Table tennis results
TSC Pro.
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Alexander Kamanov – Kirill Fedorenko | 4:2 (11:6,11:6,11:9,8:11,8:11,11:5) |
00:00 | Artem Zubakhin – Victor Yaichkov | 2:4 (7:11,11:5,6:11,11:8,5:11,10:12) |
00:05 | Sergey Klyukin – Alexander Pekhterev | 4:3 (11:8,10:12,11:6,8:11,7:11,11:6,11:6) |
00:30 | Dmitry Sokolov – Alina Khomutetskaya | 4:1 (11:6,5:11,11:7,11:6,11:8) |
00:30 | Komron Salimov – Natalia Ermakova | 4:3 (9:11,6:11,12:10,11:8,11:7,5:11,11:7) |
00:35 | Evgeniy Dobronravin – Ilya Gavrilov | 2:4 (11:5,8:11,8:11,11:6,6:11,9:11) |
00:50 | Alexander Kamanov – Dmitry Sokolov | 3:4 (17:15,16:14,11:7,6:11,9:11,8:11,9:11) |
00:53 | Artem Zubakhin – Komron Salimov | 1:4 (7:11,10:12,12:10,8:11,6:11) |
01:00 | Sergey Klyukin – Evgeniy Dobronravin | 4:3 (11:5,10:12,11:9,11:9,8:11,8:11,11:5) |
01:25 | Alina Khomutetskaya – Kirill Fedorenko | 4:3 (11:4,11:6,11:8,7:11,6:11,7:11,11:5) |
01:25 | Natalia Ermakova – Victor Yaichkov | 3:4 (7:11,6:11,7:11,11:7,11:9,11:5,5:11) |
01:35 | Ilya Gavrilov – Alexander Pekhterev | 3:4 (6:11,11:5,11:8,11:8,5:11,9:11,10:12) |
01:53 | Alexander Kamanov – Alina Khomutetskaya | 3:4 (11:9,7:11,2:11,11:9,10:12,11:9,12:14) |
01:54 | Artem Zubakhin – Natalia Ermakova | 0:4 (6:11,9:11,10:12,5:11) |
02:10 | Sergey Klyukin – Ilya Gavrilov | 3:4 (11:7,8:11,9:11,8:11,11:8,11:5,9:11) |
02:29 | Dmitry Sokolov – Kirill Fedorenko | 2:4 (12:10,10:12,11:9,7:11,9:11,5:11) |
02:30 | Komron Salimov – Victor Yaichkov | 4:3 (6:11,8:11,11:6,5:11,11:5,11:7,11:8) |
02:45 | Evgeniy Dobronravin – Alexander Pekhterev | 4:1 (11:8,5:11,11:6,11:5,11:6) |
03:08 | Alina Khomutetskaya – Dmitry Sokolov | 0:4 (7:11,5:11,9:11,7:11) |
03:08 | Victor Yaichkov – Komron Salimov | 4:1 (11:6,11:6,11:9,10:12,11:6) |
03:10 | Ilya Gavrilov – Sergey Klyukin | 0:4 (6:11,6:11,8:11,8:11) |
04:00 | Alina Khomutetskaya – Roman Molchanov | 4:2 (11:6,11:6,9:11,11:5,8:11,11:5) |
04:00 | Alexander Pekhterev – Victor Yaichkov | 3:4 (6:11,11:9,6:11,11:6,5:11,14:12,9:11) |
04:27 | Kristina Frolova – Sergey Klyukin | 4:3 (11:7,9:11,4:11,13:11,8:11,11:7,11:8) |
04:40 | Artem Zubakhin – Denis Rumyantsev | 2:4 (4:11,9:11,6:11,11:8,11:6,6:11) |
04:46 | Alexander Pekhterev – Kristina Frolova | 1:4 (9:11,9:11,11:5,5:11,9:11) |
05:00 | Alina Khomutetskaya – Artem Zubakhin | 4:1 (11:7,11:5,11:8,9:11,11:6) |
05:15 | Sergey Klyukin – Victor Yaichkov | 2:4 (10:12,11:8,11:7,5:11,7:11,8:11) |
05:35 | Denis Rumyantsev – Roman Molchanov | 4:3 (11:6,12:10,6:11,6:11,11:9,4:11,11:5) |
05:56 | Alexander Pekhterev – Sergey Klyukin | 0:4 (6:11,5:11,9:11,7:11) |
06:10 | Alina Khomutetskaya – Denis Rumyantsev | 2:4 (5:11,11:7,9:11,11:3,3:11,7:11) |
06:28 | Kristina Frolova – Victor Yaichkov | 1:4 (7:11,11:5,6:11,12:14,8:11) |
06:40 | Artem Zubakhin – Roman Molchanov | 0:4 (8:11,7:11,8:11,8:11) |
07:07 | Victor Yaichkov – Kristina Frolova | 4:2 (8:11,10:12,11:8,11:6,11:8,11:9) |
07:10 | Denis Rumyantsev – Alina Khomutetskaya | 2:4 (11:5,3:11,11:8,6:11,5:11,8:11) |
07:34 | Alexander Belikov – Kristina Frolova | 2:4 (11:8,7:11,5:11,6:11,11:9,7:11) |
07:35 | Komron Salimov – Dmitrii Spiridonov | 4:2 (11:7,6:11,11:9,10:12,12:10,11:4) |
07:35 | Alexander Belikov – Komron Salimov | 3:4 (6:11,11:6,9:11,11:7,11:8,9:11,8:11) |
07:37 | Alexander Belikov – Dmitrii Spiridonov | 0:4 (10:12,5:11,8:11,8:11) |
07:37 | Komron Salimov – Alexander Sokov | 4:1 (8:11,11:6,13:11,11:9,11:7) |
08:00 | Daniil Subbota – Yekaterina Golubeva | 4:3 (7:11,11:7,11:8,11:9,9:11,9:11,12:10) |
08:01 | Denis Rumyantsev – Maxim Abakumov | 4:1 (11:8,12:10,4:11,11:8,11:6) |
08:03 | Igor Razumov – Ilya Smirnov | 4:2 (11:8,11:9,5:11,11:7,9:11,11:7) |
08:15 | Dmitriy Petukhov – Alexander Rumyantsev | 4:1 (11:8,11:2,11:4,10:12,11:8) |
08:20 | Pavel Karmanov – Alexander Dorensky | 4:0 (11:7,11:6,11:6,11:8) |
08:28 | Alexey Brednev – Ilya Korsakov | 4:2 (12:10,11:8,9:11,11:4,8:11,11:6) |
09:00 | Denis Rumyantsev – Pavel Karmanov | 4:2 (11:8,11:7,11:6,9:11,9:11,11:6) |
09:01 | Daniil Subbota – Igor Razumov | 2:4 (6:11,11:7,11:8,9:11,5:11,7:11) |
09:08 | Dmitriy Petukhov – Alexey Brednev | 4:1 (11:8,9:11,11:9,11:7,11:4) |
09:26 | Ilya Korsakov – Alexander Rumyantsev | 3:4 (8:11,11:4,10:12,11:5,4:11,11:7,9:11) |
09:30 | Ilya Smirnov – Yekaterina Golubeva | 1:4 (6:11,11:9,8:11,10:12,8:11) |
09:31 | Alexander Dorensky – Maxim Abakumov | 2:4 (4:11,11:13,5:11,16:14,11:9,6:11) |
09:54 | Dmitrii Spiridonov – Alexander Sokov | 4:2 (11:7,8:11,11:7,11:8,6:11,11:7) |
09:58 | Dmitriy Petukhov – Ilya Korsakov | 4:2 (11:4,8:11,9:11,11:5,11:5,12:10) |
10:02 | Denis Rumyantsev – Alexander Dorensky | 2:4 (9:11,11:7,11:9,4:11,9:11,7:11) |
10:03 | Daniil Subbota – Ilya Smirnov | 2:4 (7:11,6:11,11:7,8:11,11:8,7:11) |
10:35 | Pavel Karmanov – Maxim Abakumov | 4:3 (11:9,12:10,3:11,11:5,9:11,8:11,11:8) |
10:36 | Igor Razumov – Yekaterina Golubeva | 4:1 (11:7,11:7,8:11,11:9,13:11) |
10:40 | Alexey Brednev – Alexander Rumyantsev | 4:0 (11:6,11:9,12:10,11:5) |
10:52 | Dmitrii Spiridonov – Komron Salimov | 4:1 (11:6,11:7,11:9,7:11,11:8) |
11:09 | Alexander Dorensky – Kirill Fedorenko | 4:2 (11:4,11:9,8:11,11:9,8:11,11:9) |
11:10 | Pavel Karmanov – Denis Rumyantsev | 1:4 (8:11,7:11,12:10,5:11,6:11) |
11:10 | Alina Khomutetskaya – Alexander Kopanskov | 2:4 (9:11,7:11,11:6,10:12,11:8,9:11) |
11:10 | Alexander Dorensky – Alina Khomutetskaya | 2:4 (10:12,11:7,11:6,5:11,6:11,5:11) |
11:11 | Yekaterina Golubeva – Igor Razumov | 0:4 (5:11,10:12,7:11,8:11) |
11:11 | Alexander Kopanskov – Kirill Fedorenko | 4:2 (11:9,11:8,5:11,11:7,5:11,11:9) |
11:11 | Alexander Dorensky – Alexander Kopanskov | 3:4 (6:11,11:7,11:6,6:11,11:5,7:11,9:11) |
11:12 | Alina Khomutetskaya – Kirill Fedorenko | 1:4 (11:8,8:11,8:11,4:11,10:12) |
11:14 | Alexey Brednev – Dmitriy Petukhov | 4:3 (11:9,9:11,11:7,7:11,9:11,11:4,12:10) |
11:52 | Victor Yaichkov – Ilya Gavrilov | 2:4 (11:13,14:12,10:12,11:9,10:12,8:11) |
12:00 | Ivan Vasiliev – Roman Molchanov | 4:2 (14:16,11:8,15:13,11:8,7:11,11:5) |
12:01 | Daniil Subbota – Victor Yaichkov | 2:4 (11:9,11:13,19:21,6:11,11:8,4:11) |
12:21 | Vasily Deryugin – Igor Razumov | 2:4 (11:6,6:11,8:11,6:11,11:7,8:11) |
12:22 | Dmitrii Spiridonov – Alexander Sokov | 2:4 (6:11,11:8,7:11,8:11,11:6,8:11) |
12:24 | Komron Salimov – Yekaterina Golubeva | 3:4 (11:8,7:11,7:11,20:18,12:10,8:11,11:13) |
12:46 | Ivan Vasiliev – Dmitrii Spiridonov | 4:1 (11:8,11:13,11:6,11:4,11:8) |
12:58 | Victor Yaichkov – Komron Salimov | 4:1 (11:3,18:16,8:11,11:8,12:10) |
13:01 | Daniil Subbota – Vasily Deryugin | 2:4 (4:11,11:3,8:11,9:11,11:8,9:11) |
13:30 | Igor Razumov – Victor Yaichkov | 2:4 (11:7,8:11,11:7,6:11,9:11,8:11) |
13:31 | Alexander Sokov – Roman Molchanov | 4:2 (11:7,13:11,7:11,11:6,8:11,12:10) |
13:32 | Yekaterina Golubeva – Ilya Gavrilov | 3:4 (11:6,11:6,12:10,7:11,9:11,9:11,9:11) |
14:02 | Daniil Subbota – Igor Razumov | 0:4 (7:11,7:11,8:11,11:13) |
14:05 | Ivan Vasiliev – Alexander Sokov | 3:4 (10:12,7:11,11:5,5:11,11:6,11:2,6:11) |
14:06 | Victor Yaichkov – Yekaterina Golubeva | 3:4 (9:11,9:11,11:6,11:9,7:11,11:8,6:11) |
14:42 | Vasily Deryugin – Victor Yaichkov | 1:4 (7:11,11:7,10:12,6:11,9:11) |
14:43 | Dmitrii Spiridonov – Roman Molchanov | 0:4 (7:11,8:11,7:11,7:11) |
14:50 | Komron Salimov – Ilya Gavrilov | 0:4 (7:11,12:14,9:11,8:11) |
15:02 | Alexander Kopanskov – Alexander Dorensky | 1:4 (14:12,6:11,8:11,4:11,3:11) |
15:03 | Alexander Sokov – Ivan Vasiliev | 2:4 (11:7,5:11,8:11,6:11,11:8,7:11) |
15:07 | Victor Yaichkov – Igor Razumov | 2:4 (7:11,12:10,11:8,7:11,8:11,6:11) |
15:14 | Ilya Gavrilov – Yekaterina Golubeva | 1:4 (9:11,6:11,11:8,7:11,8:11) |
15:54 | Andrey Semenov V – Irina Makhova | 4:2 (11:6,13:11,11:8,9:11,8:11,11:8) |
16:00 | Ilya Gavrilov – Mikhail Katanov | 4:3 (5:11,10:12,11:9,8:11,11:8,11:7,11:5) |
16:10 | Vitaly Khomutetskiy – Alexander Sokov | 1:4 (11:7,9:11,5:11,8:11,8:11) |
16:27 | Stanislav Nosov – Alexey Brednev | 1:4 (8:11,10:12,11:6,9:11,7:11) |
16:34 | Anna Boiko – Roman Molchanov | 4:2 (11:5,8:11,11:7,8:11,11:6,12:10) |
16:35 | Rudolf Komisarov – Artem Zubakhin | 4:3 (11:9,7:11,9:11,11:6,11:13,11:8,11:8) |
17:00 | Andrey Semenov V – Stanislav Nosov | 3:4 (16:18,8:11,11:6,5:11,11:3,11:6,7:11) |
17:08 | Ilya Gavrilov – Rudolf Komisarov | 2:4 (6:11,11:9,8:11,11:6,8:11,6:11) |
17:08 | Vitaly Khomutetskiy – Anna Boiko | 4:3 (8:11,8:11,11:7,10:12,11:7,11:8,11:9) |
17:35 | Artem Zubakhin – Mikhail Katanov | 1:4 (5:11,6:11,7:11,11:7,9:11) |
17:40 | Alexey Brednev – Irina Makhova | 4:3 (7:11,11:7,11:5,10:12,11:7,9:11,11:7) |
17:42 | Roman Molchanov – Alexander Sokov | 4:3 (11:7,8:11,5:11,12:14,11:7,11:9,13:11) |
18:00 | Ilya Gavrilov – Artem Zubakhin | 2:4 (11:5,10:12,9:11,7:11,11:6,7:11) |
18:11 | Andrey Semenov V – Alexey Brednev | 3:4 (11:8,9:11,7:11,12:10,11:7,5:11,6:11) |
18:16 | Vitaly Khomutetskiy – Roman Molchanov | 2:4 (11:7,4:11,11:8,8:11,4:11,7:11) |
18:40 | Rudolf Komisarov – Mikhail Katanov | 1:4 (7:11,7:11,11:9,7:11,8:11) |
18:48 | Stanislav Nosov – Irina Makhova | 4:2 (6:11,11:13,11:7,11:8,11:9,11:1) |
18:50 | Anna Boiko – Alexander Sokov | 2:4 (14:12,7:11,13:11,6:11,5:11,7:11) |
19:15 | Mikhail Katanov – Rudolf Komisarov | 2:4 (6:11,11:7,6:11,8:11,11:5,7:11) |
19:16 | Alexey Brednev – Stanislav Nosov | 4:1 (11:9,3:11,11:5,11:6,11:9) |
19:20 | Alexander Sokov – Roman Molchanov | 0:4 (5:11,7:11,8:11,6:11) |
19:53 | Vladimir Kryukov – Victor Yaichkov | 4:3 (11:7,11:9,6:11,8:11,7:11,11:5,11:8) |
19:54 | Artem Zubakhin – Artem Makarychev | 3:4 (9:11,11:7,11:6,9:11,7:11,13:11,6:11) |
20:00 | Victor Yaichkov – Anna Brednikova | 4:3 (11:4,5:11,9:11,12:10,10:12,11:9,11:7) |
20:00 | Daniil Samukhin – Yekaterina Golubeva | 3:4 (11:7,9:11,9:11,11:7,13:11,8:11,11:13) |
20:20 | Mikhail Fedotov – Rudolf Komisarov | 4:1 (11:7,11:9,8:11,11:6,11:7) |
20:29 | Maxim Pishchansky – Sergey Klyukin | 3:4 (11:7,13:15,11:8,5:11,11:7,6:11,7:11) |
20:34 | Natalia Ermakova – Vitaly Khomutetskiy | 1:4 (8:11,5:11,11:9,5:11,7:11) |
20:39 | Andrey Sukhov – Julia Obrezkova | 4:1 (11:4,11:4,4:11,11:9,11:7) |
20:58 | Vladimir Kryukov – Mikhail Fedotov | 4:3 (11:6,5:11,12:10,3:11,9:11,13:11,11:6) |
20:59 | Artem Zubakhin – Maxim Pishchansky | 4:2 (11:8,6:11,11:9,11:7,6:11,14:12) |
21:00 | Victor Yaichkov – Natalia Ermakova | 3:4 (12:14,8:11,11:6,10:12,11:6,11:8,5:11) |
21:08 | Daniil Samukhin – Andrey Sukhov | 3:4 (11:4,8:11,4:11,11:5,4:11,11:3,4:11) |
21:35 | Rudolf Komisarov – Victor Yaichkov | 2:4 (6:11,10:12,11:7,8:11,11:9,5:11) |
21:36 | Sergey Klyukin – Artem Makarychev | 4:1 (11:6,11:5,11:9,8:11,13:11) |
21:40 | Vitaly Khomutetskiy – Anna Brednikova | 4:2 (11:6,10:12,11:5,9:11,11:3,12:10) |
21:42 | Julia Obrezkova – Yekaterina Golubeva | 4:1 (7:11,11:3,11:6,11:8,11:7) |
22:02 | Artem Zubakhin – Sergey Klyukin | 4:2 (6:11,11:8,11:7,6:11,11:8,11:7) |
22:05 | Victor Yaichkov – Vitaly Khomutetskiy | 0:4 (8:11,6:11,9:11,8:11) |
22:07 | Vladimir Kryukov – Rudolf Komisarov | 1:4 (8:11,11:9,7:11,8:11,8:11) |
22:16 | Daniil Samukhin – Julia Obrezkova | 4:1 (11:8,11:7,11:3,9:11,11:9) |
22:40 | Natalia Ermakova – Anna Brednikova | 2:4 (11:7,19:21,11:9,7:11,8:11,7:11) |
22:40 | Maxim Pishchansky – Artem Makarychev | 4:2 (8:11,14:16,11:7,11:9,11:9,11:8) |
22:48 | Mikhail Fedotov – Victor Yaichkov | 4:1 (11:7,9:11,11:7,11:7,11:7) |
22:50 | Andrey Sukhov – Yekaterina Golubeva | 2:4 (13:11,7:11,5:11,11:7,5:11,6:11) |
22:58 | Mikhail Fedotov – Vladimir Kryukov | 4:1 (9:11,11:9,11:9,11:5,11:7) |
23:16 | Yekaterina Golubeva – Andrey Sukhov | 0:4 (6:11,8:11,7:11,7:11) |
23:22 | Anna Brednikova – Vitaly Khomutetskiy | 4:1 (11:7,11:8,11:5,4:11,11:8) |
23:24 | Sergey Klyukin – Artem Zubakhin | 4:2 (6:11,8:11,11:5,11:9,11:7,11:8) |
Win Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Anatoliu Levshin – Nikolay Galynsky | 0:3 (3:11,8:11,9:11) |
00:15 | Genadi Yurchenko – Ruslan Lazebny | 2:3 (11:9,11:7,8:11,9:11,7:11) |
00:30 | Lubomir Sheshurak – Valeriy Tatarinov | 3:2 (8:11,11:7,11:13,11:4,11:4) |
00:45 | Aleksandr Ivashkin – Ruslan Lazebny | 2:3 (6:11,11:9,11:4,8:11,8:11) |
01:00 | Valeriy Tatarinov – Anatoliu Levshin | 1:3 (11:6,1:11,8:11,11:13) |
