Table tennis results
Win Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Andrey Kurtenko – Stepan Fekete | 2:3 (11:4,11:7,8:11,6:11,9:11) |
00:15 | Vadim Griban – Anatoliu Levshin | 3:0 (13:11,11:5,11:9) |
00:15 | Dmitry Batyuk – Dmitry Neborak | 3:2 (10:12,11:9,11:5,10:12,11:7) |
00:15 | Igor Sukovaty – Rodion Pirvelli | 3:1 (11:8,9:11,11:6,12:10) |
00:45 | Yuriy Volkov – Alexey Gutnichenko | 3:1 (7:11,11:5,12:10,11:9) |
00:45 | Anatoliu Levshin – Nikolay Galynsky | 3:2 (11:7,14:12,10:12,6:11,11:3) |
00:45 | Igor Akimov – Dmitry Batyuk | 0:3 (11:13,5:11,7:11) |
00:45 | Eduard Rubtcov – Alexander Naida | 3:1 (7:11,11:7,12:10,11:4) |
01:00 | Alexey Gutnichenko – Andrey Kurtenko | 1:3 (9:11,11:6,8:11,4:11) |
01:15 | Vadim Griban – Valeriy Tatarinov | 3:0 (11:7,13:11,11:9) |
01:15 | Yan Krol – Dmitry Neborak | 1:3 (7:11,6:11,11:8,6:11) |
01:15 | Alexander Naida – Rodion Pirvelli | 3:2 (12:14,11:5,11:13,11:5,11:7) |
01:30 | Yuriy Volkov – Stepan Fekete | 0:3 (8:11,6:11,5:11) |
01:45 | Vadim Griban – Nikolay Galynsky | 3:1 (11:8,11:6,11:13,11:6) |
01:45 | Dmitry Neborak – Igor Akimov | 3:1 (11:13,11:8,11:6,11:6) |
02:00 | Eduard Rubtcov – Igor Sukovaty | 3:0 (11:8,11:9,11:5) |
02:00 | Yuriy Volkov – Andrey Kurtenko | 2:3 (11:13,9:11,11:2,11:9,5:11) |
02:15 | Vitaliy Solovey – Evgeniy Romanyuk | 3:0 (11:6,14:12,11:5) |
02:15 | Yan Krol – Dmitry Batyuk | 0:3 (5:11,9:11,6:11) |
02:15 | Anatoliu Levshin – Valeriy Tatarinov | 1:3 (7:11,9:11,11:8,5:11) |
02:45 | Sergey Pisklov – Sergey Kireev | 0:3 (7:11,10:12,8:11) |
02:45 | Alexey Gutnichenko – Stepan Fekete | 0:3 (3:11,4:11,6:11) |
02:45 | Valeriy Tatarinov – Nikolay Galynsky | 2:3 (11:5,8:11,8:11,11:5,8:11) |
02:45 | Yan Krol – Igor Akimov | 3:1 (11:6,11:8,9:11,14:12) |
03:00 | Stepan Fekete – Andrey Kurtenko | 3:0 (11:5,11:8,11:5) |
03:15 | Anatoliu Levshin – Vadim Griban | 2:3 (11:13,13:11,8:11,11:8,9:11) |
03:15 | Dmitry Neborak – Dmitry Batyuk | 3:2 (5:11,8:11,11:9,11:5,11:9) |
03:15 | Vitaliy Solovey – Sergey Kireev | 1:3 (12:14,11:9,10:12,6:11) |
03:30 | Alexey Gutnichenko – Yuriy Volkov | 0:3 (9:11,8:11,10:12) |
03:45 | Dmitry Batyuk – Igor Akimov | 0:3 (5:11,6:11,9:11) |
03:45 | Sergey Pisklov – Evgeniy Romanyuk | 3:2 (5:11,9:11,13:11,11:6,11:7) |
04:15 | Vitaliy Solovey – Sergey Pisklov | 2:3 (12:10,11:7,9:11,5:11,9:11) |
04:15 | Dmitry Neborak – Yan Krol | 3:2 (12:10,11:7,5:11,6:11,11:8) |
05:30 | Evgeniy Romanyuk – Vitaliy Solovey | 1:3 (11:6,8:11,8:11,6:11) |
05:45 | Sergey Kireev – Sergey Pisklov | 3:1 (11:8,5:11,11:4,13:11) |
06:15 | Sergey Kireev – Vitaliy Solovey | 3:2 (11:6,10:12,11:2,8:11,11:8) |
06:45 | Evgeniy Romanyuk – Sergey Pisklov | 3:1 (6:11,11:7,11:5,13:11) |
07:15 | Sergey Pisklov – Vitaliy Solovey | 1:3 (11:9,2:11,8:11,8:11) |
07:45 | Evgeniy Romanyuk – Sergey Kireev | 2:3 (11:9,11:4,5:11,6:11,8:11) |
08:15 | Alexander Shishman – Valentin Gedz | 3:0 (12:10,11:5,11:5) |
08:15 | Alexander Lushnya – Vitaly Krohmal | 3:1 (11:4,8:11,11:9,11:4) |
08:45 | Aleksei Kultsanov – Mikhail Stiranets | 3:2 (4:11,11:9,5:11,11:6,11:9) |
08:45 | Vitaly Krohmal – Oleksandr Gaynovsky | 2:3 (11:7,11:7,7:11,5:11,4:11) |
08:45 | Alexey Zayets – Yaroslav Sidorenko | 3:1 (11:5,11:9,7:11,11:4) |
09:00 | Roman Shtukovany – Pavel Chyzh | 2:3 (5:11,11:5,11:8,6:11,10:12) |
09:15 | Alexander Shishman – Mikhail Stiranets | 1:3 (11:8,7:11,7:11,8:11) |
09:15 | Alexander Lushnya – Oleksandr Gaynovsky | 1:3 (7:11,13:11,9:11,10:12) |
09:15 | Oleksandr Grebelnyi – Aleksandr Storozhenko | 3:2 (8:11,11:13,11:7,11:7,11:6) |
09:30 | Alexey Shelest – Alexander Zhuravlev | 3:2 (11:7,11:8,8:11,5:11,11:9) |
09:45 | Aleksei Kultsanov – Valentin Gedz | 1:3 (5:11,4:11,11:7,14:16) |
09:45 | Vitaly Krohmal – Pavel Plyushch | 1:3 (2:11,11:6,9:11,6:11) |
10:00 | Alexey Zayets – Aleksandr Storozhenko | 0:3 (5:11,7:11,9:11) |
10:15 | Oleksandr Grebelnyi – Yaroslav Sidorenko | 2:3 (5:11,8:11,11:2,11:5,6:11) |
10:15 | Roman Shtukovany – Alexander Zhuravlev | 3:1 (11:8,11:13,11:7,11:3) |
10:15 | Alexander Shishman – Aleksei Kultsanov | 3:0 (12:10,11:6,11:8) |
10:15 | Alexander Lushnya – Pavel Plyushch | 3:1 (11:6,11:9,9:11,11:6) |
10:30 | Alexey Shelest – Pavel Chyzh | 2:3 (11:6,11:6,7:11,6:11,8:11) |
10:45 | Oleksandr Gaynovsky – Vitaly Krohmal | 0:3 (9:11,7:11,9:11) |
10:45 | Alexey Zayets – Oleksandr Grebelnyi | 0:3 (5:11,8:11,9:11) |
10:45 | Mikhail Stiranets – Valentin Gedz | 0:3 (7:11,8:11,12:14) |
11:00 | Roman Shtukovany – Alexey Shelest | 3:2 (9:11,11:7,11:6,8:11,11:8) |
11:15 | Valentin Gedz – Alexander Shishman | 2:3 (11:4,13:11,9:11,6:11,9:11) |
11:15 | Aleksandr Storozhenko – Yaroslav Sidorenko | 1:3 (5:11,6:11,11:5,9:11) |
11:15 | Pavel Plyushch – Alexander Lushnya | 3:1 (11:5,12:10,9:11,11:4) |
11:30 | Alexander Zhuravlev – Pavel Chyzh | 0:3 (8:11,12:14,9:11) |
11:45 | Yaroslav Sidorenko – Alexey Zayets | 0:3 (6:11,8:11,4:11) |
11:45 | Oleksandr Gaynovsky – Pavel Plyushch | 3:2 (8:11,11:5,6:11,12:10,11:5) |
12:00 | Mikhail Stiranets – Aleksei Kultsanov | 1:3 (9:11,11:3,10:12,9:11) |
12:00 | Pavel Chyzh – Roman Shtukovany | 3:2 (11:6,13:15,7:11,11:7,12:10) |
12:15 | Oleksandr Gaynovsky – Alexander Lushnya | 3:1 (9:11,11:5,11:8,11:6) |
12:15 | Mikhail Stiranets – Alexander Shishman | 3:2 (9:11,12:10,11:2,5:11,11:4) |
12:15 | Aleksandr Storozhenko – Oleksandr Grebelnyi | 2:3 (11:9,13:11,9:11,8:11,7:11) |
12:30 | Alexander Zhuravlev – Alexey Shelest | 2:3 (11:3,11:5,8:11,1:11,8:11) |
12:45 | Valentin Gedz – Aleksei Kultsanov | 2:3 (8:11,11:5,8:11,14:12,9:11) |
12:45 | Pavel Plyushch – Vitaly Krohmal | 3:1 (8:11,11:8,11:6,11:7) |
13:00 | Aleksandr Storozhenko – Alexey Zayets | 3:2 (6:11,11:9,8:11,14:12,11:6) |
13:00 | Alexander Zhuravlev – Roman Shtukovany | 0:3 (4:11,6:11,6:11) |
13:15 | Vitaly Krohmal – Alexander Lushnya | 2:3 (11:5,12:10,10:12,5:11,6:11) |
13:15 | Aleksei Kultsanov – Alexander Shishman | 0:3 (11:13,10:12,8:11) |
13:30 | Yaroslav Sidorenko – Oleksandr Grebelnyi | 1:3 (4:11,12:10,5:11,7:11) |
13:30 | Pavel Chyzh – Alexey Shelest | 3:1 (6:11,11:7,11:7,11:3) |
13:45 | Pavel Plyushch – Oleksandr Gaynovsky | 2:3 (11:7,11:6,5:11,4:11,6:11) |
13:45 | Valentin Gedz – Mikhail Stiranets | 3:2 (11:6,11:13,8:11,13:11,14:12) |
14:00 | Alexey Shelest – Roman Shtukovany | 3:1 (11:5,11:9,7:11,11:6) |
14:00 | Oleksandr Grebelnyi – Alexey Zayets | 3:2 (11:3,11:3,10:12,9:11,11:9) |
14:15 | Dmitry Batyuk – Alexander Pogonov | 0:3 (7:11,6:11,2:11) |
14:30 | Yaroslav Sidorenko – Aleksandr Storozhenko | 2:3 (11:5,8:11,11:6,7:11,9:11) |
14:30 | Victor Sharpay – Vitaly Kibka | 3:0 (11:9,11:7,11:6) |
14:30 | Pavel Chyzh – Alexander Zhuravlev | 3:1 (11:8,11:7,10:12,11:5) |
14:45 | Igor Akimov – Aleksandr Horoshko | 3:0 (11:7,11:8,11:3) |
15:15 | Victor Sharpay – Sergey Kireev | 2:3 (7:11,11:6,12:10,11:13,4:11) |
15:15 | Dmitry Batyuk – Aleksandr Horoshko | 3:1 (11:6,13:11,6:11,12:10) |
15:30 | Bogdan Doroshenko – Petr Pidleteichuk | 3:1 (11:5,11:1,8:11,11:8) |
15:45 | Igor Akimov – Alexander Pogonov | 0:3 (5:11,6:11,12:14) |
15:45 | Sergey Pisklov – Vitaly Kibka | 2:3 (12:10,11:6,2:11,9:11,9:11) |
15:45 | Vladislav Kalugin – Vadim Griban | 2:3 (11:9,15:13,5:11,5:11,9:11) |
16:00 | Vladimir Samoylov – Vitaliy Khorolsky | 3:0 (11:4,11:7,11:9) |
16:15 | Victor Sharpay – Sergey Pisklov | 1:3 (8:11,13:11,5:11,8:11) |
16:30 | Bogdan Doroshenko – Vitaliy Khorolsky | 3:2 (11:8,15:13,7:11,9:11,11:7) |
16:45 | Vladislav Kalugin – Nikolay Galynsky | 0:3 (9:11,8:11,10:12) |
16:45 | Aleksandr Horoshko – Alexander Pogonov | 1:3 (11:8,5:11,9:11,4:11) |
17:00 | Sergey Kireev – Vitaly Kibka | 3:1 (11:8,11:5,8:11,11:8) |
17:00 | Vladimir Samoylov – Petr Pidleteichuk | 3:1 (11:5,12:10,7:11,11:8) |
17:15 | Anatoliu Levshin – Vladislav Kalugin | 1:3 (11:9,11:13,10:12,8:11) |
17:15 | Alexander Pogonov – Dmitry Batyuk | 1:3 (7:11,11:8,9:11,9:11) |
17:15 | Vitaly Kibka – Victor Sharpay | 3:0 (11:6,12:10,11:6) |
17:30 | Bogdan Doroshenko – Vladimir Samoylov | 3:0 (14:12,11:8,11:6) |
17:45 | Aleksandr Horoshko – Igor Akimov | 3:0 (11:6,13:11,13:11) |
18:00 | Vitaliy Khorolsky – Petr Pidleteichuk | 0:3 (9:11,6:11,9:11) |
18:15 | Aleksandr Horoshko – Dmitry Batyuk | 3:2 (11:9,3:11,11:7,8:11,11:7) |
18:15 | Nikolay Galynsky – Anatoliu Levshin | 3:1 (11:8,7:11,11:7,11:6) |
18:15 | Sergey Kireev – Victor Sharpay | 3:0 (11:7,11:8,11:8) |
18:30 | Petr Pidleteichuk – Bogdan Doroshenko | 3:2 (11:7,12:10,8:11,7:11,11:8) |
18:45 | Alexander Pogonov – Igor Akimov | 3:0 (11:6,11:5,11:5) |
18:45 | Vitaly Kibka – Sergey Pisklov | 3:0 (12:10,11:6,11:7) |
18:45 | Vadim Griban – Vladislav Kalugin | 3:2 (11:7,11:7,12:14,7:11,11:6) |
19:00 | Vitaliy Khorolsky – Vladimir Samoylov | 2:3 (12:10,11:9,6:11,5:11,8:11) |
19:15 | Sergey Pisklov – Victor Sharpay | 1:3 (11:7,6:11,13:15,8:11) |
19:30 | Vitaliy Khorolsky – Bogdan Doroshenko | 1:3 (7:11,11:8,8:11,9:11) |
19:45 | Vitaly Kibka – Sergey Kireev | 3:1 (6:11,11:9,11:2,11:6) |
19:45 | Nikolay Galynsky – Vladislav Kalugin | 3:0 (11:8,11:5,11:9) |
19:45 | Alexander Pogonov – Aleksandr Horoshko | 3:1 (7:11,11:1,11:9,11:3) |
20:00 | Petr Pidleteichuk – Vladimir Samoylov | 3:0 (11:9,11:8,11:6) |
20:15 | Vladislav Kalugin – Anatoliu Levshin | 3:0 (11:9,11:7,12:10) |
20:30 | Artyom Maximenko – Denys Scherbak | 2:3 (13:11,6:11,11:9,10:12,7:11) |
20:30 | Vladimir Samoylov – Bogdan Doroshenko | 3:2 (11:13,10:12,11:7,11:6,11:8) |
20:45 | Nikolay Galynsky – Vadim Griban | 0:3 (8:11,7:11,9:11) |
20:45 | Anton Yolkin – Evgeny Krivorotyko | 3:1 (8:11,11:9,12:10,11:7) |
21:00 | Petr Pidleteichuk – Vitaliy Khorolsky | 3:2 (4:11,11:6,7:11,11:9,11:6) |
21:30 | Artyom Maximenko – Evgeny Krivorotyko | 3:1 (12:10,7:11,11:6,11:7) |
21:45 | Andrey Regush – Nazar Gaieviy | 2:3 (9:11,11:9,10:12,12:10,4:11) |
22:00 | Anton Yolkin – Denys Scherbak | 3:2 (8:11,11:8,11:6,7:11,11:8) |
22:15 | Artyom Maximenko – Anton Yolkin | 1:3 (11:9,7:11,6:11,9:11) |
22:30 | Vitaly Pinchuk – Igor Trydukh | 1:3 (11:5,10:12,4:11,12:14) |
22:30 | Stepan Fekete – Denis Pesternikov | 3:1 (10:12,11:6,12:10,11:5) |
22:45 | Igor Sukovaty – Sergiy Skachenko | 2:3 (14:16,11:8,9:11,11:6,10:12) |
22:45 | Andrey Regush – Igor Trydukh | 3:2 (9:11,6:11,11:9,11:5,11:7) |
23:00 | Denys Scherbak – Artyom Maximenko | 0:3 (6:11,5:11,9:11) |
23:00 | Yuriy Volkov – Denis Pesternikov | 0:3 (10:12,10:12,10:12) |
23:15 | Evgeny Krivorotyko – Denys Scherbak | 3:0 (11:4,11:4,11:8) |
23:15 | Vitaly Pinchuk – Nazar Gaieviy | 3:1 (7:11,11:6,11:7,11:4) |
23:30 | Stepan Fekete – Alexey Gutnichenko | 3:1 (7:11,12:10,11:5,11:8) |
23:30 | Yevhen Kyi – Eduard Rubtcov | 3:2 (2:11,9:11,11:8,11:6,11:8) |
23:45 | Igor Sukovaty – Eduard Rubtcov | 3:1 (11:7,11:6,8:11,11:9) |
23:45 | Anton Yolkin – Artyom Maximenko | 3:1 (8:11,11:4,11:6,11:8) |
23:45 | Andrey Regush – Vitaly Pinchuk | 0:3 (3:11,6:11,7:11) |
Pro League
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Aleksey Kazakov – Igor Mihaylov | 2:3 (4:11,13:11,11:8,7:11,10:12) |
00:00 | Igor Meteleshko – Ilya Novikov | 3:0 (12:10,11:9,11:7) |
00:00 | Oleg Kutuzov – Oleg Popov | 2:3 (7:11,11:8,11:8,6:11,9:11) |
00:30 | Andrey Prokhorov – Anatoly Ilin | 3:1 (11:8,13:11,7:11,14:12) |
00:30 | Sergey Telegin – Dmitry Ignatiev | 0:3 (6:11,4:11,10:12) |
00:45 | Petr Polyakov – Maxim Mameka | 3:1 (11:6,11:7,7:11,12:10) |
01:00 | Dmitriy Balakin – Oleg Kutuzov | 2:3 (6:11,11:8,11:6,11:13,7:11) |
01:00 | Eugene Glazun – Igor Meteleshko | 1:3 (11:9,8:11,10:12,10:12) |
01:00 | Sergey Maksakov – Aleksey Kazakov | 2:3 (11:9,11:8,11:13,5:11,9:11) |
01:30 | Anatoly Ilin – Oleg Popov | 2:3 (7:11,9:11,11:9,11:4,4:11) |
01:30 | Dmitry Ignatiev – Ilya Novikov | 3:0 (11:7,11:9,12:10) |
01:45 | Maxim Mameka – Igor Mihaylov | 2:3 (4:11,6:11,12:10,11:9,7:11) |
02:00 | Andrey Prokhorov – Oleg Kutuzov | 3:1 (8:11,11:6,11:8,11:5) |
02:00 | Sergey Telegin – Igor Meteleshko | 1:3 (9:11,11:13,11:7,4:11) |
02:15 | Petr Polyakov – Aleksey Kazakov | 3:2 (6:11,6:11,11:4,11:7,13:11) |
02:30 | Ilya Novikov – Eugene Glazun | 2:3 (5:11,11:7,10:12,11:9,6:11) |
02:30 | Oleg Popov – Dmitriy Balakin | 1:3 (5:11,11:4,4:11,7:11) |
02:45 | Igor Mihaylov – Sergey Maksakov | 3:0 (11:9,13:11,11:8) |
02:45 | Oleg Kutuzov – Anatoly Ilin | 1:3 (11:13,10:12,11:6,9:11) |
03:00 | Aleksey Kazakov – Maxim Mameka | 0:3 (14:16,7:11,9:11) |
03:00 | Igor Meteleshko – Dmitry Ignatiev | 0:3 (15:17,10:12,8:11) |
03:30 | Oleg Popov – Andrey Prokhorov | 1:3 (11:9,4:11,8:11,7:11) |
03:30 | Ilya Novikov – Sergey Telegin | 3:1 (11:6,11:7,6:11,11:7) |
03:30 | Igor Mihaylov – Petr Polyakov | 1:3 (2:11,11:7,4:11,13:15) |
03:45 | Anatoly Ilin – Dmitriy Balakin | 3:1 (11:7,9:11,11:1,11:7) |
03:45 | Tomek Batog – Denis Hofman | 2:3 (6:11,14:12,11:7,8:11,12:14) |
04:00 | Dmitry Ignatiev – Eugene Glazun | 3:2 (11:3,11:7,10:12,8:11,11:6) |
04:00 | Maxim Mameka – Sergey Maksakov | 1:3 (11:9,7:11,5:11,8:11) |
04:30 | Oleg Popov – Oleg Kutuzov | 3:2 (8:11,11:7,3:11,13:11,11:8) |
04:30 | Maxim Mameka – Aleksey Kazakov | 2:3 (11:5,5:11,11:9,4:11,9:11) |
04:45 | Eugene Glazun – Ilya Novikov | 3:2 (11:8,11:9,2:11,9:11,11:6) |
05:15 | Petr Polyakov – Igor Mihaylov | 3:0 (11:8,11:6,11:6) |
05:15 | Dmitry Ignatiev – Igor Meteleshko | 2:3 (11:7,9:11,9:11,11:6,5:11) |
07:15 | Ivan Stepanov – Andrey Khanevsky | 3:0 (11:9,12:10,12:10) |
07:30 | Valery Zanev – Dmitriy Razinkov | 3:2 (10:12,11:7,8:11,11:9,11:7) |
07:45 | Alexander Kruglov – Evgeny Kalashnikov | 3:0 (11:9,11:9,12:10) |
07:45 | Gennady Karpovkin – Andrey Dontsenko | 1:3 (10:12,12:10,7:11,9:11) |
07:45 | Sergey Simonov – Oleg Butorin | 1:3 (9:11,12:10,7:11,5:11) |
08:15 | Evgeny Kruchkov – Nikita Sadovskiy | 3:0 (15:13,11:8,11:9) |
08:15 | Oleg Soldusov – Alexander Kononenko | 3:0 (12:10,11:9,11:6) |
08:15 | Andrey Khanevsky – Gennady Karpovkin | 1:3 (5:11,6:11,11:9,7:11) |
08:15 | Viacheslav Tsvetkov – Yaroslav Troyanov | 3:2 (11:8,9:11,7:11,11:9,11:9) |
08:30 | Dmitriy Razinkov – Evgeny Kruchkov | 3:0 (12:10,11:3,11:6) |
