,11:2) |
11:45 | Yuriy Volkov – Dmitry Zaporozhets | 3:0 (11:2,11:4,12:10) |
11:45 | Bogdan Panchenko – Sergey Zavinsky | 1:3 (12:10,2:11,9:11,11:13) |
11:45 | Vadim Misevra – Vladimir Tymchenko | 3:2 (6:11,11:7,3:11,11:6,11:8) |
12:00 | Dmitry Neborak – Andrey Burdakov | 3:1 (4:11,11:2,11:9,11:8) |
12:00 | Yuriy Volkov – Oleh Lutsyshyn | 3:0 (11:5,11:8,11:5) |
12:15 | Vladimir Tymchenko – Evgeniy Romanyuk | 3:0 (11:9,11:9,11:8) |
12:15 | Alexey Metla – Igor Trydukh | 1:3 (11:7,5:11,8:11,6:11) |
12:15 | Andrey Burdakov – Victor Sharpay | 2:3 (11:7,4:11,11:9,6:11,3:11) |
12:30 | Sergey Lizogub – Dmitry Zaporozhets | 1:3 (9:11,6:11,11:8,13:15) |
12:45 | Igor Trydukh – Sergey Zavinsky | 3:2 (7:11,11:6,11:8,4:11,11:9) |
12:45 | Dmitry Neborak – Oleg Andreev | 1:3 (5:11,3:11,11:5,9:11) |
12:45 | Vadim Misevra – Mikhail Stiranets | 1:3 (11:6,3:11,14:16,9:11) |
13:00 | Dmitry Zaporozhets – Oleh Lutsyshyn | 1:3 (12:10,6:11,4:11,3:11) |
13:15 | Alexey Metla – Bogdan Panchenko | 0:3 (5:11,8:11,4:11) |
13:15 | Vjacheslav Yarovoy – Artyom Maximenko | 0:3 (7:11,7:11,5:11) |
13:15 | Jan Zaharov – Vitaliy Khamurda | 0:3 (8:11,7:11,9:11) |
13:30 | Sergey Lizogub – Yuriy Volkov | 1:3 (11:6,9:11,8:11,8:11) |
13:45 | Anton Yolkin – Maxim Nikolenko | 2:3 (11:7,10:12,3:11,12:10,9:11) |
13:45 | Pavel Plyushch – Vitaly Krohmal | 3:0 (11:8,11:6,11:7) |
14:15 | Jan Zaharov – Vitaly Krohmal | 3:2 (8:11,12:10,11:8,9:11,11:7) |
14:15 | Andrei Grabsky – Zakhar Tulyagin | 3:2 (3:11,9:11,11:5,11:7,11:7) |
14:30 | Vjacheslav Yarovoy – Maxim Nikolenko | 0:3 (4:11,6:11,10:12) |
14:30 | Andrey Matkovsky – Yaroslav Sidorenko | 0:3 (9:11,8:11,10:12) |
14:45 | Anton Yolkin – Artyom Maximenko | 1:3 (13:11,8:11,8:11,4:11) |
14:45 | Bogdan Doroshenko – Vitaliy Khorolsky | 1:3 (8:11,11:9,6:11,8:11) |
14:45 | Pavel Plyushch – Vitaliy Khamurda | 1:3 (13:11,5:11,9:11,8:11) |
15:00 | Pavel Chyzh – Andrey Regush | 3:0 (11:7,11:9,11:9) |
15:15 | Andrei Grabsky – Vitaliy Khorolsky | 2:3 (12:14,8:11,11:6,11:4,6:11) |
15:15 | Vjacheslav Yarovoy – Anton Yolkin | 0:3 (7:11,5:11,9:11) |
15:15 | Jan Zaharov – Pavel Plyushch | 1:3 (8:11,13:11,6:11,8:11) |
15:30 | Andrey Matkovsky – Andrey Regush | 0:3 (6:11,7:11,9:11) |
15:45 | Maxim Nikolenko – Artyom Maximenko | 3:0 (11:9,11:7,11:6) |
15:45 | Vitaly Krohmal – Vitaliy Khamurda | 3:1 (13:11,6:11,11:4,11:7) |
15:45 | Bogdan Doroshenko – Zakhar Tulyagin | 2:3 (11:3,12:14,10:12,11:5,9:11) |
16:00 | Pavel Chyzh – Yaroslav Sidorenko | 2:3 (11:9,5:11,6:11,11:9,9:11) |
16:15 | Artyom Maximenko – Vjacheslav Yarovoy | 3:0 (11:6,11:8,11:9) |
16:15 | Vitaliy Khamurda – Jan Zaharov | 3:0 (11:8,11:5,11:8) |
16:15 | Andrei Grabsky – Bogdan Doroshenko | 3:2 (8:11,11:6,9:11,14:12,11:7) |
16:45 | Vitaly Krohmal – Pavel Plyushch | 3:0 (11:8,11:7,11:1) |
16:45 | Vitaliy Khorolsky – Zakhar Tulyagin | 1:3 (4:11,12:14,11:5,9:11) |
16:45 | Maxim Nikolenko – Anton Yolkin | 1:3 (8:11,2:11,11:7,6:11) |
16:45 | Andrey Matkovsky – Pavel Chyzh | 1:3 (10:12,11:4,7:11,10:12) |
17:00 | Andrey Regush – Yaroslav Sidorenko | 3:2 (11:8,8:11,3:11,11:8,11:9) |
17:15 | Maxim Nikolenko – Vjacheslav Yarovoy | 3:0 (11:8,11:5,11:9) |
17:15 | Vitaly Krohmal – Jan Zaharov | 1:3 (6:11,6:11,11:8,12:14) |
17:15 | Zakhar Tulyagin – Andrei Grabsky | 1:3 (9:11,8:11,11:5,8:11) |
17:45 | Artyom Maximenko – Anton Yolkin | 3:1 (11:6,9:11,13:11,11:9) |
17:45 | Vitaliy Khamurda – Pavel Plyushch | 0:3 (7:11,10:12,9:11) |
17:45 | Vitaliy Khorolsky – Bogdan Doroshenko | 3:1 (11:8,11:5,5:11,12:10) |
17:45 | Yaroslav Sidorenko – Andrey Matkovsky | 3:2 (6:11,8:11,12:10,11:6,11:9) |
18:15 | Anton Yolkin – Vjacheslav Yarovoy | 3:0 (11:9,11:6,12:10) |
18:15 | Vitaliy Khorolsky – Andrei Grabsky | 2:3 (11:9,5:11,13:11,7:11,8:11) |
18:15 | Andrey Regush – Pavel Chyzh | 0:3 (5:11,9:11,6:11) |
18:15 | Pavel Plyushch – Jan Zaharov | 1:3 (6:11,11:6,10:12,6:11) |
18:30 | Andrey Regush – Andrey Matkovsky | 2:3 (7:11,11:4,11:9,9:11,12:14) |
18:45 | Vitaliy Khamurda – Vitaly Krohmal | 3:0 (11:2,12:10,12:10) |
18:45 | Artyom Maximenko – Maxim Nikolenko | 0:3 (10:12,9:11,8:11) |
18:45 | Zakhar Tulyagin – Bogdan Doroshenko | 3:2 (9:11,4:11,13:11,13:11,12:10) |
19:00 | Yaroslav Sidorenko – Pavel Chyzh | 3:1 (11:9,11:4,6:11,11:6) |
19:15 | Bogdan Doroshenko – Andrei Grabsky | 2:3 (11:3,10:12,10:12,11:5,9:11) |
19:15 | Rodion Pirvelli – Ruslan Lazebny | 3:1 (5:11,11:7,11:3,13:11) |
19:30 | Pavel Chyzh – Andrey Matkovsky | 1:3 (1:11,11:5,5:11,7:11) |
19:45 | Zakhar Tulyagin – Vitaliy Khorolsky | 3:1 (11:7,11:9,7:11,11:3) |
19:45 | Vyacheslav Kovalenko – Alexander Naida | 0:3 (7:11,10:12,10:12) |
20:00 | Yaroslav Sidorenko – Andrey Regush | 3:0 (11:9,11:6,11:4) |
20:15 | Rodion Pirvelli – Alexander Naida | 3:0 (12:10,11:6,13:11) |
20:45 | Vyacheslav Kovalenko – Ruslan Lazebny | 1:3 (8:11,11:8,10:12,8:11) |
20:45 | Aleksandr Ivashkin – Genadi Yurchenko | 0:3 (8:11,9:11,3:11) |
21:00 | Aleksandr Storozhenko – Vitaliy Krivenko | 3:0 (11:9,11:9,11:9) |
21:15 | Rodion Pirvelli – Vyacheslav Kovalenko | 3:0 (11:8,12:10,13:11) |
21:15 | Valeriy Tatarinov – Lubomir Sheshurak | 3:0 (11:6,11:7,11:7) |
21:45 | Sergey Korobeinik – Alexei Rodin | 1:3 (11:7,2:11,10:12,8:11) |
21:45 | Alexander Naida – Ruslan Lazebny | 2:3 (11:6,5:11,11:5,8:11,7:11) |
21:45 | Aleksandr Ivashkin – Lubomir Sheshurak | 3:0 (11:5,11:9,12:10) |
22:00 | Aleksandr Storozhenko – Alexey Zayets | 3:1 (11:7,11:9,3:11,11:9) |
22:15 | Valeriy Tatarinov – Genadi Yurchenko | 3:1 (11:9,8:11,11:8,11:7) |
22:15 | Alexander Lushnya – Alexey Goloveshkin | 3:0 (11:7,11:7,13:11) |
22:30 | Sergey Udovichenko – Vitaliy Krivenko | 2:3 (11:9,8:11,13:11,6:11,8:11) |
22:45 | Alexander Naida – Vyacheslav Kovalenko | 3:2 (11:6,7:11,7:11,11:7,13:11) |
22:45 | Aleksandr Ivashkin – Valeriy Tatarinov | 3:2 (11:8,9:11,10:12,11:7,11:5) |
22:45 | Sergey Korobeinik – Alexey Goloveshkin | 3:1 (11:9,14:16,11:9,11:9) |
23:15 | Aleksandr Storozhenko – Sergey Udovichenko | 2:3 (6:11,11:9,8:11,11:9,8:11) |
23:15 | Alexander Naida – Rodion Pirvelli | 1:3 (11:5,3:11,8:11,9:11) |
23:30 | Alexander Lushnya – Alexei Rodin | 3:2 (11:7,7:11,5:11,11:9,11:7) |
Pro League
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Dmitry Evlakhin – Kirill Serov | 1:3 (9:11,11:4,10:12,7:11) |
00:00 | Ivan Pandur – Aleksandr Fedorov | 1:3 (11:9,8:11,8:11,7:11) |
00:00 | Kirill Malahov – Evgeniy Ilyukhin | 2:3 (1:11,7:11,11:7,11:7,9:11) |
00:30 | Alexander Serebrennikov – Vladislav Chahur | 3:2 (3:11,11:9,12:10,3:11,12:10) |
00:30 | Evgeny Makarenkov – Yuri Lbov | 2:3 (11:8,9:11,5:11,11:6,11:13) |
00:30 | Aleksandr Fedorov – Anatoly Ilin | 3:1 (8:11,11:7,12:10,11:6) |
01:00 | Alexei Vlasov – Kirill Malahov | 1:3 (12:10,5:11,4:11,5:11) |
01:00 | Vladimir Staroverov – Ivan Pandur | 1:3 (7:11,12:10,5:11,9:11) |
01:00 | Nikolay Zhurba – Dmitry Evlakhin | 2:3 (8:11,12:10,6:11,11:7,9:11) |
01:30 | Yuri Lbov – Aleksandr Fedorov | 2:3 (3:11,11:9,5:11,11:7,8:11) |
01:30 | Anatoly Ilin – Evgeniy Ilyukhin | 0:3 (7:11,7:11,10:12) |
01:30 | Vladislav Chahur – Kirill Serov | 3:1 (6:11,11:6,11:9,11:5) |
02:00 | Aleksandr Fedorov – Kirill Malahov | 1:3 (5:11,11:5,4:11,9:11) |
02:00 | Alexander Serebrennikov – Dmitry Evlakhin | 3:1 (7:11,11:8,11:6,14:12) |
02:00 | Evgeny Makarenkov – Ivan Pandur | 0:3 (8:11,5:11,5:11) |
02:15 | Evgeniy Ilyukhin – Alexei Vlasov | 1:3 (7:11,11:0,8:11,3:11) |
02:30 | Kirill Serov – Nikolay Zhurba | 3:1 (12:14,11:8,12:10,11:8) |
02:30 | Aleksandr Fedorov – Vladimir Staroverov | 3:2 (5:11,7:11,11:7,11:8,14:12) |
02:45 | Kirill Malahov – Anatoly Ilin | 3:1 (11:7,11:5,9:11,11:2) |
03:00 | Dmitry Evlakhin – Vladislav Chahur | 0:3 (7:11,7:11,7:11) |
03:15 | Ivan Pandur – Yuri Lbov | 3:0 (11:8,11:7,11:3) |
03:15 | Evgeniy Ilyukhin – Aleksandr Fedorov | 3:0 (11:5,11:3,11:4) |
03:30 | Kirill Serov – Alexander Serebrennikov | 3:0 (11:6,12:10,11:6) |
03:30 | Aleksandr Fedorov – Evgeny Makarenkov | 3:0 (11:6,11:6,11:4) |
03:45 | Anatoly Ilin – Alexei Vlasov | 3:2 (10:12,11:6,11:5,5:11,11:9) |
04:00 | Vladislav Chahur – Nikolay Zhurba | 3:2 (9:11,11:7,3:11,13:11,11:7) |
04:00 | Yuri Lbov – Vladimir Staroverov | 1:3 (8:11,11:9,6:11,3:11) |
04:30 | Vladimir Staroverov – Yuri Lbov | 3:0 (11:6,11:2,12:10) |
04:30 | Aleksandr Fedorov – Alexei Vlasov | 2:3 (7:11,11:8,11:5,7:11,11:13) |
05:00 | Aleksandr Fedorov – Ivan Pandur | 2:3 (11:8,14:16,10:12,11:5,8:11) |
07:15 | Oleg Belugin – Vladimir Pustoselov | 1:3 (11:5,9:11,8:11,9:11) |
07:30 | Sergey Simonov – Vladimir Safonov | 3:1 (11:5,11:9,9:11,11:2) |
07:30 | Alexnader Savynski – Vladimir Eremin | 2:3 (13:11,11:13,9:11,11:8,6:11) |
07:45 | Nikolay Pashkov – Vladimir Ippolitov | 3:2 (11:6,9:11,11:7,9:11,11:9) |
08:00 | Maksim Lomakin – Mikhail Cheklin | 3:1 (1:11,12:10,11:9,11:9) |
08:00 | Yaroslav Troyanov – Viacheslav Tsvetkov | 1:3 (9:11,11:9,9:11,6:11) |
08:00 | Sergey Lanovenko – Stepan Kutepov | 3:2 (13:15,11:5,6:11,13:11,11:9) |
08:15 | Vladimir Pustoselov – Nikolay Pashkov | 1:3 (4:11,11:3,10:12,7:11) |
08:30 | Vladimir Safonov – Yaroslav Troyanov | 3:1 (7:11,11:6,11:9,11:4) |
08:30 | Victor Rakhmanovsky – Maxim Malyshev | 3:1 (11:7,11:13,11:5,11:8) |
08:45 | Vladimir Eremin – Sergey Lanovenko | 1:3 (14:16,11:7,7:11,7:11) |
08:45 | Vladimir Ippolitov – Oleg Belugin | 3:2 (9:11,11:9,11:6,8:11,11:5) |
09:00 | Mikhail Cheklin – Victor Rakhmanovsky | 1:3 (11:7,4:11,7:11,7:11) |
09:00 | Viacheslav Tsvetkov – Sergey Simonov | 2:3 (7:11,12:10,9:11,11:8,8:11) |
09:15 | Stepan Kutepov – Alexnader Savynski | 3:2 (11:8,9:11,12:10,6:11,11:9) |
09:15 | Oleg Belugin – Nikolay Pashkov | 3:2 (11:5,11:9,3:11,4:11,11:9) |
09:30 | Maxim Malyshev – Maksim Lomakin | 3:2 (11:9,6:11,8:11,11:9,15:13) |
09:30 | Alexnader Savynski – Sergey Lanovenko | 1:3 (11:6,4:11,9:11,8:11) |
09:45 | Vladimir Pustoselov – Vladimir Ippolitov | 3:2 (11:8,7:11,11:6,8:11,11:6) |
10:00 | Vladimir Eremin – Stepan Kutepov | 1:3 (11:13,5:11,11:8,5:11) |
10:00 | Sergey Simonov – Yaroslav Troyanov | 3:1 (12:10,11:7,4:11,12:10) |
10:00 | Maksim Lomakin – Victor Rakhmanovsky | 3:0 (11:8,11:8,11:8) |
10:30 | Vladimir Safonov – Viacheslav Tsvetkov | 1:3 (9:11,8:11,11:5,8:11) |
10:30 | Vladimir Eremin – Alexnader Savynski | 2:3 (7:11,11:7,12:10,6:11,7:11) |
10:30 | Mikhail Cheklin – Maxim Malyshev | 2:3 (11:5,11:13,11:7,8:11,10:12) |
10:45 | Nikolay Pashkov – Vladimir Pustoselov | 3:2 (11:8,11:8,3:11,7:11,12:10) |
11:00 | Victor Rakhmanovsky – Mikhail Cheklin | 3:0 (11:5,11:9,11:3) |
11:15 | Sergey Simonov – Viacheslav Tsvetkov | 1:3 (5:11,11:6,5:11,4:11) |
11:15 | Maksim Chechulin – Alexander Skrebnev | 1:3 (2:11,12:14,11:5,8:11) |
11:30 | Maksim Lomakin – Maxim Malyshev | 3:2 (12:10,3:11,6:11,11:9,15:13) |
11:30 | Timofey Razinkov – Vladislav Shelipov | 1:3 (5:11,9:11,11:2,10:12) |
11:45 | Pavel Milyutin – Pavel Semenov | 1:3 (7:11,11:2,6:11,10:12) |
11:45 | Igor Poletaev – Alexander Libatsky | 2:3 (11:7,5:11,11:5,7:11,8:11) |
12:00 | Alexandr Kozlov – Anton Skoblov | 0:3 (8:11,9:11,7:11) |
12:00 | Aleksey Kazakov – Yuri Lbov | 3:2 (11:8,7:11,11:7,11:13,12:10) |
12:15 | Sergey Morozov – Sergey Nikulin | 3:1 (5:11,11:9,11:7,11:9) |
12:15 | Alexander Skrebnev – Pavel Milyutin | 1:3 (10:12,11:3,7:11,12:14) |
12:30 | Vladislav Shelipov – Alexandr Kozlov | 3:2 (13:11,9:11,11:8,8:11,12:10) |
12:45 | Pavel Semenov – Maksim Chechulin | 1:3 (9:11,11:9,8:11,2:11) |
12:45 | Roman Astreev – Vladimir Staroverov | 1:3 (9:11,11:3,2:11,5:11) |
12:45 | Alexander Libatsky – Sergey Morozov | 3:0 (11:4,11:9,11:6) |
13:00 | Anton Skoblov – Timofey Razinkov | 0:3 (8:11,4:11,10:12) |
13:00 | Yuri Lbov – Roman Astreev | 3:0 (11:7,13:11,11:8) |
13:00 | Sergey Nikulin – Igor Poletaev | 3:2 (7:11,11:9,11:6,9:11,16:14) |
13:15 | Maksim Chechulin – Pavel Milyutin | 3:1 (11:7,6:11,11:9,11:7) |
13:30 | Vladimir Staroverov – Aleksey Kazakov | 0:3 (5:11,8:11,3:11) |
13:30 | Timofey Razinkov – Alexandr Kozlov | 1:3 (11:9,8:11,8:11,7:11) |
13:45 | Aleksey Kazakov – Roman Astreev | 3:1 (11:7,11:8,5:11,11:5) |
13:45 | Alexander Skrebnev – Pavel Semenov | 1:3 (11:8,7:11,11:13,7:11) |
13:45 | Igor Poletaev – Sergey Morozov | 1:3 (11:4,8:11,7:11,8:11) |
14:00 | Vladislav Shelipov – Anton Skoblov | 3:2 (8:11,11:7,11:9,6:11,11:7) |
14:15 | Alexander Libatsky – Sergey Nikulin | 1:3 (6:11,8:11,11:8,4:11) |
14:30 | Anton Skoblov – Alexandr Kozlov | 2:3 (11:9,4:11,9:11,11:2,3:11) |
14:45 | Sergey Morozov – Igor Poletaev | 3:0 (11:7,11:8,11:7) |
14:45 | Maksim Chechulin – Pavel Semenov | 3:2 (11:6,9:11,13:11,6:11,11:4) |
15:00 | Vladislav Shelipov – Timofey Razinkov | 0:3 (9:11,11:13,3:11) |
15:15 | Aleksey Kazakov – Vladimir Staroverov | 1:3 (11:6,7:11,8:11,5:11) |
15:30 | Andrei Andreev – Alexandr Zhelubenkov | 3:1 (11:8,6:11,11:6,11:6) |
15:30 | Artem Karagodin – Alexander Frolov G. | 3:0 (11:7,11:8,11:6) |
15:30 | Andrey Yakovlev – Igor Meteleshko | 2:3 (11:8,9:11,11:9,5:11,5:11) |
15:45 | Petr Polyakov – Ivan Pandur | 1:3 (6:11,11:4,9:11,12:14) |
15:45 | Mikhail Chernyavskiy – Alexander Kolmin | 3:0 (11:5,11:6,11:4) |
16:00 | Oleg Moshnikov – Maxim Mameka | 1:3 (9:11,11:9,5:11,3:11) |
16:00 | Dmitry Surkin – Dmitriy Balakin | 1:3 (9:11,9:11,12:10,9:11) |
16:15 | Igor Meteleshko – Mikhail Chernyavskiy | 3:0 (11:7,11:4,11:8) |
16:15 | Roman Astreev – Aleksandr Fedorov | 3:0 (11:6,11:8,11:7) |
16:30 | Alexandr Zhelubenkov – Oleg Moshnikov | 1:3 (9:11,8:11,11:9,4:11) |
16:30 | Alexander Frolov G. – Dmitry Surkin | 3:1 (6:11,11:9,12:10,11:2) |
16:45 | Ivan Pandur – Roman Astreev | 2:3 (9:11,11:7,4:11,11:9,6:11) |
16:45 | Alexander Kolmin – Andrey Yakovlev | 3:0 (11:5,11:9,11:9) |
17:00 | Maxim Mameka – Andrei Andreev | 3:0 (11:8,11:6,12:10) |
17:00 | Dmitriy Balakin – Artem Karagodin | 3:2 (11:7,4:11,5:11,14:12,12:10) |
17:15 | Aleksandr Fedorov – Petr Polyakov | 3:1 (6:11,11:5,14:12,11:6) |
17:15 | Andrey Yakovlev – Mikhail Chernyavskiy | 1:3 (8:11,7:11,12:10,7:11) |
17:30 | Andrei Andreev – Oleg Moshnikov | 3:2 (11:8,13:15,11:3,8:11,11:3) |
17:45 | Artem Karagodin – Dmitry Surkin | 3:0 (11:5,11:9,11:4) |
17:45 | Petr Polyakov – Roman Astreev | 0:3 (9:11,10:12,6:11) |
17:45 | Igor Meteleshko – Alexander Kolmin | 1:3 (5:11,11:9,3:11,4:11) |
18:00 | Alexander Frolov G. – Dmitriy Balakin | 0:3 (3:11,9:11,11:13) |
18:15 | Alexandr Zhelubenkov – Maxim Mameka | 0:3 (8:11,8:11,8:11) |
18:30 | Oleg Moshnikov – Alexandr Zhelubenkov | 3:2 (11:6,9:11,11:5,13:15,11:9) |
19:15 | Roman Astreev – Ivan Pandur | 3:0 (11:0,11:3,11:3) |
19:15 | Sergey Puzyrev – Vjacheslav Chernov | 3:0 (12:10,11:8,11:8) |
19:45 | Maxim Ilyichev – Bogdan Grebenyuk | 3:2 (11:9,4:11,9:11,12:10,14:12) |
19:45 | Grigory Taranov – Aleksandr Alekseyev | 1:3 (9:11,11:7,12:14,9:11) |
19:45 | Alexander Kruglov – Ivan Stepanov | 3:1 (11:4,11:9,9:11,12:10) |
19:45 | Vladislav Fedorov – Vladimir Petrov | 3:2 (11:2,8:11,13:11,8:11,14:12) |
