PRO - free until 20.03.2022 23:59 (UTC+03:00)
На сайте ведутся работы
PRO-account from 3€

Table tennis results

Masters. Poland. Women

Time Players Score
00:00 Jan Przybyla – Petr Sudek 3:0 (11:5,11:5,11:9)
00:00 Radomir Vavrecka – Petr Zivny 1:3 (5:11,11:8,9:11,7:11)
00:00 Miroslav Barta – Robert Koczy 2:3 (11:3,12:14,9:11,11:5,7:11)
00:00 Ales Bayer – Lukas Krok 0:3 (10:12,9:11,6:11)
00:15 Jaroslav Dorazka – Ales Rusnak 0:3 (10:12,3:11,4:11)
00:15 Tomas Fisar – Daniel Branny 3:0 (11:7,11:2,11:8)
00:15 Marek Holub – Kamil Przeczek 3:2 (11:5,9:11,11:4,8:11,11:3)
00:15 Tomas Bartik – Tomas Ogrocki 3:1 (18:16,11:7,8:11,11:4)
00:45 Jiri Plachy – Tomas Janata 3:2 (11:6,11:3,5:11,9:11,12:10)
00:45 Josef Grill – Jan Steffan 2:3 (8:11,11:6,11:3,9:11,9:11)
01:30 Frantisek Briza – Jaroslav Bresky 3:2 (11:8,7:11,6:11,11:7,11:7)
01:30 Rotislav Hasmanda – Petr Picek 2:3 (6:11,11:9,11:9,7:11,4:11)
02:00 Tomas Janata – Kamil Novak 3:2 (13:15,6:11,11:8,14:12,11:2)
02:00 Jan Steffan – Ondrej Pastorek 0:3 (10:12,8:11,9:11)
02:15 Josef Grill – Rotislav Hasmanda 2:3 (9:11,11:9,11:9,8:11,4:11)
02:15 Jiri Plachy – Frantisek Briza 2:3 (8:11,11:9,9:11,11:8,4:11)
03:00 Kamil Novak – Jaroslav Bresky 3:1 (11:7,9:11,11:7,12:10)
03:00 Ondrej Pastorek – Petr Picek 3:0 (11:7,11:9,11:8)
03:30 Jan Steffan – Rotislav Hasmanda 3:2 (11:8,8:11,11:8,12:14,11:5)
03:30 Tomas Janata – Frantisek Briza 2:3 (11:8,13:11,6:11,8:11,7:11)
03:45 Jaroslav Bresky – Jiri Plachy 0:3 (5:11,8:11,6:11)
03:45 Petr Picek – Josef Grill 1:3 (10:12,5:11,11:5,15:17)
04:15 Frantisek Briza – Kamil Novak 3:2 (13:11,11:4,7:11,8:11,19:17)
04:30 Rotislav Hasmanda – Ondrej Pastorek 2:3 (11:8,7:11,6:11,11:9,19:21)
05:00 Petr Picek – Jan Steffan 3:0 (11:2,11:8,11:5)
05:00 Jaroslav Bresky – Tomas Janata 1:3 (11:6,9:11,8:11,9:11)
05:30 Kamil Novak – Jiri Plachy 2:3 (11:5,8:11,9:11,12:10,7:11)
05:30 Ondrej Pastorek – Josef Grill 3:2 (11:3,11:7,9:11,5:11,11:9)
06:00 Tomas Janata – Kamil Novak 2:3 (7:11,11:9,11:13,11:3,4:11)
06:00 Jan Steffan – Josef Grill 3:1 (11:4,4:11,11:9,11:8)
06:15 Ondrej Pastorek – Petr Picek 3:0 (11:8,11:4,11:7)
06:30 Frantisek Briza – Jiri Plachy 2:3 (7:11,9:11,11:8,11:8,5:11)
08:45 Vojtech Konvicka – Svatoslav Stempen 3:1 (2:11,11:9,11:5,13:11)
08:45 Jaroslav Wasserbauer – Jiri Vesely Sr. 1:3 (10:12,13:11,6:11,9:11)
09:00 Jaroslav Strnad 1961 – Vladimir Kubat 1:3 (7:11,6:11,11:4,6:11)
09:00 Dalibor Kolek – Daniel Kouble 2:3 (12:10,9:11,11:4,9:11,8:11)
09:15 Milan Zika – Pavel Sprynar 0:3 (8:11,7:11,8:11)
09:15 Ales Rusnak – Ondrej Mista 0:3 (8:11,11:13,7:11)
09:30 Julius Lazar – Josef Belovsky 3:0 (14:12,11:9,11:7)
09:30 Patrik Jokiel – Eduard Sionkala 2:3 (10:12,6:11,13:11,11:8,8:11)
10:00 Daniel Kouble – Julius Lazar 3:1 (11:6,11:9,9:11,15:13)
10:00 Vladimir Kubat – Milan Zika 3:1 (8:11,12:10,11:6,11:8)
10:00 Svatoslav Stempen – Patrik Jokiel 3:2 (11:4,7:11,11:7,11:13,12:10)
10:00 Jiri Vesely Sr. – Ales Rusnak 3:1 (11:5,8:11,12:10,11:5)
10:30 Ondrej Mista – Jaroslav Wasserbauer 2:3 (5:11,4:11,11:8,11:8,9:11)
10:30 Pavel Sprynar – Jaroslav Strnad 1961 3:1 (11:9,11:6,9:11,11:8)
10:30 Eduard Sionkala – Vojtech Konvicka 1:3 (11:6,8:11,7:11,7:11)
10:30 Josef Belovsky – Dalibor Kolek 2:3 (9:11,11:9,6:11,11:6,12:14)
11:00 Jaroslav Wasserbauer – Ales Rusnak 3:2 (10:12,13:11,11:9,7:11,11:6)
11:00 Vojtech Konvicka – Patrik Jokiel 3:2 (11:5,3:11,1:11,12:10,11:8)
11:00 Dalibor Kolek – Julius Lazar 0:3 (10:12,10:12,9:11)
11:00 Jaroslav Strnad 1961 – Milan Zika 0:3 (6:11,5:11,10:12)
11:15 Svatoslav Stempen – Eduard Sionkala 0:3 (7:11,8:11,7:11)
11:15 Vladimir Kubat – Pavel Sprynar 3:2 (11:7,7:11,11:3,1:11,11:8)
11:15 Daniel Kouble – Josef Belovsky 3:2 (8:11,11:8,7:11,13:11,11:6)
11:30 Jiri Vesely Sr. – Ondrej Mista 3:1 (9:11,11:7,11:7,13:11)
11:45 Milan Zika – Jaroslav Strnad 1961 3:1 (11:9,9:11,11:8,11:3)
11:45 Ondrej Mista – Ales Rusnak 3:1 (6:11,11:2,11:6,11:3)
11:45 Svatoslav Stempen – Patrik Jokiel 2:3 (11:9,7:11,11:13,11:6,9:11)
12:00 Dalibor Kolek – Josef Belovsky 3:2 (13:15,9:11,12:10,13:11,11:5)
12:15 Jiri Vesely Sr. – Jaroslav Wasserbauer 3:1 (5:11,12:10,11:5,11:6)
12:15 Vladimir Kubat – Pavel Sprynar 3:1 (11:5,11:5,7:11,12:10)
12:15 Vojtech Konvicka – Eduard Sionkala 3:0 (11:9,11:4,11:9)
12:30 Daniel Kouble – Julius Lazar 3:0 (11:6,11:7,11:6)
12:45 Jaroslav Kepka Sr. – Miroslav Nejedly 3:0 (11:7,11:8,11:3)
12:45 Lukas Malek – Vladimir Havlicek 3:2 (13:11,11:4,5:11,9:11,11:7)
12:45 Milan Kolar – Josef Kvapil 1:3 (11:8,6:11,13:15,7:11)
12:45 Lukas Krupnik Jr. – Dusan Stusek 3:1 (11:7,11:9,9:11,11:9)
13:30 Adolf Huttl – Kyryl Darin 2:3 (11:9,3:11,9:11,11:0,10:12)
13:30 Milan Zika – Kyryl Darin
13:30 Radek Kohout – Milan Chvojka Sr. 1:3 (9:11,6:11,14:12,7:11)
13:30 Pavel Kulhanek – Ladislav Havel 1956 3:1 (13:11,9:11,12:10,11:8)
13:30 Petr Machovec – Petr Holas 3:1 (8:11,11:4,11:4,11:5)
13:45 Dusan Stusek – Adolf Huttl 2:3 (5:11,14:12,6:11,11:3,12:14)
13:45 Miroslav Nejedly – Petr Machovec 3:2 (11:5,5:11,5:11,11:9,11:6)
13:45 Vladimir Havlicek – Radek Kohout 2:3 (11:9,11:5,5:11,7:11,3:11)
13:45 Josef Kvapil – Pavel Kulhanek 3:0 (11:7,11:8,11:7)
14:00 Dusan Stusek – Milan Zika
14:15 Milan Chvojka Sr. – Lukas Malek 1:3 (5:11,11:5,10:12,7:11)
14:15 Petr Holas – Jaroslav Kepka Sr. 2:3 (6:11,11:8,8:11,11:8,6:11)
14:15 Ladislav Havel 1956 – Milan Kolar 3:1 (11:5,13:11,7:11,11:7)
14:30 Petr Holas – Milan Kolar 2:3 (6:11,11:8,8:11,11:8,6:11)
14:30 Kyryl Darin – Lukas Krupnik Jr. 3:2 (11:9,11:13,7:11,11:7,13:11)
14:45 Lukas Malek – Radek Kohout 3:1 (12:10,5:11,11:8,11:7)
14:45 Milan Kolar – Pavel Kulhanek 3:2 (11:5,7:11,11:9,7:11,11:6)
14:45 Jaroslav Kepka Sr. – Petr Machovec 3:1 (11:4,11:6,12:14,11:6)
14:45 Lukas Krupnik Jr. – Adolf Huttl 3:2 (12:14,11:6,11:9,9:11,11:5)
15:00 Lukas Krupnik Jr. – Milan Zika
15:15 Vladimir Havlicek – Milan Chvojka Sr. 3:1 (11:7,11:5,7:11,11:2)
15:15 Miroslav Nejedly – Petr Holas 2:3 (12:14,12:10,7:11,11:4,4:11)
15:15 Josef Kvapil – Ladislav Havel 1956 3:1 (10:12,11:8,15:13,14:12)
15:30 Dusan Stusek – Kyryl Darin 2:3 (11:5,11:7,6:11,8:11,4:11)
15:45 Adolf Huttl – Dusan Stusek 0:3 (9:11,7:11,8:11)
15:45 Petr Holas – Miroslav Nejedly 2:3 (11:5,7:11,11:4,15:17,6:11)
15:45 Milan Chvojka Sr. – Radek Kohout 1:3 (11:8,5:11,11:13,8:11)
16:00 Pavel Kulhanek – Milan Kolar 0:3 (8:11,9:11,9:11)
16:15 Kyryl Darin – Lukas Krupnik Jr. 3:2 (15:17,11:1,9:11,11:6,15:13)
16:15 Lukas Malek – Vladimir Havlicek 0:3 (7:11,8:11,11:13)
16:15 Josef Kvapil – Ladislav Havel 1956 1:3 (9:11,2:11,11:8,7:11)
16:15 Jaroslav Kepka Sr. – Petr Machovec 3:0 (11:9,11:4,11:3)
16:45 Denis Hofman – Ondrej Svacha 3:1 (11:6,12:10,4:11,11:9)
16:45 Lubor Sulava – Tomas Barta 1:3 (8:11,7:11,11:9,7:11)
16:45 Jaromir Kanok – Miroslav Tuma 2:3 (5:11,8:11,11:9,11:8,10:12)
16:45 Jan Manhal Jr. – Josef Vanek 3:2 (9:11,11:7,15:13,9:11,11:9)
17:15 Ales Rusnak – Yurii Holovatiuk 2:3 (10:12,11:9,4:11,11:3,8:11)
17:15 Tomas Navrat – Tomas Suta 3:0 (12:10,11:9,11:8)
17:15 Ondrej Svacha – Robin Pacha 3:1 (11:7,11:9,10:12,11:6)
17:30 Tomas Beran 2000 – Martin Sosnovec 2:3 (12:10,8:11,11:9,6:11,8:11)
17:45 Tomas Barta – Ales Rusnak 3:2 (6:11,15:13,6:11,11:9,11:5)
17:45 Miroslav Tuma – Tomas Navrat 2:3 (11:4,7:11,11:8,10:12,6:11)
17:45 Ondrej Svacha – Ondrej Svacha 1:3 (5:11,9:11,11:6,6:11)
18:00 Josef Vanek – Tomas Beran 2000 3:0 (11:8,11:3,11:9)
18:15 Tomas Suta – Jaromir Kanok 1:3 (13:15,11:8,10:12,5:11)
18:15 Martin Sosnovec – Jan Manhal Jr. 0:3 (3:11,6:11,15:17)
18:15 Robin Pacha – Denis Hofman 3:1 (12:10,13:11,9:11,11:5)
18:30 Yurii Holovatiuk – Lubor Sulava 3:1 (11:7,11:9,6:11,15:13)
18:45 Denis Hofman – Ondrej Svacha 3:1 (11:8,6:11,11:8,11:8)
19:00 Lubor Sulava – Ales Rusnak 1:3 (7:11,8:11,11:9,2:11)
19:00 Jan Manhal Jr. – Tomas Beran 2000 0:3 (10:12,7:11,11:13)
19:00 Jaromir Kanok – Tomas Navrat 3:2 (11:8,8:11,11:7,8:11,12:10)
19:15 Ondrej Svacha – Robin Pacha 1:3 (11:9,9:11,4:11,10:12)
19:15 Josef Vanek – Martin Sosnovec 1:3 (8:11,4:11,11:9,9:11)
19:15 Tomas Barta – Yurii Holovatiuk 2:3 (9:11,12:10,7:11,11:8,6:11)
19:30 Miroslav Tuma – Tomas Suta 3:0 (11:5,11:8,11:5)
19:45 Denis Hofman – Ondrej Svacha 1:3 (7:11,6:11,11:7,6:11)
19:45 Jaromir Kanok – Tomas Suta 3:1 (11:6,10:12,11:5,11:8)
20:00 Josef Vanek – Tomas Beran 2000 3:0 (11:7,11:9,11:6)
20:00 Ales Rusnak – Lubor Sulava 3:1 (9:11,11:6,11:5,13:11)
20:15 Miroslav Tuma – Tomas Navrat 0:3 (8:11,4:11,9:11)
20:15 Jan Manhal Jr. – Martin Sosnovec 3:0 (11:8,11:4,14:12)
20:15 Yurii Holovatiuk – Tomas Barta 3:1 (5:11,13:11,12:10,11:9)
20:15 Ondrej Svacha – Robin Pacha 3:2 (11:6,9:11,11:7,13:15,11:5)
21:00 Jaromir Kanok – Alois Kanak 3:1 (8:11,11:9,11:3,11:9)
21:00 Kamil Novak – Milan Klement 0:3 (7:11,7:11,10:12)
21:00 Miroslav Cyrus – Ladislav Svanda 3:0 (11:8,11:9,11:4)
21:00 Daniel Branny – Daniel Tuma 1:3 (12:14,12:10,8:11,3:11)
21:30 Jaroslav Bresky – Jiri Plachy 2:3 (11:7,2:11,5:11,11:7,5:11)
21:30 Lukas Krok – Petr Picek 3:1 (8:11,11:9,11:7,11:3)
21:30 Gunar Krauter – Jan Kabelka 3:1 (11:5,6:11,11:8,11:7)
21:30 Jiri Motak – Jiri Foltynek 3:2 (11:8,8:11,4:11,16:14,13:11)
22:00 Alois Kanak – Jiri Motak 0:3 (4:11,6:11,5:11)
22:00 Ladislav Svanda – Gunar Krauter 3:0 (11:9,11:7,11:8)
22:00 Daniel Tuma – Lukas Krok 3:0 (11:3,12:10,11:9)
22:00 Milan Klement – Jaroslav Bresky 0:3 (8:11,12:14,10:12)
22:15 Jiri Foltynek – Jaromir Kanok 0:3 (9:11,10:12,11:13)
22:15 Jiri Plachy – Kamil Novak 3:2 (11:6,8:11,2:11,11:6,11:1)
22:15 Petr Picek – Daniel Branny 3:2 (6:11,9:11,11:4,11:8,11:8)
22:15 Jan Kabelka – Miroslav Cyrus 2:3 (11:9,11:6,6:11,6:11,8:11)
22:45 Daniel Branny – Lukas Krok 3:1 (13:11,7:11,19:17,11:7)
22:45 Kamil Novak – Jaroslav Bresky 2:3 (11:7,11:9,6:11,9:11,10:12)
22:45 Jaromir Kanok – Jiri Motak 3:2 (11:6,11:6,7:11,7:11,17:15)
22:45 Miroslav Cyrus – Gunar Krauter 2:3 (6:11,11:6,7:11,12:10,7:11)
23:15 Milan Klement – Jiri Plachy 0:3 (8:11,6:11,2:11)
23:15 Alois Kanak – Jiri Foltynek 3:1 (11:4,5:11,11:8,12:10)
23:30 Ladislav Svanda – Jan Kabelka 3:0 (14:12,11:8,11:4)
23:30 Daniel Tuma – Petr Picek 3:1 (9:11,11:9,12:10,11:8)
23:45 Gunar Krauter – Jan Kabelka 2:3 (11:9,11:9,9:11,3:11,11:13)
23:45 Milan Klement – Kamil Novak 1:3 (11:5,9:11,10:12,6:11)

