Table tennis results
CTT 21. World Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Patrick Franziska – Kanak Jha | 1:4 (10:12,23:25,11:7,6:11,8:11) |
00:10 | Zhendong Fan – Robert Gardos | 4:1 (11:6,11:9,8:11,11:6,11:4) |
00:45 | Ma Long – Ma Long | 0:4 (9:11,5:11,9:11,8:11) |
01:00 | Quadri Aruna – Hugo Calderano | 0:4 (7:11,3:11,7:11,5:11) |
01:25 | Robert Gardos – Ma Long | 4:2 (12:10,9:11,13:11,8:11,11:6,11:7) |
01:40 | Kanak Jha – Zhendong Fan | 3:4 (6:11,7:11,11:6,11:7,11:9,7:11,5:11) |
02:10 | Ma Long – Patrick Franziska | 0:4 (8:11,6:11,13:15,8:11) |
02:30 | Tomokazu Harimoto – Simon Gauzy | 1:4 (9:11,11:8,9:11,1:11,5:11) |
02:45 | Liam Pitchford – Dimitrij Ovtcharov | 1:4 (3:11,9:11,11:9,4:11,8:11) |
03:05 | Hugo Calderano – Tomokazu Harimoto | 2:4 (9:11,13:11,9:11,4:11,11:8,9:11) |
03:30 | Simon Gauzy – Liam Pitchford | 2:4 (5:11,7:11,13:15,11:6,11:7,8:11) |
03:50 | Patrick Franziska – Tomokazu Harimoto | 2:4 (8:11,7:11,8:11,14:12,11:8,9:11) |
04:15 | Zhendong Fan – Ma Long | 0:4 (8:11,8:11,10:12,6:11) |
04:35 | Ma Long – Kanak Jha | 4:3 (11:7,4:11,7:11,11:9,11:4,5:11,11:7) |
04:45 | Quadri Aruna – Robert Gardos | 2:4 (7:11,3:11,14:12,11:9,6:11,5:11) |
05:25 | Hugo Calderano – Ma Long | 4:3 (11:6,1:11,5:11,11:8,11:9,9:11,12:10) |
05:50 | Kanak Jha – Quadri Aruna | 1:4 (8:11,9:11,9:11,11:7,7:11) |
06:15 | Ma Long – Ma Long | 4:1 (4:11,11:6,14:12,11:5,11:9) |
06:30 | Tomokazu Harimoto – Zhendong Fan | 4:3 (9:11,11:7,4:11,11:7,6:11,11:8,11:5) |
06:50 | Liam Pitchford – Patrick Franziska | 4:3 (9:11,9:11,14:12,11:1,11:7,9:11,11:9) |
07:20 | Hugo Calderano – Simon Gauzy | 4:0 (11:9,11:6,13:11,11:6) |
07:45 | Tomokazu Harimoto – Dimitrij Ovtcharov | 4:2 (8:11,11:8,11:8,11:3,3:11,11:6) |
08:05 | Patrick Franziska – Hugo Calderano | 0:4 (9:11,3:11,13:15,8:11) |
08:25 | Zhendong Fan – Liam Pitchford | 4:0 (12:10,12:10,11:7,11:6) |
08:35 | Ma Long – Tomokazu Harimoto | 0:4 (8:11,4:11,9:11,10:12) |
08:55 | Quadri Aruna – Ma Long | 2:4 (10:12,11:9,7:11,11:9,10:12,3:11) |
09:05 | Hugo Calderano – Kanak Jha | 4:1 (11:6,11:7,7:11,11:7,11:8) |
09:40 | Ma Long – Robert Gardos | 4:3 (11:9,5:11,10:12,9:11,11:5,11:8,11:9) |
10:00 | Ma Long – Hugo Calderano | 2:4 (6:11,10:12,11:8,11:6,9:11,7:11) |
10:30 | Tomokazu Harimoto – Quadri Aruna | 4:3 (11:9,20:18,9:11,11:1,10:12,8:11,11:7) |
10:45 | Liam Pitchford – Ma Long | 4:1 (11:7,11:13,11:5,11:5,11:9) |
11:25 | Hugo Calderano – Zhendong Fan | 3:4 (11:9,8:11,4:11,11:9,15:17,11:9,4:11) |
11:40 | Tomokazu Harimoto – Patrick Franziska | 4:0 (13:11,11:6,12:10,12:10) |
12:15 | Dimitrij Ovtcharov – Simon Gauzy | 4:1 (11:6,11:9,7:11,11:8,11:8) |
12:40 | Zhendong Fan – Tomokazu Harimoto | 4:2 (7:11,11:3,7:11,11:8,11:9,11:7) |
12:55 | Ma Long – Hugo Calderano | 3:4 (13:11,3:11,11:9,11:5,11:13,8:11,9:11) |
13:20 | Quadri Aruna – Liam Pitchford | 2:4 (15:13,9:11,11:6,6:11,5:11,8:11) |
13:50 | Hugo Calderano – Tomokazu Harimoto | 3:4 (11:7,12:10,7:11,14:16,11:8,3:11,5:11) |
14:05 | Ma Long – Ma Long | 1:4 (11:4,10:12,3:11,8:11,8:11) |
14:40 | Robert Gardos – Kanak Jha | 2:4 (10:12,7:11,11:4,11:9,4:11,7:11) |
15:05 | Tomokazu Harimoto – Ma Long | 3:4 (9:11,11:8,5:11,7:11,11:5,11:9,8:11) |
15:20 | Liam Pitchford – Hugo Calderano | 0:4 (9:11,6:11,6:11,8:11) |
15:50 | Hugo Calderano – Quadri Aruna | 4:1 (11:8,11:9,5:11,11:3,11:8) |
16:00 | Tomokazu Harimoto – Ma Long | 4:2 (12:10,8:11,6:11,11:8,11:7,11:7) |
16:25 | Dimitrij Ovtcharov – Zhendong Fan | 3:4 (8:11,11:3,11:5,3:11,11:8,7:11,6:11) |
16:45 | Simon Gauzy – Patrick Franziska | 4:2 (9:11,11:7,11:5,10:12,11:4,11:5) |
17:20 | Ma Long – Dimitrij Ovtcharov | 4:3 (5:11,4:11,11:9,11:8,5:11,11:5,12:10) |
17:35 | Quadri Aruna – Tomokazu Harimoto | 2:4 (11:6,9:11,11:8,9:11,13:15,10:12) |
18:10 | Hugo Calderano – Hugo Calderano | 3:4 (8:11,11:8,9:11,11:6,11:4,6:11,7:11) |
18:25 | Ma Long – Liam Pitchford | 2:4 (10:12,12:14,8:11,11:2,11:6,7:11) |
19:00 | Robert Gardos – Tomokazu Harimoto | 4:3 (11:9,7:11,6:11,11:8,11:5,7:11,12:10) |
19:15 | Kanak Jha – Ma Long | 1:4 (13:11,0:11,6:11,7:11,9:11) |
19:55 | Liam Pitchford – Robert Gardos | 4:1 (12:10,11:7,11:8,6:11,11:8) |
20:05 | Hugo Calderano – Ma Long | 4:2 (11:7,8:11,14:12,11:4,9:11,12:10) |
20:35 | Tomokazu Harimoto – Hugo Calderano | 4:1 (9:11,11:9,11:2,11:8,11:7) |
20:50 | Dimitrij Ovtcharov – Quadri Aruna | 4:3 (3:11,11:8,11:9,11:8,10:12,10:12,11:7) |
21:10 | Simon Gauzy – Ma Long | 4:3 (11:4,11:13,11:9,11:7,6:11,6:11,12:10) |
21:40 | Patrick Franziska – Zhendong Fan | 1:4 (8:11,7:11,6:11,11:3,11:13) |
22:10 | Quadri Aruna – Simon Gauzy | 1:4 (7:11,5:11,11:4,8:11,5:11) |
22:20 | Hugo Calderano – Dimitrij Ovtcharov | 2:4 (11:3,9:11,6:11,9:11,12:10,11:13) |
22:45 | Ma Long – Tomokazu Harimoto | 3:4 (11:13,7:11,11:6,14:12,11:7,6:11,13:15) |
23:05 | Robert Gardos – Hugo Calderano | 1:4 (3:11,2:11,10:12,11:7,7:11) |
23:40 | Kanak Jha – Liam Pitchford | 2:4 (12:14,9:11,9:11,11:7,11:7,5:11) |
Win Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Alexey Shelest – Alexander Zhuravlev | 3:1 (14:12,11:5,5:11,12:10) |
00:00 | Vitaliy Solovey – Evgeniy Romanyuk | 3:1 (11:9,9:11,11:3,11:4) |
00:00 | Igor Sukovaty – Alexander Naida | 3:2 (9:11,11:7,11:5,11:13,11:6) |
00:15 | Sergey Kireev – Igor Akimov | 0:3 (6:11,8:11,9:11) |
00:15 | Sergey Cibulin – Sergey Cheryavsky | 1:3 (11:6,6:11,9:11,9:11) |
00:30 | Alexander Naida – Artem Doroshenko | 1:3 (8:11,8:11,11:4,6:11) |
00:30 | Alexey Gutnichenko – Yuriy Volkov | 0:3 (10:12,4:11,4:11) |
00:45 | Igor Akimov – Vitaliy Solovey | 3:2 (9:11,2:11,11:5,11:7,11:3) |
00:45 | Igor Sukovaty – Roman Chuyko | 0:3 (10:12,3:11,12:14) |
00:45 | Sergey Cibulin – Andrei Grabsky | 3:1 (8:11,13:11,11:4,16:14) |
01:00 | Alexey Gutnichenko – Alexander Zhuravlev | 1:3 (4:11,9:11,11:9,7:11) |
01:15 | Genadi Yurchenko – Sergey Cheryavsky | 0:3 (6:11,10:12,7:11) |
01:15 | Ivan Fashchevskiy – Andrey Burdakov | 2:3 (11:4,8:11,4:11,14:12,7:11) |
01:15 | Sergey Kireev – Evgeniy Romanyuk | 3:2 (11:6,11:13,7:11,11:7,11:9) |
01:30 | Alexey Shelest – Yuriy Volkov | 2:3 (12:14,8:11,11:6,11:7,6:11) |
01:45 | Sergey Cheryavsky – Andrei Grabsky | 2:3 (11:6,11:9,9:11,8:11,7:11) |
01:45 | Sergey Pisklov – Aleksandr Horoshko | 3:0 (11:8,11:7,12:10) |
02:00 | Sergey Kireev – Vitaliy Solovey | 2:3 (11:13,8:11,11:9,11:6,6:11) |
02:15 | Yuriy Volkov – Alexander Zhuravlev | 3:0 (11:7,11:5,11:5) |
02:15 | Ivan Fashchevskiy – Aleksandr Horoshko | 3:1 (11:9,12:10,3:11,11:7) |
02:15 | Genadi Yurchenko – Sergey Cibulin | 3:0 (11:9,11:6,11:7) |
02:15 | Igor Akimov – Evgeniy Romanyuk | 3:1 (11:6,6:11,11:7,11:5) |
02:30 | Alexey Shelest – Alexey Gutnichenko | 3:0 (11:8,11:4,11:9) |
02:45 | Sergey Pisklov – Andrey Burdakov | 2:3 (7:11,9:11,11:5,11:7,10:12) |
02:45 | Evgeniy Romanyuk – Vitaliy Solovey | 2:3 (11:6,8:11,6:11,11:9,2:11) |
03:15 | Igor Akimov – Sergey Kireev | 3:0 (11:8,11:7,11:7) |
03:15 | Ivan Fashchevskiy – Sergey Pisklov | 3:1 (11:8,11:6,7:11,11:4) |
03:45 | Aleksandr Horoshko – Andrey Burdakov | 2:3 (11:3,11:13,9:11,12:10,3:11) |
04:15 | Andrey Burdakov – Ivan Fashchevskiy | 0:3 (9:11,7:11,5:11) |
04:45 | Aleksandr Horoshko – Sergey Pisklov | 0:3 (11:13,8:11,6:11) |
05:15 | Aleksandr Horoshko – Ivan Fashchevskiy | 3:2 (11:7,8:11,11:5,6:11,11:5) |
05:45 | Andrey Burdakov – Sergey Pisklov | 3:2 (11:4,5:11,11:4,8:11,11:5) |
06:15 | Sergey Pisklov – Ivan Fashchevskiy | 1:3 (9:11,7:11,11:6,7:11) |
06:45 | Andrey Burdakov – Aleksandr Horoshko | 2:3 (11:8,9:11,13:11,6:11,10:12) |
07:15 | Alexander Pogonov – Alexey Goloveshkin | 3:0 (11:5,11:8,11:7) |
07:15 | Evgeny Krivorotyko – Artyom Maximenko | 3:2 (8:11,11:8,8:11,11:1,11:9) |
08:00 | Anton Yolkin – Denys Scherbak | 3:1 (11:7,8:11,11:5,11:6) |
08:15 | Alexander Pogonov – Dmitry Yurkov | 3:1 (11:4,11:13,11:7,11:5) |
08:15 | Igor Trydukh – Alexey Zayets | 3:1 (11:3,10:12,11:9,11:5) |
08:15 | Evgeny Krivorotyko – Denys Scherbak | 3:2 (11:4,8:11,11:6,9:11,11:9) |
08:45 | Andrey Matkovsky – Alexey Zayets | 3:1 (8:11,11:5,11:6,11:8) |
08:45 | Anton Yolkin – Artyom Maximenko | 1:3 (8:11,6:11,12:10,8:11) |
08:45 | Ruslan Onyschenko – Alexey Goloveshkin | 1:3 (11:9,9:11,9:11,9:11) |
09:15 | Igor Trydukh – Sergey Zavinsky | 1:3 (6:11,11:6,7:11,9:11) |
09:15 | Alexander Pogonov – Ruslan Onyschenko | 2:3 (7:11,3:11,11:9,11:7,10:12) |
09:15 | Evgeny Krivorotyko – Anton Yolkin | 2:3 (7:11,11:7,12:10,10:12,9:11) |
09:45 | Andrey Matkovsky – Igor Trydukh | 2:3 (11:4,9:11,5:11,11:8,5:11) |
09:45 | Dmitry Yurkov – Alexey Goloveshkin | 3:1 (7:11,11:9,11:2,11:5) |
10:00 | Denys Scherbak – Artyom Maximenko | 2:3 (11:6,5:11,11:2,7:11,10:12) |
10:15 | Alexey Zayets – Sergey Zavinsky | 0:3 (8:11,7:11,4:11) |
10:15 | Alexey Goloveshkin – Alexander Pogonov | 1:3 (11:8,3:11,10:12,3:11) |
10:15 | Artyom Maximenko – Evgeny Krivorotyko | 3:0 (11:5,11:7,11:9) |
10:45 | Sergey Zavinsky – Andrey Matkovsky | 1:3 (9:11,9:11,11:9,7:11) |
10:45 | Denys Scherbak – Anton Yolkin | 3:0 (12:10,13:11,11:4) |
10:45 | Dmitry Yurkov – Ruslan Onyschenko | 3:0 (11:6,11:6,11:6) |
11:15 | Alexey Goloveshkin – Dmitry Yurkov | 1:3 (9:11,13:11,7:11,7:11) |
11:15 | Alexey Zayets – Igor Trydukh | 3:0 (11:6,11:7,11:8) |
11:15 | Denys Scherbak – Evgeny Krivorotyko | 1:3 (7:11,10:12,11:9,6:11) |
11:45 | Alexey Goloveshkin – Ruslan Onyschenko | 3:2 (7:11,11:3,11:7,8:11,11:6) |
11:45 | Alexey Zayets – Andrey Matkovsky | 2:3 (6:11,11:9,5:11,13:11,15:17) |
11:45 | Artyom Maximenko – Anton Yolkin | 2:3 (11:9,9:11,11:8,9:11,8:11) |
12:15 | Ruslan Onyschenko – Alexander Pogonov | 3:0 (12:10,11:3,11:7) |
12:15 | Sergey Zavinsky – Igor Trydukh | 3:2 (8:11,6:11,11:9,11:3,11:5) |
12:30 | Anton Yolkin – Evgeny Krivorotyko | 0:3 (5:11,4:11,11:13) |
12:45 | Dmitry Yurkov – Alexander Pogonov | 0:3 (9:11,6:11,5:11) |
12:45 | Artyom Maximenko – Denys Scherbak | 3:1 (11:2,12:10,10:12,11:9) |
12:45 | Igor Trydukh – Andrey Matkovsky | 3:1 (11:1,11:5,10:12,11:5) |
13:15 | Valentin Gedz – Vladimir Tymchenko | 3:2 (9:11,10:12,11:5,11:3,11:9) |
13:15 | Sergey Zavinsky – Alexey Zayets | 3:0 (13:11,11:8,11:7) |
13:15 | Jan Zaharov – Vitaly Krohmal | 3:1 (11:4,6:11,11:5,11:8) |
13:45 | Mikhail Stiranets – Anton Yakovenko | 2:3 (11:9,9:11,8:11,11:2,11:13) |
13:45 | Alexander Naida – Vladimir Korobko | 3:0 (11:9,11:5,11:7) |
14:15 | Jan Zaharov – Vladimir Korobko | 3:1 (12:10,11:9,7:11,12:10) |
14:15 | Maksym Deynega – Andrey Shamray | 3:2 (7:11,11:7,7:11,11:3,11:9) |
14:30 | Aleksandr Mashtakov – Pavel Chyzh | 1:3 (10:12,8:11,13:11,9:11) |
14:45 | Andrey Regush – Vitaliy Khorolsky | 3:2 (15:13,8:11,7:11,13:11,11:7) |
14:45 | Alexander Naida – Vitaly Krohmal | 3:1 (11:4,11:3,10:12,11:3) |
14:45 | Mikhail Stiranets – Vladimir Tymchenko | 3:2 (7:11,10:12,11:8,15:13,11:5) |
15:15 | Maksym Deynega – Vitaliy Khorolsky | 1:3 (8:11,4:11,11:4,8:11) |
