Table tennis results
Win Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Igor Budyak – Aleksandr Cherkas | 0:3 (4:11,8:11,12:14) |
00:15 | Oleg Shapovalov – Andrey Nepochatov | 1:3 (4:11,11:8,5:11,9:11) |
00:30 | Artem Zozulya – Yuriy Maleev | 3:0 (11:8,11:7,11:8) |
00:45 | Yury Rybakov – Oleg Shapovalov | 1:3 (11:7,5:11,8:11,6:11) |
01:00 | Igor Budyak – Artem Zozulya | 0:3 (4:11,5:11,8:11) |
01:30 | Vladimir Boycuk – Andrey Nepochatov | 1:3 (7:11,8:11,12:10,9:11) |
01:45 | Aleksandr Cherkas – Yuriy Maleev | 2:3 (11:7,11:3,9:11,6:11,10:12) |
02:00 | Andrey Nepochatov – Yury Rybakov | 3:1 (11:9,7:11,12:10,14:12) |
02:15 | Yuriy Maleev – Igor Budyak | 2:3 (10:12,16:14,4:11,13:11,11:13) |
02:30 | Vladimir Boycuk – Oleg Shapovalov | 0:3 (9:11,9:11,8:11) |
03:00 | Aleksandr Cherkas – Artem Zozulya | 0:3 (8:11,9:11,7:11) |
03:15 | Vladimir Boycuk – Yury Rybakov | 3:2 (11:5,6:11,9:11,13:11,11:9) |
03:30 | Aleksandr Cherkas – Igor Budyak | 0:3 (9:11,4:11,6:11) |
03:45 | Andrey Nepochatov – Oleg Shapovalov | 2:3 (4:11,13:15,13:11,12:10,6:11) |
04:00 | Yuriy Maleev – Artem Zozulya | 2:3 (11:8,8:11,9:11,11:7,6:11) |
04:15 | Oleg Shapovalov – Yury Rybakov | 1:3 (11:13,14:16,11:9,11:13) |
04:30 | Artem Zozulya – Igor Budyak | 3:2 (18:16,11:8,9:11,8:11,11:9) |
05:00 | Andrey Nepochatov – Vladimir Boycuk | 2:3 (9:11,12:10,11:7,11:13,6:11) |
05:15 | Yuriy Maleev – Aleksandr Cherkas | 1:3 (8:11,11:9,10:12,10:12) |
08:45 | Pavel Plyushch – Kirill Ivchenko | 0:3 (5:11,3:11,6:11) |
08:45 | Maxim Nikolenko – Lev Kats | 0:3 (8:11,6:11,3:11) |
09:15 | Vladimir Burylov – Konstantin Kirsanov | 3:0 (12:10,11:3,11:7) |
09:15 | Victor Sharpay – Vitaly Strelets | 3:2 (11:3,6:11,11:9,12:14,11:2) |
09:15 | Rafikov Rafael – Nikolay Shalgorodsky | 2:3 (3:11,13:11,11:8,7:11,7:11) |
09:15 | Sergey Korobeinik – Dmitriy Bortsov | 3:1 (12:10,8:11,11:2,11:9) |
09:30 | Sergei Kovalenko L. – Ivan Nesterenko | 3:2 (10:12,11:9,8:11,11:6,11:6) |
09:45 | Alexander Pilguy – Vladimir Dyakov | 3:2 (12:10,11:5,6:11,6:11,11:9) |
09:45 | Pavel Plyushch – Dmitriy Bortsov | 0:3 (10:12,12:14,8:11) |
09:45 | Vladislav Dotsenko – Egor Gotsulyak | 3:1 (7:11,12:10,12:10,11:6) |
09:45 | Maxim Nikolenko – Konstantin Kirsanov | 3:1 (11:4,11:9,8:11,12:10) |
10:00 | Evgeny Nechitaylo – Ivan Nesterenko | 3:0 (11:7,11:9,11:2) |
10:15 | Victor Sharpay – Egor Gotsulyak | 3:0 (11:7,14:12,11:6) |
10:15 | Rafikov Rafael – Vladimir Dyakov | 3:0 (12:10,11:4,11:6) |
10:15 | Vladimir Burylov – Lev Kats | 1:3 (8:11,9:11,12:10,4:11) |
10:15 | Ruslan Gimadeev – Alexei Rodin | 3:2 (11:8,7:11,8:11,11:9,11:9) |
10:15 | Sergey Korobeinik – Kirill Ivchenko | 0:3 (9:11,9:11,8:11) |
10:30 | Sergei Kovalenko L. – Artem Zezyulin | 3:1 (12:10,9:11,12:10,12:10) |
10:45 | Alexander Pilguy – Nikolay Shalgorodsky | 2:3 (11:7,6:11,9:11,11:9,2:11) |
10:45 | Vladislav Dotsenko – Vitaly Strelets | 3:1 (11:5,8:11,11:9,11:8) |
10:45 | Pavel Plyushch – Sergey Korobeinik | 0:3 (10:12,5:11,7:11) |
10:45 | Maxim Nikolenko – Vladimir Burylov | 0:3 (8:11,4:11,7:11) |
11:00 | Evgeny Nechitaylo – Artem Zezyulin | 3:0 (11:8,11:9,11:3) |
11:00 | Alexey Goloveshkin – Igor Akimov | 3:1 (11:6,6:11,11:7,11:6) |
11:15 | Ruslan Gimadeev – Igor Akimov | 0:3 (3:11,9:11,1:11) |
11:15 | Dmitriy Bortsov – Kirill Ivchenko | 0:3 (5:11,9:11,7:11) |
11:15 | Rafikov Rafael – Alexander Pilguy | 1:3 (10:12,11:8,6:11,7:11) |
11:15 | Victor Sharpay – Vladislav Dotsenko | 0:3 (7:11,7:11,7:11) |
11:15 | Konstantin Kirsanov – Lev Kats | 2:3 (11:9,11:7,5:11,6:11,14:16) |
11:30 | Sergei Kovalenko L. – Evgeny Nechitaylo | 1:3 (6:11,4:11,11:5,7:11) |
11:45 | Egor Gotsulyak – Vitaly Strelets | 2:3 (9:11,7:11,11:6,11:9,10:12) |
11:45 | Vladimir Dyakov – Nikolay Shalgorodsky | 3:0 (11:9,11:9,11:6) |
11:45 | Kirill Ivchenko – Pavel Plyushch | 3:1 (11:6,11:9,8:11,11:9) |
11:45 | Alexey Goloveshkin – Alexei Rodin | 1:3 (11:8,9:11,8:11,7:11) |
11:45 | Lev Kats – Maxim Nikolenko | 3:0 (11:5,11:9,11:5) |
12:00 | Artem Zezyulin – Ivan Nesterenko | 2:3 (12:10,9:11,9:11,11:8,10:12) |
12:15 | Dmitriy Bortsov – Sergey Korobeinik | 2:3 (8:11,11:7,11:7,5:11,10:12) |
12:15 | Konstantin Kirsanov – Vladimir Burylov | 0:3 (5:11,8:11,8:11) |
12:15 | Nikolay Shalgorodsky – Rafikov Rafael | 3:0 (12:10,11:8,11:9) |
12:15 | Vitaly Strelets – Victor Sharpay | 2:3 (11:8,2:11,12:10,10:12,5:11) |
12:30 | Ruslan Gimadeev – Alexey Goloveshkin | 2:3 (5:11,11:9,8:11,11:5,10:12) |
12:30 | Ivan Nesterenko – Sergei Kovalenko L. | 3:2 (11:4,12:14,11:7,2:11,18:16) |
12:45 | Vladimir Dyakov – Alexander Pilguy | 3:2 (11:5,8:11,11:5,8:11,11:7) |
12:45 | Dmitriy Bortsov – Pavel Plyushch | 0:3 (8:11,6:11,9:11) |
12:45 | Konstantin Kirsanov – Maxim Nikolenko | 1:3 (7:11,11:9,6:11,8:11) |
13:00 | Igor Akimov – Alexei Rodin | 3:0 (14:12,11:8,11:5) |
13:00 | Artem Zezyulin – Evgeny Nechitaylo | 3:1 (11:9,11:6,10:12,12:10) |
13:00 | Egor Gotsulyak – Vladislav Dotsenko | 2:3 (11:8,3:11,11:8,3:11,6:11) |
13:15 | Vladimir Dyakov – Rafikov Rafael | 3:0 (11:8,11:8,15:13) |
13:15 | Egor Gotsulyak – Victor Sharpay | 2:3 (11:6,11:9,3:11,10:12,4:11) |
13:15 | Lev Kats – Vladimir Burylov | 3:2 (12:10,10:12,11:5,8:11,11:9) |
13:15 | Kirill Ivchenko – Sergey Korobeinik | 3:2 (11:7,6:11,11:9,7:11,11:6) |
13:30 | Alexei Rodin – Ruslan Gimadeev | 0:3 (3:11,8:11,9:11) |
13:30 | Artem Zezyulin – Sergei Kovalenko L. | 3:2 (11:7,14:12,9:11,5:11,13:11) |
13:45 | Vladimir Burylov – Maxim Nikolenko | 1:3 (11:6,6:11,10:12,13:15) |
13:45 | Vitaly Strelets – Vladislav Dotsenko | 3:1 (7:11,11:6,11:9,11:8) |
13:45 | Nikolay Shalgorodsky – Alexander Pilguy | 3:1 (11:6,4:11,11:3,12:10) |
13:45 | Igor Akimov – Alexey Goloveshkin | 1:3 (6:11,8:11,11:3,7:11) |
13:45 | Sergey Korobeinik – Pavel Plyushch | 3:0 (12:10,11:9,11:9) |
14:00 | Ivan Nesterenko – Evgeny Nechitaylo | 2:3 (8:11,11:8,9:11,12:10,7:11) |
14:15 | Vladislav Dotsenko – Victor Sharpay | 1:3 (6:11,11:5,7:11,4:11) |
14:15 | Lev Kats – Konstantin Kirsanov | 2:3 (9:11,11:7,11:7,8:11,9:11) |
14:15 | Kirill Ivchenko – Dmitriy Bortsov | 3:0 (11:8,11:9,11:3) |
14:15 | Alexander Pilguy – Rafikov Rafael | 3:1 (4:11,12:10,11:6,11:6) |
14:15 | Igor Akimov – Ruslan Gimadeev | 3:1 (11:8,6:11,11:8,11:6) |
14:30 | Evgeny Nechitaylo – Sergei Kovalenko L. | 0:3 (3:11,8:11,9:11) |
14:45 | Vitaly Strelets – Egor Gotsulyak | 2:3 (11:6,8:11,7:11,11:7,7:11) |
14:45 | Alexei Rodin – Alexey Goloveshkin | 0:3 (8:11,11:13,7:11) |
14:45 | Nikolay Shalgorodsky – Vladimir Dyakov | 3:1 (11:13,11:2,11:7,11:8) |
15:00 | Ivan Nesterenko – Artem Zezyulin | 2:3 (7:11,11:8,5:11,11:8,9:11) |
15:15 | Alexey Goloveshkin – Ruslan Gimadeev | 0:3 (10:12,12:14,7:11) |
15:15 | Sergey Pisklov – Vladimir Gainyuk | 3:2 (11:5,9:11,11:13,11:7,11:9) |
15:15 | Vladislav Kovalenko – Valentin Polusmuak | 1:3 (11:13,11:7,9:11,7:11) |
15:30 | Valerii Kidalov – Anton Starsky | 3:1 (11:7,8:11,11:9,11:7) |
15:30 | Nikolay Plachteev – Denis Marchenko | 3:0 (11:9,12:10,11:7) |
15:45 | Ivan Bondarenko – Marat Chukanov | 3:2 (7:11,11:4,11:7,9:11,11:6) |
15:45 | Alexei Rodin – Igor Akimov | 3:1 (11:7,7:11,12:10,11:4) |
15:45 | Vitaliy Gusev – Yan Krol | 3:2 (10:12,11:4,5:11,11:8,11:8) |
15:45 | Yury Kievsky – Valentin Gedz | 3:0 (11:5,11:9,12:10) |
16:00 | Igor Kuznetsov – Aleksandr Horoshko | 3:1 (12:10,11:3,9:11,11:8) |
16:00 | Alexey Gutnichenko – Denis Marchenko | 3:1 (11:8,9:11,11:9,11:7) |
16:15 | Yan Krol – Ivan Bondarenko | 3:2 (11:9,7:11,11:6,7:11,14:12) |
16:15 | Valentin Polusmuak – Marat Chukanov | 3:1 (12:10,9:11,11:8,11:6) |
16:15 | Anatoliy Reva – Roman Pavlyuk | 3:1 (13:11,10:12,11:8,11:9) |
16:30 | Anton Starsky – Aleksandr Horoshko | 2:3 (6:11,10:12,11:9,11:8,0:11) |
16:30 | Andriy Kovrikov – Artur Elhov | 3:0 (11:4,11:9,11:5) |
16:30 | Alexey Gutnichenko – Igor Kuznetsov | 3:1 (10:12,11:7,11:9,11:9) |
16:45 | Vladimir Gainyuk – Vitaliy Gusev | 3:0 (11:4,11:9,11:9) |
16:45 | Vladislav Kovalenko – Sergey Pisklov | 2:3 (11:5,11:9,7:11,9:11,9:11) |
17:00 | Denis Marchenko – Andrey Burdakov | 3:0 (11:7,11:7,12:10) |
17:00 | Valerii Kidalov – Nikolay Plachteev | 2:3 (11:9,11:4,6:11,2:11,2:11) |
17:00 | Roman Tsubera – Mikhail Varchenko | 3:1 (4:11,11:4,14:12,12:10) |
17:00 | Yury Kievsky – Roman Pavlyuk | 1:3 (5:11,9:11,11:9,10:12) |
17:15 | Sergey Pisklov – Valentin Polusmuak | 2:3 (5:11,11:8,4:11,11:6,5:11) |
17:15 | Vitaliy Gusev – Vladislav Kovalenko | 0:3 (10:12,8:11,7:11) |
17:15 | Anatoliy Reva – Valentin Gedz | 0:3 (7:11,5:11,12:14) |
17:30 | Nikolay Plachteev – Anton Starsky | 0:3 (2:11,10:12,8:11) |
17:30 | Andriy Kovrikov – Mikhail Varchenko | 0:3 (9:11,11:13,8:11) |
17:30 | Andrey Burdakov – Valerii Kidalov | 3:0 (11:8,14:12,11:8) |
17:45 | Yury Kievsky – Anatoliy Reva | 3:0 (11:5,15:13,12:10) |
17:45 | Marat Chukanov – Yan Krol | 3:0 (11:7,11:8,11:7) |
17:45 | Ivan Bondarenko – Vladimir Gainyuk | 3:2 (14:12,5:11,11:9,8:11,11:9) |
18:00 | Roman Tsubera – Artur Elhov | 1:3 (9:11,11:7,8:11,10:12) |
18:00 | Igor Kuznetsov – Denis Marchenko | 3:2 (13:11,2:11,6:11,11:9,11:7) |
18:00 | Aleksandr Horoshko – Alexey Gutnichenko | 3:1 (11:9,12:10,8:11,12:10) |
