Table tennis results
Pro Spin Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Petr Bradac – Radek Rose | 1:3 (11:8,6:11,8:11,6:11) |
08:45 | Tomas Holik – Josef Belovsky | 3:0 (11:8,11:6,11:7) |
09:15 | Lukas Adamec – Frantisek Just | 2:3 (11:9,11:9,3:11,12:14,3:11) |
10:00 | Josef Belovsky – Lukas Adamec | 2:3 (11:5,4:11,11:6,6:11,3:11) |
10:15 | Frantisek Just – Tomas Holik | 3:2 (9:11,9:11,13:11,11:8,11:9) |
11:00 | Tomas Holik – Lukas Adamec | 1:3 (11:7,9:11,9:11,4:11) |
11:15 | Josef Belovsky – Frantisek Just | 0:3 (6:11,8:11,3:11) |
12:30 | Frantisek Just – Lukas Adamec | 3:1 (12:10,11:5,5:11,11:5) |
12:45 | Vladimir Havlicek – Miroslav Svedik | 3:0 (11:9,11:8,11:7) |
13:15 | Jiri Vojtech – Matyas Navedla | 1:3 (5:11,9:11,13:11,6:11) |
13:45 | Miroslav Svedik – Jiri Vojtech | 2:3 (11:8,8:11,9:11,11:9,9:11) |
14:30 | Matyas Navedla – Vladimir Havlicek | 3:0 (11:7,11:8,11:9) |
14:45 | Vladimir Havlicek – Jiri Vojtech | 0:3 (5:11,9:11,6:11) |
15:15 | Miroslav Svedik – Matyas Navedla | 1:3 (9:11,7:11,11:8,7:11) |
16:15 | Matyas Navedla – Jiri Vojtech | 1:3 (14:16,7:11,11:7,9:11) |
17:00 | Tomas Zahradnik – Martin Bittner | 3:2 (10:12,6:11,11:5,11:6,11:4) |
17:15 | Karel Brozhik – Jiri Louda | 3:0 (11:8,11:9,14:12) |
17:45 | Martin Bittner – Karel Brozhik | 2:3 (8:11,10:12,13:11,11:6,6:11) |
18:15 | Jiri Louda – Tomas Zahradnik | 3:2 (11:9,11:9,8:11,1:11,11:8) |
19:00 | Tomas Zahradnik – Karel Brozhik | 2:3 (8:11,13:11,12:14,11:3,8:11) |
19:30 | Martin Bittner – Jiri Louda | 3:0 (11:5,15:13,11:7) |
20:00 | Tomas Zahradnik – Jiri Louda | 2:3 (8:11,7:11,13:11,12:10,6:11) |
20:30 | Karel Brozhik – Martin Bittner | 3:0 (12:10,11:4,11:7) |
20:45 | Josef Medek – Zdenek Bilek | 3:1 (11:13,11:5,11:9,11:8) |
22:15 | Lubos Protiva – Josef Medek | 1:3 (8:11,13:11,3:11,10:12) |
23:15 | Zdenek Bilek – Lubos Protiva | 3:1 (6:11,11:9,11:9,11:8) |
Pro League. Czech Republic
Win Cup
Setka Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Kirill Serov – Victor Kalachev | 3:2 (8:11,12:10,7:11,11:9,11:4) |
00:00 | Evgeny Kalashnikov – Alexander Serebrennikov | 1:3 (8:11,11:1,11:13,6:11) |
00:00 | Kirill Malahov – Dmitriy Balakin | 0:3 (4:11,8:11,7:11) |
00:30 | Vladimir Safonov – Aleksandr Volkov | 3:1 (13:11,8:11,11:8,11:7) |
00:30 | Denis Sayanov – Vladislav Chahur | 3:2 (5:11,11:4,11:5,10:12,11:7) |
00:30 | Igor Ramensky – Nikita Sadovskiy | 1:3 (11:8,16:18,10:12,4:11) |
01:00 | Artem Suntsov – Kirill Malahov | 3:2 (11:8,11:9,6:11,10:12,16:14) |
01:00 | Dmitry Ignatiev – Kirill Serov | 3:1 (11:9,11:6,9:11,11:9) |
01:00 | Oleg Shagarov – Evgeny Kalashnikov | 1:3 (8:11,8:11,17:15,6:11) |
01:30 | Aleksandr Volkov – Alexander Serebrennikov | 1:3 (11:7,8:11,10:12,9:11) |
01:30 | Vladislav Chahur – Victor Kalachev | 1:3 (5:11,7:11,12:10,7:11) |
01:45 | Nikita Sadovskiy – Dmitriy Balakin | 3:0 (11:8,12:10,15:13) |
02:00 | Vladimir Safonov – Evgeny Kalashnikov | 0:3 (12:14,9:11,8:11) |
02:00 | Denis Sayanov – Kirill Serov | 3:1 (12:10,9:11,11:6,11:8) |
02:15 | Victor Kalachev – Dmitry Ignatiev | 3:2 (11:7,10:12,5:11,11:6,11:7) |
02:15 | Igor Ramensky – Kirill Malahov | 2:3 (7:11,12:10,13:15,13:11,9:11) |
02:30 | Alexander Serebrennikov – Oleg Shagarov | 3:1 (11:4,11:9,12:14,11:8) |
02:45 | Dmitriy Balakin – Artem Suntsov | 1:3 (11:7,9:11,9:11,9:11) |
03:00 | Kirill Malahov – Nikita Sadovskiy | 3:2 (11:5,7:11,9:11,11:7,11:5) |
03:00 | Evgeny Kalashnikov – Aleksandr Volkov | 2:3 (7:11,11:9,13:15,11:4,9:11) |
03:00 | Kirill Serov – Vladislav Chahur | 2:3 (11:9,7:11,11:8,8:11,8:11) |
03:30 | Victor Kalachev – Denis Sayanov | 0:3 (4:11,8:11,7:11) |
03:30 | Alexander Serebrennikov – Vladimir Safonov | 3:2 (5:11,5:11,11:8,11:9,11:7) |
03:30 | Dmitriy Balakin – Igor Ramensky | 3:1 (11:7,11:4,10:12,11:9) |
03:45 | Vladislav Chahur – Dmitry Ignatiev | 3:2 (9:11,11:8,9:11,11:7,11:7) |
04:00 | Aleksandr Volkov – Oleg Shagarov | 1:3 (4:11,11:5,7:11,10:12) |
04:00 | Nikita Sadovskiy – Artem Suntsov | 2:3 (11:7,4:11,7:11,11:6,10:12) |
04:45 | Oleg Shagarov – Aleksandr Volkov | 1:3 (7:11,11:4,8:11,3:11) |
04:45 | Artem Suntsov – Nikita Sadovskiy | 1:3 (11:9,9:11,1:11,2:11) |
05:00 | Alexander Serebrennikov – Evgeny Kalashnikov | 1:3 (10:12,11:6,14:16,5:11) |
07:15 | Igor Sergeevich – Anton Vashkov | 0:3 (10:12,4:11,10:12) |
07:30 | Evgeny Kruchkov – Andrey Lisov | 3:1 (9:11,11:9,11:4,11:8) |
07:30 | Dmitry Bogdanov – Ivan Iskenderov | 2:3 (12:10,9:11,11:13,11:6,7:11) |
07:45 | Alexander Vorozheykin – Albert Bogomolov | 0:3 (4:11,1:11,8:11) |
08:00 | Igor Matveev – Aleksandr Klavdenkov | 3:0 (11:8,11:7,11:7) |
08:15 | Anton Vashkov – Alexander Vorozheykin | 3:0 (11:7,11:8,11:6) |
08:30 | Andrey Lisov – Igor Matveev | 3:2 (10:12,11:4,9:11,11:3,11:5) |
08:30 | Eduard Tsvetkov – Vladimir Sinkovskiy | 3:1 (11:8,14:16,11:6,11:9) |
08:45 | Albert Bogomolov – Igor Sergeevich | 1:3 (13:11,8:11,4:11,3:11) |
09:00 | Aleksandr Klavdenkov – Evgeny Kruchkov | 0:3 (9:11,5:11,7:11) |
09:00 | Ivan Iskenderov – Eduard Tsvetkov | 3:2 (12:10,9:11,6:11,11:5,11:6) |
09:15 | Igor Sergeevich – Alexander Vorozheykin | 3:2 (11:6,9:11,11:7,10:12,12:10) |
09:30 | Evgeny Kruchkov – Igor Matveev | 3:2 (11:7,7:11,10:12,11:8,11:7) |
09:30 | Vladimir Sinkovskiy – Dmitry Bogdanov | 3:1 (11:7,11:13,11:9,13:11) |
10:00 | Anton Vashkov – Albert Bogomolov | 3:2 (11:5,7:11,12:10,8:11,11:7) |
10:00 | Dmitry Bogdanov – Eduard Tsvetkov | 3:0 (11:7,11:7,11:7) |
10:15 | Andrey Lisov – Aleksandr Klavdenkov | 3:1 (11:1,6:11,11:9,11:6) |
10:15 | Ivan Iskenderov – Vladimir Sinkovskiy | 2:3 (11:6,11:5,4:11,2:11,5:11) |
10:30 | Albert Bogomolov – Alexander Vorozheykin | 3:0 (11:1,11:4,11:6) |
10:45 | Anton Vashkov – Igor Sergeevich | 3:1 (11:8,11:7,6:11,11:8) |
11:15 | Vladimir Mishakin – Georgy Bardyshev | 3:2 (11:4,8:11,11:6,7:11,11:7) |
11:30 | Yaroslav Troyanov – Igor Poletaev | 3:0 (11:5,11:8,11:9) |
11:45 | Yuri Lbov – Valery Kutin | 3:0 (11:4,11:7,11:8) |
11:45 | Ilya Korogodskyi – Artem Tsitselsky | 1:3 (5:11,6:11,11:9,4:11) |
12:00 | Yaroslav Bazhinov – Alik Girevenkov | 2:3 (10:12,11:6,11:6,3:11,4:11) |
12:15 | Maxim Ilyichev – Alexandr Kozlov | 3:0 (11:8,11:8,11:8) |
12:15 | Georgy Bardyshev – Yuri Lbov | 3:1 (12:10,11:8,6:11,11:9) |
12:30 | Artem Tsitselsky – Maxim Ilyichev | 1:3 (11:7,11:13,5:11,4:11) |
12:30 | Igor Poletaev – Yaroslav Bazhinov | 2:3 (6:11,11:9,9:11,12:10,4:11) |
12:45 | Valery Kutin – Vladimir Mishakin | 3:2 (4:11,11:8,6:11,18:16,11:8) |
13:00 | Alik Girevenkov – Yaroslav Troyanov | 3:1 (11:5,11:4,6:11,11:6) |
13:00 | Alexandr Kozlov – Ilya Korogodskyi | 3:1 (9:11,13:11,11:6,11:7) |
13:30 | Vladimir Mishakin – Yuri Lbov | 2:3 (16:14,12:10,6:11,10:12,6:11) |
13:30 | Ilya Korogodskyi – Maxim Ilyichev | 1:3 (11:5,9:11,9:11,10:12) |
13:30 | Yaroslav Troyanov – Yaroslav Bazhinov | 0:3 (6:11,6:11,3:11) |
14:00 | Georgy Bardyshev – Valery Kutin | 0:3 (8:11,4:11,3:11) |
14:00 | Igor Poletaev – Alik Girevenkov | 0:3 (5:11,5:11,8:11) |
14:15 | Artem Tsitselsky – Alexandr Kozlov | 0:3 (4:11,8:11,8:11) |
14:30 | Artem Tsitselsky – Ilya Korogodskyi | 3:0 (11:8,11:4,11:8) |
15:00 | Alik Girevenkov – Yaroslav Bazhinov | 3:0 (11:5,12:10,11:9) |
15:15 | Vladimir Nemashkalo – Evgeny Anisimov | 0:3 (9:11,8:11,6:11) |
15:30 | Victor Kalachev – Ilya Novikov | 3:0 (11:8,11:7,11:8) |
15:45 | Andrey Zabrodin – Vladimir Selkin | 0:3 (8:11,6:11,4:11) |
16:00 | Pavel Medvedev – Vladimir Beliakov | 3:2 (7:11,4:11,11:8,11:8,11:8) |
16:15 | Evgeny Anisimov – Andrey Zabrodin | 3:0 (11:4,11:9,11:8) |
16:30 | Ilya Novikov – Pavel Medvedev | 0:3 (10:12,8:11,4:11) |
16:45 | Vladimir Selkin – Vladimir Nemashkalo | 1:3 (11:6,11:13,9:11,9:11) |
17:00 | Vladimir Beliakov – Victor Kalachev | 1:3 (3:11,9:11,11:4,7:11) |
17:15 | Vladimir Nemashkalo – Andrey Zabrodin | 3:1 (11:5,7:11,15:13,11:9) |
17:30 | Victor Kalachev – Pavel Medvedev | 2:3 (11:8,3:11,12:10,10:12,10:12) |
17:45 | Evgeny Anisimov – Vladimir Selkin | 3:2 (11:6,11:13,11:9,11:13,11:5) |
18:00 | Ilya Novikov – Vladimir Beliakov | 1:3 (6:11,11:9,9:11,7:11) |
18:30 | Vladimir Selkin – Andrey Zabrodin | 3:1 (11:7,12:14,11:9,11:8) |
18:45 | Evgeny Anisimov – Vladimir Nemashkalo | 3:2 (11:7,11:9,10:12,6:11,11:6) |
18:45 | Vladimir Beliakov – Ilya Novikov | 3:1 (11:7,11:4,5:11,11:4) |
19:00 | Pavel Medvedev – Victor Kalachev | 1:3 (5:11,11:1,6:11,3:11) |
19:30 | Vladislav Fedorov – Vladislav Melnikov | 0:3 (4:11,7:11,6:11) |
19:30 | Sergey Puzyrev – Vladimir Kasatkin | 3:0 (11:5,11:8,11:8) |
19:30 | Dmitriy Razinkov – Ivan Moshkov | 2:3 (9:11,8:11,11:8,11:4,5:11) |
20:00 | Maxim Pronkin – Alexey Innazarov | 3:2 (11:8,12:10,7:11,7:11,11:4) |
20:00 | Sergey Burov – Konstantin Bystrushkin | 3:2 (3:11,11:6,11:6,4:11,11:6) |
20:15 | Mikhail Andrusenko – Nikita Lyfenko | 1:3 (9:11,9:11,11:4,8:11) |
20:15 | Vladimir Kasatkin – Sergey Burov | 2:3 (11:9,7:11,6:11,11:6,4:11) |
20:30 | Vladislav Melnikov – Maxim Pronkin | 3:0 (12:10,11:4,11:9) |
20:30 | Ivan Moshkov – Mikhail Andrusenko | 3:1 (11:5,11:9,7:11,11:9) |
20:45 | Konstantin Bystrushkin – Sergey Puzyrev | 1:3 (9:11,4:11,11:6,7:11) |
21:00 | Alexey Innazarov – Vladislav Fedorov | 0:3 (8:11,8:11,5:11) |
21:00 | Nikita Lyfenko – Dmitriy Razinkov | 2:3 (11:8,11:8,8:11,9:11,8:11) |
21:15 | Sergey Puzyrev – Sergey Burov | 2:3 (11:8,5:11,4:11,11:7,9:11) |
21:30 | Vladislav Fedorov – Maxim Pronkin | 3:0 (11:8,11:9,11:8) |
21:45 | Vladimir Kasatkin – Konstantin Bystrushkin | 1:3 (7:11,11:4,9:11,7:11) |
21:45 | Dmitriy Razinkov – Mikhail Andrusenko | 2:3 (11:6,9:11,14:12,7:11,10:12) |
22:00 | Vladislav Melnikov – Alexey Innazarov | 3:0 (11:9,11:9,12:10) |
22:15 | Konstantin Bystrushkin – Vladimir Kasatkin | 3:2 (11:13,15:13,12:14,11:7,11:4) |
22:30 | Ivan Moshkov – Nikita Lyfenko | 3:1 (11:8,11:7,8:11,11:9) |
23:00 | Sergey Burov – Sergey Puzyrev | 1:3 (7:11,12:10,8:11,10:12) |
23:00 | Nikita Lyfenko – Mikhail Andrusenko | 3:1 (11:6,11:6,9:11,11:9) |
23:00 | Vladislav Melnikov – Vladislav Fedorov | 1:3 (7:11,9:11,11:9,7:11) |
23:15 | Ivan Moshkov – Dmitriy Razinkov | 3:1 (11:6,12:10,5:11,11:8) |
23:30 | Nikita Sukharnikov – Zhargal Tsybikov | 0:3 (5:11,3:11,6:11) |
23:30 | Yuriy Merkushin – Vladimir Safonov | 3:1 (13:11,11:4,9:11,11:5) |
23:45 | Valery Sidorin – Dmitry Korneev | 3:0 (11:7,11:6,12:10) |
23:45 | Igor Mihaylov – Oleg Kutuzov | 2:3 (9:11,11:5,14:12,5:11,5:11) |
TSC Pro.
