Table tennis results
Masters. Belarus
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Gevorg Baghdasaryan – Evgeni Zmeev | 3:0 (12:10,11:7,11:8) |
00:00 | Ashot Shapaghatyan – Ararat Smoyan | 3:1 (9:11,11:8,11:9,11:6) |
00:20 | Arayik Firyan – Ararat Smoyan | 0:3 (6:11,8:11,7:11) |
00:20 | Davit Gevorgyan – Hayk Kujoyan | 0:3 (3:11,7:11,6:11) |
00:40 | Ashot Shapaghatyan – Evgeni Zmeev | 3:1 (11:3,7:11,11:7,11:4) |
00:40 | Ararat Smoyan – Hayk Kujoyan | 0:3 (4:11,9:11,5:11) |
01:00 | Gevorg Baghdasaryan – Ararat Smoyan | 2:3 (9:11,12:10,12:10,12:14,12:14) |
01:00 | Davit Gevorgyan – Arayik Firyan | 0:3 (10:12,9:11,8:11) |
01:20 | Ashot Shapaghatyan – Hayk Kujoyan | 3:1 (11:6,11:7,9:11,11:6) |
01:25 | Evgeni Zmeev – Ararat Smoyan | 0:3 (9:11,10:12,8:11) |
01:40 | Gevorg Baghdasaryan – Davit Gevorgyan | 3:0 (11:7,11:5,11:9) |
01:40 | Ararat Smoyan – Arayik Firyan | 3:0 (11:6,11:6,11:4) |
02:00 | Ashot Shapaghatyan – Ararat Smoyan | 3:0 (12:10,11:7,11:5) |
02:00 | Hayk Kujoyan – Arayik Firyan | 3:2 (11:5,5:11,11:6,3:11,11:9) |
02:20 | Ararat Smoyan – Gevorg Baghdasaryan | 3:2 (8:11,11:6,9:11,11:8,11:3) |
02:20 | Evgeni Zmeev – Davit Gevorgyan | 1:3 (8:11,11:9,8:11,6:11) |
02:40 | Ashot Shapaghatyan – Arayik Firyan | 3:0 (11:6,11:7,11:7) |
02:40 | Ararat Smoyan – Davit Gevorgyan | 3:0 (11:6,11:6,12:10) |
03:00 | Evgeni Zmeev – Ararat Smoyan | 0:3 (5:11,5:11,3:11) |
03:00 | Hayk Kujoyan – Gevorg Baghdasaryan | 1:3 (8:11,11:5,8:11,10:12) |
03:20 | Arayik Firyan – Gevorg Baghdasaryan | 1:3 (8:11,9:11,12:10,8:11) |
03:20 | Ashot Shapaghatyan – Davit Gevorgyan | 3:1 (11:8,11:9,8:11,11:3) |
Win Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Nikolay Galynsky – Vadim Griban | 1:3 (7:11,5:11,11:9,10:12) |
00:15 | Lubomir Sheshurak – Aleksandr Ivashkin | 3:1 (7:11,11:6,11:7,11:6) |
00:30 | Yury Schepanskyi – Valeriy Tatarinov | 1:3 (7:11,11:5,8:11,7:11) |
00:45 | Aleksandr Ivashkin – Anatoliu Levshin | 3:0 (11:4,11:6,11:7) |
01:00 | Valeriy Tatarinov – Nikolay Galynsky | 3:0 (11:8,11:4,17:15) |
01:15 | Lubomir Sheshurak – Vladimir Maksiuta | 3:2 (11:5,10:12,5:11,11:2,11:8) |
01:30 | Yury Schepanskyi – Vadim Griban | 3:1 (4:11,11:8,11:9,11:8) |
01:45 | Dmitry Batyuk – Pavel Chyzh | 3:1 (5:11,11:7,12:10,11:5) |
02:15 | Yury Schepanskyi – Nikolay Galynsky | 0:3 (8:11,9:11,9:11) |
02:15 | Eugene Goloborodko – Aleksandr Storozhenko | 1:3 (14:16,14:12,5:11,6:11) |
02:30 | Valeriy Tatarinov – Vadim Griban | 0:3 (2:11,10:12,9:11) |
02:45 | Dmitry Batyuk – Aleksandr Storozhenko | 0:3 (3:11,7:11,7:11) |
03:00 | Vadim Griban – Nikolay Galynsky | 3:1 (7:11,11:6,11:8,11:5) |
03:15 | Eugene Goloborodko – Pavel Chyzh | 3:1 (11:9,11:2,10:12,11:8) |
03:30 | Valeriy Tatarinov – Yury Schepanskyi | 1:3 (3:11,11:8,8:11,5:11) |
03:45 | Dmitry Batyuk – Eugene Goloborodko | 3:1 (9:11,11:8,11:6,11:9) |
04:15 | Aleksandr Storozhenko – Pavel Chyzh | 1:3 (9:11,1:11,11:6,9:11) |
04:45 | Pavel Chyzh – Dmitry Batyuk | 2:3 (14:16,18:16,11:5,9:11,7:11) |
05:30 | Aleksandr Storozhenko – Eugene Goloborodko | 2:3 (11:7,11:7,8:11,7:11,8:11) |
05:45 | Aleksandr Storozhenko – Dmitry Batyuk | 0:3 (9:11,6:11,7:11) |
06:15 | Pavel Chyzh – Eugene Goloborodko | 1:3 (11:7,9:11,10:12,9:11) |
06:45 | Eugene Goloborodko – Dmitry Batyuk | 3:2 (12:10,8:11,11:8,4:11,11:4) |
07:30 | Pavel Chyzh – Aleksandr Storozhenko | 3:1 (4:11,11:4,11:5,11:5) |
07:45 | Andrey Regush – Sergey Zavinsky | 3:0 (11:8,11:9,11:3) |
08:15 | Sergey Zavinsky – Igor Trydukh | 3:0 (11:6,11:4,15:13) |
08:45 | Andrey Regush – Nazar Gaieviy | 2:3 (5:11,11:9,13:15,11:5,9:11) |
09:00 | Maksym Deynega – Andrey Shamray | 3:1 (11:6,9:11,11:8,11:7) |
09:30 | Sergey Zavinsky – Nazar Gaieviy | 3:0 (13:11,11:9,11:9) |
09:30 | Bogdan Doroshenko – Andrei Grabsky | 1:3 (7:11,11:8,7:11,12:14) |
09:45 | Andrey Regush – Igor Trydukh | 2:3 (11:7,8:11,11:7,6:11,9:11) |
10:00 | Maksym Deynega – Andrei Grabsky | 0:3 (9:11,9:11,9:11) |
10:30 | Igor Trydukh – Nazar Gaieviy | 3:1 (11:9,11:8,10:12,11:8) |
10:30 | Bogdan Doroshenko – Andrey Shamray | 3:0 (12:10,11:3,11:7) |
11:00 | Nazar Gaieviy – Andrey Regush | 3:0 (11:8,11:6,11:7) |
11:00 | Maksym Deynega – Bogdan Doroshenko | 0:3 (9:11,6:11,9:11) |
11:15 | Igor Trydukh – Sergey Zavinsky | 2:3 (7:11,11:7,11:8,10:12,8:11) |
11:30 | Andrei Grabsky – Andrey Shamray | 3:1 (12:10,10:12,12:10,11:8) |
12:00 | Igor Trydukh – Andrey Regush | 3:0 (11:7,11:8,11:8) |
12:00 | Andrey Shamray – Maksym Deynega | 2:3 (11:9,9:11,9:11,11:7,5:11) |
12:15 | Nazar Gaieviy – Sergey Zavinsky | 3:1 (11:8,11:4,4:11,11:6) |
12:30 | Andrei Grabsky – Bogdan Doroshenko | 1:3 (8:11,4:11,11:6,12:14) |
12:45 | Sergey Zavinsky – Andrey Regush | 3:2 (2:11,11:5,11:9,12:14,11:8) |
13:00 | Andrei Grabsky – Maksym Deynega | 2:3 (11:9,11:8,9:11,15:17,8:11) |
13:15 | Nazar Gaieviy – Igor Trydukh | 3:0 (11:8,11:3,11:7) |
13:45 | Ruslan Lazebny – Denys Scherbak | 0:3 (4:11,4:11,8:11) |
13:45 | Andrey Shamray – Bogdan Doroshenko | 0:3 (6:11,8:11,11:13) |
14:00 | Bogdan Doroshenko – Maksym Deynega | 3:2 (11:7,11:13,11:5,9:11,14:12) |
14:15 | Artyom Maximenko – Anton Yolkin | 3:1 (11:7,11:13,11:7,11:6) |
14:45 | Andrey Shamray – Andrei Grabsky | 2:3 (4:11,12:10,11:8,9:11,7:11) |
14:45 | Ruslan Lazebny – Anton Yolkin | 3:0 (12:10,11:9,11:4) |
15:15 | Artyom Maximenko – Denys Scherbak | 3:1 (11:9,5:11,11:6,11:8) |
15:45 | Ruslan Lazebny – Artyom Maximenko | 0:3 (5:11,7:11,4:11) |
16:15 | Anton Yolkin – Denys Scherbak | 3:0 (11:7,11:9,11:5) |
16:45 | Denys Scherbak – Ruslan Lazebny | 3:1 (11:7,11:6,9:11,11:7) |
17:15 | Anton Yolkin – Artyom Maximenko | 3:2 (5:11,11:8,9:11,11:8,12:10) |
17:45 | Anton Yolkin – Ruslan Lazebny | 2:3 (11:8,4:11,7:11,11:4,5:11) |
18:15 | Denys Scherbak – Artyom Maximenko | 3:1 (13:11,11:9,8:11,12:10) |
18:45 | Artyom Maximenko – Ruslan Lazebny | 2:3 (11:9,7:11,5:11,11:8,10:12) |
19:15 | Denys Scherbak – Anton Yolkin | 2:3 (8:11,9:11,12:10,11:7,8:11) |
19:45 | Anatoliu Levshin – Genadi Yurchenko | 3:2 (11:4,7:11,11:6,7:11,11:7) |
20:15 | Aleksandr Ivashkin – Lubomir Sheshurak | 3:1 (9:11,11:7,11:6,11:4) |
20:45 | Anatoliu Levshin – Lubomir Sheshurak | 0:3 (15:17,9:11,13:15) |
21:15 | Aleksandr Ivashkin – Genadi Yurchenko | 0:3 (9:11,14:16,14:16) |
21:45 | Anatoliu Levshin – Aleksandr Ivashkin | 0:3 (7:11,5:11,9:11) |
22:00 | Vadim Griban – Valeriy Tatarinov | 3:1 (12:10,11:8,9:11,11:4) |
22:15 | Lubomir Sheshurak – Genadi Yurchenko | 1:3 (7:11,11:9,8:11,2:11) |
22:30 | Vladislav Kalugin – Nikolay Galynsky | 0:3 (4:11,6:11,9:11) |
22:45 | Genadi Yurchenko – Anatoliu Levshin | 1:3 (11:9,7:11,6:11,8:11) |
Pro Spin Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Alexey Denisov – Aleksandr Fedorov | 3:2 (11:6,8:11,11:9,8:11,11:6) |
00:00 | Mikhail Cheklin – Roman Zelensky | 2:3 (5:11,11:7,11:13,11:8,5:11) |
00:15 | Oleg Popov – Tyinchtyik Turabekov | 3:1 (11:9,11:4,3:11,11:7) |
00:30 | Dmitry Evlakhin – Dmitry Ignatiev | 1:3 (9:11,12:10,5:11,10:12) |
00:30 | Maxim Surkin – Alexander Krotkov | 3:2 (8:11,8:11,11:8,11:7,11:3) |
00:30 | Nikolay Tarasenkov – Dmitriy Balakin | 3:1 (11:13,11:5,11:5,11:6) |
01:00 | Maksim Dukhin – Oleg Popov | 2:3 (9:11,5:11,11:7,11:7,10:12) |
01:00 | Sergey Lopatin – Mikhail Cheklin | 2:3 (11:9,7:11,11:5,10:12,10:12) |
01:00 | Aleksey Kazakov – Alexey Denisov | 1:3 (6:11,11:7,9:11,10:12) |
01:30 | Alexander Krotkov – Aleksandr Fedorov | 1:3 (9:11,11:7,11:13,5:11) |
01:30 | Dmitriy Balakin – Tyinchtyik Turabekov | 3:1 (13:15,11:7,11:9,11:2) |
01:45 | Dmitry Ignatiev – Roman Zelensky | 3:1 (11:9,3:11,11:6,11:3) |
02:00 | Dmitry Evlakhin – Mikhail Cheklin | 3:0 (11:6,11:9,11:3) |
02:00 | Nikolay Tarasenkov – Oleg Popov | 3:0 (11:9,11:5,11:6) |
02:00 | Maxim Surkin – Alexey Denisov | 2:3 (6:11,7:11,11:9,12:10,7:11) |
02:15 | Tyinchtyik Turabekov – Maksim Dukhin | 1:3 (3:11,11:6,8:11,3:11) |
02:30 | Roman Zelensky – Sergey Lopatin | 3:0 (11:2,11:9,11:8) |
02:30 | Aleksandr Fedorov – Aleksey Kazakov | 2:3 (11:5,11:7,8:11,9:11,7:11) |
02:45 | Oleg Popov – Dmitriy Balakin | 3:2 (9:11,13:11,11:9,4:11,11:4) |
03:00 | Mikhail Cheklin – Dmitry Ignatiev | 2:3 (17:15,13:15,11:13,11:6,9:11) |
03:15 | Alexey Denisov – Alexander Krotkov | 3:1 (11:6,11:8,7:11,13:11) |
03:30 | Tyinchtyik Turabekov – Nikolay Tarasenkov | 3:2 (11:13,11:9,12:10,7:11,11:8) |
03:30 | Aleksandr Fedorov – Maxim Surkin | 2:3 (11:8,11:3,6:11,9:11,7:11) |
03:45 | Roman Zelensky – Dmitry Evlakhin | 3:0 (11:9,11:8,14:12) |
04:00 | Dmitriy Balakin – Maksim Dukhin | 2:3 (11:13,10:12,11:6,11:7,10:12) |
04:00 | Dmitry Ignatiev – Sergey Lopatin | 1:3 (12:10,9:11,9:11,2:11) |
04:00 | Alexander Krotkov – Aleksey Kazakov | 2:3 (11:7,5:11,11:9,5:11,9:11) |
04:45 | Maxim Surkin – Aleksandr Fedorov | 3:1 (12:10,11:5,10:12,11:4) |
05:00 | Roman Zelensky – Dmitry Ignatiev | 2:3 (8:11,11:7,11:7,3:11,7:11) |
05:15 | Alexey Denisov – Aleksey Kazakov | 1:3 (9:11,11:8,10:12,5:11) |
07:15 | Igor Sergeevich – Damir Bedretdinov | 3:0 (11:9,11:9,11:8) |
07:30 | Oleg Kutuzov – Roman Astreev | 0:3 (4:11,7:11,10:12) |
07:30 | Vladimir Ippolitov – Igor Blinov | 3:1 (11:5,6:11,13:11,11:7) |
07:45 | Oleg Belugin – Vladimir Zhigalov | 1:3 (7:11,11:5,9:11,9:11) |
07:45 | Michael Minchenkov – Vitaly Bazilevsky | 1:3 (4:11,12:10,10:12,8:11) |
08:00 | Aleksey Lobanov – Konstantin Bystrushkin | 0:3 (4:11,5:11,8:11) |
08:00 | Vladimir Pustoselov – Sergey Muslikov | 0:3 (9:11,10:12,12:14) |
08:15 | Vasiliy Dedov – Yaroslav Troyanov | 3:1 (11:5,9:11,11:7,11:8) |
08:15 | Damir Bedretdinov – Oleg Belugin | 1:3 (11:8,5:11,9:11,8:11) |
08:30 | Igor Blinov – Vladimir Pustoselov | 3:0 (11:8,11:9,11:1) |
08:30 | Roman Astreev – Aleksey Lobanov | 3:2 (13:11,11:7,10:12,9:11,11:9) |
08:45 | Vitaly Bazilevsky – Vasiliy Dedov | 0:3 (10:12,9:11,8:11) |
08:45 | Vladimir Zhigalov – Igor Sergeevich | 2:3 (8:11,11:9,13:15,12:10,7:11) |
09:00 | Sergey Muslikov – Vladimir Ippolitov | 0:3 (10:12,9:11,7:11) |
09:15 | Konstantin Bystrushkin – Oleg Kutuzov | 2:3 (5:11,11:9,15:17,11:5,9:11) |
09:15 | Yaroslav Troyanov – Michael Minchenkov | 2:3 (2:11,7:11,12:10,11:9,8:11) |
09:30 | Igor Sergeevich – Oleg Belugin | 3:1 (11:9,9:11,11:5,11:8) |
09:30 | Vladimir Ippolitov – Vladimir Pustoselov | 2:3 (11:4,6:11,11:4,9:11,9:11) |
09:45 | Oleg Kutuzov – Aleksey Lobanov | 1:3 (11:1,9:11,12:14,10:12) |
10:00 | Damir Bedretdinov – Vladimir Zhigalov | 1:3 (11:8,6:11,7:11,8:11) |
10:00 | Igor Blinov – Sergey Muslikov | 0:3 (10:12,7:11,7:11) |
10:00 | Michael Minchenkov – Vasiliy Dedov | 3:1 (11:7,11:7,7:11,14:12) |
10:15 | Roman Astreev – Konstantin Bystrushkin | 2:3 (9:11,10:12,11:3,11:8,8:11) |
10:30 | Vitaly Bazilevsky – Yaroslav Troyanov | 3:2 (11:6,8:11,7:11,11:1,11:4) |
10:30 | Oleg Belugin – Damir Bedretdinov | 2:3 (11:8,10:12,11:4,10:12,10:12) |
10:45 | Aleksey Lobanov – Oleg Kutuzov | 0:3 (8:11,3:11,6:11) |
11:00 | Igor Sergeevich – Vladimir Zhigalov | 3:1 (11:9,8:11,11:9,11:6) |
11:15 | Vladimir Ippolitov – Sergey Muslikov | 3:0 (11:8,14:12,11:3) |
11:15 | Alexandr Kozlov – Daniil Mikheev A. | 3:0 (11:6,11:8,11:7) |
11:15 | Vasiliy Dedov – Michael Minchenkov | 3:2 (10:12,10:12,11:7,11:7,11:7) |
11:30 | Andrey Bokov – Andrey Matonin | 1:3 (5:11,11:4,7:11,5:11) |
11:30 | Pavel Milyutin – Mikhail Mukhamedzhanov | 1:3 (12:10,8:11,9:11,5:11) |
11:45 | Ivan Bukhtiyarov – Nikolay Zhurba | 3:1 (14:12,11:6,9:11,11:9) |
12:00 | Yuriy Zaytsev – Vladimir Nemashkalo | 0:3 (6:11,6:11,7:11) |
12:00 | Evgeny Kalashnikov – Nikita Sadovskiy | 2:3 (11:13,11:7,13:15,11:8,11:13) |
12:00 | Valery Zanev – Aleksandr Poprocky | 1:3 (9:11,7:11,13:11,7:11) |
12:15 | Daniil Mikheev A. – Ivan Bukhtiyarov | 3:0 (11:9,11:8,11:3) |
12:30 | Mikhail Mukhamedzhanov – Yuriy Zaytsev | 3:0 (11:8,16:14,11:9) |
12:30 | Andrey Matonin – Valery Zanev | 3:0 (13:11,11:9,11:8) |
12:30 | Dmitriy Razinkov – Andrey Bokov | 2:3 (11:9,6:11,11:4,5:11,10:12) |
12:45 | Nikolay Zhurba – Alexandr Kozlov | 3:2 (8:11,10:12,11:9,11:7,13:11) |
13:00 | Aleksandr Poprocky – Andrey Bokov | 0:3 (7:11,5:11,10:12) |
13:00 | Vladimir Nemashkalo – Pavel Milyutin | 3:1 (11:9,12:10,10:12,11:7) |
13:15 | Nikita Sadovskiy – Dmitriy Razinkov | 1:3 (8:11,11:7,9:11,6:11) |
13:30 | Andrey Bokov – Valery Zanev | 3:2 (11:13,12:10,6:11,11:8,16:14) |
13:30 | Pavel Milyutin – Yuriy Zaytsev | 3:0 (11:7,11:9,12:10) |
13:30 | Alexandr Kozlov – Ivan Bukhtiyarov | 3:0 (13:11,11:5,11:4) |
13:45 | Andrey Bokov – Evgeny Kalashnikov | 3:2 (10:12,12:10,5:11,11:6,11:5) |
13:45 | Daniil Mikheev A. – Nikolay Zhurba | 3:2 (12:10,12:10,10:12,4:11,14:12) |
14:00 | Mikhail Mukhamedzhanov – Vladimir Nemashkalo | 2:3 (9:11,11:5,8:11,11:4,7:11) |
14:00 | Evgeny Kalashnikov – Dmitriy Razinkov | 3:2 (11:8,6:11,11:4,8:11,11:5) |
14:15 | Andrey Matonin – Aleksandr Poprocky | 3:2 (9:11,11:9,7:11,11:3,11:4) |
14:30 | Nikolay Zhurba – Ivan Bukhtiyarov | 3:0 (11:8,11:4,11:6) |
14:45 | Nikita Sadovskiy – Andrey Bokov | 2:3 (15:13,7:11,11:4,7:11,10:12) |
14:45 | Aleksandr Poprocky – Valery Zanev | 3:2 (11:7,8:11,11:4,4:11,11:8) |
15:15 | Vladimir Nemashkalo – Mikhail Mukhamedzhanov | 3:0 (11:8,11:8,11:5) |
15:15 | Andrey Matonin – Andrey Bokov | 3:1 (11:13,11:5,11:7,15:13) |
15:15 | Andrey Yankovsky – Roman Chernyi | 1:3 (11:7,7:11,5:11,6:11) |
15:45 | Armen Pomazkov – Sergey Martyukhin | 3:0 (11:9,11:3,11:5) |
15:45 | Alexander Rakhmatov – Alexander Libatsky | 1:3 (8:11,11:8,9:11,5:11) |
15:45 | Andrey Bokov – Dmitriy Razinkov | 3:1 (11:13,11:9,12:10,11:8) |
15:45 | Ivan Stepanov – Anton Sokolov | 3:1 (5:11,11:4,11:3,12:10) |
16:00 | Aleksandr Fedorov – Alexey Denisov | 1:3 (6:11,11:8,8:11,9:11) |
16:15 | Roman Chernyi – Ivan Stepanov | 3:2 (6:11,11:2,7:11,11:4,11:4) |
16:15 | Evgeny Kharchenko – Dmitry Kutenkov | 1:3 (15:17,11:6,9:11,7:11) |
16:15 | Dmitry Tunitsin – Yuriy Gavrilov | 3:0 (12:10,11:9,11:6) |