TT-Cup. Poland

Time Players Score
00:00 Anton Molochko – Vitaly Ryndya 3:1 (13:11,11:5,13:15,11:9)
00:15 Anatoliy Nazarov – Ruslan Khripun 1:3 (18:20,11:6,7:11,5:11)
00:30 Valerii Melnik – Aleksey Krutko 3:0 (11:6,11:6,11:4)
00:30 Vasily Verbyaniy – Roman Zholubak 3:0 (12:10,11:6,11:9)
00:35 Vitaliy Khamurda – Mikhail Dyachenko 3:1 (11:5,8:11,11:7,11:7)
00:45 Martin Drabek – Krystof Balak 3:2 (4:11,11:4,2:11,11:8,11:6)
00:50 Vitaly Ryndya – Daniil Gabrelian 3:0 (11:7,12:10,11:4)
01:00 Valentin Lobas – Dmitrii Derevinskii 0:3 (7:11,9:11,7:11)
01:00 Vitaly Ryndya – Roman Yushko 1:3 (11:9,7:11,7:11,11:13)
01:00 Roman Cherevko – Eugene Masko 0:3 (7:11,6:11,8:11)
01:25 Evgeniy Pismenny – Alexandr Tuzhilin 2:3 (2:11,8:11,11:9,11:8,9:11)
01:30 Eugene Masko – Vitaliy Khamurda 3:2 (9:11,13:11,14:12,7:11,11:7)
01:30 Oleg Bindas – Anton Molochko 2:3 (11:7,4:11,7:11,11:4,5:11)
01:55 Valerii Melnik – Eugene Masko 0:3 (9:11,8:11,8:11)
02:00 Vasily Verbyaniy – Vitaly Ryndya 2:3 (6:11,11:5,11:9,11:13,6:11)
02:05 Valentin Lobas – Mikhail Dyachenko 2:3 (13:11,11:9,12:14,8:11,6:11)
02:25 Alexandr Tuzhilin – Aleksey Krutko 3:0 (11:6,11:3,11:3)
02:30 Anton Molochko – Roman Zholubak 3:1 (9:11,11:3,11:4,11:5)
02:35 Vitaliy Khamurda – Dmitrii Derevinskii 1:3 (11:9,8:11,7:11,7:11)
02:55 Roman Cherevko – Evgeniy Pismenny 3:0 (11:6,11:7,11:9)
03:00 Oleg Bindas – Roman Yushko 2:3 (9:11,12:10,14:12,9:11,6:11)
03:00 Eugene Masko – Mikhail Dyachenko 1:3 (12:10,6:11,1:11,12:14)
03:05 Ruslan Yaremenko – Valentin Lobas
03:25 Valerii Melnik – Alexandr Tuzhilin 3:2 (11:6,11:13,8:11,11:6,11:2)
03:30 Vasily Verbyaniy – Anton Molochko 3:0 (12:10,11:8,11:9)
03:35 Valentin Lobas – Vitaliy Khamurda 3:2 (8:11,11:7,11:5,9:11,11:6)
03:55 Evgeniy Pismenny – Eugene Masko 3:1 (10:12,11:3,13:11,11:3)
04:00 Oleg Bindas – Vitaly Ryndya 3:2 (11:7,7:11,11:5,15:17,11:5)
04:05 Mikhail Dyachenko – Dmitrii Derevinskii 3:1 (4:11,11:7,15:13,11:9)
04:30 Roman Cherevko – Aleksey Krutko 2:3 (11:13,6:11,11:2,11:8,6:11)
04:30 Roman Zholubak – Roman Yushko 0:3 (1:11,8:11,5:11)
04:35 Valentin Lobas – Eugene Masko 3:0 (11:7,11:8,11:9)
05:00 Vasily Verbyaniy – Oleg Bindas 1:3 (8:11,8:11,11:5,9:11)
05:00 Dmitrii Derevinskii – Mikhail Dyachenko 3:2 (11:7,11:9,9:11,7:11,11:9)
05:00 Valerii Melnik – Evgeniy Pismenny 3:1 (11:7,8:11,12:10,11:9)
05:30 Roman Cherevko – Alexandr Tuzhilin 1:3 (11:6,6:11,8:11,5:11)
05:30 Eugene Masko – Valentin Lobas 3:1 (8:11,11:9,11:5,11:8)
05:30 Anton Molochko – Roman Yushko 2:3 (11:13,11:7,7:11,11:7,13:15)
06:00 Eugene Masko – Aleksey Krutko 3:0 (16:14,11:9,11:9)
06:00 Vitaly Ryndya – Roman Zholubak 3:2 (1:11,11:9,11:8,9:11,11:8)
06:25 Valerii Melnik – Roman Cherevko 0:3 (5:11,7:11,9:11)
06:35 Eugene Masko – Dmitrii Derevinskii
06:55 Evgeniy Pismenny – Aleksey Krutko 0:3 (7:11,9:11,8:11)
07:15 Ivan Krivoi – Oleksandr Osadchyi 3:0 (11:8,11:6,14:12)
07:15 Alexander Zaykun – Sergey Miroshnichenko 3:2 (4:11,11:7,11:3,7:11,11:2)
07:25 Alexandr Tuzhilin – Eugene Masko 1:3 (9:11,6:11,11:5,6:11)
07:30 Nikolay Tresсhetka – Nikolay Kulynych 0:3 (4:11,3:11,4:11)
07:55 Gleb Parfenjuk – Oleg Gil 3:0 (11:7,11:6,11:9)
08:00 Sergey Maluk – Alexander Liman 1:3 (12:14,11:7,7:11,7:11)
08:00 Nazar Tretyak – Maxim Gubenko 3:1 (12:14,11:9,11:8,11:5)
08:00 Andrey Kotik – Bogdan Pirtyk 3:0 (11:4,11:4,11:3)
08:05 Konstantin Klimenko – Dmitry Zaporozhets 0:3 (6:11,11:13,8:11)
08:15 Roman Zaporozhets – Oleg Kurilenko 1:3 (6:11,3:11,12:10,7:11)
08:15 Konstantin Klimenko – Anatolii Nikolenko 3:1 (11:6,11:9,11:13,11:8)
08:30 Roman Konkulovskyi – Mikhail Urban 3:0 (11:5,11:3,11:8)
08:30 Mihail Levitskii – Sergey Balabey 3:2 (8:11,9:11,11:1,12:10,11:8)
08:35 Stefan Jakimenko – Alexander Brizhevaty 3:1 (5:11,11:8,11:4,11:8)
08:45 Ivan Krivoi – Oleg Gil 3:1 (4:11,11:5,11:3,11:5)
08:45 Alexander Zaykun – Alexander Liman 2:3 (6:11,9:11,11:9,11:7,4:11)
08:45 Vitaly Ryndya – Andrei Derevyanko 3:1 (11:5,10:12,12:10,11:6)
09:00 Nazar Tretyak – Sergey Balabey 1:3 (11:1,5:11,8:11,9:11)
09:05 Nikolay Tresсhetka – Bogdan Pirtyk 3:0 (16:14,11:9,11:7)
09:05 Alexander Lipeiko – Oleksandr Osadchyi 3:1 (5:11,11:8,13:11,11:9)
09:20 Ruslan Khripun – Alexander Zhurba 3:2 (11:7,3:11,11:4,9:11,11:6)
09:25 Anatolii Nikolenko – Oleksandr Osadchyi 2:3 (11:7,11:9,9:11,7:11,9:11)
09:30 Mikhail Urban – Nikolay Kulynych 0:3 (6:11,9:11,2:11)
09:30 Mihail Levitskii – Maxim Gubenko 3:2 (7:11,7:11,11:3,11:7,11:8)
09:30 Oleg Kurilenko – Sergey Miroshnichenko 2:3 (9:11,6:11,11:9,11:5,8:11)
09:35 Konstantin Klimenko – Alexander Brizhevaty 3:1 (11:6,7:11,11:7,11:2)
09:45 Anatoliy Nazarov – Valeriy Merzlikin 1:3 (6:11,9:11,11:6,4:11)
09:45 Gleb Parfenjuk – Konstantin Klimenko 0:3 (8:11,5:11,9:11)
10:00 Sergey Maluk – Roman Zaporozhets 1:3 (13:11,5:11,8:11,5:11)
10:00 Nazar Tretyak – Mihail Levitskii 2:3 (11:5,7:11,1:11,11:7,5:11)
10:05 Oleksandr Osadchyi – Dmitry Zaporozhets 3:2 (9:11,12:10,9:11,11:5,11:9)
10:05 Andrey Kotik – Roman Konkulovskyi 1:3 (3:11,7:11,11:8,11:13)
10:20 Vitaly Ryndya – Alexander Zhurba 1:3 (2:11,11:8,8:11,7:11)
10:25 Ivan Krivoi – Anatolii Nikolenko 3:1 (12:14,11:4,11:6,11:3)
10:30 Sergey Balabey – Maxim Gubenko 1:3 (11:9,8:11,9:11,4:11)
10:30 Alexander Zaykun – Oleg Kurilenko 1:3 (7:11,12:10,7:11,9:11)
10:30 Nikolay Tresсhetka – Mikhail Urban 3:2 (9:11,11:8,11:13,11:9,11:7)
10:35 Stefan Jakimenko – Alexander Lipeiko 0:3 (10:12,11:13,8:11)
10:45 Konstantin Klimenko – Oleg Gil 3:0 (11:1,11:6,11:6)
10:45 Valeriy Merzlikin – Andrei Derevyanko 2:3 (7:11,11:7,9:11,11:6,11:13)
11:00 Roman Zaporozhets – Alexander Liman 3:2 (6:11,11:7,6:11,11:7,11:8)
11:00 Mihail Levitskii – Nazar Tretyak 3:2 (7:11,11:6,11:9,10:12,11:6)
11:00 Roman Konkulovskyi – Bogdan Pirtyk 3:2 (11:7,11:6,5:11,10:12,11:3)
11:05 Konstantin Klimenko – Oleksandr Osadchyi 1:3 (7:11,11:7,8:11,7:11)
11:20 Ruslan Khripun – Anatoliy Nazarov 3:2 (4:11,11:8,11:8,5:11,11:8)
11:25 Gleb Parfenjuk – Oleksandr Osadchyi 3:2 (11:6,9:11,9:11,12:10,11:4)
11:30 Maxim Gubenko – Sergey Balabey 3:0 (11:5,15:13,11:7)
11:30 Sergey Maluk – Sergey Miroshnichenko 3:0 (11:7,11:9,11:4)
11:35 Andrey Kotik – Nikolay Kulynych 2:3 (11:7,9:11,12:10,8:11,8:11)
11:35 Alexander Lipeiko – Alexander Brizhevaty 3:0 (12:10,11:6,11:9)
11:50 Vitaly Ryndya – Valeriy Merzlikin 1:3 (4:11,7:11,12:10,7:11)
11:55 Ivan Krivoi – Konstantin Klimenko 0:3 (8:11,3:11,7:11)
12:00 Alexander Zaykun – Roman Zaporozhets 3:2 (7:11,8:11,11:8,11:2,11:5)
12:00 Maxim Gubenko – Mihail Levitskii 3:1 (13:11,11:9,5:11,11:4)
12:05 Nikolay Tresсhetka – Roman Konkulovskyi 3:2 (11:7,10:12,11:13,11:8,11:3)
12:05 Stefan Jakimenko – Dmitry Zaporozhets 0:3 (9:11,11:13,8:11)
12:20 Anatoliy Nazarov – Alexander Zhurba 1:3 (7:11,11:6,9:11,7:11)
12:25 Gleb Parfenjuk – Anatolii Nikolenko 3:1 (11:6,10:12,11:5,11:6)
12:30 Sergey Balabey – Nazar Tretyak 3:0 (11:7,13:11,11:6)
12:30 Sergey Maluk – Oleg Kurilenko 3:2 (11:6,11:9,4:11,5:11,11:6)
12:35 Andrey Kotik – Mikhail Urban 2:3 (11:6,9:11,9:11,11:3,5:11)
12:35 Konstantin Klimenko – Alexander Lipeiko 3:2 (11:6,6:11,11:8,7:11,11:7)
12:45 Ruslan Khripun – Andrei Derevyanko 3:0 (11:7,11:9,11:7)
12:45 Oleg Gil – Oleksandr Osadchyi 3:2 (11:8,4:11,11:9,4:11,11:8)
13:00 Maxim Gubenko – Nazar Tretyak 0:3 (9:11,8:11,8:11)
13:00 Alexander Liman – Sergey Miroshnichenko 3:1 (11:3,11:8,6:11,11:5)
13:05 Bogdan Pirtyk – Nikolay Kulynych 1:3 (9:11,11:8,7:11,9:11)
13:05 Stefan Jakimenko – Oleksandr Osadchyi 3:1 (9:11,12:10,11:2,12:10)
13:15 Ivan Krivoi – Gleb Parfenjuk 0:3 (6:11,5:11,7:11)
13:20 Vitaly Ryndya – Anatoliy Nazarov 0:3 (8:11,6:11,4:11)
13:30 Alexander Zaykun – Sergey Maluk 3:1 (11:8,6:11,11:8,11:6)
13:30 Sergey Balabey – Mihail Levitskii 1:3 (9:11,15:13,10:12,5:11)
13:30 Vadim Kucheryaviy – Yaroslav Kovshun 1:3 (11:9,7:11,9:11,12:14)
13:30 Nikolay Tresсhetka – Andrey Kotik 3:2 (7:11,14:12,11:8,5:11,11:7)
13:35 Alexander Brizhevaty – Dmitry Zaporozhets 2:3 (1:11,11:9,11:8,11:13,11:13)
13:45 Ruslan Khripun – Valeriy Merzlikin 3:1 (11:9,11:6,2:11,11:7)
13:45 Konstantin Klimenko – Oleksandr Osadchyi 2:3 (11:9,6:11,12:10,2:11,8:11)
14:00 Vasily Kondratenko – Sergey Skhabitskiy 3:0 (11:5,11:5,13:11)
14:00 Roman Zaporozhets – Sergey Miroshnichenko 2:3 (8:11,11:7,10:12,11:9,6:11)
14:00 Konstantin Klimenko – Stefan Jakimenko 1:3 (7:11,1:11,11:8,6:11)
14:00 Roman Konkulovskyi – Nikolay Kulynych 1:3 (8:11,11:9,7:11,5:11)
14:15 Anatolii Nikolenko – Oleg Gil 3:1 (13:15,12:10,11:7,11:9)
14:15 Alexander Zhurba – Andrei Derevyanko 3:0 (11:5,12:10,11:6)
14:30 Oleg Kurilenko – Alexander Liman 3:2 (11:6,9:11,11:13,11:7,11:5)
14:35 Mikhail Urban – Bogdan Pirtyk 0:3 (8:11,5:11,7:11)
14:35 Alexander Lipeiko – Dmitry Zaporozhets 1:3 (13:11,6:11,5:11,5:11)
14:40 Vasily Smyk – Ihor Emets 0:3 (8:11,10:12,6:11)
14:45 Evgeniy Gonchar – Alexander Zhurba 1:3 (12:10,5:11,5:11,12:14)
14:45 Mikhail Sinyavsky – Vladyslav Kovalchuk 3:1 (8:11,11:6,11:4,11:8)
14:50 Vitaly Ryndya – Ruslan Khripun 3:0 (11:6,11:2,11:3)
15:00 Roman Zholubak – Oleg Bindas 3:1 (11:6,13:15,12:10,11:3)
15:00 Alexander Badanin – Vasyl Matviichuk 3:1 (11:7,12:10,9:11,11:6)
15:05 Oleksandr Osadchyi – Alexander Brizhevaty 3:0 (11:6,11:8,11:7)
15:10 Vadim Kucheryaviy – Sergey Skhabitskiy 3:1 (11:2,6:11,11:9,11:8)
15:15 Anatoliy Nazarov – Andrei Derevyanko 3:0 (12:10,11:5,11:8)
15:15 Mikhail Potapov – Vladyslav Kovalchuk 3:2 (7:11,11:5,11:4,6:11,11:3)
15:30 Nicholai Antikuz – Vjacheslav Yarovoy 1:3 (11:9,4:11,8:11,5:11)
15:30 Andrey Dacenko – Anton Tur 0:3 (6:11,8:11,9:11)
15:30 Ihor Emets – Yaroslav Kovshun 3:2 (14:12,13:15,13:11,8:11,11:7)
15:35 Denis Pesternikov – Vasily Verbyaniy 0:3 (6:11,3:11,6:11)
15:35 Eugene Masko – Alexandr Tuzhilin 2:3 (9:11,7:11,11:9,13:11,4:11)
15:45 Evgeniy Gonchar – Anton Tur 2:3 (8:11,11:6,8:11,11:8,4:11)
15:50 Valeriy Merzlikin – Alexander Zhurba 0:3 (7:11,6:11,2:11)
15:55 Yuriy Parahailo – Igor Syniavskyi I. 1:3 (11:7,2:11,6:11,6:11)
16:00 Alexander Badanin – Vjacheslav Yarovoy 3:1 (12:10,6:11,13:11,11:4)
16:00 Valerii Melnik – Roman Cherevko 3:0 (11:9,11:2,11:9)
16:00 Michael Kistechko – Anton Molochko 2:3 (4:11,11:9,11:8,8:11,7:11)
16:10 Vasily Kondratenko – Vasily Smyk 3:1 (12:10,11:7,8:11,12:10)
16:15 Mikhail Sinyavsky – Vladyslav Kovalchuk 3:2 (8:11,11:7,11:7,4:11,11:6)
16:25 Sergey Pitsyk – Andrey Peretyatko 2:3 (11:6,9:11,11:7,10:12,7:11)
16:30 Andrey Dacenko – Alexander Zhurba 0:3 (8:11,4:11,4:11)
16:30 Roman Zholubak – Vasily Verbyaniy 3:2 (10:12,11:8,11:9,9:11,11:9)
16:30 Aleksey Krutko – Evgeniy Pismenny 3:0 (11:6,11:9,11:9)
16:40 Vadim Kucheryaviy – Ihor Emets 3:2 (7:11,9:11,11:5,11:6,11:8)
16:45 Dmitriy Kim – Eugene Masko 3:2 (11:7,10:12,10:12,11:8,11:9)
16:55 Igor Syniavskyi I. – Vladyslav Kovalchuk 3:2 (9:11,6:11,11:8,11:6,11:6)
17:00 Alexander Badanin – Nicholai Antikuz 1:3 (11:13,11:5,9:11,8:11)
17:00 Evgeniy Gonchar – Andrey Dacenko 3:1 (18:16,7:11,11:7,11:7)
17:00 Nicholai Antikuz – Vasyl Matviichuk 2:3 (11:9,11:9,3:11,6:11,6:11)
17:05 Eugene Masko – Roman Cherevko 3:1 (12:10,10:12,11:8,12:10)
17:05 Anton Molochko – Oleg Bindas 3:2 (11:2,5:11,11:4,7:11,11:4)
17:10 Vasily Smyk – Sergey Skhabitskiy 3:0 (11:9,11:7,11:9)
17:25 Yaroslav Stepanchuk – Ruslan Yaremenko 1:3 (12:10,7:11,9:11,7:11)
17:30 Anton Tur – Alexander Zhurba 0:3 (6:11,4:11,4:11)
17:30 Evgeniy Pismenny – Alexandr Tuzhilin 0:3 (6:11,2:11,6:11)
17:30 Denis Pesternikov – Michael Kistechko 0:3 (8:11,9:11,7:11)
17:30 Mikhail Potapov – Yuriy Parahailo 3:2 (7:11,11:7,11:6,7:11,11:7)
17:30 Vjacheslav Yarovoy – Vasyl Matviichuk 1:3 (6:11,10:12,11:6,8:11)
17:30 Vasily Kondratenko – Yaroslav Kovshun 3:0 (11:5,11:5,11:7)
17:45 Aleksandr Ivchuk – Alexey Nadporozhsky 3:2 (11:5,10:12,8:11,11:9,11:3)
17:45 Andrey Dacenko – Evgeniy Gonchar 1:3 (9:11,9:11,18:16,7:11)
17:55 Sergey Pitsyk – Eugene Masko 0:3 (3:11,8:11,11:13)
17:55 Mikhail Sinyavsky – Igor Syniavskyi I. 3:1 (18:16,11:3,6:11,11:5)
18:00 Roman Zholubak – Anton Molochko 3:1 (5:11,11:7,11:4,11:8)
18:00 Valerii Melnik – Aleksey Krutko 3:1 (11:7,7:11,11:6,11:6)
18:10 Vadim Kucheryaviy – Vasily Smyk 3:2 (11:7,10:12,8:11,11:7,11:6)
18:15 Yuriy Parahailo – Vladyslav Kovalchuk 3:0 (11:5,11:6,11:5)
18:15 Ruslan Yaremenko – Andrey Peretyatko 3:2 (6:11,12:10,8:11,11:5,11:1)
18:15 Nicholai Antikuz – Alexander Badanin 1:3 (5:11,11:9,8:11,8:11)
18:15 Alexander Zhurba – Anton Tur 3:0 (11:7,11:8,11:8)
18:15 Maxim Mrykh – Ivan Efimenko 2:3 (7:11,11:7,11:7,4:11,9:11)
18:30 Vasyl Matviichuk – Vjacheslav Yarovoy 1:3 (5:11,11:7,6:11,6:11)
18:35 Eugene Masko – Evgeniy Pismenny 3:0 (11:7,11:7,12:10)
18:35 Michael Kistechko – Vasily Verbyaniy 3:2 (7:11,11:6,6:11,12:10,11:7)
18:40 Vasily Kondratenko – Ihor Emets 3:0 (11:7,11:9,11:8)
18:50 Matus Zelinka – Alexander Seluchenko 0:3 (9:11,7:11,5:11)
18:55 Dmitriy Kim – Yaroslav Stepanchuk 2:3 (8:11,8:11,11:8,11:8,6:11)
18:55 Mikhail Potapov – Vladyslav Kovalchuk 2:3 (4:11,11:7,9:11,11:6,6:11)
19:00 Alexander Zhurba – Andrey Dacenko 1:3 (6:11,8:11,11:3,9:11)
19:00 Aleksey Krutko – Roman Cherevko 1:3 (10:12,6:11,12:10,6:11)
19:00 Denis Pesternikov – Oleg Bindas 2:3 (8:11,6:11,12:10,13:11,8:11)
19:00 Vasyl Matviichuk – Nicholai Antikuz 3:2 (11:9,11:9,9:11,8:11,12:10)
19:10 Sergey Skhabitskiy – Yaroslav Kovshun 3:2 (13:11,11:3,8:11,6:11,11:9)
19:20 Aleksandr Ivchuk – Ivan Efimenko 2:3 (7:11,11:4,11:8,6:11,7:11)
19:25 Sergey Pitsyk – Ruslan Yaremenko 0:3 (7:11,4:11,7:11)
19:25 Mikhail Sinyavsky – Yuriy Parahailo 2:3 (11:7,3:11,6:11,11:7,5:11)
19:30 Anton Tur – Evgeniy Gonchar 2:3 (11:8,11:6,9:11,10:12,11:13)
19:30 Vjacheslav Yarovoy – Alexander Badanin 3:2 (11:5,6:11,11:8,9:11,11:9)
19:35 Valerii Melnik – Alexandr Tuzhilin 3:1 (12:14,11:8,13:11,11:6)
19:35 Roman Zholubak – Michael Kistechko 1:3 (8:11,13:11,6:11,4:11)
19:40 Vadim Kucheryaviy – Vasily Kondratenko 0:3 (6:11,6:11,10:12)
19:50 Alexander Seluchenko – Alexey Nadporozhsky 2:3 (8:11,9:11,11:6,11:9,9:11)
19:55 Mikhail Potapov – Igor Syniavskyi I. 3:1 (11:4,11:3,8:11,11:9)
19:55 Yaroslav Stepanchuk – Eugene Masko 0:3 (8:11,8:11,9:11)
20:00 Alexander Zhurba – Evgeniy Gonchar 1:3 (11:7,13:15,9:11,8:11)
20:00 Vasyl Matviichuk – Alexander Badanin 3:1 (11:7,11:4,9:11,11:6)
20:05 Eugene Masko – Aleksey Krutko 2:3 (11:7,7:11,11:9,10:12,8:11)
20:05 Denis Pesternikov – Anton Molochko 0:3 (7:11,5:11,9:11)
20:10 Vasily Smyk – Yaroslav Kovshun 3:2 (9:11,7:11,11:8,11:8,17:15)
20:15 Vladyslav Kovalchuk – Vladyslav Kovalchuk 1:3 (9:11,6:11,11:8,7:11)
20:15 Dmitriy Kim – Andrey Peretyatko 3:1 (3:11,11:9,11:6,11:5)
20:15 Anton Tur – Andrey Dacenko 1:3 (4:11,12:10,7:11,8:11)
20:20 Maxim Mrykh – Matus Zelinka 1:3 (14:12,7:11,9:11,3:11)
20:30 Vjacheslav Yarovoy – Nicholai Antikuz 1:3 (9:11,11:13,11:6,9:11)
20:30 Valerii Melnik – Evgeniy Pismenny 3:1 (13:15,11:2,13:11,13:11)
20:35 Vasily Verbyaniy – Oleg Bindas 2:3 (10:12,11:4,11:13,11:6,11:13)
20:40 Ihor Emets – Sergey Skhabitskiy 0:3 (7:11,4:11,8:11)
20:45 Aleksandr Ivchuk – Alexander Seluchenko 3:1 (11:9,7:11,11:9,11:8)
20:55 Mikhail Sinyavsky – Mikhail Potapov 0:3 (7:11,6:11,12:14)
20:55 Sergey Pitsyk – Yaroslav Stepanchuk 3:0 (11:7,11:2,20:18)
21:00 Jan Krames Sr – Lukas Heinzl 3:2 (11:7,13:11,9:11,6:11,11:7)
21:05 Roman Cherevko – Alexandr Tuzhilin 0:3 (7:11,2:11,5:11)
21:05 Roman Zholubak – Denis Pesternikov 3:1 (6:11,11:7,11:7,11:9)
21:15 Matus Zelinka – Ivan Efimenko 3:1 (11:6,9:11,16:14,11:5)
21:15 Yuriy Parahailo – Vladyslav Kovalchuk 3:0 (11:9,11:6,11:6)
21:15 Dmitriy Kim – Ruslan Yaremenko 3:0 (11:6,12:10,11:4)
21:35 Michael Kistechko – Oleg Bindas 3:1 (11:5,6:11,11:6,11:5)
21:35 Eugene Masko – Valerii Melnik 0:3 (4:11,8:11,9:11)
21:45 Anton Molochko – Vasily Verbyaniy 3:0 (11:9,11:8,11:7)
21:45 Aleksey Krutko – Alexandr Tuzhilin 0:3 (7:11,6:11,8:11)
21:50 Maxim Mrykh – Alexey Nadporozhsky 3:1 (11:9,8:11,15:13,13:11)
21:55 Eugene Masko – Andrey Peretyatko 3:1 (11:5,11:3,8:11,11:9)
21:55 Igor Syniavskyi I. – Vladyslav Kovalchuk 3:2 (11:13,12:10,7:11,11:4,11:9)
22:00 Josef Zabransky – Lukas Heinzl 1:3 (9:11,6:11,11:9,8:11)
22:15 Aleksandr Ivchuk – Matus Zelinka 1:3 (11:6,10:12,5:11,12:14)
22:15 Sergey Pitsyk – Dmitriy Kim 3:1 (9:11,11:9,11:8,11:6)
22:30 Evgeniy Pismenny – Roman Cherevko 2:3 (12:10,14:12,1:11,6:11,5:11)
22:50 Maxim Mrykh – Alexander Seluchenko 3:0 (11:8,12:10,11:5)
22:55 Yaroslav Stepanchuk – Andrey Peretyatko 3:1 (11:2,9:11,11:9,11:6)
23:00 Valeriy Vlasenko – Roman Konkulovskyi 0:3 (9:11,4:11,4:11)
23:20 Ivan Efimenko – Alexey Nadporozhsky 3:2 (18:16,9:11,11:13,11:5,11:8)
23:25 Ruslan Yaremenko – Eugene Masko 0:3 (1:11,4:11,6:11)
23:30 Nazariy Sydorak – Volodymyr Kaidakov 2:3 (10:12,15:13,11:6,10:12,10:12)
23:50 Aleksandr Ivchuk – Maxim Mrykh 3:2 (11:7,3:11,11:3,7:11,11:7)

TSC Pro

Time Players Score
00:00 Victor Gammer – Dumitru Butnaru 1:3 (6:11,11:5,7:11,8:11)
00:30 Aurel Meriacri – Timofey Mitul 3:0 (11:3,11:5,11:9)
01:00 Victor Gammer – Aurel Meriacri 3:1 (6:11,11:5,11:4,11:9)
01:30 Dumitru Butnaru – Timofey Mitul 2:3 (11:4,6:11,11:9,6:11,7:11)
02:05 Timofey Mitul – Aurel Meriacri 0:3 (9:11,4:11,3:11)
02:35 Dumitru Butnaru – Victor Gammer 2:3 (9:11,11:9,11:8,10:12,8:11)
03:00 Dumitru Butnaru – Veaceslav Sirbu 0:3 (10:12,11:13,8:11)
03:30 Cristian Bambuleac – Dmitry Kulagin 3:1 (3:11,11:5,11:5,11:6)
04:00 Dumitru Butnaru – Dmitry Kulagin 3:0 (17:15,11:6,11:9)
04:30 Cristian Bambuleac – Veaceslav Sirbu 1:3 (11:3,5:11,10:12,7:11)
05:00 Dumitru Butnaru – Cristian Bambuleac 3:0 (11:9,11:6,11:4)
05:30 Dmitry Kulagin – Veaceslav Sirbu 1:3 (11:13,11:7,8:11,7:11)
06:05 Dmitry Kulagin – Cristian Bambuleac 3:1 (11:7,16:14,6:11,11:8)
06:35 Veaceslav Sirbu – Dumitru Butnaru 0:3 (9:11,9:11,4:11)
15:00 Dinu Stanciu – Nicolae Salaru 3:1 (11:5,11:6,5:11,11:6)
15:30 Ruslan Gaidarli – Ihor Kovik 2:3 (11:6,9:11,9:11,11:6,6:11)
16:00 Dinu Stanciu – Ihor Kovik 2:3 (11:8,6:11,8:11,11:5,6:11)
16:30 Ruslan Gaidarli – Nicolae Salaru 3:0 (11:6,11:5,11:8)
17:00 Dinu Stanciu – Ruslan Gaidarli 3:2 (11:5,11:9,9:11,9:11,11:9)
17:30 Ihor Kovik – Nicolae Salaru 3:1 (6:11,11:6,11:8,11:3)
18:05 Nicolae Salaru – Ruslan Gaidarli 3:1 (11:4,11:6,9:11,13:11)
18:35 Ihor Kovik – Dinu Stanciu 3:2 (6:11,11:7,7:11,12:10,11:4)
19:00 Andrei Calmis – Anatoli Mitul 1:3 (9:11,11:8,8:11,8:11)
19:30 Victor Turcan – Mihail Donoaga 3:1 (11:8,8:11,11:6,11:7)
20:00 Andrei Calmis – Mihail Donoaga 3:0 (11:9,11:3,11:9)
20:30 Victor Turcan – Anatoli Mitul 3:1 (5:11,11:6,11:6,11:8)
21:00 Andrei Calmis – Victor Turcan 0:3 (9:11,9:11,12:14)
21:30 Mihail Donoaga – Anatoli Mitul 2:3 (7:11,11:9,5:11,15:13,7:11)
22:10 Mihail Donoaga – Andrei Calmis 2:3 (11:13,11:5,11:8,9:11,10:12)
22:40 Anatoli Mitul – Victor Turcan 3:2 (11:8,11:6,9:11,5:11,11:5)
23:00 Ihor Kovik – Paniivan Hennadii 3:1 (11:13,11:6,11:7,11:7)
23:30 Ihor Kovik – Ruslan Pashkevich 1:3 (4:11,6:11,11:7,10:12)

