Table tennis results
Pro League. Czech Republic
Pro League
TSC Pro.
Setka Cup. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Jaromir Zlamal – Jan Holan | 1:3 (8:11,11:8,6:11,9:11) |
00:30 | Martin Stusek – Miroslav Stepka | 1:3 (8:11,7:11,11:9,10:12) |
01:15 | Miroslav Stepka – Martin Stusek | 0:3 (5:11,9:11,8:11) |
01:30 | Jan Holan – Jaromir Zlamal | 3:1 (11:7,11:8,4:11,11:7) |
10:00 | Miroslav Brozek – Lukas Adamec | 3:0 (11:5,11:9,11:2) |
10:30 | David Brichacek – Filip Vesely | 3:2 (11:8,8:11,11:5,11:13,11:8) |
11:00 | Miroslav Brozek – Filip Vesely | 0:3 (9:11,16:18,7:11) |
11:15 | David Brichacek – Lukas Adamec | 3:2 (11:8,11:6,9:11,8:11,11:4) |
12:00 | Miroslav Brozek – David Brichacek | 3:0 (13:11,11:6,11:9) |
12:30 | Filip Vesely – Lukas Adamec | 3:2 (9:11,12:14,11:9,11:9,11:9) |
13:15 | Lukas Adamec – David Brichacek | 3:0 (11:7,11:9,13:11) |
13:45 | Filip Vesely – Miroslav Brozek | 3:0 (11:7,11:8,11:9) |
13:45 | Matey Zaboj – Martin Filipek | 3:0 (11:1,12:10,11:5) |
14:15 | Filip Nemec – Adam Khalaila | 3:2 (5:11,11:7,9:11,11:8,11:6) |
14:45 | Matey Zaboj – Adam Khalaila | 3:0 (11:5,11:7,11:5) |
15:15 | Filip Nemec – Martin Filipek | 3:1 (11:3,8:11,13:11,13:11) |
16:45 | Matey Zaboj – Filip Nemec | 3:0 (11:5,11:1,11:4) |
17:00 | Adam Khalaila – Martin Filipek | 3:1 (11:6,11:5,7:11,11:5) |
18:45 | Jan Kudrna – Petr Dvorak | 2:3 (4:11,8:11,11:6,11:7,6:11) |
19:15 | Matej Beran – Jan Krames | 0:3 (6:11,9:11,4:11) |
19:45 | Jan Kudrna – Jan Krames | 3:1 (9:11,11:9,11:5,11:6) |
20:00 | Matej Beran – Petr Dvorak | 0:3 (8:11,6:11,3:11) |
20:15 | Jan Kudrna – Matej Beran | 3:0 (12:10,11:6,11:8) |
20:45 | Jan Krames – Petr Dvorak | 0:3 (5:11,3:11,4:11) |
21:30 | Petr Dvorak – Jan Kudrna | 0:3 (4:11,7:11,3:11) |
22:15 | Adam Khalaila – Petr Kubat | 3:2 (10:12,10:12,11:7,11:8,11:4) |
22:45 | David Bochnak – Petr Kubat | 3:2 (12:14,11:7,11:6,6:11,11:9) |
23:30 | Adam Khalaila – Roman Janciga | 3:1 (11:4,12:10,5:11,11:6) |
23:45 | David Bochnak – Adam Khalaila | 3:1 (11:8,11:4,16:18,11:6) |
TT-Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:00 | Dmitry Prokopenko – Vitaliy Khamurda | 3:0 (11:2,11:6,11:5) |
00:00 | Vitalii Mukhin – Sergey Kubrak | 3:0 (11:3,11:7,11:7) |
00:15 | Sergey Gilitukha – Stepan Nykyforuk | 3:0 (11:5,11:7,11:9) |
00:45 | Sergey Lugovskiy – Ilya Semeniuk | 3:2 (7:11,11:3,7:11,11:5,14:12) |
01:00 | Vladislav Volokhov – Sergey Gilitukha | 1:3 (11:6,4:11,4:11,8:11) |
01:15 | Oleh Napirko – Roman Rybachuk | 1:3 (11:4,10:12,7:11,5:11) |
01:15 | Vitaliy Solovey – Stepan Nykyforuk | 1:3 (11:7,5:11,4:11,7:11) |
01:30 | Andrey Lushchik – Ilya Semeniuk | 0:3 (8:11,13:15,7:11) |
01:45 | Vitaliy Solovey – Sergey Gilitukha | 3:2 (10:12,14:12,12:10,7:11,11:5) |
02:00 | Yaroslav Vorsulyak – Ivan Sinitsky | 3:0 (11:4,11:7,13:11) |
02:15 | Sergey Lugovskiy – Oleh Napirko | 3:2 (8:11,11:5,10:12,11:3,11:6) |
02:30 | Vladislav Volokhov – Stepan Nykyforuk | 3:1 (11:4,12:14,11:5,11:4) |
02:30 | Oleg Savenkov – Peter Celik | 3:2 (12:10,8:11,9:11,12:10,13:11) |
02:45 | Vitaliy Solovey – Vladislav Volokhov | 3:1 (11:2,4:11,11:4,11:6) |
02:45 | Andrey Lushchik – Roman Rybachuk | 0:3 (10:12,8:11,9:11) |
03:00 | Vasily Aksyonin – Ivan Sinitsky | 3:2 (7:11,11:8,12:10,2:11,11:6) |
03:15 | Oleh Napirko – Ilya Semeniuk | 1:3 (9:11,8:11,11:5,10:12) |
03:30 | Yaroslav Vorsulyak – Oleg Savenkov | 3:1 (11:8,11:13,11:6,11:8) |
03:45 | Andrey Lushchik – Oleh Napirko | 3:1 (8:11,11:9,11:8,11:9) |
04:00 | Sergey Lugovskiy – Roman Rybachuk | 3:1 (11:8,11:4,8:11,11:6) |
04:00 | Vasily Aksyonin – Peter Celik | 0:3 (4:11,9:11,7:11) |
04:30 | Oleg Savenkov – Ivan Sinitsky | 3:1 (11:5,11:3,9:11,11:7) |
04:45 | Andrey Lushchik – Sergey Lugovskiy | 0:3 (3:11,7:11,5:11) |
05:00 | Vasily Aksyonin – Oleg Savenkov | 2:3 (12:10,11:13,11:5,3:11,9:11) |
05:15 | Roman Rybachuk – Ilya Semeniuk | 3:1 (11:9,11:8,9:11,11:8) |
05:30 | Yaroslav Vorsulyak – Peter Celik | 1:3 (9:11,11:9,4:11,8:11) |
05:30 | Ilya Semeniuk – Andrey Lushchik | 3:1 (13:11,8:11,11:7,11:8) |
06:00 | Vasily Aksyonin – Yaroslav Vorsulyak | 0:3 (8:11,6:11,8:11) |
06:30 | Peter Celik – Ivan Sinitsky | 3:2 (11:13,12:10,13:11,9:11,11:6) |
07:00 | Oleg Savenkov – Vasily Aksyonin | 3:2 (11:8,13:11,6:11,5:11,11:8) |
07:30 | Peter Celik – Yaroslav Vorsulyak | 3:1 (11:4,9:11,11:2,11:7) |
08:30 | Eduard Rubtcov – Sergiy Skachenko | 3:2 (11:5,5:11,11:13,11:7,12:10) |
08:45 | Anatoliy Nazarov – Alexander Tulenin | 1:3 (4:11,4:11,11:9,9:11) |
09:15 | Anton Veliev – Anatoliy Yakovenko | 3:1 (4:11,11:4,11:8,11:9) |
09:15 | Stanislav Kharenko – Alexander Pinchuk | 3:0 (11:2,14:12,11:6) |
09:15 | Alexander Zhuravlev – Eugene Goloborodko | 3:2 (14:12,7:11,6:11,11:9,11:2) |
09:30 | Oleksii Sapronov – Sergey Matvienko | 0:3 (7:11,9:11,9:11) |
09:30 | Vasiliy Kushnir – Vladimir Plishilo | 3:1 (11:6,8:11,11:6,11:9) |
09:45 | Nikolay Bondarenko – Michael Kistechko | 3:1 (11:13,11:5,11:9,11:4) |
09:45 | Igor Sukovaty – Sergiy Skachenko | 3:1 (11:7,8:11,11:5,12:10) |
09:45 | Sergiy Pokidko – Vladimir Korobko | 3:1 (5:11,11:9,15:13,11:3) |
09:45 | Aleksandr Kostiuk – Alexander Kukharchuk | 3:1 (11:7,11:6,4:11,11:9) |
09:45 | Bogdan Omelchuk – Sergey Polyakov | 3:1 (12:10,9:11,11:7,13:11) |
10:00 | Vladimir Tsyganenko – Nikita Korbut | 3:1 (11:7,11:7,5:11,13:11) |
10:00 | Sergey Zazimko – Vladislav Ivanchatenko | 2:3 (5:11,12:10,12:10,8:11,7:11) |
10:15 | Oleg Moshinsky – Pavel Pyasta | 3:2 (11:4,9:11,11:6,8:11,12:10) |
10:15 | Volodymyr Tuchkevych – Andrew Tsikhotsky | 2:3 (13:11,11:8,6:11,10:12,8:11) |
10:15 | Eduard Rubtcov – Anton Veliev | 0:3 (6:11,5:11,11:13) |
10:15 | Vasily Verbyaniy – Vasiliy Kushnir | 1:3 (11:7,5:11,7:11,12:14) |
10:15 | Alexander Yarovoy – Sergiy Pokidko | 3:1 (11:7,8:11,11:6,11:9) |
10:30 | Anatoliy Nazarov – Alexander Pinchuk | 3:0 (11:9,11:6,11:8) |
10:30 | Anton Myrza – Eugene Goloborodko | 3:1 (11:7,6:11,11:8,11:5) |
10:45 | Igor Vatsyn – Alexander Kukharchuk | 3:0 (11:9,11:7,11:8) |
10:45 | Nazar Danilyuk – Vladimir Plishilo | 3:0 (11:7,12:10,11:7) |
10:45 | Dmitrii Derevinskii – Vladimir Korobko | 2:3 (11:8,9:11,7:11,12:10,15:17) |
10:45 | Sergey Gergelyuk – Sergey Matvienko | 2:3 (5:11,11:8,11:9,8:11,5:11) |
10:45 | Alexey Gamyanin – Sergey Polyakov | 2:3 (2:11,6:11,16:14,13:11,5:11) |
11:00 | Alexander Zhuravlev – Vladimir Tsyganenko | 0:3 (7:11,9:11,4:11) |
11:00 | Michael Kistechko – Alexander Tulenin | 2:3 (11:9,7:11,11:8,7:11,8:11) |
11:00 | Igor Sukovaty – Anatoliy Yakovenko | 3:1 (11:8,13:11,10:12,11:6) |
11:15 | Oleksii Sapronov – Sergey Zazimko | 2:3 (11:7,9:11,11:9,11:13,1:11) |
11:30 | Bogdan Omelchuk – Oleg Moshinsky | 0:2 (7:11,9:11,1:2) |
11:30 | Anton Veliev – Sergiy Skachenko | 3:2 (7:11,9:11,11:3,11:8,11:8) |
11:30 | Dmitrii Derevinskii – Sergiy Pokidko | 3:2 (11:9,10:12,10:12,11:9,11:4) |
11:30 | Aleksandr Kostiuk – Volodymyr Tuchkevych | 1:3 (8:11,11:6,9:11,10:12) |
11:30 | Nazar Danilyuk – Vasiliy Kushnir | 0:3 (8:11,11:13,7:11) |
11:45 | Stanislav Kharenko – Nikolay Bondarenko | 3:0 (11:9,13:11,14:12) |
11:45 | Anton Myrza – Nikita Korbut | 2:3 (5:11,15:13,3:11,11:9,8:11) |
11:45 | Sergey Gergelyuk – Vladislav Ivanchatenko | 2:3 (9:11,9:11,11:7,11:9,13:15) |
12:00 | Igor Vatsyn – Andrew Tsikhotsky | 1:3 (7:11,11:6,9:11,8:11) |
12:00 | Vasily Verbyaniy – Vladimir Plishilo | 3:2 (11:8,12:14,11:3,8:11,11:9) |
12:00 | Alexey Gamyanin – Pavel Pyasta | 0:3 (8:11,7:11,8:11) |
12:00 | Alexander Yarovoy – Vladimir Korobko | 0:3 (1:11,9:11,7:11) |
12:15 | Anatoliy Nazarov – Michael Kistechko | 3:2 (10:12,11:3,11:7,4:11,16:14) |
12:15 | Igor Sukovaty – Anton Veliev | 3:2 (11:4,2:11,9:11,11:7,11:7) |
12:30 | Volodymyr Tuchkevych – Alexander Kukharchuk | 1:3 (12:10,6:11,11:13,4:11) |
12:30 | Dmitrii Derevinskii – Alexander Yarovoy | 3:1 (8:11,11:6,11:7,11:9) |
12:30 | Sergey Zazimko – Sergey Matvienko | 3:1 (11:9,11:9,7:11,11:1) |
12:30 | Vladimir Tsyganenko – Eugene Goloborodko | 3:1 (8:11,11:2,11:9,11:5) |
12:30 | Oleg Moshinsky – Sergey Polyakov | 1:3 (9:11,8:11,11:4,8:11) |
12:45 | Eduard Rubtcov – Anatoliy Yakovenko | 0:3 (7:11,9:11,4:11) |
12:45 | Nazar Danilyuk – Vasily Verbyaniy | 1:3 (5:11,9:11,11:8,10:12) |
12:45 | Anton Myrza – Vladimir Tsyganenko | 3:2 (11:9,3:11,12:10,11:13,11:4) |
12:45 | Nikolay Bondarenko – Alexander Pinchuk | 3:0 (11:6,11:8,11:4) |
13:00 | Sergey Gergelyuk – Sergey Zazimko | 2:3 (4:11,12:10,11:2,0:11,8:11) |
13:00 | Vasiliy Kushnir – Nazar Danilyuk | 3:1 (4:11,11:7,11:7,11:6) |
13:15 | Alexey Gamyanin – Oleg Moshinsky | 3:2 (6:11,11:8,4:11,13:11,11:9) |
13:15 | Igor Vatsyn – Volodymyr Tuchkevych | 0:3 (6:11,5:11,8:11) |
13:15 | Igor Sukovaty – Eduard Rubtcov | 3:2 (5:11,11:4,9:11,11:8,12:10) |