18:15 | Roman Pavlyuk – Valentin Gedz | 3:2 (8:11,11:4,7:11,11:5,11:5) |
18:15 | Vladimir Gainyuk – Marat Chukanov | 3:0 (11:5,11:5,11:3) |
18:30 | Anton Starsky – Alexey Gutnichenko | 0:3 (8:11,7:11,4:11) |
18:30 | Valentin Polusmuak – Yan Krol | 3:1 (11:8,11:5,4:11,11:8) |
18:30 | Andriy Kovrikov – Roman Tsubera | 3:1 (11:5,8:11,11:7,11:7) |
18:30 | Denis Marchenko – Aleksandr Horoshko | 3:0 (11:7,12:10,11:9) |
18:45 | Sergey Pisklov – Vitaliy Gusev | 3:1 (19:17,11:7,2:11,11:9) |
18:45 | Valentin Gedz – Yury Kievsky | 0:3 (8:11,10:12,8:11) |
18:45 | Vladislav Kovalenko – Ivan Bondarenko | 0:3 (4:11,6:11,8:11) |
19:00 | Nikolay Plachteev – Andrey Burdakov | 3:1 (6:11,11:9,11:7,11:5) |
19:00 | Mikhail Varchenko – Artur Elhov | 3:0 (11:4,11:9,11:7) |
19:00 | Valerii Kidalov – Igor Kuznetsov | 3:0 (11:9,11:7,11:8) |
19:15 | Ivan Bondarenko – Sergey Pisklov | 2:3 (11:8,12:14,11:3,8:11,8:11) |
19:15 | Vitaliy Gusev – Valentin Polusmuak | 3:2 (11:8,4:11,7:11,11:4,11:1) |
19:15 | Roman Pavlyuk – Anatoliy Reva | 0:3 (4:11,3:11,4:11) |
19:30 | Andrey Burdakov – Anton Starsky | 0:3 (9:11,8:11,9:11) |
19:30 | Artur Elhov – Andriy Kovrikov | 2:3 (11:6,8:11,2:11,15:13,7:11) |
19:30 | Igor Kuznetsov – Nikolay Plachteev | 3:1 (11:7,11:7,7:11,11:8) |
19:45 | Yan Krol – Vladimir Gainyuk | 3:0 (11:9,11:8,13:11) |
19:45 | Marat Chukanov – Vladislav Kovalenko | 2:3 (8:11,12:10,13:15,11:7,7:11) |
19:45 | Roman Pavlyuk – Yury Kievsky | 3:2 (13:15,9:11,11:6,12:10,11:4) |
20:00 | Andrey Burdakov – Alexey Gutnichenko | 1:3 (12:10,10:12,5:11,8:11) |
20:00 | Mikhail Varchenko – Roman Tsubera | 3:0 (11:8,11:6,11:4) |
20:00 | Aleksandr Horoshko – Valerii Kidalov | 3:2 (7:11,11:9,8:11,11:4,11:9) |
20:15 | Vladislav Kovalenko – Yan Krol | 3:1 (9:11,11:8,11:6,11:8) |
20:30 | Valentin Gedz – Anatoliy Reva | 2:3 (11:7,11:8,6:11,9:11,14:16) |
20:30 | Valentin Polusmuak – Vladimir Gainyuk | 1:3 (9:11,9:11,11:6,8:11) |
20:30 | Valerii Kidalov – Alexey Gutnichenko | 0:3 (8:11,9:11,8:11) |
20:30 | Mikhail Varchenko – Andriy Kovrikov | 3:0 (15:13,11:4,11:4) |
20:30 | Anton Starsky – Denis Marchenko | 0:3 (6:11,9:11,7:11) |
20:45 | Vitaliy Gusev – Ivan Bondarenko | 1:3 (9:11,11:9,3:11,8:11) |
20:45 | Sergey Pisklov – Marat Chukanov | 0:3 (7:11,7:11,8:11) |
21:00 | Andrey Burdakov – Igor Kuznetsov | 3:1 (11:8,6:11,11:7,11:6) |
21:00 | Anatoliy Reva – Yury Kievsky | 3:0 (11:9,11:4,11:9) |
21:00 | Nikolay Plachteev – Aleksandr Horoshko | 1:3 (9:11,4:11,11:6,3:11) |
21:00 | Artur Elhov – Roman Tsubera | 2:3 (11:5,8:11,14:12,9:11,11:13) |
21:15 | Valentin Gedz – Roman Pavlyuk | 1:3 (7:11,7:11,13:11,5:11) |
21:15 | Marat Chukanov – Vitaliy Gusev | 0:3 (6:11,6:11,8:11) |
21:15 | Ivan Bondarenko – Valentin Polusmuak | 1:3 (8:11,11:7,3:11,5:11) |
21:30 | Aleksandr Horoshko – Andrey Burdakov | 3:2 (6:11,11:7,9:11,11:6,11:4) |
21:30 | Igor Kuznetsov – Anton Starsky | 2:3 (11:9,9:11,11:2,7:11,7:11) |
21:30 | Roman Tsubera – Andriy Kovrikov | 1:3 (13:11,10:12,10:12,9:11) |
21:45 | Yan Krol – Sergey Pisklov | 2:1 (11:8,12:10,8:11) |
21:45 | Vladimir Gainyuk – Vladislav Kovalenko | 2:3 (12:10,11:7,9:11,9:11,9:11) |
22:00 | Denis Marchenko – Valerii Kidalov | 3:1 (12:10,11:5,7:11,11:4) |
22:00 | Artur Elhov – Mikhail Varchenko | 1:3 (11:8,5:11,5:11,7:11) |
22:00 | Alexey Gutnichenko – Nikolay Plachteev | 2:3 (7:11,4:11,16:14,11:8,10:12) |
22:30 | Sergey Kalenik – Uriy Novikov | 2:3 (6:11,11:8,8:11,11:3,11:13) |
22:45 | Mikhail Presnyakov – Vladimir Belobrov | 3:0 (11:4,11:9,11:8) |
23:00 | Sergey Vavreniuk – Vitaliy Khorolsky | 2:3 (9:11,11:8,8:11,12:10,5:11) |
23:15 | Ilya Kutniy – Vladimir Panasenko | 3:1 (12:10,9:11,13:11,11:6) |
23:45 | Sergey Kalenik – Vitaliy Khorolsky | 0:3 (9:11,8:11,8:11) |
TT-Cup. Czech Republic
Czech Republic. TT Star Series
Masters. Spain
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Sergey Solomko – Daniil Atamanchuk | 3:0 (11:6,11:5,11:3) |
00:30 | Vitaly Novikov – Pavel Kovalchuk | 3:2 (11:8,11:8,5:11,10:12,11:4) |
01:15 | Mikhail Urban – Daniil Atamanchuk | 3:2 (11:7,6:11,7:11,11:6,11:5) |
01:15 | Maksim Marchuk – Alexander Lushnya | 1:3 (4:11,8:11,12:10,10:12) |
01:45 | Andrey Troyan – Sergey Solomko | 1:3 (5:11,5:11,14:12,1:11) |
01:45 | Sergey Bondarenko – Aleksandr Gomilko | 2:3 (11:6,7:11,12:14,11:5,12:14) |
02:30 | Ryslan Solomko – Roman Gnoyevoy | 3:1 (11:6,10:12,11:5,11:9) |
02:45 | Maksim Marchuk – Aleksandr Gomilko | 3:2 (11:9,4:11,9:11,11:6,11:9) |
03:15 | Roman Gnoyevoy – Alexander Lushnya | 0:3 (11:13,7:11,3:11) |
03:45 | Sergey Bondarenko – Ryslan Solomko | 2:3 (5:11,11:2,9:11,11:3,6:11) |
04:15 | Maksim Marchuk – Roman Gnoyevoy | 1:3 (4:11,13:15,11:8,7:11) |
04:45 | Ryslan Solomko – Aleksandr Gomilko | 3:1 (14:12,11:6,8:11,11:4) |
05:15 | Sergey Bondarenko – Alexander Lushnya | 3:2 (11:3,6:11,9:11,11:5,12:10) |
05:45 | Maksim Marchuk – Ryslan Solomko | 3:2 (11:5,4:11,6:11,11:7,12:10) |
06:15 | Sergey Bondarenko – Roman Gnoyevoy | 3:1 (11:8,13:11,7:11,11:9) |
06:45 | Aleksandr Gomilko – Alexander Lushnya | 3:2 (7:11,10:12,11:8,12:10,11:4) |
07:15 | Maksim Marchuk – Sergey Bondarenko | 1:3 (3:11,6:11,13:11,8:11) |
07:45 | Ryslan Solomko – Alexander Lushnya | 0:3 (7:11,7:11,8:11) |
08:15 | Roman Gnoyevoy – Aleksandr Gomilko | 3:1 (9:11,11:9,11:6,12:10) |
08:45 | Eduard Bernatskyi – Dmitry Lazuryk | 2:3 (5:11,11:8,14:16,11:5,6:11) |
09:00 | Artem Yurkov – Andriy Dombrovskiy | 2:3 (11:7,6:11,11:6,10:12,8:11) |
09:00 | Roman Cherevko – Valeriy Kolesnikov | 1:3 (3:11,9:11,11:6,9:11) |
09:00 | Oleksandr Khoroshun – Vladislav Shiryaev | 3:2 (15:17,9:11,11:2,11:6,11:9) |
09:15 | Alexandr Tuzhilin – Rodion Kapinus | 1:3 (10:12,11:8,10:12,9:11) |
09:30 | Aleksandr Gress – Gennady Buyanover | 1:3 (14:16,11:6,9:11,8:11) |
09:45 | Bogdan Panchenko – Dmitry Lazuryk | 3:2 (11:6,7:11,11:2,11:13,11:9) |
09:45 | Pavel Volkov – Nazar Kasianyk | 0:3 (11:13,14:16,4:11) |
09:45 | Kirill Yurchenko – Vladyslav Mischenko | 2:3 (11:8,1:11,5:11,13:11,9:11) |
09:45 | Igor Koshkodan – Pavel Chyzh | 3:1 (3:11,11:6,11:8,11:8) |
09:45 | Dmitry Kunchurov – Igor Gudushin | 3:0 (11:6,11:4,11:9) |
10:00 | Andrey Sydorenko – Sergey Popov | 3:0 (11:7,11:6,11:3) |
10:00 | Mikhail Teteruk – Andriy Dombrovskiy | 2:3 (12:14,11:9,11:9,4:11,3:11) |
10:00 | Bohdan Plakhtiy – Evgeniy Pismenny | 1:3 (11:9,8:11,6:11,5:11) |
10:15 | Taras Emelyanov – Ruslan Onyschenko | 3:1 (16:14,10:12,11:7,11:7) |
10:15 | Vladislav Stukalov – Oleg Ponomarenko | 3:1 (11:7,3:11,11:2,11:9) |
10:15 | Eduard Bernatskyi – Alexandr Tuzhilin | 2:3 (7:11,11:6,14:12,9:11,8:11) |
10:30 | Artem Yurkov – Kirill Yurchenko | 2:3 (12:14,11:4,9:11,11:6,1:11) |
10:30 | Oleksandr Khoroshun – Gennady Buyanover | 0:3 (4:11,4:11,12:14) |
10:45 | Roman Cherevko – Pavel Chyzh | 3:1 (7:11,11:3,13:11,11:6) |
10:45 | Alexander Kochetkov – Dmitry Kunchurov | 3:2 (11:9,8:11,13:11,3:11,11:9) |
10:45 | Sergey Pitsyk – Sergey Khandetsky | 3:1 (11:6,12:14,11:9,11:8) |
10:45 | Bogdan Panchenko – Rodion Kapinus | 3:2 (8:11,8:11,11:8,12:10,11:6) |
11:00 | Sergey Popov – Vladislav Shiryaev | 0:3 (10:12,5:11,10:12) |
11:00 | Mikhail Teteruk – Vladyslav Mischenko | 3:1 (11:8,16:18,11:9,11:4) |
11:00 | Evgeniy Pismenny – Valeriy Kolesnikov | 3:1 (12:10,9:11,11:4,11:9) |
11:15 | Alexandr Tuzhilin – Dmitry Lazuryk | 3:1 (11:13,11:9,11:9,11:7) |
11:15 | Pavel Volkov – Ruslan Onyschenko | 3:0 (11:8,11:6,12:10) |
11:30 | Dmitry Kunchurov – Oleg Ponomarenko | 3:0 (12:10,11:9,11:9) |
11:30 | Aleksandr Gress – Andrey Sydorenko | 3:0 (11:6,12:10,11:4) |
11:30 | Kirill Yurchenko – Andriy Dombrovskiy | 3:0 (11:8,11:8,11:5) |
11:45 | Sergey Khandetsky – Nazar Kasianyk | 3:0 (11:8,11:9,11:8) |
11:45 | Igor Koshkodan – Bohdan Plakhtiy | 1:3 (11:13,10:12,11:8,4:11) |
11:45 | Eduard Bernatskyi – Rodion Kapinus | 2:3 (6:11,11:8,5:11,12:10,10:12) |
11:45 | Dmitry Kunchurov – Igor Gudushin | 3:1 (6:11,11:2,11:8,11:6) |
12:00 | Artem Yurkov – Vladyslav Mischenko | 0:3 (5:11,8:11,9:11) |
12:00 | Oleksandr Khoroshun – Sergey Popov | 3:1 (11:1,10:12,11:9,11:5) |
12:15 | Taras Emelyanov – Sergey Pitsyk | 3:0 (11:9,13:11,11:6) |
12:15 | Bogdan Panchenko – Alexandr Tuzhilin | 2:3 (12:14,12:10,11:13,11:4,11:13) |
12:15 | Vladislav Stukalov – Alexander Kochetkov | 3:1 (5:11,11:7,13:11,11:8) |
12:15 | Roman Cherevko – Evgeniy Pismenny | 2:3 (8:11,13:11,11:4,7:11,5:11) |
12:30 | Andrey Sydorenko – Gennady Buyanover | 2:3 (11:7,8:11,11:9,6:11,8:11) |
12:30 | Mikhail Teteruk – Kirill Yurchenko | 3:0 (11:4,11:7,14:12) |
12:45 | Bohdan Plakhtiy – Pavel Chyzh | 2:3 (8:11,11:5,7:11,11:5,5:11) |
12:45 | Pavel Volkov – Sergey Khandetsky | 3:1 (11:3,8:11,11:8,11:7) |
12:45 | Dmitry Kunchurov – Dmitry Kunchurov | 0:3 (6:11,9:11,9:11) |
13:00 | Vladyslav Mischenko – Andriy Dombrovskiy | 3:1 (11:2,9:11,11:8,11:2) |
13:00 | Aleksandr Gress – Vladislav Shiryaev | 3:0 (11:7,11:6,11:9) |
13:00 | Rodion Kapinus – Dmitry Lazuryk | 3:1 (18:16,9:11,11:8,11:7) |
13:15 | Igor Koshkodan – Valeriy Kolesnikov | 2:3 (9:11,4:11,11:8,11:4,6:11) |
13:15 | Sergey Pitsyk – Ruslan Onyschenko | 2:3 (11:9,11:5,3:11,11:13,10:12) |