15:15 | Aleksandr Storozhenko – Alexander Zhuravlev | 3:1 (11:7,11:6,9:11,11:5) |
15:15 | Jan Zaharov – Alexander Naida | 0:3 (8:11,7:11,8:11) |
15:30 | Valentin Gedz – Mikhail Stiranets | 3:1 (14:12,11:8,11:13,11:5) |
15:30 | Aleksandr Mashtakov – Alexander Zhuravlev | 1:3 (8:11,11:8,10:12,3:11) |
15:45 | Anton Yakovenko – Vladimir Tymchenko | 3:0 (11:3,11:9,11:9) |
15:45 | Andrey Regush – Andrey Shamray | 3:1 (11:7,11:7,6:11,11:7) |
15:45 | Vladimir Korobko – Vitaly Krohmal | 2:3 (3:11,11:9,3:11,11:9,9:11) |
16:00 | Aleksandr Storozhenko – Pavel Chyzh | 3:0 (11:3,11:4,11:9) |
16:15 | Vitaly Krohmal – Jan Zaharov | 3:0 (11:7,11:9,12:10) |
16:15 | Vladimir Tymchenko – Valentin Gedz | 1:3 (8:11,12:10,7:11,5:11) |
16:15 | Maksym Deynega – Andrey Regush | 1:3 (9:11,7:11,12:10,4:11) |
16:30 | Aleksandr Mashtakov – Aleksandr Storozhenko | 2:3 (11:7,5:11,9:11,12:10,8:11) |
16:45 | Vitaliy Khorolsky – Andrey Shamray | 3:2 (11:7,9:11,7:11,11:3,11:6) |
17:15 | Alexander Zhuravlev – Pavel Chyzh | 0:3 (7:11,11:13,10:12) |
17:15 | Andrey Shamray – Maksym Deynega | 3:0 (11:9,11:6,11:4) |
17:15 | Vladimir Korobko – Jan Zaharov | 3:0 (11:7,11:5,11:8) |
17:30 | Pavel Chyzh – Aleksandr Mashtakov | 0:3 (9:11,9:11,6:11) |
17:45 | Vladimir Tymchenko – Mikhail Stiranets | 0:3 (8:11,7:11,6:11) |
17:45 | Vitaliy Khorolsky – Andrey Regush | 3:2 (10:12,11:8,9:11,11:8,11:7) |
17:45 | Vitaly Krohmal – Alexander Naida | 3:1 (8:11,12:10,11:7,11:6) |
18:00 | Alexander Zhuravlev – Aleksandr Storozhenko | 2:3 (10:12,9:11,13:11,11:9,10:12) |
18:15 | Mikhail Stiranets – Valentin Gedz | 3:2 (11:6,6:11,6:11,11:8,11:8) |
18:15 | Vitaliy Khorolsky – Maksym Deynega | 2:3 (10:12,11:13,11:6,11:5,7:11) |
18:45 | Vladimir Tymchenko – Anton Yakovenko | 0:3 (3:11,8:11,6:11) |
18:45 | Vitaly Krohmal – Vladimir Korobko | 3:1 (11:9,4:11,11:7,11:6) |
18:45 | Alexander Zhuravlev – Aleksandr Mashtakov | 3:1 (11:7,4:11,11:9,11:9) |
19:00 | Pavel Chyzh – Aleksandr Storozhenko | 2:3 (9:11,4:11,11:7,11:9,4:11) |
19:00 | Andrey Shamray – Andrey Regush | 3:1 (11:8,14:12,10:12,11:8) |
19:15 | Sergiy Skachenko – Vjacheslav Yarovoy | 3:0 (11:9,13:11,12:10) |
19:15 | Andrey Regush – Maksym Deynega | 2:3 (11:5,10:12,11:2,8:11,8:11) |
19:30 | Aleksandr Storozhenko – Aleksandr Mashtakov | 2:3 (8:11,11:3,11:5,8:11,9:11) |
19:45 | Andrey Shamray – Vitaliy Khorolsky | 3:2 (11:9,6:11,11:9,6:11,18:16) |
20:00 | Rodion Pirvelli – Vadim Smetenko | 2:3 (9:11,12:10,14:12,12:14,6:11) |
20:15 | Pavel Chyzh – Alexander Zhuravlev | 3:1 (11:7,11:4,11:13,11:4) |
20:15 | Sergiy Skachenko – Vadim Smetenko | 3:1 (5:11,12:10,11:7,11:9) |
20:45 | Rodion Pirvelli – Vjacheslav Yarovoy | 2:3 (11:9,11:5,9:11,13:15,6:11) |
20:45 | Aleksandr Ivashkin – Nazari Kovalchuck | 3:2 (7:11,14:12,7:11,11:5,11:1) |
21:00 | Yuriy Volkov – Oleh Lutsyshyn | 2:3 (8:11,11:3,11:13,11:9,11:13) |
21:15 | Sergiy Skachenko – Rodion Pirvelli | 3:2 (8:11,11:6,4:11,11:9,17:15) |
21:15 | Nikolay Galynsky – Vladislav Kalugin | 2:3 (9:11,11:9,3:11,11:8,8:11) |
21:45 | Dmitry Zaporozhets – Stepan Fekete | 1:3 (11:5,5:11,5:11,7:11) |
21:45 | Vadim Smetenko – Vjacheslav Yarovoy | 2:3 (11:7,7:11,5:11,12:10,8:11) |
21:45 | Evgeniy Romanyuk – Ivan Fashchevskiy | 1:3 (6:11,5:11,11:7,8:11) |
22:00 | Yuriy Volkov – Stepan Fekete | 1:3 (6:11,11:7,7:11,10:12) |
22:00 | Aleksandr Ivashkin – Vladislav Kalugin | 2:3 (11:1,6:11,5:11,11:8,6:11) |
22:15 | Nikolay Galynsky – Nazari Kovalchuck | 3:0 (11:4,12:10,11:9) |
22:15 | Vjacheslav Yarovoy – Sergiy Skachenko | 3:1 (9:11,11:5,11:3,14:12) |
22:30 | Dmitry Zaporozhets – Oleh Lutsyshyn | 1:3 (6:11,11:4,6:11,8:11) |
22:45 | Evgeniy Romanyuk – Andrey Burdakov | 2:3 (13:11,6:11,6:11,11:4,7:11) |
22:45 | Vadim Smetenko – Rodion Pirvelli | 1:3 (9:11,15:13,8:11,7:11) |
22:45 | Aleksandr Ivashkin – Nikolay Galynsky | 0:3 (9:11,6:11,8:11) |
23:00 | Yuriy Volkov – Dmitry Zaporozhets | 3:1 (7:11,11:6,11:9,11:3) |
23:15 | Vadim Smetenko – Sergiy Skachenko | 3:1 (5:11,11:4,11:7,12:10) |
23:15 | Vladislav Kalugin – Nazari Kovalchuck | 3:2 (11:4,9:11,11:2,6:11,11:9) |
23:30 | Stepan Fekete – Oleh Lutsyshyn | 3:2 (11:9,11:6,3:11,8:11,11:4) |
23:45 | Evgeniy Romanyuk – Sergey Pisklov | 3:2 (11:3,11:7,8:11,9:11,11:9) |
23:45 | Vjacheslav Yarovoy – Rodion Pirvelli | 2:3 (4:11,11:7,12:10,11:13,7:11) |
23:45 | Nazari Kovalchuck – Aleksandr Ivashkin | 3:2 (12:10,12:10,6:11,10:12,11:6) |
Pro League
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Alexander Nekrasov – Mikhail Chernyavskiy | 1:4 (11:9,7:11,10:12,9:11,8:11) |
00:03 | Nikolay Slastihin – Alexander Lazarev | 4:3 (10:12,11:7,11:7,7:11,8:11,11:8,11:8) |
00:10 | Andrey Lapin – Pavel Meleshko | 2:4 (1:11,11:8,6:11,11:8,9:11,10:12) |
00:11 | Denis Shpadaruk – Vitalii Koloskov | 4:2 (11:3,7:11,11:8,11:6,5:11,11:5) |
00:15 | Evgeniy Sviridov – Anton Fomchenko | 4:3 (9:11,5:11,8:11,11:8,14:12,11:6,11:2) |
00:20 | Konstantin Chizhonok – Kirill Shurapov | 2:4 (5:11,13:11,12:10,5:11,8:11,4:11) |
00:20 | Anton Sentyabov – Matvey Panafutin | 2:4 (11:9,9:11,6:11,11:1,4:11,9:11) |
00:23 | Stanislav Dalida – Roman Raev | 0:4 (2:11,9:11,6:11,13:15) |
00:26 | Pavel Sorogovets – Maxim Evitch | 2:4 (7:11,11:9,8:11,10:12,11:7,0:11) |
00:34 | Victor Rakhmanov – Alisher Karimjanov | 4:1 (7:11,12:10,11:9,12:10,11:5) |
00:43 | Nikolay Ermolovich – Igor Klochko | 4:2 (8:11,10:12,11:6,11:6,11:4,11:9) |
00:46 | Artem Yakovlev – Dmitriy Gorbunov | 4:3 (11:13,11:6,8:11,7:11,18:16,11:9,11:7) |
00:51 | Anton Sentyabov – Ivan Karpov | 4:1 (11:7,11:8,8:11,11:8,11:5) |
00:53 | Yuri Polyakov – Stanislav Lykov | 4:2 (11:9,5:11,11:4,1:11,11:7,11:6) |
01:00 | Denis Oleinikov – Vladimir Mikhalin | 3:4 (11:6,13:15,11:5,11:8,9:11,11:13,3:11) |
01:00 | Konstantin Chizhonok – Vladimir Bielokon | 4:1 (11:6,10:12,11:5,14:12,11:2) |
01:02 | Yuri Sinyavsky – Vitaly Sizonenko | 2:4 (15:13,5:11,11:3,12:14,6:11,7:11) |
01:06 | Mikhail Chernyavskiy – Victor Rakhmanov | 1:4 (5:11,11:13,12:10,6:11,8:11) |
01:10 | Anton Fomchenko – Anton Pantushin | 0:4 (7:11,8:11,4:11,8:11) |
01:19 | Matvey Panafutin – Ivan Grishunin | 4:3 (11:9,7:11,11:4,10:12,11:9,7:11,11:8) |
01:20 | Alexander Belkin – Kazimir Kvyatkovskiy | 4:2 (8:11,11:6,3:11,11:7,11:6,11:9) |
01:30 | Kirill Shurapov – Vasily Petrenko | 2:4 (8:11,11:8,5:11,6:11,11:8,5:11) |
01:34 | Yuri Sinyavsky – Pavel Sorogovets | 3:4 (7:11,11:4,8:11,9:11,11:8,11:9,7:11) |
01:35 | Dmitriy Gorbunov – Alexander Lazarev | 1:4 (11:7,7:11,6:11,10:12,2:11) |
01:35 | Evgeniy Sviridov – Evgeny Klyuev | 0:4 (7:11,8:11,8:11,8:11) |
01:48 | Alisher Karimjanov – Alexander Nekrasov | 4:3 (12:10,6:11,11:7,6:11,11:9,7:11,11:3) |
01:50 | Maksim Kovrizhnikov – Denis Oleinikov | 4:3 (11:7,9:11,8:11,11:8,12:14,11:9,11:6) |
01:55 | Artem Yakovlev – Nikolay Slastihin | 1:4 (10:12,5:11,11:4,6:11,4:11) |
02:10 | Andrey Krasnov – Alexey Zhukovsky | 4:1 (8:11,11:8,11:9,11:5,11:8) |
02:12 | Vitaly Sizonenko – Maxim Evitch | 1:4 (4:11,11:7,7:11,4:11,8:11) |
02:23 | Yuriy Shashelev – Oleg Semenov | 3:4 (11:9,11:8,10:12,6:11,11:7,9:11,9:11) |
02:28 | Mikhail Chernyavskiy – Alisher Karimjanov | 1:4 (8:11,9:11,7:11,11:4,3:11) |
02:40 | Alexander Belkin – Alexey Zhukovsky | 0:4 (4:11,6:11,9:11,10:12) |
02:45 | Vladimir Mikhalin – Maksim Kovrizhnikov | 2:4 (7:11,8:11,11:3,6:11,11:2,8:11) |
03:00 | Aleksey Radionov – Iaroslav Borkovskii | 4:2 (11:7,11:7,8:11,11:6,11:13,14:12) |
03:00 | Andrey Krasnov – Kazimir Kvyatkovskiy | 4:1 (7:11,11:7,18:16,11:6,11:6) |
03:00 | Victor Soldatov – Mikhail Sinelnikov | 1:4 (11:13,11:8,8:11,7:11,7:11) |
03:01 | Alisher Karimjanov – Mikhail Chernyavskiy | 3:4 (7:11,14:12,11:9,12:10,8:11,8:11,6:11) |
03:15 | Andrey Filippov – Roman Romanov | 4:2 (10:12,11:6,8:11,11:8,12:10,11:9) |
03:25 | Vladimir Mikhalin – Denis Oleinikov | 0:4 (6:11,6:11,7:11,6:11) |
03:30 | Alexander Belkin – Andrey Krasnov | 4:0 (11:3,12:10,11:4,11:4) |
03:34 | Denis Asanov – Roman Kharitonenko | 1:4 (9:11,5:11,14:12,10:12,8:11) |
03:40 | Konstantin Pogodin – Victor Soldatov | 4:2 (7:11,7:11,11:8,11:8,11:6,11:5) |
03:52 | Denis Oleinikov – Maksim Kovrizhnikov | 4:2 (13:11,11:9,8:11,2:11,11:7,11:5) |
03:55 | Alexey Zhukovsky – Kazimir Kvyatkovskiy | 4:3 (11:8,5:11,7:11,8:11,11:6,11:9,11:5) |
03:57 | Victor Rakhmanov – Mikhail Chernyavskiy | 4:0 (11:8,12:10,11:2,11:7) |
04:00 | Oleg Semenov – Andrey Filippov | 1:4 (5:11,6:11,6:11,11:6,8:11) |
04:00 | Aleksey Radionov – Roman Kharitonenko | 4:3 (11:9,11:13,9:11,11:9,9:11,11:9,11:9) |
04:25 | Mikhail Sinelnikov – Konstantin Pogodin | 4:3 (11:8,11:6,7:11,11:3,11:13,5:11,11:6) |
04:31 | Roman Romanov – Yuriy Shashelev | 2:4 (11:8,8:11,11:6,5:11,5:11,9:11) |
04:35 | Andrey Krasnov – Alexander Belkin | 1:4 (10:12,8:11,11:9,8:11,5:11) |
04:35 | Maksim Kovrizhnikov – Vladimir Mikhalin | 3:4 (11:1,8:11,5:11,11:8,11:8,8:11,5:11) |
04:36 | Denis Asanov – Iaroslav Borkovskii | 3:4 (6:11,11:9,11:13,5:11,11:7,11:2,9:11) |
05:10 | Kazimir Kvyatkovskiy – Alexey Zhukovsky | 3:4 (3:11,11:9,11:5,10:12,13:11,7:11,6:11) |
05:10 | Yuriy Shashelev – Andrey Filippov | 4:3 (11:8,11:7,4:11,7:11,11:13,11:4,11:8) |
05:10 | Mikhail Sinelnikov – Victor Soldatov | 2:4 (8:11,11:6,9:11,11:7,10:12,8:11) |
05:17 | Aleksey Radionov – Denis Asanov | 0:4 (8:11,5:11,7:11,5:11) |
05:24 | Maksim Kovrizhnikov – Denis Oleinikov | 2:4 (9:11,11:9,7:11,3:11,13:11,6:11) |
05:33 | Roman Kharitonenko – Iaroslav Borkovskii | 2:4 (14:12,11:8,5:11,1:11,9:11,9:11) |
05:45 | Kazimir Kvyatkovskiy – Andrey Krasnov | 4:1 (12:10,11:7,11:7,7:11,11:9) |
05:48 | Vladimir Shirokov – Ildar Khairullin | 4:3 (5:11,11:9,15:13,7:11,11:4,9:11,11:6) |
05:52 | Oleg Semenov – Roman Romanov | 2:4 (10:12,3:11,11:9,11:8,11:13,10:12) |
06:10 | Victor Soldatov – Konstantin Pogodin | 2:4 (15:13,10:12,11:6,7:11,3:11,1:11) |
06:11 | Iaroslav Borkovskii – Denis Asanov | 4:0 (11:1,11:9,11:9,11:4) |
06:15 | Alexey Zhukovsky – Alexander Belkin | 1:4 (8:11,9:11,11:8,10:12,5:11) |
06:30 | Nikita Moskovkin – Sergei Shmelyov | 4:3 (11:8,11:9,8:11,6:11,6:11,11:9,11:6) |
06:31 | Roman Kharitonenko – Aleksey Radionov | 2:4 (11:3,9:11,12:10,9:11,9:11,6:11) |
06:44 | Andrey Filippov – Oleg Semenov | 4:0 (11:5,11:8,11:9,11:7) |
06:50 | Konstantin Pogodin – Mikhail Sinelnikov | 4:2 (11:13,13:11,11:8,5:11,11:3,11:9) |
07:00 | Nikolai Brui – Sergei Vyrko | 4:1 (11:6,11:9,11:9,6:11,11:7) |
07:01 | Roman Kharitonenko – Denis Asanov | 0:4 (10:12,7:11,5:11,3:11) |
07:14 | Yuriy Shashelev – Roman Romanov | 4:1 (11:1,11:8,7:11,11:5,13:11) |
07:15 | Ildar Khairullin – Nikita Moskovkin | 3:4 (17:19,11:8,9:11,11:8,7:11,11:9,3:11) |
07:23 | Iaroslav Borkovskii – Aleksey Radionov | 4:1 (5:11,11:7,11:8,11:7,11:5) |
07:30 | Pavel Skrobot – Ruslan Romanovsky | 2:4 (10:12,8:11,11:5,12:14,11:6,8:11) |
07:40 | Mikhail Sinelnikov – Konstantin Pogodin | 1:4 (9:11,5:11,11:9,3:11,8:11) |