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Aleksandr Panchenko – Igor Razumov | 2:3 (7:11,5:11,11:8,13:11,7:11) |
00:25 | Evgeniy Boyarkin – Victor Yaichkov | 3:2 (12:10,8:11,11:8,6:11,11:9) |
00:37 | Aleksandr Panchenko – Evgeniy Boyarkin | 1:3 (9:11,6:11,11:8,5:11) |
01:12 | Victor Yaichkov – Igor Razumov | 3:2 (11:6,11:13,11:6,9:11,13:11) |
01:39 | Aleksandr Panchenko – Victor Yaichkov | 2:3 (7:11,11:5,11:8,6:11,9:11) |
01:58 | Evgeniy Boyarkin – Igor Razumov | 2:3 (11:7,8:11,9:11,11:7,7:11) |
02:26 | Igor Razumov – Aleksandr Panchenko | 2:3 (10:12,11:6,15:13,13:15,9:11) |
03:10 | Victor Yaichkov – Evgeniy Boyarkin | 0:3 (8:11,9:11,9:11) |
03:48 | Alexander Pekhterev – Mikhail Katanov | 1:3 (11:6,9:11,14:16,10:12) |
04:30 | Andrey Dubrovsky – Yekaterina Golubeva | 1:3 (5:11,6:11,11:9,2:11) |
04:42 | Alexander Pekhterev – Andrey Dubrovsky | 1:3 (9:11,11:8,4:11,5:11) |
04:52 | Yekaterina Golubeva – Mikhail Katanov | 3:1 (11:5,11:7,9:11,11:6) |
05:18 | Alexander Pekhterev – Yekaterina Golubeva | 2:3 (5:11,11:5,7:11,11:6,8:11) |
05:49 | Andrey Dubrovsky – Mikhail Katanov | 3:1 (11:8,11:9,9:11,11:8) |
06:40 | Mikhail Katanov – Alexander Pekhterev | 0:3 (8:11,4:11,8:11) |
06:47 | Yekaterina Golubeva – Andrey Dubrovsky | 3:0 (11:7,11:7,11:5) |
16:00 | Daniil Subbota – Victor Yaichkov | 1:3 (11:6,8:11,6:11,7:11) |
16:30 | Anton Hurtsilava – Evgeniy Boyarkin | 0:3 (7:11,5:11,9:11) |
16:45 | Daniil Subbota – Evgeniy Boyarkin | 1:3 (8:11,11:8,3:11,8:11) |
17:09 | Anton Hurtsilava – Victor Yaichkov | 3:2 (10:12,11:9,4:11,11:8,11:7) |
17:40 | Daniil Subbota – Anton Hurtsilava | 1:3 (5:11,8:11,11:7,6:11) |
18:00 | Evgeniy Boyarkin – Victor Yaichkov | 1:3 (12:10,11:13,8:11,13:15) |
18:30 | Anton Hurtsilava – Daniil Subbota | 1:3 (11:2,6:11,5:11,7:11) |
18:45 | Victor Yaichkov – Evgeniy Boyarkin | 1:3 (11:7,6:11,7:11,8:11) |
20:00 | Denis Rumyantsev – Maksim Melnikov | 2:3 (7:11,11:5,11:13,11:4,7:11) |
20:30 | Maria Vinogradova A. – Artem Zubakhin | 3:1 (9:11,12:10,11:8,11:7) |
20:45 | Denis Rumyantsev – Maria Vinogradova A. | 3:1 (11:4,8:11,11:5,11:7) |
21:10 | Artem Zubakhin – Maksim Melnikov | 3:1 (11:9,2:11,11:8,11:8) |
21:30 | Denis Rumyantsev – Artem Zubakhin | 1:3 (14:12,5:11,8:11,7:11) |
21:47 | Maria Vinogradova A. – Maksim Melnikov | 2:3 (7:11,7:11,11:6,12:10,5:11) |
22:10 | Maria Vinogradova A. – Denis Rumyantsev | 0:3 (15:17,7:11,2:11) |
22:30 | Maksim Melnikov – Artem Zubakhin | 2:3 (12:10,8:11,10:12,11:8,7:11) |
Setka Cup. Moldova
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Mattias Falck – Simon Gauzy | 4:1 (11:8,11:2,11:6,8:11,11:9) |
00:40 | Xu Xin – Patrick Franziska | 2:4 (11:5,8:11,9:11,11:9,6:11,7:11) |
01:25 | Kirill Skachkov – Zhendong Fan | 3:4 (11:8,11:6,11:7,9:11,6:11,6:11,8:11) |
02:20 | Kirill Skachkov – Jon Persson | 4:1 (12:10,11:5,11:9,7:11,11:8) |
03:00 | Zhendong Fan – Xu Xin | 1:4 (7:11,9:11,5:11,11:4,3:11) |
03:35 | Patrick Franziska – Mattias Falck | 2:4 (12:14,14:12,11:7,8:11,9:11,8:11) |
04:30 | Simon Gauzy – Dimitrij Ovtcharov | 0:4 (9:11,10:12,12:14,6:11) |
05:05 | Jon Persson – Simon Gauzy | 4:2 (11:9,8:11,7:11,11:8,11:3,11:9) |
05:50 | Dimitrij Ovtcharov – Patrick Franziska | 3:4 (8:11,8:11,11:6,13:11,6:11,11:9,4:11) |
06:45 | Mattias Falck – Zhendong Fan | 0:4 (9:11,9:11,9:11,6:11) |
07:20 | Xu Xin – Kirill Skachkov | 4:1 (11:7,9:11,11:3,11:9,11:3) |
08:00 | Xu Xin – Jon Persson | 1:4 (12:14,11:8,4:11,9:11,8:11) |
08:40 | Mattias Falck – Kirill Skachkov | 2:4 (11:7,10:12,6:11,11:7,6:11,7:11) |
09:25 | Dimitrij Ovtcharov – Zhendong Fan | 4:2 (11:2,11:13,11:7,6:11,11:9,11:5) |
10:10 | Simon Gauzy – Patrick Franziska | 4:0 (12:10,11:4,11:5,11:6) |
10:40 | Jon Persson – Patrick Franziska | 0:4 (13:15,9:11,7:11,9:11) |
11:15 | Zhendong Fan – Simon Gauzy | 4:0 (12:10,15:13,11:5,12:10) |
11:50 | Kirill Skachkov – Dimitrij Ovtcharov | 1:4 (11:9,6:11,4:11,7:11,6:11) |
12:25 | Xu Xin – Mattias Falck | 4:2 (11:4,11:4,10:12,9:11,11:6,19:17) |
13:15 | Mattias Falck – Jon Persson | 4:2 (11:4,11:7,11:8,7:11,9:11,11:6) |
14:00 | Dimitrij Ovtcharov – Xu Xin | 1:4 (13:11,4:11,3:11,12:14,10:12) |
14:45 | Simon Gauzy – Kirill Skachkov | 2:4 (7:11,4:11,13:11,11:9,10:12,7:11) |
15:35 | Patrick Franziska – Zhendong Fan | 1:4 (5:11,11:8,4:11,9:11,11:13) |
16:15 | Jon Persson – Zhendong Fan | 1:4 (7:11,11:7,7:11,9:11,1:11) |
16:50 | Kirill Skachkov – Patrick Franziska | 4:3 (5:11,5:11,14:12,8:11,11:7,11:5,11:7) |
17:45 | Xu Xin – Simon Gauzy | 4:3 (4:11,11:8,7:11,8:11,11:7,14:12,12:10) |
18:40 | Mattias Falck – Dimitrij Ovtcharov | 4:3 (7:11,11:9,11:8,9:11,11:2,5:11,11:5) |
19:30 | Dimitrij Ovtcharov – Jon Persson | 4:1 (11:6,11:8,11:2,5:11,11:9) |
20:05 | Simon Gauzy – Mattias Falck | 4:1 (7:11,11:8,11:8,12:10,11:8) |
20:45 | Patrick Franziska – Xu Xin | 3:4 (9:11,5:11,12:10,1:11,11:9,11:9,7:11) |
21:40 | Zhendong Fan – Kirill Skachkov | 4:2 (11:7,10:12,12:10,11:7,9:11,12:10) |
22:30 | Jon Persson – Kirill Skachkov | 0:4 (7:11,7:11,5:11,11:13) |
23:05 | Xu Xin – Zhendong Fan | 2:4 (7:11,4:11,11:5,11:9,15:17,9:11) |
23:55 | Mattias Falck – Patrick Franziska | 4:3 (11:2,8:11,8:11,9:11,11:9,12:10,11:9) |
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Krystof Prida – Libor Vaculovic | 3:0 (11:7,11:4,11:7) |
00:21 | Libor Vaculovic – Jakub Merta | 0:3 (7:11,7:11,6:11) |
01:05 | Krystof Prida – Jaromir Zlamal | 2:3 (9:11,11:4,13:11,10:12,9:11) |
09:00 | Jaroslav Puk – Vaclav Coubal | 1:3 (7:11,9:11,11:5,7:11) |
09:30 | Jiri Cermak – David Picha | 0:3 (10:12,8:11,6:11) |
09:45 | Jaroslav Puk – David Picha | 3:0 (12:10,11:5,11:4) |
10:15 | Jiri Cermak – Vaclav Coubal | 0:3 (8:11,22:24,8:11) |
10:45 | Jaroslav Puk – Jiri Cermak | 3:2 (8:11,11:7,13:15,11:8,11:4) |
11:30 | David Picha – Vaclav Coubal | 0:3 (8:11,10:12,13:15) |
12:00 | David Picha – Jiri Cermak | 3:2 (10:12,16:14,8:11,11:5,11:4) |
12:30 | Vaclav Coubal – Jaroslav Puk | 3:0 (11:4,11:7,11:8) |
12:45 | Josef Ruzicka – Vojtech Koutnik | 0:3 (18:20,8:11,12:14) |
13:30 | Jakub Jenicek – Stanislav Dolejsi | 0:3 (9:11,6:11,5:11) |
13:45 | Josef Ruzicka – Stanislav Dolejsi | 1:3 (9:11,11:4,7:11,9:11) |
14:15 | Jakub Jenicek – Vojtech Koutnik | 3:0 (11:7,12:10,11:4) |
14:45 | Josef Ruzicka – Jakub Jenicek | 1:3 (11:8,10:12,6:11,5:11) |
15:15 | Stanislav Dolejsi – Vojtech Koutnik | 3:1 (9:11,11:5,11:7,11:7) |
16:00 | Vojtech Koutnik – Josef Ruzicka | 1:3 (3:11,5:11,11:8,6:11) |
16:30 | Stanislav Dolejsi – Jakub Jenicek | 2:3 (11:8,11:3,11:13,9:11,10:12) |
17:15 | Daniel Salomon – Maxim Suvorov | 3:0 (11:8,11:8,11:4) |
17:30 | Jan Hrncir – Rostislav Klyuchuk | 2:3 (11:9,8:11,12:14,11:8,8:11) |
18:00 | Daniel Salomon – Rostislav Klyuchuk | 3:1 (9:11,11:7,11:9,11:9) |
18:15 | Jan Hrncir – Maxim Suvorov | 1:3 (8:11,11:7,8:11,7:11) |
18:45 | Daniel Salomon – Jan Hrncir | 0:3 (7:11,8:11,3:11) |
19:15 | Rostislav Klyuchuk – Maxim Suvorov | 2:3 (7:11,8:11,11:8,11:9,9:11) |
20:00 | Rostislav Klyuchuk – Jan Hrncir | 0:3 (7:11,9:11,9:11) |
20:30 | Maxim Suvorov – Daniel Salomon | 3:0 (11:7,11:5,11:9) |
20:45 | David Brichacek – Artur Akopyan | 3:1 (11:9,11:13,12:10,12:10) |
21:15 | Ondrej Mezera – Pavel Fencl | 3:0 (11:5,11:8,11:6) |
21:45 | David Brichacek – Pavel Fencl | 0:3 (9:11,10:12,5:11) |
22:15 | Ondrej Mezera – Artur Akopyan | 3:0 (11:4,11:2,11:6) |
22:45 | David Brichacek – Ondrej Mezera | 3:2 (11:4,11:2,7:11,6:11,11:8) |
23:15 | Pavel Fencl – Artur Akopyan | 3:2 (3:11,11:7,6:11,11:6,11:7) |
TT-Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Sergey Gilitukha – Aleksandr Kostiuk | 0:3 (9:11,10:12,7:11) |
00:05 | Anatoliy Chaplyanka – Evgenii Gudimenko | 1:3 (13:11,3:11,5:11,6:11) |
00:15 | Dmitry Prilepa – Kirill Egorov | 1:3 (6:11,13:11,9:11,12:14) |
00:30 | Andrew Tsikhotsky – Roman Vashchuk | 3:1 (6:11,11:5,11:8,11:6) |
01:06 | Dmitry Prilepa – Evgenii Gudimenko | 3:1 (11:8,11:8,8:11,12:10) |
01:15 | Bogdan Stasiuk – Sergey Gilitukha | 0:3 (8:11,8:11,8:11) |
01:30 | Andrew Tsikhotsky – Aleksandr Kostiuk | 2:3 (6:11,11:9,7:11,11:9,7:11) |
01:35 | Anatoliy Chaplyanka – Kirill Egorov | 3:1 (8:11,11:7,15:13,11:8) |
02:00 | Sergey Gilitukha – Roman Vashchuk | 3:1 (12:10,5:11,11:5,11:9) |
02:00 | Dmitry Prilepa – Anatoliy Chaplyanka | 3:0 (11:5,11:7,11:4) |
02:30 | Evgenii Gudimenko – Kirill Egorov | 3:2 (11:6,11:5,5:11,8:11,11:7) |
02:45 | Andrew Tsikhotsky – Sergey Gilitukha | 3:1 (11:6,13:11,9:11,11:8) |
03:00 | Bogdan Stasiuk – Aleksandr Kostiuk | 3:0 (11:7,11:9,11:7) |
03:30 | Andrew Tsikhotsky – Bogdan Stasiuk | 3:0 (11:1,11:6,11:7) |
04:00 | Aleksandr Kostiuk – Roman Vashchuk | 3:0 (11:4,11:8,11:7) |
05:00 | Aleksandr Kostiuk – Andrew Tsikhotsky | 0:3 (10:12,8:11,8:11) |
07:45 | Aleksandr Shkurupij – Anton Molochko | 2:3 (9:11,11:4,8:11,11:8,3:11) |
07:55 | Dmitriy Baystryuchenko – Vitaly Krohmal | 2:3 (8:11,11:8,11:5,11:13,10:12) |
08:15 | Sergey Cibulin – Denys Scherbak | 1:3 (11:6,9:11,10:12,9:11) |
08:15 | Vladimir Plishilo – Maxim Nikolenko | 1:3 (5:11,11:6,6:11,4:11) |
08:30 | Ruslan Khripun – Dmitry Krishtal | 0:3 (8:11,5:11,8:11) |
08:30 | Dmitry Zenyuk – Vasily Aksyonin | 0:3 (9:11,8:11,5:11) |
08:45 | Valeriy Baklykov – Oleg Formaziuk | 0:3 (4:11,3:11,7:11) |
08:45 | Dmitry Galay – Andrey Scherinsky | 3:1 (12:10,6:11,11:9,12:10) |
08:45 | Sergiy Baranovskyi – Valentin Unchik | 2:3 (11:13,6:11,11:2,11:5,7:11) |
08:45 | Pavel Cherednichenko – Alexander Zhuravlev | 2:3 (11:7,11:8,7:11,9:11,6:11) |
09:00 | Andriy Selin – Vitaly Krohmal | 3:0 (13:11,11:8,11:4) |
09:00 | Sergiy Boyko – Aleksandr Levadniy | 2:3 (4:11,11:5,11:8,7:11,3:11) |
09:15 | Sergei Zemyancev – Sergiy Baranovskyi | 0:3 (8:11,9:11,5:11) |
09:15 | Igor Petrishin – Peter Celik | 3:1 (11:8,11:13,11:5,11:9) |
09:15 | Vadim Shvidkiy – Dmitry Galay | 2:3 (11:6,11:9,9:11,7:11,13:15) |
09:15 | Oleg Shevchuk – Maxim Skhabovsky | 0:3 (7:11,13:15,11:13) |
09:30 | Aleksandr Shkurupij – Denys Scherbak | 3:2 (2:11,11:6,11:8,9:11,11:6) |
09:30 | Igor Maksimchuk – Sergey Polyakov | 2:3 (12:10,7:11,11:9,5:11,6:11) |
09:30 | Dmitriy Baystryuchenko – Ruslan Khripun | 3:1 (11:8,7:11,11:6,11:5) |
09:30 | Anatoliu Levshin – Maxim Nikolenko | 3:0 (11:9,11:9,11:7) |
09:45 | Alexey Tkachuk – Vasily Aksyonin | 3:2 (9:11,11:2,7:11,11:9,11:3) |
09:45 | Roman Cherevko – Valentin Unchik | 0:3 (7:11,8:11,4:11) |
09:45 | Bohdan Plakhtiy – Oleg Formaziuk | 1:3 (6:11,11:9,10:12,4:11) |
09:50 | Andrey Gnatyuk – Andrey Scherinsky | 0:3 (9:11,4:11,8:11) |
10:00 | Andriy Selin – Dmitry Krishtal | 3:1 (4:11,11:2,11:9,12:10) |
10:00 | Pavel Pyasta – Alexander Zhuravlev | 3:2 (11:2,4:11,11:7,10:12,11:8) |
10:00 | Aleksandr Levadniy – Anton Molochko | 1:3 (9:11,11:9,6:11,2:11) |
10:15 | Dmitry Zenyuk – Igor Petrishin | 2:3 (3:11,7:11,12:10,11:9,8:11) |
10:15 | Andrey Gnatyuk – Dmitry Galay | 0:3 (7:11,14:16,9:11) |
10:30 | Pavel Cherednichenko – Igor Maksimchuk | 3:0 (11:5,11:6,13:11) |
10:30 | Valeriy Baklykov – Oleg Shevchuk | 0:3 (6:11,7:11,7:11) |
10:30 | Roman Cherevko – Sergiy Baranovskyi | 0:3 (9:11,7:11,8:11) |
10:45 | Anatoliu Levshin – Dmitriy Dubrovin | 3:1 (11:2,15:17,11:4,11:9) |
10:45 | Ruslan Khripun – Vitaly Krohmal | 3:2 (11:8,10:12,11:2,6:11,12:10) |
10:45 | Sergey Cibulin – Sergiy Boyko | 3:2 (11:9,12:10,10:12,3:11,11:7) |
11:00 | Pavel Pyasta – Sergey Polyakov | 3:2 (11:8,8:11,2:11,11:6,11:5) |
