Table tennis results
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Rotislav Hasmanda – Rostislav Niezgoda | 2:3 (11:6,11:4,9:11,11:13,9:11) |
00:30 | Radim Pavelka – Jiri Pozarsky | 0:3 (5:11,2:11,8:11) |
08:45 | Vaclav Dolezal – Milan Kolar | 0:3 (8:11,9:11,6:11) |
09:30 | Tomas Andrle – Milan Smrcek | 1:3 (7:11,7:11,11:9,5:11) |
09:45 | Milan Kolar – Tomas Andrle | 3:2 (11:8,11:6,9:11,9:11,11:4) |
10:30 | Milan Smrcek – Vaclav Dolezal | 3:1 (11:2,7:11,13:11,11:9) |
11:00 | Vaclav Dolezal – Tomas Andrle | 3:0 (11:6,11:9,14:12) |
11:15 | Milan Kolar – Milan Smrcek | 3:2 (8:11,11:7,11:5,9:11,11:7) |
12:45 | Martin Huk – Lukas Jindrak | 2:3 (11:3,6:11,11:8,6:11,5:11) |
13:15 | Karel Brozhik – Tomas Holik | 3:1 (11:9,11:3,7:11,16:14) |
14:00 | Lukas Jindrak – Karel Brozhik | 1:3 (13:11,9:11,9:11,11:13) |
14:15 | Tomas Holik – Martin Huk | 3:1 (14:12,8:11,11:9,11:9) |
14:45 | Martin Huk – Karel Brozhik | 3:2 (11:8,11:8,3:11,7:11,11:7) |
15:15 | Lukas Jindrak – Tomas Holik | 1:3 (9:11,11:4,8:11,7:11) |
17:15 | Josef Obeslo Jr. – Tomas Zahradnik | 2:3 (11:3,6:11,7:11,11:6,9:11) |
17:45 | Lubos Protiva – Josef Obeslo Jr. | 3:2 (5:11,8:11,11:9,11:2,11:9) |
19:15 | Lubos Protiva – Tomas Zahradnik | 2:3 (11:8,13:11,8:11,9:11,10:12) |
21:00 | Erik Mares – Marek Sedlak Sr. | 3:1 (12:10,7:11,11:8,11:6) |
21:15 | Josef Kutifel – Zdenek Bilek | 1:3 (11:7,9:11,4:11,9:11) |
21:45 | Marek Sedlak Sr. – Josef Kutifel | 0:3 (4:11,7:11,9:11) |
22:15 | Zdenek Bilek – Erik Mares | 3:1 (11:5,6:11,11:5,11:6) |
22:45 | Erik Mares – Josef Kutifel | 1:3 (7:11,12:14,11:9,10:12) |
23:30 | Marek Sedlak Sr. – Zdenek Bilek | 3:1 (9:11,11:7,11:8,11:2) |
Armenia. ITT Cup. Group C
Win Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Sergey Kalenik – Vitaliy Khorolsky | 3:2 (8:11,11:6,9:11,11:9,11:6) |
00:00 | Vladimir Naumovich – Yuriy Chikalov | 3:1 (12:10,11:8,9:11,11:7) |
00:30 | Evgeny Nechitaylo – Ruslan Lazebny | 3:1 (9:11,13:11,11:8,12:10) |
00:45 | Oleg Kovalenko – Yuriy Maleev | 3:2 (11:8,11:8,8:11,7:11,11:7) |
01:00 | Ruslan Lazebny – Sergey Kalenik | 3:2 (5:11,11:7,2:11,12:10,11:5) |
01:15 | Yuriy Maleev – Vladimir Naumovich | 3:1 (9:11,11:7,11:8,11:8) |
01:45 | Evgeny Nechitaylo – Vitaliy Khorolsky | 3:1 (10:12,11:6,11:9,11:5) |
01:45 | Oleg Kovalenko – Yuriy Chikalov | 1:3 (6:11,7:11,11:4,9:11) |
02:15 | Evgeny Nechitaylo – Sergey Kalenik | 2:3 (11:13,11:8,4:11,11:8,2:11) |
02:30 | Oleg Kovalenko – Vladimir Naumovich | 3:2 (6:11,11:8,11:8,8:11,11:8) |
02:45 | Ruslan Lazebny – Vitaliy Khorolsky | 2:3 (9:11,12:10,11:9,8:11,7:11) |
03:00 | Yuriy Maleev – Yuriy Chikalov | 3:2 (11:9,11:9,11:13,11:13,11:6) |
03:30 | Vitaliy Khorolsky – Sergey Kalenik | 3:1 (12:10,9:11,11:4,11:9) |
03:45 | Yuriy Chikalov – Vladimir Naumovich | 3:2 (11:9,11:3,8:11,7:11,11:5) |
04:15 | Yuriy Maleev – Oleg Kovalenko | 3:0 (13:11,11:8,14:12) |
07:45 | Vladislav Kovalenko – Vitaliy Gusev | 2:3 (6:11,9:11,11:6,12:10,7:11) |
07:45 | Roman Cherevko – Anton Yolkin | 1:3 (9:11,12:10,9:11,7:11) |
08:15 | Sergei Zemyancev – Roman Cherevko | 0:3 (8:11,7:11,9:11) |
08:15 | Anton Starsky – Valentin Gedz | 1:3 (13:11,7:11,6:11,10:12) |
08:15 | Yuriy Bratukhin – Anatoliy Reva | 1:3 (11:4,8:11,4:11,9:11) |
08:30 | Sergey Krivoshey – Dmitriy Gavran | 3:1 (5:11,11:7,11:4,13:11) |
08:30 | Igor Chernetsky – Sergey Kireev | 3:2 (10:12,7:11,11:9,11:9,11:5) |
08:45 | Vyacheslav Panin – Vladimir Dyakov | 3:1 (3:11,11:6,11:9,11:7) |
08:45 | Roman Cherevko – Konstantin Kirsanov | 1:3 (11:6,13:15,11:13,13:15) |
08:45 | Alexander Pogonov – Nikolay Shalgorodsky | 1:3 (11:4,9:11,7:11,9:11) |
09:00 | Vladislav Kovalenko – Sergey Kireev | 0:3 (5:11,3:11,10:12) |
09:00 | Vladimir Boycuk – Oleg Shapovalov | 3:0 (12:10,11:7,11:8) |
09:15 | Anton Starsky – Nikolay Shalgorodsky | 3:0 (11:7,13:11,14:12) |
09:15 | Yuriy Bratukhin – Vladimir Dyakov | 2:3 (11:13,6:11,11:7,11:5,8:11) |
09:15 | Sergei Zemyancev – Anton Yolkin | 1:3 (11:9,9:11,6:11,7:11) |
09:15 | Aleksey Krutko – Evgenii Kibka | 2:3 (11:8,9:11,7:11,12:10,5:11) |
09:30 | Igor Chernetsky – Vitaliy Gusev | 3:1 (11:7,11:9,3:11,11:6) |
09:30 | Sergey Krivoshey – Oleg Shapovalov | 3:2 (3:11,8:11,15:13,11:9,11:9) |
09:45 | Artem Vakylin – Dmitriy Aseev | 0:3 (8:11,7:11,9:11) |
09:45 | Alexander Pogonov – Valentin Gedz | 2:3 (9:11,6:11,12:10,11:8,4:11) |
09:45 | Roman Cherevko – Sergei Zemyancev | 3:1 (11:7,11:6,5:11,14:12) |
09:45 | Vladislav Kovalenko – Igor Chernetsky | 2:3 (9:11,12:10,11:8,6:11,5:11) |
09:45 | Vyacheslav Panin – Anatoliy Reva | 3:1 (11:9,3:11,11:9,11:7) |
10:15 | Anton Starsky – Alexander Pogonov | 3:2 (8:11,11:6,6:11,11:7,11:7) |
10:15 | Aleksey Krutko – Dmitriy Aseev | 0:3 (10:12,9:11,9:11) |
10:15 | Vladimir Boycuk – Dmitriy Gavran | 3:2 (8:11,11:9,8:11,11:8,11:8) |
10:15 | Yuriy Bratukhin – Vyacheslav Panin | 3:2 (11:7,11:5,13:15,8:11,11:1) |
10:15 | Konstantin Kirsanov – Anton Yolkin | 3:1 (11:9,10:12,11:9,11:9) |
10:30 | Sergey Kireev – Vitaliy Gusev | 3:0 (11:9,12:10,15:13) |
10:45 | Sergey Krivoshey – Vladimir Boycuk | 1:3 (3:11,3:11,11:8,6:11) |
10:45 | Nikolay Shalgorodsky – Valentin Gedz | 3:0 (11:8,11:7,11:4) |
10:45 | Anton Yolkin – Roman Cherevko | 1:3 (15:17,10:12,11:8,8:11) |
10:45 | Vladimir Dyakov – Anatoliy Reva | 2:3 (11:9,11:7,9:11,6:11,9:11) |
11:00 | Vitaliy Gusev – Vladislav Kovalenko | 1:3 (6:11,9:11,11:9,9:11) |
11:00 | Artem Vakylin – Evgenii Kibka | 2:3 (17:15,8:11,12:10,8:11,9:11) |
11:15 | Valentin Gedz – Anton Starsky | 3:0 (11:3,11:7,11:5) |
11:15 | Konstantin Kirsanov – Sergei Zemyancev | 3:0 (11:6,11:9,11:7) |
11:15 | Aleksey Krutko – Artem Vakylin | 3:0 (12:10,11:9,12:10) |
11:30 | Anatoliy Reva – Yuriy Bratukhin | 2:3 (9:11,11:8,10:12,11:7,4:11) |
11:30 | Sergey Kireev – Igor Chernetsky | 3:0 (11:9,11:9,11:5) |
11:30 | Oleg Shapovalov – Dmitriy Gavran | 0:3 (5:11,9:11,9:11) |
11:45 | Nikolay Shalgorodsky – Alexander Pogonov | 2:3 (7:11,5:11,11:6,11:8,9:11) |
11:45 | Dmitriy Aseev – Evgenii Kibka | 3:1 (12:10,5:11,11:5,11:4) |
11:45 | Dmitriy Gavran – Sergey Krivoshey | 1:3 (11:4,5:11,7:11,8:11) |
11:45 | Konstantin Kirsanov – Roman Cherevko | 3:1 (4:11,11:8,11:9,11:8) |
12:00 | Vladimir Dyakov – Vyacheslav Panin | 3:1 (12:10,6:11,11:3,11:8) |
12:00 | Sergey Kireev – Vladislav Kovalenko | 3:2 (11:7,11:6,11:13,8:11,11:9) |
12:15 | Oleg Shapovalov – Vladimir Boycuk | 3:1 (13:15,11:9,11:6,11:8) |
12:15 | Evgenii Kibka – Aleksey Krutko | 0:3 (9:11,7:11,6:11) |
12:15 | Anton Yolkin – Sergei Zemyancev | 3:1 (11:6,10:12,11:3,11:8) |
12:15 | Vladimir Dyakov – Yuriy Bratukhin | 3:0 (11:6,11:6,11:4) |
12:30 | Oleg Shapovalov – Sergey Krivoshey | 1:3 (13:11,8:11,9:11,6:11) |
12:30 | Vitaliy Gusev – Igor Chernetsky | 2:3 (11:8,6:11,11:8,6:11,7:11) |
12:30 | Nikolay Shalgorodsky – Anton Starsky | 2:3 (7:11,11:6,11:13,11:9,10:12) |
12:45 | Anatoliy Reva – Vyacheslav Panin | 0:3 (6:11,7:11,4:11) |
12:45 | Dmitriy Aseev – Artem Vakylin | 3:1 (11:7,11:6,9:11,11:5) |
12:45 | Sergei Zemyancev – Konstantin Kirsanov | 1:3 (5:11,12:10,8:11,5:11) |
13:00 | Valentin Gedz – Alexander Pogonov | 3:1 (9:11,11:7,11:9,11:1) |
13:00 | Igor Chernetsky – Vladislav Kovalenko | 3:1 (11:9,3:11,11:4,11:7) |
13:00 | Dmitriy Gavran – Vladimir Boycuk | 3:0 (12:10,11:8,11:6) |
13:15 | Alexander Pogonov – Anton Starsky | 3:0 (13:11,11:7,11:7) |
13:15 | Dmitriy Aseev – Aleksey Krutko | 1:3 (8:11,5:11,11:9,3:11) |
13:15 | Vyacheslav Panin – Yuriy Bratukhin | 3:0 (11:9,11:8,11:9) |
13:15 | Anton Yolkin – Konstantin Kirsanov | 3:0 (11:8,11:6,11:8) |
13:30 | Vladimir Boycuk – Sergey Krivoshey | 3:0 (11:9,11:4,11:4) |
13:30 | Vitaliy Gusev – Sergey Kireev | 2:3 (8:11,11:9,8:11,13:11,8:11) |
13:45 | Evgenii Kibka – Artem Vakylin | 2:3 (11:8,6:11,11:8,9:11,4:11) |
13:45 | Anatoliy Reva – Vladimir Dyakov | 0:3 (5:11,10:12,8:11) |
13:45 | Valentin Gedz – Nikolay Shalgorodsky | 3:2 (10:12,10:12,11:8,11:3,11:8) |
14:00 | Dmitriy Gavran – Oleg Shapovalov | 0:3 (6:11,7:11,7:11) |
14:15 | Vladimir Samoylov – Stanislav Yaremenko | 3:0 (11:3,11:7,11:8) |
14:15 | Artem Vakylin – Aleksey Krutko | 1:3 (6:11,7:11,11:7,6:11) |
14:15 | Sergey Matvienko – Sergey Kharchenko | 3:2 (5:11,12:10,11:6,9:11,12:10) |
14:30 | Jan Zaharov – Aleksandr Syksa | 3:0 (11:8,11:9,11:5) |
14:30 | Alexey Goloveshkin – Igor Akimov | 3:0 (11:6,11:4,14:12) |
14:45 | Evgenii Kibka – Dmitriy Aseev | 2:3 (11:8,14:16,14:12,3:11,7:11) |
14:45 | Vladimir Samoylov – Sergey Kharchenko | 2:3 (14:12,8:11,11:5,5:11,7:11) |
14:45 | Maxim Butkov – Dmitriy Bortsov | 0:3 (6:11,6:11,3:11) |
15:00 | Jan Zaharov – Oleg Andreev | 3:0 (11:3,11:6,11:4) |
15:00 | Oleg Stasevski – Alexey Goloveshkin | 3:2 (8:11,11:4,6:11,13:11,11:9) |
15:15 | Stanislav Yaremenko – Sergey Kharchenko | 0:3 (5:11,5:11,8:11) |
15:15 | Dmitriy Bortsov – Vladimir Samoylov | 0:3 (5:11,1:11,3:11) |
15:30 | Bogdan Panchenko L. – Alexey Metla | 1:3 (8:11,10:12,12:10,9:11) |
15:30 | Oleg Stasevski – Jan Zaharov | 2:3 (7:11,11:8,11:6,8:11,6:11) |
15:45 | Sergiy Pokidko – Sergey Matvienko | 3:0 (12:10,11:5,11:5) |
15:45 | Vadim Gorchakov – Maxim Butkov | 3:1 (11:6,7:11,11:6,12:10) |
15:45 | Aleksandr Syksa – Oleg Andreev | 1:3 (7:11,9:11,11:9,7:11) |
16:00 | Evgeny Nechitaylo – Alexey Metla | 1:3 (11:9,7:11,7:11,11:13) |
16:15 | Sergey Matvienko – Stanislav Yaremenko | 3:2 (11:7,11:9,9:11,10:12,12:10) |
16:15 | Bogdan Doroshenko – Alexey Goloveshkin | 0:3 (7:11,8:11,8:11) |
16:15 | Maxim Butkov – Sergiy Pokidko | 2:3 (13:11,6:11,11:7,2:11,3:11) |
16:15 | Oleg Stasevski – Igor Akimov | 0:3 (6:11,4:11,4:11) |
16:30 | Bogdan Panchenko L. – Sergei Kovalenko L. | 3:1 (11:9,11:8,10:12,11:6) |
16:30 | Alexey Goloveshkin – Aleksandr Syksa | 3:0 (11:1,11:7,11:3) |
16:30 | Aleksandr Horoshko – Bogdan Doroshenko | 0:3 (9:11,8:11,7:11) |
16:45 | Sergey Kharchenko – Dmitriy Bortsov | 2:3 (7:11,9:11,11:7,11:6,3:11) |
16:45 | Vladimir Samoylov – Vadim Gorchakov | 3:1 (8:11,11:6,11:8,11:9) |
17:00 | Evgeny Nechitaylo – Sergei Kovalenko L. | 3:2 (11:2,8:11,7:11,11:8,11:8) |
17:00 | Jan Zaharov – Igor Akimov | 2:3 (12:10,9:11,11:6,4:11,8:11) |
17:00 | Oleg Andreev – Oleg Stasevski | 3:1 (11:8,12:14,11:5,13:11) |
17:15 | Stanislav Yaremenko – Dmitriy Bortsov | 1:3 (9:11,3:11,12:10,8:11) |
17:15 | Vadim Gorchakov – Sergey Kharchenko | 2:3 (11:8,11:5,8:11,7:11,4:11) |
17:30 | Aleksandr Syksa – Oleg Stasevski | 0:3 (9:11,5:11,8:11) |
17:30 | Bogdan Panchenko L. – Evgeny Nechitaylo | 2:3 (7:11,11:9,2:11,11:6,4:11) |
17:45 | Sergiy Pokidko – Vladimir Samoylov | 2:3 (7:11,11:4,11:3,6:11,9:11) |
17:45 | Sergey Matvienko – Maxim Butkov | 2:3 (14:12,8:11,6:11,11:9,6:11) |
17:45 | Igor Akimov – Oleg Andreev | 3:1 (11:13,11:1,11:6,11:4) |
18:00 | Bogdan Doroshenko – Jan Zaharov | 1:3 (11:5,8:11,1:11,9:11) |
18:00 | Alexey Goloveshkin – Aleksandr Horoshko | 2:3 (14:12,5:11,6:11,11:4,5:11) |
18:00 | Sergei Kovalenko L. – Alexey Metla | 2:3 (11:9,8:11,7:11,11:6,9:11) |
18:15 | Vladimir Samoylov – Sergey Matvienko | 3:1 (10:12,11:7,11:1,11:2) |
18:15 | Maxim Butkov – Stanislav Yaremenko | 3:0 (11:9,11:8,11:8) |
18:30 | Aleksandr Horoshko – Aleksandr Syksa | 3:1 (11:7,11:7,4:11,11:4) |