07:47 | Roman Romanov – Oleg Semenov | 4:0 (11:3,11:6,11:1,13:11) |
08:00 | Nikolai Brui – Ruslan Romanovsky | 1:4 (8:11,5:11,9:11,11:9,10:12) |
08:00 | Sergei Shmelyov – Vladimir Shirokov | 4:1 (11:7,11:6,9:11,11:3,11:7) |
08:00 | Alexander Shchelkunov – Yuri Oberemok | 1:4 (11:13,11:6,6:11,5:11,8:11) |
08:09 | Arseniy Chernyakevich – Alexander Belkin | 4:1 (11:8,11:3,11:6,8:11,11:5) |
08:09 | Arseniy Chernyakevich – Ivan Patsyna | 2:4 (9:11,7:11,10:12,11:4,11:5,9:11) |
08:15 | Andrey Filippov – Yuriy Shashelev | 4:1 (10:12,11:7,11:8,11:4,11:5) |
08:25 | Vladimir Shirokov – Nikita Moskovkin | 4:3 (11:8,11:7,10:12,10:12,7:11,19:17,11:7) |
08:30 | Roman Schelkanov – Alexander Shchelkunov | 2:4 (9:11,7:11,11:7,11:7,5:11,12:14) |
08:33 | Pavel Skrobot – Sergei Vyrko | 2:4 (4:11,7:11,11:9,5:11,11:3,10:12) |
08:40 | Ivan Minin – Vasily Tulchinsky | 2:4 (7:11,7:11,11:4,14:12,5:11,5:11) |
08:41 | Dmitry Mikhalchuk – Alexander Belkin | 3:4 (8:11,11:8,7:11,11:13,11:9,11:8,6:11) |
09:00 | Yuri Oberemok – Roman Schelkanov | 1:4 (11:13,9:11,10:12,11:4,7:11) |
09:00 | Aleksandr Shchadko – Kirill Goncharov | 4:2 (11:4,8:11,11:6,11:3,10:12,11:9) |
09:00 | Aleksandr Tyutryumov – Anton Kotov | 2:4 (5:11,9:11,5:11,11:9,11:6,2:11) |
09:00 | Petr Chugunov – Igor Novikov | 4:1 (11:7,11:9,9:11,11:6,11:8) |
09:05 | Nikolai Brui – Pavel Skrobot | 4:1 (11:3,9:11,11:8,11:4,11:4) |
09:11 | Ildar Khairullin – Sergei Shmelyov | 0:4 (4:11,3:11,6:11,9:11) |
09:21 | Igor Tyukhlov – Igor Sidorenko | 1:4 (6:11,6:11,11:5,2:11,6:11) |
09:22 | Dmitriy Barsukov – Vasily Shtundyk | 2:4 (9:11,11:8,3:11,11:6,2:11,7:11) |
09:30 | Yuri Oberemok – Alexander Shchelkunov | 4:3 (8:11,4:11,11:9,12:10,4:11,11:7,11:8) |
09:30 | Nikita Moskovkin – Vladimir Shirokov | 1:4 (3:11,11:8,5:11,4:11,12:14) |
09:33 | Svyatoslav Urazov – Anton Evstifeykin | 1:4 (13:11,9:11,9:11,6:11,5:11) |
09:35 | Ruslan Romanovsky – Sergei Vyrko | 4:1 (10:12,11:6,11:8,11:8,11:6) |
09:42 | Alexander Yaskevich – Alexey Evtyushin | 0:4 (7:11,5:11,10:12,9:11) |
09:49 | Dmitry Mikhalchuk – Ivan Patsyna | 1:4 (4:11,8:11,9:11,11:8,5:11) |
09:51 | Vasily Tulchinsky – Igor Tyukhlov | 4:2 (11:6,11:8,11:7,6:11,8:11,11:6) |
09:55 | Igor Novikov – Dmitriy Barsukov | 1:4 (11:2,9:11,3:11,6:11,11:13) |
10:00 | Alexander Kulagin – Anton Kharitonov | 4:3 (8:11,12:10,11:7,11:5,8:11,9:11,11:8) |
10:03 | Ruslan Romanovsky – Pavel Skrobot | 4:1 (11:7,11:9,6:11,11:9,11:6) |
10:04 | Aleksandr Shchadko – Alexey Evtyushin | 2:4 (11:3,8:11,12:14,8:11,15:13,6:11) |
10:04 | Sergei Shmelyov – Ildar Khairullin | 4:0 (11:6,11:9,13:11,11:5) |
10:06 | Anton Kotov – Svyatoslav Urazov | 4:3 (5:11,8:11,12:10,13:11,11:8,8:11,11:9) |
10:15 | Alexander Shchelkunov – Roman Schelkanov | 4:0 (11:6,11:5,11:5,11:0) |
10:16 | Arseniy Chernyakevich – Dmitry Mikhalchuk | 3:4 (8:11,11:7,2:11,11:8,11:4,9:11,7:11) |
10:20 | Vasily Shtundyk – Petr Chugunov | 4:0 (11:9,11:7,14:12,11:4) |
10:25 | Nikita Moskovkin – Ildar Khairullin | 4:1 (9:11,12:10,11:6,11:7,11:4) |
10:26 | Igor Sidorenko – Ivan Minin | 1:4 (11:6,7:11,4:11,9:11,10:12) |
10:30 | Sergei Vyrko – Nikolai Brui | 4:2 (7:11,11:8,8:11,11:8,11:6,11:9) |
10:37 | Dmitry Kan – Boris Pospehov | 4:2 (11:8,12:10,7:11,8:11,11:8,14:12) |
10:40 | Roman Schelkanov – Yuri Oberemok | 2:4 (4:11,11:9,7:11,6:11,12:10,5:11) |
10:40 | Alexander Yaskevich – Kirill Goncharov | 4:2 (8:11,12:10,12:10,11:5,7:11,11:7) |
10:45 | Petr Chugunov – Dmitriy Barsukov | 4:0 (11:3,11:8,12:10,11:7) |
10:51 | Alexander Belkin – Ivan Patsyna | 4:0 (11:1,11:5,11:4,11:7) |
10:52 | Anton Evstifeykin – Aleksandr Tyutryumov | 4:2 (11:4,9:11,11:7,4:11,11:7,11:3) |
10:55 | Vladimir Shirokov – Sergei Shmelyov | 3:4 (9:11,17:15,11:8,11:8,11:13,8:11,6:11) |
10:57 | Ivan Minin – Igor Tyukhlov | 4:3 (11:8,5:11,11:6,10:12,11:7,9:11,14:12) |
11:05 | Pavel Skrobot – Nikolai Brui | 1:4 (7:11,11:8,8:11,5:11,7:11) |
11:07 | Alexander Belkin – Dmitry Mikhalchuk | 4:1 (11:7,5:11,11:8,11:9,11:8) |
11:08 | Igor Novikov – Vasily Shtundyk | 1:4 (8:11,11:13,11:7,13:15,9:11) |
11:08 | Aleksandr Shchadko – Alexander Yaskevich | 4:3 (13:15,10:12,11:3,11:9,11:1,13:15,11:9) |
11:15 | Anton Kharitonov – Dmitry Kan | 3:4 (8:11,12:10,11:9,11:7,8:11,7:11,9:11) |
11:15 | Alexander Shchelkunov – Yuri Oberemok | 3:4 (7:11,11:7,11:6,13:15,11:2,9:11,3:11) |
11:20 | Aleksandr Tyutryumov – Svyatoslav Urazov | 1:4 (6:11,12:10,6:11,2:11,5:11) |
11:33 | Ivan Patsyna – Arseniy Chernyakevich | 4:3 (11:9,11:6,6:11,8:11,11:7,5:11,11:8) |
11:35 | Sergei Vyrko – Ruslan Romanovsky | 3:4 (9:11,8:11,11:6,10:12,11:5,11:7,11:13) |
11:43 | Vasily Tulchinsky – Igor Sidorenko | 4:1 (3:11,11:6,11:7,11:7,11:7) |
11:44 | Dmitriy Barsukov – Petr Chugunov | 4:3 (11:8,3:11,9:11,7:11,11:7,11:7,11:3) |
11:49 | Boris Pospehov – Alexander Kulagin | 3:4 (11:5,13:11,2:11,9:11,11:13,11:7,9:11) |
11:52 | Boris Alekseev – Timur Mamazakirov | 4:0 (11:7,11:6,11:8,11:7) |
11:52 | Anton Kotov – Anton Evstifeykin | 4:2 (11:8,11:9,5:11,11:8,3:11,12:10) |
11:53 | Alexey Evtyushin – Kirill Goncharov | 4:2 (11:6,7:11,11:9,8:11,11:8,11:7) |
12:11 | Igor Tyukhlov – Vasily Tulchinsky | 1:4 (12:10,4:11,3:11,1:11,8:11) |
12:16 | Vasily Shtundyk – Igor Novikov | 4:0 (12:10,11:3,11:7,14:12) |
12:18 | Dmitry Mikhalchuk – Arseniy Chernyakevich | 4:3 (11:8,4:11,11:9,8:11,4:11,12:10,11:9) |
12:23 | Alexander Yaskevich – Aleksandr Shchadko | 0:4 (5:11,9:11,7:11,6:11) |
12:25 | Stanislav Oshkin – Anton Sentyabov | 4:2 (11:7,14:12,8:11,11:13,12:10,11:9) |
12:35 | Alexander Kulagin – Dmitry Kan | 3:4 (11:4,7:11,4:11,4:11,11:6,15:13,6:11) |
12:38 | Anton Kotov – Aleksandr Tyutryumov | 4:1 (8:11,11:3,11:8,11:9,11:2) |
12:40 | Igor Novikov – Petr Chugunov | 4:0 (12:10,11:9,11:8,11:3) |
12:40 | Ivan Minin – Igor Sidorenko | 4:1 (11:9,4:11,11:4,11:6,11:9) |
12:46 | Ivan Patsyna – Alexander Belkin | 1:4 (3:11,5:11,12:10,4:11,7:11) |
12:52 | Kirill Goncharov – Alexey Evtyushin | 1:4 (11:8,3:11,5:11,7:11,9:11) |
13:00 | Sergey Yacenko – Maxim Boboryko | 2:4 (9:11,7:11,11:5,11:4,3:11,9:11) |
13:00 | Vitalii Koloskov – Nikolay Ermolovich | 4:0 (11:9,11:6,12:10,12:10) |
13:04 | Vasily Shtundyk – Dmitriy Barsukov | 0:4 (9:11,7:11,10:12,7:11) |
13:05 | Timur Mamazakirov – Stanislav Oshkin | 1:4 (1:11,8:11,13:11,8:11,4:11) |
13:08 | Anton Evstifeykin – Svyatoslav Urazov | 4:2 (11:6,9:11,11:4,10:12,11:9,12:10) |
13:10 | Anton Kharitonov – Boris Pospehov | 0:4 (1:11,12:14,6:11,4:11) |
13:16 | Igor Sidorenko – Igor Tyukhlov | 4:0 (11:6,11:9,11:3,11:8) |
13:19 | Kirill Goncharov – Alexander Yaskevich | 3:4 (10:12,11:6,3:11,11:9,11:13,13:11,4:11) |
13:25 | Denis Shpadaruk – Igor Klochko | 2:4 (7:11,6:11,10:12,11:8,11:5,9:11) |
13:29 | Pavel Malakhov – Nabijon Gafurov | 3:4 (6:11,12:10,9:11,8:11,11:7,11:2,8:11) |
13:34 | Anton Sentyabov – Boris Alekseev | 4:2 (11:7,11:13,11:3,11:5,6:11,11:5) |
13:35 | Dmitry Kan – Anton Kharitonov | 3:4 (11:5,7:11,7:11,12:14,11:7,11:4,7:11) |
13:37 | Khozhiakhmat Khozhimirzaev – Valeriy Gorelov | 4:1 (8:11,11:7,11:5,11:8,11:9) |
13:40 | Valeriy Gorelov – Konstantin Sergeev | 2:4 (12:14,11:8,9:11,11:8,7:11,7:11) |
13:42 | Vasily Tulchinsky – Ivan Minin | 4:2 (11:8,8:11,6:11,11:7,11:8,12:10) |
13:50 | Svyatoslav Urazov – Aleksandr Tyutryumov | 4:2 (12:14,11:9,11:5,11:1,9:11,11:5) |
13:53 | Alexey Evtyushin – Aleksandr Shchadko | 4:3 (4:11,12:10,10:12,4:11,11:9,11:7,11:7) |
13:55 | Vitalii Koloskov – Igor Klochko | 1:4 (9:11,11:6,7:11,7:11,10:12) |
13:59 | Alexander Vasiliev – Iurii Tsatko | 1:4 (11:8,9:11,7:11,5:11,11:13) |
14:05 | Boris Alekseev – Stanislav Oshkin | 1:4 (13:11,6:11,9:11,7:11,8:11) |
14:08 | Maxim Boboryko – Pavel Malakhov | 4:3 (13:11,10:12,9:11,11:6,11:4,7:11,11:9) |
14:11 | Alexander Kulagin – Boris Pospehov | 1:4 (9:11,11:6,8:11,5:11,8:11) |
14:20 | Vadim Jonaitis – Dmitry Panasenko | 0:4 (8:11,9:11,7:11,6:11) |
14:22 | Konstantin Sergeev – Khozhiakhmat Khozhimirzaev | 1:4 (8:11,8:11,7:11,11:9,4:11) |
14:25 | Denis Shpadaruk – Nikolay Ermolovich | 4:1 (12:10,11:8,7:11,12:10,12:10) |
14:25 | Anton Evstifeykin – Anton Kotov | 1:4 (10:12,7:11,11:8,6:11,9:11) |
14:26 | Dmitriy Fomin – Ivan Doronin | 4:2 (11:2,9:11,11:7,9:11,14:12,11:9) |
14:35 | Timur Mamazakirov – Anton Sentyabov | 3:4 (6:11,11:8,5:11,11:7,11:9,1:11,4:11) |
14:45 | Alexander Vasiliev – Dmitry Panasenko | 4:2 (10:12,6:11,12:10,11:8,11:6,11:8) |
14:47 | Dmitry Kan – Alexander Kulagin | 4:2 (9:11,7:11,13:11,11:4,11:5,11:8) |
14:55 | Vitalii Koloskov – Denis Shpadaruk | 3:4 (9:11,9:11,9:11,12:10,11:9,11:8,7:11) |
14:56 | Nabijon Gafurov – Sergey Yacenko | 2:4 (7:11,11:2,11:9,6:11,6:11,6:11) |
15:00 | Stanislav Lykov – Anton Fomchenko | 1:4 (11:8,9:11,10:12,10:12,8:11) |
15:00 | Alexander Vanagel – Mikhail Pratskevich | 4:2 (11:6,11:5,11:5,7:11,8:11,12:10) |
15:00 | Evgeniy Elizarov – Igor Elistratov | 1:4 (12:14,2:11,6:11,11:7,9:11) |
15:06 | Dmitry Verbitsky – Dmitriy Fomin | 0:4 (11:13,10:12,6:11,11:13) |
15:10 | Stanislav Oshkin – Timur Mamazakirov | 2:4 (9:11,11:6,3:11,8:11,11:6,8:11) |
15:17 | Boris Pospehov – Anton Kharitonov | 4:2 (13:11,11:8,8:11,12:10,9:11,11:8) |
15:21 | Sergey Yacenko – Pavel Malakhov | 0:4 (5:11,5:11,3:11,8:11) |
15:21 | Vadim Jonaitis – Iurii Tsatko | 2:4 (6:11,11:9,3:11,11:7,6:11,3:11) |
15:26 | Konstantin Morozov – Alexander Ershov | 4:3 (8:11,11:8,8:11,11:7,11:4,8:11,11:7) |
15:28 | Valeriy Gorelov – Khozhiakhmat Khozhimirzaev | 3:4 (11:7,11:13,8:11,6:11,11:7,11:8,7:11) |
15:30 | Ivan Patsyna – Andrzej Prusinowski | 3:4 (14:12,11:7,8:11,8:11,7:11,12:10,5:11) |
15:35 | Ivan Doronin – Dmitry Verbitsky | 0:4 (10:12,6:11,11:13,8:11) |
15:35 | Igor Klochko – Nikolay Ermolovich | 4:0 (11:9,11:8,11:8,11:9) |
15:35 | Dzhamshed Khasanov – Andrey Dergunov | 4:2 (11:4,14:12,4:11,11:5,6:11,11:3) |
15:45 | Maxim Boboryko – Nabijon Gafurov | 4:3 (14:16,11:5,11:4,7:11,6:11,12:10,11:8) |
15:50 | Alexander Vasiliev – Vadim Jonaitis | 4:3 (11:7,11:13,9:11,11:4,8:11,11:6,11:6) |
15:53 | Boris Alekseev – Anton Sentyabov | 0:4 (6:11,5:11,10:12,3:11) |
16:00 | Anton Fomchenko – Konstantin Morozov | 0:4 (6:11,14:16,5:11,9:11) |
16:00 | Denis Shpadaruk – Vitalii Koloskov | 2:4 (10:12,13:15,5:11,12:10,11:1,10:12) |
16:02 | Ivan Doronin – Dmitriy Fomin | 1:4 (11:8,7:11,6:11,4:11,8:11) |
16:05 | Igor Elistratov – Dzhamshed Khasanov | 0:4 (7:11,4:11,5:11,8:11) |
16:08 | Alexander Vanagel – Andrzej Prusinowski | 4:2 (11:7,7:11,11:8,4:11,11:9,11:5) |
16:11 | Khozhiakhmat Khozhimirzaev – Konstantin Sergeev | 4:2 (11:9,11:9,9:11,9:11,11:5,11:8) |
16:15 | Stanislav Oshkin – Boris Alekseev | 4:1 (11:6,14:12,11:7,7:11,11:9) |
16:24 | Alexander Ershov – Stanislav Lykov | 0:4 (11:13,10:12,9:11,5:11) |
16:28 | Dmitriy Fomin – Dmitry Verbitsky | 3:4 (4:11,11:7,9:11,11:5,4:11,11:4,10:12) |
16:32 | Maxim Boboryko – Sergey Yacenko | 2:4 (4:11,19:21,5:11,14:12,13:11,6:11) |
