Table tennis results
UFO Cup. League A
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Artyom Surin – Evgeniy Geshele | 4:1 (11:8,8:11,11:6,11:6,11:8) |
00:35 | Kirill Kim – Aleksandr Bolotin | 1:4 (8:11,9:11,9:11,11:7,8:11) |
01:06 | Kirill Kim – Evgeniy Geshele | 4:2 (11:8,11:3,8:11,11:6,6:11,12:10) |
01:39 | Artyom Surin – Aleksandr Bolotin | 4:2 (10:12,11:5,11:5,11:8,7:11,12:10) |
02:19 | Aleksandr Bolotin – Evgeniy Geshele | 4:3 (11:6,12:10,7:11,11:8,5:11,8:11,11:7) |
02:54 | Kirill Kim – Artyom Surin | 2:4 (6:11,8:11,11:6,6:11,11:6,7:11) |
Pro League
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Yuri Lbov – Vladimir Staroverov | 3:1 (12:14,11:6,11:5,11:8) |
00:00 | Alexey Uvarov – Artem Tsitselsky | 3:2 (6:11,11:13,11:8,11:8,11:8) |
00:30 | Sergey Burov – Semen Mashkin | 3:1 (11:8,7:11,11:5,11:7) |
00:30 | Ilyas Shakirov – Evgeniy Ilyukhin | 3:0 (11:7,11:7,11:9) |
00:45 | Evgeny Masokin – Sergey Ogay | 2:3 (11:5,5:11,5:11,11:6,4:11) |
00:45 | Alik Girevenkov – Nikita Sukharnikov | 0:3 (4:11,4:11,11:13) |
01:00 | Oleg Butorin – Alexey Uvarov | 3:2 (8:11,11:9,4:11,11:5,11:7) |
01:00 | Anton Mohnachev – Yuri Lbov | 3:0 (11:9,11:1,11:9) |
01:15 | Evgeniy Ilyukhin – Anatoly Ilin | 3:2 (11:5,11:4,9:11,5:11,11:6) |
01:30 | Semen Mashkin – Vladimir Staroverov | 3:1 (11:9,7:11,11:5,11:5) |
01:30 | Nikita Sukharnikov – Artem Tsitselsky | 0:3 (4:11,8:11,7:11) |
02:00 | Ilyas Shakirov – Sergey Ogay | 3:2 (11:4,7:11,7:11,11:6,11:8) |
02:00 | Sergey Burov – Yuri Lbov | 3:0 (11:8,11:7,11:8) |
02:00 | Alik Girevenkov – Alexey Uvarov | 2:3 (9:11,11:8,7:11,11:5,8:11) |
02:30 | Vladimir Staroverov – Anton Mohnachev | 1:3 (4:11,2:11,11:8,2:11) |
02:30 | Anatoly Ilin – Evgeny Masokin | 3:0 (11:3,11:4,11:5) |
02:30 | Artem Tsitselsky – Oleg Butorin | 2:3 (11:8,8:11,9:11,11:9,5:11) |
02:45 | Sergey Ogay – Evgeniy Ilyukhin | 2:3 (4:11,11:7,7:11,12:10,9:11) |
03:00 | Yuri Lbov – Semen Mashkin | 3:1 (6:11,11:8,11:9,14:12) |
03:15 | Alexey Uvarov – Nikita Sukharnikov | 3:2 (11:3,5:11,11:8,11:13,11:8) |
03:30 | Anatoly Ilin – Ilyas Shakirov | 3:0 (11:4,11:7,11:6) |
03:30 | Vladimir Staroverov – Sergey Burov | 3:2 (7:11,7:11,11:7,11:4,11:9) |
03:45 | Artem Tsitselsky – Alik Girevenkov | 3:1 (11:7,11:4,9:11,11:8) |
04:00 | Nikita Sukharnikov – Oleg Butorin | 3:2 (10:12,11:8,8:11,11:6,11:6) |
04:00 | Evgeniy Ilyukhin – Evgeny Masokin | 3:1 (9:11,12:10,12:10,11:6) |
04:00 | Semen Mashkin – Anton Mohnachev | 1:3 (6:11,12:10,7:11,6:11) |
04:30 | Sergey Ogay – Anatoly Ilin | 1:3 (11:2,9:11,6:11,2:11) |
04:45 | Artem Tsitselsky – Nikita Sukharnikov | 3:1 (11:7,5:11,11:8,11:8) |
05:15 | Anton Mohnachev – Sergey Burov | 3:0 (11:6,12:10,11:4) |
07:15 | Alexander Vorozheykin – Alexander Kononenko | 3:2 (9:11,7:11,12:10,11:9,11:7) |
07:30 | Kim Sen Ir – Andrey Sadkov | 0:3 (7:11,2:11,8:11) |
07:45 | Gennady Karpovkin – Igor Blinov | 3:0 (11:6,12:10,11:8) |
07:45 | Dmitry Tunitsin – Aleksandr Golyshev | 2:3 (11:7,6:11,11:2,9:11,5:11) |
08:00 | Evgeny Kharchenko – Vladimir Vologzhanin | 3:2 (5:11,8:11,14:12,11:7,11:6) |
08:15 | Oleg Kharlakin – Vladimir Safonov | 3:0 (11:2,12:10,11:6) |
08:15 | Alexander Kononenko – Gennady Karpovkin | 0:3 (9:11,4:11,9:11) |
08:30 | Andrey Sadkov – Evgeny Kharchenko | 3:2 (11:7,8:11,12:10,6:11,11:5) |
08:45 | Aleksandr Golyshev – Oleg Kharlakin | 3:2 (11:8,4:11,9:11,11:4,11:9) |
08:45 | Igor Blinov – Alexander Vorozheykin | 3:1 (11:4,11:9,7:11,11:6) |
09:00 | Vladimir Safonov – Dmitry Tunitsin | 1:3 (11:9,10:12,9:11,8:11) |
09:00 | Vladimir Vologzhanin – Kim Sen Ir | 3:0 (11:2,13:11,11:6) |
09:15 | Alexander Vorozheykin – Gennady Karpovkin | 3:2 (11:7,13:11,9:11,7:11,11:6) |
09:30 | Kim Sen Ir – Evgeny Kharchenko | 1:3 (11:13,11:4,5:11,6:11) |
09:45 | Alexander Kononenko – Igor Blinov | 1:3 (11:7,7:11,7:11,6:11) |
09:45 | Dmitry Tunitsin – Oleg Kharlakin | 3:0 (11:1,11:8,11:8) |
10:00 | Andrey Sadkov – Vladimir Vologzhanin | 2:3 (6:11,11:4,8:11,12:10,8:11) |
10:00 | Aleksandr Golyshev – Vladimir Safonov | 3:0 (11:6,11:7,12:10) |
10:30 | Igor Blinov – Alexander Kononenko | 2:3 (9:11,11:9,11:7,8:11,7:11) |
10:45 | Evgeny Kharchenko – Kim Sen Ir | 0:3 (5:11,7:11,6:11) |
11:00 | Gennady Karpovkin – Alexander Vorozheykin | 3:0 (11:3,11:9,11:3) |
11:00 | Aleksandr Golyshev – Dmitry Tunitsin | 3:1 (12:10,11:6,5:11,11:7) |
11:15 | Vjacheslav Chernov – Evgeny Makarenkov | 3:2 (11:6,17:15,10:12,8:11,11:8) |
11:30 | Oleg Butorin – Anton Boev | 1:3 (11:7,5:11,8:11,8:11) |
11:30 | Vladimir Petrov – Pavel Pinkovsky | 1:3 (7:11,13:11,10:12,7:11) |
12:00 | Vladimir Dakhin – Alexander Ekzhanov | 0:3 (10:12,13:15,8:11) |
12:00 | Alexey Innazarov – Alexey Slashchilin | 2:3 (11:3,4:11,11:8,4:11,5:11) |
12:00 | Andrey Chumikov – Evgeny Shishko | 3:2 (4:11,9:11,11:8,13:11,11:8) |
12:30 | Pavel Pinkovsky – Alexey Innazarov | 3:0 (11:7,11:6,12:10) |
12:30 | Anton Boev – Andrey Chumikov | 1:3 (7:11,11:8,7:11,8:11) |
12:30 | Evgeny Makarenkov – Vladimir Dakhin | 1:3 (7:11,11:7,9:11,8:11) |
13:00 | Evgeny Shishko – Oleg Butorin | 1:3 (3:11,1:11,11:8,7:11) |
13:00 | Alexey Slashchilin – Vladimir Petrov | 3:0 (11:6,11:2,11:4) |
13:00 | Alexander Ekzhanov – Vjacheslav Chernov | 3:0 (11:7,12:10,11:9) |
13:15 | Vjacheslav Chernov – Vladimir Dakhin | 2:3 (8:11,11:9,12:10,11:13,10:12) |
13:30 | Vladimir Petrov – Alexey Innazarov | 0:3 (8:11,13:15,10:12) |
13:30 | Oleg Butorin – Andrey Chumikov | 3:0 (11:9,11:2,11:8) |
14:00 | Evgeny Makarenkov – Alexander Ekzhanov | 3:1 (11:7,9:11,11:6,11:5) |
14:00 | Anton Boev – Evgeny Shishko | 2:3 (7:11,8:11,11:7,11:6,8:11) |
14:00 | Pavel Pinkovsky – Alexey Slashchilin | 3:0 (11:9,13:11,11:8) |
14:30 | Evgeny Makarenkov – Vjacheslav Chernov | 3:0 (11:7,13:11,12:10) |
14:30 | Alexey Innazarov – Vladimir Petrov | 3:2 (11:3,11:3,7:11,14:16,11:6) |
14:45 | Alexander Ekzhanov – Vladimir Dakhin | 1:3 (4:11,3:11,11:3,7:11) |
15:15 | Sergey Kulikov – Nikita Bespalov | 3:0 (11:8,11:6,11:3) |
15:30 | Mikhail Petrov – Yaroslav Troyanov | 3:2 (11:9,7:11,9:11,11:4,11:6) |
15:45 | Eugene Glazun – Aleksei Naumov | 1:3 (11:13,4:11,11:6,5:11) |
15:45 | Mikhail Chernyavskiy – Alexander Kolmin | 1:3 (11:8,10:12,6:11,5:11) |
16:00 | Yuriy Gavrilov – Ruben Arutiunov | 2:3 (11:8,6:11,6:11,11:9,9:11) |
16:15 | Alexander Frolov G. – Michail Alexandrovsky | 0:3 (5:11,11:13,6:11) |
16:15 | Nikita Bespalov – Mikhail Chernyavskiy | 1:3 (11:9,8:11,9:11,2:11) |
16:30 | Aleksei Naumov – Alexander Frolov G. | 2:3 (13:11,7:11,11:8,13:15,7:11) |
16:30 | Yaroslav Troyanov – Yuriy Gavrilov | 1:3 (7:11,11:5,11:13,7:11) |
16:45 | Alexander Kolmin – Sergey Kulikov | 2:3 (7:11,11:8,9:11,11:9,10:12) |
17:00 | Ruben Arutiunov – Mikhail Petrov | 2:3 (11:9,11:6,5:11,6:11,11:13) |
17:30 | Sergey Kulikov – Mikhail Chernyavskiy | 3:1 (9:11,11:4,11:8,11:7) |
17:30 | Mikhail Petrov – Yuriy Gavrilov | 3:2 (5:11,11:3,8:11,11:3,11:4) |
17:30 | Michail Alexandrovsky – Eugene Glazun | 3:2 (5:11,4:11,11:4,11:4,11:2) |
17:45 | Nikita Bespalov – Alexander Kolmin | 0:3 (8:11,8:11,3:11) |
18:00 | Yaroslav Troyanov – Ruben Arutiunov | 0:3 (5:11,8:11,9:11) |
18:00 | Eugene Glazun – Alexander Frolov G. | 1:3 (9:11,11:6,7:11,5:11) |
18:15 | Mikhail Chernyavskiy – Nikita Bespalov | 0:3 (3:11,9:11,7:11) |
18:30 | Aleksei Naumov – Michail Alexandrovsky | 2:3 (11:8,5:11,7:11,11:7,9:11) |
18:30 | Yuriy Gavrilov – Yaroslav Troyanov | 3:1 (11:9,11:8,5:11,11:9) |
