Table tennis results
Pro League
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Dmitry Emets – Roman Astreev | 1:3 (8:11,8:11,11:4,13:15) |
00:00 | Ilyas Shakirov – Nikolay Zhurba | 2:3 (6:11,11:9,11:7,8:11,5:11) |
00:00 | Kirill Malahov – Mikhail Reznikov | 3:0 (11:9,15:13,11:7) |
00:15 | Alexei Vlasov – Dmitry Evlakhin | 3:2 (9:11,11:9,11:9,8:11,11:6) |
00:30 | Yuriy Merkushin – Tyinchtyik Turabekov | 0:3 (9:11,9:11,8:11) |
00:30 | Oleg Pronin – Ivan Pandur | 2:3 (2:11,8:11,11:7,11:9,1:11) |
00:45 | Roman Astreev – Aleksey Kazakov | 0:3 (7:11,8:11,9:11) |
00:45 | Anatoly Ilin – Kirill Malahov | 1:3 (9:11,3:11,16:14,6:11) |
01:00 | Mikhail Cheklin – Ilyas Shakirov | 2:3 (4:11,10:12,11:7,11:5,6:11) |
01:00 | Dmitry Emets – Oleg Pronin | 0:3 (3:11,8:11,8:11) |
01:15 | Dmitry Evlakhin – Mikhail Reznikov | 3:2 (11:13,11:3,13:15,11:9,11:7) |
01:30 | Aleksey Kazakov – Ivan Pandur | 3:0 (11:7,11:6,11:9) |
01:30 | Tyinchtyik Turabekov – Nikolay Zhurba | 3:1 (12:10,10:12,11:9,11:8) |
01:45 | Alexei Vlasov – Kirill Malahov | 0:3 (6:11,6:11,6:11) |
02:00 | Yuriy Merkushin – Ilyas Shakirov | 0:3 (7:11,6:11,8:11) |
02:00 | Roman Astreev – Oleg Pronin | 3:1 (11:9,9:11,11:4,11:8) |
02:15 | Mikhail Reznikov – Anatoly Ilin | 3:1 (11:7,9:11,11:1,11:6) |
02:30 | Nikolay Zhurba – Mikhail Cheklin | 3:1 (11:7,7:11,11:8,11:8) |
02:30 | Ivan Pandur – Dmitry Emets | 3:1 (11:9,10:12,11:5,12:10) |
02:45 | Kirill Malahov – Dmitry Evlakhin | 1:3 (10:12,11:6,13:15,5:11) |
03:00 | Oleg Pronin – Aleksey Kazakov | 3:1 (6:11,11:5,13:11,11:9) |
03:00 | Ilyas Shakirov – Tyinchtyik Turabekov | 1:3 (11:3,9:11,7:11,8:11) |
03:15 | Mikhail Reznikov – Alexei Vlasov | 3:2 (11:7,11:8,7:11,18:20,11:7) |
03:30 | Nikolay Zhurba – Yuriy Merkushin | 3:1 (8:11,11:7,11:6,11:9) |
03:45 | Ivan Pandur – Roman Astreev | 2:3 (11:5,11:8,5:11,7:11,4:11) |
04:00 | Tyinchtyik Turabekov – Mikhail Cheklin | 1:3 (11:5,3:11,2:11,10:12) |
04:00 | Dmitry Evlakhin – Anatoly Ilin | 3:1 (2:11,11:1,12:10,11:6) |
04:00 | Aleksey Kazakov – Dmitry Emets | 2:3 (11:9,9:11,12:14,11:5,8:11) |
04:30 | Ilyas Shakirov – Mikhail Cheklin | 2:3 (8:11,4:11,11:7,11:9,12:14) |
05:06 | Dmitry Evlakhin – Kirill Malahov | 2:3 (11:5,9:11,11:5,9:11,7:11) |
07:15 | Albert Bogomolov – Andrei Andreev | 0:3 (4:11,14:16,5:11) |
07:30 | Vladimir Slesarev – Oleg Shagarov | 2:3 (9:11,6:11,11:3,11:5,6:11) |
07:30 | Andrey Lisov – Vitaly Bazilevsky | 3:2 (11:7,9:11,9:11,11:6,11:6) |
07:45 | Andrey Rozhkov – Igor Meteleshko | 3:0 (11:6,11:6,11:8) |
07:45 | Oleg Belugin – Vladimir Pustoselov | 3:1 (11:6,6:11,11:4,11:4) |
08:00 | Rinat Khairov – Andrey Zabrodin | 1:3 (6:11,3:11,11:7,9:11) |
08:00 | Pavel Semeshin – Sergey Khomutov | 2:3 (11:6,9:11,7:11,11:7,10:12) |
08:15 | Konstantin Simonov – Andrey Lavrov | 0:3 (6:11,6:11,6:11) |
08:15 | Andrei Andreev – Oleg Belugin | 0:3 (8:11,4:11,6:11) |
08:30 | Oleg Shagarov – Rinat Khairov | 3:1 (7:11,11:9,11:8,11:8) |
08:45 | Vladimir Pustoselov – Albert Bogomolov | 3:2 (11:4,11:8,7:11,7:11,11:6) |
08:45 | Vitaly Bazilevsky – Pavel Semeshin | 2:3 (11:8,13:11,4:11,8:11,8:11) |
08:45 | Igor Meteleshko – Konstantin Simonov | 3:1 (8:11,11:9,14:12,11:7) |
09:00 | Andrey Zabrodin – Vladimir Slesarev | 3:2 (12:10,4:11,9:11,11:7,11:4) |
09:15 | Andrey Lavrov – Andrey Rozhkov | 3:2 (11:4,6:11,6:11,11:4,12:10) |
09:15 | Albert Bogomolov – Oleg Belugin | 0:3 (5:11,5:11,3:11) |
09:15 | Sergey Khomutov – Andrey Lisov | 3:0 (11:7,11:7,11:3) |
09:30 | Andrey Lisov – Pavel Semeshin | 3:2 (9:11,9:11,11:7,11:9,11:4) |
09:45 | Vladimir Slesarev – Rinat Khairov | 2:3 (10:12,11:8,9:11,11:6,4:11) |
09:45 | Andrey Rozhkov – Konstantin Simonov | 3:0 (11:8,11:3,11:8) |
09:45 | Andrei Andreev – Vladimir Pustoselov | 2:3 (6:11,12:10,8:11,11:8,9:11) |
10:00 | Oleg Shagarov – Andrey Zabrodin | 2:3 (11:6,8:11,16:14,5:11,5:11) |
10:15 | Vitaly Bazilevsky – Sergey Khomutov | 3:1 (11:7,10:12,12:10,11:9) |
10:15 | Igor Meteleshko – Andrey Lavrov | 3:0 (11:9,13:11,11:3) |
10:15 | Andrei Andreev – Albert Bogomolov | 2:3 (11:6,12:10,9:11,6:11,2:11) |
10:45 | Rinat Khairov – Vladimir Slesarev | 0:3 (11:13,6:11,5:11) |
10:45 | Andrey Lavrov – Konstantin Simonov | 1:3 (7:11,11:5,8:11,5:11) |
11:00 | Andrey Zabrodin – Oleg Shagarov | 1:3 (11:5,10:12,4:11,9:11) |
11:15 | Daniil Mikheev A. – Ilya Novikov | 3:2 (12:10,13:11,9:11,10:12,11:9) |
11:30 | Dmitry Volodin – Aleksandr Fedorov | 3:2 (12:14,11:6,11:7,8:11,11:8) |
11:30 | Alexey Innazarov – Aleksandr Golyshev | 3:2 (11:8,8:11,11:7,12:14,11:9) |
11:45 | Andrey Lavrov – Sergey Kulikov | 0:3 (8:11,6:11,7:11) |
12:00 | Igor Matveev – Ivan Lednev | 0:3 (7:11,5:11,9:11) |
12:00 | Alexandr Kozlov – Egor Karabanov | 0:3 (11:13,11:13,6:11) |
12:15 | Ilya Novikov – Alexandr Kozlov | 3:0 (11:8,11:9,11:4) |
12:15 | Mikhail Chernyavskiy – Gennady Karpovkin | 3:1 (11:6,11:8,13:15,11:9) |
12:15 | Denis Molodtsov – Gennadi Kalinnikov | 0:3 (9:11,5:11,9:11) |
12:30 | Aleksandr Fedorov – Denis Molodtsov | 3:1 (11:4,11:7,5:11,13:11) |
12:30 | Aleksandr Golyshev – Igor Matveev | 2:3 (5:11,11:9,11:9,8:11,4:11) |
12:45 | Egor Karabanov – Daniil Mikheev A. | 3:1 (10:12,14:12,11:8,11:8) |
12:45 | Sergey Kulikov – Mikhail Chernyavskiy | 3:1 (11:5,11:1,6:11,12:10) |
13:00 | Gennadi Kalinnikov – Dmitry Volodin | 2:3 (5:11,11:4,11:9,3:11,2:11) |
13:00 | Ivan Lednev – Alexey Innazarov | 2:3 (13:11,8:11,11:9,9:11,3:11) |
13:15 | Daniil Mikheev A. – Alexandr Kozlov | 3:1 (12:10,4:11,11:9,11:9) |
13:15 | Gennady Karpovkin – Andrey Lavrov | 2:3 (4:11,11:8,11:6,6:11,6:11) |
13:45 | Dmitry Volodin – Denis Molodtsov | 3:2 (10:12,11:7,11:7,5:11,11:4) |
13:45 | Alexey Innazarov – Igor Matveev | 3:1 (8:11,11:5,11:6,11:4) |
13:45 | Andrey Lavrov – Mikhail Chernyavskiy | 3:1 (7:11,11:9,11:3,11:2) |
13:45 | Ilya Novikov – Egor Karabanov | 3:1 (11:8,11:6,9:11,11:6) |
14:00 | Aleksandr Fedorov – Gennadi Kalinnikov | 0:3 (9:11,11:13,7:11) |
14:00 | Aleksandr Golyshev – Ivan Lednev | 2:3 (7:11,11:8,11:9,6:11,6:11) |
14:15 | Sergey Kulikov – Gennady Karpovkin | 3:0 (11:7,11:4,11:7) |
14:30 | Igor Matveev – Aleksandr Golyshev | 2:3 (7:11,11:7,6:11,11:8,8:11) |
15:00 | Dmitry Volodin – Gennadi Kalinnikov | 1:3 (7:11,9:11,11:7,6:11) |
15:00 | Alexey Innazarov – Ivan Lednev | 3:1 (12:10,8:11,11:4,13:11) |
15:15 | Sergey Kulikov – Andrey Lavrov | 3:0 (11:4,11:9,11:7) |
15:30 | Yuri Lbov – Dmitry Bogdanov | 3:0 (11:8,11:3,11:7) |
15:30 | Aleksandr Alekseyev – Denis Zhevna | 1:3 (7:11,9:11,11:8,9:11) |
15:30 | Maxim Mameka – Valery Zanev | 1:3 (13:15,10:12,11:6,6:11) |
15:45 | Sergey Gushchin – Vjacheslav Chernov | 1:3 (4:11,14:12,7:11,4:11) |
15:45 | Alexander Kolmin – Mikhail Chernyavskiy | 0:3 (3:11,9:11,9:11) |
16:00 | Oleg Belugin – Oleg Moshnikov | 3:0 (11:5,11:6,14:12) |
16:00 | Vitaly Demchenko – Andrey Potapkov | 3:2 (11:4,6:11,11:8,8:11,11:9) |
16:15 | Denis Zhevna – Sergey Gushchin | 0:3 (9:11,6:11,8:11) |
16:15 | Andrey Yakovlev – Sergey Lanovenko | 3:1 (11:9,7:11,11:9,11:9) |
16:30 | Valery Zanev – Oleg Belugin | 0:3 (5:11,6:11,5:11) |
16:45 | Mikhail Chernyavskiy – Andrey Yakovlev | 0:3 (11:13,5:11,10:12) |
16:45 | Vjacheslav Chernov – Aleksandr Alekseyev | 3:1 (11:6,3:11,11:6,11:3) |
16:45 | Dmitry Bogdanov – Vitaly Demchenko | 0:3 (6:11,3:11,7:11) |
17:00 | Andrey Potapkov – Yuri Lbov | 3:0 (11:5,11:2,11:7) |
17:00 | Oleg Moshnikov – Maxim Mameka | 3:1 (11:8,11:9,8:11,11:5) |
17:15 | Aleksandr Alekseyev – Sergey Gushchin | 1:3 (11:8,7:11,9:11,7:11) |
17:15 | Sergey Lanovenko – Alexander Kolmin | 1:3 (9:11,4:11,11:9,7:11) |
17:30 | Maxim Mameka – Oleg Belugin | 3:1 (11:1,12:10,6:11,12:10) |
17:30 | Yuri Lbov – Vitaly Demchenko | 3:0 (11:8,11:7,13:11) |
17:45 | Denis Zhevna – Vjacheslav Chernov | 0:3 (6:11,4:11,10:12) |
17:45 | Alexander Kolmin – Andrey Yakovlev | 1:3 (9:11,8:11,11:6,7:11) |
18:00 | Dmitry Bogdanov – Andrey Potapkov | 1:3 (11:8,7:11,2:11,8:11) |
18:15 | Valery Zanev – Oleg Moshnikov | 1:3 (2:11,8:11,13:11,10:12) |
18:15 | Denis Zhevna – Aleksandr Alekseyev | 3:0 (11:5,12:10,11:6) |
18:15 | Mikhail Chernyavskiy – Sergey Lanovenko | 3:0 (11:6,11:9,14:12) |
18:30 | Vitaly Demchenko – Dmitry Bogdanov | 0:3 (7:11,12:14,6:11) |
18:45 | Alexander Kolmin – Sergey Lanovenko | 3:0 (14:12,14:12,11:6) |
18:45 | Vjacheslav Chernov – Sergey Gushchin | 3:2 (8:11,11:7,11:6,9:11,11:8) |
19:15 | Andrey Yakovlev – Mikhail Chernyavskiy | 3:1 (8:11,12:10,11:9,11:7) |
19:30 | Igor Zemit – Pavel Fursov | 3:2 (11:5,17:19,11:8,7:11,11:8) |
19:30 | Stanislav Kaplan – Eduard Kabanov | 3:2 (11:6,4:11,11:9,5:11,12:10) |
19:45 | Sergey Panevin – Vladimir Safonov | 3:0 (11:8,11:6,11:5) |
19:45 | Ivan Moshkov – Mikhail Andrusenko | 2:3 (11:8,11:7,8:11,7:11,15:17) |
20:00 | Gleb Stashkovskiy – Pavel Lukyanov | 1:3 (5:11,8:11,12:10,8:11) |
20:00 | Vladimir Slesarev – Aleksandr Fedorov | 2:3 (10:12,12:10,11:8,8:11,7:11) |
20:15 | Oleg Butorin – Anton Yudin | 3:2 (7:11,11:7,11:13,11:8,11:9) |
20:15 | Pavel Fursov – Vladimir Slesarev | 2:3 (8:11,12:10,12:10,9:11,5:11) |
20:15 | Nikita Sukharnikov – Yaroslav Troyanov | 1:3 (5:11,11:6,8:11,3:11) |
20:30 | Mikhail Andrusenko – Nikita Sukharnikov | 2:3 (6:11,12:14,12:10,11:9,7:11) |
20:30 | Eduard Kabanov – Gleb Stashkovskiy | 1:3 (5:11,11:4,5:11,9:11) |
20:45 | Aleksandr Fedorov – Igor Zemit | 3:1 (11:6,4:11,11:8,11:6) |
21:00 | Vladimir Safonov – Oleg Butorin | 3:0 (11:8,11:3,11:6) |
21:00 | Pavel Lukyanov – Stanislav Kaplan | 3:2 (11:6,9:11,7:11,12:10,11:4) |
21:00 | Yaroslav Troyanov – Ivan Moshkov | 3:2 (11:7,11:4,9:11,9:11,11:4) |
21:15 | Anton Yudin – Sergey Panevin | 3:0 (16:14,12:10,11:7) |
21:15 | Igor Zemit – Vladimir Slesarev | 3:2 (11:8,11:8,9:11,4:11,11:7) |
21:30 | Ivan Moshkov – Nikita Sukharnikov | 3:1 (11:2,12:10,10:12,11:7) |
21:30 | Stanislav Kaplan – Gleb Stashkovskiy | 2:3 (11:8,7:11,3:11,14:12,1:11) |
21:45 | Sergey Panevin – Oleg Butorin | 3:0 (11:8,11:6,11:8) |
21:45 | Pavel Fursov – Aleksandr Fedorov | 0:3 (7:11,4:11,8:11) |
22:00 | Mikhail Andrusenko – Yaroslav Troyanov | 3:0 (12:10,11:7,11:9) |
22:15 | Eduard Kabanov – Pavel Lukyanov | 0:3 (2:11,2:11,8:11) |
22:15 | Vladimir Slesarev – Pavel Fursov | 0:3 (9:11,7:11,5:11) |
22:15 | Vladimir Safonov – Anton Yudin | 2:3 (11:8,10:12,11:3,10:12,9:11) |
23:00 | Pavel Lukyanov – Gleb Stashkovskiy | 1:3 (14:16,7:11,11:7,4:11) |
23:15 | Anton Gerasimov – Evgeniy Ilyukhin | 3:1 (8:11,11:9,11:8,11:8) |
23:30 | Mikhail Cheklin – Tyinchtyik Turabekov | 3:1 (12:10,9:11,11:8,11:9) |
23:30 | Vladimir Staroverov – Igor Mihaylov | 2:3 (12:14,11:6,11:5,4:11,9:11) |
23:45 | Oleg Popov – Alexei Vlasov | 3:2 (4:11,11:3,11:8,6:11,11:7) |
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Jiri Plachy – Milan Travnik | 2:3 (2:11,11:7,6:11,12:10,7:11) |
00:00 | Karel Pesek – Petr Sejk | 3:1 (11:9,9:11,11:6,11:6) |
00:00 | Marcel Pikous – Radim Pavelka | 1:3 (5:11,13:11,5:11,5:11) |
00:15 | Vaclav Svoboda – Ivo Kolacek | 3:2 (3:11,5:11,11:9,11:7,11:2) |
00:15 | Jiri Motak – Josef Toth | 3:0 (14:12,11:8,12:10) |
00:30 | Petr Korp Sr. – Milan Urban | 2:3 (8:11,11:5,6:11,11:8,5:11) |
00:30 | Vaclav Hruska Sr. – Petr Hisler | 3:1 (11:9,11:9,5:11,15:13) |
00:45 | Petr Oliver Korp – Jiri Pozarsky | 3:2 (10:12,11:3,11:7,6:11,11:4) |
01:00 | Tibor Batthyany – Karel Brozhik | 3:1 (11:8,8:11,11:3,11:7) |
01:15 | Daniel Branny – Tomas Holik | 2:3 (11:1,9:11,7:11,11:6,7:11) |
01:30 | Jiri Ruzicka – David Mutl | 3:2 (9:11,11:1,11:5,15:17,11:4) |
01:45 | Jiri Pozarsky – Martin Sobisek | 3:2 (11:9,11:9,10:12,8:11,12:10) |
02:00 | Karel Brozhik – Denis Hofman | 3:2 (11:7,7:11,12:10,9:11,11:7) |
02:30 | Petr Oliver Korp – Daniel Branny | 3:0 (15:13,11:9,12:10) |
02:30 | Tibor Batthyany – Jiri Ruzicka | 3:2 (8:11,11:5,14:16,11:5,11:8) |
02:45 | Martin Sobisek – Tomas Holik | 3:0 (11:4,11:8,11:6) |
03:00 | Denis Hofman – David Mutl | 2:3 (3:11,11:7,10:12,11:9,13:15) |
03:15 | Jiri Pozarsky – Daniel Branny | 3:1 (4:11,12:10,11:9,12:10) |
03:30 | Karel Brozhik – Jiri Ruzicka | 0:3 (2:11,8:11,6:11) |
03:45 | David Mutl – Tibor Batthyany | 2:3 (11:9,5:11,7:11,11:7,8:11) |
03:45 | Tomas Holik – Petr Oliver Korp | 3:2 (13:11,7:11,11:7,4:11,11:9) |
04:15 | Jiri Ruzicka – Denis Hofman | 3:0 (11:2,11:8,11:5) |
04:15 | Daniel Branny – Martin Sobisek | 3:1 (11:9,9:11,11:4,12:10) |
04:45 | David Mutl – Karel Brozhik | 1:3 (5:11,11:8,5:11,8:11) |
04:45 | Tomas Holik – Jiri Pozarsky | 3:0 (13:11,14:12,11:9) |
05:15 | Martin Sobisek – Petr Oliver Korp | 1:3 (9:11,15:13,6:11,8:11) |
05:15 | Denis Hofman – Tibor Batthyany | 1:3 (5:11,7:11,12:10,9:11) |
05:45 | Karel Brozhik – David Mutl | 3:1 (11:4,11:5,5:11,12:10) |
06:15 | Petr Oliver Korp – Tomas Holik | 2:3 (11:5,11:8,7:11,9:11,9:11) |
08:45 | Michal Jakes – Jan Lovl | 0:3 (9:11,5:11,9:11) |
08:45 | Ondrej Paril – Michal Macurak | 3:1 (11:5,8:11,17:15,11:6) |
08:45 | Daniel Tuma – Jan Potensky | 3:1 (11:5,4:11,11:7,11:7) |
09:00 | Jaroslav Dorazka – Jan Pleskot | 3:0 (11:8,11:2,11:4) |
09:15 | Matej Mazurek – Michal Henzel | 3:1 (5:11,11:4,11:8,11:6) |
09:15 | Ladislav Havel – Jakub Stolfa | 1:3 (15:13,6:11,5:11,9:11) |
09:15 | Stanislav Hudec – Josef Koutnik | 3:0 (11:8,11:6,11:4) |
09:30 | Jaroslav Strnad 1961 – Jaroslav Kasan | 3:0 (11:5,12:10,11:7) |
09:45 | Michal Macurak – Matej Mazurek | 3:1 (9:11,11:9,11:8,11:6) |
09:45 | Jan Potensky – Ladislav Havel | 1:3 (7:11,3:11,11:8,6:11) |
09:45 | Jan Lovl – Stanislav Hudec | 1:3 (11:5,5:11,7:11,10:12) |
10:00 | Jan Pleskot – Jaroslav Strnad 1961 | 0:3 (13:15,6:11,4:11) |
10:15 | Jakub Stolfa – Daniel Tuma | 3:1 (6:11,12:10,11:8,11:5) |
10:15 | Josef Koutnik – Michal Jakes | 3:0 (11:5,11:5,11:5) |
10:15 | Michal Henzel – Ondrej Paril | 1:3 (7:11,11:9,2:11,5:11) |
10:30 | Jaroslav Kasan – Jaroslav Dorazka | 1:3 (12:10,5:11,8:11,4:11) |
10:45 | Ondrej Paril – Matej Mazurek | 3:0 (11:4,11:9,11:6) |
10:45 | Michal Jakes – Stanislav Hudec | 1:3 (11:6,5:11,6:11,4:11) |
10:45 | Daniel Tuma – Ladislav Havel | 3:2 (7:11,11:6,8:11,12:10,11:8) |
11:00 | Jaroslav Dorazka – Jaroslav Strnad 1961 | 3:1 (11:9,11:2,4:11,12:10) |
11:15 | Michal Macurak – Michal Henzel | 3:1 (11:2,11:6,7:11,11:6) |
11:15 | Jan Lovl – Josef Koutnik | 3:1 (11:6,11:7,6:11,11:6) |
11:30 | Jan Pleskot – Jaroslav Kasan | 1:3 (11:9,6:11,2:11,9:11) |
11:30 | Jan Potensky – Jakub Stolfa | 3:2 (11:9,4:11,11:7,8:11,11:8) |
12:00 | Jaroslav Kasan – Jan Pleskot | 3:0 (11:6,11:4,11:2) |
12:00 | Ladislav Havel – Jan Potensky | 3:0 (11:5,11:9,11:5) |
12:15 | Stanislav Hudec – Jan Lovl | 3:1 (11:8,8:11,11:8,14:12) |
12:45 | Lukas Krok – Vaclav Hruska Sr. | 1:3 (9:11,11:9,10:12,3:11) |
12:45 | Radim Urbaniec – Tadeas Zika | 3:0 (11:6,11:3,14:12) |
12:45 | Jan Manhal Jr. – Jan Vidourek | 3:1 (11:8,8:11,11:9,11:4) |
13:15 | Petr Sudek – Ludek Madle | 3:1 (11:9,9:11,11:5,11:8) |
13:15 | Tomas Kindl – Yaroslav Neuwirth Jr. | 3:1 (11:9,12:10,3:11,11:8) |
13:15 | Rostislav Klyuchuk – Marcel Pikous | 3:2 (7:11,9:11,11:2,11:9,11:9) |
13:45 | Tomas Holik – Rostislav Klyuchuk | 3:0 (13:11,11:9,11:7) |
13:45 | Jan Vidourek – Jan Lovl | 0:3 (8:11,8:11,6:11) |
13:45 | Vaclav Hruska Sr. – Petr Sudek | 0:3 (3:11,6:11,1:11) |
13:45 | Tadeas Zika – Tomas Kindl | 2:3 (11:13,11:6,8:11,11:6,5:11) |
14:15 | Josef Koutnik – Jan Manhal Jr. | 3:1 (7:11,11:6,11:6,11:9) |
14:15 | Marcel Pikous – Petr Oliver Korp | 3:1 (11:2,9:11,11:7,11:5) |
14:15 | Yaroslav Neuwirth Jr. – Radim Urbaniec | 3:2 (11:6,5:11,6:11,11:7,11:6) |
14:15 | Ludek Madle – Lukas Krok | 1:3 (9:11,11:5,7:11,13:15) |
14:45 | Jan Manhal Jr. – Jan Lovl | 3:1 (4:11,11:6,11:8,11:3) |
14:45 | Petr Oliver Korp – Rostislav Klyuchuk | 2:3 (9:11,8:11,11:6,11:9,8:11) |
14:45 | Radim Urbaniec – Tomas Kindl | 3:1 (13:11,10:12,11:5,11:3) |
14:45 | Lukas Krok – Petr Sudek | 1:3 (9:11,11:8,6:11,12:14) |
15:15 | Tomas Holik – Marcel Pikous | 3:0 (12:10,11:5,11:9) |
15:15 | Tadeas Zika – Yaroslav Neuwirth Jr. | 0:3 (6:11,8:11,11:13) |
15:15 | Jan Vidourek – Josef Koutnik | 3:2 (12:10,9:11,11:6,5:11,11:8) |
15:15 | Vaclav Hruska Sr. – Ludek Madle | 3:1 (11:3,11:8,10:12,11:7) |
15:45 | Petr Oliver Korp – Marcel Pikous | 0:3 (5:11,0:11,3:11) |
15:45 | Tomas Kindl – Tadeas Zika | 3:2 (11:6,11:8,4:11,9:11,12:10) |
15:45 | Lukas Krok – Ludek Madle | 3:1 (16:14,8:11,11:7,15:13) |
16:00 | Josef Koutnik – Jan Vidourek | 3:0 (11:5,11:8,11:4) |
16:15 | Radim Urbaniec – Yaroslav Neuwirth Jr. | 3:0 (11:8,11:9,11:8) |
16:15 | Petr Sudek – Vaclav Hruska Sr. | 0:3 (12:14,11:13,5:11) |
16:45 | Richard Macura – Lukas Tonar | 3:0 (11:1,11:6,11:9) |