08:30 | Evgeny Kalashnikov – Oleg Soldusov | 0:3 (9:11,10:12,10:12) |
08:45 | Andrey Dontsenko – Ivan Stepanov | 3:2 (11:9,7:11,11:4,9:11,11:2) |
09:00 | Oleg Butorin – Viacheslav Tsvetkov | 0:3 (8:11,7:11,7:11) |
09:00 | Nikita Sadovskiy – Valery Zanev | 3:2 (13:11,6:11,11:8,5:11,11:8) |
09:00 | Alexander Kononenko – Alexander Kruglov | 1:3 (8:11,8:11,11:5,7:11) |
09:15 | Yaroslav Troyanov – Sergey Simonov | 1:3 (11:9,6:11,8:11,5:11) |
09:30 | Ivan Stepanov – Gennady Karpovkin | 0:3 (3:11,6:11,9:11) |
09:30 | Alexander Kruglov – Oleg Soldusov | 3:1 (11:9,10:12,11:5,11:5) |
09:30 | Valery Zanev – Evgeny Kruchkov | 2:3 (11:9,9:11,12:10,9:11,10:12) |
09:45 | Andrey Khanevsky – Andrey Dontsenko | 1:3 (9:11,6:11,11:4,6:11) |
09:45 | Sergey Simonov – Viacheslav Tsvetkov | 0:3 (10:12,9:11,7:11) |
10:00 | Evgeny Kalashnikov – Alexander Kononenko | 2:3 (8:11,11:9,12:10,12:14,7:11) |
10:15 | Oleg Butorin – Yaroslav Troyanov | 3:2 (9:11,11:7,11:8,8:11,11:9) |
10:15 | Dmitriy Razinkov – Nikita Sadovskiy | 3:2 (8:11,11:4,11:7,3:11,11:9) |
10:45 | Valery Zanev – Nikita Sadovskiy | 3:0 (11:9,11:2,11:5) |
10:45 | Alexander Kononenko – Evgeny Kalashnikov | 3:2 (11:7,11:8,8:11,9:11,14:12) |
10:45 | Andrey Dontsenko – Gennady Karpovkin | 2:3 (11:8,8:11,11:9,5:11,6:11) |
11:00 | Sergey Simonov – Yaroslav Troyanov | 3:0 (11:6,11:7,11:2) |
11:15 | Viacheslav Tsvetkov – Oleg Butorin | 3:1 (8:11,11:9,11:9,13:11) |
11:30 | Grigorii Zhukov – Alexander Skrebnev | 3:1 (11:6,11:5,9:11,18:16) |
11:45 | Alexey Kuznetsov M. – Aleksei Naumov | 2:3 (10:12,11:9,11:9,4:11,4:11) |
11:45 | Aleksandr Poprocky – Evgeny Samokha | 3:2 (13:15,12:10,11:5,3:11,11:9) |
11:45 | Igor Abelmasov – Mikhail Biserov | 2:3 (11:9,5:11,11:3,6:11,4:11) |
12:00 | Pavel Semenov – Valery Kutin | 3:0 (11:8,12:10,11:8) |
12:15 | Alexander Skrebnev – Pavel Semenov | 1:3 (8:11,11:2,4:11,10:12) |
12:15 | Maksim Dukhin – Ilia Plevako | 3:1 (5:11,15:13,11:4,11:7) |
12:30 | Andrey Puchinin – Yuri Dvornichenko | 3:1 (11:9,7:11,11:7,11:6) |
12:30 | Gennadi Kalinnikov – Ivan Fomin | 2:3 (6:11,11:9,8:11,12:10,9:11) |
12:30 | Mikhail Biserov – Maksim Dukhin | 2:3 (9:11,10:12,12:10,11:8,7:11) |
12:45 | Evgeny Samokha – Andrey Puchinin | 3:0 (11:7,11:3,11:9) |
12:45 | Valery Kutin – Grigorii Zhukov | 1:3 (5:11,4:11,11:8,7:11) |
13:00 | Aleksei Naumov – Gennadi Kalinnikov | 3:1 (8:11,11:7,11:9,11:9) |
13:15 | Grigorii Zhukov – Pavel Semenov | 3:1 (8:11,11:8,11:4,11:6) |
13:15 | Yuri Dvornichenko – Aleksandr Poprocky | 2:3 (10:12,11:8,11:7,6:11,4:11) |
13:15 | Ilia Plevako – Igor Abelmasov | 1:3 (11:4,8:11,10:12,6:11) |
13:30 | Ivan Fomin – Alexey Kuznetsov M. | 2:3 (10:12,11:8,11:5,3:11,12:14) |
13:45 | Igor Abelmasov – Maksim Dukhin | 3:1 (11:5,11:13,11:5,11:6) |
13:45 | Alexander Skrebnev – Valery Kutin | 2:3 (9:11,6:11,11:9,11:4,8:11) |
13:45 | Aleksandr Poprocky – Andrey Puchinin | 1:3 (11:8,9:11,10:12,7:11) |
14:00 | Alexey Kuznetsov M. – Gennadi Kalinnikov | 3:0 (11:3,11:6,12:10) |
14:15 | Mikhail Biserov – Ilia Plevako | 0:3 (5:11,8:11,8:11) |
14:15 | Evgeny Samokha – Yuri Dvornichenko | 3:0 (11:5,11:6,11:4) |
14:15 | Aleksei Naumov – Ivan Fomin | 1:3 (11:6,5:11,9:11,11:13) |
14:30 | Valery Kutin – Alexander Skrebnev | 3:0 (11:6,11:6,11:4) |
14:30 | Ilia Plevako – Mikhail Biserov | 3:2 (13:11,9:11,7:11,11:6,11:7) |
15:15 | Alexey Kuznetsov M. – Ivan Fomin | 2:3 (11:3,11:8,4:11,7:11,3:11) |
15:15 | Vadim Batalov – Mikhail Chernyavskiy | 3:1 (8:11,11:2,12:10,11:5) |
15:15 | Evgeny Samokha – Aleksandr Poprocky | 3:2 (12:10,7:11,11:9,6:11,11:5) |
15:30 | Michael Minchenkov – Anton Yudin | 2:3 (11:9,9:11,7:11,11:9,8:11) |
15:45 | Nikita Sadovskiy – Konstantin Simonov | 3:1 (12:10,7:11,11:3,11:4) |
15:45 | Oleg Orlov – Andrey Matonin | 2:3 (11:8,11:6,9:11,7:11,6:11) |
15:45 | Antonin Kosprd – Jakub Jarolim | 1:3 (5:11,8:11,11:6,8:11) |
16:00 | Andrei Molodykh – Ivan Afanasyev | 3:0 (13:11,11:8,13:11) |
16:15 | Gleb Golovanov – Mikhail Smirnov | 0:3 (10:12,9:11,6:11) |
16:15 | Oleg Zyuganov – Mikhail Andrusenko | 3:0 (13:11,12:10,11:6) |
16:15 | Andrey Bokov – Artem Shkurko | 3:0 (11:9,11:8,12:10) |
16:15 | Mikhail Chernyavskiy – Nikita Sadovskiy | 0:3 (4:11,5:11,7:11) |
16:30 | Anton Yudin – Oleg Zyuganov | 0:3 (12:14,8:11,11:13) |
16:30 | Andrey Matonin – Gleb Golovanov | 0:3 (9:11,7:11,4:11) |
16:45 | Konstantin Simonov – Vadim Batalov | 3:0 (11:6,11:5,11:9) |
16:45 | Ivan Afanasyev – Andrey Bokov | 3:1 (13:11,9:11,11:9,11:3) |
17:00 | Mikhail Smirnov – Oleg Orlov | 0:3 (7:11,3:11,10:12) |
17:00 | Mikhail Andrusenko – Michael Minchenkov | 3:2 (6:11,11:9,11:8,3:11,11:4) |
17:15 | Vadim Batalov – Nikita Sadovskiy | 3:0 (11:9,11:7,11:2) |
17:15 | Artem Shkurko – Andrei Molodykh | 3:2 (4:11,6:11,11:7,11:5,11:7) |
17:30 | Oleg Orlov – Gleb Golovanov | 3:0 (11:1,11:6,11:5) |
17:30 | Michael Minchenkov – Oleg Zyuganov | 3:1 (11:7,11:7,8:11,11:7) |
17:45 | Mikhail Chernyavskiy – Konstantin Simonov | 3:1 (12:10,11:8,2:11,11:9) |
17:45 | Andrei Molodykh – Andrey Bokov | 1:3 (11:5,11:13,11:13,8:11) |
18:00 | Andrey Matonin – Mikhail Smirnov | 3:1 (9:11,11:9,11:7,11:8) |
18:00 | Anton Yudin – Mikhail Andrusenko | 3:1 (11:9,11:7,9:11,11:7) |
18:15 | Ivan Afanasyev – Artem Shkurko | 3:2 (11:8,5:11,11:9,6:11,11:7) |
18:30 | Mikhail Smirnov – Gleb Golovanov | 3:1 (7:11,11:4,11:7,11:5) |
18:30 | Michael Minchenkov – Mikhail Andrusenko | 3:1 (11:7,11:5,8:11,13:11) |
18:30 | Konstantin Simonov – Mikhail Chernyavskiy | 1:3 (5:11,12:10,5:11,4:11) |
19:00 | Oleg Zyuganov – Anton Yudin | 0:3 (8:11,6:11,10:12) |
19:00 | Andrei Molodykh – Artem Shkurko | 3:1 (6:11,11:9,11:7,11:9) |
19:15 | Oleg Kharlakin – Nikita Bespalov | 0:3 (7:11,10:12,6:11) |
19:15 | Andrey Bokov – Ivan Afanasyev | 3:1 (13:11,11:3,8:11,11:9) |
19:30 | Alik Girevenkov – Artem Karagodin | 3:1 (11:6,10:12,12:10,11:9) |
19:45 | Stanislav Kaplan – Alexey Zhelubenkov | 1:3 (6:11,9:11,11:4,8:11) |
19:45 | Andrey Lisov – Anatoly Batalov | 2:3 (11:7,11:13,3:11,11:9,4:11) |
19:45 | Andrey Zabrodin – Vladimir Slesarev | 3:1 (11:7,11:9,6:11,11:6) |
20:00 | Evgeny Shishko – Dmitriy Razinkov | 3:1 (10:12,13:11,13:11,11:8) |
20:15 | Semyon Korolev – Alexey Golovinsky | 3:1 (11:5,11:5,8:11,11:8) |
20:15 | Ilya Konashkov – Igor Matveev | 2:3 (7:11,11:13,11:3,12:10,7:11) |
20:30 | Artem Karagodin – Evgeny Shishko | 3:2 (10:12,11:5,7:11,11:9,11:6) |
20:30 | Nikita Bespalov – Andrey Zabrodin | 3:1 (11:8,11:9,10:12,11:8) |
20:45 | Alexey Zhelubenkov – Semyon Korolev | 0:3 (7:11,9:11,6:11) |
21:00 | Anatoly Batalov – Ilya Konashkov | 3:2 (5:11,17:15,11:7,11:13,11:5) |
21:00 | Dmitriy Razinkov – Alik Girevenkov | 2:3 (4:11,11:5,12:10,1:11,10:12) |
21:00 | Vladimir Slesarev – Oleg Kharlakin | 2:3 (10:12,8:11,12:10,11:6,3:11) |
21:15 | Alexey Golovinsky – Stanislav Kaplan | 0:3 (5:11,7:11,10:12) |
21:30 | Oleg Kharlakin – Andrey Zabrodin | 3:1 (11:6,11:2,9:11,11:6) |
21:30 | Stanislav Kaplan – Semyon Korolev | 3:2 (11:3,9:11,7:11,11:8,11:4) |
21:30 | Alik Girevenkov – Evgeny Shishko | 2:3 (11:4,14:16,11:7,6:11,9:11) |
21:45 | Igor Matveev – Andrey Lisov | 3:0 (11:9,12:10,13:11) |
22:00 | Nikita Bespalov – Vladimir Slesarev | 2:3 (11:7,11:7,5:11,15:17,4:11) |
22:00 | Andrey Lisov – Ilya Konashkov | 2:3 (11:9,11:8,6:11,3:11,6:11) |
22:15 | Alexey Zhelubenkov – Alexey Golovinsky | 1:3 (11:6,8:11,4:11,5:11) |
22:15 | Artem Karagodin – Dmitriy Razinkov | 3:2 (11:9,4:11,5:11,11:8,13:11) |
22:30 | Alexey Golovinsky – Alexey Zhelubenkov | 0:3 (9:11,6:11,8:11) |
22:30 | Vladimir Slesarev – Andrey Zabrodin | 3:0 (11:8,11:6,11:9) |
22:30 | Anatoly Batalov – Igor Matveev | 3:1 (9:11,11:4,11:8,11:4) |
23:00 | Semyon Korolev – Stanislav Kaplan | 3:1 (11:9,8:11,11:9,11:6) |
23:00 | Ilya Konashkov – Andrey Lisov | 0:3 (8:11,8:11,7:11) |
23:00 | Nikita Bespalov – Oleg Kharlakin | 3:1 (11:9,13:11,5:11,11:2) |
23:15 | Andrey Prokhorov – Alexander Ivanov | 3:1 (6:11,11:8,11:2,11:8) |
23:30 | Armen Pomazkov – Nikolay Zhurba | 3:2 (9:11,11:4,8:11,11:7,11:3) |
23:45 | Dmitry Tikhnenko – Nikolay Tarasenkov | 3:1 (12:10,11:9,6:11,11:6) |
23:45 | Evgeny Anisimov – Vladimir Staroverov | 3:0 (11:6,11:7,11:5) |
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Erik Mares – Josef Kutifel | 1:3 (5:11,3:11,11:5,6:11) |
00:15 | Pavel Gireth – Josef Obeslo Jr. | 0:3 (5:11,8:11,5:11) |
00:15 | Tomas Barta – Miloslav Lubas | 3:0 (11:4,11:7,11:9) |
00:15 | Vladimir Stanek – Josef Rossler | 1:3 (11:9,9:11,5:11,12:14) |
00:30 | Ales Rusnak – Jan Dzida | 3:1 (11:6,11:6,10:12,11:5) |
00:45 | Josef Grill – Miloslav Lubas | 3:1 (11:8,7:11,11:8,11:4) |
00:45 | Josef Rossler – Vladimir Stanek | 3:0 (11:3,12:10,11:9) |
00:45 | Erik Mares – Pavel Gireth | 0:3 (6:11,9:11,9:11) |
01:00 | Matous Klimenta – Jan Dzida | 3:0 (14:12,11:8,11:9) |
01:15 | Tomas Barta – Pavel Fojt | 3:0 (11:7,11:4,11:5) |
01:15 | Josef Obeslo Jr. – Josef Kutifel | 2:3 (9:11,11:7,11:9,11:13,7:11) |
01:15 | Zdenek Trtik – Ivo Kolacek | 3:2 (11:9,12:10,3:11,7:11,11:6) |
01:15 | Martin Biolek – Ales Rusnak | 3:2 (11:13,11:8,8:11,11:5,11:4) |
01:45 | Michal Regner – Pavel Kafka | 0:3 (4:11,8:11,8:11) |
01:45 | Petr Hisler – Stanislav Mazanek | 1:3 (9:11,11:9,11:13,9:11) |
02:15 | Michal Jezek – Denis Hofman | 3:2 (11:6,9:11,11:13,11:7,11:6) |
02:15 | Jaroslav Strnad 1964 – Jaromir Cernik | 3:0 (11:8,11:8,11:9) |
02:45 | Stanislav Mazanek – Jan Potensky | 0:3 (7:11,6:11,5:11) |
02:45 | Pavel Kafka – Tomek Batog | 3:2 (3:11,11:5,13:11,9:11,11:7) |
03:15 | Petr Hisler – Jaroslav Strnad 1964 | 3:2 (10:12,11:3,11:6,7:11,11:7) |
03:15 | Michal Regner – Michal Jezek | 1:3 (5:11,8:11,11:9,8:11) |
03:45 | Jan Potensky – Jaromir Cernik | 3:0 (11:7,11:8,11:4) |
04:15 | Pavel Kafka – Michal Jezek | 3:2 (11:8,11:5,2:11,5:11,11:3) |
04:15 | Stanislav Mazanek – Jaroslav Strnad 1964 | 2:3 (11:5,8:11,10:12,11:6,5:11) |
04:45 | Jaromir Cernik – Petr Hisler | 2:3 (8:11,4:11,11:4,11:5,6:11) |
04:45 | Denis Hofman – Michal Regner | 3:2 (5:11,13:11,9:11,11:9,11:5) |
05:15 | Jaroslav Strnad 1964 – Jan Potensky | 0:3 (6:11,9:11,10:12) |
05:15 | Michal Jezek – Tomek Batog | 2:3 (11:9,12:14,9:11,11:6,6:11) |
05:45 | Denis Hofman – Pavel Kafka | 3:1 (11:13,12:10,11:4,11:9) |
05:45 | Jaromir Cernik – Stanislav Mazanek | 3:2 (11:9,11:6,3:11,7:11,12:10) |
06:15 | Tomek Batog – Michal Regner | 3:1 (13:11,12:10,9:11,11:4) |
06:30 | Jan Potensky – Petr Hisler | 3:2 (7:11,6:11,11:4,11:7,13:11) |
07:00 | Jaroslav Strnad 1964 – Stanislav Mazanek | 1:3 (5:11,11:2,4:11,10:12) |
09:45 | Vladimir Kubat – Miloslav Lubas | 3:1 (11:7,11:4,7:11,15:13) |
09:45 | Vlastimil Svatos – Oskar Spacek | 1:3 (10:12,11:9,9:11,10:12) |
09:45 | Vrtal Aldrich – Filip Theodor | 1:3 (7:11,4:11,11:9,5:11) |
10:00 | Jiri Machart – Josef Ciz | 3:2 (11:5,12:10,5:11,6:11,11:6) |
10:15 | Bronislaw Roubal – Martin Nypl | 3:1 (11:2,6:11,11:2,11:3) |
10:15 | Miroslav Klimenta – Jaroslav Strnad 1961 | 3:0 (11:4,11:6,11:7) |
10:15 | Jaroslav Schwan – Tomas Kindl | 3:2 (7:11,15:13,6:11,11:9,11:8) |
10:30 | Stepan Vyskocil – Petr Kmoch Sr. | 3:0 (12:10,11:6,12:10) |
10:45 | Oskar Spacek – Bronislaw Roubal | 1:3 (5:11,11:8,8:11,5:11) |
10:45 | Miloslav Lubas – Miroslav Klimenta | 1:3 (7:11,11:9,8:11,10:12) |
10:45 | Filip Theodor – Jaroslav Schwan | 3:0 (11:6,11:8,14:12) |
11:00 | Josef Ciz – Stepan Vyskocil | 1:3 (9:11,11:8,10:12,7:11) |
11:15 | Martin Nypl – Vlastimil Svatos | 0:3 (8:11,7:11,5:11) |
11:15 | Jaroslav Strnad 1961 – Vladimir Kubat | 0:3 (8:11,3:11,7:11) |
11:15 | Tomas Kindl – Vrtal Aldrich | 3:2 (17:15,9:11,11:13,11:7,11:7) |
11:30 | Petr Kmoch Sr. – Jiri Machart | 3:1 (11:5,11:9,9:11,12:10) |
11:45 | Vladimir Kubat – Miroslav Klimenta | 2:3 (11:6,9:11,6:11,11:7,4:11) |
11:45 | Vlastimil Svatos – Bronislaw Roubal | 3:1 (4:11,15:13,11:6,11:9) |
12:00 | Vrtal Aldrich – Jaroslav Schwan | 3:0 (11:9,11:8,11:7) |
12:00 | Jiri Machart – Stepan Vyskocil | 3:1 (8:11,11:7,11:7,11:8) |
12:15 | Miloslav Lubas – Jaroslav Strnad 1961 | 3:1 (11:7,11:9,9:11,11:6) |
12:30 | Josef Ciz – Petr Kmoch Sr. | 3:0 (11:9,11:3,11:8) |
12:30 | Filip Theodor – Tomas Kindl | 3:1 (11:5,11:8,8:11,11:6) |
12:30 | Oskar Spacek – Martin Nypl | 3:1 (11:5,8:11,11:8,14:12) |
13:00 | Tomas Kindl – Jaroslav Schwan | 3:1 (3:11,11:5,18:16,11:9) |
13:15 | Miroslav Klimenta – Vladimir Kubat | 1:3 (10:12,9:11,11:4,11:13) |
13:15 | Filip Theodor – Vrtal Aldrich | 3:1 (12:10,8:11,11:9,11:6) |
13:30 | Stepan Vyskocil – Jiri Machart | 3:2 (10:12,11:7,11:8,5:11,11:9) |
13:45 | Tibor Batthyany – Petr Oliver Korp | 1:3 (8:11,11:2,7:11,9:11) |
13:45 | Milan Regner – Mihail Trinta | 3:1 (8:11,11:9,11:9,11:5) |
14:00 | Michal Raska – Adam Strelec | 3:1 (11:7,11:7,8:11,11:6) |
14:00 | Antonin Kosprd – Milan Travnik | 2:3 (11:3,4:11,8:11,11:6,8:11) |
14:15 | Jakub Jarolim – Ondrej Svoboda | 3:0 (11:3,11:6,11:8) |
14:15 | Zdenek Balusek – Lukas Frejvolt | 3:2 (11:7,10:12,9:11,11:9,11:9) |
14:15 | Tomas Holik – Martin Kowalik | 2:3 (11:8,11:7,13:15,2:11,9:11) |
14:15 | Jan Knot – David Picha | 3:2 (11:8,13:11,11:13,4:11,11:8) |
14:45 | Adam Strelec – Zdenek Balusek | 0:3 (6:11,11:13,6:11) |
15:00 | Milan Travnik – Jakub Jarolim | 0:3 (6:11,4:11,6:11) |
15:00 | Mihail Trinta – Jan Knot | 3:0 (11:6,11:5,11:9) |
15:00 | Petr Oliver Korp – Tomas Holik | 2:3 (11:6,11:9,7:11,7:11,7:11) |
15:15 | Lukas Frejvolt – Michal Raska | 3:1 (11:7,4:11,11:9,11:7) |
15:30 | Ondrej Svoboda – Antonin Kosprd | 1:3 (5:11,11:2,10:12,6:11) |
15:30 | David Picha – Milan Regner | 3:1 (9:11,11:4,14:12,11:5) |
15:30 | Martin Kowalik – Tibor Batthyany | 3:0 (11:7,12:10,11:8) |
15:45 | Michal Raska – Zdenek Balusek | 1:3 (7:11,11:13,11:9,9:11) |
15:45 | Tibor Batthyany – Tomas Holik | 3:0 (11:8,11:3,12:10) |
15:45 | Milan Regner – Jan Knot | 0:3 (8:11,9:11,9:11) |
16:15 | Adam Strelec – Lukas Frejvolt | 0:3 (7:11,8:11,7:11) |
16:15 | Mihail Trinta – David Picha | 0:3 (7:11,9:11,3:11) |
16:15 | Milan Travnik – Ondrej Svoboda | 3:1 (15:13,8:11,11:7,11:5) |