League Pro. Minsk

Time Players Score
00:00 Ararat Petrosyan – Leonid Avanesyan 1:3 (7:11,12:10,6:11,6:11)
00:00 Samvel Parsadanyan – Ishkhan Avetisyan 3:0 (11:7,12:10,11:5)
00:20 Arayik Firyan – Narek Dekermenjyan 3:0 (11:7,11:5,14:12)
00:20 Davit Mirzoyan – Ishkhan Avetisyan 3:1 (11:3,10:12,11:4,11:9)
00:40 Ararat Petrosyan – Arayik Firyan 0:3 (7:11,7:11,8:11)
00:40 Samvel Parsadanyan – Narek Dekermenjyan 3:0 (11:8,11:8,11:7)
01:00 Ishkhan Avetisyan – Narek Dekermenjyan 3:2 (10:12,11:7,8:11,11:6,11:7)
01:00 Davit Mirzoyan – Leonid Avanesyan 3:1 (11:9,11:8,8:11,11:8)
01:20 Samvel Parsadanyan – Ararat Petrosyan 3:0 (11:7,11:5,11:9)
01:20 Davit Mirzoyan – Narek Dekermenjyan 3:2 (11:6,11:6,10:12,6:11,11:7)
01:40 Leonid Avanesyan – Arayik Firyan 3:2 (6:11,11:9,10:12,11:7,11:8)
01:40 Ishkhan Avetisyan – Ararat Petrosyan 3:1 (9:11,11:6,11:9,11:9)
02:00 Narek Dekermenjyan – Ararat Petrosyan 3:0 (11:4,11:7,12:10)
02:10 Davit Mirzoyan – Arayik Firyan 2:3 (6:11,6:11,11:9,11:7,4:11)
02:20 Davit Mirzoyan – Ararat Petrosyan 3:1 (11:5,9:11,11:6,11:9)
02:20 Leonid Avanesyan – Samvel Parsadanyan 3:2 (10:12,11:8,11:7,6:11,11:6)
02:40 Leonid Avanesyan – Ishkhan Avetisyan 3:2 (8:11,11:13,11:6,11:5,11:3)
02:55 Arayik Firyan – Samvel Parsadanyan 3:0 (11:7,11:4,11:8)
03:00 Arayik Firyan – Ishkhan Avetisyan 3:2 (9:11,11:6,11:13,11:4,11:7)
03:10 Davit Mirzoyan – Samvel Parsadanyan 0:3 (4:11,8:11,6:11)
03:20 Narek Dekermenjyan – Leonid Avanesyan 1:3 (2:11,8:11,11:8,8:11)
03:40 Ishkhan Avetisyan – Samvel Parsadanyan 1:3 (2:11,7:11,13:11,8:11)
04:00 Zaven Nersisyan – Narek Dekermenjyan 0:3 (5:11,6:11,6:11)
04:10 Khachik Tsaturyan – Jon Mirzoyan 2:3 (11:8,5:11,11:6,8:11,5:11)
04:20 Ashot Kirakosyan – Ararat Petrosyan 3:0 (12:10,11:8,11:8)
04:20 Ararat Smoyan – Narek Dekermenjyan 0:3 (7:11,5:11,3:11)
04:40 Khachik Tsaturyan – Ashot Kirakosyan 3:2 (11:9,7:11,11:7,6:11,11:5)
04:40 Zaven Nersisyan – Ararat Petrosyan 2:3 (6:11,11:7,7:11,11:5,8:11)
05:00 Ararat Smoyan – Jon Mirzoyan 0:3 (11:13,9:11,5:11)
05:00 Narek Dekermenjyan – Ararat Petrosyan 3:0 (11:9,11:6,13:11)
05:20 Ararat Smoyan – Ararat Petrosyan 3:0 (11:8,12:10,11:6)
05:20 Zaven Nersisyan – Khachik Tsaturyan 0:3 (4:11,6:11,9:11)
05:40 Jon Mirzoyan – Ashot Kirakosyan 3:1 (11:9,11:6,9:11,11:7)
05:40 Narek Dekermenjyan – Khachik Tsaturyan 2:3 (8:11,13:11,11:8,10:12,9:11)
06:00 Ararat Smoyan – Ashot Kirakosyan 3:0 (11:9,11:8,11:8)
06:00 Ararat Petrosyan – Khachik Tsaturyan 2:3 (1:11,13:11,11:7,7:11,5:11)
06:20 Jon Mirzoyan – Zaven Nersisyan 3:0 (11:8,11:5,11:7)
06:20 Ararat Smoyan – Khachik Tsaturyan 2:3 (8:11,11:9,8:11,11:3,7:11)
06:40 Jon Mirzoyan – Narek Dekermenjyan 2:3 (14:16,14:12,11:3,5:11,7:11)
06:40 Ashot Kirakosyan – Zaven Nersisyan 2:3 (8:11,11:7,11:9,8:11,11:13)
07:00 Ararat Smoyan – Zaven Nersisyan 3:0 (12:10,12:10,12:10)
07:00 Ashot Kirakosyan – Narek Dekermenjyan 3:2 (11:8,11:4,10:12,6:11,12:10)
07:20 Narek Dekermenjyan – Zaven Nersisyan 3:0 (11:3,11:4,11:8)
07:20 Ararat Petrosyan – Jon Mirzoyan 0:3 (8:11,9:11,4:11)

Setka Cup. Czech Republic

Time Players Score
00:00 Igor Rokhlin – Evgeniy Ilyukhin 2:3 (10:12,14:12,5:11,11:6,9:11)
00:15 Dmitriy Kugurushev – Vladimir Nemashkalo 2:3 (12:10,11:9,7:11,9:11,12:14)
00:30 Semyon Korolev – Alexandr Zhelubenkov 2:3 (3:11,11:9,12:10,6:11,5:11)
00:45 Alexander Ivanov – Dmitry Evlakhin 0:3 (6:11,4:11,11:13)
00:45 Oleg Kharlakin – Dmitriy Kugurushev 3:1 (12:10,9:11,11:9,11:7)
01:00 Artem Chernov – Igor Rokhlin 1:3 (6:11,6:11,11:7,9:11)
01:15 Nikita Mareev – Dmitriy Kugurushev 3:2 (11:6,11:5,9:11,3:11,12:10)
01:15 Vjacheslav Chernov – Roman Zelensky 0:3 (7:11,2:11,9:11)
01:30 Dmitriy Kugurushev – Vladimir Nemashkalo 0:3 (6:11,9:11,10:12)
01:30 Alexandr Zhelubenkov – Aleksey Kazakov 3:0 (11:5,11:3,11:9)
01:45 Dmitry Evlakhin – Evgeniy Ilyukhin 2:3 (11:4,7:11,11:5,5:11,7:11)
02:00 Alexander Ivanov – Igor Rokhlin 0:3 (9:11,8:11,4:11)
02:00 Semyon Korolev – Roman Zelensky 0:3 (5:11,5:11,9:11)
02:15 Oleg Kharlakin – Dmitriy Kugurushev 2:3 (11:2,11:8,5:11,8:11,9:11)
02:30 Aleksey Kazakov – Vjacheslav Chernov 1:3 (12:14,8:11,12:10,11:13)
02:45 Evgeniy Ilyukhin – Artem Chernov 1:3 (7:11,11:7,6:11,8:11)
02:45 Vladimir Nemashkalo – Nikita Mareev 3:2 (11:6,8:11,11:1,9:11,12:10)
03:00 Roman Zelensky – Alexandr Zhelubenkov 2:3 (11:4,13:11,9:11,12:14,5:11)
03:15 Igor Rokhlin – Dmitry Evlakhin 3:1 (15:13,4:11,11:7,11:6)
03:15 Dmitriy Kugurushev – Dmitriy Kugurushev 1:3 (10:12,11:5,5:11,7:11)
03:30 Aleksey Kazakov – Semyon Korolev 2:3 (11:4,11:9,8:11,5:11,6:11)
03:30 Evgeniy Ilyukhin – Alexander Ivanov 1:3 (9:11,8:11,11:9,7:11)
03:30 Vladimir Nemashkalo – Oleg Kharlakin 2:3 (9:11,6:11,13:11,11:8,7:11)
04:00 Alexandr Zhelubenkov – Vjacheslav Chernov 3:0 (11:9,11:4,11:5)
04:00 Dmitry Evlakhin – Artem Chernov 1:3 (9:11,9:11,11:8,13:15)
04:15 Dmitriy Kugurushev – Nikita Mareev 1:3 (4:11,11:8,8:11,3:11)
04:30 Semyon Korolev – Vjacheslav Chernov 3:0 (11:7,12:10,11:8)
04:45 Alexandr Zhelubenkov – Roman Zelensky 3:2 (11:9,11:8,8:11,8:11,11:4)
04:45 Evgeniy Ilyukhin – Alexander Ivanov 3:2 (9:11,7:11,11:7,11:7,11:7)
04:45 Oleg Kharlakin – Dmitriy Kugurushev 3:1 (11:6,11:13,11:7,11:6)
05:00 Vladimir Nemashkalo – Nikita Mareev 0:3 (1:11,6:11,9:11)
05:00 Igor Rokhlin – Artem Chernov 2:3 (9:11,11:7,11:3,7:11,5:11)
07:15 Vladimir Pustoselov – Gennady Karpovkin 3:0 (11:5,11:8,11:8)
07:30 Igor Sergeevich – Eduard Tsvetkov 0:3 (7:11,9:11,7:11)
07:30 Aleksey Kazakov – Dmitry Tunitsin 3:2 (5:11,14:12,10:12,11:9,11:8)
08:00 Evgeny Kalashnikov – Vitaly Bazilevsky 0:3 (6:11,6:11,7:11)
08:00 Oleg Moshnikov – Igor Krikunov 3:2 (7:11,9:11,12:10,11:4,11:8)
08:15 Dmitry Evlakhin – Mikhail Smirnov 1:3 (9:11,11:9,10:12,13:15)
08:15 Roman Zelensky – Sergey Konstantinov 3:2 (6:11,11:6,8:11,11:9,11:4)
08:15 Andrey Bokov – Vladislav Shelipov 3:0 (11:4,11:8,11:8)
08:30 Gennady Karpovkin – Oleg Moshnikov 0:3 (6:11,4:11,7:11)
08:30 Eduard Tsvetkov – Dmitry Evlakhin 3:0 (11:5,11:4,13:11)
08:45 Vitaly Bazilevsky – Andrey Bokov 3:1 (11:7,11:5,11:13,11:4)
08:45 Dmitry Tunitsin – Roman Zelensky 3:2 (9:11,11:8,7:11,11:6,11:8)
08:45 Igor Krikunov – Vladimir Pustoselov 1:3 (9:11,11:8,7:11,3:11)
09:00 Mikhail Smirnov – Igor Sergeevich 3:1 (9:11,11:6,11:8,11:6)
09:15 Vladimir Pustoselov – Oleg Moshnikov 3:2 (11:8,11:9,7:11,10:12,11:5)
09:15 Vladislav Shelipov – Evgeny Kalashnikov 0:3 (2:11,7:11,6:11)
09:15 Sergey Konstantinov – Aleksey Kazakov 3:2 (8:11,11:6,15:13,7:11,11:8)
09:30 Igor Sergeevich – Dmitry Evlakhin 2:3 (3:11,11:1,9:11,11:3,8:11)
09:45 Gennady Karpovkin – Igor Krikunov 3:1 (11:5,13:11,9:11,11:6)
10:00 Aleksey Kazakov – Roman Zelensky 3:1 (11:6,11:8,8:11,11:5)
10:00 Evgeny Kalashnikov – Andrey Bokov 3:1 (7:11,11:5,13:11,11:8)
10:15 Eduard Tsvetkov – Mikhail Smirnov 2:3 (8:11,12:10,5:11,11:4,8:11)
10:15 Dmitry Tunitsin – Sergey Konstantinov 2:3 (11:9,5:11,12:10,9:11,13:15)
10:30 Vitaly Bazilevsky – Vladislav Shelipov 3:2 (11:7,9:11,11:7,9:11,11:3)
10:45 Andrey Bokov – Vladislav Shelipov 3:0 (11:6,11:9,11:9)
10:45 Vladimir Pustoselov – Oleg Moshnikov 3:0 (11:8,11:6,11:5)
10:45 Dmitry Evlakhin – Igor Sergeevich 3:2 (9:11,11:8,2:11,11:7,11:8)
11:00 Dmitry Tunitsin – Roman Zelensky 3:1 (11:7,11:7,7:11,11:6)
11:15 Mikhail Smirnov – Eduard Tsvetkov 1:3 (16:14,6:11,10:12,5:11)
11:15 Vitaly Bazilevsky – Evgeny Kalashnikov 2:3 (11:7,10:12,9:11,11:4,6:11)
11:30 Aleksey Kazakov – Sergey Konstantinov 0:3 (7:11,6:11,16:18)
11:30 Armen Pomazkov – Igor Abelmasov 2:3 (12:10,5:11,11:9,3:11,7:11)
11:45 Oleg Shagarov – Iurii Fedotov 0:3 (9:11,4:11,11:13)
11:45 Aleksey Stroyev – Maksim Chechulin 3:0 (12:10,11:8,11:6)
11:45 Sergey Konstantinov – Evgeniy Danilov 3:0 (11:9,11:9,11:9)
12:00 Alexnader Savynski – Nikita Lyfenko 3:0 (11:9,11:7,11:9)
12:15 Maksim Lobanov – Bogdan Grebenyuk 3:0 (11:8,11:7,11:1)
12:15 Igor Abelmasov – Oleg Shagarov 0:3 (3:11,8:11,7:11)
12:15 Alexander Kiselyov – Vadim Pryakhin 2:3 (11:8,5:11,11:4,9:11,9:11)
12:30 Oleg Popov – Timur Molchanov 1:3 (7:11,11:7,7:11,2:11)
12:30 Maksim Chechulin – Maksim Lobanov 3:2 (11:13,11:8,6:11,11:5,11:9)
12:45 Nikita Lyfenko – Oleg Popov 3:0 (11:8,11:5,11:2)
12:45 Iurii Fedotov – Armen Pomazkov 1:3 (9:11,11:5,4:11,5:11)
12:45 Evgeniy Danilov – Alexander Kiselyov 3:0 (12:10,14:12,11:6)
13:15 Bogdan Grebenyuk – Aleksey Stroyev 1:3 (5:11,4:11,11:4,9:11)
13:15 Armen Pomazkov – Oleg Shagarov 0:3 (8:11,7:11,5:11)
13:15 Vadim Pryakhin – Sergey Konstantinov 1:3 (11:5,8:11,4:11,7:11)
13:15 Timur Molchanov – Alexnader Savynski 3:2 (11:9,2:11,11:8,7:11,11:5)
13:30 Sergey Konstantinov – Alexander Kiselyov 2:3 (12:10,12:14,6:11,11:7,11:13)
13:45 Igor Abelmasov – Iurii Fedotov 3:2 (9:11,11:8,7:11,11:8,13:11)
13:45 Aleksey Stroyev – Maksim Lobanov 3:0 (11:4,12:10,11:9)
14:00 Alexnader Savynski – Oleg Popov 3:2 (11:9,11:4,9:11,9:11,11:4)
14:00 Evgeniy Danilov – Vadim Pryakhin 3:1 (11:7,14:16,11:6,11:5)
14:00 Maksim Chechulin – Bogdan Grebenyuk 2:3 (8:11,11:6,11:9,4:11,5:11)
14:30 Nikita Lyfenko – Timur Molchanov 1:3 (7:11,11:5,9:11,2:11)
14:30 Iurii Fedotov – Armen Pomazkov 3:1 (11:7,11:7,7:11,11:5)
14:45 Alexander Kiselyov – Vadim Pryakhin 1:3 (4:11,6:11,11:9,5:11)
14:45 Oleg Shagarov – Igor Abelmasov 3:2 (11:3,8:11,11:8,7:11,13:11)
14:45 Maksim Chechulin – Bogdan Grebenyuk 3:2 (7:11,9:11,11:7,12:10,11:3)
15:00 Nikita Lyfenko – Oleg Popov 3:1 (5:11,11:7,11:7,11:9)
15:00 Sergey Konstantinov – Evgeniy Danilov 0:3 (5:11,7:11,10:12)
15:15 Aleksey Stroyev – Maksim Lobanov 3:1 (11:9,11:6,4:11,11:6)
15:15 Timur Molchanov – Alexnader Savynski 3:2 (6:11,6:11,11:2,11:9,11:6)
15:30 Alexey Konobeev – Oleg Orlov 1:3 (8:11,7:11,11:9,8:11)
15:45 Sergey Morozov – Ivan Lednev 2:3 (8:11,11:6,14:12,6:11,6:11)
15:45 Artem Troshkin – Vladimir Slesarev 3:0 (12:10,11:5,13:11)
15:45 Ivan Pandur – Igor Minchenkov 3:2 (11:7,4:11,11:7,5:11,11:5)
16:00 Konstantin Bystrushkin – Alexnader Savynski 0:3 (4:11,5:11,3:11)
16:00 Ildar Davlitshin – Oleg Barashkov 3:0 (11:8,11:9,11:6)
16:15 Oleg Orlov – Ildar Davlitshin 1:3 (6:11,9:11,11:4,3:11)
16:15 Nikita Sadovskiy – Konstantin Olshakov 2:3 (10:12,11:8,11:6,5:11,6:11)
16:20 Denis Molodtsov – Pavel Malakhov V. 0:3 (1:11,4:11,7:11)
16:30 Vladimir Slesarev – Konstantin Bystrushkin 3:1 (11:5,11:4,6:11,11:6)
16:45 Igor Minchenkov – Denis Molodtsov 3:1 (11:4,9:11,11:9,11:5)
16:45 Ivan Lednev – Nikita Sadovskiy 3:2 (11:8,6:11,11:9,6:11,12:10)
16:45 Oleg Barashkov – Alexey Konobeev 3:2 (12:10,9:11,2:11,11:7,11:5)
17:00 Alexnader Savynski – Artem Troshkin 1:3 (14:12,8:11,4:11,6:11)
17:15 Konstantin Olshakov – Sergey Morozov 1:3 (11:6,7:11,9:11,6:11)
17:20 Pavel Malakhov V. – Ivan Pandur 3:0 (11:8,12:10,11:6)
17:30 Alexey Konobeev – Ildar Davlitshin 0:3 (10:12,7:11,7:11)
17:30 Sergey Morozov – Nikita Sadovskiy 3:1 (11:9,11:9,9:11,11:5)
17:45 Artem Troshkin – Konstantin Bystrushkin 0:3 (8:11,8:11,4:11)
17:45 Oleg Orlov – Oleg Barashkov 0:3 (8:11,6:11,8:11)
18:00 Ivan Pandur – Denis Molodtsov 3:0 (11:9,11:7,11:7)
18:00 Ivan Lednev – Konstantin Olshakov 3:1 (12:14,11:5,11:9,11:8)
18:00 Vladimir Slesarev – Alexnader Savynski 3:2 (7:11,11:6,9:11,11:4,13:11)
18:15 Oleg Orlov – Alexey Konobeev 3:1 (7:11,11:5,11:9,12:10)
18:20 Igor Minchenkov – Pavel Malakhov V. 1:3 (11:3,3:11,4:11,11:13)
18:45 Konstantin Olshakov – Nikita Sadovskiy 3:2 (11:7,4:11,4:11,20:18,11:6)
18:45 Igor Minchenkov – Denis Molodtsov 1:3 (11:7,3:11,5:11,7:11)
18:45 Alexnader Savynski – Konstantin Bystrushkin 1:3 (11:9,8:11,6:11,12:14)
18:45 Ildar Davlitshin – Oleg Barashkov 1:3 (6:11,11:9,9:11,8:11)
19:15 Artem Troshkin – Vladimir Slesarev 1:3 (8:11,11:5,8:11,9:11)
19:15 Pavel Malakhov V. – Ivan Pandur 3:0 (11:7,11:6,12:10)
19:15 Ivan Lednev – Sergey Morozov 1:3 (3:11,9:11,11:9,13:15)
19:15 Alexander Ekzhanov – Valerii Skomskov 1:3 (7:11,7:11,19:17,8:11)
19:45 Alexey Innazarov – Alexander Rakhmatov 3:1 (11:7,13:11,6:11,13:11)
19:45 Ivan Stepanov – Igor Zemit 0:3 (8:11,6:11,4:11)
19:45 Sergey Lopatin – Artem Suntsov 2:3 (12:14,13:11,10:12,11:5,11:13)
20:00 Evgeny Shishko – Artem Shkurko 3:0 (11:8,11:4,11:2)
20:00 Alexander Kuzmin – Pavel Egorov 1:3 (10:12,5:11,11:8,10:12)
20:15 Igor Matveev – Vadim Evlampiev 0:3 (7:11,6:11,7:11)
20:15 Valerii Skomskov – Ivan Stepanov 1:3 (13:11,8:11,4:11,11:13)
20:15 Oleg Moshnikov – Yuri Dvornichenko 1:3 (10:12,13:15,12:10,1:11)
20:15 Andrey Shmakov – Igor Kovalev 3:1 (11:9,11:4,9:11,11:8)
20:15 Dmitry Petrochenko – Evgeny Kruchkov 3:2 (11:6,9:11,11:13,11:5,11:8)
20:45 Alexander Rakhmatov – Igor Matveev 0:3 (8:11,11:13,7:11)
20:45 Artem Suntsov – Andrey Shmakov 0:3 (9:11,4:11,7:11)
20:45 Pavel Egorov – Oleg Moshnikov 3:1 (9:11,11:9,11:7,11:6)
20:45 Artem Shkurko – Dmitry Petrochenko 0:3 (5:11,8:11,9:11)
21:00 Igor Zemit – Alexander Ekzhanov 1:3 (11:8,10:12,8:11,12:14)
21:15 Evgeny Kruchkov – Evgeny Shishko 1:3 (5:11,5:11,11:4,7:11)
21:15 Vadim Evlampiev – Alexey Innazarov 0:3 (6:11,10:12,1:11)
21:15 Igor Kovalev – Sergey Lopatin 0:3 (7:11,2:11,4:11)
21:30 Yuri Dvornichenko – Alexander Kuzmin 3:1 (9:11,11:8,12:10,11:9)
21:30 Sergey Lopatin – Andrey Shmakov 2:3 (8:11,11:5,11:9,10:12,8:11)
21:30 Alexey Innazarov – Igor Matveev 3:2 (6:11,11:6,7:11,11:2,11:8)
21:30 Alexander Ekzhanov – Ivan Stepanov 1:3 (8:11,7:11,13:11,5:11)
21:45 Evgeny Shishko – Dmitry Petrochenko 3:0 (11:7,11:3,11:3)
22:00 Alexander Kuzmin – Oleg Moshnikov 3:1 (11:4,6:11,11:9,14:12)
22:00 Artem Suntsov – Igor Kovalev 3:0 (11:7,11:6,11:9)
22:00 Valerii Skomskov – Igor Zemit 1:3 (9:11,10:12,11:9,8:11)
22:15 Alexander Rakhmatov – Vadim Evlampiev 3:0 (11:7,11:7,11:5)
22:15 Pavel Egorov – Yuri Dvornichenko 3:0 (11:6,11:9,11:5)
22:15 Artem Shkurko – Evgeny Kruchkov 3:1 (11:6,6:11,11:3,11:3)
22:30 Valerii Skomskov – Alexander Ekzhanov 3:1 (11:8,7:11,12:10,11:8)
22:30 Sergey Lopatin – Igor Kovalev 3:0 (11:6,11:9,11:4)
22:45 Igor Zemit – Ivan Stepanov 3:0 (11:4,11:9,11:8)
23:00 Andrey Shmakov – Artem Suntsov 3:2 (8:11,12:10,11:6,9:11,11:7)
23:00 Alexander Kuzmin – Oleg Moshnikov 3:1 (11:7,8:11,11:5,17:15)
23:15 Pavel Egorov – Yuri Dvornichenko 0:3 (7:11,9:11,4:11)
23:15 Evgeny Shishko – Dmitry Petrochenko 3:0 (11:2,11:6,11:9)
23:15 Alexey Innazarov – Igor Matveev 2:3 (11:8,11:6,9:11,10:12,8:11)
23:15 Ivan Pandur – Nikolay Tarasenkov 2:3 (11:6,7:11,11:7,10:12,4:11)
23:30 Valery Kutin – Yaroslav Troyanov 1:3 (4:11,8:11,11:8,9:11)