13:15 | Alexander Kochetkov – Oleg Ponomarenko | 1:3 (11:7,6:11,8:11,5:11) |
13:15 | Bogdan Panchenko – Eduard Bernatskyi | 1:3 (11:8,1:11,7:11,6:11) |
13:30 | Mikhail Teteruk – Artem Yurkov | 3:1 (11:6,8:11,11:6,11:7) |
13:30 | Oleksandr Khoroshun – Andrey Sydorenko | 2:3 (2:11,11:5,6:11,11:7,6:11) |
13:45 | Roman Cherevko – Bohdan Plakhtiy | 3:1 (11:8,11:9,6:11,11:8) |
13:45 | Taras Emelyanov – Nazar Kasianyk | 2:3 (11:6,5:11,11:5,3:11,9:11) |
13:45 | Vladislav Stukalov – Igor Gudushin | 3:1 (9:11,11:9,11:3,11:5) |
14:00 | Rodion Kapinus – Alexandr Tuzhilin | 1:3 (6:11,8:11,11:9,9:11) |
14:00 | Aleksandr Gress – Sergey Popov | 3:1 (11:5,11:5,9:11,11:5) |
14:00 | Igor Koshkodan – Evgeniy Pismenny | 2:3 (11:5,13:11,2:11,9:11,2:11) |
14:15 | Pavel Volkov – Sergey Pitsyk | 3:1 (12:10,11:7,8:11,11:9) |
14:15 | Dmitry Kunchurov – Alexander Kochetkov | 3:0 (14:12,11:6,11:5) |
14:30 | Gennady Buyanover – Vladislav Shiryaev | 3:1 (11:5,8:11,11:6,11:7) |
14:45 | Taras Emelyanov – Sergey Khandetsky | 3:2 (10:12,11:6,6:11,11:9,11:8) |
14:45 | Vladislav Stukalov – Dmitry Kunchurov | 3:2 (11:5,11:7,9:11,9:11,11:8) |
14:45 | Pavel Chyzh – Valeriy Kolesnikov | 1:3 (6:11,11:9,4:11,9:11) |
15:00 | Oleksandr Khoroshun – Aleksandr Gress | 0:3 (4:11,12:14,6:11) |
15:00 | Roman Cherevko – Igor Koshkodan | 2:3 (4:11,11:8,11:0,10:12,7:11) |
15:15 | Ruslan Onyschenko – Nazar Kasianyk | 2:3 (9:11,14:12,11:13,11:7,6:11) |
15:15 | Oleg Ponomarenko – Igor Gudushin | 3:1 (11:2,11:7,13:15,11:5) |
15:30 | Bohdan Plakhtiy – Valeriy Kolesnikov | 2:3 (11:7,7:11,4:11,11:4,12:14) |
15:30 | Andrey Sydorenko – Vladislav Shiryaev | 3:2 (7:11,12:10,5:11,11:9,11:9) |
15:45 | Pavel Volkov – Taras Emelyanov | 1:3 (4:11,11:9,9:11,5:11) |
15:45 | Dmitry Kunchurov – Vladislav Stukalov | 3:2 (3:11,11:8,6:11,11:9,11:8) |
16:00 | Evgeniy Pismenny – Pavel Chyzh | 1:3 (13:15,11:4,7:11,8:11) |
16:00 | Sergey Popov – Gennady Buyanover | 0:3 (8:11,7:11,6:11) |
16:15 | Alexander Kochetkov – Igor Gudushin | 2:3 (5:11,7:11,11:8,11:5,2:11) |
16:15 | Alexander Grishin – Maxim Gubenko | 2:3 (12:10,8:11,11:9,6:11,10:12) |
16:15 | Sergey Pitsyk – Nazar Kasianyk | 0:3 (4:11,7:11,11:13) |
16:30 | Stefan Jakimenko – Alexander Goncharuk | 1:3 (9:11,8:11,11:2,8:11) |
16:30 | Borys Kostuk – Roman Gnoyevoy | 0:3 (6:11,12:14,9:11) |
16:45 | Dmitry Kunchurov – Oleg Ponomarenko | 1:3 (11:8,5:11,8:11,5:11) |
16:45 | Sergey Khandetsky – Ruslan Onyschenko | 2:3 (12:10,7:11,9:11,12:10,6:11) |
16:45 | Oleksandr Durduka – Andrey Uleshchenko | 3:0 (11:7,11:7,14:12) |
16:45 | Aleksandr Kolbasenko – Maxim Mrykh | 3:1 (11:6,11:9,8:11,12:10) |
17:00 | Ryslan Solomko – Yuri Kolesnik | 3:0 (11:4,11:6,13:11) |
17:00 | Andrey Podolyan – Sergei Semenec | 3:2 (11:3,6:11,8:11,11:6,13:11) |
17:00 | Yuri Petrushenko – Anatoliy Nazarov | 2:3 (10:12,11:7,11:5,9:11,7:11) |
17:15 | Alexander Lushnya – Sergey Bondarenko | 1:3 (10:12,11:5,7:11,9:11) |
17:15 | Georgiy Poturidis – Igor Gacenko | 0:3 (11:13,8:11,7:11) |
17:45 | Alexander Grishin – Andrey Uleshchenko | 1:3 (5:11,9:11,11:7,9:11) |
17:45 | Vitalii Mukhin – Anatoly Kovalenko | 3:1 (11:7,14:12,8:11,11:6) |
17:45 | Fedor Balbas – Maxim Mrykh | 3:1 (8:11,12:10,11:5,11:8) |
18:00 | Borys Kostuk – Yuri Kolesnik | 1:3 (6:11,11:7,10:12,6:11) |
18:00 | Stefan Jakimenko – Sergei Semenec | 3:1 (11:8,12:10,7:11,11:5) |
18:00 | Aleksandr Kolbasenko – Yuri Petrushenko | 3:1 (12:10,8:11,11:3,11:5) |
18:15 | Igor Gacenko – Maxim Gubenko | 1:3 (6:11,8:11,11:8,6:11) |
18:30 | Fedor Balbas – Anatoliy Nazarov | 2:3 (7:11,11:9,9:11,11:6,6:11) |
18:30 | Anatoly Kovalenko – Alexander Goncharuk | 1:3 (7:11,11:4,5:11,8:11) |
18:30 | Aleksandr Ivashkin – Vadym Vasiuk | 3:0 (11:9,13:11,11:7) |
18:45 | Oleksandr Durduka – Georgiy Poturidis | 0:3 (8:11,10:12,7:11) |
19:00 | Yuri Petrushenko – Maxim Mrykh | 1:3 (11:7,11:13,10:12,4:11) |
19:00 | Roman Cherevko – Aleksandr Duhovenko | 1:3 (7:11,11:9,8:11,7:11) |
19:00 | Andrey Podolyan – Vitalii Mukhin | 3:0 (11:6,11:8,11:6) |
19:15 | Borys Kostuk – Sergey Bondarenko | 2:3 (3:11,6:11,11:3,11:9,7:11) |
19:15 | Alexander Grishin – Igor Gacenko | 3:2 (12:10,12:10,10:12,9:11,11:7) |
19:30 | Vadym Bochkovskiy – Vadym Vasiuk | 1:3 (9:11,12:10,7:11,8:11) |
19:30 | Stefan Jakimenko – Anatoly Kovalenko | 3:1 (11:9,6:11,11:6,11:6) |
19:30 | Aleksandr Kolbasenko – Anatoliy Nazarov | 2:3 (6:11,9:11,11:9,11:3,6:11) |
19:45 | Georgiy Poturidis – Andrey Uleshchenko | 3:2 (7:11,8:11,11:6,12:10,11:9) |
20:00 | Vitalii Mukhin – Sergei Semenec | 3:0 (11:3,11:5,11:9) |
20:00 | Alexander Lushnya – Yuri Kolesnik | 3:0 (11:7,11:6,11:6) |
20:15 | Oleksandr Durduka – Maxim Gubenko | 3:2 (5:11,12:10,11:4,4:11,11:8) |
20:15 | Aleksandr Ivashkin – Roman Cherevko | 0:3 (4:11,10:12,10:12) |
20:15 | Fedor Balbas – Yuri Petrushenko | 1:3 (4:11,11:4,8:11,8:11) |
20:30 | Andrey Podolyan – Alexander Goncharuk | 3:2 (12:10,5:11,11:9,6:11,11:9) |
20:30 | Vadym Bochkovskiy – Aleksandr Duhovenko | 3:1 (11:8,11:9,9:11,11:5) |
20:45 | Alexander Grishin – Georgiy Poturidis | 1:3 (7:11,11:4,9:11,6:11) |
20:45 | Anatoliy Nazarov – Maxim Mrykh | 2:3 (11:9,9:11,11:7,8:11,9:11) |
21:00 | Borys Kostuk – Alexander Lushnya | 0:3 (8:11,13:15,6:11) |
21:15 | Stefan Jakimenko – Vitalii Mukhin | 2:3 (4:11,11:6,11:6,5:11,12:14) |
21:15 | Fedor Balbas – Aleksandr Kolbasenko | 3:0 (11:5,11:9,11:8) |
21:15 | Roman Cherevko – Vadym Vasiuk | 1:3 (7:11,6:11,11:6,10:12) |
21:15 | Ryslan Solomko – Sergey Bondarenko | 3:2 (11:6,11:7,8:11,7:11,11:9) |
21:15 | Oleksandr Durduka – Igor Gacenko | 1:3 (11:7,8:11,8:11,3:11) |
21:45 | Yuri Kolesnik – Roman Gnoyevoy | 1:3 (8:11,11:1,7:11,2:11) |
21:45 | Aleksandr Ivashkin – Aleksandr Duhovenko | 3:1 (15:13,9:11,11:8,11:7) |
21:45 | Andrey Uleshchenko – Maxim Gubenko | 3:1 (4:11,11:6,11:9,13:11) |
21:45 | Andrey Podolyan – Anatoly Kovalenko | 1:3 (11:6,2:11,10:12,8:11) |
22:00 | Vadym Bochkovskiy – Roman Cherevko | 0:3 (6:11,12:14,4:11) |
22:15 | Sergei Semenec – Alexander Goncharuk | 1:3 (5:11,7:11,11:6,12:14) |
22:15 | Alexander Grishin – Oleksandr Durduka | 3:1 (9:11,11:5,11:7,11:9) |
22:15 | Anatoliy Nazarov – Fedor Balbas | 1:3 (11:9,10:12,9:11,6:11) |
22:15 | Borys Kostuk – Ryslan Solomko | 1:3 (11:9,7:11,8:11,7:11) |
22:30 | Aleksandr Duhovenko – Vadym Vasiuk | 3:1 (6:11,11:6,11:5,11:4) |
22:45 | Alexander Lushnya – Roman Gnoyevoy | 3:0 (11:9,11:2,15:13) |
22:45 | Georgiy Poturidis – Maxim Gubenko | 1:3 (7:11,11:7,4:11,10:12) |
22:45 | Stefan Jakimenko – Andrey Podolyan | 3:1 (11:4,11:7,10:12,11:6) |
23:00 | Vitalii Mukhin – Alexander Goncharuk | 3:0 (11:7,11:6,11:3) |
23:15 | Sergey Bondarenko – Yuri Kolesnik | 0:3 (6:11,8:11,6:11) |
23:15 | Igor Gacenko – Andrey Uleshchenko | 3:1 (11:8,7:11,11:6,11:7) |
23:15 | Vadym Bochkovskiy – Aleksandr Ivashkin | 2:3 (4:11,1:11,11:6,11:8,4:11) |
23:30 | Anatoly Kovalenko – Sergei Semenec | 3:1 (11:5,11:8,8:11,13:11) |
23:45 | Vadym Vasiuk – Roman Cherevko | 0:3 (6:11,7:11,9:11) |
TT-Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Dmitriy Alekseenko – Maksim Ovcharenko | 1:3 (16:14,4:11,7:11,2:11) |
00:00 | Igor Sukovaty – Sergiy Skachenko | 3:1 (11:4,11:5,8:11,11:4) |
00:15 | Roman Cherevko – Sergey Cibulin | 2:3 (6:11,11:6,11:8,4:11,9:11) |
00:30 | Yuri Prokhoruk – Bohdan Plakhtiy | 2:3 (11:5,9:11,11:5,7:11,6:11) |
01:00 | Sergiy Boyko – Aleksandr Shkurupij | 3:1 (11:9,11:9,5:11,12:10) |
01:00 | Viktor Trachuk – Maxim Naumchuk | 3:2 (11:7,8:11,11:8,4:11,11:2) |
01:15 | Eugene Masko – Sergey Cibulin | 3:0 (11:7,15:13,17:15) |
01:30 | Viktor Kotov – Bohdan Plakhtiy | 3:0 (12:10,11:9,11:2) |
01:45 | Roman Cherevko – Sergiy Boyko | 3:2 (11:9,9:11,11:2,8:11,11:9) |
02:00 | Yuri Prokhoruk – Viktor Trachuk | 2:3 (11:4,4:11,11:5,8:11,14:16) |
02:15 | Eugene Masko – Aleksandr Shkurupij | 2:3 (13:11,6:11,11:3,8:11,8:11) |
02:45 | Sergiy Boyko – Sergey Cibulin | 2:3 (11:4,3:11,11:9,5:11,4:11) |
02:45 | Viktor Kotov – Maxim Naumchuk | 3:0 (11:9,11:9,11:2) |
03:15 | Viktor Trachuk – Bohdan Plakhtiy | 3:2 (8:11,16:14,11:7,3:11,11:6) |
03:30 | Eugene Masko – Sergiy Boyko | 3:0 (11:7,11:6,11:7) |
03:45 | Viktor Kotov – Viktor Trachuk | 3:2 (11:8,7:11,10:12,13:11,11:4) |
04:00 | Roman Cherevko – Aleksandr Shkurupij | 3:2 (11:9,9:11,12:10,8:11,11:9) |
04:15 | Yuri Prokhoruk – Maxim Naumchuk | 3:2 (9:11,11:2,11:1,7:11,11:7) |
04:30 | Eugene Masko – Roman Cherevko | 1:3 (9:11,11:7,5:11,5:11) |
04:45 | Viktor Kotov – Yuri Prokhoruk | 2:3 (6:11,4:11,11:8,11:6,9:11) |
05:00 | Aleksandr Shkurupij – Sergey Cibulin | 3:2 (9:11,12:10,11:8,10:12,11:9) |
05:00 | Maxim Naumchuk – Bohdan Plakhtiy | 3:1 (11:9,9:11,11:6,11:9) |
08:45 | Vitaliy Vovk – David Simonchuk | 3:0 (14:12,11:6,11:6) |
08:45 | Mikhail Presnyakov – Igor Kozhenkov | 3:0 (11:0,11:8,11:4) |
09:15 | Evgeniy Pismenny – Anton Molochko | 0:3 (6:11,4:11,9:11) |
09:15 | Alexander Kovalev – Denys Scherbak | 2:3 (10:12,11:8,11:8,4:11,10:12) |
09:30 | Alexey Metla – Vyacheslav Kovalenko | 3:1 (11:3,7:11,11:4,11:6) |
09:45 | Vladimir Maksiuta – David Simonchuk | 3:0 (11:6,11:4,11:1) |