16:15 | Petr Oliver Korp – Martin Kowalik | 1:3 (6:11,13:11,11:13,10:12) |
16:45 | Mihail Trinta – Milan Regner | 0:3 (8:11,7:11,5:11) |
16:45 | Antonin Kosprd – Ondrej Svoboda | 3:0 (11:9,11:7,11:3) |
17:00 | Tomas Holik – Tibor Batthyany | 1:3 (5:11,11:6,8:11,6:11) |
17:15 | Martin Kowalik – Petr Oliver Korp | 3:1 (11:5,5:11,12:10,13:11) |
17:15 | David Picha – Jan Knot | 2:3 (11:13,12:10,4:11,16:14,3:11) |
17:30 | Jakub Jarolim – Milan Travnik | 3:1 (11:4,12:10,6:11,11:9) |
17:45 | Kamil Knybel – Michael Sedlacek | 3:1 (11:8,11:9,8:11,11:9) |
17:45 | Tomas Brezna – Martin Zizka | 3:2 (11:8,11:5,9:11,8:11,11:9) |
17:45 | Ladislav Krsek – Jaroslav Kasan | 1:3 (9:11,8:11,11:9,7:11) |
18:00 | Milan Vrabec – Miroslav Barta | 3:2 (5:11,11:3,4:11,11:9,11:4) |
18:15 | Josef Rossler – Vaclav Svoboda | 0:3 (9:11,9:11,5:11) |
18:15 | Jiri Machart – Matej Pycha | 3:1 (11:8,8:11,11:6,11:6) |
18:15 | Tomas Turek – Rene Kowal | 2:3 (11:9,5:11,11:8,3:11,3:11) |
18:30 | Miroslav Klimenta – Lubor Sulava | 2:3 (11:6,7:11,11:7,7:11,9:11) |
18:45 | Martin Zizka – Josef Rossler | 3:1 (11:9,16:18,11:8,12:10) |
18:45 | Michael Sedlacek – Tomas Turek | 1:3 (11:9,6:11,8:11,9:11) |
18:45 | Jaroslav Kasan – Jiri Machart | 1:3 (16:14,5:11,7:11,9:11) |
19:00 | Miroslav Barta – Miroslav Klimenta | 3:2 (11:7,9:11,11:4,5:11,11:8) |
19:15 | Rene Kowal – Kamil Knybel | 1:3 (11:4,9:11,7:11,7:11) |
19:15 | Matej Pycha – Ladislav Krsek | 2:3 (7:11,11:7,11:6,3:11,8:11) |
19:15 | Vaclav Svoboda – Tomas Brezna | 1:3 (6:11,3:11,11:7,6:11) |
19:30 | Lubor Sulava – Milan Vrabec | 2:3 (9:11,11:2,11:7,7:11,8:11) |
19:45 | Kamil Knybel – Tomas Turek | 3:1 (11:7,8:11,11:3,11:7) |
19:45 | Tomas Brezna – Josef Rossler | 3:0 (11:4,11:9,12:10) |
19:45 | Ladislav Krsek – Jiri Machart | 1:3 (9:11,8:11,11:3,11:13) |
20:00 | Milan Vrabec – Miroslav Klimenta | 3:0 (11:3,11:5,11:5) |
20:15 | Michael Sedlacek – Rene Kowal | 3:0 (11:8,11:3,11:6) |
20:15 | Martin Zizka – Vaclav Svoboda | 3:0 (11:4,11:8,11:6) |
20:15 | Jaroslav Kasan – Matej Pycha | 3:2 (7:11,14:12,11:3,3:11,11:9) |
20:15 | Miroslav Barta – Lubor Sulava | 1:3 (5:11,9:11,11:7,5:11) |
20:45 | Vaclav Svoboda – Josef Rossler | 0:3 (6:11,7:11,8:11) |
21:00 | Ladislav Krsek – Matej Pycha | 3:0 (13:11,11:2,11:6) |
21:15 | Milan Vrabec – Lubor Sulava | 3:1 (11:8,11:7,9:11,11:8) |
21:15 | Jiri Machart – Jaroslav Kasan | 1:3 (11:9,8:11,8:11,7:11) |
21:45 | Jiri Louda – Jiri Vojtech | 3:0 (12:10,11:4,11:7) |
21:45 | David Szotek – Borek Moravec | 3:2 (8:11,7:11,11:4,14:12,11:7) |
21:45 | Ales Krejci – Bohumil Duben | 3:1 (12:10,11:2,9:11,12:10) |
21:45 | Lukas Boruvka – Jan Eibich | 1:3 (8:11,5:11,11:6,10:12) |
22:15 | Ondrej Svacha – Patrik Pycha | 3:0 (14:12,11:6,11:5) |
22:15 | Josef Medek – Jan Skvrna | 2:3 (11:13,11:6,8:11,11:8,6:11) |
22:30 | Radek Vosyka – Roman Hudeczek | 1:3 (11:5,8:11,9:11,8:11) |
22:30 | Miloslav Kotil – Miroslav Necas | 2:3 (11:1,5:11,11:9,9:11,8:11) |
22:45 | Jiri Vojtech – Ondrej Svacha | 1:3 (9:11,11:8,9:11,8:11) |
22:45 | Borek Moravec – Radek Vosyka | 3:1 (11:8,11:6,9:11,11:3) |
22:45 | Jan Eibich – Josef Medek | 1:3 (8:11,12:10,10:12,11:13) |
23:00 | Bohumil Duben – Miloslav Kotil | 3:2 (11:8,10:12,11:9,8:11,11:7) |
23:15 | Patrik Pycha – Jiri Louda | 0:3 (7:11,7:11,9:11) |
23:15 | Roman Hudeczek – David Szotek | 2:3 (12:10,4:11,5:11,11:7,2:11) |
23:30 | Miroslav Necas – Ales Krejci | 1:3 (11:6,6:11,9:11,4:11) |
23:30 | Jan Skvrna – Lukas Boruvka | 1:3 (11:7,14:16,4:11,9:11) |
23:45 | Jiri Louda – Ondrej Svacha | 2:3 (11:4,11:4,9:11,8:11,8:11) |
23:45 | David Szotek – Radek Vosyka | 3:1 (11:6,11:6,9:11,11:8) |
ITTF Pan American Championships. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Daniela Fonseca Carrazana/Jorge Campos – Bruna Takahashi | 0:4 (4:11,7:11,6:11,6:11) |
00:45 | Isaleym Mariam Cardenas Malliotakis – Paulina Vega | 0:4 (7:11,7:11,7:11,7:11) |
00:45 | Adriana Diaz – Camila Kaizoji | 4:0 (11:4,11:4,11:7,11:7) |
01:00 | Laura Watanabe – Arantxa Cossio Aceves | 3:4 (12:10,10:12,12:14,11:9,11:8,7:11,10:12) |
21:00 | Adriana Diaz – Giulia Takahashi | 4:1 (10:12,11:7,11:8,11:5,11:9) |
21:00 | Amy Wang – Yadira Silva | 4:1 (11:4,8:11,11:7,11:4,11:7) |
22:30 | Clio Barcenas – Mo Zhang | 0:4 (8:11,8:11,5:11,5:11) |
22:30 | Caroline Kumahara – Daniely Rios | 4:0 (11:2,11:2,11:8,11:8) |
Setka Cup
Setka Cup. Moldova
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Aleksey Titov – Victor Gammer | 3:2 (11:7,6:11,11:4,10:12,11:4) |
00:30 | Vladymyr Pyshchanskyi – Alexei Rotari | 1:3 (5:11,12:14,11:7,5:11) |
01:00 | Aleksey Titov – Alexei Rotari | 3:1 (5:11,11:7,12:10,11:5) |
01:30 | Vladymyr Pyshchanskyi – Victor Gammer | 3:0 (11:8,11:5,11:7) |
02:00 | Aleksey Titov – Vladymyr Pyshchanskyi | 1:3 (1:11,8:11,11:6,4:11) |
02:30 | Alexei Rotari – Victor Gammer | 3:1 (11:8,6:11,11:9,12:10) |
03:20 | Victor Gammer – Aleksey Titov | 3:1 (11:13,11:7,14:12,11:8) |
03:50 | Alexei Rotari – Vladymyr Pyshchanskyi | 1:3 (8:11,11:8,4:11,7:11) |
04:00 | Viorel Evstratii – Boris Goncear | 2:3 (7:11,5:11,12:10,11:5,7:11) |
04:30 | Victor Tihoniuc – Ivan Boyan | 1:3 (9:11,6:11,11:5,10:12) |
05:00 | Viorel Evstratii – Ivan Boyan | 3:2 (5:11,11:3,12:10,8:11,11:8) |
05:30 | Victor Tihoniuc – Boris Goncear | 2:3 (5:11,4:11,11:6,11:8,8:11) |
06:00 | Viorel Evstratii – Victor Tihoniuc | 3:0 (11:5,11:9,11:7) |
06:30 | Ivan Boyan – Boris Goncear | 2:3 (6:11,10:12,11:9,12:10,12:14) |
07:10 | Ivan Boyan – Victor Tihoniuc | 3:2 (11:6,6:11,11:6,3:11,11:8) |
07:40 | Boris Goncear – Viorel Evstratii | 3:2 (4:11,11:8,13:15,11:9,11:5) |
16:00 | Ion Toderas – Alexandru Vedernicov | 3:0 (11:8,13:11,11:8) |
16:30 | Yuriy Bagich – Vitaly Pleskach | 0:3 (7:11,10:12,9:11) |
17:00 | Ion Toderas – Vitaly Pleskach | 1:3 (11:4,6:11,10:12,9:11) |
17:30 | Yuriy Bagich – Alexandru Vedernicov | 3:2 (12:10,12:10,5:11,8:11,11:7) |
18:00 | Ion Toderas – Yuriy Bagich | 3:2 (12:10,10:12,11:5,5:11,14:12) |
18:30 | Vitaly Pleskach – Alexandru Vedernicov | 3:1 (11:9,10:12,11:8,11:6) |
19:05 | Alexandru Vedernicov – Yuriy Bagich | 0:3 (4:11,5:11,5:11) |
19:35 | Vitaly Pleskach – Ion Toderas | 2:3 (11:8,11:4,5:11,10:12,7:11) |
20:00 | Dinu Stanciu – Yevgeniy Zotov | 0:3 (3:11,5:11,8:11) |
20:30 | Leonid Kalev – Aleksey Titov | 3:2 (12:10,6:11,6:11,11:9,11:7) |
21:00 | Dinu Stanciu – Aleksey Titov | 1:3 (5:11,6:11,11:6,5:11) |
21:30 | Leonid Kalev – Yevgeniy Zotov | 3:2 (8:11,9:11,11:7,12:10,12:10) |
22:00 | Dinu Stanciu – Leonid Kalev | 1:3 (11:9,3:11,10:12,8:11) |
22:30 | Aleksey Titov – Yevgeniy Zotov | 3:2 (11:7,9:11,11:1,7:11,11:9) |
23:15 | Yevgeniy Zotov – Dinu Stanciu | 3:0 (11:4,11:3,11:6) |
23:45 | Aleksey Titov – Leonid Kalev | 3:1 (11:7,11:6,8:11,16:14) |
Pro Spin Series. Women
Slovakia. ITT Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Dusan Grun – Vladimir Luksu | 1:3 (10:12,4:11,11:9,7:11) |
00:30 | Adrian Sanoba – Miroslav Smetak | 0:3 (2:11,2:11,6:11) |
01:10 | Dusan Grun – Adrian Sanoba | 2:3 (11:9,10:12,11:4,2:11,9:11) |
01:40 | Miroslav Smetak – Vladimir Luksu | 3:0 (11:8,11:9,11:4) |
10:00 | Stefan Orlej – Lubomir Cvenga | 0:3 (5:11,3:11,8:11) |
10:30 | Miroslav Stanik – Andrej Kucko | 3:0 (12:10,11:8,13:11) |
11:00 | Lubomir Cvenga – Andrej Kucko | 3:2 (11:8,9:11,4:11,11:4,11:8) |
11:30 | Stefan Orlej – Miroslav Stanik | 1:3 (11:8,12:14,6:11,7:11) |
12:00 | Miroslav Stanik – Lubomir Cvenga | 1:3 (5:11,11:9,7:11,9:11) |
12:30 | Andrej Kucko – Stefan Orlej | 0:3 (8:11,15:17,8:11) |
13:10 | Stefan Orlej – Andrej Kucko | 1:3 (11:13,4:11,11:9,8:11) |
13:40 | Lubomir Cvenga – Miroslav Stanik | 3:1 (11:4,11:6,10:12,11:9) |
14:00 | Karol Veselsky – Ondrej Milec | 3:1 (11:3,11:4,8:11,11:4) |
14:30 | Jozef Blaho – Ludovit Solcansky | 1:3 (11:3,6:11,8:11,4:11) |
15:00 | Ondrej Milec – Ludovit Solcansky | 2:3 (6:11,11:6,14:12,10:12,6:11) |
15:30 | Karol Veselsky – Jozef Blaho | 3:0 (11:7,11:5,11:3) |
16:00 | Jozef Blaho – Ondrej Milec | 3:0 (11:1,11:4,11:9) |
16:30 | Ludovit Solcansky – Karol Veselsky | 3:1 (7:11,11:8,11:9,11:6) |
18:00 | Pavol Skultety – Viliam Ukrop | 3:0 (11:2,11:5,11:6) |
19:00 | Viliam Ukrop – Patrik Kula | 3:1 (7:11,11:7,11:1,11:9) |
19:30 | Pavol Skultety – Martin Kutnik | 0:3 (8:11,7:11,9:11) |
20:00 | Martin Kutnik – Viliam Ukrop | 3:0 (11:7,16:14,11:8) |
20:30 | Patrik Kula – Pavol Skultety | 0:3 (6:11,5:11,8:11) |
21:40 | Martin Kutnik – Pavol Skultety | 3:2 (11:9,8:11,11:8,7:11,11:7) |
22:00 | Karol Martinek – Peter Ondos | 3:0 (11:7,11:9,11:8) |
23:00 | Peter Ondos – Viliam Ukrop | 0:3 (7:11,8:11,4:11) |
23:30 | Karol Martinek – Daniel Matejcik | 3:1 (11:9,11:3,6:11,11:6) |
Pro Spin Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Igor Fokin – Leonid Pankov | 3:4 (11:6,11:8,9:11,8:11,11:8,10:12,11:13) |
00:30 | Alexander Boherman – Vladimir Vakulenko | 1:4 (7:11,11:8,9:11,11:13,6:11) |
01:00 | Andrei Lizogubov – Vladislav Sorbalo | 4:2 (7:11,11:9,11:9,11:6,6:11,11:9) |
01:05 | Sergey Golovin – Arthur Mukomelov | 1:4 (4:11,7:11,13:11,8:11,7:11) |
01:50 | Arthur Mukomelov – Alexander Boherman | 3:4 (9:11,9:11,11:8,9:11,11:8,11:8,9:11) |
02:10 | Vladislav Sorbalo – Leonid Pankov | 4:3 (11:6,7:11,11:6,11:6,8:11,6:11,11:7) |
02:40 | Vladimir Vakulenko – Sergey Golovin | 4:1 (11:9,7:11,11:8,11:8,11:6) |
02:50 | Andrei Lizogubov – Igor Fokin | 4:3 (11:8,11:8,5:11,7:11,11:8,10:12,11:6) |
03:20 | Alexander Boherman – Sergey Golovin | 4:1 (15:17,11:6,11:8,11:7,11:5) |
03:30 | Leonid Pankov – Andrei Lizogubov | 0:4 (5:11,4:11,7:11,9:11) |
03:55 | Arthur Mukomelov – Vladimir Vakulenko | 4:0 (12:10,11:7,11:5,13:11) |
04:15 | Vladislav Sorbalo – Igor Fokin | 4:3 (11:7,11:8,10:12,11:6,10:12,6:11,11:8) |
04:50 | Alexey Zaitsev – Denis Bahtin | 1:4 (11:8,9:11,8:11,8:11,10:12) |
05:00 | Igor Fokin – Leonid Pankov | 3:4 (8:11,11:3,11:13,11:7,11:13,11:5,9:11) |
05:10 | Alexander Ivanenko – Gennady Veitas | 4:1 (11:9,7:11,11:5,11:9,11:9) |
05:40 | Andrei Lizogubov – Vladislav Sorbalo | 2:4 (8:11,5:11,5:11,11:6,11:8,7:11) |
06:25 | Leonid Pankov – Igor Fokin | 1:4 (7:11,6:11,7:11,11:5,2:11) |
06:30 | Denis Bahtin – Alexander Ivanenko | 2:4 (11:6,10:12,6:11,9:11,11:5,6:11) |
06:55 | Vladislav Sorbalo – Andrei Lizogubov | 4:3 (11:7,11:4,9:11,9:11,8:11,11:7,11:4) |
07:10 | Alexey Zaitsev – Gennady Veitas | 4:2 (8:11,6:11,11:9,13:11,11:5,12:10) |
07:50 | Alexander Ivanenko – Alexey Zaitsev | 1:4 (11:8,10:12,7:11,9:11,4:11) |
08:00 | Vladimir Tkachenko – Konstantin Pushkar | 4:3 (6:11,8:11,12:10,11:9,5:11,11:8,18:16) |
08:30 | Gennady Veitas – Denis Bahtin | 4:2 (11:8,11:6,5:11,13:11,9:11,11:5) |
08:50 | Yuri Gromyak – Anton Olhovoi | 1:4 (7:11,6:11,11:8,10:12,7:11) |
09:10 | Denis Bahtin – Gennady Veitas | 1:4 (11:7,6:11,9:11,10:12,5:11) |
09:30 | Anton Olhovoi – Vladimir Tkachenko | 1:4 (6:11,12:10,5:11,8:11,8:11) |
09:45 | Alexey Zaitsev – Alexander Ivanenko | 4:2 (6:11,12:10,15:13,11:13,11:3,11:8) |
10:10 | Yuri Gromyak – Konstantin Pushkar | 4:0 (11:7,13:11,12:10,14:12) |
10:55 | Vladimir Tkachenko – Yuri Gromyak | 4:3 (7:11,11:5,11:7,6:11,9:11,11:5,11:7) |
11:00 | Gennady Veitas – Alexander Ivanenko | 4:1 (11:8,11:7,6:11,12:10,11:6) |
11:35 | Konstantin Pushkar – Anton Olhovoi | 4:1 (11:5,11:13,11:9,11:5,11:7) |
11:45 | Denis Bahtin – Alexey Zaitsev | 4:1 (11:9,11:9,12:10,5:11,11:9) |
12:20 | Anton Olhovoi – Konstantin Pushkar | 2:4 (11:5,9:11,9:11,13:15,11:8,5:11) |
12:25 | Alexander Ivanenko – Denis Bahtin | 4:2 (6:11,12:10,13:11,5:11,12:10,11:5) |
13:10 | Gennady Veitas – Alexey Zaitsev | 4:0 (11:7,11:4,11:9,11:8) |
13:20 | Yuri Gromyak – Vladimir Tkachenko | 0:4 (9:11,9:11,7:11,12:14) |
13:45 | Alexey Zaitsev – Alexander Ivanenko | 4:2 (10:12,11:6,11:9,5:11,11:8,13:11) |
14:00 | Konstantin Pushkar – Vladimir Tkachenko | 2:4 (8:11,10:12,11:6,6:11,11:6,8:11) |
14:20 | Denis Bahtin – Gennady Veitas | 4:2 (9:11,9:11,11:7,11:8,14:12,12:10) |
14:45 | Anton Olhovoi – Yuri Gromyak | 4:2 (12:10,11:8,11:9,9:11,9:11,12:10) |
15:10 | Alexander Ivanenko – Alexey Zaitsev | 3:4 (11:8,12:14,12:10,11:6,7:11,9:11,9:11) |
15:30 | Vladimir Tkachenko – Anton Olhovoi | 2:4 (11:7,5:11,9:11,11:5,11:13,11:13) |
16:00 | Gennady Veitas – Denis Bahtin | 4:1 (11:9,11:8,6:11,11:9,11:8) |
16:15 | Konstantin Pushkar – Yuri Gromyak | 4:2 (11:9,7:11,6:11,11:8,11:6,11:6) |
16:55 | Yuri Gromyak – Vladimir Tkachenko | 2:4 (11:6,6:11,11:4,5:11,4:11,7:11) |
17:00 | Vladimir Kasperovich – Daniel Gruzdov | 4:3 (11:5,11:7,6:11,11:9,6:11,8:11,11:6) |
17:30 | Anton Olhovoi – Konstantin Pushkar | 4:0 (11:9,11:7,11:6,13:11) |
17:40 | Alexander Mikhaylyuchenko – Grigory Sludenko | 2:4 (6:11,5:11,4:11,11:7,12:10,5:11) |
18:15 | Yuri Gromyak – Konstantin Pushkar | 0:4 (6:11,10:12,7:11,9:11) |
18:20 | Grigory Sludenko – Vladimir Kasperovich | 4:0 (14:12,12:10,11:9,11:9) |
18:50 | Anton Olhovoi – Vladimir Tkachenko | 1:4 (11:9,5:11,9:11,8:11,8:11) |
19:00 | Alexander Mikhaylyuchenko – Daniel Gruzdov | 2:4 (10:12,7:11,9:11,11:8,11:6,2:11) |
19:40 | Vladimir Kasperovich – Alexander Mikhaylyuchenko | 4:2 (11:8,10:12,7:11,14:12,11:6,14:12) |
20:00 | Vladislav Sorbalo – Anton Orbakas | 4:2 (5:11,11:6,9:11,11:7,11:8,11:8) |
20:30 | Daniel Gruzdov – Grigory Sludenko | 2:4 (11:13,3:11,11:8,6:11,12:10,11:13) |
20:45 | Mikhail Oleinik – Oleksandr Khudenko | 1:4 (8:11,14:12,6:11,5:11,5:11) |
21:15 | Daniel Gruzdov – Alexander Mikhaylyuchenko | 4:2 (11:5,11:13,11:5,6:11,11:6,13:11) |
21:25 | Oleksandr Khudenko – Vladislav Sorbalo | 3:4 (11:6,11:6,4:11,11:3,10:12,10:12,5:11) |
22:00 | Vladimir Kasperovich – Grigory Sludenko | 2:4 (11:4,5:11,5:11,12:10,6:11,3:11) |
22:10 | Mikhail Oleinik – Anton Orbakas | 2:4 (12:10,5:11,11:13,11:5,6:11,6:11) |
22:55 | Vladislav Sorbalo – Mikhail Oleinik | 4:1 (12:10,11:7,8:11,13:11,11:5) |
23:00 | Daniel Gruzdov – Vladimir Kasperovich | 4:2 (11:9,9:11,10:12,11:4,11:5,11:5) |
23:30 | Anton Orbakas – Oleksandr Khudenko | 4:2 (6:11,11:5,11:6,12:10,5:11,14:12) |
23:40 | Grigory Sludenko – Alexander Mikhaylyuchenko | 4:1 (11:4,11:5,8:11,12:10,11:7) |