Masters. Poland

Time Players Score
00:00 Kirill Samarin – Sergei Chebykin 3:4 (11:9,11:9,11:6,3:11,2:11,2:11,4:11)
00:01 Ivan Grishunin – Bogdan Tikhonov 0:4 (9:11,12:14,9:11,6:11)
00:01 Vladimir Popov – Konstantin Morozov 4:3 (7:11,11:8,7:11,7:11,12:10,11:7,11:4)
00:05 Yuri Polyakov – Stanislav Dalida 4:1 (11:3,5:11,11:8,11:8,11:7)
00:10 Egor Dolinsky – Mikhail Leonov 4:1 (13:11,9:11,11:7,11:4,11:5)
00:25 Mikhail Zhurlov – Dmitry Uzhevsky 4:2 (11:9,12:10,9:11,11:7,5:11,11:6)
00:25 Nikita Poteryakhin – Nikita Moskovkin 4:1 (11:8,7:11,11:3,11:9,15:13)
00:35 Alexander Kulagin – Evgeny Toropov 1:4 (11:7,9:11,8:11,9:11,4:11)
00:45 Oleg Abramenko – Anatoly Gorelkin 2:4 (11:7,11:7,3:11,6:11,10:12,11:13)
00:59 Alexey Semikov – Alexander Kulagin 1:4 (8:11,6:11,11:3,5:11,10:12)
01:00 Timofey Berezin – Dmitry Goldstein 4:0 (11:4,11:6,11:4,11:9)
01:00 Dmitry Uzhevsky – Stanislav Dalida 3:4 (11:5,7:11,11:8,8:11,5:11,11:3,9:11)
01:00 Nikita Moskovkin – Mikhail Leonov 1:4 (12:10,9:11,4:11,9:11,7:11)
01:07 Nikolay Lysenkov – Muhridin Abdunazarov 2:4 (7:11,12:10,5:11,11:9,6:11,9:11)
01:20 Danil Khramukhin – Igor Egorov V. 4:3 (19:17,11:5,6:11,8:11,7:11,11:7,11:9)
01:25 Evgeny Toropov – Sergei Chebykin 4:3 (9:11,11:8,9:11,11:9,11:6,11:13,11:9)
01:32 Mikhail Zhurlov – Yuri Polyakov 2:4 (10:12,8:11,11:8,8:11,11:5,7:11)
01:33 Egor Dolinsky – Nikita Poteryakhin 3:4 (9:11,11:8,9:11,8:11,11:9,11:9,11:13)
01:35 Andrey Popov An – Oleg Dobrovolsky 2:4 (12:10,9:11,11:6,9:11,4:11,10:12)
01:41 Sergei Chebykin – Nikolay Lysenkov 4:2 (10:12,11:5,11:8,11:4,8:11,11:9)
01:50 Mikhail Davydov – Egor Ananiev 4:2 (11:5,11:13,11:9,11:6,7:11,11:9)
01:57 Sergei Chebykin – Alexander Kulagin 4:1 (11:6,11:9,9:11,11:7,11:5)
01:58 Dmitry Goldstein – Danil Khramukhin 4:1 (8:11,11:8,11:8,11:2,11:5)
02:25 Alexey Semikov – Evgeny Toropov 4:3 (11:8,3:11,11:3,9:11,11:7,5:11,11:7)
02:26 Muhridin Abdunazarov – Kirill Samarin 4:1 (11:9,11:8,11:9,4:11,11:6)
02:27 Igor Egorov V. – Timofey Berezin 0:4 (5:11,9:11,9:11,7:11)
02:31 Aisen Stepanov – Emil Nasyrov 1:4 (11:7,6:11,12:14,7:11,4:11)
02:50 Lev Aydakov – Dmitriy Smirnov 4:0 (11:5,11:6,11:7,11:7)
02:50 Timofey Berezin – Danil Khramukhin 4:0 (11:4,11:9,12:10,11:8)
02:51 Kirill Samarin – Nikolay Lysenkov 2:4 (8:11,10:12,8:11,11:9,11:9,9:11)
02:59 Egor Ananiev – Aisen Stepanov 4:3 (9:11,13:11,6:11,13:11,11:7,12:14,11:8)
03:00 Evgeny Toropov – Alexander Kulagin 4:2 (11:4,11:1,15:17,3:11,11:6,13:11)
03:05 Dmitry Goldstein – Igor Egorov V. 4:2 (8:11,11:6,4:11,11:9,11:9,11:7)
03:30 Dmitriy Smirnov – Alexander Nekrasov 0:4 (2:11,7:11,3:11,7:11)
03:35 Alexey Semikov – Sergei Chebykin 4:0 (11:6,11:7,15:13,11:3)
03:37 Sergei Chebykin – Muhridin Abdunazarov 1:4 (7:11,4:11,11:7,8:11,1:11)
03:42 Emil Nasyrov – Mikhail Davydov 1:4 (3:11,8:11,11:8,14:16,5:11)
03:45 Timofey Berezin – Igor Egorov V. 4:0 (11:3,11:4,12:10,11:5)
03:50 Denis Dinislamov – Lev Aydakov 1:4 (6:11,10:12,7:11,11:4,7:11)
03:55 Alexander Kulagin – Sergei Chebykin 4:1 (11:9,11:9,10:12,11:8,11:6)
04:02 Kirill Samarin – Muhridin Abdunazarov 3:4 (11:6,9:11,7:11,8:11,12:10,13:11,5:11)
04:05 Danil Khramukhin – Dmitry Goldstein 4:3 (6:11,11:6,12:10,9:11,6:11,11:9,13:11)
04:10 Mikhail Davydov – Aisen Stepanov 4:2 (11:5,11:8,8:11,12:10,7:11,11:9)
04:25 Evgeny Toropov – Alexey Semikov 4:0 (11:8,11:4,11:6,11:7)
04:46 Egor Ananiev – Emil Nasyrov 4:3 (11:13,8:11,11:9,6:11,11:8,11:8,11:6)
04:50 Igor Egorov V. – Dmitry Goldstein 4:3 (15:13,11:8,7:11,11:8,9:11,7:11,12:10)
04:51 Nikolay Lysenkov – Sergei Chebykin 3:4 (11:5,11:3,4:11,9:11,12:14,11:9,7:11)
05:05 Dmitriy Smirnov – Denis Dinislamov 4:3 (11:9,8:11,20:18,11:7,9:11,5:11,11:4)
05:26 Aisen Stepanov – Mikhail Davydov 4:0 (11:9,11:3,11:4,11:1)
05:32 Nikolay Lysenkov – Kirill Samarin 4:3 (13:11,11:9,2:11,12:10,5:11,7:11,11:8)
05:40 Danil Khramukhin – Timofey Berezin 0:4 (8:11,4:11,5:11,6:11)
05:50 Emil Nasyrov – Egor Ananiev 2:4 (9:11,11:8,11:8,10:12,11:13,6:11)
05:51 Dmitriy Smirnov – Lev Aydakov 1:4 (4:11,9:11,11:9,5:11,11:13)
06:00 Tong Xianzeng – Evgeny Tuev 2:4 (9:11,9:11,9:11,11:6,11:9,5:11)
06:10 Ivan Leonov – Mikhail Butylev 2:4 (11:9,6:11,6:11,4:11,11:4,5:11)
06:16 Muhridin Abdunazarov – Sergei Chebykin 4:1 (11:6,11:7,10:12,12:10,11:4)
06:24 Mikhail Davydov – Emil Nasyrov 3:4 (12:10,10:12,8:11,5:11,11:8,11:7,8:11)
06:54 Alexander Nekrasov – Lev Aydakov 4:2 (6:11,11:4,9:11,11:6,11:9,11:7)
06:59 Aisen Stepanov – Egor Ananiev 3:4 (11:7,11:13,9:11,10:12,11:4,11:6,8:11)
07:00 Matvey Ryazantsev – Andrey Zhuzhnev 0:4 (7:11,11:13,9:11,5:11)
07:00 Evgeny Tuev – Ivan Leonov 4:3 (3:11,7:11,11:9,11:9,13:11,9:11,11:6)
07:04 Vladimir Shirokov – Alexander Olonov 1:4 (7:11,6:11,8:11,11:8,6:11)
07:25 Islam Chegaduev – Pavel Meleshko 1:4 (8:11,11:7,1:11,2:11,7:11)
07:30 Denis Dinislamov – Dmitriy Smirnov 4:1 (6:11,11:6,11:5,16:14,12:10)
07:30 Daniil Rozhkov – Maksim Kovrizhnikov 3:4 (1:11,11:9,6:11,11:8,11:4,4:11,7:11)
07:37 Mikhail Butylev – Tong Xianzeng 4:2 (11:3,11:5,11:13,13:11,12:14,11:9)
07:50 Andrey Zhuzhnev – Islam Chegaduev 2:4 (9:11,11:13,11:5,11:6,7:11,12:14)
08:00 Semen Efremov – Sergey Sidorov 1:4 (2:11,11:13,11:7,8:11,7:11)
08:05 Alexander Olonov – Daniil Rozhkov 4:0 (11:3,11:5,11:7,15:13)
08:15 Tong Xianzeng – Ivan Leonov 2:4 (11:9,5:11,6:11,11:8,3:11,8:11)
08:25 Pavel Meleshko – Matvey Ryazantsev 4:2 (5:11,11:7,4:11,11:8,11:5,11:9)
08:30 Alexander Drozdov – Alexander Chernov 4:1 (11:4,11:6,8:11,11:7,11:7)
08:34 Maksim Kovrizhnikov – Vladimir Shirokov 4:3 (12:10,8:11,11:6,5:11,11:9,9:11,11:5)
08:48 Evgeny Tuev – Mikhail Butylev 3:4 (11:6,11:9,7:11,7:11,10:12,11:9,10:12)
08:53 Sergey Sidorov – Alexander Drozdov 2:4 (11:6,9:11,11:13,9:11,11:9,5:11)
08:55 Matvey Ryazantsev – Islam Chegaduev 4:2 (11:7,8:11,11:8,11:7,9:11,11:6)
09:06 Vladimir Shirokov – Daniil Rozhkov 1:4 (11:13,8:11,11:9,9:11,6:11)
09:25 Tong Xianzeng – Mikhail Butylev 1:4 (8:11,8:11,12:10,7:11,9:11)
09:28 Alexander Chernov – Semen Efremov 1:4 (5:11,12:10,8:11,5:11,13:15)
09:35 Andrey Zhuzhnev – Pavel Meleshko 4:3 (11:1,8:11,6:11,11:5,11:5,6:11,11:6)
09:36 Alexander Olonov – Maksim Kovrizhnikov 4:3 (9:11,11:9,11:7,11:2,6:11,8:11,11:5)
09:57 Ivan Leonov – Evgeny Tuev 4:2 (11:5,11:7,11:13,11:8,8:11,11:2)
09:58 Semen Efremov – Alexander Drozdov 4:1 (8:11,11:4,11:4,11:9,11:6)
10:10 Alexander Olonov – Vladimir Shirokov 4:2 (13:11,14:12,8:11,9:11,14:12,11:6)
10:10 Matvey Ryazantsev – Pavel Meleshko 3:4 (6:11,12:10,11:5,11:4,9:11,7:11,4:11)
10:27 Sergey Sidorov – Alexander Chernov 4:2 (11:3,11:6,8:11,13:11,6:11,11:8)
10:30 Evgeny Tuev – Tong Xianzeng 2:4 (7:11,11:7,11:13,5:11,11:7,7:11)
10:54 Maksim Kovrizhnikov – Daniil Rozhkov 2:4 (4:11,11:8,11:9,7:11,6:11,6:11)
11:00 Islam Chegaduev – Andrey Zhuzhnev 1:4 (11:13,11:9,4:11,11:13,8:11)
11:02 Alexander Drozdov – Semen Efremov 2:4 (13:15,1:11,11:9,8:11,12:10,8:11)
11:05 Mikhail Butylev – Ivan Leonov 2:4 (4:11,6:11,6:11,12:10,11:7,8:11)
11:30 Vladimir Shirokov – Maksim Kovrizhnikov 4:0 (12:10,11:3,11:8,11:4)
11:42 Alexander Chernov – Sergey Sidorov 1:4 (7:11,9:11,8:11,11:3,9:11)
11:56 Daniil Rozhkov – Alexander Olonov 1:4 (11:4,10:12,9:11,1:11,11:13)
12:00 Grigory Grulev – Petr Chugunov 1:4 (5:11,6:11,12:10,8:11,10:12)
12:00 Andrey Popov An – Oleg Dobrovolsky 1:4 (11:8,8:11,8:11,7:11,9:11)
12:00 Andrey Dergunov – Mikhail Rozhkov 0:4 (7:11,9:11,3:11,8:11)
12:09 Alexander Chernov – Alexander Drozdov 4:3 (11:6,10:12,8:11,11:9,8:11,11:8,12:10)
12:10 Pavel Meleshko – Andrey Zhuzhnev 2:4 (4:11,12:14,11:9,8:11,11:7,12:14)
12:10 Evgeny Byryanov – Eduard Mozhaev 4:3 (11:8,11:7,8:11,7:11,13:11,9:11,11:4)
12:22 Alexander Drozdov – Grigorii Solovov 4:3 (5:11,11:3,9:11,11:4,11:8,7:11,11:5)
12:23 Dmitriy Kolesnikov An – Dondok Ayurov 4:3 (9:11,11:6,11:6,11:9,4:11,6:11,11:7)
12:30 Mikhail Golubtsov – Anatoly Panov 4:1 (11:4,11:9,8:11,12:10,11:8)
12:35 Islam Chegaduev – Matvey Ryazantsev 4:3 (4:11,9:11,11:4,12:10,4:11,11:6,11:7)
12:43 Sergey Sidorov – Semen Efremov 3:4 (12:10,7:11,5:11,11:8,5:11,12:10,12:14)
12:57 Mikhail Rozhkov – Dmitriy Kolesnikov An 3:4 (11:9,9:11,12:10,11:8,11:13,2:11,7:11)
13:00 Oleg Dobrovolsky – Mikhail Golubtsov 0:4 (6:11,13:15,8:11,9:11)
13:00 Sergey Yacenko – Maxim Boboryko 4:1 (12:10,8:11,11:4,11:5,11:7)
13:00 Bulat Tsyrenzhapov – Alexander Drozdov 4:0 (11:6,11:9,12:10,11:8)
13:05 Petr Chugunov – Evgeny Byryanov 3:4 (11:7,7:11,11:9,8:11,11:7,7:11,9:11)
13:10 Evgeniy Elizarov – Bair Danzanov 2:4 (11:8,7:11,9:11,12:10,6:11,9:11)
13:25 Anatoly Panov – Andrey Popov An 4:0 (11:6,11:3,11:5,11:7)
13:28 Grigorii Solovov – Vyacheslav Ivanov 4:0 (14:12,15:13,11:4,11:9)
13:34 Dondok Ayurov – Andrey Dergunov 1:4 (5:11,6:11,5:11,11:8,8:11)
13:37 Eduard Mozhaev – Grigory Grulev 3:4 (11:4,6:11,11:8,7:11,12:10,7:11,5:11)
13:45 Andrey Popov An – Mikhail Golubtsov 2:4 (4:11,11:6,11:9,8:11,11:13,8:11)
14:00 Roman Romanov – Alexander Andryushchenko 4:2 (11:7,11:4,8:11,11:9,9:11,12:10)
14:00 Rail Davletshin – Sergei Sofronov 4:3 (6:11,12:14,11:6,2:11,11:5,11:8,11:9)
14:03 Maxim Boboryko – Evgeniy Elizarov 4:2 (9:11,10:12,11:8,11:7,11:9,11:7)
14:03 Andrey Dergunov – Dmitriy Kolesnikov An 1:4 (11:9,8:11,8:11,7:11,8:11)
14:10 Grigory Grulev – Evgeny Byryanov 4:1 (11:3,11:5,8:11,11:6,11:3)
14:25 Oleg Dobrovolsky – Anatoly Panov 3:4 (6:11,11:3,10:12,11:6,13:11,6:11,8:11)
14:26 Vyacheslav Ivanov – Bulat Tsyrenzhapov 4:2 (11:5,12:10,12:10,8:11,10:12,13:11)
14:30 Mikhail Rozhkov – Dondok Ayurov 3:4 (12:10,11:4,9:11,8:11,11:13,11:5,12:14)
14:33 Anatoly Gorelkin – Vasily Shtundyk 2:4 (11:8,12:14,8:11,3:11,11:9,5:11)
14:35 Alexey Yamankin – Alex Kuznetsov 0:4 (8:11,6:11,8:11,7:11)
14:35 Petr Chugunov – Eduard Mozhaev 4:1 (11:6,11:7,11:7,5:11,11:8)
14:46 Bair Danzanov – Sergey Yacenko 3:4 (13:15,5:11,11:8,11:9,7:11,11:6,8:11)
14:50 Vladislav Milinka – Alexander Elinson 4:3 (7:11,7:11,6:11,11:9,11:5,11:7,11:5)
15:00 Stanislav Leonovich – Alexander Shalaev 0:4 (6:11,9:11,8:11,9:11)
15:00 Sergei Sofronov – Alexey Yamankin 4:3 (8:11,11:8,8:11,11:6,6:11,11:5,11:7)
15:05 Evgeny Byryanov – Grigory Grulev 2:4 (11:8,3:11,3:11,6:11,11:8,3:11)
15:10 Mikhail Golubtsov – Andrey Popov An 4:0 (11:3,12:10,11:7,11:4)
15:10 Bulat Tsyrenzhapov – Grigorii Solovov 1:4 (11:8,8:11,4:11,14:16,7:11)
15:10 Alexander Andryushchenko – Anatoly Gorelkin 4:2 (11:8,5:11,11:9,9:11,11:9,11:7)
15:15 Dmitriy Kolesnikov An – Andrey Dergunov 3:4 (9:11,11:8,5:11,11:13,11:8,11:7,8:11)
15:21 Kirill Abramov – Ivan Grishunin 1:4 (7:11,10:12,11:6,5:11,7:11)
15:28 Sergey Yacenko – Evgeniy Elizarov 2:4 (4:11,6:11,11:7,11:13,11:7,6:11)
15:33 Eduard Mozhaev – Petr Chugunov 3:4 (7:11,10:12,8:11,12:10,13:11,11:6,8:11)
15:35 Anatoly Panov – Oleg Dobrovolsky 4:3 (9:11,11:9,11:3,6:11,6:11,11:4,17:15)
15:45 Alexander Drozdov – Vyacheslav Ivanov 4:1 (11:5,11:9,9:11,11:6,11:8)
15:45 Mikhail Davydov – Maxim Chernov 1:4 (8:11,10:12,11:8,3:11,3:11)
15:50 Dondok Ayurov – Mikhail Rozhkov 1:4 (1:11,12:10,6:11,6:11,7:11)
15:50 Vasily Shtundyk – Roman Romanov 0:4 (12:14,9:11,6:11,9:11)
15:50 Alexander Shalaev – Kirill Abramov 4:1 (11:9,14:12,9:11,11:4,13:11)
15:55 Alex Kuznetsov – Rail Davletshin 4:3 (11:9,11:6,11:5,6:11,7:11,10:12,11:9)
16:07 Maxim Boboryko – Bair Danzanov 1:4 (8:11,10:12,7:11,11:8,4:11)
16:12 Vyacheslav Ivanov – Grigorii Solovov 4:0 (11:8,11:8,11:8,11:9)
16:15 Roman Romanov – Anatoly Gorelkin 2:4 (11:6,7:11,11:8,7:11,7:11,11:13)
16:15 Oleg Dobrovolsky – Andrey Popov An 3:4 (11:6,11:3,6:11,6:11,9:11,11:5,9:11)
16:15 Alexander Elinson – Mikhail Davydov 0:4 (9:11,11:13,9:11,4:11)
16:19 Dondok Ayurov – Dmitriy Kolesnikov An 3:4 (11:4,11:7,11:4,8:11,10:12,9:11,10:12)
16:20 Evgeny Byryanov – Eduard Mozhaev 3:4 (6:11,11:5,8:11,11:2,6:11,11:3,9:11)
16:32 Alexander Drozdov – Bulat Tsyrenzhapov 1:4 (5:11,4:11,10:12,11:9,8:11)
16:33 Evgeniy Elizarov – Sergey Yacenko 3:4 (12:10,11:7,6:11,6:11,11:9,9:11,9:11)
16:35 Rail Davletshin – Alexey Yamankin 4:1 (14:12,11:6,11:4,11:13,11:9)
16:55 Alexander Andryushchenko – Vasily Shtundyk 4:2 (11:4,6:11,5:11,12:10,11:6,11:6)
16:55 Mikhail Rozhkov – Andrey Dergunov 4:3 (9:11,11:4,11:4,8:11,11:7,3:11,13:11)
16:55 Petr Chugunov – Grigory Grulev 4:1 (11:8,11:4,16:14,8:11,11:8)
17:00 Stanislav Leonovich – Kirill Abramov 3:4 (12:10,8:11,11:9,11:4,6:11,9:11,3:11)
17:00 Maxim Chernov – Vladislav Milinka 4:2 (13:11,11:8,7:11,11:7,6:11,11:4)
17:01 Grigorii Solovov – Alexander Drozdov 3:4 (11:6,11:7,8:11,6:11,11:8,8:11,10:12)
17:05 Anatoly Panov – Mikhail Golubtsov 0:4 (9:11,10:12,10:12,6:11)
17:10 Sergei Sofronov – Alex Kuznetsov 4:2 (9:11,11:13,11:6,11:5,11:8,11:7)
17:18 Bair Danzanov – Maxim Boboryko 0:4 (8:11,10:12,8:11,9:11)
17:25 Roman Romanov – Vasily Shtundyk 4:3 (11:6,7:11,11:1,11:5,6:11,5:11,12:10)
17:30 Vladislav Milinka – Mikhail Davydov 2:4 (12:14,11:3,6:11,11:5,9:11,7:11)
17:40 Alexander Shalaev – Ivan Grishunin 4:3 (12:14,11:7,11:6,11:7,8:11,9:11,11:4)
17:41 Bulat Tsyrenzhapov – Vyacheslav Ivanov 2:4 (11:6,5:11,10:12,12:10,8:11,7:11)
17:45 Alexey Yamankin – Rail Davletshin 0:4 (6:11,5:11,12:14,6:11)
17:46 Bair Danzanov – Evgeniy Elizarov 1:4 (9:11,7:11,6:11,11:9,6:11)
17:50 Alexander Nekrasov – Alexey Yamankin 3:4 (11:5,11:13,11:8,5:11,11:6,9:11,6:11)
18:00 Sergey Cherednichenko – Dmitry Orel 3:4 (11:2,4:11,9:11,6:11,11:5,11:7,6:11)
18:00 Alexander Elinson – Maxim Chernov 4:3 (13:11,4:11,9:11,11:9,8:11,11:5,12:10)
18:07 Anatoly Gorelkin – Alexander Andryushchenko 1:4 (9:11,11:13,9:11,11:8,4:11)
18:10 Alex Kuznetsov – Sergei Sofronov 4:3 (11:8,11:8,5:11,9:11,11:7,16:18,11:8)
18:12 Maxim Boboryko – Sergey Yacenko 4:3 (9:11,8:11,11:8,13:11,5:11,11:7,11:4)
18:14 Alexander Shalaev – Stanislav Leonovich 4:3 (12:10,11:9,7:11,7:11,11:7,6:11,11:4)
18:37 Vasily Shtundyk – Anatoly Gorelkin 3:4 (11:8,3:11,11:2,5:11,11:9,9:11,4:11)
18:43 Ivan Karpov – Anton Sentyabov 4:3 (13:11,4:11,10:12,8:11,11:9,11:6,11:9)
18:43 Eugene Luppa – Alexander Sagitov 3:4 (5:11,11:8,5:11,8:11,12:10,11:8,2:11)
18:50 Mikhail Davydov – Vladislav Milinka 1:4 (5:11,8:11,11:9,13:15,9:11)
18:55 Ivan Grishunin – Kirill Abramov 3:4 (7:11,6:11,11:6,11:9,4:11,11:9,10:12)
18:59 Mikhail Leonov – Egor Dolinsky 1:4 (10:12,6:11,9:11,11:8,7:11)
19:00 Kirill Taran – Vyacheslav Gagal 1:4 (5:11,7:11,11:1,8:11,7:11)
19:00 Alexey Yamankin – Sergei Sofronov 4:2 (11:7,7:11,11:4,7:11,11:8,11:9)
19:20 Alexey Yamankin – Ivan Karpov 3:4 (5:11,11:8,3:11,11:6,8:11,11:7,10:12)
19:20 Maxim Chernov – Alexander Elinson 4:2 (11:5,11:3,8:11,11:9,4:11,12:10)
19:21 Alexander Andryushchenko – Roman Romanov 1:4 (9:11,11:7,11:13,8:11,3:11)
19:23 Alexander Chernoknizhnikov – Nikita Moskovkin 1:4 (11:5,6:11,12:14,8:11,10:12)
19:25 Alexander Chernov – Vladislav Bushkov 4:0 (11:7,21:19,11:8,11:5)
19:25 Dmitry Orel – Eugene Luppa 0:4 (12:14,14:16,9:11,9:11)
19:33 Rail Davletshin – Alex Kuznetsov 4:2 (9:11,11:8,11:7,7:11,11:9,11:3)
19:35 Ivan Grishunin – Stanislav Leonovich 4:2 (11:6,11:7,12:10,5:11,11:13,13:11)
19:48 Egor Dolinsky – Alexander Chernoknizhnikov 4:2 (11:9,11:7,12:10,8:11,5:11,11:9)
19:49 Vyacheslav Gagal – Vladislav Bushkov 4:1 (12:10,11:7,11:6,6:11,11:4)
20:00 Alexey Dolgov – Pavel Meleshko 1:4 (9:11,10:12,11:9,7:11,9:11)
20:00 Nikita Poteryakhin – Artyom Surin 4:0 (11:8,11:8,11:9,11:7)
20:02 Anton Sentyabov – Alexander Nekrasov 4:1 (11:7,13:11,11:9,4:11,11:5)
20:05 Alexander Sagitov – Sergey Cherednichenko 4:1 (11:7,11:6,11:6,10:12,13:11)
20:10 Kirill Abramov – Alexander Shalaev 2:4 (9:11,11:13,11:4,3:11,11:9,9:11)
20:10 Alexandr Shirshov – Alexander Kulagin 2:4 (12:10,11:5,8:11,3:11,8:11,11:13)
20:15 Mikhail Davydov – Alexander Elinson 4:0 (11:8,11:8,11:7,11:6)
20:18 Alexander Chernov – Kirill Taran 2:4 (11:7,11:13,6:11,12:10,10:12,10:12)
20:24 Nikita Moskovkin – Mikhail Leonov 4:2 (7:11,11:4,11:9,11:4,9:11,11:4)
20:27 Alexander Nekrasov – Ivan Karpov 1:4 (7:11,11:3,3:11,5:11,8:11)
20:28 Konstantin Morozov – Mikhail Kylabysov 4:3 (11:5,4:11,11:9,11:13,12:10,12:14,11:3)
20:45 Sergey Cherednichenko – Eugene Luppa 4:1 (11:2,11:8,11:3,5:11,11:4)
20:45 Maxim Chernov – Vladislav Milinka 4:1 (5:11,11:7,11:6,11:6,11:9)
20:50 Kirill Taran – Vladislav Bushkov 4:1 (11:4,7:11,11:7,11:6,11:4)
20:52 Mikhail Leonov – Alexander Chernoknizhnikov 0:4 (5:11,9:11,7:11,9:11)
20:53 Alexey Yamankin – Anton Sentyabov 1:4 (11:9,8:11,9:11,9:11,12:14)
21:00 Bogdan Tikhonov – Miron Vasilev 4:0 (11:7,11:9,11:5,11:6)
21:00 Artyom Surin – Alexandr Shirshov 3:4 (6:11,11:4,11:5,11:7,9:11,9:11,8:11)
21:10 Dmitriy Gorbunov – Yuriy Lobovikov 2:4 (15:13,4:11,9:11,13:11,7:11,10:12)
21:12 Egor Dolinsky – Nikita Moskovkin 4:2 (11:9,9:11,11:9,10:12,11:5,11:5)
21:15 Pavel Meleshko – Konstantin Morozov 4:0 (14:12,11:6,11:5,12:10)
21:15 Dmitry Orel – Alexander Sagitov 4:3 (6:11,11:5,6:11,13:11,11:9,6:11,12:10)
21:16 Vyacheslav Gagal – Alexander Chernov 4:3 (11:5,11:6,7:11,4:11,3:11,11:5,11:7)
21:17 Mikhail Ivanov – Dzhamshed Khasanov 4:3 (11:5,7:11,12:10,5:11,9:11,11:4,11:6)
21:23 Ivan Karpov – Alexander Nekrasov 3:4 (5:11,11:9,11:9,10:12,11:6,9:11,7:11)
21:25 Dmitriy Gorbunov – Vasily Polyakov 4:2 (11:9,9:11,6:11,11:8,12:10,11:6)
21:45 Mikhail Kylabysov – Alexey Dolgov 1:4 (8:11,5:11,11:8,8:11,2:11)
21:45 Egor Dolinsky – Mikhail Leonov 4:3 (11:4,11:7,10:12,14:12,6:11,5:11,11:7)
21:50 Miron Vasilev – Mikhail Ivanov 0:4 (9:11,6:11,8:11,6:11)
21:50 Vladislav Bushkov – Vyacheslav Gagal 4:3 (11:9,6:11,5:11,8:11,11:9,12:10,13:11)
21:56 Vasily Polyakov – Dmitriy Gorbunov 3:4 (4:11,11:6,11:6,4:11,11:3,8:11,4:11)
21:58 Alexander Kulagin – Nikita Poteryakhin 4:3 (14:12,5:11,5:11,11:13,12:10,11:8,12:10)
22:03 Anton Sentyabov – Alexey Yamankin 4:2 (11:9,12:10,11:8,4:11,13:15,11:7)
22:05 Sergey Cherednichenko – Alexander Sagitov 4:0 (11:7,11:2,11:6,11:5)
22:10 Alexey Dolgov – Konstantin Morozov 4:2 (11:9,7:11,7:11,12:10,11:6,11:9)
22:15 Dzhamshed Khasanov – Bogdan Tikhonov 3:4 (10:12,11:6,4:11,11:6,11:5,5:11,8:11)
22:29 Nikita Moskovkin – Alexander Chernoknizhnikov 2:4 (11:6,10:12,9:11,11:7,4:11,9:11)
22:34 Nikita Poteryakhin – Alexandr Shirshov 4:2 (11:4,10:12,3:11,15:13,11:7,11:8)
22:35 Eugene Luppa – Dmitry Orel 4:2 (11:9,6:11,15:13,11:7,11:13,11:9)
22:38 Ivan Karpov – Alexey Yamankin 0:4 (5:11,13:15,8:11,14:16)
22:41 Kirill Taran – Alexander Chernov 2:4 (11:9,11:8,10:12,4:11,12:14,8:11)
22:45 Pavel Meleshko – Mikhail Kylabysov 4:1 (8:11,11:6,11:8,11:8,11:6)
22:45 Bogdan Tikhonov – Mikhail Ivanov 2:4 (2:11,11:9,9:11,8:11,11:8,10:12)
22:59 Mikhail Leonov – Nikita Moskovkin 1:4 (11:13,9:11,6:11,11:9,3:11)
23:00 Yuriy Lobovikov – Dmitriy Gorbunov 2:4 (8:11,9:11,11:7,11:9,5:11,7:11)
23:10 Alexander Nekrasov – Anton Sentyabov 4:1 (11:13,11:7,11:7,11:5,11:8)
23:15 Alexander Sagitov – Dmitry Orel 0:4 (6:11,8:11,8:11,11:13)
23:15 Konstantin Morozov – Alexey Dolgov 3:4 (6:11,11:4,12:10,13:15,9:11,11:8,10:12)
23:17 Vyacheslav Gagal – Kirill Taran 4:0 (12:10,11:9,12:10,11:3)
23:20 Miron Vasilev – Dzhamshed Khasanov 4:3 (11:6,11:5,10:12,6:11,11:8,9:11,11:3)
23:22 Artyom Surin – Alexander Kulagin 4:2 (12:10,11:6,4:11,11:3,9:11,11:9)
23:32 Alexander Chernoknizhnikov – Egor Dolinsky 0:4 (10:12,8:11,7:11,8:11)
23:35 Dmitriy Gorbunov – Dmitriy Gorbunov 4:3 (11:9,9:11,11:8,9:11,11:8,6:11,11:5)
23:44 Alexander Chernov – Vladislav Bushkov 3:4 (13:11,6:11,11:8,5:11,11:8,8:11,6:11)
23:53 Artyom Surin – Nikita Poteryakhin 3:4 (9:11,11:9,11:9,11:8,9:11,10:12,5:11)
23:55 Eugene Luppa – Sergey Cherednichenko 1:4 (8:11,10:12,11:7,2:11,8:11)
23:55 Dzhamshed Khasanov – Mikhail Ivanov 4:2 (11:9,13:11,11:5,3:11,3:11,11:6)
23:57 Pavel Meleshko – Alexey Dolgov 4:2 (11:9,11:8,13:11,7:11,8:11,11:7)