01:15 | Aleksandr Ivashkin – Genadi Yurchenko | 3:1 (11:9,8:11,11:4,12:10) |
01:30 | Lubomir Sheshurak – Nikolay Galynsky | 1:3 (3:11,9:11,11:7,8:11) |
01:45 | Alexey Zayets – Dmitry Batyuk | 3:2 (8:11,11:8,11:13,12:10,12:10) |
02:00 | Lubomir Sheshurak – Anatoliu Levshin | 3:1 (11:4,8:11,11:4,11:8) |
02:15 | Sergey Kalenik – Aleksandr Storozhenko | 3:2 (11:8,11:6,7:11,4:11,11:7) |
02:30 | Valeriy Tatarinov – Nikolay Galynsky | 0:3 (10:12,5:11,9:11) |
02:45 | Alexey Zayets – Aleksandr Storozhenko | 1:3 (11:7,8:11,7:11,8:11) |
03:00 | Nikolay Galynsky – Anatoliu Levshin | 0:3 (6:11,5:11,14:16) |
03:15 | Sergey Kalenik – Dmitry Batyuk | 3:0 (13:11,11:5,11:7) |
03:30 | Alexey Zayets – Sergey Kalenik | 3:1 (13:11,11:3,2:11,11:8) |
03:30 | Valeriy Tatarinov – Lubomir Sheshurak | 0:3 (5:11,7:11,7:11) |
04:15 | Aleksandr Storozhenko – Dmitry Batyuk | 3:2 (11:7,7:11,2:11,11:8,11:6) |
04:45 | Dmitry Batyuk – Alexey Zayets | 3:1 (11:7,11:9,5:11,11:7) |
05:15 | Aleksandr Storozhenko – Sergey Kalenik | 3:0 (11:9,11:9,11:6) |
05:30 | Aleksandr Storozhenko – Alexey Zayets | 2:3 (7:11,7:11,11:7,11:9,5:11) |
06:15 | Dmitry Batyuk – Sergey Kalenik | 3:1 (11:8,11:6,5:11,12:10) |
06:45 | Sergey Kalenik – Alexey Zayets | 3:0 (11:3,11:8,11:5) |
07:00 | Dmitry Batyuk – Aleksandr Storozhenko | 0:3 (6:11,10:12,9:11) |
07:45 | Alexey Metla – Eduard Rubtcov | 1:3 (11:7,2:11,5:11,13:15) |
08:15 | Andrey Shamray – Eduard Rubtcov | 1:3 (4:11,11:8,8:11,3:11) |
08:45 | Alexey Metla – Andrey Regush | 3:1 (14:12,11:6,9:11,11:5) |
09:00 | Alexei Rodin – Pavel Chyzh | 3:2 (6:11,12:10,11:7,9:11,11:7) |
09:15 | Andrey Shamray – Andrey Regush | 3:2 (11:8,6:11,11:6,9:11,11:6) |
09:30 | Dmitriy Shukin – Pavel Chyzh | 1:3 (9:11,7:11,11:9,7:11) |
09:45 | Alexey Metla – Andrey Shamray | 0:3 (13:15,5:11,5:11) |
10:00 | Alexei Rodin – Alexander Zhuravlev | 3:1 (10:12,11:8,11:9,11:6) |
10:15 | Eduard Rubtcov – Andrey Regush | 3:2 (11:6,13:15,11:6,4:11,11:9) |
10:30 | Dmitriy Shukin – Alexander Zhuravlev | 2:3 (12:10,8:11,10:12,11:9,0:11) |
11:00 | Andrey Regush – Alexey Metla | 3:0 (11:9,13:11,11:5) |
11:00 | Alexei Rodin – Dmitriy Shukin | 3:0 (11:7,12:10,11:6) |
11:15 | Eduard Rubtcov – Andrey Shamray | 3:0 (11:7,12:10,11:5) |
11:30 | Pavel Chyzh – Alexander Zhuravlev | 3:1 (11:4,12:10,10:12,11:6) |
11:45 | Eduard Rubtcov – Alexey Metla | 1:3 (10:12,11:4,5:11,5:11) |
12:00 | Alexander Zhuravlev – Alexei Rodin | 1:3 (5:11,11:9,3:11,8:11) |
12:15 | Andrey Regush – Andrey Shamray | 3:2 (12:14,6:11,12:10,11:7,11:5) |
12:30 | Pavel Chyzh – Dmitriy Shukin | 0:3 (13:15,9:11,7:11) |
12:45 | Andrey Shamray – Alexey Metla | 3:1 (11:6,11:7,10:12,11:6) |
13:00 | Pavel Chyzh – Alexei Rodin | 3:1 (11:7,10:12,11:4,11:4) |
13:15 | Andrey Regush – Eduard Rubtcov | 3:2 (9:11,13:11,14:12,1:11,11:7) |
13:30 | Alexander Zhuravlev – Dmitriy Shukin | 3:0 (13:11,11:9,11:5) |
14:00 | Nikolay Galynsky – Denys Scherbak | 1:3 (3:11,11:6,9:11,7:11) |
14:00 | Dmitriy Shukin – Alexei Rodin | 2:3 (8:11,6:11,11:8,11:2,7:11) |
14:15 | Valeriy Tatarinov – Vladislav Kalugin | 3:2 (9:11,10:12,11:7,11:9,11:5) |
14:30 | Alexander Zhuravlev – Pavel Chyzh | 3:2 (11:6,11:6,9:11,9:11,11:4) |
14:45 | Nikolay Galynsky – Vladislav Kalugin | 3:2 (13:11,11:9,5:11,9:11,12:10) |
15:15 | Valeriy Tatarinov – Denys Scherbak | 2:3 (10:12,12:10,4:11,11:6,5:11) |
15:30 | Vitaly Pinchuk – Zakhar Tulyagin | 3:2 (11:9,9:11,11:7,8:11,11:8) |
15:45 | Nikolay Galynsky – Valeriy Tatarinov | 2:3 (6:11,1:11,11:7,11:8,10:12) |
16:15 | Vladislav Kalugin – Denys Scherbak | 1:3 (6:11,9:11,11:6,7:11) |
16:15 | Zakhar Tulyagin – Igor Trydukh | 2:3 (6:11,11:7,6:11,11:6,4:11) |
16:45 | Vitaly Pinchuk – Igor Trydukh | 1:3 (8:11,9:11,12:10,9:11) |
16:45 | Denys Scherbak – Nikolay Galynsky | 2:3 (11:9,11:13,11:7,10:12,7:11) |
17:15 | Oleksandr Grebelnyi – Zakhar Tulyagin | 3:0 (12:10,12:10,11:6) |
17:15 | Vladislav Kalugin – Valeriy Tatarinov | 1:3 (7:11,7:11,18:16,8:11) |
17:30 | Vitaly Pinchuk – Oleksandr Grebelnyi | 2:3 (7:11,11:8,7:11,12:10,10:12) |
17:45 | Vladislav Kalugin – Nikolay Galynsky | 1:3 (11:7,10:12,5:11,7:11) |
18:15 | Denys Scherbak – Valeriy Tatarinov | 3:2 (13:15,10:12,11:8,11:9,12:10) |
18:15 | Igor Trydukh – Zakhar Tulyagin | 3:1 (4:11,11:8,11:9,12:10) |
18:30 | Zakhar Tulyagin – Vitaly Pinchuk | 3:1 (5:11,11:9,11:5,11:7) |
19:00 | Igor Trydukh – Oleksandr Grebelnyi | 0:3 (3:11,8:11,6:11) |
19:15 | Denys Scherbak – Vladislav Kalugin | 3:2 (16:14,6:11,8:11,11:6,11:6) |
19:30 | Zakhar Tulyagin – Oleksandr Grebelnyi | 3:1 (5:11,13:11,11:5,11:6) |
19:45 | Artem Semenenko – Igor Sukovaty | 0:3 (5:11,7:11,6:11) |
20:00 | Oleksandr Grebelnyi – Igor Trydukh | 3:1 (12:10,17:15,7:11,11:8) |
20:15 | Vladimir Samoylov – Maksym Deynega | 3:2 (11:6,12:10,9:11,9:11,11:8) |
20:30 | Oleksandr Grebelnyi – Vitaly Pinchuk | 3:2 (11:8,9:11,11:6,10:12,11:4) |
20:45 | Artem Semenenko – Maksym Deynega | 1:3 (8:11,10:12,11:8,7:11) |
21:15 | Vladimir Samoylov – Igor Sukovaty | 0:3 (8:11,8:11,6:11) |
21:15 | Igor Trydukh – Vitaly Pinchuk | 3:2 (5:11,11:8,7:11,11:9,11:6) |
21:45 | Artem Semenenko – Vladimir Samoylov | 2:3 (4:11,11:7,8:11,11:7,6:11) |
22:15 | Maksym Deynega – Igor Sukovaty | 1:3 (9:11,5:11,12:10,6:11) |
22:30 | Artyom Maximenko – Lubomir Sheshurak | 3:0 (11:7,11:8,11:7) |
22:45 | Igor Sukovaty – Artem Semenenko | 3:1 (11:7,11:8,3:11,11:4) |
23:00 | Aleksandr Ivashkin – Lubomir Sheshurak | 0:3 (9:11,6:11,6:11) |
23:15 | Maksym Deynega – Vladimir Samoylov | 2:3 (7:11,11:9,7:11,11:8,11:13) |
Masters. Russia
Masters. China
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Daniel Lieskovsky – Milan Urban | 3:2 (8:11,11:8,12:10,8:11,11:9) |
00:15 | Josef Obeslo Jr. – Radek Rose | 3:0 (11:9,14:12,11:6) |
00:15 | Milan Bezdicek – Vaclav Kucera Jnr | 2:3 (11:9,9:11,12:10,9:11,7:11) |
00:15 | Tomas Turek – Denis Hofman | 3:2 (11:7,10:12,11:4,2:11,11:6) |
00:30 | Miroslav Cinibulk – Jiri Vojtech | 3:0 (11:2,13:11,11:4) |
00:45 | Josef Obeslo Jr. – Martin Huk | 2:3 (5:11,8:11,11:6,11:6,10:12) |
01:00 | David Kacirek – Vaclav Kucera Jnr | 3:1 (7:11,11:9,11:6,11:3) |
01:15 | Vaclav Svoboda – Milan Bezdicek | 3:2 (11:6,10:12,11:4,9:11,11:6) |
01:15 | Radek Rose – Jiri Nesnera | 3:1 (11:8,8:11,12:10,11:7) |
01:15 | Sebastian Kasnik – David Szotek | 2:3 (11:7,7:11,12:14,11:2,3:11) |
01:45 | Ludek Vtelensky – Miroslav Adamec | 3:0 (12:10,13:11,14:12) |
01:45 | Radim Pavelka – Patrik Pycha | 2:3 (11:7,11:9,7:11,3:11,9:11) |
02:15 | Dominik Kuzma – Lukas Tonar | 2:3 (7:11,11:7,11:6,8:11,9:11) |
02:15 | Vladimir Cermak – Ondrej Kucirek | 1:3 (7:11,11:5,17:19,11:13) |
02:45 | Miroslav Adamec – Tomas Andrle | 2:3 (4:11,12:10,11:9,9:11,9:11) |
02:45 | Patrik Pycha – Martin Sobisek | 2:3 (12:10,6:11,11:9,9:11,5:11) |
03:15 | Radim Pavelka – Dominik Kuzma | 1:3 (9:11,10:12,11:6,6:11) |
03:30 | Ludek Vtelensky – Vladimir Cermak | 2:3 (4:11,6:11,11:9,11:8,6:11) |
03:45 | Martin Sobisek – Lukas Tonar | 2:3 (11:8,14:16,11:8,4:11,13:15) |
03:45 | Tomas Andrle – Ondrej Kucirek | 3:2 (11:6,8:11,10:12,13:11,11:4) |
04:15 | Miroslav Adamec – Vladimir Cermak | 0:3 (7:11,7:11,9:11) |
04:30 | Patrik Pycha – Dominik Kuzma | 1:3 (9:11,11:4,10:12,2:11) |
04:45 | Ondrej Kucirek – Ludek Vtelensky | 0:3 (2:11,6:11,10:12) |
04:45 | Lukas Tonar – Radim Pavelka | 2:3 (11:7,13:11,7:11,9:11,6:11) |
05:15 | Dominik Kuzma – Martin Sobisek | 3:1 (11:7,11:8,9:11,11:9) |
05:15 | Vladimir Cermak – Tomas Andrle | 1:3 (11:13,11:9,7:11,6:11) |
05:45 | Lukas Tonar – Patrik Pycha | 1:3 (11:1,5:11,9:11,9:11) |
05:45 | Ondrej Kucirek – Miroslav Adamec | 2:3 (7:11,9:11,11:4,11:4,8:11) |
06:15 | Martin Sobisek – Radim Pavelka | 3:1 (11:7,11:8,10:12,11:9) |
06:15 | Tomas Andrle – Ludek Vtelensky | 3:2 (12:10,11:4,2:11,4:11,11:7) |
06:45 | Patrik Pycha – Lukas Tonar | 3:1 (9:11,11:6,11:3,12:10) |
09:45 | Martin Holub – Vlastimil Kaisler | 3:1 (15:13,11:7,6:11,11:9) |
09:45 | Petr Oliver Korp – Michal Regner | 0:3 (5:11,5:11,10:12) |
09:45 | Jiri Zuzanek – Jiri Svec | 3:1 (11:8,11:8,14:16,11:7) |
09:45 | Radomir Vavrecka – Adolf Huttl | 3:2 (8:11,7:11,11:9,11:6,11:6) |
10:15 | Vladimir Havlicek – Vojtech Konvicka | 0:3 (3:11,9:11,10:12) |
10:15 | Vaclav Hruska Sr. – Jan Potensky | 1:3 (13:15,4:11,11:4,6:11) |
10:15 | Martin Kowalik – Rostislav Klyuchuk | 2:3 (8:11,11:6,6:11,11:4,6:11) |
10:15 | Jan Manhal Jr. – Pavel Chvatal | 3:1 (13:11,11:5,9:11,11:6) |
10:45 | Vlastimil Kaisler – Jan Manhal Jr. | 1:3 (4:11,11:6,9:11,8:11) |
10:45 | Adolf Huttl – Vladimir Havlicek | 2:3 (6:11,11:8,15:13,7:11,5:11) |
10:45 | Michal Regner – Martin Kowalik | 2:3 (11:5,4:11,11:8,6:11,11:13) |
11:00 | Jiri Svec – Vaclav Hruska Sr. | 3:0 (11:5,11:8,13:11) |
11:15 | Pavel Chvatal – Martin Holub | 3:2 (11:9,11:13,11:8,6:11,11:9) |
11:15 | Vojtech Konvicka – Radomir Vavrecka | 3:2 (9:11,11:5,13:15,11:4,11:8) |
11:15 | Jan Potensky – Jiri Zuzanek | 2:3 (13:11,6:11,11:6,5:11,3:11) |
11:30 | Rostislav Klyuchuk – Petr Oliver Korp | 3:1 (6:11,11:5,11:4,11:9) |
11:45 | Petr Oliver Korp – Martin Kowalik | 0:3 (8:11,7:11,6:11) |
11:45 | Jiri Zuzanek – Vaclav Hruska Sr. | 1:3 (12:10,7:11,8:11,4:11) |
11:45 | Radomir Vavrecka – Vladimir Havlicek | 1:3 (8:11,10:12,11:7,9:11) |
12:00 | Martin Holub – Jan Manhal Jr. | 2:3 (11:9,9:11,11:3,5:11,7:11) |
12:15 | Michal Regner – Rostislav Klyuchuk | 1:3 (9:11,11:5,7:11,7:11) |
12:15 | Jiri Svec – Jan Potensky | 0:3 (4:11,13:15,5:11) |
12:15 | Adolf Huttl – Vojtech Konvicka | 1:3 (4:11,8:11,11:3,3:11) |
12:30 | Vlastimil Kaisler – Pavel Chvatal | 3:0 (11:7,11:4,11:7) |
12:45 | Michal Regner – Petr Oliver Korp | 3:1 (11:2,11:4,9:11,11:6) |
13:15 | Vojtech Konvicka – Vladimir Havlicek | 1:3 (10:12,9:11,11:9,5:11) |
13:15 | Jan Manhal Jr. – Martin Holub | 3:1 (9:11,11:7,11:7,11:9) |
13:15 | Rostislav Klyuchuk – Martin Kowalik | 2:3 (11:9,8:11,8:11,11:9,12:14) |
13:45 | Michal Vedmoch – Ivo Palmi | 3:2 (7:11,11:7,4:11,11:7,11:9) |
13:45 | Otto Jarkovsky – Cesta Havrda | 3:1 (11:5,9:11,12:10,11:8) |
13:45 | Tomas Bartik – Michal Zobac | 3:0 (11:7,11:7,11:6) |
13:45 | Frantisek Just – Miroslav Svedik | 3:1 (11:8,4:11,11:8,11:8) |
14:15 | Dominik Lengal – Martin Sobisek | 3:0 (11:7,11:6,11:6) |
14:15 | Jiri Pozarsky – Julius Lazar | 3:1 (13:11,11:13,11:3,11:6) |
14:15 | Vaclav Pulkrabek – Radek Rose | 3:1 (11:9,3:11,14:12,11:6) |
14:15 | Bohumil Skulina – Alois Kanak | 2:3 (5:11,11:7,12:10,11:13,6:11) |
14:45 | Miroslav Svedik – Jiri Pozarsky | 0:3 (10:12,6:11,9:11) |
14:45 | Ivo Palmi – Bohumil Skulina | 3:1 (10:12,11:6,11:9,11:5) |
14:45 | Michal Zobac – Dominik Lengal | 2:3 (11:9,5:11,9:11,11:5,8:11) |
14:45 | Cesta Havrda – Vaclav Pulkrabek | 3:2 (9:11,11:5,11:8,9:11,13:11) |
15:15 | Alois Kanak – Michal Vedmoch | 2:3 (11:5,5:11,11:8,5:11,9:11) |
15:15 | Julius Lazar – Frantisek Just | 0:3 (5:11,3:11,7:11) |
15:15 | Martin Sobisek – Tomas Bartik | 0:3 (7:11,10:12,4:11) |
15:15 | Radek Rose – Otto Jarkovsky | 3:0 (11:2,11:5,11:9) |
15:45 | Otto Jarkovsky – Vaclav Pulkrabek | 3:1 (14:16,11:6,11:5,11:8) |
15:45 | Michal Vedmoch – Bohumil Skulina | 3:1 (11:8,11:8,8:11,11:9) |
15:45 | Tomas Bartik – Dominik Lengal | 3:1 (7:11,11:8,11:8,13:11) |
15:45 | Frantisek Just – Jiri Pozarsky | 3:2 (5:11,11:8,6:11,11:6,11:8) |
16:15 | Miroslav Svedik – Julius Lazar | 3:0 (11:9,11:5,11:4) |
16:15 | Cesta Havrda – Radek Rose | 1:3 (2:11,16:18,11:9,2:11) |
16:15 | Michal Zobac – Martin Sobisek | 2:3 (5:11,12:10,9:11,11:9,9:11) |
16:15 | Ivo Palmi – Alois Kanak | 3:2 (11:2,11:6,11:13,11:13,11:9) |
16:45 | Martin Sobisek – Michal Zobac | 0:3 (8:11,6:11,3:11) |
16:45 | Alois Kanak – Bohumil Skulina | 3:2 (11:4,8:11,11:5,6:11,11:6) |
17:00 | Vaclav Pulkrabek – Cesta Havrda | 2:3 (9:11,12:10,4:11,12:10,6:11) |
17:45 | Petr Jakes – Ales Krejci | 3:2 (14:12,9:11,1:11,11:9,11:4) |
17:45 | Michael Sedlacek – Radovan Polasek | 3:1 (12:10,7:11,11:6,11:9) |
17:45 | Radek Bartunek – Pavel Kulhanek | 3:2 (7:11,8:11,11:3,11:7,12:10) |
18:00 | Michal Syroha – Ales Nemec | 1:3 (12:10,8:11,9:11,11:13) |
18:15 | Jiri Graf – Miroslav Klimenta | 2:3 (11:6,9:11,11:9,4:11,11:13) |