16:30 | Alexander Libatsky – Dmitry Tunitsin | 3:0 (11:6,11:7,11:6) |
16:30 | Sergey Martyukhin – Aleksandr Fedorov | 3:2 (12:10,6:11,11:5,5:11,11:6) |
16:45 | Sergey Burov – Roman Atonov | 3:0 (11:8,14:12,11:6) |
16:45 | Anton Sokolov – Andrey Yankovsky | 3:0 (11:6,11:2,11:5) |
17:00 | Dmitry Kutenkov – Sergey Burov | 3:2 (9:11,11:9,9:11,11:5,11:6) |
17:00 | Yuriy Gavrilov – Alexander Rakhmatov | 2:3 (7:11,8:11,11:6,11:9,8:11) |
17:15 | Alexey Denisov – Armen Pomazkov | 0:3 (9:11,10:12,7:11) |
17:15 | Andrey Yankovsky – Ivan Stepanov | 2:3 (10:12,11:8,9:11,11:8,5:11) |
17:30 | Roman Atonov – Evgeny Kharchenko | 1:3 (7:11,9:11,11:8,12:14) |
17:45 | Armen Pomazkov – Aleksandr Fedorov | 0:3 (5:11,7:11,7:11) |
17:45 | Alexander Rakhmatov – Dmitry Tunitsin | 3:1 (11:9,3:11,12:10,11:8) |
17:45 | Roman Chernyi – Anton Sokolov | 1:3 (10:12,13:11,8:11,8:11) |
18:00 | Sergey Martyukhin – Alexey Denisov | 3:1 (5:11,11:6,11:4,11:8) |
18:00 | Evgeny Kharchenko – Sergey Burov | 2:3 (8:11,11:2,11:8,11:13,6:11) |
18:15 | Alexander Libatsky – Yuriy Gavrilov | 0:3 (10:12,5:11,7:11) |
18:30 | Dmitry Kutenkov – Roman Atonov | 1:3 (11:8,7:11,6:11,9:11) |
18:30 | Roman Chernyi – Andrey Yankovsky | 3:0 (11:6,11:9,11:9) |
18:45 | Yuriy Gavrilov – Dmitry Tunitsin | 3:1 (11:4,3:11,11:8,11:8) |
19:00 | Evgeny Kharchenko – Roman Atonov | 3:0 (13:11,11:7,11:5) |
19:15 | Sergey Burov – Dmitry Kutenkov | 3:2 (11:6,10:12,11:8,4:11,11:7) |
19:30 | Vladimir Nemashkalo – Vladimir Kasatkin | 1:3 (11:6,7:11,3:11,2:11) |
19:30 | Evgeny Kalashnikov – Yuriy Merkushin | 3:1 (11:4,11:8,5:11,11:6) |
19:30 | Alexey Kuznetsov S. – Vasiliy Dedov | 1:3 (8:11,11:4,6:11,8:11) |
19:45 | Evgeniy Danilov – Gleb Golovanov | 3:1 (11:4,16:14,11:13,11:6) |
20:00 | Sergey Kuzmin – Aleksandr Alekseyev | 3:0 (11:7,11:8,11:8) |
20:00 | Pavel Pinkovsky – Alexandr Shirshov | 3:0 (11:9,11:7,13:11) |
20:00 | Evgeny Shishko – Bogdan Grebenyuk | 3:2 (11:5,7:11,11:3,7:11,11:5) |
20:15 | Andrey Matonin – Rustam Bedretdinov | 3:1 (11:6,10:12,11:3,11:4) |
20:15 | Vladimir Kasatkin – Sergey Kuzmin | 2:3 (11:2,11:7,3:11,8:11,5:11) |
20:30 | Yuriy Merkushin – Evgeny Shishko | 1:3 (11:7,11:13,9:11,8:11) |
20:45 | Vasiliy Dedov – Pavel Pinkovsky | 3:1 (11:3,11:9,3:11,11:5) |
20:45 | Gleb Golovanov – Andrey Matonin | 1:3 (6:11,7:11,11:6,8:11) |
21:00 | Aleksandr Alekseyev – Vladimir Nemashkalo | 3:0 (12:10,11:6,11:3) |
21:00 | Bogdan Grebenyuk – Evgeny Kalashnikov | 3:2 (2:11,11:4,11:4,9:11,11:7) |
21:15 | Rustam Bedretdinov – Evgeniy Danilov | 3:0 (11:7,11:2,11:9) |
21:15 | Vladimir Nemashkalo – Sergey Kuzmin | 3:1 (11:4,11:7,10:12,12:10) |
21:15 | Alexandr Shirshov – Alexey Kuznetsov S. | 2:3 (11:5,4:11,11:6,10:12,11:13) |
21:30 | Evgeny Kalashnikov – Evgeny Shishko | 2:3 (12:10,7:11,8:11,11:6,13:15) |
21:45 | Vladimir Kasatkin – Aleksandr Alekseyev | 3:0 (11:6,11:5,11:4) |
21:45 | Evgeniy Danilov – Andrey Matonin | 0:3 (7:11,7:11,7:11) |
22:00 | Alexey Kuznetsov S. – Pavel Pinkovsky | 1:3 (6:11,7:11,11:6,7:11) |
22:15 | Gleb Golovanov – Rustam Bedretdinov | 3:0 (14:12,11:6,12:10) |
22:15 | Vladimir Nemashkalo – Aleksandr Alekseyev | 1:3 (6:11,11:7,6:11,8:11) |
22:15 | Yuriy Merkushin – Bogdan Grebenyuk | 2:3 (12:10,8:11,11:9,7:11,6:11) |
22:30 | Vasiliy Dedov – Alexandr Shirshov | 1:3 (9:11,11:6,4:11,4:11) |
23:15 | Andrey Matonin – Gleb Golovanov | 1:3 (5:11,11:6,5:11,7:11) |
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Igor Egorov V. – Dmitriy Fominikh | 3:4 (11:8,11:8,11:8,7:11,9:11,6:11,6:11) |
00:05 | Victor Rakhmanov – Alexander Nekrasov | 4:0 (11:9,11:0,11:5,11:4) |
00:18 | Khozhiakhmat Khozhimirzaev – Alexander Sagitov | 4:1 (11:4,10:12,11:5,12:10,11:7) |
00:20 | Ruslan Garifov – Dmitriy Gorbunov | 4:2 (11:9,11:4,6:11,8:11,11:6,11:9) |
00:20 | Egor Ananiev – Artem Semushin | 2:4 (8:11,6:11,11:8,10:12,11:7,7:11) |
00:21 | Svyatoslav Urazov – Igor Elistratov | 1:4 (11:6,8:11,8:11,8:11,8:11) |
00:30 | Sergey Yutsky – Rafal Zajkowski | 4:3 (6:11,6:11,11:7,11:8,11:6,5:11,11:6) |
00:35 | Ivan Patsyna – Dmitry Matveenko | 4:1 (9:11,11:9,11:6,11:8,12:10) |
00:38 | Pavel Potrepko – Michail Ognev | 3:4 (11:4,14:16,11:7,7:11,11:7,7:11,8:11) |
00:45 | Andrey Nikolaev – Egor Bardin | 1:4 (9:11,11:7,9:11,6:11,10:12) |
00:48 | Yuri Dmitriev – Matvey Tkachev | 4:1 (12:10,11:9,11:9,8:11,11:5) |
00:50 | Dmitriy Gorbunov – Roman Gilyazov | 4:1 (5:11,11:4,11:5,11:7,11:8) |
00:51 | Sergey Yacenko – Dzhamshed Khasanov | 4:3 (10:12,5:11,11:6,15:13,8:11,12:10,11:3) |
01:00 | Roman Raev – Vasily Shtundyk | 3:4 (8:11,11:7,11:8,10:12,11:9,9:11,5:11) |
01:00 | Konstantyn Baibekov – Vladimir Rozhkov | 3:2 (10:12,11:9,11:8,9:11,19:17) |
01:01 | Konstantin Morozov – Denis Medvedev | 0:4 (2:11,8:11,5:11,10:12) |
01:15 | Alexander Lukashevich – Stanislav Kotikov | 3:4 (11:9,11:8,4:11,11:8,7:11,7:11,9:11) |
01:15 | Alexander Lazarev – Ruslan Garifov | 4:2 (10:12,11:3,11:8,11:8,4:11,13:11) |
01:15 | Dmitriy Fominikh – Andrey Nikolaev | 3:4 (11:8,7:11,7:11,4:11,11:4,11:7,8:11) |
01:22 | Matvey Tkachev – Alexander Sagitov | 3:4 (9:11,11:2,9:11,12:10,8:11,11:6,7:11) |
01:23 | Dmitry Matveenko – Vadim Jonaitis | 3:4 (11:9,11:9,4:11,8:11,9:11,11:9,11:13) |
01:25 | Pavel Pavlov – Alexey Demidov | 4:3 (8:11,7:11,11:8,7:11,14:12,11:6,12:10) |
01:30 | Iurii Tsatko – Ivan Patsyna | 3:4 (9:11,9:11,8:11,11:4,11:6,11:6,7:11) |
01:35 | Roman Raev – Egor Ananiev | 4:1 (12:10,11:6,11:9,8:11,12:10) |
01:36 | Dzhamshed Khasanov – Svyatoslav Urazov | 1:4 (7:11,7:11,4:11,11:9,5:11) |
01:45 | Yury Maskaikin – Ravil Bikmurzin | 3:2 (6:11,11:6,10:12,11:7,11:7) |
01:48 | Egor Bardin – Igor Egorov V. | 2:4 (12:14,8:11,11:8,7:11,14:12,6:11) |
01:55 | Denis Medvedev – Pavel Pavlov | 4:2 (15:13,5:11,11:9,11:7,8:11,11:8) |
02:00 | Oleg Semenov – Nikita Belous | 3:4 (8:11,8:11,11:9,11:5,11:3,7:11,7:11) |
02:00 | Andrey Nikonchuk – Pavel Sorogovets | 4:3 (11:5,11:8,11:9,10:12,4:11,7:11,11:5) |
02:00 | Yuri Dmitriev – Khozhiakhmat Khozhimirzaev | 4:1 (3:11,11:8,12:10,12:10,11:7) |
02:00 | Timofey Radchenko – Roman Kharitonenko | 3:4 (11:7,7:11,6:11,6:11,11:4,11:7,6:11) |
02:03 | Igor Elistratov – Sergey Yacenko | 3:4 (16:14,5:11,11:8,9:11,11:7,14:16,7:11) |
02:05 | Artem Semushin – Vasily Shtundyk | 4:1 (11:13,11:7,11:5,11:9,11:9) |
02:10 | Ravil Bikmurzin – Vladimir Rozhkov | 3:2 (11:6,8:11,10:12,14:12,11:6) |
02:22 | Igor Egorov V. – Andrey Nikolaev | 4:3 (11:6,10:12,11:4,4:11,8:11,14:12,11:9) |
02:25 | Alexander Lukashevich – Pavel Sorogovets | 4:2 (11:8,7:11,5:11,11:3,11:3,11:5) |
02:35 | Denis Asanov – Nikita Korik | 3:4 (10:12,11:2,9:11,11:6,12:10,4:11,7:11) |
02:40 | Andrey Filippov – Yuriy Shashelev | 4:2 (4:11,16:14,9:11,11:8,11:9,11:8) |
02:50 | Konstantyn Baibekov – Yury Maskaikin | 2:3 (6:11,11:5,13:15,11:8,8:11) |
02:52 | Alexey Demidov – Konstantin Morozov | 1:4 (12:10,8:11,7:11,9:11,5:11) |
03:00 | Andrey Nikonchuk – Stanislav Kotikov | 4:2 (11:6,7:11,5:11,11:8,11:8,11:5) |
03:00 | Nikita Kocheshkov – Maksim Isupov | 4:0 (14:12,11:9,11:8,11:9) |
03:01 | Alexey Evtyushin – Yuri Moroz | 3:4 (12:10,9:11,11:5,11:8,9:11,5:11,8:11) |
03:06 | Dmitriy Fominikh – Egor Bardin | 4:3 (11:7,9:11,8:11,11:7,12:14,11:9,11:9) |
03:09 | Timofey Radchenko – Nikita Korik | 4:1 (6:11,11:9,11:6,11:8,11:9) |
03:15 | Nikita Belous – Andrey Filippov | 4:3 (9:11,10:12,11:7,11:8,14:12,11:13,11:9) |
03:16 | Konstantin Morozov – Pavel Pavlov | 4:1 (11:4,11:7,7:11,11:9,11:5) |
03:25 | Alexey Yanshaev – Nikita Kocheshkov | 4:1 (11:13,11:5,11:7,11:8,14:12) |
03:30 | Alexander Lukashevich – Andrey Nikonchuk | 2:4 (11:6,8:11,6:11,11:9,7:11,7:11) |
03:35 | Konstantyn Baibekov – Ravil Bikmurzin | 3:1 (11:7,10:12,11:7,11:7) |
03:35 | Denis Asanov – Roman Kharitonenko | 4:0 (11:2,11:6,11:8,11:7) |
03:40 | Alexey Zhukovsky – Kirill Goncharov | 0:4 (12:14,3:11,8:11,7:11) |
03:47 | Denis Medvedev – Alexey Demidov | 4:1 (11:7,7:11,11:6,11:5,11:5) |
03:47 | Andrey Nikolaev – Igor Egorov V. | 2:4 (11:5,3:11,9:11,7:11,11:4,8:11) |
03:55 | Yuriy Shashelev – Oleg Semenov | 4:2 (11:1,8:11,9:11,11:8,11:9,11:3) |
03:56 | Timofey Radchenko – Denis Asanov | 4:1 (11:5,12:10,5:11,11:4,11:6) |
03:59 | Alexey Evtyushin – Kirill Goncharov | 3:4 (5:11,12:10,11:9,11:9,1:11,6:11,8:11) |
04:00 | Maksim Isupov – Alexey Yanshaev | 3:4 (7:11,9:11,13:11,11:6,11:8,6:11,9:11) |
04:00 | Pavel Sorogovets – Stanislav Kotikov | 4:3 (12:10,8:11,9:11,4:11,11:4,11:7,11:9) |
04:05 | Yury Maskaikin – Vladimir Rozhkov | 2:3 (9:11,11:8,11:9,7:11,8:11) |
04:15 | Pavel Pavlov – Konstantin Morozov | 4:1 (7:11,11:6,11:8,11:1,11:4) |
04:20 | Egor Bardin – Dmitriy Fominikh | 3:4 (11:3,5:11,11:9,11:9,8:11,5:11,10:12) |
04:24 | Nikita Korik – Roman Kharitonenko | 0:4 (8:11,7:11,6:11,14:16) |
04:31 | Alexey Zhukovsky – Yuri Moroz | 4:1 (11:9,11:8,13:11,8:11,12:10) |
04:34 | Oleg Semenov – Andrey Filippov | 4:1 (14:12,5:11,11:6,11:9,11:7) |
04:40 | Maksim Isupov – Nikita Kocheshkov | 0:4 (12:14,10:12,6:11,10:12) |
04:40 | Ravil Bikmurzin – Yury Maskaikin | 2:3 (11:4,11:13,11:4,5:11,5:11) |
04:40 | Pavel Sorogovets – Andrey Nikonchuk | 3:4 (11:7,14:16,11:9,12:10,6:11,9:11,5:11) |
04:42 | Alexey Demidov – Denis Medvedev | 1:4 (9:11,11:9,7:11,6:11,8:11) |
04:45 | Nikita Korik – Timofey Radchenko | 2:4 (9:11,11:9,11:7,9:11,6:11,8:11) |
05:00 | Egor Bardin – Andrey Nikolaev | 4:3 (11:5,11:5,8:11,11:3,2:11,9:11,11:8) |
05:03 | Alexey Evtyushin – Alexey Zhukovsky | 4:2 (4:11,8:11,11:9,11:9,12:10,11:8) |
05:10 | Nikita Belous – Yuriy Shashelev | 1:4 (11:7,7:11,3:11,7:11,6:11) |
05:10 | Vladimir Rozhkov – Konstantyn Baibekov | 0:3 (8:11,6:11,7:11) |
05:10 | Nikita Kocheshkov – Alexey Yanshaev | 4:3 (11:5,12:10,9:11,9:11,12:10,12:14,11:7) |
05:11 | Roman Kharitonenko – Denis Asanov | 4:3 (11:5,11:4,5:11,9:11,11:13,11:7,11:9) |
05:13 | Konstantin Morozov – Alexey Demidov | 4:2 (11:8,8:11,11:5,9:11,11:6,11:6) |
05:15 | Stanislav Kotikov – Alexander Lukashevich | 4:0 (11:8,11:8,11:9,11:7) |
05:36 | Yuriy Shashelev – Andrey Filippov | 2:4 (7:11,9:11,9:11,11:6,11:9,8:11) |
05:37 | Dmitriy Fominikh – Igor Egorov V. | 3:4 (9:11,11:8,9:11,6:11,11:5,16:14,8:11) |
05:37 | Kirill Goncharov – Yuri Moroz | 4:3 (11:8,5:11,9:11,11:5,4:11,11:7,11:9) |
05:40 | Pavel Sorogovets – Alexander Lukashevich | 1:4 (7:11,8:11,4:11,12:10,3:11) |
05:50 | Pavel Pavlov – Denis Medvedev | 2:4 (5:11,9:11,6:11,12:10,11:4,9:11) |
05:55 | Alexey Yanshaev – Maksim Isupov | 2:4 (14:12,10:12,12:14,11:3,9:11,10:12) |
06:00 | Andrey Yuzvuk – Dmitry Borisov | 1:4 (8:11,8:11,7:11,11:4,9:11) |
06:00 | Stanislav Kotikov – Andrey Nikonchuk | 2:4 (11:6,5:11,9:11,11:9,5:11,5:11) |
06:02 | Nikita Korik – Denis Asanov | 1:4 (11:4,9:11,8:11,7:11,9:11) |
06:12 | Nikita Belous – Oleg Semenov | 1:4 (13:11,8:11,9:11,5:11,6:11) |
06:15 | Kirill Goncharov – Alexey Zhukovsky | 0:4 (7:11,7:11,5:11,10:12) |
06:30 | Vladimir Zatserkovny – Sergey Kolesnikov | 4:1 (6:11,11:6,13:11,11:8,11:8) |
06:33 | Yuri Moroz – Alexey Evtyushin | 4:3 (11:7,11:7,9:11,8:11,9:11,11:6,11:7) |
06:35 | Alexey Yanshaev – Nikita Kocheshkov | 4:0 (11:6,11:7,11:5,11:4) |
06:35 | Roman Kharitonenko – Timofey Radchenko | 4:2 (11:2,11:13,11:7,11:9,5:11,11:9) |
06:43 | Yuriy Shashelev – Nikita Belous | 0:4 (5:11,7:11,8:11,5:11) |
07:00 | Dmitry Borisov – Vladimir Zatserkovny | 0:4 (4:11,6:11,8:11,9:11) |
07:00 | Alexander Slivkin – Maxim Evitch | 4:0 (11:9,12:10,11:3,11:8) |
07:03 | Alexander Frolov I. – Anton Sentyabov | 1:4 (5:11,7:11,11:4,3:11,10:12) |
07:05 | Andrey Filippov – Oleg Semenov | 4:1 (11:6,11:7,10:12,11:8,11:7) |
07:16 | Kirill Goncharov – Alexey Evtyushin | 4:2 (8:11,12:10,11:7,13:11,9:11,11:6) |
07:20 | Aleksandr Trusov – Konstantin Pugachev | 4:3 (5:11,11:9,11:4,7:11,9:11,11:5,13:11) |
07:26 | Sergey Kolesnikov – Andrey Yuzvuk | 4:0 (11:4,11:7,11:6,11:3) |
07:28 | Maksim Kovrizhnikov – Ivan Grishunin | 4:3 (8:11,9:11,14:16,13:11,11:8,11:6,11:9) |
07:45 | Andrey Yuzvuk – Vladimir Zatserkovny | 4:0 (13:11,11:6,11:7,11:9) |
07:47 | Yuri Moroz – Alexey Zhukovsky | 4:3 (11:6,11:6,9:11,11:5,6:11,7:11,11:7) |
07:55 | Alexander Slivkin – Konstantin Pugachev | 4:3 (9:11,11:8,11:7,11:8,9:11,7:11,11:7) |
08:00 | Anton Pantushin – Stanislav Lykov | 2:4 (11:8,3:11,11:7,8:11,5:11,4:11) |
08:00 | Alexander Prokopenko – Maksym Kolos | 4:3 (9:11,14:12,11:9,11:6,8:11,9:11,11:7) |
08:14 | Ivan Grishunin – Alexander Frolov I. | 4:2 (10:12,11:6,11:5,11:9,6:11,11:5) |
08:16 | Dmitry Borisov – Sergey Kolesnikov | 4:2 (9:11,11:7,9:11,11:7,11:4,11:9) |
08:30 | Aleksandr Trusov – Maxim Evitch | 4:2 (5:11,15:13,11:4,7:11,11:5,11:6) |
08:33 | Stanislav Dalida – Anton Pantushin | 1:4 (4:11,6:11,11:6,5:11,9:11) |
08:48 | Anton Sentyabov – Maksim Kovrizhnikov | 4:0 (11:9,11:9,11:6,11:6) |
08:50 | Vladimir Zatserkovny – Andrey Yuzvuk | 4:0 (11:6,14:12,13:11,12:10) |
08:50 | Andrey Tristen – Dmitry Berlin | 4:2 (11:5,8:11,9:11,11:3,11:3,11:9) |
08:55 | Alexander Slivkin – Aleksandr Trusov | 4:2 (11:7,11:2,9:11,11:5,6:11,11:5) |
09:00 | Alexander Svidersky – Valery Khanko | 0:4 (9:11,5:11,8:11,9:11) |
09:00 | Alexander Khristoforov – Vladislav Ivanov D. | 1:4 (3:11,10:12,9:11,13:11,5:11) |
09:01 | Bogdan Tikhonov – Artyom Surin | 0:4 (9:11,6:11,4:11,6:11) |
09:03 | Stanislav Lykov – Stanislav Dalida | 4:1 (11:4,13:11,12:10,8:11,11:9) |
09:09 | Maksim Kovrizhnikov – Alexander Frolov I. | 3:4 (11:9,11:8,13:15,5:11,13:11,7:11,7:11) |
09:20 | Sergey Kolesnikov – Dmitry Borisov | 1:4 (5:11,6:11,11:6,6:11,2:11) |
09:20 | Andrey Osadchy – Artur Shamsutdinov | 1:4 (6:11,13:11,4:11,9:11,8:11) |
09:23 | Maxim Schinov – Nabijon Gafurov | 1:4 (8:11,2:11,9:11,11:7,8:11) |
09:28 | Igor Tyukhlov – Alexander Khristoforov | 3:4 (11:9,11:7,3:11,11:7,9:11,5:11,11:13) |
09:30 | Alexander Prokopenko – Dmitry Berlin | 1:4 (4:11,4:11,11:8,6:11,5:11) |
09:30 | Konstantin Pugachev – Maxim Evitch | 3:4 (8:11,10:12,9:11,11:9,17:15,11:6,7:11) |