09:45 | Andrey Velchev – Volodymyr Kalinichenko | 3:0 (12:10,11:6,11:8) |
09:45 | Aleksey Krutko – Roman Derypaska | 1:3 (11:9,5:11,7:11,5:11) |
09:45 | Oleg Gavrilyuk – Andrey Khvysiuk | 3:0 (11:8,11:8,11:8) |
10:00 | Alexander Tkachenko – Aleksey Krutko | 2:3 (10:12,13:11,11:8,8:11,7:11) |
10:00 | Andrey Kurtenko – Vitaly Maruschak | 0:3 (9:11,7:11,8:11) |
10:15 | Alexander Zhuravlev – Oleg Moshinsky | 3:0 (11:8,11:8,11:7) |
10:15 | Vitaliy Vovk – Alexander Kovalev | 3:2 (11:9,11:3,8:11,5:11,11:7) |
10:15 | Vladimir Malashevksiy – Vladimir Plishilo | 2:3 (11:3,7:11,11:7,5:11,7:11) |
10:30 | Mikhail Presnyakov – Vyacheslav Kovalenko | 2:3 (8:11,11:7,11:7,8:11,7:11) |
10:30 | Sergei Zemyancev – Nikita Trofimov | 3:0 (11:7,11:4,11:8) |
10:45 | Pavel Pyasta – Volodymyr Kalinichenko | 3:0 (12:10,11:7,11:6) |
10:45 | Roman Pinchuk – Andrey Khvysiuk | 2:3 (11:13,11:5,11:13,11:3,7:11) |
10:45 | Oleksandr Belskyy – Anton Molochko | 1:3 (8:11,11:7,7:11,6:11) |
11:00 | Vladimir Maksiuta – Denys Scherbak | 1:3 (5:11,14:12,8:11,6:11) |
11:00 | Evgeniy Pismenny – Alexander Tkachenko | 0:3 (5:11,6:11,13:15) |
11:00 | Sergiy Baranovskyi – Roman Derypaska | 1:3 (12:10,13:15,8:11,6:11) |
11:00 | Vitaly Maruschak – Igor Kozhenkov | 3:1 (11:4,9:11,11:5,11:7) |
11:30 | Andrey Velchev – Alexander Zhuravlev | 1:3 (7:11,11:7,5:11,12:14) |
11:30 | Oleg Gavrilyuk – Vladimir Malashevksiy | 2:3 (10:12,6:11,11:3,11:9,4:11) |
11:30 | Aleksey Krutko – Sergei Zemyancev | 3:2 (11:4,11:6,6:11,8:11,14:12) |
11:45 | Alexander Kovalev – David Simonchuk | 1:3 (5:11,11:9,7:11,9:11) |
11:45 | Oleksandr Belskyy – Aleksey Krutko | 0:3 (8:11,8:11,10:12) |
11:45 | Alexey Metla – Andrey Kurtenko | 1:3 (9:11,6:11,14:12,10:12) |
12:00 | Vladimir Maksiuta – Alexander Kovalev | 3:0 (11:9,11:5,11:7) |
12:00 | Pavel Pyasta – Oleg Moshinsky | 3:1 (10:12,11:5,11:6,11:5) |
12:00 | Roman Pinchuk – Vladimir Plishilo | 1:3 (13:11,12:14,8:11,6:11) |
12:15 | Mikhail Presnyakov – Vitaly Maruschak | 3:2 (1:11,12:10,9:11,11:2,11:6) |
12:15 | Alexander Tkachenko – Anton Molochko | 1:3 (7:11,8:11,11:5,3:11) |
12:15 | Sergiy Baranovskyi – Nikita Trofimov | 1:3 (11:7,5:11,7:11,9:11) |
12:30 | Vitaliy Vovk – Denys Scherbak | 3:1 (7:11,11:7,11:9,11:8) |
12:30 | Alexander Zhuravlev – Volodymyr Kalinichenko | 3:0 (12:10,11:7,11:8) |
12:30 | Sergei Zemyancev – Roman Derypaska | 2:3 (2:11,11:6,4:11,11:9,5:11) |
12:30 | Vladimir Malashevksiy – Andrey Khvysiuk | 2:3 (11:4,8:11,10:12,11:8,12:14) |
12:45 | Andrey Kurtenko – Vyacheslav Kovalenko | 1:3 (6:11,11:6,3:11,8:11) |
12:45 | Oleksandr Belskyy – Alexander Tkachenko | 3:0 (11:7,13:11,11:3) |
13:15 | Sergiy Baranovskyi – Sergei Zemyancev | 3:0 (11:8,11:7,11:9) |
13:15 | Pavel Pyasta – Alexander Zhuravlev | 3:2 (11:4,4:11,7:11,11:7,11:8) |
13:15 | Roman Pinchuk – Vladimir Malashevksiy | 2:3 (12:10,11:7,9:11,8:11,8:11) |
13:15 | Vladimir Maksiuta – Vitaliy Vovk | 3:1 (11:5,11:8,8:11,14:12) |
13:30 | Alexey Metla – Igor Kozhenkov | 3:2 (11:5,9:11,11:7,9:11,11:4) |
13:30 | Evgeniy Pismenny – Aleksey Krutko | 3:1 (8:11,11:5,12:10,11:8) |
13:45 | Oleg Gavrilyuk – Vladimir Plishilo | 0:3 (10:12,9:11,7:11) |
13:45 | Aleksey Krutko – Nikita Trofimov | 3:1 (9:11,13:11,11:7,11:4) |
13:45 | Andrey Velchev – Oleg Moshinsky | 1:3 (6:11,11:6,8:11,4:11) |
14:00 | Mikhail Presnyakov – Andrey Kurtenko | 3:2 (4:11,7:11,11:8,11:9,11:7) |
14:00 | Oleksandr Belskyy – Evgeniy Pismenny | 1:3 (9:11,17:15,9:11,2:11) |
14:00 | Denys Scherbak – David Simonchuk | 3:0 (11:5,11:4,11:7) |
14:15 | Roman Pinchuk – Oleg Gavrilyuk | 3:2 (11:8,11:8,3:11,8:11,11:8) |
14:30 | Pavel Pyasta – Andrey Velchev | 3:2 (11:9,9:11,7:11,11:3,11:7) |
14:30 | Sergiy Baranovskyi – Aleksey Krutko | 1:3 (7:11,11:7,3:11,16:18) |
14:30 | Alexey Metla – Vitaly Maruschak | 3:2 (11:8,6:11,11:8,10:12,11:8) |
14:45 | Aleksey Krutko – Anton Molochko | 3:2 (11:5,11:13,11:13,11:7,11:5) |
15:00 | Denys Scherbak – Vitaliy Vovk | 3:0 (12:10,11:7,11:6) |
15:00 | Vyacheslav Kovalenko – Igor Kozhenkov | 3:1 (11:7,11:4,10:12,11:4) |
15:00 | Oleg Moshinsky – Volodymyr Kalinichenko | 3:0 (11:7,11:6,11:9) |
15:00 | Vladimir Plishilo – Andrey Khvysiuk | 3:2 (8:11,11:9,4:11,11:8,12:10) |
15:00 | Nikita Trofimov – Roman Derypaska | 3:1 (11:6,8:11,11:5,11:9) |
15:15 | Evgeniy Pismenny – Oleksandr Belskyy | 3:1 (7:11,11:6,13:11,11:8) |
15:30 | Oleg Moshinsky – Andrey Velchev | 3:1 (11:8,11:9,9:11,11:7) |
15:30 | Nikita Trofimov – Sergiy Baranovskyi | 2:3 (7:11,11:8,9:11,11:9,5:11) |
15:45 | Vladimir Malashevksiy – Roman Pinchuk | 2:3 (11:4,8:11,11:6,11:13,10:12) |
15:45 | Mikhail Presnyakov – Alexey Metla | 3:2 (11:9,10:12,9:11,11:1,11:4) |
16:15 | Roman Derypaska – Aleksey Krutko | 1:3 (8:11,7:11,11:9,3:11) |
16:15 | Andrey Kurtenko – Igor Kozhenkov | 3:1 (15:13,11:6,6:11,11:5) |
16:30 | Dmitriy Baystryuchenko – Timur Kozenkov | 0:3 (12:14,11:13,7:11) |
16:45 | Valentin Zaichenko – Roman Reznichenko | 3:0 (11:7,11:9,11:7) |
16:45 | Vitaly Maruschak – Vyacheslav Kovalenko | 2:3 (8:11,6:11,11:7,11:9,3:11) |
17:00 | Roman Vakarash – Nikolay Uchen | 2:3 (11:9,8:11,6:11,11:3,8:11) |
17:00 | Andriy Gerasymenko – Aleksey Molochko | 0:3 (6:11,9:11,5:11) |
17:15 | Alexander Naida – Maxim Butkov | 3:1 (11:1,11:8,10:12,11:5) |
17:15 | Alexander Tulenin – Maxim Skhabovsky | 3:0 (11:7,11:5,11:4) |
17:15 | Michael Kistechko – Vjacheslav Yarovoy | 3:0 (11:5,11:5,11:7) |
17:30 | Andrey Movin – Aleksandr Shitka | 0:3 (6:11,9:11,5:11) |
17:45 | Vasiliy Kushnir – Viktor Didukh | 0:3 (5:11,8:11,5:11) |
17:45 | Ilya Gubarev – Aleksey Molochko | 1:3 (7:11,11:13,11:6,9:11) |
17:45 | Alexander Pinchuk – Alexander Tulenin | 1:3 (6:11,13:11,2:11,4:11) |
17:45 | Nikita Zinov – Timur Kozenkov | 1:3 (5:11,11:9,9:11,8:11) |
18:00 | Aleksandr Lysak – Vjacheslav Yarovoy | 3:1 (11:6,11:8,6:11,11:9) |
18:00 | Vadim Grushko – Roman Reznichenko | 3:2 (12:10,5:11,6:11,11:8,11:9) |
18:00 | Michael Kistechko – Andrey Movin | 3:2 (7:11,11:6,8:11,11:6,11:8) |
18:15 | Dmitriy Baystryuchenko – Roman Vakarash | 1:3 (6:11,14:12,8:11,6:11) |
18:30 | Oleg Shevchuk – Maxim Skhabovsky | 3:0 (13:11,11:7,11:8) |
18:30 | Valentin Zaichenko – Alexander Naida | 0:3 (4:11,8:11,5:11) |
18:30 | Aleksandr Lysak – Aleksandr Shitka | 0:3 (13:15,8:11,10:12) |
18:45 | Ilya Gubarev – Andriy Gerasymenko | 3:2 (9:11,10:12,12:10,12:10,11:6) |
18:45 | Andrey Movin – Vjacheslav Yarovoy | 3:0 (11:8,12:10,11:3) |
19:00 | Vadim Grushko – Maxim Butkov | 3:0 (11:8,12:10,11:7) |
19:00 | Andrew Gordiy – Viktor Didukh | 1:3 (7:11,11:4,3:11,7:11) |
19:00 | Oleg Shevchuk – Alexander Tulenin | 3:2 (5:11,11:9,12:14,11:8,11:7) |
19:00 | Nikita Zinov – Nikolay Uchen | 3:0 (12:10,11:5,11:7) |
19:15 | Aleksandr Lysak – Andrey Movin | 3:2 (9:11,11:1,12:10,4:11,11:9) |
19:15 | Michael Kistechko – Aleksandr Shitka | 1:3 (7:11,11:8,2:11,6:11) |
19:15 | Roman Vakarash – Timur Kozenkov | 3:2 (11:7,9:11,11:8,7:11,12:10) |
19:30 | Alexander Naida – Roman Reznichenko | 0:3 (6:11,8:11,8:11) |
19:30 | Vasiliy Kushnir – Andrew Gordiy | 1:3 (8:11,11:4,11:13,7:11) |
19:45 | Aleksandr Lysak – Michael Kistechko | 3:1 (11:9,2:11,12:10,11:8) |
19:45 | Alexander Pinchuk – Maxim Skhabovsky | 3:1 (13:11,7:11,11:7,11:8) |
19:45 | Aleksandr Shitka – Vjacheslav Yarovoy | 2:3 (11:7,6:11,8:11,11:8,10:12) |
20:00 | Andriy Gerasymenko – Ilya Gubarev | 1:3 (11:6,5:11,10:12,7:11) |
20:15 | Nikita Zinov – Roman Vakarash | 1:3 (9:11,11:13,11:9,8:11) |
20:15 | Oleg Shevchuk – Alexander Pinchuk | 2:3 (11:9,12:14,11:2,10:12,9:11) |
20:15 | Vadim Grushko – Alexander Naida | 2:3 (11:7,4:11,4:11,11:4,7:11) |
20:45 | Maxim Skhabovsky – Alexander Pinchuk | 0:3 (9:11,10:12,6:11) |
20:45 | Dmitriy Baystryuchenko – Nikolay Uchen | 0:3 (7:11,9:11,4:11) |
20:45 | Aleksandr Shitka – Aleksandr Lysak | 3:1 (11:5,5:11,11:7,13:11) |
20:45 | Valentin Zaichenko – Maxim Butkov | 3:0 (11:7,11:6,11:7) |
21:00 | Pavel Vasilchuk – Sergey Aristarkhov | 3:2 (11:7,13:11,4:11,8:11,11:5) |
21:00 | Maxim Zhuravlev – Artem Nesterenko | 3:0 (11:9,11:4,11:7) |
21:15 | Nikita Zinov – Dmitriy Baystryuchenko | 3:2 (8:11,11:7,11:7,6:11,11:8) |
21:15 | Vadim Grushko – Valentin Zaichenko | 2:3 (11:7,11:7,8:11,6:11,6:11) |
21:30 | Maxim Zhuravlev – Pavel Vasilchuk | 3:1 (11:5,9:11,11:9,11:9) |
21:30 | Artem Nesterenko – Sergey Aristarkhov | 3:1 (11:9,8:11,11:6,12:10) |
21:45 | Aleksey Molochko – Ilya Gubarev | 3:0 (11:8,12:10,11:5) |
21:45 | Nikolay Uchen – Timur Kozenkov | 3:0 (11:8,11:8,12:10) |
21:45 | Alexander Tulenin – Alexander Pinchuk | 1:3 (11:7,7:11,8:11,9:11) |
22:00 | Maxim Zhuravlev – Sergey Aristarkhov | 3:1 (11:6,6:11,11:7,11:8) |
22:00 | Maxim Butkov – Roman Reznichenko | 0:3 (10:12,8:11,5:11) |
22:00 | Artem Nesterenko – Pavel Vasilchuk | 1:3 (7:11,11:7,8:11,10:12) |
22:30 | Timur Kozenkov – Nikita Zinov | 0:3 (11:13,8:11,10:12) |
23:00 | Andrew Gordiy – Vasiliy Kushnir | 3:2 (7:11,11:8,11:8,10:12,11:6) |
23:00 | Nikolay Uchen – Roman Vakarash | 3:0 (15:13,11:9,11:7) |
23:15 | Alexander Naida – Valentin Zaichenko | 1:3 (11:13,4:11,11:8,4:11) |
23:30 | Alexander Tulenin – Oleg Shevchuk | 3:2 (11:9,10:12,11:8,5:11,11:4) |
TSC Pro.