18:45 | Sergey Kulikov – Alexander Kolmin | 1:3 (11:4,14:16,6:11,6:11) |
19:00 | Mikhail Petrov – Ruben Arutiunov | 3:2 (11:9,11:6,1:11,11:13,11:9) |
19:00 | Aleksei Naumov – Eugene Glazun | 3:0 (11:6,11:7,11:3) |
19:15 | Aleksandr Alekseyev – Roman Astreev | 0:3 (10:12,7:11,9:11) |
19:30 | Michail Alexandrovsky – Alexander Frolov G. | 1:3 (5:11,11:6,9:11,6:11) |
19:45 | Pavel Lukyanov – Igor Elistratov | 1:3 (11:3,9:11,5:11,3:11) |
19:45 | Vladimir Selkin – Igor Zemit | 2:3 (7:11,11:2,6:11,11:6,9:11) |
19:45 | Bogdan Grebenyuk – Ivan Soldatov | 3:2 (11:9,17:19,11:6,4:11,12:10) |
20:00 | Alexander Monakov – Denis Komarov | 0:3 (5:11,9:11,9:11) |
20:15 | Roman Astreev – Vladimir Selkin | 3:1 (11:7,8:11,11:7,11:5) |
20:30 | Ivan Moshkov – Anton Yudin | 1:3 (10:12,7:11,11:6,4:11) |
20:45 | Ivan Soldatov – Ivan Moshkov | 3:1 (4:11,11:8,11:9,11:8) |
20:45 | Igor Elistratov – Alexander Monakov | 3:1 (12:10,6:11,11:6,11:9) |
20:45 | Igor Zemit – Aleksandr Alekseyev | 0:3 (6:11,4:11,11:13) |
21:00 | Denis Komarov – Pavel Lukyanov | 3:2 (11:8,9:11,7:11,11:8,11:4) |
21:15 | Aleksandr Alekseyev – Vladimir Selkin | 3:1 (11:6,11:4,14:16,11:7) |
21:15 | Anton Yudin – Bogdan Grebenyuk | 0:3 (10:12,9:11,14:16) |
21:30 | Bogdan Grebenyuk – Ivan Moshkov | 0:3 (8:11,6:11,7:11) |
21:45 | Roman Astreev – Igor Zemit | 1:3 (6:11,11:6,8:11,11:13) |
21:45 | Pavel Lukyanov – Alexander Monakov | 2:3 (11:7,11:9,7:11,13:15,9:11) |
22:00 | Ivan Soldatov – Anton Yudin | 2:3 (11:8,13:15,11:2,5:11,9:11) |
22:15 | Igor Zemit – Vladimir Selkin | 0:3 (7:11,6:11,8:11) |
22:15 | Igor Elistratov – Denis Komarov | 3:1 (10:12,11:9,14:12,11:8) |
22:45 | Roman Astreev – Aleksandr Alekseyev | 3:1 (11:7,9:11,12:10,12:10) |
22:45 | Alexander Monakov – Pavel Lukyanov | 1:3 (7:11,11:8,9:11,9:11) |
23:15 | Evgeniy Ilyukhin – Kirill Malahov | 3:0 (11:7,11:5,11:9) |
23:15 | Bogdan Grebenyuk – Anton Yudin | 3:2 (11:6,11:13,7:11,11:9,11:4) |
23:30 | Denis Sayanov – Yuriy Merkushin | 0:3 (6:11,6:11,3:11) |
23:45 | Sergey Ogay – Nikita Sadovskiy | 0:3 (7:11,13:15,3:11) |
23:45 | Dmitriy Balakin – Igor Mihaylov | 3:2 (11:7,11:7,9:11,6:11,11:8) |
Pro League. Czech Republic
Czech Republic. ITT Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Jan Hendrych – Martin Juhasz | 3:2 (8:11,11:7,11:6,4:11,11:9) |
00:30 | Martin Prusa – David Brichacek | 0:3 (6:11,9:11,9:11) |
01:00 | David Brichacek – Jan Hendrych | 3:1 (12:10,9:11,11:6,11:6) |
01:30 | Martin Juhasz – Martin Prusa | 1:3 (2:11,11:13,11:2,10:12) |
02:00 | Martin Juhasz – Jan Hendrych | 0:3 (7:11,6:11,8:11) |
02:30 | David Brichacek – Martin Prusa | 3:1 (11:8,11:5,8:11,11:4) |
10:45 | Pavel Tuma – Petr Moravec | 3:0 (11:5,11:8,11:6) |
11:15 | David Mutl – Jonas Kulveit | 0:3 (9:11,5:11,8:11) |
11:45 | Petr Moravec – Jonas Kulveit | 3:1 (13:11,11:8,9:11,11:7) |
12:15 | Pavel Tuma – David Mutl | 1:3 (11:7,9:11,9:11,8:11) |
12:45 | David Mutl – Petr Moravec | 2:3 (6:11,11:8,11:5,7:11,8:11) |
13:15 | Jonas Kulveit – Pavel Tuma | 0:3 (9:11,5:11,5:11) |
14:00 | Jonas Kulveit – David Mutl | 3:1 (6:11,11:8,11:9,13:11) |
14:45 | Jiri Volek – Tomas Cerveny | 2:3 (11:3,14:12,12:14,9:11,10:12) |
15:46 | Jan Spiegel – Filip Nemec | 3:2 (12:10,7:11,5:11,11:9,11:6) |
16:15 | Tomas Cerveny – Filip Nemec | 3:2 (6:11,5:11,11:0,11:8,11:8) |
16:45 | Jiri Volek – Jan Spiegel | 3:2 (3:11,11:8,6:11,11:6,11:8) |
17:15 | Jan Spiegel – Tomas Cerveny | 0:3 (8:11,6:11,7:11) |
17:45 | Filip Nemec – Jiri Volek | 0:3 (9:11,8:11,9:11) |
18:30 | Tomas Cerveny – Jiri Volek | 3:0 (11:6,12:10,11:6) |
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:01 | Stanislav Oshkin – Timur Mamazakirov | 4:3 (9:11,11:1,11:7,5:11,8:11,11:9,11:4) |
00:01 | Denis Oleinikov – Evgeniy Petrov | 2:4 (7:11,8:11,11:8,7:11,11:8,8:11) |
00:03 | Andrey Sirozh – Pavel Pulnyi | 4:0 (11:6,13:11,11:8,11:8) |
00:11 | Aleksandr Trusov – Evgeny Amelchenya | 3:4 (6:11,11:7,11:6,11:13,13:11,10:12,2:11) |
00:13 | Alexei Britvin – Vasiliy Filatov | 0:4 (9:11,7:11,9:11,8:11) |
00:20 | Nabijon Gafurov – Evgeniy Elizarov | 0:4 (4:11,9:11,5:11,2:11) |
00:29 | Ilya Yurusov – Vitaly Rychkov | 1:4 (9:11,9:11,12:14,11:5,7:11) |
00:36 | Timur Mamazakirov – Victor Rakhmanov | 4:3 (11:8,9:11,11:13,1:11,11:7,16:14,11:9) |
00:38 | Andrey Vagapov – Denis Oleinikov | 4:1 (11:9,4:11,12:10,11:7,13:11) |
00:40 | Alexander Vinokurov – Alexei Britvin | 4:2 (3:11,11:13,11:4,11:5,11:6,11:4) |
00:48 | Alexander Kulagin – Maksim Isupov | 3:4 (8:11,9:11,11:4,11:8,11:8,6:11,7:11) |
00:49 | Sergei Misiura – Aleksandr Trusov | 0:4 (2:11,5:11,2:11,5:11) |
01:00 | Ilya Yurusov – Andrey Sirozh | 2:4 (11:6,11:8,6:11,3:11,7:11,8:11) |
01:07 | Kirill Goncharov – Evgeny Amelchenya | 0:4 (4:11,10:12,2:11,7:11) |
01:12 | Evgeniy Petrov – Andrey Vagapov | 4:2 (11:7,11:7,5:11,4:11,11:9,11:5) |
01:14 | Ivan Talamanov – Vasiliy Filatov | 4:2 (12:14,11:7,12:10,11:7,6:11,11:8) |
01:28 | Evgeny Amelchenya – Sergei Misiura | 4:0 (11:3,11:4,11:8,11:7) |
01:29 | Stanislav Oshkin – Alexander Shalaev | 4:3 (11:6,11:4,8:11,11:13,11:9,8:11,11:6) |
01:34 | Vitaly Rychkov – Pavel Pulnyi | 4:3 (11:5,11:13,11:6,11:8,5:11,9:11,11:7) |
01:40 | Alexander Chernov – Alexey Yanshaev | 3:4 (11:5,13:11,9:11,1:11,11:9,8:11,4:11) |
01:45 | Evgeniy Petrov – Denis Oleinikov | 4:2 (11:3,11:8,11:6,9:11,8:11,11:2) |
01:48 | Kirill Goncharov – Aleksandr Trusov | 2:4 (3:11,11:6,10:12,11:5,8:11,9:11) |
02:11 | Victor Rakhmanov – Alexander Shalaev | 2:4 (7:11,6:11,11:3,11:3,11:13,8:11) |
02:14 | Ilya Yurusov – Pavel Pulnyi | 4:1 (10:12,11:7,11:5,11:7,11:9) |
02:14 | Kirill Goncharov – Sergei Misiura | 4:0 (11:3,11:4,11:7,11:8) |
02:15 | Maksim Isupov – Alexander Chernov | 4:3 (11:4,11:6,5:11,11:9,8:11,11:13,11:5) |
02:25 | Denis Oleinikov – Andrey Vagapov | 4:1 (11:7,11:9,11:13,11:7,11:7) |
02:34 | Evgeny Amelchenya – Aleksandr Trusov | 4:1 (11:6,7:11,11:9,11:5,11:6) |
02:42 | Vitaly Rychkov – Andrey Sirozh | 4:3 (11:6,11:5,9:11,9:11,11:8,11:13,11:7) |
02:47 | Timur Mamazakirov – Stanislav Oshkin | 1:4 (11:9,16:18,7:11,10:12,3:11) |
02:50 | Alexey Yanshaev – Alexander Kulagin | 4:0 (11:2,11:8,11:7,11:7) |
02:58 | Andrey Vagapov – Evgeniy Petrov | 2:4 (9:11,11:9,11:8,5:11,8:11,5:11) |
03:01 | Igor Egorov V. – Andrey Zhuzhnev | 3:4 (11:8,4:11,11:8,9:11,11:3,8:11,3:11) |
03:14 | Alexander Kulagin – Alexander Chernov | 0:4 (8:11,10:12,11:13,6:11) |
03:33 | Aleksandr Klavdenkov – Denis Dinislamov | 0:4 (8:11,10:12,6:11,3:11) |
03:37 | Maksim Isupov – Alexey Yanshaev | 4:3 (9:11,10:12,4:11,11:9,11:9,11:7,11:6) |
03:38 | Denis Oleinikov – Evgeniy Petrov | 2:4 (7:11,11:9,6:11,10:12,12:10,5:11) |
04:00 | Andrey Zhuzhnev – Aleksandr Klavdenkov | 4:1 (8:11,11:8,12:10,11:7,11:9) |
04:17 | Maksim Isupov – Alexander Kulagin | 4:0 (11:7,11:9,11:6,11:9) |
04:28 | Denis Dinislamov – Igor Egorov V. | 2:4 (8:11,8:11,11:7,10:12,11:6,13:15) |
04:47 | Alexey Yanshaev – Alexander Chernov | 1:4 (5:11,9:11,11:8,6:11,8:11) |
05:10 | Anton Merzlyakov – Mikhail Butylev | 3:4 (9:11,10:12,11:6,5:11,11:8,11:4,9:11) |
05:12 | Igor Egorov V. – Aleksandr Klavdenkov | 4:3 (5:11,12:10,11:13,9:11,11:7,11:8,11:7) |
05:15 | Alexander Kulagin – Alexey Yanshaev | 2:4 (5:11,4:11,11:8,13:11,3:11,3:11) |
05:43 | Alexander Chernov – Maksim Isupov | 4:0 (11:8,11:8,11:7,11:7) |
05:50 | Stanislav Leonovich – Anton Merzlyakov | 2:4 (11:6,7:11,9:11,11:8,11:13,9:11) |