20:15 | Vladimir Klimentev – Ernist Murzakmatov | 0:3 (5:11,8:11,10:12) |
20:15 | Alik Girevenkov – Nikita Sukharnikov | 3:2 (8:11,12:10,6:11,11:7,14:12) |
20:15 | Evgeny Kupryakov – Vadim Evlampiev | 2:3 (11:9,10:12,6:11,11:7,9:11) |
20:30 | Vjacheslav Chernov – Grigory Taranov | 1:3 (9:11,7:11,11:5,9:11) |
20:45 | Bogdan Grebenyuk – Alik Girevenkov | 2:3 (11:6,6:11,10:12,12:10,7:11) |
20:45 | Ivan Stepanov – Vladimir Klimentev | 3:0 (11:9,11:9,15:13) |
21:00 | Vladimir Petrov – Evgeny Kupryakov | 1:3 (4:11,7:11,12:10,6:11) |
21:00 | Aleksandr Alekseyev – Sergey Puzyrev | 1:3 (11:8,7:11,10:12,11:13) |
21:15 | Sergey Puzyrev – Grigory Taranov | 0:3 (13:15,7:11,9:11) |
21:15 | Ernist Murzakmatov – Alexander Kruglov | 2:3 (10:12,11:2,11:8,6:11,7:11) |
21:15 | Nikita Sukharnikov – Maxim Ilyichev | 2:3 (11:3,8:11,11:7,8:11,5:11) |
21:30 | Vadim Evlampiev – Vladislav Fedorov | 3:0 (11:9,11:7,11:7) |
21:45 | Vjacheslav Chernov – Aleksandr Alekseyev | 1:3 (5:11,8:11,11:7,6:11) |
21:45 | Maxim Ilyichev – Alik Girevenkov | 3:0 (11:5,11:9,11:9) |
22:00 | Vladislav Fedorov – Evgeny Kupryakov | 3:1 (11:8,4:11,11:7,13:11) |
22:00 | Alexander Kruglov – Vladimir Klimentev | 3:1 (11:6,11:8,4:11,11:6) |
22:15 | Bogdan Grebenyuk – Nikita Sukharnikov | 1:3 (8:11,11:7,10:12,8:11) |
22:15 | Vladimir Petrov – Vadim Evlampiev | 2:3 (8:11,8:11,11:6,11:5,7:11) |
22:15 | Ivan Stepanov – Ernist Murzakmatov | 2:3 (5:11,5:11,11:6,11:9,5:11) |
22:45 | Nikita Sukharnikov – Bogdan Grebenyuk | 2:3 (9:11,11:8,6:11,11:4,5:11) |
23:00 | Evgeny Kupryakov – Vladimir Petrov | 3:1 (11:7,5:11,14:12,11:9) |
23:15 | Alexander Kruglov – Ernist Murzakmatov | 2:3 (7:11,11:6,11:8,10:12,9:11) |
23:30 | Alexei Vlasov – Alexander Dmitriev | 3:0 (11:4,11:9,11:8) |
23:30 | Yuri Lbov – Ivan Pandur | 2:3 (12:14,11:9,4:11,11:8,11:13) |
23:45 | Mikhail Reznikov – Oleg Kutuzov | 0:3 (10:12,6:11,9:11) |
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Daniel Branny – Martin Stefek | 3:0 (11:4,11:9,12:10) |
00:00 | Josef Koutnik – Ladislav Svanda | 3:2 (7:11,11:1,6:11,11:7,11:6) |
00:15 | Kamil Przeczek – Marek Volny | 0:3 (7:11,8:11,11:13) |
00:15 | Vladislav Hampejs – Daniel Lieskovsky | 0:3 (10:12,10:12,6:11) |
00:15 | Lubos Protiva – Josef Silhan | 1:3 (7:11,11:7,13:15,8:11) |
00:45 | Erik Mares – Tomas Postelt | 3:1 (11:7,11:8,12:14,12:10) |
00:45 | Jan Jablonovsky – Kamil Novak | 0:3 (5:11,7:11,3:11) |
01:15 | Josef Kutifel – Vojtech Koubek | 3:1 (12:10,8:11,11:5,11:6) |
01:15 | Vladimir Postelt – Lukas Tonar | 3:2 (16:14,11:8,11:13,7:11,11:9) |
01:45 | Tomas Postelt – Viktor Skokan | 3:0 (11:4,11:7,11:6) |
02:00 | Kamil Novak – Tomas Varnushka | 2:3 (11:8,6:11,5:11,12:10,6:11) |
02:15 | Erik Mares – Josef Kutifel | 3:1 (11:7,11:7,10:12,11:6) |
02:15 | Jan Jablonovsky – Vladimir Postelt | 0:3 (4:11,5:11,5:11) |
02:45 | Viktor Skokan – Vojtech Koubek | 1:3 (11:5,8:11,7:11,9:11) |
02:45 | Tomas Varnushka – Lukas Tonar | 3:1 (11:9,11:13,13:11,11:2) |
03:15 | Kamil Novak – Vladimir Postelt | 1:3 (7:11,11:4,5:11,8:11) |
03:15 | Tomas Postelt – Josef Kutifel | 3:0 (11:6,11:6,11:6) |
03:45 | Lukas Tonar – Jan Jablonovsky | 1:3 (10:12,11:6,14:16,7:11) |
03:45 | Vojtech Koubek – Erik Mares | 2:3 (8:11,11:13,15:13,11:9,10:12) |
04:15 | Vladimir Postelt – Tomas Varnushka | 2:3 (11:9,4:11,11:8,4:11,8:11) |
04:30 | Josef Kutifel – Viktor Skokan | 2:3 (2:11,11:9,6:11,11:8,7:11) |
04:45 | Lukas Tonar – Kamil Novak | 1:3 (11:5,13:15,3:11,7:11) |
04:45 | Vojtech Koubek – Tomas Postelt | 1:3 (7:11,11:6,7:11,8:11) |
05:15 | Viktor Skokan – Erik Mares | 1:3 (8:11,11:4,8:11,6:11) |
05:15 | Tomas Varnushka – Jan Jablonovsky | 3:1 (18:16,11:5,8:11,11:3) |
05:45 | Vojtech Koubek – Josef Kutifel | 1:3 (10:12,8:11,14:12,7:11) |
05:45 | Kamil Novak – Jan Jablonovsky | 3:2 (4:11,11:6,10:12,11:4,11:7) |
06:45 | Tomas Varnushka – Vladimir Postelt | 2:3 (11:9,10:12,6:11,11:7,8:11) |
08:45 | Zdenek Nevrtal – Jiri Pechacek | 3:0 (11:8,11:7,11:6) |
08:45 | Petr Korp Sr. – Jiri Pozarsky | 3:0 (11:5,11:6,11:7) |
08:45 | Martin Huk – Jiri Louda | 3:1 (6:11,11:9,11:9,11:6) |
08:45 | Vrtal Aldrich – Lukas Martinak | 3:2 (11:7,11:5,10:12,5:11,11:8) |
09:15 | Stanislav Dolejsi – Michal Regner | 3:0 (11:6,14:12,11:8) |
09:15 | Daniel Kouble – Adam Barbora | 1:3 (8:11,11:9,9:11,8:11) |
09:15 | Ladislav Zatecka – David Szotek | 0:3 (11:13,4:11,8:11) |
09:15 | Vladimir Kadlec – Jaromir Cernik | 1:3 (13:15,11:4,11:13,8:11) |
09:45 | Jiri Louda – Stanislav Dolejsi | 3:2 (9:11,9:11,11:6,21:19,13:11) |
09:45 | Lukas Martinak – Ladislav Zatecka | 3:0 (11:6,11:4,11:7) |
09:45 | Jiri Pechacek – Vladimir Kadlec | 3:2 (11:8,10:12,11:8,9:11,11:2) |
09:45 | Jiri Pozarsky – Daniel Kouble | 3:0 (12:10,11:9,11:8) |
10:15 | Adam Barbora – Petr Korp Sr. | 0:3 (8:11,9:11,9:11) |
10:15 | David Szotek – Vrtal Aldrich | 2:3 (11:7,6:11,11:4,3:11,9:11) |
10:15 | Jaromir Cernik – Zdenek Nevrtal | 2:3 (5:11,11:6,3:11,11:5,5:11) |
10:30 | Michal Regner – Martin Huk | 3:0 (11:9,11:9,11:7) |
10:45 | Martin Huk – Stanislav Dolejsi | 1:3 (11:7,13:15,4:11,10:12) |
10:45 | Zdenek Nevrtal – Vladimir Kadlec | 3:1 (9:11,11:9,11:5,11:3) |
10:45 | Vrtal Aldrich – Ladislav Zatecka | 3:2 (4:11,11:3,5:11,11:6,11:8) |
10:45 | Petr Korp Sr. – Daniel Kouble | 2:3 (17:15,8:11,11:8,6:11,9:11) |
11:15 | Jiri Louda – Michal Regner | 0:3 (7:11,10:12,7:11) |
11:15 | Jiri Pechacek – Jaromir Cernik | 3:1 (11:9,8:11,11:7,11:7) |
11:30 | Lukas Martinak – David Szotek | 1:3 (4:11,11:5,6:11,9:11) |
11:30 | Jiri Pozarsky – Adam Barbora | 3:0 (11:6,11:7,11:7) |
12:00 | Jaromir Cernik – Vladimir Kadlec | 2:3 (11:5,11:6,7:11,10:12,10:12) |
12:15 | Vrtal Aldrich – David Szotek | 0:3 (7:11,8:11,9:11) |
12:45 | Jiri Neuman – Miloslav Dvorak | 2:3 (10:12,11:9,11:4,9:11,6:11) |
12:45 | Jan Skvrna – Jakub Plachta | 3:0 (11:9,12:10,11:7) |
12:45 | Matej Vogel – Milan Regner | 3:1 (11:7,11:5,8:11,11:8) |
13:00 | Denis Tauchman – Josef Belovsky | 2:3 (6:11,11:5,11:8,9:11,10:12) |
13:15 | Josef Ciz – Miroslav Malek | 0:3 (13:15,7:11,9:11) |
13:15 | Daniel Tuma – Jan Jablonovsky | 3:0 (11:8,11:9,11:6) |
13:15 | Miroslav Janca – Michael Sedlacek | 3:0 (11:9,11:7,11:4) |
13:15 | Petr Sudek – Rotislav Hasmanda | 2:3 (11:7,8:11,7:11,11:9,8:11) |
13:45 | Josef Belovsky – Daniel Tuma | 3:1 (11:7,11:7,6:11,11:9) |
13:45 | Miloslav Dvorak – Josef Ciz | 3:2 (11:8,11:13,11:8,9:11,11:7) |
13:45 | Jakub Plachta – Miroslav Janca | 1:3 (4:11,11:8,6:11,9:11) |
14:00 | Milan Regner – Petr Sudek | 2:3 (11:6,11:2,6:11,3:11,7:11) |
14:15 | Miroslav Malek – Jiri Neuman | 3:0 (11:5,11:6,11:7) |
14:15 | Rotislav Hasmanda – Matej Vogel | 0:3 (2:11,8:11,6:11) |
14:15 | Jan Jablonovsky – Denis Tauchman | 1:3 (10:12,11:9,9:11,3:11) |
14:15 | Michael Sedlacek – Jan Skvrna | 3:2 (8:11,11:7,4:11,11:9,11:3) |
14:45 | Matej Vogel – Petr Sudek | 3:1 (11:8,11:7,10:12,11:9) |
14:45 | Jiri Neuman – Josef Ciz | 3:2 (9:11,11:9,7:11,11:9,12:10) |
14:45 | Denis Tauchman – Daniel Tuma | 3:2 (6:11,11:9,11:2,9:11,11:6) |
14:45 | Jan Skvrna – Miroslav Janca | 3:2 (8:11,11:8,10:12,13:11,11:7) |
15:15 | Milan Regner – Rotislav Hasmanda | 3:2 (2:11,8:11,11:5,15:13,12:10) |
15:15 | Miloslav Dvorak – Miroslav Malek | 2:3 (9:11,11:8,11:13,11:6,7:11) |
15:15 | Josef Belovsky – Jan Jablonovsky | 3:0 (11:6,11:6,12:10) |
15:15 | Jakub Plachta – Michael Sedlacek | 1:3 (5:11,11:13,13:11,6:11) |
15:45 | Michael Sedlacek – Jakub Plachta | 3:2 (3:11,11:7,6:11,11:7,11:7) |
16:15 | Miroslav Janca – Jan Skvrna | 3:1 (14:12,9:11,11:9,11:7) |
16:15 | Miroslav Malek – Miloslav Dvorak | 0:3 (8:11,12:14,7:11) |
16:15 | Josef Belovsky – Denis Tauchman | 2:3 (5:11,11:6,8:11,11:5,9:11) |
16:45 | Ludek Pelikan – Jiri Pechacek | 2:3 (5:11,10:12,11:7,11:9,6:11) |
16:45 | Marek Zaskodny – Stanislav Mazanek | 3:1 (11:5,11:3,8:11,11:9) |
16:45 | Ondrej Kucirek – Ladislav Janousek | 3:1 (5:11,11:7,11:9,13:11) |
16:45 | Jan Zajicek – Marek Zaskodny | 3:1 (6:11,11:8,11:8,12:10) |
17:15 | Jan Manhal Sr – Martin Cvecek | 3:1 (11:2,9:11,11:8,11:8) |
17:15 | Petr Facek – Jan Knot | 3:0 (12:10,13:11,11:5) |
17:30 | Vaclav Hruska Jr. – Lukas Jindrak | 2:3 (8:11,11:6,11:7,10:12,9:11) |
17:45 | Ladislav Janousek – Petr Facek | 3:1 (11:9,10:12,12:10,11:7) |
17:45 | Stanislav Mazanek – Miroslav Janca | 2:3 (13:11,6:11,4:11,11:7,10:12) |
17:45 | Jiri Pechacek – Jan Manhal Sr | 1:3 (5:11,11:4,7:11,8:11) |
18:00 | Marek Zaskodny – Vaclav Hruska Jr. | 0:3 (8:11,6:11,7:11) |
18:15 | Lukas Jindrak – Jan Zajicek | 0:3 (8:11,11:13,8:11) |
18:15 | Jan Knot – Ondrej Kucirek | 3:1 (11:5,9:11,11:9,11:8) |
18:15 | Martin Cvecek – Ludek Pelikan | 1:3 (7:11,11:8,8:11,7:11) |
18:15 | Jan Skvrna – Marek Zaskodny | 3:0 (11:8,11:6,11:5) |
18:45 | Marek Zaskodny – Miroslav Janca | 3:1 (3:11,11:3,11:9,11:6) |
18:45 | Ludek Pelikan – Jan Manhal Sr | 3:0 (11:8,11:5,11:5) |
18:45 | Ondrej Kucirek – Petr Facek | 2:3 (11:8,7:11,7:11,11:8,4:11) |
18:45 | Jan Zajicek – Vaclav Hruska Jr. | 1:3 (7:11,14:12,6:11,4:11) |
19:15 | Stanislav Mazanek – Jan Skvrna | 1:3 (10:12,13:11,5:11,7:11) |
19:15 | Ladislav Janousek – Jan Knot | 0:3 (4:11,8:11,4:11) |
19:15 | Jiri Pechacek – Martin Cvecek | 1:3 (11:3,10:12,7:11,8:11) |
19:30 | Marek Zaskodny – Lukas Jindrak | 0:3 (9:11,8:11,12:14) |
19:45 | Martin Cvecek – Jiri Pechacek | 3:2 (7:11,11:6,5:11,11:6,11:6) |
20:00 | Lukas Jindrak – Marek Zaskodny | 3:1 (4:11,11:4,11:6,11:8) |
20:15 | Vaclav Hruska Jr. – Jan Zajicek | 3:1 (11:4,10:12,11:9,11:8) |
20:45 | Michal Sokol – Petr Kozak | 3:0 (11:6,11:4,11:0) |
21:00 | Frantisek Chaloupka – Ludek Pelikan | 2:3 (7:11,11:6,6:11,11:3,5:11) |
21:00 | Matous Klimenta – Martin Huk | 2:3 (11:13,11:8,11:7,8:11,9:11) |
21:00 | Jiri Vojtech – Daniel Lieskovsky | 1:3 (8:11,10:12,11:9,8:11) |
21:15 | Tomas Nevrtal – Stanislav Hudec | 3:1 (11:4,12:10,9:11,11:9) |
21:30 | Radek Rose – Martin Bittner | 3:1 (12:10,3:11,11:5,11:9) |
21:30 | Martin Stefek – Radim Pavelka | 0:3 (11:13,5:11,7:11) |
21:30 | Filip Valek – Kamil Kleprlik | 3:2 (11:8,11:7,2:11,8:11,11:8) |
21:45 | Martin Huk – Radek Rose | 2:3 (11:7,1:11,6:11,15:13,8:11) |
21:45 | Petr Kozak – Tomas Nevrtal | 3:2 (8:11,11:7,12:10,6:11,14:12) |
21:45 | Ludek Pelikan – Filip Valek | 3:2 (11:7,7:11,12:10,5:11,11:8) |
21:45 | Daniel Lieskovsky – Martin Stefek | 3:1 (11:9,11:4,6:11,11:8) |
22:15 | Stanislav Hudec – Michal Sokol | 3:1 (5:11,11:8,11:7,11:5) |
22:15 | Radim Pavelka – Jiri Vojtech | 1:3 (11:7,8:11,9:11,8:11) |
22:15 | Kamil Kleprlik – Frantisek Chaloupka | 3:1 (11:8,11:2,10:12,11:9) |
22:30 | Martin Bittner – Matous Klimenta | 3:2 (5:11,12:10,7:11,13:11,11:5) |
22:45 | Jiri Vojtech – Martin Stefek | 2:3 (11:5,11:5,8:11,6:11,4:11) |
22:45 | Michal Sokol – Tomas Nevrtal | 0:3 (8:11,7:11,6:11) |
22:45 | Frantisek Chaloupka – Filip Valek | 3:2 (5:11,15:13,11:6,6:11,11:7) |
23:00 | Matous Klimenta – Radek Rose | 2:3 (6:11,11:9,11:4,4:11,7:11) |
23:15 | Petr Kozak – Stanislav Hudec | 0:3 (6:11,10:12,6:11) |
23:15 | Daniel Lieskovsky – Radim Pavelka | 2:3 (10:12,11:9,12:14,11:9,7:11) |
23:15 | Ludek Pelikan – Kamil Kleprlik | 0:3 (10:12,11:13,4:11) |
23:30 | Martin Huk – Martin Bittner | 3:0 (12:10,11:8,11:7) |
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Evgeny Pavlov – Mikhail Butylev | 2:4 (11:13,11:8,11:8,10:12,6:11,7:11) |
00:03 | Evgeny Gruzdov – Alexander Vinokurov | 4:2 (11:6,5:11,11:8,7:11,11:7,11:9) |
00:05 | Nikolay Gerasimov – Nikolay Slastihin | 3:4 (8:11,11:8,11:9,13:15,6:11,11:5,7:11) |
00:06 | Dinar Yusupov – Stanislav Leonovich | 1:4 (9:11,10:12,7:11,13:11,6:11) |
00:18 | Pavel Potrepko – Denis Shpadaruk | 1:4 (10:12,7:11,5:11,11:9,11:13) |
00:30 | Vitaly Khoroshko – Sergei Vyrko | 1:4 (6:11,11:3,12:14,9:11,6:11) |
00:36 | Dinar Yusupov – Evgeniy Elizarov | 4:3 (9:11,11:2,4:11,11:8,7:11,11:5,11:6) |
00:37 | Mikhail Ivanov – Daniil Tolyzin | 4:0 (16:14,11:3,11:4,11:8) |
00:37 | Alexander Vinokurov – Ivan Talamanov | 4:2 (12:10,7:11,11:9,11:7,10:12,11:9) |
00:45 | Nikolay Gerasimov – Aleksandr Emelyanov S. | 4:2 (11:9,11:6,12:14,11:9,8:11,11:8) |
00:48 | Ilya Yurusov – Vitaliy Jishkevich | 4:2 (13:15,13:11,11:7,10:12,11:6,11:6) |
01:00 | Alexander Yaskevich – Valery Bykh | 4:2 (11:8,10:12,11:9,13:11,7:11,11:8) |
01:00 | Sergei Shmelyov – Salavat Abulaev | 3:4 (11:5,7:11,11:7,9:11,13:15,11:8,7:11) |
01:03 | Arthur Gaiduchenya – Artyom Shishkin | 0:4 (7:11,10:12,11:13,5:11) |
01:08 | Mikhail Butylev – Mikhail Ivanov | 4:3 (11:6,7:11,11:8,8:11,7:11,11:7,14:12) |
01:15 | Vladimir Yusupov – Nikolay Slastihin | 2:4 (5:11,11:9,11:6,13:15,9:11,4:11) |
01:19 | Evgeny Gruzdov – Alexei Britvin | 3:4 (8:11,11:5,7:11,8:11,11:9,11:6,12:14) |
01:26 | Stanislav Leonovich – Jasur Hudayberdiev | 0:4 (9:11,5:11,6:11,9:11) |
01:30 | Pavel Potrepko – Vitaliy Jishkevich | 1:4 (2:11,6:11,10:12,11:3,6:11) |
01:30 | Sergei Vyrko – Vitaly Khoroshko | 1:4 (11:4,2:11,10:12,5:11,10:12) |
01:30 | Kirill Goncharov – Alexander Svidersky | 4:0 (11:9,11:4,11:5,11:7) |
01:42 | Andrey Nikolaev – Sergei Shmelyov | 4:2 (14:12,3:11,9:11,11:9,11:6,13:11) |
01:45 | Alexander Yaskevich – Alexander Svidersky | 4:0 (11:9,11:6,11:7,11:7) |
01:50 | Daniil Tolyzin – Evgeny Pavlov | 2:4 (11:5,10:12,11:6,8:11,6:11,6:11) |
01:52 | Jasur Hudayberdiev – Dinar Yusupov | 2:4 (7:11,11:3,7:11,10:12,11:6,11:13) |
01:59 | Ilya Yurusov – Denis Shpadaruk | 4:2 (11:7,5:11,12:10,7:11,11:9,12:10) |
02:00 | Leonid Samohotov – Yuri Dmitriev | 4:2 (11:9,11:9,13:15,8:11,11:4,12:10) |
02:05 | Kirill Goncharov – Valery Bykh | 4:1 (11:8,6:11,11:5,11:4,11:9) |
02:08 | Sergei Vyrko – Arthur Gaiduchenya | 3:4 (11:7,16:18,11:7,8:11,9:11,11:7,7:11) |
02:25 | Alexander Yaskevich – Kirill Goncharov | 4:3 (11:9,5:11,9:11,6:11,17:15,12:10,11:9) |
02:28 | Evgeny Pavlov – Mikhail Ivanov | 4:2 (10:12,11:7,11:9,11:9,13:15,13:11) |
02:29 | Salavat Abulaev – Andrey Nikolaev | 4:3 (4:11,12:10,7:11,11:9,11:7,3:11,12:10) |
02:40 | Vladislav Osokin – Khozhiakhmat Khozhimirzaev | 4:3 (11:9,5:11,10:12,12:10,11:7,14:16,11:6) |
02:58 | Vitaly Khoroshko – Artyom Shishkin | 4:3 (11:7,8:11,11:7,11:9,6:11,6:11,11:7) |
03:00 | Alexander Belkin – Evgeny Zhdanyuk | 4:1 (11:6,9:11,14:12,11:4,11:6) |
03:00 | Matvey Tkachev – Evgeniy Vorfolomeev | 3:4 (11:7,7:11,11:4,9:11,8:11,12:10,7:11) |
03:00 | Alexander Svidersky – Valery Bykh | 2:4 (6:11,7:11,3:11,11:1,11:4,9:11) |
03:15 | Mikhail Butylev – Daniil Tolyzin | 4:0 (11:7,11:7,11:4,11:0) |
03:15 | Salavat Abulaev – Sergei Shmelyov | 3:4 (9:11,11:8,11:3,11:9,6:11,4:11,8:11) |
03:20 | Yuri Dmitriev – Vladislav Osokin | 1:4 (8:11,3:11,12:10,9:11,2:11) |
03:20 | Alexander Svidersky – Alexander Yaskevich | 2:4 (7:11,11:9,12:10,9:11,8:11,9:11) |
03:25 | Alexey Zhukovsky – Aleksey Radionov | 3:4 (11:7,7:11,11:6,7:11,11:4,9:11,7:11) |
