Table tennis results
Setka Cup. Women
TT-Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Yuri Tarasov – Aleksandr Lysak | 3:2 (11:8,8:11,11:3,4:11,11:5) |
00:00 | Roman Oliynyk – Vladimir Malashevksiy | 0:3 (10:12,10:12,9:11) |
00:15 | Andrey Movin – Sergey Demidov | 2:3 (9:11,11:7,11:8,7:11,9:11) |
00:30 | Yuri Prokhoruk – Viktor Trachuk | 1:3 (9:11,12:14,11:7,8:11) |
00:45 | Aleksandr Lysak – Andrey Movin | 0:3 (11:13,4:11,10:12) |
01:00 | Alexander Tulenin – Roman Oliynyk | 3:2 (11:5,11:8,6:11,9:11,11:7) |
01:00 | Yuri Tarasov – Aleksei Gladkih | 3:2 (10:12,12:14,11:6,11:7,11:6) |
01:45 | Yuri Prokhoruk – Vladimir Malashevksiy | 1:3 (11:7,7:11,8:11,9:11) |
02:00 | Roman Oliynyk – Viktor Trachuk | 3:1 (6:11,11:5,11:9,11:4) |
02:30 | Yuri Prokhoruk – Roman Oliynyk | 3:2 (11:9,5:11,6:11,11:6,12:10) |
03:00 | Alexander Tulenin – Vladimir Malashevksiy | 3:1 (7:11,11:8,11:7,11:9) |
03:30 | Yuri Prokhoruk – Alexander Tulenin | 1:3 (7:11,15:13,5:11,9:11) |
04:00 | Vladimir Malashevksiy – Viktor Trachuk | 2:3 (7:11,9:11,11:9,11:9,8:11) |
04:45 | Vladimir Malashevksiy – Yuri Prokhoruk | 3:1 (11:7,11:2,5:11,11:9) |
05:00 | Alexander Tulenin – Viktor Trachuk | 3:0 (11:9,11:5,11:2) |
07:45 | Eugene Masko – Nikita Trofimov | 3:2 (5:11,13:11,9:11,17:15,11:4) |
07:45 | Maksym Kolos – Dmitriy Baystryuchenko | 3:0 (11:6,11:6,11:7) |
08:15 | Andriy Selin – Anatoliy Chaplyanka | 2:3 (9:11,11:9,11:7,5:11,5:11) |
08:15 | Vadim Shvidkiy – Roman Sukhomlyn | 3:1 (13:11,4:11,12:10,13:11) |
08:15 | Roman Cherevko – Evgeniy Pismenny | 3:1 (11:9,8:11,12:10,11:9) |
08:45 | Vadim Grushko – Sergei Kovalenko L. | 3:1 (10:12,11:4,11:9,11:7) |
08:45 | Valentin Bondar – Oleg Formaziuk | 3:0 (11:7,11:9,11:7) |
08:45 | Sergey Filatov – Dmitriy Dubrovin | 3:0 (11:3,15:13,11:3) |
08:45 | Aleksandr Levadniy – Sergey Gogenko | 3:0 (11:7,12:10,11:5) |
09:00 | Dmitry Prilepa – Andrey Zaytsev | 3:1 (14:12,11:6,5:11,11:5) |
09:00 | Vitaly Maruschak – Vadim Shvidkiy | 3:2 (3:11,5:11,12:10,11:5,11:4) |
09:15 | Spartak Abalmaz – Valentin Zaichenko | 1:3 (11:3,7:11,10:12,11:13) |
09:15 | Vladimir Plishilo – Oleg Gavrilyuk | 2:3 (8:11,11:5,7:11,11:7,6:11) |
09:25 | Vitaly Gryniuk – Rostislav Klyuchuk | 2:3 (5:11,11:9,9:11,12:10,8:11) |
09:30 | Yuri Teterya – Sergey Filatov | 2:3 (8:11,8:11,11:7,11:8,12:14) |
09:30 | Maksym Kolos – Anatoliy Chaplyanka | 2:3 (7:11,11:4,8:11,11:5,5:11) |
09:30 | Andrey Scherinsky – Roman Sukhomlyn | 3:1 (9:11,11:3,11:4,11:8) |
09:30 | Eugene Masko – Evgeniy Pismenny | 1:3 (3:11,11:6,10:12,4:11) |
09:45 | Vasyl Pleshkan – Roman Demchuk | 1:3 (7:11,13:15,11:8,9:11) |
09:45 | Maxim Skhabovsky – Oleg Formaziuk | 1:3 (11:4,9:11,5:11,5:11) |
10:00 | Andrey Scherinsky – Vadim Shvidkiy | 3:2 (11:8,8:11,12:10,4:11,11:7) |
10:00 | Sergey Gogenko – Nikita Trofimov | 1:3 (11:6,8:11,9:11,7:11) |
10:00 | Nikolay Litvinenko-Sharaev – Dmitriy Dubrovin | 3:2 (9:11,11:5,11:6,10:12,11:8) |
10:00 | Alexander Naida – Sergei Kovalenko L. | 3:1 (11:9,10:12,11:7,11:8) |
10:15 | Andrey Zaytsev – Dmitriy Baystryuchenko | 0:3 (8:11,7:11,7:11) |
10:30 | Nikolay Litvinenko-Sharaev – Sergey Filatov | 2:3 (11:6,17:15,6:11,5:11,1:11) |
10:30 | Vadim Grushko – Spartak Abalmaz | 3:2 (12:14,3:11,11:6,11:7,12:10) |
10:30 | Roman Cherevko – Aleksandr Levadniy | 3:2 (9:11,11:6,8:11,11:8,13:11) |
10:30 | Valentin Bondar – Vladimir Plishilo | 3:1 (11:6,6:11,11:7,11:8) |
10:35 | Artem Trofimchuk – Vitaly Gryniuk | 3:2 (7:11,6:11,11:6,14:12,14:12) |
10:45 | Vitaly Maruschak – Roman Sukhomlyn | 2:3 (3:11,11:9,12:10,10:12,11:13) |
10:45 | Andriy Selin – Dmitry Prilepa | 3:0 (11:9,11:8,11:5) |
11:00 | Yuri Teterya – Dmitriy Dubrovin | 3:2 (9:11,11:6,11:3,6:11,11:6) |
11:00 | Alexander Naida – Valentin Zaichenko | 0:3 (6:11,8:11,8:11) |
11:00 | Eugene Masko – Sergey Gogenko | 1:3 (8:11,4:11,13:11,5:11) |
11:00 | Maxim Skhabovsky – Oleg Gavrilyuk | 3:2 (11:5,4:11,10:12,11:8,11:8) |
11:00 | Vasyl Pleshkan – Rostislav Klyuchuk | 2:3 (6:11,8:11,11:8,11:8,9:11) |
11:15 | Andrey Scherinsky – Vitaly Maruschak | 3:0 (12:10,11:8,11:3) |
11:15 | Maksym Kolos – Andrey Zaytsev | 1:3 (11:6,5:11,8:11,12:14) |
11:30 | Spartak Abalmaz – Sergei Kovalenko L. | 2:3 (11:8,9:11,11:4,5:11,7:11) |
11:30 | Vladimir Plishilo – Oleg Formaziuk | 1:3 (9:11,11:7,8:11,9:11) |
11:45 | Vitaly Gryniuk – Roman Demchuk | 0:3 (9:11,7:11,8:11) |
11:45 | Aleksandr Levadniy – Evgeniy Pismenny | 2:3 (10:12,13:15,11:8,15:13,7:11) |
11:45 | Nikolay Litvinenko-Sharaev – Yuri Teterya | 1:3 (11:8,9:11,1:11,9:11) |
12:00 | Dmitry Prilepa – Anatoliy Chaplyanka | 0:3 (10:12,8:11,9:11) |
12:00 | Maxim Skhabovsky – Vladimir Plishilo | 3:2 (12:10,10:12,7:11,12:10,12:10) |
12:00 | Roman Sukhomlyn – Vadim Shvidkiy | 0:3 (7:11,5:11,11:13) |
12:15 | Alexander Naida – Spartak Abalmaz | 3:0 (11:3,11:8,11:6) |
12:15 | Vasyl Pleshkan – Vitaly Gryniuk | 3:1 (10:12,11:9,11:6,11:4) |
12:30 | Roman Cherevko – Nikita Trofimov | 3:1 (11:7,3:11,12:10,12:10) |
12:30 | Andriy Selin – Dmitriy Baystryuchenko | 0:3 (3:11,9:11,4:11) |
12:45 | Artem Trofimchuk – Rostislav Klyuchuk | 2:3 (5:11,7:11,11:9,11:8,3:11) |
12:45 | Eugene Masko – Aleksandr Levadniy | 1:3 (6:11,7:11,13:11,4:11) |
12:45 | Vadim Grushko – Valentin Zaichenko | 3:2 (11:8,4:11,12:10,6:11,11:7) |
12:45 | Valentin Bondar – Oleg Gavrilyuk | 3:1 (13:15,11:0,11:9,11:3) |
13:00 | Maksym Kolos – Dmitry Prilepa | 2:3 (7:11,11:6,6:11,11:7,10:12) |
13:15 | Alexander Naida – Vadim Grushko | 3:0 (11:9,12:10,11:4) |
13:15 | Vasyl Pleshkan – Artem Trofimchuk | 2:3 (11:7,11:4,9:11,9:11,4:11) |
13:15 | Maxim Skhabovsky – Valentin Bondar | 3:2 (12:10,8:11,8:11,12:10,11:7) |
13:30 | Roman Cherevko – Sergey Gogenko | 3:1 (11:7,11:4,10:12,11:7) |
13:45 | Oleg Gavrilyuk – Oleg Formaziuk | 3:0 (11:8,14:12,11:8) |
13:45 | Andriy Selin – Andrey Zaytsev | 1:3 (11:9,7:11,5:11,7:11) |
14:00 | Evgeniy Pismenny – Nikita Trofimov | 3:1 (4:11,13:11,11:3,11:8) |
14:00 | Rostislav Klyuchuk – Roman Demchuk | 3:0 (11:7,11:5,11:7) |
14:00 | Valentin Zaichenko – Sergei Kovalenko L. | 1:3 (14:12,6:11,6:11,4:11) |
14:15 | Anatoliy Chaplyanka – Dmitriy Baystryuchenko | 0:3 (3:11,10:12,7:11) |
14:30 | Roman Demchuk – Vasyl Pleshkan | 3:0 (11:8,11:6,12:10) |
14:30 | Sergei Kovalenko L. – Valentin Zaichenko | 1:3 (12:10,9:11,6:11,7:11) |
14:30 | Eugene Masko – Roman Cherevko | 3:2 (9:11,12:14,11:3,11:7,11:7) |
14:45 | Maksym Kolos – Andriy Selin | 0:3 (6:11,7:11,9:11) |
15:15 | Rostislav Klyuchuk – Artem Trofimchuk | 3:2 (11:3,11:9,8:11,6:11,11:9) |
15:15 | Aleksandr Levadniy – Nikita Trofimov | 0:3 (8:11,6:11,9:11) |
15:30 | Alexander Tkachenko – Yury Schepanskyi | 3:1 (11:8,6:11,11:6,13:11) |
15:30 | Dmitry Prilepa – Dmitriy Baystryuchenko | 2:3 (11:5,11:6,6:11,11:13,6:11) |
15:30 | Igor Syniavskyi M. – Pavel Chyzh | 0:3 (12:14,15:17,7:11) |
15:45 | Rodion Pirvelli – Roman Reznichenko | 3:1 (15:17,11:6,11:6,11:4) |
15:45 | Oleksandr Staryi – Vladislav Wan | 2:3 (10:12,11:9,11:7,4:11,8:11) |
15:45 | Andrey Zaytsev – Anatoliy Chaplyanka | 3:1 (12:10,11:6,9:11,12:10) |
16:00 | Anatoliu Levshin – David Simonchuk | 3:2 (7:11,7:11,11:4,11:2,11:6) |
16:00 | Dmitriy Mischenko – Bogdan Zaika | 2:3 (11:9,10:12,19:17,9:11,9:11) |
16:00 | Sergey Gogenko – Evgeniy Pismenny | 1:3 (12:14,11:8,9:11,9:11) |
16:15 | Sergiy Skachenko – Andriy Gerasymenko | 3:2 (10:12,11:7,9:11,11:6,11:9) |
16:15 | Dmitriy Kalinyuk – Eduard Populovsky | 1:3 (7:11,8:11,11:8,3:11) |
16:15 | Bohdan Plakhtiy – Valeriy Baklykov | 3:1 (14:12,11:6,11:13,11:2) |
16:30 | Dmitry Prilepa – Maksym Kolos | 1:3 (11:8,3:11,5:11,6:11) |
16:30 | Vladislav Kalugin – Yury Schepanskyi | 1:3 (8:11,6:11,11:8,10:12) |
16:45 | Vasily Ivanika – Oleg Mulyk | 0:3 (9:11,10:12,4:11) |
16:45 | Maxim Tytskyi – Roman Reznichenko | 3:0 (11:3,11:9,11:7) |
16:45 | Evgenii Gudimenko – Vladislav Wan | 2:3 (11:6,3:11,7:11,14:12,5:11) |
16:45 | Dmitry Zaporozhets – Pavel Chyzh | 1:3 (8:11,9:11,11:9,6:11) |
17:00 | Nikita Trofimov – Eugene Masko | 3:2 (11:6,14:12,8:11,8:11,11:9) |
17:00 | Alexander Tkachenko – Anatoliu Levshin | 2:3 (11:7,13:11,7:11,8:11,8:11) |
17:15 | Igor Syniavskyi M. – Dmitriy Mischenko | 0:3 (9:11,9:11,9:11) |
17:15 | Anatoliy Chaplyanka – Andriy Selin | 3:1 (12:10,8:11,11:6,13:11) |
17:30 | Oleksandr Staryi – Dmitriy Kalinyuk | 2:3 (10:12,10:12,15:13,11:9,6:11) |
17:30 | Mykhailo Hlaholev – Valeriy Baklykov | 3:1 (3:11,12:10,11:7,11:9) |
17:30 | Dmitriy Baystryuchenko – Andrey Zaytsev | 0:3 (5:11,13:15,8:11) |
17:30 | Rodion Pirvelli – Sergiy Skachenko | 2:3 (11:7,11:13,11:7,10:12,7:11) |
17:45 | Dmitry Zaporozhets – Bogdan Zaika | 3:1 (10:12,11:8,11:4,11:8) |
17:45 | Vladislav Kalugin – David Simonchuk | 3:0 (11:8,11:6,11:9) |
18:00 | Bohdan Plakhtiy – Vasily Ivanika | 3:0 (12:10,11:4,11:6) |
18:00 | Dmitry Prokopenko – Valentin Lobas | 3:2 (7:11,11:9,11:9,8:11,11:9) |
18:00 | Maxim Tytskyi – Andriy Gerasymenko | 3:0 (11:5,11:6,11:6) |
18:00 | Evgenii Gudimenko – Eduard Populovsky | 1:3 (11:7,9:11,9:11,7:11) |
18:15 | Anatoliu Levshin – Yury Schepanskyi | 1:3 (5:11,15:13,7:11,5:11) |
18:15 | Dmitriy Mischenko – Pavel Chyzh | 1:3 (9:11,11:5,12:14,7:11) |
18:15 | Alexander Yarovoy – Igor Kuznetsov | 3:0 (11:4,11:9,11:4) |
18:30 | Dmitriy Kalinyuk – Vladislav Wan | 1:3 (11:9,11:13,7:11,8:11) |
18:30 | Mykhailo Hlaholev – Oleg Mulyk | 3:1 (11:9,5:11,12:10,11:7) |
18:45 | Evgenii Gudimenko – Vitalii Mukhin | 1:3 (10:12,11:9,5:11,8:11) |
18:45 | Dmitry Prokopenko – Igor Kuznetsov | 1:3 (7:11,11:7,3:11,10:12) |
18:45 | Sergiy Skachenko – Roman Reznichenko | 2:3 (4:11,11:8,11:3,5:11,6:11) |
19:00 | Dmitry Zaporozhets – Dmitriy Mischenko | 1:3 (9:11,7:11,14:12,9:11) |
19:05 | Vladislav Kalugin – Anatoliu Levshin | 3:1 (9:11,11:9,11:7,11:7) |
19:15 | Maxim Tytskyi – Sergiy Skachenko | 3:0 (14:12,11:4,11:8) |
19:15 | Vitalii Mukhin – Valentin Lobas | 3:2 (11:9,9:11,11:5,8:11,11:7) |
19:15 | Evgenii Gudimenko – Dmitriy Kalinyuk | 0:3 (6:11,8:11,9:11) |
19:15 | Vasily Ivanika – Valeriy Baklykov | 3:1 (11:13,11:7,11:6,11:7) |
19:30 | Alexander Yarovoy – Evgenii Gudimenko | 1:3 (7:11,12:14,14:12,7:11) |
19:30 | Mykhailo Hlaholev – Vasily Ivanika | 0:3 (5:11,2:11,11:13) |
19:30 | Alexander Tkachenko – David Simonchuk | 3:1 (11:6,7:11,11:9,11:6) |
19:30 | Bogdan Zaika – Pavel Chyzh | 0:3 (7:11,4:11,7:11) |
19:45 | Dmitry Prokopenko – Vitalii Mukhin | 3:1 (9:11,11:4,11:8,12:10) |
19:45 | Oleksandr Staryi – Eduard Populovsky | 0:3 (10:12,7:11,6:11) |
19:45 | Rodion Pirvelli – Andriy Gerasymenko | 3:2 (11:2,9:11,4:11,13:11,11:9) |
20:00 | Vladislav Kalugin – Alexander Tkachenko | 3:1 (10:12,11:7,11:7,11:9) |
20:00 | Evgenii Gudimenko – Igor Kuznetsov | 3:0 (11:3,11:6,13:11) |
20:15 | Bohdan Plakhtiy – Oleg Mulyk | 3:0 (11:3,11:8,11:5) |
20:15 | Evgenii Gudimenko – Oleksandr Staryi | 3:0 (11:9,11:7,11:6) |
20:30 | David Simonchuk – Yury Schepanskyi | 1:3 (11:4,5:11,4:11,6:11) |
20:30 | Dmitry Prokopenko – Evgenii Gudimenko | 1:3 (1:11,12:14,11:9,11:13) |
20:30 | Alexander Yarovoy – Valentin Lobas | 3:2 (11:8,13:11,5:11,11:13,11:9) |
20:30 | Maxim Tytskyi – Rodion Pirvelli | 1:3 (8:11,11:4,6:11,8:11) |
20:45 | Pavel Chyzh – Dmitriy Mischenko | 3:0 (11:4,11:1,13:11) |
20:45 | Mykhailo Hlaholev – Bohdan Plakhtiy | 3:1 (11:9,10:12,12:10,12:10) |
21:00 | Alexander Yarovoy – Vitalii Mukhin | 3:0 (11:4,11:6,11:8) |
21:00 | Andriy Gerasymenko – Roman Reznichenko | 0:3 (8:11,4:11,9:11) |
21:00 | Eduard Populovsky – Vladislav Wan | 0:3 (6:11,8:11,12:14) |
21:15 | Oleg Mulyk – Valeriy Baklykov | 3:0 (11:9,11:8,11:7) |
21:15 | Anatoliu Levshin – Alexander Tkachenko | 2:3 (8:11,11:4,11:7,9:11,8:11) |
21:20 | Igor Kuznetsov – Valentin Lobas | 1:3 (7:11,11:13,11:9,7:11) |
21:30 | Dmitriy Kalinyuk – Evgenii Gudimenko | 3:1 (11:3,11:8,10:12,11:7) |
21:30 | Dmitry Prokopenko – Alexander Yarovoy | 3:0 (12:10,11:6,12:10) |
21:30 | Roman Reznichenko – Sergiy Skachenko | 3:2 (8:11,11:7,11:7,5:11,11:4) |
21:45 | Evgenii Gudimenko – Valentin Lobas | 3:1 (11:8,11:4,7:11,11:8) |
21:45 | Oleg Mulyk – Vasily Ivanika | 3:0 (11:9,11:4,11:8) |
21:45 | Yury Schepanskyi – Vladislav Kalugin | 3:0 (11:3,11:6,11:7) |
22:00 | Vladislav Wan – Eduard Populovsky | 2:3 (11:13,12:10,11:8,6:11,8:11) |
22:15 | Vitalii Mukhin – Igor Kuznetsov | 0:3 (10:12,14:16,8:11) |
22:15 | Rodion Pirvelli – Maxim Tytskyi | 2:3 (11:9,12:14,11:6,6:11,4:11) |
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Petr Silhan – Josef Medek | 0:3 (6:11,5:11,7:11) |
00:15 | Tadeas Zika – Jan Zajicek | 3:1 (11:7,7:11,11:4,11:5) |
08:45 | Josef Kutifel – Petr Bradac | 3:0 (11:6,11:8,11:7) |