Pro Spin Series. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Tatyana Smolyaninova – Sima Sagakyan | 1:4 (8:11,10:12,11:7,7:11,6:11) |
00:55 | Kristina Kazantseva – Anastasia Ignatova | 4:3 (11:9,8:11,10:12,7:11,11:6,11:7,11:4) |
01:00 | Valeria Drobitkova – Oksana Sorbalo | 2:4 (11:9,9:11,11:9,6:11,9:11,10:12) |
01:50 | Alexandra Martirosova – Elena Ivanova V | 4:2 (11:9,7:11,11:8,11:7,8:11,11:6) |
02:10 | Kristina Kazantseva – Tatyana Smolyaninova | 4:1 (11:8,11:6,8:11,11:9,11:6) |
02:35 | Elena Ivanova V – Alexandra Martirosova | 2:4 (11:5,6:11,11:8,9:11,5:11,7:11) |
02:50 | Ksenia Kozlova – Anastasia Ignatova | 2:4 (6:11,8:11,9:11,11:7,12:10,10:12) |
03:10 | Oksana Sorbalo – Valeria Drobitkova | 4:2 (13:11,11:4,6:11,11:9,9:11,11:7) |
03:30 | Tatyana Smolyaninova – Ksenia Kozlova | 4:1 (11:7,11:9,8:11,11:6,11:9) |
04:10 | Anna Lodygina – Anna Sashkova | 2:4 (7:11,11:9,6:11,8:11,11:9,7:11) |
04:15 | Kristina Kazantseva – Anastasia Ignatova | 4:3 (11:8,11:9,11:9,10:12,7:11,7:11,11:4) |
04:50 | Alexandra Martirosova – Alexandra Yakubova | 4:1 (9:11,11:7,11:7,12:10,11:8) |
05:00 | Anastasia Ignatova – Tatyana Smolyaninova | 4:1 (11:8,11:7,9:11,11:7,11:5) |
05:30 | Alexandra Yakubova – Anna Lodygina | 2:4 (9:11,12:10,9:11,7:11,14:12,8:11) |
05:30 | Ksenia Kozlova – Kristina Kazantseva | 1:4 (7:11,9:11,11:7,11:13,4:11) |
06:15 | Alexandra Martirosova – Anna Sashkova | 4:2 (11:7,9:11,11:9,5:11,11:6,11:7) |
06:20 | Ksenia Kozlova – Tatyana Smolyaninova | 1:4 (11:9,7:11,5:11,7:11,6:11) |
06:55 | Anastasia Ignatova – Kristina Kazantseva | 0:4 (7:11,7:11,10:12,4:11) |
07:00 | Anna Lodygina – Alexandra Martirosova | 4:2 (7:11,11:8,7:11,11:6,11:7,11:9) |
07:40 | Anna Sashkova – Alexandra Yakubova | 4:3 (11:8,11:7,13:15,11:6,9:11,8:11,11:6) |
08:00 | Mariya Rakova – Sima Sagakyan | 1:4 (10:12,7:11,11:9,6:11,8:11) |
08:25 | Alexandra Yakubova – Anna Sashkova | 2:4 (8:11,11:4,11:6,5:11,8:11,7:11) |
08:40 | Sofia Redko – Kira Sedykh | 2:4 (7:11,6:11,11:8,11:9,8:11,10:12) |
09:15 | Kira Sedykh – Mariya Rakova | 4:0 (11:7,13:11,11:9,11:9) |
09:15 | Alexandra Martirosova – Anna Lodygina | 4:2 (11:8,6:11,10:12,11:6,12:10,12:10) |
09:55 | Sofia Redko – Sima Sagakyan | 1:4 (13:11,6:11,8:11,9:11,7:11) |
10:00 | Anna Sashkova – Anna Lodygina | 2:4 (11:8,7:11,8:11,9:11,12:10,9:11) |
10:30 | Mariya Rakova – Sofia Redko | 3:4 (5:11,5:11,7:11,11:9,12:10,11:8,5:11) |
10:45 | Alexandra Yakubova – Alexandra Martirosova | 0:4 (6:11,4:11,7:11,4:11) |
11:10 | Sima Sagakyan – Kira Sedykh | 1:4 (5:11,7:11,11:9,8:11,10:12) |
11:25 | Anna Lodygina – Alexandra Yakubova | 4:1 (11:8,7:11,11:5,11:8,11:7) |
11:45 | Sofia Redko – Mariya Rakova | 1:4 (8:11,9:11,11:5,8:11,6:11) |
12:10 | Anna Sashkova – Alexandra Martirosova | 4:3 (11:7,9:11,7:11,14:12,11:7,4:11,11:7) |
12:45 | Kira Sedykh – Sima Sagakyan | 4:3 (11:7,11:8,9:11,11:6,8:11,5:11,12:10) |
13:00 | Alexandra Martirosova – Anna Lodygina | 4:3 (11:7,5:11,11:6,11:8,7:11,9:11,11:5) |
13:40 | Alexandra Yakubova – Anna Sashkova | 4:0 (11:5,11:8,11:7,11:5) |
14:00 | Sima Sagakyan – Mariya Rakova | 4:1 (11:7,9:11,11:8,11:6,11:9) |
14:10 | Anna Lodygina – Alexandra Martirosova | 0:4 (13:15,9:11,9:11,12:14) |
14:35 | Anna Sashkova – Alexandra Yakubova | 2:4 (6:11,8:11,7:11,11:9,11:5,6:11) |
14:40 | Kira Sedykh – Sofia Redko | 4:2 (11:7,11:9,4:11,11:9,8:11,11:9) |
15:20 | Mariya Rakova – Kira Sedykh | 3:4 (10:12,9:11,5:11,11:8,11:7,11:6,8:11) |
16:00 | Maria Blokhina – Maria Negulyaeva | 2:4 (6:11,8:11,11:7,12:10,7:11,7:11) |
16:00 | Sima Sagakyan – Sofia Redko | 1:4 (9:11,9:11,11:6,5:11,11:13) |
16:45 | Sofia Redko – Mariya Rakova | 1:4 (8:11,8:11,11:5,10:12,7:11) |
16:45 | Anna Vinitskaya – Nadezhda Medvedeva | 4:3 (11:9,9:11,11:8,8:11,11:6,10:12,11:9) |
17:30 | Kira Sedykh – Sima Sagakyan | 2:4 (12:10,8:11,11:7,8:11,9:11,6:11) |
17:35 | Nadezhda Medvedeva – Maria Blokhina | 2:4 (9:11,6:11,11:8,11:6,9:11,9:11) |
18:15 | Anna Vinitskaya – Maria Negulyaeva | 1:4 (6:11,9:11,11:7,8:11,6:11) |
18:15 | Mariya Rakova – Sofia Redko | 4:2 (11:7,11:8,13:11,6:11,5:11,11:7) |
18:50 | Sima Sagakyan – Kira Sedykh | 4:1 (11:9,11:7,5:11,11:6,11:5) |
19:00 | Maria Blokhina – Anna Vinitskaya | 4:1 (6:11,11:7,11:9,11:7,11:8) |
19:40 | Maria Negulyaeva – Nadezhda Medvedeva | 4:2 (7:11,11:6,11:9,7:11,11:7,11:9) |
20:00 | Tatyana Smolyaninova – Kristina Kazantseva | 1:4 (6:11,8:11,11:7,6:11,9:11) |
20:30 | Nadezhda Medvedeva – Anna Vinitskaya | 4:2 (11:7,11:8,8:11,11:13,11:5,11:6) |
20:40 | Anastasia Ignatova – Ksenia Kozlova | 4:3 (11:8,11:6,9:11,11:5,6:11,10:12,11:3) |
21:15 | Maria Negulyaeva – Maria Blokhina | 4:1 (11:9,10:12,11:4,11:7,12:10) |
21:25 | Ksenia Kozlova – Tatyana Smolyaninova | 1:4 (5:11,6:11,11:4,10:12,13:15) |
22:00 | Anastasia Ignatova – Kristina Kazantseva | 3:4 (6:11,5:11,12:10,5:11,13:11,12:10,3:11) |
22:10 | Maria Negulyaeva – Maria Blokhina | 2:4 (5:11,6:11,12:10,13:15,13:11,5:11) |
22:45 | Tatyana Smolyaninova – Anastasia Ignatova | 0:4 (5:11,10:12,6:11,11:13) |
22:50 | Nadezhda Medvedeva – Anna Vinitskaya | 4:1 (11:6,13:15,11:8,11:8,11:9) |
23:20 | Kristina Kazantseva – Ksenia Kozlova | 4:2 (11:8,10:12,11:9,11:8,9:11,11:8) |
23:30 | Maria Blokhina – Nadezhda Medvedeva | 3:4 (13:11,7:11,11:9,4:11,9:11,11:9,8:11) |
TT-Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Jean-Baptiste Cousin – Zdenek Muhlhauser | 3:0 (11:5,11:6,14:12) |
00:15 | Frantisek Korenek – Martin Prusa | 1:3 (10:12,14:12,11:13,6:11) |
00:45 | Zdenek Macek – Zdenek Muhlhauser | 0:3 (4:11,8:11,8:11) |
00:45 | Jachym Sebl – Martin Juhasz | 1:3 (9:11,11:9,8:11,9:11) |
01:15 | Marek Hluchy – Jean-Baptiste Cousin | 2:3 (11:7,8:11,8:11,11:9,12:14) |
01:15 | Martin Juhasz – Jachym Sebl | 2:3 (11:4,11:7,9:11,10:12,10:12) |
01:45 | Martin Prusa – Frantisek Korenek | 3:2 (11:7,14:12,6:11,6:11,11:9) |
02:00 | Marek Hluchy – Zdenek Muhlhauser | 2:3 (15:13,11:7,4:11,6:11,7:11) |
02:30 | Zdenek Macek – Jean-Baptiste Cousin | 2:3 (11:6,6:11,11:5,5:11,7:11) |
10:15 | Frantisek Dvorak – Pavel Vilhelm | 2:3 (11:8,11:9,9:11,4:11,7:11) |
10:30 | Jan Zalesky – Jiri Manas | 3:0 (11:6,12:10,14:12) |
10:45 | Josef Ruzicka – Maxim Suvorov | 3:0 (11:7,11:8,11:8) |
11:00 | Frantisek Dvorak – Jiri Manas | 3:2 (9:11,11:5,9:11,11:8,11:7) |
11:15 | Jakub Zahradnicek – Vaclav Hejda Jr. | 3:0 (11:9,11:8,14:12) |
11:30 | Pavel Vilhelm – Jan Zalesky | 3:2 (11:8,6:11,9:11,11:8,11:6) |
11:45 | Josef Ruzicka – Vaclav Hejda Jr. | 3:0 (12:10,11:5,11:5) |
12:15 | Maxim Suvorov – Jakub Zahradnicek | 3:1 (11:6,11:6,10:12,11:8) |
12:15 | Frantisek Dvorak – Jan Zalesky | 2:3 (11:7,8:11,11:6,9:11,6:11) |
12:30 | Jiri Manas – Pavel Vilhelm | 3:2 (9:11,11:6,11:4,6:11,11:7) |
12:45 | Josef Ruzicka – Jakub Zahradnicek | 0:3 (9:11,3:11,10:12) |
13:15 | Vaclav Hejda Jr. – Maxim Suvorov | 3:2 (11:8,7:11,11:13,11:9,11:6) |
14:00 | Gustav Lomsky – Michal Nemec | 1:3 (11:6,10:12,6:11,5:11) |
14:15 | Jakub Zahradnicek – Josef Ruzicka | 1:3 (3:11,11:5,5:11,3:11) |
14:30 | Vlastimil Kocvara – Vojtech Strouhal | 3:1 (12:14,11:8,11:7,11:3) |
14:45 | Radek Muller – Jan Sucharda | 1:3 (5:11,11:7,6:11,8:11) |
15:15 | Zdenek Zahradka – Josef Pistora | 1:3 (11:8,1:11,7:11,9:11) |
15:15 | Gustav Lomsky – Vojtech Strouhal | 3:1 (11:7,11:7,10:12,11:5) |
15:45 | Radek Muller – Josef Pistora | 0:3 (5:11,9:11,10:12) |
15:45 | Michal Nemec – Vlastimil Kocvara | 2:3 (11:3,7:11,11:4,6:11,7:11) |
16:15 | Jan Sucharda – Zdenek Zahradka | 2:3 (11:9,6:11,6:11,11:5,5:11) |
16:15 | Gustav Lomsky – Vlastimil Kocvara | 3:2 (6:11,6:11,11:9,11:8,11:7) |
16:45 | Radek Muller – Zdenek Zahradka | 2:3 (8:11,9:11,11:9,11:8,9:11) |
16:45 | Vojtech Strouhal – Michal Nemec | 3:2 (9:11,11:5,7:11,11:8,11:7) |
17:15 | Josef Pistora – Jan Sucharda | 3:2 (7:11,11:6,8:11,11:9,11:9) |
18:00 | Jan Sucharda – Radek Muller | 2:3 (7:11,11:8,9:11,11:7,7:11) |
18:30 | Josef Pistora – Zdenek Zahradka | 3:1 (9:11,11:5,11:6,11:5) |
18:30 | Ondrej Kadavy – Martin Kocvara | 0:3 (12:14,6:11,12:14) |
19:00 | Marek Fabini – Marek Kulisek | 3:1 (10:12,11:6,11:8,14:12) |
19:00 | Milan Dvorak – Jiri Volek | 0:3 (7:11,3:11,5:11) |
19:15 | Ondrej Kadavy – Marek Kulisek | 2:3 (8:11,11:9,11:5,6:11,6:11) |
19:30 | Martin Sulc – Jan Hrncir | 3:0 (11:9,12:10,11:6) |
19:45 | Martin Kocvara – Marek Fabini | 1:3 (6:11,5:11,11:7,10:12) |
20:00 | Ondrej Kadavy – Marek Fabini | 1:3 (7:11,4:11,12:10,11:13) |
20:00 | Milan Dvorak – Jan Hrncir | 3:2 (4:11,12:10,10:12,11:9,11:7) |
20:30 | Jiri Volek – Martin Sulc | 0:3 (5:11,3:11,1:11) |
20:30 | Marek Kulisek – Martin Kocvara | 0:3 (11:13,10:12,9:11) |
20:45 | Milan Dvorak – Martin Sulc | 2:3 (2:11,11:8,2:11,11:5,4:11) |
21:15 | Marek Kulisek – Ondrej Kadavy | 1:3 (10:12,11:7,8:11,10:12) |
21:15 | Jan Hrncir – Jiri Volek | 2:3 (9:11,4:11,11:8,12:10,9:11) |
21:45 | Marek Fabini – Martin Kocvara | 1:3 (4:11,8:11,11:6,3:11) |
22:15 | Zdenek Zahradka – Jean-Baptiste Cousin | 1:3 (6:11,10:12,11:1,7:11) |
22:15 | Martin Sulc – Jiri Volek | 3:0 (11:9,11:7,11:4) |
22:30 | Tomas Rudolf – Martin Prusa | 3:1 (11:4,11:8,8:11,11:9) |
22:45 | Petr Kotrbaty – Ondrej Fiklik | 1:3 (11:9,9:11,8:11,8:11) |
23:15 | Marek Fabini – Jonas Kulveit | 3:1 (6:11,11:5,21:19,11:7) |
23:20 | Zdenek Zahradka – Martin Prusa | 2:3 (11:7,9:11,11:8,7:11,7:11) |
23:30 | Jean-Baptiste Cousin – Tomas Rudolf | 1:3 (11:8,13:15,9:11,10:12) |
23:45 | Petr Kotrbaty – Jonas Kulveit | 3:0 (11:9,14:12,11:2) |
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Vasily Petrenko – Kirill Shurapov | 4:3 (7:11,12:10,11:7,5:11,11:8,7:11,11:7) |
00:17 | Denis Shpadaruk – Konstantin Chizhonok | 3:4 (11:4,7:11,11:6,7:11,7:11,11:3,7:11) |
00:25 | Anton Sentyabov – Alisher Karimjanov | 4:3 (11:8,4:11,15:13,2:11,11:9,3:11,11:9) |
00:25 | Nikita Poteryakhin – Andrey Perekrestenko | 4:2 (11:8,11:6,9:11,10:12,11:8,11:5) |
00:29 | Yuri Sinyavsky – Alexander Durovich | 4:2 (11:8,11:3,3:11,9:11,11:8,11:5) |
00:50 | Valery Bykh – Denis Shpadaruk | 2:4 (13:15,6:11,11:13,11:4,12:10,8:11) |
00:55 | Kirill Shurapov – Aliaksandr Kviatkouski | 4:1 (11:7,11:8,11:4,9:11,11:6) |
01:00 | Egor Bardin – Ildar Khairullin | 4:1 (11:8,11:5,11:5,6:11,11:4) |
01:05 | Matvey Panafutin – Vladimir Visheratin | 4:0 (11:8,11:4,11:9,11:8) |
01:05 | Nikita Poteryakhin – Yuri Polyakov | 1:4 (11:7,9:11,6:11,4:11,10:12) |
01:22 | Nikolay Drobyshevsky – Egor Kashutchik | 4:2 (8:11,13:11,11:7,11:9,9:11,11:4) |
01:22 | Igor Klochko – Konstantin Chizhonok | 4:3 (11:7,12:10,9:11,11:6,4:11,4:11,11:8) |
01:25 | Vasily Petrenko – Artem Naumenko | 3:4 (11:8,11:9,7:11,11:13,14:12,7:11,10:12) |
01:26 | Aleksandr Lebedenko – Alexander Kulagin | 1:4 (5:11,6:11,11:9,5:11,8:11) |
01:33 | Vladimir Visheratin – Alisher Karimjanov | 4:1 (5:11,11:9,11:9,11:8,12:10) |
01:35 | Roman Raev – Alexander Ershov | 2:4 (8:11,10:12,5:11,13:11,11:9,6:11) |
01:50 | Ildar Khairullin – Aleksandr Lebedenko | 4:2 (9:11,11:9,10:12,11:8,11:8,13:11) |
02:00 | Konstantin Chizhonok – Denis Shpadaruk | 4:1 (11:5,9:11,11:1,11:8,11:9) |
02:00 | Alexey Evtyushin – Alexey Zhukovsky | 4:3 (11:7,11:6,9:11,11:6,8:11,5:11,12:10) |
02:11 | Matvey Panafutin – Anton Sentyabov | 1:4 (14:16,11:5,7:11,11:13,5:11) |
02:15 | Vasily Petrenko – Aliaksandr Kviatkouski | 2:4 (10:12,11:4,4:11,4:11,11:2,4:11) |
02:24 | Alexander Kulagin – Egor Bardin | 4:2 (11:6,11:7,8:11,11:3,5:11,11:8) |
02:30 | Anton Pantushin – Stanislav Lykov | 4:2 (11:13,11:9,11:7,11:13,11:5,11:7) |
02:30 | Igor Klochko – Valery Bykh | 3:4 (11:13,12:10,12:14,11:5,11:9,5:11,7:11) |
02:38 | Nikolay Drobyshevsky – Alexey Zhukovsky | 4:1 (11:7,11:6,11:7,7:11,11:5) |
02:45 | Kirill Shurapov – Artem Naumenko | 1:4 (8:11,7:11,11:5,6:11,4:11) |
02:53 | Egor Bardin – Aleksandr Lebedenko | 4:3 (7:11,10:12,11:9,9:11,11:5,11:2,11:7) |
03:00 | Ravil Bikmurzin – Konstantyn Baibekov | 3:2 (3:11,15:13,6:11,11:6,11:7) |
03:02 | Alexey Evtyushin – Egor Kashutchik | 1:4 (4:11,11:9,6:11,9:11,8:11) |
03:05 | Igor Klochko – Denis Shpadaruk | 4:2 (11:6,11:8,10:12,11:6,6:11,11:8) |
03:10 | Alexander Ershov – Anton Pantushin | 1:4 (2:11,12:10,7:11,4:11,2:11) |
03:28 | Anton Kozlov – Oleg Bliznyuk | 4:3 (11:7,7:11,11:9,11:3,11:13,8:11,11:3) |
03:30 | Nikolay Drobyshevsky – Alexey Evtyushin | 0:4 (8:11,10:12,6:11,4:11) |
03:38 | Ildar Khairullin – Alexander Kulagin | 1:4 (3:11,6:11,9:11,14:12,4:11) |
03:38 | Vladimir Yashanov – Yury Maskaikin | 0:3 (8:11,8:11,8:11) |
03:40 | Konstantin Chizhonok – Valery Bykh | 4:2 (11:8,9:11,11:5,11:7,3:11,11:7) |
03:40 | Stanislav Lykov – Roman Raev | 1:4 (10:12,7:11,15:17,11:5,9:11) |
03:55 | Alexey Zhukovsky – Egor Kashutchik | 0:4 (2:11,6:11,4:11,3:11) |
03:56 | Konstantyn Baibekov – Vladimir Yashanov | 3:1 (8:11,11:9,11:8,11:5) |
04:04 | Alexander Kulagin – Aleksandr Lebedenko | 4:0 (11:5,11:3,11:7,11:6) |
04:08 | Vladyslav Zabolotsky – Vladislav Svidersky | 0:4 (8:11,4:11,6:11,6:11) |
04:10 | Alexander Zavatsky – Vladimir Kovalevich | 4:2 (11:7,6:11,9:11,11:8,12:10,11:9) |
04:10 | Alexey Evtyushin – Nikolay Drobyshevsky | 4:2 (12:10,7:11,5:11,13:11,11:7,11:9) |
04:10 | Roman Raev – Anton Pantushin | 2:4 (11:5,6:11,8:11,11:6,8:11,7:11) |
04:25 | Yury Maskaikin – Ravil Bikmurzin | 1:3 (5:11,6:11,11:8,10:12) |
04:26 | Ildar Khairullin – Egor Bardin | 4:1 (11:8,13:11,11:7,11:13,11:8) |
04:26 | Anton Kozlov – Vladislav Svidersky | 3:4 (8:11,11:8,13:11,8:11,12:10,8:11,2:11) |
04:48 | Anatoliy Latysh – Andrey Osadchy | 4:3 (11:8,11:7,11:7,7:11,8:11,7:11,11:8) |
04:50 | Alexander Ershov – Stanislav Lykov | 1:4 (8:11,5:11,11:8,9:11,4:11) |
04:50 | Ravil Bikmurzin – Vladimir Yashanov | 3:2 (11:5,7:11,7:11,11:6,11:1) |
04:53 | Egor Kashutchik – Alexey Zhukovsky | 4:1 (11:1,11:6,11:9,5:11,11:6) |
04:57 | Aleksandr Lebedenko – Egor Bardin | 4:0 (13:11,11:6,11:7,11:5) |
05:05 | Vladyslav Zabolotsky – Oleg Bliznyuk | 4:3 (12:10,6:11,10:12,11:8,11:8,11:13,11:7) |
05:12 | Alexey Zhukovsky – Nikolay Drobyshevsky | 4:1 (12:10,11:9,6:11,11:4,12:10) |
