Table tennis results
Win Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Anatoliu Levshin – Ruslan Lazebny | 3:0 (11:6,12:10,11:4) |
00:00 | Bogdan Doroshenko – Andrei Grabsky | 3:1 (11:9,7:11,11:7,11:8) |
00:15 | Vyacheslav Kovalenko – Sergiy Skachenko | 1:3 (7:11,9:11,11:8,10:12) |
00:30 | Valeriy Tatarinov – Anton Yolkin | 2:3 (10:12,12:10,12:14,11:6,8:11) |
00:45 | Andrei Grabsky – Sergiy Skachenko | 0:3 (8:11,6:11,7:11) |
01:15 | Andrei Grabsky – Vyacheslav Kovalenko | 3:0 (11:8,11:9,11:9) |
01:15 | Anton Yolkin – Anatoliu Levshin | 1:3 (11:13,7:11,11:8,2:11) |
01:30 | Valeriy Tatarinov – Ruslan Lazebny | 3:0 (11:4,11:6,11:3) |
01:45 | Lubomir Sheshurak – Genadi Yurchenko | 1:3 (11:8,11:13,7:11,6:11) |
02:00 | Valeriy Tatarinov – Anatoliu Levshin | 1:3 (10:12,11:8,9:11,5:11) |
02:15 | Aleksandr Ivashkin – Artyom Maximenko | 3:2 (11:6,11:13,7:11,11:5,11:8) |
02:30 | Anton Yolkin – Ruslan Lazebny | 3:1 (6:11,11:5,11:5,11:2) |
03:00 | Lubomir Sheshurak – Artyom Maximenko | 3:0 (11:4,11:9,11:4) |
03:00 | Ruslan Lazebny – Anatoliu Levshin | 2:3 (9:11,11:8,11:3,10:12,6:11) |
03:15 | Aleksandr Ivashkin – Genadi Yurchenko | 3:1 (12:14,11:9,11:7,11:7) |
03:30 | Anton Yolkin – Valeriy Tatarinov | 2:3 (5:11,11:5,8:11,11:7,8:11) |
03:45 | Lubomir Sheshurak – Aleksandr Ivashkin | 3:2 (11:9,4:11,10:12,12:10,11:8) |
04:30 | Artyom Maximenko – Genadi Yurchenko | 3:1 (11:5,11:9,9:11,11:7) |
04:45 | Genadi Yurchenko – Lubomir Sheshurak | 2:3 (12:10,11:6,9:11,4:11,3:11) |
05:30 | Artyom Maximenko – Aleksandr Ivashkin | 0:3 (8:11,9:11,3:11) |
05:45 | Artyom Maximenko – Lubomir Sheshurak | 0:3 (7:11,9:11,4:11) |
06:15 | Genadi Yurchenko – Aleksandr Ivashkin | 0:3 (9:11,5:11,7:11) |
06:30 | Aleksandr Ivashkin – Lubomir Sheshurak | 3:2 (11:6,9:11,5:11,11:7,11:8) |
07:15 | Genadi Yurchenko – Artyom Maximenko | 3:2 (7:11,11:9,7:11,11:3,11:9) |
07:45 | Dmitriy Lebed – Sergey Zavinsky | 1:3 (4:11,11:8,8:11,8:11) |
08:15 | Igor Trydukh – Sergey Zavinsky | 0:3 (7:11,11:13,7:11) |
08:45 | Dmitriy Lebed – Oleksandr Grebelnyi | 2:3 (11:9,11:3,8:11,9:11,10:12) |
09:00 | Eugene Goloborodko – Pavel Chyzh | 3:2 (8:11,12:14,11:5,11:5,11:7) |
09:30 | Igor Trydukh – Oleksandr Grebelnyi | 0:3 (7:11,13:15,7:11) |
09:30 | Sergey Pisklov – Roman Shtukovany | 3:2 (7:11,6:11,11:9,11:6,11:7) |
09:45 | Dmitriy Lebed – Igor Trydukh | 1:3 (4:11,9:11,11:9,11:13) |
10:00 | Eugene Goloborodko – Roman Shtukovany | 3:1 (11:5,5:11,11:7,11:9) |
10:15 | Sergey Zavinsky – Oleksandr Grebelnyi | 3:2 (5:11,11:9,8:11,11:9,11:8) |
10:30 | Sergey Pisklov – Pavel Chyzh | 2:3 (11:8,7:11,11:6,13:15,8:11) |
10:45 | Oleksandr Grebelnyi – Dmitriy Lebed | 3:1 (11:8,9:11,11:4,17:15) |
11:00 | Eugene Goloborodko – Sergey Pisklov | 3:2 (11:8,9:11,11:7,11:13,11:6) |
11:30 | Roman Shtukovany – Pavel Chyzh | 3:2 (9:11,11:5,10:12,11:5,11:5) |
11:30 | Sergey Zavinsky – Igor Trydukh | 3:1 (11:8,11:13,13:11,12:10) |
11:45 | Oleksandr Grebelnyi – Sergey Zavinsky | 2:3 (10:12,8:11,11:6,11:8,10:12) |
12:00 | Pavel Chyzh – Eugene Goloborodko | 2:3 (8:11,11:8,7:11,11:4,8:11) |
12:30 | Roman Shtukovany – Sergey Pisklov | 3:1 (11:7,9:11,11:9,11:8) |
12:30 | Oleksandr Grebelnyi – Igor Trydukh | 1:3 (4:11,9:11,11:6,12:14) |
12:45 | Igor Trydukh – Dmitriy Lebed | 3:0 (11:4,11:7,11:7) |
13:00 | Roman Shtukovany – Eugene Goloborodko | 1:3 (9:11,9:11,11:6,7:11) |
13:15 | Sergey Zavinsky – Dmitriy Lebed | 3:1 (12:10,7:11,13:11,11:9) |
13:45 | Andrei Grabsky – Alexey Metla | 3:1 (5:11,11:3,11:8,11:6) |
14:00 | Sergey Pisklov – Eugene Goloborodko | 3:1 (11:3,11:13,11:8,11:6) |
14:15 | Vladimir Samoylov – Maksym Deynega | 3:1 (11:8,6:11,11:7,11:8) |
14:30 | Pavel Chyzh – Roman Shtukovany | 3:2 (11:4,9:11,5:11,12:10,11:6) |
14:45 | Andrei Grabsky – Maksym Deynega | 2:3 (3:11,11:7,14:12,9:11,13:15) |
15:30 | Vladimir Samoylov – Alexey Metla | 0:3 (3:11,7:11,9:11) |
15:30 | Vyacheslav Kovalenko – Igor Sukovaty | 3:2 (8:11,11:13,11:8,11:8,11:4) |
15:45 | Andrei Grabsky – Vladimir Samoylov | 3:2 (11:7,5:11,8:11,11:6,11:7) |
16:15 | Rodion Pirvelli – Eduard Rubtcov | 3:0 (11:6,11:4,11:9) |
16:15 | Maksym Deynega – Alexey Metla | 2:3 (11:9,6:11,11:6,7:11,8:11) |
16:30 | Vyacheslav Kovalenko – Eduard Rubtcov | 3:0 (11:5,12:10,11:7) |
16:45 | Alexey Metla – Andrei Grabsky | 3:0 (13:11,15:13,11:8) |
17:00 | Rodion Pirvelli – Igor Sukovaty | 0:3 (10:12,5:11,7:11) |
17:15 | Maksym Deynega – Vladimir Samoylov | 3:0 (11:8,11:7,11:9) |
17:30 | Vyacheslav Kovalenko – Rodion Pirvelli | 3:0 (11:4,11:4,11:3) |
17:45 | Maksym Deynega – Andrei Grabsky | 2:3 (11:9,4:11,8:11,11:7,9:11) |
18:00 | Eduard Rubtcov – Igor Sukovaty | 2:3 (7:11,12:10,11:6,5:11,6:11) |
18:15 | Alexey Metla – Vladimir Samoylov | 0:3 (7:11,6:11,9:11) |
18:45 | Vladimir Samoylov – Andrei Grabsky | 0:3 (5:11,10:12,6:11) |
19:00 | Eduard Rubtcov – Rodion Pirvelli | 3:1 (11:2,8:11,11:9,11:8) |
19:30 | Alexey Metla – Maksym Deynega | 3:1 (9:11,11:9,12:10,12:10) |
19:30 | Eduard Rubtcov – Vyacheslav Kovalenko | 3:0 (11:7,11:7,11:5) |
19:45 | Anatoliu Levshin – Anton Yolkin | 3:0 (11:5,11:5,11:6) |
20:00 | Igor Sukovaty – Rodion Pirvelli | 1:3 (9:11,9:11,11:6,6:11) |
20:15 | Sergey Cheryavsky – Ruslan Lazebny | 3:1 (6:11,11:7,11:6,11:9) |
20:30 | Rodion Pirvelli – Vyacheslav Kovalenko | 3:0 (11:6,11:8,11:7) |
21:00 | Igor Sukovaty – Eduard Rubtcov | 3:0 (11:6,11:7,11:9) |
21:30 | Sergey Cheryavsky – Anton Yolkin | 1:3 (7:11,11:7,4:11,6:11) |
21:45 | Anatoliu Levshin – Sergey Cheryavsky | 3:1 (8:11,14:12,11:5,11:8) |
22:00 | Oleksandr Kalynevych – Aleksandr Storozhenko | 3:2 (12:10,5:11,5:11,11:9,11:8) |
22:15 | Ruslan Lazebny – Anton Yolkin | 3:0 (11:9,11:6,11:8) |
22:45 | Ruslan Onyschenko – Alexei Rodin | 3:2 (8:11,12:10,11:6,4:11,11:4) |
23:00 | Oleksandr Kalynevych – Alexei Rodin | 3:2 (8:11,11:5,7:11,11:7,11:4) |
23:15 | Ruslan Lazebny – Sergey Cheryavsky | 3:1 (3:11,12:10,11:4,11:9) |
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Andrey Prokhorov – Vladislav Chahur | 3:1 (13:11,8:11,15:13,11:7) |
00:00 | Vasily Rudenko – Maxim Surkin | 3:2 (11:7,6:11,11:8,4:11,15:13) |
00:15 | Alexei Vlasov – Alexander Ivanov | 3:2 (10:12,11:9,11:5,11:13,11:7) |
00:30 | Tyinchtyik Turabekov – Alexey Uvarov | 3:2 (5:11,11:4,11:6,6:11,11:6) |
00:45 | Alexey Denisov – Sergey Lopatin | 3:2 (11:8,11:4,6:11,7:11,13:11) |
00:45 | Aleksandr Fedorov – Dmitriy Balakin | 3:2 (6:11,10:12,11:8,13:11,11:4) |
01:00 | Andrey Kirilenko – Andrey Prokhorov | 3:1 (11:8,7:11,11:4,11:3) |
01:15 | Sergey Puzyrev – Vasily Rudenko | 1:3 (11:8,9:11,9:11,13:15) |
01:15 | Dmitry Tikhnenko – Alexei Vlasov | 3:2 (4:11,11:7,11:3,8:11,11:7) |
01:30 | Sergey Lopatin – Maxim Surkin | 3:0 (11:8,11:3,16:14) |
01:30 | Alexey Uvarov – Vladislav Chahur | 1:3 (11:5,3:11,8:11,9:11) |
01:45 | Dmitriy Balakin – Alexander Ivanov | 3:1 (16:14,11:4,9:11,11:7) |
02:00 | Alexey Denisov – Vasily Rudenko | 2:3 (11:7,8:11,20:18,4:11,11:13) |
02:00 | Tyinchtyik Turabekov – Andrey Prokhorov | 3:0 (11:8,11:9,11:8) |
02:15 | Aleksandr Fedorov – Alexei Vlasov | 0:3 (5:11,6:11,7:11) |
02:30 | Vladislav Chahur – Andrey Kirilenko | 1:3 (8:11,11:3,12:14,6:11) |
02:30 | Alexander Ivanov – Dmitry Tikhnenko | 3:2 (11:8,8:11,11:5,10:12,11:9) |
02:45 | Maxim Surkin – Sergey Puzyrev | 2:3 (13:11,11:13,11:7,6:11,8:11) |
03:00 | Andrey Prokhorov – Alexey Uvarov | 3:0 (11:9,11:8,11:5) |
03:15 | Alexei Vlasov – Dmitriy Balakin | 1:3 (7:11,11:8,8:11,13:15) |
03:15 | Vasily Rudenko – Sergey Lopatin | 3:2 (6:11,4:11,11:9,11:9,14:12) |
03:30 | Vladislav Chahur – Tyinchtyik Turabekov | 2:3 (12:10,11:6,12:14,10:12,6:11) |
03:45 | Maxim Surkin – Alexey Denisov | 3:1 (11:4,5:11,12:10,11:5) |
03:45 | Alexander Ivanov – Aleksandr Fedorov | 2:3 (9:11,11:6,4:11,11:3,10:12) |
04:15 | Dmitriy Balakin – Dmitry Tikhnenko | 0:3 (7:11,6:11,12:14) |
04:15 | Sergey Lopatin – Sergey Puzyrev | 3:2 (4:11,5:11,11:9,11:9,11:6) |
04:15 | Alexey Uvarov – Andrey Kirilenko | 2:3 (11:6,6:11,6:11,13:11,6:11) |
04:45 | Sergey Puzyrev – Maxim Surkin | 0:3 (7:11,4:11,9:11) |
04:45 | Dmitriy Balakin – Aleksandr Fedorov | 3:2 (16:14,9:11,16:14,6:11,11:5) |
05:15 | Andrey Kirilenko – Tyinchtyik Turabekov | 1:3 (9:11,11:9,9:11,5:11) |
07:15 | Igor Minchenkov – Oleg Belugin | 2:3 (12:10,11:4,3:11,9:11,6:11) |
07:30 | Maksim Sorokin – Aleksandr Merezhko | 3:0 (11:4,11:3,11:8) |
07:30 | Danila Andreev – Mikhail Andrusenko | 0:3 (7:11,9:11,9:11) |
07:45 | Artem Suntsov – Roman Astreev | 2:3 (11:5,12:10,9:11,3:11,6:11) |
08:00 | Nikolay Pashkov – Damir Bedretdinov | 1:3 (4:11,11:3,9:11,10:12) |
08:00 | Oleg Butorin – Konstantin Olshakov | 1:3 (12:10,9:11,5:11,7:11) |
08:00 | Ernist Murzakmatov – Egor Markelov | 2:3 (7:11,11:6,7:11,11:8,5:11) |
08:15 | Oleg Belugin – Nikolay Pashkov | 1:3 (10:12,11:8,9:11,6:11) |
08:15 | Evgeniy Ilyukhin – Andrey Artemov | 3:1 (11:9,14:12,11:13,11:7) |
08:30 | Mikhail Andrusenko – Oleg Butorin | 0:3 (4:11,7:11,4:11) |
08:30 | Aleksandr Merezhko – Ernist Murzakmatov | 2:3 (7:11,9:11,11:7,11:5,10:12) |
08:45 | Roman Astreev – Evgeniy Ilyukhin | 3:1 (9:11,11:4,11:8,11:8) |
08:45 | Damir Bedretdinov – Igor Minchenkov | 1:3 (11:7,7:11,6:11,6:11) |
09:00 | Konstantin Olshakov – Danila Andreev | 1:3 (5:11,11:9,10:12,11:13) |
09:15 | Egor Markelov – Maksim Sorokin | 2:3 (11:8,11:6,8:11,12:14,3:11) |
09:15 | Andrey Artemov – Artem Suntsov | 3:2 (11:7,7:11,3:11,11:3,11:7) |
09:15 | Igor Minchenkov – Nikolay Pashkov | 1:3 (11:4,7:11,9:11,9:11) |
09:30 | Danila Andreev – Oleg Butorin | 1:3 (6:11,11:6,8:11,10:12) |
09:45 | Oleg Belugin – Damir Bedretdinov | 0:3 (2:11,8:11,7:11) |
09:45 | Maksim Sorokin – Ernist Murzakmatov | 3:2 (12:10,5:11,11:9,9:11,11:5) |
09:45 | Artem Suntsov – Evgeniy Ilyukhin | 3:1 (11:7,11:9,4:11,11:9) |
10:00 | Mikhail Andrusenko – Konstantin Olshakov | 3:0 (11:5,17:15,11:8) |
10:15 | Aleksandr Merezhko – Egor Markelov | 2:3 (4:11,11:3,10:12,11:9,8:11) |
10:15 | Roman Astreev – Andrey Artemov | 1:3 (7:11,16:14,4:11,6:11) |
10:30 | Danila Andreev – Konstantin Olshakov | 0:3 (9:11,9:11,6:11) |
10:45 | Ernist Murzakmatov – Aleksandr Merezhko | 3:0 (11:8,11:9,11:8) |
10:45 | Damir Bedretdinov – Nikolay Pashkov | 2:3 (5:11,9:11,11:7,11:6,7:11) |
11:00 | Oleg Butorin – Mikhail Andrusenko | 3:0 (11:6,11:2,11:8) |
11:00 | Maksim Sorokin – Egor Markelov | 0:3 (2:11,10:12,12:14) |
11:15 | Andrey Artemov – Roman Astreev | 2:3 (9:11,12:14,11:5,11:8,8:11) |
11:30 | Alexey Kuznetsov S. – Alik Girevenkov | 0:3 (0:11,6:11,11:13) |
11:30 | Artem Shkurko – Fedor Chernoskulov | 2:3 (2:11,10:12,11:3,11:9,8:11) |
11:30 | Timur Molchanov – Alexander Kruglov | 3:0 (15:13,11:9,11:9) |
11:45 | Dmitry Voronov – Mikhail Gusev | 0:3 (3:11,6:11,6:11) |
11:45 | Mikhail Marchenko – Igor Zemit | 1:3 (9:11,7:11,13:11,6:11) |
12:00 | Alexey Kuznetsov M. – Ivan Fomin | 1:3 (11:4,6:11,5:11,8:11) |
12:00 | Maksim Kiselev A. – Maksim Afanasev S. | 3:1 (11:3,11:13,16:14,11:9) |
12:15 | Alexander Krotkov – Sergey Gushchin | 3:1 (3:11,11:4,11:6,11:6) |
12:30 | Alexander Kruglov – Dmitry Voronov | 3:2 (11:6,9:11,11:8,8:11,11:4) |
12:30 | Fedor Chernoskulov – Alexey Kuznetsov M. | 1:3 (7:11,7:11,11:5,10:12) |
12:30 | Alik Girevenkov – Maksim Kiselev A. | 1:3 (9:11,11:6,4:11,10:12) |
12:45 | Igor Zemit – Alexander Krotkov | 3:0 (11:5,11:7,11:6) |
12:45 | Mikhail Gusev – Timur Molchanov | 1:3 (7:11,11:9,6:11,8:11) |
13:00 | Maksim Afanasev S. – Alexey Kuznetsov S. | 1:3 (11:5,8:11,6:11,7:11) |
13:00 | Ivan Fomin – Artem Shkurko | 3:2 (8:11,11:8,5:11,12:10,11:3) |
13:15 | Timur Molchanov – Dmitry Voronov | 3:2 (6:11,11:6,7:11,11:9,11:9) |
13:15 | Sergey Gushchin – Mikhail Marchenko | 2:3 (11:6,5:11,2:11,11:6,7:11) |
13:30 | Artem Shkurko – Alexey Kuznetsov M. | 0:3 (10:12,8:11,7:11) |
13:30 | Alexey Kuznetsov S. – Maksim Kiselev A. | 3:1 (10:12,11:5,11:3,11:7) |
13:45 | Mikhail Marchenko – Alexander Krotkov | 2:3 (8:11,11:7,11:7,5:11,9:11) |
13:45 | Alexander Kruglov – Mikhail Gusev | 3:2 (11:8,11:4,6:11,9:11,11:2) |
14:00 | Fedor Chernoskulov – Ivan Fomin | 3:0 (11:3,11:8,11:9) |
14:00 | Alik Girevenkov – Maksim Afanasev S. | 3:2 (12:10,7:11,9:11,11:4,12:10) |
14:15 | Igor Zemit – Sergey Gushchin | 3:0 (12:10,11:7,11:5) |
14:30 | Mikhail Gusev – Dmitry Voronov | 1:3 (11:8,7:11,7:11,10:12) |
14:45 | Mikhail Marchenko – Sergey Gushchin | 2:3 (8:11,6:11,11:6,11:9,10:12) |
15:00 | Alexey Kuznetsov M. – Fedor Chernoskulov | 3:0 (16:14,11:4,11:2) |
15:00 | Alexey Kuznetsov S. – Maksim Afanasev S. | 3:2 (11:7,8:11,11:9,8:11,11:4) |
