Table tennis results
TSC Pro.
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Vladimir Kryukov – Michail Snitko | 0:4 (5:11,7:11,8:11,9:11) |
00:00 | Maksim Malyush – Victor Yaichkov | 4:2 (11:13,9:11,11:8,11:9,11:8,11:8) |
00:00 | Sergey Klyukin – Alexander Pekhterev | 2:4 (11:8,9:11,11:9,8:11,8:11,5:11) |
00:12 | Alexander Belikov – Alberto Perez Perez | 2:4 (7:11,11:9,10:12,3:11,11:8,4:11) |
00:12 | Andrey Dubrovsky – Dmitry Kamilovskiy | 4:2 (6:11,11:5,7:11,11:5,11:9,11:6) |
00:12 | Olga Dubrovskaya – Artem Makarychev | 1:4 (5:11,11:9,6:11,5:11,8:11) |
00:48 | Maksim Malyush – Alexander Belikov | 4:3 (11:7,2:11,11:7,11:3,9:11,8:11,11:6) |
00:48 | Vladimir Kryukov – Andrey Dubrovsky | 3:4 (6:11,7:11,11:9,8:11,11:8,11:8,9:11) |
00:51 | Sergey Klyukin – Olga Dubrovskaya | 2:4 (11:8,7:11,11:7,8:11,7:11,9:11) |
01:14 | Alberto Perez Perez – Victor Yaichkov | 3:4 (11:9,8:11,11:8,10:12,11:8,11:13,9:11) |
01:14 | Dmitry Kamilovskiy – Michail Snitko | 2:4 (5:11,13:15,8:11,11:6,11:5,9:11) |
01:15 | Artem Makarychev – Alexander Pekhterev | 4:1 (9:11,11:9,11:5,11:6,11:9) |
01:53 | Maksim Malyush – Alberto Perez Perez | 3:4 (6:11,3:11,11:8,11:9,5:11,11:7,6:11) |
01:54 | Vladimir Kryukov – Dmitry Kamilovskiy | 1:4 (5:11,11:8,8:11,7:11,7:11) |
01:55 | Sergey Klyukin – Artem Makarychev | 4:2 (11:8,12:10,11:9,8:11,9:11,11:6) |
02:25 | Alexander Belikov – Victor Yaichkov | 1:4 (6:11,11:6,5:11,8:11,8:11) |
02:25 | Andrey Dubrovsky – Michail Snitko | 2:4 (11:7,5:11,10:12,14:12,7:11,4:11) |
02:26 | Olga Dubrovskaya – Alexander Pekhterev | 1:4 (11:5,9:11,7:11,9:11,7:11) |
02:59 | Alberto Perez Perez – Maksim Malyush | 1:4 (8:11,9:11,11:8,9:11,12:14) |
03:13 | Alexander Pekhterev – Artem Makarychev | 4:1 (11:7,11:6,11:8,8:11,11:7) |
03:15 | Michail Snitko – Andrey Dubrovsky | 1:4 (10:12,5:11,11:6,8:11,9:11) |
03:23 | Victor Yaichkov – Alexander Belikov | 4:2 (11:8,9:11,11:3,11:8,6:11,11:4) |
04:00 | Alexander Pekhterev – Olga Dubrovskaya | 2:4 (11:8,3:11,8:11,11:8,6:11,8:11) |
04:00 | Denis Rumyantsev – Kirill Fedorenko | 2:4 (8:11,7:11,11:7,7:11,11:9,7:11) |
04:14 | Andrey Dubrovsky – Artem Makarychev | 4:2 (11:8,11:7,9:11,11:8,5:11,11:9) |
04:14 | Pavel Karmanov – Alexander Belikov | 1:4 (2:11,9:11,9:11,12:10,7:11) |
04:31 | Alexander Pekhterev – Andrey Dubrovsky | 3:4 (11:7,11:7,7:11,8:11,7:11,11:9,8:11) |
04:31 | Denis Rumyantsev – Pavel Karmanov | 4:3 (10:12,8:11,11:5,7:11,11:8,11:8,11:8) |
05:20 | Artem Makarychev – Olga Dubrovskaya | 3:4 (9:11,11:8,8:11,4:11,11:3,11:9,9:11) |
05:20 | Alexander Belikov – Kirill Fedorenko | 4:1 (13:11,5:11,11:5,11:8,11:8) |
06:00 | Alexander Pekhterev – Artem Makarychev | 4:1 (11:13,11:8,11:5,11:9,11:6) |
06:01 | Denis Rumyantsev – Alexander Belikov | 3:4 (9:11,9:11,11:5,11:9,11:8,5:11,8:11) |
06:21 | Andrey Dubrovsky – Olga Dubrovskaya | 4:1 (11:8,8:11,11:6,11:9,11:6) |
06:22 | Pavel Karmanov – Kirill Fedorenko | 2:4 (7:11,4:11,11:6,7:11,11:6,7:11) |
07:00 | Olga Dubrovskaya – Andrey Dubrovsky | 4:2 (7:11,11:9,7:11,11:9,11:6,11:8) |
07:14 | Kirill Fedorenko – Alexander Belikov | 2:4 (11:6,7:11,7:11,6:11,11:9,6:11) |
07:22 | Artem Makarychev – Alexander Pekhterev | 4:1 (6:11,11:5,12:10,11:8,11:9) |
08:00 | Victor Yaichkov – Kirill Zagylyaev | 2:4 (7:11,11:8,6:11,8:11,11:6,9:11) |
08:00 | Kirill Fedorenko – Alina Dzugulova | 2:4 (11:8,7:11,11:4,4:11,15:17,7:11) |
08:00 | Victoria Vorobyova – Karina Komissarova | 1:4 (8:11,9:11,6:11,11:7,12:14) |
08:01 | Artem Zubakhin – Vasily Deryugin | 4:2 (11:8,11:8,8:11,11:7,3:11,11:9) |
08:20 | Valeria Galushina – Stanislav Nosov | 4:3 (5:11,11:5,8:11,11:9,11:8,3:11,11:8) |
08:24 | Maxim Pishchansky – Dmitry Tatarzhinsky | 4:3 (5:11,11:3,8:11,11:5,3:11,11:8,11:6) |
08:30 | Bogdan Timoshin – Konstantin Malyushev | 2:4 (7:11,11:13,8:11,11:5,11:9,7:11) |
08:35 | Alexander Dorensky – Pavel Nehainko | 4:2 (9:11,11:7,8:11,13:11,11:7,11:9) |
08:51 | Artem Zubakhin – Maxim Pishchansky | 1:4 (11:8,7:11,6:11,9:11,7:11) |
09:00 | Victor Yaichkov – Bogdan Timoshin | 4:1 (11:7,8:11,11:8,11:5,11:5) |
09:00 | Victoria Vorobyova – Valeria Galushina | 2:4 (6:11,11:13,8:11,11:8,13:11,7:11) |
09:05 | Kirill Fedorenko – Alexander Dorensky | 4:2 (11:9,6:11,11:13,11:9,14:12,11:9) |
09:28 | Dmitry Tatarzhinsky – Vasily Deryugin | 2:4 (11:9,7:11,14:12,8:11,8:11,9:11) |
09:30 | Konstantin Malyushev – Kirill Zagylyaev | 4:3 (9:11,9:11,11:8,11:9,11:4,6:11,12:10) |
09:30 | Stanislav Nosov – Karina Komissarova | 2:4 (8:11,7:11,5:11,12:10,11:8,10:12) |
09:35 | Pavel Nehainko – Alina Dzugulova | 4:2 (11:9,8:11,11:9,11:6,3:11,11:6) |
09:55 | Artem Zubakhin – Dmitry Tatarzhinsky | 2:4 (12:10,11:7,9:11,7:11,9:11,16:18) |
10:00 | Victor Yaichkov – Konstantin Malyushev | 2:4 (11:8,11:8,8:11,9:11,9:11,10:12) |
10:05 | Victoria Vorobyova – Stanislav Nosov | 2:4 (11:6,10:12,8:11,9:11,11:5,7:11) |
10:10 | Kirill Fedorenko – Pavel Nehainko | 4:2 (8:11,11:5,6:11,11:7,11:7,11:4) |
10:30 | Bogdan Timoshin – Kirill Zagylyaev | 0:4 (10:12,6:11,9:11,7:11) |
10:35 | Maxim Pishchansky – Vasily Deryugin | 4:1 (11:8,11:8,10:12,11:7,11:9) |
10:40 | Valeria Galushina – Karina Komissarova | 1:4 (4:11,11:5,6:11,8:11,5:11) |
10:45 | Alexander Dorensky – Alina Dzugulova | 2:4 (11:7,12:10,3:11,6:11,9:11,5:11) |
11:00 | Kirill Zagylyaev – Konstantin Malyushev | 2:4 (11:3,10:12,9:11,5:11,11:5,9:11) |
11:09 | Dmitry Tatarzhinsky – Maxim Pishchansky | 2:4 (11:6,10:12,7:11,11:5,7:11,10:12) |
11:10 | Karina Komissarova – Valeria Galushina | 2:4 (8:11,12:10,11:7,8:11,7:11,8:11) |
11:20 | Alina Dzugulova – Kirill Fedorenko | 0:4 (4:11,10:12,7:11,10:12) |
11:30 | Bogdan Timoshin – Victor Yaichkov | 1:4 (11:13,11:9,7:11,10:12,7:11) |
12:00 | Dmitry Tatarzhinsky – Dmitrii Spiridonov | 4:1 (11:9,11:7,12:10,8:11,11:6) |
12:00 | Artem Zubakhin – Rudolf Komisarov | 2:4 (7:11,11:8,5:11,11:6,6:11,5:11) |
12:00 | Dmitry Sokolov – Dmitriy Petukhov | 1:4 (8:11,8:11,9:11,11:8,9:11) |
12:00 | Bogdan Timoshin – Mikhail Katanov | 2:4 (9:11,9:11,11:8,11:9,8:11,5:11) |
12:20 | Kirill Zagylyaev – Michail Snitko | 4:2 (5:11,9:11,11:9,11:6,11:9,12:10) |
12:23 | Aleksandr Panchenko – Konstantin Malyushev | 4:2 (8:11,11:7,9:11,11:8,11:4,11:8) |
12:30 | Artem Zubakhin – Alexander Kopanskov | 4:2 (6:11,11:5,11:8,11:6,2:11,14:12) |
12:30 | Artem Makarychev – Vitaly Khomutetskiy | 4:3 (8:11,11:9,11:8,13:11,8:11,7:11,11:2) |
12:48 | Artem Zubakhin – Aleksandr Panchenko | 2:4 (8:11,5:11,6:11,11:5,11:7,9:11) |
13:00 | Dmitry Tatarzhinsky – Artem Makarychev | 4:3 (7:11,10:12,8:11,11:9,11:6,11:5,11:4) |
13:00 | Bogdan Timoshin – Kirill Zagylyaev | 1:4 (6:11,6:11,11:13,12:10,7:11) |
13:05 | Dmitry Sokolov – Artem Zubakhin | 3:4 (9:11,12:14,11:7,11:6,12:14,11:4,9:11) |
13:24 | Konstantin Malyushev – Rudolf Komisarov | 2:4 (6:11,11:8,8:11,11:9,6:11,5:11) |
13:30 | Vitaly Khomutetskiy – Dmitrii Spiridonov | 2:4 (11:9,7:11,9:11,11:9,3:11,6:11) |
13:30 | Michail Snitko – Mikhail Katanov | 4:1 (11:8,11:9,11:9,9:11,11:7) |
13:40 | Alexander Kopanskov – Dmitriy Petukhov | 1:4 (4:11,6:11,13:15,11:7,8:11) |
13:58 | Artem Zubakhin – Konstantin Malyushev | 1:4 (7:11,9:11,11:6,8:11,9:11) |
14:00 | Dmitry Tatarzhinsky – Vitaly Khomutetskiy | 4:3 (12:10,12:10,5:11,11:8,7:11,3:11,11:8) |
14:05 | Bogdan Timoshin – Michail Snitko | 4:2 (4:11,7:11,11:8,11:9,11:6,11:6) |
14:10 | Dmitry Sokolov – Alexander Kopanskov | 2:4 (12:10,8:11,9:11,11:5,10:12,8:11) |
14:26 | Aleksandr Panchenko – Rudolf Komisarov | 4:0 (11:5,11:9,11:8,11:6) |
14:30 | Artem Makarychev – Dmitrii Spiridonov | 4:1 (11:5,5:11,11:6,11:7,14:12) |
14:40 | Kirill Zagylyaev – Mikhail Katanov | 2:4 (9:11,8:11,6:11,11:9,12:10,5:11) |
14:45 | Artem Zubakhin – Dmitriy Petukhov | 4:0 (11:7,11:6,11:9,11:9) |
15:00 | Artem Makarychev – Dmitry Tatarzhinsky | 4:2 (7:11,12:10,11:6,11:7,9:11,11:7) |
15:05 | Rudolf Komisarov – Aleksandr Panchenko | 4:2 (4:11,17:15,11:5,11:9,7:11,11:8) |
15:10 | Mikhail Katanov – Kirill Zagylyaev | 4:1 (11:4,11:6,11:6,8:11,11:6) |
15:15 | Dmitriy Petukhov – Artem Zubakhin | 4:1 (10:12,11:9,11:6,11:8,15:13) |
15:30 | Dmitrii Spiridonov – Vitaly Khomutetskiy | 4:1 (8:11,11:7,11:7,11:8,11:7) |
16:00 | Alina Khomutetskaya – Alexander Dorensky | 4:1 (11:5,11:5,11:8,6:11,11:6) |
16:00 | Alberto Perez Perez – Andrey Alexeev | 4:0 (11:3,11:6,11:6,11:9) |
16:00 | Vasily Deryugin – Ilya Smirnov | 2:4 (11:9,12:14,7:11,9:11,11:4,8:11) |
16:18 | Alexander Kopanskov – Artem Zubakhin | 4:1 (11:7,11:7,11:7,9:11,15:13) |
16:30 | Mikhail Katanov – Aleksandr Panchenko | 4:2 (11:5,8:11,11:7,11:5,6:11,11:7) |
16:30 | Ilya Ulchenko – Dmitry Karasev | 4:2 (11:6,11:9,5:11,4:11,11:8,11:7) |
16:45 | Alina Khomutetskaya – Alexander Kopanskov | 3:4 (11:7,6:11,11:4,9:11,11:7,10:12,5:11) |
17:00 | Vasily Deryugin – Mikhail Katanov | 2:4 (6:11,11:5,11:9,7:11,8:11,7:11) |
17:00 | Alberto Perez Perez – Ilya Ulchenko | 4:2 (11:13,8:11,11:9,11:6,11:3,11:9) |
17:14 | Artem Zubakhin – Alexander Dorensky | 2:4 (5:11,7:11,4:11,11:6,11:7,7:11) |
17:30 | Aleksandr Panchenko – Ilya Smirnov | 3:4 (11:8,9:11,7:11,11:9,6:11,11:9,5:11) |
17:35 | Dmitry Karasev – Andrey Alexeev | 2:4 (4:11,8:11,12:10,9:11,11:7,6:11) |
17:54 | Alina Khomutetskaya – Artem Zubakhin | 4:2 (11:9,11:7,9:11,11:7,12:14,11:5) |
18:00 | Alberto Perez Perez – Dmitry Karasev | 4:1 (11:9,12:10,9:11,11:8,11:9) |
18:10 | Alexander Kopanskov – Alexander Dorensky | 3:4 (12:10,11:5,7:11,11:7,9:11,11:13,5:11) |
18:20 | Vasily Deryugin – Aleksandr Panchenko | 4:0 (13:11,11:8,11:8,11:5) |
18:40 | Alexander Kopanskov – Alina Khomutetskaya | 4:0 (11:6,11:7,12:10,12:10) |
18:45 | Mikhail Katanov – Ilya Smirnov | 1:4 (8:11,11:6,11:13,3:11,7:11) |
18:45 | Ilya Ulchenko – Andrey Alexeev | 4:1 (11:9,11:9,5:11,11:9,11:7) |
19:01 | Alexander Dorensky – Artem Zubakhin | 4:2 (9:11,11:5,12:10,11:7,8:11,12:10) |
19:15 | Ilya Smirnov – Mikhail Katanov | 4:1 (11:9,11:5,11:5,7:11,11:9) |
19:15 | Ilya Ulchenko – Alberto Perez Perez | 4:3 (11:3,11:4,11:9,14:16,16:18,8:11,15:13) |
20:00 | Michail Snitko – Vlada Voronina | 4:3 (11:1,9:11,8:11,1:11,11:7,11:5,11:5) |
20:00 | Vladimir Kryukov – Andrey Dubrovsky | 2:4 (11:7,9:11,8:11,11:9,5:11,9:11) |
20:00 | Anna Boiko – Ilya Ulchenko | 4:1 (11:5,13:11,14:12,9:11,11:7) |
20:00 | Alexey Ovchinnikov – Andrey Semenov V | 2:4 (11:7,10:12,10:12,11:8,5:11,8:11) |
20:11 | Daniil Mikheev A. – Victor Yaichkov | 4:1 (13:11,11:9,10:12,11:5,11:8) |
20:11 | Alexander Belikov – Andrey Koksharov | 2:4 (8:11,16:18,6:11,11:6,11:7,4:11) |
20:30 | Ilya Smirnov – Victor Yaichkov | 2:4 (11:9,10:12,10:12,11:7,11:13,10:12) |
20:35 | Alexander Rumyantsev – Alexey Brednev | 2:4 (9:11,11:9,5:11,3:11,11:8,7:11) |
20:55 | Michail Snitko – Daniil Mikheev A. | 3:4 (11:7,11:9,9:11,9:11,11:6,7:11,7:11) |
20:57 | Anna Boiko – Alexander Belikov | 4:1 (6:11,11:4,11:8,13:11,11:8) |
21:00 | Vladimir Kryukov – Ilya Smirnov | 4:1 (9:11,13:11,11:7,11:8,11:9) |
21:00 | Alexey Ovchinnikov – Alexander Rumyantsev | 2:4 (9:11,12:10,12:10,7:11,5:11,9:11) |
21:14 | Victor Yaichkov – Vlada Voronina | 4:3 (11:6,11:4,4:11,9:11,4:11,11:5,12:10) |
21:15 | Andrey Koksharov – Ilya Ulchenko | 2:4 (11:4,9:11,11:4,5:11,6:11,10:12) |
21:30 | Victor Yaichkov – Andrey Dubrovsky | 3:4 (7:11,13:11,11:8,7:11,12:10,8:11,10:12) |
21:30 | Alexey Brednev – Andrey Semenov V | 3:4 (10:12,6:11,11:8,12:10,9:11,12:10,8:11) |
21:46 | Michail Snitko – Victor Yaichkov | 4:2 (11:7,8:11,11:7,5:11,11:4,11:6) |
21:46 | Anna Boiko – Andrey Koksharov | 2:4 (11:7,6:11,8:11,6:11,11:7,5:11) |
22:10 | Alexey Ovchinnikov – Alexey Brednev | 0:4 (9:11,6:11,5:11,7:11) |
22:10 | Vladimir Kryukov – Victor Yaichkov | 3:4 (11:3,11:6,8:11,11:6,9:11,5:11,9:11) |
22:22 | Alexander Belikov – Ilya Ulchenko | 0:4 (10:12,9:11,8:11,8:11) |
22:23 | Daniil Mikheev A. – Vlada Voronina | 1:4 (11:8,8:11,6:11,2:11,10:12) |
22:41 | Andrey Koksharov – Anna Boiko | 2:4 (11:6,7:11,12:10,7:11,8:11,6:11) |
22:45 | Alexander Rumyantsev – Andrey Semenov V | 3:4 (8:11,8:11,11:9,11:6,11:8,6:11,5:11) |
22:50 | Ilya Smirnov – Andrey Dubrovsky | 4:1 (11:6,11:6,8:11,11:4,11:4) |
23:10 | Daniil Mikheev A. – Michail Snitko | 1:4 (4:11,2:11,6:11,12:10,11:13) |
23:15 | Ilya Ulchenko – Alexander Belikov | 4:0 (11:6,11:5,11:5,11:9) |
23:15 | Andrey Dubrovsky – Victor Yaichkov | 4:1 (11:7,11:9,11:8,6:11,11:7) |
23:20 | Andrey Semenov V – Alexey Brednev | 4:1 (11:8,11:4,11:9,10:12,11:7) |
Czech Republic. TT Star Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Jaroslav Strnad 1964 – Marek Zaskodny | 0:3 (5:11,9:11,6:11) |
00:15 | Ondrej Pastorek – Mikulas Leopold | 0:3 (5:11,9:11,7:11) |
00:15 | Marek Holub – Jiri Vanous | 3:2 (12:10,9:11,11:8,7:11,11:8) |
00:15 | Radim Pokorny – Jan Vidourek | 2:3 (14:12,5:11,10:12,11:7,7:11) |
00:15 | Tibor Kolenic – Jakub Stolfa | 3:2 (9:11,11:6,11:4,11:13,11:8) |
01:00 | Pavel Kulhanek – Lubor Sulava | 3:0 (11:8,11:6,14:12) |
01:00 | Daniel Tuma – Miroslav Adamec | 2:3 (11:8,13:15,10:12,11:6,3:11) |
01:30 | Ondrej Pastorek – Jan Pleskot | 3:1 (5:11,11:1,11:7,11:6) |
01:30 | Jan Varcl-Junior – Jan Svoboda | 3:1 (11:9,11:6,6:11,14:12) |
02:00 | Miroslav Adamec – Tomas Janata | 0:3 (8:11,2:11,4:11) |
02:00 | Lubor Sulava – Jan Steffan | 3:2 (8:11,11:5,11:7,6:11,11:4) |
02:15 | Pavel Kulhanek – Ondrej Pastorek | 3:2 (7:11,11:9,11:5,9:11,11:5) |
02:30 | Daniel Tuma – Jan Varcl-Junior | 3:1 (11:7,11:13,11:8,13:11) |
03:00 | Tomas Janata – Jan Svoboda | 3:0 (11:8,11:9,11:5) |
03:00 | Jan Steffan – Jan Pleskot | 3:2 (11:8,11:13,11:9,4:11,12:10) |
03:30 | Miroslav Adamec – Jan Varcl-Junior | 1:3 (13:15,11:5,8:11,11:13) |
03:30 | Lubor Sulava – Ondrej Pastorek | 2:3 (11:6,9:11,2:11,17:15,8:11) |
04:00 | Jan Pleskot – Pavel Kulhanek | 0:3 (6:11,4:11,5:11) |
04:00 | Jan Svoboda – Daniel Tuma | 3:2 (11:7,3:11,11:7,8:11,11:6) |
04:30 | Ondrej Pastorek – Jan Steffan | 3:1 (13:11,8:11,11:5,11:8) |
04:30 | Jan Varcl-Junior – Tomas Janata | 2:3 (9:11,11:4,11:6,9:11,4:11) |
05:00 | Jan Svoboda – Miroslav Adamec | 1:3 (3:11,4:11,11:8,8:11) |
05:00 | Jan Pleskot – Lubor Sulava | 3:2 (11:4,10:12,11:7,7:11,11:6) |
05:30 | Jan Steffan – Pavel Kulhanek | 2:3 (3:11,11:4,6:11,11:4,7:11) |
05:30 | Tomas Janata – Daniel Tuma | 1:3 (15:17,6:11,12:10,7:11) |
05:45 | Jan Varcl-Junior – Miroslav Adamec | 3:1 (11:7,13:11,5:11,11:7) |
05:45 | Jan Steffan – Lubor Sulava | 0:3 (5:11,7:11,8:11) |
06:15 | Tomas Janata – Daniel Tuma | 2:3 (11:6,11:6,7:11,9:11,10:12) |
06:15 | Pavel Kulhanek – Ondrej Pastorek | 3:2 (11:6,11:5,7:11,9:11,12:10) |
09:00 | Kamil Gavelcik – Josef Palecek | 3:1 (11:8,6:11,11:4,11:9) |
09:00 | Dominik Lengal – Karel Filip | 0:3 (9:11,9:11,8:11) |
09:00 | Vasil Stempak – Jiri Motak | 3:2 (6:11,9:11,11:6,11:4,11:4) |
09:00 | Otto Jarkovsky – Petr Serak | 3:1 (11:13,11:7,11:9,11:5) |
09:30 | Michal Zobac – Stanislav Dolejsi | 3:0 (11:9,11:8,11:7) |
09:30 | Ludek Madle – Cesta Havrda | 3:2 (12:10,3:11,11:6,10:12,11:7) |
09:30 | Pavel Marx – Martin Huk | 2:3 (9:11,11:8,10:12,12:10,8:11) |
09:30 | Alois Kanak – Bohumil Skulina | 0:3 (6:11,3:11,8:11) |
10:00 | Karel Filip – Michal Zobac | 0:3 (12:14,5:11,14:16) |
10:00 | Josef Palecek – Pavel Marx | 0:3 (6:11,9:11,7:11) |
10:00 | Jiri Motak – Alois Kanak | 2:3 (8:11,11:7,6:11,11:6,3:11) |
10:00 | Petr Serak – Ludek Madle | 3:2 (12:10,11:8,7:11,4:11,11:4) |
10:30 | Cesta Havrda – Otto Jarkovsky | 1:3 (3:11,4:11,11:7,11:13) |
10:30 | Bohumil Skulina – Vasil Stempak | 3:1 (4:11,11:8,11:9,11:7) |
10:30 | Stanislav Dolejsi – Dominik Lengal | 1:3 (3:11,11:8,6:11,3:11) |
10:30 | Martin Huk – Kamil Gavelcik | 3:2 (6:11,11:4,6:11,12:10,11:5) |
10:45 | Dominik Lengal – Michal Zobac | 3:1 (5:11,11:6,11:8,11:5) |
11:00 | Vasil Stempak – Alois Kanak | 3:2 (11:6,7:11,11:6,7:11,11:8) |
11:00 | Otto Jarkovsky – Ludek Madle | 2:3 (3:11,8:11,11:9,12:10,9:11) |
11:00 | Kamil Gavelcik – Pavel Marx | 0:3 (7:11,9:11,5:11) |
11:30 | Josef Palecek – Martin Huk | 1:3 (11:8,7:11,9:11,5:11) |
11:30 | Jiri Motak – Bohumil Skulina | 1:3 (7:11,3:11,11:4,9:11) |
11:30 | Karel Filip – Stanislav Dolejsi | 0:3 (7:11,7:11,3:11) |
11:30 | Petr Serak – Cesta Havrda | 2:3 (11:3,11:8,13:15,7:11,8:11) |
11:45 | Stanislav Dolejsi – Karel Filip | 1:3 (5:11,11:7,8:11,10:12) |
11:45 | Alois Kanak – Jiri Motak | 3:1 (11:3,4:11,11:3,11:8) |
11:45 | Kamil Gavelcik – Josef Palecek | 3:2 (11:9,11:13,9:11,11:4,11:6) |
12:00 | Petr Serak – Cesta Havrda | 3:0 (11:9,11:8,11:8) |
12:15 | Otto Jarkovsky – Ludek Madle | 2:3 (11:8,11:13,4:11,11:8,4:11) |
12:30 | Martin Huk – Pavel Marx | 3:0 (11:7,11:8,11:8) |
12:35 | Bohumil Skulina – Vasil Stempak | 3:1 (11:8,8:11,12:10,11:5) |
12:35 | Michal Zobac – Dominik Lengal | 3:1 (11:8,11:8,10:12,11:3) |
13:00 | Radek Rose – Michal Zahradka | 1:3 (11:3,11:13,8:11,5:11) |
13:00 | Jan Kasal – Josef Toth | 0:3 (4:11,4:11,3:11) |
13:00 | Radek Fnukal – Vlastimil Kaisler | 3:0 (11:7,11:9,11:8) |
13:00 | Vladimir Cermak – Milan Regner | 1:3 (11:13,8:11,11:6,5:11) |
13:30 | Tomas Suta – Jiri Foltynek | 3:0 (11:9,11:3,11:9) |
13:30 | Jan Manhal Jr. – Radim Pokorny | 0:3 (10:12,4:11,9:11) |
13:30 | Tomas Turek – Rostislav Klyuchuk | 3:1 (11:5,11:9,8:11,11:8) |
13:30 | Lukas Malek – Ladislav Janousek | 3:2 (11:8,5:11,9:11,11:9,11:9) |
14:00 | Milan Regner – Lukas Malek | 3:0 (11:2,11:5,11:6) |
14:00 | Josef Toth – Tomas Suta | 3:2 (1:11,7:11,11:7,11:8,11:8) |
14:00 | Michal Zahradka – Tomas Turek | 2:3 (11:13,6:11,11:6,11:9,9:11) |