18:30 | Alexey Metla – Bogdan Panchenko L. | 3:1 (16:14,10:12,12:10,11:5) |
18:45 | Jan Zaharov – Alexey Goloveshkin | 3:1 (11:7,12:10,8:11,11:8) |
18:45 | Sergey Kharchenko – Sergiy Pokidko | 1:3 (9:11,5:11,11:7,8:11) |
18:45 | Dmitriy Bortsov – Vadim Gorchakov | 3:2 (11:8,10:12,11:9,11:13,11:8) |
19:00 | Oleg Andreev – Bogdan Doroshenko | 2:3 (6:11,6:11,11:7,11:9,7:11) |
19:00 | Sergei Kovalenko L. – Evgeny Nechitaylo | 2:3 (6:11,11:9,15:13,9:11,8:11) |
19:15 | Sergiy Pokidko – Dmitriy Bortsov | 3:0 (11:9,11:7,11:9) |
19:15 | Igor Akimov – Aleksandr Horoshko | 3:1 (9:11,11:6,11:6,11:7) |
19:15 | Stanislav Yaremenko – Vadim Gorchakov | 3:2 (11:6,11:6,4:11,2:11,11:8) |
19:30 | Aleksandr Syksa – Igor Akimov | 1:3 (1:11,11:7,6:11,5:11) |
19:30 | Sergei Kovalenko L. – Bogdan Panchenko L. | 3:0 (14:12,11:9,11:9) |
19:45 | Bogdan Doroshenko – Oleg Stasevski | 3:1 (12:10,7:11,11:4,11:8) |
19:45 | Sergey Matvienko – Vadim Gorchakov | 3:0 (11:9,11:6,11:6) |
19:45 | Maxim Butkov – Vladimir Samoylov | 0:3 (8:11,7:11,7:11) |
20:00 | Alexey Metla – Evgeny Nechitaylo | 3:2 (13:11,11:7,4:11,9:11,11:6) |
20:00 | Alexey Goloveshkin – Oleg Andreev | 0:3 (8:11,12:14,5:11) |
20:15 | Aleksandr Horoshko – Jan Zaharov | 3:0 (11:8,11:4,11:5) |
20:15 | Sergiy Pokidko – Stanislav Yaremenko | 3:0 (11:4,11:6,11:9) |
20:15 | Sergey Kharchenko – Maxim Butkov | 1:3 (11:7,4:11,16:18,9:11) |
20:30 | Bogdan Doroshenko – Aleksandr Syksa | 3:0 (11:7,11:9,11:8) |
20:30 | Oleg Andreev – Aleksandr Horoshko | 3:1 (11:1,11:6,6:11,15:13) |
20:30 | Evgeny Nechitaylo – Bogdan Panchenko L. | 1:3 (8:11,13:11,7:11,8:11) |
20:45 | Vadim Gorchakov – Sergiy Pokidko | 1:3 (9:11,3:11,11:8,4:11) |
20:45 | Dmitriy Bortsov – Sergey Matvienko | 3:0 (11:6,11:5,11:6) |
21:00 | Aleksandr Horoshko – Oleg Stasevski | 2:3 (11:8,8:11,6:11,15:13,7:11) |
21:00 | Alexey Metla – Sergei Kovalenko L. | 2:3 (11:5,7:11,7:11,11:9,9:11) |
21:00 | Igor Akimov – Bogdan Doroshenko | 3:0 (11:5,13:11,11:5) |
21:30 | Dmitry Ptitsyn – Mykhaylo Myronchenko | 3:1 (9:11,13:11,12:10,11:7) |
21:45 | Alexander Chilikin – Vladimir Plishilo | 0:3 (8:11,6:11,8:11) |
22:15 | Vladyslav Demchenko – Dmitry Yurkov | 0:3 (8:11,10:12,7:11) |
22:30 | Yuriy Chikalov – Vladimir Surzhik | 1:3 (11:9,9:11,14:16,4:11) |
22:45 | Dmitry Ptitsyn – Dmitry Yurkov | 2:3 (13:11,4:11,8:11,11:9,9:11) |
23:00 | Alexander Chilikin – Vladimir Surzhik | 0:3 (9:11,4:11,11:13) |
23:15 | Vladyslav Demchenko – Mykhaylo Myronchenko | 3:0 (11:7,11:5,11:9) |
23:30 | Yuriy Chikalov – Vladimir Plishilo | 1:3 (10:12,11:9,4:11,5:11) |
23:45 | Dmitry Ptitsyn – Vladyslav Demchenko | 3:0 (11:6,11:9,11:4) |
Pro League
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Oleg Kutuzov – Anatoly Ilin | 0:3 (8:11,8:11,12:14) |
00:00 | Alik Girevenkov – Evgeny Kalashnikov | 0:3 (7:11,6:11,8:11) |
00:00 | Tyinchtyik Turabekov – Nikolay Zhurba | 3:1 (5:11,11:7,11:5,11:7) |
00:15 | Sergey Ogay – Denis Sayanov | 0:3 (8:11,7:11,4:11) |
00:30 | Valery Ivanov – Alexander Fedosov | 2:3 (11:2,11:4,9:11,12:14,9:11) |
00:30 | Yuri Lbov – Mikhail Cheklin | 3:1 (11:5,9:11,11:9,11:8) |
00:45 | Arutyun Aslanyan – Tyinchtyik Turabekov | 3:0 (11:4,11:8,11:4) |
01:00 | Yuriy Merkushin – Alik Girevenkov | 0:3 (9:11,6:11,8:11) |
01:15 | Sergey Myagkov – Oleg Kutuzov | 3:2 (15:13,11:4,7:11,6:11,11:8) |
01:30 | Alexander Fedosov – Evgeny Kalashnikov | 3:0 (11:9,11:7,11:7) |
01:30 | Denis Sayanov – Nikolay Zhurba | 0:3 (6:11,8:11,9:11) |
01:45 | Sergey Ogay – Tyinchtyik Turabekov | 2:3 (11:5,13:11,4:11,8:11,3:11) |
01:45 | Mikhail Cheklin – Anatoly Ilin | 3:1 (11:5,11:6,7:11,11:7) |
02:00 | Yuri Lbov – Oleg Kutuzov | 3:0 (11:3,11:6,11:9) |
02:00 | Valery Ivanov – Alik Girevenkov | 2:3 (11:8,12:14,9:11,11:7,4:11) |
02:30 | Nikolay Zhurba – Arutyun Aslanyan | 2:3 (11:13,11:4,11:7,5:11,6:11) |
02:30 | Anatoly Ilin – Sergey Myagkov | 3:2 (13:11,11:5,4:11,8:11,12:10) |
02:30 | Evgeny Kalashnikov – Yuriy Merkushin | 3:0 (11:7,11:8,11:5) |
02:45 | Tyinchtyik Turabekov – Denis Sayanov | 0:3 (9:11,9:11,6:11) |
03:00 | Alik Girevenkov – Alexander Fedosov | 1:3 (6:11,11:5,2:11,8:11) |
03:15 | Nikolay Zhurba – Sergey Ogay | 3:1 (11:3,13:15,11:1,11:7) |
03:15 | Oleg Kutuzov – Mikhail Cheklin | 0:3 (8:11,7:11,10:12) |
03:30 | Evgeny Kalashnikov – Valery Ivanov | 3:1 (11:9,11:7,11:13,11:9) |
03:45 | Denis Sayanov – Arutyun Aslanyan | 1:3 (15:17,8:11,11:7,5:11) |
03:45 | Anatoly Ilin – Yuri Lbov | 3:0 (11:6,11:6,11:4) |
04:00 | Alexander Fedosov – Yuriy Merkushin | 2:3 (11:5,3:11,11:7,3:11,8:11) |
04:00 | Mikhail Cheklin – Sergey Myagkov | 3:0 (11:8,11:9,11:5) |
04:30 | Denis Sayanov – Tyinchtyik Turabekov | 3:0 (11:5,12:10,11:1) |
04:30 | Alik Girevenkov – Yuriy Merkushin | 0:3 (6:11,10:12,7:11) |
04:30 | Yuri Lbov – Sergey Myagkov | 0:3 (9:11,9:11,10:12) |
04:45 | Arutyun Aslanyan – Nikolay Zhurba | 3:0 (11:4,11:5,11:9) |
07:15 | Igor Sergeevich – Alexander Kolmin | 1:3 (5:11,12:14,11:9,9:11) |
07:30 | Vladimir Staroverov – Oleg Kharlakin | 1:3 (11:5,6:11,9:11,3:11) |
07:45 | Viacheslav Tsvetkov – Sergey Khomutov | 3:2 (11:8,2:11,12:14,11:7,11:5) |
08:00 | Alexander Vorozheykin – Sergey Ovechkin | 3:0 (11:9,11:9,14:12) |
08:00 | Andrey Khanevsky – Vladimir Sinkovskiy | 3:1 (11:4,8:11,11:9,11:8) |
08:30 | Anatoly Batalov – Ivan Tolmachev | 3:0 (11:9,11:6,12:10) |
08:30 | Alexander Kolmin – Alexander Vorozheykin | 3:1 (11:4,11:6,7:11,11:7) |
08:30 | Oleg Kharlakin – Andrey Khanevsky | 3:2 (11:8,11:9,10:12,11:13,11:9) |
08:45 | Sergey Ovechkin – Igor Sergeevich | 0:3 (7:11,6:11,7:11) |
08:45 | Sergey Khomutov – Anatoly Batalov | 0:3 (9:11,6:11,18:20) |
09:00 | Vladimir Sinkovskiy – Vladimir Staroverov | 3:1 (10:12,11:8,12:10,11:9) |
09:15 | Ivan Tolmachev – Viacheslav Tsvetkov | 3:0 (11:9,11:9,11:9) |
09:30 | Vladimir Staroverov – Andrey Khanevsky | 2:3 (11:3,11:8,9:11,9:11,9:11) |
09:30 | Igor Sergeevich – Alexander Vorozheykin | 3:1 (14:12,7:11,13:11,11:9) |
09:45 | Viacheslav Tsvetkov – Anatoly Batalov | 1:3 (13:11,6:11,9:11,9:11) |
09:45 | Alexander Kolmin – Sergey Ovechkin | 3:0 (11:6,11:7,11:7) |
10:00 | Oleg Kharlakin – Vladimir Sinkovskiy | 0:3 (8:11,9:11,7:11) |
10:15 | Sergey Khomutov – Ivan Tolmachev | 3:0 (15:13,11:6,11:8) |
10:45 | Viacheslav Tsvetkov – Ivan Tolmachev | 3:2 (11:5,9:11,11:9,6:11,11:8) |
10:45 | Alexander Kolmin – Igor Sergeevich | 3:1 (11:7,5:11,11:4,11:5) |
10:45 | Oleg Kharlakin – Vladimir Staroverov | 0:3 (8:11,2:11,8:11) |
11:15 | Aleksei Komarov – Aleksey Kazakov | 3:1 (11:7,11:9,9:11,11:8) |
11:15 | Anatoly Batalov – Sergey Khomutov | 0:3 (8:11,4:11,7:11) |
11:30 | Pavel Medvedev – Aleksey Lobanov | 3:2 (6:11,11:9,11:8,13:15,11:9) |
11:30 | Dmitriy Razinkov – Aleksandr Klavdenkov | 2:3 (12:10,3:11,6:11,11:3,9:11) |
12:00 | Igor Minchenkov – Ilya Novikov | 3:2 (9:11,3:11,11:6,11:9,11:7) |
12:00 | Valery Kutin – Anton Mohnachev | 1:3 (11:8,5:11,6:11,7:11) |
12:15 | Sergey Nikulin – Dmitry Petrochenko | 1:3 (11:7,11:13,4:11,12:14) |
12:15 | Aleksey Kazakov – Valery Kutin | 3:0 (11:4,11:9,12:10) |
12:30 | Aleksey Lobanov – Igor Minchenkov | 2:3 (10:12,4:11,15:13,11:6,16:18) |
12:45 | Anton Mohnachev – Aleksei Komarov | 3:1 (11:9,11:6,7:11,11:7) |
12:45 | Aleksandr Klavdenkov – Sergey Nikulin | 1:3 (5:11,11:6,8:11,9:11) |
13:00 | Dmitry Petrochenko – Dmitriy Razinkov | 3:0 (11:6,14:12,11:8) |
13:15 | Ilya Novikov – Pavel Medvedev | 2:3 (9:11,5:11,11:2,13:11,12:14) |
13:15 | Aleksei Komarov – Valery Kutin | 3:0 (11:6,11:6,11:9) |
13:30 | Dmitriy Razinkov – Sergey Nikulin | 3:1 (11:3,5:11,11:9,12:10) |
13:45 | Pavel Medvedev – Igor Minchenkov | 3:2 (8:11,6:11,12:10,12:10,11:7) |
13:45 | Aleksey Kazakov – Anton Mohnachev | 2:3 (5:11,8:11,11:6,11:9,8:11) |
14:00 | Aleksandr Klavdenkov – Dmitry Petrochenko | 2:3 (5:11,9:11,11:4,11:4,5:11) |
14:15 | Aleksey Lobanov – Ilya Novikov | 3:2 (13:11,10:12,11:2,6:11,11:7) |
14:45 | Sergey Nikulin – Dmitriy Razinkov | 1:3 (11:8,9:11,6:11,5:11) |
15:15 | Ivan Pandur – Vladimir Nemashkalo | 3:1 (6:11,12:10,11:9,11:6) |
15:15 | Dmitry Petrochenko – Aleksandr Klavdenkov | 2:3 (15:13,8:11,11:9,11:13,14:16) |
15:45 | Kirill Malahov – Artem Slashchev | 0:3 (11:13,8:11,10:12) |
15:45 | Pavel Vshivkov – Alexander Krotkov | 1:3 (12:14,5:11,12:10,4:11) |
15:45 | Evgeniy Akulenko – Evgeny Anisimov | 0:3 (7:11,7:11,7:11) |
16:15 | Igor Abelmasov – Konstantin Bystrushkin | 3:2 (6:11,11:6,11:9,7:11,11:9) |
16:15 | Sergey Lanin – Alexander Kolmin | 3:2 (11:9,5:11,5:11,15:13,11:7) |
16:30 | Vladimir Nemashkalo – Evgeniy Akulenko | 3:1 (5:11,12:10,11:5,11:3) |
16:45 | Evgeny Anisimov – Ivan Pandur | 3:1 (11:5,9:11,11:8,11:8) |
16:45 | Artem Slashchev – Igor Abelmasov | 0:3 (6:11,10:12,9:11) |
16:45 | Alexander Krotkov – Sergey Lanin | 3:1 (12:10,7:11,15:13,11:3) |
17:15 | Konstantin Bystrushkin – Kirill Malahov | 3:0 (13:11,12:10,11:9) |
17:15 | Ivan Pandur – Evgeniy Akulenko | 1:3 (9:11,11:8,10:12,6:11) |
17:15 | Alexander Kolmin – Pavel Vshivkov | 3:1 (11:9,11:7,5:11,11:5) |
17:45 | Pavel Vshivkov – Sergey Lanin | 3:2 (7:11,11:5,11:7,11:13,11:8) |
17:45 | Kirill Malahov – Igor Abelmasov | 3:0 (11:7,11:9,11:7) |
18:00 | Vladimir Nemashkalo – Evgeny Anisimov | 1:3 (10:12,11:8,11:13,4:11) |
18:00 | Artem Slashchev – Konstantin Bystrushkin | 3:1 (11:5,9:11,14:12,11:7) |
18:15 | Alexander Krotkov – Alexander Kolmin | 1:3 (4:11,8:11,11:6,11:13) |
18:45 | Evgeny Anisimov – Vladimir Nemashkalo | 1:3 (7:11,9:11,13:11,4:11) |
18:45 | Sergey Lanin – Pavel Vshivkov | 3:0 (13:11,12:10,11:9) |
19:00 | Alexander Kolmin – Alexander Krotkov | 2:3 (8:11,12:10,9:11,12:10,8:11) |
19:15 | Sergey Kuzmin – Igor Zemit | 2:3 (11:9,8:11,7:11,11:8,8:11) |
19:30 | Anton Sirotkin – Ivan Afanasyev | 0:3 (2:11,4:11,8:11) |
19:45 | Dmitry Tunitsin – Sergey Maksakov | 3:2 (9:11,12:14,11:9,11:8,11:8) |
20:00 | Igor Mihaylov – Dmitry Tikhnenko | 3:2 (12:10,11:9,4:11,2:11,11:7) |
20:00 | Eugene Glazun – Roman Kobytov | 3:1 (8:11,11:7,11:5,11:4) |
20:15 | Bogdan Grebenyuk – Dmitry Petrochenko | 2:3 (3:11,7:11,11:9,11:3,8:11) |
20:30 | Ivan Afanasyev – Eugene Glazun | 1:3 (11:7,11:13,7:11,10:12) |
20:30 | Igor Zemit – Igor Mihaylov | 3:2 (11:3,12:10,10:12,6:11,11:5) |
20:45 | Sergey Maksakov – Bogdan Grebenyuk | 1:3 (11:6,6:11,6:11,4:11) |
21:00 | Dmitry Petrochenko – Dmitry Tunitsin | 2:3 (9:11,11:7,11:6,12:14,7:11) |
21:00 | Dmitry Tikhnenko – Sergey Kuzmin | 3:1 (11:6,13:15,11:7,11:4) |
21:00 | Roman Kobytov – Anton Sirotkin | 3:1 (6:11,11:8,11:4,11:8) |
21:30 | Anton Sirotkin – Eugene Glazun | 3:1 (11:9,5:11,13:11,11:6) |
21:30 | Sergey Kuzmin – Igor Mihaylov | 3:1 (11:6,13:11,15:17,11:5) |
21:45 | Dmitry Tunitsin – Bogdan Grebenyuk | 2:3 (11:8,2:11,12:10,5:11,10:12) |
22:00 | Igor Zemit – Dmitry Tikhnenko | 3:2 (10:12,5:11,11:5,12:10,11:4) |
22:00 | Ivan Afanasyev – Roman Kobytov | 3:1 (10:12,11:9,11:6,11:9) |
22:15 | Sergey Maksakov – Dmitry Petrochenko | 2:3 (8:11,10:12,11:7,11:8,9:11) |
23:15 | Dmitry Evlakhin – Denis Sayanov | 1:3 (6:11,9:11,14:12,7:11) |
23:30 | Oleg Kutuzov – Artem Suntsov | 2:3 (11:9,5:11,4:11,12:10,9:11) |
23:30 | Aleksandr Volkov – Vladimir Safonov | 0:3 (5:11,4:11,6:11) |
23:45 | Sergey Ogay – Roman Pavlenko | 3:1 (11:5,12:10,7:11,11:9) |
TSC Pro.