13:30 | Alexander Zhuravlev – Nikita Korbut | 3:1 (11:9,11:9,5:11,11:8) |
13:30 | Stanislav Kharenko – Alexander Tulenin | 2:3 (11:6,9:11,11:7,6:11,6:11) |
13:45 | Aleksandr Kostiuk – Andrew Tsikhotsky | 1:3 (9:11,10:12,11:9,7:11) |
13:45 | Pavel Pyasta – Sergey Polyakov | 2:3 (11:13,11:9,11:9,2:11,9:11) |
13:45 | Oleksii Sapronov – Vladislav Ivanchatenko | 2:3 (12:14,11:8,11:9,8:11,8:11) |
14:00 | Anatoliy Nazarov – Nikolay Bondarenko | 1:3 (11:9,8:11,8:11,8:11) |
14:00 | Anatoliy Yakovenko – Sergiy Skachenko | 3:1 (8:11,11:7,11:9,13:11) |
14:00 | Anton Myrza – Alexander Zhuravlev | 3:0 (11:9,11:7,11:5) |
14:15 | Sergey Gergelyuk – Oleksii Sapronov | 1:3 (11:6,5:11,5:11,6:11) |
14:15 | Igor Vatsyn – Aleksandr Kostiuk | 2:3 (7:11,11:8,12:10,7:11,8:11) |
14:15 | Vladimir Plishilo – Nazar Danilyuk | 1:3 (1:11,7:11,11:6,10:12) |
14:25 | Ivan Kozachuk – Vladyslav Ratushniak | 1:3 (8:11,11:4,5:11,8:11) |
14:30 | Anatoliy Yakovenko – Eduard Rubtcov | 3:0 (11:5,11:8,11:6) |
14:30 | Nikita Korbut – Eugene Goloborodko | 3:1 (6:11,11:7,11:5,11:8) |
14:30 | Oleg Moshinsky – Alexey Gamyanin | 0:3 (11:13,9:11,3:11) |
14:45 | Stanislav Kharenko – Michael Kistechko | 1:3 (11:8,7:11,4:11,8:11) |
14:45 | Vladimir Plishilo – Vasiliy Kushnir | 2:3 (11:7,7:11,11:7,5:11,11:13) |
15:00 | Sergey Polyakov – Pavel Pyasta | 2:3 (11:8,11:6,9:11,8:11,9:11) |
15:00 | Andrew Tsikhotsky – Alexander Kukharchuk | 1:3 (11:9,3:11,11:13,9:11) |
15:15 | Alexander Pinchuk – Alexander Tulenin | 1:3 (3:11,11:7,4:11,8:11) |
15:30 | Vasily Verbyaniy – Nazar Danilyuk | 3:0 (11:8,11:9,13:11) |
15:45 | Vladislav Ivanchatenko – Sergey Matvienko | 3:1 (11:4,11:4,6:11,14:12) |
15:45 | Anatoliy Nazarov – Stanislav Kharenko | 1:3 (5:11,8:11,11:7,4:11) |
16:00 | Vladimir Plishilo – Vasily Verbyaniy | 3:2 (11:8,9:11,8:11,11:9,11:8) |
16:30 | Nikolay Bondarenko – Alexander Tulenin | 2:3 (9:11,9:11,11:9,11:7,7:11) |
16:30 | Igor Petrishin – Vladimir Ivasiv | 3:1 (11:5,11:9,10:12,11:8) |
16:30 | Victor Efimov – Oleksandr Didukh | 3:0 (11:7,11:8,11:6) |
16:45 | Dmitriy Arzanov – Mikhail Presnyakov | 0:3 (6:11,5:11,6:11) |
17:00 | Michael Kistechko – Alexander Pinchuk | 3:0 (11:6,11:2,17:15) |
17:00 | Anton Limonov – Bohdan Sinkevych | 3:1 (11:8,10:12,11:9,11:5) |
17:15 | Dmitry Vakhta – Oleh Napirko | 3:2 (11:6,9:11,11:7,6:11,11:7) |
17:15 | Andrey Zaytsev – Andrey Kostyuk | 3:2 (11:8,9:11,11:9,7:11,11:9) |
17:15 | Maksim Mykytiuk – Alexey Tkachuk | 3:2 (10:12,11:7,6:11,11:9,12:10) |
17:30 | Anton Ryabuhin – Denis Vakulenko | 3:0 (11:4,11:9,11:8) |
17:30 | Vitaliy Vovk – Andrey Baklykov | 2:3 (9:11,11:9,4:11,11:8,4:11) |
17:30 | Timur Kozenkov – Vitaliy Krivenko | 3:1 (11:8,5:11,11:5,11:5) |
17:45 | Sergey Maximiv – Vladimir Ivasiv | 0:3 (8:11,9:11,7:11) |
17:45 | Avraham Nazrin – Andrey Kotik | 1:3 (5:11,7:11,13:11,10:12) |
17:45 | Alexander Naida – Mikhail Presnyakov | 3:1 (10:12,11:7,11:5,11:9) |
17:45 | Vitaliy Lyevshyn – Oleksandr Didukh | 3:0 (11:8,13:11,11:8) |
18:00 | Denys Scherbak – Denis Vakulenko | 1:3 (11:7,10:12,3:11,9:11) |
18:00 | Zakhar Tulyagin – Dmitriy Baystryuchenko | 0:3 (7:11,6:11,4:11) |
18:15 | Anton Ryabuhin – Vitaliy Vovk | 1:3 (11:13,11:6,8:11,4:11) |
18:15 | Igor Petrishin – Maksim Mykytiuk | 3:2 (8:11,11:3,11:13,11:7,11:9) |
18:15 | Andrey Scherinsky – Vitaliy Krivenko | 3:0 (11:8,13:11,11:6) |
18:15 | Victor Efimov – Anton Limonov | 3:2 (11:9,4:11,11:4,8:11,12:10) |
18:30 | Vadym Nechyporuk – Oleh Napirko | 2:3 (11:6,7:11,5:11,11:9,7:11) |
18:30 | Timur Kozenkov – Zakhar Tulyagin | 3:0 (11:4,11:8,11:4) |
18:30 | Dmitriy Arzanov – Andrey Zaytsev | 2:3 (5:11,3:11,11:8,11:4,8:11) |
18:30 | Denys Scherbak – Andrey Baklykov | 1:3 (4:11,6:11,11:7,6:11) |
18:45 | Andrey Scherinsky – Dmitriy Baystryuchenko | 3:0 (11:7,11:5,11:7) |
18:45 | Vitaliy Vovk – Denis Vakulenko | 3:1 (4:11,11:7,11:9,12:10) |
18:45 | Vitaliy Lyevshyn – Bohdan Sinkevych | 3:0 (12:10,11:9,11:9) |
19:00 | Alexander Naida – Andrey Kostyuk | 0:3 (8:11,12:14,8:11) |
19:00 | Sergey Maximiv – Alexey Tkachuk | 3:1 (11:9,11:6,4:11,11:4) |
19:00 | Dmitry Vakhta – Avraham Nazrin | 1:3 (13:11,5:11,8:11,4:11) |
19:15 | Denys Scherbak – Vitaliy Vovk | 3:1 (9:11,11:8,11:9,11:6) |
19:15 | Anton Ryabuhin – Andrey Baklykov | 0:3 (3:11,7:11,7:11) |
19:30 | Zakhar Tulyagin – Vitaliy Krivenko | 3:2 (13:11,11:8,6:11,7:11,11:8) |
19:30 | Vadym Nechyporuk – Andrey Kotik | 2:3 (5:11,12:10,7:11,11:9,9:11) |
19:30 | Andrey Zaytsev – Mikhail Presnyakov | 3:2 (10:12,13:11,8:11,11:4,11:7) |
19:30 | Maksim Mykytiuk – Vladimir Ivasiv | 3:1 (9:11,11:7,11:7,11:8) |
19:30 | Anton Limonov – Oleksandr Didukh | 2:3 (11:8,7:11,11:2,5:11,4:11) |
19:45 | Denys Scherbak – Anton Ryabuhin | 3:0 (11:6,11:7,11:8) |
20:00 | Andrey Baklykov – Denis Vakulenko | 1:3 (16:14,8:11,12:14,9:11) |
20:00 | Sergey Maximiv – Maksim Mykytiuk | 3:0 (11:7,13:11,11:6) |
20:00 | Andrey Scherinsky – Zakhar Tulyagin | 3:0 (11:5,11:4,11:8) |
20:00 | Vitaliy Lyevshyn – Anton Limonov | 1:3 (9:11,6:11,12:10,5:11) |
20:15 | Alexander Naida – Andrey Zaytsev | 0:3 (7:11,2:11,9:11) |
20:15 | Avraham Nazrin – Oleh Napirko | 0:3 (9:11,8:11,7:11) |
20:30 | Timur Kozenkov – Dmitriy Baystryuchenko | 3:1 (11:7,11:6,7:11,11:7) |
20:30 | Victor Efimov – Bohdan Sinkevych | 3:2 (2:11,11:4,6:11,11:7,11:3) |
20:30 | Vadym Nechyporuk – Avraham Nazrin | 3:0 (11:3,11:6,11:7) |
20:45 | Igor Petrishin – Alexey Tkachuk | 1:3 (7:11,8:11,11:5,7:11) |
20:45 | Dmitriy Arzanov – Andrey Kostyuk | 2:3 (11:7,6:11,9:11,11:9,7:11) |
21:00 | Alexander Seluchenko – Ivan May | 0:3 (9:11,9:11,7:11) |
21:00 | Dmitry Neborak – Alexandr Tuzhilin | 1:3 (5:11,11:13,12:10,5:11) |
21:00 | Andrey Scherinsky – Timur Kozenkov | 1:3 (7:11,11:3,6:11,5:11) |
21:15 | Sergey Maximiv – Igor Petrishin | 3:1 (11:4,8:11,11:6,12:10) |
21:15 | Alexander Naida – Dmitriy Arzanov | 3:2 (11:4,6:11,11:8,9:11,11:9) |
21:15 | Dmitry Vakhta – Andrey Kotik | 3:0 (11:5,11:8,11:4) |
21:15 | Vitaliy Lyevshyn – Victor Efimov | 2:3 (11:5,5:11,11:9,6:11,2:11) |
21:30 | Alexander Seluchenko – Dmitry Neborak | 2:3 (9:11,11:8,5:11,11:9,13:15) |
21:45 | Ivan May – Alexandr Tuzhilin | 2:3 (11:7,8:11,11:6,6:11,8:11) |
21:45 | Dmitriy Baystryuchenko – Vitaliy Krivenko | 3:2 (13:11,8:11,12:10,7:11,11:3) |
21:45 | Bohdan Sinkevych – Oleksandr Didukh | 1:3 (10:12,5:11,11:8,9:11) |
21:45 | Vadym Nechyporuk – Dmitry Vakhta | 0:3 (6:11,6:11,8:11) |
21:45 | Alexey Tkachuk – Vladimir Ivasiv | 1:3 (7:11,8:11,12:10,8:11) |
22:00 | Andrey Kostyuk – Mikhail Presnyakov | 3:0 (11:8,11:3,11:7) |
22:15 | Andrey Kotik – Oleh Napirko | 2:3 (8:11,11:9,11:8,9:11,5:11) |
22:15 | Ivan May – Dmitry Neborak | 0:3 (10:12,9:11,5:11) |
22:15 | Alexander Seluchenko – Alexandr Tuzhilin | 1:3 (11:7,4:11,5:11,6:11) |
22:30 | Dmitriy Baystryuchenko – Zakhar Tulyagin | 3:2 (10:12,9:11,11:5,13:11,11:9) |
23:00 | Timur Kozenkov – Andrey Scherinsky | 1:3 (8:11,13:11,9:11,5:11) |
23:00 | Andrey Kotik – Vadym Nechyporuk | 3:2 (6:11,11:5,12:10,9:11,11:6) |
23:00 | Victor Efimov – Vitaliy Lyevshyn | 3:2 (9:11,11:5,8:11,11:6,11:7) |
Mini Table Tennis
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:04 | Daniil Mikheev – Ildar Abubakirov | 4:0 (12:10,11:8,11:8,11:6) |
00:24 | Alexander Sagitov – Ilya Denisov | 4:1 (11:9,11:7,11:6,7:11,11:9) |
00:39 | Ildar Abubakirov – Daniil Mikheev | 0:4 (9:11,4:11,6:11,2:11) |
00:58 | Ildar Abubakirov – Ilya Denisov | 4:0 (11:9,11:9,11:8,11:5) |
01:15 | Daniil Mikheev – Alexander Sagitov | 3:4 (11:8,9:11,11:6,10:12,6:11,11:5,7:11) |
06:54 | Andrey Nyrkov – Andrey Matyunov | 4:1 (11:8,11:5,11:4,8:11,11:8) |
07:20 | Sergey Chernikov – Maxim Knyazkin | 4:0 (11:4,11:6,11:8,13:11) |
07:40 | Andrey Matyunov – Sergey Chernikov | 1:4 (6:11,6:11,13:11,10:12,11:13) |
08:07 | Andrey Nyrkov – Maxim Knyazkin | 4:2 (12:10,12:10,5:11,11:5,5:11,12:10) |
08:35 | Sergey Chernikov – Andrey Nyrkov | 2:4 (7:11,7:11,11:4,11:8,9:11,2:11) |
09:00 | Andrey Matyunov – Maxim Knyazkin | 4:1 (11:5,13:11,7:11,11:4,11:8) |
09:26 | Maxim Knyazkin – Andrey Nyrkov | 0:4 (4:11,11:13,7:11,7:11) |
09:55 | Sergey Chernikov – Andrey Matyunov | 4:2 (11:3,9:11,11:7,9:11,11:6,11:7) |
10:22 | Maxim Knyazkin – Andrey Matyunov | 4:3 (11:9,7:11,6:11,11:4,11:7,8:11,12:10) |
10:53 | Andrey Nyrkov – Sergey Chernikov | 1:4 (4:11,8:11,12:10,7:11,6:11) |
17:00 | Oleg Kosyh – Dmirty Shvetsov | 4:0 (11:9,11:7,11:1,11:6) |
17:24 | Yury Dudorov – Oleg Kosyh | 2:4 (5:11,6:11,11:8,2:11,12:10,8:11) |
17:50 | Dmirty Shvetsov – Yury Dudorov | 4:3 (11:9,11:5,10:12,6:11,4:11,11:7,11:7) |
18:33 | Dmirty Shvetsov – Oleg Kosyh | 4:3 (11:6,5:11,4:11,11:6,8:11,11:9,11:8) |
19:07 | Oleg Kosyh – Yury Dudorov | 4:3 (8:11,9:11,11:6,11:7,11:7,7:11,11:5) |