15:15 | Ernist Murzakmatov – Maxim Shulkov | 0:3 (8:11,4:11,4:11) |
15:30 | Evgeny Kharchenko – Maksim Dukhin | 1:3 (9:11,9:11,11:9,4:11) |
15:45 | Dmitry Tunitsin – Maxim Rasskazov | 0:3 (9:11,6:11,8:11) |
15:45 | Gennadiy Nevezhin – Andrei Molodykh | 1:3 (8:11,11:7,8:11,8:11) |
15:45 | Aleksandr Merezhko – Andrey Yakovlev | 3:2 (11:9,9:11,11:2,9:11,12:10) |
16:00 | Maxim Smyshnikov – Evgeny Samokha | 3:1 (12:10,8:11,11:5,11:7) |
16:15 | Alexander Rakhmatov – Yuriy Gavrilov | 3:0 (11:9,11:6,11:7) |
16:15 | Evgeniy Danilov – Albert Bogomolov | 0:3 (8:11,13:15,6:11) |
16:15 | Maxim Shulkov – Aleksandr Merezhko | 3:2 (8:11,8:11,12:10,11:4,11:6) |
16:30 | Maxim Rasskazov – Alexander Rakhmatov | 3:2 (9:11,11:3,11:7,3:11,11:9) |
16:45 | Andrey Yakovlev – Ernist Murzakmatov | 3:1 (11:8,8:11,11:9,11:6) |
16:45 | Maksim Dukhin – Maxim Smyshnikov | 1:3 (11:13,7:11,11:9,6:11) |
16:45 | Andrei Molodykh – Evgeniy Danilov | 3:2 (13:15,11:7,11:5,5:11,11:3) |
17:00 | Evgeny Samokha – Evgeny Kharchenko | 0:3 (9:11,4:11,2:11) |
17:15 | Yuriy Gavrilov – Dmitry Tunitsin | 0:3 (10:12,3:11,10:12) |
17:15 | Albert Bogomolov – Gennadiy Nevezhin | 1:3 (11:4,12:14,10:12,4:11) |
18:00 | Evgeny Kharchenko – Maxim Smyshnikov | 3:2 (13:11,5:11,11:5,9:11,12:10) |
18:15 | Dmitry Tunitsin – Alexander Rakhmatov | 1:3 (11:7,9:11,6:11,9:11) |
18:30 | Gennadiy Nevezhin – Evgeniy Danilov | 3:0 (11:6,11:9,11:2) |
18:30 | Maxim Shulkov – Andrey Yakovlev | 0:3 (7:11,9:11,7:11) |
18:45 | Maksim Dukhin – Evgeny Samokha | 0:3 (7:11,7:11,9:11) |
18:45 | Maxim Rasskazov – Yuriy Gavrilov | 3:0 (11:8,11:8,13:11) |
18:45 | Andrei Molodykh – Albert Bogomolov | 3:1 (11:6,3:11,11:9,11:9) |
18:45 | Maxim Shulkov – Ernist Murzakmatov | 2:3 (11:6,6:11,11:5,5:11,8:11) |
19:00 | Evgeny Samokha – Maksim Dukhin | 3:2 (11:6,11:13,10:12,11:7,11:6) |
19:00 | Dmitry Tunitsin – Yuriy Gavrilov | 1:3 (11:5,9:11,11:13,4:11) |
19:15 | Andrey Yakovlev – Aleksandr Merezhko | 3:0 (11:9,11:7,11:8) |
19:15 | Albert Bogomolov – Evgeniy Danilov | 3:1 (7:11,11:3,11:9,11:8) |
19:30 | Andrei Molodykh – Gennadiy Nevezhin | 3:2 (11:7,9:11,2:11,11:7,11:8) |
19:30 | Mikhail Sverdlov – Anton Gurov | 3:0 (11:9,11:8,21:19) |
19:30 | Maxim Smyshnikov – Evgeny Kharchenko | 3:1 (11:4,9:11,11:6,11:1) |
20:00 | Andrey Bokov – Anton Boev | 3:0 (11:8,11:6,11:7) |
20:00 | Dmitriy Kugurushev – Aleksandr Poprocky | 3:1 (11:8,8:11,11:9,11:7) |
20:00 | Igor Petrushin – Alexander Monakov | 0:3 (6:11,8:11,8:11) |
20:00 | Igor Meteleshko – Anton Sokolov | 3:0 (11:9,12:10,11:4) |
20:15 | Timofey Razinkov – Eugene Glazun | 0:3 (11:13,13:15,4:11) |
20:30 | Anton Gurov – Dmitriy Kugurushev | 0:3 (8:11,7:11,8:11) |
20:30 | Rinat Khairov – Egor Markelov | 3:0 (11:9,11:4,11:9) |
20:30 | Alexander Chentsov – Mikhail Brednikov | 2:3 (4:11,11:7,14:12,13:15,6:11) |
20:45 | Anton Sokolov – Rinat Khairov | 3:1 (10:12,11:6,11:3,11:8) |
20:45 | Anton Boev – Timofey Razinkov | 2:3 (11:8,9:11,11:3,9:11,8:11) |
20:45 | Aleksandr Poprocky – Mikhail Sverdlov | 3:1 (11:13,11:5,11:4,11:4) |
21:00 | Alexander Monakov – Alexander Chentsov | 3:2 (10:12,11:6,5:11,11:9,11:6) |
21:15 | Eugene Glazun – Andrey Bokov | 3:0 (11:5,11:8,11:8) |
21:15 | Egor Markelov – Igor Meteleshko | 3:0 (11:3,11:5,11:4) |
21:30 | Mikhail Brednikov – Igor Petrushin | 3:1 (6:11,12:10,13:11,11:4) |
21:30 | Mikhail Sverdlov – Dmitriy Kugurushev | 2:3 (11:8,6:11,4:11,11:6,10:12) |
21:30 | Andrey Bokov – Timofey Razinkov | 3:2 (5:11,11:2,3:11,11:9,11:8) |
21:45 | Igor Meteleshko – Rinat Khairov | 3:2 (10:12,11:4,5:11,11:8,11:6) |
22:00 | Anton Gurov – Aleksandr Poprocky | 2:3 (6:11,11:7,5:11,11:7,11:13) |
22:00 | Igor Petrushin – Alexander Chentsov | 3:0 (11:6,11:3,11:7) |
22:00 | Anton Boev – Eugene Glazun | 1:3 (11:7,7:11,9:11,7:11) |
22:15 | Anton Sokolov – Egor Markelov | 1:3 (4:11,5:11,11:6,7:11) |
22:15 | Alexander Monakov – Mikhail Brednikov | 2:3 (10:12,11:5,11:5,10:12,10:12) |
22:30 | Timofey Razinkov – Anton Boev | 1:3 (2:11,6:11,12:10,4:11) |
23:00 | Rinat Khairov – Anton Sokolov | 0:3 (9:11,7:11,7:11) |
23:00 | Mikhail Brednikov – Alexander Monakov | 2:3 (11:7,11:3,8:11,6:11,10:12) |
Setka Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Jan Knot – Martin Cmunt | 3:2 (11:7,7:11,11:6,3:11,11:4) |
00:15 | Karel Hons – Josef Pesek | 0:3 (5:11,6:11,9:11) |
00:15 | Roman Hudeczek – Tadeas Zika | 3:1 (11:6,9:11,13:11,11:6) |
00:15 | Tomas Postelt – Pavel Gireth | 0:3 (10:12,8:11,4:11) |
00:30 | Josef Grill – Tomas Polreich | 0:3 (7:11,9:11,8:11) |
00:45 | Bohumil Duben – Karel Hons | 1:3 (6:11,11:9,2:11,15:17) |
00:45 | Tadeas Zika – Martin Pavliska | 3:0 (11:9,11:2,19:17) |
01:00 | Josef Medek – Tomas Postelt | 3:0 (12:10,11:6,11:9) |
01:00 | Martin Cmunt – Josef Grill | 3:2 (11:8,6:11,11:5,8:11,11:3) |
01:15 | Tadeas Zika – Pavel Gireth | 3:0 (11:5,17:15,11:5) |
01:15 | Miloslav Kotil – Josef Pesek | 1:3 (11:6,9:11,6:11,6:11) |
01:15 | Tomas Kindl – Roman Hudeczek | 3:2 (11:5,11:7,8:11,7:11,11:6) |
01:30 | Jan Knot – Tomas Polreich | 1:3 (9:11,8:11,11:8,11:13) |
01:45 | Marcel Pikous – Miroslav Svedik | 3:1 (10:12,14:12,11:9,11:8) |
02:00 | Erik Topic – Tomas Barta | 3:1 (6:11,11:9,11:9,12:10) |
02:15 | Rostislav Klyuchuk – Patrik Pycha | 3:1 (16:14,11:9,3:11,11:8) |
02:15 | Jaroslav Prokupek – Marek Sedlak Sr. | 3:1 (11:6,11:9,4:11,11:4) |
02:45 | Miroslav Svedik – Frantisek Just | 2:3 (7:11,12:10,11:4,5:11,9:11) |
02:45 | Tomas Barta – Julius Lazar | 0:3 (8:11,6:11,5:11) |
03:15 | Marcel Pikous – Rostislav Klyuchuk | 0:3 (3:11,3:11,8:11) |
03:15 | Erik Topic – Jaroslav Prokupek | 1:3 (11:6,9:11,9:11,7:11) |
03:45 | Julius Lazar – Marek Sedlak Sr. | 3:2 (11:6,11:5,7:11,9:11,11:8) |
03:45 | Frantisek Just – Patrik Pycha | 3:2 (7:11,11:8,10:12,11:6,11:9) |
04:15 | Tomas Barta – Jaroslav Prokupek | 0:3 (4:11,9:11,5:11) |
04:30 | Miroslav Svedik – Rostislav Klyuchuk | 1:3 (7:11,11:9,4:11,9:11) |
04:45 | Patrik Pycha – Marcel Pikous | 3:0 (12:10,11:6,13:11) |
04:45 | Marek Sedlak Sr. – Erik Topic | 2:3 (11:9,8:11,11:8,9:11,5:11) |
05:15 | Jaroslav Prokupek – Julius Lazar | 3:0 (11:4,15:13,11:9) |
05:30 | Rostislav Klyuchuk – Frantisek Just | 3:1 (6:11,11:9,11:9,11:4) |
06:00 | Marek Sedlak Sr. – Tomas Barta | 3:2 (11:3,9:11,5:11,11:8,11:7) |
06:00 | Patrik Pycha – Miroslav Svedik | 1:3 (9:11,11:9,4:11,6:11) |
06:30 | Frantisek Just – Marcel Pikous | 1:3 (5:11,11:9,9:11,4:11) |
06:30 | Julius Lazar – Erik Topic | 2:3 (11:6,6:11,11:7,8:11,4:11) |
07:00 | Marcel Pikous – Patrik Pycha | 3:1 (11:6,16:14,7:11,11:4) |
07:30 | Jaroslav Prokupek – Erik Topic | 3:1 (4:11,11:6,11:9,11:2) |
09:45 | Vaclav Sedlacek – Jiri Hiblbauer | 3:0 (11:5,11:9,11:3) |
09:45 | Martin Huk – Tomas Andrle | 2:3 (6:11,7:11,11:9,13:11,5:11) |
09:45 | Ladislav Havel – Milan Vrabec | 3:1 (11:6,11:8,5:11,11:9) |
09:45 | Zbynek Zientek – Milan Zika | 3:2 (11:2,3:11,11:6,9:11,11:9) |
10:15 | Michal Zahradka – Rostislav Klyuchuk | 2:3 (3:11,7:11,11:8,11:5,8:11) |
10:15 | Patrik Pycha – Tomas Janata | 3:0 (11:8,11:7,11:5) |
10:15 | Martin Cvecek – Tomas Mokry | 2:3 (9:11,11:7,7:11,11:9,13:15) |
10:15 | Zdenek Kasinski – Matej Perny | 1:3 (9:11,11:9,8:11,7:11) |
10:45 | Milan Vrabec – Zdenek Kasinski | 0:3 (9:11,9:11,6:11) |
10:45 | Tomas Andrle – Michal Zahradka | 2:3 (7:11,7:11,11:9,11:5,9:11) |
10:45 | Milan Zika – Patrik Pycha | 2:3 (11:6,9:11,1:11,13:11,9:11) |
11:00 | Jiri Hiblbauer – Martin Cvecek | 3:2 (11:7,6:11,8:11,11:7,11:9) |
11:15 | Matej Perny – Ladislav Havel | 3:0 (11:9,12:10,11:7) |
11:15 | Rostislav Klyuchuk – Martin Huk | 3:1 (11:9,10:12,11:9,11:9) |
11:15 | Tomas Janata – Zbynek Zientek | 0:3 (4:11,8:11,6:11) |
11:15 | Tomas Mokry – Vaclav Sedlacek | 1:3 (3:11,6:11,11:9,7:11) |
11:45 | Martin Huk – Michal Zahradka | 3:0 (11:2,11:6,11:7) |
11:45 | Ladislav Havel – Zdenek Kasinski | 2:3 (9:11,5:11,11:7,11:9,5:11) |
11:45 | Zbynek Zientek – Patrik Pycha | 3:1 (11:5,5:11,12:10,11:7) |
11:45 | Vaclav Sedlacek – Martin Cvecek | 3:1 (11:7,9:11,11:9,12:10) |
12:15 | Milan Vrabec – Matej Perny | 0:3 (9:11,6:11,6:11) |
12:15 | Tomas Andrle – Rostislav Klyuchuk | 3:2 (11:13,11:5,11:7,10:12,11:9) |
12:15 | Milan Zika – Tomas Janata | 2:3 (11:4,7:11,3:11,11:9,8:11) |
12:15 | Jiri Hiblbauer – Tomas Mokry | 2:3 (8:11,11:8,11:8,5:11,7:11) |
12:45 | Tomas Janata – Milan Zika | 3:2 (7:11,11:6,8:11,11:8,15:13) |
13:15 | Vaclav Sedlacek – Tomas Mokry | 0:3 (3:11,8:11,8:11) |
13:15 | Rostislav Klyuchuk – Tomas Andrle | 1:3 (9:11,11:8,8:11,6:11) |
13:15 | Matej Perny – Zdenek Kasinski | 2:3 (11:5,11:6,9:11,5:11,8:11) |
13:45 | Josef Palecek – Martin Nypl | 3:0 (11:4,11:5,11:3) |
13:45 | Petr Jakes – Miloslav Kotil | 3:1 (11:4,9:11,11:7,16:14) |
13:45 | Ladislav Janousek – Kamil Novak | 3:2 (5:11,8:11,11:6,11:9,11:6) |
13:45 | Michal Raska – Svatoslav Stempen | 3:0 (11:5,11:8,11:4) |
14:00 | Michal Raska – Mikhail Vavrecka | 2:3 (9:11,11:6,10:12,11:6,9:11) |
14:15 | Michal Syroha – Bronislaw Roubal | 0:3 (10:12,6:11,14:16) |
14:15 | Miroslav Necas – Josef Rossler | 3:1 (11:9,9:11,11:9,11:8) |
14:15 | Jan Jablonovsky – Jiri Celler | 3:1 (11:9,9:11,13:11,11:2) |
14:45 | Mikhail Vavrecka – Vojtech Konvicka | 3:1 (11:6,11:7,6:11,11:7) |
14:45 | Kamil Novak – Jan Jablonovsky | 3:2 (6:11,5:11,15:13,11:9,14:12) |
14:45 | Martin Nypl – Michal Syroha | 1:3 (11:6,10:12,8:11,5:11) |
14:45 | Miloslav Kotil – Miroslav Necas | 2:3 (7:11,11:8,5:11,11:6,5:11) |
15:15 | Bronislaw Roubal – Josef Palecek | 0:3 (2:11,8:11,6:11) |
15:15 | Svatoslav Stempen – Mikhail Vavrecka | 3:2 (11:9,6:11,9:11,11:6,11:6) |
15:15 | Jiri Celler – Ladislav Janousek | 3:2 (12:10,11:9,9:11,9:11,11:7) |
15:15 | Josef Rossler – Petr Jakes | 2:3 (8:11,11:6,4:11,11:9,9:11) |
15:45 | Ladislav Janousek – Jan Jablonovsky | 3:1 (11:7,11:4,7:11,11:8) |
15:45 | Vojtech Konvicka – Michal Raska | 0:3 (2:11,8:11,5:11) |
15:45 | Petr Jakes – Miroslav Necas | 3:2 (8:11,12:10,12:10,12:14,11:7) |
15:45 | Josef Palecek – Michal Syroha | 3:1 (11:3,11:4,10:12,11:8) |
16:15 | Kamil Novak – Jiri Celler | 0:3 (8:11,11:13,7:11) |
16:15 | Martin Nypl – Bronislaw Roubal | 1:3 (5:11,4:11,11:6,9:11) |
16:15 | Svatoslav Stempen – Vojtech Konvicka | 3:2 (11:6,11:7,12:14,8:11,11:9) |
16:30 | Miloslav Kotil – Josef Rossler | 3:1 (11:3,11:6,5:11,11:8) |
16:45 | Michal Syroha – Martin Nypl | 2:3 (12:10,11:7,10:12,5:11,1:11) |
16:45 | Jan Jablonovsky – Kamil Novak | 3:0 (11:4,11:8,11:9) |
17:15 | Ladislav Janousek – Jiri Celler | 3:1 (8:11,11:7,11:8,11:6) |
18:00 | Karel Pesek – Bohumil Duben | 3:0 (12:10,11:6,11:5) |
18:15 | Josef Palecek – Bronislaw Roubal | 3:2 (7:11,7:11,11:0,11:8,13:11) |
18:15 | Miroslav Adamec – Mihail Trinta | 2:3 (9:11,6:11,11:9,11:7,4:11) |
18:30 | Jiri Pozarsky – Tomas Barta | 3:0 (11:9,12:10,11:6) |
18:30 | Tomas Kindl – Marek Holub | 3:2 (11:9,5:11,3:11,11:7,11:6) |
18:30 | Ales Krejci – Miroslav Necas | 2:3 (4:11,11:5,11:3,7:11,9:11) |
18:45 | Jiri Plachy – Tibor Kolenic | 1:3 (11:9,9:11,8:11,9:11) |
18:45 | Jaroslav Prokupek – Jan Jablonovsky | 3:1 (11:9,8:11,11:9,11:8) |
18:45 | Zbynek Pagac – Richard Skacelik | 2:3 (10:12,11:7,8:11,11:8,9:11) |
19:00 | Mihail Trinta – Jiri Plachy | 3:0 (11:8,11:8,11:6) |
19:15 | Tibor Kolenic – Miroslav Adamec | 3:2 (11:4,11:7,9:11,8:11,11:9) |
19:15 | Marek Holub – Zbynek Pagac | 1:3 (9:11,8:11,11:5,5:11) |
19:15 | Bohumil Duben – Ales Krejci | 2:3 (11:7,6:11,11:9,4:11,10:12) |
19:30 | Jan Jablonovsky – Jiri Pozarsky | 0:3 (7:11,9:11,9:11) |
19:45 | Miroslav Necas – Karel Pesek | 3:2 (3:11,11:7,5:11,11:8,11:5) |
19:45 | Miroslav Adamec – Jiri Plachy | 3:1 (11:5,11:8,10:12,11:9) |
19:45 | Jiri Pozarsky – Jaroslav Prokupek | 3:2 (4:11,11:6,11:6,7:11,11:2) |
19:45 | Richard Skacelik – Tomas Kindl | 2:3 (14:12,6:11,11:9,5:11,8:11) |
20:00 | Karel Pesek – Ales Krejci | 3:1 (2:11,11:8,11:7,11:8) |
20:00 | Tomas Kindl – Zbynek Pagac | 3:1 (14:12,6:11,11:6,11:9) |
20:15 | Tomas Barta – Jan Jablonovsky | 0:3 (7:11,12:14,5:11) |
20:15 | Mihail Trinta – Tibor Kolenic | 0:3 (8:11,9:11,7:11) |
20:30 | Bohumil Duben – Miroslav Necas | 0:3 (9:11,11:13,5:11) |
20:30 | Marek Holub – Richard Skacelik | 2:3 (12:10,10:12,3:11,11:1,9:11) |
20:45 | Jan Jablonovsky – Tomas Barta | 3:0 (11:8,11:8,11:5) |
21:00 | Zbynek Pagac – Marek Holub | 1:3 (9:11,11:5,11:13,9:11) |
21:00 | Ales Krejci – Bohumil Duben | 3:1 (8:11,11:8,11:7,11:7) |
21:15 | Tibor Kolenic – Mihail Trinta | 1:3 (7:11,6:11,11:7,8:11) |
21:30 | Tomas Kindl – Richard Skacelik | 3:2 (11:8,13:15,8:11,13:11,11:5) |