09:15 | Erik Mares – Martin Sulc | 3:2 (14:16,13:11,5:11,11:8,11:6) |
10:00 | Petr Bradac – Erik Mares | 2:3 (6:11,9:11,11:4,11:4,9:11) |
10:30 | Martin Sulc – Josef Kutifel | 3:0 (11:6,11:6,11:5) |
10:45 | Josef Kutifel – Erik Mares | 3:0 (11:9,14:12,11:8) |
11:15 | Petr Bradac – Martin Sulc | 3:1 (11:8,7:11,11:7,11:6) |
11:45 | Martin Sulc – Petr Bradac | 3:1 (4:11,11:4,12:10,11:5) |
12:45 | Karel Brozhik – Jan Kanera | 3:2 (11:7,11:9,4:11,9:11,11:4) |
13:15 | Frantisek Pusch – Martin Sulc | 2:3 (8:11,9:11,12:10,11:5,6:11) |
13:45 | Jan Kanera – Frantisek Pusch | 3:2 (9:11,8:11,13:11,11:9,11:7) |
14:15 | Martin Sulc – Karel Brozhik | 2:3 (11:6,17:15,2:11,9:11,8:11) |
14:45 | Karel Brozhik – Frantisek Pusch | 3:0 (11:3,11:9,11:6) |
15:15 | Jan Kanera – Martin Sulc | 3:1 (11:4,11:6,9:11,11:5) |
15:45 | Martin Sulc – Frantisek Pusch | 3:0 (12:10,11:9,11:9) |
16:45 | Jan Jablonovsky – Zdenek Kasinski | 3:2 (5:11,11:9,11:2,11:13,11:8) |
17:15 | Kamil Novak – Vladimir Postelt | 0:3 (5:11,7:11,6:11) |
17:45 | Zdenek Kasinski – Kamil Novak | 0:3 (6:11,9:11,11:13) |
18:15 | Vladimir Postelt – Jan Jablonovsky | 2:3 (12:10,8:11,11:8,6:11,8:11) |
18:45 | Jan Jablonovsky – Kamil Novak | 3:2 (11:8,3:11,11:4,7:11,11:6) |
19:15 | Zdenek Kasinski – Vladimir Postelt | 3:0 (11:9,11:9,11:9) |
20:15 | Jan Jablonovsky – Vladimir Postelt | 3:2 (10:12,11:8,6:11,11:8,11:5) |
20:45 | Patrik Pycha – Jiri Veselka | 3:1 (7:11,14:12,12:10,11:5) |
21:15 | Vaclav Dolezal – Milan Regner | 2:3 (10:12,11:9,3:11,11:9,9:11) |
21:45 | Jiri Veselka – Vaclav Dolezal | 3:2 (7:11,11:5,11:7,12:14,11:3) |
22:15 | Milan Regner – Patrik Pycha | 2:3 (10:12,9:11,11:9,11:4,8:11) |
22:45 | Patrik Pycha – Vaclav Dolezal | 3:0 (11:7,11:5,11:8) |
23:15 | Jiri Veselka – Milan Regner | 3:1 (6:11,11:5,12:10,11:4) |
23:45 | Milan Regner – Vaclav Dolezal | 2:3 (11:5,15:17,9:11,11:7,7:11) |
Setka Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Yury Kolos – Egor Derun | 3:0 (11:8,11:5,11:3) |
01:45 | Yevhen Kyi – Aleksandr Kovalchuk | 3:0 (11:9,11:3,11:5) |
02:15 | Vladimir Chernobab – Andriy Kovrikov | 1:3 (9:11,8:11,11:8,9:11) |
02:45 | Nikita Vilenchyts – Aleksandr Kovalchuk | 2:3 (12:10,5:11,4:11,11:9,2:11) |
03:15 | Yevhen Kyi – Vladimir Chernobab | 3:0 (11:4,12:10,11:7) |
03:45 | Nikita Vilenchyts – Andriy Kovrikov | 2:3 (11:9,8:11,11:8,8:11,6:11) |
04:15 | Vladimir Chernobab – Aleksandr Kovalchuk | 3:0 (12:10,11:8,11:7) |
04:45 | Yevhen Kyi – Andriy Kovrikov | 1:3 (11:7,10:12,8:11,7:11) |
05:15 | Nikita Vilenchyts – Vladimir Chernobab | 2:3 (12:10,8:11,5:11,11:2,5:11) |
05:45 | Andriy Kovrikov – Aleksandr Kovalchuk | 3:2 (7:11,11:9,8:11,11:9,11:8) |
06:15 | Nikita Vilenchyts – Yevhen Kyi | 0:3 (4:11,10:12,8:11) |
06:45 | Aleksandr Kovalchuk – Vladimir Chernobab | 3:1 (11:3,7:11,11:9,11:8) |
07:15 | Andriy Kovrikov – Yevhen Kyi | 0:3 (5:11,9:11,9:11) |
07:45 | Alexey Korobov – Vitaliy Sydorenko | 3:1 (11:6,11:4,11:13,11:7) |
07:50 | Sergey Rak – Vladimir Korobko | 3:0 (11:5,11:8,11:8) |
08:15 | Roman Torba – Dmitry Kuzmenko | 1:3 (8:11,5:11,11:8,4:11) |
08:15 | Anatoly Kovalenko – Kyryll Mikhailovsky | 0:3 (20:22,7:11,11:13) |
08:30 | Vladimir Vasyukov – Viktor Leonov | 3:0 (12:10,11:8,11:5) |
08:45 | Oleg Gubanishchev – Sergey Solomko | 1:3 (11:8,7:11,8:11,6:11) |
08:45 | Eugene Trunov – Vladimir Korobko | 0:3 (8:11,5:11,7:11) |
08:45 | Bogdan Yurka – Serhii Fedorenko | 3:0 (11:9,11:4,12:10) |
08:45 | Pavel Fencl – Sergey Pitsyk | 3:0 (11:6,11:4,11:5) |
08:45 | Ihor Sobko – Gennady Portnov | 3:0 (11:9,11:9,12:10) |
09:00 | Ivan Kazmirovskyi – Victor Pakhnyuk | 3:0 (11:6,11:6,11:7) |
09:15 | Sergey Rak – Roman Torba | 1:3 (10:12,11:8,7:11,4:11) |
09:15 | Pavel Volkov – Mykola Polysynskyi | 3:0 (11:7,14:12,11:8) |
09:15 | Stepan Grigorenko – Alexander Brizhevaty | 3:0 (11:9,12:10,11:9) |
09:15 | Alexey Korobov – Viktor Leonov | 3:1 (11:2,7:11,11:8,11:7) |
09:45 | Eugene Trunov – Dmitry Kuzmenko | 3:1 (11:4,11:5,8:11,11:6) |
09:45 | Gennady Portnov – Vitaliy Sydorenko | 3:1 (11:9,7:11,11:7,11:3) |
09:45 | Anatoly Kovalenko – Sergey Solomko | 2:3 (11:6,13:11,6:11,4:11,6:11) |
09:45 | Oleg Pereguda – Andrii Semeniuk | 1:3 (11:5,10:12,9:11,5:11) |
09:45 | Mikhail Dyachenko – Sergey Khandetsky | 3:1 (12:10,12:10,10:12,12:10) |
10:15 | Roman Torba – Vladimir Korobko | 3:0 (13:11,11:5,11:9) |
10:15 | Vladimir Vasyukov – Ihor Sobko | 3:1 (8:11,11:3,11:7,11:3) |
10:15 | Pavel Fencl – Mykola Polysynskyi | 3:1 (11:8,11:5,8:11,11:9) |
10:15 | Victor Pakhnyuk – Kyryll Mikhailovsky | 1:3 (6:11,6:11,13:11,11:13) |
10:15 | Bogdan Yurka – Alexander Brizhevaty | 3:1 (11:5,11:9,7:11,13:11) |
10:45 | Sergey Khandetsky – Sergey Pitsyk | 3:0 (11:9,11:2,11:8) |
10:45 | Sergey Rak – Dmitry Kuzmenko | 3:1 (4:11,11:8,11:9,11:6) |
10:45 | Alexey Korobov – Gennady Portnov | 1:3 (4:11,11:8,7:11,1:11) |
10:45 | Oleg Gubanishchev – Ivan Kazmirovskyi | 1:3 (10:12,8:11,14:12,10:12) |
10:45 | Andrii Semeniuk – Serhii Fedorenko | 1:3 (11:9,8:11,10:12,11:13) |
11:15 | Eugene Trunov – Roman Torba | 0:3 (6:11,8:11,8:11) |
11:15 | Pavel Volkov – Mikhail Dyachenko | 3:0 (11:6,11:9,11:2) |
11:15 | Stepan Grigorenko – Oleg Pereguda | 0:3 (7:11,8:11,11:13) |
11:15 | Anatoly Kovalenko – Victor Pakhnyuk | 3:1 (11:7,8:11,11:4,11:4) |
11:30 | Ihor Sobko – Viktor Leonov | 3:1 (10:12,11:3,11:5,11:6) |
11:45 | Bogdan Yurka – Andrii Semeniuk | 0:3 (7:11,12:14,12:14) |
11:45 | Pavel Fencl – Sergey Khandetsky | 0:3 (8:11,9:11,5:11) |
11:45 | Dmitry Kuzmenko – Vladimir Korobko | 3:0 (11:8,11:5,11:6) |
11:45 | Ivan Kazmirovskyi – Sergey Solomko | 2:3 (11:6,7:11,8:11,11:6,9:11) |
12:00 | Vladimir Vasyukov – Vitaliy Sydorenko | 0:3 (4:11,9:11,6:11) |
12:00 | Oleg Gubanishchev – Kyryll Mikhailovsky | 3:1 (7:11,12:10,11:4,11:9) |
12:15 | Eugene Trunov – Sergey Rak | 2:3 (16:14,6:11,13:15,11:7,9:11) |
12:15 | Mikhail Dyachenko – Mykola Polysynskyi | 3:2 (8:11,12:10,12:14,11:5,11:5) |
12:15 | Oleg Pereguda – Alexander Brizhevaty | 3:0 (11:5,11:7,11:6) |
12:30 | Anatoly Kovalenko – Ivan Kazmirovskyi | 3:0 (11:6,11:7,15:13) |
12:30 | Stepan Grigorenko – Serhii Fedorenko | 3:1 (12:10,7:11,11:9,14:12) |
12:30 | Alexey Korobov – Ihor Sobko | 3:1 (6:11,12:10,11:9,11:9) |
12:45 | Pavel Volkov – Sergey Pitsyk | 3:1 (11:8,10:12,11:8,11:8) |
13:00 | Vladimir Korobko – Dmitry Kuzmenko | 1:3 (7:11,11:8,9:11,8:11) |
13:00 | Bogdan Yurka – Oleg Pereguda | 0:3 (10:12,6:11,3:11) |
13:00 | Oleg Gubanishchev – Victor Pakhnyuk | 2:2 (11:13,11:7,4:11,11:8,3:10) |
13:00 | Vladimir Vasyukov – Gennady Portnov | 0:3 (8:11,9:11,9:11) |
13:15 | Pavel Fencl – Mikhail Dyachenko | 0:3 (10:12,8:11,8:11) |
13:30 | Roman Torba – Sergey Rak | 1:3 (10:12,11:8,10:12,0:11) |
13:30 | Stepan Grigorenko – Andrii Semeniuk | 2:3 (6:11,11:7,6:11,12:10,5:11) |
13:30 | Sergey Solomko – Kyryll Mikhailovsky | 3:1 (11:7,7:11,11:9,11:6) |
13:30 | Viktor Leonov – Vitaliy Sydorenko | 1:3 (9:11,11:7,9:11,9:11) |
13:45 | Pavel Volkov – Sergey Khandetsky | 3:1 (11:4,11:5,10:12,11:4) |
14:00 | Anatoly Kovalenko – Oleg Gubanishchev | 3:1 (8:11,11:2,11:6,11:5) |
14:00 | Alexey Korobov – Vladimir Vasyukov | 3:2 (11:5,11:6,10:12,9:11,11:5) |
14:15 | Alexander Brizhevaty – Serhii Fedorenko | 3:0 (11:9,11:8,11:7) |
14:15 | Mykola Polysynskyi – Sergey Pitsyk | 0:3 (9:11,7:11,9:11) |
14:30 | Bogdan Yurka – Stepan Grigorenko | 3:2 (14:12,14:12,4:11,4:11,12:10) |
14:30 | Ihor Sobko – Vitaliy Sydorenko | 3:1 (11:4,5:11,11:8,11:4) |
14:30 | Ivan Kazmirovskyi – Kyryll Mikhailovsky | 2:3 (11:9,8:11,11:3,9:11,5:11) |
14:45 | Pavel Fencl – Pavel Volkov | 3:2 (13:11,9:11,11:8,4:11,11:8) |
15:00 | Gennady Portnov – Viktor Leonov | 3:0 (12:10,11:7,11:4) |
15:00 | Victor Pakhnyuk – Sergey Solomko | 2:3 (11:9,11:6,7:11,3:11,12:14) |
15:15 | Mikhail Dyachenko – Sergey Pitsyk | 3:1 (9:11,11:5,11:8,11:8) |
15:15 | Oleg Pereguda – Serhii Fedorenko | 3:2 (8:11,11:2,12:10,8:11,11:4) |
15:30 | Andrii Semeniuk – Alexander Brizhevaty | 1:3 (9:11,8:11,13:11,7:11) |
15:35 | Vladimir Belobrov – Aleksey Grimovskiy | 2:3 (6:11,4:11,11:9,16:14,5:11) |
15:40 | Yuriy Parahailo – Yuri Kurischenko | 3:0 (18:16,11:5,15:13) |
15:45 | Sergey Khandetsky – Mykola Polysynskyi | 3:1 (11:5,11:6,9:11,11:9) |
15:45 | Bohdan Plakhtiy – Alexandr Mytsyk | 3:1 (11:6,4:11,12:10,11:6) |
16:00 | Mikhail Teteruk – Eduard Bernatskyi | 3:1 (11:9,9:11,11:6,11:6) |
16:00 | Leonid Ivanov – Egor Derun | 3:2 (7:11,11:9,7:11,11:9,11:6) |
16:00 | Yaroslav Makovka – Andrey Matushenko | 3:0 (11:9,11:5,11:9) |
16:15 | Ryslan Solomko – Aleksey Grimovskiy | 1:3 (11:6,6:11,4:11,3:11) |
16:30 | Oleksandr Zaporozhets – Dmitriy Gudimenko | 3:2 (8:11,6:11,11:9,11:2,11:8) |
16:45 | Bogdan Gavrilyuk – Alexandr Mytsyk | 2:3 (7:11,11:3,11:6,6:11,5:11) |
16:45 | Vladimir Belobrov – Yaroslav Makovka | 3:1 (11:9,8:11,11:7,11:7) |
17:00 | Yuriy Parahailo – Eduard Bernatskyi | 3:1 (11:6,11:13,11:9,11:9) |
17:15 | Igor Talalay – Vladimir Chernobab | 1:3 (5:11,10:12,11:5,8:11) |
17:15 | Bohdan Plakhtiy – Leonid Ivanov | 0:3 (13:15,8:11,12:14) |
17:15 | Ryslan Solomko – Andrey Matushenko | 2:3 (11:8,6:11,12:14,11:7,9:11) |
17:40 | Dmitriy Gudimenko – Yuri Kurischenko | 0:3 (12:14,9:11,6:11) |
17:45 | Aleksandr Grishchenko – Anatoliy Dulich | 3:2 (11:7,1:11,8:11,11:8,11:7) |
17:45 | Bogdan Gavrilyuk – Egor Derun | 0:3 (1:11,7:11,7:11) |
17:45 | Yaroslav Makovka – Aleksey Grimovskiy | 2:3 (11:8,5:11,12:14,15:13,10:12) |
18:00 | Mikhail Teteruk – Oleksandr Zaporozhets | 2:3 (3:11,11:6,11:5,7:11,8:11) |
18:00 | Leonid Ivanov – Alexandr Mytsyk | 1:3 (9:11,11:4,8:11,6:11) |
18:15 | Vladimir Belobrov – Andrey Matushenko | 3:1 (11:5,7:11,14:12,11:2) |
18:20 | Maxim Mrykh – Alexander Buberenko | 0:3 (11:13,8:11,10:12) |
18:30 | Yuriy Parahailo – Dmitriy Gudimenko | 0:3 (6:11,6:11,6:11) |
18:30 | Bohdan Plakhtiy – Egor Derun | 0:3 (9:11,5:11,6:11) |
18:45 | Ryslan Solomko – Yaroslav Makovka | 1:3 (10:12,11:6,10:12,2:11) |
18:45 | Yury Kolos – Nazar Kasianyk | 3:1 (7:11,11:9,11:5,11:2) |
18:45 | Nikita Vilenchyts – Igor Talalay | 3:2 (11:7,10:12,11:13,11:8,11:6) |
19:00 | Oleksandr Zaporozhets – Eduard Bernatskyi | 3:1 (11:5,7:11,13:11,11:5) |
19:15 | Andrey Matushenko – Aleksey Grimovskiy | 0:3 (10:12,12:14,6:11) |
19:15 | Bogdan Gavrilyuk – Leonid Ivanov | 2:3 (6:11,11:7,11:7,9:11,10:12) |
19:20 | Aleksandr Grishchenko – Alexander Buberenko | 3:2 (11:13,11:9,11:5,9:11,11:8) |
19:40 | Mikhail Teteruk – Yuri Kurischenko | 3:2 (11:9,11:13,7:11,11:6,11:9) |
19:45 | Ryslan Solomko – Vladimir Belobrov | 3:1 (15:13,11:6,10:12,11:7) |
19:45 | Egor Derun – Alexandr Mytsyk | 3:0 (11:6,11:9,11:3) |
19:45 | Igor Talalay – Aleksandr Kovalchuk | 3:0 (13:11,11:5,11:3) |
20:00 | Nazar Kasianyk – Anatoliy Dulich | 3:2 (13:15,4:11,15:13,12:10,13:11) |
20:00 | Yuriy Parahailo – Oleksandr Zaporozhets | 2:3 (16:14,7:11,5:11,11:8,9:11) |
20:15 | Maxim Mrykh – Yury Kolos | 3:2 (4:11,11:9,9:11,11:5,11:9) |
20:15 | Bogdan Gavrilyuk – Bohdan Plakhtiy | 2:3 (13:11,11:4,9:11,12:14,6:11) |
20:30 | Mikhail Teteruk – Dmitriy Gudimenko | 2:3 (9:11,11:8,11:5,3:11,12:14) |
20:30 | Andrey Matushenko – Yaroslav Makovka | 3:1 (11:8,12:10,9:11,11:9) |
20:45 | Aleksandr Grishchenko – Nazar Kasianyk | 2:3 (12:10,9:11,12:10,5:11,10:12) |
20:45 | Aleksey Grimovskiy – Vladimir Belobrov | 2:3 (8:11,13:11,9:11,11:1,10:12) |
20:45 | Yevhen Kyi – Igor Talalay | 2:3 (11:7,14:12,4:11,6:11,12:14) |
21:15 | Eduard Bernatskyi – Yuri Kurischenko | 3:1 (11:7,11:6,9:11,13:11) |
21:20 | Yury Kolos – Alexander Buberenko | 2:3 (6:11,11:7,12:10,10:12,8:11) |
21:30 | Egor Derun – Leonid Ivanov | 3:1 (11:4,6:11,11:9,11:5) |
21:30 | Maxim Mrykh – Anatoliy Dulich | 3:2 (11:13,7:11,11:8,11:9,11:9) |
21:40 | Yuriy Parahailo – Mikhail Teteruk | 1:3 (11:6,7:11,11:13,5:11) |
21:45 | Aleksandr Kovalchuk – Andriy Kovrikov | 3:1 (11:7,5:11,11:5,11:9) |
22:00 | Aleksandr Grishchenko – Yury Kolos | 1:3 (10:12,11:6,8:11,7:11) |
22:15 | Oleksandr Zaporozhets – Yuri Kurischenko | 2:3 (10:12,11:8,6:11,11:4,14:16) |
22:15 | Yevhen Kyi – Nikita Vilenchyts | 2:3 (11:8,11:7,2:11,3:11,3:11) |
22:30 | Dmitriy Gudimenko – Eduard Bernatskyi | 2:3 (10:12,11:9,5:11,11:6,9:11) |
22:30 | Maxim Mrykh – Nazar Kasianyk | 2:3 (11:7,12:10,5:11,6:11,10:12) |
22:45 | Igor Talalay – Andriy Kovrikov | 0:3 (7:11,7:11,9:11) |
23:20 | Alexander Buberenko – Anatoliy Dulich | 3:2 (11:6,6:11,12:10,10:12,11:9) |
23:30 | Aleksandr Grishchenko – Maxim Mrykh | 3:2 (7:11,15:13,11:4,5:11,11:8) |
23:45 | Alexander Lysenko – Alexander Lushnya | 3:1 (13:11,9:11,11:6,11:9) |
Armenia. ITT Cup. Group C
TSC Pro.