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Sergey Klyukin – Alexander Sokov | 3:1 (8:11,11:5,11:8,15:13) |
00:21 | Mikhail Fedotov – Anna Brednikova | 3:0 (11:9,11:6,11:5) |
00:37 | Sergey Klyukin – Mikhail Fedotov | 2:3 (8:11,11:7,11:9,4:11,8:11) |
01:05 | Anna Brednikova – Alexander Sokov | 3:0 (11:7,11:9,11:9) |
01:23 | Sergey Klyukin – Anna Brednikova | 2:3 (11:9,6:11,8:11,11:7,7:11) |
01:51 | Mikhail Fedotov – Alexander Sokov | 3:1 (11:8,11:9,5:11,11:9) |
02:13 | Alexander Sokov – Sergey Klyukin | 3:1 (6:11,11:8,11:9,11:6) |
02:37 | Anna Brednikova – Mikhail Fedotov | 0:3 (7:11,8:11,9:11) |
03:19 | Dmitriy Bobkov – Andrey Koksharov | 3:0 (11:9,12:10,11:5) |
03:19 | Kirill Zagylyaev – Bogdan Timoshin | 3:1 (11:6,11:6,5:11,11:6) |
03:20 | Dmitriy Bobkov – Kirill Zagylyaev | 1:3 (5:11,9:11,11:5,8:11) |
03:21 | Bogdan Timoshin – Andrey Koksharov | 0:3 (6:11,8:11,10:12) |
03:22 | Dmitriy Bobkov – Bogdan Timoshin | 3:2 (12:10,6:11,11:13,11:3,11:9) |
03:22 | Kirill Zagylyaev – Andrey Koksharov | 1:3 (11:13,12:10,9:11,8:11) |
03:23 | Andrey Koksharov – Bogdan Timoshin | 0:3 (9:11,8:11,5:11) |
03:24 | Kirill Zagylyaev – Dmitriy Bobkov | 0:3 (4:11,7:11,9:11) |
15:40 | Andrey Sukhov – Andrey Ivanov | 3:2 (13:11,11:3,11:13,9:11,11:4) |
16:28 | Dmitry Sokolov – Eduard Boykov | 0:3 (11:13,9:11,8:11) |
16:49 | Andrey Sukhov – Eduard Boykov | 2:3 (12:10,9:11,8:11,11:9,4:11) |
17:20 | Dmitry Sokolov – Andrey Ivanov | 1:3 (6:11,11:9,5:11,2:11) |
17:38 | Andrey Sukhov – Dmitry Sokolov | 0:3 (3:11,6:11,9:11) |
18:01 | Eduard Boykov – Andrey Ivanov | 2:3 (6:11,8:11,11:8,11:3,10:12) |
18:37 | Dmitry Sokolov – Andrey Sukhov | 3:1 (11:9,11:8,3:11,11:8) |
18:58 | Andrey Ivanov – Eduard Boykov | 3:1 (11:9,8:11,11:8,11:6) |
19:21 | Mikhail Fedotov – Mikhail Katanov | 2:3 (11:4,11:3,10:12,9:11,6:11) |
20:29 | Vitaly Khomutetskiy – Alexander Pekhterev | 2:3 (11:9,15:13,6:11,4:11,5:11) |
20:58 | Mikhail Fedotov – Vitaly Khomutetskiy | 1:3 (11:13,11:8,5:11,10:12) |
21:24 | Alexander Pekhterev – Mikhail Katanov | 3:2 (11:7,10:12,9:11,11:8,11:7) |
21:54 | Mikhail Fedotov – Alexander Pekhterev | 2:3 (11:8,3:11,5:11,11:6,4:11) |
22:19 | Vitaly Khomutetskiy – Mikhail Katanov | 2:3 (2:11,11:5,11:6,9:11,5:11) |
22:40 | Vitaly Khomutetskiy – Mikhail Fedotov | 3:0 (11:6,11:9,12:10) |
23:01 | Mikhail Katanov – Alexander Pekhterev | 0:3 (7:11,4:11,3:11) |
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Jan Spiegel – Milan Obertik | 2:3 (11:7,7:11,10:12,11:7,7:11) |
00:30 | Ales Svoboda – Matej Fausek | 3:2 (4:11,12:10,11:9,7:11,11:7) |
09:00 | Jakub Nemecek – Jan Spiegel | 0:3 (8:11,8:11,9:11) |
09:30 | Milan Obertik – Tomas Cerveny | 0:3 (6:11,8:11,9:11) |
09:45 | Jakub Nemecek – Tomas Cerveny | 3:1 (11:13,11:2,11:8,11:8) |
10:15 | Milan Obertik – Jan Spiegel | 3:1 (11:5,8:11,11:4,11:9) |
10:45 | Jakub Nemecek – Milan Obertik | 3:1 (11:7,9:11,14:12,11:7) |
11:15 | Tomas Cerveny – Jan Spiegel | 3:0 (11:6,11:9,11:9) |
12:30 | Tomas Cerveny – Jakub Nemecek | 0:3 (8:11,5:11,9:11) |
12:45 | Michael Fruhauf – Ondrej Konvalinka | 1:3 (6:11,9:11,13:11,8:11) |
13:30 | Filip Vesely – Vojtech Koutnik | 0:3 (5:11,7:11,4:11) |
14:00 | Michael Fruhauf – Vojtech Koutnik | 0:3 (7:11,10:12,4:11) |
14:15 | Filip Vesely – Ondrej Konvalinka | 0:3 (8:11,6:11,11:13) |
14:45 | Michael Fruhauf – Filip Vesely | 3:2 (5:11,11:5,1:11,11:8,11:7) |
15:15 | Vojtech Koutnik – Ondrej Konvalinka | 1:3 (6:11,11:6,9:11,7:11) |
16:00 | Filip Vesely – Michael Fruhauf | 1:3 (8:11,5:11,13:11,3:11) |
16:30 | Ondrej Konvalinka – Vojtech Koutnik | 1:3 (4:11,9:11,11:6,9:11) |
17:00 | Jaromir Janda – Dominik Marasek | 2:3 (11:7,9:11,11:9,9:11,12:14) |
17:30 | Jan Herink – David Brichacek | 1:3 (11:9,7:11,9:11,8:11) |
18:00 | Jaromir Janda – David Brichacek | 2:3 (13:11,5:11,11:8,7:11,8:11) |
18:30 | Jan Herink – Dominik Marasek | 1:3 (11:5,9:11,6:11,7:11) |
18:45 | Jaromir Janda – Jan Herink | 3:2 (9:11,5:11,11:6,11:6,11:6) |
19:15 | David Brichacek – Dominik Marasek | 3:1 (11:8,11:6,7:11,12:10) |
20:00 | Jan Herink – Jaromir Janda | 2:3 (11:4,7:11,9:11,11:7,9:11) |
20:30 | Dominik Marasek – David Brichacek | 3:1 (11:9,6:11,11:5,11:4) |
21:15 | Maxim Suvorov – Robert Jamrich | 3:1 (4:11,11:6,11:8,11:8) |
21:30 | Jan Krames – Matej Fausek | 3:2 (11:13,5:11,11:9,11:8,18:16) |
22:00 | Maxim Suvorov – Matej Fausek | 3:0 (11:7,11:7,11:9) |
22:30 | Jan Krames – Robert Jamrich | 2:3 (6:11,9:11,12:10,12:10,10:12) |
23:00 | Maxim Suvorov – Jan Krames | 3:0 (12:10,12:10,11:6) |
23:30 | Matej Fausek – Robert Jamrich | 3:0 (11:5,11:8,11:4) |
TT-Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Sergey Maximiv – Igor Petrishin | 3:1 (11:5,11:6,2:11,11:4) |
00:15 | Yaroslav Vorsulyak – Evgeny Fafley | 3:2 (16:14,8:11,12:10,8:11,13:11) |
00:15 | Oleg Formaziuk – Dmytro Lohosha | 3:1 (11:9,11:9,10:12,11:9) |
00:30 | Maxim Skhabovsky – Oleg Gavrilyuk | 3:2 (5:11,11:8,8:11,11:7,11:7) |
01:07 | Sergey Maximiv – Peter Celik | 0:3 (18:20,7:11,7:11) |
01:15 | Andrey Khvysiuk – Oleg Formaziuk | 1:3 (8:11,11:8,7:11,9:11) |
01:30 | Maxim Skhabovsky – Dmytro Lohosha | 3:0 (11:7,11:8,11:6) |
01:30 | Evgeny Fafley – Igor Petrishin | 3:1 (11:2,13:11,9:11,11:7) |
01:45 | Sergey Maximiv – Evgeny Fafley | 3:1 (11:8,11:3,9:11,13:11) |
02:00 | Oleg Formaziuk – Oleg Gavrilyuk | 3:0 (11:5,13:11,11:8) |
02:15 | Yaroslav Vorsulyak – Peter Celik | 2:3 (11:9,6:11,14:16,11:5,5:11) |
02:30 | Maxim Skhabovsky – Oleg Formaziuk | 2:3 (6:11,11:5,12:14,11:7,6:11) |
03:00 | Sergey Maximiv – Yaroslav Vorsulyak | 3:1 (11:6,11:8,9:11,11:9) |
03:00 | Andrey Khvysiuk – Dmytro Lohosha | 3:1 (11:9,4:11,11:6,11:5) |
03:30 | Peter Celik – Igor Petrishin | 3:0 (11:5,11:8,11:9) |
03:30 | Maxim Skhabovsky – Andrey Khvysiuk | 1:3 (11:9,9:11,7:11,9:11) |
04:00 | Dmytro Lohosha – Oleg Gavrilyuk | 1:3 (2:11,11:8,8:11,8:11) |
04:30 | Oleg Gavrilyuk – Maxim Skhabovsky | 1:3 (10:12,13:11,9:11,7:11) |
04:45 | Peter Celik – Sergey Maximiv | 3:0 (11:5,11:9,11:5) |
05:00 | Oleg Formaziuk – Andrey Khvysiuk | 3:0 (13:11,11:8,11:7) |
07:45 | Maksym Kolos – Dmitriy Baystryuchenko | 1:3 (5:11,11:7,5:11,5:11) |
07:45 | Vitaliy Vovk – Denis Vakulenko | 3:1 (9:11,11:4,11:8,11:5) |
08:15 | Sergey Ponomarenko – Anton Ryabuhin | 3:0 (11:7,11:9,11:4) |
08:15 | Pavel Chyzh – Eugene Goloborodko | 3:2 (11:8,11:2,12:14,7:11,11:9) |
08:30 | Dmitry Prilepa – Dmitriy Shukin | 3:1 (11:6,11:6,6:11,11:9) |
08:30 | Yuriy Parahailo – Alex Romaniv | 0:3 (9:11,6:11,9:11) |
08:30 | Sergey Gilitukha – Volodymyr Tuchkevych | 1:3 (2:11,11:9,8:11,5:11) |
08:45 | Dmitry Neborak – Denis Vakulenko | 2:3 (3:11,11:4,11:8,9:11,10:12) |
08:45 | Andrey Isaev – Anatoliy Nazarov | 3:2 (7:11,11:9,11:6,6:11,11:3) |
08:45 | Andrey Kaptanovskiy – Yaroslav Buberenko | 2:3 (5:11,16:14,2:11,11:6,7:11) |
09:00 | Andrey Sklyarenko – Kirill Egorov | 1:3 (13:15,11:7,8:11,8:11) |
09:00 | Sergey Gergelyuk – Anton Myrza | 2:3 (14:12,11:13,11:4,10:12,8:11) |
09:15 | Igor Syniavskyi I. – Dmitriy Kalinyuk | 1:3 (8:11,11:6,12:14,9:11) |
09:15 | Vadim Grushko – Valentin Zaichenko | 2:3 (11:6,9:11,11:8,9:11,8:11) |
09:15 | Andrew Tsikhotsky – Aleksandr Kostiuk | 3:1 (11:3,11:8,11:13,15:13) |
09:30 | Aleksandr Leonenko – Eugene Goloborodko | 1:3 (6:11,11:7,8:11,9:11) |
09:30 | Vitaliy Vovk – Sergey Ponomarenko | 3:0 (11:9,11:5,11:8) |
09:30 | Anatoly Zapletnyuk – Igor Maksimchuk | 0:3 (7:11,6:11,7:11) |
09:40 | Maksym Kolos – Dmitriy Shukin | 0:3 (6:11,8:11,6:11) |
09:45 | Aleksandr Kasatyi – Alex Romaniv | 0:3 (9:11,4:11,7:11) |
09:45 | Nikolay Tovkach – Volodymyr Tuchkevych | 3:2 (7:11,11:8,11:7,10:12,11:9) |
10:00 | Dmitry Neborak – Anton Ryabuhin | 3:1 (10:12,11:6,11:9,11:3) |
10:00 | Sergey Polyakov – Anatoliy Nazarov | 3:0 (12:10,11:6,11:5) |
10:00 | Pavel Chyzh – Sergey Gergelyuk | 3:1 (11:3,12:14,11:8,11:6) |
10:00 | Alexander Naida – Yaroslav Buberenko | 0:3 (7:11,7:11,9:11) |
10:15 | Sergey Gilitukha – Andrew Tsikhotsky | 2:3 (3:11,5:11,11:9,11:9,4:11) |
10:15 | Yuriy Parahailo – Igor Syniavskyi I. | 3:1 (7:11,11:8,11:6,11:9) |
10:15 | Kirill Egorov – Dmitriy Baystryuchenko | 2:3 (11:8,6:11,11:9,8:11,9:11) |
10:30 | Andrey Kaptanovskiy – Vadim Grushko | 1:3 (5:11,1:11,11:9,6:11) |
10:30 | Andrey Isaev – Anatoly Zapletnyuk | 2:3 (11:8,11:7,7:11,9:11,6:11) |
10:30 | Sergey Ponomarenko – Denis Vakulenko | 3:0 (11:6,11:6,15:13) |
10:45 | Dmitry Prilepa – Andrey Sklyarenko | 1:3 (8:11,7:11,11:9,11:13) |
10:45 | Aleksandr Leonenko – Anton Myrza | 3:0 (13:11,14:12,11:9) |
11:00 | Aleksandr Kasatyi – Dmitriy Kalinyuk | 1:3 (11:6,5:11,8:11,6:11) |
11:00 | Alexander Naida – Valentin Zaichenko | 3:1 (11:6,11:9,7:11,16:14) |
11:00 | Nikolay Tovkach – Aleksandr Kostiuk | 3:2 (8:11,6:11,13:11,11:6,11:2) |
11:15 | Maksym Kolos – Kirill Egorov | 2:3 (7:11,9:11,13:11,11:7,8:11) |
11:15 | Sergey Gergelyuk – Eugene Goloborodko | 3:2 (11:8,11:2,7:11,4:11,14:12) |
11:15 | Sergey Polyakov – Igor Maksimchuk | 3:1 (11:2,11:8,5:11,11:6) |
11:15 | Dmitry Neborak – Sergey Ponomarenko | 1:3 (3:11,8:11,11:3,10:12) |
11:30 | Anatoly Zapletnyuk – Anatoliy Nazarov | 3:1 (11:8,9:11,11:9,11:7) |
11:30 | Igor Syniavskyi I. – Alex Romaniv | 1:3 (4:11,7:11,11:8,5:11) |
11:30 | Vadim Grushko – Yaroslav Buberenko | 2:3 (8:11,11:6,11:7,10:12,5:11) |
11:30 | Andrew Tsikhotsky – Volodymyr Tuchkevych | 3:2 (10:12,8:11,11:4,11:8,11:9) |
11:45 | Vitaliy Vovk – Anton Ryabuhin | 3:2 (5:11,11:7,9:11,11:8,11:7) |
12:00 | Aleksandr Kasatyi – Igor Syniavskyi I. | 0:3 (8:11,3:11,9:11) |
12:00 | Nikolay Tovkach – Andrew Tsikhotsky | 3:0 (11:6,11:9,11:7) |
12:00 | Andrey Sklyarenko – Dmitriy Shukin | 2:3 (11:7,11:4,9:11,6:11,9:11) |
12:00 | Aleksandr Leonenko – Sergey Gergelyuk | 1:3 (9:11,6:11,11:9,5:11) |
12:15 | Sergey Polyakov – Anatoly Zapletnyuk | 3:2 (10:12,11:9,2:11,11:8,11:9) |
12:15 | Dmitry Neborak – Vitaliy Vovk | 3:2 (11:5,8:11,13:11,11:13,13:11) |
12:15 | Alexander Naida – Vadim Grushko | 3:0 (11:5,11:9,11:9) |
12:30 | Dmitry Prilepa – Dmitriy Baystryuchenko | 3:1 (11:8,11:6,6:11,11:8) |
12:30 | Pavel Chyzh – Anton Myrza | 1:3 (11:6,7:11,6:11,4:11) |
12:45 | Andrey Kaptanovskiy – Valentin Zaichenko | 0:3 (6:11,11:13,2:11) |
12:45 | Sergey Gilitukha – Aleksandr Kostiuk | 1:3 (5:11,7:11,12:10,4:11) |
12:45 | Yuriy Parahailo – Dmitriy Kalinyuk | 1:3 (7:11,11:13,12:10,6:11) |
12:45 | Andrey Isaev – Igor Maksimchuk | 0:3 (2:11,10:12,4:11) |
13:00 | Maksym Kolos – Andrey Sklyarenko | 3:2 (5:11,11:4,11:4,9:11,13:11) |
13:00 | Anton Ryabuhin – Denis Vakulenko | 3:2 (6:11,11:2,11:7,14:16,11:6) |
13:00 | Aleksandr Leonenko – Pavel Chyzh | 0:3 (9:11,6:11,6:11) |