16:45 | Patrik Marsalek – Roman Hudeczek | 3:1 (11:8,12:10,15:17,11:6) |
16:45 | Miroslav Malek – Ivan Jemelka | 3:2 (11:9,11:4,11:13,11:13,11:8) |
17:00 | Radek Rose – Josef Kutifel | 3:1 (11:7,11:5,7:11,11:6) |
17:15 | Jan Berger – Milan Regner | 3:0 (13:11,11:6,12:10) |
17:15 | Richard Skacelik – Ladislav Zatecka | 2:3 (7:11,13:11,6:11,11:9,10:12) |
17:15 | Karel Brozhik – Martin Kowalik | 2:3 (12:10,15:17,11:6,5:11,6:11) |
17:30 | Petr Svoboda – Jiri Hiblbauer | 3:1 (11:4,10:12,14:12,11:5) |
17:45 | Ivan Jemelka – Petr Svoboda | 0:3 (8:11,9:11,8:11) |
17:45 | Lukas Tonar – Jan Berger | 0:3 (7:11,4:11,6:11) |
17:45 | Roman Hudeczek – Richard Skacelik | 2:3 (11:3,11:7,8:11,5:11,8:11) |
18:00 | Josef Kutifel – Karel Brozhik | 3:0 (11:4,14:12,11:8) |
18:15 | Milan Regner – Richard Macura | 0:3 (7:11,7:11,2:11) |
18:15 | Ladislav Zatecka – Patrik Marsalek | 3:1 (9:11,11:6,11:8,11:7) |
18:15 | Martin Kowalik – Radek Rose | 1:3 (4:11,9:11,13:11,6:11) |
18:15 | Jiri Hiblbauer – Miroslav Malek | 1:3 (3:11,5:11,12:10,11:13) |
18:45 | Miroslav Malek – Petr Svoboda | 2:3 (11:9,8:11,15:13,8:11,10:12) |
18:45 | Radek Rose – Karel Brozhik | 3:0 (11:8,11:7,12:10) |
18:45 | Patrik Marsalek – Richard Skacelik | 0:3 (8:11,8:11,10:12) |
18:45 | Richard Macura – Jan Berger | 3:1 (3:11,11:3,11:6,12:10) |
19:15 | Josef Kutifel – Martin Kowalik | 3:0 (11:5,11:6,11:9) |
19:15 | Roman Hudeczek – Ladislav Zatecka | 3:1 (11:8,7:11,11:9,11:4) |
19:15 | Lukas Tonar – Milan Regner | 3:2 (11:6,12:10,9:11,9:11,12:10) |
19:30 | Ivan Jemelka – Jiri Hiblbauer | 3:2 (11:9,4:11,13:11,7:11,11:6) |
19:45 | Martin Kowalik – Karel Brozhik | 2:3 (6:11,11:5,11:7,4:11,9:11) |
19:45 | Roman Hudeczek – Patrik Marsalek | 2:3 (11:7,8:11,11:6,5:11,9:11) |
20:15 | Petr Svoboda – Miroslav Malek | 3:1 (6:11,13:11,11:9,11:7) |
20:45 | Petr Vicherek – Marek Zaskodny | 0:3 (6:11,8:11,9:11) |
20:45 | Marek Zaskodny – Erik Mares | 3:1 (11:5,5:11,11:9,11:4) |
20:45 | Ladislav Svanda – Vitezslav Malina | 2:3 (7:11,11:8,11:8,6:11,6:11) |
20:45 | Jaroslav Strnad 1964 – Milan Smesny | 3:1 (11:5,11:9,9:11,11:7) |
21:15 | Jan Vidourek – Vlastimil Kaisler | 3:1 (11:7,8:11,11:6,15:13) |
21:15 | Zdenek Medlik – Roman Polovka | 3:0 (11:7,11:8,11:3) |
21:15 | David Sarganek – Jiri Graf | 0:3 (8:11,8:11,9:11) |
21:15 | Petr Bradac – Marek Sedlak Sr. | 2:3 (7:11,9:11,11:8,11:8,4:11) |
21:45 | Milan Smesny – Zdenek Medlik | 3:0 (11:6,11:6,11:7) |
21:45 | Marek Zaskodny – David Sarganek | 3:0 (11:7,11:6,12:10) |
21:45 | Vitezslav Malina – Jan Vidourek | 3:0 (11:9,11:7,12:10) |
22:00 | Erik Mares – Petr Bradac | 3:2 (11:7,7:11,11:5,7:11,13:11) |
22:15 | Vlastimil Kaisler – Ladislav Svanda | 0:3 (7:11,8:11,9:11) |
22:15 | Jiri Graf – Petr Vicherek | 3:2 (12:10,11:9,10:12,5:11,11:9) |
22:15 | Roman Polovka – Jaroslav Strnad 1964 | 0:3 (4:11,6:11,7:11) |
22:30 | Marek Sedlak Sr. – Marek Zaskodny | 3:2 (5:11,11:13,12:10,13:11,11:8) |
22:45 | Petr Vicherek – David Sarganek | 3:0 (11:2,11:4,12:10) |
22:45 | Ladislav Svanda – Jan Vidourek | 3:0 (11:8,11:6,13:11) |
22:45 | Jaroslav Strnad 1964 – Zdenek Medlik | 3:1 (11:3,10:12,11:7,11:6) |
23:00 | Marek Zaskodny – Petr Bradac | 3:0 (11:7,11:4,11:6) |
23:15 | Milan Smesny – Roman Polovka | 0:3 (6:11,5:11,8:11) |
23:15 | Vitezslav Malina – Vlastimil Kaisler | 3:1 (12:10,9:11,11:6,12:10) |
23:15 | Marek Zaskodny – Jiri Graf | 1:3 (2:11,9:11,11:9,7:11) |
23:15 | Erik Mares – Marek Sedlak Sr. | 3:1 (14:12,13:15,11:6,11:5) |
Setka Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Andrey Guchok – Mikhail Vivatenko | 0:3 (7:11,5:11,8:11) |
00:05 | Ryslan Solomko – Aleksandr Kovalchuk | 0:3 (1:11,10:12,9:11) |
00:25 | Mykola Polysynskyi – Maxim Balakirev | 1:3 (6:11,11:5,8:11,6:11) |
00:30 | Peter Celik – Vladimir Korobko | 0:3 (9:11,7:11,9:11) |
00:35 | Aleksandr Gomilko – Vladimir Belobrov | 1:3 (10:12,5:11,11:7,8:11) |
00:55 | Sergey Sokolov – Maksim Marchuk | 3:1 (13:11,9:11,14:12,11:9) |
01:00 | Andrey Guchok – Dmitriy Pereyaslovsky | 1:3 (11:9,7:11,7:11,6:11) |
01:05 | Dmytro Rehotun – Roman Gnoyevoy | 2:3 (11:9,9:11,11:3,9:11,10:12) |
01:25 | Sergey Pitsyk – Valentin Lobas | 1:3 (18:16,7:11,9:11,10:12) |
01:30 | Vladimir Korobko – Mikhail Vivatenko | 3:2 (11:8,6:11,11:8,2:11,11:7) |
01:35 | Ryslan Solomko – Vladimir Belobrov | 3:2 (11:8,11:4,7:11,4:11,12:10) |
01:55 | Mykola Polysynskyi – Maksim Marchuk | 1:3 (10:12,11:9,9:11,6:11) |
02:00 | Peter Celik – Dmitriy Pereyaslovsky | 3:0 (11:8,11:5,12:10) |
02:05 | Roman Gnoyevoy – Aleksandr Kovalchuk | 3:0 (11:6,11:5,13:11) |
02:25 | Valentin Lobas – Maxim Balakirev | 3:1 (9:11,11:8,11:9,11:8) |
02:30 | Andrey Guchok – Vladimir Korobko | 0:3 (4:11,6:11,6:11) |
02:35 | Aleksandr Gomilko – Dmytro Rehotun | 0:3 (11:13,10:12,9:11) |
02:55 | Sergey Sokolov – Sergey Pitsyk | 3:0 (11:7,11:8,11:5) |
03:00 | Dmitriy Pereyaslovsky – Mikhail Vivatenko | 3:2 (4:11,7:11,11:9,11:7,11:5) |
03:05 | Ryslan Solomko – Roman Gnoyevoy | 3:1 (11:7,9:11,11:8,11:9) |
03:25 | Mykola Polysynskyi – Valentin Lobas | 1:3 (11:9,3:11,6:11,4:11) |
03:30 | Andrey Guchok – Peter Celik | 2:3 (11:9,9:11,12:10,2:11,6:11) |
03:35 | Dmytro Rehotun – Vladimir Belobrov | 3:0 (11:5,11:7,11:8) |
03:55 | Sergey Pitsyk – Maksim Marchuk | 2:3 (13:11,11:5,8:11,9:11,11:13) |
04:05 | Aleksandr Gomilko – Aleksandr Kovalchuk | 3:0 (11:5,11:8,13:11) |
04:10 | Mikhail Vivatenko – Dmitriy Pereyaslovsky | 3:2 (9:11,11:8,13:11,11:13,13:11) |
04:25 | Sergey Sokolov – Maxim Balakirev | 1:3 (11:8,8:11,11:13,10:12) |
04:35 | Ryslan Solomko – Dmytro Rehotun | 0:3 (8:11,6:11,11:13) |
04:40 | Vladimir Korobko – Peter Celik | 3:1 (11:6,9:11,11:7,13:11) |
04:55 | Mykola Polysynskyi – Sergey Pitsyk | 2:3 (11:7,7:11,9:11,11:9,6:11) |
05:05 | Aleksandr Gomilko – Roman Gnoyevoy | 3:1 (13:15,11:9,11:4,13:11) |
05:25 | Sergey Sokolov – Valentin Lobas | 3:0 (11:7,11:8,11:9) |
05:35 | Vladimir Belobrov – Aleksandr Kovalchuk | 3:1 (11:5,13:11,9:11,15:13) |
05:55 | Maksim Marchuk – Maxim Balakirev | 3:1 (14:12,4:11,11:7,11:9) |
06:05 | Ryslan Solomko – Aleksandr Gomilko | 1:3 (9:11,11:7,6:11,6:11) |
06:25 | Mykola Polysynskyi – Sergey Sokolov | 1:3 (7:11,11:7,13:15,5:11) |
06:35 | Dmytro Rehotun – Aleksandr Kovalchuk | 3:2 (11:9,8:11,12:14,11:3,14:12) |
06:55 | Sergey Pitsyk – Maxim Balakirev | 2:3 (11:9,11:6,8:11,6:11,8:11) |
07:00 | Aleksandr Skripnik – Alexander Zhurba | 3:1 (1:11,14:12,11:7,11:8) |
07:05 | Roman Gnoyevoy – Vladimir Belobrov | 3:1 (11:9,6:11,11:7,18:16) |
07:20 | Alexander Govorunets – Vladimir Melnikov | 3:2 (11:7,8:11,12:10,5:11,13:11) |
07:25 | Mykhailo Hlaholev – Sergey Govorunets | 0:3 (4:11,8:11,5:11) |
07:25 | Valentin Lobas – Maksim Marchuk | 3:1 (12:14,13:11,11:6,11:3) |
07:30 | Yaroslav Kovshun – Stepan Grigorenko | 0:3 (10:12,6:11,6:11) |
07:50 | Oleh Martynenko – Lukasz Provaznik | 1:3 (11:3,8:11,10:12,7:11) |
07:55 | Bogdan Nazar – Nikolay Kulynych | 0:3 (4:11,7:11,6:11) |
08:00 | Michael Kistechko – Mikhail Urban | 1:3 (9:11,11:7,6:11,8:11) |
08:00 | Aleksandr Skripnik – Stepan Grigorenko | 3:2 (11:13,8:11,11:8,11:4,11:4) |
08:05 | Orest Gura – Eugene Skorobogaty | 3:2 (7:11,7:11,19:17,11:6,11:8) |
08:20 | Dmitry Kuzmenko – Anton Shipilov | 3:2 (11:13,11:8,11:4,2:11,11:5) |
08:25 | Orest Melnik – Kirill Yurchenko | 3:2 (12:10,8:11,11:4,5:11,11:4) |
08:30 | Vitalii Mukhin – Oleg Karpenko | 0:3 (6:11,6:11,10:12) |
08:30 | Yaroslav Kovshun – Alexander Zhurba | 0:3 (8:11,5:11,6:11) |
08:35 | Aleksandr Strutinskiy – Kirill Yurchenko | 0:3 (6:11,7:11,9:11) |
08:50 | Alexander Govorunets – Lukasz Provaznik | 0:3 (8:11,11:13,8:11) |
08:55 | Mykhailo Hlaholev – Nikolay Kulynych | 0:3 (7:11,5:11,6:11) |
08:55 | Eugene Hurtak – Yaroslav Kovalev | 2:3 (10:12,11:8,2:11,12:10,4:11) |
09:00 | Arsenyi Lobanov – Stefan Jakimenko | 3:0 (11:9,11:9,11:4) |
09:00 | Aleksandr Skripnik – Yaroslav Kovshun | 3:2 (7:11,10:12,11:5,11:5,11:8) |
09:05 | Andrii Khnykin – Egor Kovpak | 1:3 (11:8,7:11,5:11,6:11) |
09:20 | Anton Shipilov – Vladimir Melnikov | 3:2 (4:11,11:5,11:5,9:11,11:9) |
09:25 | Gennady Buyanover – Valentyn Chumak | 2:3 (9:11,11:9,3:11,14:12,8:11) |
09:25 | Kirill Yurchenko – Sergey Govorunets | 0:3 (9:11,3:11,4:11) |
09:30 | Stepan Grigorenko – Alexander Zhurba | 2:3 (7:11,7:11,12:10,11:5,9:11) |
09:30 | Michael Kistechko – Oleg Karpenko | 3:0 (11:7,11:7,11:5) |
09:35 | Orest Gura – Kirill Yurchenko | 1:3 (11:6,4:11,5:11,6:11) |
09:50 | Oleh Martynenko – Dmitry Kuzmenko | 3:0 (11:6,11:8,11:5) |
09:55 | Valeriy Lukianovich – Sergey Bohach | 3:1 (11:8,11:4,7:11,11:9) |
09:55 | Bogdan Nazar – Orest Melnik | 1:3 (7:11,4:11,11:6,7:11) |
10:00 | Yaroslav Kovshun – Aleksandr Skripnik | 3:0 (11:7,11:9,11:8) |
10:00 | Stefan Jakimenko – Mikhail Urban | 0:3 (9:11,3:11,9:11) |
10:05 | Egor Kovpak – Eugene Skorobogaty | 1:3 (2:11,11:8,6:11,6:11) |
10:20 | Alexander Govorunets – Anton Shipilov | 3:1 (9:11,11:7,11:3,11:5) |
10:25 | Eugene Hurtak – Valentyn Chumak | 2:3 (11:5,5:11,13:15,13:11,8:11) |
10:25 | Mykhailo Hlaholev – Kirill Yurchenko | 2:3 (11:7,13:11,4:11,11:13,10:12) |
10:30 | Vitalii Mukhin – Arsenyi Lobanov | 2:3 (10:12,11:8,11:6,8:11,8:11) |
10:30 | Alexander Zhurba – Stepan Grigorenko | 3:1 (11:4,6:11,13:11,11:4) |
10:35 | Aleksandr Strutinskiy – Andrii Khnykin | 1:3 (8:11,4:11,11:4,7:11) |
10:50 | Dmitry Kuzmenko – Lukasz Provaznik | 0:3 (7:11,7:11,3:11) |
10:55 | Sergey Bohach – Yaroslav Kovalev | 3:1 (11:9,12:10,8:11,11:6) |
10:55 | Orest Melnik – Nikolay Kulynych | 1:3 (11:13,6:11,16:14,10:12) |
11:00 | Alexander Zhurba – Yaroslav Kovshun | 3:0 (13:11,11:6,11:4) |
11:00 | Michael Kistechko – Stefan Jakimenko | 3:2 (9:11,7:11,15:13,11:9,11:9) |
11:05 | Orest Gura – Egor Kovpak | 3:1 (11:5,11:7,8:11,12:10) |
11:20 | Oleh Martynenko – Vladimir Melnikov | 3:2 (11:6,8:11,11:5,8:11,11:7) |
11:25 | Gennady Buyanover – Valeriy Lukianovich | 3:0 (11:5,12:10,11:7) |
11:25 | Bogdan Nazar – Sergey Govorunets | 2:3 (9:11,6:11,11:6,11:5,5:11) |
11:30 | Stepan Grigorenko – Aleksandr Skripnik | 2:3 (11:6,5:11,9:11,11:4,9:11) |
11:30 | Arsenyi Lobanov – Oleg Karpenko | 3:0 (12:10,13:11,12:10) |
11:35 | Andrii Khnykin – Kirill Yurchenko | 3:2 (11:7,5:11,8:11,11:7,11:8) |
11:50 | Alexander Govorunets – Dmitry Kuzmenko | 2:3 (11:8,11:5,6:11,9:11,5:11) |
11:55 | Mykhailo Hlaholev – Orest Melnik | 1:3 (6:11,12:10,11:13,9:11) |
11:55 | Eugene Hurtak – Sergey Bohach | 1:3 (11:9,5:11,6:11,6:11) |
12:00 | Vitalii Mukhin – Mikhail Urban | 3:1 (7:11,11:7,14:12,12:10) |
12:00 | Alexander Zhurba – Aleksandr Skripnik | 1:3 (7:11,11:9,8:11,7:11) |
12:05 | Aleksandr Strutinskiy – Eugene Skorobogaty | 1:3 (5:11,12:14,11:2,8:11) |
12:20 | Oleh Martynenko – Anton Shipilov | 0:3 (5:11,7:11,10:12) |
12:20 | Jakub Takac – David Karas | 3:2 (11:8,11:1,8:11,7:11,11:8) |
12:25 | Valeriy Lukianovich – Valentyn Chumak | 0:3 (11:13,4:11,7:11) |
12:25 | Bogdan Nazar – Kirill Yurchenko | 3:2 (8:11,7:11,11:3,11:5,11:5) |
12:30 | Michael Kistechko – Arsenyi Lobanov | 3:0 (11:6,11:3,11:6) |
12:30 | Stepan Grigorenko – Yaroslav Kovshun | 2:3 (11:5,11:13,12:10,3:11,9:11) |
12:35 | Orest Gura – Andrii Khnykin | 2:3 (11:9,10:12,9:11,11:3,8:11) |
12:50 | Lukasz Provaznik – Vladimir Melnikov | 2:3 (9:11,6:11,11:3,11:3,10:12) |
12:55 | Gennady Buyanover – Yaroslav Kovalev | 2:3 (6:11,11:13,11:9,11:9,5:11) |
12:55 | Nikolay Kulynych – Sergey Govorunets | 3:1 (7:11,11:8,11:7,11:9) |
13:00 | Dmitry Kunchurov – Maksim Baranov | 3:2 (6:11,4:11,11:3,11:6,11:8) |
13:00 | Vitalii Mukhin – Stefan Jakimenko | 3:0 (11:7,11:5,11:6) |
13:05 | Aleksandr Strutinskiy – Egor Kovpak | 2:3 (11:5,11:7,9:11,5:11,6:11) |
13:05 | Vladimir Chernobab – Evgeniy Gonchar | 2:3 (4:11,11:7,6:11,13:11,8:11) |
13:20 | Alexander Govorunets – Oleh Martynenko | 3:1 (11:6,11:9,9:11,16:14) |
13:25 | Eugene Hurtak – Valeriy Lukianovich | 3:0 (11:9,11:4,11:8) |
13:25 | Mykhailo Hlaholev – Bogdan Nazar | 0:3 (10:12,9:11,7:11) |
13:30 | Oleg Karpenko – Mikhail Urban | 1:3 (11:13,6:11,11:5,9:11) |
13:30 | Viktor Zyakun – Roman Zaporozhets | 3:2 (12:14,9:11,11:9,13:11,11:6) |
13:35 | Kirill Yurchenko – Eugene Skorobogaty | 3:1 (7:11,12:10,11:8,11:5) |
13:35 | Roman Cherevko – Vadym Bochkovskiy | 3:0 (11:9,11:7,11:7) |
13:40 | Sergey Aristarkhov – Vasily Kondratenko | 3:2 (7:11,13:11,8:11,11:9,11:5) |
13:50 | Dmitry Kuzmenko – Vladimir Melnikov | 3:2 (13:11,11:8,6:11,6:11,11:9) |
13:55 | Gennady Buyanover – Sergey Bohach | 1:3 (9:11,11:7,6:11,8:11) |
13:55 | Orest Melnik – Sergey Govorunets | 3:1 (11:8,11:4,7:11,11:9) |
14:00 | Michael Kistechko – Vitalii Mukhin | 1:3 (6:11,11:6,4:11,7:11) |
14:00 | Nicholai Antikuz – Bohdan Plakhtiy | 3:0 (11:5,12:10,11:7) |
14:05 | Andrey Peretyatko – Evgeniy Gonchar | 1:3 (8:11,11:9,3:11,12:14) |
14:05 | Orest Gura – Aleksandr Strutinskiy | 3:0 (11:9,11:8,11:1) |
14:10 | Roman Cherevko – Vitaly Novikov | 3:1 (4:11,11:7,11:4,11:5) |
14:20 | David Karas – Kamil Pach | 3:0 (11:3,11:9,11:9) |
14:20 | Anton Shipilov – Lukasz Provaznik | 3:0 (11:9,11:6,13:11) |
14:25 | Kirill Yurchenko – Nikolay Kulynych | 3:2 (3:11,9:11,11:6,11:2,11:9) |
14:25 | Valentyn Chumak – Yaroslav Kovalev | 1:3 (5:11,11:8,6:11,8:11) |
14:30 | Arsenyi Lobanov – Mikhail Urban | 0:3 (6:11,6:11,7:11) |
14:30 | Dmitry Kunchurov – Roman Zaporozhets | 1:3 (11:4,6:11,7:11,5:11) |
14:35 | Andrii Khnykin – Eugene Skorobogaty | 0:3 (4:11,9:11,8:11) |
14:35 | Vladimir Chernobab – Roman Cherevko | 1:3 (8:11,7:11,11:8,9:11) |
14:40 | Igor Vasilishin – Evgeniy Pismenny | 3:0 (12:10,11:7,11:5) |
14:50 | Denis Maltsev – Vasyl Lutskyi | 3:0 (11:9,11:9,11:7) |
14:55 | Eugene Hurtak – Gennady Buyanover | 3:1 (11:7,11:9,8:11,11:5) |
14:55 | Stanislav Nikolenko – Sergey Rak | 0:3 (5:11,8:11,7:11) |
15:00 | Stefan Jakimenko – Oleg Karpenko | 3:2 (11:3,8:11,11:5,6:11,11:2) |
15:00 | Bohdan Plakhtiy – Maksim Baranov | 3:1 (11:8,22:20,8:11,11:3) |
15:05 | Egor Kovpak – Kirill Yurchenko | 1:3 (11:8,7:11,5:11,7:11) |
15:05 | Andrey Peretyatko – Vadym Bochkovskiy | 3:2 (12:10,8:11,11:8,12:14,14:12) |
15:10 | Sergey Aristarkhov – Vitaly Novikov | 1:3 (5:11,9:11,11:7,5:11) |
15:20 | Nikolay Kostiv – Ivan Motrunych | 3:0 (11:4,14:12,13:11) |
15:25 | Valeriy Vlasenko – Roman Torba | 0:3 (9:11,8:11,4:11) |
15:25 | Valeriy Lukianovich – Yaroslav Kovalev | 2:3 (7:11,11:9,10:12,11:8,4:11) |
15:30 | Viktor Zyakun – Nicholai Antikuz | 0:3 (6:11,2:11,6:11) |
15:35 | Roman Cherevko – Evgeniy Gonchar | 1:3 (8:11,4:11,11:4,4:11) |
15:35 | Evgeniy Bielokon – Konstantin Grinenko | 1:3 (11:8,6:11,8:11,9:11) |
15:40 | Evgeniy Pismenny – Vasily Kondratenko | 3:0 (11:4,11:6,11:6) |
15:50 | Vjacheslav Yarovoy – Ruslan Nyzhnyk | 3:1 (11:6,11:5,5:11,11:4) |
15:55 | Sergey Nemtsov – Sergey Rak | 3:1 (8:11,11:9,11:9,11:8) |
15:55 | Sergey Bohach – Valentyn Chumak | 2:3 (13:11,11:8,10:12,9:11,8:11) |
16:00 | Dmitry Kunchurov – Bohdan Plakhtiy | 2:3 (4:11,11:7,10:12,12:10,4:11) |
16:05 | Oleg Skorik – Nazar Danilyuk | 1:3 (8:11,4:11,11:8,11:13) |
16:05 | Vladimir Chernobab – Vadym Bochkovskiy | 2:3 (13:15,11:7,8:11,11:6,13:15) |
16:10 | Roman Cherevko – Igor Vasilishin | 3:2 (6:11,11:8,13:15,11:7,11:8) |
16:20 | Denis Maltsev – Ivan Motrunych | 1:3 (11:8,7:11,9:11,5:11) |
16:25 | Sergey Pitsyk – Mykola Polysynskyi | 2:3 (11:6,7:11,8:11,11:8,9:11) |
16:25 | Stanislav Nikolenko – Valeriy Vlasenko | 2:3 (12:10,11:7,9:11,5:11,7:11) |
16:30 | Nicholai Antikuz – Roman Zaporozhets | 3:0 (15:13,11:6,11:9) |
16:35 | Ivan Kozachuk – Vitaliy Gusev | 3:1 (11:7,11:7,10:12,11:6) |
16:35 | Andrey Peretyatko – Roman Cherevko | 3:0 (11:7,11:6,11:7) |
16:40 | Sergey Aristarkhov – Evgeniy Pismenny | 3:0 (12:10,11:9,12:10) |
16:50 | Ruslan Nyzhnyk – Vasyl Lutskyi | 3:2 (9:11,11:5,11:13,11:6,11:9) |
16:55 | Sergey Nemtsov – Roman Torba | 2:3 (13:11,2:11,10:12,15:13,6:11) |
17:00 | Viktor Zyakun – Maksim Baranov | 3:2 (6:11,12:10,8:11,11:8,11:9) |
17:05 | Evgeniy Bielokon – Nazar Danilyuk | 3:1 (11:5,12:10,6:11,12:10) |
17:05 | Vadym Bochkovskiy – Evgeniy Gonchar | 1:3 (11:6,7:11,9:11,8:11) |
17:10 | Igor Vasilishin – Vitaly Novikov | 3:2 (12:14,10:12,11:6,12:10,11:4) |
17:20 | Nikolay Kostiv – Vjacheslav Yarovoy | 3:0 (11:7,12:10,11:6) |
17:25 | Valeriy Vlasenko – Sergey Rak | 1:3 (12:10,10:12,5:11,11:13) |
17:25 | Maxim Balakirev – Valentin Lobas | 1:3 (7:11,8:11,11:1,6:11) |
17:30 | Dmitry Kunchurov – Nicholai Antikuz | 1:3 (5:11,11:13,11:2,8:11) |
17:35 | Vitaliy Gusev – Konstantin Grinenko | 3:2 (2:11,16:14,13:11,6:11,11:8) |