09:33 | Stanislav Lykov – Anton Pantushin | 1:4 (5:11,9:11,8:11,11:7,6:11) |
09:40 | Alexander Svidersky – Artur Shamsutdinov | 3:4 (14:12,8:11,14:16,4:11,11:9,11:1,5:11) |
09:51 | Artyom Surin – Maxim Schinov | 4:2 (6:11,11:9,11:8,15:13,9:11,11:8) |
09:52 | Andrey Yuzvuk – Sergey Kolesnikov | 0:4 (6:11,8:11,9:11,8:11) |
09:56 | Ivan Grishunin – Anton Sentyabov | 3:4 (8:11,9:11,11:8,12:10,5:11,11:8,4:11) |
10:05 | Andrey Tristen – Maksym Kolos | 4:1 (11:5,11:5,6:11,11:6,11:8) |
10:05 | Anton Pantushin – Stanislav Dalida | 4:3 (11:4,14:12,12:14,11:13,9:11,11:4,11:3) |
10:07 | Vladislav Ivanov D. – Igor Tyukhlov | 4:3 (14:12,12:10,11:6,6:11,10:12,8:11,11:6) |
10:10 | Konstantin Pugachev – Alexander Slivkin | 3:4 (11:8,9:11,7:11,10:12,11:8,11:6,7:11) |
10:16 | Vladimir Zatserkovny – Dmitry Borisov | 1:4 (6:11,11:4,9:11,6:11,7:11) |
10:25 | Andrey Osadchy – Valery Khanko | 0:4 (5:11,7:11,10:12,6:11) |
10:28 | Maksim Kovrizhnikov – Anton Sentyabov | 1:4 (5:11,11:7,6:11,5:11,4:11) |
10:30 | Alexander Prokopenko – Andrey Tristen | 0:4 (7:11,9:11,5:11,10:12) |
10:33 | Nabijon Gafurov – Bogdan Tikhonov | 4:3 (4:11,3:11,11:5,8:11,11:3,11:8,11:6) |
10:40 | Alexander Svidersky – Andrey Osadchy | 3:4 (11:9,10:12,4:11,14:12,12:14,11:9,10:12) |
10:47 | Maxim Evitch – Aleksandr Trusov | 4:1 (8:11,11:8,11:7,11:6,11:9) |
10:49 | Vladislav Ivanov D. – Alexander Khristoforov | 4:1 (11:3,11:7,11:5,7:11,11:7) |
10:52 | Stanislav Dalida – Stanislav Lykov | 1:4 (10:12,11:7,9:11,9:11,11:13) |
10:58 | Alexander Frolov I. – Ivan Grishunin | 2:4 (6:11,11:6,6:11,11:7,6:11,6:11) |
10:59 | Bogdan Tikhonov – Maxim Schinov | 4:2 (6:11,12:10,11:6,6:11,11:8,11:3) |
11:00 | Dmitry Berlin – Maksym Kolos | 4:0 (11:9,11:9,11:5,12:10) |
11:15 | Alexander Khristoforov – Igor Tyukhlov | 1:4 (11:7,4:11,11:13,7:11,10:12) |
11:15 | Konstantin Pugachev – Aleksandr Trusov | 1:4 (9:11,6:11,12:10,2:11,9:11) |
11:26 | Anton Pantushin – Stanislav Lykov | 4:1 (8:11,14:12,11:9,11:8,11:5) |
11:28 | Alexander Frolov I. – Maksim Kovrizhnikov | 1:4 (6:11,11:5,10:12,10:12,9:11) |
11:30 | Artur Shamsutdinov – Valery Khanko | 1:4 (5:11,12:10,5:11,5:11,6:11) |
11:30 | Maksym Kolos – Andrey Tristen | 2:4 (9:11,6:11,6:11,11:9,11:6,4:11) |
11:37 | Artyom Surin – Nabijon Gafurov | 4:2 (12:10,10:12,11:2,11:5,9:11,11:2) |
11:40 | Antonio Garrido Ropero – Miguel Angel Tortosa Rueda | 3:4 (11:7,4:11,9:11,11:9,6:11,12:10,8:11) |
11:43 | Maxim Evitch – Alexander Slivkin | 2:4 (8:11,11:9,4:11,11:7,9:11,5:11) |
11:52 | Igor Tyukhlov – Vladislav Ivanov D. | 2:4 (8:11,7:11,11:8,2:11,11:8,5:11) |
11:55 | Valery Khanko – Alexander Svidersky | 1:4 (11:7,5:11,9:11,10:12,7:11) |
11:58 | Andrey Dergunov – Evgeniy Elizarov | 4:2 (8:11,11:7,11:9,3:11,11:7,11:5) |
11:58 | Anton Sentyabov – Ivan Grishunin | 4:2 (11:8,11:6,11:8,6:11,3:11,11:4) |
11:58 | Stanislav Kotikov – Iurii Tsatko | 4:2 (5:11,11:1,9:11,11:6,12:10,16:14) |
12:00 | Nikolay Mirgiev – Vladislav Vitokhin | 3:4 (12:10,9:11,11:8,6:11,11:7,11:13,6:11) |
12:05 | Maxim Schinov – Artyom Surin | 4:2 (11:8,9:11,11:9,11:8,5:11,13:11) |
12:10 | Dmitry Berlin – Alexander Prokopenko | 1:4 (6:11,11:4,9:11,8:11,6:11) |
12:22 | Vladislav Ivanov D. – Igor Tyukhlov | 4:3 (11:7,8:11,11:4,11:3,9:11,9:11,11:7) |
12:23 | Artur Shamsutdinov – Andrey Osadchy | 4:2 (10:12,11:4,11:5,5:11,11:9,11:7) |
12:34 | Daniil Sokolov – Andrey Dergunov | 2:4 (7:11,11:13,11:8,11:8,8:11,9:11) |
12:36 | Francisco Jose Ruiz Rodriguez – Alberto Gil Cano | 2:4 (8:11,11:9,11:13,13:11,6:11,8:11) |
12:38 | Artur Shamsutdinov – Alexander Svidersky | 4:3 (12:10,11:5,11:5,6:11,5:11,7:11,11:8) |
12:38 | Valery Khanko – Andrey Osadchy | 4:0 (11:7,11:2,11:7,11:6) |
12:44 | Sergey Ovsyannikov – Andrey Gorbunov | 2:4 (11:9,5:11,12:10,5:11,4:11,7:11) |
12:45 | Bogdan Tikhonov – Nabijon Gafurov | 0:4 (7:11,8:11,4:11,5:11) |
12:45 | Maksym Kolos – Dmitry Berlin | 2:4 (13:11,6:11,3:11,11:9,6:11,6:11) |
13:00 | Pavel Pavlov – Bair Danzanov | 3:4 (9:11,11:6,9:11,11:8,7:11,11:8,7:11) |
13:07 | Artyom Surin – Bogdan Tikhonov | 3:4 (11:1,9:11,11:8,6:11,3:11,11:9,8:11) |
13:12 | Miguel Angel Tortosa Rueda – Francisco Jose Ruiz Rodriguez | 4:1 (11:8,11:5,11:9,9:11,11:7) |
13:14 | Evgeniy Elizarov – Daniil Sokolov | 4:2 (11:4,11:7,7:11,11:6,8:11,11:3) |
13:16 | Vladislav Vitokhin – Sergey Ovsyannikov | 4:2 (6:11,11:5,6:11,11:3,14:12,11:6) |
13:28 | Nikolai Brui – Ruslan Romanovsky | 0:4 (4:11,10:12,7:11,7:11) |
13:37 | Andrey Tristen – Alexander Prokopenko | 1:4 (11:9,9:11,10:12,7:11,8:11) |
13:39 | Nabijon Gafurov – Maxim Schinov | 3:4 (11:5,9:11,11:8,7:11,10:12,11:8,5:11) |
13:40 | Alexander Chernov – Matvey Panafutin | 2:4 (11:5,4:11,11:6,9:11,6:11,6:11) |
13:40 | Alberto Gil Cano – Antonio Garrido Ropero | 4:1 (11:7,11:7,11:4,10:12,11:9) |
13:51 | Andrey Gorbunov – Nikolay Mirgiev | 1:4 (5:11,12:14,11:5,9:11,5:11) |
13:52 | Evgeniy Elizarov – Andrey Dergunov | 1:4 (7:11,5:11,13:11,9:11,9:11) |
13:54 | Stanislav Kotikov – Ruslan Romanovsky | 2:4 (11:9,9:11,11:6,11:13,8:11,8:11) |
14:00 | Maxim Semizorov – Roman Romanov | 0:4 (7:11,9:11,12:14,9:11) |
14:00 | Alexander Savelyev – Nikita Ivanov | 3:4 (9:11,2:11,13:11,11:3,11:4,8:11,11:13) |
14:00 | Antonio Garrido Ropero – Francisco Jose Ruiz Rodriguez | 2:4 (8:11,11:8,9:11,11:5,9:11,9:11) |
14:10 | Bair Danzanov – Alexander Chernov | 4:0 (11:6,11:9,11:8,11:6) |
14:16 | Valentin Zhivolkovsky – Maksim Busov | 1:4 (6:11,8:11,4:11,11:4,9:11) |
14:22 | Nikolay Mirgiev – Sergey Ovsyannikov | 4:2 (11:2,5:11,6:11,11:8,11:6,11:9) |
14:25 | Andrei Yakushev – Valeriy Gorelov | 4:1 (11:5,11:6,11:9,10:12,11:5) |
14:28 | Nikolai Brui – Iurii Tsatko | 2:4 (13:11,6:11,6:11,11:7,7:11,9:11) |
14:33 | Matvey Panafutin – Pavel Pavlov | 4:1 (11:7,11:4,9:11,11:4,13:11) |
14:34 | Andrey Dergunov – Daniil Sokolov | 4:0 (11:7,11:7,11:9,11:9) |
14:37 | Anatoliy Smirnov – Sergey Samoiliuk | 4:1 (11:6,10:12,12:10,11:4,11:5) |
14:40 | Miguel Angel Tortosa Rueda – Alberto Gil Cano | 1:4 (8:11,5:11,12:14,11:8,6:11) |
14:44 | Valery But-Gusaim – Ivan Saponenko | 0:4 (3:11,9:11,6:11,1:11) |
14:50 | Roman Romanov – Andrei Yakushev | 2:4 (1:11,11:7,7:11,5:11,11:6,5:11) |
14:54 | Vladislav Vitokhin – Andrey Gorbunov | 4:2 (11:8,9:11,11:9,7:11,11:7,11:8) |
14:58 | Daniil Sokolov – Evgeniy Elizarov | 1:4 (8:11,11:8,9:11,8:11,8:11) |
14:58 | Pavel Pavlov – Alexander Chernov | 4:3 (11:7,4:11,11:6,4:11,11:9,7:11,11:4) |
15:00 | Mukhammed Akhmedzhanov – Anton Evstifeykin | 2:4 (11:4,9:11,3:11,11:5,4:11,9:11) |
15:00 | Bulat Tsyrenzhapov – Mikhail Ivanov | 4:2 (11:6,11:8,6:11,11:13,11:8,11:5) |
15:00 | Valentin Genin – Rafal Zajkowski | 4:2 (7:11,8:11,11:6,11:8,13:11,11:8) |
15:02 | Valentin Zhivolkovsky – Ivan Saponenko | 3:4 (5:11,5:11,11:6,7:11,11:6,11:8,7:11) |
15:04 | Stanislav Kotikov – Nikolai Brui | 1:4 (5:11,7:11,11:7,11:13,6:11) |
15:08 | Francisco Jose Ruiz Rodriguez – Miguel Angel Tortosa Rueda | 1:4 (1:11,2:11,15:13,5:11,6:11) |
15:09 | Nikita Ivanov – Anatoliy Smirnov | 4:2 (12:14,9:11,13:11,11:7,11:7,11:8) |
15:25 | Valeriy Gorelov – Maxim Semizorov | 4:0 (11:5,11:6,11:3,13:11) |
15:28 | Sergey Ovsyannikov – Vladislav Vitokhin | 4:2 (5:11,9:11,11:6,11:4,13:11,12:10) |
15:32 | Andrey Dergunov – Evgeniy Elizarov | 4:1 (7:11,11:2,11:7,11:7,11:5) |
15:34 | Antonio Garrido Ropero – Alberto Gil Cano | 0:4 (7:11,8:11,7:11,3:11) |
15:35 | Stanislav Melnikov – Bulat Tsyrenzhapov | 3:4 (11:8,12:10,13:11,5:11,6:11,12:14,1:11) |
15:35 | Ruslan Romanovsky – Iurii Tsatko | 1:4 (7:11,11:5,5:11,7:11,8:11) |
15:36 | Bair Danzanov – Matvey Panafutin | 4:2 (6:11,14:12,6:11,11:5,11:7,11:2) |
15:40 | Anton Kotov – Andrey Popov | 1:4 (9:11,9:11,10:12,12:10,6:11) |
15:40 | Valery But-Gusaim – Maksim Busov | 4:2 (11:8,7:11,7:11,11:8,11:5,11:7) |
15:44 | Sergey Samoiliuk – Alexander Savelyev | 4:3 (12:10,11:7,8:11,11:9,9:11,9:11,11:9) |
15:50 | Francisco Jose Ruiz Rodriguez – Antonio Garrido Ropero | 1:4 (5:11,6:11,8:11,11:6,6:11) |
15:50 | Maxim Semizorov – Andrei Yakushev | 2:4 (14:12,3:11,12:14,11:9,7:11,8:11) |
15:55 | Vitaly Shaban – Igor Klochko | 4:0 (11:9,11:7,11:6,11:8) |
16:02 | Iurii Tsatko – Nikolai Brui | 4:2 (6:11,12:10,8:11,11:4,11:8,11:9) |
16:02 | Nikolay Mirgiev – Andrey Gorbunov | 4:1 (6:11,11:6,11:3,11:6,11:8) |
16:07 | Alexander Chernov – Bair Danzanov | 0:4 (6:11,7:11,4:11,11:13) |
16:10 | Mikhail Ivanov – Stanislav Melnikov | 4:0 (11:8,11:5,11:6,11:7) |
16:10 | Valentin Zhivolkovsky – Valery But-Gusaim | 4:1 (6:11,11:4,11:9,11:6,11:8) |
16:16 | Alberto Gil Cano – Miguel Angel Tortosa Rueda | 4:1 (11:9,11:8,14:12,6:11,11:6) |
16:18 | Anton Evstifeykin – Anton Kotov | 4:3 (7:11,11:8,10:12,8:11,11:9,12:10,11:9) |
16:18 | Valentin Genin – Igor Klochko | 4:0 (11:3,12:10,11:8,11:9) |
16:25 | Roman Romanov – Valeriy Gorelov | 3:4 (9:11,8:11,11:7,14:12,16:14,10:12,10:12) |
16:27 | Alexander Savelyev – Anatoliy Smirnov | 4:0 (11:4,11:2,11:5,11:7) |
16:30 | Mikhail Ivanov – Bulat Tsyrenzhapov | 4:1 (13:11,12:10,11:5,11:13,13:11) |
16:34 | Pavel Pavlov – Matvey Panafutin | 4:2 (11:7,6:11,11:13,11:9,12:10,11:3) |
16:34 | Andrey Gorbunov – Vladislav Vitokhin | 4:2 (9:11,14:12,11:13,11:7,11:8,13:11) |
16:40 | Ruslan Romanovsky – Stanislav Kotikov | 4:1 (11:7,11:6,11:5,7:11,11:9) |
16:44 | Ivan Saponenko – Maksim Busov | 3:4 (9:11,11:7,3:11,12:10,11:5,2:11,5:11) |
16:49 | Nikita Ivanov – Sergey Samoiliuk | 1:4 (4:11,10:12,9:11,11:9,9:11) |
16:53 | Vitaly Shaban – Rafal Zajkowski | 4:2 (9:11,8:11,11:9,11:3,11:7,11:9) |
17:06 | Matvey Panafutin – Alexander Chernov | 4:0 (11:7,11:7,11:9,11:7) |
17:09 | Nikolai Brui – Stanislav Kotikov | 0:4 (2:11,8:11,5:11,4:11) |
17:10 | Bulat Tsyrenzhapov – Stanislav Melnikov | 4:0 (11:7,11:2,11:8,11:4) |
17:13 | Sergey Ovsyannikov – Nikolay Mirgiev | 1:4 (11:8,8:11,3:11,7:11,9:11) |
17:16 | Ivan Saponenko – Valery But-Gusaim | 4:3 (13:11,11:8,5:11,8:11,9:11,11:4,11:8) |
17:20 | Andrei Yakushev – Maxim Semizorov | 4:3 (11:8,8:11,11:3,12:14,8:11,14:12,11:9) |
17:21 | Sergey Samoiliuk – Anatoliy Smirnov | 2:4 (14:12,8:11,12:10,4:11,4:11,8:11) |
17:22 | Andrey Popov – Mukhammed Akhmedzhanov | 4:0 (11:7,11:9,11:7,11:8) |
17:28 | Bair Danzanov – Pavel Pavlov | 4:1 (11:4,9:11,16:14,11:5,13:11) |
17:33 | Iurii Tsatko – Ruslan Romanovsky | 4:3 (9:11,9:11,11:8,11:6,11:6,9:11,11:5) |
17:33 | Valentin Genin – Vitaly Shaban | 2:4 (11:8,9:11,9:11,11:9,7:11,5:11) |
17:35 | Stanislav Melnikov – Mikhail Ivanov | 2:4 (11:8,11:9,1:11,10:12,7:11,6:11) |
17:48 | Mukhammed Akhmedzhanov – Anton Kotov | 4:0 (11:9,11:2,11:8,11:7) |
17:56 | Maksim Busov – Valentin Zhivolkovsky | 4:1 (11:6,7:11,11:3,11:6,11:4) |
18:00 | Nikita Ivanov – Alexander Savelyev | 2:4 (11:9,9:11,7:11,2:11,11:6,7:11) |
18:05 | Bulat Tsyrenzhapov – Mikhail Ivanov | 4:2 (12:14,11:8,11:8,11:9,4:11,11:9) |
18:05 | Valeriy Gorelov – Roman Romanov | 4:1 (5:11,11:6,11:6,14:12,11:7) |
18:05 | Svyatoslav Urazov – Dzhamshed Khasanov | 4:1 (6:11,11:6,11:6,11:4,11:3) |
18:06 | Andrey Popov – Anton Kotov | 2:4 (11:4,9:11,7:11,9:11,11:3,9:11) |
18:18 | Anton Evstifeykin – Andrey Popov | 1:4 (11:8,11:13,9:11,7:11,9:11) |
18:20 | Sergey Yacenko – Igor Elistratov | 2:4 (5:11,11:8,9:11,11:9,5:11,8:11) |
18:22 | Valery But-Gusaim – Valentin Zhivolkovsky | 4:1 (11:9,12:10,9:11,11:9,11:5) |
18:26 | Igor Klochko – Rafal Zajkowski | 4:2 (12:10,11:13,13:11,9:11,11:8,11:9) |
18:33 | Sergey Samoiliuk – Nikita Ivanov | 4:2 (12:10,9:11,11:2,11:2,9:11,11:5) |
18:35 | Roman Romanov – Maxim Semizorov | 4:2 (11:5,12:10,4:11,13:11,2:11,11:7) |
18:35 | Daniel Romero Jimenez – Alejandro Merino Pena | 1:4 (6:11,5:11,7:11,13:11,7:11) |
18:42 | Alejandro Merino Pena – Jorge Lucena Nunez | 3:4 (16:18,11:7,11:7,16:14,6:11,7:11,7:11) |
18:51 | Stanislav Oshkin – Alexander Nekrasov | 4:1 (12:10,11:7,4:11,11:8,11:9) |
18:55 | Dzhamshed Khasanov – Sergey Yacenko | 1:4 (7:11,9:11,7:11,11:8,7:11) |
18:55 | Maksim Busov – Ivan Saponenko | 2:4 (11:9,11:6,9:11,7:11,7:11,10:12) |
19:00 | Andrey Lapin – Vasily Tulchinsky | 4:3 (9:11,4:11,14:12,13:11,7:11,11:4,11:8) |
19:00 | Valery Kataev – Eugene Luppa | 4:2 (11:5,11:13,11:5,8:11,11:6,11:7) |
19:00 | Evgeny Kishkel – Viktor Barashko | 4:1 (14:16,11:9,11:8,11:6,11:8) |
19:04 | Rafal Zajkowski – Vitaly Shaban | 0:4 (3:11,6:11,7:11,4:11) |
19:05 | Francisco Javier Vargas Postigo – Jorge Lucena Nunez | 2:4 (6:11,7:11,12:10,6:11,11:4,6:11) |
19:05 | Anatoliy Smirnov – Alexander Savelyev | 4:3 (9:11,11:6,11:5,10:12,10:12,11:7,11:7) |
19:10 | Valeriy Gorelov – Andrei Yakushev | 0:4 (7:11,11:13,9:11,14:16) |
19:20 | Igor Elistratov – Svyatoslav Urazov | 4:3 (11:4,13:15,11:7,7:11,11:13,11:7,11:4) |
19:20 | Victor Rakhmanov – Gennady Emelyanov | 4:1 (11:5,11:9,10:12,11:7,11:7) |
19:27 | Alexey Khartanovich – Valery Tochkin | 3:4 (1:11,8:11,7:11,14:12,11:8,11:6,8:11) |
19:29 | Igor Klochko – Valentin Genin | 1:4 (3:11,11:9,1:11,5:11,6:11) |
19:33 | Alejandro Merino Pena – Francisco Javier Vargas Postigo | 2:4 (11:4,3:11,11:9,3:11,6:11,4:11) |
19:35 | Anton Evstifeykin – Mukhammed Akhmedzhanov | 3:4 (5:11,11:7,10:12,11:6,4:11,12:10,11:13) |
19:39 | Daniil Tretyakov – Viktor Skvortsov | 3:4 (12:14,7:11,11:9,13:11,9:11,13:11,8:11) |
19:44 | Malek Al-Ezzi – Denis Zhurenko | 2:4 (5:11,10:12,9:11,11:5,11:3,11:13) |
19:50 | Alexander Nekrasov – Victor Rakhmanov | 4:3 (8:11,5:11,11:6,6:11,11:8,11:7,12:10) |
19:58 | Aliaksandr Kviatkouski – Konstantin Chizhonok | 4:3 (8:11,11:3,10:12,11:8,11:8,7:11,12:10) |
19:59 | Evgeny Kishkel – Valery Tochkin | 4:0 (11:9,11:8,11:6,11:9) |
20:00 | Artem Ilin – Ruslan Garifov | 1:4 (3:11,8:11,9:11,11:7,6:11) |
20:00 | Jorge Lucena Nunez – Daniel Romero Jimenez | 4:0 (11:4,11:3,11:6,13:11) |
20:00 | Nikolay Gerasimov – Khozhiakhmat Khozhimirzaev | 3:4 (5:11,8:11,11:9,6:11,11:3,11:8,14:16) |