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Dmitry Kamilovskiy – Mikhail Katanov | 2:3 (6:11,11:5,8:11,11:8,7:11) |
00:00 | Maxim Smirnov – Bogdan Timoshin | 3:0 (11:6,11:9,12:10) |
00:39 | Dmitry Kamilovskiy – Maxim Smirnov | 3:1 (14:12,9:11,12:10,12:10) |
00:57 | Bogdan Timoshin – Mikhail Katanov | 2:3 (11:5,9:11,11:8,8:11,11:13) |
01:16 | Dmitry Kamilovskiy – Bogdan Timoshin | 3:1 (11:9,7:11,11:7,13:11) |
01:50 | Maxim Smirnov – Mikhail Katanov | 0:3 (9:11,9:11,9:11) |
02:16 | Bogdan Timoshin – Maxim Smirnov | 3:0 (11:6,11:9,11:6) |
02:42 | Mikhail Katanov – Dmitry Kamilovskiy | 1:3 (5:11,7:11,11:7,4:11) |
03:14 | Vladislav Baranov – Alena Chendey | 3:0 (11:9,11:9,11:8) |
03:53 | Maria Vinogradova A. – Ilya Ulchenko | 0:3 (7:11,9:11,6:11) |
04:13 | Vladislav Baranov – Maria Vinogradova A. | 3:1 (11:9,6:11,11:7,11:3) |
04:41 | Alena Chendey – Ilya Ulchenko | 1:3 (8:11,11:9,8:11,8:11) |
05:15 | Vladislav Baranov – Ilya Ulchenko | 3:2 (11:6,11:8,11:13,11:13,11:5) |
05:56 | Maria Vinogradova A. – Alena Chendey | 0:3 (6:11,5:11,8:11) |
06:17 | Alena Chendey – Maria Vinogradova A. | 3:1 (7:11,11:7,11:5,11:8) |
06:41 | Ilya Ulchenko – Vladislav Baranov | 1:3 (11:6,8:11,10:12,8:11) |
16:18 | Alina Dzugulova – Maxim Abakumov | 2:3 (16:14,7:11,9:11,11:9,4:11) |
16:47 | Inna Belykh – Alexander Kopanskov | 3:1 (11:3,11:3,10:12,11:3) |
17:02 | Alina Dzugulova – Alexander Kopanskov | 1:3 (8:11,11:9,7:11,7:11) |
17:24 | Inna Belykh – Maxim Abakumov | 3:1 (11:7,11:4,8:11,11:6) |
17:45 | Alina Dzugulova – Inna Belykh | 1:3 (11:8,5:11,14:16,9:11) |
18:11 | Alexander Kopanskov – Maxim Abakumov | 3:2 (12:10,3:11,11:6,8:11,13:11) |
18:43 | Maxim Abakumov – Alina Dzugulova | 3:2 (3:11,11:7,11:4,9:11,11:5) |
19:06 | Alexander Kopanskov – Inna Belykh | 0:3 (5:11,3:11,3:11) |
19:59 | Mikhail Fedotov – Komron Salimov | 3:1 (11:9,11:8,6:11,11:5) |
20:28 | Lev Deryugin – Ivan Vasiliev | 3:0 (11:9,11:6,11:8) |
20:45 | Mikhail Fedotov – Lev Deryugin | 3:2 (2:11,9:11,11:5,13:11,13:11) |
21:17 | Ivan Vasiliev – Komron Salimov | 3:0 (11:8,11:6,11:9) |
21:34 | Mikhail Fedotov – Ivan Vasiliev | 1:3 (10:12,11:9,5:11,5:11) |
21:55 | Lev Deryugin – Komron Salimov | 2:3 (11:4,11:6,16:18,5:11,9:11) |
22:23 | Komron Salimov – Lev Deryugin | 3:2 (11:7,7:11,7:11,11:9,12:10) |
22:53 | Ivan Vasiliev – Mikhail Fedotov | 0:3 (9:11,3:11,6:11) |
Pro League
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Sergey Burov – Artem Slashchev | 2:3 (6:11,4:11,11:4,11:6,5:11) |
00:15 | Nikolay Zhurba – Konstantin Churin | 3:0 (11:4,11:6,11:8) |
00:15 | Artem Tsitselsky – Vladimir Safonov | 1:3 (5:11,11:9,8:11,4:11) |
00:30 | Alexander Petrov – Alik Girevenkov | 1:3 (5:11,6:11,11:5,9:11) |
00:30 | Alexey Uvarov – Dmitriy Balakin | 3:0 (11:8,12:10,11:7) |
00:45 | Vladislav Chahur – Evgeniy Ilyukhin | 3:2 (9:11,11:6,8:11,11:4,11:8) |
01:00 | Artem Slashchev – Alexei Vlasov | 3:2 (11:8,11:8,8:11,5:11,11:8) |
01:00 | Denis Sayanov – Artem Tsitselsky | 3:1 (11:6,11:13,12:10,11:9) |
01:15 | Sergey Burov – Alexey Uvarov | 0:3 (5:11,9:11,9:11) |
01:30 | Konstantin Churin – Victor Kalachev | 0:3 (6:11,9:11,6:11) |
01:30 | Alik Girevenkov – Vladimir Safonov | 2:3 (12:10,12:10,8:11,8:11,10:12) |
01:30 | Alexei Vlasov – Dmitriy Balakin | 3:2 (9:11,2:11,11:9,11:4,12:10) |
01:45 | Nikolay Zhurba – Evgeniy Ilyukhin | 0:3 (9:11,7:11,6:11) |
02:15 | Victor Kalachev – Vladislav Chahur | 2:3 (8:11,11:8,7:11,11:8,4:11) |
02:15 | Artem Slashchev – Alexey Uvarov | 2:3 (11:8,11:8,10:12,10:12,7:11) |
02:15 | Alexander Petrov – Artem Tsitselsky | 3:1 (8:11,12:10,11:9,11:5) |
02:45 | Evgeniy Ilyukhin – Konstantin Churin | 3:2 (11:6,2:11,11:7,6:11,12:10) |
02:45 | Dmitriy Balakin – Sergey Burov | 3:2 (11:8,16:14,9:11,8:11,11:8) |
02:45 | Vladimir Safonov – Denis Sayanov | 3:0 (12:10,11:5,11:8) |
03:00 | Artem Tsitselsky – Alik Girevenkov | 1:3 (11:8,7:11,8:11,2:11) |
03:15 | Victor Kalachev – Nikolay Zhurba | 1:3 (12:10,6:11,4:11,6:11) |
03:15 | Alexey Uvarov – Alexei Vlasov | 0:3 (3:11,8:11,7:11) |
03:30 | Dmitriy Balakin – Artem Slashchev | 3:2 (11:4,8:11,11:7,6:11,11:2) |
03:30 | Vladimir Safonov – Alexander Petrov | 2:3 (4:11,8:11,11:3,11:8,7:11) |
03:45 | Konstantin Churin – Vladislav Chahur | 1:3 (9:11,3:11,11:8,6:11) |
04:00 | Alexei Vlasov – Sergey Burov | 3:0 (11:9,12:10,11:7) |
04:15 | Alik Girevenkov – Denis Sayanov | 3:2 (5:11,12:10,12:14,11:7,11:5) |
04:15 | Nikolay Zhurba – Victor Kalachev | 3:1 (8:11,11:7,11:5,11:9) |
04:30 | Artem Slashchev – Dmitriy Balakin | 2:3 (12:10,9:11,8:11,11:6,10:12) |
04:45 | Denis Sayanov – Alexander Petrov | 0:3 (7:11,4:11,9:11) |
04:45 | Evgeniy Ilyukhin – Vladislav Chahur | 0:3 (7:11,2:11,8:11) |
05:00 | Vladimir Safonov – Alik Girevenkov | 2:3 (11:7,5:11,6:11,11:4,3:11) |
05:15 | Alexei Vlasov – Alexey Uvarov | 0:3 (9:11,9:11,8:11) |
07:15 | Vladimir Klimentev – Sergey Gancev | 3:2 (9:11,11:7,12:14,11:7,11:6) |
07:30 | Igor Minchenkov – Sergey Lanovenko | 0:3 (6:11,9:11,8:11) |
07:45 | Sergey Simonov – Konstantin Olshakov | 0:3 (6:11,8:11,2:11) |
08:00 | Yuriy Gavrilov – Sergey Khomutov | 3:2 (11:6,10:12,7:11,11:4,11:7) |
08:00 | Igor Meteleshko – Andrey Sadkov | 3:0 (11:6,11:9,11:7) |
08:00 | Maksim Glushkov – Alexander Kononenko | 3:0 (11:9,12:10,11:3) |
08:15 | Sergey Gancev – Maksim Glushkov | 3:2 (6:11,11:8,6:11,11:5,12:10) |
08:30 | Sergey Lanovenko – Igor Meteleshko | 3:0 (11:6,11:8,11:6) |
08:45 | Alexander Kononenko – Vladimir Klimentev | 0:3 (7:11,5:11,7:11) |
08:45 | Konstantin Olshakov – Yuriy Gavrilov | 0:3 (3:11,8:11,10:12) |
09:00 | Andrey Sadkov – Igor Minchenkov | 3:2 (4:11,6:11,11:6,11:9,11:9) |
09:00 | Sergey Khomutov – Sergey Simonov | 3:0 (11:8,11:2,11:1) |
09:15 | Vladimir Klimentev – Maksim Glushkov | 2:3 (7:11,7:11,11:4,16:14,5:11) |
09:45 | Sergey Simonov – Yuriy Gavrilov | 0:3 (5:11,8:11,7:11) |
09:45 | Igor Minchenkov – Igor Meteleshko | 3:1 (11:9,10:12,13:11,11:5) |
09:45 | Sergey Gancev – Alexander Kononenko | 3:1 (11:8,8:11,11:8,11:9) |
10:00 | Konstantin Olshakov – Sergey Khomutov | 3:2 (6:11,11:4,9:11,11:4,11:7) |
10:00 | Sergey Lanovenko – Andrey Sadkov | 0:3 (5:11,5:11,6:11) |
11:30 | Andrey Suslov – Alexander Ekzhanov | 3:1 (6:11,11:6,13:11,11:5) |
11:30 | Evgeny Masokin – Anton Sirotkin | 2:3 (11:4,10:12,11:7,5:11,11:13) |
12:00 | Oleg Pronin – Aleksey Kazakov | 1:3 (12:14,7:11,11:4,7:11) |
12:15 | Yaroslav Troyanov – Andrey Prokhorov | 3:1 (10:12,11:8,13:11,11:2) |
12:30 | Alexander Ekzhanov – Oleg Pronin | 2:3 (13:15,11:8,11:7,9:11,9:11) |
12:30 | Anton Sirotkin – Yaroslav Troyanov | 1:3 (11:9,5:11,9:11,9:11) |
13:00 | Aleksey Kazakov – Andrey Suslov | 3:0 (11:8,11:8,13:11) |
13:15 | Andrey Prokhorov – Evgeny Masokin | 3:1 (11:8,8:11,11:9,11:9) |
13:30 | Andrey Suslov – Oleg Pronin | 3:2 (14:12,11:7,2:11,10:12,12:10) |
13:30 | Evgeny Masokin – Yaroslav Troyanov | 3:1 (11:9,11:8,3:11,11:7) |
13:45 | Yuriy Gavrilov – Konstantin Olshakov | 3:0 (11:6,11:9,13:11) |
14:00 | Alexander Ekzhanov – Aleksey Kazakov | 1:3 (11:8,5:11,6:11,9:11) |
14:15 | Anton Sirotkin – Andrey Prokhorov | 0:3 (7:11,6:11,4:11) |
14:15 | Vladimir Shirokov – Pavel Pinkovsky | 3:1 (8:11,11:6,16:14,11:7) |
14:30 | Oleg Pronin – Alexander Ekzhanov | 0:3 (9:11,6:11,5:11) |
14:45 | Vladislav Fedorov – Alik Girevenkov | 1:3 (1:11,11:8,6:11,8:11) |
15:00 | Pavel Pinkovsky – Vladislav Fedorov | 0:3 (1:11,5:11,10:12) |
15:00 | Andrey Prokhorov – Yaroslav Troyanov | 0:3 (6:11,4:11,1:11) |
15:15 | Alik Girevenkov – Vladimir Shirokov | 0:3 (6:11,6:11,5:11) |
15:15 | Vladimir Vologzhanin – Ivan Pandur | 3:2 (11:8,11:13,12:10,7:11,11:9) |
15:30 | Vladimir Shirokov – Vladislav Fedorov | 2:3 (11:8,11:8,8:11,10:12,5:11) |
15:30 | Michail Alexandrovsky – Aleksey Lobanov | 1:3 (11:8,8:11,11:13,6:11) |
16:00 | Igor Kovalev – Kirill Serov | 1:3 (13:15,11:6,9:11,7:11) |
16:00 | Andrey Sadkov – Mikhail Sverdlov | 0:3 (6:11,6:11,10:12) |
16:15 | Ivan Pandur – Andrey Sadkov | 1:3 (8:11,7:11,11:5,6:11) |
16:15 | Pavel Pinkovsky – Alik Girevenkov | 3:2 (13:11,5:11,8:11,11:9,11:8) |
16:30 | Aleksey Lobanov – Igor Kovalev | 1:3 (4:11,5:11,11:5,5:11) |
16:45 | Alik Girevenkov – Pavel Pinkovsky | 1:3 (8:11,11:7,5:11,9:11) |
16:45 | Mikhail Sverdlov – Vladimir Vologzhanin | 2:3 (5:11,11:8,6:11,11:8,11:13) |
17:00 | Kirill Serov – Michail Alexandrovsky | 3:1 (11:3,8:11,12:10,11:9) |
17:30 | Vladimir Vologzhanin – Andrey Sadkov | 2:3 (11:8,6:11,11:6,6:11,4:11) |
17:30 | Michail Alexandrovsky – Igor Kovalev | 3:0 (11:6,11:9,12:10) |
17:30 | Danila Andreev – Igor Matveev | 1:3 (13:15,9:11,11:5,7:11) |
18:00 | Aleksey Lobanov – Kirill Serov | 1:3 (7:11,11:6,13:15,4:11) |
18:00 | Ivan Nirkov – Igor Poletaev | 1:3 (11:6,7:11,6:11,6:11) |
18:00 | Ivan Pandur – Mikhail Sverdlov | 2:3 (11:9,11:5,9:11,8:11,7:11) |
18:15 | Igor Matveev – Ivan Nirkov | 3:0 (11:4,11:4,11:9) |
18:30 | Andrey Sadkov – Ivan Pandur | 0:3 (4:11,5:11,9:11) |
18:45 | Igor Poletaev – Danila Andreev | 3:0 (11:4,11:7,11:8) |
19:00 | Danila Andreev – Ivan Nirkov | 3:0 (15:13,11:3,11:9) |
19:15 | Igor Matveev – Igor Poletaev | 3:0 (11:6,11:5,11:9) |
19:30 | Anton Yudin – Egor Mishutin | 3:0 (11:2,11:7,11:4) |
19:30 | Vladimir Mishakin – Dmitry Bogatov | 2:3 (8:11,6:11,11:9,11:3,7:11) |
20:00 | Igor Mihaylov – Dmitry Tikhnenko | 2:3 (12:14,7:11,12:10,13:11,6:11) |
20:00 | Mikhail Andrusenko – Dmitriy Razinkov | 3:0 (11:9,11:4,11:4) |
20:15 | Eduard Kabanov – Vladislav Melnikov | 0:3 (5:11,11:13,6:11) |
20:30 | Dmitry Bogatov – Igor Mihaylov | 0:3 (5:11,6:11,10:12) |
20:30 | Dmitry Fedorov – Pavel Lukyanov | 0:3 (7:11,4:11,11:13) |
20:45 | Egor Mishutin – Mikhail Andrusenko | 3:2 (11:7,11:6,6:11,7:11,12:10) |
20:45 | Vladislav Melnikov – Dmitry Fedorov | 3:0 (11:9,11:3,11:7) |
21:00 | Dmitry Tikhnenko – Vladimir Mishakin | 3:0 (11:5,11:8,11:6) |
21:00 | Pavel Lukyanov – Eduard Kabanov | 3:1 (8:11,14:12,11:6,11:4) |
21:15 | Vladimir Mishakin – Igor Mihaylov | 2:3 (11:9,5:11,9:11,11:9,9:11) |
21:15 | Dmitriy Razinkov – Anton Yudin | 1:3 (13:11,8:11,10:12,6:11) |
21:30 | Eduard Kabanov – Dmitry Fedorov | 3:2 (8:11,11:8,8:11,11:8,11:4) |
21:45 | Anton Yudin – Mikhail Andrusenko | 3:1 (6:11,11:9,11:9,11:7) |
22:00 | Egor Mishutin – Dmitriy Razinkov | 3:2 (11:8,6:11,8:11,11:3,12:10) |
22:00 | Vladislav Melnikov – Pavel Lukyanov | 3:2 (14:12,5:11,11:7,6:11,11:9) |
22:00 | Dmitry Bogatov – Dmitry Tikhnenko | 0:3 (6:11,3:11,9:11) |
22:15 | Dmitry Bogatov – Vladimir Mishakin | 3:2 (9:11,6:11,11:4,14:12,11:3) |
23:00 | Dmitry Tikhnenko – Igor Mihaylov | 3:0 (11:4,11:6,11:5) |
23:15 | Dmitry Evlakhin – Victor Kalachev | 3:0 (11:7,11:8,11:8) |
23:30 | Igor Ramensky – Mikhail Cheklin | 1:3 (11:4,6:11,9:11,12:14) |
23:30 | Alik Girevenkov – Alexander Petrov | 2:3 (11:8,11:3,8:11,9:11,5:11) |
23:45 | Dmitry Ignatiev – Nikolay Zhurba | 3:0 (11:6,11:9,11:4) |
Mini Table Tennis
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:10 | Dmitriy Privalov – Hickmatillo Gofurov | 2:4 (5:11,6:11,11:8,13:11,5:11,6:11) |
00:45 | Dmitriy Privalov – Izzatillo Teshaboev | 2:4 (10:12,11:8,5:11,6:11,13:11,5:11) |
01:00 | Hickmatillo Gofurov – Ilya Denisov | 4:2 (6:11,11:6,9:11,11:8,11:9,11:7) |
06:00 | Andrey Nyrkov – Vitaliy Grubov | 1:4 (9:11,11:9,15:17,9:11,6:11) |
06:34 | Anatoliy Gerasimov – Ayrat Abulaev | 2:4 (6:11,8:11,11:7,11:5,10:12,4:11) |
07:04 | Vitaliy Grubov – Anatoliy Gerasimov | 1:4 (10:12,4:11,10:12,11:6,10:12) |
07:28 | Andrey Nyrkov – Ayrat Abulaev | 4:2 (8:11,11:4,10:12,18:16,13:11,11:6) |
07:51 | Ivan Karpov – Emil Gilmutdinov | 2:4 (8:11,13:11,9:11,16:14,9:11,2:11) |
08:02 | Anatoliy Gerasimov – Andrey Nyrkov | 4:1 (9:11,11:4,11:8,14:12,11:8) |
08:29 | Vitaliy Grubov – Ayrat Abulaev | 4:1 (11:6,11:9,11:4,6:11,13:11) |
08:30 | Nabijon Gafurov – Vladimir Mikhalin | 4:2 (4:11,11:5,5:11,11:9,11:7,11:8) |
08:58 | Emil Gilmutdinov – Nabijon Gafurov | 1:4 (9:11,9:11,5:11,11:8,8:11) |
09:03 | Andrey Nyrkov – Anatoliy Gerasimov | 1:4 (5:11,11:6,8:11,5:11,5:11) |
09:29 | Ayrat Abulaev – Vitaliy Grubov | 4:0 (11:5,11:8,11:6,11:8) |
09:35 | Ivan Karpov – Vladimir Mikhalin | 4:2 (4:11,11:4,8:11,11:4,11:8,11:9) |
09:51 | Nabijon Gafurov – Ivan Karpov | 2:4 (8:11,9:11,11:9,10:12,11:7,9:11) |
09:53 | Vitaliy Grubov – Andrey Nyrkov | 4:2 (10:12,11:1,11:8,7:11,11:6,12:10) |
10:20 | Emil Gilmutdinov – Vladimir Mikhalin | 2:4 (11:6,11:8,7:11,8:11,7:11,4:11) |