17:35 | Andrey Peretyatko – Vladimir Chernobab | 3:1 (9:11,11:4,11:7,11:5) |
17:40 | Roman Cherevko – Vasily Kondratenko | 3:1 (11:7,11:9,6:11,12:10) |
17:50 | Denis Maltsev – Ruslan Nyzhnyk | 3:2 (8:11,6:11,11:7,11:7,13:11) |
17:55 | Stanislav Nikolenko – Roman Torba | 0:3 (4:11,3:11,8:11) |
18:00 | Viktor Zyakun – Bohdan Plakhtiy | 3:2 (8:11,5:11,11:8,11:5,11:4) |
18:05 | Oleg Skorik – Ivan Kozachuk | 2:3 (11:6,4:11,11:13,11:4,9:11) |
18:10 | Vadym Bochkovskiy – Roman Cherevko | 3:0 (11:7,11:9,11:7) |
18:10 | Sergey Aristarkhov – Igor Vasilishin | 0:3 (8:11,4:11,5:11) |
18:20 | Vjacheslav Yarovoy – Ivan Motrunych | 3:1 (11:5,11:7,7:11,11:6) |
18:25 | Sergey Nemtsov – Valeriy Vlasenko | 2:3 (5:11,11:9,9:11,11:5,9:11) |
18:25 | Valentin Lobas – Mykola Polysynskyi | 3:0 (11:9,11:9,11:6) |
18:30 | Roman Zaporozhets – Maksim Baranov | 3:2 (7:11,11:4,8:11,11:4,11:7) |
18:35 | Evgeniy Bielokon – Vitaliy Gusev | 3:0 (11:4,14:12,11:8) |
18:40 | Roman Cherevko – Evgeniy Pismenny | 0:3 (6:11,13:15,8:11) |
18:40 | Evgeniy Gonchar – Andrey Peretyatko | 3:2 (11:8,7:11,11:8,3:11,11:7) |
18:50 | Nikolay Kostiv – Vasyl Lutskyi | 3:0 (11:4,11:5,11:9) |
18:55 | Roman Torba – Sergey Rak | 2:3 (12:10,11:6,9:11,8:11,9:11) |
19:00 | Dmitry Kunchurov – Viktor Zyakun | 3:1 (14:12,9:11,11:7,11:9) |
19:05 | Ivan Kozachuk – Nazar Danilyuk | 0:3 (13:15,4:11,7:11) |
19:10 | Vitaly Novikov – Vasily Kondratenko | 0:3 (10:12,7:11,4:11) |
19:20 | Denis Maltsev – Vjacheslav Yarovoy | 0:3 (6:11,11:13,8:11) |
19:25 | Sergey Nemtsov – Stanislav Nikolenko | 2:3 (11:7,11:8,3:11,6:11,9:11) |
19:30 | Nicholai Antikuz – Maksim Baranov | 3:0 (11:7,11:7,12:10) |
19:35 | Oleg Skorik – Konstantin Grinenko | 3:2 (11:5,11:7,11:13,9:11,12:10) |
19:40 | Sergey Aristarkhov – Roman Cherevko | 3:0 (12:10,11:6,11:7) |
19:50 | Nikolay Kostiv – Ruslan Nyzhnyk | 3:1 (9:11,11:6,11:5,11:4) |
19:55 | Maxim Balakirev – Maksim Marchuk | 2:3 (11:9,13:15,8:11,11:7,6:11) |
20:00 | Bohdan Plakhtiy – Roman Zaporozhets | 0:3 (5:11,9:11,10:12) |
20:05 | Evgeniy Bielokon – Ivan Kozachuk | 3:2 (5:11,6:11,11:7,11:3,11:4) |
20:10 | Sergey Rak – Roman Torba | 3:2 (5:11,11:9,11:13,11:8,11:9) |
20:10 | Igor Vasilishin – Vasily Kondratenko | 3:0 (12:10,11:7,11:8) |
20:20 | Ivan Motrunych – Vasyl Lutskyi | 3:0 (11:6,11:9,11:8) |
20:25 | Sergey Sokolov – Mykola Polysynskyi | 3:2 (7:11,11:7,5:11,11:4,12:10) |
20:35 | Oleg Skorik – Vitaliy Gusev | 3:1 (11:8,8:11,11:7,11:5) |
20:40 | Evgeniy Pismenny – Vitaly Novikov | 3:0 (11:7,11:9,11:9) |
20:40 | Valeriy Vlasenko – Stanislav Nikolenko | 1:3 (11:3,4:11,9:11,6:11) |
20:50 | Denis Maltsev – Nikolay Kostiv | 1:3 (11:9,5:11,7:11,5:11) |
21:05 | Nazar Danilyuk – Konstantin Grinenko | 3:1 (14:12,12:10,3:11,11:9) |
21:20 | Vjacheslav Yarovoy – Vasyl Lutskyi | 3:1 (12:10,11:4,9:11,12:10) |
21:35 | Evgeniy Bielokon – Oleg Skorik | 0:3 (8:11,4:11,14:16) |
21:50 | Ruslan Nyzhnyk – Ivan Motrunych | 2:3 (5:11,11:8,5:11,11:6,5:11) |
21:55 | Maksim Marchuk – Mykola Polysynskyi | 1:3 (11:13,11:8,9:11,2:11) |
22:05 | Ivan Kozachuk – Konstantin Grinenko | 0:3 (4:11,4:11,3:11) |
22:25 | Sergey Pitsyk – Sergey Sokolov | 3:1 (11:6,11:9,9:11,11:7) |
22:35 | Vitaliy Gusev – Nazar Danilyuk | 2:3 (11:8,7:11,11:7,1:11,8:11) |
22:55 | Maxim Balakirev – Mykola Polysynskyi | 3:0 (11:9,12:10,11:6) |
23:00 | Sergey Krivoshey – Jaroslav Tebenko | 1:3 (11:9,9:11,13:15,5:11) |
23:30 | Evgeniy Kovalev – Maksim Baday | 1:3 (11:9,9:11,6:11,8:11) |
Setka Cup. Moldova
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Igor Nizioc – Sveatoslav Panteleev | 2:3 (11:6,6:11,7:11,11:6,6:11) |
08:20 | Alexandru Ni – Igor Rotaru | 1:3 (6:11,5:11,13:11,11:13) |
08:50 | Serhei Timpu – Ivan Boyan | 3:2 (11:8,8:11,9:11,11:8,12:10) |
09:20 | Viorel Evstratii – Valeriu Stajilov | 3:0 (11:7,11:6,11:8) |
09:50 | Alexandru Ni – Ivan Boyan | 1:3 (5:11,11:9,9:11,3:11) |
10:20 | Valeriu Stajilov – Igor Rotaru | 3:1 (8:11,11:3,11:6,11:8) |
10:50 | Serhei Timpu – Viorel Evstratii | 3:1 (11:5,12:10,4:11,11:9) |
11:20 | Alexandru Ni – Valeriu Stajilov | 3:2 (11:2,6:11,11:7,7:11,11:9) |
11:50 | Viorel Evstratii – Ivan Boyan | 3:2 (3:11,11:4,12:10,9:11,11:7) |
12:20 | Serhei Timpu – Igor Rotaru | 3:0 (11:6,11:2,11:9) |
12:50 | Alexandru Ni – Viorel Evstratii | 2:3 (7:11,11:9,11:9,6:11,8:11) |
13:20 | Serhei Timpu – Valeriu Stajilov | 3:1 (11:4,5:11,11:7,11:5) |
13:50 | Ivan Boyan – Igor Rotaru | 2:3 (11:9,7:11,11:7,5:11,10:12) |
14:20 | Alexandru Ni – Serhei Timpu | 1:3 (5:11,12:10,10:12,7:11) |
14:50 | Viorel Evstratii – Igor Rotaru | 3:0 (11:8,11:8,11:5) |
15:20 | Valeriu Stajilov – Ivan Boyan | 1:3 (7:11,6:11,11:6,11:13) |
15:50 | Yevgeniy Zotov – Dumitru Plamadeala | 3:1 (11:7,9:11,11:8,11:7) |
16:20 | Vladymyr Pyshchanskyi – Ilya Uzun | 3:0 (11:5,11:9,11:7) |
16:50 | Yevgeniy Zotov – Ilya Uzun | 1:3 (8:11,8:11,11:9,6:11) |
17:20 | Vladymyr Pyshchanskyi – Dumitru Plamadeala | 3:1 (11:6,11:4,8:11,11:7) |
17:50 | Yevgeniy Zotov – Vladymyr Pyshchanskyi | 3:1 (8:11,11:5,12:10,12:10) |
18:20 | Ilya Uzun – Dumitru Plamadeala | 2:3 (9:11,11:4,11:8,7:11,4:11) |
19:15 | Vladymyr Pyshchanskyi – Yevgeniy Zotov | 3:1 (12:10,12:14,11:3,11:7) |
19:45 | Dumitru Plamadeala – Ilya Uzun | 3:1 (11:6,9:11,11:8,11:8) |
20:00 | Serhey Zop – Sergiu Braguta | 1:3 (9:11,11:7,9:11,3:11) |
20:30 | Aurel Meriacri – Alexandru Misurov | 3:1 (11:8,11:5,9:11,11:3) |
21:00 | Serhey Zop – Alexandru Misurov | 3:2 (11:6,5:11,6:11,12:10,11:1) |
21:30 | Aurel Meriacri – Sergiu Braguta | 3:1 (5:11,11:7,16:14,11:9) |
22:00 | Serhey Zop – Aurel Meriacri | 0:3 (10:12,8:11,9:11) |
22:30 | Alexandru Misurov – Sergiu Braguta | 0:3 (9:11,6:11,6:11) |
23:00 | Alexandru Misurov – Serhey Zop | 1:3 (14:16,11:5,6:11,9:11) |
23:30 | Sergiu Braguta – Aurel Meriacri | 3:2 (11:6,8:11,5:11,11:7,11:8) |
Armenia. ITT Cup. Group B
Czech Republic. TT Star Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Arayik Firyan – Edgar Matinyan | 3:0 (12:10,11:5,11:5) |
00:20 | Jon Mirzoyan – Nerses Mazmanyan | 3:0 (11:7,11:8,11:4) |
00:40 | Hayk Kujoyan – Gevorg Sargsyan | 3:1 (11:3,8:11,11:4,14:12) |
01:00 | Drastamad Jokaklian – Edgar Matinyan | 3:1 (11:9,12:10,5:11,11:9) |
01:20 | Arayik Firyan – Gevorg Sargsyan | 3:1 (10:12,11:8,17:15,12:10) |
01:40 | Jon Mirzoyan – Hayk Kujoyan | 3:0 (11:7,11:5,11:9) |
02:00 | Drastamad Jokaklian – Nerses Mazmanyan | 1:3 (10:12,11:9,9:11,12:14) |
02:20 | Edgar Matinyan – Gevorg Sargsyan | 1:3 (7:11,9:11,11:6,8:11) |
02:40 | Arayik Firyan – Jon Mirzoyan | 0:3 (10:12,10:12,8:11) |
03:00 | Drastamad Jokaklian – Gevorg Sargsyan | 1:3 (6:11,11:6,10:12,11:13) |
03:20 | Nerses Mazmanyan – Hayk Kujoyan | 2:3 (8:11,11:7,5:11,11:7,4:11) |
04:20 | Edgar Matinyan – Jon Mirzoyan | 0:3 (7:11,7:11,8:11) |
04:40 | Drastamad Jokaklian – Hayk Kujoyan | 0:3 (2:11,8:11,11:13) |
05:00 | Gevorg Sargsyan – Jon Mirzoyan | 0:3 (4:11,10:12,9:11) |
05:20 | Nerses Mazmanyan – Arayik Firyan | 1:3 (11:5,7:11,7:11,10:12) |
05:40 | Drastamad Jokaklian – Jon Mirzoyan | 0:3 (3:11,8:11,9:11) |
06:00 | Hayk Kujoyan – Arayik Firyan | 2:3 (9:11,11:8,9:11,11:8,6:11) |
06:20 | Nerses Mazmanyan – Edgar Matinyan | 3:1 (11:4,7:11,11:5,11:6) |
06:40 | Drastamad Jokaklian – Arayik Firyan | 0:3 (2:11,7:11,5:11) |
07:00 | Hayk Kujoyan – Edgar Matinyan | 3:0 (11:6,12:10,12:10) |
07:20 | Gevorg Sargsyan – Nerses Mazmanyan | 0:3 (10:12,6:11,3:11) |
07:40 | Edgar Matinyan – Drastamad Jokaklian | 0:3 (10:12,12:14,12:14) |
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:01 | Andrey Vagapov – Sergei Shmelyov | 4:2 (4:11,1:11,16:14,11:9,11:7,11:6) |
00:04 | Vitaly Sizonenko – Sergei Volkov | 4:3 (11:9,11:9,9:11,8:11,11:8,10:12,11:6) |
00:05 | Konstantin Sergeev – Valeriy Gorelov | 4:2 (11:9,9:11,12:10,6:11,11:9,11:3) |
00:06 | Leonid Samohotov – Nikolay Budeev | 4:3 (8:11,11:8,1:11,11:8,11:7,13:15,11:9) |
00:08 | Vasily Petrenko – Mikhail Pratskevich | 4:3 (11:6,13:15,11:5,7:11,11:9,7:11,11:4) |
00:15 | Evgeniy Elizarov – Andrey Dergunov | 4:2 (11:6,11:13,12:10,11:4,7:11,11:8) |
00:15 | Sergei Vyrko – Vitaly Khoroshko | 2:4 (11:13,11:8,10:12,12:10,5:11,9:11) |
00:25 | Vadim Evlampiev G. – Alexander Shalaev | 1:4 (11:6,7:11,10:12,8:11,4:11) |
00:40 | Boris Alekseev – Timur Mamazakirov | 4:3 (11:6,8:11,11:9,7:11,9:11,17:15,11:9) |
00:44 | Valentin Zhivolkovsky – Vitaly Sizonenko | 2:4 (3:11,6:11,9:11,11:9,11:9,7:11) |
00:45 | Ivan Patsyna – Roman Abashkin | 4:1 (11:7,13:11,11:8,4:11,11:5) |
00:45 | Valeriy Gorelov – Gennady Bakulin | 4:2 (12:10,9:11,11:6,11:3,8:11,11:9) |
00:52 | Aleksandr Emelyanov S. – Gleb Radionov | 4:3 (11:5,11:5,12:14,11:4,7:11,8:11,11:8) |
00:55 | Anton Sentyabov – Victor Rakhmanov | 0:4 (8:11,11:13,1:11,6:11) |
01:00 | Alexander Elinson – Andrey Nikolaev | 4:1 (11:9,11:3,11:7,11:13,11:9) |
01:05 | Alexander Vasiliev – Anton Panasyuk | 2:4 (10:12,4:11,9:11,11:9,11:9,5:11) |
01:05 | Nikita Butvina – Dinar Yusupov | 4:3 (5:11,14:16,11:7,11:9,7:11,11:8,11:7) |
01:10 | Vasily Petrenko – Ivan Patsyna | 1:4 (3:11,9:11,10:12,11:4,4:11) |
01:15 | Ilya Semenov – Konstantin Sergeev | 4:1 (11:6,6:11,11:7,11:8,11:9) |
01:23 | Dmitriy Rogov – Sergei Volkov | 0:4 (1:11,5:11,10:12,7:11) |
01:25 | Nikita Kocheshkov – Matvey Tkachev | 4:1 (11:9,11:8,11:6,7:11,11:8) |
01:25 | Alexander Shalaev – Vadim Evlampiev G. | 4:2 (11:7,10:12,11:5,11:8,6:11,11:2) |
01:26 | Sergei Shmelyov – Boris Alekseev | 1:4 (4:11,14:16,9:11,11:5,6:11) |
01:35 | Nikolay Budeev – Leonid Samohotov | 0:4 (10:12,10:12,6:11,8:11) |
01:38 | Mikhail Pratskevich – Roman Abashkin | 4:1 (8:11,11:4,11:7,11:9,11:6) |
01:50 | Dmitriy Rogov – Vitaly Sizonenko | 1:4 (11:5,9:11,8:11,8:11,7:11) |
01:55 | Andrey Nikolaev – Nikita Kocheshkov | 0:4 (5:11,6:11,6:11,9:11) |
01:55 | Anton Sentyabov – Vadim Evlampiev G. | 4:2 (11:9,14:12,11:4,11:13,9:11,12:10) |
02:00 | Andrey Filippov – Yuriy Shashelev | 4:2 (11:8,13:11,7:11,10:12,11:8,11:9) |
02:03 | Gleb Radionov – Nikolay Budeev | 3:4 (14:12,7:11,11:8,9:11,10:12,11:8,10:12) |
02:04 | Timur Mamazakirov – Andrey Vagapov | 4:0 (11:7,11:8,11:6,12:10) |
02:05 | Roman Abashkin – Ivan Patsyna | 2:4 (12:10,8:11,9:11,11:8,8:11,8:11) |
02:11 | Matvey Tkachev – Alexander Elinson | 1:4 (9:11,11:7,3:11,9:11,13:15) |
02:22 | Andrey Vagapov – Boris Alekseev | 4:3 (5:11,11:6,11:3,9:11,4:11,11:9,11:6) |
02:25 | Sergei Volkov – Valentin Zhivolkovsky | 4:1 (11:9,11:7,11:8,9:11,11:4) |
02:35 | Roman Golushchenko – Alexander Sagitov | 4:2 (11:5,11:7,5:11,8:11,11:6,11:8) |
02:40 | Alexander Elinson – Nikita Kocheshkov | 4:2 (12:10,8:11,11:7,8:11,11:7,11:8) |
02:40 | Victor Rakhmanov – Alexander Shalaev | 1:4 (5:11,9:11,6:11,11:8,10:12) |
02:45 | Mikhail Pratskevich – Vasily Petrenko | 4:2 (11:2,11:1,11:5,5:11,11:13,11:8) |
02:53 | Aleksandr Emelyanov S. – Leonid Samohotov | 3:4 (11:1,9:11,8:11,11:8,11:7,6:11,6:11) |
02:55 | Dmitriy Rogov – Valentin Zhivolkovsky | 4:3 (11:7,11:8,8:11,8:11,11:7,7:11,11:9) |
03:00 | Sergei Shmelyov – Timur Mamazakirov | 4:2 (6:11,9:11,13:11,11:3,13:11,11:8) |
03:06 | Yuriy Shashelev – Roman Golushchenko | 3:4 (10:12,12:10,3:11,11:8,11:9,11:13,8:11) |
03:13 | Roman Abashkin – Vasily Petrenko | 4:2 (11:7,11:2,8:11,8:11,11:6,11:7) |
03:20 | Andrey Nikolaev – Matvey Tkachev | 0:4 (9:11,6:11,4:11,12:14) |
03:21 | Igor Egorov V. – Nikita Novikov | 1:4 (7:11,10:12,10:12,11:4,6:11) |
03:38 | Boris Alekseev – Sergei Shmelyov | 4:2 (11:4,12:10,7:11,10:12,11:2,11:4) |
03:40 | Sergei Volkov – Vitaly Sizonenko | 4:3 (11:5,11:2,12:10,5:11,3:11,6:11,13:11) |
03:43 | Andrey Nikolaev – Alexander Elinson | 2:4 (6:11,11:9,9:11,12:10,5:11,8:11) |
03:45 | Danil Khramukhin – Lev Aydakov | 4:1 (11:5,11:6,11:8,9:11,14:12) |
03:45 | Mikhail Pratskevich – Ivan Patsyna | 4:3 (12:14,11:9,11:2,12:10,8:11,9:11,11:4) |
03:56 | Alexander Sagitov – Andrey Filippov | 4:2 (11:9,9:11,11:7,7:11,15:13,11:7) |
04:07 | Nikita Novikov – Danil Khramukhin | 4:1 (11:5,11:2,9:11,11:7,11:8) |
04:20 | Andrey Vagapov – Timur Mamazakirov | 3:4 (6:11,11:8,11:9,2:11,8:11,11:7,10:12) |
04:25 | Matvey Tkachev – Nikita Kocheshkov | 4:2 (11:9,11:7,5:11,11:4,4:11,11:2) |
04:32 | Andrey Filippov – Roman Golushchenko | 4:0 (11:2,11:6,14:12,11:7) |
04:39 | Lev Aydakov – Igor Egorov V. | 4:1 (10:12,12:10,11:9,13:11,13:11) |
04:55 | Nikita Kocheshkov – Andrey Nikolaev | 4:0 (11:2,11:5,11:8,11:6) |
04:56 | Sergei Shmelyov – Andrey Vagapov | 4:2 (11:6,12:10,11:7,13:15,5:11,11:9) |
05:00 | Mikhail Ivanov – Daniil Tolyzin | 4:1 (11:9,11:4,9:11,11:7,11:1) |
05:04 | Yuriy Shashelev – Alexander Sagitov | 3:4 (11:2,6:11,11:3,11:3,8:11,7:11,8:11) |
05:07 | Igor Egorov V. – Danil Khramukhin | 4:1 (10:12,11:8,11:3,11:3,11:9) |
05:30 | Alexander Elinson – Matvey Tkachev | 4:2 (11:5,7:11,4:11,11:5,11:6,11:8) |
05:32 | Nikita Novikov – Lev Aydakov | 3:4 (11:7,11:9,9:11,6:11,4:11,11:9,6:11) |
05:34 | Mikhail Butylev – Evgeny Pavlov | 3:4 (11:9,8:11,11:8,7:11,11:5,8:11,10:12) |
05:45 | Timur Mamazakirov – Boris Alekseev | 3:4 (11:3,9:11,11:4,11:13,8:11,11:8,8:11) |
05:48 | Yuriy Shashelev – Andrey Filippov | 2:4 (6:11,11:7,7:11,13:15,11:9,8:11) |
06:00 | Alexander Nekrasov – Alisher Karimjanov | 4:2 (11:7,12:10,11:6,5:11,10:12,11:8) |
06:07 | Danil Khramukhin – Nikita Novikov | 4:2 (3:11,11:13,11:8,11:7,11:7,11:3) |
06:12 | Daniil Tolyzin – Mikhail Butylev | 2:4 (8:11,7:11,12:10,11:8,8:11,6:11) |
06:32 | Alexander Sagitov – Roman Golushchenko | 2:4 (4:11,11:7,9:11,11:13,12:10,8:11) |
06:33 | Mikhail Leonov – Ivan Karpov | 4:2 (8:11,5:11,12:10,11:6,11:7,11:9) |
06:43 | Igor Egorov V. – Lev Aydakov | 4:3 (8:11,11:8,10:12,11:8,9:11,11:2,13:11) |
06:52 | Evgeny Pavlov – Mikhail Ivanov | 1:4 (4:11,11:5,3:11,3:11,4:11) |
07:00 | Sergey Yacenko – Stanislav Leonovich | 4:2 (12:14,11:7,11:8,11:6,11:13,11:9) |
07:00 | Aleksandr Shalik – Valery Bykh | 3:4 (11:7,9:11,8:11,11:1,12:10,8:11,6:11) |
07:11 | Mikhail Ivanov – Mikhail Butylev | 4:3 (11:3,13:11,15:13,6:11,12:14,8:11,11:5) |
07:15 | Alexander Sagitov – Yuriy Shashelev | 4:1 (11:8,11:7,11:9,2:11,11:8) |
07:15 | Alisher Karimjanov – Mikhail Leonov | 2:4 (6:11,9:11,10:12,11:7,12:10,1:11) |
07:18 | Lev Aydakov – Nikita Novikov | 1:4 (10:12,8:11,11:9,8:11,8:11) |
07:35 | Alexander Yaskevich – Kirill Goncharov | 2:4 (11:7,6:11,11:7,9:11,9:11,7:11) |
07:36 | Shamil Hayrullin – Denis Medvedev | 2:4 (12:10,10:12,10:12,11:6,5:11,8:11) |
07:40 | Roman Golushchenko – Andrey Filippov | 0:4 (6:11,6:11,5:11,7:11) |
07:44 | Danil Khramukhin – Igor Egorov V. | 0:4 (10:12,7:11,9:11,7:11) |
07:53 | Igor Tyukhlov – Ivan Doronin | 4:2 (8:11,6:11,11:9,11:7,11:3,11:7) |
07:54 | Daniil Tolyzin – Evgeny Pavlov | 1:4 (5:11,14:12,10:12,9:11,4:11) |
07:58 | Ivan Karpov – Alexander Nekrasov | 4:3 (11:8,8:11,12:10,11:8,8:11,4:11,11:8) |
08:00 | Alexey Evtyushin – Denis Asanov | 2:4 (5:11,8:11,11:9,11:6,7:11,8:11) |
08:05 | Aleksandr Shalik – Kirill Goncharov | 4:3 (9:11,13:11,11:4,10:12,10:12,11:8,11:5) |
08:09 | Stanislav Leonovich – Shamil Hayrullin | 3:4 (11:5,4:11,11:8,9:11,11:6,8:11,1:11) |
08:26 | Azimchon Mavlyanov – Andrey Sirotkin | 3:4 (11:13,5:11,5:11,11:8,11:5,11:8,9:11) |
08:30 | Evgeny Pavlov – Mikhail Butylev | 4:3 (11:9,9:11,10:12,11:4,5:11,11:5,11:4) |
08:35 | Alexey Lipai – Gennady Shamkolovich | 4:1 (11:6,9:11,11:6,11:8,11:9) |
08:37 | Alexander Nekrasov – Mikhail Leonov | 4:1 (11:3,11:4,9:11,11:9,11:9) |
08:46 | Alexander Yaskevich – Valery Bykh | 3:4 (5:11,11:6,11:9,3:11,11:8,10:12,5:11) |
08:53 | Denis Medvedev – Sergey Yacenko | 3:4 (11:13,8:11,11:7,12:10,11:7,6:11,9:11) |
08:53 | Igor Elistratov – Pavel Pulnyi | 3:4 (7:11,5:11,11:5,11:7,5:11,11:5,4:11) |
09:00 | Arthur Gaiduchenya – Sergei Gavrilov | 4:1 (11:6,8:11,11:8,11:9,11:2) |
09:03 | Alexey Evtyushin – Gennady Shamkolovich | 4:2 (11:8,11:3,8:11,7:11,11:5,11:3) |
09:05 | Daniil Tolyzin – Mikhail Ivanov | 2:4 (11:9,11:6,7:11,7:11,6:11,9:11) |
09:11 | Alisher Karimjanov – Ivan Karpov | 4:3 (11:4,11:7,9:11,8:11,8:11,11:3,11:5) |
09:12 | Ivan Doronin – Azimchon Mavlyanov | 4:3 (9:11,11:8,7:11,11:8,12:10,6:11,11:7) |
09:14 | Aleksandr Shalik – Alexander Yaskevich | 2:4 (4:11,7:11,11:9,11:5,8:11,10:12) |
09:26 | Evgeny Voevodin – Nikolai Brui | 4:1 (16:14,11:6,11:8,2:11,14:12) |
09:30 | Sergey Yacenko – Shamil Hayrullin | 4:1 (11:9,13:11,14:12,5:11,11:5) |
09:31 | Dzhamshed Khasanov – Daniil Sokolov | 2:4 (10:12,11:6,9:11,5:11,11:5,6:11) |
09:32 | Alexey Lipai – Denis Asanov | 4:3 (4:11,11:8,11:8,9:11,10:12,13:11,11:6) |
09:46 | Mikhail Butylev – Daniil Tolyzin | 0:0 (0:0) |