11:00 | Vadim Shvidkiy – Andrey Scherinsky | 1:3 (5:11,9:11,11:7,7:11) |
11:00 | Bohdan Plakhtiy – Maxim Skhabovsky | 1:3 (11:9,8:11,8:11,10:12) |
11:00 | Alexey Tkachuk – Peter Celik | 1:3 (11:3,7:11,5:11,4:11) |
11:00 | Sergei Zemyancev – Valentin Unchik | 2:3 (4:11,11:9,11:7,4:11,9:11) |
11:15 | Andriy Selin – Ruslan Khripun | 0:3 (5:11,4:11,8:11) |
11:15 | Aleksandr Shkurupij – Aleksandr Levadniy | 0:2 (10:12,6:11,6:4) (Отказ Александр Шкурупий (Укр)) |
11:30 | Andrey Gnatyuk – Vadim Shvidkiy | 0:3 (9:11,10:12,11:13) |
11:30 | Igor Petrishin – Vasily Aksyonin | 3:2 (11:3,9:11,11:8,4:11,11:8) |
11:30 | Oleg Shevchuk – Oleg Formaziuk | 3:1 (10:12,12:10,11:6,11:8) |
11:30 | Roman Cherevko – Sergei Zemyancev | 2:3 (8:11,14:12,11:6,4:11,11:13) |
11:45 | Igor Maksimchuk – Alexander Zhuravlev | 1:3 (11:5,7:11,5:11,10:12) |
12:00 | Andrey Scherinsky – Dmitry Galay | 2:3 (11:7,10:12,9:11,12:10,10:12) |
12:00 | Sergiy Boyko – Denys Scherbak | 3:0 (11:4,11:7,11:7) |
12:00 | Dmitriy Baystryuchenko – Dmitry Krishtal | 3:1 (11:6,10:12,11:6,11:5) |
12:00 | Alexey Tkachuk – Igor Petrishin | 3:0 (11:6,12:10,11:6) |
12:15 | Bohdan Plakhtiy – Oleg Shevchuk | 0:3 (9:11,6:11,7:11) |
12:15 | Pavel Pyasta – Igor Maksimchuk | 3:2 (9:11,9:11,11:8,11:4,13:11) |
12:15 | Andriy Selin – Dmitriy Baystryuchenko | 2:3 (11:9,6:11,15:17,11:5,4:11) |
12:30 | Sergey Cibulin – Anton Molochko | 3:1 (11:8,11:5,11:13,11:9) |
12:30 | Vladimir Plishilo – Dmitriy Dubrovin | 3:2 (6:11,12:10,6:11,11:8,11:9) |
12:45 | Pavel Cherednichenko – Sergey Polyakov | 3:1 (11:2,9:11,13:11,11:5) |
12:45 | Dmitry Zenyuk – Peter Celik | 2:3 (4:11,11:5,4:11,11:9,8:11) |
12:45 | Valeriy Baklykov – Maxim Skhabovsky | 1:3 (11:9,6:11,3:11,5:11) |
13:00 | Dmitry Krishtal – Vitaly Krohmal | 3:1 (4:11,11:8,11:7,11:5) |
13:05 | Sergey Cibulin – Aleksandr Levadniy | 1:3 (9:11,8:11,14:12,7:11) |
13:15 | Bohdan Plakhtiy – Valeriy Baklykov | 3:1 (10:12,11:9,11:9,11:5) |
13:15 | Pavel Pyasta – Pavel Cherednichenko | 0:3 (6:11,5:11,4:11) |
13:15 | Alexey Tkachuk – Dmitry Zenyuk | 3:1 (11:6,6:11,11:4,11:8) |
13:15 | Anatoliu Levshin – Vladimir Plishilo | 2:3 (9:11,11:8,10:12,11:9,9:11) |
13:30 | Denys Scherbak – Anton Molochko | 0:3 (9:11,4:11,8:11) |
13:45 | Maxim Skhabovsky – Oleg Formaziuk | 3:2 (11:8,10:12,11:9,3:11,11:9) |
13:45 | Dmitriy Dubrovin – Maxim Nikolenko | 2:3 (11:9,6:11,8:11,13:11,3:11) |
13:45 | Ruslan Khripun – Andriy Selin | 3:2 (11:13,11:3,12:10,9:11,11:8) |
13:45 | Peter Celik – Vasily Aksyonin | 3:0 (11:9,11:7,11:5) |
14:00 | Sergey Polyakov – Alexander Zhuravlev | 3:2 (11:9,11:2,5:11,9:11,11:8) |
14:00 | Sergiy Boyko – Anton Molochko | 1:3 (8:11,13:15,11:5,6:11) |
14:30 | Oleg Formaziuk – Bohdan Plakhtiy | 2:3 (11:8,10:12,9:11,11:6,3:11) |
14:50 | Aleksandr Levadniy – Denys Scherbak | 3:1 (6:11,11:9,11:4,11:4) |
15:00 | Maxim Skhabovsky – Oleg Shevchuk | 3:1 (11:3,11:4,7:11,11:7) |
15:15 | Pavel Cherednichenko – Pavel Pyasta | 3:1 (7:11,11:7,11:7,12:10) |
15:30 | Oleg Bindas – Pavel Chyzh | 3:0 (11:7,11:7,11:6) |
15:45 | Roman Derypaska – Nikita Trofimov | 3:1 (11:7,11:6,9:11,11:7) |
16:00 | Yaroslav Vorsulyak – Stepan Nykyforuk | 3:1 (11:7,6:11,11:8,11:4) |
16:00 | Dmitry Zaporozhets – Vasily Smyk | 3:2 (11:8,11:5,8:11,9:11,11:4) |
16:00 | Anton Molochko – Aleksandr Levadniy | 3:1 (7:11,11:9,11:4,12:10) |
16:15 | Roman Rybachuk – Oleh Napirko | 1:3 (11:5,9:11,7:11,4:11) |
16:30 | Nikolai Zakladny – Oleksandr Brezickyi | 3:0 (11:6,11:5,11:4) |
16:30 | Yuriy Volkov – Sergey Aristarkhov | 3:2 (5:11,14:12,6:11,12:10,11:3) |
16:30 | Alexander Seluchenko – Eugene Masko | 3:0 (11:6,11:8,11:6) |
16:45 | Ilya Semeniuk – Roman Rybachuk | 0:3 (8:11,6:11,6:11) |
16:45 | Aleksandr Leonenko – Pavel Chyzh | 0:3 (9:11,6:11,11:13) |
17:00 | Evgeniy Pismenny – Nikita Trofimov | 3:0 (11:6,11:7,11:7) |
17:00 | Vasily Shepel – Sergey Aristarkhov | 3:0 (11:2,11:7,11:8) |
17:00 | Evgeny Fafley – Ivan Sinitsky | 3:1 (7:11,11:7,12:10,11:8) |
17:15 | Yuriy Volkov – Nikolai Zakladny | 0:3 (8:11,8:11,8:11) |
17:15 | Oleg Bindas – Dmitry Zaporozhets | 3:0 (11:5,11:9,11:5) |
17:30 | Roman Derypaska – Alexander Seluchenko | 0:3 (4:11,7:11,11:13) |
17:30 | Nikolay Tovkach – Oleh Napirko | 3:1 (11:5,9:11,11:9,12:10) |
17:45 | Igor Solomianyi – Stepan Nykyforuk | 2:3 (6:11,5:11,12:10,11:8,7:11) |
17:45 | Aleksandr Leonenko – Vasily Smyk | 3:0 (11:9,11:6,11:4) |
17:45 | Nikolai Zakladny – Sergey Aristarkhov | 3:1 (11:7,9:11,11:6,11:7) |
17:45 | Vasily Shepel – Oleksandr Brezickyi | 1:3 (8:11,11:8,8:11,2:11) |
18:00 | Evgeniy Pismenny – Eugene Masko | 3:1 (9:11,11:8,11:5,11:7) |
18:00 | Nikolay Tovkach – Roman Rybachuk | 3:2 (8:11,9:11,13:11,11:8,11:6) |
18:00 | Yaroslav Vorsulyak – Evgeny Fafley | 3:2 (4:11,8:11,11:8,12:10,11:6) |
18:15 | Yuriy Volkov – Oleksandr Brezickyi | 0:3 (7:11,2:11,4:11) |
18:15 | Vasily Shepel – Nikolai Zakladny | 0:3 (6:11,7:11,8:11) |
18:30 | Igor Solomianyi – Ivan Sinitsky | 0:3 (9:11,8:11,10:12) |
18:30 | Ilya Semeniuk – Oleh Napirko | 3:1 (9:11,11:4,11:8,17:15) |
18:30 | Dmitry Zaporozhets – Pavel Chyzh | 3:0 (11:8,11:3,11:9) |
18:45 | Alexander Seluchenko – Nikita Trofimov | 3:0 (11:7,11:9,11:6) |
18:45 | Vasily Shepel – Yuriy Volkov | 3:2 (5:11,11:8,10:12,11:6,11:7) |
19:00 | Aleksandr Leonenko – Dmitry Zaporozhets | 3:2 (11:5,11:7,8:11,10:12,11:5) |
19:00 | Oleksandr Brezickyi – Sergey Aristarkhov | 3:0 (14:12,11:5,13:11) |
19:00 | Igor Solomianyi – Evgeny Fafley | 2:3 (11:6,11:6,9:11,12:14,9:11) |
19:15 | Nikolay Tovkach – Ilya Semeniuk | 3:1 (3:11,11:4,12:10,12:10) |
19:15 | Evgeniy Pismenny – Alexander Seluchenko | 1:3 (12:14,11:8,2:11,7:11) |
19:30 | Oleg Bindas – Vasily Smyk | 0:3 (11:13,13:15,8:11) |
19:45 | Yaroslav Vorsulyak – Ivan Sinitsky | 2:3 (11:6,8:11,11:9,6:11,9:11) |
19:45 | Oleh Napirko – Roman Rybachuk | 2:3 (8:11,6:11,12:10,11:7,7:11) |
19:45 | Roman Derypaska – Eugene Masko | 3:2 (11:9,10:12,7:11,12:10,11:9) |
20:15 | Igor Solomianyi – Yaroslav Vorsulyak | 3:1 (11:9,11:8,5:11,11:9) |
20:15 | Aleksandr Leonenko – Oleg Bindas | 3:2 (11:5,11:13,11:7,10:12,12:10) |
20:30 | Evgeniy Pismenny – Roman Derypaska | 1:3 (11:9,7:11,9:11,8:11) |
20:45 | Vasily Smyk – Pavel Chyzh | 2:3 (8:11,11:3,14:12,9:11,7:11) |
21:00 | Eugene Masko – Nikita Trofimov | 3:0 (11:9,11:7,11:8) |
21:00 | Yaroslav Vorsulyak – Igor Solomianyi | 2:3 (11:9,12:14,7:11,11:5,10:12) |
22:00 | Alexander Seluchenko – Roman Derypaska | 3:0 (12:10,11:4,11:5) |
22:30 | Ilya Semeniuk – Nikolay Tovkach | 3:2 (14:12,7:11,5:11,11:8,11:5) |
23:15 | Denis Vakulenko – David Simonchuk | 0:3 (6:11,8:11,5:11) |
23:45 | Igor Demchuk – Volodymyr Tuchkevych | 2:3 (4:11,11:7,5:11,11:3,8:11) |
23:45 | Sergey Ponomarenko – Nikolay Litvinenko-Sharaev | 3:0 (11:9,12:10,11:7) |
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:08 | Alexey Semikov – Alisher Karimjanov | 3:0 (11:3,15:13,11:9,0:0) |
00:42 | Grigorii Solovov – Ivan Grishunin | 4:2 (11:13,11:7,2:11,11:5,11:6,11:2) |
00:45 | Vadim Evlampiev – Alexey Semikov | 4:1 (8:11,11:8,11:8,11:9,11:5) |
01:01 | Mikhail Butylev – Ivan Leonov | 0:4 (7:11,5:11,11:13,7:11) |
01:10 | Dmitriy Fominikh – Konstantin Pogodin | 4:3 (11:9,14:12,6:11,4:11,11:3,10:12,11:9) |
01:12 | Alexandr Shirshov – Bulat Latipov | 2:4 (11:9,9:11,4:11,12:10,9:11,11:13) |
01:56 | Evgeniy Ogay – Dmitriy Fominikh | 0:4 (8:11,10:12,8:11,7:11) |
02:16 | Igor Egorov V. – Alexey Yanshaev | 2:4 (3:11,6:11,6:11,11:8,11:9,9:11) |
02:23 | Konstantin Pogodin – Evgeniy Ogay | 0:4 (8:11,4:11,5:11,8:11) |
02:36 | Ivan Leonov – Mikhail Butylev | 2:4 (11:8,12:10,9:11,3:11,4:11,8:11) |
02:44 | Dmitriy Obryadov – Denis Dinislamov | 1:4 (10:12,9:11,11:6,6:11,9:11) |
02:44 | Konstantin Pogodin – Dmitriy Fominikh | 4:0 (11:6,11:6,11:6,14:12) |
03:16 | Dmitriy Fominikh – Evgeniy Ogay | 4:3 (11:2,7:11,9:11,11:9,11:7,6:11,11:7) |
03:23 | Alexey Yanshaev – Dmitriy Obryadov | 3:4 (11:8,4:11,6:11,11:5,11:7,8:11,11:13) |
03:55 | Evgeniy Ogay – Konstantin Pogodin | 2:4 (11:8,9:11,11:9,3:11,7:11,8:11) |
04:01 | Denis Dinislamov – Igor Egorov V. | 2:4 (11:5,12:10,11:13,10:12,10:12,8:11) |
04:20 | Mikhail Butylev – Ivan Leonov | 4:3 (8:11,11:3,9:11,11:6,11:3,7:11,13:11) |
04:39 | Dmitriy Fominikh – Konstantin Pogodin | 0:4 (6:11,9:11,2:11,5:11) |
04:49 | Igor Egorov V. – Dmitriy Obryadov | 2:4 (11:6,6:11,10:12,11:8,9:11,9:11) |
05:21 | Alexey Yanshaev – Denis Dinislamov | 1:4 (6:11,5:11,11:5,11:13,3:11) |
06:00 | Dmitry Mikhalenko – Sergey Kolesnikov | 4:2 (11:8,11:8,11:8,7:11,10:12,11:7) |
06:15 | Igor Egorov V. – Denis Dinislamov | 4:2 (6:11,11:8,9:11,11:5,11:9,11:9) |
06:25 | Denis Ten – Dmitry Mikhalenko | 0:4 (10:12,6:11,6:11,4:11) |
06:50 | Sergey Kolesnikov – Denis Ten | 3:4 (11:8,7:11,8:11,11:8,10:12,11:8,7:11) |
06:55 | Dmitriy Obryadov – Alexey Yanshaev | 4:1 (11:13,11:8,11:5,11:6,11:9) |
07:00 | Gennady Tishkin – Ravil Bikmurzin | 1:3 (5:11,11:9,10:12,3:11) |
07:21 | Konstantyn Baibekov – Gennady Tishkin | 3:2 (12:10,9:11,11:9,5:11,11:8) |
07:22 | Sergey Kolesnikov – Dmitry Mikhalenko | 1:4 (6:11,7:11,11:8,9:11,8:11) |
07:27 | Denis Dinislamov – Alexey Yanshaev | 4:2 (19:17,8:11,8:11,12:10,13:11,11:9) |
07:27 | Dmitriy Obryadov – Igor Egorov V. | 4:1 (11:7,11:7,11:3,8:11,11:8) |
07:37 | Valeriy Gorelov – Evgeniy Manakov | 4:3 (9:11,16:14,6:11,10:12,11:8,11:9,13:11) |
07:42 | Dmitry Mikhalenko – Denis Ten | 2:4 (11:6,11:7,8:11,4:11,12:14,8:11) |
08:00 | Stepan Pokatov – Sergei Savelev | 3:4 (3:11,11:13,11:4,11:8,6:11,11:8,12:14) |
08:01 | Ravil Bikmurzin – Konstantyn Baibekov | 2:3 (7:11,13:11,12:10,6:11,7:11) |
08:15 | Denis Ten – Sergey Kolesnikov | 4:2 (13:15,9:11,11:8,11:8,11:8,11:7) |
08:25 | Aleksandr Chernikov – Dmitriy Gorbunov | 4:1 (11:4,9:11,11:9,11:9,11:7) |
08:37 | Ravil Bikmurzin – Gennady Tishkin | 0:3 (8:11,7:11,10:12) |
08:55 | Evgeniy Manakov – Aleksandr Chernikov | 3:4 (11:7,11:3,7:11,11:8,7:11,9:11,3:11) |
08:55 | Victor Rakhmanov – Timur Mamazakirov | 4:3 (11:5,11:6,4:11,11:3,4:11,9:11,11:8) |
08:55 | Nikita Ivanov – Alexander Voloshin | 2:4 (9:11,10:12,3:11,11:7,12:10,10:12) |
09:03 | Denis Ten – Dmitry Mikhalenko | 4:1 (11:9,11:7,11:7,5:11,13:11) |
09:05 | Gennady Tishkin – Konstantyn Baibekov | 2:3 (12:10,8:11,11:5,8:11,9:11) |
09:28 | Sergei Savelev – Nikita Ivanov | 2:4 (11:4,5:11,8:11,13:11,8:11,5:11) |
09:40 | Stanislav Oshkin – Victor Rakhmanov | 4:3 (4:11,11:5,8:11,4:11,11:6,11:8,12:10) |
09:45 | Konstantyn Baibekov – Ravil Bikmurzin | 2:3 (12:10,9:11,9:11,11:6,9:11) |
09:47 | Dmitriy Gorbunov – Valeriy Gorelov | 4:1 (11:9,11:4,12:10,7:11,11:7) |
10:05 | Alexander Voloshin – Stepan Pokatov | 4:2 (11:13,11:9,12:10,11:8,10:12,11:7) |
10:11 | Valeriy Gorelov – Aleksandr Chernikov | 0:4 (9:11,4:11,5:11,6:11) |
10:20 | Ravil Bikmurzin – Konstantyn Baibekov | 1:3 (7:11,11:8,9:11,7:11) |
10:22 | Timur Mamazakirov – Stanislav Oshkin | 1:4 (10:12,5:11,6:11,11:9,8:11) |
10:31 | Evgeniy Manakov – Dmitriy Gorbunov | 4:3 (11:3,8:11,12:14,11:3,12:10,6:11,11:9) |
10:44 | Stepan Pokatov – Nikita Ivanov | 4:3 (13:11,11:9,8:11,6:11,11:8,6:11,11:9) |
10:55 | Timur Mamazakirov – Victor Rakhmanov | 1:4 (5:11,14:12,6:11,7:11,5:11) |
11:17 | Evgeniy Manakov – Valeriy Gorelov | 0:0 (0:0) |
11:19 | Aleksandr Chernikov – Valeriy Gorelov | 4:1 (12:10,11:8,11:7,9:11,11:4) |
