Table tennis results
Czech Republic. TT Star Series
TSC Pro.
Win Cup
Pro League
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Yuri Lbov – Dmitriy Balakin | 3:0 (11:9,11:9,11:7) |
00:15 | Denis Sayanov – Vladislav Chahur | 3:2 (3:11,6:11,11:8,11:6,11:8) |
00:15 | Alexander Fedosov – Alexander Petrov | 3:1 (12:10,7:11,11:7,14:12) |
00:30 | Mikhail Cheklin – Artem Suntsov | 1:3 (5:11,10:12,11:6,8:11) |
00:45 | Vladimir Safonov – Andrey Prokhorov | 3:1 (11:4,11:5,5:11,11:3) |
00:45 | Nikita Sukharnikov – Oleg Shagarov | 3:2 (11:5,5:11,11:9,8:11,15:13) |
01:00 | Alexei Vlasov – Yuri Lbov | 3:2 (11:13,11:6,11:7,9:11,11:8) |
01:00 | Evgeny Kalashnikov – Alexander Fedosov | 1:3 (5:11,11:6,10:12,7:11) |
01:30 | Andrey Prokhorov – Alexander Petrov | 1:3 (5:11,12:10,2:11,7:11) |
01:30 | Artem Suntsov – Dmitriy Balakin | 3:1 (11:5,11:8,9:11,11:6) |
01:30 | Vladislav Chahur – Nikolay Zhurba | 1:3 (6:11,8:11,12:10,8:11) |
01:45 | Denis Sayanov – Oleg Shagarov | 2:3 (11:9,11:8,2:11,9:11,5:11) |
02:00 | Vladimir Safonov – Alexander Fedosov | 2:3 (6:11,9:11,11:9,11:8,11:13) |
02:00 | Mikhail Cheklin – Yuri Lbov | 1:3 (4:11,10:12,13:11,6:11) |
02:15 | Nikolay Zhurba – Nikita Sukharnikov | 3:0 (11:2,11:6,11:9) |
02:30 | Dmitriy Balakin – Alexei Vlasov | 0:3 (8:11,4:11,7:11) |
02:45 | Alexander Petrov – Evgeny Kalashnikov | 3:1 (7:11,11:5,11:5,11:3) |
02:45 | Oleg Shagarov – Vladislav Chahur | 2:3 (12:10,7:11,9:11,11:7,9:11) |
03:00 | Yuri Lbov – Artem Suntsov | 3:0 (11:9,11:7,11:2) |
03:00 | Alexander Fedosov – Andrey Prokhorov | 3:2 (5:11,7:11,11:8,11:7,11:8) |
03:30 | Nikolay Zhurba – Denis Sayanov | 1:3 (9:11,6:11,11:7,9:11) |
03:30 | Dmitriy Balakin – Mikhail Cheklin | 3:1 (9:11,11:8,11:9,11:7) |
03:45 | Alexander Petrov – Vladimir Safonov | 1:3 (12:10,7:11,8:11,9:11) |
03:45 | Vladislav Chahur – Nikita Sukharnikov | 2:3 (11:8,7:11,3:11,11:8,11:13) |
04:00 | Artem Suntsov – Alexei Vlasov | 1:3 (11:13,9:11,11:9,5:11) |
04:15 | Andrey Prokhorov – Evgeny Kalashnikov | 2:3 (6:11,9:11,11:6,11:6,2:11) |
05:00 | Alexander Fedosov – Vladimir Safonov | 3:2 (8:11,11:9,11:6,7:11,11:6) |
07:15 | Aleksandr Merezhko – Sergey Ovechkin | 3:1 (11:7,8:11,11:9,13:11) |
07:30 | Yuriy Gavrilov – Vitaly Bazilevsky | 2:3 (6:11,11:8,11:4,7:11,13:15) |
07:30 | Roman Alov – Oleg Kharlakin | 3:1 (11:9,11:9,6:11,11:9) |
07:45 | Vladimir Zhigalov – Alexander Vorozheykin | 3:1 (11:8,11:6,5:11,11:5) |
08:00 | Sergey Khomutov – Sergey Morozov | 3:0 (13:11,11:8,11:9) |
08:15 | Aleksandr Fedorov – Vladimir Sinkovskiy | 3:2 (7:11,11:6,2:11,11:8,11:5) |
08:15 | Sergey Ovechkin – Vladimir Zhigalov | 3:2 (12:14,11:8,11:9,5:11,11:5) |
08:30 | Vitaly Bazilevsky – Sergey Khomutov | 3:0 (12:10,11:6,11:6) |
08:30 | Oleg Kharlakin – Aleksandr Fedorov | 1:3 (13:11,3:11,10:12,8:11) |
09:00 | Vladimir Sinkovskiy – Roman Alov | 2:3 (10:12,11:4,11:8,8:11,9:11) |
09:00 | Sergey Morozov – Yuriy Gavrilov | 2:3 (9:11,6:11,11:7,15:13,8:11) |
09:00 | Alexander Vorozheykin – Aleksandr Merezhko | 1:3 (12:10,8:11,6:11,5:11) |
09:15 | Aleksandr Merezhko – Vladimir Zhigalov | 3:2 (11:6,6:11,11:2,9:11,11:7) |
09:45 | Roman Alov – Aleksandr Fedorov | 2:3 (11:8,13:15,7:11,11:8,16:18) |
09:45 | Yuriy Gavrilov – Sergey Khomutov | 3:0 (11:2,11:6,12:10) |
09:45 | Sergey Ovechkin – Alexander Vorozheykin | 3:1 (7:11,11:8,11:8,11:6) |
10:00 | Vitaly Bazilevsky – Sergey Morozov | 1:3 (11:9,3:11,13:15,5:11) |
10:30 | Oleg Kharlakin – Vladimir Sinkovskiy | 1:3 (7:11,9:11,11:8,3:11) |
10:30 | Sergey Morozov – Sergey Khomutov | 3:1 (11:9,11:9,7:11,11:9) |
10:45 | Vladimir Sinkovskiy – Oleg Kharlakin | 0:3 (7:11,8:11,8:11) |
11:00 | Aleksandr Fedorov – Roman Alov | 3:0 (11:6,13:11,11:9) |
11:15 | Roman Astreev – Evgeny Anisimov | 2:3 (6:11,11:8,12:10,2:11,7:11) |
11:30 | Arutyun Aslanyan – Oleg Butorin | 3:2 (9:11,11:8,9:11,11:6,11:9) |
11:45 | Ruben Arutiunov – Alexey Innazarov | 3:2 (6:11,11:6,6:11,11:7,12:10) |
11:45 | Dmitry Bogdanov – Vladimir Dakhin | 1:3 (8:11,13:11,9:11,4:11) |
12:15 | Evgeniy Grishaev – Igor Poletaev | 0:3 (10:12,8:11,8:11) |
12:15 | Timofey Razinkov – Maxim Ilyichev | 2:3 (11:7,7:11,6:11,11:7,9:11) |
12:30 | Alexey Innazarov – Evgeniy Grishaev | 1:3 (9:11,10:12,15:13,8:11) |
12:30 | Evgeny Anisimov – Dmitry Bogdanov | 2:3 (11:7,7:11,11:6,9:11,5:11) |
12:45 | Oleg Butorin – Timofey Razinkov | 3:1 (8:11,11:8,12:10,11:8) |
13:00 | Vladimir Dakhin – Roman Astreev | 0:3 (5:11,9:11,12:14) |
13:15 | Roman Astreev – Dmitry Bogdanov | 1:3 (7:11,11:13,11:8,6:11) |
13:15 | Maxim Ilyichev – Arutyun Aslanyan | 2:3 (11:6,3:11,11:8,9:11,9:11) |
13:15 | Igor Poletaev – Ruben Arutiunov | 2:3 (7:11,11:7,8:11,11:5,4:11) |
13:45 | Ruben Arutiunov – Evgeniy Grishaev | 3:1 (11:3,11:8,6:11,11:4) |
13:45 | Arutyun Aslanyan – Timofey Razinkov | 0:3 (9:11,6:11,4:11) |
13:45 | Evgeny Anisimov – Vladimir Dakhin | 3:1 (11:5,11:7,11:13,11:5) |
14:00 | Alexey Innazarov – Igor Poletaev | 3:2 (6:11,5:11,11:6,11:9,15:13) |
14:15 | Roman Astreev – Vladimir Dakhin | 3:0 (11:9,11:6,11:7) |
14:15 | Oleg Butorin – Maxim Ilyichev | 2:3 (11:13,11:7,14:12,7:11,6:11) |
15:00 | Ruben Arutiunov – Igor Poletaev | 3:2 (11:8,6:11,2:11,11:6,11:4) |
15:15 | Vladimir Staroverov – Alexander Kolmin | 3:1 (11:6,7:11,11:5,11:3) |
15:30 | Andrey Khanevsky – Sergey Ovechkin | 0:3 (3:11,3:11,4:11) |
15:45 | Dmitry Evlakhin – Aleksey Lobanov | 3:2 (9:11,11:4,4:11,11:5,11:9) |
15:45 | Igor Meteleshko – Sergey Kulikov | 3:2 (11:4,8:11,11:13,11:5,11:8) |
16:00 | Alexandr Zhelubenkov – Robert Aghababyan | 3:0 (11:8,11:9,11:8) |
16:15 | Kirill Serov – Victor Kalachev | 3:0 (11:0,11:9,11:4) |
16:30 | Sergey Ovechkin – Alexandr Zhelubenkov | 3:2 (18:20,11:7,11:9,11:13,11:5) |
16:30 | Alexander Kolmin – Igor Meteleshko | 3:1 (11:9,11:8,3:11,12:10) |
16:30 | Aleksey Lobanov – Kirill Serov | 1:3 (11:7,9:11,7:11,13:15) |
16:45 | Sergey Kulikov – Vladimir Staroverov | 1:3 (11:3,11:13,7:11,8:11) |
17:00 | Victor Kalachev – Dmitry Evlakhin | 2:3 (14:12,7:11,8:11,11:8,10:12) |
17:15 | Robert Aghababyan – Andrey Khanevsky | 3:0 (11:6,11:5,11:2) |
17:15 | Vladimir Staroverov – Igor Meteleshko | 3:0 (11:8,11:7,11:7) |
17:30 | Andrey Khanevsky – Alexandr Zhelubenkov | 3:2 (12:10,5:11,10:12,11:7,11:5) |
17:45 | Dmitry Evlakhin – Kirill Serov | 1:3 (7:11,11:6,5:11,3:11) |
17:45 | Alexander Kolmin – Sergey Kulikov | 1:3 (13:11,6:11,8:11,10:12) |
18:00 | Sergey Ovechkin – Robert Aghababyan | 0:3 (8:11,7:11,4:11) |
18:00 | Aleksey Lobanov – Victor Kalachev | 1:3 (3:11,11:9,8:11,6:11) |
18:30 | Victor Kalachev – Aleksey Lobanov | 3:2 (11:7,6:11,11:3,7:11,11:7) |
18:30 | Alexandr Zhelubenkov – Andrey Khanevsky | 1:3 (10:12,9:11,11:8,11:13) |
18:45 | Vladimir Staroverov – Sergey Kulikov | 3:2 (11:8,9:11,9:11,12:10,11:5) |
19:00 | Kirill Serov – Dmitry Evlakhin | 3:0 (12:10,13:11,11:8) |
19:00 | Robert Aghababyan – Sergey Ovechkin | 2:3 (7:11,11:9,8:11,11:7,13:15) |
19:15 | Anton Mohnachev – Aleksandr Alekseyev | 3:0 (11:6,11:8,11:4) |
19:30 | Alik Girevenkov – Pavel Pinkovsky | 0:3 (7:11,10:12,8:11) |
19:30 | Dmitry Tunitsin – Dmitriy Kolesnikov | 1:3 (11:6,8:11,10:12,6:11) |
19:45 | Evgeny Anisimov – Vjacheslav Chernov | 3:1 (3:11,11:7,11:8,11:5) |
20:00 | Sergey Nikulin – Ivan Moshkov | 3:2 (12:10,11:6,9:11,12:14,11:8) |
20:15 | Evgeny Kupryakov – Vladislav Fedorov | 3:1 (11:9,9:11,11:8,11:7) |
20:15 | Aleksandr Alekseyev – Evgeny Anisimov | 1:3 (6:11,5:11,11:7,12:14) |
20:45 | Dmitriy Kolesnikov – Sergey Nikulin | 3:0 (11:9,11:9,11:7) |
20:45 | Vjacheslav Chernov – Anton Mohnachev | 3:2 (11:2,6:11,11:8,4:11,11:9) |
20:45 | Pavel Pinkovsky – Evgeny Kupryakov | 2:3 (11:6,8:11,7:11,11:9,7:11) |
21:00 | Ivan Moshkov – Dmitry Tunitsin | 1:3 (5:11,2:11,11:6,7:11) |
21:15 | Vladislav Fedorov – Alik Girevenkov | 0:3 (8:11,12:14,5:11) |
21:30 | Dmitry Tunitsin – Sergey Nikulin | 2:3 (11:8,9:11,9:11,11:4,6:11) |
21:30 | Anton Mohnachev – Evgeny Anisimov | 3:0 (11:7,11:2,11:8) |
21:45 | Aleksandr Alekseyev – Vjacheslav Chernov | 3:1 (11:7,11:9,9:11,11:7) |
21:45 | Alik Girevenkov – Evgeny Kupryakov | 2:3 (7:11,11:13,11:4,11:8,7:11) |
22:00 | Dmitriy Kolesnikov – Ivan Moshkov | 1:3 (9:11,8:11,11:7,10:12) |
22:00 | Pavel Pinkovsky – Vladislav Fedorov | 2:3 (4:11,10:12,11:8,11:7,8:11) |
22:30 | Vjacheslav Chernov – Aleksandr Alekseyev | 3:1 (11:9,4:11,11:9,11:4) |
22:30 | Alik Girevenkov – Vladislav Fedorov | 0:3 (7:11,9:11,6:11) |
22:45 | Dmitry Tunitsin – Ivan Moshkov | 3:0 (11:6,11:5,11:7) |
23:00 | Evgeny Kupryakov – Pavel Pinkovsky | 0:3 (6:11,8:11,3:11) |
23:30 | Evgeny Kalashnikov – Igor Matveev | 2:3 (9:11,13:11,5:11,11:5,7:11) |
23:30 | Zhargal Tsybikov – Evgeny Masokin | 3:0 (11:4,11:4,11:6) |
23:45 | Igor Ramensky – Mikhail Cheklin | 3:0 (11:7,11:9,11:4) |
TT-Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Alexander Zhuravlev – Ivan Fashchevskiy | 2:3 (8:11,11:5,11:8,4:11,8:11) |
00:15 | Maxim Skhabovsky – Viktor Bosak | 3:1 (11:8,6:11,11:6,11:6) |
00:30 | Aleksandr Medvedev – Vladimir Plishilo | 2:3 (11:9,6:11,11:9,5:11,7:11) |
00:30 | Sergey Kijlo – Maxim Zhuravlev | 3:2 (11:7,7:11,11:9,7:11,11:7) |
01:00 | Aleksandr Medvedev – Viktor Bosak | 3:0 (11:6,11:5,11:4) |
01:00 | Sergey Kijlo – Ivan Fashchevskiy | 3:1 (9:11,11:8,11:9,15:13) |
01:30 | Alexander Zhuravlev – Maxim Zhuravlev | 1:3 (8:11,11:9,6:11,7:11) |
01:30 | Maxim Skhabovsky – Vladimir Plishilo | 0:3 (7:11,3:11,8:11) |
01:45 | Sergey Kijlo – Alexander Zhuravlev | 0:3 (1:11,7:11,10:12) |
02:00 | Aleksandr Medvedev – Maxim Skhabovsky | 3:1 (11:9,11:8,7:11,11:1) |
02:15 | Ivan Fashchevskiy – Maxim Zhuravlev | 3:0 (11:7,11:6,12:10) |
02:30 | Vladimir Plishilo – Viktor Bosak | 3:2 (3:11,11:4,11:6,5:11,11:2) |
05:15 | Maxim Skhabovsky – Aleksandr Medvedev | 0:3 (4:11,8:11,5:11) |
07:45 | Denys Scherbak – Eugene Masko | 1:3 (18:16,5:11,12:14,10:12) |
07:45 | Anton Maslov – Aleksandr Lysak | 3:2 (8:11,9:11,11:6,11:9,11:7) |
08:15 | Aleksey Krutko – Sergey Cibulin | 3:0 (14:12,11:8,11:7) |
08:15 | Nodar Kukava – Anton Maslov | 2:3 (5:11,4:11,11:3,11:9,5:11) |
08:30 | Valentin Unchik – Aleksey Krutko | 3:2 (11:8,10:12,11:5,11:13,11:3) |
08:30 | Evgeny Fafley – Ilya Semeniuk | 1:3 (11:5,9:11,3:11,6:11) |
08:30 | Igor Vatsyn – Volodymyr Tuchkevych | 0:3 (9:11,7:11,5:11) |
08:45 | Sergey Filatov – Dmitriy Dubrovin | 3:1 (8:11,11:1,11:5,11:8) |
08:55 | Martin Vana – Mykyta Ruban | 1:3 (11:7,6:11,7:11,8:11) |
09:00 | Yevgeniy Sokoltsov – Andrey Baklykov | 3:2 (5:11,11:8,11:3,7:11,11:6) |
09:00 | Oleg Formaziuk – Igor Demchuk | 2:3 (11:7,11:9,10:12,6:11,0:11) |
09:00 | Oleh Napirko – Valentin Unchik | 3:0 (11:4,11:9,11:5) |
09:05 | Alexander Soloviev – Aleksandr Lysak | 2:3 (10:12,11:9,9:11,12:10,9:11) |
09:15 | Yuri Teterya – Sergey Filatov | 3:1 (11:8,11:6,9:11,11:7) |
09:15 | Valerii Melnik – Gennady Zakladny | 2:3 (11:5,10:12,11:5,5:11,9:11) |