09:49 | Andrey Sirotkin – Igor Tyukhlov | 4:1 (7:11,11:6,11:3,11:5,11:5) |
09:50 | Alisher Karimjanov – Alexander Nekrasov | 4:2 (18:16,11:4,11:7,5:11,7:11,11:7) |
09:51 | Kirill Goncharov – Valery Bykh | 0:4 (7:11,8:11,9:11,6:11) |
09:51 | Nikolay Gerasimov – Igor Ukhin | 4:1 (11:8,11:9,11:1,9:11,11:7) |
09:53 | Mikhail Ivanov – Evgeny Pavlov | 4:0 (11:3,11:7,11:5,11:2) |
10:03 | Arthur Gaiduchenya – Nikolai Brui | 4:2 (11:7,11:13,11:5,5:11,11:4,11:6) |
10:04 | Stanislav Leonovich – Denis Medvedev | 4:2 (11:5,5:11,11:13,11:9,11:6,15:13) |
10:05 | Pavel Pulnyi – Dzhamshed Khasanov | 0:4 (5:11,6:11,9:11,5:11) |
10:10 | Alexander Yaskevich – Aleksandr Shalik | 2:4 (8:11,11:8,11:9,9:11,11:13,4:11) |
10:12 | Alexey Evtyushin – Alexey Lipai | 1:4 (4:11,6:11,11:8,9:11,9:11) |
10:17 | Igor Tyukhlov – Azimchon Mavlyanov | 3:4 (11:7,11:7,4:11,9:11,11:9,8:11,13:15) |
10:23 | Alexander Lazarev – Dmitriy Gorbunov | 4:3 (11:9,8:11,11:6,11:3,8:11,8:11,11:4) |
10:27 | Ivan Karpov – Mikhail Leonov | 4:0 (11:4,11:7,11:8,11:4) |
10:34 | Daniil Sokolov – Igor Elistratov | 0:4 (4:11,5:11,5:11,7:11) |
10:37 | Gennady Shamkolovich – Denis Asanov | 4:1 (11:4,11:4,5:11,11:9,13:11) |
10:38 | Evgeny Voevodin – Sergei Gavrilov | 4:3 (11:7,13:11,10:12,11:8,11:13,9:11,11:2) |
10:40 | Shamil Hayrullin – Sergey Yacenko | 1:4 (5:11,11:6,8:11,6:11,9:11) |
10:50 | Igor Elistratov – Dzhamshed Khasanov | 4:1 (11:8,12:10,11:6,4:11,11:6) |
10:50 | Valery Bykh – Kirill Goncharov | 4:3 (6:11,11:5,10:12,13:11,10:12,11:8,11:6) |
10:51 | Mikhail Leonov – Alexander Nekrasov | 3:4 (6:11,11:6,11:5,11:5,6:11,8:11,15:17) |
10:53 | Igor Ukhin – Alexander Lazarev | 1:4 (7:11,12:10,3:11,7:11,6:11) |
10:53 | Ivan Doronin – Andrey Sirotkin | 3:4 (11:9,11:7,4:11,8:11,11:6,8:11,8:11) |
11:05 | Dmitriy Gorbunov – Nikolay Gerasimov | 4:3 (11:3,12:10,13:11,8:11,5:11,9:11,11:4) |
11:10 | Denis Medvedev – Stanislav Leonovich | 4:2 (8:11,11:2,11:7,11:9,6:11,11:5) |
11:13 | Alexey Lipai – Alexey Evtyushin | 0:4 (5:11,9:11,8:11,4:11) |
11:14 | Gennady Shamkolovich – Alexey Lipai | 4:1 (11:2,7:11,11:4,11:9,16:14) |
11:20 | Pavel Pulnyi – Daniil Sokolov | 4:2 (11:9,16:14,10:12,6:11,11:7,11:9) |
11:22 | Kirill Goncharov – Alexander Yaskevich | 4:0 (11:4,11:4,11:9,11:9) |
11:29 | Arthur Gaiduchenya – Evgeny Voevodin | 0:4 (8:11,8:11,9:11,5:11) |
11:34 | Denis Asanov – Gennady Shamkolovich | 4:1 (11:5,11:9,7:11,12:10,11:9) |
11:35 | Ivan Karpov – Alisher Karimjanov | 1:4 (5:11,6:11,14:16,11:6,7:11) |
11:36 | Igor Tyukhlov – Andrey Sirotkin | 0:4 (9:11,8:11,11:13,9:11) |
11:42 | Shamil Hayrullin – Stanislav Leonovich | 1:4 (10:12,11:5,6:11,5:11,9:11) |
11:44 | Valery Bykh – Aleksandr Shalik | 4:1 (11:4,11:5,11:7,5:11,11:9) |
11:51 | Nikolay Gerasimov – Alexander Lazarev | 3:4 (8:11,12:14,12:10,11:5,12:10,9:11,6:11) |
11:56 | Nikolai Brui – Sergei Gavrilov | 2:4 (7:11,11:5,11:13,11:7,3:11,5:11) |
11:58 | Igor Elistratov – Daniil Sokolov | 4:2 (5:11,7:11,17:15,11:7,13:11,11:6) |
12:07 | Nikita Yarushin – Andrey Popov | 1:4 (11:6,9:11,8:11,9:11,8:11) |
12:12 | Azimchon Mavlyanov – Ivan Doronin | 0:4 (7:11,8:11,9:11,7:11) |
12:13 | Sergey Yacenko – Denis Medvedev | 4:0 (11:8,13:11,11:2,18:16) |
12:36 | Azimchon Mavlyanov – Igor Tyukhlov | 2:4 (11:4,11:9,5:11,9:11,8:11,5:11) |
12:36 | Igor Ukhin – Dmitriy Gorbunov | 4:3 (11:9,11:2,6:11,8:11,6:11,11:7,11:5) |
12:37 | Nikolai Brui – Evgeny Voevodin | 1:4 (8:11,6:11,5:11,11:8,3:11) |
12:40 | Svyatoslav Urazov – Sergey Filchev | 3:4 (13:11,11:9,10:12,11:8,12:14,9:11,12:14) |
12:40 | Alexander Lazarev – Igor Ukhin | 4:1 (16:14,11:7,11:8,8:11,11:7) |
12:42 | Dzhamshed Khasanov – Pavel Pulnyi | 4:0 (11:8,11:6,12:10,11:5) |
12:44 | Denis Asanov – Alexey Evtyushin | 4:2 (9:11,11:4,7:11,11:9,11:8,11:5) |
12:57 | Nikita Ivanov – Denis Tebenkov | 2:4 (11:7,12:14,8:11,10:12,11:9,9:11) |
13:00 | Nikita Butvina – Andrey Dergunov | 4:2 (11:6,6:11,11:4,12:10,5:11,11:4) |
13:03 | Andrey Sirotkin – Ivan Doronin | 1:4 (3:11,10:12,3:11,11:9,2:11) |
13:06 | Daniil Sokolov – Pavel Pulnyi | 3:4 (11:8,10:12,3:11,12:10,11:8,6:11,8:11) |
13:07 | Sergei Gavrilov – Arthur Gaiduchenya | 4:3 (11:8,8:11,11:9,6:11,6:11,11:7,12:10) |
13:35 | Evgeniy Elizarov – Dinar Yusupov | 2:4 (11:9,14:16,11:9,3:11,9:11,4:11) |
13:50 | Andrey Popov – Svyatoslav Urazov | 4:2 (11:9,11:1,9:11,5:11,14:12,11:3) |
13:52 | Nikolay Gerasimov – Dmitriy Gorbunov | 4:3 (11:13,11:4,11:2,6:11,11:5,8:11,12:10) |
13:54 | Dzhamshed Khasanov – Igor Elistratov | 2:4 (7:11,11:3,4:11,12:10,9:11,7:11) |
13:56 | Nikolai Brui – Arthur Gaiduchenya | 4:3 (11:7,6:11,11:4,8:11,8:11,11:9,11:4) |
14:00 | Amirjon Tokhirzhonov – Sean Malakhov | 4:1 (11:4,11:6,18:20,11:7,11:6) |
14:00 | Dmitriy Rogov – Pavel Skrobot | 4:1 (4:11,11:3,11:9,11:3,11:6) |
14:18 | Andrey Dergunov – Evgeniy Elizarov | 4:3 (11:4,9:11,5:11,11:8,11:5,4:11,11:6) |
14:21 | Sergey Filchev – Nikita Yarushin | 4:2 (7:11,11:7,11:8,6:11,11:9,11:4) |
14:24 | Maksym Kolos – Matvey Zhdanyuk | 1:4 (3:11,11:13,11:8,7:11,4:11) |
14:25 | Ilya Vakulenko – Artyom Surin | 4:1 (6:11,11:8,11:8,11:7,11:5) |
14:25 | Dmitriy Gorbunov – Igor Ukhin | 4:1 (11:4,11:9,12:10,4:11,11:9) |
14:38 | Sergei Gavrilov – Evgeny Voevodin | 2:4 (11:5,8:11,12:10,10:12,6:11,7:11) |
14:49 | Alexander Lazarev – Nikolay Gerasimov | 1:4 (11:8,9:11,8:11,3:11,8:11) |
14:52 | Sean Malakhov – Ilya Vakulenko | 0:4 (4:11,11:13,6:11,9:11) |
14:52 | Dmitriy Rogov – Matvey Zhdanyuk | 4:3 (8:11,11:8,5:11,11:7,7:11,15:13,11:8) |
15:00 | Ivan Ivanov – Denis Oleinikov | 4:1 (8:11,11:8,11:4,14:12,11:8) |
15:00 | Andrey Chizhevsky – Maksim Buhovec | 4:1 (11:9,11:8,8:11,11:4,11:7) |
15:00 | Dinar Yusupov – Nikita Butvina | 1:4 (8:11,5:11,10:12,11:7,6:11) |
15:03 | Nikita Yarushin – Svyatoslav Urazov | 2:4 (7:11,11:6,12:14,7:11,11:7,8:11) |
15:25 | Vitaly Khoroshko – Dmitry Panasenko | 1:4 (5:11,7:11,13:15,11:6,6:11) |
15:25 | Sergey Varfolomeev S. – Marat Mukambetov | 2:4 (4:11,11:8,14:16,7:11,11:9,7:11) |
15:33 | Daniil Fedorov – Sergei Savelev | 4:3 (9:11,4:11,9:11,11:6,12:10,11:9,16:14) |
15:35 | Nikita Butvina – Evgeniy Elizarov | 1:4 (8:11,9:11,11:6,4:11,8:11) |
15:38 | Maksym Kolos – Pavel Skrobot | 1:4 (7:11,6:11,8:11,12:10,6:11) |
15:45 | Andrey Chizhevsky – Dmitry Panasenko | 4:3 (7:11,7:11,6:11,11:7,11:5,11:5,11:5) |
15:46 | Andrey Popov – Sergey Filchev | 3:4 (11:13,11:9,8:11,11:9,11:3,5:11,8:11) |
16:00 | Denis Oleinikov – Sergey Varfolomeev S. | 4:2 (11:9,9:11,4:11,11:8,11:6,11:6) |
16:00 | Vitaliy Jishkevich – Pavel Potrepko | 4:3 (14:12,10:12,11:8,4:11,4:11,11:9,11:7) |
16:02 | Dmitriy Rogov – Maksym Kolos | 4:2 (7:11,10:12,11:5,11:8,11:5,11:4) |
16:20 | Denis Tebenkov – Daniil Fedorov | 3:4 (11:7,5:11,11:4,11:9,5:11,8:11,4:11) |
16:25 | Vitaly Khoroshko – Maksim Buhovec | 4:0 (11:7,11:5,11:7,11:9) |
16:25 | Andrey Dergunov – Dinar Yusupov | 4:3 (11:8,4:11,11:6,6:11,11:9,6:11,11:5) |
16:35 | Matvey Zhdanyuk – Pavel Skrobot | 1:4 (11:6,5:11,7:11,7:11,8:11) |
16:35 | Marat Mukambetov – Ivan Ivanov | 4:1 (11:5,11:6,11:8,6:11,11:7) |
16:37 | Nikita Yarushin – Sergey Filchev | 1:4 (14:12,6:11,9:11,5:11,3:11) |
16:38 | Konstantin Chizhonok – Nikolay Ermolovich | 4:3 (7:11,11:4,11:8,11:8,8:11,3:11,11:6) |
16:45 | Andrey Chizhevsky – Vitaly Khoroshko | 4:1 (11:6,11:9,9:11,11:4,11:4) |
16:53 | Sergei Savelev – Nikita Ivanov | 4:1 (11:5,12:10,8:11,11:6,11:6) |
17:00 | Ivan Ivanov – Sergey Varfolomeev S. | 4:1 (3:11,11:4,11:4,12:10,11:6) |
17:00 | Maksym Kolos – Dmitriy Rogov | 2:4 (11:6,11:6,8:11,4:11,4:11,8:11) |
17:00 | Evgeniy Elizarov – Nikita Butvina | 0:4 (1:11,7:11,9:11,9:11) |
17:12 | Vitaliy Jishkevich – Nikolay Ermolovich | 0:4 (9:11,9:11,6:11,7:11) |
17:18 | Dmitry Panasenko – Maksim Buhovec | 4:1 (11:9,11:9,7:11,11:6,11:7) |
17:20 | Svyatoslav Urazov – Andrey Popov | 4:3 (11:6,7:11,11:7,4:11,11:9,4:11,11:6) |
17:20 | Nikita Ivanov – Daniil Fedorov | 2:4 (11:6,13:11,10:12,4:11,9:11,9:11) |
17:25 | Denis Oleinikov – Marat Mukambetov | 4:2 (11:4,9:11,11:8,4:11,11:8,11:7) |
17:35 | Dinar Yusupov – Andrey Dergunov | 0:4 (6:11,10:12,11:13,6:11) |
17:36 | Konstantin Chizhonok – Pavel Potrepko | 4:1 (11:9,5:11,11:8,11:8,11:5) |
17:37 | Pavel Skrobot – Matvey Zhdanyuk | 4:3 (11:5,11:7,7:11,9:11,11:5,6:11,12:10) |
17:40 | Maksim Buhovec – Andrey Chizhevsky | 0:4 (5:11,5:11,5:11,5:11) |
17:50 | Andrey Popov – Nikita Yarushin | 4:2 (15:13,6:11,11:3,9:11,14:12,11:9) |
17:55 | Denis Tebenkov – Sergei Savelev | 3:4 (4:11,11:6,11:7,15:13,5:11,10:12,8:11) |
17:57 | Vitaliy Jishkevich – Konstantin Chizhonok | 4:3 (11:8,12:10,11:9,4:11,10:12,5:11,11:7) |
18:00 | Marat Mukambetov – Sergey Varfolomeev S. | 4:1 (11:6,11:7,12:14,12:10,11:6) |
18:00 | Dinar Yusupov – Evgeniy Elizarov | 1:4 (11:9,7:11,6:11,11:13,5:11) |
18:01 | Dmitry Panasenko – Vitaly Khoroshko | 4:0 (11:9,11:5,11:9,11:4) |
18:15 | Matvey Zhdanyuk – Maksym Kolos | 4:0 (11:8,13:11,11:5,11:6) |
18:21 | Maksim Buhovec – Vitaly Khoroshko | 3:4 (2:11,5:11,11:9,11:9,11:9,10:12,9:11) |
18:30 | Sergey Filchev – Svyatoslav Urazov | 4:1 (11:9,5:11,11:5,11:6,11:5) |
18:30 | Denis Oleinikov – Ivan Ivanov | 2:4 (11:7,0:11,9:11,11:7,8:11,5:11) |
18:32 | Daniil Fedorov – Nikita Ivanov | 4:1 (11:9,12:10,11:4,9:11,11:7) |
18:35 | Andrey Dergunov – Nikita Butvina | 2:4 (8:11,5:11,6:11,11:7,11:9,7:11) |
18:40 | Pavel Skrobot – Dmitriy Rogov | 0:4 (8:11,10:12,9:11,18:20) |
18:41 | Nikolay Ermolovich – Pavel Potrepko | 4:3 (13:11,12:10,10:12,5:11,11:7,9:11,11:3) |
18:59 | Sergei Savelev – Denis Tebenkov | 2:4 (11:3,11:7,7:11,6:11,5:11,8:11) |
19:00 | Sergey Varfolomeev S. – Denis Oleinikov | 0:4 (7:11,7:11,3:11,6:11) |
19:02 | Dmitry Panasenko – Andrey Chizhevsky | 1:4 (9:11,9:11,11:6,10:12,4:11) |
19:08 | Alexander Shalaev – Victor Rakhmanov | 4:0 (12:10,11:7,12:10,12:10) |
19:10 | Sergei Shmelyov – Nikita Kocheshkov | 3:4 (11:9,8:11,11:8,10:12,11:4,8:11,4:11) |
19:16 | Konstantin Chizhonok – Vitaliy Jishkevich | 4:3 (9:11,11:7,11:9,5:11,11:13,12:10,11:5) |
19:20 | Ivan Ivanov – Marat Mukambetov | 4:3 (11:5,9:11,9:11,11:2,9:11,11:8,11:5) |
19:27 | Nikita Ivanov – Sergei Savelev | 3:4 (11:6,11:9,4:11,15:13,9:11,14:16,9:11) |
19:35 | Anton Sentyabov – Vadim Evlampiev G. | 1:4 (13:15,6:11,10:12,11:9,6:11) |
20:00 | Alexander Kolosov – Sergei Vyrko | 2:4 (11:13,7:11,9:11,11:9,11:7,6:11) |
20:00 | Andrey Nikolaev – Alexander Elinson | 2:4 (3:11,6:11,6:11,11:8,11:5,6:11) |
20:03 | Pavel Potrepko – Nikolay Ermolovich | 3:4 (10:12,11:9,2:11,11:7,7:11,11:9,6:11) |
20:10 | Victor Rakhmanov – Anton Sentyabov | 4:1 (11:3,8:11,11:5,11:7,11:8) |
20:15 | Denis Tebenkov – Daniil Fedorov | 4:2 (11:6,11:6,10:12,11:9,9:11,11:6) |
20:25 | Nikita Kocheshkov – Andrey Nikolaev | 4:2 (11:7,9:11,6:11,11:7,11:5,11:6) |
20:35 | Pavel Potrepko – Vitaliy Jishkevich | 0:4 (5:11,6:11,9:11,10:12) |
20:35 | Vitaly Sizonenko – Alexander Vasiliev | 2:4 (8:11,7:11,11:3,9:11,11:3,10:12) |
20:55 | Alexander Elinson – Sergei Shmelyov | 4:1 (11:8,11:4,12:10,13:15,11:4) |
20:55 | Alexander Vinokurov – Ivan Talamanov | 3:4 (13:11,8:11,6:11,11:5,9:11,18:16,5:11) |
21:00 | Bulat Latipov – Egor Rossygin | 4:1 (11:5,11:4,8:11,11:9,12:10) |
21:00 | Nikolay Ermolovich – Konstantin Chizhonok | 4:3 (11:8,11:5,11:7,6:11,7:11,5:11,11:8) |
21:00 | Roman Kireyev – Aleksandr Chirkov | 4:1 (11:6,12:10,9:11,11:6,11:3) |
21:05 | Alexander Kolosov – Alexander Vasiliev | 4:3 (9:11,9:11,11:9,11:9,11:5,7:11,11:8) |
21:25 | Alexey Dolgov – Dmitriy Barsukov | 4:1 (11:2,6:11,11:5,11:2,14:12) |
21:25 | Sergei Shmelyov – Andrey Nikolaev | 2:4 (11:3,7:11,6:11,11:7,12:14,9:11) |
21:25 | Pavel Pavlov – Jasur Hudayberdiev | 3:4 (13:11,11:4,4:11,11:9,9:11,5:11,9:11) |
21:26 | Alexander Shalaev – Anton Sentyabov | 4:2 (11:9,11:9,10:12,5:11,11:4,11:2) |
21:40 | Evgeny Gruzdov – Alexander Vinokurov | 1:4 (8:11,6:11,7:11,11:5,3:11) |
21:50 | Vitaly Sizonenko – Sergei Vyrko | 2:4 (8:11,11:6,9:11,10:12,11:2,11:13) |
21:53 | Aleksandr Chirkov – Alexey Dolgov | 3:4 (11:9,6:11,5:11,6:11,11:6,13:11,9:11) |
21:58 | Victor Rakhmanov – Vadim Evlampiev G. | 4:1 (13:11,8:11,11:9,11:3,11:6) |
22:00 | Ivan Talamanov – Evgeny Gruzdov | 4:1 (11:9,8:11,14:12,12:10,12:10) |
22:00 | Arseniy Chernyakevich – Igor Lysyuk | 2:4 (11:5,13:15,3:11,10:12,11:8,6:11) |
22:05 | Egor Rossygin – Pavel Pavlov | 4:2 (11:9,9:11,11:2,9:11,11:7,11:5) |
22:10 | Nikita Kocheshkov – Alexander Elinson | 1:4 (9:11,11:5,4:11,2:11,7:11) |
22:25 | Alexander Kolosov – Vitaly Sizonenko | 4:1 (5:11,12:10,11:9,11:5,14:12) |
22:30 | Dmitry Marychev – Ivan Patsyna | 2:4 (14:12,6:11,5:11,6:11,11:8,7:11) |
22:30 | Ivan Talamanov – Alexander Vinokurov | 4:3 (11:3,15:13,7:11,12:10,5:11,3:11,11:4) |
22:30 | Anton Sentyabov – Alexander Shalaev | 4:2 (7:11,11:5,7:11,12:10,11:6,11:8) |
22:32 | Dmitriy Barsukov – Roman Kireyev | 2:4 (11:6,5:11,8:11,7:11,11:9,10:12) |
22:35 | Jasur Hudayberdiev – Bulat Latipov | 1:4 (6:11,10:12,11:7,7:11,8:11) |
22:35 | Sergei Shmelyov – Alexander Elinson | 4:0 (12:10,13:11,14:12,11:5) |
23:00 | Arseniy Chernyakevich – Ivan Patsyna | 4:1 (11:9,11:9,11:6,4:11,11:7) |
23:00 | Aliaksandr Kviatkouski – Roman Abashkin | 4:3 (9:11,11:3,7:11,11:7,10:12,11:9,11:4) |
23:00 | Alexander Vasiliev – Sergei Vyrko | 4:3 (9:11,11:7,9:11,13:11,11:4,9:11,11:4) |
23:03 | Bulat Latipov – Pavel Pavlov | 4:1 (11:3,11:6,11:4,6:11,11:5) |
23:05 | Andrey Nikolaev – Nikita Kocheshkov | 4:0 (11:9,11:7,11:6,11:3) |
23:05 | Roman Kireyev – Alexey Dolgov | 4:0 (11:4,14:12,11:5,11:3) |
23:05 | Vadim Evlampiev G. – Victor Rakhmanov | 2:4 (4:11,12:10,12:10,5:11,7:11,5:11) |
23:15 | Alexander Vinokurov – Evgeny Gruzdov | 3:4 (5:11,11:8,9:11,7:11,11:3,11:5,8:11) |
23:25 | Dmitry Marychev – Igor Lysyuk | 4:2 (11:6,11:6,3:11,11:8,9:11,11:8) |
23:30 | Alexander Elinson – Nikita Kocheshkov | 4:1 (11:8,11:6,11:7,7:11,11:6) |
23:30 | Aleksandr Chirkov – Dmitriy Barsukov | 3:4 (11:6,9:11,7:11,11:3,8:11,12:10,8:11) |
23:32 | Egor Rossygin – Jasur Hudayberdiev | 4:3 (8:11,10:12,11:8,6:11,11:8,15:13,11:9) |
23:40 | Sergei Vyrko – Vitaly Sizonenko | 4:3 (9:11,11:7,10:12,11:4,11:9,3:11,11:8) |
23:43 | Vasily Petrenko – Ilya Yurusov | 4:2 (11:7,11:7,4:11,11:6,9:11,11:4) |
23:45 | Alexander Shalaev – Vadim Evlampiev G. | 4:2 (1:11,11:9,4:11,13:11,12:10,11:4) |
23:45 | Evgeny Gruzdov – Ivan Talamanov | 0:0 (0:0) |
23:55 | Andrey Nikolaev – Sergei Shmelyov | 0:4 (10:12,4:11,9:11,10:12) |
Czech Republic. ITT Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:01 | Ondrej Konvalinka – Milos Frydl | 3:1 (11:7,7:11,11:7,11:8) |
00:30 | Vaclav Hejda Jr. – Jan Hendrych | 2:3 (15:13,8:11,11:8,5:11,8:11) |
01:10 | Vaclav Hejda Jr. – Milos Frydl | 3:2 (11:3,6:11,12:10,4:11,11:8) |
01:40 | Jan Hendrych – Ondrej Konvalinka | 2:3 (11:9,8:11,11:9,7:11,9:11) |
10:00 | Pavel Papirnik – Tomas Cafourek | 2:3 (11:8,7:11,11:7,7:11,8:11) |
10:40 | Filip Nemec – Jan Spiegel | 3:1 (11:7,11:4,7:11,11:5) |
11:06 | Tomas Cafourek – Jan Spiegel | 0:3 (5:11,7:11,6:11) |
11:30 | Pavel Papirnik – Filip Nemec | 2:3 (9:11,11:13,12:10,12:10,3:11) |
12:08 | Filip Nemec – Tomas Cafourek | 3:2 (11:9,11:8,8:11,8:11,11:8) |
12:37 | Jan Spiegel – Pavel Papirnik | 3:0 (11:3,11:4,11:9) |
13:10 | Tomas Cafourek – Pavel Papirnik | 2:3 (3:11,11:8,11:13,12:10,3:11) |
14:14 | Ondrej Fiklik – Vojtech Koutnik | 2:3 (11:13,11:6,12:10,9:11,14:16) |
14:52 | Ondrej Kadavy – Ondrej Konvalinka | 3:1 (11:9,6:11,11:5,11:9) |
15:12 | Vojtech Koutnik – Ondrej Konvalinka | 3:1 (8:11,11:7,11:4,11:3) |
15:30 | Ondrej Fiklik – Ondrej Kadavy | 3:1 (11:8,12:10,7:11,11:7) |
16:00 | Ondrej Kadavy – Vojtech Koutnik | 2:3 (12:10,3:11,11:6,9:11,5:11) |
16:30 | Ondrej Konvalinka – Ondrej Fiklik | 2:3 (11:6,11:6,5:11,5:11,8:11) |
17:40 | Vojtech Koutnik – Ondrej Fiklik | 2:3 (5:11,9:11,11:3,11:8,6:11) |
18:05 | Matej Stach – Lukas Soucek | 1:3 (9:11,9:11,11:5,15:17) |
18:34 | Lukas Foff – Tomas Vorisek | 3:2 (14:16,13:11,12:14,11:7,11:8) |
19:16 | Lukas Soucek – Tomas Vorisek | 3:2 (9:11,11:6,11:8,9:11,11:7) |
19:53 | Matej Stach – Lukas Foff | 0:3 (3:11,4:11,8:11) |
20:10 | Lukas Foff – Lukas Soucek | 3:1 (3:11,11:9,11:6,11:9) |
20:30 | Tomas Vorisek – Matej Stach | 2:3 (11:9,9:11,11:4,3:11,4:11) |
21:10 | Matej Stach – Tomas Vorisek | 3:2 (11:7,11:9,3:11,7:11,14:12) |
22:02 | Jiri Celler – Marek Teiml | 3:0 (11:8,11:8,11:1) |
22:30 | Zbynek Vyskocil – Martin Boltik | 1:3 (8:11,5:11,11:8,7:11) |
23:00 | Marek Teiml – Martin Boltik | 3:0 (11:5,11:6,11:8) |
23:30 | Jiri Celler – Zbynek Vyskocil | 3:0 (12:10,11:8,11:8) |
TSC Pro.