11:23 | Sergei Savelev – Alexander Voloshin | 3:4 (11:7,11:13,12:10,11:3,8:11,9:11,9:11) |
11:30 | Victor Rakhmanov – Stanislav Oshkin | 3:4 (14:12,11:9,6:11,2:11,6:11,11:8,9:11) |
11:49 | Dmitriy Gorbunov – Evgeniy Manakov | 4:2 (8:11,11:9,9:11,11:7,11:6,11:8) |
12:05 | Sergey Morozov – Alexey Semikov | 3:4 (11:9,11:8,14:12,5:11,12:14,8:11,3:11) |
12:17 | Stanislav Oshkin – Timur Mamazakirov | 4:2 (7:11,11:5,8:11,11:7,11:7,11:8) |
12:23 | Stepan Pokatov – Alexander Voloshin | 4:1 (8:11,11:3,11:9,13:11,11:4) |
12:33 | Evgeniy Manakov – Valeriy Gorelov | 1:4 (11:13,12:14,4:11,11:6,10:12) |
12:50 | Vadim Evlampiev – Sergey Morozov | 4:2 (12:10,8:11,12:10,7:11,11:9,11:6) |
12:53 | Nikita Ivanov – Sergei Savelev | 4:2 (11:5,9:11,11:8,12:10,8:11,11:9) |
12:55 | Stanislav Oshkin – Victor Rakhmanov | 3:4 (9:11,11:7,11:5,14:16,11:9,6:11,8:11) |
13:07 | Dmitriy Gorbunov – Aleksandr Chernikov | 2:4 (11:9,3:11,6:11,6:11,11:8,7:11) |
13:31 | Alexander Voloshin – Sergei Savelev | 4:3 (11:8,11:4,7:11,11:8,5:11,9:11,11:9) |
13:32 | Nikita Ivanov – Stepan Pokatov | 3:4 (11:9,12:14,12:10,11:13,11:13,11:8,8:11) |
13:35 | Alexey Semikov – Vadim Evlampiev | 0:4 (8:11,7:11,5:11,4:11) |
13:55 | Bulat Latipov – Grigorii Solovov | 3:4 (11:7,13:11,7:11,7:11,13:11,8:11,7:11) |
14:00 | Alexey Popov – Andrey Dergunov | 4:1 (11:7,5:11,11:8,11:7,11:4) |
14:05 | Alexey Semikov – Sergey Morozov | 4:1 (11:2,9:11,11:4,11:2,11:8) |
14:27 | Ivan Grishunin – Bulat Latipov | 4:3 (11:5,6:11,11:3,8:11,6:11,11:8,11:7) |
14:27 | Evgeniy Elizarov – Kirill Abramov | 3:4 (11:6,11:5,3:11,9:11,12:14,11:7,5:11) |
14:35 | Sergey Morozov – Vadim Evlampiev | 4:0 (11:7,11:6,11:6,11:5) |
15:05 | Vadim Evlampiev – Alexey Semikov | 4:3 (7:11,11:5,7:11,11:8,11:9,7:11,11:4) |
15:13 | Grigorii Solovov – Ivan Grishunin | 2:4 (9:11,11:7,8:11,8:11,11:7,5:11) |
15:18 | Andrey Dergunov – Evgeniy Elizarov | 4:0 (12:10,11:5,11:8,11:4) |
15:45 | Grigorii Solovov – Bulat Latipov | 4:1 (9:11,11:9,11:7,11:7,11:6) |
15:46 | Kirill Abramov – Alexey Popov | 2:4 (11:13,11:7,11:1,9:11,9:11,9:11) |
15:58 | Alexey Semikov – Vadim Evlampiev | 2:4 (11:9,11:9,9:11,3:11,5:11,11:13) |
16:15 | Bulat Latipov – Ivan Grishunin | 1:4 (17:15,9:11,8:11,7:11,2:11) |
16:38 | Alexey Popov – Evgeniy Elizarov | 2:4 (8:11,17:15,11:5,9:11,6:11,6:11) |
16:46 | Andrey Dergunov – Kirill Abramov | 4:2 (9:11,5:11,11:7,11:6,11:7,11:8) |
16:52 | Ivan Grishunin – Grigorii Solovov | 3:4 (8:11,4:11,11:7,11:5,11:6,8:11,8:11) |
17:34 | Grigorii Solovov – Ivan Grishunin | 2:4 (11:5,11:6,8:11,9:11,9:11,9:11) |
17:35 | Kirill Abramov – Andrey Dergunov | 1:4 (8:11,5:11,11:5,8:11,6:11) |
18:04 | Evgeniy Elizarov – Alexey Popov | 0:4 (10:12,5:11,8:11,6:11) |
18:37 | Kirill Abramov – Evgeniy Elizarov | 1:4 (9:11,6:11,9:11,11:9,11:13) |
19:02 | Vladislav Milinka – Pavel Pavlov | 4:1 (11:5,6:11,11:9,11:3,11:7) |
19:16 | Andrey Dergunov – Alexey Popov | 4:1 (11:8,4:11,11:9,11:7,11:5) |
19:23 | Maxim Schinov – Vladislav Milinka | 3:4 (11:7,9:11,12:10,11:6,8:11,8:11,8:11) |
20:05 | Andrey Popov – Vasiliy Filatov | 4:1 (4:11,11:8,12:10,11:2,11:6) |
20:06 | Pavel Pavlov – Maxim Schinov | 4:0 (11:9,11:9,11:6,13:11) |
20:29 | Pavel Pavlov – Vladislav Milinka | 2:4 (11:8,6:11,7:11,11:6,7:11,7:11) |
20:35 | Egor Ovchinnikov – Mukhammed Akhmedzhanov | 4:1 (11:8,11:7,9:11,11:9,11:4) |
20:57 | Vladislav Milinka – Maxim Schinov | 4:1 (12:10,13:11,12:10,9:11,12:10) |
21:12 | Maxim Zelenov – Yegor Moskvin | 3:4 (7:11,11:9,11:8,13:11,10:12,4:11,9:11) |
21:15 | Vasiliy Filatov – Egor Ovchinnikov | 2:4 (11:9,11:8,7:11,11:13,10:12,6:11) |
21:26 | Maxim Schinov – Pavel Pavlov | 4:2 (15:13,11:7,11:9,7:11,6:11,11:6) |
21:40 | Evgeniy Manakov – Aleksandr Chernikov | 0:4 (9:11,7:11,8:11,9:11) |
21:56 | Vladislav Milinka – Pavel Pavlov | 4:2 (13:11,13:15,7:11,11:3,11:9,11:4) |
22:05 | Mukhammed Akhmedzhanov – Andrey Popov | 4:1 (9:11,11:8,11:7,11:7,11:9) |
22:20 | Yegor Moskvin – Evgeniy Manakov | 3:4 (3:11,8:11,5:11,11:4,11:7,11:9,7:11) |
22:35 | Andrey Popov – Egor Ovchinnikov | 2:4 (11:6,5:11,11:7,8:11,10:12,9:11) |
23:05 | Aleksandr Chernikov – Maxim Zelenov | 4:2 (11:3,11:8,8:11,12:10,8:11,13:11) |
23:15 | Vasiliy Filatov – Mukhammed Akhmedzhanov | 0:4 (9:11,5:11,7:11,9:11) |
23:42 | Maxim Zelenov – Evgeniy Manakov | 1:4 (5:11,9:11,7:11,11:8,5:11) |
23:55 | Egor Ovchinnikov – Vasiliy Filatov | 3:4 (5:11,11:8,2:11,11:8,10:12,11:6,5:11) |
Czech Republic. ITT Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:10 | Jan Kudrna – Jiri Volek | 3:0 (11:4,11:8,11:5) |
00:40 | Petr Silhan – Miroslav Stepka | 3:0 (11:8,11:6,11:7) |
09:00 | Dominik Maruniak – Maxim Suvorov | 1:3 (9:11,11:9,13:15,7:11) |
09:30 | Petr Krahulec – Filip Nemec | 0:3 (8:11,10:12,2:11) |
10:45 | Maxim Suvorov – Filip Nemec | 2:3 (11:5,7:11,6:11,11:5,8:11) |
10:55 | Dominik Maruniak – Petr Krahulec | 3:2 (11:9,11:8,9:11,13:15,11:5) |
11:50 | Petr Krahulec – Maxim Suvorov | 3:0 (13:11,11:8,11:2) |
11:55 | Filip Nemec – Dominik Maruniak | 0:3 (7:11,2:11,4:11) |
13:00 | Petr Kubat – Frantisek Korenek | 0:3 (5:11,5:11,7:11) |
13:30 | Martin Filipek – Adam Sochor | 3:0 (11:7,14:12,13:11) |
14:00 | Frantisek Korenek – Adam Sochor | 1:3 (3:11,11:8,10:12,3:11) |
14:30 | Petr Kubat – Martin Filipek | 2:3 (6:11,11:5,6:11,12:10,8:11) |
15:00 | Martin Filipek – Frantisek Korenek | 0:3 (2:11,7:11,3:11) |
15:30 | Adam Sochor – Petr Kubat | 0:3 (7:11,10:12,5:11) |
16:10 | Petr Kubat – Adam Sochor | 0:3 (7:11,6:11,7:11) |
16:40 | Frantisek Korenek – Martin Filipek | 3:1 (7:11,11:6,11:6,12:10) |
17:00 | Petr Krahulec – Jan Spiegel | 1:3 (8:11,10:12,11:7,12:14) |
17:30 | Jan Pluhar – David Bochnak | 2:3 (4:11,11:5,11:8,11:13,9:11) |
18:00 | Jan Spiegel – David Bochnak | 3:2 (10:12,11:8,6:11,11:8,11:9) |
18:30 | Petr Krahulec – Jan Pluhar | 3:0 (11:7,11:5,11:3) |
19:00 | Jan Pluhar – Jan Spiegel | 3:0 (11:6,11:6,11:9) |
19:30 | David Bochnak – Petr Krahulec | 1:3 (12:10,8:11,4:11,7:11) |
21:00 | Jaromir Zlamal – Vaclav Ezr | 3:2 (11:3,8:11,11:8,10:12,11:8) |
21:30 | Tomas Vorisek – Jan Kudrna | 3:1 (8:11,11:9,13:11,11:8) |
22:00 | Vaclav Ezr – Jan Kudrna | 0:3 (3:11,7:11,7:11) |
22:30 | Jaromir Zlamal – Tomas Vorisek | 3:1 (11:6,10:12,11:6,11:5) |
23:00 | Tomas Vorisek – Vaclav Ezr | 3:2 (11:13,11:8,8:11,12:10,11:4) |
23:30 | Jan Kudrna – Jaromir Zlamal | 2:3 (11:9,7:11,11:5,8:11,4:11) |
UFO Cup. League B
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:10 | Dmitry Dantsov – Aleksandr Bolotin | 3:0 (11:5,11:3,11:5) |
21:00 | Ivan Zabrodin – Arthur Korovin | 3:2 (14:12,13:15,11:7,7:11,11:7) |
21:36 | Vitaly Sinelnik – Vladislav Gordeev | 3:1 (11:6,11:6,10:12,11:2) |
21:58 | Ivan Zabrodin – Vitaly Sinelnik | 3:1 (11:6,11:8,6:11,12:10) |
22:20 | Arthur Korovin – Vladislav Gordeev | 3:0 (11:6,11:9,11:4) |
22:40 | Ivan Zabrodin – Vladislav Gordeev | 3:1 (11:5,8:11,11:3,11:9) |
22:59 | Vitaly Sinelnik – Arthur Korovin | 3:1 (10:12,11:4,11:8,11:5) |
23:30 | Arthur Korovin – Vladislav Gordeev | 3:2 (11:4,11:6,5:11,5:11,11:6) |
Masters. Mixed
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:10 | Aleksandr Chirkov – Ekaterina Shevtsova | 3:4 (7:11,11:8,4:11,11:6,11:13,11:7,9:11) |
14:12 | Garib Unanyuan – Anna Fischenko | 0:4 (9:11,8:11,5:11,9:11) |
14:36 | Ekaterina Shevtsova – Mikhail Dmitriev | 3:4 (11:8,11:9,8:11,9:11,3:11,16:14,6:11) |
15:18 | Mikhail Dmitriev – Anna Fischenko | 3:4 (11:5,9:11,11:9,9:11,11:7,13:15,5:11) |
16:02 | Garib Unanyuan – Ekaterina Shevtsova | 0:4 (5:11,7:11,6:11,7:11) |
16:22 | Anna Fischenko – Garib Unanyuan | 4:0 (11:7,11:3,11:9,11:8) |
16:46 | Mikhail Dmitriev – Ekaterina Shevtsova | 4:2 (11:7,11:9,13:11,6:11,6:11,11:6) |
17:16 | Ekaterina Shevtsova – Garib Unanyuan | 4:1 (10:12,11:2,11:7,11:7,11:1) |
17:40 | Anna Fischenko – Mikhail Dmitriev | 4:2 (4:11,12:10,11:6,11:9,11:13,11:9) |
18:26 | Mikhail Dmitriev – Anna Fischenko | 3:4 (11:9,9:11,20:18,8:11,7:11,11:7,7:11) |
21:14 | Igor Sidorenko – Zoya Uhova | 4:1 (11:9,15:13,10:12,11:9,11:7) |
21:46 | Daria Puito – Ivan Minin | 4:1 (7:11,11:5,11:3,11:9,13:11) |
22:13 | Ivan Minin – Zoya Uhova | 4:0 (13:11,12:10,11:5,11:6) |
22:36 | Igor Sidorenko – Daria Puito | 4:3 (11:8,9:11,11:8,14:16,11:7,8:11,11:9) |
23:20 | Zoya Uhova – Igor Sidorenko | 4:2 (11:7,11:4,12:10,11:13,9:11,11:8) |
23:55 | Ivan Minin – Daria Puito | 0:4 (7:11,9:11,5:11,5:11) |
PRO League. Russia. Women
Pro League
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Pavel Moulis – Oleksiy Shindel | 1:3 (8:11,3:11,11:6,7:11) |
00:15 | Aleksandr Gomilko – Alexander Lysenko | 1:3 (6:11,4:11,11:6,5:11) |
00:45 | Alexander Lushnya – Vladimir Belobrov | 2:3 (4:11,11:9,11:8,8:11,11:13) |
00:45 | Nazar Mosuk – Mikhail Teteruk | 1:3 (16:18,10:12,11:9,4:11) |
01:15 | Dmytro Rehotun – Roman Konkulovskyi | 3:2 (9:11,5:11,11:9,11:7,11:8) |
01:45 | Aleksandr Gomilko – Vladimir Belobrov | 0:3 (7:11,13:15,10:12) |
02:15 | Roman Konkulovskyi – Alexander Lysenko | 3:2 (11:8,11:8,7:11,4:11,11:8) |
02:45 | Alexander Lushnya – Dmytro Rehotun | 3:0 (11:6,11:8,11:8) |
03:15 | Aleksandr Gomilko – Roman Konkulovskyi | 1:3 (6:11,11:8,4:11,6:11) |
03:45 | Dmytro Rehotun – Vladimir Belobrov | 3:2 (11:9,8:11,11:6,4:11,11:8) |
04:15 | Alexander Lushnya – Alexander Lysenko | 2:3 (7:11,11:7,7:11,11:5,8:11) |
04:45 | Aleksandr Gomilko – Dmytro Rehotun | 1:3 (11:7,8:11,7:11,12:14) |
05:15 | Alexander Lushnya – Roman Konkulovskyi | 2:3 (11:13,11:4,6:11,11:5,9:11) |
05:45 | Vladimir Belobrov – Alexander Lysenko | 3:1 (10:12,12:10,11:6,11:9) |
06:15 | Aleksandr Gomilko – Alexander Lushnya | 3:1 (11:5,7:11,11:7,11:7) |
06:45 | Dmytro Rehotun – Alexander Lysenko | 0:3 (5:11,3:11,7:11) |
07:15 | Roman Konkulovskyi – Vladimir Belobrov | 1:3 (8:11,11:7,7:11,3:11) |
07:45 | Artem Yurkov – Alexander Buberenko | 3:2 (6:11,12:10,4:11,11:2,11:8) |
07:45 | Sergey Got – Vasyl Moshovskyi | 2:3 (11:9,8:11,4:11,11:7,5:11) |
08:00 | Bohdan Plakhtiy – Eugene Skorobogaty | 0:3 (9:11,8:11,3:11) |
08:00 | Aleksandr Grishchenko – Vadim Ishhuk | 2:3 (4:11,12:10,14:12,6:11,8:11) |
08:00 | Pavel Hahamidi – Alexander Mishchenko | 3:2 (11:8,7:11,9:11,12:10,11:9) |
08:15 | Denys Kvyk – Mykola Shyshkin | 1:3 (11:4,9:11,10:12,4:11) |
08:30 | Borys Kostuk – Yaroslav Tkachenko | 2:3 (8:11,3:11,12:10,12:10,6:11) |
08:30 | Maksim Marchuk – Sergey Sokolov | 2:3 (11:8,6:11,6:11,11:2,6:11) |
08:30 | Roman Gnoyevoy – Yuri Kolesnik | 3:1 (11:9,8:11,11:6,12:10) |
08:45 | Egor Kovpak – Andrey Sklyarenko | 0:3 (7:11,8:11,6:11) |
08:45 | Oleg Goliak – Vladyslav-Ivan Sheremeta | 3:0 (12:10,11:5,11:3) |
08:45 | Eugene Hurtak – Alexander Sharanyuk | 1:3 (11:13,11:9,6:11,4:11) |
08:45 | Roman Zholubak – Alexandr Tuzhilin | 3:1 (6:11,11:7,11:6,11:5) |
09:00 | Igor Oranskiy – Igor Trydukh | 2:3 (6:11,11:6,5:11,11:8,11:13) |
09:00 | Mikhail Teteruk – Oleksiy Shindel | 2:3 (2:11,11:8,11:7,9:11,8:11) |
09:00 | Nazar Kasianyk – Eugene Skorobogaty | 3:0 (11:7,12:10,11:3) |
09:15 | Aleksandr Grishchenko – Andrey Sklyarenko | 2:3 (11:8,11:5,8:11,5:11,9:11) |
09:15 | Sergey Got – Mykola Shyshkin | 3:0 (11:0,11:5,12:10) |
09:15 | Valerii Danchenko – Anatolii Meliushko | 0:3 (5:11,7:11,9:11) |
09:15 | Artem Yurkov – Yuri Kolesnik | 3:0 (11:4,11:7,11:8) |
09:30 | Egor Kovpak – Vadim Ishhuk | 1:2 (12:14,11:5,5:11,0:1) (Отказ Егор Ковпак (Укр)) |