03:37 | Alexey Yanshaev – Matvey Tkachev | 3:4 (7:11,4:11,7:11,14:12,11:8,14:12,9:11) |
03:43 | Mikhail Ivanov – Evgeny Pavlov | 4:3 (11:6,8:11,7:11,11:8,11:5,10:12,11:5) |
03:45 | Khozhiakhmat Khozhimirzaev – Leonid Samohotov | 3:4 (11:5,5:11,9:11,7:11,11:9,11:8,12:14) |
03:50 | Valery Bykh – Kirill Goncharov | 2:4 (9:11,9:11,11:4,11:9,5:11,6:11) |
03:55 | Alexander Belkin – Aleksey Radionov | 2:4 (13:11,10:12,9:11,11:6,9:11,8:11) |
03:59 | Sergei Shmelyov – Andrey Nikolaev | 3:4 (6:11,11:5,11:9,11:4,7:11,9:11,7:11) |
04:18 | Valery Bykh – Alexander Svidersky | 4:0 (11:5,11:4,12:10,11:7) |
04:20 | Evgeniy Vorfolomeev – Alexey Yanshaev | 1:4 (8:11,11:7,9:11,9:11,6:11) |
04:25 | Leonid Samohotov – Vladislav Osokin | 1:4 (4:11,8:11,10:12,11:4,9:11) |
04:28 | Daniil Tolyzin – Mikhail Butylev | 2:4 (12:10,12:10,15:17,7:11,2:11,7:11) |
04:31 | Alexey Zhukovsky – Evgeny Zhdanyuk | 4:2 (13:11,11:7,10:12,8:11,11:7,11:5) |
04:38 | Kirill Goncharov – Alexander Yaskevich | 4:0 (11:5,11:4,11:6,11:4) |
04:45 | Evgeniy Vorfolomeev – Matvey Tkachev | 4:1 (11:9,11:3,10:12,14:12,11:8) |
04:50 | Yuri Dmitriev – Khozhiakhmat Khozhimirzaev | 3:4 (5:11,12:10,12:10,11:9,5:11,11:13,6:11) |
04:50 | Andrey Nikolaev – Salavat Abulaev | 2:4 (9:11,11:7,19:17,8:11,4:11,8:11) |
05:00 | Alexander Belkin – Alexey Zhukovsky | 1:4 (9:11,2:11,11:8,6:11,4:11) |
05:10 | Evgeny Pavlov – Daniil Tolyzin | 1:4 (11:13,3:11,8:11,11:7,5:11) |
05:15 | Matvey Tkachev – Alexey Yanshaev | 2:4 (11:3,9:11,11:5,9:11,8:11,4:11) |
05:26 | Aleksey Radionov – Evgeny Zhdanyuk | 4:2 (11:5,11:8,15:13,12:14,9:11,11:3) |
05:34 | Vladislav Osokin – Yuri Dmitriev | 4:1 (6:11,12:10,11:9,11:7,11:9) |
05:34 | Salavat Abulaev – Andrey Nikolaev | 4:2 (11:7,8:11,9:11,11:5,11:9,14:12) |
05:45 | Alexey Yanshaev – Evgeniy Vorfolomeev | 4:1 (11:8,11:6,11:2,9:11,11:8) |
05:45 | Mikhail Ivanov – Mikhail Butylev | 3:4 (11:9,9:11,11:7,12:10,9:11,8:11,4:11) |
05:58 | Alexey Zhukovsky – Alexander Belkin | 3:4 (12:10,8:11,12:10,11:7,8:11,7:11,8:11) |
06:00 | Boris Alekseev – Maksim Kovrizhnikov | 2:4 (7:11,11:9,11:5,4:11,5:11,6:11) |
06:04 | Leonid Samohotov – Khozhiakhmat Khozhimirzaev | 1:4 (13:15,12:10,8:11,4:11,4:11) |
06:08 | Evgeniy Vorfolomeev – Alexey Yanshaev | 0:4 (8:11,12:14,9:11,8:11) |
06:30 | Mikhail Rosly – Dmitry Almazov | 4:3 (11:6,11:3,11:4,11:13,5:11,6:11,12:10) |
06:32 | Timur Mamazakirov – Artyom Rodin | 4:2 (2:11,21:19,5:11,11:9,11:6,11:5) |
06:37 | Yuri Dmitriev – Leonid Samohotov | 1:4 (11:13,6:11,11:4,5:11,4:11) |
06:37 | Evgeny Zhdanyuk – Aleksey Radionov | 1:4 (5:11,11:8,6:11,6:11,8:11) |
06:58 | Vladyslav Zabolotsky – Evgeny Voevodin | 3:4 (11:9,11:9,9:11,11:9,9:11,10:12,9:11) |
07:00 | Stanislav Oshkin – Victor Rakhmanov | 4:3 (4:11,11:6,8:11,11:9,2:11,11:8,11:5) |
07:05 | Evgeny Zhdanyuk – Alexey Zhukovsky | 0:4 (6:11,11:13,5:11,8:11) |
07:05 | Khozhiakhmat Khozhimirzaev – Vladislav Osokin | 1:4 (11:9,9:11,10:12,8:11,8:11) |
07:17 | Yefim Shchekalyov – Alexander Krapivnitsky | 0:4 (4:11,7:11,6:11,16:18) |
07:21 | Maksim Kovrizhnikov – Timur Mamazakirov | 4:3 (12:10,11:9,11:13,11:7,9:11,8:11,11:2) |
07:28 | Aleksey Radionov – Alexander Belkin | 1:4 (11:8,13:15,7:11,10:12,9:11) |
07:40 | Alexander Vasiliev – Alexander Belkin | 0:4 (6:11,9:11,6:11,5:11) |
07:45 | Alisher Karimjanov – Stanislav Oshkin | 0:0 (0:0) |
07:47 | Dmitry Almazov – Yefim Shchekalyov | 4:1 (11:6,11:8,11:9,12:14,11:4) |
07:50 | Nikita Ivanov – Yegor Moskvin | 3:4 (6:11,4:11,11:8,7:11,12:10,12:10,8:11) |
07:59 | Artyom Rodin – Boris Alekseev | 4:3 (13:11,8:11,5:11,11:5,10:12,11:7,11:3) |
08:00 | Victor Rakhmanov – Alisher Karimjanov | 2:4 (11:4,7:11,11:4,8:11,7:11,6:11) |
08:00 | Vasily Tulchinsky – Alexey Dolgov | 4:0 (11:1,11:9,11:9,11:8) |
08:00 | Aliaksandr Kviatkouski – Nikolay Ermolovich | 2:4 (8:11,11:5,11:8,9:11,3:11,9:11) |
08:02 | Vladyslav Zabolotsky – Alexander Belkin | 4:1 (12:10,13:11,12:10,6:11,11:9) |
08:20 | Alexander Krapivnitsky – Mikhail Rosly | 1:4 (9:11,12:14,12:10,7:11,7:11) |
08:23 | Lukasz Tkaczyk – Mikhail Davydov | 2:4 (3:11,11:4,2:11,6:11,11:6,12:14) |
08:27 | Andrey Chizhevsky – Konstantin Chizhonok | 0:4 (8:11,6:11,9:11,7:11) |
08:30 | Alisher Karimjanov – Victor Rakhmanov | 4:0 (11:5,11:9,11:5,11:9) |
08:34 | Anatoliy Smirnov – Aleksandr Chernikov | 4:2 (10:12,11:6,11:6,4:11,11:9,11:7) |
08:38 | Alexander Vasiliev – Evgeny Voevodin | 2:4 (11:6,7:11,11:9,6:11,7:11,10:12) |
08:41 | Boris Alekseev – Timur Mamazakirov | 4:1 (7:11,11:4,11:8,11:7,19:17) |
08:47 | Aliaksandr Kviatkouski – Konstantin Chizhonok | 4:0 (12:10,11:4,11:8,11:7) |
08:58 | Igor Sidorenko – Oleg Semenov | 4:2 (9:11,10:12,11:9,11:9,11:7,11:8) |
09:00 | Victor Rakhmanov – Alisher Karimjanov | 1:4 (7:11,6:11,8:11,11:5,7:11) |
09:00 | Alexey Dolgov – Lukasz Tkaczyk | 4:1 (11:3,11:7,11:5,5:11,11:3) |
09:00 | Aleksandr Khanin – Uladzislau Rukliatsou | 2:4 (12:10,6:11,6:11,7:11,12:10,7:11) |
09:00 | Marat Sultanov – Pavel Malakhov | 4:2 (9:11,5:11,11:7,11:5,11:7,11:9) |
09:06 | Yegor Moskvin – Anatoliy Smirnov | 3:4 (11:9,6:11,9:11,10:12,11:7,11:7,2:11) |
09:10 | Dmitry Almazov – Alexander Krapivnitsky | 4:2 (11:7,6:11,12:10,11:7,4:11,11:8) |
09:12 | Vladyslav Zabolotsky – Alexander Vasiliev | 2:4 (7:11,7:11,12:10,11:5,10:12,8:11) |
09:15 | Andrey Chizhevsky – Nikolay Ermolovich | 0:4 (11:13,8:11,7:11,9:11) |
09:20 | Maksim Kovrizhnikov – Artyom Rodin | 4:3 (11:8,9:11,4:11,12:10,11:8,9:11,11:4) |
09:25 | Mikhail Davydov – Vasily Tulchinsky | 4:3 (11:9,9:11,8:11,7:11,12:10,11:9,11:9) |
09:33 | Denis Medvedev – Kirill Abramov | 0:4 (4:11,8:11,8:11,12:14) |
09:39 | Aliaksandr Kviatkouski – Andrey Chizhevsky | 4:0 (13:11,11:9,11:9,11:6) |
09:40 | Andrey Milovanov – Gleb Shamruk | 4:3 (11:4,6:11,7:11,11:13,11:8,11:2,11:6) |
09:42 | Aleksandr Chernikov – Nikita Ivanov | 1:4 (11:9,9:11,8:11,9:11,9:11) |
09:42 | Timur Sartaev – Pavel Mukhin | 1:4 (6:11,5:11,7:11,11:9,7:11) |
09:48 | Alexander Belkin – Evgeny Voevodin | 3:4 (11:7,11:5,7:11,9:11,11:8,12:14,5:11) |
09:51 | Roman Romanov – Andrey Perekrestenko | 4:0 (11:6,11:4,14:12,11:8) |
09:55 | Pavel Malakhov – Denis Medvedev | 1:4 (6:11,11:8,7:11,9:11,6:11) |
09:59 | Alexander Krapivnitsky – Dmitry Almazov | 2:4 (6:11,11:8,9:11,9:11,11:9,8:11) |
10:03 | Konstantin Chizhonok – Nikolay Ermolovich | 1:4 (18:20,7:11,11:8,5:11,9:11) |
10:03 | Timur Mamazakirov – Maksim Kovrizhnikov | 4:2 (11:9,7:11,11:7,8:11,11:2,11:5) |
10:10 | Vasily Tulchinsky – Lukasz Tkaczyk | 4:0 (11:7,11:6,11:5,11:7) |
10:14 | Oleg Semenov – Timur Sartaev | 4:2 (11:6,4:11,11:6,11:13,11:6,11:8) |
10:15 | Nikita Ivanov – Anatoliy Smirnov | 4:3 (8:11,11:8,11:6,11:8,10:12,8:11,11:9) |
10:19 | Kirill Abramov – Marat Sultanov | 1:4 (5:11,11:7,14:16,7:11,8:11) |
10:26 | Farezjon Rakhmonov – Dmitri Popov S. | 4:1 (11:9,9:11,11:7,12:10,16:14) |
10:30 | Aleksandr Khanin – Gleb Shamruk | 4:2 (11:8,8:11,11:7,11:9,5:11,11:3) |
10:37 | Alexey Dolgov – Mikhail Davydov | 4:3 (9:11,6:11,11:6,7:11,11:6,11:9,11:4) |
10:40 | Evgeny Voevodin – Alexander Vasiliev | 4:1 (11:8,12:10,11:8,9:11,11:8) |
10:41 | Nikolay Ermolovich – Andrey Chizhevsky | 4:0 (11:3,11:5,11:6,11:3) |
10:43 | Boris Alekseev – Artyom Rodin | 2:4 (11:13,9:11,11:6,7:11,11:8,7:11) |
10:48 | Pavel Mukhin – Igor Sidorenko | 4:2 (9:11,11:4,11:7,11:5,8:11,11:6) |
10:50 | Marat Sultanov – Denis Medvedev | 4:1 (12:10,12:10,8:11,11:5,11:3) |
10:53 | Yegor Moskvin – Aleksandr Chernikov | 3:4 (7:11,11:5,12:10,8:11,11:4,4:11,8:11) |
10:57 | Andrey Perekrestenko – Farezjon Rakhmonov | 2:4 (6:11,11:6,6:11,11:6,9:11,7:11) |
11:00 | Konstantin Chizhonok – Aliaksandr Kviatkouski | 4:1 (10:12,11:7,11:9,11:6,11:8) |
11:10 | Andrey Milovanov – Uladzislau Rukliatsou | 4:0 (12:10,11:9,15:13,11:7) |
11:10 | Nikita Ivanov – Aleksandr Chernikov | 4:3 (9:11,6:11,16:14,11:9,11:6,5:11,11:9) |
11:15 | Alexander Belkin – Vladyslav Zabolotsky | 2:4 (11:7,11:13,10:12,10:12,11:7,6:11) |
11:17 | Lukasz Tkaczyk – Vasily Tulchinsky | 2:4 (10:12,7:11,11:9,6:11,11:3,4:11) |
11:19 | Pavel Malakhov – Kirill Abramov | 2:4 (6:11,12:10,8:11,8:11,11:9,10:12) |
11:23 | Maksim Kovrizhnikov – Boris Alekseev | 4:2 (5:11,11:7,11:13,11:3,11:4,11:5) |
11:25 | Igor Sidorenko – Timur Sartaev | 3:4 (11:4,11:8,9:11,10:12,11:6,8:11,6:11) |
11:27 | Dmitri Popov S. – Roman Romanov | 2:4 (6:11,4:11,9:11,11:6,11:9,11:13) |
11:33 | Andrey Chizhevsky – Aliaksandr Kviatkouski | 1:4 (13:11,5:11,2:11,5:11,7:11) |
11:45 | Aleksandr Khanin – Andrey Milovanov | 1:4 (7:11,11:13,10:12,11:7,12:14) |
11:50 | Gleb Shamruk – Uladzislau Rukliatsou | 3:4 (13:11,5:11,11:7,8:11,11:7,11:13,4:11) |
11:55 | Mikhail Davydov – Alexey Dolgov | 4:1 (10:12,13:11,11:6,11:8,11:6) |
11:55 | Pavel Malakhov – Marat Sultanov | 1:4 (11:13,11:8,9:11,8:11,3:11) |
11:58 | Artyom Rodin – Timur Mamazakirov | 0:4 (9:11,16:18,5:11,7:11) |
11:58 | Alexander Belkin – Alexander Vasiliev | 3:4 (11:6,11:7,10:12,11:7,10:12,7:11,9:11) |
12:00 | Ivan Karpov – Sergey Varfolomeev S. | 4:3 (13:11,6:11,3:11,11:2,11:9,10:12,13:11) |
12:01 | Nikolay Ermolovich – Konstantin Chizhonok | 2:4 (4:11,10:12,9:11,11:4,11:8,7:11) |
12:06 | Oleg Semenov – Pavel Mukhin | 0:4 (4:11,9:11,5:11,6:11) |
12:07 | Roman Romanov – Farezjon Rakhmonov | 1:4 (8:11,7:11,11:8,9:11,5:11) |
12:11 | Anatoliy Smirnov – Yegor Moskvin | 4:0 (11:9,11:4,11:7,11:7) |
12:26 | Lukasz Tkaczyk – Alexey Dolgov | 1:4 (7:11,11:6,5:11,3:11,9:11) |
12:30 | Kirill Abramov – Denis Medvedev | 3:4 (7:11,11:6,11:13,8:11,11:6,13:11,6:11) |
12:31 | Aleksandr Chernikov – Yegor Moskvin | 4:0 (11:9,11:7,11:9,12:10) |
12:34 | Timur Sartaev – Igor Sidorenko | 4:3 (11:8,13:11,9:11,8:11,8:11,13:11,11:9) |
12:35 | Bulat Latipov – Denis Oleinikov | 4:1 (10:12,12:10,11:7,11:5,11:9) |
12:47 | Andrey Perekrestenko – Dmitri Popov S. | 2:4 (10:12,9:11,13:11,11:7,4:11,6:11) |
12:50 | Anatoliy Smirnov – Nikita Ivanov | 4:2 (11:8,15:13,10:12,11:5,4:11,11:3) |
12:52 | Evgeny Voevodin – Vladyslav Zabolotsky | 3:4 (5:11,11:8,11:6,9:11,11:6,7:11,5:11) |
12:56 | Vasily Tulchinsky – Mikhail Davydov | 4:0 (11:4,11:6,11:8,11:4) |
13:00 | Nikita Novikov – Danil Khramukhin | 3:4 (13:11,8:11,12:14,6:11,11:6,11:9,3:11) |
13:03 | Sergey Varfolomeev S. – Bulat Latipov | 2:4 (12:10,14:12,3:11,8:11,12:14,8:11) |
13:07 | Kirill Abramov – Pavel Malakhov | 4:0 (11:5,11:9,13:11,11:6) |
13:20 | Farezjon Rakhmonov – Andrey Perekrestenko | 4:0 (12:10,11:3,11:7,11:3) |
13:20 | Pavel Mukhin – Oleg Semenov | 4:1 (12:10,11:7,11:7,3:11,11:4) |
13:20 | Gleb Shamruk – Andrey Milovanov | 2:4 (12:10,5:11,11:6,5:11,9:11,6:11) |
13:25 | Valentin Zhivolkovsky – Ruslan Tylindus | 4:2 (10:12,11:6,11:9,8:11,11:7,11:4) |
13:33 | Denis Medvedev – Marat Sultanov | 2:4 (10:12,18:16,11:13,5:11,11:6,8:11) |
13:40 | Denis Oleinikov – Ivan Karpov | 1:4 (9:11,11:7,4:11,5:11,2:11) |
13:40 | Denis Zhurenko – Denis Dinislamov | 4:3 (9:11,11:5,11:7,11:13,3:11,12:10,11:9) |
13:45 | Oleg Semenov – Igor Sidorenko | 1:4 (3:11,10:12,5:11,11:3,10:12) |
13:45 | Roman Romanov – Dmitri Popov S. | 4:1 (11:5,6:11,11:2,11:6,14:12) |
14:00 | Uladzislau Rukliatsou – Aleksandr Khanin | 4:1 (11:8,11:6,7:11,11:7,11:5) |
14:00 | Gleb Radionov – Vladimir Bobrovnikov | 4:1 (3:11,12:10,11:3,11:9,11:8) |
14:00 | Pavel Pulnyi – Pavel Potrepko | 2:4 (11:8,7:11,8:11,6:11,11:9,8:11) |
14:03 | Ivan Karpov – Bulat Latipov | 2:4 (11:9,8:11,13:15,1:11,11:5,9:11) |
14:05 | Valery But-Gusaim – Nikolai Brui | 1:4 (11:13,9:11,8:11,14:12,8:11) |
14:20 | Dmitri Popov S. – Andrey Perekrestenko | 3:4 (9:11,11:8,11:6,6:11,11:7,6:11,9:11) |
14:25 | Denis Shpadaruk – Dmitry Fedoseev | 4:2 (11:8,11:6,6:11,11:7,9:11,11:4) |
14:25 | Pavel Mukhin – Timur Sartaev | 4:2 (11:7,11:7,11:13,11:5,7:11,11:9) |
14:27 | Danil Khramukhin – Denis Zhurenko | 4:3 (11:5,15:13,7:11,8:11,11:1,7:11,11:9) |
14:28 | Artyom Surin – Ivan Minin | 1:4 (11:6,12:14,13:15,5:11,4:11) |
14:30 | Gleb Shamruk – Aleksandr Khanin | 4:2 (11:8,11:7,7:11,11:7,6:11,11:8) |
14:37 | Sergey Varfolomeev S. – Denis Oleinikov | 1:4 (12:14,20:18,9:11,0:11,2:11) |
14:43 | Valentin Zhivolkovsky – Nikolai Brui | 3:4 (11:9,7:11,11:9,3:11,11:8,3:11,5:11) |
14:50 | Farezjon Rakhmonov – Roman Romanov | 4:0 (11:2,11:5,11:8,11:3) |
15:00 | Svyatoslav Urazov – Egor Ovchinnikov | 4:1 (17:15,12:10,5:11,11:6,11:6) |
15:05 | Pavel Pulnyi – Dmitry Fedoseev | 1:4 (9:11,5:11,3:11,11:7,8:11) |
15:05 | Vladimir Bobrovnikov – Artyom Surin | 4:2 (4:11,11:6,8:11,11:7,11:3,11:3) |
15:06 | Bulat Latipov – Sergey Varfolomeev S. | 1:4 (11:6,8:11,8:11,8:11,8:11) |
15:09 | Denis Dinislamov – Nikita Novikov | 2:4 (9:11,15:13,11:3,5:11,10:12,14:16) |
15:10 | Uladzislau Rukliatsou – Andrey Milovanov | 3:4 (5:11,11:8,11:7,12:14,7:11,11:2,4:11) |
15:23 | Valery But-Gusaim – Ruslan Tylindus | 3:4 (9:11,11:7,9:11,10:12,11:8,11:5,8:11) |
15:30 | Maksim Kiselev – Daniil Sokolov | 4:1 (11:7,7:11,11:8,11:6,11:6) |
15:32 | Denis Shpadaruk – Pavel Potrepko | 4:1 (11:4,11:2,11:7,3:11,12:10) |
15:33 | Ivan Minin – Gleb Radionov | 0:4 (8:11,9:11,9:11,5:11) |
15:34 | Ivan Karpov – Denis Oleinikov | 1:4 (11:9,8:11,9:11,8:11,5:11) |
15:52 | Nikita Novikov – Denis Zhurenko | 0:4 (10:12,6:11,10:12,7:11) |
15:55 | Egor Ovchinnikov – Maksim Kiselev | 0:4 (9:11,8:11,3:11,8:11) |
15:58 | Evgeny Razladov – Fedor Chikun | 3:4 (11:9,11:7,8:11,5:11,14:12,8:11,7:11) |
15:59 | Pavel Pulnyi – Denis Shpadaruk | 0:4 (4:11,4:11,6:11,6:11) |
16:02 | Bulat Latipov – Ivan Karpov | 4:1 (12:10,7:11,12:10,11:5,11:9) |
16:06 | Valentin Zhivolkovsky – Valery But-Gusaim | 4:3 (12:10,11:13,11:8,11:13,12:10,8:11,13:11) |
16:08 | Gleb Radionov – Artyom Surin | 4:0 (11:3,12:10,14:12,11:7) |
16:22 | Danil Khramukhin – Denis Dinislamov | 1:4 (11:9,7:11,9:11,6:11,4:11) |
16:22 | Dmitry Fedoseev – Pavel Potrepko | 4:1 (11:7,11:8,10:12,11:8,11:9) |
16:24 | Daniil Sokolov – Svyatoslav Urazov | 0:4 (7:11,9:11,3:11,3:11) |
16:28 | Denis Oleinikov – Sergey Varfolomeev S. | 4:3 (11:7,11:6,12:10,8:11,5:11,8:11,14:12) |
16:38 | Vladimir Bobrovnikov – Ivan Minin | 4:2 (11:7,5:11,11:7,11:9,6:11,11:9) |
16:39 | Pavel Lobkov – Fyodor Moroz | 4:1 (12:10,11:6,8:11,11:8,11:8) |
16:45 | Svyatoslav Urazov – Maksim Kiselev | 2:4 (11:7,15:17,0:11,16:18,11:5,7:11) |
16:51 | Denis Shpadaruk – Pavel Pulnyi | 4:1 (11:4,12:10,11:5,13:15,11:8) |
16:53 | Denis Zhurenko – Nikita Novikov | 4:0 (11:3,11:7,11:8,12:10) |
16:57 | Nikolai Brui – Ruslan Tylindus | 4:2 (11:9,11:9,16:14,11:13,9:11,11:8) |
17:05 | Evgeny Razladov – Fyodor Moroz | 1:4 (6:11,11:9,8:11,9:11,5:11) |
17:15 | Denis Dinislamov – Danil Khramukhin | 2:4 (12:14,13:11,11:4,7:11,6:11,9:11) |
17:17 | Artyom Surin – Gleb Radionov | 2:4 (11:5,10:12,4:11,9:11,11:7,7:11) |
17:27 | Egor Ovchinnikov – Daniil Sokolov | 4:0 (11:7,11:7,11:4,11:7) |
17:30 | Pavel Potrepko – Dmitry Fedoseev | 2:4 (11:4,6:11,11:6,7:11,6:11,8:11) |