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Vyacheslav Korolev – Ilya Shalaev | 3:2 (10:12,4:11,11:7,11:9,14:12) |
00:25 | Sergey Klyukin – Anna Boiko | 3:1 (11:5,11:9,4:11,11:6) |
00:43 | Vyacheslav Korolev – Sergey Klyukin | 2:3 (11:9,6:11,11:8,8:11,4:11) |
01:00 | Anna Boiko – Ilya Shalaev | 0:3 (4:11,4:11,7:11) |
01:18 | Vyacheslav Korolev – Anna Boiko | 1:3 (12:10,6:11,9:11,8:11) |
02:02 | Sergey Klyukin – Ilya Shalaev | 2:3 (11:7,10:12,8:11,11:8,8:11) |
02:33 | Anna Boiko – Vyacheslav Korolev | 0:3 (9:11,9:11,7:11) |
03:20 | Ilya Shalaev – Sergey Klyukin | 1:3 (9:11,7:11,11:9,9:11) |
03:44 | Alexander Pekhterev – Victor Yaichkov | 1:3 (11:13,8:11,11:8,7:11) |
04:10 | Evgeniy Dobronravin – Mikhail Katanov | 3:0 (11:5,11:9,11:9) |
04:30 | Alexander Pekhterev – Evgeniy Dobronravin | 2:3 (14:12,11:13,11:9,5:11,7:11) |
05:12 | Mikhail Katanov – Victor Yaichkov | 3:1 (11:8,9:11,11:9,12:10) |
05:27 | Alexander Pekhterev – Mikhail Katanov | 1:3 (9:11,18:16,8:11,4:11) |
05:29 | Evgeniy Dobronravin – Victor Yaichkov | 1:3 (11:5,7:11,6:11,9:11) |
06:21 | Mikhail Katanov – Alexander Pekhterev | 0:3 (6:11,4:11,11:13) |
06:22 | Victor Yaichkov – Evgeniy Dobronravin | 0:3 (6:11,5:11,4:11) |
15:46 | Komron Salimov – Rudolf Komisarov | 0:3 (6:11,6:11,5:11) |
16:24 | Igor Borisov – Evgeniy Dobronravin | 0:3 (10:12,5:11,5:11) |
16:41 | Komron Salimov – Evgeniy Dobronravin | 3:0 (12:10,11:9,13:11) |
17:06 | Igor Borisov – Rudolf Komisarov | 2:3 (11:7,8:11,11:8,5:11,8:11) |
17:29 | Komron Salimov – Igor Borisov | 0:3 (5:11,6:11,7:11) |
17:46 | Evgeniy Dobronravin – Rudolf Komisarov | 3:1 (11:9,4:11,13:11,11:9) |
18:10 | Igor Borisov – Komron Salimov | 3:0 (11:6,11:7,12:10) |
18:28 | Rudolf Komisarov – Evgeniy Dobronravin | 2:3 (12:14,11:7,11:8,5:11,7:11) |
20:00 | Andrey Semenov – Mikhail Mamonov | 3:2 (11:7,10:12,12:10,9:11,11:4) |
20:30 | Andrey Goptsev – Irina Makhova | 2:3 (12:10,11:7,6:11,7:11,1:11) |
20:55 | Andrey Semenov – Andrey Goptsev | 0:3 (7:11,6:11,5:11) |
21:10 | Irina Makhova – Mikhail Mamonov | 1:3 (9:11,11:9,3:11,7:11) |
21:30 | Andrey Semenov – Irina Makhova | 1:3 (11:8,12:14,10:12,7:11) |
21:50 | Andrey Goptsev – Mikhail Mamonov | 3:0 (12:10,11:9,11:7) |
22:10 | Mikhail Mamonov – Andrey Semenov | 3:0 (11:8,11:3,13:11) |
22:25 | Irina Makhova – Andrey Goptsev | 1:3 (11:6,6:11,6:11,5:11) |
Masters. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:08 | Valeriya Kudinova – Irina Sharyi | 4:2 (11:5,11:4,11:9,8:11,8:11,11:9) |
07:52 | Anna Kondratova – Elena Yakovleva | 4:1 (9:11,11:9,11:5,11:7,11:3) |
08:35 | Valeria Movsisyan – Margarita Murzina | 4:3 (8:11,11:9,8:11,12:10,9:11,12:10,11:3) |
09:20 | Elena Yakovleva – Valeria Movsisyan | 3:4 (8:11,6:11,13:11,4:11,11:7,11:9,3:11) |
09:59 | Margarita Murzina – Anna Kondratova | 0:4 (10:12,13:15,5:11,4:11) |
10:28 | Anna Kondratova – Valeria Movsisyan | 4:3 (11:4,8:11,4:11,11:9,11:4,7:11,12:10) |
11:10 | Elena Yakovleva – Margarita Murzina | 3:4 (11:2,8:11,6:11,11:3,11:5,9:11,8:11) |
11:50 | Elena Yakovleva – Anna Kondratova | 4:3 (11:9,8:11,9:11,13:11,14:12,7:11,11:8) |
12:50 | Margarita Murzina – Valeria Movsisyan | 1:4 (8:11,2:11,9:11,15:13,8:11) |
13:08 | Elena Abaimova – Vlada Voronina | 4:0 (11:5,11:8,11:6,11:5) |
13:15 | Anna Kondratova – Margarita Murzina | 4:0 (11:6,11:7,11:9,11:7) |
13:30 | Olga Vishniakova – Liubov Tentser | 3:4 (11:5,8:11,9:11,11:6,11:8,9:11,5:11) |
13:47 | Valeria Movsisyan – Elena Yakovleva | 4:1 (11:7,4:11,11:7,11:7,11:7) |
14:20 | Alina Rozikova – Zoya Uhova | 4:3 (11:9,7:11,11:6,11:6,8:11,6:11,11:2) |
14:24 | Vlada Voronina – Olga Vishniakova | 3:4 (7:11,11:5,11:3,11:8,9:11,9:11,13:15) |
14:46 | Zoya Uhova – Anastasia Kostenevich | 4:0 (11:4,11:7,11:2,11:8) |
15:16 | Anastasia Kostenevich – Alina Rozikova | 4:0 (11:9,11:9,11:6,11:6) |
15:17 | Liubov Tentser – Elena Abaimova | 0:4 (4:11,10:12,7:11,4:11) |
15:40 | Zoya Uhova – Alina Rozikova | 0:4 (12:14,7:11,10:12,11:13) |
15:46 | Elena Abaimova – Olga Vishniakova | 4:1 (11:9,10:12,11:4,11:7,14:12) |
16:11 | Anastasia Kostenevich – Zoya Uhova | 0:4 (8:11,8:11,8:11,5:11) |
16:22 | Vlada Voronina – Liubov Tentser | 4:0 (11:6,11:7,12:10,11:3) |
16:37 | Alina Rozikova – Anastasia Kostenevich | 3:4 (6:11,11:7,12:14,11:9,11:9,6:11,6:11) |
16:51 | Elena Abaimova – Liubov Tentser | 4:1 (11:6,11:6,11:8,8:11,11:2) |
17:17 | Alina Rozikova – Zoya Uhova | 4:1 (11:7,11:4,11:6,5:11,11:7) |
17:19 | Olga Vishniakova – Vlada Voronina | 4:2 (11:9,12:10,13:15,11:8,6:11,11:8) |
18:12 | Liubov Tentser – Vlada Voronina | 0:4 (7:11,4:11,7:11,8:11) |
18:33 | Olga Vishniakova – Elena Abaimova | 2:4 (13:11,6:11,9:11,14:12,5:11,7:11) |
18:40 | Irina Sharyi – Kira Kocheshkova | 4:1 (11:5,11:9,11:13,11:8,11:1) |
18:50 | Valeriya Kudinova – Victoria Volokhina | 1:4 (6:11,11:3,6:11,9:11,7:11) |
19:00 | Kira Kocheshkova – Valeriya Kudinova | 4:0 (11:9,11:9,11:6,11:6) |
19:20 | Victoria Volokhina – Irina Sharyi | 1:4 (11:4,5:11,6:11,6:11,11:13) |
19:30 | Irina Sharyi – Valeriya Kudinova | 4:0 (11:3,11:8,11:7,11:9) |
19:45 | Kira Kocheshkova – Victoria Volokhina | 2:4 (8:11,11:4,9:11,11:7,10:12,9:11) |
20:11 | Valeriya Kudinova – Irina Sharyi | 0:4 (9:11,8:11,4:11,5:11) |
20:11 | Victoria Volokhina – Kira Kocheshkova | 4:2 (7:11,11:5,13:15,11:7,11:7,13:11) |
21:15 | Valeriya Kudinova – Kira Kocheshkova | 4:2 (11:9,12:10,7:11,6:11,12:10,11:7) |
22:17 | Irina Sharyi – Victoria Volokhina | 2:4 (8:11,11:13,11:6,11:3,4:11,7:11) |
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:09 | Alisher Karimjanov – Ivan Grishunin | 4:3 (6:11,12:10,6:11,8:11,11:7,12:10,11:5) |
00:54 | Maxim Boboryko – Ivan Grishunin | 4:3 (11:8,8:11,9:11,12:10,7:11,11:6,11:9) |
00:58 | Kirill Nazarov – Ildar Khairullin | 3:4 (11:8,11:7,11:8,9:11,7:11,9:11,9:11) |
01:29 | Evgeniy Elizarov – Alisher Karimjanov | 3:4 (11:13,11:9,11:7,9:11,3:11,11:8,7:11) |
01:33 | Alexey Yamankin – Kirill Nazarov | 4:2 (8:11,12:10,11:8,12:10,8:11,11:9) |
02:10 | Ildar Khairullin – Alexey Yamankin | 4:3 (11:8,11:9,9:11,7:11,11:9,5:11,11:7) |
02:22 | Nikita Moskovkin – Aleksandr Lebedenko | 1:4 (4:11,9:11,10:12,11:9,1:11) |
02:46 | Nikita Kocheshkov – Andrey Nikolaev | 3:4 (3:11,11:5,11:9,11:7,7:11,2:11,9:11) |
02:56 | Ildar Khairullin – Kirill Nazarov | 4:0 (12:10,11:6,11:7,11:6) |
03:18 | Kirill Nazarov – Alexey Yamankin | 1:4 (5:11,4:11,5:11,11:9,4:11) |
03:25 | Aleksandr Lebedenko – Nikita Kocheshkov | 2:4 (11:6,11:8,4:11,7:11,4:11,8:11) |
03:43 | Alexey Yamankin – Ildar Khairullin | 1:4 (6:11,12:10,9:11,5:11,6:11) |
04:00 | Andrey Nikolaev – Nikita Moskovkin | 3:4 (7:11,9:11,10:12,11:8,11:9,12:10,11:13) |
04:12 | Ildar Khairullin – Alexey Yamankin | 4:1 (11:13,11:7,11:5,11:8,11:9) |
04:46 | Nikita Moskovkin – Nikita Kocheshkov | 1:4 (7:11,8:11,12:10,6:11,5:11) |
05:15 | Aleksandr Lebedenko – Andrey Nikolaev | 3:4 (11:13,11:3,4:11,4:11,11:8,12:10,9:11) |
05:58 | Nikita Kocheshkov – Nikita Moskovkin | 0:4 (10:12,1:11,10:12,7:11) |
06:20 | Andrey Nikolaev – Aleksandr Lebedenko | 1:4 (10:12,6:11,6:11,18:16,8:11) |
06:55 | Timur Mamazakirov – Pavel Pavlov | 0:4 (8:11,6:11,7:11,2:11) |
06:57 | Andrey Nikolaev – Nikita Kocheshkov | 4:0 (11:9,11:8,11:7,11:5) |
07:00 | Mikhail Leonov – Alexander Kulagin | 4:2 (11:4,8:11,10:12,11:4,11:3,11:9) |
07:18 | Aleksandr Lebedenko – Nikita Moskovkin | 4:3 (5:11,9:11,11:8,7:11,11:4,11:4,11:6) |
07:24 | Vladimir Shirokov – Gleb Radionov | 1:4 (11:13,2:11,7:11,11:8,7:11) |
07:40 | Stanislav Oshkin – Alexey Semikov | 4:0 (11:6,11:7,11:3,11:4) |
07:52 | Pavel Pavlov – Vladimir Shirokov | 4:0 (11:2,11:3,11:4,11:8) |
08:03 | Alexander Kulagin – Stanislav Oshkin | 4:3 (6:11,11:8,11:5,12:14,9:11,15:13,11:8) |
08:08 | Gleb Radionov – Timur Mamazakirov | 4:3 (9:11,11:8,6:11,13:11,9:11,11:6,11:8) |
08:55 | Alexey Semikov – Mikhail Leonov | 3:4 (10:12,11:9,11:7,8:11,12:10,8:11,7:11) |
09:01 | Timur Mamazakirov – Vladimir Shirokov | 1:4 (10:12,8:11,3:11,11:9,6:11) |
09:33 | Pavel Pavlov – Gleb Radionov | 2:4 (11:5,8:11,9:11,11:8,6:11,8:11) |
09:35 | Mikhail Leonov – Stanislav Oshkin | 4:0 (11:8,11:6,11:7,11:5) |
10:07 | Timur Mamazakirov – Gleb Radionov | 4:3 (12:10,11:4,9:11,11:5,6:11,9:11,11:6) |
10:15 | Alexander Kulagin – Alexey Semikov | 4:2 (11:5,12:10,3:11,4:11,13:11,11:7) |
10:52 | Mikhail Leonov – Alexey Semikov | 2:4 (9:11,11:9,11:5,7:11,5:11,6:11) |
10:58 | Vladimir Shirokov – Pavel Pavlov | 2:4 (11:7,8:11,5:11,6:11,12:10,9:11) |
11:26 | Gleb Radionov – Vladimir Shirokov | 4:2 (9:11,11:8,11:4,11:9,9:11,11:9) |
11:35 | Alexey Semikov – Alexander Kulagin | 1:4 (11:7,6:11,5:11,7:11,7:11) |
12:09 | Pavel Pavlov – Timur Mamazakirov | 4:0 (11:9,11:5,13:11,11:9) |
19:18 | Mukhammed Akhmedzhanov – Svyatoslav Urazov | 2:4 (9:11,9:11,11:9,11:9,9:11,7:11) |
19:51 | Vasiliy Filatov – Daniil Mikheev A. | 4:3 (11:8,11:9,12:10,14:16,8:11,7:11,11:7) |
20:00 | Evgeniy Elizarov – Alexandr Shirshov | 4:1 (11:9,11:5,11:7,9:11,11:7) |
20:38 | Mikhail Brednikov – Maxim Boboryko | 2:4 (12:14,3:11,11:9,10:12,11:7,8:11) |
20:41 | Svyatoslav Urazov – Vasiliy Filatov | 2:4 (8:11,10:12,11:4,11:5,7:11,6:11) |
21:10 | Daniil Mikheev A. – Mukhammed Akhmedzhanov | 4:3 (5:11,11:6,9:11,10:12,11:8,11:8,11:3) |
21:17 | Alexandr Shirshov – Mikhail Brednikov | 4:3 (5:11,11:7,4:11,11:8,11:5,9:11,11:8) |
21:51 | Mukhammed Akhmedzhanov – Vasiliy Filatov | 4:0 (13:11,13:11,11:8,12:10) |
22:04 | Maxim Boboryko – Evgeniy Elizarov | 2:4 (9:11,8:11,8:11,11:9,11:7,5:11) |
22:18 | Svyatoslav Urazov – Daniil Mikheev A. | 4:3 (11:8,12:10,8:11,7:11,11:9,11:13,12:10) |
22:55 | Evgeniy Elizarov – Mikhail Brednikov | 4:1 (11:8,11:4,11:7,10:12,11:5) |
23:10 | Svyatoslav Urazov – Mukhammed Akhmedzhanov | 4:1 (11:9,11:8,11:9,10:12,11:6) |
23:24 | Alexandr Shirshov – Maxim Boboryko | 4:2 (13:11,11:6,7:11,9:11,13:11,11:9) |
23:35 | Daniil Mikheev A. – Vasiliy Filatov | 4:2 (11:7,11:7,7:11,11:8,10:12,13:11) |
PRO League. Russia
Mini Table Tennis
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:25 | Vyacheslav Pavlinov – Oleg Kosyh | 1:4 (13:11,7:11,8:11,8:11,9:11) |
06:55 | Yury Dudorov – Oleg Kosyh | 4:2 (11:6,11:9,8:11,11:8,5:11,11:3) |
07:32 | Aleksandr Emelyanov V. – Oleg Kosyh | 2:4 (11:6,11:9,6:11,10:12,7:11,10:12) |
08:05 | Yury Dudorov – Aleksandr Emelyanov V. | 4:2 (11:6,9:11,11:6,11:3,8:11,11:2) |
08:40 | Oleg Kosyh – Yury Dudorov | 1:4 (8:11,8:11,9:11,11:9,4:11) |