05:14 | Konstantyn Baibekov – Yury Maskaikin | 3:2 (11:9,9:11,10:12,11:8,11:6) |
05:23 | Alexander Zavatsky – Andrey Osadchy | 4:3 (8:11,7:11,11:6,11:6,11:9,9:11,11:8) |
05:26 | Alexander Kulagin – Ildar Khairullin | 2:4 (10:12,11:7,4:11,11:7,6:11,9:11) |
05:30 | Anton Pantushin – Alexander Ershov | 4:1 (5:11,11:2,11:9,11:7,11:8) |
05:41 | Egor Kashutchik – Alexey Evtyushin | 4:3 (11:8,11:7,9:11,4:11,11:9,7:11,11:8) |
05:42 | Anton Kozlov – Vladyslav Zabolotsky | 4:3 (11:6,11:4,12:10,5:11,7:11,6:11,13:11) |
05:45 | Roman Raev – Stanislav Lykov | 0:4 (9:11,7:11,6:11,8:11) |
05:57 | Vladimir Yashanov – Ravil Bikmurzin | 1:3 (8:11,4:11,11:7,4:11) |
06:00 | Dmitriy Fominikh – Sergey Karyagin | 2:4 (5:11,11:6,12:10,8:11,11:13,10:12) |
06:00 | Anatoliy Latysh – Vladimir Kovalevich | 4:3 (10:12,5:11,11:5,6:11,11:8,11:4,11:6) |
06:15 | Alexander Ershov – Roman Raev | 4:2 (11:9,11:8,3:11,8:11,11:4,11:6) |
06:22 | Yury Maskaikin – Konstantyn Baibekov | 3:1 (6:11,11:8,11:6,11:7) |
06:30 | Vladislav Svidersky – Oleg Bliznyuk | 3:4 (7:11,11:9,11:6,8:11,11:9,8:11,4:11) |
06:35 | Alexander Zavatsky – Anatoliy Latysh | 2:4 (11:6,1:11,4:11,11:3,7:11,9:11) |
06:38 | Egor Bardin – Konstantin Pogodin | 3:4 (11:13,7:11,11:5,11:8,11:7,6:11,8:11) |
06:45 | Stanislav Lykov – Anton Pantushin | 0:4 (2:11,12:14,6:11,3:11) |
06:48 | Vladimir Yashanov – Konstantyn Baibekov | 1:3 (9:11,12:10,9:11,6:11) |
06:55 | Bogdan Tikhonov – Andrey Dergunov | 3:4 (11:4,9:11,8:11,6:11,11:5,11:4,4:11) |
07:00 | Alexander Lukashevich – Maksim Busov | 1:4 (8:11,7:11,13:11,13:15,14:16) |
07:02 | Andrey Osadchy – Vladimir Kovalevich | 4:0 (11:3,11:8,11:9,11:9) |
07:04 | Vladislav Svidersky – Vladyslav Zabolotsky | 4:0 (11:7,11:7,11:9,11:3) |
07:18 | Ravil Bikmurzin – Yury Maskaikin | 3:2 (3:11,11:5,11:7,7:11,19:17) |
07:23 | Oleg Bliznyuk – Anton Kozlov | 4:1 (12:14,11:9,11:7,11:8,11:6) |
07:26 | Vladimir Kovalevich – Anatoliy Latysh | 2:4 (11:1,7:11,11:9,3:11,9:11,8:11) |
07:30 | Sergey Karyagin – Egor Bardin | 4:2 (11:4,13:11,8:11,8:11,15:13,13:11) |
07:33 | Stanislav Leonovich – Bogdan Tikhonov | 3:4 (9:11,11:13,11:5,11:7,11:8,8:11,3:11) |
07:54 | Alexey Zhurkevich – Alexey Shchiryakov | 4:2 (7:11,11:5,12:10,11:6,12:14,11:5) |
07:58 | Andrey Osadchy – Alexander Zavatsky | 1:4 (9:11,6:11,9:11,11:9,7:11) |
07:58 | Vladyslav Zabolotsky – Anton Kozlov | 3:4 (11:8,4:11,8:11,11:8,8:11,11:4,5:11) |
08:00 | Sergey Samoiliuk – Daniil Fedorov | 0:4 (10:12,8:11,10:12,11:13) |
08:00 | Stanislav Dalida – Alexey Dolgov | 2:4 (11:6,8:11,10:12,11:8,9:11,5:11) |
08:04 | Konstantin Pogodin – Dmitriy Fominikh | 4:3 (11:4,4:11,11:8,15:17,6:11,11:9,11:9) |
08:12 | Andrey Dergunov – Stanislav Leonovich | 4:3 (11:8,11:9,9:11,11:7,6:11,7:11,11:3) |
08:24 | Vladimir Kovalevich – Andrey Osadchy | 4:3 (11:2,8:11,11:5,8:11,12:14,11:3,11:1) |
08:25 | Aleksandr Gorochny – Nikita Ivanov | 3:4 (4:11,12:10,7:11,11:8,11:9,9:11,13:15) |
08:27 | Alexander Lukashevich – Alexey Shchiryakov | 4:2 (9:11,11:9,11:4,8:11,11:6,11:8) |
08:35 | Igor Novikov – Vasily Shtundyk | 2:4 (12:10,11:6,10:12,8:11,7:11,9:11) |
08:40 | Oleg Bliznyuk – Vladislav Svidersky | 2:4 (7:11,11:6,8:11,11:0,7:11,9:11) |
08:47 | Dmitriy Fominikh – Egor Bardin | 4:2 (11:9,11:2,8:11,9:11,13:11,11:6) |
09:00 | Anatoliy Latysh – Alexander Zavatsky | 2:4 (7:11,8:11,11:9,3:11,11:7,8:11) |
09:00 | Mukhammed Akhmedzhanov – Sergey Yacenko | 4:3 (4:11,12:10,11:9,4:11,11:7,8:11,11:8) |
09:02 | Alexey Zhurkevich – Maksim Busov | 4:1 (10:12,11:9,11:9,11:5,11:5) |
09:03 | Andrey Dergunov – Bogdan Tikhonov | 4:3 (11:7,11:8,9:11,13:11,9:11,6:11,12:10) |
09:08 | Dmitry Matveenko – Nikolai Brui | 4:0 (11:9,11:8,11:9,11:9) |
09:10 | Alexey Dolgov – Igor Novikov | 3:4 (3:11,11:3,11:9,6:11,11:8,7:11,5:11) |
09:17 | Daniil Fedorov – Aleksandr Gorochny | 4:1 (13:11,11:6,6:11,11:8,11:9) |
09:25 | Sergey Karyagin – Konstantin Pogodin | 1:4 (9:11,5:11,12:10,9:11,10:12) |
09:25 | Andrey Tristen – Sergei Shanko | 2:4 (11:8,8:11,11:9,10:12,13:15,8:11) |
09:32 | Alexander Lukashevich – Alexey Zhurkevich | 4:3 (5:11,6:11,11:4,11:4,12:10,9:11,11:5) |
09:37 | Dmitriy Rudov – Ivan Patsyna | 4:0 (11:9,11:7,11:8,11:3) |
09:40 | Svyatoslav Urazov – Maksim Larin | 0:4 (8:11,8:11,11:13,7:11) |
09:45 | Vasily Shtundyk – Stanislav Dalida | 1:4 (10:12,11:5,9:11,11:13,6:11) |
09:49 | Bogdan Tikhonov – Stanislav Leonovich | 4:0 (11:8,11:8,11:9,11:8) |
09:50 | Nikita Ivanov – Sergey Samoiliuk | 1:4 (9:11,3:11,11:8,9:11,6:11) |
09:51 | Konstantin Pogodin – Egor Bardin | 3:4 (11:6,6:11,6:11,11:7,11:6,6:11,6:11) |
10:00 | Dmitry Matveenko – Ivan Patsyna | 4:3 (6:11,10:12,11:7,5:11,11:5,11:4,11:8) |
10:06 | Sergey Yacenko – Svyatoslav Urazov | 2:4 (6:11,11:8,13:15,11:8,6:11,9:11) |
10:09 | Alexey Shchiryakov – Maksim Busov | 3:4 (5:11,11:9,13:11,5:11,11:7,7:11,6:11) |
10:13 | Chen Ji Min – Igor Elistratov | 2:4 (11:6,8:11,10:12,11:5,6:11,7:11) |
10:17 | Stanislav Leonovich – Andrey Dergunov | 4:1 (9:11,11:6,11:9,11:7,12:10) |
10:20 | Stanislav Dalida – Igor Novikov | 4:3 (11:8,8:11,11:2,8:11,12:10,9:11,11:5) |
10:20 | Sergey Samoiliuk – Aleksandr Gorochny | 4:0 (11:9,11:9,11:5,11:8) |
10:30 | Sergey Karyagin – Dmitriy Fominikh | 4:1 (11:8,11:6,11:5,6:11,14:12) |
10:40 | Maksim Larin – Mukhammed Akhmedzhanov | 2:4 (12:10,8:11,13:11,5:11,5:11,7:11) |
10:40 | Dmitriy Rudov – Nikolai Brui | 4:3 (7:11,11:13,11:9,11:6,8:11,11:5,11:8) |
10:42 | Daniil Fedorov – Nikita Ivanov | 1:4 (1:11,15:13,6:11,2:11,7:11) |
10:48 | Andrey Tristen – Igor Elistratov | 4:0 (11:8,11:6,11:8,11:7) |
10:52 | Bogdan Tikhonov – Andrey Dergunov | 0:4 (5:11,11:13,2:11,5:11) |
11:02 | Alexey Shchiryakov – Alexey Zhurkevich | 4:3 (11:0,11:5,8:11,10:12,7:11,11:2,11:9) |
11:03 | Dmitriy Fominikh – Konstantin Pogodin | 4:3 (13:11,18:20,11:9,13:15,5:11,11:9,14:12) |
11:05 | Alexey Dolgov – Vasily Shtundyk | 0:4 (4:11,1:11,10:12,2:11) |
11:11 | Mukhammed Akhmedzhanov – Svyatoslav Urazov | 3:4 (8:11,11:9,11:9,8:11,11:5,5:11,4:11) |
11:13 | Aleksandr Gorochny – Daniil Fedorov | 2:4 (8:11,8:11,11:0,11:5,7:11,11:13) |
11:13 | Chen Ji Min – Sergei Shanko | 4:2 (11:8,2:11,12:10,13:11,5:11,12:10) |
11:27 | Dmitry Matveenko – Dmitriy Rudov | 1:4 (10:12,6:11,11:5,7:11,8:11) |
11:30 | Alexey Dolgov – Stanislav Dalida | 4:3 (11:4,8:11,11:9,8:11,5:11,11:7,11:8) |
11:42 | Sergey Samoiliuk – Nikita Ivanov | 1:4 (7:11,9:11,3:11,11:7,6:11) |
11:45 | Andrey Tristen – Chen Ji Min | 3:4 (10:12,11:7,8:11,11:9,8:11,17:15,9:11) |
11:47 | Maksim Busov – Alexander Lukashevich | 2:4 (11:9,9:11,9:11,14:12,5:11,9:11) |
12:00 | Ivan Patsyna – Nikolai Brui | 4:1 (11:0,6:11,11:6,11:8,11:8) |
12:02 | Sergey Yacenko – Maksim Larin | 2:4 (6:11,6:11,4:11,11:8,11:8,8:11) |
12:02 | Egor Bardin – Sergey Karyagin | 2:4 (9:11,9:11,11:8,6:11,11:8,8:11) |
12:12 | Vasily Shtundyk – Igor Novikov | 4:0 (11:6,11:7,11:6,17:15) |
12:13 | Aleksandr Gorochny – Sergey Samoiliuk | 1:4 (10:12,8:11,11:9,7:11,5:11) |
12:29 | Nikolai Brui – Dmitriy Rudov | 4:3 (12:10,12:10,4:11,11:5,8:11,11:13,12:10) |
12:30 | Maksim Busov – Alexey Zhurkevich | 1:4 (6:11,6:11,2:11,11:9,7:11) |
12:33 | Igor Elistratov – Sergei Shanko | 2:4 (8:11,11:7,7:11,6:11,11:7,9:11) |
12:35 | Igor Novikov – Stanislav Dalida | 4:0 (11:7,11:8,11:3,11:8) |
12:38 | Sergey Yacenko – Mukhammed Akhmedzhanov | 4:2 (11:9,12:10,4:11,10:12,11:3,11:5) |
12:40 | Nikita Ivanov – Daniil Fedorov | 3:4 (11:7,3:11,4:11,11:6,11:8,13:15,3:11) |
12:50 | Valery Badalyan – Vladimir Shirokov | 4:2 (11:9,11:8,11:7,9:11,5:11,11:5) |
12:58 | Vasily Shtundyk – Alexey Dolgov | 4:1 (15:13,11:4,9:11,11:9,13:11) |
13:02 | Alexey Shchiryakov – Alexander Lukashevich | 1:4 (9:11,6:11,11:6,7:11,12:14) |
13:05 | Chen Ji Min – Andrey Tristen | 4:2 (4:11,11:3,11:9,11:9,4:11,11:6) |
13:12 | Maksim Larin – Svyatoslav Urazov | 4:0 (11:6,11:7,11:6,11:8) |
13:27 | Aliaksandr Kviatkouski – Denis Shpadaruk | 4:2 (9:11,11:8,11:7,11:7,8:11,11:5) |
13:28 | Ivan Patsyna – Dmitry Matveenko | 4:1 (15:13,15:13,8:11,11:8,11:7) |
13:30 | Timur Mamazakirov – Gennady Emelyanov | 4:2 (11:7,8:11,11:3,2:11,11:7,11:5) |
13:37 | Svyatoslav Urazov – Mukhammed Akhmedzhanov | 1:4 (8:11,8:11,11:7,9:11,8:11) |
13:43 | Sergei Shanko – Igor Elistratov | 0:4 (12:14,8:11,7:11,9:11) |
13:57 | Dmitriy Rudov – Dmitry Matveenko | 4:0 (11:9,11:8,11:5,11:7) |
14:00 | Maksim Shatalkin – Khozhiakhmat Khozhimirzaev | 4:3 (11:1,7:11,11:9,11:6,8:11,17:19,11:6) |
14:00 | Vladimir Shirokov – Timur Mamazakirov | 2:4 (8:11,11:7,8:11,9:11,11:7,7:11) |
14:01 | Evgeny Klyuev – Anton Kharitonov | 4:2 (11:8,16:18,11:9,5:11,12:10,11:7) |
14:03 | Maksim Larin – Sergey Yacenko | 4:2 (12:10,11:6,5:11,6:11,11:9,11:9) |
14:06 | Valery Bykh – Vasily Petrenko | 4:3 (9:11,11:4,11:8,11:13,8:11,12:10,11:7) |
14:15 | Sergei Shanko – Andrey Tristen | 4:0 (11:9,11:7,11:2,11:9) |
14:24 | Nikolai Brui – Ivan Patsyna | 1:4 (6:11,10:12,7:11,11:5,7:11) |
14:32 | Igor Elistratov – Chen Ji Min | 2:4 (11:13,11:13,7:11,11:6,11:6,8:11) |
14:35 | Nikolay Slastihin – Maksim Shatalkin | 3:4 (6:11,11:8,10:12,4:11,12:10,11:8,4:11) |
14:39 | Roman Boykiy – Pavel Ryazantsev | 4:3 (6:11,12:10,11:3,4:11,6:11,11:5,11:6) |
14:40 | Aliaksandr Kviatkouski – Vasily Petrenko | 0:4 (3:11,5:11,4:11,13:15) |
14:47 | Gennady Emelyanov – Valery Badalyan | 4:1 (11:8,11:9,6:11,11:8,14:12) |
14:58 | Alexander Blinets – Vitaly Sizonenko | 3:4 (11:4,7:11,11:8,10:12,11:9,7:11,8:11) |
15:00 | Victor Rakhmanov – Alisher Karimjanov | 1:4 (11:13,7:11,7:11,11:4,6:11) |
15:00 | Stanislav Melnikov – Andrei Yakushev | 2:4 (9:11,11:6,7:11,3:11,11:7,5:11) |
15:09 | Khozhiakhmat Khozhimirzaev – Nikolay Slastihin | 4:2 (7:11,11:8,11:9,11:9,7:11,11:6) |
15:15 | Aleksandr Trusov – Roman Kharitonenko | 0:4 (7:11,2:11,9:11,5:11) |
15:17 | Anton Kharitonov – Roman Boykiy | 4:3 (8:11,8:11,11:9,7:11,11:7,11:6,11:9) |
15:20 | Valery Badalyan – Timur Mamazakirov | 3:4 (11:5,11:8,11:7,8:11,9:11,3:11,7:11) |
15:28 | Ivan Karpov – Matvey Panafutin | 4:0 (11:3,11:6,11:5,11:6) |
15:30 | Evgeny Dylykov – Igor Tyukhlov | 0:4 (10:12,4:11,9:11,8:11) |
15:35 | Gennady Shamkolovich – Denis Asanov | 1:4 (8:11,11:9,1:11,9:11,9:11) |
15:40 | Aliaksandr Kviatkouski – Valery Bykh | 4:3 (4:11,7:11,11:7,11:5,11:9,8:11,18:16) |
15:40 | Ivan Saponenko – Matvey Golovko | 1:4 (5:11,8:11,11:8,5:11,3:11) |
15:43 | Khozhiakhmat Khozhimirzaev – Maksim Shatalkin | 2:4 (11:7,11:5,4:11,5:11,8:11,5:11) |
15:46 | Alisher Karimjanov – Ivan Karpov | 4:3 (12:10,9:11,11:4,12:14,11:4,6:11,11:8) |
15:51 | Pavel Ryazantsev – Evgeny Klyuev | 3:4 (12:10,8:11,9:11,7:11,11:7,11:6,10:12) |
15:57 | Andrei Yakushev – Evgeny Dylykov | 2:4 (12:14,9:11,11:6,11:9,6:11,6:11) |
16:00 | Aleksandr Trusov – Denis Asanov | 1:4 (11:13,11:9,5:11,8:11,7:11) |
16:02 | Alexander Blinets – Matvey Golovko | 3:4 (12:10,11:8,9:11,4:11,11:3,10:12,8:11) |
16:09 | Maksim Shatalkin – Nikolay Slastihin | 2:4 (10:12,6:11,4:11,11:6,11:9,8:11) |
16:11 | Vladimir Shirokov – Gennady Emelyanov | 4:2 (11:8,9:11,12:10,8:11,11:9,11:9) |
16:22 | Vasily Petrenko – Denis Shpadaruk | 4:2 (10:12,8:11,11:4,11:7,11:6,11:9) |
16:31 | Evgeny Klyuev – Roman Boykiy | 3:4 (8:11,8:11,11:9,11:9,12:10,4:11,9:11) |
16:32 | Ivan Saponenko – Vitaly Sizonenko | 2:4 (4:11,11:9,20:18,8:11,7:11,8:11) |
16:33 | Gennady Shamkolovich – Roman Kharitonenko | 1:4 (11:13,11:7,4:11,17:19,12:14) |
16:33 | Matvey Panafutin – Victor Rakhmanov | 2:4 (11:6,11:9,13:15,4:11,3:11,8:11) |
16:36 | Igor Tyukhlov – Stanislav Melnikov | 2:4 (3:11,10:12,11:7,13:11,10:12,4:11) |
16:40 | Nikolay Slastihin – Khozhiakhmat Khozhimirzaev | 4:2 (11:4,11:8,7:11,11:5,7:11,11:7) |
16:45 | Timur Mamazakirov – Vladimir Shirokov | 4:3 (6:11,11:9,9:11,11:5,11:9,9:11,13:11) |
17:02 | Aleksandr Trusov – Gennady Shamkolovich | 4:1 (7:11,11:6,11:3,11:4,11:8) |
17:03 | Valery Bykh – Aliaksandr Kviatkouski | 4:1 (11:4,11:5,8:11,11:6,11:4) |
17:05 | Anton Kharitonov – Pavel Ryazantsev | 4:1 (11:8,11:9,13:15,11:8,11:7) |
17:06 | Victor Rakhmanov – Ivan Karpov | 1:4 (3:11,11:2,12:14,8:11,9:11) |
17:10 | Stanislav Melnikov – Evgeny Dylykov | 1:4 (14:16,9:11,11:7,3:11,6:11) |
17:14 | Nikolay Slastihin – Maksim Shatalkin | 2:4 (11:8,7:11,11:6,2:11,10:12,8:11) |
17:16 | Alexander Blinets – Ivan Saponenko | 4:3 (7:11,9:11,13:11,10:12,11:4,11:8,11:5) |
17:30 | Valery Badalyan – Gennady Emelyanov | 4:0 (11:9,11:4,11:8,11:3) |
17:31 | Denis Shpadaruk – Vasily Petrenko | 2:4 (11:9,11:9,8:11,10:12,8:11,4:11) |
17:31 | Denis Asanov – Roman Kharitonenko | 4:1 (11:8,12:14,11:6,11:8,11:6) |
17:43 | Evgeny Klyuev – Pavel Ryazantsev | 2:4 (11:9,6:11,7:11,11:2,5:11,10:12) |
17:43 | Alisher Karimjanov – Matvey Panafutin | 4:0 (11:6,11:5,11:3,11:3) |
17:45 | Andrei Yakushev – Igor Tyukhlov | 4:1 (11:5,11:8,9:11,11:6,11:2) |
17:55 | Gennady Emelyanov – Vladimir Shirokov | 2:4 (5:11,5:11,11:8,11:4,9:11,11:13) |
17:59 | Matvey Golovko – Vitaly Sizonenko | 4:0 (11:8,11:9,11:9,11:9) |
18:00 | Anton Sentyabov – Alexander Nekrasov | 2:4 (5:11,11:7,8:11,13:11,7:11,2:11) |
18:01 | Ivan Karpov – Victor Rakhmanov | 1:4 (1:11,11:7,12:14,8:11,5:11) |
18:05 | Denis Asanov – Gennady Shamkolovich | 4:0 (11:8,11:8,11:9,11:8) |
18:08 | Denis Shpadaruk – Aliaksandr Kviatkouski | 4:2 (8:11,13:11,11:2,11:6,4:11,11:9) |
18:15 | Roman Boykiy – Anton Kharitonov | 3:4 (9:11,12:10,4:11,11:7,4:11,11:7,6:11) |
18:16 | Andrei Yakushev – Stanislav Melnikov | 4:2 (11:4,11:4,7:11,11:9,7:11,11:4) |
18:19 | Matvey Golovko – Ivan Saponenko | 4:3 (11:3,11:7,4:11,2:11,11:9,3:11,11:2) |
18:30 | Timur Mamazakirov – Valery Badalyan | 4:3 (4:11,11:5,9:11,9:11,11:5,11:7,11:5) |
18:30 | Pavel Malakhov – Maxim Boboryko | 4:0 (11:5,11:7,11:9,11:4) |
18:34 | Matvey Panafutin – Alisher Karimjanov | 0:4 (10:12,3:11,8:11,6:11) |
18:38 | Roman Kharitonenko – Aleksandr Trusov | 4:2 (11:8,11:5,11:6,4:11,6:11,11:5) |
18:47 | Vasily Petrenko – Valery Bykh | 4:2 (11:8,13:11,11:5,6:11,8:11,11:6) |