16:34 | Dmitry Panasenko – Iurii Tsatko | 2:4 (11:6,4:11,13:11,7:11,5:11,10:12) |
16:35 | Nikolay Ermolovich – Igor Klochko | 4:1 (9:11,11:8,11:8,11:7,11:7) |
16:35 | Andrey Dergunov – Evgeniy Elizarov | 4:1 (10:12,11:6,14:12,15:13,13:11) |
16:42 | Ivan Patsyna – Mikhail Pratskevich | 2:4 (11:6,9:11,8:11,11:4,7:11,6:11) |
16:43 | Konstantin Sergeev – Valeriy Gorelov | 3:4 (8:11,11:8,11:6,11:3,5:11,2:11,5:11) |
16:45 | Anton Sentyabov – Timur Mamazakirov | 4:1 (11:8,6:11,12:10,11:7,11:8) |
16:48 | Stanislav Lykov – Konstantin Morozov | 3:4 (10:12,10:12,12:10,12:10,11:9,6:11,10:12) |
17:00 | Dmitry Verbitsky – Ivan Doronin | 3:4 (9:11,6:11,6:11,11:7,11:9,11:8,5:11) |
17:03 | Iurii Tsatko – Vadim Jonaitis | 4:1 (11:5,11:9,6:11,11:9,11:8) |
17:05 | Igor Klochko – Denis Shpadaruk | 2:4 (7:11,11:3,8:11,12:14,11:5,5:11) |
17:11 | Alexander Vanagel – Ivan Patsyna | 4:2 (11:9,9:11,11:9,15:13,8:11,11:8) |
17:15 | Evgeniy Elizarov – Dzhamshed Khasanov | 4:3 (9:11,11:8,11:7,11:13,11:9,7:11,12:10) |
17:16 | Nabijon Gafurov – Pavel Malakhov | 3:4 (11:8,8:11,11:6,2:11,8:11,11:8,7:11) |
17:25 | Konstantin Sergeev – Khozhiakhmat Khozhimirzaev | 1:4 (11:6,8:11,8:11,2:11,6:11) |
17:25 | Anton Fomchenko – Alexander Ershov | 2:4 (12:14,17:15,11:2,7:11,10:12,15:17) |
17:32 | Dmitry Panasenko – Alexander Vasiliev | 4:2 (11:4,11:6,5:11,14:16,11:9,11:7) |
17:40 | Dmitry Verbitsky – Dmitriy Fomin | 2:4 (11:4,4:11,11:8,6:11,7:11,6:11) |
17:45 | Nikolay Ermolovich – Vitalii Koloskov | 2:4 (7:11,11:6,7:11,8:11,11:7,10:12) |
17:47 | Andrzej Prusinowski – Mikhail Pratskevich | 3:4 (12:10,8:11,8:11,11:7,12:14,12:10,5:11) |
17:53 | Nabijon Gafurov – Maxim Boboryko | 3:4 (11:9,11:6,7:11,11:8,7:11,8:11,9:11) |
18:00 | Alexey Yanshaev – Danil Khramukhin | 4:2 (11:7,11:7,9:11,7:11,11:5,11:6) |
18:05 | Igor Elistratov – Andrey Dergunov | 0:4 (11:13,6:11,7:11,9:11) |
18:10 | Konstantin Morozov – Anton Fomchenko | 3:4 (11:9,11:7,11:5,11:13,8:11,9:11,8:11) |
18:11 | Vadim Jonaitis – Alexander Vasiliev | 1:4 (6:11,8:11,11:9,4:11,4:11) |
18:25 | Dzhamshed Khasanov – Igor Elistratov | 4:1 (9:11,12:10,11:9,11:9,11:6) |
18:30 | Ivan Patsyna – Alexander Vanagel | 1:4 (12:10,6:11,2:11,9:11,4:11) |
18:33 | Aleksandr Lebedenko – Alexey Yanshaev | 4:3 (11:9,11:9,8:11,6:11,6:11,11:4,11:8) |
18:35 | Pavel Malakhov – Sergey Yacenko | 4:3 (4:11,9:11,11:2,11:6,11:6,9:11,16:14) |
18:44 | Stanislav Lykov – Alexander Ershov | 4:0 (11:7,11:5,11:9,11:8) |
18:46 | Iurii Tsatko – Dmitry Panasenko | 3:4 (6:11,7:11,11:9,11:7,11:7,9:11,9:11) |
18:58 | Mikhail Pratskevich – Andrzej Prusinowski | 4:2 (11:5,9:11,9:11,11:9,17:15,11:5) |
19:00 | Daniil Tretyakov – Nikolay Mirgiev | 4:0 (11:4,11:5,11:7,11:9) |
19:00 | Andrey Zhuzhnev – Viktor Skvortsov | 4:3 (13:11,11:4,4:11,6:11,11:9,8:11,11:4) |
19:00 | Alexander Lukashevich – Yuri Sinyavsky | 4:1 (11:0,11:8,11:3,8:11,11:7) |
19:00 | Dmitriy Fominikh – Denis Dinislamov | 2:4 (8:11,12:10,9:11,7:11,12:10,8:11) |
19:05 | Evgeniy Elizarov – Andrey Dergunov | 1:4 (5:11,7:11,11:7,6:11,6:11) |
19:08 | Alexander Ershov – Konstantin Morozov | 4:2 (7:11,11:8,9:11,11:7,11:6,13:11) |
19:17 | Henrik Malerian – Stanislav Dalida | 4:2 (11:7,11:7,10:12,11:6,8:11,11:3) |
19:20 | Danil Khramukhin – Aleksandr Lebedenko | 0:4 (5:11,7:11,4:11,6:11) |
19:25 | Maxim Evitch – Ruslan Tylindus | 4:2 (11:8,5:11,9:11,11:8,12:10,11:3) |
19:33 | Igor Elistratov – Evgeniy Elizarov | 4:0 (14:12,11:5,11:4,11:5) |
19:35 | Andrzej Prusinowski – Ivan Patsyna | 4:1 (7:11,11:4,11:5,11:7,11:6) |
19:35 | Konstantin Pogodin – Dmitriy Fominikh | 0:4 (7:11,3:11,15:17,10:12) |
19:36 | Anton Fomchenko – Stanislav Lykov | 3:4 (11:7,10:12,10:12,11:6,11:8,9:11,10:12) |
19:40 | Vladislav Vitokhin – Malek Al-Ezzi | 4:1 (11:8,11:13,11:7,11:7,11:4) |
19:44 | Danil Khramukhin – Alexey Yanshaev | 0:4 (8:11,7:11,6:11,8:11) |
19:53 | Nikolay Mirgiev – Viktor Skvortsov | 3:4 (11:8,8:11,8:11,11:8,4:11,14:12,4:11) |
19:57 | Alexander Lukashevich – Ruslan Tylindus | 4:0 (11:7,13:11,11:7,11:7) |
20:00 | Alexander Blinets – Kirill Kazanin | 4:2 (4:11,11:4,11:6,11:3,10:12,11:4) |
20:00 | Dmitriy Gorbunov – Nikolay Slastihin | 1:4 (7:11,8:11,5:11,11:8,4:11) |
20:02 | Mikhail Pratskevich – Alexander Vanagel | 3:4 (9:11,11:8,6:11,12:10,7:11,11:5,10:12) |
20:05 | Andrey Dergunov – Dzhamshed Khasanov | 1:4 (10:12,5:11,11:9,7:11,8:11) |
20:05 | Denis Dinislamov – Konstantin Pogodin | 3:4 (16:18,8:11,11:5,8:11,11:5,11:9,8:11) |
20:10 | Stanislav Dalida – Malek Al-Ezzi | 3:4 (3:11,11:6,3:11,11:9,11:9,8:11,4:11) |
20:11 | Alexey Yanshaev – Aleksandr Lebedenko | 3:4 (11:6,9:11,3:11,3:11,11:6,11:4,9:11) |
20:20 | Artem Yakovlev – Dmitriy Gorbunov | 4:0 (11:9,11:8,11:3,11:6) |
20:26 | Maxim Evitch – Yuri Sinyavsky | 4:1 (7:11,11:6,12:10,11:2,11:7) |
20:27 | Vitaly Sizonenko – Nikolai Kozlenko | 4:1 (11:5,3:11,11:4,13:11,11:9) |
20:41 | Nikolay Slastihin – Artem Yakovlev | 4:1 (11:6,11:6,11:9,13:15,11:5) |
20:45 | Daniil Tretyakov – Andrey Zhuzhnev | 4:2 (6:11,11:6,11:9,5:11,11:8,11:6) |
20:52 | Alexander Lukashevich – Maxim Evitch | 2:4 (11:6,4:11,11:9,3:11,7:11,7:11) |
20:52 | Aleksandr Lebedenko – Danil Khramukhin | 4:0 (11:9,11:5,11:6,11:5) |
20:54 | Alexander Blinets – Nikolai Kozlenko | 4:1 (11:6,11:5,11:8,7:11,11:9) |
20:55 | Henrik Malerian – Vladislav Vitokhin | 4:2 (8:11,11:2,8:11,11:5,11:8,11:9) |
21:00 | Stanislav Leonovich – Grigorii Solovov | 2:4 (11:5,5:11,11:6,8:11,10:12,4:11) |
21:00 | Alexey Ivanov – Oleg Semenov | 4:3 (7:11,13:11,11:8,12:14,4:11,11:6,11:9) |
21:05 | Denis Dinislamov – Dmitriy Fominikh | 4:1 (11:5,9:11,11:4,11:9,11:9) |
21:10 | Nikolay Slastihin – Dmitriy Gorbunov | 4:1 (11:8,11:8,11:4,8:11,11:8) |
21:20 | Aleksandr Lebedenko – Alexey Yanshaev | 3:4 (8:11,11:8,3:11,12:10,11:9,8:11,9:11) |
21:23 | Vitaly Sizonenko – Kirill Kazanin | 1:4 (11:8,6:11,5:11,8:11,7:11) |
21:25 | Nikolay Mirgiev – Stanislav Dalida | 1:4 (8:11,8:11,5:11,11:2,7:11) |
21:30 | Vladislav Vitokhin – Viktor Skvortsov | 2:4 (11:9,12:14,6:11,7:11,11:6,7:11) |
21:32 | Dmitriy Gorbunov – Artem Yakovlev | 4:3 (8:11,11:7,15:13,11:7,5:11,9:11,11:9) |
21:32 | Ruslan Tylindus – Yuri Sinyavsky | 3:4 (11:6,11:9,4:11,9:11,5:11,11:7,1:11) |
21:34 | Denis Medvedev – Kirill Abramov | 1:4 (8:11,9:11,11:5,9:11,8:11) |
21:40 | Dmitriy Fominikh – Konstantin Pogodin | 2:4 (11:8,9:11,3:11,11:9,10:12,7:11) |
21:41 | Vasily Shtundyk – Roman Romanov | 4:3 (12:10,18:20,11:4,7:11,11:9,6:11,11:7) |
21:55 | Alexander Blinets – Vitaly Sizonenko | 4:2 (15:17,11:3,11:8,11:13,11:7,11:6) |
21:58 | Andrey Zhuzhnev – Malek Al-Ezzi | 1:4 (4:11,9:11,8:11,13:11,9:11) |
22:00 | Grigorii Solovov – Denis Medvedev | 4:2 (11:8,11:6,11:7,7:11,4:11,11:8) |
22:05 | Daniil Tretyakov – Henrik Malerian | 4:1 (11:6,7:11,11:8,11:5,11:4) |
22:12 | Ruslan Tylindus – Maxim Evitch | 3:4 (6:11,8:11,11:8,11:8,5:11,11:9,14:16) |
22:17 | Artem Yakovlev – Nikolay Slastihin | 4:2 (11:7,11:6,7:11,11:4,7:11,12:10) |
22:25 | Konstantin Pogodin – Denis Dinislamov | 3:4 (9:11,11:6,9:11,11:9,8:11,11:4,6:11) |
22:32 | Nikolai Kozlenko – Kirill Kazanin | 1:4 (11:8,4:11,4:11,9:11,8:11) |
22:34 | Kirill Abramov – Stanislav Leonovich | 4:3 (11:9,11:8,5:11,11:13,4:11,11:7,11:6) |
22:35 | Viktor Skvortsov – Malek Al-Ezzi | 4:0 (12:10,13:11,11:8,11:9) |
22:35 | Oleg Semenov – Vasily Shtundyk | 3:4 (11:7,11:8,7:11,9:11,11:5,9:11,7:11) |
22:40 | Vladislav Vitokhin – Andrey Zhuzhnev | 0:4 (4:11,7:11,7:11,10:12) |
22:50 | Nikolay Slastihin – Artem Yakovlev | 4:2 (7:11,14:12,11:8,11:9,7:11,11:9) |
23:00 | Nikolai Kozlenko – Alexander Blinets | 4:2 (11:1,11:6,10:12,8:11,11:7,11:4) |
23:05 | Yuri Sinyavsky – Alexander Lukashevich | 2:4 (11:5,8:11,11:9,9:11,13:15,4:11) |
23:15 | Stanislav Leonovich – Denis Medvedev | 2:4 (5:11,10:12,11:8,11:9,7:11,10:12) |
23:15 | Henrik Malerian – Viktor Skvortsov | 0:4 (6:11,5:11,9:11,5:11) |
23:20 | Roman Romanov – Alexey Ivanov | 4:0 (11:5,11:7,11:7,11:9) |
23:20 | Denis Dinislamov – Konstantin Pogodin | 3:4 (8:11,11:4,11:8,9:11,6:11,11:4,10:12) |
23:42 | Kirill Kazanin – Vitaly Sizonenko | 4:1 (11:9,11:13,11:4,11:4,11:9) |
23:45 | Daniil Tretyakov – Viktor Skvortsov | 4:1 (11:7,11:6,11:9,6:11,11:5) |
23:48 | Alexey Ivanov – Vasily Shtundyk | 2:4 (11:8,15:17,8:11,7:11,12:10,3:11) |
23:55 | Grigorii Solovov – Kirill Abramov | 4:2 (11:6,6:11,11:9,11:8,9:11,11:9) |
Setka Cup
Setka Cup. Moldova
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Grigoriy Kraynyukov – Bogdan Didenco | 2:3 (14:12,8:11,8:11,12:10,8:11) |
00:30 | Ihor Kovik – Ihor Nyzek | 1:3 (12:14,11:6,9:11,8:11) |
01:00 | Grigoriy Kraynyukov – Ihor Kovik | 2:3 (11:7,11:7,7:11,7:11,10:12) |
01:30 | Bogdan Didenco – Ihor Nyzek | 0:3 (6:11,8:11,9:11) |
02:00 | Ihor Kovik – Grigoriy Kraynyukov | 1:3 (16:14,3:11,9:11,3:11) |
02:30 | Ihor Nyzek – Bogdan Didenco | 0:3 (10:12,1:11,5:11) |
03:00 | Vitaly Pleskach – Valerii Cocervei | 3:0 (11:1,11:4,11:5) |
03:30 | Mikhail Oantsa – Ilarion Mokryak | 3:1 (12:10,8:11,12:10,12:10) |
04:00 | Vitaly Pleskach – Ilarion Mokryak | 3:0 (11:9,11:2,11:7) |
04:30 | Mikhail Oantsa – Valerii Cocervei | 3:0 (11:6,12:10,11:7) |
05:00 | Vitaly Pleskach – Mikhail Oantsa | 3:1 (4:11,11:7,11:6,20:18) |
05:30 | Ilarion Mokryak – Valerii Cocervei | 3:2 (12:14,6:11,11:5,11:9,11:4) |
06:10 | Mikhail Oantsa – Vitaly Pleskach | 0:3 (5:11,8:11,2:11) |
06:40 | Valerii Cocervei – Ilarion Mokryak | 3:1 (4:11,11:9,11:8,11:9) |
09:00 | Valeriu Stajilov – Victor Tihoniuc | 0:3 (9:11,9:11,6:11) |
09:30 | Viorel Manole – Vladimir Caprari | 3:0 (11:7,15:13,11:6) |
10:00 | Vadim Urechean – Victor Tihoniuc | 3:1 (11:9,11:4,9:11,11:1) |
10:30 | Valeriu Stajilov – Viorel Manole | 3:0 (11:9,11:2,11:6) |
11:00 | Vadim Urechean – Vladimir Caprari | 3:1 (14:12,11:9,5:11,11:3) |
12:30 | Vadim Urechean – Viorel Manole | 3:1 (11:9,13:11,10:12,11:9) |
14:35 | Victor Tihoniuc – Vadim Urechean | 2:3 (11:6,8:11,11:13,15:13,8:11) |
15:30 | Yevgeniy Zotov – Dumitru Butnaru | 3:1 (11:8,12:10,14:16,11:4) |
16:00 | Timofey Mitul – Dumitru Butnaru | 3:1 (7:11,11:8,11:7,14:12) |
16:30 | Yevgeniy Zotov – Filip Melnic | 3:1 (11:7,7:11,11:5,12:10) |
18:05 | Yevgeniy Zotov – Timofey Mitul | 3:2 (6:11,13:11,6:11,11:9,11:8) |
19:00 | Serhey Mischenko – Vitaliy Dyrl | 3:1 (11:6,14:12,3:11,11:4) |
20:00 | Serhey Mischenko – Denis Burenok | 3:1 (13:11,11:9,9:11,11:9) |
20:30 | Ihor Kovik – Vitaliy Dyrl | 2:3 (7:11,9:11,11:7,11:8,6:11) |
21:00 | Serhey Mischenko – Ihor Kovik | 1:3 (6:11,11:7,5:11,11:13) |
21:30 | Denis Burenok – Vitaliy Dyrl | 2:3 (11:6,4:11,11:8,7:11,6:11) |
22:15 | Ihor Kovik – Serhey Mischenko | 2:3 (8:11,12:10,11:9,6:11,7:11) |
22:45 | Vitaliy Dyrl – Denis Burenok | 3:0 (11:4,11:6,11:9) |
23:30 | Serhey Shkepu – Igor Romanenko | 0:3 (10:12,10:12,4:11) |
Czech Republic. TT Star Series
TSC Pro.
