Table tennis results
Masters. Russia
Masters. Super League
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Artem Zuev – Cristian Tudorean | 1:3 (11:8,9:11,4:11,10:12) |
00:30 | Ihor Nyzek – Vitaliy Dyrl | 3:2 (11:5,8:11,8:11,11:8,12:10) |
01:00 | Artem Zuev – Ihor Nyzek | 0:3 (7:11,7:11,6:11) |
01:30 | Cristian Tudorean – Vitaliy Dyrl | 3:0 (11:6,11:7,11:8) |
02:00 | Vitaliy Dyrl – Artem Zuev | 3:1 (8:11,11:8,11:5,11:6) |
02:30 | Cristian Tudorean – Ihor Nyzek | 1:3 (11:7,11:13,9:11,5:11) |
03:00 | Vadim Urechean – Dinu Stanciu | 3:2 (11:8,5:11,4:11,11:9,11:4) |
03:30 | Filip Melnic – Vitaly Pleskach | 2:3 (3:11,11:9,9:11,11:7,9:11) |
04:00 | Vadim Urechean – Vitaly Pleskach | 3:2 (12:10,12:10,6:11,8:11,11:8) |
04:30 | Filip Melnic – Dinu Stanciu | 3:1 (5:11,11:8,11:7,11:6) |
05:00 | Vadim Urechean – Filip Melnic | 3:2 (11:13,11:6,6:11,11:6,11:2) |
05:30 | Vitaly Pleskach – Dinu Stanciu | 3:0 (11:5,11:3,11:8) |
06:00 | Dinu Stanciu – Filip Melnic | 1:3 (7:11,9:11,12:10,7:11) |
06:30 | Vitaly Pleskach – Vadim Urechean | 3:0 (11:8,11:6,11:5) |
15:00 | Ion Toderas – Alexei Rotari | 1:3 (11:7,7:11,8:11,5:11) |
15:30 | Serghei Maftei – Sergiu Ursu | 0:3 (7:11,4:11,3:11) |
16:00 | Ion Toderas – Sergiu Ursu | 1:3 (11:9,10:12,8:11,8:11) |
16:30 | Serghei Maftei – Alexei Rotari | 3:2 (9:11,5:11,13:11,11:8,11:7) |
17:00 | Ion Toderas – Serghei Maftei | 1:3 (11:8,3:11,9:11,5:11) |
17:30 | Sergiu Ursu – Alexei Rotari | 3:2 (9:11,11:7,11:9,6:11,11:2) |
18:10 | Alexei Rotari – Ion Toderas | 1:3 (7:11,11:5,5:11,9:11) |
18:40 | Sergiu Ursu – Serghei Maftei | 1:3 (11:4,13:15,4:11,9:11) |
19:00 | Victor Gammer – Gheorghe Radu | 3:0 (11:9,11:9,11:4) |
19:30 | Mihail Donoaga – Serhey Shkepu | 3:0 (11:8,11:7,11:6) |
20:00 | Victor Gammer – Serhey Shkepu | 1:3 (3:11,12:10,8:11,6:11) |
20:30 | Mihail Donoaga – Gheorghe Radu | 3:1 (11:7,11:6,5:11,11:7) |
21:00 | Victor Gammer – Mihail Donoaga | 2:3 (11:4,7:11,5:11,11:9,10:12) |
21:30 | Serhey Shkepu – Gheorghe Radu | 0:3 (9:11,5:11,10:12) |
22:05 | Mihail Donoaga – Victor Gammer | 1:3 (8:11,11:7,10:12,3:11) |
22:35 | Gheorghe Radu – Serhey Shkepu | 3:0 (11:6,11:6,11:9) |
23:00 | Igor Romanenko – Serhey Shkepu | 3:0 (11:6,11:4,11:3) |
23:30 | Danu Sofroni – Veniamin Dubrovin | 1:3 (11:8,5:11,9:11,6:11) |
Masters. Spain
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Witold Buczynski – Piotr Kedzierski | 3:0 (11:7,11:8,13:11) |
01:00 | Gracjan Rokita – Tomasz Witkowski | 3:2 (5:11,11:6,11:9,6:11,15:13) |
01:30 | Witold Buczynski – Darek Kleczko | 3:2 (11:7,11:8,8:11,13:15,11:9) |
02:00 | Kayque Valois – Karol Guzy | 3:2 (11:8,7:11,11:7,10:12,11:5) |
02:30 | Dawid Stapor – Pawel Kopacki | 0:3 (8:11,8:11,8:11) |
02:45 | Kayque Valois – Pawel Kopacki | 3:0 (11:5,11:6,11:7) |
03:15 | Karol Guzy – Dawid Stapor | 0:3 (9:11,8:11,7:11) |
03:45 | Kayque Valois – Dawid Stapor | 1:3 (4:11,14:12,7:11,3:11) |
04:15 | Pawel Kopacki – Karol Guzy | 0:3 (10:12,9:11,2:11) |
04:45 | Karol Guzy – Pawel Kopacki | 3:1 (11:8,9:11,11:9,11:9) |
05:30 | Dawid Stapor – Kayque Valois | 3:0 (11:4,11:6,12:10) |
07:45 | Filip Kociuba – Michal Lysakowski | 3:1 (11:8,6:11,14:12,12:10) |
08:15 | Sylwester Wloszek – Blazej Warpas | 3:1 (14:12,11:4,8:11,11:7) |
08:45 | Lukasz Knaga – Piotr Stepinski | 0:3 (9:11,8:11,6:11) |
09:15 | Filip Kociuba – Blazej Warpas | 0:3 (7:11,7:11,9:11) |
09:45 | Piotr Stepinski – Michal Lysakowski | 0:3 (7:11,6:11,7:11) |
10:15 | Sylwester Wloszek – Lukasz Knaga | 3:2 (11:9,3:11,10:12,11:7,11:8) |
10:45 | Filip Kociuba – Piotr Stepinski | 0:3 (8:11,5:11,5:11) |
11:15 | Lukasz Knaga – Blazej Warpas | 3:0 (11:3,12:10,11:3) |
11:45 | Sylwester Wloszek – Michal Lysakowski | 1:3 (3:11,11:7,6:11,9:11) |
12:15 | Filip Kociuba – Lukasz Knaga | 2:3 (11:8,14:12,4:11,9:11,10:12) |
13:00 | Sylwester Wloszek – Piotr Stepinski | 0:3 (10:12,6:11,4:11) |
13:15 | Blazej Warpas – Michal Lysakowski | 3:2 (11:7,5:11,9:11,13:11,12:10) |
13:45 | Filip Kociuba – Sylwester Wloszek | 3:2 (11:3,13:11,7:11,10:12,11:8) |
14:15 | Lukasz Knaga – Michal Lysakowski | 3:1 (11:8,11:9,4:11,11:6) |
14:45 | Piotr Stepinski – Blazej Warpas | 1:3 (6:11,8:11,11:4,8:11) |
15:00 | Adam Kasperski – Piotr Bardon | 3:2 (11:9,9:11,11:7,10:12,12:10) |
15:30 | Marcel Mroczka – Blazej Szczepanek | 3:1 (11:5,8:11,11:6,11:7) |
15:30 | Michal Lysakowski – Sylwester Wloszek | 0:3 (8:11,6:11,9:11) |
15:45 | Blazej Warpas – Filip Kociuba | 2:3 (8:11,9:11,11:7,11:4,9:11) |
16:00 | Damian Bucko – Andrzej Krezel | 2:3 (7:11,11:7,12:10,5:11,6:11) |
16:15 | Piotr Stepinski – Lukasz Knaga | 3:1 (11:7,9:11,11:6,11:4) |
16:30 | Adam Kasperski – Blazej Szczepanek | 0:3 (3:11,5:11,9:11) |
16:45 | Piotr Kedzierski – Gracjan Rokita | 1:3 (8:11,3:11,11:7,8:11) |
17:00 | Andrzej Krezel – Piotr Bardon | 3:1 (11:4,15:13,8:11,11:7) |
17:15 | Witold Buczynski – Darek Kleczko | 1:3 (6:11,11:6,5:11,9:11) |
17:30 | Marcel Mroczka – Damian Bucko | 3:2 (9:11,7:11,11:8,11:8,11:3) |
18:00 | Adam Kasperski – Andrzej Krezel | 3:0 (11:5,11:5,11:7) |
18:15 | Piotr Kedzierski – Darek Kleczko | 2:3 (8:11,11:13,11:9,11:8,5:11) |
18:30 | Damian Bucko – Blazej Szczepanek | 0:3 (7:11,2:11,4:11) |
19:00 | Marcel Mroczka – Piotr Bardon | 3:1 (11:3,7:11,11:9,11:2) |
19:15 | Adam Kasperski – Damian Bucko | 3:0 (11:3,11:1,11:5) |
19:15 | Witold Buczynski – Tomasz Witkowski | 3:1 (7:11,11:8,13:11,11:4) |
20:00 | Marcel Mroczka – Andrzej Krezel | 3:0 (11:4,11:9,11:4) |
20:15 | Tomasz Witkowski – Darek Kleczko | 3:1 (11:9,11:3,7:11,11:8) |
20:30 | Blazej Szczepanek – Piotr Bardon | 3:1 (11:6,11:8,9:11,11:4) |
20:45 | Witold Buczynski – Gracjan Rokita | 3:0 (11:5,14:12,12:10) |
21:00 | Adam Kasperski – Marcel Mroczka | 0:3 (9:11,11:13,4:11) |
21:15 | Piotr Kedzierski – Tomasz Witkowski | 3:2 (11:9,8:11,7:11,11:7,11:6) |
21:30 | Damian Bucko – Piotr Bardon | 3:0 (11:8,11:6,13:11) |
22:00 | Andrzej Krezel – Blazej Szczepanek | 2:3 (4:11,15:13,11:9,2:11,3:11) |
22:15 | Darek Kleczko – Gracjan Rokita | 0:3 (9:11,9:11,9:11) |
22:45 | Damian Bucko – Piotr Bardon | 1:3 (6:11,5:11,11:8,9:11) |
22:45 | Piotr Kedzierski – Witold Buczynski | 1:3 (8:11,11:8,9:11,6:11) |
23:00 | Adam Kasperski – Andrzej Krezel | 3:1 (15:13,11:2,8:11,11:8) |
Armenia. ITT Cup. Group A. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Tadeas Zika – Frantisek Chaloupka | 3:2 (8:11,12:10,11:9,8:11,11:9) |
00:00 | Tomas Ranecky – Ludek Pelikan | 1:3 (1:11,2:11,12:10,13:15) |
00:00 | Jan Mechel Jr. – Rostislav Klyuchuk | 1:3 (9:11,13:11,6:11,9:11) |
00:15 | Vaclav Zacek – Jaroslav Wasserbauer | 0:3 (6:11,1:11,4:11) |
00:15 | Jaroslav Strnad 1964 – Mikulas Leopold | 0:3 (5:11,4:11,12:14) |
00:15 | Marek Sedlak Sr. – Marek Zaskodny | 3:0 (12:10,11:9,13:11) |
00:30 | Borek Moravec – Jan Przybyla | 0:3 (5:11,4:11,4:11) |
00:45 | David Mutl – Jaroslav Dorazka | 3:1 (11:8,11:8,7:11,11:7) |
00:45 | Ondrej Pastorek – Milan Fisera | 2:3 (7:11,11:9,11:4,9:11,5:11) |
01:15 | Vaclav Pulkrabek – Milan Travnik | 2:3 (11:3,11:8,7:11,5:11,11:13) |
01:30 | Milan Smrcek – Mihail Trinta | 2:3 (11:6,13:11,5:11,2:11,9:11) |
01:45 | Jaroslav Dorazka – Milan Vrabec | 1:3 (11:7,3:11,5:11,10:12) |
02:00 | Milan Fisera – Jiri Skalicky | 3:0 (11:9,11:7,11:9) |
02:30 | David Mutl – Vaclav Pulkrabek | 1:3 (12:14,9:11,11:6,9:11) |
02:30 | Ondrej Pastorek – Milan Smrcek | 0:3 (10:12,6:11,6:11) |
02:45 | Milan Vrabec – Milan Travnik | 2:3 (11:5,11:7,8:11,11:13,10:12) |
02:45 | Jiri Skalicky – Mihail Trinta | 3:2 (7:11,7:11,11:8,11:9,11:9) |
03:30 | Jaroslav Dorazka – Vaclav Pulkrabek | 0:3 (11:13,3:11,7:11) |
03:30 | Milan Fisera – Milan Smrcek | 3:2 (13:11,6:11,11:7,8:11,11:8) |
03:45 | Milan Travnik – David Mutl | 0:3 (10:12,13:15,7:11) |
04:00 | Mihail Trinta – Ondrej Pastorek | 3:1 (11:3,4:11,11:7,11:4) |
04:15 | Vaclav Pulkrabek – Milan Vrabec | 2:3 (9:11,10:12,14:12,11:8,6:11) |
04:30 | Milan Smrcek – Jiri Skalicky | 3:0 (12:10,11:6,11:7) |
04:45 | Mihail Trinta – Milan Fisera | 1:3 (8:11,6:11,11:9,6:11) |
05:00 | Milan Travnik – Jaroslav Dorazka | 3:2 (11:5,9:11,11:2,7:11,11:8) |
05:30 | Milan Vrabec – David Mutl | 3:2 (11:8,5:11,11:6,4:11,11:6) |
05:30 | Jiri Skalicky – Ondrej Pastorek | 3:2 (12:14,9:11,11:7,11:8,11:3) |
06:00 | Vaclav Pulkrabek – David Mutl | 2:3 (11:5,6:11,11:5,2:11,6:11) |
06:15 | Milan Vrabec – Milan Travnik | 1:3 (11:9,9:11,15:17,2:11) |
06:15 | Mihail Trinta – Jiri Skalicky | 2:3 (11:9,5:11,11:8,9:11,10:12) |
06:45 | Milan Fisera – Milan Smrcek | 1:3 (9:11,11:0,8:11,8:11) |
08:45 | Miroslav Cyrus – Jan Vaclavek | 3:1 (11:8,11:2,6:11,11:5) |
08:45 | Simon Kadavy – Matej Vogel | 3:0 (11:8,11:6,11:3) |
08:45 | Marek Kostal – Jakub Stolfa | 3:2 (4:11,11:13,11:5,12:10,12:10) |
08:45 | Martin Lorenc – Lukas Kantor | 3:2 (7:11,6:11,11:9,15:13,11:6) |
09:15 | Milan Flesar – Jaroslav Kepka Jr. | 3:2 (11:9,8:11,11:8,9:11,11:8) |
09:30 | Jiri Zuzanek – Josef Belovsky | 3:2 (6:11,11:3,10:12,11:3,11:6) |
09:30 | Richard Skacelik – Lubomir Navrat | 0:3 (6:11,7:11,1:11) |
09:30 | Jan Jablonovsky – Tomas Dousa | 3:0 (11:5,11:8,11:8) |
09:45 | Matej Vogel – Jiri Zuzanek | 3:2 (11:7,11:6,5:11,10:12,12:10) |
09:45 | Jakub Stolfa – Jan Jablonovsky | 1:3 (12:10,8:11,7:11,8:11) |
09:45 | Lukas Kantor – Richard Skacelik | 2:3 (9:11,11:9,13:11,9:11,4:11) |
09:45 | Jan Vaclavek – Milan Flesar | 2:3 (5:11,5:11,11:7,11:9,11:13) |
10:15 | Lubomir Navrat – Martin Lorenc | 3:1 (11:4,11:8,10:12,11:4) |
10:15 | Tomas Dousa – Marek Kostal | 0:3 (10:12,7:11,8:11) |
10:30 | Josef Belovsky – Simon Kadavy | 1:3 (11:2,6:11,8:11,6:11) |
10:30 | Jaroslav Kepka Jr. – Miroslav Cyrus | 3:2 (6:11,11:8,11:6,3:11,11:8) |
10:45 | Marek Kostal – Jan Jablonovsky | 3:1 (11:9,9:11,11:9,11:7) |
10:45 | Simon Kadavy – Jiri Zuzanek | 1:3 (10:12,9:11,11:8,6:11) |
10:45 | Martin Lorenc – Richard Skacelik | 3:1 (11:4,14:16,11:8,11:6) |
10:45 | Miroslav Cyrus – Milan Flesar | 3:1 (11:1,8:11,11:4,11:9) |
11:15 | Lukas Kantor – Lubomir Navrat | 3:1 (3:11,11:7,11:7,11:8) |
11:15 | Jan Vaclavek – Jaroslav Kepka Jr. | 3:0 (12:10,13:11,11:9) |
11:15 | Matej Vogel – Josef Belovsky | 3:0 (11:6,11:6,11:5) |
11:15 | Jakub Stolfa – Tomas Dousa | 3:1 (11:9,7:11,12:10,12:10) |
11:30 | Jan Vaclavek – Jaroslav Kepka Jr. | 3:1 (6:11,12:10,11:8,11:6) |
11:30 | Matej Vogel – Josef Belovsky | 3:2 (10:12,11:4,8:11,12:10,17:15) |
11:45 | Lukas Kantor – Richard Skacelik | 3:2 (11:8,4:11,9:11,11:8,12:10) |
12:00 | Jakub Stolfa – Tomas Dousa | 3:1 (11:8,12:10,9:11,11:8) |
12:15 | Lubomir Navrat – Martin Lorenc | 1:3 (10:12,10:12,11:9,4:11) |
12:15 | Marek Kostal – Jan Jablonovsky | 3:2 (7:11,11:7,8:11,11:7,11:4) |
12:15 | Miroslav Cyrus – Milan Flesar | 3:0 (13:11,11:5,11:9) |
12:30 | Jiri Zuzanek – Simon Kadavy | 3:2 (11:4,8:11,11:7,7:11,11:8) |
12:45 | Kamil Gavelcik – Richard Bonsch | 3:0 (11:3,11:5,11:2) |
12:45 | Tomas Suta – Jan Kasal | 1:3 (11:9,6:11,1:11,6:11) |
12:45 | Jan Cernoch – Jaroslav Hajek | 3:0 (11:7,12:10,11:9) |
13:00 | Pavel Kulhanek – Frantisek Trojan | 3:1 (11:13,11:6,11:4,11:9) |
13:15 | Jiri Svec – Lubor Sulava | 0:3 (7:11,6:11,11:13) |
13:15 | Jiri Motak – Jiri Foltynek | 2:3 (11:3,11:7,14:16,7:11,8:11) |
13:30 | Jan Varcl Sr. – Josef Palecek | 0:3 (4:11,4:11,5:11) |
13:30 | Vlastimil Kaisler – Rene Kowal | 3:0 (11:8,11:3,11:2) |
13:45 | Frantisek Trojan – Jiri Svec | 3:1 (6:11,11:7,11:9,11:6) |
13:45 | Richard Bonsch – Jan Varcl Sr. | 1:3 (13:15,11:7,9:11,14:16) |
13:45 | Jaroslav Hajek – Vlastimil Kaisler | 2:3 (11:8,9:11,7:11,11:8,7:11) |
13:45 | Jan Kasal – Jiri Motak | 2:3 (1:11,12:10,11:5,4:11,7:11) |
14:15 | Rene Kowal – Jan Cernoch | 3:2 (11:3,11:8,13:15,9:11,11:9) |
14:15 | Jiri Foltynek – Tomas Suta | 1:3 (12:10,5:11,6:11,6:11) |
14:15 | Josef Palecek – Kamil Gavelcik | 3:0 (11:7,11:5,11:5) |
14:15 | Lubor Sulava – Pavel Kulhanek | 0:3 (5:11,3:11,5:11) |
14:45 | Tomas Suta – Jiri Motak | 0:3 (7:11,9:11,7:11) |
14:45 | Pavel Kulhanek – Jiri Svec | 3:2 (11:9,11:6,10:12,6:11,11:8) |
14:45 | Kamil Gavelcik – Jan Varcl Sr. | 3:1 (12:10,11:8,14:16,11:6) |
15:00 | Jan Cernoch – Vlastimil Kaisler | 3:1 (11:4,11:6,9:11,11:7) |
15:15 | Richard Bonsch – Josef Palecek | 3:2 (9:11,11:7,11:9,6:11,11:6) |
15:15 | Jan Kasal – Jiri Foltynek | 1:3 (9:11,11:5,4:11,8:11) |
15:15 | Frantisek Trojan – Lubor Sulava | 1:3 (11:4,9:11,9:11,8:11) |
15:30 | Jaroslav Hajek – Rene Kowal | 2:3 (8:11,11:5,11:7,3:11,7:11) |
15:45 | Frantisek Trojan – Jiri Svec | 3:0 (11:5,11:7,12:10) |
15:45 | Jan Kasal – Tomas Suta | 3:0 (11:7,12:10,11:2) |
16:00 | Jan Varcl Sr. – Richard Bonsch | 1:3 (13:11,9:11,15:17,11:13) |
16:00 | Rene Kowal – Jaroslav Hajek | 3:1 (13:11,11:7,9:11,11:5) |
16:15 | Pavel Kulhanek – Lubor Sulava | 3:0 (11:5,11:6,11:5) |
16:15 | Jiri Motak – Jiri Foltynek | 2:3 (11:7,10:12,15:13,7:11,8:11) |
16:15 | Jan Cernoch – Vlastimil Kaisler | 3:2 (6:11,11:7,11:6,12:14,11:3) |
16:30 | Josef Palecek – Kamil Gavelcik | 0:3 (3:11,6:11,8:11) |
16:45 | Radim Sindelar – Jakub Joksch | 3:0 (11:5,11:9,12:10) |
16:45 | Ondrej Kucirek – Ladislav Janousek | 3:1 (11:7,11:6,8:11,11:8) |
16:45 | Jiri Stach – Adam Strelec | 1:3 (12:14,11:4,7:11,6:11) |
16:45 | Tomas Zahradnik – Jiri Louda | 3:2 (5:11,7:11,12:10,11:9,11:3) |
17:30 | Jiri Ruzicka – Denis Hofman | 3:2 (7:11,7:11,11:2,11:9,11:9) |
17:30 | Vladimir Postelt – Tomas Dousa | 1:3 (9:11,11:3,11:13,6:11) |
17:30 | Jiri Ruzicka – Dusan Stusek | 3:1 (6:11,12:10,11:2,11:5) |
17:30 | Petr Zivny – Jan Manhal Jr. | 3:2 (11:8,9:11,13:11,7:11,11:7) |
17:45 | Jakub Joksch – Petr Zivny | 0:3 (2:11,6:11,9:11) |
17:45 | Jiri Louda – Jiri Ruzicka | 2:3 (11:4,11:7,9:11,9:11,10:12) |
17:45 | Adam Strelec – Jiri Ruzicka | 2:3 (13:11,2:11,13:11,12:14,9:11) |
17:45 | Ladislav Janousek – Vladimir Postelt | 3:0 (11:6,11:8,11:9) |
18:15 | Tomas Dousa – Ondrej Kucirek | 1:3 (9:11,7:11,15:13,7:11) |
18:15 | Jan Manhal Jr. – Radim Sindelar | 3:1 (11:4,10:12,15:13,11:6) |
18:30 | Dusan Stusek – Jiri Stach | 3:0 (11:1,11:6,11:5) |
18:30 | Denis Hofman – Tomas Zahradnik | 2:3 (12:10,11:7,4:11,9:11,10:12) |
18:45 | Jiri Stach – Jiri Ruzicka | 1:3 (11:4,7:11,3:11,10:12) |
18:45 | Radim Sindelar – Petr Zivny | 3:0 (11:6,11:9,12:10) |
18:45 | Tomas Zahradnik – Jiri Ruzicka | 0:3 (10:12,8:11,4:11) |
19:00 | Ondrej Kucirek – Vladimir Postelt | 3:0 (12:10,11:3,11:8) |
19:15 | Jakub Joksch – Jan Manhal Jr. | 3:2 (8:11,9:11,11:7,11:9,11:8) |
19:15 | Adam Strelec – Dusan Stusek | 1:3 (7:11,11:9,9:11,9:11) |
19:15 | Ladislav Janousek – Tomas Dousa | 0:3 (6:11,2:11,7:11) |
19:20 | Jiri Louda – Denis Hofman | 3:1 (11:6,11:7,9:11,11:7) |
19:45 | Ladislav Janousek – Vladimir Postelt | 1:3 (8:11,11:8,10:12,16:18) |
19:45 | Jiri Louda – Denis Hofman | 3:2 (11:9,7:11,9:11,11:6,12:10) |
19:45 | Adam Strelec – Jiri Stach | 3:1 (11:2,10:12,11:6,11:9) |
20:00 | Jan Manhal Jr. – Jakub Joksch | 1:3 (14:16,9:11,11:9,10:12) |
20:15 | Jiri Ruzicka – Dusan Stusek | 3:0 (11:7,11:5,11:5) |
20:15 | Jiri Ruzicka – Tomas Zahradnik | 3:1 (7:11,11:2,11:8,11:9) |
20:15 | Ondrej Kucirek – Tomas Dousa | 3:2 (7:11,11:9,11:4,6:11,11:9) |
20:30 | Radim Sindelar – Petr Zivny | 1:3 (8:11,11:13,11:7,9:11) |
20:45 | Ondrej Svacha – Matous Klimenta | 0:3 (9:11,7:11,9:11) |
20:45 | Lubor Sulava – Lubor Sulava | 3:0 (11:5,11:6,11:7) |
20:45 | Zbynek Zientek – Patrik Sturma | 0:3 (7:11,10:12,7:11) |
20:45 | Michal Cada – Martin Zizka | 3:1 (10:12,11:9,11:5,11:6) |
21:15 | Jaromir Kanok – Martin Stefek | 2:3 (4:11,11:5,11:7,11:13,5:11) |
21:30 | Marek Zaskodny – Michal Syroha | 3:2 (9:11,11:5,6:11,11:3,11:7) |
21:30 | Michal Jezek – Rostislav Klyuchuk | 2:3 (11:8,9:11,7:11,11:4,9:11) |
21:30 | Ivo Kolacek – Ales Krejci | 3:0 (11:8,11:8,11:8) |
21:45 | Patrik Sturma – Jaromir Kanok | 2:3 (11:9,5:11,11:6,6:11,7:11) |
21:45 | Lubor Sulava – Marek Zaskodny | 0:3 (9:11,8:11,6:11) |
22:00 | Martin Zizka – Ivo Kolacek | 1:3 (11:6,5:11,8:11,6:11) |
22:00 | Matous Klimenta – Michal Jezek | 3:2 (11:7,8:11,9:11,13:11,11:8) |
22:15 | Martin Stefek – Zbynek Zientek | 2:3 (7:11,11:7,11:5,4:11,10:12) |
22:30 | Ales Krejci – Michal Cada | 1:3 (11:3,5:11,8:11,3:11) |
22:30 | Rostislav Klyuchuk – Ondrej Svacha | 0:3 (5:11,6:11,10:12) |
22:30 | Michal Syroha – Lubor Sulava | 0:3 (3:11,16:18,7:11) |
22:45 | Ondrej Svacha – Michal Jezek | 3:0 (11:9,11:8,11:9) |
22:45 | Lubor Sulava – Marek Zaskodny | 2:3 (11:8,11:3,13:15,8:11,5:11) |
22:45 | Zbynek Zientek – Jaromir Kanok | 3:1 (15:13,7:11,11:6,11:9) |
23:00 | Michal Cada – Ivo Kolacek | 2:3 (11:6,11:7,9:11,5:11,9:11) |
23:15 | Patrik Sturma – Martin Stefek | 1:3 (7:11,11:7,6:11,8:11) |
23:15 | Matous Klimenta – Rostislav Klyuchuk | 3:2 (12:10,5:11,12:14,11:5,11:8) |
23:30 | Lubor Sulava – Michal Syroha | 3:0 (11:7,11:9,11:7) |
Armenia. ITT Cup. Group C
International Tournament. Lima. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Archana Girish Kamath – Camille Lutz/Prithika Pavade | 0:3 (11:13,6:11,4:11) |
00:00 | Dora Madarasz/Nandor Ecseki – Melanie Diaz | 3:0 (11:9,11:9,11:7) |
00:00 | Eunhye Lee – Helga Dari | 3:1 (11:6,11:3,7:11,11:4) |
00:00 | Hsien-Tzu Cheng – Yi-Hua Huang | 1:3 (11:8,6:11,9:11,5:11) |
18:15 | Zion Lee – Yi-Hua Huang | 3:2 (12:10,6:11,12:14,11:9,11:9) |
18:45 | Nayeong Kim – Jian Zeng | 2:3 (7:11,11:7,12:10,10:12,8:11) |
19:00 | Annett Kaufmann – Camille Lutz/Prithika Pavade | 1:3 (11:7,9:11,8:11,8:11) |
19:45 | Hyojoo Choi – Yubin Shin | 2:3 (12:10,5:11,12:10,14:16,6:11) |
23:00 | Miu Hirano – Manika Batra | 3:1 (7:11,12:10,11:6,11:9) |
TSC Pro.