05:55 | Vladimir Shirokov – Alexandr Shirshov | 2:4 (12:10,3:11,5:11,11:5,3:11,8:11) |
06:00 | Andrey Zhuzhnev – Denis Dinislamov | 2:4 (4:11,5:11,5:11,11:3,11:8,7:11) |
06:27 | Mikhail Butylev – Stanislav Leonovich | 4:3 (9:11,11:8,9:11,11:9,9:11,11:5,11:6) |
06:30 | Aleksandr Klavdenkov – Igor Egorov V. | 1:4 (3:11,11:13,11:9,5:11,6:11) |
06:50 | Alexey Yamankin – Jasur Hudayberdiev | 4:3 (11:13,11:3,11:3,8:11,10:12,11:9,11:5) |
07:00 | Denis Dinislamov – Andrey Zhuzhnev | 4:3 (11:4,8:11,11:7,11:7,7:11,7:11,12:10) |
07:00 | Vladislav Artiukhevich – Andrey Kulakov | 3:4 (11:13,11:7,11:8,8:11,11:13,11:8,10:12) |
07:00 | Bair Danzanov – Bogdan Tikhonov | 2:4 (8:11,10:12,10:12,11:2,11:6,8:11) |
07:14 | Mikhail Butylev – Anton Merzlyakov | 4:0 (14:12,12:10,11:2,11:5) |
07:30 | Vladislav Milinka – Pavel Malakhov | 4:1 (6:11,12:10,11:5,11:8,11:9) |
07:32 | Alexandr Shirshov – Alexey Yamankin | 4:0 (11:6,12:10,11:8,11:5) |
07:40 | Anton Merzlyakov – Stanislav Leonovich | 1:4 (6:11,9:11,13:11,2:11,10:12) |
07:41 | Maksim Buhovec – Sergei Volkov | 3:4 (8:11,11:5,5:11,8:11,14:12,11:9,11:13) |
07:45 | Aleksandr Klavdenkov – Andrey Zhuzhnev | 4:3 (11:6,11:4,11:9,8:11,9:11,9:11,11:5) |
07:58 | Bogdan Tikhonov – Vladislav Milinka | 2:4 (8:11,13:15,12:10,7:11,11:9,6:11) |
08:00 | Ivan Minin – Igor Sidorenko | 4:3 (11:8,11:8,7:11,5:11,6:11,11:9,11:4) |
08:05 | Jasur Hudayberdiev – Vladimir Shirokov | 1:4 (12:10,4:11,9:11,8:11,5:11) |
08:10 | Stanislav Leonovich – Mikhail Butylev | 4:2 (11:5,7:11,12:10,14:12,5:11,12:10) |
08:21 | Vladislav Artiukhevich – Sergei Volkov | 4:3 (9:11,6:11,12:10,11:8,7:11,12:10,11:9) |
08:30 | Pavel Malakhov – Bair Danzanov | 4:2 (11:7,11:4,11:5,6:11,8:11,11:6) |
08:31 | Igor Egorov V. – Denis Dinislamov | 1:4 (13:11,10:12,5:11,7:11,4:11) |
08:35 | Vladimir Shirokov – Alexey Yamankin | 4:1 (11:5,11:4,11:9,7:11,11:6) |
08:44 | Ivan Minin – Igor Tyukhlov | 4:3 (11:6,7:11,11:5,7:11,11:3,8:11,11:9) |
08:54 | Mikhail Butylev – Stanislav Leonovich | 4:3 (13:11,9:11,10:12,12:10,11:8,8:11,11:8) |
08:57 | Andrey Terekhin – Vadim Yaroshenko | 4:1 (6:11,11:7,11:6,13:11,11:8) |
09:00 | Anatoly Romanov – Dmitriy Fomin | 3:4 (9:11,12:10,11:9,11:7,10:12,6:11,8:11) |
09:05 | Alexandr Shirshov – Jasur Hudayberdiev | 4:1 (14:12,11:7,11:4,6:11,11:9) |
09:06 | Dzhamshed Khasanov – Alexey Popov | 4:2 (11:9,11:6,7:11,11:7,6:11,11:3) |
09:08 | Maksim Buhovec – Andrey Kulakov | 4:2 (11:8,11:4,6:11,7:11,11:9,11:6) |
09:11 | Bair Danzanov – Vladislav Milinka | 4:3 (11:9,15:17,6:11,11:8,3:11,12:10,11:6) |
09:23 | Igor Sidorenko – Ivan Minin | 3:4 (15:13,11:9,6:11,11:9,7:11,3:11,5:11) |
09:26 | Mikhail Tsyganovsky – Roman Vergunov | 4:2 (11:7,11:3,14:16,11:3,9:11,11:6) |
09:34 | Vladislav Artiukhevich – Maksim Buhovec | 2:4 (7:11,11:9,9:11,1:11,15:13,7:11) |
09:35 | Andrey Filippov – Pavel Mukhin | 0:4 (5:11,9:11,5:11,4:11) |
09:39 | Bogdan Tikhonov – Pavel Malakhov | 1:4 (13:11,9:11,6:11,8:11,3:11) |
09:48 | Svyatoslav Urazov – Kutbidillo Teshaboev | 4:0 (11:3,11:5,11:9,11:3) |
09:50 | Alexey Yamankin – Vladimir Shirokov | 3:4 (9:11,11:6,11:6,7:11,6:11,11:3,7:11) |
09:54 | Dmitriy Fomin – Andrey Filippov | 4:2 (3:11,11:5,11:4,7:11,11:6,11:7) |
10:00 | Andrey Terekhin – Roman Vergunov | 4:1 (7:11,13:11,11:8,11:6,11:8) |
10:08 | Igor Tyukhlov – Ivan Minin | 4:1 (12:10,7:11,13:11,12:10,11:3) |
10:09 | Vladislav Milinka – Bogdan Tikhonov | 4:0 (11:7,11:9,13:11,11:2) |
10:10 | Alexey Popov – Svyatoslav Urazov | 1:4 (7:11,7:11,11:4,5:11,4:11) |
10:10 | Anatoly Romanov – Andrey Filippov | 4:2 (12:10,11:3,8:11,11:8,9:11,12:10) |
10:13 | Sergei Volkov – Andrey Kulakov | 4:2 (11:9,11:6,12:14,8:11,11:9,11:8) |
10:24 | Pavel Mukhin – Anatoly Romanov | 4:0 (11:5,11:6,11:5,11:6) |
10:25 | Jasur Hudayberdiev – Alexandr Shirshov | 4:3 (11:4,1:11,11:7,12:14,11:9,9:11,11:8) |
10:31 | Bair Danzanov – Pavel Malakhov | 4:1 (11:7,11:6,12:14,11:9,11:7) |
10:35 | Mikhail Tsyganovsky – Vadim Yaroshenko | 2:4 (12:10,11:8,8:11,9:11,8:11,13:15) |
10:44 | Ivan Minin – Ivan Minin | 4:3 (12:14,9:11,11:8,12:10,4:11,11:9,11:9) |
10:45 | Kutbidillo Teshaboev – Dzhamshed Khasanov | 4:0 (11:6,11:2,11:4,11:5) |
10:52 | Andrey Kulakov – Maksim Buhovec | 4:0 (11:6,11:5,11:6,11:5) |
11:03 | Dzhamshed Khasanov – Svyatoslav Urazov | 1:4 (9:11,11:8,8:11,4:11,12:14) |
11:05 | Pavel Malakhov – Bogdan Tikhonov | 4:1 (11:2,8:11,11:4,12:10,11:4) |
11:13 | Sergei Volkov – Vladislav Artiukhevich | 4:3 (8:11,12:10,10:12,11:9,7:11,11:7,12:10) |
11:13 | Andrey Terekhin – Mikhail Tsyganovsky | 2:4 (11:4,11:6,7:11,6:11,8:11,7:11) |
11:19 | Dmitriy Fomin – Pavel Mukhin | 4:1 (6:11,11:6,13:11,11:6,11:9) |
11:20 | Alexey Yamankin – Alexandr Shirshov | 4:3 (11:5,9:11,6:11,14:12,11:13,12:10,11:9) |
11:31 | Alexey Popov – Kutbidillo Teshaboev | 1:4 (11:13,10:12,6:11,13:11,3:11) |
11:31 | Vladislav Milinka – Bair Danzanov | 4:1 (11:9,11:13,15:13,11:7,12:10) |
11:33 | Igor Sidorenko – Igor Tyukhlov | 4:3 (6:11,4:11,11:6,11:5,9:11,11:6,11:8) |
11:43 | Andrey Filippov – Dmitriy Fomin | 3:4 (11:9,5:11,6:11,11:4,6:11,12:10,5:11) |
11:49 | Roman Vergunov – Vadim Yaroshenko | 2:4 (11:8,5:11,6:11,11:8,3:11,5:11) |
12:02 | Maksim Buhovec – Vladislav Artiukhevich | 1:4 (7:11,8:11,6:11,11:9,7:11) |
12:13 | Ivan Minin – Igor Sidorenko | 4:0 (11:9,11:8,11:5,11:8) |
12:15 | Svyatoslav Urazov – Alexey Popov | 4:1 (12:10,12:10,5:11,11:5,11:6) |
12:15 | Anatoly Romanov – Pavel Mukhin | 0:4 (9:11,9:11,8:11,5:11) |
12:21 | Roman Vergunov – Andrey Terekhin | 2:4 (10:12,7:11,10:12,11:6,13:11,3:11) |
12:25 | Vladimir Shirokov – Jasur Hudayberdiev | 4:1 (11:8,9:11,11:2,11:8,11:8) |
12:38 | Andrey Kulakov – Sergei Volkov | 4:0 (11:8,11:7,11:5,11:7) |
12:38 | Andrey Filippov – Anatoly Romanov | 4:2 (5:11,11:6,11:1,11:3,5:11,11:3) |
12:40 | Ivan Minin – Igor Tyukhlov | 1:4 (11:4,11:13,12:14,5:11,9:11) |
12:54 | Dzhamshed Khasanov – Kutbidillo Teshaboev | 2:4 (11:7,6:11,7:11,10:12,11:8,9:11) |
12:55 | Andrey Popov – Vitaly Shaban | 3:4 (11:5,10:12,8:11,11:7,11:2,9:11,8:11) |
12:56 | Salavat Abulaev – Oleg Nikiforov | 4:3 (8:11,12:14,8:11,11:9,11:4,11:4,12:10) |
12:59 | Vadim Yaroshenko – Mikhail Tsyganovsky | 1:4 (8:11,11:7,3:11,5:11,2:11) |
13:00 | Khozhiakhmat Khozhimirzaev – Yuriy Lobovikov | 3:4 (13:11,10:12,4:11,11:9,6:11,11:7,7:11) |
13:04 | Pavel Mukhin – Dmitriy Fomin | 4:1 (2:11,11:7,13:11,11:8,11:4) |
13:12 | Igor Sidorenko – Ivan Minin | 4:2 (11:7,4:11,7:11,11:9,11:5,11:8) |
13:22 | Vadim Yaroshenko – Roman Vergunov | 4:0 (11:8,11:0,14:12,11:3) |
13:25 | Alexey Popov – Dzhamshed Khasanov | 4:3 (11:9,5:11,11:9,18:16,9:11,5:11,11:9) |
13:33 | Ildar Khairullin – Sergey Morozov | 3:4 (11:8,6:11,11:8,9:11,10:12,11:3,7:11) |
13:40 | Mukhammed Akhmedzhanov – Sergey Filchev | 4:2 (11:5,11:9,5:11,13:11,7:11,11:9) |
13:45 | Mikhail Tsyganovsky – Andrey Terekhin | 4:3 (10:12,4:11,11:9,14:12,9:11,17:15,11:7) |
13:45 | Dmitriy Gorbunov – Khozhiakhmat Khozhimirzaev | 4:2 (11:7,13:15,9:11,11:3,12:10,11:2) |
13:49 | Igor Tyukhlov – Ivan Minin | 4:2 (11:8,13:11,4:11,11:8,9:11,11:7) |
14:05 | Oleg Nikiforov – Ildar Khairullin | 3:4 (11:4,11:9,11:6,2:11,9:11,4:11,8:11) |
14:15 | Yuriy Lobovikov – Dmitriy Gorbunov | 4:2 (11:9,10:12,9:11,11:8,12:10,11:6) |
14:24 | Kutbidillo Teshaboev – Svyatoslav Urazov | 4:3 (11:8,10:12,12:10,11:13,11:5,8:11,11:8) |