09:15 | Vladimir Ivasiv – Peter Celik | 1:3 (6:11,15:17,13:11,6:11) |
09:30 | Alexander Soloviev – Anton Maslov | 1:3 (11:9,9:11,9:11,8:11) |
09:30 | Denys Scherbak – Sergey Cibulin | 3:1 (11:9,9:11,11:6,11:6) |
09:45 | Sergey Maximiv – Ilya Semeniuk | 3:1 (11:8,7:11,11:3,11:6) |
09:45 | Anton Molochko – Aleksey Krutko | 3:0 (11:6,11:7,11:7) |
09:45 | Ivan Katkov – Mykyta Ruban | 3:1 (11:7,8:11,11:7,11:4) |
09:45 | Roman Vashchuk – Volodymyr Tuchkevych | 3:2 (11:7,11:13,4:11,11:1,11:6) |
10:00 | Andrey Baklykov – Eugene Masko | 3:2 (11:8,13:11,9:11,10:12,11:7) |
10:00 | Nikolay Litvinenko-Sharaev – Dmitriy Dubrovin | 3:1 (11:5,12:14,11:8,11:2) |
10:15 | Anton Molochko – Valentin Unchik | 0:3 (7:11,6:11,3:11) |
10:15 | Nodar Kukava – Aleksandr Lysak | 3:1 (14:12,11:5,7:11,11:9) |
10:15 | Igor Vatsyn – Oleg Formaziuk | 3:1 (6:11,11:6,13:11,11:8) |
10:15 | Evgeny Fafley – Vladimir Ivasiv | 3:1 (11:4,7:11,11:8,11:6) |
10:30 | Aleksey Krutko – Yevgeniy Sokoltsov | 2:3 (11:8,4:11,11:7,9:11,9:11) |
10:30 | Nikolay Litvinenko-Sharaev – Sergey Filatov | 1:3 (7:11,6:11,13:11,8:11) |
10:30 | Martin Vana – Valerii Melnik | 3:0 (11:6,11:8,11:6) |
10:45 | Oleh Napirko – Aleksey Krutko | 3:0 (11:8,11:2,11:4) |
10:45 | Roman Vashchuk – Igor Demchuk | 3:0 (11:4,11:8,11:8) |
10:45 | Alexander Soloviev – Nodar Kukava | 1:3 (5:11,8:11,11:7,9:11) |
11:00 | Sergey Maximiv – Peter Celik | 2:3 (8:11,9:11,11:9,11:8,7:11) |
11:00 | Denys Scherbak – Andrey Baklykov | 2:3 (10:12,8:11,11:6,11:4,5:11) |
11:00 | Ivan Katkov – Gennady Zakladny | 3:1 (4:11,11:5,11:6,11:6) |
11:00 | Yuri Teterya – Dmitriy Dubrovin | 3:0 (11:7,11:9,11:6) |
11:30 | Oleg Formaziuk – Volodymyr Tuchkevych | 1:3 (11:13,10:12,11:4,5:11) |
11:30 | Valerii Melnik – Mykyta Ruban | 3:2 (11:9,4:11,11:6,3:11,11:9) |
11:30 | Anton Molochko – Oleh Napirko | 3:1 (8:11,11:4,15:13,11:4) |
11:45 | Nikolay Litvinenko-Sharaev – Yuri Teterya | 2:3 (11:5,4:11,11:4,12:14,12:14) |
11:45 | Yevgeniy Sokoltsov – Sergey Cibulin | 1:3 (9:11,5:11,11:9,9:11) |
11:45 | Vladimir Ivasiv – Ilya Semeniuk | 2:3 (8:11,11:7,11:9,2:11,7:11) |
12:00 | Aleksey Krutko – Valentin Unchik | 0:3 (9:11,7:11,8:11) |
12:15 | Roman Vashchuk – Oleg Formaziuk | 3:2 (11:2,3:11,11:8,13:15,11:5) |
12:15 | Aleksey Krutko – Eugene Masko | 2:3 (9:11,11:9,8:11,11:6,10:12) |
12:15 | Sergey Maximiv – Vladimir Ivasiv | 3:2 (11:4,8:11,11:13,12:10,11:9) |
12:15 | Ivan Katkov – Valerii Melnik | 3:2 (8:11,12:14,11:6,11:8,11:6) |
12:45 | Igor Vatsyn – Igor Demchuk | 3:0 (11:8,11:5,11:9) |
12:45 | Evgeny Fafley – Peter Celik | 2:3 (7:11,6:11,11:7,13:11,4:11) |
12:45 | Martin Vana – Gennady Zakladny | 3:0 (11:6,11:6,11:5) |
13:00 | Denys Scherbak – Yevgeniy Sokoltsov | 1:3 (7:11,9:11,11:9,3:11) |
13:15 | Ivan Katkov – Martin Vana | 3:0 (11:7,14:12,13:11) |
13:15 | Roman Vashchuk – Igor Vatsyn | 1:3 (11:5,14:16,7:11,4:11) |
13:30 | Aleksey Krutko – Andrey Baklykov | 3:1 (11:7,9:11,13:11,11:9) |
13:30 | Sergey Maximiv – Evgeny Fafley | 3:2 (12:10,9:11,14:12,9:11,11:9) |
13:45 | Igor Demchuk – Volodymyr Tuchkevych | 1:3 (11:5,6:11,7:11,2:11) |
14:00 | Sergey Cibulin – Eugene Masko | 1:3 (9:11,12:14,11:9,9:11) |
14:00 | Gennady Zakladny – Mykyta Ruban | 3:1 (6:11,13:11,11:4,12:10) |
14:15 | Nodar Kukava – Alexander Soloviev | 3:1 (14:12,5:11,11:9,11:2) |
14:15 | Peter Celik – Ilya Semeniuk | 1:3 (12:10,12:14,6:11,6:11) |
14:45 | Denys Scherbak – Aleksey Krutko | 0:3 (7:11,11:13,4:11) |
14:45 | Peter Celik – Evgeny Fafley | 2:3 (6:11,4:11,11:9,11:9,6:11) |
14:45 | Gennady Zakladny – Valerii Melnik | 3:0 (12:10,11:6,11:9) |
15:00 | Volodymyr Tuchkevych – Roman Vashchuk | 3:1 (11:9,3:11,11:5,11:9) |
15:15 | Yevgeniy Sokoltsov – Eugene Masko | 2:3 (13:15,13:11,11:9,7:11,10:12) |
15:30 | Zakhar Tulyagin – Adam Krasutskiy | 0:3 (8:11,6:11,7:11) |
15:30 | Maksim Mikhailovich – Andrew Gordiy | 3:2 (9:11,10:12,11:9,11:7,11:8) |
15:30 | Dmitry Zaporozhets – Andrey Troyan | 3:2 (7:11,13:15,11:8,11:8,11:9) |
15:45 | Sergei Zemyancev – Nikita Trofimov | 3:2 (11:4,10:12,5:11,11:4,15:13) |
15:45 | Andrey Baklykov – Sergey Cibulin | 2:3 (11:7,5:11,13:11,10:12,11:13) |
16:15 | Evgeny Krivorotyko – Roman Derypaska | 0:3 (6:11,9:11,9:11) |
16:15 | Sergei Berezinsky – Andrey Kotik | 1:3 (11:5,12:14,10:12,8:11) |
16:15 | Bogdan Zaika – Dmitry Zaporozhets | 2:3 (11:7,13:11,10:12,7:11,7:11) |
16:15 | Vitaliy Krivenko – Zakhar Tulyagin | 3:2 (11:13,11:6,8:11,13:11,11:6) |
16:15 | Vasily Smyk – Maksim Mikhailovich | 1:3 (8:11,11:13,11:8,6:11) |
16:30 | Oleksandr Brezickyi – Alexey Lukianov | 1:3 (11:7,7:11,5:11,5:11) |
16:30 | Sergey Kijlo – Sergey Aristarkhov | 3:2 (10:12,11:9,11:7,11:13,11:9) |
16:45 | Evgeniy Pismenny – Nikita Trofimov | 3:0 (11:9,11:6,11:7) |
16:45 | Vadim Tokar – Andrew Gordiy | 3:1 (10:12,11:9,11:8,11:7) |
16:45 | Vasily Smyk – Andrey Troyan | 1:3 (7:11,10:12,11:5,10:12) |
16:45 | Dmitry Vakhta – Sergei Berezinsky | 1:3 (10:12,9:11,11:8,8:11) |
16:45 | Sergey Matvienko – Adam Krasutskiy | 1:3 (10:12,11:2,7:11,8:11) |
17:00 | Sergey Kijlo – Oleksandr Brezickyi | 3:0 (11:8,11:4,11:6) |
17:00 | Aleksandr Shitka – Sergey Aristarkhov | 3:0 (17:15,11:9,11:3) |
17:15 | Vadym Nechyporuk – Andrey Kotik | 2:3 (11:2,10:12,9:11,11:3,5:11) |
17:15 | Vadim Tokar – Maksim Mikhailovich | 2:3 (4:11,12:14,11:8,11:6,9:11) |
17:15 | Vasily Smyk – Dmitry Zaporozhets | 3:0 (14:12,11:5,11:3) |
17:15 | Sergey Matvienko – Zakhar Tulyagin | 3:2 (11:8,10:12,8:11,11:5,11:8) |
17:30 | Aleksandr Shitka – Alexey Lukianov | 2:3 (11:7,9:11,9:11,11:7,4:11) |
17:30 | Sergei Zemyancev – Evgeny Krivorotyko | 3:1 (12:10,9:11,11:5,11:8) |
17:45 | Oleksandr Brezickyi – Sergey Aristarkhov | 3:1 (11:8,11:2,7:11,11:4) |
17:45 | Vadym Nechyporuk – Sergei Berezinsky | 3:0 (11:9,11:6,11:9) |
17:45 | Bogdan Zaika – Andrey Troyan | 0:3 (9:11,5:11,8:11) |
18:00 | Aleksandr Shitka – Oleksandr Brezickyi | 0:3 (10:12,10:12,9:11) |
18:00 | Vitaliy Krivenko – Adam Krasutskiy | 0:3 (9:11,8:11,9:11) |
18:00 | Evgeniy Pismenny – Roman Derypaska | 0:3 (4:11,10:12,6:11) |
18:00 | Vasily Smyk – Andrew Gordiy | 2:3 (11:7,9:11,11:13,11:9,7:11) |
18:15 | Sergey Kijlo – Alexey Lukianov | 3:1 (12:10,7:11,11:8,11:9) |
18:15 | Vasily Smyk – Bogdan Zaika | 3:1 (11:6,11:8,7:11,11:3) |
18:30 | Dmitry Vakhta – Andrey Kotik | 3:0 (11:7,11:7,13:11) |
18:30 | Evgeny Krivorotyko – Nikita Trofimov | 2:3 (11:6,11:5,9:11,6:11,10:12) |
18:30 | Vadim Tokar – Vasily Smyk | 3:0 (11:9,11:9,13:11) |
18:30 | Sergey Matvienko – Vitaliy Krivenko | 2:3 (11:9,14:12,7:11,3:11,9:11) |
18:45 | Alexey Lukianov – Sergey Aristarkhov | 3:0 (11:9,11:7,11:4) |
18:45 | Aleksandr Shitka – Sergey Kijlo | 0:3 (7:11,6:11,9:11) |
18:45 | Andrey Troyan – Dmitry Zaporozhets | 1:3 (11:6,10:12,6:11,4:11) |
19:00 | Vadym Nechyporuk – Dmitry Vakhta | 1:3 (11:7,5:11,5:11,6:11) |
19:10 | Adam Krasutskiy – Zakhar Tulyagin | 2:3 (19:17,7:11,11:9,9:11,7:11) |
19:15 | Andrew Gordiy – Vadim Tokar | 1:3 (9:11,12:10,13:15,10:12) |
19:15 | Oleksandr Brezickyi – Aleksandr Shitka | 3:1 (5:11,11:8,11:7,11:7) |
19:15 | Evgeniy Pismenny – Evgeny Krivorotyko | 3:2 (11:8,8:11,12:10,7:11,11:7) |
19:45 | Andrey Kotik – Sergei Berezinsky | 3:0 (11:4,11:6,11:3) |
20:00 | Dmitriy Shukin – Dmitriy Lebed | 0:3 (7:11,9:11,8:11) |
20:00 | Sergei Zemyancev – Roman Derypaska | 3:1 (11:6,9:11,11:5,11:8) |
20:00 | Andrey Sklyarenko – Maksym Kolos | 2:3 (11:8,11:6,4:11,5:11,9:11) |
20:15 | Vasily Smyk – Vadim Tokar | 3:0 (11:8,11:8,12:10) |
20:30 | Evgeniy Pismenny – Sergei Zemyancev | 3:1 (11:9,12:14,11:6,11:4) |
20:30 | Anatoliy Chaplyanka – Maksym Kolos | 1:3 (10:12,11:5,9:11,6:11) |
20:30 | Andrey Sklyarenko – Dmitriy Shukin | 1:3 (12:14,8:11,11:5,7:11) |
21:00 | Anatoliy Chaplyanka – Dmitriy Lebed | 3:1 (11:8,14:12,12:14,11:7) |
21:00 | Roman Derypaska – Nikita Trofimov | 1:3 (11:7,8:11,11:13,2:11) |
21:15 | Dmitriy Shukin – Maksym Kolos | 3:1 (11:7,12:10,3:11,11:9) |
21:30 | Anatoliy Chaplyanka – Dmitriy Shukin | 3:0 (11:9,11:6,11:8) |
21:30 | Maksim Mikhailovich – Vadim Tokar | 1:3 (11:9,5:11,6:11,10:12) |
21:45 | Andrey Sklyarenko – Dmitriy Lebed | 0:3 (10:12,7:11,5:11) |
21:45 | Nikita Trofimov – Roman Derypaska | 2:3 (9:11,9:11,12:10,16:14,7:11) |
22:15 | Anatoliy Chaplyanka – Andrey Sklyarenko | 1:3 (7:11,10:12,11:7,5:11) |
22:30 | Dmitry Vakhta – Vadym Nechyporuk | 3:2 (11:9,5:11,7:11,12:10,11:6) |
22:30 | Dmitriy Lebed – Maksym Kolos | 3:0 (11:3,15:13,11:9) |
23:00 | Dmitriy Lebed – Anatoliy Chaplyanka | 0:3 (4:11,10:12,11:13) |
23:00 | Maksym Kolos – Dmitriy Shukin | 3:2 (6:11,11:8,11:5,6:11,11:9) |
23:30 | Denis Vakulenko – Yaroslav Kovshun | 3:0 (14:12,13:11,11:8) |
23:45 | Viktor Burdukovskyi – Viktor Milishcuk | 1:3 (9:11,11:5,11:13,7:11) |
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Petr Bradac – Karel Brozhik | 3:2 (11:9,5:11,12:14,14:12,11:9) |
00:15 | Josef Silhan – Marek Sedlak Sr. | 3:0 (11:9,11:9,11:6) |
08:45 | Jaroslav Havlik Jr. – Jiri Louda | 2:3 (10:12,12:10,11:9,8:11,7:11) |
09:30 | Ales Barton – Josef Obeslo Sr. | 3:2 (11:9,12:14,7:11,11:4,12:10) |
10:00 | Jiri Louda – Ales Barton | 2:3 (15:13,4:11,11:9,8:11,8:11) |
10:30 | Josef Obeslo Sr. – Jaroslav Havlik Jr. | 1:3 (6:11,4:11,11:5,9:11) |
11:00 | Jaroslav Havlik Jr. – Ales Barton | 2:3 (9:11,11:5,5:11,13:11,4:11) |
11:15 | Jiri Louda – Josef Obeslo Sr. | 1:3 (8:11,3:11,11:7,8:11) |
11:45 | Josef Obeslo Sr. – Jiri Louda | 1:3 (9:11,11:8,10:12,7:11) |
12:15 | Ales Barton – Jaroslav Havlik Jr. | 3:2 (12:10,7:11,11:5,16:18,11:9) |
13:00 | Milan Klement – Josef Belovsky | 3:2 (11:7,6:11,14:12,6:11,11:4) |
13:15 | Lukas Adamec – Milan Urban | 0:3 (6:11,9:11,5:11) |
13:45 | Josef Belovsky – Lukas Adamec | 1:3 (3:11,14:12,5:11,10:12) |
14:30 | Milan Urban – Milan Klement | 0:3 (6:11,8:11,5:11) |
14:45 | Milan Klement – Lukas Adamec | 1:3 (8:11,11:8,7:11,8:11) |
15:15 | Josef Belovsky – Milan Urban | 1:3 (9:11,11:7,10:12,6:11) |
16:00 | Lukas Adamec – Josef Belovsky | 3:0 (11:7,11:7,11:6) |
16:15 | Milan Klement – Milan Urban | 3:0 (12:10,11:3,11:8) |
16:45 | Petr Macela – Marek Zaskodny | 3:1 (11:8,10:12,11:7,16:14) |
17:45 | Marek Zaskodny – Erik Mares | 2:3 (11:7,11:5,10:12,7:11,6:11) |
18:45 | Petr Macela – Erik Mares | 2:3 (7:11,11:3,2:11,11:7,7:11) |
20:45 | Josef Obeslo Jr. – Radek Rose | 3:1 (14:12,3:11,11:6,11:9) |
21:15 | Martin Huk – Vladimir Jelinek | 2:3 (11:8,8:11,11:9,10:12,13:15) |
21:45 | Radek Rose – Martin Huk | 1:3 (9:11,11:6,7:11,7:11) |
22:15 | Vladimir Jelinek – Josef Obeslo Jr. | 1:3 (3:11,4:11,11:8,5:11) |
22:45 | Josef Obeslo Jr. – Martin Huk | 1:3 (4:11,11:8,8:11,11:13) |
23:15 | Radek Rose – Vladimir Jelinek | 3:1 (12:10,7:11,15:13,11:2) |
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Vaclav Ezr – Petr Silhan | 0:3 (5:11,6:11,7:11) |
00:40 | Tomas Vorisek – Jan Krames Jr. | 2:3 (11:8,3:11,6:11,11:5,7:11) |
09:00 | Jiri Cermak – Tomas Pesula | 2:3 (11:7,4:11,12:14,11:9,9:11) |