19:12 | Oleg Kosyh – Dmirty Shvetsov | 3:4 (6:11,9:11,11:8,11:6,13:11,9:11,7:11) |
19:48 | Yury Dudorov – Dmirty Shvetsov | 4:1 (14:12,11:4,12:10,4:11,11:7) |
22:00 | Anatoliy Gerasimov – Maxim Knyazkin | 4:1 (11:2,11:3,8:11,11:6,11:7) |
22:23 | Alexey Abramov – Aleksandr Emelyanov V. | 4:3 (9:11,9:11,11:6,6:11,11:7,11:8,11:5) |
22:57 | Maxim Knyazkin – Alexey Abramov | 3:4 (6:11,4:11,11:9,11:6,3:11,11:5,7:11) |
23:27 | Anatoliy Gerasimov – Aleksandr Emelyanov V. | 4:0 (11:4,11:8,11:9,11:8) |
23:48 | Alexey Abramov – Anatoliy Gerasimov | 0:4 (12:14,8:11,5:11,7:11) |
Masters
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:05 | Evgeniy Rodin – Evgeniy Ogay | 1:4 (7:11,10:12,6:11,11:9,3:11) |
00:05 | Sergey Morozov – Aleksandr Klavdenkov | 4:0 (11:5,11:8,11:9,11:7) |
00:17 | Artur Toporkov – Ilia Fominikh | 4:3 (8:11,11:4,11:6,10:12,11:8,9:11,11:3) |
00:30 | Ildar Khairullin – Alexander Chernov | 4:1 (11:5,12:10,11:8,5:11,11:4) |
00:40 | Konstantin Pogodin – Evgeniy Rodin | 1:4 (7:11,7:11,8:11,11:8,3:11) |
00:55 | Aleksandr Klavdenkov – Alexander Chernov | 0:4 (5:11,7:11,5:11,7:11) |
00:57 | Timur Mamazakirov – Bektursun Bekbolotov | 2:4 (10:12,11:4,3:11,5:11,11:8,12:14) |
01:05 | Evgeniy Ogay – Dmitriy Fominikh | 1:4 (12:14,5:11,12:10,7:11,10:12) |
01:22 | Ildar Khairullin – Sergey Morozov | 4:3 (13:11,3:11,5:11,11:5,11:8,2:11,11:8) |
01:40 | Grigorii Solovov – Stanislav Oshkin | 1:4 (7:11,7:11,11:5,9:11,9:11) |
02:00 | Andrey Nikolaev – Alexei Saunin | 4:3 (4:11,12:10,11:7,11:9,4:11,6:11,11:8) |
02:07 | Bektursun Bekbolotov – Grigorii Solovov | 1:4 (6:11,5:11,11:6,9:11,8:11) |
02:36 | Stanislav Oshkin – Timur Mamazakirov | 4:0 (11:9,11:7,11:8,11:8) |
02:42 | Maksim Somsin – Alexey Demidov | 1:4 (11:8,9:11,3:11,8:11,6:11) |
03:03 | Timur Mamazakirov – Grigorii Solovov | 3:4 (4:11,11:8,8:11,7:11,11:2,11:3,3:11) |
03:10 | Alexei Saunin – Maksim Somsin | 4:2 (9:11,11:7,9:11,11:5,11:8,11:7) |
03:39 | Bektursun Bekbolotov – Stanislav Oshkin | 4:3 (11:9,1:11,7:11,11:7,11:6,7:11,11:7) |
03:44 | Alexey Demidov – Andrey Nikolaev | 0:4 (8:11,8:11,10:12,9:11) |
04:06 | Andrey Nikolaev – Maksim Somsin | 4:1 (11:9,14:12,11:4,8:11,14:12) |
04:23 | Timur Mamazakirov – Stanislav Oshkin | 2:4 (3:11,4:11,5:11,11:4,11:2,7:11) |
04:42 | Alexei Saunin – Alexey Demidov | 1:4 (11:9,8:11,3:11,3:11,6:11) |
05:05 | Maksim Somsin – Andrey Nikolaev | 3:4 (11:5,11:8,9:11,5:11,9:11,11:6,3:11) |
05:07 | Grigorii Solovov – Bektursun Bekbolotov | 2:4 (11:5,5:11,6:11,11:7,12:14,10:12) |
05:40 | Grigorii Solovov – Timur Mamazakirov | 4:2 (11:8,8:11,12:10,11:4,4:11,11:4) |
05:50 | Alexey Demidov – Alexei Saunin | 4:2 (11:7,11:5,14:12,11:13,4:11,11:8) |
06:16 | Stanislav Oshkin – Bektursun Bekbolotov | 0:4 (10:12,4:11,9:11,5:11) |
06:23 | Maksim Somsin – Alexei Saunin | 0:4 (4:11,8:11,5:11,9:11) |
06:45 | Andrey Nikolaev – Alexey Demidov | 2:4 (5:11,9:11,8:11,11:5,11:7,8:11) |
06:59 | Vladimir Shirokov – Gennady Emelyanov | 2:4 (9:11,6:11,11:8,12:10,10:12,10:12) |
07:35 | Nikolai Goltyapin – Vladimir Shirokov | 0:4 (4:11,9:11,6:11,7:11) |
08:01 | Gennady Emelyanov – Nikolai Goltyapin | 4:3 (11:3,9:11,12:14,11:6,6:11,11:9,11:6) |
08:03 | Anton Kotov – Mukhammed Akhmedzhanov | 4:3 (11:7,11:8,9:11,10:12,11:8,9:11,11:8) |
08:44 | Gennady Emelyanov – Vladimir Shirokov | 3:4 (11:7,7:11,11:9,8:11,12:10,8:11,9:11) |
08:48 | Svyatoslav Urazov – Vasiliy Filatov | 1:4 (11:13,3:11,11:6,8:11,8:11) |
09:18 | Mukhammed Akhmedzhanov – Svyatoslav Urazov | 2:4 (8:11,6:11,11:6,9:11,11:9,4:11) |
09:30 | Vladimir Shirokov – Nikolai Goltyapin | 4:0 (11:5,11:3,11:8,11:9) |
09:46 | Vasiliy Filatov – Anton Kotov | 4:2 (12:10,11:4,9:11,9:11,11:8,11:7) |
09:59 | Nikolai Goltyapin – Gennady Emelyanov | 4:1 (9:11,11:9,12:10,11:3,11:1) |
10:24 | Vladimir Shirokov – Gennady Emelyanov | 4:1 (11:8,3:11,11:7,15:13,11:5) |
10:25 | Anton Kotov – Svyatoslav Urazov | 4:1 (11:5,11:6,10:12,12:10,11:7) |
10:55 | Mukhammed Akhmedzhanov – Vasiliy Filatov | 3:4 (6:11,7:11,11:9,11:7,5:11,12:10,4:11) |
11:40 | Svyatoslav Urazov – Anton Kotov | 1:4 (8:11,12:10,7:11,9:11,8:11) |
12:20 | Vasiliy Filatov – Mukhammed Akhmedzhanov | 3:4 (10:12,2:11,5:11,11:5,11:4,11:3,7:11) |
12:53 | Vasiliy Filatov – Svyatoslav Urazov | 4:3 (11:9,9:11,11:8,8:11,7:11,11:7,11:9) |
13:00 | Alisher Karimjanov – Ivan Grishunin | 2:4 (7:11,9:11,11:9,11:9,8:11,7:11) |
13:00 | Roman Berezin – Ilia Fominikh | 4:3 (11:9,11:7,11:13,10:12,10:12,11:6,11:6) |
13:28 | Mukhammed Akhmedzhanov – Anton Kotov | 2:4 (11:8,4:11,5:11,2:11,11:9,10:12) |
13:35 | Maxim Boboryko – Evgeniy Elizarov | 4:3 (8:11,11:7,11:13,11:9,13:11,5:11,11:7) |
13:55 | Sergey Yacenko – Vladislav Milinka | 3:4 (12:10,11:6,11:6,5:11,8:11,7:11,9:11) |
14:25 | Ilia Fominikh – Sergey Yacenko | 2:4 (7:11,11:5,4:11,8:11,11:4,8:11) |
14:27 | Ivan Grishunin – Maxim Boboryko | 4:3 (5:11,11:4,3:11,11:8,11:8,7:11,11:9) |
14:56 | Vladislav Milinka – Roman Berezin | 2:4 (9:11,11:9,11:8,2:11,4:11,8:11) |
15:06 | Evgeniy Elizarov – Alisher Karimjanov | 2:4 (10:12,9:11,5:11,11:7,11:9,6:11) |
15:26 | Roman Berezin – Sergey Yacenko | 4:3 (12:10,11:7,6:11,7:11,11:7,7:11,11:8) |
15:51 | Alisher Karimjanov – Maxim Boboryko | 4:1 (7:11,11:6,11:8,17:15,11:2) |
16:07 | Ilia Fominikh – Vladislav Milinka | 4:1 (11:8,11:9,10:12,11:5,11:9) |
16:23 | Ivan Grishunin – Evgeniy Elizarov | 4:2 (10:12,11:8,12:10,6:11,11:9,12:10) |
16:40 | Roman Berezin – Vladislav Milinka | 2:4 (3:11,6:11,11:4,5:11,11:9,5:11) |
17:14 | Sergey Yacenko – Ilia Fominikh | 4:1 (13:11,12:14,12:10,11:2,11:5) |
17:19 | Maxim Boboryko – Alisher Karimjanov | 4:3 (11:8,8:11,6:11,11:7,7:11,11:5,12:10) |
17:48 | Ilia Fominikh – Roman Berezin | 1:4 (6:11,11:4,7:11,6:11,10:12) |
18:06 | Evgeniy Elizarov – Ivan Grishunin | 4:2 (6:11,11:6,7:11,11:7,12:10,11:5) |
18:20 | Vladislav Milinka – Sergey Yacenko | 4:2 (11:9,9:11,12:10,11:4,8:11,11:9) |
19:00 | Ivan Grishunin – Alisher Karimjanov | 2:4 (12:10,3:11,3:11,11:6,4:11,7:11) |
19:05 | Kirill Abramov – Artur Toporkov | 2:4 (6:11,7:11,10:12,11:5,11:9,8:11) |
19:34 | Evgeniy Elizarov – Maxim Boboryko | 2:4 (8:11,6:11,11:5,11:6,13:15,8:11) |
19:38 | Vladyslav Antonov – Andrey Dergunov | 4:3 (7:11,10:12,11:4,11:5,11:8,11:13,11:4) |
20:28 | Artur Toporkov – Vladyslav Antonov | 4:3 (2:11,7:11,11:5,11:7,3:11,11:5,11:4) |
20:30 | Konstantin Pogodin – Evgeniy Rodin | 4:0 (11:9,11:9,11:8,11:8) |
21:00 | Evgeniy Ogay – Dmitriy Fominikh | 2:4 (3:11,12:10,15:13,10:12,7:11,6:11) |
21:08 | Andrey Dergunov – Kirill Abramov | 4:1 (5:11,11:3,11:5,14:12,11:7) |
21:35 | Evgeniy Rodin – Evgeniy Ogay | 1:4 (9:11,11:7,12:14,8:11,10:12) |
21:40 | Kirill Abramov – Vladyslav Antonov | 2:4 (7:11,3:11,4:11,11:4,15:13,5:11) |
22:10 | Dmitriy Fominikh – Konstantin Pogodin | 4:1 (12:10,11:8,11:5,9:11,11:5) |
22:16 | Artur Toporkov – Andrey Dergunov | 2:4 (8:11,6:11,9:11,11:6,11:4,8:11) |
22:45 | Konstantin Pogodin – Evgeniy Ogay | 4:3 (9:11,11:7,10:12,11:5,12:10,8:11,11:8) |
22:57 | Kirill Abramov – Andrey Dergunov | 4:3 (11:8,18:20,12:14,11:8,6:11,11:7,11:4) |
23:15 | Grigorii Solovov – Timur Mamazakirov | 4:2 (7:11,11:7,7:11,11:6,11:5,11:4) |
23:35 | Evgeniy Rodin – Dmitriy Fominikh | 1:4 (9:11,8:11,8:11,11:8,8:11) |
23:42 | Vladyslav Antonov – Artur Toporkov | 4:3 (5:11,4:11,11:5,11:8,7:11,11:7,11:8) |
23:48 | Stanislav Oshkin – Bektursun Bekbolotov | 4:1 (5:11,11:4,11:8,11:9,11:5) |
UFO Cup. League B
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:08 | Ivan Dragunov – Pavel Saenko | 1:3 (9:11,9:11,11:7,9:11) |
Win Cup
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Oleg Shapovalov – Yury Rybakov | 3:1 (3:11,11:9,11:7,11:9) |
00:30 | Aleksandr Cherkas – Vladimir Naumovich | 3:1 (11:8,11:4,5:11,12:10) |
00:45 | Pulat Vaniev – Oleg Shapovalov | 0:3 (8:11,9:11,4:11) |
01:00 | Vladimir Plishilo – Aleksandr Cherkas | 3:1 (13:11,11:9,3:11,11:8) |
01:30 | Vladimir Boycuk – Yury Rybakov | 0:3 (10:12,16:18,8:11) |
01:30 | Yuriy Maleev – Vladimir Naumovich | 3:0 (11:8,11:9,11:9) |
02:00 | Yury Rybakov – Pulat Vaniev | 3:1 (8:11,11:8,11:6,11:4) |
02:15 | Vladimir Naumovich – Vladimir Plishilo | 1:3 (11:8,9:11,4:11,8:11) |
02:30 | Vladimir Boycuk – Oleg Shapovalov | 3:2 (7:11,11:7,6:11,11:6,11:8) |
02:45 | Yuriy Maleev – Aleksandr Cherkas | 1:3 (8:11,6:11,11:9,9:11) |
03:15 | Vladimir Boycuk – Pulat Vaniev | 3:1 (11:2,7:11,11:7,11:8) |
03:15 | Yuriy Maleev – Vladimir Plishilo | 3:1 (13:11,9:11,11:6,11:6) |
03:45 | Yury Rybakov – Oleg Shapovalov | 3:1 (11:8,11:6,10:12,11:9) |
04:00 | Vladimir Naumovich – Aleksandr Cherkas | 1:3 (4:11,9:11,12:10,8:11) |
04:15 | Oleg Shapovalov – Pulat Vaniev | 1:3 (11:6,7:11,7:11,7:11) |
04:30 | Aleksandr Cherkas – Vladimir Plishilo | 3:2 (11:3,11:5,8:11,12:14,11:9) |