18:15 | Pavel Sprynar – Petr Monik | 3:1 (11:1,4:11,11:8,11:5) |
18:15 | Zdenek Kasinski – Matej Perny | 2:3 (8:11,11:7,7:11,11:7,7:11) |
18:30 | Jan Kodet – Miloslav Kotil | 1:3 (11:7,6:11,10:12,7:11) |
18:45 | Ales Nemec – Pavel Sprynar | 0:3 (4:11,6:11,17:19) |
18:45 | Radovan Polasek – Jiri Graf | 1:3 (5:11,11:8,6:11,7:11) |
18:45 | Ales Krejci – Jan Kodet | 2:3 (11:7,5:11,10:12,11:4,5:11) |
18:45 | Pavel Kulhanek – Zdenek Kasinski | 2:3 (5:11,12:10,8:11,11:8,4:11) |
19:15 | Miloslav Kotil – Petr Jakes | 0:3 (3:11,8:11,2:11) |
19:15 | Matej Perny – Radek Bartunek | 1:3 (11:4,7:11,7:11,7:11) |
19:15 | Petr Monik – Michal Syroha | 1:3 (8:11,11:9,6:11,10:12) |
19:15 | Miroslav Klimenta – Michael Sedlacek | 2:3 (10:12,11:9,11:4,7:11,11:13) |
19:45 | Radek Bartunek – Zdenek Kasinski | 1:3 (8:11,11:4,10:12,6:11) |
19:45 | Michal Syroha – Pavel Sprynar | 0:3 (10:12,2:11,8:11) |
19:45 | Petr Jakes – Jan Kodet | 3:1 (7:11,11:6,11:7,11:7) |
20:00 | Michael Sedlacek – Jiri Graf | 2:3 (7:11,4:11,11:8,11:5,8:11) |
20:15 | Ales Krejci – Miloslav Kotil | 3:0 (11:8,11:4,11:8) |
20:15 | Pavel Kulhanek – Matej Perny | 1:3 (1:11,11:7,8:11,11:13) |
20:15 | Ales Nemec – Petr Monik | 3:0 (11:8,11:7,11:6) |
20:30 | Radovan Polasek – Miroslav Klimenta | 0:3 (4:11,1:11,7:11) |
20:45 | Michal Syroha – Petr Monik | 3:0 (11:3,11:7,11:4) |
20:45 | Matej Perny – Pavel Kulhanek | 3:0 (11:8,11:8,11:5) |
21:15 | Miroslav Klimenta – Jiri Graf | 3:1 (12:10,11:9,6:11,15:13) |
21:15 | Pavel Sprynar – Ales Nemec | 3:0 (11:8,11:4,11:8) |
21:15 | Zdenek Kasinski – Radek Bartunek | 3:0 (11:5,11:5,11:1) |
21:45 | Tadeas Zika – Petr Macela | 3:1 (4:11,11:6,12:10,11:9) |
21:45 | Jiri Louda – Robin Pacha | 2:3 (8:11,13:11,13:11,4:11,6:11) |
21:45 | Stanislav Mazanek – Michal Moravec | 3:2 (11:8,6:11,11:9,9:11,11:6) |
22:00 | Miloslav Dvorak – Jan Vidourek | 3:1 (10:12,11:5,11:5,11:4) |
22:15 | Karel Brozhik – Rostislav Klyuchuk | 3:0 (11:5,11:7,11:8) |
22:15 | Ondrej Paril – Marek Zaskodny | 3:2 (11:5,11:6,6:11,1:11,11:3) |
22:15 | Marek Zaskodny – Josef Ciz | 3:2 (8:11,7:11,11:9,11:7,11:4) |
22:15 | Josef Medek – Jan Zajicek | 3:1 (11:7,6:11,13:11,11:9) |
22:45 | Michal Moravec – Ondrej Paril | 3:1 (6:11,13:11,11:6,12:10) |
22:45 | Robin Pacha – Karel Brozhik | 3:0 (12:10,11:9,11:5) |
22:45 | Petr Macela – Josef Medek | 2:3 (11:9,10:12,11:8,3:11,12:14) |
23:00 | Jan Vidourek – Marek Zaskodny | 3:2 (11:8,6:11,11:9,8:11,11:3) |
23:15 | Rostislav Klyuchuk – Jiri Louda | 1:3 (11:9,7:11,6:11,6:11) |
23:30 | Josef Ciz – Miloslav Dvorak | 3:0 (11:8,15:13,11:9) |
Masters. Super League
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Vitaliy Dyrl – Evgheni Rescicov | 1:3 (11:13,2:11,11:7,8:11) |
00:30 | Grigoriy Kraynyukov – Serhey Mischenko | 1:3 (10:12,11:9,13:15,8:11) |
01:00 | Vitaliy Dyrl – Serhey Mischenko | 3:0 (12:10,11:8,11:8) |
01:30 | Grigoriy Kraynyukov – Evgheni Rescicov | 3:2 (11:9,9:11,11:3,9:11,11:8) |
02:00 | Vitaliy Dyrl – Grigoriy Kraynyukov | 1:3 (3:11,11:13,11:8,7:11) |
02:30 | Serhey Mischenko – Evgheni Rescicov | 1:3 (9:11,12:10,7:11,9:11) |
03:05 | Serhey Mischenko – Vitaliy Dyrl | 2:3 (11:5,11:6,6:11,6:11,10:12) |
03:35 | Evgheni Rescicov – Grigoriy Kraynyukov | 3:2 (6:11,14:12,7:11,11:6,11:9) |
04:00 | Yuri Yurchenko – Ion Toderas | 3:1 (11:13,11:6,11:7,11:6) |
04:30 | Yurii Sharapanovsky – Vladymyr Pyshchanskyi | 0:3 (8:11,8:11,10:12) |
05:00 | Yuri Yurchenko – Vladymyr Pyshchanskyi | 0:3 (8:11,8:11,9:11) |
05:30 | Yurii Sharapanovsky – Ion Toderas | 3:1 (7:11,11:9,11:8,11:7) |
06:00 | Yuri Yurchenko – Yurii Sharapanovsky | 1:3 (13:11,5:11,9:11,12:14) |
06:30 | Vladymyr Pyshchanskyi – Ion Toderas | 0:3 (9:11,9:11,6:11) |
07:00 | Ion Toderas – Yuri Yurchenko | 3:1 (11:4,11:9,8:11,14:12) |
07:30 | Vladymyr Pyshchanskyi – Yurii Sharapanovsky | 3:1 (11:2,1:11,11:4,11:8) |
10:00 | Ivan Boyan – Boris Goncear | 3:0 (11:7,11:8,11:5) |
10:30 | Vadim Urechean – Victor Tihoniuc | 1:3 (10:12,11:9,4:11,10:12) |
11:00 | Vitaly Pleskach – Boris Goncear | 3:0 (11:3,11:7,12:10) |
11:30 | Ivan Boyan – Vadim Urechean | 0:3 (10:12,6:11,9:11) |
12:00 | Vitaly Pleskach – Victor Tihoniuc | 3:2 (11:8,11:6,7:11,9:11,11:3) |
12:30 | Vadim Urechean – Boris Goncear | 3:0 (11:6,11:7,12:10) |
13:00 | Ivan Boyan – Victor Tihoniuc | 3:0 (11:9,11:7,11:4) |
13:30 | Vitaly Pleskach – Vadim Urechean | 0:3 (13:15,4:11,10:12) |
14:00 | Victor Tihoniuc – Boris Goncear | 0:3 (5:11,7:11,11:13) |
14:30 | Vitaly Pleskach – Ivan Boyan | 3:2 (11:1,7:11,11:5,7:11,11:7) |
15:05 | Boris Goncear – Ivan Boyan | 1:3 (6:11,5:11,11:8,8:11) |
15:35 | Vadim Urechean – Vitaly Pleskach | 3:1 (5:11,11:9,11:8,11:9) |
16:00 | Ihor Nyzek – Bogdan Didenco | 0:3 (8:11,7:11,9:11) |
16:30 | Ruslan Pashkevich – Aleksandr Yavorskiy | 3:2 (11:3,8:11,11:13,11:8,13:11) |
17:00 | Ihor Nyzek – Aleksandr Yavorskiy | 0:3 (7:11,7:11,10:12) |
17:30 | Ruslan Pashkevich – Bogdan Didenco | 1:3 (14:12,7:11,8:11,7:11) |
18:00 | Ihor Nyzek – Ruslan Pashkevich | 1:3 (11:7,9:11,9:11,17:19) |
18:30 | Aleksandr Yavorskiy – Bogdan Didenco | 3:2 (5:11,11:7,10:12,11:9,11:9) |
19:10 | Ruslan Pashkevich – Ihor Nyzek | 3:2 (7:11,11:5,11:9,9:11,11:6) |
19:40 | Bogdan Didenco – Aleksandr Yavorskiy | 3:0 (11:6,11:9,11:7) |
20:00 | Nykolai Uzun – Oleg Dobrzhinsky | 3:0 (11:9,13:11,11:5) |
20:30 | Adrian Vyrlan – Serhey Sivovol | 2:3 (11:4,12:14,11:7,6:11,6:11) |
21:00 | Nykolai Uzun – Serhey Sivovol | 3:2 (11:7,9:11,9:11,11:5,12:10) |
21:30 | Adrian Vyrlan – Oleg Dobrzhinsky | 3:1 (11:8,11:3,7:11,12:10) |
22:00 | Nykolai Uzun – Adrian Vyrlan | 3:1 (5:11,11:8,12:10,12:10) |
22:30 | Serhey Sivovol – Oleg Dobrzhinsky | 0:3 (8:11,5:11,4:11) |
23:00 | Serhey Sivovol – Adrian Vyrlan | 3:2 (11:5,11:8,9:11,6:11,11:7) |
23:30 | Oleg Dobrzhinsky – Nykolai Uzun | 3:2 (11:9,11:5,3:11,10:12,11:9) |
Masters. Poland
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Lukas Zimcik – Pavel Hala | 1:3 (8:11,11:9,8:11,7:11) |
00:15 | Marek Dlask – Jakub Mach | 3:2 (11:9,11:6,7:11,7:11,11:9) |
00:30 | Josef Hondlik – Lukasz Provaznik | 3:0 (13:11,11:9,11:8) |
00:45 | Jan Satrapa – Martin Stehlik | 0:3 (3:11,8:11,10:12) |
01:00 | Lukasz Provaznik – Lukas Zimcik | 1:3 (7:11,11:8,13:15,10:12) |
01:30 | Josef Hondlik – Pavel Hala | 3:1 (11:6,11:8,7:11,11:8) |
01:30 | Jakub Mach – Marek Dlask | 1:3 (9:11,5:11,11:7,6:11) |
02:00 | Martin Stehlik – Jan Satrapa | 3:0 (11:8,11:7,11:7) |
10:00 | Martin Bruk – Milan Vitek | 2:3 (8:11,11:3,4:11,11:7,6:11) |
10:30 | Matyas Navedla – Tomas Kanka | 3:1 (11:7,11:7,9:11,11:9) |
11:00 | Martin Bruk – Tomas Kanka | 3:1 (14:16,11:9,12:10,11:6) |
11:30 | Matyas Navedla – Milan Vitek | 3:1 (11:7,5:11,11:7,11:4) |
12:00 | Martin Bruk – Matyas Navedla | 3:1 (11:8,11:8,6:11,12:10) |
12:45 | Tomas Kanka – Milan Vitek | 3:1 (11:7,12:10,8:11,11:9) |
13:15 | Matyas Navedla – Martin Bruk | 1:3 (6:11,10:12,11:6,10:12) |
13:45 | Milan Vitek – Tomas Kanka | 3:2 (11:8,12:14,12:10,1:11,11:9) |
14:00 | Ondrej Malecek – Miloslav Kuba | 3:1 (14:12,11:7,6:11,11:7) |
14:45 | Jiri Fafek – Pavel Fencl | 0:3 (12:14,6:11,5:11) |
15:00 | Ondrej Malecek – Pavel Fencl | 3:1 (8:11,11:9,12:10,11:7) |
15:30 | Jiri Fafek – Miloslav Kuba | 2:3 (11:6,7:11,5:11,11:6,6:11) |
16:15 | Ondrej Malecek – Jiri Fafek | 3:1 (16:14,11:7,5:11,11:5) |
16:30 | Pavel Fencl – Miloslav Kuba | 3:2 (11:4,11:7,10:12,9:11,11:9) |
17:30 | Miloslav Kuba – Jiri Fafek | 0:3 (8:11,7:11,8:11) |
17:45 | Pavel Fencl – Ondrej Malecek | 3:1 (11:5,11:8,7:11,12:10) |
18:00 | Jan Blazek – Jan Luder | 3:1 (4:11,11:4,11:9,11:6) |
18:15 | Ludek Stoces – Frantisek Schmidtmayer | 1:3 (8:11,11:6,9:11,10:12) |
18:15 | Vojtech Soukup – Libor Stacho | 2:3 (11:4,11:7,6:11,6:11,3:11) |
18:45 | Ondrej Mezera – Matej Mezera | 2:3 (10:12,11:7,9:11,11:5,11:13) |
19:00 | Jan Blazek – Libor Stacho | 1:3 (5:11,3:11,11:5,9:11) |
19:15 | Ludek Stoces – Matej Mezera | 0:3 (11:13,6:11,8:11) |
19:15 | Vojtech Soukup – Jan Luder | 3:1 (11:8,5:11,11:8,11:3) |
19:45 | Ondrej Mezera – Frantisek Schmidtmayer | 3:0 (11:9,11:7,11:9) |
19:45 | Jan Blazek – Vojtech Soukup | 1:3 (9:11,7:11,13:11,7:11) |
20:00 | Ludek Stoces – Ondrej Mezera | 0:3 (8:11,9:11,7:11) |
20:15 | Libor Stacho – Jan Luder | 0:3 (9:11,7:11,5:11) |
20:30 | Matej Mezera – Frantisek Schmidtmayer | 3:2 (11:9,5:11,11:4,4:11,11:9) |
20:45 | Jan Luder – Jan Blazek | 0:3 (11:13,6:11,3:11) |
21:15 | Libor Stacho – Vojtech Soukup | 1:3 (11:3,7:11,9:11,8:11) |
21:15 | Frantisek Schmidtmayer – Ludek Stoces | 3:1 (11:7,12:10,11:13,11:6) |
21:45 | Matej Mezera – Ondrej Mezera | 2:3 (10:12,11:8,8:11,12:10,7:11) |
22:00 | Pavel Moulis – Ales Brandtl Jr. | 0:3 (8:11,6:11,3:11) |
22:15 | Pavel Fencl – David Sabuka | 3:1 (12:10,11:13,11:6,11:3) |
22:30 | Josef Pavelka – Ladislav Hendrych | 3:1 (5:11,11:8,11:8,11:9) |
22:45 | Josef Hondlik – Roman Merkl | 2:3 (4:11,11:4,5:11,12:10,7:11) |
23:00 | Pavel Moulis – Ladislav Hendrych | 3:1 (12:14,11:9,11:7,11:5) |
23:15 | Pavel Fencl – Roman Merkl | 2:3 (8:11,8:11,11:6,11:9,1:11) |
Armenia. ITT Cup. Group B
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:06 | Alexey Lipai – Andrey Krasnov | 1:4 (14:16,11:8,10:12,6:11,5:11) |
00:10 | Viktor Skvortsov – Evgeniy Petrov | 1:4 (10:12,7:11,9:11,11:8,10:12) |
00:11 | Matvey Tkachev – Vladimir Solovev | 3:4 (11:9,7:11,11:6,11:13,11:2,9:11,4:11) |
00:13 | Victor Morek – Tanis Virkulis | 4:1 (11:9,11:9,6:11,12:10,11:9) |
00:14 | Vadim Jonaitis – Alexey Khartanovich | 4:2 (9:11,11:5,11:8,7:11,11:8,11:9) |
00:15 | Matvey Golovko – Artem Poduporin | 3:4 (11:5,1:11,12:10,10:12,9:11,11:9,6:11) |
00:20 | Nikita Moskovkin – Denis Oleinikov | 4:2 (12:10,9:11,11:2,7:11,11:5,11:4) |
00:30 | Alexey Burov – Yuri Polyakov | 4:3 (11:4,11:5,3:11,7:11,9:11,12:10,11:8) |
00:32 | Andrey Krasnov – Alexander Svidersky | 4:1 (9:11,11:4,11:9,11:7,11:8) |
00:42 | Vladis Urjus – Victor Morek | 1:4 (8:11,10:12,4:11,12:10,7:11) |
00:50 | Alexander Sagitov – Viktor Skvortsov | 0:4 (13:15,3:11,5:11,8:11) |
00:55 | Evgeniy Sviridov – Matvey Tkachev | 4:3 (6:11,11:9,11:5,11:9,6:11,10:12,16:14) |
01:00 | Daniil Rozhkov – Nikita Novikov | 4:3 (12:10,11:9,8:11,13:15,11:13,11:4,14:12) |
01:02 | Alexey Lipai – Aleksandr Trusov | 4:3 (11:8,8:11,7:11,8:11,11:9,13:11,11:9) |
01:05 | Yuri Polyakov – Alexander Drozdov | 4:2 (2:11,11:13,11:9,11:5,11:7,11:6) |
01:20 | Amirjon Tokhirzhonov – Evgeniy Petrov | 4:2 (10:12,13:11,11:9,9:11,11:7,11:9) |
01:36 | Aleksandr Trusov – Alexander Svidersky | 4:2 (6:11,11:8,11:4,13:11,6:11,11:9) |
01:40 | Alexey Burov – Roman Raev | 4:1 (11:8,13:11,4:11,12:10,11:7) |
01:40 | Dmitriy Gorodkov – Vladimir Solovev | 4:3 (11:8,11:9,6:11,3:11,8:11,11:5,11:8) |
01:52 | Kirill Nazarov – Maksim Isupov | 1:4 (13:15,9:11,11:8,6:11,7:11) |
02:00 | Nikita Tyukavin – Vasily Shtundyk | 4:0 (11:5,11:5,11:5,11:4) |
02:00 | Alexander Zdanovich – Oleg Zahozhii | 1:4 (11:8,8:11,12:14,6:11,9:11) |
02:08 | Andrey Krasnov – Alexey Lipai | 4:1 (11:6,7:11,11:5,11:9,11:8) |
02:19 | Nikita Novikov – Kirill Nazarov | 4:3 (9:11,11:8,13:11,11:5,4:11,12:14,11:7) |
02:27 | Nikita Belous – Evgeny Mitrik | 4:3 (9:11,11:6,12:10,5:11,2:11,11:8,11:9) |
02:27 | Anatoliy Latysh – Gennady Shamkolovich | 4:0 (11:7,11:5,11:8,11:4) |
02:47 | Alexander Zdanovich – Gennady Shamkolovich | 4:2 (5:11,8:11,11:4,12:10,11:8,11:7) |
02:57 | Maksim Isupov – Daniil Rozhkov | 3:4 (11:7,11:6,5:11,9:11,7:11,11:4,9:11) |
02:58 | Denis Asanov – Sergei Khramets | 4:2 (11:7,14:12,17:15,9:11,6:11,11:8) |
03:00 | Vasily Shtundyk – Nikita Belous | 3:4 (7:11,9:11,11:3,6:11,18:16,11:8,5:11) |
03:00 | Andrey Nikolaev – Dmitriy Fominikh | 4:3 (11:5,13:11,8:11,7:11,6:11,11:5,11:8) |
03:25 | Anatoliy Latysh – Oleg Zahozhii | 4:1 (11:3,11:7,7:11,11:8,12:10) |
03:36 | Daniil Rozhkov – Kirill Nazarov | 3:4 (11:2,6:11,12:14,5:11,12:10,12:10,9:11) |
03:41 | Lev Aydakov – Danil Khramukhin | 0:4 (5:11,10:12,5:11,9:11) |
03:46 | Evgeny Mitrik – Nikita Tyukavin | 4:3 (11:5,7:11,8:11,11:8,9:11,11:6,11:8) |
03:49 | Alexander Zdanovich – Anatoliy Latysh | 4:2 (3:11,11:6,6:11,11:5,11:7,11:7) |
03:50 | Pavel Lobkov – Roman Kharitonenko | 4:2 (13:11,4:11,11:0,11:8,15:17,11:5) |