09:30 | Huyviet Nguyen – Vaclav Coubal | 0:3 (6:11,2:11,9:11) |
09:45 | Jiri Cermak – Vaclav Coubal | 3:1 (8:11,14:12,11:8,13:11) |
10:15 | Huyviet Nguyen – Tomas Pesula | 3:1 (4:11,11:5,11:3,11:4) |
10:45 | Jiri Cermak – Huyviet Nguyen | 3:0 (11:5,11:6,12:10) |
11:15 | Vaclav Coubal – Tomas Pesula | 3:1 (12:10,7:11,11:9,11:9) |
12:00 | Tomas Pesula – Huyviet Nguyen | 1:3 (11:7,6:11,2:11,6:11) |
12:15 | Vaclav Coubal – Jiri Cermak | 1:3 (6:11,11:9,6:11,8:11) |
13:00 | Tomas Cerveny – Matej Fausek | 1:3 (5:11,3:11,11:5,5:11) |
14:30 | Robert Jamrich – Matej Fausek | 2:3 (11:9,11:1,7:11,9:11,11:13) |
15:00 | Tomas Cerveny – Robert Jamrich | 3:1 (5:11,11:9,11:9,11:8) |
16:30 | Matej Fausek – Tomas Cerveny | 3:2 (7:11,11:8,6:11,13:11,11:2) |
17:00 | Marek Kulisek – Petr Kubat | 2:3 (11:5,9:11,11:5,9:11,7:11) |
17:15 | Martin Prusa – Jan Hendrych | 3:1 (11:7,9:11,11:8,11:7) |
17:45 | Marek Kulisek – Jan Hendrych | 3:2 (5:11,6:11,11:8,11:9,13:11) |
18:30 | Martin Prusa – Petr Kubat | 1:3 (9:11,11:9,5:11,14:16) |
18:45 | Marek Kulisek – Martin Prusa | 3:2 (7:11,11:7,11:1,5:11,11:6) |
19:30 | Jan Hendrych – Petr Kubat | 1:3 (8:11,6:11,14:12,4:11) |
20:00 | Jan Hendrych – Martin Prusa | 1:3 (11:9,13:15,5:11,7:11) |
20:30 | Petr Kubat – Marek Kulisek | 1:3 (10:12,11:4,9:11,10:12) |
20:45 | Jiri Volek – Vaclav Hejda Sr | 2:3 (6:11,11:6,6:11,11:7,9:11) |
21:15 | Maxim Suvorov – Jan Hrncir | 3:1 (12:10,11:6,9:11,11:7) |
21:45 | Jiri Volek – Jan Hrncir | 2:3 (11:9,7:11,11:4,8:11,11:13) |
22:15 | Maxim Suvorov – Vaclav Hejda Sr | 2:3 (12:10,5:11,11:8,6:11,5:11) |
22:45 | Jiri Volek – Maxim Suvorov | 1:3 (3:11,11:9,2:11,8:11) |
23:15 | Jan Hrncir – Vaclav Hejda Sr | 3:1 (13:11,8:11,11:4,11:7) |
23:45 | Vaclav Hejda Sr – Jiri Volek | 2:3 (11:5,7:11,11:4,10:12,4:11) |
CTT 21. World Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Ma Long – Patrick Franziska | 1:4 (12:14,6:11,7:11,11:7,6:11) |
00:35 | Hugo Calderano – Zhendong Fan | 0:4 (6:11,8:11,11:13,7:11) |
00:55 | Quadri Aruna – Ma Long | 4:0 (11:7,13:11,11:9,11:7) |
01:25 | Zhendong Fan – Ma Long | 2:4 (9:11,10:12,9:11,11:4,11:9,9:11) |
01:45 | Patrick Franziska – Robert Gardos | 4:2 (11:4,11:7,9:11,8:11,11:9,11:4) |
02:10 | Simon Gauzy – Kanak Jha | 4:0 (12:10,11:4,11:9,11:8) |
02:25 | Dimitrij Ovtcharov – Ma Long | 4:1 (11:7,8:11,11:7,11:4,11:6) |
02:50 | Tomokazu Harimoto – Tomokazu Harimoto | 4:3 (11:8,12:10,7:11,4:11,11:9,9:11,11:4) |
03:10 | Hugo Calderano – Liam Pitchford | 3:4 (13:11,11:4,8:11,12:10,12:14,8:11,7:11) |
04:00 | Dimitrij Ovtcharov – Tomokazu Harimoto | 4:3 (11:6,11:13,11:8,4:11,10:12,11:9,11:9) |
04:25 | Simon Gauzy – Ma Long | 4:3 (9:11,11:6,7:11,11:13,11:5,11:5,13:11) |
04:55 | Patrick Franziska – Kanak Jha | 4:3 (11:9,11:3,14:16,10:12,11:7,7:11,11:5) |
05:15 | Zhendong Fan – Robert Gardos | 4:3 (11:9,11:9,6:11,5:11,11:4,5:11,11:7) |
05:50 | Ma Long – Ma Long | 2:4 (11:8,3:11,11:9,8:11,9:11,5:11) |
06:15 | Quadri Aruna – Hugo Calderano | 1:4 (5:11,6:11,11:5,4:11,9:11) |
06:50 | Robert Gardos – Ma Long | 4:0 (11:9,11:8,11:4,11:8) |
07:15 | Kanak Jha – Zhendong Fan | 3:4 (7:11,7:11,8:11,11:9,11:7,11:7,5:11) |
07:35 | Ma Long – Patrick Franziska | 4:2 (12:10,7:11,11:7,11:5,6:11,12:10) |
08:05 | Tomokazu Harimoto – Simon Gauzy | 3:4 (8:11,11:13,11:8,7:11,11:9,11:4,9:11) |
08:30 | Liam Pitchford – Dimitrij Ovtcharov | 3:4 (12:10,8:11,8:11,14:12,13:15,11:8,6:11) |
08:55 | Hugo Calderano – Tomokazu Harimoto | 1:4 (4:11,11:6,4:11,2:11,12:14) |
09:40 | Simon Gauzy – Liam Pitchford | 0:4 (7:11,8:11,3:11,12:14) |
10:05 | Patrick Franziska – Tomokazu Harimoto | 2:4 (8:11,17:15,7:11,13:11,9:11,11:13) |
10:30 | Zhendong Fan – Ma Long | 4:1 (11:9,11:8,9:11,11:4,11:8) |
11:00 | Ma Long – Kanak Jha | 4:3 (10:12,1:11,11:5,14:12,11:6,4:11,11:6) |
11:25 | Quadri Aruna – Robert Gardos | 4:2 (11:9,11:8,6:11,11:4,6:11,11:9) |
11:50 | Hugo Calderano – Ma Long | 4:2 (11:9,7:11,21:19,11:5,5:11,12:10) |
12:25 | Kanak Jha – Quadri Aruna | 4:2 (11:7,5:11,11:7,9:11,11:4,12:10) |
12:40 | Ma Long – Ma Long | 4:1 (11:7,11:9,11:3,9:11,11:5) |
13:05 | Tomokazu Harimoto – Zhendong Fan | 1:4 (11:9,10:12,6:11,4:11,4:11) |
13:30 | Liam Pitchford – Patrick Franziska | 4:1 (11:7,11:6,11:9,7:11,11:7) |
13:50 | Hugo Calderano – Simon Gauzy | 2:4 (10:12,11:5,11:7,5:11,6:11,3:11) |
14:15 | Tomokazu Harimoto – Dimitrij Ovtcharov | 3:4 (11:7,7:11,9:11,11:6,8:11,11:4,4:11) |
14:55 | Patrick Franziska – Hugo Calderano | 1:4 (13:11,8:11,9:11,5:11,9:11) |
15:20 | Zhendong Fan – Liam Pitchford | 4:0 (11:7,11:6,11:8,11:7) |
15:45 | Ma Long – Tomokazu Harimoto | 3:4 (6:11,12:10,9:11,7:11,11:7,11:5,11:13) |
16:05 | Quadri Aruna – Ma Long | 2:4 (9:11,12:10,11:7,6:11,9:11,7:11) |
16:40 | Hugo Calderano – Kanak Jha | 4:0 (11:9,11:9,11:6,11:7) |
17:00 | Ma Long – Robert Gardos | 4:0 (11:9,11:4,11:6,11:9) |
17:30 | Ma Long – Hugo Calderano | 4:2 (13:11,11:3,11:13,9:11,11:5,11:8) |
17:45 | Tomokazu Harimoto – Quadri Aruna | 4:3 (11:9,7:11,4:11,11:8,7:11,11:8,11:9) |
18:15 | Liam Pitchford – Ma Long | 4:1 (11:6,10:12,11:9,11:8,11:9) |
18:35 | Hugo Calderano – Zhendong Fan | 2:4 (12:10,7:11,11:7,9:11,9:11,9:11) |
18:55 | Tomokazu Harimoto – Patrick Franziska | 4:1 (8:11,11:6,12:10,11:6,11:6) |
19:20 | Dimitrij Ovtcharov – Simon Gauzy | 2:4 (9:11,4:11,11:5,11:4,11:13,7:11) |
20:00 | Zhendong Fan – Tomokazu Harimoto | 4:1 (7:11,11:5,11:9,11:4,11:6) |
20:20 | Ma Long – Hugo Calderano | 1:4 (2:11,5:11,11:9,9:11,8:11) |
20:35 | Quadri Aruna – Liam Pitchford | 2:4 (6:11,11:2,15:13,6:11,11:13,10:12) |
20:55 | Hugo Calderano – Tomokazu Harimoto | 4:2 (14:12,11:8,8:11,9:11,13:11,11:9) |
21:20 | Ma Long – Ma Long | 1:4 (11:6,13:15,9:11,10:12,8:11) |
21:45 | Robert Gardos – Kanak Jha | 4:1 (11:4,11:8,11:7,9:11,11:7) |
22:20 | Tomokazu Harimoto – Ma Long | 2:4 (15:17,4:11,11:8,6:11,11:8,7:11) |
22:50 | Liam Pitchford – Hugo Calderano | 2:4 (11:7,11:13,11:8,4:11,7:11,10:12) |
23:15 | Hugo Calderano – Quadri Aruna | 4:3 (14:12,11:3,11:5,9:11,10:12,8:11,11:4) |
23:35 | Tomokazu Harimoto – Ma Long | 4:0 (11:7,11:6,12:10,12:10) |
PRO League. Russia
Setka Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Ilya Udod – Andriy Dombrovskiy | 3:2 (12:14,13:11,7:11,14:12,11:7) |
00:15 | Dmytro Rehotun – Aleksandr Gomilko | 3:1 (4:11,11:6,11:8,12:10) |
00:45 | Ryslan Solomko – Alexander Lushnya | 3:2 (11:6,9:11,8:11,11:3,11:9) |
00:45 | Andrey Matushenko – Dmitriy Gudimenko | 0:3 (7:11,1:11,9:11) |
01:15 | Vladimir Belobrov – Aleksandr Gomilko | 1:3 (11:8,8:11,4:11,11:13) |
01:45 | Dmytro Rehotun – Ryslan Solomko | 3:2 (7:11,11:9,3:11,11:7,11:9) |
02:15 | Vladimir Belobrov – Alexander Lushnya | 3:2 (11:8,4:11,11:13,11:6,11:7) |
02:45 | Ryslan Solomko – Aleksandr Gomilko | 3:0 (11:2,11:6,11:4) |
03:15 | Dmytro Rehotun – Alexander Lushnya | 3:1 (8:11,12:10,17:15,12:10) |
03:45 | Vladimir Belobrov – Ryslan Solomko | 1:3 (12:10,6:11,8:11,6:11) |
04:15 | Alexander Lushnya – Aleksandr Gomilko | 3:1 (11:5,8:11,11:6,11:6) |
04:45 | Vladimir Belobrov – Dmytro Rehotun | 3:2 (11:7,11:7,4:11,2:11,13:11) |
05:15 | Alexander Lushnya – Vladimir Belobrov | 3:0 (16:14,11:9,14:12) |
05:15 | Ryslan Solomko – Dmytro Rehotun | 0:3 (5:11,4:11,6:11) |
07:30 | Sergey Rak – Oleg Bindas | 2:3 (4:11,11:5,12:10,4:11,11:13) |
07:45 | Vladimir Chernobab – Andrey Peretyatko | 3:0 (11:8,11:4,12:10) |
08:00 | Eugene Hurtak – Vladimir Butko | 3:1 (11:6,6:11,11:7,11:6) |
08:15 | Aleksandr Grishchenko – Orest Gura | 3:2 (6:11,11:7,8:11,11:9,11:8) |
08:30 | Viktor Sivich – Valery Voloshko | 3:0 (11:2,11:4,11:5) |
08:30 | Michael Kistechko – Denis Pesternikov | 2:3 (6:11,11:9,6:11,11:5,9:11) |
08:30 | Vadym Bochkovskiy – Mykhaylo Mosuk | 1:3 (14:12,5:11,7:11,10:12) |
08:45 | Maxim Mrykh – Egor Kovpak | 2:3 (11:7,11:6,6:11,3:11,3:11) |
08:45 | Ivan Kozachuk – Sergey Khandetsky | 0:3 (8:11,8:11,8:11) |
08:45 | Igor Kvak – Oleksandr Kalynevych | 2:3 (8:11,7:11,11:5,12:10,8:11) |
08:50 | Vladyslav Mischenko – Artem Yurkov | 1:3 (11:4,8:11,5:11,7:11) |
09:00 | Nazar Mosuk – Stanislav Nikolenko | 2:3 (4:11,11:6,11:6,6:11,8:11) |
09:00 | Roman Cherevko – Andrey Peretyatko | 3:1 (18:16,7:11,11:5,11:3) |
09:15 | Anatoliy Dulich – Orest Gura | 3:0 (11:9,11:7,11:8) |
09:20 | Aleksandr Kolbasenko – Andriy Dombrovskiy | 3:2 (5:11,14:16,11:7,11:8,11:9) |
09:25 | Taras Emelyanov – Mikhail Dyachenko | 2:3 (8:11,11:6,11:4,3:11,6:11) |
09:30 | Vladimir Chernobab – Vadym Bochkovskiy | 3:1 (13:15,11:8,12:10,11:4) |
09:30 | Aleksandr Syksa – Vladimir Okopnyy | 1:3 (10:12,10:12,11:3,8:11) |
09:30 | Eugene Hurtak – Valery Voloshko | 3:1 (6:11,11:7,11:6,11:7) |
09:30 | Sergey Rak – Denis Pesternikov | 1:3 (8:11,8:11,11:6,8:11) |
09:45 | Roman Cherevko – Mykhaylo Mosuk | 3:1 (11:1,8:11,11:9,11:8) |
09:45 | Igor Oranskiy – Vitalii Kyilo | 1:3 (11:8,3:11,8:11,8:11) |
09:45 | Jaroslav Tebenko – Yury Kolos | 1:3 (3:11,3:11,11:5,6:11) |
09:45 | Aleksandr Grishchenko – Maxim Mrykh | 3:2 (9:11,11:6,9:11,11:8,12:10) |
09:50 | Stanislav Nikolenko – Oleg Bindas | 3:2 (11:9,11:5,8:11,10:12,11:5) |
09:50 | Vladislav Kurchickiy – Artem Yurkov | 2:3 (11:6,9:11,12:10,6:11,4:11) |
10:00 | Valentyn Chumak – Vladimir Butko | 3:0 (11:9,12:10,11:7) |
10:15 | Vladyslav Mischenko – Aleksandr Kolbasenko | 1:3 (10:12,11:2,2:11,8:11) |
10:15 | Ivan Kozachuk – Mikhail Dyachenko | 0:3 (6:11,9:11,4:11) |
10:15 | Anatoliy Dulich – Egor Kovpak | 3:1 (11:6,11:4,7:11,11:9) |
10:15 | Igor Kvak – Vladimir Okopnyy | 2:3 (6:11,11:4,11:6,8:11,4:11) |
10:20 | Michael Kistechko – Nazar Mosuk | 3:1 (11:13,13:11,17:15,11:6) |
10:30 | Viktor Sivich – Sergey Krivoshey | 1:3 (11:13,11:9,4:11,7:11) |
10:30 | Vadym Bochkovskiy – Andrey Peretyatko | 3:1 (11:8,14:12,12:14,11:7) |
10:45 | Vladislav Kurchickiy – Andriy Dombrovskiy | 1:3 (12:10,10:12,7:11,6:11) |
10:45 | Maxim Mrykh – Orest Gura | 1:3 (7:11,5:11,11:7,4:11) |
10:45 | Vladimir Chernobab – Mykhaylo Mosuk | 3:0 (11:4,11:4,11:6) |
10:45 | Vitalii Kyilo – Sergey Khandetsky | 0:3 (11:13,2:11,4:11) |
10:45 | Sergey Rak – Stanislav Nikolenko | 0:3 (8:11,9:11,8:11) |
11:00 | Nazar Mosuk – Denis Pesternikov | 3:1 (12:10,11:8,5:11,11:5) |
11:00 | Eugene Hurtak – Valentyn Chumak | 3:2 (11:4,6:11,11:6,7:11,11:7) |
11:00 | Aleksandr Grishchenko – Egor Kovpak | 2:3 (8:11,11:4,7:11,11:9,9:11) |
11:00 | Yury Kolos – Oleksandr Kalynevych | 1:3 (6:11,4:11,11:4,3:11) |
11:15 | Roman Cherevko – Vadym Bochkovskiy | 3:0 (11:6,11:6,11:9) |
11:15 | Aleksandr Kolbasenko – Artem Yurkov | 2:3 (11:8,8:11,12:10,8:11,8:11) |
11:15 | Taras Emelyanov – Igor Oranskiy | 3:0 (11:7,11:9,11:3) |
11:15 | Aleksandr Syksa – Jaroslav Tebenko | 3:2 (8:11,11:7,16:14,12:14,11:6) |
11:30 | Anatoliy Dulich – Maxim Mrykh | 3:0 (11:9,13:11,11:8) |
11:30 | Sergey Krivoshey – Valery Voloshko | 1:3 (5:11,7:11,13:11,9:11) |
11:45 | Ivan Kozachuk – Vitalii Kyilo | 3:1 (11:8,11:8,7:11,11:7) |