21:45 | Josef Pesek – Pavel Kafka | 0:3 (9:11,7:11,6:11) |
21:45 | Michal Macurak – Jan Herold | 0:3 (9:11,8:11,2:11) |
21:45 | Ales Bayer – Rostislav Klyuchuk | 2:3 (11:8,9:11,9:11,13:11,7:11) |
21:45 | Miroslav Barta – Miloslav Lubas | 3:2 (11:3,11:3,8:11,11:13,11:6) |
22:15 | Martin Sobisek – Borek Moravec | 0:3 (10:12,4:11,6:11) |
22:15 | Karel Hons – Miloslav Kotil | 3:2 (11:6,8:11,6:11,13:11,11:8) |
22:15 | Ondrej Svacha – Karel Brozhik | 1:3 (6:11,12:10,4:11,6:11) |
22:15 | Lubor Sulava – Pavel Marx | 2:3 (11:6,14:12,8:11,9:11,3:11) |
22:45 | Rostislav Klyuchuk – Ondrej Svacha | 3:1 (11:8,11:9,8:11,11:9) |
22:45 | Pavel Kafka – Karel Hons | 3:1 (11:4,7:11,11:6,11:6) |
22:45 | Jan Herold – Martin Sobisek | 3:0 (11:7,11:7,11:9) |
22:45 | Miloslav Lubas – Lubor Sulava | 3:2 (7:11,11:5,16:14,6:11,11:6) |
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Mikhail Butylev – Daniil Tolyzin | 4:1 (11:6,8:11,11:2,11:8,11:8) |
00:01 | Daniil Rozhkov – Maksim Isupov | 0:4 (6:11,6:11,9:11,10:12) |
00:05 | Nikita Belous – Sergey Voronin | 1:4 (11:6,7:11,12:14,8:11,9:11) |
00:10 | Alexander Lazarev – Dmitriy Gorbunov | 1:4 (6:11,3:11,9:11,11:7,8:11) |
00:10 | Alexey Yamankin – Boris Alekseev | 4:0 (11:9,11:3,11:2,11:5) |
00:10 | Dmitry Khafizov – Mikhail Podlesny | 0:4 (3:11,4:11,8:11,11:13) |
00:10 | Ilya Yurusov – Sergei Rodachinskii | 2:4 (7:11,12:10,11:8,10:12,5:11,6:11) |
00:16 | Nikolay Budeev – Alexander Sagitov | 4:3 (11:2,6:11,9:11,8:11,11:3,12:10,11:8) |
00:19 | Konstantin Chizhonok – Vasily Petrenko | 3:4 (13:11,9:11,10:12,11:8,7:11,11:6,4:11) |
00:20 | Mikhail Pratskevich – Vladimir Bielokon | 4:1 (11:8,11:6,11:3,11:13,12:10) |
00:27 | Ildar Khairullin – Alexey Demidov | 2:4 (7:11,14:12,10:12,11:8,8:11,10:12) |
00:32 | Ivan Grishunin – Maksim Kovrizhnikov | 4:1 (11:8,4:11,11:5,11:8,11:3) |
00:35 | Ruslan Garifov – Vladimir Yusupov | 1:4 (13:11,9:11,8:11,5:11,7:11) |
00:35 | Evgeny Pavlov – Mikhail Butylev | 4:3 (8:11,9:11,11:8,11:9,11:8,8:11,11:9) |
00:35 | Oleg Semenov – Nikita Belous | 1:4 (5:11,6:11,11:7,8:11,4:11) |
00:45 | Sergei Rodachinskii – Vitalii Koloskov | 4:3 (8:11,11:4,11:8,11:9,4:11,7:11,11:4) |
00:47 | Khozhiakhmat Khozhimirzaev – Yuri Dmitriev | 4:2 (11:8,11:9,12:14,11:5,6:11,11:4) |
00:50 | Sergey Yutsky – Kirill Shurapov | 4:3 (13:11,13:11,12:14,11:5,7:11,7:11,11:5) |
01:00 | Boris Alekseev – Maksim Kovrizhnikov | 4:2 (5:11,11:3,10:12,11:7,11:6,11:4) |
01:00 | Alexey Yanshaev – Sergey Morozov | 1:4 (8:11,9:11,8:11,11:6,6:11) |
01:02 | Andrey Krasnov – Egor Kashutchik | 4:0 (11:8,11:6,11:1,11:6) |
01:05 | Konstantin Morozov – Sergey Voronin | 2:4 (8:11,6:11,13:11,11:2,5:11,9:11) |
01:05 | Maksim Isupov – Ildar Khairullin | 4:2 (6:11,11:7,9:11,11:5,11:5,11:4) |
01:17 | Ilya Yurusov – Alexander Olkhovik | 0:4 (8:11,6:11,9:11,5:11) |
01:20 | Daniil Tolyzin – Evgeny Pavlov | 4:2 (11:7,14:12,5:11,11:4,7:11,11:6) |
01:29 | Alexey Evtyushin – Anatoly Sviridenko | 4:1 (13:11,8:11,12:10,11:8,11:4) |
01:32 | Nikita Kocheshkov – Alexey Yanshaev | 4:2 (7:11,11:9,11:8,11:7,7:11,11:8) |
01:33 | Alexey Yamankin – Ivan Grishunin | 3:4 (7:11,11:6,7:11,6:11,12:10,16:14,7:11) |
01:35 | Kirill Shurapov – Vladimir Bielokon | 2:4 (10:12,10:12,9:11,11:6,11:9,11:13) |
01:36 | Alexey Demidov – Daniil Rozhkov | 2:4 (8:11,9:11,11:6,11:13,11:9,4:11) |
01:45 | Ilya Yurusov – Vitalii Koloskov | 1:4 (8:11,11:9,6:11,7:11,8:11) |
01:57 | Andrey Krasnov – Anatoly Sviridenko | 1:4 (9:11,8:11,15:13,6:11,9:11) |
02:00 | Dmitriy Barsukov – Roman Raev | 4:1 (11:6,11:6,7:11,11:7,12:10) |
02:00 | Daniil Tolyzin – Mikhail Butylev | 2:4 (7:11,5:11,11:9,3:11,12:10,3:11) |
02:12 | Daniil Rozhkov – Ildar Khairullin | 1:4 (11:4,5:11,11:13,8:11,5:11) |
02:15 | Sergei Rodachinskii – Alexander Olkhovik | 3:4 (10:12,11:8,14:12,11:9,5:11,10:12,10:12) |
02:17 | Sergey Morozov – Nikita Kocheshkov | 3:4 (8:11,10:12,7:11,11:8,11:7,11:9,9:11) |
02:20 | Sergey Yutsky – Mikhail Pratskevich | 4:3 (8:11,11:8,11:9,11:7,4:11,4:11,11:9) |
02:30 | Stanislav Lykov – Yuri Polyakov | 4:1 (6:11,11:7,12:10,11:4,11:8) |
02:34 | Alexey Evtyushin – Egor Kashutchik | 2:4 (11:8,11:9,10:12,9:11,1:11,5:11) |
02:40 | Mikhail Butylev – Evgeny Pavlov | 4:2 (11:6,11:6,10:12,12:10,6:11,11:2) |
02:42 | Maksim Isupov – Alexey Demidov | 3:4 (9:11,12:10,13:11,8:11,8:11,11:3,8:11) |
03:00 | Alexander Slivkin – Evgeny Zhdanyuk | 4:0 (11:6,11:4,11:9,15:13) |
03:00 | Dmitriy Fominikh – Igor Egorov V. | 1:4 (8:11,6:11,8:11,11:6,7:11) |
03:01 | Sergey Morozov – Alexey Yanshaev | 4:0 (13:11,11:7,11:7,11:8) |
03:08 | Roman Raev – Stanislav Lykov | 0:4 (10:12,8:11,10:12,4:11) |
03:12 | Andrey Krasnov – Alexey Evtyushin | 4:0 (15:13,17:15,11:9,11:8) |
03:17 | Alexey Zhurkevich – Iurii Tsatko | 4:3 (8:11,10:12,13:15,11:3,12:10,12:10,11:9) |
03:20 | Alexey Demidov – Ildar Khairullin | 2:4 (7:11,8:11,11:4,9:11,11:6,6:11) |
03:20 | Evgeny Pavlov – Daniil Tolyzin | 3:4 (9:11,5:11,11:5,7:11,11:8,11:7,8:11) |
03:25 | Alexey Yanshaev – Nikita Kocheshkov | 0:4 (9:11,8:11,10:12,8:11) |
03:30 | Aleksey Radionov – Andrey Osadchy | 4:1 (8:11,11:7,11:6,11:6,11:9) |
03:30 | Yuri Polyakov – Dmitriy Barsukov | 2:4 (9:11,11:5,5:11,10:12,13:11,8:11) |
03:34 | Andrey Nikolaev – Aleksey Taranov | 4:2 (3:11,11:9,11:9,6:11,12:10,11:7) |
03:47 | Anatoly Sviridenko – Egor Kashutchik | 2:4 (11:8,11:3,9:11,11:13,5:11,9:11) |
03:53 | Nikita Kocheshkov – Sergey Morozov | 4:3 (4:11,11:1,11:8,6:11,11:6,7:11,11:7) |
03:55 | Alexander Slivkin – Andrey Osadchy | 0:4 (8:11,5:11,8:11,8:11) |
03:58 | Maksim Isupov – Daniil Rozhkov | 4:1 (12:10,11:8,11:9,9:11,11:7) |
04:03 | Vladyslav Zabolotsky – Vyacheslav Melnikov | 4:2 (9:11,9:11,11:2,11:5,11:9,11:8) |
04:10 | Dmitriy Barsukov – Stanislav Lykov | 4:0 (11:8,11:4,11:7,11:6) |
04:10 | Igor Egorov V. – Andrey Nikolaev | 2:4 (11:9,11:6,8:11,7:11,2:11,7:11) |
04:10 | Mikhail Butylev – Daniil Tolyzin | 4:3 (7:11,11:7,13:11,7:11,11:7,5:11,11:6) |
04:15 | Aleksey Radionov – Evgeny Zhdanyuk | 4:2 (11:7,11:7,3:11,12:10,7:11,11:6) |
04:22 | Alexey Evtyushin – Andrey Krasnov | 2:4 (13:11,5:11,9:11,10:12,11:8,3:11) |
04:24 | Daniil Rozhkov – Alexey Demidov | 4:3 (11:7,6:11,12:10,9:11,11:4,11:13,11:8) |
04:31 | Sergey Morozov – Nikita Kocheshkov | 4:2 (11:9,11:8,8:11,11:13,11:5,11:9) |
04:34 | Alexey Zhurkevich – Vyacheslav Melnikov | 0:4 (3:11,7:11,8:11,9:11) |
04:35 | Roman Raev – Yuri Polyakov | 1:4 (6:11,5:11,11:7,7:11,5:11) |
04:40 | Alexander Slivkin – Aleksey Radionov | 4:3 (10:12,11:9,11:6,11:8,6:11,6:11,11:8) |
04:44 | Aleksey Taranov – Dmitriy Fominikh | 3:4 (11:4,3:11,11:7,6:11,10:12,11:9,12:14) |
04:57 | Vladyslav Zabolotsky – Iurii Tsatko | 3:4 (12:10,11:7,8:11,11:9,11:13,8:11,8:11) |
05:05 | Egor Kashutchik – Anatoly Sviridenko | 1:4 (10:12,7:11,9:11,12:10,14:16) |
05:08 | Ildar Khairullin – Maksim Isupov | 0:4 (13:15,11:13,6:11,8:11) |
05:10 | Roman Raev – Dmitriy Barsukov | 4:3 (3:11,9:11,11:4,12:10,11:8,10:12,11:4) |
05:20 | Andrey Osadchy – Evgeny Zhdanyuk | 4:3 (5:11,6:11,11:5,11:7,8:11,11:7,13:11) |
05:28 | Dmitriy Fominikh – Andrey Nikolaev | 4:2 (11:8,10:12,11:4,7:11,11:4,14:12) |
05:32 | Alexey Zhurkevich – Vladyslav Zabolotsky | 4:1 (11:9,13:11,8:11,11:7,12:10) |
05:38 | Egor Kashutchik – Alexey Evtyushin | 3:4 (10:12,4:11,11:7,6:11,11:7,11:4,8:11) |
05:48 | Yuri Polyakov – Stanislav Lykov | 2:4 (9:11,11:5,9:11,5:11,11:7,4:11) |
06:00 | Dmitry Mikhalenko – Vladimir Zatserkovny | 4:1 (8:11,11:8,11:5,11:8,11:8) |
06:00 | Evgeny Zhdanyuk – Aleksey Radionov | 3:4 (6:11,11:8,7:11,11:6,7:11,11:9,11:13) |
06:07 | Vyacheslav Melnikov – Iurii Tsatko | 4:2 (11:13,11:6,11:8,11:2,7:11,11:8) |
06:07 | Igor Egorov V. – Aleksey Taranov | 2:4 (5:11,7:11,11:7,5:11,12:10,6:11) |
06:25 | Anatoly Sviridenko – Andrey Krasnov | 4:1 (11:6,11:7,11:8,5:11,11:9) |
06:25 | Sergey Kolesnikov – Gennadiy Ryazantsev | 4:0 (11:6,13:11,11:9,11:5) |
06:25 | Dmitriy Barsukov – Yuri Polyakov | 3:4 (9:11,11:8,11:8,11:6,5:11,3:11,12:14) |
06:30 | Andrey Osadchy – Alexander Slivkin | 4:0 (11:6,11:4,11:7,11:5) |
06:39 | Vyacheslav Melnikov – Vladyslav Zabolotsky | 4:2 (8:11,11:5,11:8,8:11,11:7,11:9) |
06:42 | Andrey Nikolaev – Igor Egorov V. | 4:1 (11:9,12:10,11:9,7:11,12:10) |
06:50 | Evgeny Zhdanyuk – Alexander Slivkin | 1:4 (11:6,3:11,8:11,3:11,8:11) |
06:50 | Vladimir Zatserkovny – Sergey Kolesnikov | 3:4 (3:11,6:11,6:11,11:4,11:8,11:6,7:11) |
06:53 | Andrey Terekhin – Nikolai Stakhievich | 4:2 (11:4,12:10,8:11,14:12,12:14,11:8) |
07:00 | Gennady Emelyanov – Vladimir Shirokov | 1:4 (11:13,11:8,4:11,10:12,2:11) |
07:10 | Stanislav Lykov – Roman Raev | 4:1 (11:2,11:5,11:5,7:11,11:5) |
07:12 | Dmitriy Fominikh – Aleksey Taranov | 2:4 (11:7,10:12,4:11,5:11,11:2,9:11) |
07:17 | Iurii Tsatko – Alexey Zhurkevich | 4:3 (11:3,4:11,7:11,11:7,8:11,11:6,11:9) |
07:20 | Andrey Osadchy – Aleksey Radionov | 4:3 (2:11,6:11,11:13,11:6,11:6,11:6,11:8) |
07:23 | Timur Mamazakirov – Mikhail Reznikov | 3:4 (11:7,9:11,11:7,11:9,5:11,3:11,7:11) |
07:30 | Gennadiy Ryazantsev – Dmitry Mikhalenko | 2:4 (13:11,14:16,6:11,11:8,8:11,12:14) |
07:43 | Vadim Yaroshenko – Vitaly Shaban | 4:1 (12:10,10:12,11:9,11:6,12:10) |
07:50 | Igor Egorov V. – Dmitriy Fominikh | 4:0 (11:6,12:10,13:11,11:7) |
07:50 | Vladyslav Zabolotsky – Alexey Zhurkevich | 2:4 (7:11,11:7,5:11,10:12,11:9,11:13) |
07:51 | Alexander Blinets – Sergey Yatskevich | 4:2 (11:7,12:10,14:12,11:13,7:11,11:9) |
07:57 | Vladimir Shirokov – Timur Mamazakirov | 4:2 (12:10,4:11,16:18,11:6,11:8,11:2) |
08:03 | Dondok Ayurov – Sergey Samoiliuk | 2:4 (3:11,6:11,11:9,3:11,11:9,11:13) |
08:12 | Andrey Terekhin – Vitaly Shaban | 4:2 (12:10,10:12,7:11,11:8,11:4,11:3) |
08:15 | Dmitry Mikhalenko – Dmitriy Kolesnikov | 4:1 (11:8,11:13,11:7,11:6,11:5) |
08:17 | Aleksey Taranov – Andrey Nikolaev | 1:4 (6:11,13:11,7:11,4:11,10:12) |
08:31 | Andrey Nikonchuk – Nikolai Kozlenko | 4:0 (11:9,13:11,12:10,11:9) |
08:33 | Iurii Tsatko – Vyacheslav Melnikov | 1:4 (1:11,11:5,5:11,10:12,9:11) |
08:34 | Mikhail Reznikov – Gennady Emelyanov | 4:0 (11:8,14:12,11:5,11:7) |
08:39 | Nikita Ivanov – Dondok Ayurov | 4:0 (14:12,11:6,11:9,11:6) |
08:45 | Vladimir Zatserkovny – Gennadiy Ryazantsev | 4:3 (8:11,3:11,2:11,11:7,11:9,13:11,11:6) |
08:54 | Gennady Emelyanov – Timur Mamazakirov | 4:3 (14:16,9:11,11:5,11:6,6:11,11:9,11:9) |
08:58 | Vadim Yaroshenko – Nikolai Stakhievich | 2:4 (4:11,11:5,5:11,8:11,11:6,7:11) |
08:58 | Andrey Dergunov – Dzhamshed Khasanov | 1:4 (11:8,9:11,6:11,12:14,9:11) |
08:58 | Alexander Blinets – Nikolai Kozlenko | 4:3 (5:11,10:12,11:7,8:11,11:7,11:1,11:6) |
09:00 | Aleksandr Khanin – Uladzislau Rukliatsou | 3:4 (11:7,11:8,4:11,6:11,11:8,17:19,9:11) |
09:06 | Sergey Samoiliuk – Nikita Ivanov | 1:4 (8:11,8:11,11:5,10:12,5:11) |
09:22 | Sergey Yacenko – Uladzislau Rukliatsou | 4:1 (11:9,11:8,4:11,13:11,12:10) |
09:30 | Sergey Kolesnikov – Vladimir Zatserkovny | 4:1 (10:12,14:12,11:8,11:8,12:10) |
09:35 | Vladimir Shirokov – Mikhail Reznikov | 4:1 (11:7,11:9,9:11,11:9,11:3) |
09:37 | Sergey Samoiliuk – Dondok Ayurov | 4:1 (11:2,14:12,9:11,11:6,11:2) |
09:37 | Andrey Terekhin – Vadim Yaroshenko | 2:4 (11:4,3:11,5:11,11:7,8:11,3:11) |
09:46 | Andrey Nikonchuk – Sergey Yatskevich | 4:3 (6:11,7:11,11:5,11:5,3:11,11:4,11:7) |
09:51 | Dzhamshed Khasanov – Sergey Yacenko | 3:4 (6:11,11:8,11:7,4:11,11:8,13:15,11:13) |
09:57 | Andrey Milovanov – Uladzislau Rukliatsou | 2:4 (11:3,3:11,9:11,11:9,8:11,11:13) |
09:58 | Matvey Ryazantsev – Igor Tyukhlov | 4:0 (11:4,11:7,12:10,11:6) |
10:03 | Timur Mamazakirov – Vladimir Shirokov | 2:4 (6:11,7:11,7:11,11:9,11:9,9:11) |
10:05 | Vitaly Shaban – Nikolai Stakhievich | 1:4 (8:11,11:13,11:8,5:11,6:11) |
10:06 | Dondok Ayurov – Nikita Ivanov | 3:4 (11:7,4:11,6:11,11:6,11:9,11:13,9:11) |
10:08 | Dmitry Mikhalenko – Gennadiy Ryazantsev | 4:1 (11:9,9:11,13:11,11:9,11:8) |
10:22 | Alexander Blinets – Andrey Nikonchuk | 4:3 (12:10,7:11,11:9,5:11,7:11,11:9,11:9) |
10:26 | Evgeny Dylykov – Andrei Yakushev | 1:4 (6:11,3:11,4:11,11:9,6:11) |
10:31 | Vadim Yaroshenko – Andrey Terekhin | 2:4 (11:7,9:11,10:12,4:11,12:10,4:11) |
10:36 | Aleksandr Khanin – Uladzislau Rukliatsou | 2:4 (2:11,5:11,4:11,11:7,11:7,4:11) |
10:36 | Gennady Emelyanov – Mikhail Reznikov | 4:2 (4:11,11:9,11:8,11:6,6:11,11:9) |
10:42 | Uladzislau Rukliatsou – Andrey Dergunov | 4:1 (11:6,11:3,6:11,11:9,11:4) |
10:44 | Nikita Ivanov – Sergey Samoiliuk | 4:1 (11:9,11:9,11:8,12:14,11:5) |