17:35 | Pavel Lobkov – Fedor Chikun | 3:4 (11:6,10:12,13:15,13:11,11:7,1:11,7:11) |
17:45 | Nikolai Brui – Valery But-Gusaim | 3:4 (11:9,9:11,7:11,11:8,11:1,7:11,9:11) |
17:52 | Daniil Sokolov – Maksim Kiselev | 0:4 (12:14,9:11,4:11,10:12) |
18:00 | Nikita Novikov – Denis Dinislamov | 4:1 (12:10,11:6,11:3,10:12,11:6) |
18:01 | Pavel Potrepko – Pavel Pulnyi | 4:3 (11:7,11:5,11:13,6:11,11:9,6:11,11:4) |
18:05 | Ivan Minin – Vladimir Bobrovnikov | 4:3 (12:10,11:9,5:11,12:10,9:11,6:11,11:9) |
18:05 | Denis Medvedev – Jasur Hudayberdiev | 4:1 (11:5,8:11,11:7,13:11,11:9) |
18:13 | Evgeny Razladov – Pavel Lobkov | 4:3 (6:11,3:11,11:9,11:9,11:6,6:11,11:4) |
18:13 | Egor Ovchinnikov – Svyatoslav Urazov | 1:4 (11:5,5:11,9:11,7:11,10:12) |
18:30 | Stanislav Leonovich – Dinar Yusupov | 0:4 (6:11,6:11,10:12,9:11) |
18:34 | Ruslan Tylindus – Valentin Zhivolkovsky | 4:3 (7:11,11:9,11:8,11:8,10:12,9:11,11:6) |
18:35 | Denis Zhurenko – Danil Khramukhin | 0:4 (6:11,7:11,4:11,6:11) |
18:37 | Dmitry Fedoseev – Denis Shpadaruk | 4:1 (11:7,5:11,11:8,11:8,13:11) |
18:45 | Daniil Sokolov – Egor Ovchinnikov | 0:4 (8:11,10:12,6:11,6:11) |
18:50 | Jasur Hudayberdiev – Stanislav Leonovich | 4:0 (11:6,11:5,11:8,11:9) |
18:51 | Fyodor Moroz – Fedor Chikun | 4:1 (11:9,11:7,11:4,7:11,11:6) |
19:00 | Artyom Surin – Vladimir Bobrovnikov | 1:4 (7:11,7:11,5:11,11:6,7:11) |
19:00 | Ivan Grishunin – Maksim Kovrizhnikov | 2:4 (9:11,12:10,9:11,11:8,5:11,8:11) |
19:05 | Maksim Kiselev – Svyatoslav Urazov | 4:1 (5:11,11:9,11:8,11:9,11:4) |
19:17 | Nikolai Brui – Valentin Zhivolkovsky | 4:1 (11:5,12:14,11:6,11:3,14:12) |
19:20 | Dinar Yusupov – Denis Medvedev | 1:4 (13:11,9:11,7:11,10:12,6:11) |
19:25 | Fyodor Moroz – Evgeny Razladov | 4:2 (11:9,10:12,7:11,15:13,12:10,12:10) |
19:25 | Gleb Radionov – Ivan Minin | 4:1 (11:9,11:8,11:9,4:11,16:14) |
19:30 | Victor Rakhmanov – Timur Mamazakirov | 4:0 (12:10,11:5,11:8,12:10) |
19:45 | Denis Medvedev – Stanislav Leonovich | 4:3 (12:10,11:3,7:11,11:8,8:11,11:13,11:4) |
19:54 | Ruslan Tylindus – Valery But-Gusaim | 4:2 (11:3,11:9,13:11,7:11,10:12,11:9) |
19:56 | Maksim Kovrizhnikov – Victor Rakhmanov | 4:2 (4:11,11:7,11:8,6:11,11:8,11:4) |
20:00 | Aleksandr Trusov – Maxim Evitch | 3:4 (11:8,9:11,6:11,11:5,9:11,11:9,11:13) |
20:07 | Fedor Chikun – Pavel Lobkov | 3:4 (11:9,12:14,15:13,11:9,2:11,9:11,6:11) |
20:10 | Yuri Dmitriev – Valeriy Gorelov | 1:4 (15:17,4:11,11:9,2:11,4:11) |
20:20 | Jasur Hudayberdiev – Dinar Yusupov | 4:0 (11:9,11:9,12:10,11:9) |
20:32 | Timur Mamazakirov – Ivan Grishunin | 3:4 (11:7,9:11,11:9,8:11,6:11,11:4,9:11) |
20:35 | Alexey Lipai – Denis Asanov | 4:0 (11:5,11:4,11:8,11:4) |
20:43 | Arseniy Chernyakevich – Oleg Astashevich | 2:4 (7:11,7:11,11:8,12:10,10:12,6:11) |
20:45 | Vladislav Osokin – Matvey Tkachev | 2:4 (13:11,7:11,7:11,11:7,6:11,7:11) |
20:50 | Stanislav Leonovich – Denis Medvedev | 2:4 (8:11,12:10,4:11,11:9,8:11,10:12) |
20:53 | Fedor Chikun – Evgeny Razladov | 3:4 (8:11,8:11,11:4,12:10,5:11,13:11,9:11) |
20:55 | Aleksandr Trusov – Denis Asanov | 4:3 (11:9,6:11,14:12,11:8,6:11,9:11,11:9) |
21:00 | Andrey Dergunov – Evgeniy Elizarov | 3:4 (11:7,12:10,8:11,5:11,8:11,11:9,9:11) |
21:02 | Ivan Grishunin – Victor Rakhmanov | 3:4 (13:11,7:11,11:7,6:11,5:11,11:6,5:11) |
21:05 | Ivan Talamanov – Karen Movsisyan | 4:2 (10:12,11:6,12:10,11:9,6:11,11:8) |
21:05 | Nikolay Gerasimov – Aleksandr Emelyanov S. | 3:4 (12:14,11:7,11:4,6:11,8:11,14:12,7:11) |
21:06 | Alexander Vinokurov – Vasiliy Filatov | 4:1 (11:4,12:10,8:11,11:8,11:9) |
21:15 | Ivan Patsyna – Nikolay Averkiyev | 2:4 (11:9,12:14,11:6,4:11,2:11,7:11) |
21:20 | Dinar Yusupov – Jasur Hudayberdiev | 4:3 (11:6,7:11,11:6,7:11,11:3,7:11,11:7) |
21:20 | Valeriy Gorelov – Vladislav Osokin | 0:4 (4:11,9:11,7:11,3:11) |
21:35 | Alexey Lipai – Maxim Evitch | 4:1 (11:9,11:13,11:6,11:8,16:14) |
21:36 | Fyodor Moroz – Pavel Lobkov | 4:1 (6:11,11:8,11:8,12:10,11:8) |
21:40 | Marat Sultanov – Kirill Abramov | 4:0 (11:7,12:10,11:5,11:4) |
21:40 | Matvey Tkachev – Yuri Dmitriev | 2:4 (10:12,11:8,7:11,7:11,11:7,8:11) |
21:45 | Arseniy Chernyakevich – Nikolay Averkiyev | 3:4 (10:12,8:11,11:3,11:9,8:11,11:9,4:11) |
21:47 | Khozhiakhmat Khozhimirzaev – Nikolay Slastihin | 3:4 (11:9,9:11,11:8,9:11,3:11,11:3,9:11) |
22:04 | Evgeniy Elizarov – Marat Sultanov | 4:3 (7:11,11:6,13:11,14:16,11:6,6:11,11:8) |
22:05 | Stanislav Leonovich – Jasur Hudayberdiev | 0:4 (7:11,5:11,9:11,5:11) |
22:05 | Andrey Kulakov – Sergei Volkov | 4:0 (11:7,12:10,11:7,11:1) |
22:05 | Aleksandr Trusov – Alexey Lipai | 4:2 (11:8,11:8,12:14,11:7,6:11,13:11) |
22:12 | Karen Movsisyan – Alexander Vinokurov | 2:4 (14:12,4:11,3:11,7:11,14:12,5:11) |
22:18 | Victor Rakhmanov – Ivan Grishunin | 4:1 (7:11,12:10,11:9,11:6,11:8) |
22:23 | Ivan Patsyna – Oleg Astashevich | 0:4 (6:11,6:11,9:11,5:11) |
22:24 | Aleksandr Emelyanov S. – Khozhiakhmat Khozhimirzaev | 3:4 (4:11,3:11,7:11,11:9,11:9,11:8,3:11) |
22:30 | Denis Medvedev – Dinar Yusupov | 2:4 (11:6,11:7,8:11,10:12,7:11,9:11) |
22:30 | Artyom Shishkin – Pavel Skrobot | 2:4 (11:13,12:10,12:10,6:11,5:11,8:11) |
22:45 | Denis Asanov – Maxim Evitch | 4:1 (11:6,11:6,11:3,9:11,11:9) |
22:49 | Vasiliy Filatov – Ivan Talamanov | 4:3 (12:10,11:5,8:11,11:5,10:12,5:11,11:3) |
22:50 | Arseniy Chernyakevich – Ivan Patsyna | 0:4 (9:11,8:11,8:11,6:11) |
22:50 | Valeriy Gorelov – Matvey Tkachev | 0:4 (11:13,9:11,7:11,9:11) |
22:58 | Nikolay Slastihin – Nikolay Gerasimov | 2:4 (4:11,4:11,11:9,11:9,8:11,9:11) |
23:00 | Kirill Abramov – Andrey Dergunov | 4:1 (13:11,11:9,8:11,11:7,11:7) |
23:05 | Andrey Kulakov – Pavel Skrobot | 1:4 (10:12,2:11,11:4,9:11,6:11) |
23:05 | Maxim Evitch – Aleksandr Trusov | 3:4 (9:11,11:8,7:11,11:7,2:11,11:9,5:11) |
23:15 | Nikolay Averkiyev – Oleg Astashevich | 4:1 (6:11,11:6,11:5,11:8,13:11) |
23:23 | Ivan Talamanov – Alexander Vinokurov | 2:4 (7:11,11:6,11:13,5:11,11:7,5:11) |
23:28 | Nikolay Gerasimov – Khozhiakhmat Khozhimirzaev | 4:2 (7:11,7:11,11:6,11:9,11:5,13:11) |
23:28 | Ivan Grishunin – Timur Mamazakirov | 4:2 (12:10,11:4,10:12,9:11,11:7,12:10) |
23:29 | Andrey Dergunov – Marat Sultanov | 1:4 (7:11,6:11,11:8,9:11,2:11) |
23:30 | Artyom Shishkin – Sergei Volkov | 4:2 (7:11,11:7,9:11,14:12,11:8,11:8) |
23:40 | Matvey Tkachev – Valeriy Gorelov | 4:3 (7:11,11:7,10:12,11:9,7:11,15:13,11:8) |
23:45 | Denis Asanov – Alexey Lipai | 4:1 (11:9,11:6,11:4,6:11,11:8) |
23:45 | Nikolay Averkiyev – Arseniy Chernyakevich | 1:4 (11:6,7:11,7:11,9:11,9:11) |
23:56 | Karen Movsisyan – Vasiliy Filatov | 2:4 (5:11,11:5,6:11,7:11,11:8,5:11) |
Setka Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Dmytro Rehotun – Andrey Matushenko | 0:3 (8:11,6:11,8:11) |
00:15 | Valerii Melnik – Sergei Zemyancev | 0:3 (9:11,11:13,11:13) |
00:15 | Vladimir Korobko – Mykyta Smyrnov | 1:3 (8:11,11:4,9:11,3:11) |
00:30 | Aleksandr Gomilko – Ryslan Solomko | 2:3 (5:11,14:12,6:11,11:8,9:11) |
00:45 | Nazar Kasianyk – Oleh Martynenko | 0:3 (4:11,6:11,6:11) |
00:45 | Sergiy Baranovskyi – Yevgeniy Sokoltsov | 3:2 (11:6,6:11,11:6,9:11,11:7) |
01:00 | Vladimir Belobrov – Dmitry Lazuryk | 3:1 (11:7,7:11,11:8,11:9) |
01:15 | Alexander Govorunets – Mikhail Vivatenko | 3:1 (11:8,2:11,11:6,14:12) |
01:15 | Oleksii Gorbanenko – Eugene Masko | 1:3 (11:8,10:12,6:11,11:13) |
01:30 | Dmytro Rehotun – Ryslan Solomko | 1:3 (10:12,8:11,11:8,10:12) |
01:45 | Valerii Melnik – Yevgeniy Sokoltsov | 3:1 (17:15,11:9,9:11,11:7) |
01:45 | Vladimir Korobko – Nazar Kasianyk | 3:0 (11:8,11:3,12:10) |
01:45 | Dmitry Lazuryk – Andrey Matushenko | 3:1 (12:10,3:11,11:4,11:6) |
02:15 | Mikhail Vivatenko – Mykyta Smyrnov | 3:1 (11:2,8:11,11:7,11:7) |
02:15 | Eugene Masko – Sergei Zemyancev | 2:3 (11:7,11:5,8:11,12:14,7:11) |
02:30 | Aleksandr Gomilko – Vladimir Belobrov | 3:1 (11:9,11:8,5:11,11:9) |
02:45 | Sergiy Baranovskyi – Oleksii Gorbanenko | 3:0 (11:6,12:10,11:6) |
02:45 | Dmytro Rehotun – Dmitry Lazuryk | 1:3 (10:12,7:11,11:3,7:11) |
02:45 | Alexander Govorunets – Oleh Martynenko | 3:0 (11:7,11:6,14:12) |
03:15 | Valerii Melnik – Eugene Masko | 0:3 (10:12,8:11,6:11) |
03:15 | Vladimir Korobko – Mikhail Vivatenko | 3:1 (11:8,17:15,9:11,11:9) |
03:30 | Vladimir Belobrov – Ryslan Solomko | 3:1 (11:8,9:11,11:6,11:9) |
03:45 | Oleksii Gorbanenko – Yevgeniy Sokoltsov | 3:1 (10:12,11:6,11:6,11:7) |
04:00 | Alexander Govorunets – Nazar Kasianyk | 3:0 (11:5,11:6,11:8) |
04:00 | Aleksandr Gomilko – Andrey Matushenko | 1:3 (12:10,11:13,3:11,6:11) |
04:15 | Dmytro Rehotun – Vladimir Belobrov | 3:1 (11:9,3:11,11:4,12:10) |
04:15 | Mykyta Smyrnov – Oleh Martynenko | 3:0 (11:4,11:4,11:9) |
04:15 | Sergiy Baranovskyi – Sergei Zemyancev | 3:1 (12:10,11:2,10:12,11:6) |
04:45 | Vladimir Korobko – Alexander Govorunets | 0:3 (12:14,11:13,6:11) |
04:45 | Valerii Melnik – Oleksii Gorbanenko | 3:2 (11:7,7:11,17:15,7:11,14:12) |
04:45 | Aleksandr Gomilko – Dmitry Lazuryk | 3:1 (11:6,11:3,8:11,11:6) |
05:15 | Mikhail Vivatenko – Oleh Martynenko | 2:3 (5:11,9:11,12:10,11:7,7:11) |
05:15 | Sergiy Baranovskyi – Eugene Masko | 3:2 (11:9,8:11,11:2,8:11,11:7) |
05:30 | Ryslan Solomko – Andrey Matushenko | 1:3 (9:11,14:12,7:11,9:11) |
05:45 | Yevgeniy Sokoltsov – Sergei Zemyancev | 0:3 (3:11,9:11,8:11) |
06:00 | Nazar Kasianyk – Mykyta Smyrnov | 0:3 (3:11,5:11,8:11) |
06:15 | Valerii Melnik – Sergiy Baranovskyi | 3:1 (8:11,11:8,18:16,11:9) |
06:15 | Dmytro Rehotun – Aleksandr Gomilko | 0:3 (7:11,9:11,7:11) |
06:30 | Vladimir Belobrov – Andrey Matushenko | 1:3 (4:11,12:10,6:11,6:11) |
06:45 | Oleksii Gorbanenko – Sergei Zemyancev | 1:3 (11:4,9:11,7:11,11:13) |
06:45 | Dmitry Lazuryk – Ryslan Solomko | 2:3 (4:11,11:7,11:7,9:11,3:11) |
07:15 | Dmitry Kuzmenko – Sergey Govorunets | 2:3 (8:11,6:11,11:8,12:10,7:11) |
07:30 | Jaroslav Tebenko – Yuriy Parahailo | 2:3 (6:11,8:11,11:4,11:9,8:11) |
07:30 | Oleg Karpenko – Sergei Semenec | 3:2 (11:7,5:11,12:10,4:11,12:10) |
07:45 | Eugene Masko – Yevgeniy Sokoltsov | 1:3 (11:9,9:11,5:11,9:11) |
07:45 | Roman Konkulovskyi – Maksim Baday | 3:0 (11:9,11:7,11:7) |
07:45 | Vladimir Gainyuk – Yuriy Reva | 3:0 (11:6,12:10,12:10) |
08:00 | Arsenyi Lobanov – Oleksandr Timofeev | 1:3 (11:4,9:11,5:11,13:15) |
08:00 | Sergey Solomko – Anatoly Minenko | 3:1 (11:5,10:12,11:9,11:7) |
08:00 | Mikhail Gostev – Dmitry Grosov | 2:3 (11:6,11:8,2:11,4:11,8:11) |
08:15 | Orest Melnik – Aleksandr Maslovskiy | 3:2 (7:11,4:11,11:6,11:7,11:8) |
08:15 | Anatoliy Dulich – Yuriy Parahailo | 2:3 (9:11,11:7,9:11,11:2,3:11) |
08:15 | Mikhail Urban – Michael Kistechko | 3:1 (11:9,11:7,10:12,11:5) |
08:30 | Eduard Sotnikov – Valery Voloshko | 3:1 (11:6,11:9,7:11,11:5) |
08:30 | Valeriy Shepil – Oleg Lutsyk | 0:3 (12:14,10:12,7:11) |
08:45 | Dmitry Kuzmenko – Yuriy Reva | 0:3 (10:12,9:11,1:11) |
08:45 | Valery Onikienko – Vitaliy Sydorenko | 3:0 (11:5,12:10,11:6) |
08:45 | Jaroslav Tebenko – Roman Konkulovskyi | 0:3 (7:11,8:11,11:13) |
09:00 | Oleksandr Khoroshun – Viktor Sivich | 3:1 (12:10,11:8,5:11,13:11) |
09:00 | Oleg Ponomarenko – Stefan Jakimenko | 0:3 (7:11,9:11,7:11) |
09:00 | Oleg Karpenko – Anatoly Minenko | 2:3 (11:6,8:11,12:10,9:11,12:14) |
09:15 | Aleksandr Maslovskiy – Sergey Govorunets | 3:1 (11:6,11:2,6:11,11:9) |
09:15 | Yuriy Reva – Pavel Fencl | 3:0 (11:6,11:7,11:8) |
09:30 | Mikhail Gostev – Valery Voloshko | 3:1 (11:7,11:9,6:11,11:7) |
09:30 | Arsenyi Lobanov – Oleg Lutsyk | 3:2 (11:6,11:7,9:11,10:12,11:3) |
09:30 | Anatoliy Dulich – Maksim Baday | 2:3 (8:11,11:4,8:11,11:8,8:11) |
09:30 | Michael Kistechko – Sergei Semenec | 1:3 (5:11,11:6,11:13,10:12) |
09:45 | Vladimir Gainyuk – Orest Melnik | 2:3 (11:9,11:6,8:11,5:11,8:11) |
09:45 | Daniil Leshchenko – Martin Pupik | 3:0 (11:7,11:7,11:6) |
09:55 | Ruslan Yaremenko – Alexey Korobov | 3:2 (9:11,6:11,11:7,11:8,11:5) |
10:00 | Stefan Jakimenko – Oleksandr Timofeev | 3:2 (11:6,11:8,2:11,4:11,11:8) |
10:00 | Viktor Sivich – Dmitry Grosov | 2:3 (11:7,5:11,6:11,11:9,2:11) |
10:00 | Roman Konkulovskyi – Yuriy Parahailo | 3:1 (11:8,9:11,11:9,11:3) |
10:00 | Sergey Solomko – Mikhail Urban | 0:3 (7:11,8:11,7:11) |
10:15 | Jaroslav Tebenko – Maksim Baday | 3:1 (12:10,9:11,11:7,11:5) |
10:30 | Valery Onikienko – Pavel Fencl | 3:0 (11:9,11:7,11:6) |
10:30 | Valeriy Shepil – Oleg Ponomarenko | 3:1 (9:11,11:7,14:12,12:10) |
10:30 | Eduard Sotnikov – Oleksandr Khoroshun | 1:3 (7:11,11:8,6:11,7:11) |
10:30 | Oleg Karpenko – Michael Kistechko | 0:3 (9:11,5:11,8:11) |
10:30 | Dmitry Kuzmenko – Aleksandr Maslovskiy | 1:3 (8:11,9:11,11:9,8:11) |
10:45 | Anatoliy Dulich – Roman Konkulovskyi | 0:3 (6:11,8:11,11:13) |
10:45 | Orest Melnik – Yuriy Reva | 3:2 (12:10,9:11,8:11,11:6,12:10) |
10:55 | Alexey Korobov – Vitaliy Sydorenko | 3:2 (11:4,11:4,10:12,6:11,11:3) |
11:00 | Mikhail Urban – Anatoly Minenko | 0:3 (9:11,8:11,4:11) |
11:00 | Arsenyi Lobanov – Stefan Jakimenko | 3:1 (6:11,12:10,11:6,12:10) |
11:00 | Mikhail Gostev – Viktor Sivich | 1:3 (11:5,7:11,9:11,10:12) |
11:30 | Yuriy Reva – Ruslan Yaremenko | 0:3 (7:11,9:11,4:11) |
11:30 | Oleg Ponomarenko – Oleg Lutsyk | 2:3 (7:11,11:9,6:11,11:8,10:12) |
11:30 | Maksim Baday – Yuriy Parahailo | 3:1 (11:4,11:3,8:11,15:13) |
11:30 | Sergey Solomko – Sergei Semenec | 1:3 (8:11,11:3,4:11,6:11) |
11:30 | Vladimir Gainyuk – Sergey Govorunets | 3:0 (11:8,11:3,11:7) |
11:30 | Oleksandr Khoroshun – Valery Voloshko | 3:1 (12:10,11:6,5:11,11:5) |
11:45 | Oleg Karpenko – Mikhail Urban | 3:1 (9:11,11:9,11:7,11:6) |
11:45 | Dmitry Kuzmenko – Orest Melnik | 1:3 (9:11,5:11,11:5,8:11) |
11:45 | Anatoliy Dulich – Jaroslav Tebenko | 1:3 (4:11,8:11,11:9,7:11) |
11:55 | Valery Onikienko – Alexey Korobov | 2:3 (11:5,6:11,11:6,7:11,8:11) |
12:00 | Eduard Sotnikov – Dmitry Grosov | 3:1 (11:5,3:11,11:9,11:5) |
12:00 | Valeriy Shepil – Oleksandr Timofeev | 3:1 (11:6,11:7,5:11,11:8) |
12:15 | Vladimir Gainyuk – Aleksandr Maslovskiy | 3:0 (11:6,11:7,11:5) |
12:15 | Sergey Solomko – Michael Kistechko | 2:3 (12:10,11:6,8:11,7:11,6:11) |
12:15 | Ruslan Yaremenko – Pavel Fencl | 2:3 (11:8,8:11,8:11,11:4,5:11) |
12:30 | Yuriy Reva – Sergey Govorunets | 2:3 (8:11,11:4,7:11,11:8,7:11) |
12:30 | Daniil Leshchenko – Tomas Trubacik | 3:0 (11:4,11:9,11:7) |
12:30 | Arsenyi Lobanov – Oleg Ponomarenko | 3:1 (11:7,9:11,11:2,11:8) |
12:30 | Yuriy Parahailo – Maksim Baday | 2:3 (11:7,11:13,11:5,10:12,10:12) |
12:30 | Mikhail Gostev – Oleksandr Khoroshun | 3:1 (12:10,12:10,6:11,11:8) |
12:45 | Valeriy Shepil – Stefan Jakimenko | 3:0 (11:3,11:4,11:2) |
13:00 | Eduard Sotnikov – Viktor Sivich | 3:1 (11:9,11:8,10:12,13:11) |
13:00 | Roman Konkulovskyi – Jaroslav Tebenko | 3:2 (9:11,11:4,6:11,11:2,11:5) |
13:00 | Yuriy Reva – Vitaliy Sydorenko | 2:3 (8:11,10:12,11:6,11:6,8:11) |
13:00 | Anatoly Minenko – Sergei Semenec | 3:1 (8:11,11:8,11:8,12:10) |
13:00 | Bohdan Plakhtiy – Alexandr Mytsyk | 1:3 (11:6,9:11,6:11,7:11) |