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:05 | Dmitrii Spiridonov – Dmitry Karasev | 1:4 (7:11,11:6,8:11,6:11,5:11) |
00:05 | Alexey Abramov – Artem Zubakhin | 3:4 (10:12,11:6,6:11,11:2,11:4,7:11,6:11) |
00:34 | Dmitry Sokolov – Alexander Kamanov | 4:2 (10:12,11:8,11:8,11:4,7:11,11:9) |
00:34 | Anna Boiko – Kristina Frolova | 4:2 (7:11,9:11,11:4,14:12,11:8,11:7) |
01:08 | Dmitrii Spiridonov – Anna Boiko | 4:2 (6:11,11:5,8:11,11:6,11:4,11:6) |
01:08 | Alexey Abramov – Dmitry Sokolov | 4:0 (11:9,11:7,12:10,11:7) |
01:42 | Kristina Frolova – Dmitry Karasev | 1:4 (7:11,7:11,11:9,9:11,5:11) |
01:42 | Alexander Kamanov – Artem Zubakhin | 0:4 (6:11,9:11,5:11,9:11) |
02:16 | Dmitrii Spiridonov – Kristina Frolova | 3:4 (7:11,11:6,4:11,11:5,6:11,11:6,6:11) |
02:16 | Alexey Abramov – Alexander Kamanov | 4:3 (11:6,7:11,10:12,11:9,8:11,11:6,11:6) |
02:36 | Anna Boiko – Dmitry Karasev | 2:4 (5:11,7:11,8:11,11:8,14:12,9:11) |
02:38 | Dmitry Sokolov – Artem Zubakhin | 4:2 (11:9,11:5,11:9,9:11,9:11,11:6) |
03:00 | Artem Zubakhin – Alexey Abramov | 4:1 (3:11,13:11,11:8,11:8,11:8) |
03:11 | Dmitry Karasev – Kristina Frolova | 4:0 (11:7,11:5,11:7,11:4) |
03:52 | Denis Rumyantsev – Maxim Abakumov | 3:4 (11:7,8:11,7:11,9:11,11:5,11:5,9:11) |
04:36 | Vitaly Khomutetskiy – Pavel Karmanov | 4:1 (11:8,12:10,8:11,11:9,11:9) |
04:59 | Denis Rumyantsev – Vitaly Khomutetskiy | 0:4 (7:11,13:15,6:11,8:11) |
05:31 | Pavel Karmanov – Maxim Abakumov | 4:2 (11:4,8:11,7:11,11:7,11:9,11:3) |
06:03 | Denis Rumyantsev – Pavel Karmanov | 1:4 (8:11,9:11,11:8,8:11,4:11) |
06:34 | Vitaly Khomutetskiy – Maxim Abakumov | 4:1 (13:15,13:11,11:7,11:9,11:8) |
07:11 | Pavel Karmanov – Vitaly Khomutetskiy | 4:0 (11:6,11:9,13:11,11:9) |
08:00 | Sergei Mikhailov – Dmitrii Spiridonov | 4:2 (11:6,12:10,11:7,5:11,10:12,11:4) |
08:25 | Olga Dubrovskaya – Ivan Vasiliev | 4:3 (11:8,11:7,7:11,10:12,11:6,7:11,11:9) |
09:07 | Sergei Mikhailov – Olga Dubrovskaya | 1:4 (7:11,7:11,7:11,11:4,5:11) |
09:28 | Ivan Vasiliev – Dmitrii Spiridonov | 4:2 (11:7,6:11,11:8,11:6,12:14,13:11) |
10:05 | Sergei Mikhailov – Ivan Vasiliev | 4:1 (7:11,11:9,11:4,11:6,12:10) |
10:37 | Olga Dubrovskaya – Dmitrii Spiridonov | 1:4 (9:11,11:7,7:11,9:11,7:11) |
11:14 | Olga Dubrovskaya – Sergei Mikhailov | 4:0 (11:8,11:8,11:7,11:5) |
12:00 | Andrey Semenov V – Mikhail Mamonov | 4:2 (12:10,12:10,11:9,9:11,7:11,11:9) |
12:32 | Alexey Ovchinnikov – Karina Komissarova | 4:1 (11:8,5:11,11:6,11:6,12:10) |
13:00 | Andrey Semenov V – Alexey Ovchinnikov | 4:1 (4:11,11:6,11:9,12:10,11:8) |
13:34 | Karina Komissarova – Mikhail Mamonov | 3:4 (11:9,6:11,6:11,11:7,11:8,9:11,8:11) |
14:40 | Andrey Semenov V – Karina Komissarova | 2:4 (9:11,11:9,7:11,11:8,5:11,6:11) |
14:42 | Alexey Ovchinnikov – Mikhail Mamonov | 4:3 (7:11,11:4,10:12,10:12,12:10,11:5,11:7) |
15:27 | Alexey Ovchinnikov – Andrey Semenov V | 4:1 (14:12,11:8,9:11,11:5,11:5) |
16:00 | Alexander Kamanov – Alexander Dorensky | 4:1 (11:8,11:9,11:8,6:11,11:8) |
16:00 | Yekaterina Golubeva – Oleg Aliev | 4:3 (11:9,11:7,7:11,12:14,11:7,12:14,11:6) |
16:30 | Alena Chendey – Alina Dzugulova | 4:0 (14:12,11:7,13:11,11:8) |
16:40 | Andrey Goptsev – Alexey Romashov | 4:3 (5:11,10:12,4:11,11:8,11:9,11:7,11:9) |
17:00 | Alexander Kamanov – Alena Chendey | 2:4 (7:11,11:8,6:11,7:11,11:7,8:11) |
17:10 | Yekaterina Golubeva – Andrey Goptsev | 0:4 (5:11,3:11,2:11,6:11) |
17:30 | Alexey Romashov – Oleg Aliev | 4:2 (7:11,8:11,11:9,13:11,11:7,11:8) |
17:30 | Alina Dzugulova – Alexander Dorensky | 3:4 (9:11,11:8,10:12,11:7,9:11,11:6,7:11) |
18:05 | Yekaterina Golubeva – Alexey Romashov | 1:4 (11:8,10:12,3:11,9:11,8:11) |
18:05 | Alexander Kamanov – Alina Dzugulova | 1:4 (8:11,7:11,11:9,4:11,10:12) |
18:40 | Andrey Goptsev – Oleg Aliev | 1:4 (11:9,8:11,5:11,8:11,7:11) |
18:40 | Alena Chendey – Alexander Dorensky | 2:4 (10:12,6:11,11:5,7:11,11:7,10:12) |
19:15 | Alexey Romashov – Andrey Goptsev | 0:4 (7:11,4:11,5:11,4:11) |
19:15 | Alexander Dorensky – Alena Chendey | 4:1 (11:9,11:5,7:11,11:9,11:9) |
20:00 | Dmitry Karasev – Evgeniy Dobronravin | 1:4 (7:11,12:10,7:11,4:11,6:11) |
20:05 | Dmitriy Bobkov – Dmitry Kamilovskiy | 2:4 (8:11,15:13,8:11,11:7,10:12,3:11) |
20:30 | Victor Yaichkov – Yekaterina Golubeva | 4:2 (11:6,11:9,10:12,7:11,11:5,11:9) |
20:34 | Kirill Zagylyaev – Maxim Smirnov | 4:2 (11:9,11:5,6:11,7:11,11:9,11:6) |
21:00 | Dmitry Karasev – Victor Yaichkov | 2:4 (11:6,9:11,9:11,19:17,9:11,11:13) |
21:08 | Dmitriy Bobkov – Kirill Zagylyaev | 1:4 (11:4,5:11,10:12,9:11,8:11) |
21:35 | Yekaterina Golubeva – Evgeniy Dobronravin | 3:4 (7:11,11:9,9:11,5:11,11:5,12:10,6:11) |
21:42 | Maxim Smirnov – Dmitry Kamilovskiy | 1:4 (9:11,5:11,8:11,11:6,8:11) |
22:10 | Dmitry Karasev – Yekaterina Golubeva | 4:1 (10:12,11:8,12:10,11:9,14:12) |
22:16 | Dmitriy Bobkov – Maxim Smirnov | 4:2 (11:6,11:7,7:11,11:7,8:11,11:5) |
22:40 | Victor Yaichkov – Evgeniy Dobronravin | 0:4 (7:11,10:12,8:11,5:11) |
22:50 | Kirill Zagylyaev – Dmitry Kamilovskiy | 4:2 (11:7,11:7,7:11,7:11,12:10,11:6) |
23:15 | Evgeniy Dobronravin – Victor Yaichkov | 4:1 (11:5,11:6,7:11,11:6,11:8) |
23:16 | Dmitry Kamilovskiy – Kirill Zagylyaev | 4:0 (12:10,11:8,11:5,11:9) |
Slovakia. ITT Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:10 | Andrej Kucko – Ladislav Janos | 3:1 (12:10,9:11,11:8,14:12) |
00:40 | Stefan Danisek – Zachar Michal | 3:0 (11:8,11:6,11:7) |
09:00 | Robert Valuch Sr. – Michal Matiasovsky | 3:1 (11:6,8:11,11:5,13:11) |
10:00 | Michal Matiasovsky – Matus Markus | 3:2 (9:11,7:11,11:4,11:9,12:10) |
10:30 | Robert Valuch Sr. – Kassay Andrej | 0:3 (7:11,10:12,7:11) |
11:00 | Kassay Andrej – Michal Matiasovsky | 3:0 (11:3,11:4,13:11) |
11:30 | Matus Markus – Robert Valuch Sr. | 3:1 (11:8,9:11,11:4,11:7) |
12:40 | Kassay Andrej – Matus Markus | 3:0 (11:8,11:8,11:2) |
13:00 | Robert Valuch Jr. – Jakub Sevec | 2:3 (5:11,12:14,11:4,11:7,9:11) |
13:30 | Fedor Kallay – Kassay Andrej | 2:3 (5:11,11:7,5:11,11:6,6:11) |
14:30 | Robert Valuch Jr. – Fedor Kallay | 1:3 (13:11,11:13,5:11,7:11) |
15:00 | Fedor Kallay – Jakub Sevec | 1:3 (11:9,9:11,6:11,7:11) |
15:30 | Kassay Andrej – Robert Valuch Jr. | 2:3 (4:11,11:4,6:11,11:9,8:11) |
16:10 | Fedor Kallay – Robert Valuch Jr. | 0:3 (11:13,5:11,4:11) |
18:00 | Lubomir Hauer – Stefan Danisek | 3:2 (11:7,11:7,9:11,10:12,11:4) |
19:00 | Adam Sulgan – Lubomir Hauer | 0:3 (7:11,11:13,4:11) |
19:30 | Stefan Danisek – Andrej Kucko | 3:1 (11:8,11:3,10:12,11:7) |
20:40 | Lubomir Hauer – Adam Sulgan | 1:3 (11:8,9:11,8:11,8:11) |
21:00 | Jozef Ondreas – Viliam Ukrop | 3:0 (11:5,11:5,11:8) |
21:30 | Karol Martinek – Vladimir Luksu | 0:3 (10:12,9:11,4:11) |
22:00 | Viliam Ukrop – Vladimir Luksu | 2:3 (3:11,11:5,7:11,11:9,9:11) |
22:30 | Jozef Ondreas – Karol Martinek | 3:2 (6:11,11:7,11:7,7:11,11:5) |
23:00 | Karol Martinek – Viliam Ukrop | 3:0 (11:5,11:9,13:11) |
23:30 | Vladimir Luksu – Jozef Ondreas | 1:3 (9:11,7:11,11:5,7:11) |
Pro Spin Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Vladimir Vakulenko – Georgy Sitsky | 4:1 (11:2,11:9,3:11,11:8,11:9) |
00:15 | Ilya Borodin – Andrey Dlugokanskiy | 1:4 (12:10,6:11,9:11,8:11,7:11) |
00:25 | Stanislav Filimonov – Grigory Sludenko | 1:4 (4:11,10:12,6:11,11:6,5:11) |
01:00 | Alexander Zaytsev – Alexei Kaulik | 1:4 (8:11,9:11,11:7,9:11,7:11) |
01:00 | Arthur Mukomelov – Daniil Poltev | 2:4 (7:11,9:11,11:9,6:11,12:10,9:11) |
01:00 | Vladimir Kucherenko – Mikhail Oleinik | 2:4 (10:12,11:6,11:9,6:11,9:11,9:11) |
01:50 | Alexei Kaulik – Stanislav Filimonov | 2:4 (6:11,11:8,7:11,11:9,9:11,10:12) |
02:10 | Ilya Borodin – Andrey Dlugokanskiy | 4:1 (11:7,11:9,7:11,11:8,11:5) |
02:10 | Vladimir Kucherenko – Mikhail Oleinik | 4:2 (13:15,11:7,11:6,4:11,11:7,11:6) |
02:35 | Grigory Sludenko – Alexander Zaytsev | 4:3 (8:11,11:5,11:9,11:7,9:11,8:11,11:5) |
02:50 | Vladimir Vakulenko – Georgy Sitsky | 2:4 (8:11,6:11,5:11,11:5,11:8,12:14) |
02:50 | Arthur Mukomelov – Daniil Poltev | 3:4 (11:9,3:11,10:12,8:11,16:14,12:10,7:11) |
03:25 | Stanislav Filimonov – Alexander Zaytsev | 4:1 (11:8,6:11,11:9,11:8,11:9) |
03:30 | Mikhail Oleinik – Vladimir Vakulenko | 1:4 (5:11,9:11,11:6,7:11,7:11) |
03:30 | Andrey Dlugokanskiy – Arthur Mukomelov | 2:4 (11:6,7:11,6:11,12:10,9:11,6:11) |
04:00 | Alexei Kaulik – Grigory Sludenko | 4:3 (7:11,11:8,11:9,7:11,11:9,8:11,11:7) |
04:15 | Ilya Borodin – Daniil Poltev | 4:3 (11:9,8:11,7:11,11:9,6:11,11:9,11:5) |
04:15 | Vladimir Kucherenko – Georgy Sitsky | 2:4 (10:12,10:12,11:3,11:6,7:11,11:13) |
05:00 | Georgy Sitsky – Mikhail Oleinik | 4:3 (11:7,8:11,11:9,7:11,11:9,8:11,11:8) |
05:05 | Daniil Poltev – Andrey Dlugokanskiy | 4:2 (11:7,10:12,13:11,9:11,11:6,11:6) |
05:10 | Alexander Krylov – Alexander Ivanenko | 2:4 (11:8,8:11,11:6,9:11,9:11,6:11) |
05:45 | Arthur Mukomelov – Ilya Borodin | 2:4 (9:11,7:11,11:8,11:8,7:11,8:11) |
05:45 | Vladimir Vakulenko – Vladimir Kucherenko | 4:3 (14:12,8:11,11:6,11:9,8:11,5:11,11:7) |
05:50 | Gennady Veitas – Denis Bahtin | 2:4 (6:11,12:10,11:9,5:11,10:12,8:11) |
06:20 | Arthur Mukomelov – Andrey Dlugokanskiy | 4:2 (9:11,11:5,7:11,11:4,11:7,11:7) |
06:30 | Denis Bahtin – Alexander Krylov | 4:1 (11:9,7:11,11:7,11:9,11:8) |
06:35 | Mikhail Oleinik – Vladimir Kucherenko | 1:4 (12:10,6:11,8:11,7:11,9:11) |
06:55 | Daniil Poltev – Ilya Borodin | 1:4 (10:12,11:6,8:11,7:11,4:11) |
07:05 | Georgy Sitsky – Vladimir Vakulenko | 3:4 (9:11,11:7,11:7,5:11,11:6,6:11,4:11) |
07:15 | Gennady Veitas – Alexander Ivanenko | 2:4 (8:11,11:6,7:11,9:11,12:10,7:11) |
07:51 | Alexander Krylov – Gennady Veitas | 1:4 (6:11,11:7,9:11,10:12,8:11) |
08:10 | Dmitriy Masliy – Nikita Pikulskiy | 4:2 (11:7,10:12,11:5,11:8,10:12,11:4) |
08:10 | Konstantin Pushkar – Denis Filatov | 3:4 (11:9,9:11,8:11,5:11,11:9,12:10,8:11) |
08:35 | Alexander Ivanenko – Denis Bahtin | 2:4 (9:11,11:6,11:7,7:11,4:11,5:11) |
08:50 | Evgeny Proskurin – Maxim Vasin | 0:4 (5:11,7:11,8:11,6:11) |
08:51 | Anton Olhovoi – Vladimir Antonenko | 4:3 (11:8,11:9,7:11,10:12,9:11,12:10,11:6) |
09:15 | Gennady Veitas – Alexander Krylov | 1:4 (11:8,7:11,9:11,6:11,11:13) |
09:25 | Maxim Vasin – Dmitriy Masliy | 4:1 (11:8,8:11,11:7,11:7,11:5) |
09:35 | Vladimir Antonenko – Konstantin Pushkar | 1:4 (10:12,11:8,7:11,6:11,9:11) |
10:00 | Denis Bahtin – Alexander Ivanenko | 3:4 (6:11,8:11,11:9,13:11,10:12,12:10,7:11) |
10:10 | Evgeny Proskurin – Nikita Pikulskiy | 4:0 (11:8,11:6,11:6,11:6) |
10:10 | Anton Olhovoi – Denis Filatov | 4:1 (12:10,12:10,6:11,11:7,11:9) |
10:35 | Dmitriy Masliy – Evgeny Proskurin | 3:4 (12:10,12:10,6:11,10:12,10:12,11:5,3:11) |
10:45 | Konstantin Pushkar – Anton Olhovoi | 1:4 (9:11,10:12,11:7,8:11,9:11) |
11:10 | Alexander Ivanenko – Alexander Krylov | 2:4 (9:11,7:11,11:6,9:11,11:8,7:11) |
11:20 | Nikita Pikulskiy – Maxim Vasin | 0:4 (9:11,8:11,7:11,6:11) |
11:25 | Denis Filatov – Vladimir Antonenko | 3:4 (11:9,9:11,11:7,9:11,11:5,6:11,10:12) |
11:45 | Denis Bahtin – Gennady Veitas | 2:4 (7:11,11:9,11:7,6:11,8:11,5:11) |
11:55 | Nikita Pikulskiy – Dmitriy Masliy | 4:2 (11:9,11:7,8:11,12:14,11:7,11:9) |
12:10 | Vladimir Antonenko – Denis Filatov | 1:4 (9:11,8:11,10:12,12:10,5:11) |
12:20 | Alexander Krylov – Denis Bahtin | 3:4 (11:8,7:11,11:5,11:7,6:11,9:11,10:12) |
12:50 | Maxim Vasin – Evgeny Proskurin | 3:4 (11:5,11:9,9:11,8:11,11:4,8:11,8:11) |
12:55 | Anton Olhovoi – Konstantin Pushkar | 3:4 (9:11,11:9,11:8,9:11,11:7,9:11,8:11) |
13:05 | Alexander Ivanenko – Gennady Veitas | 1:4 (11:8,6:11,9:11,7:11,7:11) |
13:40 | Gennady Veitas – Alexander Krylov | 4:2 (11:7,8:11,11:6,11:8,6:11,11:4) |