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Artem Makarychev – Anna Brednikova | 4:3 (11:8,11:9,8:11,8:11,11:6,8:11,11:5) |
00:00 | Evgeniy Dobronravin – Andrey Dubrovsky | 2:4 (8:11,13:11,6:11,9:11,11:7,11:13) |
00:00 | Pavel Karmanov – Dmitry Sokolov | 1:4 (9:11,9:11,9:11,13:11,9:11) |
00:20 | Vladimir Kryukov – Maxim Pishchansky | 4:2 (11:9,11:9,9:11,11:4,8:11,11:5) |
00:20 | Denis Rumyantsev – Alina Khomutetskaya | 2:4 (9:11,5:11,13:15,11:9,11:5,7:11) |
00:30 | Alexander Pekhterev – Artem Zubakhin | 4:3 (8:11,12:10,11:9,5:11,11:9,8:11,11:5) |
01:00 | Artem Makarychev – Alexander Pekhterev | 2:4 (7:11,10:12,11:7,9:11,11:7,6:11) |
01:00 | Evgeniy Dobronravin – Vladimir Kryukov | 4:3 (13:15,14:12,11:8,11:5,7:11,9:11,11:7) |
01:00 | Pavel Karmanov – Denis Rumyantsev | 0:4 (5:11,6:11,7:11,9:11) |
01:30 | Artem Zubakhin – Anna Brednikova | 4:2 (11:7,11:6,5:11,11:8,6:11,11:5) |
01:30 | Alina Khomutetskaya – Dmitry Sokolov | 4:3 (11:6,11:13,11:4,9:11,12:14,11:7,11:6) |
01:30 | Maxim Pishchansky – Andrey Dubrovsky | 4:2 (11:8,9:11,11:8,7:11,11:8,11:8) |
02:00 | Artem Makarychev – Artem Zubakhin | 4:1 (11:9,7:11,11:8,11:9,12:10) |
02:05 | Evgeniy Dobronravin – Maxim Pishchansky | 4:1 (13:11,11:8,11:8,8:11,11:8) |
02:05 | Pavel Karmanov – Alina Khomutetskaya | 2:4 (11:13,6:11,11:7,7:11,11:8,7:11) |
02:30 | Alexander Pekhterev – Anna Brednikova | 4:1 (11:5,11:7,9:11,11:6,11:7) |
02:40 | Vladimir Kryukov – Andrey Dubrovsky | 1:4 (6:11,12:14,11:7,7:11,6:11) |
02:40 | Denis Rumyantsev – Dmitry Sokolov | 4:3 (11:8,6:11,7:11,14:16,11:9,11:7,12:10) |
03:00 | Alexander Pekhterev – Artem Makarychev | 4:2 (11:5,11:13,11:9,5:11,11:9,12:10) |
03:10 | Andrey Dubrovsky – Evgeniy Dobronravin | 4:1 (11:6,9:11,11:8,11:5,11:8) |
03:10 | Alina Khomutetskaya – Denis Rumyantsev | 4:0 (11:8,11:8,11:7,11:8) |
03:30 | Anna Brednikova – Artem Zubakhin | 1:4 (11:4,5:11,9:11,7:11,11:13) |
04:00 | Yekaterina Golubeva – Dmitriy Petukhov | 1:4 (8:11,11:7,5:11,5:11,8:11) |
04:00 | Andrey Dubrovsky – Aleksandr Panchenko | 1:4 (9:11,6:11,11:9,8:11,10:12) |
04:20 | Alexander Pekhterev – Komron Salimov | 1:4 (7:11,9:11,11:5,8:11,8:11) |
04:30 | Alexander Kamanov – Denis Rumyantsev | 2:4 (9:11,7:11,11:9,7:11,11:7,6:11) |
05:00 | Yekaterina Golubeva – Alexander Kamanov | 4:3 (5:11,11:5,11:7,11:8,6:11,9:11,11:7) |
05:00 | Andrey Dubrovsky – Alexander Pekhterev | 3:4 (9:11,11:6,6:11,11:9,8:11,11:8,8:11) |
05:30 | Denis Rumyantsev – Dmitriy Petukhov | 1:4 (9:11,4:11,11:7,9:11,10:12) |
05:30 | Komron Salimov – Aleksandr Panchenko | 3:4 (9:11,6:11,7:11,11:8,11:9,11:8,9:11) |
06:00 | Yekaterina Golubeva – Denis Rumyantsev | 2:4 (9:11,11:9,8:11,4:11,11:7,5:11) |
06:05 | Andrey Dubrovsky – Komron Salimov | 2:4 (7:11,11:8,7:11,9:11,11:6,7:11) |
06:30 | Alexander Kamanov – Dmitriy Petukhov | 4:1 (5:11,11:7,11:9,13:11,12:10) |
06:40 | Alexander Pekhterev – Aleksandr Panchenko | 1:4 (7:11,9:11,11:8,7:11,9:11) |
07:00 | Dmitriy Petukhov – Denis Rumyantsev | 1:4 (4:11,5:11,11:9,8:11,8:11) |
07:10 | Aleksandr Panchenko – Komron Salimov | 4:0 (11:8,11:8,11:6,11:6) |
07:30 | Alexander Kamanov – Yekaterina Golubeva | 0:4 (8:11,7:11,9:11,7:11) |
08:00 | Daniil Samukhin – Alexander Dorensky | 4:2 (13:11,7:11,11:8,11:9,9:11,11:9) |
08:00 | Aleksandr Panchenko – Artem Zubakhin | 2:4 (8:11,11:5,9:11,7:11,11:9,7:11) |
08:00 | Konstantin Malyushev – Ilya Smirnov | 2:4 (5:11,9:11,11:8,5:11,11:8,7:11) |
08:00 | Anna Brednikova – Vitaly Khomutetskiy | 4:3 (11:9,7:11,7:11,11:6,9:11,12:10,11:8) |
08:19 | Natalia Ermakova – Komron Salimov | 4:1 (12:10,10:12,14:12,13:11,11:8) |
08:20 | Daniil Mikheev A. – Michail Snitko | 3:4 (9:11,11:9,4:11,11:6,11:9,8:11,12:14) |
08:20 | Dmitrii Spiridonov – Alberto Perez Perez | 4:2 (11:7,6:11,11:8,6:11,11:7,11:7) |
08:34 | Oleg Aliev – Alexander Kopanskov | 2:4 (8:11,11:7,5:11,7:11,11:8,6:11) |
08:59 | Aleksandr Panchenko – Natalia Ermakova | 1:4 (10:12,11:8,6:11,9:11,7:11) |
08:59 | Konstantin Malyushev – Daniil Mikheev A. | 3:4 (9:11,9:11,11:8,9:11,13:11,13:11,6:11) |
09:00 | Anna Brednikova – Dmitrii Spiridonov | 2:4 (7:11,13:11,11:9,9:11,6:11,9:11) |
09:08 | Daniil Samukhin – Oleg Aliev | 4:2 (6:11,11:5,11:13,11:3,14:12,11:4) |
09:24 | Komron Salimov – Artem Zubakhin | 4:0 (11:8,11:9,13:11,11:9) |
09:24 | Michail Snitko – Ilya Smirnov | 4:1 (11:7,11:6,16:14,9:11,11:9) |
09:25 | Alberto Perez Perez – Vitaly Khomutetskiy | 4:3 (12:14,16:14,11:9,7:11,10:12,11:6,11:6) |
09:42 | Alexander Kopanskov – Alexander Dorensky | 2:4 (12:10,11:7,9:11,7:11,9:11,7:11) |
09:59 | Aleksandr Panchenko – Komron Salimov | 4:1 (11:8,9:11,11:7,11:9,11:8) |
10:01 | Konstantin Malyushev – Michail Snitko | 1:4 (7:11,10:12,6:11,11:8,6:11) |
10:02 | Anna Brednikova – Alberto Perez Perez | 0:4 (3:11,7:11,3:11,6:11) |
10:16 | Daniil Samukhin – Alexander Kopanskov | 4:1 (12:10,11:8,7:11,12:10,11:6) |
10:23 | Natalia Ermakova – Artem Zubakhin | 2:4 (9:11,11:9,8:11,8:11,11:7,9:11) |
10:39 | Dmitrii Spiridonov – Vitaly Khomutetskiy | 1:4 (11:9,8:11,7:11,8:11,8:11) |
10:40 | Daniil Mikheev A. – Ilya Smirnov | 1:4 (11:9,9:11,7:11,7:11,5:11) |
10:50 | Oleg Aliev – Alexander Dorensky | 3:4 (4:11,13:11,11:3,11:13,11:8,6:11,6:11) |
10:58 | Artem Zubakhin – Natalia Ermakova | 3:4 (9:11,7:11,11:5,11:6,6:11,11:7,7:11) |
11:15 | Ilya Smirnov – Michail Snitko | 4:1 (10:12,13:11,11:4,11:8,11:6) |
11:16 | Alberto Perez Perez – Dmitrii Spiridonov | 4:1 (9:11,11:4,11:8,11:6,11:6) |
11:24 | Alexander Dorensky – Daniil Samukhin | 1:4 (8:11,9:11,7:11,11:4,5:11) |
11:32 | Komron Salimov – Aleksandr Panchenko | 4:1 (11:7,6:11,11:9,11:8,11:7) |
12:00 | Vitaly Khomutetskiy – Kristina Shabashkina | 4:3 (12:10,6:11,11:9,11:5,6:11,6:11,12:10) |
12:00 | Ilya Smirnov – Maxim Pishchansky | 4:2 (14:12,11:6,8:11,5:11,11:9,11:9) |
12:00 | Artem Zubakhin – Natalia Ermakova | 2:4 (4:11,11:8,9:11,12:14,11:3,10:12) |
12:00 | Alexander Korshunov – Pavel Karmanov | 4:3 (6:11,7:11,11:7,8:11,11:9,11:8,11:7) |
12:19 | Daniil Mikheev A. – Michail Snitko | 2:4 (10:12,9:11,12:10,4:11,11:9,5:11) |
12:19 | Aleksandr Denisevich – Kirill Fedorenko | 4:1 (11:6,11:5,10:12,11:3,11:6) |
12:20 | Alexander Dorensky – Irina Savina | 2:4 (9:11,5:11,11:9,11:9,3:11,13:15) |
12:34 | Artem Makarychev – Anna Brednikova | 2:4 (7:11,11:9,3:11,11:9,8:11,7:11) |
12:50 | Vitaly Khomutetskiy – Aleksandr Denisevich | 1:4 (4:11,5:11,8:11,11:7,7:11) |
12:52 | Alexander Korshunov – Alexander Dorensky | 4:1 (12:14,11:8,11:9,11:8,14:12) |
12:53 | Ilya Smirnov – Daniil Mikheev A. | 1:4 (8:11,10:12,12:10,9:11,7:11) |
13:08 | Artem Zubakhin – Artem Makarychev | 4:1 (11:9,11:5,13:11,7:11,11:7) |
13:14 | Michail Snitko – Maxim Pishchansky | 2:4 (11:6,12:14,3:11,9:11,11:7,7:11) |
13:14 | Kirill Fedorenko – Kristina Shabashkina | 4:2 (8:11,7:11,11:3,11:8,11:6,11:7) |
13:15 | Irina Savina – Pavel Karmanov | 4:0 (11:7,11:9,11:3,11:5) |
13:42 | Anna Brednikova – Natalia Ermakova | 2:4 (7:11,11:8,11:13,11:13,11:7,6:11) |
13:49 | Ilya Smirnov – Michail Snitko | 0:4 (5:11,9:11,7:11,6:11) |
13:50 | Vitaly Khomutetskiy – Kirill Fedorenko | 1:4 (8:11,9:11,11:8,6:11,8:11) |
13:51 | Alexander Korshunov – Irina Savina | 2:4 (7:11,6:11,8:11,11:8,11:7,3:11) |
14:16 | Artem Zubakhin – Anna Brednikova | 1:4 (7:11,5:11,11:7,9:11,7:11) |
14:23 | Daniil Mikheev A. – Maxim Pishchansky | 4:2 (7:11,11:7,11:9,12:10,9:11,11:5) |
14:25 | Aleksandr Denisevich – Kristina Shabashkina | 4:3 (9:11,11:6,6:11,11:8,11:8,7:11,11:8) |
14:25 | Alexander Dorensky – Pavel Karmanov | 3:4 (5:11,11:8,7:11,8:11,13:11,11:8,5:11) |
14:50 | Artem Makarychev – Natalia Ermakova | 2:4 (10:12,4:11,10:12,11:7,11:7,5:11) |
14:58 | Michail Snitko – Daniil Mikheev A. | 4:3 (11:8,9:11,7:11,11:4,11:6,9:11,11:7) |
15:14 | Kirill Fedorenko – Aleksandr Denisevich | 2:4 (3:11,11:8,9:11,9:11,11:8,6:11) |
15:18 | Irina Savina – Alexander Korshunov | 4:0 (11:7,11:4,11:6,11:7) |
15:21 | Maxim Pishchansky – Ilya Smirnov | 0:4 (4:11,8:11,9:11,6:11) |
15:24 | Natalia Ermakova – Anna Brednikova | 4:1 (11:5,11:8,4:11,11:7,11:6) |
16:00 | Dmitriy Petukhov – Mikhail Olehov | 4:2 (13:15,11:8,11:7,6:11,12:10,11:7) |
16:00 | Anton Reshetnikov – Victoria Boykova | 4:2 (10:12,3:11,11:9,11:9,15:13,11:5) |
16:01 | Yekaterina Golubeva – Artem Dolotov | 3:4 (9:11,11:8,8:11,13:11,4:11,11:7,8:11) |
16:05 | Vasily Deryugin – Maxim Pishchansky | 2:4 (11:8,11:5,7:11,9:11,9:11,10:12) |
16:30 | Alberto Perez Perez – Anna Boiko | 2:4 (9:11,11:5,9:11,9:11,11:6,6:11) |
16:34 | Mikhail Katanov – Rudolf Komisarov | 2:4 (11:9,8:11,11:9,5:11,5:11,8:11) |
16:59 | Anton Reshetnikov – Yekaterina Golubeva | 4:1 (11:9,11:8,11:7,8:11,11:7) |
17:00 | Dmitriy Petukhov – Alberto Perez Perez | 0:4 (9:11,2:11,2:11,4:11) |
17:01 | Artem Dolotov – Victoria Boykova | 4:2 (11:4,11:7,11:9,6:11,2:11,11:9) |
17:01 | Anton Reshetnikov – Artem Dolotov | 1:4 (8:11,7:11,8:11,11:9,9:11) |
17:02 | Yekaterina Golubeva – Victoria Boykova | 1:4 (11:8,11:13,12:14,8:11,9:11) |
17:03 | Artem Dolotov – Anton Reshetnikov | 1:4 (6:11,5:11,11:4,9:11,8:11) |
17:08 | Vasily Deryugin – Mikhail Katanov | 2:4 (9:11,10:12,12:10,11:8,8:11,6:11) |
17:27 | Vasily Deryugin – Andrey Dubrovsky | 3:4 (11:6,7:11,11:9,8:11,7:11,11:6,8:11) |
17:29 | Mikhail Katanov – Andrey Dubrovsky | 2:4 (11:8,8:11,9:11,11:5,5:11,5:11) |
17:30 | Anna Boiko – Mikhail Olehov | 4:1 (11:9,11:6,11:8,8:11,11:5) |
17:30 | Vasily Deryugin – Anna Zubkova | 4:3 (8:11,11:7,4:11,11:8,11:13,11:9,11:7) |
17:31 | Anna Zubkova – Mikhail Katanov | 4:2 (11:8,11:5,6:11,7:11,11:5,11:6) |
17:35 | Anna Zubkova – Andrey Dubrovsky | 3:4 (11:13,11:6,11:8,7:11,11:9,9:11,9:11) |
17:42 | Rudolf Komisarov – Maxim Pishchansky | 1:4 (12:14,11:9,6:11,8:11,9:11) |
18:00 | Dmitriy Petukhov – Anna Boiko | 4:2 (11:8,7:11,12:10,9:11,11:8,11:6) |
18:16 | Vasily Deryugin – Rudolf Komisarov | 4:1 (8:11,11:8,11:9,11:7,11:7) |
18:30 | Alberto Perez Perez – Mikhail Olehov | 4:1 (11:4,11:8,11:8,8:11,11:9) |
18:50 | Mikhail Katanov – Maxim Pishchansky | 1:4 (11:6,6:11,9:11,9:11,8:11) |
19:00 | Anna Boiko – Alberto Perez Perez | 2:4 (9:11,9:11,14:12,8:11,11:8,9:11) |
19:18 | Maxim Pishchansky – Mikhail Katanov | 1:4 (6:11,11:9,7:11,9:11,9:11) |
19:30 | Mikhail Olehov – Dmitriy Petukhov | 4:1 (12:10,11:7,7:11,11:7,11:7) |
20:00 | Victoria Vorobyova – Alexey Baranov | 1:4 (8:11,8:11,5:11,11:8,10:12) |
20:00 | Artem Makarychev – Dmitrii Spiridonov | 3:4 (11:7,10:12,11:8,5:11,11:7,9:11,8:11) |
20:05 | Eduard Boykov – Alexey Romashov | 4:2 (11:6,11:7,11:6,5:11,7:11,11:8) |
20:24 | Komron Salimov – Ilya Ulchenko | 3:4 (7:11,8:11,11:8,11:8,11:9,6:11,5:11) |
20:30 | Karina Komissarova – Alexey Ovchinnikov | 4:2 (11:7,11:4,9:11,2:11,14:12,11:7) |
20:31 | Artem Dolotov – Victoria Boykova | 3:4 (11:7,11:7,6:11,11:3,9:11,3:11,6:11) |
20:54 | Artem Makarychev – Komron Salimov | 1:4 (9:11,4:11,7:11,11:7,8:11) |
21:00 | Victoria Vorobyova – Karina Komissarova | 1:4 (11:2,9:11,5:11,7:11,7:11) |
21:08 | Eduard Boykov – Victoria Boykova | 2:4 (5:11,6:11,11:8,14:16,16:14,9:11) |
21:25 | Ilya Ulchenko – Dmitrii Spiridonov | 3:4 (11:6,4:11,11:8,14:12,6:11,7:11,9:11) |
21:30 | Alexey Ovchinnikov – Alexey Baranov | 2:4 (2:11,9:11,7:11,12:10,11:7,8:11) |
21:42 | Artem Dolotov – Alexey Romashov | 4:2 (11:7,11:6,8:11,11:7,6:11,11:5) |
22:00 | Victoria Vorobyova – Alexey Ovchinnikov | 3:4 (2:11,11:7,6:11,15:13,11:8,10:12,7:11) |
22:05 | Vasily Deryugin – Mikhail Katanov | 1:4 (5:11,8:11,12:10,4:11,4:11) |
22:09 | Andrey Dubrovsky – Anna Zubkova | 1:4 (11:13,7:11,5:11,11:6,8:11) |
22:10 | Artem Makarychev – Ilya Ulchenko | 1:4 (3:11,8:11,9:11,11:9,10:12) |
22:11 | Komron Salimov – Dmitrii Spiridonov | 4:1 (11:6,8:11,11:8,12:10,11:9) |
22:12 | Ilya Ulchenko – Komron Salimov | 4:2 (9:11,11:6,11:9,11:6,9:11,11:8) |
22:16 | Eduard Boykov – Artem Dolotov | 2:4 (5:11,10:12,5:11,11:6,11:8,5:11) |
22:30 | Karina Komissarova – Alexey Baranov | 1:4 (9:11,11:9,6:11,7:11,11:13) |
22:50 | Victoria Boykova – Alexey Romashov | 4:0 (14:12,11:8,11:6,11:8) |
23:00 | Alexey Baranov – Karina Komissarova | 4:2 (11:7,11:5,11:9,8:11,8:11,11:4) |
23:16 | Victoria Boykova – Artem Dolotov | 4:1 (11:6,11:9,11:2,6:11,11:8) |
Masters. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:01 | Anastasiya Haneckaya – Olga Shilo | 4:0 (11:3,11:9,11:5,11:5) |
00:16 | Anna Drobot – Ksenia Dyba | 4:2 (11:1,11:7,10:12,9:11,11:7,14:12) |
00:51 | Anastasiya Haneckaya – Ksenia Dyba | 0:4 (6:11,2:11,9:11,9:11) |
01:12 | Anna Drobot – Olga Shilo | 4:0 (11:3,11:7,11:5,11:7) |
01:34 | Anastasiya Haneckaya – Anna Drobot | 2:4 (4:11,8:11,9:11,11:6,11:7,10:12) |
02:05 | Ksenia Dyba – Olga Shilo | 4:1 (11:8,11:5,8:11,11:4,11:5) |
02:30 | Olga Shilo – Anna Drobot | 0:4 (8:11,7:11,7:11,2:11) |
02:54 | Ksenia Dyba – Anastasiya Haneckaya | 3:4 (5:11,5:11,7:11,11:0,11:5,11:6,10:12) |
03:37 | Olga Shilo – Ksenia Dyba | 1:4 (10:12,5:11,9:11,11:8,10:12) |
04:20 | Anna Drobot – Anastasiya Haneckaya | 4:2 (11:7,11:8,8:11,11:4,3:11,11:8) |
09:50 | Anastasia Golubeva – Elena Ivanova | 4:3 (7:11,11:8,15:13,6:11,11:5,9:11,11:7) |
11:18 | Anastasia Shevtcova – Ksenia Nikitina | 0:4 (3:11,6:11,9:11,4:11) |
11:42 | Elena Ivanova – Anastasia Shevtcova | 4:2 (12:10,7:11,11:7,11:8,9:11,11:6) |
11:50 | Kira Sedykh – Maria Syropova | 3:4 (6:11,13:11,11:6,14:12,6:11,9:11,7:11) |
12:15 | Ksenia Nikitina – Anastasia Golubeva | 4:2 (11:6,14:12,8:11,11:3,7:11,11:6) |