10:30 | Ayrat Abulaev – Anatoliy Gerasimov | 1:4 (10:12,9:11,6:11,11:8,6:11) |
10:50 | Emil Gilmutdinov – Ivan Karpov | 4:1 (11:7,14:12,11:8,12:14,11:9) |
11:05 | Vitaly Baydin – Konstantin Laptev | 4:1 (7:11,11:4,11:5,11:4,11:6) |
11:21 | Vladimir Mikhalin – Nabijon Gafurov | 4:2 (11:7,11:3,6:11,11:5,9:11,11:8) |
11:26 | Denis Medvedev – Dmitriy Privalov | 2:4 (4:11,11:7,7:11,5:11,14:12,10:12) |
11:50 | Ivan Karpov – Nabijon Gafurov | 2:4 (11:9,9:11,8:11,12:14,11:5,9:11) |
11:59 | Konstantin Laptev – Denis Medvedev | 4:1 (4:11,11:7,11:9,11:9,12:10) |
12:22 | Vladimir Mikhalin – Emil Gilmutdinov | 4:2 (12:10,12:10,6:11,10:12,11:8,11:4) |
12:26 | Vitaly Baydin – Dmitriy Privalov | 1:4 (10:12,4:11,4:11,11:8,6:11) |
12:52 | Denis Medvedev – Vitaly Baydin | 4:2 (13:11,11:13,11:4,12:14,11:5,11:6) |
13:10 | Daniil Rozhkov – Eldiyarbek Gaipov | 1:4 (11:9,10:12,4:11,4:11,5:11) |
13:32 | Konstantin Laptev – Dmitriy Privalov | 3:4 (13:11,9:11,11:7,10:12,11:5,5:11,4:11) |
13:34 | Hickmatillo Gofurov – Evgeniy Vorfolomeev | 4:3 (11:9,5:11,11:7,11:7,10:12,8:11,11:8) |
14:03 | Dmitriy Privalov – Denis Medvedev | 0:4 (3:11,6:11,5:11,11:13) |
14:08 | Eldiyarbek Gaipov – Hickmatillo Gofurov | 3:4 (5:11,7:11,11:7,9:11,12:10,13:11,6:11) |
14:23 | Konstantin Laptev – Vitaly Baydin | 1:4 (9:11,11:7,8:11,8:11,9:11) |
14:45 | Daniil Rozhkov – Evgeniy Vorfolomeev | 2:4 (7:11,7:11,7:11,11:6,12:10,7:11) |
14:46 | Dmitriy Privalov – Konstantin Laptev | 4:2 (11:5,2:11,13:11,10:12,11:4,11:9) |
15:11 | Hickmatillo Gofurov – Daniil Rozhkov | 2:4 (9:11,11:9,11:8,7:11,8:11,6:11) |
15:16 | Vitaly Baydin – Denis Medvedev | 1:4 (7:11,8:11,4:11,12:10,4:11) |
15:39 | Eldiyarbek Gaipov – Evgeniy Vorfolomeev | 3:4 (12:14,7:11,7:11,11:8,11:5,12:10,7:11) |
15:57 | Maxim Kuzin – Danila Shmakov | 4:3 (8:11,11:13,11:7,13:11,10:12,11:9,11:8) |
16:14 | Daniil Rozhkov – Hickmatillo Gofurov | 3:4 (5:11,7:11,11:7,11:9,9:11,12:10,9:11) |
16:38 | Syimyk Bakytbekov – Vasiliy Nyrkov | 3:4 (7:11,11:9,9:11,11:7,6:11,11:9,5:11) |
16:52 | Evgeniy Vorfolomeev – Eldiyarbek Gaipov | 2:4 (11:6,8:11,10:12,12:10,12:14,7:11) |
17:14 | Danila Shmakov – Syimyk Bakytbekov | 2:4 (10:12,3:11,11:6,11:8,5:11,9:11) |
17:20 | Evgeniy Vorfolomeev – Daniil Rozhkov | 1:4 (11:6,5:11,10:12,8:11,10:12) |
17:40 | Maxim Kuzin – Vasiliy Nyrkov | 1:4 (7:11,8:11,8:11,11:9,9:11) |
17:45 | Hickmatillo Gofurov – Eldiyarbek Gaipov | 1:4 (8:11,6:11,11:8,7:11,7:11) |
18:07 | Syimyk Bakytbekov – Maxim Kuzin | 2:4 (8:11,13:11,11:6,12:14,10:12,6:11) |
18:14 | Denis Zainashev – Maxim Knyazkin | 1:4 (5:11,8:11,6:11,11:8,4:11) |
18:35 | Aleksandr Emelyanov V. – Nikolay Mirgiev | 0:4 (7:11,4:11,6:11,4:11) |
18:40 | Danila Shmakov – Vasiliy Nyrkov | 1:4 (7:11,13:15,11:4,9:11,10:12) |
18:55 | Maxim Knyazkin – Aleksandr Emelyanov V. | 4:0 (13:11,11:9,11:7,11:9) |
19:09 | Maxim Kuzin – Syimyk Bakytbekov | 3:4 (11:9,11:7,9:11,9:11,13:15,11:7,5:11) |
19:21 | Denis Zainashev – Nikolay Mirgiev | 3:4 (4:11,8:11,4:11,11:6,11:7,11:9,6:11) |
19:42 | Vasiliy Nyrkov – Danila Shmakov | 4:1 (5:11,11:7,11:9,11:6,11:9) |
19:50 | Aleksandr Emelyanov V. – Denis Zainashev | 3:4 (12:14,12:10,9:11,6:11,11:9,11:9,10:12) |
20:05 | Danila Shmakov – Maxim Kuzin | 3:4 (8:11,11:8,6:11,11:7,9:11,11:3,5:11) |
20:29 | Maxim Knyazkin – Nikolay Mirgiev | 1:4 (11:9,10:12,2:11,8:11,12:14) |
20:34 | Vasiliy Nyrkov – Syimyk Bakytbekov | 4:3 (11:5,8:11,5:11,11:6,11:7,9:11,15:13) |
21:02 | Nikolay Mirgiev – Aleksandr Emelyanov V. | 4:1 (11:7,11:5,13:11,7:11,11:5) |
21:14 | Aleksandr Rudin – Pavel Chernov | 2:4 (6:11,7:11,6:11,11:4,12:10,9:11) |
21:31 | Maxim Knyazkin – Denis Zainashev | 4:1 (11:6,11:9,11:8,8:11,11:5) |
21:42 | Ilya Denisov – Dmitriy Privalov | 2:4 (11:9,7:11,12:14,9:11,11:7,4:11) |
21:54 | Denis Zainashev – Aleksandr Emelyanov V. | 2:4 (9:11,7:11,11:2,11:7,8:11,11:13) |
22:15 | Pavel Chernov – Ilya Denisov | 3:4 (9:11,11:6,6:11,9:11,12:10,11:7,7:11) |
22:23 | Nikolay Mirgiev – Maxim Knyazkin | 4:0 (11:9,11:7,11:6,11:8) |
22:52 | Aleksandr Rudin – Dmitriy Privalov | 1:4 (7:11,12:10,3:11,4:11,6:11) |
23:15 | Ilya Denisov – Aleksandr Rudin | 3:4 (5:11,5:11,9:11,11:6,12:10,11:7,5:11) |
23:45 | Pavel Chernov – Dmitriy Privalov | 2:4 (6:11,12:10,8:11,7:11,11:7,4:11) |
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:10 | Alexei Britvin – Alexander Filippov | 4:1 (6:11,11:7,11:3,12:10,11:8) |
00:11 | Bogdan Tikhonov – Maxim Schinov | 1:4 (12:14,6:11,11:7,8:11,9:11) |
00:20 | Asilbek Suynaliyev – Vadim Evlampiev | 1:4 (6:11,10:12,10:12,11:9,9:11) |
00:45 | Sergey Yacenko – Marat Sultanov | 3:4 (11:13,8:11,7:11,11:6,11:9,11:5,4:11) |
01:08 | Asilbek Suynaliyev – Alexey Yamankin | 1:4 (14:12,6:11,5:11,9:11,5:11) |
01:35 | Alexey Yamankin – Vadim Evlampiev | 4:2 (7:11,9:11,11:5,11:6,11:8,15:13) |
01:35 | Uladzislau Rukliatsou – Semen Shevnin | 4:2 (11:8,11:8,8:11,9:11,11:8,12:10) |
02:05 | Evgeniy Elizarov – Igor Egorov V. | 4:1 (4:11,12:10,11:8,11:9,11:8) |
02:11 | Roman Berezin – Kutbidillo Teshaboev | 4:3 (8:11,14:12,3:11,11:8,7:11,11:6,11:4) |
02:20 | Vadim Evlampiev – Asilbek Suynaliyev | 4:2 (11:3,11:4,11:3,9:11,13:15,11:9) |
02:55 | Semen Shevnin – Roman Berezin | 0:4 (8:11,10:12,3:11,2:11) |
03:15 | Vadim Evlampiev – Alexey Yamankin | 4:1 (11:5,11:9,9:11,11:9,11:5) |
03:21 | Kutbidillo Teshaboev – Uladzislau Rukliatsou | 2:4 (13:11,6:11,11:9,8:11,2:11,6:11) |
04:04 | Uladzislau Rukliatsou – Roman Berezin | 4:2 (11:5,11:9,5:11,11:7,13:15,11:7) |
04:05 | Igor Egorov V. – Alexey Yanshaev | 1:4 (7:11,6:11,11:8,11:13,9:11) |
04:10 | Igor Egorov V. – Evgeniy Elizarov | 4:3 (11:9,12:14,11:6,12:14,11:5,9:11,11:4) |
04:40 | Dmitriy Obryadov – Aleksandr Klavdenkov | 4:0 (11:8,11:4,11:5,11:5) |
04:48 | Semen Shevnin – Kutbidillo Teshaboev | 4:2 (11:9,6:11,11:9,11:7,9:11,11:7) |
05:00 | Evgeniy Elizarov – Igor Egorov V. | 4:1 (11:8,11:9,10:12,12:10,11:6) |
05:00 | Alexey Yanshaev – Dmitriy Obryadov | 4:3 (8:11,11:3,11:8,11:4,3:11,6:11,11:8) |
05:26 | Uladzislau Rukliatsou – Kutbidillo Teshaboev | 4:2 (8:11,11:6,11:9,11:2,12:14,11:6) |
05:40 | Aleksandr Klavdenkov – Igor Egorov V. | 4:3 (13:15,11:6,11:8,7:11,8:11,11:9,11:9) |
05:55 | Fedor Mukhortov – Ruslan Taymazov | 2:4 (11:9,11:9,4:11,11:13,10:12,5:11) |
06:10 | Roman Berezin – Semen Shevnin | 4:1 (11:7,7:11,11:5,13:11,11:7) |
06:25 | Igor Egorov V. – Dmitriy Obryadov | 4:2 (10:12,11:7,11:4,6:11,11:5,11:8) |
06:26 | Evgeny Byryanov – Vladimir Shmelyov | 1:4 (8:11,11:8,8:11,7:11,7:11) |
06:50 | Kutbidillo Teshaboev – Semen Shevnin | 2:4 (10:12,11:6,11:6,4:11,6:11,6:11) |
06:55 | Ruslan Taymazov – Evgeny Byryanov | 4:1 (18:16,11:6,11:8,9:11,11:5) |
07:00 | Alexey Yanshaev – Aleksandr Klavdenkov | 4:3 (11:4,9:11,11:8,7:11,6:11,11:8,11:8) |
07:24 | Roman Berezin – Uladzislau Rukliatsou | 4:2 (11:13,12:10,11:7,11:6,10:12,11:9) |
07:24 | Vladimir Shmelyov – Fedor Mukhortov | 3:4 (11:7,11:5,7:11,11:13,11:7,6:11,6:11) |
07:55 | Dmitriy Obryadov – Igor Egorov V. | 3:4 (11:8,5:11,11:9,10:12,11:9,10:12,4:11) |
07:57 | Matvey Ryazantsev – Evgeny Dylykov | 4:2 (11:8,11:6,5:11,12:10,4:11,11:6) |
07:58 | Fedor Mukhortov – Evgeny Byryanov | 4:0 (11:9,11:3,11:6,11:6) |
08:12 | Maksim Somsin – Konstantin Pogodin | 4:2 (11:6,11:4,10:12,11:8,9:11,11:2) |
08:20 | Ruslan Taymazov – Vladimir Shmelyov | 4:1 (13:11,11:4,10:12,11:5,11:4) |
08:30 | Aleksandr Klavdenkov – Alexey Yanshaev | 3:4 (11:9,5:11,14:16,7:11,11:9,11:9,4:11) |
08:33 | Nikita Belous – Ivan Zakharikov | 4:1 (11:8,9:11,11:2,11:9,13:11) |
08:48 | Evgeny Byryanov – Ruslan Taymazov | 1:4 (8:11,8:11,11:13,12:10,7:11) |
08:53 | Dmitriy Fominikh – Maksim Somsin | 4:3 (5:11,13:11,4:11,11:9,11:5,7:11,11:6) |
09:00 | Dmitriy Karabut – Alisher Karimjanov | 4:3 (9:11,11:3,13:15,11:9,11:6,6:11,11:7) |
09:00 | Evgeny Dylykov – Nikita Belous | 0:4 (8:11,6:11,7:11,5:11) |
09:18 | Fedor Mukhortov – Vladimir Shmelyov | 4:1 (5:11,11:6,11:6,11:5,13:11) |
09:21 | Aleksandr Klavdenkov – Dmitriy Obryadov | 3:4 (11:9,11:5,10:12,19:17,8:11,4:11,6:11) |
09:25 | Ivan Zakharikov – Matvey Ryazantsev | 4:1 (12:10,12:10,14:12,6:11,11:5) |
09:37 | Konstantin Pogodin – Dmitriy Fominikh | 0:4 (6:11,7:11,8:11,5:11) |
09:44 | Vladimir Shmelyov – Evgeny Byryanov | 4:2 (11:6,11:7,5:11,11:8,10:12,11:8) |
09:58 | Konstantin Pogodin – Maksim Somsin | 1:4 (11:2,4:11,6:11,12:14,11:13) |
10:03 | Matvey Ryazantsev – Nikita Belous | 3:4 (3:11,11:4,11:2,6:11,5:11,11:8,4:11) |
10:13 | Ruslan Taymazov – Fedor Mukhortov | 3:4 (6:11,4:11,11:3,11:5,7:11,11:5,5:11) |
10:15 | Alexey Yanshaev – Igor Egorov V. | 3:4 (11:4,11:9,7:11,4:11,11:9,11:13,11:13) |
10:34 | Maksim Somsin – Dmitriy Fominikh | 3:4 (12:10,2:11,9:11,11:5,11:6,8:11,3:11) |
10:40 | Evgeny Dylykov – Ivan Zakharikov | 1:4 (9:11,5:11,6:11,11:5,8:11) |
11:13 | Nikita Belous – Evgeny Dylykov | 4:1 (11:7,3:11,11:8,11:8,12:10) |
11:25 | Dmitriy Fominikh – Konstantin Pogodin | 4:0 (11:5,11:7,11:3,11:7) |
11:37 | Matvey Ryazantsev – Ivan Zakharikov | 1:4 (6:11,11:6,5:11,8:11,9:11) |
11:45 | Bulat Latipov – Dmitriy Karabut | 2:4 (9:11,4:11,9:11,11:8,11:7,8:11) |
11:55 | Dmitriy Fominikh – Maksim Somsin | 3:4 (12:10,8:11,15:13,8:11,5:11,11:6,6:11) |
12:18 | Evgeny Dylykov – Matvey Ryazantsev | 4:3 (5:11,8:11,11:9,6:11,11:2,11:7,16:14) |
12:27 | Alisher Karimjanov – Bulat Latipov | 4:3 (11:13,7:11,7:11,11:7,11:7,11:9,12:10) |
12:50 | Bogdan Tikhonov – Dinar Yusupov | 4:2 (6:11,11:7,11:7,11:6,10:12,11:5) |
12:54 | Ivan Zakharikov – Nikita Belous | 2:4 (11:7,5:11,13:11,10:12,8:11,8:11) |
13:20 | Alisher Karimjanov – Dmitriy Karabut | 4:3 (14:12,5:11,11:8,9:11,11:3,9:11,11:6) |
13:32 | Matvey Panafutin – Bogdan Tikhonov | 4:3 (4:11,5:11,11:4,12:14,11:5,11:5,11:8) |
14:10 | Dmitriy Karabut – Bulat Latipov | 1:4 (9:11,11:9,11:13,10:12,8:11) |
14:11 | Dinar Yusupov – Matvey Panafutin | 4:3 (8:11,11:9,12:10,8:11,11:7,6:11,11:9) |
14:45 | Bulat Latipov – Alisher Karimjanov | 3:4 (11:5,5:11,11:7,10:12,6:11,11:5,7:11) |
14:53 | Dinar Yusupov – Bogdan Tikhonov | 4:0 (11:6,11:9,11:7,11:8) |
15:20 | Bogdan Tikhonov – Matvey Panafutin | 4:1 (7:11,11:6,11:7,11:7,13:11) |
15:22 | Dmitriy Karabut – Alisher Karimjanov | 3:4 (6:11,9:11,9:11,13:11,11:5,11:7,8:11) |
15:53 | Matvey Panafutin – Dinar Yusupov | 4:2 (11:9,11:9,8:11,12:10,3:11,11:7) |
16:25 | Sergey Yacenko – Kutbidillo Teshaboev | 0:4 (6:11,4:11,5:11,10:12) |
16:30 | Dinar Yusupov – Matvey Panafutin | 4:3 (11:7,3:11,9:11,9:11,11:6,17:15,11:7) |
16:43 | Kutbidillo Teshaboev – Marat Sultanov | 4:0 (11:9,11:9,15:13,11:9) |
17:23 | Grigorii Solovov – Timur Mamazakirov | 2:4 (9:11,5:11,11:8,12:14,12:10,10:12) |
17:39 | Marat Sultanov – Sergey Yacenko | 0:4 (8:11,3:11,8:11,9:11) |
18:05 | Marat Sultanov – Kutbidillo Teshaboev | 1:4 (8:11,10:12,8:11,12:10,11:13) |
18:06 | Ivan Grishunin – Grigorii Solovov | 1:4 (5:11,5:11,11:5,1:11,10:12) |
18:32 | Timur Mamazakirov – Ivan Grishunin | 4:1 (8:11,11:9,11:6,11:7,11:6) |
18:55 | Kutbidillo Teshaboev – Sergey Yacenko | 4:1 (11:4,11:8,7:11,11:9,11:6) |
19:01 | Timur Mamazakirov – Grigorii Solovov | 4:3 (9:11,11:6,12:10,4:11,8:11,11:9,11:9) |
19:25 | Sergey Yacenko – Marat Sultanov | 4:3 (3:11,11:7,11:8,8:11,11:7,4:11,11:5) |
19:43 | Grigorii Solovov – Ivan Grishunin | 0:4 (7:11,7:11,8:11,10:12) |
20:00 | Ivan Talamanov – Alexei Britvin | 4:1 (11:4,11:7,5:11,11:8,11:7) |
20:05 | Sergey Yacenko – Kutbidillo Teshaboev | 2:4 (8:11,11:7,9:11,8:11,12:10,9:11) |
20:07 | Ivan Grishunin – Timur Mamazakirov | 4:3 (6:11,11:9,13:11,11:13,11:6,7:11,11:8) |
20:34 | Vasiliy Filatov – Ivan Talamanov | 4:3 (8:11,11:7,10:12,8:11,11:6,11:7,13:11) |
20:56 | Anton Srumov – Igor Egorov V. | 0:4 (5:11,7:11,7:11,14:16) |
21:02 | Timur Mamazakirov – Ivan Grishunin | 2:4 (9:11,7:11,11:8,11:5,8:11,7:11) |
21:14 | Alexei Britvin – Vasiliy Filatov | 3:4 (9:11,3:11,11:9,11:3,7:11,11:7,5:11) |
21:25 | Aleksandr Klavdenkov – Dmitriy Obryadov | 2:4 (12:10,4:11,12:10,12:14,7:11,6:11) |
21:50 | Mukhammed Akhmedzhanov – Uladzislau Rukliatsou | 4:0 (11:4,11:4,11:8,11:9) |
21:57 | Alexei Britvin – Ivan Talamanov | 4:2 (11:9,5:11,11:7,11:3,7:11,11:7) |
22:00 | Igor Egorov V. – Aleksandr Klavdenkov | 1:4 (11:9,5:11,3:11,9:11,15:17) |
22:36 | Dmitriy Obryadov – Anton Srumov | 4:3 (8:11,11:9,7:11,7:11,11:3,11:5,11:5) |
22:37 | Ivan Talamanov – Vasiliy Filatov | 4:0 (12:10,11:4,11:4,11:4) |
22:57 | Vasiliy Filatov – Alexei Britvin | 4:1 (11:7,11:9,8:11,11:9,11:6) |