09:30 | Bohdan Plakhtiy – Borys Kostuk | 0:3 (10:12,4:11,8:11) |
09:30 | Nazar Mosuk – Oleksiy Shindel | 1:3 (8:11,11:7,16:18,7:11) |
09:30 | Pavel Hahamidi – Sergey Sokolov | 1:3 (11:8,10:12,8:11,8:11) |
09:45 | Dmytro Tsurkalenko – Yurii Prykhodko | 3:0 (11:3,11:4,11:8) |
09:45 | Vladyslav-Ivan Sheremeta – Vasyl Moshovskyi | 3:1 (7:11,11:5,11:7,11:5) |
09:45 | Alexandr Tuzhilin – Alexander Buberenko | 2:3 (11:7,8:11,9:11,12:10,5:11) |
10:00 | Nazar Kasianyk – Yaroslav Tkachenko | 1:3 (9:11,3:11,11:9,9:11) |
10:00 | Igor Trydukh – Alexander Mishchenko | 3:1 (11:9,7:11,11:8,11:6) |
10:15 | Aleksandr Grishchenko – Egor Kovpak | 2:3 (11:8,7:11,11:9,6:11,8:11) |
10:15 | Denys Kvyk – Oleg Goliak | 3:2 (3:11,7:11,11:9,11:7,11:5) |
10:15 | Eugene Hurtak – Anatolii Meliushko | 1:3 (5:11,11:6,9:11,7:11) |
10:30 | Roman Gnoyevoy – Roman Zholubak | 1:3 (7:11,10:12,16:14,10:12) |
10:30 | Andrey Sklyarenko – Vadim Ishhuk | 3:2 (11:9,11:3,8:11,7:11,11:5) |
10:35 | Maksim Marchuk – Igor Oranskiy | 1:3 (8:11,8:11,11:9,9:11) |
10:40 | Borys Kostuk – Eugene Skorobogaty | 2:3 (11:7,9:11,11:8,8:11,13:15) |
10:45 | Yurii Prykhodko – Alexander Sharanyuk | 3:1 (13:11,7:11,11:8,11:6) |
10:45 | Sergey Got – Vladyslav-Ivan Sheremeta | 3:1 (12:10,11:2,9:11,11:7) |
10:45 | Artem Yurkov – Alexandr Tuzhilin | 3:2 (12:14,8:11,11:9,11:9,11:9) |
11:00 | Bohdan Plakhtiy – Yaroslav Tkachenko | 3:1 (11:6,5:11,11:9,11:7) |
11:00 | Pavel Hahamidi – Igor Trydukh | 1:3 (8:11,5:11,12:10,8:11) |
11:15 | Roman Zholubak – Yuri Kolesnik | 3:0 (11:4,11:8,11:9) |
11:15 | Valerii Danchenko – Dmytro Tsurkalenko | 2:3 (14:12,8:11,8:11,12:10,5:11) |
11:15 | Oleg Goliak – Mykola Shyshkin | 3:1 (11:6,5:11,11:9,11:6) |
11:30 | Nazar Kasianyk – Borys Kostuk | 1:3 (11:9,5:11,10:12,4:11) |
11:30 | Igor Oranskiy – Sergey Sokolov | 1:3 (8:11,11:8,5:11,6:11) |
11:30 | Denys Kvyk – Vasyl Moshovskyi | 2:3 (4:11,11:5,3:11,11:5,11:13) |
11:45 | Vadim Ishhuk – Andrey Sklyarenko | 0:3 (9:11,7:11,7:11) |
11:45 | Eugene Hurtak – Yurii Prykhodko | 3:0 (16:14,11:3,13:11) |
11:45 | Mikhail Teteruk – Nazar Mosuk | 1:3 (2:11,5:11,11:3,9:11) |
12:00 | Sergey Got – Oleg Goliak | 3:2 (7:11,13:11,8:11,11:9,11:7) |
12:00 | Roman Gnoyevoy – Alexander Buberenko | 1:3 (5:11,11:9,5:11,9:11) |
12:00 | Maksim Marchuk – Alexander Mishchenko | 3:1 (11:7,11:5,1:11,11:9) |
12:00 | Yaroslav Tkachenko – Eugene Skorobogaty | 0:3 (4:11,8:11,8:11) |
12:15 | Dmytro Tsurkalenko – Anatolii Meliushko | 0:3 (8:11,8:11,2:11) |
12:15 | Artem Yurkov – Roman Zholubak | 3:2 (10:12,12:10,11:13,11:6,11:8) |
12:30 | Pavel Hahamidi – Igor Oranskiy | 3:1 (10:12,11:7,14:12,11:9) |
12:30 | Andrey Sklyarenko – Aleksandr Grishchenko | 3:0 (11:5,11:3,11:9) |
12:30 | Nazar Kasianyk – Bohdan Plakhtiy | 3:2 (11:7,10:12,11:8,8:11,11:5) |
12:45 | Denys Kvyk – Vladyslav-Ivan Sheremeta | 2:3 (12:10,3:11,11:2,4:11,9:11) |
12:45 | Roman Gnoyevoy – Alexandr Tuzhilin | 3:2 (7:11,11:6,11:9,11:13,11:8) |
12:45 | Valerii Danchenko – Alexander Sharanyuk | 1:3 (7:11,7:11,11:6,8:11) |
13:00 | Mykola Shyshkin – Vasyl Moshovskyi | 3:2 (11:8,11:9,10:12,8:11,11:6) |
13:00 | Vadim Ishhuk – Aleksandr Grishchenko | 3:1 (12:10,12:10,6:11,11:7) |
13:00 | Maksim Marchuk – Igor Trydukh | 2:3 (9:11,11:7,11:4,6:11,14:16) |
13:15 | Oleksiy Shindel – Nazar Mosuk | 0:3 (7:11,7:11,8:11) |
13:15 | Eugene Hurtak – Dmytro Tsurkalenko | 2:3 (13:11,5:11,11:4,7:11,9:11) |
13:15 | Eugene Skorobogaty – Yaroslav Tkachenko | 1:3 (6:11,11:8,5:11,6:11) |
13:30 | Borys Kostuk – Nazar Kasianyk | 2:3 (11:3,10:12,6:11,11:3,7:11) |
13:30 | Yuri Kolesnik – Alexander Buberenko | 3:1 (5:11,11:8,11:3,11:5) |
13:35 | Sergey Sokolov – Alexander Mishchenko | 2:3 (7:11,6:11,11:5,11:5,9:11) |
13:45 | Artem Yurkov – Roman Gnoyevoy | 1:3 (4:11,3:11,12:10,8:11) |
13:45 | Sergey Got – Denys Kvyk | 3:2 (16:14,11:8,10:12,8:11,11:7) |
13:45 | Valerii Danchenko – Yurii Prykhodko | 3:1 (11:8,11:9,5:11,11:8) |
14:00 | Pavel Hahamidi – Maksim Marchuk | 0:3 (13:15,5:11,8:11) |
14:15 | Oleksiy Shindel – Mikhail Teteruk | 1:3 (11:13,11:4,7:11,9:11) |
14:15 | Oleg Goliak – Vasyl Moshovskyi | 3:2 (9:11,5:11,11:9,11:4,11:5) |
14:15 | Anatolii Meliushko – Alexander Sharanyuk | 3:1 (13:11,10:12,11:7,11:9) |
14:30 | Igor Oranskiy – Alexander Mishchenko | 3:1 (11:4,11:6,10:12,11:7) |
14:30 | Roman Zholubak – Alexander Buberenko | 3:1 (11:5,13:11,5:11,11:4) |
14:45 | Alexandr Tuzhilin – Yuri Kolesnik | 3:1 (12:10,14:12,4:11,11:9) |
14:45 | Vladyslav-Ivan Sheremeta – Mykola Shyshkin | 3:1 (11:8,13:11,8:11,11:7) |
14:45 | Eugene Hurtak – Valerii Danchenko | 1:3 (9:11,14:12,7:11,9:11) |
15:00 | Oleksandr Kalynevych – Vladimir Gera | 3:1 (11:6,15:13,4:11,11:7) |
15:00 | Igor Trydukh – Sergey Sokolov | 0:3 (9:11,11:13,8:11) |
15:15 | Dmytro Tsurkalenko – Alexander Sharanyuk | 1:3 (11:3,3:11,7:11,10:12) |
15:15 | Evgeniy Gonchar – Andriy Dombrovskiy | 3:1 (11:1,11:7,6:11,11:5) |
15:30 | Sergey Ponomarev – Jaroslav Tebenko | 0:3 (9:11,5:11,7:11) |
15:35 | Ryslan Solomko – Vladimir Belobrov | 3:1 (11:7,11:5,5:11,11:7) |
15:40 | Sergey Dovzhenko – Sergey Yacenko | 0:3 (6:11,6:11,9:11) |
15:45 | Yurii Prykhodko – Anatolii Meliushko | 2:3 (11:7,4:11,11:7,5:11,9:11) |
15:45 | Nikita Vilenchyts – Andrey Matushenko | 1:3 (10:12,13:15,11:5,6:11) |
16:00 | Sergey Skhabitskiy – Oleg Karpenko | 1:3 (5:11,8:11,11:8,1:11) |
16:00 | Andrii Berdii – Vladimir Gera | 3:0 (11:7,11:4,11:6) |
16:15 | Evgeniy Gonchar – Andrey Matushenko | 3:1 (11:7,11:5,10:12,11:7) |
16:30 | Roman Makarenko – Alexander Maselsky | 3:2 (10:12,11:8,13:11,8:11,11:7) |
16:30 | Oleksandr Kalynevych – Sergey Ponomarev | 0:3 (6:11,6:11,9:11) |
16:30 | Oleg Pereguda – Konstantin Klimenko | 1:3 (12:14,8:11,11:6,9:11) |
16:45 | Nikita Vilenchyts – Andriy Dombrovskiy | 3:0 (11:9,11:7,11:8) |
17:00 | Andrii Berdii – Jaroslav Tebenko | 3:0 (11:8,11:8,11:7) |
17:00 | Ryslan Solomko – Roman Konkulovskyi | 3:2 (11:8,13:11,7:11,5:11,12:10) |
17:10 | Sergey Dovzhenko – Oleg Karpenko | 1:3 (8:11,11:9,5:11,9:11) |
17:15 | Evgeniy Gonchar – Nikita Vilenchyts | 3:0 (11:9,11:5,11:1) |
17:30 | Alexander Maselsky – Vladimir Belobrov | 3:2 (11:5,11:7,9:11,11:13,11:2) |
17:30 | Sergey Ponomarev – Vladimir Gera | 1:3 (11:8,9:11,8:11,7:11) |
17:30 | Konstantin Klimenko – Sergey Yacenko | 3:1 (12:10,11:6,3:11,11:8) |
17:45 | Valeriy Vlasenko – Dmitry Lazuryk | 0:3 (6:11,6:11,8:11) |
17:45 | Andrey Matushenko – Andriy Dombrovskiy | 3:0 (11:4,11:9,11:8) |
18:00 | Dmytro Rehotun – Roman Makarenko | 3:0 (11:6,11:6,11:9) |
18:00 | Sergey Skhabitskiy – Oleg Pereguda | 3:2 (10:12,11:9,11:8,9:11,18:16) |
18:00 | Ilya Valchuk – Dmitriy Gudimenko | 0:3 (9:11,10:12,9:11) |
18:15 | Oleksandr Kalynevych – Jaroslav Tebenko | 3:2 (11:5,7:11,11:5,11:13,11:3) |
18:15 | Ryslan Solomko – Alexander Maselsky | 0:3 (6:11,11:13,3:11) |
18:30 | Nikita Vilenchyts – Evgeniy Gonchar | 2:3 (11:7,11:9,9:11,10:12,5:11) |
18:45 | Andrii Berdii – Sergey Ponomarev | 3:2 (7:11,7:11,11:7,11:6,11:8) |
18:45 | Sergey Dovzhenko – Konstantin Klimenko | 3:0 (11:7,11:7,11:3) |
18:45 | Roman Makarenko – Roman Konkulovskyi | 3:1 (11:6,7:11,11:9,11:8) |
18:50 | Yuri Kurischenko – Ivan Fedorishin | 3:2 (12:10,11:13,11:5,6:11,11:9) |
19:00 | Valeriy Vlasenko – Dmitriy Gudimenko | 3:2 (9:11,13:11,8:11,11:5,11:8) |
19:00 | Oleg Pereguda – Oleg Karpenko | 1:3 (7:11,11:9,4:11,4:11) |
19:00 | Andriy Dombrovskiy – Andrey Matushenko | 3:2 (10:12,11:6,9:11,13:11,11:9) |
19:15 | Andriy Dombrovskiy – Nikita Vilenchyts | 1:3 (11:8,6:11,7:11,8:11) |
19:20 | Jaroslav Tebenko – Vladimir Gera | 1:3 (7:11,11:6,4:11,6:11) |
19:30 | Sergey Skhabitskiy – Sergey Yacenko | 1:3 (11:6,5:11,11:13,2:11) |
19:30 | Ivan Fedorishin – Dmitry Lazuryk | 2:3 (11:7,3:11,8:11,11:8,7:11) |
19:45 | Andrii Berdii – Oleksandr Kalynevych | 3:2 (11:4,11:7,17:19,10:12,11:9) |
20:00 | Sergey Dovzhenko – Oleg Pereguda | 0:3 (8:11,11:13,7:11) |
20:00 | Andrey Matushenko – Evgeniy Gonchar | 0:3 (9:11,2:11,5:11) |
20:00 | Ryslan Solomko – Roman Makarenko | 3:2 (11:7,10:12,6:11,11:9,11:9) |
20:20 | Ilya Valchuk – Yuri Kurischenko | 0:3 (8:11,6:11,9:11) |
20:30 | Sergey Skhabitskiy – Konstantin Klimenko | 3:1 (11:9,13:11,8:11,11:8) |
20:30 | Dmytro Rehotun – Alexander Maselsky | 0:3 (7:11,5:11,6:11) |
20:30 | Vladimir Gera – Jaroslav Tebenko | 3:2 (11:5,3:11,9:11,11:8,11:7) |
20:30 | Andriy Dombrovskiy – Evgeniy Gonchar | 0:3 (6:11,7:11,7:11) |
20:45 | Andrey Matushenko – Nikita Vilenchyts | 1:3 (9:11,12:14,11:6,9:11) |
20:45 | Valeriy Vlasenko – Ivan Fedorishin | 3:1 (11:5,11:7,7:11,11:9) |
21:00 | Oleg Karpenko – Sergey Yacenko | 3:0 (11:7,11:9,15:13) |
21:00 | Oleksandr Kalynevych – Andrii Berdii | 3:1 (11:5,8:11,14:12,12:10) |
21:15 | Ryslan Solomko – Dmytro Rehotun | 3:1 (15:13,5:11,11:5,11:8) |
21:20 | Yuri Kurischenko – Dmitriy Gudimenko | 2:3 (11:6,13:11,6:11,4:11,7:11) |
21:30 | Sergey Dovzhenko – Sergey Skhabitskiy | 3:1 (12:10,11:4,12:14,11:7) |
21:45 | Ilya Valchuk – Dmitry Lazuryk | 3:1 (13:11,7:11,11:5,12:10) |
21:45 | Roman Makarenko – Vladimir Belobrov | 2:3 (9:11,11:9,11:8,8:11,8:11) |
22:00 | Oleg Pereguda – Sergey Yacenko | 1:3 (3:11,11:9,6:11,8:11) |
22:20 | Valeriy Vlasenko – Yuri Kurischenko | 3:1 (7:11,12:10,12:10,11:9) |
22:30 | Konstantin Klimenko – Oleg Karpenko | 0:3 (7:11,5:11,9:11) |
22:30 | Alexander Maselsky – Roman Konkulovskyi | 0:3 (9:11,4:11,8:11) |
22:45 | Ilya Valchuk – Ivan Fedorishin | 3:1 (11:4,12:10,9:11,12:10) |
23:15 | Dmitriy Gudimenko – Dmitry Lazuryk | 0:3 (8:11,7:11,11:13) |
23:45 | Valeriy Vlasenko – Ilya Valchuk | 3:2 (11:7,8:11,5:11,13:11,13:11) |
PRO League. Russia
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Boris Alekseev – Nabijon Gafurov | 1:3 (8:11,14:12,4:11,8:11) |
00:41 | Vladislav Bushkov – Ivan Karpov | 3:0 (14:12,11:7,11:9) |
01:01 | Ivan Karpov – Boris Alekseev | 2:3 (4:11,11:6,6:11,11:7,13:15) |
01:25 | Vladislav Bushkov – Nabijon Gafurov | 2:3 (7:11,11:5,11:8,8:11,3:11) |
02:02 | Daniil Rozhkov – Vitaly Baydin | 3:1 (11:9,10:12,11:5,11:9) |
02:31 | Sergey Pitirimov – Vyacheslav Kalitin | 1:3 (8:11,9:11,11:6,5:11) |
02:47 | Vitaly Baydin – Sergey Pitirimov | 0:3 (7:11,8:11,8:11) |
03:08 | Daniil Rozhkov – Vyacheslav Kalitin | 3:2 (11:8,11:8,7:11,6:11,12:10) |
03:35 | Sergey Pitirimov – Daniil Rozhkov | 0:3 (7:11,7:11,5:11) |
03:50 | Vitaly Baydin – Vyacheslav Kalitin | 2:3 (7:11,11:7,11:7,9:11,8:11) |
04:20 | Vitaly Baydin – Daniil Rozhkov | 1:3 (11:5,6:11,8:11,9:11) |
04:43 | Vyacheslav Kalitin – Sergey Pitirimov | 3:1 (11:8,9:11,11:8,12:10) |
05:03 | Sergey Pitirimov – Vitaly Baydin | 3:1 (11:9,9:11,11:9,11:4) |
05:25 | Vyacheslav Kalitin – Daniil Rozhkov | 2:3 (11:4,9:11,6:11,11:6,3:11) |
06:00 | Vitaliy Grubov – Dmitry Karasev | 1:3 (11:13,8:11,11:8,10:12) |
06:31 | Kirill Fedorenko – Alexander Kulagin A. | 3:2 (8:11,11:4,11:6,5:11,11:8) |
06:52 | Dmitry Karasev – Kirill Fedorenko | 2:3 (8:11,5:11,11:7,11:9,9:11) |
07:20 | Vitaliy Grubov – Alexander Kulagin A. | 2:3 (11:8,4:11,11:9,6:11,8:11) |
07:45 | Kirill Fedorenko – Vitaliy Grubov | 3:0 (11:5,11:8,11:6) |
08:00 | Nikolay Mirgiev – Maxim Knyazkin | 2:3 (11:8,11:4,6:11,6:11,9:11) |
08:05 | Dmitry Karasev – Alexander Kulagin A. | 3:2 (4:11,12:14,15:13,13:11,12:10) |
08:34 | Vitaliy Grubov – Kirill Fedorenko | 0:3 (5:11,11:13,9:11) |