10:45 | Gennadiy Ryazantsev – Vladimir Zatserkovny | 4:2 (10:12,11:6,15:13,11:9,8:11,11:3) |
10:50 | Igor Tyukhlov – Evgeny Dylykov | 1:4 (6:11,16:14,8:11,9:11,9:11) |
10:57 | Alexander Nekrasov – Victor Rakhmanov | 4:2 (11:8,11:7,7:11,5:11,14:12,11:4) |
11:00 | Nikolai Kozlenko – Sergey Yatskevich | 2:4 (9:11,7:11,11:8,11:4,9:11,11:13) |
11:05 | Andrey Dergunov – Sergey Yacenko | 4:3 (11:9,12:14,15:13,11:8,2:11,4:11,13:11) |
11:05 | Mikhail Reznikov – Timur Mamazakirov | 4:2 (11:6,11:9,6:11,9:11,11:3,14:12) |
11:08 | Andrey Milovanov – Uladzislau Rukliatsou | 1:4 (11:6,11:13,7:11,8:11,9:11) |
11:09 | Nikolai Stakhievich – Vitaly Shaban | 4:3 (9:11,11:8,11:5,9:11,11:6,9:11,11:9) |
11:19 | Sergey Samoiliuk – Nikita Ivanov | 4:2 (11:6,11:6,5:11,11:4,12:14,11:9) |
11:26 | Andrei Yakushev – Matvey Ryazantsev | 4:2 (11:8,11:3,6:11,11:8,9:11,11:8) |
11:30 | Sergey Kolesnikov – Dmitry Mikhalenko | 0:4 (10:12,9:11,6:11,6:11) |
11:37 | Vladimir Shirokov – Gennady Emelyanov | 4:1 (11:8,6:11,11:7,11:9,11:1) |
11:38 | Nikolai Kozlenko – Alexander Blinets | 2:4 (6:11,11:5,10:12,15:13,10:12,1:11) |
11:40 | Eduardo Hijano Antequera – Roberto Garcia Gomez | 2:4 (11:9,11:4,7:11,5:11,9:11,13:15) |
11:43 | Vitaly Shaban – Vadim Yaroshenko | 1:4 (9:11,9:11,11:7,9:11,6:11) |
11:43 | Aleksandr Khanin – Andrey Milovanov | 4:2 (9:11,11:8,11:8,11:13,11:7,11:6) |
11:53 | Dzhamshed Khasanov – Uladzislau Rukliatsou | 4:3 (9:11,9:11,11:9,9:11,11:9,11:7,12:10) |
11:58 | Matvey Ryazantsev – Evgeny Dylykov | 0:4 (9:11,11:13,9:11,8:11) |
12:00 | Alexey Yamankin – Ivan Karpov | 1:4 (9:11,11:7,3:11,4:11,3:11) |
12:00 | Bair Danzanov – Pavel Pulnyi | 3:4 (11:7,10:12,11:5,11:8,9:11,7:11,8:11) |
12:00 | Alexander Kasnitsky – Fedor Mukhortov | 2:4 (11:9,8:11,2:11,7:11,14:12,3:11) |
12:10 | Jesus Cristobal Navarro – Francisco Jose Ruiz Rodriguez | 4:2 (11:9,12:10,11:9,10:12,9:11,11:6) |
12:12 | Nikolai Stakhievich – Andrey Terekhin | 0:4 (9:11,7:11,10:12,6:11) |
12:20 | Sergey Yatskevich – Andrey Nikonchuk | 3:4 (8:11,11:9,5:11,12:10,11:9,10:12,13:15) |
12:28 | Uladzislau Rukliatsou – Uladzislau Rukliatsou | 2:4 (9:11,11:8,9:11,7:11,14:12,6:11) |
12:32 | Igor Tyukhlov – Andrei Yakushev | 1:4 (11:8,3:11,5:11,9:11,11:13) |
12:36 | Sergey Yacenko – Andrey Dergunov | 3:4 (6:11,11:6,11:2,8:11,9:11,11:9,7:11) |
12:44 | Roberto Garcia Gomez – Jesus Cristobal Navarro | 2:4 (7:11,11:8,7:11,9:11,11:9,9:11) |
12:45 | Kirill Abramov – Nabijon Gafurov | 4:2 (5:11,7:11,11:8,14:12,11:5,11:5) |
12:45 | Vladimir Shmelyov – Evgeny Shumeiko | 4:1 (7:11,11:8,11:6,15:13,11:4) |
13:00 | Ivan Karpov – Alexander Nekrasov | 4:2 (11:5,6:11,12:14,11:2,13:11,11:5) |
13:00 | Valentin Genin – Sergey Yutsky | 4:3 (7:11,7:11,11:9,11:7,11:6,6:11,11:6) |
13:02 | Evgeny Dylykov – Matvey Ryazantsev | 0:4 (6:11,12:14,9:11,9:11) |
13:02 | Sergey Yatskevich – Nikolai Kozlenko | 1:4 (11:4,2:11,9:11,10:12,9:11) |
13:10 | Francisco Jose Ruiz Rodriguez – Eduardo Hijano Antequera | 4:3 (11:4,11:9,8:11,10:12,11:9,8:11,11:6) |
13:11 | Uladzislau Rukliatsou – Dzhamshed Khasanov | 0:4 (7:11,8:11,9:11,7:11) |
13:12 | Uladzislau Rukliatsou – Andrey Milovanov | 4:3 (7:11,11:6,5:11,8:11,12:10,11:8,11:9) |
13:15 | Pavel Pulnyi – Kirill Abramov | 4:0 (11:6,11:9,13:11,11:8) |
13:23 | Fedor Mukhortov – Vladimir Shmelyov | 4:3 (11:7,12:10,8:11,4:11,6:11,11:6,11:5) |
13:30 | Andrei Yakushev – Igor Tyukhlov | 3:4 (12:14,11:8,13:11,8:11,11:9,11:13,6:11) |
13:35 | Andrey Nikonchuk – Alexander Blinets | 4:0 (11:4,11:9,11:7,11:5) |
13:40 | Uladzislau Rukliatsou – Sergey Yacenko | 4:3 (11:4,7:11,10:12,7:11,11:5,11:6,11:8) |
13:42 | Victor Rakhmanov – Alexey Yamankin | 4:2 (11:7,11:6,11:9,6:11,5:11,11:9) |
13:45 | Nabijon Gafurov – Bair Danzanov | 1:4 (7:11,8:11,11:6,4:11,5:11) |
13:50 | Eduardo Hijano Antequera – Jesus Cristobal Navarro | 0:4 (8:11,8:11,6:11,11:13) |
14:00 | Anton Fomchenko – Seyran Umerov | 2:4 (7:11,8:11,6:11,11:6,12:10,9:11) |
14:00 | Maksim Drobot – Roman Bestaev | 4:2 (7:11,12:10,12:10,9:11,11:9,12:10) |
14:04 | Uladzislau Rukliatsou – Aleksandr Khanin | 4:1 (14:12,11:7,6:11,11:9,11:9) |
14:05 | Andrey Chizhevsky – Sergei Rodachinskii | 2:4 (11:5,9:11,11:9,5:11,8:11,5:11) |
14:06 | Evgeny Shumeiko – Alexander Kasnitsky | 4:0 (11:8,11:5,11:8,16:14) |
14:06 | Roberto Garcia Gomez – Francisco Jose Ruiz Rodriguez | 2:4 (12:10,10:12,7:11,8:11,11:3,8:11) |
14:12 | Bair Danzanov – Kirill Abramov | 3:4 (8:11,11:9,5:11,11:6,11:6,7:11,9:11) |
14:15 | Dzhamshed Khasanov – Andrey Dergunov | 3:4 (7:11,11:6,9:11,11:7,6:11,12:10,9:11) |
14:18 | Alexey Yamankin – Alexander Nekrasov | 2:4 (4:11,9:11,15:13,11:8,9:11,5:11) |
14:20 | Andrei Yakushev – Evgeny Dylykov | 4:0 (11:8,11:8,11:8,11:8) |
14:30 | Dmitry Khafizov – Alexey Dubrovsky | 2:4 (10:12,11:9,8:11,13:11,8:11,10:12) |
14:36 | Alexander Kasnitsky – Vladimir Shmelyov | 1:4 (11:8,7:11,9:11,7:11,10:12) |
14:40 | Valentin Genin – Roman Bestaev | 4:1 (11:9,10:12,11:8,11:3,11:9) |
14:42 | Igor Tyukhlov – Matvey Ryazantsev | 0:4 (6:11,9:11,9:11,7:11) |
14:42 | Andrey Milovanov – Aleksandr Khanin | 0:4 (8:11,5:11,9:11,7:11) |
14:50 | Francisco Jose Ruiz Rodriguez – Roberto Garcia Gomez | 4:2 (11:9,13:11,4:11,13:11,1:11,11:4) |
14:50 | Pavel Pulnyi – Nabijon Gafurov | 4:3 (10:12,11:9,11:6,6:11,4:11,11:6,11:9) |
14:50 | Vitalii Koloskov – Nikolay Ermolovich | 3:4 (11:8,8:11,7:11,11:7,7:11,11:8,10:12) |
14:58 | Ivan Karpov – Victor Rakhmanov | 1:4 (8:11,11:13,10:12,11:7,10:12) |
15:00 | Alexander Dmitriev – Bulat Tsyrenzhapov | 4:2 (15:13,12:14,4:11,11:9,11:9,11:5) |
15:05 | Svyatoslav Urazov – Andrey Popov | 4:0 (11:9,11:5,11:4,11:3) |
15:10 | Seyran Umerov – Dmitry Khafizov | 4:1 (9:11,11:5,11:7,11:6,11:5) |
15:10 | Fedor Mukhortov – Evgeny Shumeiko | 2:4 (5:11,9:11,11:9,7:11,11:7,9:11) |
15:18 | Uladzislau Rukliatsou – Uladzislau Rukliatsou | 0:4 (6:11,6:11,5:11,9:11) |
15:21 | Jesus Cristobal Navarro – Eduardo Hijano Antequera | 4:3 (11:9,11:6,11:13,9:11,11:1,10:12,11:6) |
15:25 | Maksim Drobot – Sergey Yutsky | 4:2 (7:11,11:7,11:8,10:12,11:8,12:10) |
15:25 | Kirill Abramov – Bair Danzanov | 3:4 (11:6,7:11,9:11,5:11,11:6,11:8,9:11) |
15:28 | Andrey Chizhevsky – Nikolay Ermolovich | 4:1 (11:5,11:5,11:8,8:11,11:6) |
15:30 | Mukhammed Akhmedzhanov – Semen Shevnin | 4:3 (4:11,11:5,11:6,12:10,8:11,5:11,11:6) |
15:31 | Alexey Dubrovsky – Anton Fomchenko | 2:4 (4:11,10:12,4:11,11:7,11:6,8:11) |
15:34 | Alexey Yamankin – Victor Rakhmanov | 2:4 (7:11,11:8,6:11,11:6,6:11,6:11) |
15:43 | Alexander Sagitov – Matvey Tkachev | 2:4 (6:11,11:8,4:11,11:8,9:11,9:11) |
15:45 | Ivan Saponenko – Ruslan Romanovsky | 2:4 (7:11,11:8,11:9,6:11,8:11,7:11) |
15:56 | Roberto Garcia Gomez – Eduardo Hijano Antequera | 4:1 (11:6,3:11,11:2,11:5,11:6) |
15:56 | Vitalii Koloskov – Sergei Rodachinskii | 4:1 (11:6,11:8,13:11,5:11,11:9) |
15:57 | Andrey Popov – Mukhammed Akhmedzhanov | 2:4 (3:11,11:5,10:12,3:11,11:9,4:11) |
16:00 | Anton Fomchenko – Alexey Nekrashenko | 4:1 (9:11,11:8,11:7,15:13,11:8) |
16:01 | Vladimir Shmelyov – Alexander Kasnitsky | 4:3 (11:9,11:13,11:6,9:11,6:11,11:4,11:5) |
16:10 | Anton Fomchenko – Dmitry Khafizov | 4:1 (7:11,11:7,11:7,11:5,11:7) |
16:10 | Valentin Genin – Maksim Drobot | 4:0 (11:5,11:9,11:5,11:7) |
16:10 | Nabijon Gafurov – Pavel Pulnyi | 4:2 (13:11,11:9,12:14,11:7,3:11,11:7) |
16:12 | Alexander Nekrasov – Ivan Karpov | 2:4 (11:9,11:13,3:11,11:7,9:11,3:11) |
16:18 | Francisco Jose Ruiz Rodriguez – Jesus Cristobal Navarro | 2:4 (7:11,6:11,6:11,11:9,11:6,8:11) |
16:20 | Bulat Tsyrenzhapov – Alexander Sagitov | 2:4 (11:7,12:10,14:16,8:11,7:11,9:11) |
16:23 | Dmitriy Rudov – Igor Lysyuk | 3:4 (8:11,11:13,6:11,12:10,13:11,11:7,9:11) |
16:25 | Petr Chugunov – Stanislav Lykov | 1:4 (11:8,10:12,11:13,6:11,6:11) |
16:30 | Andrey Chizhevsky – Vitalii Koloskov | 4:2 (12:10,11:5,8:11,11:3,3:11,14:12) |
16:37 | Seyran Umerov – Alexey Dubrovsky | 4:0 (13:11,11:8,11:5,11:4) |
16:37 | Semen Shevnin – Svyatoslav Urazov | 4:0 (11:6,11:4,11:5,11:5) |
16:43 | Roman Bestaev – Sergey Yutsky | 3:4 (5:11,11:9,9:11,9:11,11:8,11:8,8:11) |
16:45 | Evgeny Shumeiko – Fedor Mukhortov | 1:4 (12:14,11:8,9:11,9:11,7:11) |
16:45 | Kirill Abramov – Pavel Pulnyi | 1:4 (11:6,11:13,11:13,10:12,2:11) |
16:50 | Alexander Nekrasov – Alexey Yamankin | 4:1 (11:8,11:8,11:8,7:11,11:8) |
16:51 | Matvey Tkachev – Alexander Dmitriev | 0:4 (6:11,7:11,9:11,10:12) |
16:55 | Alexey Nekrashenko – Petr Chugunov | 4:2 (11:6,6:11,11:3,11:7,12:14,11:6) |
17:00 | Svyatoslav Urazov – Mukhammed Akhmedzhanov | 1:4 (8:11,11:9,9:11,5:11,4:11) |
17:00 | Dmitry Khafizov – Seyran Umerov | 1:4 (11:9,3:11,8:11,8:11,6:11) |
17:05 | Ivan Saponenko – Igor Lysyuk | 3:4 (11:8,11:7,8:11,7:11,10:12,11:9,5:11) |
17:10 | Nikolay Ermolovich – Sergei Rodachinskii | 1:4 (11:9,7:11,7:11,8:11,4:11) |
17:22 | Victor Rakhmanov – Ivan Karpov | 1:4 (5:11,7:11,6:11,11:8,6:11) |
17:23 | Bair Danzanov – Nabijon Gafurov | 4:1 (7:11,11:7,11:7,11:5,11:6) |
17:23 | Anton Fomchenko – Alexey Dubrovsky | 4:2 (9:11,11:3,11:4,7:11,11:5,11:8) |
17:24 | Alexander Dmitriev – Alexander Sagitov | 4:2 (8:11,6:11,11:6,12:10,11:8,11:8) |
17:25 | Stanislav Lykov – Anton Fomchenko | 4:1 (11:9,11:3,9:11,11:6,11:4) |
17:28 | Roman Bestaev – Valentin Genin | 0:4 (5:11,9:11,1:11,1:11) |
17:30 | Andrey Popov – Semen Shevnin | 1:4 (8:11,11:7,9:11,10:12,4:11) |
17:30 | Alexander Kasnitsky – Evgeny Shumeiko | 1:4 (7:11,5:11,6:11,11:6,8:11) |
17:40 | Nikolay Ermolovich – Andrey Chizhevsky | 1:4 (5:11,8:11,9:11,11:4,7:11) |
17:45 | Anton Fomchenko – Petr Chugunov | 4:2 (11:9,12:10,5:11,12:14,17:15,11:6) |
17:50 | Dmitriy Rudov – Ruslan Romanovsky | 4:1 (4:11,11:8,11:7,11:8,11:9) |
17:54 | Bulat Tsyrenzhapov – Matvey Tkachev | 1:4 (10:12,13:11,9:11,11:13,14:16) |
17:55 | Alexey Dubrovsky – Dmitry Khafizov | 3:4 (7:11,11:6,9:11,11:9,11:6,4:11,9:11) |
17:58 | Sergey Yutsky – Maksim Drobot | 4:3 (11:9,11:4,11:8,7:11,11:13,7:11,11:8) |
18:00 | Stanislav Leonovich – Grigorii Solovov | 1:4 (9:11,11:8,9:11,1:11,6:11) |
18:00 | Svyatoslav Urazov – Semen Shevnin | 1:4 (9:11,4:11,12:10,6:11,6:11) |
18:00 | Vladimir Shmelyov – Fedor Mukhortov | 4:3 (11:9,6:11,11:9,9:11,11:9,8:11,16:14) |
18:15 | Ivan Saponenko – Dmitriy Rudov | 0:4 (7:11,9:11,9:11,8:11) |
18:25 | Alexey Nekrashenko – Stanislav Lykov | 1:4 (7:11,11:4,10:12,7:11,8:11) |
18:30 | Bulat Tsyrenzhapov – Alexander Dmitriev | 1:4 (5:11,11:6,5:11,10:12,7:11) |
18:31 | Matvey Panafutin – Denis Medvedev | 3:4 (5:11,14:12,8:11,11:5,7:11,11:8,6:11) |
18:35 | Seyran Umerov – Anton Fomchenko | 4:1 (11:8,11:7,11:9,2:11,13:11) |
18:35 | Semen Shevnin – Mukhammed Akhmedzhanov | 4:2 (11:4,11:7,7:11,11:4,8:11,12:10) |
18:45 | Nikolay Ermolovich – Vitalii Koloskov | 3:4 (17:19,11:9,11:3,11:9,5:11,5:11,6:11) |
18:45 | Igor Lysyuk – Ruslan Romanovsky | 4:1 (11:2,11:7,12:14,11:7,11:9) |
18:50 | Roman Bestaev – Maksim Drobot | 2:4 (11:4,11:9,3:11,6:11,7:11,8:11) |
18:55 | Stanislav Lykov – Petr Chugunov | 4:2 (11:6,5:11,13:15,11:7,11:7,11:4) |
19:00 | Nikita Butvina – Andrey Tkachenko | 3:4 (9:11,6:11,11:8,11:6,11:13,11:8,8:11) |
19:01 | Maksim Kovrizhnikov – Denis Oleinikov | 4:2 (11:4,11:4,13:11,6:11,8:11,11:9) |
19:04 | Grigorii Solovov – Matvey Panafutin | 0:4 (6:11,9:11,3:11,9:11) |
19:08 | Matvey Tkachev – Alexander Sagitov | 4:3 (11:8,7:11,6:11,9:11,11:6,11:7,11:4) |
19:15 | Igor Lysyuk – Ivan Saponenko | 1:4 (8:11,11:7,4:11,9:11,8:11) |
19:15 | Alexey Nekrashenko – Anton Fomchenko | 4:3 (10:12,11:4,11:6,12:14,11:9,8:11,14:12) |
19:20 | Sergey Yutsky – Valentin Genin | 1:4 (11:9,5:11,4:11,4:11,9:11) |
19:25 | Sergei Rodachinskii – Andrey Chizhevsky | 4:1 (9:11,11:4,11:4,11:9,12:10) |
19:30 | Denis Medvedev – Stanislav Leonovich | 3:4 (3:11,11:6,11:8,9:11,11:8,9:11,6:11) |
19:37 | Nikita Moskovkin – Boris Alekseev | 3:4 (11:8,9:11,6:11,11:3,11:13,11:8,7:11) |
19:45 | Alexander Sagitov – Bulat Tsyrenzhapov | 4:3 (11:4,4:11,11:2,11:7,7:11,9:11,11:6) |
19:46 | Andrey Lapin – Vladislav Kunitsyn | 4:2 (6:11,9:11,11:8,14:12,11:9,11:9) |
19:46 | Nikita Butvina – Vladislav Kunitsyn | 3:4 (11:4,4:11,13:11,8:11,4:11,12:10,8:11) |
19:47 | Artem Yakovlev – Mikhail Podlesny | 4:1 (11:6,11:9,5:11,11:5,11:5) |
19:50 | Ruslan Romanovsky – Dmitriy Rudov | 2:4 (11:8,9:11,4:11,7:11,11:2,9:11) |
19:53 | Ruslan Garifov – Artem Ilin | 3:4 (6:11,11:9,11:3,1:11,2:11,11:9,6:11) |
20:00 | Alexander Olkhovik – Konstantin Chizhonok | 0:4 (9:11,8:11,5:11,6:11) |
20:00 | Alexander Kolosov – Sergei Volkov | 1:4 (11:8,9:11,4:11,9:11,8:11) |