13:15 | Nikolay Tovkach – Sergey Gilitukha | 2:3 (7:11,9:11,11:9,11:7,9:11) |
13:15 | Aleksandr Kasatyi – Yuriy Parahailo | 2:3 (8:11,11:4,11:7,3:11,7:11) |
13:15 | Sergey Polyakov – Andrey Isaev | 1:3 (5:11,10:12,11:7,9:11) |
13:15 | Alexander Naida – Andrey Kaptanovskiy | 3:2 (8:11,5:11,11:4,11:8,11:8) |
13:45 | Dmitry Prilepa – Kirill Egorov | 3:0 (11:8,11:7,11:8) |
13:45 | Anton Myrza – Eugene Goloborodko | 3:1 (11:9,11:6,8:11,12:10) |
14:00 | Igor Maksimchuk – Anatoliy Nazarov | 3:0 (12:10,11:6,11:7) |
14:00 | Valentin Zaichenko – Yaroslav Buberenko | 3:2 (12:10,9:11,11:3,6:11,11:5) |
14:00 | Dmitriy Kalinyuk – Alex Romaniv | 3:0 (11:8,11:8,13:11) |
14:00 | Aleksandr Kostiuk – Volodymyr Tuchkevych | 3:1 (11:7,11:9,11:13,11:9) |
14:15 | Dmitriy Shukin – Dmitriy Baystryuchenko | 3:2 (4:11,11:6,12:10,8:11,11:8) |
14:30 | Anatoly Zapletnyuk – Andrey Isaev | 3:2 (11:9,8:11,8:11,13:11,11:2) |
14:45 | Maksym Kolos – Dmitry Prilepa | 3:1 (9:11,13:11,13:11,11:9) |
15:00 | Yaroslav Buberenko – Valentin Zaichenko | 3:0 (11:4,11:7,11:2) |
15:00 | Anton Myrza – Pavel Chyzh | 3:1 (9:11,11:9,11:8,11:5) |
15:30 | Adam Krasutskiy – Oleksii Sapronov | 1:3 (7:11,11:7,8:11,9:11) |
15:30 | Andrey Sklyarenko – Dmitriy Baystryuchenko | 0:3 (7:11,9:11,12:14) |
15:45 | Anton Molochko – Vasily Verbyaniy | 0:3 (5:11,6:11,10:12) |
15:45 | Artem Borisov – Dmitrii Derevinskii | 3:2 (15:13,3:11,12:10,4:11,11:5) |
16:00 | Kirill Egorov – Dmitriy Shukin | 0:3 (13:15,3:11,11:13) |
16:00 | David Simonchuk – Dmitry Vakhta | 3:2 (12:14,11:9,10:12,11:7,11:8) |
16:00 | Nikita Korbut – Yaroslav Voytenko | 1:3 (11:4,6:11,5:11,4:11) |
16:15 | Pavel Plyushch – Mikhail Presnyakov | 3:2 (6:11,11:7,11:13,11:6,11:9) |
16:15 | Nazari Kovalchuck – Anton Molochko | 3:1 (11:8,11:9,10:12,11:9) |
16:30 | Denys Nemchenko – Igor Sukovaty | 3:1 (7:11,11:9,16:14,12:10) |
16:35 | Andrey Chermensky – Konstantin Grinenko | 2:3 (11:5,11:13,11:7,11:13,5:11) |
16:45 | Andrey Kotik – Vadym Nechyporuk | 3:2 (11:7,9:11,8:11,11:4,11:9) |
16:45 | Roman Sukhomlyn – Oleksii Sapronov | 3:2 (15:13,8:11,11:6,4:11,13:11) |
16:45 | Vasiliy Kushnir – Vasily Verbyaniy | 2:3 (8:11,11:1,11:2,5:11,6:11) |
17:00 | Dmitriy Alekseenko – Konstantin Grinenko | 1:3 (5:11,5:11,15:13,3:11) |
17:00 | Vitaliy Khamurda – Dmitrii Derevinskii | 3:2 (9:11,6:11,11:7,11:6,13:11) |
17:00 | Andrey Chermensky – Denys Nemchenko | 3:1 (11:6,7:11,11:6,11:6) |
17:15 | Adam Krasutskiy – Nikita Korbut | 3:1 (13:11,5:11,11:6,11:9) |
17:15 | Vasiliy Kushnir – Anton Molochko | 3:1 (7:11,11:7,11:8,11:5) |
17:15 | Avraham Nazrin – Dmitry Vakhta | 2:3 (5:11,11:8,8:11,11:6,6:11) |
17:30 | Denys Nemchenko – Konstantin Grinenko | 3:1 (11:8,11:13,11:8,11:7) |
17:30 | Artem Borisov – Pavel Plyushch | 1:3 (5:11,6:11,11:9,4:11) |
17:30 | Dmitriy Alekseenko – Igor Sukovaty | 3:2 (8:11,11:8,12:10,6:11,11:8) |
17:45 | Roman Sukhomlyn – Yaroslav Voytenko | 3:2 (6:11,3:11,11:4,13:11,11:8) |
18:00 | Vitaliy Khamurda – Mikhail Presnyakov | 0:3 (6:11,5:11,8:11) |
18:00 | David Simonchuk – Andrey Kotik | 1:3 (11:6,6:11,8:11,6:11) |
18:00 | Nazari Kovalchuck – Vasily Verbyaniy | 1:3 (9:11,8:11,11:6,11:13) |
18:00 | Dmitriy Alekseenko – Denys Nemchenko | 2:3 (9:11,12:10,11:9,9:11,7:11) |
18:15 | Andrey Chermensky – Igor Sukovaty | 3:0 (11:7,11:8,11:9) |
18:30 | Nikita Korbut – Oleksii Sapronov | 3:1 (11:4,7:11,11:6,15:13) |
18:30 | Pavel Plyushch – Dmitrii Derevinskii | 2:3 (11:8,5:11,4:11,11:8,4:11) |
18:30 | Vasiliy Kushnir – Nazari Kovalchuck | 3:2 (11:9,11:7,10:12,5:11,11:9) |
18:30 | Avraham Nazrin – Vadym Nechyporuk | 3:1 (11:7,11:9,6:11,11:7) |
18:45 | Dmitriy Alekseenko – Andrey Chermensky | 2:3 (11:7,8:11,11:3,9:11,3:11) |
18:45 | Igor Sukovaty – Konstantin Grinenko | 1:3 (12:14,11:8,8:11,8:11) |
19:00 | Andrey Kotik – Dmitry Vakhta | 3:0 (13:11,12:10,11:9) |
19:00 | Roman Sukhomlyn – Nikita Korbut | 1:3 (11:8,7:11,9:11,11:13) |
19:15 | Vasily Verbyaniy – Vasiliy Kushnir | 0:3 (6:11,6:11,7:11) |
19:25 | Vitaliy Khamurda – Pavel Plyushch | 3:2 (11:6,3:11,11:5,5:11,11:6) |
19:30 | Adam Krasutskiy – Yaroslav Voytenko | 2:3 (10:12,4:11,11:9,11:4,4:11) |
19:30 | Konstantin Grinenko – Dmitriy Alekseenko | 3:2 (4:11,11:8,13:11,10:12,11:7) |
19:30 | Avraham Nazrin – Andrey Kotik | 2:3 (7:11,8:11,12:10,11:8,10:12) |
19:45 | Nodar Kukava – Aleksei Gladkih | 2:3 (9:11,11:6,9:11,11:6,14:16) |
19:45 | Artem Borisov – Mikhail Presnyakov | 1:3 (11:6,9:11,8:11,9:11) |
20:15 | Nazari Kovalchuck – Vasiliy Kushnir | 3:1 (6:11,12:10,11:5,11:7) |
20:15 | David Simonchuk – Vadym Nechyporuk | 0:3 (5:11,4:11,3:11) |
20:15 | Roman Sukhomlyn – Adam Krasutskiy | 3:1 (11:6,12:10,11:13,11:7) |
20:15 | Aleksandr Lysak – Anton Maslov | 3:1 (11:7,11:5,7:11,11:9) |
20:30 | Vitaliy Khamurda – Artem Borisov | 2:3 (9:11,11:2,12:10,11:13,7:11) |
20:30 | Nodar Kukava – Aleksandr Lysak | 2:3 (11:7,11:3,9:11,10:12,3:11) |
20:45 | Yaroslav Voytenko – Oleksii Sapronov | 3:2 (11:8,16:14,5:11,7:11,11:4) |
20:45 | Avraham Nazrin – David Simonchuk | 1:3 (7:11,12:10,3:11,9:11) |
20:45 | Michael Kistechko – Aleksei Gladkih | 1:3 (12:10,5:11,7:11,7:11) |
21:00 | Mikhail Presnyakov – Dmitrii Derevinskii | 0:3 (8:11,5:11,10:12) |
21:00 | Michael Kistechko – Anton Maslov | 2:3 (11:7,7:11,6:11,11:9,8:11) |
21:15 | Vadym Nechyporuk – Dmitry Vakhta | 3:1 (11:9,9:11,11:6,11:7) |
21:20 | Aleksandr Lysak – Aleksei Gladkih | 0:3 (7:11,5:11,1:11) |
21:30 | Anton Molochko – Vasiliy Kushnir | 1:3 (10:12,10:12,11:9,6:11) |
21:30 | Pavel Plyushch – Vitaliy Khamurda | 3:0 (11:6,11:4,11:7) |
21:30 | Michael Kistechko – Aleksandr Lysak | 0:3 (10:12,9:11,4:11) |
21:45 | Nodar Kukava – Anton Maslov | 0:3 (8:11,5:11,7:11) |
22:15 | Dmitrii Derevinskii – Mikhail Presnyakov | 2:3 (11:7,4:11,8:11,11:5,6:11) |
22:15 | Anton Maslov – Aleksei Gladkih | 0:3 (7:11,5:11,9:11) |
22:15 | Michael Kistechko – Nodar Kukava | 3:0 (12:10,11:8,11:4) |
22:45 | Aleksei Gladkih – Aleksandr Lysak | 2:3 (13:11,8:11,11:8,13:15,7:11) |
23:00 | Anton Maslov – Michael Kistechko | 3:2 (11:8,6:11,11:8,9:11,11:6) |
23:30 | Roman Vashchuk – Igor Demchuk | 0:3 (9:11,6:11,9:11) |
23:45 | Sergey Kubrak – Vitaliy Solovey | 1:3 (11:2,9:11,9:11,3:11) |
CTT 21. World Championship
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Patrick Franziska – Kirill Skachkov | 3:4 (8:11,12:10,11:8,7:11,10:12,11:9,6:11) |
00:55 | Simon Gauzy – Xu Xin | 3:4 (4:11,11:6,6:11,11:9,2:11,11:8,5:11) |
01:45 | Dimitrij Ovtcharov – Mattias Falck | 0:4 (7:11,6:11,9:11,6:11) |
02:15 | Jon Persson – Dimitrij Ovtcharov | 1:4 (1:11,11:3,12:14,6:11,9:11) |
02:55 | Mattias Falck – Simon Gauzy | 4:1 (11:6,7:11,12:10,11:4,11:9) |
03:35 | Xu Xin – Patrick Franziska | 4:1 (11:9,11:6,10:12,11:7,11:9) |
04:15 | Kirill Skachkov – Ma Long | 2:4 (9:11,3:11,11:4,11:7,7:11,9:11) |
05:00 | Kirill Skachkov – Jon Persson | 4:1 (12:10,4:11,11:5,11:7,14:12) |
05:40 | Ma Long – Xu Xin | 1:4 (9:11,9:11,10:12,11:9,7:11) |
06:20 | Patrick Franziska – Mattias Falck | 0:4 (8:11,10:12,4:11,9:11) |
06:55 | Simon Gauzy – Dimitrij Ovtcharov | 1:4 (7:11,2:11,5:11,12:10,9:11) |
07:35 | Jon Persson – Simon Gauzy | 4:2 (11:9,10:12,12:10,12:10,8:11,11:7) |
08:25 | Dimitrij Ovtcharov – Patrick Franziska | 3:4 (11:9,12:10,11:8,6:11,2:11,13:15,8:11) |
09:25 | Mattias Falck – Ma Long | 0:4 (5:11,13:15,7:11,8:11) |
10:00 | Xu Xin – Kirill Skachkov | 4:1 (11:9,11:7,8:11,11:5,11:5) |
10:40 | Xu Xin – Jon Persson | 4:2 (8:11,11:9,12:10,9:11,11:6,11:9) |
11:30 | Mattias Falck – Kirill Skachkov | 4:3 (7:11,3:11,11:8,11:7,5:11,11:5,11:6) |
12:20 | Dimitrij Ovtcharov – Ma Long | 4:1 (2:11,11:7,11:8,11:8,11:9) |
13:00 | Simon Gauzy – Patrick Franziska | 4:2 (11:8,6:11,11:6,11:9,6:11,11:6) |
13:45 | Jon Persson – Patrick Franziska | 1:4 (11:7,6:11,8:11,6:11,10:12) |
14:25 | Ma Long – Simon Gauzy | 4:0 (11:9,11:8,11:1,14:12) |
15:00 | Kirill Skachkov – Dimitrij Ovtcharov | 4:3 (7:11,12:10,8:11,11:6,9:11,13:11,11:9) |
15:55 | Xu Xin – Mattias Falck | 3:4 (6:11,6:11,11:9,8:11,11:7,11:6,6:11) |
16:50 | Mattias Falck – Jon Persson | 4:2 (11:9,12:10,5:11,11:4,10:12,11:5) |
17:35 | Dimitrij Ovtcharov – Xu Xin | 2:4 (11:5,5:11,4:11,12:10,4:11,12:14) |
18:20 | Simon Gauzy – Kirill Skachkov | 3:4 (11:5,6:11,10:12,11:5,11:9,2:11,7:11) |
19:10 | Patrick Franziska – Ma Long | 4:0 (12:10,11:7,11:8,11:3) |
19:40 | Jon Persson – Ma Long | 0:4 (9:11,7:11,6:11,5:11) |
20:10 | Kirill Skachkov – Patrick Franziska | 4:2 (11:5,8:11,11:8,11:4,9:11,11:7) |
20:55 | Xu Xin – Simon Gauzy | 4:1 (11:8,6:11,11:9,11:4,11:2) |
21:30 | Mattias Falck – Dimitrij Ovtcharov | 4:2 (11:5,11:6,3:11,11:5,8:11,11:9) |
22:15 | Dimitrij Ovtcharov – Jon Persson | 4:3 (11:6,7:11,8:11,7:11,11:7,11:8,11:3) |
23:05 | Simon Gauzy – Mattias Falck | 3:4 (12:10,11:8,7:11,11:4,10:12,6:11,7:11) |
PRO League. Russia
Mini Table Tennis
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:05 | Andrey Vagapov – Vyacheslav Kalitin | 3:4 (9:11,11:7,6:11,7:11,11:9,11:9,6:11) |
00:35 | Dzhamshed Khasanov – Roman Abashkin | 4:3 (11:3,6:11,11:7,11:7,8:11,7:11,11:7) |
01:06 | Roman Abashkin – Andrey Vagapov | 4:2 (6:11,11:3,12:14,11:7,11:8,12:10) |
01:33 | Dzhamshed Khasanov – Vyacheslav Kalitin | 4:2 (11:4,11:8,4:11,7:11,11:6,11:6) |
05:55 | Nikolay Mirgiev – Muhiddin Husanbaev | 1:4 (9:11,11:9,4:11,8:11,9:11) |
06:25 | Vasiliy Nyrkov – Ildar Abubakirov | 4:3 (10:12,5:11,8:11,11:6,11:9,11:6,11:7) |
07:02 | Muhiddin Husanbaev – Vasiliy Nyrkov | 4:2 (6:11,11:3,9:11,11:6,11:5,11:8) |
07:37 | Nikolay Mirgiev – Ildar Abubakirov | 4:0 (11:7,11:9,11:5,11:6) |
07:58 | Vasiliy Nyrkov – Nikolay Mirgiev | 3:4 (9:11,4:11,4:11,11:7,12:10,11:4,7:11) |
08:35 | Muhiddin Husanbaev – Ildar Abubakirov | 4:0 (11:6,11:8,11:9,11:6) |
08:56 | Nikolay Mirgiev – Vasiliy Nyrkov | 4:1 (11:7,9:11,11:7,14:12,11:5) |
09:27 | Ildar Abubakirov – Muhiddin Husanbaev | 2:4 (4:11,4:11,12:10,4:11,11:9,3:11) |
09:50 | Ildar Abubakirov – Vasiliy Nyrkov | 2:4 (7:11,11:5,6:11,15:13,9:11,1:11) |
10:24 | Muhiddin Husanbaev – Nikolay Mirgiev | 4:0 (11:8,12:10,11:9,11:9) |
11:00 | Salavat Abulaev – Vitaly Baydin | 4:3 (7:11,6:11,11:7,11:5,11:7,7:11,12:10) |
11:39 | Eldiyarbek Gaipov – Alexander Sagitov | 3:4 (7:11,11:8,6:11,5:11,11:9,11:5,16:18) |
12:18 | Vitaly Baydin – Eldiyarbek Gaipov | 1:4 (9:11,8:11,13:15,11:9,9:11) |
12:49 | Salavat Abulaev – Alexander Sagitov | 1:4 (4:11,5:11,11:4,9:11,9:11) |
13:12 | Eldiyarbek Gaipov – Salavat Abulaev | 4:3 (11:9,7:11,11:8,10:12,15:13,8:11,12:10) |
14:01 | Vitaly Baydin – Alexander Sagitov | 4:2 (9:11,9:11,14:12,11:6,11:4,11:6) |
14:37 | Salavat Abulaev – Eldiyarbek Gaipov | 1:4 (9:11,9:11,5:11,11:4,9:11) |