18:49 | Roman Boykiy – Evgeny Klyuev | 1:4 (9:11,8:11,11:5,6:11,6:11) |
18:50 | Igor Tyukhlov – Evgeny Dylykov | 4:3 (11:7,6:11,8:11,11:8,5:11,11:7,11:7) |
18:52 | Alexander Nekrasov – Pavel Malakhov | 1:4 (6:11,7:11,13:15,11:9,7:11) |
18:55 | Vitaly Sizonenko – Alexander Blinets | 1:4 (8:11,11:9,5:11,9:11,8:11) |
18:56 | Matvey Panafutin – Ivan Karpov | 4:2 (5:11,6:11,11:7,11:8,11:4,11:9) |
19:00 | Anton Sentyabov – Alexandr Bugaev | 4:1 (11:9,11:9,10:12,11:4,11:8) |
19:00 | Vladislav Kunitsyn – Andrey Lapin | 1:4 (11:3,6:11,11:13,6:11,8:11) |
19:05 | Gennady Shamkolovich – Aleksandr Trusov | 4:1 (11:6,11:8,11:13,12:10,11:8) |
19:15 | Andrey Vagapov – Stanislav Oshkin | 4:0 (12:10,11:8,11:7,11:4) |
19:15 | Pavel Ryazantsev – Anton Kharitonov | 0:4 (8:11,7:11,3:11,9:11) |
19:18 | Daniel Sanchez Martin – Javier Sanchez Martin | 1:4 (11:13,11:13,11:6,7:11,8:11) |
19:19 | Vitaly Sizonenko – Ivan Saponenko | 4:0 (11:8,11:9,11:4,11:6) |
19:20 | Andrey Chizhevsky – Oleg Astashevich | 1:4 (6:11,3:11,11:9,5:11,7:11) |
19:22 | Maxim Boboryko – Anton Sentyabov | 4:1 (11:8,11:13,11:7,11:7,11:5) |
19:30 | Roman Kharitonenko – Denis Asanov | 2:4 (11:7,11:5,6:11,7:11,8:11,7:11) |
19:30 | Daniil Tretyakov – Andrey Zhuzhnev | 4:3 (7:11,11:7,11:2,23:21,6:11,11:13,11:9) |
19:32 | Alisher Karimjanov – Victor Rakhmanov | 3:4 (14:16,11:5,13:11,6:11,12:10,7:11,11:13) |
19:34 | Viktor Skvortsov – Denis Zhurenko | 2:4 (10:12,7:11,13:11,14:16,11:9,5:11) |
19:35 | Evgeny Dylykov – Stanislav Melnikov | 0:4 (6:11,7:11,12:14,3:11) |
19:45 | Alexey Yamankin – Vladimir Visheratin | 1:4 (2:11,6:11,11:6,9:11,4:11) |
19:45 | Matvey Golovko – Alexander Blinets | 4:1 (11:8,8:11,11:7,11:8,11:9) |
19:46 | Victor Zavala Berdaguer – Francisco Jose Ruiz Rodriguez | 2:4 (11:6,9:11,6:11,12:10,7:11,11:13) |
19:53 | Anton Sentyabov – Pavel Malakhov | 1:4 (12:10,7:11,2:11,9:11,2:11) |
19:55 | Ilya Yurusov – Nikolay Ermolovich | 4:3 (3:11,11:4,8:11,11:9,11:9,4:11,11:8) |
20:00 | Alexander Sagitov – Kamil Rogowski | 4:3 (12:10,12:10,11:5,9:11,7:11,5:11,11:7) |
20:00 | Nikita Cherepanov – Alexander Dmitriev | 3:4 (12:10,5:11,11:3,14:12,9:11,9:11,8:11) |
20:01 | Igor Tyukhlov – Andrei Yakushev | 2:4 (5:11,5:11,11:8,11:13,11:7,7:11) |
20:05 | Stanislav Oshkin – Alexey Yamankin | 4:1 (11:9,5:11,13:11,11:8,11:8) |
20:05 | Alexander Olkhovik – Vladislav Danenkov | 3:4 (14:12,9:11,17:15,4:11,11:9,16:18,9:11) |
20:17 | Francisco Jose Ruiz Rodriguez – Javier Sanchez Martin | 4:2 (11:5,13:11,5:11,11:6,7:11,11:6) |
20:20 | Alexander Nekrasov – Maxim Boboryko | 2:4 (11:6,5:11,11:13,11:6,3:11,5:11) |
20:20 | Alexandr Bugaev – Vladislav Kunitsyn | 3:4 (11:8,7:11,11:9,9:11,8:11,11:4,9:11) |
20:24 | Andrey Zhuzhnev – Viktor Skvortsov | 4:2 (9:11,11:8,11:8,11:8,12:14,11:7) |
20:28 | Yuri Dmitriev – Sergey Lebedev | 4:0 (11:5,12:10,11:7,11:7) |
20:30 | Andrey Chizhevsky – Nikolay Ermolovich | 1:4 (11:7,9:11,10:12,9:11,8:11) |
20:35 | Vladimir Visheratin – Andrey Vagapov | 4:0 (11:6,11:9,11:6,11:5) |
20:40 | Viktor Minin – Valeriy Gorelov | 2:4 (15:13,9:11,6:11,11:8,9:11,1:11) |
20:46 | Victor Zavala Berdaguer – Daniel Sanchez Martin | 4:1 (11:9,11:6,9:11,11:7,11:3) |
20:49 | Kamil Rogowski – Yuri Dmitriev | 4:3 (5:11,13:11,9:11,11:9,7:11,11:9,11:6) |
20:55 | Pavel Malakhov – Anton Sentyabov | 4:0 (11:8,11:7,11:5,11:2) |
21:00 | Sergey Yacenko – Bogdan Tikhonov | 4:2 (8:11,11:2,11:6,11:9,6:11,11:9) |
21:00 | Andrey Vagapov – Alexey Yamankin | 4:3 (3:11,11:3,7:11,11:2,11:6,6:11,11:6) |
21:00 | Anton Pantushin – Alexander Ershov | 4:3 (6:11,9:11,11:6,4:11,11:8,11:3,11:8) |
21:00 | Alexander Vasiliev – Igor Lysyuk | 2:4 (8:11,6:11,11:6,11:13,13:11,3:11) |
21:00 | Ilya Yurusov – Oleg Astashevich | 4:2 (11:8,11:7,11:8,8:11,8:11,12:10) |
21:04 | Anton Sentyabov – Andrey Lapin | 4:2 (11:7,11:9,6:11,12:10,9:11,11:1) |
21:05 | Andrey Sirozh – Vitalii Koloskov | 4:2 (11:8,7:11,11:7,11:2,10:12,12:10) |
21:06 | Daniil Tretyakov – Denis Zhurenko | 2:4 (11:8,9:11,7:11,10:12,11:5,7:11) |
21:09 | Victor Zavala Berdaguer – Javier Sanchez Martin | 4:0 (11:9,11:5,11:5,11:7) |
21:15 | Maxim Boboryko – Alexander Nekrasov | 2:4 (11:6,11:6,8:11,8:11,7:11,8:11) |
21:20 | Alexander Dmitriev – Viktor Minin | 4:1 (11:4,11:5,12:10,2:11,11:7) |
21:25 | Stanislav Oshkin – Vladimir Visheratin | 4:3 (9:11,7:11,11:9,6:11,11:6,11:7,11:8) |
21:25 | Daniel Sanchez Martin – Francisco Jose Ruiz Rodriguez | 0:4 (7:11,7:11,10:12,6:11) |
21:27 | Sergey Lebedev – Alexander Sagitov | 2:4 (6:11,9:11,6:11,11:5,11:8,7:11) |
21:28 | Andrey Dergunov – Maksim Larin | 4:2 (11:6,8:11,11:9,6:11,11:7,11:9) |
21:30 | Alexey Nekrashenko – Roman Raev | 4:2 (8:11,8:11,15:13,11:9,11:9,11:6) |
21:30 | Andrey Chizhevsky – Ilya Yurusov | 4:2 (11:9,11:7,11:7,7:11,4:11,11:5) |
21:35 | Alexander Olkhovik – Vitalii Koloskov | 4:3 (8:11,5:11,11:2,9:11,11:5,11:8,11:5) |
21:35 | Vadim Guzarevich – Demyan Fedorov | 1:4 (8:11,9:11,3:11,11:8,10:12) |
21:45 | Alexandr Bugaev – Viktor Skvortsov | 0:4 (5:11,6:11,5:11,6:11) |
21:45 | Daniil Tretyakov – Vladislav Kunitsyn | 3:4 (11:7,11:6,3:11,4:11,11:6,7:11,9:11) |
21:48 | Anton Sentyabov – Maxim Boboryko | 4:0 (11:7,11:7,11:8,11:7) |
21:50 | Valeriy Gorelov – Nikita Cherepanov | 0:4 (2:11,11:13,3:11,4:11) |
21:55 | Alexander Sagitov – Yuri Dmitriev | 4:3 (11:7,11:8,11:8,9:11,8:11,10:12,11:5) |
21:56 | Francisco Jose Ruiz Rodriguez – Javier Sanchez Martin | 4:0 (11:8,11:9,11:7,11:6) |
22:00 | Nikolay Ermolovich – Oleg Astashevich | 1:4 (11:13,9:11,11:5,9:11,7:11) |
22:05 | Vladimir Visheratin – Alexey Yamankin | 0:4 (4:11,9:11,8:11,7:11) |
22:05 | Alexander Ershov – Alexey Nekrashenko | 4:2 (3:11,11:4,12:10,11:8,2:11,11:9) |
22:06 | Alexander Vasiliev – Demyan Fedorov | 1:4 (11:9,3:11,2:11,10:12,2:11) |
22:10 | Nikita Cherepanov – Viktor Minin | 4:2 (11:5,15:17,8:11,11:7,12:10,11:7) |
22:12 | Andrey Lapin – Andrey Zhuzhnev | 4:3 (9:11,11:8,11:8,8:11,7:11,11:8,11:9) |
22:12 | Pavel Malakhov – Alexander Nekrasov | 4:2 (11:9,9:11,7:11,11:4,11:9,11:9) |
22:15 | Victor Zavala Berdaguer – Daniel Sanchez Martin | 4:0 (11:9,11:5,11:5,11:2) |
22:15 | Andrey Sirozh – Vladislav Danenkov | 4:3 (10:12,11:7,11:3,11:5,5:11,11:13,13:11) |
22:26 | Anton Sentyabov – Denis Zhurenko | 1:4 (9:11,7:11,7:11,11:7,7:11) |
22:27 | Kamil Rogowski – Sergey Lebedev | 4:2 (7:11,8:11,11:3,11:8,11:8,11:7) |
22:32 | Vadim Guzarevich – Igor Lysyuk | 4:2 (11:9,11:5,14:12,7:11,7:11,11:2) |
22:33 | Javier Sanchez Martin – Daniel Sanchez Martin | 4:3 (4:11,12:10,9:11,11:7,5:11,11:9,11:8) |
22:35 | Stanislav Oshkin – Andrey Vagapov | 0:4 (6:11,7:11,5:11,7:11) |
22:40 | Oleg Astashevich – Andrey Chizhevsky | 4:2 (11:6,10:12,11:6,11:6,10:12,11:5) |
22:41 | Maksim Larin – Sergey Yacenko | 3:4 (3:11,11:9,11:8,3:11,11:2,8:11,7:11) |
22:45 | Alexander Dmitriev – Valeriy Gorelov | 4:0 (11:1,11:4,11:5,11:6) |
22:55 | Vladimir Visheratin – Stanislav Oshkin | 2:4 (11:8,5:11,11:8,9:11,14:16,8:11) |
22:55 | Alexander Olkhovik – Andrey Sirozh | 2:4 (4:11,8:11,13:11,11:9,9:11,4:11) |
23:02 | Sergey Lebedev – Alexander Sagitov | 1:4 (9:11,11:4,8:11,11:13,10:12) |
23:05 | Viktor Minin – Alexander Dmitriev | 0:4 (6:11,3:11,6:11,6:11) |
23:07 | Francisco Jose Ruiz Rodriguez – Victor Zavala Berdaguer | 4:3 (13:15,12:10,11:6,11:9,9:11,9:11,12:10) |
23:10 | Alexander Vasiliev – Vadim Guzarevich | 3:4 (7:11,8:11,6:11,11:5,11:9,11:4,0:11) |
23:10 | Anton Pantushin – Alexey Nekrashenko | 4:3 (11:7,8:11,5:11,11:4,13:11,4:11,11:9) |
23:15 | Sergey Yacenko – Andrey Dergunov | 4:2 (7:11,8:11,13:11,11:8,11:9,11:8) |
23:20 | Nikolay Ermolovich – Ilya Yurusov | 4:2 (11:7,11:7,8:11,11:5,11:13,11:9) |
23:25 | Yuri Dmitriev – Kamil Rogowski | 4:3 (11:9,11:13,3:11,11:4,10:12,11:9,12:10) |
23:25 | Alexey Yamankin – Andrey Vagapov | 3:4 (7:11,11:7,11:8,9:11,7:11,11:7,7:11) |
23:30 | Nikita Cherepanov – Valeriy Gorelov | 4:0 (11:6,11:9,11:6,11:9) |
23:35 | Vitalii Koloskov – Vladislav Danenkov | 4:3 (7:11,9:11,11:6,11:7,11:13,11:8,11:8) |
23:53 | Bogdan Tikhonov – Maksim Larin | 2:4 (12:10,9:11,11:8,5:11,10:12,12:14) |
23:55 | Alexander Ershov – Roman Raev | 0:4 (11:13,7:11,9:11,8:11) |
23:55 | Ilya Yurusov – Andrey Chizhevsky | 1:4 (11:1,9:11,5:11,9:11,15:17) |
23:55 | Valeriy Gorelov – Viktor Minin | 4:3 (9:11,6:11,17:15,11:3,11:4,11:13,11:6) |
23:55 | Demyan Fedorov – Igor Lysyuk | 4:1 (11:3,10:12,12:10,11:5,11:7) |
23:58 | Denis Zhurenko – Anton Sentyabov | 1:4 (5:11,3:11,11:6,7:11,8:11) |
TSC Pro.
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:24 | Dmitry Kamilovskiy – Anton Sokolov | 4:2 (11:8,6:11,11:7,9:11,11:6,12:10) |
00:28 | Konstantin Malyushev – Andrey Dubrovsky | 2:4 (11:9,7:11,5:11,11:7,9:11,7:11) |
00:32 | Roman Molchanov – Maria Vinogradova A. | 4:3 (11:8,6:11,6:11,11:4,11:7,9:11,11:4) |
00:44 | Alexander Sokov – Roman Molchanov | 3:4 (8:11,11:9,11:7,11:6,7:11,6:11,8:11) |
00:45 | Anatoly Gorelkin – Konstantin Malyushev | 1:4 (8:11,11:7,6:11,9:11,11:13) |
00:55 | Maxim Smirnov – Dmitry Kamilovskiy | 1:4 (9:11,11:4,6:11,8:11,6:11) |
01:22 | Anton Sokolov – Ilya Smirnov | 3:4 (7:11,4:11,11:7,11:7,11:8,6:11,5:11) |
01:26 | Andrey Dubrovsky – Alexander Pekhterev | 4:0 (11:7,11:6,11:8,12:10) |
01:27 | Maria Vinogradova A. – Dmitry Sokolov | 1:4 (11:6,6:11,4:11,10:12,8:11) |
01:57 | Anatoly Gorelkin – Andrey Dubrovsky | 1:4 (11:9,7:11,8:11,8:11,6:11) |
02:01 | Alexander Sokov – Maria Vinogradova A. | 4:2 (11:13,11:5,11:7,11:6,7:11,11:5) |
02:06 | Maxim Smirnov – Anton Sokolov | 1:4 (11:7,7:11,11:13,5:11,7:11) |
02:33 | Dmitry Kamilovskiy – Ilya Smirnov | 0:4 (6:11,9:11,5:11,6:11) |
02:33 | Konstantin Malyushev – Alexander Pekhterev | 2:4 (7:11,11:8,11:13,11:5,7:11,9:11) |
02:35 | Roman Molchanov – Dmitry Sokolov | 4:2 (11:9,9:11,12:10,13:11,7:11,11:7) |
03:01 | Ilya Smirnov – Dmitry Kamilovskiy | 1:4 (11:5,8:11,9:11,9:11,5:11) |
03:10 | Alexander Pekhterev – Andrey Dubrovsky | 4:3 (11:7,5:11,11:8,8:11,11:5,4:11,11:8) |
03:14 | Roman Molchanov – Alexander Sokov | 1:4 (11:8,5:11,7:11,7:11,9:11) |
03:38 | Maxim Pishchansky – Komron Salimov | 4:3 (8:11,11:9,9:11,6:11,11:4,11:8,11:6) |
03:54 | Alexander Sokov – Alena Chendey | 4:1 (11:7,11:8,8:11,11:6,11:7) |
04:27 | Alexey Abramov – Alexander Belikov | 4:1 (11:5,12:10,9:11,11:7,11:4) |
04:33 | Evgeniy Dobronravin – Alexander Pekhterev | 3:4 (11:7,8:11,11:5,6:11,11:6,8:11,5:11) |
04:51 | Alexander Sokov – Alexey Abramov | 4:0 (11:9,11:6,11:7,11:6) |
04:56 | Maxim Pishchansky – Evgeniy Dobronravin | 0:4 (9:11,8:11,7:11,10:12) |
05:18 | Alexander Pekhterev – Komron Salimov | 1:4 (6:11,5:11,11:8,7:11,9:11) |
05:21 | Alexander Belikov – Alena Chendey | 2:4 (7:11,11:6,5:11,9:11,11:7,9:11) |
05:59 | Maxim Pishchansky – Alexander Pekhterev | 4:1 (11:5,8:11,11:8,12:10,11:6) |
06:02 | Alexander Sokov – Alexander Belikov | 4:1 (5:11,11:7,11:5,13:11,11:8) |
06:33 | Evgeniy Dobronravin – Komron Salimov | 3:4 (11:7,6:11,11:6,6:11,11:7,7:11,5:11) |
06:35 | Alexey Abramov – Alena Chendey | 4:2 (9:11,11:7,11:7,12:10,7:11,11:7) |
07:09 | Komron Salimov – Evgeniy Dobronravin | 1:4 (6:11,11:7,5:11,7:11,5:11) |
07:11 | Alexey Abramov – Alexander Sokov | 1:4 (11:7,5:11,6:11,8:11,7:11) |
07:44 | Andrey Koksharov – Alberto Perez Perez | 1:4 (11:8,6:11,9:11,7:11,9:11) |
07:48 | Evgeniy Dobronravin – Andrey Dubrovsky | 1:4 (8:11,9:11,7:11,11:6,8:11) |
07:51 | Valeria Galushina – Alexey Baranov | 4:2 (11:13,11:4,12:10,2:11,11:5,11:4) |
08:10 | Dmitriy Bobkov – Kirill Zagylyaev | 2:4 (11:9,9:11,11:13,6:11,11:6,8:11) |
08:15 | Tatiana Malkova – Mikhail Mamonov | 4:2 (15:13,11:8,11:7,8:11,8:11,11:4) |
08:28 | Mikhail Katanov – Anna Zubkova | 2:4 (9:11,9:11,6:11,13:11,11:9,4:11) |
08:31 | Alexander Sokov – Alexander Belikov | 4:1 (11:8,11:6,3:11,11:6,12:10) |
08:34 | Anton Sokolov – Bogdan Timoshin | 4:2 (11:9,4:11,9:11,11:9,14:12,11:5) |
08:56 | Andrey Koksharov – Alexander Sokov | 4:3 (11:7,11:9,3:11,8:11,12:10,8:11,12:10) |
08:58 | Valeria Galushina – Tatiana Malkova | 0:4 (8:11,8:11,5:11,3:11) |
08:59 | Evgeniy Dobronravin – Mikhail Katanov | 1:4 (8:11,6:11,4:11,11:8,8:11) |
09:08 | Dmitriy Bobkov – Anton Sokolov | 1:4 (8:11,5:11,11:6,7:11,8:11) |
09:21 | Mikhail Mamonov – Alexey Baranov | 4:1 (11:8,11:6,2:11,11:1,11:9) |
09:24 | Anna Zubkova – Andrey Dubrovsky | 3:4 (9:11,11:7,6:11,11:6,9:11,11:7,7:11) |
09:42 | Bogdan Timoshin – Kirill Zagylyaev | 1:4 (12:10,4:11,9:11,6:11,7:11) |
09:45 | Alexander Belikov – Alberto Perez Perez | 1:4 (7:11,14:12,2:11,6:11,7:11) |
09:58 | Valeria Galushina – Mikhail Mamonov | 1:4 (5:11,9:11,5:11,11:8,8:11) |
10:07 | Evgeniy Dobronravin – Anna Zubkova | 0:4 (4:11,10:12,9:11,7:11) |
10:09 | Andrey Koksharov – Alexander Belikov | 0:4 (8:11,6:11,8:11,7:11) |
10:16 | Dmitriy Bobkov – Bogdan Timoshin | 4:2 (5:11,9:11,11:8,11:8,11:5,11:4) |
10:30 | Mikhail Katanov – Andrey Dubrovsky | 2:4 (5:11,11:8,6:11,7:11,11:7,9:11) |
10:32 | Alexander Sokov – Alberto Perez Perez | 4:1 (11:8,13:11,5:11,11:7,11:7) |
10:35 | Tatiana Malkova – Alexey Baranov | 4:1 (9:11,11:3,14:12,11:5,11:9) |
10:50 | Anton Sokolov – Kirill Zagylyaev | 0:4 (7:11,9:11,6:11,8:11) |
11:06 | Mikhail Mamonov – Tatiana Malkova | 1:4 (11:13,11:9,12:14,9:11,3:11) |
11:12 | Andrey Dubrovsky – Anna Zubkova | 3:4 (11:7,9:11,11:6,8:11,11:7,6:11,7:11) |
11:13 | Alberto Perez Perez – Alexander Sokov | 4:1 (11:6,11:4,7:11,11:6,11:5) |
11:24 | Kirill Zagylyaev – Anton Sokolov | 4:1 (11:6,13:11,11:8,7:11,12:10) |
11:42 | Mikhail Katanov – Rudolf Komisarov | 1:4 (7:11,11:6,5:11,7:11,5:11) |
11:47 | Maxim Abakumov – Alexander Kopanskov | 1:4 (11:13,11:7,8:11,8:11,7:11) |
11:49 | Bogdan Timoshin – Dmitriy Bobkov | 4:3 (5:11,8:11,11:9,11:4,10:12,11:9,11:9) |
12:10 | Pavel Karmanov – Oleg Denisevich | 4:2 (7:11,11:7,12:10,7:11,11:4,12:10) |
12:22 | Yekaterina Golubeva – Kirill Zagylyaev | 4:1 (11:7,5:11,11:5,11:9,11:6) |
12:24 | Alexander Sokov – Irina Savina | 1:4 (8:11,6:11,11:9,6:11,4:11) |
12:25 | Maxim Smirnov – Anton Sokolov | 4:0 (11:7,11:9,11:8,11:7) |