11:45 | Vladyslav Mischenko – Andriy Dombrovskiy | 1:3 (7:11,12:14,11:9,8:11) |
11:45 | Mykhaylo Mosuk – Andrey Peretyatko | 1:3 (8:11,11:7,8:11,5:11) |
11:50 | Michael Kistechko – Oleg Bindas | 3:1 (14:12,12:10,7:11,11:7) |
12:00 | Igor Kvak – Yury Kolos | 3:0 (11:4,11:8,11:8) |
12:00 | Vladislav Kurchickiy – Aleksandr Kolbasenko | 1:3 (11:13,11:2,6:11,6:11) |
12:00 | Viktor Sivich – Vladimir Butko | 1:3 (11:7,9:11,7:11,8:11) |
12:00 | Egor Kovpak – Orest Gura | 3:0 (11:8,11:9,11:6) |
12:15 | Igor Oranskiy – Mikhail Dyachenko | 1:3 (2:11,7:11,11:8,12:14) |
12:15 | Sergey Rak – Nazar Mosuk | 2:3 (11:8,6:11,8:11,11:3,7:11) |
12:15 | Roman Cherevko – Vladimir Chernobab | 3:0 (11:5,12:10,11:7) |
12:15 | Jaroslav Tebenko – Vladimir Okopnyy | 0:3 (4:11,4:11,5:11) |
12:30 | Eugene Hurtak – Sergey Krivoshey | 0:3 (10:12,7:11,5:11) |
12:30 | Anatoliy Dulich – Aleksandr Grishchenko | 1:3 (5:11,10:12,11:7,8:11) |
12:30 | Andriy Dombrovskiy – Artem Yurkov | 2:3 (11:9,7:11,11:6,6:11,12:14) |
12:45 | Andrey Peretyatko – Mykhaylo Mosuk | 0:3 (5:11,8:11,5:11) |
12:45 | Aleksandr Syksa – Oleksandr Kalynevych | 3:1 (5:11,12:10,11:8,11:6) |
12:45 | Taras Emelyanov – Sergey Khandetsky | 1:3 (11:7,3:11,7:11,6:11) |
12:50 | Michael Kistechko – Stanislav Nikolenko | 3:2 (1:11,8:11,11:6,11:4,11:4) |
13:00 | Vladislav Kurchickiy – Vladyslav Mischenko | 1:3 (10:12,9:11,11:8,5:11) |
13:00 | Viktor Sivich – Valentyn Chumak | 0:3 (8:11,6:11,9:11) |
13:15 | Igor Kvak – Jaroslav Tebenko | 0:3 (6:11,7:11,7:11) |
13:15 | Denis Pesternikov – Oleg Bindas | 0:3 (11:13,9:11,11:13) |
13:15 | Ivan Kozachuk – Igor Oranskiy | 2:3 (11:9,6:11,11:7,8:11,8:11) |
13:15 | Vladimir Chernobab – Roman Cherevko | 3:2 (11:7,13:15,11:8,4:11,11:5) |
13:20 | Orest Gura – Egor Kovpak | 3:1 (11:8,9:11,11:6,11:6) |
13:30 | Valery Voloshko – Vladimir Butko | 3:1 (9:11,11:2,11:7,11:9) |
13:45 | Taras Emelyanov – Vitalii Kyilo | 1:3 (11:6,7:11,9:11,8:11) |
13:45 | Aleksandr Syksa – Yury Kolos | 1:3 (11:8,9:11,2:11,9:11) |
13:45 | Aleksandr Grishchenko – Anatoliy Dulich | 2:3 (6:11,11:9,11:8,7:11,5:11) |
13:45 | Artem Yurkov – Aleksandr Kolbasenko | 1:3 (9:11,11:5,5:11,4:11) |
13:50 | Sergey Rak – Michael Kistechko | 3:2 (11:8,9:11,15:13,9:11,11:4) |
14:00 | Eugene Hurtak – Viktor Sivich | 2:3 (7:11,11:8,5:11,11:3,8:11) |
14:15 | Andriy Dombrovskiy – Vladyslav Mischenko | 3:2 (9:11,8:11,11:5,11:9,11:6) |
14:15 | Vladimir Okopnyy – Oleksandr Kalynevych | 3:2 (7:11,11:5,8:11,11:5,11:4) |
14:15 | Mikhail Dyachenko – Sergey Khandetsky | 1:3 (3:11,11:7,13:15,5:11) |
14:30 | Sergey Krivoshey – Vladimir Butko | 0:3 (3:11,7:11,8:11) |
14:30 | Nazar Mosuk – Oleg Bindas | 3:2 (15:13,11:8,6:11,7:11,11:6) |
14:45 | Stanislav Nikolenko – Denis Pesternikov | 0:3 (9:11,2:11,7:11) |
14:45 | Ivan Kozachuk – Taras Emelyanov | 3:1 (7:11,12:10,11:8,11:6) |
15:00 | Igor Kvak – Aleksandr Syksa | 3:2 (11:4,5:11,11:8,7:11,11:9) |
15:00 | Valentyn Chumak – Valery Voloshko | 3:0 (11:6,11:7,11:9) |
15:15 | Vladimir Korobko – Andrey Nakluckiy | 1:3 (6:11,11:9,9:11,5:11) |
15:15 | Igor Oranskiy – Sergey Khandetsky | 1:3 (8:11,11:8,6:11,4:11) |
15:15 | Oleg Karpenko – Michael Kistechko | 2:3 (12:10,11:9,8:11,8:11,8:11) |
15:30 | Dmitriy Pereyaslovsky – Evgeni Gasan | 3:1 (11:7,9:11,11:9,11:6) |
15:30 | Borys Kostuk – Bohdan Plakhtiy | 3:0 (11:6,11:7,11:9) |
15:30 | Jaroslav Tebenko – Oleksandr Kalynevych | 2:3 (11:8,8:11,4:11,11:4,11:13) |
15:45 | Vitalii Kyilo – Mikhail Dyachenko | 3:0 (11:4,11:8,11:8) |
15:45 | Oleh Martynenko – Lukasz Provaznik | 3:0 (11:4,11:8,11:8) |
15:45 | Yuri Kolesnik – Dmytro Rehotun | 3:1 (12:10,13:11,10:12,11:8) |
16:00 | Sergey Burdelny – Dmitriy Hairov | 3:1 (11:6,7:11,12:10,11:7) |
16:00 | Yury Kolos – Vladimir Okopnyy | 1:3 (10:12,11:5,8:11,1:11) |
16:00 | Sergey Khandetsky – Andrey Kurtenko | 3:0 (12:10,11:9,11:3) |
16:00 | Anatoliy Nazarov – Oleksandr Borysiuk | 0:3 (6:11,8:11,4:11) |
16:15 | Yaroslav Makovka – Alexander Lushnya | 3:1 (11:9,11:9,8:11,11:7) |
16:15 | Vladimir Melnikov – Andrey Nakluckiy | 0:3 (7:11,3:11,9:11) |
16:30 | Vladyslav Pavliuk – Viktor Volkovsky | 2:3 (9:11,12:10,11:8,12:14,9:11) |
16:30 | Vadim Ishhuk – Aleksandr Ivchuk | 0:3 (9:11,7:11,9:11) |
16:40 | Bogdan Gavrilyuk – Bohdan Plakhtiy | 1:3 (11:7,6:11,9:11,9:11) |
16:45 | Vladimir Korobko – Oleh Martynenko | 2:3 (11:4,3:11,7:11,11:5,4:11) |
17:00 | Dmitriy Pereyaslovsky – Oleksandr Borysiuk | 3:0 (13:11,11:6,12:10) |
17:00 | Oleg Karpenko – Dmitriy Hairov | 1:3 (14:12,7:11,7:11,6:11) |
17:00 | Borys Kostuk – Sergey Khandetsky | 3:0 (11:5,12:10,11:8) |
17:15 | Alexander Lushnya – Ryslan Solomko | 0:3 (7:11,9:11,6:11) |
17:15 | Vladimir Melnikov – Lukasz Provaznik | 1:3 (12:10,4:11,9:11,7:11) |
17:30 | Viktor Volkovsky – Michael Kistechko | 2:3 (12:10,11:4,3:11,8:11,7:11) |
17:45 | Ilya Udod – Andrey Matushenko | 3:2 (7:11,11:6,11:4,10:12,11:8) |
17:45 | Aleksandr Ivchuk – Evgeni Gasan | 3:2 (8:11,11:6,11:8,8:11,11:7) |
17:45 | Yuri Kolesnik – Yaroslav Makovka | 1:3 (14:12,14:16,5:11,9:11) |
17:45 | Oleh Martynenko – Andrey Nakluckiy | 3:0 (12:10,11:9,12:10) |
17:45 | Sergey Burdelny – Vladyslav Pavliuk | 3:0 (11:7,11:6,11:7) |
18:00 | Anatoliy Nazarov – Vadim Ishhuk | 0:3 (5:11,13:15,6:11) |
18:00 | Sergey Khandetsky – Bohdan Plakhtiy | 3:2 (11:9,2:11,11:6,8:11,11:6) |
18:15 | Vladimir Korobko – Lukasz Provaznik | 3:2 (11:8,8:11,7:11,11:5,11:7) |
18:15 | Oleg Karpenko – Viktor Volkovsky | 3:2 (10:12,11:9,8:11,11:8,11:7) |
18:20 | Dmitry Lazuryk – Yuri Kurischenko | 3:1 (12:10,9:11,11:8,12:10) |
18:30 | Valeriy Vlasenko – Dmitriy Gudimenko | 0:3 (4:11,6:11,7:11) |
18:30 | Dmitriy Pereyaslovsky – Aleksandr Ivchuk | 3:1 (11:7,12:10,3:11,11:9) |
18:40 | Borys Kostuk – Andrey Kurtenko | 2:3 (11:5,7:11,12:10,7:11,6:11) |
18:45 | Vladimir Melnikov – Oleh Martynenko | 3:1 (12:10,10:12,11:9,11:5) |
18:45 | Yaroslav Makovka – Dmytro Rehotun | 2:3 (11:6,11:13,12:10,4:11,11:13) |
18:45 | Vladyslav Pavliuk – Dmitriy Hairov | 2:3 (9:11,11:9,11:9,7:11,4:11) |
19:00 | Vadim Ishhuk – Oleksandr Borysiuk | 2:3 (4:11,4:11,11:8,11:3,16:18) |
19:15 | Lukasz Provaznik – Andrey Nakluckiy | 0:3 (7:11,4:11,7:11) |
19:20 | Ilya Udod – Yuri Kurischenko | 3:2 (8:11,13:11,11:2,11:13,11:7) |
19:30 | Anatoliy Nazarov – Evgeni Gasan | 3:1 (8:11,11:8,11:5,12:10) |
19:30 | Sergey Burdelny – Michael Kistechko | 2:3 (15:13,11:9,5:11,11:13,4:11) |
19:30 | Yuri Kolesnik – Ryslan Solomko | 2:3 (12:10,11:3,7:11,6:11,5:11) |
19:30 | Andrey Kurtenko – Bohdan Plakhtiy | 2:3 (11:5,3:11,9:11,13:11,7:11) |
19:45 | Dmitriy Gudimenko – Andrey Matushenko | 3:0 (11:6,11:2,11:4) |
19:45 | Vladimir Belobrov – Yaroslav Makovka | 3:1 (9:11,11:5,11:3,11:8) |
19:50 | Vladimir Melnikov – Vladimir Korobko | 3:0 (11:5,11:8,13:11) |
20:00 | Oleg Karpenko – Vladyslav Pavliuk | 3:0 (11:5,11:5,11:4) |
20:00 | Dmitriy Pereyaslovsky – Vadim Ishhuk | 0:3 (9:11,8:11,4:11) |
20:00 | Dmitry Lazuryk – Valeriy Vlasenko | 3:2 (13:11,8:11,6:11,13:11,11:7) |
20:15 | Sergey Burdelny – Viktor Volkovsky | 3:2 (4:11,7:11,11:7,11:9,11:8) |
20:30 | Anatoliy Nazarov – Aleksandr Ivchuk | 3:1 (11:6,8:11,11:5,11:9) |
20:30 | Yuri Kolesnik – Alexander Lushnya | 3:2 (15:13,3:11,12:14,11:3,11:7) |
20:40 | Sergey Khandetsky – Bogdan Gavrilyuk | 3:1 (13:11,6:11,11:9,11:1) |
20:45 | Dmitriy Hairov – Michael Kistechko | 0:3 (9:11,2:11,5:11) |
20:50 | Ilya Udod – Dmitriy Gudimenko | 3:1 (14:16,11:5,11:8,11:7) |
21:00 | Bohdan Plakhtiy – Borys Kostuk | 0:3 (5:11,8:11,7:11) |
21:00 | Vladimir Korobko – Vladimir Melnikov | 0:3 (9:11,7:11,9:11) |
21:00 | Oleksandr Borysiuk – Evgeni Gasan | 2:3 (5:11,11:7,8:11,11:7,6:11) |
21:15 | Oleg Karpenko – Sergey Burdelny | 3:1 (11:7,9:11,11:3,11:4) |
21:20 | Valeriy Vlasenko – Yuri Kurischenko | 1:3 (11:9,5:11,5:11,7:11) |
21:30 | Vladimir Belobrov – Yuri Kolesnik | 3:0 (11:9,11:6,11:5) |
21:30 | Dmitriy Pereyaslovsky – Anatoliy Nazarov | 0:3 (10:12,8:11,5:11) |
21:45 | Dmitry Lazuryk – Andrey Matushenko | 3:2 (11:7,11:6,9:11,9:11,11:5) |
21:45 | Vladyslav Pavliuk – Michael Kistechko | 2:3 (11:13,11:9,11:8,6:11,5:11) |
21:45 | Yaroslav Makovka – Ryslan Solomko | 1:3 (5:11,6:11,14:12,5:11) |
22:00 | Vadim Ishhuk – Evgeni Gasan | 0:3 (7:11,9:11,10:12) |
22:15 | Alexander Lushnya – Dmytro Rehotun | 3:1 (6:11,11:7,15:13,11:6) |
22:15 | Ilya Udod – Valeriy Vlasenko | 2:3 (9:11,11:4,11:9,5:11,10:12) |
22:30 | Viktor Volkovsky – Dmitriy Hairov | 3:2 (9:11,15:13,11:8,9:11,11:7) |
22:30 | Aleksandr Ivchuk – Oleksandr Borysiuk | 0:3 (6:11,9:11,3:11) |
22:45 | Dmitry Lazuryk – Dmitriy Gudimenko | 2:3 (8:11,11:8,11:7,3:11,3:11) |
23:20 | Yuri Kurischenko – Andrey Matushenko | 3:2 (10:12,14:16,11:8,11:5,11:8) |
23:30 | Ilya Udod – Dmitry Lazuryk | 3:2 (12:10,5:11,4:11,11:5,11:5) |
Masters. Mixed
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:17 | Gleb Radionov – Elizaveta Khoroshilova | 3:4 (12:10,9:11,11:9,7:11,11:9,5:11,6:11) |
01:13 | Natalia Sycheva – Nikolay Gerasimov | 4:3 (13:11,11:4,8:11,8:11,7:11,13:11,11:6) |
07:30 | Aleksandr Emelyanov S. – Liubov Pinturia | 4:1 (10:12,11:8,11:7,11:8,11:8) |
07:55 | Ksenia Nikitina – Ilya Semenov | 4:0 (12:10,11:6,11:5,11:4) |
08:15 | Ilya Semenov – Liubov Pinturia | 4:1 (11:8,11:5,9:11,12:10,11:7) |
08:40 | Aleksandr Emelyanov S. – Ksenia Nikitina | 4:3 (11:8,7:11,9:11,12:14,11:9,11:8,15:13) |
09:32 | Liubov Pinturia – Aleksandr Emelyanov S. | 2:4 (5:11,11:6,7:11,6:11,11:2,5:11) |
10:00 | Ilya Semenov – Ksenia Nikitina | 1:4 (11:9,7:11,3:11,9:11,6:11) |
10:20 | Ksenia Nikitina – Aleksandr Emelyanov S. | 4:3 (5:11,12:10,11:5,5:11,7:11,12:10,11:8) |
11:04 | Liubov Pinturia – Ilya Semenov | 3:4 (11:7,7:11,9:11,1:11,11:5,11:7,9:11) |
11:37 | Ilya Semenov – Liubov Pinturia | 4:2 (7:11,6:11,16:14,11:2,12:10,11:2) |
12:06 | Aleksandr Emelyanov S. – Ksenia Nikitina | 3:4 (11:7,8:11,11:8,7:11,11:6,7:11,7:11) |
14:00 | Yuri Dmitriev – Zoya Uhova | 4:2 (11:8,4:11,13:11,12:10,10:12,11:5) |
14:29 | Darina Timofeeva – Dmitriy Fomin | 2:4 (12:14,7:11,13:11,12:10,8:11,8:11) |
15:01 | Dmitriy Fomin – Zoya Uhova | 4:3 (12:10,11:7,11:7,6:11,7:11,9:11,11:8) |
15:36 | Yuri Dmitriev – Darina Timofeeva | 4:3 (13:11,10:12,5:11,11:8,6:11,11:8,12:10) |
16:10 | Zoya Uhova – Yuri Dmitriev | 2:4 (10:12,11:9,2:11,13:11,4:11,3:11) |
16:42 | Dmitriy Fomin – Darina Timofeeva | 4:3 (12:10,5:11,11:4,6:11,9:11,11:9,11:8) |
17:15 | Darina Timofeeva – Yuri Dmitriev | 4:3 (12:10,11:7,11:8,9:11,5:11,7:11,12:10) |
17:51 | Zoya Uhova – Dmitriy Fomin | 1:4 (13:11,6:11,8:11,10:12,7:11) |
18:19 | Yuri Dmitriev – Zoya Uhova | 4:2 (6:11,7:11,12:10,11:6,11:7,11:8) |
18:49 | Darina Timofeeva – Dmitriy Fomin | 3:4 (5:11,11:4,13:11,9:11,11:5,8:11,9:11) |
20:00 | Leonid Samohotov – Anastasia Golubeva | 1:4 (11:8,7:11,8:11,14:16,9:11) |
20:30 | Anastasia Shevtcova – Yegor Moskvin | 1:4 (9:11,13:11,8:11,7:11,4:11) |