05:00 | Yury Rybakov – Vladimir Boycuk | 3:1 (9:11,11:8,16:14,11:3) |
05:15 | Vladimir Naumovich – Yuriy Maleev | 0:3 (7:11,9:11,6:11) |
08:45 | Denis Ivchenko – Kirill Ivchenko | 3:2 (14:16,12:10,11:8,7:11,11:7) |
09:15 | Alexey Gutnichenko – Igor Kuznetsov | 3:1 (11:6,8:11,11:5,11:1) |
09:15 | Victor Sharpay – Nikolay Gulevsky | 0:3 (4:11,8:11,10:12) |
09:15 | Maxim Butkov – Valentin Zaichenko | 1:3 (11:6,2:11,10:12,8:11) |
09:45 | Yury Kievsky – Roman Pavlyuk | 2:3 (8:11,11:8,7:11,11:9,10:12) |
09:45 | Denis Ivchenko – Valentin Zaichenko | 1:3 (5:11,9:11,11:3,10:12) |
09:45 | Vyacheslav Panin – Sergey Krivoshey | 3:0 (11:5,11:9,11:4) |
10:15 | Vladimir Serikov – Artem Vakylin | 2:3 (5:11,11:3,7:11,11:6,6:11) |
10:15 | Victor Sharpay – Sergey Krivoshey | 2:3 (11:7,11:7,9:11,6:11,5:11) |
10:15 | Alexey Gutnichenko – Roman Pavlyuk | 3:0 (11:5,11:6,11:5) |
10:15 | Maxim Butkov – Kirill Ivchenko | 3:0 (11:6,11:4,11:7) |
10:45 | Alexander Zhurba – Dmitriy Aseev | 0:3 (7:11,7:11,3:11) |
10:45 | Denis Ivchenko – Maxim Butkov | 3:1 (13:15,11:8,11:5,11:9) |
10:45 | Yury Kievsky – Igor Kuznetsov | 1:3 (11:9,8:11,15:17,6:11) |
11:00 | Vyacheslav Panin – Nikolay Gulevsky | 1:3 (11:7,8:11,5:11,9:11) |
11:15 | Victor Sharpay – Vyacheslav Panin | 3:0 (11:9,11:8,13:11) |
11:15 | Alexey Gutnichenko – Yury Kievsky | 0:3 (7:11,4:11,5:11) |
11:15 | Vladimir Serikov – Dmitriy Aseev | 1:3 (3:11,2:11,11:2,9:11) |
11:30 | Valentin Zaichenko – Kirill Ivchenko | 2:3 (11:4,7:11,9:11,11:9,10:12) |
11:45 | Sergey Krivoshey – Nikolay Gulevsky | 3:2 (10:12,11:4,7:11,13:11,11:9) |
11:45 | Roman Pavlyuk – Igor Kuznetsov | 1:3 (9:11,11:6,10:12,5:11) |
11:45 | Alexander Zhurba – Artem Vakylin | 3:2 (11:9,6:11,7:11,11:8,11:9) |
12:00 | Kirill Ivchenko – Denis Ivchenko | 1:3 (10:12,11:13,13:11,7:11) |
12:15 | Igor Kuznetsov – Alexey Gutnichenko | 1:3 (10:12,11:8,7:11,17:19) |
12:15 | Valentin Zaichenko – Maxim Butkov | 3:2 (11:9,11:4,4:11,9:11,11:6) |
12:15 | Vladimir Serikov – Alexander Zhurba | 2:3 (7:11,5:11,11:2,11:9,9:11) |
12:30 | Nikolay Gulevsky – Victor Sharpay | 3:1 (12:10,8:11,11:8,11:7) |
12:45 | Dmitriy Aseev – Artem Vakylin | 3:0 (11:8,12:10,11:4) |
13:00 | Valentin Zaichenko – Denis Ivchenko | 0:3 (10:12,9:11,4:11) |
13:00 | Roman Pavlyuk – Yury Kievsky | 3:0 (11:9,11:9,11:6) |
13:00 | Sergey Krivoshey – Vyacheslav Panin | 2:3 (11:6,9:11,8:11,11:4,7:11) |
13:15 | Roman Pavlyuk – Alexey Gutnichenko | 2:3 (7:11,15:13,10:12,11:6,6:11) |
13:15 | Kirill Ivchenko – Maxim Butkov | 0:3 (7:11,8:11,5:11) |
13:15 | Artem Vakylin – Vladimir Serikov | 3:1 (11:7,11:9,9:11,11:6) |
13:30 | Sergey Krivoshey – Victor Sharpay | 3:1 (11:3,11:5,12:14,11:3) |
13:45 | Maxim Butkov – Denis Ivchenko | 3:2 (8:11,9:11,12:10,11:8,11:8) |
13:45 | Dmitriy Aseev – Alexander Zhurba | 3:0 (11:9,11:6,11:9) |
14:00 | Igor Kuznetsov – Yury Kievsky | 2:3 (14:12,11:8,11:13,5:11,9:11) |
14:00 | Nikolay Gulevsky – Vyacheslav Panin | 3:0 (16:14,11:6,11:8) |
14:15 | Vyacheslav Panin – Victor Sharpay | 3:1 (8:11,11:7,11:5,11:8) |
14:15 | Dmitriy Aseev – Vladimir Serikov | 3:0 (11:9,11:8,11:4) |
14:30 | Kirill Ivchenko – Valentin Zaichenko | 1:3 (7:11,6:11,11:9,9:11) |
14:30 | Yury Kievsky – Alexey Gutnichenko | 1:3 (11:3,6:11,6:11,6:11) |
14:45 | Artem Vakylin – Alexander Zhurba | 1:3 (7:11,9:11,11:3,7:11) |
14:45 | Nikolay Gulevsky – Sergey Krivoshey | 3:1 (13:11,5:11,11:4,11:9) |
15:00 | Igor Kuznetsov – Roman Pavlyuk | 0:3 (8:11,6:11,9:11) |
15:15 | Igor Chernetsky – Marat Chukanov | 0:3 (8:11,9:11,9:11) |
15:15 | Alexander Zhurba – Vladimir Serikov | 2:3 (12:10,2:11,11:9,9:11,8:11) |
15:15 | Nikita Rubtcov – Sergey Pisklov | 3:1 (11:8,11:4,6:11,14:12) |
15:30 | Sergei Rubtsov – Oleg Stasevski | 1:3 (8:11,14:12,9:11,13:15) |
15:30 | Elshad Yunusov – Oleg Saenko | 3:2 (11:7,11:4,11:13,8:11,11:7) |
15:45 | Vitaliy Gusev – Vladislav Kovalenko | 3:2 (13:11,5:11,11:2,6:11,11:8) |
15:45 | Artem Vakylin – Dmitriy Aseev | 1:3 (11:4,5:11,10:12,9:11) |
15:45 | Igor Chernetsky – Vladimir Gainyuk | 1:3 (5:11,11:6,10:12,13:15) |
16:00 | Sergey Kubrak – Alexander Alistratov | 0:3 (12:14,4:11,4:11) |
16:00 | Alexei Rodin – Elshad Yunusov | 3:2 (11:13,14:12,12:10,9:11,11:4) |
16:15 | Vladimir Gainyuk – Vitaliy Gusev | 2:3 (6:11,11:8,6:11,12:10,9:11) |
16:30 | Oleg Andreev – Dmitriy Gnesniy | 0:3 (3:11,9:11,5:11) |
16:30 | Marat Chukanov – Vladislav Kovalenko | 3:2 (12:14,11:8,12:10,9:11,11:7) |
16:30 | Oleg Stasevski – Yuriy Medvedev | 2:3 (8:11,11:3,9:11,11:7,8:11) |
16:45 | Alexander Alistratov – Alexei Rodin | 3:0 (11:7,13:11,11:9) |
16:45 | Vladislav Gorelov – Nikita Rubtcov | 3:1 (9:11,11:6,11:8,11:6) |
17:00 | Sergei Rubtsov – Elshad Yunusov | 2:3 (11:3,9:11,7:11,14:12,4:11) |
17:00 | Sergey Pisklov – Igor Chernetsky | 2:3 (5:11,7:11,12:10,11:5,7:11) |
17:00 | Dmitriy Gnesniy – Jan Zaharov | 3:2 (9:11,11:9,10:12,12:10,12:10) |
17:15 | Nikita Rubtcov – Marat Chukanov | 1:3 (14:12,7:11,2:11,8:11) |
17:15 | Oleg Saenko – Sergey Kubrak | 0:3 (10:12,9:11,12:14) |
17:15 | Igor Chernetsky – Vladislav Gorelov | 3:1 (7:11,11:8,13:11,11:9) |
17:30 | Elshad Yunusov – Oleg Stasevski | 0:3 (7:11,2:11,11:13) |
17:30 | Oleg Andreev – Andrey Burdakov | 3:1 (11:1,11:6,11:13,11:8) |
17:30 | Sergey Kubrak – Sergei Rubtsov | 2:3 (5:11,11:4,11:9,7:11,7:11) |
17:45 | Vladislav Kovalenko – Vladimir Gainyuk | 2:3 (12:10,3:11,5:11,11:6,3:11) |
17:45 | Vitaliy Gusev – Sergey Pisklov | 3:0 (11:8,13:11,12:10) |
18:00 | Dmitriy Gnesniy – Andrey Burdakov | 2:3 (5:11,5:11,12:10,11:9,7:11) |
18:00 | Yuriy Medvedev – Alexander Alistratov | 3:2 (7:11,11:7,11:4,9:11,12:10) |
18:00 | Alexei Rodin – Oleg Saenko | 3:2 (5:11,11:1,11:9,8:11,11:7) |
18:15 | Marat Chukanov – Vladimir Gainyuk | 0:3 (7:11,9:11,7:11) |
18:15 | Sergey Pisklov – Vladislav Kovalenko | 3:2 (9:11,16:14,9:11,11:5,11:3) |
18:30 | Oleg Andreev – Jan Zaharov | 0:3 (6:11,8:11,6:11) |
18:30 | Oleg Stasevski – Alexander Alistratov | 3:2 (11:6,11:13,11:7,4:11,11:9) |
18:45 | Nikita Rubtcov – Igor Chernetsky | 3:2 (4:11,11:9,11:8,7:11,11:5) |
18:45 | Oleg Saenko – Yuriy Medvedev | 3:0 (11:7,11:7,11:9) |
18:45 | Vladislav Gorelov – Vitaliy Gusev | 2:3 (11:7,8:11,11:4,9:11,12:14) |
19:00 | Elshad Yunusov – Sergey Kubrak | 0:3 (7:11,6:11,9:11) |
19:00 | Andrey Burdakov – Jan Zaharov | 2:3 (7:11,11:3,11:8,5:11,6:11) |
19:15 | Sergei Rubtsov – Alexei Rodin | 0:3 (6:11,11:13,5:11) |
19:15 | Vitaliy Gusev – Nikita Rubtcov | 2:3 (11:13,11:2,5:11,11:4,8:11) |
19:30 | Sergey Kubrak – Oleg Stasevski | 3:2 (11:2,6:11,11:9,4:11,11:8) |
19:30 | Alexei Rodin – Yuriy Medvedev | 3:0 (11:8,11:6,11:5) |
19:30 | Jan Zaharov – Oleg Andreev | 3:1 (11:7,8:11,11:5,12:10) |
19:30 | Vladislav Gorelov – Marat Chukanov | 3:0 (11:6,13:11,11:6) |
19:45 | Vladimir Gainyuk – Sergey Pisklov | 3:1 (11:8,11:6,11:13,12:10) |
19:45 | Vladislav Kovalenko – Vladislav Gorelov | 2:3 (6:11,2:11,11:7,11:6,11:13) |
20:00 | Alexander Alistratov – Oleg Saenko | 1:3 (3:11,11:2,11:13,3:11) |
20:00 | Yuriy Medvedev – Sergei Rubtsov | 3:2 (11:8,11:6,6:11,7:11,11:9) |
20:00 | Andrey Burdakov – Dmitriy Gnesniy | 3:0 (11:7,11:7,11:5) |
20:15 | Vladislav Gorelov – Vladimir Gainyuk | 0:3 (7:11,8:11,5:11) |
20:30 | Marat Chukanov – Sergey Pisklov | 1:3 (7:11,7:11,13:11,1:11) |
20:30 | Andrey Burdakov – Oleg Andreev | 1:3 (5:11,9:11,12:10,4:11) |
20:30 | Sergei Rubtsov – Alexander Alistratov | 3:2 (11:4,11:8,10:12,2:11,11:4) |
20:45 | Igor Chernetsky – Vitaliy Gusev | 2:3 (8:11,11:7,5:11,11:7,10:12) |
20:45 | Oleg Stasevski – Oleg Saenko | 3:2 (11:9,8:11,11:4,6:11,11:9) |
20:45 | Nikita Rubtcov – Vladislav Kovalenko | 1:3 (10:12,11:5,5:11,9:11) |
21:00 | Sergey Kubrak – Alexei Rodin | 2:3 (11:6,6:11,11:5,6:11,1:11) |
21:00 | Jan Zaharov – Dmitriy Gnesniy | 2:3 (4:11,6:11,11:5,11:7,9:11) |
21:15 | Elshad Yunusov – Yuriy Medvedev | 3:1 (11:1,11:5,5:11,15:13) |
21:15 | Vitaliy Gusev – Marat Chukanov | 0:3 (7:11,9:11,8:11) |
21:15 | Vladislav Kovalenko – Igor Chernetsky | 3:2 (5:11,7:11,11:8,11:4,12:10) |
21:30 | Dmitriy Gnesniy – Oleg Andreev | 3:0 (11:5,11:5,12:10) |
21:30 | Yuriy Medvedev – Sergey Kubrak | 2:3 (11:8,9:11,12:10,5:11,5:11) |
21:45 | Vladimir Gainyuk – Nikita Rubtcov | 2:3 (11:5,11:3,5:11,6:11,7:11) |
21:45 | Alexei Rodin – Oleg Stasevski | 3:1 (11:9,9:11,11:6,11:8) |
21:45 | Sergey Pisklov – Vladislav Gorelov | 2:3 (11:8,5:11,11:6,4:11,1:11) |
22:00 | Jan Zaharov – Andrey Burdakov | 3:1 (8:11,11:9,11:6,11:5) |
22:15 | Alexander Alistratov – Elshad Yunusov | 1:3 (13:11,8:11,9:11,9:11) |
22:15 | Oleg Saenko – Sergei Rubtsov | 3:0 (11:4,11:7,11:6) |
22:30 | Ruslan Lazebny – Vitaliy Khorolsky | 1:3 (7:11,10:12,11:6,10:12) |