08:50 | Alexander Kulagin A. – Dmitry Karasev | 3:2 (7:11,3:11,11:6,13:11,11:5) |
09:17 | Dmitry Karasev – Vitaliy Grubov | 1:3 (6:11,5:11,11:7,7:11) |
09:34 | Alexander Kulagin A. – Kirill Fedorenko | 2:3 (11:6,11:9,3:11,4:11,10:12) |
10:30 | Andrey Kondrashkin – Dmitri Popov S. | 3:1 (11:8,11:9,11:13,11:9) |
10:57 | Maxim Knyazkin – Andrey Kondrashkin | 2:3 (7:11,12:10,10:12,11:8,9:11) |
11:24 | Nikolay Mirgiev – Dmitri Popov S. | 3:2 (7:11,11:9,5:11,11:4,11:7) |
11:45 | Andrey Kondrashkin – Nikolay Mirgiev | 3:2 (11:9,9:11,12:10,7:11,11:5) |
12:00 | Anton Grikel – Alexey Dolgov | 0:3 (7:11,15:17,8:11) |
12:15 | Maxim Knyazkin – Dmitri Popov S. | 3:2 (9:11,11:9,11:9,10:12,11:8) |
12:18 | Igor Egorov V. – Anton Grikel | 3:0 (11:7,11:4,11:9) |
12:32 | Alexey Dolgov – Igor Egorov V. | 1:3 (8:11,9:11,17:15,8:11) |
12:42 | Dmitri Popov S. – Andrey Kondrashkin | 3:2 (13:11,10:12,11:6,8:11,11:7) |
12:55 | Maxim Knyazkin – Nikolay Mirgiev | 3:2 (11:5,8:11,11:7,6:11,11:5) |
12:55 | Alexey Dolgov – Anton Grikel | 3:0 (11:5,11:7,11:8) |
13:13 | Anton Grikel – Igor Egorov V. | 1:3 (7:11,11:13,11:5,8:11) |
13:31 | Nikolay Mirgiev – Andrey Kondrashkin | 3:2 (11:9,5:11,10:12,11:9,11:9) |
13:33 | Igor Egorov V. – Alexey Dolgov | 3:1 (11:6,8:11,11:7,12:10) |
13:57 | Dmitri Popov S. – Maxim Knyazkin | 2:3 (4:11,11:7,9:11,11:8,7:11) |
14:00 | Alexey Dolgov – Igor Egorov V. | 3:1 (11:4,9:11,11:5,11:8) |
14:23 | Aleksey Paleschikov – Alexander Zhulikov | 3:1 (11:7,8:11,11:6,11:7) |
14:45 | Daniil Mikheev – Aleksey Paleschikov | 1:3 (10:12,5:11,11:6,7:11) |
15:07 | Alexander Zhulikov – Daniil Mikheev | 3:2 (11:7,9:11,7:11,11:8,11:9) |
15:35 | Alexander Zhulikov – Aleksey Paleschikov | 2:3 (8:11,14:12,5:11,11:9,9:11) |
16:15 | Aleksey Paleschikov – Daniil Mikheev | 1:3 (8:11,10:12,11:5,7:11) |
16:36 | Daniil Mikheev – Alexander Zhulikov | 2:3 (8:11,11:8,11:9,9:11,4:11) |
16:56 | Vitaly Baydin – Danil Khramukhin | 3:2 (7:11,11:7,8:11,11:6,11:5) |
17:06 | Aleksey Paleschikov – Alexander Zhulikov | 3:2 (14:12,9:11,11:7,2:11,16:14) |
18:00 | Jargal Dashirabdanov – Vitaly Baydin | 1:3 (9:11,13:11,5:11,7:11) |
18:27 | Danil Khramukhin – Evgeniy Vorfolomeev | 3:2 (11:7,11:7,10:12,8:11,11:9) |
19:25 | Jargal Dashirabdanov – Evgeniy Vorfolomeev | 1:3 (12:10,8:11,7:11,7:11) |
19:45 | Danil Khramukhin – Jargal Dashirabdanov | 3:1 (11:8,8:11,11:8,11:4) |
20:02 | Vitaly Baydin – Evgeniy Vorfolomeev | 1:3 (7:11,7:11,11:6,5:11) |
20:31 | Evgeniy Vorfolomeev – Jargal Dashirabdanov | 3:0 (11:4,11:6,11:8) |
20:44 | Danil Khramukhin – Vitaly Baydin | 3:2 (5:11,11:8,9:11,11:5,11:8) |
21:20 | Vitaly Baydin – Jargal Dashirabdanov | 1:3 (9:11,15:13,7:11,7:11) |
21:49 | Evgeniy Vorfolomeev – Danil Khramukhin | 1:3 (8:11,7:11,11:7,9:11) |
22:14 | Dzhamshed Khasanov – Alexey Dosov | 3:1 (11:5,9:11,11:8,11:5) |
22:33 | Nabijon Gafurov – Vladislav Bushkov | 2:3 (11:9,11:3,6:11,7:11,11:13) |
22:59 | Alexey Dosov – Nabijon Gafurov | 3:0 (11:6,11:4,11:7) |
23:12 | Dzhamshed Khasanov – Vladislav Bushkov | 3:0 (11:7,13:11,11:5) |
23:32 | Nabijon Gafurov – Dzhamshed Khasanov | 3:1 (11:9,11:8,8:11,11:8) |
23:59 | Alexey Dosov – Vladislav Bushkov | 3:1 (11:6,12:10,3:11,11:4) |
Armenia. ITT Cup. Group B
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:20 | Igor Ovcharenko – Konstantin Ermolenko | 4:1 (4:11,15:13,12:10,11:8,11:7) |
00:20 | Dmitry Schepetnev – Vasily Nazarenko | 2:4 (9:11,11:6,5:11,9:11,11:8,7:11) |
01:00 | Dmitry Zhivotov – Anton Orbakas | 4:2 (11:8,11:7,11:4,7:11,8:11,11:5) |
01:00 | Sergey Gruzdov – Vladimir Kasperovich | 4:1 (11:7,11:4,6:11,11:8,11:6) |
02:00 | Daniil Poltev – Dmitriy Masliy | 2:4 (9:11,6:11,11:7,11:5,10:12,9:11) |
02:00 | Sergey Gruzdov – Vladimir Kasperovich | 3:4 (5:11,10:12,11:7,9:11,11:8,11:6,9:11) |
02:50 | Dmitry Schepetnev – Vasily Nazarenko | 2:4 (8:11,14:12,9:11,11:4,6:11,8:11) |
02:50 | Anton Orbakas – Anatoly Gorelkin | 4:1 (11:7,12:14,11:5,11:4,11:6) |
03:30 | Vladimir Kasperovich – Dmitry Schepetnev | 4:2 (11:7,9:11,8:11,11:6,11:9,11:7) |
03:30 | Dmitriy Masliy – Anton Orbakas | 3:4 (12:14,8:11,11:7,5:11,11:9,11:8,6:11) |
04:15 | Vasily Nazarenko – Sergey Gruzdov | 2:4 (8:11,12:10,6:11,7:11,11:6,11:13) |
04:20 | Anatoly Gorelkin – Daniil Poltev | 0:4 (9:11,5:11,11:13,9:11) |
04:55 | Dmitriy Masliy – Anatoly Gorelkin | 2:4 (8:11,14:12,11:7,4:11,4:11,11:13) |
04:55 | Vladimir Kasperovich – Vasily Nazarenko | 4:1 (11:7,7:11,11:5,11:8,13:11) |
05:40 | Daniil Poltev – Anton Orbakas | 4:3 (11:6,10:12,9:11,11:5,13:11,8:11,11:6) |
05:40 | Sergey Gruzdov – Dmitry Schepetnev | 3:4 (8:11,11:4,9:11,11:5,11:5,9:11,9:11) |
06:30 | Vasily Nazarenko – Dmitry Schepetnev | 1:4 (13:15,5:11,11:8,3:11,10:12) |
06:35 | Anatoly Gorelkin – Dmitriy Masliy | 2:4 (8:11,11:5,8:11,9:11,11:6,9:11) |
07:10 | Vladimir Kasperovich – Sergey Gruzdov | 1:4 (2:11,11:7,11:13,8:11,4:11) |
07:15 | Anton Orbakas – Daniil Poltev | 4:1 (11:5,12:14,11:8,11:9,11:7) |
08:15 | Vladimir Lodigin – Arthur Mukomelov | 2:4 (8:11,11:7,7:11,11:9,5:11,8:11) |
08:15 | Grigory Sludenko – Dmirty Katin | 4:2 (11:7,10:12,11:9,11:6,11:13,11:4) |
08:55 | Dmitry Zhivotov – Andrey Rekhtin | 4:1 (11:9,11:4,11:8,7:11,11:8) |
08:58 | Timur Shirokih – Konstantin Ivanov | 1:4 (6:11,9:11,10:12,11:9,8:11) |
09:30 | Dmirty Katin – Timur Shirokih | 1:4 (11:8,6:11,7:11,7:11,9:11) |
09:30 | Andrey Rekhtin – Vladimir Lodigin | 4:0 (12:10,11:5,12:10,11:9) |
10:08 | Konstantin Ivanov – Grigory Sludenko | 4:2 (11:4,10:12,11:6,16:14,8:11,11:5) |
10:08 | Arthur Mukomelov – Dmitry Zhivotov | 3:4 (11:6,8:11,5:11,7:11,11:6,11:7,11:13) |
10:50 | Dmirty Katin – Konstantin Ivanov | 4:1 (7:11,11:9,11:9,11:6,11:6) |
10:53 | Dmitry Zhivotov – Vladimir Lodigin | 2:4 (8:11,9:11,9:11,11:6,15:13,6:11) |
11:35 | Grigory Sludenko – Timur Shirokih | 4:3 (7:11,9:11,11:6,8:11,11:8,11:8,11:5) |
11:38 | Andrey Rekhtin – Arthur Mukomelov | 3:4 (5:11,8:11,8:11,11:7,11:5,11:8,8:11) |
12:19 | Timur Shirokih – Dmirty Katin | 4:2 (5:11,11:4,11:5,8:11,11:7,11:6) |
12:25 | Vladimir Lodigin – Andrey Rekhtin | 3:4 (11:9,7:11,11:6,7:11,8:11,11:9,8:11) |
13:00 | Grigory Sludenko – Konstantin Ivanov | 4:1 (11:7,11:9,16:14,6:11,11:7) |
13:10 | Dmitry Zhivotov – Arthur Mukomelov | 4:1 (8:11,11:7,11:9,11:7,11:6) |
14:15 | Arthur Mukomelov – Vladimir Lodigin | 1:4 (11:6,8:11,7:11,6:11,9:11) |
14:15 | Alexander Ivanenko – Grigory Sludenko | 1:4 (7:11,8:11,11:9,9:11,5:11) |
14:55 | Konstantin Ivanov – Timur Shirokih | 4:2 (12:10,3:11,7:11,13:11,11:9,13:11) |
14:55 | Andrey Rekhtin – Oleg Tretyakov | 4:3 (9:11,11:7,8:11,11:9,11:6,5:11,11:8) |
15:30 | Timur Shirokih – Alexander Ivanenko | 2:4 (11:8,11:6,6:11,9:11,8:11,4:11) |
15:40 | Vladimir Lodigin – Andrey Rekhtin | 2:4 (8:11,11:8,6:11,12:10,7:11,9:11) |
16:10 | Grigory Sludenko – Konstantin Ivanov | 4:0 (11:8,12:10,17:15,13:11) |
16:20 | Oleg Tretyakov – Arthur Mukomelov | 4:0 (11:6,11:7,12:10,11:8) |
16:40 | Vladimir Lodigin – Oleg Tretyakov | 4:2 (11:6,8:11,11:8,5:11,12:10,11:9) |
16:45 | Konstantin Ivanov – Alexander Ivanenko | 2:4 (6:11,11:8,8:11,15:17,11:9,8:11) |
17:22 | Timur Shirokih – Grigory Sludenko | 2:4 (8:11,9:11,8:11,11:9,12:10,7:11) |
17:24 | Arthur Mukomelov – Andrey Rekhtin | 3:4 (11:8,11:7,9:11,8:11,6:11,11:7,9:11) |
18:06 | Timur Shirokih – Konstantin Ivanov | 1:4 (5:11,10:12,8:11,11:9,8:11) |
18:06 | Arthur Mukomelov – Oleg Tretyakov | 4:1 (11:9,9:11,11:6,11:6,12:10) |
18:45 | Grigory Sludenko – Alexander Ivanenko | 4:2 (11:9,11:9,9:11,11:8,4:11,11:4) |
18:45 | Andrey Rekhtin – Vladimir Lodigin | 4:3 (11:9,11:8,7:11,11:7,6:11,10:12,11:4) |
20:05 | Vladimir Kucherenko – Ilya Borodin | 4:2 (11:7,5:11,11:9,7:11,11:7,11:8) |
20:05 | Alexander Zaytsev – Denis Bahtin | 4:3 (13:11,12:14,11:5,10:12,11:4,10:12,11:9) |
20:45 | Ilya Borodin – Alexey Shilo | 4:2 (11:7,14:16,11:7,8:11,13:11,11:7) |
20:50 | Alexander Ivanenko – Stanislav Filimonov | 4:3 (11:8,11:7,6:11,11:9,6:11,6:11,11:9) |
21:30 | Alexei Kaulik – Vladimir Kucherenko | 4:2 (11:7,11:6,11:5,8:11,11:13,11:6) |
21:35 | Denis Bahtin – Alexander Ivanenko | 4:1 (11:8,7:11,11:8,12:10,11:6) |
22:15 | Vladimir Kucherenko – Alexey Shilo | 4:1 (11:7,11:9,11:6,4:11,11:8) |
22:15 | Stanislav Filimonov – Alexander Zaytsev | 3:4 (11:6,10:12,8:11,11:4,6:11,11:3,8:11) |
23:00 | Alexey Shilo – Alexei Kaulik | 3:4 (11:8,11:9,7:11,4:11,8:11,11:9,10:12) |
23:00 | Alexander Zaytsev – Alexander Ivanenko | 4:2 (11:8,11:7,8:11,11:6,11:13,11:7) |
23:45 | Denis Bahtin – Stanislav Filimonov | 4:3 (11:7,5:11,3:11,11:5,11:7,8:11,11:7) |
23:45 | Alexei Kaulik – Ilya Borodin | 4:2 (9:11,11:4,7:11,11:7,11:8,11:5) |
Mini Table Tennis
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:20 | Pavel Chernov – Ilya Denisov | 3:4 (12:10,11:7,7:11,6:11,8:11,11:6,9:11) |
06:57 | Alberto Perez Perez – Aleksandr Emelyanov V. | 4:3 (10:12,8:11,11:8,12:10,14:12,7:11,12:10) |
07:40 | Denis Zainashev – Anton Matveev | 4:2 (6:11,8:11,11:6,11:4,15:13,11:5) |
08:07 | Aleksandr Emelyanov V. – Denis Zainashev | 4:2 (12:10,10:12,11:9,12:14,11:3,11:8) |
08:40 | Alberto Perez Perez – Anton Matveev | 2:4 (11:13,5:11,14:12,11:5,11:13,6:11) |
09:09 | Denis Zainashev – Alberto Perez Perez | 4:2 (12:10,8:11,9:11,11:4,11:8,13:11) |
09:43 | Aleksandr Emelyanov V. – Anton Matveev | 4:2 (11:5,12:10,9:11,11:9,10:12,11:9) |
10:17 | Aleksandr Emelyanov V. – Alberto Perez Perez | 4:2 (11:6,11:8,10:12,8:11,11:8,11:9) |
10:54 | Anton Matveev – Denis Zainashev | 1:4 (7:11,11:8,5:11,13:15,6:11) |
11:13 | Denis Zainashev – Aleksandr Emelyanov V. | 1:4 (7:11,6:11,11:5,9:11,5:11) |
11:36 | Anton Matveev – Alberto Perez Perez | 0:4 (9:11,8:11,9:11,9:11) |
16:02 | Andrey Matyunov – Alexey Abramov | 4:3 (8:11,8:11,11:9,5:11,11:3,11:5,11:6) |
16:30 | Kirill Fedorenko – Ilya Denisov | 0:4 (11:13,7:11,4:11,7:11) |
16:52 | Alexey Abramov – Kirill Fedorenko | 2:4 (11:7,6:11,7:11,11:8,5:11,10:12) |
17:20 | Andrey Matyunov – Ilya Denisov | 4:2 (11:8,13:11,7:11,9:11,11:9,12:10) |
17:57 | Kirill Fedorenko – Andrey Matyunov | 2:4 (7:11,11:4,10:12,11:13,11:7,5:11) |
18:21 | Alexey Abramov – Ilya Denisov | 1:4 (4:11,14:12,9:11,5:11,9:11) |
18:48 | Alexey Abramov – Andrey Matyunov | 4:1 (14:12,11:8,11:7,9:11,12:10) |
19:13 | Ilya Denisov – Kirill Fedorenko | 4:3 (11:9,11:9,8:11,11:8,8:11,6:11,11:8) |
19:45 | Andrey Matyunov – Kirill Fedorenko | 2:4 (8:11,12:10,11:9,7:11,9:11,8:11) |
20:11 | Ilya Denisov – Alexey Abramov | 4:3 (10:12,11:5,9:11,11:5,9:11,11:8,11:5) |
21:01 | Teymur Abdurakhmanov – Alexey Dolgov | 0:4 (10:12,6:11,6:11,4:11) |
21:18 | Anton Grikel – Vasiliy Nyrkov | 1:4 (6:11,5:11,11:9,3:11,10:12) |
21:44 | Vasiliy Nyrkov – Teymur Abdurakhmanov | 4:2 (12:10,5:11,11:7,8:11,11:8,11:9) |
22:00 | Anton Grikel – Alexey Dolgov | 1:4 (5:11,10:12,11:6,6:11,4:11) |
22:31 | Teymur Abdurakhmanov – Anton Grikel | 4:2 (11:9,8:11,10:12,11:6,11:8,11:7) |
22:55 | Vasiliy Nyrkov – Alexey Dolgov | 2:4 (11:8,11:13,4:11,8:11,11:9,7:11) |
23:32 | Alexey Dolgov – Anton Grikel | 4:2 (11:6,11:6,10:12,5:11,12:10,11:6) |
UFO Cup. League A
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:45 | Artyom Surin – Maxim Kulinchenko | 0:3 (9:11,8:11,7:11) |
01:10 | Evgeniy Geshele – Kirill Kim | 0:3 (7:11,7:11,8:11) |
01:35 | Artyom Surin – Evgeniy Geshele | 3:1 (14:12,11:7,9:11,11:6) |