20:00 | Rafal Zajkowski – Igor Klochko | 2:4 (11:9,7:11,11:4,3:11,10:12,4:11) |
20:05 | Svyatoslav Urazov – Sergey Yacenko | 4:1 (11:8,6:11,11:5,12:10,11:8) |
20:18 | Eugene Luppa – Vasily Tulchinsky | 4:2 (11:5,11:6,4:11,11:7,7:11,11:7) |
20:20 | Artem Naumenko – Valery Bykh | 1:4 (10:12,9:11,11:9,10:12,4:11) |
20:22 | Daniel Romero Jimenez – Francisco Javier Vargas Postigo | 0:4 (4:11,4:11,9:11,9:11) |
20:25 | Alexey Khartanovich – Viktor Barashko | 4:1 (13:11,7:11,11:6,11:8,11:8) |
20:25 | Dmitriy Gorbunov – Oleg Kozlov | 4:3 (5:11,11:6,11:8,11:2,5:11,4:11,11:6) |
20:33 | Zoya Uhova – Anastasia Kostenevich | 4:3 (11:5,6:11,11:8,6:11,8:11,11:9,12:10) |
20:33 | Daniil Tretyakov – Malek Al-Ezzi | 4:2 (11:5,11:8,9:11,12:10,7:11,11:5) |
20:36 | Dzhamshed Khasanov – Igor Elistratov | 2:4 (9:11,11:7,6:11,11:5,6:11,8:11) |
20:36 | Gennady Emelyanov – Stanislav Oshkin | 4:3 (11:5,11:9,7:11,6:11,16:14,9:11,11:8) |
20:36 | Andrey Popov – Anton Evstifeykin | 4:1 (14:12,12:14,11:4,11:8,11:8) |
20:37 | Vitaly Shaban – Valentin Genin | 2:4 (11:7,3:11,9:11,6:11,12:10,8:11) |
20:52 | Valery Kataev – Andrey Lapin | 4:3 (13:15,11:3,6:11,11:8,11:5,8:11,11:9) |
20:53 | Evgeny Kishkel – Alexey Khartanovich | 4:2 (17:15,8:11,11:5,9:11,11:7,11:8) |
21:00 | Nikolay Budeev – Alexander Sagitov | 1:4 (11:13,5:11,11:5,9:11,7:11) |
21:00 | Grigorii Solovov – Stanislav Leonovich | 2:4 (6:11,6:11,11:8,10:12,11:8,7:11) |
21:00 | Ruslan Garifov – Dmitriy Gorbunov | 3:4 (4:11,8:11,11:3,11:7,8:11,11:6,12:14) |
21:02 | Aliaksandr Kviatkouski – Valery Bykh | 2:4 (6:11,3:11,7:11,11:7,11:6,9:11) |
21:07 | Viktor Skvortsov – Denis Zhurenko | 1:4 (5:11,17:15,5:11,12:14,8:11) |
21:08 | Sergey Yacenko – Svyatoslav Urazov | 1:4 (4:11,11:7,6:11,9:11,9:11) |
21:12 | Stanislav Oshkin – Victor Rakhmanov | 3:4 (11:7,11:6,7:11,4:11,9:11,12:10,7:11) |
21:18 | Khozhiakhmat Khozhimirzaev – Aleksandr Emelyanov S. | 3:4 (11:8,5:11,3:11,11:8,11:9,2:11,7:11) |
21:22 | Anton Kotov – Mukhammed Akhmedzhanov | 4:2 (11:8,12:10,11:3,9:11,8:11,12:10) |
21:25 | Matvey Tkachev – Yuri Dmitriev | 3:4 (11:8,11:6,11:8,5:11,10:12,5:11,9:11) |
21:29 | Vitaly Panov – Michail Ognev | 2:4 (9:11,10:12,11:5,7:11,14:12,8:11) |
21:30 | Alejandro Merino Pena – Francisco Javier Vargas Postigo | 3:4 (4:11,11:6,11:8,11:9,8:11,9:11,15:17) |
21:32 | Valery Tochkin – Viktor Barashko | 2:4 (10:12,11:5,7:11,11:5,9:11,9:11) |
21:35 | Igor Elistratov – Dzhamshed Khasanov | 4:2 (11:13,11:2,11:4,11:8,10:12,13:11) |
21:37 | Artem Naumenko – Konstantin Chizhonok | 0:4 (9:11,9:11,10:12,6:11) |
21:40 | Aleksandr Emelyanov S. – Maksim Klimovich | 4:3 (6:11,11:9,11:6,6:11,11:6,7:11,11:5) |
21:40 | Vasily Tulchinsky – Malek Al-Ezzi | 3:4 (9:11,11:5,11:2,9:11,11:9,8:11,9:11) |
21:42 | Viktor Skvortsov – Eugene Luppa | 4:1 (11:3,11:3,11:4,3:11,11:5) |
21:45 | Oleg Kozlov – Artem Ilin | 2:4 (13:15,9:11,12:10,11:6,12:14,13:15) |
21:55 | Maksim Klimovich – Nikolay Gerasimov | 4:2 (11:5,11:2,12:10,4:11,9:11,11:6) |
21:58 | Alexander Nekrasov – Gennady Emelyanov | 4:1 (3:11,11:8,11:5,11:7,11:7) |
22:00 | Alexander Sagitov – Matvey Tkachev | 4:1 (13:11,11:4,11:9,10:12,11:7) |
22:00 | Daniel Romero Jimenez – Jorge Lucena Nunez | 0:4 (4:11,4:11,1:11,9:11) |
22:02 | Valery Tochkin – Evgeny Kishkel | 4:2 (11:9,11:8,11:7,9:11,9:11,11:4) |
22:03 | Aliaksandr Kviatkouski – Artem Naumenko | 4:1 (8:11,11:7,12:10,14:12,11:3) |
22:04 | Stanislav Leonovich – Artyom Surin | 4:0 (11:3,11:9,11:4,11:5) |
22:08 | Dmitry Matveenko – Dmitriy Rudov | 1:4 (8:11,11:6,7:11,7:11,6:11) |
22:12 | Andrey Lapin – Daniil Tretyakov | 3:4 (11:4,10:12,11:5,4:11,11:2,4:11,4:11) |
22:14 | Sergey Yacenko – Dzhamshed Khasanov | 4:1 (11:13,11:7,11:8,13:11,11:8) |
22:18 | Gennady Emelyanov – Victor Rakhmanov | 2:4 (11:4,10:12,8:11,6:11,11:4,11:13) |
22:18 | Valery Bykh – Konstantin Chizhonok | 4:3 (11:8,11:4,7:11,11:8,7:11,8:11,11:4) |
22:22 | Valery Kataev – Denis Zhurenko | 2:4 (6:11,8:11,11:13,11:5,11:7,8:11) |
22:28 | Nikolay Gerasimov – Aleksandr Emelyanov S. | 4:2 (14:12,11:9,8:11,11:9,7:11,11:6) |
22:29 | Nabijon Gafurov – Grigorii Solovov | 2:4 (11:3,14:12,10:12,8:11,6:11,8:11) |
22:30 | Artem Ilin – Dmitriy Gorbunov | 4:3 (13:11,8:11,11:5,11:5,7:11,12:14,11:7) |
22:30 | Yuri Dmitriev – Nikolay Budeev | 2:4 (7:11,10:12,8:11,11:8,11:8,5:11) |
22:30 | Alejandro Merino Pena – Daniel Romero Jimenez | 4:0 (11:8,11:3,11:8,15:13) |
22:33 | Vitaly Panov – Dmitriy Rudov | 4:2 (11:6,11:9,8:11,7:11,11:6,11:5) |
22:40 | Viktor Barashko – Alexey Khartanovich | 2:4 (4:11,19:21,11:8,11:8,10:12,13:15) |
22:46 | Svyatoslav Urazov – Igor Elistratov | 2:4 (11:7,9:11,5:11,11:8,4:11,10:12) |
22:50 | Jorge Lucena Nunez – Francisco Javier Vargas Postigo | 2:4 (10:12,6:11,12:10,8:11,11:8,9:11) |
22:52 | Viktor Skvortsov – Daniil Tretyakov | 2:4 (8:11,3:11,3:11,11:5,14:12,10:12) |
22:58 | Alexander Nekrasov – Stanislav Oshkin | 4:3 (5:11,11:5,8:11,11:6,11:5,6:11,11:7) |
23:02 | Grigorii Solovov – Artyom Surin | 4:0 (11:6,11:8,11:6,11:6) |
23:03 | Eugene Luppa – Andrey Lapin | 1:4 (11:9,7:11,5:11,6:11,9:11) |
23:03 | Khozhiakhmat Khozhimirzaev – Maksim Klimovich | 2:4 (11:8,10:12,2:11,8:11,12:10,7:11) |
23:05 | Nikolay Budeev – Matvey Tkachev | 2:4 (9:11,11:5,11:9,4:11,6:11,3:11) |
23:10 | Valery Bykh – Artem Naumenko | 4:2 (11:7,11:9,11:8,5:11,9:11,11:5) |
23:10 | Ruslan Garifov – Oleg Kozlov | 1:4 (6:11,6:11,11:3,4:11,12:14) |
23:11 | Dmitry Matveenko – Michail Ognev | 2:4 (11:9,10:12,5:11,5:11,13:11,10:12) |
23:19 | Viktor Barashko – Evgeny Kishkel | 2:4 (7:11,11:9,11:9,9:11,8:11,5:11) |
Setka Cup
Setka Cup. Moldova
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Ilya Uzun – Vladymyr Pyshchanskyi | 3:1 (25:23,12:10,9:11,11:3) |
00:30 | Victor Gammer – Fiodor Ghimp | 3:2 (5:11,11:6,7:11,11:9,11:7) |
01:00 | Ilya Uzun – Fiodor Ghimp | 3:2 (4:11,15:13,13:15,11:6,11:9) |
01:30 | Victor Gammer – Vladymyr Pyshchanskyi | 3:1 (9:11,14:12,11:7,11:8) |
02:00 | Ilya Uzun – Victor Gammer | 3:0 (11:3,12:10,11:5) |
02:30 | Fiodor Ghimp – Vladymyr Pyshchanskyi | 0:3 (7:11,8:11,11:13) |
03:00 | Victor Gammer – Ilya Uzun | 0:3 (9:11,6:11,5:11) |
03:30 | Vladymyr Pyshchanskyi – Fiodor Ghimp | 0:3 (8:11,10:12,8:11) |
04:00 | Yuri Yurchenko – Alexei Rotari | 3:0 (11:6,11:7,11:4) |
04:30 | Serhey Zop – Leonid Kalev | 0:3 (3:11,9:11,10:12) |
05:00 | Yuri Yurchenko – Leonid Kalev | 3:1 (11:4,6:11,11:2,11:5) |
05:30 | Serhey Zop – Alexei Rotari | 3:0 (13:11,11:7,11:6) |
06:00 | Yuri Yurchenko – Serhey Zop | 3:0 (11:8,11:7,11:6) |
06:30 | Leonid Kalev – Alexei Rotari | 0:3 (10:12,9:11,8:11) |
07:05 | Alexei Rotari – Serhey Zop | 2:3 (5:11,11:9,11:9,9:11,5:11) |
07:35 | Leonid Kalev – Yuri Yurchenko | 3:1 (11:3,9:11,14:12,11:2) |
10:00 | Valerii Cocervei – Ilarion Mokryak | 3:2 (5:11,11:9,11:9,6:11,11:9) |
10:30 | Ruslan Gaidarli – Vladimir Zaporojan | 2:3 (4:11,11:3,11:4,9:11,7:11) |
11:00 | Sergiu Barancean – Ilarion Mokryak | 3:2 (11:9,7:11,12:10,9:11,11:8) |
11:30 | Valerii Cocervei – Ruslan Gaidarli | 1:3 (11:9,7:11,13:15,11:13) |
12:00 | Sergiu Barancean – Vladimir Zaporojan | 3:1 (14:12,7:11,11:6,11:8) |
12:30 | Ruslan Gaidarli – Ilarion Mokryak | 3:1 (11:13,11:5,11:9,11:9) |
13:00 | Valerii Cocervei – Vladimir Zaporojan | 2:3 (12:14,11:4,5:11,11:8,10:12) |
13:30 | Sergiu Barancean – Ruslan Gaidarli | 3:2 (11:8,11:7,9:11,4:11,11:5) |
14:00 | Vladimir Zaporojan – Ilarion Mokryak | 1:3 (5:11,11:13,11:9,12:14) |
14:30 | Sergiu Barancean – Valerii Cocervei | 3:1 (11:5,8:11,11:6,11:2) |
15:00 | Ruslan Gaidarli – Valerii Cocervei | 3:0 (11:8,11:3,11:3) |
15:30 | Vladimir Zaporojan – Sergiu Barancean | 0:3 (8:11,17:19,7:11) |
16:00 | Ilarion Mokryak – Alexandru Ni | 3:2 (9:11,17:15,9:11,11:8,15:13) |
16:30 | Igor Mihalachi – Vyacheslav Mutu | 3:0 (11:2,13:11,11:3) |
17:00 | Ilarion Mokryak – Vyacheslav Mutu | 1:3 (3:11,11:3,10:12,9:11) |
17:30 | Igor Mihalachi – Alexandru Ni | 1:3 (4:11,11:3,6:11,7:11) |
18:00 | Ilarion Mokryak – Igor Mihalachi | 3:0 (11:9,12:10,11:3) |
18:30 | Vyacheslav Mutu – Alexandru Ni | 3:1 (11:4,8:11,11:8,11:4) |
19:00 | Alexandru Ni – Igor Mihalachi | 3:1 (11:6,6:11,11:8,11:4) |
19:30 | Vyacheslav Mutu – Ilarion Mokryak | 3:0 (16:14,11:9,11:7) |
20:00 | Veniamin Dubrovin – Serhey Shkepu | 3:1 (9:11,11:6,13:11,11:6) |
20:30 | Ivan Danilov – Vladimir Semipeadnii | 3:1 (12:10,6:11,11:9,11:9) |
21:00 | Veniamin Dubrovin – Vladimir Semipeadnii | 1:3 (10:12,11:5,9:11,6:11) |
21:30 | Ivan Danilov – Serhey Shkepu | 3:2 (4:11,13:11,11:8,7:11,11:5) |
22:00 | Veniamin Dubrovin – Ivan Danilov | 3:1 (11:8,11:8,7:11,11:2) |
22:30 | Vladimir Semipeadnii – Serhey Shkepu | 3:0 (11:8,11:7,11:9) |
23:10 | Serhey Shkepu – Ivan Danilov | 3:1 (11:8,9:11,12:10,11:8) |
23:40 | Vladimir Semipeadnii – Veniamin Dubrovin | 1:3 (6:11,9:11,11:4,8:11) |
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Pavel Fencl – Roman Merkl | 0:3 (9:11,7:11,6:11) |
00:15 | Josef Zabransky – Jan Dostal | 2:3 (11:9,11:5,10:12,6:11,5:11) |
00:30 | Josef Hondlik – David Sabuka | 3:2 (9:11,11:9,11:4,5:11,11:9) |
00:45 | Jan Krames – Jan Dufek | 0:3 (6:11,6:11,2:11) |
01:10 | Roman Merkl – Pavel Fencl | 0:3 (12:14,9:11,13:15) |
01:40 | David Sabuka – Josef Hondlik | 3:1 (11:3,11:6,8:11,11:9) |
01:45 | Jan Dufek – Jan Dostal | 3:1 (11:6,9:11,11:6,11:8) |
10:15 | Marek Dlask – Jaroslav Puk | 0:3 (7:11,14:16,8:11) |
10:30 | Oleh Plyska – Rudolf Krajc | 3:1 (11:7,11:9,13:15,11:4) |
11:15 | Marek Dlask – Rudolf Krajc | 3:1 (7:11,13:11,13:11,11:9) |
11:45 | Oleh Plyska – Jaroslav Puk | 3:2 (13:11,6:11,12:10,9:11,11:4) |
12:15 | Marek Dlask – Oleh Plyska | 1:3 (8:11,11:6,6:11,6:11) |
12:30 | Rudolf Krajc – Jaroslav Puk | 3:2 (4:11,11:6,4:11,11:7,11:9) |
13:15 | Rudolf Krajc – Marek Dlask | 2:3 (10:12,9:11,11:4,11:9,8:11) |
14:00 | Jaroslav Puk – Oleh Plyska | 2:3 (11:5,11:9,9:11,5:11,7:11) |
14:30 | Valentin Lobas – Libor Stacho | 2:3 (6:11,11:7,6:11,11:5,7:11) |
15:00 | Marek Drbohlav – Petr Abraham | 0:3 (6:11,5:11,9:11) |
15:15 | Valentin Lobas – Petr Abraham | 3:2 (8:11,11:9,6:11,11:7,12:10) |
15:45 | Marek Drbohlav – Libor Stacho | 3:1 (11:9,11:8,5:11,11:8) |
16:15 | Valentin Lobas – Marek Drbohlav | 3:2 (11:6,6:11,11:13,11:9,11:6) |
16:45 | Petr Abraham – Libor Stacho | 3:2 (11:1,8:11,11:8,8:11,11:6) |
17:30 | Libor Stacho – Marek Drbohlav | 2:3 (6:11,7:11,11:4,11:9,10:12) |
18:00 | Martin Kubat – Matyas Navedla | 0:3 (6:11,6:11,6:11) |
18:00 | Petr Abraham – Valentin Lobas | 1:3 (12:10,10:12,7:11,3:11) |
18:30 | Miroslav Hrncal – Petr Provaznik | 1:3 (11:7,5:11,7:11,9:11) |
18:30 | Vojtech Soukup – Antonin Pospisil | 3:2 (9:11,11:5,11:3,4:11,11:5) |
18:45 | Milan Cuba – Ales Brandtl Jr. | 2:3 (10:12,11:7,12:10,10:12,7:11) |
19:00 | Martin Kubat – Petr Provaznik | 3:0 (11:5,11:7,11:9) |
19:15 | Vojtech Soukup – Ales Brandtl Jr. | 3:0 (11:6,11:9,11:3) |
19:30 | Milan Cuba – Antonin Pospisil | 3:0 (15:13,11:5,11:7) |
19:30 | Miroslav Hrncal – Matyas Navedla | 3:1 (11:6,12:10,4:11,11:3) |
20:00 | Martin Kubat – Miroslav Hrncal | 2:3 (9:11,6:11,13:11,11:7,13:15) |
20:00 | Vojtech Soukup – Milan Cuba | 3:2 (11:13,7:11,11:5,13:11,11:9) |
20:30 | Petr Provaznik – Matyas Navedla | 3:2 (8:11,11:6,9:11,11:9,11:9) |
20:45 | Ales Brandtl Jr. – Antonin Pospisil | 3:2 (10:12,2:11,11:6,11:8,11:7) |
21:15 | Matyas Navedla – Martin Kubat | 2:3 (11:7,11:4,10:12,4:11,8:11) |
21:15 | Antonin Pospisil – Milan Cuba | 3:2 (4:11,6:11,11:9,11:9,11:4) |
21:45 | Petr Provaznik – Miroslav Hrncal | 2:3 (12:14,11:4,11:7,11:13,9:11) |
21:45 | Ales Brandtl Jr. – Vojtech Soukup | 0:3 (10:12,9:11,3:11) |
22:15 | Josef Zabransky – Roman Zholubak | 3:0 (11:9,11:8,11:9) |
22:15 | Roman Cherevko – Jakub Dufek | 3:1 (11:8,8:11,11:5,11:9) |
22:30 | Jan Krames – Lukas Rulc | 1:3 (3:11,11:9,3:11,6:11) |
22:45 | Martin Bouska – Jan Dostal | 3:0 (11:9,11:8,11:5) |
23:00 | Roman Cherevko – Lukas Rulc | 1:3 (5:11,3:11,12:10,10:12) |
23:30 | Jan Krames – Jakub Dufek | 3:1 (12:10,11:5,6:11,11:4) |
Slovakia. ITT Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Dusan Grun – Miroslav Smetak Sr | 3:0 (11:9,14:12,11:4) |
00:30 | Peter Sadecky – Viliam Ukrop | 3:1 (11:9,11:6,2:11,11:7) |
01:10 | Miroslav Smetak Sr – Viliam Ukrop | 2:3 (10:12,7:11,11:4,11:9,5:11) |
01:40 | Peter Sadecky – Dusan Grun | 3:0 (11:4,11:6,11:8) |
10:00 | Miroslav Stanik – Lubomir Cvenga | 1:3 (10:12,11:6,9:11,4:11) |
10:30 | Frantisek Kotrc – Jozef Zitnak | 0:3 (5:11,6:11,4:11) |
11:00 | Lubomir Cvenga – Jozef Zitnak | 3:0 (11:7,11:7,11:8) |
11:30 | Miroslav Stanik – Frantisek Kotrc | 2:3 (13:11,8:11,11:8,11:13,11:13) |
12:00 | Frantisek Kotrc – Lubomir Cvenga | 3:1 (12:10,12:14,14:12,11:9) |
12:30 | Jozef Zitnak – Miroslav Stanik | 3:2 (11:6,11:9,9:11,9:11,11:7) |
13:10 | Frantisek Kotrc – Miroslav Stanik | 1:3 (12:10,4:11,8:11,7:11) |
14:00 | Robert Valuch Jr. – Peter Kucko | 3:1 (9:11,11:2,12:10,11:8) |
14:30 | Samuel Cyprich – Oliver Slopec | 0:3 (6:11,6:11,4:11) |
15:00 | Peter Kucko – Oliver Slopec | 0:3 (10:12,10:12,4:11) |
15:30 | Robert Valuch Jr. – Samuel Cyprich | 1:3 (9:11,12:10,8:11,9:11) |
16:00 | Samuel Cyprich – Peter Kucko | 3:1 (11:4,9:11,11:8,11:5) |
16:30 | Oliver Slopec – Robert Valuch Jr. | 1:3 (9:11,14:12,8:11,11:13) |
18:00 | Oliver Slopec – Pavel Petras | 3:1 (11:9,11:9,1:11,11:9) |
18:30 | Kassay Andrej – Samuel Cyprich | 3:1 (11:6,11:7,7:11,11:9) |
19:00 | Pavel Petras – Samuel Cyprich | 1:3 (6:11,11:9,9:11,3:11) |
19:30 | Oliver Slopec – Kassay Andrej | 0:3 (7:11,7:11,3:11) |
20:00 | Kassay Andrej – Pavel Petras | 1:3 (5:11,11:9,6:11,6:11) |
21:10 | Pavel Petras – Oliver Slopec | 3:0 (11:9,11:7,11:4) |
22:00 | Jozef Blaho – Ludovit Solcansky | 3:2 (9:11,11:9,8:11,11:6,11:7) |
23:00 | Ludovit Solcansky – Miroslav Havlik | 3:0 (11:4,11:7,11:7) |
23:30 | Jozef Blaho – Karol Veselsky | 0:3 (8:11,9:11,7:11) |
TSC Pro.