Masters. Russia

Time Players Score
00:01 Michail Ognev – Konstantin Chizhonok 2:4 (7:11,10:12,11:6,12:10,8:11,9:11)
00:15 Andrey Moiseev – Sergei Khramets 4:3 (11:7,11:9,9:11,2:11,11:6,7:11,11:7)
00:20 Michail Ognev – Vladislav Svidersky 1:4 (5:11,11:8,9:11,3:11,6:11)
00:21 Kirill Goncharov – Vitaly Sizonenko 2:4 (8:11,12:10,6:11,4:11,11:8,8:11)
00:51 Yuri Sinyavsky – Nikita Korik 4:3 (11:13,11:4,10:12,11:7,4:11,11:8,11:7)
00:55 Aleksey Novik – Artem Kunashko 1:4 (7:11,3:11,6:11,11:6,7:11)
01:00 Konstantin Chizhonok – Alexey Zhurkevich 4:2 (5:11,12:10,7:11,11:8,11:9,11:5)
01:00 Andrey Krasnov – Stanislav Kotikov 4:0 (11:6,11:4,11:6,11:9)
01:26 Igor Shkrobot – Sergei Akulich 4:1 (11:7,10:12,11:7,13:11,11:4)
01:28 Andrey Moiseev – Artem Kunashko 1:4 (11:9,6:11,5:11,5:11,6:11)
01:50 Andrey Krasnov – Sergei Akulich 0:4 (4:11,5:11,5:11,8:11)
01:55 Aleksey Novik – Sergei Khramets 0:4 (7:11,8:11,8:11,5:11)
02:00 Alexander Rakovich – Mikhail Bystrov 2:4 (6:11,6:11,11:9,12:10,11:13,4:11)
02:12 Igor Shkrobot – Stanislav Kotikov 2:4 (11:6,9:11,6:11,5:11,11:6,4:11)
02:21 Andrey Moiseev – Aleksey Novik 2:4 (10:12,8:11,12:10,5:11,11:3,3:11)
02:35 Anton Mezhevich – Vyacheslav Malofeev 0:4 (10:12,5:11,9:11,4:11)
02:38 Andrey Krasnov – Igor Shkrobot 0:4 (4:11,9:11,8:11,3:11)
02:56 Alexander Rakovich – Vyacheslav Malofeev 4:2 (11:4,13:11,9:11,11:8,9:11,11:8)
03:00 Sergei Akulich – Stanislav Kotikov 2:4 (12:10,6:11,6:11,6:11,11:8,9:11)
03:00 Alexander Slivkin – Yuri Nevar 3:4 (11:6,11:7,13:11,3:11,12:14,6:11,4:11)
03:03 Artem Kunashko – Sergei Khramets 2:4 (7:11,11:5,3:11,9:11,13:11,8:11)
03:30 Anton Mezhevich – Mikhail Bystrov 1:4 (13:15,12:10,8:11,8:11,8:11)
03:33 Igor Shkrobot – Andrey Krasnov 1:4 (11:8,9:11,4:11,5:11,6:11)
03:38 Sergei Khramets – Aleksey Novik 4:2 (10:12,15:13,11:7,3:11,12:10,11:7)
03:39 Oleg Zahozhii – Sergei Dovgalev 2:4 (12:10,7:11,6:11,8:11,14:12,8:11)
03:57 Alexander Slivkin – Sergei Dovgalev 1:4 (11:13,6:11,11:4,9:11,6:11)
03:58 Alexander Rakovich – Anton Mezhevich 4:2 (12:10,9:11,3:11,11:9,11:4,13:11)
04:02 Stanislav Kotikov – Sergei Akulich 4:1 (7:11,11:9,11:6,11:5,11:6)
04:14 Artem Kunashko – Andrey Moiseev 4:1 (11:7,13:11,11:7,7:11,11:6)
04:27 Sergei Akulich – Igor Shkrobot 3:4 (12:10,11:9,7:11,8:11,11:8,10:12,12:14)
04:29 Vyacheslav Malofeev – Mikhail Bystrov 4:1 (11:9,11:8,6:11,11:6,11:5)
04:33 Oleg Zahozhii – Yuri Nevar 4:1 (11:6,7:11,11:6,11:8,11:7)
04:53 Aleksey Novik – Andrey Moiseev 3:4 (7:11,11:6,11:13,12:10,10:12,12:10,6:11)
04:56 Vyacheslav Malofeev – Anton Mezhevich 4:1 (9:11,11:6,11:8,11:2,11:5)
05:00 Alexander Slivkin – Oleg Zahozhii 4:2 (2:11,6:11,11:9,12:10,11:6,11:7)
05:07 Stanislav Kotikov – Andrey Krasnov 2:4 (11:9,10:12,11:7,10:12,9:11,9:11)
05:25 Mikhail Bystrov – Alexander Rakovich 4:1 (11:8,11:7,11:7,8:11,11:7)
05:32 Sergei Dovgalev – Yuri Nevar 2:4 (8:11,9:11,12:10,3:11,11:6,5:11)
05:50 Anton Mezhevich – Alexander Rakovich 1:4 (11:5,4:11,7:11,7:11,7:11)
05:57 Sergei Khramets – Artem Kunashko 3:4 (11:9,0:11,8:11,11:7,9:11,15:13,7:11)
06:15 Mikhail Bystrov – Vyacheslav Malofeev 3:4 (11:6,11:3,11:6,7:11,5:11,12:14,9:11)
06:20 Sergei Dovgalev – Alexander Slivkin 4:0 (11:6,11:9,11:8,12:10)
06:37 Alexander Svidersky – Kirill Klimchik 1:4 (19:17,7:11,7:11,8:11,12:14)
06:41 Yuri Nevar – Oleg Zahozhii 0:4 (6:11,4:11,14:16,7:11)
07:00 Anton Tyurikov – Maksim Busov 4:1 (11:6,18:16,6:11,11:8,11:7)
07:10 Yuri Nevar – Alexander Slivkin 4:0 (14:12,11:4,11:7,11:2)
07:11 Vladislav Sizonenko – Dmitrii Volkov 1:4 (3:11,11:6,3:11,7:11,10:12)
07:31 Valery Khanko – Evgeny Kishkel 4:1 (11:4,11:4,9:11,11:8,11:9)
07:37 Alexander Svidersky – Dmitrii Volkov 0:4 (4:11,10:12,5:11,4:11)
07:40 Sergei Dovgalev – Oleg Zahozhii 2:4 (11:4,6:11,8:11,11:8,7:11,3:11)
07:55 Anton Tyurikov – Evgeny Kishkel 4:0 (11:3,11:2,11:6,11:8)
08:00 Vladyslav Zabolotsky – Timofey Radchenko 4:0 (11:8,11:7,13:11,11:8)
08:00 Vladislav Sizonenko – Kirill Klimchik 2:4 (1:11,7:11,11:7,11:7,5:11,6:11)
08:16 Valery Khanko – Maksim Busov 4:1 (11:1,11:5,5:11,11:8,11:4)
08:22 Dmitry Matveenko – Nikolay Ermolovich 4:3 (11:6,12:10,7:11,11:8,4:11,8:11,11:8)
08:27 Alexander Svidersky – Vladislav Sizonenko 4:1 (11:9,13:11,7:11,11:7,11:4)
08:38 Anton Tyurikov – Valery Khanko 4:0 (11:6,11:6,11:6,11:9)
08:57 Dmitrii Volkov – Kirill Klimchik 4:1 (11:7,11:5,11:7,7:11,11:9)
09:00 Vladyslav Zabolotsky – Nikolay Ermolovich 4:2 (9:11,11:7,7:11,11:9,11:7,11:8)
09:00 Aleksandr Dementev – Sergey Shpak 0:4 (8:11,11:13,8:11,8:11)
09:08 Evgeny Kishkel – Maksim Busov 2:4 (8:11,7:11,12:10,4:11,11:6,8:11)
09:13 Dmitrii Volkov – Vladislav Sizonenko 4:1 (11:6,8:11,11:4,11:6,11:9)
09:26 Maxim Evitch – Nikolay Drobyshevsky 4:1 (11:7,11:7,10:12,11:8,11:4)
09:40 Dmitry Matveenko – Timofey Radchenko 3:4 (11:8,13:15,11:7,11:9,6:11,4:11,10:12)
09:40 Evgeny Kishkel – Anton Tyurikov 2:4 (11:7,14:12,4:11,7:11,5:11,2:11)
09:47 Kirill Klimchik – Alexander Svidersky 4:3 (11:4,13:11,6:11,11:13,11:8,4:11,11:9)
09:58 Aleksandr Dementev – Nikolay Drobyshevsky 4:1 (11:9,5:11,11:5,11:8,11:6)
10:10 Maksim Busov – Valery Khanko 4:1 (11:5,11:6,11:5,7:11,11:8)
10:17 Vladyslav Zabolotsky – Dmitry Matveenko 4:2 (11:3,11:9,11:4,8:11,6:11,14:12)
10:26 Maxim Evitch – Sergey Shpak 3:4 (7:11,13:11,9:11,8:11,11:4,11:8,8:11)
10:27 Vladislav Sizonenko – Alexander Svidersky 0:4 (7:11,6:11,6:11,8:11)
10:33 Evgeny Kishkel – Valery Khanko 1:4 (2:11,10:12,8:11,11:5,9:11)
10:51 Kirill Klimchik – Dmitrii Volkov 4:1 (12:10,10:12,11:7,11:4,11:8)
10:54 Nikolay Ermolovich – Timofey Radchenko 4:3 (11:9,14:12,7:11,6:11,9:11,11:4,11:6)
11:03 Maksim Busov – Anton Tyurikov 4:1 (12:10,6:11,11:6,13:11,11:2)
11:08 Aleksandr Dementev – Maxim Evitch 2:4 (13:11,10:12,3:11,11:4,6:11,9:11)
11:32 Timofey Radchenko – Vladyslav Zabolotsky 4:2 (8:11,11:5,8:11,11:7,11:7,12:10)
11:41 Nikolay Drobyshevsky – Sergey Shpak 2:4 (6:11,7:11,16:14,6:11,11:5,8:11)
12:00 Denis Asanov – Sergei Demidovich 1:4 (4:11,4:11,6:11,11:9,3:11)
12:08 Nikolay Ermolovich – Dmitry Matveenko 4:3 (11:7,11:8,11:13,6:11,10:12,11:7,11:6)
12:18 Maxim Evitch – Aleksandr Dementev 3:4 (11:3,11:13,11:3,11:4,4:11,4:11,6:11)
12:25 Maksym Kolos – Pawel Breiko 3:4 (9:11,11:8,10:12,6:11,13:11,13:11,10:12)
12:46 Dmitry Matveenko – Vladyslav Zabolotsky 2:4 (8:11,7:11,11:7,9:11,11:7,11:13)
12:53 Sergey Shpak – Nikolay Drobyshevsky 0:4 (7:11,6:11,7:11,9:11)
13:00 Denis Asanov – Pawel Breiko 4:1 (9:11,11:6,11:9,11:5,11:9)
13:00 Vitaly Nizavets – Matvey Zhdanyuk 1:4 (4:11,11:7,8:11,9:11,4:11)
13:23 Sergey Shpak – Maxim Evitch 3:4 (11:7,11:5,11:4,8:11,9:11,4:11,10:12)
13:25 Timofey Radchenko – Nikolay Ermolovich 4:3 (11:8,10:12,11:6,11:8,8:11,8:11,12:10)
13:27 Dmitry Panasenko – Matvey Golovko 3:4 (11:6,7:11,13:15,8:11,11:7,11:9,7:11)
13:30 Maksym Kolos – Sergei Demidovich 0:4 (7:11,5:11,9:11,7:11)
13:50 Denis Asanov – Maksym Kolos 4:0 (11:4,11:8,12:10,11:5)
13:59 Vitaly Nizavets – Matvey Golovko 1:4 (5:11,11:9,11:13,5:11,11:13)
14:05 Nikolay Drobyshevsky – Aleksandr Dementev 2:4 (6:11,8:11,11:7,13:11,4:11,4:11)
14:15 Pawel Breiko – Sergei Demidovich 0:4 (7:11,11:13,5:11,10:12)
14:30 Dmitry Panasenko – Matvey Zhdanyuk 2:4 (11:5,11:2,7:11,8:11,6:11,9:11)
14:40 Sergei Demidovich – Denis Asanov 4:1 (11:7,11:3,11:5,4:11,15:13)
15:00 Vitaly Nizavets – Dmitry Panasenko 4:3 (9:11,11:9,9:11,12:14,11:6,11:7,11:8)
15:00 Alexander Blinets – Sergei Rovdo 4:2 (12:10,11:13,11:7,11:4,8:11,12:10)
15:15 Pawel Breiko – Denis Asanov 1:4 (7:11,2:11,11:7,3:11,3:11)
15:30 Artem Meleshko – Artyom Pavlenkov 1:4 (7:11,8:11,9:11,11:7,8:11)
15:40 Sergei Demidovich – Pawel Breiko 4:2 (2:11,11:7,9:11,12:10,11:6,11:3)
15:40 Matvey Golovko – Matvey Zhdanyuk 4:2 (5:11,11:9,10:12,15:13,11:5,11:8)
16:00 Alexander Blinets – Artyom Pavlenkov 3:4 (7:11,12:10,5:11,11:8,6:11,11:6,5:11)
16:10 Denis Asanov – Sergei Demidovich 1:4 (8:11,4:11,11:7,8:11,7:11)
16:13 Matvey Golovko – Dmitry Panasenko 4:2 (11:6,9:11,11:6,13:15,13:11,11:9)
16:25 Ivan Grishunin – Stanislav Leonovich 4:3 (11:7,7:11,8:11,11:5,11:9,5:11,11:9)
16:33 Artem Meleshko – Sergei Rovdo 4:0 (11:9,11:6,13:11,11:4)
16:50 Matvey Zhdanyuk – Vitaly Nizavets 3:4 (11:5,12:10,13:15,6:11,8:11,11:8,10:12)
17:00 Alexander Blinets – Artem Meleshko 3:4 (17:15,11:7,5:11,6:11,11:13,11:8,7:11)
17:25 Artyom Pavlenkov – Sergei Rovdo 4:0 (11:4,11:5,11:7,11:9)
17:33 Matvey Zhdanyuk – Dmitry Panasenko 4:0 (11:8,11:8,11:4,11:9)
18:00 Matvey Golovko – Vitaly Nizavets 1:4 (7:11,8:11,9:11,11:6,11:13)
18:00 Alexey Khartanovich – Dmitry Mikhalchuk 4:2 (11:8,10:12,11:5,11:6,9:11,11:8)
18:10 Artem Meleshko – Alexander Blinets 4:3 (11:8,9:11,6:11,8:11,12:10,11:6,11:6)
18:28 Vitaliy Jishkevich – Ivan Saponenko 4:2 (6:11,11:9,6:11,11:6,11:8,11:9)
18:40 Sergei Rovdo – Artyom Pavlenkov 3:4 (11:9,9:11,2:11,11:8,11:9,9:11,5:11)
19:00 Vasily Vasin – Alexander Durovich 4:2 (11:2,7:11,7:11,11:8,11:6,11:8)
19:08 Alexey Khartanovich – Ivan Saponenko 4:1 (11:8,8:11,11:9,11:7,11:6)
19:21 Sergei Rovdo – Alexander Blinets 0:4 (7:11,5:11,9:11,7:11)
19:28 Vasily Petrenko – Alexey Zhurkevich 1:4 (7:11,11:6,7:11,10:12,7:11)
19:38 Vitaliy Jishkevich – Dmitry Mikhalchuk 4:2 (11:9,9:11,11:8,11:9,13:15,16:14)
19:50 Artyom Pavlenkov – Artem Meleshko 4:0 (11:9,11:6,11:9,11:5)
19:55 Vasily Vasin – Alexey Zhurkevich 4:1 (9:11,11:6,11:5,11:9,12:10)
20:00 Andrey Gulevich – Vladimir Shmulyavtsov 2:4 (11:9,7:11,11:6,7:11,4:11,10:12)
20:22 Alexey Khartanovich – Vitaliy Jishkevich 4:2 (11:5,11:9,12:10,4:11,10:12,11:6)
20:28 Vasily Petrenko – Alexander Durovich 4:2 (9:11,15:13,11:9,9:11,11:8,11:5)
20:33 Dmitry Ivashko – Ivan Kasperovich 4:0 (11:9,12:10,11:9,11:6)
20:58 Ivan Saponenko – Dmitry Mikhalchuk 1:4 (9:11,13:11,9:11,5:11,8:11)
21:00 Andrey Gulevich – Ivan Kasperovich 2:4 (9:11,9:11,8:11,11:8,11:7,11:13)
21:00 Andrey Lazarchik – Iaroslav Borkovskii 4:1 (11:7,8:11,11:7,11:8,11:5)
21:02 Vasily Vasin – Vasily Petrenko 4:2 (11:8,9:11,11:9,12:10,6:11,15:13)
21:20 Danil Lopatkin – Andrey Borodich 0:4 (11:13,8:11,8:11,7:11)
21:30 Ivan Saponenko – Alexey Khartanovich 4:2 (11:2,11:6,7:11,11:3,8:11,11:7)
21:40 Dmitry Ivashko – Vladimir Shmulyavtsov 4:1 (11:5,7:11,11:8,11:9,12:10)
21:43 Alexey Zhurkevich – Alexander Durovich 4:2 (9:11,11:9,9:11,11:8,11:9,11:7)
21:45 Andrey Lazarchik – Andrey Borodich 4:2 (9:11,13:11,7:11,11:9,11:6,15:13)
21:58 Dmitry Mikhalchuk – Vitaliy Jishkevich 2:4 (15:13,11:5,8:11,7:11,5:11,11:13)
22:10 Andrey Gulevich – Dmitry Ivashko 2:4 (2:11,14:16,5:11,11:9,11:7,7:11)
22:10 Danil Lopatkin – Iaroslav Borkovskii 2:4 (6:11,11:8,7:11,11:9,4:11,6:11)
22:16 Alexander Durovich – Vasily Vasin 3:4 (9:11,9:11,11:7,11:9,11:9,5:11,9:11)
22:41 Dmitry Mikhalchuk – Alexey Khartanovich 3:4 (11:5,11:7,11:6,9:11,6:11,12:14,4:11)
22:45 Andrey Lazarchik – Danil Lopatkin 2:4 (8:11,10:12,11:13,11:7,11:9,5:11)
22:53 Ivan Kasperovich – Vladimir Shmulyavtsov 0:4 (11:13,9:11,3:11,8:11)
22:55 Alexey Zhurkevich – Vasily Petrenko 4:3 (11:6,7:11,8:11,11:9,11:6,7:11,11:9)
23:15 Ivan Saponenko – Vitaliy Jishkevich 2:4 (11:6,6:11,8:11,11:7,3:11,8:11)
23:18 Dmitry Ivashko – Andrey Gulevich 4:0 (11:8,11:6,13:11,11:6)
23:20 Andrey Borodich – Iaroslav Borkovskii 2:4 (5:11,8:11,4:11,11:9,11:8,5:11)
23:33 Alexander Durovich – Vasily Petrenko 3:4 (11:5,9:11,6:11,8:11,11:4,11:8,6:11)
23:55 Vladimir Shmulyavtsov – Ivan Kasperovich 4:2 (11:6,11:8,8:11,10:12,15:13,11:4)