14:00 | Vlastimil Kaisler – Jan Manhal Jr. | 1:3 (11:8,7:11,9:11,9:11) |
14:30 | Radim Pokorny – Radek Fnukal | 0:3 (9:11,4:11,7:11) |
14:30 | Jiri Foltynek – Jan Kasal | 3:0 (12:10,11:9,11:9) |
14:30 | Ladislav Janousek – Vladimir Cermak | 3:0 (11:7,11:2,12:10) |
14:30 | Rostislav Klyuchuk – Radek Rose | 3:1 (11:5,11:6,7:11,11:6) |
15:00 | Radek Fnukal – Jan Manhal Jr. | 3:1 (11:6,10:12,11:6,11:7) |
15:00 | Jan Kasal – Tomas Suta | 3:0 (11:7,11:6,11:4) |
15:00 | Radek Rose – Tomas Turek | 3:2 (12:10,11:13,9:11,11:9,11:9) |
15:00 | Vladimir Cermak – Lukas Malek | 2:3 (5:11,9:11,11:5,11:5,8:11) |
15:30 | Michal Zahradka – Rostislav Klyuchuk | 0:3 (6:11,7:11,9:11) |
15:30 | Josef Toth – Jiri Foltynek | 3:0 (11:5,11:5,11:7) |
15:30 | Milan Regner – Ladislav Janousek | 2:3 (9:11,7:11,12:10,11:9,2:11) |
15:30 | Vlastimil Kaisler – Radim Pokorny | 0:3 (6:11,10:12,4:11) |
15:45 | Michal Zahradka – Radek Rose | 3:1 (11:8,10:12,11:5,11:6) |
15:45 | Jan Manhal Jr. – Vlastimil Kaisler | 3:1 (11:6,11:3,8:11,11:4) |
15:45 | Jan Kasal – Jiri Foltynek | 0:3 (8:11,9:11,9:11) |
16:00 | Lukas Malek – Vladimir Cermak | 0:3 (8:11,5:11,11:13) |
16:15 | Tomas Turek – Rostislav Klyuchuk | 2:3 (9:11,6:11,11:6,11:6,8:11) |
16:15 | Josef Toth – Tomas Suta | 3:2 (11:4,8:11,11:6,7:11,11:8) |
16:15 | Milan Regner – Ladislav Janousek | 1:3 (11:9,7:11,8:11,5:11) |
16:15 | Radek Fnukal – Radim Pokorny | 3:1 (9:11,11:6,11:6,11:5) |
17:00 | Jiri Hiblbauer – Ludek Pelikan | 3:1 (11:5,11:4,8:11,12:10) |
17:00 | Simon Kadavy – Patrik Pycha | 3:1 (2:11,11:9,11:9,11:3) |
17:00 | Milan Fisera – Mihail Trinta | 1:3 (11:13,7:11,11:7,6:11) |
17:00 | Milan Urban – Miroslav Cinibulk | 2:3 (11:3,12:10,4:11,8:11,11:13) |
17:30 | Tomas Dousa – Marek Placek | 1:3 (13:11,9:11,3:11,5:11) |
17:30 | Michal Cada – Ales Krejci | 3:2 (11:9,11:8,3:11,3:11,12:10) |
17:30 | Lukas Tonar – Miroslav Svedik | 3:2 (11:9,11:6,12:14,7:11,11:8) |
17:30 | Zdenek Vilimek – Marek Blejchar | 3:2 (11:9,12:14,5:11,11:9,11:6) |
18:00 | Patrik Pycha – Zdenek Vilimek | 3:0 (13:11,12:10,11:7) |
18:00 | Miroslav Cinibulk – Lukas Tonar | 3:1 (10:12,11:5,11:9,11:2) |
18:00 | Mihail Trinta – Tomas Dousa | 0:3 (10:12,6:11,10:12) |
18:00 | Ludek Pelikan – Michal Cada | 1:3 (11:9,12:14,10:12,7:11) |
18:30 | Marek Placek – Milan Fisera | 3:0 (14:12,11:8,11:8) |
18:30 | Miroslav Svedik – Milan Urban | 2:3 (6:11,11:4,11:8,5:11,7:11) |
18:30 | Marek Blejchar – Simon Kadavy | 1:3 (10:12,11:6,7:11,9:11) |
18:30 | Ales Krejci – Jiri Hiblbauer | 1:3 (10:12,9:11,11:4,8:11) |
19:00 | Milan Fisera – Tomas Dousa | 2:3 (11:5,11:5,7:11,6:11,5:11) |
19:00 | Jiri Hiblbauer – Michal Cada | 2:3 (10:12,11:8,6:11,11:5,6:11) |
19:00 | Simon Kadavy – Zdenek Vilimek | 1:3 (11:8,8:11,10:12,10:12) |
19:00 | Milan Urban – Lukas Tonar | 3:1 (9:11,11:7,15:13,11:7) |
19:30 | Ludek Pelikan – Ales Krejci | 0:3 (9:11,5:11,3:11) |
19:30 | Mihail Trinta – Marek Placek | 3:2 (11:6,8:11,11:8,5:11,11:4) |
19:30 | Patrik Pycha – Marek Blejchar | 1:3 (4:11,6:11,16:14,9:11) |
19:30 | Miroslav Cinibulk – Miroslav Svedik | 3:2 (11:8,11:9,9:11,8:11,15:13) |
19:45 | Mihail Trinta – Milan Fisera | 3:2 (11:8,11:2,5:11,4:11,11:8) |
19:45 | Marek Blejchar – Patrik Pycha | 3:2 (7:11,11:9,11:9,9:11,11:8) |
19:45 | Ales Krejci – Ludek Pelikan | 3:0 (11:6,11:7,11:4) |
20:00 | Lukas Tonar – Miroslav Svedik | 0:3 (6:11,16:18,6:11) |
20:15 | Simon Kadavy – Zdenek Vilimek | 3:2 (9:11,4:11,11:6,11:6,13:11) |
20:15 | Michal Cada – Jiri Hiblbauer | 3:1 (11:3,8:11,11:6,11:7) |
20:15 | Miroslav Cinibulk – Milan Urban | 1:3 (7:11,9:11,12:10,5:11) |
20:30 | Marek Placek – Tomas Dousa | 3:2 (9:11,11:4,8:11,11:7,12:10) |
21:00 | Martin Jirasek – Miloslav Dvorak | 3:0 (11:8,11:8,11:6) |
21:00 | Pavel Fojt – Jiri Plachy | 3:1 (4:11,12:10,11:6,11:8) |
21:00 | Jan Mechel Jr. – Martin Stefek | 3:1 (14:12,9:11,11:7,11:7) |
21:00 | Ivo Palmi – Jaromir Kanok | 1:3 (9:11,6:11,11:4,5:11) |
21:30 | Vladimir Postelt – Daniel Tuma | 3:0 (11:9,11:6,11:7) |
21:30 | Martin Stefek – Tomas Navrat | 2:3 (13:11,11:13,11:5,6:11,6:11) |
21:30 | Jan Kabelka – Petr Svec | 3:0 (12:10,11:8,11:7) |
21:30 | Jiri Louda – Denis Hofman | 3:1 (11:7,9:11,12:10,11:7) |
22:00 | Jiri Plachy – Vladimir Postelt | 1:3 (11:6,4:11,8:11,11:13) |
22:00 | Martin Stefek – Jiri Louda | 3:2 (7:11,11:4,6:11,11:8,11:4) |
22:00 | Miloslav Dvorak – Jan Kabelka | 3:1 (13:11,14:16,11:8,11:5) |
22:00 | Jaromir Kanok – Martin Stefek | 3:1 (5:11,11:7,11:7,11:7) |
22:30 | Petr Svec – Martin Jirasek | 3:2 (11:9,9:11,6:11,11:9,11:8) |
22:30 | Denis Hofman – Jan Mechel Jr. | 3:1 (11:7,9:11,11:7,11:8) |
22:30 | Daniel Tuma – Pavel Fojt | 2:3 (5:11,11:9,11:9,4:11,9:11) |
22:30 | Tomas Navrat – Ivo Palmi | 1:3 (4:11,5:11,11:9,12:14) |
23:00 | Jan Mechel Jr. – Jiri Louda | 3:0 (11:3,11:5,11:9) |
23:00 | Ivo Palmi – Martin Stefek | 0:3 (9:11,9:11,6:11) |
23:00 | Martin Jirasek – Jan Kabelka | 0:3 (9:11,8:11,11:13) |
23:00 | Pavel Fojt – Vladimir Postelt | 0:3 (8:11,7:11,9:11) |
23:30 | Miloslav Dvorak – Petr Svec | 3:2 (4:11,11:5,3:11,11:7,11:6) |
23:30 | Jaromir Kanok – Tomas Navrat | 3:2 (11:8,11:7,2:11,5:11,14:12) |
23:30 | Jiri Plachy – Daniel Tuma | 3:1 (11:4,8:11,11:6,11:7) |
23:30 | Martin Stefek – Denis Hofman | 3:2 (11:9,9:11,8:11,11:7,11:5) |
Setka Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Oleg Skorik – Ivan Kozachuk | 2:3 (4:11,11:6,11:6,9:11,9:11) |
00:00 | Oleh Napirko – Alexander Seluchenko | 0:3 (5:11,6:11,6:11) |
00:00 | Alexander Seluchenko – Artem Yurkov | 2:3 (11:9,5:11,6:11,11:9,2:11) |
00:15 | Roman Cherevko – Aleksey Krutko | 3:0 (11:7,17:15,11:8) |
00:15 | Michael Kistechko – Oleg Bindas | 3:1 (11:6,11:6,5:11,11:8) |
00:30 | Vladimir Gainyuk – Andrii Homylko | 3:1 (11:6,12:10,7:11,11:6) |
00:45 | Valeriy Merzlikin – Andrey Sklyarenko | 1:3 (4:11,11:13,11:8,9:11) |
00:45 | Alexander Seluchenko – Ivan Kozachuk | 3:0 (11:9,11:8,11:6) |
00:45 | Valerii Melnik – Evgeniy Pismenny | 3:2 (11:4,8:11,11:1,8:11,11:6) |
01:00 | Ruslan Yaremenko – Mykola Polysynskyi | 3:0 (11:8,11:5,11:9) |
01:15 | Oleg Skorik – Andrii Homylko | 3:1 (8:11,11:5,11:4,11:8) |
01:15 | Roman Zholubak – Oleh Napirko | 3:2 (7:11,6:11,11:7,13:11,11:3) |
01:15 | Eugene Masko – Evgeniy Gonchar | 1:3 (14:12,5:11,8:11,5:11) |
01:45 | Roman Cherevko – Evgeniy Pismenny | 2:3 (15:13,9:11,7:11,11:5,11:13) |
02:00 | Mykola Polysynskyi – Ivan Kozachuk | 1:3 (11:6,10:12,9:11,6:11) |
02:00 | Michael Kistechko – Alexander Seluchenko | 3:0 (11:9,11:4,11:7) |
02:15 | Oleh Napirko – Oleg Bindas | 3:1 (11:9,11:9,9:11,11:6) |
02:30 | Vladimir Gainyuk – Ruslan Yaremenko | 3:2 (12:10,9:11,6:11,11:6,13:11) |
02:30 | Evgeniy Gonchar – Aleksey Krutko | 3:1 (9:11,11:5,13:11,11:9) |
02:45 | Roman Zholubak – Ivan Kozachuk | 3:2 (11:7,10:12,11:6,16:18,11:6) |
03:00 | Valerii Melnik – Eugene Masko | 1:3 (6:11,7:11,11:8,7:11) |
03:15 | Roman Cherevko – Evgeniy Gonchar | 0:3 (7:11,10:12,10:12) |
03:15 | Oleg Skorik – Mykola Polysynskyi | 1:3 (8:11,9:11,11:8,12:14) |
03:30 | Ruslan Yaremenko – Andrii Homylko | 1:3 (5:11,11:9,2:11,5:11) |
03:30 | Michael Kistechko – Oleh Napirko | 3:2 (6:11,11:7,7:11,11:5,11:5) |
03:45 | Eugene Masko – Evgeniy Pismenny | 1:3 (7:11,6:11,11:9,13:15) |
04:00 | Vladimir Gainyuk – Ivan Kozachuk | 1:3 (13:11,8:11,5:11,7:11) |
04:00 | Roman Zholubak – Alexander Seluchenko | 3:0 (11:1,12:10,11:9) |
04:15 | Valerii Melnik – Aleksey Krutko | 3:1 (11:9,10:12,11:7,11:7) |
04:30 | Oleg Skorik – Ruslan Yaremenko | 3:2 (7:11,11:7,5:11,11:8,12:10) |
04:30 | Oleg Bindas – Ivan Kozachuk | 3:0 (11:9,11:3,13:11) |
04:45 | Roman Cherevko – Eugene Masko | 1:3 (6:11,11:8,8:11,9:11) |
05:00 | Vladimir Gainyuk – Mykola Polysynskyi | 0:3 (7:11,7:11,9:11) |
05:00 | Michael Kistechko – Roman Zholubak | 2:3 (8:11,3:11,11:9,11:8,9:11) |
05:15 | Valerii Melnik – Evgeniy Gonchar | 2:3 (9:11,11:6,11:5,7:11,8:11) |
05:15 | Andrii Homylko – Ivan Kozachuk | 1:3 (11:13,10:12,11:6,7:11) |
05:30 | Oleh Napirko – Ivan Kozachuk | 0:3 (9:11,4:11,4:11) |
05:45 | Alexander Seluchenko – Oleg Bindas | 0:3 (5:11,5:11,9:11) |
06:00 | Oleg Skorik – Vladimir Gainyuk | 1:3 (11:2,3:11,9:11,7:11) |
06:00 | Evgeniy Pismenny – Aleksey Krutko | 3:1 (11:8,10:12,14:12,11:4) |
06:15 | Roman Cherevko – Valerii Melnik | 1:3 (12:14,11:8,8:11,9:11) |
06:30 | Ruslan Yaremenko – Ivan Kozachuk | 3:1 (10:12,11:4,11:8,11:5) |
06:45 | Eugene Masko – Aleksey Krutko | 3:0 (11:9,11:8,11:7) |
06:45 | Mykola Polysynskyi – Andrii Homylko | 3:2 (11:6,15:17,9:11,11:5,11:9) |
07:15 | Oleh Martynenko – Nikolay Kulynych | 3:2 (12:10,8:11,11:6,4:11,11:6) |
07:25 | Evgeniy Gonchar – Evgeniy Pismenny | 3:1 (11:8,8:11,11:9,11:9) |
07:30 | Alexander Zaykun – Maksim Baranov | 1:3 (2:11,4:11,11:9,9:11) |
07:30 | Oleksandr Didukh – Vasily Verbyaniy | 3:1 (11:9,7:11,11:5,11:6) |
07:45 | Mykhailo Hlaholev – Pavel Chyzh | 1:3 (11:8,9:11,9:11,7:11) |
08:00 | Igor Torgachov – Stefan Jakimenko | 1:3 (4:11,11:4,4:11,1:11) |
08:00 | Vadim Kononenko – Igor Torgachov | 0:3 (9:11,7:11,9:11) |
08:00 | Bogdan Panchenko – Mykhailo Hlaholev | 2:3 (11:6,6:11,12:14,11:6,8:11) |
08:05 | Kirill Yurchenko – Vitaliy Lyevshyn | 2:3 (6:11,5:11,11:6,11:7,5:11) |
08:15 | Anatolii Nikolenko – Orest Melnik | 3:1 (11:4,11:8,6:11,11:5) |
08:30 | Ruslan Leshchenko – Sergey Vlasenko | 3:1 (11:6,3:11,11:9,11:4) |
08:30 | Roman Zaporozhets – Oleg Kurilenko | 2:3 (8:11,11:4,11:7,11:13,8:11) |
08:30 | Ruslan Leshchenko – Valeriy Vlasenko | 3:1 (11:6,3:11,11:9,11:4) |
08:30 | Anton Molochko – Nazar Danilyuk | 1:3 (3:11,10:12,11:7,6:11) |
08:30 | Anatoliy Nazarov – Anatolii Nikolenko | 3:1 (11:6,11:9,11:13,11:9) |
08:45 | Valeriy Merzlikin – Roman Zholubak | 1:3 (10:12,11:4,4:11,11:13) |
08:55 | Oleh Martynenko – Pavel Chyzh | 1:3 (11:3,4:11,7:11,9:11) |
09:00 | Ihor Kuzmenko – Igor Torgachov | 1:3 (11:8,8:11,10:12,9:11) |
09:00 | Alexandr Tuzhilin – Eugene Skorobogaty | 3:0 (11:8,15:13,11:8) |
09:00 | Alexander Zaykun – Stefan Jakimenko | 3:1 (15:13,6:11,20:18,15:13) |
09:05 | Oleksandr Didukh – Vitaliy Lyevshyn | 3:2 (10:12,6:11,13:11,11:6,11:7) |
09:15 | Andrey Sklyarenko – Alexander Seluchenko | 2:3 (7:11,9:11,11:6,12:10,7:11) |
09:25 | Orest Melnik – Nikolay Kulynych | 3:2 (7:11,3:11,12:10,11:9,11:8) |
09:30 | Oleg Kurilenko – Maksim Baranov | 0:3 (5:11,6:11,4:11) |
09:30 | Vadim Kononenko – Ruslan Leshchenko | 3:0 (11:6,11:0,11:4) |
09:30 | Bogdan Panchenko – Anatolii Nikolenko | 1:3 (11:6,8:11,7:11,10:12) |
09:35 | Nazar Danilyuk – Vasily Verbyaniy | 3:2 (8:11,3:11,11:7,11:3,11:8) |
09:45 | Alexander Bondarchuk – Artem Yurkov | 3:2 (11:4,8:11,11:9,7:11,11:7) |
09:55 | Mykhailo Hlaholev – Anatolii Nikolenko | 2:3 (11:8,11:6,9:11,9:11,11:13) |
10:00 | Igor Torgachov – Roman Zaporozhets | 3:1 (11:3,5:11,11:5,11:8) |
10:00 | Ihor Kuzmenko – Sergey Vlasenko | 0:3 (8:11,6:11,11:13) |
10:00 | Kirill Yurchenko – Anton Molochko | 3:1 (11:6,4:11,14:12,11:8) |
10:00 | Eugene Skorobogaty – Mykhailo Hlaholev | 1:3 (5:11,6:11,11:4,6:11) |
10:15 | Valeriy Merzlikin – Alexander Seluchenko | 1:3 (9:11,9:11,11:9,5:11) |
10:25 | Oleh Martynenko – Orest Melnik | 0:3 (8:11,5:11,4:11) |
10:30 | Ruslan Leshchenko – Igor Torgachov | 1:3 (11:8,7:11,5:11,4:11) |
10:30 | Anatoliy Nazarov – Alexandr Tuzhilin | 3:0 (14:12,11:7,11:5) |
10:30 | Alexander Zaykun – Oleg Kurilenko | 1:3 (10:12,9:11,13:11,6:11) |
10:30 | Oleksandr Didukh – Nazar Danilyuk | 3:0 (11:9,14:12,11:9) |
10:45 | Artem Yurkov – Roman Zholubak | 1:3 (11:13,11:8,10:12,10:12) |
10:55 | Anatolii Nikolenko – Pavel Chyzh | 1:3 (11:7,5:11,9:11,10:12) |
11:00 | Roman Zaporozhets – Stefan Jakimenko | 3:2 (11:9,9:11,12:10,3:11,11:8) |
11:00 | Anton Molochko – Vitaliy Lyevshyn | 3:1 (11:9,11:6,4:11,12:10) |
11:00 | Vadim Kononenko – Sergey Vlasenko | 3:0 (11:8,12:10,11:4) |
11:00 | Bogdan Panchenko – Eugene Skorobogaty | 1:3 (2:11,8:11,11:8,10:12) |
11:15 | Andrey Sklyarenko – Alexander Bondarchuk | 1:3 (5:11,11:8,3:11,5:11) |
11:15 | Mykhailo Hlaholev – Nikolay Kulynych | 3:0 (11:7,11:8,11:1) |
11:30 | Kirill Yurchenko – Vasily Verbyaniy | 3:0 (11:7,11:5,11:4) |
11:30 | Alexandr Tuzhilin – Anatolii Nikolenko | 3:1 (13:11,9:11,11:9,11:8) |
11:30 | Igor Torgachov – Maksim Baranov | 2:3 (11:9,4:11,8:11,11:8,8:11) |
11:30 | Ihor Kuzmenko – Ruslan Leshchenko | 2:3 (11:4,11:9,6:11,3:11,7:11) |
11:45 | Valeriy Merzlikin – Artem Yurkov | 1:3 (11:7,11:13,6:11,5:11) |
11:55 | Oleh Martynenko – Anatolii Nikolenko | 1:3 (7:11,11:4,7:11,9:11) |
12:00 | Alexander Zaykun – Roman Zaporozhets | 1:3 (7:11,4:11,11:9,2:11) |
12:00 | Sergey Vlasenko – Igor Torgachov | 1:3 (11:4,7:11,9:11,8:11) |
12:00 | Anatoliy Nazarov – Mykhailo Hlaholev | 2:3 (11:7,9:11,8:11,14:12,5:11) |
12:00 | Oleksandr Didukh – Anton Molochko | 3:1 (8:11,11:8,14:12,11:7) |
12:15 | Alexander Bondarchuk – Alexander Seluchenko | 3:1 (11:9,6:11,11:7,11:3) |
12:15 | Mykhailo Hlaholev – Orest Melnik | 3:0 (12:10,11:6,11:9) |
12:15 | Ihor Kuzmenko – Vadim Kononenko | 1:3 (9:11,9:11,15:13,2:11) |
12:15 | Jiri Plachy – Roman Gnoyevoy | 2:3 (11:7,5:11,11:7,8:11,11:13) |
12:15 | Igor Torgachov – Oleg Kurilenko | 1:3 (7:11,8:11,12:10,9:11) |
12:30 | Kirill Yurchenko – Nazar Danilyuk | 3:0 (11:4,11:7,11:9) |
12:35 | Bogdan Panchenko – Alexandr Tuzhilin | 0:3 (2:11,4:11,6:11) |
12:45 | Anatoliy Nazarov – Eugene Skorobogaty | 3:2 (11:8,11:5,4:11,7:11,11:9) |
12:45 | Stefan Jakimenko – Maksim Baranov | 1:3 (11:13,11:9,2:11,10:12) |
12:45 | Vitaliy Lyevshyn – Vasily Verbyaniy | 3:0 (11:6,11:4,11:8) |
12:45 | Pavel Chyzh – Nikolay Kulynych | 3:2 (8:11,11:8,11:5,11:13,11:4) |
12:45 | Vit Kilian – Rudolf Krajc | 3:1 (7:11,11:7,11:7,11:6) |
12:45 | Andrey Sklyarenko – Roman Zholubak | 1:3 (11:8,8:11,9:11,5:11) |
13:05 | Sergey Vlasenko – Ruslan Leshchenko | 3:1 (11:3,10:12,11:4,13:11) |
13:15 | Valeriy Merzlikin – Alexander Bondarchuk | 1:3 (4:11,5:11,11:7,4:11) |
13:15 | Oleksandr Didukh – Kirill Yurchenko | 3:0 (11:9,15:13,11:6) |
13:15 | Alexander Zaykun – Igor Torgachov | 3:1 (11:13,11:8,11:2,11:5) |
13:25 | Oleh Martynenko – Mykhailo Hlaholev | 0:3 (6:11,5:11,10:12) |
13:30 | Igor Torgachov – Vadim Kononenko | 0:3 (7:11,7:11,2:11) |
13:30 | Adam Sochor – Petr Janostik | 3:0 (11:8,11:7,11:7) |
13:30 | Michael Kistechko – Valerii Davydov | 3:0 (11:7,11:2,14:12) |
13:35 | Anatolii Nikolenko – Mykhailo Hlaholev | 3:1 (15:13,11:9,7:11,11:8) |
13:45 | Andrey Sklyarenko – Artem Yurkov | 1:3 (8:11,7:11,11:9,6:11) |
13:45 | Roman Zaporozhets – Maksim Baranov | 1:3 (11:9,6:11,6:11,5:11) |
13:45 | Anatolii Nikolenko – Nikolay Kulynych | 2:3 (7:11,5:11,11:5,11:4,10:12) |
14:00 | Miroslav Hrncal – Petr Janostik | 1:3 (8:11,8:11,12:10,5:11) |
14:00 | Sergey Solomko – Dmitry Kunchurov | 3:2 (11:9,11:4,4:11,7:11,11:9) |
14:00 | Bogdan Panchenko – Anatoliy Nazarov | 2:3 (12:10,6:11,13:15,11:8,5:11) |
14:00 | Anton Molochko – Vasily Verbyaniy | 3:1 (12:10,11:6,13:15,11:5) |
14:00 | Alexander Seluchenko – Roman Zholubak | 2:3 (11:4,11:13,11:9,7:11,10:12) |
14:15 | Oleg Kurilenko – Stefan Jakimenko | 3:2 (9:11,11:7,4:11,11:5,13:11) |
14:25 | Orest Melnik – Pavel Chyzh | 3:0 (11:3,11:9,11:7) |
14:30 | Sergey Dovzhenko – Oleksandr Timofeev 1968 | 0:3 (7:11,8:11,9:11) |
14:30 | Nazar Danilyuk – Vitaliy Lyevshyn | 1:3 (11:8,9:11,7:11,8:11) |
14:30 | Adam Sochor – Matej Mezera | 3:0 (11:7,11:6,11:9) |
14:35 | Alexandr Tuzhilin – Mykhailo Hlaholev | 1:3 (8:11,10:12,11:3,5:11) |
14:45 | Valeriy Merzlikin – Andrey Sklyarenko | 2:3 (9:11,11:6,11:9,8:11,9:11) |
14:55 | Oleh Hudyma – Rostislav Fedina | 1:3 (7:11,6:11,11:9,8:11) |
15:00 | Michael Kistechko – Oleh Napirko | 1:3 (12:10,9:11,5:11,8:11) |
15:00 | Alexander Zhurba – Aleksandr Skripnik | 3:1 (11:7,11:6,9:11,11:4) |
15:00 | Dmitry Neborak – Andrei Vinohodov | 3:2 (11:6,9:11,4:11,11:7,11:9) |
15:00 | Eugene Skorobogaty – Anatolii Nikolenko | 3:0 (11:6,11:8,11:7) |
15:00 | Michael Kistechko – Dmitry Kunchurov | 3:2 (6:11,11:5,11:9,9:11,11:6) |
15:00 | Miroslav Hrncal – Adam Sochor | 2:3 (13:11,8:11,11:6,5:11,3:11) |
15:15 | Alexander Bondarchuk – Roman Zholubak | 3:1 (11:8,6:11,15:13,11:5) |
15:15 | Jaroslav Tebenko – Roman Grigoriev | 0:3 (6:11,0:11,7:11) |
15:30 | Oleksandr Timofeev 1968 – Valerii Davydov | 2:3 (9:11,11:9,11:8,5:11,5:11) |
15:30 | Evgeniy Gonchar – Aleksey Krutko | 3:0 (11:5,11:7,11:4) |
15:30 | Viktor Kikot – Sergey Balabey | 3:2 (9:11,3:11,11:6,11:6,11:7) |
15:30 | Stepan Grigorenko – Andrey Dacenko | 0:3 (13:15,9:11,8:11) |
15:30 | Oleg Bindas – Alexander Seluchenko | 2:3 (13:11,11:8,7:11,4:11,7:11) |
15:45 | Maksim Baday – Vasyl Matviichuk | 3:2 (8:11,11:7,14:12,7:11,11:8) |
15:45 | Artem Yurkov – Alexander Seluchenko | 1:3 (8:11,11:5,9:11,6:11) |
16:00 | Sergey Skhabitskiy – Andrei Vinohodov | 1:3 (4:11,14:12,7:11,12:14) |
16:00 | Valerii Melnik – Roman Cherevko | 1:3 (9:11,10:12,11:8,9:11) |
16:00 | Alexander Zhurba – Andrey Dacenko | 3:2 (13:11,9:11,6:11,11:9,14:12) |
16:00 | Sergey Solomko – Sergey Dovzhenko | 0:3 (6:11,9:11,12:14) |
16:00 | Roman Zholubak – Bogdan Gavrilyuk | 3:1 (11:3,11:8,9:11,12:10) |
16:15 | Eugene Hurtak – Gennady Buyanover | 2:3 (16:14,11:7,11:13,9:11,6:11) |
16:25 | Oleh Hudyma – Roman Grigoriev | 0:3 (7:11,7:11,7:11) |
16:30 | Michael Kistechko – Oleksandr Timofeev 1968 | 3:2 (11:5,10:12,11:7,7:11,11:5) |
16:30 | Adam Sochor – Miroslav Hrncal | 3:1 (10:12,12:10,13:11,11:3) |
16:30 | Stepan Grigorenko – Aleksandr Skripnik | 1:3 (6:11,11:9,3:11,8:11) |