23:13 | Anton Srumov – Aleksandr Klavdenkov | 1:4 (11:9,7:11,8:11,8:11,9:11) |
23:25 | Vasiliy Filatov – Ivan Talamanov | 1:4 (8:11,11:8,8:11,12:14,9:11) |
23:35 | Roman Berezin – Mukhammed Akhmedzhanov | 3:4 (8:11,5:11,11:8,12:10,5:11,11:8,7:11) |
CTT 21. World Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:10 | Simon Gauzy – Jon Persson | 2:4 (3:11,9:11,11:8,5:11,11:5,5:11) |
01:00 | Kanak Jha – Zhendong Fan | 4:2 (7:11,13:11,11:9,11:2,4:11,15:13) |
01:25 | Xu Xin – Kirill Skachkov | 4:2 (11:4,11:7,11:6,7:11,6:11,11:8) |
01:45 | Liam Pitchford – Jon Persson | 2:4 (10:12,12:10,11:7,9:11,8:11,8:11) |
02:05 | Quadri Aruna – Hugo Calderano | 2:4 (4:11,11:9,11:7,7:11,3:11,6:11) |
02:30 | Ma Long – Tomokazu Harimoto | 2:4 (11:5,7:11,11:13,11:6,9:11,5:11) |
02:55 | Kanak Jha – Robert Gardos | 4:2 (9:11,11:5,11:8,7:11,11:8,11:9) |
03:30 | Tomokazu Harimoto – Quadri Aruna | 4:1 (11:6,11:5,11:6,5:11,11:7) |
03:50 | Hugo Calderano – Liam Pitchford | 2:4 (10:12,11:9,9:11,11:4,7:11,3:11) |
04:15 | Jon Persson – Xu Xin | 3:4 (11:7,8:11,11:9,11:9,9:11,10:12,4:11) |
04:35 | Kirill Skachkov – Kanak Jha | 1:4 (11:13,7:11,11:9,6:11,7:11) |
05:05 | Zhendong Fan – Jon Persson | 4:0 (12:10,11:6,11:9,12:10) |
05:20 | Patrick Franziska – Simon Gauzy | 3:4 (6:11,6:11,11:5,12:10,9:11,11:9,9:11) |
05:55 | Jon Persson – Kirill Skachkov | 4:0 (11:7,11:4,11:6,11:3) |
06:10 | Kanak Jha – Jon Persson | 4:2 (11:6,7:11,11:7,3:11,11:7,13:11) |
06:30 | Xu Xin – Hugo Calderano | 4:2 (11:4,7:11,11:7,12:10,9:11,14:12) |
06:55 | Liam Pitchford – Tomokazu Harimoto | 2:4 (11:6,11:8,2:11,5:11,7:11,9:11) |
07:15 | Quadri Aruna – Robert Gardos | 0:4 (7:11,7:11,10:12,9:11) |
07:35 | Ma Long – Kanak Jha | 4:2 (11:8,5:11,11:3,11:5,13:15,11:3) |
08:10 | Robert Gardos – Liam Pitchford | 0:4 (7:11,11:13,7:11,7:11) |
08:35 | Tomokazu Harimoto – Xu Xin | 4:1 (11:8,11:8,11:8,8:11,11:6) |
09:00 | Hugo Calderano – Kanak Jha | 4:0 (11:7,11:7,11:3,11:9) |
09:20 | Jon Persson – Jon Persson | 3:4 (13:11,5:11,11:7,10:12,10:12,11:5,7:11) |
09:40 | Kirill Skachkov – Simon Gauzy | 2:4 (7:11,4:11,6:11,11:4,12:10,5:11) |
10:15 | Zhendong Fan – Patrick Franziska | 2:4 (11:8,11:6,6:11,7:11,7:11,9:11) |
10:55 | Simon Gauzy – Jon Persson | 2:4 (11:7,10:12,8:11,4:11,11:3,10:12) |
11:15 | Jon Persson – Hugo Calderano | 4:0 (11:6,12:10,11:9,11:5) |
11:40 | Kanak Jha – Tomokazu Harimoto | 4:1 (11:9,11:13,11:8,11:9,11:9) |
12:05 | Xu Xin – Robert Gardos | 4:0 (11:6,12:10,11:9,14:12) |
12:30 | Liam Pitchford – Kanak Jha | 2:4 (11:13,10:12,12:10,9:11,11:5,10:12) |
12:55 | Quadri Aruna – Ma Long | 2:4 (11:8,7:11,11:7,9:11,7:11,9:11) |
13:35 | Kanak Jha – Xu Xin | 4:2 (9:11,11:8,6:11,11:9,13:11,11:8) |
13:55 | Robert Gardos – Kanak Jha | 3:4 (11:7,7:11,10:12,1:11,11:7,11:6,9:11) |
14:20 | Tomokazu Harimoto – Jon Persson | 4:0 (11:3,13:11,11:9,11:2) |
14:45 | Hugo Calderano – Simon Gauzy | 4:3 (8:11,7:11,5:11,11:3,11:6,11:6,11:9) |
15:05 | Jon Persson – Patrick Franziska | 0:4 (9:11,5:11,9:11,9:11) |
15:35 | Kirill Skachkov – Zhendong Fan | 2:4 (9:11,11:8,11:8,7:11,8:11,4:11) |
16:10 | Patrick Franziska – Hugo Calderano | 4:1 (11:8,8:11,11:7,11:7,11:7) |
16:30 | Simon Gauzy – Tomokazu Harimoto | 4:3 (11:9,11:7,11:8,11:13,10:12,8:11,11:8) |
16:55 | Jon Persson – Robert Gardos | 3:4 (6:11,8:11,11:4,11:5,11:9,5:11,7:11) |
17:25 | Kanak Jha – Kanak Jha | 4:3 (11:8,5:11,9:11,11:7,11:6,11:13,11:5) |
17:45 | Xu Xin – Ma Long | 4:0 (11:9,11:7,11:7,11:8) |
18:15 | Liam Pitchford – Quadri Aruna | 4:0 (11:8,11:8,11:6,11:9) |
18:45 | Ma Long – Kanak Jha | 3:4 (9:11,8:11,12:10,11:7,11:5,6:11,6:11) |
19:05 | Kanak Jha – Jon Persson | 2:4 (11:8,3:11,11:9,8:11,6:11,6:11) |
19:35 | Robert Gardos – Simon Gauzy | 1:4 (8:11,6:11,12:10,7:11,7:11) |
19:55 | Tomokazu Harimoto – Patrick Franziska | 4:2 (11:9,13:11,8:11,8:11,11:9,11:8) |
20:20 | Hugo Calderano – Zhendong Fan | 1:4 (8:11,8:11,9:11,11:9,12:14) |
20:40 | Jon Persson – Kirill Skachkov | 4:2 (7:11,11:7,11:8,5:11,11:5,11:3) |
21:20 | Zhendong Fan – Tomokazu Harimoto | 4:3 (6:11,14:16,11:5,11:8,7:11,12:10,11:9) |
21:45 | Patrick Franziska – Robert Gardos | 4:2 (11:6,11:13,11:13,11:7,13:11,11:5) |
22:15 | Simon Gauzy – Kanak Jha | 4:3 (1:11,11:6,9:11,12:10,11:9,7:11,11:7) |
22:35 | Jon Persson – Ma Long | 2:4 (8:11,11:5,9:11,11:7,8:11,8:11) |
23:05 | Kanak Jha – Quadri Aruna | 4:1 (11:3,11:9,11:5,11:13,11:9) |
23:30 | Xu Xin – Liam Pitchford | 4:2 (11:2,11:6,4:11,11:9,5:11,12:10) |
PRO League. Russia
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Jaromir Zlamal – Jakub Figel | 0:3 (9:11,6:11,8:11) |
00:45 | Jan Zaloudik – Jan Holan | 2:3 (9:11,11:4,11:9,8:11,3:11) |
08:45 | Pavel Fencl – Vaclav Hejda Jr. | 2:3 (11:8,9:11,8:11,11:4,8:11) |
09:15 | Ondrej Karpisek – Vaclav Strejc | 1:3 (13:11,6:11,8:11,12:14) |
09:45 | Pavel Fencl – Vaclav Strejc | 3:1 (11:13,11:7,16:14,11:5) |
10:15 | Ondrej Karpisek – Vaclav Hejda Jr. | 3:2 (10:12,9:11,11:7,11:8,11:7) |
10:45 | Pavel Fencl – Ondrej Karpisek | 3:2 (3:11,11:13,11:9,11:7,11:6) |
11:30 | Vaclav Strejc – Vaclav Hejda Jr. | 0:3 (4:11,4:11,7:11) |
11:45 | Vaclav Strejc – Ondrej Karpisek | 3:0 (11:4,11:7,11:9) |
12:15 | Vaclav Hejda Jr. – Pavel Fencl | 3:0 (11:9,11:8,11:4) |
12:45 | Vojtech Lehocky – Ludek Stoces | 0:3 (9:11,8:11,7:11) |
13:15 | Jaromir Janda – Jan Botka | 0:3 (5:11,7:11,7:11) |
13:45 | Vojtech Lehocky – Jan Botka | 0:3 (6:11,9:11,13:15) |
14:15 | Jaromir Janda – Ludek Stoces | 3:2 (11:9,6:11,12:10,6:11,11:5) |
14:45 | Vojtech Lehocky – Jaromir Janda | 3:0 (11:9,14:12,14:12) |
15:15 | Jan Botka – Ludek Stoces | 0:3 (4:11,9:11,5:11) |
15:45 | Jaromir Janda – Vojtech Lehocky | 3:1 (8:11,11:9,11:9,11:8) |
16:15 | Ludek Stoces – Jan Botka | 3:2 (7:11,11:4,11:4,8:11,12:10) |
16:45 | Jan Gorecki – Lukas Hobl | 3:1 (11:8,11:9,6:11,11:8) |
17:15 | Martin Stusek – Jan Krames Jr. | 3:1 (4:11,11:3,11:4,11:3) |
17:45 | Jan Gorecki – Jan Krames Jr. | 3:2 (10:12,9:11,12:10,11:3,11:6) |
18:15 | Martin Stusek – Lukas Hobl | 1:3 (9:11,8:11,11:2,7:11) |
18:45 | Jan Gorecki – Martin Stusek | 3:2 (11:7,11:9,8:11,5:11,11:6) |
19:15 | Jan Krames Jr. – Lukas Hobl | 3:0 (11:8,11:6,11:9) |
20:15 | Jan Krames Jr. – Jan Gorecki | 3:1 (13:11,11:9,8:11,13:11) |
21:00 | Milos Frydl – Petr Vanek | 2:3 (7:11,7:11,14:12,11:7,8:11) |
21:30 | Jiri Plachy – Jonas Kulveit | 3:0 (11:7,11:8,11:9) |
22:00 | Milos Frydl – Jonas Kulveit | 0:3 (5:11,11:13,5:11) |
22:30 | Jiri Plachy – Petr Vanek | 3:0 (11:6,11:3,12:10) |
23:00 | Milos Frydl – Jiri Plachy | 0:3 (7:11,8:11,7:11) |
23:15 | Jonas Kulveit – Petr Vanek | 0:3 (9:11,11:13,6:11) |
Win Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Sergey Pisklov – Yan Krol | 1:3 (11:8,5:11,18:20,7:11) |
00:30 | Vyacheslav Zubko – Pulat Vaniev | 2:3 (8:11,9:11,11:8,13:11,10:12) |
00:45 | Sergey Ermoshin – Oleg Chetverikov | 3:2 (7:11,10:12,11:5,11:8,11:6) |
01:00 | Pulat Vaniev – Victor Sharpay | 0:3 (10:12,2:11,7:11) |
01:15 | Oleg Chetverikov – Sergey Pisklov | 3:1 (11:9,3:11,11:5,11:8) |
01:30 | Vyacheslav Zubko – Vladimir Boycuk | 1:3 (4:11,3:11,11:6,9:11) |
01:45 | Sergey Ermoshin – Yan Krol | 3:1 (9:11,11:8,11:8,13:11) |
02:15 | Vyacheslav Zubko – Victor Sharpay | 3:2 (5:11,5:11,11:8,13:11,11:6) |
02:30 | Sergey Ermoshin – Sergey Pisklov | 3:1 (11:6,6:11,11:6,11:8) |
02:45 | Pulat Vaniev – Vladimir Boycuk | 0:3 (8:11,8:11,8:11) |
03:00 | Oleg Chetverikov – Yan Krol | 2:3 (7:11,11:7,9:11,11:7,10:12) |
03:15 | Vladimir Boycuk – Victor Sharpay | 3:1 (5:11,13:11,11:5,13:11) |
03:45 | Yan Krol – Sergey Pisklov | 3:1 (12:10,12:10,11:13,11:5) |
04:00 | Pulat Vaniev – Vyacheslav Zubko | 0:3 (15:17,11:13,9:11) |
04:15 | Oleg Chetverikov – Sergey Ermoshin | 1:3 (5:11,7:11,11:8,10:12) |
07:45 | Alexey Gomza – Aleksandr Cherkas | 0:3 (10:12,5:11,8:11) |
07:45 | Aleksandr Ivashkin – Lev Kusio | 3:1 (11:7,9:11,11:7,11:9) |
08:15 | Artem Doroshenko – Alexey Metla | 1:3 (16:18,11:9,7:11,10:12) |
08:15 | Oleg Chulanov – Oleg Kovalenko | 1:3 (8:11,11:5,9:11,10:12) |
08:15 | Anton Yolkin – Anton Popov | 1:3 (8:11,11:7,7:11,9:11) |
08:15 | Vladimir Dyakov – Anatoliy Reva | 2:3 (11:9,10:12,11:2,9:11,8:11) |
08:45 | Aleksandr Ivashkin – Anton Popov | 3:1 (15:13,11:9,10:12,11:8) |
08:45 | Vadim Smetenko – Jan Zaharov | 2:3 (11:9,7:11,12:10,10:12,9:11) |
08:45 | Alexey Gomza – Oleg Kovalenko | 1:3 (12:14,8:11,11:9,8:11) |
09:00 | Evgeny Treshchev – Vyacheslav Panin | 3:0 (11:7,11:9,14:12) |
09:15 | Oleg Chulanov – Aleksandr Cherkas | 3:2 (6:11,11:4,11:9,10:12,11:8) |
09:15 | Sergiy Boyko – Aleksey Krutko | 0:3 (7:11,7:11,7:11) |
09:15 | Anton Yolkin – Lev Kusio | 1:3 (13:11,9:11,6:11,6:11) |
09:15 | Vladimir Dyakov – Vyacheslav Panin | 2:3 (6:11,11:9,14:12,4:11,1:11) |
09:15 | Artem Doroshenko – Jan Zaharov | 1:3 (11:8,8:11,6:11,11:13) |
09:45 | Vadim Smetenko – Alexey Metla | 2:3 (11:8,7:11,10:12,11:6,7:11) |
09:45 | Aleksandr Ivashkin – Anton Yolkin | 3:2 (11:13,11:7,11:9,9:11,11:2) |
09:45 | Alexey Gomza – Oleg Chulanov | 1:3 (3:11,11:9,5:11,4:11) |
10:00 | Evgeny Treshchev – Anatoliy Reva | 1:3 (11:13,10:12,11:7,7:11) |
10:00 | Sergey Miroshnichenko – Denis Kebalo | 1:3 (5:11,15:13,5:11,3:11) |
10:15 | Vladimir Dyakov – Evgeny Treshchev | 1:3 (4:11,6:11,11:8,6:11) |
10:15 | Anton Popov – Lev Kusio | 3:2 (10:12,11:4,11:13,13:11,11:4) |
10:15 | Oleg Kovalenko – Aleksandr Cherkas | 1:3 (3:11,11:13,11:6,7:11) |
10:15 | Artem Doroshenko – Vadim Smetenko | 3:2 (8:11,14:12,8:11,11:8,11:5) |
10:15 | Sergiy Boyko – Denis Kebalo | 1:3 (6:11,2:11,11:4,6:11) |
10:45 | Lev Kusio – Aleksandr Ivashkin | 1:3 (5:11,11:7,2:11,14:16) |
10:45 | Sergey Miroshnichenko – Aleksey Krutko | 3:0 (11:2,11:7,12:10) |
10:45 | Aleksandr Cherkas – Alexey Gomza | 3:1 (12:10,10:12,17:15,11:8) |
10:45 | Vyacheslav Panin – Anatoliy Reva | 1:3 (9:11,8:11,11:9,3:11) |
10:45 | Jan Zaharov – Alexey Metla | 0:3 (5:11,8:11,5:11) |
11:15 | Sergiy Boyko – Sergey Miroshnichenko | 0:3 (4:11,6:11,3:11) |
11:15 | Oleg Kovalenko – Oleg Chulanov | 3:0 (12:10,11:9,15:13) |
11:15 | Anatoliy Reva – Vladimir Dyakov | 1:3 (11:6,9:11,9:11,11:13) |
11:15 | Anton Popov – Anton Yolkin | 2:3 (11:9,11:13,1:11,11:8,3:11) |
11:15 | Alexey Metla – Artem Doroshenko | 3:1 (11:7,9:11,12:10,11:6) |
11:45 | Jan Zaharov – Vadim Smetenko | 1:3 (10:12,11:8,13:15,6:11) |
11:45 | Anton Popov – Aleksandr Ivashkin | 3:1 (11:5,9:11,11:5,11:2) |
11:45 | Denis Kebalo – Aleksey Krutko | 2:3 (8:11,9:11,11:6,11:6,11:13) |
11:45 | Oleg Kovalenko – Alexey Gomza | 2:3 (13:11,8:11,11:7,6:11,4:11) |
11:45 | Vyacheslav Panin – Evgeny Treshchev | 3:2 (11:5,6:11,5:11,11:7,12:10) |
12:15 | Vyacheslav Panin – Vladimir Dyakov | 3:2 (11:7,3:11,11:7,7:11,11:9) |
12:15 | Aleksey Krutko – Sergiy Boyko | 0:3 (9:11,9:11,5:11) |
12:15 | Aleksandr Cherkas – Oleg Chulanov | 3:1 (11:5,8:11,11:5,11:9) |
12:15 | Lev Kusio – Anton Yolkin | 0:3 (8:11,10:12,5:11) |
12:15 | Jan Zaharov – Artem Doroshenko | 2:3 (6:11,11:9,11:6,6:11,12:14) |
12:45 | Anatoliy Reva – Evgeny Treshchev | 3:2 (8:11,11:9,11:6,4:11,11:8) |
12:45 | Anton Yolkin – Aleksandr Ivashkin | 3:0 (11:7,11:5,11:9) |
12:45 | Oleg Chulanov – Alexey Gomza | 3:2 (11:3,7:11,5:11,11:8,11:9) |
12:45 | Alexey Metla – Vadim Smetenko | 0:3 (9:11,5:11,9:11) |
12:45 | Denis Kebalo – Sergey Miroshnichenko | 3:1 (11:6,9:11,11:7,11:7) |
13:15 | Vadim Smetenko – Artem Doroshenko | 0:3 (10:12,6:11,13:15) |
13:15 | Evgeny Treshchev – Vladimir Dyakov | 3:1 (13:11,6:11,11:8,11:9) |
13:15 | Denis Kebalo – Sergiy Boyko | 3:2 (9:11,6:11,14:12,11:9,11:9) |
13:15 | Lev Kusio – Anton Popov | 1:3 (11:6,7:11,8:11,6:11) |
13:15 | Aleksandr Cherkas – Oleg Kovalenko | 3:2 (11:5,10:12,11:6,10:12,12:10) |
13:45 | Aleksey Krutko – Sergey Miroshnichenko | 3:1 (11:6,12:10,4:11,11:8) |
13:45 | Alexey Metla – Jan Zaharov | 3:0 (11:8,11:4,11:6) |
13:45 | Anatoliy Reva – Vyacheslav Panin | 2:3 (10:12,3:11,11:9,12:10,7:11) |
14:15 | Vitaliy Khamurda – Maxim Butkov | 3:1 (11:6,11:8,10:12,11:7) |
14:15 | Sergey Miroshnichenko – Sergiy Boyko | 3:2 (9:11,11:8,11:9,1:11,11:6) |
14:15 | Pavel Plyushch – Dmitry Abrosimov | 3:0 (11:4,11:4,11:7) |
14:30 | Nikolay Gulevsky – Yuriy Medvedev | 3:2 (11:7,11:2,8:11,11:13,11:7) |
14:30 | Petr Kolesnik – Dmitry Neborak | 2:3 (11:8,11:7,8:11,8:11,3:11) |
14:45 | Sergey Korobeinik – Sergey Vedmid | 0:3 (8:11,9:11,5:11) |
14:45 | Maxim Butkov – Pavel Plyushch | 3:0 (11:6,11:9,12:10) |
14:45 | Aleksey Krutko – Denis Kebalo | 3:1 (11:8,3:11,11:6,11:9) |