14:30 | Yegor Moskvin – Alexei Mlinarzh | 4:3 (7:11,14:12,11:8,7:11,12:10,6:11,11:9) |
14:30 | Vitaly Shaban – Mukhammed Akhmedzhanov | 4:3 (11:9,11:5,7:11,10:12,6:11,11:9,11:5) |
14:39 | Sergey Morozov – Salavat Abulaev | 2:4 (7:11,11:6,16:14,7:11,5:11,7:11) |
14:50 | Yuriy Lobovikov – Khozhiakhmat Khozhimirzaev | 4:0 (11:5,11:4,11:8,11:9) |
14:57 | Yuri Dmitriev – Mikhail Dmitriev | 3:4 (13:11,9:11,11:7,11:8,9:11,9:11,5:11) |
15:00 | Victor Rakhmanov – Timur Mamazakirov | 4:1 (11:4,10:12,12:10,11:5,11:6) |
15:13 | Sergey Filchev – Andrey Popov | 4:0 (11:7,13:11,11:9,11:3) |
15:13 | Salavat Abulaev – Ildar Khairullin | 3:4 (11:6,8:11,11:4,11:8,5:11,3:11,9:11) |
15:15 | Khozhiakhmat Khozhimirzaev – Dmitriy Gorbunov | 1:4 (4:11,6:11,12:10,9:11,11:13) |
15:15 | Nikita Ivanov – Denis Tebenkov | 3:4 (8:11,7:11,12:14,11:9,11:9,11:4,7:11) |
15:32 | Nikolay Slastihin – Hickmatillo Gofurov | 1:4 (6:11,12:10,7:11,8:11,10:12) |
15:40 | Emil Gilmutdinov – Alisher Karimjanov | 4:3 (5:11,11:13,16:18,11:8,11:9,11:9,11:7) |
15:40 | Andrey Popov – Mukhammed Akhmedzhanov | 3:4 (7:11,11:9,6:11,12:10,9:11,11:7,9:11) |
15:45 | Dmitriy Gorbunov – Yuriy Lobovikov | 4:1 (11:4,11:4,6:11,11:9,13:11) |
15:47 | Sergey Morozov – Ildar Khairullin | 3:4 (5:11,11:5,7:11,11:7,3:11,11:9,5:11) |
15:55 | Alexei Mlinarzh – Nikita Ivanov | 2:4 (12:14,11:9,6:11,9:11,12:10,10:12) |
15:59 | Mikhail Dmitriev – Nikolay Slastihin | 4:3 (11:6,8:11,12:10,5:11,5:11,11:9,11:9) |
16:00 | Roman Raev – Dmitriy Gorodkov | 4:2 (9:11,11:9,9:11,11:8,12:10,11:6) |
16:15 | Yuriy Lobovikov – Dmitriy Gorbunov | 0:4 (8:11,8:11,9:11,2:11) |
16:18 | Ildar Khairullin – Salavat Abulaev | 4:2 (11:5,7:11,11:7,4:11,14:12,11:7) |
16:20 | Vitaly Shaban – Sergey Filchev | 1:4 (7:11,10:12,9:11,11:7,9:11) |
16:30 | Timur Mamazakirov – Emil Gilmutdinov | 4:1 (8:11,11:9,11:9,11:9,11:3) |
16:33 | Hickmatillo Gofurov – Yuri Dmitriev | 4:1 (11:8,11:8,7:11,11:8,11:7) |
16:35 | Denis Tebenkov – Yegor Moskvin | 4:2 (11:13,11:8,12:10,11:5,4:11,19:17) |
16:35 | Kirill Fedorenko – Nikolay Muravyov | 4:1 (11:8,9:11,14:12,11:7,13:11) |
16:56 | Yuri Dmitriev – Nikolay Slastihin | 0:4 (10:12,7:11,11:13,4:11) |
17:00 | Alisher Karimjanov – Victor Rakhmanov | 4:0 (12:10,11:4,11:6,11:9) |
17:01 | Mukhammed Akhmedzhanov – Andrey Popov | 3:4 (6:11,11:6,11:8,6:11,7:11,11:5,8:11) |
17:06 | Dmitriy Gorodkov – Kirill Fedorenko | 4:1 (5:11,11:6,11:5,13:11,11:9) |
17:13 | Yegor Moskvin – Nikita Ivanov | 2:4 (11:8,5:11,9:11,14:12,9:11,7:11) |
17:17 | Mikhail Dmitriev – Hickmatillo Gofurov | 1:4 (8:11,4:11,9:11,11:9,11:13) |
17:30 | Victor Rakhmanov – Emil Gilmutdinov | 4:2 (11:6,11:13,9:11,11:9,12:10,11:1) |
17:33 | Nikolay Muravyov – Roman Raev | 1:4 (7:11,7:11,11:8,8:11,1:11) |
17:44 | Sergey Filchev – Vitaly Shaban | 3:4 (11:13,11:9,8:11,11:7,11:7,14:16,12:14) |
17:45 | Alexei Mlinarzh – Denis Tebenkov | 4:0 (11:8,11:9,11:7,11:9) |
17:46 | Yuri Dmitriev – Hickmatillo Gofurov | 2:4 (8:11,11:8,7:11,11:8,5:11,3:11) |
18:02 | Roman Raev – Kirill Fedorenko | 2:4 (4:11,9:11,13:11,11:6,6:11,4:11) |
18:05 | Timur Mamazakirov – Alisher Karimjanov | 3:4 (14:12,5:11,8:11,11:7,8:11,11:9,4:11) |
18:15 | Nikita Ivanov – Yegor Moskvin | 1:4 (10:12,10:12,9:11,15:13,11:13) |
18:16 | Nikolay Slastihin – Mikhail Dmitriev | 4:2 (8:11,9:11,11:8,11:8,11:3,11:6) |
18:35 | Dmitriy Gorodkov – Nikolay Muravyov | 4:2 (11:13,11:4,5:11,11:7,11:4,11:8) |
18:47 | Mikhail Dmitriev – Yuri Dmitriev | 4:2 (13:11,10:12,11:6,7:11,11:5,11:8) |
18:50 | Alisher Karimjanov – Emil Gilmutdinov | 2:4 (14:12,8:11,6:11,4:11,11:7,2:11) |
18:51 | Evgeniy Elizarov – Bogdan Tikhonov | 4:1 (13:11,13:15,11:6,12:10,11:9) |
18:52 | Denis Tebenkov – Alexei Mlinarzh | 4:2 (11:8,11:9,6:11,6:11,11:7,11:9) |
18:55 | Izzatillo Teshaboev – Sergey Shinkarenko | 4:3 (7:11,15:13,11:8,11:9,10:12,9:11,11:6) |
19:00 | Sergey Filchev – Mukhammed Akhmedzhanov | 4:1 (11:9,3:11,11:7,11:2,11:4) |
19:16 | Hickmatillo Gofurov – Nikolay Slastihin | 4:2 (4:11,13:11,11:4,9:11,11:5,15:13) |
19:22 | Kirill Fedorenko – Roman Raev | 0:4 (2:11,10:12,4:11,10:12) |
19:23 | Sergey Varfolomeev S. – Nabijon Gafurov | 4:3 (11:9,11:6,11:8,9:11,6:11,3:11,11:8) |
19:30 | Nikita Ivanov – Alexei Mlinarzh | 4:1 (11:3,7:11,14:12,11:8,11:6) |
19:30 | Vitaly Shaban – Andrey Popov | 4:2 (9:11,11:7,7:11,11:8,11:9,11:5) |
19:34 | Vladislav Milinka – Maxim Boboryko | 4:2 (13:11,11:13,11:6,9:11,11:4,11:6) |
19:42 | Muhiddin Husanbaev – Dmitry Lutovinov | 4:1 (11:6,11:9,11:6,4:11,11:4) |
19:43 | Nikolay Muravyov – Dmitriy Gorodkov | 3:4 (7:11,11:4,11:9,8:11,7:11,11:5,6:11) |
20:05 | Yegor Moskvin – Denis Tebenkov | 4:3 (11:8,14:12,7:11,11:9,6:11,9:11,14:12) |
20:14 | Sergey Shinkarenko – Muhiddin Husanbaev | 4:2 (11:8,14:12,11:4,4:11,6:11,11:4) |
20:15 | Victor Rakhmanov – Alisher Karimjanov | 2:4 (11:7,9:11,7:11,11:7,11:13,5:11) |
20:25 | Nikolay Muravyov – Kirill Fedorenko | 0:4 (6:11,6:11,8:11,6:11) |
20:36 | Maxim Boboryko – Evgeniy Elizarov | 4:2 (4:11,9:11,11:6,11:4,11:5,11:6) |
20:40 | Dmitry Lutovinov – Izzatillo Teshaboev | 1:4 (8:11,9:11,9:11,11:5,10:12) |
20:45 | Dmitriy Gorodkov – Roman Raev | 1:4 (6:11,4:11,11:9,3:11,6:11) |
20:46 | Anton Fomchenko – Evgeny Mitrik | 0:4 (8:11,9:11,4:11,6:11) |
20:55 | Emil Gilmutdinov – Timur Mamazakirov | 4:3 (8:11,11:5,5:11,11:3,9:11,13:11,11:7) |
21:04 | Izzatillo Teshaboev – Muhiddin Husanbaev | 3:4 (11:6,4:11,8:11,7:11,11:9,11:7,3:11) |
21:10 | Andrey Perekrestenko – Alexey Ivanov | 4:1 (11:3,11:7,12:10,9:11,11:4) |
21:20 | Evgeniy Elizarov – Vladislav Milinka | 2:4 (9:11,11:8,11:6,7:11,8:11,8:11) |
21:33 | Evgeny Mitrik – Andrey Perekrestenko | 4:0 (11:3,11:9,12:10,11:8) |
21:38 | Sergey Shinkarenko – Dmitry Lutovinov | 0:4 (5:11,10:12,10:12,9:11) |
21:40 | Sergey Varfolomeev S. – Alexander Shalaev | 4:0 (11:6,11:8,11:5,11:9) |
21:44 | Denis Oleinikov – Andrey Vagapov | 4:0 (11:5,11:8,12:10,12:10) |
21:52 | Bogdan Tikhonov – Maxim Boboryko | 4:1 (12:10,12:10,11:13,17:15,12:10) |
21:55 | Alexey Ivanov – Anton Fomchenko | 1:4 (9:11,12:10,9:11,8:11,6:11) |
22:09 | Izzatillo Teshaboev – Dmitry Lutovinov | 2:4 (13:15,4:11,11:6,11:7,6:11,3:11) |
22:10 | Nabijon Gafurov – Vladimir Shirokov | 4:3 (11:6,11:6,10:12,10:12,10:12,11:6,11:9) |
22:20 | Anton Fomchenko – Andrey Perekrestenko | 4:1 (11:6,14:12,11:4,9:11,11:6) |
22:38 | Denis Voinov – Andrey Kulakov | 4:0 (11:8,11:5,11:7,11:4) |
22:40 | Maxim Boboryko – Vladislav Milinka | 1:4 (8:11,11:6,7:11,6:11,9:11) |
22:40 | Alexander Shalaev – Nabijon Gafurov | 2:4 (10:12,8:11,11:8,11:4,11:13,5:11) |
22:44 | Muhiddin Husanbaev – Sergey Shinkarenko | 4:1 (11:6,11:2,9:11,11:7,11:7) |
22:48 | Evgeny Mitrik – Alexey Ivanov | 4:1 (11:8,11:6,5:11,15:13,11:8) |
23:05 | Sergey Shinkarenko – Izzatillo Teshaboev | 4:0 (11:1,11:6,11:7,11:6) |
23:08 | Bogdan Tikhonov – Evgeniy Elizarov | 2:4 (9:11,11:5,9:11,11:13,12:10,8:11) |
23:15 | Vladimir Shirokov – Sergey Varfolomeev S. | 4:1 (11:6,11:7,11:6,14:16,11:6) |
23:22 | Dmitry Lutovinov – Muhiddin Husanbaev | 3:4 (7:11,4:11,13:11,6:11,11:9,11:8,9:11) |
23:22 | Alexey Ivanov – Evgeny Mitrik | 4:1 (11:7,11:4,11:8,9:11,11:9) |
23:25 | Denis Voinov – Arthur Gaiduchenya | 4:0 (11:6,12:10,11:6,11:8) |
23:48 | Andrey Perekrestenko – Anton Fomchenko | 2:4 (11:9,5:11,11:8,5:11,8:11,7:11) |
23:55 | Maxim Boboryko – Bogdan Tikhonov | 1:4 (9:11,11:9,10:12,2:11,5:11) |
TSC Pro.