16:30 | Dmitry Neborak – Viktor Kikot | 1:3 (13:11,8:11,9:11,10:12) |
16:30 | Michael Kistechko – Alexander Seluchenko | 2:3 (4:11,9:11,11:4,11:6,5:11) |
16:35 | Eugene Masko – Evgeniy Pismenny | 3:2 (8:11,10:12,11:8,11:8,11:7) |
16:45 | Valentyn Chumak – Andrey Sydorenko 1979 | 1:3 (11:7,5:11,10:12,11:13) |
16:55 | Vasyl Matviichuk – Rostislav Fedina | 1:3 (6:11,10:12,11:8,6:11) |
17:00 | Alexander Zhurba – Stepan Grigorenko | 3:1 (12:14,11:2,11:6,11:6) |
17:00 | Bogdan Gavrilyuk – Oleh Napirko | 1:3 (11:2,11:13,9:11,6:11) |
17:00 | Evgeniy Gonchar – Roman Cherevko | 1:3 (9:11,8:11,11:8,10:12) |
17:00 | Sergey Skhabitskiy – Sergey Balabey | 0:3 (6:11,8:11,8:11) |
17:10 | Sergey Dovzhenko – Dmitry Kunchurov | 0:3 (6:11,4:11,10:12) |
17:15 | Jaroslav Tebenko – Maksim Baday | 3:1 (7:11,11:8,11:7,11:8) |
17:15 | Valeriy Lukianovich – Vadim Reva | 0:3 (11:13,8:11,7:11) |
17:30 | Andrey Dacenko – Aleksandr Skripnik | 2:3 (9:11,11:7,7:11,13:11,7:11) |
17:30 | Viktor Kikot – Andrei Vinohodov | 1:3 (10:12,11:13,12:10,8:11) |
17:35 | Evgeniy Pismenny – Aleksey Krutko | 2:3 (7:11,7:11,13:11,13:11,5:11) |
17:35 | Oleg Bindas – Roman Zholubak | 3:1 (10:12,11:8,11:2,11:9) |
17:45 | Eugene Hurtak – Andrey Sydorenko 1979 | 3:1 (11:7,12:10,3:11,11:8) |
17:45 | Sergey Solomko – Valerii Davydov | 0:3 (4:11,9:11,5:11) |
17:55 | Oleh Hudyma – Vasyl Matviichuk | 1:3 (11:8,8:11,10:12,6:11) |
18:00 | Stepan Grigorenko – Alexander Zhurba | 1:3 (6:11,9:11,11:5,4:11) |
18:00 | Michael Kistechko – Sergey Dovzhenko | 1:3 (8:11,11:6,8:11,9:11) |
18:00 | Dmitry Neborak – Sergey Balabey | 2:3 (8:11,12:10,9:11,15:13,6:11) |
18:00 | Valerii Melnik – Eugene Masko | 3:0 (11:4,11:6,11:7) |
18:00 | Michael Kistechko – Bogdan Gavrilyuk | 3:1 (8:11,11:9,11:9,12:10) |
18:15 | Vadim Reva – Gennady Buyanover | 0:3 (9:11,7:11,9:11) |
18:15 | Maksim Baday – Roman Grigoriev | 0:3 (11:13,7:11,9:11) |
18:30 | Sergey Skhabitskiy – Viktor Kikot | 1:3 (10:12,8:11,14:12,11:13) |
18:30 | Evgeniy Gonchar – Evgeniy Pismenny | 0:3 (9:11,9:11,4:11) |
18:30 | Aleksandr Skripnik – Andrey Dacenko | 3:2 (11:6,3:11,2:11,11:8,11:9) |
18:30 | Sergey Solomko – Oleksandr Timofeev 1968 | 1:3 (11:6,7:11,3:11,6:11) |
18:30 | Roman Zholubak – Alexander Seluchenko | 3:0 (11:6,11:8,12:10) |
18:45 | Valentyn Chumak – Valeriy Lukianovich | 3:2 (11:9,11:13,11:3,8:11,11:5) |
18:45 | Michal Huttl – Lukas Zeman | 3:1 (11:8,8:11,15:13,11:5) |
18:45 | Jaroslav Tebenko – Rostislav Fedina | 1:3 (12:10,5:11,4:11,3:11) |
19:00 | Oleg Bindas – Oleh Napirko | 0:3 (11:13,6:11,5:11) |
19:00 | Sergey Balabey – Andrei Vinohodov | 3:2 (11:7,9:11,4:11,11:8,11:6) |
19:00 | Dmitry Kunchurov – Valerii Davydov | 1:3 (12:10,7:11,10:12,7:11) |
19:00 | Eugene Masko – Roman Cherevko | 3:1 (12:10,11:7,9:11,11:3) |
19:00 | Aleksandr Skripnik – Stepan Grigorenko | 3:1 (8:11,11:6,11:5,11:7) |
19:15 | Eugene Hurtak – Vadim Reva | 3:2 (10:12,11:7,7:11,11:7,12:10) |
19:15 | Oleh Hudyma – Maksim Baday | 3:1 (6:11,11:7,11:9,11:8) |
19:15 | Eduard Bernatskyi – Vladyslav Mischenko | 1:3 (9:11,7:11,11:4,4:11) |
19:30 | Michael Kistechko – Sergey Solomko | 3:0 (14:12,11:8,11:9) |
19:30 | Valerii Melnik – Aleksey Krutko | 2:3 (11:5,11:9,9:11,10:12,11:13) |
19:30 | Andrey Dacenko – Alexander Zhurba | 2:3 (9:11,11:5,9:11,11:2,10:12) |
19:30 | Sergey Skhabitskiy – Dmitry Neborak | 0:3 (3:11,8:11,6:11) |
19:30 | Michael Kistechko – Roman Zholubak | 1:3 (9:11,8:11,13:11,9:11) |
19:45 | Ondrej Malecek – Lukas Zeman | 3:1 (15:13,8:11,11:7,11:2) |
19:45 | Anatoliy Dulich – Artem Chepurnoy | 3:0 (11:7,11:3,13:11) |
19:45 | Jaroslav Tebenko – Vasyl Matviichuk | 3:2 (7:11,11:6,11:7,5:11,11:3) |
20:00 | Evgeniy Gonchar – Eugene Masko | 3:2 (6:11,11:9,3:11,11:9,11:5) |
20:00 | Aleksandr Skripnik – Alexander Zhurba | 1:3 (8:11,4:11,11:9,5:11) |
20:00 | Valeriy Lukianovich – Andrey Sydorenko 1979 | 0:3 (11:13,4:11,6:11) |
20:00 | Sergey Balabey – Viktor Kikot | 1:3 (11:9,3:11,3:11,7:11) |
20:00 | Oleg Bindas – Bogdan Gavrilyuk | 3:2 (11:6,10:12,11:7,6:11,11:5) |
20:00 | Sergey Dovzhenko – Valerii Davydov | 3:1 (11:9,14:12,11:13,11:6) |
20:15 | Roman Grigoriev – Rostislav Fedina | 0:3 (9:11,9:11,6:11) |
20:15 | Yaroslav Kovshun – Vladyslav Mischenko | 3:1 (11:7,11:4,10:12,11:6) |
20:30 | Oleksandr Timofeev 1968 – Dmitry Kunchurov | 1:3 (10:12,11:7,10:12,11:13) |
20:30 | Valerii Melnik – Evgeniy Pismenny | 3:1 (14:12,7:11,11:8,15:13) |
20:30 | Valentyn Chumak – Gennady Buyanover | 1:3 (12:14,8:11,11:6,8:11) |
20:30 | Andrei Vinohodov – Dmitry Neborak | 3:0 (12:10,11:7,11:8) |
20:30 | Alexander Seluchenko – Oleh Napirko | 3:2 (11:9,9:11,9:11,11:9,11:4) |
20:30 | Andrey Dacenko – Stepan Grigorenko | 3:2 (8:11,3:11,11:5,14:12,11:1) |
20:45 | Eugene Hurtak – Valeriy Lukianovich | 1:3 (10:12,11:7,6:11,7:11) |
20:45 | Oleh Hudyma – Jaroslav Tebenko | 0:3 (7:11,7:11,10:12) |
20:45 | Eduard Bernatskyi – Anatoliy Dulich | 3:2 (6:11,11:8,11:7,6:11,11:8) |
21:00 | Roman Cherevko – Aleksey Krutko | 1:3 (4:11,9:11,11:1,9:11) |
21:00 | Michael Kistechko – Oleg Bindas | 2:3 (11:4,6:11,11:6,5:11,5:11) |
21:15 | Maksim Baday – Rostislav Fedina | 0:3 (4:11,5:11,4:11) |
21:15 | Yaroslav Kovshun – Artem Chepurnoy | 1:3 (11:4,9:11,11:13,9:11) |
21:30 | Valentyn Chumak – Vadim Reva | 1:3 (7:11,7:11,11:5,5:11) |
21:30 | Evgeniy Gonchar – Valerii Melnik | 3:1 (11:7,11:9,7:11,20:18) |
21:30 | Roman Zholubak – Oleh Napirko | 3:2 (3:11,6:11,11:6,11:6,11:6) |
21:45 | Vasyl Matviichuk – Roman Grigoriev | 3:0 (11:7,11:8,17:15) |
21:45 | Anatoliy Dulich – Vladyslav Mischenko | 3:2 (8:11,9:11,18:16,13:11,11:7) |
22:00 | Bogdan Gavrilyuk – Alexander Seluchenko | 3:0 (11:6,11:9,11:6) |
22:00 | Andrey Sydorenko 1979 – Gennady Buyanover | 3:2 (8:11,11:3,8:11,11:4,11:7) |
22:15 | Eduard Bernatskyi – Artem Chepurnoy | 2:3 (11:6,7:11,5:11,11:7,9:11) |
22:15 | Eugene Masko – Aleksey Krutko | 3:1 (14:12,11:6,10:12,11:5) |
22:30 | Evgeniy Pismenny – Roman Cherevko | 3:1 (6:11,11:6,11:6,11:7) |
22:30 | Eugene Hurtak – Valentyn Chumak | 1:3 (7:11,8:11,13:11,9:11) |
22:45 | Yaroslav Kovshun – Anatoliy Dulich | 0:3 (11:13,9:11,9:11) |
22:45 | Oleh Martynenko – Aleksandr Melashenko | 3:1 (11:4,14:12,6:11,11:7) |
23:00 | Valeriy Lukianovich – Gennady Buyanover | 0:3 (8:11,5:11,5:11) |
23:15 | Artem Chepurnoy – Vladyslav Mischenko | 2:3 (6:11,11:4,11:5,9:11,9:11) |
23:30 | Dmitry Kuzmenko – Andrey Nakluckiy | 3:0 (11:7,11:8,11:7) |
23:30 | Vadim Reva – Andrey Sydorenko 1979 | 3:0 (11:8,11:5,11:7) |
23:45 | Yaroslav Kovshun – Eduard Bernatskyi | 2:3 (8:11,12:10,11:6,9:11,8:11) |
23:45 | Valeriy Vlasenko – Sergei Berezinsky | 1:3 (11:4,11:13,5:11,9:11) |
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Lukasz Grzyb – Jakub Miszkurka | 4:2 (6:11,7:11,11:8,11:4,17:15,11:3) |
00:03 | Evgeny Zhdanyuk – Oleg Zahozhii | 4:0 (11:5,11:8,11:2,11:7) |
00:03 | Nikodem Zofczak – Lukasz Bednarek | 4:3 (11:7,5:11,6:11,12:14,11:9,13:11,11:5) |
00:05 | Kirill Abramov – Anton Sentyabov | 4:2 (11:4,6:11,11:5,3:11,11:6,11:7) |
00:06 | Denis Zhurenko – Vasily Tulchinsky | 4:1 (11:8,11:8,11:2,7:11,11:9) |
00:10 | Yuri Sinyavsky – Sergey Yatskevich | 4:3 (7:11,11:9,11:6,6:11,8:11,12:10,11:9) |
00:17 | Yuri Moroz – Dmitry Rublevsky | 1:4 (11:8,8:11,9:11,7:11,6:11) |
00:20 | Artem Leonenkov – Vladislav Svidersky | 4:0 (11:9,11:7,12:10,11:5) |
00:22 | Piotr Sekala – Jakub Chojnacki | 1:4 (11:8,7:11,6:11,4:11,7:11) |
00:24 | Yuri Fedortsov – Pavel Tsybulko | 2:4 (7:11,11:7,9:11,11:6,6:11,10:12) |
00:25 | Alexander Sagitov – Aleksandr Emelyanov S. | 1:4 (14:12,2:11,10:12,6:11,11:13) |
00:30 | Pavel Galanov – Victor Rakhmanov | 0:4 (7:11,9:11,9:11,2:11) |
00:32 | Yuriy Lobovikov – Nikita Butvina | 4:2 (11:9,11:7,10:12,9:11,11:3,11:7) |
00:33 | Yuri Dmitriev – Ildar Khairullin | 0:4 (4:11,9:11,10:12,9:11) |
00:40 | Evgeniy Petrov – Nikolay Gerasimov | 1:4 (11:9,9:11,9:11,6:11,6:11) |
00:40 | Michal Korycki – Artur Bialek | 3:4 (11:4,8:11,13:11,11:2,8:11,4:11,9:11) |
00:40 | Damian Szajewski – Pawel Batruk | 3:4 (11:6,8:11,9:11,8:11,11:4,11:9,9:11) |
00:40 | Vladislav Svidersky – Michail Ognev | 4:3 (11:7,11:6,7:11,7:11,9:11,11:4,11:9) |
00:43 | Pavel Meleshko – Andrey Zhuzhnev | 2:4 (8:11,10:12,11:6,9:11,11:6,9:11) |
00:50 | Sergey Yatskevich – Alexander Lukashevich | 4:2 (10:12,8:11,11:5,11:7,17:15,11:6) |
00:50 | Yuri Fedortsov – Oleg Zahozhii | 4:2 (11:9,11:9,11:6,10:12,7:11,11:6) |
00:53 | Ilya Saveliev – Yuri Dmitriev | 2:4 (8:11,14:12,11:8,5:11,5:11,8:11) |
00:55 | Victor Rakhmanov – Nikita Moskovkin | 4:0 (11:3,11:9,11:8,11:3) |
01:00 | Grigorii Solovov – Maxim Boboryko | 4:2 (11:9,6:11,11:2,11:13,11:6,11:7) |
01:00 | Iaroslav Borkovskii – Roman Kharitonenko | 3:4 (11:9,11:8,8:11,8:11,11:7,11:13,8:11) |
01:12 | Damian Szajewski – Lukasz Bednarek | 2:4 (9:11,11:9,10:12,11:8,9:11,10:12) |
01:18 | Ildar Khairullin – Kirill Klepikov | 0:4 (7:11,8:11,12:14,12:14) |
01:18 | Artyom Rodin – Pavel Galanov | 3:4 (1:11,11:9,13:11,11:1,3:11,10:12,7:11) |
01:22 | Pavel Tsybulko – Evgeny Zhdanyuk | 0:4 (7:11,8:11,5:11,9:11) |
01:28 | Yuri Sinyavsky – Sergei Vyrko | 2:4 (4:11,11:7,7:11,8:11,11:7,8:11) |
01:32 | Stanislav Oshkin – Marat Mukambetov | 2:4 (11:8,9:11,9:11,11:9,3:11,5:11) |
01:39 | Konstantin Anikeev – Kazimir Kvyatkovskiy | 0:4 (6:11,2:11,8:11,6:11) |
01:43 | Michail Ognev – Artem Leonenkov | 3:4 (11:3,12:10,11:8,9:11,7:11,6:11,4:11) |
01:47 | Pawel Batruk – Nikodem Zofczak | 2:4 (13:15,5:11,11:8,3:11,11:9,5:11) |
01:55 | Nikita Moskovkin – Victor Rakhmanov | 1:4 (5:11,9:11,11:5,7:11,3:11) |
01:57 | Iaroslav Borkovskii – Kazimir Kvyatkovskiy | 1:4 (11:3,4:11,7:11,6:11,6:11) |
02:00 | Yuriy Shashelev – Andrey Filippov | 4:3 (6:11,11:8,8:11,11:8,8:11,11:7,11:6) |
02:04 | Sergei Dovgalev – Oleg Plakhov | 4:3 (11:6,11:9,9:11,12:10,9:11,8:11,11:9) |
02:07 | Maxim Boboryko – Stanislav Oshkin | 2:4 (2:11,8:11,12:10,8:11,11:4,3:11) |
02:17 | Konstantin Anikeev – Roman Kharitonenko | 3:4 (3:11,7:11,11:8,8:11,12:10,11:9,8:11) |
02:24 | Vladislav Svidersky – Artem Leonenkov | 0:4 (4:11,6:11,1:11,6:11) |
02:35 | Pavel Galanov – Artyom Rodin | 3:4 (9:11,6:11,11:9,7:11,11:6,11:3,7:11) |
02:35 | Alexey Yanshaev – Mikhail Dmitriev | 3:4 (11:6,5:11,9:11,10:12,14:12,11:4,7:11) |
02:44 | Marat Mukambetov – Grigorii Solovov | 2:4 (11:6,9:11,5:11,9:11,11:9,4:11) |
02:44 | Yurii Murashko – Kirill Motuz | 4:1 (11:9,11:7,6:11,11:9,15:13) |
02:45 | Michail Ognev – Vladislav Svidersky | 4:1 (11:5,11:7,5:11,11:5,11:8) |
02:50 | Alexander Vasiliev – Ivan Patsyna | 0:4 (9:11,7:11,8:11,8:11) |
02:53 | Iaroslav Borkovskii – Konstantin Anikeev | 4:1 (12:10,11:8,7:11,11:9,11:8) |
03:08 | Grigorii Solovov – Stanislav Oshkin | 4:0 (11:4,11:7,11:8,11:4) |
03:10 | Artem Leonenkov – Michail Ognev | 4:1 (11:2,13:11,3:11,11:7,11:7) |
03:10 | Pavel Pulnyi – Dmitry Mikhalchuk | 3:4 (11:6,6:11,6:11,4:11,13:11,11:6,9:11) |
03:13 | Sergei Dovgalev – Kirill Motuz | 4:2 (9:11,11:9,11:5,8:11,12:10,11:5) |
03:16 | Andrey Filippov – Alexey Yanshaev | 4:2 (10:12,11:9,11:7,7:11,11:9,11:7) |
03:25 | Pavel Galanov – Nikita Moskovkin | 4:0 (11:5,11:6,11:2,11:8) |
03:30 | Kazimir Kvyatkovskiy – Roman Kharitonenko | 2:4 (9:11,8:11,13:11,12:10,6:11,9:11) |
03:37 | Maxim Boboryko – Marat Mukambetov | 4:1 (9:11,14:12,11:5,11:9,11:2) |
03:43 | Yurii Murashko – Oleg Plakhov | 1:4 (9:11,6:11,11:9,5:11,3:11) |
03:45 | Mikhail Dmitriev – Yuriy Shashelev | 2:4 (7:11,17:15,5:11,8:11,11:9,12:14) |
03:50 | Artyom Rodin – Victor Rakhmanov | 1:4 (4:11,5:11,11:8,8:11,7:11) |
04:00 | Alexander Vasiliev – Dmitry Mikhalchuk | 3:4 (6:11,11:6,6:11,11:9,11:5,5:11,6:11) |
04:02 | Roman Kharitonenko – Konstantin Anikeev | 4:1 (11:7,11:4,11:9,7:11,11:6) |
04:08 | Sergei Dovgalev – Yurii Murashko | 4:2 (9:11,11:7,12:10,11:7,10:12,11:5) |
04:08 | Stanislav Oshkin – Grigorii Solovov | 2:4 (11:13,4:11,12:10,6:11,11:8,5:11) |
04:25 | Yuriy Shashelev – Alexey Yanshaev | 4:1 (11:5,11:7,7:11,11:7,11:9) |
04:25 | Andrey Vagapov – Alisher Karimjanov | 4:2 (3:11,11:3,10:12,11:8,13:11,11:5) |
04:28 | Pavel Pulnyi – Ivan Patsyna | 1:4 (7:11,15:17,10:12,11:7,6:11) |
04:29 | Kazimir Kvyatkovskiy – Iaroslav Borkovskii | 4:0 (11:8,11:9,11:5,11:7) |
04:41 | Marat Mukambetov – Maxim Boboryko | 0:4 (4:11,7:11,8:11,4:11) |
04:41 | Kirill Motuz – Oleg Plakhov | 2:4 (7:11,9:11,18:16,13:11,9:11,4:11) |
04:50 | Konstantin Anikeev – Iaroslav Borkovskii | 1:4 (9:11,5:11,12:10,7:11,8:11) |
04:55 | Andrey Filippov – Mikhail Dmitriev | 2:4 (6:11,11:8,4:11,11:8,7:11,6:11) |
04:55 | Alexander Vasiliev – Pavel Pulnyi | 2:4 (12:10,8:11,8:11,10:12,11:7,6:11) |
05:01 | Ivan Grishunin – Sergey Varfolomeev S. | 4:3 (11:8,11:8,14:16,6:11,11:8,8:11,11:8) |
05:05 | Marat Mukambetov – Stanislav Oshkin | 2:4 (7:11,6:11,4:11,11:8,11:9,6:11) |
05:16 | Kirill Motuz – Sergei Dovgalev | 1:4 (6:11,11:7,9:11,4:11,6:11) |
05:25 | Roman Kharitonenko – Kazimir Kvyatkovskiy | 1:4 (5:11,9:11,11:6,7:11,5:11) |
05:25 | Alexey Yanshaev – Yuriy Shashelev | 4:3 (12:10,9:11,11:6,11:8,8:11,10:12,11:8) |
05:38 | Dmitry Mikhalchuk – Ivan Patsyna | 0:4 (5:11,9:11,6:11,5:11) |
05:39 | Maxim Boboryko – Grigorii Solovov | 4:1 (11:9,11:8,11:6,8:11,11:7) |
05:42 | Oleg Plakhov – Yurii Murashko | 4:2 (11:8,9:11,11:7,5:11,11:8,12:10) |
05:45 | Sergey Varfolomeev S. – Andrey Vagapov | 1:4 (11:9,6:11,10:12,4:11,7:11) |
05:50 | Vladimir Bielokon – Alexander Drozdov | 1:4 (8:11,7:11,11:7,6:11,9:11) |
05:52 | Ivan Patsyna – Alexander Vasiliev | 4:0 (11:3,11:3,11:4,11:7) |
06:00 | Artem Suhomlinov – Mikhail Golubtsov | 3:4 (8:11,11:9,11:4,8:11,11:1,12:14,9:11) |
06:08 | Mikhail Dmitriev – Andrey Filippov | 1:4 (6:11,9:11,13:11,5:11,10:12) |
06:10 | Alisher Karimjanov – Ivan Grishunin | 0:4 (5:11,5:11,9:11,3:11) |
06:14 | Kirill Motuz – Yurii Murashko | 4:1 (3:11,11:9,11:3,13:11,11:9) |
06:14 | Dmitry Mikhalchuk – Pavel Pulnyi | 4:2 (10:12,7:11,11:7,12:10,11:6,11:9) |
06:26 | Vladimir Bielokon – Vyacheslav Belokon | 4:2 (11:9,11:8,7:11,15:17,11:7,11:8) |
06:35 | Yuriy Shashelev – Mikhail Dmitriev | 4:3 (6:11,11:7,10:12,14:12,9:11,15:13,12:10) |
06:35 | Ivan Grishunin – Andrey Vagapov | 4:0 (11:6,11:1,11:9,11:9) |
06:43 | Oleg Plakhov – Sergei Dovgalev | 4:1 (11:4,11:8,11:7,11:13,11:9) |
06:47 | Timofey Berezin – Anatoly Panov | 4:2 (7:11,11:8,9:11,11:7,11:8,15:13) |
06:50 | Pavel Pulnyi – Alexander Vasiliev | 4:0 (13:11,11:5,11:7,11:7) |
06:55 | Sergey Varfolomeev S. – Alisher Karimjanov | 0:4 (10:12,10:12,5:11,4:11) |
07:00 | Alexander Prokopenko – Timofey Radchenko | 4:2 (11:9,11:5,3:11,11:9,10:12,11:9) |
07:00 | Vladislav Bushkov – Salavat Abulaev | 4:3 (11:7,11:4,10:12,11:5,7:11,8:11,11:9) |
07:00 | Anton Oleksyuk – Oleg Shilo | 3:4 (12:14,10:12,12:10,12:10,11:8,9:11,9:11) |
07:00 | Bartlomiej Bloch – Sergei Volkov | 4:3 (11:9,9:11,9:11,10:12,11:8,14:12,11:9) |
07:10 | Vyacheslav Belokon – Alexander Drozdov | 1:4 (12:14,9:11,4:11,12:10,7:11) |
07:10 | Alexander Yaskevich – Andrey Tristen | 0:4 (6:11,11:13,9:11,9:11) |
07:16 | Ivan Patsyna – Dmitry Mikhalchuk | 2:4 (9:11,9:11,11:8,10:12,11:3,13:15) |
07:18 | Alexey Yanshaev – Andrey Filippov | 0:4 (10:12,9:11,6:11,7:11) |
07:18 | Mikhail Golubtsov – Timofey Berezin | 4:1 (4:11,11:9,11:6,11:7,11:6) |
07:20 | Sergey Varfolomeev S. – Ivan Grishunin | 1:4 (12:14,8:11,15:17,11:8,9:11) |
07:33 | Vladislav Bushkov – Alexey Demidov | 2:4 (13:11,12:10,6:11,2:11,8:11,5:11) |
07:37 | Alexander Drozdov – Vladimir Bielokon | 4:2 (11:9,8:11,11:5,8:11,12:10,15:13) |
07:40 | Igor Ukhin – Ruslan Garifov | 4:2 (6:11,9:11,11:9,11:4,11:7,11:9) |
07:43 | Anatoly Panov – Artem Suhomlinov | 2:4 (13:11,13:15,4:11,9:11,11:9,3:11) |
07:43 | Andrey Gulevsky – Maxim Schinov | 1:4 (9:11,8:11,11:6,9:11,6:11) |
07:47 | Maciej Pienkosz – Marcin Blachnik | 4:3 (11:6,5:11,11:7,11:8,7:11,11:13,11:8) |
07:50 | Jakub Gierach – Piotr Sudol | 4:2 (8:11,13:11,3:11,16:14,11:5,11:4) |
07:50 | Alexey Zhurkevich – Oleg Astashevich | 4:2 (15:13,10:12,11:5,11:6,5:11,11:8) |
07:55 | Alexander Prokopenko – Andrey Tristen | 0:4 (7:11,7:11,11:13,9:11) |
08:00 | Vladislav Ivanov D. – Igor Tyukhlov | 4:0 (11:8,11:7,11:5,11:7) |
08:00 | Alisher Karimjanov – Andrey Vagapov | 0:4 (12:14,10:12,7:11,8:11) |
08:00 | Andrey Vasiliev – Yuriy Lobovikov | 4:2 (9:11,11:8,11:7,8:11,11:9,12:10) |
08:03 | Salavat Abulaev – Vladislav Bushkov | 4:2 (11:9,9:11,11:3,11:13,12:10,11:1) |
08:13 | Oleg Shilo – Andrey Gulevsky | 4:3 (11:3,11:5,11:6,7:11,5:11,9:11,11:3) |
08:15 | Artem Suhomlinov – Timofey Berezin | 4:3 (11:9,8:11,11:4,9:11,11:8,7:11,11:7) |
08:16 | Vyacheslav Belokon – Vladimir Bielokon | 4:0 (11:6,11:7,11:7,11:8) |
08:18 | Stanislav Melnikov – Alexey Dolgov | 4:1 (11:3,9:11,11:5,12:10,11:1) |
08:20 | Alexander Yaskevich – Timofey Radchenko | 3:4 (11:8,8:11,11:8,4:11,7:11,11:8,7:11) |
08:24 | Bartlomiej Bloch – Marcin Blachnik | 0:4 (11:13,7:11,11:13,7:11) |
08:26 | Alisher Karimjanov – Sergey Varfolomeev S. | 4:1 (11:6,11:5,7:11,11:7,11:5) |
08:35 | Jakub Lamperski – Jakub Warpas | 1:4 (7:11,7:11,11:9,7:11,8:11) |
08:37 | Alexey Demidov – Vladislav Bushkov | 0:4 (7:11,6:11,5:11,6:11) |
08:37 | Demyan Fedorov – Evgeny Kroshinskiy | 4:1 (11:8,11:9,11:9,9:11,11:8) |
08:42 | Alexander Drozdov – Vyacheslav Belokon | 4:3 (11:6,6:11,10:12,11:6,11:5,4:11,11:2) |
08:45 | Mikhail Golubtsov – Anatoly Panov | 4:3 (4:11,9:11,12:10,11:3,11:7,5:11,11:8) |
08:46 | Maxim Schinov – Anton Oleksyuk | 4:2 (7:11,11:7,3:11,12:10,12:10,11:5) |