12:52 | Anastasia Golubeva – Anastasia Shevtcova | 4:1 (6:11,11:7,11:7,11:6,11:7) |
12:55 | Valeria Belovol – Julia Arhipova | 0:4 (5:11,4:11,9:11,4:11) |
13:16 | Maria Syropova – Valeria Belovol | 1:4 (10:12,11:13,6:11,13:11,5:11) |
13:20 | Elena Ivanova – Ksenia Nikitina | 2:4 (7:11,5:11,12:10,7:11,11:8,8:11) |
13:50 | Julia Arhipova – Kira Sedykh | 4:1 (11:8,9:11,11:4,11:2,11:5) |
14:00 | Ksenia Nikitina – Anastasia Shevtcova | 4:2 (12:10,11:7,11:5,8:11,9:11,11:5) |
14:20 | Kira Sedykh – Valeria Belovol | 4:2 (12:14,13:11,4:11,11:6,11:8,11:7) |
14:30 | Elena Ivanova – Anastasia Golubeva | 4:3 (14:12,11:8,6:11,11:7,12:14,6:11,11:3) |
15:00 | Maria Syropova – Julia Arhipova | 4:0 (11:7,12:10,11:3,11:6) |
15:15 | Anastasia Shevtcova – Anastasia Golubeva | 4:1 (12:10,8:11,11:6,11:9,11:7) |
15:30 | Valeria Belovol – Maria Syropova | 4:0 (11:8,11:8,11:8,11:6) |
15:45 | Ksenia Nikitina – Elena Ivanova | 2:4 (8:11,13:11,5:11,11:9,9:11,7:11) |
16:00 | Kira Sedykh – Julia Arhipova | 4:2 (11:7,8:11,11:9,11:5,8:11,11:4) |
16:38 | Julia Arhipova – Maria Syropova | 4:0 (11:6,13:11,11:5,11:9) |
17:10 | Valeria Belovol – Kira Sedykh | 4:3 (9:11,8:11,11:6,10:12,11:8,11:5,11:7) |
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:03 | Valery Bykh – Sergei Khramets | 0:4 (1:11,9:11,3:11,5:11) |
00:05 | Kamil Urbanowicz – Jakub Miszkurka | 0:4 (2:11,8:11,6:11,7:11) |
00:10 | Andrey Vagapov – Andrey Vasiliev | 4:2 (11:6,9:11,11:4,11:5,8:11,11:2) |
00:12 | Vladyslav Antonov – Nabijon Gafurov | 2:4 (8:11,7:11,11:9,11:5,10:12,10:12) |
00:12 | Damian Szajewski – Piotr Wiklo | 3:4 (12:10,11:7,6:11,4:11,11:4,9:11,6:11) |
00:17 | Anatoly Sokolov – Malek Al-Ezzi | 4:1 (11:8,11:9,11:6,8:11,11:3) |
00:20 | Andrey Vasiliev – Aleksandr Emelyanov S. | 4:1 (11:3,11:4,11:5,6:11,11:6) |
00:20 | Dmitriy Smirnov – Konstantin Pogodin | 1:4 (8:11,12:10,9:11,8:11,7:11) |
00:21 | Sergei Khramets – Kirill Kazanin | 2:4 (11:8,11:3,6:11,11:13,3:11,5:11) |
00:25 | Kamil Urbanowicz – Bartosz Lebrecht | 1:4 (7:11,10:12,11:9,5:11,13:15) |
00:25 | Yuri Sinyavsky – Sergei Vyrko | 2:4 (12:14,7:11,13:11,7:11,11:6,7:11) |
00:30 | Mikhail Golubtsov – Aleksei Zhitnikov | 0:4 (9:11,5:11,6:11,13:15) |
00:30 | Alex Kuznetsov P. – Konstantin Kochetkov | 4:2 (12:10,6:11,11:9,11:9,6:11,11:8) |
00:40 | Igor Ukhin – Andrey Vagapov | 0:4 (6:11,4:11,3:11,8:11) |
00:41 | Mateusz Majszyk – Lukasz Madej | 4:1 (11:9,11:6,9:11,11:1,11:7) |
00:43 | Bulat Latipov – Nikita Moskovkin | 4:1 (9:11,12:10,13:11,11:2,11:7) |
00:50 | Vladimir Goncharenko – Muhridin Abdunazarov | 0:4 (7:11,5:11,9:11,9:11) |
00:50 | Damian Szajewski – Radoslaw Jastrzebowski | 4:1 (11:4,11:6,18:16,8:11,11:5) |
00:52 | Egor Dolinsky – Malek Al-Ezzi | 2:4 (9:11,11:9,12:10,7:11,8:11,5:11) |
00:55 | Aleksandr Volkov – Igor Egorov V. | 1:4 (9:11,8:11,11:3,7:11,10:12) |
00:55 | Piotr Napiorkowski – Jakub Miszkurka | 3:4 (6:11,11:13,11:8,11:6,5:11,11:6,8:11) |
00:56 | Valery Bykh – Andrey Krasnov | 4:1 (14:12,11:9,11:9,9:11,11:7) |
01:00 | Artyom Surin – Vladislav Bushkov | 4:0 (11:7,11:5,11:4,11:6) |
01:00 | Sergei Dovgalev – Samvel Gyurjyan | 1:4 (10:12,11:7,7:11,8:11,7:11) |
01:05 | Konstantin Kochetkov – Matvey Tkachev | 4:0 (12:10,11:9,11:8,11:8) |
01:10 | Nikita Moskovkin – Denis Oleinikov | 2:4 (10:12,12:14,12:14,11:7,11:9,9:11) |
01:10 | Yuri Sinyavsky – Alexander Vasiliev | 3:4 (5:11,8:11,11:9,11:8,11:7,8:11,9:11) |
01:20 | Piotr Wiklo – Marcin Blachnik | 4:1 (7:11,16:14,11:5,11:7,11:9) |
01:25 | Aleksandr Lebedenko – Vladislav Bushkov | 1:4 (9:11,9:11,7:11,11:7,6:11) |
01:25 | Sergei Khramets – Andrey Krasnov | 0:4 (6:11,8:11,8:11,6:11) |
01:29 | Konstantin Anikeev – Ivan Rozhkov | 4:0 (11:8,11:9,11:5,11:8) |
01:30 | Alexander Sagitov – Anatoly Sokolov | 4:2 (11:7,11:5,8:11,11:9,3:11,12:10) |
01:30 | Alex Kuznetsov P. – Dmitriy Kolesnikov An | 4:1 (11:6,11:5,7:11,11:5,14:12) |
01:30 | Sergei Vyrko – Oleg Bliznyuk | 3:4 (13:11,11:8,11:13,8:11,5:11,11:8,3:11) |
01:48 | Vladislav Bushkov – Aleksandr Lebedenko | 4:3 (4:11,5:11,11:4,12:10,9:11,11:9,11:2) |
01:52 | Sergei Dovgalev – Ivan Rozhkov | 2:4 (11:7,5:11,4:11,12:10,10:12,8:11) |
01:55 | Bulat Latipov – Alisher Karimjanov | 0:4 (8:11,9:11,8:11,6:11) |
02:00 | Yuriy Shashelev – Alexey Yanshaev | 4:3 (13:11,11:8,12:10,11:13,3:11,11:13,11:6) |
02:07 | Valery Bykh – Kirill Kazanin | 4:1 (11:4,7:11,11:9,17:15,11:5) |
02:21 | Konstantin Anikeev – Samvel Gyurjyan | 4:3 (11:9,9:11,11:6,10:12,9:11,11:7,11:5) |
02:22 | Nikita Moskovkin – Bulat Latipov | 4:2 (12:10,13:11,7:11,12:10,8:11,11:5) |
02:22 | Vladislav Bushkov – Artyom Surin | 3:4 (11:6,4:11,5:11,11:9,11:7,5:11,4:11) |
02:35 | Anatoly Sviridenko – Viktor Barashko | 4:3 (6:11,9:11,11:2,11:5,12:10,9:11,11:7) |
02:53 | Andrey Filippov – Mikhail Dmitriev | 4:2 (13:15,9:11,11:8,11:5,13:11,11:7) |
02:58 | Denis Oleinikov – Alisher Karimjanov | 0:4 (11:13,7:11,10:12,9:11) |
02:59 | Artyom Surin – Aleksandr Lebedenko | 4:0 (11:9,11:7,13:11,11:8) |
03:00 | Aleksandr Dementev – Mikhail Bystrov | 4:1 (13:15,11:6,11:7,11:6,11:5) |
03:00 | Andrey Nikolaev – Nikita Novikov | 2:4 (8:11,11:13,11:4,6:11,11:4,5:11) |
03:06 | Sergei Dovgalev – Konstantin Anikeev | 0:4 (6:11,8:11,7:11,11:13) |
03:15 | Denis Khvesenya – Herbert Pyantkovsky | 4:2 (11:13,7:11,12:10,11:4,11:8,11:8) |
03:25 | Vladislav Bushkov – Vladislav Bushkov | 1:4 (10:12,9:11,6:11,11:6,11:13) |
03:26 | Ivan Rozhkov – Samvel Gyurjyan | 0:4 (5:11,5:11,11:13,10:12) |
03:30 | Alexander Zdanovich – Artem Poduporin | 4:1 (9:11,11:7,11:4,11:5,11:5) |
03:30 | Alexey Yanshaev – Andrey Filippov | 2:4 (8:11,11:5,6:11,11:7,11:13,9:11) |
03:39 | Alexey Demidov – Danil Khramukhin | 4:3 (11:7,8:11,11:5,11:5,9:11,9:11,11:7) |
03:50 | Konstantin Anikeev – Sergei Dovgalev | 0:4 (6:11,6:11,6:11,7:11) |
03:52 | Anatoly Sviridenko – Denis Khvesenya | 3:4 (8:11,11:4,11:7,9:11,11:13,11:8,7:11) |
03:54 | Aleksandr Dementev – Artem Poduporin | 4:1 (11:5,7:11,11:9,11:4,11:7) |
03:55 | Aleksandr Lebedenko – Artyom Surin | 0:4 (7:11,5:11,11:13,7:11) |
03:59 | Mikhail Dmitriev – Yuriy Shashelev | 3:4 (7:11,11:6,12:10,4:11,11:7,5:11,4:11) |
04:05 | Samvel Gyurjyan – Ivan Rozhkov | 4:2 (11:13,8:11,11:9,11:4,11:2,11:7) |
04:15 | Alexander Zdanovich – Mikhail Bystrov | 3:4 (11:7,11:5,11:9,5:11,4:11,3:11,6:11) |
04:22 | Nikita Novikov – Alexey Demidov | 2:4 (5:11,11:6,5:11,11:8,9:11,6:11) |
04:26 | Vladislav Bushkov – Vladislav Bushkov | 4:1 (11:9,4:11,11:3,11:7,13:11) |
04:31 | Yuriy Shashelev – Andrey Filippov | 3:4 (10:12,11:4,4:11,14:12,8:11,11:4,6:11) |
04:35 | Denis Khvesenya – Viktor Barashko | 4:0 (11:8,11:6,12:10,11:6) |
04:45 | Ivan Rozhkov – Konstantin Anikeev | 1:4 (6:11,11:8,9:11,8:11,5:11) |
04:46 | Aleksandr Lebedenko – Vladislav Bushkov | 4:1 (12:10,11:5,11:9,7:11,13:11) |
04:56 | Viktor Barashko – Anatoly Sviridenko | 4:0 (11:4,11:2,15:13,11:5) |
05:02 | Aleksandr Dementev – Alexander Zdanovich | 0:4 (10:12,9:11,4:11,8:11) |
05:05 | Danil Khramukhin – Andrey Nikolaev | 0:4 (7:11,6:11,4:11,9:11) |
05:08 | Alexey Yanshaev – Mikhail Dmitriev | 4:2 (11:9,12:10,8:11,11:5,8:11,11:5) |
05:14 | Samvel Gyurjyan – Sergei Dovgalev | 4:1 (11:1,11:8,11:5,7:11,11:9) |
05:17 | Artyom Surin – Vladislav Bushkov | 4:0 (11:5,11:5,11:7,11:9) |
05:20 | Denis Khvesenya – Anatoly Sviridenko | 1:4 (9:11,10:12,7:11,13:11,9:11) |
05:25 | Artem Poduporin – Mikhail Bystrov | 2:4 (13:11,7:11,11:8,6:11,7:11,4:11) |
05:26 | Andrey Nikolaev – Alexey Demidov | 3:4 (11:13,11:6,15:17,11:8,11:8,9:11,8:11) |
05:42 | Mikhail Dmitriev – Andrey Filippov | 4:1 (11:5,11:5,11:8,9:11,11:7) |
05:50 | Andrey Nikonchuk – Ivan Patsyna | 4:3 (11:5,6:11,11:13,7:11,11:8,11:5,14:12) |
05:53 | Viktor Barashko – Denis Khvesenya | 0:4 (8:11,6:11,6:11,7:11) |
05:58 | Artem Poduporin – Alexander Zdanovich | 4:3 (5:11,11:9,8:11,11:8,11:6,4:11,11:8) |
06:00 | Boris Popov – Kirill Klepikov | 3:4 (11:6,7:11,12:10,11:9,2:11,8:11,8:11) |
06:07 | Alexey Yanshaev – Yuriy Shashelev | 4:2 (11:6,11:8,9:11,13:11,5:11,11:9) |
06:15 | Nikita Novikov – Danil Khramukhin | 4:3 (7:11,11:9,10:12,11:4,2:11,11:7,13:11) |
06:16 | Anatoly Sviridenko – Denis Khvesenya | 3:4 (11:2,13:11,11:9,9:11,6:11,6:11,11:13) |
06:32 | Dmitry Matveenko – Dmitry Mikhalchuk | 4:0 (11:7,11:6,11:5,11:5) |
06:40 | Andrey Filippov – Yuriy Shashelev | 4:1 (11:7,11:9,5:11,11:8,13:11) |
06:42 | Efim Efimov – Alexey Frolov V. | 4:1 (8:11,11:9,11:9,11:8,11:4) |
06:43 | Mikhail Bystrov – Aleksandr Dementev | 4:3 (6:11,9:11,15:13,11:5,11:8,13:15,11:6) |
06:50 | Grigorii Solovov – Alexander Shalaev | 4:2 (7:11,6:11,11:5,11:5,11:8,11:7) |
06:50 | Artem Poduporin – Oleg Plakhov | 4:3 (4:11,11:9,10:12,11:8,11:9,3:11,11:5) |
06:51 | Andrey Nikonchuk – Dmitry Mikhalchuk | 4:1 (11:6,11:3,9:11,16:14,11:8) |
07:00 | Dondok Ayurov – Malek Al-Ezzi | 4:3 (7:11,11:13,6:11,11:7,12:10,11:6,11:3) |
07:00 | Jakub Chojnacki – Wojciech Gronowski | 4:2 (6:11,11:9,11:9,11:9,14:16,11:9) |
07:07 | Danil Khramukhin – Alexey Demidov | 4:2 (9:11,11:8,11:6,11:9,9:11,11:9) |
07:09 | Mikhail Dmitriev – Alexey Yanshaev | 4:1 (11:9,11:9,11:5,4:11,11:9) |
07:10 | Maxim Boboryko – Jasur Hudayberdiev | 2:4 (10:12,13:11,5:11,11:8,5:11,8:11) |
07:16 | Kirill Klepikov – Efim Efimov | 4:3 (11:13,12:10,11:9,11:9,10:12,7:11,11:9) |
07:22 | Dmitry Matveenko – Ivan Patsyna | 1:4 (7:11,6:11,11:8,8:11,7:11) |
07:26 | Alexander Zdanovich – Aleksandr Dementev | 2:4 (2:11,1:11,14:12,11:7,7:11,4:11) |
07:35 | Jakub Lamperski – Mikolaj Szalinski | 1:4 (7:11,9:11,5:11,11:8,5:11) |
07:37 | Dmitry Orel – Andrey Moroz | 4:2 (13:11,11:7,7:11,8:11,11:7,11:5) |
07:37 | Gennady Shamkolovich – Dawid Papuga | 4:2 (11:8,7:11,11:4,11:4,8:11,11:6) |
07:46 | Andrey Nikonchuk – Dmitry Matveenko | 2:4 (11:8,7:11,7:11,11:6,10:12,12:14) |
07:50 | Igor Tyukhlov – Roman Romanov | 4:3 (8:11,14:12,11:6,6:11,13:11,7:11,12:10) |
07:55 | Alexey Frolov V. – Boris Popov | 2:4 (6:11,10:12,9:11,11:4,12:10,8:11) |
07:57 | Nikita Novikov – Andrey Nikolaev | 4:3 (11:8,12:10,8:11,3:11,12:14,11:9,11:4) |
07:58 | Egor Ananiev – Vladimir Visheratin | 4:2 (5:11,11:8,16:14,11:4,7:11,14:12) |
08:00 | Alexander Shalaev – Maxim Boboryko | 0:4 (5:11,4:11,4:11,6:11) |
08:00 | Dmitrii Volkov – Marcin Kacperczyk | 3:4 (11:6,11:7,5:11,7:11,4:11,11:6,9:11) |
08:00 | Andrey Lobanov – Aleksandar Zinovjev | 4:2 (11:9,4:11,11:7,11:9,7:11,11:5) |
08:00 | Mikhail Bystrov – Artem Poduporin | 4:3 (3:11,7:11,11:6,11:8,10:12,11:7,11:9) |
08:00 | Jakub Chojnacki – Mikolaj Szalinski | 4:3 (11:6,10:12,12:10,11:5,5:11,7:11,11:8) |
08:05 | Artem Poduporin – Dawid Papuga | 4:1 (12:10,11:9,9:11,11:6,11:3) |
08:13 | Sergey Cherednichenko – Valeriy Gorelov | 3:4 (11:5,12:10,11:8,11:13,9:11,6:11,7:11) |
08:15 | Malek Al-Ezzi – Dmitry Orel | 2:4 (11:9,11:9,10:12,3:11,11:13,8:11) |
08:22 | Jasur Hudayberdiev – Grigorii Solovov | 1:4 (5:11,6:11,3:11,11:8,7:11) |
08:22 | Dmitry Mikhalchuk – Ivan Patsyna | 4:1 (11:7,11:8,8:11,11:8,11:7) |
08:26 | Stanislav Dalida – Aleksei Sklemin | 1:4 (1:11,8:11,2:11,11:7,2:11) |
08:28 | Boris Popov – Efim Efimov | 4:2 (11:8,7:11,9:11,11:8,11:8,11:5) |
08:30 | Vitaly Shaban – Gleb Shamruk | 2:4 (11:8,10:12,8:11,11:9,8:11,10:12) |
08:36 | Dzmitry Starykevich – Jaroslaw Dobkowski | 2:4 (11:8,7:11,9:11,11:8,5:11,8:11) |
08:37 | Alexey Demidov – Andrey Nikolaev | 1:4 (11:8,7:11,4:11,1:11,7:11) |
08:37 | Gennady Shamkolovich – Oleg Plakhov | 4:3 (11:6,8:11,11:9,13:11,11:13,6:11,11:8) |
08:42 | Grigorii Solovov – Maxim Boboryko | 1:4 (6:11,11:8,10:12,5:11,4:11) |
08:45 | Jakub Lamperski – Wojciech Gronowski | 4:1 (11:8,11:4,11:9,9:11,13:11) |
08:48 | Vladimir Visheratin – Stanislav Dalida | 3:4 (11:9,8:11,11:9,7:11,11:9,3:11,9:11) |
08:50 | Anton Evstifeykin – Nikita Yarushin | 0:4 (5:11,7:11,9:11,11:13) |
08:50 | Andrey Terekhin – Pavel Platonov | 3:4 (11:6,10:12,6:11,11:8,6:11,12:10,7:11) |
08:51 | Dmitry Mikhalchuk – Andrey Nikonchuk | 3:4 (13:15,7:11,11:6,11:2,5:11,11:7,4:11) |
08:55 | Roman Romanov – Sergey Cherednichenko | 1:4 (11:9,13:15,11:13,7:11,9:11) |
08:59 | Andrey Moroz – Dondok Ayurov | 3:4 (8:11,11:4,4:11,11:8,5:11,15:13,7:11) |
09:00 | Maciej Wegorowski – Boguslaw Tymejczyk | 4:3 (8:11,8:11,11:13,11:9,11:8,11:6,12:10) |
09:00 | Rauf Huseynov – Vladislav Ivanov D. | 4:1 (5:11,14:12,11:5,11:7,13:11) |
09:00 | Wojciech Urban – Pawel Batruk | 2:4 (12:10,10:12,7:11,11:9,8:11,9:11) |
09:03 | Kirill Klepikov – Alexey Frolov V. | 4:2 (4:11,11:5,11:7,11:5,4:11,13:11) |
09:04 | Dmitrii Volkov – Jaroslaw Dobkowski | 4:1 (11:8,11:9,11:4,8:11,11:4) |
09:06 | Danil Khramukhin – Nikita Novikov | 0:4 (9:11,5:11,11:13,5:11) |
09:10 | Jakub Chojnacki – Jakub Lamperski | 4:3 (11:9,6:11,11:7,8:11,12:10,6:11,11:8) |
09:10 | Anatoly Romanov – Vasily Shtundyk | 1:4 (5:11,8:11,11:8,7:11,8:11) |
09:10 | Pavel Pulnyi – Svyatoslav Urazov | 4:2 (11:8,7:11,11:8,9:11,11:7,11:6) |
09:12 | Alexander Shalaev – Jasur Hudayberdiev | 1:4 (11:13,11:7,5:11,6:11,11:13) |
09:15 | Andrey Lobanov – Gleb Shamruk | 3:4 (11:7,8:11,7:11,9:11,12:10,12:10,8:11) |
09:18 | Artem Poduporin – Gennady Shamkolovich | 4:1 (9:11,11:8,11:5,11:5,11:8) |
09:28 | Aleksei Sklemin – Egor Ananiev | 4:3 (11:9,9:11,11:8,12:10,9:11,13:15,11:5) |
09:31 | Ivan Patsyna – Dmitry Matveenko | 1:4 (11:6,7:11,5:11,6:11,7:11) |
09:35 | Krzysztof Szwemin – Michal Paczula | 0:4 (4:11,4:11,3:11,12:14) |