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:05 | Igor Razumov – Alexey Vinogradov | 1:4 (6:11,11:8,5:11,7:11,5:11) |
00:10 | Aleksey Sobolev – Komron Salimov | 2:4 (11:9,8:11,7:11,7:11,12:10,5:11) |
00:32 | Dmitrii Spiridonov – Bogdan Timoshin | 2:4 (7:11,11:7,12:10,3:11,8:11,9:11) |
00:38 | Mikhail Katanov – Mikhail Fedotov | 4:2 (11:9,11:7,8:11,11:6,9:11,11:4) |
00:59 | Igor Razumov – Dmitrii Spiridonov | 2:4 (5:11,8:11,13:11,11:7,8:11,8:11) |
01:04 | Aleksey Sobolev – Mikhail Katanov | 1:4 (9:11,10:12,5:11,11:8,4:11) |
01:28 | Bogdan Timoshin – Alexey Vinogradov | 2:4 (4:11,7:11,11:8,10:12,11:9,8:11) |
01:30 | Mikhail Fedotov – Komron Salimov | 4:3 (11:9,6:11,11:6,11:9,5:11,4:11,11:4) |
01:56 | Igor Razumov – Bogdan Timoshin | 4:1 (13:11,11:8,11:9,6:11,11:7) |
02:03 | Aleksey Sobolev – Mikhail Fedotov | 1:4 (7:11,8:11,11:9,5:11,6:11) |
02:20 | Dmitrii Spiridonov – Alexey Vinogradov | 3:4 (11:13,9:11,11:4,4:11,11:6,11:7,8:11) |
02:27 | Mikhail Katanov – Komron Salimov | 4:0 (11:7,11:8,11:9,11:7) |
02:41 | Mikhail Fedotov – Mikhail Katanov | 3:1 (11:7,11:6,9:11,11:9) |
03:00 | Alexey Vinogradov – Dmitrii Spiridonov | 1:4 (7:11,7:11,6:11,11:8,6:11) |
04:00 | Komron Salimov – Kristina Frolova | 1:4 (11:9,10:12,10:12,8:11,10:12) |
04:30 | Mikhail Fedotov – Aleksandr Panchenko | 4:1 (11:8,14:12,9:11,11:5,11:8) |
04:58 | Komron Salimov – Mikhail Fedotov | 1:4 (7:11,11:13,7:11,11:8,7:11) |
05:21 | Aleksandr Panchenko – Kristina Frolova | 1:4 (8:11,9:11,11:9,5:11,7:11) |
05:44 | Komron Salimov – Aleksandr Panchenko | 2:4 (8:11,11:7,8:11,11:8,8:11,6:11) |
06:08 | Mikhail Fedotov – Kristina Frolova | 4:1 (11:9,11:7,10:12,11:3,11:8) |
06:30 | Kristina Frolova – Mikhail Fedotov | 2:4 (13:15,11:8,9:11,7:11,11:8,7:11) |
08:07 | Alberto Perez Perez – Andrey Dubrovsky | 2:4 (11:8,11:13,8:11,11:5,6:11,8:11) |
08:30 | Anna Brednikova – Artem Frolenkov | 1:4 (5:11,10:12,8:11,11:7,4:11) |
09:00 | Alberto Perez Perez – Anna Brednikova | 4:1 (11:7,11:9,11:7,4:11,11:7) |
09:26 | Artem Frolenkov – Andrey Dubrovsky | 3:4 (11:8,11:7,8:11,11:6,9:11,5:11,6:11) |
09:50 | Alberto Perez Perez – Artem Frolenkov | 3:4 (11:9,8:11,11:6,11:6,6:11,6:11,7:11) |
10:30 | Anna Brednikova – Andrey Dubrovsky | 4:0 (11:6,11:8,11:6,11:5) |
10:55 | Andrey Dubrovsky – Artem Frolenkov | 1:4 (7:11,9:11,6:11,11:9,5:11) |
12:11 | Dmitrii Spiridonov – Alexey Vinogradov | 4:3 (9:11,4:11,11:7,11:6,8:11,11:6,11:2) |
12:34 | Igor Razumov – Bogdan Timoshin | 4:0 (11:9,14:12,11:5,11:9) |
13:06 | Dmitrii Spiridonov – Igor Razumov | 4:2 (9:11,16:14,7:11,11:4,12:10,11:3) |
13:47 | Bogdan Timoshin – Alexey Vinogradov | 0:4 (9:11,7:11,7:11,9:11) |
14:12 | Dmitrii Spiridonov – Bogdan Timoshin | 1:4 (11:4,7:11,6:11,7:11,12:14) |
14:40 | Igor Razumov – Alexey Vinogradov | 1:4 (6:11,3:11,11:7,5:11,8:11) |
15:15 | Alexey Vinogradov – Dmitrii Spiridonov | 4:1 (12:10,11:2,11:6,9:11,11:5) |
15:38 | Anton Reshetnikov – Andrey Goptsev | 2:4 (4:11,12:14,4:11,11:9,11:9,5:11) |
15:39 | Olga Dubrovskaya – Andrey Dubrovsky | 4:2 (11:6,10:12,13:11,11:8,8:11,15:13) |
16:26 | Artem Dolotov – Vasily Koregin | 2:4 (11:7,8:11,6:11,7:11,11:6,7:11) |
16:38 | Olga Gorshkaleva – Ilya Ulchenko | 4:1 (7:11,11:5,11:6,11:7,11:8) |
16:57 | Anton Reshetnikov – Artem Dolotov | 2:4 (6:11,11:7,11:13,9:11,13:11,9:11) |
17:01 | Olga Dubrovskaya – Olga Gorshkaleva | 3:4 (11:13,11:7,11:2,9:11,12:10,4:11,5:11) |
17:22 | Vasily Koregin – Andrey Goptsev | 2:4 (11:6,11:6,6:11,8:11,6:11,8:11) |
17:39 | Ilya Ulchenko – Andrey Dubrovsky | 2:4 (11:9,8:11,11:6,5:11,6:11,11:13) |
17:49 | Anton Reshetnikov – Vasily Koregin | 4:0 (11:8,11:6,11:6,11:6) |
18:02 | Olga Dubrovskaya – Ilya Ulchenko | 4:1 (11:13,11:5,11:6,11:8,11:8) |
18:10 | Artem Dolotov – Andrey Goptsev | 4:3 (6:11,14:12,7:11,2:11,11:8,11:7,11:7) |
18:25 | Olga Gorshkaleva – Andrey Dubrovsky | 4:1 (12:10,11:7,7:11,11:8,11:7) |
18:45 | Andrey Goptsev – Artem Dolotov | 4:1 (11:8,11:6,11:7,11:13,11:5) |
18:51 | Olga Gorshkaleva – Olga Dubrovskaya | 3:4 (6:11,11:8,8:11,11:6,11:8,6:11,4:11) |
19:42 | Tatiana Malkova – Karina Komissarova | 1:4 (7:11,11:8,7:11,8:11,8:11) |
20:10 | Aleksey Sobolev – Yekaterina Golubeva | 4:1 (6:11,11:7,11:4,11:9,11:9) |
20:23 | Mikhail Mamonov – Stanislav Nosov | 4:1 (11:3,11:9,11:8,6:11,11:9) |
20:37 | Valery Kasimtsev – Kristina Frolova | 2:4 (4:11,11:5,9:11,11:7,8:11,4:11) |
20:47 | Tatiana Malkova – Mikhail Mamonov | 4:0 (12:10,11:9,11:2,11:5) |
21:00 | Aleksey Sobolev – Valery Kasimtsev | 2:4 (10:12,11:8,6:11,11:8,7:11,3:11) |
21:12 | Stanislav Nosov – Karina Komissarova | 3:4 (11:8,7:11,11:9,10:12,4:11,12:10,11:13) |
21:32 | Kristina Frolova – Yekaterina Golubeva | 1:4 (5:11,13:11,3:11,14:16,5:11) |
21:48 | Tatiana Malkova – Stanislav Nosov | 4:3 (6:11,11:4,11:7,6:11,11:9,9:11,11:5) |
22:03 | Aleksey Sobolev – Kristina Frolova | 4:0 (12:10,11:8,11:5,11:6) |
22:19 | Mikhail Mamonov – Karina Komissarova | 2:4 (10:12,11:6,5:11,11:7,6:11,13:15) |
22:23 | Valery Kasimtsev – Yekaterina Golubeva | 3:4 (11:8,11:13,12:14,11:6,8:11,11:7,4:11) |
22:51 | Karina Komissarova – Tatiana Malkova | 3:4 (11:4,5:11,11:6,10:12,4:11,11:9,8:11) |
23:00 | Yekaterina Golubeva – Aleksey Sobolev | 1:4 (2:11,11:6,7:11,11:13,14:16) |
CTT 21. World Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:10 | Xu Xin – Kanak Jha | 4:2 (5:11,11:6,11:5,6:11,11:9,11:5) |
00:40 | Ma Long – Zhendong Fan | 1:4 (6:11,4:11,8:11,11:9,11:13) |
01:00 | Kanak Jha – Hugo Calderano | 4:2 (11:9,14:12,10:12,5:11,12:10,11:7) |
01:20 | Simon Gauzy – Mattias Falck | 2:4 (11:5,9:11,7:11,8:11,11:6,6:11) |
01:50 | Dimitrij Ovtcharov – Robert Gardos | 4:2 (11:8,11:13,9:11,11:6,11:9,11:9) |
02:00 | Mattias Falck – Kanak Jha | 4:2 (11:5,11:13,11:5,8:11,14:12,13:11) |
02:35 | Xu Xin – Ma Long | 3:4 (4:11,8:11,11:5,9:11,11:8,11:8,4:11) |
02:50 | Liam Pitchford – Quadri Aruna | 4:3 (11:9,7:11,11:9,10:12,11:7,4:11,11:5) |
03:35 | Ma Long – Mattias Falck | 0:4 (11:13,4:11,12:14,9:11) |
03:45 | Kanak Jha – Dimitrij Ovtcharov | 4:2 (12:10,9:11,6:11,11:6,11:9,13:11) |
04:10 | Robert Gardos – Simon Gauzy | 3:4 (11:7,14:12,11:4,11:13,9:11,8:11,6:11) |
04:30 | Mattias Falck – Kanak Jha | 4:2 (11:6,11:8,11:7,9:11,9:11,11:9) |
05:05 | Hugo Calderano – Zhendong Fan | 2:4 (2:11,6:11,4:11,11:4,11:9,9:11) |
05:15 | Xu Xin – Ma Long | 4:0 (11:4,11:4,11:2,11:7) |
05:50 | Zhendong Fan – Mattias Falck | 4:3 (5:11,8:11,11:7,7:11,11:6,12:10,11:7) |
06:00 | Kanak Jha – Robert Gardos | 4:2 (5:11,8:11,11:8,11:7,11:9,11:7) |
06:40 | Simon Gauzy – Kanak Jha | 4:3 (12:10,5:11,8:11,6:11,11:9,11:9,11:9) |
06:55 | Dimitrij Ovtcharov – Ma Long | 3:4 (7:11,11:9,11:6,11:13,9:11,11:6,5:11) |
07:30 | Mattias Falck – Quadri Aruna | 1:4 (11:9,4:11,10:12,7:11,3:11) |
07:45 | Xu Xin – Liam Pitchford | 4:3 (4:11,11:8,8:11,11:6,11:5,9:11,11:7) |
08:15 | Dimitrij Ovtcharov – Quadri Aruna | 3:4 (13:11,8:11,11:6,10:12,11:3,9:11,10:12) |
08:35 | Simon Gauzy – Ma Long | 1:4 (8:11,11:6,6:11,13:15,7:11) |
09:10 | Kanak Jha – Kanak Jha | 1:4 (14:12,6:11,6:11,10:12,11:13) |
09:25 | Zhendong Fan – Robert Gardos | 4:2 (9:11,12:10,11:4,11:7,10:12,11:7) |
09:50 | Ma Long – Mattias Falck | 1:4 (6:11,5:11,11:8,9:11,8:11) |
10:10 | Xu Xin – Hugo Calderano | 1:4 (8:11,4:11,11:3,8:11,5:11) |
10:35 | Robert Gardos – Ma Long | 4:3 (11:7,8:11,4:11,11:8,11:8,6:11,11:9) |
10:50 | Kanak Jha – Zhendong Fan | 1:4 (11:6,7:11,10:12,5:11,11:13) |
11:25 | Ma Long – Kanak Jha | 4:1 (11:8,11:6,11:9,9:11,11:7) |
11:40 | Quadri Aruna – Simon Gauzy | 3:4 (13:11,9:11,8:11,11:9,5:11,11:8,10:12) |