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:01 | Maksim Malyush – Natalia Ermakova | 4:2 (5:11,11:5,12:10,11:9,8:11,11:8) |
00:24 | Sergey Klyukin – Sergey Mashkin | 4:3 (5:11,11:5,11:9,12:14,11:7,8:11,11:7) |
00:24 | Evgeniy Dobronravin – Komron Salimov | 3:4 (12:10,7:11,11:3,9:11,6:11,11:7,8:11) |
00:30 | Valery Kasimtsev – Alberto Perez Perez | 4:2 (7:11,11:8,11:7,12:10,10:12,11:9) |
00:58 | Victor Yaichkov – Sergey Klyukin | 1:4 (4:11,11:8,5:11,6:11,5:11) |
00:58 | Konstantin Malyushev – Evgeniy Dobronravin | 4:2 (11:6,9:11,11:7,11:6,3:11,11:9) |
01:00 | Maksim Malyush – Valery Kasimtsev | 1:4 (8:11,11:13,11:7,8:11,8:11) |
01:30 | Alberto Perez Perez – Natalia Ermakova | 3:4 (4:11,11:4,8:11,8:11,11:6,11:3,7:11) |
01:32 | Sergey Mashkin – Alexander Pekhterev | 2:4 (11:8,8:11,7:11,8:11,11:9,6:11) |
01:32 | Komron Salimov – Ilya Smirnov | 4:2 (11:7,6:11,8:11,11:8,11:7,11:6) |
02:05 | Maksim Malyush – Alberto Perez Perez | 1:4 (8:11,8:11,6:11,11:9,9:11) |
02:06 | Konstantin Malyushev – Komron Salimov | 0:4 (12:14,12:14,12:14,8:11) |
02:06 | Victor Yaichkov – Sergey Mashkin | 0:4 (8:11,6:11,5:11,9:11) |
02:40 | Sergey Klyukin – Alexander Pekhterev | 4:2 (11:7,10:12,9:11,11:6,11:6,11:5) |
02:40 | Valery Kasimtsev – Natalia Ermakova | 4:2 (12:10,11:9,14:12,5:11,7:11,11:8) |
02:40 | Evgeniy Dobronravin – Ilya Smirnov | 1:4 (9:11,7:11,11:7,9:11,6:11) |
03:14 | Ilya Smirnov – Komron Salimov | 4:2 (11:6,11:13,11:7,12:10,7:11,11:4) |
03:14 | Alexander Pekhterev – Sergey Klyukin | 4:2 (11:5,11:6,7:11,11:6,5:11,11:7) |
03:15 | Alberto Perez Perez – Valery Kasimtsev | 4:0 (11:8,11:6,11:7,11:9) |
03:50 | Alexander Pekhterev – Alexander Sokov | 3:4 (6:11,11:6,8:11,11:7,9:11,11:6,8:11) |
03:52 | Maxim Abakumov – Pavel Karmanov | 4:2 (11:6,11:13,11:6,12:10,9:11,11:8) |
04:24 | Sergey Klyukin – Artem Frolenkov | 4:3 (11:8,11:9,5:11,11:8,8:11,6:11,11:5) |
04:25 | Denis Rumyantsev – Alexander Belikov | 2:4 (11:13,12:10,11:4,12:14,7:11,9:11) |
04:58 | Alexander Pekhterev – Sergey Klyukin | 2:4 (6:11,8:11,11:9,7:11,11:6,6:11) |
05:02 | Maxim Abakumov – Denis Rumyantsev | 3:4 (8:11,11:9,10:12,11:8,8:11,11:7,6:11) |
05:32 | Artem Frolenkov – Alexander Sokov | 1:4 (7:11,8:11,11:6,7:11,9:11) |
05:32 | Alexander Belikov – Pavel Karmanov | 4:2 (6:11,11:9,11:5,2:11,11:8,11:5) |
06:05 | Maxim Abakumov – Alexander Belikov | 3:4 (9:11,5:11,11:9,16:14,6:11,11:2,9:11) |
06:06 | Alexander Pekhterev – Artem Frolenkov | 4:0 (11:9,11:8,11:5,11:9) |
06:40 | Denis Rumyantsev – Pavel Karmanov | 4:0 (11:3,11:7,11:7,11:8) |
06:40 | Sergey Klyukin – Alexander Sokov | 4:2 (8:11,11:8,11:9,11:7,8:11,11:9) |
07:10 | Alexander Belikov – Denis Rumyantsev | 1:4 (7:11,6:11,3:11,11:7,8:11) |
07:14 | Alexander Sokov – Sergey Klyukin | 2:4 (11:9,7:11,11:13,11:7,7:11,5:11) |
08:00 | Maxim Pishchansky – Konstantin Malyushev | 4:3 (14:12,7:11,12:10,7:11,11:6,8:11,11:7) |
08:00 | Maxim Abakumov – Alena Chendey | 4:2 (9:11,12:10,11:6,13:11,9:11,11:7) |
08:05 | Irina Makhova – Stanislav Nosov | 1:4 (6:11,5:11,10:12,11:8,8:11) |
08:05 | Alexander Sokov – Alexander Belikov | 2:4 (9:11,12:10,11:5,7:11,7:11,7:11) |
08:30 | Alina Dzugulova – Oleg Denisevich | 4:2 (11:5,11:8,4:11,5:11,11:6,12:10) |
08:34 | Mikhail Mamonov – Vladimir Funtikov | 4:2 (11:9,11:3,11:13,11:6,10:12,11:7) |
08:34 | Andrey Alexeev – Artem Frolenkov | 4:2 (6:11,11:8,6:11,11:5,11:7,11:5) |
08:38 | Alexey Baranov – Vasily Deryugin | 4:3 (12:10,9:11,11:8,8:11,11:5,7:11,11:8) |
09:00 | Maxim Abakumov – Alina Dzugulova | 3:4 (14:12,11:5,11:13,10:12,10:12,11:6,5:11) |
09:08 | Irina Makhova – Mikhail Mamonov | 4:3 (6:11,8:11,11:7,6:11,11:6,14:12,11:6) |
09:08 | Alexander Sokov – Andrey Alexeev | 4:2 (11:2,7:11,9:11,11:9,12:10,11:4) |
09:14 | Maxim Pishchansky – Alexey Baranov | 4:2 (10:12,11:9,11:9,12:10,3:11,11:8) |
09:40 | Oleg Denisevich – Alena Chendey | 2:4 (5:11,11:8,14:12,7:11,5:11,9:11) |
09:42 | Vasily Deryugin – Konstantin Malyushev | 4:1 (14:12,9:11,14:12,12:10,11:5) |
09:42 | Vladimir Funtikov – Stanislav Nosov | 2:4 (11:6,6:11,9:11,11:2,9:11,9:11) |
09:42 | Artem Frolenkov – Alexander Belikov | 1:4 (8:11,11:8,12:14,9:11,7:11) |
10:10 | Maxim Abakumov – Oleg Denisevich | 4:2 (9:11,11:9,12:10,11:6,8:11,12:10) |
10:12 | Maxim Pishchansky – Vasily Deryugin | 4:2 (12:14,11:5,10:12,11:9,11:7,11:8) |
10:16 | Irina Makhova – Vladimir Funtikov | 4:2 (9:11,11:7,4:11,11:3,11:9,11:8) |
10:16 | Alexander Sokov – Artem Frolenkov | 4:1 (11:8,11:7,6:11,11:7,11:9) |
10:42 | Alina Dzugulova – Alena Chendey | 4:1 (13:11,9:11,12:10,12:10,11:8) |
10:50 | Mikhail Mamonov – Stanislav Nosov | 3:4 (11:4,6:11,13:11,11:6,6:11,10:12,9:11) |
10:50 | Alexey Baranov – Konstantin Malyushev | 4:2 (11:9,4:11,11:8,5:11,11:7,11:3) |
10:50 | Andrey Alexeev – Alexander Belikov | 3:4 (8:11,5:11,7:11,11:5,12:10,11:6,9:11) |
11:15 | Alina Dzugulova – Maxim Abakumov | 4:0 (11:5,12:10,11:6,13:11) |
11:17 | Alexey Baranov – Maxim Pishchansky | 4:1 (10:12,11:8,11:5,11:8,11:8) |
11:24 | Stanislav Nosov – Irina Makhova | 0:4 (5:11,6:11,7:11,6:11) |
11:24 | Alexander Belikov – Alexander Sokov | 3:4 (11:8,5:11,11:9,11:8,6:11,7:11,5:11) |
12:00 | Anna Boiko – Dmitry Karasev | 3:4 (9:11,8:11,11:6,11:9,8:11,11:7,7:11) |
12:00 | Alexander Kopanskov – Dmitrii Spiridonov | 2:4 (9:11,5:11,11:8,6:11,11:8,6:11) |
12:05 | Kirill Zagylyaev – Ilya Smirnov | 4:2 (9:11,11:7,11:5,7:11,12:10,11:8) |
12:05 | Sergey Mashkin – Komron Salimov | 2:4 (9:11,11:7,9:11,11:5,9:11,8:11) |
12:30 | Vitaly Khomutetskiy – Irina Savina | 3:4 (11:8,5:11,3:11,11:9,11:9,3:11,8:11) |
12:34 | Dmitriy Bobkov – Valeriya Morozova | 2:4 (5:11,11:8,8:11,6:11,11:8,7:11) |
12:34 | Maxim Pishchansky – Alexey Baranov | 2:4 (13:11,9:11,9:11,11:8,5:11,8:11) |
12:36 | Ilya Ulchenko – Alberto Perez Perez | 4:3 (8:11,13:11,3:11,11:7,11:8,5:11,11:6) |
13:00 | Alexander Kopanskov – Vitaly Khomutetskiy | 0:4 (3:11,5:11,7:11,9:11) |
13:08 | Kirill Zagylyaev – Dmitriy Bobkov | 1:4 (11:6,7:11,9:11,6:11,8:11) |
13:08 | Anna Boiko – Ilya Ulchenko | 2:4 (11:13,11:6,8:11,11:6,11:13,9:11) |
13:08 | Sergey Mashkin – Maxim Pishchansky | 1:4 (9:11,13:15,11:9,8:11,7:11) |
13:30 | Irina Savina – Dmitrii Spiridonov | 1:4 (12:14,11:7,9:11,9:11,8:11) |
13:40 | Alberto Perez Perez – Dmitry Karasev | 1:4 (7:11,12:10,7:11,6:11,9:11) |
13:42 | Valeriya Morozova – Ilya Smirnov | 4:2 (11:4,11:5,9:11,11:7,8:11,12:10) |
13:42 | Alexey Baranov – Komron Salimov | 3:4 (4:11,11:7,9:11,11:9,8:11,11:8,10:12) |
14:00 | Alexander Kopanskov – Irina Savina | 2:4 (7:11,5:11,11:8,6:11,11:6,9:11) |
14:10 | Anna Boiko – Alberto Perez Perez | 4:2 (6:11,11:8,13:11,7:11,11:8,11:7) |
14:16 | Kirill Zagylyaev – Valeriya Morozova | 2:4 (6:11,5:11,15:13,8:11,11:6,8:11) |
14:16 | Sergey Mashkin – Alexey Baranov | 1:4 (11:7,5:11,9:11,8:11,7:11) |
14:40 | Vitaly Khomutetskiy – Dmitrii Spiridonov | 4:2 (8:11,11:7,11:8,8:11,11:7,14:12) |
14:43 | Ilya Ulchenko – Dmitry Karasev | 1:4 (9:11,11:9,11:13,9:11,3:11) |
14:50 | Dmitriy Bobkov – Ilya Smirnov | 4:2 (7:11,13:11,11:7,8:11,11:6,11:6) |
14:50 | Maxim Pishchansky – Komron Salimov | 4:0 (11:7,11:8,11:8,11:7) |
15:11 | Dmitry Karasev – Anna Boiko | 3:4 (8:11,8:11,11:7,11:9,8:11,11:8,7:11) |
15:12 | Vasily Deryugin – Andrey Koksharov | 4:3 (6:11,11:9,12:10,8:11,12:10,8:11,11:7) |
15:13 | Dmitry Karasev – Ilya Ulchenko | 3:4 (8:11,11:6,6:11,11:6,11:6,6:11,6:11) |
15:13 | Dmitry Karasev – Vasily Deryugin | 4:2 (8:11,11:7,11:9,11:7,8:11,11:8) |
15:14 | Andrey Koksharov – Anna Boiko | 4:2 (11:5,5:11,7:11,11:7,11:8,11:5) |
15:15 | Dmitrii Spiridonov – Vitaly Khomutetskiy | 4:2 (11:7,6:11,11:6,11:7,9:11,11:7) |
15:15 | Alexey Baranov – Maxim Pishchansky | 4:1 (11:9,11:5,9:11,11:9,11:8) |
15:15 | Dmitry Karasev – Andrey Koksharov | 0:4 (7:11,7:11,9:11,10:12) |
15:16 | Vasily Deryugin – Anna Boiko | 2:4 (8:11,8:11,11:6,9:11,11:7,6:11) |
15:20 | Valeriya Morozova – Dmitriy Bobkov | 4:0 (11:5,11:5,11:8,11:8) |
15:49 | Pavel Karmanov – Alina Dzugulova | 4:2 (11:3,12:10,10:12,7:11,11:3,11:5) |
16:00 | Alberto Perez Perez – Dmitrii Spiridonov | 2:4 (9:11,6:11,11:7,11:6,8:11,8:11) |
16:21 | Alexander Kopanskov – Irina Savina | 2:4 (5:11,7:11,11:6,8:11,11:8,6:11) |
16:25 | Natalia Ermakova – Valery Kasimtsev | 2:4 (6:11,5:11,7:11,11:8,11:9,5:11) |
16:53 | Pavel Karmanov – Alexander Kopanskov | 4:3 (8:11,11:6,11:7,7:11,11:3,8:11,11:7) |
17:00 | Alberto Perez Perez – Natalia Ermakova | 4:1 (10:12,11:8,11:7,11:6,11:7) |
17:30 | Irina Savina – Alina Dzugulova | 3:4 (8:11,11:8,8:11,11:8,10:12,11:7,9:11) |
17:35 | Valery Kasimtsev – Dmitrii Spiridonov | 1:4 (10:12,11:13,11:7,8:11,9:11) |
18:04 | Pavel Karmanov – Irina Savina | 3:4 (8:11,11:5,13:15,12:14,11:9,11:5,6:11) |
18:05 | Alberto Perez Perez – Valery Kasimtsev | 2:4 (12:10,9:11,9:11,11:5,9:11,8:11) |
18:40 | Natalia Ermakova – Dmitrii Spiridonov | 4:1 (11:6,9:11,11:6,11:7,11:8) |
18:53 | Alexander Kopanskov – Alina Dzugulova | 4:0 (11:8,11:4,12:10,11:8) |
19:10 | Dmitrii Spiridonov – Valery Kasimtsev | 4:2 (13:11,11:13,11:9,10:12,13:11,11:8) |
19:10 | Anna Boiko – Andrey Koksharov | 1:4 (6:11,11:9,8:11,7:11,5:11) |
19:11 | Irina Savina – Pavel Karmanov | 4:2 (9:11,8:11,15:13,11:6,11:9,11:7) |
19:15 | Valeriya Morozova – Dmitriy Bobkov | 4:2 (11:4,12:10,8:11,11:6,9:11,11:6) |
19:16 | Sergey Sarychev – Maxim Smirnov | 4:2 (11:5,13:15,11:6,8:11,11:9,11:7) |
19:17 | Valeriya Morozova – Sergey Sarychev | 2:4 (11:9,10:12,11:9,8:11,4:11,9:11) |
19:18 | Maxim Smirnov – Dmitriy Bobkov | 4:3 (9:11,11:9,11:7,6:11,11:6,9:11,11:5) |
19:18 | Valeriya Morozova – Maxim Smirnov | 1:4 (4:11,11:4,8:11,11:13,4:11) |
19:19 | Sergey Sarychev – Dmitriy Bobkov | 1:4 (12:14,7:11,5:11,11:7,9:11) |
19:51 | Sergey Mashkin – Andrey Koksharov | 3:4 (11:9,7:11,11:8,4:11,11:7,7:11,8:11) |
20:00 | Anna Zubkova – Aleksey Sobolev | 3:4 (8:11,13:11,9:11,11:5,1:11,11:4,9:11) |
20:00 | Ilya Kuznetsov – Vasily Koregin | 3:4 (11:6,4:11,10:12,11:2,8:11,12:10,8:11) |
20:32 | Mikhail Katanov – Dmitry Kamilovskiy | 2:4 (11:9,6:11,11:8,6:11,8:11,9:11) |
20:32 | Ilya Ulchenko – Vladislav Baranov | 3:4 (6:11,11:6,5:11,11:9,7:11,11:8,5:11) |
20:40 | Alexander Gerasimov – Alexey Brednev | 4:0 (11:5,11:4,11:9,12:10) |
20:56 | Sergey Mashkin – Ilya Ulchenko | 4:0 (11:8,11:6,11:8,11:9) |
21:00 | Ilya Kuznetsov – Alexander Gerasimov | 4:2 (11:6,5:11,6:11,11:7,11:8,12:10) |
21:03 | Anna Zubkova – Mikhail Katanov | 2:4 (5:11,11:5,11:6,3:11,8:11,5:11) |
21:21 | Vladislav Baranov – Andrey Koksharov | 2:4 (5:11,11:9,6:11,8:11,11:7,9:11) |
21:27 | Dmitry Kamilovskiy – Aleksey Sobolev | 1:4 (8:11,10:12,11:5,7:11,6:11) |
21:35 | Alexey Brednev – Vasily Koregin | 1:4 (6:11,4:11,8:11,11:8,8:11) |
22:00 | Anna Zubkova – Dmitry Kamilovskiy | 2:4 (11:6,9:11,11:6,7:11,7:11,8:11) |
22:03 | Sergey Mashkin – Vladislav Baranov | 4:2 (10:12,11:8,11:4,9:11,11:8,11:4) |
22:05 | Ilya Kuznetsov – Alexey Brednev | 4:3 (9:11,11:5,11:7,8:11,11:0,7:11,11:7) |
22:36 | Ilya Ulchenko – Andrey Koksharov | 0:4 (7:11,7:11,10:12,6:11) |
22:37 | Mikhail Katanov – Aleksey Sobolev | 4:1 (11:9,10:12,11:4,11:7,14:12) |
22:40 | Alexander Gerasimov – Vasily Koregin | 0:4 (2:11,8:11,6:11,3:11) |
23:00 | Maxim Smirnov – Sergey Sarychev | 1:4 (12:10,8:11,6:11,9:11,6:11) |
23:03 | Andrey Koksharov – Sergey Mashkin | 2:4 (9:11,11:8,11:9,8:11,9:11,8:11) |
23:10 | Vasily Koregin – Ilya Kuznetsov | 1:4 (13:11,6:11,9:11,8:11,8:11) |
23:13 | Aleksey Sobolev – Mikhail Katanov | 4:3 (7:11,11:8,7:11,6:11,11:5,11:8,11:7) |
Pro Spin Series. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Anna Lodygina – Elizabeth Garkushina | 4:2 (11:8,15:13,6:11,9:11,16:14,11:8) |
01:00 | Elena Ivanova V – Anna Lodygina | 4:2 (11:6,7:11,15:13,8:11,11:9,11:7) |
01:45 | Elizabeth Garkushina – Maria Negulyaeva | 4:0 (11:9,11:7,11:8,11:9) |
02:20 | Elizabeth Garkushina – Anna Lodygina | 4:1 (11:8,12:10,9:11,11:7,11:6) |
03:00 | Elena Ivanova V – Maria Negulyaeva | 1:4 (6:11,11:13,11:9,7:11,4:11) |
04:00 | Viktoriya Kondratenko – Tatyana Smolyaninova | 2:4 (11:6,7:11,9:11,13:11,7:11,8:11) |
04:45 | Valeria Drobitkova – Alexandra Martirosova | 1:4 (5:11,11:7,8:11,6:11,8:11) |
05:30 | Viktoriya Kondratenko – Valeria Drobitkova | 4:1 (11:8,11:8,6:11,11:5,11:7) |
06:15 | Tatyana Smolyaninova – Alexandra Martirosova | 1:4 (5:11,9:11,11:8,12:14,6:11) |
07:00 | Alexandra Martirosova – Viktoriya Kondratenko | 4:3 (9:11,11:8,5:11,11:7,5:11,11:9,11:6) |