12:34 | Nikolay Brednev – Oleg Aliev | 4:2 (11:4,13:15,11:8,11:4,10:12,11:5) |
12:45 | Bogdan Timoshin – Maxim Smirnov | 1:4 (6:11,11:6,9:11,8:11,7:11) |
12:52 | Maxim Abakumov – Alexander Sokov | 2:4 (6:11,10:12,11:7,11:8,5:11,3:11) |
12:53 | Mikhail Katanov – Yekaterina Golubeva | 2:4 (10:12,9:11,11:9,11:5,6:11,6:11) |
13:08 | Pavel Karmanov – Nikolay Brednev | 4:3 (7:11,11:7,13:11,7:11,9:11,11:3,11:7) |
13:21 | Anton Sokolov – Dmitriy Bobkov | 2:4 (11:6,9:11,8:11,11:6,9:11,4:11) |
13:27 | Irina Savina – Alexander Kopanskov | 4:2 (11:7,9:11,11:6,11:6,7:11,11:4) |
13:30 | Kirill Zagylyaev – Rudolf Komisarov | 4:1 (11:4,5:11,11:8,11:4,11:9) |
13:42 | Oleg Aliev – Oleg Denisevich | 4:0 (11:9,12:10,11:9,16:14) |
13:59 | Mikhail Katanov – Kirill Zagylyaev | 4:2 (11:8,11:6,5:11,11:9,6:11,11:6) |
14:01 | Maxim Abakumov – Irina Savina | 4:2 (6:11,11:7,4:11,11:9,11:9,11:9) |
14:03 | Bogdan Timoshin – Anton Sokolov | 1:4 (6:11,11:6,12:14,9:11,7:11) |
14:16 | Pavel Karmanov – Oleg Aliev | 4:1 (11:3,11:8,9:11,11:8,11:4) |
14:34 | Maxim Smirnov – Dmitriy Bobkov | 2:4 (11:7,7:11,9:11,11:9,9:11,6:11) |
14:35 | Alexander Sokov – Alexander Kopanskov | 0:4 (4:11,8:11,9:11,6:11) |
14:38 | Yekaterina Golubeva – Rudolf Komisarov | 3:4 (10:12,9:11,11:7,11:5,9:11,11:5,8:11) |
14:50 | Nikolay Brednev – Oleg Denisevich | 4:1 (11:9,12:10,11:7,8:11,11:8) |
15:04 | Alexander Kopanskov – Irina Savina | 1:4 (7:11,9:11,5:11,11:8,7:11) |
15:08 | Rudolf Komisarov – Yekaterina Golubeva | 4:0 (11:9,11:6,11:6,11:6) |
15:09 | Dmitriy Bobkov – Maxim Smirnov | 4:0 (11:7,11:4,11:7,11:5) |
15:18 | Nikolay Brednev – Pavel Karmanov | 1:4 (13:15,10:12,11:7,9:11,7:11) |
15:55 | Alexander Kopanskov – Alina Dzugulova | 2:4 (10:12,11:4,12:14,9:11,11:8,6:11) |
16:00 | Alexey Romashov – Eduard Boykov | 2:4 (11:8,7:11,7:11,7:11,11:9,4:11) |
16:00 | Alberto Perez Perez – Vitaly Khomutetskiy | 4:2 (12:10,9:11,6:11,11:6,11:6,11:9) |
16:25 | Ivan Vasiliev – Ilya Ulchenko | 2:4 (6:11,12:10,11:9,4:11,9:11,9:11) |
16:30 | Anton Reshetnikov – Oleg Aliev | 1:4 (8:11,7:11,9:11,11:8,10:12) |
16:31 | Andrey Sukhov – Irina Savina | 3:4 (11:8,11:4,5:11,3:11,9:11,11:7,6:11) |
16:53 | Alexander Kopanskov – Andrey Sukhov | 2:4 (11:7,4:11,11:6,8:11,5:11,8:11) |
17:00 | Alberto Perez Perez – Ivan Vasiliev | 2:4 (9:11,6:11,8:11,12:10,12:10,8:11) |
17:00 | Alexey Romashov – Anton Reshetnikov | 3:4 (11:5,7:11,11:7,6:11,10:12,11:4,8:11) |
17:31 | Irina Savina – Alina Dzugulova | 4:2 (6:11,11:6,11:2,11:2,8:11,11:5) |
17:35 | Oleg Aliev – Eduard Boykov | 4:2 (11:7,3:11,11:3,18:16,5:11,11:9) |
17:35 | Ilya Ulchenko – Vitaly Khomutetskiy | 4:3 (10:12,11:4,5:11,11:4,11:8,8:11,11:8) |
18:01 | Alexander Kopanskov – Irina Savina | 4:1 (11:6,11:9,11:6,4:11,11:5) |
18:05 | Alberto Perez Perez – Ilya Ulchenko | 3:4 (7:11,12:14,11:7,11:5,8:11,11:9,10:12) |
18:05 | Alexey Romashov – Oleg Aliev | 4:1 (11:4,11:5,8:11,12:10,12:10) |
18:35 | Andrey Sukhov – Alina Dzugulova | 4:2 (5:11,11:7,8:11,11:8,11:7,11:9) |
18:40 | Anton Reshetnikov – Eduard Boykov | 0:4 (6:11,10:12,7:11,7:11) |
18:40 | Ivan Vasiliev – Vitaly Khomutetskiy | 4:3 (6:11,9:11,11:9,11:6,9:11,11:4,11:7) |
19:14 | Irina Savina – Andrey Sukhov | 4:2 (11:3,8:11,11:8,11:6,6:11,11:3) |
19:15 | Ilya Ulchenko – Ivan Vasiliev | 0:4 (15:17,8:11,10:12,5:11) |
19:15 | Eduard Boykov – Oleg Aliev | 4:2 (11:9,11:7,10:12,13:11,9:11,11:4) |
19:48 | Vasily Koregin – Dmitriy Petukhov | 2:4 (11:8,6:11,11:8,9:11,9:11,7:11) |
20:00 | Mikhail Fedotov – Ilya Smirnov | 2:4 (6:11,5:11,11:8,11:4,8:11,6:11) |
20:00 | Aleksey Sobolev – Konstantin Malyushev | 4:2 (11:8,9:11,11:7,6:11,11:7,11:7) |
20:05 | Anatoly Gorelkin – Olga Dubrovskaya | 3:4 (11:5,8:11,11:8,9:11,8:11,11:8,9:11) |
20:31 | Alexey Brednev – Daniil Samukhin | 3:4 (9:11,12:10,11:8,11:9,10:12,6:11,10:12) |
20:34 | Ilya Ulchenko – Victor Yaichkov | 3:4 (12:10,4:11,11:9,8:11,8:11,11:8,5:11) |
20:35 | Maxim Pishchansky – Rudolf Komisarov | 4:1 (9:11,11:4,11:7,11:9,11:4) |
20:35 | Maxim Smirnov – Igor Kurilo | 4:3 (4:11,11:9,11:9,6:11,6:11,11:7,11:6) |
21:00 | Aleksey Sobolev – Maxim Pishchansky | 4:1 (11:6,11:4,7:11,11:2,11:7) |
21:00 | Mikhail Fedotov – Maxim Smirnov | 4:1 (11:8,6:11,11:5,12:10,11:7) |
21:02 | Vasily Koregin – Alexey Brednev | 1:4 (12:10,7:11,7:11,9:11,7:11) |
21:08 | Anatoly Gorelkin – Ilya Ulchenko | 4:1 (11:6,11:8,5:11,11:6,11:7) |
21:26 | Daniil Samukhin – Dmitriy Petukhov | 2:4 (8:11,11:6,11:5,7:11,5:11,10:12) |
21:32 | Victor Yaichkov – Olga Dubrovskaya | 4:0 (12:10,11:9,11:5,11:8) |
21:35 | Igor Kurilo – Ilya Smirnov | 1:4 (6:11,9:11,7:11,11:5,7:11) |
21:35 | Rudolf Komisarov – Konstantin Malyushev | 2:4 (8:11,11:9,9:11,11:8,7:11,8:11) |
22:00 | Anatoly Gorelkin – Victor Yaichkov | 4:3 (6:11,11:7,11:5,11:6,12:14,3:11,11:7) |
22:05 | Mikhail Fedotov – Igor Kurilo | 4:2 (11:8,11:5,12:14,6:11,11:5,11:9) |
22:05 | Aleksey Sobolev – Rudolf Komisarov | 2:4 (7:11,11:9,6:11,11:7,6:11,10:12) |
22:07 | Vasily Koregin – Daniil Samukhin | 3:4 (11:9,2:11,6:11,7:11,11:9,11:8,7:11) |
22:40 | Maxim Pishchansky – Konstantin Malyushev | 2:4 (11:8,10:12,10:12,11:6,3:11,8:11) |
22:40 | Maxim Smirnov – Ilya Smirnov | 0:4 (8:11,6:11,7:11,7:11) |
22:45 | Alexey Brednev – Dmitriy Petukhov | 2:4 (9:11,7:11,11:8,6:11,11:8,2:11) |
22:50 | Ilya Ulchenko – Olga Dubrovskaya | 4:3 (11:4,11:5,8:11,6:11,11:5,4:11,11:6) |
23:10 | Ilya Smirnov – Mikhail Fedotov | 1:4 (8:11,11:9,12:14,10:12,8:11) |
23:11 | Dmitriy Petukhov – Daniil Samukhin | 4:0 (11:7,11:7,12:10,11:7) |
23:15 | Konstantin Malyushev – Aleksey Sobolev | 4:0 (11:7,11:3,11:3,13:11) |
23:24 | Victor Yaichkov – Anatoly Gorelkin | 2:4 (11:7,12:10,5:11,5:11,8:11,7:11) |
CTT 21. World Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:25 | Quadri Aruna – Robert Gardos | 1:4 (11:9,7:11,8:11,4:11,7:11) |
00:40 | Liam Pitchford – Xu Xin | 4:3 (11:6,2:11,4:11,11:6,11:4,8:11,11:7) |
01:10 | Quadri Aruna – Kirill Skachkov | 1:4 (11:7,7:11,6:11,3:11,7:11) |
01:25 | Ma Long – Simon Gauzy | 3:4 (9:11,12:14,16:18,11:7,11:8,11:7,8:11) |
01:45 | Kanak Jha – Patrick Franziska | 4:3 (11:8,11:7,7:11,7:11,5:11,11:4,11:7) |
02:25 | Xu Xin – Zhendong Fan | 0:4 (7:11,9:11,8:11,10:12) |
02:40 | Tomokazu Harimoto – Kirill Skachkov | 4:0 (11:7,11:6,11:3,11:9) |
02:55 | Simon Gauzy – Jon Persson | 4:0 (11:6,11:3,11:8,11:9) |
03:20 | Kirill Skachkov – Xu Xin | 2:4 (9:11,11:7,6:11,11:9,5:11,7:11) |
03:35 | Zhendong Fan – Kanak Jha | 4:1 (11:9,11:9,16:18,11:7,12:10) |
04:05 | Patrick Franziska – Ma Long | 4:3 (7:11,11:6,11:8,8:11,9:11,11:2,11:7) |
04:20 | Simon Gauzy – Quadri Aruna | 4:0 (11:8,11:8,11:7,11:6) |
04:50 | Kirill Skachkov – Liam Pitchford | 4:0 (11:2,13:11,11:7,12:10) |
05:00 | Robert Gardos – Xu Xin | 4:0 (11:6,11:7,12:10,11:8) |
05:30 | Liam Pitchford – Simon Gauzy | 1:4 (7:11,11:8,1:11,8:11,4:11) |
05:40 | Quadri Aruna – Patrick Franziska | 4:2 (11:13,11:6,7:11,13:11,11:9,11:7) |
06:05 | Ma Long – Zhendong Fan | 0:4 (7:11,7:11,9:11,9:11) |
06:25 | Kanak Jha – Kirill Skachkov | 3:4 (5:11,12:10,7:11,13:11,8:11,11:8,5:11) |
06:35 | Xu Xin – Jon Persson | 4:3 (9:11,3:11,11:7,11:7,8:11,11:4,11:8) |
07:15 | Tomokazu Harimoto – Simon Gauzy | 1:4 (3:11,9:11,11:2,5:11,9:11) |
07:35 | Jon Persson – Kanak Jha | 4:0 (13:11,11:7,11:7,11:6) |
07:50 | Kirill Skachkov – Ma Long | 0:4 (5:11,8:11,6:11,7:11) |
08:05 | Zhendong Fan – Quadri Aruna | 3:4 (8:11,11:3,11:9,9:11,9:11,11:9,6:11) |
08:20 | Patrick Franziska – Liam Pitchford | 4:1 (11:3,11:7,10:12,11:3,11:7) |
08:55 | Simon Gauzy – Xu Xin | 0:4 (9:11,10:12,6:11,7:11) |
09:05 | Kirill Skachkov – Robert Gardos | 4:1 (11:3,6:11,13:11,11:5,12:10) |
09:35 | Xu Xin – Patrick Franziska | 4:2 (11:13,12:10,11:9,10:12,12:10,11:6) |
09:45 | Liam Pitchford – Zhendong Fan | 1:4 (7:11,13:11,6:11,11:13,9:11) |
10:25 | Quadri Aruna – Kirill Skachkov | 4:3 (11:5,10:12,11:6,11:7,6:11,8:11,11:8) |
10:35 | Ma Long – Jon Persson | 4:1 (11:9,11:5,11:4,5:11,11:5) |
11:10 | Kanak Jha – Simon Gauzy | 0:4 (9:11,6:11,9:11,7:11) |
11:25 | Xu Xin – Tomokazu Harimoto | 3:4 (11:7,1:11,8:11,11:8,11:9,9:11,5:11) |
11:50 | Simon Gauzy – Ma Long | 3:4 (7:11,13:15,11:7,7:11,12:10,11:3,7:11) |
12:15 | Jon Persson – Quadri Aruna | 2:4 (5:11,11:8,3:11,2:11,11:7,4:11) |
12:45 | Kirill Skachkov – Liam Pitchford | 2:4 (9:11,10:12,16:14,10:12,12:10,6:11) |
13:00 | Zhendong Fan – Xu Xin | 4:2 (11:9,11:9,11:8,10:12,3:11,15:13) |
13:35 | Patrick Franziska – Robert Gardos | 2:4 (11:9,7:11,11:7,6:11,5:11,4:11) |
13:45 | Simon Gauzy – Kirill Skachkov | 0:4 (4:11,7:11,5:11,7:11) |
14:20 | Robert Gardos – Zhendong Fan | 2:4 (3:11,11:9,3:11,8:11,13:11,7:11) |
14:30 | Xu Xin – Kirill Skachkov | 4:3 (8:11,11:3,11:4,7:11,8:11,11:6,11:7) |
15:05 | Liam Pitchford – Jon Persson | 3:4 (14:12,8:11,12:10,12:10,8:11,6:11,5:11) |
15:20 | Quadri Aruna – Simon Gauzy | 1:4 (8:11,9:11,10:12,13:11,6:11) |
16:00 | Ma Long – Tomokazu Harimoto | 3:4 (11:8,12:10,8:11,11:8,7:11,4:11,10:12) |
16:10 | Kanak Jha – Xu Xin | 4:1 (11:8,6:11,14:12,11:8,11:5) |
16:55 | Tomokazu Harimoto – Quadri Aruna | 2:4 (11:3,5:11,11:7,7:11,10:12,9:11) |
17:05 | Simon Gauzy – Liam Pitchford | 4:1 (11:7,11:9,8:11,12:10,11:7) |
17:40 | Jon Persson – Xu Xin | 1:4 (7:11,9:11,11:4,4:11,4:11) |
17:55 | Kirill Skachkov – Robert Gardos | 2:4 (11:5,7:11,1:11,11:7,10:12,6:11) |
18:15 | Zhendong Fan – Kirill Skachkov | 3:4 (9:11,4:11,11:9,11:3,9:11,11:8,9:11) |
18:35 | Patrick Franziska – Simon Gauzy | 4:3 (11:4,9:11,6:11,13:15,11:8,11:7,11:6) |
19:15 | Kirill Skachkov – Kirill Skachkov | 4:2 (12:10,9:11,11:8,11:5,6:11,11:4) |
19:25 | Robert Gardos – Jon Persson | 4:1 (11:5,11:8,11:6,7:11,11:4) |
19:55 | Xu Xin – Simon Gauzy | 4:0 (11:8,11:4,11:8,11:7) |
20:10 | Liam Pitchford – Tomokazu Harimoto | 4:0 (11:6,11:3,12:10,11:8) |
20:25 | Quadri Aruna – Xu Xin | 3:4 (10:12,11:9,14:12,7:11,6:11,11:8,12:14) |
20:40 | Ma Long – Kanak Jha | 4:1 (11:7,11:6,11:9,8:11,11:6) |
21:25 | Xu Xin – Liam Pitchford | 2:4 (7:11,11:6,4:11,12:10,9:11,8:11) |
21:35 | Tomokazu Harimoto – Xu Xin | 1:4 (12:10,9:11,7:11,4:11,6:11) |
22:10 | Simon Gauzy – Robert Gardos | 4:3 (11:7,9:11,11:6,11:9,8:11,10:12,12:10) |
22:20 | Jon Persson – Kirill Skachkov | 3:4 (4:11,11:6,11:6,11:7,9:11,7:11,8:11) |
23:05 | Kirill Skachkov – Simon Gauzy | 0:4 (8:11,3:11,5:11,4:11) |
23:20 | Zhendong Fan – Patrick Franziska | 4:3 (10:12,7:11,7:11,11:4,13:11,11:8,11:3) |
23:40 | Simon Gauzy – Jon Persson | 4:3 (8:11,7:11,11:9,11:9,8:11,11:5,11:8) |
TT-Cup. USA
Time | Players | Score |
---|---|---|
01:30 | Ilya Borshanky – Andrey Farkash | 3:2 (7:11,11:7,8:11,11:6,12:10) |
02:00 | Andrey Farkash – Semen Kotlyarevsky | 3:2 (7:11,6:11,11:5,11:7,11:9) |
02:30 | Ilya Borshanky – Semen Kotlyarevsky | 2:3 (11:7,11:8,5:11,4:11,9:11) |
03:15 | Judas Mimsypohc – Andrey Farkash | 0:3 (7:11,6:11,17:19) |
03:30 | Ilya Borshanky – Judas Mimsypohc | 2:3 (4:11,11:8,9:11,11:9,7:11) |
04:00 | Semen Kotlyarevsky – Judas Mimsypohc | 3:0 (14:12,11:7,11:9) |
TT-Cup. Poland
Armenia. ITT Cup. Group C
League Pro. Minsk
Top Shot Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:00 | Olesja Troickaya – Daria Shulgina | 4:0 (11:6,11:6,11:9,13:11) |
08:21 | Elizaveta Nikanorova – Natalia Karabanova | 4:0 (11:5,13:11,11:5,11:8) |
08:41 | Elizaveta Nikanorova – Daria Shulgina | 2:4 (12:10,6:11,9:11,10:12,11:7,12:14) |
09:14 | Olesja Troickaya – Natalia Karabanova | 0:4 (6:11,9:11,5:11,9:11) |
09:40 | Natalia Karabanova – Daria Shulgina | 3:4 (4:11,11:5,11:5,10:12,6:11,11:8,3:11) |
10:15 | Elizaveta Nikanorova – Olesja Troickaya | 4:0 (11:7,11:8,17:15,13:11) |
Armenia. ITT Cup. Group A
Setka Cup. Women
Virtual Table Tennis League
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:30 | Rain – Sava | 0:4 (5:11,7:11,8:11,4:11) |
08:55 | Alfv – Kofe | 4:0 (12:10,13:11,11:9,11:9) |
09:30 | Exce – Dron | 2:4 (9:11,11:3,10:12,10:12,11:9,10:12) |
09:34 | Sava – Alfv | 4:2 (9:11,11:5,9:11,11:3,13:11,11:5) |
10:00 | Frozik – Chopper | 4:2 (11:7,11:7,8:11,9:11,11:7,11:9) |
10:03 | Kofe – Rain | 4:1 (11:8,11:6,11:13,11:7,11:8) |
10:25 | Rain – Alfv | 1:4 (3:11,9:11,6:11,13:11,6:11) |
10:30 | Dron – Frozik | 4:1 (11:5,8:11,11:3,12:10,11:5) |
10:43 | Sava – Kofe | 4:2 (9:11,11:7,9:11,11:7,11:4,11:3) |
10:58 | Chopper – Exce | 3:4 (7:11,10:12,12:10,5:11,11:6,11:2,10:12) |
11:09 | Sava – Rain | 2:4 (11:6,7:11,8:11,11:7,5:11,6:11) |
11:34 | Kofe – Alfv | 3:4 (11:8,11:8,11:13,3:11,11:7,2:11,6:11) |
11:35 | Exce – Frozik | 2:4 (9:11,4:11,6:11,11:6,13:11,6:11) |
12:06 | Kofe – Sava | 0:4 (4:11,4:11,6:11,1:11) |
12:11 | Dron – Chopper | 4:1 (11:1,11:2,11:9,9:11,11:4) |
12:24 | Alfv – Rain | 3:4 (11:7,7:11,11:13,14:12,7:11,11:8,8:11) |
12:34 | Chopper – Dron | 1:4 (12:10,6:11,8:11,7:11,8:11) |
12:58 | Leon – Woody | 4:0 (14:12,12:10,11:9,11:9) |
13:00 | Frozik – Exce | 1:4 (7:11,6:11,11:8,14:16,7:11) |
13:20 | Pucha – Barbar | 4:2 (8:11,11:8,11:13,11:7,11:4,11:7) |
13:30 | Chopper – Frozik | 4:2 (13:11,11:9,11:13,9:11,11:7,11:7) |
13:54 | Razor – JenShen | 2:4 (5:11,12:10,11:5,10:12,7:11,4:11) |
14:01 | Dron – Exce | 4:0 (11:2,14:12,11:4,11:8) |
14:23 | Blur – Pluto | 4:2 (10:12,11:5,11:7,11:5,5:11,11:7) |
14:24 | Goat – Noon | 2:4 (11:7,6:11,11:13,7:11,11:6,8:11) |
14:56 | Vegas – Dilemma | 4:2 (11:9,11:6,10:12,11:8,8:11,11:6) |
14:58 | Woody – Barbar | 1:4 (11:7,4:11,7:11,7:11,6:11) |
15:20 | Razor – Goat | 1:4 (7:11,9:11,7:11,11:4,8:11) |
15:25 | Pluto – Vegas | 4:2 (11:5,11:7,9:11,9:11,12:10,11:5) |
15:47 | Woody – Razor | 1:4 (4:11,8:11,12:10,11:13,8:11) |
15:48 | Dilemma – Blur | 2:4 (19:17,9:11,10:12,11:9,11:13,3:11) |
16:13 | Leon – Pucha | 1:4 (9:11,9:11,9:11,13:11,9:11) |
16:24 | Blur – Vegas | 0:4 (6:11,8:11,9:11,6:11) |
16:40 | JenShen – Noon | 1:4 (11:6,5:11,8:11,5:11,10:12) |
16:45 | Pluto – Dilemma | 4:2 (11:9,14:16,4:11,14:12,11:5,11:8) |
17:03 | Barbar – Leon | 4:3 (7:11,7:11,8:11,11:9,16:14,11:4,11:5) |
17:19 | Dilemma – Vegas | 2:4 (8:11,11:9,11:9,7:11,9:11,13:15) |