Setka Cup. Moldova

Time Players Score
00:01 Maksim Larin – Alberto Gil Cano 4:1 (11:5,11:8,4:11,11:9,11:8)
00:16 Jesus Vergara Gonzalez – Daniel Toledo Gutierrez 3:4 (9:11,11:5,11:13,11:7,12:10,5:11,9:11)
00:55 Serhio Duarte Batista – Jesus Vergara Gonzalez 1:4 (11:7,8:11,7:11,9:11,7:11)
01:28 Daniel Toledo Gutierrez – Ivan Perez Martin 4:2 (11:9,8:11,11:5,11:9,7:11,11:9)
02:01 Ivan Perez Martin – Jesus Vergara Gonzalez 2:4 (5:11,11:9,6:11,11:6,13:15,11:13)
02:44 Serhio Duarte Batista – Daniel Toledo Gutierrez 3:4 (6:11,12:10,7:11,12:10,7:11,11:7,9:11)
03:27 Jesus Vergara Gonzalez – Ivan Perez Martin 4:1 (13:11,11:9,11:6,7:11,11:6)
04:03 Daniel Toledo Gutierrez – Serhio Duarte Batista 1:4 (11:13,3:11,4:11,11:9,6:11)
04:35 Ivan Perez Martin – Daniel Toledo Gutierrez 4:2 (9:11,11:9,3:11,11:4,11:4,11:7)
05:17 Jesus Vergara Gonzalez – Serhio Duarte Batista 2:4 (4:11,8:11,11:6,14:12,5:11,8:11)
09:41 Mario Hernandez Doblado – Ricardo Avila Gonzalez 4:2 (8:11,13:11,11:8,9:11,11:6,11:6)
10:19 Ji Jie Chen – Edison Rodriguez 3:4 (11:8,10:12,9:11,5:11,11:4,11:8,9:11)
10:48 Ricardo Avila Gonzalez – Ji Jie Chen 2:4 (11:7,4:11,7:11,8:11,11:8,5:11)
11:08 Julian Cruz – Maksim Larin 0:4 (4:11,8:11,5:11,8:11)
11:26 Edison Rodriguez – Mario Hernandez Doblado 2:4 (11:7,11:6,7:11,5:11,10:12,10:12)
11:30 Alberto Gil Cano – Antonio Garrido Ropero 4:2 (11:7,9:11,7:11,11:7,11:9,11:4)
12:04 Maksim Larin – Alberto Gil Cano 2:4 (9:11,11:5,11:5,5:11,5:11,9:11)
12:06 Mario Hernandez Doblado – Ji Jie Chen 4:1 (11:4,9:11,11:8,12:10,11:9)
12:36 Ricardo Avila Gonzalez – Edison Rodriguez 4:3 (11:6,11:8,4:11,6:11,13:11,6:11,11:7)
12:40 Antonio Garrido Ropero – Julian Cruz 2:4 (3:11,6:11,11:9,11:8,9:11,8:11)
13:16 Julian Cruz – Alberto Gil Cano 4:3 (11:8,8:11,5:11,11:6,8:11,11:4,11:5)
13:18 Ricardo Avila Gonzalez – Mario Hernandez Doblado 1:4 (13:15,13:11,8:11,9:11,10:12)
13:57 Maksim Larin – Antonio Garrido Ropero 2:4 (14:16,11:9,12:10,9:11,6:11,9:11)
13:59 Edison Rodriguez – Ji Jie Chen 1:4 (7:11,11:6,8:11,9:11,9:11)
14:35 Edison Rodriguez – Ricardo Avila Gonzalez 2:4 (11:3,8:11,8:11,11:9,8:11,9:11)
14:38 Antonio Garrido Ropero – Alberto Gil Cano 4:3 (17:15,7:11,9:11,11:8,9:11,11:9,11:7)
15:07 Ji Jie Chen – Mario Hernandez Doblado 3:4 (9:11,6:11,11:8,3:11,11:9,11:9,5:11)
15:22 Maksim Larin – Julian Cruz 4:1 (11:6,11:13,11:6,11:6,11:6)
15:56 Alberto Gil Cano – Julian Cruz 4:1 (11:5,11:5,9:11,11:4,11:9)
16:25 Antonio Garrido Ropero – Maksim Larin 2:4 (9:11,7:11,12:10,14:16,11:9,7:11)
16:40 Miguel Rodriguez Moreno – Zijie Ye 2:4 (10:12,11:9,9:11,5:11,11:7,8:11)
17:15 Antonio Garrido Ropero – Fernando Utrilla Caballero 3:4 (11:8,11:9,11:13,9:11,11:5,8:11,5:11)
17:53 Zijie Ye – Antonio Garrido Ropero 4:2 (8:11,11:7,11:9,12:10,5:11,11:6)
18:30 Fernando Utrilla Caballero – Miguel Rodriguez Moreno 4:2 (13:11,6:11,11:4,11:13,11:6,11:8)
18:40 Francisco Miguel Ruiz Rodriguez – Nelson Villanueva Morales 4:0 (11:6,11:2,11:8,11:5)
19:02 Miguel Rodriguez Moreno – Antonio Garrido Ropero 4:3 (5:11,11:7,4:11,9:11,11:6,11:9,11:7)
19:05 Guillermo Traynor – Emiliano Riofrio 3:4 (8:11,11:9,7:11,13:11,7:11,12:10,9:11)
19:43 Zijie Ye – Fernando Utrilla Caballero 4:1 (11:7,5:11,11:9,11:8,11:6)
19:50 Nelson Villanueva Morales – Guillermo Traynor 3:4 (10:12,11:5,11:7,15:13,5:11,8:11,9:11)
20:13 Antonio Garrido Ropero – Zijie Ye 2:4 (7:11,11:7,11:9,9:11,13:15,11:13)
20:35 Emiliano Riofrio – Francisco Miguel Ruiz Rodriguez 4:3 (9:11,11:7,12:10,7:11,11:8,9:11,12:10)
20:50 Miguel Rodriguez Moreno – Fernando Utrilla Caballero 3:4 (14:16,6:11,6:11,11:9,11:9,11:8,4:11)
21:25 Francisco Miguel Ruiz Rodriguez – Guillermo Traynor 4:1 (11:3,13:11,10:12,11:6,11:7)
21:28 Antonio Garrido Ropero – Miguel Rodriguez Moreno 4:2 (9:11,2:11,11:4,11:6,12:10,13:11)
22:00 Fernando Utrilla Caballero – Zijie Ye 1:4 (7:11,6:11,14:12,9:11,15:17)
22:13 Nelson Villanueva Morales – Emiliano Riofrio 1:4 (7:11,11:9,5:11,8:11,6:11)
22:50 Guillermo Traynor – Francisco Miguel Ruiz Rodriguez 0:4 (4:11,9:11,5:11,11:13)
23:20 Emiliano Riofrio – Nelson Villanueva Morales 2:4 (11:9,8:11,8:11,8:11,11:7,5:11)
23:40 Daniel Toledo Gutierrez – Ivan Perez Martin 4:2 (11:6,9:11,7:11,11:9,11:7,11:3)

Masters

Time Players Score
00:01 Kacper Pyra – Wojciech Urban 3:4 (11:9,11:13,12:10,9:11,11:7,6:11,10:12)
00:50 Marcin Witucki – Juan Arias 3:4 (11:8,11:8,9:11,15:13,9:11,4:11,11:13)
03:12 Alexander Nekrasov – Denis Dinislamov 1:4 (11:7,7:11,2:11,9:11,8:11)
03:17 Piotr Strojwas – Wojciech Urban 2:4 (11:9,6:11,7:11,11:8,8:11,9:11)
04:35 Piotr Strojwas – Kacper Pyra 4:0 (11:9,11:8,11:8,11:7)
04:45 Lev Aydakov – Alexander Nekrasov 4:0 (11:6,11:5,11:8,11:5)
05:33 Piotr Strojwas – Pawel Galecki 1:4 (11:13,10:12,11:9,5:11,7:11)
06:22 Denis Dinislamov – Alexander Nekrasov 1:4 (9:11,11:5,9:11,9:11,6:11)
09:58 Jakub Lamperski – Mateusz Rutkowski 4:3 (11:7,11:8,3:11,11:9,10:12,9:11,11:7)
10:35 Maksymilian Alot – Michal Korycki 4:1 (11:8,11:7,11:8,10:12,11:6)

Masters. Spain

Time Players Score
00:07 Weronika Pelc – Mariola Pietrzak 4:0 (12:10,11:5,11:7,12:10)
00:35 Mariola Pietrzak – Marharyta Kulnis 3:4 (9:11,3:11,8:11,11:5,11:8,11:1,5:11)
01:16 Weronika Pelc – Dominika Niedzwiecka 3:4 (11:7,8:11,11:13,12:10,11:7,5:11,9:11)
09:00 Karyna Lvova – Dorota Gadomska 4:3 (11:5,8:11,11:13,9:11,11:8,11:7,13:11)
09:33 Grazyna Wolny – Wanessa Merta 3:4 (11:8,6:11,7:11,4:11,11:9,11:9,7:11)
10:03 Dorota Gadomska – Grazyna Wolny 1:4 (3:11,9:11,11:5,9:11,9:11)
10:31 Wanessa Merta – Karyna Lvova 4:2 (12:10,7:11,8:11,13:11,11:9,11:5)
10:57 Karyna Lvova – Grazyna Wolny 1:4 (6:11,7:11,11:9,5:11,9:11)
11:21 Dorota Gadomska – Wanessa Merta 1:4 (5:11,3:11,6:11,12:10,3:11)
11:44 Wanessa Merta – Dorota Gadomska 2:4 (11:7,12:10,7:11,18:20,9:11,5:11)
12:12 Grazyna Wolny – Karyna Lvova 4:1 (8:11,13:11,11:9,11:6,12:10)
12:42 Karyna Lvova – Wanessa Merta 4:1 (10:12,11:7,11:9,11:9,11:7)
13:05 Grazyna Wolny – Dorota Gadomska 2:4 (9:11,8:11,6:11,11:5,11:4,4:11)
18:00 Anna Lukasik – Marharyta Kulnis 3:4 (7:11,3:11,11:7,6:11,11:9,11:6,6:11)
18:37 Marharyta Kulnis – Aleksandra Jarkowska 4:2 (11:6,11:6,11:7,12:14,10:12,11:6)
19:07 Anna Lukasik – Aleksandra Jarkowska 4:0 (11:8,11:8,11:9,11:6)
19:33 Marharyta Kulnis – Marharyta Kulnis 4:0 (11:5,11:0,11:7,11:9)
19:53 Anna Lukasik – Marharyta Kulnis 1:4 (10:12,10:12,4:11,12:10,5:11)
20:23 Aleksandra Jarkowska – Marharyta Kulnis 0:4 (10:12,7:11,4:11,9:11)
20:47 Aleksandra Jarkowska – Marharyta Kulnis 0:4 (7:11,7:11,9:11,4:11)
21:14 Marharyta Kulnis – Anna Lukasik 4:1 (11:6,11:6,11:6,7:11,11:4)
21:43 Aleksandra Jarkowska – Anna Lukasik 1:4 (6:11,11:4,5:11,7:11,11:13)
22:12 Marharyta Kulnis – Marharyta Kulnis 1:4 (11:8,8:11,7:11,6:11,7:11)

Masters. Super League

Time Players Score
00:10 Maxim Suvorov – Adam Martin Rek 3:1 (11:8,11:6,9:11,11:9)
00:15 Petr Kotrbaty – Marek Kulisek 3:1 (11:8,12:10,8:11,11:8)
00:15 Zbynek Vyskocil – Jakub Mach 3:1 (9:11,11:4,11:7,11:6)
00:40 Jaroslav Dohnal – Adam Kral 3:0 (11:9,11:7,11:6)
00:45 Adam Martin Rek – Martin Dolezal 3:1 (11:5,11:7,8:11,11:9)
00:45 Marek Kulisek – Martin Sulc 3:0 (11:9,11:8,11:8)
01:00 Maxim Suvorov – Dominik Pasek 3:1 (11:5,12:14,11:5,11:8)
01:15 Petr Kotrbaty – Maxim Suvorov 3:2 (12:10,8:11,11:9,4:11,14:12)
09:20 Michal Nemec – Petr Libovicky 3:2 (7:11,11:9,10:12,11:8,12:10)
09:45 Vojtech Leska – Adam Kral 1:3 (11:8,9:11,7:11,8:11)
09:55 Martin Cerny – Martin Dolezal 0:3 (1:11,5:11,9:11)
10:15 Michal Nemec – Adam Kral 1:3 (11:8,6:11,4:11,7:11)
10:25 Josef Ruzicka – Simon Matousch 1:3 (5:11,9:11,11:5,12:14)
10:45 Petr Libovicky – Vojtech Leska 1:3 (6:11,11:8,11:13,10:12)
10:45 Martin Cerny – Simon Matousch 1:3 (11:7,6:11,6:11,4:11)
11:15 Michal Nemec – Vojtech Leska 0:3 (8:11,7:11,8:11)
11:15 Martin Dolezal – Josef Ruzicka 2:3 (11:9,13:15,11:8,7:11,5:11)
11:45 Adam Kral – Petr Libovicky 3:2 (11:9,9:11,13:11,12:14,11:9)
11:55 Martin Cerny – Josef Ruzicka 1:3 (10:12,5:11,11:8,3:11)
12:15 Michal Nemec – Petr Libovicky 2:3 (2:11,11:5,11:8,10:12,9:11)
12:25 Simon Matousch – Martin Dolezal 3:1 (11:9,3:11,11:9,11:7)
12:45 Adam Kral – Vojtech Leska 3:1 (8:11,11:3,11:5,11:8)
13:00 Martin Dolezal – Martin Cerny 3:1 (7:11,12:10,11:4,11:5)
13:20 Zdenek Dusek – Jan Trefny 3:1 (8:11,11:5,11:5,12:10)
13:35 Simon Matousch – Josef Ruzicka 3:0 (11:4,11:9,11:7)
13:45 Petr Semrad – Jonas Kulveit 2:3 (11:7,8:11,11:2,8:11,7:11)
13:45 Kamil Pittner – Jan Hendrych 0:3 (4:11,6:11,7:11)
14:20 Zdenek Dusek – Jan Hendrych 3:1 (6:11,11:6,11:9,11:9)
14:25 Martin Dolezal – Simon Matousch 1:3 (11:8,7:11,10:12,4:11)
14:50 Jan Trefny – Kamil Pittner 2:3 (11:7,10:12,11:8,6:11,8:11)
14:55 Petr Semrad – Simon Matousch 2:3 (11:6,7:11,11:9,2:11,7:11)
15:15 Zdenek Dusek – Kamil Pittner 3:1 (11:8,14:12,6:11,13:11)
15:25 Jonas Kulveit – Martin Dolezal 3:2 (7:11,11:9,11:3,9:11,12:10)
15:50 Jan Hendrych – Jan Trefny 1:3 (11:9,5:11,10:12,7:11)
15:55 Petr Semrad – Martin Dolezal 3:1 (6:11,11:6,11:9,12:10)
16:15 Jan Trefny – Kamil Pittner 3:1 (11:8,5:11,11:3,11:7)
16:25 Simon Matousch – Jonas Kulveit 3:1 (11:13,11:6,18:16,11:5)
16:45 Zdenek Dusek – Jan Hendrych 1:3 (8:11,5:11,11:8,6:11)
17:00 Petr Semrad – Martin Dolezal 3:1 (5:11,11:3,11:6,11:7)
17:15 Tomas Cerveny Jr. – Petr Vodal 3:2 (8:11,8:11,11:7,11:7,11:9)
17:30 Vlastimil Kolar – Maxim Suvorov 3:1 (11:9,11:5,10:12,12:10)
17:40 Simon Matousch – Jonas Kulveit 1:3 (7:11,11:5,7:11,8:11)
17:50 Jan Eibich – Jaroslav Dohnal 0:3 (5:11,9:11,8:11)
17:55 Michal Spalek – Tomas Vorisek 3:0 (11:6,11:7,14:12)
18:10 Adam Kosacky – Jan Hendrych 3:0 (11:8,11:9,11:7)
18:15 Petr Silhan – Ales Hanl 1:3 (7:11,11:4,6:11,7:11)
18:20 Tomas Cerveny Jr. – Jaroslav Dohnal 3:2 (9:11,11:9,6:11,11:3,14:12)
18:40 Vlastimil Kolar – Jan Hendrych 3:1 (14:12,11:3,7:11,11:3)
18:45 Petr Vodal – Jan Eibich 3:2 (11:7,11:9,4:11,13:15,12:10)
18:45 Michal Spalek – Ales Hanl 2:3 (9:11,9:11,11:7,11:7,8:11)
19:00 Maxim Suvorov – Adam Kosacky 3:0 (11:6,11:7,11:6)
19:20 Tomas Cerveny Jr. – Jan Eibich 3:0 (11:9,11:4,12:10)
19:25 Tomas Vorisek – Petr Silhan 3:0 (11:7,11:7,11:9)
19:30 Vlastimil Kolar – Adam Kosacky 0:3 (7:11,9:11,4:11)
19:45 Michal Spalek – Petr Silhan 1:3 (11:8,4:11,10:12,9:11)
19:50 Jaroslav Dohnal – Petr Vodal 3:1 (11:13,11:9,11:6,11:8)
20:10 Jan Hendrych – Maxim Suvorov 1:3 (11:8,6:11,5:11,10:12)
20:15 Petr Vodal – Jan Eibich 3:2 (10:12,12:10,9:11,11:6,11:7)
20:25 Ales Hanl – Tomas Vorisek 3:1 (7:11,11:7,12:10,11:8)
20:30 Vlastimil Kolar – Jan Hendrych 0:3 (6:11,8:11,4:11)
21:00 Maxim Suvorov – Adam Kosacky 2:3 (11:8,11:6,7:11,9:11,10:12)
21:00 Tomas Cerveny Jr. – Jaroslav Dohnal 2:3 (7:11,5:11,11:6,11:8,6:11)
21:05 Tomas Vorisek – Petr Silhan 3:1 (11:9,4:11,11:9,11:9)
21:20 Martin Novak – Dominik Lafek 1:3 (5:11,12:10,9:11,7:11)
21:30 Ales Hanl – Michal Spalek 1:3 (11:8,5:11,11:13,8:11)
21:40 Jaroslav Brynych – Marek Dlask 2:3 (11:7,11:3,5:11,7:11,8:11)
21:45 Zbynek Vyskocil – Lukas Vich 3:0 (11:8,11:5,11:8)
21:45 Maxim Suvorov – Ondrej Fiklik 1:3 (11:5,11:13,11:13,7:11)
22:00 Jan Eibich – Adam Kral 0:3 (6:11,9:11,6:11)
22:15 Martin Novak – Lukas Vich 3:1 (11:3,11:9,9:11,11:9)
22:25 Jan Hrncir – Marek Kulisek 0:3 (10:12,8:11,7:11)
22:30 Jaroslav Brynych – Adam Kral 2:3 (11:9,12:14,7:11,11:9,7:11)
22:45 Dominik Lafek – Zbynek Vyskocil 2:3 (14:12,11:13,11:4,2:11,9:11)
22:45 Maxim Suvorov – Marek Kulisek 3:1 (11:9,15:13,7:11,11:8)
23:00 Marek Dlask – Jan Eibich 1:3 (11:9,6:11,4:11,9:11)
23:15 Martin Novak – Zbynek Vyskocil 0:3 (4:11,8:11,9:11)
23:15 Ondrej Fiklik – Jan Hrncir 2:3 (11:8,11:9,6:11,6:11,10:12)
23:40 Jaroslav Brynych – Jan Eibich 0:3 (6:11,3:11,3:11)
23:45 Lukas Vich – Dominik Lafek 2:3 (11:5,6:11,12:10,9:11,8:11)
23:45 Maxim Suvorov – Jan Hrncir 0:3 (10:12,15:17,11:13)