14:00 | Denis Filatov – Konstantin Pushkar | 2:4 (11:7,11:6,9:11,8:11,8:11,10:12) |
14:00 | Nikita Pikulskiy – Dmitriy Masliy | 2:4 (8:11,11:6,8:11,9:11,11:5,7:11) |
14:15 | Denis Bahtin – Alexander Ivanenko | 2:4 (9:11,11:7,4:11,7:11,11:5,8:11) |
14:45 | Maxim Vasin – Evgeny Proskurin | 2:4 (11:7,8:11,10:12,11:4,9:11,6:11) |
14:45 | Vladimir Antonenko – Anton Olhovoi | 2:4 (7:11,8:11,11:13,11:8,11:7,10:12) |
15:00 | Alexander Ivanenko – Denis Bahtin | 3:4 (11:7,11:8,9:11,11:7,3:11,7:11,9:11) |
15:25 | Dmitriy Masliy – Maxim Vasin | 4:2 (7:11,11:9,7:11,11:9,12:10,11:6) |
15:25 | Konstantin Pushkar – Vladimir Antonenko | 4:2 (11:7,11:9,11:9,9:11,6:11,14:12) |
15:45 | Alexander Krylov – Gennady Veitas | 1:4 (7:11,11:6,4:11,5:11,7:11) |
16:10 | Denis Filatov – Anton Olhovoi | 4:0 (11:3,11:4,11:7,12:10) |
16:10 | Nikita Pikulskiy – Evgeny Proskurin | 2:4 (8:11,11:7,3:11,11:7,7:11,5:11) |
16:45 | Anton Olhovoi – Konstantin Pushkar | 0:4 (6:11,11:13,11:13,12:14) |
16:55 | Evgeny Proskurin – Dmitriy Masliy | 4:2 (11:7,11:7,11:5,11:13,9:11,11:5) |
17:05 | Alexander Zaytsev – Vladimir Vakulenko | 3:4 (9:11,11:8,6:11,11:7,11:5,7:11,10:12) |
17:30 | Vladimir Antonenko – Denis Filatov | 0:4 (6:11,9:11,9:11,7:11) |
17:30 | Maxim Vasin – Nikita Pikulskiy | 4:2 (11:7,9:11,8:11,15:13,11:7,11:3) |
17:50 | Boris Smirnov – Grigory Sludenko | 4:2 (11:9,8:11,12:10,4:11,11:7,11:6) |
18:15 | Nikita Pikulskiy – Maxim Vasin | 2:4 (8:11,11:8,4:11,8:11,11:9,8:11) |
18:15 | Anton Olhovoi – Vladimir Antonenko | 4:2 (11:7,6:11,11:6,9:11,11:8,14:12) |
18:35 | Grigory Sludenko – Alexander Zaytsev | 2:4 (12:10,4:11,11:6,3:11,5:11,6:11) |
19:00 | Dmitriy Masliy – Evgeny Proskurin | 0:4 (3:11,11:13,9:11,6:11) |
19:00 | Konstantin Pushkar – Denis Filatov | 4:2 (12:10,7:11,11:9,11:6,5:11,11:7) |
19:15 | Boris Smirnov – Vladimir Vakulenko | 3:4 (12:10,11:9,4:11,12:10,4:11,5:11,9:11) |
20:00 | Mikhail Oleinik – Alexander Boherman | 4:2 (11:8,12:14,9:11,11:8,13:11,11:8) |
20:00 | Andrey Dlugokanskiy – Daniil Poltev | 4:1 (11:7,6:11,11:9,12:10,11:8) |
20:05 | Alexander Zaytsev – Boris Smirnov | 4:1 (14:12,7:11,11:6,11:6,11:8) |
20:45 | Vladimir Vakulenko – Grigory Sludenko | 2:4 (9:11,10:12,11:7,6:11,12:10,5:11) |
20:45 | Arthur Mukomelov – Dmitry Zhivotov | 2:4 (8:11,11:7,11:8,5:11,9:11,7:11) |
20:45 | Leonid Pankov – Igor Shinkar | 3:4 (9:11,7:11,9:11,11:9,11:9,11:8,8:11) |
21:25 | Grigory Sludenko – Boris Smirnov | 4:1 (12:10,11:7,11:5,8:11,11:6) |
21:25 | Dmitry Zhivotov – Andrey Dlugokanskiy | 2:4 (11:8,9:11,8:11,13:15,11:7,6:11) |
21:35 | Igor Shinkar – Mikhail Oleinik | 4:3 (11:6,11:7,9:11,10:12,11:3,11:13,15:13) |
22:00 | Vladimir Vakulenko – Alexander Zaytsev | 1:4 (11:8,7:11,9:11,7:11,10:12) |
22:10 | Arthur Mukomelov – Daniil Poltev | 4:2 (9:11,12:10,15:17,11:7,11:7,13:11) |
22:20 | Leonid Pankov – Alexander Boherman | 4:1 (11:7,8:11,11:7,11:8,12:10) |
22:55 | Mikhail Oleinik – Leonid Pankov | 4:2 (11:9,5:11,8:11,11:8,11:9,11:7) |
22:55 | Andrey Dlugokanskiy – Arthur Mukomelov | 0:4 (10:12,11:13,11:13,9:11) |
23:00 | Vladimir Vakulenko – Alexander Zaytsev | 2:4 (8:11,12:10,6:11,14:12,9:11,5:11) |
23:30 | Daniil Poltev – Dmitry Zhivotov | 4:2 (11:9,8:11,11:6,11:7,7:11,11:8) |
23:35 | Alexander Boherman – Igor Shinkar | 1:4 (11:4,6:11,9:11,5:11,6:11) |
23:40 | Grigory Sludenko – Boris Smirnov | 2:4 (9:11,11:6,11:8,8:11,3:11,10:12) |
Pro Spin Series. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Liubov Tikhonova – Oksana Sorbalo | 1:4 (6:11,10:12,11:9,8:11,6:11) |
01:00 | Oksana Sorbalo – Nadezhda Medvedeva | 4:3 (8:11,11:6,11:8,11:13,11:8,7:11,11:9) |
01:50 | Tatiana Pylnik – Liubov Tikhonova | 4:3 (11:13,5:11,13:11,11:9,7:11,11:9,13:11) |
02:35 | Liubov Tikhonova – Tatiana Pylnik | 4:1 (12:10,6:11,11:8,11:6,11:8) |
03:10 | Nadezhda Medvedeva – Oksana Sorbalo | 4:3 (11:6,7:11,11:13,11:8,12:10,11:13,11:7) |
04:10 | Valeria Drobitkova – Anna Sashkova | 4:2 (11:9,11:4,6:11,7:11,11:6,11:5) |
04:50 | Elena Ivanova V – Laura Lisman | 4:2 (11:6,11:6,10:12,9:11,11:7,11:8) |
05:30 | Laura Lisman – Valeria Drobitkova | 4:2 (11:13,10:12,12:10,11:7,11:8,11:7) |
06:15 | Elena Ivanova V – Anna Sashkova | 2:4 (10:12,9:11,11:7,11:9,6:11,7:11) |
06:55 | Valeria Drobitkova – Elena Ivanova V | 2:4 (5:11,8:11,11:9,11:7,10:12,6:11) |
07:30 | Anna Sashkova – Laura Lisman | 2:4 (11:8,9:11,11:9,5:11,6:11,7:11) |
08:20 | Anna Sashkova – Valeria Drobitkova | 1:4 (10:12,9:11,11:9,8:11,8:11) |
08:55 | Laura Lisman – Elena Ivanova V | 3:4 (5:11,7:11,7:11,11:9,12:10,11:9,7:11) |
10:00 | Anna Sashkova – Valeria Drobitkova | 1:4 (11:5,9:11,8:11,8:11,10:12) |
10:45 | Alena Ohremyuk – Elena Ivanova V | 2:4 (9:11,6:11,12:10,9:11,12:10,8:11) |
11:30 | Valeria Drobitkova – Alena Ohremyuk | 4:1 (11:6,11:8,9:11,11:8,11:9) |
12:10 | Anna Sashkova – Elena Ivanova V | 4:3 (11:6,9:11,5:11,11:5,13:11,7:11,16:14) |
13:00 | Elena Ivanova V – Valeria Drobitkova | 4:1 (12:10,12:10,5:11,11:8,11:7) |
13:45 | Alena Ohremyuk – Anna Sashkova | 3:4 (7:11,6:11,11:8,9:11,11:9,11:7,7:11) |
14:20 | Anna Sashkova – Alena Ohremyuk | 4:3 (11:9,11:7,10:12,8:11,8:11,11:6,11:5) |
15:05 | Valeria Drobitkova – Elena Ivanova V | 4:0 (11:5,11:8,14:12,11:8) |
16:00 | Tatiana Pylnik – Iryna Bric | 2:4 (11:4,5:11,8:11,13:11,5:11,10:12) |
16:55 | Irina Naumova – Alexandra Yakubova | 4:2 (6:11,11:9,14:12,15:13,6:11,11:6) |
17:35 | Alexandra Yakubova – Tatiana Pylnik | 4:1 (16:14,11:5,8:11,12:10,11:8) |
18:10 | Irina Naumova – Iryna Bric | 4:3 (5:11,9:11,10:12,11:8,11:6,11:9,11:8) |
19:00 | Tatiana Pylnik – Irina Naumova | 4:1 (12:10,11:9,6:11,11:7,11:8) |
19:40 | Iryna Bric – Alexandra Yakubova | 1:4 (13:11,9:11,7:11,5:11,7:11) |
20:15 | Iryna Bric – Tatiana Pylnik | 2:4 (9:11,11:9,11:8,9:11,8:11,7:11) |
20:55 | Alexandra Yakubova – Irina Naumova | 2:4 (11:9,6:11,8:11,11:6,8:11,9:11) |
22:10 | Iryna Bric – Tatiana Pylnik | 4:1 (11:8,11:5,7:11,11:9,12:10) |
22:45 | Alexandra Yakubova – Irina Naumova | 2:4 (8:11,11:8,11:13,7:11,11:7,6:11) |
23:30 | Tatiana Pylnik – Alexandra Yakubova | 4:1 (12:10,8:11,11:9,11:6,11:7) |
TT-Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Matey Zaboj – Ondrej Fiklik | 0:3 (9:11,8:11,8:11) |
00:30 | David Bochnak – Filip Nemec | 2:3 (11:5,4:11,8:11,11:7,5:11) |
00:45 | Vaclav Hejda Sr – Jan Spiegel | 3:0 (11:8,11:7,11:4) |
00:45 | David Mutl – Matey Zaboj | 0:3 (7:11,5:11,4:11) |
01:15 | Miroslav Sochor – Ondrej Fiklik | 3:0 (11:5,11:7,11:8) |
09:15 | Petr Semrad – Josef Ruzicka | 1:3 (11:4,4:11,11:13,7:11) |
10:15 | Gustav Lomsky – Pavel Vilhelm | 0:3 (15:17,5:11,1:11) |
10:45 | Josef Ruzicka – Pavel Vyvial | 3:2 (2:11,11:4,12:10,5:11,12:10) |
10:45 | Radek Libovicky – Pavel Vilhelm | 2:3 (11:8,6:11,11:8,5:11,4:11) |
11:15 | Vladimir Libovicky – Gustav Lomsky | 3:2 (8:11,11:3,12:10,8:11,11:4) |
11:15 | Petr Semrad – Pavel Vyvial | 1:3 (5:11,11:6,8:11,15:17) |
11:45 | Radek Libovicky – Gustav Lomsky | 3:1 (7:11,11:8,11:4,11:7) |
11:45 | Richard Marsik – Josef Ruzicka | 3:2 (8:11,11:6,11:9,7:11,11:5) |
12:15 | Pavel Vilhelm – Vladimir Libovicky | 0:3 (7:11,7:11,5:11) |
12:30 | Pavel Vyvial – Petr Semrad | 2:3 (6:11,11:7,11:8,5:11,3:11) |
12:45 | Pavel Vilhelm – Gustav Lomsky | 3:0 (11:5,11:5,14:12) |
13:15 | Filip Musil – Jachym Sebl | 0:3 (6:11,10:12,5:11) |
13:25 | Radek Libovicky – Vladimir Libovicky | 3:2 (12:14,6:11,11:4,11:5,11:3) |
13:30 | Pavel Cibik – Vladimir Svoboda | 3:0 (11:8,11:4,11:7) |
13:45 | David Mutl – Ondrej Fiklik | 0:3 (8:11,7:11,6:11) |
14:00 | Filip Musil – Vladimir Svoboda | 3:0 (11:3,11:7,11:9) |
14:15 | Pavel Rissky – Jonas Kulveit | 3:2 (11:13,11:6,11:9,7:11,12:10) |
14:30 | Jachym Sebl – Pavel Cibik | 1:3 (8:11,5:11,12:10,10:12) |
15:00 | David Mutl – Jonas Kulveit | 2:3 (4:11,11:9,11:4,3:11,4:11) |
15:15 | Filip Musil – Pavel Cibik | 3:1 (11:8,11:5,7:11,11:6) |
15:30 | Ondrej Fiklik – Pavel Rissky | 0:3 (8:11,6:11,6:11) |
15:45 | Vladimir Svoboda – Jachym Sebl | 0:3 (6:11,5:11,2:11) |
15:55 | David Mutl – Pavel Rissky | 2:3 (11:7,11:7,8:11,5:11,11:13) |
16:25 | Jonas Kulveit – Ondrej Fiklik | 0:3 (9:11,9:11,2:11) |
17:00 | Jonas Kulveit – David Mutl | 3:2 (6:11,3:11,12:10,11:3,11:6) |
17:00 | Jiri Cermak – Jean-Baptiste Cousin | 3:2 (10:12,9:11,11:8,11:9,12:10) |
17:15 | Pavel Rissky – Ondrej Fiklik | 2:3 (11:9,7:11,9:11,13:11,5:11) |
17:45 | Tomas Rudolf – Martin Prusa | 3:1 (12:10,7:11,11:6,11:4) |
17:45 | Dominik Pasek – Marek Kulisek | 3:2 (11:5,12:10,10:12,3:11,12:10) |
18:15 | Jiri Cermak – Martin Prusa | 1:3 (11:8,8:11,9:11,11:13) |
18:15 | Miroslav Sochor – Martin Dolezal | 3:0 (11:5,11:5,11:6) |
18:30 | Jean-Baptiste Cousin – Tomas Rudolf | 2:3 (9:11,14:12,8:11,14:12,7:11) |
18:45 | Dominik Pasek – Martin Dolezal | 1:3 (5:11,13:11,6:11,7:11) |
19:15 | Marek Kulisek – Miroslav Sochor | 3:0 (11:9,15:13,11:5) |
19:15 | Jiri Cermak – Tomas Rudolf | 3:1 (7:11,11:8,11:4,11:5) |
19:45 | Dominik Pasek – Miroslav Sochor | 2:3 (9:11,9:11,13:11,11:7,6:11) |
19:45 | Martin Prusa – Jean-Baptiste Cousin | 0:3 (5:11,8:11,8:11) |
20:15 | Martin Dolezal – Marek Kulisek | 1:3 (11:9,4:11,8:11,6:11) |
20:15 | Jean-Baptiste Cousin – Martin Prusa | 2:3 (9:11,5:11,11:4,13:11,10:12) |
21:00 | Martin Dolezal – Dominik Pasek | 2:3 (11:3,8:11,9:11,13:11,6:11) |
21:15 | Vojtech Waldhauser – Marek Hluchy | 3:0 (11:5,11:5,11:5) |
21:30 | Jean-Baptiste Cousin – Martin Juhasz | 3:1 (11:5,11:3,6:11,14:12) |
22:00 | Vojtech Waldhauser – Martin Juhasz | 1:3 (8:11,7:11,11:7,6:11) |
22:30 | Marek Hluchy – Jean-Baptiste Cousin | 0:3 (8:11,5:11,3:11) |
22:30 | Filip Nemec – David Jicha | 3:2 (11:5,11:4,7:11,11:13,11:7) |
23:00 | Vojtech Waldhauser – Jean-Baptiste Cousin | 2:3 (8:11,6:11,11:8,11:5,7:11) |
23:30 | Tomas Cerveny – Filip Nemec | 3:0 (11:7,11:9,11:7) |
23:45 | Martin Juhasz – Marek Hluchy | 0:3 (9:11,5:11,8:11) |
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Lubor Sulava – Jaroslav Kasan | 3:0 (13:11,11:9,11:6) |
00:15 | Mihail Trinta – Lubor Sulava | 3:0 (11:9,14:12,11:4) |
00:15 | Vlastimil Kaisler – Radomir Vavrecka | 3:1 (12:10,11:8,6:11,11:6) |
00:15 | Ales Krejci – Miloslav Kotil | 2:3 (6:11,9:11,11:9,11:6,8:11) |
00:45 | Mihail Trinta – Jaroslav Dorazka | 3:1 (11:5,11:6,11:13,11:1) |
00:45 | Tomas Andrle – Marek Placek | 3:2 (10:12,11:9,5:11,11:7,12:10) |
01:15 | Kamil Novak – Vladimir Cermak | 3:0 (11:9,11:7,11:6) |
01:15 | Jaroslav Strnad 1961 – Stefan Samko | 3:0 (13:11,11:3,14:12) |
01:45 | Jaroslav Dorazka – Lubor Sulava | 2:3 (9:11,11:8,11:9,8:11,8:11) |
01:45 | Marek Placek – Jan Jablonovsky | 2:3 (11:9,6:11,11:8,9:11,5:11) |
02:15 | Mihail Trinta – Jaroslav Strnad 1961 | 3:0 (11:5,11:5,11:3) |
02:15 | Tomas Andrle – Kamil Novak | 3:0 (11:2,11:8,14:12) |
02:45 | Lubor Sulava – Stefan Samko | 3:2 (11:3,7:11,9:11,11:9,11:8) |
02:45 | Jan Jablonovsky – Vladimir Cermak | 3:1 (11:9,12:10,15:17,11:3) |
03:15 | Jaroslav Dorazka – Jaroslav Strnad 1961 | 2:3 (11:9,11:6,7:11,8:11,11:13) |
03:15 | Marek Placek – Kamil Novak | 3:2 (11:9,9:11,6:11,11:8,11:9) |
03:45 | Vladimir Cermak – Tomas Andrle | 3:0 (11:5,11:5,11:8) |
03:45 | Stefan Samko – Mihail Trinta | 0:3 (7:11,8:11,9:11) |
04:15 | Jaroslav Strnad 1961 – Lubor Sulava | 0:3 (6:11,1:11,9:11) |
04:15 | Kamil Novak – Jan Jablonovsky | 2:3 (7:11,6:11,11:1,11:6,5:11) |
04:45 | Vladimir Cermak – Marek Placek | 0:3 (8:11,9:11,9:11) |
04:45 | Stefan Samko – Jaroslav Dorazka | 3:1 (8:11,12:10,12:10,11:9) |
05:15 | Lubor Sulava – Mihail Trinta | 1:3 (8:11,4:11,12:10,3:11) |
05:15 | Jan Jablonovsky – Tomas Andrle | 3:0 (11:3,11:7,11:5) |