15:04 | Alexander Sagitov – Vitaly Baydin | 4:2 (11:5,11:6,11:7,6:11,12:14,11:9) |
15:42 | Vitaly Baydin – Salavat Abulaev | 3:4 (9:11,11:6,8:11,11:6,11:9,8:11,8:11) |
16:31 | Alexander Sagitov – Eldiyarbek Gaipov | 4:1 (7:11,11:5,11:8,11:5,11:4) |
16:57 | Nikita Novikov – Teymur Abdurakhmanov | 3:4 (11:8,10:12,11:3,9:11,6:11,12:10,9:11) |
17:30 | Anatoliy Gerasimov – Vitaliy Grubov | 4:1 (11:8,11:7,12:10,9:11,11:9) |
17:59 | Teymur Abdurakhmanov – Anatoliy Gerasimov | 4:2 (11:7,11:6,11:7,5:11,9:11,11:5) |
18:28 | Nikita Novikov – Vitaliy Grubov | 0:4 (3:11,9:11,12:14,6:11) |
18:50 | Anatoliy Gerasimov – Nikita Novikov | 4:3 (9:11,9:11,11:6,11:3,10:12,11:4,11:4) |
19:22 | Teymur Abdurakhmanov – Vitaliy Grubov | 4:0 (11:9,11:9,11:6,11:9) |
19:50 | Teymur Abdurakhmanov – Nikita Novikov | 4:0 (11:4,11:6,11:9,11:8) |
20:12 | Vitaliy Grubov – Anatoliy Gerasimov | 4:2 (11:9,8:11,11:7,16:14,9:11,11:8) |
20:52 | Nikita Novikov – Anatoliy Gerasimov | 4:2 (11:9,9:11,11:8,12:10,7:11,11:7) |
21:21 | Vitaliy Grubov – Teymur Abdurakhmanov | 3:4 (4:11,11:7,11:3,12:10,11:13,2:11,7:11) |
22:00 | Ravil Bikmurzin – Vyacheslav Kalitin | 3:4 (6:11,12:14,11:9,11:9,11:7,6:11,9:11) |
22:43 | Vladimir Mikhalin – Nabijon Gafurov | 2:4 (10:12,11:6,9:11,11:9,7:11,7:11) |
23:15 | Vyacheslav Kalitin – Vladimir Mikhalin | 2:4 (12:10,5:11,3:11,11:9,2:11,8:11) |
23:50 | Ravil Bikmurzin – Nabijon Gafurov | 0:4 (9:11,5:11,10:12,4:11) |
Setka Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Pavel Volkov – Mykola Polysynskyi | 1:3 (3:11,11:4,5:11,6:11) |
00:20 | Oleg Karpenko – Sergey Solomko | 3:1 (11:5,9:11,11:4,11:9) |
00:45 | Vitalii Mukhin – Alexander Brizhevaty | 1:3 (5:11,6:11,12:10,8:11) |
00:55 | Yevgeniy Sokoltsov – Ruslan Onyschenko | 2:3 (11:13,11:8,6:11,11:9,7:11) |
01:25 | Maksim Marchuk – Alexander Shapoval | 2:3 (11:8,5:11,4:11,11:8,3:11) |
01:55 | Pavel Volkov – Ruslan Onyschenko | 3:1 (11:5,11:6,9:11,11:7) |
02:15 | Alexander Shapoval – Mykola Polysynskyi | 3:0 (11:7,13:11,11:9) |
02:55 | Yevgeniy Sokoltsov – Maksim Marchuk | 3:2 (11:6,11:9,7:11,9:11,11:4) |
03:15 | Pavel Volkov – Alexander Shapoval | 1:3 (9:11,11:9,7:11,9:11) |
03:55 | Maksim Marchuk – Ruslan Onyschenko | 0:3 (9:11,9:11,8:11) |
04:15 | Yevgeniy Sokoltsov – Mykola Polysynskyi | 2:3 (11:13,11:8,11:9,7:11,6:11) |
04:55 | Pavel Volkov – Maksim Marchuk | 1:3 (13:11,5:11,5:11,6:11) |
05:15 | Yevgeniy Sokoltsov – Alexander Shapoval | 3:1 (11:4,12:10,9:11,11:8) |
05:55 | Ruslan Onyschenko – Mykola Polysynskyi | 3:1 (11:6,4:11,11:6,11:6) |
06:15 | Pavel Volkov – Yevgeniy Sokoltsov | 1:3 (8:11,6:11,11:4,2:11) |
06:55 | Maksim Marchuk – Mykola Polysynskyi | 3:0 (11:9,11:8,11:8) |
07:25 | Alexander Shapoval – Ruslan Onyschenko | 1:3 (2:11,8:11,11:5,6:11) |
07:45 | Sergei Semenec – Vadim Semenenko | 1:3 (9:11,11:8,9:11,10:12) |
08:00 | Vladimir Butko – Eduard Sotnikov | 3:0 (11:9,25:23,11:4) |
08:15 | Stefan Jakimenko – Alexander Goncharuk | 0:3 (8:11,4:11,7:11) |
08:15 | Dmitry Kunchurov – Oleg Urenev | 0:3 (6:11,6:11,11:13) |
08:30 | Valery Voloshko – Sergey Dolyna | 3:0 (11:7,11:2,11:4) |
08:30 | Vladislav Stukalov – Maxim Gubenko | 3:0 (11:6,11:6,11:8) |
08:45 | Kyryll Mikhailovsky – Vitalii Mukhin | 3:2 (11:5,7:11,11:8,8:11,11:5) |
08:45 | Viktor Kodola – Mykola Shyshkin | 3:2 (11:7,6:11,8:11,12:10,11:9) |
08:55 | Mikhail Dyachenko – Zaur Magomedov | 3:2 (3:11,11:8,11:8,5:11,11:8) |
09:00 | Oleksandr Khoroshun – Mikhail Gostev | 3:0 (11:6,11:4,11:4) |
09:00 | Andrii Semeniuk – Vladimir Kononihin | 3:1 (11:7,8:11,11:6,11:9) |
09:00 | Aleksandr Strutinskiy – Vadim Semenenko | 0:3 (9:11,4:11,5:11) |
09:15 | Oleg Goliak – Igor Kundeus | 0:3 (6:11,6:11,7:11) |
09:15 | Dmitriy Hairov – Sergey Solomko | 1:3 (7:11,11:8,11:13,7:11) |
09:15 | Andrei Novikov – Roman Yushko | 3:1 (8:11,12:10,11:6,11:6) |
09:15 | Sergei Semenec – Stefan Jakimenko | 2:3 (6:11,11:9,12:10,9:11,10:12) |
09:30 | Dmitry Kunchurov – Maxim Gubenko | 3:0 (11:5,11:7,12:10) |
09:30 | Sergey Yacenko – Vitalii Mukhin | 3:0 (11:7,11:9,11:3) |
09:30 | Vladimir Butko – Sergey Dolyna | 2:3 (11:9,11:9,7:11,7:11,10:12) |
09:45 | Vitaliy Kobets – Artem Lisechko | 2:3 (9:11,11:9,11:9,8:11,6:11) |
09:45 | Kyrylo Tkachenko – Mykola Shyshkin | 1:3 (11:9,11:13,7:11,10:12) |
10:00 | Mikhail Gostev – Eduard Sotnikov | 0:3 (2:11,10:12,11:13) |
10:00 | Aleksandr Strutinskiy – Alexander Goncharuk | 3:0 (11:2,11:9,11:9) |
10:00 | Kyryll Mikhailovsky – Dmitriy Hairov | 3:1 (11:8,12:14,11:6,11:4) |
10:15 | Vladimir Kononihin – Oleg Urenev | 3:2 (11:8,11:9,10:12,7:11,11:6) |
10:15 | Mikhail Dyachenko – Roman Yushko | 3:2 (6:11,9:11,11:4,12:10,11:7) |
10:15 | Valery Voloshko – Oleksandr Khoroshun | 3:2 (7:11,11:3,11:5,5:11,12:10) |
10:15 | Viktor Kodola – Oleg Goliak | 1:3 (11:6,9:11,8:11,7:11) |
10:30 | Vladislav Stukalov – Andrii Semeniuk | 0:3 (9:11,6:11,1:11) |
10:30 | Sergey Yacenko – Sergey Solomko | 2:3 (2:11,11:8,11:8,10:12,1:11) |
10:30 | Stefan Jakimenko – Vadim Semenenko | 2:3 (11:5,11:13,12:10,8:11,7:11) |
10:45 | Kyrylo Tkachenko – Igor Kundeus | 1:3 (9:11,13:11,11:13,5:11) |
10:45 | Sergei Semenec – Alexander Goncharuk | 3:0 (15:13,11:6,11:7) |
10:55 | Artem Lisechko – Zaur Magomedov | 2:3 (11:9,9:11,9:11,11:4,8:11) |
11:00 | Dmitriy Hairov – Vitalii Mukhin | 3:1 (11:8,11:5,10:12,11:8) |
11:00 | Dmitry Kunchurov – Vladimir Kononihin | 3:1 (12:10,9:11,11:8,11:5) |
11:00 | Vladimir Butko – Mikhail Gostev | 3:0 (11:9,12:10,11:7) |
11:15 | Andrei Novikov – Vitaliy Kobets | 3:2 (11:8,6:11,9:11,11:6,11:7) |
11:15 | Oleg Goliak – Mykola Shyshkin | 2:3 (11:8,7:11,11:9,7:11,8:11) |
11:30 | Andrii Semeniuk – Maxim Gubenko | 3:1 (11:7,9:11,11:3,11:7) |
11:30 | Oleksandr Khoroshun – Sergey Dolyna | 3:0 (11:9,11:9,12:10) |
11:30 | Aleksandr Strutinskiy – Stefan Jakimenko | 3:1 (8:11,11:5,11:8,11:7) |
11:45 | Mikhail Dyachenko – Artem Lisechko | 3:0 (12:10,12:10,11:6) |
11:45 | Alexander Goncharuk – Vadim Semenenko | 2:3 (11:9,9:11,11:6,2:11,7:11) |
11:45 | Viktor Kodola – Igor Kundeus | 3:2 (11:4,4:11,7:11,11:6,11:9) |
11:50 | Kyryll Mikhailovsky – Sergey Solomko | 3:2 (14:12,9:11,8:11,11:5,12:10) |
12:00 | Valery Voloshko – Eduard Sotnikov | 3:2 (11:8,6:11,8:11,11:6,11:7) |
12:15 | Vitaliy Kobets – Roman Yushko | 3:1 (11:7,11:1,9:11,11:2) |
12:15 | Kyrylo Tkachenko – Oleg Goliak | 2:3 (11:7,7:11,8:11,11:9,10:12) |
12:15 | Sergey Yacenko – Dmitriy Hairov | 0:3 (2:11,2:11,3:11) |
12:15 | Vladislav Stukalov – Oleg Urenev | 2:3 (8:11,11:9,11:5,8:11,3:11) |
12:30 | Aleksandr Strutinskiy – Sergei Semenec | 3:2 (11:7,6:11,8:11,11:7,11:9) |
12:30 | Vladimir Butko – Oleksandr Khoroshun | 3:1 (11:5,11:8,9:11,11:5) |
12:45 | Valery Voloshko – Mikhail Gostev | 3:1 (14:16,11:7,11:7,11:3) |
12:45 | Igor Kundeus – Mykola Shyshkin | 3:0 (11:4,12:10,11:7) |
12:45 | Dmitry Kunchurov – Andrii Semeniuk | 3:2 (14:12,10:12,11:7,8:11,11:8) |
12:45 | Sergey Solomko – Vitalii Mukhin | 3:0 (11:7,11:9,11:8) |
12:55 | Andrei Novikov – Zaur Magomedov | 0:3 (6:11,8:11,5:11) |
13:00 | Alexander Goncharuk – Sergei Semenec | 1:3 (11:9,5:11,8:11,9:11) |
13:15 | Sergey Yacenko – Kyryll Mikhailovsky | 2:3 (8:11,11:6,12:14,16:14,9:11) |
13:15 | Kyrylo Tkachenko – Viktor Kodola | 3:2 (5:11,11:9,11:2,8:11,11:8) |
13:15 | Mikhail Dyachenko – Vitaliy Kobets | 3:1 (11:6,10:12,16:14,11:6) |
13:15 | Vladislav Stukalov – Vladimir Kononihin | 3:1 (11:13,11:7,11:6,11:9) |
13:30 | Sergey Dolyna – Eduard Sotnikov | 3:2 (8:11,5:11,11:2,11:9,11:9) |
13:30 | Vadim Semenenko – Aleksandr Strutinskiy | 1:3 (11:9,8:11,10:12,5:11) |
13:45 | Andrei Novikov – Artem Lisechko | 3:0 (11:4,11:6,11:8) |
13:45 | Maxim Gubenko – Oleg Urenev | 2:3 (8:11,11:9,6:11,11:9,6:11) |
14:00 | Dmitriy Hairov – Sergey Yacenko | 3:0 (11:4,11:9,11:8) |
14:00 | Igor Kundeus – Oleg Goliak | 1:3 (11:6,3:11,4:11,8:11) |
14:00 | Vladimir Butko – Valery Voloshko | 3:1 (2:11,11:8,12:10,11:6) |
14:15 | Dmitry Kunchurov – Vladislav Stukalov | 0:3 (7:11,5:11,7:11) |
14:25 | Roman Yushko – Zaur Magomedov | 2:3 (7:11,11:7,11:9,8:11,6:11) |
14:30 | Oleksandr Khoroshun – Eduard Sotnikov | 3:1 (11:7,10:12,11:2,11:5) |
14:30 | Mykola Shyshkin – Viktor Kodola | 3:1 (11:7,11:5,5:11,11:4) |
14:30 | Sergey Solomko – Kyryll Mikhailovsky | 3:1 (8:11,11:9,12:10,15:13) |
14:45 | Andrii Semeniuk – Oleg Urenev | 3:2 (11:13,12:10,12:14,11:4,12:10) |
14:45 | Mikhail Dyachenko – Andrei Novikov | 3:0 (11:9,11:4,11:9) |
15:00 | Mikhail Gostev – Sergey Dolyna | 1:3 (6:11,14:12,7:11,10:12) |
15:15 | Taras Bonishchuk – Konstantin Kovalchuk | 3:2 (11:13,12:14,11:8,11:7,11:4) |
15:15 | Vladimir Kononihin – Maxim Gubenko | 3:2 (11:8,11:2,10:12,7:11,11:9) |
15:20 | Denis Pesternikov – Sergey Rak | 3:2 (6:11,11:5,5:11,13:11,11:6) |
15:25 | Vitaliy Kobets – Zaur Magomedov | 3:0 (11:7,11:3,12:10) |
15:30 | Aleksandr Kolbasenko – Vadim Ishhuk | 3:0 (11:9,18:16,11:8) |
15:45 | Artem Lisechko – Roman Yushko | 3:0 (11:8,11:6,11:7) |
16:00 | Michael Kistechko – Bogdan Gavrilyuk | 0:3 (3:11,8:11,9:11) |
16:00 | Andrey Gritsay – Aleksandr Melashenko | 1:3 (7:11,11:9,9:11,4:11) |
16:00 | Yaroslav Strelnik – Petr Kolesnik | 3:0 (11:9,11:9,11:6) |
16:15 | Nazar Mosuk – Oleg Bindas | 0:3 (9:11,9:11,3:11) |
16:15 | Pavel Volkov – Igor Oranskiy | 1:3 (10:12,6:11,11:5,7:11) |
16:30 | Evgeniy Bielokon – Roman Bambutsa | 3:2 (8:11,13:11,4:11,11:7,13:11) |
16:30 | Valeriy Merzlikin – Vadim Ishhuk | 1:3 (6:11,7:11,11:8,9:11) |
16:45 | Denis Pesternikov – Bogdan Gavrilyuk | 3:1 (11:7,11:3,4:11,11:7) |
17:00 | Taras Bonishchuk – Aleksandr Melashenko | 3:1 (12:14,11:6,11:7,12:10) |
17:00 | Aleksandr Kolbasenko – Yaroslav Strelnik | 2:3 (11:7,11:6,10:12,10:12,6:11) |
17:15 | Mykola Polysynskyi – Sergey Pitsyk | 3:1 (6:11,11:5,12:10,11:8) |
17:15 | Oleg Bindas – Sergey Rak | 3:1 (9:11,11:8,11:9,11:8) |
17:30 | Roman Bambutsa – Konstantin Kovalchuk | 1:3 (10:12,6:11,12:10,9:11) |
17:30 | Andriy Dombrovskiy – Oleksandr Broyakovskyi | 1:3 (11:6,11:13,4:11,5:11) |
17:45 | Andrey Gritsay – Evgeniy Bielokon | 2:3 (6:11,6:11,15:13,11:8,10:12) |
17:45 | Valeriy Merzlikin – Petr Kolesnik | 3:2 (11:4,11:6,8:11,9:11,11:7) |
17:50 | Michael Kistechko – Nazar Mosuk | 3:0 (11:3,11:5,11:8) |
18:00 | Andrey Matushenko – Vitaliy Sydorenko | 3:1 (13:11,11:8,5:11,11:5) |
18:15 | Sergey Pitsyk – Igor Oranskiy | 3:1 (11:7,10:12,13:11,11:9) |
18:15 | Yaroslav Strelnik – Vadim Ishhuk | 2:3 (11:9,8:11,9:11,11:6,7:11) |
18:15 | Denis Pesternikov – Oleg Bindas | 2:3 (11:8,9:11,11:6,5:11,4:11) |
18:30 | Aleksandr Kolbasenko – Petr Kolesnik | 0:3 (5:11,9:11,8:11) |
18:30 | Taras Bonishchuk – Roman Bambutsa | 3:0 (11:3,11:8,12:10) |