20:00 | Nikita Belous – Alexey Dolgov | 3:4 (4:11,12:10,4:11,11:9,11:8,5:11,10:12) |
20:06 | Stanislav Leonovich – Matvey Panafutin | 4:1 (11:8,11:2,8:11,11:9,11:9) |
20:15 | Petr Chugunov – Anton Fomchenko | 2:4 (11:9,7:11,7:11,12:10,5:11,6:11) |
20:15 | Denis Oleinikov – Nikita Moskovkin | 2:4 (11:7,13:11,4:11,7:11,8:11,4:11) |
20:16 | Alexander Dmitriev – Matvey Tkachev | 2:4 (10:12,10:12,11:8,12:14,11:7,7:11) |
20:23 | Ruslan Romanovsky – Igor Lysyuk | 2:4 (12:10,11:7,3:11,6:11,5:11,8:11) |
20:28 | Andrey Sirozh – Vasily Petrenko | 2:4 (8:11,11:4,11:9,7:11,7:11,9:11) |
20:31 | Dmitriy Gorbunov – Ruslan Garifov | 4:2 (8:11,6:11,11:6,11:8,11:9,11:5) |
20:35 | Andrey Kulakov – Vitaly Sizonenko | 3:4 (11:6,9:11,4:11,11:9,11:4,9:11,7:11) |
20:40 | Grigorii Solovov – Denis Medvedev | 4:2 (11:9,11:3,11:5,4:11,5:11,13:11) |
20:40 | Oleg Semenov – Andrey Filippov | 4:0 (13:11,11:5,11:9,21:19) |
20:50 | Stanislav Lykov – Alexey Nekrashenko | 4:2 (12:14,11:1,13:11,11:9,11:13,12:10) |
20:51 | Boris Alekseev – Maksim Kovrizhnikov | 1:4 (8:11,7:11,11:9,4:11,8:11) |
20:55 | Artem Ilin – Dmitriy Gorbunov | 4:1 (11:2,4:11,13:11,11:3,11:7) |
20:56 | Denis Zhurenko – Artem Yakovlev | 4:2 (11:2,11:9,8:11,11:8,7:11,11:9) |
20:57 | Dmitriy Rudov – Ivan Saponenko | 3:4 (6:11,11:6,11:7,5:11,9:11,11:4,11:13) |
21:00 | Evgeniy Elizarov – Bogdan Tikhonov | 0:4 (8:11,4:11,9:11,9:11) |
21:01 | Vladimir Solovev – Alexey Burov | 0:4 (9:11,8:11,9:11,8:11) |
21:03 | Alexander Olkhovik – Vasily Petrenko | 1:4 (11:4,10:12,6:11,7:11,6:11) |
21:08 | Matvey Panafutin – Stanislav Leonovich | 0:4 (4:11,6:11,8:11,6:11) |
21:10 | Alexey Dolgov – Oleg Semenov | 4:3 (9:11,7:11,11:5,12:10,11:6,7:11,11:9) |
21:11 | Alexander Kolosov – Vitaly Sizonenko | 4:2 (11:7,11:5,8:11,6:11,11:8,11:8) |
21:15 | Stanislav Dalida – Evgeniy Sviridov | 0:4 (8:11,9:11,12:14,12:14) |
21:19 | Maksim Kovrizhnikov – Nikita Moskovkin | 3:4 (11:7,8:11,11:4,11:7,6:11,8:11,8:11) |
21:26 | Artem Ilin – Ruslan Garifov | 4:2 (11:9,11:8,6:11,14:12,12:14,11:5) |
21:26 | Andrey Lapin – Mikhail Podlesny | 2:4 (12:10,11:9,11:13,7:11,9:11,8:11) |
21:28 | Sergey Yacenko – Andrey Dergunov | 4:2 (11:8,12:10,8:11,11:6,5:11,11:9) |
21:30 | Andrey Sirozh – Konstantin Chizhonok | 4:3 (8:11,11:4,7:11,11:9,11:7,5:11,11:4) |
21:33 | Artem Yakovlev – Vladislav Kunitsyn | 4:2 (11:8,9:11,13:11,11:7,15:17,11:7) |
21:35 | Denis Medvedev – Grigorii Solovov | 2:4 (7:11,9:11,11:8,11:8,1:11,7:11) |
21:35 | Nikita Butvina – Malek Al-Ezzi | 2:4 (8:11,11:8,11:3,8:11,10:12,4:11) |
21:45 | Andrey Kulakov – Sergei Volkov | 4:1 (4:11,11:2,11:4,11:2,11:7) |
21:46 | Artem Yakovlev – Mikhail Podlesny | 2:4 (7:11,11:5,11:6,9:11,9:11,6:11) |
21:57 | Denis Oleinikov – Boris Alekseev | 4:2 (11:6,11:8,9:11,7:11,11:4,11:9) |
21:58 | Bogdan Tikhonov – Sergey Yacenko | 1:4 (6:11,11:9,13:15,5:11,7:11) |
22:00 | Denis Medvedev – Matvey Panafutin | 4:0 (11:4,11:4,11:9,11:6) |
22:02 | Alexey Burov – Stanislav Dalida | 4:3 (7:11,11:7,4:11,11:8,5:11,11:8,15:13) |
22:05 | Alexander Olkhovik – Andrey Sirozh | 2:4 (8:11,4:11,11:6,4:11,11:9,8:11) |
22:06 | Ruslan Garifov – Dmitriy Gorbunov | 4:2 (9:11,14:16,11:6,11:5,11:8,14:12) |
22:12 | Alexander Kolosov – Andrey Kulakov | 1:4 (11:9,9:11,5:11,11:13,7:11) |
22:16 | Andrey Filippov – Nikita Belous | 4:3 (11:7,11:7,7:11,9:11,11:13,11:9,16:14) |
22:21 | Andrey Tkachenko – Denis Zhurenko | 1:4 (6:11,7:11,11:2,5:11,9:11) |
22:25 | Grigorii Solovov – Stanislav Leonovich | 2:4 (11:13,6:11,11:5,11:9,6:11,8:11) |
22:30 | Andrey Dergunov – Evgeniy Elizarov | 4:2 (2:11,11:3,14:16,11:8,11:5,11:5) |
22:31 | Maksim Kovrizhnikov – Boris Alekseev | 3:4 (5:11,11:4,11:4,11:6,3:11,7:11,6:11) |
22:35 | Vasily Petrenko – Konstantin Chizhonok | 3:4 (9:11,11:5,7:11,5:11,11:7,11:6,8:11) |
22:38 | Dmitriy Gorbunov – Artem Ilin | 1:4 (7:11,7:11,5:11,11:7,8:11) |
22:41 | Evgeniy Sviridov – Vladimir Solovev | 1:4 (7:11,13:15,6:11,11:9,12:14) |
22:46 | Vitaly Sizonenko – Sergei Volkov | 4:3 (0:11,7:11,13:11,11:9,8:11,14:12,11:7) |
22:55 | Nikita Belous – Oleg Semenov | 4:2 (11:7,11:8,11:8,1:11,7:11,13:11) |
23:02 | Ruslan Garifov – Artem Ilin | 4:1 (8:11,11:7,11:4,13:11,12:10) |
23:06 | Evgeniy Elizarov – Sergey Yacenko | 2:4 (11:5,11:7,6:11,9:11,9:11,9:11) |
23:10 | Vasily Petrenko – Alexander Olkhovik | 4:1 (11:9,11:5,12:10,7:11,11:6) |
Masters. Spain
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Igor Romanenko – Vladimir Semipeadnii | 3:2 (9:11,11:7,7:11,11:6,11:9) |
00:30 | Serhey Shkepu – Sergey Kucherovskiy | 3:1 (9:11,11:9,12:10,11:9) |
01:00 | Igor Romanenko – Sergey Kucherovskiy | 3:0 (11:2,12:10,11:6) |
01:30 | Serhey Shkepu – Vladimir Semipeadnii | 2:3 (7:11,11:9,12:10,6:11,9:11) |
02:00 | Igor Romanenko – Serhey Shkepu | 3:0 (11:7,11:9,11:6) |
02:30 | Sergey Kucherovskiy – Vladimir Semipeadnii | 0:3 (2:11,5:11,9:11) |
03:00 | Sergey Kucherovskiy – Serhey Shkepu | 0:3 (8:11,11:13,7:11) |
03:30 | Vladimir Semipeadnii – Igor Romanenko | 3:0 (11:9,12:10,11:9) |
04:00 | Aurel Meriacri – Alexei Rotari | 3:1 (11:9,11:8,4:11,11:8) |
04:30 | Serhey Zop – Yuri Yurchenko | 3:2 (12:10,6:11,9:11,20:18,11:9) |
05:00 | Aurel Meriacri – Yuri Yurchenko | 1:3 (11:7,4:11,10:12,8:11) |
05:30 | Serhey Zop – Alexei Rotari | 1:3 (8:11,11:8,9:11,4:11) |
06:00 | Aurel Meriacri – Serhey Zop | 1:3 (5:11,8:11,11:7,10:12) |
06:30 | Yuri Yurchenko – Alexei Rotari | 3:1 (11:9,11:8,8:11,11:6) |
07:00 | Alexei Rotari – Aurel Meriacri | 1:3 (9:11,11:8,8:11,8:11) |
07:30 | Yuri Yurchenko – Serhey Zop | 3:0 (11:6,12:10,11:7) |
10:00 | Ion Toderas – Yuriy Bagich | 2:3 (7:11,11:9,13:11,8:11,11:13) |
10:30 | Vadim Urechean – Ivan Boyan | 1:3 (11:5,8:11,6:11,14:16) |
11:00 | Vitalii Anhel – Yuriy Bagich | 3:1 (11:6,7:11,11:9,11:8) |
11:30 | Ion Toderas – Vadim Urechean | 0:3 (5:11,5:11,7:11) |
12:00 | Vitalii Anhel – Ivan Boyan | 1:3 (14:16,12:10,5:11,4:11) |
12:30 | Vadim Urechean – Yuriy Bagich | 3:0 (11:9,12:10,11:8) |
13:00 | Ion Toderas – Ivan Boyan | 0:3 (2:11,7:11,5:11) |
13:30 | Vitalii Anhel – Vadim Urechean | 0:3 (10:12,2:11,10:12) |
14:00 | Ivan Boyan – Yuriy Bagich | 2:3 (12:10,4:11,11:6,5:11,4:11) |
14:30 | Vitalii Anhel – Ion Toderas | 1:3 (11:5,13:15,6:11,6:11) |
15:10 | Ivan Boyan – Vadim Urechean | 0:3 (8:11,3:11,8:11) |
15:40 | Yuriy Bagich – Ion Toderas | 1:3 (11:2,9:11,8:11,7:11) |
16:00 | Serhey Shkepu – Andrei Calmis | 1:3 (11:9,10:12,7:11,10:12) |
16:30 | Aristarkh Kapusta – Artem Zuev | 2:3 (11:7,11:13,11:8,7:11,10:12) |
17:00 | Serhey Shkepu – Artem Zuev | 0:3 (4:11,5:11,6:11) |
17:30 | Aristarkh Kapusta – Andrei Calmis | 1:3 (11:8,5:11,6:11,9:11) |
18:00 | Serhey Shkepu – Aristarkh Kapusta | 0:3 (8:11,3:11,9:11) |
18:30 | Artem Zuev – Andrei Calmis | 1:3 (6:11,14:12,10:12,6:11) |
19:10 | Aristarkh Kapusta – Serhey Shkepu | 2:3 (10:12,11:5,11:7,9:11,7:11) |
19:40 | Andrei Calmis – Artem Zuev | 3:1 (9:11,11:6,11:9,14:12) |
20:00 | Vitaly Pleskach – Dmitriy Gribkov | 3:1 (11:9,11:2,7:11,11:6) |
20:30 | Timofey Mitul – Sergiu Barancean | 0:3 (8:11,9:11,2:11) |
21:00 | Vitaly Pleskach – Sergiu Barancean | 3:1 (9:11,11:5,12:10,11:9) |
21:30 | Timofey Mitul – Dmitriy Gribkov | 3:2 (11:4,8:11,8:11,11:6,14:12) |
22:00 | Vitaly Pleskach – Timofey Mitul | 0:3 (5:11,9:11,9:11) |
22:30 | Sergiu Barancean – Dmitriy Gribkov | 0:3 (9:11,7:11,8:11) |
23:00 | Timofey Mitul – Vitaly Pleskach | 1:3 (11:13,11:9,4:11,10:12) |
23:30 | Dmitriy Gribkov – Sergiu Barancean | 0:3 (3:11,7:11,9:11) |
TT-Cup. USA
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Tomas Liska – Filip Vesely | 3:0 (11:5,11:4,11:9) |
00:15 | Lukasz Provaznik – Frantisek Schmidtmayer | 3:2 (10:12,2:11,11:9,11:9,11:1) |
00:30 | David Brichacek – Jan Satrapa | 3:1 (4:11,11:2,11:5,16:14) |
00:45 | Jaromir Radous – Ladislav Tuma | 0:3 (10:12,9:11,10:12) |
01:10 | Jan Satrapa – Filip Vesely | 2:3 (4:11,11:9,6:11,11:8,7:11) |
01:20 | Jaromir Radous – Frantisek Schmidtmayer | 2:3 (11:9,6:11,11:7,8:11,8:11) |
01:40 | David Brichacek – Tomas Liska | 2:3 (10:12,9:11,11:7,11:9,2:11) |
01:50 | Ladislav Tuma – Lukasz Provaznik | 1:3 (11:9,10:12,4:11,8:11) |
10:15 | Karel Polak – Zdenek Petran | 2:3 (11:9,11:8,7:11,12:14,6:11) |
10:45 | Pavel Moulis – Robert Novak | 3:2 (7:11,6:11,11:9,12:10,11:6) |
11:45 | Pavel Moulis – Zdenek Petran | 1:3 (5:11,11:7,11:13,8:11) |
12:15 | Karel Polak – Pavel Moulis | 2:3 (13:11,10:12,7:11,11:4,8:11) |
12:45 | Robert Novak – Zdenek Petran | 0:3 (3:11,5:11,1:11) |
13:15 | Robert Novak – Karel Polak | 3:1 (11:1,7:11,11:8,11:8) |
13:45 | Zdenek Petran – Pavel Moulis | 1:3 (6:11,7:11,11:4,8:11) |
14:15 | Yuriy Reva – Martin Stehlik | 3:0 (11:7,11:9,11:8) |
14:45 | Miroslav Hajek – Petr Abraham | 3:0 (11:6,11:2,11:2) |
15:15 | Yuriy Reva – Petr Abraham | 3:1 (11:13,11:3,11:9,11:7) |
15:45 | Miroslav Hajek – Martin Stehlik | 3:1 (11:9,13:15,11:7,11:7) |
16:15 | Yuriy Reva – Miroslav Hajek | 3:1 (7:11,11:7,11:7,11:7) |
16:30 | Petr Abraham – Martin Stehlik | 3:1 (7:11,12:10,11:8,11:8) |
17:30 | Miroslav Hajek – Yuriy Reva | 1:3 (1:11,11:9,7:11,12:14) |
18:00 | Martin Bruk – Pavel Fencl | 3:1 (11:6,9:11,11:9,11:8) |
18:00 | Martin Stehlik – Petr Abraham | 3:2 (11:6,11:8,9:11,12:14,11:7) |
18:00 | Adam Sochor – Filip Vesely | 3:1 (11:8,11:9,13:15,11:9) |
18:30 | Jan Herink – Lukasz Provaznik | 3:1 (8:11,11:5,11:7,11:7) |
19:00 | Martin Bruk – Lukasz Provaznik | 2:3 (9:11,5:11,11:2,11:2,5:11) |
19:00 | Dominik Horak – David Brichacek | 2:3 (6:11,11:7,10:12,11:8,10:12) |
19:30 | Jan Herink – Pavel Fencl | 2:3 (11:7,11:7,6:11,9:11,10:12) |
19:45 | Adam Sochor – David Brichacek | 0:3 (6:11,7:11,8:11) |
20:00 | Dominik Horak – Filip Vesely | 3:1 (11:9,5:11,11:6,11:9) |
20:00 | Martin Bruk – Jan Herink | 1:3 (11:13,5:11,11:7,10:12) |
20:15 | Adam Sochor – Dominik Horak | 3:0 (11:8,11:8,11:9) |
20:30 | Lukasz Provaznik – Pavel Fencl | 2:3 (8:11,12:10,5:11,11:9,4:11) |
20:45 | David Brichacek – Filip Vesely | 2:3 (3:11,13:11,11:6,9:11,8:11) |
21:45 | Pavel Fencl – Jan Herink | 3:0 (11:5,12:10,11:8) |
21:45 | David Brichacek – Adam Sochor | 3:0 (14:12,11:3,11:2) |
22:00 | Milan Cuba – Valentin Lobas | 2:3 (11:8,11:13,11:6,6:11,9:11) |
22:15 | Ondrej Malecek – Stepan Rejent | 1:3 (8:11,11:6,10:12,7:11) |
22:30 | Ales Brandtl Jr. – Josef Pavelka | 3:1 (11:4,7:11,11:9,11:6) |
22:45 | Miloslav Ullman – Tomas Liska | 1:3 (8:11,11:9,6:11,9:11) |
23:00 | Milan Cuba – Josef Pavelka | 2:3 (9:11,11:8,6:11,11:4,9:11) |
23:15 | Ondrej Malecek – Tomas Liska | 1:3 (11:9,4:11,8:11,7:11) |
Armenia. ITT Cup. Group C
Slovakia. ITT Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Kristian Zidzik – Miroslav Smetak Sr | 0:3 (8:11,6:11,10:12) |
00:30 | Viliam Ukrop – Dusan Grun | 2:3 (11:6,6:11,3:11,11:5,3:11) |
01:10 | Dusan Grun – Kristian Zidzik | 3:0 (11:6,11:6,11:5) |
01:40 | Miroslav Smetak Sr – Viliam Ukrop | 3:1 (11:7,11:5,8:11,11:8) |
10:00 | Martin Franek – Miroslav Obernauer | 3:1 (13:11,5:11,11:9,12:10) |
10:30 | Miroslav Smetak – Samuel Macak | 3:2 (11:6,4:11,11:9,10:12,11:8) |
11:00 | Miroslav Obernauer – Samuel Macak | 0:3 (8:11,4:11,8:11) |
11:30 | Martin Franek – Miroslav Smetak | 2:3 (11:4,11:9,8:11,6:11,8:11) |
12:00 | Miroslav Smetak – Miroslav Obernauer | 3:1 (12:10,14:16,11:8,11:5) |
12:30 | Samuel Macak – Martin Franek | 3:1 (11:7,11:9,2:11,11:6) |
14:00 | Miroslav Stanik – Jan Supka | 1:3 (7:11,5:11,11:5,7:11) |
14:30 | Lukas Durec – Andrej Kucko | 1:3 (11:6,2:11,3:11,1:11) |
15:00 | Jan Supka – Andrej Kucko | 0:3 (8:11,6:11,9:11) |
15:30 | Miroslav Stanik – Lukas Durec | 3:0 (11:7,11:8,12:10) |
16:00 | Lukas Durec – Jan Supka | 2:3 (12:10,11:5,4:11,6:11,2:11) |
16:30 | Andrej Kucko – Miroslav Stanik | 3:0 (11:7,11:9,11:6) |
18:00 | Stefan Danisek – Lubomir Hauer | 0:3 (9:11,8:11,5:11) |
18:30 | Andrej Kucko – Ladislav Janos | 2:3 (11:7,11:7,7:11,6:11,7:11) |
19:00 | Lubomir Hauer – Ladislav Janos | 2:3 (9:11,12:10,11:8,7:11,6:11) |
19:30 | Stefan Danisek – Andrej Kucko | 3:1 (11:6,11:2,7:11,11:8) |
20:00 | Andrej Kucko – Lubomir Hauer | 2:3 (11:7,8:11,6:11,11:9,10:12) |
20:30 | Ladislav Janos – Stefan Danisek | 0:3 (8:11,6:11,9:11) |
21:10 | Ladislav Janos – Andrej Kucko | 3:1 (15:13,9:11,11:7,11:8) |
21:40 | Lubomir Hauer – Stefan Danisek | 3:2 (11:4,7:11,11:9,9:11,11:4) |
22:00 | Viliam Ukrop – Miroslav Smetak Sr | 3:2 (9:11,6:11,13:11,11:9,11:3) |
22:30 | Peter Ondos – Kristian Zidzik | 1:3 (11:9,12:14,15:17,9:11) |
23:00 | Miroslav Smetak Sr – Kristian Zidzik | 3:0 (11:4,11:8,12:10) |
TSC Pro.