07:45 | Valeria Drobitkova – Tatyana Smolyaninova | 1:4 (7:11,8:11,11:6,9:11,8:11) |
08:20 | Valeria Drobitkova – Viktoriya Kondratenko | 1:4 (8:11,9:11,11:7,6:11,7:11) |
08:55 | Alexandra Martirosova – Tatyana Smolyaninova | 4:1 (16:14,7:11,11:5,11:9,11:7) |
10:00 | Tatyana Smolyaninova – Viktoriya Kondratenko | 1:4 (8:11,9:11,11:13,11:9,6:11) |
10:45 | Alexandra Martirosova – Valeria Drobitkova | 4:3 (11:8,4:11,13:11,8:11,13:11,8:11,11:9) |
11:30 | Valeria Drobitkova – Viktoriya Kondratenko | 0:4 (5:11,5:11,10:12,7:11) |
12:15 | Alexandra Martirosova – Tatyana Smolyaninova | 3:4 (15:13,11:13,7:11,11:6,10:12,11:6,9:11) |
13:00 | Viktoriya Kondratenko – Alexandra Martirosova | 3:4 (11:8,11:4,8:11,6:11,7:11,12:10,9:11) |
13:35 | Tatyana Smolyaninova – Valeria Drobitkova | 2:4 (8:11,8:11,10:12,11:7,11:9,7:11) |
14:20 | Alexandra Martirosova – Viktoriya Kondratenko | 1:4 (5:11,11:7,4:11,5:11,4:11) |
14:50 | Valeria Drobitkova – Tatyana Smolyaninova | 4:3 (8:11,11:7,11:6,11:7,8:11,6:11,11:5) |
16:00 | Oksana Sorbalo – Anna Lodygina | 4:2 (3:11,11:8,7:11,11:5,11:7,11:8) |
16:45 | Elena Ivanova V – Elizabeth Garkushina | 4:3 (12:14,11:8,6:11,11:6,12:10,11:13,11:2) |
17:30 | Oksana Sorbalo – Elena Ivanova V | 4:2 (11:8,11:9,8:11,11:6,8:11,15:13) |
18:10 | Anna Lodygina – Elizabeth Garkushina | 4:1 (11:4,13:11,6:11,11:9,13:11) |
18:45 | Elizabeth Garkushina – Oksana Sorbalo | 4:2 (13:11,12:10,11:13,11:4,13:15,11:7) |
19:30 | Elena Ivanova V – Anna Lodygina | 1:4 (9:11,4:11,12:10,10:12,8:11) |
20:15 | Elizabeth Garkushina – Elena Ivanova V | 4:3 (5:11,11:7,5:11,11:8,9:11,11:7,11:5) |
20:55 | Anna Lodygina – Oksana Sorbalo | 1:4 (7:11,11:4,8:11,6:11,7:11) |
22:00 | Anna Lodygina – Oksana Sorbalo | 2:4 (6:11,11:5,11:9,5:11,8:11,4:11) |
22:45 | Elizabeth Garkushina – Elena Ivanova V | 3:4 (7:11,11:8,12:10,10:12,11:9,12:14,9:11) |
TT-Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Jiri Plachy – Jan Hendrych | 1:3 (11:2,4:11,6:11,9:11) |
00:30 | Jaromir Zlamal – Jan Urbanek | 1:3 (11:7,7:11,10:12,14:16) |
00:45 | Petr Semrad – Filip Marat | 1:3 (3:11,7:11,12:10,11:13) |
00:45 | Denis Benes – Jan Urbanek | 2:3 (11:3,6:11,6:11,11:9,5:11) |
01:15 | Jiri Plachy – Petr Semrad | 2:3 (9:11,11:4,11:7,11:13,4:11) |
01:45 | Jan Hendrych – Filip Marat | 3:2 (12:14,11:5,11:8,10:12,11:7) |
02:00 | Jan Urbanek – Jaromir Zlamal | 1:3 (2:11,11:9,8:11,2:11) |
10:00 | Filip Kopecky – Ales Langer | 3:2 (11:7,13:11,6:11,7:11,12:10) |
10:45 | Petr Kotrbaty – Ondrej Fiklik | 3:1 (11:8,8:11,11:3,11:5) |
11:00 | Martin Dolezal – Jan Simecek | 0:3 (5:11,8:11,7:11) |
11:15 | Filip Kopecky – Jan Simecek | 1:3 (6:11,11:2,6:11,5:11) |
11:15 | Pavel Papirnik – Marek Fabini | 0:3 (6:11,9:11,8:11) |
11:45 | Ales Langer – Martin Dolezal | 3:0 (14:12,11:5,11:9) |
11:45 | Petr Kotrbaty – Marek Fabini | 3:2 (10:12,10:12,13:11,11:9,11:5) |
12:00 | Filip Kopecky – Martin Dolezal | 3:0 (11:9,12:10,11:6) |
12:15 | Ondrej Fiklik – Pavel Papirnik | 3:1 (10:12,11:8,11:6,11:6) |
12:30 | Jan Simecek – Ales Langer | 3:2 (11:13,10:12,12:10,11:6,12:10) |
12:45 | Petr Kotrbaty – Pavel Papirnik | 3:1 (11:3,11:5,5:11,11:6) |
13:15 | Marek Fabini – Ondrej Fiklik | 0:3 (10:12,5:11,7:11) |
13:45 | Marek Fabini – Pavel Papirnik | 3:1 (11:7,8:11,12:10,11:4) |
14:15 | Jan Simecek – Filip Kopecky | 0:3 (7:11,5:11,10:12) |
14:30 | Petr Vrastil – Ondrej Knazik | 1:3 (5:11,4:11,11:5,13:15) |
14:45 | Miroslav Sochor – Michal Brozek | 2:3 (7:11,3:11,11:8,12:10,9:11) |
15:00 | Filip Musil – Vladimir Svoboda | 3:1 (11:8,9:11,11:9,11:8) |
15:15 | Petr Vrastil – Vladimir Svoboda | 1:3 (5:11,11:6,3:11,10:12) |
15:30 | Ondrej Fiklik – Marek Fabini | 2:3 (11:8,2:11,11:9,14:16,9:11) |
15:45 | Miroslav Sochor – Marek Fabini | 3:2 (11:7,4:11,7:11,11:9,11:9) |
15:50 | Ondrej Knazik – Filip Musil | 0:3 (9:11,10:12,6:11) |
16:15 | Petr Vrastil – Filip Musil | 3:2 (3:11,7:11,11:7,11:8,11:4) |
16:15 | Michal Brozek – Ondrej Fiklik | 1:3 (8:11,7:11,11:7,13:15) |
16:45 | Vladimir Svoboda – Ondrej Knazik | 1:3 (11:7,6:11,9:11,4:11) |
16:45 | Miroslav Sochor – Ondrej Fiklik | 2:3 (6:11,11:7,10:12,11:9,10:12) |
17:15 | Marek Fabini – Michal Brozek | 3:0 (11:4,11:5,11:8) |
17:15 | Vladimir Svoboda – Petr Vrastil | 3:0 (11:9,11:6,11:9) |
17:45 | Filip Musil – Ondrej Knazik | 3:2 (8:11,13:15,11:5,11:6,11:6) |
17:45 | Michal Brozek – Miroslav Sochor | 2:3 (11:9,9:11,9:11,11:4,9:11) |
18:15 | Jan Sucharda – Jiri Dlouhy | 3:2 (11:9,7:11,14:12,9:11,11:6) |
18:45 | Vojtech Dusan – Bohuslav Budik | 3:1 (11:9,15:13,9:11,11:3) |
19:00 | Libor Novak – Marek Kulisek | 3:1 (11:6,11:7,8:11,11:9) |
19:15 | Petr Legat – Miroslav Sochor | 0:3 (5:11,6:11,6:11) |
19:15 | Jan Sucharda – Bohuslav Budik | 3:1 (9:11,14:12,11:4,11:1) |
19:45 | Libor Novak – Miroslav Sochor | 2:3 (11:9,11:7,9:11,8:11,9:11) |
19:45 | Jiri Dlouhy – Vojtech Dusan | 1:3 (9:11,6:11,11:4,10:12) |
20:20 | Jan Sucharda – Vojtech Dusan | 0:3 (5:11,9:11,8:11) |
20:25 | Marek Kulisek – Petr Legat | 0:3 (8:11,8:11,4:11) |
20:45 | Libor Novak – Petr Legat | 0:3 (5:11,6:11,7:11) |
20:45 | Bohuslav Budik – Jiri Dlouhy | 1:3 (6:11,10:12,11:7,5:11) |
21:15 | Jiri Dlouhy – Bohuslav Budik | 1:3 (4:11,11:8,7:11,6:11) |
21:15 | Miroslav Sochor – Marek Kulisek | 2:3 (11:13,11:4,11:5,9:11,10:12) |
21:45 | Vojtech Dusan – Jan Sucharda | 3:1 (12:14,11:9,11:2,11:6) |
22:20 | Martin Lepka – Jiri Celler | 1:3 (13:11,7:11,2:11,0:11) |
22:25 | Miroslav Sochor – Petr Legat | 3:1 (11:3,11:7,9:11,13:11) |
22:45 | Pavel Benes – Tomas Barta | 0:3 (12:14,9:11,6:11) |
23:00 | Tomas Malek – Filip Cernota | 0:3 (11:13,8:11,3:11) |
23:15 | Martin Lepka – Tomas Barta | 1:3 (8:11,11:6,8:11,9:11) |
23:25 | Martin Stusek – Tomas Vorisek | 2:3 (4:11,8:11,11:5,13:11,9:11) |
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Dalibor Velky Jr. – Lubomir Navrat | 3:0 (11:6,11:8,11:5) |
00:15 | Adam Sivera – Dominik Lengal | 1:3 (9:11,11:8,5:11,18:20) |
00:15 | Josef Grill – Jiri Plachy | 3:2 (11:9,11:9,8:11,7:11,11:7) |
00:15 | Yurii Holovatiuk – Lubor Sulava | 3:1 (12:10,11:13,11:4,14:12) |
00:45 | Ales Novak – Tomas Bartik | 3:1 (11:8,11:9,7:11,15:13) |
00:45 | Tomas Ogrocki – Lubomir Navrat | 2:3 (11:13,7:11,11:9,11:7,10:12) |
01:00 | Miroslav Barta – Tomas Dousa | 2:3 (5:11,11:7,15:13,7:11,1:11) |
01:15 | Kamil Przeczek – Dalibor Velky Jr. | 3:1 (12:10,9:11,12:10,11:9) |
01:15 | Dominik Lengal – Adam Sivera | 2:3 (11:3,9:11,11:7,8:11,14:16) |
01:45 | Martin Cmunt – Simon Kadavy | 3:2 (7:11,9:11,12:10,11:8,11:8) |
02:00 | Rotislav Hasmanda – Milan Smrcek | 3:1 (11:5,11:9,4:11,11:8) |
02:15 | Lukas Babicka – Mihail Trinta | 2:3 (11:8,5:11,11:8,6:11,7:11) |
02:30 | Pavel Fojt – Svatoslav Stempen | 3:2 (11:6,8:11,11:9,9:11,15:13) |
02:45 | Milan Smrcek – Jan Jablonovsky | 2:3 (15:17,11:8,5:11,12:10,6:11) |
02:45 | Jan Varcl-Junior – Jiri Plachy | 3:2 (10:12,4:11,11:8,11:6,11:8) |
03:00 | Mihail Trinta – Miroslav Adamec | 1:3 (11:6,8:11,6:11,9:11) |
03:15 | Lukas Babicka – Jan Varcl-Junior | 3:1 (13:11,11:8,7:11,11:7) |
03:30 | Rotislav Hasmanda – Pavel Fojt | 1:3 (11:9,9:11,4:11,6:11) |
03:45 | Miroslav Adamec – Jiri Plachy | 3:1 (11:9,9:11,11:6,11:7) |
03:45 | Jan Jablonovsky – Svatoslav Stempen | 1:3 (12:10,11:13,10:12,6:11) |
04:15 | Mihail Trinta – Jan Varcl-Junior | 2:3 (11:7,6:11,3:11,11:5,9:11) |
04:15 | Milan Smrcek – Pavel Fojt | 1:3 (6:11,9:11,13:11,7:11) |
04:45 | Svatoslav Stempen – Rotislav Hasmanda | 3:1 (9:11,11:6,11:8,11:5) |
04:45 | Jiri Plachy – Lukas Babicka | 3:0 (11:8,12:10,11:9) |
05:15 | Pavel Fojt – Jan Jablonovsky | 0:3 (6:11,8:11,3:11) |
05:15 | Jan Varcl-Junior – Miroslav Adamec | 3:2 (11:5,8:11,9:11,11:4,11:9) |
05:45 | Jiri Plachy – Mihail Trinta | 1:3 (8:11,10:12,11:8,11:13) |
05:45 | Svatoslav Stempen – Milan Smrcek | 3:1 (11:8,5:11,11:8,11:5) |
06:15 | Jan Jablonovsky – Rotislav Hasmanda | 3:1 (13:11,11:3,4:11,11:7) |
06:30 | Miroslav Adamec – Lukas Babicka | 1:3 (8:11,2:11,11:7,7:11) |
06:45 | Pavel Fojt – Rotislav Hasmanda | 0:3 (8:11,3:11,9:11) |
06:45 | Mihail Trinta – Lukas Babicka | 2:3 (11:9,8:11,7:11,11:8,7:11) |
07:15 | Svatoslav Stempen – Jan Jablonovsky | 1:3 (9:11,7:11,11:6,10:12) |
09:45 | Jiri Svec – Jan Potensky | 3:0 (11:7,11:7,11:8) |
09:45 | Eduard Sionkala – Petr Jochym | 3:1 (11:5,7:11,11:9,11:5) |
09:45 | Miloslav Kotil – Cesta Havrda | 2:3 (11:9,3:11,8:11,11:9,6:11) |
09:45 | Vit Salanda – Martin Jirasek | 3:1 (5:11,11:9,11:5,11:8) |
10:15 | Josef Koutnik – Josef Ciz | 2:3 (12:10,7:11,11:6,8:11,10:12) |
10:15 | Radomir Vavrecka – Adolf Huttl | 0:3 (6:11,6:11,8:11) |
10:15 | Vaclav Pulkrabek – Pavel Mozol | 3:1 (11:6,9:11,11:9,11:8) |
10:15 | Vaclav Hruska Sr. – Milan Longin | 3:0 (11:9,11:7,11:8) |
10:45 | Cesta Havrda – Vaclav Pulkrabek | 0:3 (5:11,6:11,6:11) |
10:45 | Jan Potensky – Vaclav Hruska Sr. | 2:3 (9:11,6:11,14:12,11:8,7:11) |
11:00 | Martin Jirasek – Josef Koutnik | 0:3 (4:11,3:11,4:11) |
11:00 | Petr Jochym – Radomir Vavrecka | 0:3 (8:11,7:11,8:11) |
11:15 | Pavel Mozol – Miloslav Kotil | 3:2 (3:11,7:11,11:7,11:2,12:10) |
11:15 | Adolf Huttl – Eduard Sionkala | 3:0 (14:12,11:5,11:7) |
11:30 | Milan Longin – Jiri Svec | 0:3 (9:11,9:11,8:11) |
11:30 | Josef Ciz – Vit Salanda | 3:2 (11:6,11:8,11:13,5:11,11:8) |
11:45 | Jiri Svec – Vaclav Hruska Sr. | 3:2 (11:5,12:10,4:11,8:11,11:7) |
11:45 | Eduard Sionkala – Radomir Vavrecka | 1:3 (10:12,8:11,11:6,9:11) |
11:45 | Miloslav Kotil – Vaclav Pulkrabek | 2:3 (9:11,11:7,8:11,11:9,8:11) |
12:00 | Vit Salanda – Josef Koutnik | 3:0 (11:8,12:10,11:5) |
12:15 | Petr Jochym – Adolf Huttl | 3:1 (11:4,11:13,11:9,11:7) |
12:15 | Cesta Havrda – Pavel Mozol | 0:3 (5:11,9:11,9:11) |
12:15 | Jan Potensky – Milan Longin | 2:3 (12:10,2:11,6:11,11:8,5:11) |
12:30 | Martin Jirasek – Josef Ciz | 2:3 (8:11,11:8,7:11,11:2,6:11) |
12:45 | Milan Longin – Jan Potensky | 3:1 (11:6,11:8,7:11,11:6) |
13:00 | Cesta Havrda – Miloslav Kotil | 3:1 (11:8,4:11,11:5,11:4) |
13:00 | Josef Koutnik – Martin Jirasek | 1:3 (5:11,11:5,15:17,7:11) |
13:15 | Adolf Huttl – Radomir Vavrecka | 0:3 (5:11,11:13,6:11) |
13:45 | Bohumil Duben – Karel Hons | 3:0 (11:8,12:10,11:5) |
13:45 | Mikhail Vavrecka – Dusan Stusek | 3:1 (11:9,11:7,13:15,11:6) |
13:45 | Jan Svoboda – Miroslav Cinibulk | 1:3 (2:11,12:10,4:11,4:11) |
13:45 | Petr Oliver Korp – Martin Kowalik | 3:2 (5:11,7:11,11:4,12:10,15:13) |
14:15 | Miloslav Kotil – Miroslav Nejedly | 1:3 (11:7,7:11,6:11,6:11) |
14:15 | Jiri Pozarsky – Jaroslav Prokupek | 3:0 (11:8,11:5,11:4) |
14:15 | Vojtech Konvicka – Petr Jochym | 1:3 (11:9,7:11,3:11,12:14) |
14:30 | Rostislav Klyuchuk – Jaroslav Vanek | 0:3 (4:11,4:11,8:11) |
14:45 | Dusan Stusek – Vojtech Konvicka | 3:0 (11:3,11:9,11:6) |
14:45 | Karel Hons – Miloslav Kotil | 0:3 (7:11,8:11,6:11) |
14:45 | Miroslav Cinibulk – Jiri Pozarsky | 0:3 (6:11,6:11,7:11) |
14:45 | Martin Kowalik – Rostislav Klyuchuk | 3:1 (11:9,11:9,6:11,11:3) |
15:15 | Petr Jochym – Mikhail Vavrecka | 0:3 (3:11,7:11,7:11) |
15:15 | Jaroslav Prokupek – Jan Svoboda | 3:1 (11:2,11:9,11:13,11:6) |
15:15 | Miroslav Nejedly – Bohumil Duben | 2:3 (11:9,11:5,8:11,9:11,6:11) |
15:15 | Jaroslav Vanek – Petr Oliver Korp | 3:1 (11:9,4:11,11:9,11:9) |
15:45 | Petr Oliver Korp – Rostislav Klyuchuk | 3:1 (11:6,11:6,9:11,13:11) |
15:45 | Mikhail Vavrecka – Vojtech Konvicka | 3:1 (9:11,12:10,11:6,11:6) |
15:45 | Jan Svoboda – Jiri Pozarsky | 1:3 (4:11,11:9,10:12,4:11) |
15:45 | Bohumil Duben – Miloslav Kotil | 1:3 (11:6,6:11,5:11,5:11) |
16:15 | Martin Kowalik – Jaroslav Vanek | 3:2 (6:11,14:16,13:11,11:6,11:5) |
16:15 | Miroslav Cinibulk – Jaroslav Prokupek | 3:0 (11:6,11:4,11:5) |
16:15 | Karel Hons – Miroslav Nejedly | 1:3 (11:7,1:11,12:14,6:11) |
16:15 | Dusan Stusek – Petr Jochym | 0:3 (8:11,11:13,12:14) |
17:15 | Mikhail Vavrecka – Petr Jochym | 3:0 (11:3,12:10,11:9) |
17:15 | Jiri Pozarsky – Miroslav Cinibulk | 0:3 (7:11,8:11,7:11) |
17:15 | Miroslav Nejedly – Miloslav Kotil | 3:2 (13:11,10:12,11:8,13:15,11:6) |
17:15 | Jaroslav Vanek – Martin Kowalik | 1:3 (3:11,11:8,10:12,8:11) |
17:45 | Michal Jezek – Ales Bayer | 1:3 (11:6,10:12,6:11,9:11) |
17:45 | Jiri Graf – Rene Kowal | 2:3 (6:11,13:11,12:10,12:14,5:11) |
17:45 | Pavel Kourek – Jan Manhal Sr | 3:0 (11:9,11:4,11:8) |
17:45 | Jan Zajicek – Tomas Postelt | 3:0 (11:6,11:7,11:9) |
18:15 | Erik Mares – Vojtech Koubek | 3:2 (11:3,11:9,7:11,6:11,11:8) |
18:15 | Radovan Polasek – Ondrej Paril | 3:1 (11:8,9:11,12:10,11:8) |