06:15 | Jan Jablonovsky – Marek Placek | 3:0 (11:3,11:5,11:4) |
08:45 | Lukas Tonar – Stanislav Hudec | 2:3 (8:11,12:10,11:7,8:11,7:11) |
08:45 | Jaroslav Kasan – Michal Syroha | 3:0 (11:9,11:7,11:6) |
09:00 | Tomas Ogrocki – Lukas Frejvolt | 3:0 (11:3,11:5,11:5) |
09:00 | Pavel Mozol – Jan Pleskot | 3:1 (7:11,11:7,11:4,12:10) |
09:15 | Robert Koczy – Radomir Vidlicka | 3:0 (11:6,11:7,11:9) |
09:15 | Petr Zivny – Radek Fnukal | 3:1 (11:13,11:9,11:6,11:7) |
09:15 | Radek Milata – Miroslav Janca | 3:0 (11:9,11:6,11:7) |
09:15 | Vlastimil Svatos – Matej Pycha | 3:0 (11:9,11:8,11:9) |
09:45 | Stanislav Hudec – Petr Zivny | 1:3 (4:11,5:11,13:11,2:11) |
09:45 | Lukas Frejvolt – Robert Koczy | 0:3 (10:12,12:14,4:11) |
09:45 | Jan Pleskot – Radek Milata | 1:3 (13:11,6:11,10:12,4:11) |
09:45 | Michal Syroha – Vlastimil Svatos | 1:3 (4:11,11:9,9:11,7:11) |
10:15 | Radomir Vidlicka – Tomas Ogrocki | 0:3 (10:12,7:11,6:11) |
10:15 | Miroslav Janca – Pavel Mozol | 0:3 (4:11,8:11,9:11) |
10:15 | Matej Pycha – Jaroslav Kasan | 0:3 (6:11,7:11,11:13) |
10:15 | Radek Fnukal – Lukas Tonar | 0:3 (8:11,7:11,9:11) |
10:45 | Jaroslav Kasan – Vlastimil Svatos | 3:1 (9:11,11:6,11:9,11:4) |
10:45 | Tomas Ogrocki – Robert Koczy | 2:3 (8:11,11:13,11:8,11:7,9:11) |
10:45 | Lukas Tonar – Petr Zivny | 2:3 (6:11,11:9,11:4,9:11,10:12) |
10:45 | Pavel Mozol – Radek Milata | 3:2 (9:11,12:10,7:11,11:8,11:3) |
11:15 | Lukas Frejvolt – Radomir Vidlicka | 3:0 (11:7,11:3,11:6) |
11:15 | Michal Syroha – Matej Pycha | 3:0 (12:10,11:7,11:4) |
11:30 | Jan Pleskot – Miroslav Janca | 1:3 (9:11,11:3,13:15,1:11) |
11:30 | Stanislav Hudec – Radek Fnukal | 3:2 (9:11,11:7,11:7,10:12,11:6) |
11:45 | Miroslav Janca – Jan Pleskot | 0:3 (3:11,5:11,9:11) |
12:00 | Lukas Tonar – Radek Fnukal | 3:0 (11:7,11:7,11:9) |
12:15 | Robert Koczy – Tomas Ogrocki | 0:3 (10:12,5:11,7:11) |
12:15 | Petr Zivny – Stanislav Hudec | 1:3 (6:11,12:10,8:11,8:11) |
12:45 | Alois Kanak – Jiri Foltynek | 3:0 (11:9,17:15,11:5) |
12:45 | Marek Srb – Zdenek Bron | 1:3 (8:11,5:11,11:8,7:11) |
12:45 | Josef Palecek – Miloslav Lubas | 1:3 (8:11,8:11,11:4,2:11) |
13:00 | Martin Kowalik – Robin Pacha | 3:1 (6:11,11:7,11:8,11:3) |
13:15 | Josef Toth – Tomas Jurdin | 3:0 (11:8,11:7,11:7) |
13:15 | Josef Buzek – David Tomasch | 3:2 (5:11,10:12,11:7,11:8,11:6) |
13:15 | Zdenek Nevrtal – Jiri Pechacek | 2:3 (7:11,11:5,11:6,8:11,7:11) |
13:30 | Rostislav Klyuchuk – Petr Oliver Korp | 1:3 (8:11,7:11,11:9,5:11) |
13:45 | Jiri Foltynek – Josef Toth | 1:3 (6:11,7:11,11:8,7:11) |
13:45 | Robin Pacha – Rostislav Klyuchuk | 0:3 (14:16,8:11,5:11) |
13:45 | Miloslav Lubas – Josef Buzek | 3:0 (11:6,11:4,11:6) |
13:45 | Zdenek Bron – Zdenek Nevrtal | 1:3 (7:11,8:11,11:7,10:12) |
14:15 | Tomas Jurdin – Alois Kanak | 0:3 (8:11,10:12,5:11) |
14:15 | Jiri Pechacek – Marek Srb | 3:2 (9:11,11:4,8:11,11:6,11:9) |
14:15 | Petr Oliver Korp – Martin Kowalik | 3:1 (12:10,9:11,11:5,11:9) |
14:15 | David Tomasch – Josef Palecek | 1:3 (6:11,10:12,15:13,8:11) |
14:45 | Marek Srb – Zdenek Nevrtal | 3:1 (11:9,7:11,11:7,11:7) |
14:45 | Martin Kowalik – Rostislav Klyuchuk | 3:1 (13:15,11:8,15:13,11:8) |
14:45 | Alois Kanak – Josef Toth | 2:3 (7:11,9:11,11:9,11:8,10:12) |
14:45 | Josef Palecek – Josef Buzek | 3:2 (10:12,10:12,11:7,11:3,11:6) |
15:15 | Zdenek Bron – Jiri Pechacek | 3:0 (11:6,12:10,11:8) |
15:15 | Jiri Foltynek – Tomas Jurdin | 3:0 (11:6,11:4,11:3) |
15:15 | Robin Pacha – Petr Oliver Korp | 3:2 (10:12,11:2,12:10,9:11,11:9) |
15:15 | Miloslav Lubas – David Tomasch | 3:1 (11:4,8:11,11:3,11:9) |
15:45 | Zdenek Nevrtal – Marek Srb | 3:1 (13:11,11:5,4:11,11:9) |
15:45 | Rostislav Klyuchuk – Robin Pacha | 0:3 (7:11,8:11,4:11) |
16:15 | Josef Toth – Alois Kanak | 2:3 (11:9,6:11,11:7,7:11,15:17) |
16:15 | Miloslav Lubas – Josef Palecek | 3:2 (11:6,6:11,6:11,12:10,11:5) |
16:45 | Kamil Novak – Lukas Rygl | 3:0 (11:9,12:10,12:10) |
16:45 | David Mutl – Jaromir Kanok | 3:2 (11:8,6:11,11:8,6:11,11:9) |
16:45 | Vasil Stempak – Jaromir Kanok | 3:0 (11:5,13:11,11:7) |
17:15 | Matej Perny – Lubor Sulava | 3:2 (11:4,11:13,8:11,11:3,11:4) |
17:15 | Milan Regner – Jan Knot | 0:3 (9:11,8:11,9:11) |
17:30 | Ivo Palmi – Vladimir Stefanik | 3:0 (11:5,11:5,17:15) |
17:45 | Lukas Rygl – Milan Regner | 0:3 (6:11,4:11,9:11) |
17:45 | Jaromir Kanok – Matej Perny | 1:3 (6:11,10:12,11:9,7:11) |
17:45 | Jaromir Kanok – Ivo Palmi | 1:3 (8:11,6:11,12:10,8:11) |
18:15 | Lubor Sulava – David Mutl | 3:2 (12:10,13:11,9:11,14:16,11:8) |
18:15 | Jan Knot – Kamil Novak | 2:3 (8:11,11:7,5:11,11:3,7:11) |
18:30 | Vladimir Stefanik – Vasil Stempak | 0:3 (3:11,7:11,8:11) |
18:45 | Kamil Novak – Milan Regner | 3:1 (11:7,6:11,11:6,11:9) |
18:45 | Vasil Stempak – Ivo Palmi | 1:3 (11:7,9:11,4:11,8:11) |
19:00 | David Mutl – Matej Perny | 3:1 (11:5,8:11,11:6,11:9) |
19:15 | Lukas Rygl – Jan Knot | 3:1 (11:6,5:11,11:7,11:8) |
19:15 | Jaromir Kanok – Lubor Sulava | 1:3 (11:13,9:11,11:6,9:11) |
19:30 | Jaromir Kanok – Vladimir Stefanik | 3:1 (11:5,8:11,11:7,11:7) |
19:45 | Milan Regner – Lukas Rygl | 3:1 (11:9,8:11,11:8,14:12) |
19:45 | Matej Perny – Jaromir Kanok | 3:2 (11:5,9:11,12:10,9:11,11:6) |
20:15 | Kamil Novak – Jan Knot | 3:0 (11:6,11:5,11:7) |
20:15 | David Mutl – Lubor Sulava | 2:3 (5:11,12:10,7:11,11:9,10:12) |
20:15 | Ivo Palmi – Vasil Stempak | 1:3 (5:11,11:13,12:10,9:11) |
20:45 | Vitezslav Malina – Ladislav Svanda | 3:0 (11:5,11:9,13:11) |
20:45 | Jan Zajicek – Jakub Boruvka | 3:0 (11:6,12:10,11:9) |
20:45 | Vladimir Kubat – Ondrej Paril | 3:0 (11:8,11:2,11:8) |
21:00 | Radim Pavelka – Jakub Stolfa | 1:3 (9:11,11:6,8:11,8:11) |
21:15 | Josef Medek – Erik Mares | 3:1 (7:11,11:5,11:4,11:3) |
21:15 | Dominik Kuzma – Rostislav Klyuchuk | 1:3 (8:11,6:11,11:7,5:11) |
21:15 | Radovan Polasek – David Sarganek | 1:3 (7:11,7:11,11:4,8:11) |
21:15 | Ondrej Adam – Jan Vidourek | 1:3 (11:9,8:11,7:11,7:11) |
21:45 | Ladislav Svanda – Ondrej Adam | 1:3 (9:11,11:8,3:11,6:11) |
21:45 | Ondrej Paril – Radovan Polasek | 1:3 (10:12,11:6,8:11,8:11) |
21:45 | Jakub Stolfa – Dominik Kuzma | 3:1 (8:11,11:7,11:3,11:5) |
21:45 | Jakub Boruvka – Josef Medek | 1:3 (6:11,8:11,11:7,15:17) |
22:15 | Erik Mares – Jan Zajicek | 3:0 (13:11,11:9,11:8) |
22:15 | David Sarganek – Vladimir Kubat | 3:1 (11:5,5:11,12:10,13:11) |
22:15 | Jan Vidourek – Vitezslav Malina | 3:1 (8:11,12:10,11:9,11:5) |
22:15 | Rostislav Klyuchuk – Radim Pavelka | 1:3 (8:11,11:7,9:11,6:11) |
22:45 | Vladimir Kubat – Radovan Polasek | 3:2 (10:12,11:8,11:9,6:11,11:6) |
22:45 | Radim Pavelka – Dominik Kuzma | 3:2 (11:8,11:13,11:9,8:11,14:12) |
22:45 | Vitezslav Malina – Ondrej Adam | 2:3 (13:11,6:11,5:11,11:5,8:11) |
23:00 | Jan Zajicek – Josef Medek | 3:0 (15:13,11:6,11:8) |
23:15 | Ondrej Paril – David Sarganek | 3:0 (11:7,11:9,12:10) |
23:15 | Jakub Boruvka – Erik Mares | 3:0 (12:10,11:8,11:6) |
23:15 | Ladislav Svanda – Jan Vidourek | 3:0 (11:7,11:8,11:9) |
23:30 | Jakub Stolfa – Rostislav Klyuchuk | 1:3 (8:11,10:12,12:10,5:11) |
23:45 | Radovan Polasek – Ondrej Paril | 0:3 (5:11,4:11,2:11) |
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Milan Vitek – Lukasz Provaznik | 1:3 (7:11,12:10,8:11,8:11) |
00:45 | Ladislav Tuma – Pavel Fencl | 2:3 (11:8,9:11,2:11,11:8,9:11) |
09:15 | Ales Brandtl Jr. – Emanuel Votipka | 0:3 (4:11,8:11,6:11) |
09:45 | Jiri Cermak – Petr Fiser | 0:3 (10:12,7:11,6:11) |
10:45 | Jiri Cermak – Emanuel Votipka | 2:3 (14:16,11:8,6:11,12:10,9:11) |
14:15 | Lukasz Provaznik – Martin Stehlik | 3:1 (11:7,11:6,10:12,11:7) |
16:45 | Martin Stehlik – Lukasz Provaznik | 1:3 (5:11,11:9,10:12,7:11) |
19:15 | Ludek Stoces – Vit Herrmann | 3:2 (11:7,9:11,6:11,11:5,13:11) |
19:30 | Ondrej Havazik – Tomas Liska | 0:3 (8:11,9:11,9:11) |
20:20 | Ondrej Havazik – Vit Herrmann | 0:3 (6:11,11:13,9:11) |
20:45 | Tomas Liska – Ludek Stoces | 3:0 (11:9,11:6,11:8) |
21:15 | Marek Dlask – Vaclav Coubal | 0:3 (6:11,2:11,8:11) |
21:30 | Oleh Plyska – Ondrej Mirovsky | 1:3 (9:11,10:12,11:4,9:11) |
22:00 | Marek Dlask – Ondrej Mirovsky | 3:2 (11:7,11:13,11:5,9:11,12:10) |
22:45 | Oleh Plyska – Vaclav Coubal | 3:1 (11:4,10:12,11:7,11:8) |
23:00 | Marek Dlask – Oleh Plyska | 2:3 (9:11,3:11,11:7,11:8,6:11) |
23:45 | Ondrej Mirovsky – Vaclav Coubal | 3:1 (11:8,9:11,11:9,11:4) |
Poland. TT Elite Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
01:15 | Lukasz Nadolski – Pawel Piotrowski | 0:3 (8:11,4:11,3:11) |
02:15 | Pawel Piotrowski – Arkadiusz Mugowski | 0:0 (0:0) |
02:30 | Lukasz Pietraszko – Szymon Radlo | 0:0 (0:0) |
04:15 | Pawel Piotrowski – Damian Swierczek | 3:1 (11:3,6:11,11:9,12:10) |
06:30 | Lukasz Pietraszko – Mikolaj Szalinski | 3:0 (11:8,11:1,11:4) |
TT-Cup. Poland
Time | Players | Score |
---|---|---|
01:30 | Dominik Zakrzynski – Adam Gdula | 3:2 (11:7,11:6,5:11,5:11,11:9) |
02:00 | Patryk Bozek – Mateusz Galus | 3:1 (11:8,11:6,4:11,12:10) |
02:30 | Dominik Zakrzynski – Mateusz Galus | 3:1 (11:4,11:9,9:11,11:9) |
03:30 | Adam Gdula – Patryk Bozek | 1:3 (9:11,10:12,11:9,4:11) |
03:45 | Dominik Zakrzynski – Patryk Bozek | 2:3 (4:11,9:11,11:5,11:8,4:11) |
04:22 | Mateusz Galus – Adam Gdula | 3:2 (7:11,11:6,7:11,11:9,11:6) |
15:00 | Damian Bucko – Pawel Kos | 0:3 (8:11,6:11,9:11) |
15:15 | Grzegorz Jez – Jacek Lyzwinski | 3:0 (11:7,11:5,12:10) |
15:45 | Krzysztof Zapala – Rafal Ucinski | 1:3 (11:13,11:9,1:11,7:11) |
16:15 | Damian Bucko – Jacek Lyzwinski | 2:3 (11:7,5:11,11:8,13:15,7:11) |
17:00 | Rafal Ucinski – Pawel Kos | 3:0 (13:11,11:6,16:14) |
17:15 | Grzegorz Jez – Krzysztof Zapala | 3:1 (13:11,6:11,13:11,12:10) |
18:00 | Damian Bucko – Rafal Ucinski | 3:1 (11:3,7:11,11:6,11:9) |
18:15 | Krzysztof Zapala – Jacek Lyzwinski | 3:2 (9:11,11:13,13:11,11:8,11:7) |
19:00 | Grzegorz Jez – Pawel Kos | 3:2 (11:7,10:12,15:13,14:16,12:10) |
19:30 | Damian Bucko – Krzysztof Zapala | 1:3 (10:12,13:15,11:7,5:11) |
20:00 | Grzegorz Jez – Rafal Ucinski | 1:3 (11:13,7:11,15:13,9:11) |
20:30 | Jacek Lyzwinski – Pawel Kos | 3:0 (11:8,11:7,11:7) |
20:45 | Damian Bucko – Grzegorz Jez | 1:3 (9:11,16:14,5:11,5:11) |
21:15 | Krzysztof Zapala – Pawel Kos | 3:2 (7:11,9:11,11:8,11:8,11:4) |
22:00 | Rafal Ucinski – Jacek Lyzwinski | 3:2 (4:11,9:11,13:11,11:8,12:10) |
22:40 | Pawel Kos – Damian Bucko | 3:0 (11:4,11:3,11:3) |
23:30 | Rafal Ucinski – Grzegorz Jez | 0:3 (7:11,8:11,10:12) |
Masters. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:00 | Anna Ryazanova – Maria Dolgikh/Polina Mikhailova | 4:3 (6:11,11:8,9:11,11:6,11:7,7:11,13:11) |
07:52 | Elena Abaimova – Anna Bikbaeva | 4:2 (11:7,12:10,8:11,11:6,8:11,11:3) |
08:30 | Maria Dolgikh/Polina Mikhailova – Elena Abaimova | 2:4 (12:10,6:11,7:11,7:11,11:5,8:11) |
09:08 | Anna Bikbaeva – Anna Ryazanova | 2:4 (7:11,7:11,10:12,11:5,13:11,4:11) |
09:46 | Anna Ryazanova – Elena Abaimova | 4:2 (12:10,8:11,9:11,11:7,11:7,11:8) |
10:26 | Maria Dolgikh/Polina Mikhailova – Anna Bikbaeva | 1:4 (7:11,10:12,3:11,11:9,6:11) |
11:04 | Maria Dolgikh/Polina Mikhailova – Anna Ryazanova | 4:2 (11:4,12:10,7:11,11:6,8:11,11:8) |
11:48 | Anna Bikbaeva – Elena Abaimova | 2:4 (5:11,11:8,9:11,7:11,11:5,8:11) |
11:50 | Irina Palkina – Victoria Bredikhina | 4:0 (11:9,11:7,11:9,12:10) |
12:23 | Svetlana Chernukha – Victoria Shhinova | 4:1 (4:11,15:13,12:10,11:9,11:9) |
12:26 | Anna Ryazanova – Anna Bikbaeva | 4:1 (4:11,11:9,11:8,12:10,11:7) |
13:00 | Victoria Bredikhina – Svetlana Chernukha | 4:1 (11:4,8:11,12:10,11:6,11:8) |
13:02 | Elena Abaimova – Maria Dolgikh/Polina Mikhailova | 4:3 (7:11,11:7,8:11,11:9,11:8,9:11,11:8) |