09:35 | Maxim Boboryko – Alexander Shalaev | 4:0 (11:7,13:11,11:8,11:6) |
09:35 | Mikolaj Olejnik – Adrian Kucharzyk | 0:4 (9:11,7:11,12:14,8:11) |
09:36 | Dzmitry Starykevich – Marcin Kacperczyk | 3:4 (8:11,11:9,7:11,11:6,8:11,12:10,8:11) |
09:37 | Efim Efimov – Boris Popov | 1:4 (6:11,5:11,12:14,11:5,11:13) |
09:40 | Dondok Ayurov – Dmitry Orel | 4:3 (5:11,11:5,8:11,11:8,13:11,6:11,11:5) |
09:42 | Valeriy Gorelov – Igor Tyukhlov | 4:1 (11:6,12:10,15:17,11:6,11:6) |
09:45 | Vadim Yaroshenko – Uladzislau Rukliatsou | 4:3 (13:11,11:9,11:9,7:11,12:14,11:13,11:8) |
09:50 | Mikolaj Szalinski – Wojciech Gronowski | 3:4 (11:8,9:11,4:11,11:6,7:11,11:9,11:13) |
09:53 | Wojciech Urban – Michal Paczula | 1:4 (9:11,11:7,9:11,8:11,9:11) |
09:55 | Vladislav Ivanov D. – Anatoly Romanov | 3:4 (11:4,11:6,11:13,9:11,10:12,11:9,10:12) |
09:58 | Dawid Papuga – Oleg Plakhov | 2:4 (11:8,9:11,8:11,4:11,13:11,5:11) |
10:00 | Grigorii Solovov – Jasur Hudayberdiev | 0:4 (4:11,7:11,9:11,5:11) |
10:00 | Ivan Patsyna – Dmitry Mikhalchuk | 3:4 (5:11,11:9,6:11,11:8,11:5,7:11,7:11) |
10:01 | Boguslaw Tymejczyk – Mikolaj Olejnik | 2:4 (11:8,14:16,11:9,6:11,6:11,6:11) |
10:02 | Nikita Yarushin – Pavel Pulnyi | 0:4 (4:11,8:11,7:11,9:11) |
10:02 | Alexey Frolov V. – Kirill Klepikov | 2:4 (7:11,13:11,9:11,4:11,11:9,6:11) |
10:02 | Egor Ananiev – Stanislav Dalida | 3:4 (8:11,11:8,10:12,10:12,11:9,11:6,20:22) |
10:05 | Vitaly Shaban – Aleksandar Zinovjev | 2:4 (8:11,11:7,8:11,13:11,8:11,10:12) |
10:18 | Alexander Shalaev – Grigorii Solovov | 4:3 (8:11,11:5,4:11,2:11,12:10,11:3,12:10) |
10:19 | Dmitrii Volkov – Dzmitry Starykevich | 3:4 (12:10,11:13,11:4,11:8,7:11,5:11,12:14) |
10:27 | Krzysztof Szwemin – Pawel Batruk | 4:1 (9:11,11:9,12:10,11:9,11:7) |
10:30 | Wojciech Gronowski – Jakub Chojnacki | 4:0 (11:8,11:8,13:11,11:8) |
10:30 | Malek Al-Ezzi – Andrey Moroz | 0:4 (6:11,6:11,15:17,10:12) |
10:30 | Igor Tyukhlov – Sergey Cherednichenko | 2:4 (5:11,8:11,8:11,11:7,11:9,4:11) |
10:32 | Dawid Papuga – Artem Poduporin | 1:4 (10:12,11:13,12:10,5:11,4:11) |
10:33 | Andrey Terekhin – Uladzislau Rukliatsou | 2:4 (10:12,7:11,1:11,11:6,16:14,9:11) |
10:34 | Svyatoslav Urazov – Anton Evstifeykin | 4:0 (11:7,11:8,11:3,11:6) |
10:35 | Vasily Shtundyk – Rauf Huseynov | 1:4 (12:10,9:11,10:12,7:11,11:13) |
10:36 | Adrian Kucharzyk – Maciej Wegorowski | 1:4 (9:11,11:6,9:11,9:11,9:11) |
10:39 | Alexey Frolov V. – Efim Efimov | 1:4 (12:14,8:11,5:11,11:6,5:11) |
10:39 | Dmitry Matveenko – Andrey Nikonchuk | 3:4 (11:9,8:11,7:11,6:11,11:5,13:11,5:11) |
10:44 | Vladimir Visheratin – Aleksei Sklemin | 4:2 (12:10,11:9,13:11,5:11,5:11,11:9) |
10:45 | Andrey Lobanov – Vitaly Shaban | 4:3 (11:7,12:10,8:11,10:12,6:11,11:8,11:7) |
10:50 | Roman Romanov – Valeriy Gorelov | 3:4 (12:10,11:7,9:11,3:11,11:6,7:11,9:11) |
10:55 | Mikolaj Szalinski – Jakub Lamperski | 4:2 (11:9,6:11,11:6,11:4,6:11,11:8) |
10:57 | Jasur Hudayberdiev – Maxim Boboryko | 4:1 (7:11,11:6,15:13,11:7,11:7) |
10:57 | Wojciech Urban – Krzysztof Szwemin | 1:4 (4:11,10:12,11:9,8:11,7:11) |
10:58 | Anton Evstifeykin – Pavel Pulnyi | 2:4 (6:11,11:7,5:11,11:9,6:11,4:11) |
11:00 | Maciej Wegorowski – Mikolaj Olejnik | 3:4 (11:8,12:14,9:11,15:13,11:9,4:11,10:12) |
11:00 | Malek Al-Ezzi – Dondok Ayurov | 4:1 (11:9,11:8,5:11,11:4,11:7) |
11:04 | Oleg Plakhov – Gennady Shamkolovich | 4:0 (11:7,11:7,11:5,11:9) |
11:05 | Rauf Huseynov – Anatoly Romanov | 2:4 (13:11,4:11,12:10,9:11,8:11,3:11) |
11:10 | Kirill Klepikov – Boris Popov | 4:1 (11:6,11:6,11:13,11:8,11:6) |
11:15 | Jaroslaw Dobkowski – Marcin Kacperczyk | 0:4 (5:11,7:11,10:12,9:11) |
11:15 | Vadim Yaroshenko – Pavel Platonov | 4:1 (11:7,11:9,12:10,11:13,11:8) |
11:25 | Jakub Lamperski – Jakub Chojnacki | 4:2 (11:8,8:11,10:12,11:8,11:9,11:9) |
11:28 | Dawid Papuga – Gennady Shamkolovich | 0:4 (5:11,8:11,7:11,6:11) |
11:28 | Nikita Yarushin – Svyatoslav Urazov | 2:4 (11:4,11:13,9:11,8:11,11:9,8:11) |
11:29 | Michal Paczula – Pawel Batruk | 3:4 (8:11,8:11,11:4,11:7,11:4,10:12,13:15) |
11:29 | Sergey Cherednichenko – Igor Tyukhlov | 4:2 (11:7,11:8,11:7,12:14,11:13,11:6) |
11:30 | Gleb Shamruk – Aleksandar Zinovjev | 4:2 (11:6,13:11,5:11,12:10,6:11,11:7) |
11:33 | Andrey Moroz – Dmitry Orel | 3:4 (11:9,8:11,11:8,7:11,11:9,7:11,10:12) |
11:34 | Dzmitry Starykevich – Dmitrii Volkov | 3:4 (11:8,12:10,4:11,8:11,7:11,14:12,7:11) |
11:38 | Boguslaw Tymejczyk – Adrian Kucharzyk | 4:3 (9:11,12:10,7:11,11:9,7:11,19:17,12:10) |
11:39 | Stanislav Dalida – Egor Ananiev | 3:4 (12:10,7:11,6:11,11:8,4:11,13:11,9:11) |
11:45 | Vladislav Ivanov D. – Vasily Shtundyk | 4:2 (12:10,11:7,7:11,8:11,11:5,11:7) |
11:47 | Andrey Terekhin – Vadim Yaroshenko | 1:4 (4:11,2:11,9:11,11:9,6:11) |
11:50 | Vladimir Mikhalin – Egor Dolinsky | 4:2 (11:6,12:10,11:6,7:11,7:11,11:7) |
11:54 | Oleg Plakhov – Artem Poduporin | 1:4 (3:11,11:6,7:11,10:12,13:15) |
12:00 | Damian Rybak – Karol Matyjek | 4:1 (11:2,11:7,11:5,6:11,11:8) |
12:00 | Artem Meleshko – Oleg Bliznyuk | 4:3 (11:7,7:11,11:6,6:11,11:5,8:11,11:6) |
12:00 | Vladimir Shmelyov – Grigory Grulev | 3:4 (14:12,11:7,8:11,4:11,11:7,5:11,9:11) |
12:05 | Wojciech Gronowski – Mikolaj Szalinski | 1:4 (9:11,11:13,11:4,8:11,9:11) |
12:05 | Gleb Shamruk – Vitaly Shaban | 4:2 (11:7,4:11,11:9,9:11,11:3,11:6) |
12:08 | Michal Paczula – Wojciech Urban | 2:4 (9:11,13:11,11:13,7:11,11:8,5:11) |
12:10 | Valeriy Gorelov – Roman Romanov | 1:4 (12:14,2:11,12:10,9:11,8:11) |
12:11 | Svyatoslav Urazov – Nikita Yarushin | 3:4 (9:11,8:11,12:10,4:11,11:8,11:9,10:12) |
12:15 | Uladzislau Rukliatsou – Pavel Platonov | 1:4 (8:11,5:11,5:11,15:13,11:13) |
12:15 | Rauf Huseynov – Vasily Shtundyk | 2:4 (11:8,8:11,8:11,8:11,11:4,10:12) |
12:15 | Aleksei Sklemin – Vladimir Visheratin | 4:0 (11:8,11:6,11:8,12:10) |
12:20 | Filip Kujawa – Jakub Kowalczyk | 4:0 (11:8,11:9,11:2,11:8) |
12:25 | Dondok Ayurov – Andrey Moroz | 2:4 (6:11,11:13,11:9,11:4,8:11,8:11) |
12:25 | Igor Tyukhlov – Valeriy Gorelov | 4:3 (11:8,3:11,4:11,6:11,11:9,11:5,11:7) |
12:28 | Maciej Wegorowski – Adrian Kucharzyk | 3:4 (11:13,12:10,11:8,10:12,11:9,4:11,9:11) |
12:30 | Marcin Kacperczyk – Jaroslaw Dobkowski | 3:4 (11:8,6:11,9:11,7:11,11:8,12:10,7:11) |
12:33 | Stanislav Oshkin – Alexander Shalaev | 2:4 (4:11,11:13,11:7,11:6,7:11,6:11) |
12:35 | Vitaly Nizavets – Nikolai Brui | 4:1 (11:6,11:6,8:11,11:4,11:7) |
12:45 | Pawel Batruk – Krzysztof Szwemin | 4:0 (11:6,11:6,11:7,11:1) |
12:45 | Vadim Yaroshenko – Andrey Terekhin | 4:2 (10:12,11:5,10:12,11:1,11:4,11:4) |
12:45 | Aleksandar Zinovjev – Andrey Lobanov | 2:4 (11:9,7:11,5:11,9:11,12:10,8:11) |
12:45 | Stanislav Dalida – Vladimir Visheratin | 4:2 (6:11,11:4,11:1,11:9,2:11,11:9) |
12:45 | Damian Rybak – Jakub Kowalczyk | 4:2 (11:5,12:10,11:5,8:11,4:11,11:6) |
12:46 | Dmitry Borisov – Ruslan Taymazov | 3:4 (11:9,11:8,11:9,10:12,3:11,5:11,8:11) |
12:50 | Nabijon Gafurov – Pavel Malakhov | 1:4 (11:3,4:11,9:11,9:11,11:13) |
12:50 | Anatoly Romanov – Vladislav Ivanov D. | 2:4 (3:11,11:13,11:6,6:11,11:8,8:11) |
13:00 | Denis Shpadaruk – Roman Bestaev | 3:4 (11:8,7:11,4:11,7:11,12:10,11:6,11:13) |
13:00 | Aliaksandr Kviatkouski – Lukasz Kalinowski | 4:3 (11:7,11:9,10:12,7:11,5:11,11:6,11:9) |
13:00 | Egor Dolinsky – Stanislav Oshkin | 3:4 (7:11,4:11,11:7,11:8,4:11,11:7,9:11) |
13:00 | Pawel Batruk – Wojciech Urban | 4:2 (11:7,6:11,10:12,11:3,11:8,14:12) |
13:00 | Sergey Cherednichenko – Roman Romanov | 4:2 (11:6,11:5,9:11,9:11,11:9,11:9) |
13:02 | Dmitry Orel – Malek Al-Ezzi | 4:1 (9:11,11:2,12:10,13:11,12:10) |
13:04 | Artem Meleshko – Nikolai Brui | 1:4 (9:11,13:15,11:8,7:11,7:11) |
13:05 | Marcin Kacperczyk – Dzmitry Starykevich | 4:1 (5:11,11:7,11:8,11:9,18:16) |
13:05 | Pavel Pulnyi – Nikita Yarushin | 4:1 (11:8,15:13,12:14,11:8,11:4) |
13:05 | Michal Paczula – Krzysztof Szwemin | 4:2 (11:4,11:7,9:11,11:4,5:11,14:12) |
13:08 | Mikolaj Olejnik – Boguslaw Tymejczyk | 4:1 (5:11,12:10,12:10,11:8,11:7) |
13:10 | Vladyslav Antonov – Denis Medvedev | 4:2 (11:7,11:6,7:11,4:11,11:7,11:8) |
13:15 | Egor Ananiev – Aleksei Sklemin | 2:4 (7:11,15:13,12:10,6:11,11:13,8:11) |
13:20 | Filip Kujawa – Karol Matyjek | 4:2 (11:7,4:11,5:11,11:8,11:5,11:6) |
13:20 | Pavel Platonov – Uladzislau Rukliatsou | 4:3 (8:11,8:11,11:9,11:9,9:11,11:2,11:4) |
13:20 | Aleksandar Zinovjev – Vitaly Shaban | 2:4 (13:15,11:5,7:11,11:6,3:11,7:11) |
13:20 | Dmitriy Rudov – Jan Klepko | 4:2 (11:9,11:9,7:11,12:10,9:11,11:5) |
13:20 | Grigory Grulev – Dmitry Borisov | 3:4 (11:13,5:11,11:7,13:11,11:9,8:11,7:11) |
13:25 | Anatoly Romanov – Rauf Huseynov | 4:0 (11:5,11:3,11:9,11:3) |
13:33 | Kirill Shurapov – Igor Klochko | 4:3 (15:17,11:5,11:7,11:9,9:11,11:13,11:5) |
13:38 | Jaroslaw Dobkowski – Dmitrii Volkov | 3:4 (9:11,4:11,5:11,11:7,13:11,11:9,8:11) |
13:39 | Alexander Shalaev – Vladimir Mikhalin | 1:4 (11:13,10:12,2:11,11:5,1:11) |
13:40 | Vladislav Kunitsyn – Sergey Cherednichenko | 4:3 (15:13,11:8,11:8,9:11,4:11,5:11,11:7) |
13:40 | Boguslaw Tymejczyk – Maciej Wegorowski | 3:4 (9:11,11:2,11:9,10:12,11:8,9:11,7:11) |
13:42 | Vitaly Nizavets – Oleg Bliznyuk | 4:3 (11:9,8:11,15:17,11:6,11:9,7:11,11:7) |
13:45 | Damian Rybak – Filip Kujawa | 4:2 (11:5,5:11,9:11,11:8,11:7,11:9) |
13:50 | Vasily Shtundyk – Vladislav Ivanov D. | 3:4 (11:6,6:11,8:11,11:7,8:11,11:9,3:11) |
13:50 | Konstantin Kochetkov – Alex Kuznetsov P. | 4:3 (11:7,10:12,9:11,11:9,11:5,9:11,11:9) |
13:52 | Pavel Malakhov – Vladyslav Antonov | 4:3 (4:11,11:9,7:11,9:11,11:8,11:2,11:3) |
14:00 | Gleb Shamruk – Andrey Lobanov | 2:4 (11:5,4:11,8:11,7:11,12:10,4:11) |
14:03 | Uladzislau Rukliatsou – Andrey Terekhin | 4:0 (12:10,14:12,11:9,11:5) |
14:04 | Ruslan Taymazov – Vladimir Shmelyov | 4:1 (11:4,9:11,11:7,11:1,11:7) |
14:06 | Vladimir Mikhalin – Stanislav Oshkin | 4:1 (7:11,11:6,11:9,11:8,11:7) |
14:10 | Aleksandr Gorochny – Alexei Pashin | 4:3 (8:11,9:11,11:6,4:11,11:6,11:6,11:8) |
14:10 | Adam Klosinski – Rafal Zajkowski | 3:4 (9:11,9:11,11:5,11:8,8:11,11:7,10:12) |
14:17 | Denis Shpadaruk – Igor Klochko | 4:2 (11:5,11:4,5:11,11:5,10:12,13:11) |
14:19 | Adrian Kucharzyk – Mikolaj Olejnik | 3:4 (11:8,5:11,4:11,11:7,11:6,9:11,9:11) |
14:20 | Jakub Kowalczyk – Karol Matyjek | 3:4 (11:9,13:15,12:10,14:12,6:11,2:11,9:11) |
14:20 | Aliaksandr Kviatkouski – Jan Klepko | 2:4 (9:11,14:12,14:16,10:12,11:8,9:11) |
14:21 | Artem Meleshko – Vitaly Nizavets | 4:2 (11:8,11:13,7:11,11:3,11:6,11:6) |
14:27 | Anton Karpenko – Maksim Tkachenko | 2:4 (3:11,11:7,10:12,12:10,6:11,8:11) |
14:30 | Denis Medvedev – Nabijon Gafurov | 4:2 (11:4,6:11,11:7,9:11,11:5,13:11) |
14:32 | Vladimir Shmelyov – Dmitry Borisov | 4:2 (11:9,6:11,6:11,11:6,11:9,11:7) |
14:33 | Dmitriy Kolesnikov An – Evgeny Lovchiy | 3:4 (11:7,5:11,6:11,11:7,11:7,9:11,5:11) |
14:33 | Pavel Platonov – Vadim Yaroshenko | 3:4 (12:10,9:11,11:13,11:8,8:11,14:12,8:11) |
14:35 | Alexander Karklin – Pavel Potrepko | 2:4 (11:6,8:11,9:11,9:11,11:7,7:11) |
14:36 | Egor Dolinsky – Alexander Shalaev | 0:4 (9:11,5:11,7:11,4:11) |
14:45 | Kirill Shurapov – Roman Bestaev | 2:4 (10:12,11:6,11:6,6:11,7:11,7:11) |
14:50 | Evgeny Dylykov – Alexey Dolgov | 1:4 (11:6,7:11,5:11,7:11,6:11) |
14:53 | Nikolai Brui – Oleg Bliznyuk | 4:2 (8:11,8:11,11:6,12:10,13:11,14:12) |
14:55 | Nabijon Gafurov – Vladyslav Antonov | 2:4 (9:11,8:11,11:5,7:11,11:8,5:11) |
14:57 | Bartlomiej Truszewski – Sergei Volkov | 0:4 (6:11,2:11,10:12,8:11) |
14:58 | Marian Wardzynski – Pawel Galecki | 0:4 (8:11,9:11,7:11,4:11) |
15:00 | Alex Kuznetsov P. – Dmitriy Kolesnikov An | 4:1 (11:7,7:11,11:7,11:7,11:5) |
15:00 | Artem Poduporin – Dmitry Pozdnyakov | 2:4 (11:6,6:11,10:12,11:8,9:11,9:11) |
15:02 | Nikita Ivanov – Sergey Samoiliuk | 4:3 (6:11,11:9,12:10,5:11,8:11,11:7,11:9) |
15:03 | Sergey Cherednichenko – Anton Karpenko | 4:1 (6:11,11:7,11:8,11:8,11:8) |
15:04 | Dmitriy Rudov – Lukasz Kalinowski | 2:4 (3:11,11:9,8:11,8:11,11:5,8:11) |
15:05 | Egor Dolinsky – Vladimir Mikhalin | 2:4 (11:9,11:6,4:11,8:11,9:11,3:11) |
15:06 | Jakub Kowalczyk – Damian Rybak | 2:4 (2:11,11:9,11:6,8:11,2:11,8:11) |
15:06 | Grigory Grulev – Ruslan Taymazov | 1:4 (6:11,11:6,11:13,7:11,6:11) |
15:20 | Krzysztof Zalewski – Mariusz Soliwoda | 2:4 (10:12,11:6,11:5,7:11,10:12,7:11) |
15:21 | Andrey Tristen – Sergei Demidovich | 4:0 (11:6,11:7,11:9,11:7) |
15:22 | Maxim Semizorov – Maxim Chernov | 1:4 (11:0,5:11,7:11,6:11,6:11) |
15:25 | Denis Shpadaruk – Kirill Shurapov | 1:4 (11:13,5:11,10:12,11:5,4:11) |
15:25 | Adam Klosinski – Pawel Galecki | 2:4 (7:11,11:6,7:11,11:13,11:4,9:11) |
15:27 | Evgeny Lovchiy – Konstantin Kochetkov | 4:0 (11:7,11:4,11:9,11:9) |
15:29 | Pavel Malakhov – Denis Medvedev | 0:4 (11:13,5:11,13:15,7:11) |
15:30 | Alexander Karklin – Dmitry Pozdnyakov | 4:1 (11:6,11:9,11:13,11:5,12:10) |
15:34 | Oleg Bliznyuk – Vitaly Nizavets | 2:4 (10:12,11:6,6:11,12:10,4:11,10:12) |
15:35 | Karol Matyjek – Filip Kujawa | 0:4 (7:11,6:11,7:11,7:11) |
15:36 | Maksim Tkachenko – Vladislav Kunitsyn | 2:4 (7:11,7:11,11:5,10:12,13:11,7:11) |
15:39 | Alexander Shalaev – Stanislav Oshkin | 4:1 (11:7,11:5,14:12,8:11,11:6) |
15:40 | Alexei Pashin – Nikita Ivanov | 4:2 (16:14,9:11,11:5,11:7,6:11,12:10) |
15:41 | Aliaksandr Kviatkouski – Dmitriy Rudov | 4:0 (11:1,13:11,11:9,11:8) |
15:43 | Dmitry Borisov – Vladimir Shmelyov | 4:2 (11:7,3:11,11:4,8:11,11:8,11:5) |
15:44 | Alexey Dolgov – Maxim Semizorov | 4:1 (12:10,10:12,11:4,11:4,13:11) |