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Victor Yaichkov – Anna Zubkova | 2:4 (8:11,7:11,5:11,11:8,11:6,8:11) |
00:14 | Andrey Dubrovsky – Kristina Frolova | 2:4 (11:8,6:11,11:9,8:11,7:11,8:11) |
00:14 | Alexander Pekhterev – Dmitry Karasev | 4:0 (11:6,11:9,11:9,11:7) |
00:14 | Andrey Dubrovsky – Alexander Pekhterev | 4:2 (10:12,11:6,12:10,5:11,11:8,11:9) |
00:14 | Dmitry Karasev – Kristina Frolova | 2:4 (7:11,11:5,11:13,11:8,8:11,8:11) |
00:14 | Andrey Dubrovsky – Dmitry Karasev | 1:4 (5:11,12:10,7:11,9:11,9:11) |
00:14 | Alexander Pekhterev – Kristina Frolova | 1:4 (11:7,7:11,4:11,7:11,6:11) |
00:14 | Kristina Frolova – Alexander Pekhterev | 4:1 (11:8,4:11,11:7,11:7,14:12) |
00:34 | Igor Razumov – Valeriya Morozova | 1:4 (6:11,9:11,11:9,4:11,8:11) |
01:08 | Victor Yaichkov – Igor Razumov | 2:4 (9:11,9:11,7:11,11:5,11:7,7:11) |
01:42 | Valeriya Morozova – Anna Zubkova | 3:4 (11:8,15:13,9:11,11:6,3:11,8:11,9:11) |
02:16 | Victor Yaichkov – Valeriya Morozova | 1:4 (11:9,7:11,7:11,6:11,6:11) |
02:50 | Igor Razumov – Anna Zubkova | 4:3 (6:11,11:7,8:11,11:7,5:11,11:8,13:11) |
03:24 | Anna Zubkova – Valeriya Morozova | 4:1 (11:9,4:11,11:6,11:6,12:10) |
04:00 | Alexander Pekhterev – Victor Yaichkov | 4:2 (9:11,13:11,11:7,9:11,11:6,11:6) |
04:34 | Artem Frolenkov – Dmitry Karasev | 4:2 (9:11,11:5,11:6,11:7,10:12,11:6) |
05:08 | Alexander Pekhterev – Artem Frolenkov | 4:3 (11:7,7:11,11:6,8:11,11:7,6:11,11:5) |
05:42 | Dmitry Karasev – Victor Yaichkov | 2:4 (11:5,6:11,11:9,6:11,5:11,7:11) |
06:16 | Alexander Pekhterev – Dmitry Karasev | 0:4 (6:11,6:11,8:11,8:11) |
06:50 | Artem Frolenkov – Victor Yaichkov | 1:4 (8:11,8:11,11:9,6:11,5:11) |
07:24 | Victor Yaichkov – Alexander Pekhterev | 4:2 (11:7,8:11,12:10,13:11,7:11,11:8) |
08:00 | Alberto Perez Perez – Artem Frolenkov | 2:4 (8:11,11:8,11:7,8:11,6:11,6:11) |
08:34 | Lev Deryugin – Anna Brednikova | 4:2 (11:8,11:4,8:11,6:11,11:5,11:6) |
09:00 | Alberto Perez Perez – Lev Deryugin | 4:2 (7:11,13:11,11:8,12:10,9:11,11:9) |
09:38 | Anna Brednikova – Artem Frolenkov | 4:1 (11:8,5:11,11:7,11:7,11:9) |
10:05 | Alberto Perez Perez – Anna Brednikova | 4:1 (11:7,8:11,11:8,11:5,14:12) |
10:40 | Lev Deryugin – Artem Frolenkov | 4:1 (11:7,9:11,11:6,11:6,11:7) |
11:14 | Lev Deryugin – Alberto Perez Perez | 1:4 (11:6,8:11,3:11,4:11,8:11) |
12:00 | Valeriya Morozova – Vasily Deryugin | 2:4 (11:7,8:11,11:7,8:11,6:11,9:11) |
12:30 | Komron Salimov – Igor Razumov | 1:4 (9:11,11:4,5:11,7:11,8:11) |
12:57 | Valeriya Morozova – Komron Salimov | 4:0 (11:7,11:8,11:9,11:2) |
13:26 | Igor Razumov – Vasily Deryugin | 4:1 (11:9,11:9,11:9,10:12,12:10) |
14:02 | Valeriya Morozova – Igor Razumov | 4:3 (10:12,11:5,9:11,11:9,11:6,7:11,11:4) |
14:41 | Komron Salimov – Vasily Deryugin | 0:4 (8:11,9:11,7:11,6:11) |
15:13 | Igor Razumov – Valeriya Morozova | 3:4 (3:11,11:7,7:11,3:11,11:8,15:13,6:11) |
16:00 | Victor Yaichkov – Komron Salimov | 4:2 (6:11,11:7,11:8,11:7,10:12,11:6) |
16:00 | Alexey Baranov – Mikhail Mamonov | 4:1 (11:6,11:9,11:6,4:11,11:4) |
16:34 | Valeriya Morozova – Igor Razumov | 3:4 (8:11,11:8,11:6,11:5,6:11,9:11,6:11) |
16:34 | Liubov Levina – Stanislav Nosov | 1:4 (5:11,8:11,11:5,6:11,7:11) |
17:08 | Victor Yaichkov – Valeriya Morozova | 2:4 (9:11,11:13,11:8,7:11,11:4,4:11) |
17:08 | Alexey Baranov – Liubov Levina | 4:2 (9:11,11:9,11:7,14:12,2:11,11:5) |
17:42 | Igor Razumov – Komron Salimov | 4:3 (8:11,11:6,11:8,11:7,8:11,8:11,11:9) |
17:42 | Stanislav Nosov – Mikhail Mamonov | 4:2 (9:11,11:7,6:11,11:9,11:4,11:6) |
18:16 | Victor Yaichkov – Igor Razumov | 1:4 (7:11,9:11,11:9,8:11,9:11) |
18:16 | Alexey Baranov – Stanislav Nosov | 2:4 (5:11,15:17,11:2,11:9,5:11,8:11) |
18:50 | Valeriya Morozova – Komron Salimov | 4:1 (12:10,11:8,11:5,8:11,11:5) |
18:50 | Liubov Levina – Mikhail Mamonov | 3:4 (11:9,5:11,9:11,11:9,5:11,13:11,9:11) |
19:24 | Igor Razumov – Valeriya Morozova | 4:0 (11:5,11:8,11:8,11:8) |
19:24 | Stanislav Nosov – Alexey Baranov | 2:4 (13:11,8:11,11:2,11:13,9:11,8:11) |
20:00 | Ilya Korsakov – Vasily Koregin | 1:4 (5:11,11:13,9:11,11:8,6:11) |
20:00 | Anton Reshetnikov – Daniil Samukhin | 4:2 (6:11,11:8,8:11,11:6,11:5,11:9) |
20:34 | Pavel Karmanov – Kristina Shabashkina | 4:0 (11:7,13:11,11:3,11:1) |
20:34 | Julia Obrezkova – Andrey Goptsev | 0:4 (10:12,8:11,4:11,9:11) |
21:08 | Ilya Korsakov – Pavel Karmanov | 2:4 (7:11,9:11,13:11,6:11,18:16,9:11) |
21:08 | Anton Reshetnikov – Julia Obrezkova | 4:1 (11:5,11:7,11:6,2:11,11:4) |
21:42 | Kristina Shabashkina – Vasily Koregin | 4:3 (7:11,14:12,11:3,8:11,11:3,8:11,11:9) |
21:42 | Andrey Goptsev – Daniil Samukhin | 2:4 (11:8,11:9,7:11,9:11,6:11,3:11) |
22:16 | Ilya Korsakov – Kristina Shabashkina | 1:4 (11:13,11:9,5:11,9:11,3:11) |
22:16 | Anton Reshetnikov – Andrey Goptsev | 4:2 (12:10,14:12,9:11,11:5,7:11,11:7) |
22:50 | Julia Obrezkova – Daniil Samukhin | 2:4 (8:11,11:8,11:4,7:11,5:11,10:12) |
22:50 | Pavel Karmanov – Vasily Koregin | 4:2 (9:11,11:8,11:7,7:11,11:6,14:12) |
23:24 | Daniil Samukhin – Anton Reshetnikov | 4:1 (11:9,11:9,9:11,11:7,11:9) |
23:24 | Kristina Shabashkina – Pavel Karmanov | 1:4 (11:6,3:11,11:13,9:11,9:11) |
Pro Spin Series. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Maria Negulyaeva – Nadezhda Medvedeva | 2:4 (11:9,7:11,10:12,11:9,6:11,8:11) |
01:00 | Anna Vinitskaya – Maria Negulyaeva | 4:1 (11:9,6:11,11:7,11:8,11:8) |
01:45 | Nadezhda Medvedeva – Maria Blokhina | 2:4 (11:7,8:11,11:8,10:12,9:11,9:11) |
02:30 | Nadezhda Medvedeva – Maria Negulyaeva | 0:4 (11:13,9:11,7:11,6:11) |
03:00 | Anna Vinitskaya – Maria Blokhina | 4:2 (11:6,8:11,5:11,11:7,11:7,11:9) |
04:00 | Alena Ohremyuk – Anastasiya Kolesnikova | 1:4 (10:12,11:9,7:11,6:11,5:11) |
04:45 | Anna Sashkova – Alexandra Yakubova | 4:3 (8:11,12:10,11:5,11:7,9:11,5:11,11:8) |
05:30 | Alena Ohremyuk – Anna Sashkova | 0:4 (4:11,5:11,6:11,10:12) |
06:15 | Anastasiya Kolesnikova – Alexandra Yakubova | 4:2 (11:5,6:11,6:11,11:7,14:12,11:9) |
07:00 | Alexandra Yakubova – Alena Ohremyuk | 4:1 (12:10,11:7,8:11,11:6,11:3) |
08:10 | Alena Ohremyuk – Alexandra Yakubova | 4:2 (4:11,7:11,11:5,11:4,11:4,11:7) |
08:30 | Anna Sashkova – Anastasiya Kolesnikova | 4:1 (12:10,12:10,11:5,8:11,11:6) |
08:45 | Anastasiya Kolesnikova – Anna Sashkova | 4:0 (11:9,11:7,11:9,11:8) |
10:00 | Anastasiya Kolesnikova – Alena Ohremyuk | 1:4 (12:10,9:11,9:11,9:11,7:11) |
10:40 | Alexandra Yakubova – Anna Sashkova | 3:4 (9:11,11:8,5:11,11:3,11:5,5:11,9:11) |
11:25 | Anna Sashkova – Alena Ohremyuk | 4:1 (13:11,10:12,11:9,12:10,11:8) |
12:00 | Alexandra Yakubova – Anastasiya Kolesnikova | 4:1 (11:9,7:11,11:6,11:6,11:5) |
12:40 | Alena Ohremyuk – Alexandra Yakubova | 3:4 (11:9,11:6,6:11,10:12,4:11,11:8,7:11) |
13:25 | Anastasiya Kolesnikova – Anna Sashkova | 3:4 (7:11,10:12,6:11,11:8,11:8,11:9,9:11) |
13:40 | Anna Sashkova – Alexandra Yakubova | 0:4 (10:12,8:11,7:11,6:11) |
14:10 | Alena Ohremyuk – Anastasiya Kolesnikova | 4:1 (11:13,11:8,11:6,11:5,11:8) |
16:00 | Liubov Tikhonova – Oksana Sorbalo | 3:4 (8:11,11:7,8:11,11:7,7:11,11:7,6:11) |
16:45 | Tatiana Pylnik – Maria Negulyaeva | 2:4 (11:5,6:11,10:12,8:11,11:9,7:11) |
17:30 | Liubov Tikhonova – Tatiana Pylnik | 4:2 (11:8,11:6,7:11,11:5,6:11,11:6) |
18:15 | Oksana Sorbalo – Maria Negulyaeva | 4:1 (11:6,11:7,9:11,11:8,14:12) |
18:55 | Maria Negulyaeva – Liubov Tikhonova | 4:2 (11:7,11:8,10:12,11:7,6:11,11:8) |
19:45 | Tatiana Pylnik – Oksana Sorbalo | 2:4 (13:15,11:8,6:11,11:6,7:11,7:11) |
20:25 | Tatiana Pylnik – Liubov Tikhonova | 4:3 (11:7,11:9,8:11,7:11,3:11,11:9,11:6) |
21:05 | Maria Negulyaeva – Oksana Sorbalo | 1:4 (8:11,11:7,8:11,6:11,7:11) |
22:00 | Oksana Sorbalo – Liubov Tikhonova | 4:1 (11:7,11:9,11:9,10:12,11:7) |
22:45 | Maria Negulyaeva – Tatiana Pylnik | 4:2 (11:5,11:8,6:11,11:9,7:11,11:9) |
Masters. Portugal
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Marcin Stepien – Jan Masternak | 3:1 (11:5,6:11,11:6,11:6) |
01:00 | Marcin Stepien – Kayque Valois | 3:1 (11:6,15:17,11:8,14:12) |
01:30 | Marcin Raczek – Rafal Skotniczny | 3:2 (9:11,11:9,11:8,6:11,11:8) |
02:30 | Grzegorz Jez – Jakub Grzegorczyk | 3:0 (11:5,11:9,12:10) |
03:00 | Krzysztof Stala – Lukasz Wolosowicz | 1:3 (9:11,11:5,12:14,10:12) |
03:30 | Grzegorz Jez – Lukasz Wolosowicz | 2:3 (8:11,11:6,5:11,11:9,6:11) |
04:00 | Jakub Grzegorczyk – Krzysztof Stala | 1:3 (7:11,11:13,11:8,7:11) |
04:30 | Grzegorz Jez – Krzysztof Stala | 1:3 (8:11,3:11,11:9,7:11) |
05:00 | Lukasz Wolosowicz – Jakub Grzegorczyk | 3:0 (11:7,11:3,13:11) |
09:30 | Wieslaw Mazurek – Sylwester Wloszek | 1:3 (7:11,7:11,11:7,7:11) |
10:00 | Bartlomiej Mlechko – Emil Nowak | 3:2 (7:11,11:3,11:8,8:11,11:9) |
10:30 | Pawel Gasiorski – Sylwester Wloszek | 3:1 (8:11,11:7,16:14,11:6) |
11:00 | Wieslaw Mazurek – Bartlomiej Mlechko | 3:1 (11:8,4:11,11:9,11:6) |
11:30 | Pawel Gasiorski – Emil Nowak | 1:3 (11:8,7:11,8:11,8:11) |
12:00 | Bartlomiej Mlechko – Sylwester Wloszek | 3:2 (3:11,8:11,11:7,11:2,11:7) |
12:15 | Pawel Gasiorski – Bartlomiej Mlechko | 1:3 (7:11,11:6,9:11,9:11) |
12:45 | Wieslaw Mazurek – Emil Nowak | 3:2 (11:7,11:8,5:11,6:11,11:8) |
13:15 | Pawel Gasiorski – Wieslaw Mazurek | 1:3 (11:6,10:12,6:11,6:11) |
13:45 | Emil Nowak – Sylwester Wloszek | 0:3 (9:11,7:11,11:13) |
14:30 | Sylwester Wloszek – Emil Nowak | 3:1 (11:8,11:9,4:11,11:9) |
16:00 | Jakub Grzegorczyk – Kacper Slawinski | 3:1 (12:14,11:9,11:9,11:8) |
16:15 | Maciej Lamer – Mariusz Adamus | 1:3 (7:11,8:11,11:5,8:11) |
17:00 | Karol Guzy – Damian Bucko | 3:1 (11:9,11:5,10:12,13:11) |
17:15 | Jakub Grzegorczyk – Mariusz Adamus | 3:0 (12:10,11:6,11:6) |
18:00 | Damian Bucko – Kacper Slawinski | 0:3 (7:11,10:12,8:11) |
18:45 | Maciej Lamer – Karol Guzy | 1:3 (8:11,11:8,8:11,11:13) |
19:15 | Jakub Grzegorczyk – Damian Bucko | 1:3 (9:11,11:6,12:14,4:11) |
19:30 | Karol Guzy – Mariusz Adamus | 2:3 (11:5,5:11,4:11,11:4,7:11) |
20:00 | Maciej Lamer – Kacper Slawinski | 0:3 (9:11,6:11,3:11) |
20:15 | Jakub Grzegorczyk – Karol Guzy | 0:3 (7:11,8:11,6:11) |
21:00 | Maciej Lamer – Damian Bucko | 3:2 (11:7,4:11,10:12,11:8,11:6) |
21:30 | Mariusz Adamus – Kacper Slawinski | 2:3 (11:7,11:6,5:11,13:15,5:11) |
22:00 | Jakub Grzegorczyk – Maciej Lamer | 1:3 (12:14,11:8,9:11,3:11) |
22:30 | Karol Guzy – Kacper Slawinski | 1:3 (11:13,7:11,15:13,9:11) |
22:45 | Damian Bucko – Mariusz Adamus | 0:3 (10:12,7:11,8:11) |
TT-Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Jonas Kulveit – Petr Kotrbaty | 2:3 (6:11,11:6,12:10,2:11,7:11) |
00:25 | Tomas Malek – Tomas Vorisek | 2:3 (11:8,4:11,5:11,11:8,10:12) |
00:45 | Michal Brozek – Marek Kulisek | 3:1 (11:9,11:8,11:13,11:8) |
00:55 | Filip Cernota – Tomas Vorisek | 3:2 (7:11,11:9,11:8,7:11,11:6) |
01:15 | Jonas Kulveit – Marek Kulisek | 0:3 (7:11,4:11,12:14) |
01:15 | Martin Stusek – Tomas Malek | 0:3 (6:11,7:11,4:11) |
01:45 | Michal Brozek – Petr Kotrbaty | 2:3 (14:12,10:12,11:6,6:11,6:11) |
01:55 | Tomas Malek – Martin Stusek | 1:3 (7:11,11:9,9:11,7:11) |
10:00 | Petr Semrad – Jan Hendrych | 3:1 (4:11,11:9,11:3,11:6) |
10:30 | Josef Ruzicka – Ales Langer | 3:2 (9:11,13:11,8:11,11:8,11:9) |
10:45 | Vojtech Hruska – Jakub Jares | 3:1 (11:7,13:11,4:11,11:7) |
11:15 | Zdenek Bron – Vojtech Hruska | 0:3 (14:16,7:11,6:11) |
11:15 | Petr Semrad – Ales Langer | 1:3 (1:11,13:11,4:11,6:11) |
11:45 | Vojtech Hruska – Vojtech Hruska | 3:2 (5:11,11:9,11:9,9:11,11:7) |
11:45 | Jan Hendrych – Josef Ruzicka | 2:3 (10:12,11:13,11:4,11:6,8:11) |
12:15 | Petr Semrad – Josef Ruzicka | 3:0 (11:9,11:7,11:3) |
12:15 | Jakub Jares – Zdenek Bron | 1:3 (4:11,11:8,2:11,10:12) |
12:30 | Ales Langer – Jan Hendrych | 3:2 (11:8,8:11,8:11,11:5,11:7) |
12:45 | Vojtech Hruska – Zdenek Bron | 2:3 (5:11,11:3,6:11,11:3,5:11) |
13:15 | Vojtech Hruska – Jakub Jares | 2:3 (6:11,11:6,8:11,11:7,5:11) |
13:15 | Josef Ruzicka – Jan Hendrych | 2:3 (8:11,11:9,12:10,9:11,8:11) |
13:45 | Jakub Jares – Vojtech Hruska | 2:3 (11:8,6:11,11:8,2:11,9:11) |
14:15 | Zdenek Bron – Vojtech Hruska | 2:3 (7:11,14:12,4:11,11:9,5:11) |
14:30 | Petr Semrad – Michal Nemec | 1:3 (5:11,11:5,9:11,6:11) |
14:45 | Lukas Mayer – Vladimir Svoboda | 3:0 (12:10,11:5,11:9) |
15:00 | Pavel Vilhelm – Jaroslav Brynych | 3:1 (11:5,11:7,7:11,11:7) |
15:15 | Petr Semrad – Vladimir Svoboda | 1:3 (8:11,6:11,13:11,5:11) |
15:45 | Michal Nemec – Lukas Mayer | 3:1 (11:9,11:9,8:11,11:9) |
16:00 | Pavel Vilhelm – Vojtech Hruska | 3:2 (11:7,11:4,7:11,5:11,11:7) |
16:15 | Petr Semrad – Lukas Mayer | 1:3 (7:11,7:11,11:4,7:11) |
16:15 | Jaroslav Brynych – Zdenek Bron | 0:3 (11:13,4:11,7:11) |
16:45 | Pavel Vilhelm – Zdenek Bron | 3:0 (11:3,11:7,11:7) |
16:45 | Vladimir Svoboda – Michal Nemec | 0:3 (3:11,11:13,11:13) |
17:15 | Vojtech Hruska – Jaroslav Brynych | 3:0 (11:9,13:11,11:9) |
17:15 | Vladimir Svoboda – Petr Semrad | 3:1 (9:11,11:8,11:1,11:5) |
18:00 | Zdenek Bron – Jaroslav Brynych | 3:0 (11:6,11:9,11:4) |
18:15 | Vlastimil Kocvara – David Nosek | 1:3 (11:7,11:13,8:11,6:11) |
18:30 | Petr Semrad – Petr Libovicky | 0:3 (8:11,5:11,6:11) |
18:45 | Ondrej Fiklik – Filip Nemec | 3:1 (11:4,11:4,4:11,11:8) |
19:00 | Vlastimil Kocvara – Petr Libovicky | 1:3 (9:11,10:12,11:4,11:13) |
19:15 | Jonas Kulveit – Pavel Rissky | 3:1 (14:12,11:9,2:11,11:8) |
19:45 | David Nosek – Petr Semrad | 3:2 (12:14,11:7,5:11,11:5,11:1) |
19:45 | Ondrej Fiklik – Pavel Rissky | 3:1 (16:18,11:6,11:8,11:9) |
20:15 | Filip Nemec – Jonas Kulveit | 0:3 (8:11,10:12,7:11) |
20:15 | Vlastimil Kocvara – Petr Semrad | 2:3 (6:11,10:12,11:4,11:8,12:14) |
20:45 | Petr Libovicky – David Nosek | 2:3 (12:10,11:9,5:11,7:11,6:11) |
20:45 | Ondrej Fiklik – Jonas Kulveit | 0:3 (5:11,6:11,12:14) |
21:15 | Petr Semrad – Vlastimil Kocvara | 2:3 (13:11,9:11,12:10,8:11,7:11) |
21:25 | Pavel Rissky – Filip Nemec | 3:0 (13:11,11:8,11:7) |
21:45 | David Nosek – Petr Libovicky | 0:3 (4:11,7:11,8:11) |
22:00 | Zdenek Muhlhauser – Frantisek Korenek | 3:0 (11:5,11:5,11:6) |
22:15 | Jonas Kulveit – Ondrej Fiklik | 1:3 (9:11,11:8,4:11,11:13) |
22:30 | Zdenek Zahradka – Lukas Adamec | 3:0 (11:7,11:4,11:4) |
22:45 | David Bochnak – David Jicha | 3:2 (13:11,11:4,6:11,9:11,11:7) |