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:03 | Konstantin Malyushev – Komron Salimov | 3:4 (11:6,5:11,6:11,8:11,12:10,11:7,9:11) |
00:05 | Artyom Rodin – Evgeniy Dobronravin | 4:1 (11:7,9:11,11:7,11:9,11:8) |
00:31 | Maxim Katanov – Aleksey Sobolev | 4:1 (8:11,11:7,11:3,11:7,13:11) |
00:32 | Maksim Malyush – Dmitry Karasev | 4:2 (5:11,11:8,5:11,11:7,12:10,12:10) |
00:34 | Michail Snitko – Andrey Dubrovsky | 2:4 (11:6,8:11,6:11,17:15,6:11,6:11) |
00:52 | Konstantin Malyushev – Maxim Katanov | 2:4 (11:4,9:11,6:11,11:7,7:11,6:11) |
00:57 | Vyacheslav Korolev – Maksim Malyush | 2:4 (6:11,6:11,11:8,11:8,6:11,8:11) |
01:08 | Artyom Rodin – Michail Snitko | 0:4 (7:11,6:11,6:11,6:11) |
01:27 | Aleksey Sobolev – Komron Salimov | 1:4 (10:12,11:4,6:11,8:11,7:11) |
01:31 | Dmitry Karasev – Alexander Pekhterev | 2:4 (11:4,11:5,8:11,8:11,7:11,11:13) |
01:42 | Andrey Dubrovsky – Evgeniy Dobronravin | 3:4 (2:11,13:11,11:4,7:11,9:11,13:11,11:13) |
02:01 | Konstantin Malyushev – Aleksey Sobolev | 4:2 (11:9,12:10,7:11,5:11,11:9,11:5) |
02:03 | Vyacheslav Korolev – Dmitry Karasev | 4:2 (11:6,9:11,11:8,11:8,6:11,11:9) |
02:16 | Artyom Rodin – Andrey Dubrovsky | 2:4 (14:12,6:11,6:11,11:7,4:11,10:12) |
02:38 | Maxim Katanov – Komron Salimov | 4:1 (11:5,8:11,11:7,12:10,11:8) |
02:41 | Maksim Malyush – Alexander Pekhterev | 4:1 (6:11,11:8,11:6,11:8,11:8) |
02:50 | Michail Snitko – Evgeniy Dobronravin | 4:1 (8:11,11:5,11:6,15:13,11:8) |
03:05 | Komron Salimov – Maxim Katanov | 0:4 (8:11,6:11,9:11,8:11) |
03:06 | Alexander Pekhterev – Maksim Malyush | 4:0 (11:6,11:9,11:7,11:8) |
03:24 | Andrey Dubrovsky – Michail Snitko | 1:4 (5:11,11:8,6:11,5:11,3:11) |
03:37 | Komron Salimov – Dmitrii Spiridonov | 4:2 (11:9,9:11,11:9,6:11,11:8,11:9) |
04:05 | Alena Chendey – Denis Rumyantsev | 1:4 (9:11,6:11,5:11,11:6,12:14) |
04:26 | Alexander Pekhterev – Aleksandr Panchenko | 3:4 (7:11,11:9,8:11,11:8,4:11,11:5,6:11) |
04:34 | Dmitry Sokolov – Maria Vinogradova A. | 4:0 (11:9,11:9,11:7,14:12) |
05:04 | Komron Salimov – Alexander Pekhterev | 4:1 (11:9,11:9,7:11,11:9,11:5) |
05:08 | Alena Chendey – Dmitry Sokolov | 4:3 (5:11,11:7,8:11,12:10,12:10,7:11,11:9) |
05:27 | Aleksandr Panchenko – Dmitrii Spiridonov | 0:4 (9:11,9:11,8:11,9:11) |
05:42 | Maria Vinogradova A. – Denis Rumyantsev | 4:3 (5:11,11:9,11:5,5:11,11:6,5:11,11:7) |
06:00 | Komron Salimov – Aleksandr Panchenko | 4:1 (9:11,11:8,11:9,12:10,12:10) |
06:16 | Alena Chendey – Maria Vinogradova A. | 4:1 (11:5,11:8,11:7,6:11,11:6) |
06:37 | Alexander Pekhterev – Dmitrii Spiridonov | 2:4 (7:11,11:8,6:11,7:11,11:8,6:11) |
06:50 | Dmitry Sokolov – Denis Rumyantsev | 0:4 (8:11,9:11,10:12,8:11) |
07:09 | Dmitrii Spiridonov – Komron Salimov | 0:4 (7:11,7:11,7:11,7:11) |
07:24 | Denis Rumyantsev – Alena Chendey | 4:1 (11:9,8:11,11:8,11:8,11:8) |
07:50 | Maria Vinogradova A. – Maxim Abakumov | 4:1 (11:6,11:4,11:7,9:11,11:8) |
08:00 | Rudolf Komisarov – Komron Salimov | 0:4 (5:11,9:11,7:11,8:11) |
08:00 | Kirill Zagylyaev – Bogdan Timoshin | 1:4 (8:11,11:9,8:11,11:13,8:11) |
08:10 | Yekaterina Golubeva – Denis Rumyantsev | 3:4 (5:11,3:11,11:5,11:8,7:11,11:8,4:11) |
08:20 | Artyom Rodin – Igor Razumov | 1:4 (11:8,7:11,4:11,9:11,5:11) |
08:22 | Roman Molchanov – Alina Dzugulova | 1:4 (9:11,7:11,5:11,11:4,10:12) |
08:24 | Valeriya Morozova – Aleksandr Panchenko | 4:1 (8:11,11:9,12:10,11:7,11:8) |
08:34 | Dmitry Sokolov – Alexander Kamanov | 4:0 (11:5,11:7,11:8,11:9) |
08:50 | Maria Vinogradova A. – Roman Molchanov | 4:2 (13:11,11:8,4:11,11:7,3:11,11:5) |
08:53 | Rudolf Komisarov – Valeriya Morozova | 2:4 (11:6,7:11,11:13,11:13,11:6,7:11) |
08:55 | Kirill Zagylyaev – Artyom Rodin | 4:2 (11:3,11:6,8:11,7:11,12:10,11:8) |
09:08 | Yekaterina Golubeva – Dmitry Sokolov | 4:3 (9:11,5:11,11:7,6:11,11:9,11:8,11:8) |
09:29 | Alina Dzugulova – Maxim Abakumov | 4:2 (11:9,12:10,11:13,3:11,12:10,11:9) |
09:30 | Aleksandr Panchenko – Komron Salimov | 2:4 (11:13,11:8,6:11,11:6,8:11,7:11) |
09:30 | Igor Razumov – Bogdan Timoshin | 1:4 (9:11,16:18,11:8,7:11,6:11) |
09:42 | Alexander Kamanov – Denis Rumyantsev | 1:4 (9:11,8:11,4:11,11:7,6:11) |
09:58 | Rudolf Komisarov – Aleksandr Panchenko | 3:4 (9:11,9:11,11:7,11:6,8:11,11:5,8:11) |
10:05 | Kirill Zagylyaev – Igor Razumov | 4:0 (11:6,11:9,11:7,19:17) |
10:05 | Maria Vinogradova A. – Alina Dzugulova | 1:4 (3:11,11:9,7:11,6:11,10:12) |
10:16 | Yekaterina Golubeva – Alexander Kamanov | 2:4 (11:7,11:8,8:11,6:11,6:11,8:11) |
10:34 | Roman Molchanov – Maxim Abakumov | 4:1 (11:5,11:6,10:12,11:5,11:7) |
10:35 | Artyom Rodin – Bogdan Timoshin | 4:3 (11:6,11:8,8:11,3:11,4:11,11:4,11:2) |
10:47 | Valeriya Morozova – Komron Salimov | 1:4 (8:11,9:11,11:5,7:11,5:11) |
10:50 | Dmitry Sokolov – Denis Rumyantsev | 4:1 (11:8,12:10,3:11,11:8,12:10) |
11:08 | Alina Dzugulova – Maria Vinogradova A. | 0:4 (10:12,7:11,8:11,9:11) |
11:10 | Komron Salimov – Valeriya Morozova | 4:1 (11:6,11:6,11:8,7:11,11:8) |
11:10 | Bogdan Timoshin – Kirill Zagylyaev | 4:2 (11:6,11:9,7:11,11:6,5:11,11:5) |
11:24 | Denis Rumyantsev – Dmitry Sokolov | 4:0 (11:8,11:6,11:6,11:9) |
11:37 | Anna Brednikova – Dmitry Karasev | 2:4 (6:11,8:11,11:6,12:10,7:11,5:11) |
11:40 | Vlada Voronina – Dmitriy Bobkov | 4:2 (9:11,11:9,5:11,11:8,11:7,12:10) |
12:00 | Ilya Smirnov – Maxim Katanov | 4:1 (12:10,11:8,8:11,11:5,12:10) |
12:00 | Alena Chendey – Vyacheslav Korolev | 4:2 (8:11,9:11,11:6,11:6,11:9,11:5) |
12:20 | Bogdan Timoshin – Komron Salimov | 3:4 (11:13,5:11,11:13,11:7,11:8,11:8,13:15) |
12:23 | Maxim Smirnov – Alexey Vinogradov | 1:4 (8:11,6:11,7:11,11:7,6:11) |
12:24 | Anna Boiko – Alberto Perez Perez | 4:1 (11:6,11:5,8:11,11:3,11:9) |
12:34 | Alexander Belikov – Pavel Karmanov | 4:1 (11:9,11:9,11:4,9:11,11:9) |
12:40 | Vlada Voronina – Maxim Smirnov | 4:2 (5:11,11:9,9:11,11:9,11:8,11:1) |
12:51 | Anna Brednikova – Anna Boiko | 2:4 (5:11,11:5,5:11,4:11,11:9,8:11) |
12:55 | Ilya Smirnov – Bogdan Timoshin | 4:0 (11:7,11:3,12:10,14:12) |
13:08 | Alena Chendey – Alexander Belikov | 3:4 (13:11,5:11,11:9,5:11,11:7,8:11,8:11) |
13:25 | Alberto Perez Perez – Dmitry Karasev | 2:4 (9:11,5:11,12:10,11:8,8:11,10:12) |
13:29 | Alexey Vinogradov – Dmitriy Bobkov | 2:4 (11:8,9:11,6:11,11:7,9:11,9:11) |
13:30 | Komron Salimov – Maxim Katanov | 1:4 (7:11,7:11,11:7,8:11,5:11) |
13:42 | Pavel Karmanov – Vyacheslav Korolev | 1:4 (6:11,10:12,11:13,11:8,4:11) |
14:03 | Vlada Voronina – Alexey Vinogradov | 4:0 (11:9,11:9,11:9,11:6) |
14:05 | Ilya Smirnov – Komron Salimov | 4:1 (11:7,11:4,11:5,9:11,11:4) |
14:07 | Anna Brednikova – Alberto Perez Perez | 4:1 (5:11,11:5,11:9,11:9,12:10) |
14:16 | Alena Chendey – Pavel Karmanov | 4:1 (11:5,11:8,7:11,11:7,11:9) |
14:38 | Anna Boiko – Dmitry Karasev | 4:2 (11:9,11:8,8:11,11:9,6:11,13:11) |
14:39 | Maxim Smirnov – Dmitriy Bobkov | 4:1 (11:6,11:6,7:11,11:7,11:9) |
14:40 | Bogdan Timoshin – Maxim Katanov | 4:2 (9:11,8:11,11:7,11:7,11:5,11:7) |
14:50 | Alexander Belikov – Vyacheslav Korolev | 0:4 (6:11,8:11,9:11,8:11) |
15:06 | Maxim Smirnov – Vlada Voronina | 0:4 (8:11,5:11,4:11,6:11) |
15:10 | Maxim Katanov – Ilya Smirnov | 2:4 (6:11,11:9,9:11,11:9,5:11,7:11) |
15:12 | Dmitry Karasev – Anna Boiko | 4:1 (11:8,11:8,11:4,7:11,11:7) |
15:24 | Vyacheslav Korolev – Alena Chendey | 4:1 (11:8,11:7,14:12,5:11,11:7) |
15:30 | Maxim Katanov – Konstantin Malyushev | 2:4 (10:12,7:11,5:11,11:7,11:9,6:11) |
15:31 | Vadim Semenov – Konstantin Malyushev | 2:4 (11:7,11:7,9:11,9:11,5:11,7:11) |
15:31 | Maxim Katanov – Ilya Smirnov | 4:1 (11:7,12:10,7:11,11:7,11:7) |
15:31 | Konstantin Malyushev – Maxim Katanov | 3:4 (6:11,11:6,11:9,11:4,9:11,9:11,4:11) |
15:31 | Vadim Semenov – Maxim Katanov | 1:4 (9:11,11:8,13:15,5:11,8:11) |
15:31 | Konstantin Malyushev – Ilya Smirnov | 4:3 (7:11,11:6,11:4,5:11,11:8,6:11,11:8) |
15:32 | Vadim Semenov – Ilya Smirnov | 3:4 (9:11,11:8,5:11,11:4,10:12,12:10,8:11) |
15:48 | Olga Gorshkaleva – Anna Brednikova | 3:4 (11:5,6:11,7:11,11:9,11:6,4:11,8:11) |
16:00 | Vitaly Khomutetskiy – Roman Molchanov | 2:4 (7:11,11:13,7:11,11:7,12:10,9:11) |
16:22 | Dmitrii Spiridonov – Ilya Ulchenko | 2:4 (9:11,11:5,11:9,5:11,7:11,6:11) |
16:30 | Vyacheslav Korolev – Alexander Belikov | 4:1 (11:6,11:6,12:10,8:11,11:8) |
16:54 | Olga Gorshkaleva – Dmitrii Spiridonov | 3:4 (4:11,11:9,9:11,11:7,11:9,4:11,6:11) |
17:00 | Vitaly Khomutetskiy – Vyacheslav Korolev | 3:4 (12:10,4:11,4:11,11:13,11:8,11:8,6:11) |
17:29 | Ilya Ulchenko – Anna Brednikova | 4:3 (5:11,5:11,11:7,10:12,12:10,12:10,11:9) |
17:40 | Alexander Belikov – Roman Molchanov | 2:4 (9:11,14:12,11:7,6:11,9:11,8:11) |
18:02 | Olga Gorshkaleva – Ilya Ulchenko | 4:2 (8:11,11:6,11:9,11:13,15:13,11:6) |
18:18 | Vitaly Khomutetskiy – Alexander Belikov | 1:4 (3:11,8:11,12:10,8:11,6:11) |
18:39 | Dmitrii Spiridonov – Anna Brednikova | 4:3 (11:6,11:6,9:11,11:7,6:11,11:13,11:5) |
18:40 | Vyacheslav Korolev – Roman Molchanov | 2:4 (9:11,11:9,12:10,8:11,8:11,7:11) |
19:12 | Ilya Ulchenko – Dmitrii Spiridonov | 4:3 (6:11,11:6,8:11,11:6,5:11,13:11,11:5) |
19:20 | Roman Molchanov – Vyacheslav Korolev | 0:4 (4:11,7:11,6:11,7:11) |
19:44 | Alberto Perez Perez – Victor Yaichkov | 1:4 (8:11,6:11,11:7,10:12,5:11) |
19:47 | Ilya Ulchenko – Vladislav Baranov | 4:1 (11:7,5:11,15:13,11:7,11:6) |
19:47 | Maksim Malyush – Ilya Ulchenko | 4:2 (4:11,11:3,11:8,9:11,11:9,11:5) |
19:47 | Vladislav Baranov – Kristina Frolova | 4:2 (7:11,11:9,9:11,11:9,11:9,12:10) |
19:47 | Maksim Malyush – Kristina Frolova | 1:4 (9:11,11:6,6:11,8:11,10:12) |
20:00 | Valeriya Morozova – Mikhail Katanov | 1:4 (5:11,11:9,6:11,7:11,6:11) |
20:05 | Alexey Vinogradov – Artyom Rodin | 1:4 (4:11,7:11,14:12,6:11,9:11) |
20:23 | Olga Dubrovskaya – Dmitrii Spiridonov | 4:1 (11:6,9:11,11:4,11:7,11:5) |
20:30 | Vasily Deryugin – Igor Razumov | 4:2 (11:6,9:11,13:11,11:9,6:11,11:5) |
20:34 | Maxim Smirnov – Daniil Mikheev A. | 3:4 (13:11,8:11,11:8,7:11,3:11,11:8,6:11) |
20:42 | Maksim Malyush – Vladislav Baranov | 1:4 (12:10,8:11,10:12,6:11,6:11) |
20:42 | Ilya Ulchenko – Kristina Frolova | 0:4 (10:12,7:11,6:11,12:14) |
20:42 | Vladislav Baranov – Kristina Frolova | 1:4 (11:5,12:14,10:12,10:12,10:12) |
20:50 | Alberto Perez Perez – Olga Dubrovskaya | 3:4 (11:8,7:11,6:11,7:11,11:5,11:7,6:11) |
21:00 | Valeriya Morozova – Vasily Deryugin | 2:4 (11:9,5:11,8:11,11:6,10:12,4:11) |
21:08 | Alexey Vinogradov – Maxim Smirnov | 2:4 (11:13,11:4,9:11,11:6,8:11,6:11) |
21:29 | Dmitrii Spiridonov – Victor Yaichkov | 0:4 (7:11,6:11,8:11,9:11) |
21:30 | Igor Razumov – Mikhail Katanov | 4:0 (11:9,11:9,11:7,11:9) |
21:42 | Daniil Mikheev A. – Artyom Rodin | 4:1 (12:10,9:11,13:11,11:7,11:4) |
21:55 | Alberto Perez Perez – Dmitrii Spiridonov | 4:2 (9:11,11:9,11:5,11:7,11:13,11:8) |
22:05 | Valeriya Morozova – Igor Razumov | 4:1 (11:8,7:11,11:8,11:7,11:4) |
22:16 | Alexey Vinogradov – Daniil Mikheev A. | 4:0 (11:8,11:7,12:10,11:4) |
22:39 | Olga Dubrovskaya – Victor Yaichkov | 4:1 (6:11,11:6,11:7,11:7,11:6) |
22:40 | Vasily Deryugin – Mikhail Katanov | 2:4 (7:11,5:11,13:11,7:11,11:9,10:12) |
22:50 | Maxim Smirnov – Artyom Rodin | 4:2 (11:6,9:11,11:8,11:7,4:11,11:7) |
23:06 | Victor Yaichkov – Olga Dubrovskaya | 4:1 (11:5,11:9,7:11,12:10,11:8) |
23:20 | Mikhail Katanov – Vasily Deryugin | 0:4 (10:12,7:11,6:11,6:11) |
23:24 | Daniil Mikheev A. – Maxim Smirnov | 4:1 (11:13,11:8,11:7,11:9,11:6) |
23:47 | Kirill Zagylyaev – Dmitriy Bobkov | 1:4 (13:15,11:7,9:11,5:11,8:11) |
CTT 21. World Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:05 | Ma Long – Zhendong Fan | 1:4 (11:13,5:11,12:10,8:11,9:11) |
00:50 | Patrick Franziska – Hugo Calderano | 4:3 (11:9,13:15,7:11,11:9,7:11,11:7,11:5) |
01:00 | Simon Gauzy – Ma Long | 3:4 (6:11,11:4,11:5,2:11,11:6,7:11,9:11) |
01:45 | Dimitrij Ovtcharov – Robert Gardos | 4:0 (13:11,12:10,11:3,11:7) |
02:00 | Tomokazu Harimoto – Kanak Jha | 4:0 (12:10,12:10,11:6,11:8) |
02:15 | Hugo Calderano – Ma Long | 4:3 (13:11,5:11,11:6,9:11,10:12,11:7,11:7) |
02:30 | Liam Pitchford – Tomokazu Harimoto | 3:4 (4:11,11:6,10:12,15:13,12:10,9:11,8:11) |
03:20 | Ma Long – Tomokazu Harimoto | 1:4 (11:13,11:9,9:11,4:11,6:11) |
03:35 | Kanak Jha – Dimitrij Ovtcharov | 0:4 (7:11,2:11,10:12,11:13) |
04:00 | Robert Gardos – Simon Gauzy | 4:3 (7:11,12:10,11:5,11:9,7:11,6:11,11:9) |
04:10 | Ma Long – Patrick Franziska | 0:4 (8:11,5:11,11:13,7:11) |
04:40 | Hugo Calderano – Zhendong Fan | 4:1 (11:4,8:11,12:10,11:8,11:5) |
04:50 | Quadri Aruna – Ma Long | 4:2 (11:9,11:8,6:11,8:11,13:11,11:4) |
05:25 | Zhendong Fan – Ma Long | 4:2 (15:13,6:11,10:12,11:9,11:6,11:5) |
05:40 | Patrick Franziska – Robert Gardos | 4:1 (11:6,8:11,13:11,12:10,11:6) |
06:10 | Simon Gauzy – Kanak Jha | 4:1 (11:13,12:10,11:8,11:7,11:7) |
06:25 | Dimitrij Ovtcharov – Ma Long | 4:2 (8:11,11:8,11:5,9:11,11:9,11:8) |
06:50 | Tomokazu Harimoto – Tomokazu Harimoto | 4:2 (12:10,3:11,12:10,13:11,6:11,11:6) |
07:10 | Hugo Calderano – Liam Pitchford | 4:3 (11:2,11:6,5:11,15:13,8:11,5:11,12:10) |
07:45 | Dimitrij Ovtcharov – Tomokazu Harimoto | 2:4 (12:10,11:8,9:11,8:11,9:11,7:11) |
08:00 | Simon Gauzy – Ma Long | 2:4 (11:6,6:11,11:5,7:11,10:12,11:13) |
08:30 | Patrick Franziska – Kanak Jha | 4:3 (5:11,7:11,3:11,22:20,12:10,11:7,11:9) |
08:45 | Zhendong Fan – Robert Gardos | 4:2 (13:11,12:10,6:11,5:11,11:6,11:7) |
09:30 | Ma Long – Ma Long | 3:4 (4:11,11:5,7:11,4:11,14:12,11:9,9:11) |
09:40 | Quadri Aruna – Hugo Calderano | 4:3 (12:10,9:11,4:11,12:10,6:11,12:10,11:6) |
10:30 | Robert Gardos – Ma Long | 4:0 (11:7,11:8,11:9,11:8) |
10:45 | Kanak Jha – Zhendong Fan | 0:4 (8:11,5:11,10:12,10:12) |
11:00 | Ma Long – Patrick Franziska | 4:3 (11:7,6:11,11:8,11:13,10:12,11:6,11:6) |
11:15 | Tomokazu Harimoto – Simon Gauzy | 1:4 (9:11,11:3,4:11,12:14,10:12) |
11:55 | Liam Pitchford – Dimitrij Ovtcharov | 4:2 (11:13,11:7,11:9,15:13,10:12,11:5) |
12:10 | Hugo Calderano – Tomokazu Harimoto | 4:3 (15:13,8:11,11:3,7:11,3:11,11:5,13:11) |
12:55 | Simon Gauzy – Liam Pitchford | 4:1 (9:11,11:8,11:9,11:5,11:4) |
13:05 | Patrick Franziska – Tomokazu Harimoto | 4:3 (11:6,9:11,11:5,11:5,9:11,5:11,16:14) |
13:30 | Zhendong Fan – Ma Long | 4:2 (2:11,11:7,7:11,11:6,20:18,11:7) |
13:55 | Ma Long – Kanak Jha | 3:4 (11:13,11:6,11:2,11:8,4:11,2:11,4:11) |
14:15 | Quadri Aruna – Robert Gardos | 1:4 (9:11,10:12,3:11,11:5,10:12) |
14:40 | Hugo Calderano – Ma Long | 4:2 (11:4,11:6,10:12,11:9,5:11,11:8) |
15:05 | Kanak Jha – Quadri Aruna | 4:3 (11:4,8:11,7:11,9:11,11:9,11:4,11:9) |
15:25 | Ma Long – Ma Long | 4:2 (11:13,5:11,11:8,11:1,11:9,11:5) |
15:55 | Tomokazu Harimoto – Zhendong Fan | 4:1 (12:10,7:11,14:12,12:10,11:9) |
16:05 | Liam Pitchford – Patrick Franziska | 1:4 (9:11,9:11,12:14,11:6,8:11) |
16:35 | Hugo Calderano – Simon Gauzy | 4:2 (12:10,4:11,12:10,11:6,14:16,13:11) |
16:50 | Tomokazu Harimoto – Dimitrij Ovtcharov | 4:0 (11:5,11:5,11:8,11:8) |
17:25 | Patrick Franziska – Hugo Calderano | 2:4 (7:11,11:5,3:11,12:10,8:11,4:11) |
17:35 | Zhendong Fan – Liam Pitchford | 4:2 (11:9,11:8,6:11,11:6,9:11,11:7) |
18:05 | Ma Long – Tomokazu Harimoto | 2:4 (7:11,13:11,3:11,8:11,11:6,2:11) |
18:20 | Quadri Aruna – Ma Long | 2:4 (11:8,6:11,10:12,11:9,4:11,10:12) |
18:45 | Hugo Calderano – Kanak Jha | 4:1 (12:10,11:9,6:11,11:5,11:7) |
19:05 | Ma Long – Robert Gardos | 4:1 (11:7,5:11,11:4,11:7,11:9) |
19:30 | Ma Long – Hugo Calderano | 2:4 (7:11,3:11,11:6,11:9,5:11,5:11) |
19:40 | Tomokazu Harimoto – Quadri Aruna | 4:3 (12:10,11:9,9:11,9:11,11:6,6:11,11:8) |
20:10 | Liam Pitchford – Ma Long | 4:3 (11:8,6:11,11:3,11:5,8:11,8:11,11:9) |
20:35 | Hugo Calderano – Zhendong Fan | 2:4 (6:11,13:11,11:7,8:11,5:11,8:11) |
21:00 | Tomokazu Harimoto – Patrick Franziska | 3:4 (12:10,11:9,7:11,6:11,11:8,9:11,9:11) |
21:20 | Dimitrij Ovtcharov – Simon Gauzy | 4:3 (13:15,9:11,11:6,11:8,1:11,11:2,11:7) |
22:05 | Zhendong Fan – Tomokazu Harimoto | 4:1 (11:4,11:3,12:14,11:9,11:3) |
22:15 | Ma Long – Hugo Calderano | 0:4 (6:11,8:11,7:11,7:11) |
22:40 | Quadri Aruna – Liam Pitchford | 4:3 (11:8,11:6,6:11,8:11,11:13,11:7,15:13) |
22:55 | Hugo Calderano – Tomokazu Harimoto | 2:4 (11:2,9:11,5:11,14:12,11:13,6:11) |
23:35 | Ma Long – Ma Long | 4:0 (11:9,11:5,12:10,11:6) |
23:45 | Robert Gardos – Kanak Jha | 1:4 (9:11,11:5,9:11,8:11,7:11) |