18:30 | Dmitry Lazuryk – Mykhailo Hlaholev | 3:0 (11:7,11:8,11:8) |
18:45 | Nazar Mosuk – Bogdan Gavrilyuk | 0:3 (5:11,11:13,4:11) |
18:45 | Evgeniy Bielokon – Aleksandr Melashenko | 3:0 (12:10,11:5,11:7) |
18:45 | Yevgeniy Sokoltsov – Mykola Polysynskyi | 1:3 (7:11,6:11,11:9,5:11) |
19:00 | Andriy Dombrovskiy – Vitaliy Sydorenko | 1:3 (9:11,11:8,5:11,9:11) |
19:00 | Valeriy Merzlikin – Yaroslav Strelnik | 3:1 (12:10,11:7,9:11,13:11) |
19:15 | Andrey Gritsay – Konstantin Kovalchuk | 2:3 (10:12,6:11,14:12,11:5,8:11) |
19:15 | Pavel Volkov – Sergey Pitsyk | 2:3 (11:3,11:9,6:11,4:11,10:12) |
19:20 | Michael Kistechko – Sergey Rak | 3:1 (11:7,7:11,13:11,11:9) |
19:30 | Petr Kolesnik – Vadim Ishhuk | 1:3 (8:11,11:2,8:11,7:11) |
19:30 | Mykhailo Hlaholev – Oleksandr Broyakovskyi | 0:3 (6:11,4:11,12:14) |
19:45 | Denis Pesternikov – Nazar Mosuk | 3:0 (11:6,11:4,11:5) |
19:55 | Mykola Polysynskyi – Ruslan Onyschenko | 3:0 (14:12,11:8,11:6) |
20:00 | Andrey Matushenko – Dmitry Lazuryk | 2:3 (10:12,11:7,13:11,12:14,4:11) |
20:00 | Valeriy Merzlikin – Aleksandr Kolbasenko | 1:3 (3:11,8:11,11:3,7:11) |
20:00 | Taras Bonishchuk – Evgeniy Bielokon | 2:3 (7:11,9:11,11:8,11:8,11:13) |
20:15 | Yevgeniy Sokoltsov – Igor Oranskiy | 3:2 (8:11,10:12,11:7,11:8,11:2) |
20:20 | Michael Kistechko – Oleg Bindas | 1:3 (4:11,10:12,11:9,7:11) |
20:30 | Andriy Dombrovskiy – Mykhailo Hlaholev | 3:1 (8:11,11:6,16:14,11:7) |
20:45 | Bogdan Gavrilyuk – Sergey Rak | 3:1 (11:4,11:8,7:11,11:5) |
20:45 | Yaroslav Strelnik – Valeriy Merzlikin | 1:3 (9:11,5:11,14:12,9:11) |
20:45 | Pavel Volkov – Mykola Polysynskyi | 0:3 (9:11,2:11,2:11) |
20:45 | Andrey Gritsay – Roman Bambutsa | 3:1 (11:8,9:11,11:7,11:4) |
21:00 | Aleksandr Melashenko – Konstantin Kovalchuk | 3:2 (9:11,12:10,12:10,9:11,13:11) |
21:00 | Dmitry Lazuryk – Vitaliy Sydorenko | 1:3 (7:11,11:6,6:11,6:11) |
21:15 | Yevgeniy Sokoltsov – Sergey Pitsyk | 1:3 (7:11,7:11,11:6,8:11) |
21:15 | Vadim Ishhuk – Aleksandr Kolbasenko | 1:3 (11:5,9:11,6:11,4:11) |
21:20 | Denis Pesternikov – Michael Kistechko | 3:0 (11:9,11:8,14:12) |
21:30 | Andrey Matushenko – Oleksandr Broyakovskyi | 3:2 (11:8,11:5,8:11,7:11,11:3) |
21:45 | Taras Bonishchuk – Andrey Gritsay | 2:3 (2:11,10:12,11:5,11:7,7:11) |
21:45 | Nazar Mosuk – Sergey Rak | 3:2 (11:2,7:11,8:11,11:4,11:9) |
21:55 | Ruslan Onyschenko – Igor Oranskiy | 3:1 (6:11,15:13,11:5,11:7) |
22:00 | Andriy Dombrovskiy – Dmitry Lazuryk | 3:1 (6:11,11:6,11:9,11:7) |
22:15 | Evgeniy Bielokon – Konstantin Kovalchuk | 3:1 (11:3,11:8,8:11,11:4) |
22:15 | Oleg Bindas – Bogdan Gavrilyuk | 3:1 (11:6,8:11,11:8,11:6) |
22:30 | Andrey Matushenko – Mykhailo Hlaholev | 3:1 (9:11,11:9,11:9,11:6) |
22:45 | Mykola Polysynskyi – Igor Oranskiy | 3:1 (10:12,11:2,11:8,11:9) |
22:45 | Roman Bambutsa – Aleksandr Melashenko | 3:1 (11:8,8:11,11:8,11:9) |
23:00 | Vitaliy Sydorenko – Oleksandr Broyakovskyi | 1:3 (8:11,11:7,7:11,12:14) |
23:25 | Sergey Pitsyk – Ruslan Onyschenko | 2:3 (9:11,11:6,9:11,11:3,4:11) |
23:30 | Andriy Dombrovskiy – Andrey Matushenko | 3:0 (11:4,11:6,11:6) |
Masters. Mixed
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:16 | Nikolay Gerasimov – Anastasia Golubeva | 1:4 (8:11,8:11,11:8,1:11,8:11) |
00:45 | Ksenia Nikitina – Nikolay Slastihin | 4:2 (9:11,11:6,11:6,9:11,11:5,11:5) |
08:00 | Dmitriy Gorbunov – Yuliya Lyubushkina | 4:3 (4:11,11:6,9:11,9:11,11:4,11:9,11:6) |
08:39 | Liubov Pinturia – Artem Lobovikov | 4:1 (11:4,11:6,5:11,11:5,11:6) |
09:05 | Artem Lobovikov – Yuliya Lyubushkina | 4:1 (11:8,11:7,6:11,11:4,11:6) |
09:35 | Dmitriy Gorbunov – Liubov Pinturia | 4:3 (11:8,4:11,6:11,11:9,12:10,9:11,11:4) |
10:10 | Yuliya Lyubushkina – Dmitriy Gorbunov | 4:0 (11:5,11:6,11:4,11:5) |
10:33 | Artem Lobovikov – Liubov Pinturia | 4:3 (12:10,7:11,11:8,9:11,9:11,11:9,12:10) |
11:14 | Liubov Pinturia – Dmitriy Gorbunov | 0:4 (8:11,9:11,8:11,9:11) |
11:40 | Yuliya Lyubushkina – Artem Lobovikov | 1:4 (11:0,9:11,8:11,9:11,6:11) |
12:17 | Dmitriy Gorbunov – Yuliya Lyubushkina | 4:2 (11:7,11:8,5:11,7:11,11:8,11:9) |
12:55 | Liubov Pinturia – Artem Lobovikov | 4:3 (5:11,13:15,12:10,11:7,11:6,5:11,11:6) |
14:00 | Valeriy Gorelov – Viktoria Li | 2:4 (8:11,4:11,7:11,11:7,11:8,2:11) |
14:30 | Elena Ivanova – Evgeniy Manakov | 3:4 (7:11,14:12,11:9,8:11,7:11,11:9,9:11) |
15:16 | Evgeniy Manakov – Viktoria Li | 4:2 (11:9,10:12,12:10,11:4,9:11,11:8) |
15:56 | Valeriy Gorelov – Elena Ivanova | 3:4 (4:11,11:13,11:7,6:11,11:8,11:7,10:12) |
16:40 | Viktoria Li – Valeriy Gorelov | 4:3 (10:12,11:6,11:9,6:11,11:8,8:11,11:6) |
17:20 | Evgeniy Manakov – Elena Ivanova | 3:4 (11:6,11:5,9:11,11:13,4:11,11:9,3:11) |
18:04 | Elena Ivanova – Valeriy Gorelov | 4:0 (11:7,12:10,11:9,12:10) |
18:35 | Viktoria Li – Evgeniy Manakov | 1:4 (5:11,4:11,9:11,11:7,11:13) |
19:01 | Valeriy Gorelov – Viktoria Li | 1:4 (10:12,9:11,11:13,11:9,11:13) |
19:34 | Elena Ivanova – Evgeniy Manakov | 4:3 (11:4,11:4,8:11,10:12,12:10,6:11,11:7) |
20:28 | Vladislav Streshnev – Natalia Sycheva | 3:4 (12:10,8:11,11:3,10:12,12:10,7:11,5:11) |
21:15 | Natalia Kontsunteylo – Nikolay Gerasimov | 0:4 (6:11,12:14,4:11,9:11) |
21:38 | Nikolay Gerasimov – Natalia Sycheva | 2:4 (7:11,9:11,11:4,7:11,13:11,9:11) |
22:08 | Vladislav Streshnev – Natalia Kontsunteylo | 1:4 (12:14,5:11,12:10,8:11,8:11) |
22:48 | Natalia Sycheva – Vladislav Streshnev | 4:3 (12:10,4:11,11:9,11:4,10:12,7:11,11:6) |
23:32 | Nikolay Gerasimov – Natalia Kontsunteylo | 4:1 (11:7,8:11,11:9,11:9,11:5) |
23:58 | Natalia Kontsunteylo – Vladislav Streshnev | 4:3 (9:11,12:10,4:11,11:8,11:8,6:11,11:3) |
PRO League. Russia. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:19 | Polina Nogina – Alica Gainulina | 3:1 (8:11,11:7,11:6,11:7) |
00:49 | Polina Nogina – Vitaliya Kuksina | 1:3 (10:12,11:6,7:11,13:15) |
06:57 | Daria Sosnina – Victoria Bredikhina | 3:2 (6:11,4:11,11:4,11:8,12:10) |
07:31 | Svetlana Chernukha – Daria Sosnina | 1:3 (7:11,5:11,11:7,4:11) |
07:58 | Victoria Bredikhina – Svetlana Chernukha | 3:2 (11:5,12:10,6:11,2:11,11:7) |
08:29 | Victoria Bredikhina – Daria Sosnina | 1:3 (8:11,9:11,11:9,5:11) |
08:59 | Daria Sosnina – Svetlana Chernukha | 0:3 (6:11,10:12,9:11) |
09:26 | Svetlana Chernukha – Victoria Bredikhina | 3:1 (7:11,14:12,11:6,11:6) |
09:53 | Svetlana Chernukha – Daria Sosnina | 3:2 (8:11,11:5,7:11,11:9,13:11) |
16:55 | Galina Chimina – Anastasia Baydina | 0:3 (8:11,7:11,10:12) |
17:22 | Kseniya Dudnik – Galina Chimina | 3:1 (5:11,11:8,11:8,11:9) |
17:55 | Anastasia Baydina – Kseniya Dudnik | 3:0 (18:16,11:9,15:13) |
18:30 | Anastasia Baydina – Galina Chimina | 3:0 (11:5,11:8,12:10) |
18:55 | Galina Chimina – Kseniya Dudnik | 3:2 (11:5,7:11,9:11,11:9,11:4) |
19:27 | Kseniya Dudnik – Anastasia Baydina | 1:3 (11:5,4:11,9:11,7:11) |
20:00 | Anastasia Baydina – Kseniya Dudnik | 3:2 (12:10,9:11,11:6,9:11,11:7) |
22:00 | Vitaliya Kuksina – Victoria Shirolapova | 0:3 (6:11,5:11,9:11) |
22:50 | Victoria Shirolapova – Polina Nogina | 1:3 (9:11,11:9,7:11,8:11) |
23:20 | Vitaliya Kuksina – Alica Gainulina | 3:1 (11:5,11:9,8:11,11:8) |
23:45 | Polina Nogina – Vitaliya Kuksina | 1:3 (7:11,10:12,11:9,9:11) |
Pro Spin Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:25 | Darion Gruzdov – Daniil Poltev | 4:3 (11:9,11:7,7:11,6:11,11:8,4:11,13:11) |
00:30 | Oleg Tretyakov – Anton Orbakas | 4:2 (16:14,11:7,6:11,11:3,9:11,11:8) |
01:15 | Dmitriy Masliy – Konstantin Ivanov | 3:4 (14:12,5:11,14:12,9:11,11:7,4:11,6:11) |
01:15 | Alexander Pelyh – Vladimir Lodigin | 4:1 (11:5,12:10,11:7,12:14,11:7) |
02:00 | Dmitriy Masliy – Anatoly Gorelkin | 4:2 (4:11,11:8,8:11,11:9,11:9,11:2) |
02:00 | Nikolay Kiriy – Anton Olhovoi | 1:4 (14:12,9:11,15:17,7:11,8:11) |
02:45 | Alexander Pelyh – Pavel Mitin | 3:4 (11:9,11:13,11:7,10:12,11:9,10:12,7:11) |
02:45 | Oleg Tretyakov – Anton Orbakas | 2:4 (11:8,7:11,11:6,11:13,5:11,7:11) |
03:40 | Anton Orbakas – Nikolay Kiriy | 1:4 (9:11,12:10,9:11,7:11,6:11) |
03:40 | Pavel Mitin – Dmitriy Masliy | 1:4 (14:12,6:11,9:11,16:18,4:11) |
04:15 | Anton Olhovoi – Oleg Tretyakov | 2:4 (8:11,11:9,9:11,11:7,3:11,9:11) |
04:15 | Anatoly Gorelkin – Alexander Pelyh | 2:4 (9:11,10:12,11:6,11:7,11:13,15:17) |
05:00 | Alexander Pelyh – Dmitriy Masliy | 1:4 (7:11,11:8,12:14,5:11,9:11) |
05:10 | Oleg Tretyakov – Nikolay Kiriy | 3:4 (12:10,8:11,11:7,6:11,11:7,9:11,8:11) |
05:45 | Pavel Mitin – Anatoly Gorelkin | 2:4 (3:11,9:11,13:11,7:11,11:3,6:11) |
05:55 | Anton Orbakas – Anton Olhovoi | 4:1 (11:8,6:11,11:7,11:7,11:6) |
06:25 | Alexander Pelyh – Anatoly Gorelkin | 4:0 (13:11,11:2,11:7,11:9) |
06:30 | Anton Olhovoi – Anton Orbakas | 2:4 (8:11,11:7,12:10,9:11,9:11,7:11) |
07:00 | Dmitriy Masliy – Pavel Mitin | 1:4 (7:11,11:7,10:12,6:11,9:11) |
07:15 | Nikolay Kiriy – Oleg Tretyakov | 1:4 (7:11,9:11,11:8,6:11,10:12) |
08:15 | Arthur Mukomelov – Vladimir Tkachenko | 3:4 (11:6,5:11,8:11,2:11,11:8,11:9,5:11) |
08:15 | Sergey Gubanov – Nikolay Koval | 4:1 (11:7,11:13,11:8,11:5,11:7) |
08:55 | Nikolay Kiriy – Dmitriy Masliy | 4:2 (12:10,8:11,11:3,11:8,7:11,13:11) |
09:00 | Alexander Ivanenko – Alexey Zaitsev | 4:1 (11:9,7:11,11:8,13:11,11:8) |
09:40 | Nikolay Koval – Alexander Ivanenko | 1:4 (13:11,8:11,10:12,9:11,5:11) |
09:40 | Dmitriy Masliy – Arthur Mukomelov | 2:4 (7:11,11:6,9:11,11:6,8:11,7:11) |
10:20 | Vladimir Tkachenko – Nikolay Kiriy | 4:0 (11:9,11:6,12:10,11:9) |
10:20 | Alexey Zaitsev – Sergey Gubanov | 3:4 (9:11,11:5,13:15,13:11,13:11,6:11,8:11) |
10:55 | Nikolay Kiriy – Arthur Mukomelov | 4:3 (9:11,7:11,11:5,11:5,11:9,9:11,11:5) |
11:07 | Sergey Gubanov – Alexander Ivanenko | 2:4 (9:11,7:11,10:12,11:7,11:9,7:11) |
11:40 | Vladimir Tkachenko – Dmitriy Masliy | 2:4 (11:7,11:13,11:8,5:11,7:11,5:11) |
11:40 | Nikolay Koval – Alexey Zaitsev | 0:4 (6:11,8:11,11:13,9:11) |
12:20 | Alexey Zaitsev – Nikolay Koval | 2:4 (5:11,7:11,11:8,7:11,11:9,6:11) |
12:20 | Arthur Mukomelov – Dmitriy Masliy | 4:2 (6:11,14:12,11:7,12:10,4:11,11:7) |
13:00 | Nikolay Kiriy – Vladimir Tkachenko | 4:1 (11:9,11:7,9:11,13:11,11:7) |
13:07 | Alexander Ivanenko – Sergey Gubanov | 2:4 (9:11,5:11,11:6,9:11,13:11,5:11) |
14:10 | Vladimir Tkachenko – Daniil Poltev | 1:4 (14:12,8:11,8:11,4:11,7:11) |
14:10 | Gennady Veitas – Sergey Gubanov | 4:3 (6:11,11:4,7:11,12:10,8:11,12:10,13:11) |
14:50 | Alexander Zaytsev – Leonid Pankov | 2:4 (11:6,4:11,9:11,8:11,11:7,6:11) |
14:50 | Alexey Shilo – Artem Kachalov | 2:4 (7:11,11:4,11:8,7:11,10:12,8:11) |
15:30 | Sergey Gubanov – Alexander Zaytsev | 4:3 (7:11,10:12,11:4,9:11,11:9,11:6,11:6) |
15:30 | Daniil Poltev – Alexey Shilo | 1:4 (5:11,11:8,10:12,6:11,9:11) |