08:47 | Igor Tyukhlov – Stanislav Melnikov | 3:4 (6:11,9:11,11:7,11:6,5:11,11:8,8:11) |
08:50 | Andrey Terekhin – Pavel Platonov | 1:4 (9:11,8:11,11:8,7:11,11:13) |
08:50 | Alexander Prokopenko – Alexander Yaskevich | 4:3 (11:6,7:11,13:11,10:12,13:11,9:11,11:7) |
08:53 | Maciej Pienkosz – Sergei Volkov | 4:0 (11:5,11:2,11:5,11:7) |
08:54 | Andrey Vagapov – Ivan Grishunin | 1:4 (7:11,10:12,11:6,7:11,4:11) |
08:57 | Vladislav Bushkov – Vladislav Bushkov | 4:0 (11:8,11:4,11:6,11:5) |
09:00 | Vladimir Sidorenko – Gleb Ivanov | 4:0 (11:9,11:6,13:11,11:9) |
09:00 | Jakub Perek – Lukasz Wachowiak | 4:1 (11:13,11:9,11:6,11:8,11:7) |
09:00 | Filip Kujawa – Vitaly Rychkov | 4:3 (15:13,11:3,8:11,4:11,11:6,11:13,11:7) |
09:09 | Alexey Zhurkevich – Evgeny Kroshinskiy | 1:4 (11:6,7:11,6:11,6:11,10:12) |
09:10 | Yuriy Lobovikov – Igor Ukhin | 2:4 (13:15,11:6,7:11,11:13,11:7,11:13) |
09:10 | Jakub Gierach – Jakub Warpas | 4:3 (11:5,7:11,7:11,11:9,7:11,14:12,11:8) |
09:16 | Anton Oleksyuk – Andrey Gulevsky | 4:2 (7:11,11:9,1:11,11:9,11:9,11:7) |
09:16 | Bartlomiej Bloch – Maciej Pienkosz | 4:2 (10:12,13:11,11:8,11:6,10:12,11:8) |
09:20 | Salavat Abulaev – Alexey Demidov | 2:4 (10:12,6:11,11:9,11:7,4:11,7:11) |
09:20 | Anton Evstifeykin – Maksim Kiselev | 3:4 (11:8,9:11,6:11,7:11,11:6,11:4,10:12) |
09:21 | Vyacheslav Belokon – Alexander Drozdov | 0:4 (7:11,8:11,4:11,5:11) |
09:24 | Artem Suhomlinov – Timofey Berezin | 4:3 (11:2,8:11,11:2,4:11,8:11,11:8,11:8) |
09:27 | Petr Grudzien – Mikolaj Olejnik | 4:2 (9:11,11:3,13:11,11:5,3:11,11:8) |
09:27 | Sergey Filchev – Nikita Artemenko | 2:4 (6:11,11:7,2:11,12:10,6:11,5:11) |
09:28 | Alexey Dolgov – Vladislav Ivanov D. | 4:3 (7:11,11:7,9:11,11:6,8:11,11:6,11:8) |
09:34 | Uladzislau Rukliatsou – Gleb Shamruk | 4:2 (11:4,9:11,8:11,11:9,11:5,11:8) |
09:35 | Andrey Tristen – Timofey Radchenko | 4:0 (11:5,11:2,11:4,11:3) |
09:40 | Krystian Lukaszewski – Lukasz Madej | 2:4 (11:6,7:11,7:11,11:7,11:13,8:11) |
09:42 | Demyan Fedorov – Oleg Astashevich | 1:4 (10:12,11:5,7:11,7:11,4:11) |
09:45 | Victor Mayo Baeza – Antonio Garrido Ropero | 4:3 (3:11,11:7,4:11,13:11,11:9,8:11,11:9) |
09:45 | Cristian Carmona Cantalejo – | 1:4 (11:9,5:11,11:13,9:11,4:11) |
09:49 | Oleg Shilo – Maxim Schinov | 2:4 (11:8,11:8,9:11,9:11,6:11,6:11) |
09:50 | Miguel Angel Tortosa Rueda – Daniel Gonzalez Cantalejo | 1:4 (8:11,10:12,6:11,12:10,7:11) |
09:51 | Vladislav Bushkov – Vladislav Bushkov | 0:4 (10:12,9:11,3:11,7:11) |
09:55 | Andrey Tristen – Alexander Yaskevich | 4:1 (12:10,11:5,8:11,11:5,11:8) |
09:55 | Ruslan Garifov – Andrey Vasiliev | 4:2 (9:11,11:2,11:6,8:11,11:6,11:6) |
09:56 | Jakub Lamperski – Piotr Sudol | 2:4 (13:11,10:12,10:12,11:9,7:11,7:11) |
09:57 | Marcin Blachnik – Sergei Volkov | 4:3 (11:9,6:11,11:9,6:11,11:9,8:11,11:6) |
10:00 | Vladislav Ivanov D. – Stanislav Melnikov | 4:0 (11:8,11:5,12:10,11:7) |
10:03 | Gleb Ivanov – Sergey Filchev | 4:2 (11:6,12:14,11:4,11:6,10:12,11:3) |
10:05 | Anatoly Panov – Mikhail Golubtsov | 0:4 (7:11,6:11,5:11,10:12) |
10:05 | Lukasz Wachowiak – Petr Grudzien | 4:0 (11:9,11:5,11:6,11:5) |
10:10 | Mukhammed Akhmedzhanov – Konstantin Chernov | 1:4 (5:11,9:11,13:11,9:11,5:11) |
10:11 | Filip Kujawa – Lukasz Madej | 4:0 (11:5,11:6,11:6,11:6) |
10:12 | Alexey Zhurkevich – Demyan Fedorov | 4:1 (11:6,9:11,11:9,11:7,11:9) |
10:13 | Andrey Terekhin – Gleb Shamruk | 1:4 (8:11,10:12,8:11,11:7,8:11) |
10:14 | Julian Cruz – Alberto Gil Cano | 1:4 (5:11,6:11,11:6,7:11,6:11) |
10:17 | Alexey Demidov – Salavat Abulaev | 1:4 (8:11,3:11,11:4,1:11,12:14) |
10:20 | Andrey Vasiliev – Igor Ukhin | 4:3 (11:5,11:9,4:11,10:12,11:9,9:11,11:8) |
10:23 | Maxim Schinov – Andrey Gulevsky | 3:4 (11:3,11:8,11:9,7:11,9:11,9:11,6:11) |
10:26 | Anatoly Panov – Timofey Berezin | 4:2 (11:6,8:11,8:11,12:10,11:5,11:6) |
10:27 | Igor Tyukhlov – Alexey Dolgov | 4:3 (7:11,10:12,11:5,11:5,11:6,7:11,11:8) |
10:30 | Mikolaj Olejnik – Jakub Perek | 0:4 (8:11,3:11,5:11,6:11) |
10:30 | Timofey Radchenko – Alexander Prokopenko | 2:4 (5:11,11:6,11:8,8:11,11:13,9:11) |
10:32 | Jakub Gierach – Jakub Lamperski | 2:4 (11:8,7:11,10:12,11:8,10:12,9:11) |
10:34 | Krystian Lukaszewski – Vitaly Rychkov | 1:4 (4:11,13:11,4:11,6:11,7:11) |
10:40 | Maciej Pienkosz – Bartlomiej Bloch | 4:1 (11:9,11:9,15:13,2:11,11:6) |
10:41 | Nikita Artemenko – Vladimir Sidorenko | 3:4 (11:8,11:9,6:11,11:6,8:11,8:11,10:12) |
10:42 | Alexey Demidov – Vladislav Bushkov | 2:4 (8:11,11:9,11:6,13:15,6:11,7:11) |
10:44 | Maksim Kiselev – Mukhammed Akhmedzhanov | 1:4 (8:11,5:11,8:11,11:6,6:11) |
10:44 | Evgeny Kroshinskiy – Oleg Astashevich | 0:4 (8:11,2:11,7:11,8:11) |
10:44 | Cristian Carmona Cantalejo – Antonio Garrido Ropero | 3:4 (9:11,11:4,11:4,9:11,8:11,11:6,4:11) |
10:44 | Miguel Angel Tortosa Rueda – Julian Cruz | 3:4 (4:11,3:11,11:8,11:6,7:11,11:6,7:11) |
10:50 | Jakub Perek – Petr Grudzien | 4:0 (11:9,11:4,11:8,11:7) |
10:55 | Uladzislau Rukliatsou – Pavel Platonov | 4:1 (11:4,11:9,11:6,8:11,11:6) |
10:58 | Filip Kujawa – Krystian Lukaszewski | 4:3 (11:8,4:11,11:8,12:14,11:9,7:11,11:9) |
11:00 | Yuriy Lobovikov – Ruslan Garifov | 4:1 (12:10,11:7,11:5,6:11,11:7) |
11:00 | Timofey Radchenko – Alexander Yaskevich | 4:1 (11:8,11:4,11:5,8:11,11:8) |
11:04 | Igor Tyukhlov – Vladislav Ivanov D. | 3:4 (11:6,6:11,6:11,9:11,11:7,11:7,8:11) |
11:05 | Mikhail Golubtsov – Artem Suhomlinov | 4:2 (7:11,11:7,10:12,11:7,11:5,11:6) |
11:05 | Jakub Warpas – Piotr Sudol | 0:4 (5:11,6:11,5:11,4:11) |
11:10 | Lukasz Wachowiak – Mikolaj Olejnik | 4:0 (11:4,11:9,11:3,13:11) |
11:10 | Demyan Fedorov – Alexey Zhurkevich | 4:2 (12:10,11:7,3:11,11:9,4:11,11:9) |
11:12 | Oleg Shilo – Anton Oleksyuk | 4:1 (11:9,11:13,11:2,11:6,11:9) |
11:15 | Konstantin Chernov – Anton Evstifeykin | 4:3 (11:4,13:15,10:12,11:6,11:7,7:11,11:4) |
11:17 | Sergei Volkov – Marcin Blachnik | 2:4 (6:11,11:3,9:11,11:3,9:11,5:11) |
11:21 | – Victor Mayo Baeza | 4:3 (11:8,4:11,9:11,8:11,11:1,11:9,11:8) |
11:23 | Daniel Gonzalez Cantalejo – Alberto Gil Cano | 4:2 (13:15,11:8,13:15,13:11,12:10,12:10) |
11:23 | Andrey Terekhin – Uladzislau Rukliatsou | 2:4 (5:11,11:9,2:11,11:4,5:11,9:11) |
11:24 | Salavat Abulaev – Vladislav Bushkov | 2:4 (11:7,11:9,5:11,11:13,2:11,4:11) |
11:25 | Andrey Tristen – Alexander Prokopenko | 4:1 (11:5,11:7,9:11,11:9,11:8) |
11:27 | Vladimir Sidorenko – Sergey Filchev | 4:2 (11:7,11:7,12:14,8:11,11:4,11:6) |
11:30 | Ruslan Garifov – Igor Ukhin | 4:0 (11:9,11:4,11:9,11:3) |
11:32 | Lukasz Madej – Vitaly Rychkov | 3:4 (8:11,4:11,11:5,10:12,11:9,13:11,5:11) |
11:35 | Petr Grudzien – Lukasz Wachowiak | 1:4 (4:11,11:6,3:11,3:11,3:11) |
11:35 | Piotr Sudol – Jakub Lamperski | 4:2 (9:11,11:9,7:11,11:8,12:10,11:4) |
11:38 | Alexey Dolgov – Stanislav Melnikov | 1:4 (8:11,11:9,7:11,6:11,5:11) |
11:50 | Anton Oleksyuk – Maxim Schinov | 2:4 (6:11,11:7,16:14,8:11,9:11,9:11) |
11:51 | Oleg Astashevich – Evgeny Kroshinskiy | 4:2 (4:11,11:7,7:11,11:5,11:9,11:9) |
11:55 | Anton Evstifeykin – Mukhammed Akhmedzhanov | 2:4 (6:11,11:9,7:11,11:8,6:11,12:14) |
11:55 | Yuriy Lobovikov – Andrey Vasiliev | 1:4 (11:5,9:11,10:12,11:13,12:14) |
11:57 | Gleb Shamruk – Pavel Platonov | 3:4 (13:11,6:11,5:11,7:11,11:9,11:4,8:11) |
11:58 | Alexander Slivkin – Gennady Shamkolovich | 4:2 (11:7,6:11,11:8,15:13,4:11,11:7) |
12:00 | Vladimir Zatserkovny – Sergey Gruzdev | 4:1 (11:8,11:9,7:11,12:10,12:10) |
12:00 | Mikolaj Olejnik – Jakub Perek | 0:4 (2:11,4:11,7:11,8:11) |
12:00 | Ivan Svetlichny – Egor Dolinsky | 4:1 (11:6,3:11,11:8,11:9,11:7) |
12:01 | Alberto Gil Cano – Antonio Garrido Ropero | 4:2 (11:4,11:8,10:12,10:12,11:5,11:9) |
12:03 | Sergei Volkov – Bartlomiej Bloch | 4:0 (11:9,11:7,11:3,11:9) |
12:05 | Gleb Ivanov – Nikita Artemenko | 4:3 (11:9,12:10,8:11,9:11,8:11,11:7,11:7) |
12:06 | Cristian Carmona Cantalejo – Miguel Angel Tortosa Rueda | 4:2 (11:3,11:6,11:13,11:6,5:11,11:8) |
12:07 | Alexey Dolgov – Igor Tyukhlov | 4:3 (7:11,11:4,9:11,13:11,11:9,8:11,11:7) |
12:10 | Krystian Lukaszewski – Filip Kujawa | 4:3 (12:10,11:8,4:11,8:11,11:7,7:11,11:8) |
12:12 | Jakub Warpas – Jakub Gierach | 4:3 (11:8,9:11,8:11,7:11,11:8,11:6,11:4) |
12:20 | Mikolaj Olejnik – Petr Grudzien | 1:4 (7:11,2:11,6:11,11:8,7:11) |
12:26 | Andrey Gulevsky – Oleg Shilo | 4:3 (12:10,11:8,6:11,11:7,8:11,7:11,11:9) |
12:28 | Dawid Papuga – Viktor Marychev | 4:2 (2:11,11:4,9:11,11:9,11:9,14:12) |
12:29 | Evgeny Kroshinskiy – Alexey Zhurkevich | 1:4 (11:9,6:11,3:11,5:11,9:11) |
12:29 | Marcin Blachnik – Maciej Pienkosz | 4:0 (11:8,11:8,11:8,11:9) |
12:30 | Igor Khoroshko – Maksim Nevedrov | 2:4 (7:11,11:8,11:5,7:11,11:13,9:11) |
12:30 | Andrey Yuzvuk – Dmitry Borisov | 3:4 (11:6,6:11,11:4,6:11,8:11,13:11,9:11) |
12:35 | Igor Ukhin – Yuriy Lobovikov | 1:4 (8:11,6:11,11:9,9:11,6:11) |
12:36 | – Daniel Gonzalez Cantalejo | 4:1 (11:9,11:5,14:16,16:14,11:7) |
12:38 | Victor Mayo Baeza – Julian Cruz | 1:4 (10:12,11:6,8:11,4:11,8:11) |
12:40 | Maksim Kiselev – Konstantin Chernov | 4:1 (3:11,13:11,11:6,11:7,11:6) |
12:45 | Sergey Filchev – Vladimir Sidorenko | 1:4 (2:11,5:11,9:11,11:8,6:11) |
12:46 | Vitaly Rychkov – Lukasz Madej | 4:0 (11:6,11:9,11:5,11:8) |
12:46 | Uladzislau Rukliatsou – Andrey Terekhin | 4:0 (11:7,11:9,11:4,11:5) |
12:47 | Stanislav Melnikov – Vladislav Ivanov D. | 4:2 (11:7,6:11,11:9,11:4,9:11,12:10) |
12:50 | Jakub Perek – Lukasz Wachowiak | 4:0 (11:8,11:9,11:8,11:9) |
12:50 | Evgeniy Elizarov – Kyrill Puzankov | 0:4 (7:11,9:11,6:11,3:11) |
12:50 | Piotr Stepinski – Damian Rybak | 4:3 (11:8,9:11,8:11,3:11,11:9,11:8,11:7) |
12:53 | Jakub Lamperski – Jakub Gierach | 0:4 (9:11,8:11,8:11,7:11) |
12:59 | Oleg Astashevich – Demyan Fedorov | 4:1 (11:4,11:6,15:13,4:11,11:6) |
13:00 | Alexander Blinets – Pavel Potrepko | 4:1 (12:14,11:6,11:8,12:10,11:9) |
13:00 | Vladislav Kunitsyn – Denis Zhurenko | 4:3 (11:5,8:11,6:11,6:11,11:9,12:10,12:10) |
13:07 | Lukasz Madej – Filip Kujawa | 1:4 (4:11,6:11,13:11,8:11,7:11) |
13:07 | Andrey Vasiliev – Ruslan Garifov | 3:4 (11:7,6:11,11:9,7:11,11:9,4:11,8:11) |
13:08 | Sergey Gruzdev – Andrey Yuzvuk | 4:3 (11:5,6:11,11:9,8:11,11:7,6:11,11:6) |
13:10 | Alexander Slivkin – Viktor Marychev | 4:1 (11:9,7:11,11:5,11:9,11:5) |
13:10 | Antonio Garrido Ropero – Victor Mayo Baeza | 2:4 (11:5,13:11,11:13,8:11,8:11,6:11) |
13:10 | Pavel Pavlov – Andrey Dergunov | 4:2 (11:5,7:11,11:4,9:11,11:7,11:5) |
13:10 | Egor Dolinsky – Igor Khoroshko | 2:4 (11:8,11:13,10:12,5:11,11:5,6:11) |
13:11 | Alberto Gil Cano – Julian Cruz | 1:4 (10:12,5:11,11:8,7:11,12:14) |
13:13 | Pavel Platonov – Gleb Shamruk | 4:1 (10:12,11:6,11:9,11:4,12:10) |
13:14 | Nikita Artemenko – Gleb Ivanov | 4:1 (9:11,12:10,11:9,12:10,11:3) |
13:15 | Mukhammed Akhmedzhanov – Anton Evstifeykin | 4:1 (11:8,11:9,11:5,5:11,11:7) |
13:20 | Piotr Sudol – Jakub Warpas | 4:1 (11:5,11:7,8:11,11:7,13:11) |
13:20 | Dmitry Matveenko – Anatoly Sviridenko | 4:2 (11:4,12:10,11:4,9:11,8:11,11:7) |
13:30 | Kyrill Puzankov – Pavel Pavlov | 4:1 (14:12,9:11,12:10,11:7,11:1) |
13:32 | Dawid Papuga – Gennady Shamkolovich | 2:4 (4:11,14:12,6:11,11:6,5:11,7:11) |
13:34 | Sergey Filchev – Gleb Ivanov | 4:2 (13:11,11:2,10:12,4:11,12:10,11:8) |
13:35 | Vitaly Rychkov – Krystian Lukaszewski | 4:1 (16:14,11:7,10:12,11:4,12:10) |
13:45 | Konstantin Chernov – Maksim Kiselev | 4:2 (11:9,11:9,11:3,7:11,2:11,11:5) |
13:45 | Vladislav Milinka – Andrey Zhuzhnev | 4:2 (11:7,5:11,11:13,11:9,11:6,11:9) |
13:47 | Pawel Brylak – Piotr Michalski | 2:4 (8:11,13:11,10:12,7:11,11:5,5:11) |
13:48 | Gleb Shamruk – Andrey Terekhin | 4:1 (11:7,9:11,13:11,11:6,14:12) |
13:50 | Daniel Gonzalez Cantalejo – Julian Cruz | 4:3 (10:12,12:14,8:11,11:5,11:9,13:11,11:8) |
13:50 | Alexander Blinets – Anatoly Sviridenko | 3:4 (11:9,11:8,6:11,8:11,11:7,6:11,9:11) |
13:55 | Dmitry Borisov – Vladimir Zatserkovny | 2:4 (11:5,11:7,7:11,6:11,8:11,5:11) |
13:56 | Maksim Nevedrov – Ivan Svetlichny | 3:4 (5:11,11:13,11:6,11:8,12:10,7:11,14:16) |
13:58 | Dariusz Gocalinski – Robert Filipkowski | 4:0 (11:6,11:9,11:4,11:7) |
13:58 | Sergey Samoiliuk – Alexander Mitrofanov | 4:1 (7:11,11:6,11:9,11:7,11:5) |
14:00 | Evgeny Pavlov – Dmitriy Fomin | 1:4 (8:11,11:3,8:11,7:11,9:11) |
14:00 | Andrey Sirozh – Igor Klochko | 3:4 (11:6,11:6,8:11,8:11,11:8,9:11,7:11) |
14:08 | Alexander Slivkin – Dawid Papuga | 4:0 (11:8,11:1,14:12,11:7) |
14:15 | Maksim Kiselev – Anton Evstifeykin | 4:0 (11:1,11:5,11:9,11:3) |
14:20 | Marek Iwaniuk – Milosz Wojcicki | 2:4 (8:11,4:11,11:9,8:11,11:9,11:13) |
14:20 | Alexander Savelyev – Nikita Ivanov | 3:4 (6:11,7:11,14:12,7:11,11:7,11:9,8:11) |
14:20 | Denis Zhurenko – Vladislav Milinka | 1:4 (8:11,11:8,4:11,4:11,8:11) |
14:22 | Andrey Dergunov – Evgeniy Elizarov | 0:4 (8:11,7:11,5:11,10:12) |
14:23 | Vladimir Zatserkovny – Andrey Yuzvuk | 4:2 (14:12,12:14,11:4,11:4,5:11,11:6) |
14:24 | Piotr Michalski – Damian Rybak | 0:4 (8:11,12:14,7:11,8:11) |
14:25 | Dmitry Matveenko – Pavel Potrepko | 4:2 (11:8,8:11,11:4,13:11,8:11,12:10) |
14:26 | Evgeny Mitrik – Rauf Huseynov | 3:4 (11:7,11:8,7:11,11:2,10:12,10:12,9:11) |
14:29 | Pavel Platonov – Uladzislau Rukliatsou | 4:2 (11:7,11:5,9:11,6:11,12:10,11:8) |
14:30 | Vladimir Sidorenko – Nikita Artemenko | 2:4 (13:11,9:11,5:11,6:11,11:8,9:11) |
14:30 | Viktor Marychev – Gennady Shamkolovich | 4:3 (11:9,4:11,2:11,8:11,11:7,14:12,11:6) |
14:37 | Daniel Gonzalez Cantalejo – | 2:4 (5:11,13:15,11:6,11:7,9:11,12:14) |
14:38 | Andrey Chizhevsky – Mikhail Pratskevich | 2:4 (11:4,11:3,7:11,8:11,7:11,4:11) |
14:40 | Konstantin Chernov – Mukhammed Akhmedzhanov | 0:4 (9:11,12:14,3:11,8:11) |
14:47 | Andrey Zhuzhnev – Vladislav Kunitsyn | 4:0 (11:9,11:7,11:4,11:7) |
14:47 | Evgeniy Elizarov – Pavel Pavlov | 0:4 (4:11,8:11,8:11,5:11) |
14:50 | Alexander Blinets – Dmitry Matveenko | 1:4 (11:9,4:11,4:11,10:12,3:11) |
14:51 | Ivan Svetlichny – Igor Khoroshko | 4:2 (11:5,12:10,8:11,9:11,11:4,11:7) |
14:54 | Dariusz Gocalinski – Milosz Wojcicki | 3:4 (8:11,8:11,8:11,11:6,11:8,11:9,9:11) |
14:57 | Pawel Brylak – Piotr Stepinski | 1:4 (10:12,8:11,11:1,7:11,3:11) |
15:00 | Dmitrii Volkov – Robert Niewiadomski | 4:1 (13:11,11:9,9:11,12:10,11:8) |
15:00 | Dmitriy Fomin – Evgeny Mitrik | 4:3 (14:12,6:11,11:7,5:11,11:6,9:11,11:9) |
15:05 | Sergey Gruzdev – Dmitry Borisov | 4:0 (11:8,12:10,11:9,13:11) |
15:06 | Alexander Mitrofanov – Alexander Savelyev | 0:4 (8:11,8:11,5:11,6:11) |
15:07 | Andrey Sirozh – Mikhail Pratskevich | 4:2 (11:8,11:8,3:11,12:10,8:11,11:6) |
15:09 | Vladislav Kunitsyn – Vladislav Milinka | 1:4 (11:9,9:11,6:11,5:11,8:11) |
15:10 | Dawid Papuga – Alexander Slivkin | 0:4 (10:12,6:11,11:13,4:11) |
15:11 | Alexander Shilo – Sergei Gavrilov | 4:3 (11:6,11:8,9:11,9:11,9:11,11:9,11:9) |
15:15 | Daniil Sokolov – Egor Ovchinnikov | 1:4 (2:11,6:11,2:11,11:3,8:11) |
15:16 | Kyrill Puzankov – Andrey Dergunov | 4:2 (5:11,11:8,9:11,11:7,11:6,11:9) |
15:20 | Anatoly Sviridenko – Pavel Potrepko | 3:4 (11:5,3:11,9:11,11:5,11:6,10:12,11:13) |
15:24 | Nikita Ivanov – Sergey Samoiliuk | 4:3 (10:12,11:8,11:7,7:11,11:6,5:11,11:6) |
15:28 | Egor Dolinsky – Maksim Nevedrov | 4:1 (11:8,11:5,11:7,7:11,11:8) |
15:30 | Edison Rodriguez – Edison Rodriguez | 4:2 (2:11,11:9,11:9,12:10,11:13,12:10) |
15:30 | Mariusz Lysiak – Piotr Szepiecko | 4:3 (7:11,11:5,7:11,11:7,6:11,15:13,11:9) |
15:31 | Pawel Brylak – Damian Rybak | 2:4 (9:11,7:11,6:11,11:4,11:7,10:12) |
15:32 | Gennady Shamkolovich – Viktor Marychev | 4:0 (12:10,11:5,11:4,11:8) |
15:33 | Marek Iwaniuk – Robert Filipkowski | 4:2 (13:11,7:11,11:9,11:5,1:11,11:7) |
15:34 | Rauf Huseynov – Evgeny Pavlov | 4:1 (11:7,5:11,11:2,11:5,14:12) |
15:34 | Andrey Chizhevsky – Igor Klochko | 2:4 (13:15,12:10,11:5,3:11,9:11,9:11) |
15:36 | Svyatoslav Urazov – Igor Elistratov | 3:4 (9:11,9:11,11:5,6:11,11:5,11:9,9:11) |
15:40 | Denis Zhurenko – Andrey Zhuzhnev | 3:4 (11:7,4:11,12:14,13:11,10:12,11:9,4:11) |
15:40 | Andrey Yuzvuk – Vladimir Zatserkovny | 3:4 (8:11,11:9,11:5,6:11,14:12,8:11,6:11) |
15:47 | Pavel Pavlov – Evgeniy Elizarov | 4:3 (11:8,8:11,4:11,7:11,11:3,11:4,11:6) |
15:50 | Pavel Potrepko – Dmitry Matveenko | 3:4 (4:11,11:6,9:11,9:11,11:4,11:6,7:11) |
15:53 | Valery But-Gusaim – Denis Voinov | 4:0 (11:3,12:10,11:9,11:8) |
15:58 | Viktor Marychev – Andrey Kukharevich | 4:3 (7:11,11:5,7:11,11:9,12:10,8:11,11:5) |
15:58 | Sergey Samoiliuk – Alexander Savelyev | 3:4 (11:5,7:11,11:8,3:11,9:11,11:8,8:11) |
15:59 | Dariusz Gocalinski – Marek Iwaniuk | 4:0 (11:7,11:7,11:6,11:4) |
16:00 | Viktor Skvortsov – Ivan Doronin | 0:4 (6:11,2:11,2:11,9:11) |
16:01 | Evgeny Pavlov – Evgeny Mitrik | 1:4 (11:7,8:11,4:11,8:11,7:11) |
16:05 | Dmitrii Volkov – Piotr Szepiecko | 0:4 (7:11,4:11,7:11,6:11) |
16:06 | Egor Dolinsky – Ivan Svetlichny | 0:4 (1:11,5:11,7:11,7:11) |
16:10 | Andrey Sirozh – Andrey Chizhevsky | 1:4 (9:11,10:12,12:10,9:11,5:11) |
16:12 | Egor Ovchinnikov – Svyatoslav Urazov | 0:4 (5:11,10:12,8:11,8:11) |
16:15 | Roberto Garcia Gomez – Francisco Jose Ruiz Rodriguez | 0:4 (10:12,6:11,11:13,8:11) |
16:16 | Bulat Tsyrenzhapov – Sergey Cherednichenko | 2:4 (11:7,4:11,10:12,9:11,11:7,10:12) |
16:19 | Alexander Shilo – Denis Voinov | 2:4 (11:5,11:13,11:8,5:11,7:11,8:11) |
16:19 | Vladislav Milinka – Denis Zhurenko | 3:4 (11:4,11:6,8:11,4:11,8:11,11:7,13:15) |
16:20 | Dmitry Borisov – Sergey Gruzdev | 4:1 (11:6,11:7,11:6,4:11,11:9) |