18:15 | Tomas Prosa – Jiri Louda | 3:2 (11:5,8:11,11:9,7:11,11:8) |
18:15 | Ludek Pelikan – Frantisek Fraj | 1:3 (2:11,6:11,11:8,8:11) |
18:45 | Rene Kowal – Radovan Polasek | 2:3 (7:11,5:11,11:4,11:9,3:11) |
18:45 | Jan Manhal Sr – Ludek Pelikan | 3:2 (5:11,9:11,11:5,11:8,11:8) |
18:45 | Ales Bayer – Tomas Prosa | 3:2 (9:11,8:11,11:8,11:6,11:7) |
18:45 | Tomas Postelt – Erik Mares | 3:1 (9:11,12:10,11:6,11:7) |
19:15 | Frantisek Fraj – Pavel Kourek | 3:2 (11:8,11:8,6:11,11:13,12:10) |
19:15 | Ondrej Paril – Jiri Graf | 3:2 (11:8,11:4,7:11,6:11,11:8) |
19:15 | Jiri Louda – Michal Jezek | 1:3 (10:12,12:10,7:11,8:11) |
19:15 | Vojtech Koubek – Jan Zajicek | 0:3 (9:11,10:12,4:11) |
19:45 | Michal Jezek – Tomas Prosa | 1:3 (6:11,10:12,14:12,5:11) |
19:45 | Jiri Graf – Radovan Polasek | 3:1 (11:6,7:11,11:7,11:5) |
19:45 | Pavel Kourek – Ludek Pelikan | 3:0 (11:9,11:7,11:8) |
19:45 | Jan Zajicek – Erik Mares | 1:3 (12:10,8:11,8:11,7:11) |
20:15 | Ales Bayer – Jiri Louda | 3:0 (11:5,13:11,11:9) |
20:15 | Tomas Postelt – Vojtech Koubek | 3:2 (11:4,11:8,11:13,6:11,11:5) |
20:15 | Rene Kowal – Ondrej Paril | 3:0 (11:4,11:6,11:8) |
20:15 | Jan Manhal Sr – Frantisek Fraj | 1:3 (11:6,1:11,3:11,5:11) |
20:45 | Michal Jezek – Jiri Louda | 0:3 (6:11,6:11,7:11) |
20:45 | Jiri Graf – Ondrej Paril | 3:1 (11:9,9:11,11:3,11:3) |
21:45 | Miroslav Barta – Miroslav Klimenta | 0:3 (9:11,4:11,9:11) |
21:45 | Martin Biolek – Rostislav Niezgoda | 3:0 (11:2,11:7,16:14) |
21:45 | Pavel Gireth – Petr Bradac | 1:3 (7:11,11:13,11:8,8:11) |
21:45 | Petr Kmoch Sr. – Petr Svoboda | 0:3 (11:13,9:11,4:11) |
22:15 | Vaclav Hruska Jr. – Erik Mares | 3:0 (11:6,11:7,11:2) |
22:15 | Ales Rusnak – Petr Vicherek | 3:1 (11:8,6:11,11:5,11:9) |
22:15 | Roman Polovka – Lubor Sulava | 0:3 (6:11,9:11,7:11) |
22:15 | Jan Kabelka – Milan Capek | 2:3 (8:11,14:12,11:8,5:11,10:12) |
22:45 | Petr Bradac – Vaclav Hruska Jr. | 0:3 (2:11,7:11,7:11) |
22:45 | Petr Svoboda – Jan Kabelka | 0:3 (10:12,9:11,5:11) |
22:45 | Miroslav Klimenta – Roman Polovka | 3:0 (11:9,11:7,11:8) |
22:45 | Rostislav Niezgoda – Ales Rusnak | 3:2 (13:11,11:7,8:11,5:11,11:6) |
23:15 | Lubor Sulava – Miroslav Barta | 2:3 (11:8,7:11,9:11,15:13,5:11) |
23:15 | Erik Mares – Pavel Gireth | 0:3 (5:11,5:11,7:11) |
23:15 | Milan Capek – Petr Kmoch Sr. | 0:3 (4:11,3:11,9:11) |
23:30 | Petr Vicherek – Martin Biolek | 1:3 (6:11,4:11,11:6,7:11) |
TT-Cup. Poland
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Vladimir Shirokov – Damian Bucko | 3:0 (11:7,13:11,11:9) |
00:45 | Lukasz Wolosowicz – Rafal Skotniczny | 0:3 (7:11,7:11,7:11) |
01:30 | Lukasz Wolosowicz – Jakub Nowak | 2:3 (12:10,10:12,11:5,3:11,10:12) |
01:45 | Damian Bucko – Waldemar Glanowski | 3:0 (11:6,13:11,11:8) |
02:15 | Rafal Skotniczny – Vladimir Shirokov | 3:1 (12:10,9:11,11:5,12:10) |
02:45 | Pawel Gawryolek – Blazej Warpas | 3:2 (10:12,3:11,11:4,12:10,11:6) |
03:15 | Kayque Valois – Dawid Jozwiak | 3:0 (13:11,11:3,13:11) |
03:30 | Pawel Gawryolek – Dawid Jozwiak | 3:1 (7:11,11:5,12:10,11:8) |
04:00 | Blazej Warpas – Kayque Valois | 1:3 (2:11,11:8,4:11,6:11) |
04:30 | Pawel Gawryolek – Kayque Valois | 3:1 (14:12,6:11,11:6,11:8) |
05:00 | Dawid Jozwiak – Blazej Warpas | 3:2 (9:11,13:11,10:12,11:6,11:6) |
09:30 | Wojciech Gronowski – Emil Nowak | 3:1 (8:11,11:6,11:6,12:10) |
10:02 | Grzegorz Poliniewicz – Adam Duch | 0:3 (5:11,3:11,8:11) |
10:30 | Kamil Urbanowicz – Sylwester Wloszek | 0:3 (8:11,8:11,3:11) |
10:45 | Wojciech Gronowski – Adam Duch | 0:3 (10:12,15:17,11:13) |
11:30 | Sylwester Wloszek – Emil Nowak | 0:3 (7:11,9:11,11:13) |
12:00 | Grzegorz Poliniewicz – Kamil Urbanowicz | 3:2 (6:11,11:8,8:11,11:7,11:9) |
12:15 | Wojciech Gronowski – Sylwester Wloszek | 3:1 (6:11,11:2,11:7,11:4) |
13:00 | Kamil Urbanowicz – Adam Duch | 3:0 (11:9,11:5,12:10) |
13:15 | Grzegorz Poliniewicz – Emil Nowak | 3:1 (8:11,11:7,11:4,11:9) |
14:15 | Grzegorz Poliniewicz – Sylwester Wloszek | 3:1 (11:6,12:10,9:11,11:9) |
14:45 | Adam Duch – Emil Nowak | 3:0 (11:3,11:8,14:12) |
15:15 | Wojciech Gronowski – Grzegorz Poliniewicz | 1:3 (8:11,7:11,11:6,8:11) |
16:00 | Kamil Urbanowicz – Emil Nowak | 2:3 (13:11,8:11,11:5,7:11,7:11) |
16:15 | Sylwester Wloszek – Adam Duch | 2:3 (15:13,6:11,7:11,11:4,8:11) |
20:15 | Michal Bracha – Jakub Nowak | 1:3 (11:8,9:11,10:12,8:11) |
20:45 | Lukasz Wolosowicz – Vladimir Shirokov | 0:3 (5:11,8:11,6:11) |
21:15 | Rafal Skotniczny – Michal Bracha | 3:1 (11:6,7:11,11:6,13:11) |
22:15 | Michal Bracha – Vladimir Shirokov | 0:3 (9:11,7:11,5:11) |
22:45 | Lukasz Wolosowicz – Michal Bracha | 0:3 (10:12,7:11,11:13) |
23:15 | Rafal Skotniczny – Jakub Nowak | 2:3 (11:2,10:12,10:12,11:9,5:11) |
Czech Republic. TT Star Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:20 | Zhendong Fan – Quadri Aruna | 2:4 (11:4,12:10,9:11,8:11,10:12,7:11) |
00:40 | Patrick Franziska – Liam Pitchford | 4:2 (1:11,11:4,7:11,11:9,11:8,11:5) |
01:05 | Simon Gauzy – Xu Xin | 0:4 (10:12,8:11,6:11,1:11) |
01:20 | Xu Xin – Ma Long | 3:4 (4:11,8:11,5:11,11:9,11:8,11:8,5:11) |
01:45 | Xu Xin – Patrick Franziska | 1:4 (7:11,9:11,6:11,11:8,12:14) |
02:10 | Liam Pitchford – Zhendong Fan | 0:4 (8:11,11:13,7:11,7:11) |
02:25 | Quadri Aruna – Kirill Skachkov | 4:1 (11:9,11:6,11:7,8:11,11:4) |
02:40 | Ma Long – Jon Persson | 4:2 (11:5,5:11,11:7,11:4,9:11,12:10) |
03:00 | Kanak Jha – Hugo Calderano | 2:4 (13:11,8:11,6:11,7:11,11:6,8:11) |
03:20 | Quadri Aruna – Tomokazu Harimoto | 2:4 (11:7,8:11,5:11,8:11,13:11,10:12) |
03:55 | Hugo Calderano – Ma Long | 3:4 (11:0,11:9,11:6,7:11,3:11,8:11,3:11) |
04:05 | Jon Persson – Quadri Aruna | 4:3 (3:11,11:7,11:8,10:12,8:11,11:2,11:8) |
04:40 | Kirill Skachkov – Liam Pitchford | 4:3 (10:12,11:7,3:11,7:11,11:7,11:5,11:8) |
04:55 | Zhendong Fan – Xu Xin | 2:4 (8:11,13:15,11:4,8:11,11:7,8:11) |
05:30 | Patrick Franziska – Ma Long | 4:3 (10:12,11:6,11:6,13:15,11:8,11:13,11:5) |
05:45 | Simon Gauzy – Xu Xin | 3:4 (6:11,5:11,12:10,11:9,11:5,4:11,5:11) |
06:35 | Ma Long – Zhendong Fan | 0:4 (11:13,9:11,7:11,1:11) |
06:50 | Xu Xin – Kirill Skachkov | 4:1 (13:11,5:11,11:7,13:11,11:7) |
07:05 | Liam Pitchford – Jon Persson | 4:1 (8:11,11:5,11:8,12:10,11:3) |
07:30 | Quadri Aruna – Hugo Calderano | 3:4 (13:15,7:11,11:5,11:6,7:11,11:6,9:11) |
07:45 | Ma Long – Tomokazu Harimoto | 4:1 (11:7,9:11,11:5,11:2,11:6) |
08:20 | Kanak Jha – Quadri Aruna | 4:3 (12:14,11:7,6:11,9:11,11:6,12:10,12:10) |
08:45 | Tomokazu Harimoto – Quadri Aruna | 4:3 (10:12,11:4,3:11,10:12,11:3,11:3,11:2) |
09:15 | Hugo Calderano – Liam Pitchford | 3:4 (11:8,11:6,11:8,14:16,7:11,9:11,2:11) |
09:30 | Jon Persson – Xu Xin | 2:4 (11:9,5:11,3:11,11:7,10:12,3:11) |
10:10 | Kirill Skachkov – Ma Long | 3:4 (4:11,11:8,6:11,11:7,11:6,7:11,3:11) |
10:20 | Zhendong Fan – Xu Xin | 2:4 (8:11,11:13,11:8,11:6,6:11,4:11) |
10:55 | Patrick Franziska – Simon Gauzy | 3:4 (11:5,8:11,11:8,10:12,7:11,11:6,9:11) |
11:20 | Xu Xin – Kirill Skachkov | 4:1 (9:11,11:2,12:10,11:8,11:6) |
11:45 | Ma Long – Jon Persson | 4:3 (11:5,11:3,5:11,12:10,12:14,10:12,11:8) |
11:55 | Xu Xin – Hugo Calderano | 4:2 (8:11,11:9,11:7,17:15,8:11,12:10) |
12:35 | Liam Pitchford – Tomokazu Harimoto | 2:4 (11:8,11:8,8:11,9:11,3:11,8:11) |
12:45 | Quadri Aruna – Quadri Aruna | 4:2 (11:6,11:4,11:6,5:11,7:11,12:10) |
13:20 | Ma Long – Kanak Jha | 4:2 (11:6,11:4,11:13,11:3,12:14,11:6) |
13:45 | Quadri Aruna – Liam Pitchford | 4:3 (10:12,11:8,11:3,7:11,11:13,11:7,11:7) |
14:05 | Tomokazu Harimoto – Xu Xin | 1:4 (11:7,7:11,9:11,9:11,7:11) |
14:35 | Hugo Calderano – Ma Long | 4:2 (11:9,11:9,8:11,11:9,9:11,11:5) |
14:50 | Jon Persson – Xu Xin | 2:4 (11:8,4:11,11:7,10:12,8:11,6:11) |
15:20 | Kirill Skachkov – Simon Gauzy | 1:4 (11:13,5:11,8:11,11:9,7:11) |
15:35 | Zhendong Fan – Patrick Franziska | 4:2 (8:11,10:12,11:6,21:19,11:5,11:7) |
16:10 | Simon Gauzy – Jon Persson | 4:2 (8:11,11:8,11:6,11:3,8:11,11:6) |
16:25 | Xu Xin – Hugo Calderano | 3:4 (11:3,11:5,12:14,11:8,8:11,8:11,11:13) |
16:50 | Ma Long – Tomokazu Harimoto | 2:4 (7:11,9:11,11:3,9:11,11:5,10:12) |
17:20 | Xu Xin – Quadri Aruna | 4:2 (11:3,5:11,8:11,13:11,11:9,11:4) |
17:35 | Liam Pitchford – Kanak Jha | 4:0 (11:9,11:5,11:4,11:8) |
18:05 | Quadri Aruna – Ma Long | 3:4 (4:11,11:7,12:10,4:11,11:4,8:11,5:11) |
18:25 | Kanak Jha – Xu Xin | 3:4 (6:11,4:11,11:1,11:7,11:7,10:12,8:11) |
18:55 | Quadri Aruna – Ma Long | 3:4 (8:11,11:8,2:11,11:7,9:11,11:8,8:11) |
19:15 | Tomokazu Harimoto – Xu Xin | 2:4 (7:11,11:5,11:13,8:11,12:10,10:12) |
19:45 | Hugo Calderano – Simon Gauzy | 4:1 (11:9,11:6,5:11,11:9,11:9) |
20:00 | Jon Persson – Patrick Franziska | 4:2 (14:16,4:11,11:5,11:9,11:9,11:5) |
20:20 | Kirill Skachkov – Zhendong Fan | 2:4 (13:11,6:11,4:11,11:9,7:11,3:11) |
20:55 | Patrick Franziska – Hugo Calderano | 2:4 (11:7,7:11,3:11,4:11,11:6,9:11) |
21:10 | Simon Gauzy – Tomokazu Harimoto | 2:4 (11:9,6:11,11:13,3:11,11:6,9:11) |
21:35 | Xu Xin – Quadri Aruna | 4:3 (7:11,11:8,8:11,11:9,11:8,5:11,11:9) |
21:55 | Ma Long – Kanak Jha | 4:2 (3:11,8:11,11:2,14:12,11:8,12:10) |
22:25 | Xu Xin – Ma Long | 4:0 (12:10,11:9,12:10,11:8) |
22:40 | Liam Pitchford – Quadri Aruna | 1:4 (7:11,13:11,5:11,9:11,10:12) |
23:10 | Ma Long – Ma Long | 4:1 (11:7,2:11,11:8,11:9,18:16) |
Masters. Poland. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:20 | Alexander Mikhaylyuchenko – Sergey Golovin | 2:4 (11:5,7:11,11:6,6:11,9:11,9:11) |
00:20 | Evgeny Proskurin – Alexey Shilo | 2:4 (9:11,12:10,6:11,5:11,13:11,4:11) |
00:20 | Leonid Pankov – Igor Fokin | 4:3 (6:11,8:11,11:7,12:10,11:8,6:11,12:10) |
01:00 | Oleg Tretyakov – Yuri Bannikov | 4:0 (11:9,11:5,11:8,11:6) |
01:00 | Anton Orbakas – Yuri Gromyak | 2:4 (6:11,11:8,9:11,11:7,8:11,10:12) |
01:00 | Vladimir Kasperovich – Georgy Sitsky | 4:2 (5:11,11:7,11:8,12:10,7:11,11:5) |
01:45 | Sergey Golovin – Vladimir Kasperovich | 2:4 (9:11,11:8,5:11,11:8,5:11,8:11) |
02:00 | Evgeny Proskurin – Alexey Shilo | 1:4 (8:11,5:11,11:6,6:11,9:11) |
02:00 | Leonid Pankov – Anton Orbakas | 2:4 (7:11,11:8,11:4,8:11,8:11,7:11) |
02:30 | Georgy Sitsky – Alexander Mikhaylyuchenko | 4:1 (9:11,11:6,15:13,11:4,11:9) |
02:40 | Vladimir Lodigin – Evgeny Proskurin | 1:4 (7:11,9:11,15:13,9:11,9:11) |
02:40 | Yuri Gromyak – Igor Fokin | 1:4 (11:9,8:11,8:11,10:12,9:11) |
03:20 | Alexey Shilo – Oleg Tretyakov | 1:4 (4:11,10:12,11:6,9:11,8:11) |
03:20 | Igor Fokin – Anton Orbakas | 1:4 (9:11,11:7,6:11,4:11,5:11) |
03:20 | Sergey Golovin – Alexander Mikhaylyuchenko | 4:2 (9:11,13:11,11:8,10:12,11:7,11:4) |
04:00 | Georgy Sitsky – Vladimir Kasperovich | 4:2 (8:11,12:14,11:9,11:4,12:10,11:5) |
04:00 | Oleg Tretyakov – Evgeny Proskurin | 4:0 (11:7,12:10,11:8,11:9) |
04:00 | Yuri Gromyak – Leonid Pankov | 1:4 (8:11,8:11,10:12,11:7,8:11) |
04:45 | Vladimir Lodigin – Alexey Shilo | 4:1 (9:11,13:11,11:5,11:9,11:7) |
04:45 | Anton Orbakas – Yuri Gromyak | 4:3 (13:11,5:11,11:8,5:11,11:9,7:11,11:9) |
05:00 | Andrey Subbotin – Alexander Ivanenko | 2:4 (11:9,7:11,8:11,7:11,11:9,8:11) |
05:30 | Oleg Tretyakov – Vladimir Lodigin | 4:1 (8:11,11:8,11:7,11:9,11:6) |
05:35 | Leonid Pankov – Igor Fokin | 4:1 (11:3,11:9,10:12,11:8,11:7) |
05:50 | Alexey Zaitsev – Sergey Gubanov | 1:4 (10:12,11:9,10:12,5:11,7:11) |
06:20 | Alexey Shilo – Vladimir Lodigin | 1:4 (5:11,11:9,10:12,6:11,6:11) |
06:20 | Igor Fokin – Yuri Gromyak | 4:2 (12:10,11:6,8:11,13:11,9:11,11:6) |
06:25 | Andrey Subbotin – Alexey Zaitsev | 4:2 (11:8,9:11,11:9,11:7,11:13,11:4) |
07:00 | Evgeny Proskurin – Oleg Tretyakov | 0:4 (5:11,11:13,8:11,8:11) |
07:00 | Anton Orbakas – Leonid Pankov | 1:4 (4:11,17:15,8:11,10:12,4:11) |
07:05 | Alexander Ivanenko – Sergey Gubanov | 4:1 (11:9,7:11,11:6,11:8,11:7) |
07:40 | Sergey Gubanov – Andrey Subbotin | 2:4 (5:11,12:10,11:9,11:13,9:11,6:11) |
08:00 | Oleg Tretyakov – Igor Ovcharenko | 2:4 (11:13,11:9,12:10,4:11,8:11,9:11) |
08:00 | Sergey Pavlina – Vladislav Sorbalo | 2:4 (6:11,9:11,11:7,13:11,6:11,11:13) |
08:30 | Alexey Zaitsev – Alexander Ivanenko | 4:0 (11:9,11:7,12:10,11:7) |
08:50 | Timur Mahnev – Arthur Mukomelov | 1:4 (9:11,3:11,8:11,11:5,9:11) |
08:55 | Anton Olhovoi – Konstantin Ivanov | 4:2 (6:11,12:10,8:11,12:10,13:11,11:3) |
09:05 | Sergey Gubanov – Alexey Zaitsev | 4:1 (11:9,12:10,12:10,5:11,11:7) |
09:30 | Sergey Pavlina – Timur Mahnev | 4:1 (11:5,5:11,11:7,11:8,11:4) |
09:35 | Oleg Tretyakov – Anton Olhovoi | 4:2 (11:9,10:12,11:5,7:11,11:9,11:8) |