12:05 | Liam Pitchford – Dimitrij Ovtcharov | 4:3 (8:11,11:5,12:10,6:11,11:9,2:11,11:9) |
12:35 | Xu Xin – Mattias Falck | 4:1 (12:10,13:11,11:6,9:11,11:5) |
13:05 | Simon Gauzy – Liam Pitchford | 1:4 (13:11,6:11,9:11,7:11,8:11) |
13:20 | Kanak Jha – Quadri Aruna | 3:4 (5:11,15:13,7:11,9:11,13:11,11:7,5:11) |
13:45 | Zhendong Fan – Ma Long | 2:4 (6:11,7:11,11:8,7:11,11:6,8:11) |
14:15 | Ma Long – Kanak Jha | 4:3 (11:7,11:13,6:11,11:5,11:8,5:11,11:5) |
14:30 | Xu Xin – Robert Gardos | 4:2 (12:10,10:12,11:7,8:11,11:6,11:6) |
15:05 | Hugo Calderano – Mattias Falck | 1:4 (8:11,11:9,7:11,8:11,10:12) |
15:30 | Kanak Jha – Xu Xin | 4:3 (9:11,12:10,10:12,5:11,11:3,11:9,11:7) |
15:45 | Ma Long – Ma Long | 4:2 (13:11,11:6,11:8,13:15,9:11,13:11) |
16:20 | Quadri Aruna – Zhendong Fan | 3:4 (11:8,9:11,11:7,12:10,12:14,5:11,11:13) |
16:35 | Liam Pitchford – Kanak Jha | 3:4 (11:9,9:11,11:6,3:11,7:11,11:6,5:11) |
17:15 | Xu Xin – Simon Gauzy | 4:3 (9:11,8:11,11:5,11:9,12:10,9:11,11:8) |
17:30 | Mattias Falck – Dimitrij Ovtcharov | 2:4 (11:5,8:11,11:7,8:11,9:11,11:13) |
18:15 | Kanak Jha – Xu Xin | 4:0 (11:8,11:9,11:9,11:8) |
18:25 | Zhendong Fan – Liam Pitchford | 4:3 (6:11,11:6,16:18,11:6,5:11,11:8,11:7) |
18:45 | Ma Long – Quadri Aruna | 1:4 (11:4,4:11,5:11,7:11,5:11) |
19:20 | Xu Xin – Ma Long | 1:4 (4:11,6:11,12:10,4:11,8:11) |
19:35 | Hugo Calderano – Kanak Jha | 4:1 (11:4,9:11,11:2,11:8,11:8) |
19:55 | Mattias Falck – Robert Gardos | 4:1 (11:3,15:13,11:7,7:11,11:8) |
20:20 | Ma Long – Hugo Calderano | 1:4 (9:11,11:6,4:11,7:11,10:12) |
20:35 | Quadri Aruna – Xu Xin | 4:0 (11:7,11:8,11:2,11:4) |
20:55 | Liam Pitchford – Ma Long | 4:3 (8:11,11:6,11:5,11:6,8:11,6:11,11:6) |
21:05 | Xu Xin – Zhendong Fan | 3:4 (11:7,6:11,11:9,5:11,8:11,11:7,6:11) |
21:55 | Mattias Falck – Kanak Jha | 4:2 (7:11,11:3,11:13,11:8,11:3,11:3) |
22:10 | Dimitrij Ovtcharov – Simon Gauzy | 1:4 (7:11,11:6,19:21,9:11,8:11) |
22:45 | Zhendong Fan – Mattias Falck | 3:4 (12:10,13:11,14:12,4:11,7:11,7:11,6:11) |
23:00 | Ma Long – Xu Xin | 0:4 (8:11,6:11,10:12,5:11) |
23:30 | Xu Xin – Liam Pitchford | 3:4 (13:11,7:11,11:9,4:11,12:10,6:11,6:11) |
23:45 | Hugo Calderano – Quadri Aruna | 2:4 (6:11,12:10,9:11,6:11,13:11,9:11) |
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Miroslav Brozek – Roman Hudeczek | 0:3 (1:11,6:11,7:11) |
00:30 | Jaromir Libal – Jaroslav Prokupek | 0:3 (5:11,5:11,9:11) |
00:45 | Jiri Pozarsky – Jaromir Libal | 3:0 (11:7,11:4,12:10) |
00:45 | Miroslav Brozek – Martin Cmunt | 3:0 (11:5,11:4,13:11) |
01:15 | Roman Hudeczek – Ludek Vtelensky | 2:3 (13:11,10:12,11:8,4:11,4:11) |
01:15 | Marcel Pikous – Jaroslav Prokupek | 3:2 (10:12,7:11,13:11,11:8,11:8) |
09:45 | Petr Oliver Korp – Milan Dvorak | 3:1 (11:2,8:11,13:11,11:7) |
09:45 | Jiri Dusatko – Patrik Pycha | 1:3 (11:9,3:11,11:13,8:11) |
10:00 | Martin Kowalik – Michal Regner | 3:2 (23:25,5:11,11:8,11:9,11:6) |
10:15 | Filip Kopecky – Karel Brozhik | 3:1 (4:11,11:9,11:4,11:9) |
10:45 | Milan Dvorak – Filip Kopecky | 2:3 (3:11,13:11,11:9,5:11,5:11) |
11:00 | Patrik Pycha – Martin Kowalik | 3:1 (13:11,10:12,11:2,11:6) |
11:15 | Karel Brozhik – Petr Oliver Korp | 3:0 (11:6,11:7,11:7) |
11:30 | Michal Regner – Jiri Dusatko | 3:0 (11:9,11:8,11:9) |
11:45 | Petr Oliver Korp – Filip Kopecky | 3:2 (11:7,6:11,11:8,7:11,11:7) |
11:45 | Jiri Dusatko – Martin Kowalik | 1:3 (11:9,9:11,10:12,8:11) |
12:15 | Patrik Pycha – Michal Regner | 2:3 (11:7,3:11,3:11,11:4,9:11) |
12:15 | Milan Dvorak – Karel Brozhik | 2:3 (6:11,7:11,11:9,11:6,5:11) |
12:45 | Martin Kowalik – Jiri Dusatko | 3:2 (12:10,9:11,5:11,11:7,11:5) |
13:45 | Josef Kutifel – Ladislav Havel 1956 | 3:1 (11:4,11:4,9:11,11:9) |
14:15 | Filip Kopecky – Petr Oliver Korp | 3:2 (9:11,11:9,3:11,11:6,11:7) |
14:15 | Radek Rose – Michal Zahradka | 3:1 (11:9,10:12,11:7,11:6) |
14:45 | Karel Brozhik – Radek Rose | 2:3 (6:11,11:5,11:8,7:11,3:11) |
15:00 | Ladislav Havel 1956 – Filip Kopecky | 3:2 (11:9,5:11,13:11,6:11,11:5) |
15:15 | Michal Zahradka – Milan Dvorak | 2:3 (7:11,11:8,11:9,8:11,9:11) |
15:30 | Petr Oliver Korp – Josef Kutifel | 3:2 (7:11,11:5,6:11,11:9,11:9) |
15:45 | Milan Dvorak – Radek Rose | 3:1 (11:9,11:9,12:14,11:7) |
15:45 | Josef Kutifel – Filip Kopecky | 2:3 (12:10,2:11,12:10,5:11,8:11) |
16:15 | Karel Brozhik – Michal Zahradka | 3:1 (11:8,10:12,11:5,11:8) |
16:30 | Ladislav Havel 1956 – Petr Oliver Korp | 3:2 (9:11,6:11,11:8,12:10,11:7) |
16:45 | Josef Kutifel – Petr Oliver Korp | 3:2 (7:11,11:4,11:5,10:12,12:10) |
17:15 | Filip Kopecky – Ladislav Havel 1956 | 3:2 (11:2,7:11,4:11,13:11,11:9) |
17:45 | Marcel Pikous – Patrik Pycha | 3:1 (11:8,11:8,8:11,11:3) |
18:00 | Adam Barbora – Jan Knot | 3:1 (9:11,11:6,13:11,11:2) |
18:15 | Vladimir Postelt – Jiri Pozarsky | 2:3 (8:11,9:11,11:8,11:9,8:11) |
18:15 | Rotislav Hasmanda – Josef Grill | 3:2 (11:4,7:11,8:11,11:5,11:6) |
18:45 | Jan Knot – Rotislav Hasmanda | 3:0 (11:9,11:4,11:6) |
18:45 | Patrik Pycha – Vladimir Postelt | 1:3 (8:11,13:11,11:13,2:11) |
19:15 | Jiri Pozarsky – Marcel Pikous | 0:3 (9:11,4:11,4:11) |
19:15 | Josef Grill – Adam Barbora | 2:3 (7:11,6:11,11:9,11:9,7:11) |
19:45 | Adam Barbora – Rotislav Hasmanda | 3:1 (11:5,7:11,11:7,11:4) |
19:45 | Marcel Pikous – Vladimir Postelt | 3:1 (6:11,11:8,11:5,11:5) |
20:15 | Jan Knot – Josef Grill | 3:1 (11:9,8:11,11:9,12:10) |
20:15 | Patrik Pycha – Jiri Pozarsky | 3:0 (11:4,11:5,11:6) |
21:45 | Tomas Krenek – Tibor Kolenic | 2:3 (8:11,11:7,11:6,7:11,4:11) |
21:45 | Jan Knot – Adam Barbora | 3:1 (11:6,11:9,8:11,11:1) |
22:15 | Tomas Polreich – Roman Polovka | 1:3 (14:12,10:12,7:11,6:11) |
22:15 | Roman Hudeczek – Miroslav Brozek | 3:1 (11:7,11:5,4:11,11:8) |
22:45 | Tibor Kolenic – Tomas Polreich | 0:3 (8:11,9:11,6:11) |
22:45 | Adam Barbora – Roman Hudeczek | 3:2 (11:8,11:13,7:11,11:8,11:6) |
23:15 | Miroslav Brozek – Jan Knot | 3:1 (9:11,11:5,11:9,11:5) |
23:15 | Roman Polovka – Tomas Krenek | 1:3 (11:8,4:11,5:11,8:11) |
23:45 | Tomas Krenek – Tomas Polreich | 3:2 (8:11,13:11,11:7,11:13,11:9) |
23:45 | Jan Knot – Roman Hudeczek | 3:0 (11:9,11:7,11:5) |
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Ctibor Zaplatilek – Adam Danicek | 3:0 (11:5,11:6,11:9) |
00:45 | Adam Danicek – Frantisek Korenek | 3:1 (11:8,5:11,11:5,12:10) |
01:15 | Ctibor Zaplatilek – Pavel Vyvial | 3:0 (11:7,11:6,11:7) |
09:45 | Tomas Cerveny – Frantisek Camr | 3:0 (12:10,14:12,11:3) |
10:15 | Vaclav Ezr – Jan Duspiva | 0:3 (7:11,8:11,12:14) |
10:45 | Tomas Cerveny – Jan Duspiva | 3:0 (11:8,11:8,11:5) |
11:15 | Vaclav Ezr – Frantisek Camr | 3:1 (11:8,11:5,9:11,12:10) |
11:45 | Tomas Cerveny – Vaclav Ezr | 1:3 (8:11,10:12,11:7,1:11) |
12:15 | Jan Duspiva – Frantisek Camr | 3:0 (11:8,11:9,12:10) |
13:00 | Frantisek Camr – Vaclav Ezr | 2:3 (11:13,7:11,11:6,11:9,8:11) |
13:15 | Jan Duspiva – Tomas Cerveny | 0:3 (6:11,9:11,10:12) |
13:45 | David Mutl – Jan Zalesky | 3:1 (11:9,11:8,4:11,12:10) |
14:15 | Michal Nemec – Patrik Sturma | 1:3 (6:11,20:18,8:11,11:13) |
14:45 | David Mutl – Patrik Sturma | 2:3 (5:11,11:8,5:11,11:8,6:11) |
15:15 | Michal Nemec – Jan Zalesky | 1:3 (12:10,9:11,8:11,7:11) |
15:45 | David Mutl – Michal Nemec | 2:3 (7:11,6:11,14:12,13:11,10:12) |
16:15 | Patrik Sturma – Jan Zalesky | 3:2 (11:9,11:9,7:11,7:11,11:6) |
16:45 | Jan Zalesky – Michal Nemec | 3:2 (11:8,6:11,11:7,7:11,11:7) |
17:15 | Patrik Sturma – David Mutl | 3:2 (11:8,9:11,10:12,11:7,11:9) |
18:00 | Frantisek Korenek – Josef Ruzicka | 3:1 (11:7,12:14,14:12,11:3) |
18:15 | Adam Sochor – Adam Danicek | 3:2 (9:11,11:3,9:11,12:10,11:8) |
19:00 | Frantisek Korenek – Adam Danicek | 1:3 (11:5,9:11,11:13,9:11) |