16:10 | Leonid Pankov – Gennady Veitas | 1:4 (6:11,9:11,11:13,11:9,6:11) |
16:10 | Artem Kachalov – Vladimir Tkachenko | 4:3 (6:11,7:11,12:10,12:10,5:11,11:8,11:8) |
16:50 | Gennady Veitas – Alexander Zaytsev | 4:2 (8:11,9:11,11:7,11:8,11:8,11:9) |
17:05 | Daniil Poltev – Artem Kachalov | 1:4 (7:11,6:11,11:6,10:12,9:11) |
17:30 | Sergey Gubanov – Leonid Pankov | 4:1 (11:6,11:8,11:6,6:11,11:4) |
17:40 | Vladimir Tkachenko – Alexey Shilo | 2:4 (11:8,7:11,8:11,6:11,11:5,8:11) |
18:15 | Leonid Pankov – Alexander Zaytsev | 4:2 (16:14,11:9,7:11,11:9,8:11,11:9) |
18:20 | Daniil Poltev – Vladimir Tkachenko | 4:2 (9:11,7:11,11:6,11:9,15:13,11:6) |
19:00 | Sergey Gubanov – Gennady Veitas | 4:2 (11:7,5:11,11:9,9:11,11:6,11:6) |
19:05 | Artem Kachalov – Alexey Shilo | 2:4 (11:9,4:11,5:11,7:11,11:9,6:11) |
20:10 | Vasily Nazarenko – Alexander Mikhaylyuchenko | 2:4 (8:11,11:9,10:12,11:9,10:12,10:12) |
20:10 | Alexey Shilo – Anton Evstifeykin | 0:4 (9:11,10:12,2:11,8:11) |
20:45 | Vladislav Sorbalo – Alexey Shilo | 4:1 (12:10,11:5,5:11,12:10,11:6) |
20:50 | Sergey Gruzdov – Andrey Subbotin | 4:1 (11:6,11:7,11:9,4:11,11:4) |
21:30 | Alexei Kaulik – Vladislav Sorbalo | 4:2 (11:6,5:11,6:11,11:6,11:9,11:9) |
21:30 | Alexander Mikhaylyuchenko – Sergey Gruzdov | 1:4 (4:11,11:9,6:11,5:11,7:11) |
22:15 | Andrey Subbotin – Vasily Nazarenko | 4:0 (12:10,11:5,11:7,11:9) |
22:15 | Anton Evstifeykin – Alexei Kaulik | 3:4 (4:11,11:13,11:4,11:6,11:7,5:11,8:11) |
23:00 | Vladislav Sorbalo – Anton Evstifeykin | 2:4 (7:11,11:7,7:11,7:11,11:9,5:11) |
23:00 | Vasily Nazarenko – Sergey Gruzdov | 0:4 (9:11,10:12,10:12,10:12) |
23:45 | Alexey Shilo – Alexei Kaulik | 2:4 (7:11,11:6,5:11,9:11,11:9,4:11) |
23:45 | Alexander Mikhaylyuchenko – Andrey Subbotin | 1:4 (7:11,9:11,10:12,11:7,6:11) |
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:39 | Alexei Britvin – Sergey Mokropolov | 1:4 (8:11,11:8,4:11,6:11,8:11) |
01:16 | Evgeny Gruzdov – Alexei Britvin | 4:3 (4:11,13:11,7:11,17:15,11:9,10:12,11:4) |
01:45 | Mikhail Butylev – Vasily Rumyantsev | 3:4 (5:11,9:11,10:12,11:7,12:10,11:5,4:11) |
02:03 | Denis Oleinikov – Yuri Dmitriev | 4:2 (11:8,11:5,3:11,14:12,8:11,11:7) |
02:06 | Daniil Mikheev A. – Sergey Mokropolov | 4:2 (11:8,14:12,11:13,11:4,10:12,13:11) |
02:36 | Nikita Belous – Sergey Shinkarenko | 1:4 (12:10,9:11,9:11,4:11,8:11) |
02:40 | Vladimir Shirokov – Alexandr Sazonov | 4:1 (5:11,11:5,11:3,13:11,11:9) |
03:03 | Yuri Dmitriev – Nikita Belous | 4:2 (11:4,11:13,4:11,11:3,11:9,16:14) |
03:14 | Yegor Moskvin – Vladimir Shirokov | 2:4 (12:10,11:13,8:11,6:11,11:9,10:12) |
03:40 | Sergey Shinkarenko – Denis Oleinikov | 3:4 (11:8,12:10,8:11,11:9,6:11,4:11,5:11) |
03:53 | Alexandr Sazonov – Yegor Moskvin | 0:4 (7:11,6:11,3:11,7:11) |
04:00 | Vasily Rumyantsev – Mikhail Butylev | 2:4 (11:5,5:11,11:7,6:11,8:11,8:11) |
04:14 | Alexandr Sazonov – Vladimir Shirokov | 0:4 (8:11,10:12,7:11,9:11) |
04:20 | Denis Oleinikov – Nikita Belous | 4:1 (11:7,11:4,11:2,8:11,11:2) |
04:39 | Vladimir Shirokov – Yegor Moskvin | 4:1 (11:8,11:8,9:11,13:11,11:6) |
04:45 | Yuri Dmitriev – Sergey Shinkarenko | 4:2 (12:10,9:11,11:7,10:12,13:11,11:8) |
05:15 | Yegor Moskvin – Alexandr Sazonov | 4:0 (11:8,11:8,11:6,19:17) |
05:18 | Mikhail Butylev – Vasily Rumyantsev | 4:3 (11:13,11:5,5:11,11:4,9:11,11:5,11:8) |
05:20 | Nikita Belous – Denis Oleinikov | 2:4 (9:11,13:11,10:12,11:6,4:11,9:11) |
05:39 | Yegor Moskvin – Vladimir Shirokov | 2:4 (11:9,9:11,11:4,4:11,4:11,7:11) |
06:05 | Sergey Shinkarenko – Yuri Dmitriev | 4:3 (11:6,9:11,1:11,11:5,10:12,11:6,11:9) |
06:30 | Jean Khristoforov – Dmitry Vinokurov | 2:4 (11:9,12:10,6:11,7:11,10:12,10:12) |
06:45 | Nikita Belous – Yuri Dmitriev | 2:4 (7:11,11:5,11:6,5:11,10:12,9:11) |
07:12 | Konstantin Vladimirov – Maxim Fedorov | 2:4 (6:11,5:11,11:9,7:11,11:3,13:15) |
07:15 | Denis Oleinikov – Sergey Shinkarenko | 4:3 (11:5,11:4,7:11,10:12,12:10,8:11,11:5) |
07:43 | Dmitry Vinokurov – Konstantin Vladimirov | 4:2 (9:11,12:14,11:4,11:5,11:5,11:8) |
07:56 | Dmitriy Obryadov – Konstantin Maymula | 3:4 (12:10,11:8,7:11,12:10,7:11,5:11,9:11) |
08:19 | Maxim Fedorov – Jean Khristoforov | 4:2 (11:7,8:11,11:9,11:7,11:13,11:8) |
08:30 | Yuriy Shashelev – Leonid Alexandrov | 3:4 (9:11,11:8,8:11,10:12,11:9,12:10,3:11) |
08:57 | Jean Khristoforov – Konstantin Vladimirov | 2:4 (4:11,11:8,7:11,6:11,11:7,6:11) |
09:12 | Konstantin Maymula – Yuriy Shashelev | 4:2 (4:11,11:6,11:7,12:10,11:13,11:4) |
09:28 | Dmitry Vinokurov – Maxim Fedorov | 4:2 (11:6,10:12,9:11,11:8,11:7,11:9) |
09:50 | Leonid Alexandrov – Dmitriy Obryadov | 4:3 (9:11,11:4,12:14,9:11,11:8,11:7,14:12) |
10:05 | Dmitry Vinokurov – Jean Khristoforov | 4:0 (11:7,12:10,11:7,11:5) |
10:28 | Maxim Fedorov – Konstantin Vladimirov | 2:4 (8:11,11:8,6:11,10:12,11:8,9:11) |
10:30 | Dmitriy Obryadov – Yuriy Shashelev | 4:0 (11:8,11:8,11:6,12:10) |
10:55 | Konstantin Maymula – Leonid Alexandrov | 1:4 (12:10,10:12,9:11,10:12,12:14) |
11:00 | Jean Khristoforov – Maxim Fedorov | 2:4 (7:11,10:12,11:9,11:9,10:12,9:11) |
11:31 | Leonid Alexandrov – Yuriy Shashelev | 3:4 (6:11,11:9,11:9,12:10,8:11,11:13,10:12) |
11:33 | Konstantin Vladimirov – Dmitry Vinokurov | 1:4 (11:3,7:11,2:11,5:11,3:11) |
12:30 | Konstantin Maymula – Dmitriy Obryadov | 3:4 (8:11,6:11,14:12,11:6,11:13,11:9,6:11) |
13:10 | Leonid Alexandrov – Konstantin Maymula | 4:1 (11:9,11:4,9:11,11:4,11:9) |
13:40 | Yuriy Shashelev – Dmitriy Obryadov | 1:4 (2:11,8:11,8:11,13:11,5:11) |
14:23 | Sergey Mokropolov – Evgeny Gruzdov | 3:4 (11:7,5:11,11:8,6:11,11:9,2:11,6:11) |
14:58 | Nikita Ivanov – Stepan Pokatov | 0:4 (6:11,4:11,8:11,6:11) |
15:25 | Evgeny Gruzdov – Stepan Pokatov | 4:1 (9:11,11:8,15:13,15:13,11:8) |
16:01 | Evgeny Gruzdov – Sergey Mokropolov | 4:0 (11:8,11:3,11:4,11:7) |
16:22 | Sergey Mokropolov – Stepan Pokatov | 4:3 (13:15,11:9,11:6,5:11,11:8,8:11,11:9) |
17:07 | Stepan Pokatov – Evgeny Gruzdov | 4:1 (11:3,11:7,11:8,9:11,11:7) |
17:44 | Stepan Pokatov – Sergey Mokropolov | 4:3 (6:11,10:12,11:5,11:13,11:3,11:8,11:5) |
18:28 | Evgeny Gruzdov – Stepan Pokatov | 3:4 (5:11,11:8,11:5,13:15,9:11,11:5,9:11) |
20:00 | Gleb Ivanov – Ivan Nikulin | 4:3 (5:11,11:6,11:9,9:11,9:11,11:5,11:8) |
20:45 | Alexander Vinokurov – Ivan Talamanov | 4:2 (11:9,16:18,11:7,7:11,11:5,11:9) |
21:26 | Ivan Nikulin – Alexander Vinokurov | 2:4 (11:9,4:11,12:10,4:11,3:11,9:11) |
22:04 | Ivan Talamanov – Gleb Ivanov | 3:4 (5:11,13:15,11:5,4:11,11:5,11:9,6:11) |
22:42 | Gleb Ivanov – Alexander Vinokurov | 2:4 (11:6,9:11,3:11,5:11,11:9,3:11) |
23:22 | Ivan Nikulin – Ivan Talamanov | 4:1 (9:11,11:9,11:8,11:7,11:6) |
23:54 | Ivan Talamanov – Alexander Vinokurov | 1:4 (8:11,5:11,8:11,11:7,6:11) |
Olympic Summer Games 2020
Time | Players | Score |
---|---|---|
04:00 | USA – Sweden | 0:1 (1:3) |
04:00 | Japan – Australia | 1:0 (3:0) |
Olympic Summer Games 2020. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
04:00 | France – Singapore | 0:1 (0:3) |
04:00 | South Korea – Poland | 1:0 (3:0) |
04:30 | Jihee Jeon/Yubin Shin – Qian Li | 3:0 (11:4,11:8,11:3) |
Olympic Summer Games 2020. Teams
Time | Players | Score |
---|---|---|
04:30 | Kanak Jha – Mattias Falck | 3:1 (9:11,11:8,11:9,14:12) |
04:30 | Tomokazu Harimoto – David Powell | 3:0 (11:4,11:9,11:7) |
05:00 | Jun Mizutani – Xin Yan | 3:0 (11:4,11:1,11:9) |
05:15 | Xin Zhou – Anton Kallberg/Kristian Karlsson | 0:3 (7:11,8:11,8:11) |
05:45 | Kanak Jha – Kristian Karlsson/Christina Kallberg | 0:3 (10:12,5:11,6:11) |
09:00 | Hugo Calderano – Woojin Jang | 0:3 (6:11,8:11,10:12) |
09:45 | Gustavo Tsuboi – Youngsik Jeoung | 2:3 (6:11,11:8,4:11,11:8,7:11) |
13:30 | China – France | 1:0 (3:0) |
14:00 | Ma Long – Simon Gauzy | 3:2 (10:12,12:10,8:11,11:5,11:7) |
15:00 | Xu Xin – Emmanuel Lebesson | 3:0 (11:8,11:5,11:6) |
Olympic Summer Games 2020. Teams. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
04:30 | Prithika Pavade – Tianwei Feng | 2:3 (11:8,11:6,3:11,8:11,3:11) |
05:00 | Yidi Wang – Yu Mengyu | 1:3 (8:11,11:7,5:11,8:11) |
05:30 | Yubin Shin – Natalia Bajor/Tatiana Kukulkova | 3:2 (11:4,11:7,9:11,8:11,11:5) |
08:30 | Hong Kong (Women) – Romania (Women) | 1:0 (3:1) |
09:30 | Hoi Kem Doo/Chun Ting Wong – Bernadette Szocs/Ovidiu Ionescu | 3:0 (11:5,11:5,11:6) |
10:00 | Lee Ho Ching – Elizabeta Samara | 3:0 (11:9,11:8,12:10) |
10:30 | Hoi Kem Doo/Chun Ting Wong – Daniela Dodean | 3:0 (11:3,11:2,14:12) |
13:30 | Taiwan (Women) – Japan (Women) | 0:1 (0:3) |
14:00 | Cheng I-Ching – Mima Ito | 0:3 (2:11,9:11,8:11) |
14:30 | Chen Szu-Yu/Yun-Ju Lin – Miu Hirano | 1:3 (9:11,11:7,4:11,4:11) |
Armenia. ITT Cup. Group A. Women
Up Challenger
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:00 | Alexander Zaytsev – Andrey Lushchik | 3:2 (10:12,11:4,7:11,11:7,11:6) |
08:30 | Ivan Fedorishin – Vladimir Sedin | 1:3 (8:11,4:11,11:9,8:11) |
09:00 | Stepan Grigorenko – Andrey Lushchik | 3:0 (11:7,11:8,11:6) |
09:30 | Alexander Zaytsev – Ivan Fedorishin | 1:3 (10:12,13:11,5:11,7:11) |
10:00 | Stepan Grigorenko – Vladimir Sedin | 3:2 (7:11,8:11,11:9,11:4,11:4) |
11:00 | Alexander Zaytsev – Vladimir Sedin | 0:3 (2:11,8:11,6:11) |
11:30 | Stepan Grigorenko – Ivan Fedorishin | 3:1 (11:6,8:11,11:7,11:4) |
12:30 | Stepan Grigorenko – Alexander Zaytsev | 3:0 (11:8,14:12,12:10) |
13:30 | Vladimir Sedin – Stepan Grigorenko | 2:3 (7:11,3:11,13:11,11:9,10:12) |
TT-Cup. Spain
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:00 | Olga Pancyshyn – Tamara Kravchuk | 3:2 (9:11,1:11,11:5,11:8,11:8) |
08:20 | Olena Kutkova – Mariana Grigoruk | 2:3 (7:11,11:5,4:11,11:4,7:11) |
08:30 | Anna Lukashova – Olga Kostyuk | 0:3 (9:11,10:12,10:12) |
08:45 | Romana Fafley – Iryna Konkulovskay | 2:3 (5:11,12:10,9:11,11:7,7:11) |
09:00 | Lilia Nerush – Marina Slashova | 3:0 (11:2,11:2,11:8) |
09:15 | Yaroslava Pachich – Mariana Grigoruk | 3:1 (8:11,11:7,11:9,12:10) |
09:30 | Olga Pancyshyn – Olga Kostyuk | 3:2 (9:11,10:12,11:8,11:2,11:5) |
09:45 | Iryna Konkulovskay – Natalia Svidnickaya | 1:3 (10:12,6:11,12:10,5:11) |
10:00 | Marina Slashova – Tamara Kravchuk | 1:3 (11:7,1:11,3:11,13:15) |
10:15 | Olena Kutkova – Romana Fafley | 3:0 (11:5,11:7,11:2) |
10:30 | Yaroslava Pachich – Iryna Konkulovskay | 1:3 (7:11,5:11,11:9,9:11) |
10:30 | Anna Lukashova – Lilia Nerush | 0:3 (4:11,9:11,7:11) |
11:00 | Olga Pancyshyn – Marina Slashova | 3:0 (11:7,14:12,11:9) |
11:15 | Romana Fafley – Mariana Grigoruk | 2:3 (11:9,5:11,11:7,4:11,8:11) |
11:30 | Lilia Nerush – Olga Kostyuk | 0:3 (10:12,6:11,9:11) |
11:45 | Olena Kutkova – Natalia Svidnickaya | 3:1 (11:6,9:11,14:12,11:8) |