09:20 | Oleg Kosyh – Aleksandr Emelyanov V. | 4:1 (6:11,11:5,11:8,11:5,11:7) |
09:49 | Aleksandr Emelyanov V. – Yury Dudorov | 1:4 (11:8,3:11,6:11,5:11,5:11) |
10:20 | Yury Dudorov – Oleg Kosyh | 4:3 (7:11,11:8,11:8,12:14,13:11,11:13,11:5) |
20:00 | Andrey Nyrkov – Anatoliy Gerasimov | 4:3 (11:7,7:11,11:6,10:12,6:11,13:11,11:6) |
20:33 | Ildar Abubakirov – Anatoliy Gerasimov | 1:4 (3:11,2:11,3:11,12:10,6:11) |
20:52 | Andrey Nyrkov – Ildar Abubakirov | 4:2 (11:9,13:15,5:11,11:4,13:11,11:5) |
21:21 | Anatoliy Gerasimov – Andrey Nyrkov | 1:4 (10:12,12:10,10:12,3:11,10:12) |
21:50 | Anatoliy Gerasimov – Ildar Abubakirov | 3:4 (11:7,4:11,12:14,11:7,13:11,8:11,8:11) |
22:26 | Ildar Abubakirov – Andrey Nyrkov | 1:4 (12:10,8:11,9:11,11:13,9:11) |
22:56 | Andrey Nyrkov – Anatoliy Gerasimov | 4:2 (6:11,4:11,11:9,11:9,12:10,11:6) |
Pro Spin Series. League A
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:30 | Dmitry Zhivotov – Konstantin Ermolenko | 4:2 (11:7,11:9,8:11,13:11,9:11,11:8) |
01:10 | Oleg Nazarenko – Anastasia Ignatova | 4:3 (11:9,11:9,8:11,11:3,4:11,7:11,11:7) |
01:55 | Oleg Nazarenko – Konstantin Ermolenko | 4:2 (4:11,11:8,11:7,11:7,6:11,11:9) |
02:25 | Anastasia Ignatova – Dmitry Zhivotov | 3:4 (11:8,7:11,11:6,11:7,6:11,6:11,9:11) |
03:10 | Nikita Gubanov – Vladimir Tkachenko | 3:4 (8:11,11:9,6:11,11:9,10:12,11:7,9:11) |
03:50 | Dmitry Zhivotov – Oleg Nazarenko | 4:0 (11:6,11:9,11:4,11:7) |
04:20 | Vladimir Tkachenko – Dmitry Zhivotov | 4:2 (7:11,9:11,11:6,11:7,11:7,11:6) |
05:00 | Oleg Nazarenko – Nikita Gubanov | 2:4 (5:11,9:11,9:11,11:9,12:10,3:11) |
05:35 | Nikita Gubanov – Dmitry Zhivotov | 4:0 (11:7,11:8,11:7,11:8) |
06:00 | Vladimir Tkachenko – Oleg Nazarenko | 4:2 (9:11,11:9,11:7,10:12,11:6,11:3) |
06:40 | Oleg Nazarenko – Dmitry Zhivotov | 3:4 (7:11,9:11,14:12,12:10,11:6,3:11,7:11) |
07:20 | Vladimir Tkachenko – Nikita Gubanov | 1:4 (11:9,6:11,5:11,6:11,8:11) |
08:00 | Nikita Pikulskiy – Arthur Mukomelov | 2:4 (11:9,8:11,11:5,13:15,10:12,11:13) |
08:33 | Vladimir Tkachenko – Alexey Shilo | 3:4 (7:11,11:8,11:7,5:11,10:12,11:5,4:11) |
09:20 | Alexey Shilo – Nikita Pikulskiy | 1:4 (9:11,8:11,11:6,9:11,7:11) |
09:50 | Arthur Mukomelov – Vladimir Tkachenko | 4:3 (11:5,9:11,5:11,5:11,11:7,11:7,11:8) |
10:10 | Vladimir Tkachenko – Nikita Pikulskiy | 1:4 (7:11,11:8,8:11,9:11,7:11) |
10:55 | Alexey Shilo – Arthur Mukomelov | 4:1 (11:7,11:7,6:11,11:6,11:2) |
11:10 | Vladimir Tkachenko – Arthur Mukomelov | 4:3 (11:9,8:11,11:8,6:11,5:11,11:2,11:9) |
11:45 | Nikita Pikulskiy – Alexey Shilo | 2:4 (7:11,7:11,11:9,11:9,4:11,4:11) |
22:10 | Darion Gruzdov – Maxim Smyshnikov | 4:2 (9:11,11:8,7:11,11:5,11:7,11:8) |
23:25 | Alexey Shilo – Pavel Razmyslovsky | 2:4 (11:7,8:11,6:11,8:11,11:6,9:11) |
23:55 | Maxim Smyshnikov – Alexey Shilo | 1:4 (9:11,11:6,5:11,3:11,10:12) |
Pro Spin Series. League B
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:45 | Daniel Gruzdov – Dmirty Katin | 1:4 (7:11,6:11,8:11,12:10,4:11) |
01:20 | Alexander Zaytsev – Timur Shirokih | 2:4 (8:11,7:11,5:11,12:10,11:8,9:11) |
01:55 | Timur Shirokih – Alexander Zaytsev | 4:1 (7:11,11:6,11:3,12:10,11:9) |
02:25 | Dmirty Katin – Daniel Gruzdov | 4:2 (11:5,11:9,11:2,10:12,8:11,13:11) |
03:10 | Nikolay Koval – Daniel Gruzdov | 1:4 (6:11,8:11,11:9,7:11,8:11) |
03:45 | Timur Shirokih – Dmirty Katin | 3:4 (11:5,10:12,11:7,10:12,9:11,11:9,11:13) |
04:35 | Dmirty Katin – Nikolay Koval | 4:1 (11:4,4:11,15:13,11:9,11:8) |
05:05 | Daniel Gruzdov – Timur Shirokih | 0:4 (7:11,8:11,5:11,5:11) |
05:30 | Dmirty Katin – Daniel Gruzdov | 1:4 (7:11,8:11,4:11,11:9,7:11) |
06:00 | Timur Shirokih – Nikolay Koval | 4:1 (11:7,7:11,11:6,11:7,11:6) |
06:35 | Nikolay Koval – Dmirty Katin | 3:4 (4:11,5:11,11:8,6:11,12:10,11:8,12:14) |
07:20 | Timur Shirokih – Daniel Gruzdov | 4:2 (11:1,14:12,6:11,11:6,7:11,17:15) |
08:05 | Alexei Kaulik – Alexey Zaitsev | 4:3 (11:6,6:11,11:9,11:9,10:12,10:12,11:8) |
08:45 | Pavel Mitin – Yuriy Solovey | 3:4 (11:7,9:11,11:4,10:12,5:11,13:11,11:13) |
09:35 | Yuriy Solovey – Alexei Kaulik | 4:1 (11:8,9:11,12:10,11:9,11:9) |
10:05 | Alexey Zaitsev – Pavel Mitin | 2:4 (4:11,12:10,7:11,11:7,9:11,15:17) |
10:44 | Pavel Mitin – Alexei Kaulik | 4:3 (12:10,11:13,11:6,8:11,11:3,9:11,11:4) |
11:20 | Alexey Zaitsev – Yuriy Solovey | 2:4 (11:9,6:11,7:11,6:11,11:9,7:11) |
12:00 | Alexey Zaitsev – Alexei Kaulik | 3:4 (11:6,8:11,11:7,13:15,12:14,11:5,9:11) |
13:08 | Yuriy Solovey – Pavel Mitin | 4:0 (11:8,15:13,12:10,11:7) |
22:10 | Konstantin Pushkar – Dmitry Polyakov | 4:2 (9:11,11:7,12:10,12:14,11:8,11:8) |
23:25 | Yuriy Solovey – Pavel Mitin | 3:4 (11:9,3:11,7:11,11:9,11:9,6:11,8:11) |
UFO Cup. League B
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:45 | Dmitry Kulinchenko – Ivan Zabrodin | 3:1 (12:14,11:8,15:13,17:15) |
01:16 | Oleg Lunin – Evgeny Gubin | 3:2 (11:13,11:8,7:11,11:8,14:12) |
01:53 | Dmitry Kulinchenko – Oleg Lunin | 2:3 (10:12,10:12,12:10,11:5,11:13) |
02:27 | Ivan Zabrodin – Evgeny Gubin | 2:3 (11:7,15:17,6:11,16:14,11:13) |
03:13 | Dmitry Kulinchenko – Evgeny Gubin | 3:1 (11:13,11:5,11:8,11:5) |
03:36 | Oleg Lunin – Ivan Zabrodin | 1:3 (4:11,11:6,4:11,3:11) |
03:59 | Evgeny Gubin – Ivan Zabrodin | 3:1 (11:8,11:7,7:11,11:9) |
04:24 | Oleg Lunin – Dmitry Kulinchenko | 0:3 (8:11,8:11,7:11) |
21:00 | Aleksandr Bolotin – Oleg Lunin | 1:3 (14:16,2:11,12:10,4:11) |
21:28 | Evgeny Gubin – Vitaly Sinelnik | 1:3 (4:11,8:11,11:5,7:11) |
21:50 | Aleksandr Bolotin – Evgeny Gubin | 0:3 (8:11,9:11,4:11) |
22:15 | Oleg Lunin – Vitaly Sinelnik | 3:0 (11:8,11:9,11:4) |
22:40 | Aleksandr Bolotin – Vitaly Sinelnik | 3:2 (11:9,11:4,9:11,12:14,11:7) |
23:12 | Evgeny Gubin – Oleg Lunin | 3:0 (13:11,11:9,11:8) |
23:34 | Aleksandr Bolotin – Vitaly Sinelnik | 3:1 (11:6,11:8,7:11,11:9) |
23:58 | Evgeny Gubin – Oleg Lunin | 3:2 (3:11,19:17,11:9,9:11,11:8) |
UFO Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
04:55 | Elizaveta Nikanorova – Maria Zolototrubova | 3:0 (11:3,11:7,12:10) |
05:12 | Alina Garshina – Anastasia Korablina | 3:2 (12:10,11:8,9:11,9:11,11:5) |
05:36 | Elizaveta Nikanorova – Alina Garshina | 2:3 (12:10,6:11,12:10,11:13,6:11) |
06:01 | Maria Zolototrubova – Anastasia Korablina | 0:3 (6:11,6:11,11:13) |
06:18 | Elizaveta Nikanorova – Anastasia Korablina | 3:1 (12:14,11:7,11:9,11:3) |
06:41 | Alina Garshina – Maria Zolototrubova | 0:3 (8:11,9:11,13:15) |
07:01 | Anastasia Korablina – Maria Zolototrubova | 1:3 (3:11,11:8,6:11,5:11) |
07:20 | Alina Garshina – Elizaveta Nikanorova | 2:3 (11:9,10:12,8:11,12:10,8:11) |
PRO League. Russia. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:00 | Svetlana Stepanova – Lilit Kocharyan | 3:1 (11:9,11:6,7:11,11:9) |
07:20 | Ekaterina Vodzik – Lilit Kocharyan | 1:3 (9:11,11:6,5:11,6:11) |
07:50 | Svetlana Stepanova – Ekaterina Vodzik | 0:3 (4:11,2:11,6:11) |
07:57 | Lilit Kocharyan – Svetlana Stepanova | 0:3 (8:11,11:13,10:12) |
08:15 | Lilit Kocharyan – Ekaterina Vodzik | 3:1 (11:5,10:12,11:6,12:10) |
08:35 | Ekaterina Vodzik – Svetlana Stepanova | 3:0 (11:3,11:3,11:7) |
08:52 | Ekaterina Vodzik – Lilit Kocharyan | 1:3 (12:10,12:14,8:11,3:11) |
21:00 | Daria Sosnina – Alica Gainulina | 1:3 (8:11,11:5,5:11,11:13) |
21:42 | Kira Toyisheva – Kira Azyrkina | 3:0 (11:6,11:5,11:5) |
21:59 | Kira Toyisheva – Alica Gainulina | 3:1 (8:11,11:9,11:6,11:9) |
22:23 | Daria Sosnina – Kira Azyrkina | 1:3 (9:11,11:4,5:11,8:11) |
22:50 | Daria Sosnina – Kira Toyisheva | 0:3 (7:11,10:12,9:11) |
23:05 | Alica Gainulina – Kira Azyrkina | 2:3 (4:11,11:8,7:11,12:10,2:11) |
23:35 | Kira Toyisheva – Daria Sosnina | 3:2 (10:12,8:11,11:6,11:8,14:12) |
Setka Cup
Armenia. ITT Cup. Group A
Setka Cup. Moldova
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:45 | Pawel Grela – Adrian Wiecek | 1:3 (4:11,9:11,11:7,7:11) |
10:30 | Petr Husnik – David Reitspies | 0:3 (11:13,3:11,12:14) |
11:15 | Michal Bankosz – Hampus Soderlund | 2:3 (11:7,10:12,4:11,11:8,5:11) |
12:15 | Tomas Konecny – Thomas Koldas | 3:0 (11:4,11:8,12:10) |
12:30 | Pawel Grela – Petr Husnik | 0:3 (9:11,9:11,13:15) |
13:00 | Michal Bankosz – David Reitspies | 1:3 (4:11,6:11,11:8,7:11) |
13:30 | Thomas Koldas – Adrian Wiecek | 3:2 (5:11,11:8,11:7,7:11,11:4) |
14:15 | Tomas Konecny – Hampus Soderlund | 3:2 (7:11,11:9,9:11,11:4,11:9) |
15:00 | Pawel Grela – Michal Bankosz | 2:3 (14:12,11:9,5:11,3:11,6:11) |
15:30 | Petr Husnik – Adrian Wiecek | 2:3 (11:3,9:11,10:12,11:8,9:11) |
16:15 | Tomas Konecny – David Reitspies | 1:3 (8:11,8:11,11:7,9:11) |
17:00 | Thomas Koldas – Hampus Soderlund | 3:1 (7:11,12:10,11:9,11:8) |
17:30 | Petr Husnik – Michal Bankosz | 2:3 (11:6,6:11,9:11,11:8,6:11) |
18:00 | Pawel Grela – Tomas Konecny | 1:3 (8:11,8:11,11:9,5:11) |
18:30 | Hampus Soderlund – Adrian Wiecek | 3:1 (11:7,12:14,11:9,11:4) |
19:15 | Thomas Koldas – David Reitspies | 0:3 (9:11,7:11,7:11) |
Corona Home Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:00 | Aleksandr Storozhenko – Aleksandr Syksa | 3:1 (11:13,11:9,11:9,11:9) |
10:20 | Vladimir Sedin – Igor Syniavskyi I. | 3:1 (5:11,11:4,11:4,11:8) |
10:35 | Igor Syniavskyi I. – Aleksandr Storozhenko | 3:0 (13:11,11:4,11:9) |
10:55 | Aleksandr Syksa – Vladimir Sedin | 2:3 (11:9,8:11,11:7,5:11,8:11) |
11:10 | Aleksandr Storozhenko – Vladimir Sedin | 0:3 (6:11,4:11,5:11) |
11:30 | Igor Syniavskyi I. – Aleksandr Syksa | 3:1 (11:3,5:11,11:6,11:9) |
14:00 | Alexander Zhurba – Aleksandr Syksa | 3:0 (11:8,11:6,11:7) |
14:20 | Stepan Grigorenko – Aleksandr Storozhenko | 3:1 (11:7,11:6,14:16,11:8) |
14:35 | Aleksandr Storozhenko – Alexander Zhurba | 0:3 (2:11,1:11,6:11) |
15:10 | Alexander Zhurba – Stepan Grigorenko | 3:2 (11:3,8:11,6:11,11:6,13:11) |
15:30 | Aleksandr Syksa – Stepan Grigorenko | 0:3 (10:12,1:11,7:11) |
Master Tour. Saint Petersburg
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:00 | Anton Voronov – Alexander Rodin | 3:2 (11:5,11:13,11:2,6:11,13:11) |
10:45 | Aleksandr Smirnov – Alexander Voloshin | 0:3 (8:11,9:11,9:11) |
11:00 | Sergei Manturov – Anton Voronov | 0:3 (5:11,11:13,6:11) |
11:30 | Alexander Rodin – Aleksandr Smirnov | 3:0 (12:10,11:9,11:6) |
12:45 | Alexander Voloshin – Sergei Manturov | 3:0 (11:9,11:6,11:5) |
13:15 | Aleksandr Smirnov – Nikita Ivanov | 3:0 (11:8,11:8,11:9) |
Winners CUP
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:00 | Evgenii Gudimenko – Ilya Udod | 3:1 (9:11,12:10,11:9,12:10) |