13:15 | Dmitry Kuzmenko – Vladimir Gainyuk | 3:2 (11:8,8:11,11:8,6:11,11:5) |
13:15 | Oleg Karpenko – Sergey Solomko | 3:0 (11:3,11:8,11:7) |
13:15 | Oleg Lutsyk – Oleksandr Timofeev | 2:3 (13:11,8:11,4:11,11:9,11:13) |
13:30 | Valery Onikienko – Ruslan Yaremenko | 1:3 (11:13,3:11,11:7,3:11) |
13:30 | Aleksandr Ivchuk – Victor Evtodiy | 3:2 (12:10,8:11,11:7,5:11,12:10) |
13:30 | Gregory Kuzmenko – Bogdan Gavrilyuk | 1:3 (9:11,9:11,11:5,2:11) |
13:30 | Valery Voloshko – Dmitry Grosov | 2:3 (6:11,11:9,10:12,11:6,6:11) |
13:45 | Orest Melnik – Sergey Govorunets | 3:1 (11:8,11:8,4:11,11:8) |
13:45 | Mikhail Urban – Sergei Semenec | 0:3 (6:11,9:11,10:12) |
14:00 | Valeriy Kolesnikov – Evgeniy Pismenny | 0:3 (10:12,11:13,10:12) |
14:00 | Arsenyi Lobanov – Valeriy Shepil | 3:2 (4:11,9:11,11:4,11:4,11:4) |
14:15 | Aleksandr Maslovskiy – Yuriy Reva | 0:3 (6:11,10:12,12:14) |
14:15 | Mikhail Gostev – Eduard Sotnikov | 2:3 (10:12,10:12,11:8,11:6,4:11) |
14:15 | Alexandr Tuzhilin – Vladimir Sedin | 1:3 (11:7,8:11,5:11,6:11) |
14:15 | Michael Kistechko – Anatoly Minenko | 1:3 (4:11,1:11,11:8,6:11) |
14:30 | Pavel Fencl – Vitaliy Sydorenko | 2:3 (11:6,11:8,11:13,7:11,5:11) |
14:30 | Oleg Ponomarenko – Oleksandr Timofeev | 1:3 (11:3,8:11,9:11,7:11) |
14:30 | Bohdan Plakhtiy – Bogdan Gavrilyuk | 0:3 (5:11,9:11,3:11) |
14:30 | Volodymyr Kaidakov – Ilya Valchuk | 3:1 (11:7,11:9,4:11,11:9) |
14:30 | Oleksandr Khoroshun – Dmitry Grosov | 2:3 (7:11,8:11,11:6,11:9,9:11) |
14:45 | Stefan Jakimenko – Oleg Lutsyk | 3:1 (11:5,11:9,7:11,12:10) |
14:45 | Valery Onikienko – Yuriy Reva | 2:3 (8:11,11:5,11:3,9:11,7:11) |
14:45 | Vladimir Korobko – Vladyslav-Ivan Sheremeta | 2:3 (5:11,11:9,7:11,11:8,9:11) |
14:45 | Evgeniy Pismenny – Alexandr Mytsyk | 0:3 (7:11,9:11,7:11) |
14:45 | Vladimir Chernobab – Nazar Danilyuk | 1:3 (10:12,14:16,11:2,8:11) |
15:00 | Aleksandr Ivchuk – Vladimir Sedin | 3:1 (11:3,11:13,11:9,13:11) |
15:15 | Gregory Kuzmenko – Valeriy Kolesnikov | 3:2 (6:11,9:11,11:6,11:6,11:2) |
15:15 | Ruslan Yaremenko – Vitaliy Sydorenko | 3:1 (10:12,11:5,11:3,11:5) |
15:15 | Denis Pesternikov – Oleg Bindas | 3:2 (8:11,9:11,11:5,11:7,11:8) |
15:15 | Viktor Sivich – Valery Voloshko | 0:3 (8:11,6:11,7:11) |
15:30 | Ilya Valchuk – Victor Evtodiy | 3:1 (11:3,5:11,13:11,11:5) |
15:30 | Ales Brandtl Jr. – Pavel Volkov | 3:1 (8:11,11:7,12:10,12:10) |
15:45 | Michael Kistechko – Ludek Stoces | 1:3 (9:11,11:8,9:11,9:11) |
16:00 | Konstantin Grinenko – Ludek Stoces | 3:1 (9:11,11:9,11:9,11:6) |
16:00 | Bohdan Plakhtiy – Evgeniy Pismenny | 3:2 (7:11,8:11,11:7,11:6,12:10) |
16:00 | Vladyslav Sydorak – Vladyslav-Ivan Sheremeta | 1:3 (6:11,5:11,14:12,6:11) |
16:15 | Alexandr Tuzhilin – Volodymyr Kaidakov | 2:3 (11:7,7:11,11:3,8:11,9:11) |
16:15 | Vladimir Chernobab – Oleg Bindas | 2:3 (5:11,11:3,9:11,11:4,6:11) |
16:15 | Sergei Zemyancev – Sergiy Baranovskyi | 3:0 (11:7,12:10,13:11) |
16:30 | Vitaliy Kobets – Borys Kostuk | 2:3 (8:11,6:11,11:7,11:8,9:11) |
16:30 | Valeriy Kolesnikov – Bogdan Gavrilyuk | 3:2 (6:11,7:11,11:8,11:6,12:10) |
16:30 | Aleksandr Ivchuk – Ilya Valchuk | 3:1 (11:13,15:13,11:9,13:11) |
16:45 | Ludek Stoces – Nazar Danilyuk | 3:2 (11:7,11:8,4:11,5:11,11:8) |
16:45 | Vladyslav Sydorak – Mykyta Smyrnov | 1:3 (6:11,15:17,11:8,5:11) |
17:00 | Ales Brandtl Jr. – Ludek Stoces | 3:0 (11:7,11:5,11:4) |
17:00 | Gregory Kuzmenko – Alexandr Mytsyk | 3:0 (11:7,11:9,12:10) |
17:15 | Volodymyr Kaidakov – Vladimir Sedin | 2:3 (6:11,14:16,11:7,11:4,4:11) |
17:15 | Denis Pesternikov – Michael Kistechko | 0:3 (9:11,12:14,5:11) |
17:30 | Eugene Masko – Sergiy Baranovskyi | 3:0 (11:8,11:6,11:5) |
17:30 | Borys Kostuk – Pavel Volkov | 3:0 (11:9,11:6,11:4) |
17:30 | Mikhail Vivatenko – Vladyslav-Ivan Sheremeta | 3:0 (17:15,11:7,12:10) |
17:30 | Bohdan Plakhtiy – Valeriy Kolesnikov | 3:2 (11:7,9:11,11:9,7:11,11:7) |
17:45 | Vladimir Chernobab – Ludek Stoces | 3:2 (7:11,9:11,12:10,11:6,11:9) |
17:45 | Alexandr Tuzhilin – Victor Evtodiy | 2:3 (13:15,11:9,11:8,10:12,7:11) |
18:00 | Konstantin Grinenko – Vitaliy Kobets | 1:3 (13:11,1:11,8:11,8:11) |
18:00 | Sergei Zemyancev – Valerii Melnik | 3:1 (15:13,16:14,6:11,11:8) |
18:15 | Vladyslav Sydorak – Mikhail Vivatenko | 0:3 (5:11,6:11,3:11) |
18:15 | Michael Kistechko – Oleg Bindas | 0:3 (5:11,5:11,4:11) |
18:15 | Gregory Kuzmenko – Evgeniy Pismenny | 3:1 (11:7,9:11,11:7,11:8) |
18:15 | Aleksandr Ivchuk – Volodymyr Kaidakov | 2:3 (13:11,8:11,11:6,8:11,6:11) |
18:30 | Ales Brandtl Jr. – Borys Kostuk | 3:0 (11:9,11:6,12:10) |
18:45 | Alexandr Tuzhilin – Ilya Valchuk | 3:2 (11:4,2:11,9:11,11:8,11:8) |
18:45 | Bogdan Gavrilyuk – Alexandr Mytsyk | 3:2 (5:11,11:7,11:3,11:13,11:9) |
18:45 | Mykyta Smyrnov – Vladyslav-Ivan Sheremeta | 3:0 (11:8,11:8,11:4) |
18:45 | Denis Pesternikov – Nazar Danilyuk | 2:3 (16:14,5:11,10:12,11:8,5:11) |
19:00 | Vitaliy Kobets – Ludek Stoces | 3:2 (8:11,10:12,11:9,12:10,11:8) |
19:00 | Vladimir Sedin – Victor Evtodiy | 0:3 (10:12,8:11,8:11) |
19:00 | Bohdan Plakhtiy – Gregory Kuzmenko | 1:3 (11:9,4:11,4:11,7:11) |
19:15 | Sergei Zemyancev – Yevgeniy Sokoltsov | 3:1 (5:11,11:6,11:7,11:4) |
19:15 | Vladimir Chernobab – Michael Kistechko | 2:3 (11:7,11:9,10:12,9:11,10:12) |
19:15 | Vladyslav Sydorak – Vladimir Korobko | 3:2 (5:11,11:8,7:11,13:11,11:9) |
19:30 | Aleksandr Ivchuk – Alexandr Tuzhilin | 3:2 (11:8,11:4,10:12,7:11,11:7) |
19:30 | Valeriy Kolesnikov – Alexandr Mytsyk | 1:3 (8:11,0:11,11:9,6:11) |
19:30 | Konstantin Grinenko – Pavel Volkov | 3:2 (7:11,14:16,11:8,11:5,11:6) |
19:45 | Denis Pesternikov – Ludek Stoces | 0:3 (3:11,5:11,8:11) |
20:00 | Evgeniy Pismenny – Bogdan Gavrilyuk | 1:3 (7:11,11:4,7:11,8:11) |
20:00 | Mykyta Smyrnov – Mikhail Vivatenko | 3:0 (11:7,14:12,12:10) |
20:00 | Eugene Masko – Valerii Melnik | 3:2 (7:11,11:9,13:15,11:9,11:8) |
20:00 | Volodymyr Kaidakov – Victor Evtodiy | 3:2 (7:11,11:5,14:16,11:6,11:9) |
20:05 | Ales Brandtl Jr. – Vitaliy Kobets | 3:2 (11:8,7:11,11:7,13:15,12:10) |
20:15 | Oleg Bindas – Nazar Danilyuk | 1:3 (9:11,8:11,11:4,10:12) |
20:15 | Yevgeniy Sokoltsov – Sergiy Baranovskyi | 3:2 (8:11,9:11,11:6,11:7,11:6) |
20:30 | Konstantin Grinenko – Borys Kostuk | 0:3 (9:11,7:11,11:13) |
20:30 | Vladyslav-Ivan Sheremeta – Vladyslav Sydorak | 3:0 (11:5,11:8,11:8) |
20:30 | Ilya Valchuk – Vladimir Sedin | 3:2 (14:16,11:6,3:11,11:9,11:6) |
20:45 | Vladimir Chernobab – Denis Pesternikov | 1:3 (9:11,11:7,6:11,6:11) |
21:00 | Ludek Stoces – Pavel Volkov | 3:2 (6:11,7:11,18:16,11:5,11:3) |
21:15 | Michael Kistechko – Nazar Danilyuk | 3:2 (10:12,11:8,11:2,5:11,13:11) |
21:25 | Yevgeniy Sokoltsov – Valerii Melnik | 3:2 (11:6,14:16,10:12,11:8,11:9) |
21:45 | Ludek Stoces – Oleg Bindas | 3:1 (11:9,6:11,11:3,11:4) |
21:45 | Sergei Zemyancev – Eugene Masko | 3:2 (11:5,11:5,11:13,9:11,11:4) |
22:00 | Vitaliy Kobets – Pavel Volkov | 1:3 (7:11,7:11,11:9,7:11) |
22:30 | Borys Kostuk – Ludek Stoces | 2:3 (10:12,11:8,13:11,8:11,7:11) |
22:45 | Roman Torba – Anatoliy Dulich | 2:3 (5:11,9:11,11:8,11:5,7:11) |
23:30 | Stanislav Nikolenko – Valeriy Vlasenko | 1:3 (6:11,5:11,11:9,10:12) |
Setka Cup. Moldova
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Andrei Calmis – Alexei Rotari | 3:1 (11:4,11:9,10:12,11:6) |
00:30 | Aurel Meriacri – Fiodor Ghimp | 3:2 (9:11,4:11,11:7,11:6,11:7) |
01:00 | Andrei Calmis – Aurel Meriacri | 2:3 (11:6,9:11,5:11,11:7,6:11) |
01:30 | Alexei Rotari – Fiodor Ghimp | 3:1 (2:11,12:10,13:11,11:7) |
02:05 | Fiodor Ghimp – Andrei Calmis | 1:3 (11:7,11:13,7:11,5:11) |
02:35 | Alexei Rotari – Aurel Meriacri | 3:0 (11:5,11:9,11:8) |
03:00 | Filip Melnic – Valerii Cocervei | 3:0 (11:7,11:9,11:8) |
03:30 | Ilarion Mokryak – Veaceslav Sirbu | 0:3 (2:11,3:11,5:11) |
04:00 | Filip Melnic – Veaceslav Sirbu | 1:3 (9:11,11:6,10:12,8:11) |
04:30 | Ilarion Mokryak – Valerii Cocervei | 0:3 (7:11,3:11,7:11) |
05:00 | Filip Melnic – Ilarion Mokryak | 1:3 (11:6,4:11,10:12,9:11) |
05:30 | Veaceslav Sirbu – Valerii Cocervei | 3:1 (11:2,11:9,8:11,11:8) |
06:05 | Valerii Cocervei – Ilarion Mokryak | 2:3 (3:11,11:7,13:11,5:11,7:11) |
06:35 | Veaceslav Sirbu – Filip Melnic | 3:0 (11:7,11:7,12:10) |
15:30 | Oleg Dobrzhinsky – Bogdan Didenco | 1:3 (9:11,11:9,9:11,5:11) |
16:00 | Serhey Mischenko – Bogdan Didenco | 2:3 (8:11,11:9,8:11,11:8,8:11) |
16:30 | Oleg Dobrzhinsky – Serghei Pascari | 3:0 (11:8,11:5,11:8) |
17:00 | Serhey Mischenko – Oleg Dobrzhinsky | 0:3 (7:11,4:11,1:11) |
18:00 | Bogdan Didenco – Oleg Dobrzhinsky | 1:3 (11:9,10:12,6:11,7:11) |
19:00 | Vitalii Anhel – Dmitrii Poduhovici | 3:2 (9:11,7:11,11:5,11:9,11:5) |
19:30 | Nicolae Salaru – Ion Epureanu | 3:0 (11:7,12:10,11:9) |
20:00 | Vitalii Anhel – Ion Epureanu | 3:2 (10:12,9:11,11:7,11:9,11:7) |
20:30 | Nicolae Salaru – Dmitrii Poduhovici | 3:0 (11:5,11:4,11:7) |
21:00 | Vitalii Anhel – Nicolae Salaru | 0:3 (5:11,7:11,6:11) |
21:30 | Ion Epureanu – Dmitrii Poduhovici | 0:3 (4:11,9:11,1:11) |
22:00 | Nicolae Salaru – Vitalii Anhel | 3:0 (11:9,13:11,11:6) |
22:30 | Dmitrii Poduhovici – Ion Epureanu | 3:0 (12:10,11:3,11:9) |
23:00 | Vladimir Zaporojan – Ilarion Mokryak | 3:0 (11:9,11:3,11:9) |
Czech Republic. TT Star Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Arayik Firyan – Arman Sahakyan | 0:3 (7:11,6:11,6:11) |
00:20 | Narek Dekermenjyan – Hayk Kujoyan | 0:3 (8:11,9:11,7:11) |
00:40 | Gevorg Sargsyan – Nerses Mazmanyan | 3:0 (11:9,11:7,11:9) |
01:00 | Hayk Kujoyan – Arman Sahakyan | 2:3 (11:5,11:5,9:11,10:12,7:11) |
01:20 | Arayik Firyan – Nerses Mazmanyan | 2:3 (10:12,9:11,11:7,11:8,5:11) |
01:40 | Narek Dekermenjyan – Gevorg Sargsyan | 3:1 (11:5,9:11,11:6,11:7) |
02:00 | Hayk Kujoyan – Nerses Mazmanyan | 3:2 (6:11,5:11,13:11,11:7,11:6) |
02:20 | Arman Sahakyan – Nerses Mazmanyan | 3:0 (14:12,11:5,11:2) |
02:40 | Arayik Firyan – Narek Dekermenjyan | 1:3 (11:6,7:11,8:11,5:11) |
03:20 | Arayik Firyan – Gevorg Sargsyan | 3:1 (11:6,11:9,8:11,12:10) |
04:20 | Arman Sahakyan – Narek Dekermenjyan | 3:0 (11:5,11:4,13:11) |
04:40 | Hayk Kujoyan – Gevorg Sargsyan | 3:1 (11:13,11:6,11:7,11:4) |
05:00 | Nerses Mazmanyan – Narek Dekermenjyan | 3:1 (11:8,11:9,6:11,12:10) |
05:20 | Arman Sahakyan – Arayik Firyan | 3:0 (11:9,11:6,11:4) |
05:40 | Hayk Kujoyan – Narek Dekermenjyan | 3:0 (14:12,11:9,11:9) |
06:00 | Gevorg Sargsyan – Arayik Firyan | 3:0 (11:7,11:9,11:5) |
06:20 | Narek Dekermenjyan – Arman Sahakyan | 0:3 (2:11,5:11,7:11) |
06:40 | Hayk Kujoyan – Arayik Firyan | 3:0 (11:4,11:4,12:10) |
07:00 | Gevorg Sargsyan – Arman Sahakyan | 0:3 (11:13,7:11,10:12) |
07:20 | Nerses Mazmanyan – Gevorg Sargsyan | 1:3 (7:11,16:14,9:11,6:11) |
Armenia. ITT Cup. Group B
Czech Republic. ITT Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Jaromir Zlamal – Tomas Vorisek | 3:2 (4:11,11:9,12:14,11:3,11:4) |
00:30 | Martin Stusek – Krystof Prida | 3:1 (11:9,9:11,11:8,11:9) |
01:35 | Krystof Prida – Tomas Vorisek | 1:3 (8:11,5:11,11:9,1:11) |
02:00 | Jaromir Zlamal – Martin Stusek | 3:0 (12:10,11:8,11:6) |
10:00 | Pavel Papirnik – Jiri Cerny | 0:3 (6:11,8:11,10:12) |
10:30 | Jan Spiegel – Horst Bauer | 2:3 (9:11,7:11,11:5,11:2,10:12) |
11:00 | Jiri Cerny – Horst Bauer | 2:3 (11:5,11:3,5:11,6:11,9:11) |
11:30 | Pavel Papirnik – Jan Spiegel | 0:3 (11:13,9:11,8:11) |
12:00 | Jan Spiegel – Jiri Cerny | 3:1 (11:9,8:11,15:13,11:7) |
12:30 | Horst Bauer – Pavel Papirnik | 3:1 (9:11,13:11,11:8,11:9) |
13:10 | Jiri Cerny – Pavel Papirnik | 2:3 (8:11,11:9,4:11,11:9,10:12) |
13:40 | Horst Bauer – Jan Spiegel | 3:2 (11:8,11:9,10:12,2:11,11:5) |
14:00 | David Saleny – Ales Svoboda | 1:3 (11:9,9:11,9:11,11:13) |
14:30 | Horst Bauer – Vaclav Hejda Sr | 1:3 (5:11,11:6,9:11,5:11) |
15:00 | Ales Svoboda – Vaclav Hejda Sr | 1:3 (8:11,7:11,11:6,4:11) |
15:30 | David Saleny – Horst Bauer | 0:3 (8:11,5:11,10:12) |
16:00 | Horst Bauer – Ales Svoboda | 1:3 (11:7,7:11,9:11,3:11) |
16:30 | Vaclav Hejda Sr – David Saleny | 3:0 (14:12,11:9,11:9) |
17:10 | Horst Bauer – David Saleny | 3:0 (11:7,13:11,11:2) |
18:00 | Ondrej Fiklik – Jan Hendrych | 3:0 (11:6,12:10,11:6) |
18:30 | Martin Dolezal – Miroslav Sochor | 0:3 (9:11,10:12,8:11) |
19:00 | Jan Hendrych – Miroslav Sochor | 0:3 (10:12,11:13,6:11) |
19:30 | Ondrej Fiklik – Martin Dolezal | 3:2 (6:11,11:5,13:15,11:9,11:7) |
20:00 | Martin Dolezal – Jan Hendrych | 2:3 (11:8,11:8,3:11,10:12,5:11) |
20:30 | Miroslav Sochor – Ondrej Fiklik | 1:3 (11:9,9:11,6:11,5:11) |
21:10 | Jan Hendrych – Martin Dolezal | 1:3 (11:9,10:12,6:11,10:12) |
21:40 | Ondrej Fiklik – Miroslav Sochor | 3:0 (11:6,11:7,11:6) |
22:00 | Vojtech Waldhauser – Lukas Adamec | 2:3 (11:5,9:11,9:11,12:10,9:11) |
22:30 | Martin Prusa – Petr Priscak | 3:1 (10:12,11:8,11:7,11:2) |
23:00 | Lukas Adamec – Petr Priscak | 3:0 (11:7,11:6,11:7) |
23:30 | Vojtech Waldhauser – Martin Prusa | 3:2 (9:11,11:9,8:11,11:8,11:7) |
Pro Spin Series. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:05 | Elizabeth Garkushina – Viktoriya Kondratenko | 1:4 (7:11,7:11,11:8,4:11,7:11) |
00:50 | Viktoriya Kondratenko – Tatyana Smolyaninova | 4:0 (11:7,12:10,11:5,11:7) |
01:50 | Nadezhda Medvedeva – Elizabeth Garkushina | 4:2 (9:11,11:5,11:6,11:7,6:11,11:5) |
02:35 | Tatyana Smolyaninova – Elizabeth Garkushina | 4:2 (5:11,14:12,11:6,9:11,11:7,11:8) |
03:10 | Viktoriya Kondratenko – Nadezhda Medvedeva | 4:2 (11:9,11:6,12:10,6:11,13:15,11:6) |
04:10 | Kristina Kazantseva – Mariya Rakova | 4:2 (11:7,12:10,10:12,11:8,7:11,11:4) |
04:50 | Alexandra Matrizaeva – Anastasia Ignatova | 1:4 (9:11,8:11,13:15,11:7,4:11) |
05:30 | Anastasia Ignatova – Kristina Kazantseva | 4:3 (9:11,9:11,8:11,11:6,11:7,12:10,11:5) |
06:15 | Alexandra Matrizaeva – Mariya Rakova | 1:4 (9:11,10:12,11:6,8:11,7:11) |
07:00 | Kristina Kazantseva – Alexandra Matrizaeva | 4:1 (11:9,11:7,10:12,11:8,11:5) |
08:30 | Mariya Rakova – Alexandra Matrizaeva | 0:4 (4:11,10:12,11:13,4:11) |
08:45 | Mariya Rakova – Anastasia Ignatova | 2:4 (7:11,9:11,8:11,11:9,11:6,14:16) |
09:00 | Kristina Kazantseva – Anastasia Ignatova | 4:1 (11:9,11:8,7:11,11:8,11:7) |
10:00 | Mariya Rakova – Kristina Kazantseva | 3:4 (9:11,10:12,11:9,11:9,11:8,9:11,10:12) |
10:45 | Anastasia Ignatova – Alexandra Matrizaeva | 1:4 (4:11,10:12,9:11,11:9,6:11) |
11:30 | Kristina Kazantseva – Anastasia Ignatova | 3:4 (11:9,11:5,8:11,7:11,11:8,7:11,6:11) |
12:15 | Mariya Rakova – Alexandra Matrizaeva | 1:4 (11:4,8:11,9:11,7:11,5:11) |
13:00 | Alexandra Matrizaeva – Kristina Kazantseva | 4:3 (11:8,9:11,12:10,11:7,10:12,5:11,11:6) |
13:40 | Anastasia Ignatova – Mariya Rakova | 4:3 (9:11,11:6,11:8,9:11,11:7,8:11,11:4) |
14:20 | Kristina Kazantseva – Mariya Rakova | 0:4 (9:11,7:11,8:11,8:11) |
15:00 | Alexandra Matrizaeva – Anastasia Ignatova | 1:4 (6:11,9:11,10:12,11:9,5:11) |
16:10 | Tatyana Smolyaninova – Elizabeth Garkushina | 1:4 (13:15,11:9,5:11,4:11,9:11) |