22:45 | Vladimir Plishilo – Yuriy Maleev | 2:3 (6:11,11:8,13:11,7:11,8:11) |
23:00 | Sergey Vavreniuk – Evgeny Nechitaylo | 1:3 (6:11,5:11,11:8,8:11) |
23:15 | Vladimir Naumovich – Oleg Kovalenko | 3:2 (9:11,12:10,11:7,9:11,11:6) |
23:30 | Ruslan Lazebny – Evgeny Nechitaylo | 1:3 (7:11,8:11,11:8,2:11) |
Masters. Mixed
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Liudmila Kiritsa – Maxim Schinov | 0:4 (3:11,6:11,6:11,4:11) |
00:55 | Alexandr Sazonov – Liudmila Kiritsa | 4:1 (9:11,11:4,11:4,11:9,11:8) |
01:35 | Elena Ivanova – Maxim Schinov | 1:4 (11:9,5:11,6:11,5:11,5:11) |
20:00 | Sergei Savelev – Maria Vinogradova | 3:4 (18:16,12:14,8:11,11:5,11:7,6:11,5:11) |
20:42 | Darya Semenova – Arseniy Popkov | 1:4 (13:11,5:11,9:11,9:11,7:11) |
21:10 | Arseniy Popkov – Maria Vinogradova | 3:4 (11:9,10:12,11:4,8:11,4:11,11:8,9:11) |
21:50 | Sergei Savelev – Darya Semenova | 0:4 (8:11,5:11,5:11,5:11) |
22:15 | Maria Vinogradova – Sergei Savelev | 0:4 (13:15,9:11,8:11,10:12) |
22:47 | Arseniy Popkov – Darya Semenova | 4:1 (7:11,11:7,11:7,11:6,11:7) |
23:15 | Darya Semenova – Sergei Savelev | 1:4 (11:3,1:11,6:11,5:11,4:11) |
23:46 | Maria Vinogradova – Arseniy Popkov | 4:3 (7:11,9:11,8:11,11:6,11:5,11:8,11:8) |
PRO League. Russia. Women
Setka Cup
Pro League. Czech Republic
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:15 | Matous Klimenta – Jan Mechel Jr. | 3:1 (9:11,11:6,11:8,11:8) |
00:45 | Josef Silhan – Josef Obeslo Jr. | 2:3 (7:11,8:11,12:10,14:12,8:11) |
09:45 | Vladimir Havlicek – Ondrej Janku | 2:3 (11:9,7:11,3:11,11:9,6:11) |
10:15 | Jiri Vojtech – Jan Knot | 0:3 (8:11,9:11,6:11) |
10:45 | Ondrej Janku – Jiri Vojtech | 0:3 (4:11,8:11,5:11) |
11:15 | Jan Knot – Vladimir Havlicek | 0:3 (1:11,6:11,7:11) |
11:45 | Vladimir Havlicek – Jiri Vojtech | 1:3 (10:12,11:6,15:17,5:11) |
12:15 | Ondrej Janku – Jan Knot | 3:1 (10:12,11:6,11:7,11:6) |
13:00 | Vladimir Havlicek – Jan Knot | 3:1 (11:5,11:8,7:11,12:10) |
13:15 | Jiri Vojtech – Ondrej Janku | 0:3 (8:11,8:11,7:11) |
14:00 | Frantisek Just – Tomas Holik | 1:3 (11:5,6:11,6:11,8:11) |
14:15 | Tibor Batthyany – Milan Klement | 3:0 (13:11,11:9,11:9) |
14:45 | Tomas Holik – Tibor Batthyany | 1:3 (7:11,3:11,11:7,8:11) |
15:15 | Milan Klement – Frantisek Just | 1:3 (14:16,10:12,11:9,9:11) |
15:45 | Frantisek Just – Tibor Batthyany | 1:3 (6:11,11:8,7:11,8:11) |
16:15 | Tomas Holik – Milan Klement | 2:3 (5:11,8:11,11:7,11:6,5:11) |
16:45 | Frantisek Just – Milan Klement | 2:3 (4:11,11:5,11:4,8:11,10:12) |
17:15 | Tibor Batthyany – Tomas Holik | 0:3 (14:16,10:12,9:11) |
18:00 | Josef Medek – Petr Macela | 3:0 (11:7,11:9,11:9) |
19:00 | Petr Macela – Jan Zajicek | 0:3 (7:11,11:13,11:13) |
19:45 | Josef Medek – Jan Zajicek | 3:1 (15:13,12:10,7:11,11:6) |
21:00 | Jan Zajicek – Petr Macela | 3:0 (11:6,11:9,11:6) |
22:00 | Petr Facek – Milan Smrcek | 3:2 (11:3,11:5,7:11,6:11,11:3) |
22:30 | Daniel Pazout – Martin Cmunt | 3:1 (11:4,11:8,5:11,11:6) |
22:45 | Milan Smrcek – Daniel Pazout | 2:3 (11:9,9:11,14:16,11:4,6:11) |
23:15 | Martin Cmunt – Petr Facek | 0:3 (3:11,11:13,8:11) |
23:45 | Petr Facek – Daniel Pazout | 3:1 (12:10,12:14,11:7,11:7) |
PRO League. Russia
Pro Spin Series. League A
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:20 | Roman Korolev – Vladimir Lodigin | 4:0 (11:8,11:5,12:10,11:9) |
00:45 | Dmitriy Masliy – Anton Orbakas | 3:4 (11:7,11:8,10:12,8:11,13:11,6:11,10:12) |
01:35 | Dmitriy Masliy – Vladimir Lodigin | 4:1 (11:9,10:12,11:9,11:8,11:5) |
02:10 | Anton Orbakas – Roman Korolev | 2:4 (11:3,9:11,5:11,9:11,11:9,11:13) |
03:00 | Roman Korolev – Dmitriy Masliy | 1:4 (4:11,7:11,11:5,8:11,8:11) |
03:40 | Anatoly Gorelkin – Daniil Poltev | 3:4 (12:10,11:9,10:12,10:12,3:11,11:4,6:11) |
04:20 | Daniil Poltev – Roman Korolev | 4:1 (14:16,11:7,11:8,11:9,11:6) |
05:00 | Dmitriy Masliy – Anatoly Gorelkin | 4:3 (8:11,11:6,4:11,12:10,9:11,11:4,14:12) |
05:30 | Anatoly Gorelkin – Roman Korolev | 3:4 (8:11,11:1,11:5,11:2,8:11,12:14,12:14) |
06:10 | Daniil Poltev – Dmitriy Masliy | 1:4 (9:11,11:9,8:11,4:11,8:11) |
06:30 | Roman Korolev – Anatoly Gorelkin | 3:4 (9:11,6:11,12:14,11:5,13:11,11:9,14:16) |
07:30 | Dmitriy Masliy – Daniil Poltev | 4:2 (11:9,11:8,8:11,6:11,11:6,11:6) |
08:40 | Daniil Poltev – Arthur Mukomelov | 3:4 (11:8,11:7,3:11,10:12,11:7,8:11,6:11) |
09:15 | Vladimir Tkachenko – Alexey Shilo | 1:4 (12:10,9:11,8:11,8:11,5:11) |
10:00 | Arthur Mukomelov – Vladimir Tkachenko | 4:3 (12:10,11:6,11:9,5:11,8:11,7:11,11:7) |
10:35 | Alexey Shilo – Daniil Poltev | 2:4 (9:11,11:9,8:11,11:7,7:11,6:11) |
11:10 | Arthur Mukomelov – Alexey Shilo | 4:0 (11:9,11:9,11:7,11:7) |
11:40 | Daniil Poltev – Vladimir Tkachenko | 4:2 (11:13,13:11,11:6,6:11,11:8,11:8) |
12:15 | Alexey Shilo – Vladimir Tkachenko | 1:4 (8:11,11:8,8:11,8:11,5:11) |
12:40 | Arthur Mukomelov – Daniil Poltev | 3:4 (6:11,9:11,11:9,9:11,11:4,11:5,8:11) |
22:05 | Anatoly Gorelkin – Roman Korolev | 0:4 (5:11,7:11,5:11,8:11) |
22:30 | Dmitry Zhivotov – Konstantin Ermolenko | 4:3 (11:9,13:15,7:11,11:6,11:8,8:11,11:7) |
23:10 | Roman Korolev – Dmitry Zhivotov | 3:4 (8:11,11:8,11:9,10:12,9:11,11:9,9:11) |
23:50 | Konstantin Ermolenko – Anatoly Gorelkin | 4:0 (11:7,11:6,14:12,11:9) |
Pro Spin Series. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:20 | Svetlana Logvinova – Neonila Popova | 3:4 (11:9,10:12,14:12,8:11,13:11,9:11,10:12) |
01:10 | Elena Ivanova V – Anna Lodygina | 4:2 (11:7,10:12,12:14,11:7,11:7,11:9) |
02:00 | Svetlana Logvinova – Anna Lodygina | 1:4 (13:15,12:10,9:11,6:11,8:11) |
02:30 | Neonila Popova – Elena Ivanova V | 4:2 (5:11,11:9,6:11,11:9,11:6,11:4) |
UFO Cup. League A
Time | Players | Score |
---|---|---|
00:45 | Artyom Surin – Kirill Kim | 0:3 (5:11,12:14,8:11) |
01:10 | Maxim Kulinchenko – Aleksandr Bolotin | 3:1 (6:11,11:6,12:10,12:10) |
01:38 | Artyom Surin – Maxim Kulinchenko | 2:3 (8:11,11:6,11:8,4:11,8:11) |
02:05 | Kirill Kim – Aleksandr Bolotin | 2:3 (11:9,9:11,7:11,13:11,9:11) |
02:40 | Artyom Surin – Aleksandr Bolotin | 3:2 (9:11,7:11,11:3,11:8,11:6) |
03:09 | Maxim Kulinchenko – Kirill Kim | 1:3 (7:11,7:11,11:9,10:12) |
03:33 | Artyom Surin – Aleksandr Bolotin | 1:3 (11:4,9:11,6:11,8:11) |
03:58 | Kirill Kim – Maxim Kulinchenko | 3:1 (11:6,5:11,11:3,11:9) |
21:00 | Alexey Astafiev – Artyom Surin | 3:2 (9:11,11:7,7:11,11:5,11:5) |
21:25 | Dmitry Kulinchenko – Dmitry Dantsov | 2:3 (11:9,12:10,9:11,11:13,8:11) |
21:55 | Alexey Astafiev – Dmitry Kulinchenko | 3:2 (11:13,11:4,11:9,6:11,11:4) |
22:30 | Artyom Surin – Dmitry Dantsov | 2:3 (7:11,9:11,11:4,11:8,8:11) |
23:00 | Alexey Astafiev – Dmitry Dantsov | 3:1 (11:8,5:11,12:10,11:8) |
23:20 | Dmitry Kulinchenko – Artyom Surin | 0:3 (8:11,7:11,8:11) |
23:35 | Artyom Surin – Dmitry Kulinchenko | 1:3 (11:13,6:11,11:6,9:11) |
23:55 | Alexey Astafiev – Dmitry Dantsov | 3:1 (11:6,11:5,5:11,11:6) |
Setka Cup. Women
Pro Spin Series. League B
Time | Players | Score |
---|---|---|
03:05 | Alexander Zaytsev – Alexander Ivanenko | 4:1 (8:11,11:9,11:9,11:6,13:11) |
03:40 | Leonid Pankov – Nikolay Koval | 2:4 (13:11,11:13,6:11,11:8,8:11,8:11) |
04:20 | Nikolay Koval – Alexander Zaytsev | 1:4 (9:11,5:11,11:7,9:11,10:12) |
05:00 | Alexander Ivanenko – Leonid Pankov | 4:1 (11:7,11:7,10:12,11:9,11:8) |
05:30 | Nikolay Koval – Alexander Ivanenko | 2:4 (15:13,11:9,6:11,9:11,9:11,7:11) |
06:00 | Leonid Pankov – Alexander Zaytsev | 2:4 (6:11,12:10,7:11,8:11,11:5,6:11) |
06:30 | Nikolay Koval – Leonid Pankov | 4:2 (13:11,15:13,11:9,6:11,9:11,11:9) |
07:12 | Alexander Ivanenko – Alexander Zaytsev | 4:1 (9:11,11:9,12:10,12:10,11:9) |
08:40 | Oleg Tretyakov – Konstantin Ivanov | 4:0 (11:9,11:7,11:8,12:10) |
09:10 | Vladimir Lodigin – Pavel Mitin | 4:2 (11:7,11:8,8:11,11:7,8:11,12:10) |
09:45 | Pavel Mitin – Oleg Tretyakov | 4:0 (11:5,11:4,11:4,11:5) |
10:15 | Konstantin Ivanov – Vladimir Lodigin | 2:4 (11:9,8:11,5:11,9:11,11:7,10:12) |
11:00 | Vladimir Lodigin – Oleg Tretyakov | 0:4 (9:11,9:11,9:11,9:11) |
11:40 | Pavel Mitin – Konstantin Ivanov | 2:4 (5:11,5:11,11:7,11:8,11:13,8:11) |
12:15 | Konstantin Ivanov – Pavel Mitin | 3:4 (9:11,11:7,10:12,11:7,11:8,10:12,7:11) |
12:50 | Oleg Tretyakov – Vladimir Lodigin | 2:4 (6:11,14:12,8:11,9:11,14:12,7:11) |
22:05 | Stanislav Filimonov – Dmirty Katin | 1:4 (9:11,9:11,11:9,6:11,7:11) |
22:35 | Andrey Subbotin – Nikolay Koval | 1:4 (13:15,8:11,6:11,11:5,5:11) |
23:10 | Nikolay Koval – Stanislav Filimonov | 4:2 (11:5,10:12,11:9,11:9,14:16,11:8) |
23:50 | Dmirty Katin – Andrey Subbotin | 3:4 (11:9,11:6,8:11,11:8,9:11,10:12,9:11) |
UFO Cup. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
04:30 | Elizaveta Nikanorova – Olesja Troickaya | 3:2 (11:8,11:5,8:11,8:11,11:5) |