21:05 | Yegor Moskvin – Anastasia Golubeva | 4:3 (7:11,11:3,11:5,11:7,9:11,5:11,11:5) |
21:50 | Leonid Samohotov – Anastasia Shevtcova | 3:4 (8:11,11:7,9:11,11:8,6:11,12:10,6:11) |
22:30 | Anastasia Golubeva – Leonid Samohotov | 4:3 (9:11,6:11,11:7,11:6,7:11,11:8,11:6) |
23:01 | Yegor Moskvin – Anastasia Shevtcova | 4:3 (9:11,11:8,11:8,11:8,12:14,11:13,11:9) |
23:50 | Anastasia Shevtcova – Leonid Samohotov | 2:4 (16:14,10:12,11:7,7:11,7:11,11:13) |
Mini Table Tennis
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:18 | Artyom Rodin – Artem Zubakhin | 2:4 (6:11,5:11,7:11,11:6,14:12,7:11) |
00:50 | Vyacheslav Kalitin – Eldiyarbek Gaipov | 4:2 (8:11,11:8,11:9,11:8,6:11,11:8) |
01:13 | Artyom Rodin – Eldiyarbek Gaipov | 3:4 (7:11,8:11,11:6,9:11,11:6,11:9,7:11) |
01:43 | Artem Zubakhin – Vyacheslav Kalitin | 4:2 (11:6,10:12,9:11,11:8,11:8,11:8) |
06:00 | Maxim Knyazkin – Andrey Nyrkov | 4:3 (11:7,6:11,14:16,11:5,3:11,11:8,11:8) |
06:35 | Aleksandr Emelyanov V. – Alberto Perez Perez | 4:1 (11:7,9:11,11:9,11:7,11:7) |
07:04 | Andrey Nyrkov – Aleksandr Emelyanov V. | 4:3 (7:11,11:7,7:11,7:11,11:9,11:8,11:9) |
07:40 | Maxim Knyazkin – Alberto Perez Perez | 1:4 (11:7,8:11,10:12,8:11,6:11) |
08:00 | Nikolai Goltyapin – Stanislav Leonovich | 4:3 (11:9,7:11,11:13,11:7,9:11,11:4,11:9) |
08:05 | Aleksandr Emelyanov V. – Maxim Knyazkin | 0:4 (9:11,10:12,4:11,8:11) |
08:27 | Andrey Nyrkov – Alberto Perez Perez | 4:1 (11:8,10:12,11:7,11:9,11:9) |
08:36 | Vladimir Mikhalin – Nikolai Goltyapin | 4:1 (11:7,11:7,11:8,9:11,11:7) |
09:00 | Alberto Perez Perez – Maxim Knyazkin | 4:2 (11:8,6:11,5:11,11:6,11:8,11:5) |
09:07 | Stanislav Leonovich – Vladimir Mikhalin | 4:3 (16:14,11:6,11:4,5:11,7:11,5:11,11:8) |
09:26 | Aleksandr Emelyanov V. – Andrey Nyrkov | 3:4 (11:7,9:11,8:11,11:7,7:11,11:8,9:11) |
09:49 | Stanislav Leonovich – Nikolai Goltyapin | 4:2 (9:11,11:9,11:8,11:7,8:11,11:7) |
10:08 | Maxim Knyazkin – Aleksandr Emelyanov V. | 4:3 (7:11,12:10,11:6,9:11,11:5,8:11,11:8) |
10:21 | Nikolai Goltyapin – Vladimir Mikhalin | 1:4 (7:11,7:11,8:11,11:4,6:11) |
10:43 | Alberto Perez Perez – Andrey Nyrkov | 4:3 (9:11,11:8,11:4,11:8,9:11,8:11,11:9) |
10:44 | Vladimir Mikhalin – Stanislav Leonovich | 0:4 (6:11,9:11,11:13,8:11) |
11:15 | Stanislav Leonovich – Vladimir Mikhalin | 0:4 (9:11,8:11,8:11,7:11) |
11:31 | Vitaly Baydin – Hickmatillo Gofurov | 0:4 (8:11,5:11,10:12,6:11) |
11:53 | Dmitriy Privalov – Izzatillo Teshaboev | 4:0 (11:4,11:3,12:10,11:7) |
12:11 | Hickmatillo Gofurov – Dmitriy Privalov | 4:2 (12:10,7:11,11:5,9:11,11:6,11:9) |
12:43 | Vitaly Baydin – Izzatillo Teshaboev | 2:4 (4:11,11:7,10:12,7:11,11:7,7:11) |
13:00 | Artem Zubakhin – Eldiyarbek Gaipov | 4:3 (10:12,11:6,11:4,8:11,11:5,4:11,11:5) |
13:17 | Dmitriy Privalov – Vitaly Baydin | 2:4 (9:11,11:13,11:7,11:7,6:11,10:12) |
13:38 | Vyacheslav Kalitin – Alexander Sagitov | 4:3 (8:11,11:8,8:11,11:7,8:11,11:6,11:7) |
13:45 | Hickmatillo Gofurov – Izzatillo Teshaboev | 4:3 (11:9,11:8,5:11,8:11,6:11,11:7,11:8) |
14:08 | Eldiyarbek Gaipov – Vyacheslav Kalitin | 3:4 (11:9,11:6,9:11,10:12,11:9,6:11,10:12) |
14:17 | Vitaly Baydin – Dmitriy Privalov | 3:4 (7:11,6:11,14:12,7:11,11:6,14:12,4:11) |
14:44 | Artem Zubakhin – Alexander Sagitov | 4:0 (11:9,11:6,12:10,11:9) |
14:49 | Izzatillo Teshaboev – Hickmatillo Gofurov | 2:4 (11:9,10:12,8:11,9:11,11:6,7:11) |
15:04 | Vyacheslav Kalitin – Artem Zubakhin | 3:4 (5:11,11:7,11:8,9:11,11:13,11:8,6:11) |
15:17 | Izzatillo Teshaboev – Vitaly Baydin | 4:3 (11:5,8:11,10:12,11:6,7:11,12:10,11:5) |
15:40 | Eldiyarbek Gaipov – Alexander Sagitov | 4:3 (8:11,11:7,11:5,5:11,8:11,11:9,11:2) |
15:51 | Dmitriy Privalov – Hickmatillo Gofurov | 0:4 (6:11,6:11,3:11,7:11) |
16:14 | Alexander Sagitov – Artem Zubakhin | 0:4 (10:12,6:11,7:11,5:11) |
16:16 | Vitaliy Grubov – Lev Aydakov | 4:1 (11:9,11:5,11:5,7:11,11:3) |
16:42 | Anatoliy Gerasimov – Vladimir Markov | 4:0 (11:3,11:6,11:7,11:7) |
16:56 | Lev Aydakov – Anatoliy Gerasimov | 4:3 (4:11,11:7,12:10,12:14,9:11,11:8,11:6) |
17:08 | Alexander Sagitov – Vyacheslav Kalitin | 4:2 (11:7,11:9,6:11,9:11,11:6,11:8) |
17:30 | Vitaliy Grubov – Anatoliy Gerasimov | 1:4 (2:11,8:11,11:8,6:11,9:11) |
17:32 | Eldiyarbek Gaipov – Artem Zubakhin | 4:1 (11:9,11:9,8:11,11:7,13:11) |
17:34 | Vitaliy Grubov – Vladimir Markov | 3:4 (11:8,8:11,11:5,3:11,11:6,10:12,10:12) |
18:04 | Pavel Chernov – Alexander Dzhapalakov | 4:1 (11:4,11:7,11:5,10:12,11:5) |
18:31 | Bulat Tsyrenzhapov – Damir Nuriev | 4:0 (11:5,11:6,11:6,11:5) |
18:35 | Lev Aydakov – Vladimir Markov | 2:4 (9:11,6:11,11:7,3:11,11:9,9:11) |
18:53 | Alexander Dzhapalakov – Bulat Tsyrenzhapov | 1:4 (4:11,7:11,11:9,5:11,5:11) |
19:03 | Anatoliy Gerasimov – Lev Aydakov | 4:1 (14:12,4:11,11:7,11:5,12:10) |
19:17 | Pavel Chernov – Damir Nuriev | 4:0 (12:10,12:10,12:10,11:9) |
19:27 | Vladimir Markov – Vitaliy Grubov | 3:4 (8:11,7:11,10:12,11:8,11:8,13:11,9:11) |
19:45 | Bulat Tsyrenzhapov – Pavel Chernov | 1:4 (12:10,7:11,9:11,4:11,8:11) |
20:02 | Vladimir Markov – Lev Aydakov | 4:3 (11:8,11:6,4:11,7:11,6:11,12:10,11:7) |
20:13 | Alexander Dzhapalakov – Damir Nuriev | 1:4 (8:11,5:11,6:11,11:9,6:11) |
20:34 | Vitaliy Grubov – Anatoliy Gerasimov | 3:4 (11:7,13:15,2:11,11:6,7:11,11:6,6:11) |
20:42 | Alexander Dzhapalakov – Pavel Chernov | 1:4 (7:11,6:11,11:2,7:11,8:11) |
21:00 | Vitaly Baydin – Ilya Denisov | 1:4 (8:11,8:11,6:11,11:6,5:11) |
21:05 | Damir Nuriev – Bulat Tsyrenzhapov | 3:4 (7:11,11:7,11:7,5:11,10:12,11:4,9:11) |
21:35 | Alexei Saunin – Evgeniy Vorfolomeev | 0:4 (9:11,5:11,6:11,9:11) |
21:45 | Damir Nuriev – Alexander Dzhapalakov | 4:1 (11:5,10:12,11:8,11:9,17:15) |
21:50 | Ilya Denisov – Alexei Saunin | 4:2 (11:7,6:11,11:4,11:9,4:11,11:3) |
22:19 | Pavel Chernov – Bulat Tsyrenzhapov | 4:2 (11:3,15:13,14:12,6:11,4:11,11:7) |
22:20 | Vitaly Baydin – Evgeniy Vorfolomeev | 3:4 (14:16,5:11,13:11,7:11,11:5,11:8,9:11) |
23:05 | Alexei Saunin – Vitaly Baydin | 0:4 (10:12,5:11,5:11,4:11) |
23:25 | Ilya Denisov – Evgeniy Vorfolomeev | 0:4 (10:12,8:11,7:11,6:11) |
23:45 | Evgeniy Vorfolomeev – Alexei Saunin | 4:1 (11:5,6:11,11:4,11:8,11:9) |
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:30 | Anton Kotov – Mukhammed Akhmedzhanov | 3:4 (10:12,11:6,12:14,11:8,4:11,11:8,8:11) |
01:00 | Evgeniy Elizarov – Bair Danzanov | 4:0 (15:13,11:5,11:4,11:9) |
01:15 | Damir Ahmetsafin – Mukhammed Akhmedzhanov | 4:0 (11:9,13:11,14:12,12:10) |
01:35 | Mikhail Butylev – Evgeniy Elizarov | 1:4 (7:11,11:7,9:11,9:11,12:14) |
01:45 | Egor Ovchinnikov – Anton Kotov | 0:4 (9:11,6:11,3:11,4:11) |
02:07 | Mukhammed Akhmedzhanov – Egor Ovchinnikov | 2:4 (9:11,11:5,7:11,11:8,3:11,9:11) |
02:15 | Bair Danzanov – Mikhail Butylev | 0:4 (6:11,13:15,5:11,7:11) |
02:40 | Anton Kotov – Damir Ahmetsafin | 2:4 (7:11,14:12,11:3,1:11,8:11,12:14) |
02:40 | Bair Danzanov – Evgeniy Elizarov | 2:4 (11:9,11:9,4:11,3:11,3:11,8:11) |
03:25 | Anton Srumov – Vladimir Mihaylov | 4:0 (11:5,11:4,12:10,11:8) |
03:25 | Evgeniy Elizarov – Mikhail Butylev | 4:2 (11:7,8:11,11:9,11:7,6:11,11:3) |
03:48 | Igor Egorov V. – Denis Dinislamov | 0:4 (4:11,6:11,6:11,4:11) |
04:00 | Mikhail Butylev – Bair Danzanov | 4:1 (11:9,11:2,11:6,11:13,11:6) |
04:10 | Vladimir Mihaylov – Igor Egorov V. | 1:4 (5:11,9:11,11:6,12:14,3:11) |
04:40 | Mikhail Butylev – Evgeniy Elizarov | 3:4 (11:9,7:11,11:7,6:11,11:13,11:3,11:13) |
04:40 | Denis Dinislamov – Anton Srumov | 0:4 (5:11,8:11,9:11,4:11) |
05:04 | Anton Srumov – Igor Egorov V. | 2:4 (12:14,11:8,11:8,7:11,10:12,6:11) |
05:10 | Nikita Moskovkin – Dmitriy Obryadov | 4:1 (11:5,12:10,11:6,4:11,11:7) |
05:41 | Vladimir Mihaylov – Denis Dinislamov | 3:4 (18:16,11:9,11:2,8:11,10:12,8:11,7:11) |
05:45 | Evgeny Kosyanenko – Oleg Bozhko | 3:4 (12:10,12:10,6:11,6:11,11:8,8:11,9:11) |
05:45 | Aleksandr Klavdenkov – Alexey Yanshaev | 4:1 (11:8,11:8,5:11,11:9,13:11) |
06:15 | Dmitriy Obryadov – Aleksandr Klavdenkov | 4:3 (7:11,11:7,8:11,11:3,11:9,6:11,13:11) |
06:34 | Oleg Bozhko – Evgeny Kosyanenko | 4:3 (10:12,8:11,11:6,14:12,10:12,11:9,11:7) |
06:37 | Vladimir Mihaylov – Anton Srumov | 3:4 (11:2,11:8,15:13,4:11,7:11,11:13,10:12) |
07:05 | Alexey Yanshaev – Nikita Moskovkin | 1:4 (11:7,11:13,10:12,5:11,7:11) |
07:30 | Nikita Moskovkin – Aleksandr Klavdenkov | 4:3 (11:8,11:9,9:11,9:11,11:7,9:11,11:5) |
07:34 | Denis Dinislamov – Igor Egorov V. | 4:3 (12:10,9:11,11:8,5:11,11:4,9:11,11:5) |
08:01 | Igor Tyukhlov – Konstantin Maymula | 4:3 (11:6,14:16,11:13,12:14,11:9,11:8,12:10) |
08:12 | Dmitriy Obryadov – Alexey Yanshaev | 4:3 (6:11,8:11,16:14,8:11,14:12,11:7,11:6) |
08:25 | Igor Egorov V. – Vladimir Mihaylov | 4:2 (11:4,13:11,7:11,11:8,6:11,11:9) |
08:45 | Ivan Zakharikov – Nikita Belous | 4:2 (11:5,4:11,14:12,8:11,11:8,11:3) |
08:55 | Nikita Moskovkin – Alexey Yanshaev | 4:1 (14:12,7:11,11:9,11:9,11:3) |
08:56 | Anton Srumov – Denis Dinislamov | 4:3 (11:13,6:11,7:11,11:5,11:7,12:10,11:5) |
09:23 | Konstantin Maymula – Ivan Zakharikov | 4:2 (11:9,5:11,11:8,11:5,5:11,11:7) |
09:30 | Aleksandr Klavdenkov – Dmitriy Obryadov | 4:3 (11:2,9:11,14:12,5:11,9:11,11:7,11:9) |
09:55 | Alexandr Shirshov – Victor Rakhmanov | 4:2 (7:11,11:5,11:6,11:3,7:11,11:7) |
09:57 | Nikita Belous – Igor Tyukhlov | 4:1 (11:4,12:14,11:8,11:8,11:5) |
10:17 | Alexey Yanshaev – Dmitriy Obryadov | 2:4 (7:11,7:11,7:11,11:8,11:8,13:15) |
10:29 | Igor Tyukhlov – Ivan Zakharikov | 3:4 (4:11,11:5,11:7,13:15,9:11,11:9,9:11) |
10:41 | Stanislav Oshkin – Vadim Evlampiev | 4:2 (8:11,11:9,6:11,11:8,14:12,11:9) |
10:55 | Aleksandr Klavdenkov – Nikita Moskovkin | 4:2 (11:6,9:11,11:4,7:11,11:9,11:8) |
11:15 | Konstantin Maymula – Nikita Belous | 4:3 (11:9,11:7,13:15,10:12,11:8,8:11,12:10) |
11:29 | Victor Rakhmanov – Stanislav Oshkin | 4:2 (11:9,6:11,11:7,11:9,6:11,11:8) |
11:35 | Svyatoslav Urazov – Artem Zimarin | 3:4 (4:11,11:8,12:10,11:8,9:11,7:11,8:11) |
11:55 | Konstantin Maymula – Igor Tyukhlov | 1:4 (11:5,5:11,8:11,5:11,2:11) |
12:12 | Vadim Evlampiev – Alexandr Shirshov | 3:4 (11:7,4:11,11:8,11:9,4:11,5:11,8:11) |
12:17 | Nikita Belous – Ivan Zakharikov | 3:4 (11:9,11:9,8:11,12:14,11:5,9:11,9:11) |
12:25 | Anton Evstifeykin – Igor Elistratov | 3:4 (12:14,11:8,11:5,6:11,11:9,7:11,7:11) |
13:07 | Nikita Belous – Konstantin Maymula | 2:4 (11:8,14:12,10:12,1:11,8:11,2:11) |
13:13 | Artem Zimarin – Anton Evstifeykin | 2:4 (12:14,12:10,7:11,2:11,11:6,3:11) |
13:14 | Alexandr Shirshov – Stanislav Oshkin | 4:2 (11:8,7:11,11:9,11:9,6:11,11:6) |
13:33 | Ivan Zakharikov – Igor Tyukhlov | 4:0 (11:7,11:8,16:14,11:9) |
13:53 | Igor Elistratov – Svyatoslav Urazov | 4:3 (11:9,5:11,11:9,9:11,11:8,9:11,11:8) |
14:05 | Igor Sidorenko – Sergey Shinkarenko | 4:2 (11:5,11:6,7:11,12:14,11:5,13:11) |
14:08 | Victor Rakhmanov – Vadim Evlampiev | 4:0 (11:6,15:13,11:2,11:7) |
14:30 | Svyatoslav Urazov – Anton Evstifeykin | 4:3 (10:12,11:3,11:2,12:14,11:7,6:11,11:6) |