04:04 | Dmitriy Fominikh – Lev Aydakov | 1:4 (4:11,11:5,9:11,13:15,9:11) |
04:14 | Denis Asanov – Roman Kharitonenko | 4:0 (11:9,11:6,11:6,11:6) |
04:19 | Nikita Novikov – Maksim Isupov | 1:4 (7:11,8:11,11:9,5:11,3:11) |
04:23 | Gennady Shamkolovich – Oleg Zahozhii | 2:4 (11:5,8:11,11:4,7:11,11:13,4:11) |
04:24 | Nikita Tyukavin – Nikita Belous | 4:2 (7:11,11:9,11:9,10:12,11:4,11:6) |
04:37 | Danil Khramukhin – Andrey Nikolaev | 4:3 (11:7,15:13,5:11,5:11,12:10,12:14,11:4) |
04:38 | Pavel Lobkov – Sergei Khramets | 3:4 (11:8,11:3,8:11,5:11,9:11,11:6,6:11) |
04:44 | Kirill Nazarov – Daniil Rozhkov | 2:4 (11:13,7:11,7:11,11:9,14:12,8:11) |
04:51 | Gennady Shamkolovich – Anatoliy Latysh | 3:4 (11:3,11:5,6:11,8:11,9:11,11:7,8:11) |
04:58 | Vasily Shtundyk – Evgeny Mitrik | 0:4 (7:11,10:12,9:11,10:12) |
05:11 | Denis Asanov – Pavel Lobkov | 0:4 (8:11,6:11,9:11,8:11) |
05:24 | Maksim Isupov – Nikita Novikov | 4:1 (11:7,11:7,11:3,15:17,12:10) |
05:25 | Andrey Nikolaev – Lev Aydakov | 3:4 (6:11,11:7,7:11,11:8,8:11,11:9,11:13) |
05:30 | Oleg Zahozhii – Alexander Zdanovich | 1:4 (8:11,11:8,8:11,6:11,9:11) |
05:32 | Vasily Shtundyk – Nikita Tyukavin | 3:4 (11:8,10:12,11:7,16:14,4:11,4:11,9:11) |
05:36 | Roman Kharitonenko – Sergei Khramets | 2:4 (3:11,9:11,10:12,13:11,11:8,9:11) |
05:54 | Kirill Nazarov – Nikita Novikov | 2:4 (12:14,5:11,11:6,11:8,7:11,8:11) |
05:58 | Oleg Zahozhii – Gennady Shamkolovich | 4:0 (12:10,11:8,11:5,11:4) |
06:00 | Alexander Kavrigo – Valery Bykh | 4:1 (11:4,8:11,11:8,11:8,12:10) |
06:00 | Kyrill Puzankov – Bogdan Kapitonov | 4:3 (11:7,11:8,7:11,11:9,7:11,9:11,11:8) |
06:03 | Roman Kharitonenko – Pavel Lobkov | 4:1 (12:10,12:10,11:7,5:11,11:7) |
06:07 | Dmitriy Fominikh – Danil Khramukhin | 1:4 (10:12,10:12,11:4,10:12,6:11) |
06:12 | Evgeny Mitrik – Nikita Belous | 2:4 (7:11,7:11,9:11,11:4,11:6,5:11) |
06:22 | Anatoliy Latysh – Alexander Zdanovich | 4:1 (12:10,11:6,13:11,7:11,11:8) |
06:25 | Alexander Prokopenko – Artem Meleshko | 4:1 (11:0,11:3,11:7,9:11,11:3) |
06:32 | Sergei Khramets – Denis Asanov | 0:4 (8:11,4:11,10:12,5:11) |
06:38 | Lev Aydakov – Andrey Nikolaev | 0:4 (8:11,6:11,4:11,4:11) |
06:39 | Daniil Rozhkov – Maksim Isupov | 1:4 (6:11,5:11,4:11,11:8,5:11) |
06:45 | Alexander Kavrigo – Artem Meleshko | 4:0 (11:9,11:9,11:5,11:4) |
06:45 | Andrey Nikiforov – Maxim Fedorov | 3:4 (7:11,11:9,11:8,4:11,8:11,11:4,7:11) |
06:50 | Evgeny Mitrik – Vasily Shtundyk | 2:4 (8:11,11:7,11:7,9:11,7:11,8:11) |
06:58 | Danil Khramukhin – Dmitriy Fominikh | 4:0 (11:8,11:6,11:5,11:9) |
07:00 | Sergei Khramets – Pavel Lobkov | 4:1 (11:5,7:11,11:7,11:9,11:7) |
07:00 | Oleg Shilo – Dmitry Mikhalenko | 3:4 (8:11,9:11,11:4,5:11,11:5,11:7,7:11) |
07:00 | Andrey Tristen – Maksim Busov | 4:0 (11:8,13:11,11:7,12:10) |
07:18 | Alexander Prokopenko – Valery Bykh | 4:3 (8:11,10:12,11:7,6:11,11:2,11:4,13:11) |
07:22 | Nikita Belous – Nikita Tyukavin | 3:4 (11:5,5:11,12:10,8:11,10:12,11:8,11:13) |
07:24 | Valentin Zhivolkovsky – Kirill Goncharov | 1:4 (9:11,11:13,8:11,11:8,7:11) |
07:25 | Lev Aydakov – Dmitriy Fominikh | 4:3 (7:11,11:13,9:11,12:10,11:8,11:9,11:9) |
07:30 | Bogdan Kapitonov – Andrey Nikiforov | 4:2 (9:11,11:8,11:5,6:11,13:11,12:10) |
07:33 | Maxim Schinov – Alexander Oleksyuk | 4:2 (11:7,11:5,6:11,11:8,6:11,11:7) |
07:33 | Roman Kharitonenko – Denis Asanov | 4:1 (13:11,11:6,4:11,11:6,11:7) |
07:45 | Alexander Kavrigo – Alexander Prokopenko | 3:4 (4:11,11:6,9:11,11:8,11:6,7:11,8:11) |
07:53 | Andrey Tristen – Kirill Goncharov | 4:3 (10:12,11:9,10:12,11:13,11:5,11:4,11:9) |
08:00 | Andrey Terekhin – Nikolai Stakhievich | 2:4 (7:11,8:11,12:10,8:11,11:7,8:11) |
08:00 | Stanislav Melnikov – Alexey Dolgov | 4:3 (14:16,9:11,11:13,11:4,11:8,11:2,12:10) |
08:05 | Maxim Fedorov – Kyrill Puzankov | 2:4 (7:11,11:9,6:11,11:9,7:11,7:11) |
08:07 | Andrey Nikolaev – Danil Khramukhin | 4:2 (11:2,6:11,12:10,9:11,13:11,11:6) |
08:08 | Viktor Minin – Sergey Cherednichenko | 1:4 (1:11,3:11,7:11,11:6,9:11) |
08:12 | Dmitry Mikhalenko – Maxim Schinov | 4:3 (10:12,11:8,0:11,11:9,11:9,7:11,11:5) |
08:27 | Artem Meleshko – Valery Bykh | 0:4 (6:11,6:11,8:11,9:11) |
08:35 | Roman Romanov – Dmitriy Fomin | 4:1 (11:7,11:4,11:7,9:11,11:8) |
08:38 | Vitaly Shaban – Gleb Shamruk | 2:4 (6:11,13:11,13:11,4:11,4:11,8:11) |
08:42 | Valentin Zhivolkovsky – Maksim Busov | 0:4 (4:11,8:11,5:11,5:11) |
08:45 | Anatoly Romanov – Stanislav Melnikov | 4:1 (5:11,12:10,11:6,12:10,11:1) |
08:45 | Kyrill Puzankov – Andrey Nikiforov | 4:0 (11:8,11:5,11:7,11:7) |
08:53 | Alexander Oleksyuk – Oleg Shilo | 3:4 (12:10,12:10,11:4,7:11,9:11,5:11,11:13) |
09:00 | Daniil Sokolov – Igor Elistratov | 2:4 (7:11,5:11,11:7,6:11,11:9,1:11) |
09:00 | Sergey Cherednichenko – Roman Romanov | 4:0 (11:9,11:8,11:8,11:6) |
09:00 | Nikita Yarushin – Vadim Yaroshenko | 2:4 (11:13,11:9,6:11,7:11,13:11,10:12) |
09:05 | Andrey Tristen – Valentin Zhivolkovsky | 2:4 (11:3,8:11,8:11,11:9,7:11,10:12) |
09:08 | Artem Meleshko – Alexander Prokopenko | 0:4 (9:11,9:11,7:11,14:16) |
09:10 | Alexey Dolgov – Anatoly Romanov | 4:2 (11:13,11:4,6:11,12:10,11:3,11:6) |
09:10 | Bogdan Kapitonov – Maxim Fedorov | 4:2 (19:17,11:9,9:11,11:7,10:12,12:10) |
09:17 | Andrey Terekhin – Gleb Shamruk | 4:1 (11:7,10:12,12:10,11:7,14:12) |
09:25 | Dmitriy Fomin – Viktor Minin | 1:4 (8:11,8:11,11:3,8:11,7:11) |
09:25 | Svyatoslav Urazov – Daniil Mikheev A. | 4:1 (11:3,11:4,11:4,5:11,11:9) |
09:38 | Oleg Shilo – Maxim Schinov | 2:4 (11:9,7:11,11:7,8:11,5:11,9:11) |
09:41 | Aleksandr Khanin – Uladzislau Rukliatsou | 4:2 (9:11,11:5,7:11,11:7,11:4,11:7) |
09:44 | Kirill Goncharov – Maksim Busov | 0:4 (4:11,8:11,10:12,1:11) |
09:45 | Alexey Dolgov – Stanislav Melnikov | 0:4 (2:11,10:12,4:11,6:11) |
09:45 | Valery Bykh – Alexander Kavrigo | 3:4 (11:8,5:11,11:5,8:11,11:9,4:11,6:11) |
09:45 | Andrey Nikiforov – Kyrill Puzankov | 3:4 (7:11,11:8,5:11,11:7,11:3,10:12,4:11) |
09:52 | Igor Elistratov – Svyatoslav Urazov | 1:4 (4:11,11:9,12:14,8:11,7:11) |
09:55 | Viktor Minin – Roman Romanov | 0:4 (7:11,8:11,7:11,7:11) |
10:04 | Vitaly Shaban – Nikolai Stakhievich | 4:1 (11:8,6:11,11:5,11:8,11:6) |
10:05 | Valentin Zhivolkovsky – Andrey Tristen | 4:2 (11:7,8:11,11:3,12:10,7:11,11:9) |
10:10 | Stanislav Melnikov – Anatoly Romanov | 2:4 (11:8,12:14,4:11,4:11,11:2,7:11) |
10:15 | Valery Bykh – Artem Meleshko | 4:0 (11:9,11:9,11:6,11:5) |
10:18 | Aleksandr Khanin – Vadim Yaroshenko | 4:2 (11:8,11:8,2:11,9:11,11:9,11:4) |
10:19 | Dmitry Mikhalenko – Alexander Oleksyuk | 4:0 (11:3,11:7,11:9,11:5) |
10:20 | Sergey Cherednichenko – Dmitriy Fomin | 4:0 (11:4,11:8,11:7,11:4) |
10:25 | Daniil Mikheev A. – Daniil Sokolov | 0:4 (4:11,9:11,9:11,9:11) |
10:27 | Andrey Terekhin – Vitaly Shaban | 4:1 (11:9,4:11,15:13,11:7,11:6) |
10:30 | Maxim Fedorov – Bogdan Kapitonov | 1:4 (2:11,11:8,8:11,10:12,10:12) |
10:38 | Anatoly Romanov – Alexey Dolgov | 4:1 (11:9,4:11,11:4,11:7,11:8) |
10:40 | Alexander Prokopenko – Alexander Kavrigo | 0:4 (9:11,10:12,6:11,2:11) |
10:45 | Roman Romanov – Viktor Minin | 3:4 (11:6,5:11,11:8,6:11,11:8,5:11,7:11) |
10:45 | Maxim Schinov – Oleg Shilo | 1:4 (11:8,9:11,8:11,9:11,10:12) |
10:45 | Daniil Sokolov – Svyatoslav Urazov | 2:4 (11:6,5:11,6:11,11:8,2:11,7:11) |
10:52 | Maksim Busov – Kirill Goncharov | 4:3 (11:5,5:11,11:9,7:11,11:13,11:9,11:7) |
10:53 | Nikita Yarushin – Uladzislau Rukliatsou | 1:4 (7:11,4:11,11:9,15:17,10:12) |
11:00 | Maxim Fedorov – Andrey Nikiforov | 2:4 (11:7,6:11,4:11,7:11,11:5,4:11) |
11:09 | Gleb Shamruk – Nikolai Stakhievich | 4:2 (13:11,6:11,11:9,11:9,8:11,11:8) |
11:15 | Alberto Gil Cano – Mario Hernandez Doblado | 4:3 (11:8,11:5,16:14,8:11,6:11,4:11,11:6) |
11:15 | Anatoly Romanov – Stanislav Melnikov | 4:3 (11:8,11:6,6:11,8:11,9:11,11:8,11:7) |
11:20 | Igor Elistratov – Daniil Mikheev A. | 4:2 (4:11,11:9,11:7,11:9,5:11,11:9) |
11:22 | Alexander Oleksyuk – Dmitry Mikhalenko | 3:4 (7:11,12:14,8:11,11:4,11:8,11:4,4:11) |
11:28 | Dmitriy Fomin – Sergey Cherednichenko | 3:4 (11:5,9:11,12:10,4:11,7:11,11:7,8:11) |
11:32 | Kirill Goncharov – Andrey Tristen | 3:4 (15:13,2:11,5:11,11:6,11:5,2:11,9:11) |
11:33 | Aleksandr Khanin – Nikita Yarushin | 4:2 (11:5,11:8,11:4,7:11,7:11,11:8) |
11:35 | Mario Hernandez Doblado – Miguel Angel Tortosa Rueda | 1:4 (12:10,8:11,10:12,6:11,7:11) |
11:40 | Bogdan Kapitonov – Kyrill Puzankov | 4:3 (11:9,8:11,8:11,10:12,11:4,11:4,11:5) |
11:44 | Nikolai Stakhievich – Andrey Terekhin | 2:4 (10:12,10:12,11:4,5:11,14:12,11:13) |
11:55 | Daniil Mikheev A. – Svyatoslav Urazov | 2:4 (6:11,7:11,12:14,11:8,12:10,2:11) |
11:59 | Alexander Oleksyuk – Maxim Schinov | 4:2 (11:6,11:5,11:7,6:11,7:11,11:8) |
12:00 | Pavel Pavlov – Egor Rossygin | 2:4 (3:11,5:11,7:11,11:9,11:1,9:11) |
12:00 | Dmitriy Fomin – Roman Romanov | 4:1 (11:9,9:11,11:5,11:7,11:6) |
12:00 | Artem Yakovlev – Sergei Agafonov | 4:2 (11:4,9:11,11:6,10:12,14:12,13:11) |
12:00 | Artem Poduporin – Sergei Volkov | 4:3 (6:11,8:11,7:11,11:5,11:7,11:8,11:9) |
12:13 | Maksim Busov – Valentin Zhivolkovsky | 4:2 (11:6,11:13,11:8,13:15,11:8,12:10) |
12:14 | Vadim Yaroshenko – Uladzislau Rukliatsou | 3:4 (6:11,11:2,11:6,11:7,8:11,11:13,5:11) |
12:15 | Miguel Angel Tortosa Rueda – Alberto Gil Cano | 2:4 (5:11,7:11,11:4,11:3,7:11,7:11) |
12:29 | Gleb Shamruk – Vitaly Shaban | 4:2 (11:6,13:11,6:11,9:11,11:5,11:8) |
12:30 | Sergey Cherednichenko – Viktor Minin | 4:2 (11:7,6:11,11:2,11:5,8:11,11:8) |
12:32 | Marat Mukambetov – Pavel Pavlov | 0:4 (6:11,9:11,4:11,7:11) |
12:32 | Vitaly Khabibulin – Nikolai Brui | 4:3 (11:5,15:17,11:4,7:11,9:11,12:10,11:5) |
12:35 | Konstantin Bednyak – Vasily Tulchinsky | 4:3 (11:8,6:11,11:6,11:5,2:11,6:11,11:6) |
12:38 | Igor Elistratov – Daniil Sokolov | 3:4 (11:3,10:12,11:5,9:11,11:3,6:11,10:12) |
12:44 | Dmitry Mikhalenko – Oleg Shilo | 3:4 (11:9,14:12,9:11,5:11,11:7,5:11,6:11) |
12:55 | Mario Hernandez Doblado – Miguel Angel Tortosa Rueda | 1:4 (11:13,5:11,12:10,2:11,9:11) |
12:56 | Egor Rossygin – Marat Mukambetov | 4:1 (11:5,11:8,6:11,11:7,11:9) |
12:56 | Nikita Yarushin – Aleksandr Khanin | 1:4 (3:11,12:10,4:11,5:11,4:11) |
13:04 | Alexander Svidersky – Artur Shamsutdinov | 4:2 (11:6,11:8,9:11,13:11,11:13,11:8) |
13:05 | Nikolai Stakhievich – Vitaly Shaban | 4:2 (11:8,6:11,12:10,11:8,6:11,11:6) |
13:10 | Juan Francisko Castillo – Jose David Lopez | 4:1 (11:8,11:5,8:11,13:11,11:7) |
13:15 | Daniil Mikheev A. – Igor Elistratov | 0:4 (6:11,7:11,5:11,5:11) |
13:15 | Sergei Agafonov – Konstantin Bednyak | 4:2 (11:6,15:13,11:5,9:11,12:14,11:7) |
13:17 | Artem Poduporin – Nikolai Brui | 3:4 (5:11,11:8,11:7,11:6,3:11,9:11,6:11) |
13:24 | Egor Rossygin – Pavel Pavlov | 4:1 (11:3,11:6,8:11,19:17,15:13) |
13:28 | Uladzislau Rukliatsou – Vadim Yaroshenko | 3:4 (11:7,9:11,11:5,11:8,8:11,7:11,6:11) |
13:30 | Alberto Gil Cano – Miguel Angel Tortosa Rueda | 4:2 (11:7,11:8,4:11,6:11,11:4,12:10) |
13:35 | Jose Antonio Rugel – Oleg Stepanov | 0:4 (5:11,6:11,6:11,8:11) |
13:38 | Svyatoslav Urazov – Daniil Sokolov | 4:0 (11:3,12:10,11:7,11:8) |
13:46 | Alexander Slivkin – Aleksandr Trusov | 4:1 (11:5,11:8,7:11,11:9,15:13) |
13:56 | Pavel Pavlov – Marat Mukambetov | 4:0 (11:7,11:6,11:9,11:3) |
13:56 | Vitaly Khabibulin – Sergei Volkov | 3:4 (11:9,9:11,11:4,5:11,12:10,7:11,6:11) |
13:58 | Jose David Lopez – Jose Antonio Rugel | 1:4 (11:13,5:11,8:11,11:7,8:11) |
14:00 | Gleb Shamruk – Andrey Terekhin | 3:4 (12:10,8:11,6:11,11:9,11:9,5:11,4:11) |
14:00 | Vasily Tulchinsky – Artem Yakovlev | 4:1 (11:8,11:8,11:7,4:11,11:7) |
14:00 | Daniil Urodov – Alexander Sagitov | 4:2 (11:13,11:4,12:10,9:11,11:3,11:5) |
14:06 | Uladzislau Rukliatsou – Nikita Yarushin | 4:1 (11:9,11:4,11:8,9:11,11:5) |
14:17 | Alexander Svidersky – Aleksandr Trusov | 4:3 (2:11,8:11,13:11,11:4,5:11,11:6,11:8) |
14:22 | Marat Mukambetov – Egor Rossygin | 1:4 (10:12,11:4,4:11,9:11,8:11) |
14:28 | Evgeniy Petrov – Yuri Dmitriev | 3:4 (9:11,12:14,11:7,8:11,11:3,11:9,12:14) |
14:30 | Artem Yakovlev – Konstantin Bednyak | 0:4 (9:11,8:11,5:11,7:11) |
14:30 | Aliaksandr Kviatkouski – Vasily Vasin | 3:4 (10:12,4:11,8:11,15:13,11:9,11:7,8:11) |