19:15 | Adam Sochor – Josef Ruzicka | 3:0 (12:10,11:8,11:4) |
19:45 | Frantisek Korenek – Adam Sochor | 3:2 (11:9,11:4,9:11,9:11,11:1) |
20:15 | Adam Danicek – Josef Ruzicka | 1:3 (11:8,4:11,0:11,9:11) |
21:00 | Adam Sochor – Frantisek Korenek | 3:0 (11:5,11:8,12:10) |
21:15 | Josef Ruzicka – Adam Danicek | 3:1 (5:11,11:6,11:7,11:7) |
21:45 | Lukas Rulc – Milan Vitek | 3:1 (11:8,11:5,3:11,14:12) |
22:15 | Martin Bruk – Ludek Stoces | 1:3 (13:15,7:11,11:8,7:11) |
22:45 | Lukas Rulc – Ludek Stoces | 2:3 (11:8,10:12,11:8,5:11,7:11) |
23:15 | Martin Bruk – Milan Vitek | 0:3 (2:11,3:11,6:11) |
23:45 | Lukas Rulc – Martin Bruk | 2:3 (11:5,4:11,7:11,11:7,11:13) |
Pro Spin Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:20 | Yuri Gromyak – Evgeny Skorobogatov | 3:4 (10:12,7:11,11:7,11:5,11:9,7:11,9:11) |
00:20 | Sergey Golovin – Grigory Sludenko | 4:1 (8:11,12:10,11:9,11:5,12:10) |
00:20 | Daniil Poltev – Vladimir Kucherenko | 4:1 (16:14,11:5,11:5,9:11,11:8) |
01:00 | Sergey Dema – Dmitry Zhivotov | 3:4 (8:11,11:5,11:7,11:7,6:11,5:11,9:11) |
01:00 | Maxim Smyshnikov – Alexander Ivanenko | 4:0 (11:7,11:9,11:7,11:4) |
01:00 | Vladislav Sorbalo – Yuri Bannikov | 4:1 (4:11,11:6,12:10,11:8,11:8) |
01:30 | Alexander Ivanenko – Sergey Golovin | 1:4 (7:11,9:11,5:11,11:8,8:11) |
02:05 | Yuri Gromyak – Sergey Dema | 4:3 (11:7,11:7,4:11,4:11,6:11,11:7,11:6) |
02:05 | Daniil Poltev – Anton Orbakas | 4:2 (11:6,11:8,8:11,7:11,12:10,11:5) |
02:15 | Grigory Sludenko – Maxim Smyshnikov | 4:2 (11:8,10:12,14:12,11:6,9:11,11:7) |
02:45 | Dmitry Zhivotov – Oleg Nazarenko | 2:4 (9:11,11:7,4:11,12:10,10:12,11:13) |
02:45 | Arthur Mukomelov – Vladimir Kucherenko | 2:4 (6:11,11:8,4:11,9:11,11:5,9:11) |
03:10 | Alexander Ivanenko – Grigory Sludenko | 4:3 (5:11,16:18,11:9,11:9,11:7,10:12,11:8) |
03:30 | Anton Orbakas – Arthur Mukomelov | 2:4 (6:11,11:9,10:12,11:6,5:11,7:11) |
03:30 | Sergey Dema – Dmitry Zhivotov | 4:2 (5:11,11:7,11:7,8:11,11:6,11:8) |
04:10 | Sergey Golovin – Maxim Smyshnikov | 4:2 (8:11,7:11,11:4,11:9,11:3,11:4) |
04:25 | Daniil Poltev – Vladimir Kucherenko | 1:4 (6:11,9:11,7:11,11:8,9:11) |
04:25 | Yuri Gromyak – Oleg Nazarenko | 4:2 (9:11,14:12,4:11,11:7,11:9,11:3) |
05:00 | Oleg Nazarenko – Sergey Dema | 2:4 (11:3,8:11,11:5,10:12,7:11,7:11) |
05:00 | Vladimir Kucherenko – Anton Orbakas | 4:3 (11:8,11:7,7:11,10:12,11:8,8:11,11:7) |
05:10 | Sergey Gruzdov – Sergey Gubanov | 3:4 (4:11,4:11,11:8,6:11,11:9,11:9,8:11) |
05:35 | Dmitry Zhivotov – Yuri Gromyak | 4:2 (5:11,11:6,8:11,11:4,11:7,11:6) |
05:41 | Arthur Mukomelov – Daniil Poltev | 4:1 (11:9,12:10,4:11,11:5,12:10) |
05:50 | Konstantin Ivanov – Eduard Prokhasko | 4:1 (11:8,12:10,7:11,11:5,11:9) |
06:20 | Oleg Nazarenko – Dmitry Zhivotov | 2:4 (11:8,5:11,11:9,6:11,13:15,8:11) |
06:20 | Anton Orbakas – Daniil Poltev | 4:2 (9:11,11:7,13:11,11:7,7:11,11:8) |
06:30 | Eduard Prokhasko – Sergey Gruzdov | 4:1 (11:6,7:11,11:5,11:9,12:10) |
06:55 | Vladimir Kucherenko – Arthur Mukomelov | 1:4 (6:11,11:9,8:11,9:11,11:13) |
06:55 | Sergey Dema – Yuri Gromyak | 2:4 (6:11,11:5,8:11,5:11,11:3,9:11) |
07:15 | Konstantin Ivanov – Sergey Gubanov | 4:1 (11:8,7:11,13:11,12:10,11:9) |
07:55 | Sergey Gruzdov – Konstantin Ivanov | 2:4 (5:11,11:6,7:11,8:11,11:9,7:11) |
08:10 | Roman Korolev – Alexey Shilo | 3:4 (4:11,11:5,11:7,4:11,3:11,12:10,4:11) |
08:33 | Sergey Gubanov – Eduard Prokhasko | 4:1 (11:8,11:6,11:6,10:12,11:4) |
08:52 | Ilya Borodin – Oleg Nazarenko | 4:2 (11:7,9:11,11:9,9:11,11:8,11:7) |
09:07 | Sergey Gruzdov – Eduard Prokhasko | 1:4 (10:12,7:11,11:9,8:11,9:11) |
09:20 | Alexey Shilo – Ilya Borodin | 2:4 (11:1,10:12,11:3,10:12,10:12,9:11) |
09:40 | Sergey Gubanov – Konstantin Ivanov | 4:3 (9:11,10:12,11:5,11:9,11:9,8:11,11:3) |
09:59 | Roman Korolev – Oleg Nazarenko | 4:3 (6:11,6:11,11:8,5:11,11:8,12:10,12:10) |
10:40 | Ilya Borodin – Roman Korolev | 3:4 (11:8,13:15,10:12,11:9,8:11,11:9,9:11) |
11:00 | Sergey Gubanov – Darion Gruzdov | 4:0 (11:8,11:6,11:8,11:8) |
11:20 | Oleg Nazarenko – Alexey Shilo | 0:4 (10:12,11:13,7:11,5:11) |
11:40 | Eduard Prokhasko – Konstantin Ivanov | 1:4 (10:12,7:11,9:11,11:8,5:11) |
11:51 | Alexey Shilo – Oleg Nazarenko | 4:2 (11:8,3:11,12:10,11:7,9:11,11:7) |
11:54 | Darion Gruzdov – Eduard Prokhasko | 4:3 (8:11,11:8,6:11,11:8,11:5,6:11,11:5) |
12:34 | Roman Korolev – Ilya Borodin | 4:2 (11:7,6:11,11:8,11:9,11:13,11:6) |
12:42 | Sergey Gubanov – Konstantin Ivanov | 1:4 (12:14,5:11,8:11,11:8,10:12) |
13:15 | Konstantin Ivanov – Darion Gruzdov | 2:4 (8:11,11:7,7:11,11:9,9:11,12:14) |
14:00 | Eduard Prokhasko – Sergey Gubanov | 4:0 (11:6,11:9,11:6,13:11) |
14:10 | Vladimir Kucherenko – Ilya Borodin | 4:3 (11:9,10:12,11:6,11:9,4:11,10:12,11:9) |
14:30 | Sergey Gubanov – Eduard Prokhasko | 4:3 (11:5,9:11,11:4,11:9,9:11,12:14,11:5) |
14:45 | Alexey Shilo – Roman Korolev | 4:1 (11:6,11:7,2:11,11:9,12:10) |
15:10 | Darion Gruzdov – Konstantin Ivanov | 4:3 (9:11,11:8,4:11,11:6,11:9,4:11,11:8) |
15:20 | Ilya Borodin – Alexey Shilo | 2:4 (11:9,7:11,10:12,12:10,9:11,5:11) |
15:55 | Vladimir Kucherenko – Roman Korolev | 3:4 (11:13,5:11,9:11,11:7,11:9,11:8,4:11) |
16:40 | Roman Korolev – Ilya Borodin | 2:4 (12:10,10:12,11:7,7:11,9:11,10:12) |
17:00 | Pavel Mitin – Maxim Smyshnikov | 1:4 (11:7,10:12,9:11,7:11,7:11) |
17:20 | Alexey Shilo – Vladimir Kucherenko | 4:1 (11:7,11:8,8:11,11:8,11:6) |
17:40 | Grigory Sludenko – Danil Pylnik | 4:0 (12:10,11:8,11:8,12:10) |
18:15 | Roman Korolev – Vladimir Kucherenko | 4:1 (12:10,11:8,11:9,6:11,11:8) |
18:20 | Danil Pylnik – Pavel Mitin | 4:1 (11:8,11:8,12:10,5:11,11:6) |
19:10 | Grigory Sludenko – Maxim Smyshnikov | 4:2 (10:12,11:7,11:6,14:12,10:12,11:5) |
19:30 | Alexey Shilo – Ilya Borodin | 1:4 (8:11,7:11,11:8,9:11,6:11) |
19:50 | Pavel Mitin – Grigory Sludenko | 4:3 (11:4,5:11,7:11,7:11,11:8,11:9,12:10) |
20:05 | Vladislav Sorbalo – Daniil Poltev | 4:3 (11:7,12:14,11:9,11:9,5:11,9:11,11:5) |
20:35 | Maxim Smyshnikov – Danil Pylnik | 4:0 (11:7,11:9,11:8,11:9) |
20:50 | Igor Ovcharenko – Vladimir Kucherenko | 2:4 (11:8,6:11,11:3,9:11,8:11,8:11) |
21:15 | Pavel Mitin – Danil Pylnik | 4:2 (8:11,11:8,11:9,11:7,5:11,11:6) |
21:30 | Vladimir Kucherenko – Vladislav Sorbalo | 4:2 (11:9,7:11,13:11,7:11,11:4,11:8) |
21:55 | Maxim Smyshnikov – Grigory Sludenko | 3:4 (11:7,6:11,13:11,11:7,5:11,13:15,16:18) |
22:15 | Igor Ovcharenko – Daniil Poltev | 4:1 (8:11,11:7,12:10,11:9,11:9) |
22:55 | Vladislav Sorbalo – Igor Ovcharenko | 2:4 (7:11,4:11,11:6,9:11,11:6,3:11) |
23:10 | Maxim Smyshnikov – Pavel Mitin | 4:1 (11:8,8:11,11:6,11:7,11:9) |
23:35 | Daniil Poltev – Vladimir Kucherenko | 4:2 (11:9,11:9,9:11,11:7,11:13,11:3) |
23:45 | Danil Pylnik – Grigory Sludenko | 2:4 (13:11,11:9,8:11,4:11,10:12,9:11) |
Brazil. Challenge Sao Paulo
Pro Spin Series. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
02:05 | Anna Lodygina – Galina Penno | 1:4 (6:11,11:7,7:11,12:14,10:12) |
08:10 | Maria Blokhina – Tatiana Pylnik | 2:4 (8:11,11:7,9:11,11:8,5:11,8:11) |
08:55 | Alexandra Yakubova – Alexandra Martirosova | 1:4 (8:11,6:11,7:11,11:7,7:11) |
09:20 | Alexandra Martirosova – Maria Blokhina | 4:1 (11:5,11:8,6:11,11:5,11:6) |
09:49 | Alexandra Yakubova – Tatiana Pylnik | 4:0 (11:7,11:7,11:5,11:6) |
10:30 | Maria Blokhina – Alexandra Yakubova | 4:2 (6:11,13:11,8:11,11:8,11:6,11:9) |
11:10 | Tatiana Pylnik – Alexandra Martirosova | 1:4 (8:11,6:11,11:5,4:11,7:11) |
11:50 | Alexandra Martirosova – Alexandra Yakubova | 4:2 (11:5,10:12,8:11,13:11,12:10,11:4) |
11:50 | Tatiana Pylnik – Maria Blokhina | 4:3 (11:8,3:11,11:6,10:12,9:11,11:7,11:9) |