02:00 | Maxim Kulinchenko – Kirill Kim | 3:2 (8:11,11:6,11:9,9:11,11:8) |
02:30 | Artyom Surin – Kirill Kim | 0:3 (9:11,6:11,7:11) |
02:55 | Evgeniy Geshele – Maxim Kulinchenko | 3:2 (14:12,11:8,5:11,8:11,11:5) |
03:22 | Artyom Surin – Evgeniy Geshele | 1:3 (14:12,12:14,10:12,9:11) |
03:52 | Maxim Kulinchenko – Kirill Kim | 3:1 (11:6,3:11,11:8,11:6) |
23:53 | Ivan Zabrodin – Vitaly Sinelnik | 3:1 (8:11,11:8,11:7,11:6) |
UFO Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
04:30 | Elizaveta Nikanorova – Olga Belikova | 3:1 (7:11,11:9,11:6,11:9) |
04:55 | Alina Garshina – Daria Shulgina | 3:1 (12:10,11:8,7:11,11:8) |
05:20 | Elizaveta Nikanorova – Alina Garshina | 1:3 (7:11,7:11,11:8,5:11) |
05:39 | Olga Belikova – Daria Shulgina | 3:1 (12:10,11:6,8:11,11:8) |
06:05 | Elizaveta Nikanorova – Daria Shulgina | 3:0 (11:4,11:7,11:6) |
06:20 | Alina Garshina – Olga Belikova | 1:3 (8:11,11:8,5:11,9:11) |
06:50 | Elizaveta Nikanorova – Daria Shulgina | 3:2 (11:7,9:11,11:7,8:11,11:6) |
07:15 | Alina Garshina – Olga Belikova | 3:2 (5:11,14:12,6:11,11:7,11:8) |
Win Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:45 | Alina Stefanuk – Nadezhda Zhukova | 3:1 (11:6,11:8,7:11,11:5) |
08:15 | Olga Stefanuk – Alina Man | 0:3 (8:11,8:11,10:12) |
08:45 | Alina Stefanuk – Alina Man | 1:3 (11:5,9:11,8:11,7:11) |
09:15 | Olga Stefanuk – Nadezhda Zhukova | 2:3 (11:7,12:14,6:11,11:4,7:11) |
09:45 | Alina Stefanuk – Olga Stefanuk | 2:3 (7:11,12:10,9:11,11:9,9:11) |
10:30 | Alina Man – Nadezhda Zhukova | 3:1 (11:3,5:11,11:6,11:2) |
10:45 | Nadezhda Zhukova – Alina Stefanuk | 0:3 (7:11,3:11,5:11) |
11:15 | Alina Man – Olga Stefanuk | 3:2 (11:9,7:11,6:11,12:10,11:8) |
11:45 | Alina Man – Alina Stefanuk | 0:3 (9:11,4:11,6:11) |
12:15 | Nadezhda Zhukova – Olga Stefanuk | 2:3 (5:11,11:9,4:11,11:9,7:11) |
12:45 | Olga Stefanuk – Alina Stefanuk | 2:3 (9:11,11:13,11:9,11:8,8:11) |
13:30 | Nadezhda Zhukova – Alina Man | 1:3 (5:11,12:10,2:11,4:11) |
14:45 | Diana Rafikova – Anastasiya Chogut | 2:3 (8:11,11:3,5:11,11:7,9:11) |
15:30 | Alexandra Naidich – Evgeniya Ostroverkhova | 0:3 (3:11,7:11,7:11) |
15:45 | Diana Rafikova – Evgeniya Ostroverkhova | 3:0 (11:9,16:14,12:10) |
16:15 | Alexandra Naidich – Anastasiya Chogut | 1:3 (11:5,7:11,6:11,6:11) |
16:45 | Diana Rafikova – Alexandra Naidich | 3:0 (11:9,11:5,11:4) |
17:15 | Evgeniya Ostroverkhova – Anastasiya Chogut | 3:0 (11:1,12:10,12:10) |
17:45 | Anastasiya Chogut – Diana Rafikova | 1:3 (7:11,11:9,10:12,9:11) |
18:15 | Evgeniya Ostroverkhova – Alexandra Naidich | 1:3 (10:12,7:11,11:4,7:11) |
18:45 | Evgeniya Ostroverkhova – Diana Rafikova | 0:3 (10:12,3:11,4:11) |
19:15 | Anastasiya Chogut – Alexandra Naidich | 3:2 (11:7,12:10,9:11,7:11,14:12) |
19:45 | Alexandra Naidich – Diana Rafikova | 0:3 (6:11,4:11,6:11) |
20:15 | Anastasiya Chogut – Evgeniya Ostroverkhova | 2:3 (12:10,9:11,11:6,9:11,7:11) |
Pro League. Czech Republic
Masters. Russia
Models
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:33 | Sweet angel – Akira | 2:3 (11:9,9:11,11:7,8:11,8:11) |
08:51 | Princess – Groza | 3:1 (11:4,11:4,12:14,11:8) |
09:05 | Akira – Groza | 3:2 (11:5,11:6,7:11,7:11,11:8) |
09:23 | Sweet angel – Princess | 1:3 (11:9,7:11,6:11,13:15) |
09:37 | Princess – Akira | 3:2 (11:7,11:6,6:11,8:11,11:8) |
09:55 | Sweet angel – Groza | 3:0 (11:4,12:10,11:8) |
10:11 | Akira – Princess | 1:3 (9:11,11:8,10:12,5:11) |
10:25 | Groza – Sweet angel | 3:1 (12:10,11:13,11:7,11:9) |
11:31 | Toxic – Britney | 3:1 (11:8,8:11,11:6,14:12) |
11:51 | Tigrica – Avrora | 0:3 (6:11,9:11,5:11) |
12:07 | Toxic – Tigrica | 3:1 (11:8,9:11,14:12,11:4) |
12:25 | Britney – Avrora | 2:3 (8:11,11:8,11:6,6:11,8:11) |
12:47 | Toxic – Avrora | 1:3 (4:11,11:9,7:11,7:11) |
13:03 | Tigrica – Britney | 2:3 (11:3,11:13,11:7,9:11,8:11) |
13:25 | Avrora – Toxic | 3:2 (11:5,6:11,9:11,11:2,11:5) |
13:43 | Britney – Tigrica | 3:2 (11:7,11:9,10:12,6:11,11:8) |
14:28 | Tropical Tina – Saenochka | 2:3 (11:7,6:11,7:11,11:8,7:11) |
14:50 | Salamandra – Mari kiss | 0:3 (8:11,3:11,3:11) |
15:03 | Saenochka – Mari kiss | 2:3 (8:11,11:6,11:9,2:11,7:11) |
15:23 | Tropical Tina – Salamandra | 3:0 (11:6,11:6,11:9) |
15:37 | Tropical Tina – Mari kiss | 3:0 (11:3,11:8,12:10) |
15:50 | Saenochka – Salamandra | 3:1 (7:11,11:8,11:6,11:6) |
16:09 | Mari kiss – Salamandra | 3:0 (12:10,11:8,11:2) |
16:23 | Saenochka – Tropical Tina | 2:3 (9:11,12:10,11:9,4:11,5:11) |
17:30 | Nata Tsunami – Black lady | 0:3 (7:11,5:11,11:13) |
17:45 | Maracuja – Dream | 1:3 (8:11,6:11,12:10,9:11) |
18:05 | Black lady – Dream | 2:3 (11:9,11:9,6:11,8:11,9:11) |
18:25 | Nata Tsunami – Maracuja | 3:2 (11:6,11:4,6:11,10:12,11:6) |
18:35 | Nata Tsunami – Dream | 3:2 (8:11,12:10,8:11,11:9,11:8) |
18:55 | Black lady – Maracuja | 3:0 (11:3,12:10,11:6) |
19:05 | Maracuja – Nata Tsunami | 0:3 (11:13,6:11,6:11) |
19:25 | Dream – Black lady | 1:3 (11:8,7:11,5:11,7:11) |
Winners League
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Anar Aliev – Valeriy Merzlikin | 1:3 (5:11,4:11,11:4,7:11) |
09:00 | Ruslan Oleynik – Sergey Lizogub | 1:3 (11:7,9:11,4:11,7:11) |
09:00 | Andrey Dereka – Stanislav Ishhuk | 3:1 (11:9,11:7,9:11,11:6) |
09:00 | Evgenii Gudimenko – Vladyslav Batenko | 1:3 (5:11,11:8,8:11,7:11) |
09:00 | Alexander Vakula – Maksim Koshel | 2:3 (8:11,11:8,11:5,5:11,6:11) |
09:30 | Nikita Zinov – Egor Ryadinsky | 3:0 (11:9,11:9,11:4) |
09:30 | Evgeny Anischenko – Sergey Lysenko | 3:2 (8:11,11:7,11:8,6:11,12:10) |
09:30 | Gennady Lysenko – Yuri Ivanov | 1:3 (11:5,12:14,9:11,9:11) |
09:30 | Sergey Govorunets – Andrey Bezik | 2:3 (10:12,11:6,6:11,13:11,8:11) |
09:30 | Vadim Tokar – Sergey Cheryavsky | 3:2 (9:11,3:11,11:9,11:5,12:10) |
10:00 | Anar Aliev – Egor Ryadinsky | 0:3 (4:11,11:13,4:11) |
10:00 | Evgenii Gudimenko – Sergey Cheryavsky | 3:0 (11:8,11:5,11:8) |
10:00 | Sergey Lizogub – Yuri Ivanov | 3:0 (11:9,11:9,11:5) |
10:00 | Stanislav Ishhuk – Sergey Lysenko | 2:3 (7:11,6:11,13:11,11:2,4:11) |
10:15 | Alexander Vakula – Andrey Bezik | 0:3 (5:11,7:11,10:12) |
10:30 | Valeriy Merzlikin – Nikita Zinov | 0:3 (6:11,9:11,9:11) |
10:30 | Maksim Koshel – Sergey Govorunets | 3:0 (12:10,14:12,11:8) |
10:30 | Ruslan Oleynik – Gennady Lysenko | 0:3 (8:11,7:11,5:11) |
10:30 | Andrey Dereka – Evgeny Anischenko | 3:1 (11:9,10:12,11:8,11:7) |
10:30 | Vladyslav Batenko – Vadim Tokar | 3:0 (11:9,11:4,11:6) |
10:45 | Maksim Baday – Dmitriy Arzanov | 3:0 (11:7,11:6,11:9) |
10:45 | Alexander Zhurba – Aleksandr Skripnik | 3:0 (11:3,11:4,11:9) |
11:00 | Anar Aliev – Nikita Zinov | 0:3 (7:11,9:11,8:11) |
11:00 | Alexander Vakula – Sergey Govorunets | 3:2 (8:11,11:8,8:11,11:2,13:11) |
11:00 | Evgenii Gudimenko – Vadim Tokar | 3:0 (12:10,11:4,15:13) |
11:00 | Sergey Lizogub – Gennady Lysenko | 0:3 (5:11,13:15,7:11) |
11:00 | Stanislav Ishhuk – Evgeny Anischenko | 3:2 (11:5,11:9,12:14,6:11,11:5) |
11:15 | Vadim Inozemcev – Andrey Zaytsev | 3:1 (11:6,4:11,11:7,11:9) |
11:15 | Maxim Gubenko – Dmitry Neborak | 0:3 (10:12,1:11,8:11) |
11:30 | Sergey Cheryavsky – Vladyslav Batenko | 1:3 (11:9,7:11,8:11,5:11) |
11:30 | Yuri Ivanov – Ruslan Oleynik | 2:3 (8:11,11:4,6:11,11:9,8:11) |
11:30 | Egor Ryadinsky – Valeriy Merzlikin | 2:3 (11:4,6:11,11:9,7:11,11:13) |
11:45 | Maksim Baday – Andrey Zaytsev | 3:2 (12:10,8:11,5:11,13:11,11:9) |
11:45 | Andrey Bezik – Maksim Koshel | 3:2 (5:11,11:3,4:11,15:13,11:2) |
11:45 | Alexander Zhurba – Dmitry Neborak | 3:0 (11:7,11:8,11:9) |
11:45 | Sergey Lysenko – Andrey Dereka | 0:3 (5:11,9:11,5:11) |
12:00 | Vladyslav Batenko – Evgenii Gudimenko | 3:0 (13:11,11:5,11:9) |
12:00 | Maksim Koshel – Alexander Vakula | 3:2 (11:7,6:11,11:6,10:12,11:4) |
12:15 | Valeriy Merzlikin – Anar Aliev | 3:0 (13:11,11:3,11:2) |
12:15 | Aleksandr Skripnik – Maxim Gubenko | 3:2 (6:11,2:11,11:3,11:6,11:7) |
12:30 | Dmitriy Arzanov – Vadim Inozemcev | 0:3 (10:12,6:11,9:11) |
12:30 | Andrey Bezik – Sergey Govorunets | 3:2 (11:9,11:7,3:11,4:11,11:9) |
12:30 | Sergey Lysenko – Evgeny Anischenko | 3:0 (11:7,11:3,11:9) |
12:30 | Yuri Ivanov – Gennady Lysenko | 0:3 (8:11,6:11,8:11) |
12:30 | Sergey Cheryavsky – Vadim Tokar | 1:3 (8:11,11:7,4:11,5:11) |
12:30 | Egor Ryadinsky – Nikita Zinov | 2:3 (2:11,11:7,6:11,11:9,3:11) |
12:45 | Alexander Zhurba – Maxim Gubenko | 3:1 (9:11,11:8,11:1,11:3) |
12:45 | Maksim Baday – Vadim Inozemcev | 3:0 (11:5,11:6,11:9) |
13:00 | Yuri Ivanov – Sergey Lizogub | 1:3 (8:11,11:5,7:11,8:11) |
13:00 | Andrey Bezik – Alexander Vakula | 3:1 (9:11,11:5,11:9,12:10) |
13:00 | Sergey Lysenko – Stanislav Ishhuk | 3:2 (11:9,11:3,10:12,6:11,12:10) |
13:00 | Sergey Cheryavsky – Evgenii Gudimenko | 1:3 (8:11,9:11,11:6,15:17) |
13:15 | Dmitry Neborak – Aleksandr Skripnik | 3:2 (6:11,7:11,11:7,11:9,11:8) |
13:15 | Andrey Zaytsev – Dmitriy Arzanov | 3:1 (10:12,11:9,11:8,11:6) |
13:15 | Egor Ryadinsky – Anar Aliev | 2:3 (13:11,9:11,8:11,11:9,7:11) |
13:45 | Vadim Tokar – Vladyslav Batenko | 3:2 (11:9,8:11,9:11,11:4,11:9) |
13:45 | Evgeny Anischenko – Andrey Dereka | 1:3 (8:11,13:15,11:5,11:13) |
13:45 | Gennady Lysenko – Ruslan Oleynik | 3:0 (11:9,12:10,16:14) |
13:45 | Nikita Zinov – Valeriy Merzlikin | 3:0 (11:6,11:4,11:9) |
13:45 | Sergey Govorunets – Maksim Koshel | 0:3 (6:11,8:11,7:11) |
13:45 | Dmitriy Arzanov – Maksim Baday | 1:3 (11:8,8:11,11:13,5:11) |
14:00 | Evgeny Anischenko – Stanislav Ishhuk | 3:2 (11:6,11:3,9:11,7:11,12:10) |
14:00 | Nikita Zinov – Anar Aliev | 3:0 (12:10,14:12,11:4) |
14:00 | Gennady Lysenko – Sergey Lizogub | 3:1 (9:11,14:12,11:7,11:4) |
14:00 | Sergey Govorunets – Alexander Vakula | 2:3 (7:11,7:11,11:7,11:8,1:11) |
14:00 | Aleksandr Skripnik – Alexander Zhurba | 1:3 (8:11,6:11,11:7,6:11) |
14:00 | Vadim Tokar – Evgenii Gudimenko | 3:1 (10:12,11:8,11:3,11:6) |
14:15 | Dmitry Neborak – Maxim Gubenko | 2:3 (7:11,11:5,12:10,10:12,4:11) |
14:15 | Andrey Zaytsev – Vadim Inozemcev | 3:1 (11:8,12:10,6:11,11:4) |
14:30 | Valeriy Merzlikin – Egor Ryadinsky | 3:1 (7:11,11:8,11:3,11:6) |
14:30 | Vladyslav Batenko – Sergey Cheryavsky | 3:0 (11:7,11:9,11:6) |
14:30 | Maksim Koshel – Andrey Bezik | 3:2 (14:12,11:13,11:1,7:11,13:11) |
14:30 | Ruslan Oleynik – Yuri Ivanov | 2:3 (11:9,11:7,6:11,4:11,9:11) |
14:45 | Andrey Zaytsev – Maksim Baday | 2:3 (7:11,9:11,11:8,11:8,6:11) |
14:45 | Andrey Dereka – Sergey Lysenko | 3:2 (8:11,11:9,11:9,8:11,11:3) |
15:00 | Sergey Zazimko – Vitaliy Krivenko | 0:3 (13:15,9:11,9:11) |
15:00 | Igor Soloviev – Adam Krasutskiy | 3:1 (11:5,10:12,11:9,11:9) |
15:00 | Dmitry Neborak – Alexander Zhurba | 0:3 (5:11,9:11,9:11) |
15:00 | Dmitry Kokosha – Vasily Soroka | 3:0 (11:6,12:10,11:7) |
15:00 | Oleg Oleinik – Dmirty Shulyak | 0:3 (6:11,7:11,5:11) |
15:15 | Maxim Gubenko – Aleksandr Skripnik | 0:3 (9:11,4:11,6:11) |
15:15 | Vadim Inozemcev – Dmitriy Arzanov | 1:3 (6:11,11:7,5:11,8:11) |
15:15 | Alexey Shelest – Daniil Bakaleiko | 3:1 (11:6,16:18,13:11,11:6) |
15:30 | Petr Zarovniy – Andrey Khapko | 1:3 (11:8,8:11,7:11,9:11) |
15:30 | Nikita Korbut – Sergey Udovichenko | 1:3 (11:7,7:11,4:11,9:11) |
15:30 | Oleg Kasyan – Denis Kolodii | 1:3 (8:11,10:12,11:5,7:11) |
15:30 | Alexander Blashkun – Vitaliy Zharskiy | 3:1 (5:11,12:10,11:8,15:13) |
15:30 | Denis Konovalov – Taras Truten | 3:2 (12:14,8:11,11:7,11:5,11:5) |
15:45 | Vadim Inozemcev – Maksim Baday | 0:3 (13:15,10:12,10:12) |