12:00 | Anna Lukashova – Tamara Kravchuk | 1:3 (8:11,10:12,11:4,7:11) |
12:15 | Yaroslava Pachich – Romana Fafley | 3:2 (9:11,11:4,25:27,11:5,11:4) |
12:30 | Olga Pancyshyn – Lilia Nerush | 3:0 (11:8,11:5,12:10) |
13:00 | Olena Kutkova – Iryna Konkulovskay | 3:1 (11:7,8:11,13:11,11:2) |
13:00 | Anna Lukashova – Marina Slashova | 3:2 (9:11,11:3,11:6,6:11,11:8) |
13:20 | Mariana Grigoruk – Natalia Svidnickaya | 0:3 (2:11,8:11,8:11) |
13:30 | Olga Kostyuk – Tamara Kravchuk | 3:1 (4:11,11:4,11:7,12:10) |
13:45 | Yaroslava Pachich – Olena Kutkova | 1:3 (5:11,13:11,7:11,7:11) |
14:00 | Olga Pancyshyn – Anna Lukashova | 1:3 (10:12,11:13,11:8,9:11) |
14:15 | Romana Fafley – Natalia Svidnickaya | 0:3 (11:13,3:11,3:11) |
14:30 | Lilia Nerush – Tamara Kravchuk | 0:3 (4:11,2:11,3:11) |
14:45 | Iryna Konkulovskay – Mariana Grigoruk | 3:2 (11:9,12:10,11:13,9:11,11:8) |
15:00 | Marina Slashova – Olga Kostyuk | 0:3 (7:11,8:11,14:16) |
15:15 | Svetlana Ureneva – Julia Trigub | 1:3 (10:12,11:13,11:8,9:11) |
15:40 | Natalia Shekotihina – Natalia Kosmina | 0:3 (5:11,4:11,8:11) |
16:00 | Olga Ureneva – Anastasia Dudnik | 3:0 (11:9,11:8,11:8) |
16:00 | Iryna Aseeva – Anna Fuks | 1:3 (12:10,9:11,8:11,6:11) |
16:15 | Yuliia Ishchenko – Anastasiya Kozak | 3:2 (7:11,6:11,11:9,11:9,11:3) |
16:30 | Ekaterina Somova – Victoria Guseva | 1:3 (11:6,7:11,6:11,4:11) |
16:45 | Svetlana Ureneva – Anna Fuks | 2:3 (9:11,11:7,11:6,8:11,4:11) |
17:00 | Natalia Shekotihina – Anastasia Dudnik | 1:3 (1:11,11:8,9:11,5:11) |
17:30 | Anastasiya Kozak – Julia Trigub | 3:1 (3:11,11:4,11:8,14:12) |
17:30 | Victoria Guseva – Natalia Kosmina | 3:1 (11:2,11:6,9:11,11:4) |
17:45 | Iryna Aseeva – Yuliia Ishchenko | 2:3 (11:7,11:9,12:14,3:11,9:11) |
18:00 | Olga Ureneva – Ekaterina Somova | 3:0 (11:5,11:8,11:6) |
18:30 | Natalia Shekotihina – Victoria Guseva | 0:3 (9:11,8:11,7:11) |
18:30 | Svetlana Ureneva – Anastasiya Kozak | 3:0 (11:8,11:6,13:11) |
19:00 | Ekaterina Somova – Anastasia Dudnik | 0:3 (8:11,6:11,6:11) |
19:00 | Yuliia Ishchenko – Anna Fuks | 2:3 (11:9,10:12,1:11,11:5,9:11) |
19:30 | Iryna Aseeva – Julia Trigub | 1:3 (7:11,11:4,6:11,10:12) |
19:40 | Olga Ureneva – Natalia Kosmina | 3:1 (11:6,11:9,10:12,11:5) |
20:00 | Natalia Shekotihina – Ekaterina Somova | 2:3 (11:6,9:11,9:11,11:8,8:11) |
20:00 | Svetlana Ureneva – Yuliia Ishchenko | 1:3 (8:11,11:6,9:11,7:11) |
20:30 | Olga Ureneva – Victoria Guseva | 3:2 (11:6,8:11,1:11,11:4,11:3) |
20:30 | Iryna Aseeva – Anastasiya Kozak | 3:0 (11:8,11:6,16:14) |
21:00 | Anna Fuks – Julia Trigub | 2:3 (7:11,8:11,11:8,11:8,5:11) |
21:00 | Anastasia Dudnik – Natalia Kosmina | 1:3 (19:17,8:11,13:15,9:11) |
21:30 | Natalia Shekotihina – Olga Ureneva | 0:3 (4:11,9:11,5:11) |
21:30 | Svetlana Ureneva – Iryna Aseeva | 3:0 (11:5,11:8,11:6) |
22:00 | Yuliia Ishchenko – Julia Trigub | 0:3 (3:11,5:11,2:11) |
22:00 | Ekaterina Somova – Natalia Kosmina | 0:3 (6:11,4:11,9:11) |
22:15 | Anastasiya Kozak – Anna Fuks | 2:3 (11:7,11:5,8:11,3:11,7:11) |
22:30 | Victoria Guseva – Anastasia Dudnik | 3:0 (11:7,11:4,11:5) |
Armenia. ITT Cup. Group A
TT-Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
08:30 | Maria Kurischenko – Veronika Gud | 1:3 (8:11,11:9,10:12,10:12) |
09:00 | Viktoriya Kondratenko – Maria Kurischenko | 1:3 (7:11,7:11,12:10,12:14) |
09:45 | Alina Kurtenko – Veronika Gud | 1:3 (11:9,5:11,8:11,3:11) |
10:15 | Alina Kurtenko – Maria Kurischenko | 2:3 (11:7,8:11,8:11,11:2,5:11) |
10:45 | Viktoriya Kondratenko – Veronika Gud | 0:3 (6:11,4:11,8:11) |
11:30 | Alina Kurtenko – Viktoriya Kondratenko | 2:3 (11:7,11:8,6:11,6:11,9:11) |
12:15 | Veronika Gud – Maria Kurischenko | 3:0 (11:8,11:3,11:5) |
15:45 | Victoria Kurtenko – Galina Telnaya | 2:3 (11:4,2:11,12:10,8:11,3:11) |
16:15 | Jana Mihailik – Tatiana Tatjanina | 0:3 (8:11,10:12,3:11) |
16:45 | Anna Miklukha – Galina Telnaya | 3:1 (13:11,9:11,12:10,11:4) |
17:15 | Victoria Kurtenko – Jana Mihailik | 2:3 (7:11,11:9,12:10,8:11,9:11) |
18:00 | Anna Miklukha – Tatiana Tatjanina | 2:3 (11:7,4:11,11:5,8:11,12:14) |
18:30 | Jana Mihailik – Galina Telnaya | 3:1 (8:11,11:9,11:9,11:7) |
19:00 | Anna Miklukha – Jana Mihailik | 1:3 (7:11,11:9,13:15,9:11) |
19:30 | Victoria Kurtenko – Tatiana Tatjanina | 3:1 (11:13,11:5,11:9,11:2) |
20:15 | Anna Miklukha – Victoria Kurtenko | 1:3 (11:6,2:11,6:11,5:11) |
20:45 | Tatiana Tatjanina – Galina Telnaya | 0:3 (7:11,5:11,3:11) |
Winners League
Czech Republic. TT Star Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:00 | Jakub Folwarski – Thomas Koldas | 3:0 (12:10,11:6,11:4) |
09:30 | Krystof Prida – David Reitspies | 0:3 (8:11,10:12,3:11) |
10:00 | Daniel Kosiba – Jiri Vrablik | 0:3 (8:11,7:11,2:11) |
10:30 | Oleksandr Timofeev – Jakub Zelinka | 2:3 (4:11,5:11,11:9,11:7,5:11) |
11:10 | Jakub Folwarski – Krystof Prida | 3:0 (11:7,11:5,11:5) |
11:30 | Daniel Kosiba – David Reitspies | 3:2 (4:11,11:6,1:11,17:15,11:8) |
12:30 | Jakub Zelinka – Thomas Koldas | 3:1 (11:5,10:12,11:2,11:7) |
12:45 | Oleksandr Timofeev – Jiri Vrablik | 1:3 (2:11,11:5,6:11,7:11) |
13:10 | Jakub Folwarski – Daniel Kosiba | 3:1 (18:16,11:7,8:11,11:8) |
14:00 | Krystof Prida – Thomas Koldas | 0:3 (6:11,2:11,7:11) |
14:15 | Oleksandr Timofeev – David Reitspies | 1:3 (11:6,7:11,9:11,7:11) |
14:45 | Jakub Zelinka – Jiri Vrablik | 2:3 (11:9,11:6,7:11,7:11,5:11) |
15:30 | Krystof Prida – Daniel Kosiba | 0:3 (2:11,8:11,9:11) |
15:45 | Jakub Folwarski – Oleksandr Timofeev | 3:2 (10:12,12:10,9:11,11:8,11:4) |
16:30 | Jiri Vrablik – Thomas Koldas | 3:0 (11:4,11:3,12:10) |
16:45 | Jakub Zelinka – David Reitspies | 3:2 (11:9,8:11,10:12,11:7,11:4) |
Winners League. Models
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:15 | Anna Ignatovskaya – Anastasiya Simonenko | 1:3 (17:15,7:11,6:11,6:11) |
10:00 | Mariya Rzhanskaya – Anastasiia Derdiai | 2:3 (11:8,11:8,9:11,9:11,9:11) |
10:45 | Anna Ignatovskaya – Anastasiia Derdiai | 3:2 (11:6,12:10,12:14,8:11,17:15) |
11:15 | Anastasiya Simonenko – Mariya Rzhanskaya | 2:3 (11:3,16:18,11:9,6:11,9:11) |
11:30 | Anna Ignatovskaya – Mariya Rzhanskaya | 3:2 (6:11,5:11,11:9,13:11,11:8) |
12:00 | Anastasiia Derdiai – Anastasiya Simonenko | 1:3 (6:11,11:8,6:11,11:13) |
12:15 | Anastasiya Simonenko – Anna Ignatovskaya | 3:0 (11:6,11:5,11:5) |
12:45 | Anastasiia Derdiai – Mariya Rzhanskaya | 3:2 (9:11,8:11,11:8,11:9,12:10) |
13:15 | Anastasiia Derdiai – Anna Ignatovskaya | 3:0 (11:5,11:9,11:6) |
13:45 | Mariya Rzhanskaya – Anastasiya Simonenko | 3:0 (11:9,13:11,11:7) |
14:15 | Mariya Rzhanskaya – Anna Ignatovskaya | 3:1 (11:8,11:8,8:11,11:9) |
14:45 | Anastasiya Simonenko – Anastasiia Derdiai | 3:1 (3:11,11:6,11:2,11:9) |
Challenger
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:15 | Jonas Christmann – Nico Wenger | 3:1 (11:2,11:7,5:11,11:4) |
10:00 | Lukas Bosbach – Damian Zech | 3:2 (13:11,11:5,11:13,8:11,13:11) |
10:45 | Andrey Semenov – Dauud Cheaib | 0:3 (10:12,7:11,9:11) |
11:15 | Josip Huzjak – Julian Rzihauschek | 3:2 (11:8,10:12,10:12,11:5,11:8) |
12:10 | Jonas Christmann – Lukas Bosbach | 3:1 (14:12,7:11,11:7,11:6) |
12:45 | Andrey Semenov – Damian Zech | 1:3 (11:8,5:11,9:11,6:11) |
13:30 | Josip Huzjak – Dauud Cheaib | 0:3 (9:11,9:11,6:11) |
14:00 | Julian Rzihauschek – Nico Wenger | 3:0 (11:9,11:9,11:9) |
14:45 | Jonas Christmann – Andrey Semenov | 1:3 (5:11,6:11,11:6,6:11) |
15:30 | Lukas Bosbach – Nico Wenger | 1:3 (10:12,4:11,11:6,10:12) |
16:45 | Julian Rzihauschek – Dauud Cheaib | 0:3 (7:11,3:11,7:11) |
17:30 | Josip Huzjak – Damian Zech | 2:3 (9:11,3:11,11:9,12:10,9:11) |
18:15 | Lukas Bosbach – Andrey Semenov | 2:3 (11:8,11:9,6:11,12:14,7:11) |
18:45 | Dauud Cheaib – Nico Wenger | 3:0 (11:8,11:6,11:9) |
19:30 | Julian Rzihauschek – Damian Zech | 1:3 (10:12,11:7,8:11,9:11) |
20:15 | Jonas Christmann – Josip Huzjak | 1:3 (3:11,8:11,12:10,6:11) |
20:45 | Andrey Semenov – Nico Wenger | 3:2 (11:3,11:9,8:11,7:11,11:3) |
21:30 | Jonas Christmann – Julian Rzihauschek | 0:3 (13:15,8:11,4:11) |
22:15 | Dauud Cheaib – Damian Zech | 1:3 (8:11,11:7,8:11,8:11) |
23:00 | Lukas Bosbach – Josip Huzjak | 0:3 (3:11,5:11,7:11) |
Win Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
14:45 | Elena Taranik – Julia Orobinskaya | 1:3 (10:12,12:14,11:9,8:11) |
15:15 | Diana Rafikova – Victoria Zaytseva | 2:3 (4:11,6:11,11:6,11:3,9:11) |
16:00 | Elena Taranik – Victoria Zaytseva | 0:3 (8:11,3:11,6:11) |
16:15 | Diana Rafikova – Julia Orobinskaya | 3:2 (11:6,11:7,10:12,6:11,11:3) |
16:45 | Elena Taranik – Diana Rafikova | 3:1 (11:7,11:6,7:11,11:8) |
17:15 | Victoria Zaytseva – Julia Orobinskaya | 0:3 (9:11,5:11,9:11) |
17:45 | Julia Orobinskaya – Elena Taranik | 2:3 (8:11,6:11,12:10,11:8,6:11) |
18:15 | Victoria Zaytseva – Diana Rafikova | 3:0 (11:7,11:6,11:7) |
18:45 | Victoria Zaytseva – Elena Taranik | 3:1 (11:8,11:8,7:11,11:8) |
19:15 | Julia Orobinskaya – Diana Rafikova | 3:2 (9:11,11:7,7:11,11:8,13:11) |
20:00 | Diana Rafikova – Elena Taranik | 1:3 (11:8,8:11,5:11,6:11) |
20:15 | Julia Orobinskaya – Victoria Zaytseva | 1:3 (9:11,12:10,19:21,9:11) |
Armenia. ITT Cup. Group B. Women
Winners League. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
16:45 | Natalia Vinokurova – Julia Palazhchenko | 2:3 (11:7,11:3,6:11,5:11,7:11) |
17:15 | Anastasia Lushchyk – Inna Biletskaya | 3:1 (11:9,11:6,7:11,11:5) |
17:45 | Natalia Vinokurova – Inna Biletskaya | 3:2 (5:11,11:9,6:11,11:1,11:9) |
18:15 | Julia Palazhchenko – Anastasia Lushchyk | 3:0 (12:10,11:9,11:8) |
18:45 | Natalia Vinokurova – Anastasia Lushchyk | 0:3 (5:11,1:11,10:12) |
19:15 | Inna Biletskaya – Julia Palazhchenko | 2:3 (6:11,11:8,11:8,6:11,3:11) |
19:45 | Julia Palazhchenko – Natalia Vinokurova | 3:1 (11:7,6:11,11:8,11:8) |
20:15 | Inna Biletskaya – Anastasia Lushchyk | 0:3 (8:11,5:11,8:11) |
20:45 | Inna Biletskaya – Natalia Vinokurova | 2:3 (11:8,9:11,11:7,4:11,9:11) |
21:15 | Anastasia Lushchyk – Julia Palazhchenko | 1:3 (11:5,9:11,6:11,3:11) |
21:45 | Anastasia Lushchyk – Natalia Vinokurova | 3:1 (11:5,12:10,8:11,11:5) |
22:15 | Julia Palazhchenko – Inna Biletskaya | 3:0 (11:7,11:5,11:8) |
UFO Cup. League A
Time | Players | Score |
---|---|---|
21:00 | Stanislav Varchenko – Igor Chernev | 3:1 (11:3,11:3,11:13,11:7) |
21:25 | Artyom Surin – Dmitry Kulinchenko | 2:3 (12:14,13:11,6:11,11:9,9:11) |
21:50 | Stanislav Varchenko – Artyom Surin | 3:2 (8:11,11:6,11:7,9:11,11:9) |
22:40 | Igor Chernev – Dmitry Kulinchenko | 2:3 (7:11,8:11,11:8,11:6,7:11) |
23:10 | Stanislav Varchenko – Dmitry Kulinchenko | 3:1 (11:4,7:11,11:7,11:1) |
23:30 | Artyom Surin – Igor Chernev | 1:3 (17:15,13:15,9:11,6:11) |