15:47 | Valentin Zhivolkovsky – Kirill Goncharov | 2:4 (9:11,11:6,10:12,10:12,11:9,11:13) |
15:50 | Konstantin Kochetkov – Dmitriy Kolesnikov An | 4:1 (12:10,8:11,11:7,11:9,11:5) |
15:52 | Bartlomiej Truszewski – Mariusz Soliwoda | 3:4 (8:11,11:8,11:8,8:11,8:11,11:6,8:11) |
15:53 | Vladyslav Antonov – Nabijon Gafurov | 4:2 (14:12,11:7,11:5,7:11,9:11,14:12) |
15:58 | Marian Wardzynski – Rafal Zajkowski | 3:4 (9:11,11:4,9:11,11:6,6:11,11:7,9:11) |
15:59 | Igor Klochko – Roman Bestaev | 4:2 (5:11,5:11,11:7,11:8,12:10,11:7) |
16:00 | Artem Poduporin – Pavel Potrepko | 4:3 (11:9,12:14,5:11,14:12,6:11,11:9,11:9) |
16:05 | Karol Matyjek – Jakub Kowalczyk | 4:0 (11:5,11:7,11:9,11:7) |
16:06 | Stanislav Oshkin – Egor Dolinsky | 4:0 (11:1,11:3,11:6,11:6) |
16:08 | Nikolai Brui – Artem Meleshko | 4:3 (5:11,11:13,11:7,11:8,11:6,4:11,11:7) |
16:10 | Maxim Chernov – Evgeny Dylykov | 3:4 (11:9,9:11,11:3,9:11,9:11,11:1,6:11) |
16:10 | Jan Klepko – Lukasz Kalinowski | 3:4 (11:8,11:13,11:6,11:8,4:11,3:11,6:11) |
16:13 | Vladislav Kunitsyn – Anton Karpenko | 2:4 (9:11,5:11,15:13,16:14,6:11,7:11) |
16:15 | Sergey Samoiliuk – Aleksandr Gorochny | 4:3 (11:2,4:11,11:8,10:12,7:11,11:6,11:9) |
16:15 | Ruslan Taymazov – Grigory Grulev | 4:3 (8:11,12:10,9:11,4:11,13:11,11:5,11:8) |
16:20 | Andrey Tristen – Kirill Goncharov | 2:4 (6:11,5:11,11:8,7:11,11:9,9:11) |
16:27 | Igor Plyukhin – Alexey Kolodin | 0:4 (6:11,9:11,5:11,2:11) |
16:29 | Vladimir Mikhalin – Alexander Shalaev | 4:1 (11:9,11:9,11:9,9:11,11:6) |
16:30 | Alex Kuznetsov P. – Evgeny Lovchiy | 4:1 (11:8,11:7,11:5,10:12,11:7) |
16:30 | Filip Kujawa – Damian Rybak | 4:3 (11:8,11:7,8:11,5:11,11:9,9:11,11:6) |
16:33 | Denis Medvedev – Pavel Malakhov | 2:4 (11:6,11:8,9:11,12:14,3:11,10:12) |
16:35 | Krzysztof Zalewski – Sergei Volkov | 0:4 (3:11,5:11,2:11,0:11) |
16:35 | Alexander Karklin – Artem Poduporin | 0:4 (10:12,8:11,9:11,4:11) |
16:40 | Adam Klosinski – Marian Wardzynski | 4:1 (12:10,11:8,11:5,7:11,12:10) |
16:44 | Evgeny Dylykov – Maxim Semizorov | 2:4 (11:4,11:6,4:11,7:11,5:11,7:11) |
16:50 | Islam Chegaduev – Bulat Tsyrenzhapov | 1:4 (11:7,7:11,9:11,7:11,7:11) |
16:50 | Dmitriy Kolesnikov An – Alex Kuznetsov P. | 2:4 (11:7,6:11,5:11,8:11,11:9,6:11) |
16:50 | Kirill Shurapov – Denis Shpadaruk | 4:1 (8:11,11:9,11:6,11:5,11:7) |
16:51 | Bartlomiej Truszewski – Krzysztof Zalewski | 1:4 (3:11,11:5,6:11,8:11,9:11) |
16:52 | Oleg Bliznyuk – Artem Meleshko | 4:2 (11:3,14:12,9:11,11:8,7:11,11:9) |
16:54 | Valentin Zhivolkovsky – Sergei Demidovich | 4:3 (11:13,11:4,8:11,11:6,13:11,8:11,11:6) |
16:54 | Lukasz Kalinowski – Dmitriy Rudov | 3:4 (8:11,8:11,10:12,12:10,12:10,11:9,6:11) |
16:57 | Aleksandr Gorochny – Nikita Ivanov | 1:4 (13:11,9:11,14:16,6:11,8:11) |
16:59 | Sergey Cherednichenko – Maksim Tkachenko | 4:1 (11:7,11:7,8:11,14:12,11:2) |
17:00 | Mariusz Barszcz – Marcin Morawski | 2:4 (9:11,5:11,3:11,11:9,11:5,5:11) |
17:00 | Dmitry Pozdnyakov – Pavel Potrepko | 0:4 (4:11,5:11,9:11,9:11) |
17:00 | Roman Bestaev – Igor Klochko | 4:3 (11:5,3:11,12:10,11:4,6:11,7:11,11:8) |
17:03 | Nabijon Gafurov – Denis Medvedev | 2:4 (9:11,12:10,10:12,6:11,11:5,9:11) |
17:05 | Grigory Grulev – Vladimir Shmelyov | 2:4 (11:6,11:9,7:11,8:11,9:11,6:11) |
17:11 | Alexey Dolgov – Maxim Chernov | 1:4 (7:11,11:13,11:5,7:11,10:12) |
17:15 | Konstantin Kochetkov – Evgeny Lovchiy | 4:1 (8:11,11:3,11:9,11:7,11:7) |
17:15 | Pawel Galecki – Rafal Zajkowski | 4:0 (11:3,11:5,11:9,11:6) |
17:20 | Artem Poduporin – Alexander Karklin | 3:4 (11:9,4:11,7:11,9:11,12:10,11:6,8:11) |
17:25 | Alexey Kolodin – Islam Chegaduev | 3:4 (11:5,9:11,11:5,6:11,12:10,9:11,7:11) |
17:27 | Mariusz Soliwoda – Sergei Volkov | 0:4 (9:11,9:11,10:12,5:11) |
17:30 | Dmitriy Rudov – Jaroslaw Drozdowski | 4:1 (11:5,11:5,7:11,11:5,17:15) |
17:30 | Nikolai Brui – Vitaly Nizavets | 1:4 (9:11,7:11,11:8,2:11,11:13) |
17:32 | Alexei Pashin – Sergey Samoiliuk | 4:2 (2:11,11:5,11:4,11:9,9:11,11:7) |
17:33 | Anton Karpenko – Vladislav Kunitsyn | 4:1 (11:7,11:4,11:2,8:11,11:9) |
17:35 | Andrey Tristen – Valentin Zhivolkovsky | 3:4 (10:12,11:6,11:8,11:6,8:11,10:12,8:11) |
17:36 | Vladyslav Antonov – Pavel Malakhov | 4:3 (7:11,5:11,11:9,8:11,11:5,11:2,11:5) |
17:38 | Igor Klochko – Denis Shpadaruk | 2:0 (11:6,12:10,9:5) (Отказ Денис Шпадарук (Блр)) |
17:41 | Maxim Chernov – Maxim Semizorov | 4:2 (9:11,5:11,11:8,14:12,11:6,11:6) |
17:42 | Pawel Galecki – Marian Wardzynski | 4:3 (11:5,8:11,9:11,8:11,11:6,11:7,11:8) |
17:45 | Evgeny Lovchiy – Dmitriy Kolesnikov An | 4:1 (11:3,3:11,11:4,11:6,11:7) |
17:45 | Ruslan Taymazov – Dmitry Borisov | 2:4 (2:11,5:11,11:8,11:6,7:11,8:11) |
17:47 | Jan Klepko – Aliaksandr Kviatkouski | 4:2 (19:17,5:11,11:8,8:11,11:7,11:8) |
17:50 | Sergei Volkov – Bartlomiej Truszewski | 4:2 (11:8,2:11,11:5,9:11,11:8,11:8) |
17:50 | Maxim Evitch – Pavel Skrobot | 4:0 (11:8,13:11,11:6,12:10) |
17:50 | Mikhail Leonov – Timur Mamazakirov | 4:3 (11:7,9:11,7:11,11:7,11:3,3:11,11:3) |
17:50 | Alexander Oleksyuk – Oleg Shilo | 3:4 (11:9,11:8,8:11,11:4,2:11,7:11,10:12) |
17:59 | Marcin Morawski – Dmitriy Rudov | 4:0 (12:10,12:10,11:6,11:6) |
18:00 | Artur Bialek – Przemyslaw Walaszek | 4:1 (12:10,11:7,4:11,11:8,13:11) |
18:00 | Pavel Potrepko – Dmitry Pozdnyakov | 4:2 (8:11,11:5,11:9,11:4,9:11,11:7) |
18:00 | Roman Bestaev – Kirill Shurapov | 3:4 (11:6,8:11,7:11,11:13,11:9,11:7,6:11) |
18:02 | Maksim Tkachenko – Sergey Cherednichenko | 2:4 (2:11,11:9,2:11,7:11,11:8,8:11) |
18:07 | Alexei Pashin – Aleksandr Gorochny | 4:1 (8:11,11:3,11:8,11:8,11:5) |
18:10 | Alex Kuznetsov P. – Konstantin Kochetkov | 4:2 (11:5,6:11,11:9,12:14,11:6,11:9) |
18:16 | Alexey Dolgov – Evgeny Dylykov | 4:3 (11:9,11:8,8:11,4:11,11:9,9:11,11:8) |
18:17 | Bulat Tsyrenzhapov – Igor Plyukhin | 2:4 (11:8,5:11,11:7,10:12,5:11,9:11) |
18:24 | Kirill Goncharov – Sergei Demidovich | 4:3 (7:11,11:6,5:11,7:11,11:7,15:13,12:10) |
18:25 | Lukasz Grzyb – Michal Galas | 3:4 (5:11,11:9,11:9,9:11,7:11,13:11,5:11) |
18:25 | Jaroslaw Drozdowski – Mariusz Barszcz | 1:4 (5:11,8:11,6:11,11:8,8:11) |
18:26 | Mariusz Soliwoda – Krzysztof Zalewski | 1:4 (13:11,7:11,5:11,6:11,8:11) |
18:27 | Dmitry Pozdnyakov – Artem Poduporin | 4:3 (10:12,6:11,6:11,11:9,11:3,12:10,11:6) |
18:28 | Lukasz Kalinowski – Aliaksandr Kviatkouski | 4:3 (11:5,11:7,11:6,8:11,7:11,10:12,12:10) |
18:30 | Anton Lazarevskii – Matvey Zhdanyuk | 4:2 (3:11,11:4,16:14,9:11,14:12,11:4) |
18:35 | Vladislav Kunitsyn – Maksim Tkachenko | 4:3 (11:5,11:7,13:15,9:11,11:8,9:11,14:12) |
18:35 | Bulat Latipov – Maksim Kovrizhnikov | 2:4 (11:2,6:11,6:11,11:5,6:11,11:13) |
18:36 | Rafal Zajkowski – Adam Klosinski | 1:4 (8:11,11:6,7:11,8:11,7:11) |
18:37 | Ivan Ivanov – Maxim Schinov | 1:4 (7:11,5:11,11:4,6:11,6:11) |
18:40 | Sergey Samoiliuk – Nikita Ivanov | 4:2 (11:2,11:3,5:11,11:13,11:9,12:10) |
18:50 | Alexey Zhurkevich – Oleg Astashevich | 4:3 (4:11,11:9,11:8,8:11,9:11,11:8,12:10) |
18:50 | Mariusz Barszcz – Dmitriy Rudov | 4:3 (9:11,11:5,11:7,11:8,2:11,3:11,11:8) |
18:53 | Mariusz Soliwoda – Bartlomiej Truszewski | 3:4 (5:11,11:5,12:10,8:11,4:11,11:9,9:11) |
18:55 | Alexey Kolodin – Bulat Tsyrenzhapov | 4:2 (13:15,10:12,11:7,11:9,11:2,11:5) |
18:59 | Boris Alekseev – Victor Kiselev | 4:2 (11:7,11:8,11:13,11:6,10:12,11:5) |
19:00 | Valentin Zhivolkovsky – Andrey Tristen | 0:4 (8:11,10:12,8:11,8:11) |
19:00 | Maxim Evitch – Matvey Zhdanyuk | 0:4 (8:11,12:14,3:11,7:11) |
19:00 | Artur Bialek – Michal Galas | 4:2 (11:4,11:6,5:11,11:8,11:13,11:8) |
19:02 | Maxim Semizorov – Evgeny Dylykov | 2:4 (10:12,3:11,9:11,11:5,11:6,9:11) |
19:04 | Oleg Shilo – Ivan Ivanov | 4:3 (17:19,11:7,8:11,11:7,8:11,11:9,11:8) |
19:05 | Timur Mamazakirov – Bulat Latipov | 3:4 (11:9,6:11,11:6,13:11,6:11,8:11,3:11) |
19:06 | Pavel Potrepko – Alexander Karklin | 4:3 (15:13,7:11,6:11,11:6,11:7,7:11,12:10) |
19:08 | Nikita Ivanov – Aleksandr Gorochny | 0:4 (7:11,6:11,7:11,8:11) |
19:10 | Rafal Zajkowski – Marian Wardzynski | 2:4 (11:5,11:5,7:11,9:11,8:11,7:11) |
19:17 | Jan Klepko – Dmitriy Rudov | 2:4 (4:11,4:11,7:11,11:8,12:10,2:11) |
19:25 | Anton Lazarevskii – Pavel Skrobot | 4:1 (7:11,12:10,11:7,11:8,12:10) |
19:28 | Sergey Samoiliuk – Alexei Pashin | 4:3 (11:9,11:5,7:11,6:11,9:11,11:4,11:5) |
19:30 | Anton Karpenko – Sergey Cherednichenko | 3:4 (13:11,11:8,11:7,3:11,5:11,11:13,8:11) |
19:32 | Sergei Demidovich – Kirill Goncharov | 4:2 (9:11,11:7,11:6,11:7,9:11,11:7) |
19:32 | Maxim Chernov – Alexey Dolgov | 1:4 (3:11,9:11,6:11,12:10,5:11) |
19:33 | Marcin Morawski – Jaroslaw Drozdowski | 4:3 (11:9,11:9,8:11,6:11,11:3,10:12,11:6) |
19:33 | Bulat Tsyrenzhapov – Islam Chegaduev | 4:0 (11:7,11:8,11:7,11:9) |
19:33 | Andrey Nikolaev – Artyom Surin | 4:3 (7:11,7:11,11:8,11:9,7:11,12:10,11:4) |
19:35 | Lukasz Grzyb – Przemyslaw Walaszek | 3:4 (13:11,5:11,11:5,9:11,11:8,7:11,6:11) |
19:35 | Sergei Volkov – Krzysztof Zalewski | 2:4 (9:11,11:6,11:5,10:12,3:11,7:11) |
19:40 | Maksim Kovrizhnikov – Mikhail Leonov | 4:2 (11:8,11:8,9:11,11:8,9:11,11:8) |
19:41 | Nikolay Averkiyev – Oleg Astashevich | 2:4 (8:11,11:8,6:11,11:8,3:11,7:11) |
19:45 | Nikolay Averkiyev – Ilya Yurusov | 4:3 (11:5,10:12,11:8,7:11,7:11,11:8,11:6) |
19:47 | Maxim Evitch – Anton Lazarevskii | 1:4 (2:11,10:12,6:11,14:12,8:11) |
19:49 | Maxim Schinov – Alexander Oleksyuk | 4:3 (10:12,11:7,11:8,6:11,12:10,10:12,11:8) |
19:50 | Alexander Mitrofanov – Daniil Fedorov | 2:4 (13:11,8:11,11:7,8:11,9:11,7:11) |
19:50 | Filip Lewaszkiewicz – Milosz Kukawka | 4:0 (11:1,11:5,11:9,13:11) |
19:53 | Pawel Galecki – Adam Klosinski | 3:4 (14:16,12:10,11:8,8:11,5:11,13:11,6:11) |
20:00 | Kirill Goncharov – Valentin Zhivolkovsky | 4:1 (15:13,11:7,11:0,7:11,11:9) |
20:00 | Dmitriy Smirnov – Igor Egorov V. | 4:2 (11:5,11:6,7:11,13:11,9:11,11:9) |
20:00 | Alexander Olkhovik – Igor Klochko | 3:4 (6:11,9:11,11:6,6:11,11:9,13:11,5:11) |
20:05 | Artur Bialek – Lukasz Grzyb | 4:1 (11:7,14:16,11:7,11:6,11:3) |
20:05 | Bulat Tsyrenzhapov – Alexey Kolodin | 2:4 (11:5,10:12,4:11,2:11,11:7,4:11) |
20:08 | Vladislav Milinka – Alexander Sagitov | 4:1 (11:5,12:10,7:11,11:9,11:6) |
20:10 | Jaroslaw Drozdowski – Marcin Morawski | 4:3 (9:11,7:11,11:7,11:7,11:6,4:11,11:5) |
20:15 | Matvey Zhdanyuk – Pavel Skrobot | 2:4 (11:1,9:11,9:11,8:11,11:7,8:11) |
20:17 | Jakub Budzynski – Jakub Lamperski | 0:4 (7:11,8:11,9:11,8:11) |
20:17 | Mikhail Leonov – Bulat Latipov | 0:4 (6:11,12:14,9:11,4:11) |
20:19 | Alexey Zhurkevich – Ilya Yurusov | 3:4 (13:11,5:11,9:11,10:12,11:6,11:6,3:11) |
20:20 | Victor Kiselev – Andrey Nikolaev | 1:4 (6:11,5:11,2:11,11:8,8:11) |
20:25 | Aleksandr Volkov – Igor Egorov V. | 1:4 (11:7,10:12,8:11,8:11,9:11) |
20:27 | Sergei Demidovich – Andrey Tristen | 4:3 (11:4,12:10,11:7,6:11,8:11,9:11,12:10) |
20:33 | Andrey Vasiliev – Karen Movsisyan | 3:4 (9:11,11:8,11:7,4:11,6:11,12:10,6:11) |
20:34 | Alexander Oleksyuk – Ivan Ivanov | 0:4 (8:11,10:12,4:11,6:11) |
20:35 | Michal Galas – Przemyslaw Walaszek | 3:4 (9:11,11:7,10:12,8:11,12:10,11:9,8:11) |
20:37 | Andrey Sirozh – Vladislav Svidersky | 4:3 (12:10,11:8,3:11,11:7,7:11,9:11,11:4) |
20:37 | Filip Lewaszkiewicz – Jakub Lamperski | 2:4 (9:11,6:11,4:11,11:9,11:8,7:11) |
20:40 | Bartlomiej Wisniewski – Tomasz Tamiola | 1:4 (12:10,8:11,7:11,7:11,8:11) |
20:41 | Pavel Skrobot – Anton Lazarevskii | 2:4 (11:8,4:11,2:11,14:16,11:9,8:11) |
20:42 | Timur Mamazakirov – Maksim Kovrizhnikov | 1:4 (14:12,7:11,10:12,9:11,8:11) |
20:42 | Valery Kataev – Mikhail Ivanov | 3:4 (8:11,9:11,11:9,12:10,6:11,13:11,9:11) |
20:45 | Dmitriy Rudov – Mariusz Barszcz | 0:4 (8:11,2:11,9:11,7:11) |
20:47 | Artyom Surin – Boris Alekseev | 4:3 (4:11,11:7,9:11,11:7,11:9,3:11,11:6) |
20:50 | Dzhamshed Khasanov – Pavel Eliseevich | 1:4 (9:11,5:11,11:6,5:11,9:11) |
21:00 | Krzysztof Blue – Piotr Wiklo | 4:3 (7:11,10:12,7:11,11:7,11:6,12:10,11:3) |
21:00 | Igor Egorov V. – Aleksandr Volkov | 3:4 (7:11,13:11,11:9,9:11,7:11,11:5,9:11) |
21:01 | Yuri Dmitriev – Ildar Khairullin | 3:4 (9:11,11:9,13:11,7:11,11:9,9:11,12:14) |
21:05 | Adam Rakowski – Maksymilian Nawarski | 4:3 (9:11,7:11,14:12,11:9,11:2,11:13,11:8) |
21:08 | Alexander Olkhovik – Vladislav Svidersky | 4:3 (6:11,9:11,11:5,6:11,11:6,11:7,11:7) |
21:08 | Oleg Shilo – Maxim Schinov | 2:4 (5:11,11:9,9:11,11:9,7:11,8:11) |
21:10 | Dmitriy Rudov – Marcin Morawski | 3:4 (10:12,11:5,9:11,11:5,11:6,8:11,8:11) |
21:10 | Sergey Yacenko – Evgeniy Elizarov | 4:3 (8:11,11:7,10:12,5:11,12:10,11:8,11:7) |
21:10 | Jakub Budzynski – Milosz Kukawka | 4:3 (5:11,15:13,9:11,13:11,7:11,12:10,13:11) |
21:10 | Matvey Zhdanyuk – Maxim Evitch | 4:3 (8:11,11:3,11:8,6:11,12:10,9:11,11:9) |
21:13 | Bulat Latipov – Mikhail Leonov | 1:4 (9:11,2:11,11:5,7:11,9:11) |
21:13 | Andrey Krasnov – Roman Kharitonenko | 4:1 (11:4,4:11,11:8,11:7,11:2) |
21:15 | Lukasz Grzyb – Artur Bialek | 1:4 (11:9,6:11,7:11,3:11,6:11) |
21:15 | Daniil Fedorov – Andrey Vasiliev | 1:4 (11:6,6:11,11:13,7:11,10:12) |
21:30 | Marcin Mariusz Trochim – Marcin Ratajczyk | 0:4 (14:16,7:11,8:11,10:12) |
21:32 | Alexander Sagitov – Valery Kataev | 4:1 (11:3,11:9,3:11,15:13,11:7) |
21:35 | Alexey Zhurkevich – Nikolay Averkiyev | 4:1 (10:12,11:9,11:4,11:5,11:8) |
21:35 | Matvey Tkachev – Mikhail Dmitriev | 4:1 (12:10,11:9,9:11,12:10,11:9) |
21:35 | Boris Alekseev – Andrey Nikolaev | 1:4 (10:12,5:11,7:11,11:6,3:11) |