15:45 | Maxim Gubenko – Alexander Zhurba | 1:3 (7:11,5:11,11:6,5:11) |
16:00 | Dmitry Kokosha – Vitaliy Zharskiy | 3:0 (14:12,11:6,11:5) |
16:00 | Alexey Shelest – Taras Truten | 3:1 (8:11,11:7,11:7,11:8) |
16:00 | Igor Soloviev – Denis Kolodii | 1:3 (11:8,5:11,7:11,3:11) |
16:00 | Sergey Zazimko – Sergey Udovichenko | 0:3 (8:11,9:11,10:12) |
16:00 | Oleg Oleinik – Andrey Khapko | 1:3 (11:6,8:11,5:11,5:11) |
16:15 | Aleksandr Skripnik – Dmitry Neborak | 1:3 (13:11,8:11,10:12,7:11) |
16:15 | Dmitriy Arzanov – Andrey Zaytsev | 2:3 (11:9,7:11,11:6,7:11,6:11) |
16:30 | Adam Krasutskiy – Oleg Kasyan | 0:3 (8:11,4:11,8:11) |
16:30 | Vitaliy Krivenko – Nikita Korbut | 3:2 (12:14,11:7,6:11,11:6,11:9) |
16:30 | Daniil Bakaleiko – Denis Konovalov | 3:1 (11:8,3:11,11:9,11:7) |
16:30 | Vasily Soroka – Alexander Blashkun | 3:2 (8:11,8:11,11:6,11:4,13:11) |
16:30 | Dmirty Shulyak – Petr Zarovniy | 3:1 (8:11,11:8,11:9,11:6) |
16:45 | Aleksandr Storozhenko – Oleg Kurilenko | 3:1 (11:9,13:11,9:11,11:4) |
16:45 | Aleksandr Syksa – Alexander Zaykun | 3:1 (11:8,7:11,11:8,11:4) |
17:00 | Alexey Shelest – Denis Konovalov | 1:3 (11:13,4:11,11:7,9:11) |
17:00 | Vadim Inozemcev – Vladimir Sedin | 0:3 (5:11,5:11,8:11) |
17:00 | Oleg Oleinik – Petr Zarovniy | 2:3 (11:5,8:11,10:12,11:2,3:11) |
17:00 | Igor Soloviev – Oleg Kasyan | 3:0 (11:9,11:9,11:9) |
17:00 | Sergey Zazimko – Nikita Korbut | 1:3 (11:6,9:11,8:11,7:11) |
17:15 | Dmitry Kokosha – Alexander Blashkun | 3:2 (4:11,11:7,11:8,8:11,11:4) |
17:15 | Viktor Zyakun – Mikhail Sinyavsky | 2:3 (5:11,6:11,14:12,11:9,3:11) |
17:30 | Sergey Udovichenko – Vitaliy Krivenko | 1:3 (11:8,8:11,7:11,6:11) |
17:30 | Vitaliy Zharskiy – Vasily Soroka | 0:3 (8:11,6:11,5:11) |
17:30 | Taras Truten – Daniil Bakaleiko | 2:3 (12:14,11:9,7:11,11:7,8:11) |
17:30 | Denis Kolodii – Adam Krasutskiy | 3:0 (11:7,12:10,11:6) |
17:45 | Andrey Khapko – Dmirty Shulyak | 1:3 (6:11,8:11,11:8,5:11) |
17:45 | Vadim Inozemcev – Oleg Kurilenko | 3:1 (13:11,5:11,11:8,11:5) |
18:00 | Dmirty Shulyak – Oleg Oleinik | 3:2 (12:10,11:6,9:11,6:11,15:13) |
18:00 | Adam Krasutskiy – Igor Soloviev | 3:2 (3:11,11:4,5:11,11:7,11:9) |
18:00 | Vitaliy Krivenko – Sergey Zazimko | 3:1 (7:11,13:11,11:9,11:5) |
18:00 | Vasily Soroka – Dmitry Kokosha | 2:3 (9:11,11:4,11:7,4:11,6:11) |
18:00 | Daniil Bakaleiko – Alexey Shelest | 0:3 (6:11,6:11,8:11) |
18:00 | Aleksandr Syksa – Mikhail Sinyavsky | 3:0 (14:12,11:7,11:9) |
18:15 | Vladimir Sedin – Aleksandr Storozhenko | 3:1 (11:3,5:11,11:8,11:4) |
18:15 | Alexander Zaykun – Viktor Zyakun | 3:1 (6:11,11:8,11:9,11:7) |
18:30 | Taras Truten – Denis Konovalov | 3:2 (8:11,9:11,11:5,12:10,11:8) |
18:30 | Sergey Udovichenko – Nikita Korbut | 3:0 (11:4,11:7,11:5) |
18:45 | Denis Kolodii – Oleg Kasyan | 3:2 (3:11,11:6,13:15,11:9,11:6) |
18:45 | Vadim Inozemcev – Aleksandr Storozhenko | 3:0 (11:6,13:11,11:7) |
18:45 | Andrey Khapko – Petr Zarovniy | 3:2 (13:11,5:11,11:8,5:11,13:11) |
18:45 | Aleksandr Syksa – Viktor Zyakun | 3:1 (9:11,11:4,11:9,11:7) |
18:45 | Vitaliy Zharskiy – Alexander Blashkun | 3:2 (11:8,11:4,9:11,6:11,12:10) |
19:00 | Andrey Khapko – Oleg Oleinik | 1:3 (10:12,6:11,11:8,7:11) |
19:00 | Sergey Udovichenko – Sergey Zazimko | 1:3 (11:13,8:11,11:4,10:12) |
19:00 | Taras Truten – Alexey Shelest | 0:3 (12:14,8:11,10:12) |
19:00 | Vitaliy Zharskiy – Dmitry Kokosha | 1:3 (11:6,4:11,8:11,5:11) |
19:15 | Oleg Kurilenko – Vladimir Sedin | 1:3 (3:11,6:11,11:6,9:11) |
19:15 | Mikhail Sinyavsky – Alexander Zaykun | 1:3 (5:11,9:11,11:5,7:11) |
19:15 | Denis Kolodii – Igor Soloviev | 0:3 (6:11,8:11,7:11) |
19:30 | Denis Konovalov – Daniil Bakaleiko | 0:3 (10:12,9:11,9:11) |
19:30 | Nikita Korbut – Vitaliy Krivenko | 3:2 (8:11,8:11,11:3,11:9,11:4) |
19:30 | Petr Zarovniy – Dmirty Shulyak | 1:3 (11:6,7:11,10:12,8:11) |
19:30 | Alexander Blashkun – Vasily Soroka | 1:3 (11:9,9:11,1:11,8:11) |
19:30 | Oleg Kasyan – Adam Krasutskiy | 3:0 (11:9,11:9,11:8) |
19:45 | Alexander Zaykun – Aleksandr Syksa | 2:3 (4:11,11:8,7:11,11:3,9:11) |
19:45 | Vladimir Sedin – Vadim Inozemcev | 3:1 (11:6,12:10,10:12,11:9) |
20:00 | Petr Zarovniy – Oleg Oleinik | 1:3 (11:1,5:11,8:11,6:11) |
20:00 | Oleg Kasyan – Igor Soloviev | 2:3 (11:6,3:11,11:9,7:11,9:11) |
20:00 | Nikita Korbut – Sergey Zazimko | 3:0 (11:6,11:1,11:7) |
20:00 | Denis Konovalov – Alexey Shelest | 2:3 (8:11,11:9,7:11,11:9,8:11) |
20:00 | Alexander Blashkun – Dmitry Kokosha | 0:3 (10:12,13:15,6:11) |
20:15 | Oleg Kurilenko – Aleksandr Storozhenko | 3:1 (9:11,15:13,11:8,11:9) |
20:15 | Mikhail Sinyavsky – Viktor Zyakun | 3:1 (11:9,10:12,11:8,11:9) |
20:30 | Vitaliy Krivenko – Sergey Udovichenko | 3:0 (11:5,11:8,11:6) |
20:30 | Adam Krasutskiy – Denis Kolodii | 2:3 (11:4,6:11,5:11,12:10,1:11) |
20:30 | Dmirty Shulyak – Andrey Khapko | 3:2 (4:11,6:11,17:15,11:7,11:7) |
20:30 | Vasily Soroka – Vitaliy Zharskiy | 3:0 (11:9,11:8,12:10) |
20:45 | Mikhail Sinyavsky – Aleksandr Syksa | 2:3 (11:8,11:5,9:11,7:11,6:11) |
20:45 | Daniil Bakaleiko – Taras Truten | 0:3 (7:11,7:11,10:12) |
20:45 | Oleg Kurilenko – Vadim Inozemcev | 0:3 (5:11,5:11,12:14) |
21:15 | Aleksandr Storozhenko – Vladimir Sedin | 0:3 (9:11,12:14,13:15) |
21:15 | Viktor Zyakun – Alexander Zaykun | 1:3 (11:13,11:8,9:11,10:12) |
21:45 | Aleksandr Storozhenko – Vadim Inozemcev | 0:3 (7:11,7:11,7:11) |
21:45 | Viktor Zyakun – Aleksandr Syksa | 1:3 (11:13,11:8,8:11,9:11) |
22:15 | Alexander Zaykun – Mikhail Sinyavsky | 3:1 (12:10,5:11,11:8,11:9) |
22:15 | Vladimir Sedin – Oleg Kurilenko | 3:0 (11:9,11:5,12:10) |
Masters. Spain
TT-Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:15 | Johannes Schnabel – Lars Brinkhaus | 2:3 (5:11,11:8,8:11,11:6,9:11) |
10:00 | Michael Engelhardt – Carlos Muhlbach | 0:3 (1:11,11:13,8:11) |
10:30 | Dennis Klein – Damian Zech | 3:0 (11:5,11:4,11:5) |
11:15 | Andrey Semenov – Miguel Chamorro | 1:3 (11:13,8:11,11:9,4:11) |
12:00 | Johannes Schnabel – Michael Engelhardt | 1:3 (8:11,14:12,8:11,6:11) |
12:45 | Dennis Klein – Carlos Muhlbach | 3:2 (9:11,9:11,14:12,11:9,11:8) |
13:30 | Andrey Semenov – Damian Zech | 3:0 (11:5,11:8,11:8) |
14:15 | Miguel Chamorro – Lars Brinkhaus | 3:0 (11:6,11:8,11:8) |
14:45 | Johannes Schnabel – Dennis Klein | 0:3 (4:11,3:11,6:11) |
15:15 | Michael Engelhardt – Lars Brinkhaus | 3:0 (11:7,11:9,11:9) |
16:00 | Andrey Semenov – Carlos Muhlbach | 0:3 (7:11,2:11,8:11) |
Russia Team Championship. Women
Russian Team Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:40 | Ivan Nikulin – Ainur Sabirov | 3:0 (11:8,11:4,11:6) |
13:00 | Arseniy Gusev – Sergey Filchev | 3:1 (11:5,8:11,11:10,11:5) |
16:15 | Sadi Ismailov – Petr Fedotov | 0:3 (7:11,3:11,8:11) |
16:30 | Kirill Skachkov – Nikita Artemenko | 3:0 (11:6,11:5,11:10) |
17:00 | Aleksei Zhukov – Ivan Nikulin | 3:1 (11:8,11:9,10:11,11:6) |
17:30 | Sadi Ismailov – Nikita Artemenko | 3:1 (11:3,8:11,11:7,11:7) |
19:45 | Arseniy Gusev – Mikhail Paykov | 3:0 (11:3,11:9,11:10) |
20:45 | Arseniy Gusev – Danila Travin | 1:3 (5:11,11:7,10:11,5:11) |
21:30 | Ilya Isakov – Mikhail Paykov | 0:3 (7:11,7:11,6:11) |
Masters. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
14:19 | Viktoriya Klimchenko – Valeria Movsisyan | 3:4 (11:9,11:4,8:11,7:11,7:11,12:10,6:11) |
15:07 | Anastasia Golubeva – Elena Ivanova | 4:3 (13:15,11:5,11:13,11:5,3:11,15:13,11:8) |
16:16 | Valeria Movsisyan – Anastasia Golubeva | 4:2 (11:5,11:9,5:11,11:8,8:11,11:8) |
17:00 | Elena Ivanova – Viktoriya Klimchenko | 3:4 (11:6,11:6,6:11,11:13,5:11,11:9,13:15) |
17:50 | Viktoriya Klimchenko – Anastasia Golubeva | 4:3 (11:4,8:11,11:13,11:7,11:8,2:11,11:4) |
17:55 | Anna Kondratova – Elena Yakovleva | 4:1 (11:7,11:8,11:6,4:11,11:7) |
18:26 | Maria Baranova – Anna Kondratova | 0:4 (7:11,5:11,3:11,6:11) |
18:50 | Valeria Movsisyan – Elena Ivanova | 2:4 (4:11,11:7,7:11,10:12,11:7,9:11) |
18:53 | Elena Yakovleva – Maria Baranova | 4:0 (11:6,11:5,11:8,11:5) |
19:10 | Anastasia Golubeva – Valeria Movsisyan | 1:4 (11:5,9:11,8:11,12:14,8:11) |
19:15 | Elena Yakovleva – Anna Kondratova | 3:4 (11:8,9:11,9:11,5:11,11:5,11:9,4:11) |
19:44 | Viktoriya Klimchenko – Elena Ivanova | 2:4 (9:11,10:12,11:3,11:9,8:11,6:11) |
19:57 | Anna Kondratova – Maria Baranova | 4:1 (11:6,11:4,9:11,11:7,11:6) |
20:28 | Maria Baranova – Elena Yakovleva | 4:3 (11:9,11:8,11:9,6:11,5:11,8:11,11:8) |
20:29 | Elena Ivanova – Valeria Movsisyan | 4:1 (12:10,10:12,11:8,12:10,11:7) |
20:33 | Anastasia Golubeva – Viktoriya Klimchenko | 1:4 (9:11,2:11,8:11,11:3,5:11) |
21:16 | Anna Kondratova – Elena Yakovleva | 0:4 (6:11,7:11,7:11,8:11) |
Pro League. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
15:30 | Natalia Malinina – Anastasia Shabanova | 3:2 (6:11,11:8,12:10,9:11,11:9) |
16:15 | Viktoriia Kandybina – Anastasiya Libatskaya | 0:3 (4:11,7:11,5:11) |
16:30 | Anastasia Shabanova – Viktoriia Kandybina | 3:1 (11:9,10:12,14:12,12:10) |
17:00 | Anastasiya Libatskaya – Natalia Malinina | 1:3 (7:11,11:8,6:11,7:11) |
17:30 | Natalia Malinina – Viktoriia Kandybina | 1:3 (6:11,8:11,11:8,5:11) |
18:00 | Anastasia Shabanova – Anastasiya Libatskaya | 3:2 (11:9,11:5,8:11,5:11,11:5) |
19:00 | Anastasiya Libatskaya – Viktoriia Kandybina | 1:3 (7:11,11:5,8:11,5:11) |
19:15 | Anastasia Shabanova – Natalia Malinina | 3:1 (11:6,9:11,11:6,11:6) |
TT-Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
15:30 | Victoria Kurtenko – Anna Miklukha | 3:1 (12:10,11:9,9:11,11:6) |
16:00 | Alina Kurtenko – Victoria Kurtenko | 2:3 (8:11,9:11,11:6,11:8,9:11) |
16:45 | Iryna Aseeva – Anna Miklukha | 1:3 (9:11,10:12,13:11,8:11) |
17:15 | Iryna Aseeva – Victoria Kurtenko | 1:3 (9:11,11:6,9:11,7:11) |
17:45 | Alina Kurtenko – Anna Miklukha | 3:2 (8:11,11:9,12:14,11:9,11:8) |
18:30 | Iryna Aseeva – Alina Kurtenko | 3:0 (11:7,11:9,12:10) |
19:00 | Anna Miklukha – Victoria Kurtenko | 3:0 (11:8,11:6,11:8) |
20:00 | Alina Shkarban – Yana Zakladnaya | 1:3 (5:11,11:6,10:12,9:11) |
20:00 | Julia Emelianenko – Tatiana Bairak | 3:2 (13:11,11:5,9:11,8:11,11:7) |
20:30 | Yana Zakladnaya – Tatiana Bairak | 3:2 (4:11,4:11,11:4,11:8,11:8) |
20:45 | Alina Shkarban – Julia Emelianenko | 0:3 (10:12,8:11,4:11) |
21:00 | Alina Shkarban – Tatiana Bairak | 3:1 (11:8,11:8,8:11,11:8) |
21:15 | Yana Zakladnaya – Julia Emelianenko | 1:3 (9:11,5:11,11:5,9:11) |
21:45 | Tatiana Bairak – Julia Emelianenko | 0:3 (4:11,4:11,7:11) |
Armenia. ITT Cup. Group A
Time | Players | Score |
---|---|---|
16:00 | Narek Stepanyan – Ruben Gaybakyan | 0:3 (4:11,2:11,2:11) |
16:20 | Mesrop Ghukasyan – Rafik Hovhannisyan | 3:1 (11:6,11:8,9:11,11:5) |
16:40 | Narek Stepanyan – Mesrop Ghukasyan | 0:3 (6:11,3:11,1:11) |
17:00 | Mesrop Ghukasyan – Ruben Gaybakyan | 3:1 (5:11,14:12,13:11,15:13) |
17:20 | Rafik Hovhannisyan – Narek Stepanyan | 3:0 (11:6,11:9,11:6) |
18:20 | Narek Stepanyan – Rafik Hovhannisyan | 0:3 (2:11,4:11,7:11) |
18:40 | Mesrop Ghukasyan – Narek Stepanyan | 2:3 (11:1,5:11,9:11,11:4,7:11) |
19:00 | Rafik Hovhannisyan – Ruben Gaybakyan | 0:3 (3:11,4:11,9:11) |
20:20 | Ruben Gaybakyan – Mesrop Ghukasyan | 2:3 (2:11,11:9,4:11,11:9,1:11) |
20:40 | Ruben Gaybakyan – Rafik Hovhannisyan | 3:0 (11:7,11:3,11:3) |
21:00 | Ruben Gaybakyan – Narek Stepanyan | 3:0 (11:4,11:5,11:3) |
21:20 | Rafik Hovhannisyan – Mesrop Ghukasyan | 0:3 (1:11,10:12,4:11) |