16:20 | Anatoly Sviridenko – Alexander Blinets | 4:3 (11:6,4:11,6:11,11:3,11:8,5:11,11:4) |
16:24 | Dmitriy Fomin – Rauf Huseynov | 4:2 (11:6,11:3,11:9,10:12,6:11,11:8) |
16:25 | Robert Filipkowski – Milosz Wojcicki | 4:3 (11:6,11:7,5:11,11:9,9:11,12:14,11:8) |
16:28 | Andrey Dergunov – Kyrill Puzankov | 4:2 (11:6,11:8,7:11,8:11,11:9,11:7) |
16:30 | Mariusz Lysiak – Robert Niewiadomski | 4:2 (8:11,11:4,13:11,8:11,11:2,11:9) |
16:34 | Alexander Mitrofanov – Nikita Ivanov | 3:4 (6:11,11:3,9:11,11:9,7:11,12:10,5:11) |
16:35 | Maksim Nevedrov – Igor Khoroshko | 3:4 (8:11,17:15,11:4,9:11,5:11,11:5,5:11) |
16:40 | Igor Elistratov – Daniil Sokolov | 4:3 (11:5,8:11,5:11,6:11,11:6,11:5,11:8) |
16:40 | Edison Rodriguez – Roberto Garcia Gomez | 4:1 (11:4,11:8,9:11,11:9,11:5) |
16:40 | Gennady Shamkolovich – Alexander Slivkin | 2:4 (11:9,7:11,4:11,11:9,8:11,5:11) |
16:40 | Mikhail Pratskevich – Igor Klochko | 3:4 (11:7,9:11,11:8,11:7,9:11,8:11,8:11) |
16:50 | Pavel Potrepko – Alexander Blinets | 0:4 (4:11,13:15,9:11,3:11) |
16:50 | Andrey Yuzvuk – Sergey Gruzdev | 2:4 (6:11,11:9,3:11,3:11,11:9,4:11) |
16:50 | Evgeny Pavlov – Dmitriy Fomin | 4:1 (12:10,11:7,11:8,14:16,11:8) |
16:51 | Valery But-Gusaim – Sergei Gavrilov | 4:1 (11:4,11:7,8:11,11:9,11:4) |
16:53 | Pawel Brylak – Damian Rybak | 4:2 (7:11,11:8,7:11,11:2,13:11,11:8) |
16:55 | Ivan Doronin – Bulat Tsyrenzhapov | 3:4 (12:14,7:11,11:2,11:8,6:11,11:5,3:11) |
16:59 | Kyrill Puzankov – Evgeniy Elizarov | 1:4 (5:11,11:7,8:11,10:12,9:11) |
17:00 | Dmitrii Volkov – Mariusz Lysiak | 1:4 (4:11,11:3,4:11,4:11,8:11) |
17:00 | Kamil Amilianowicz – Piotr Michalski | 4:3 (11:6,16:18,11:9,9:11,5:11,11:4,12:10) |
17:05 | Robert Filipkowski – Dariusz Gocalinski | 2:4 (7:11,11:6,8:11,11:3,8:11,8:11) |
17:09 | Daniil Sokolov – Svyatoslav Urazov | 1:4 (7:11,4:11,11:8,5:11,8:11) |
17:10 | Francisco Jose Ruiz Rodriguez – Edison Rodriguez | 2:4 (11:9,7:11,3:11,9:11,11:8,9:11) |
17:10 | Alexander Savelyev – Sergey Samoiliuk | 1:4 (5:11,8:11,12:10,7:11,9:11) |
17:10 | Anatoly Sviridenko – Dmitry Matveenko | 2:4 (8:11,6:11,11:7,11:7,7:11,10:12) |
17:11 | Vladislav Kunitsyn – Andrey Zhuzhnev | 3:4 (6:11,11:8,9:11,11:8,7:11,11:6,9:11) |
17:15 | Igor Klochko – Andrey Sirozh | 3:4 (11:5,4:11,9:11,11:7,9:11,12:10,8:11) |
17:19 | Alexander Shilo – Valery But-Gusaim | 4:0 (11:5,11:3,11:4,11:6) |
17:24 | Rauf Huseynov – Evgeny Mitrik | 1:4 (9:11,5:11,9:11,12:10,8:11) |
17:24 | Maksim Nevedrov – Egor Dolinsky | 3:4 (5:11,11:8,3:11,9:11,11:8,11:8,9:11) |
17:25 | Vladimir Zatserkovny – Dmitry Borisov | 4:2 (7:11,11:5,8:11,11:7,11:5,15:13) |
17:30 | Patryk Kwiatkowski – Mateusz Kukkuk | 1:4 (5:11,7:11,9:11,11:1,9:11) |
17:30 | Piotr Szepiecko – Robert Niewiadomski | 4:2 (11:5,11:9,11:3,7:11,7:11,15:13) |
17:30 | Sergey Cherednichenko – Viktor Skvortsov | 4:1 (11:5,13:11,8:11,11:9,11:7) |
17:32 | Piotr Stepinski – Pawel Brylak | 4:2 (8:11,11:2,11:7,8:11,11:8,11:5) |
17:33 | Andrey Dergunov – Pavel Pavlov | 1:4 (11:9,10:12,9:11,3:11,9:11) |
17:34 | Egor Ovchinnikov – Igor Elistratov | 4:2 (8:11,6:11,11:9,11:9,11:8,11:6) |
17:38 | Nikita Ivanov – Alexander Mitrofanov | 3:4 (11:4,11:8,1:11,4:11,7:11,11:9,7:11) |
17:39 | Milosz Wojcicki – Marek Iwaniuk | 4:3 (11:13,11:9,8:11,11:13,11:5,11:6,13:11) |
17:39 | Denis Voinov – Sergei Gavrilov | 3:4 (8:11,11:7,5:11,11:9,4:11,11:7,3:11) |
17:45 | Edison Rodriguez – Roberto Garcia Gomez | 4:0 (11:2,11:8,11:7,11:3) |
17:48 | Vladislav Milinka – Vladislav Kunitsyn | 4:1 (11:6,11:7,11:9,4:11,11:5) |
17:50 | Andrey Krasnov – Maksym Kolos | 0:4 (9:11,8:11,10:12,9:11) |
17:55 | Rauf Huseynov – Dmitriy Fomin | 2:4 (6:11,13:11,11:8,9:11,9:11,8:11) |
17:55 | Piotr Michalski – Patryk Kwiatkowski | 3:4 (11:6,13:11,13:11,6:11,6:11,3:11,5:11) |
17:58 | Mikhail Pratskevich – Andrey Chizhevsky | 4:2 (10:12,11:5,11:8,8:11,11:8,11:5) |
18:00 | Viktor Skvortsov – Bulat Tsyrenzhapov | 2:4 (11:4,9:11,12:10,15:17,8:11,12:14) |
18:05 | Robert Niewiadomski – Mariusz Lysiak | 0:4 (8:11,10:12,10:12,10:12) |
18:10 | Edison Rodriguez – Francisco Jose Ruiz Rodriguez | 4:1 (11:8,11:6,11:6,6:11,11:3) |
18:10 | Jorge Lucena Nunez – Edison Rodriguez | 2:4 (12:14,8:11,5:11,11:7,11:7,5:11) |
18:10 | Nikita Ivanov – Alexander Savelyev | 2:4 (11:9,11:7,4:11,6:11,2:11,10:12) |
18:10 | Dmitri Davidov – Ivan Pishcheiko | 3:4 (9:11,11:5,11:5,6:11,11:6,9:11,9:11) |
18:13 | Igor Elistratov – Egor Ovchinnikov | 2:4 (6:11,11:7,9:11,11:9,7:11,4:11) |
18:15 | Igor Khoroshko – Ivan Svetlichny | 2:4 (8:11,11:7,11:6,4:11,2:11,3:11) |
18:17 | Robert Filipkowski – Marek Iwaniuk | 4:0 (11:6,11:6,11:9,11:0) |
18:21 | Evgeny Mitrik – Evgeny Pavlov | 4:2 (10:12,11:5,8:11,11:5,12:10,11:4) |
18:22 | Andrey Zhuzhnev – Denis Zhurenko | 4:3 (11:7,11:9,7:11,6:11,6:11,11:7,16:14) |
18:23 | Denis Voinov – Alexander Shilo | 2:4 (7:11,9:11,11:9,11:9,8:11,7:11) |
18:30 | Igor Klochko – Andrey Chizhevsky | 4:1 (4:11,12:10,11:7,11:8,11:6) |
18:30 | Fernando Utrilla Caballero – Alejandro Merino Pena | 2:4 (5:11,9:11,11:8,11:8,13:15,8:11) |
18:34 | Alexander Mitrofanov – Sergey Samoiliuk | 4:3 (5:11,12:10,12:10,11:7,1:11,10:12,11:8) |
18:35 | Piotr Szepiecko – Dmitrii Volkov | 4:2 (11:7,9:11,11:6,11:4,8:11,11:8) |
18:35 | Mateusz Kukkuk – Kamil Amilianowicz | 4:1 (11:8,11:6,8:11,11:7,11:9) |
18:39 | Milosz Wojcicki – Dariusz Gocalinski | 2:4 (9:11,11:5,8:11,11:5,0:11,6:11) |
18:45 | Roberto Garcia Gomez – Edison Rodriguez | 0:4 (9:11,4:11,6:11,8:11) |
18:45 | Ivan Doronin – Sergey Cherednichenko | 1:4 (11:9,8:11,9:11,15:17,7:11) |
18:50 | Valery Kataev – Pavel Meleshko | 1:4 (6:11,8:11,11:2,9:11,9:11) |
18:50 | Stanislav Leonovich – Grigorii Solovov | 4:1 (9:11,11:5,11:9,11:5,11:5) |
18:50 | Artur Bialek – Michal Korycki | 4:0 (12:10,14:12,11:8,11:9) |
18:50 | Andrey Gulevsky – Alexander Oleksyuk | 4:0 (11:4,11:4,11:8,11:8) |
18:56 | Svyatoslav Urazov – Egor Ovchinnikov | 4:0 (11:7,11:9,11:6,11:7) |
18:57 | Sergei Gavrilov – Valery But-Gusaim | 0:4 (10:12,5:11,6:11,9:11) |
19:00 | Alexander Karklin – Sergei Vyrko | 2:4 (11:9,8:11,7:11,11:5,5:11,6:11) |
19:00 | Kamil Amilianowicz – Patryk Kwiatkowski | 4:3 (11:8,11:8,4:11,10:12,13:11,8:11,11:9) |
19:00 | Andrey Krasnov – Ivan Pishcheiko | 4:3 (6:11,11:7,11:7,3:11,11:9,6:11,11:9) |
19:02 | Mikhail Pratskevich – Andrey Sirozh | 3:4 (9:11,11:8,5:11,11:5,17:15,3:11,10:12) |
19:10 | Francisco Jose Ruiz Rodriguez – Edison Rodriguez | 4:2 (11:8,11:8,10:12,11:6,6:11,11:7) |
19:10 | Jakub Miszkurka – Michal Galas | 4:0 (11:9,11:7,11:7,11:4) |
19:10 | Robert Niewiadomski – Dmitrii Volkov | 4:3 (7:11,11:7,11:13,8:11,11:3,11:9,11:7) |
19:15 | Viktor Skvortsov – Sergey Cherednichenko | 2:4 (7:11,11:7,11:9,2:11,6:11,8:11) |
19:17 | Edison Rodriguez – Fernando Utrilla Caballero | 4:1 (11:3,11:4,11:8,4:11,11:4) |
19:20 | Marat Mukambetov – Stanislav Oshkin | 2:4 (11:5,12:10,5:11,9:11,12:14,5:11) |
19:20 | Dmitry Mikhalenko – Maxim Schinov | 2:4 (4:11,9:11,11:8,4:11,11:6,3:11) |
19:21 | Yuriy Lobovikov – Sergey Cherednichenko | 4:2 (11:8,5:11,11:9,11:6,11:13,11:7) |
19:23 | Sergei Gavrilov – Denis Voinov | 2:4 (10:12,9:11,11:7,17:15,3:11,5:11) |
19:30 | Alexander Karklin – Artem Poduporin | 4:2 (11:2,8:11,11:9,11:4,7:11,11:1) |
19:30 | Artur Bialek – Michal Galas | 4:3 (11:9,11:13,11:7,11:5,6:11,10:12,11:3) |
19:35 | Piotr Michalski – Mateusz Kukkuk | 1:4 (11:8,8:11,6:11,8:11,6:11) |
19:35 | Dmitri Davidov – Maksym Kolos | 2:4 (9:11,9:11,11:5,11:1,6:11,5:11) |
19:40 | Grigorii Solovov – Marat Mukambetov | 1:4 (6:11,11:4,7:11,7:11,9:11) |
19:43 | Alejandro Merino Pena – Jorge Lucena Nunez | 2:4 (11:8,12:10,7:11,10:12,8:11,6:11) |
19:45 | Bulat Tsyrenzhapov – Ivan Doronin | 4:2 (10:12,13:11,11:9,11:6,7:11,11:9) |
19:50 | Roberto Garcia Gomez – Edison Rodriguez | 4:1 (11:5,11:3,11:8,7:11,11:6) |
19:50 | Andrey Vasiliev – Igor Ukhin | 3:4 (11:7,8:11,11:7,7:11,12:10,8:11,5:11) |
19:55 | Piotr Szepiecko – Mariusz Lysiak | 2:4 (8:11,12:10,8:11,11:5,7:11,8:11) |
19:55 | Pavel Meleshko – Yuriy Lobovikov | 4:3 (9:11,3:11,11:9,14:12,11:2,6:11,11:2) |
20:00 | Daniil Myslyvets – Yuri Fedortsov | 1:4 (6:11,11:5,5:11,7:11,4:11) |
20:00 | Mateusz Kukkuk – Piotr Michalski | 4:2 (8:11,11:8,13:15,11:8,11:7,11:7) |
20:00 | Artem Poduporin – Sergei Vyrko | 4:2 (11:8,6:11,11:7,11:7,9:11,11:8) |
20:00 | Stanislav Oshkin – Stanislav Leonovich | 1:4 (3:11,4:11,7:11,11:6,10:12) |
20:03 | Marek Malita – Tomasz Tamiola | 4:2 (7:11,11:6,11:8,6:11,11:9,11:3) |
20:04 | Alexander Oleksyuk – Dmitry Mikhalenko | 3:4 (9:11,8:11,3:11,11:7,12:10,11:8,8:11) |
20:05 | Andrey Krasnov – Dmitri Davidov | 2:4 (7:11,3:11,11:5,8:11,12:10,4:11) |
20:05 | Valery But-Gusaim – Alexander Shilo | 4:3 (10:12,6:11,11:13,11:6,11:9,11:8,11:7) |
20:10 | Aleksandr Emelyanov S. – Nikolay Slastihin | 2:4 (10:12,11:1,11:9,9:11,6:11,7:11) |
20:17 | Jorge Lucena Nunez – Fernando Utrilla Caballero | 4:3 (6:11,1:11,8:11,11:6,11:7,11:8,11:8) |
20:18 | Edison Rodriguez – Francisco Jose Ruiz Rodriguez | 4:2 (10:12,11:6,11:8,11:8,3:11,11:3) |
20:20 | Oleg Zahozhii – Ivan Kasperovich | 2:4 (11:7,3:11,11:5,8:11,9:11,8:11) |
20:25 | Jakub Miszkurka – Michal Korycki | 4:1 (8:11,13:11,11:2,11:5,11:6) |
20:25 | Ivan Doronin – Viktor Skvortsov | 4:0 (11:6,11:6,11:8,11:8) |
20:30 | Patryk Kwiatkowski – Kamil Amilianowicz | 4:2 (10:12,11:5,11:7,12:10,11:13,11:9) |
20:30 | Stanislav Leonovich – Marat Mukambetov | 2:4 (11:9,2:11,11:7,4:11,9:11,8:11) |
20:34 | Sergey Cherednichenko – Valery Kataev | 4:2 (11:9,11:13,8:11,11:5,14:12,11:2) |
20:35 | Ivan Pishcheiko – Maksym Kolos | 0:4 (4:11,6:11,8:11,7:11) |
20:35 | Sergei Vyrko – Alexander Karklin | 2:4 (8:11,11:4,11:9,10:12,7:11,7:11) |
20:38 | Norbert Zielony – Piotr Michalski M. | 4:2 (9:11,11:7,12:10,9:11,11:4,11:9) |
20:45 | Sergey Cherednichenko – Bulat Tsyrenzhapov | 4:0 (15:13,11:9,11:5,11:5) |
20:50 | Daniil Myslyvets – Ivan Kasperovich | 0:4 (7:11,9:11,8:11,6:11) |
20:50 | Artur Bialek – Jakub Miszkurka | 4:0 (11:5,11:7,11:6,11:6) |
20:50 | Kirill Abramov – Jasur Hudayberdiev | 2:4 (6:11,8:11,11:5,10:12,12:10,4:11) |
20:51 | Maxim Schinov – Andrey Gulevsky | 0:4 (12:14,5:11,8:11,4:11) |
20:52 | Edison Rodriguez – Alejandro Merino Pena | 2:4 (11:6,9:11,3:11,11:8,9:11,8:11) |
20:57 | Jakub Lamperski – Lukasz Madej | 4:3 (8:11,9:11,11:9,11:6,11:8,12:14,11:4) |
21:00 | Alexander Zdanovich – Vladislav Sizonenko | 4:1 (11:9,9:11,11:7,11:8,11:8) |
21:00 | Igor Ukhin – Aleksandr Emelyanov S. | 1:4 (9:11,9:11,9:11,11:9,11:13) |
21:00 | Maksym Kolos – Andrey Krasnov | 3:4 (8:11,11:9,12:10,11:9,9:11,2:11,8:11) |
21:03 | Alexey Yanshaev – Evgeniy Petrov | 1:4 (6:11,5:11,11:8,13:15,5:11) |
21:05 | Piotr Michalski – Kamil Amilianowicz | 2:4 (3:11,11:8,11:4,3:11,11:13,8:11) |
21:10 | Oleg Zahozhii – Yuri Fedortsov | 2:4 (9:11,11:5,4:11,11:4,10:12,6:11) |
21:11 | Andrey Gulevsky – Dmitry Mikhalenko | 4:0 (11:6,13:11,11:2,11:6) |
21:11 | Marek Malita – Piotr Michalski M. | 2:4 (9:11,11:6,8:11,11:6,9:11,6:11) |
21:15 | Michal Galas – Michal Korycki | 4:0 (11:3,11:7,11:4,12:10) |
21:15 | Artem Poduporin – Alexander Karklin | 3:4 (11:8,11:4,4:11,7:11,8:11,12:10,6:11) |
21:20 | Krystian Marek – Pawel Galecki | 2:4 (11:5,9:11,11:4,9:11,6:11,8:11) |
21:20 | Nabijon Gafurov – Maxim Boboryko | 0:4 (9:11,8:11,11:13,11:13) |
21:23 | Valery Kataev – Yuriy Lobovikov | 1:4 (8:11,9:11,4:11,11:9,3:11) |
21:25 | Nikolay Slastihin – Andrey Vasiliev | 4:2 (10:12,11:9,8:11,11:8,11:5,13:11) |
21:26 | Ildar Khairullin – Mikhail Dmitriev | 2:4 (5:11,12:10,6:11,11:6,5:11,7:11) |
21:27 | Jorge Lucena Nunez – Alejandro Merino Pena | 3:4 (9:11,11:6,10:12,8:11,15:13,11:8,9:11) |
21:28 | Grigorii Solovov – Stanislav Oshkin | 1:4 (14:12,10:12,9:11,5:11,5:11) |
21:30 | Alexander Svidersky – Evgeny Zhdanyuk | 0:4 (6:11,7:11,8:11,9:11) |
21:35 | Mateusz Kukkuk – Patryk Kwiatkowski | 1:4 (5:11,7:11,7:11,11:7,9:11) |
21:35 | Daniil Myslyvets – Oleg Zahozhii | 2:4 (9:11,10:12,11:4,8:11,11:7,12:14) |
21:38 | Alexander Oleksyuk – Maxim Schinov | 0:4 (11:13,11:13,9:11,10:12) |
21:40 | Michal Korycki – Artur Bialek | 0:4 (4:11,6:11,4:11,7:11) |
21:40 | Eduardo Hijano Antequera – Jesus Vergara Gonzalez | 1:4 (7:11,7:11,11:8,8:11,8:11) |
21:40 | Ivan Pishcheiko – Dmitri Davidov | 4:3 (14:16,11:8,12:10,12:14,7:11,11:7,11:9) |
21:40 | Jasur Hudayberdiev – Nabijon Gafurov | 1:4 (12:14,9:11,11:8,9:11,7:11) |
21:45 | Sergei Vyrko – Artem Poduporin | 1:4 (5:11,5:11,6:11,12:10,6:11) |
21:50 | Alexander Zdanovich – Evgeny Zhdanyuk | 4:2 (5:11,11:9,11:13,12:10,11:8,11:3) |
21:51 | Norbert Zielony – Tomasz Tamiola | 1:4 (8:11,11:5,8:11,6:11,10:12) |
21:53 | Evgeniy Petrov – Ildar Khairullin | 4:2 (11:8,10:12,11:9,7:11,11:3,11:5) |
21:58 | Grigorii Solovov – Stanislav Leonovich | 4:3 (2:11,11:8,9:11,8:11,11:8,11:6,12:10) |
22:00 | Andrey Vasiliev – Aleksandr Emelyanov S. | 2:4 (12:14,11:9,9:11,7:11,12:10,4:11) |
22:00 | Michal Galas – Jakub Miszkurka | 4:0 (11:4,11:8,11:6,11:5) |
22:00 | Pavel Meleshko – Sergey Cherednichenko | 3:4 (11:8,11:7,5:11,10:12,11:9,11:13,12:14) |
22:05 | Antonio Gonzalez Gutierrez – Daniel Gomez Maldonado | 4:1 (14:12,11:13,11:4,11:4,11:4) |
22:05 | Ivan Kasperovich – Yuri Fedortsov | 4:1 (11:8,12:10,11:7,11:13,15:13) |
22:06 | Alexander Oleksyuk – Andrey Gulevsky | 1:4 (9:11,8:11,7:11,12:10,8:11) |
22:09 | Jakub Lamperski – Pawel Galecki | 4:3 (6:11,11:8,11:2,13:15,10:12,11:8,11:2) |
22:10 | Fernando Utrilla Caballero – Edison Rodriguez | 4:0 (11:6,11:6,14:12,12:10) |
22:15 | Alexander Karklin – Artem Poduporin | 2:4 (4:11,11:6,4:11,11:9,9:11,2:11) |
22:18 | Mikhail Dmitriev – Alexey Yanshaev | 4:3 (6:11,9:11,11:5,11:6,10:12,12:10,11:5) |
22:20 | Michal Korycki – Jakub Miszkurka | 4:1 (11:8,11:9,2:11,11:7,11:6) |
22:22 | Maksym Kolos – Dmitri Davidov | 4:0 (11:9,13:11,13:11,11:8) |
22:23 | Alexander Svidersky – Vladislav Sizonenko | 4:1 (11:9,11:8,8:11,11:8,11:6) |
22:25 | Marek Malita – Norbert Zielony | 4:1 (11:8,11:9,11:3,11:13,11:4) |
22:25 | Igor Ukhin – Nikolay Slastihin | 4:1 (11:9,11:9,4:11,15:13,11:9) |
22:30 | Jesus Vergara Gonzalez – Antonio Gonzalez Gutierrez | 1:4 (6:11,9:11,5:11,11:6,5:11) |
22:30 | Edison Rodriguez – Jorge Lucena Nunez | 2:4 (13:11,10:12,14:12,6:11,6:11,7:11) |
22:35 | Maxim Boboryko – Kirill Abramov | 4:3 (11:9,13:11,5:11,11:7,3:11,9:11,11:7) |
22:35 | Ivan Kasperovich – Daniil Myslyvets | 2:4 (2:11,3:11,11:3,11:7,7:11,11:13) |
22:43 | Stanislav Oshkin – Marat Mukambetov | 2:4 (2:11,8:11,13:11,11:6,7:11,8:11) |
22:44 | Maxim Schinov – Dmitry Mikhalenko | 4:3 (9:11,8:11,11:8,11:4,11:4,5:11,13:11) |
22:50 | Michal Galas – Artur Bialek | 1:4 (5:11,4:11,12:10,4:11,9:11) |
22:50 | Alexander Zdanovich – Alexander Svidersky | 4:1 (11:9,11:9,11:4,2:11,11:4) |
22:51 | Yuriy Lobovikov – Valery Kataev | 4:3 (11:9,11:7,13:15,7:11,8:11,11:3,11:4) |
22:52 | Alexey Yanshaev – Ildar Khairullin | 1:4 (12:14,11:6,5:11,3:11,9:11) |
22:52 | Krystian Marek – Lukasz Madej | 4:2 (6:11,11:9,9:11,11:5,11:6,11:8) |
22:55 | Ivan Pishcheiko – Andrey Krasnov | 2:4 (11:6,10:12,12:14,11:13,11:4,8:11) |
23:00 | Daniel Gomez Maldonado – Eduardo Hijano Antequera | 0:4 (7:11,4:11,6:11,2:11) |
23:00 | Aleksandr Emelyanov S. – Andrey Vasiliev | 4:1 (9:11,11:8,11:9,11:4,11:9) |
23:02 | Alejandro Merino Pena – Fernando Utrilla Caballero | 1:4 (8:11,4:11,11:6,7:11,8:11) |
23:03 | Piotr Michalski M. – Tomasz Tamiola | 3:4 (5:11,11:9,9:11,9:11,11:5,11:6,6:11) |
23:10 | Yuri Fedortsov – Oleg Zahozhii | 4:2 (9:11,12:10,4:11,11:5,11:7,11:8) |
23:14 | Evgeniy Petrov – Mikhail Dmitriev | 3:4 (4:11,11:9,12:10,5:11,6:11,11:8,12:14) |
23:14 | Stanislav Leonovich – Stanislav Oshkin | 4:1 (11:8,7:11,11:8,11:7,11:4) |
23:17 | Kirill Abramov – Nabijon Gafurov | 4:2 (11:9,7:11,9:11,11:4,13:11,15:13) |
23:18 | Dmitry Mikhalenko – Alexander Oleksyuk | 4:2 (11:9,11:8,11:8,10:12,9:11,14:12) |
23:20 | Evgeny Zhdanyuk – Vladislav Sizonenko | 1:4 (11:7,10:12,9:11,6:11,7:11) |
23:20 | Eduardo Hijano Antequera – Antonio Gonzalez Gutierrez | 4:1 (11:7,11:7,11:9,5:11,11:2) |
23:25 | Nikolay Slastihin – Igor Ukhin | 2:4 (12:14,11:9,6:11,11:7,4:11,6:11) |
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Jan Krames Sr – Adam Lukas | 3:0 (11:6,11:3,11:9) |
00:30 | Adam Lukas – Ondrej Malecek | 3:0 (11:5,14:12,11:6) |
00:45 | Jan Krames Sr – Lukas Heinzl | 1:3 (9:11,8:11,11:4,7:11) |
09:15 | Rudolf Krajc – Vit Kilian | 3:0 (12:10,11:9,11:5) |
09:45 | Roman Gnoyevoy – Jiri Plachy | 3:2 (15:13,11:7,9:11,5:11,11:4) |
10:15 | Rudolf Krajc – Jiri Plachy | 3:0 (11:6,11:4,11:9) |
10:45 | Roman Gnoyevoy – Vit Kilian | 2:3 (11:5,9:11,9:11,13:11,9:11) |
11:15 | Rudolf Krajc – Roman Gnoyevoy | 3:2 (10:12,11:4,11:8,9:11,11:6) |
11:45 | Jiri Plachy – Vit Kilian | 1:3 (1:11,5:11,11:6,6:11) |
13:15 | Miroslav Hrncal – Matej Mezera | 3:0 (13:11,11:7,11:6) |
15:45 | Petr Janostik – Matej Mezera | 2:3 (11:6,10:12,5:11,11:9,14:16) |
17:00 | Matej Mezera – Petr Janostik | 2:3 (11:9,3:11,9:11,11:4,9:11) |
17:15 | Jan Svoboda – Lukas Zeman | 1:3 (12:14,5:11,11:5,7:11) |
17:45 | Michal Huttl – Ondrej Malecek | 3:2 (8:11,11:4,13:11,6:11,11:9) |
18:15 | Jan Svoboda – Ondrej Malecek | 1:3 (9:11,11:7,7:11,7:11) |
19:15 | Jan Svoboda – Michal Huttl | 3:1 (9:11,11:4,11:9,11:8) |
20:15 | Lukas Zeman – Jan Svoboda | 3:0 (13:11,11:9,12:10) |
20:45 | Ondrej Malecek – Michal Huttl | 0:3 (8:11,9:11,5:11) |
21:15 | Martin Bouska – Martin Bouska | 3:1 (11:5,7:11,11:9,11:8) |