04:55 | Alina Garshina – Olga Belikova | 3:2 (11:7,8:11,11:13,11:6,11:7) |
05:25 | Elizaveta Nikanorova – Alina Garshina | 1:3 (5:11,11:5,4:11,6:11) |
05:45 | Olesja Troickaya – Olga Belikova | 3:1 (11:9,8:11,17:15,11:9) |
06:15 | Elizaveta Nikanorova – Olga Belikova | 3:0 (11:5,11:7,11:7) |
06:35 | Alina Garshina – Olesja Troickaya | 0:3 (5:11,10:12,7:11) |
06:53 | Alina Garshina – Olga Belikova | 3:2 (5:11,11:7,11:6,5:11,17:15) |
07:26 | Olesja Troickaya – Elizaveta Nikanorova | 2:3 (13:11,11:9,7:11,4:11,7:11) |
Armenia. ITT Cup. Group A
Masters. Russia
Win Cup. Women
International Tournament. Doha. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
09:45 | Jian Zeng – Karin Adamkova | 3:0 (11:8,11:4,11:1) |
09:45 | Hayeong Kim – Yubin Shin | 2:3 (9:11,6:11,14:12,14:12,8:11) |
09:45 | Melanie Diaz – Haeun Yang | 0:3 (10:12,7:11,7:11) |
10:00 | Yu Mengyu – Farah Abdel-Aziz | 3:0 (11:7,11:8,11:5) |
10:30 | Sakura Yokoi – Zuzanna Wielgos | 1:3 (8:11,11:2,8:11,6:11) |
10:30 | Sreeja Akula – Orawan Paranang/Suthasini Sawettabut | 3:0 (11:5,11:5,11:6) |
10:30 | Tetyana Bilenko – Hyojoo Choi | 1:3 (8:11,11:6,7:11,9:11) |
11:00 | Liu Yuan – Maria Xiao | 3:2 (12:10,6:11,8:11,11:6,12:10) |
11:15 | Ye Lin – Yidi Wang | 0:3 (7:11,7:11,4:11) |
11:20 | Satsuki Odo – Yana Noskova | 3:2 (11:6,11:9,4:11,9:11,11:8) |
15:45 | Hsien-Tzu Cheng – Sarah De Nutte | 3:2 (7:11,11:5,11:6,7:11,11:9) |
15:45 | Yubin Shin – Satsuki Odo | 3:2 (9:11,11:8,11:8,3:11,11:7) |
16:00 | Yu Mengyu – Hsing-Yin Liu | 3:0 (11:5,12:10,11:9) |
16:00 | Haeun Yang – Hyojoo Choi | 3:2 (8:11,6:11,14:12,11:8,11:7) |
16:40 | Manika Batra – Hanna Haponova | 1:3 (5:11,6:11,14:12,5:11) |
17:00 | Jian Zeng – Zuzanna Wielgos | 3:0 (11:4,11:9,12:10) |
Hungarian Championship. Trophy
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:00 | Istvan Molnar – Hodaei Amir Hossein | 2:3 (3:11,11:9,6:11,11:6,7:11) |
10:30 | Daniel Lung – Akos Kishegyi | 3:1 (7:11,11:5,11:5,11:9) |
11:00 | Tamas Lakatos – Gergely Sabjan | 3:0 (11:7,11:7,11:6) |
11:30 | Gabor Bohm – Janos Nemeth | 3:1 (11:7,11:6,9:11,11:7) |
12:00 | Istvan Molnar – Daniel Lung | 2:3 (11:4,8:11,7:11,11:3,8:11) |
12:30 | Gergely Sabjan – Akos Kishegyi | 3:0 (13:11,11:6,11:7) |
13:45 | Janos Nemeth – Tamas Lakatos | 0:3 (9:11,9:11,5:11) |
14:00 | Daniel Lung – Gergely Sabjan | 0:3 (8:11,8:11,8:11) |
14:30 | Gabor Bohm – Istvan Molnar | 0:3 (11:13,9:11,10:12) |
15:00 | Akos Kishegyi – Janos Nemeth | 1:3 (11:9,4:11,10:12,7:11) |
15:30 | Tamas Lakatos – Hodaei Amir Hossein | 2:3 (6:11,5:11,13:11,11:5,6:11) |
Czech Republic. TT Star Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:00 | Petr David – Jiri Vrablik | 1:3 (11:9,11:13,14:16,9:11) |
10:45 | Oleksandr Timofeev – Miroslav Horejsi | 0:3 (7:11,8:11,10:12) |
11:15 | Antonin Gavlas – Thomas Tregler | 0:3 (9:11,2:11,5:11) |
11:45 | Dmitrij Prokopcov – Ondrej Bajger | 3:2 (11:5,6:11,11:5,9:11,11:4) |
12:15 | Petr David – Miroslav Horejsi | 3:1 (13:11,11:9,7:11,11:3) |
12:45 | Oleksandr Timofeev – Antonin Gavlas | 0:3 (5:11,3:11,7:11) |
13:00 | Dmitrij Prokopcov – Jiri Vrablik | 3:0 (12:10,11:9,11:5) |
13:30 | Thomas Tregler – Ondrej Bajger | 2:3 (7:11,11:8,6:11,11:8,4:11) |
14:00 | Petr David – Antonin Gavlas | 0:3 (8:11,11:13,7:11) |
14:30 | Dmitrij Prokopcov – Miroslav Horejsi | 3:2 (11:5,11:4,5:11,5:11,11:7) |
15:00 | Jiri Vrablik – Ondrej Bajger | 3:2 (11:4,10:12,11:7,7:11,11:6) |
15:30 | Oleksandr Timofeev – Thomas Tregler | 0:3 (7:11,9:11,8:11) |
16:00 | Thomas Tregler – Jiri Vrablik | 0:3 (4:11,10:12,8:11) |
16:30 | Antonin Gavlas – Dmitrij Prokopcov | 2:3 (11:5,11:13,9:11,11:9,9:11) |
17:15 | Thomas Tregler – Antonin Gavlas | 3:1 (9:11,11:9,11:5,11:6) |
17:40 | Jiri Vrablik – Dmitrij Prokopcov | 3:2 (13:11,5:11,7:11,11:7,11:5) |
Winners League
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:00 | Evgeniy Gonchar – Vladyslav Batenko | 3:0 (11:2,11:6,17:15) |
10:00 | Alexander Lipeiko – Maksim Koshel | 3:0 (11:9,11:7,11:6) |
10:00 | Yuri Ivanov – Oleg Avramenko | 3:2 (11:8,11:13,7:11,11:6,12:10) |
10:00 | Stanislav Ishhuk – Andrey Bezik | 1:3 (9:11,11:8,4:11,9:11) |
10:00 | Aleksandr Leonenko – Vyacheslav Polishchuk | 2:3 (11:7,6:11,5:11,11:9,10:12) |
10:30 | Andrey Galich – Igor Garbuz | 3:0 (11:8,11:8,11:5) |
10:30 | Gennady Lysenko – Ruslan Oleynik | 3:1 (9:11,11:6,11:3,11:7) |
10:30 | Igor Pochep – Denis Suslo | 2:3 (11:4,8:11,11:8,7:11,4:11) |
10:30 | Aleksandr Skiba – Nikolay Galynsky | 3:0 (16:14,11:9,11:6) |
10:45 | Roman Shtukovany – Evgeniy Yakymchuk | 3:2 (11:9,11:6,10:12,10:12,11:8) |
11:00 | Denis Suslo – Stanislav Ishhuk | 1:3 (11:8,9:11,7:11,8:11) |
11:00 | Nikolay Galynsky – Evgeniy Gonchar | 3:2 (4:11,6:11,11:8,11:8,11:9) |
11:00 | Ruslan Oleynik – Yuri Ivanov | 2:3 (11:3,11:4,11:13,2:11,9:11) |
11:00 | Igor Garbuz – Alexander Lipeiko | 1:3 (11:7,8:11,11:13,8:11) |
11:15 | Evgeniy Yakymchuk – Aleksandr Leonenko | 3:2 (4:11,11:4,7:11,11:9,11:7) |
11:30 | Maksim Koshel – Andrey Galich | 0:3 (11:13,4:11,3:11) |
11:30 | Vladyslav Batenko – Aleksandr Skiba | 3:1 (11:7,11:7,13:15,11:2) |
11:30 | Vyacheslav Polishchuk – Roman Shtukovany | 1:3 (5:11,9:11,11:8,8:11) |
11:30 | Oleg Avramenko – Gennady Lysenko | 3:1 (11:4,8:11,11:8,11:9) |
11:30 | Andrey Bezik – Igor Pochep | 2:3 (11:6,7:11,9:11,11:2,11:13) |
11:45 | Anton Danilov – Alexander Getman | 0:3 (6:11,8:11,6:11) |
11:45 | Ivan Symakovych – Sergey Sikorsky | 2:3 (6:11,6:11,11:9,14:12,9:11) |
11:45 | Valentin Krapivtsev – Roman Bambutsa | 1:3 (10:12,11:6,6:11,11:13) |
11:45 | Andriy Kovrikov – Vladimir Sedin | 3:1 (11:8,10:12,11:9,11:9) |
12:00 | Alexander Lipeiko – Andrey Galich | 3:1 (12:14,11:3,12:10,11:1) |
12:00 | Aleksandr Syksa – Alexander Zaytsev | 3:0 (11:7,11:6,11:8) |
12:00 | Yuri Ivanov – Gennady Lysenko | 0:3 (9:11,8:11,3:11) |
12:00 | Stanislav Ishhuk – Igor Pochep | 1:3 (8:11,7:11,11:9,12:14) |
12:00 | Evgeniy Gonchar – Aleksandr Skiba | 0:3 (3:11,9:11,5:11) |
12:00 | Aleksandr Leonenko – Roman Shtukovany | 3:2 (11:7,11:9,4:11,7:11,13:11) |
12:15 | Oleg Kurilenko – Aleksandr Storozhenko | 2:3 (5:11,8:11,11:8,11:7,7:11) |
12:15 | Bogdan Bystritskiy – Nicholai Antikuz | 3:2 (11:6,10:12,11:7,7:11,11:7) |
12:15 | Dmitry Prilepa – Alexander Likhitsky | 3:1 (11:6,11:8,7:11,15:13) |
12:30 | Igor Pastukh – Bogdan Kuvaldin | 3:1 (10:12,11:8,11:8,11:6) |
12:30 | Igor Garbuz – Maksim Koshel | 3:2 (8:11,14:16,12:10,11:7,12:10) |
12:30 | Denis Suslo – Andrey Bezik | 1:3 (3:11,4:11,11:8,8:11) |
12:30 | Oleg Shvygar – Leonid Berezhnoi | 2:3 (9:11,11:0,13:15,11:6,7:11) |
12:30 | Evgeniy Yakymchuk – Vyacheslav Polishchuk | 3:2 (12:10,11:6,6:11,7:11,11:8) |
12:30 | Ruslan Oleynik – Oleg Avramenko | 3:0 (12:10,11:6,11:9) |
12:30 | Nikolay Galynsky – Vladyslav Batenko | 3:2 (11:2,6:11,11:7,8:11,11:9) |
12:45 | Anton Danilov – Nicholai Antikuz | 0:3 (6:11,10:12,5:11) |
12:45 | Alexander Likhitsky – Andriy Kovrikov | 2:3 (8:11,1:11,11:7,12:10,5:11) |
12:45 | Valentin Krapivtsev – Bogdan Kuvaldin | 1:3 (11:4,5:11,8:11,2:11) |
12:45 | Aleksandr Storozhenko – Aleksandr Syksa | 3:2 (11:6,11:8,8:11,5:11,11:9) |
13:00 | Oleg Avramenko – Yuri Ivanov | 1:3 (10:12,11:9,24:26,8:11) |
13:00 | Andrey Bezik – Stanislav Ishhuk | 3:1 (11:5,10:12,11:6,11:8) |
13:00 | Ivan Symakovych – Leonid Berezhnoi | 0:3 (10:12,3:11,6:11) |
13:00 | Vladyslav Batenko – Evgeniy Gonchar | 0:3 (6:11,7:11,9:11) |
13:00 | Vyacheslav Polishchuk – Aleksandr Leonenko | 1:3 (11:7,7:11,6:11,7:11) |
13:15 | Sergey Sikorsky – Oleg Shvygar | 2:3 (4:11,7:11,11:9,11:5,6:11) |
13:15 | Alexander Getman – Bogdan Bystritskiy | 3:1 (11:8,9:11,11:8,11:8) |
13:15 | Roman Bambutsa – Igor Pastukh | 0:3 (6:11,6:11,16:18) |
13:15 | Vladimir Sedin – Dmitry Prilepa | 3:2 (11:5,4:11,11:7,8:11,11:4) |
13:15 | Maksim Koshel – Alexander Lipeiko | 3:2 (11:5,8:11,9:11,11:8,12:10) |
13:15 | Alexander Zaytsev – Oleg Kurilenko | 3:0 (11:8,13:11,11:8) |
13:30 | Nikolay Galynsky – Aleksandr Skiba | 2:3 (5:11,11:7,11:5,7:11,10:12) |
13:30 | Denis Suslo – Igor Pochep | 3:1 (10:12,11:7,11:3,11:5) |
13:30 | Igor Garbuz – Andrey Galich | 2:3 (11:8,3:11,11:9,9:11,6:11) |
13:30 | Evgeniy Yakymchuk – Roman Shtukovany | 2:3 (9:11,11:9,8:11,11:7,9:11) |
13:30 | Ruslan Oleynik – Gennady Lysenko | 3:2 (7:11,9:11,13:11,15:13,11:9) |
13:45 | Anton Danilov – Bogdan Bystritskiy | 3:1 (11:8,11:7,8:11,13:11) |
13:45 | Valentin Krapivtsev – Igor Pastukh | 1:3 (11:9,9:11,7:11,7:11) |
13:45 | Andriy Kovrikov – Dmitry Prilepa | 1:3 (8:11,7:11,11:6,3:11) |
13:45 | Ivan Symakovych – Oleg Shvygar | 3:1 (8:11,11:9,11:6,11:9) |
13:45 | Aleksandr Syksa – Oleg Kurilenko | 2:3 (10:12,3:11,11:8,11:9,9:11) |
14:00 | Evgeniy Gonchar – Nikolay Galynsky | 3:0 (11:8,11:7,11:8) |