16:50 | Oksana Sorbalo – Nadezhda Medvedeva | 4:3 (11:9,9:11,14:12,11:6,11:13,6:11,12:10) |
17:40 | Nadezhda Medvedeva – Tatyana Smolyaninova | 4:3 (9:11,11:4,11:5,11:6,6:11,5:11,12:10) |
18:20 | Oksana Sorbalo – Elizabeth Garkushina | 4:0 (11:9,11:5,11:4,18:16) |
18:55 | Tatyana Smolyaninova – Oksana Sorbalo | 4:3 (14:12,6:11,5:11,11:9,5:11,11:6,13:11) |
19:45 | Elizabeth Garkushina – Nadezhda Medvedeva | 2:4 (5:11,8:11,12:10,13:11,10:12,6:11) |
20:35 | Elizabeth Garkushina – Tatyana Smolyaninova | 4:2 (7:11,6:11,11:5,11:9,11:8,13:11) |
21:10 | Nadezhda Medvedeva – Oksana Sorbalo | 4:3 (15:17,11:8,8:11,11:8,11:8,6:11,11:7) |
22:10 | Elizabeth Garkushina – Tatyana Smolyaninova | 4:1 (11:9,11:8,10:12,11:6,11:6) |
22:50 | Nadezhda Medvedeva – Oksana Sorbalo | 3:4 (6:11,11:8,11:9,7:11,11:7,8:11,6:11) |
23:40 | Tatyana Smolyaninova – Nadezhda Medvedeva | 2:4 (7:11,11:6,8:11,12:10,6:11,9:11) |
Masters. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:05 | Irina Sharyi – Anastasia Shevtcova | 4:1 (11:8,11:7,11:5,8:11,11:6) |
00:35 | Regina Kim – Anastasia Shevtcova | 1:4 (9:11,5:11,9:11,11:9,12:14) |
01:10 | Anna Karpova – Irina Sharyi | 2:4 (9:11,11:4,6:11,11:8,6:11,14:16) |
01:45 | Anna Karpova – Regina Kim | 3:4 (11:7,11:8,6:11,4:11,11:3,10:12,11:13) |
02:20 | Irina Sharyi – Anastasia Shevtcova | 3:4 (10:12,7:11,11:8,13:11,8:11,11:8,5:11) |
14:00 | Anastasia Golubeva – Irina Sharyi | 4:2 (11:9,11:13,11:8,6:11,11:9,11:5) |
14:36 | Viktoria Li – Regina Kim | 4:3 (8:11,11:9,12:10,5:11,11:6,6:11,14:12) |
14:59 | Anna Karpova – Valeria Safina | 1:4 (1:11,11:8,7:11,7:11,10:12) |
15:24 | Irina Sharyi – Viktoria Li | 2:4 (9:11,8:11,8:11,14:12,11:5,5:11) |
15:52 | Anastasia Shevtcova – Liubov Pinturia | 4:2 (16:14,11:5,13:11,8:11,7:11,11:7) |
16:00 | Inna Morozova – Maya Burova | 1:4 (11:8,3:11,10:12,9:11,8:11) |
16:03 | Regina Kim – Anastasia Golubeva | 3:4 (3:11,11:7,10:12,11:8,3:11,11:5,9:11) |
16:27 | Valeria Safina – Anastasia Shevtcova | 3:4 (8:11,8:11,5:11,11:5,11:8,11:5,9:11) |
16:31 | Anastasiya Levina – Elizaveta Popova | 4:0 (13:11,11:5,11:4,12:10) |
16:50 | Anastasia Golubeva – Viktoria Li | 0:4 (4:11,8:11,11:13,6:11) |
16:58 | Maya Burova – Anastasiya Levina | 4:3 (11:4,12:10,11:8,9:11,9:11,8:11,11:9) |
17:08 | Liubov Pinturia – Anna Karpova | 4:1 (11:4,9:11,11:3,11:8,11:2) |
17:21 | Irina Sharyi – Regina Kim | 3:4 (11:9,13:11,9:11,15:17,11:13,17:15,10:12) |
17:32 | Anna Karpova – Anastasia Shevtcova | 4:2 (11:7,11:9,10:12,11:8,8:11,11:7) |
17:44 | Elizaveta Popova – Inna Morozova | 3:4 (8:11,13:11,5:11,4:11,11:4,11:8,5:11) |
18:12 | Valeria Safina – Liubov Pinturia | 4:1 (12:10,11:9,10:12,11:7,13:11) |
18:20 | Viktoria Li – Irina Sharyi | 3:4 (9:11,13:11,11:13,11:5,11:13,11:4,7:11) |
18:30 | Inna Morozova – Anastasiya Levina | 4:1 (11:9,11:4,11:7,7:11,11:7) |
18:41 | Valeria Safina – Anna Karpova | 1:4 (11:7,9:11,10:12,8:11,11:13) |
19:02 | Maya Burova – Elizaveta Popova | 4:2 (11:7,11:8,10:12,9:11,11:2,11:4) |
19:09 | Anastasia Golubeva – Regina Kim | 1:4 (15:17,8:11,8:11,15:13,9:11) |
19:12 | Liubov Pinturia – Anastasia Shevtcova | 4:2 (12:10,11:8,9:11,4:11,11:8,11:6) |
19:45 | Elizaveta Popova – Maya Burova | 0:4 (6:11,2:11,9:11,4:11) |
19:49 | Viktoria Li – Anastasia Golubeva | 1:4 (7:11,9:11,11:6,5:11,7:11) |
19:51 | Anastasia Shevtcova – Valeria Safina | 4:2 (11:8,5:11,11:9,7:11,11:7,11:5) |
20:12 | Anastasiya Levina – Inna Morozova | 2:4 (9:11,11:13,11:7,10:12,11:8,5:11) |
20:16 | Regina Kim – Irina Sharyi | 4:3 (8:11,11:9,11:4,8:11,11:6,10:12,11:9) |
20:26 | Liubov Pinturia – Anna Karpova | 4:2 (11:1,15:17,11:9,11:8,8:11,11:6) |
20:52 | Elizaveta Popova – Anastasiya Levina | 1:4 (3:11,3:11,11:8,9:11,10:12) |
21:21 | Maya Burova – Inna Morozova | 3:4 (2:11,11:9,11:9,11:13,9:11,11:4,10:12) |
Slovakia. ITT Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:10 | Stefan Danisek – Martin Ursik | 1:3 (11:5,7:11,9:11,8:11) |
00:40 | Zachar Michal – Peter Machalik | 3:0 (11:7,12:10,12:10) |
09:00 | Ferdinand Straka – Anton Turian | 2:3 (9:11,16:14,8:11,11:6,9:11) |
09:30 | Robert Valuch Sr. – Igor Bohovic | 3:0 (11:3,11:3,12:10) |
10:00 | Anton Turian – Igor Bohovic | 2:3 (11:8,4:11,6:11,11:4,6:11) |
10:30 | Ferdinand Straka – Robert Valuch Sr. | 1:3 (11:5,3:11,12:14,4:11) |
11:00 | Robert Valuch Sr. – Anton Turian | 3:0 (11:9,11:8,11:8) |
11:30 | Igor Bohovic – Ferdinand Straka | 2:3 (11:7,13:11,0:11,14:16,6:11) |
12:40 | Robert Valuch Sr. – Ferdinand Straka | 3:0 (11:5,11:5,11:2) |
13:00 | Jakub Sevec – Fedor Kallay | 3:2 (10:12,11:8,11:8,8:11,11:6) |
13:30 | Robert Valuch Jr. – Igor Bohovic | 3:0 (11:5,11:6,11:4) |
14:00 | Fedor Kallay – Igor Bohovic | 0:3 (6:11,9:11,9:11) |
14:30 | Jakub Sevec – Robert Valuch Jr. | 0:3 (3:11,7:11,8:11) |
15:00 | Robert Valuch Jr. – Fedor Kallay | 3:0 (11:3,11:4,11:8) |
15:30 | Igor Bohovic – Jakub Sevec | 3:2 (7:11,13:11,16:14,7:11,13:11) |
17:00 | Robert Valuch Sr. – Fedor Kallay | 0:3 (8:11,6:11,9:11) |
17:30 | Dalibor Diko – Peter Veternik | 2:3 (5:11,11:6,13:11,3:11,10:12) |
18:00 | Fedor Kallay – Peter Veternik | 3:1 (11:9,6:11,11:9,11:8) |
18:30 | Robert Valuch Sr. – Dalibor Diko | 0:3 (9:11,8:11,9:11) |
19:00 | Dalibor Diko – Fedor Kallay | 3:0 (11:9,11:4,12:10) |
19:30 | Peter Veternik – Robert Valuch Sr. | 2:3 (9:11,11:7,11:9,7:11,6:11) |
21:00 | Kassay Andrej – Robert Valuch Jr. | 1:3 (11:3,14:16,7:11,8:11) |
21:30 | Peter Veternik – Dalibor Diko | 3:0 (12:10,11:8,11:7) |
22:00 | Robert Valuch Jr. – Dalibor Diko | 2:3 (11:9,8:11,11:4,7:11,12:14) |
22:30 | Kassay Andrej – Peter Veternik | 3:0 (11:2,11:7,11:5) |
23:00 | Peter Veternik – Robert Valuch Jr. | 0:3 (9:11,6:11,4:11) |
23:30 | Dalibor Diko – Kassay Andrej | 3:1 (11:8,11:4,9:11,11:6) |
TT-Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Milos Frydl – Pavel Vyvial | 1:3 (11:5,10:12,10:12,5:11) |
00:45 | Jan Hendrych – Petr Semrad | 1:3 (11:9,10:12,5:11,7:11) |
09:15 | Vladislav Kalas – Martin Novak | 1:3 (13:11,10:12,3:11,7:11) |
09:45 | Gustav Lomsky – Vladislav Kalas | 3:1 (6:11,11:7,11:8,11:6) |
10:15 | Pavel Vilhelm – Martin Novak | 3:0 (11:9,15:13,11:8) |
10:45 | Pavel Vilhelm – Vladislav Kalas | 3:0 (11:2,11:2,11:8) |
11:00 | Gustav Lomsky – Martin Novak | 3:2 (10:12,11:5,11:4,7:11,11:9) |
11:45 | Pavel Vilhelm – Gustav Lomsky | 0:3 (4:11,10:12,5:11) |
12:15 | Martin Novak – Vladislav Kalas | 1:3 (6:11,6:11,11:6,4:11) |
12:45 | Gustav Lomsky – Pavel Vilhelm | 2:3 (11:6,6:11,11:5,7:11,4:11) |
13:15 | Ondrej Fiklik – Filip Kopecky | 3:0 (11:5,11:9,11:8) |
13:45 | Ales Langer – Ondrej Fiklik | 1:3 (13:15,8:11,11:9,6:11) |
14:15 | Ondrej Kadavy – Filip Kopecky | 0:3 (6:11,15:17,5:11) |
14:45 | Ondrej Kadavy – Ondrej Fiklik | 3:1 (11:7,11:4,10:12,11:1) |
15:15 | Ales Langer – Filip Kopecky | 3:1 (8:11,11:8,11:8,11:3) |
15:45 | Ondrej Kadavy – Ales Langer | 3:2 (6:11,11:7,11:3,9:11,11:2) |
17:30 | Martin Dvorak – Pavel Kocabek | 3:0 (11:5,11:5,11:8) |
17:45 | Zdenek Zahradka – Martin Dvorak | 2:3 (6:11,11:1,10:12,11:1,5:11) |
18:15 | Josef Pistora – Pavel Kocabek | 1:3 (9:11,10:12,11:8,4:11) |
18:45 | Josef Pistora – Martin Dvorak | 0:3 (5:11,5:11,3:11) |
19:15 | Zdenek Zahradka – Pavel Kocabek | 3:2 (7:11,11:8,11:9,16:18,11:5) |
20:00 | Josef Pistora – Zdenek Zahradka | 3:0 (11:8,11:9,11:8) |
20:30 | Pavel Kocabek – Zdenek Zahradka | 0:3 (7:11,9:11,5:11) |
20:45 | Martin Dvorak – Josef Pistora | 3:1 (6:11,11:9,11:9,11:4) |
21:15 | Milos Frydl – Vaclav Hejda Jr. | 2:3 (11:7,7:11,11:5,8:11,14:16) |
21:45 | Ondrej Konvalinka – Milos Frydl | 3:2 (10:12,9:11,11:5,12:10,11:9) |
22:15 | Pavel Vyvial – Vaclav Hejda Jr. | 1:3 (9:11,11:3,9:11,11:13) |
22:45 | Pavel Vyvial – Milos Frydl | 2:3 (11:8,15:17,11:6,8:11,8:11) |
23:15 | Ondrej Konvalinka – Vaclav Hejda Jr. | 2:3 (7:11,11:1,11:8,6:11,9:11) |
23:30 | Pavel Vyvial – Ondrej Konvalinka | 1:3 (3:11,11:5,5:11,14:16) |
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Marek Dlask – Miroslav Brozek | 3:1 (3:11,12:10,11:8,11:7) |
00:45 | Milan Vitek – Petr Abraham | 3:2 (8:11,11:6,9:11,11:5,11:4) |
09:00 | Josef Pavelka – Robert Novak | 3:2 (12:10,11:7,8:11,7:11,11:8) |
09:45 | Jiri Cermak – Vojtech Podrazil | 3:0 (11:6,11:4,11:6) |
10:15 | Josef Pavelka – Vojtech Podrazil | 3:1 (7:11,11:5,11:7,11:3) |
10:45 | Jiri Cermak – Robert Novak | 3:0 (11:8,11:6,11:7) |
11:15 | Josef Pavelka – Jiri Cermak | 3:1 (8:11,11:8,11:7,11:4) |
11:45 | Vojtech Podrazil – Robert Novak | 3:0 (11:8,11:6,16:14) |
12:15 | Jiri Cermak – Josef Pavelka | 0:3 (6:11,7:11,7:11) |
12:45 | Robert Novak – Vojtech Podrazil | 3:1 (11:13,12:10,11:7,11:9) |
13:15 | Dmytro Rehotun – Jan Luder | 3:0 (11:9,11:8,11:6) |
13:30 | Jan Satrapa – Tomas Zielinsky | 3:2 (6:11,11:13,12:10,11:6,15:13) |
14:15 | Dmytro Rehotun – Tomas Zielinsky | 0:3 (6:11,8:11,3:11) |
14:30 | Jan Satrapa – Jan Luder | 1:3 (11:6,5:11,3:11,3:11) |
15:00 | Dmytro Rehotun – Jan Satrapa | 3:0 (12:10,11:8,11:2) |
15:30 | Tomas Zielinsky – Jan Luder | 1:3 (11:7,7:11,7:11,11:13) |
16:15 | Tomas Zielinsky – Jan Satrapa | 2:3 (12:10,13:11,14:16,8:11,9:11) |
17:00 | Jan Luder – Dmytro Rehotun | 1:3 (6:11,6:11,11:5,9:11) |
17:15 | Maxim Suvorov – Adam Lukas | 3:2 (11:9,7:11,3:11,11:7,11:5) |
17:45 | Vojtech Grubr – Tomas Liska | 3:2 (10:12,14:12,6:11,11:7,11:8) |
18:30 | Maxim Suvorov – Tomas Liska | 0:3 (5:11,7:11,8:11) |
18:45 | Vojtech Grubr – Adam Lukas | 2:3 (11:7,5:11,12:10,4:11,7:11) |
19:15 | Maxim Suvorov – Vojtech Grubr | 2:3 (11:6,7:11,9:11,11:3,9:11) |
19:45 | Tomas Liska – Adam Lukas | 2:3 (3:11,11:5,6:11,11:9,9:11) |
20:30 | Tomas Liska – Maxim Suvorov | 3:0 (11:6,11:3,11:7) |
21:00 | Adam Lukas – Vojtech Grubr | 2:3 (9:11,3:11,12:10,14:12,10:12) |
21:30 | Stepan Remunda – Ludek Stoces | 2:3 (8:11,10:12,11:6,11:8,9:11) |
22:00 | Martin Kubat – Ondrej Mezera | 2:3 (12:10,5:11,11:9,6:11,5:11) |
22:30 | Stepan Remunda – Ondrej Mezera | 1:3 (13:11,2:11,2:11,9:11) |
23:00 | Martin Kubat – Ludek Stoces | 3:0 (11:7,13:11,13:11) |
23:15 | Stepan Remunda – Martin Kubat | 3:0 (11:7,11:9,11:6) |
23:30 | Ondrej Mezera – Ludek Stoces | 1:3 (10:12,9:11,11:6,4:11) |
Brazil. Challenge Sao Paulo
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Luciano Junior – Sandro Motta | 2:3 (11:7,11:9,7:11,5:11,11:13) |
00:15 | Marco Cruz – Andre Cruz | 2:3 (7:11,13:11,8:11,15:13,9:11) |
00:45 | Vinicius Girotto – Danilo Wagner | 0:3 (6:11,2:11,5:11) |
00:45 | Fernando Santos – Roberto Domingues De Andrade | 1:3 (9:11,11:8,13:15,9:11) |
01:00 | Gustavo Pedroso – Andre Cruz | 3:0 (13:11,13:11,11:6) |
01:00 | Marco Cruz – Sandro Motta | 3:2 (9:11,11:9,4:11,11:3,11:6) |
01:15 | Gustavo Pedroso – Danilo Wagner | 3:0 (11:4,11:9,11:6) |
01:30 | Luciano Junior – Roberto Domingues De Andrade | 0:3 (6:11,7:11,6:11) |
01:30 | Sandro Motta – Andre Cruz | 0:3 (7:11,7:11,2:11) |
01:45 | Marco Cruz – Vinicius Girotto | 3:0 (11:2,11:8,11:8) |
02:00 | Vinicius Girotto – Gustavo Pedroso | 0:3 (3:11,7:11,1:11) |
02:00 | Fernando Santos – Danilo Wagner | 1:3 (11:4,5:11,6:11,7:11) |
02:15 | Andre Cruz – Luciano Junior | 3:0 (11:9,11:7,11:7) |
02:15 | Roberto Domingues De Andrade – Marco Cruz | 2:3 (12:10,6:11,11:9,9:11,1:11) |
02:30 | Luciano Junior – Danilo Wagner | 0:3 (8:11,6:11,7:11) |
02:30 | Sandro Motta – Vinicius Girotto | 3:0 (11:3,11:6,11:5) |
02:45 | Andre Cruz – Roberto Domingues De Andrade | 0:3 (9:11,12:14,6:11) |
02:45 | Marco Cruz – Fernando Santos | 2:3 (11:13,11:7,11:6,6:11,4:11) |
03:15 | Vinicius Girotto – Luciano Junior | 0:3 (5:11,6:11,3:11) |
03:15 | Fernando Santos – Gustavo Pedroso | 2:3 (11:8,12:10,5:11,4:11,8:11) |
03:30 | Sandro Motta – Roberto Domingues De Andrade | 3:1 (3:11,11:8,11:9,11:9) |
03:45 | Marco Cruz – Danilo Wagner | 2:3 (3:11,12:10,1:11,11:9,5:11) |
03:45 | Gustavo Pedroso – Luciano Junior | 3:1 (11:3,11:5,10:12,13:11) |
04:00 | Sandro Motta – Fernando Santos | 2:3 (11:3,12:10,11:13,8:11,9:11) |
04:15 | Andre Cruz – Danilo Wagner | 0:3 (6:11,8:11,9:11) |
04:30 | Marco Cruz – Gustavo Pedroso | 1:3 (10:12,9:11,12:10,8:11) |
04:45 | Luciano Junior – Fernando Santos | 0:3 (9:11,6:11,5:11) |
05:00 | Sandro Motta – Danilo Wagner | 3:0 (11:8,13:11,11:7) |
05:00 | Andre Cruz – Vinicius Girotto | 3:0 (12:10,11:6,11:5) |
05:15 | Fernando Santos – Andre Cruz | 3:1 (11:5,11:6,6:11,11:6) |
05:15 | Marco Cruz – Luciano Junior | 3:1 (4:11,11:8,11:9,11:4) |
05:30 | Roberto Domingues De Andrade – Danilo Wagner | 3:0 (11:8,11:9,11:8) |
05:30 | Sandro Motta – Gustavo Pedroso | 2:3 (11:6,4:11,11:13,12:10,7:11) |
Pro Spin Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:20 | Andrey Dlugokanskiy – Yuri Bannikov | 1:4 (11:7,9:11,2:11,8:11,4:11) |
00:20 | Denis Bahtin – Grigory Sludenko | 3:4 (3:11,13:11,6:11,11:8,11:9,2:11,9:11) |
00:20 | Konstantin Pushkar – Anton Orbakas | 4:1 (8:11,12:10,11:4,11:6,11:6) |
01:00 | Igor Fokin – Vladimir Kucherenko | 2:4 (8:11,11:7,7:11,11:8,10:12,6:11) |
01:00 | Gennady Veitas – Leonid Pankov | 4:2 (11:8,11:5,9:11,12:10,7:11,11:8) |
01:00 | Alexey Shilo – Maxim Vasin | 4:3 (8:11,12:10,6:11,11:4,11:9,7:11,11:2) |
01:50 | Leonid Pankov – Denis Bahtin | 4:3 (11:5,7:11,12:10,11:5,8:11,11:13,14:12) |
02:10 | Alexey Shilo – Andrey Dlugokanskiy | 4:2 (11:5,11:8,12:14,11:6,9:11,11:5) |
02:10 | Anton Orbakas – Vladimir Kucherenko | 4:1 (11:6,3:11,11:9,11:9,13:11) |
02:35 | Grigory Sludenko – Gennady Veitas | 4:2 (12:10,11:7,8:11,11:5,10:12,11:6) |
02:50 | Konstantin Pushkar – Igor Fokin | 4:2 (12:10,11:8,8:11,13:11,9:11,11:6) |
02:50 | Timur Mahnev – Maxim Vasin | 2:4 (8:11,12:10,9:11,11:7,7:11,9:11) |
03:20 | Denis Bahtin – Leonid Pankov | 1:4 (3:11,11:8,5:11,10:12,7:11) |
03:30 | Andrey Dlugokanskiy – Timur Mahnev | 2:4 (8:11,10:12,12:10,11:9,5:11,6:11) |
03:30 | Vladimir Kucherenko – Konstantin Pushkar | 1:4 (9:11,4:11,6:11,11:9,7:11) |
03:55 | Gennady Veitas – Grigory Sludenko | 2:4 (8:11,5:11,11:9,7:11,11:9,10:12) |
04:15 | Anton Orbakas – Igor Fokin | 4:3 (12:10,6:11,11:9,11:6,3:11,9:11,11:6) |
04:15 | Alexey Shilo – Maxim Vasin | 3:4 (5:11,12:10,8:11,6:11,11:7,11:6,7:11) |
05:00 | Maxim Vasin – Andrey Dlugokanskiy | 1:4 (11:8,10:12,6:11,8:11,4:11) |
05:00 | Igor Fokin – Vladimir Kucherenko | 4:2 (11:8,13:11,10:12,11:5,5:11,11:8) |
05:10 | Sergey Gubanov – Alexander Zaytsev | 4:3 (8:11,11:9,11:7,5:11,11:7,9:11,11:8) |
05:30 | Timur Mahnev – Alexey Shilo | 4:3 (3:11,11:6,11:8,9:11,6:11,11:6,11:6) |
05:30 | Konstantin Pushkar – Anton Orbakas | 2:4 (11:9,9:11,11:5,9:11,8:11,8:11) |
05:55 | Andrey Rekhtin – Stanislav Filimonov | 1:4 (9:11,11:8,5:11,9:11,12:14) |
06:20 | Andrey Dlugokanskiy – Alexey Shilo | 4:2 (5:11,12:10,5:11,11:7,11:3,11:9) |
06:20 | Vladimir Kucherenko – Igor Fokin | 1:4 (9:11,11:8,6:11,7:11,5:11) |
06:30 | Stanislav Filimonov – Sergey Gubanov | 1:4 (11:6,5:11,9:11,10:12,5:11) |