Masters. Belarus

Time Players Score
00:10 Marcin Witucki – Dominik Ocipka 3:4 (11:2,16:14,9:11,5:11,6:11,11:8,6:11)
00:45 Pawel Galecki – Piotr Strojwas 3:4 (9:11,11:9,11:9,11:8,11:13,7:11,12:14)
01:00 Kamil Wojtynski – Adrian Kubel 4:2 (8:11,11:5,11:3,12:10,7:11,11:8)
01:26 Kacper Pyra – Piotr Strojwas 4:3 (8:11,11:9,11:13,12:10,11:4,9:11,11:9)
01:30 Krystian Szajewski – Dominik Ocipka 4:3 (11:7,12:14,5:11,11:9,8:11,11:7,11:6)
01:37 Patryk Kwiatkowski – Michal Paczula 3:4 (3:11,11:6,10:12,11:2,9:11,11:9,6:11)
02:00 Jacek Balcerzak – Pawel Popielczyk 4:1 (11:7,11:8,11:9,8:11,11:3)
02:13 Pawel Galecki – Wojciech Urban 3:4 (7:11,7:11,8:11,11:9,11:9,11:9,9:11)
02:16 Kamil Wojtynski – Michal Paczula 4:2 (13:11,11:9,4:11,11:6,9:11,11:6)
02:31 Karol Rechnio – Maciej Sepczynski 4:2 (11:8,11:7,12:10,7:11,9:11,11:8)
02:46 Kacper Pyra – Pawel Galecki 4:2 (11:3,11:8,4:11,11:8,11:13,12:10)
02:54 Patryk Kwiatkowski – Adrian Kubel 4:0 (13:11,11:9,11:4,11:8)
03:00 Jacek Balcerzak – Maciej Sepczynski 4:3 (4:11,12:14,11:7,11:7,14:16,11:1,11:9)
03:00 Damian Rybak – Przemyslaw Walaszek 4:2 (8:11,11:5,11:6,6:11,11:5,11:9)
03:20 Kamil Wojtynski – Patryk Kwiatkowski 4:2 (7:11,11:6,7:11,11:4,11:4,11:4)
03:30 Filip Kujawa – Jakub Gierach 4:1 (11:4,11:8,11:9,7:11,11:9)
03:36 Karol Rechnio – Pawel Popielczyk 4:1 (11:4,13:11,12:14,11:8,11:5)
03:50 Michal Paczula – Adrian Kubel 4:3 (1:11,10:12,11:9,11:8,7:11,11:3,11:4)
03:52 Wojciech Urban – Pawel Galecki 3:4 (4:11,11:5,11:9,4:11,10:12,11:6,7:11)
03:59 Damian Rybak – Jakub Gierach 2:4 (11:5,1:11,11:8,6:11,7:11,2:11)
04:03 Jacek Balcerzak – Karol Rechnio 3:4 (9:11,11:8,11:9,11:5,3:11,11:13,9:11)
04:30 Filip Kujawa – Przemyslaw Walaszek 3:4 (10:12,9:11,11:8,5:11,11:8,13:11,7:11)
04:30 Adrian Kubel – Kamil Wojtynski 3:4 (6:11,4:11,3:11,11:7,11:3,11:8,6:11)
04:38 Maciej Sepczynski – Pawel Popielczyk 4:2 (11:8,11:7,11:13,11:4,6:11,11:5)
04:42 Wojciech Urban – Kacper Pyra 2:4 (10:12,10:12,8:11,11:9,11:5,9:11)
05:05 Damian Rybak – Filip Kujawa 2:4 (7:11,9:11,11:9,9:11,11:8,7:11)
05:08 Michal Paczula – Patryk Kwiatkowski 4:2 (11:8,5:11,11:7,7:11,17:15,12:10)
05:09 Pawel Popielczyk – Karol Rechnio 0:4 (7:11,9:11,5:11,10:12)
05:35 Maciej Sepczynski – Jacek Balcerzak 3:4 (6:11,12:14,3:11,11:8,14:12,11:2,9:11)
05:40 Jakub Gierach – Przemyslaw Walaszek 3:4 (7:11,5:11,11:5,5:11,11:8,11:9,5:11)
05:50 Adrian Kubel – Patryk Kwiatkowski 4:2 (12:14,14:12,7:11,12:10,11:8,11:4)
06:09 Pawel Popielczyk – Maciej Sepczynski 0:4 (4:11,6:11,3:11,4:11)
06:10 Tomasz Wojewodzki – Maksymilian Nawarski 4:2 (12:14,11:9,11:9,7:11,11:8,11:4)
06:10 Filip Kujawa – Damian Rybak 1:4 (5:11,8:11,9:11,11:8,10:12)
06:28 Karol Rechnio – Jacek Balcerzak 4:2 (11:13,11:7,5:11,11:7,13:11,12:10)
06:33 Michal Paczula – Kamil Wojtynski 2:4 (11:1,11:5,10:12,6:11,7:11,11:13)
06:45 Przemyslaw Walaszek – Jakub Gierach 4:1 (11:5,11:9,11:1,7:11,11:6)
06:45 Kamil Rogowski – Krystian Marek 1:4 (11:9,8:11,9:11,5:11,4:11)
07:10 Tomasz Wojewodzki – Krystian Marek 0:4 (3:11,12:14,5:11,9:11)
07:10 Jakub Gierach – Filip Kujawa 4:0 (11:9,11:8,11:5,11:9)
07:20 Piotr Nastalek – Lukasz Madej 0:4 (3:11,5:11,11:13,7:11)
07:37 Kamil Rogowski – Maksymilian Nawarski 4:1 (11:9,11:3,9:11,11:8,11:2)
07:41 Przemyslaw Walaszek – Damian Rybak 4:2 (7:11,11:5,11:6,11:9,9:11,11:9)
07:45 Diego Jassan – Jacek Koziarski 4:2 (6:11,11:7,11:8,11:6,9:11,11:9)
08:00 Tomasz Wojewodzki – Kamil Rogowski 1:4 (5:11,2:11,13:15,11:7,3:11)
08:00 Krzysztof Czurylowicz – Adrian Kucharzyk 0:4 (6:11,8:11,9:11,8:11)
08:15 Piotr Nastalek – Jacek Koziarski 4:3 (6:11,13:11,5:11,19:17,1:11,11:5,11:8)
08:27 Marcin Olszewski – Piotr Stepinski 3:4 (7:11,16:14,8:11,11:6,11:3,7:11,7:11)
08:30 Krystian Marek – Maksymilian Nawarski 1:4 (7:11,7:11,9:11,11:4,9:11)
08:55 Krystian Marek – Tomasz Wojewodzki 3:4 (11:6,11:6,7:11,11:3,3:11,9:11,12:14)
09:00 Diego Jassan – Lukasz Madej 4:3 (11:9,9:11,11:7,6:11,7:11,11:5,11:6)
09:00 Jakub Lamperski – Michal Korycki 4:2 (14:12,11:4,5:11,11:6,9:11,13:11)
09:07 Krzysztof Czurylowicz – Piotr Stepinski 1:4 (12:14,7:11,9:11,11:7,6:11)
09:30 Maksymilian Alot – Mateusz Rutkowski 2:4 (11:9,6:11,7:11,11:7,7:11,7:11)
09:30 Maksymilian Nawarski – Kamil Rogowski 2:4 (15:13,7:11,11:5,8:11,5:11,10:12)
09:35 Piotr Nastalek – Diego Jassan 2:4 (11:9,8:11,11:7,8:11,7:11,7:11)
09:41 Marcin Olszewski – Adrian Kucharzyk 4:0 (13:11,11:6,11:4,11:8)
10:01 Krzysztof Czurylowicz – Marcin Olszewski 4:2 (11:5,8:11,11:6,11:4,9:11,14:12)
10:05 Maksymilian Nawarski – Krystian Marek 4:3 (9:11,9:11,11:8,11:7,11:2,6:11,11:8)
10:20 Jacek Koziarski – Lukasz Madej 4:2 (7:11,11:8,11:8,9:11,11:5,11:4)
10:35 Piotr Stepinski – Adrian Kucharzyk 4:2 (11:7,11:4,12:10,6:11,12:14,11:6)
10:40 Kamil Rogowski – Tomasz Wojewodzki 2:4 (11:3,11:8,7:11,7:11,6:11,7:11)
10:50 Diego Jassan – Piotr Nastalek 4:2 (11:9,11:9,7:11,11:4,6:11,11:5)
11:06 Jakub Lamperski – Maksymilian Alot 1:4 (9:11,9:11,6:11,11:9,8:11)
11:15 Piotr Stepinski – Krzysztof Czurylowicz 4:1 (11:6,11:5,11:5,9:11,11:8)
11:30 Lukasz Madej – Jacek Koziarski 2:4 (5:11,11:8,6:11,8:11,11:2,6:11)
11:33 Mateusz Rutkowski – Michal Korycki 4:3 (11:6,11:9,7:11,11:9,10:12,12:14,11:7)
11:51 Adrian Kucharzyk – Marcin Olszewski 2:4 (9:11,8:11,11:5,11:8,13:15,5:11)
11:55 Lukasz Madej – Piotr Nastalek 4:0 (11:5,11:6,11:3,11:8)
12:00 Maciej Wisniewski – Tomasz Trzaskowski 4:2 (7:11,11:6,9:11,11:9,11:9,11:8)
12:12 Maksymilian Alot – Jakub Lamperski 2:4 (2:11,9:11,11:9,11:7,7:11,8:11)
12:15 Jacek Koziarski – Diego Jassan 3:4 (11:9,6:11,8:11,7:11,11:5,11:6,2:11)
12:21 Adrian Kucharzyk – Krzysztof Czurylowicz 1:4 (8:11,11:13,11:9,9:11,8:11)
12:25 Maciej Wisniewski – Mikolaj Szalinski 4:3 (11:9,8:11,8:11,11:8,6:11,11:7,11:7)
12:45 Michal Korycki – Mateusz Rutkowski 4:2 (11:9,12:10,11:9,9:11,10:12,11:6)
12:57 Piotr Stepinski – Marcin Olszewski 4:0 (11:6,11:9,11:7,11:8)
13:00 Maciej Wisniewski – Mikolaj Szalinski 4:2 (8:11,11:5,11:5,11:9,7:11,11:9)
13:00 Lukasz Mikucki – Alexander Fomin 4:2 (8:11,10:12,11:2,13:11,11:4,11:6)
13:25 Mateusz Rutkowski – Maksymilian Alot 3:4 (15:13,11:8,5:11,5:11,11:8,8:11,10:12)
13:30 Mateusz Gaciarski – Mateusz Szczepanski 4:2 (9:11,7:11,11:2,11:9,12:10,11:4)
13:33 Maciej Wisniewski – Tomasz Trzaskowski 1:4 (8:11,7:11,11:9,9:11,9:11)
14:00 Lukasz Mikucki – Mateusz Szczepanski 4:3 (12:10,9:11,11:9,8:11,9:11,11:8,11:2)
14:00 Norbert Zielony – Kamil Okonek 4:1 (9:11,11:5,11:9,11:5,11:9)
14:00 Maciej Wisniewski – Maciej Wisniewski 4:2 (9:11,11:6,11:8,12:10,8:11,12:10)
14:01 Michal Korycki – Jakub Lamperski 4:3 (14:12,7:11,11:13,5:11,11:8,11:9,13:11)
14:23 Pawel Jaskolski – Piotr Ogrodnik 3:4 (11:7,8:11,4:11,4:11,12:10,12:10,6:11)
14:33 Mikolaj Szalinski – Tomasz Trzaskowski 4:2 (11:6,7:11,11:3,11:8,5:11,11:9)
14:40 Mateusz Gaciarski – Alexander Fomin 4:2 (11:9,6:11,11:9,11:4,5:11,11:8)
15:00 Norbert Zielony – Piotr Ogrodnik 4:1 (10:12,15:13,11:5,11:5,11:8)
15:00 Maciej Wisniewski – Maciej Wisniewski 1:4 (9:11,10:12,11:5,8:11,8:11)
15:00 Damian Kwapisz – Marcin-Mariusz Trochim 4:3 (11:13,4:11,11:9,9:11,12:10,14:12,12:10)
15:15 Lukasz Mikucki – Mateusz Gaciarski 2:4 (1:11,4:11,11:8,11:6,7:11,7:11)
15:28 Pawel Jaskolski – Kamil Okonek 4:3 (11:7,9:11,4:11,11:9,12:10,7:11,11:8)
15:33 Tomasz Trzaskowski – Mikolaj Szalinski 1:4 (9:11,16:18,11:8,9:11,8:11)
15:45 Mateusz Szczepanski – Alexander Fomin 2:4 (11:6,11:9,6:11,4:11,3:11,7:11)
15:45 Adam Klosinski – Krzysztof Blue 4:2 (11:4,11:9,11:9,5:11,7:11,11:6)
15:59 Tomasz Trzaskowski – Maciej Wisniewski 4:2 (11:4,11:8,7:11,8:11,11:9,11:3)
16:09 Norbert Zielony – Pawel Jaskolski 4:2 (12:10,11:9,9:11,8:11,11:5,11:8)
16:10 Mateusz Szczepanski – Mateusz Gaciarski 4:2 (11:4,6:11,1:11,11:9,12:10,12:10)
16:12 Damian Kwapisz – Krzysztof Blue 4:2 (10:12,11:6,5:11,11:7,12:10,11:8)
16:30 Mikolaj Szalinski – Maciej Wisniewski 4:1 (11:7,14:12,6:11,11:9,11:9)
16:46 Piotr Ogrodnik – Kamil Okonek 4:2 (11:2,11:2,11:8,7:11,9:11,11:4)
16:47 Adam Klosinski – Marcin-Mariusz Trochim 2:4 (7:11,11:5,9:11,11:8,8:11,8:11)
16:50 Alexander Fomin – Lukasz Mikucki 2:4 (9:11,5:11,11:9,7:11,11:8,9:11)
17:15 Kamil Okonek – Norbert Zielony 4:1 (6:11,11:6,11:9,11:6,11:7)
17:20 Damian Kwapisz – Adam Klosinski 0:4 (9:11,6:11,6:11,5:11)
17:25 Alexander Fomin – Mateusz Gaciarski 4:2 (11:5,5:11,8:11,11:9,11:6,11:9)
17:30 Jakub Wojewoda – Boguslaw Tymejczyk 4:2 (11:9,18:16,11:9,7:11,9:11,11:3)
17:44 Piotr Ogrodnik – Pawel Jaskolski 2:4 (9:11,11:6,6:11,11:8,8:11,8:11)
17:48 Krzysztof Blue – Marcin-Mariusz Trochim 1:4 (7:11,12:10,8:11,4:11,7:11)
18:00 Mateusz Szczepanski – Lukasz Mikucki 4:3 (11:7,11:6,9:11,10:12,6:11,11:1,11:6)
18:04 Lukasz Kulczycki – Karol Mentel 3:4 (1:11,8:11,11:7,11:8,5:11,11:5,10:12)
18:15 Adam Klosinski – Damian Kwapisz 2:4 (9:11,12:10,11:6,7:11,6:11,8:11)
18:18 Piotr Ogrodnik – Norbert Zielony 3:4 (11:8,11:13,11:6,6:11,11:8,7:11,8:11)
18:34 Boguslaw Tymejczyk – Lukasz Kulczycki 3:4 (11:5,9:11,11:7,10:12,11:13,11:9,11:13)
18:54 Marcin-Mariusz Trochim – Krzysztof Blue 4:2 (11:8,4:11,6:11,12:10,11:6,14:12)
18:57 Kamil Okonek – Pawel Jaskolski 2:4 (8:11,9:11,11:7,8:11,11:5,15:17)
19:00 Arkadiusz Zieminski – Wojciech Urban 0:4 (10:12,5:11,9:11,3:11)
19:19 Karol Mentel – Jakub Wojewoda 2:4 (11:7,9:11,8:11,11:9,4:11,9:11)
19:27 Krzysztof Blue – Adam Klosinski 0:4 (6:11,7:11,12:14,12:14)
19:40 Krzysztof Ruszczynski – Vitaly Nekhvedovich 4:3 (9:11,6:11,11:6,11:8,7:11,11:5,11:7)
19:55 Marcin-Mariusz Trochim – Damian Kwapisz 4:2 (11:9,11:5,11:8,6:11,6:11,11:6)
19:56 Jakub Wojewoda – Lukasz Kulczycki 2:4 (10:12,11:9,8:11,20:18,8:11,8:11)
20:00 Ruslan Burmakin – Wojciech Soszynski 4:1 (11:5,10:12,12:10,12:10,11:6)
20:20 Boguslaw Tymejczyk – Karol Mentel 4:1 (9:11,11:7,11:3,11:6,11:6)
20:25 Mariusz Saluda – Mykhailo Liaskin 4:2 (11:7,7:11,11:7,11:6,7:11,11:6)
20:25 Arkadiusz Zieminski – Vitaly Nekhvedovich 1:4 (3:11,11:7,11:13,7:11,9:11)
20:45 Ruslan Burmakin – Mykhailo Liaskin 4:2 (5:11,7:11,11:8,12:10,13:11,11:8)
20:59 Krzysztof Ruszczynski – Wojciech Urban 4:3 (11:6,7:11,6:11,6:11,11:9,11:2,11:8)
21:00 Pawel Misiarz – Mateusz Perzanowski 1:4 (13:11,4:11,5:11,7:11,10:12)
21:03 Karol Mentel – Lukasz Kulczycki 0:4 (5:11,7:11,9:11,8:11)
21:22 Boguslaw Tymejczyk – Jakub Wojewoda 4:3 (11:2,11:8,10:12,7:11,10:12,11:7,11:9)
21:26 Jakub Wojdat – Kamil Baranowski 4:1 (11:3,11:4,5:11,11:8,11:8)
21:28 Mariusz Saluda – Wojciech Soszynski 4:1 (11:8,11:9,8:11,11:7,11:9)
21:40 Arkadiusz Zieminski – Krzysztof Ruszczynski 2:4 (10:12,11:1,9:11,11:13,15:13,7:11)
21:45 Ruslan Burmakin – Mariusz Saluda 2:4 (5:11,8:11,11:7,8:11,11:8,7:11)
21:50 Pawel Misiarz – Kamil Baranowski 1:4 (11:7,6:11,11:13,9:11,6:11)
22:03 Jakub Wojewoda – Karol Mentel 3:4 (11:4,11:8,12:14,11:9,9:11,9:11,7:11)
22:18 Jakub Wojdat – Mateusz Perzanowski 2:4 (17:15,7:11,11:13,9:11,11:6,5:11)
22:20 Vitaly Nekhvedovich – Wojciech Urban 3:4 (3:11,11:6,11:5,11:1,8:11,5:11,6:11)
22:23 Mykhailo Liaskin – Wojciech Soszynski 4:1 (11:3,6:11,12:10,11:6,11:9)
22:39 Lukasz Kulczycki – Boguslaw Tymejczyk 4:3 (12:10,3:11,12:10,9:11,13:11,8:11,11:8)
22:50 Wojciech Soszynski – Mariusz Saluda 0:4 (9:11,6:11,4:11,5:11)
22:54 Pawel Misiarz – Jakub Wojdat 1:4 (6:11,11:13,13:11,5:11,10:12)
22:57 Krzysztof Ruszczynski – Arkadiusz Zieminski 4:2 (10:12,11:3,8:11,11:8,11:8,11:5)
23:14 Mykhailo Liaskin – Ruslan Burmakin 4:3 (11:9,8:11,12:14,11:7,11:9,10:12,11:8)
23:28 Kamil Baranowski – Mateusz Perzanowski 2:4 (7:11,9:11,8:11,12:10,11:8,11:13)
23:35 Wojciech Urban – Vitaly Nekhvedovich 4:3 (10:12,11:4,8:11,11:6,12:10,11:13,11:7)
23:55 Wojciech Soszynski – Ruslan Burmakin 0:4 (8:11,10:12,7:11,9:11)
23:59 Mateusz Perzanowski – Pawel Misiarz 4:1 (11:5,11:6,3:11,11:9,11:9)