14:00 | Yuri Ivanov – Ruslan Oleynik | 3:0 (11:5,11:6,11:5) |
14:00 | Aleksandr Leonenko – Evgeniy Yakymchuk | 1:3 (9:11,9:11,11:8,8:11) |
14:00 | Stanislav Ishhuk – Denis Suslo | 3:1 (7:11,11:8,11:4,11:7) |
14:00 | Alexander Lipeiko – Igor Garbuz | 1:3 (11:6,9:11,10:12,6:11) |
14:15 | Leonid Berezhnoi – Sergey Sikorsky | 3:0 (11:9,11:8,11:3) |
14:15 | Alexander Likhitsky – Vladimir Sedin | 0:3 (8:11,6:11,9:11) |
14:15 | Bogdan Kuvaldin – Roman Bambutsa | 3:0 (11:5,11:2,11:7) |
14:15 | Nicholai Antikuz – Alexander Getman | 3:0 (11:6,11:6,12:10) |
14:30 | Aleksandr Storozhenko – Alexander Zaytsev | 2:3 (6:11,11:7,3:11,11:9,3:11) |
14:30 | Andrey Galich – Maksim Koshel | 3:0 (11:9,11:9,11:9) |
14:30 | Roman Shtukovany – Vyacheslav Polishchuk | 3:2 (10:12,7:11,12:10,11:9,11:3) |
14:30 | Aleksandr Skiba – Vladyslav Batenko | 3:2 (9:11,11:4,9:11,11:4,11:5) |
14:30 | Gennady Lysenko – Oleg Avramenko | 3:0 (11:9,11:7,11:6) |
14:30 | Igor Pochep – Andrey Bezik | 1:3 (9:11,12:10,8:11,4:11) |
14:45 | Roman Bambutsa – Valentin Krapivtsev | 3:2 (7:11,10:12,11:4,11:9,11:7) |
14:45 | Sergey Sikorsky – Ivan Symakovych | 3:0 (11:7,11:7,11:4) |
14:45 | Vladimir Sedin – Andriy Kovrikov | 0:3 (9:11,8:11,7:11) |
14:45 | Alexander Getman – Anton Danilov | 3:1 (11:5,11:7,8:11,11:3) |
14:45 | Alexander Zaytsev – Aleksandr Syksa | 1:3 (11:1,9:11,8:11,7:11) |
15:00 | Andrey Galich – Alexander Lipeiko | 1:3 (12:10,7:11,10:12,5:11) |
15:00 | Igor Pochep – Stanislav Ishhuk | 3:0 (11:9,11:8,15:13) |
15:00 | Gennady Lysenko – Yuri Ivanov | 3:1 (11:9,11:9,9:11,12:10) |
15:15 | Leonid Berezhnoi – Oleg Shvygar | 0:3 (3:11,9:11,7:11) |
15:15 | Nicholai Antikuz – Bogdan Bystritskiy | 3:1 (11:8,11:8,9:11,11:6) |
15:15 | Alexander Likhitsky – Dmitry Prilepa | 1:3 (11:6,9:11,8:11,10:12) |
15:15 | Roman Shtukovany – Aleksandr Leonenko | 3:2 (11:9,7:11,10:12,11:9,11:8) |
15:15 | Aleksandr Storozhenko – Oleg Kurilenko | 3:1 (11:6,11:9,8:11,11:8) |
15:15 | Aleksandr Skiba – Evgeniy Gonchar | 3:0 (11:8,11:4,11:4) |
15:30 | Vladyslav Batenko – Nikolay Galynsky | 3:0 (11:8,12:10,11:9) |
15:30 | Oleg Avramenko – Ruslan Oleynik | 3:0 (12:10,12:10,11:6) |
15:30 | Maksim Koshel – Igor Garbuz | 3:2 (9:11,11:8,8:11,11:4,11:3) |
15:30 | Andrey Bezik – Denis Suslo | 3:0 (11:5,11:5,11:3) |
15:30 | Bogdan Kuvaldin – Igor Pastukh | 1:3 (9:11,11:6,9:11,12:14) |
15:45 | Andriy Kovrikov – Alexander Likhitsky | 3:1 (3:11,11:4,12:10,11:7) |
15:45 | Aleksandr Syksa – Aleksandr Storozhenko | 3:0 (11:8,11:5,14:12) |
15:45 | Nicholai Antikuz – Anton Danilov | 3:0 (11:9,13:11,11:4) |
15:45 | Leonid Berezhnoi – Ivan Symakovych | 3:2 (6:11,8:11,11:8,11:6,12:10) |
15:45 | Bogdan Kuvaldin – Valentin Krapivtsev | 3:2 (11:6,7:11,9:11,11:9,12:10) |
15:45 | Vyacheslav Polishchuk – Evgeniy Yakymchuk | 3:1 (11:7,11:4,2:11,11:3) |
16:00 | Oleg Shulga – Vasily Soroka | 0:3 (7:11,13:15,9:11) |
16:00 | Bogdan Gusak – Pavel Chyzh | 3:2 (11:5,6:11,11:5,8:11,11:8) |
16:00 | Valeriy Merzlikin – Alexander Bondarchuk | 1:3 (8:11,11:9,6:11,8:11) |
16:00 | Vitaliy Zharskiy – Sergey Khandetsky | 1:3 (9:11,11:9,8:11,9:11) |
16:00 | Valery Koshel – Petr Zarovniy | 2:3 (11:7,11:4,9:11,4:11,3:11) |
16:15 | Oleg Kurilenko – Alexander Zaytsev | 0:3 (7:11,7:11,4:11) |
16:15 | Bogdan Bystritskiy – Alexander Getman | 3:2 (11:5,11:4,7:11,10:12,11:6) |
16:15 | Dmitry Prilepa – Vladimir Sedin | 3:0 (11:5,11:9,11:8) |
16:15 | Oleg Shvygar – Sergey Sikorsky | 3:0 (11:5,11:4,11:8) |
16:30 | Taras Truten – Alexander Blashkun | 1:3 (11:6,7:11,5:11,8:11) |
16:30 | Denis Konovalov – Timofey Butenko | 3:2 (12:14,11:8,7:11,11:7,11:6) |
16:30 | Igor Pastukh – Roman Bambutsa | 3:1 (13:11,11:6,9:11,11:7) |
16:30 | Sergei Kovalenko – Daniil Bakaleiko | 1:3 (11:13,6:11,11:6,6:11) |
16:30 | Alexandr Gorodetsky – Dmitry Zaporozhets | 3:2 (8:11,11:8,11:6,1:11,11:8) |
16:30 | Vadim Sidorenko – Evgenii Gudimenko | 0:3 (5:11,15:17,9:11) |
16:45 | Oleg Shvygar – Ivan Symakovych | 2:3 (11:6,7:11,11:9,10:12,8:11) |
16:45 | Bogdan Bystritskiy – Anton Danilov | 2:3 (8:11,11:7,11:6,11:13,5:11) |
16:45 | Dmitry Prilepa – Andriy Kovrikov | 1:3 (8:11,10:12,11:5,5:11) |
16:45 | Oleg Kurilenko – Aleksandr Syksa | 3:2 (11:4,9:11,11:7,7:11,12:10) |
16:45 | Igor Pastukh – Valentin Krapivtsev | 3:2 (9:11,10:12,11:5,11:7,11:5) |
17:00 | Alexander Blashkun – Oleg Shulga | 3:0 (11:9,11:7,11:6) |
17:00 | Timofey Butenko – Vitaliy Zharskiy | 1:3 (8:11,13:15,11:6,6:11) |
17:00 | Daniil Bakaleiko – Valery Koshel | 2:3 (11:6,9:11,8:11,15:13,8:11) |
17:00 | Evgenii Gudimenko – Valeriy Merzlikin | 0:3 (6:11,5:11,9:11) |
17:00 | Dmitry Zaporozhets – Bogdan Gusak | 3:0 (11:9,13:11,11:9) |
17:15 | Alexander Zaytsev – Aleksandr Storozhenko | 3:0 (11:6,11:8,11:4) |
17:15 | Alexander Getman – Nicholai Antikuz | 2:3 (11:9,3:11,11:4,4:11,6:11) |
17:15 | Sergey Sikorsky – Leonid Berezhnoi | 2:3 (11:9,11:8,9:11,6:11,8:11) |
17:15 | Vladimir Sedin – Alexander Likhitsky | 3:0 (11:8,11:6,11:3) |
17:30 | Vasily Soroka – Taras Truten | 3:0 (14:12,11:8,13:11) |
17:30 | Sergey Khandetsky – Denis Konovalov | 0:3 (8:11,11:13,7:11) |
17:30 | Roman Bambutsa – Bogdan Kuvaldin | 3:2 (11:9,9:11,11:9,1:11,11:9) |
17:30 | Alexander Bondarchuk – Vadim Sidorenko | 3:1 (10:12,11:7,11:8,11:6) |
17:30 | Pavel Chyzh – Alexandr Gorodetsky | 1:3 (11:6,7:11,10:12,3:11) |
17:30 | Petr Zarovniy – Sergei Kovalenko | 3:1 (11:8,8:11,11:8,11:5) |
17:45 | Sergey Maluk – Alexander Zaykun | 0:3 (4:11,9:11,17:19) |
17:45 | Stepan Grigorenko – Aleksandr Skripnik | 1:3 (11:9,4:11,10:12,6:11) |
18:00 | Valeriy Merzlikin – Vadim Sidorenko | 3:2 (8:11,11:9,9:11,11:4,11:4) |
18:00 | Oleg Shulga – Taras Truten | 0:3 (10:12,6:11,9:11) |
18:00 | Vitaliy Zharskiy – Denis Konovalov | 3:1 (11:3,11:9,7:11,11:8) |
18:00 | Bogdan Gusak – Alexandr Gorodetsky | 3:1 (11:9,8:11,11:4,11:3) |
18:00 | Valery Koshel – Sergei Kovalenko | 2:3 (4:11,11:8,16:14,6:11,5:11) |
18:15 | Andrey Romanenko – Andrey Matushenko | 1:3 (5:11,13:11,9:11,7:11) |
18:15 | Alexander Kemen – Gennady Lisitsin | 0:3 (3:11,8:11,9:11) |
18:15 | Artem Gubenko – Dmitry Neborak | 3:2 (11:8,11:9,5:11,9:11,11:3) |
18:15 | Vladyslav Balan – Aleksey Grimovskiy | 1:3 (11:6,9:11,9:11,6:11) |
18:15 | Igor Torgachov – Mikhail Sinyavsky | 3:2 (11:5,10:12,11:9,12:14,11:6) |
18:30 | Timofey Butenko – Sergey Khandetsky | 1:3 (7:11,11:8,8:11,2:11) |
18:30 | Alexander Blashkun – Vasily Soroka | 3:1 (11:7,13:11,6:11,11:9) |
18:30 | Daniil Bakaleiko – Petr Zarovniy | 1:3 (11:7,13:15,9:11,4:11) |
18:30 | Dmitry Zaporozhets – Pavel Chyzh | 2:3 (7:11,8:11,11:6,12:10,3:11) |
18:30 | Evgenii Gudimenko – Alexander Bondarchuk | 3:0 (11:7,11:8,11:9) |
18:45 | Pavel Moroz – Yaroslav Glupachenko | 2:3 (11:8,11:8,7:11,2:11,9:11) |
18:45 | Dmitry Neborak – Stepan Grigorenko | 3:1 (11:9,9:11,11:3,12:10) |
18:45 | Maksim Motuznyi – Vladimir Ischenko | 3:0 (11:3,11:4,11:8) |
18:45 | Mikhail Sinyavsky – Sergey Maluk | 3:1 (11:2,11:9,8:11,11:8) |
18:45 | Aleksandr Yakubov – Igor Talalay | 0:3 (3:11,4:11,5:11) |
19:00 | Petr Zarovniy – Valery Koshel | 3:1 (11:5,4:11,11:6,11:8) |
19:00 | Alexander Bondarchuk – Valeriy Merzlikin | 2:3 (11:8,9:11,1:11,11:6,8:11) |
19:00 | Sergey Khandetsky – Vitaliy Zharskiy | 3:1 (11:6,11:6,11:13,11:9) |
19:00 | Vasily Soroka – Oleg Shulga | 3:1 (11:7,9:11,15:13,16:14) |
19:15 | Alexander Zaykun – Igor Torgachov | 3:0 (11:7,13:11,11:6) |
19:15 | Andrey Romanenko – Igor Talalay | 2:3 (9:11,11:7,5:11,11:9,8:11) |
19:15 | Pavel Chyzh – Bogdan Gusak | 2:3 (9:11,11:9,7:11,12:10,11:13) |
19:15 | Vladyslav Balan – Yaroslav Glupachenko | 3:1 (11:7,6:11,11:4,11:9) |
19:15 | Aleksandr Skripnik – Artem Gubenko | 1:3 (5:11,13:11,9:11,7:11) |
19:15 | Alexander Kemen – Vladimir Ischenko | 3:0 (11:9,11:3,11:4) |
19:30 | Timofey Butenko – Denis Konovalov | 2:3 (11:7,5:11,8:11,11:1,8:11) |
19:30 | Evgenii Gudimenko – Vadim Sidorenko | 3:1 (8:11,11:5,11:7,11:8) |
19:30 | Daniil Bakaleiko – Sergei Kovalenko | 3:0 (11:6,11:5,11:8) |
19:30 | Alexander Blashkun – Taras Truten | 3:1 (3:11,11:6,12:10,11:7) |
19:45 | Sergey Maluk – Igor Torgachov | 2:3 (9:11,6:11,11:3,11:7,10:12) |
19:45 | Gennady Lisitsin – Maksim Motuznyi | 0:3 (8:11,8:11,10:12) |
19:45 | Aleksey Grimovskiy – Pavel Moroz | 2:3 (11:9,6:11,7:11,11:8,7:11) |
19:45 | Andrey Matushenko – Aleksandr Yakubov | 1:3 (11:9,10:12,10:12,10:12) |
19:45 | Stepan Grigorenko – Artem Gubenko | 3:2 (7:11,11:8,11:7,9:11,11:9) |
19:45 | Dmitry Zaporozhets – Alexandr Gorodetsky | 3:0 (11:4,11:9,11:4) |
20:00 | Bogdan Gusak – Dmitry Zaporozhets | 3:1 (11:8,9:11,11:4,11:2) |
20:00 | Valery Koshel – Daniil Bakaleiko | 0:3 (5:11,5:11,7:11) |
20:00 | Valeriy Merzlikin – Evgenii Gudimenko | 2:3 (9:11,11:9,11:5,4:11,7:11) |