Pro Spin Series. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:10 | Oksana Sorbalo – Natalia Chernaya | 4:3 (12:10,8:11,10:12,11:6,11:9,7:11,11:8) |
01:00 | Natalia Chernaya – Viktoriya Kondratenko | 1:4 (8:11,4:11,11:9,7:11,7:11) |
01:50 | Irina Naumova – Oksana Sorbalo | 1:4 (8:11,12:10,10:12,8:11,6:11) |
02:30 | Natalia Chernaya – Irina Naumova | 2:4 (7:11,11:8,9:11,13:11,10:12,8:11) |
03:05 | Viktoriya Kondratenko – Oksana Sorbalo | 4:2 (8:11,6:11,11:5,11:9,11:7,11:7) |
04:10 | Alexandra Iutina – Ksenia Kozlova | 4:1 (11:4,9:11,11:6,11:6,11:8) |
04:51 | Viktoriya Petrova – Valeria Drobitkova | 4:1 (11:5,11:6,11:4,7:11,11:5) |
05:30 | Valeria Drobitkova – Alexandra Iutina | 4:3 (7:11,4:11,11:7,11:9,11:8,6:11,11:5) |
06:20 | Viktoriya Petrova – Ksenia Kozlova | 4:1 (11:6,11:7,8:11,11:5,11:8) |
07:00 | Alexandra Iutina – Viktoriya Petrova | 4:1 (12:10,8:11,11:7,12:10,11:8) |
07:50 | Ksenia Kozlova – Valeria Drobitkova | 2:4 (7:11,8:11,11:9,11:5,10:12,7:11) |
08:35 | Valeria Drobitkova – Ksenia Kozlova | 4:3 (11:9,11:7,9:11,10:12,11:6,5:11,11:4) |
09:20 | Viktoriya Petrova – Alexandra Iutina | 4:0 (12:10,11:6,11:9,11:4) |
10:10 | Ksenia Kozlova – Alexandra Iutina | 0:4 (8:11,6:11,4:11,10:12) |
10:45 | Valeria Drobitkova – Viktoriya Petrova | 4:1 (9:11,11:7,11:8,12:10,11:5) |
11:30 | Alexandra Iutina – Valeria Drobitkova | 2:4 (11:13,5:11,11:5,12:10,6:11,8:11) |
12:15 | Ksenia Kozlova – Viktoriya Petrova | 4:2 (13:11,12:10,5:11,11:7,10:12,11:8) |
13:00 | Viktoriya Petrova – Alexandra Iutina | 2:4 (6:11,11:6,11:7,9:11,9:11,5:11) |
13:35 | Valeria Drobitkova – Ksenia Kozlova | 4:0 (11:4,11:7,11:5,11:5) |
14:05 | Viktoriya Petrova – Ksenia Kozlova | 4:3 (11:7,11:5,9:11,9:11,5:11,11:9,11:6) |
14:45 | Valeria Drobitkova – Alexandra Iutina | 4:2 (8:11,11:7,11:3,11:6,10:12,11:8) |
16:00 | Tatiana Pylnik – Maria Blokhina | 2:4 (12:10,8:11,6:11,7:11,11:8,7:11) |
16:45 | Elena Ivanova V – Anna Lodygina | 2:4 (7:11,11:13,11:9,11:7,6:11,9:11) |
17:30 | Anna Lodygina – Tatiana Pylnik | 4:0 (11:9,11:8,13:11,11:8) |
18:15 | Elena Ivanova V – Maria Blokhina | 4:2 (11:9,11:5,7:11,12:14,11:8,11:4) |
18:55 | Tatiana Pylnik – Elena Ivanova V | 3:4 (9:11,7:11,11:8,6:11,11:8,11:8,6:11) |
19:45 | Maria Blokhina – Anna Lodygina | 3:4 (7:11,11:6,14:16,8:11,11:6,11:7,8:11) |
20:30 | Maria Blokhina – Tatiana Pylnik | 4:2 (11:8,9:11,11:13,11:9,11:7,13:11) |
21:20 | Anna Lodygina – Elena Ivanova V | 4:1 (11:6,11:6,3:11,11:4,11:7) |
22:00 | Maria Blokhina – Tatiana Pylnik | 3:4 (9:11,11:9,11:4,11:4,7:11,9:11,5:11) |
22:45 | Anna Lodygina – Iryna Bric | 4:1 (13:11,8:11,11:4,12:10,11:6) |
23:20 | Tatiana Pylnik – Anna Lodygina | 1:4 (5:11,10:12,12:10,7:11,9:11) |
Brazil. Challenge Sao Paulo
Win Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Alexander Lushnya – Jan Zaharov | 0:3 (8:11,7:11,9:11) |
00:15 | Alex Gaponov – Andriy Zvinko | 3:2 (8:11,11:8,3:11,11:8,11:7) |
00:15 | Artem Kuchmei – Oleksandr Minin | 3:1 (12:10,11:5,7:11,11:4) |
00:30 | Sergei Kovalenko – Oleksandr Kalynevych | 2:3 (11:4,11:6,8:11,8:11,4:11) |
00:45 | Mikhail Stiranets – Vladyslav Pavlovskyi | 1:3 (5:11,11:7,10:12,7:11) |
00:45 | Jan Zaharov – Vitaly Krohmal | 2:3 (11:8,6:11,11:7,7:11,8:11) |
00:45 | Alex Gaponov – Genadi Yurchenko | 2:3 (11:13,11:7,11:9,6:11,8:11) |
01:00 | Sergei Kovalenko – Sergey Udovichenko | 3:2 (11:3,4:11,10:12,11:4,11:9) |
01:15 | Alexander Lushnya – Vadim Smetenko | 2:3 (11:9,11:6,10:12,9:11,6:11) |
01:15 | Vitaliy Solovey – Aleksandr Horoshko | 2:3 (8:11,11:5,9:11,11:9,3:11) |
01:15 | Nikolay Galynsky – Andriy Zvinko | 3:2 (11:13,16:14,11:4,3:11,14:12) |
01:45 | Maxim Butkov – Oleksandr Kalynevych | 3:0 (11:8,14:12,11:6) |
01:45 | Alexander Lushnya – Vitaly Krohmal | 3:0 (12:10,12:10,11:5) |
01:45 | Andriy Zvinko – Genadi Yurchenko | 3:0 (13:11,11:6,11:9) |
01:45 | Dmitry Batyuk – Yan Krol | 2:3 (9:11,9:11,11:5,11:5,9:11) |
02:00 | Oleksandr Kalynevych – Sergey Udovichenko | 3:1 (11:5,6:11,11:9,11:6) |
02:15 | Jan Zaharov – Vadim Smetenko | 1:3 (18:16,8:11,9:11,6:11) |
02:15 | Nikolay Galynsky – Alex Gaponov | 3:2 (11:8,11:9,0:11,5:11,11:6) |
02:15 | Vitaliy Solovey – Yan Krol | 2:3 (12:10,6:11,3:11,11:7,11:13) |
02:30 | Maxim Butkov – Sergei Kovalenko | 3:0 (11:4,11:6,11:9) |
02:45 | Dmitry Batyuk – Aleksandr Horoshko | 0:3 (10:12,8:11,5:11) |
02:45 | Vadim Smetenko – Vitaly Krohmal | 0:3 (5:11,7:11,3:11) |
03:15 | Vitaliy Solovey – Dmitry Batyuk | 1:3 (7:11,11:8,7:11,5:11) |
03:15 | Jan Zaharov – Alexander Lushnya | 1:3 (11:5,2:11,3:11,10:12) |
03:45 | Yan Krol – Aleksandr Horoshko | 3:2 (9:11,12:10,7:11,14:12,11:8) |
04:15 | Aleksandr Horoshko – Vitaliy Solovey | 3:0 (11:8,11:4,11:8) |
04:45 | Yan Krol – Dmitry Batyuk | 1:3 (6:11,8:11,11:5,8:11) |
05:15 | Yan Krol – Vitaliy Solovey | 3:2 (7:11,11:7,7:11,11:9,11:8) |
05:45 | Aleksandr Horoshko – Dmitry Batyuk | 1:3 (8:11,11:3,10:12,7:11) |
06:15 | Dmitry Batyuk – Vitaliy Solovey | 3:0 (11:5,11:9,11:6) |
06:45 | Aleksandr Horoshko – Yan Krol | 2:3 (11:8,11:7,8:11,4:11,7:11) |
07:15 | Victor Sharpay – Sergey Marchenko | 3:2 (2:11,8:11,11:9,11:8,11:3) |
07:15 | Artem Doroshenko – Dmitrii Derevinskii | 3:0 (11:7,12:10,11:8) |
07:45 | Vitaliy Khamurda – Ruslan Onyschenko | 0:3 (7:11,9:11,11:13) |
07:45 | Bogdan Doroshenko – Vitaliy Khorolsky | 2:3 (6:11,12:10,5:11,11:6,7:11) |
07:45 | Anton Yakovenko – Vladislav Kovalenko | 3:0 (11:7,11:7,11:9) |
08:00 | Alexander Tulenin – Alexey Gutnichenko | 1:3 (4:11,9:11,11:9,5:11) |
08:15 | Victor Sharpay – Vladislav Kovalenko | 3:1 (11:6,7:11,11:6,11:9) |
08:15 | Artem Doroshenko – Ruslan Onyschenko | 1:3 (4:11,12:14,11:7,3:11) |
08:15 | Maksym Deynega – Artem Semenenko | 2:3 (2:11,6:11,11:7,11:8,5:11) |
08:30 | Sergey Pisklov – Dmitry Zaporozhets | 3:1 (13:11,11:8,6:11,11:6) |
08:45 | Anton Yakovenko – Sergey Marchenko | 3:0 (11:5,11:7,11:9) |
08:45 | Vitaliy Khamurda – Dmitrii Derevinskii | 3:1 (11:7,11:8,8:11,14:12) |
08:45 | Bogdan Doroshenko – Artem Semenenko | 1:3 (10:12,8:11,11:5,9:11) |
09:00 | Alexander Tulenin – Dmitry Zaporozhets | 3:1 (11:9,6:11,11:7,11:7) |
09:15 | Maksym Deynega – Vitaliy Khorolsky | 3:1 (11:7,9:11,11:6,12:10) |
09:15 | Victor Sharpay – Anton Yakovenko | 3:0 (11:9,11:7,11:9) |
09:15 | Artem Doroshenko – Vitaliy Khamurda | 2:3 (11:6,10:12,10:12,11:6,11:13) |
09:30 | Sergey Pisklov – Alexey Gutnichenko | 1:3 (10:12,6:11,11:5,9:11) |
09:45 | Vladislav Kovalenko – Sergey Marchenko | 3:1 (11:5,11:8,3:11,11:9) |
09:45 | Ruslan Onyschenko – Dmitrii Derevinskii | 1:3 (7:11,11:9,4:11,6:11) |
09:45 | Bogdan Doroshenko – Maksym Deynega | 1:3 (11:2,5:11,7:11,10:12) |
10:00 | Alexander Tulenin – Sergey Pisklov | 3:2 (11:9,11:9,8:11,8:11,12:10) |
10:15 | Sergey Marchenko – Victor Sharpay | 0:3 (9:11,9:11,9:11) |
10:15 | Artem Semenenko – Vitaliy Khorolsky | 1:3 (11:8,8:11,7:11,6:11) |
10:15 | Dmitrii Derevinskii – Artem Doroshenko | 1:3 (11:9,9:11,9:11,10:12) |
10:30 | Dmitry Zaporozhets – Alexey Gutnichenko | 0:3 (10:12,7:11,9:11) |
10:45 | Ruslan Onyschenko – Vitaliy Khamurda | 2:3 (7:11,5:11,13:11,11:5,6:11) |
10:45 | Vladislav Kovalenko – Anton Yakovenko | 3:1 (11:9,11:7,7:11,11:7) |
10:45 | Vitaliy Khorolsky – Bogdan Doroshenko | 3:1 (11:9,9:11,11:8,11:6) |
11:00 | Alexey Gutnichenko – Alexander Tulenin | 3:0 (11:8,11:4,11:6) |
11:15 | Artem Semenenko – Maksym Deynega | 3:2 (7:11,10:12,11:5,11:8,12:10) |
11:15 | Ruslan Onyschenko – Artem Doroshenko | 2:3 (12:10,11:8,6:11,7:11,6:11) |
11:15 | Vladislav Kovalenko – Victor Sharpay | 1:3 (11:5,8:11,3:11,5:11) |
11:30 | Dmitry Zaporozhets – Sergey Pisklov | 3:1 (11:5,11:3,8:11,11:8) |
11:45 | Artem Semenenko – Bogdan Doroshenko | 3:2 (11:8,8:11,11:8,9:11,12:10) |
12:00 | Sergey Marchenko – Anton Yakovenko | 3:0 (11:1,12:10,11:9) |
12:00 | Dmitry Zaporozhets – Alexander Tulenin | 3:1 (11:4,11:7,9:11,11:6) |
12:00 | Dmitrii Derevinskii – Vitaliy Khamurda | 3:1 (11:7,7:11,11:4,11:7) |
12:15 | Anton Yakovenko – Victor Sharpay | 0:3 (10:12,8:11,6:11) |
12:15 | Vitaliy Khamurda – Artem Doroshenko | 0:3 (9:11,8:11,6:11) |
12:30 | Vitaliy Khorolsky – Maksym Deynega | 1:3 (13:11,10:12,4:11,12:14) |
12:30 | Alexey Gutnichenko – Sergey Pisklov | 2:3 (11:5,7:11,9:11,11:4,11:13) |
12:45 | Sergey Marchenko – Vladislav Kovalenko | 3:2 (8:11,11:8,12:10,4:11,12:10) |
12:45 | Maksym Deynega – Bogdan Doroshenko | 2:3 (5:11,11:8,11:8,9:11,7:11) |
12:45 | Dmitrii Derevinskii – Ruslan Onyschenko | 3:2 (4:11,11:8,11:1,6:11,11:9) |
13:00 | Sergey Pisklov – Alexander Tulenin | 3:1 (9:11,11:5,11:9,11:5) |
13:15 | Vitaliy Khorolsky – Artem Semenenko | 3:0 (11:3,11:9,11:9) |
13:15 | Alexey Goloveshkin – Alexei Rodin | 1:3 (11:9,6:11,9:11,6:11) |
13:15 | Artyom Maximenko – Anton Ryabuhin | 2:3 (7:11,12:10,11:5,6:11,4:11) |
13:30 | Alexey Gutnichenko – Dmitry Zaporozhets | 3:0 (11:5,11:6,11:7) |
13:45 | Anton Yolkin – Maxim Nikolenko | 2:3 (11:6,11:13,16:18,13:11,12:14) |
14:15 | Genadi Yurchenko – Nikolay Galynsky | 3:2 (11:13,7:11,12:10,11:7,11:8) |
14:30 | Roman Shtukovany – Pavel Chyzh | 3:0 (11:4,11:4,11:7) |
14:30 | Alexey Goloveshkin – Vitaly Krohmal | 1:3 (10:12,11:2,7:11,3:11) |
14:45 | Artyom Maximenko – Maxim Nikolenko | 3:2 (11:3,2:11,11:7,8:11,12:10) |
14:45 | Valeriy Tatarinov – Andriy Zvinko | 3:0 (11:9,11:9,11:6) |
15:00 | Alexander Lushnya – Alexei Rodin | 2:3 (9:11,11:6,9:11,11:6,6:11) |
15:00 | Alexey Shelest – Alexander Zhuravlev | 3:1 (14:12,7:11,11:9,11:7) |
15:15 | Genadi Yurchenko – Andriy Zvinko | 0:3 (9:11,7:11,8:11) |
15:30 | Anton Yolkin – Anton Ryabuhin | 3:2 (11:7,8:11,10:12,11:7,12:10) |
15:30 | Roman Shtukovany – Alexander Zhuravlev | 3:1 (11:9,12:10,8:11,12:10) |
15:30 | Alexey Goloveshkin – Alexander Lushnya | 3:2 (14:16,12:10,11:3,6:11,11:8) |
15:45 | Valeriy Tatarinov – Nikolay Galynsky | 3:2 (15:13,10:12,6:11,14:12,12:10) |
16:00 | Alexey Shelest – Pavel Chyzh | 0:3 (7:11,8:11,5:11) |
16:00 | Artyom Maximenko – Anton Yolkin | 0:3 (6:11,9:11,6:11) |
16:15 | Maxim Nikolenko – Anton Ryabuhin | 3:2 (5:11,12:10,8:11,11:8,11:5) |
16:15 | Vitaly Krohmal – Alexei Rodin | 3:2 (11:9,11:8,6:11,8:11,14:12) |
16:30 | Genadi Yurchenko – Valeriy Tatarinov | 0:3 (6:11,8:11,9:11) |
16:30 | Roman Shtukovany – Alexey Shelest | 3:2 (10:12,11:8,11:6,4:11,11:6) |
16:45 | Anton Ryabuhin – Artyom Maximenko | 3:0 (11:4,13:11,11:7) |
16:45 | Andriy Zvinko – Nikolay Galynsky | 3:2 (11:9,11:3,9:11,8:11,14:12) |
16:45 | Alexei Rodin – Alexey Goloveshkin | 1:3 (5:11,11:7,9:11,5:11) |
17:00 | Maxim Nikolenko – Anton Yolkin | 1:3 (10:12,8:11,11:4,5:11) |
17:00 | Alexander Zhuravlev – Pavel Chyzh | 3:0 (11:7,11:9,11:3) |
17:15 | Maxim Nikolenko – Artyom Maximenko | 3:2 (11:8,8:11,11:8,9:11,11:9) |
17:15 | Vitaly Krohmal – Alexander Lushnya | 3:2 (9:11,11:3,8:11,11:4,11:9) |
17:15 | Nikolay Galynsky – Genadi Yurchenko | 3:0 (11:7,11:9,11:7) |
17:30 | Pavel Chyzh – Roman Shtukovany | 0:3 (5:11,8:11,5:11) |
17:45 | Vitaly Krohmal – Alexey Goloveshkin | 3:2 (8:11,11:4,6:11,11:6,12:10) |
17:45 | Andriy Zvinko – Valeriy Tatarinov | 3:2 (11:5,11:6,15:17,9:11,11:5) |
18:00 | Anton Ryabuhin – Anton Yolkin | 3:0 (11:8,11:7,11:9) |
18:00 | Alexander Zhuravlev – Alexey Shelest | 3:2 (11:9,12:14,9:11,11:9,11:6) |
18:15 | Anton Yolkin – Artyom Maximenko | 1:3 (4:11,9:11,11:7,8:11) |
18:15 | Alexei Rodin – Alexander Lushnya | 1:3 (4:11,11:8,8:11,9:11) |
18:30 | Alexander Zhuravlev – Roman Shtukovany | 3:2 (4:11,11:4,11:7,10:12,11:8) |
18:45 | Alexander Lushnya – Alexey Goloveshkin | 3:1 (11:7,11:7,5:11,11:8) |
18:45 | Anton Ryabuhin – Maxim Nikolenko | 3:1 (11:9,8:11,11:8,11:8) |
18:45 | Nikolay Galynsky – Valeriy Tatarinov | 3:2 (11:6,8:11,8:11,11:9,11:7) |
19:00 | Pavel Chyzh – Alexey Shelest | 1:3 (9:11,11:9,7:11,10:12) |
19:00 | Alexei Rodin – Vitaly Krohmal | 1:3 (9:11,11:9,8:11,7:11) |
19:15 | Valeriy Tatarinov – Genadi Yurchenko | 0:3 (7:11,11:13,13:15) |
19:30 | Vyacheslav Zubko – Vladyslav Pavlovskyi | 1:3 (5:11,11:7,5:11,5:11) |
19:30 | Alexey Shelest – Roman Shtukovany | 3:1 (12:10,11:7,5:11,11:7) |
20:00 | Mikhail Stiranets – Artem Kuchmei | 3:2 (7:11,11:6,13:11,12:14,11:9) |
20:00 | Pavel Chyzh – Alexander Zhuravlev | 3:0 (11:6,13:11,11:6) |
20:30 | Vyacheslav Zubko – Artem Kuchmei | 3:0 (11:9,11:9,11:4) |
20:45 | Sergey Cheryavsky – Andrei Grabsky | 2:3 (10:12,11:5,8:11,11:9,6:11) |
21:00 | Aleksandr Storozhenko – Sergey Udovichenko | 1:3 (14:16,13:11,9:11,8:11) |
21:15 | Igor Trydukh – Alexey Metla | 1:3 (9:11,11:8,5:11,11:13) |
21:15 | Vyacheslav Zubko – Mikhail Stiranets | 3:1 (6:11,11:7,15:13,11:4) |
21:45 | Artem Kuchmei – Vladyslav Pavlovskyi | 3:2 (8:11,11:7,5:11,11:8,11:7) |
21:45 | Oleg Andreev – Dmitry Batyuk | 3:1 (11:6,11:6,10:12,11:7) |
21:45 | Maxim Butkov – Andrey Regush | 3:2 (11:6,9:11,7:11,11:7,11:5) |
21:45 | Sergey Cheryavsky – Alexey Metla | 2:3 (9:11,11:9,1:11,11:9,8:11) |
22:00 | Aleksandr Storozhenko – Andrey Regush | 3:0 (11:9,11:7,11:8) |
22:15 | Igor Trydukh – Andrei Grabsky | 2:3 (11:3,11:9,9:11,4:11,8:11) |
22:15 | Andrey Burdakov – Dmitry Neborak | 0:3 (11:13,3:11,10:12) |
22:15 | Vladyslav Pavlovskyi – Vyacheslav Zubko | 3:0 (14:12,12:10,11:9) |
22:30 | Maxim Butkov – Sergey Udovichenko | 3:2 (8:11,11:13,11:4,11:9,11:4) |
22:45 | Sergey Cheryavsky – Igor Trydukh | 0:3 (9:11,6:11,8:11) |
22:45 | Artem Kuchmei – Mikhail Stiranets | 3:0 (11:5,11:5,11:9) |
22:45 | Oleg Andreev – Dmitry Neborak | 1:3 (7:11,10:12,11:7,7:11) |
23:15 | Andrey Burdakov – Dmitry Batyuk | 1:3 (13:15,11:7,6:11,7:11) |
23:15 | Alexey Metla – Andrei Grabsky | 1:3 (9:11,7:11,11:7,10:12) |
23:15 | Artem Kuchmei – Vyacheslav Zubko | 3:1 (11:8,13:11,9:11,11:6) |
23:15 | Aleksandr Storozhenko – Maxim Butkov | 1:3 (8:11,6:11,11:8,9:11) |
23:45 | Andrey Regush – Sergey Udovichenko | 3:2 (6:11,5:11,11:8,11:6,11:7) |
23:45 | Vladyslav Pavlovskyi – Mikhail Stiranets | 3:0 (11:6,11:5,11:6) |
23:45 | Oleg Andreev – Andrey Burdakov | 3:1 (8:11,12:10,11:5,11:3) |
23:45 | Andrei Grabsky – Sergey Cheryavsky | 3:1 (11:9,8:11,11:9,11:9) |
TT-Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Andrey Kaptanovskiy – Andrew Tsikhotsky | 3:2 (9:11,4:11,12:10,11:7,11:9) |
00:45 | Volodymyr Tuchkevych – Roman Vashchuk | 3:2 (10:12,11:9,11:6,4:11,12:10) |
01:15 | Andrey Kaptanovskiy – Volodymyr Tuchkevych | 3:0 (14:12,11:9,11:9) |
01:45 | Roman Vashchuk – Andrew Tsikhotsky | 2:3 (13:11,3:11,11:7,9:11,8:11) |
02:15 | Andrey Kaptanovskiy – Roman Vashchuk | 0:3 (7:11,4:11,7:11) |
02:45 | Volodymyr Tuchkevych – Andrew Tsikhotsky | 2:3 (11:8,11:6,8:11,8:11,9:11) |
04:15 | Volodymyr Tuchkevych – Andrey Kaptanovskiy | 1:3 (13:15,11:7,9:11,7:11) |
07:45 | Denis Kebalo – Aleksandr Shkurupij | 3:0 (11:7,12:10,11:4) |
07:45 | Andrey Kurtenko – Dmitriy Lebed | 0:3 (12:14,12:14,9:11) |
08:15 | Aleksey Krutko – Vitaliy Vovk | 3:0 (11:4,11:3,11:9) |
08:15 | Andrey Zaytsev – Maksym Kolos | 1:3 (7:11,12:10,6:11,5:11) |
08:30 | Alexander Tkachenko – Yury Schepanskyi | 2:3 (11:7,10:12,8:11,11:8,6:11) |
08:45 | Evgenii Gudimenko – Vladislav Ivanchatenko | 3:0 (11:7,11:6,11:4) |
08:45 | Sergiy Boyko – Maksim Ovcharenko | 3:2 (6:11,5:11,11:9,11:7,11:7) |
08:55 | Sergey Filatov – Nikolay Litvinenko-Sharaev | 1:3 (11:8,9:11,7:11,5:11) |
09:00 | Nazari Kovalchuck – Vladimir Plishilo | 3:2 (11:4,11:13,10:12,11:9,11:8) |
09:15 | Andrey Kurtenko – Maksym Kolos | 3:1 (11:3,11:8,10:12,13:11) |
09:20 | Denis Kebalo – Vitaliy Vovk | 2:3 (11:9,9:11,11:9,1:11,10:12) |
09:30 | Anton Molochko – Yury Schepanskyi | 1:3 (8:11,18:16,9:11,9:11) |
09:30 | Dmitriy Dubrovin – Sergey Filatov | 0:3 (3:11,11:13,6:11) |
09:45 | Vladislav Ivanchatenko – Dmitriy Lebed | 1:3 (7:11,3:11,11:9,7:11) |
09:50 | Maksim Ovcharenko – Aleksandr Shkurupij | 0:3 (8:11,12:14,9:11) |
10:00 | Alexander Tkachenko – Nazari Kovalchuck | 2:3 (10:12,11:8,10:12,11:9,3:11) |
10:05 | Yuri Teterya – Nikolay Litvinenko-Sharaev | 3:0 (11:7,11:4,11:2) |
10:15 | Andrey Zaytsev – Evgenii Gudimenko | 2:3 (11:13,11:5,11:8,9:11,8:11) |
10:15 | Aleksey Krutko – Sergiy Boyko | 3:2 (11:6,6:11,11:7,7:11,11:9) |
10:30 | Anton Molochko – Vladimir Plishilo | 3:1 (11:4,11:9,1:11,13:11) |
10:40 | Yuri Teterya – Sergey Filatov | 3:0 (11:9,14:12,11:6) |
10:45 | Denis Kebalo – Maksim Ovcharenko | 3:1 (13:11,11:7,6:11,11:7) |
10:45 | Andrey Kurtenko – Vladislav Ivanchatenko | 3:1 (11:8,11:5,10:12,11:5) |
11:00 | Nazari Kovalchuck – Yury Schepanskyi | 3:1 (7:11,12:10,11:4,11:9) |