14:10 | Tatiana Pylnik – Maria Blokhina | 2:4 (6:11,13:11,11:7,11:13,12:14,9:11) |
14:50 | Alexandra Martirosova – Alexandra Yakubova | 4:2 (9:11,11:5,11:4,9:11,11:5,11:5) |
15:20 | Maria Blokhina – Alexandra Martirosova | 1:4 (6:11,8:11,5:11,11:7,9:11) |
15:55 | Tatiana Pylnik – Alexandra Yakubova | 4:2 (11:9,12:10,7:11,9:11,11:8,11:8) |
16:40 | Alexandra Yakubova – Maria Blokhina | 4:3 (12:14,11:3,12:10,7:11,11:9,7:11,11:8) |
17:25 | Alexandra Martirosova – Tatiana Pylnik | 4:1 (11:7,11:13,11:9,11:4,11:8) |
18:15 | Tatiana Pylnik – Alexandra Yakubova | 3:4 (11:9,4:11,11:6,5:11,11:5,3:11,4:11) |
18:45 | Maria Blokhina – Alexandra Martirosova | 1:4 (8:11,12:10,7:11,6:11,8:11) |
20:45 | Nadezhda Medvedeva – Yana Svishcheva | 4:3 (8:11,6:11,11:7,11:6,12:14,11:8,11:8) |
21:30 | Yana Svishcheva – Anna Lodygina | 0:4 (9:11,8:11,9:11,5:11) |
22:10 | Nadezhda Medvedeva – Galina Penno | 3:4 (12:14,8:11,9:11,12:10,11:8,11:4,9:11) |
22:55 | Anna Lodygina – Nadezhda Medvedeva | 4:2 (5:11,12:10,7:11,11:9,11:9,16:14) |
23:40 | Galina Penno – Yana Svishcheva | 4:2 (9:11,11:9,13:11,8:11,11:8,12:10) |
UFO Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
04:10 | Maria Zolototrubova – Daria Shulgina | 4:2 (10:12,11:5,11:7,9:11,11:6,11:7) |
04:34 | Olesja Troickaya – Anastasia Korablina | 4:0 (11:9,13:11,11:9,11:6) |
04:58 | Olesja Troickaya – Daria Shulgina | 4:1 (11:9,11:4,6:11,13:11,12:10) |
05:26 | Maria Zolototrubova – Anastasia Korablina | 4:3 (6:11,7:11,7:11,11:4,11:9,12:10,11:8) |
05:52 | Anastasia Korablina – Daria Shulgina | 4:2 (11:5,5:11,11:9,11:8,7:11,11:9) |
06:32 | Olesja Troickaya – Maria Zolototrubova | 4:2 (12:10,11:8,8:11,11:6,7:11,11:6) |
League Pro. Minsk
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:45 | Fedor Yakovlev – Matvey Kuryanovich | 1:3 (7:11,6:11,11:6,4:11) |
08:15 | Vitaly Vinnik – Igor Radovsky | 2:3 (11:7,7:11,11:9,3:11,7:11) |
08:45 | Matvey Kuryanovich – Vitaly Vinnik | 3:2 (12:10,11:5,12:14,6:11,11:7) |
09:30 | Igor Radovsky – Fedor Yakovlev | 2:3 (12:10,17:15,9:11,9:11,9:11) |
10:00 | Fedor Yakovlev – Vitaly Vinnik | 3:2 (8:11,11:13,11:6,11:9,11:5) |
10:30 | Matvey Kuryanovich – Igor Radovsky | 2:3 (11:8,8:11,14:12,6:11,9:11) |
12:15 | Maksim Drobot – Kirill Shurapov | 3:2 (11:6,7:11,4:11,11:5,11:6) |
12:45 | Vladimir Korshkov – Vasily Petrenko | 3:1 (12:10,8:11,12:10,12:10) |
13:15 | Kirill Shurapov – Vladimir Korshkov | 3:2 (11:9,9:11,11:9,8:11,11:8) |
13:45 | Vasily Petrenko – Maksim Drobot | 0:3 (7:11,6:11,6:11) |
14:00 | Maksim Drobot – Vladimir Korshkov | 3:1 (11:8,8:11,11:8,11:4) |
14:30 | Kirill Shurapov – Vasily Petrenko | 0:3 (6:11,9:11,11:13) |
15:45 | Dmitrii Svetov – Igor Lysyuk | 3:0 (11:9,11:4,11:7) |
16:15 | Vladimir Bushma – Andrey Chernoy | 1:3 (11:7,10:12,7:11,8:11) |
16:45 | Igor Lysyuk – Vladimir Bushma | 3:0 (11:5,11:8,11:7) |
17:15 | Andrey Chernoy – Dmitrii Svetov | 3:2 (11:3,9:11,11:6,6:11,11:5) |
18:00 | Dmitrii Svetov – Vladimir Bushma | 3:1 (11:9,10:12,11:5,12:10) |
18:30 | Igor Lysyuk – Andrey Chernoy | 1:3 (11:7,7:11,10:12,8:11) |
20:15 | Igor Martychan – Vadim Nekhvedovich | 3:0 (11:7,14:12,11:8) |
20:45 | Vyacheslav Melnikov – Valentin Ranchenko | 3:1 (12:14,11:8,11:7,11:6) |
21:00 | Vadim Nekhvedovich – Vyacheslav Melnikov | 3:0 (11:8,11:6,11:6) |
21:30 | Valentin Ranchenko – Igor Martychan | 3:0 (11:8,11:6,13:11) |
21:45 | Igor Martychan – Vyacheslav Melnikov | 3:2 (12:10,6:11,10:12,11:9,11:8) |
22:30 | Vadim Nekhvedovich – Valentin Ranchenko | 3:1 (11:5,10:12,11:8,11:9) |
23:00 | Valentin Ranchenko – Vyacheslav Melnikov | 3:1 (5:11,11:6,11:7,11:6) |
23:30 | Vadim Nekhvedovich – Igor Martychan | 3:2 (11:9,12:10,8:11,8:11,12:10) |
Masters. Russia
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:00 | Mane Ghazaryan – Asya Poghosyan | 0:3 (5:11,10:12,9:11) |
08:20 | Raisa Parsadanyan – Marine Galstyan | 0:3 (9:11,7:11,8:11) |
09:00 | Rubina Vardanyan – Marine Galstyan | 3:0 (11:2,11:9,11:8) |
09:20 | Rubina Vardanyan – Asya Poghosyan | 3:1 (7:11,11:4,11:3,11:8) |
09:40 | Raisa Parsadanyan – Mane Ghazaryan | 3:0 (11:9,11:8,11:4) |
10:20 | Marine Galstyan – Mane Ghazaryan | 3:0 (12:10,12:10,11:9) |
10:40 | Marine Galstyan – Raisa Parsadanyan | 1:3 (11:13,9:11,12:10,6:11) |
11:00 | Rubina Vardanyan – Mane Ghazaryan | 3:0 (11:5,11:7,11:3) |
11:20 | Asya Poghosyan – Raisa Parsadanyan | 1:3 (6:11,19:17,4:11,4:11) |
12:20 | Marine Galstyan – Asya Poghosyan | 3:2 (8:11,11:8,11:5,5:11,11:7) |
12:40 | Rubina Vardanyan – Raisa Parsadanyan | 3:0 (11:8,11:5,11:2) |
13:00 | Asya Poghosyan – Marine Galstyan | 3:0 (11:7,11:8,11:8) |
14:20 | Raisa Parsadanyan – Rubina Vardanyan | 1:3 (8:11,11:9,6:11,4:11) |
15:00 | Asya Poghosyan – Rubina Vardanyan | 0:3 (9:11,4:11,2:11) |
15:40 | Marine Galstyan – Rubina Vardanyan | 0:3 (9:11,9:11,9:11) |
Russian Team Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:00 | Miron Vasilev – Ilya Semerkin | 3:0 (11:9,11:3,11:10) |
08:15 | Ramis Tuychiev – Ivan Titov | 3:0 (11:7,11:5,11:5) |
15:00 | Miron Vasilev – Sagantai Kurmambaev | 3:0 (11:5,11:9,11:4) |
15:30 | Ramis Tuychiev – Dastan Kenzhigulov | 1:3 (10:11,11:8,8:11,7:11) |
Masters. Super League
Masters. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:00 | Regina Kim – Viktoria Li | 2:4 (6:11,13:15,11:6,11:9,5:11,3:11) |
10:30 | Ksenia Nikitina – Anastasia Shevtcova | 1:4 (11:4,5:11,9:11,10:12,8:11) |
11:02 | Viktoria Li – Ksenia Nikitina | 4:0 (11:6,11:9,12:10,15:13) |
11:30 | Anastasia Shevtcova – Regina Kim | 4:1 (11:6,8:11,11:8,11:9,11:7) |
12:05 | Regina Kim – Ksenia Nikitina | 0:4 (7:11,5:11,5:11,9:11) |
12:25 | Viktoria Li – Anastasia Shevtcova | 3:4 (3:11,11:9,11:7,9:11,9:11,11:9,8:11) |
13:07 | Regina Kim – Anastasia Shevtcova | 2:4 (10:12,5:11,11:8,11:9,8:11,6:11) |
13:48 | Ksenia Nikitina – Viktoria Li | 2:4 (11:8,5:11,11:9,9:11,8:11,10:12) |
14:25 | Ksenia Nikitina – Regina Kim | 4:1 (11:3,6:11,11:5,11:8,12:10) |
14:55 | Anastasia Shevtcova – Viktoria Li | 4:3 (11:9,8:11,9:11,11:8,4:11,11:9,12:10) |
International Tournament. Muscat. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
12:00 | Fan Siqi – Man Kuai | 1:4 (8:11,5:11,5:11,13:11,6:11) |
Table Tennis
Time | Players | Score |
---|---|---|
12:00 | Konstantina Paridi – Gabriela Stepanova | 1:3 (10:12,6:11,11:6,9:11) |
International Tournament. Muscat
Time | Players | Score |
---|---|---|
12:45 | Jingkun Liang – Lin Gaoyuan/Jingkun Liang | 4:1 (9:11,11:0,11:5,11:2,11:9) |
Czech Republic. League 1. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
12:45 | Martina Sobkova – Monika Parizkova | 1:3 (6:11,3:11,11:7,9:11) |
13:15 | Natalie Gubingerova – Monika Parizkova | 0:3 (4:11,4:11,5:11) |
13:30 | Denisa Hoskova – Monika Parizkova | 2:3 (3:11,11:9,10:12,12:10,7:11) |
14:15 | Natalie Gubingerova – Hanka Kodetova | 0:3 (6:11,5:11,3:11) |
16:15 | Moldova (Youth) Women – Katerina Duchacova | 3:0 (11:5,11:7,11:4) |
16:30 | Sara Tokic – Terezie Sazimova | 3:0 (11:7,11:6,11:3) |
16:45 | Tereza Kovarickova – Terezie Sazimova | 0:3 (8:11,8:11,3:11) |
TT-Cup. Poland
Time | Players | Score |
---|---|---|
13:00 | Zdena Blaskova/Linda Zaderova – Gabriela Stepanova | 3:0 (11:9,11:4,11:3) |
14:00 | Eliska Kodouskova – Gabriela Stepanova | 1:3 (6:11,5:11,11:7,5:11) |
17:00 | Moldova (Youth) Women – Terezie Sazimova | 3:0 (11:5,11:8,11:6) |
19:15 | Zdena Blaskova/Linda Zaderova – Kristyna Mikulcova | 3:0 (11:7,11:9,11:6) |
19:45 | Konstantina Paridi – Jana Vasendova | 3:2 (11:7,8:11,11:8,8:11,11:9) |
20:15 | Konstantina Paridi – Kristyna Mikulcova | 0:3 (9:11,6:11,5:11) |