14:45 | Aleksandr Skripnik – Roman Tsubera | 3:0 (12:10,11:6,11:4) |
15:00 | Elshad Yunusov – Dmitry Batyuk | 3:1 (12:10,7:11,11:8,11:2) |
15:15 | Igor Sukovaty – Mikhail Varchenko | 2:3 (13:15,11:4,11:6,9:11,6:11) |
15:15 | Dmitry Abrosimov – Igor Trydukh | 3:2 (11:8,6:11,4:11,11:7,12:10) |
15:15 | Ruslan Gimadeev – Evgeniy Voytenko | 3:2 (11:9,6:11,16:18,11:3,11:6) |
15:15 | Sergey Vedmid – Valentin Polusmuak | 3:0 (11:4,12:10,11:6) |
15:30 | Gleb Zotov – Anton Ryabuhin | 3:0 (13:11,11:9,12:10) |
15:30 | Evgeniy Voytenko – Elshad Yunusov | 3:1 (11:9,9:11,11:3,11:9) |
15:45 | Pavel Plyushch – Vitaliy Khamurda | 2:3 (5:11,4:11,11:6,11:7,6:11) |
15:45 | Yuriy Medvedev – Dmitry Batyuk | 3:0 (13:11,11:3,11:9) |
15:45 | Maxim Butkov – Sergey Korobeinik | 3:2 (9:11,21:19,11:9,6:11,11:9) |
15:45 | Aleksandr Skripnik – Mikhail Varchenko | 2:3 (11:8,7:11,11:6,5:11,11:13) |
16:00 | Dmitriy Aseev – Artyom Maximenko | 3:0 (11:9,11:9,11:9) |
16:00 | Dmitry Neborak – Ruslan Gimadeev | 0:3 (3:11,8:11,8:11) |
16:00 | Nikolay Gulevsky – Petr Kolesnik | 3:1 (11:5,10:12,11:7,12:10) |
16:15 | Sergey Korobeinik – Pavel Plyushch | 1:3 (7:11,10:12,11:2,10:12) |
16:30 | Ruslan Gimadeev – Nikolay Gulevsky | 1:3 (9:11,10:12,11:9,9:11) |
16:30 | Vitaliy Khamurda – Dmitry Abrosimov | 1:3 (7:11,11:6,12:14,6:11) |
16:30 | Igor Sukovaty – Roman Tsubera | 3:2 (11:3,9:11,11:3,4:11,11:8) |
16:30 | Gleb Zotov – Artyom Maximenko | 0:3 (9:11,10:12,6:11) |
16:30 | Petr Kolesnik – Yuriy Medvedev | 3:2 (8:11,12:10,11:8,6:11,11:9) |
16:45 | Aleksandr Skripnik – Igor Sukovaty | 3:1 (11:9,8:11,11:8,11:9) |
16:45 | Valentin Polusmuak – Maxim Butkov | 2:3 (11:8,11:9,7:11,9:11,7:11) |
17:00 | Dmitry Batyuk – Evgeniy Voytenko | 0:3 (9:11,2:11,6:11) |
17:00 | Igor Trydukh – Sergey Vedmid | 0:3 (8:11,9:11,12:14) |
17:00 | Dmitriy Aseev – Anton Ryabuhin | 0:3 (9:11,8:11,7:11) |
17:15 | Dmitry Abrosimov – Sergey Vedmid | 2:3 (13:11,11:9,8:11,7:11,7:11) |
17:15 | Maxim Butkov – Igor Trydukh | 1:3 (6:11,11:5,8:11,8:11) |
17:30 | Dmitry Neborak – Dmitry Batyuk | 3:2 (9:11,11:0,7:11,11:6,11:5) |
17:30 | Gleb Zotov – Dmitriy Aseev | 3:2 (12:10,14:16,11:4,7:11,11:8) |
17:30 | Elshad Yunusov – Dmitry Neborak | 1:3 (7:11,11:7,7:11,9:11) |
17:30 | Mikhail Varchenko – Roman Tsubera | 3:2 (10:12,11:9,11:13,12:10,11:8) |
17:45 | Pavel Plyushch – Valentin Polusmuak | 3:2 (12:10,8:11,11:5,6:11,11:8) |
17:45 | Roman Tsubera – Aleksandr Skripnik | 1:3 (11:5,7:11,6:11,8:11) |
17:45 | Yuriy Medvedev – Evgeniy Voytenko | 3:1 (11:9,5:11,11:9,11:9) |
18:00 | Artyom Maximenko – Anton Ryabuhin | 1:3 (4:11,11:8,7:11,8:11) |
18:00 | Vitaliy Khamurda – Sergey Korobeinik | 3:2 (11:6,7:11,11:8,10:12,11:7) |
18:15 | Petr Kolesnik – Ruslan Gimadeev | 1:3 (6:11,10:12,11:9,6:11) |
18:15 | Valentin Polusmuak – Vitaliy Khamurda | 1:3 (11:9,2:11,6:11,4:11) |
18:15 | Mikhail Varchenko – Igor Sukovaty | 3:1 (14:12,2:11,11:9,11:8) |
18:30 | Anton Ryabuhin – Gleb Zotov | 2:3 (8:11,4:11,11:9,11:6,8:11) |
18:30 | Elshad Yunusov – Petr Kolesnik | 1:3 (11:13,13:11,5:11,7:11) |
18:30 | Sergey Korobeinik – Dmitry Abrosimov | 3:2 (11:5,8:11,9:11,11:9,11:9) |
18:45 | Mikhail Varchenko – Aleksandr Skripnik | 2:3 (10:12,11:2,11:7,5:11,2:11) |
18:45 | Igor Trydukh – Pavel Plyushch | 2:3 (5:11,6:11,12:10,11:6,5:11) |
18:45 | Nikolay Gulevsky – Elshad Yunusov | 3:0 (11:5,11:6,11:8) |
18:45 | Ruslan Gimadeev – Yuriy Medvedev | 1:3 (6:11,12:10,5:11,7:11) |
18:45 | Sergey Vedmid – Maxim Butkov | 1:3 (10:12,9:11,15:13,12:14) |
19:00 | Artyom Maximenko – Dmitriy Aseev | 0:3 (9:11,7:11,9:11) |
19:15 | Dmitry Batyuk – Ruslan Gimadeev | 1:3 (10:12,10:12,11:5,5:11) |
19:15 | Roman Tsubera – Igor Sukovaty | 0:3 (9:11,3:11,7:11) |
19:15 | Evgeniy Voytenko – Dmitry Neborak | 1:3 (7:11,8:11,13:11,9:11) |
19:30 | Yuriy Medvedev – Dmitry Neborak | 0:3 (4:11,4:11,9:11) |
19:30 | Pavel Plyushch – Sergey Vedmid | 2:3 (11:8,11:9,4:11,5:11,9:11) |
19:30 | Artyom Maximenko – Gleb Zotov | 1:3 (11:9,9:11,5:11,3:11) |
19:30 | Dmitry Abrosimov – Maxim Butkov | 1:3 (7:11,2:11,11:6,11:13) |
19:45 | Vitaliy Khamurda – Igor Trydukh | 3:1 (11:9,10:12,11:9,11:8) |
19:45 | Nikolay Gulevsky – Evgeniy Voytenko | 3:1 (11:9,8:11,13:11,11:7) |
19:45 | Igor Sukovaty – Aleksandr Skripnik | 3:0 (11:7,11:9,11:6) |
20:00 | Anton Ryabuhin – Dmitriy Aseev | 3:2 (11:7,11:3,15:17,4:11,14:12) |
20:00 | Sergey Korobeinik – Valentin Polusmuak | 3:1 (11:2,9:11,14:12,11:4) |
20:00 | Petr Kolesnik – Dmitry Batyuk | 3:2 (8:11,8:11,11:8,11:7,12:10) |
20:15 | Ruslan Gimadeev – Elshad Yunusov | 3:1 (11:2,10:12,11:5,12:10) |
20:15 | Roman Tsubera – Mikhail Varchenko | 3:1 (11:13,13:11,11:9,11:9) |
20:15 | Igor Trydukh – Sergey Korobeinik | 3:2 (11:6,7:11,11:6,6:11,11:8) |
20:15 | Valentin Polusmuak – Dmitry Abrosimov | 1:3 (7:11,4:11,11:7,6:11) |
20:30 | Dmitriy Aseev – Gleb Zotov | 3:0 (11:5,11:2,11:5) |
20:30 | Elshad Yunusov – Yuriy Medvedev | 0:3 (7:11,6:11,6:11) |
20:30 | Dmitry Batyuk – Nikolay Gulevsky | 1:3 (4:11,11:8,10:12,5:11) |
20:45 | Sergey Vedmid – Vitaliy Khamurda | 0:3 (4:11,8:11,4:11) |
21:00 | Anton Ryabuhin – Artyom Maximenko | 3:1 (13:11,6:11,13:11,11:6) |
21:00 | Evgeniy Voytenko – Petr Kolesnik | 3:1 (11:5,1:11,11:8,11:8) |
21:00 | Valentin Polusmuak – Igor Trydukh | 0:3 (5:11,9:11,8:11) |
21:00 | Dmitry Neborak – Nikolay Gulevsky | 0:3 (6:11,5:11,8:11) |
21:30 | Dmitry Ptitsyn – Dmitry Yurkov | 1:3 (9:11,11:9,3:11,9:11) |
21:45 | Vladislav Kovalenko – Oleg Chetverikov | 3:0 (11:2,11:5,11:4) |
22:00 | Alexander Pogonov – Valerii Kidalov | 1:3 (5:11,11:6,5:11,11:13) |
22:45 | Dmitry Ptitsyn – Valerii Kidalov | 0:3 (10:12,4:11,9:11) |
23:00 | Vladislav Kovalenko – Yan Krol | 3:1 (8:11,11:9,11:9,11:9) |
23:15 | Alexander Pogonov – Dmitry Yurkov | 0:3 (8:11,3:11,4:11) |
23:30 | Sergey Pisklov – Oleg Chetverikov | 0:3 (7:11,8:11,10:12) |
23:45 | Dmitry Ptitsyn – Alexander Pogonov | 3:2 (11:8,6:11,14:12,4:11,11:9) |
UFO Cup. League B
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:17 | Dmitry Dantsov – Ivan Zabrodin | 3:1 (11:7,4:11,11:6,11:4) |
Pro Spin Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:20 | Ilya Borodin – Alexei Kaulik | 1:4 (11:6,7:11,9:11,7:11,4:11) |
00:20 | Andrey Rekhtin – Yuri Gromyak | 2:4 (4:11,11:8,9:11,4:11,11:7,6:11) |
01:00 | Roman Korolev – Vladislav Sorbalo | 3:4 (7:11,11:8,5:11,11:6,7:11,11:9,9:11) |
01:00 | Igor Fokin – Maxim Smyshnikov | 4:2 (11:6,14:12,7:11,11:8,9:11,11:6) |
02:00 | Maxim Smyshnikov – Andrey Rekhtin | 4:3 (11:9,9:11,8:11,11:3,11:7,7:11,11:8) |
02:00 | Alexey Shilo – Nikita Gubanov | 4:2 (11:7,11:6,11:3,7:11,10:12,12:10) |
02:45 | Vladislav Sorbalo – Alexei Kaulik | 4:3 (14:12,7:11,9:11,11:9,13:11,5:11,11:7) |
02:45 | Yuri Gromyak – Igor Fokin | 4:2 (11:8,9:11,14:12,11:9,6:11,11:4) |
03:30 | Andrey Rekhtin – Yuri Gromyak | 4:2 (11:6,11:8,12:10,10:12,9:11,11:7) |
03:35 | Alexei Kaulik – Alexey Shilo | 4:2 (11:7,11:8,10:12,7:11,11:9,11:7) |
04:15 | Nikita Gubanov – Vladislav Sorbalo | 2:4 (12:14,9:11,11:8,11:5,9:11,5:11) |
04:15 | Igor Fokin – Maxim Smyshnikov | 4:2 (11:9,7:11,11:6,11:5,7:11,11:9) |
05:00 | Andrey Rekhtin – Igor Fokin | 4:2 (11:7,10:12,8:11,11:9,11:9,11:8) |
05:00 | Vladislav Sorbalo – Alexey Shilo | 4:1 (11:6,9:11,11:7,11:9,11:5) |
05:40 | Maxim Smyshnikov – Yuri Gromyak | 2:4 (9:11,11:3,9:11,11:8,8:11,6:11) |
05:40 | Alexei Kaulik – Nikita Gubanov | 4:1 (11:8,11:7,11:8,7:11,11:6) |
06:20 | Maxim Smyshnikov – Igor Fokin | 2:4 (9:11,11:13,11:6,5:11,11:6,8:11) |
06:20 | Alexei Kaulik – Vladislav Sorbalo | 4:1 (8:11,11:7,11:6,11:7,11:9) |
07:05 | Nikita Gubanov – Alexey Shilo | 2:4 (11:8,6:11,11:9,8:11,7:11,8:11) |
07:05 | Yuri Gromyak – Andrey Rekhtin | 4:3 (11:7,11:5,7:11,7:11,11:6,8:11,13:11) |
08:10 | Nikolay Koval – Stanislav Filimonov | 3:4 (8:11,11:9,7:11,5:11,13:11,11:9,6:11) |
08:10 | Arthur Mukomelov – Konstantin Ermolenko | 4:2 (7:11,11:7,8:11,11:7,11:5,11:2) |
08:55 | Nikolay Kiriy – Arthur Mukomelov | 1:4 (1:11,7:11,12:14,11:9,10:12) |
08:55 | Alexander Ivanenko – Gennady Veitas | 2:4 (11:7,7:11,12:10,9:11,6:11,8:11) |
09:30 | Konstantin Ermolenko – Valery Kataev | 1:4 (11:8,9:11,7:11,9:11,9:11) |
09:30 | Stanislav Filimonov – Alexander Ivanenko | 4:1 (14:12,9:11,12:10,11:5,11:9) |
10:15 | Gennady Veitas – Nikolay Koval | 2:4 (11:6,9:11,7:11,11:9,7:11,5:11) |
10:15 | Valery Kataev – Nikolay Kiriy | 4:2 (11:7,8:11,8:11,11:9,11:8,11:5) |
11:00 | Nikolay Kiriy – Konstantin Ermolenko | 4:2 (15:13,13:11,7:11,11:5,5:11,11:3) |
11:00 | Stanislav Filimonov – Gennady Veitas | 2:4 (11:7,8:11,6:11,8:11,11:9,5:11) |
11:45 | Nikolay Koval – Alexander Ivanenko | 4:2 (13:11,12:14,8:11,11:7,11:7,11:6) |
11:45 | Valery Kataev – Arthur Mukomelov | 4:3 (11:5,7:11,12:10,8:11,6:11,11:5,11:7) |
12:30 | Konstantin Ermolenko – Nikolay Kiriy | 4:1 (11:7,11:8,13:11,10:12,11:7) |
12:30 | Gennady Veitas – Alexander Ivanenko | 1:4 (6:11,10:12,7:11,11:7,9:11) |
13:05 | Arthur Mukomelov – Valery Kataev | 4:1 (11:2,11:6,8:11,11:7,11:5) |
13:05 | Stanislav Filimonov – Nikolay Koval | 4:0 (11:6,11:8,11:3,11:8) |
14:00 | Eduard Prokhasko – Alexander Zaytsev | 4:2 (3:11,11:3,8:11,11:6,11:6,12:10) |
14:00 | Konstantin Ermolenko – Anton Olhovoi | 4:0 (11:9,11:8,11:9,11:7) |
14:45 | Nikolay Kiriy – Valery Kataev | 4:3 (11:8,11:9,8:11,11:5,10:12,5:11,11:6) |
14:45 | Stanislav Filimonov – Nikolay Koval | 4:0 (11:8,11:9,11:9,12:10) |
15:40 | Alexander Zaytsev – Stanislav Filimonov | 1:4 (6:11,8:11,9:11,11:9,10:12) |
15:40 | Valery Kataev – Konstantin Ermolenko | 1:4 (8:11,13:11,6:11,7:11,8:11) |
16:15 | Nikolay Koval – Eduard Prokhasko | 2:4 (7:11,8:11,12:14,13:11,11:7,7:11) |
16:15 | Nikolay Kiriy – Anton Olhovoi | 1:4 (7:11,11:6,6:11,8:11,8:11) |
17:00 | Eduard Prokhasko – Stanislav Filimonov | 4:1 (11:9,11:8,6:11,11:5,11:5) |
17:00 | Konstantin Ermolenko – Nikolay Kiriy | 4:2 (11:5,11:9,11:7,8:11,9:11,11:5) |
17:40 | Anton Olhovoi – Valery Kataev | 4:3 (11:9,7:11,11:6,10:12,11:6,4:11,11:6) |
17:40 | Alexander Zaytsev – Nikolay Koval | 2:4 (11:8,11:6,10:12,9:11,7:11,6:11) |
18:30 | Valery Kataev – Nikolay Kiriy | 4:0 (11:9,11:5,11:7,11:4) |
18:30 | Nikolay Koval – Alexander Zaytsev | 2:4 (6:11,12:10,11:4,5:11,6:11,6:11) |
19:05 | Stanislav Filimonov – Eduard Prokhasko | 1:4 (4:11,9:11,11:8,10:12,8:11) |
19:05 | Anton Olhovoi – Konstantin Ermolenko | 4:0 (11:8,11:8,11:9,13:11) |
20:00 | Nikita Pikulskiy – Daniil Poltev | 3:4 (10:12,11:5,7:11,12:10,11:7,9:11,10:12) |
20:55 | Valery Kataev – Nikolay Kiriy | 4:0 (11:9,11:7,11:6,11:7) |
21:30 | Daniil Poltev – Valery Kataev | 4:1 (11:9,7:11,11:8,11:7,11:5) |
22:05 | Nikolay Kiriy – Nikita Pikulskiy | 0:4 (6:11,8:11,7:11,6:11) |
22:40 | Daniil Poltev – Nikolay Kiriy | 2:4 (11:6,11:13,10:12,11:4,10:12,6:11) |
23:30 | Valery Kataev – Nikita Pikulskiy | 4:2 (8:11,11:7,8:11,11:6,12:10,11:6) |
Masters. Mixed
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:25 | Andrei Yakushev – Yuliya Shumilova | 4:2 (5:11,8:11,12:10,14:12,15:13,11:7) |
00:55 | Natalia Kontsunteylo – Vladislav Streshnev | 2:4 (11:8,15:17,11:5,9:11,5:11,4:11) |
07:30 | Valeriy Gorelov – Anastasia Golubeva | 1:4 (6:11,11:13,17:19,12:10,14:16) |
08:08 | Valeria Movsisyan – Yegor Moskvin | 3:4 (5:11,11:3,8:11,11:4,6:11,12:10,6:11) |
08:45 | Yegor Moskvin – Anastasia Golubeva | 3:4 (11:6,5:11,9:11,11:3,9:11,11:5,9:11) |
09:20 | Valeriy Gorelov – Valeria Movsisyan | 4:3 (5:11,11:9,12:10,5:11,9:11,15:13,13:11) |
10:13 | Anastasia Golubeva – Valeriy Gorelov | 4:0 (11:8,16:14,11:8,11:3) |
10:43 | Yegor Moskvin – Valeria Movsisyan | 4:3 (11:7,9:11,12:10,11:6,9:11,7:11,11:4) |
11:21 | Valeria Movsisyan – Valeriy Gorelov | 4:1 (11:8,11:6,5:11,11:9,11:7) |
11:51 | Anastasia Golubeva – Yegor Moskvin | 2:4 (7:11,4:11,10:12,11:7,11:8,7:11) |
12:25 | Valeriy Gorelov – Valeria Movsisyan | 0:4 (3:11,14:16,7:11,9:11) |
12:53 | Yegor Moskvin – Anastasia Golubeva | 4:0 (11:4,11:6,12:10,11:8) |
13:55 | Dmitriy Gorbunov – Yuliya Lyubushkina | 2:4 (5:11,12:10,7:11,11:6,9:11,9:11) |
14:31 | Valeria Safina – Ilya Semenov | 4:1 (11:8,11:7,10:12,11:4,11:4) |
14:55 | Ilya Semenov – Yuliya Lyubushkina | 0:4 (11:13,12:14,8:11,6:11) |
15:24 | Dmitriy Gorbunov – Valeria Safina | 4:0 (11:5,11:9,11:8,11:8) |
15:45 | Yuliya Lyubushkina – Dmitriy Gorbunov | 1:4 (7:11,9:11,11:3,4:11,8:11) |
16:11 | Ilya Semenov – Valeria Safina | 2:4 (13:11,8:11,12:10,10:12,11:13,5:11) |