21:45 | Radovan Debnar – Vaclav Podrazil | 1:3 (3:11,12:10,11:13,9:11) |
22:15 | Martin Bouska – Vaclav Podrazil | 3:1 (11:9,9:11,11:8,11:8) |
22:45 | Radovan Debnar – Martin Bouska | 3:2 (11:9,1:11,2:11,11:7,11:8) |
23:15 | Martin Bouska – Radovan Debnar | 3:0 (11:8,13:11,11:6) |
23:45 | Vaclav Podrazil – Martin Bouska | 2:3 (12:14,11:4,11:6,7:11,8:11) |
Masters. Super League
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Leonid Kalev – Dumitru Butnaru | 3:2 (8:11,8:11,11:7,11:8,11:7) |
00:30 | Vitaly Pleskach – Fiodor Ghimp | 1:3 (9:11,11:7,9:11,9:11) |
01:00 | Leonid Kalev – Vitaly Pleskach | 3:2 (8:11,11:7,11:9,8:11,11:5) |
01:30 | Dumitru Butnaru – Fiodor Ghimp | 3:1 (10:12,11:5,11:7,11:4) |
02:10 | Fiodor Ghimp – Vitaly Pleskach | 3:1 (11:7,11:7,10:12,11:8) |
02:40 | Dumitru Butnaru – Leonid Kalev | 3:2 (11:8,4:11,11:9,9:11,11:8) |
03:00 | Fiodor Ghimp – Serhey Zop | 0:3 (3:11,9:11,11:13) |
03:30 | Alexei Rotari – Sergiu Ursu | 1:3 (13:11,4:11,3:11,6:11) |
04:00 | Fiodor Ghimp – Sergiu Ursu | 1:3 (5:11,9:11,11:7,9:11) |
04:30 | Alexei Rotari – Serhey Zop | 3:1 (11:7,11:6,9:11,11:8) |
05:00 | Fiodor Ghimp – Alexei Rotari | 0:3 (7:11,4:11,9:11) |
05:30 | Sergiu Ursu – Serhey Zop | 3:1 (12:10,10:12,11:6,11:6) |
06:10 | Serhey Zop – Fiodor Ghimp | 3:1 (12:10,8:11,11:9,11:1) |
06:40 | Sergiu Ursu – Alexei Rotari | 1:3 (11:8,10:12,9:11,3:11) |
15:00 | Ion Toderas – Yurii Sharapanovsky | 0:3 (10:12,11:13,9:11) |
15:30 | Alexander Bodac – Yevgeniy Zotov | 0:3 (6:11,8:11,8:11) |
16:00 | Ion Toderas – Yevgeniy Zotov | 3:1 (11:5,12:10,5:11,11:9) |
16:30 | Alexander Bodac – Yurii Sharapanovsky | 3:1 (11:9,11:6,10:12,11:8) |
17:00 | Ion Toderas – Alexander Bodac | 2:3 (11:8,14:16,11:6,6:11,6:11) |
17:30 | Yevgeniy Zotov – Yurii Sharapanovsky | 3:1 (11:3,11:4,10:12,13:11) |
18:05 | Yurii Sharapanovsky – Ion Toderas | 2:3 (12:14,8:11,11:8,11:8,7:11) |
18:35 | Yevgeniy Zotov – Alexander Bodac | 3:1 (6:11,11:3,11:6,11:9) |
19:00 | Veniamin Dubrovin – Igor Romanenko | 3:0 (11:7,12:10,11:4) |
19:30 | Vladimir Semipeadnii – Ivan Danilov | 3:1 (11:9,8:11,11:9,11:6) |
20:00 | Veniamin Dubrovin – Ivan Danilov | 3:2 (12:14,9:11,11:5,11:7,11:7) |
20:30 | Vladimir Semipeadnii – Igor Romanenko | 3:2 (11:5,5:11,6:11,11:8,11:8) |
21:00 | Veniamin Dubrovin – Vladimir Semipeadnii | 3:0 (11:4,11:8,14:12) |
21:30 | Ivan Danilov – Igor Romanenko | 0:3 (8:11,5:11,7:11) |
22:00 | Vladimir Semipeadnii – Veniamin Dubrovin | 0:3 (9:11,8:11,9:11) |
22:30 | Igor Romanenko – Ivan Danilov | 3:0 (11:7,11:9,11:7) |
23:00 | Vladimir Zaporojan – Dmitriy Gribkov | 0:3 (5:11,9:11,1:11) |
23:30 | Serghei Mirciu – Filip Melnic | 0:3 (3:11,5:11,6:11) |
Armenia. ITT Cup. Group C
Masters. Belarus
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:10 | Dmitriy Masliy – Igor Zaitsev | 4:1 (11:8,11:8,7:11,13:11,13:11) |
00:15 | Alexander Mikhaylyuchenko – Georgy Sitsky | 1:4 (11:9,12:14,8:11,8:11,7:11) |
00:40 | Igor Shinkar – Darion Gruzdov | 1:4 (9:11,11:5,9:11,8:11,9:11) |
00:45 | Nikita Gubanov – Vladimir Lodigin | 4:1 (11:7,11:13,11:5,11:9,19:17) |
01:00 | Vladimir Antonenko – Igor Bataszan | 4:3 (11:9,11:6,11:9,10:12,8:11,5:11,13:11) |
01:45 | Georgy Sitsky – Vladimir Antonenko | 4:3 (10:12,4:11,11:6,11:8,7:11,11:9,11:8) |
02:10 | Igor Shinkar – Darion Gruzdov | 4:1 (11:4,11:5,8:11,11:6,11:4) |
02:10 | Timur Mahnev – Daniil Poltev | 1:4 (6:11,11:13,11:7,5:11,6:11) |
02:35 | Igor Bataszan – Alexander Mikhaylyuchenko | 4:1 (11:9,11:7,8:11,11:7,18:16) |
02:50 | Arkady Chesnokov – Anton Orbakas | 3:4 (10:12,5:11,11:9,11:8,11:7,6:11,7:11) |
02:50 | Nikita Gubanov – Vladimir Lodigin | 3:4 (7:11,11:13,11:9,9:11,11:6,11:7,8:11) |
03:20 | Alexander Mikhaylyuchenko – Igor Bataszan | 4:1 (11:7,11:8,11:6,8:11,13:11) |
03:40 | Anton Orbakas – Darion Gruzdov | 4:1 (11:9,11:8,5:11,11:8,11:8) |
03:40 | Vladimir Lodigin – Daniil Poltev | 4:0 (11:8,11:9,11:6,11:8) |
04:00 | Vladimir Antonenko – Georgy Sitsky | 1:4 (6:11,12:14,6:11,11:6,7:11) |
04:15 | Arkady Chesnokov – Igor Shinkar | 3:4 (7:11,13:11,9:11,11:6,11:8,7:11,7:11) |
04:15 | Nikita Gubanov – Timur Mahnev | 4:3 (11:7,11:9,11:6,5:11,9:11,8:11,11:5) |
05:05 | Daniil Poltev – Nikita Gubanov | 2:4 (11:6,8:11,6:11,8:11,11:9,8:11) |
05:10 | Darion Gruzdov – Arkady Chesnokov | 4:1 (11:7,11:9,8:11,12:10,11:8) |
05:10 | Andrey Subbotin – Denis Bahtin | 2:4 (11:4,8:11,9:11,10:12,11:8,8:11) |
05:45 | Igor Shinkar – Anton Orbakas | 4:1 (11:5,6:11,11:7,11:6,11:7) |
05:50 | Timur Mahnev – Vladimir Lodigin | 0:4 (10:12,4:11,6:11,7:11) |
05:50 | Nikita Pikulskiy – Stanislav Pavlina | 4:3 (11:5,9:11,11:5,11:8,7:11,7:11,13:11) |
06:25 | Arkady Chesnokov – Darion Gruzdov | 4:1 (11:5,6:11,11:7,11:5,11:8) |
06:30 | Daniil Poltev – Timur Mahnev | 2:4 (5:11,11:7,11:8,6:11,11:13,11:13) |
06:41 | Andrey Subbotin – Nikita Pikulskiy | 1:4 (10:12,11:6,8:11,7:11,7:11) |
06:55 | Anton Orbakas – Igor Shinkar | 4:2 (11:7,6:11,11:5,4:11,11:6,12:10) |
07:05 | Vladimir Lodigin – Nikita Gubanov | 4:1 (9:11,11:6,11:9,11:8,11:6) |
07:15 | Denis Bahtin – Stanislav Pavlina | 2:4 (9:11,11:3,11:5,7:11,4:11,9:11) |
07:55 | Stanislav Pavlina – Andrey Subbotin | 1:4 (6:11,7:11,3:11,14:12,9:11) |
08:00 | Andrey Rekhtin – Sergey Dema | 0:4 (8:11,8:11,11:13,7:11) |
08:00 | Igor Zaitsev – Alexei Kaulik | 0:4 (5:11,8:11,7:11,3:11) |
08:25 | Nikita Pikulskiy – Denis Bahtin | 4:1 (11:6,11:5,8:11,11:7,11:7) |
08:40 | Sergey Pavlina – Ilya Borodin | 4:2 (11:6,11:7,9:11,11:13,11:5,11:5) |
08:40 | Oleg Mozgovenko – Vladimir Tkachenko | 4:2 (4:11,11:9,8:11,11:9,11:7,15:13) |
09:05 | Stanislav Pavlina – Denis Bahtin | 2:4 (3:11,5:11,11:7,11:5,3:11,8:11) |
09:20 | Igor Zaitsev – Sergey Pavlina | 0:4 (4:11,8:11,9:11,5:11) |
09:20 | Andrey Rekhtin – Oleg Mozgovenko | 4:2 (9:11,11:7,11:8,11:9,12:14,11:9) |
09:50 | Alexei Kaulik – Ilya Borodin | 4:2 (11:7,9:11,11:6,11:8,5:11,11:6) |
09:50 | Nikita Pikulskiy – Andrey Subbotin | 1:4 (9:11,8:11,11:9,10:12,8:11) |
09:55 | Sergey Dema – Vladimir Tkachenko | 4:3 (9:11,6:11,13:11,6:11,11:9,11:7,11:7) |
10:25 | Ilya Borodin – Igor Zaitsev | 2:4 (8:11,12:10,11:4,6:11,5:11,7:11) |
10:50 | Vladimir Tkachenko – Andrey Rekhtin | 4:3 (11:7,5:11,11:8,11:5,5:11,4:11,11:4) |
11:00 | Denis Bahtin – Andrey Subbotin | 0:4 (7:11,3:11,5:11,5:11) |
11:05 | Sergey Pavlina – Alexei Kaulik | 2:4 (5:11,11:9,11:9,3:11,8:11,9:11) |
11:25 | Stanislav Pavlina – Nikita Pikulskiy | 1:4 (10:12,8:11,11:9,6:11,8:11) |
11:30 | Oleg Mozgovenko – Sergey Dema | 1:4 (9:11,11:8,8:11,4:11,9:11) |
12:00 | Igor Zaitsev – Ilya Borodin | 1:4 (7:11,11:4,8:11,10:12,10:12) |
12:05 | Andrey Rekhtin – Vladimir Tkachenko | 4:2 (11:7,5:11,11:7,11:8,9:11,11:5) |
12:20 | Nikita Pikulskiy – Andrey Subbotin | 4:1 (11:7,5:11,11:8,11:6,11:9) |
12:45 | Sergey Dema – Oleg Mozgovenko | 1:4 (8:11,11:9,7:11,6:11,6:11) |
12:45 | Alexei Kaulik – Sergey Pavlina | 1:4 (6:11,11:4,8:11,7:11,10:12) |
12:55 | Stanislav Pavlina – Denis Bahtin | 4:0 (11:9,11:6,11:8,13:11) |
13:35 | Andrey Subbotin – Stanislav Pavlina | 2:4 (11:4,7:11,11:3,10:12,9:11,8:11) |
14:00 | Sergey Dema – Konstantin Ivanov | 0:4 (8:11,10:12,9:11,9:11) |
14:00 | Vladislav Sorbalo – Igor Zaitsev | 4:2 (12:10,11:9,8:11,4:11,11:5,11:5) |
14:15 | Denis Bahtin – Nikita Pikulskiy | 4:3 (6:11,8:11,11:5,11:9,5:11,11:6,11:7) |
14:40 | Ilya Borodin – Sergey Pavlina | 1:4 (6:11,11:4,4:11,7:11,5:11) |
14:40 | Kirill Kuzmichyov – Oleg Mozgovenko | 0:4 (6:11,7:11,9:11,9:11) |
15:00 | Andrey Subbotin – Denis Bahtin | 4:0 (11:4,12:10,11:5,11:9) |
15:20 | Oleg Mozgovenko – Konstantin Ivanov | 4:0 (11:9,11:8,11:6,11:9) |
15:20 | Sergey Pavlina – Igor Zaitsev | 4:1 (11:5,5:11,11:2,11:6,14:12) |
15:30 | Nikita Pikulskiy – Stanislav Pavlina | 4:0 (13:11,11:7,11:6,11:8) |
16:00 | Ilya Borodin – Vladislav Sorbalo | 2:4 (6:11,9:11,11:8,11:6,6:11,9:11) |
16:00 | Kirill Kuzmichyov – Sergey Dema | 4:2 (6:11,11:9,9:11,12:10,11:5,11:5) |
16:45 | Konstantin Ivanov – Kirill Kuzmichyov | 3:4 (9:11,5:11,11:6,12:10,5:11,11:9,8:11) |
16:45 | Igor Zaitsev – Ilya Borodin | 3:4 (8:11,9:11,11:6,11:4,9:11,11:9,6:11) |
17:00 | Stanislav Filimonov – Igor Bataszan | 4:2 (11:7,5:11,10:12,11:3,11:5,11:6) |
17:25 | Sergey Dema – Oleg Mozgovenko | 4:0 (11:9,11:5,11:9,11:5) |
17:25 | Vladislav Sorbalo – Sergey Pavlina | 1:4 (9:11,11:13,11:4,9:11,6:11) |
17:40 | Grigory Sludenko – Alexander Mikhaylyuchenko | 4:2 (11:7,9:11,10:12,11:3,11:6,11:5) |
18:00 | Konstantin Ivanov – Sergey Dema | 1:4 (3:11,10:12,12:10,5:11,9:11) |
18:10 | Ilya Borodin – Igor Zaitsev | 4:2 (10:12,10:12,11:3,11:6,13:11,11:5) |
18:20 | Stanislav Filimonov – Grigory Sludenko | 2:4 (11:4,5:11,11:5,6:11,10:12,6:11) |
18:40 | Oleg Mozgovenko – Kirill Kuzmichyov | 2:4 (6:11,9:11,12:10,11:5,10:12,6:11) |
18:40 | Sergey Pavlina – Vladislav Sorbalo | 3:4 (6:11,9:11,11:6,11:6,5:11,11:9,9:11) |
18:55 | Igor Bataszan – Alexander Mikhaylyuchenko | 4:2 (11:6,11:13,12:10,11:4,6:11,11:8) |
19:40 | Alexander Mikhaylyuchenko – Stanislav Filimonov | 4:1 (11:9,11:7,4:11,11:5,11:9) |
20:00 | Andrei Lizogubov – Konstantin Pushkar | 4:1 (11:5,8:11,14:12,11:7,11:7) |
20:00 | Vladimir Lodigin – Andrey Dlugokanskiy | 2:4 (10:12,11:9,11:8,9:11,7:11,8:11) |
20:30 | Grigory Sludenko – Igor Bataszan | 4:2 (11:5,12:14,9:11,11:6,11:8,11:9) |
20:40 | Danil Pylnik – Yuri Bannikov | 4:1 (2:11,11:7,11:8,11:5,11:4) |
20:40 | Arkady Chesnokov – Vladimir Kucherenko | 4:3 (11:7,4:11,14:12,11:13,5:11,11:9,11:8) |
21:20 | Igor Bataszan – Stanislav Filimonov | 1:4 (11:8,6:11,4:11,7:11,9:11) |
21:20 | Vladimir Lodigin – Danil Pylnik | 4:3 (8:11,11:9,11:8,5:11,14:12,9:11,11:7) |
21:30 | Andrei Lizogubov – Arkady Chesnokov | 4:0 (11:8,11:9,11:7,11:6) |
22:00 | Alexander Mikhaylyuchenko – Grigory Sludenko | 2:4 (4:11,11:6,11:8,5:11,4:11,7:11) |
22:00 | Konstantin Pushkar – Vladimir Kucherenko | 4:2 (11:6,13:11,11:13,5:11,11:8,11:8) |
22:00 | Andrey Dlugokanskiy – Yuri Bannikov | 2:4 (4:11,11:8,9:11,11:9,4:11,6:11) |
22:45 | Vladimir Kucherenko – Andrei Lizogubov | 1:4 (9:11,8:11,11:8,7:11,6:11) |
22:50 | Yuri Bannikov – Vladimir Lodigin | 4:1 (7:11,11:7,11:4,11:5,11:6) |
23:00 | Alexander Zaytsev – Stanislav Filimonov | 1:4 (11:7,9:11,13:15,9:11,8:11) |
23:30 | Danil Pylnik – Andrey Dlugokanskiy | 4:2 (11:8,9:11,11:9,11:6,7:11,11:6) |
Pro Spin Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:10 | Ma Long – Ma Long | 4:2 (11:8,4:11,11:5,11:6,10:12,11:8) |
00:25 | Kanak Jha – Robert Gardos | 1:4 (11:7,5:11,8:11,8:11,6:11) |
01:00 | Ma Long – Tomokazu Harimoto | 4:1 (11:8,11:9,9:11,11:6,14:12) |
01:15 | Hugo Calderano – Liam Pitchford | 3:4 (9:11,11:7,11:8,11:5,9:11,9:11,10:12) |
01:40 | Jon Persson – Xu Xin | 3:4 (11:6,13:11,10:12,11:9,10:12,6:11,7:11) |
02:10 | Kirill Skachkov – Mattias Falck | 3:4 (9:11,6:11,9:11,11:9,12:10,11:5,7:11) |
02:35 | Zhendong Fan – Dimitrij Ovtcharov | 1:4 (7:11,6:11,6:11,11:8,8:11) |
03:00 | Ma Long – Tomokazu Harimoto | 4:2 (12:14,11:4,11:9,10:12,11:8,11:5) |
03:25 | Dimitrij Ovtcharov – Kirill Skachkov | 4:1 (11:8,11:5,7:11,11:4,11:6) |
03:50 | Mattias Falck – Jon Persson | 4:0 (11:8,11:3,11:5,11:3) |
04:05 | Xu Xin – Hugo Calderano | 4:3 (9:11,11:9,5:11,1:11,11:7,11:6,11:8) |
04:15 | Liam Pitchford – Ma Long | 2:4 (11:7,12:14,7:11,4:11,11:7,6:11) |
04:55 | Tomokazu Harimoto – Robert Gardos | 1:4 (3:11,8:11,11:4,4:11,6:11) |
05:05 | Ma Long – Kanak Jha | 4:2 (12:14,11:3,11:1,11:8,3:11,11:9) |
05:40 | Robert Gardos – Liam Pitchford | 3:4 (2:11,4:11,10:12,11:4,11:9,11:8,3:11) |
05:50 | Ma Long – Xu Xin | 2:4 (9:11,5:11,11:8,12:10,7:11,9:11) |
06:40 | Hugo Calderano – Mattias Falck | 4:3 (11:5,4:11,3:11,11:5,10:12,11:7,11:7) |
07:20 | Jon Persson – Dimitrij Ovtcharov | 1:4 (7:11,11:9,3:11,8:11,8:11) |
08:05 | Kirill Skachkov – Tomokazu Harimoto | 1:4 (14:12,5:11,7:11,9:11,6:11) |
08:40 | Zhendong Fan – Ma Long | 4:2 (7:11,11:6,9:11,11:8,11:6,12:10) |
09:15 | Tomokazu Harimoto – Jon Persson | 4:1 (11:9,11:5,10:12,11:6,11:9) |
09:30 | Dimitrij Ovtcharov – Hugo Calderano | 3:4 (9:11,8:11,11:9,11:8,9:11,12:10,5:11) |
09:55 | Mattias Falck – Ma Long | 4:2 (9:11,11:6,11:8,10:12,11:4,11:6) |
10:25 | Xu Xin – Robert Gardos | 4:3 (8:11,11:4,3:11,11:7,7:11,11:7,11:9) |
10:40 | Liam Pitchford – Kanak Jha | 4:1 (12:14,11:9,11:6,11:7,11:6) |
11:15 | Tomokazu Harimoto – Ma Long | 3:4 (9:11,11:8,8:11,6:11,11:3,11:8,9:11) |
11:40 | Kanak Jha – Xu Xin | 1:4 (5:11,11:4,12:14,7:11,9:11) |
12:05 | Robert Gardos – Mattias Falck | 3:4 (10:12,5:11,11:5,11:9,5:11,11:8,4:11) |
12:20 | Ma Long – Dimitrij Ovtcharov | 4:3 (11:3,8:11,9:11,7:11,11:7,13:11,11:7) |
12:55 | Hugo Calderano – Tomokazu Harimoto | 4:1 (7:11,11:8,11:6,11:8,11:8) |
13:10 | Jon Persson – Ma Long | 3:4 (11:8,11:9,3:11,11:5,7:11,8:11,8:11) |
13:30 | Kirill Skachkov – Zhendong Fan | 1:4 (9:11,8:11,9:11,11:5,5:11) |
14:05 | Ma Long – Hugo Calderano | 1:4 (11:3,7:11,9:11,13:15,7:11) |
14:20 | Tomokazu Harimoto – Ma Long | 4:3 (12:10,12:10,9:11,11:5,5:11,9:11,16:14) |
14:45 | Dimitrij Ovtcharov – Robert Gardos | 1:4 (11:7,10:12,4:11,5:11,12:14) |
15:15 | Mattias Falck – Kanak Jha | 4:1 (11:7,11:5,9:11,11:7,11:5) |
15:30 | Xu Xin – Ma Long | 4:3 (12:10,11:5,11:13,11:9,11:13,8:11,11:9) |
15:50 | Liam Pitchford – Tomokazu Harimoto | 3:4 (7:11,11:6,7:11,11:7,8:11,11:5,6:11) |
16:35 | Ma Long – Mattias Falck | 4:0 (11:8,11:9,12:10,11:7) |
16:50 | Kanak Jha – Dimitrij Ovtcharov | 4:2 (15:13,11:8,9:11,11:7,8:11,14:12) |
17:05 | Robert Gardos – Tomokazu Harimoto | 4:3 (8:11,8:11,9:11,11:7,11:6,11:5,11:9) |
17:40 | Ma Long – Ma Long | 4:1 (8:11,11:3,16:14,11:8,11:6) |
17:55 | Hugo Calderano – Zhendong Fan | 4:1 (12:10,12:10,11:9,7:11,11:8) |
18:20 | Jon Persson – Kirill Skachkov | 4:3 (10:12,11:6,7:11,8:11,11:9,11:3,11:9) |
18:45 | Zhendong Fan – Ma Long | 3:4 (11:8,8:11,11:5,2:11,7:11,11:9,7:11) |
19:10 | Ma Long – Robert Gardos | 4:3 (11:8,11:8,8:11,4:11,7:11,11:6,14:12) |
19:35 | Tomokazu Harimoto – Kanak Jha | 3:4 (4:11,4:11,11:5,11:8,7:11,11:9,10:12) |
20:00 | Dimitrij Ovtcharov – Ma Long | 4:2 (11:6,11:6,10:12,8:11,11:9,11:9) |
20:25 | Mattias Falck – Tomokazu Harimoto | 4:1 (11:9,11:8,13:15,11:6,11:3) |
20:45 | Xu Xin – Liam Pitchford | 4:1 (11:9,11:8,10:12,11:9,13:11) |
21:15 | Dimitrij Ovtcharov – Tomokazu Harimoto | 3:4 (3:11,11:1,9:11,11:7,11:8,9:11,9:11) |
21:25 | Tomokazu Harimoto – Ma Long | 0:4 (9:11,12:14,3:11,8:11) |
21:55 | Ma Long – Kanak Jha | 4:0 (17:15,11:6,11:3,12:10) |
22:15 | Zhendong Fan – Robert Gardos | 4:0 (11:9,11:6,11:7,11:6) |
22:30 | Kirill Skachkov – Ma Long | 4:0 (11:9,11:8,16:14,11:8) |
22:45 | Jon Persson – Hugo Calderano | 1:4 (2:11,6:11,11:8,3:11,10:12) |
23:15 | Robert Gardos – Kirill Skachkov | 4:1 (5:11,11:4,11:5,11:5,11:8) |
23:25 | Kanak Jha – Zhendong Fan | 1:4 (10:12,11:9,9:11,11:13,5:11) |
23:50 | Ma Long – Ma Long | 4:1 (11:7,8:11,11:9,11:7,11:7) |
Pro Spin Series. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Anna Lodygina – Alexandra Martirosova | 2:4 (12:10,8:11,10:12,11:6,9:11,5:11) |
01:00 | Valeria Drobitkova – Anna Lodygina | 4:3 (9:11,11:7,6:11,9:11,11:8,11:5,11:9) |
01:45 | Alexandra Martirosova – Nadezhda Medvedeva | 4:3 (11:7,11:9,8:11,11:13,10:12,11:6,11:7) |
02:30 | Nadezhda Medvedeva – Anna Lodygina | 2:4 (11:9,7:11,11:13,11:4,6:11,6:11) |
03:11 | Valeria Drobitkova – Alexandra Martirosova | 1:4 (9:11,11:7,8:11,8:11,7:11) |
04:10 | Alexandra Yakubova – Anastasia Ignatova | 1:4 (9:11,3:11,11:9,7:11,5:11) |
04:50 | Viktoriya Kondratenko – Elena Ivanova V | 4:1 (10:12,11:7,12:10,13:11,11:9) |
05:30 | Alexandra Yakubova – Viktoriya Kondratenko | 1:4 (11:8,6:11,9:11,8:11,3:11) |
06:15 | Anastasia Ignatova – Elena Ivanova V | 4:1 (9:11,11:7,11:8,11:9,12:10) |
07:00 | Elena Ivanova V – Alexandra Yakubova | 4:2 (9:11,11:4,11:6,10:12,11:8,11:9) |
07:45 | Viktoriya Kondratenko – Anastasia Ignatova | 0:4 (6:11,9:11,8:11,7:11) |
08:15 | Alexandra Yakubova – Elena Ivanova V | 1:4 (7:11,12:14,11:9,8:11,9:11) |
08:50 | Anastasia Ignatova – Viktoriya Kondratenko | 2:4 (6:11,8:11,11:7,9:11,11:8,7:11) |
10:00 | Anastasia Ignatova – Alexandra Yakubova | 4:3 (11:7,11:6,9:11,11:8,7:11,11:13,11:5) |
10:45 | Elena Ivanova V – Viktoriya Kondratenko | 4:3 (11:9,12:10,7:11,10:12,9:11,11:8,11:6) |
11:30 | Viktoriya Kondratenko – Alexandra Yakubova | 4:1 (10:12,11:9,11:8,11:6,12:10) |
12:10 | Elena Ivanova V – Anastasia Ignatova | 2:4 (14:12,11:6,7:11,6:11,8:11,7:11) |
12:50 | Alexandra Yakubova – Elena Ivanova V | 1:4 (12:14,11:7,9:11,10:12,9:11) |
13:30 | Anastasia Ignatova – Viktoriya Kondratenko | 3:4 (8:11,4:11,11:4,6:11,11:7,11:5,9:11) |
14:10 | Elena Ivanova V – Alexandra Yakubova | 4:3 (9:11,5:11,11:6,11:8,11:5,9:11,11:4) |
14:45 | Viktoriya Kondratenko – Anastasia Ignatova | 3:4 (12:10,10:12,11:8,9:11,10:12,11:4,9:11) |
16:00 | Nadezhda Medvedeva – Anna Lodygina | 4:2 (11:13,11:8,11:9,10:12,11:9,11:9) |
16:45 | Oksana Sorbalo – Tatyana Smolyaninova | 4:0 (12:10,11:5,12:10,11:9) |
17:30 | Nadezhda Medvedeva – Oksana Sorbalo | 3:4 (6:11,11:9,11:9,5:11,6:11,13:11,9:11) |
18:15 | Anna Lodygina – Tatyana Smolyaninova | 0:4 (5:11,10:12,10:12,11:13) |
18:55 | Tatyana Smolyaninova – Nadezhda Medvedeva | 4:2 (6:11,12:10,11:9,11:6,6:11,11:9) |
19:40 | Oksana Sorbalo – Anna Lodygina | 1:4 (9:11,7:11,11:8,10:12,6:11) |
20:20 | Anna Lodygina – Nadezhda Medvedeva | 1:4 (11:8,9:11,8:11,6:11,7:11) |
21:00 | Tatyana Smolyaninova – Oksana Sorbalo | 3:4 (10:12,11:9,11:6,7:11,9:11,11:7,6:11) |