21:40 | Dmitri Davidov – Kirill Kazanin | 4:0 (11:9,11:7,11:9,11:7) |
21:41 | Maksim Kovrizhnikov – Timur Mamazakirov | 4:2 (4:11,9:11,20:18,11:4,11:7,13:11) |
21:45 | Bartlomiej Wisniewski – Maksymilian Nawarski | 0:4 (5:11,6:11,5:11,7:11) |
21:45 | Przemyslaw Walaszek – Michal Galas | 4:0 (11:6,14:12,11:8,11:8) |
21:45 | Igor Egorov V. – Dmitriy Smirnov | 4:2 (8:11,13:11,11:9,11:7,9:11,11:8) |
21:49 | Alexander Oleksyuk – Maxim Schinov | 4:2 (8:11,11:5,16:14,6:11,11:7,11:7) |
21:50 | Karen Movsisyan – Alexander Mitrofanov | 4:0 (12:10,13:11,11:8,13:11) |
21:50 | Andrey Sirozh – Igor Klochko | 1:4 (11:13,11:5,11:13,8:11,4:11) |
21:50 | Pavel Skrobot – Maxim Evitch | 2:4 (3:11,9:11,13:11,11:5,8:11,7:11) |
21:54 | Filip Lewaszkiewicz – Jakub Budzynski | 0:4 (3:11,9:11,10:12,6:11) |
21:55 | Mariusz Barszcz – Jaroslaw Drozdowski | 4:1 (9:11,11:7,11:7,11:7,11:8) |
21:59 | Victor Kiselev – Artyom Surin | 0:4 (5:11,2:11,2:11,5:11) |
22:00 | Andrey Krasnov – Kirill Kazanin | 0:4 (5:11,3:11,5:11,9:11) |
22:02 | Adam Rakowski – Tomasz Tamiola | 0:4 (9:11,10:12,10:12,9:11) |
22:05 | Michal Galas – Lukasz Grzyb | 4:3 (6:11,11:6,11:4,9:11,11:5,9:11,11:7) |
22:06 | Krzysztof Blue – Marcin Ratajczyk | 4:2 (11:5,11:8,12:14,11:7,13:15,11:6) |
22:07 | Pavel Eliseevich – Sergey Yacenko | 3:4 (3:11,11:5,4:11,8:11,11:6,11:2,11:13) |
22:07 | Ilya Yurusov – Oleg Astashevich | 4:2 (11:7,8:11,9:11,11:6,12:10,12:10) |
22:07 | Ildar Khairullin – Matvey Tkachev | 2:4 (8:11,6:11,12:10,15:13,4:11,7:11) |
22:11 | Mikhail Ivanov – Vladislav Milinka | 3:4 (11:3,11:9,3:11,6:11,8:11,11:8,7:11) |
22:15 | Dmitriy Smirnov – Aleksandr Volkov | 1:4 (11:4,7:11,8:11,7:11,7:11) |
22:19 | Jakub Lamperski – Milosz Kukawka | 1:4 (3:11,11:9,7:11,4:11,3:11) |
22:20 | Andrey Nikolaev – Victor Kiselev | 4:1 (6:11,11:8,11:5,11:9,11:3) |
22:22 | Alexander Olkhovik – Andrey Sirozh | 1:4 (2:11,11:8,9:11,9:11,7:11) |
22:22 | Alexander Mitrofanov – Andrey Vasiliev | 4:2 (10:12,11:9,11:9,11:4,9:11,11:6) |
22:22 | Matvey Zhdanyuk – Anton Lazarevskii | 3:4 (11:7,11:13,11:8,9:11,11:4,8:11,8:11) |
22:25 | Bulat Latipov – Timur Mamazakirov | 3:4 (11:6,8:11,11:9,6:11,11:7,6:11,4:11) |
22:28 | Dmitri Davidov – Roman Kharitonenko | 4:0 (11:5,15:13,11:7,11:9) |
22:28 | Bartlomiej Wisniewski – Adam Rakowski | 0:4 (3:11,6:11,9:11,5:11) |
22:33 | Mikhail Dmitriev – Yuri Dmitriev | 2:4 (9:11,12:10,9:11,11:8,7:11,9:11) |
22:36 | Ivan Ivanov – Oleg Shilo | 2:4 (10:12,11:6,2:11,10:12,11:9,7:11) |
22:43 | Jakub Lamperski – Filip Lewaszkiewicz | 4:3 (12:10,7:11,11:6,5:11,11:5,8:11,11:7) |
22:44 | Evgeniy Elizarov – Dzhamshed Khasanov | 2:4 (10:12,5:11,13:15,11:6,11:7,5:11) |
22:45 | Przemyslaw Walaszek – Artur Bialek | 4:3 (11:7,11:6,8:11,9:11,8:11,11:5,11:6) |
22:45 | Marcin Mariusz Trochim – Piotr Wiklo | 2:4 (4:11,6:11,11:6,18:20,11:2,6:11) |
22:45 | Boris Alekseev – Artyom Surin | 1:4 (10:12,5:11,11:7,6:11,6:11) |
22:45 | Igor Egorov V. – Igor Egorov V. | 4:3 (6:11,11:9,11:6,6:11,13:11,9:11,11:5) |
22:45 | Andrey Krasnov – Dmitri Davidov | 2:4 (5:11,11:8,10:12,3:11,11:9,9:11) |
22:50 | Daniil Fedorov – Karen Movsisyan | 3:4 (11:7,7:11,11:5,11:6,9:11,3:11,6:11) |
22:50 | Maksymilian Nawarski – Tomasz Tamiola | 4:0 (11:7,11:7,11:5,11:7) |
22:51 | Nikolay Averkiyev – Alexey Zhurkevich | 2:4 (11:9,6:11,5:11,11:7,7:11,3:11) |
22:52 | Vladislav Milinka – Valery Kataev | 4:1 (11:5,11:8,12:14,14:12,11:6) |
22:57 | Vladislav Svidersky – Igor Klochko | 4:0 (11:7,11:7,11:9,11:7) |
22:59 | Yuri Dmitriev – Matvey Tkachev | 1:4 (8:11,11:7,5:11,6:11,9:11) |
23:03 | Mikhail Leonov – Maksim Kovrizhnikov | 4:2 (16:18,11:8,11:6,11:9,7:11,11:9) |
23:10 | Maxim Schinov – Ivan Ivanov | 2:4 (7:11,8:11,11:8,11:9,4:11,9:11) |
23:15 | Maksymilian Nawarski – Bartlomiej Wisniewski | 4:1 (11:8,11:6,11:7,6:11,11:7) |
23:17 | Krzysztof Blue – Marcin Mariusz Trochim | 4:3 (11:9,11:6,10:12,8:11,11:4,9:11,11:6) |
23:18 | Kirill Kazanin – Roman Kharitonenko | 2:4 (8:11,5:11,11:3,11:5,10:12,8:11) |
23:20 | Victor Kiselev – Boris Alekseev | 1:4 (7:11,11:9,3:11,9:11,7:11) |
23:20 | Milosz Kukawka – Jakub Budzynski | 2:4 (10:12,15:17,12:10,13:11,5:11,3:11) |
23:23 | Ildar Khairullin – Mikhail Dmitriev | 2:4 (7:11,4:11,11:9,11:7,7:11,8:11) |
23:25 | Dmitriy Smirnov – Igor Egorov V. | 4:1 (11:9,11:5,11:5,4:11,12:10) |
TT-Cup. Poland
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:05 | Jon Persson – Liam Pitchford | 2:4 (5:11,6:11,11:6,9:11,11:7,9:11) |
00:15 | Hugo Calderano – Tomokazu Harimoto | 4:3 (11:8,9:11,11:7,10:12,10:12,11:6,11:9) |
00:50 | Tomokazu Harimoto – Ma Long | 4:0 (11:5,12:10,11:9,11:8) |
01:10 | Robert Gardos – Kanak Jha | 1:4 (9:11,11:13,9:11,11:3,9:11) |
01:30 | Tomokazu Harimoto – Tomokazu Harimoto | 4:3 (11:8,7:11,11:6,9:11,9:11,11:8,12:10) |
01:50 | Liam Pitchford – Hugo Calderano | 1:4 (11:6,4:11,9:11,14:16,7:11) |
02:20 | Xu Xin – Jon Persson | 4:1 (11:7,7:11,11:7,12:10,11:6) |
02:35 | Mattias Falck – Kirill Skachkov | 3:4 (9:11,11:7,9:11,11:5,11:6,9:11,7:11) |
02:55 | Dimitrij Ovtcharov – Zhendong Fan | 1:4 (9:11,5:11,5:11,11:6,7:11) |
03:25 | Tomokazu Harimoto – Ma Long | 4:1 (11:4,7:11,11:9,11:6,11:9) |
03:45 | Kirill Skachkov – Dimitrij Ovtcharov | 2:4 (4:11,9:11,11:5,11:8,9:11,9:11) |
04:00 | Jon Persson – Mattias Falck | 4:1 (14:12,11:7,11:7,10:12,11:8) |
04:30 | Hugo Calderano – Xu Xin | 4:3 (13:11,11:7,3:11,6:11,8:11,11:7,17:15) |
04:45 | Tomokazu Harimoto – Liam Pitchford | 3:4 (5:11,7:11,11:7,5:11,11:2,11:8,3:11) |
05:25 | Robert Gardos – Tomokazu Harimoto | 4:2 (11:5,11:7,11:7,9:11,6:11,11:4) |
05:35 | Kanak Jha – Ma Long | 1:4 (11:8,8:11,4:11,6:11,7:11) |
06:15 | Liam Pitchford – Robert Gardos | 4:0 (11:6,13:11,11:8,11:2) |
06:25 | Xu Xin – Tomokazu Harimoto | 4:1 (11:7,12:10,12:10,7:11,14:12) |
06:45 | Mattias Falck – Hugo Calderano | 0:4 (9:11,10:12,4:11,9:11) |
07:05 | Dimitrij Ovtcharov – Jon Persson | 4:1 (13:11,11:3,11:6,4:11,11:6) |
07:20 | Tomokazu Harimoto – Kirill Skachkov | 4:0 (11:5,11:7,11:7,11:4) |
07:40 | Ma Long – Zhendong Fan | 3:4 (11:8,11:8,11:9,4:11,6:11,5:11,4:11) |
08:05 | Jon Persson – Tomokazu Harimoto | 4:2 (11:5,9:11,11:6,4:11,11:5,11:6) |
08:30 | Hugo Calderano – Dimitrij Ovtcharov | 1:4 (6:11,9:11,11:5,10:12,8:11) |
08:45 | Tomokazu Harimoto – Mattias Falck | 3:4 (1:11,11:7,7:11,11:5,14:12,4:11,2:11) |
09:10 | Robert Gardos – Xu Xin | 3:4 (11:3,15:13,7:11,5:11,8:11,11:9,4:11) |
09:30 | Kanak Jha – Liam Pitchford | 2:4 (11:6,5:11,8:11,12:10,11:13,5:11) |
10:00 | Ma Long – Tomokazu Harimoto | 2:4 (9:11,3:11,11:7,9:11,11:9,10:12) |
10:25 | Xu Xin – Kanak Jha | 4:1 (7:11,11:9,11:6,11:7,11:6) |
10:45 | Mattias Falck – Robert Gardos | 4:3 (6:11,11:8,11:13,3:11,11:5,11:1,11:6) |
11:00 | Dimitrij Ovtcharov – Tomokazu Harimoto | 3:4 (7:11,7:11,11:8,11:7,11:3,6:11,9:11) |
11:35 | Tomokazu Harimoto – Hugo Calderano | 2:4 (5:11,11:7,7:11,11:9,8:11,10:12) |
11:50 | Ma Long – Jon Persson | 4:0 (11:8,11:7,13:11,11:5) |
12:20 | Zhendong Fan – Kirill Skachkov | 4:1 (11:9,10:12,11:5,11:7,13:11) |
12:45 | Hugo Calderano – Ma Long | 4:2 (8:11,11:6,3:11,11:6,11:6,12:10) |
13:00 | Tomokazu Harimoto – Tomokazu Harimoto | 3:4 (9:11,8:11,11:6,11:7,17:19,11:8,10:12) |
13:30 | Robert Gardos – Dimitrij Ovtcharov | 4:1 (11:6,12:10,15:13,9:11,11:7) |
14:00 | Kanak Jha – Mattias Falck | 3:4 (12:10,10:12,8:11,13:11,8:11,11:4,3:11) |
14:15 | Ma Long – Xu Xin | 2:4 (11:2,11:8,10:12,5:11,9:11,5:11) |
14:55 | Tomokazu Harimoto – Liam Pitchford | 4:3 (11:13,11:8,11:13,11:9,11:9,9:11,11:4) |
15:20 | Mattias Falck – Ma Long | 4:0 (11:9,11:8,11:9,11:4) |
15:50 | Dimitrij Ovtcharov – Kanak Jha | 3:4 (11:6,8:11,11:5,11:8,3:11,7:11,9:11) |
16:00 | Tomokazu Harimoto – Robert Gardos | 0:4 (7:11,6:11,6:11,4:11) |
16:30 | Ma Long – Tomokazu Harimoto | 2:4 (8:11,7:11,7:11,11:6,11:6,7:11) |
16:40 | Zhendong Fan – Hugo Calderano | 4:3 (10:12,7:11,4:11,11:4,11:9,11:7,11:8) |
17:10 | Kirill Skachkov – Jon Persson | 4:2 (12:10,9:11,11:8,6:11,11:5,11:9) |
17:40 | Tomokazu Harimoto – Zhendong Fan | 3:4 (7:11,11:7,6:11,8:11,11:8,11:9,5:11) |
17:55 | Robert Gardos – Ma Long | 1:4 (11:13,12:10,8:11,8:11,10:12) |
18:30 | Kanak Jha – Tomokazu Harimoto | 4:1 (13:11,11:7,8:11,12:10,11:4) |
18:45 | Ma Long – Dimitrij Ovtcharov | 4:3 (16:14,12:14,11:9,7:11,11:3,4:11,11:5) |
19:10 | Tomokazu Harimoto – Mattias Falck | 4:1 (6:11,11:6,11:3,11:9,11:7) |
19:40 | Liam Pitchford – Xu Xin | 1:4 (4:11,10:12,7:11,11:6,7:11) |
20:00 | Tomokazu Harimoto – Dimitrij Ovtcharov | 2:4 (8:11,12:14,9:11,17:15,11:9,6:11) |
20:15 | Ma Long – Tomokazu Harimoto | 4:2 (6:11,11:5,9:11,11:4,11:8,11:9) |
20:50 | Kanak Jha – Ma Long | 2:4 (11:5,11:8,5:11,8:11,8:11,8:11) |
21:05 | Robert Gardos – Zhendong Fan | 0:4 (12:14,7:11,11:13,14:16) |
21:35 | Tomokazu Harimoto – Kirill Skachkov | 4:1 (10:12,11:5,11:9,11:9,11:7) |
21:50 | Hugo Calderano – Jon Persson | 4:3 (11:7,10:12,11:5,9:11,11:6,7:11,11:4) |
22:25 | Kirill Skachkov – Robert Gardos | 3:4 (11:7,11:7,6:11,9:11,7:11,11:9,9:11) |
22:40 | Zhendong Fan – Kanak Jha | 4:0 (11:9,13:11,11:5,11:5) |
23:10 | Ma Long – Ma Long | 2:4 (7:11,4:11,7:11,11:6,11:6,11:13) |
23:20 | Tomokazu Harimoto – Tomokazu Harimoto | 1:4 (15:17,14:16,11:9,9:11,7:11) |
23:55 | Dimitrij Ovtcharov – Liam Pitchford | 3:4 (11:9,11:8,8:11,12:14,9:11,11:7,9:11) |
TT-Cup. Spain
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:10 | Martin Prusa – Adam Kosacky | 3:2 (6:11,11:9,5:11,11:8,11:9) |
00:15 | Jaroslav Brynych – Petr Libovicky | 3:1 (11:4,11:6,5:11,11:6) |
00:25 | Filip Cernota – Martin Stusek | 1:3 (19:17,9:11,9:11,10:12) |
00:45 | Martin Prusa – Adam Kosacky | 3:1 (11:7,7:11,11:6,11:9) |
00:45 | Martin Topol – Martin Plihal | 3:0 (12:10,11:8,11:4) |
01:00 | Petr Dvorak – Martin Stusek | 2:3 (11:8,9:11,9:11,11:8,6:11) |
01:15 | Jean-Baptiste Cousin – Martin Hargas | 1:3 (7:11,6:11,11:7,10:12) |
01:45 | Filip Cernota – Tomas Vorisek | 3:2 (13:11,12:10,9:11,2:11,11:7) |
09:20 | Pavel Cibik – Ondrej Svarc | 3:2 (9:11,12:10,8:11,11:9,11:5) |
09:50 | Jiri Celler – Jachym Sebl | 3:2 (3:11,11:7,14:12,7:11,11:9) |
09:55 | Rostislav Klyuchuk – Vojtech Waldhauser | 3:2 (11:7,8:11,11:8,9:11,11:9) |
10:20 | Pavel Cibik – Jachym Sebl | 1:3 (6:11,10:12,11:6,6:11) |
10:25 | Josef Pistora – Tomas Krejci | 1:3 (6:11,11:8,7:11,5:11) |
10:45 | Ondrej Svarc – Jiri Celler | 3:0 (11:8,11:7,11:6) |
10:55 | Rostislav Klyuchuk – Tomas Krejci | 2:3 (11:13,12:10,9:11,11:8,7:11) |
11:20 | Pavel Cibik – Jiri Celler | 3:2 (11:7,13:11,4:11,7:11,11:8) |
11:30 | Vojtech Waldhauser – Josef Pistora | 3:0 (11:8,11:5,11:5) |
11:45 | Rostislav Klyuchuk – Josef Pistora | 3:2 (4:11,11:9,5:11,11:6,11:3) |
11:50 | Jachym Sebl – Ondrej Svarc | 3:2 (11:6,11:9,8:11,9:11,11:8) |
12:15 | Tomas Krejci – Vojtech Waldhauser | 2:3 (11:4,11:13,11:9,5:11,9:11) |
12:30 | Ondrej Svarc – Jiri Celler | 3:0 (11:3,11:6,11:4) |
12:45 | Jachym Sebl – Pavel Cibik | 0:3 (8:11,7:11,5:11) |
13:00 | Vojtech Waldhauser – Josef Pistora | 3:1 (7:11,11:9,11:6,11:5) |
13:15 | Tomas Krejci – Rostislav Klyuchuk | 3:0 (11:7,11:7,14:12) |
13:20 | Vojtech Antos – Lukas Pour | 1:3 (6:11,8:11,13:11,8:11) |
13:45 | Jan Hendrych – Martin Dolezal | 3:2 (8:11,6:11,11:6,12:10,13:11) |
13:50 | Vladimir Libovicky – Jan Zalesky | 3:0 (11:7,11:8,11:7) |
14:20 | Vojtech Antos – Jan Zalesky | 3:2 (11:9,11:13,11:9,5:11,12:10) |
14:25 | Pavel Vyvial – Adam Martin Rek | 3:1 (6:11,11:9,14:12,11:6) |
14:50 | Lukas Pour – Vladimir Libovicky | 3:1 (13:11,11:4,6:11,11:9) |
14:55 | Jan Hendrych – Adam Martin Rek | 1:3 (13:11,12:14,8:11,8:11) |
15:15 | Martin Dolezal – Pavel Vyvial | 3:2 (11:6,11:5,6:11,8:11,11:8) |
15:20 | Vojtech Antos – Vladimir Libovicky | 3:1 (7:11,11:9,11:9,11:8) |
15:45 | Jan Hendrych – Pavel Vyvial | 0:3 (4:11,10:12,4:11) |
15:50 | Jan Zalesky – Lukas Pour | 0:3 (6:11,6:11,10:12) |
16:15 | Vladimir Libovicky – Jan Zalesky | 3:1 (11:6,13:11,3:11,11:9) |
16:15 | Adam Martin Rek – Martin Dolezal | 3:2 (5:11,13:11,8:11,12:10,11:2) |
16:45 | Lukas Pour – Vojtech Antos | 2:3 (3:11,11:7,11:7,17:19,7:11) |
17:00 | Jan Hendrych – Martin Dolezal | 2:3 (8:11,11:6,5:11,11:7,8:11) |
17:20 | Zdenek Dusek – Pavel Cibik | 2:3 (6:11,10:12,11:1,13:11,8:11) |
17:30 | Pavel Vyvial – Adam Martin Rek | 1:3 (8:11,6:11,13:11,7:11) |
17:40 | Ales Langer – Filip Kopecky | 2:3 (8:11,9:11,11:6,14:12,9:11) |
17:45 | Tomas Cerveny – Matous Dura | 3:0 (11:7,11:9,13:11) |
17:50 | Jachym Sebl – Stepan Koci | 0:3 (5:11,8:11,7:11) |
18:10 | David Mutl – Miroslav Sochor | 3:2 (8:11,11:8,11:6,10:12,14:12) |
18:15 | Zdenek Dusek – Stepan Koci | 0:3 (5:11,11:13,7:11) |
18:25 | Petr Dvorak – Ales Hanl | 3:2 (15:13,11:5,7:11,8:11,11:6) |
18:45 | Ales Langer – Miroslav Sochor | 3:0 (12:10,11:6,11:9) |
18:50 | Pavel Cibik – Jachym Sebl | 3:0 (11:6,12:10,11:6) |
18:55 | Tomas Cerveny – Ales Hanl | 0:3 (6:11,9:11,12:14) |
19:10 | Filip Kopecky – David Mutl | 3:2 (11:9,4:11,9:11,11:8,11:5) |
19:20 | Zdenek Dusek – Jachym Sebl | 3:0 (11:9,11:8,12:10) |
19:25 | Matous Dura – Petr Dvorak | 2:3 (9:11,11:9,10:12,12:10,9:11) |
19:40 | Ales Langer – David Mutl | 1:3 (4:11,11:6,10:12,8:11) |
19:50 | Stepan Koci – Pavel Cibik | 3:0 (11:6,14:12,11:1) |
19:55 | Tomas Cerveny – Petr Dvorak | 1:3 (6:11,9:11,12:10,7:11) |
20:10 | Miroslav Sochor – Filip Kopecky | 3:1 (11:7,6:11,13:11,11:9) |
20:15 | Zdenek Dusek – Jachym Sebl | 3:0 (11:4,11:4,11:6) |