TT Cup. Estonia

Time Players Score
00:15 Miroslav Hajek – Krystof Balak 2:3 (9:11,11:8,11:8,6:11,9:11)
01:15 Miroslav Hajek – Roman Merkl 2:3 (6:11,5:11,11:6,11:9,9:11)
01:45 Martin Drabek – Miroslav Hajek 3:1 (11:6,8:11,11:4,11:5)
02:15 Krystof Balak – Roman Merkl 3:2 (11:4,11:9,5:11,4:11,11:5)
02:50 Roman Merkl – Miroslav Hajek 2:3 (11:4,11:9,11:13,5:11,9:11)
03:20 Krystof Balak – Martin Drabek 1:3 (7:11,11:6,7:11,12:14)
07:30 Adam Lukas – Dominik Horak 1:3 (12:10,16:18,6:11,10:12)
08:15 Radovan Pisa – Jaroslav Glogar 3:1 (11:9,12:10,8:11,11:8)
08:45 Adam Lukas – Jaroslav Glogar 1:3 (6:11,8:11,11:9,6:11)
09:15 Radovan Pisa – Dominik Horak 2:3 (17:19,11:8,11:5,7:11,7:11)
09:45 Adam Lukas – Radovan Pisa 3:0 (11:8,11:8,11:7)
10:00 Jaroslav Glogar – Dominik Horak 3:2 (11:7,11:8,2:11,7:11,11:4)
11:00 Radovan Pisa – Adam Lukas 2:3 (6:11,11:8,7:11,11:2,7:11)
11:15 Dominik Horak – Jaroslav Glogar 1:3 (6:11,11:9,14:16,10:12)
12:00 Martin Melisek – Lukasz Provaznik 2:3 (8:11,6:11,12:10,14:12,9:11)
12:30 Michal Makara – Matej Mezera 3:2 (11:9,5:11,12:10,6:11,11:9)
13:00 Martin Melisek – Matej Mezera 1:3 (12:14,11:6,9:11,9:11)
13:30 Michal Makara – Lukasz Provaznik 3:1 (11:7,11:7,7:11,11:8)
13:45 Martin Melisek – Michal Makara 2:3 (11:6,11:5,5:11,6:11,14:16)
14:15 Matej Mezera – Lukasz Provaznik 2:3 (9:11,5:11,11:9,11:9,8:11)
15:00 Matej Mezera – Martin Melisek 3:0 (12:10,11:9,11:9)
15:15 Lukasz Provaznik – Michal Makara 0:3 (7:11,6:11,9:11)
15:45 Martin Vana – Frantisek Schmidtmayer 0:3 (3:11,8:11,8:11)
16:15 Marek Drbohlav – Martin Drabek 3:2 (14:12,9:11,15:13,4:11,11:8)
16:45 Martin Vana – Martin Drabek 3:0 (12:10,11:8,11:3)
17:15 Marek Drbohlav – Frantisek Schmidtmayer 1:3 (7:11,11:7,9:11,10:12)
17:45 Martin Vana – Marek Drbohlav 0:3 (14:16,6:11,12:14)
18:15 Martin Drabek – Frantisek Schmidtmayer 3:1 (13:11,8:11,13:11,12:10)
18:45 Martin Drabek – Martin Vana 0:3 (2:11,2:11,10:12)
19:15 Frantisek Schmidtmayer – Marek Drbohlav 3:0 (12:10,11:8,13:11)
19:45 Matus Zelinka – Lukas Heinzl 3:1 (11:6,13:11,8:11,11:4)
20:15 Jan Krames Sr – Josef Zabransky 3:2 (11:9,3:11,11:9,10:12,13:11)
20:45 Matus Zelinka – Josef Zabransky 3:1 (14:16,11:5,11:8,11:9)
21:45 Matus Zelinka – Jan Krames Sr 0:3 (7:11,6:11,9:11)
22:45 Jan Krames Sr – Matus Zelinka 3:1 (11:7,7:11,13:11,11:7)
23:15 Lukas Heinzl – Josef Zabransky 1:3 (11:13,11:9,7:11,7:11)
23:45 Ondrej Malecek – Matyas Navedla 0:3 (7:11,6:11,2:11)

Pro League. Czech Republic

Time Players Score
00:15 Dmitry Polyakov – Kirill Mikhalenko 4:3 (6:11,12:14,6:11,11:6,11:7,11:4,11:7)
00:20 Konstantin Ermolenko – Dmitry Polyakov 4:2 (7:11,11:8,11:9,5:11,11:7,11:8)
00:20 Dmitriy Masliy – Andrey Dlugokanskiy 4:2 (11:6,7:11,8:11,11:5,11:7,11:5)
01:00 Anton Olhovoi – Konstantin Ermolenko 2:4 (11:5,7:11,8:11,11:7,6:11,5:11)
01:00 Dmitriy Masliy – Nikita Gubanov 4:3 (10:12,12:10,13:11,11:8,6:11,9:11,11:5)
01:00 Andrey Rekhtin – Darion Gruzdov 1:4 (11:13,9:11,9:11,11:5,10:12)
01:45 Darion Gruzdov – Dmitry Polyakov 4:2 (11:5,8:11,11:9,11:8,10:12,11:9)
01:53 Dmitriy Masliy – Nikita Gubanov 3:4 (11:9,6:11,7:11,11:5,8:11,11:4,5:11)
02:00 Konstantin Ermolenko – Denis Filatov 3:4 (7:11,11:9,9:11,11:8,11:5,7:11,4:11)
02:20 Kirill Mikhalenko – Andrey Rekhtin 4:3 (11:6,11:8,7:11,4:11,9:11,11:6,11:8)
02:40 Ilya Borodin – Andrey Dlugokanskiy 4:1 (7:11,11:6,11:8,11:9,11:6)
02:40 Anton Olhovoi – Dmitry Polyakov 3:4 (11:9,12:10,5:11,6:11,11:7,8:11,9:11)
03:00 Dmitry Polyakov – Kirill Mikhalenko 1:4 (6:11,9:11,11:4,10:12,4:11)
03:20 Dmitry Polyakov – Denis Filatov 4:3 (12:10,5:11,11:9,5:11,8:11,11:6,11:6)
03:20 Andrey Dlugokanskiy – Nikita Gubanov 3:4 (9:11,11:6,5:11,11:7,6:11,12:10,6:11)
03:25 Andrey Rekhtin – Darion Gruzdov 2:4 (11:6,5:11,11:8,7:11,5:11,7:11)
04:02 Kirill Mikhalenko – Darion Gruzdov 0:4 (7:11,8:11,9:11,6:11)
04:02 Anton Olhovoi – Konstantin Ermolenko 4:2 (11:7,11:8,4:11,11:8,5:11,11:9)
04:03 Ilya Borodin – Dmitriy Masliy 3:4 (11:9,6:11,8:11,9:11,11:8,11:7,6:11)
04:45 Denis Filatov – Anton Olhovoi 4:2 (11:7,11:13,12:10,6:11,11:6,11:7)
04:45 Nikita Gubanov – Ilya Borodin 4:0 (11:7,11:8,12:10,11:6)
05:05 Darion Gruzdov – Yuri Gromyak 1:4 (7:11,8:11,11:9,3:11,5:11)
05:15 Dmitriy Masliy – Andrey Dlugokanskiy 4:1 (11:6,8:11,11:7,11:5,11:8)
05:23 Konstantin Ermolenko – Dmitry Polyakov 1:4 (6:11,8:11,11:6,9:11,7:11)
05:45 Igor Fokin – Konstantin Pushkar 4:3 (12:10,7:11,11:6,7:11,11:5,9:11,11:6)
05:50 Nikita Gubanov – Andrey Dlugokanskiy 2:4 (5:11,11:3,8:11,11:7,9:11,6:11)
05:50 Dmitry Polyakov – Konstantin Ermolenko 4:2 (9:11,11:7,6:11,11:7,11:8,11:7)
06:20 Dmitriy Masliy – Ilya Borodin 3:4 (6:11,11:5,11:4,7:11,8:11,11:7,4:11)
06:20 Anton Olhovoi – Denis Filatov 2:4 (5:11,11:6,7:11,8:11,11:4,5:11)
06:23 Darion Gruzdov – Igor Fokin 0:4 (7:11,6:11,8:11,5:11)
06:55 Yuri Gromyak – Konstantin Pushkar 4:3 (11:7,11:7,9:11,10:12,11:8,6:11,11:9)
07:00 Andrey Dlugokanskiy – Ilya Borodin 4:1 (8:11,11:9,11:5,11:8,11:6)
07:00 Denis Filatov – Dmitry Polyakov 4:2 (11:6,11:8,12:10,4:11,9:11,11:6)
07:45 Konstantin Pushkar – Darion Gruzdov 4:1 (11:6,11:8,11:8,9:11,12:10)
08:00 Alexei Kaulik – Vladislav Sorbalo 4:1 (11:8,7:11,11:8,12:10,11:9)
08:00 Yuriy Solovey – Oleg Tretyakov 1:4 (11:9,6:11,9:11,7:11,5:11)
08:15 Igor Fokin – Yuri Gromyak 1:4 (8:11,5:11,8:11,11:6,7:11)
08:35 Igor Ovcharenko – Boris Smirnov 2:4 (6:11,12:10,11:7,6:11,7:11,10:12)
08:35 Sergey Golovin – Vladimir Antonenko 2:4 (11:8,6:11,10:12,11:8,7:11,9:11)
08:50 Yuri Gromyak – Darion Gruzdov 1:4 (7:11,6:11,11:4,7:11,5:11)
09:15 Alexei Kaulik – Sergey Golovin 4:1 (11:7,5:11,11:5,12:10,11:8)
09:15 Yuriy Solovey – Igor Ovcharenko 0:4 (4:11,9:11,9:11,8:11)
09:20 Konstantin Pushkar – Igor Fokin 4:2 (11:6,7:11,9:11,11:8,11:9,11:6)
09:45 Oleg Tretyakov – Boris Smirnov 4:3 (11:7,6:11,11:8,5:11,9:11,12:10,17:15)
09:50 Vladislav Sorbalo – Vladimir Antonenko 1:4 (12:14,11:5,11:13,11:13,8:11)
10:00 Darion Gruzdov – Konstantin Pushkar 4:0 (11:7,11:8,11:9,11:9)
10:30 Boris Smirnov – Yuriy Solovey 4:0 (11:8,12:10,11:9,11:6)
10:30 Vladimir Antonenko – Alexei Kaulik 2:4 (9:11,11:6,11:8,12:14,6:11,9:11)
11:00 Igor Ovcharenko – Oleg Tretyakov 4:2 (8:11,7:11,12:10,11:9,11:4,11:7)
11:00 Anton Olhovoi – Oleg Tretyakov 4:1 (9:11,11:7,12:10,11:4,11:9)
11:10 Sergey Golovin – Vladislav Sorbalo 2:4 (9:11,13:11,11:7,4:11,5:11,9:11)
11:40 Dmitriy Aleshkin – Sergey Golovin 3:4 (8:11,11:9,11:7,5:11,11:8,9:11,8:11)
11:45 Yuriy Solovey – Boris Smirnov 4:3 (11:9,6:11,11:7,9:11,11:8,9:11,11:6)
11:55 Sergey Golovin – Alexei Kaulik 2:4 (5:11,8:11,11:5,9:11,11:9,8:11)
12:20 Anton Olhovoi – Dmitriy Aleshkin 3:4 (11:3,11:8,12:10,1:11,7:11,8:11,9:11)
12:25 Oleg Tretyakov – Igor Ovcharenko 4:0 (11:9,11:9,11:8,11:6)
12:35 Vladimir Antonenko – Vladislav Sorbalo 1:4 (10:12,9:11,11:6,5:11,9:11)
12:55 Oleg Tretyakov – Yuriy Solovey 1:4 (6:11,10:12,13:11,4:11,8:11)
13:00 Oleg Tretyakov – Sergey Golovin 4:2 (11:7,6:11,6:11,11:6,11:8,11:8)
13:05 Vladislav Sorbalo – Alexei Kaulik 4:1 (11:7,11:7,11:8,7:11,11:8)
13:35 Sergey Golovin – Anton Olhovoi 4:2 (5:11,11:5,11:9,12:10,9:11,11:6)
14:00 Anastasia Ignatova – Danil Pylnik 2:4 (11:5,6:11,12:10,9:11,7:11,5:11)
14:00 Vladislav Sorbalo – Alexei Kaulik 1:4 (7:11,11:4,8:11,8:11,9:11)
14:15 Dmitriy Aleshkin – Oleg Tretyakov 3:4 (5:11,11:8,4:11,7:11,11:6,11:9,5:11)
14:35 Vladimir Antonenko – Sergey Golovin 4:2 (11:9,8:11,15:13,7:11,11:6,12:10)
14:35 Anton Orbakas – Vladislav Sorbalo 4:2 (7:11,11:9,9:11,12:10,11:7,11:8)
14:55 Oleg Tretyakov – Anton Olhovoi 2:4 (9:11,11:7,11:6,8:11,11:13,7:11)
15:15 Sergey Golovin – Alexei Kaulik 1:4 (8:11,9:11,7:11,11:9,7:11)
15:15 Anastasia Ignatova – Anton Orbakas 2:4 (11:8,5:11,8:11,10:12,12:10,6:11)
15:30 Sergey Golovin – Dmitriy Aleshkin 4:0 (12:10,11:3,12:10,11:8)
15:50 Danil Pylnik – Vladislav Sorbalo 1:4 (11:8,9:11,9:11,9:11,11:13)
15:55 Vladimir Antonenko – Vladislav Sorbalo 2:4 (7:11,11:9,7:11,11:9,5:11,8:11)
16:00 Anton Olhovoi – Sergey Golovin 4:0 (11:7,11:9,11:9,11:8)
16:35 Alexei Kaulik – Vladimir Antonenko 4:3 (11:5,8:11,11:6,6:11,11:5,8:11,11:8)
16:35 Vladislav Sorbalo – Anastasia Ignatova 4:1 (11:8,13:11,11:7,4:11,11:8)
17:00 Oleg Tretyakov – Anton Olhovoi 4:1 (11:7,13:11,10:12,11:5,11:8)
17:10 Anton Orbakas – Danil Pylnik 4:0 (11:9,11:8,14:12,11:8)
17:15 Vladislav Sorbalo – Sergey Golovin 4:0 (11:9,12:10,11:7,11:8)
17:35 Sergey Golovin – Dmitriy Aleshkin 4:3 (11:6,11:8,12:10,7:11,9:11,12:14,11:6)
17:40 Anton Orbakas – Anastasia Ignatova 3:4 (6:11,12:10,13:11,6:11,10:12,11:8,5:11)
17:45 Alexei Kaulik – Sergey Golovin 3:4 (12:10,7:11,8:11,11:3,9:11,11:8,10:12)
18:20 Dmitriy Aleshkin – Anton Olhovoi 4:1 (12:10,11:8,3:11,11:9,11:6)
18:20 Vladislav Sorbalo – Danil Pylnik 2:4 (9:11,11:5,11:9,9:11,5:11,10:12)
18:30 Vladislav Sorbalo – Vladimir Antonenko 4:0 (11:8,11:6,14:12,11:8)
18:55 Sergey Golovin – Oleg Tretyakov 3:4 (11:9,7:11,10:12,11:9,8:11,11:6,6:11)
18:55 Danil Pylnik – Anastasia Ignatova 0:4 (6:11,10:12,8:11,10:12)
19:00 Sergey Golovin – Vladislav Sorbalo 0:4 (8:11,6:11,8:11,7:11)
19:35 Anton Olhovoi – Sergey Golovin 3:4 (6:11,7:11,11:9,11:6,9:11,11:7,6:11)
20:00 Ilya Borodin – Andrey Dlugokanskiy 4:2 (11:4,7:11,9:11,11:6,11:5,11:4)
20:00 Kirill Mikhalenko – Andrey Rekhtin 0:4 (8:11,9:11,8:11,6:11)
20:15 Oleg Tretyakov – Dmitriy Aleshkin 4:1 (11:4,9:11,11:8,11:6,11:9)
20:20 Darion Gruzdov – Igor Shinkar 3:4 (8:11,7:11,11:9,9:11,11:7,11:8,8:11)
20:35 Nikita Gubanov – Dmitriy Masliy 2:4 (11:6,9:11,11:8,4:11,6:11,7:11)
20:50 Oleg Tretyakov – Anton Olhovoi 4:3 (11:7,8:11,3:11,11:6,11:6,9:11,11:6)
21:05 Kirill Mikhalenko – Darion Gruzdov 4:3 (11:7,11:8,4:11,9:11,11:5,6:11,11:3)
21:10 Ilya Borodin – Nikita Gubanov 2:4 (11:6,8:11,10:12,11:7,8:11,5:11)
21:20 Sergey Golovin – Dmitriy Aleshkin 2:4 (11:5,4:11,9:11,8:11,11:5,10:12)
21:40 Andrey Dlugokanskiy – Dmitriy Masliy 0:4 (10:12,8:11,10:12,6:11)
21:50 Andrey Rekhtin – Igor Shinkar 4:0 (11:9,11:5,11:8,11:6)
21:55 Oleg Tretyakov – Dmitriy Aleshkin 0:4 (9:11,10:12,6:11,10:12)
22:10 Igor Shinkar – Kirill Mikhalenko 1:4 (7:11,11:5,8:11,8:11,6:11)
22:10 Dmitriy Masliy – Ilya Borodin 4:1 (7:11,11:9,11:6,11:8,11:5)
22:45 Darion Gruzdov – Andrey Rekhtin 4:2 (11:9,11:8,14:12,7:11,3:11,11:8)
22:45 Nikita Gubanov – Andrey Dlugokanskiy 4:2 (11:9,8:11,11:5,7:11,11:8,11:6)
23:00 Ike Safaryan – Vladimir Lodigin 3:4 (8:11,12:10,9:11,3:11,11:5,11:5,6:11)
23:20 Dmitriy Masliy – Andrey Dlugokanskiy 3:4 (8:11,11:5,11:7,11:6,8:11,4:11,7:11)
23:20 Andrey Rekhtin – Darion Gruzdov 3:4 (8:11,11:6,11:7,11:4,9:11,10:12,6:11)
23:40 Vladimir Kucherenko – Vladimir Kucherenko 2:4 (8:11,11:7,6:11,6:11,11:6,6:11)

CTT 21. World Championship

Time Players Score
00:16 Alina Khomutetskaya – Evgeny Samokhvalov 4:1 (11:6,11:6,12:10,12:14,11:8)
00:52 Vyacheslav Korolev – Alexander Sokov 3:4 (11:5,9:11,8:11,11:9,7:11,11:7,9:11)
01:31 Alina Khomutetskaya – Vyacheslav Korolev 4:2 (11:6,12:14,10:12,11:7,11:5,11:6)
02:04 Alexander Sokov – Evgeny Samokhvalov 2:4 (11:9,11:9,8:11,9:11,9:11,7:11)
02:33 Alina Khomutetskaya – Alexander Sokov 2:4 (11:8,8:11,12:10,8:11,8:11,8:11)
03:12 Vyacheslav Korolev – Evgeny Samokhvalov 4:1 (11:3,11:9,11:6,8:11,11:7)
03:37 Alexander Sokov – Alina Khomutetskaya 0:4 (8:11,7:11,5:11,8:11)
03:51 Alina Khomutetskaya – Vyacheslav Korolev 2:4 (7:11,6:11,12:10,11:4,4:11,8:11)
04:08 Maria Vinogradova A. – Dmitriy Petukhov 4:2 (13:11,11:9,10:12,11:9,7:11,11:7)
04:30 Alexander Sokov – Victor Yaichkov 4:2 (11:9,8:11,11:5,5:11,12:10,11:7)
04:56 Alina Khomutetskaya – Alexander Sokov 4:3 (11:7,4:11,11:8,7:11,11:3,8:11,11:6)
04:59 Alina Khomutetskaya – Denis Rumyantsev 4:1 (11:6,12:10,9:11,11:6,11:8)
05:24 Maria Vinogradova A. – Alina Khomutetskaya 4:3 (13:11,9:11,8:11,11:6,12:10,5:11,12:10)
05:32 Victor Yaichkov – Vyacheslav Korolev 2:4 (9:11,10:12,11:13,11:9,11:6,8:11)
06:04 Alina Khomutetskaya – Victor Yaichkov 1:4 (7:11,11:4,10:12,7:11,10:12)
06:06 Denis Rumyantsev – Dmitriy Petukhov 2:4 (11:7,8:11,9:11,8:11,11:8,8:11)
06:38 Maria Vinogradova A. – Denis Rumyantsev 0:4 (8:11,6:11,9:11,8:11)
06:41 Alexander Sokov – Vyacheslav Korolev 4:1 (11:7,9:11,11:9,11:8,11:9)
07:00 Alina Khomutetskaya – Dmitriy Petukhov 2:4 (11:6,6:11,5:11,8:11,11:7,8:11)
07:13 Vyacheslav Korolev – Alexander Sokov 4:2 (11:8,9:11,12:10,11:9,11:13,11:8)
07:40 Dmitriy Petukhov – Maria Vinogradova A. 4:1 (11:4,9:11,11:7,11:7,11:7)
08:00 Maria Vinogradova A. – Artem Zubakhin 1:4 (8:11,11:7,6:11,6:11,10:12)
08:05 Denis Rumyantsev – Alexey Baranov 4:3 (11:4,11:5,10:12,8:11,11:8,9:11,11:3)
08:30 Andrey Ivanov – Anton Reshetnikov 2:4 (15:13,4:11,11:4,13:15,7:11,1:11)
08:34 Artem Makarychev – Vyacheslav Korolev 4:2 (8:11,11:7,13:11,6:11,11:9,11:7)
08:37 Alexander Rumyantsev – Karina Komissarova 0:4 (8:11,9:11,10:12,6:11)
08:54 Denis Rumyantsev – Alexander Rumyantsev 2:4 (12:10,6:11,7:11,7:11,11:8,8:11)
09:04 Nikita Buralkov – Oleg Volgunov 4:0 (12:10,11:4,11:6,11:9)
09:08 Maria Vinogradova A. – Artem Makarychev 4:3 (11:7,9:11,11:9,9:11,11:8,9:11,11:7)
09:27 Karina Komissarova – Alexey Baranov 4:3 (14:16,11:4,11:6,10:12,11:6,10:12,11:7)
09:38 Andrey Ivanov – Nikita Buralkov 2:4 (5:11,9:11,10:12,11:5,11:9,5:11)
09:42 Vyacheslav Korolev – Artem Zubakhin 1:4 (8:11,9:11,11:6,8:11,9:11)
10:12 Oleg Volgunov – Anton Reshetnikov 2:4 (9:11,7:11,9:11,11:5,11:7,6:11)
10:12 Denis Rumyantsev – Karina Komissarova 4:1 (12:14,11:5,11:9,11:4,11:4)
10:16 Maria Vinogradova A. – Vyacheslav Korolev 0:4 (6:11,8:11,8:11,9:11)
10:36 Alexander Rumyantsev – Alexey Baranov 3:4 (11:4,14:12,8:11,5:11,11:9,10:12,10:12)
10:46 Andrey Ivanov – Oleg Volgunov 4:3 (11:8,6:11,11:9,7:11,11:9,8:11,11:6)
10:50 Artem Makarychev – Artem Zubakhin 4:1 (11:7,7:11,11:7,12:10,11:6)
11:07 Karina Komissarova – Denis Rumyantsev 4:2 (11:9,12:10,5:11,10:12,11:7,11:9)
11:20 Nikita Buralkov – Anton Reshetnikov 4:3 (6:11,12:10,13:15,11:8,11:7,11:13,11:8)
11:24 Artem Zubakhin – Artem Makarychev 4:2 (11:8,14:12,9:11,13:11,4:11,11:4)
11:54 Anton Reshetnikov – Nikita Buralkov 4:2 (11:6,15:13,11:7,6:11,10:12,11:9)
12:00 Victoria Vorobyova – Andrey Semenov V 4:0 (11:7,11:8,11:8,11:6)
12:00 Dmitriy Bobkov – Danil Malyshenko 1:4 (8:11,5:11,11:9,6:11,6:11)
12:25 Daria Matveychuk – Alexey Baranov 4:1 (11:7,11:2,6:11,11:6,11:7)
12:30 Vladimir Funtikov – Pavel Karmanov 2:4 (7:11,16:14,10:12,9:11,12:10,6:11)
12:34 Rudolf Komisarov – Maxim Pishchansky 2:4 (11:13,11:13,15:13,13:11,9:11,2:11)
12:51 Victoria Vorobyova – Daria Matveychuk 4:3 (11:9,9:11,11:8,11:9,5:11,10:12,11:7)
13:04 Dmitriy Petukhov – Kirill Fedorenko 2:4 (11:8,11:9,5:11,8:11,8:11,9:11)
13:08 Dmitriy Bobkov – Rudolf Komisarov 4:0 (13:11,12:10,15:13,11:5)
13:38 Vladimir Funtikov – Dmitriy Petukhov 4:3 (12:10,9:11,11:4,8:11,11:7,7:11,11:9)
13:40 Alexey Baranov – Andrey Semenov V 4:3 (10:12,8:11,11:7,11:6,15:13,6:11,14:12)
13:42 Maxim Pishchansky – Danil Malyshenko 2:4 (9:11,11:7,9:11,7:11,14:12,9:11)
14:05 Victoria Vorobyova – Alexey Baranov 4:1 (10:12,11:6,11:5,12:10,11:5)
14:12 Kirill Fedorenko – Pavel Karmanov 4:2 (11:7,5:11,11:9,5:11,11:6,14:12)
14:16 Dmitriy Bobkov – Maxim Pishchansky 3:4 (9:11,10:12,11:8,9:11,11:5,11:7,7:11)
14:38 Daria Matveychuk – Andrey Semenov V