14:30 | Oleg Stepanov – Juan Francisko Castillo | 4:2 (11:3,8:11,11:2,7:11,11:6,11:9) |
14:33 | Artem Poduporin – Vitaly Khabibulin | 4:2 (11:7,8:11,5:11,11:9,13:11,12:10) |
14:37 | Vadim Yaroshenko – Aleksandr Khanin | 4:2 (11:6,11:3,10:12,11:9,2:11,11:8) |
14:52 | Pavel Pavlov – Egor Rossygin | 2:4 (11:7,9:11,10:12,13:11,3:11,7:11) |
14:53 | Sergei Agafonov – Vasily Tulchinsky | 1:4 (9:11,7:11,11:7,6:11,8:11) |
14:55 | Juan Francisko Castillo – Jose Antonio Rugel | 4:1 (11:3,11:5,8:11,11:6,14:12) |
14:59 | Alexander Slivkin – Artur Shamsutdinov | 2:4 (11:8,11:13,4:11,11:3,5:11,5:11) |
15:01 | Alexey Yamankin – Alexander Shalaev | 2:4 (12:10,11:7,6:11,8:11,5:11,5:11) |
15:04 | Yuri Dmitriev – Daniil Urodov | 4:2 (9:11,13:11,5:11,11:6,11:6,14:12) |
15:08 | Nikolai Brui – Sergei Volkov | 0:4 (11:13,8:11,8:11,9:11) |
15:10 | Valery Bykh – Denis Shpadaruk | 1:4 (6:11,11:8,4:11,7:11,6:11) |
15:15 | Andrey Sirozh – Alexander Vanagel | 4:2 (11:8,11:5,11:9,7:11,9:11,11:5) |
15:25 | Jose David Lopez – Oleg Stepanov | 0:4 (4:11,9:11,2:11,8:11) |
15:29 | Alexander Svidersky – Alexander Slivkin | 0:4 (9:11,5:11,3:11,9:11) |
15:30 | Artem Yakovlev – Vasily Tulchinsky | 3:4 (12:10,11:8,8:11,7:11,12:10,6:11,7:11) |
15:35 | Denis Oleinikov – Pavel Galanov | 4:1 (9:11,11:6,11:9,11:6,11:6) |
15:37 | Alexander Sagitov – Evgeniy Petrov | 2:4 (9:11,11:4,2:11,15:13,8:11,8:11) |
15:39 | Vitaly Khabibulin – Artem Poduporin | 1:4 (5:11,9:11,10:12,11:6,5:11) |
15:40 | Aliaksandr Kviatkouski – Denis Shpadaruk | 2:4 (6:11,10:12,11:7,8:11,11:9,9:11) |
15:45 | Jose Antonio Rugel – Juan Francisko Castillo | 1:4 (11:6,9:11,8:11,4:11,4:11) |
15:47 | Artem Poduporin – Maksim Drobot | 2:4 (11:9,10:12,4:11,11:13,11:9,4:11) |
15:57 | Aleksandr Trusov – Artur Shamsutdinov | 4:3 (9:11,6:11,11:8,7:11,11:6,11:5,11:9) |
16:07 | Alexander Shalaev – Denis Oleinikov | 4:2 (10:12,12:10,7:11,11:7,11:8,11:3) |
16:07 | Sergei Volkov – Nikolai Brui | 0:4 (5:11,8:11,6:11,7:11) |
16:12 | Evgeniy Petrov – Daniil Urodov | 4:1 (11:5,13:11,10:12,11:7,15:13) |
16:15 | Oleg Stepanov – Jose David Lopez | 4:1 (14:12,11:6,7:11,11:6,11:2) |
16:20 | Konstantin Bednyak – Sergei Agafonov | 2:4 (6:11,10:12,2:11,11:5,11:9,5:11) |
16:20 | Andrey Sirozh – Maksim Drobot | 3:4 (9:11,16:14,11:6,2:11,11:13,11:4,10:12) |
16:25 | Valery Bykh – Vasily Vasin | 3:4 (8:11,12:10,11:6,11:5,2:11,8:11,9:11) |
16:33 | Aleksandr Trusov – Alexander Slivkin | 4:2 (11:9,9:11,11:9,11:3,7:11,11:9) |
16:34 | Sergei Volkov – Vitaly Khabibulin | 1:4 (11:7,9:11,9:11,9:11,9:11) |
16:40 | Jorge Lucena Nunez – Alejandro Merino Pena | 4:3 (11:8,11:8,8:11,2:11,11:9,11:13,11:5) |
16:45 | Yuri Dmitriev – Alexander Sagitov | 2:4 (11:4,7:11,8:11,8:11,13:11,5:11) |
16:45 | Pavel Galanov – Alexey Yamankin | 3:4 (14:12,8:11,11:8,10:12,9:11,11:9,5:11) |
16:55 | Konstantin Bednyak – Artem Yakovlev | 4:0 (11:4,11:6,11:4,11:3) |
17:00 | Pavel Ryazantsev – Evgeny Dylykov | 4:2 (11:5,11:6,5:11,15:13,7:11,12:10) |
17:05 | Aliaksandr Kviatkouski – Valery Bykh | 2:4 (6:11,8:11,12:14,11:9,11:9,6:11) |
17:07 | Nikolai Brui – Artem Poduporin | 4:2 (11:5,11:9,7:11,9:11,11:7,11:5) |
17:11 | Artem Poduporin – Alexander Vanagel | 1:4 (8:11,8:11,10:12,11:9,7:11) |
17:12 | Vasily Tulchinsky – Sergei Agafonov | 4:1 (11:6,3:11,11:9,11:7,11:9) |
17:14 | Daniil Urodov – Evgeniy Petrov | 0:4 (11:13,9:11,4:11,5:11) |
17:19 | Artur Shamsutdinov – Alexander Svidersky | 4:0 (11:8,16:14,11:7,11:9) |
17:35 | Alexey Yamankin – Denis Oleinikov | 1:4 (8:11,5:11,11:9,1:11,9:11) |
17:37 | Andrey Sirozh – Artem Poduporin | 4:3 (6:11,8:11,12:10,11:8,3:11,11:6,11:5) |
17:40 | Alexander Sagitov – Yuri Dmitriev | 4:2 (12:10,11:9,8:11,8:11,11:9,11:1) |
17:43 | Seyran Umerov – Dmitry Kan | 3:4 (12:10,4:11,11:8,8:11,5:11,11:6,9:11) |
17:46 | Francisco Jose Ruiz Rodriguez – Jorge Lucena Nunez | 4:0 (11:9,16:14,11:8,11:7) |
17:49 | Alexander Slivkin – Alexander Svidersky | 3:4 (10:12,11:5,11:8,11:6,9:11,8:11,5:11) |
17:50 | Denis Shpadaruk – Vasily Vasin | 4:3 (15:13,11:7,4:11,7:11,7:11,11:5,11:9) |
18:00 | Alexander Belkin – Yuri Moroz | 4:1 (11:6,11:5,4:11,12:10,11:5) |
18:06 | Alexander Shalaev – Pavel Galanov | 4:3 (11:7,10:12,11:7,9:11,2:11,12:10,11:7) |
18:07 | Daniil Urodov – Yuri Dmitriev | 0:4 (8:11,6:11,7:11,9:11) |
18:13 | Evgeny Dylykov – Seyran Umerov | 0:4 (7:11,7:11,13:15,7:11) |
18:14 | Maksim Drobot – Alexander Vanagel | 1:4 (12:14,5:11,6:11,11:7,10:12) |
18:22 | Andrey Suprunyuk – Maksym Kolos | 2:4 (5:11,11:7,7:11,11:8,6:11,10:12) |
18:25 | Alejandro Merino Pena – Francisco Jose Ruiz Rodriguez | 0:4 (4:11,2:11,9:11,5:11) |
18:25 | Artur Shamsutdinov – Aleksandr Trusov | 1:4 (6:11,5:11,11:9,7:11,5:11) |
18:25 | Denis Shpadaruk – Aliaksandr Kviatkouski | 4:0 (11:8,11:7,11:5,11:8) |
18:32 | Evgeniy Petrov – Alexander Sagitov | 4:2 (8:11,11:8,13:11,11:4,8:11,11:5) |
18:37 | Dmitry Kan – Pavel Ryazantsev | 3:4 (15:13,17:15,11:5,5:11,11:13,3:11,5:11) |
18:41 | Alejandro Merino Pena – Jorge Lucena Nunez | 4:2 (11:6,6:11,11:3,6:11,11:5,11:8) |
18:43 | Artem Poduporin – Andrey Sirozh | 3:4 (2:11,7:11,11:8,5:11,11:7,11:2,1:11) |
18:53 | Denis Oleinikov – Alexey Yamankin | 3:4 (8:11,11:2,13:11,10:12,7:11,11:8,8:11) |
18:55 | Vasily Vasin – Valery Bykh | 4:3 (11:4,11:9,8:11,4:11,11:7,7:11,11:8) |
19:00 | Alexander Vasiliev – Sergei Akulich | 4:1 (11:13,12:10,11:7,11:8,11:4) |
19:00 | Kyrill Puzankov – Pavel Pulnyi | 2:4 (8:11,13:11,9:11,8:11,11:6,5:11) |
19:00 | Sergey Cherednichenko – Andrey Gorbunov | 4:2 (11:13,6:11,11:8,11:8,11:4,12:10) |
19:02 | Alexander Belkin – Maksym Kolos | 4:1 (11:4,12:10,12:14,11:9,11:9) |
19:11 | Jorge Lucena Nunez – Francisco Jose Ruiz Rodriguez | 2:4 (7:11,11:6,5:11,8:11,12:10,4:11) |
19:14 | Alexander Vanagel – Maksim Drobot | 2:4 (11:7,8:11,7:11,4:11,11:8,10:12) |
19:20 | Pavel Ryazantsev – Seyran Umerov | 4:1 (11:7,11:9,11:5,8:11,11:9) |
19:25 | Ivan Patsyna – Matvey Golovko | 4:1 (11:5,6:11,11:5,11:9,11:6) |
19:30 | Grigorii Solovov – Evgeniy Elizarov | 3:4 (6:11,14:12,11:5,6:11,12:14,11:9,4:11) |
19:33 | Andrey Suprunyuk – Yuri Moroz | 4:2 (6:11,11:7,11:13,11:5,11:9,11:5) |
19:34 | Denis Zhurenko – Valery Kataev | 0:4 (7:11,7:11,9:11,5:11) |
19:35 | Valery Bykh – Aliaksandr Kviatkouski | 4:2 (11:5,8:11,8:11,11:4,11:7,11:6) |
19:36 | Pavel Galanov – Alexander Shalaev | 4:1 (11:6,11:9,11:8,5:11,11:6) |
19:40 | Pavel Meleshko – Andrey Zhuzhnev | 2:4 (11:8,8:11,10:12,11:5,12:14,4:11) |
19:45 | Francisco Jose Ruiz Rodriguez – Alejandro Merino Pena | 2:4 (8:11,14:12,11:6,5:11,7:11,8:11) |
19:46 | Alexander Vanagel – Artem Poduporin | 4:3 (11:5,3:11,11:9,8:11,11:8,8:11,11:5) |
19:50 | Evgeny Dylykov – Dmitry Kan | 2:4 (5:11,9:11,11:7,8:11,11:6,9:11) |
19:50 | Alexander Vasiliev – Matvey Golovko | 4:1 (11:3,9:11,11:9,11:4,11:8) |
19:54 | Egor Dolinsky – Nikita Butvina | 2:4 (2:11,11:7,7:11,11:9,9:11,8:11) |
20:00 | Dmitriy Barsukov – Alexey Ivanov | 0:4 (7:11,7:11,6:11,9:11) |
20:00 | Denis Stefanenkov – Sergey Popov | 4:1 (13:11,12:14,11:9,12:10,11:4) |
20:07 | Alexander Belkin – Andrey Suprunyuk | 4:3 (7:11,11:4,4:11,11:8,11:4,5:11,11:7) |
20:08 | Denis Oleinikov – Alexander Shalaev | 1:4 (10:12,10:12,11:8,9:11,1:11) |
20:15 | Ivan Patsyna – Sergei Akulich | 4:0 (11:6,12:10,11:9,12:10) |
20:15 | Vasily Vasin – Denis Shpadaruk | 1:4 (6:11,1:11,11:8,5:11,8:11) |
20:15 | Pavel Pulnyi – Grigorii Solovov | 4:2 (12:10,8:11,11:7,8:11,11:7,11:6) |
20:18 | Sergey Cherednichenko – Valery Kataev | 3:4 (6:11,4:11,8:11,11:4,11:8,11:8,9:11) |
20:20 | Oleg Semenov – Vasily Shtundyk | 4:0 (11:5,11:5,11:4,11:9) |
20:20 | Alejandro Merino Pena – Francisco Jose Ruiz Rodriguez | 3:4 (12:14,11:2,8:11,9:11,11:6,11:6,7:11) |
20:22 | Evgeny Dylykov – Pavel Ryazantsev | 4:2 (11:7,11:9,11:8,6:11,10:12,11:7) |
20:23 | Maksim Drobot – Andrey Sirozh | 4:2 (11:6,9:11,11:2,10:12,11:9,11:9) |
20:32 | Andrey Gorbunov – Denis Zhurenko | 1:4 (11:8,7:11,8:11,7:11,8:11) |
20:34 | Evgeny Klyuev – Mikhail Zhurlov | 0:4 (6:11,7:11,4:11,9:11) |
20:34 | Pavel Meleshko – Egor Dolinsky | 3:4 (11:7,11:1,11:7,4:11,9:11,9:11,7:11) |
20:37 | Alexander Vasiliev – Ivan Patsyna | 2:4 (4:11,7:11,11:5,8:11,14:12,8:11) |
20:38 | Alexey Yamankin – Pavel Galanov | 4:3 (5:11,5:11,5:11,11:9,11:8,11:6,11:5) |
20:45 | Maksym Kolos – Yuri Moroz | 0:4 (5:11,7:11,6:11,9:11) |
20:45 | Vasily Petrenko – Sergey Yutsky | 1:4 (2:11,8:11,11:7,7:11,8:11) |
20:48 | Alexey Ivanov – Oleg Semenov | 4:0 (12:10,11:3,11:9,11:7) |
20:55 | Evgeniy Elizarov – Kyrill Puzankov | 4:3 (11:8,7:11,11:4,9:11,11:8,8:11,13:11) |
20:58 | Sergey Popov – Evgeny Klyuev | 4:1 (11:9,8:11,11:4,12:10,11:5) |
21:00 | Stanislav Dalida – Alexey Burov | 4:1 (12:10,11:9,2:11,12:10,13:11) |
21:00 | Andrey Chizhevsky – Sergei Rodachinskii | 4:2 (11:7,7:11,9:11,11:7,11:4,11:6) |
21:05 | Dmitry Kan – Seyran Umerov | 4:2 (7:11,5:11,11:9,12:10,11:9,11:9) |
21:05 | Igor Klochko – Rafal Zajkowski | 1:4 (8:11,11:4,7:11,7:11,6:11) |
21:07 | Maksym Kolos – Alexander Belkin | 2:4 (4:11,12:10,13:15,11:8,7:11,5:11) |
21:12 | Vasily Shtundyk – Dmitriy Barsukov | 0:4 (9:11,12:14,8:11,9:11) |
21:15 | Matvey Golovko – Sergei Akulich | 4:2 (11:13,11:9,9:11,11:5,11:9,11:5) |
21:15 | Andrey Zhuzhnev – Nikita Butvina | 0:4 (3:11,9:11,9:11,9:11) |
21:30 | Alexander Drozdov – Evgeniy Sviridov | 4:1 (6:11,11:8,11:8,11:5,11:6) |
21:30 | Mikhail Zhurlov – Denis Stefanenkov | 0:4 (7:11,7:11,10:12,12:14) |
21:35 | Seyran Umerov – Pavel Ryazantsev | 3:4 (6:11,11:9,8:11,13:11,5:11,12:10,15:17) |
21:35 | Vasily Petrenko – Rafal Zajkowski | 1:4 (4:11,8:11,11:9,9:11,10:12) |
21:36 | Andrey Gorbunov – Pavel Meleshko | 2:4 (9:11,12:14,11:8,11:8,7:11,13:15) |
21:40 | Andrey Zhuzhnev – Denis Zhurenko | 1:4 (8:11,9:11,9:11,11:9,4:11) |
21:40 | Pavel Pulnyi – Evgeniy Elizarov | 3:4 (7:11,11:5,11:7,9:11,11:5,10:12,10:12) |
21:41 | Dmitriy Barsukov – Oleg Semenov | 1:4 (5:11,11:9,11:13,5:11,8:11) |
21:41 | Yuri Moroz – Andrey Suprunyuk | 4:2 (11:8,11:3,7:11,11:8,9:11,11:5) |
21:45 | Sergei Akulich – Ivan Patsyna | 3:4 (12:10,11:13,1:11,11:6,4:11,11:8,2:11) |
21:45 | Arseniy Chernyakevich – Ilya Yurusov | 3:4 (10:12,3:11,11:8,9:11,11:4,12:10,6:11) |
21:52 | Denis Stefanenkov – Evgeny Klyuev | 4:3 (11:2,11:9,12:10,7:11,9:11,10:12,11:9) |
21:55 | Alexey Burov – Alexander Drozdov | 1:4 (6:11,7:11,10:12,16:14,6:11) |
22:05 | Igor Klochko – Sergey Yutsky | 0:4 (4:11,6:11,4:11,4:11) |
22:10 | Andrey Chizhevsky – Ilya Yurusov | 4:0 (11:7,11:3,11:2,11:5) |
22:14 | Alexey Ivanov – Vasily Shtundyk | 4:0 (11:9,11:3,11:7,11:2) |
22:16 | Sergey Cherednichenko – Egor Dolinsky | 4:1 (11:13,11:5,11:2,11:3,11:9) |
22:16 | Valery Kataev – Nikita Butvina | 4:3 (12:10,11:3,12:10,8:11,8:11,6:11,11:6) |
22:20 | Maksym Kolos – Andrey Suprunyuk | 1:4 (7:11,12:10,3:11,5:11,6:11) |
22:23 | Dmitry Kan – Evgeny Dylykov | 4:3 (7:11,9:11,11:5,11:6,6:11,11:3,13:11) |
22:25 | Matvey Golovko – Alexander Vasiliev | 4:1 (11:4,5:11,11:9,11:6,11:8) |
22:25 | Vasily Petrenko – Igor Klochko | 4:1 (11:8,11:7,11:6,6:11,12:10) |
22:27 | Sergey Popov – Mikhail Zhurlov | 4:1 (12:10,11:6,3:11,11:9,14:12) |
22:30 | Arseniy Chernyakevich – Sergei Rodachinskii | 1:4 (11:9,8:11,7:11,9:11,12:14) |
22:35 | Evgeniy Sviridov – Stanislav Dalida | 1:4 (9:11,7:11,11:8,7:11,13:15) |
22:38 | Pavel Pulnyi – Kyrill Puzankov | 4:1 (6:11,11:6,12:10,11:6,12:10) |
22:45 | Oleg Semenov – Dmitriy Barsukov | 4:1 (11:6,11:5,13:11,13:15,13:11) |
22:46 | Yuri Moroz – Alexander Belkin | 3:4 (6:11,17:15,11:6,8:11,3:11,11:6,7:11) |
22:48 | Denis Zhurenko – Sergey Cherednichenko | 4:1 (7:11,12:10,11:8,11:7,12:10) |
22:50 | Sergei Akulich – Alexander Vasiliev | 3:4 (9:11,11:3,11:13,12:10,3:11,12:10,6:11) |
22:55 | Rafal Zajkowski – Sergey Yutsky | 4:2 (11:8,11:5,8:11,11:9,7:11,11:8) |
23:00 | Andrey Chizhevsky – Arseniy Chernyakevich | 2:4 (8:11,9:11,12:10,10:12,11:6,6:11) |
23:00 | Evgeny Klyuev – Denis Stefanenkov | 3:4 (7:11,5:11,11:7,8:11,11:8,12:10,14:16) |
23:05 | Andrey Zhuzhnev – Egor Dolinsky | 4:2 (11:6,13:11,10:12,11:5,8:11,15:13) |
23:10 | Stanislav Dalida – Alexander Drozdov | 0:4 (9:11,5:11,8:11,6:11) |