16:46 | Valeria Safina – Dmitriy Gorbunov | 4:1 (11:8,15:13,12:10,13:15,11:7) |
17:18 | Yuliya Lyubushkina – Ilya Semenov | 4:0 (11:8,11:2,11:4,11:6) |
17:44 | Valeria Safina – Ilya Semenov | 4:1 (11:9,11:7,4:11,11:5,11:8) |
18:06 | Dmitriy Gorbunov – Yuliya Lyubushkina | 4:1 (11:13,12:10,11:7,11:4,11:6) |
19:52 | Roman Raev – Valeriya Suhorukova | 4:1 (11:9,9:11,11:5,12:10,11:9) |
20:24 | Yulia Bakhareva – Anton Fomchenko | 1:4 (10:12,8:11,11:2,8:11,9:11) |
20:54 | Anton Fomchenko – Valeriya Suhorukova | 1:4 (9:11,11:5,13:15,8:11,6:11) |
21:22 | Roman Raev – Yulia Bakhareva | 1:4 (9:11,8:11,11:9,6:11,8:11) |
21:52 | Valeriya Suhorukova – Roman Raev | 4:0 (11:5,11:9,11:9,11:7) |
22:15 | Anton Fomchenko – Yulia Bakhareva | 4:3 (11:8,3:11,7:11,6:11,11:9,12:10,11:6) |
22:57 | Yulia Bakhareva – Roman Raev | 4:1 (7:11,11:9,13:11,11:6,11:7) |
23:28 | Valeriya Suhorukova – Anton Fomchenko | 4:1 (11:5,11:8,11:8,4:11,11:2) |
23:53 | Roman Raev – Yulia Bakhareva | 1:4 (10:12,11:8,7:11,9:11,9:11) |
UFO Cup. League A
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:50 | Alexey Astafiev – Evgeniy Geshele | 3:0 (11:9,11:8,11:6) |
01:07 | Aleksandr Bolotin – Vitaly Pronin | 3:2 (13:11,12:10,11:13,9:11,11:6) |
01:40 | Alexey Astafiev – Aleksandr Bolotin | 3:2 (11:13,11:9,11:4,8:11,11:2) |
02:10 | Evgeniy Geshele – Vitaly Pronin | 0:3 (3:11,6:11,6:11) |
02:28 | Alexey Astafiev – Vitaly Pronin | 3:2 (11:9,13:11,7:11,7:11,11:7) |
02:54 | Aleksandr Bolotin – Evgeniy Geshele | 1:3 (11:6,9:11,9:11,11:13) |
03:20 | Aleksandr Bolotin – Evgeniy Geshele | 2:3 (8:11,11:5,12:14,11:6,8:11) |
03:48 | Alexey Astafiev – Vitaly Pronin | 0:3 (5:11,4:11,6:11) |
TT-Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
01:00 | Galina Telnaya – Iryna Aseeva | 0:3 (7:11,5:11,7:11) |
01:45 | Tatiana Tatjanina – Galina Telnaya | 0:3 (7:11,9:11,8:11) |
02:15 | Olga Melnik – Iryna Aseeva | 0:3 (10:12,9:11,11:13) |
02:45 | Olga Melnik – Galina Telnaya | 3:1 (11:4,5:11,11:8,11:4) |
03:15 | Tatiana Tatjanina – Iryna Aseeva | 1:3 (9:11,11:7,7:11,9:11) |
03:45 | Olga Melnik – Tatiana Tatjanina | 1:3 (11:13,12:10,9:11,11:13) |
04:15 | Iryna Aseeva – Galina Telnaya | 3:1 (11:8,11:6,10:12,11:7) |
08:30 | Elena Pentuk – Karina Zavinovska | 3:1 (9:11,11:2,11:7,12:10) |
09:00 | Olga Melnik – Anna Miklukha | 3:2 (8:11,12:10,12:10,4:11,11:8) |
09:45 | Victoria Pryshchepa – Karina Zavinovska | 0:3 (7:11,7:11,4:11) |
10:15 | Elena Pentuk – Olga Melnik | 2:3 (3:11,6:11,11:9,11:6,10:12) |
10:45 | Victoria Pryshchepa – Anna Miklukha | 3:1 (4:11,11:8,11:6,11:4) |
11:15 | Olga Melnik – Karina Zavinovska | 1:3 (11:7,7:11,13:15,4:11) |
12:00 | Victoria Pryshchepa – Olga Melnik | 1:3 (12:10,9:11,8:11,4:11) |
12:45 | Elena Pentuk – Anna Miklukha | 3:2 (9:11,9:11,11:8,11:6,11:8) |
13:15 | Victoria Pryshchepa – Elena Pentuk | 0:3 (8:11,6:11,11:13) |
13:45 | Anna Miklukha – Karina Zavinovska | 3:1 (11:9,12:10,14:16,11:2) |
14:30 | Karina Zavinovska – Victoria Pryshchepa | 3:0 (11:6,11:8,11:7) |
15:00 | Olga Melnik – Elena Pentuk | 2:3 (12:10,8:11,11:6,9:11,9:11) |
22:45 | Tatiana Tatjanina – Olga Melnik | 3:0 (11:4,11:6,11:7) |
23:15 | Galina Telnaya – Tatiana Tatjanina | 3:0 (11:7,11:9,12:10) |
23:45 | Iryna Aseeva – Olga Melnik | 3:0 (11:8,11:7,12:10) |
UFO Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
04:30 | Alina Garshina – Daria Shulgina | 3:1 (11:2,8:11,11:5,11:6) |
04:48 | Olga Belikova – Maria Zolototrubova | 3:0 (11:4,11:8,11:8) |
05:06 | Alina Garshina – Olga Belikova | 3:1 (9:11,11:7,12:10,11:7) |
05:30 | Daria Shulgina – Maria Zolototrubova | 3:2 (7:11,11:9,11:7,6:11,11:9) |
05:58 | Alina Garshina – Maria Zolototrubova | 1:3 (9:11,11:7,12:14,7:11) |
06:21 | Olga Belikova – Daria Shulgina | 3:1 (11:13,11:4,11:6,11:5) |
06:45 | Daria Shulgina – Maria Zolototrubova | 3:2 (7:11,11:8,7:11,11:8,11:7) |
07:11 | Alina Garshina – Olga Belikova | 2:3 (15:13,7:11,7:11,11:6,5:11) |
PRO League. Russia. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:10 | Anastasiya Sharyi – Galina Chimina | 3:0 (11:9,11:5,11:7) |
08:01 | Alsu Galeeva – Anastasiya Sharyi | 2:3 (11:7,10:12,10:12,11:6,7:11) |
08:38 | Galina Chimina – Alsu Galeeva | 1:3 (7:11,11:8,1:11,9:11) |
09:05 | Galina Chimina – Anastasiya Sharyi | 2:3 (11:9,7:11,11:8,5:11,9:11) |
09:41 | Anastasiya Sharyi – Alsu Galeeva | 3:2 (5:11,14:12,9:11,11:6,11:8) |
10:21 | Alsu Galeeva – Galina Chimina | 0:3 (7:11,6:11,10:12) |
10:48 | Anastasiya Sharyi – Galina Chimina | 1:3 (11:4,9:11,8:11,7:11) |
17:01 | Polina Sabirova – Kira Azyrkina | 1:3 (10:12,8:11,11:5,7:11) |
17:25 | Anastasiya Kotelnikova – Polina Sabirova | 3:1 (9:11,12:10,11:3,11:7) |
17:49 | Kira Azyrkina – Anastasiya Kotelnikova | 3:2 (4:11,11:8,5:11,12:10,11:9) |
18:19 | Kira Azyrkina – Polina Sabirova | 3:1 (7:11,11:8,12:10,11:9) |
18:39 | Polina Sabirova – Anastasiya Kotelnikova | 0:3 (5:11,8:11,7:11) |
18:59 | Anastasiya Kotelnikova – Kira Azyrkina | 3:1 (11:3,12:10,10:12,11:7) |
19:31 | Kira Azyrkina – Anastasiya Kotelnikova | 0:3 (10:12,9:11,9:11) |
Armenia. ITT Cup. Group A
Win Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:30 | Victoria Zaytseva – Yaroslava Lesnaya | 3:2 (11:1,8:11,9:11,11:7,11:7) |
09:15 | Diana Rafikova – Julia Orobinskaya | 1:3 (10:12,11:9,8:11,9:11) |
09:45 | Victoria Zaytseva – Julia Orobinskaya | 2:3 (11:9,5:11,12:14,13:11,9:11) |
10:15 | Diana Rafikova – Yaroslava Lesnaya | 1:3 (11:9,5:11,7:11,2:11) |
10:30 | Victoria Zaytseva – Diana Rafikova | 1:3 (11:13,5:11,11:9,6:11) |
11:00 | Julia Orobinskaya – Yaroslava Lesnaya | 1:3 (7:11,5:11,11:8,9:11) |
11:30 | Yaroslava Lesnaya – Victoria Zaytseva | 1:3 (11:4,6:11,8:11,2:11) |
12:00 | Julia Orobinskaya – Diana Rafikova | 3:2 (12:14,11:5,8:11,11:6,11:9) |
12:30 | Julia Orobinskaya – Victoria Zaytseva | 3:1 (15:13,11:7,8:11,11:9) |
13:00 | Yaroslava Lesnaya – Diana Rafikova | 3:1 (11:2,4:11,11:6,11:9) |
13:30 | Diana Rafikova – Victoria Zaytseva | 1:3 (11:9,10:12,5:11,9:11) |
14:15 | Yaroslava Lesnaya – Julia Orobinskaya | 3:0 (11:4,11:9,11:9) |
Winners League
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:45 | Aleksandr Scherban – Viktor Zyakun | 1:3 (8:11,10:12,11:7,7:11) |
08:45 | Dmitry Prilepa – Dmitry Kuzmenko | 3:0 (12:10,11:9,12:10) |
09:00 | Andrew Tsikhotsky – Denis Stepanov | 2:3 (9:11,11:9,6:11,11:8,4:11) |
09:00 | Timofey Butenko – Petr Zarovniy | 3:1 (5:11,12:10,16:14,12:10) |
09:00 | Ilya Semeniuk – Sergey Udovichenko | 1:3 (9:11,11:9,9:11,5:11) |
09:00 | Evgeny Anischenko – Aleksandr Krasko | 3:2 (11:6,11:13,9:11,11:9,11:6) |
09:00 | Alexander Vakula – Andrey Dereka | 0:3 (6:11,7:11,9:11) |
09:15 | Maxim Tupik – Roman Tveritinov | 2:3 (11:9,8:11,9:11,11:7,10:12) |
09:15 | Alexander Grushko – Oleg Omelchenko | 2:3 (12:10,10:12,3:11,13:11,4:11) |
09:30 | Alexander Lipeiko – Igor Garbuz | 2:3 (11:8,13:11,5:11,6:11,7:11) |
09:30 | Peter Zagriychuk – Sergey Aristarkhov | 0:3 (2:11,7:11,5:11) |
09:30 | Andrey Bezik – Alexey Shelest | 3:1 (11:4,11:8,5:11,11:6) |
09:30 | Andrey Kharitonenko – Ruslan Poserbak | 1:3 (11:9,9:11,6:11,8:11) |
09:30 | Oleg Kasyan – Adam Krasutskiy | 2:3 (11:5,10:12,11:9,8:11,7:11) |
09:45 | Dmitry Prilepa – Roman Tveritinov | 3:1 (5:11,11:9,11:4,11:5) |
09:45 | Aleksandr Scherban – Oleg Omelchenko | 3:2 (11:9,10:12,9:11,11:6,13:11) |
10:00 | Timofey Butenko – Alexey Shelest | 3:1 (15:13,11:9,10:12,11:5) |
10:00 | Ilya Semeniuk – Sergey Aristarkhov | 1:3 (11:8,8:11,8:11,5:11) |
10:00 | Evgeny Anischenko – Ruslan Poserbak | 3:1 (9:11,11:6,11:9,11:4) |
10:00 | Alexander Vakula – Igor Garbuz | 1:3 (11:5,6:11,7:11,10:12) |
10:15 | Andrew Tsikhotsky – Adam Krasutskiy | 3:2 (5:11,8:11,11:7,11:7,11:3) |
10:15 | Viktor Zyakun – Alexander Grushko | 3:2 (12:10,11:6,8:11,5:11,11:5) |
10:15 | Dmitry Kuzmenko – Maxim Tupik | 3:1 (11:8,11:7,7:11,11:3) |
10:30 | Petr Zarovniy – Andrey Bezik | 2:3 (11:2,7:11,8:11,12:10,9:11) |
10:30 | Aleksandr Krasko – Andrey Kharitonenko | 3:0 (12:10,11:9,11:3) |
10:30 | Andrey Dereka – Alexander Lipeiko | 2:3 (11:7,8:11,8:11,11:6,9:11) |
10:30 | Sergey Udovichenko – Peter Zagriychuk | 2:3 (11:9,5:11,3:11,11:5,10:12) |
10:45 | Aleksandr Scherban – Alexander Grushko | 0:3 (6:11,9:11,10:12) |
10:45 | Denis Stepanov – Oleg Kasyan | 0:3 (9:11,5:11,9:11) |
10:45 | Dmitry Prilepa – Maxim Tupik | 3:1 (11:4,11:8,7:11,11:6) |
11:00 | Andrew Tsikhotsky – Oleg Kasyan | 1:3 (6:11,11:4,5:11,6:11) |
11:00 | Evgeny Anischenko – Andrey Kharitonenko | 3:2 (10:12,8:11,12:10,11:9,11:5) |
11:00 | Alexander Vakula – Alexander Lipeiko | 1:3 (6:11,9:11,11:4,6:11) |
11:15 | Oleg Omelchenko – Viktor Zyakun | 3:1 (6:11,15:13,11:7,11:8) |
11:15 | Ilya Semeniuk – Peter Zagriychuk | 3:0 (12:10,15:13,12:10) |
11:15 | Roman Tveritinov – Dmitry Kuzmenko | 3:1 (10:12,11:7,11:2,11:5) |
11:15 | Timofey Butenko – Andrey Bezik | 3:1 (11:3,14:12,8:11,11:9) |
11:30 | Sergey Aristarkhov – Sergey Udovichenko | 3:1 (6:11,11:9,11:7,11:8) |
11:30 | Ruslan Poserbak – Aleksandr Krasko | 2:3 (11:6,7:11,13:15,11:5,10:12) |
11:30 | Adam Krasutskiy – Denis Stepanov | 1:3 (11:7,8:11,7:11,9:11) |
11:30 | Igor Garbuz – Andrey Dereka | 3:0 (11:8,11:7,11:9) |
11:30 | Alexey Shelest – Petr Zarovniy | 3:0 (11:5,11:7,11:4) |
11:45 | Viktor Zyakun – Aleksandr Scherban | 3:1 (10:12,11:9,11:6,11:8) |
11:45 | Dmitry Kuzmenko – Dmitry Prilepa | 2:3 (6:11,11:7,11:8,8:11,9:11) |
12:00 | Denis Stepanov – Andrew Tsikhotsky | 3:1 (11:8,11:9,6:11,11:9) |
12:00 | Petr Zarovniy – Timofey Butenko | 3:2 (11:5,10:12,11:7,8:11,11:8) |
12:00 | Andrey Dereka – Alexander Vakula | 3:0 (11:8,11:9,11:8) |
12:00 | Sergey Udovichenko – Ilya Semeniuk | 1:3 (6:11,11:4,8:11,14:16) |
12:00 | Aleksandr Krasko – Evgeny Anischenko | 2:3 (11:4,11:13,8:11,11:4,8:11) |
12:15 | Roman Tveritinov – Maxim Tupik | 3:1 (11:8,10:12,11:7,11:9) |
12:15 | Oleg Omelchenko – Alexander Grushko | 3:2 (6:11,11:9,8:11,11:5,12:10) |
12:30 | Sergey Aristarkhov – Peter Zagriychuk | 3:2 (12:14,11:7,11:8,5:11,11:6) |
12:30 | Alexey Shelest – Andrey Bezik | 3:0 (11:4,11:5,11:6) |
12:30 | Ruslan Poserbak – Andrey Kharitonenko | 3:0 (11:9,11:4,11:5) |
12:30 | Adam Krasutskiy – Oleg Kasyan | 2:3 (13:11,7:11,1:11,12:10,8:11) |
12:30 | Igor Garbuz – Alexander Lipeiko | 3:2 (12:10,7:11,7:11,11:6,11:6) |
12:45 | Roman Tveritinov – Dmitry Prilepa | 3:1 (11:9,9:11,11:9,11:7) |
12:45 | Oleg Omelchenko – Aleksandr Scherban | 2:3 (11:5,11:13,10:12,13:11,9:11) |
13:00 | Sergey Aristarkhov – Ilya Semeniuk | 3:1 (9:11,11:6,11:8,11:5) |
13:00 | Alexey Shelest – Timofey Butenko | 3:0 (11:5,11:7,11:7) |
13:00 | Ruslan Poserbak – Evgeny Anischenko | 0:3 (8:11,5:11,6:11) |
13:00 | Igor Garbuz – Alexander Vakula | 0:3 (7:11,5:11,5:11) |
13:15 | Maxim Tupik – Dmitry Kuzmenko | 3:0 (11:6,11:5,11:6) |
13:15 | Adam Krasutskiy – Andrew Tsikhotsky | 3:2 (4:11,1:11,11:8,11:2,11:9) |
13:15 | Alexander Grushko – Viktor Zyakun | 1:3 (11:6,11:13,10:12,10:12) |
13:30 | Alexander Lipeiko – Andrey Dereka | 3:2 (8:11,11:8,15:17,11:6,11:8) |
13:30 | Andrey Kharitonenko – Aleksandr Krasko | 0:3 (4:11,4:11,3:11) |
13:30 | Peter Zagriychuk – Sergey Udovichenko | 3:2 (8:11,11:6,11:6,9:11,13:11) |
13:30 | Andrey Bezik – Petr Zarovniy | 1:3 (9:11,8:11,11:8,7:11) |
13:30 | Oleg Kasyan – Denis Stepanov | 1:3 (12:14,12:14,11:2,5:11) |
13:45 | Maxim Tupik – Dmitry Prilepa | 1:3 (11:9,6:11,12:14,6:11) |
14:00 | Andrey Bezik – Timofey Butenko | 3:0 (11:9,11:3,12:10) |
14:00 | Andrey Kharitonenko – Evgeny Anischenko | 1:3 (4:11,1:11,11:7,8:11) |
14:00 | Alexander Grushko – Aleksandr Scherban | 0:3 (7:11,6:11,8:11) |
14:00 | Oleg Kasyan – Andrew Tsikhotsky | 2:3 (7:11,11:9,7:11,13:11,9:11) |
14:15 | Alexander Lipeiko – Alexander Vakula | 3:0 (12:10,12:10,11:6) |
14:15 | Dmitry Kuzmenko – Roman Tveritinov | 3:1 (13:11,7:11,11:9,11:8) |
14:15 | Peter Zagriychuk – Ilya Semeniuk | 2:3 (7:11,11:9,11:13,11:7,7:11) |
14:15 | Viktor Zyakun – Oleg Omelchenko | 3:1 (11:8,9:11,11:8,11:4) |
14:30 | Denis Stepanov – Adam Krasutskiy | 0:3 (8:11,12:14,9:11) |
14:30 | Aleksandr Krasko – Ruslan Poserbak | 3:0 (11:7,11:4,13:11) |
14:30 | Petr Zarovniy – Alexey Shelest | 0:3 (6:11,4:11,9:11) |
14:30 | Andrey Dereka – Igor Garbuz | 1:3 (8:11,11:9,5:11,8:11) |
14:45 | Vladimir Panasenko – Aleksandr Skripnik | 1:3 (11:6,10:12,8:11,4:11) |
14:45 | Sergey Udovichenko – Sergey Aristarkhov | 3:2 (11:4,12:10,6:11,11:13,11:6) |