22:00 | Anna Lodygina – Nadezhda Medvedeva | 4:2 (10:12,12:10,8:11,11:6,11:7,11:6) |
22:45 | Tatyana Smolyaninova – Oksana Sorbalo | 4:1 (7:11,11:8,11:9,14:12,11:9) |
Pro League
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Oleg Kutuzov – Sergey Lopatin | 3:2 (11:5,8:11,7:11,11:6,11:8) |
00:15 | Dmitry Ignatiev – Alexey Denisov | 3:0 (11:7,11:5,12:10) |
00:15 | Yuri Lbov – Aleksandr Fedorov | 2:3 (9:11,11:5,11:7,11:13,9:11) |
00:45 | Evgeny Baryshnikov – Aleksey Kazakov | 2:3 (11:8,6:11,5:11,11:8,8:11) |
00:45 | Konstantin Bystrushkin – Evgeniy Ilyukhin | 1:3 (12:10,7:11,5:11,10:12) |
01:00 | Anatoly Ilin – Roman Zelensky | 3:0 (11:4,11:6,11:9) |
01:00 | Dmitry Kutenkov – Oleg Kutuzov | 3:1 (11:5,11:5,6:11,11:6) |
01:15 | Vjacheslav Chernov – Yuri Lbov | 2:3 (11:7,7:11,11:5,11:13,5:11) |
01:30 | Alexey Denisov – Vladimir Eremin | 0:3 (11:13,6:11,7:11) |
01:45 | Aleksey Kazakov – Aleksandr Fedorov | 0:3 (8:11,0:11,6:11) |
01:45 | Dmitry Ignatiev – Roman Zelensky | 0:3 (10:12,3:11,9:11) |
01:45 | Evgeniy Ilyukhin – Sergey Lopatin | 3:2 (11:7,8:11,11:8,9:11,11:3) |
02:15 | Evgeny Baryshnikov – Yuri Lbov | 3:1 (7:11,11:4,12:10,11:5) |
02:15 | Konstantin Bystrushkin – Oleg Kutuzov | 3:1 (7:11,11:5,11:5,12:10) |
02:30 | Vladimir Eremin – Anatoly Ilin | 3:2 (11:9,7:11,11:7,7:11,12:10) |
02:45 | Sergey Lopatin – Dmitry Kutenkov | 3:1 (7:11,11:9,11:9,11:9) |
02:45 | Aleksandr Fedorov – Vjacheslav Chernov | 3:2 (11:9,9:11,11:5,8:11,11:4) |
03:00 | Roman Zelensky – Alexey Denisov | 3:2 (5:11,11:8,12:10,9:11,11:6) |
03:00 | Oleg Kutuzov – Evgeniy Ilyukhin | 3:2 (13:11,6:11,9:11,11:9,11:9) |
03:15 | Yuri Lbov – Aleksey Kazakov | 3:1 (14:12,6:11,11:8,11:7) |
03:30 | Vladimir Eremin – Dmitry Ignatiev | 1:3 (10:12,8:11,14:12,10:12) |
03:45 | Aleksandr Fedorov – Evgeny Baryshnikov | 1:3 (9:11,11:8,6:11,11:13) |
03:45 | Sergey Lopatin – Konstantin Bystrushkin | 1:3 (11:8,9:11,6:11,7:11) |
04:00 | Alexey Denisov – Anatoly Ilin | 3:1 (11:9,11:9,7:11,11:8) |
04:15 | Evgeniy Ilyukhin – Dmitry Kutenkov | 1:3 (11:13,11:5,4:11,9:11) |
04:15 | Aleksey Kazakov – Vjacheslav Chernov | 1:3 (10:12,13:11,6:11,10:12) |
04:30 | Konstantin Bystrushkin – Oleg Kutuzov | 3:2 (11:7,7:11,11:9,6:11,12:10) |
04:30 | Vladimir Eremin – Anatoly Ilin | 3:2 (11:13,11:9,11:5,6:11,17:15) |
04:45 | Vjacheslav Chernov – Yuri Lbov | 3:0 (11:7,11:9,11:4) |
05:15 | Dmitry Ignatiev – Roman Zelensky | 3:0 (11:6,11:4,11:5) |
05:15 | Aleksandr Fedorov – Evgeny Baryshnikov | 1:3 (8:11,4:11,12:10,4:11) |
05:15 | Dmitry Kutenkov – Evgeniy Ilyukhin | 1:3 (9:11,8:11,11:5,10:12) |
07:15 | Igor Sergeevich – Vadim Guslistov | 3:2 (13:11,5:11,11:4,8:11,11:7) |
07:30 | Igor Sergeevich – Eduard Tsvetkov | 0:3 (7:11,9:11,2:11) |
07:30 | Sergey Puzyrev – Dmitry Surkin | 0:3 (4:11,13:15,6:11) |
07:45 | Evgeny Voronkov – Oleg Manuylov | 3:1 (8:11,11:7,11:7,11:5) |
08:00 | Denis Lebedev – Sergey Simonov | 1:3 (3:11,11:7,9:11,9:11) |
08:00 | Vladimir Zhigalov – Igor Sergeevich | 2:3 (11:6,5:11,7:11,11:5,9:11) |
08:00 | Sergey Lanovenko – Artem Troshkin | 3:2 (7:11,9:11,11:7,11:6,11:7) |
08:15 | Sergey Gushchin – Iurii Fedotov | 3:2 (7:11,2:11,11:8,11:7,11:5) |
08:30 | Vadim Guslistov – Eduard Tsvetkov | 0:3 (9:11,4:11,5:11) |
08:30 | Danila Andreev – Evgeny Kalashnikov | 0:3 (4:11,6:11,9:11) |
08:30 | Dmitry Surkin – Sergey Gushchin | 1:3 (8:11,6:11,11:7,15:17) |
08:45 | Oleg Manuylov – Sergey Lanovenko | 3:1 (5:11,19:17,13:11,12:10) |
09:00 | Eduard Tsvetkov – Vladimir Zhigalov | 3:2 (7:11,14:12,8:11,11:3,11:6) |
09:00 | Sergey Simonov – Danila Andreev | 3:1 (11:3,11:6,9:11,11:9) |
09:00 | Iurii Fedotov – Sergey Puzyrev | 3:1 (3:11,11:7,12:10,11:9) |
09:15 | Artem Troshkin – Evgeny Voronkov | 3:2 (11:5,10:12,6:11,11:7,12:10) |
09:30 | Evgeny Kalashnikov – Denis Lebedev | 3:2 (9:11,9:11,11:9,13:11,11:8) |
09:45 | Sergey Puzyrev – Sergey Gushchin | 1:3 (9:11,13:11,6:11,8:11) |
09:45 | Evgeny Voronkov – Sergey Lanovenko | 3:0 (11:7,11:3,11:5) |
10:00 | Vadim Guslistov – Vladimir Zhigalov | 3:1 (6:11,13:11,11:9,11:3) |
10:00 | Denis Lebedev – Danila Andreev | 3:1 (11:6,11:7,9:11,11:8) |
10:15 | Oleg Manuylov – Artem Troshkin | 2:3 (6:11,11:3,3:11,11:9,8:11) |
10:15 | Dmitry Surkin – Iurii Fedotov | 2:3 (6:11,11:3,11:9,5:11,8:11) |
10:15 | Vadim Guslistov – Vladimir Zhigalov | 0:3 (2:11,7:11,9:11) |
10:30 | Oleg Manuylov – Sergey Lanovenko | 1:3 (2:11,8:11,11:6,3:11) |
10:30 | Dmitry Surkin – Sergey Puzyrev | 3:1 (8:11,11:5,11:5,11:7) |
10:30 | Sergey Simonov – Evgeny Kalashnikov | 2:3 (11:5,8:11,11:5,10:12,9:11) |
10:45 | Eduard Tsvetkov – Igor Sergeevich | 1:3 (11:8,4:11,8:11,6:11) |
11:00 | Sergey Gushchin – Iurii Fedotov | 1:3 (11:7,10:12,9:11,6:11) |
11:00 | Evgeny Voronkov – Artem Troshkin | 3:2 (11:7,7:11,11:8,9:11,12:10) |
11:00 | Denis Lebedev – Danila Andreev | 3:0 (11:2,11:3,11:9) |
11:15 | Evgeny Kalashnikov – Sergey Simonov | 0:3 (1:11,9:11,8:11) |
11:30 | Alexander Chuliukov – Alexandr Kozlov | 3:1 (7:11,11:1,11:6,11:1) |
11:30 | Alik Girevenkov – Sergey Muslikov | 3:0 (11:8,11:7,14:12) |
11:45 | Mikhail Smirnov – Damir Bedretdinov | 0:3 (5:11,7:11,10:12) |
12:00 | Vladislav Chahur – Sergey Nikulin | 3:0 (11:3,13:11,11:6) |
12:00 | Igor Rokhlin – Maxim Mameka | 2:3 (11:4,1:11,11:8,4:11,8:11) |
12:00 | Gennadi Kalinnikov – Kirill Serov | 2:3 (12:10,4:11,11:7,9:11,11:13) |
12:15 | Andrey Borisov – Vyacheslav Surikov | 1:3 (10:12,9:11,11:6,8:11) |
12:30 | Damir Bedretdinov – Igor Rokhlin | 3:1 (11:5,5:11,11:5,11:9) |
12:30 | Timofey Razinkov – Artem Tsitselsky | 3:0 (11:7,13:11,11:8) |
12:30 | Alexandr Kozlov – Gennadi Kalinnikov | 3:0 (12:10,12:10,11:5) |
12:45 | Sergey Muslikov – Andrey Borisov | 1:3 (8:11,11:3,7:11,8:11) |
13:00 | Sergey Nikulin – Timofey Razinkov | 3:0 (11:9,11:8,11:9) |
13:00 | Kirill Serov – Alexander Chuliukov | 2:3 (11:9,5:11,11:9,8:11,5:11) |
13:15 | Vyacheslav Surikov – Alik Girevenkov | 3:1 (11:13,11:8,12:10,11:9) |
13:15 | Maxim Mameka – Mikhail Smirnov | 3:0 (11:9,12:10,11:3) |
13:30 | Mikhail Smirnov – Igor Rokhlin | 3:1 (11:9,14:12,9:11,11:7) |
13:30 | Artem Tsitselsky – Vladislav Chahur | 3:1 (12:10,12:10,5:11,11:7) |
13:30 | Alexander Chuliukov – Gennadi Kalinnikov | 3:2 (6:11,11:8,6:11,11:9,11:4) |
13:45 | Alik Girevenkov – Andrey Borisov | 2:3 (11:9,5:11,11:6,5:11,1:11) |
14:00 | Alexandr Kozlov – Kirill Serov | 3:0 (11:4,11:6,11:2) |
14:00 | Sergey Muslikov – Vyacheslav Surikov | 1:3 (3:11,7:11,11:9,7:11) |
14:00 | Vladislav Chahur – Timofey Razinkov | 3:1 (13:11,11:9,7:11,12:10) |
14:15 | Damir Bedretdinov – Maxim Mameka | 2:3 (11:13,8:11,11:4,11:0,8:11) |
14:15 | Kirill Serov – Gennadi Kalinnikov | 1:3 (4:11,7:11,12:10,8:11) |
14:30 | Mikhail Smirnov – Igor Rokhlin | 3:1 (5:11,12:10,12:10,11:4) |
14:30 | Alik Girevenkov – Sergey Muslikov | 3:2 (11:8,6:11,6:11,11:2,11:2) |
14:30 | Sergey Nikulin – Artem Tsitselsky | 3:1 (8:11,11:8,11:7,11:8) |
14:45 | Alexander Chuliukov – Alexandr Kozlov | 0:3 (10:12,4:11,7:11) |
14:45 | Timofey Razinkov – Artem Tsitselsky | 0:3 (5:11,6:11,7:11) |
15:00 | Vyacheslav Surikov – Andrey Borisov | 0:3 (5:11,10:12,6:11) |
15:00 | Maxim Mameka – Damir Bedretdinov | 2:3 (6:11,5:11,11:5,13:11,8:11) |
15:15 | Vladislav Chahur – Sergey Nikulin | 3:0 (11:2,11:4,11:7) |
15:30 | Andrey Matonin – Igor Meteleshko | 3:0 (11:9,11:5,14:12) |
15:45 | Roman Alov – Aleksandr Gusev | 3:0 (11:6,11:9,11:5) |
15:45 | Pavel Semeshin – Dmitry Tunitsin | 3:1 (11:8,8:11,11:8,11:8) |
15:45 | Pavel Semenov – Aleksey Lobanov | 3:2 (6:11,11:9,8:11,11:9,12:10) |
16:00 | Anton Gurov – Anton Sokolov | 3:1 (5:11,11:5,11:8,11:5) |
16:00 | Alexey Silantiev – Artem Chernov | 3:1 (9:11,11:9,11:6,11:6) |
16:15 | Igor Meteleshko – Andrey Redkin | 2:3 (1:11,12:10,9:11,11:8,6:11) |
16:30 | Victor Kalachev – Dmitry Tunitsin | 0:3 (10:12,9:11,5:11) |
16:30 | Dmitry Tunitsin – Alexey Silantiev | 1:3 (11:6,7:11,7:11,5:11) |
16:30 | Aleksandr Gusev – Anton Gurov | 2:3 (11:2,9:11,11:6,9:11,8:11) |
16:45 | Aleksey Lobanov – Victor Kalachev | 1:3 (11:8,9:11,9:11,9:11) |
17:00 | Oleg Moshnikov – Andrey Matonin | 1:3 (11:4,7:11,6:11,7:11) |
17:15 | Anton Sokolov – Roman Alov | 1:3 (11:8,5:11,8:11,4:11) |
17:15 | Artem Chernov – Pavel Semeshin | 2:3 (11:6,3:11,12:10,7:11,9:11) |
17:15 | Dmitry Tunitsin – Pavel Semenov | 3:0 (11:2,11:9,11:4) |
17:15 | Andrey Matonin – Andrey Redkin | 3:2 (11:7,9:11,11:7,7:11,11:9) |
17:30 | Roman Alov – Anton Gurov | 3:0 (11:7,11:6,11:8) |
17:45 | Pavel Semeshin – Alexey Silantiev | 3:1 (11:5,8:11,12:10,11:6) |
17:45 | Pavel Semenov – Victor Kalachev | 0:3 (5:11,10:12,7:11) |
18:00 | Igor Meteleshko – Oleg Moshnikov | 3:1 (6:11,12:10,13:11,11:7) |
18:15 | Aleksandr Gusev – Anton Sokolov | 3:0 (11:8,11:5,11:3) |
18:15 | Dmitry Tunitsin – Artem Chernov | 3:2 (11:9,6:11,11:9,5:11,11:8) |
18:30 | Aleksandr Gusev – Anton Sokolov | 3:2 (5:11,11:6,7:11,11:4,11:7) |
18:30 | Oleg Moshnikov – Igor Meteleshko | 1:3 (7:11,11:4,9:11,8:11) |
18:30 | Aleksey Lobanov – Dmitry Tunitsin | 3:1 (5:11,11:7,11:7,11:3) |
18:45 | Dmitry Tunitsin – Artem Chernov | 3:0 (11:6,11:4,11:6) |
18:45 | Aleksey Lobanov – Pavel Semenov | 3:1 (11:4,11:4,5:11,11:4) |
18:45 | Andrey Matonin – Andrey Redkin | 3:2 (14:12,11:9,3:11,9:11,11:9) |
19:00 | Roman Alov – Anton Gurov | 1:3 (8:11,11:9,9:11,11:13) |
19:00 | Pavel Semeshin – Alexey Silantiev | 0:3 (10:12,7:11,8:11) |
19:15 | Dmitry Tunitsin – Victor Kalachev | 3:0 (12:10,11:4,11:8) |
19:30 | Alexander Kruglov – Stepan Kutepov | 3:1 (11:8,10:12,11:8,11:7) |
19:45 | Alik Girevenkov – Ivan Bukhtiyarov | 3:2 (9:11,11:8,15:13,9:11,11:6) |
19:45 | Alexander Rakhmatov – Sergey Nikulin | 2:3 (11:5,11:9,6:11,8:11,11:13) |
19:45 | Evgeny Kalashnikov – Evgeny Shishko | 0:3 (10:12,6:11,9:11) |
20:00 | Evgeniy Akulenko – Vladimir Kasatkin | 3:1 (12:10,2:11,11:4,11:3) |
20:15 | Bogdan Grebenyuk – Yuriy Merkushin | 3:1 (11:9,4:11,13:11,11:5) |
20:15 | Vladislav Fedorov – Pavel Pinkovsky | 3:0 (11:5,11:4,11:6) |
20:30 | Danila Andreev – Egor Karabanov | 1:3 (7:11,12:10,8:11,11:13) |
20:30 | Stepan Kutepov – Evgeniy Akulenko | 2:3 (8:11,9:11,11:6,16:14,4:11) |
20:45 | Sergey Nikulin – Vladislav Fedorov | 0:3 (6:11,9:11,13:15) |
20:45 | Ivan Bukhtiyarov – Bogdan Grebenyuk | 1:3 (7:11,7:11,11:8,5:11) |
21:00 | Evgeny Shishko – Danila Andreev | 1:3 (8:11,11:13,11:3,8:11) |
21:00 | Vladimir Kasatkin – Alexander Kruglov | 1:3 (6:11,11:9,8:11,9:11) |
21:15 | Egor Karabanov – Evgeny Kalashnikov | 2:3 (8:11,11:6,11:9,9:11,10:12) |
21:15 | Yuriy Merkushin – Alik Girevenkov | 3:1 (15:13,6:11,11:7,11:9) |
21:15 | Pavel Pinkovsky – Alexander Rakhmatov | 3:0 (11:9,11:4,11:8) |
21:30 | Alexander Kruglov – Evgeniy Akulenko | 3:1 (11:8,11:9,8:11,11:6) |
21:45 | Alik Girevenkov – Bogdan Grebenyuk | 2:3 (9:11,3:11,14:12,13:11,10:12) |
21:45 | Alexander Rakhmatov – Vladislav Fedorov | 3:2 (11:7,6:11,11:7,8:11,11:9) |
22:00 | Evgeny Kalashnikov – Danila Andreev | 3:1 (11:3,7:11,11:7,11:9) |
22:00 | Stepan Kutepov – Vladimir Kasatkin | 0:3 (5:11,9:11,6:11) |
22:15 | Ivan Bukhtiyarov – Yuriy Merkushin | 3:1 (6:11,11:4,11:3,11:3) |
22:15 | Sergey Nikulin – Pavel Pinkovsky | 0:3 (9:11,9:11,8:11) |
22:15 | Vladimir Kasatkin – Stepan Kutepov | 0:3 (9:11,9:11,10:12) |
22:30 | Evgeny Shishko – Egor Karabanov | 1:3 (11:7,5:11,9:11,7:11) |
22:30 | Alik Girevenkov – Yuriy Merkushin | 2:3 (6:11,11:7,9:11,11:5,9:11) |
22:45 | Alexander Rakhmatov – Sergey Nikulin | 2:3 (11:2,10:12,11:3,10:12,7:11) |
22:45 | Alexander Kruglov – Evgeniy Akulenko | 3:2 (11:4,8:11,11:4,10:12,11:6) |
23:00 | Evgeny Shishko – Danila Andreev | 3:0 (11:8,11:5,11:5) |
23:00 | Bogdan Grebenyuk – Ivan Bukhtiyarov | 1:3 (5:11,9:11,12:10,5:11) |
23:15 | Vladislav Fedorov – Pavel Pinkovsky | 3:1 (11:7,7:11,11:7,15:13) |
23:30 | Petr Polyakov – Anton Vashkov | 3:0 (13:11,11:3,11:8) |
TT-Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Lukas Vich – Martin Lepka | 2:3 (20:18,11:7,10:12,10:12,7:11) |
00:25 | Petr Vanek – Ondrej Fiklik | 1:3 (8:11,11:5,8:11,8:11) |
00:45 | Vojteh Shanc – Zbynek Vyskocil | 2:3 (5:11,11:9,4:11,11:9,9:11) |
00:45 | Petr Vanek – David Mutl | 0:3 (9:11,6:11,8:11) |
01:15 | Dominik Pasek – Ondrej Fiklik | 3:1 (11:8,11:7,9:11,11:8) |
09:20 | David Mutl – Karel Kastner | 0:3 (8:11,7:11,8:11) |
09:50 | Vojtech Antos – Jan Zalesky | 3:2 (7:11,7:11,12:10,11:3,11:4) |
09:55 | Ales Langer – Marek Kulisek | 3:2 (9:11,7:11,11:8,11:6,11:3) |
10:20 | David Mutl – Jan Zalesky | 3:2 (9:11,11:9,3:11,11:8,11:9) |
10:25 | David Mutl – Petr Kotrbaty | 1:3 (11:6,3:11,7:11,5:11) |
10:50 | Karel Kastner – Vojtech Antos | 1:3 (10:12,6:11,13:11,7:11) |
10:55 | Ales Langer – Petr Kotrbaty | 1:3 (5:11,11:2,9:11,7:11) |
11:20 | David Mutl – Vojtech Antos | 1:3 (5:11,11:8,7:11,1:11) |
11:25 | Marek Kulisek – David Mutl | 3:0 (11:4,11:5,11:8) |
11:50 | Jan Zalesky – Karel Kastner | 1:3 (4:11,15:13,8:11,5:11) |
11:55 | Ales Langer – David Mutl | 3:0 (11:7,11:6,11:8) |
12:15 | David Mutl – Jan Zalesky | 1:3 (13:15,2:11,11:7,2:11) |
12:25 | Petr Kotrbaty – Marek Kulisek | 2:3 (11:13,7:11,11:5,11:7,8:11) |
12:45 | Vojtech Antos – Karel Kastner | 3:1 (11:2,11:8,4:11,12:10) |
13:00 | Ales Langer – David Mutl | 3:1 (9:11,11:6,13:11,11:6) |
13:30 | Petr Kotrbaty – Marek Kulisek | 2:3 (9:11,6:11,11:9,11:5,6:11) |
13:45 | Rostislav Klyuchuk – Daniel Vojna | 1:3 (10:12,11:13,11:6,6:11) |
13:50 | Zdenek Zahradka – Josef Pistora | 2:3 (14:12,4:11,3:11,11:6,8:11) |
13:55 | Jachym Sebl – Martin Dolezal | 0:3 (5:11,3:11,8:11) |
14:15 | Zdenek Muhlhauser – Adam Kosacky | 3:1 (11:8,3:11,11:8,11:9) |
14:45 | Rostislav Klyuchuk – Josef Pistora | 3:2 (6:11,11:7,7:11,11:6,11:8) |
14:50 | Daniel Vojna – Zdenek Zahradka | 1:3 (12:10,6:11,6:11,10:12) |
14:55 | Jachym Sebl – Adam Kosacky | 3:1 (11:8,11:7,9:11,11:7) |
15:20 | Rostislav Klyuchuk – Zdenek Zahradka | 3:1 (12:10,11:7,11:13,11:4) |
15:25 | Martin Dolezal – Zdenek Muhlhauser | 3:2 (10:12,11:7,13:15,12:10,11:6) |
15:50 | Josef Pistora – Daniel Vojna | 0:3 (14:16,6:11,8:11) |
15:55 | Jachym Sebl – Zdenek Muhlhauser | 3:1 (12:10,12:10,4:11,11:8) |
16:25 | Adam Kosacky – Martin Dolezal | 1:3 (11:7,7:11,8:11,10:12) |
16:30 | Josef Pistora – Zdenek Zahradka | 3:1 (10:12,11:7,11:7,11:5) |
16:45 | Daniel Vojna – Rostislav Klyuchuk | 3:0 (11:8,12:10,11:8) |
17:00 | Zdenek Muhlhauser – Adam Kosacky | 1:3 (5:11,6:11,14:12,12:14) |
17:15 | Martin Dolezal – Jachym Sebl | 2:3 (12:10,9:11,9:11,11:1,5:11) |
17:20 | Milos Kmunicek – David Grym | 0:3 (6:11,7:11,6:11) |
17:40 | Josef Ruzicka – Jan Hendrych | 0:3 (6:11,6:11,9:11) |
17:50 | Jakub Jarolim – Ondrej Sebek | 1:3 (5:11,7:11,11:5,7:11) |
17:55 | Maxim Suvorov – Jan Spiegel | 0:3 (9:11,6:11,5:11) |
18:00 | Horst Bauer – Jan Srnka | 1:3 (5:11,11:9,10:12,12:14) |
18:20 | Milos Kmunicek – Ondrej Sebek | 2:3 (11:8,8:11,7:11,11:6,10:12) |
18:25 | Maxim Suvorov – Jan Hrncir | 2:3 (11:6,5:11,8:11,11:9,11:13) |
18:40 | Josef Ruzicka – Jan Srnka | 3:2 (7:11,11:7,8:11,11:9,11:8) |
18:50 | David Grym – Jakub Jarolim | 3:0 (13:11,11:9,12:10) |
18:55 | Maxim Suvorov – Jan Hrncir | 0:3 (8:11,10:12,11:13) |
19:10 | Jan Hendrych – Horst Bauer | 1:3 (11:6,9:11,9:11,5:11) |
19:20 | Milos Kmunicek – Jakub Jarolim | 0:3 (5:11,4:11,8:11) |
19:25 | Jan Spiegel – Maxim Suvorov | 0:3 (6:11,5:11,6:11) |
19:40 | Josef Ruzicka – Horst Bauer | 1:3 (7:11,5:11,11:6,8:11) |
19:50 | Ondrej Sebek – David Grym | 0:3 (8:11,10:12,8:11) |
19:55 | Maxim Suvorov – Maxim Suvorov | 2:3 (11:5,8:11,11:9,6:11,8:11) |
20:10 | Jan Srnka – Jan Hendrych | 1:3 (4:11,11:5,4:11,6:11) |
20:15 | Jakub Jarolim – Milos Kmunicek | 1:3 (11:13,8:11,11:9,11:13) |
20:25 | Jan Hrncir – Jan Spiegel | 0:3 (11:13,9:11,3:11) |
20:45 | Josef Ruzicka – Jan Srnka | 3:1 (11:8,13:11,5:11,11:3) |
20:45 | David Grym – Ondrej Sebek | 3:2 (11:6,11:9,8:11,11:13,13:11) |
21:00 | Jan Hrncir – Maxim Suvorov | 3:1 (11:9,14:12,8:11,11:6) |
21:00 | Horst Bauer – Jan Hendrych | 1:3 (4:11,11:8,7:11,8:11) |
21:20 | Martin Plihal – Zbynek Vyskocil | 1:3 (7:11,11:6,5:11,6:11) |
21:30 | Maxim Suvorov – Jan Spiegel | 1:3 (6:11,11:5,5:11,8:11) |
21:50 | Pavel Cibik – Jachym Sebl | 3:2 (11:5,11:9,10:12,8:11,11:5) |
21:55 | David Jicha – Martin Stusek | 3:1 (9:11,12:10,13:11,11:5) |
22:20 | Martin Plihal – Jachym Sebl | 3:2 (11:6,6:11,7:11,11:8,11:5) |
22:25 | Petr Dvorak – Vaclav Ezr | 3:1 (9:11,11:5,11:6,11:4) |
22:50 | Zbynek Vyskocil – Pavel Cibik | 2:3 (11:9,2:11,11:2,11:13,11:13) |
22:55 | David Jicha – Vaclav Ezr | 3:1 (11:9,11:9,4:11,11:9) |
23:20 | Martin Plihal – Pavel Cibik | 2:3 (9:11,8:11,11:5,11:7,5:11) |
23:25 | Martin Stusek – Petr Dvorak | 3:0 (11:4,11:9,11:4) |
TT-Cup. Poland
Time | Players | Score |
---|---|---|
01:30 | Rafal Ucinski – Grzegorz Jez | 3:1 (11:7,11:1,10:12,11:4) |
01:45 | Piotr Stepinski – Kayque Valois | 3:0 (11:7,11:8,11:9) |
02:15 | Jakub Chmielowski – Michal Olbrycht | 1:3 (16:14,9:11,8:11,6:11) |
02:45 | Jakub Nowak – Kayque Valois | 0:3 (7:11,3:11,5:11) |
03:15 | Piotr Stepinski – Jakub Chmielowski | 3:2 (9:11,16:14,11:5,4:11,11:4) |
03:45 | Jakub Nowak – Michal Olbrycht | 0:3 (9:11,6:11,9:11) |
04:15 | Jakub Chmielowski – Kayque Valois | 3:1 (11:7,10:12,11:9,11:7) |
04:45 | Jakub Nowak – Jakub Chmielowski | 1:3 (11:9,6:11,6:11,8:11) |
05:15 | Piotr Stepinski – Michal Olbrycht | 3:1 (11:8,6:11,11:4,11:7) |
05:45 | Jakub Nowak – Piotr Stepinski | 0:3 (9:11,4:11,9:11) |
06:15 | Michal Olbrycht – Kayque Valois | 3:2 (3:11,9:11,12:10,11:4,11:4) |