06:55 | Anton Orbakas – Konstantin Pushkar | 4:1 (11:8,11:9,4:11,11:8,12:10) |
06:55 | Maxim Vasin – Timur Mahnev | 4:3 (9:11,11:8,11:5,11:8,6:11,6:11,11:6) |
07:10 | Andrey Rekhtin – Alexander Zaytsev | 4:1 (11:8,9:11,11:7,11:6,11:9) |
08:10 | Vladimir Tkachenko – Dmirty Katin | 3:4 (8:11,12:10,11:4,11:7,7:11,7:11,10:12) |
08:10 | Sergey Pavlina – Nikita Pikulskiy | 4:3 (11:5,2:11,10:12,11:8,11:7,10:12,12:10) |
08:40 | Alexander Zaytsev – Stanislav Filimonov | 2:4 (8:11,9:11,8:11,11:9,11:5,8:11) |
08:55 | Sergey Gubanov – Andrey Rekhtin | 2:4 (11:8,11:7,9:11,10:12,8:11,6:11) |
08:55 | Arthur Mukomelov – Vladislav Sorbalo | 0:4 (9:11,10:12,9:11,7:11) |
09:00 | Oleg Mozgovenko – Ilya Borodin | 1:4 (8:11,11:7,5:11,8:11,8:11) |
09:25 | Alexander Zaytsev – Andrey Rekhtin | 2:4 (11:5,6:11,11:8,8:11,9:11,6:11) |
09:25 | Vladislav Sorbalo – Sergey Pavlina | 3:4 (11:7,13:11,11:8,9:11,7:11,8:11,10:12) |
09:30 | Ilya Borodin – Vladimir Tkachenko | 0:4 (12:14,7:11,8:11,6:11) |
10:05 | Sergey Gubanov – Stanislav Filimonov | 2:4 (11:6,9:11,11:5,7:11,5:11,9:11) |
10:05 | Oleg Mozgovenko – Dmirty Katin | 4:3 (10:12,11:6,11:8,7:11,7:11,11:9,11:4) |
10:10 | Arthur Mukomelov – Nikita Pikulskiy | 4:1 (11:13,12:10,11:5,11:5,11:6) |
10:40 | Sergey Pavlina – Arthur Mukomelov | 4:3 (3:11,8:11,10:12,12:10,11:4,11:3,11:6) |
10:45 | Vladimir Tkachenko – Oleg Mozgovenko | 1:4 (11:8,9:11,10:12,7:11,9:11) |
11:00 | Vasily Ratushniak – Sergey Gubanov | 2:4 (10:12,5:11,11:8,11:6,11:13,10:12) |
11:20 | Dmirty Katin – Ilya Borodin | 3:4 (7:11,12:10,5:11,8:11,11:8,11:5,10:12) |
11:25 | Nikita Pikulskiy – Vladislav Sorbalo | 1:4 (7:11,8:11,14:12,4:11,4:11) |
11:45 | Stanislav Filimonov – Eduard Prokhasko | 4:2 (11:8,7:11,11:8,10:12,12:10,11:7) |
12:05 | Nikita Pikulskiy – Arthur Mukomelov | 4:2 (11:4,11:6,3:11,6:11,11:7,11:7) |
12:10 | Dmirty Katin – Vladimir Tkachenko | 0:4 (7:11,9:11,8:11,10:12) |
12:25 | Sergey Gubanov – Stanislav Filimonov | 4:2 (11:7,6:11,11:5,12:14,11:9,11:9) |
12:50 | Sergey Pavlina – Vladislav Sorbalo | 1:4 (5:11,6:11,9:11,11:9,6:11) |
12:50 | Ilya Borodin – Oleg Mozgovenko | 4:1 (11:7,6:11,11:6,11:9,11:8) |
13:10 | Vasily Ratushniak – Eduard Prokhasko | 4:2 (5:11,6:11,11:9,12:10,13:11,11:8) |
13:45 | Eduard Prokhasko – Sergey Gubanov | 1:4 (12:10,9:11,4:11,8:11,7:11) |
14:00 | Dmirty Katin – Vladimir Tkachenko | 1:4 (7:11,11:9,7:11,8:11,8:11) |
14:00 | Nikita Pikulskiy – Sergey Pavlina | 4:2 (11:8,8:11,11:5,4:11,11:6,11:8) |
14:15 | Stanislav Filimonov – Vasily Ratushniak | 4:2 (7:11,12:10,11:8,16:14,9:11,12:10) |
14:45 | Vladislav Sorbalo – Arthur Mukomelov | 4:2 (13:11,13:15,11:9,11:6,5:11,11:4) |
14:45 | Ilya Borodin – Oleg Mozgovenko | 2:4 (11:7,12:10,5:11,9:11,9:11,6:11) |
15:00 | Eduard Prokhasko – Vasily Ratushniak | 4:1 (5:11,11:4,11:9,11:5,11:9) |
15:25 | Sergey Pavlina – Vladislav Sorbalo | 2:4 (7:11,4:11,11:3,11:9,5:11,5:11) |
15:25 | Vladimir Tkachenko – Ilya Borodin | 4:1 (6:11,11:9,11:9,12:10,11:5) |
15:50 | Stanislav Filimonov – Sergey Gubanov | 1:4 (6:11,11:9,11:13,11:13,4:11) |
16:00 | Nikita Pikulskiy – Arthur Mukomelov | 2:4 (12:10,9:11,10:12,12:10,6:11,10:12) |
16:05 | Dmirty Katin – Oleg Mozgovenko | 4:1 (11:9,11:5,6:11,11:6,12:10) |
16:45 | Oleg Mozgovenko – Vladimir Tkachenko | 1:4 (14:16,4:11,5:11,14:12,5:11) |
16:45 | Arthur Mukomelov – Sergey Pavlina | 2:4 (11:13,11:6,15:13,4:11,6:11,1:11) |
17:00 | Vladimir Vakulenko – Alexander Boherman | 3:4 (11:5,9:11,9:11,3:11,15:13,11:6,9:11) |
17:20 | Vladislav Sorbalo – Nikita Pikulskiy | 4:1 (11:5,13:11,6:11,12:10,13:11) |
17:20 | Ilya Borodin – Dmirty Katin | 4:1 (11:5,9:11,12:10,11:9,11:2) |
17:45 | Boris Smirnov – Grigory Sludenko | 1:4 (9:11,11:6,5:11,8:11,6:11) |
18:00 | Sergey Pavlina – Arthur Mukomelov | 4:0 (11:9,11:9,12:10,11:5) |
18:00 | Oleg Mozgovenko – Dmirty Katin | 3:4 (9:11,13:11,9:11,4:11,11:5,11:6,9:11) |
18:25 | Grigory Sludenko – Vladimir Vakulenko | 4:3 (11:6,12:10,12:10,10:12,6:11,4:11,11:5) |
18:45 | Nikita Pikulskiy – Vladislav Sorbalo | 2:4 (13:11,5:11,6:11,9:11,12:10,5:11) |
18:50 | Ilya Borodin – Vladimir Tkachenko | 1:4 (11:5,9:11,5:11,7:11,5:11) |
19:05 | Boris Smirnov – Alexander Boherman | 4:3 (11:9,3:11,10:12,11:6,13:11,9:11,11:9) |
19:50 | Vladimir Vakulenko – Boris Smirnov | 2:4 (11:8,11:5,6:11,10:12,5:11,6:11) |
20:10 | Igor Shinkar – Denis Filatov | 4:3 (12:14,11:6,8:11,11:7,7:11,11:8,11:9) |
20:10 | Maxim Vasin – Nikita Gubanov | 1:4 (7:11,9:11,11:8,9:11,9:11) |
20:17 | Alexander Boherman – Grigory Sludenko | 2:4 (17:15,11:5,11:13,9:11,6:11,8:11) |
20:50 | Yuri Bannikov – Maxim Vasin | 4:1 (11:6,4:11,11:8,11:9,11:7) |
20:55 | Anton Orbakas – Konstantin Ivanov | 4:2 (5:11,9:11,11:8,14:12,11:6,11:9) |
21:30 | Alexander Boherman – Vladimir Vakulenko | 4:0 (11:9,11:7,11:8,11:9) |
21:40 | Alexei Kaulik – Nikita Gubanov | 4:1 (11:8,11:8,7:11,11:4,11:5) |
21:40 | Konstantin Ivanov – Igor Shinkar | 1:4 (5:11,6:11,11:8,8:11,4:11) |
22:00 | Grigory Sludenko – Boris Smirnov | 4:1 (11:7,8:11,11:8,11:8,13:11) |
22:15 | Yuri Bannikov – Alexei Kaulik | 2:4 (4:11,11:13,12:10,11:8,11:13,9:11) |
22:20 | Anton Orbakas – Denis Filatov | 4:2 (6:11,6:11,11:8,11:8,11:9,11:9) |
23:00 | Igor Shinkar – Anton Orbakas | 4:1 (11:8,12:10,9:11,11:7,11:4) |
23:00 | Nikita Gubanov – Yuri Bannikov | 4:0 (11:5,11:7,18:16,13:11) |
23:10 | Alexander Boherman – Vladimir Vakulenko | 3:4 (11:13,11:3,9:11,11:8,10:12,11:4,13:15) |
23:40 | Denis Filatov – Konstantin Ivanov | 1:4 (8:11,7:11,11:6,7:11,10:12) |
23:45 | Maxim Vasin – Alexei Kaulik | 1:4 (12:10,8:11,6:11,6:11,11:13) |
23:57 | Grigory Sludenko – Boris Smirnov | 1:4 (6:11,12:10,9:11,8:11,14:16) |
CTT 21. World Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:25 | Hugo Calderano – Ma Long | 4:1 (11:2,11:3,8:11,11:7,11:5) |
00:35 | Liam Pitchford – Tomokazu Harimoto | 3:4 (3:11,14:12,7:11,5:11,11:9,16:14,8:11) |
01:10 | Ma Long – Tomokazu Harimoto | 4:0 (11:9,11:9,11:0,11:7) |
01:30 | Kanak Jha – Ma Long | 2:4 (10:12,11:9,4:11,3:11,11:9,6:11) |
01:45 | Robert Gardos – Hugo Calderano | 4:1 (11:9,11:6,11:5,6:11,11:8) |
02:15 | Ma Long – Patrick Franziska | 4:3 (8:11,11:4,8:11,9:11,11:5,12:10,11:5) |
02:25 | Hugo Calderano – Zhendong Fan | 2:4 (11:8,6:11,9:11,6:11,11:3,9:11) |
03:05 | Quadri Aruna – Ma Long | 4:1 (11:6,14:12,2:11,11:8,11:6) |
03:30 | Zhendong Fan – Ma Long | 1:4 (7:11,9:11,14:16,11:6,6:11) |
03:40 | Patrick Franziska – Robert Gardos | 4:2 (11:8,14:12,5:11,10:12,11:9,11:8) |
04:10 | Hugo Calderano – Kanak Jha | 4:3 (8:11,11:6,11:5,11:8,6:11,9:11,11:8) |
04:25 | Ma Long – Ma Long | 4:3 (11:6,11:5,8:11,11:8,3:11,9:11,11:8) |
05:00 | Tomokazu Harimoto – Tomokazu Harimoto | 3:4 (5:11,11:9,8:11,9:11,11:8,11:5,6:11) |
05:15 | Hugo Calderano – Liam Pitchford | 2:4 (6:11,11:6,16:14,8:11,8:11,4:11) |
06:00 | Ma Long – Tomokazu Harimoto | 2:4 (11:5,8:11,11:7,10:12,6:11,8:11) |
06:10 | Hugo Calderano – Ma Long | 4:0 (11:9,11:6,11:9,12:10) |
06:40 | Patrick Franziska – Kanak Jha | 4:0 (11:7,11:6,11:7,11:9) |
06:55 | Zhendong Fan – Robert Gardos | 4:2 (9:11,11:6,6:11,11:5,11:8,11:5) |
07:10 | Ma Long – Ma Long | 0:4 (8:11,7:11,4:11,6:11) |
07:35 | Quadri Aruna – Hugo Calderano | 1:4 (8:11,11:8,11:13,8:11,6:11) |
08:00 | Robert Gardos – Ma Long | 4:2 (11:6,9:11,11:8,6:11,11:7,11:9) |
08:15 | Kanak Jha – Zhendong Fan | 0:4 (4:11,5:11,7:11,7:11) |
08:45 | Ma Long – Patrick Franziska | 2:4 (11:6,3:11,9:11,11:5,9:11,9:11) |
09:00 | Tomokazu Harimoto – Hugo Calderano | 4:3 (7:11,11:5,8:11,11:9,11:6,5:11,11:7) |
09:25 | Liam Pitchford – Ma Long | 4:3 (11:5,6:11,4:11,11:5,11:7,8:11,11:5) |
09:50 | Hugo Calderano – Tomokazu Harimoto | 4:1 (7:11,11:5,11:8,11:7,13:11) |
10:20 | Hugo Calderano – Liam Pitchford | 4:2 (7:11,11:7,11:1,14:16,11:6,11:9) |
10:35 | Patrick Franziska – Tomokazu Harimoto | 4:3 (11:8,4:11,8:11,7:11,11:8,11:7,14:12) |
11:05 | Zhendong Fan – Ma Long | 2:4 (8:11,11:9,12:10,8:11,11:13,7:11) |
11:25 | Ma Long – Kanak Jha | 2:4 (11:9,5:11,11:8,6:11,9:11,5:11) |
11:50 | Quadri Aruna – Robert Gardos | 4:2 (11:8,12:10,7:11,3:11,11:7,11:7) |
12:10 | Hugo Calderano – Ma Long | 1:4 (14:12,10:12,9:11,8:11,11:13) |
12:45 | Kanak Jha – Quadri Aruna | 3:4 (6:11,11:13,12:10,11:6,6:11,11:5,3:11) |
13:00 | Ma Long – Ma Long | 4:2 (11:7,11:9,11:4,7:11,8:11,11:9) |
13:35 | Tomokazu Harimoto – Zhendong Fan | 2:4 (11:7,7:11,7:11,12:14,11:7,9:11) |
13:50 | Liam Pitchford – Patrick Franziska | 4:3 (12:10,11:8,9:11,11:4,4:11,5:11,11:8) |
14:20 | Hugo Calderano – Hugo Calderano | 3:4 (12:10,7:11,11:13,11:8,11:9,6:11,8:11) |
14:40 | Tomokazu Harimoto – Ma Long | 3:4 (13:15,11:4,11:4,3:11,11:7,4:11,8:11) |
15:25 | Patrick Franziska – Hugo Calderano | 0:4 (9:11,3:11,8:11,7:11) |
15:40 | Zhendong Fan – Liam Pitchford | 4:3 (6:11,11:9,11:5,8:11,13:11,8:11,11:6) |
15:55 | Ma Long – Tomokazu Harimoto | 3:4 (11:6,6:11,6:11,11:5,11:2,11:13,9:11) |
16:30 | Quadri Aruna – Ma Long | 3:4 (10:12,9:11,11:8,11:8,12:10,10:12,4:11) |
16:45 | Hugo Calderano – Kanak Jha | 4:1 (12:10,3:11,11:5,11:7,11:3) |
17:20 | Ma Long – Robert Gardos | 3:4 (11:9,8:11,6:11,8:11,11:8,11:6,9:11) |
17:45 | Ma Long – Hugo Calderano | 4:2 (8:11,11:3,13:11,9:11,11:8,11:9) |
18:10 | Tomokazu Harimoto – Quadri Aruna | 4:3 (6:11,11:5,11:9,11:7,5:11,11:13,11:9) |
18:30 | Liam Pitchford – Ma Long | 4:3 (11:6,11:9,9:11,7:11,11:13,11:5,13:11) |
19:00 | Hugo Calderano – Zhendong Fan | 1:4 (5:11,7:11,11:9,5:11,7:11) |
19:25 | Tomokazu Harimoto – Patrick Franziska | 1:4 (9:11,11:9,10:12,9:11,6:11) |
19:35 | Ma Long – Hugo Calderano | 1:4 (3:11,11:6,8:11,9:11,5:11) |
20:10 | Zhendong Fan – Tomokazu Harimoto | 0:4 (9:11,7:11,10:12,9:11) |
20:20 | Ma Long – Hugo Calderano | 0:4 (6:11,7:11,4:11,9:11) |
20:40 | Quadri Aruna – Liam Pitchford | 0:4 (3:11,9:11,8:11,5:11) |
20:50 | Hugo Calderano – Tomokazu Harimoto | 3:4 (11:3,11:9,9:11,11:4,8:11,6:11,6:11) |
21:10 | Ma Long – Ma Long | 4:2 (11:13,5:11,11:8,11:8,11:8,13:11) |
21:40 | Robert Gardos – Kanak Jha | 4:2 (10:12,11:5,6:11,11:6,11:6,11:4) |
22:05 | Tomokazu Harimoto – Ma Long | 3:4 (11:6,11:9,5:11,11:9,5:11,10:12,4:11) |
22:20 | Liam Pitchford – Hugo Calderano | 2:4 (13:11,10:12,8:11,11:5,5:11,3:11) |
22:55 | Hugo Calderano – Quadri Aruna | 1:4 (11:6,7:11,9:11,6:11,9:11) |
23:10 | Tomokazu Harimoto – Ma Long | 2:4 (13:11,12:14,10:12,11:8,2:11,12:14) |
23:30 | Ma Long – Zhendong Fan | 3:4 (11:7,4:11,12:10,7:11,6:11,13:11,13:15) |
VR League
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:00 | Perk – Dyak | 1:4 (13:11,7:11,6:11,10:12,8:11) |
08:17 | Woody – Barbar | 3:4 (11:7,12:14,9:11,11:8,10:12,11:8,7:11) |
08:44 | Suba – Tred | 4:1 (9:11,11:7,11:8,11:7,11:5) |
09:04 | Razor – Bolviz | 2:4 (4:11,14:12,11:9,9:11,5:11,7:11) |
09:27 | Perk – Woody | 4:1 (11:8,7:11,11:6,11:7,11:7) |
09:45 | Tred – Razor | 1:4 (11:6,10:12,4:11,9:11,7:11) |
10:04 | Woody – Tred | 4:1 (11:7,3:11,11:9,11:6,11:8) |
10:16 | Dyak – Barbar | 4:0 (11:9,11:4,11:9,11:8) |
10:38 | Suba – Bolviz | 4:0 (12:10,11:5,12:10,11:9) |
10:54 | Perk – Barbar | 4:0 (11:9,11:7,11:8,11:6) |
11:10 | Bolviz – Razor | 4:1 (11:9,3:11,14:12,12:10,11:7) |
11:33 | Barbar – Razor | 1:4 (11:8,5:11,5:11,5:11,5:11) |
11:51 | Dyak – Suba | 4:0 (11:7,11:1,12:10,12:10) |
12:10 | Perk – Bolviz | 4:1 (11:9,4:11,11:6,11:8,14:12) |
12:28 | Suba – Perk | 1:4 (10:12,7:11,11:6,8:11,9:11) |
12:43 | Dyak – Perk | 4:3 (12:10,11:4,9:11,11:6,10:12,13:15,11:7) |
14:30 | Dilemma – Leki | 3:4 (11:5,5:11,7:11,13:11,6:11,11:6,9:11) |
15:05 | Dava – Deadstep | 4:3 (11:5,6:11,5:11,11:9,11:6,4:11,11:4) |
15:30 | Pluto – Voodoo | 4:0 (11:5,11:7,11:7,11:4) |
16:00 | Dilemma – Deadstep | 0:4 (8:11,4:11,9:11,5:11) |
16:20 | Voodoo – Bolviz | 1:4 (12:14,11:7,8:11,9:11,9:11) |
16:35 | Dilemma – Voodoo | 1:4 (11:4,10:12,11:13,7:11,9:11) |
17:00 | Leki – Dava | 2:4 (11:3,6:11,11:8,7:11,8:11,6:11) |
17:15 | Pluto – Suba | 4:0 (11:2,11:8,11:2,11:5) |
17:35 | Deadstep – Leki | 0:4 (6:11,11:13,6:11,8:11) |
17:50 | Bolviz – Suba | 3:4 (7:11,10:12,6:11,11:9,11:9,11:5,4:11) |
18:15 | Deadstep – Bolviz | 4:0 (11:5,11:7,11:5,11:5) |
18:25 | Dava – Pluto | 2:4 (5:11,12:10,4:11,10:12,11:7,6:11) |
18:50 | Leki – Suba | 4:0 (11:6,11:9,11:8,11:2) |
19:05 | Dava – Leki | 2:4 (11:9,11:6,5:11,8:11,6:11,7:11) |
19:25 | Pluto – Leki | 4:2 (11:7,2:11,11:9,11:7,7:11,11:1) |
Armenia. ITT Cup. Group A
Bulgaria. ITT Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:00 | Daniel Ivanov – Petar Vasilev | 3:0 (14:12,11:7,11:8) |
08:30 | Radoslav Kotev/Stefan Dimitrov – Hristo Hristev | 0:3 (9:11,8:11,7:11) |
09:00 | Petar Vasilev – Radoslav Kotev/Stefan Dimitrov | 2:3 (11:7,11:7,8:11,7:11,9:11) |
09:30 | Hristo Hristev – Daniel Ivanov | 0:3 (6:11,11:13,10:12) |
10:00 | Radoslav Kotev/Stefan Dimitrov – Daniel Ivanov | 0:3 (6:11,7:11,7:11) |
10:30 | Petar Vasilev – Hristo Hristev | 0:3 (5:11,6:11,7:11) |
11:00 | Hristo Hristev – Radoslav Kotev/Stefan Dimitrov | 3:2 (13:11,6:11,12:10,8:11,11:5) |
11:30 | Petar Vasilev – Daniel Ivanov | 0:3 (5:11,7:11,11:13) |
12:00 | Radoslav Kotev/Stefan Dimitrov – Petar Vasilev | 3:1 (11:5,9:11,11:8,11:7) |
12:30 | Daniel Ivanov – Hristo Hristev | 3:1 (12:10,11:2,6:11,11:7) |
13:00 | Hristo Hristev – Petar Vasilev | 3:2 (11:7,4:11,9:11,13:11,11:8) |
13:30 | Daniel Ivanov – Radoslav Kotev/Stefan Dimitrov | 3:0 (11:5,11:5,11:5) |
Top Shot Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:00 | Olesja Troickaya – Maria Zolototrubova | 1:4 (9:11,11:9,8:11,9:11,7:11) |
08:27 | Elizaveta Nikanorova – Olga Belikova | 4:1 (11:5,11:2,11:5,8:11,11:5) |
08:55 | Elizaveta Nikanorova – Maria Zolototrubova | 1:4 (5:11,10:12,8:11,11:9,8:11) |
09:22 | Olesja Troickaya – Olga Belikova | 0:4 (13:15,5:11,5:11,9:11) |
09:55 | Olga Belikova – Maria Zolototrubova | 2:4 (11:4,6:11,7:11,15:13,8:11,10:12) |
10:33 | Elizaveta Nikanorova – Olesja Troickaya | 4:0 (11:9,11:6,11:8,12:10) |
League Pro. Minsk
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:00 | Vasily Ermolenko – Igor Zhelobkovich | 2:3 (11:9,3:11,11:8,9:11,13:15) |
08:30 | Grigorii Zaprudskii – Victor Kozlov | 1:3 (12:10,7:11,7:11,9:11) |
08:45 | Igor Zhelobkovich – Grigorii Zaprudskii | 0:3 (10:12,9:11,9:11) |
09:15 | Victor Kozlov – Vasily Ermolenko | 2:3 (11:8,13:11,10:12,8:11,9:11) |
09:45 | Vasily Ermolenko – Grigorii Zaprudskii | 1:3 (12:10,7:11,7:11,9:11) |
10:15 | Igor Zhelobkovich – Victor Kozlov | 3:2 (11:5,4:11,11:8,5:11,11:9) |
11:15 | Grigorii Zaprudskii – Igor Zhelobkovich | 1:3 (11:4,5:11,1:11,9:11) |
11:45 | Pavel Kopytsky – Rafal Zajkowski | 3:2 (12:10,7:11,7:11,11:6,12:10) |
12:30 | Maksim Drobot – Sergei Kurilchik | 3:1 (7:11,11:7,11:7,11:9) |
13:00 | Rafal Zajkowski – Maksim Drobot | 0:3 (9:11,8:11,8:11) |
13:15 | Sergei Kurilchik – Pavel Kopytsky | 3:0 (11:4,11:6,11:5) |
13:45 | Pavel Kopytsky – Maksim Drobot | 1:3 (16:14,11:13,8:11,7:11) |