23:30 | Ilya Yurusov – Sergei Rodachinskii | 4:1 (8:11,11:7,11:2,11:6,11:5) |
TT-Cup. Poland
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:10 | Dimitrij Ovtcharov – Robert Gardos | 0:4 (7:11,6:11,3:11,6:11) |
00:35 | Mattias Falck – Kanak Jha | 1:4 (8:11,6:11,9:11,11:8,11:13) |
00:50 | Xu Xin – Ma Long | 4:1 (11:9,5:11,13:11,11:7,13:11) |
01:15 | Liam Pitchford – Tomokazu Harimoto | 3:4 (11:8,5:11,15:13,4:11,11:9,6:11,8:11) |
01:40 | Ma Long – Mattias Falck | 4:0 (11:5,11:6,11:9,11:8) |
02:05 | Kanak Jha – Dimitrij Ovtcharov | 4:2 (11:9,11:7,10:12,7:11,11:5,11:8) |
02:20 | Robert Gardos – Simon Gauzy | 4:3 (11:7,12:14,11:6,6:11,12:10,4:11,11:9) |
02:50 | Ma Long – Ma Long | 4:3 (11:9,9:11,11:5,10:12,4:11,11:8,12:10) |
03:15 | Hugo Calderano – Zhendong Fan | 3:4 (12:10,11:8,4:11,6:11,11:5,5:11,7:11) |
03:40 | Jon Persson – Kirill Skachkov | 4:0 (11:7,11:5,11:4,11:6) |
04:15 | Zhendong Fan – Ma Long | 4:2 (4:11,11:5,5:11,11:7,11:8,11:6) |
04:25 | Ma Long – Robert Gardos | 4:2 (11:9,11:8,7:11,12:10,4:11,11:9) |
04:55 | Simon Gauzy – Kanak Jha | 4:2 (11:7,11:6,4:11,4:11,11:8,12:10) |
05:10 | Dimitrij Ovtcharov – Ma Long | 0:4 (11:13,9:11,7:11,8:11) |
05:35 | Mattias Falck – Tomokazu Harimoto | 4:2 (9:11,11:8,9:11,11:9,11:5,12:10) |
05:50 | Xu Xin – Liam Pitchford | 1:4 (9:11,11:9,8:11,4:11,13:15) |
06:30 | Dimitrij Ovtcharov – Tomokazu Harimoto | 4:2 (11:8,7:11,11:7,8:11,11:7,11:3) |
06:40 | Simon Gauzy – Ma Long | 2:4 (11:13,11:4,12:10,6:11,9:11,8:11) |
07:10 | Ma Long – Kanak Jha | 4:1 (12:10,5:11,11:5,11:6,11:6) |
07:25 | Zhendong Fan – Robert Gardos | 4:1 (11:8,11:9,9:11,11:8,11:9) |
07:45 | Kirill Skachkov – Ma Long | 1:4 (11:7,6:11,5:11,5:11,6:11) |
08:05 | Jon Persson – Hugo Calderano | 0:4 (9:11,11:13,9:11,5:11) |
08:30 | Robert Gardos – Kirill Skachkov | 4:2 (11:9,11:5,11:8,7:11,4:11,11:6) |
08:40 | Kanak Jha – Zhendong Fan | 2:4 (11:9,7:11,4:11,12:10,9:11,5:11) |
09:10 | Ma Long – Ma Long | 4:1 (11:5,5:11,11:8,11:8,11:9) |
09:25 | Tomokazu Harimoto – Simon Gauzy | 2:4 (8:11,6:11,11:9,11:8,8:11,8:11) |
09:45 | Liam Pitchford – Dimitrij Ovtcharov | 1:4 (7:11,11:13,9:11,11:8,11:13) |
10:10 | Xu Xin – Mattias Falck | 2:4 (11:7,7:11,7:11,11:5,9:11,7:11) |
10:35 | Simon Gauzy – Liam Pitchford | 1:4 (11:13,2:11,8:11,11:6,2:11) |
10:55 | Ma Long – Tomokazu Harimoto | 1:4 (6:11,11:9,9:11,7:11,9:11) |
11:10 | Zhendong Fan – Ma Long | 4:3 (12:10,5:11,6:11,11:6,8:11,11:8,11:4) |
11:35 | Kirill Skachkov – Kanak Jha | 3:4 (11:7,5:11,11:5,5:11,11:9,5:11,7:11) |
12:00 | Jon Persson – Robert Gardos | 3:4 (11:8,7:11,8:11,11:8,10:12,12:10,9:11) |
12:25 | Hugo Calderano – Ma Long | 4:2 (11:4,11:9,7:11,11:6,6:11,11:3) |
13:05 | Kanak Jha – Jon Persson | 4:3 (11:8,11:6,9:11,11:9,11:13,3:11,11:7) |
13:15 | Ma Long – Kirill Skachkov | 4:3 (11:3,11:7,12:14,7:11,11:8,6:11,11:6) |
13:55 | Tomokazu Harimoto – Zhendong Fan | 3:4 (6:11,11:13,11:5,11:7,4:11,14:12,4:11) |
14:05 | Liam Pitchford – Ma Long | 4:1 (11:7,11:8,11:8,7:11,11:7) |
14:40 | Xu Xin – Simon Gauzy | 3:4 (11:9,11:4,3:11,11:8,6:11,8:11,10:12) |
14:50 | Mattias Falck – Dimitrij Ovtcharov | 4:2 (11:7,10:12,5:11,11:8,11:8,11:5) |
15:40 | Ma Long – Xu Xin | 1:4 (7:11,12:14,11:13,11:7,8:11) |
15:55 | Zhendong Fan – Liam Pitchford | 4:3 (11:7,8:11,11:9,5:11,11:8,4:11,11:8) |
16:20 | Kirill Skachkov – Tomokazu Harimoto | 2:4 (7:11,11:7,8:11,9:11,11:5,12:14) |
16:45 | Jon Persson – Ma Long | 0:4 (3:11,9:11,3:11,7:11) |
17:05 | Hugo Calderano – Kanak Jha | 4:2 (10:12,11:7,11:7,11:6,8:11,12:10) |
17:20 | Ma Long – Robert Gardos | 4:2 (6:11,12:10,6:11,11:6,11:8,11:9) |
18:00 | Ma Long – Hugo Calderano | 0:4 (3:11,12:14,10:12,9:11) |
18:10 | Tomokazu Harimoto – Jon Persson | 4:1 (11:5,7:11,11:6,11:7,11:8) |
18:35 | Liam Pitchford – Kirill Skachkov | 4:0 (11:2,12:10,11:6,11:7) |
18:45 | Xu Xin – Zhendong Fan | 1:4 (4:11,11:8,7:11,6:11,8:11) |
19:05 | Mattias Falck – Ma Long | 4:3 (9:11,13:11,11:3,5:11,8:11,11:9,12:10) |
19:20 | Dimitrij Ovtcharov – Simon Gauzy | 4:2 (9:11,6:11,11:7,11:4,11:5,11:9) |
20:05 | Zhendong Fan – Mattias Falck | 4:2 (6:11,11:9,16:14,10:12,11:4,11:9) |
20:20 | Kirill Skachkov – Xu Xin | 1:4 (11:7,7:11,7:11,2:11,5:11) |
20:55 | Jon Persson – Liam Pitchford | 2:4 (8:11,7:11,9:11,11:4,11:9,6:11) |
21:05 | Hugo Calderano – Tomokazu Harimoto | 2:4 (11:7,11:13,12:10,9:11,5:11,13:15) |
21:40 | Ma Long – Ma Long | 1:4 (8:11,8:11,11:5,6:11,7:11) |
21:55 | Robert Gardos – Kanak Jha | 1:4 (3:11,8:11,9:11,11:4,2:11) |
22:25 | Tomokazu Harimoto – Ma Long | 1:4 (9:11,5:11,8:11,12:10,9:11) |
22:40 | Liam Pitchford – Hugo Calderano | 4:3 (4:11,8:11,11:9,11:8,3:11,11:9,11:8) |
23:05 | Xu Xin – Jon Persson | 4:0 (11:6,11:3,11:7,11:3) |
Setka Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Andrey Dlugokanskiy – Oleg Tretyakov | 4:2 (11:8,10:12,11:5,7:11,11:5,12:10) |
00:15 | Vladimir Kucherenko – Anton Orbakas | 4:0 (11:7,13:11,11:6,11:9) |
00:20 | Alexander Zaytsev – Denis Bahtin | 4:1 (11:6,11:5,14:16,11:7,11:9) |
00:45 | Konstantin Pushkar – Leonid Pankov | 0:4 (8:11,7:11,10:12,9:11) |
01:00 | Vladimir Vakulenko – Alexander Boherman | 4:2 (11:8,11:9,6:11,7:11,11:8,12:10) |
01:00 | Alexei Kaulik – Vitaliy Shumakov | 3:4 (11:5,11:8,8:11,9:11,7:11,11:6,6:11) |
01:45 | Denis Bahtin – Vladimir Vakulenko | 4:0 (13:11,11:6,11:5,12:10) |
02:10 | Vitaliy Shumakov – Oleg Tretyakov | 4:2 (11:8,11:6,9:11,11:2,12:14,11:5) |
02:10 | Vladimir Kucherenko – Anton Orbakas | 4:3 (11:4,12:10,12:10,3:11,8:11,7:11,11:9) |
02:30 | Alexander Boherman – Alexander Zaytsev | 4:2 (11:5,11:8,7:11,6:11,11:6,11:3) |
02:55 | Andrey Dlugokanskiy – Vitaliy Shumakov | 2:4 (8:11,8:11,14:12,8:11,11:5,3:11) |
02:55 | Konstantin Pushkar – Leonid Pankov | 4:1 (10:12,11:8,11:9,12:10,11:8) |
03:20 | Vladimir Vakulenko – Alexander Boherman | 3:4 (9:11,11:8,6:11,8:11,11:7,11:8,4:11) |
03:30 | Oleg Tretyakov – Alexei Kaulik | 1:4 (9:11,9:11,7:11,11:8,5:11) |
03:30 | Leonid Pankov – Anton Orbakas | 2:4 (11:13,11:5,9:11,11:13,11:4,7:11) |
04:00 | Alexander Zaytsev – Denis Bahtin | 4:2 (11:5,11:6,10:12,8:11,11:4,11:6) |
04:15 | Alexei Kaulik – Vitaliy Shumakov | 4:3 (13:11,11:9,11:13,11:6,5:11,3:11,13:11) |
04:25 | Konstantin Pushkar – Vladimir Kucherenko | 2:4 (11:9,8:11,9:11,10:12,11:9,5:11) |
05:05 | Andrey Dlugokanskiy – Oleg Tretyakov | 4:2 (11:9,8:11,8:11,12:10,11:7,11:8) |
05:05 | Anton Orbakas – Konstantin Pushkar | 1:4 (7:11,11:8,5:11,7:11,9:11) |
05:10 | Andrey Subbotin – Sergey Gubanov | 2:4 (11:7,6:11,10:12,11:5,8:11,11:13) |
05:40 | Vladimir Kucherenko – Leonid Pankov | 3:4 (5:11,4:11,7:11,11:8,11:8,11:9,7:11) |
05:45 | Alexei Kaulik – Andrey Dlugokanskiy | 4:0 (11:9,11:7,11:9,11:5) |
05:50 | Arkady Chesnokov – Alexander Ivanenko | 4:0 (11:8,11:9,11:8,11:8) |
06:20 | Oleg Tretyakov – Andrey Dlugokanskiy | 4:1 (14:12,9:11,11:6,11:4,11:6) |
06:25 | Anton Orbakas – Leonid Pankov | 4:2 (5:11,13:11,11:6,8:11,12:10,13:11) |
06:30 | Andrey Subbotin – Arkady Chesnokov | 2:4 (8:11,11:9,11:5,5:11,8:11,4:11) |
06:55 | Vitaliy Shumakov – Alexei Kaulik | 2:4 (6:11,8:11,11:7,11:6,7:11,4:11) |
07:10 | Vladimir Kucherenko – Konstantin Pushkar | 1:4 (9:11,7:11,11:8,8:11,4:11) |
07:10 | Sergey Gubanov – Alexander Ivanenko | 4:1 (11:9,8:11,11:9,11:5,11:9) |
07:45 | Alexander Ivanenko – Andrey Subbotin | 4:3 (9:11,11:8,11:9,12:10,9:11,7:11,11:8) |
08:10 | Andrey Rekhtin – Vladimir Tkachenko | 1:4 (4:11,7:11,13:11,8:11,10:12) |
08:10 | Daniil Poltev – Vladislav Sorbalo | 2:4 (9:11,11:9,8:11,3:11,11:8,4:11) |
08:35 | Arkady Chesnokov – Sergey Gubanov | 4:2 (9:11,11:6,11:7,11:9,12:14,12:10) |
08:50 | Igor Fokin – Yuri Gromyak | 3:4 (8:11,6:11,11:9,11:9,4:11,11:9,6:11) |
08:50 | Maxim Vasin – Ilya Borodin | 3:4 (8:11,11:6,5:11,9:11,11:8,11:7,6:11) |
09:25 | Daniil Poltev – Maxim Vasin | 1:4 (5:11,9:11,7:11,11:9,7:11) |
09:30 | Andrey Subbotin – Alexander Ivanenko | 4:1 (11:9,8:11,15:13,11:6,11:8) |
09:30 | Andrey Rekhtin – Igor Fokin | 4:1 (13:11,8:11,14:12,12:10,11:9) |
10:00 | Vladislav Sorbalo – Ilya Borodin | 4:1 (12:10,8:11,11:7,11:9,11:6) |
10:00 | Vladimir Tkachenko – Yuri Gromyak | 0:4 (11:13,9:11,11:13,6:11) |
10:05 | Sergey Gubanov – Arkady Chesnokov | 2:4 (11:5,6:11,6:11,5:11,11:7,5:11) |
10:35 | Yuri Gromyak – Andrey Rekhtin | 4:0 (12:10,11:6,11:7,12:10) |
10:35 | Ilya Borodin – Daniil Poltev | 4:2 (11:8,9:11,11:7,5:11,11:9,11:6) |
11:00 | Sergey Gubanov – Andrey Subbotin | 4:0 (11:6,12:10,11:8,11:7) |
11:15 | Igor Fokin – Vladimir Tkachenko | 1:4 (7:11,11:8,7:11,6:11,11:13) |
11:20 | Maxim Vasin – Vladislav Sorbalo | 2:4 (11:8,8:11,8:11,11:8,7:11,6:11) |
11:35 | Alexander Ivanenko – Arkady Chesnokov | 2:4 (5:11,11:7,10:12,11:9,8:11,9:11) |
12:00 | Igor Fokin – Andrey Rekhtin | 4:2 (11:7,10:12,11:7,6:11,11:8,11:7) |
12:00 | Maxim Vasin – Daniil Poltev | 4:0 (11:9,11:6,12:10,11:6) |
12:15 | Arkady Chesnokov – Andrey Subbotin | 2:4 (6:11,9:11,9:11,11:8,11:7,10:12) |
12:45 | Ilya Borodin – Vladislav Sorbalo | 1:4 (6:11,11:9,8:11,7:11,9:11) |
12:50 | Yuri Gromyak – Vladimir Tkachenko | 1:4 (9:11,7:11,12:10,8:11,12:14) |
13:00 | Alexander Ivanenko – Sergey Gubanov | 4:3 (8:11,13:11,11:4,6:11,9:11,11:6,11:5) |
13:55 | Andrey Subbotin – Alexander Ivanenko | 4:1 (11:7,11:9,8:11,11:9,11:8) |
14:00 | Vladimir Tkachenko – Andrey Rekhtin | 4:2 (11:4,13:11,8:11,6:11,13:11,14:12) |
14:00 | Vladislav Sorbalo – Daniil Poltev | 4:3 (11:3,12:14,7:11,11:5,11:13,13:11,12:10) |
14:30 | Sergey Gubanov – Arkady Chesnokov | 4:0 (11:9,11:8,11:7,12:10) |
14:40 | Yuri Gromyak – Igor Fokin | 4:1 (13:11,11:2,11:13,11:7,11:9) |
14:45 | Ilya Borodin – Maxim Vasin | 4:3 (11:3,12:10,11:13,11:7,5:11,7:11,11:9) |
15:05 | Arkady Chesnokov – Alexander Ivanenko | 4:2 (11:5,11:9,11:9,7:11,8:11,11:9) |
15:20 | Igor Fokin – Andrey Rekhtin | 1:4 (11:2,5:11,11:13,8:11,4:11) |
15:25 | Maxim Vasin – Daniil Poltev | 4:3 (4:11,12:10,10:12,11:9,11:5,8:11,11:8) |
15:45 | Andrey Subbotin – Sergey Gubanov | 1:4 (6:11,8:11,8:11,11:6,10:12) |
16:00 | Yuri Gromyak – Vladimir Tkachenko | 2:4 (11:13,5:11,12:10,11:9,5:11,9:11) |
16:15 | Ilya Borodin – Vladislav Sorbalo | 1:4 (4:11,12:10,9:11,3:11,9:11) |
16:45 | Andrey Rekhtin – Yuri Gromyak | 4:2 (8:11,11:4,12:10,11:6,9:11,11:6) |
16:45 | Daniil Poltev – Ilya Borodin | 2:4 (7:11,11:9,13:11,2:11,4:11,9:11) |
17:00 | Sergey Golovin – Georgy Sitsky | 3:4 (9:11,11:7,11:7,11:8,6:11,8:11,12:14) |
17:30 | Vladislav Sorbalo – Maxim Vasin | 4:2 (11:2,10:12,12:10,8:11,17:15,11:8) |
17:30 | Vladimir Tkachenko – Igor Fokin | 4:3 (11:4,14:12,11:5,8:11,8:11,9:11,11:4) |
17:45 | Vladimir Kasperovich – Vladimir Antonenko | 4:2 (11:9,10:12,8:11,11:5,11:8,11:9) |
18:15 | Igor Fokin – Yuri Gromyak | 4:3 (11:3,10:12,11:8,10:12,11:4,6:11,11:7) |
18:15 | Daniil Poltev – Maxim Vasin | 4:1 (11:4,10:12,12:10,11:8,11:6) |
18:25 | Sergey Golovin – Vladimir Kasperovich | 1:4 (11:5,8:11,6:11,8:11,7:11) |
18:55 | Vladislav Sorbalo – Ilya Borodin | 4:1 (13:11,11:4,9:11,11:8,11:6) |
18:55 | Andrey Rekhtin – Vladimir Tkachenko | 4:3 (4:11,11:7,6:11,11:7,11:6,11:13,11:8) |
19:00 | Georgy Sitsky – Vladimir Antonenko | 2:4 (10:12,13:11,12:10,10:12,8:11,6:11) |
19:45 | Vladimir Antonenko – Sergey Golovin | 3:4 (11:9,7:11,11:6,8:11,11:9,5:11,4:11) |
20:00 | Grigory Sludenko – Kirill Kuzmichyov | 2:4 (4:11,11:7,6:11,13:11,9:11,6:11) |
20:00 | Oleg Tretyakov – Andrey Dlugokanskiy | 2:4 (9:11,11:9,7:11,8:11,11:7,8:11) |
20:30 | Vladimir Kasperovich – Georgy Sitsky | 4:3 (11:7,10:12,12:10,5:11,11:6,5:11,11:6) |
20:40 | Vitaliy Shumakov – Nikita Gubanov | 2:4 (5:11,11:7,8:11,9:11,11:7,5:11) |
20:40 | Andrei Lizogubov – Konstantin Ivanov | 4:3 (4:11,11:7,12:10,7:11,3:11,11:8,11:3) |
21:20 | Oleg Tretyakov – Vitaliy Shumakov | 4:1 (11:8,6:11,11:5,11:8,12:10) |
21:20 | Vladimir Antonenko – Georgy Sitsky | 2:4 (4:11,5:11,11:5,11:8,10:12,8:11) |
21:30 | Grigory Sludenko – Andrei Lizogubov | 2:4 (12:10,7:11,7:11,7:11,11:6,8:11) |
22:00 | Vladimir Kasperovich – Sergey Golovin | 2:4 (14:12,11:13,6:11,11:8,10:12,7:11) |
22:00 | Andrey Dlugokanskiy – Nikita Gubanov | 3:4 (11:9,9:11,7:11,11:7,3:11,11:8,8:11) |
22:05 | Kirill Kuzmichyov – Konstantin Ivanov | 4:2 (7:11,11:7,11:4,7:11,11:4,11:9) |