07:15 | Jakub Chmielowski – Kayque Valois | 3:0 (11:5,11:8,11:7) |
07:30 | Piotr Stepinski – Michal Olbrycht | 3:1 (11:8,13:11,10:12,11:9) |
08:00 | Filip Kociuba – Adam Gdula | 1:3 (3:11,3:11,11:7,7:11) |
08:15 | Sylwester Wloszek – Dawid Stapor | 0:3 (2:11,10:12,2:11) |
09:00 | Pawel Kopacki – Adam Gdula | 1:3 (8:11,11:9,5:11,3:11) |
09:30 | Filip Kociuba – Sylwester Wloszek | 3:1 (10:12,11:3,11:3,11:5) |
10:00 | Pawel Kopacki – Dawid Stapor | 0:3 (6:11,10:12,4:11) |
10:15 | Sylwester Wloszek – Adam Gdula | 0:3 (7:11,5:11,8:11) |
10:45 | Pawel Kopacki – Sylwester Wloszek | 1:3 (6:11,9:11,11:3,4:11) |
10:45 | Adam Kasperski – Marcin Lasota | 3:1 (11:8,12:10,6:11,13:11) |
11:15 | Kacper Slawinski – Mateusz Burkacki | 1:3 (11:6,7:11,7:11,11:13) |
11:30 | Filip Kociuba – Dawid Stapor | 0:3 (8:11,10:12,5:11) |
12:00 | Pawel Kopacki – Filip Kociuba | 0:3 (8:11,7:11,6:11) |
12:00 | Blazej Szczepanek – Rafal Skotniczny | 2:3 (11:9,11:4,5:11,8:11,12:14) |
12:15 | Dawid Stapor – Adam Gdula | 2:3 (11:8,7:11,11:7,6:11,9:11) |
12:15 | Adam Kasperski – Mateusz Burkacki | 1:3 (11:9,9:11,8:11,10:12) |
12:45 | Rafal Skotniczny – Marcin Lasota | 3:1 (7:11,11:8,11:3,11:7) |
13:00 | Filip Kociuba – Sylwester Wloszek | 3:1 (10:12,11:3,11:7,11:8) |
13:15 | Kacper Slawinski – Blazej Szczepanek | 3:1 (7:11,11:8,11:9,13:11) |
13:15 | Adam Gdula – Dawid Stapor | 2:3 (9:11,11:4,7:11,13:11,3:11) |
13:45 | Adam Kasperski – Rafal Skotniczny | 3:2 (11:7,9:11,7:11,11:6,11:8) |
14:30 | Blazej Szczepanek – Mateusz Burkacki | 2:3 (11:9,7:11,11:7,4:11,7:11) |
14:45 | Kacper Slawinski – Marcin Lasota | 3:0 (11:5,11:3,11:5) |
15:15 | Adam Kasperski – Blazej Szczepanek | 0:3 (8:11,7:11,7:11) |
15:45 | Kacper Slawinski – Rafal Skotniczny | 3:0 (11:9,11:7,11:4) |
16:15 | Mateusz Burkacki – Marcin Lasota | 0:3 (6:11,6:11,6:11) |
16:45 | Adam Kasperski – Kacper Slawinski | 3:0 (12:10,11:8,12:10) |
17:00 | Bartosz Matachowski – Rafal Ucinski | 0:3 (10:12,7:11,3:11) |
17:15 | Blazej Szczepanek – Marcin Lasota | 1:3 (4:11,8:11,11:9,9:11) |
17:30 | Waldemar Glanowski – Damian Bucko | 0:3 (9:11,14:16,9:11) |
17:45 | Rafal Skotniczny – Mateusz Burkacki | 0:3 (7:11,6:11,8:11) |
18:15 | Marcin Lasota – Blazej Szczepanek | 0:3 (8:11,7:11,5:11) |
18:30 | Bartosz Matachowski – Damian Bucko | 3:0 (11:9,13:11,11:4) |
18:45 | Kacper Slawinski – Rafal Skotniczny | 2:3 (11:8,6:11,11:5,9:11,14:16) |
19:30 | Mateusz Burkacki – Adam Kasperski | 3:1 (11:3,11:3,10:12,12:10) |
19:30 | Waldemar Glanowski – Grzegorz Jez | 3:2 (8:11,11:9,11:5,7:11,11:4) |
20:30 | Grzegorz Jez – Damian Bucko | 3:1 (6:11,11:6,13:11,11:5) |
20:45 | Waldemar Glanowski – Rafal Ucinski | 3:2 (13:11,11:8,8:11,4:11,11:8) |
21:30 | Bartosz Matachowski – Grzegorz Jez | 3:1 (7:11,11:8,13:11,14:12) |
22:30 | Damian Bucko – Rafal Ucinski | 2:3 (10:12,11:3,11:6,2:11,8:11) |
23:00 | Bartosz Matachowski – Waldemar Glanowski | 0:3 (8:11,3:11,8:11) |
23:15 | Grzegorz Jez – Rafal Ucinski | 1:3 (9:11,11:8,8:11,2:11) |
Masters. China. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
01:30 | Luis Meneses – Brad Robbins | 3:2 (9:11,12:10,8:11,11:9,11:9) |
02:15 | Brad Robbins – Zhou Zhaoqun | 1:3 (8:11,11:8,4:11,9:11) |
02:45 | Luis Meneses – Zhou Zhaoqun | 0:3 (7:11,8:11,11:13) |
03:30 | Luis Meneses – Rich Dewitt | 0:3 (10:12,8:11,6:11) |
04:00 | Zhou Zhaoqun – Rich Dewitt | 2:3 (11:7,2:11,11:9,2:11,2:11) |
04:30 | Luis Meneses – Brad Robbins | 3:2 (9:11,13:15,11:5,11:7,14:12) |
05:00 | Rich Dewitt – Zhou Zhaoqun | 3:1 (9:11,11:7,11:6,11:8) |
Armenia. ITT Cup. Group B
India. ITT Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:30 | Jai Mekhahlawat – Shubh Goel | 1:3 (6:11,6:11,11:6,5:11) |
League Pro. Minsk
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:45 | Gennady Levin – Dmitry Chertkov | 1:3 (11:8,8:11,5:11,9:11) |
08:30 | Sergey Didovich – Yuri Zakharov | 3:2 (11:6,10:12,8:11,11:9,12:10) |
08:45 | Dmitry Chertkov – Sergey Didovich | 1:3 (7:11,11:5,10:12,10:12) |
09:30 | Yuri Zakharov – Gennady Levin | 3:1 (11:4,7:11,11:7,11:9) |
10:00 | Gennady Levin – Sergey Didovich | 1:3 (11:5,5:11,3:11,5:11) |
10:15 | Dmitry Chertkov – Yuri Zakharov | 2:3 (11:5,7:11,15:17,11:6,5:11) |
11:00 | Dmitry Chertkov – Gennady Levin | 1:3 (8:11,11:5,8:11,8:11) |
11:15 | Sergey Didovich – Yuri Zakharov | 3:2 (7:11,11:4,14:12,11:13,11:9) |
12:00 | Vadim Nekhvedovich – Vitaly Lyalkov | 2:3 (11:9,6:11,13:15,11:9,10:12) |
12:45 | Vitaly Lyalkov – Kirill Metlushko | 3:1 (11:7,11:5,10:12,11:7) |
13:00 | Vitaly Lyalkov – Vitaly Lyalkov | 3:0 (11:5,12:10,11:9) |
13:35 | Kirill Metlushko – Vadim Nekhvedovich | 1:3 (8:11,11:6,4:11,9:11) |
14:00 | Vadim Nekhvedovich – Vitaly Lyalkov | 3:1 (11:13,11:4,11:7,11:3) |
14:30 | Vitaly Lyalkov – Kirill Metlushko | 3:1 (9:11,11:4,11:8,11:6) |
15:15 | Vitaly Lyalkov – Kirill Metlushko | 1:3 (8:11,11:7,5:11,9:11) |
15:45 | Vitaly Lyalkov – Vadim Nekhvedovich | 2:3 (11:13,14:12,8:11,11:9,10:12) |
16:30 | Alexey Kuchuk – Petr Kernoga | 2:3 (11:7,12:10,8:11,9:11,11:13) |
17:15 | Aleksandr Osadchii – Andrey Khrameev | 3:0 (11:3,14:12,11:2) |
17:30 | Petr Kernoga – Aleksandr Osadchii | 3:0 (11:6,11:5,11:8) |
17:45 | Andrey Khrameev – Alexey Kuchuk | 2:3 (7:11,11:8,8:11,11:7,5:11) |
18:15 | Alexey Kuchuk – Aleksandr Osadchii | 3:2 (12:10,11:13,6:11,11:5,11:4) |
18:45 | Petr Kernoga – Andrey Khrameev | 3:2 (11:5,9:11,11:9,11:13,11:8) |
19:15 | Aleksandr Osadchii – Andrey Khrameev | 3:2 (11:7,9:11,14:12,7:11,11:7) |
20:00 | Petr Kernoga – Alexey Kuchuk | 3:0 (11:9,11:1,13:11) |
20:00 | Daniil Devyatnikov – Dmitriy Romanenko | 3:0 (11:9,11:5,11:6) |
20:30 | Andrei Smirnov – Konstantin Atomanchik | 1:3 (11:6,8:11,12:14,5:11) |
21:00 | Dmitriy Romanenko – Andrei Smirnov | 3:2 (8:11,11:5,11:7,9:11,11:7) |
21:30 | Konstantin Atomanchik – Daniil Devyatnikov | 2:3 (14:12,11:13,12:14,11:8,3:11) |
22:00 | Daniil Devyatnikov – Andrei Smirnov | 3:0 (11:9,11:4,12:10) |
22:30 | Dmitriy Romanenko – Konstantin Atomanchik | 0:3 (3:11,8:11,5:11) |
22:45 | Dmitriy Romanenko – Andrei Smirnov | 3:0 (11:8,11:6,13:11) |
Ukraine. PingPongPoint
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:47 | Dmitry Galay – Yuri Serebriakov | 3:0 (11:8,11:5,11:9) |
Armenia. ITT Cup. Group A
India. ITT Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:00 | Shlok Goel – Jai Mekhahlawat | 1:3 (6:11,13:15,11:6,5:11) |
10:30 | Amit Badyal – Jai Mekhahlawat | 0:3 (6:11,9:11,6:11) |
11:00 | Satish – Govind Singh | 0:3 (3:11,7:11,10:12) |
12:30 | Vidit Desai – Vikas Rathi | 3:1 (11:7,14:12,6:11,11:2) |
13:00 | Amit Badyal – Shubh Goel | 0:3 (2:11,3:11,11:13) |
13:30 | Ashwani – Wesley Do Rosario | 2:3 (16:14,10:12,8:11,12:10,8:11) |
14:00 | Divyanshu – Jai Mekhahlawat | 3:1 (11:8,11:5,7:11,12:10) |
14:30 | Shlok Goel – Vidit Desai | 3:0 (11:8,11:9,11:6) |
15:00 | Ashwani – Vikas Rathi | 3:2 (11:2,11:6,9:11,7:11,11:9) |
15:30 | Wesley Do Rosario – Shubh Goel | 3:2 (11:8,11:9,7:11,12:14,11:9) |
16:00 | Govind Singh – Darshan | 3:1 (11:9,6:11,11:6,11:8) |
Masters. China
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Tommaso Giovannetti – Jordy Piccolin | 1:3 (8:11,12:10,14:16,8:11) |
09:35 | Thomas Tregler – Carlo Rossi | 3:0 (11:4,11:3,11:4) |
10:10 | Dmitrij Prokopcov – Martin Andersen | 3:2 (11:7,11:5,11:13,7:11,11:9) |
10:45 | Yevhen Pryshchepa – Anton Limonov | 3:2 (4:11,10:12,11:9,11:5,11:5) |
11:15 | Tommaso Giovannetti – Carlo Rossi | 2:3 (8:11,11:8,11:7,6:11,6:11) |
11:45 | Thomas Tregler – Dmitrij Prokopcov | 3:2 (12:10,9:11,11:2,5:11,11:9) |
12:30 | Yevhen Pryshchepa – Jordy Piccolin | 3:0 (11:8,11:6,11:5) |
12:45 | Martin Andersen – Anton Limonov | 0:3 (6:11,9:11,10:12) |
13:05 | Tommaso Giovannetti – Dmitrij Prokopcov | 0:3 (7:11,8:11,10:12) |
13:30 | Yevhen Pryshchepa – Carlo Rossi | 0:3 (9:11,7:11,8:11) |
13:45 | Jordy Piccolin – Anton Limonov | 3:2 (11:7,9:11,4:11,12:10,11:5) |
14:15 | Thomas Tregler – Martin Andersen | 3:1 (11:7,9:11,11:4,12:10) |
15:00 | Yevhen Pryshchepa – Dmitrij Prokopcov | 3:0 (11:5,11:8,11:7) |
15:15 | Thomas Tregler – Carlo Rossi | 3:1 (11:7,4:11,11:7,11:6) |
15:42 | Dmitrij Prokopcov – Carlo Rossi | 3:0 (11:8,11:6,11:6) |
16:00 | Yevhen Pryshchepa – Thomas Tregler | 2:3 (12:10,6:11,3:11,11:9,5:11) |
TT-Cup. Spain
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Salvador Aracil – Alberto Ibarra | 0:3 (5:11,9:11,6:11) |
09:30 | Juan Lara – Juan Cayuela | 3:1 (11:8,11:3,5:11,12:10) |
10:00 | Salvador Aracil – Juan Cayuela | 2:3 (11:7,4:11,2:11,11:6,10:12) |
10:30 | Alberto Ibarra – Juan Lara | 3:1 (11:8,11:8,9:11,12:10) |
11:00 | Salvador Aracil – Juan Lara | 1:3 (5:11,11:2,5:11,8:11) |
11:30 | Juan Cayuela – Alberto Ibarra | 3:1 (3:11,13:11,16:14,11:4) |
12:15 | Juan Cayuela – Salvador Aracil | 3:1 (11:8,9:11,11:5,11:3) |
12:30 | Alberto Ibarra – Juan Lara | 0:3 (6:11,5:11,11:13) |
Challenger
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:30 | Kirill Fadeev – David Reitspies | 1:3 (11:3,5:11,3:11,7:11) |
10:10 | Mathias Golab – Daniel Rinderer | 1:3 (11:7,7:11,7:11,5:11) |
10:50 | Tobias Slanina – Benjamin Fruchart | 1:3 (5:11,11:6,8:11,6:11) |
11:30 | Milo De Boer – Daniel Rinderer | 2:3 (11:4,8:11,6:11,11:8,12:14) |
12:10 | Dennis Klein – Mathias Golab | 3:0 (11:6,11:6,11:8) |
12:50 | Kirill Fadeev – Milo De Boer | 3:0 (11:7,11:4,11:5) |
13:30 | Tobias Slanina – David Reitspies | 0:3 (7:11,9:11,10:12) |
14:30 | Kirill Fadeev – Dennis Klein | 2:3 (11:5,6:11,11:7,8:11,5:11) |
15:00 | David Reitspies – Benjamin Fruchart | 1:3 (7:11,11:4,8:11,2:11) |
16:00 | Kirill Fadeev – David Reitspies | 2:3 (11:9,5:11,11:13,11:4,4:11) |
16:30 | Dennis Klein – Benjamin Fruchart | 3:2 (11:8,9:11,11:5,7:11,11:3) |
International Tournament. Star. Ljubljana. Mixed
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:00 | Anna Wegrzyn – Jian Zeng | 3:2 (11:6,5:11,6:11,11:8,11:9) |
10:00 | Prithika Pavade – Tatiana Kukulkova/Finn Luu | 3:1 (11:4,11:5,8:11,11:7) |
10:00 | Jingkun Liang – Daeseong Cho | 3:0 (11:9,12:10,11:6) |
Masters. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:00 | Valeria Safina – Viktoria Li | 1:4 (11:8,5:11,7:11,8:11,8:11) |
10:10 | Julia Guseva – Liubov Pinturia | 4:2 (11:5,8:11,11:4,11:9,9:11,11:4) |
11:00 | Viktoria Li – Julia Guseva | 4:3 (11:13,13:15,11:8,8:11,11:5,11:9,11:9) |
11:45 | Liubov Pinturia – Valeria Safina | 2:4 (9:11,6:11,7:11,11:8,11:8,4:11) |
12:17 | Valeria Safina – Julia Guseva | 4:1 (11:8,9:11,11:6,11:9,11:9) |
12:50 | Viktoria Li – Liubov Pinturia | 1:4 (9:11,7:11,11:9,6:11,9:11) |
13:12 | Julia Guseva – Valeria Safina | 4:2 (11:3,11:5,11:8,5:11,9:11,11:8) |
13:45 | Liubov Pinturia – Viktoria Li | 3:4 (9:11,7:11,11:8,6:11,11:3,11:8,6:11) |
14:21 | Valeria Safina – Liubov Pinturia | 3:4 (10:12,12:10,12:10,5:11,4:11,12:10,12:14) |
15:02 | Julia Guseva – Viktoria Li | 1:4 (7:11,6:11,12:10,10:12,7:11) |
15:05 | Maya Burova – Inna Morozova | 4:0 (11:7,11:9,11:5,11:7) |
15:33 | Aleksandra Shaposhnikova – Tatiana Burikova | 4:1 (11:6,2:11,11:8,11:6,11:4) |
15:56 | Inna Morozova – Aleksandra Shaposhnikova | 3:4 (11:7,12:14,11:0,5:11,13:11,8:11,7:11) |
16:42 | Tatiana Burikova – Maya Burova | 3:4 (11:5,11:7,11:13,6:11,3:11,11:8,12:14) |
17:22 | Maya Burova – Aleksandra Shaposhnikova | 1:4 (4:11,11:5,4:11,6:11,4:11) |
17:46 | Inna Morozova – Tatiana Burikova | 4:3 (7:11,8:11,11:8,12:10,11:9,10:12,11:3) |
18:26 | Tatiana Burikova – Aleksandra Shaposhnikova | 2:4 (8:11,11:8,5:11,8:11,11:9,9:11) |
18:58 | Inna Morozova – Maya Burova | 3:4 (7:11,12:10,11:4,11:6,7:11,4:11,6:11) |
19:37 | Tatiana Burikova – Inna Morozova | 4:3 (6:11,11:7,11:6,10:12,11:8,6:11,11:7) |
20:17 | Aleksandra Shaposhnikova – Maya Burova | 4:2 (7:11,11:3,9:11,14:12,13:11,11:5) |
International Tournament. Star. Ljubljana. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:30 | Hoi Man Karen Lee – Yi-Hua Huang | 2:3 (6:11,11:7,11:9,3:11,6:11) |
10:35 | Rui Xuan Goi – Maria Xiao | 1:3 (3:11,9:11,11:8,7:11) |
10:35 | Giorgia Piccolin – Yee Lok Lam | 1:3 (11:7,4:11,9:11,9:11) |
10:45 | Linda Bergstrom – Magdalena Sikorska | 3:1 (11:6,4:11,11:4,11:2) |
11:45 | Sakura Mori – Andreea Dragoman/Elizabeta Samara | 3:1 (6:11,11:7,11:9,11:2) |
11:45 | Izabela Lupulesku – Chengzhu Zhu | 0:3 (7:11,7:11,7:11) |
11:45 | Xin Ru Wong – Hsing-Yin Liu | 1:3 (11:6,9:11,2:11,6:11) |
12:15 | Sibel Altinkaya – Andrea Todorovic | 3:2 (8:11,6:11,11:8,11:6,11:3) |
12:55 | Orawan Paranang/Suthasini Sawettabut – Mateja Jeger | 3:2 (11:8,11:5,5:11,8:11,11:1) |
12:55 | Franziska Schreiner – Jinnipa Sawettabut | 3:0 (11:4,11:5,11:7) |
13:00 | Prithika Pavade – Sreeja Akula | 3:1 (11:9,11:8,9:11,11:9) |
13:45 | Yuan Wan – Manyu Wang/Chen Meng | 3:1 (12:10,11:9,8:11,11:3) |
14:05 | Charlotte Lutz – Asuka Sasao | 2:3 (11:8,11:9,8:11,9:11,4:11) |
14:15 | Filippa Bergand – Haeun Yang | 1:3 (6:11,11:6,9:11,6:11) |
14:15 | Hana Arapovic – Rachel Moret | 3:1 (11:9,11:5,5:11,11:6) |
15:00 | Tin Tin Ho – Bernadett Balint | 1:3 (11:6,7:11,5:11,7:11) |
17:30 | Bernadett Balint – Asuka Sasao | 1:3 (3:11,11:3,0:11,5:11) |
17:30 | Yuan Wan – Hana Arapovic | 3:1 (11:9,11:5,9:11,12:10) |
17:35 | Prithika Pavade – Hsing-Yin Liu | 2:3 (9:11,6:11,11:6,11:5,10:12) |
17:35 | Linda Bergstrom – Yi-Hua Huang | 1:3 (7:11,11:13,11:7,7:11) |
18:00 | Sakura Mori – Franziska Schreiner | 3:1 (11:9,12:10,5:11,11:8) |
18:10 | Yee Lok Lam – Maria Xiao | 0:3 (9:11,12:14,8:11) |
18:10 | Sibel Altinkaya – Chengzhu Zhu | 2:3 (13:11,12:10,8:11,4:11,7:11) |
18:15 | Orawan Paranang/Suthasini Sawettabut – Haeun Yang | 1:3 (7:11,11:8,6:11,7:11) |
International Tournament. Star. Ljubljana
Time | Players | Score |
---|---|---|
11:10 | Niagol Stoyanov – Mehdi Bouloussa | 1:3 (11:9,14:16,6:11,6:11) |
11:15 | Cedric Nuytinck/Jakub Dyjas – Filip Zeljko | 3:1 (11:6,13:11,10:12,11:5) |
11:15 | Emmanuel Lebesson – Nima Alamian | 3:1 (13:15,11:8,11:7,11:9) |
11:30 | Jonathan Groth – Yew En Koen Pang | 3:2 (6:11,14:12,11:5,6:11,11:6) |
12:20 | Maciej Kolodziejczyk – Cheng-Jui Kao/Chuang Chih-Yuan | 1:3 (11:9,9:11,4:11,11:13) |
12:30 | Zihao Zhao – Takuya Jin | 0:3 (12:14,11:13,6:11) |
12:30 | Ganghyeon Park – Mizuki Oikawa | 1:3 (6:11,1:11,11:9,7:11) |
13:00 | Jules Rolland – Harmeet Desai/Yashaswini Ghorpade | 3:1 (7:11,11:5,11:8,11:6) |
13:30 | Yuta Tanaka – Andreas Levenko | 3:0 (11:5,11:7,12:10) |
13:30 | Manush Utpalbhai Shah – Mihai Bobocica | 1:3 (6:11,5:11,11:9,9:11) |
13:45 | Bence Majoros – Yong Izaac Quek | 3:0 (11:8,11:9,11:8) |
14:16 | Cheng-Ting Liao – Samuel Walker | 3:2 (11:7,11:13,6:11,11:6,11:2) |
14:40 | Sathiyan Gnanasekaran – Samuel Kulczycki | 2:3 (5:11,12:10,9:11,11:9,3:11) |
14:45 | Ricardo Walther – Satoshi Aida | 1:3 (7:11,12:10,7:11,3:11) |
15:00 | Maharu Yoshimura – Can Akkuzu | 3:1 (14:12,13:11,9:11,11:8) |
15:30 | Junsung Oh – Mihai Bobocica | 2:3 (8:11,8:11,11:3,11:6,8:11) |
18:45 | Cedric Nuytinck/Jakub Dyjas – Mehdi Bouloussa | 1:3 (11:7,9:11,5:11,1:11) |
18:45 | Takuya Jin – Bence Majoros | 3:0 (11:2,11:4,12:10) |
18:45 | Jonathan Groth – Emmanuel Lebesson | 3:2 (9:11,11:7,9:11,14:12,12:10) |
19:00 | Yuta Tanaka – Cheng-Jui Kao/Chuang Chih-Yuan | 3:0 (11:9,11:9,12:10) |
19:20 | Satoshi Aida – Jules Rolland | 2:3 (8:11,14:12,6:11,11:7,8:11) |
19:20 | Mihai Bobocica – Maharu Yoshimura | 3:1 (10:12,11:6,11:9,11:8) |
19:30 | Samuel Kulczycki – Mihai Bobocica | 3:1 (11:9,3:11,13:11,11:6) |
19:45 | Cheng-Ting Liao – Mizuki Oikawa | 3:1 (5:11,11:9,11:5,11:5) |
TT-Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
13:15 | Madis Vaarpu – Koit Karjus | 3:0 (15:13,11:5,11:6) |
13:45 | Oleg Jefremov – Valdek Putkemaa | 3:2 (11:5,6:11,11:6,12:14,11:7) |
Setka Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
14:15 | Madis Vaarpu – Valdek Putkemaa | 3:2 (11:4,13:15,11:5,8:11,12:10) |
14:45 | Koit Karjus – Oleg Jefremov | 1:3 (11:4,4:11,9:11,6:11) |
15:15 | Madis Vaarpu – Oleg Jefremov | 1:3 (7:11,1:11,11:8,10:12) |
15:30 | Valdek Putkemaa – Koit Karjus | 1:3 (11:8,6:11,8:11,9:11) |
16:15 | Koit Karjus – Valdek Putkemaa | 3:0 (11:5,14:12,11:2) |
16:30 | Oleg Jefremov – Madis Vaarpu | 3:0 (12:10,11:3,11:6) |
18:15 | Vadim Strogov – Raul Pirson | 3:1 (11:8,7:11,11:6,11:4) |
18:45 | Heino Laidmaa – Enno Vinne | 3:2 (13:11,9:11,11:5,8:11,13:11) |
19:15 | Vadim Strogov – Enno Vinne | 1:3 (5:11,14:16,11:8,9:11) |
19:45 | Raul Pirson – Heino Laidmaa | 3:1 (11:9,11:7,7:11,11:4) |
20:15 | Vadim Strogov – Heino Laidmaa | 3:1 (11:8,9:11,11:6,11:8) |
20:45 | Enno Vinne – Raul Pirson | 1:3 (13:11,5:11,11:13,2:11) |
21:15 | Heino Laidmaa – Enno Vinne | 3:1 (11:7,7:11,11:4,11:3) |
21:45 | Vadim Strogov – Raul Pirson | 0:3 (8:11,8:11,9:11) |
International Tournament. Star. Ljubljana. Women. Doubles
Time | Players | Score |
---|---|---|
15:15 | Andrea Todorovic – Miyu Nagasaki/Nayeong Kim | 0:3 (6:11,6:11,9:11) |
15:15 | Ivana Malobabic – Zhuojia He | 0:3 (7:11,1:11,5:11) |
15:30 | Xin Ru Wong – Chengzhu Zhu | 3:0 (12:10,14:12,11:5) |
16:00 | Diya Parag Chitale – Orawan Paranang/Suthasini Sawettabut | 3:1 (11:9,7:11,11:8,11:9) |
Armenia. ITT Cup. Group A. Women
Masters. Poland
International Tournament. Star. Ljubljana. Doubles
Time | Players | Score |
---|---|---|
17:00 | Liam Pitchford – Angel Naranjo | 3:2 (11:7,4:11,11:4,5:11,11:5) |
17:00 | Man Ho Kwan – Licen Yuan | 1:3 (7:11,6:11,13:11,10:12) |
17:00 | Manav Vikash Thakkar/Manush Utpalbhai Shah – Lubomir Pistej | 0:3 (5:11,4:11,9:11) |