20:25 | Ales Hanl – Matous Dura | 3:1 (11:4,12:10,8:11,11:5) |
20:45 | Ales Langer – Miroslav Sochor | 0:3 (6:11,8:11,11:13) |
20:45 | Stepan Koci – Pavel Cibik | 2:3 (9:11,11:4,11:13,11:2,12:14) |
21:15 | Tomas Cerveny – Matous Dura | 0:3 (5:11,6:11,1:11) |
21:15 | Filip Kopecky – David Mutl | 3:0 (11:3,11:7,12:10) |
21:20 | Vaclav Hejda Jr. – Adam Martin Rek | 2:3 (11:8,2:11,8:11,11:8,16:18) |
21:30 | Petr Dvorak – Ales Hanl | 2:3 (11:8,6:11,9:11,12:10,8:11) |
21:50 | Adam Kosacky – Zdenek Muhlhauser | 1:3 (11:5,7:11,11:13,8:11) |
21:55 | Tomas Vorisek – Jan Urbanek | 0:3 (6:11,6:11,2:11) |
22:20 | Vaclav Hejda Jr. – Zdenek Muhlhauser | 3:2 (9:11,11:3,13:11,8:11,11:9) |
22:25 | Filip Cernota – Michal Spalek | 3:0 (14:12,11:9,13:11) |
22:50 | Adam Martin Rek – Adam Kosacky | 3:1 (8:11,11:4,11:9,11:4) |
22:55 | Tomas Vorisek – Michal Spalek | 1:3 (10:12,6:11,12:10,9:11) |
23:15 | Vaclav Hejda Jr. – Adam Kosacky | 0:3 (7:11,10:12,7:11) |
23:25 | Jan Urbanek – Filip Cernota | 1:3 (11:3,7:11,7:11,6:11) |
Pro League. Czech Republic
Pro Spin Series. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:20 | Vaclav Coubal – Jakub Nemecek Sr. | 0:3 (3:11,6:11,9:11) |
00:45 | Ondrej Mirovsky – Marek Dlask | 3:2 (9:11,8:11,11:7,11:7,11:7) |
09:15 | Mikhail Taranko – Petr Provaznik | 1:3 (9:11,13:11,7:11,11:13) |
09:45 | Jan Herink – Tomas Kanka | 3:0 (11:9,11:6,11:3) |
10:15 | Mikhail Taranko – Tomas Kanka | 3:2 (4:11,8:11,11:8,11:7,11:5) |
10:45 | Jan Herink – Petr Provaznik | 2:3 (11:4,12:10,10:12,6:11,8:11) |
11:15 | Mikhail Taranko – Jan Herink | 3:1 (11:4,6:11,11:7,11:4) |
11:45 | Tomas Kanka – Petr Provaznik | 3:0 (12:10,11:5,14:12) |
12:15 | Tomas Kanka – Jan Herink | 2:3 (5:11,2:11,14:12,11:9,10:12) |
12:45 | Petr Provaznik – Mikhail Taranko | 0:3 (10:12,11:13,7:11) |
13:15 | Lukasz Provaznik – Filip Vesely | 3:2 (11:7,10:12,11:8,6:11,11:7) |
13:45 | Miroslav Hrncal – Antonin Jaros | 1:3 (11:8,9:11,6:11,4:11) |
14:15 | Lukasz Provaznik – Antonin Jaros | 3:0 (11:7,11:5,11:3) |
14:45 | Miroslav Hrncal – Filip Vesely | 1:3 (6:11,11:7,13:15,5:11) |
15:15 | Lukasz Provaznik – Miroslav Hrncal | 1:3 (4:11,13:11,6:11,8:11) |
15:45 | Antonin Jaros – Filip Vesely | 3:0 (11:6,11:3,12:10) |
16:15 | Filip Vesely – Miroslav Hrncal | 1:3 (11:8,5:11,9:11,1:11) |
16:30 | Antonin Jaros – Lukasz Provaznik | 1:3 (5:11,10:12,11:7,6:11) |
17:00 | Adam Lukas – Stepan Rejent | 3:2 (11:7,2:11,7:11,11:5,11:6) |
17:45 | Michal Huttl – Miloslav Ullman | 2:3 (9:11,11:9,11:4,11:13,7:11) |
18:00 | Adam Lukas – Miloslav Ullman | 2:3 (9:11,8:11,11:3,11:9,8:11) |
18:30 | Michal Huttl – Stepan Rejent | 3:2 (11:9,12:10,7:11,11:13,11:9) |
19:00 | Adam Lukas – Michal Huttl | 3:0 (12:10,11:9,11:4) |
19:30 | Miloslav Ullman – Stepan Rejent | 3:0 (11:8,11:7,11:6) |
20:00 | Stepan Rejent – Michal Huttl | 0:3 (10:12,5:11,7:11) |
20:30 | Miloslav Ullman – Adam Lukas | 3:2 (11:4,7:11,11:7,9:11,16:14) |
21:15 | Zdenek Petran – Jaroslav Sprongl | 3:0 (11:5,11:4,11:6) |
21:30 | Josef Pavelka – Karel Polak | 1:3 (6:11,11:7,8:11,8:11) |
22:15 | Zdenek Petran – Karel Polak | 3:2 (11:7,15:13,7:11,9:11,11:7) |
22:45 | Josef Pavelka – Jaroslav Sprongl | 3:2 (12:10,8:11,8:11,11:9,11:5) |
23:15 | Zdenek Petran – Josef Pavelka | 3:1 (11:3,6:11,11:8,11:9) |
23:45 | Karel Polak – Jaroslav Sprongl | 3:1 (11:8,11:7,6:11,11:9) |
Armenia. ITT Cup. Group C. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:20 | Boris Smirnov – Andrey Moshkutelo | 4:2 (9:11,11:8,12:10,12:14,11:3,11:8) |
00:20 | Dmitriy Masliy – Vladimir Lodigin | 2:4 (10:12,11:9,4:11,11:5,9:11,7:11) |
00:25 | Anton Orbakas – Anton Olhovoi | 1:4 (5:11,11:7,10:12,6:11,10:12) |
01:00 | Arkady Chesnokov – Konstantin Pushkar | 4:1 (11:8,5:11,11:9,11:8,11:8) |
01:00 | Grigory Sludenko – Vladimir Vakulenko | 2:4 (9:11,6:11,11:8,9:11,11:8,7:11) |
01:00 | Kirill Kuzmichyov – Dmitry Zhivotov | 4:3 (11:7,11:9,7:11,11:7,6:11,9:11,11:6) |
01:50 | Andrey Moshkutelo – Grigory Sludenko | 4:3 (9:11,11:6,11:5,11:7,6:11,10:12,11:5) |
02:10 | Anton Orbakas – Arkady Chesnokov | 4:1 (11:4,11:9,11:9,10:12,11:6) |
02:10 | Kirill Kuzmichyov – Dmitry Zhivotov | 2:4 (11:6,11:7,9:11,9:11,8:11,8:11) |
02:30 | Vladimir Vakulenko – Boris Smirnov | 4:2 (11:8,9:11,11:8,11:6,7:11,11:5) |
02:50 | Konstantin Pushkar – Anton Olhovoi | 0:4 (7:11,8:11,10:12,9:11) |
02:50 | Nikita Gubanov – Vladimir Lodigin | 2:4 (7:11,9:11,11:9,12:10,11:13,7:11) |
03:20 | Boris Smirnov – Vladimir Vakulenko | 1:4 (10:12,9:11,7:11,11:4,5:11) |
03:30 | Anton Olhovoi – Arkady Chesnokov | 3:4 (11:8,11:9,8:11,15:17,12:10,4:11,10:12) |
03:30 | Vladimir Lodigin – Dmitry Zhivotov | 4:3 (11:7,8:11,11:5,8:11,12:10,6:11,11:5) |
03:55 | Grigory Sludenko – Andrey Moshkutelo | 2:4 (11:9,7:11,9:11,7:11,11:7,7:11) |
04:20 | Nikita Gubanov – Kirill Kuzmichyov | 4:3 (11:6,11:8,7:11,11:9,8:11,10:12,11:5) |
04:30 | Konstantin Pushkar – Anton Orbakas | 2:4 (7:11,9:11,11:8,11:6,11:13,5:11) |
05:05 | Dmitry Zhivotov – Nikita Gubanov | 2:4 (7:11,6:11,11:8,7:11,12:10,5:11) |
05:10 | Alexey Zaitsev – Denis Bahtin | 4:2 (7:11,11:6,6:11,11:9,11:4,11:8) |
05:11 | Arkady Chesnokov – Konstantin Pushkar | 1:4 (8:11,13:11,7:11,9:11,5:11) |
05:40 | Kirill Kuzmichyov – Vladimir Lodigin | 4:0 (11:8,11:7,11:7,11:9) |
05:50 | Anton Orbakas – Anton Olhovoi | 0:4 (7:11,9:11,10:12,10:12) |
05:50 | Stanislav Pavlina – Stanislav Filimonov | 2:4 (10:12,7:11,11:9,12:10,9:11,8:11) |
06:20 | Dmitry Zhivotov – Kirill Kuzmichyov | 2:4 (4:11,11:5,11:7,5:11,7:11,9:11) |
06:25 | Konstantin Pushkar – Arkady Chesnokov | 2:4 (7:11,11:9,7:11,11:6,5:11,8:11) |
06:40 | Alexey Zaitsev – Stanislav Pavlina | 4:2 (11:4,11:8,4:11,3:11,11:8,11:9) |
06:55 | Anton Olhovoi – Anton Orbakas | 3:4 (11:7,8:11,9:11,11:4,11:6,7:11,9:11) |
06:55 | Vladimir Lodigin – Nikita Gubanov | 4:3 (11:6,11:7,6:11,13:11,6:11,5:11,11:9) |
07:30 | Denis Bahtin – Stanislav Filimonov | 0:4 (8:11,6:11,8:11,7:11) |
07:55 | Stanislav Filimonov – Alexey Zaitsev | 4:1 (4:11,12:10,11:7,11:8,11:6) |
08:00 | Sergey Dema – Dmitry Zhivotov | 3:4 (7:11,9:11,11:6,5:11,11:9,11:6,10:12) |
08:00 | Sergey Pavlina – Vladimir Kucherenko | 4:1 (11:7,12:10,11:6,9:11,11:9) |
08:30 | Stanislav Pavlina – Denis Bahtin | 4:3 (8:11,13:11,11:4,11:4,4:11,5:11,11:8) |
08:40 | Timur Mahnev – Alexei Kaulik | 2:4 (5:11,11:6,6:11,4:11,11:7,5:11) |
08:45 | Igor Fokin – Kirill Kuzmichyov | 4:2 (5:11,11:9,8:11,12:10,12:10,11:9) |
09:20 | Sergey Dema – Igor Fokin | 4:1 (12:10,11:13,11:6,11:9,11:6) |
09:20 | Sergey Pavlina – Timur Mahnev | 4:2 (13:11,8:11,11:9,12:10,8:11,11:8) |
09:30 | Denis Bahtin – Stanislav Pavlina | 4:2 (11:4,10:12,11:5,12:10,13:15,11:8) |
09:50 | Dmitry Zhivotov – Kirill Kuzmichyov | 4:1 (11:8,6:11,11:9,11:7,13:11) |
10:00 | Vladimir Kucherenko – Alexei Kaulik | 2:4 (11:8,9:11,9:11,7:11,11:6,10:12) |
10:30 | Alexey Zaitsev – Stanislav Filimonov | 4:1 (9:11,11:3,11:5,11:8,11:8) |
10:35 | Alexei Kaulik – Sergey Pavlina | 1:4 (11:4,10:12,4:11,7:11,5:11) |
10:35 | Kirill Kuzmichyov – Sergey Dema | 3:4 (11:9,8:11,11:8,8:11,6:11,11:8,9:11) |
11:00 | Denis Bahtin – Alexey Zaitsev | 0:4 (5:11,6:11,8:11,9:11) |
11:10 | Timur Mahnev – Vladimir Kucherenko | 3:4 (6:11,12:10,11:5,9:11,9:11,11:4,3:11) |
11:20 | Igor Fokin – Dmitry Zhivotov | 1:4 (5:11,6:11,12:10,7:11,9:11) |
11:40 | Stanislav Filimonov – Stanislav Pavlina | 4:1 (11:7,11:5,9:11,11:9,13:11) |
11:50 | Kirill Kuzmichyov – Igor Fokin | 4:2 (11:8,11:9,8:11,11:7,6:11,11:6) |
11:50 | Vladimir Kucherenko – Timur Mahnev | 4:2 (3:11,12:10,15:13,3:11,11:5,12:10) |
12:25 | Stanislav Pavlina – Alexey Zaitsev | 2:4 (7:11,11:6,11:7,3:11,7:11,8:11) |
12:40 | Dmitry Zhivotov – Sergey Dema | 3:4 (11:4,12:10,9:11,8:11,11:7,8:11,12:14) |
12:45 | Sergey Pavlina – Alexei Kaulik | 3:4 (9:11,8:11,11:4,11:9,5:11,11:8,9:11) |
13:10 | Stanislav Filimonov – Denis Bahtin | 1:4 (11:4,5:11,15:17,10:12,5:11) |
13:50 | Alexey Zaitsev – Stanislav Filimonov | 4:1 (11:5,11:7,12:14,11:5,11:9) |
14:00 | Vladimir Kucherenko – Sergey Pavlina | 1:4 (11:8,4:11,8:11,5:11,5:11) |
14:00 | Dmitry Zhivotov – Sergey Dema | 4:0 (11:9,11:4,11:4,11:6) |
14:25 | Denis Bahtin – Stanislav Pavlina | 4:0 (11:4,14:12,12:10,11:4) |
14:40 | Alexei Kaulik – Vladislav Sorbalo | 4:3 (11:9,8:11,11:6,8:11,6:11,11:9,11:9) |
14:40 | Andrey Rekhtin – Igor Fokin | 4:1 (7:11,11:7,11:8,11:9,11:6) |
15:00 | Stanislav Pavlina – Stanislav Filimonov | 4:3 (9:11,11:6,7:11,11:8,11:6,7:11,11:8) |
15:20 | Igor Fokin – Sergey Dema | 4:2 (11:9,9:11,11:7,9:11,11:5,11:9) |
15:30 | Vladislav Sorbalo – Sergey Pavlina | 1:4 (7:11,12:10,9:11,9:11,6:11) |
16:00 | Andrey Rekhtin – Dmitry Zhivotov | 4:2 (6:11,11:9,11:9,11:7,4:11,12:10) |
16:05 | Alexei Kaulik – Vladimir Kucherenko | 4:2 (13:11,11:6,11:5,9:11,7:11,11:6) |
16:05 | Alexey Zaitsev – Denis Bahtin | 2:4 (6:11,8:11,10:12,11:7,11:9,7:11) |
16:45 | Sergey Dema – Andrey Rekhtin | 4:1 (11:5,11:9,11:9,10:12,11:6) |
16:50 | Sergey Pavlina – Alexei Kaulik | 4:3 (11:7,10:12,12:10,4:11,11:6,11:13,12:10) |
17:00 | Vladimir Vakulenko – Boris Smirnov | 4:2 (11:9,11:6,11:7,6:11,8:11,11:2) |
17:30 | Dmitry Zhivotov – Igor Fokin | 4:1 (11:9,11:5,9:11,11:6,11:9) |
17:40 | Vladimir Kucherenko – Vladislav Sorbalo | 0:4 (6:11,8:11,8:11,8:11) |
17:40 | Nikita Pikulskiy – Leonid Pankov | 2:4 (11:9,5:11,11:6,8:11,10:12,8:11) |
18:15 | Sergey Dema – Igor Fokin | 2:4 (6:11,11:7,11:9,8:11,5:11,10:12) |
18:15 | Vladislav Sorbalo – Vladimir Kucherenko | 4:2 (11:9,8:11,11:7,8:11,11:6,11:9) |
18:20 | Vladimir Vakulenko – Nikita Pikulskiy | 3:4 (6:11,7:11,11:8,12:10,4:11,11:6,8:11) |
18:55 | Dmitry Zhivotov – Andrey Rekhtin | 4:1 (5:11,11:9,11:4,11:7,11:9) |
18:55 | Alexei Kaulik – Sergey Pavlina | 0:4 (10:12,9:11,10:12,12:14) |
19:10 | Boris Smirnov – Leonid Pankov | 4:2 (11:9,11:6,13:11,7:11,4:11,13:11) |
19:50 | Leonid Pankov – Vladimir Vakulenko | 4:0 (11:7,11:9,11:5,11:8) |
20:00 | Vladimir Kucherenko – Anton Olhovoi | 4:1 (11:3,11:6,5:11,11:7,11:8) |
20:00 | Andrey Dlugokanskiy – Kirill Kuzmichyov | 4:3 (11:4,12:10,9:11,8:11,10:12,11:6,11:6) |
20:30 | Nikita Pikulskiy – Boris Smirnov | 4:2 (11:5,11:7,8:11,3:11,13:11,11:5) |
20:40 | Andrei Lizogubov – Arkady Chesnokov | 4:1 (9:11,11:5,11:4,11:9,11:4) |
20:45 | Dmitry Zhivotov – Danil Pylnik | 1:4 (8:11,11:7,5:11,9:11,8:11) |
21:20 | Vladimir Kucherenko – Andrei Lizogubov | 2:4 (10:12,11:7,11:9,11:13,4:11,5:11) |
21:20 | Boris Smirnov – Vladimir Vakulenko | 1:4 (5:11,11:9,6:11,10:12,10:12) |
21:20 | Andrey Dlugokanskiy – Dmitry Zhivotov | 0:4 (9:11,7:11,11:13,5:11) |
22:00 | Kirill Kuzmichyov – Danil Pylnik | 1:4 (8:11,11:8,11:13,8:11,11:13) |
22:00 | Leonid Pankov – Nikita Pikulskiy | 4:1 (8:11,11:7,14:12,11:3,11:8) |
22:05 | Anton Olhovoi – Arkady Chesnokov | 4:3 (11:7,9:11,11:6,10:12,11:8,10:12,11:9) |
22:45 | Danil Pylnik – Andrey Dlugokanskiy | 4:2 (11:7,6:11,11:7,8:11,11:9,11:8) |
22:55 | Arkady Chesnokov – Vladimir Kucherenko | 1:4 (5:11,9:11,12:10,9:11,3:11) |
23:00 | Georgy Sitsky – Vladimir Vakulenko | 4:1 (11:8,4:11,13:11,12:10,11:6) |
Masters. Russia. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:20 | Maria Blokhina – Oksana Sorbalo | 2:4 (11:9,6:11,7:11,11:5,9:11,10:12) |
01:00 | Tatyana Smolyaninova – Maria Blokhina | 4:2 (11:8,9:11,7:11,11:8,11:9,12:10) |
01:45 | Oksana Sorbalo – Anna Lodygina | 3:4 (11:5,11:7,8:11,11:9,8:11,6:11,8:11) |
02:25 | Oksana Sorbalo – Maria Blokhina | 4:2 (11:8,11:7,6:11,10:12,14:12,11:6) |
03:05 | Tatyana Smolyaninova – Anna Lodygina | 0:4 (8:11,7:11,11:13,9:11) |
04:10 | Alexandra Martirosova – Elena Ivanova V | 4:2 (11:8,7:11,11:6,9:11,11:8,11:9) |
04:50 | Viktoriya Kondratenko – Alexandra Yakubova | 4:1 (11:7,12:10,11:6,10:12,11:7) |
05:30 | Alexandra Martirosova – Viktoriya Kondratenko | 3:4 (11:8,11:13,6:11,11:9,11:7,10:12,10:12) |
06:15 | Elena Ivanova V – Alexandra Yakubova | 3:4 (11:8,11:9,10:12,11:8,7:11,5:11,9:11) |
07:00 | Alexandra Yakubova – Alexandra Martirosova | 1:4 (7:11,5:11,6:11,11:9,8:11) |
07:45 | Viktoriya Kondratenko – Elena Ivanova V | 4:0 (11:9,11:8,11:7,11:9) |
08:15 | Alexandra Yakubova – Elena Ivanova V | 1:4 (8:11,7:11,8:11,11:5,9:11) |
08:50 | Viktoriya Kondratenko – Alexandra Martirosova | 4:0 (11:8,11:7,11:6,11:9) |
10:00 | Anna Sashkova – Alexandra Martirosova | 1:4 (11:9,6:11,4:11,8:11,7:11) |
10:45 | Alexandra Yakubova – Viktoriya Kondratenko | 1:4 (8:11,11:9,7:11,9:11,10:12) |
11:30 | Viktoriya Kondratenko – Alexandra Martirosova | 4:2 (9:11,11:8,11:6,11:8,9:11,11:9) |
12:10 | Alexandra Yakubova – Anna Sashkova | 1:4 (9:11,11:8,12:14,10:12,7:11) |
12:50 | Alexandra Martirosova – Alexandra Yakubova | 4:2 (16:14,11:8,13:11,5:11,8:11,11:7) |
13:30 | Anna Sashkova – Viktoriya Kondratenko | 4:0 (11:6,11:9,11:9,11:9) |
14:00 | Alexandra Martirosova – Anna Sashkova | 4:3 (11:5,11:6,10:12,9:11,11:9,4:11,11:6) |
14:40 | Viktoriya Kondratenko – Alexandra Yakubova | 4:0 (12:10,11:9,11:6,11:9) |
16:00 | Anna Lodygina – Valeria Drobitkova | 3:4 (6:11,10:12,13:11,11:4,11:5,8:11,7:11) |
16:50 | Tatyana Smolyaninova – Dmirty Katin | 0:4 (8:11,9:11,11:13,8:11) |
17:30 | Anna Lodygina – Tatyana Smolyaninova | 1:4 (5:11,5:11,4:11,11:6,10:12) |
18:15 | Valeria Drobitkova – Dmirty Katin | 1:4 (11:13,11:13,11:7,6:11,9:11) |
19:00 | Dmirty Katin – Anna Lodygina | 4:1 (11:9,11:5,4:11,11:4,11:4) |
19:45 | Tatyana Smolyaninova – Valeria Drobitkova | 4:1 (11:9,11:8,13:11,5:11,11:6) |