23:15 | Zdenek Muhlhauser – Lukas Adamec | 3:0 (11:7,11:8,11:7) |
23:15 | Ondrej Kirchman – Petr Dvorak | 0:3 (12:14,6:11,8:11) |
Masters. Belarus
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:20 | Sergey Gubanov – Sergey Golovin | 0:4 (4:11,7:11,6:11,10:12) |
00:20 | Anastasia Ignatova – Dmirty Katin | 4:2 (11:9,4:11,12:10,11:6,5:11,11:9) |
00:20 | Konstantin Pushkar – Dmitry Polyakov | 4:1 (11:9,11:4,11:9,8:11,11:6) |
01:00 | Alexei Kaulik – Evgeny Proskurin | 4:1 (11:5,7:11,11:9,11:7,11:9) |
01:00 | Vladimir Tkachenko – Igor Fokin | 1:4 (9:11,9:11,11:8,4:11,8:11) |
01:00 | Vladimir Kasperovich – Alexander Ivanenko | 0:4 (5:11,6:11,8:11,9:11) |
01:40 | Sergey Golovin – Vladimir Kasperovich | 1:4 (8:11,7:11,4:11,11:9,9:11) |
02:00 | Konstantin Pushkar – Vladimir Tkachenko | 4:2 (11:8,11:7,11:13,7:11,11:7,11:9) |
02:00 | Anastasia Ignatova – Dmirty Katin | 2:4 (11:7,5:11,11:7,6:11,8:11,7:11) |
02:20 | Alexander Ivanenko – Sergey Gubanov | 4:2 (11:6,11:9,6:11,11:8,9:11,11:7) |
02:40 | Evgeny Proskurin – Anastasia Ignatova | 4:0 (13:11,11:7,11:9,11:6) |
02:45 | Igor Fokin – Dmitry Polyakov | 1:4 (9:11,8:11,12:10,6:11,7:11) |
03:15 | Sergey Golovin – Sergey Gubanov | 3:4 (6:11,11:8,11:8,11:9,7:11,5:11,8:11) |
03:20 | Dmirty Katin – Alexei Kaulik | 0:4 (6:11,13:15,9:11,9:11) |
03:20 | Dmitry Polyakov – Vladimir Tkachenko | 4:3 (11:7,11:9,6:11,6:11,13:11,8:11,11:8) |
04:00 | Alexei Kaulik – Anastasia Ignatova | 4:1 (11:8,9:11,11:6,11:8,11:6) |
04:00 | Alexander Ivanenko – Vladimir Kasperovich | 2:4 (10:12,11:9,10:12,11:8,11:13,9:11) |
04:05 | Igor Fokin – Konstantin Pushkar | 3:4 (7:11,11:8,5:11,11:8,7:11,11:9,5:11) |
04:45 | Vladimir Tkachenko – Igor Fokin | 2:4 (11:4,8:11,7:11,6:11,12:10,6:11) |
04:45 | Evgeny Proskurin – Dmirty Katin | 4:3 (7:11,13:11,9:11,11:8,12:10,9:11,11:5) |
05:00 | Andrey Subbotin – Alexander Krylov | 4:1 (11:5,11:8,7:11,11:6,11:8) |
05:30 | Alexei Kaulik – Evgeny Proskurin | 4:0 (11:6,11:6,11:5,11:9) |
05:30 | Konstantin Pushkar – Dmitry Polyakov | 4:1 (11:8,11:6,11:9,9:11,14:12) |
05:40 | Sergey Gubanov – Alexander Zaytsev | 4:2 (11:9,8:11,14:12,6:11,12:10,11:9) |
06:20 | Dmirty Katin – Anastasia Ignatova | 1:4 (10:12,11:6,9:11,9:11,10:12) |
06:20 | Igor Fokin – Vladimir Tkachenko | 2:4 (7:11,9:11,11:8,6:11,11:8,6:11) |
06:25 | Andrey Subbotin – Sergey Gubanov | 4:2 (11:13,9:11,11:5,11:8,11:7,11:7) |
07:00 | Dmitry Polyakov – Konstantin Pushkar | 2:4 (8:11,11:9,8:11,5:11,13:11,8:11) |
07:00 | Evgeny Proskurin – Alexei Kaulik | 1:4 (9:11,7:11,12:10,10:12,9:11) |
07:05 | Alexander Krylov – Alexander Zaytsev | 2:4 (6:11,11:6,11:5,7:11,4:11,6:11) |
07:50 | Alexander Zaytsev – Andrey Subbotin | 4:1 (11:4,11:5,11:6,8:11,12:10) |
08:00 | Oleg Tretyakov – Vladimir Tkachenko | 4:0 (11:3,11:9,11:8,12:10) |
08:00 | Sergey Pavlina – Dmitriy Masliy | 4:2 (15:17,11:8,11:7,11:6,8:11,11:7) |
08:30 | Sergey Gubanov – Alexander Krylov | 4:3 (8:11,11:7,10:12,11:4,8:11,12:10,14:12) |
08:40 | Ilya Borodin – Vladislav Sorbalo | 3:4 (8:11,11:9,6:11,8:11,11:9,12:10,6:11) |
08:40 | Igor Ovcharenko – Mikhail Oleinik | 4:2 (11:3,8:11,11:6,8:11,11:7,11:5) |
09:20 | Oleg Tretyakov – Igor Ovcharenko | 2:4 (3:11,2:11,6:11,14:12,11:5,10:12) |
09:25 | Sergey Pavlina – Ilya Borodin | 4:1 (13:11,9:11,11:7,11:6,11:8) |
09:25 | Alexander Krylov – Andrey Subbotin | 1:4 (4:11,5:11,6:11,11:8,10:12) |
10:00 | Alexander Zaytsev – Sergey Gubanov | 2:4 (11:13,11:9,6:11,11:9,7:11,7:11) |
10:00 | Vladimir Tkachenko – Mikhail Oleinik | 4:2 (11:5,5:11,11:8,11:6,10:12,13:11) |
10:00 | Dmitriy Masliy – Vladislav Sorbalo | 3:4 (8:11,11:6,11:7,9:11,5:11,11:9,3:11) |
10:40 | Vladislav Sorbalo – Sergey Pavlina | 4:1 (11:8,9:11,11:9,11:8,11:6) |
10:40 | Mikhail Oleinik – Oleg Tretyakov | 1:4 (9:11,11:5,6:11,7:11,10:12) |
11:00 | Alexander Krylov – Andrey Subbotin | 4:0 (11:9,11:6,11:8,11:7) |
11:25 | Igor Ovcharenko – Vladimir Tkachenko | 4:1 (4:11,11:7,11:7,11:6,11:5) |
11:25 | Ilya Borodin – Dmitriy Masliy | 1:4 (11:8,6:11,7:11,9:11,10:12) |
11:35 | Alexander Zaytsev – Sergey Gubanov | 1:4 (4:11,6:11,9:11,11:9,6:11) |
12:10 | Dmitriy Masliy – Ilya Borodin | 2:4 (6:11,11:8,9:11,11:6,8:11,9:11) |
12:10 | Mikhail Oleinik – Vladimir Tkachenko | 0:4 (8:11,8:11,9:11,6:11) |
12:15 | Sergey Gubanov – Andrey Subbotin | 4:1 (6:11,11:8,11:5,12:10,11:6) |
12:50 | Sergey Pavlina – Vladislav Sorbalo | 4:3 (11:7,14:12,6:11,5:11,11:9,9:11,11:6) |
12:50 | Igor Ovcharenko – Oleg Tretyakov | 4:3 (12:10,8:11,11:6,9:11,11:7,8:11,14:12) |
12:50 | Alexander Zaytsev – Alexander Krylov | 2:4 (6:11,12:14,11:8,9:11,12:10,6:11) |
13:40 | Andrey Subbotin – Alexander Zaytsev | 4:3 (6:11,11:7,8:11,11:5,12:10,6:11,11:4) |
14:05 | Dmitriy Masliy – Sergey Pavlina | 0:4 (9:11,6:11,8:11,6:11) |
14:10 | Vladimir Tkachenko – Oleg Tretyakov | 4:2 (6:11,11:7,11:5,11:5,8:11,11:6) |
14:30 | Alexander Krylov – Sergey Gubanov | 4:2 (9:11,11:6,11:8,11:6,7:11,11:6) |
14:40 | Vladislav Sorbalo – Ilya Borodin | 4:1 (11:6,9:11,11:5,11:8,11:7) |
14:50 | Mikhail Oleinik – Igor Ovcharenko | 2:4 (9:11,7:11,6:11,11:4,12:10,9:11) |
15:10 | Alexander Zaytsev – Andrey Subbotin | 4:1 (11:5,8:11,11:8,12:10,11:8) |
15:20 | Ilya Borodin – Sergey Pavlina | 2:4 (9:11,11:8,9:11,11:7,8:11,9:11) |
15:30 | Igor Ovcharenko – Oleg Tretyakov | 0:4 (9:11,10:12,8:11,12:14) |
15:45 | Sergey Gubanov – Alexander Krylov | 4:1 (11:8,12:10,7:11,11:5,11:8) |
16:05 | Vladislav Sorbalo – Dmitriy Masliy | 4:2 (9:11,8:11,11:7,11:7,11:5,11:8) |
16:05 | Mikhail Oleinik – Vladimir Tkachenko | 3:4 (13:11,12:14,4:11,5:11,11:5,11:7,5:11) |
16:50 | Sergey Pavlina – Vladislav Sorbalo | 1:4 (7:11,11:9,8:11,7:11,10:12) |
17:00 | Oleg Tretyakov – Mikhail Oleinik | 4:2 (8:11,11:9,8:11,11:7,11:5,11:9) |
17:00 | Darion Gruzdov – Vladimir Antonenko | 4:1 (17:15,7:11,11:9,11:5,12:10) |
17:30 | Dmitriy Masliy – Ilya Borodin | 2:4 (8:11,11:6,11:9,6:11,8:11,8:11) |
17:40 | Vladimir Tkachenko – Igor Ovcharenko | 4:1 (13:11,9:11,11:8,11:7,13:11) |
17:40 | Stanislav Filimonov – Vladimir Vakulenko | 3:4 (7:11,11:5,5:11,8:11,12:10,11:7,12:14) |
18:15 | Ilya Borodin – Dmitriy Masliy | 4:1 (11:8,5:11,11:9,12:10,12:10) |
18:20 | Igor Ovcharenko – Mikhail Oleinik | 4:0 (11:6,11:7,11:7,11:8) |
18:25 | Darion Gruzdov – Stanislav Filimonov | 1:4 (6:11,11:9,5:11,6:11,7:11) |
18:55 | Vladislav Sorbalo – Sergey Pavlina | 0:4 (8:11,8:11,7:11,9:11) |
18:55 | Vladimir Antonenko – Vladimir Vakulenko | 1:4 (11:8,7:11,5:11,2:11,7:11) |
18:55 | Oleg Tretyakov – Vladimir Tkachenko | 4:1 (11:9,11:8,11:7,8:11,11:9) |
19:45 | Vladimir Vakulenko – Darion Gruzdov | 2:4 (9:11,9:11,12:10,13:11,6:11,7:11) |
20:00 | Dmirty Katin – Alexey Shilo | 2:4 (4:11,7:11,11:7,11:3,12:14,6:11) |
20:00 | Vladimir Antonenko – Konstantin Pushkar | 4:3 (10:12,7:11,11:8,9:11,11:7,11:9,11:8) |
20:30 | Stanislav Filimonov – Vladimir Antonenko | 3:4 (11:13,6:11,11:9,15:13,8:11,11:9,9:11) |
20:40 | Nikita Gubanov – Andrey Dlugokanskiy | 4:2 (11:5,9:11,9:11,12:10,11:9,11:6) |
20:45 | Konstantin Ivanov – Oleksandr Khudenko | 2:4 (9:11,11:7,11:4,5:11,5:11,8:11) |
21:20 | Dmirty Katin – Nikita Gubanov | 4:2 (11:7,8:11,11:7,11:4,9:11,11:8) |
21:20 | Vladimir Antonenko – Konstantin Ivanov | 1:4 (11:5,6:11,9:11,7:11,9:11) |
21:25 | Vladimir Antonenko – Stanislav Filimonov | 4:2 (11:13,11:6,11:7,9:11,11:7,11:6) |
22:00 | Konstantin Pushkar – Oleksandr Khudenko | 2:4 (15:13,7:11,6:11,11:5,9:11,6:11) |
22:05 | Darion Gruzdov – Vladimir Vakulenko | 4:1 (11:8,7:11,11:7,11:9,11:3) |
22:05 | Alexey Shilo – Andrey Dlugokanskiy | 4:3 (5:11,11:9,11:9,9:11,10:12,11:9,11:4) |
22:45 | Oleksandr Khudenko – Vladimir Antonenko | 0:4 (7:11,11:13,8:11,5:11) |
22:45 | Andrey Dlugokanskiy – Dmirty Katin | 4:2 (11:7,5:11,11:7,11:8,4:11,12:10) |
23:00 | Vladimir Antonenko – Darion Gruzdov | 4:2 (6:11,11:9,13:15,11:2,16:14,11:8) |
CTT 21. World Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:25 | Simon Gauzy – Kanak Jha | 4:2 (12:14,7:11,11:5,11:9,11:8,11:9) |
00:40 | Dimitrij Ovtcharov – Ma Long | 4:3 (11:4,7:11,11:6,9:11,9:11,11:6,11:9) |
01:10 | Mattias Falck – Quadri Aruna | 4:2 (6:11,11:7,11:7,11:2,8:11,11:9) |
01:30 | Xu Xin – Liam Pitchford | 4:3 (12:14,6:11,11:7,11:8,8:11,11:6,11:9) |
02:05 | Dimitrij Ovtcharov – Quadri Aruna | 4:2 (11:9,11:7,9:11,10:12,11:6,11:9) |
02:25 | Simon Gauzy – Ma Long | 4:3 (8:11,11:9,9:11,11:9,9:11,11:3,13:11) |
02:50 | Patrick Franziska – Kanak Jha | 4:1 (13:11,11:5,11:5,5:11,11:8) |
03:20 | Zhendong Fan – Robert Gardos | 4:1 (11:8,11:4,8:11,11:9,11:6) |
03:30 | Kirill Skachkov – Tomokazu Harimoto | 1:4 (6:11,11:9,7:11,3:11,2:11) |
03:55 | Jon Persson – Hugo Calderano | 4:2 (11:9,9:11,11:9,3:11,15:13,13:11) |
04:20 | Robert Gardos – Kirill Skachkov | 1:4 (7:11,7:11,8:11,12:10,9:11) |
04:45 | Kanak Jha – Zhendong Fan | 0:4 (5:11,2:11,9:11,3:11) |
05:00 | Ma Long – Patrick Franziska | 4:3 (11:7,2:11,9:11,13:11,6:11,14:12,11:8) |
05:10 | Quadri Aruna – Simon Gauzy | 1:4 (4:11,7:11,11:9,10:12,5:11) |
05:45 | Liam Pitchford – Dimitrij Ovtcharov | 1:4 (7:11,11:8,8:11,3:11,9:11) |
06:00 | Xu Xin – Mattias Falck | 4:2 (7:11,11:4,11:7,6:11,11:7,11:8) |
06:30 | Simon Gauzy – Liam Pitchford | 4:0 (12:10,11:8,11:8,13:11) |
06:40 | Patrick Franziska – Quadri Aruna | 3:4 (4:11,11:8,5:11,11:8,12:10,8:11,7:11) |
07:05 | Zhendong Fan – Ma Long | 3:4 (11:6,11:13,12:14,11:7,6:11,11:9,9:11) |
07:30 | Kirill Skachkov – Kanak Jha | 2:4 (4:11,11:8,7:11,11:6,9:11,6:11) |
08:00 | Jon Persson – Robert Gardos | 4:1 (11:7,4:11,13:11,11:4,11:8) |
08:10 | Hugo Calderano – Tomokazu Harimoto | 4:0 (11:8,11:7,11:8,12:10) |
08:45 | Kanak Jha – Jon Persson | 4:2 (11:3,11:13,3:11,11:5,11:6,12:10) |
09:00 | Ma Long – Kirill Skachkov | 4:1 (11:9,11:7,11:2,9:11,11:8) |
09:40 | Quadri Aruna – Zhendong Fan | 2:4 (11:5,5:11,9:11,11:5,6:11,8:11) |
10:15 | Liam Pitchford – Patrick Franziska | 3:4 (11:5,3:11,11:8,11:9,9:11,9:11,11:13) |
10:50 | Xu Xin – Simon Gauzy | 4:2 (10:12,11:4,11:7,14:16,11:7,11:9) |
11:40 | Mattias Falck – Dimitrij Ovtcharov | 0:4 (7:11,7:11,5:11,4:11) |
12:40 | Patrick Franziska – Xu Xin | 3:4 (9:11,6:11,11:1,15:17,11:6,11:9,6:11) |
12:55 | Zhendong Fan – Liam Pitchford | 4:1 (12:10,10:12,11:3,11:1,11:5) |
13:45 | Kirill Skachkov – Quadri Aruna | 1:4 (6:11,4:11,2:11,13:11,6:11) |
14:15 | Jon Persson – Ma Long | 4:2 (11:9,9:11,11:6,11:9,7:11,11:9) |
14:50 | Hugo Calderano – Kanak Jha | 2:4 (7:11,11:5,14:12,9:11,9:11,8:11) |
15:35 | Tomokazu Harimoto – Robert Gardos | 4:3 (11:5,11:8,11:5,6:11,10:12,3:11,11:6) |
16:30 | Ma Long – Hugo Calderano | 1:4 (8:11,15:13,9:11,4:11,9:11) |
17:05 | Quadri Aruna – Jon Persson | 1:4 (5:11,7:11,11:8,4:11,12:14) |
17:40 | Liam Pitchford – Kirill Skachkov | 4:0 (11:5,13:11,11:5,11:6) |
18:15 | Xu Xin – Zhendong Fan | 4:3 (8:11,10:12,11:9,11:4,6:11,11:8,12:10) |
18:45 | Mattias Falck – Patrick Franziska | 3:4 (10:12,11:8,11:7,8:11,11:4,8:11,11:13) |
19:35 | Dimitrij Ovtcharov – Simon Gauzy | 4:1 (11:9,14:16,11:9,11:4,14:12) |
20:40 | Zhendong Fan – Mattias Falck | 4:2 (8:11,8:11,11:9,11:8,11:6,11:5) |
21:05 | Kirill Skachkov – Xu Xin | 1:4 (11:9,8:11,12:14,10:12,9:11) |
21:50 | Jon Persson – Liam Pitchford | 1:4 (2:11,7:11,9:11,13:11,9:11) |
22:30 | Hugo Calderano – Quadri Aruna | 2:4 (10:12,7:11,11:7,11:9,6:11,14:16) |
League Pro. Minsk
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:45 | Sergei Arefev – Viktor Anishchenko | 3:2 (13:15,11:7,11:7,9:11,15:13) |
08:30 | Nikolai Ageev – Sergei Gus | 3:1 (11:2,11:5,9:11,11:4) |
08:45 | Viktor Anishchenko – Nikolai Ageev | 3:2 (15:13,9:11,12:10,8:11,12:10) |
09:30 | Sergei Gus – Sergei Arefev | 1:3 (7:11,6:11,11:8,9:11) |
10:00 | Sergei Arefev – Nikolai Ageev | 3:0 (11:3,11:9,11:7) |
10:15 | Viktor Anishchenko – Sergei Gus | 3:0 (11:6,11:7,11:7) |
12:00 | Zhou Jinyu – Evgenii Kozich | 3:0 (11:4,11:6,11:8) |
12:30 | Vladimir Promskii – Evgenii Mutianko | 3:2 (5:11,11:8,11:5,6:11,11:6) |
13:00 | Evgenii Kozich – Vladimir Promskii | 0:3 (7:11,11:13,10:12) |
13:15 | Evgenii Mutianko – Zhou Jinyu | 2:3 (11:4,11:5,6:11,4:11,7:11) |
14:00 | Zhou Jinyu – Vladimir Promskii | 3:2 (11:8,11:9,8:11,4:11,11:4) |
14:30 | Evgenii Kozich – Evgenii Mutianko | 2:3 (7:11,11:8,11:8,6:11,7:11) |
15:00 | Evgenii Mutianko – Evgenii Kozich | 0:3 (7:11,8:11,9:11) |
15:45 | Viktor Smirnov – Vladimir Koshel | 1:3 (11:3,6:11,10:12,3:11) |
16:15 | Alexey Tsykunov – Dmitry Hartanovich | 3:2 (7:11,11:4,11:9,8:11,11:6) |
17:00 | Vladimir Koshel – Alexey Tsykunov | 0:3 (10:12,7:11,9:11) |
18:15 | Dmitry Hartanovich – Viktor Smirnov | 3:2 (7:11,12:10,18:16,7:11,11:8) |
19:00 | Viktor Smirnov – Alexey Tsykunov | 1:3 (10:12,11:13,12:10,6:11) |
19:30 | Vladimir Koshel – Dmitry Hartanovich | 2:3 (9:11,11:8,12:10,8:11,6:11) |
20:15 | Vladimir Koshel – Viktor Smirnov | 3:2 (11:7,11:9,6:11,11:13,11:8) |
21:15 | Vladimir Shmulyavtsov – Aleksei Masharskii | 2:3 (11:9,11:13,11:6,12:14,9:11) |
22:00 | Herbert Pyantkovsky – Victor Kamenshchikov | 3:2 (11:9,11:8,7:11,9:11,11:3) |
22:15 | Aleksei Masharskii – Herbert Pyantkovsky | 0:3 (7:11,11:13,8:11) |
22:30 | Victor Kamenshchikov – Vladimir Shmulyavtsov | 1:3 (11:7,8:11,5:11,4:11) |
23:00 | Vladimir Shmulyavtsov – Herbert Pyantkovsky | 1:3 (5:11,11:6,14:16,9:11) |
23:15 | Aleksei Masharskii – Victor Kamenshchikov | 1:3 (12:10,8:11,4:11,5:11) |
Armenia. ITT Cup. Group C. Women
Masters. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:00 | Ekaterina Shevtsova – Enje Nizamutdinova | 2:4 (6:11,8:11,11:8,11:9,10:12,12:14) |
08:34 | Zoya Uhova – Elena Stepanova | 3:4 (9:11,13:11,11:6,10:12,9:11,11:8,14:16) |
09:00 | Nelli Sinitskaya – Maya Burova | 4:1 (9:11,13:11,11:8,11:8,11:9) |
09:27 | Tatiana Burikova – Irina Stefanenkova | 3:4 (12:10,11:8,7:11,4:11,3:11,11:4,10:12) |
09:28 | Enje Nizamutdinova – Zoya Uhova | 4:3 (9:11,5:11,11:9,5:11,11:8,11:7,11:5) |
10:06 | Maya Burova – Tatiana Burikova | 4:1 (9:11,11:6,11:7,11:7,11:9) |
10:10 | Elena Stepanova – Ekaterina Shevtsova | 4:2 (14:12,9:11,11:8,11:5,8:11,11:5) |
10:36 | Irina Stefanenkova – Nelli Sinitskaya | 0:4 (9:11,7:11,4:11,9:11) |