14:36 | Alexandr Shirshov – Vadim Evlampiev | 4:1 (12:10,11:5,8:11,11:5,11:8) |
14:40 | Yuriy Shashelev – Alexey Kolodin | 2:4 (12:14,10:12,11:8,11:9,7:11,7:11) |
15:08 | Artem Zimarin – Igor Elistratov | 3:4 (11:9,5:11,5:11,6:11,11:9,11:6,3:11) |
15:18 | Sergey Shinkarenko – Yuriy Shashelev | 4:3 (12:10,11:6,5:11,8:11,4:11,11:9,11:5) |
15:22 | Stanislav Oshkin – Victor Rakhmanov | 3:4 (8:11,11:9,9:11,11:6,7:11,11:6,8:11) |
15:50 | Igor Elistratov – Artem Zimarin | 3:4 (11:13,14:12,8:11,11:7,13:11,10:12,9:11) |
15:55 | Alexey Kolodin – Igor Sidorenko | 4:0 (11:8,11:8,11:8,11:7) |
16:05 | Vadim Evlampiev – Stanislav Oshkin | 0:4 (8:11,9:11,9:11,9:11) |
16:21 | Igor Sidorenko – Yuriy Shashelev | 4:0 (11:6,11:6,11:3,11:6) |
16:35 | Victor Rakhmanov – Alexandr Shirshov | 4:1 (6:11,11:9,11:9,12:10,11:7) |
16:43 | Sergey Shinkarenko – Alexey Kolodin | 0:4 (7:11,7:11,10:12,7:11) |
16:45 | Anton Evstifeykin – Svyatoslav Urazov | 4:3 (11:4,11:8,11:3,4:11,6:11,6:11,11:6) |
17:05 | Alexey Kolodin – Yuriy Shashelev | 1:4 (9:11,8:11,11:7,4:11,8:11) |
17:20 | Svyatoslav Urazov – Igor Elistratov | 1:4 (11:8,9:11,7:11,5:11,4:11) |
17:35 | Sergey Shinkarenko – Igor Sidorenko | 4:2 (11:8,11:9,11:4,11:13,10:12,11:6) |
17:47 | Anton Evstifeykin – Artem Zimarin | 4:3 (9:11,11:9,11:6,11:5,9:11,4:11,11:9) |
18:11 | Igor Sidorenko – Alexey Kolodin | 4:3 (11:6,11:5,10:12,11:9,10:12,13:15,12:10) |
18:30 | Denis Medvedev – Sergey Yacenko | 4:2 (11:8,7:11,11:9,9:11,12:10,12:10) |
19:00 | Yuriy Shashelev – Sergey Shinkarenko | 4:2 (7:11,15:13,11:4,13:11,9:11,11:3) |
19:10 | Bogdan Tikhonov – Marat Sultanov | 2:4 (10:12,8:11,11:9,11:9,9:11,9:11) |
19:45 | Sergey Yacenko – Bogdan Tikhonov | 4:2 (5:11,9:11,11:6,11:9,14:12,11:6) |
19:52 | Stepan Pokatov – Alexander Filippov | 4:1 (11:3,11:5,11:8,10:12,11:6) |
20:20 | Marat Sultanov – Denis Medvedev | 4:2 (8:11,13:11,10:12,12:10,11:8,11:7) |
20:24 | Alexei Britvin – Daniil Fedorov | 4:2 (9:11,11:6,13:11,11:7,6:11,11:5) |
20:55 | Denis Medvedev – Bogdan Tikhonov | 1:4 (11:5,5:11,8:11,6:11,6:11) |
21:02 | Alexander Filippov – Alexei Britvin | 1:4 (5:11,5:11,5:11,11:6,8:11) |
21:20 | Sergey Yacenko – Marat Sultanov | 4:3 (4:11,10:12,13:11,12:10,10:12,11:8,11:6) |
21:33 | Daniil Fedorov – Stepan Pokatov | 3:4 (11:9,11:9,9:11,8:11,12:10,9:11,5:11) |
22:05 | Denis Medvedev – Marat Sultanov | 3:4 (8:11,11:8,12:10,8:11,11:8,9:11,4:11) |
22:23 | Stepan Pokatov – Alexei Britvin | 4:3 (6:11,11:6,11:9,10:12,11:5,4:11,11:7) |
22:45 | Bogdan Tikhonov – Sergey Yacenko | 0:4 (10:12,9:11,9:11,9:11) |
23:07 | Bogdan Tikhonov – Denis Medvedev | 4:3 (11:2,13:11,5:11,7:11,11:13,12:10,12:10) |
23:11 | Alexander Filippov – Daniil Fedorov | 2:4 (10:12,10:12,2:11,13:11,11:8,7:11) |
23:23 | Mukhammed Akhmedzhanov – Damir Ahmetsafin | 4:3 (13:11,11:9,11:8,10:12,8:11,10:12,11:8) |
23:45 | Alexander Filippov – Stepan Pokatov | 4:3 (12:10,11:9,7:11,11:6,5:11,5:11,11:8) |
23:47 | Marat Sultanov – Sergey Yacenko | 2:4 (12:10,9:11,11:4,4:11,7:11,4:11) |
Pro Spin Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:30 | Igor Ovcharenko – Darion Gruzdov | 2:4 (11:6,6:11,11:7,9:11,8:11,6:11) |
00:30 | Konstantin Ivanov – Yuri Gromyak | 4:2 (11:9,10:12,11:6,11:6,8:11,11:9) |
01:10 | Igor Fokin – Maxim Smyshnikov | 4:1 (11:7,11:7,8:11,11:6,11:9) |
01:10 | Andrey Dlugokanskiy – Nikita Gubanov | 4:1 (9:11,12:10,11:6,14:12,11:9) |
02:00 | Igor Ovcharenko – Darion Gruzdov | 4:1 (9:11,11:5,11:7,11:9,11:9) |
02:00 | Maxim Smyshnikov – Konstantin Ivanov | 4:1 (12:10,9:11,11:6,11:8,11:9) |
02:45 | Yuri Gromyak – Igor Fokin | 3:4 (9:11,14:12,8:11,5:11,11:5,11:9,10:12) |
02:45 | Andrey Dlugokanskiy – Roman Korolev | 2:4 (7:11,8:11,10:12,11:8,11:9,6:11) |
03:30 | Konstantin Ivanov – Yuri Gromyak | 3:4 (11:9,10:12,8:11,11:6,11:3,6:11,7:11) |
03:30 | Roman Korolev – Igor Ovcharenko | 2:4 (8:11,8:11,6:11,11:5,11:4,9:11) |
04:15 | Igor Fokin – Maxim Smyshnikov | 1:4 (11:6,9:11,8:11,7:11,8:11) |
04:15 | Darion Gruzdov – Andrey Dlugokanskiy | 4:1 (11:9,11:9,12:10,12:14,12:10) |
05:00 | Roman Korolev – Darion Gruzdov | 4:2 (7:11,12:10,11:3,11:7,8:11,11:1) |
05:00 | Konstantin Ivanov – Igor Fokin | 1:4 (6:11,10:12,7:11,11:6,9:11) |
05:40 | Maxim Smyshnikov – Yuri Gromyak | 3:4 (11:8,7:11,7:11,9:11,11:8,12:10,7:11) |
05:40 | Andrey Dlugokanskiy – Igor Ovcharenko | 4:2 (11:8,11:9,4:11,9:11,11:8,11:8) |
06:30 | Andrey Dlugokanskiy – Darion Gruzdov | 2:4 (8:11,5:11,11:7,8:11,11:6,7:11) |
06:30 | Konstantin Ivanov – Maxim Smyshnikov | 4:3 (6:11,8:11,11:8,12:10,7:11,11:6,13:11) |
07:05 | Igor Ovcharenko – Roman Korolev | 4:1 (14:12,11:5,7:11,11:9,11:8) |
07:15 | Igor Fokin – Yuri Gromyak | 2:4 (11:9,6:11,6:11,7:11,11:8,11:13) |
08:10 | Anastasia Ignatova – Vladimir Tkachenko | 4:1 (11:8,11:6,6:11,13:11,11:9) |
08:10 | Gennady Veitas – Andrey Subbotin | 3:4 (11:6,9:11,12:10,10:12,9:11,11:9,5:11) |
08:50 | Dmitry Zhivotov – Arthur Mukomelov | 4:2 (5:11,11:7,9:11,11:4,11:7,11:4) |
08:55 | Nikolay Koval – Alexander Zaytsev | 0:4 (8:11,5:11,8:11,9:11) |
09:25 | Alexander Zaytsev – Gennady Veitas | 4:0 (11:7,11:9,11:9,11:8) |
09:30 | Vladimir Tkachenko – Dmitry Zhivotov | 1:4 (9:11,6:11,11:8,12:14,5:11) |
10:00 | Andrey Subbotin – Nikolay Koval | 4:1 (13:15,11:6,11:9,11:4,11:7) |
10:10 | Arthur Mukomelov – Anastasia Ignatova | 3:4 (11:5,11:9,11:6,11:13,7:11,8:11,7:11) |
10:40 | Alexander Zaytsev – Andrey Subbotin | 2:4 (9:11,11:4,11:5,8:11,14:16,6:11) |
10:58 | Arthur Mukomelov – Vladimir Tkachenko | 4:2 (11:6,9:11,6:11,11:7,11:8,11:6) |
11:20 | Gennady Veitas – Nikolay Koval | 1:4 (8:11,12:14,12:10,9:11,5:11) |
11:35 | Dmitry Zhivotov – Anastasia Ignatova | 4:3 (11:7,8:11,4:11,11:9,13:11,6:11,11:7) |
12:05 | Nikolay Koval – Gennady Veitas | 1:4 (8:11,6:11,11:9,5:11,9:11) |
12:30 | Vladimir Tkachenko – Arthur Mukomelov | 4:2 (11:4,11:8,4:11,5:11,11:5,11:7) |
13:00 | Andrey Subbotin – Alexander Zaytsev | 2:4 (11:7,7:11,11:8,5:11,5:11,9:11) |
13:05 | Anastasia Ignatova – Dmitry Zhivotov | 4:2 (11:8,11:4,11:7,8:11,10:12,11:7) |
14:15 | Daniil Poltev – Dmitriy Masliy | 4:2 (11:8,11:6,11:9,8:11,11:13,11:6) |
14:15 | Andrey Subbotin – Gennady Veitas | 2:4 (11:8,9:11,13:15,14:12,7:11,8:11) |
15:00 | Pavel Mitin – Anatoly Gorelkin | 2:4 (8:11,9:11,16:14,11:4,3:11,9:11) |
15:05 | Alexander Zaytsev – Nikolay Koval | 4:3 (11:7,11:7,6:11,8:11,11:5,9:11,11:6) |
15:40 | Gennady Veitas – Alexander Zaytsev | 2:4 (5:11,11:8,8:11,6:11,11:7,5:11) |
15:40 | Dmitriy Masliy – Pavel Mitin | 4:1 (14:12,11:8,6:11,11:9,12:10) |
16:20 | Nikolay Koval – Andrey Subbotin | 4:2 (8:11,11:5,8:11,11:9,11:5,11:6) |
16:20 | Anatoly Gorelkin – Daniil Poltev | 4:2 (11:2,11:9,27:25,6:11,7:11,11:6) |
17:00 | Andrey Subbotin – Alexander Zaytsev | 2:4 (8:11,11:8,9:11,6:11,11:9,9:11) |
17:15 | Daniil Poltev – Pavel Mitin | 2:4 (3:11,11:8,9:11,11:8,5:11,8:11) |
17:45 | Nikolay Koval – Gennady Veitas | 3:4 (8:11,13:11,6:11,6:11,12:10,13:11,4:11) |
17:55 | Anatoly Gorelkin – Dmitriy Masliy | 3:4 (11:5,11:8,11:4,12:14,6:11,8:11,4:11) |
18:35 | Pavel Mitin – Daniil Poltev | 4:1 (11:9,11:8,11:9,6:11,11:6) |
18:35 | Andrey Subbotin – Nikolay Koval | 4:1 (11:9,3:11,11:8,11:4,11:5) |
19:10 | Alexander Zaytsev – Gennady Veitas | 1:4 (12:10,9:11,9:11,7:11,12:14) |
19:15 | Dmitriy Masliy – Anatoly Gorelkin | 3:4 (11:8,6:11,14:16,12:10,8:11,11:6,3:11) |
20:15 | Vladimir Kucherenko – Grigory Sludenko | 1:4 (7:11,11:8,5:11,8:11,7:11) |
20:20 | Nikita Gubanov – Dmitry Zhivotov | 4:3 (11:7,10:12,11:3,16:18,11:9,7:11,11:7) |
21:00 | Alexei Kaulik – Alexander Boherman | 4:2 (10:12,11:9,11:6,8:11,11:8,12:10) |
21:15 | Vladislav Sorbalo – Nikita Gubanov | 4:1 (12:14,13:11,11:4,11:8,11:7) |
21:40 | Grigory Sludenko – Alexei Kaulik | 3:4 (6:11,7:11,11:5,11:4,11:8,10:12,5:11) |
21:50 | Alexei Kaulik – Vladislav Sorbalo | 1:4 (4:11,7:11,12:10,9:11,10:12) |
22:25 | Dmitry Zhivotov – Alexei Kaulik | 0:4 (9:11,8:11,5:11,7:11) |
22:25 | Alexander Boherman – Vladimir Kucherenko | 4:3 (11:7,11:9,4:11,6:11,10:12,11:6,12:10) |
23:05 | Grigory Sludenko – Alexander Boherman | 4:1 (11:7,9:11,11:5,11:9,11:5) |
23:05 | Vladislav Sorbalo – Dmitry Zhivotov | 4:1 (11:4,11:9,5:11,11:7,11:8) |
23:40 | Vladimir Kucherenko – Alexei Kaulik | 2:4 (2:11,11:8,6:11,6:11,11:9,10:12) |
23:40 | Alexei Kaulik – Nikita Gubanov | 2:4 (11:7,5:11,6:11,10:12,11:5,8:11) |
Masters. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:34 | Maria Baranova – Viktoriya Klimchenko | 4:2 (11:8,11:7,6:11,11:7,7:11,11:5) |
01:20 | Viktoriya Klimchenko – Anna Kondratova | 0:4 (9:11,11:13,9:11,9:11) |
01:50 | Ekaterina Grushina – Maria Baranova | 4:1 (11:9,16:14,11:9,9:11,12:10) |
02:30 | Ekaterina Grushina – Viktoriya Klimchenko | 4:0 (11:9,11:6,11:5,11:8) |
03:00 | Maria Baranova – Anna Kondratova | 2:4 (12:10,11:13,11:8,4:11,9:11,5:11) |
03:40 | Viktoriya Klimchenko – Maria Baranova | 2:4 (7:11,8:11,11:7,12:10,7:11,7:11) |
04:20 | Anna Kondratova – Ekaterina Grushina | 3:4 (7:11,13:11,12:10,12:10,9:11,8:11,11:13) |
17:27 | Kira Kocheshkova – Alina Rozikova | 4:1 (11:8,10:12,11:4,11:8,11:7) |
18:03 | Valeriya Kudinova – Anna Karpova | 4:3 (7:11,11:6,11:8,11:8,7:11,7:11,11:9) |
18:40 | Alina Rozikova – Valeriya Kudinova | 4:3 (4:11,11:9,2:11,11:6,3:11,11:7,13:11) |
19:22 | Anna Karpova – Kira Kocheshkova | 4:2 (5:11,11:3,11:8,11:6,11:13,11:6) |
20:02 | Kira Kocheshkova – Valeriya Kudinova | 0:4 (3:11,9:11,7:11,7:11) |
20:30 | Alina Rozikova – Anna Karpova | 1:4 (8:11,8:11,20:18,5:11,7:11) |
21:10 | Valeriya Kudinova – Alina Rozikova | 1:4 (6:11,8:11,11:6,10:12,7:11) |
21:40 | Kira Kocheshkova – Anna Karpova | 4:1 (11:6,12:10,11:8,8:11,11:7) |
22:15 | Anna Karpova – Valeriya Kudinova | 1:4 (8:11,10:12,11:5,9:11,8:11) |
22:47 | Alina Rozikova – Kira Kocheshkova | 1:4 (11:8,10:12,7:11,8:11,9:11) |
UFO Cup. League A
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:54 | Aleksandr Bolotin – Kirill Kim | 3:2 (11:4,11:13,11:9,6:11,11:5) |
01:25 | Dmitry Dantsov – Maxim Kulinchenko | 0:3 (6:11,15:17,11:13) |
01:45 | Aleksandr Bolotin – Dmitry Dantsov | 3:1 (11:7,7:11,11:9,11:8) |
02:06 | Kirill Kim – Maxim Kulinchenko | 1:3 (11:8,6:11,9:11,13:15) |
02:35 | Aleksandr Bolotin – Maxim Kulinchenko | 3:2 (11:6,11:6,10:12,9:11,11:5) |
03:03 | Dmitry Dantsov – Kirill Kim | 2:3 (6:11,11:9,16:14,8:11,11:13) |
03:34 | Kirill Kim – Dmitry Dantsov | 3:1 (11:7,7:11,11:6,11:8) |
03:55 | Aleksandr Bolotin – Maxim Kulinchenko | 3:2 (12:10,5:11,10:12,12:10,11:5) |
UFO Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
04:30 | Alina Garshina – Maria Zolototrubova | 3:0 (11:9,11:9,11:4) |
04:50 | Olesja Troickaya – Anastasia Korablina | 3:2 (9:11,7:11,11:3,11:3,11:3) |
05:14 | Alina Garshina – Olesja Troickaya | 3:2 (6:11,12:10,11:13,11:3,12:10) |
05:38 | Maria Zolototrubova – Anastasia Korablina | 1:3 (11:13,9:11,11:6,5:11) |
06:04 | Alina Garshina – Anastasia Korablina | 2:3 (5:11,11:9,7:11,11:9,7:11) |