22:45 | Nikita Gubanov – Oleg Tretyakov | 4:1 (13:11,12:10,6:11,11:5,11:6) |
22:45 | Konstantin Ivanov – Grigory Sludenko | 4:3 (11:4,11:7,8:11,7:11,11:6,7:11,11:6) |
23:00 | Georgy Sitsky – Sergey Golovin | 4:1 (12:10,11:8,5:11,11:9,11:7) |
Armenia. ITT Cup. Group A. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Maria Blokhina – Elena Ivanova V | 1:4 (6:11,11:7,6:11,10:12,7:11) |
01:00 | Maria Negulyaeva – Maria Blokhina | 4:2 (8:11,7:11,11:7,11:9,11:8,11:9) |
01:45 | Elena Ivanova V – Oksana Sorbalo | 4:1 (15:13,5:11,11:8,11:7,11:8) |
02:25 | Oksana Sorbalo – Maria Blokhina | 4:0 (11:9,11:7,11:5,12:10) |
02:55 | Maria Negulyaeva – Elena Ivanova V | 4:2 (12:10,7:11,11:8,8:11,11:9,11:5) |
04:10 | Alexandra Yakubova – Valeria Drobitkova | 0:4 (7:11,10:12,9:11,9:11) |
04:50 | Irina Naumova – Elizabeth Garkushina | 2:4 (7:11,11:6,11:6,10:12,14:16,6:11) |
05:30 | Alexandra Yakubova – Irina Naumova | 1:4 (10:12,8:11,11:9,8:11,7:11) |
06:15 | Valeria Drobitkova – Elizabeth Garkushina | 4:2 (11:6,5:11,11:9,11:5,7:11,11:9) |
06:50 | Elizabeth Garkushina – Alexandra Yakubova | 3:4 (11:6,12:10,12:10,7:11,12:14,5:11,8:11) |
07:35 | Irina Naumova – Valeria Drobitkova | 1:4 (9:11,12:10,15:17,9:11,5:11) |
08:20 | Irina Naumova – Alexandra Yakubova | 3:4 (11:8,12:14,11:5,11:13,11:8,7:11,7:11) |
08:55 | Elizabeth Garkushina – Valeria Drobitkova | 4:1 (8:11,11:8,11:7,11:6,11:9) |
10:00 | Valeria Drobitkova – Anna Sashkova | 4:1 (14:12,11:8,11:7,10:12,11:6) |
10:45 | Elizabeth Garkushina – Irina Naumova | 4:2 (8:11,13:11,10:12,14:12,11:5,11:4) |
11:30 | Irina Naumova – Anna Sashkova | 4:3 (12:14,7:11,11:8,15:13,5:11,11:6,12:10) |
12:15 | Elizabeth Garkushina – Valeria Drobitkova | 1:4 (7:11,7:11,11:9,8:11,10:12) |
12:55 | Anna Sashkova – Elizabeth Garkushina | 1:4 (6:11,8:11,11:9,6:11,7:11) |
13:30 | Valeria Drobitkova – Irina Naumova | 4:3 (10:12,11:7,11:5,9:11,11:7,10:12,11:5) |
14:15 | Anna Sashkova – Irina Naumova | 4:2 (11:6,11:7,6:11,11:9,10:12,13:11) |
14:50 | Valeria Drobitkova – Elizabeth Garkushina | 4:2 (6:11,11:5,9:11,12:10,11:8,11:6) |
16:00 | Anna Sashkova – Nadezhda Medvedeva | 1:4 (11:8,5:11,7:11,8:11,9:11) |
16:45 | Elena Ivanova V – Anna Lodygina | 3:4 (6:11,11:7,8:11,13:11,11:9,11:13,8:11) |
17:30 | Anna Sashkova – Elena Ivanova V | 0:4 (7:11,8:11,9:11,10:12) |
18:15 | Nadezhda Medvedeva – Anna Lodygina | 2:4 (11:13,6:11,11:7,11:13,11:8,9:11) |
19:00 | Anna Lodygina – Anna Sashkova | 4:1 (11:7,14:12,9:11,11:8,11:9) |
19:40 | Elena Ivanova V – Nadezhda Medvedeva | 0:4 (7:11,8:11,10:12,11:13) |
20:20 | Elena Ivanova V – Anna Sashkova | 3:4 (7:11,11:8,9:11,11:9,11:8,6:11,6:11) |
21:00 | Anna Lodygina – Nadezhda Medvedeva | 0:4 (8:11,9:11,8:11,10:12) |
22:00 | Nadezhda Medvedeva – Alexandra Yakubova | 4:3 (9:11,9:11,11:7,11:6,12:10,8:11,11:9) |
22:45 | Anna Lodygina – Elena Ivanova V | 2:4 (9:11,9:11,11:9,11:5,7:11,6:11) |
TT-Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Vojtech Dusan – Tomas Krejci | 2:3 (7:11,6:11,11:4,11:7,8:11) |
00:15 | Jan Urbanek – Jaromir Zlamal | 3:0 (11:9,18:16,11:7) |
00:45 | Ales Hanl – Jaromir Zlamal | 0:3 (9:11,5:11,9:11) |
00:45 | Martin Lepka – Marek Hluchy | 3:2 (13:15,6:11,12:10,11:8,11:5) |
01:15 | Denis Benes – Jan Urbanek | 0:3 (4:11,7:11,8:11) |
01:45 | Ales Hanl – Denis Benes | 2:3 (11:8,8:11,11:9,11:13,8:11) |
01:45 | Tomas Krejci – Vojtech Dusan | 3:1 (6:11,11:5,11:9,11:9) |
10:15 | Jakub Zahradnicek – Frantisek Korenek | 0:3 (4:11,3:11,2:11) |
10:45 | Petr Litomisky – Jaroslav Zamyslicky | 2:3 (8:11,11:9,11:8,6:11,8:11) |
10:45 | Richard Marsik – Dominik Pasek | 3:1 (11:9,4:11,11:8,11:8) |
11:15 | Jiri Celler – Jachym Sebl | 1:3 (12:14,4:11,11:5,10:12) |
11:15 | Jakub Zahradnicek – Dominik Pasek | 2:3 (12:10,9:11,11:8,10:12,7:11) |
11:45 | Petr Litomisky – Jachym Sebl | 1:3 (2:11,8:11,11:8,7:11) |
11:45 | Frantisek Korenek – Richard Marsik | 3:2 (11:5,10:12,13:15,11:8,11:6) |
12:15 | Jakub Zahradnicek – Richard Marsik | 3:1 (11:5,11:7,11:13,11:9) |
12:15 | Jaroslav Zamyslicky – Jiri Celler | 2:3 (9:11,11:7,6:11,13:11,7:11) |
12:45 | Dominik Pasek – Frantisek Korenek | 3:0 (12:10,15:13,11:8) |
12:45 | Petr Litomisky – Jiri Celler | 3:1 (4:11,11:9,11:8,11:7) |
13:15 | Jachym Sebl – Jaroslav Zamyslicky | 1:3 (13:11,1:11,9:11,7:11) |
14:15 | Jan Simecek – Ondrej Fiklik | 3:0 (13:11,11:9,11:2) |
14:15 | Jaroslav Zamyslicky – Jachym Sebl | 3:2 (6:11,1:11,11:7,11:7,11:7) |
14:45 | Ales Langer – Josef Ruzicka | 1:3 (6:11,11:9,6:11,7:11) |
14:55 | Vlastimil Kocvara – Jiri Sulc | 2:3 (11:9,11:7,7:11,7:11,9:11) |
15:15 | Jan Simecek – Josef Ruzicka | 3:2 (11:7,11:6,8:11,4:11,11:6) |
15:15 | Gustav Lomsky – Frantisek Dvorak | 1:3 (9:11,11:7,4:11,6:11) |
15:45 | Ondrej Fiklik – Ales Langer | 3:0 (11:8,11:7,11:9) |
15:45 | Vlastimil Kocvara – Frantisek Dvorak | 3:2 (11:6,11:6,10:12,9:11,11:9) |
16:15 | Jiri Sulc – Gustav Lomsky | 3:0 (11:6,11:9,11:9) |
16:15 | Jan Simecek – Ales Langer | 1:3 (9:11,16:14,8:11,9:11) |
16:45 | Vlastimil Kocvara – Gustav Lomsky | 1:3 (11:7,4:11,5:11,3:11) |
16:45 | Josef Ruzicka – Ondrej Fiklik | 2:3 (10:12,11:3,14:12,6:11,9:11) |
17:15 | Frantisek Dvorak – Jiri Sulc | 3:0 (11:3,11:8,11:8) |
17:30 | Josef Ruzicka – Ales Langer | 2:3 (11:5,11:2,4:11,6:11,8:11) |
17:45 | Gustav Lomsky – Vlastimil Kocvara | 3:0 (11:9,11:4,11:4) |
18:15 | Maxim Suvorov – Marek Kulisek | 3:2 (11:9,5:11,12:14,11:7,11:1) |
18:45 | Krystof Prida – Denis Benes | 1:3 (3:11,8:11,15:13,7:11) |
19:00 | Ondrej Fiklik – Filip Kopecky | 2:3 (11:8,9:11,9:11,11:9,11:13) |
19:15 | Lukas Soucek – Vojtech Strouhal | 0:3 (8:11,5:11,10:12) |
19:30 | Maxim Suvorov – Filip Kopecky | 3:1 (11:5,7:11,11:1,11:2) |
19:45 | Marek Kulisek – Ondrej Fiklik | 0:3 (4:11,6:11,8:11) |
19:45 | Krystof Prida – Vojtech Strouhal | 3:1 (11:6,8:11,11:8,11:9) |
20:15 | Maxim Suvorov – Ondrej Fiklik | 3:0 (11:4,11:4,11:8) |
20:15 | Denis Benes – Lukas Soucek | 3:2 (11:9,11:13,11:7,10:12,11:9) |
20:45 | Filip Kopecky – Marek Kulisek | 1:3 (11:4,5:11,9:11,8:11) |
20:45 | Krystof Prida – Lukas Soucek | 3:2 (9:11,11:7,11:6,4:11,11:6) |
21:15 | Vojtech Strouhal – Denis Benes | 3:1 (11:6,11:6,9:11,11:6) |
22:00 | Jakub Zahradnicek – Jan Hendrych | 1:3 (4:11,4:11,11:9,2:11) |
22:30 | Pavel Vyvial – Zdenek Muhlhauser | 3:2 (11:9,11:8,8:11,5:11,11:6) |
22:45 | Zdenek Macek – Jean-Baptiste Cousin | 3:1 (11:6,5:11,11:6,11:9) |
23:15 | Jakub Zahradnicek – Zdenek Muhlhauser | 0:3 (9:11,6:11,9:11) |
23:15 | Tomas Rudolf – Martin Hargas | 1:3 (9:11,11:8,7:11,9:11) |
Setka Cup. Czech Republic
CTT 21. World Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:45 | Dominik Stepuch – Piotr Bardon | 1:3 (10:12,6:11,14:12,6:11) |
01:45 | Karol Guzy – Krzysztof Zapala | 2:3 (8:11,8:11,11:7,11:8,10:12) |
02:15 | Dominik Stepuch – Rafal Ucinski | 3:2 (10:12,12:14,11:8,11:7,11:9) |
03:15 | Jakub Nowak – Lukasz Madej | 3:0 (11:8,11:6,13:11) |
03:30 | Dawid Jozwiak – Marcin Raczek | 0:3 (4:11,1:11,4:11) |
04:00 | Jakub Nowak – Marcin Raczek | 3:2 (2:11,11:9,8:11,11:9,12:10) |
04:30 | Lukasz Madej – Dawid Jozwiak | 1:3 (11:7,5:11,7:11,7:11) |
04:45 | Jakub Nowak – Dawid Jozwiak | 3:0 (11:3,11:3,11:5) |
05:30 | Marcin Raczek – Lukasz Madej | 3:2 (7:11,11:9,5:11,11:3,11:6) |
08:45 | Alexander Lilien – Filip Kociuba | 0:3 (11:13,8:11,5:11) |
09:15 | Arkadiusz Zuk – Bartlomiej Mlechko | 0:3 (7:11,6:11,11:13) |
10:15 | Alexander Lilien – Bartlomiej Mlechko | 3:1 (9:11,11:6,12:10,11:7) |
11:00 | Kamil Urbanowicz – Filip Kociuba | 3:0 (11:6,11:8,11:8) |
11:30 | Arkadiusz Zuk – Pawel Gawryolek | 3:0 (12:10,11:9,11:5) |
12:00 | Alexander Lilien – Kamil Urbanowicz | 0:3 (11:13,6:11,5:11) |
12:00 | Marek Chybinski – Kacper Slawinski | 2:3 (2:11,11:7,5:11,11:7,3:11) |
12:15 | Pawel Gawryolek – Bartlomiej Mlechko | 1:3 (11:6,5:11,8:11,8:11) |
12:30 | Mariusz Adamus – Mariusz Koczyba | 1:3 (11:9,8:11,12:14,8:11) |
12:45 | Arkadiusz Zuk – Filip Kociuba | 3:2 (7:11,11:8,11:5,8:11,11:3) |
13:00 | Jakub Michalski – Jakub Nowak | 3:2 (11:5,5:11,10:12,11:8,11:9) |
13:15 | Alexander Lilien – Pawel Gawryolek | 3:1 (9:11,11:6,11:2,11:4) |
13:30 | Marek Chybinski – Mariusz Koczyba | 0:3 (3:11,8:11,1:11) |
14:00 | Arkadiusz Zuk – Kamil Urbanowicz | 1:3 (12:10,6:11,4:11,8:11) |
14:00 | Jakub Nowak – Kacper Slawinski | 3:2 (11:7,5:11,11:5,8:11,11:5) |
14:15 | Bartlomiej Mlechko – Filip Kociuba | 3:1 (11:6,8:11,11:5,11:9) |
14:30 | Mariusz Adamus – Jakub Michalski | 0:3 (5:11,7:11,9:11) |
15:00 | Alexander Lilien – Arkadiusz Zuk | 3:1 (11:4,11:9,4:11,11:9) |
15:00 | Marek Chybinski – Jakub Nowak | 1:3 (7:11,8:11,11:4,8:11) |
15:15 | Pawel Gawryolek – Filip Kociuba | 3:1 (9:11,11:6,12:10,11:7) |
15:30 | Jakub Michalski – Mariusz Koczyba | 2:3 (11:8,9:11,11:8,8:11,6:11) |
16:00 | Kamil Urbanowicz – Bartlomiej Mlechko | 2:3 (11:4,11:7,9:11,4:11,3:11) |
16:00 | Mariusz Adamus – Kacper Slawinski | 1:3 (11:9,7:11,8:11,11:13) |
16:30 | Marek Chybinski – Jakub Michalski | 3:1 (11:6,7:11,11:8,11:7) |
17:00 | Mariusz Adamus – Jakub Nowak | 3:0 (14:12,11:8,11:9) |
17:30 | Bartlomiej Mlechko – Kamil Urbanowicz | 3:1 (13:11,7:11,11:7,11:5) |
17:30 | Mariusz Koczyba – Kacper Slawinski | 3:2 (6:11,11:7,14:12,6:11,11:8) |
18:00 | Marek Chybinski – Mariusz Adamus | 3:0 (11:9,11:4,11:5) |
18:30 | Dominik Stepuch – Slawomir Tomsia | 1:3 (11:4,8:11,9:11,6:11) |
18:30 | Jakub Michalski – Kacper Slawinski | 3:0 (11:3,12:10,11:8) |
19:00 | Rafal Skotniczny – Michal Bracha | 1:3 (7:11,11:9,9:11,9:11) |
19:00 | Jakub Nowak – Mariusz Koczyba | 0:3 (4:11,5:11,11:13) |
20:00 | Michal Bracha – Krzysztof Zapala | 1:3 (9:11,17:19,11:9,8:11) |
20:30 | Mariusz Koczyba – Jakub Michalski | 0:3 (5:11,13:15,3:11) |
20:30 | Dominik Stepuch – Rafal Skotniczny | 3:0 (11:6,11:6,11:3) |
21:30 | Rafal Skotniczny – Slawomir Tomsia | 2:3 (11:8,15:17,12:10,7:11,8:11) |
22:00 | Dominik Stepuch – Krzysztof Zapala | 2:3 (8:11,7:11,11:4,11:9,8:11) |
23:00 | Dominik Stepuch – Michal Bracha | 2:3 (11:9,9:11,9:11,13:11,3:11) |
23:30 | Slawomir Tomsia – Krzysztof Zapala | 0:3 (5:11,5:11,8:11) |
Masters. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
01:00 | Alina Oboznaya – Karina Moroz | 0:4 (6:11,9:11,8:11,6:11) |
01:24 | Anastasia Kozhuro – Victoria Skuratovich | 3:4 (7:11,7:11,11:4,4:11,11:5,11:8,8:11) |
01:58 | Alina Oboznaya – Victoria Skuratovich | 1:4 (8:11,11:9,3:11,4:11,9:11) |
02:26 | Anastasia Kozhuro – Karina Moroz | 2:4 (11:4,16:14,10:12,6:11,5:11,9:11) |
02:54 | Alina Oboznaya – Anastasia Kozhuro | 2:4 (9:11,4:11,11:3,12:10,3:11,8:11) |
03:22 | Victoria Skuratovich – Karina Moroz | 2:4 (11:9,7:11,10:12,9:11,11:6,8:11) |
04:03 | Karina Moroz – Alina Oboznaya | 4:1 (11:9,11:8,7:11,11:8,14:12) |
04:32 | Victoria Skuratovich – Anastasia Kozhuro | 4:1 (13:11,11:8,11:6,6:11,11:4) |
05:00 | Anastasia Kozhuro – Alina Oboznaya | 4:1 (13:11,11:8,12:10,8:11,11:7) |
05:28 | Karina Moroz – Victoria Skuratovich | 2:4 (9:11,7:11,11:1,11:5,6:11,8:11) |
08:58 | Nelli Sinitskaya – Maya Burova | 4:1 (11:4,11:8,11:2,6:11,11:2) |
09:22 | Inna Morozova – Irina Stefanenkova | 4:3 (3:11,7:11,11:7,6:11,11:7,11:8,12:10) |
09:24 | Maya Burova – Inna Morozova | 3:4 (16:14,10:12,11:7,9:11,12:10,5:11,10:12) |
10:00 | Anastasia Golubeva – Valeria Safina | 4:2 (8:11,11:6,8:11,11:6,11:6,11:8) |
10:35 | Anastasia Shevtcova – Viktoriya Klimchenko | 3:4 (8:11,6:11,11:8,13:11,11:6,6:11,8:11) |
10:55 | Irina Stefanenkova – Nelli Sinitskaya | 1:4 (3:11,3:11,7:11,11:9,8:11) |
11:22 | Nelli Sinitskaya – Inna Morozova | 3:4 (11:7,11:9,10:12,4:11,11:8,4:11,7:11) |
11:25 | Valeria Safina – Anastasia Shevtcova | 2:4 (9:11,11:8,4:11,6:11,11:6,9:11) |
11:56 | Maya Burova – Irina Stefanenkova | 4:3 (7:11,12:10,10:12,12:14,11:7,11:7,11:6) |
12:00 | Viktoriya Klimchenko – Anastasia Golubeva | 3:4 (9:11,7:11,11:6,11:5,11:7,6:11,7:11) |
12:38 | Irina Stefanenkova – Inna Morozova | 4:2 (13:15,13:15,11:7,11:8,11:9,11:6) |
12:55 | Anastasia Golubeva – Anastasia Shevtcova | 4:2 (11:5,5:11,11:7,11:8,8:11,14:12) |
13:20 | Nadezhda Sologub – Victoria Bredikhina | 4:2 (12:10,11:9,5:11,5:11,11:9,11:7) |
13:30 | Maya Burova – Nelli Sinitskaya | 0:4 (6:11,8:11,5:11,4:11) |