15:00 | Maksim Koshel – Oleg Oleinik | 3:1 (11:13,11:8,11:4,11:8) |
15:00 | Andrey Kaptanovskiy – Alexander Govorunets | 1:3 (9:11,8:11,11:2,7:11) |
15:00 | Sergey Lizogub – Gennady Lysenko | 0:3 (8:11,9:11,6:11) |
15:00 | Stanislav Stelmashchuk – Eugene Goloborodko | 1:3 (9:11,9:11,11:7,11:13) |
15:15 | Oleg Gil – Sergey Pryadko | 3:1 (9:11,11:5,11:7,11:9) |
15:15 | Artem Gubenko – Stepan Grigorenko | 3:1 (9:11,11:9,11:4,11:6) |
15:30 | Egor Ryadinsky – Alexander Antonenko | 2:3 (11:7,10:12,3:11,11:9,8:11) |
15:30 | Serhii Levytskyi – Sergey Gilitukha | 3:0 (12:10,11:8,11:9) |
15:30 | Vladimir Tatarnikov – Denis Konovalov | 2:3 (11:8,5:11,4:11,11:7,10:12) |
15:30 | Nikita Frolov – Yuri Ivanov | 1:3 (7:11,11:4,9:11,11:13) |
15:30 | Alexander Blashkun – Taras Truten | 3:1 (8:11,11:4,11:9,11:9) |
15:45 | Vladimir Panasenko – Stepan Grigorenko | 3:2 (10:12,11:13,12:10,12:10,11:6) |
15:45 | Roman Tveritinov – Sergey Pryadko | 3:1 (11:5,11:5,7:11,11:6) |
16:00 | Sergey Lizogub – Yuri Ivanov | 1:3 (8:11,7:11,11:9,8:11) |
16:00 | Sergey Zazimko – Kiril Rumezhak | 3:1 (14:12,7:11,11:9,11:3) |
16:00 | Andrey Kaptanovskiy – Taras Truten | 3:2 (7:11,11:9,3:11,11:5,11:4) |
16:00 | Stanislav Stelmashchuk – Sergey Gilitukha | 2:3 (11:6,11:2,10:12,11:13,10:12) |
16:00 | Maksim Koshel – Denis Konovalov | 2:3 (5:11,11:9,14:16,11:9,4:11) |
16:15 | Maxim Tupik – Oleg Gil | 3:1 (4:11,11:8,11:4,11:9) |
16:15 | Aleksandr Skripnik – Artem Gubenko | 3:1 (11:9,7:11,17:15,11:9) |
16:30 | Egor Ryadinsky – Kiril Rumezhak | 3:2 (12:10,7:11,7:11,11:4,11:5) |
16:30 | Alexander Govorunets – Alexander Blashkun | 1:3 (11:9,5:11,10:12,8:11) |
16:30 | Oleg Oleinik – Vladimir Tatarnikov | 2:3 (9:11,12:10,9:11,11:8,9:11) |
16:30 | Gennady Lysenko – Nikita Frolov | 3:0 (12:10,11:8,12:10) |
16:30 | Eugene Goloborodko – Serhii Levytskyi | 1:3 (5:11,13:11,8:11,2:11) |
16:45 | Vladimir Panasenko – Artem Gubenko | 3:2 (6:11,11:3,4:11,11:9,11:7) |
16:45 | Roman Tveritinov – Oleg Gil | 3:2 (11:8,16:14,15:17,7:11,11:2) |
16:45 | Alexander Antonenko – Sergey Zazimko | 3:1 (10:12,14:12,11:5,11:8) |
17:00 | Sergey Lizogub – Nikita Frolov | 0:3 (10:12,4:11,8:11) |
17:00 | Andrey Kaptanovskiy – Alexander Blashkun | 3:1 (11:8,11:8,4:11,11:7) |
17:00 | Maksim Koshel – Vladimir Tatarnikov | 0:3 (8:11,5:11,8:11) |
17:00 | Stanislav Stelmashchuk – Serhii Levytskyi | 3:1 (11:7,11:5,5:11,11:7) |
17:15 | Egor Ryadinsky – Sergey Zazimko | 2:3 (11:5,5:11,11:4,3:11,3:11) |
17:15 | Stepan Grigorenko – Aleksandr Skripnik | 0:3 (6:11,10:12,6:11) |
17:15 | Sergey Pryadko – Maxim Tupik | 3:2 (10:12,11:7,6:11,11:8,11:9) |
17:30 | Yuri Ivanov – Gennady Lysenko | 2:3 (9:11,11:9,5:11,13:11,10:12) |
17:30 | Denis Konovalov – Oleg Oleinik | 1:3 (11:9,9:11,7:11,4:11) |
17:30 | Taras Truten – Alexander Govorunets | 0:3 (9:11,8:11,5:11) |
17:30 | Sergey Gilitukha – Eugene Goloborodko | 2:3 (13:11,9:11,11:9,7:11,9:11) |
17:30 | Kiril Rumezhak – Alexander Antonenko | 1:3 (5:11,11:9,8:11,9:11) |
17:45 | Aleksandr Skripnik – Vladimir Panasenko | 3:1 (11:8,12:10,9:11,11:7) |
18:00 | Alexander Antonenko – Egor Ryadinsky | 0:3 (8:11,10:12,5:11) |
18:00 | Oleg Oleinik – Maksim Koshel | 3:1 (11:8,11:9,8:11,11:7) |
18:00 | Alexander Govorunets – Andrey Kaptanovskiy | 1:3 (12:14,11:6,13:15,6:11) |
18:00 | Eugene Goloborodko – Stanislav Stelmashchuk | 3:2 (11:7,11:8,6:11,10:12,16:14) |
18:15 | Stepan Grigorenko – Artem Gubenko | 2:3 (11:6,2:11,3:11,11:9,3:11) |
18:15 | Sergey Pryadko – Oleg Gil | 2:3 (6:11,11:2,11:8,9:11,15:17) |
18:15 | Gennady Lysenko – Sergey Lizogub | 3:2 (11:3,6:11,11:9,9:11,12:10) |
18:30 | Yuri Ivanov – Nikita Frolov | 0:3 (8:11,7:11,1:11) |
18:30 | Taras Truten – Alexander Blashkun | 3:0 (11:9,11:3,12:10) |
18:30 | Denis Konovalov – Vladimir Tatarnikov | 1:3 (7:11,11:6,16:18,5:11) |
18:30 | Kiril Rumezhak – Sergey Zazimko | 3:1 (11:4,11:7,6:11,11:7) |
18:45 | Sergey Gilitukha – Serhii Levytskyi | 1:3 (12:10,9:11,8:11,10:12) |
18:45 | Stepan Grigorenko – Vladimir Panasenko | 3:0 (11:8,11:4,11:8) |
18:45 | Sergey Pryadko – Roman Tveritinov | 0:3 (3:11,6:11,9:11) |
19:00 | Denis Konovalov – Maksim Koshel | 3:2 (14:12,11:5,9:11,7:11,12:10) |
19:00 | Yuri Ivanov – Sergey Lizogub | 0:3 (7:11,5:11,5:11) |
19:00 | Taras Truten – Andrey Kaptanovskiy | 3:1 (11:6,11:13,11:9,11:8) |
19:00 | Kiril Rumezhak – Egor Ryadinsky | 2:3 (11:8,3:11,5:11,14:12,5:11) |
19:00 | Sergey Gilitukha – Stanislav Stelmashchuk | 0:3 (7:11,9:11,4:11) |
19:15 | Artem Gubenko – Aleksandr Skripnik | 1:3 (9:11,9:11,11:7,7:11) |
19:15 | Oleg Gil – Maxim Tupik | 3:1 (11:7,11:6,7:11,11:5) |
19:30 | Sergey Zazimko – Alexander Antonenko | 3:2 (5:11,11:8,9:11,12:10,11:9) |
19:30 | Nikita Frolov – Gennady Lysenko | 2:3 (8:11,11:8,12:10,8:11,10:12) |
19:30 | Alexander Blashkun – Alexander Govorunets | 3:0 (11:9,11:6,11:4) |
19:30 | Serhii Levytskyi – Eugene Goloborodko | 3:1 (7:11,11:6,11:7,11:7) |
19:30 | Vladimir Tatarnikov – Oleg Oleinik | 3:1 (11:8,11:8,8:11,11:7) |
19:45 | Oleg Gil – Roman Tveritinov | 0:3 (13:15,7:11,16:18) |
19:45 | Artem Gubenko – Vladimir Panasenko | 3:1 (11:7,11:9,5:11,11:9) |
20:00 | Nikita Frolov – Sergey Lizogub | 3:1 (11:8,6:11,11:8,11:6) |
20:00 | Vladimir Tatarnikov – Maksim Koshel | 3:2 (4:11,6:11,11:8,11:6,11:8) |
20:00 | Serhii Levytskyi – Stanislav Stelmashchuk | 3:0 (12:10,11:7,14:12) |
20:00 | Alexander Blashkun – Andrey Kaptanovskiy | 3:1 (12:10,9:11,11:8,11:1) |
20:15 | Maxim Tupik – Sergey Pryadko | 1:3 (11:13,11:8,9:11,9:11) |
20:15 | Aleksandr Skripnik – Stepan Grigorenko | 1:3 (8:11,9:11,12:10,5:11) |
20:15 | Sergey Zazimko – Egor Ryadinsky | 3:1 (15:13,11:5,8:11,11:3) |
20:30 | Eugene Goloborodko – Sergey Gilitukha | 2:3 (10:12,11:4,11:7,10:12,7:11) |
20:30 | Alexander Antonenko – Kiril Rumezhak | 3:2 (11:4,5:11,11:2,7:11,11:4) |
20:30 | Alexander Govorunets – Taras Truten | 3:0 (11:8,11:9,14:12) |
20:30 | Gennady Lysenko – Yuri Ivanov | 3:0 (11:9,11:6,11:4) |
20:30 | Oleg Oleinik – Denis Konovalov | 0:3 (11:13,6:11,12:14) |
Winners League. Models
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:15 | Larisa Chugunova – Julia Tkachenko | 3:0 (11:8,11:6,11:7) |
10:00 | Yana Yakubets – Anastasia Hurko | 1:3 (11:7,11:13,5:11,6:11) |
10:15 | Larisa Chugunova – Anastasia Hurko | 1:3 (10:12,10:12,11:5,11:13) |
10:45 | Julia Tkachenko – Yana Yakubets | 1:3 (8:11,11:4,17:19,10:12) |
11:15 | Larisa Chugunova – Yana Yakubets | 3:0 (11:2,11:8,11:6) |
11:45 | Anastasia Hurko – Julia Tkachenko | 0:3 (5:11,5:11,9:11) |
12:15 | Julia Tkachenko – Larisa Chugunova | 0:3 (6:11,7:11,8:11) |
12:45 | Anastasia Hurko – Yana Yakubets | 3:0 (11:1,11:4,13:11) |
13:15 | Anastasia Hurko – Larisa Chugunova | 1:3 (11:7,5:11,6:11,6:11) |
13:45 | Yana Yakubets – Julia Tkachenko | 1:3 (5:11,2:11,17:15,6:11) |
14:15 | Yana Yakubets – Larisa Chugunova | 0:3 (6:11,7:11,10:12) |
14:45 | Julia Tkachenko – Anastasia Hurko | 2:3 (11:7,11:7,8:11,6:11,5:11) |
Russian Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:00 | Alfiya Yunusova – Taisiia Postyliakova | 3:1 (11:9,8:11,11:7,11:5) |
10:00 | Anna Ryazanova – Valeria Shcherbatyh | 1:3 (13:11,8:11,7:11,7:11) |
10:30 | Anastasiia Sizova – Maria Vinogradova | 3:2 (9:11,9:11,11:8,11:7,11:8) |
10:30 | Anastasia Shabanova – Ekaterina Zironova | 3:0 (11:6,11:6,13:11) |
11:00 | Anna Krasikova – Elena Kuzmina | 0:3 (2:11,4:11,4:11) |
11:00 | Svetlana Mokhnacheva – Anastasia Shevtcova | 3:1 (8:11,11:9,11:5,14:12) |
11:15 | Anastasia Shabanova – Valeria Shcherbatyh | 0:3 (11:13,8:11,7:11) |
15:30 | Valeria Kotsyur – Ekaterina Okhotnikova | 3:1 (11:2,8:11,11:6,11:7) |
16:15 | Olga Vorobyova – Elena Abaimova | 2:3 (11:6,11:4,10:12,10:12,9:11) |
16:45 | Arina Kazantseva – Daria Shadrina | 2:3 (11:8,8:11,11:9,7:11,7:11) |
17:45 | Olga Vorobyova – Arina Slautina | 3:0 (11:9,11:6,11:6) |
18:00 | Valeria Kotsyur – Elena Abaimova | 1:3 (11:9,9:11,8:11,8:11) |
Japan. T League. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:15 | Tianwei Feng – Miyuu Kihara | 3:2 (4:11,4:11,11:5,11:8,11:9) |
11:30 | Yurika Namba – Yui Hamamoto | 3:1 (11:8,10:11,11:10,11:5) |
PRO League. Russia. Mixed
Russian Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
12:30 | Pavel Tarutin – Ilya Berezin | 1:3 (9:11,4:11,11:9,8:11) |
12:30 | Sergey Medvedev – Sergey Filchev | 0:3 (6:11,10:12,8:11) |
13:00 | Dmitrii Vinogradov/Evgeniy Tikhonov – Denis Ivonin/Sadi Ismailov | 0:3 (8:11,1:11,3:11) |
13:00 | Ilya Anohin – Andrey Popov | 3:2 (8:11,11:8,7:11,11:7,14:12) |
13:30 | Denis Gavrilov – Ruslan Alchimbaev | 3:0 (11:9,11:2,11:8) |
13:45 | Taras Merzlikin – Artem Semin | 1:3 (11:13,11:6,5:11,9:11) |
14:15 | Dmitrii Vinogradov/Evgeniy Tikhonov – Ilya Berezin | 1:3 (11:9,8:11,7:11,7:11) |
14:30 | Ilya Anohin – Sergey Filchev | 3:2 (12:10,11:9,4:11,8:11,11:2) |
15:00 | Sergey Medvedev – Andrey Popov | 3:2 (11:5,11:7,9:11,7:11,11:5) |
18:45 | Alexander Shibaev – Arseniy Gusev | 2:3 (8:11,11:9,11:9,14:16,4:11) |
19:45 | Ramil Mutygullin – Andrey Baibuldin | 2:3 (11:9,8:11,11:5,4:11,3:11) |
20:30 | Aleksei Zhukov – Ilya Isakov | 3:1 (11:3,11:6,4:11,11:7) |
21:00 | Alexander Shibaev – Andrey Baibuldin | 3:0 (11:3,11:9,11:3) |
21:30 | Ramil Mutygullin – Arseniy Gusev | 1:3 (5:11,11:6,4:11,8:11) |
Polish Championship. 1 Liga. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
13:15 | Daria Kedzior – Aleksandra Jarkowska | 1:3 (12:14,11:9,4:11,7:11) |
14:00 | Beata Traczyk-Kepa – Aleksandra Jarkowska | 2:3 (9:11,11:8,4:11,11:4,7:11) |
14:30 | Agnieszka Brzeska – Aleksandra Jarkowska | 3:1 (7:11,11:6,11:5,11:5) |
18:30 | Kamila Gryko – Paulina Knyszewska | 1:3 (7:11,3:11,15:13,11:13) |
18:45 | Julia Jackowska – Alicja Lebek | 0:3 (7:11,9:11,3:11) |
Masters. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
13:55 | Daria Puito – Yuliya Shumilova | 3:4 (8:11,5:11,11:9,11:7,5:11,11:5,5:11) |
14:28 | Diana Merkulova – Anastasia Kostenevich | 4:2 (11:9,6:11,11:3,6:11,12:10,11:8) |
15:05 | Yuliya Shumilova – Diana Merkulova | 3:4 (11:8,11:4,11:5,10:12,6:11,6:11,7:11) |
15:43 | Anastasia Kostenevich – Daria Puito | 4:3 (11:8,5:11,11:4,6:11,4:11,11:7,11:9) |
16:23 | Daria Puito – Diana Merkulova | 4:0 (12:10,11:8,11:9,11:8) |
16:52 | Yuliya Shumilova – Anastasia Kostenevich | 4:2 (6:11,11:4,11:8,11:4,7:11,11:7) |
17:24 | Anastasia Kostenevich – Yuliya Shumilova | 3:4 (11:7,5:11,11:6,9:11,11:9,9:11,9:11) |
18:02 | Diana Merkulova – Daria Puito | 3:4 (11:6,5:11,8:11,11:9,11:9,5:11,8:11) |
18:45 | Anastasia Kostenevich – Diana Merkulova | 3:4 (6:11,4:11,11:5,9:11,11:3,13:11,12:14) |
19:25 | Yuliya Shumilova – Daria Puito | 1:4 (10:12,11:4,7:11,12:14,6:11) |
Armenia. ITT Cup. Group B
Time | Players | Score |
---|---|---|
16:00 | Varuzhan Baghdasaryan – Hayk Gevorgyan | 3:1 (10:12,11:8,11:7,11:8) |
16:20 | Ernest Apriyan – Davit Avakimyan | 3:2 (9:11,8:11,11:7,11:9,11:2) |
16:30 | Varuzhan Baghdasaryan – Davit Avakimyan | 3:1 (8:11,11:6,12:10,11:9) |
17:00 | Ernest Apriyan – Hayk Gevorgyan | 2:3 (11:6,11:8,6:11,9:11,5:11) |
17:15 | Varuzhan Baghdasaryan – Ernest Apriyan | 3:0 (12:10,12:10,11:6) |
17:30 | Davit Avakimyan – Hayk Gevorgyan | 1:3 (6:11,3:11,11:5,8:11) |
18:00 | Hayk Gevorgyan – Varuzhan Baghdasaryan | 3:0 (11:6,11:6,11:5) |
18:15 | Davit Avakimyan – Ernest Apriyan | 0:3 (6:11,10:12,8:11) |
18:30 | Davit Avakimyan – Varuzhan Baghdasaryan | 3:0 (11:6,11:9,13:11) |
19:00 | Hayk Gevorgyan – Ernest Apriyan | 3:2 (11:8,11:7,9:11,11:13,11:9) |
19:20 | Ernest Apriyan – Varuzhan Baghdasaryan | 3:0 (12:10,11:7,11:6) |
20:15 | Hayk Gevorgyan – Davit Avakimyan | 3:0 (13:11,11:2,12:10) |
Armenia. ITT Cup. Group B. Women
Pro Spin Series. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
20:00 | Anna Lodygina – Elena Ivanova V | 3:4 (11:9,12:10,11:13,11:6,8:11,6:11,8:11) |
20:45 | Galina Penno – Elena Ivanova V | 4:0 (11:5,11:9,11:8,11:8) |
21:30 | Elena Ivanova V – Anna Lodygina | 4:1 (11:8,11:7,9:11,11:9,11:6) |
22:05 | Elena Ivanova V – Galina Penno | 2:4 (8:11,8:11,11:7,6:11,11:9,14:16) |
22:40 | Galina Penno – Anna Lodygina | 4:0 (12:10,11:7,11:8,11:9) |
23:20 | Elena Ivanova V – Elena Ivanova V | 4:2 (9:11,11:8,13:15,11:8,11:9,11:8) |
Germany. Bundesliga
Time | Players | Score |
---|---|---|
20:00 | Wang Xi – Kilian Ort | 1:3 (5:11,11:9,2:11,8:11) |
20:30 | Deni Kozul – Bastian Steger | 2:3 (11:3,11:13,9:11,11:5,2:11) |
22:45 | Wang Xi – Bastian Steger | 3:2 (9:11,7:11,11:8,11:9,11:4) |