20:00 | Oleg Shulga – Alexander Blashkun | 3:2 (11:9,9:11,11:6,9:11,11:5) |
20:00 | Vitaliy Zharskiy – Timofey Butenko | 0:3 (8:11,4:11,7:11) |
20:15 | Vladyslav Balan – Pavel Moroz | 3:1 (11:9,12:10,6:11,11:9) |
20:15 | Mikhail Sinyavsky – Alexander Zaykun | 2:3 (16:14,12:14,11:9,6:11,8:11) |
20:15 | Andrey Romanenko – Aleksandr Yakubov | 3:1 (11:9,5:11,11:4,11:8) |
20:15 | Alexander Kemen – Maksim Motuznyi | 0:3 (6:11,6:11,9:11) |
20:15 | Dmitry Neborak – Aleksandr Skripnik | 2:3 (11:7,1:11,10:12,11:7,9:11) |
20:30 | Denis Konovalov – Sergey Khandetsky | 1:3 (9:11,7:11,11:8,8:11) |
20:30 | Alexandr Gorodetsky – Pavel Chyzh | 1:3 (8:11,11:7,2:11,9:11) |
20:30 | Sergei Kovalenko – Petr Zarovniy | 0:3 (2:11,10:12,7:11) |
20:30 | Taras Truten – Vasily Soroka | 2:3 (3:11,11:9,8:11,11:8,8:11) |
20:45 | Vadim Sidorenko – Alexander Bondarchuk | 3:0 (11:7,11:7,11:9) |
20:45 | Igor Talalay – Andrey Matushenko | 3:0 (11:8,11:6,11:5) |
20:45 | Yaroslav Glupachenko – Aleksey Grimovskiy | 3:1 (11:9,8:11,11:9,11:8) |
20:45 | Aleksandr Skripnik – Stepan Grigorenko | 2:3 (11:6,11:13,11:9,6:11,7:11) |
20:45 | Alexander Zaykun – Sergey Maluk | 3:2 (11:9,9:11,9:11,11:3,11:5) |
20:45 | Vladimir Ischenko – Gennady Lisitsin | 3:1 (11:8,2:11,11:6,12:10) |
21:00 | Vadim Sidorenko – Valeriy Merzlikin | 3:1 (11:5,2:11,11:9,11:6) |
21:00 | Denis Konovalov – Vitaliy Zharskiy | 0:3 (5:11,7:11,5:11) |
21:00 | Taras Truten – Oleg Shulga | 3:1 (11:3,6:11,11:5,11:9) |
21:00 | Alexandr Gorodetsky – Bogdan Gusak | 1:3 (5:11,14:12,2:11,7:11) |
21:00 | Sergei Kovalenko – Valery Koshel | 2:3 (9:11,11:5,8:11,11:9,7:11) |
21:15 | Dmitry Neborak – Artem Gubenko | 2:3 (12:10,11:8,9:11,11:13,11:13) |
21:15 | Gennady Lisitsin – Alexander Kemen | 3:0 (11:5,11:3,11:8) |
21:15 | Andrey Matushenko – Andrey Romanenko | 3:2 (11:7,11:6,10:12,6:11,11:6) |
21:15 | Mikhail Sinyavsky – Igor Torgachov | 3:0 (11:6,11:5,11:8) |
21:15 | Aleksey Grimovskiy – Vladyslav Balan | 3:2 (7:11,11:7,11:8,9:11,11:9) |
21:30 | Vasily Soroka – Alexander Blashkun | 3:1 (14:12,11:9,6:11,11:8) |
21:30 | Sergey Khandetsky – Timofey Butenko | 3:1 (8:11,11:6,11:4,11:9) |
21:30 | Alexander Bondarchuk – Evgenii Gudimenko | 1:3 (6:11,11:3,6:11,6:11) |
21:30 | Pavel Chyzh – Dmitry Zaporozhets | 3:1 (4:11,11:4,11:6,11:9) |
21:30 | Petr Zarovniy – Daniil Bakaleiko | 3:1 (11:6,10:12,12:10,11:6) |
21:45 | Igor Talalay – Aleksandr Yakubov | 3:0 (11:7,11:5,11:1) |
21:45 | Yaroslav Glupachenko – Pavel Moroz | 3:2 (8:11,9:11,11:7,11:4,13:11) |
21:45 | Sergey Maluk – Mikhail Sinyavsky | 1:3 (6:11,13:11,7:11,7:11) |
21:45 | Vladimir Ischenko – Maksim Motuznyi | 1:3 (11:7,3:11,9:11,7:11) |
22:00 | Stepan Grigorenko – Dmitry Neborak | 1:3 (11:4,4:11,22:24,5:11) |
22:15 | Igor Torgachov – Alexander Zaykun | 1:3 (8:11,11:9,5:11,9:11) |
22:15 | Yaroslav Glupachenko – Vladyslav Balan | 1:3 (5:11,10:12,11:8,7:11) |
22:15 | Artem Gubenko – Aleksandr Skripnik | 3:1 (9:11,14:12,11:9,11:8) |
22:15 | Igor Talalay – Andrey Romanenko | 3:0 (11:5,11:1,11:3) |
22:15 | Vladimir Ischenko – Alexander Kemen | 3:0 (11:6,11:9,11:7) |
22:45 | Pavel Moroz – Aleksey Grimovskiy | 3:1 (11:6,3:11,11:5,11:4) |
22:45 | Maksim Motuznyi – Gennady Lisitsin | 0:3 (3:11,7:11,6:11) |
22:45 | Igor Torgachov – Sergey Maluk | 1:3 (12:10,7:11,8:11,8:11) |
22:45 | Artem Gubenko – Stepan Grigorenko | 3:1 (11:9,11:6,9:11,11:8) |
22:45 | Aleksandr Yakubov – Andrey Matushenko | 1:3 (11:13,12:10,11:13,11:13) |
23:15 | Pavel Moroz – Vladyslav Balan | 3:0 (11:7,13:11,12:10) |
23:15 | Alexander Zaykun – Mikhail Sinyavsky | 3:0 (11:7,11:9,11:9) |
23:15 | Aleksandr Yakubov – Andrey Romanenko | 3:1 (11:6,9:11,11:5,11:5) |
23:15 | Maksim Motuznyi – Alexander Kemen | 3:1 (6:11,11:7,14:12,12:10) |
23:15 | Aleksandr Skripnik – Dmitry Neborak | 3:0 (11:4,13:11,11:8) |
23:45 | Aleksey Grimovskiy – Yaroslav Glupachenko | 1:3 (11:4,8:11,6:11,1:11) |
23:45 | Gennady Lisitsin – Vladimir Ischenko | 0:3 (7:11,7:11,9:11) |
23:45 | Andrey Matushenko – Igor Talalay | 3:0 (11:2,11:7,11:8) |
Master Tour. Saint Petersburg
Winners League. Models
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:15 | Fire Baby – Kate Di | 0:3 (8:11,4:11,7:11) |
10:45 | Karolina Swets – Ann Fox | 3:2 (6:11,9:11,11:5,11:8,11:7) |
11:15 | Ann Fox – Fire Baby | 3:0 (11:9,11:6,11:6) |
11:45 | Kate Di – Karolina Swets | 2:3 (8:11,14:12,11:8,5:11,6:11) |
12:30 | Fire Baby – Karolina Swets | 1:3 (7:11,11:9,8:11,6:11) |
12:45 | Ann Fox – Kate Di | 3:0 (11:8,11:7,11:3) |
13:15 | Kate Di – Fire Baby | 2:3 (11:7,5:11,11:7,6:11,7:11) |
13:45 | Ann Fox – Karolina Swets | 2:3 (11:6,9:11,11:5,9:11,4:11) |
14:15 | Fire Baby – Ann Fox | 3:2 (6:11,12:10,11:9,8:11,12:10) |
14:45 | Karolina Swets – Kate Di | 3:1 (11:6,6:11,12:10,13:11) |
15:15 | Karolina Swets – Fire Baby | 3:0 (11:7,13:11,11:7) |
15:45 | Kate Di – Ann Fox | 2:3 (7:11,11:6,11:9,5:11,5:11) |
16:15 | Lexis Lore – Lela Stare | 3:2 (6:11,10:12,11:8,11:8,11:6) |
16:45 | Stasy Cruz – Anisa Kate | 0:3 (9:11,5:11,8:11) |
17:15 | Anisa Kate – Lexis Lore | 2:3 (11:13,11:8,11:7,9:11,11:13) |
18:00 | Lela Stare – Stasy Cruz | 1:3 (7:11,6:11,11:7,11:13) |
18:15 | Lexis Lore – Stasy Cruz | 0:3 (8:11,8:11,5:11) |
18:45 | Anisa Kate – Lela Stare | 2:3 (10:12,11:9,13:11,9:11,8:11) |
19:30 | Lela Stare – Lexis Lore | 2:3 (11:9,12:10,5:11,10:12,9:11) |
20:00 | Anisa Kate – Stasy Cruz | 3:2 (8:11,11:7,11:13,11:2,11:9) |
20:30 | Lexis Lore – Anisa Kate | 3:2 (15:13,10:12,4:11,16:14,11:9) |
21:00 | Stasy Cruz – Lela Stare | 0:3 (6:11,6:11,9:11) |
21:15 | Stasy Cruz – Lexis Lore | 2:3 (13:11,9:11,11:7,7:11,7:11) |
21:45 | Lela Stare – Anisa Kate | 3:2 (11:6,9:11,8:11,11:9,11:2) |
Challenger
Time | Players | Score |
---|---|---|
10:45 | Dauud Cheaib – Evgueni Chtchetinine | 3:1 (11:5,11:4,4:11,11:5) |
11:30 | Stanislav Kuchera – Josip Huzjak | 1:3 (11:9,7:11,12:14,3:11) |
12:45 | Liang Qiu – Evgueni Chtchetinine | 3:1 (9:11,11:3,11:8,12:10) |
13:30 | Henning Zeptner – Jiri Martinko | 0:3 (7:11,9:11,4:11) |
14:45 | Stanislav Kuchera – Henning Zeptner | 3:0 (11:9,11:7,11:6) |
15:30 | Liang Qiu – Josip Huzjak | 3:2 (11:6,8:11,9:11,11:5,11:6) |
17:00 | Dauud Cheaib – Liang Qiu | 3:2 (12:14,11:6,11:5,10:12,11:7) |
18:15 | Jiri Martinko – Dauud Cheaib | 3:2 (11:5,13:11,9:11,6:11,11:9) |
International Tournament. Doha
Sweden. Pro Series
Time | Players | Score |
---|---|---|
12:45 | Antoine Doyen – Hampus Soderlund | 0:3 (3:11,5:11,4:11) |
13:15 | Antoine Hachard – Mehdi Bouloussa | 3:2 (7:11,11:3,11:9,8:11,11:4) |
14:00 | Hampus Nordberg – Thor Christensen | 3:0 (13:11,11:4,11:5) |
15:00 | Antoine Doyen – Mehdi Bouloussa | 1:3 (9:11,12:10,9:11,3:11) |
15:30 | Hampus Nordberg – Elias Ranefur | 2:3 (11:6,8:11,8:11,11:3,10:12) |
16:15 | Antoine Hachard – Thor Christensen | 3:0 (11:7,11:5,11:6) |
17:00 | Hampus Nordberg – Hampus Soderlund | 3:0 (11:6,11:9,11:5) |
17:30 | Antoine Doyen – Thor Christensen | 3:2 (12:10,9:11,11:7,8:11,13:11) |
18:15 | Antoine Hachard – Elias Ranefur | 3:0 (11:6,11:9,11:6) |
Masters. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
14:10 | Anna Ryazanova – Daria Chernova/Svetlana Kudryashova | 3:4 (7:11,11:4,9:11,11:6,11:13,11:4,3:11) |
14:52 | Ekaterina Guseva – Elena Abaimova | 4:3 (11:7,8:11,11:9,9:11,8:11,11:8,11:6) |
15:32 | Daria Chernova/Svetlana Kudryashova – Ekaterina Guseva | 2:4 (7:11,14:12,11:7,8:11,8:11,9:11) |
16:15 | Elena Abaimova – Anna Ryazanova | 2:4 (12:10,10:12,13:15,11:8,10:12,8:11) |
16:58 | Anna Ryazanova – Ekaterina Guseva | 2:4 (11:6,8:11,2:11,9:11,11:8,7:11) |
17:30 | Daria Chernova/Svetlana Kudryashova – Elena Abaimova | 4:2 (5:11,11:4,11:9,11:6,9:11,11:6) |
18:05 | Elena Abaimova – Ekaterina Guseva | 3:4 (13:11,11:6,6:11,6:11,9:11,11:8,8:11) |
18:45 | Daria Chernova/Svetlana Kudryashova – Anna Ryazanova | 4:0 (11:5,11:8,11:8,11:5) |
19:11 | Anna Ryazanova – Elena Abaimova | 3:4 (11:7,11:7,8:11,7:11,12:10,12:14,11:13) |
19:53 | Ekaterina Guseva – Daria Chernova/Svetlana Kudryashova | 4:3 (11:8,4:11,4:11,10:12,11:8,11:8,11:3) |
Pro League. Women
Time | Players | Score |
---|---|---|
15:30 | Natalia Malinina – Anastasia Golubeva K. | 1:3 (4:11,11:5,5:11,8:11) |
16:00 | Viktoriia Kandybina – Irina Skachkova | 2:3 (11:7,10:12,10:12,11:9,3:11) |
16:30 | Anastasia Golubeva K. – Viktoriia Kandybina | 3:0 (15:13,11:6,13:11) |
17:00 | Irina Skachkova – Natalia Malinina | 1:3 (9:11,11:6,9:11,8:11) |
17:30 | Natalia Malinina – Viktoriia Kandybina | 3:0 (11:8,13:11,11:7) |
18:00 | Anastasia Golubeva K. – Irina Skachkova | 3:0 (11:5,11:9,11:3) |
18:30 | Irina Skachkova – Viktoriia Kandybina | 0:3 (4:11,7:11,4:11) |
19:00 | Anastasia Golubeva K. – Natalia Malinina | 3:2 (4:11,11:7,9:11,11:5,11:6) |