10:00 | Vitaliy Makhno – Aleksander Komisarenko | 0:3 (11:13,8:11,7:11) |
10:00 | Nikita Korbut – Yaroslav Voytenko | 2:3 (13:11,5:11,7:11,11:9,12:14) |
10:00 | Sergey Lysenko – Dmitry Buryak | 3:2 (11:2,7:11,7:11,11:8,11:9) |
10:00 | Andrey Dereka – Evgeny Anischenko | 3:2 (11:8,5:11,7:11,11:5,12:10) |
10:30 | Alexey Naplekov – Anatoliu Levshin | 0:3 (11:13,7:11,8:11) |
10:30 | Aleksandr Krasko – Andrey Kharitonenko | 3:2 (12:10,9:11,11:9,4:11,11:4) |
10:30 | Pavel Dovbenko – Alexander Lipeiko | 1:3 (6:11,5:11,14:12,6:11) |
10:30 | Andrey Galich – Sergey Lizogub | 3:0 (11:5,11:7,11:9) |
10:45 | Eugene Skorobogaty – Adam Krasutskiy | 2:3 (10:12,11:6,7:11,11:7,6:11) |
11:00 | Sergey Lizogub – Vitaliy Makhno | 0:3 (4:11,2:11,3:11) |
11:00 | Alexander Lipeiko – Sergey Lysenko | 3:0 (11:8,11:8,11:3) |
11:00 | Anatoliu Levshin – Evgenii Gudimenko | 3:1 (13:11,11:6,8:11,16:14) |
11:00 | Andrey Kharitonenko – Andrey Dereka | 1:3 (12:14,11:9,7:11,4:11) |
11:15 | Adam Krasutskiy – Nikita Korbut | 0:3 (4:11,8:11,7:11) |
11:30 | Ilya Udod – Alexey Naplekov | 0:3 (8:11,10:12,9:11) |
11:30 | Aleksander Komisarenko – Andrey Galich | 3:1 (12:10,11:9,10:12,11:9) |
11:30 | Evgeny Anischenko – Aleksandr Krasko | 3:1 (11:13,11:8,21:19,11:8) |
11:30 | Dmitry Buryak – Pavel Dovbenko | 2:3 (11:13,11:9,11:13,11:6,7:11) |
11:30 | Yaroslav Voytenko – Eugene Skorobogaty | 3:1 (10:12,11:5,11:9,11:6) |
11:45 | Alexander Kemen – Alexander Vatyuk | 1:3 (6:11,11:4,8:11,7:11) |
11:45 | Oleg Kurilenko – Dmitry Kuzmenko | 3:0 (11:8,11:5,11:3) |
11:45 | Maxim Mrykh – Dmitriy Arzanov | 1:3 (11:9,8:11,9:11,8:11) |
12:00 | Andrey Dereka – Aleksandr Krasko | 2:3 (11:6,7:11,4:11,12:10,3:11) |
12:00 | Nikita Korbut – Eugene Skorobogaty | 1:3 (6:11,4:11,12:10,8:11) |
12:00 | Evgenii Gudimenko – Alexey Naplekov | 1:3 (6:11,12:10,11:13,10:12) |
12:00 | Sergey Lysenko – Pavel Dovbenko | 0:3 (9:11,12:14,10:12) |
12:00 | Vitaliy Makhno – Andrey Galich | 0:3 (1:11,7:11,10:12) |
12:15 | Bogdan Panchenko – Alexander Zaytsev | 1:3 (4:11,11:5,6:11,3:11) |
12:15 | Andrey Samofalov – Yuri Tytsky | 3:0 (11:8,12:10,11:5) |
12:15 | Andrey Zaytsev – Alexander Zaykun | 3:1 (10:12,11:8,13:11,11:3) |
12:30 | Anatoliu Levshin – Ilya Udod | 0:3 (8:11,10:12,6:11) |
12:30 | Sergey Lizogub – Aleksander Komisarenko | 0:3 (7:11,3:11,4:11) |
12:30 | Adam Krasutskiy – Yaroslav Voytenko | 2:3 (11:8,11:6,7:11,5:11,7:11) |
12:30 | Andrey Kharitonenko – Evgeny Anischenko | 2:3 (11:5,12:10,8:11,6:11,6:11) |
12:30 | Alexander Lipeiko – Dmitry Buryak | 0:3 (8:11,5:11,6:11) |
12:45 | Yuri Tytsky – Alexander Kemen | 0:3 (11:13,5:11,6:11) |
12:45 | Alexander Zaykun – Maxim Mrykh | 0:3 (9:11,10:12,9:11) |
12:45 | Alexander Zaytsev – Oleg Kurilenko | 2:3 (7:11,14:12,14:12,11:13,9:11) |
13:00 | Evgeny Anischenko – Andrey Dereka | 3:0 (11:7,11:4,11:7) |
13:00 | Dmitry Buryak – Sergey Lysenko | 3:2 (11:4,14:12,8:11,5:11,11:7) |
13:00 | Aleksander Komisarenko – Vitaliy Makhno | 3:2 (6:11,11:9,11:5,5:11,18:16) |
13:00 | Ilya Udod – Evgenii Gudimenko | 2:3 (11:9,6:11,3:11,11:7,9:11) |
13:00 | Yaroslav Voytenko – Nikita Korbut | 1:3 (16:14,7:11,6:11,0:11) |
13:15 | Dmitriy Arzanov – Andrey Zaytsev | 3:1 (11:9,9:11,12:10,11:5) |
13:15 | Dmitry Kuzmenko – Bogdan Panchenko | 3:0 (11:9,11:6,11:6) |
13:15 | Alexander Vatyuk – Andrey Samofalov | 2:3 (9:11,7:11,11:8,11:9,6:11) |
13:30 | Andrey Kharitonenko – Aleksandr Krasko | 3:2 (5:11,16:14,11:6,4:11,11:5) |
13:30 | Adam Krasutskiy – Eugene Skorobogaty | 3:1 (10:12,11:7,12:10,12:10) |
13:30 | Anatoliu Levshin – Alexey Naplekov | 3:2 (7:11,12:10,11:2,5:11,11:7) |
13:30 | Alexander Lipeiko – Pavel Dovbenko | 3:1 (11:8,11:13,11:3,11:9) |
13:45 | Maxim Mrykh – Andrey Zaytsev | 3:2 (11:7,3:11,11:7,9:11,11:9) |
13:45 | Alexander Kemen – Andrey Samofalov | 0:3 (9:11,9:11,7:11) |
13:45 | Oleg Kurilenko – Bogdan Panchenko | 1:3 (4:11,11:5,7:11,9:11) |
13:45 | Sergey Lizogub – Andrey Galich | 0:3 (9:11,10:12,6:11) |
14:00 | Andrey Dereka – Andrey Kharitonenko | 0:3 (7:11,6:11,6:11) |
14:00 | Nikita Korbut – Adam Krasutskiy | 0:3 (4:11,2:11,2:11) |
14:00 | Vitaliy Makhno – Sergey Lizogub | 3:0 (12:10,11:8,11:2) |
14:00 | Sergey Lysenko – Alexander Lipeiko | 3:1 (9:11,12:10,12:10,14:12) |
14:00 | Evgenii Gudimenko – Anatoliu Levshin | 0:3 (7:11,4:11,6:11) |
14:15 | Alexander Zaytsev – Dmitry Kuzmenko | 3:2 (11:5,5:11,12:10,9:11,11:8) |
14:15 | Yuri Tytsky – Alexander Vatyuk | 1:3 (6:11,3:11,12:10,10:12) |
14:15 | Alexander Zaykun – Dmitriy Arzanov | 0:3 (4:11,9:11,8:11) |
14:30 | Eugene Skorobogaty – Yaroslav Voytenko | 1:3 (11:9,7:11,9:11,6:11) |
14:30 | Andrey Galich – Aleksander Komisarenko | 1:3 (11:8,7:11,7:11,4:11) |
14:30 | Aleksandr Krasko – Evgeny Anischenko | 3:2 (11:6,5:11,10:12,11:6,13:11) |
14:30 | Pavel Dovbenko – Dmitry Buryak | 3:2 (11:7,7:11,9:11,11:8,11:2) |
14:30 | Alexey Naplekov – Ilya Udod | 3:1 (11:7,11:5,4:11,13:11) |
14:45 | Alexander Vatyuk – Alexander Kemen | 2:3 (11:6,6:11,11:4,8:11,7:11) |
14:45 | Dmitry Kuzmenko – Oleg Kurilenko | 3:0 (11:6,11:6,11:9) |
14:45 | Dmitriy Arzanov – Maxim Mrykh | 1:3 (11:5,10:12,8:11,9:11) |
15:00 | Aleksandr Krasko – Andrey Dereka | 3:0 (11:6,11:5,11:9) |
15:00 | Eugene Skorobogaty – Nikita Korbut | 3:1 (11:5,10:12,11:5,11:8) |
15:00 | Alexey Naplekov – Evgenii Gudimenko | 3:0 (11:8,11:4,11:6) |
15:00 | Pavel Dovbenko – Sergey Lysenko | 3:2 (11:7,5:11,4:11,11:6,16:14) |
15:00 | Andrey Galich – Vitaliy Makhno | 3:1 (11:8,11:5,9:11,16:14) |
15:15 | Alexander Zaytsev – Bogdan Panchenko | 1:3 (6:11,11:9,8:11,3:11) |
15:15 | Yuri Tytsky – Andrey Samofalov | 0:3 (2:11,9:11,2:11) |
15:15 | Alexander Zaykun – Andrey Zaytsev | 1:3 (9:11,11:6,9:11,10:12) |
15:30 | Ilya Udod – Anatoliu Levshin | 2:3 (12:10,3:11,7:11,12:10,8:11) |
15:30 | Evgeny Anischenko – Andrey Kharitonenko | 0:3 (17:19,9:11,9:11) |
15:30 | Aleksander Komisarenko – Sergey Lizogub | 3:1 (12:10,9:11,11:5,11:9) |
15:30 | Yaroslav Voytenko – Adam Krasutskiy | 2:3 (8:11,13:11,7:11,12:10,5:11) |
15:30 | Dmitry Buryak – Alexander Lipeiko | 1:3 (10:12,8:11,11:8,9:11) |
15:45 | Oleg Kurilenko – Alexander Zaytsev | 1:3 (11:8,8:11,5:11,9:11) |
15:45 | Alexander Kemen – Yuri Tytsky | 3:1 (10:12,11:7,11:9,11:6) |
15:45 | Maxim Mrykh – Alexander Zaykun | 3:1 (11:13,11:6,11:6,11:3) |
16:00 | Sergey Khandetsky – Dmirty Shulyak | 1:3 (11:9,7:11,7:11,5:11) |
16:00 | Denis Konovalov – Andrey Khapko | 3:2 (11:8,11:6,11:13,8:11,11:8) |
16:00 | Andrey Gnatyuk – Maxim Stetsenko | 3:1 (11:5,5:11,11:6,11:8) |
16:00 | Anar Aliev – Egor Kovpak | 3:1 (5:11,12:10,11:6,11:4) |
16:15 | Andrey Samofalov – Alexander Vatyuk | 1:3 (11:8,5:11,8:11,9:11) |
16:15 | Bogdan Panchenko – Dmitry Kuzmenko | 0:3 (8:11,14:16,9:11) |
16:15 | Andrey Zaytsev – Dmitriy Arzanov | 1:3 (11:9,4:11,5:11,11:13) |
16:15 | Vladimir Ryabov – Evgeniy Yakymchuk | 3:0 (14:12,11:6,11:6) |
16:30 | Valery Koshel – Petr Zarovniy | 0:3 (4:11,10:12,9:11) |
16:30 | Igor Chernyak – Sergey Mischenko | 3:2 (12:10,4:11,11:6,10:12,11:9) |
16:30 | Aleksandr Leonenko – Dmitry Zaporozhets | 3:1 (11:6,11:6,10:12,11:7) |
16:30 | Igor Soloviev – Kiril Rumezhak | 2:3 (11:7,11:3,8:11,6:11,5:11) |
16:30 | Alexander Blashkun – Timofey Butenko | 2:3 (13:11,13:11,6:11,7:11,5:11) |
16:45 | Andrey Samofalov – Alexander Kemen | 3:0 (12:10,11:5,11:6) |
16:45 | Bogdan Panchenko – Oleg Kurilenko | 1:3 (11:7,6:11,9:11,2:11) |
16:45 | Andrey Zaytsev – Maxim Mrykh | 3:1 (11:8,7:11,11:9,11:6) |
17:00 | Timofey Butenko – Sergey Khandetsky | 3:1 (10:12,11:7,13:11,12:10) |
17:00 | Kiril Rumezhak – Anar Aliev | 3:0 (11:6,14:12,11:9) |
17:00 | Dmitry Zaporozhets – Vladimir Ryabov | 1:3 (8:11,7:11,11:8,7:11) |
17:00 | Petr Zarovniy – Denis Konovalov | 0:3 (8:11,5:11,9:11) |
17:15 | Alexander Vatyuk – Yuri Tytsky | 3:0 (11:4,11:4,11:8) |
17:15 | Dmitry Kuzmenko – Alexander Zaytsev | 3:1 (11:6,7:11,13:11,15:13) |
17:15 | Dmitriy Arzanov – Alexander Zaykun | 2:3 (11:9,9:11,8:11,11:9,7:11) |
17:15 | Sergey Mischenko – Andrey Gnatyuk | 2:3 (11:7,9:11,11:4,10:12,6:11) |
17:30 | Andrey Khapko – Valery Koshel | 0:3 (9:11,7:11,8:11) |
17:30 | Egor Kovpak – Igor Soloviev | 1:3 (7:11,11:4,9:11,4:11) |
17:30 | Evgeniy Yakymchuk – Aleksandr Leonenko | 0:3 (8:11,12:14,13:15) |
17:30 | Dmirty Shulyak – Alexander Blashkun | 1:3 (9:11,4:11,11:9,4:11) |
17:45 | Aleksandr Skripnik – Maksim Baday | 3:1 (11:5,10:12,11:9,11:2) |
17:45 | Maxim Stetsenko – Igor Chernyak | 2:3 (11:9,3:11,11:7,7:11,4:11) |
17:45 | Nicholai Antikuz – Vladimir Kolomiets | 1:3 (5:11,10:12,11:7,8:11) |
18:00 | Denis Konovalov – Valery Koshel | 0:3 (3:11,10:12,8:11) |
18:00 | Vladimir Ryabov – Aleksandr Leonenko | 1:3 (11:6,7:11,5:11,9:11) |
18:00 | Sergey Khandetsky – Alexander Blashkun | 3:1 (12:10,11:8,9:11,11:9) |
18:00 | Anar Aliev – Igor Soloviev | 3:1 (11:2,4:11,13:11,11:5) |
18:00 | Andrey Gnatyuk – Igor Chernyak | 1:3 (11:8,5:11,5:11,7:11) |
18:15 | Maksim Baranov – Alexander Zhurba | 0:3 (5:11,9:11,4:11) |
18:15 | Sergey Pryadko – Bohdan Plakhtiy | 3:2 (8:11,8:11,11:9,11:6,11:7) |
18:15 | Gennady Lisitsin – Victor Stepan | 1:3 (8:11,10:12,11:7,11:13) |
18:30 | Sergey Mischenko – Maxim Stetsenko | 0:3 (9:11,8:11,10:12) |
18:30 | Petr Zarovniy – Andrey Khapko | 1:3 (6:11,14:12,6:11,12:14) |
18:30 | Kiril Rumezhak – Egor Kovpak | 2:3 (9:11,4:11,11:7,11:6,12:14) |
18:30 | Timofey Butenko – Dmirty Shulyak | 3:1 (12:10,5:11,11:8,11:7) |
18:30 | Dmitry Zaporozhets – Evgeniy Yakymchuk | 3:0 (11:8,12:10,11:7) |
18:45 | Maksim Motuznyi – Roman Bambutsa | 3:0 (13:11,15:13,11:6) |
18:45 | Bohdan Plakhtiy – Nicholai Antikuz | 3:2 (10:12,11:8,11:13,11:5,11:3) |
18:45 | Alexander Zhurba – Aleksandr Skripnik | 3:1 (11:6,9:11,11:3,11:8) |
19:00 | Maxim Stetsenko – Andrey Gnatyuk | 3:2 (12:10,7:11,9:11,11:8,11:8) |
19:00 | Dmirty Shulyak – Sergey Khandetsky | 3:2 (11:13,11:7,8:11,11:7,11:9) |
19:00 | Andrey Khapko – Denis Konovalov | 3:1 (11:8,5:11,12:10,11:8) |
19:00 | Evgeniy Yakymchuk – Vladimir Ryabov | 3:0 (12:10,19:17,11:9) |
19:15 | Maksim Baday – Maksim Baranov | 2:3 (11:6,4:11,4:11,12:10,11:13) |
19:15 | Vladimir Kolomiets – Sergey Pryadko | 2:3 (11:7,11:9,6:11,9:11,4:11) |
19:15 | Egor Kovpak – Anar Aliev | 2:3 (11:8,7:11,11:5,9:11,4:11) |
19:15 | Roman Bambutsa – Gennady Lisitsin | 2:3 (11:8,9:11,11:4,3:11,8:11) |