06:34 | Olesja Troickaya – Maria Zolototrubova | 3:0 (11:4,12:10,11:9) |
06:55 | Anastasia Korablina – Maria Zolototrubova | 1:3 (4:11,4:11,12:10,10:12) |
07:15 | Olesja Troickaya – Alina Garshina | 3:0 (15:13,11:7,11:9) |
PRO League. Russia. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:03 | Anastasia Baydina – Anastasia Ignatova | 0:3 (7:11,5:11,6:11) |
07:25 | Alsu Galeeva – Anastasia Baydina | 0:3 (8:11,8:11,8:11) |
07:51 | Anastasia Ignatova – Alsu Galeeva | 3:1 (11:6,9:11,11:5,14:12) |
08:15 | Anastasia Ignatova – Anastasia Baydina | 3:2 (11:7,9:11,9:11,11:5,11:4) |
08:47 | Anastasia Baydina – Alsu Galeeva | 1:3 (9:11,4:11,11:8,6:11) |
09:19 | Alsu Galeeva – Anastasia Ignatova | 3:0 (13:11,11:9,11:7) |
09:51 | Anastasia Ignatova – Alsu Galeeva | 3:1 (11:7,9:11,11:4,11:5) |
17:00 | Galina Chimina – Anastasia Ignatova | 0:3 (8:11,4:11,7:11) |
18:22 | Galina Chimina – Alsu Galeeva | 3:0 (11:5,11:8,12:10) |
18:45 | Anastasia Baydina – Galina Chimina | 1:3 (6:11,9:11,12:10,12:14) |
19:55 | Galina Chimina – Anastasia Baydina | 0:3 (8:11,3:11,8:11) |
20:18 | Alsu Galeeva – Anastasia Ignatova | 1:3 (7:11,11:7,7:11,4:11) |
20:44 | Alsu Galeeva – Galina Chimina | 3:0 (11:9,11:7,11:4) |
21:07 | Anastasia Baydina – Anastasia Ignatova | 3:2 (6:11,11:4,11:8,10:12,11:6) |
ITTF Kazakhstan Open
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:15 | Naif Al-Jadai – Alan Kurmangaliyev | 4:2 (11:1,9:11,11:7,8:11,11:5,11:5) |
07:15 | Jeet Chandra – Turki Almutairi | 4:0 (11:5,11:9,11:3,11:5) |
07:30 | Snehit Suravajjula – Bakdaulet Akimali | 4:0 (11:6,11:8,11:5,12:10) |
08:15 | Denis Zholudev – Mukhammad Uktamboev | 3:4 (10:12,11:7,11:4,10:12,11:8,6:11,9:11) |
08:15 | Elmurod Kholikov – Temirlan Kim | 4:0 (11:5,11:9,11:6,14:12) |
08:15 | Abdulaziz Anorboev – Vladislav Zaharov | 4:3 (15:13,8:11,5:11,5:11,15:13,11:3,13:11) |
09:00 | Jamshchid Rakhimberganov – Erik Raiter | 2:4 (11:7,10:12,8:11,11:8,9:11,5:11) |
09:00 | Mikhail Tsyhanouski – Sagantai Kurmambaev | 3:4 (10:12,6:11,12:10,16:14,12:10,5:11,7:11) |
09:30 | Tarek Al-Samhoury – Vladislav Makarov | 1:4 (5:11,7:11,7:11,11:7,5:11) |
13:00 | Jeet Chandra – Irisbek Artukmetov/Iskender Kharki | 4:1 (11:8,11:6,8:11,13:11,11:6) |
13:00 | Snehit Suravajjula – Viachaslau Belakon | 4:0 (11:4,11:4,11:6,11:5) |
13:30 | Abdulaziz Anorboev – Talgat Sagyndykov | 4:0 (11:9,11:7,11:5,11:4) |
13:30 | Elmurod Kholikov – Heorhi Kunats | 4:0 (11:6,11:4,11:7,11:8) |
13:45 | Denis Zholudev – Maksim Kaburkin | 4:1 (11:7,11:8,5:11,11:8,11:6) |
13:45 | Sudhanshu Grover – Leonardo Mutti | 4:2 (11:5,10:12,11:8,11:5,6:11,11:7) |
14:15 | Stanislav Tyan – Mikhail Tsyhanouski | 4:2 (11:13,11:9,11:9,6:11,11:8,11:6) |
14:30 | Adilet Nasirdinov – Sagantai Kurmambaev | 0:4 (7:11,3:11,2:11,2:11) |
14:30 | Jamshchid Rakhimberganov – Tarek Al-Samhoury | 4:3 (11:9,11:7,9:11,4:11,9:11,11:8,11:9) |
14:30 | Erik Raiter – Vladislav Makarov | 3:4 (12:10,7:11,11:9,4:11,10:12,11:5,5:11) |
Up Challenger
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:00 | Vladimir Sedin – Maksim Baranov | 1:3 (5:11,11:9,5:11,9:11) |
08:30 | Andrey Zaytsev – Aleksandr Skripnik | 0:3 (8:11,7:11,7:11) |
09:00 | Stepan Grigorenko – Maksim Baranov | 3:0 (11:4,11:9,12:10) |
09:30 | Vladimir Sedin – Andrey Zaytsev | 3:2 (9:11,11:8,9:11,11:7,11:5) |
10:00 | Stepan Grigorenko – Aleksandr Skripnik | 3:1 (11:6,11:7,8:11,11:7) |
10:30 | Andrey Zaytsev – Maksim Baranov | 0:3 (8:11,9:11,6:11) |
11:00 | Vladimir Sedin – Aleksandr Skripnik | 1:3 (4:11,11:13,11:9,8:11) |
11:30 | Stepan Grigorenko – Andrey Zaytsev | 3:2 (6:11,11:9,8:11,11:8,11:9) |
12:00 | Aleksandr Skripnik – Maksim Baranov | 3:0 (11:8,11:4,11:7) |
12:30 | Stepan Grigorenko – Vladimir Sedin | 3:0 (11:8,11:9,11:9) |
13:00 | Maksim Baranov – Aleksandr Skripnik | 0:3 (10:12,7:11,10:12) |
13:30 | Vladimir Sedin – Stepan Grigorenko | 1:3 (11:4,6:11,4:11,5:11) |
14:00 | Maksim Baranov – Vladimir Sedin | 3:0 (11:9,12:10,11:3) |
14:30 | Aleksandr Skripnik – Stepan Grigorenko | 1:3 (6:11,11:7,2:11,9:11) |
Setka Cup. Women
Armenia. ITT Cup. Group A
Winners League
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Alexey Zayets – Yaroslav Voytenko | 3:1 (11:9,13:11,9:11,11:6) |
09:00 | Andrey Gnatyuk – Vasily Soroka | 2:3 (8:11,5:11,12:10,11:5,8:11) |
09:00 | Roman Shtukovany – Pavel Chyzh | 3:1 (7:11,11:6,11:9,11:3) |
09:00 | Stanislav Ishhuk – Gennady Lysenko | 3:2 (9:11,8:11,11:2,11:5,11:9) |
09:00 | Alexander Lipeiko – Denis Konovalov | 2:3 (7:11,12:10,11:8,5:11,7:11) |
09:30 | Bogdan Gusak – Serhii Levytskyi | 0:3 (11:13,7:11,11:13) |
09:30 | Igor Trydukh – Andrey Kaptanovskiy | 3:2 (14:12,11:5,4:11,9:11,11:8) |
09:30 | Alexander Govorunets – Vladimir Tatarnikov | 3:2 (6:11,6:11,11:7,11:8,11:2) |
09:30 | Andrey Dereka – Ruslan Poserbak | 0:3 (3:11,4:11,3:11) |
09:45 | Andrey Bezik – Aleksander Komisarenko | 0:3 (11:13,7:11,6:11) |
10:00 | Andrey Gnatyuk – Vladimir Tatarnikov | 3:0 (12:10,11:8,11:8) |
10:00 | Alexander Lipeiko – Aleksander Komisarenko | 0:3 (9:11,11:13,6:11) |
10:00 | Roman Shtukovany – Serhii Levytskyi | 3:2 (11:6,11:6,10:12,13:15,11:6) |
10:00 | Stanislav Ishhuk – Ruslan Poserbak | 2:3 (11:13,11:8,11:13,11:9,7:11) |
10:00 | Alexey Zayets – Andrey Kaptanovskiy | 0:3 (7:11,5:11,8:11) |
10:30 | Vasily Soroka – Alexander Govorunets | 3:1 (11:9,11:5,8:11,11:4) |
10:30 | Yaroslav Voytenko – Igor Trydukh | 2:3 (11:4,9:11,9:11,11:9,6:11) |
10:30 | Denis Konovalov – Andrey Bezik | 1:3 (4:11,9:11,11:4,4:11) |
10:30 | Pavel Chyzh – Bogdan Gusak | 2:3 (11:7,6:11,6:11,11:4,7:11) |
10:45 | Aleksandr Syksa – Sergey Miroshnichenko | 3:1 (9:11,11:5,11:8,11:5) |
10:45 | Maxim Mrykh – Alexander Zaytsev | 3:0 (13:11,11:5,11:6) |
10:45 | Gennady Lysenko – Andrey Dereka | 3:0 (11:6,11:6,11:3) |
11:00 | Andrey Gnatyuk – Alexander Govorunets | 3:1 (11:6,6:11,13:11,11:4) |
11:00 | Stanislav Ishhuk – Andrey Dereka | 3:0 (11:2,11:4,11:4) |
11:00 | Roman Shtukovany – Bogdan Gusak | 3:2 (11:7,8:11,11:5,5:11,13:11) |
11:00 | Alexander Lipeiko – Andrey Bezik | 1:3 (2:11,11:8,3:11,3:11) |
11:15 | Yaroslav Makovka – Aleksandr Storozhenko | 1:3 (12:10,12:14,10:12,7:11) |
11:15 | Maksim Baday – Dmitry Kuzmenko | 3:0 (11:4,11:7,11:7) |
11:15 | Alexey Zayets – Igor Trydukh | 3:0 (13:11,11:7,11:7) |
11:30 | Serhii Levytskyi – Pavel Chyzh | 3:0 (11:4,11:4,11:7) |
11:30 | Ruslan Poserbak – Gennady Lysenko | 3:2 (8:11,12:14,11:6,11:7,14:12) |
11:30 | Vladimir Tatarnikov – Vasily Soroka | 2:3 (11:7,7:11,13:11,7:11,6:11) |
11:30 | Andrey Kaptanovskiy – Yaroslav Voytenko | 3:2 (7:11,11:7,9:11,11:4,13:11) |
11:30 | Aleksander Komisarenko – Denis Konovalov | 3:0 (11:7,11:7,17:15) |
11:45 | Aleksandr Syksa – Aleksandr Storozhenko | 3:0 (11:8,11:6,11:7) |
11:45 | Maxim Mrykh – Dmitry Kuzmenko | 3:0 (11:9,11:5,11:8) |
12:00 | Denis Konovalov – Alexander Lipeiko | 1:3 (8:11,11:8,6:11,5:11) |
12:00 | Gennady Lysenko – Stanislav Ishhuk | 1:3 (8:11,11:8,8:11,5:11) |
12:00 | Vasily Soroka – Andrey Gnatyuk | 2:3 (8:11,11:9,12:10,9:11,5:11) |
12:00 | Pavel Chyzh – Roman Shtukovany | 3:2 (11:7,7:11,11:6,8:11,11:7) |
12:00 | Yaroslav Voytenko – Alexey Zayets | 3:1 (11:5,10:12,11:3,13:11) |
12:15 | Sergey Miroshnichenko – Yaroslav Makovka | 1:3 (9:11,11:8,7:11,4:11) |
12:15 | Alexander Zaytsev – Maksim Baday | 0:3 (4:11,8:11,9:11) |
12:30 | Serhii Levytskyi – Bogdan Gusak | 3:2 (11:9,9:11,11:3,6:11,11:9) |
12:30 | Vladimir Tatarnikov – Alexander Govorunets | 3:0 (11:7,11:3,11:4) |
12:30 | Andrey Kaptanovskiy – Igor Trydukh | 2:3 (7:11,11:4,11:5,5:11,6:11) |
12:45 | Aleksandr Syksa – Yaroslav Makovka | 0:3 (8:11,2:11,5:11) |
12:45 | Maxim Mrykh – Maksim Baday | 2:3 (9:11,11:8,11:6,5:11,3:11) |
12:45 | Aleksander Komisarenko – Andrey Bezik | 1:3 (5:11,11:8,5:11,11:13) |
13:00 | Serhii Levytskyi – Roman Shtukovany | 3:2 (11:5,11:5,9:11,6:11,11:8) |
13:00 | Aleksander Komisarenko – Alexander Lipeiko | 1:3 (9:11,12:10,7:11,10:12) |
13:00 | Ruslan Poserbak – Stanislav Ishhuk | 3:2 (11:9,7:11,11:8,6:11,11:5) |
13:00 | Andrey Kaptanovskiy – Alexey Zayets | 3:2 (12:10,11:9,3:11,7:11,11:8) |
13:00 | Vladimir Tatarnikov – Andrey Gnatyuk | 2:3 (5:11,11:7,11:9,6:11,7:11) |
13:15 | Aleksandr Storozhenko – Sergey Miroshnichenko | 1:3 (11:8,11:13,7:11,10:12) |
13:15 | Dmitry Kuzmenko – Alexander Zaytsev | 3:1 (9:11,11:7,12:10,11:4) |
13:30 | Alexander Govorunets – Vasily Soroka | 2:3 (5:11,12:10,6:11,11:6,4:11) |
13:30 | Igor Trydukh – Yaroslav Voytenko | 3:0 (11:8,11:9,11:8) |
13:30 | Andrey Bezik – Denis Konovalov | 2:3 (9:11,12:10,11:7,10:12,4:11) |
13:30 | Bogdan Gusak – Pavel Chyzh | 1:3 (11:6,4:11,10:12,7:11) |
13:45 | Alexander Zaytsev – Maxim Mrykh | 2:3 (5:11,5:11,11:6,11:9,2:11) |
13:45 | Sergey Miroshnichenko – Aleksandr Syksa | 1:3 (7:11,8:11,15:13,6:11) |
14:00 | Alexander Govorunets – Andrey Gnatyuk | 1:3 (5:11,4:11,11:4,6:11) |
14:00 | Igor Trydukh – Alexey Zayets | 0:3 (1:11,9:11,10:12) |
14:00 | Andrey Bezik – Alexander Lipeiko | 3:0 (11:7,11:5,11:6) |
14:00 | Bogdan Gusak – Roman Shtukovany | 2:3 (12:10,13:11,8:11,7:11,6:11) |
14:15 | Dmitry Kuzmenko – Maksim Baday | 1:3 (3:11,6:11,11:9,10:12) |
14:15 | Aleksandr Storozhenko – Yaroslav Makovka | 1:3 (9:11,11:9,8:11,7:11) |
14:30 | Yaroslav Voytenko – Andrey Kaptanovskiy | 1:3 (7:11,13:11,5:11,4:11) |
14:30 | Pavel Chyzh – Serhii Levytskyi | 1:3 (9:11,3:11,11:9,9:11) |
14:30 | Gennady Lysenko – Ruslan Poserbak | 3:0 (11:9,11:9,11:7) |
14:30 | Denis Konovalov – Aleksander Komisarenko | 3:2 (11:9,11:5,8:11,11:13,11:9) |
14:30 | Vasily Soroka – Vladimir Tatarnikov | 2:3 (1:11,11:4,11:4,8:11,8:11) |
14:45 | Dmitry Kuzmenko – Maxim Mrykh | 0:3 (5:11,5:11,10:12) |
14:45 | Aleksandr Storozhenko – Aleksandr Syksa | 1:3 (9:11,11:9,5:11,9:11) |
15:00 | Nikita Frolov – Yuri Ivanov | 3:1 (11:8,8:11,11:9,11:7) |
15:00 | Vitaly Yatsina – Igor Tarasenko | 3:1 (10:12,11:8,11:5,11:7) |
15:00 | Alexander Antonenko – Nikita Korbut | 3:2 (6:11,3:11,12:10,11:6,11:6) |
15:00 | Yuriy Volkov – Aleksandr Leonenko | 2:3 (11:5,7:11,11:9,7:11,4:11) |
15:00 | Alexey Shelest – Andrey Sokolov | 3:0 (11:7,11:7,11:9) |
15:15 | Maksim Baday – Alexander Zaytsev | 3:0 (11:7,11:8,11:6) |
15:15 | Yaroslav Makovka – Sergey Miroshnichenko | 3:0 (15:13,12:10,13:11) |
15:30 | Artur Beregovoy – Andrey Tokmachev | 3:1 (9:11,11:8,11:4,11:9) |
15:30 | Aleksandr Kotsiura – Sergey Govorunets | 3:2 (11:9,7:11,13:11,10:12,12:10) |
15:30 | Evgeniy Yakymchuk – Oleg Bindas | 3:0 (11:8,11:6,12:10) |
15:30 | Maksim Koshel – Petr Zarovniy | 3:2 (11:8,8:11,11:13,11:5,11:9) |
15:30 | Andrii Droshchynskyi – Sergey Zazimko | 3:0 (11:6,11:5,11:7) |
15:45 | Maksim Baday – Maxim Mrykh | 3:2 (11:4,7:11,11:7,12:14,11:5) |
16:00 | Vitaly Yatsina – Sergey Govorunets | 1:3 (11:7,8:11,6:11,5:11) |
16:00 | Yuriy Volkov – Oleg Bindas | 3:1 (11:6,9:11,13:11,11:6) |