09:45 | Alexander Ivanenko – Andrey Subbotin | 2:4 (13:11,7:11,9:11,11:6,7:11,10:12) |
10:00 | Vladislav Sorbalo – Arthur Mukomelov | 4:1 (11:7,14:12,8:11,11:6,11:9) |
10:15 | Igor Ovcharenko – Konstantin Ivanov | 4:2 (6:11,9:11,11:9,13:11,11:4,11:9) |
10:40 | Arthur Mukomelov – Sergey Pavlina | 1:4 (5:11,7:11,9:11,11:8,7:11) |
11:00 | Konstantin Ivanov – Oleg Tretyakov | 1:4 (10:12,11:9,6:11,13:15,12:14) |
11:00 | Alexander Ivanenko – Andrey Subbotin | 4:2 (8:11,13:11,15:13,6:11,11:7,11:9) |
11:15 | Timur Mahnev – Vladislav Sorbalo | 0:4 (10:12,9:11,8:11,10:12) |
11:35 | Anton Olhovoi – Igor Ovcharenko | 0:4 (3:11,6:11,4:11,8:11) |
11:45 | Arthur Mukomelov – Timur Mahnev | 4:2 (11:7,10:12,12:10,7:11,11:6,11:5) |
11:45 | Eduard Prokhasko – Boris Smirnov | 4:3 (11:4,7:11,11:5,11:5,5:11,9:11,11:7) |
12:10 | Konstantin Ivanov – Anton Olhovoi | 4:3 (9:11,13:11,11:8,11:7,9:11,12:14,12:10) |
12:20 | Boris Smirnov – Andrey Subbotin | 2:4 (7:11,11:4,11:13,13:11,15:17,7:11) |
12:35 | Vladislav Sorbalo – Sergey Pavlina | 3:4 (8:11,9:11,11:7,12:14,11:6,11:8,6:11) |
13:00 | Igor Ovcharenko – Oleg Tretyakov | 4:3 (6:11,14:12,11:8,11:6,4:11,9:11,11:9) |
13:00 | Eduard Prokhasko – Alexander Ivanenko | 4:1 (11:8,8:11,11:9,11:7,11:9) |
13:40 | Andrey Subbotin – Eduard Prokhasko | 2:4 (11:5,10:12,11:9,6:11,7:11,9:11) |
14:00 | Vladislav Sorbalo – Sergey Pavlina | 1:4 (8:11,3:11,11:4,10:12,11:13) |
14:10 | Igor Ovcharenko – Oleg Tretyakov | 4:2 (11:9,3:11,2:11,11:9,11:4,11:6) |
14:20 | Alexander Ivanenko – Boris Smirnov | 3:4 (3:11,11:9,21:19,4:11,7:11,11:6,8:11) |
14:40 | Arthur Mukomelov – Timur Mahnev | 3:4 (5:11,12:10,8:11,8:11,11:8,11:9,8:11) |
14:50 | Konstantin Ivanov – Anton Olhovoi | 2:4 (4:11,10:12,11:3,8:11,13:11,8:11) |
15:15 | Eduard Prokhasko – Andrey Subbotin | 4:3 (5:11,13:11,11:8,11:4,3:11,7:11,12:10) |
15:25 | Timur Mahnev – Sergey Pavlina | 0:4 (6:11,8:11,10:12,9:11) |
15:30 | Anton Olhovoi – Oleg Tretyakov | 4:2 (11:6,9:11,11:8,5:11,11:8,11:6) |
16:00 | Boris Smirnov – Alexander Ivanenko | 4:2 (11:8,6:11,11:8,8:11,12:10,11:8) |
16:10 | Arthur Mukomelov – Vladislav Sorbalo | 1:4 (9:11,13:11,10:12,6:11,6:11) |
16:10 | Konstantin Ivanov – Igor Ovcharenko | 4:1 (11:9,13:11,11:4,9:11,11:7) |
16:45 | Oleg Tretyakov – Konstantin Ivanov | 2:4 (8:11,6:11,11:7,10:12,11:6,9:11) |
16:45 | Sergey Pavlina – Arthur Mukomelov | 4:2 (3:11,11:7,11:6,11:9,9:11,11:8) |
17:00 | Alexander Zaytsev – Denis Bahtin | 4:1 (11:6,11:9,11:9,6:11,11:5) |
17:30 | Igor Ovcharenko – Anton Olhovoi | 2:4 (11:13,11:7,8:11,11:9,7:11,11:13) |
17:30 | Vladislav Sorbalo – Timur Mahnev | 4:1 (6:11,11:5,11:8,11:9,11:5) |
17:40 | Eduard Prokhasko – Darion Gruzdov | 3:4 (8:11,11:9,5:11,11:7,16:18,11:6,9:11) |
18:15 | Oleg Tretyakov – Igor Ovcharenko | 0:4 (7:11,8:11,8:11,12:14) |
18:15 | Timur Mahnev – Arthur Mukomelov | 3:4 (6:11,8:11,11:6,11:8,14:16,11:7,9:11) |
18:25 | Alexander Zaytsev – Eduard Prokhasko | 3:4 (9:11,11:8,11:6,8:11,11:7,10:12,8:11) |
18:50 | Anton Olhovoi – Konstantin Ivanov | 3:4 (7:11,6:11,11:9,11:9,8:11,11:9,5:11) |
18:55 | Sergey Pavlina – Vladislav Sorbalo | 0:4 (6:11,7:11,9:11,10:12) |
19:20 | Denis Bahtin – Darion Gruzdov | 1:4 (8:11,8:11,11:7,11:13,8:11) |
19:50 | Darion Gruzdov – Alexander Zaytsev | 1:4 (9:11,11:7,6:11,9:11,12:14) |
20:00 | Vladimir Kucherenko – Oleksandr Khudenko | 1:4 (5:11,15:13,8:11,5:11,10:12) |
20:00 | Dmitry Zhivotov – Daniil Poltev | 4:2 (8:11,11:4,13:11,5:11,11:9,11:5) |
20:30 | Eduard Prokhasko – Denis Bahtin | 4:1 (11:6,9:11,11:7,11:3,11:7) |
20:35 | Andrey Rekhtin – Dmitry Polyakov | 2:4 (11:6,10:12,9:11,14:12,10:12,4:11) |
20:45 | Andrey Dlugokanskiy – Yuri Bannikov | 2:4 (11:8,16:14,6:11,2:11,8:11,7:11) |
21:15 | Eduard Prokhasko – Alexander Zaytsev | 1:4 (11:8,11:13,5:11,11:13,9:11) |
21:15 | Vladimir Kucherenko – Andrey Rekhtin | 4:3 (7:11,11:5,6:11,11:7,11:8,9:11,11:9) |
21:25 | Dmitry Zhivotov – Andrey Dlugokanskiy | 2:4 (6:11,8:11,11:5,7:11,11:5,6:11) |
22:00 | Oleksandr Khudenko – Dmitry Polyakov | 4:1 (14:12,11:8,4:11,11:9,12:10) |
22:00 | Darion Gruzdov – Denis Bahtin | 4:1 (12:10,11:7,11:9,6:11,11:5) |
22:00 | Daniil Poltev – Yuri Bannikov | 3:4 (11:13,14:12,11:5,7:11,11:3,10:12,6:11) |
22:40 | Dmitry Polyakov – Vladimir Kucherenko | 4:1 (11:9,11:9,8:11,11:8,11:5) |
22:50 | Yuri Bannikov – Dmitry Zhivotov | 4:1 (10:12,11:5,11:9,11:9,11:4) |
23:00 | Denis Bahtin – Alexander Zaytsev | 2:4 (11:7,5:11,9:11,11:9,6:11,5:11) |
23:20 | Andrey Rekhtin – Oleksandr Khudenko | 2:4 (11:8,3:11,9:11,11:8,10:12,11:13) |
Armenia. ITT Cup. Group C
Masters. Spain
Armenia. ITT Cup. Group A
Masters. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:01 | Regina Kim – Irina Sharyi | 1:4 (9:11,11:8,9:11,4:11,10:12) |
08:29 | Elena Ivanova – Anna Karpova | 4:2 (12:10,11:5,6:11,7:11,11:6,11:9) |
09:09 | Irina Sharyi – Elena Ivanova | 1:4 (7:11,9:11,6:11,12:10,9:11) |
09:43 | Anna Karpova – Regina Kim | 1:4 (11:8,4:11,7:11,6:11,8:11) |
10:11 | Regina Kim – Elena Ivanova | 4:1 (11:8,8:11,11:8,11:9,11:8) |
10:30 | Valeria Safina – Valeriya Kudinova | 4:1 (9:11,11:4,11:6,11:5,11:8) |
10:43 | Irina Sharyi – Anna Karpova | 2:4 (14:12,6:11,16:14,5:11,8:11,7:11) |
11:15 | Liubov Pinturia – Valeria Safina | 1:4 (5:11,8:11,9:11,11:9,7:11) |
11:23 | Regina Kim – Anna Karpova | 2:4 (10:12,11:7,6:11,11:9,8:11,6:11) |
11:40 | Valeriya Kudinova – Liubov Pinturia | 1:4 (8:11,13:11,4:11,12:14,4:11) |
11:53 | Elena Ivanova – Irina Sharyi | 2:4 (11:6,12:14,6:11,7:11,11:9,8:11) |
12:10 | Valeriya Kudinova – Valeria Safina | 2:4 (7:11,15:13,11:9,7:11,9:11,9:11) |
12:47 | Elena Ivanova – Regina Kim | 4:3 (11:7,10:12,11:6,11:7,6:11,3:11,11:6) |
12:50 | Valeria Safina – Liubov Pinturia | 1:4 (9:11,12:10,4:11,9:11,9:11) |
13:19 | Anna Karpova – Irina Sharyi | 2:4 (6:11,10:12,11:6,11:5,6:11,7:11) |
13:20 | Liubov Pinturia – Valeriya Kudinova | 4:2 (9:11,11:2,11:3,11:3,5:11,11:7) |
13:50 | Liubov Pinturia – Valeria Safina | 2:4 (11:6,5:11,5:11,8:11,11:9,9:11) |
16:00 | Anastasia Kostenevich – Galina Chimina | 4:1 (11:6,9:11,11:8,11:6,11:8) |
16:23 | Zoya Uhova – Veronika Melkueva | 4:1 (6:11,12:10,11:9,11:9,11:9) |
16:57 | Galina Chimina – Zoya Uhova | 0:4 (7:11,7:11,6:11,5:11) |
17:21 | Veronika Melkueva – Anastasia Kostenevich | 2:4 (4:11,6:11,7:11,11:6,11:3,9:11) |
17:54 | Anastasia Kostenevich – Zoya Uhova | 4:3 (18:16,11:9,4:11,7:11,5:11,11:7,11:7) |
18:44 | Galina Chimina – Veronika Melkueva | 4:0 (11:5,11:7,11:9,11:6) |
19:06 | Anastasia Kostenevich – Veronika Melkueva | 4:0 (11:6,11:9,11:4,11:9) |
19:34 | Zoya Uhova – Galina Chimina | 4:1 (7:11,12:10,12:10,11:8,11:7) |
20:05 | Veronika Melkueva – Galina Chimina | 2:4 (8:11,8:11,6:11,11:9,13:11,4:11) |
Ukraine. PingPongPoint
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Ivan Gaidai – Igor Kovalchuk | 3:1 (8:11,12:10,11:5,11:9) |
09:25 | Denis Zinchenko – Sergei Lyaschevski | 3:1 (7:11,11:7,11:4,11:9) |
09:50 | Igor Kovalchuk – Sergei Lyaschevski | 1:3 (11:7,3:11,12:14,11:13) |
10:15 | Denis Zinchenko – Ivan Gaidai | 3:2 (9:11,11:4,11:8,4:11,11:9) |
10:40 | Sergei Lyaschevski – Ivan Gaidai | 1:3 (11:13,11:7,2:11,3:11) |
11:05 | Igor Kovalchuk – Denis Zinchenko | 0:3 (10:12,4:11,4:11) |
Setka Cup. Poland
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:10 | Tomasz Buczkowski – Tomasz Siudek | 3:0 (11:4,11:8,13:11) |
09:40 | Dawid Sowa – Grzegorz Kosciuk | 3:1 (11:4,6:11,11:9,11:7) |
10:10 | Pawel Sala – Krzysztof Konkel | 3:0 (11:9,12:10,11:3) |
10:40 | Tomasz Buczkowski – Grzegorz Kosciuk | 3:0 (15:13,11:9,11:9) |
11:10 | Krzysztof Konkel – Tomasz Siudek | 2:3 (8:11,13:11,11:8,9:11,4:11) |
11:40 | Dawid Sowa – Pawel Sala | 3:1 (11:8,5:11,11:5,11:8) |
12:10 | Tomasz Buczkowski – Krzysztof Konkel | 3:2 (11:9,9:11,13:15,15:13,13:11) |
12:40 | Pawel Sala – Grzegorz Kosciuk | 1:3 (11:5,11:13,3:11,10:12) |
13:10 | Dawid Sowa – Tomasz Siudek | 1:3 (8:11,12:14,11:8,8:11) |
13:40 | Tomasz Buczkowski – Pawel Sala | 3:0 (11:5,11:6,11:6) |
14:10 | Dawid Sowa – Krzysztof Konkel | 0:3 (6:11,5:11,11:13) |
14:40 | Grzegorz Kosciuk – Tomasz Siudek | 2:3 (9:11,7:11,11:7,11:4,9:11) |
15:10 | Tomasz Buczkowski – Dawid Sowa | 3:0 (11:3,11:8,14:12) |
15:40 | Pawel Sala – Tomasz Siudek | 0:3 (7:11,9:11,11:13) |
16:10 | Krzysztof Konkel – Grzegorz Kosciuk | 3:1 (11:8,6:11,13:11,11:8) |
TT-Cup. Latvia
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:30 | Kirills Jahontovs – Eduards Spagis | 2:3 (11:9,11:6,9:11,5:11,8:11) |
10:00 | Andrejs Cemirtans – Vitalijs Glazunovs | 2:3 (10:12,11:7,13:15,12:10,5:11) |
10:45 | Kirills Jahontovs – Vitalijs Glazunovs | 0:3 (8:11,6:11,8:11) |
11:00 | Eduards Spagis – Andrejs Cemirtans | 3:1 (15:13,11:7,4:11,11:5) |
11:30 | Kirills Jahontovs – Andrejs Cemirtans | 3:1 (9:11,11:8,11:9,13:11) |
12:05 | Vitalijs Glazunovs – Eduards Spagis | 3:2 (12:14,7:11,11:8,11:5,11:8) |
Armenia. ITT Cup. Group B
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:00 | Jose Antonio Garcia Fuente – Jose Luis Reverte | 2:3 (8:11,11:6,11:6,9:11,2:11) |
10:30 | Francisco Almagro – Higinio Gonzalez | 3:0 (11:8,12:10,11:9) |
11:00 | Francisco Ibanez – Jose Luis Reverte | 3:0 (11:3,11:4,11:9) |
11:30 | Jose Antonio Garcia Fuente – Francisco Almagro | 1:3 (11:8,4:11,3:11,7:11) |
12:00 | Francisco Ibanez – Higinio Gonzalez | 3:0 (11:7,11:5,11:5) |
12:30 | Francisco Almagro – Jose Luis Reverte | 3:1 (11:4,11:8,8:11,11:3) |
13:00 | Francisco Ibanez – Francisco Almagro | 2:3 (6:11,7:11,11:2,11:3,7:11) |
13:30 | Jose Antonio Garcia Fuente – Higinio Gonzalez | 0:3 (9:11,5:11,15:17) |
14:00 | Francisco Ibanez – Jose Antonio Garcia Fuente | 3:0 (11:8,12:10,11:5) |
14:30 | Higinio Gonzalez – Jose Luis Reverte | 3:1 (9:11,11:6,13:11,14:12) |
15:30 | Francisco Almagro – Francisco Ibanez | 3:0 (11:9,11:6,11:7) |
Pro League
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:00 | Miroslav Horejsi – Victor Efimov | 1:3 (5:11,13:15,11:6,9:11) |
10:30 | Yevhen Pryshchepa – Jiri Vrablik | 1:3 (11:5,9:11,11:13,7:11) |
11:15 | Alexandru Rosu – Thomas Tregler | 0:3 (8:11,4:11,3:11) |
11:30 | Romain Ruiz – Michal Benes | 0:3 (12:14,5:11,6:11) |
12:00 | Miroslav Horejsi – Jiri Vrablik | 3:2 (12:10,5:11,11:5,10:12,11:8) |
12:45 | Yevhen Pryshchepa – Alexandru Rosu | 3:1 (11:2,14:12,7:11,12:10) |
13:00 | Romain Ruiz – Victor Efimov | 0:3 (9:11,8:11,6:11) |
13:30 | Thomas Tregler – Michal Benes | 3:2 (11:8,12:14,11:4,8:11,11:6) |
14:00 | Miroslav Horejsi – Alexandru Rosu | 3:1 (7:11,11:8,11:9,12:10) |
14:30 | Romain Ruiz – Jiri Vrablik | 0:3 (1:11,2:11,5:11) |
14:45 | Victor Efimov – Michal Benes | 3:1 (11:9,15:13,9:11,12:10) |
15:15 | Yevhen Pryshchepa – Thomas Tregler | 3:2 (6:11,12:10,11:1,9:11,11:6) |
16:00 | Jiri Vrablik – Thomas Tregler | 2:3 (11:13,9:11,11:9,11:7,8:11) |
16:30 | Victor Efimov – Yevhen Pryshchepa | 3:0 (13:11,11:9,11:8) |
17:00 | Jiri Vrablik – Yevhen Pryshchepa | 3:1 (6:11,11:1,11:6,12:10) |
17:30 | Thomas Tregler – Victor Efimov | 3:1 (11:9,7:11,11:6,11:8) |
Challenger
Time | Players | Score |
---|---|---|
11:00 | John Oyebode – Amirreza Abbasi | 2:3 (7:11,11:6,11:9,9:11,6:11) |
11:45 | Damian Zech – Salim Karam | 3:0 (11:5,11:8,11:5) |
12:30 | Dauud Cheaib – Amirreza Abbasi | 3:2 (6:11,14:12,11:7,7:11,11:5) |
13:00 | Sven Happek – John Oyebode | 2:3 (11:9,2:11,11:9,9:11,4:11) |
13:45 | Florian Bluhm – Dauud Cheaib | 0:3 (5:11,7:11,6:11) |
15:30 | Amirreza Abbasi – John Oyebode | 1:3 (7:11,6:11,11:2,9:11) |
17:15 | John Oyebode – Dauud Cheaib | 3:2 (8:11,11:6,11:8,5:11,11:5) |
Win Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
15:30 | Elena Taranik – Yaroslava Lesnaya | 1:3 (10:12,11:7,5:11,11:13) |
16:00 | Olga Umantsiv – Victoria Zaytseva | 3:2 (8:11,9:11,11:7,12:10,11:6) |
16:30 | Elena Taranik – Victoria Zaytseva | 3:1 (11:2,11:5,1:11,11:8) |
17:00 | Olga Umantsiv – Yaroslava Lesnaya | 0:3 (7:11,12:14,6:11) |
17:30 | Elena Taranik – Olga Umantsiv | 3:2 (6:11,11:9,12:10,11:13,11:6) |
18:15 | Victoria Zaytseva – Yaroslava Lesnaya | 1:3 (8:11,8:11,11:3,11:13) |
18:30 | Yaroslava Lesnaya – Elena Taranik | 3:0 (13:11,11:9,12:10) |
19:00 | Victoria Zaytseva – Olga Umantsiv | 2:3 (11:9,8:11,12:10,7:11,6:11) |
19:45 | Victoria Zaytseva – Elena Taranik | 3:2 (8:11,11:6,11:6,9:11,11:8) |
20:15 | Yaroslava Lesnaya – Olga Umantsiv | 2:3 (8:11,4:11,11:8,12:10,9:11) |
20:45 | Olga Umantsiv – Elena Taranik | 3:0 (11:2,11:7,12:10) |
21:00 | Yaroslava Lesnaya – Victoria Zaytseva | 3:2 (8:11,10:12,11:9,11:7,11:8) |