19:30 | Sergey Mischenko – Igor Chernyak | 1:3 (10:12,5:11,11:5,4:11) |
19:30 | Petr Zarovniy – Valery Koshel | 3:1 (11:2,11:9,10:12,12:10) |
19:30 | Timofey Butenko – Alexander Blashkun | 1:3 (8:11,9:11,11:5,3:11) |
19:30 | Kiril Rumezhak – Igor Soloviev | 3:2 (11:9,11:7,8:11,5:11,11:2) |
19:30 | Dmitry Zaporozhets – Aleksandr Leonenko | 2:3 (14:16,11:9,11:9,8:11,7:11) |
19:45 | Nicholai Antikuz – Sergey Pryadko | 2:3 (7:11,11:7,12:10,7:11,5:11) |
19:45 | Victor Stepan – Maksim Motuznyi | 3:1 (13:11,9:11,11:6,11:4) |
19:45 | Aleksandr Skripnik – Maksim Baranov | 2:3 (12:14,12:10,11:5,11:13,11:13) |
20:00 | Andrey Gnatyuk – Sergey Mischenko | 3:1 (11:5,11:8,9:11,11:8) |
20:00 | Denis Konovalov – Petr Zarovniy | 1:3 (6:11,11:9,1:11,4:11) |
20:00 | Anar Aliev – Kiril Rumezhak | 3:2 (11:13,12:10,11:8,9:11,11:9) |
20:00 | Sergey Khandetsky – Timofey Butenko | 3:1 (7:11,13:11,11:4,11:8) |
20:15 | Bohdan Plakhtiy – Vladimir Kolomiets | 2:3 (14:12,3:11,9:11,11:8,11:13) |
20:15 | Vladimir Ryabov – Dmitry Zaporozhets | 3:0 (11:9,11:9,12:10) |
20:15 | Gennady Lisitsin – Maksim Motuznyi | 1:3 (9:11,6:11,11:7,10:12) |
20:30 | Igor Chernyak – Maxim Stetsenko | 0:3 (8:11,9:11,8:11) |
20:30 | Alexander Zhurba – Maksim Baday | 3:0 (11:8,11:6,11:6) |
20:30 | Igor Soloviev – Egor Kovpak | 2:3 (11:6,8:11,4:11,11:9,8:11) |
20:30 | Alexander Blashkun – Dmirty Shulyak | 3:2 (11:4,10:12,11:9,11:13,11:7) |
20:30 | Valery Koshel – Andrey Khapko | 3:2 (11:8,11:7,5:11,8:11,11:2) |
20:45 | Aleksandr Leonenko – Evgeniy Yakymchuk | 3:1 (9:11,11:8,11:8,11:7) |
20:45 | Vladimir Kolomiets – Nicholai Antikuz | 1:3 (11:7,4:11,8:11,4:11) |
20:45 | Maksim Baday – Aleksandr Skripnik | 2:3 (11:3,2:11,5:11,11:8,2:11) |
20:45 | Roman Bambutsa – Victor Stepan | 1:3 (5:11,6:11,11:6,5:11) |
21:00 | Aleksandr Leonenko – Vladimir Ryabov | 3:1 (8:11,11:3,11:8,11:6) |
21:00 | Alexander Blashkun – Sergey Khandetsky | 2:3 (9:11,11:8,12:14,11:9,9:11) |
21:00 | Valery Koshel – Denis Konovalov | 3:1 (11:7,10:12,11:9,11:6) |
21:00 | Igor Chernyak – Andrey Gnatyuk | 3:2 (9:11,9:11,11:3,11:9,11:9) |
21:15 | Victor Stepan – Gennady Lisitsin | 3:1 (11:6,10:12,12:10,14:12) |
21:15 | Igor Soloviev – Anar Aliev | 3:2 (5:11,8:11,11:9,11:7,11:3) |
21:15 | Bohdan Plakhtiy – Sergey Pryadko | 3:1 (11:8,8:11,11:9,11:5) |
21:15 | Alexander Zhurba – Maksim Baranov | 3:0 (11:9,11:7,12:10) |
21:30 | Evgeniy Yakymchuk – Dmitry Zaporozhets | 0:3 (8:11,3:11,9:11) |
21:30 | Maxim Stetsenko – Sergey Mischenko | 2:3 (13:15,11:8,8:11,11:9,5:11) |
21:30 | Dmirty Shulyak – Timofey Butenko | 3:2 (7:11,11:6,11:7,6:11,11:8) |
21:30 | Andrey Khapko – Petr Zarovniy | 1:3 (4:11,11:8,3:11,9:11) |
21:45 | Nicholai Antikuz – Bohdan Plakhtiy | 3:0 (12:10,11:8,11:4) |
21:45 | Roman Bambutsa – Maksim Motuznyi | 3:2 (11:7,7:11,11:9,8:11,13:11) |
21:45 | Egor Kovpak – Kiril Rumezhak | 1:3 (5:11,11:3,7:11,7:11) |
21:45 | Aleksandr Skripnik – Alexander Zhurba | 1:3 (5:11,7:11,11:8,6:11) |
22:15 | Gennady Lisitsin – Roman Bambutsa | 1:3 (9:11,11:8,8:11,8:11) |
22:15 | Sergey Pryadko – Vladimir Kolomiets | 3:2 (13:11,3:11,11:3,7:11,11:7) |
22:15 | Maksim Baranov – Maksim Baday | 3:0 (12:10,11:6,11:5) |
22:45 | Maksim Baranov – Aleksandr Skripnik | 1:3 (14:12,10:12,10:12,5:11) |
22:45 | Maksim Motuznyi – Victor Stepan | 1:3 (4:11,11:6,7:11,11:13) |
22:45 | Sergey Pryadko – Nicholai Antikuz | 2:3 (13:11,2:11,14:16,12:10,7:11) |
23:15 | Vladimir Kolomiets – Bohdan Plakhtiy | 2:3 (13:15,11:9,12:10,9:11,8:11) |
23:15 | Maksim Baday – Alexander Zhurba | 0:3 (6:11,5:11,6:11) |
23:15 | Maksim Motuznyi – Gennady Lisitsin | 3:2 (12:10,4:11,13:15,11:7,11:7) |
23:45 | Victor Stepan – Roman Bambutsa | 3:2 (11:7,9:11,7:11,11:9,11:6) |
League Pro. Minsk
Time | Players | Score |
---|---|---|
11:15 | Dauud Cheaib – Hermann Muhlbach | 1:3 (12:10,8:11,6:11,10:12) |
12:15 | Marius Henninger – Josip Huzjak | 2:3 (12:14,12:10,11:8,8:11,4:11) |
13:00 | Liang Qiu – Evgueni Chtchetinine | 3:0 (11:8,11:2,11:8) |
13:30 | Hermann Muhlbach – Nico Wenger | 3:1 (11:7,11:7,9:11,11:3) |
14:15 | Dauud Cheaib – Josip Huzjak | 3:0 (11:4,11:6,11:6) |
15:30 | Marius Henninger – Liang Qiu | 0:3 (9:11,8:11,8:11) |
16:15 | Evgueni Chtchetinine – Nico Wenger | 3:1 (12:10,6:11,11:3,11:4) |
Challenger
Time | Players | Score |
---|---|---|
11:15 | Petr Krahulec – Michal Regner | 1:3 (10:12,11:13,11:5,6:11) |
12:15 | Michal Regner – Tomas Kos | 0:3 (9:11,9:11,6:11) |
12:45 | Tomas Kos – Petr Krahulec | 1:3 (12:10,7:11,9:11,8:11) |
15:15 | Jan Vrabec – Jan Knot | 2:3 (11:5,8:11,11:7,9:11,6:11) |
16:00 | Rotislav Hasmanda – Milan Kolar | 3:1 (11:13,11:6,11:6,11:4) |
16:30 | Jan Knot – Rotislav Hasmanda | 3:2 (9:11,4:11,11:6,11:5,13:11) |
17:15 | Milan Kolar – Jan Vrabec | 1:3 (11:7,5:11,10:12,9:11) |
17:30 | Jan Vrabec – Rotislav Hasmanda | 2:3 (7:11,12:10,11:9,12:14,9:11) |
18:15 | Jan Knot – Milan Kolar | 0:3 (6:11,6:11,10:12) |
18:45 | Jan Vrabec – Milan Kolar | 0:3 (12:14,2:11,10:12) |
19:00 | Rotislav Hasmanda – Jan Knot | 1:3 (5:11,11:8,9:11,7:11) |
19:45 | Marek Zaskodny – Jan Kanera | 3:0 (13:11,11:7,11:6) |
20:15 | Lubos Protiva – Matous Klimenta | 3:1 (8:11,11:7,19:17,11:4) |
21:00 | Jan Kanera – Lubos Protiva | 3:2 (7:11,13:11,11:4,12:14,11:7) |
21:30 | Matous Klimenta – Marek Zaskodny | 3:1 (11:8,5:11,11:9,12:10) |
21:45 | Marek Zaskodny – Lubos Protiva | 3:2 (11:9,9:11,9:11,11:5,11:6) |
22:15 | Jan Kanera – Matous Klimenta | 2:3 (6:11,5:11,11:9,13:11,4:11) |
22:45 | Lubos Protiva – Jan Kanera | 3:1 (11:4,11:6,5:11,11:7) |
23:15 | Marek Zaskodny – Matous Klimenta | 3:2 (8:11,11:9,8:11,11:8,11:8) |
Master Tour
Time | Players | Score |
---|---|---|
12:15 | Nikita Ivanov – Anton Voronov | 0:3 (4:11,7:11,11:13) |
13:45 | Alexander Voloshin – Alexander Rodin | 3:0 (11:6,11:9,12:10) |
14:15 | Sergei Manturov – Nikita Ivanov | 2:3 (11:5,6:11,11:7,12:14,4:11) |
Master Tour. Saint Petersburg. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
15:15 | Elena Litvinenko – Anna Kovalevich | 1:3 (12:14,3:11,11:4,8:11) |
17:00 | Ksenia Oleynikova – Elena Litvinenko | 1:3 (11:7,9:11,8:11,8:11) |
17:30 | Elizaveta Belyaeva – Alina Vasilyeva | 0:3 (5:11,9:11,6:11) |
18:15 | Elizaveta Belyaeva – Anna Kovalevich | 0:3 (3:11,4:11,2:11) |
18:45 | Alina Vasilyeva – Ksenia Oleynikova | 3:0 (11:6,13:11,11:3) |
Armenia. ITT Cup. Group B
Time | Players | Score |
---|---|---|
16:00 | Karen Papyan – Eduard Antonyan | 3:2 (11:6,13:11,6:11,2:11,11:7) |
16:20 | Narek Nikoghosyan – Davit Vardanyan | 3:2 (11:9,7:11,14:12,10:12,11:6) |
16:30 | Karen Papyan – Ruben Galoyan | 3:0 (12:10,11:8,11:8) |
17:00 | Narek Nikoghosyan – Eduard Antonyan | 3:1 (11:7,7:11,11:6,11:6) |
17:15 | Davit Vardanyan – Ruben Galoyan | 3:0 (11:9,11:8,13:11) |
17:40 | Karen Papyan – Narek Nikoghosyan | 1:3 (11:6,9:11,9:11,9:11) |
18:00 | Ruben Galoyan – Eduard Antonyan | 2:3 (6:11,11:9,3:11,11:9,9:11) |
18:20 | Karen Papyan – Davit Vardanyan | 3:1 (11:7,11:9,7:11,11:6) |
18:30 | Narek Nikoghosyan – Ruben Galoyan | 3:0 (11:9,15:13,11:2) |
19:00 | Davit Vardanyan – Eduard Antonyan | 0:3 (8:11,6:11,6:11) |
19:15 | Ruben Galoyan – Narek Nikoghosyan | 3:2 (11:9,9:11,8:11,13:11,11:1) |
20:20 | Eduard Antonyan – Davit Vardanyan | 0:3 (6:11,6:11,7:11) |
20:30 | Ruben Galoyan – Karen Papyan | 1:3 (11:8,6:11,8:11,7:11) |
21:00 | Eduard Antonyan – Narek Nikoghosyan | 3:1 (11:7,7:11,11:6,11:7) |
21:15 | Davit Vardanyan – Karen Papyan | 3:0 (11:6,11:6,11:7) |
21:30 | Eduard Antonyan – Ruben Galoyan | 3:1 (11:8,11:5,9:11,11:6) |
22:00 | Narek Nikoghosyan – Karen Papyan | 3:1 (11:7,12:14,12:10,11:9) |
22:20 | Ruben Galoyan – Davit Vardanyan | 1:3 (9:11,7:11,12:10,7:11) |
22:40 | Eduard Antonyan – Karen Papyan | 2:3 (6:11,5:11,12:10,15:13,9:11) |
22:50 | Davit Vardanyan – Narek Nikoghosyan | 2:3 (15:13,11:8,4:11,4:11,5:11) |
Armenia. ITT Cup. Group C. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
16:00 | Yana Petrosyan – Asya Poghosyan | 3:1 (11:6,11:9,9:11,11:8) |
16:20 | Valentina Asoyan – Pertchuhi Papazyan | 3:0 (11:3,11:2,12:10) |
16:40 | Mane Maralovyan – Asya Poghosyan | 0:3 (6:11,4:11,8:11) |
17:00 | Yana Petrosyan – Pertchuhi Papazyan | 3:0 (11:8,11:5,11:7) |
17:20 | Asya Poghosyan – Asya Poghosyan | 0:3 (9:11,10:12,6:11) |
17:40 | Valentina Asoyan – Mane Maralovyan | 3:1 (7:11,11:5,11:8,11:4) |
18:00 | Yana Petrosyan – Asya Poghosyan | 1:3 (11:9,5:11,6:11,5:11) |
18:20 | Pertchuhi Papazyan – Mane Maralovyan | 2:3 (7:11,11:8,6:11,11:5,3:11) |
18:40 | Asya Poghosyan – Valentina Asoyan | 0:3 (5:11,6:11,5:11) |
19:00 | Yana Petrosyan – Mane Maralovyan | 3:0 (11:4,13:11,11:4) |
19:20 | Asya Poghosyan – Valentina Asoyan | 2:3 (13:15,11:6,9:11,12:10,7:11) |
20:20 | Pertchuhi Papazyan – Asya Poghosyan | 3:2 (9:11,11:9,11:8,7:11,11:6) |
20:40 | Yana Petrosyan – Valentina Asoyan | 2:3 (8:11,13:11,11:7,7:11,5:11) |
21:00 | Mane Maralovyan – Asya Poghosyan | 0:3 (9:11,11:13,10:12) |
21:20 | Asya Poghosyan – Pertchuhi Papazyan | 3:0 (11:5,11:9,11:9) |
21:40 | Asya Poghosyan – Yana Petrosyan | 3:2 (12:10,11:7,3:11,7:11,11:8) |
22:00 | Pertchuhi Papazyan – Valentina Asoyan | 3:2 (11:8,12:10,4:11,8:11,11:9) |
22:20 | Asya Poghosyan – Mane Maralovyan | 3:0 (11:6,15:13,12:10) |
22:40 | Pertchuhi Papazyan – Yana Petrosyan | 1:3 (11:9,7:11,8:11,9:11) |
23:00 | Asya Poghosyan – Asya Poghosyan | 3:1 (7:11,11:8,11:4,11:6) |
23:20 | Mane Maralovyan – Valentina Asoyan | 2:3 (8:11,12:10,9:11,11:8,4:11) |
23:40 | Asya Poghosyan – Yana Petrosyan | 3:2 (11:8,11:9,7:11,5:11,11:2) |
Master Tour. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
16:00 | Alina Vasilyeva – Elena Litvinenko | 3:1 (11:6,8:11,11:8,11:5) |
Setka Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
17:45 | Anastasiya Gavelya – Ekaterina Leventsova | 3:2 (7:11,11:7,5:11,11:5,11:6) |
18:15 | Olena Nikitchenko – Anna Babii | 3:0 (11:7,11:7,11:2) |
19:15 | Anna Babii – Lyudmila Kabakova | 3:2 (10:12,11:8,11:5,9:11,11:8) |
19:45 | Anastasiya Gavelya – Olena Nikitchenko | 0:3 (4:11,8:11,5:11) |
20:45 | Olena Nikitchenko – Ekaterina Leventsova | 3:2 (6:11,11:6,12:10,9:11,11:9) |
21:15 | Anastasiya Gavelya – Lyudmila Kabakova | 2:3 (10:12,11:5,11:3,6:11,10:12) |
22:15 | Anastasiya Gavelya – Anna Babii | 2:3 (11:5,11:8,6:11,11:13,9:11) |
22:45 | Ekaterina Leventsova – Lyudmila Kabakova | 3:0 (11:4,11:9,11:1) |
23:45 | Olena Nikitchenko – Lyudmila Kabakova | 3:0 (11:4,11:6,11:8) |