20:20 | Valeria Drobitkova – Anna Lodygina | 1:4 (8:11,6:11,11:7,9:11,8:11) |
21:00 | Dmirty Katin – Tatyana Smolyaninova | 4:0 (11:5,11:9,11:8,11:9) |
22:00 | Valeria Drobitkova – Anna Lodygina | 4:1 (11:8,11:7,6:11,11:7,11:8) |
22:45 | Dmirty Katin – Tatyana Smolyaninova | 1:4 (10:12,13:11,12:14,6:11,9:11) |
International Tournament. Lima
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:40 | Kay Stumper – Ricardo Walther | 1:3 (11:7,2:11,10:12,6:11) |
00:40 | Santiago Lorenzo – Vitor Ishiy/Guilherme Teodoro | 0:3 (11:13,10:12,4:11) |
00:40 | Junsung Oh – Jules Rolland | 3:1 (11:9,10:12,11:7,11:5) |
00:45 | Ovidiu Ionescu – John Oyebode | 3:0 (11:4,12:10,11:5) |
19:10 | Joao Monteiro – Sora Matsushima/Junsung Oh | 3:2 (11:6,2:11,11:6,8:11,11:7) |
19:15 | Jaehyun An – Lee Sang Su/Jonghoon Lim | 3:1 (9:11,11:9,11:4,11:9) |
19:30 | Horacio Cifuentes – Benedikt Duda | 3:2 (11:4,7:11,7:11,15:13,11:8) |
19:45 | Tiago Apolonia – Mizuki Oikawa | 3:0 (11:8,11:9,12:10) |
21:45 | Alvaro Robles – Can Akkuzu | 3:1 (9:11,11:7,11:8,19:17) |
22:00 | Joao Geraldo – Dimitrij Ovtcharov | 3:1 (11:6,5:11,11:5,11:6) |
22:35 | Kristian Karlsson/Christina Kallberg – Jonathan Groth | 2:3 (7:11,11:4,11:0,9:11,9:11) |
22:35 | Anders Lind – Dang Qiu | 1:3 (9:11,8:11,11:6,6:11) |
Masters. China. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
01:30 | Louis Lu – Luis Meneses | 1:3 (7:11,9:11,13:11,9:11) |
02:00 | Luis Meneses – Semen Kotlyarevsky | 3:0 (11:8,11:9,11:3) |
02:15 | Louis Lu – Semen Kotlyarevsky | 0:3 (9:11,3:11,3:11) |
03:30 | Louis Lu – Ibrahim Mugren | 0:3 (9:11,6:11,7:11) |
03:45 | Ibrahim Mugren – Luis Meneses | 2:3 (13:11,8:11,7:11,12:10,7:11) |
04:45 | Ibrahim Mugren – Louis Lu | 3:2 (11:7,9:11,11:5,7:11,11:6) |
05:15 | Luis Meneses – Semen Kotlyarevsky | 3:1 (11:7,11:9,5:11,12:10) |
Armenia. ITT Cup. Group B
Setka Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:25 | Mariana Grigoruk – Natalia Kosmina | 1:3 (11:9,4:11,7:11,7:11) |
07:45 | Olga Melnik – Oleksandra Tsiupko | 1:3 (8:11,13:11,3:11,6:11) |
07:45 | Karina Zharkova – Iryna Konkulovskay | 3:2 (9:11,11:5,8:11,11:6,11:7) |
08:15 | Natalia Svidnickaya – Angela Sidorko | 3:1 (6:11,11:8,11:3,11:7) |
08:30 | Anna Miklukha – Nadezhda Garmash | 2:3 (15:13,11:6,6:11,6:11,9:11) |
08:45 | Mariana Grigoruk – Iryna Konkulovskay | 0:3 (10:12,2:11,10:12) |
09:00 | Svetlana Ureneva – Iryna Aseeva | 1:3 (6:11,11:7,11:13,8:11) |
09:15 | Angela Sidorko – Natalia Kosmina | 1:3 (8:11,13:11,6:11,10:12) |
09:30 | Olga Melnik – Nadezhda Garmash | 3:0 (11:7,11:3,11:6) |
09:45 | Karina Zharkova – Natalia Svidnickaya | 0:3 (9:11,6:11,8:11) |
09:45 | Iryna Aseeva – Oleksandra Tsiupko | 3:2 (8:11,11:3,11:2,10:12,11:7) |
10:25 | Mariana Grigoruk – Angela Sidorko | 3:2 (11:7,11:9,3:11,8:11,11:8) |
10:35 | Anna Miklukha – Svetlana Ureneva | 0:3 (8:11,7:11,7:11) |
10:45 | Olga Melnik – Iryna Aseeva | 3:2 (9:11,11:8,8:11,15:13,12:10) |
10:45 | Natalia Svidnickaya – Iryna Konkulovskay | 3:2 (6:11,11:6,11:5,5:11,11:5) |
11:25 | Karina Zharkova – Natalia Kosmina | 1:3 (11:8,9:11,12:14,5:11) |
11:30 | Svetlana Ureneva – Nadezhda Garmash | 0:3 (9:11,9:11,7:11) |
11:45 | Mariana Grigoruk – Natalia Svidnickaya | 0:3 (6:11,3:11,6:11) |
12:00 | Anna Miklukha – Oleksandra Tsiupko | 2:3 (4:11,11:1,2:11,11:7,6:11) |
12:30 | Karina Zharkova – Angela Sidorko | 2:3 (11:13,11:5,5:11,11:6,6:11) |
12:30 | Olga Melnik – Svetlana Ureneva | 0:3 (11:13,8:11,2:11) |
13:00 | Iryna Konkulovskay – Natalia Kosmina | 1:3 (9:11,11:6,10:12,10:12) |
13:00 | Anna Miklukha – Iryna Aseeva | 1:3 (7:11,6:11,11:5,9:11) |
13:15 | Mariana Grigoruk – Karina Zharkova | 2:3 (9:11,9:11,11:9,11:5,9:11) |
13:30 | Nadezhda Garmash – Oleksandra Tsiupko | 2:3 (11:5,7:11,4:11,14:12,7:11) |
13:55 | Natalia Svidnickaya – Natalia Kosmina | 2:3 (10:12,11:9,11:7,4:11,8:11) |
14:00 | Olga Melnik – Anna Miklukha | 0:3 (7:11,12:14,9:11) |
14:30 | Angela Sidorko – Iryna Konkulovskay | 0:3 (3:11,5:11,8:11) |
14:30 | Svetlana Ureneva – Oleksandra Tsiupko | 2:3 (11:7,2:11,11:9,3:11,9:11) |
14:45 | Olga Pancyshyn – Anastasiia Baryliak | 0:3 (4:11,4:11,5:11) |
15:00 | Iryna Aseeva – Nadezhda Garmash | 3:2 (11:1,3:11,11:9,5:11,11:9) |
15:15 | Irina Vasiv – Anna Golyak | 2:3 (11:9,11:5,7:11,8:11,4:11) |
15:45 | Galina Burtseva – Anastasia Degteva | 2:3 (4:11,11:8,8:11,11:8,8:11) |
16:15 | Olga Pancyshyn – Anna Golyak | 1:3 (11:7,9:11,6:11,3:11) |
16:45 | Anastasia Degteva – Anastasiia Baryliak | 3:2 (11:9,11:8,7:11,8:11,11:4) |
17:15 | Irina Vasiv – Galina Burtseva | 3:2 (11:7,11:9,10:12,8:11,11:4) |
17:45 | Olga Pancyshyn – Anastasia Degteva | 3:2 (11:9,11:7,6:11,9:11,11:8) |
18:15 | Galina Burtseva – Anna Golyak | 1:3 (10:12,9:11,11:9,5:11) |
18:45 | Irina Vasiv – Anastasiia Baryliak | 3:1 (12:10,11:5,8:11,11:7) |
19:15 | Olga Pancyshyn – Galina Burtseva | 1:3 (8:11,8:11,11:7,6:11) |
19:45 | Irina Vasiv – Anastasia Degteva | 2:3 (11:6,8:11,5:11,11:7,7:11) |
20:15 | Anna Golyak – Anastasiia Baryliak | 1:3 (6:11,11:6,9:11,4:11) |
20:45 | Olga Pancyshyn – Irina Vasiv | 0:3 (3:11,6:11,3:11) |
21:15 | Galina Burtseva – Anastasiia Baryliak | 1:3 (11:9,11:13,10:12,6:11) |
21:45 | Anastasia Degteva – Anna Golyak | 2:3 (11:8,11:4,7:11,10:12,9:11) |
India. ITT Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
07:30 | Vidit Desai – Ihubuing Haikube | 3:0 (11:5,11:3,11:2) |
07:40 | Pankaj Kr. Pankaj – Hemant | 2:3 (11:13,9:11,11:5,11:6,7:11) |
08:00 | Chand – Shubham Balhara | 3:0 (14:12,11:7,11:7) |
08:25 | Meyinukshi Longkumar – Darshan | 1:3 (11:7,7:11,6:11,11:13) |
08:30 | Vidit Desai – Hemant | 3:2 (11:4,11:5,7:11,6:11,11:9) |
09:00 | Pankaj Kr. Pankaj – Jai Mekhahlawat | 2:3 (14:12,6:11,6:11,11:7,10:12) |
09:10 | Meyinukshi Longkumar – Ahmed Zaffer | 3:0 (11:2,11:8,11:8) |
09:30 | Chand – Ihubuing Haikube | 3:1 (8:11,11:6,11:2,11:1) |
09:40 | Hemant – Shubham Balhara | 3:0 (11:4,11:8,11:5) |
10:00 | Jai Mekhahlawat – Darshan | 3:0 (11:7,11:6,11:4) |
10:10 | Pankaj Kr. Pankaj – Ahmed Zaffer | 3:0 (11:5,13:11,11:5) |
10:30 | Jai Mekhahlawat – Meyinukshi Longkumar | 3:0 (11:3,11:5,11:3) |
10:40 | Pankaj Kr. Pankaj – Chand | 3:2 (11:9,8:11,8:11,11:5,11:7) |
11:00 | Anshu – Shubham Balhara | 3:0 (11:2,11:4,11:4) |
11:10 | Ihubuing Haikube – Hemant | 0:3 (9:11,9:11,4:11) |
12:30 | Inderpreet Wadhwa – Meyinukshi Longkumar | 2:3 (5:11,14:12,5:11,11:5,8:11) |
12:40 | Ihubuing Haikube – Pankaj Kr. Pankaj | 1:3 (12:10,9:11,7:11,11:13) |
13:00 | Inderpreet Wadhwa – Vikas Rathi | 3:2 (5:11,5:11,11:9,11:7,14:12) |
13:10 | Jai Mekhahlawat – Hemant | 3:1 (6:11,11:3,11:5,11:6) |
13:30 | Inderpreet Wadhwa – Karan Jha | 1:3 (11:7,4:11,4:11,8:11) |
14:00 | Anshu – Inderpreet Wadhwa | 3:0 (11:6,11:4,11:7) |
14:10 | Shubham Balhara – Darshan | 2:3 (6:11,13:11,4:11,11:8,4:11) |
14:30 | Jai Mekhahlawat – Vikas Rathi | 3:0 (11:7,11:5,11:8) |
14:40 | Inderpreet Wadhwa – Pankaj Kr. Pankaj | 0:3 (9:11,9:11,9:11) |
15:00 | Anshu – Chand | 3:2 (7:11,11:13,11:5,11:8,11:9) |
15:10 | Inderpreet Wadhwa – Jai Mekhahlawat | 0:3 (1:11,2:11,11:13) |
15:30 | Karan Jha – Darshan | 3:0 (11:9,11:7,11:8) |
15:40 | Chand – Hemant | 2:3 (11:9,4:11,11:7,6:11,4:11) |
Masters. Poland
Armenia. ITT Cup. Group A
Pro League
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Romain Ruiz – Jiri Vrablik | 0:3 (4:11,2:11,2:11) |
09:26 | Antonin Gavlas – Youssef Abdelaziz | 1:3 (6:11,9:11,11:7,8:11) |
10:00 | Khalid Assar – Miroslav Horejsi | 2:3 (10:12,2:11,11:4,12:10,8:11) |
11:00 | Oleksandr Timofeev 1996 – Frantisek Onderka | 1:3 (9:11,11:7,10:12,6:11) |
11:30 | Romain Ruiz – Youssef Abdelaziz | 0:3 (3:11,3:11,3:11) |
11:45 | Antonin Gavlas – Khalid Assar | 3:1 (11:9,11:5,6:11,11:9) |
12:15 | Oleksandr Timofeev 1996 – Jiri Vrablik | 3:1 (11:8,11:7,12:14,11:7) |
12:45 | Miroslav Horejsi – Frantisek Onderka | 3:1 (11:6,12:14,11:8,11:5) |
13:15 | Romain Ruiz – Khalid Assar | 0:3 (4:11,4:11,3:11) |
13:30 | Oleksandr Timofeev 1996 – Youssef Abdelaziz | 0:3 (9:11,7:11,7:11) |
13:45 | Jiri Vrablik – Frantisek Onderka | 3:2 (9:11,11:8,11:6,4:11,11:8) |
14:15 | Antonin Gavlas – Miroslav Horejsi | 2:3 (4:11,9:11,11:9,12:10,5:11) |
15:17 | Youssef Abdelaziz – Khalid Assar | 3:1 (6:11,11:8,11:1,11:3) |
15:30 | Jiri Vrablik – Miroslav Horejsi | 3:2 (8:11,12:10,11:13,11:6,11:2) |
16:30 | Miroslav Horejsi – Khalid Assar | 0:3 (15:17,11:13,6:11) |
17:00 | Youssef Abdelaziz – Jiri Vrablik | 3:1 (11:7,11:5,10:12,11:8) |
CTT 21. World Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Victor Sanchez – Sergi Gomez | 0:3 (12:14,10:12,4:11) |
09:30 | Juan C. Pomares – Raul Moreno | 3:1 (11:9,11:5,7:11,12:10) |
10:00 | Victor Sanchez – Raul Moreno | 0:3 (8:11,2:11,6:11) |
10:30 | Sergi Gomez – Juan C. Pomares | 2:3 (11:5,11:9,1:11,6:11,6:11) |
11:00 | Victor Sanchez – Juan C. Pomares | 0:3 (6:11,9:11,11:13) |
11:30 | Raul Moreno – Sergi Gomez | 3:0 (11:4,13:11,11:8) |
12:00 | Sergi Gomez – Victor Sanchez | 3:2 (12:10,10:12,11:6,12:14,11:5) |
12:30 | Juan C. Pomares – Raul Moreno | 3:2 (11:3,5:11,10:12,11:4,11:4) |
17:00 | Javier Benito – Miguel Chamorro | 3:1 (11:8,11:7,10:12,11:7) |
17:30 | Eduardo Gonzalez – Moises Alvarez | 1:3 (6:11,9:11,11:7,11:13) |
18:00 | Javier Benito – Moises Alvarez | 0:3 (7:11,13:15,7:11) |
18:30 | Miguel Chamorro – Eduardo Gonzalez | 3:1 (11:6,8:11,11:8,11:8) |
19:00 | Javier Benito – Eduardo Gonzalez | 0:3 (8:11,10:12,8:11) |
19:30 | Moises Alvarez – Miguel Chamorro | 2:3 (12:10,5:11,8:11,11:6,10:12) |
20:00 | Eduardo Gonzalez – Javier Benito | 3:1 (11:5,13:11,8:11,11:9) |
20:30 | Miguel Chamorro – Moises Alvarez | 1:3 (8:11,14:12,2:11,6:11) |
Challenger
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:15 | Damian Zech – Karl Zimmermann | 1:3 (9:11,11:9,8:11,9:11) |
10:00 | Daniel Rinderer – Hannes Hoermann | 3:1 (8:11,11:1,11:6,11:9) |
10:45 | Marco Stefanidis – Zeng Yi Wang | 1:3 (8:11,11:9,6:11,9:11) |
11:30 | Bohdan Sinkevych – Anton Limonov | 1:3 (6:11,10:12,14:12,6:11) |
12:10 | Damian Zech – Daniel Rinderer | 2:3 (11:6,10:12,11:9,5:11,6:11) |
12:45 | Marco Stefanidis – Hannes Hoermann | 2:3 (11:6,11:6,6:11,5:11,9:11) |
13:15 | Bohdan Sinkevych – Zeng Yi Wang | 1:3 (7:11,11:7,5:11,6:11) |
14:00 | Anton Limonov – Karl Zimmermann | 3:0 (11:4,11:2,11:4) |
14:30 | Damian Zech – Marco Stefanidis | 3:1 (11:7,11:7,3:11,11:9) |
15:15 | Daniel Rinderer – Karl Zimmermann | 3:1 (11:9,11:3,7:11,11:5) |
16:00 | Anton Limonov – Zeng Yi Wang | 3:0 (16:14,11:7,11:8) |
16:45 | Bohdan Sinkevych – Hannes Hoermann | 2:3 (11:8,9:11,3:11,11:7,7:11) |
17:30 | Daniel Rinderer – Marco Stefanidis | 3:1 (6:11,11:8,11:7,11:8) |
18:00 | Zeng Yi Wang – Karl Zimmermann | 3:1 (11:8,8:11,11:9,11:9) |
18:45 | Anton Limonov – Hannes Hoermann | 0:3 (8:11,5:11,7:11) |
19:15 | Damian Zech – Bohdan Sinkevych | 0:3 (7:11,3:11,9:11) |
20:00 | Marco Stefanidis – Karl Zimmermann | 2:3 (5:11,11:6,8:11,11:8,11:13) |
20:45 | Damian Zech – Anton Limonov | 0:3 (10:12,5:11,4:11) |
21:30 | Zeng Yi Wang – Hannes Hoermann | 3:1 (11:5,11:7,8:11,11:5) |
22:00 | Daniel Rinderer – Bohdan Sinkevych | 3:0 (11:9,12:10,11:9) |
22:30 | Marco Stefanidis – Anton Limonov | 0:3 (8:11,6:11,3:11) |
TT-Cup. Czech Republic
International Tournament. Lima. Mixed
Time | Players | Score |
---|---|---|
17:45 | Jonghoon Lim – Anna Hursey/Liam Pitchford | 3:1 (11:7,12:10,9:11,11:9) |
18:00 | Woojin Jang – Dora Madarasz/Nandor Ecseki | 2:3 (11:9,6:11,12:10,9:11,8:11) |
18:00 | Bernadette Szocs/Ovidiu Ionescu – Edward Ly | 3:0 (11:8,11:5,11:6) |
18:00 | Barbora Balazova/Hana Matelova – Cheng-Ting Liao | 0:3 (8:11,7:11,8:11) |
18:15 | Isabel Duffoo – Debora Vivarelli | 0:3 (3:11,9:11,3:11) |
18:30 | Tatiana Kukulkova/Finn Luu – Bruna Takahashi/Giulia Takahashi | 3:0 (11:2,11:3,11:7) |
18:35 | Kristian Karlsson/Christina Kallberg – Manika Batra | 3:1 (11:2,9:11,11:7,11:9) |
20:00 | Alvaro Robles – Lily Zhang | 3:0 (12:10,11:7,11:8) |
Setka Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
18:15 | Aleksandr Sokirjanski – Oleg Gussarov | 3:0 (11:6,11:7,11:5) |
19:00 | Aleksandr Sokirjanski – Ivo Joasoo | 3:0 (11:8,11:5,11:4) |
19:45 | Oleg Gussarov – Heino Laidmaa | 0:3 (2:11,8:11,9:11) |
20:15 | Aleksandr Sokirjanski – Heino Laidmaa | 3:1 (5:11,11:8,11:7,11:9) |
20:45 | Ivo Joasoo – Oleg Gussarov | 0:3 (6:11,8:11,5:11) |
21:15 | Oleg Gussarov – Ivo Joasoo | 3:1 (11:6,11:7,2:11,11:9) |
21:45 | Aleksandr Sokirjanski – Heino Laidmaa | 1:3 (3:11,11:7,7:11,6:11) |
TT-Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
18:45 | Heino Laidmaa – Ivo Joasoo | 3:0 (11:4,11:8,11:5) |
International Tournament Lima. Women. Doubles
Time | Players | Score |
---|---|---|
22:00 | Archana Girish Kamath – Nayeong Kim | 2:3 (11:8,13:11,7:11,10:12,10:12) |
22:00 | Jihee Jeon/Yubin Shin – Anna Hursey/Liam Pitchford | 3:1 (11:6,12:10,9:11,11:5) |
22:30 | Barbora Balazova/Hana Matelova – Hsing-Yin Liu | 3:1 (11:7,11:4,11:13,11:8) |
22:45 | Sarah De Nutte – Camille Lutz/Prithika Pavade | 0:3 (8:11,7:11,10:12) |
International Tournament. Lima. Doubles
Time | Players | Score |
---|---|---|
23:15 | Gaston Alto – Mizuki Oikawa | 1:3 (11:5,11:13,10:12,6:11) |
23:15 | Jaehyun An – Vitor Ishiy/Guilherme Teodoro | 3:1 (11:4,11:4,17:19,11:4) |
23:45 | Lubomir Pistej – Dang Qiu | 3:1 (10:12,12:10,12:10,11:9) |
23:45 | Rodrigo Hidalgo – Alexis Lebrun/Felix Lebrun | 0:3 (5:11,7:11,7:11) |