10:49 | Ekaterina Shevtsova – Zoya Uhova | 4:2 (11:4,5:11,9:11,11:9,11:8,11:6) |
10:57 | Nelli Sinitskaya – Tatiana Burikova | 4:1 (12:10,11:6,11:9,3:11,11:5) |
11:22 | Maya Burova – Irina Stefanenkova | 4:1 (11:8,12:14,11:7,11:7,11:7) |
11:25 | Enje Nizamutdinova – Elena Stepanova | 1:4 (7:11,5:11,8:11,11:7,6:11) |
11:52 | Tatiana Burikova – Nelli Sinitskaya | 2:4 (6:11,11:8,5:11,7:11,11:8,6:11) |
11:55 | Elena Stepanova – Zoya Uhova | 4:0 (11:4,11:7,11:8,11:8) |
12:22 | Enje Nizamutdinova – Ekaterina Shevtsova | 4:1 (11:4,11:7,11:9,5:11,11:6) |
12:22 | Irina Stefanenkova – Maya Burova | 4:1 (11:6,11:9,11:8,6:11,11:7) |
12:50 | Zoya Uhova – Ekaterina Shevtsova | 1:4 (8:11,6:11,5:11,11:8,9:11) |
12:53 | Tatiana Burikova – Maya Burova | 3:4 (7:11,9:11,8:11,11:6,11:4,11:8,8:11) |
13:00 | Svetlana Chernukha – Julia Arhipova | 3:4 (12:10,8:11,11:5,11:7,9:11,5:11,7:11) |
13:17 | Elena Stepanova – Enje Nizamutdinova | 4:3 (5:11,9:11,12:10,8:11,11:9,11:7,11:9) |
13:30 | Nelli Sinitskaya – Irina Stefanenkova | 3:4 (11:8,6:11,12:10,9:11,11:8,10:12,8:11) |
13:40 | Nadezhda Sologub – Anastasia Beshten | 1:4 (4:11,4:11,11:7,6:11,9:11) |
14:05 | Julia Arhipova – Nadezhda Sologub | 4:2 (7:11,11:5,11:7,11:8,6:11,11:7) |
14:14 | Diana Loginova – Irina Sharyi | 1:4 (8:11,5:11,4:11,11:7,14:16) |
14:45 | Regina Kim – Diana Loginova | 1:4 (8:11,4:11,8:11,11:9,11:13) |
14:50 | Anastasia Beshten – Svetlana Chernukha | 4:1 (11:3,11:8,3:11,11:5,11:6) |
15:15 | Irina Sharyi – Regina Kim | 4:3 (5:11,11:13,11:5,11:8,6:11,11:9,11:8) |
15:20 | Svetlana Chernukha – Nadezhda Sologub | 4:0 (11:5,11:9,11:5,12:10) |
15:45 | Julia Arhipova – Anastasia Beshten | 0:4 (9:11,10:12,6:11,6:11) |
16:01 | Irina Sharyi – Diana Loginova | 4:3 (14:12,6:11,11:8,11:5,7:11,3:11,11:9) |
16:10 | Anastasia Beshten – Nadezhda Sologub | 4:0 (11:8,11:2,15:13,11:3) |
16:45 | Diana Loginova – Regina Kim | 4:3 (11:8,9:11,11:9,8:11,12:10,6:11,11:7) |
17:00 | Julia Arhipova – Svetlana Chernukha | 4:2 (11:9,11:9,11:13,4:11,11:5,11:7) |
17:25 | Regina Kim – Irina Sharyi | 4:1 (9:11,11:4,12:10,11:6,13:11) |
17:40 | Svetlana Chernukha – Nadezhda Sologub | 4:1 (11:9,5:11,11:4,11:6,11:8) |
18:03 | Diana Loginova – Irina Sharyi | 4:3 (9:11,11:8,11:5,11:7,9:11,4:11,11:6) |
18:08 | Julia Arhipova – Anastasia Beshten | 0:4 (5:11,9:11,8:11,9:11) |
21:45 | Anastasia Kozhuro – Margarita Nikolaeva | 4:3 (6:11,12:10,8:11,9:11,11:4,15:13,11:9) |
22:25 | Elizabeth Sakun – Karina Moroz | 4:3 (11:6,10:12,10:12,11:3,11:5,9:11,11:6) |
23:03 | Anastasia Kozhuro – Karina Moroz | 4:3 (4:11,11:7,7:11,11:5,11:5,9:11,11:8) |
Armenia. ITT Cup. Group A. Women
Setka Cup. Poland
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:10 | Filip Gajewski – Wojciech Cierlica | 2:3 (11:13,10:12,12:10,11:7,4:11) |
09:40 | Filip Kujawa – Piotr Maruszak | 0:3 (8:11,7:11,8:11) |
10:10 | Michal Korycki – Dariusz Salamaszek | 2:3 (9:11,9:11,11:7,11:6,3:11) |
10:40 | Filip Gajewski – Piotr Maruszak | 3:1 (6:11,11:7,11:9,11:9) |
11:10 | Dariusz Salamaszek – Wojciech Cierlica | 3:2 (5:11,11:13,11:3,11:7,11:6) |
11:40 | Filip Kujawa – Michal Korycki | 0:3 (13:15,7:11,8:11) |
12:10 | Filip Gajewski – Dariusz Salamaszek | 3:2 (4:11,11:7,2:11,13:11,11:4) |
12:40 | Michal Korycki – Piotr Maruszak | 1:3 (9:11,11:9,10:12,3:11) |
13:10 | Filip Kujawa – Wojciech Cierlica | 0:3 (1:11,5:11,9:11) |
13:40 | Filip Gajewski – Michal Korycki | 3:2 (10:12,11:8,13:11,6:11,11:8) |
14:10 | Filip Kujawa – Dariusz Salamaszek | 3:2 (11:4,7:11,11:7,7:11,11:9) |
14:40 | Piotr Maruszak – Wojciech Cierlica | 3:2 (8:11,11:5,11:7,7:11,11:3) |
15:10 | Filip Gajewski – Filip Kujawa | 3:0 (11:4,11:8,11:3) |
15:40 | Michal Korycki – Wojciech Cierlica | 2:3 (9:11,11:9,9:11,11:7,8:11) |
16:10 | Dariusz Salamaszek – Piotr Maruszak | 2:3 (11:13,11:3,7:11,11:6,9:11) |
TT Cup. Estonia
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:45 | Dmitryi Krasnov – Marko Viidas | 3:0 (11:8,11:8,11:9) |
10:15 | Erik Trofimov – Dmitryi Krasnov | 3:0 (11:7,11:2,11:7) |
10:45 | Sander Taaber – Erik Trofimov | 1:3 (10:12,11:9,4:11,5:11) |
11:15 | Sander Taaber – Marko Viidas | 2:3 (11:7,10:12,10:12,11:8,8:11) |
11:45 | Marko Viidas – Erik Trofimov | 3:2 (11:9,6:11,5:11,11:8,11:9) |
12:15 | Sander Taaber – Dmitryi Krasnov | 1:3 (14:12,8:11,7:11,7:11) |
12:45 | Marko Viidas – Sander Taaber | 2:3 (11:9,11:6,5:11,10:12,9:11) |
14:15 | Toivo Tuisk – Stanislav Kruti | 0:3 (5:11,3:11,5:11) |
14:45 | Martin Salong – Toivo Tuisk | 0:3 (6:11,11:13,8:11) |
15:15 | Meelis Kreegi – Stanislav Kruti | 0:3 (4:11,7:11,6:11) |
15:45 | Meelis Kreegi – Toivo Tuisk | 3:1 (11:1,5:11,11:8,11:8) |
16:15 | Stanislav Kruti – Martin Salong | 3:1 (12:10,11:8,5:11,11:7) |
16:45 | Meelis Kreegi – Martin Salong | 3:2 (11:5,11:3,9:11,8:11,11:3) |
17:15 | Toivo Tuisk – Martin Salong | 2:3 (5:11,8:11,14:12,11:6,8:11) |
17:45 | Stanislav Kruti – Meelis Kreegi | 3:0 (11:7,11:5,11:5) |
19:00 | Anton Kukeste – Beto Miljand | 2:3 (12:10,6:11,4:11,11:8,4:11) |
19:30 | Vootele Vaher – Karl Kukk | 2:3 (13:11,5:11,11:4,9:11,4:11) |
20:15 | Anton Kukeste – Karl Kukk | 3:2 (6:11,6:11,11:6,11:6,11:3) |
20:30 | Beto Miljand – Vootele Vaher | 3:1 (5:11,12:10,11:7,11:7) |
21:00 | Anton Kukeste – Vootele Vaher | 3:0 (12:10,11:7,11:4) |
21:30 | Karl Kukk – Beto Miljand | 0:3 (4:11,7:11,3:11) |
22:00 | Karl Kukk – Vootele Vaher | 3:1 (11:9,11:13,11:3,11:8) |
22:30 | Beto Miljand – Anton Kukeste | 3:2 (11:7,7:11,11:6,7:11,11:7) |
Setka Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:45 | Elena Bondareva – Anastasia Gordinskaya | 1:3 (11:9,6:11,6:11,10:12) |
10:15 | Anna Lapa – Anna Lapa | 0:3 (9:11,9:11,8:11) |
10:55 | Evgeniya Severina – Alina Stefanuk | 2:3 (9:11,4:11,11:3,11:5,5:11) |
11:30 | Elena Bondareva – Anna Lapa | 1:3 (6:11,10:12,11:7,10:12) |
12:00 | Alina Stefanuk – Anastasia Gordinskaya | 3:1 (11:8,7:11,11:9,11:8) |
12:30 | Anna Lapa – Evgeniya Severina | 1:3 (9:11,7:11,11:9,10:12) |
12:45 | Elena Bondareva – Alina Stefanuk | 0:3 (11:13,5:11,9:11) |
13:15 | Evgeniya Severina – Anna Lapa | 3:2 (8:11,11:9,11:9,6:11,11:8) |
13:45 | Anna Lapa – Anastasia Gordinskaya | 3:1 (11:6,11:5,9:11,11:7) |
14:00 | Jana Mihailik – Svetlana Ureneva | 3:0 (11:5,11:9,11:9) |
14:30 | Olga Melnik – Nadezhda Garmash | 2:3 (8:11,11:5,16:14,9:11,7:11) |
14:30 | Elena Bondareva – Evgeniya Severina | 2:3 (11:8,8:11,9:11,11:8,6:11) |
15:00 | Iryna Aseeva – Olga Melnik | 3:1 (11:8,8:11,12:10,11:8) |
15:15 | Anna Lapa – Alina Stefanuk | 3:1 (11:4,7:11,11:7,11:8) |
15:30 | Anna Lapa – Anastasia Gordinskaya | 2:3 (11:8,11:9,5:11,5:11,9:11) |
15:30 | Jana Mihailik – Nadezhda Garmash | 3:1 (11:9,5:11,11:9,11:5) |
15:45 | Elena Bondareva – Anna Lapa | 0:3 (3:11,9:11,4:11) |
16:00 | Nataliia Zoreva – Iryna Konkulovskay | 3:0 (11:1,11:9,11:5) |
16:00 | Olga Melnik – Svetlana Ureneva | 2:3 (7:11,6:11,11:9,11:3,12:14) |
16:15 | Evgeniya Severina – Anastasia Gordinskaya | 0:3 (9:11,7:11,6:11) |
16:15 | Lilia Andreeva – Svitlana Babushkina | 1:3 (9:11,11:4,7:11,3:11) |
16:30 | Olga Melnik – Iryna Aseeva | 1:3 (9:11,10:12,11:4,6:11) |
16:45 | Alina Stefanuk – Anna Lapa | 2:3 (6:11,12:10,9:11,12:10,6:11) |
16:45 | Natalia Svidnickaya – Romana Fafley | 2:3 (11:9,11:3,11:13,11:13,3:11) |
17:00 | Jana Mihailik – Olga Melnik | 3:2 (12:10,5:11,2:11,12:10,11:8) |
17:30 | Iryna Aseeva – Nadezhda Garmash | 0:3 (9:11,9:11,9:11) |
17:30 | Nataliia Zoreva – Svitlana Babushkina | 0:3 (10:12,6:11,9:11) |
17:45 | Romana Fafley – Iryna Konkulovskay | 1:3 (11:8,8:11,6:11,7:11) |
18:00 | Olga Melnik – Svetlana Ureneva | 3:1 (11:8,9:11,11:8,11:7) |
18:30 | Jana Mihailik – Iryna Aseeva | 3:0 (11:5,13:11,11:5) |
18:30 | Lilia Andreeva – Natalia Svidnickaya | 1:3 (4:11,3:11,11:6,4:11) |
18:45 | Nataliia Zoreva – Romana Fafley | 3:2 (8:11,11:3,5:11,11:8,11:7) |
19:00 | Olga Melnik – Olga Melnik | 3:2 (9:11,14:12,7:11,11:7,11:8) |
19:15 | Natalia Svidnickaya – Svitlana Babushkina | 3:0 (11:3,11:6,11:3) |
19:30 | Nadezhda Garmash – Svetlana Ureneva | 1:3 (5:11,5:11,11:8,5:11) |
19:45 | Lilia Andreeva – Iryna Konkulovskay | 0:3 (3:11,9:11,10:12) |
20:00 | Jana Mihailik – Olga Melnik | 1:3 (10:12,8:11,11:4,6:11) |
20:15 | Nataliia Zoreva – Natalia Svidnickaya | 0:3 (10:12,8:11,9:11) |
20:30 | Iryna Aseeva – Svetlana Ureneva | 3:1 (9:11,11:9,11:5,11:7) |
20:45 | Lilia Andreeva – Romana Fafley | 3:2 (12:10,8:11,11:6,1:11,11:9) |
21:00 | Olga Melnik – Nadezhda Garmash | 3:1 (10:12,12:10,13:11,11:9) |
21:15 | Svitlana Babushkina – Iryna Konkulovskay | 3:1 (11:3,5:11,13:11,12:10) |
22:00 | Nataliia Zoreva – Lilia Andreeva | 3:1 (5:11,11:6,11:6,11:4) |
22:15 | Natalia Svidnickaya – Iryna Konkulovskay | 3:0 (12:10,11:6,11:5) |
22:45 | Romana Fafley – Svitlana Babushkina | 1:3 (6:11,11:8,12:14,6:11) |
Masters. Super League
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:45 | Ondrej Bajger – Roman Rezetka | 0:3 (9:11,11:13,3:11) |
10:30 | Vit Kadlec – Oleksandr Timofeev | 2:3 (9:11,10:12,11:8,11:7,4:11) |
11:00 | Jiri Martinko – Thomas Tregler | 1:3 (11:4,4:11,7:11,10:12) |
11:30 | Martin Andersen – Dmitrij Prokopcov | 1:3 (11:8,4:11,4:11,8:11) |
12:00 | Ondrej Bajger – Oleksandr Timofeev | 1:3 (9:11,8:11,11:3,6:11) |
12:15 | Vit Kadlec – Jiri Martinko | 0:3 (7:11,7:11,8:11) |
12:45 | Martin Andersen – Roman Rezetka | 3:0 (13:11,11:9,11:9) |
13:00 | Thomas Tregler – Dmitrij Prokopcov | 1:3 (9:11,11:7,7:11,7:11) |
13:30 | Ondrej Bajger – Jiri Martinko | 2:3 (8:11,11:7,8:11,11:7,8:11) |
14:00 | Martin Andersen – Oleksandr Timofeev | 3:2 (7:11,11:7,11:4,5:11,11:5) |
14:30 | Roman Rezetka – Dmitrij Prokopcov | 1:3 (11:13,11:8,9:11,4:11) |
15:00 | Vit Kadlec – Thomas Tregler | 0:3 (4:11,7:11,5:11) |
15:22 | Dmitrij Prokopcov – Martin Andersen | 3:0 (11:6,11:6,12:10) |
15:45 | Thomas Tregler – Jiri Martinko | 0:3 (9:11,5:11,8:11) |
16:07 | Thomas Tregler – Martin Andersen | 3:0 (19:17,11:7,11:8) |
16:30 | Dmitrij Prokopcov – Jiri Martinko | 1:3 (5:11,7:11,14:12,8:11) |
TT-Cup. Spain
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:00 | Antonio Marin – Alejandro Marin | 1:3 (7:11,11:6,4:11,6:11) |
10:30 | Pedro Chavez – Jose Antonio Garcia Fuente | 2:3 (15:13,7:11,11:8,4:11,8:11) |
11:00 | Francisco Ibanez – Alejandro Marin | 3:1 (11:5,7:11,11:8,11:8) |
11:30 | Antonio Marin – Pedro Chavez | 3:0 (11:7,11:8,11:7) |
12:00 | Francisco Ibanez – Jose Antonio Garcia Fuente | 3:2 (13:11,11:5,5:11,9:11,11:7) |
12:30 | Pedro Chavez – Alejandro Marin | 2:3 (11:9,8:11,9:11,11:4,5:11) |
13:00 | Francisco Ibanez – Pedro Chavez | 3:2 (11:8,11:5,4:11,8:11,11:5) |
13:30 | Antonio Marin – Jose Antonio Garcia Fuente | 0:3 (9:11,5:11,7:11) |
14:00 | Francisco Ibanez – Antonio Marin | 3:1 (11:6,6:11,11:4,11:7) |
14:30 | Jose Antonio Garcia Fuente – Alejandro Marin | 3:0 (11:9,12:10,11:9) |
15:15 | Alejandro Marin – Antonio Marin | 3:0 (11:2,11:7,11:5) |
Czech Republic. League 1. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
12:30 | Lenka Dvorakova – Heda Eisnerova | 1:3 (11:9,6:11,7:11,6:11) |
12:45 | Jana Dusilova – Lenka Pavelkova | 3:2 (12:10,11:9,11:13,9:11,11:5) |
13:15 | Milena Zambokethyova – Lenka Pavelkova | 3:2 (2:11,11:3,2:11,11:5,11:9) |
13:45 | Jana Dusilova – Petra Prasilova | 0:3 (7:11,5:11,5:11) |
14:00 | Milena Zambokethyova – Heda Eisnerova | 2:3 (11:6,11:8,10:12,9:11,8:11) |
Czech Republic. League 1
Time | Players | Score |
---|---|---|
13:00 | Ludek Laboutka – Radek Skala | 2:3 (8:11,11:7,5:11,11:6,12:14) |
13:00 | Elizza Praha – KHB Ostrov B | 2:3 (8:11,11:7,5:11,11:6,12:14) |
14:00 | Tomas Hlavacek – Radek Skala | 0:3 (12:14,6:11,8:11) |
14:45 | Filip Delincak – Radek Skala | 2:3 (11:7,13:15,7:11,11:8,3:11) |
15:15 | Ludek Laboutka – Simon Jadrny | 1:3 (5:11,2:11,11:9,10:12) |
15:45 | Filip Delincak – Tomas Martinko | 2:3 (5:11,6:11,11:8,11:9,9:11) |
16:15 | Martin Sip – Martin Hanak | 3:2 (11:3,10:12,11:9,9:11,11:7) |
17:00 | Jakub Kaucky – Jan Zaloudik | 3:1 (11:8,5:11,11:8,11:6) |
17:15 | Jakub Kaucky – Jakub Slapnicka | 3:2 (11:3,10:12,2:11,11:9,11:2) |
17:45 | Matej Stach – Filip Kortus | 2:3 (11:7,12:10,5:11,9:11,9:11) |
18:15 | Frantisek Onderka – Jakub Slapnicka | 3:0 (11:5,12:10,11:8) |
18:30 | Martin Sip – Filip Kortus | 3:0 (11:4,11:8,11:7) |
TSC Pro
Armenia. ITT Cup. Group B. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
16:00 | Yana Petrosyan – Hermine Vardanyan | 3:2 (11:9,7:11,4:11,13:11,11:5) |
16:20 | Ellada Gevorgyan – Emilia Papikyan | 1:3 (9:11,11:6,7:11,5:11) |
16:40 | Yana Petrosyan – Valentina Asoyan | 2:3 (11:13,11:9,11:7,6:11,2:11) |
17:00 | Ellada Gevorgyan – Hermine Vardanyan | 2:3 (14:12,4:11,11:8,2:11,13:15) |
17:20 | Emilia Papikyan – Valentina Asoyan | 2:3 (8:11,11:4,11:9,6:11,6:11) |
17:40 | Yana Petrosyan – Ellada Gevorgyan | 0:3 (6:11,7:11,9:11) |
18:00 | Valentina Asoyan – Hermine Vardanyan | 3:2 (11:9,11:7,5:11,4:11,11:8) |
18:20 | Yana Petrosyan – Emilia Papikyan | 2:3 (3:11,3:11,11:2,11:5,7:11) |
18:40 | Ellada Gevorgyan – Valentina Asoyan | 0:3 (7:11,10:12,7:11) |
19:00 | Emilia Papikyan – Hermine Vardanyan | 0:3 (9:11,11:13,4:11) |
19:20 | Valentina Asoyan – Yana Petrosyan | 3:1 (11:9,3:11,11:6,11:5) |
20:20 | Emilia Papikyan – Ellada Gevorgyan | 3:1 (11:6,12:10,8:11,11:6) |
20:40 | Hermine Vardanyan – Ellada Gevorgyan | 2:3 (6:11,8:11,11:9,11:9,9:11) |
21:00 | Emilia Papikyan – Yana Petrosyan | 3:1 (11:7,8:11,11:7,12:10) |
22:00 | Hermine Vardanyan – Yana Petrosyan | 2:3 (7:11,4:11,11:9,11:7,6:11) |
22:40 | Hermine Vardanyan – Emilia Papikyan | 3:1 (11:13,12:10,11:9,11:5) |
Polish Championship. 1 Liga
Time | Players | Score |
---|---|---|
18:00 | Jaroslaw Tomicki – Artur Kalita | 3:1 (12:10,8:11,11:3,11:9) |
18:30 | Grzegorz Felkel – Filip Mlynarski | 3:1 (11:8,11:9,7:11,11:4) |
19:30 | Jaroslaw Tomicki – Filip Mlynarski | 3:2 (11:5,11:8,5:11,5:11,11:5) |
20:00 | Grzegorz Felkel – Artur Kalita | 3:2 (11:9,11:9,8:11,8:11,11:8) |
Germany. Bundesliga
Time | Players | Score |
---|---|---|
19:00 | Ruwen Filus – Yukiya Uda | 3:2 (3:11,11:5,11:8,8:11,11:8) |
20:30 | Alexandre Cassin – Filip Zeljko | 3:0 (11:5,11:9,11:4) |
21:00 | Ruwen Filus – Bastian Steger | 2:3 (11:4,11:9,7:11,11:13,4:11) |