11:15 | Dmitriy Dubrovin – Nikolay Litvinenko-Sharaev | 2:3 (11:6,7:11,6:11,11:8,9:11) |
11:15 | Sergiy Boyko – Vitaliy Vovk | 2:3 (19:21,12:10,10:12,11:5,10:12) |
11:15 | Evgenii Gudimenko – Maksym Kolos | 1:3 (7:11,8:11,11:8,7:11) |
11:35 | Anton Molochko – Nazari Kovalchuck | 0:3 (2:11,9:11,6:11) |
11:45 | Aleksey Krutko – Aleksandr Shkurupij | 3:1 (12:10,11:9,10:12,12:10) |
11:45 | Andrey Zaytsev – Dmitriy Lebed | 2:3 (10:12,11:5,5:11,12:10,6:11) |
11:50 | Yuri Teterya – Dmitriy Dubrovin | 3:0 (13:11,11:4,11:3) |
12:00 | Alexander Tkachenko – Vladimir Plishilo | 2:3 (6:11,3:11,12:10,11:8,4:11) |
12:15 | Andrey Kurtenko – Evgenii Gudimenko | 1:3 (11:13,11:7,8:11,9:11) |
12:15 | Denis Kebalo – Sergiy Boyko | 2:3 (11:6,5:11,7:11,11:3,9:11) |
12:30 | Anton Molochko – Alexander Tkachenko | 3:1 (9:11,11:8,11:7,11:7) |
12:45 | Andrey Zaytsev – Vladislav Ivanchatenko | 0:3 (2:11,3:11,7:11) |
12:45 | Aleksey Krutko – Maksim Ovcharenko | 3:1 (9:11,11:5,11:8,11:3) |
13:00 | Vladimir Plishilo – Yury Schepanskyi | 3:2 (11:6,11:9,3:11,6:11,11:8) |
13:15 | Vitaliy Vovk – Aleksandr Shkurupij | 3:0 (11:9,11:6,11:8) |
13:15 | Maksym Kolos – Dmitriy Lebed | 1:3 (12:14,9:11,11:7,8:11) |
13:30 | Stanislav Strogov – Aleksei Nikonorov | 2:3 (9:11,11:8,8:11,11:7,10:12) |
13:45 | Denis Kebalo – Aleksey Krutko | 3:0 (11:5,13:11,11:7) |
13:45 | Andrey Kurtenko – Andrey Zaytsev | 3:2 (11:6,9:11,7:11,11:7,11:2) |
14:15 | Sergiy Boyko – Aleksandr Shkurupij | 3:1 (7:11,12:10,11:9,11:7) |
14:15 | Aleksandr Smirnov – Stanislav Strogov | 3:0 (11:8,11:9,11:7) |
14:15 | Evgenii Gudimenko – Dmitriy Lebed | 3:1 (5:11,11:4,11:9,11:7) |
14:35 | Roman Pinchuk – Evgenii Gudimenko | 3:2 (9:11,16:14,6:11,11:6,11:8) |
14:45 | Vladislav Ivanchatenko – Maksym Kolos | 1:3 (6:11,9:11,11:2,8:11) |
14:45 | Maksim Ovcharenko – Vitaliy Vovk | 3:2 (5:11,11:6,9:11,11:6,13:11) |
15:00 | Igor Petrishin – Alexey Tkachuk | 3:1 (7:11,11:6,11:7,14:12) |
15:05 | Anton Myrza – Eduard Populovsky | 0:3 (7:11,5:11,9:11) |
15:15 | Aleksandr Shkurupij – Maksim Ovcharenko | 3:1 (11:9,13:11,10:12,13:11) |
15:15 | Vladislav Ivanchatenko – Andrey Zaytsev | 0:3 (11:13,4:11,7:11) |
15:30 | Igor Piskorskiy – Evgenii Gudimenko | 3:1 (8:11,11:8,11:6,11:9) |
15:30 | Vladimir Ivasiv – Evgeny Fafley | 3:0 (11:8,12:10,11:8) |
15:45 | Sergiy Boyko – Denis Kebalo | 3:1 (10:12,11:9,12:10,13:11) |
15:45 | Andrey Kotik – Dmitry Vakhta | 1:3 (4:11,5:11,11:9,4:11) |
16:00 | Roman Pinchuk – Anton Myrza | 3:2 (12:10,9:11,6:11,11:2,11:6) |
16:00 | Yaroslav Vorsulyak – Alexey Tkachuk | 1:3 (9:11,11:8,6:11,6:11) |
16:15 | Sergey Cibulin – Andrey Kotik | 2:3 (9:11,8:11,11:3,13:11,4:11) |
16:30 | Igor Petrishin – Vladimir Ivasiv | 1:3 (13:11,9:11,5:11,5:11) |
16:35 | Igor Piskorskiy – Eduard Populovsky | 3:1 (14:16,11:2,11:6,11:9) |
16:45 | Oleksiy Shindel – Sergey Kubrak | 1:3 (11:4,9:11,2:11,10:12) |
16:45 | Vadym Nechyporuk – Dmitry Vakhta | 1:3 (11:9,7:11,9:11,6:11) |
16:45 | Sergiy Pokidko – Dmitry Prokopenko | 3:1 (7:11,11:7,15:13,12:10) |
17:00 | Anton Myrza – Evgenii Gudimenko | 1:3 (11:7,8:11,9:11,10:12) |
17:00 | Yaroslav Vorsulyak – Evgeny Fafley | 1:3 (11:7,6:11,9:11,11:13) |
17:15 | Vadym Nechyporuk – Andrey Kotik | 3:2 (6:11,11:9,3:11,11:6,11:3) |
17:15 | Igor Piskorskiy – Anton Myrza | 3:0 (11:4,11:7,11:8) |
17:15 | Nikolai Zakladny – Volodymyr Kaidakov | 3:0 (14:12,11:5,11:6) |
17:15 | Sergiy Pokidko – Sergey Kubrak | 0:3 (10:12,9:11,6:11) |
17:30 | Vladimir Ivasiv – Alexey Tkachuk | 3:1 (5:11,11:9,12:10,11:6) |
17:45 | Oleksiy Shindel – Nikolai Zakladny | 3:2 (5:11,11:6,9:11,11:9,11:5) |
17:45 | Roman Pinchuk – Eduard Populovsky | 2:3 (6:11,11:9,11:7,10:12,4:11) |
17:50 | Volodymyr Kaidakov – Igor Kuznetsov | 3:1 (11:9,11:7,5:11,11:6) |
18:00 | Yaroslav Vorsulyak – Vladimir Ivasiv | 2:3 (11:7,11:9,8:11,8:11,7:11) |
18:00 | Sergey Cibulin – Dmitry Vakhta | 3:2 (11:8,7:11,6:11,14:12,12:10) |
18:15 | Sergiy Pokidko – Volodymyr Kaidakov | 1:3 (8:11,13:15,11:8,8:11) |
18:15 | Nikolai Zakladny – Sergey Kubrak | 1:3 (11:8,1:11,9:11,6:11) |
18:30 | Igor Piskorskiy – Roman Pinchuk | 3:1 (11:9,3:11,13:11,14:12) |
18:30 | Igor Petrishin – Evgeny Fafley | 2:3 (4:11,11:9,11:8,8:11,11:13) |
18:30 | Vadym Nechyporuk – Sergey Cibulin | 3:1 (6:11,11:9,11:4,11:7) |
18:45 | Oleksiy Shindel – Igor Kuznetsov | 3:1 (11:8,11:3,7:11,11:7) |
18:45 | Sergiy Pokidko – Nikolai Zakladny | 3:2 (7:11,11:8,11:9,8:11,12:10) |
19:00 | Eduard Populovsky – Evgenii Gudimenko | 3:1 (11:5,12:10,8:11,11:4) |
19:00 | Dmitry Vakhta – Andrey Kotik | 3:2 (9:11,12:10,10:12,11:8,11:6) |
19:00 | Yaroslav Vorsulyak – Igor Petrishin | 2:3 (12:10,12:14,3:11,11:5,4:11) |
19:15 | Oleksiy Shindel – Volodymyr Kaidakov | 1:3 (9:11,5:11,11:8,8:11) |
19:30 | Evgeny Fafley – Alexey Tkachuk | 3:2 (11:8,19:21,9:11,11:6,11:7) |
19:40 | Sergey Kubrak – Igor Kuznetsov | 3:0 (12:10,11:8,11:3) |
19:45 | Sergiy Pokidko – Oleksiy Shindel | 3:2 (11:9,10:12,9:11,11:7,11:5) |
19:45 | Nikolai Zakladny – Igor Kuznetsov | 3:2 (3:11,8:11,11:3,11:9,11:4) |
20:15 | Volodymyr Kaidakov – Sergey Kubrak | 3:1 (4:11,11:7,15:13,15:13) |
21:15 | Sergey Cibulin – Vadym Nechyporuk | 3:1 (12:10,9:11,11:9,11:7) |
22:45 | Ilya Semeniuk – Sergei Berezinsky | 3:1 (11:4,6:11,11:8,11:6) |
23:15 | Sergey Lugovskiy – Ilya Semeniuk | 2:3 (11:7,6:11,5:11,11:6,12:14) |
23:45 | Roman Rybachuk – Sergei Berezinsky | 3:2 (11:7,10:12,11:8,9:11,11:7) |
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Robert Novak – Pavel Moulis | 0:3 (6:11,9:11,4:11) |
00:45 | Jaroslav Sprongl – Vaclav Zacek | 3:1 (11:8,8:11,11:5,11:6) |
09:15 | Tomas Zielinsky – Rudolf Krajc | 3:2 (11:7,11:7,5:11,7:11,11:8) |
09:45 | Antonin Pospisil – David Sabuka | 1:3 (1:11,12:10,4:11,6:11) |
10:15 | Tomas Zielinsky – David Sabuka | 2:3 (8:11,19:17,7:11,11:8,7:11) |
10:45 | Antonin Pospisil – Rudolf Krajc | 1:3 (11:7,8:11,7:11,6:11) |
11:15 | Tomas Zielinsky – Antonin Pospisil | 2:3 (11:5,11:9,4:11,6:11,10:12) |
11:45 | David Sabuka – Rudolf Krajc | 0:3 (9:11,7:11,9:11) |
12:15 | Antonin Pospisil – Tomas Zielinsky | 3:2 (12:10,9:11,4:11,11:9,11:9) |
12:45 | Rudolf Krajc – David Sabuka | 3:0 (11:5,11:4,11:7) |
13:15 | Stepan Remunda – Miroslav Hrncal | 1:3 (13:11,9:11,9:11,10:12) |
13:45 | Petr Abraham – Martin Kubat | 2:3 (17:15,5:11,11:9,9:11,7:11) |
14:15 | Stepan Remunda – Martin Kubat | 1:3 (7:11,11:8,6:11,9:11) |
14:45 | Petr Abraham – Miroslav Hrncal | 1:3 (14:12,7:11,6:11,12:14) |
15:15 | Stepan Remunda – Petr Abraham | 3:1 (4:11,11:1,11:8,13:11) |
15:45 | Martin Kubat – Miroslav Hrncal | 3:1 (11:9,10:12,11:7,11:4) |
16:15 | Petr Abraham – Stepan Remunda | 2:3 (11:13,8:11,11:9,11:5,20:22) |
16:45 | Miroslav Hrncal – Martin Kubat | 3:2 (5:11,11:8,11:5,6:11,11:9) |
17:15 | Miroslav Brozek – Ludek Stoces | 3:0 (11:7,11:5,11:9) |
17:45 | Martin Drabek – Marek Cizek | 3:2 (6:11,5:11,11:9,11:6,11:8) |
18:15 | Miroslav Brozek – Marek Cizek | 2:3 (7:11,5:11,11:7,11:7,9:11) |
18:45 | Martin Drabek – Ludek Stoces | 3:2 (11:8,11:7,8:11,9:11,11:7) |
19:15 | Miroslav Brozek – Martin Drabek | 3:1 (13:11,11:8,2:11,11:6) |
19:45 | Marek Cizek – Ludek Stoces | 1:3 (13:15,6:11,14:12,11:13) |
20:30 | Martin Drabek – Miroslav Brozek | 2:3 (6:11,12:10,11:6,4:11,5:11) |
21:00 | Ludek Stoces – Marek Cizek | 3:0 (11:9,11:6,11:6) |
21:15 | Josef Chalupa – Matej Mezera | 3:1 (5:11,11:5,11:5,11:6) |
21:45 | Jan Krames – Petr Antos | 3:0 (11:2,11:5,11:6) |
22:15 | Josef Chalupa – Petr Antos | 3:2 (7:11,4:11,11:7,11:4,11:1) |
22:45 | Jan Krames – Matej Mezera | 3:1 (11:6,9:11,13:11,12:10) |
23:15 | Josef Chalupa – Jan Krames | 3:0 (12:10,11:4,11:5) |
23:45 | Petr Antos – Matej Mezera | 1:3 (9:11,4:11,11:8,3:11) |
Pro Spin Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:25 | Sergey Pavlina – Ilya Borodin | 4:0 (11:9,11:6,11:9,11:9) |
00:25 | Alexander Boherman – Konstantin Ivanov | 4:1 (11:7,11:8,5:11,11:9,11:6) |
00:25 | Anton Olhovoi – Igor Shinkar | 1:4 (3:11,9:11,6:11,11:9,9:11) |
01:00 | Boris Smirnov – Grigory Sludenko | 4:2 (12:10,8:11,11:6,7:11,16:14,12:10) |
01:00 | Vitaliy Shumakov – Alexei Kaulik | 4:3 (11:9,5:11,8:11,11:6,13:11,6:11,11:5) |
01:00 | Dmirty Katin – Anton Orbakas | 4:1 (11:5,9:11,11:7,11:8,12:10) |
01:50 | Grigory Sludenko – Alexander Boherman | 2:4 (7:11,8:11,11:4,12:14,11:9,5:11) |
02:10 | Ilya Borodin – Vitaliy Shumakov | 1:4 (7:11,6:11,14:12,8:11,7:11) |
02:10 | Anton Orbakas – Igor Shinkar | 4:2 (11:8,15:13,10:12,11:6,5:11,11:4) |
02:30 | Konstantin Ivanov – Boris Smirnov | 4:2 (9:11,13:15,11:8,11:9,11:6,11:7) |
02:50 | Alexei Kaulik – Sergey Pavlina | 2:4 (7:11,7:11,7:11,11:8,11:7,8:11) |
02:50 | Dmirty Katin – Anton Olhovoi | 4:2 (11:9,11:13,9:11,11:8,11:8,11:7) |
03:20 | Grigory Sludenko – Boris Smirnov | 4:3 (4:11,11:6,11:6,11:7,9:11,8:11,11:6) |
03:30 | Sergey Pavlina – Ilya Borodin | 4:1 (11:5,11:4,11:13,11:9,11:5) |
03:30 | Igor Shinkar – Dmirty Katin | 3:4 (11:8,11:13,11:8,9:11,9:11,11:5,2:11) |
04:00 | Konstantin Ivanov – Alexander Boherman | 4:1 (11:7,9:11,11:6,13:11,12:10) |
04:20 | Vitaliy Shumakov – Alexei Kaulik | 4:1 (12:10,11:5,11:2,7:11,11:1) |
04:25 | Anton Orbakas – Anton Olhovoi | 1:4 (6:11,11:9,5:11,8:11,6:11) |
05:00 | Sergey Pavlina – Vitaliy Shumakov | 2:4 (6:11,9:11,11:8,8:11,11:6,9:11) |
05:05 | Anton Olhovoi – Igor Shinkar | 2:4 (9:11,9:11,8:11,11:6,11:8,11:13) |
05:10 | Alexander Ivanenko – Alexey Zaitsev | 4:2 (11:8,11:9,10:12,7:11,11:9,11:7) |
05:45 | Alexei Kaulik – Ilya Borodin | 4:0 (11:6,11:5,11:8,11:6) |
05:45 | Dmirty Katin – Anton Orbakas | 4:3 (11:7,8:11,11:6,7:11,12:14,11:6,11:4) |
05:50 | Stanislav Filimonov – Denis Bahtin | 2:4 (10:12,11:3,9:11,11:13,11:7,4:11) |
06:20 | Ilya Borodin – Alexei Kaulik | 1:4 (11:8,5:11,4:11,7:11,9:11) |
06:30 | Denis Bahtin – Alexander Ivanenko | 3:4 (10:12,11:9,7:11,9:11,11:6,12:10,6:11) |
06:30 | Anton Olhovoi – Anton Orbakas | 3:4 (11:6,11:8,6:11,11:7,8:11,9:11,14:16) |
06:55 | Vitaliy Shumakov – Sergey Pavlina | 2:4 (7:11,9:11,11:9,11:8,8:11,10:12) |
07:15 | Dmirty Katin – Igor Shinkar | 4:1 (11:9,7:11,11:9,11:8,11:9) |
07:15 | Stanislav Filimonov – Alexey Zaitsev | 4:2 (9:11,11:3,8:11,11:7,11:5,11:7) |
08:00 | Alexander Ivanenko – Stanislav Filimonov | 1:4 (14:12,7:11,7:11,10:12,10:12) |
08:10 | Dmitry Molchanov – Oleg Glyzhko | 4:2 (11:7,8:11,11:7,11:6,8:11,11:9) |
08:10 | Artem Kachalov – Ilya Borodin | 4:2 (11:9,11:7,11:13,11:6,7:11,11:7) |
08:45 | Alexey Zaitsev – Denis Bahtin | 3:4 (6:11,11:9,11:7,7:11,11:8,10:12,7:11) |
08:50 | Ivan Yanchurkin – Alexander Pelyh | 4:1 (6:11,11:9,13:11,11:8,11:7) |
08:50 | Dmitry Zhivotov – Vladimir Tkachenko | 0:4 (8:11,11:13,10:12,12:14) |
09:25 | Vladimir Tkachenko – Artem Kachalov | 3:4 (11:4,12:10,6:11,8:11,12:14,11:7,7:11) |
09:30 | Alexander Pelyh – Dmitry Molchanov | 4:3 (11:8,12:10,8:11,11:8,11:13,9:11,11:5) |
09:30 | Alexey Zaitsev – Alexander Ivanenko | 4:1 (11:6,8:11,11:3,11:9,11:9) |
10:10 | Denis Bahtin – Stanislav Filimonov | 4:3 (11:4,6:11,4:11,11:6,8:11,11:8,12:10) |
10:15 | Dmitry Zhivotov – Ilya Borodin | 2:4 (6:11,11:9,5:11,11:9,6:11,7:11) |
10:25 | Ivan Yanchurkin – Oleg Glyzhko | 3:4 (12:10,11:9,11:8,8:11,9:11,6:11,8:11) |
11:00 | Andrey Rekhtin – Alexander Ivanenko | 1:4 (13:11,7:11,8:11,13:15,7:11) |
11:05 | Artem Kachalov – Dmitry Zhivotov | 4:1 (11:9,8:11,11:5,11:8,11:7) |
11:10 | Dmitry Molchanov – Ivan Yanchurkin | 4:1 (9:11,11:9,12:10,11:8,11:9) |
11:40 | Ilya Borodin – Vladimir Tkachenko | 4:1 (12:10,8:11,11:8,12:10,11:9) |
11:45 | Denis Bahtin – Stanislav Filimonov | 1:4 (3:11,6:11,13:11,8:11,6:11) |
11:50 | Oleg Glyzhko – Alexander Pelyh | 3:4 (11:9,11:13,11:8,11:7,8:11,10:12,9:11) |
12:25 | Alexander Ivanenko – Denis Bahtin | 4:2 (11:8,11:7,8:11,5:11,11:9,11:8) |
12:25 | Vladimir Tkachenko – Dmitry Zhivotov | 4:0 (11:7,11:9,11:9,11:8) |
12:40 | Oleg Glyzhko – Ivan Yanchurkin | 4:1 (11:8,7:11,11:7,12:10,11:9) |
13:00 | Ilya Borodin – Artem Kachalov | 1:4 (11:9,8:11,9:11,7:11,7:11) |
13:10 | Andrey Rekhtin – Stanislav Filimonov | 4:1 (11:8,9:11,11:9,11:4,14:12) |
13:15 | Dmitry Molchanov – Alexander Pelyh | 1:4 (8:11,6:11,11:3,7:11,9:11) |
13:40 | Stanislav Filimonov – Alexander Ivanenko | 3:4 (11:8,8:11,11:6,15:17,5:11,11:8,9:11) |
14:00 | Oleg Glyzhko – Dmitry Molchanov | 2:4 (7:11,11:8,7:11,8:11,11:6,8:11) |
14:00 | Ilya Borodin – Artem Kachalov | 2:4 (8:11,11:9,6:11,12:10,7:11,7:11) |
14:25 | Denis Bahtin – Andrey Rekhtin | 0:4 (2:11,9:11,5:11,7:11) |
14:40 | Vladimir Tkachenko – Dmitry Zhivotov | 2:4 (11:8,11:4,8:11,9:11,7:11,9:11) |
14:40 | Alexander Pelyh – Ivan Yanchurkin | 1:4 (11:13,16:14,8:11,9:11,8:11) |
15:05 | Stanislav Filimonov – Denis Bahtin | 4:1 (11:4,6:11,11:4,11:7,11:5) |
15:30 | Artem Kachalov – Vladimir Tkachenko | 0:4 (8:11,8:11,10:12,9:11) |
15:30 | Dmitry Molchanov – Alexander Pelyh | 4:0 (11:7,11:9,11:9,11:7) |
15:30 | Alexander Ivanenko – Andrey Rekhtin | 4:2 (11:9,8:11,7:11,11:6,11:9,11:9) |
16:10 | Oleg Glyzhko – Ivan Yanchurkin | 4:2 (11:9,9:11,11:7,11:8,5:11,11:5) |
16:10 | Ilya Borodin – Dmitry Zhivotov | 4:3 (9:11,11:5,11:8,11:8,9:11,7:11,11:6) |
16:50 | Dmitry Zhivotov – Artem Kachalov | 2:4 (9:11,12:10,6:11,15:13,6:11,4:11) |
16:50 | Ivan Yanchurkin – Dmitry Molchanov | 2:4 (7:11,11:8,8:11,7:11,11:5,4:11) |
17:00 | Sergey Golovin – Leonid Pankov | 4:2 (6:11,4:11,12:10,11:9,11:9,13:11) |
17:30 | Alexander Pelyh – Oleg Glyzhko | 4:2 (11:8,9:11,11:7,6:11,11:6,11:7) |
17:30 | Vladimir Tkachenko – Ilya Borodin | 4:1 (11:7,8:11,11:7,11:6,11:8) |
17:45 | Vladimir Vakulenko – Konstantin Ivanov | 1:4 (9:11,11:5,6:11,9:11,11:13) |
18:20 | Konstantin Ivanov – Sergey Golovin | 4:1 (7:11,11:7,12:10,11:4,11:9) |
18:20 | Vladimir Tkachenko – Artem Kachalov | 4:2 (8:11,11:8,11:9,7:11,11:5,11:9) |
18:20 | Oleg Glyzhko – Alexander Pelyh | 3:4 (8:11,9:11,11:9,7:11,12:10,11:7,7:11) |
19:05 | Dmitry Zhivotov – Ilya Borodin | 2:4 (6:11,11:9,8:11,11:8,6:11,9:11) |
19:05 | Vladimir Vakulenko – Leonid Pankov | 3:4 (11:9,11:8,4:11,5:11,6:11,11:9,10:12) |
19:10 | Dmitry Molchanov – Ivan Yanchurkin | 2:4 (9:11,11:8,7:11,11:8,7:11,7:11) |
19:55 | Sergey Golovin – Vladimir Vakulenko | 4:1 (11:5,10:12,11:9,11:6,11:7) |
20:00 | Andrey Dlugokanskiy – Alexey Shilo | 2:4 (8:11,7:11,11:8,10:12,11:5,8:11) |
20:10 | Vladimir Kucherenko – Dmirty Katin | 1:4 (8:11,10:12,11:9,10:12,7:11) |
20:35 | Leonid Pankov – Konstantin Ivanov | 4:0 (11:8,11:8,11:7,11:8) |
20:45 | Andrei Lizogubov – Maxim Smyshnikov | 2:4 (11:7,8:11,9:11,8:11,11:7,9:11) |
20:45 | Yuri Bannikov – Sergey Dema | 4:0 (16:14,11:3,11:9,11:9) |
21:20 | Vladimir Vakulenko – Sergey Golovin | 4:2 (11:9,11:6,4:11,11:6,4:11,11:5) |
21:40 | Sergey Dema – Andrey Dlugokanskiy | 4:1 (11:7,8:11,11:7,11:5,11:7) |
21:40 | Maxim Smyshnikov – Vladimir Kucherenko | 4:2 (11:6,11:8,8:11,7:11,15:13,11:7) |
22:00 | Konstantin Ivanov – Leonid Pankov | 4:3 (11:8,7:11,8:11,12:10,11:5,7:11,12:10) |
22:20 | Yuri Bannikov – Alexey Shilo | 4:1 (11:9,11:7,11:3,4:11,11:7) |
22:20 | Andrei Lizogubov – Dmirty Katin | 4:1 (11:6,11:7,11:9,8:11,11:7) |
23:00 | Andrey Dlugokanskiy – Yuri Bannikov | 1:4 (9:11,12:10,6:11,10:12,4:11) |
23:00 | Leonid Pankov – Sergey Golovin | 4:0 (11:7,11:8,12:10,12:10) |
23:00 | Vladimir Kucherenko – Andrei Lizogubov | 4:2 (12:10,5:11,11:8,7:11,18:16,11:7) |
23:35 | Vladimir Vakulenko – Konstantin Ivanov | 1:4 (6:11,11:5,7:11,12:14,7:11) |
23:40 | Alexey Shilo – Sergey Dema | 3:4 (9:11,11:5,11:9,8:11,11:8,9:11,3:11) |
23:45 | Dmirty Katin – Maxim Smyshnikov | 4:3 (11:8,9:11,7:11,11:8,11:8,7:11,11:9) |
TT-Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:30 | Petr Kotrbaty – Ondrej Fiklik | 3:1 (11:9,11:8,10:12,11:7) |
00:45 | Marek Fabini – Jonas Kulveit | 2:3 (11:4,7:11,11:3,6:11,9:11) |
09:20 | Ondrej Kadavy – Dominik Pasek | 0:3 (8:11,13:15,10:12) |
09:45 | Josef Ruzicka – Ondrej Kadavy | 3:2 (5:11,6:11,14:12,11:5,11:6) |
10:15 | Vojtech Koutnik – Dominik Pasek | 0:3 (9:11,5:11,5:11) |
10:45 | Vojtech Koutnik – Ondrej Kadavy | 0:3 (8:11,15:17,8:11) |
11:15 | Josef Ruzicka – Dominik Pasek | 3:0 (11:4,12:10,11:1) |
11:45 | Vojtech Koutnik – Josef Ruzicka | 3:1 (11:8,5:11,11:3,11:9) |
12:20 | Ondrej Kadavy – Vojtech Koutnik | 3:1 (9:11,11:1,11:7,12:10) |
13:15 | Ctibor Zaplatilek – Petr Moravec | 3:1 (12:10,11:2,8:11,11:8) |
13:45 | Jonas Kulveit – Ctibor Zaplatilek | 3:2 (12:10,10:12,8:11,11:5,11:8) |