14:30 | Rafal Zajkowski – Sergei Kurilchik | 2:3 (11:5,11:8,5:11,6:11,6:11) |
15:45 | Andrey Khrameev – Anton Mokei | 3:2 (11:7,5:11,9:11,11:6,13:11) |
16:15 | Petr Kernoga – Mikhail Manchuk | 3:0 (11:8,11:9,11:3) |
16:45 | Anton Mokei – Petr Kernoga | 2:3 (4:11,11:8,11:5,7:11,4:11) |
17:15 | Mikhail Manchuk – Andrey Khrameev | 3:0 (11:6,12:10,11:3) |
17:45 | Andrey Khrameev – Petr Kernoga | 3:2 (8:11,12:10,12:10,3:11,11:9) |
18:15 | Anton Mokei – Mikhail Manchuk | 3:1 (11:7,11:13,11:9,11:5) |
19:15 | Petr Kernoga – Andrey Khrameev | 2:3 (11:5,10:12,12:14,11:9,9:11) |
20:00 | Herbert Pyantkovsky – Aleksandr Sidorkov | 3:2 (6:11,7:11,11:4,11:6,11:3) |
20:30 | Dmitriy Romanenko – Sergey Sapega | 0:3 (9:11,6:11,7:11) |
20:45 | Aleksandr Sidorkov – Dmitriy Romanenko | 0:3 (7:11,4:11,9:11) |
21:15 | Sergey Sapega – Herbert Pyantkovsky | 0:3 (4:11,4:11,10:12) |
21:45 | Herbert Pyantkovsky – Dmitriy Romanenko | 2:3 (11:7,7:11,6:11,11:8,6:11) |
22:15 | Aleksandr Sidorkov – Sergey Sapega | 3:0 (11:5,11:8,13:11) |
TT-Cup. Poland
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:30 | Jakub Lamperski – Jacek Switalski | 0:3 (9:11,9:11,6:11) |
09:00 | Adam Gdula – Patryk Bozek | 2:3 (8:11,12:10,11:6,15:17,6:11) |
09:30 | Damian Selerski – Jacek Switalski | 1:3 (6:11,10:12,14:12,8:11) |
10:00 | Jakub Lamperski – Adam Gdula | 3:1 (11:7,9:11,11:6,11:5) |
10:30 | Damian Selerski – Patryk Bozek | 3:1 (6:11,11:9,14:12,11:9) |
11:00 | Adam Gdula – Jacek Switalski | 1:3 (8:11,11:7,3:11,10:12) |
11:15 | Damian Selerski – Adam Gdula | 2:3 (12:14,11:8,11:5,5:11,8:11) |
12:00 | Jakub Lamperski – Patryk Bozek | 0:3 (7:11,2:11,9:11) |
12:15 | Damian Selerski – Jakub Lamperski | 2:3 (11:5,3:11,6:11,11:9,6:11) |
13:00 | Patryk Bozek – Jacek Switalski | 3:0 (11:7,11:7,12:10) |
TT-Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:30 | Dmitri Rakel – Oskar Pukk | 0:3 (9:11,3:11,9:11) |
10:30 | Aleksei Nikonorov – Oskar Pukk | 1:3 (13:11,2:11,7:11,7:11) |
11:45 | Mart Kurvet – Dmitri Rakel | 3:1 (11:7,11:8,11:13,12:10) |
12:15 | Oskar Pukk – Aleksei Nikonorov | 3:0 (11:8,11:5,11:9) |
14:45 | Vootele Vaher – Edvinas Tamashauskas | 0:3 (6:11,9:11,10:12) |
15:30 | Vootele Vaher – Urmas Roos | 0:3 (12:14,9:11,6:11) |
16:30 | Edvinas Tamashauskas – Urmas Roos | 3:1 (11:8,12:10,8:11,11:5) |
Setka Cup. Slovakia
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:45 | Dominik Gal – Roman Machan | 1:3 (5:11,6:11,11:3,6:11) |
09:15 | Matus Remen – Tomas Trubacik | 3:0 (11:9,11:8,12:10) |
10:15 | Dominik Gal – Tomas Trubacik | 2:3 (11:5,13:15,7:11,11:5,10:12) |
10:45 | Martin Pupik – Roman Machan | 3:0 (11:6,11:9,11:4) |
11:15 | Matus Remen – Daniil Leshchenko | 3:1 (11:9,11:2,8:11,11:7) |
11:45 | Dominik Gal – Martin Pupik | 2:3 (3:11,11:8,12:10,8:11,10:12) |
12:45 | Matus Remen – Roman Machan | 3:0 (11:8,11:5,11:7) |
13:00 | Dominik Gal – Daniil Leshchenko | 3:0 (11:8,11:7,11:9) |
13:30 | Matus Remen – Martin Pupik | 3:1 (14:12,2:11,16:14,12:10) |
14:15 | Tomas Trubacik – Roman Machan | 3:0 (11:6,11:2,11:9) |
14:30 | Dominik Gal – Matus Remen | 2:3 (11:5,7:11,11:9,7:11,7:11) |
15:15 | Daniil Leshchenko – Roman Machan | 3:1 (11:6,11:8,5:11,11:5) |
15:45 | Martin Pupik – Tomas Trubacik | 1:3 (9:11,4:11,11:3,7:11) |
Czech Republic. TT Star Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:45 | Daniel Kosiba – Miroslav Horejsi | 0:3 (7:11,6:11,9:11) |
09:30 | Romain Ruiz – Michal Benes | 0:3 (8:11,7:11,5:11) |
10:00 | Mohamed Shouman – Yannick Vostes | 3:0 (11:5,11:3,12:10) |
10:30 | Radek Skala – Youssef Abdelaziz | 0:3 (7:11,7:11,3:11) |
10:45 | Daniel Kosiba – Romain Ruiz | 3:0 (11:6,11:9,11:2) |
11:10 | Mohamed Shouman – Michal Benes | 1:3 (8:11,11:9,5:11,6:11) |
11:30 | Youssef Abdelaziz – Miroslav Horejsi | 3:0 (11:8,11:6,11:5) |
12:00 | Radek Skala – Yannick Vostes | 0:3 (11:13,4:11,6:11) |
12:15 | Daniel Kosiba – Mohamed Shouman | 2:3 (11:2,11:9,8:11,9:11,7:11) |
13:00 | Romain Ruiz – Miroslav Horejsi | 0:3 (5:11,8:11,3:11) |
13:15 | Radek Skala – Michal Benes | 1:3 (8:11,3:11,15:13,10:12) |
13:45 | Youssef Abdelaziz – Yannick Vostes | 3:0 (14:12,11:8,11:4) |
14:00 | Romain Ruiz – Mohamed Shouman | 0:3 (5:11,6:11,8:11) |
14:30 | Daniel Kosiba – Radek Skala | 3:0 (11:5,13:11,11:6) |
14:45 | Yannick Vostes – Miroslav Horejsi | 0:3 (4:11,6:11,8:11) |
15:15 | Youssef Abdelaziz – Michal Benes | 2:3 (11:2,12:10,5:11,9:11,5:11) |
TT Cup. Estonia
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Aleksei Nikonorov – Dmitri Rakel | 3:1 (11:3,11:3,8:11,11:6) |
09:30 | Mart Kurvet – Oskar Pukk | 1:3 (6:11,8:11,11:6,8:11) |
10:00 | Mart Kurvet – Dmitri Rakel | 3:0 (11:5,14:12,11:5) |
11:15 | Mart Kurvet – Aleksei Nikonorov | 0:3 (8:11,2:11,10:12) |
13:15 | Edvinas Tamashauskas – Lembit Laumets | 3:0 (11:4,11:2,11:2) |
13:45 | Urmas Roos – Edvinas Tamashauskas | 0:3 (9:11,13:15,12:14) |
14:15 | Vootele Vaher – Lembit Laumets | 3:0 (11:5,11:1,11:3) |
15:15 | Urmas Roos – Lembit Laumets | 3:1 (8:11,11:8,11:8,11:9) |
18:15 | Mihkel Unt – Daljus Kregzde | 1:3 (7:11,11:1,6:11,5:11) |
18:45 | Marko Mannik – Mihkel Unt | 1:3 (7:11,16:14,8:11,7:11) |
19:00 | Onton Varmo – Daljus Kregzde | 3:1 (11:8,7:11,12:10,12:10) |
19:45 | Onton Varmo – Mihkel Unt | 0:3 (3:11,5:11,3:11) |
20:15 | Marko Mannik – Daljus Kregzde | 1:3 (7:11,11:9,9:11,5:11) |
20:45 | Onton Varmo – Marko Mannik | 3:2 (11:5,9:11,11:13,11:8,11:9) |
Ukraine. PingPongPoint. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Vera Ulizko – Mariana Grigoruk | 2:3 (11:3,1:11,11:5,9:11,5:11) |
09:30 | Olga Umantsiv – Romana Fafley | 2:3 (11:9,10:12,11:4,9:11,8:11) |
10:00 | Vera Ulizko – Romana Fafley | 3:0 (11:1,11:5,11:7) |
10:30 | Olga Umantsiv – Mariana Grigoruk | 3:0 (11:3,11:3,11:5) |
11:00 | Vera Ulizko – Olga Umantsiv | 0:3 (9:11,4:11,7:11) |
11:30 | Romana Fafley – Mariana Grigoruk | 2:3 (11:8,7:11,11:6,8:11,10:12) |
Top Shot Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
11:49 | Dmitry Dantsov – Oleg Lunin | 2:4 (9:11,2:11,11:9,7:11,11:4,8:11) |
12:26 | Kirill Kim – Yuri Zaika | 4:2 (12:10,6:11,10:12,11:6,11:8,11:8) |
12:57 | Kirill Kim – Oleg Lunin | 4:2 (11:8,7:11,12:10,11:4,6:11,11:5) |
13:33 | Dmitry Dantsov – Yuri Zaika | 2:4 (7:11,5:11,6:11,11:9,12:10,13:15) |
14:04 | Yuri Zaika – Oleg Lunin | 4:2 (11:6,6:11,11:9,8:11,11:9,11:8) |
14:37 | Kirill Kim – Dmitry Dantsov | 3:4 (10:12,9:11,11:5,5:11,11:9,11:9,7:11) |
16:00 | Dmitry Kulinchenko – Pavel Saenko | 2:4 (6:11,9:11,9:11,11:9,11:9,6:11) |
16:31 | Evgeniy Geshele – Ivan Dragunov | 2:4 (11:7,11:13,11:9,7:11,6:11,11:13) |
17:07 | Evgeniy Geshele – Pavel Saenko | 2:4 (7:11,8:11,11:6,11:9,6:11,12:14) |
17:32 | Dmitry Kulinchenko – Ivan Dragunov | 4:2 (12:10,6:11,4:11,13:11,13:11,11:8) |
18:12 | Ivan Dragunov – Pavel Saenko | 1:4 (9:11,7:11,11:9,9:11,7:11) |
18:37 | Evgeniy Geshele – Dmitry Kulinchenko | 4:1 (11:3,11:7,11:9,9:11,11:7) |
European Championships. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
12:00 | Izabela Lupulesku – Magdalena Sikorska | 3:4 (11:5,19:21,11:7,14:12,7:11,11:13,3:11) |
12:00 | Ying Han – Dragana Vignjevic | 4:0 (11:5,11:1,11:3,11:2) |
12:00 | Ozge Yilmaz – Sofia Polcanova | 0:4 (7:11,7:11,7:11,6:11) |
12:00 | Bernadette Szocs/Ovidiu Ionescu – Zdena Blaskova/Linda Zaderova | 4:0 (11:6,11:4,12:10,11:5) |
12:00 | Rachel Moret – Georgina Pota | 3:4 (9:11,9:11,11:9,11:6,12:14,11:8,6:11) |
12:15 | Prithika Pavade – Ivana Malobabic | 4:1 (9:11,11:5,11:4,11:2,11:7) |
12:15 | Giorgia Piccolin – Tessy Gonderinger | 4:1 (12:10,7:11,11:3,11:6,11:7) |
12:45 | Marketa Sevcikova – Christina Kallberg/Linda Bergstrom | 0:4 (4:11,10:12,4:11,8:11) |
12:45 | Oceane Guisnel – Sabine Winter/Xiaona Shan | 0:4 (6:11,9:11,5:11,11:13) |
12:45 | Amelie Solja – Tatiana Kukulkova/Finn Luu | 3:4 (8:11,8:11,12:10,3:11,14:12,14:12,12:14) |
13:00 | Katarzyna Wegrzyn/Maciej Kubik – Miyu Nagasaki/Nayeong Kim | 4:2 (11:9,9:11,11:9,5:11,11:5,11:8) |
13:00 | Mateja Jeger – Zuzanna Wielgos | 2:4 (10:12,11:7,8:11,11:7,2:11,3:11) |
13:05 | Polina Trifonova – Xia Lian Ni | 1:4 (11:8,9:11,2:11,7:11,4:11) |
13:05 | Annett Kaufmann – Natalia Bajor/Tatiana Kukulkova | 3:4 (7:11,11:9,10:12,7:11,12:10,11:8,9:11) |
13:30 | Leonie Hartbrich/Helga Dari – Hanna Haponova | 1:4 (8:11,15:13,8:11,12:14,9:11) |
13:45 | Linda Bergstrom – Rebekka Carlsen | 4:0 (11:3,11:9,11:3,11:7) |
13:45 | Dora Madarasz/Nandor Ecseki – Solomiya Brateyko | 4:1 (11:6,11:4,11:6,8:11,11:8) |
13:45 | Xiaona Shan – Tania Plaian | 4:0 (11:7,11:5,11:8,13:11) |
13:45 | Shuohan Men – Elizabeta Samara | 0:4 (2:11,7:11,4:11,7:11) |
13:45 | Barbora Balazova/Hana Matelova – Natalia Partyka | 3:4 (11:5,6:11,11:7,9:11,11:5,9:11,7:11) |
13:55 | Hana Arapovic – Camille Lutz/Prithika Pavade | 4:3 (5:11,11:9,11:9,6:11,11:4,12:14,11:6) |
14:00 | Sibel Altinkaya – Karoline Mischek | 1:4 (8:11,13:15,11:9,10:12,9:11) |
14:15 | Maria Xiao – Franziska Schreiner | 4:3 (11:7,11:4,7:11,11:7,8:11,6:11,11:9) |
14:30 | Sabina Surjan – Yu Fu | 4:2 (9:11,13:11,14:16,11:9,11:4,11:4) |
14:45 | Ana Tofant – Margaryta Pesotska | 3:4 (4:11,7:11,8:11,11:9,12:10,11:8,6:11) |
14:45 | Yidi Wang – Aikaterini Toliou | 4:3 (11:3,15:17,13:11,9:11,11:9,9:11,11:4) |
14:45 | Charlotte Lutz – Nina Mittelham | 1:4 (12:10,7:11,8:11,6:11,3:11) |
14:45 | Jieni Shao – Charlotte Bardsley | 4:0 (11:5,11:3,11:5,11:6) |
14:45 | Andreea Dragoman/Elizabeta Samara – Andrea Todorovic | 4:1 (11:8,12:10,11:8,5:11,11:6) |
15:00 | Sarah De Nutte – Tin Tin Ho | 3:4 (11:9,6:11,11:9,6:11,6:11,11:5,10:12) |
15:15 | Yuan Wan – Katerina Tomanovska | 4:2 (4:11,6:11,11:4,11:7,11:5,11:9) |
Setka Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
14:45 | Olga Melnik – Nadezhda Garmash | 3:1 (7:11,11:4,12:10,11:3) |
15:15 | Jana Mihailik – Svetlana Ureneva | 1:3 (8:11,2:11,11:7,12:14) |
16:00 | Iryna Aseeva – Nadezhda Garmash | 2:3 (11:6,7:11,9:11,11:9,8:11) |
16:30 | Olga Melnik – Jana Mihailik | 1:3 (11:6,7:11,12:14,6:11) |
17:00 | Iryna Aseeva – Svetlana Ureneva | 3:1 (11:7,11:9,7:11,11:6) |
17:30 | Jana Mihailik – Nadezhda Garmash | 1:3 (11:13,11:9,10:12,10:12) |
18:00 | Olga Melnik – Svetlana Ureneva | 3:2 (6:11,11:6,6:11,11:7,13:11) |
18:30 | Iryna Aseeva – Jana Mihailik | 3:2 (7:11,11:7,12:10,8:11,11:4) |
19:00 | Svetlana Ureneva – Nadezhda Garmash | 3:1 (11:7,11:4,6:11,11:6) |
19:30 | Iryna Aseeva – Olga Melnik | 3:0 (11:8,11:7,11:8) |
20:00 | Nadezhda Garmash – Svetlana Ureneva | 1:3 (7:11,4:11,11:7,11:13) |
20:30 | Olga Melnik – Iryna Aseeva | 3:1 (13:11,5:11,11:5,11:7) |
Armenia. ITT Cup. Group B. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
16:00 | Valentina Asoyan – Maria Khachatryan | 3:1 (12:10,12:10,2:11,11:6) |
16:20 | Mane Ghazaryan – Asya Poghosyan | 1:3 (3:11,11:5,4:11,6:11) |
16:40 | Milena Gazaryan – Hermine Vardanyan | 1:3 (6:11,8:11,11:9,5:11) |
17:00 | Valentina Asoyan – Asya Poghosyan | 3:1 (11:5,11:7,8:11,14:12) |
17:20 | Maria Khachatryan – Hermine Vardanyan | 3:1 (8:11,11:7,11:7,11:2) |
17:40 | Mane Ghazaryan – Milena Gazaryan | 3:0 (11:8,11:9,11:7) |
18:00 | Valentina Asoyan – Hermine Vardanyan | 1:3 (11:6,7:11,7:11,8:11) |
18:20 | Asya Poghosyan – Milena Gazaryan | 3:2 (6:11,11:9,13:11,8:11,11:5) |
18:40 | Maria Khachatryan – Mane Ghazaryan | 1:3 (11:8,4:11,5:11,9:11) |
19:00 | Valentina Asoyan – Milena Gazaryan | 3:2 (9:11,11:7,11:13,14:12,11:6) |
19:20 | Hermine Vardanyan – Mane Ghazaryan | 3:0 (11:6,11:6,11:3) |
20:20 | Asya Poghosyan – Maria Khachatryan | 1:3 (3:11,8:11,11:9,4:11) |
20:40 | Valentina Asoyan – Mane Ghazaryan | 3:0 (11:7,11:6,11:8) |
21:00 | Milena Gazaryan – Maria Khachatryan | 0:3 (2:11,3:11,6:11) |
21:20 | Hermine Vardanyan – Asya Poghosyan | 3:1 (11:7,11:5,10:12,11:8) |
21:40 | Maria Khachatryan – Valentina Asoyan | 3:2 (7:11,11:4,11:9,4:11,11:7) |
22:00 | Asya Poghosyan – Mane Ghazaryan | 0:3 (7:11,10:12,6:11) |
22:20 | Hermine Vardanyan – Milena Gazaryan | 2:3 (11:7,10:12,9:11,11:7,6:11) |
22:40 | Asya Poghosyan – Valentina Asoyan | 3:2 (13:11,12:10,8:11,4:11,11:6) |
23:00 | Hermine Vardanyan – Maria Khachatryan | 0:3 (4:11,4:11,7:11) |
23:20 | Milena Gazaryan – Mane Ghazaryan | 1:3 (5:11,13:11,7:11,7:11) |
23:40 | Hermine Vardanyan – Valentina Asoyan | 3:1 (11:5,11:8,12:14,11:4) |
European Championships
Time | Players | Score |
---|---|---|
19:15 | Samuel Walker – Quadri Aruna | 2:4 (11:6,4:11,8:11,11:7,10:12,7:11) |
19:30 | Patrick Franziska – Pavel Sirucek | 4:0 (11:8,11:5,11:4,11:9) |
19:30 | Rares Sipos – Tomislav Pucar | 1:4 (11:13,9:11,11:9,3:11,7:11) |
19:30 | Ma Long – Martin Andersen | 4:1 (13:11,11:6,11:5,5:11,11:6) |
19:30 | Tiago Apolonia – David Reitspies | 4:0 (11:6,11:6,11:9,11:9) |
19:30 | Truls Moregard – Tamas Lakatos | 4:2 (7:11,8:11,11:9,11:4,11:7,11:7) |
19:30 | Yevhen Pryshchepa – Jakub Dyjas | 3:4 (12:10,12:10,5:11,12:10,7:11,5:11,2:11) |
19:30 | Martin Allegro – Alexis Lebrun/Felix Lebrun | 1:4 (14:16,13:11,9:11,7:11,7:11) |
20:15 | Anders Lind – Cedric Nuytinck/Jakub Dyjas | 1:4 (11:9,10:12,7:11,7:11,3:11) |
20:15 | Deni Kozul – Andrej Gacina | 0:4 (4:11,9:11,7:11,7:11) |
20:15 | Tomokazu Harimoto – Andreas Levenko | 4:2 (6:11,10:12,11:6,12:10,11:1,11:9) |
20:15 | Timo Boll – Samuel Kulczycki | 4:3 (9:11,11:6,9:11,5:11,11:9,11:1,11:5) |
20:15 | Joao Monteiro – Bence Majoros | 3:4 (10:12,11:9,17:19,10:12,11:8,11:6,9:11) |
20:20 | Tom Jarvis – Mihai Bobocica | 3:4 (12:14,8:11,11:9,9:11,11:9,11:9,8:11) |
20:20 | Csaba Andras – Emmanuel Lebesson | 4:3 (9:11,8:11,12:14,11:8,11:7,11:6,11:6) |
20:20 | Ovidiu Ionescu – Yaroslav Zhmudenko | 3:4 (9:11,11:9,12:10,7:11,11:5,7:11,7:11) |
21:00 | Ibrahim Gunduz – Dang Qiu | 3:4 (11:6,6:11,5:11,13:11,12:10,4:11,9:11) |
21:00 | Jonathan Groth – Dimitrije Levajac | 3:4 (11:5,9:11,11:8,8:11,11:7,9:11,9:11) |
21:10 | Felix Lebrun – Florent Lambiet | 4:1 (9:11,11:4,11:7,11:7,11:8) |
21:15 | Robert Gardos – Cedric Nuytinck/Jakub Dyjas | 1:4 (12:14,11:5,7:11,11:13,6:11) |
21:15 | Adam Szudi – Anton Kallberg/Kristian Karlsson | 0:4 (4:11,9:11,10:12,12:14) |
21:30 | Niagol Stoyanov – Marcos Freitas | 0:4 (6:11,5:11,12:14,14:16) |
21:30 | Filip Zeljko – Tobias Slanina | 4:0 (11:5,11:3,11:4,11:7) |
21:45 | Tomas Polansky – Liam Pitchford | 1:4 (10:12,11:9,7:11,8:11,8:11) |
22:00 | Yang Wang – Vladislav Ursu | 4:0 (11:7,11:1,11:8,11:8) |
22:00 | Jiri Martinko – Joao Geraldo | 2:4 (9:11,11:9,11:6,7:11,9:11,8:11) |
22:00 | Benedikt Duda – Jordy Piccolin | 4:1 (11:2,11:4,11:5,11:13,13:11) |
22:00 | Alvaro Robles – Ioannis Sgouropoulos | 3:4 (8:11,11:7,7:11,9:11,11:6,11:8,8:11) |
22:00 | Frane Kojic – Kristian Karlsson/Christina Kallberg | 2:4 (11:6,12:10,6:11,5:11,9:11,5:11) |
22:00 | Marko Jevtovic – Darko Jorgic | 1:4 (10:12,12:10,8:11,6:11,6:11) |
22:00 | Hugo Calderano – Adrien Rassenfosse/Martin Allegro | 3:4 (9:11,11:8,7:11,14:12,11:2,7:11,7:11) |