17:38 | Goat – JenShen | 4:0 (16:14,11:9,11:8,11:4) |
17:48 | Pluto – Blur | 4:0 (11:7,11:6,11:7,11:8) |
18:03 | Leon – JenShen | 4:0 (11:8,11:1,11:8,11:1) |
18:09 | Blur – Dilemma | 4:1 (8:11,13:11,12:10,11:8,11:3) |
18:23 | Pucha – Noon | 0:4 (9:11,13:15,4:11,2:11) |
18:36 | Vegas – Pluto | 0:4 (8:11,5:11,9:11,10:12) |
18:42 | Barbar – Goat | 1:4 (9:11,9:11,11:8,13:15,6:11) |
19:12 | Pucha – Goat | 1:4 (12:10,5:11,9:11,5:11,9:11) |
19:40 | Noon – Goat | 1:4 (8:11,8:11,12:10,8:11,6:11) |
Masters. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Ekaterina Shevtsova – Kristina Filippova | 4:1 (11:5,11:6,8:11,11:6,11:9) |
09:25 | Veronika Melkueva – Darina Amankulova | 4:2 (11:4,9:11,11:5,9:11,11:4,11:6) |
09:57 | Kristina Filippova – Veronika Melkueva | 4:3 (11:13,11:7,6:11,11:5,11:9,6:11,11:3) |
09:58 | Irina Stefanenkova – Inna Morozova | 3:4 (6:11,13:11,4:11,11:13,12:10,12:10,6:11) |
10:39 | Darina Amankulova – Ekaterina Shevtsova | 1:4 (7:11,11:6,6:11,6:11,7:11) |
10:42 | Maya Burova – Irina Sergeeva | 2:4 (11:13,7:11,10:12,16:14,11:7,6:11) |
11:05 | Ekaterina Shevtsova – Veronika Melkueva | 4:1 (7:11,12:10,11:6,12:10,11:5) |
11:18 | Inna Morozova – Maya Burova | 3:4 (5:11,11:5,3:11,14:12,11:4,11:13,5:11) |
11:34 | Kristina Filippova – Darina Amankulova | 2:4 (5:11,11:6,11:4,9:11,10:12,5:11) |
12:00 | Anastasia Kulikova – Nadezhda Sologub | 4:1 (11:6,11:8,11:5,7:11,11:7) |
12:00 | Victoria Bredikhina – Irina Palkina | 3:4 (7:11,11:13,11:9,9:11,11:3,11:7,4:11) |
12:02 | Irina Sergeeva – Irina Stefanenkova | 4:3 (10:12,8:11,11:4,9:11,11:4,11:7,11:3) |
12:08 | Kristina Filippova – Ekaterina Shevtsova | 1:4 (4:11,9:11,11:3,9:11,8:11) |
12:25 | Anastasia Beshten – Valeria Belovol | 4:0 (11:6,11:8,11:6,11:9) |
12:33 | Darina Amankulova – Veronika Melkueva | 3:4 (9:11,4:11,11:9,14:12,5:11,11:9,6:11) |
12:35 | Irina Stefanenkova – Maya Burova | 2:4 (11:9,11:9,10:12,5:11,14:16,9:11) |
12:40 | Julia Arhipova – Svetlana Chernukha | 4:1 (13:11,14:12,5:11,11:6,11:9) |
12:55 | Nadezhda Sologub – Victoria Bredikhina | 3:4 (11:8,11:8,4:11,11:8,8:11,5:11,2:11) |
13:15 | Valeria Belovol – Svetlana Chernukha | 1:4 (6:11,2:11,11:7,10:12,7:11) |
13:16 | Darina Amankulova – Kristina Filippova | 3:4 (11:6,11:8,10:12,7:11,19:17,8:11,7:11) |
13:16 | Inna Morozova – Irina Sergeeva | 2:4 (11:5,4:11,4:11,11:7,7:11,4:11) |
13:45 | Anastasia Beshten – Julia Arhipova | 4:1 (6:11,12:10,11:4,11:6,11:5) |
13:45 | Anastasia Kulikova – Irina Palkina | 3:4 (11:13,10:12,11:9,11:2,8:11,11:7,8:11) |
13:46 | Irina Stefanenkova – Irina Sergeeva | 3:4 (9:11,9:11,11:8,12:14,16:14,12:10,6:11) |
14:03 | Veronika Melkueva – Ekaterina Shevtsova | 2:4 (10:12,4:11,11:6,11:8,8:11,6:11) |
14:17 | Nadezhda Sologub – Valeria Belovol | 0:4 (6:11,11:13,9:11,6:11) |
14:30 | Maya Burova – Inna Morozova | 1:4 (13:11,9:11,11:13,5:11,6:11) |
14:33 | Julia Arhipova – Victoria Bredikhina | 4:2 (11:9,9:11,11:6,5:11,11:7,11:8) |
14:40 | Anastasia Kulikova – Svetlana Chernukha | 2:4 (11:6,9:11,6:11,11:5,9:11,9:11) |
15:10 | Irina Palkina – Anastasia Beshten | 0:4 (5:11,2:11,5:11,2:11) |
15:10 | Maya Burova – Irina Stefanenkova | 4:3 (8:11,7:11,8:11,11:6,11:8,11:8,11:7) |
15:23 | Svetlana Chernukha – Julia Arhipova | 4:1 (11:6,11:7,13:11,10:12,11:9) |
15:30 | Victoria Bredikhina – Anastasia Kulikova | 2:4 (11:6,6:11,6:11,8:11,11:7,8:11) |
15:46 | Irina Sergeeva – Inna Morozova | 4:1 (11:7,9:11,11:6,11:3,11:6) |
15:55 | Irina Palkina – Svetlana Chernukha | 1:4 (5:11,11:8,3:11,4:11,9:11) |
16:15 | Tatiana Burikova – Marina Dobryanskaya | 1:4 (11:6,6:11,8:11,8:11,7:11) |
16:30 | Anastasia Beshten – Svetlana Chernukha | 4:1 (11:7,11:4,9:11,11:7,11:6) |
16:46 | Aleksandra Shaposhnikova – Elizabeth Ziegeman | 2:4 (11:4,11:13,7:11,11:9,5:11,11:13) |
17:27 | Marina Dobryanskaya – Aleksandra Shaposhnikova | 4:2 (12:10,11:5,8:11,7:11,11:9,11:7) |
18:05 | Elizabeth Ziegeman – Tatiana Burikova | 4:3 (10:12,11:3,13:11,11:4,7:11,10:12,11:7) |
18:47 | Tatiana Burikova – Aleksandra Shaposhnikova | 1:4 (6:11,5:11,7:11,11:8,5:11) |
19:20 | Marina Dobryanskaya – Elizabeth Ziegeman | 1:4 (14:12,2:11,6:11,7:11,8:11) |
19:52 | Tatiana Burikova – Elizabeth Ziegeman | 2:4 (11:5,6:11,6:11,5:11,11:9,8:11) |
20:27 | Aleksandra Shaposhnikova – Marina Dobryanskaya | 4:0 (11:9,11:7,11:8,11:9) |
20:55 | Marina Dobryanskaya – Tatiana Burikova | 4:3 (7:11,9:11,11:3,11:6,11:8,6:11,11:9) |
21:33 | Elizabeth Ziegeman – Aleksandra Shaposhnikova | 4:3 (5:11,11:8,7:11,6:11,11:5,11:5,14:12) |
Bulgaria. ITT Cup
TT-Cup. Latvia
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:30 | Emils Lutinskis – Linus Aengenheyster | 3:1 (7:11,11:7,11:7,11:7) |
10:00 | Davis Pavlovs – Aleksandrs Pahomovs | 3:1 (12:10,7:11,11:6,11:5) |
10:15 | Emils Lutinskis – Aleksandrs Pahomovs | 1:3 (11:9,6:11,6:11,9:11) |
10:45 | Linus Aengenheyster – Davis Pavlovs | 2:3 (11:5,12:10,10:12,7:11,9:11) |
11:30 | Emils Lutinskis – Davis Pavlovs | 3:2 (4:11,9:11,11:1,13:11,11:5) |
12:00 | Aleksandrs Pahomovs – Linus Aengenheyster | 3:2 (9:11,11:8,11:9,4:11,11:9) |
19:30 | Anrijs Bergs – Nikolajs Golubevs | 1:3 (13:11,3:11,8:11,11:13) |
20:30 | Anrijs Bergs – Rolands Tuls | 1:3 (11:8,6:11,8:11,8:11) |
21:30 | Anrijs Bergs – Aleksejs Larkovs | 0:3 (3:11,10:12,9:11) |
22:00 | Rolands Tuls – Nikolajs Golubevs | 1:3 (13:11,7:11,6:11,11:13) |
22:30 | Rolands Tuls – Anrijs Bergs | 2:3 (8:11,11:9,4:11,11:6,9:11) |
23:00 | Nikolajs Golubevs – Aleksejs Larkovs | 3:1 (11:3,5:11,11:3,11:7) |
TT Cup. Estonia
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:45 | Marko Viidas – Kuido Poder | 2:3 (16:14,8:11,5:11,11:8,3:11) |
10:00 | Aleksei Repin – Dmitri Rakel | 1:3 (3:11,11:6,5:11,10:12) |
10:45 | Marko Viidas – Dmitri Rakel | 2:3 (7:11,14:12,12:10,7:11,8:11) |
11:15 | Kuido Poder – Aleksei Repin | 2:3 (5:11,11:9,7:11,11:9,12:14) |
11:45 | Marko Viidas – Aleksei Repin | 3:1 (7:11,11:6,12:10,11:8) |
12:15 | Dmitri Rakel – Kuido Poder | 3:0 (11:4,12:10,11:7) |
13:15 | Dmitri Rakel – Marko Viidas | 1:3 (8:11,11:7,7:11,7:11) |
14:00 | Yevhenii Cherkashyn – Mart Ojamaa | 1:3 (5:11,10:12,12:10,8:11) |
14:30 | Martin Salong – Valdek Putkemaa | 3:0 (11:7,11:7,11:6) |
15:00 | Yevhenii Cherkashyn – Valdek Putkemaa | 3:1 (9:11,11:9,11:7,11:8) |
15:30 | Mart Ojamaa – Martin Salong | 1:3 (10:12,6:11,11:8,7:11) |
16:00 | Yevhenii Cherkashyn – Martin Salong | 2:3 (11:6,9:11,12:10,4:11,7:11) |
16:30 | Valdek Putkemaa – Mart Ojamaa | 3:0 (11:5,11:6,11:9) |
TT-Cup. Spain
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:00 | Ismael Llamas – Maksim Ovcharenko | 3:2 (11:3,6:11,10:12,11:6,11:6) |
10:30 | Jose Luis Reverte – Francisco Almagro | 2:3 (12:10,3:11,11:9,7:11,9:11) |
11:00 | Ismael Llamas – Francisco Almagro | 1:3 (7:11,8:11,11:3,9:11) |
11:30 | Maksim Ovcharenko – Jose Luis Reverte | 2:3 (9:11,13:11,9:11,15:13,10:12) |
12:00 | Ismael Llamas – Jose Luis Reverte | 3:1 (7:11,11:6,11:3,11:6) |
12:30 | Francisco Almagro – Maksim Ovcharenko | 3:1 (11:7,8:11,11:9,13:11) |
Czech Republic. TT Star Series
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:15 | Antonin Pospisil – Jaroslav Puk | 2:3 (11:9,9:11,11:6,11:13,7:11) |
10:45 | Josef Pavelka – Radek Slunecko | 3:1 (12:10,8:11,11:3,11:7) |
11:15 | Antonin Pospisil – Radek Slunecko | 3:1 (7:11,11:8,11:9,11:4) |
11:45 | Josef Pavelka – Jaroslav Puk | 1:3 (9:11,6:11,11:5,6:11) |
12:15 | Antonin Pospisil – Josef Pavelka | 0:3 (7:11,9:11,4:11) |
12:45 | Radek Slunecko – Jaroslav Puk | 3:2 (7:11,8:11,12:10,12:10,11:8) |
13:30 | Radek Slunecko – Antonin Pospisil | 3:1 (11:6,14:16,11:7,11:8) |
14:00 | Jaroslav Puk – Josef Pavelka | 2:3 (7:11,9:11,11:2,11:6,10:12) |
14:00 | Milan Liptak – Ladislav Hendrych | 3:1 (9:11,12:10,11:6,11:6) |
15:00 | Libor Stacho – Rudolf Krajc | 1:3 (7:11,11:8,6:11,9:11) |
15:15 | Milan Liptak – Rudolf Krajc | 3:1 (11:9,11:6,8:11,11:4) |
15:45 | Libor Stacho – Ladislav Hendrych | 3:1 (11:3,11:8,12:14,11:6) |
16:15 | Milan Liptak – Libor Stacho | 3:1 (9:11,11:7,12:10,11:4) |
16:45 | Rudolf Krajc – Ladislav Hendrych | 3:2 (11:5,12:14,4:11,11:6,11:7) |
17:30 | Ladislav Hendrych – Libor Stacho | 2:3 (11:4,8:11,7:11,11:9,5:11) |
17:45 | Rudolf Krajc – Milan Liptak | 1:3 (11:7,8:11,8:11,6:11) |
18:15 | David Brichacek – Tomas Kanka | 3:1 (11:9,11:6,10:12,12:10) |
18:45 | Petr Provaznik – Vit Herrmann | 3:1 (11:6,9:11,11:4,11:3) |
19:15 | David Brichacek – Vit Herrmann | 3:2 (4:11,11:5,11:9,10:12,11:9) |
20:30 | David Brichacek – Petr Provaznik | 3:2 (9:11,11:4,8:11,11:5,12:10) |
20:45 | Vit Herrmann – Tomas Kanka | 1:3 (12:10,4:11,9:11,2:11) |
21:30 | Vit Herrmann – Petr Provaznik | 2:3 (11:6,8:11,8:11,11:9,9:11) |
22:00 | Tomas Kanka – David Brichacek | 3:0 (11:8,11:5,12:10) |
23:00 | Jan Herink – David Sabuka | 2:3 (10:12,11:7,11:7,8:11,12:14) |
23:30 | Tomas Stejskal – David Sabuka | 3:1 (11:9,9:11,11:7,11:9) |
Top Shot Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
12:00 | Maxim Kulinchenko – Vitaly Pronin | 4:3 (7:11,11:5,13:11,5:11,6:11,11:5,11:5) |
12:35 | Alexey Astafiev – Dmitry Kulinchenko | 3:4 (14:12,11:8,8:11,7:11,7:11,11:8,10:12) |
13:22 | Alexey Astafiev – Vitaly Pronin | 4:1 (11:9,11:7,10:12,11:9,12:10) |
13:48 | Maxim Kulinchenko – Dmitry Kulinchenko | 3:4 (11:9,11:9,9:11,8:11,6:11,11:9,5:11) |
14:30 | Dmitry Kulinchenko – Vitaly Pronin | 3:4 (9:11,11:8,8:11,13:11,5:11,11:9,11:13) |
15:05 | Alexey Astafiev – Maxim Kulinchenko | 4:3 (11:7,6:11,11:5,9:11,11:7,9:11,11:2) |
16:00 | Aleksandr Bolotin – Ivan Dragunov | 4:2 (5:11,11:5,10:12,11:7,11:5,11:2) |
16:28 | Vitaly Pronin – Igor Chernev | 3:4 (9:11,11:8,8:11,12:10,11:7,5:11,6:11) |
17:10 | Vitaly Pronin – Ivan Dragunov | 3:4 (12:10,11:2,11:8,9:11,9:11,5:11,4:11) |
17:53 | Aleksandr Bolotin – Igor Chernev | 3:4 (11:9,5:11,11:5,7:11,4:11,11:8,5:11) |
18:30 | Igor Chernev – Ivan Dragunov | 4:1 (11:8,11:7,12:10,9:11,11:4) |
18:57 | Vitaly Pronin – Aleksandr Bolotin | 1:4 (3:11,11:7,7:11,4:11,8:11) |
International Tournament. Nova Gorica. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
14:30 | Xia Lian Ni/Luka Mladenovic – Miyu Nagasaki | 0:3 (3:11,9:11,5:11) |
14:45 | Annett Kaufmann – Elizabeta Samara | 2:3 (5:11,11:9,6:11,13:11,7:11) |
15:45 | Hana Matelova – Sibel Altinkaya | 2:3 (6:11,11:7,11:6,7:11,6:11) |
16:30 | Hana Goda – Yubin Shin | 1:3 (8:11,11:4,3:11,2:11) |
19:00 | Manika Batra – Xiaoxin Yang | 0:3 (8:11,6:11,6:11) |
19:30 | Margaryta Pesotska – Haruna Ojio | 0:3 (4:11,3:11,5:11) |
20:15 | Jian Zeng/Zhe Yu Clarence Chew – Charlotte Lutz | 3:1 (3:11,11:8,11:7,11:3) |
21:00 | Suthasini Sawettabut – Minhyung Jee | 3:1 (14:16,11:9,16:14,11:4) |
International Tournament. Nova Gorica
Time | Players | Score |
---|---|---|
14:30 | Can Akkuzu – Kirill Gerassimenko | 3:2 (9:11,11:8,11:9,1:11,11:8) |
15:15 | Liam Pitchford – Yi-Hsin Feng | 2:3 (11:4,5:11,10:12,11:9,7:11) |
15:30 | Lee Sang Su – Cedric Nuytinck | 3:2 (9:11,8:11,11:5,11:8,11:8) |
16:15 | Mizuki Oikawa/Sora Matsushima – Jonghoon Lim | 3:1 (12:10,11:13,11:4,11:7) |
18:45 | Benedikt Duda – Andrej Gacina | 3:1 (11:7,10:12,12:10,11:7) |
19:40 | Darko Jorgic – Tomislav Pucar | 3:1 (16:14,10:12,11:6,12:10) |
20:00 | Iulian Chirita – Hiroto Shinozuka/Shunsuke Togami | 2:3 (7:11,11:9,11:5,7:11,5:11) |
20:30 | Ruwen Filus – Yuta Tanaka | 3:1 (11:9,7:11,11:5,11:7) |
ITTF Pan American Championships
Time | Players | Score |
---|---|---|
16:00 | Horacio Cifuentes – Alejandro Toranzos/Marcelo Aguirre | 4:0 (13:11,16:14,11:1,11:6) |
16:00 | Nicolas Burgos – Rodrigo Hidalgo | 4:1 (6:11,11:5,11:9,11:5,11:9) |
16:00 | Jishan Liang – Daniel Gonzalez | 4:0 (11:7,11:7,11:7,11:6) |
16:45 | Rodrigo Ali Vigo Izaguirre – Brian Afanador/Youssef Ben Attia | 0:4 (7:11,10:12,5:11,6:11) |
17:00 | Sharon Alguetti – Ibrahim Badih | 3:4 (11:8,7:11,7:11,11:7,8:11,11:3,7:11) |
17:00 | Jeremy Hazin – Alfonso Olave | 2:4 (9:11,8:11,11:7,6:11,11:6,6:11) |
17:30 | Simon Gauzy – Nikhil Kumar | 4:0 (11:9,11:3,11:7,11:6) |
17:30 | Gaston Alto – Gustavo Gomez | 4:2 (11:4,8:11,5:11,11:6,11:7,11:5) |
17:30 | Jorge Campos – Eugene Zhen Wang | 3:4 (11:13,11:7,4:11,11:9,7:11,11:5,6:11) |
17:45 | Alberto Mino/Marcos Madrid – Cesar Augusto Castillo Arocha | 4:0 (11:7,11:1,11:9,11:4) |
18:15 | Angel Naranjo/Brianna Burgos – Kanak Jha | 1:4 (7:11,8:11,9:11,11:8,6:11) |
18:15 | Zhendong Fan – Jeet Chandra | 3:4 (11:8,11:9,11:7,13:15,6:11,4:11,9:11) |
18:30 | Edward Ly – Marcelo Aguirre | 0:4 (5:11,7:11,8:11,3:11) |
18:30 | Eric Jouti – Manuel Moya | 4:0 (11:8,11:8,11:9,11:2) |
21:45 | Alberto Mino/Marcos Madrid – Jishan Liang | 4:2 (9:11,11:4,9:11,11:8,14:12,11:3) |
21:45 | Eric Jouti – Eugene Zhen Wang | 1:4 (11:8,7:11,5:11,3:11,9:11) |
23:15 | Vitor Ishiy/Guilherme Teodoro – Ibrahim Badih | 2:4 (10:12,13:11,11:5,9:11,2:11,15:17) |
23:15 | Nicolas Burgos – Kanak Jha | 1:4 (8:11,12:10,7:11,10:12,6:11) |
Armenia. ITT Cup. Group B. Women
Czech Republic. Extraliga
Time | Players | Score |
---|---|---|
19:00 | Zokhid Kenjaev – Radim Bako | 3:0 (12:10,11:4,12:10) |
19:15 | Ondrej Bajger – Vit Kadlec | 3:1 (11:8,9:11,11:7,11:5) |
20:00 | Simon Belik – Miroslav Bindac | 3:0 (11:6,11:5,11:9) |
20:00 | Hodaei Amir Hossein – Petr David | 3:1 (11:8,13:11,10:12,11:6) |
20:00 | Michal Benes – Thomas Tregler | 0:3 (10:12,7:11,8:11) |
20:00 | El Nino Prague – Praha KT | 3:1 (11:8,13:11,10:12,11:6) |
20:30 | Jakub Seibert – Pavel Sirucek | 0:3 (4:11,7:11,6:11) |
20:45 | Mohamed Shouman – Jeongmun Ho | 3:1 (11:6,9:11,11:3,11:7) |
20:45 | Tomas Konecny – Martin Koblizek | 1:3 (11:8,6:11,11:13,10:12) |
21:15 | Michal Benes – Pavel Sirucek | 3:2 (13:11,5:11,10:12,11:9,11:7) |
21:15 | Frantisek Onderka – Tomas Pavelka | 2:3 (11:4,14:12,4:11,3:11,6:11) |
22:00 | Hodaei Amir Hossein – Martin Koblizek | 1:3 (5:11,15:13,7:11,5:11) |
22:00 | Jakub Seibert – Thomas Tregler | 0:3 (5:11,8:11,6:11) |
TT-Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
21:00 | Nikolajs Golubevs – Aleksejs Larkovs | 3:1 (11:6,6:11,12:10,11:8) |