13:30 | Victoria Shhinova – Irina Palkina | 0:4 (8:11,11:13,8:11,7:11) |
14:05 | Irina Palkina – Svetlana Chernukha | 4:2 (11:2,11:4,11:13,11:6,8:11,11:9) |
14:50 | Victoria Bredikhina – Victoria Shhinova | 3:4 (9:11,6:11,11:9,9:11,13:11,11:7,9:11) |
14:59 | Irina Palkina – Victoria Shhinova | 3:4 (11:8,6:11,11:6,11:8,3:11,9:11,6:11) |
15:56 | Maya Burova – Elizabeth Ziegeman | 3:4 (11:7,13:11,16:14,3:11,9:11,8:11,6:11) |
16:30 | Svetlana Chernukha – Victoria Bredikhina | 4:2 (11:1,11:9,11:13,11:6,10:12,11:8) |
16:42 | Victoria Bredikhina – Irina Palkina | 2:4 (5:11,12:10,11:4,6:11,8:11,7:11) |
16:56 | Tatiana Burikova – Marina Dobryanskaya | 2:4 (7:11,11:6,10:12,11:8,4:11,6:11) |
17:32 | Elizabeth Ziegeman – Tatiana Burikova | 4:3 (6:11,10:12,7:11,11:4,11:6,11:8,11:9) |
17:52 | Victoria Shhinova – Svetlana Chernukha | 0:4 (5:11,9:11,8:11,13:15) |
18:14 | Marina Dobryanskaya – Maya Burova | 4:1 (11:8,11:9,11:8,8:11,11:6) |
18:43 | Maya Burova – Tatiana Burikova | 3:4 (12:10,11:7,8:11,11:9,4:11,4:11,6:11) |
19:21 | Elizabeth Ziegeman – Marina Dobryanskaya | 3:4 (11:8,11:7,14:12,8:11,9:11,7:11,7:11) |
19:59 | Maya Burova – Marina Dobryanskaya | 1:4 (7:11,5:11,7:11,13:11,4:11) |
20:00 | Valeria Safina – Irina Sharyi | 4:3 (11:4,11:8,8:11,7:11,7:11,11:4,11:8) |
20:33 | Tatiana Burikova – Elizabeth Ziegeman | 0:4 (10:12,7:11,7:11,7:11) |
20:35 | Anna Karpova – Valeria Safina | 2:4 (6:11,11:7,8:11,9:11,11:9,5:11) |
20:55 | Tatiana Burikova – Maya Burova | 2:4 (7:11,11:6,11:7,7:11,11:13,6:11) |
21:00 | Anastasia Kozhuro – Karina Moroz | 4:3 (11:6,11:6,4:11,11:9,6:11,6:11,11:9) |
21:10 | Irina Sharyi – Anna Karpova | 1:4 (5:11,9:11,10:12,11:7,5:11) |
21:31 | Marina Dobryanskaya – Elizabeth Ziegeman | 1:4 (9:11,3:11,11:9,8:11,7:11) |
21:38 | Anna Shushkova – Ekaterina Burak | 4:3 (12:10,10:12,9:11,9:11,11:9,11:9,11:5) |
21:40 | Irina Sharyi – Valeria Safina | 4:2 (10:12,11:5,10:12,12:10,12:10,14:12) |
22:20 | Valeria Safina – Anna Karpova | 4:2 (11:6,11:8,10:12,6:11,11:7,13:11) |
22:25 | Anastasia Kozhuro – Ekaterina Burak | 0:4 (8:11,6:11,4:11,12:14) |
22:52 | Anna Shushkova – Karina Moroz | 2:4 (11:7,11:9,6:11,5:11,10:12,5:11) |
23:00 | Anna Karpova – Irina Sharyi | 3:4 (11:6,12:10,5:11,9:11,11:5,7:11,6:11) |
23:23 | Anastasia Kozhuro – Anna Shushkova | 3:4 (5:11,12:10,6:11,11:5,9:11,11:8,7:11) |
23:40 | Valeria Safina – Irina Sharyi | 1:4 (8:11,7:11,11:8,5:11,9:11) |
Setka Cup. Women
League Pro. Minsk
Win Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:00 | Victoria Zaytseva – Elena Taranik | 3:0 (12:10,11:5,11:6) |
08:30 | Anastasia Telikh – Julia Zanik | 1:3 (11:13,1:11,11:8,9:11) |
09:00 | Victoria Zaytseva – Julia Zanik | 0:3 (10:12,7:11,10:12) |
09:30 | Anastasia Telikh – Elena Taranik | 3:2 (13:11,18:16,8:11,6:11,11:5) |
10:00 | Victoria Zaytseva – Anastasia Telikh | 0:3 (3:11,1:11,4:11) |
10:30 | Julia Zanik – Elena Taranik | 3:1 (11:8,11:8,7:11,11:9) |
11:00 | Elena Taranik – Victoria Zaytseva | 3:0 (11:9,11:6,11:3) |
11:30 | Julia Zanik – Anastasia Telikh | 3:1 (10:12,11:9,11:8,15:13) |
12:00 | Julia Zanik – Victoria Zaytseva | 1:3 (6:11,7:11,11:6,4:11) |
12:30 | Elena Taranik – Anastasia Telikh | 1:3 (13:15,8:11,11:7,12:14) |
13:00 | Anastasia Telikh – Victoria Zaytseva | 2:3 (5:11,11:9,11:2,8:11,10:12) |
Armenia. ITT Cup. Group A
Armenia. ITT Cup. Group A. Women
VR League
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:31 | Sava – Kecha | 4:3 (11:5,11:7,7:11,13:15,6:11,11:5,11:9) |
09:07 | Chopper – Melnik | 4:1 (11:9,7:11,18:16,11:5,11:5) |
09:31 | Kecha – Chopper | 4:0 (11:6,11:4,11:6,11:2) |
09:37 | Dilemma – Vegas | 4:1 (11:9,6:11,11:9,12:10,11:6) |
09:49 | Melnik – Sava | 0:4 (9:11,9:11,8:11,8:11) |
09:59 | Dava – Voodoo | 4:3 (8:11,11:8,11:5,11:13,7:11,11:9,11:5) |
10:11 | Sava – Chopper | 4:0 (11:8,11:4,11:9,11:3) |
10:25 | Vegas – Dava | 4:1 (11:5,12:10,8:11,11:8,12:10) |
10:33 | Kecha – Melnik | 4:1 (11:6,11:7,3:11,11:8,11:3) |
10:45 | Voodoo – Dilemma | 3:4 (10:12,11:7,18:20,12:10,3:11,11:6,0:11) |
10:53 | Sava – Melnik | 4:3 (11:8,3:11,10:12,11:3,11:8,10:12,11:9) |
11:10 | Dilemma – Dava | 4:0 (11:8,11:8,17:15,11:4) |
11:19 | Chopper – Kecha | 1:4 (11:13,4:11,5:11,11:8,8:11) |
11:25 | Vegas – Voodoo | 2:4 (11:9,5:11,11:6,9:11,7:11,10:12) |
11:45 | Melnik – Chopper | 4:1 (8:11,11:3,11:9,11:2,14:12) |
11:47 | Dava – Dilemma | 3:4 (8:11,17:15,11:5,9:11,11:8,3:11,8:11) |
11:59 | Kecha – Sava | 0:4 (8:11,8:11,9:11,2:11) |
12:15 | Voodoo – Vegas | 4:2 (8:11,10:12,11:7,12:10,11:5,12:10) |
12:31 | Woody – JenShen | 0:4 (9:11,11:13,5:11,6:11) |
12:35 | Dava – Vegas | 3:4 (11:8,9:11,12:10,7:11,9:11,11:8,6:11) |
12:53 | Barbar – Noon | 0:4 (7:11,7:11,2:11,9:11) |
13:05 | Dilemma – Voodoo | 4:0 (11:7,11:7,11:3,11:9) |
13:15 | Razor – Tred | 1:4 (6:11,11:9,8:11,7:11,6:11) |
13:39 | Dyak – Goat | 4:2 (6:11,11:7,11:3,11:5,3:11,11:7) |
14:01 | Woody – Barbar | 1:4 (5:11,12:10,5:11,1:11,1:11) |
14:15 | Pluto – Leki | 1:4 (14:12,7:11,6:11,3:11,9:11) |
14:25 | Razor – Goat | 4:0 (11:5,11:6,11:4,13:11) |
14:33 | Suba – Deadstep | 0:4 (5:11,6:11,9:11,7:11) |
14:39 | Woody – Goat | 2:4 (10:12,9:11,11:8,5:11,11:7,8:11) |
15:05 | JenShen – Noon | 4:2 (11:5,2:11,13:11,6:11,12:10,11:5) |
15:19 | Pluto – Suba | 4:1 (9:11,13:11,11:6,11:7,11:9) |
15:29 | Tred – Dyak | 4:0 (11:9,11:6,11:5,11:7) |
15:39 | Voodoo – Suba | 4:3 (11:6,11:5,9:11,7:11,11:6,7:11,11:7) |
15:45 | Noon – Barbar | 4:3 (11:7,12:10,9:11,7:11,11:8,7:11,11:9) |
16:15 | Leki – Deadstep | 0:4 (0:11,8:11,8:11,3:11) |
16:17 | Razor – Dyak | 0:4 (7:11,10:12,6:11,5:11) |
16:33 | Dava – Vegas | 4:1 (11:8,11:8,11:8,4:11,11:8) |
16:35 | Barbar – Razor | 0:4 (7:11,3:11,7:11,9:11) |
16:53 | JenShen – Tred | 0:4 (9:11,9:11,4:11,5:11) |
16:55 | Leki – Pluto | 1:4 (3:11,6:11,11:9,6:11,8:11) |
17:10 | Noon – Dyak | 2:4 (9:11,12:10,4:11,8:11,11:9,6:11) |
17:11 | Vegas – Leki | 4:1 (11:4,11:9,4:11,15:13,11:5) |
17:31 | Dilemma – Deadstep | 0:4 (7:11,9:11,12:14,9:11) |
17:32 | JenShen – Dyak | 2:4 (11:4,12:10,13:15,3:11,4:11,5:11) |
17:45 | Pluto – Dava | 0:4 (4:11,5:11,3:11,5:11) |
17:52 | Dyak – Tred | 4:3 (7:11,8:11,11:5,11:8,11:9,6:11,11:8) |
18:07 | Dilemma – Pluto | 4:1 (8:11,11:9,11:9,11:9,11:9) |
18:25 | Deadstep – Dilemma | 4:2 (11:9,6:11,11:5,11:8,9:11,11:6) |
TT-Cup. Spain
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Pedro J. Gonzalez – Victor Vera | 1:3 (11:9,6:11,8:11,7:11) |
09:30 | Salvador Aracil – Pedro J. Rocamora | 3:1 (11:7,8:11,11:9,11:9) |
10:00 | Pedro J. Gonzalez – Pedro J. Rocamora | 3:2 (11:4,11:6,4:11,7:11,13:11) |
10:30 | Victor Vera – Salvador Aracil | 1:3 (10:12,7:11,11:9,4:11) |
11:00 | Pedro J. Gonzalez – Salvador Aracil | 0:3 (3:11,2:11,7:11) |
11:30 | Pedro J. Rocamora – Victor Vera | 2:3 (7:11,14:16,11:3,11:9,10:12) |
TT-Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:45 | Pavel Vyvial – Richard Marsik | 1:3 (8:11,14:12,9:11,5:11) |
10:00 | Radek Libovicky – Vladimir Libovicky | 3:0 (11:6,11:7,11:7) |
10:15 | Petr Semrad – Richard Marsik | 0:3 (9:11,9:11,6:11) |
19:15 | Dmitri Kuznetsov – Daljus Kregzde | 3:1 (11:9,8:11,11:8,12:10) |
20:00 | Janis Lesnicenoks – Maris Cirulis | 0:3 (7:11,7:11,5:11) |
21:00 | Jevgenijs Salnikovs – Janis Lesnicenoks | 3:2 (7:11,9:11,11:8,17:15,11:6) |
22:00 | Jan Spiegel – Tomas Cerveny | 0:3 (5:11,9:11,8:11) |
22:15 | Aleksejs Kuznetsovs – Maris Cirulis | 3:2 (11:3,7:11,2:11,11:6,11:8) |
23:00 | Jan Spiegel – David Jicha | 3:2 (6:11,11:4,11:6,6:11,11:3) |
23:45 | Jan Spiegel – Filip Nemec | 0:3 (5:11,9:11,8:11) |
TT-Cup. Poland
Time | Players | Score |
---|---|---|
11:15 | Jana Vasendova – Olesja Stachova | 3:1 (11:8,11:6,6:11,11:5) |
12:00 | Barbora Kapounova – Olesja Stachova | 3:1 (11:6,7:11,11:7,11:6) |
12:30 | Kristyna Mikulcova – Tereza Bartova | 3:2 (11:9,7:11,10:12,11:8,11:4) |
15:45 | Dasa Sinkarova – Hanka Kodetova | 0:3 (8:11,9:11,8:11) |
16:00 | Nicoleta Puchovanova – Hanka Kodetova | 3:2 (11:7,13:11,12:14,9:11,16:14) |
Czech Republic. League 1
Time | Players | Score |
---|---|---|
11:30 | Vojtech Rozinek – Jakub Figel | 3:2 (7:11,13:11,2:11,11:2,11:6) |
12:15 | Lukas Foff – Ludek Laboutka | 2:3 (8:11,11:5,2:11,11:8,6:11) |
13:15 | Dominik Maruniak – Jakub Figel | 0:3 (4:11,6:11,5:11) |
13:30 | Lukas Foff – Filip Delincak | 1:3 (14:12,8:11,5:11,5:11) |
European Team Table Tennis Championships
Time | Players | Score |
---|---|---|
12:00 | Loic Stoll – Sharpel Elia | 3:0 (11:7,11:5,11:3) |
12:15 | Barish Moullet – Marios Yiangou | 3:2 (11:4,11:6,4:11,8:11,12:10) |
Masters. Super League
Time | Players | Score |
---|---|---|
13:15 | Rene Kaljuvee – Heiki Sullakatko | 0:3 (7:11,10:12,3:11) |
13:45 | Vladimir Sastin – Arvi Tammoja | 3:1 (9:11,11:4,12:10,11:9) |
14:15 | Rene Kaljuvee – Arvi Tammoja | 0:3 (6:11,9:11,8:11) |
14:45 | Heiki Sullakatko – Vladimir Sastin | 2:3 (12:10,11:7,6:11,4:11,8:11) |
15:15 | Rene Kaljuvee – Vladimir Sastin | 1:3 (11:9,6:11,6:11,7:11) |
15:45 | Arvi Tammoja – Heiki Sullakatko | 0:3 (7:11,7:11,8:11) |
16:15 | Arvi Tammoja – Rene Kaljuvee | 3:2 (2:11,11:8,11:7,12:14,11:7) |
16:45 | Vladimir Sastin – Heiki Sullakatko | 2:3 (11:9,11:6,8:11,10:12,10:12) |
18:15 | Dmitri Kuznetsov – Le Liu | 3:1 (11:7,11:8,5:11,11:4) |
18:30 | Erik Trofimov – Daljus Kregzde | 0:3 (2:11,9:11,7:11) |
19:45 | Le Liu – Erik Trofimov | 3:0 (11:2,11:5,11:8) |
20:15 | Dmitri Kuznetsov – Erik Trofimov | 3:0 (11:4,11:8,11:8) |
20:45 | Daljus Kregzde – Le Liu | 3:0 (11:5,11:8,11:7) |
21:30 | Dmitri Kuznetsov – Daljus Kregzde | 2:3 (7:11,11:5,13:11,6:11,5:11) |
Polish Championship. 1 Liga
Time | Players | Score |
---|---|---|
15:30 | Grzegorz Felkel – Antoni Witkowski | 3:2 (7:11,11:3,6:11,11:9,11:6) |
16:45 | Jaroslaw Tomicki – Antoni Witkowski | 1:3 (11:8,8:11,11:13,6:11) |
17:30 | Grzegorz Felkel – Darius Knight | 2:3 (7:11,11:8,6:11,11:3,6:11) |
Armenia. ITT Cup. Group B
Armenia. ITT Cup. Group B. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
16:20 | Valentina Asoyan – Mane Ghazaryan | 3:0 (11:7,14:12,11:7) |
16:40 | Kristine Karapetyan – Hermine Vardanyan | 0:3 (3:11,2:11,7:11) |
17:00 | Mane Ghazaryan – Satenik Agbalyan | 3:1 (11:7,11:7,8:11,11:7) |
17:00 | Milena Gazaryan – Satenik Agbalyan | 3:1 (11:7,11:7,8:11,11:7) |
17:40 | Valentina Asoyan – Kristine Karapetyan | 3:1 (8:11,11:5,11:5,11:6) |
18:00 | Valentina Asoyan – Mane Ghazaryan | 3:1 (11:5,11:7,5:11,13:11) |
18:20 | Satenik Agbalyan – Hermine Vardanyan | 1:3 (4:11,8:11,11:8,8:11) |
20:20 | Satenik Agbalyan – Valentina Asoyan | 2:3 (8:11,11:9,11:3,10:12,6:11) |
21:05 | Hermine Vardanyan – Valentina Asoyan | 0:3 (7:11,10:12,6:11) |
21:25 | Mane Ghazaryan – Valentina Asoyan | 1:3 (11:8,10:12,7:11,9:11) |
22:00 | Kristine Karapetyan – Valentina Asoyan | 0:3 (5:11,4:11,4:11) |
23:20 | Hermine Vardanyan – Mane Ghazaryan | 3:0 (11:5,12:10,11:2) |
23:40 | Satenik Agbalyan – Valentina Asoyan | 3:2 (7:11,11:9,11:9,5:11,11:7) |
Polish Championship. Superliga
Time | Players | Score |
---|---|---|
17:15 | Tomasz Tomaszuk – Michal Gawlas | 3:1 (11:6,11:7,2:11,11:8) |
17:30 | Tomasz Tomaszuk – Milosz Redzimski | 0:3 (7:11,12:14,6:11) |
18:00 | Zeng Yi Wang – Panagiotis Gionis | 1:3 (11:7,8:11,9:11,7:11) |
TT-Cup. Latvia
Time | Players | Score |
---|---|---|
18:30 | Aleksejs Kuznetsovs – Janis Lesnicenoks | 3:1 (12:14,11:4,11:7,11:3) |
19:30 | Aleksejs Kuznetsovs – Jevgenijs Salnikovs | 3:2 (11:8,8:11,11:7,5:11,11:7) |
20:15 | Aleksejs Kuznetsovs – Maris Cirulis | 3:0 (15:13,11:7,11:7) |
21:45 | Jevgenijs Salnikovs – Janis Lesnicenoks | 2:3 (11:9,9:11,7:11,11:8,8:11) |