13:33 | Valeria Safina – Viktoriya Klimchenko | 2:4 (13:11,13:15,11:9,3:11,8:11,10:12) |
13:54 | Inna Morozova – Maya Burova | 1:4 (11:3,6:11,4:11,5:11,5:11) |
14:00 | Irina Palkina – Valeria Belovol | 4:0 (11:5,11:9,11:4,14:12) |
14:00 | Olga Gorshkaleva – Veronika Melkueva | 1:4 (11:5,6:11,3:11,6:11,6:11) |
14:20 | Nelli Sinitskaya – Irina Stefanenkova | 4:1 (14:12,11:8,11:8,7:11,11:6) |
14:22 | Valeria Safina – Anastasia Golubeva | 4:2 (8:11,8:11,12:10,11:8,11:8,11:6) |
14:25 | Ekaterina Shevtsova – Volha Lazarkova | 4:0 (11:8,11:5,11:5,11:9) |
14:27 | Victoria Bredikhina – Irina Palkina | 4:1 (11:8,11:5,12:10,9:11,11:9) |
14:45 | Veronika Melkueva – Ekaterina Shevtsova | 4:2 (8:11,9:11,11:6,11:7,11:9,11:8) |
14:56 | Viktoriya Klimchenko – Anastasia Shevtcova | 2:4 (8:11,7:11,11:5,9:11,11:7,8:11) |
15:00 | Svetlana Ryseva – Marina Dobryanskaya | 4:2 (11:7,5:11,14:12,11:9,7:11,11:8) |
15:01 | Valeria Belovol – Nadezhda Sologub | 4:2 (8:11,9:11,13:11,11:3,11:7,11:7) |
15:10 | Volha Lazarkova – Olga Gorshkaleva | 2:4 (8:11,8:11,11:8,11:8,9:11,6:11) |
15:36 | Irina Sergeeva – Elizabeth Ziegeman | 1:4 (7:11,6:11,2:11,11:5,10:12) |
15:39 | Nadezhda Sologub – Irina Palkina | 4:0 (13:11,11:3,11:6,11:6) |
15:40 | Anastasia Golubeva – Viktoriya Klimchenko | 2:4 (12:10,11:9,3:11,9:11,12:14,7:11) |
15:45 | Olga Gorshkaleva – Ekaterina Shevtsova | 2:4 (10:12,9:11,9:11,11:7,11:7,5:11) |
15:57 | Marina Dobryanskaya – Irina Sergeeva | 4:3 (13:11,7:11,8:11,7:11,11:3,12:10,11:9) |
16:10 | Victoria Bredikhina – Valeria Belovol | 2:4 (7:11,10:12,9:11,11:9,11:9,6:11) |
16:24 | Anastasia Shevtcova – Valeria Safina | 2:4 (9:11,12:14,11:6,7:11,12:10,8:11) |
16:32 | Veronika Melkueva – Volha Lazarkova | 4:1 (11:4,11:6,4:11,11:8,12:10) |
16:39 | Elizabeth Ziegeman – Svetlana Ryseva | 4:2 (11:5,6:11,11:9,11:7,5:11,11:6) |
16:55 | Irina Palkina – Nadezhda Sologub | 0:4 (3:11,8:11,11:13,11:13) |
16:55 | Ekaterina Shevtsova – Olga Gorshkaleva | 4:2 (11:4,15:13,2:11,11:9,10:12,11:5) |
17:14 | Svetlana Ryseva – Irina Sergeeva | 4:1 (10:12,11:8,11:3,11:6,11:1) |
17:22 | Valeria Belovol – Victoria Bredikhina | 4:3 (8:11,11:6,11:5,11:9,9:11,9:11,11:9) |
17:37 | Volha Lazarkova – Veronika Melkueva | 0:4 (8:11,5:11,8:11,6:11) |
17:39 | Marina Dobryanskaya – Elizabeth Ziegeman | 4:2 (11:7,7:11,12:10,11:6,9:11,11:5) |
18:00 | Olga Gorshkaleva – Volha Lazarkova | 1:4 (10:12,6:11,8:11,11:6,11:13) |
18:14 | Victoria Bredikhina – Irina Palkina | 3:4 (11:9,9:11,9:11,6:11,11:4,11:3,9:11) |
18:18 | Irina Sergeeva – Svetlana Ryseva | 3:4 (4:11,2:11,11:8,8:11,15:13,11:9,5:11) |
18:25 | Ekaterina Shevtsova – Veronika Melkueva | 4:3 (11:7,11:5,11:6,14:16,8:11,8:11,11:3) |
18:57 | Nadezhda Sologub – Valeria Belovol | 2:4 (8:11,6:11,11:9,11:8,11:13,7:11) |
19:01 | Elizabeth Ziegeman – Marina Dobryanskaya | 4:3 (11:7,11:8,11:5,6:11,8:11,12:14,11:4) |
19:35 | Irina Sergeeva – Marina Dobryanskaya | 1:4 (3:11,10:12,3:11,11:9,11:13) |
20:08 | Svetlana Ryseva – Elizabeth Ziegeman | 2:4 (11:13,10:12,11:5,9:11,11:7,4:11) |
Masters. China. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
02:30 | Nader Fahimi – Marcin Motyka | 0:3 (7:11,5:11,6:11) |
02:45 | Andrey Farkash – Judas Mimsypohc | 3:0 (12:10,11:4,11:2) |
03:00 | Marcin Motyka – Andrey Farkash | 3:0 (11:5,12:10,11:9) |
03:00 | Nader Fahimi – Judas Mimsypohc | 1:3 (7:11,7:11,11:4,6:11) |
03:30 | Nader Fahimi – Andrey Farkash | 1:3 (6:11,11:7,4:11,9:11) |
03:30 | Judas Mimsypohc – Marcin Motyka | 0:3 (7:11,8:11,10:12) |
04:00 | Judas Mimsypohc – Nader Fahimi | 2:3 (11:7,8:11,11:5,11:13,9:11) |
04:45 | Bhavesh Shah – Henry Chau | 3:2 (11:5,8:11,9:11,11:1,11:9) |
04:45 | Saj Alapat – Marcin Motyka | 3:2 (9:11,11:8,11:6,10:12,11:7) |
05:00 | Marcin Motyka – Bhavesh Shah | 3:2 (6:11,6:11,12:10,11:5,11:9) |
05:00 | Saj Alapat – Henry Chau | 0:3 (8:11,8:11,5:11) |
05:15 | Saj Alapat – Bhavesh Shah | 0:3 (7:11,8:11,6:11) |
05:30 | Henry Chau – Marcin Motyka | 3:0 (11:7,11:7,11:5) |
Pro Spin Series
Pro Spin Series. Women
Armenia. ITT Cup. Group A
Ukraine. PingPongPoint
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Artem Kuchmei – Kirill Volynets | 2:3 (1:11,11:8,4:11,11:9,7:11) |
09:25 | Aleksandr Leonenko – Andrey Scherinsky | 3:2 (11:6,6:11,8:11,11:8,11:8) |
09:50 | Artem Kuchmei – Andrey Scherinsky | 3:2 (5:11,13:11,9:11,11:6,11:5) |
10:15 | Aleksandr Leonenko – Kirill Volynets | 1:3 (12:14,10:12,11:6,4:11) |
10:40 | Artem Kuchmei – Aleksandr Leonenko | 1:3 (7:11,7:11,14:12,7:11) |
11:05 | Andrey Scherinsky – Kirill Volynets | 2:3 (8:11,11:8,11:6,5:11,4:11) |
15:30 | Denis Zinchenko – Igor Kovalchuk | 3:1 (11:9,11:7,12:14,11:6) |
15:55 | Igor Kovalchuk – Roman Kosmyna | 1:3 (11:4,8:11,5:11,7:11) |
16:20 | Denis Zinchenko – Roman Kosmyna | 3:2 (9:11,7:11,11:6,11:6,11:4) |
Setka Cup. Poland
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:10 | Krystian Lukaszewski – Daniel Murawski | 2:3 (13:15,11:9,12:10,7:11,7:11) |
09:40 | Andrzej Makowski – Tomasz Filbrandt | 3:1 (8:11,11:7,11:7,11:7) |
10:10 | Piotr Maruszak – Piotr Kolacinski | 3:2 (11:9,4:11,4:11,11:8,11:7) |
10:40 | Krystian Lukaszewski – Tomasz Filbrandt | 3:1 (12:10,5:11,11:7,11:9) |
11:10 | Piotr Kolacinski – Daniel Murawski | 3:2 (11:8,7:11,6:11,11:3,11:9) |
11:40 | Andrzej Makowski – Piotr Maruszak | 3:0 (11:8,11:8,11:6) |
12:10 | Krystian Lukaszewski – Piotr Kolacinski | 0:3 (5:11,8:11,7:11) |
12:40 | Piotr Maruszak – Tomasz Filbrandt | 2:3 (11:5,9:11,11:3,8:11,8:11) |
13:10 | Andrzej Makowski – Daniel Murawski | 3:0 (11:8,11:7,11:9) |
13:40 | Krystian Lukaszewski – Piotr Maruszak | 3:2 (11:7,4:11,11:13,11:4,11:5) |
14:10 | Andrzej Makowski – Piotr Kolacinski | 2:3 (11:9,11:8,9:11,6:11,7:11) |
14:40 | Tomasz Filbrandt – Daniel Murawski | 3:1 (5:11,12:10,11:8,11:6) |
15:10 | Krystian Lukaszewski – Andrzej Makowski | 0:3 (3:11,7:11,12:14) |
15:40 | Piotr Maruszak – Daniel Murawski | 3:2 (9:11,10:12,11:7,11:8,11:4) |
16:10 | Piotr Kolacinski – Tomasz Filbrandt | 1:3 (11:3,9:11,8:11,10:12) |
TT-Cup. Latvia
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:30 | Andrejs Cemirtans – Vitalijs Glazunovs | 3:2 (7:11,11:8,11:8,7:11,11:4) |
10:00 | Eduards Spagis – Arturs Rudnikovs | 2:3 (14:16,10:12,14:12,21:19,10:12) |
11:30 | Andrejs Cemirtans – Eduards Spagis | 0:3 (7:11,8:11,8:11) |
12:00 | Arturs Rudnikovs – Vitalijs Glazunovs | 2:3 (10:12,6:11,11:6,13:11,5:11) |
13:00 | Arturs Rudnikovs – Eduards Spagis | 3:2 (7:11,11:4,11:6,2:11,11:9) |
19:15 | Valerijs Badejevs – Evgenijs Terentjevs | 1:3 (9:11,11:7,4:11,7:11) |
19:45 | Janis Ruselis – Maksims Vovks | 0:3 (9:11,6:11,11:13) |
20:15 | Valerijs Badejevs – Maksims Vovks | 1:3 (14:16,2:11,11:6,12:14) |
20:45 | Evgenijs Terentjevs – Janis Ruselis | 2:3 (11:7,11:2,6:11,6:11,11:13) |
21:30 | Valerijs Badejevs – Janis Ruselis | 3:1 (6:11,11:9,11:8,11:5) |
21:45 | Maksims Vovks – Evgenijs Terentjevs | 0:3 (8:11,5:11,4:11) |
22:45 | Evgenijs Terentjevs – Maksims Vovks | 3:0 (11:8,11:8,11:9) |
Setka Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:30 | Martin Salong – Stanislav Kruti | 3:2 (3:11,4:11,11:8,13:11,11:8) |
10:00 | Ermo Veelain – Valdek Putkemaa | 0:3 (7:11,7:11,3:11) |
10:30 | Martin Salong – Valdek Putkemaa | 3:1 (9:11,11:7,11:9,11:6) |
11:00 | Stanislav Kruti – Ermo Veelain | 3:0 (11:6,11:7,11:6) |
11:45 | Martin Salong – Ermo Veelain | 3:0 (11:5,11:5,13:11) |
12:00 | Valdek Putkemaa – Stanislav Kruti | 0:3 (7:11,4:11,8:11) |
12:45 | Valdek Putkemaa – Ermo Veelain | 3:0 (11:8,11:6,11:5) |
14:00 | Erik Trofimov – Nikita Aksjonov | 3:0 (11:6,11:3,11:8) |
14:30 | Nikita Aksjonov – Dmitri Kuznetsov | 0:3 (10:12,6:11,7:11) |
15:00 | Grigori Maltizov – Erik Trofimov | 0:3 (2:11,3:11,4:11) |
15:45 | Grigori Maltizov – Dmitri Kuznetsov | 0:3 (4:11,9:11,9:11) |
16:15 | Dmitri Kuznetsov – Erik Trofimov | 0:3 (8:11,7:11,11:13) |
16:45 | Grigori Maltizov – Nikita Aksjonov | 1:3 (5:11,11:7,8:11,8:11) |
17:00 | Nikita Aksjonov – Grigori Maltizov | 3:1 (11:7,8:11,11:5,11:1) |
17:30 | Erik Trofimov – Dmitri Kuznetsov | 3:1 (9:11,11:8,13:11,11:7) |
19:15 | Vootele Vaher – Toivo Tuisk | 3:2 (12:10,7:11,11:3,8:11,11:3) |
19:45 | Meelis Raaman – Aleksandr Sokirjanski | 3:1 (8:11,11:3,11:7,13:11) |
20:00 | Vootele Vaher – Aleksandr Sokirjanski | 3:0 (15:13,11:6,14:12) |
20:45 | Toivo Tuisk – Meelis Raaman | 1:3 (11:7,5:11,5:11,8:11) |
21:15 | Vootele Vaher – Meelis Raaman | 2:3 (11:8,9:11,11:6,8:11,9:11) |
21:30 | Aleksandr Sokirjanski – Toivo Tuisk | 3:2 (11:8,5:11,12:10,4:11,11:9) |
22:45 | Meelis Raaman – Vootele Vaher | 0:3 (8:11,9:11,8:11) |
Challenger
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:15 | Daniel Rinderer – Dauud Cheaib | 1:3 (11:9,6:11,4:11,9:11) |
11:10 | Samuel Amann – Marius Henninger | 0:3 (2:11,8:11,6:11) |
11:30 | David Kuempel – Liang Qiu | 0:3 (8:11,4:11,11:13) |
12:00 | Salim Karam – Marius Henninger | 1:3 (4:11,7:11,15:13,2:11) |
13:00 | Kirill Fadeev – Samuel Amann | 3:0 (11:5,14:12,11:9) |
13:30 | Daniel Rinderer – Salim Karam | 3:1 (11:3,9:11,11:8,11:7) |
14:30 | David Kuempel – Dauud Cheaib | 0:3 (0:11,1:11,6:11) |
15:15 | Dauud Cheaib – Kirill Fadeev | 3:1 (11:9,10:12,11:8,11:9) |
16:00 | Marius Henninger – Daniel Rinderer | 3:1 (6:11,12:10,11:8,11:9) |
16:45 | Kirill Fadeev – Daniel Rinderer | 3:1 (11:8,9:11,11:8,11:7) |
17:15 | Dauud Cheaib – Marius Henninger | 3:0 (11:9,11:5,11:7) |
TT-Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:30 | Andrejs Cemirtans – Arturs Rudnikovs | 1:3 (6:11,8:11,12:10,4:11) |
11:00 | Vitalijs Glazunovs – Eduards Spagis | 2:3 (4:11,9:11,11:6,11:9,5:11) |
Poland Championship. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
14:00 | Aleksandra Falarz – Elena Zaharia | 1:3 (9:11,13:11,6:11,7:11) |
14:45 | Martyna Lis – Magdalena Sikorska | 1:3 (11:9,7:11,7:11,8:11) |
15:00 | Aleksandra Michalak – Ilona Sztwiertnia | 1:3 (3:11,3:11,11:7,6:11) |
Armenia. ITT Cup. Group B. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
16:00 | Yana Petrosyan – Asya Poghosyan | 2:3 (11:8,8:11,12:10,6:11,9:11) |
16:25 | Valentina Asoyan – Mane Ghazaryan | 3:0 (11:5,11:5,11:8) |
16:40 | Valentina Asoyan – Milena Gazaryan | 3:0 (11:8,11:9,11:5) |
17:00 | Hermine Vardanyan – Asya Poghosyan | 1:3 (9:11,10:12,11:9,6:11) |
17:20 | Yana Petrosyan – Milena Gazaryan | 1:3 (11:9,7:11,8:11,9:11) |
17:40 | Valentina Asoyan – Hermine Vardanyan | 3:0 (11:5,11:5,11:6) |
18:00 | Hermine Vardanyan – Mane Ghazaryan | 3:1 (4:11,11:9,11:6,11:7) |
18:20 | Asya Poghosyan – Milena Gazaryan | 3:2 (11:9,16:14,4:11,7:11,11:4) |
18:40 | Yana Petrosyan – Valentina Asoyan | 3:2 (11:8,9:11,5:11,11:6,11:7) |
19:15 | Hermine Vardanyan – Milena Gazaryan | 0:3 (7:11,10:12,8:11) |
19:30 | Mane Ghazaryan – Asya Poghosyan | 3:2 (7:11,12:10,11:7,8:11,11:8) |
20:20 | Asya Poghosyan – Valentina Asoyan | 0:3 (10:12,10:12,6:11) |
20:40 | Hermine Vardanyan – Yana Petrosyan | 2:3 (6:11,11:9,11:9,9:11,2:11) |
21:05 | Milena Gazaryan – Valentina Asoyan | 0:3 (5:11,5:11,5:11) |
21:20 | Mane Ghazaryan – Yana Petrosyan | 0:3 (9:11,6:11,4:11) |
21:40 | Hermine Vardanyan – Valentina Asoyan | 1:3 (12:10,7:11,5:11,14:16) |
22:05 | Milena Gazaryan – Yana Petrosyan | 3:1 (11:9,11:8,8:11,14:12) |
23:20 | Milena Gazaryan – Mane Ghazaryan | 1:3 (7:11,11:8,6:11,7:11) |
Czech Republic. Extraliga
Time | Players | Score |
---|---|---|
20:00 | Oleksandr Timofeev 1996 – Jakub Crha | 1:3 (9:11,7:11,15:13,13:15) |
20:30 | Tomas Pristal – Patrik Klos | 1:3 (11:3,8:11,9:11,6:11) |
20:30 | Felipe Olivares – Alexander Valuch | 0:3 (9:11,6:11,2:11) |
21:00 | Radek Kostal – Jakub Kleprlik | 0:3 (7:11,4:11,7:11) |
21:00 | Vit Kadlec – Ondrej Kveton | 3:0 (11:6,11:7,12:10) |
21:15 | Oleksandr Timofeev – Patrik Klos | 0:3 (3:11,5:11,10:12) |
21:15 | Vlastimil Buben – Filip Delincak | 0:3 (8:11,8:11,7:11) |
Germany. Bundesliga
Time | Players | Score |
---|---|---|
21:00 | Ricardo Walther – Ovidiu Ionescu | 3:2 (7:11,9:11,11:9,11:5,11:8) |
21:45 | Deni Kozul – Cedric Nuytinck/Jakub Dyjas | 1:3 (11:8,6:11,11:13,8:11) |
22:15 | Xi Wang – Steffen Mengel | 2:3 (11:7,8:11,13:11,6:11,4:11) |