16:00 | Alexander Antonenko – Sergey Zazimko | 3:1 (6:11,11:5,11:4,11:4) |
16:00 | Alexey Shelest – Petr Zarovniy | 3:2 (11:3,8:11,11:6,11:13,11:1) |
16:00 | Yaroslav Makovka – Aleksandr Syksa | 3:0 (14:12,13:11,14:12) |
16:00 | Nikita Frolov – Andrey Tokmachev | 3:2 (11:6,7:11,11:2,9:11,11:6) |
16:15 | Alexander Zaytsev – Dmitry Kuzmenko | 0:3 (8:11,6:11,4:11) |
16:15 | Sergey Miroshnichenko – Aleksandr Storozhenko | 1:3 (11:8,4:11,4:11,6:11) |
16:30 | Aleksandr Leonenko – Evgeniy Yakymchuk | 0:3 (3:11,8:11,5:11) |
16:30 | Andrey Sokolov – Maksim Koshel | 3:0 (11:9,11:8,11:8) |
16:30 | Yuri Ivanov – Artur Beregovoy | 3:2 (14:12,11:5,7:11,9:11,11:2) |
16:30 | Nikita Korbut – Andrii Droshchynskyi | 0:3 (8:11,8:11,10:12) |
16:30 | Igor Tarasenko – Aleksandr Kotsiura | 3:1 (11:7,7:11,11:9,11:8) |
16:45 | Yuriy Volkov – Evgeniy Yakymchuk | 0:3 (7:11,12:14,9:11) |
16:45 | Yaroslav Makovka – Alexander Zaytsev | 2:3 (11:8,9:11,9:11,11:6,13:15) |
16:45 | Vladimir Kolomiets – Ivan Rudenko | 2:3 (8:11,9:11,11:9,11:7,3:11) |
17:00 | Alexander Antonenko – Andrii Droshchynskyi | 1:3 (6:11,2:11,11:6,5:11) |
17:00 | Vitaly Yatsina – Aleksandr Kotsiura | 1:3 (10:12,11:6,12:14,6:11) |
17:00 | Alexey Shelest – Maksim Koshel | 3:1 (14:12,11:9,9:11,11:9) |
17:00 | Nikita Frolov – Artur Beregovoy | 2:3 (12:10,10:12,11:9,7:11,4:11) |
17:15 | Aleksandr Storozhenko – Bohdan Plakhtiy | 3:1 (11:5,11:7,9:11,11:6) |
17:15 | Maxim Tupik – Roman Boklag | 3:0 (11:3,11:5,11:9) |
17:30 | Petr Zarovniy – Andrey Sokolov | 2:3 (8:11,11:9,11:6,9:11,8:11) |
17:30 | Sergey Zazimko – Nikita Korbut | 0:3 (9:11,5:11,6:11) |
17:30 | Sergey Govorunets – Igor Tarasenko | 0:3 (8:11,4:11,7:11) |
17:30 | Andrey Tokmachev – Yuri Ivanov | 0:3 (6:11,15:17,7:11) |
17:30 | Oleg Bindas – Aleksandr Leonenko | 1:3 (5:11,11:3,4:11,8:11) |
17:45 | Yaroslav Makovka – Bohdan Plakhtiy | 3:1 (11:7,8:11,12:10,11:8) |
17:45 | Vladimir Kolomiets – Roman Boklag | 2:3 (11:8,9:11,11:8,11:13,3:11) |
18:00 | Yuri Ivanov – Nikita Frolov | 3:0 (13:11,11:9,11:6) |
18:00 | Igor Tarasenko – Vitaly Yatsina | 1:3 (12:10,6:11,5:11,8:11) |
18:00 | Aleksandr Leonenko – Yuriy Volkov | 1:3 (6:11,11:5,7:11,5:11) |
18:00 | Nikita Korbut – Alexander Antonenko | 0:3 (12:14,9:11,10:12) |
18:15 | Andrey Sokolov – Alexey Shelest | 1:3 (13:11,9:11,8:11,9:11) |
18:15 | Ivan Rudenko – Maxim Tupik | 0:3 (7:11,8:11,7:11) |
18:15 | Alexander Zaytsev – Aleksandr Storozhenko | 3:0 (11:9,11:1,11:7) |
18:30 | Petr Zarovniy – Maksim Koshel | 1:3 (9:11,9:11,11:9,9:11) |
18:30 | Sergey Zazimko – Andrii Droshchynskyi | 1:3 (7:11,21:19,7:11,9:11) |
18:30 | Andrey Tokmachev – Artur Beregovoy | 0:3 (4:11,6:11,1:11) |
18:30 | Sergey Govorunets – Aleksandr Kotsiura | 3:0 (11:9,14:12,11:7) |
18:45 | Oleg Bindas – Evgeniy Yakymchuk | 0:3 (5:11,8:11,6:11) |
18:45 | Vladimir Kolomiets – Maxim Tupik | 1:3 (8:11,9:11,11:7,6:11) |
19:00 | Oleg Bindas – Yuriy Volkov | 1:3 (9:11,10:12,12:10,8:11) |
19:00 | Petr Zarovniy – Alexey Shelest | 0:3 (9:11,8:11,5:11) |
19:00 | Sergey Zazimko – Alexander Antonenko | 0:3 (10:12,8:11,5:11) |
19:00 | Andrey Tokmachev – Nikita Frolov | 0:3 (8:11,7:11,6:11) |
19:00 | Sergey Govorunets – Vitaly Yatsina | 1:3 (7:11,11:7,7:11,6:11) |
19:15 | Bohdan Plakhtiy – Alexander Zaytsev | 1:3 (11:9,8:11,7:11,3:11) |
19:15 | Roman Boklag – Ivan Rudenko | 3:1 (11:9,4:11,15:13,11:8) |
19:30 | Evgeniy Yakymchuk – Aleksandr Leonenko | 3:2 (11:6,11:6,3:11,8:11,11:8) |
19:30 | Aleksandr Kotsiura – Igor Tarasenko | 3:1 (9:11,11:6,15:13,11:7) |
19:30 | Artur Beregovoy – Yuri Ivanov | 2:3 (5:11,11:8,11:9,3:11,10:12) |
19:30 | Andrii Droshchynskyi – Nikita Korbut | 3:2 (11:9,9:11,7:11,11:8,11:9) |
19:30 | Maksim Koshel – Andrey Sokolov | 1:3 (1:11,6:11,11:9,5:11) |
19:45 | Ivan Rudenko – Vladimir Kolomiets | 3:2 (8:11,7:11,11:4,11:4,11:8) |
19:45 | Alexander Zaytsev – Yaroslav Makovka | 3:1 (5:11,11:8,11:9,12:10) |
20:00 | Aleksandr Kotsiura – Vitaly Yatsina | 1:3 (11:13,10:12,12:10,15:17) |
20:00 | Artur Beregovoy – Nikita Frolov | 3:0 (11:6,12:10,11:8) |
20:00 | Evgeniy Yakymchuk – Yuriy Volkov | 3:0 (11:6,11:5,11:5) |
20:00 | Maksim Koshel – Alexey Shelest | 1:3 (8:11,6:11,11:5,8:11) |
20:15 | Roman Boklag – Maxim Tupik | 1:3 (1:11,11:9,6:11,5:11) |
20:15 | Bohdan Plakhtiy – Aleksandr Storozhenko | 1:3 (11:6,11:13,7:11,8:11) |
20:15 | Andrii Droshchynskyi – Alexander Antonenko | 3:1 (11:3,12:10,6:11,11:8) |
20:15 | Aleksandr Leonenko – Oleg Bindas | 2:3 (4:11,11:7,11:7,6:11,7:11) |
20:30 | Andrey Sokolov – Petr Zarovniy | 2:3 (11:7,11:7,9:11,7:11,9:11) |
20:30 | Yuri Ivanov – Andrey Tokmachev | 1:3 (10:12,11:7,9:11,9:11) |
20:30 | Nikita Korbut – Sergey Zazimko | 2:3 (11:8,14:12,11:13,6:11,5:11) |
20:30 | Igor Tarasenko – Sergey Govorunets | 3:0 (13:11,12:10,11:4) |
20:45 | Bohdan Plakhtiy – Yaroslav Makovka | 2:3 (11:8,10:12,9:11,11:7,10:12) |
20:45 | Roman Boklag – Vladimir Kolomiets | 1:3 (11:9,8:11,3:11,7:11) |
21:15 | Aleksandr Storozhenko – Alexander Zaytsev | 3:1 (11:5,9:11,11:6,11:6) |
21:15 | Maxim Tupik – Ivan Rudenko | 2:3 (11:8,11:7,4:11,3:11,6:11) |
21:45 | Maxim Tupik – Vladimir Kolomiets | 3:1 (11:8,8:11,11:6,11:7) |
22:15 | Ivan Rudenko – Roman Boklag | 3:0 (11:8,11:3,11:7) |
22:15 | Alexander Zaytsev – Bohdan Plakhtiy | 3:1 (9:11,11:7,11:7,11:7) |
Winners League. Models
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:15 | Anastasiya Simonenko – Anna Ignatovskaya | 3:0 (11:9,11:3,13:11) |
09:45 | Anastasiia Derdiai – Diana Beschastnaya | 3:2 (5:11,11:9,5:11,11:3,13:11) |
10:15 | Anastasiya Simonenko – Diana Beschastnaya | 3:2 (11:9,8:11,8:11,11:6,11:8) |
10:45 | Anna Ignatovskaya – Anastasiia Derdiai | 0:3 (4:11,7:11,12:14) |
11:15 | Anastasiya Simonenko – Anastasiia Derdiai | 2:3 (4:11,6:11,11:9,11:4,7:11) |
11:45 | Diana Beschastnaya – Anna Ignatovskaya | 1:3 (11:9,7:11,5:11,5:11) |
12:15 | Anna Ignatovskaya – Anastasiya Simonenko | 3:2 (11:6,11:9,3:11,6:11,11:7) |
12:45 | Diana Beschastnaya – Anastasiia Derdiai | 0:3 (3:11,10:12,10:12) |
13:15 | Diana Beschastnaya – Anastasiya Simonenko | 1:3 (6:11,7:11,11:9,1:11) |
13:45 | Anastasiia Derdiai – Anna Ignatovskaya | 3:0 (11:5,11:8,11:4) |
14:15 | Anastasiia Derdiai – Anastasiya Simonenko | 2:3 (7:11,14:12,10:12,17:15,9:11) |
15:00 | Anna Ignatovskaya – Diana Beschastnaya | 0:3 (8:11,13:15,12:14) |
PRO League. Russia. Mixed
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:54 | Kirill Fedorenko – Olga Nelyubina | 3:1 (13:11,4:11,11:9,11:7) |
11:20 | Kirill Fedorenko – Victoria Shirolapova | 1:3 (7:11,8:11,11:9,10:12) |
11:21 | Victoria Shirolapova – Mars Gabdullin | 3:2 (8:11,11:9,11:13,11:8,11:7) |
11:55 | Mars Gabdullin – Olga Nelyubina | 1:3 (7:11,7:11,11:8,6:11) |
12:45 | Olga Nelyubina – Kirill Fedorenko | 3:2 (13:11,7:11,7:11,11:9,11:7) |
13:13 | Mars Gabdullin – Victoria Shirolapova | 2:3 (7:11,11:9,11:6,11:13,3:11) |
13:44 | Olga Nelyubina – Mars Gabdullin | 3:2 (11:8,11:6,1:11,6:11,11:4) |
14:13 | Victoria Shirolapova – Kirill Fedorenko | 2:3 (9:11,9:11,11:7,11:7,5:11) |
14:40 | Mars Gabdullin – Olga Nelyubina | 1:3 (11:4,5:11,5:11,4:11) |
15:01 | Kirill Fedorenko – Victoria Shirolapova | 3:1 (11:5,11:8,5:11,11:6) |
18:00 | Danila Shmakov – Anastasiya Kotelnikova | 2:3 (4:11,7:11,11:5,12:10,10:12) |
18:45 | Daria Sosnina – Syimyk Bakytbekov | 3:0 (11:4,11:9,12:10) |
19:00 | Syimyk Bakytbekov – Anastasiya Kotelnikova | 3:0 (11:7,11:7,11:4) |
19:15 | Danila Shmakov – Daria Sosnina | 1:3 (7:11,11:7,10:12,7:11) |
19:35 | Anastasiya Kotelnikova – Danila Shmakov | 0:3 (4:11,6:11,9:11) |
19:50 | Syimyk Bakytbekov – Daria Sosnina | 1:3 (11:3,10:12,16:18,8:11) |
20:15 | Anastasiya Kotelnikova – Syimyk Bakytbekov | 1:3 (4:11,9:11,11:9,6:11) |
20:35 | Daria Sosnina – Danila Shmakov | 3:2 (11:7,8:11,11:8,8:11,11:6) |
21:00 | Danila Shmakov – Anastasiya Kotelnikova | 3:2 (11:5,11:9,6:11,5:11,11:7) |
21:18 | Daria Sosnina – Syimyk Bakytbekov | 2:3 (11:8,6:11,5:11,11:4,9:11) |
ITTF Kazakhstan Open. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
11:30 | Aiya Alimbayeva – Nazgul Sulaimanova | 4:0 (11:5,11:2,11:3,11:4) |
11:30 | Daria Shadrina – Aray Ashkeyeva | 4:0 (11:2,11:3,11:3,11:3) |
11:30 | Kamila Khalikova/Mekhriniso Norkulova – Ekaterina Okhotnikova | 0:4 (7:11,6:11,6:11,4:11) |
12:00 | Altynai Omuralieva – Maria Stepanova | 0:4 (0:11,3:11,2:11,4:11) |
12:15 | Ankita Das – Malika Sandybayeva | 4:0 (11:4,11:9,11:6,11:6) |
15:00 | Alsu Saparova – Sugdiyon Madalieva | 4:3 (2:11,7:11,9:11,11:3,11:4,11:7,11:5) |
15:00 | Kamila Khalikova/Mekhriniso Norkulova – Anna Smirnova | 4:3 (6:11,11:9,11:9,11:7,9:11,3:11,11:7) |
15:15 | Daria Shadrina – Angelina Romanovskaya | 4:0 (11:1,11:7,11:6,11:6) |
15:45 | Ankita Das – Valeria Kotsyur | 1:4 (8:11,1:11,11:8,8:11,10:12) |
16:00 | Altynai Omuralieva – Anel Bakhyt | 0:4 (3:11,6:11,4:11,7:11) |
16:00 | Prapti Sen – Sarvinoz Mirkadirova | 4:0 (11:6,11:8,11:4,11:9) |
European Champions League
Time | Players | Score |
---|---|---|
12:45 | Joao Monteiro – Filip Delincak | 3:0 (11:7,11:5,11:4) |
13:00 | David Reitspies – Petr Korbel | 3:0 (11:8,11:6,11:8) |
13:30 | Joao Monteiro – Jakub Kleprlik | 2:3 (11:6,3:11,7:11,11:6,2:6) |
14:45 | Jakub Zelinka – Carlos Franco | 1:3 (7:11,11:7,10:12,5:11) |
15:00 | Frantisek Onderka – Daniel Palacios | 3:1 (11:9,7:11,11:8,11:8) |
16:00 | Vladimir Sidorenko – Leher Demeter | 2:3 (11:8,10:12,12:10,9:11,5:6) |
16:00 | Jiri Vrablik – Carlos Franco | 3:2 (7:11,10:12,12:10,11:6,6:5) |
16:00 | Kay Stumper – Zsolt Peto | 3:0 (11:6,11:5,11:7) |
16:15 | Ioannis Sgouropoulos – Gerold Gabor | 3:1 (11:4,11:8,10:12,11:6) |
16:45 | Vladimir Sidorenko – Zsolt Peto | 3:2 (8:11,11:8,11:6,7:11,6:5) |
19:00 | Nikola Horvath – Frane Kojic | 0:3 (3:11,5:11,2:11) |
19:45 | Nikola Horvath – Tomas Konecny | 0:3 (5:11,4:11,3:11) |
21:15 | Michal Bankosz – Jiri Martinko | 1:3 (6:11,15:13,5:11,7:11) |
22:00 | Thiago Monteiro – Andreas Levenko | 1:3 (6:11,11:9,9:11,4:11) |
Armenia. ITT Cup. Group B
Armenia. ITT Cup. Group B. Women
Germany. Bundesliga
Time | Players | Score |
---|---|---|
19:45 | Ruwen Filus – Mihai Bobocica | 3:1 (11:7,11:8,10:12,13:11) |
20:45 | Fan Bo Meng – Yuta Tanaka | 0:3 (6:11,7:11,6:11) |
22:15 | Ruwen Filus – Yuta Tanaka | 2:3 (10:12,11:8,5:11,11:1,7:11) |
UFO Cup. League B
Time | Players | Score |
---|---|---|
20:53 | Alexey Astafiev – Artyom Surin | 2:3 (8:11,11:5,11:9,10:12,12:14) |
21:23 | Igor Chernev – Evgeniy Geshele | 3:0 (11:2,11:4,13:11) |
21:52 | Alexey Astafiev – Igor Chernev | 1:3 (7:11,4:11,12:10,9:11) |
22:18 | Artyom Surin – Evgeniy Geshele | 3:1 (11:8,11:9,8:11,11:7) |
22:41 | Alexey Astafiev – Evgeniy Geshele | 1:3 (7:11,11:9,9:11,11:13) |
23:02 | Igor Chernev – Artyom Surin | 3:1 (11:5,7:11,11:6,12:10) |
23:31 | Evgeniy Geshele – Alexey Astafiev | 3:2 (11:7,9:11,10:12,11:6,11:7) |
23:55 | Igor Chernev – Artyom Surin | 2:3 (14:12,9:11,13:11,3:11,5:11) |