14:15 | Marek Fabini – Petr Moravec | 3:1 (11:6,8:11,11:4,11:7) |
14:30 | Marek Fabini – Ctibor Zaplatilek | 3:2 (8:11,11:1,5:11,11:4,11:3) |
15:00 | Jonas Kulveit – Petr Moravec | 3:1 (9:11,11:8,11:6,11:9) |
17:15 | Pavel Vilhelm – Jachym Sebl | 0:3 (7:11,7:11,7:11) |
17:50 | Martin Novak – Pavel Vilhelm | 0:3 (3:11,7:11,8:11) |
18:15 | Radek Stindl – Jachym Sebl | 3:2 (7:11,8:11,11:8,11:6,11:7) |
18:45 | Radek Stindl – Pavel Vilhelm | 2:3 (12:14,11:8,9:11,11:9,5:11) |
19:15 | Martin Novak – Jachym Sebl | 1:3 (11:5,15:17,9:11,7:11) |
19:45 | Radek Stindl – Martin Novak | 3:1 (11:7,10:12,12:10,11:7) |
20:20 | Pavel Vilhelm – Martin Novak | 2:3 (10:12,11:8,11:8,6:11,9:11) |
20:45 | Jachym Sebl – Radek Stindl | 0:3 (10:12,11:13,6:11) |
21:15 | Petr Semrad – Jiri Manas | 1:3 (4:11,6:11,11:8,2:11) |
21:30 | Jan Zalesky – Petr Semrad | 0:3 (7:11,6:11,9:11) |
22:00 | Radek Libovicky – Jiri Manas | 3:0 (11:5,11:4,11:6) |
22:30 | Radek Libovicky – Petr Semrad | 3:0 (11:6,11:4,11:5) |
23:00 | Jan Zalesky – Jiri Manas | 3:0 (11:5,11:6,14:12) |
23:30 | Radek Libovicky – Jan Zalesky | 0:3 (6:11,1:11,6:11) |
TT-Cup. USA
Time | Players | Score |
---|---|---|
01:00 | Chang Lu Hsu – Chen Jining | 3:0 (11:9,11:9,11:9) |
01:15 | Chang Lu Hsu – Dmitriy Zhitomirskiy | 2:3 (11:6,9:11,7:11,11:2,7:11) |
01:45 | Dmitriy Zhitomirskiy – Chen Jining | 3:1 (11:6,6:11,11:5,13:11) |
02:15 | Chang Lu Hsu – Chris Victor | 3:0 (11:5,11:5,12:10) |
02:45 | Chen Jining – Chris Victor | 3:1 (11:6,10:12,12:10,11:4) |
03:15 | Dmitriy Zhitomirskiy – Chris Victor | 3:1 (8:11,11:8,11:8,11:7) |
04:15 | Dmitriy Zhitomirskiy – Chang Lu Hsu | 3:1 (11:2,12:10,6:11,11:9) |
League Pro. Minsk
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:45 | Yuri Moroz – Maksim Liakhov | 3:2 (11:4,7:11,4:11,12:10,11:8) |
08:15 | Petr Mukhurov – Aleksandr Shchadko | 2:3 (7:11,11:8,11:9,9:11,9:11) |
08:45 | Maksim Liakhov – Petr Mukhurov | 2:3 (11:5,5:11,11:3,8:11,8:11) |
09:15 | Aleksandr Shchadko – Yuri Moroz | 3:2 (11:9,9:11,10:12,11:4,11:9) |
09:45 | Yuri Moroz – Petr Mukhurov | 3:2 (11:9,10:12,11:9,7:11,11:9) |
10:15 | Maksim Liakhov – Aleksandr Shchadko | 0:3 (6:11,9:11,9:11) |
10:45 | Petr Mukhurov – Maksim Liakhov | 2:3 (7:11,11:7,7:11,11:2,8:11) |
11:45 | Valery Bykh – Rafal Zajkowski | 2:3 (9:11,10:12,11:7,11:9,10:12) |
12:15 | Andrei Kopchinskii – Alexander Vanagel | 2:3 (2:11,8:11,14:12,11:7,6:11) |
12:45 | Rafal Zajkowski – Andrei Kopchinskii | 2:3 (11:3,11:9,5:11,7:11,5:11) |
13:15 | Alexander Vanagel – Valery Bykh | 3:2 (11:4,10:12,11:3,8:11,14:12) |
13:45 | Valery Bykh – Andrei Kopchinskii | 3:0 (11:7,11:8,11:9) |
14:15 | Rafal Zajkowski – Alexander Vanagel | 2:3 (11:4,12:10,8:11,9:11,5:11) |
15:45 | Nikita Busov – Herbert Pyantkovsky | 2:3 (11:13,11:7,6:11,11:9,6:11) |
16:30 | Alexander Koloskov – Dmitry Strigutsky | 3:0 (12:10,17:15,12:10) |
16:45 | Herbert Pyantkovsky – Alexander Koloskov | 3:1 (11:8,8:11,12:10,12:10) |
17:30 | Dmitry Strigutsky – Nikita Busov | 2:3 (8:11,11:9,7:11,11:7,11:13) |
18:00 | Nikita Busov – Alexander Koloskov | 3:1 (9:11,11:9,11:8,12:10) |
18:30 | Herbert Pyantkovsky – Dmitry Strigutsky | 1:3 (15:13,9:11,8:11,5:11) |
19:45 | Valentin Ranchenko – Vadim Nekhvedovich | 2:3 (13:11,13:15,4:11,11:8,5:11) |
20:30 | Kirill Skochelenkov – Sergei Akulich | 3:2 (8:11,11:2,8:11,11:1,11:8) |
21:00 | Vadim Nekhvedovich – Kirill Skochelenkov | 1:3 (8:11,11:13,11:9,6:11) |
21:45 | Sergei Akulich – Valentin Ranchenko | 0:3 (2:11,5:11,7:11) |
22:00 | Valentin Ranchenko – Kirill Skochelenkov | 1:3 (11:8,6:11,7:11,10:12) |
22:30 | Vadim Nekhvedovich – Sergei Akulich | 3:2 (11:8,12:14,11:7,6:11,13:11) |
23:15 | Valentin Ranchenko – Sergei Akulich | 1:3 (11:7,5:11,11:13,6:11) |
VR League
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:50 | Noon – Woody | 0:4 (7:11,8:11,9:11,8:11) |
10:00 | Razor – Suba | 0:4 (5:11,9:11,7:11,5:11) |
10:37 | Tred – Deadstep | 1:4 (11:6,9:11,3:11,9:11,7:11) |
11:07 | Dyak – Vacok | 1:4 (3:11,6:11,6:11,11:8,2:11) |
11:30 | Noon – Razor | 4:3 (11:4,11:7,5:11,11:7,9:11,10:12,11:5) |
11:55 | Tred – Dyak | 2:4 (11:8,7:11,9:11,10:12,11:8,9:11) |
12:23 | Razor – Tred | 1:4 (11:7,8:11,10:12,7:11,6:11) |
12:42 | Woody – Suba | 1:4 (4:11,6:11,2:11,14:12,4:11) |
13:01 | Deadstep – Vacok | 4:3 (11:7,11:8,6:11,11:7,8:11,7:11,11:6) |
13:30 | Woody – Noon | 4:1 (11:6,9:11,11:8,11:6,13:11) |
14:05 | Vacok – Dyak | 4:0 (12:10,11:1,11:4,11:4) |
14:29 | Noon – Dyak | 0:4 (5:11,9:11,6:11,6:11) |
14:50 | Suba – Deadstep | 2:4 (9:11,6:11,11:6,11:9,8:11,11:13) |
15:23 | Woody – Vacok | 0:4 (2:11,7:11,3:11,5:11) |
15:40 | Suba – Vacok | 0:4 (2:11,7:11,6:11,8:11) |
16:00 | Deadstep – Vacok | 4:1 (7:11,11:9,11:7,11:7,11:7) |
16:28 | Pluto – Perk | 4:0 (11:2,13:11,11:9,11:7) |
16:58 | BigSamBY – Vegas | 4:0 (11:9,11:8,11:3,11:8) |
17:12 | Dava – Voodoo | 4:1 (9:11,11:3,12:10,11:7,11:9) |
17:32 | Vacok – JenShen | 4:0 (11:8,11:3,11:2,11:7) |
17:52 | Perk – Vegas | 1:4 (4:11,9:11,11:6,7:11,9:11) |
18:12 | Voodoo – JenShen | 4:1 (11:7,11:8,11:4,4:11,11:7) |
18:55 | Perk – JenShen | 3:4 (12:10,8:11,11:8,8:11,7:11,12:10,18:20) |
19:22 | Pluto – BigSamBY | 4:0 (11:1,11:5,11:9,11:6) |
19:42 | Dava – Vacok | 4:0 (11:6,11:5,11:7,11:8) |
20:00 | Vegas – BigSamBY | 4:2 (11:6,13:15,11:9,11:6,10:12,11:5) |
20:32 | Voodoo – Vacok | 2:4 (7:11,11:9,4:11,6:11,11:4,10:12) |
21:06 | BigSamBY – Voodoo | 0:4 (5:11,8:11,6:11,12:14) |
21:22 | Pluto – Dava | 1:4 (11:9,6:11,11:13,11:13,7:11) |
21:50 | Vegas – Vacok | 4:0 (13:11,11:6,11:7,11:3) |
21:54 | Pluto – Vegas | 4:2 (11:2,11:9,4:11,12:10,9:11,11:7) |
22:25 | Dava – Pluto | 3:4 (8:11,11:2,11:5,8:11,5:11,11:6,8:11) |
Top Shot Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:00 | Alina Garshina – Anastasia Korablina | 1:4 (6:11,12:14,5:11,11:6,10:12) |
08:26 | Elizaveta Nikanorova – Olga Belikova | 4:2 (11:9,10:12,9:11,13:11,11:9,11:5) |
09:02 | Elizaveta Nikanorova – Anastasia Korablina | 0:4 (7:11,8:11,11:13,9:11) |
09:24 | Alina Garshina – Olga Belikova | 2:4 (11:9,8:11,9:11,12:14,13:11,7:11) |
10:02 | Olga Belikova – Anastasia Korablina | 2:4 (11:9,19:21,11:9,7:11,9:11,10:12) |
10:44 | Elizaveta Nikanorova – Alina Garshina | 4:0 (11:8,11:4,11:9,11:4) |
Armenia. ITT Cup. Group A
Masters. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:00 | Anastasia Shevtcova – Regina Kim | 3:4 (8:11,8:11,11:8,11:7,15:17,11:5,10:12) |
08:47 | Elena Ivanova – Ksenia Nikitina | 2:4 (6:11,9:11,13:11,5:11,11:7,3:11) |
09:00 | Viktoria Li – Irina Sharyi | 4:3 (11:6,11:6,11:13,3:11,12:10,8:11,11:9) |
09:16 | Regina Kim – Elena Ivanova | 4:3 (8:11,11:5,11:9,5:11,11:3,8:11,11:7) |
09:38 | Anna Karpova – Valeria Safina | 4:3 (6:11,16:14,13:11,13:11,9:11,7:11,13:11) |
09:40 | Ksenia Nikitina – Anastasia Shevtcova | 4:2 (11:6,11:8,11:4,8:11,7:11,11:7) |
10:32 | Anastasia Shevtcova – Elena Ivanova | 2:4 (13:15,9:11,9:11,11:9,11:7,5:11) |
10:33 | Irina Sharyi – Anna Karpova | 4:1 (11:7,9:11,11:3,11:8,11:6) |
11:10 | Valeria Safina – Viktoria Li | 1:4 (7:11,11:7,1:11,11:13,7:11) |
11:12 | Regina Kim – Ksenia Nikitina | 3:4 (10:12,9:11,11:8,12:10,11:7,9:11,5:11) |
11:44 | Viktoria Li – Anna Karpova | 4:2 (11:8,9:11,7:11,14:12,11:9,11:7) |
12:02 | Anastasia Shevtcova – Ksenia Nikitina | 1:4 (8:11,11:7,7:11,3:11,10:12) |
12:24 | Irina Sharyi – Valeria Safina | 2:4 (7:11,11:6,9:11,6:11,11:7,6:11) |
12:34 | Valeria Safina – Irina Sharyi | 1:4 (8:11,8:11,12:10,4:11,7:11) |
12:40 | Elena Ivanova – Regina Kim | 2:4 (9:11,10:12,11:6,9:11,11:4,8:11) |
13:00 | Anna Karpova – Viktoria Li | 1:4 (6:11,9:11,11:5,6:11,8:11) |
13:23 | Elena Ivanova – Anastasia Shevtcova | 4:3 (5:11,11:9,12:10,7:11,12:14,11:6,11:4) |
14:07 | Valeria Safina – Anna Karpova | 4:1 (11:4,8:11,11:8,11:4,11:6) |
14:12 | Ksenia Nikitina – Regina Kim | 4:2 (11:8,5:11,11:7,5:11,11:7,11:5) |
14:35 | Irina Sharyi – Viktoria Li | 1:4 (6:11,4:11,11:6,9:11,15:17) |
15:10 | Yulia Bakhareva – Veronika Melkueva | 3:4 (11:8,11:4,6:11,7:11,11:9,9:11,9:11) |
15:50 | Anastasiya Sharyi – Ekaterina Shevtsova | 4:1 (11:6,12:10,8:11,14:12,13:11) |
16:20 | Veronika Melkueva – Anastasiya Sharyi | 1:4 (7:11,11:9,6:11,6:11,10:12) |
16:46 | Ekaterina Shevtsova – Yulia Bakhareva | 4:1 (9:11,11:9,11:5,11:4,11:5) |
17:10 | Yulia Bakhareva – Anastasiya Sharyi | 4:2 (9:11,11:5,11:6,10:12,11:9,11:9) |
17:40 | Veronika Melkueva – Ekaterina Shevtsova | 3:4 (11:8,6:11,11:6,5:11,2:11,11:6,10:12) |
18:22 | Anastasiya Sharyi – Veronika Melkueva | 1:4 (8:11,11:6,7:11,8:11,8:11) |
18:53 | Yulia Bakhareva – Ekaterina Shevtsova | 3:4 (9:11,11:8,6:11,11:6,4:11,11:9,7:11) |
19:30 | Anastasiya Sharyi – Yulia Bakhareva | 4:1 (7:11,15:13,11:9,11:7,11:9) |
19:57 | Ekaterina Shevtsova – Veronika Melkueva | 4:1 (11:7,8:11,11:5,11:7,11:9) |
Setka Cup. Slovakia
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:50 | Valerij Rakov – Kamil Pach | 3:1 (11:4,11:3,9:11,11:5) |
09:20 | Matus Veis – David Karas | 3:1 (12:10,9:11,13:11,11:9) |
09:50 | Jakub Takac – Markus Tonkovic | 0:3 (7:11,5:11,8:11) |
10:20 | Valerij Rakov – David Karas | 3:0 (11:5,12:10,11:9) |
10:50 | Markus Tonkovic – Kamil Pach | 3:2 (6:11,14:12,4:11,12:10,11:6) |
11:20 | Matus Veis – Jakub Takac | 2:3 (11:4,11:13,11:4,7:11,9:11) |
11:50 | Valerij Rakov – Markus Tonkovic | 3:0 (11:4,11:7,11:5) |
12:50 | Matus Veis – Kamil Pach | 3:1 (11:8,5:11,11:8,11:3) |
13:20 | Valerij Rakov – Jakub Takac | 1:3 (7:11,5:11,11:4,10:12) |
13:50 | Matus Veis – Markus Tonkovic | 3:1 (11:13,11:7,11:6,13:11) |
14:50 | Valerij Rakov – Matus Veis | 3:2 (11:2,5:11,5:11,11:8,11:5) |
15:20 | Jakub Takac – Kamil Pach | 3:1 (11:6,11:3,9:11,11:4) |
15:50 | Markus Tonkovic – David Karas | 0:3 (9:11,2:11,9:11) |
Ukraine. PingPongPoint. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Romana Fafley – Mariana Grigoruk | 3:2 (8:11,15:17,11:7,11:8,11:9) |
09:30 | Anastasia Degteva – Vera Ulizko | 2:3 (8:11,13:15,11:6,11:8,6:11) |
10:00 | Romana Fafley – Vera Ulizko | 2:3 (11:9,8:11,11:6,10:12,9:11) |
10:30 | Anastasia Degteva – Mariana Grigoruk | 2:3 (11:8,11:4,9:11,5:11,5:11) |
11:00 | Romana Fafley – Anastasia Degteva | 3:0 (11:7,11:4,11:7) |
11:30 | Vera Ulizko – Mariana Grigoruk | 3:1 (11:8,8:11,11:9,11:5) |
TT-Cup. Spain
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Francisco Cascales – Francisco Marin | 1:3 (6:11,10:12,11:6,9:11) |
09:30 | Cristian Manoqil – Francisco Molina | 2:3 (9:11,11:7,11:6,7:11,7:11) |
10:00 | Federico Redondo – Francisco Marin | 3:2 (6:11,11:8,5:11,11:8,15:13) |
10:45 | Francisco Cascales – Cristian Manoqil | 3:1 (4:11,11:9,11:4,11:5) |
11:00 | Federico Redondo – Francisco Molina | 3:1 (4:11,12:10,11:9,11:8) |
11:30 | Cristian Manoqil – Francisco Marin | 3:0 (11:9,11:9,11:5) |
12:00 | Federico Redondo – Cristian Manoqil | 1:3 (10:12,7:11,11:8,12:14) |
12:30 | Francisco Cascales – Francisco Molina | 2:3 (11:5,7:11,11:7,9:11,6:11) |
13:00 | Federico Redondo – Francisco Cascales | 2:3 (10:12,11:9,11:9,8:11,9:11) |
13:45 | Francisco Molina – Francisco Marin | 3:2 (4:11,11:8,11:5,2:11,11:6) |
14:15 | Cristian Manoqil – Federico Redondo | 3:2 (11:9,7:11,11:8,9:11,11:5) |
15:00 | Francisco Molina – Francisco Cascales | 3:2 (11:6,11:8,9:11,9:11,11:8) |
17:00 | Javier Benito – Eusebio Vos | 3:1 (12:10,6:11,11:9,11:7) |
17:30 | Eduardo Gonzalez – Jesus Cantero | 0:3 (3:11,8:11,8:11) |
18:00 | Miguel Chamorro – Eusebio Vos | 2:3 (10:12,2:11,11:8,11:6,12:14) |
18:30 | Javier Benito – Eduardo Gonzalez | 2:3 (5:11,11:8,11:6,6:11,11:13) |
19:00 | Miguel Chamorro – Jesus Cantero | 0:3 (5:11,6:11,9:11) |
19:30 | Eduardo Gonzalez – Eusebio Vos | 0:3 (5:11,13:15,7:11) |
20:00 | Miguel Chamorro – Eduardo Gonzalez | 3:2 (3:11,11:8,8:11,11:8,12:10) |
20:30 | Javier Benito – Jesus Cantero | 1:3 (13:11,5:11,9:11,9:11) |
21:00 | Miguel Chamorro – Javier Benito | 2:3 (6:11,11:5,11:3,8:11,9:11) |
21:30 | Jesus Cantero – Eusebio Vos | 3:1 (11:8,12:14,11:5,11:9) |
22:30 | Eusebio Vos – Miguel Chamorro | 3:0 (12:10,11:7,13:11) |
22:45 | Jesus Cantero – Javier Benito | 3:1 (11:6,11:6,9:11,11:8) |
Czech Republic. TT Star Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Mihai Bobocica – Alfredas Udra | 3:1 (11:9,6:11,11:5,11:8) |
09:35 | Jakub Kleprlik – Yevhen Pryshchepa | 1:3 (4:11,11:3,3:11,3:11) |
10:10 | Thomas Tregler – Roman Rezetka | 3:1 (15:13,1:11,11:5,12:10) |
10:45 | Thomas Koldas – Michal Benes | 1:3 (15:13,10:12,7:11,5:11) |
11:20 | Mihai Bobocica – Yevhen Pryshchepa | 3:1 (11:7,6:11,11:6,14:12) |
11:50 | Jakub Kleprlik – Thomas Tregler | 0:3 (3:11,9:11,6:11) |
12:15 | Thomas Koldas – Alfredas Udra | 1:3 (7:11,7:11,11:8,7:11) |
12:45 | Roman Rezetka – Michal Benes | 1:3 (11:8,5:11,9:11,9:11) |
13:15 | Mihai Bobocica – Thomas Tregler | 3:1 (11:5,3:11,11:4,13:11) |
13:48 | Thomas Koldas – Yevhen Pryshchepa | 0:3 (8:11,6:11,7:11) |
14:08 | Alfredas Udra – Michal Benes | 1:3 (11:6,7:11,7:11,9:11) |
14:40 | Jakub Kleprlik – Roman Rezetka | 3:0 (11:2,11:5,11:6) |
15:45 | Thomas Tregler – Jakub Kleprlik | 1:3 (12:14,12:14,11:8,9:11) |
16:11 | Yevhen Pryshchepa – Thomas Tregler | 0:3 (6:11,8:11,10:12) |
16:32 | Mihai Bobocica – Jakub Kleprlik | 3:0 (11:2,13:11,11:7) |
Challenger
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:30 | Daniel Rinderer – Max Klink | 3:0 (11:4,11:3,11:2) |
10:15 | Christian Tomsic – Hodaei Amir Hossein | 0:3 (6:11,5:11,9:11) |
10:50 | Nico Wenger – Amirreza Abbasi | 0:3 (6:11,1:11,8:11) |
11:20 | Lukasz Nadolski – Przemyslaw Walaszek | 1:3 (11:9,9:11,9:11,9:11) |
12:10 | Daniel Rinderer – Christian Tomsic | 3:0 (11:6,11:9,11:8) |
12:45 | Nico Wenger – Hodaei Amir Hossein | 1:3 (14:12,9:11,6:11,7:11) |
13:15 | Lukasz Nadolski – Amirreza Abbasi | 0:3 (7:11,4:11,7:11) |
14:30 | Daniel Rinderer – Nico Wenger | 3:1 (11:5,10:12,11:4,11:9) |
15:15 | Christian Tomsic – Max Klink | 1:3 (3:11,11:7,3:11,10:12) |
16:45 | Lukasz Nadolski – Hodaei Amir Hossein | 0:3 (10:12,6:11,10:12) |
17:15 | Christian Tomsic – Nico Wenger | 1:3 (9:11,10:12,11:6,2:11) |
18:00 | Amirreza Abbasi – Max Klink | 3:0 (11:4,14:12,12:10) |
19:15 | Daniel Rinderer – Lukasz Nadolski | 3:0 (11:8,11:7,11:3) |
20:00 | Nico Wenger – Max Klink | 3:2 (12:10,4:11,9:11,11:8,11:5) |
21:15 | Amirreza Abbasi – Hodaei Amir Hossein | 1:3 (11:7,7:11,7:11,8:11) |
22:00 | Christian Tomsic – Lukasz Nadolski | 2:3 (4:11,11:8,11:6,7:11,9:11) |
Top Shot Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
12:04 | Vitaly Sinelnik – Ivan Dragunov | 4:3 (8:11,11:7,11:6,11:13,11:6,8:11,11:9) |
12:43 | Aleksandr Bolotin – Yuri Zaika | 3:4 (10:12,11:8,8:11,11:4,11:2,11:13,4:11) |
13:25 | Aleksandr Bolotin – Ivan Dragunov | 2:4 (4:11,8:11,11:6,12:10,7:11,6:11) |
14:07 | Vitaly Sinelnik – Yuri Zaika | 3:4 (11:5,7:11,11:9,4:11,11:6,6:11,9:11) |
14:41 | Yuri Zaika – Ivan Dragunov | 1:4 (10:12,11:7,4:11,10:12,4:11) |
15:11 | Aleksandr Bolotin – Vitaly Sinelnik | 4:3 (4:11,15:13,11:8,9:11,5:11,12:10,11:6) |
16:00 | Maxim Kulinchenko – Kirill Kim | 4:2 (11:8,6:11,11:4,11:7,11:13,11:9) |
16:38 | Artyom Surin – Alexey Astafiev | 2:4 (9:11,6:11,8:11,11:7,14:12,12:14) |
17:12 | Artyom Surin – Kirill Kim | 4:1 (11:8,11:7,11:9,6:11,11:9) |
17:45 | Maxim Kulinchenko – Alexey Astafiev | 1:4 (7:11,12:10,9:11,9:11,8:11) |
18:15 | Alexey Astafiev – Kirill Kim | 4:2 (6:11,11:7,12:10,8:11,11:7,11:7) |
18:46 | Artyom Surin – Maxim Kulinchenko | 1:4 (4:11,10:12,8:11,13:11,12:14) |
TT Cup. Estonia
Time | Players | Score |
---|---|---|
14:30 | Carlo Accorsi – Aleksei Nikonorov | 0:3 (9:11,5:11,5:11) |
15:00 | Carlo Accorsi – Stanislav Strogov | 1:3 (11:9,6:11,7:11,4:11) |
15:30 | Aleksandr Smirnov – Aleksei Nikonorov | 3:0 (11:8,11:6,15:13) |
16:00 | Carlo Accorsi – Aleksandr Smirnov | 1:3 (11:6,8:11,9:11,10:12) |
16:45 | Stanislav Strogov – Carlo Accorsi | 3:2 (11:8,9:11,11:7,7:11,11:9) |
18:00 | Marko Viidas – Le Liu | 3:2 (11:9,11:5,10:12,9:11,11:8) |
18:45 | Sander Taaber – Marko Viidas | 0:3 (13:15,7:11,10:12) |
19:00 | Jegor Guzvin – Le Liu | 1:3 (8:11,11:5,11:13,9:11) |
19:30 | Jegor Guzvin – Marko Viidas | 3:0 (11:3,11:5,11:7) |
20:00 | Sander Taaber – Le Liu | 3:1 (11:9,11:9,9:11,12:10) |
20:30 | Jegor Guzvin – Sander Taaber | 1:3 (8:11,11:3,3:11,9:11) |
21:15 | Le Liu – Jegor Guzvin | 3:1 (11:6,11:9,6:11,11:7) |
21:30 | Marko Viidas – Sander Taaber | 3:1 (11:9,11:7,5:11,11:8) |